Středa 29. května 2024 14:49
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3

xStation5

img

BREAKING: EUR po údajích o CPI v Německu posiluje

29.05.2024 Blesková data CPI za květen z Německa byla klíčovým makro zveřejněním z Evropy naplánovaným na dnešek. Zpráva byla zve...
img

Ropa stoupá na 85 dolarů, protože geopolitické napětí stoupá a globální makroekonomická situace se zlepšuje

29.05.2024 Ceny ropy dnes mírně rostou, Brent dosáhl 84,5 USD za barel, před zprávou API, která bude zveřejněna ve 22:40. Hlavním důvodem vyšších cen ropy nejsou pouze silnější než očekávané světové makroekonomické údaje, které signalizují stále silnou poptávku, ale také geopolitika.
img

USDJPY nad 157 po poznámkách BoJ Adachi

29.05.2024 Pár USDJPY od včerejška vzrostl z přibližně 156,9 na dnešních 157,2 po komentářích Bank of Japan's Adachi, kteří sice naznačili, že banka je otevřena „riziku“ dalšího růstu ekonomiky vyvíjejícího inflační tlaky, ale neznělo. jestřábí. Japonský index spotřebitelské důvěry se však v květnu dostal na 36,2 ve srovnání s dřívějšími 38,3 a 39,5 prognózami zlepšení. Mnohem nižší než očekávaných 39,5.
img

Graf dne - EURUSD (29.05.2024)

29.05.2024 Evropská centrální banka se blíží k uvolnění měnové politiky a prvnímu snížení sazeb, které je prakticky jisté již příští měsíc. Měnový pár EUR/USD čelí prodejnímu tlaku, který jej v květnu dvakrát vytlačil z blízkosti 1,089 a zastavil tak rally směrem k psychologické rezistenci, na úrovni 1,10. V současné době je pár EUR/USD pod prodejním tlakem. Zároveň makrodata z eurozóny, v poslední době vykazuje solidní výsledky, ale investoři nereagují euforickými nákupy eura.
img

Kakao získává více než 6 %. Ghana signalizuje spotové nákupy na roky 2024/2025, protože produkce klesá 📉

28.05.2024 Futures na kakao dnes posilují o více než 6 %. Ghanský regulační orgán pro kakao uvedl, že si do září půjčí až 1,5 miliardy dolarů na financování spotových nákupů této komodity pro sezónu 2024/25. Nákupy mají kompenzovat stále nízkou produkci. Informaci agentuře Reuters poskytly dva zdroje z COCOBOD, které jsou s touto záležitostí obeznámeny.
img

Semler Scientific stoupá o 31 %, když společnost odhalila investici do Bitcoinu 📈

28.05.2024 Společnost Semler Scientific (SMLR.US), která se zabývá zdravotnickou technikou a dodávkami, odhalila, že koupila 581 BTC za přibližně 40 milionů dolarů. Po tomto oznámení vzrostly její akcie o více než 31 %. Společnost uvedla, že Bitcoin v posledních měsících, po zeleném světle SEC 11. ledna, získává obrovskou popularitu a v budoucnu se ukáže být pojistkou proti rostoucí inflaci nebo globální nestabilitě. Semler se rozhodl investovat své hotovostní přebytky právě do BTC a generální ředitel společnosti Eric Semler zdůraznil, že strategie alokace kapitálových přebytků do BTC bude zachována dlouhodobě.
img

EUR klesá, protože Holzmann podporuje červnové snížení sazeb

28.05.2024 Sbor členů ECB, kteří na zasedání příští týden vyjadřují podporu snížení sazeb, roste. Mario Centeno, šéf portugalské centrální banky a člen ECB, dnes dříve řekl, že inflace je nyní pod kontrolou a že proces snižování sazeb brzy začne. Podobné komentáře učinil krátce po 14:00 Robert Holzmann, šéf rakouské centrální banky a člen ECB. Holzmann přímo řekl, že na zasedání ECB příští týden podpoří snížení sazeb. Dodal, že probíhá dezinflace a trochu hrozí škytavka. Zároveň však varoval, že nebude automaticky podporovat přesuny po červnu a bude své hlasování zakládat na ekonomických datech, která budou zveřejněna poté. Když Holzmann hovořil o plném roce 2024, Holzmann řekl, že očekává dvě snížení sazeb, maximálně tři.
img

Denní shrnutí: Drahé kovy rostou s oslabením USD, Bitcoin se vrací do oblasti 70 000 USD

27.05.2024 První obchodní den nového týdne byl na trzích ve znamení omezené likvidity a akce, protože obchodníci v USA a Velké Británii měli volno kvůli svátkům.
img

ETHEREUM vyskočilo na nejvyšší úroveň od března

27.05.2024 V druhé polovině pondělního obchodování lze na trhu s kryptoměnami zaznamenat zřetelné zlepšení. Ačkoli se neobjevily žádné zprávy, které by toto zlepšení vysvětlovaly, stojí za zmínku, že začíná přibližně v době, kdy obvykle probíhá obchodování na amerických trzích. To naznačuje, že zvýšený zájem o kryptoměny dnes odpoledne může pocházet od amerických obchodníků, kteří nemohou obchodovat na burze kvůli tomu, že Wall Street je zavřená kvůli svátku Memorial Day. K dnešní rallye pravděpodobně přispělo i schválení ETF na ethereum komisí SEC minulý týden. Obchodníci by však měli mít na paměti, že Bitcoin po schválení ETF také posílil, ale skutečné zahájení obchodování s Bitcoin ETF znamenalo vrchol a následoval 20% propad.
img

🥈 SILVER roste téměř o 4 %

27.05.2024 První obchodní den nového týdne se nese ve znamení tržního klidu. To lze vysvětlit tržními svátky ve Spojených státech a Spojeném království, dvou nejvýznamnějších světových finančních centrech. Existuje však skupina aktiv, která vyčnívá – drahé kovy. Oslabení USD dnes poskytuje palivo pro oživení drahých kovů po poklesech z minulého týdne.
img

Členové ECB důrazně naznačují snížení sazeb příští týden

27.05.2024 EUR se odpoledne posunulo níže a smazalo všechny denní zisky. Tento krok vyvolaly komentáře členů ECB Rehna, Villeroye a Lanea. Každý ze tří centrálních bankéřů naznačil, že příští měsíc přijde snížení sazeb.
img

US100 získává více než 1,2 %📈

24.05.2024 Vzestupný trend se zrychlil po 15:00 SEČ po zveřejnění konečného spotřebitelského sentimentu a inflačních očekávání Michiganské univerzity. Nálada na trhu překonala odhady, zatímco krátkodobá i dlouhodobá inflační očekávání nečekaně klesla na 3,3 %, resp. 3 %.
img

EURCZK se po zveřejnění konjunktuálních průzkumů obchoduje mírně níže

24.05.2024 Dnes v 9:00 byly zveřejněny konjunkturální indexy z České republiky. Celkový index, sentiment podnikatelů i spotřebitelů vyšel pod odhady a také pod hodnotami zveřejněnými v dubnu.
img

🟡Zlato ztrácí 1,5 %

23.05.2024 Futures kontrakty na zlato dnes ztrácejí 1,5 % v důsledku růstu výnosů dluhopisů a oživení dolarového indexu (USDIDX) po silných předběžných údajích o indexu PMI v USA za květen. Trh nyní očekává, že první úplné zvýšení úrokových sazeb Fedu bude oceněno až v prosinci letošního roku. Před zveřejněním dnešních údajů to byl listopad. Šance na uvolnění politiky v září rovněž poklesly. Zvláště „znepokojující“ by pro tvůrce politiky Fedu mohl být velmi silný údaj ze služeb, který, pokud nebude revidován výrazně níže, by mohl naznačovat pokračující inflační tlaky v tomto sektoru ekonomiky. Dnešní údaje podporující dolar:
img

Arista Networks klesá o 4 % kvůli debutu Nvidia Spectrum X 📊

23.05.2024 Akcie společnosti Arista Networks (ANET.US) dnes ztrácejí téměř 4 %, ale v jednu chvíli ztrácely téměř 7 %. Důvodem těchto poklesů je očekávané posílení síťového byznysu společnosti Nvidia, o čemž svědčí včerejší oznámení společnosti Nvidia o produktu Spectrum X. Přesto mohou zákazníci velkých síťových řešení (velké technologické společnosti) využít otevřeného ekosystému dodavatelů a nemusí se omezovat na společnost Nvidia, pokud ta nenabídne velmi atraktivní slevy pro koncové zákazníky.
img

Bitcoin klesá pod 68 000 USD pod tlakem amerického dolaru a rostoucích výnosů

23.05.2024 Bitcoin dnes ztrácí 2,7 % a klesá pod úroveň 68 000 USD, protože americký dolar a výnosy prudce vzrostly po mnohem silnějších než očekávaných bleskových údajích PMI v USA. Silné služby mohou být signálem, že Fed bude dále jestřábí, což podporuje politický postoj "výše po delší dobu". Obchodníci nyní vidí první snížení sazeb v USA možné v prosinci oproti předchozímu listopadu. Tato situace tlačila na momentum rizikových aktiv; kryptoměny i akciový trh vymazaly počáteční zisky navzdory 10% euforii na akciích Nvidia. Navzdory výprodeji na Bitcoinu nereagovalo Ethereum výrazným poklesem, čeká se na rozhodnutí SEC týkající se spotových ETF VanEck Ethereum, které bude zveřejněno dnes.
img

BREAKING: Změna zásob zemního plynu v USA je nižší, než se očekávalo. NATGAS ztrácí

23.05.2024 Změna zásob zemního plynu podle EIA dosáhla 78 miliard kubických stop oproti 85 miliardám kubických stop očekávaných a 70 miliardám kubických stop dříve. NATGAS po přečtení změny zásob v USA ztrácí.
img

💵EURUSD klesá před zápisem z FOMC

22.05.2024 Dnešní zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC americké centrální banky z 1. května má šanci zvýšit volatilitu na dolaru a akciových trzích - pokud bude obsahovat komentáře, které přinesou více jasnosti nebo do jisté míry překvapí předchozí očekávání trhu. Od začátku května jsme se však dozvěděli řadu makročtení, která naznačují postupné ochlazování americké ekonomiky, takže "jestřábí" tón zápisu by mohl být (teoreticky) považován za "zastaralý" (i když složky posledního amerického indexu spotřebitelských cen nebyly vůbec holubičí) a holubičí tón by mohl zvýšit tlak na dolar a výnosy.
img

Denní shrnutí - Americké indexy se blíží historickému maximu, investoři čekají na výsledky společnosti Nvidia

21.05.2024 Americké indexy se obchodují poblíž včerejšího závěru, protože investoři očekávají zítřejší zprávu o výsledcích společnosti Nvidia. Společnost Nvidia v průběhu dne klesla o více než 1 %, ale aktuálně je v plusu o 0,1 %. Nasdaq si připisuje 0,05 %, zatímco S&P 500 roste o 0,11 %.
img

Odrazí se AUDNZD po rozhodnutí RBNZ?

21.05.2024 Trh nepředpokládá, že by RBNZ na zítřejším zasedání během asijské seance změnila úrokové sazby. Ve skutečnosti trh nepředpokládá žádný krok ze strany novozélandské centrální banky až do listopadu letošního roku. Ve skutečnosti se tehdy oceňuje úplné snížení sazeb, ačkoli existuje kombinovaná šance, že by sazby mohly být sníženy v říjnu.
img

🪙Ethereum získává tento týden více než 20 %

21.05.2024 Cena Etherea od začátku tohoto týdne vzrostla o více než 20 % a překonala hranici 3800 USD poté, co americká Komise pro cenné papíry (SEC) tento týden oznámila možné schválení Ethereum spotových fondů (ETF). Nejdříve by ke schválení mohlo dojít 23. července, zatímco kontrakt Polymarket naznačuje 55% pravděpodobnost schválení do 31. května.
img

Jefferson nevidí důvod, proč by se měl postoj Fedu měnit. EURUSD na důležité rezistenci

20.05.2024 Pokračují prohlášení členů Fedu o ekonomice nebo politice. Barr uvedl, že inflace za 1. čtvrtletí byla zklamáním a je potřeba více času na zhodnocení situace. Jefferson komentoval řadu důležitých faktorů, ale setrval na názoru prezentovaném Barrem:
img

🥈SILVER dosáhlo nejvyšší úrovně od roku 2013!

17.05.2024 Stříbro pokračuje ve svém silném oživení již druhý týden v řadě a je na cestě k uzavření nad bariérou 30 USD za unci, což je nejvyšší bod od února 2013. Kovy nadále rostou, navzdory smíšeným údajům Číny, ačkoli současně slibují další podpora spotřebitelů a trhu s nemovitostmi vytváří pozitivní dopad na celkový trh s kovy.
img

Graf dne - CHN.cash (17.05.2024)

17.05.2024 Hlavním bodem dnešní asijsko-pacifické seance bylo zveřejnění měsíčních údajů o aktivitě za duben z Číny. Údaje lze nejlépe označit za smíšené, když průmyslová výroba rostla více, než se očekávalo, zatímco údaje o městských investicích a maloobchodních tržbách nesplnily očekávání. Údaje jsou znepokojivé, protože ukázaly velké a nečekané zpomalení růstu maloobchodních tržeb, zatímco průmyslová výroba zrychlila více, než se očekávalo. To naznačuje slabost domácí poptávky a naznačuje, že hospodářský růst je stále více závislý na nabídce než na poptávce. Slabost čínského spotřebitele také zvyšuje riziko pro čínskou ekonomiku, která je zaměřena na vývoz, v době rostoucího obchodního napětí se Spojenými státy. Čínský index HSCEI (CHN.cash) po zveřejnění údajů klesl přibližně o 1 %.
img

Walmart po výsledcích za 1. fiskální čtvrtletí roste o 6 %

16.05.2024 Walmart (WMT.US) dnes roste o více než 6 % po zveřejnění zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2025 (kalendářní únor - duben 2024). Americký maloobchodní prodejce vykázal výsledky, které byly mnohem lepší, než se očekávalo, a také se rozhodl zvýšit celoroční výhled.
img

📈 NATGAS vzrostl o 5 %

16.05.2024 Ceny zemního plynu v USA v poslední době rostou. NATGAS se obchoduje o více než 50 % nad místními minimy dosaženými v polovině dubna. Ve druhé polovině dubna došlo k poměrně znatelnému rolloveru futures kontraktů, což přidalo přibližně 16 % k ceně NATGAS. Nicméně i po očištění o tento zisk z rolloveru se NATGAS stále obchoduje přibližně o 35 % výše než před měsícem!
img

BREAKING: NATGAS testuje oblast 2,50 USD po datech EIA

16.05.2024 Americký úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 16:30 vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách zemního plynu v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže 76 miliard kubických stop vybudovaných v zásobách plynu v USA, což by byla výstavba v souladu s 5letými průměry.
img

US OPEN: US30 stoupá nad 40 000 bodů

16.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny - S&P 500 při zahájení seance vzrostl o 0,1 %, Nasdaq se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,2 %. Dow Jones byl lepší s 0,9% ziskem. Zisky na Dow Jones však byly vymazány v prvních minutách obchodu. Zklamaná data o trhu s bydlením a průmyslové výrobě ze Spojených států zveřejněná dnes dříve nevyvolala žádné zásadní pohyby na trhu. Na dnešek je naplánována řada projevů členů Fedu, které mohou pomoci pohnout trhy, pokud by se centrální bankéři dotkli tématu včerejších inflačních dat.
img

BREAKING: USD ziskává po chybě v údajích o průmyslové výrobě

16.05.2024 Zpráva o průmyslové výrobě v USA za duben byla zveřejněna dnes ve 14:15 . Očekávalo se, že zpráva bude vykazovat malé nárůsty průmyslové a zpracovatelské produkce na měsíční bázi, stejně jako žádnou změnu ve využití kapacit ve srovnání s předchozím měsícem.
img

BREAKING: USD klesá po neuspokojivých datech trhu s bydlením

16.05.2024 Údaje o americkém trhu s bydlením za duben byly zveřejněny dnes ve 13:30 . Očekávalo se, že zpráva ukáže malý meziměsíční nárůst stavebních povolení a také poměrně velký skok v počtu zahájených bytů po březnových poklesech.
img

Denní shrnutí: Údaje o CPI tlačí zlato k oblasti 2400 USD

15.05.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni, k čemuž přispěly údaje o dubnovém indexu spotřebitelských cen v USA. S&P 500 si připisuje 1 %, Dow Jones 0,7 % a Nasdaq 1,2 %.
img

Monday.com po výsledcích za 1. čtvrtletí roste téměř o 20 %

15.05.2024 Americká softwarová společnost Monday.com (MNDY.US) roste o téměř 20 % a je jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Posun ceny akcií společnosti vzhůru byl vyvolán zveřejněním solidní zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 a optimistickými prognózami pro 2. čtvrtletí 2024 i celý rok 2024.
img

SILVER šplhá nad 29 dolarů za unci

15.05.2024 Drahé kovy se dnes těší silným ziskům, přičemž údaje o indexu spotřebitelských cen v USA poskytují palivo pro tento krok. Zatímco zpráva CPI v USA za duben byla víceméně v souladu s očekáváním trhu, byla to první zpráva CPI z roku 2024, která neukázala žádné pozitivní překvapení. Na trzích bylo možné zaznamenat silnou holubičí reakci na zveřejnění – USD klesl, zatímco akciové indexy a drahé kovy postoupily. Zlato posílilo o 0,8 %, palladium vyskočilo o 1,9 %, stříbro o 2,4 % a platina o téměř 3 %.
img

Kakao vyskočilo o 7 %

15.05.2024 Futures kontrakty na kakao se již druhý den po sobě obchodují na vyšší úrovni a dnes si připisují přibližně 7 %. Stalo se tak po rekordním jednodenním propadu v pondělí, kdy se cena kakaa propadla přibližně o 19 %. Prudký pondělní výprodej navíc nebyl doprovázen žádnou zásadní zprávou a analytici vidí, že tento pohyb byl přehnaný. Včera ani dnes se na trhu s kakaem neobjevily žádné zprávy a probíhající odraz je vnímán jako korekce po pondělním masivním propadu.
img

BREAKING: OIL snižuje ztráty po DOE reportu

15.05.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA dnes v 16:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže pokles hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Včerejší zpráva API však naznačovala hlubší pokles zásob ropy, než se očekávalo, neočekávaný pokles zásob benzínu a menší, než se očekávalo, nárůst zásob destilátů.
img

US OPEN: Wall Street získává po údajích CPI, akcie meme klesají

15.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše, podpořené přímým čtením CPI za duben. Zatímco data byla v souladu s očekáváním, bylo to také první čtení v roce 2024, které pozitivně nepřekvapilo. To vysvětluje silnou holubičí reakci trhu, která následovala po zveřejnění. S&P 500, Dow Jones a Nasdaq si při zahájení seance připsaly přibližně 0,5 %.
img

BREAKING: Holubičí trh reaguje na CPI, které vyšly v souladu

15.05.2024 Klíčová makro zpráva týdne – zpráva US CPI za duben – byla právě zveřejněna ve 13:30 BST. Očekávalo se, že zpráva ukáže zpomalení měření celkové a jádrové inflace. Do zveřejnění však směřovalo poměrně hodně nejistoty vzhledem k tomu, že subindexy PPI a ISM Ceny za duben byly spíše jestřábí.
img

🤡 Meme akcie táhnou zisky na Wall Street

14.05.2024 Wall Street opět ovládly „akcie memů“, jak je patrné z výrazných zisků společností jako AMC, GameStop a AMC. Pro společnosti spojené s fotovoltaikou a obnovitelnými zdroji energie v širším slova smyslu jsou důležité také zprávy o nových clech na čínské výrobce fotovoltaiky, které oznámil americký prezident Joe Biden. Proto velkou část růstových lídrů v indexu Russell 3000, který sdružuje 95 % amerických společností podle kapitalizace, tvoří společnosti související s fotovoltaikou.
img

Paysafe po výsledcích za 1. čtvrtletí vyskočil o 14 %.

14.05.2024 Paysafe Limited (PSFE.US), americká společnost zabývající se online platbami, se dnes v předmarketingu zotavuje dvouciferným tempem. Skok ceny akcií zhruba o 14 % byl vyvolán zveřejněním pozitivní zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí.
img

USA zvyšují cla na čínské zboží

14.05.2024 Bílý dům oznámil nová cla na dovážené zboží z Číny. Oznámení především zvyšuje sazby u již existujících tarifů. Opatření prý ovlivní zboží v hodnotě kolem 18 miliard dolarů. Seznam aktualizovaných tarifů naleznete níže.
img

BREAKING: EURUSD roste po výsledcích ZEW indexu

14.05.2024 Německý ekonomický výzkumný ústav ZEW dnes v 10:00 BST zveřejnil nový soubor svých měsíčních ukazatelů. Očekávalo se, že data za květen ukáží zlepšení jak u indexu ekonomického sentimentu (očekávání), tak u indexu současné situace.
img

GBP prohlubuje pokles po komentářích člena BoE Pilla

14.05.2024 GBP dnes v 8:00 mírně posílila po zveřejnění neuspokojivé zprávy o zaměstnanosti ve Spojeném království za březen. Tyto zisky se však ukázaly jako krátkodobé a GBPUSD svůj náskok rychle smazal. Pár pokračoval v pohybu směrem dolů, přičemž pohyb směrem dolů se zrychlil po komentáři hlavního ekonoma BoE Huwa Pilla. Níže uvádíme klíčové titulky z Pillova projevu:
img

Graf dne - EURUSD (14.05.2024)

14.05.2024 EUR/USD je jedním z měnových párů, které je dnes třeba sledovat. První potenciální zdroj volatility přijde se zveřejněním německého indexu ZEW za květen v 11:00. Zpráva by měla přinést zlepšení indexů ekonomického sentimentu a současných podmínek. Důležitější zveřejnění je naplánováno na 14:30 – americká zpráva o inflaci PPI za duben. Údaje o PPI jsou obvykle druhořadé, protože bývají zveřejňovány až po údajích o CPI. Tento měsíc však bude tisk PPI zveřejněn před údaji o CPI (středa 14:30) a může pomoci utvářet očekávání ohledně tohoto zveřejnění. Tím však potenciální spouštěče volatility na EUR/USD neskončí. Předseda Fedu Powell spolu s členem ECB Knotem se zúčastní moderované diskuse v 16:00 a komentáře k měnové politice se zdají být pravděpodobné.
img

BREAKING: EURGBP klesá po údajích o pracovních místech ve Spojeném království

14.05.2024 Dnes v 8:00 byla zveřejněna zpráva o zaměstnanosti ve Spojeném království za březen. Očekává se, že zpráva vykáže malý nárůst zaměstnanosti i zvýšení míry nezaměstnanosti. Očekávalo se, že celkový i jádrový růst výdělků se zmírní. Současně byla naplánována ke zveřejnění konečná zpráva o CPI za duben z Německa, u které se však neočekává, že by vyvolala nějakou výraznější reakci trhu.
img

🚀 meme akcie se vracejí!

13.05.2024 První obchodní seance nového týdne na Wall Street je poznamenána silnou rally akcií spojenou s mánií memestocků v roce 2021. GameStop roste o více než 70 %, zatímco AMC Entertainment (AMC.US) přidává kolem 20 % v době tisku. Rally se rozpoutala poté, co Roaring Kitty, obchodník spojený s komunitou sázení na burze WallStreetBets během mánie z počátku roku 2021, zveřejnil tweet po třech letech nečinnosti. Zatímco meme nenaznačovalo GameStop, online komunita se vrhla na nákup akcií společnosti. Velikost pohybu na GameStopu naznačuje, že pravděpodobně dojde ke krátkému stlačení, přičemž krátké pozice budou vymazány.
img

💰Zlato získává více než 1,3 %

10.05.2024 Zlato se obchoduje na nejvyšších úrovních za téměř tři týdny a posílilo o 1,3 % a přiblížilo se úrovni 2380 USD za unci. K historickým denním maximům mu chybí jen 2,3 %. Růst cen zlata je poháněn včerejším zveřejněním slabších dat z USA, která ukázala další zhoršení na trhu práce. Žádosti o podporu v nezaměstnanosti vzrostly nad 230 000, což je další slabší údaj po zveřejnění NFP za duben. S ohledem na to rostou očekávání ohledně snížení úrokových sazeb. Není to tak dávno, co trh očekával snížení o 1,2 a v tuto chvíli již do konce tohoto roku počítá s téměř plnými 2 sníženími. Výnosy amerických 10letých dluhopisů klesly pod úroveň 4,5 %.
img

Graf dne - CHN.cash (10.05.2024)

10.05.2024 Hang Seng dnes vzrostl o téměř 2,5 % a byl nejvýkonnějším hlavním akciovým indexem z asijsko-pacifického regionu. Pohyb vzhůru byl vyvolán zprávou agentury Bloomberg zveřejněnou včera ve večerních hodinách. Agentura Bloomberg uvedla, že čínské regulační orgány, včetně Čínské komise pro regulaci cenných papírů, přezkoumávají plán, který by zrušil 20% daň z dividend z hongkongských akcií, které byly nakoupeny prostřednictvím služby Stock Connect. Stock Connect je systém, který propojuje hongkongskou burzu s burzami z pevninské Číny, konkrétně se Šanghají a Šen-čenem. Cílem tohoto kroku je odstranit dvojí zdanění dividend. Dnešní růst indexu Hang Seng byl tažen především dividendovými akciemi.
img

BREAKING: GBP roste po solidních údajích o HDP za 1. čtvrtletí

10.05.2024 Dnes v 8:00 byl ve Spojeném království zveřejněn balík dat zahrnující údaje o HDP za 1. čtvrtletí 2024 a údaje o průmyslové výrobě za březen. Zpráva se ukázala jako pozitivní překvapení, když údaje o HDP a průmyslové výrobě překonaly očekávání. Britská ekonomika vzrostla o 0,6 % mezičtvrtletně, což je nejrychlejší tempo růstu od 1. čtvrtletí 2022. Mezitím údaje o průmyslové výrobě nečekaně vzrostly na meziměsíční bázi.
img

Ranní shrnutí (10.05.2024)

10.05.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem, přičemž všechny hlavní americké benchmarky si připsaly zisky. S&P 500 si připsal 0,51 %, Dow Jones se posunul o 0,85 % výše a Nasdaq přidal 0,27 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 0,80 %.
img

ARM Holdings po výsledcích klesla o 8 %.

09.05.2024 ARM Holdings (ARM.US) včera po uzavření burzy zveřejnila zprávu o výsledcích za 4. čtvrtletí 2024. Zatímco výsledky za čtvrtletí leden až březen 2024 byly lepší, než se očekávalo, výhled fiskálního roku 2025 nabízený společností byl považován za poněkud zklamání. To vyvolalo pokles ceny akcií po zisku při včerejším obchodování po provozní době a akcie se dnes v předmarketingu nadále obchodují přibližně o 8 % níže.
img

Co očekávat od výsledků společnosti ARM Holdings?

08.05.2024 Společnost ARM Holdings (ARM.US) má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 4. čtvrtletí 2024. Zpráva bude bedlivě sledována nejen proto, že ARM je společností spojenou s umělou inteligencí, ale také proto, že její poslední čtvrtletní zpráva vyvolala následující den masivní, téměř 50 % skok ceny akcií.
img

⛽ Ropa se zotavuje z dvouměsíčního minima

08.05.2024 Ropa se odráží od dvouměsíčních minim, kterých dosáhla dnes. Cena ropy se dnes dříve propadla až o 2 %, ale plně se zotavila a tento pokles smazala. Pokud jde o WTI, cena se odrazila od oblasti 78 dolarů, kde lze nalézt klouzavý průměr 100 seancí (modrá linie) a 50% retracement vzestupného pohybu započatého na konci roku 2023.
img

Tesla po zprávě agentury Reuters klesá

08.05.2024 Tesla (TSLA.US) zahájila dnešní obchodování medvědí cenovou mezerou. Pohyb směrem dolů byl vyvolán zprávou agentury Reuters. Agentura uvedla, že američtí prokurátoři prověřují, zda společnost neuvedla investory a spotřebitele v omyl ohledně schopností svých elektromobilů. Konkrétně budou státní zástupci zkoumat, zda Elon Musk lhal investorům, když naznačoval, že vozy Tesla mohou řídit samy, přičemž ani systém Tesla Autopilot, ani systém plně autonomního řízení nejsou plně autonomní. Pokud vyšetřovatelé shledají společnost Tesla vinnou z klamání investorů, mohou být vznesena obvinění z podvodu nebo podvodu s cennými papíry.
img

Japonská média potvrzují devizovou intervenci z minulého týdne

08.05.2024 Japonská média, konkrétně TV Tokio, informovala, že Japonsko minulý týden intervenovalo na devizovém trhu. Zpráva vychází z informací od anonymního japonského vládního úředníka. Podle zdroje TV Tokio Japonsko minulý týden intervenovalo dvakrát. Při pohledu na graf USD/JPY v intervalu H1 lze snadno zjistit, kdy k těmto dvěma intervencím mohlo dojít.
img

BREAKING: Ropa po zprávě o zásobách roste

08.05.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 16:30 zveřejnilo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže více než milionový pokles barelů ve všech třech hlavních kategoriích. Soukromá zpráva API zveřejněná včera ve večerních hodinách však naznačila, že zásoby ropy, benzinu a destilátů vzrostly.
img

US OPEN: Výsledky jsou hnací silou pohybu cen akcií

08.05.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci poklesem po smíšeném obchodování v Evropě. Akcie s malou tržní kapitalizací si při zahájení seance vedly hůře než jejich větší protějšky. S&P 500 se při otevření obchodování snížil o 0,3 %, Dow Jones se obchodoval o 0,2 % níže, Nasdaq se posunul o 0,6 % níže a Russell 2000 klesl o více než 1 %. Hlavním motorem pohybů jednotlivých akcií zůstávají zisky, přičemž velké cenové pohyby po výsledcích zaznamenaly společnosti Arista Networks, Shopify, Reddit a ZoomInfo.
img

Uber se v předobchodní fázi propadl o 7 %

08.05.2024 Společnost Uber Technologies (UBER.US) dnes v předobchodní fázi obchodování na americkém trhu propadá. Akcie klesají o 7 % po zveřejnění zprávy o výsledcích za 1Q 2024. Společnost vykázala tržby a rezervace, které byly víceméně v souladu s očekáváním analytiků, ale zklamala údaji o zisku. Navíc se ukázalo, že zklamáním jsou i prognózy pro 2. čtvrtletí 2024.
img

⏫Kakao se zvedlo téměř o 14 %

07.05.2024 Kakao se dnes odrazilo o téměř 14 %, což je pravděpodobně největší denní nárůst v historii. Trh se samozřejmě uzavírá v 19:30, takže část pohybu může být redukována. Dříve k takto silnému růstu došlo v letech 1990 a 1993. Cena kakaa se dnes odráží z blízkosti 7500 USD k úrovni 8500 USD za tunu a blíží se k rezistenci stanovené retracementem 38,2 celé vzestupné vlny z letošního roku. Takto silné pohyby na trhu jsou spojeny s velmi nízkou likviditou. Většina velkých fondů „utekla“ z trhu v obavě z nemožnosti realizovat kontrakty na dodávky.
img

Náhled výsledků společnosti Arista Networks za 1. čtvrtletí

07.05.2024 Společnost Arista Networks je významným hráčem v oblasti umělé inteligence, i když v jiném segmentu než výrobci čipů. Arista je dodavatelem síťových přepínačů pro datová centra. Společnost dnes po uzavření trhu na Wall Street oznámí své výsledky.
img

Chart of the day - EURAUD (07.05.2024)

07.05.2024 Hlavním bodem dnešní asijsko-pacifické seance bylo rozhodnutí Reserve Bank of Australia o úrokových sazbách. Očekává se, že centrální banka ponechá sazby beze změny již na čtvrtém zasedání v řadě, přičemž oficiální hotovostní sazba zůstane na 12letém maximu 4,35 %. Trhy doufaly, že RBA změní formulaci politického prohlášení, aby zdůraznila, že zvýšení sazeb je pravděpodobnější než jejich snížení vzhledem k nedávným jestřábím překvapením v údajích o inflaci a stále silným údajům z australského trhu práce. Nicméně žádná taková jestřábí změna nabídnuta nebyla a AUD po rozhodnutí oslabil.
img

BREAKING: EUR klesá po zveřejnění údajů o německých objednávkách

07.05.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o německých továrních objednávkách za březen. Očekává se, že zpráva vykáže meziměsíční nárůst továrních objednávek. Místo toho aktuální údaje ukázaly neočekávaný pokles. Současně zveřejněné údaje o obchodní bilanci za březen ukázaly větší než očekávaný skok vývozu a nečekaný nárůst dovozu.
img

Denní shrnutí: Wall Street získává, Bitcoin se po testování 65 000 dolarů stahuje zpět

06.05.2024 Indexy na Wall Street se během první seance nového týdne obchodovaly výše. S&P 500 si připsal 0,7 %, Dow Jones přidal 0,3 %, Nasdaq vyskočil o 0,8 % a Russell 2000 s malou kapitalizací vzrostl o 1,3 %.
img

Co očekávat od RBA?

06.05.2024 Reserve Bank of Australia má během nadcházejícího asijsko-pacifického zasedání oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Oznámení bude provedeno v úterý v 6:30 hodin středoevropského času. Očekává se, že RBA na čtvrtém zasedání v řadě ponechá sazby beze změny na dvanáctiletém maximu, ale určitý jestřábí příklon se může nabízet, protože inflace klesá pomaleji, než se očekávalo. Pojďme se krátce podívat na to, co od zasedání očekávat.
img

Akcie založené na kryptu jsou v zisku i přes stažení bitcoinu

06.05.2024 Kryptoměny, včetně bitcoinu, se během týdne obchodují výše a tyto zisky se protáhly až do pondělního obchodování. Bitcoin dnes testoval oblast 65 000 USD, ale nepodařilo se mu překonat a stáhl se zpět pod hranici 64 000 USD. Mezitím se akcie s kryptoměnami nadále obchodují výše, protože bitcoiny stále zůstávají nad úrovněmi před víkendem.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, S&P 500 na 3týdenních maximech

06.05.2024 Indexy Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne výše. S&P 500, Dow Jones a Nasdaq po otevření získaly více než 0,4 %, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o více než 0,8 % výše. Stalo se tak po pozitivní seanci v Evropě, kde se hlavní indexy z regionu obchodovaly o více než 0,5 % výše.
img

🔼 NATGAS získává téměř 3 %

06.05.2024 Duben byl prvním měsícem růstu cen zemního plynu v USA (NATGAS) od října loňského roku. Dřívější období od listopadu do března bylo nejdelším obdobím poklesů za minimálně 4 roky. Plyn zůstal na nízké úrovni kvůli trvale vysoké produkci a nízké poptávce během topné sezóny v USA. Situace se však nyní začíná měnit.
img

BREAKING: Údaje o NFP pod očekáváním, indexy silně rostou

03.05.2024 Ve 14:30 byla zveřejněna zpráva o počtu zaměstnaných osob mimo zemědělský sektor, tzv. NFP. Předzvěstí tohoto údaje byly jako tradičně údaje ADP, které vykázaly změnu zaměstnanosti ve výši 192 tis. Kč v měsíci dubnu oproti očekávaným 179 tis. Primárně jsme byli svědky růstu ve stavebnictví v důsledku sezónnosti, ale výrazněji také ve službách, především v pohostinství. Nyní však přejděme k datové zprávě BLS.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
img

BREAKING: Konečné PMI z eurozóny a Německa mírně vyšší, než se očekávalo

02.05.2024 Německo. 42,5 Dříve: 42.2. Eurozóna. 45,7 Dříve: 45.6. Francie: 45.3 Dříve: 44,9. Itálie. 47.3 Dříve: 50.4. Švýcarsko. 41.4 Dříve: 45.5. Španělsko: 52.2 Dříve: 51.4.
img

Graf dne - USDJPY (02.05.2024)

02.05.2024 Měnový pár USD/JPY dnes po pravděpodobné intervenci Bank of Japan okamžitě umazal značnou část ztrát a nyní získává více než 1 % a vrací se nad hranici 155. Pravda, nejvyšší diplomat japonského devizového trhu Kanda odmítl situaci komentovat a nepotvrdil, že BoJ na trhu intervenovala, zatímco mezi obchodníky se to stalo veřejným tajemstvím.
img

Denní shrnutí - Fed neudělal jestřábí obrat

01.05.2024 Fed podle očekávání drží sazby na stabilní úrovni, ale od 1. června začíná snižovat kvantitativní uvolňování. Snížení objemu státních dluhopisů bude činit 25 miliard USD, nikoli 60 miliard USD, jak tomu bylo dříve. MBS zůstávají beze změny.
img

US500 se silně odráží poté, co Fed neudělal jestřábí obrat

01.05.2024 US500 a US100 snižují včerejší ztráty, EUR/USD se odráží ode dna a zlato se obchoduje poblíž včerejšího openu po Powellových komentářích, které dodávají větší důvěru ohledně možného snížení sazeb v tomto roce.
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
img

Pfizer ve výsledcích za 1. čtvrtletí vykazuje odolnost vůči poklesu prodeje vakcín a léků COVID-19

01.05.2024 Společnost Pfizer vykázala za 1. čtvrtletí 2024 lepší než očekávané výsledky, které svědčí o odolnosti vůči poklesu prodeje vakcín a léků COVID-19. Společnost zvýšila svůj celoroční výhled zisku díky snížení nákladů, silným prodejům vakcíny proti pneumokokům Prevnar a menšímu než očekávanému poklesu prodejů léku Paxlovid COVID-19. Lepší než očekávané výsledky způsobily, že akcie v předobchodní fázi vzrostly přibližně o 1,5 %.
img

BREAKING: Údaje ADP v USA jsou silnější, než se očekávalo. US30 mírně ztrácí

01.05.2024 Dynamika změn zaměstnanosti v soukromém sektoru mimo zemědělství zůstává solidní. Americký dolar po údajích posílil, US30 mírně ztrácí.
img

💲 USD posiluje před Fedem

01.05.2024 Powell a další členové Fedu opakovaně naznačili, že k rozhodnutí o snížení potřebují více jistoty. Údaje spíše přispívají k přesvědčení, že se vzdalujeme od inflačního cíle, a někteří dokonce naznačují, že dalším krokem bude možný návrat ke zvyšování úrokových sazeb. I když se to v tuto chvíli zdá jako nepravděpodobný scénář, neměli bychom samozřejmě zapomínat srovnávat současnou inflaci se situací v 70. letech, kdy jsme po prvním sestupu inflace zaznamenali po několika měsících nárůst na ještě vyšší úrovně. Právě tomuto scénáři se bude chtít Fed vyhnout. Vzhledem k tomu, že americká centrální banka nemá pod kontrolou situaci na trzích s ropou, musí Fed na riziko vyšších cen ropy v podmínkách geopolitického napětí reagovat více jestřábím postojem.
img

COCOA se po největším dvoudenním výprodeji od roku 1960 odrazila od lokálních minim o 20 %.

01.05.2024 Futures na kakao ztratily za poslední dvě seance více než 27 % a přiblížily se tak rekordnímu dvoudennímu minimu z roku 1960. Téměř 20% odraz od místních minim může signalizovat, že zatímco likvidita je omezená a trh se nadále obává omezení nabídky této komodity, neboť západní Afrika, která představuje více než polovinu světové nabídky, se potýká s problémy s počasím, krizí stárnoucích stromů a epidemiemi, které omezují sklizeň kakaa. Futures kontrakty na kakao aktuálně posilují o téměř 3 % a ze včerejších lokálních měsíčních minim poblíž 7700 USD za tunu se jim již podařilo odrazit o téměř 20 %.
img

Uranium Energy Corp v předobchodní fázi posiluje o 5 %, protože USA připravují zákaz ruského uranu

01.05.2024 Akcie společnosti Uranium Energy Corp (UEC.US) posilují v předobchodní fázi o téměř 5 % poté, co americký Senát schválil zákaz dovozu ruského uranu a poslal návrh zákona prezidentovi USA Joe Bidenovi. Trh očekává, že omezenější nabídka uranu může vést k růstu cen, což zvýhodňuje západní společnosti jako strategické dodavatele komodity.
img

Bitcoin klesl o 2,6 % na 58 000 USD, obchodníci čekají na Fed 📉

01.05.2024 Největší kryptoměna dnes rozšiřuje korekci směrem dolů, přičemž ceny na chvíli klesly i do zóny podpory 58 000 dolarů. Americký dolar roste a USDIDX dnes dosahuje nejvyšších hodnot od listopadu 2023 před dnešním rozhodnutím FOMC (20:00 ) a projevem předsedy Fedu Powella (12:30 ). Bitcoin se dnes citelně dostal na úroveň nevídanou od konce února 2024. Důležité je, že poptávka ze strany amerických ETF je stále velmi slabá (čistý odliv) a debut hongkongských ETF byl zklamáním. Cena BTC klesla také pod hlavní on-chain úroveň podpory na 59 500 USD, kde se nachází průměrná „realizovaná cena“ krátkodobých držitelů. Během předchozích býčích běhů Bitcoinu byla tato on-chain zóna často velmi důležitou podporou. Současně,
img

Ethereum pod úrovní 3000 USD🚨

30.04.2024 Ethereum dnes ztrácí více než 5,5 % poté, co spotové ETF v Hongkongu zklamaly očekávání některých investorů a neukázaly se jako katalyzátor růstu. Kromě toho zůstává sentiment na Wall Street před zítřejším zasedáním Fedu a projevem předsedy Powella slabý. Po nedávných údajích o inflaci, které byly vyšší, než se předpokládalo, se investoři obávají, že síla dolaru a rostoucí výnosy vytvoří další tlak na riziková aktiva.
img

USDCAD stoupá o 0,5 % po nižším měsíčním kanadským HDP

30.04.2024 Slabší než očekávané údaje o kanadském HDP tlačily na kanadský dolar, a jak vidíme, pár USD/CAD po tomto čtení prudce vzrostl.
img

Ethereum a Bitcoin se propadají, protože debut hongkongských spotových ETF investory zklamal 📉

30.04.2024 Největší z kryptoměn Bitcoin dnes ztrácí více než 3 % a ustupuje na 61 000 USD, zatímco největší z "altcoinů" Ethereum zaznamenává 5% pokles a testuje psychologicky důležitou zónu 3000 USD. Takovou reakci můžeme částečně spojit s neuspokojivými údaji o nákupu spotových ETF, které se dnes začaly obchodovat na hongkongské burze.
img

Co jde nahoru, musí jít dolů: Divoká jízda kakaa

30.04.2024 Kakao začátkem tohoto měsíce vystoupalo na rekordní úroveň a překonalo hranici 10 000 dolarů za tunu. V jednu chvíli stála jeho tuna více než měď, což je vita pro globální růst a přechod na zelenou energii.
img

BREAKING: Česká ekonomika rostla v prvním čtvrtletí nad očekávání

30.04.2024 Dnes v 9:00 byla zveřejněna data HDP z České republiky. Zatímco se v prvním čtvrtletí čekal meziroční růst o 0,3 %, dosaženo bylo 0,4 %. Mezičtvrtletně rostla ekonomika ČR o 0,5 % při očekávání 0,4 %, což odpovídá QoQ růstu mezi 3. a 4. kvartálem 2023.
img

⏬USDJPY klesá o 1,3 %

29.04.2024 Konec dubna, který se shoduje se začátkem nového týdne, přináší na měnovém trhu výrazné překvapení. Pár USD/JPY ve 3:35 testoval úroveň 160, což byl potenciální bod, kdy by japonská vláda mohla zvážit intervenci. V 6:05 začal jen prudce posilovat a pár USD/JPY dnes ztratil téměř 2 %. Na páru jsou patrné dvě silné klesající vlny - dřívější po 6:00 a pozdější po 9:00, která se shoduje s otevřením evropských trhů.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
img

BREAKING: Potenciální intervence na trhu s JPY

26.04.2024 Na trhu s japonským jenem bylo dnes ráno možné zaznamenat prudký pohyb, když investory zajímalo, zda se Bank of Japan rozhodla intervenovat. JPY v poslední době oslabuje a dnes se vyšplhal téměř k hranici 157,00 poté, co Bank of Japan ponechala sazby beze změny. USD/JPY se během několika minut propadl z úrovně kolem 156,70 až na denní minimum 154,96. Takto prudký pohyb, který není vyvolán zveřejněním údajů nebo komentářem člena BoJ, je často důkazem intervence BoJ na devizovém trhu. K potvrzení však nedošlo a pár již velkou část ztrát umazal.
img

Graf dne: USDJPY (26.04.2024)

26.04.2024 Bank of Japan today held rates unchanged at 0.1% level, leading to another wave of Japanese yen depreciation, as USD/JPY hit 156 level at 34-year highs. The bank boosted core CPI median forecast for fiscal 2024 to 2.8% vs 2.4% in January, but Core CPI is expected to reach 1.9% by 2026. Here are some highlights from BoJ quarterly report which showed moderate recovery in Japan's economy, despite some weakness still observed.
img

BREAKING: US100 posiluje o 1,5 % 📈

25.04.2024 Futures na Nasdaq 100 (US100) posilují o téměř 1,5 %, protože velké technologické společnosti Microsoft (MSFT.US) a Alphabet (GOOGL.US) vykázaly za 1. čtvrtletí vyšší než očekávané zisky. Akciový trh pozitivně reagoval na komentáře kopilota Microsoftu a mnohem vyšší než očekávané čisté výsledky Alphabetu.
img

Denní shrnutí: Wall Street pod tlakem před výsledky BigTechu

25.04.2024 Nálada na evropských trzích byla dnes převážně slabá. DAX a CAC40 ztratily více než 0,9 %, výjimkou byl britský FTSE, který si připsal téměř 0,5 %. Téměř 3 % zlevnily akcie francouzského konglomerátu LVMH.
img

Akcie společností Pfizer a Biontech ztrácejí na pozadí právních kroků společnosti GSK

25.04.2024 Britský farmaceutický gigant GlaxoSmithKline (GSK.UK) zažaloval u amerického federálního soudu společnosti Pfizer a BioNTech a obvinil je z porušení patentů společnosti GSK týkajících se technologie RNA (mRNA) vakcín, která se používá ve vakcínách COVID-19. Podle společnosti GlaxoSmithKline vyvinula společnost tyto inovace více než deset let před pandemií COVID-19. Společnost GSK navíc tvrdí, že po akvizici společnosti Novartis v roce 2015 odkoupila veškerá práva na inovační technologie vyvíjené od roku 2008.
img

⏬US100 ztrácí téměř 1 %

25.04.2024 Po dnešním zveřejnění údajů o HDP za 1. čtvrtletí 2024 se propady na Wall Street zrychlují. Anualizovaná změna HDP činila pouhých 1,6 % oproti prognóze 2,5 %. Pro investory na akciovém trhu je však horším znamením zpráva o trvale vysoké inflaci. Deflátor HDP vzrostl na 3,1 % z 1,7 % na konci loňského roku, zatímco jádro PCE se odrazilo na 3,7 % z 2,0 %, což je výrazně nad očekáváním. To je nejhorší mix ze všech možných: ekonomické zpomalení a trvale vysoká inflace (vyšší než HDP = stagflace). Vzhledem k tomu jsme svědky prudkého poklesu ocenění snížení úrokových sazeb v USA. Pravděpodobnost pro září je 40 %, zatímco kumulativní pravděpodobnost je menší než 75 %. První zlevnění (a ne celé!) je naceněno na listopad, prosinec je oceněn s téměř 100% pravděpodobností.
img

BREAKING: NATGAS tiká níže po datech EIA

25.04.2024 Americký úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 16:30 vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách zemního plynu v USA. Očekávalo se, že zpráva bude ukazovat 87 miliard kubických stop vestavěných zásob po 50 miliardách kubických stop.
img

BREAKING: US HDP nižší, než se očekávalo. US100 ztrácí

25.04.2024 Po slabších než očekávaných údajích o HDP s velmi nízkými nároky v nezaměstnanosti a vyšším než očekávaným cenovým indexem futures na Nasdaq 100 (100 USD) oslabily, protože obchodníci očekávají, že členové Fedu budou pod tlakem a jestřábí, a to i přes ne tak silné, jak se očekávalo tempo americké ekonomiky. Největším rizikem jsou samozřejmě vyšší ceny znamenající inflační tlaky.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

BREAKING: TRY je níže po in-line rozhodnutí o sazbě CBRT

25.04.2024 Centrální banka Turecké republiky dnes ve 12:00 BST oznámila své nejnovější rozhodnutí o měnové politice. Očekávalo se, že CBRT ponechá sazby beze změny, přičemž týdenní repo sazba zůstane na 50,00 %. Nicméně se také očekávalo, že banka na předchozím zasedání ponechá sazby beze změny, ale místo toho překvapila zvýšením sazeb o 500 bazických bodů, takže před dnešním rozhodnutím nebylo možné nic vyloučit.
img

Výsledky společnosti Meta za 1. čtvrtletí 2024: konzervativní výhled vede k 12% poklesu

24.04.2024 Společnost Meta vykázala za 1. čtvrtletí 2024 poměrně dobré výsledky, které překonaly očekávání trhu, pokud jde o zisk na akcii a celkové tržby, ale představila slabší výsledky společnosti Reality Labs, slabší provozní zisk rodiny aplikací a poměrně konzervativní očekávání pro 2. čtvrtletí, která by se měla oproti 1. čtvrtletí příliš změnit. Zde jsou klíčové body z dnešní zprávy:
img

Hasbro po výsledcích za 1. čtvrtletí vzrostlo o více než 10 %

24.04.2024 Hasbro (HAS.US), americká společnost vyrábějící hračky a hry, je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Po zveřejnění zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 dnes před otevřením trhu akcie rostou o více než 10 %.
img

BREAKING: WTI roste po údajích o zásobách ropy

24.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 15:30 BST vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera večer však naznačovala pokles zásob ropy a také vytváření zásob destilátů.
img

BREAKING: WTI tiká výše po údajích o zásobách ropy

24.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) dnes v 15:30 BST vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst hlavních zásob ropy a také pokles zásob benzínu a destilátů. Soukromá zpráva API zveřejněná včera večer však naznačovala pokles zásob ropy a také vytváření zásob destilátů.
Související klíčová slova: Střední Evropa | CPC | Akcie společnosti AMC | Čína a USA | Klaus-Dieter Maubach | Nový model iPhone | ANKR | Býčí pohyb | Měnové kontroly | Akcie společnosti Best Buy | Phil Hogan | Objem transakcí | Akcie Wix.Com | Obchodní pásmo | Americký bankovní sektor | SMLR.US | Čekací doba | CarMax (KMX.US) | Riziko kapitulace | Export do Číny | Silvergate Capital | Q1 HDP | Německá míra nezaměstnanosti | Poptávky po oceli | Akcie Nike (NKE.US) | Aktualizovaný výhled | Etheru | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | PPI v USA | Volvo Group | Výnosy dluhopisů | FCF | Akcie Sony | Ekonomické podmínky | Volby v Georgii | Shein | BCPP | Nord Stream AG | Realitní trh | ARB.UK | Pokles na trzích | Otevření Wall Street | Celkový zisk | Cena platiny | Hlava a ramena | Axios | Prostor k růstu | MAERSKA | ChatGPT | XLM | Obrácená Hlava a ramena | Akcie Swatch Group | Výrobce oděvů | Makléřská společnost | Jestřábí cyklus | Uvolněné měnové politiky | Zásoby zemního plynu | Obchodování na světových finančních trzích | Neel Kashkari | Ceny Etherea | Ziskový potenciál | Odraz bitcoinu | Adot AI | Optimistický sentiment | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Peloton (PTON.US) | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Opětovný pokles | Jack Ma | Dlouhé pozice | Evercore | Akcie Alibaby na burze | Hútiové | Federální úřad pro letectví | Prezident Biden | HTZ1 | VIR.US | Bankrot burzy FTX | Reakce kryptoměn | Kolo jednání | Zonky | US CPI | Války | GBPNZD | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd | Lululemon (LULU.US) | Llama | Lithium | Západní země | Hlavní trendy | Snap Inc | Foxconn | Výzkumný ústav | Zveřejněné údaje | Americká makléřská společnost | Sandbox | Online trading konference | Vývoj | IGLN.UK | Uvolnění limitů | Sell in May and go away | Společnost Birkenstock | Energetické technologie | Graph | Státní dluhopis | Opatření ECB | Akcie Unity | Cena paládia | CON.DE | Home Depot (HD.US) | CIEN.US | Rychlé zisky | Adam Aron | Zpřísňování úvěrových podmínek | Data z trhu práce | CRON | Pokračování klesajícího trendu | Turecký ministr financí | Akcie SAS AB (SAS.SE) | Australská centrální banka | Superúterý | Allianz | Photronics | Rada guvernérů ECB | US2000 | SMCI.US | Pesimismus | Globální růst | LHA | Pokračování růstu | AIR.DE | Fiskální a měnové stimuly | Velký propad | Silná rezistence | Brent Crude Oil | BA.UK | Akcie Palantir | VIX index (VOLX) | EUR/CAD | Ceny plynu TTF | FTX token | Rizikový faktor | SoFi Technologies | Centrální banka Turecké republiky | Akcie HP Inc. (HPQ.US) | Restriktivní politiky | Specifikace kontraktu | Hospodaření firmy | Německý výrobce obuvi Birkenstock | AMGN.US | Zdražovat | Obrovský výprodej | Měnový pár EUR/CZK | DPH | SEC (Securities and Exchange Commission) | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Britský finanční sektor | Akcie Wendy’s (WEN.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | Společnost Airbnb | Aktivistický investor | Tradingová disciplína | Argo Blockchain (ARB.UK) | P/E poměr | Farmaceutické akcie | FDA | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | Server Politico | Norwegian Air Shuttle | Bundesbank | Outperform | Akcie Alibaba Group Holding | Zhodnocení akcií | Investice do čínských akcií | CrowdStrike Holdings | Akcie First Citizens (FCNCA.US) | Rezignace | Býčí formace | Pohyb výnosů dluhopisů | Upstart (UPST.US) | Riziko inflace | Caterpillar (CAT.US) | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | HOOD.US | Vlastní prostředky | Ceny NATGAS | Klasické technické analýzy | Graf EUR/GBP | Jihokorejské akcie | Nedostatek čipů | Akce vlád | TSCO | Kalifornie | Investiční rizika | Únik ropy | Hospodářská zvířata | David Malpass | Volatilní | Společnost McDonald's | ABNB | First Solar Inc (FSLR.US) | Cena akcií TUI | Půjčování cenných papírů | Psychologické odolnosti | Akcie společnosti Cisco | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Brokeři | Yandex | Accenture | Oživení cen | Čínská továrna | ADSK | Hlavní úrokové sazby | HTZ.US | Britské burzy | Salesforce | Pumpování likvidity | Falešný průraz | Roche | Riziko poklesu cen | Surová ropa | Automobilový sektor | Close Brothers Group | Akcie AAPL | Páteční NFP | Akcie Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Iamgold | Australský dolar | XOM | GWPH | ETSY.US | Kohl's Corporation | Itálie | GLE.FR | Analytici Bank of America | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Digitální reklamy | Snížit úrokové sazby | Americká politika | Objem obchodů na pražské burze | People's Bank of China | Obchodování kakaa ve formě CFD | Stoxx | Současný propad | Futures kontrakty na zlato | VAT | CBDC | Rastová akcia | Take Profit | Klíčový ukazatel | Akcie Carnival | Qualcomm | Eli Lilly (LLY.US) | SE1.US | PEPP | Altcoin | Růst cen kakaa | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | Americké velkoobchodní tržby | Obavy z Číny | PMI v eurozóně | Report změny zaměstnanosti | Prodejní opce | Mezinárodní organizace pro kakao | Levice | Výkonný ředitel | Obilí z Ukrajiny | Texas | Vlastní kryptoměny | Tencent Holdings | Hlavní měna | Těžební zařízení | Akcie čínských společností | Finanční aktiva | Senátní volby v Georgii | Údaj o HDP | Maloobchodní gigant | TLRY.US | Pip | Justin Drake | FCAS | Technologický gigant | Očekávání | Viacom CBS | BedBath | Edison | Korelace | Ceny bydlení | Finanční injekce | Jüan | Nutrien (NTR.US) | Silvana Tenreyro | Snižování rozvahy Fedu | Rozdělení akcií | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Politico | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Program nákupů dluhopisů | Inflace v září | Trh dluhopisů | Cinemark (CNK.US) | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Kryptoměny Ankr | JSW | Japonské maloobchodní tržby | Úrokové sazby v eurozóně | Invaze na Tchaj-wan | Poslanci | Státy eurozóny | Matterport (MTTR.US) | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | JAR | TWTR.US | Amazon Web Services | Novozélandská vláda | Binance.US | Akcie společnosti Roche | Geely | Akcie Delta Airlines | Profit Taking | DANSKE.DK | Širší obraz | BNB | Swingy | Inflační riziko | TD Bank | Očištěný zisk na akcii | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | Tlak na Rusko | Konkurent | Ruská centrální banka | Výpadek příjmů | Novo | Pozitivní signál | Certifikát | Předpověď ceny | Hackerské útoky | Dluhové závazky | Strategie pro obchodování s komoditami | Pokračující expanze | Pozitivní nálada | AUD/NZD | NetEase (NTES.US) | EUR/JPY | Estee Lauder (EL.US) | Target (TGT.US) | Budoucí potenciál | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Filantrop | Stavebnictví v březnu | Zvýšení produkce ropy | SPA35 | LI.US | Nálada amerických spotřebitelů | EURJPY | BTC na burzy | Akcie Hecla Mining Co. | Novartis | Merck & Co (MRK.US) | Náklady na financování | FAA | Ark | AUS200 | Příležitost k nákupu | Měny v regionu | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Akcie Viacom | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Trh práce | Pokrok při snižování inflace | Akcie Rivian Automotive Inc. | Akcie SAS | Marek Nemky | Technologie společnosti | Roční míra inflace | NZDJPY | Společnost Square | Konference pro vývojáře | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Diverzifikace | Kakao - Vývoj ceny | Měsíční data | COST.US | Electricite de France (EDF.FR) | Skupina G7 | Cenový skok | Short Interest | Akcie společnosti Patterson | Ceny producentů | Philip Morris ČR | iShares | Nárůst případů koronaviru | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | NexGen | Investice | Britská centrální banka | US Bancorp | United Microelectronics | DXY | EDF.FR | Rozvolnění | Kansas City Southern (KSU.US) | USD/ZAR | Úřad FAA | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Ztráty společnosti | Obrat v sentimentu | USFD | D.A. Davidson | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Rostoucí šance | Akcie Lufthansy | Chování | Nízké sazby | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | ServiceNow | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Finanční stabilita | Index aktivity | Oslabování měny | Virgin Galactic | Dopad na akcie | Futures na pšenici (WHEAT) | Káva Arabica | Pokles cen energií | Plug Power stock | Technologie blockchain | Norges Bank | Kazatomprom (KAP.UK) | Ciena | Cyklus zvyšování sazeb | Advanced Micro Devices (AMD) | Hluboká recese | Norilsk Nickel | ADP report | Růst amerického dolaru | Globální ekonomické zpomalení | KTOS | Akcie společnosti CarMax | Měnové krize | Biogen (BIIB.US) | Formule | Akcie CRISPR Therapeutics | Americký akciový trh | Index Nikkei (JAP225) | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Nákupní centra | Růst akciových indexů | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Objem trhu s kryptoměnami | Norwegian Cruise Line Holdings | Tržby za služby | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Akcie Boeing (BA.US) | Lidovci | Akcie německé chemické společnosti | Paramount Global (PARA.US) | Prognózy | Program kontroly výnosové křivky | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Šéf Fedu Powell | Zpravodajské společnosti | Rizika na Blízkém východě | Špatná nálada | Kupování nemovitostí za účelem investice | Intervence | MTTR | NYSE | Společnost Cisco | Dollar Tree (DLTR.US) | Nikola | Trh s dluhopisy | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Akcie Raytheon (RTX.US) | Broadcom | Oslabující americký dolar | E.ON | Akcie Adidas (ADS.DE) | Čistý příjem | Slabá koruna | Redwire | Pokles amerických akcií | Akcie First Solar (FSLR.US) | Krach kryptoměnové burzy FTX | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Trendy na trhu | Technická analýza | Počáteční zisky | Fibonacciho posloupnosti | Cenová volatilita | Micron (MU.US) | Credit Suisse (CSGN.CH) | Franchise Group | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Klíčový údaj | Bitcoinového ETF | Viterra | Růst společnosti | U.S. Steel Corp (X.US) | Nezávislost | Společnost Immersion | Bitcoiny | Průměrný výnos | Hedge Fund | Metaco | Akcia týždňa | Česká burza | Madrid | Návrh zákona | Stop-Loss | Společnost Semler Scientific | Russell 2000 | TDOC.US | United Parcel Service (UPS.US) | Evropský index | Ruský premiér | Evropské měny | Býčí výhled | Obchodování na finančních trzích | Vlna pandemie | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Příliv BTC na burzy | Dění na trzích | CDR | Akcie společnosti Roche Holding | Akcie WizzAir | PDCO.US | Čtyřhodinový graf | Nutrien | Společnost finančních služeb | Bidenova administrativa | Prezident Salvadoru | Akcie spoločnosti Beyond Meat | Green Street | Energetické akcie | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Národní zdravotní komise | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Klíčové společnosti | Index Nikkei | Impuls | Investor Ryan Cohen | Záchranný fond | Akciové společnosti | EUR/USD | Akcie společnosti Coinbase | Zscaler Inc (ZS.US) | Na burze | Oživení čínské ekonomiky | Index ekonomické nálady | General Electric | Litecoiny | Pokles akcií | Zisky čínských průmyslových podniků | Akcie Adidas | Administrativa prezidenta | Vanguard | Mediální magnát | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Vývoj cen zlata | Krypto burzy | Gitlab (GTLB.US) | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Vztahy mezi Čínou a USA | Akciové burzy | Von der Leyenová | LULU | Dohody OPEC | NFP | Dobré výsledky | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Tether USDT | Švédská koruna | Strach | Čtvrtletní zisk | Uber Technologies (UBER.US) | PACCAR | Americký soud | PMI z Německa | Dnes na pražské burze | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Marathon Digital Holdings | Penzijní fondy | Smíšená realita | Současná cena | Finanční páka | X.US | Zpráva o schválení | ORSTED.DK | SOK | Akcie Best Buy | Skladování fyzických komodit | Halloween | Akcie AT&T (T.US) | Molson Coors Beverage Company | Akcie regionálních bank | Spotový trh | Kansas City | Konkurenti | CEO Adobe | Price Action | Prezidentská debata | Akcie společnosti | ETH | Rozpočtový rok | Anthropic | QQQ | SMCP | Norská vláda | ANZ (Australia and New Zealand Banking Group) | BRKB.US | Američtí vojáci | Akcie Virgin Orbit | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Strach ze sankcí | GTLB | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Obchodování a investování | Benchmark | Cloudflare | Cena pšenice | Bilance obchodu | UAA.US | Rostoucí výnosy | Rainbow (RBB.UK) | FTX | D.US | Regal | United Microelectronics Corp | Best Buy (BBY.US) | Opatrný optimismus | Supporty a rezistence | Lévi-Strauss (LEVI.US) | Eisai | SBLK | Druhá největší ekonomika | Včerejší obchodování | Lagardeová | Stav trhů | NextEra | Průměrné mzdy | Hasbro | Force | GlobalData | Výraznější impuls | Civilní letectví | Aehr Systems (AEHR.US) | EQIX | Výnosové křivky | SSR Mining | Bernie Sanders | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Nové energetické technologie | Cenné papíry | Hashrate | Tržní sentiment na Bitcoinu | Nabídka a poptávka komodit | TELL.US | Americké podniky | Společnost FTX | Graf EURUSD | Zoom Video Communications (ZM.US) | ČR | Výnos | P/S | Poškodit ekonomiku | DeFi | DAI | Vývojáři ETH | Akcie Lululemon | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Američtí centrální bankéři | New York Community | Příležitosti a rizika | Budoucí pohyby | Kryptoměna Bitcoin | Propad zisku | Daimler | Výrobní sektor | Sázka na pokles ceny | Medvědí výhled | RBC Capital | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Charles Hoskinson | Viacom | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Microsoft 365 | Soukromá spotřeba | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Výrobce obuvi Birkenstock | Delta | Odměny za těžbu | Colorado | Schválení ETF | Zalando | Akcie AstraZeneca | First Citizens | HOOD | TNOTE | Silný výhled | Hodnocení burzy | Likvidita na trhu | AI | NTES.US | SMA | VXRT.US | Retracementy | Nízké daně | Křiž smrti | Snížení likvidity | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Dodávky automobilů | Ant Group | Vzácné kovy | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Tupperware (TUP.US) | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Metals Focus | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | DWS | Reddit | Tlak na zvyšování sazeb | Technické rezistence | Dodávky ruského plynu | Šéfové | Zkrocení inflace | Jiné měny | GAP.US | Intel Corporation | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Binance Coin | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Jak bude reagovat trh? | Italská centrální banka | Akcie společnosti Palantir | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Německý akciový index DAX | Výprodej na globálních akciových trzích | Den prezidentů | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Kanye West | Zákaz vývozu | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Objemy prodeje | Historická výkonnost | Airbus SE | Zvýšení dluhového limitu | Zásoby zemního plynu v USA | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Data o HDP | Forexový trh | Wheaton Precious Metals | Aston Martin (AML.UK) | Bankrot FTX | Prodeje aut | Společnost Huawei | Státní dluh | GLEN.UK | Potenciální ztráty | Onet.pl | Zastavení dodávek plynu | Kontrariánství | Módní společnosti | Prodeje automobilky Tesla | Hluboké recese | Commodities | Prolomení parity | Zisky na Wall Street | Pracovní místa | Avast | Supervelmoci | Poradní výbor | Věštec z Omahy | Akcie Sesen Bio | Švédské společnosti | Obchodovat na burze | Bayer | Obchodování na komoditním trhu | Turecká měna | Koronavirus v USA | Katar | WGO | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Tupperware | INR | Ferrari | OTLY | Akcie Pinterest (PINS.US) | Budoucí trendy | WallStreetBets | Futures v Evropě | Největší producent ropy | ETFS Natural Gas | Novavax (NVAX.US) | Polymetal International | Eurokrize | Nákupní příležitosti | Christine Lagardeová | Propad cen | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Největší světové ekonomiky | Plynovod Nord Stream 1 | Přebytek běžného účtu | Online obchodování | AUDUSD | Plány | Chemický průmysl | Akcie v Evropě | FinTech | Stablecoins | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Call of Duty | Platební neschopnosti | Včerejší seance | Delta Air | Americká technologická společnost | Humanoidní roboti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Labouristé | Období zvýšené volatility | Palladium - Vývoj ceny palladia | Britové | Oficiální údaje | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | SMIC | Akcie Wells Fargo | Akcie Palo Alto Networks | TABAK.CZ | Michel Barnier | Coty (COTY.US) | Metaverse | Zvyšování těžby | Akcie společnosti Target (TGT.US) | Béžová kniha | Uranium Energy | Spotřebitelské inflace | Americká investiční banka | Inflace ze Spojených států | USDA | Polovodiče | Special Report | Nordstrom (JWN.US) | MRVI.US | Pojišťovací společnost | Buy Limit | Odhad HDP | Zájem institucí | Upravený zisk | Poradce Bílého domu | Index Russell | Cenové úrovně | Honest | Bitcoinové futures | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Streamovací služby | Více peněz | Pfizer (PFE.US) | Swedbank (SWEDA.SE) | Německé HDP | PAYX | App Store | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Aktuální informace | BKSY.US | Německý export | Le Penová | Otřesy na finančních trzích | Uber Technologies | Německá společnost | Ceny sóji | Index Philadelphia | FTT | IFX | Akcie RHM | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Hugo | Nová bankovní rada | Changpeng Zhao | Akcie spoločnosti Peloton | Dominion Energy (D.US) | Zastavení ztrát | ACB.US | RUS50 | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | KAZ.UK | Kontrakce | Cena akcií Virgin Orbit | Viceguvernér ČNB | Protistrana | Fitbit | Akcie Hyundai | Magnát | Peníze | Forwardová cena | Nabídky akcií | COMP | Rezistence | Kent | Německá spolková vláda | RIVN | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Ropné a plynárenské společnosti | Ruský soud | Německý automobilový sektor | Lodní společnosti | Robert Habeck | FB | Dezinflační proces | Akcie Eli Lilly (LLY.US) | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Nord Stream 2 | ETH 2.0 | Liberty Global | Vývoj měnové politiky | Šíření mutace | Oblasti odporu | Kapitalizace Tesly | Evropské PMI | Japonské vlády | GBP/JPY | Rozhodnutí ECB o sazbách | BREAKING | Akcie MONETA | Čokoláda | Francie | Aehr Test | Ambarella (AMBA.US) | Americký dolar dnes | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Llama 2 | 4GLD.DE | Trh s nemovitostmi | Logistické problémy | Palantir Technologies (PLTR.US) | Virus SARS | Měnověpolitické zasedání Fedu | TerraUSD | Společnost BYD | Institute for Supply Management (ISM) | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Resistence | Dollar Index | Americká média | Nové akcie | Zastropování ruské ropy | AUDCHF | MONET.CZ | Zvýšení důvěryhodnosti | Český akciový trh | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Síla indexu | Meziroční růst cen | Extrémní strach | Úřad pro hospodářskou soutěž | InterContinental | Systematické riziko | Jestřábí komentáře | O2 | Nestlé | Poměr PE | Ceny BTC | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Total | NVDA.US | Zdravotní péče | Spikevax | Blockchainová platforma | Velký kapitál | Medvědí trh | Obranný sektor | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | IMMR | Výrazný vzestup | Supplementary Leverage Ratio | Pozorování | Služby | Norsko | Pozitivní zprávy | Too Big to Fail | Akcie NVDA | Zisky bank | Podílový fond | Akcie Sesen Bio (SESN.US) | Commodity index | Technologie blockchainu | Guvernér Andrew Cuomo | Zastavení činnosti | Tvorba pracovních míst | Manas Scharma | Pokles ceny ropy | Přetrvávající vysoká inflace | FedEx | Index AUS200 | Úroková sazba | UN01 | Akcie EDF | ALUMINIUM | Maďarsko | Čekající příkazy | Nasdaq Composite | Měnová politika Fedu | Trendový indikátor | Lordstown Motors (RIDE.US) | Rizika investování do Bitcoinu | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | CSCO | ET7 | TXN | Běžný účet platební bilance | Adani | Ruské banky | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Akcie společnosti Nio Inc (NIO.US) | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Downside | Strategie Trend Swing | Electronic Arts (EA.US) | Bernard Looney | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Snížení produkce ropy | Swapy | Agentura IFX | Stochastický | Přebytek ropy | Sociální sítě | Duolingo (DUOL.US) | Palladium | Microsoft Bing | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Zprávy o trhu | Obrovský potenciál | Garance | Představitelé ECB | Makléři | Energy Information Administration (EIA) | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Goldmani | Globální hospodářský růst | NBC | Solidní výnosy | Obchodování na trzích | Ropa WTI | Rekordní maxima | Výsledky společnosti Inditex | Měnové zajištění | Akcie společnosti Meta Materials | Lenovo | Spekulovat | AbbVie (ABBV.US) | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Luminar | Index UK100 | General Dynamics (GD.US) | Obavy trhu | Akcie United Airlines | Instagram | Lockheed Martin | Mitsubishi Electric | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Disney (DIS.US) | Akcie SPCE.US | BAE Systems (BA.UK) | Nové zprávy | ATVI | WIG20 | Milionář | Shenzhen Composite | Akcie spoločnosti Agora | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Sdílené jízdy | ONE | NASA | Ruský prezident | Pověst | Rekordní nárůst | Čínské úřady | Očekávání úrokových sazeb v USA | Kabinet | Signál na EURUSD | CRSP.US | FSLR | Hershey | Akcie společnosti Moderna | Square Inc | Steven Mnuchin | Omega | Oslabení jüanu | VMW | Výkon | Vývoj ceny zemního plynu | Myšlení | Developeři | Agentura Kjódó | CVAL.IT | Společnost BlackBerry | Dell Technologies | Vývoz LNG | Minimální mzda | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Zasedání Bank of Japan | Charles Schwab (SCHW.US) | Vládní představitelé | Dovoz | ABT | Výhled poptávky | Tesla Elon Musk | Dolar dnes | Žádosti o podporu z USA | Evropské burzy | Výzkumy | Ruská federace | VIX (VOLX) | Akcie společnosti Target | Obnovení rovnováhy na trhu | Akcie Zendesk | Počítače Mac | EURUSD | Spotřebitelský sentiment v USA | Pozornost investorů | Růst trhu | Uhelné elektrárny | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Norwegian Cruise | Akcie Upstart | Zvýšení dluhového stropu v USA | Highlights | Sell Limit | Sektor polovodičů | Růst cen ropy | Německý ministr hospodářství | Powellovo sdělení | Falešné proražení | Ceny elektřiny | Možný scénář | Canalys | Politická situace | Ekonomika USA | Komoditní trh | PMI ze sektoru služeb | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Americký prezident Joe Biden | Index ISM ve službách | Ulta Beauty | Snížení dluhu | Akcie společnosti Biogen | Dot plot | Člen ECB | QCOM.US | American Express (AXP.US) | United Microelectronics Corp (UMC.US) | Fondy obchodované na burze | Akcie Wheaton Precious Metals | Robinhood | Společnost Pfizer | Venture Capital | Progres | Schválení Bitcoin | Výkonnost indexu | Sentiment na Wall Street | Odliv kapitálu | YCC | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Broker | Společnost Siemens | Vakcína | David Solomon | Krátká pozice | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Vývoj ceny palladia | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | PYPL.US | Společnost Shell | EEX | Moderna | Akcie Burlington Stores (BURL.US) | Směnné kurzy měn | Trh s komoditami | Změna inflačního cíle | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Akcie First Solar | Coca-Cola | Čínský technologický gigant | Otestování rezistence | Velikost pozic | Vybírání zisků | Export | Wix.Com (WIX.US) | Změna klimatu | Nálada v Evropě | Odškodné | NFLX | Akcie Hecla | ADBE | Tesla (TSLA.US) | Ceny energií v Evropě | DTE | Macquarie | Puma (PUM.DE) | Americká ropa WTI | Cenový růst | Kanadská obchodní bilance | Podmínky na trhu | Atero Resources | Ola | YTD | UNI CFD | CFD na komodity | Riziku bankrotu | Berkshire | Dolar roste | Nigérie | APA | PYPL | WASDE | MAXR | Těžař zlata | Malá technologická společnost | Ropa WTI - Vývoj ceny | Šéfka ECB Christine Lagardeová | iFX | Zynga | Historická volatilita | TLRY | Betfair | Budoucnost digitalizace | Elliott Management | Zastavení poklesu | Natural Gas | Vyšší úrokové sazby | Radikální změny | Prodej automobilů | Mitsubishi UFJ | Gilead | Rekordní minima | Trend cen | CD Projekt | Comcast | Výroční zprávy | Graf akcií | HD.US | Portfolio | Southwest Airlines | VIX klesá | Orion | Sebastian Ebel | Prodej vozů | CATTLE | Futures na S&P 500 | FSLR.US | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Akcie průmyslových společností | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Github | Mezinárodní agentura pro energii | Komise pro cenné papíry (SEC) | Globální ekonomiky | Určení trendu | Západní sankce | Platby v kryptoměnách | NAHB | Šok | Oslabení liry | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | Morgan Stanley (MS.US) | Mezibankovní trh | Hlavní akciové indexy na Wall Street | CAC 40 | Akcie Ulta Beauty | Exxon Mobil (XOM.US) | Depreciation | Akcie Close Brothers | BABA.US | Riziková averze | Cowen | Dovoz ropy | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Finanční instituce | Spotřebitelská nálada v Německu | Evropská inflace | Italský premiér | ByteDance | Rozvahy Fedu | Index US30 | Výsledky za první čtvrtletí | FEYE | Americký index | Index výroby | Akcie Avastu | Akcie Kratos (KTOS.US) | Price-to-Earnings | Finanční pomoc | Trh s ropou | Unie | Kapitálové kontroly | Britský premiér | Extrémní nárůst | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | Americké ministerstvo spravedlnosti | Norská společnost Opera | Žaloba | Hospodářské problémy | Společnosti vyrábějící vakcíny | OXY.US | Kofola | NFP americký dolar | LMT | Apple Pay | Meta Materials (MMAT.US) | Australian Financial Review | DLTR.US | Institut Ifo | Obrovské zisky | Sazby v Číně | SPGI | Model 3 | Čokolády | After-market | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Ceny stříbra | Mário Centeno | CPI ve Španělsku | Boom | Akcie Kansas City Southern | Akcie spoločnosti Inpost | Konflikt mezi Izraelem | Commodity futures trading | Hertz | Exekuce | NDA.DK | BHP Billiton (BHP.US) | Pokles cen nemovitostí | Tichomoří | CDC | Ropné společnosti | Jmenování Powella do čela Fedu | Handelsbank (SHBA.SE) | FTC | Hospodářská data | Těžaři Etherea | Inflace | Raytheon | Cenné kovy | Významný akcionář | US500 | Nárůst Bitcoinu | Xiaomi | Tovární objednávky | Boj s inflací | Walmart (WMT.US) | Hyundai | ZAR | Společnost CarMax | Snížení nákladů | Zvyšování sazeb Fedu | Zasedání FOMC | Roční růst | Endeavour | Největší společnosti | Tržní podíl | Propad ceny akcií | Platební neschopnost | Fitch Ratings | Skutečný výsledek | iShares Physical Gold | Separatisté | Trpělivost | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Kapitál | Průmyslová výroba v Německu | AMC.US | Berlín | Rostoucí ceny energií | Kanadský premiér | Velké firmy | Ropný tanker | Ocel | Peter Wennink | Nadšení | Cena mědi | Airbus | Odkupy akcií | TEF1.ES | Čtvrtletní výsledky | ZIM Integrated Shipping | Ministr práce | Bankomaty | Kapitálový trh | Akcie společnosti DraftKings | Rostoucí ceny ropy | PMI pro sektor | Elon Musk | Intradenní pokles | Fintech společnosti | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | IEA | Inflační překvapení | Sociální nepokoje | VOW3.DE | Společnost Baidu | Zvýšení sazeb | Cestovní kanceláře | GBP/USD | Společnost Tilray | Zklamání pro investory | Zvyšování úrokových sazeb v USA | FCNCA | Růst ceny Bitcoinu | Mary Dalyová | KFC | Vnímání rizika | Graf US500 | Stavebnictví | Vládní výdaje | Vaxart | Globální akciové indexy | Akcie Google | Parita EUR/USD | Vyšší náklady | Investovat | Dvojitý vrchol | NTAP | Insolvence | Zájem o bitcoin | Fidelity Fund | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hospodářské záležitosti | Co je to CFD? | Bloomberg News | Západní společnosti | Měnový pár EUR/USD | Akcie SoFi Technologies | Nervozita | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | Rally na Bitcoinu | Řetězec kin | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Jak vydělat na poklesu | Solární energie | Zemědělské půdy | Norský Equinor | Death cross | Šíření nemoci | Caterpillar | TRY | Hertz Global | Technologie NFT | VIX index | Výkon společností | Avis Budget Group (CAR.US) | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Constellation Brands (STZ.US) | Investiční riziko | Akcie Ambarella | Dodávky čipů | Future Combat Air System (FCAS) | Patom Gelsingerom | Denison Mines (DNN.US) | Der Spiegel | Mizuho Securities | Model Y | Bankroty | Akcie Bank of America | Akcie Robinhood | Investoři v USA | Investování u XTB | Akcie Peloton | Generace Z | Gigant Gazprom | Špatné úvěry | 1 milion | Riot Platforms | Cenové pohyby | Akcie Micron Technology | Stratégové | Dynamický pokles | Axi | Výrobní ceny | Těžaři bitcoinu | HSCEI | Silicon Valley Bank (SVB) | Kryptoměnová burza FTX | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Akcie Aurora Cannabis (ACB.US) | Tržní reakce | Odhad analytiků | Zprávy | Údaje ISM | Maloobchodní prodejce | Kryptoměny dogecoin | Jádrová PCE inflace | Světový obchod | Bitcoin Cash (BCH CFD) | Nejznámější kryptoměna | Zpráva | Ekonomické dopady | Zvýšení inflačního cíle | Santiment | Výkonnost společnosti | Bundesbanka | Kurz jüanu | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akcie společnosti Nio | Černé pondělí | Implementace AI | Válka | Prémie | Vzdušný prostor | Oblast rezistence | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Fondy rizikového kapitálu | Statistiky z trhu práce | BIRK.US | Lula | Recese ve Spojených státech | Prodej | Lepší výsledky | Tencent | EUR/CZK | Zájem investorů | Performance | Obchodní partnerství | McKinsey | Intercontinental Exchange | Banka JPMorgan | Poptávka centrálních bank | Rekordní zisk | Euforie | CO2 | Snížit riziko | Akcie Manchesteru United | Janet Yellenová | Makrodata | Jestřábí postoj | iPhone | Akcie spoločnosti Netflix | Wyoming | Čínští výrobci | Úrokové sazby ve Švédsku | Bankrot burzy | Uniper (UN01.DE) | 3M (MMM.US) | Investoři | Malta | JOLTS | Nákupy kryptoměn | Hospodářský výsledek | BitMEX | EUR/GBP | Skupina OPEC+ | Celosvětová recese | Trojúhelníkové formace | Roblox (RBLX.US) | NED25 | Sója | J&J | Ceny zinku | Burzy kryptoměn | FTNT | Celoroční výhled | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Nordstream | Akciová burza | UBS | Akcie Foot Locker (FL.US) | Vedoucí představitelé | Online nakupování | Bloomberg | Podnikové dluhopisy | Akcie Zoom Video Communications (ZM.US) | Nejistoty | Hnědouhelné elektrárny | Oddlužení | Fidelity | Automobilka | Smith & Wesson | Polymetal | Akcie Rivian (RIVN.US) | Německá průmyslová produkce | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Roche Holding | Předseda sněmovny | Čínská armáda | DS | Negativní sentiment | Investiční | Nabídka | Evropská měna | JPM.US | AMD | Možnost obchodovat | Britské banky | Pokles úmrtí | Platit daně | Společnost Google | Přidaná hodnota | PUM.DE | Akcie společnosti C3.ai | ADR | Japonská vláda | Nová prognóza | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Pravidelné příjmy | HRL.US | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | GBP | Severní Korea | Index PPI | GAAP | Kurz americké měny | CNK | Creative Cloud | Split Amazonu | Bitfinex | Akcie Beyond Meat | U.S. Photronics | Grayscale | Klamání investorů | Vývoj akcií | Třída aktiv | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Dlouhodobé rezistence | Obchodní týden | Růst amerických výnosů | Bez rizika | Technický signál | Zisk | Vývoz pšenice | Kukuřice - Vývoj ceny | Tezos | Majitel | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Prezidentka ECB | Peso | Čokoládovny | Sealed Air Corp | Zpomalení ekonomického růstu | Akcie InMode | Pandemie COVID | JD.US | Joe Manchin | Sloučení | Topná sezóna | Hlavní úroková sazba | Bitcoin futures | Korporátní daň | Pokles společnosti | Zemědělské plodiny | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | NFT tokeny | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Ministerstvo obchodu | Vývoj ceny cukru | Dolary | Ministr financí Steven Mnuchin | SAS AB (SAS.SE) | Akcie Remy Cointreau | DAX30 | Hrubý provozní zisk | Část zisků | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Silný americký trh práce | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Forward guidance | Gary Gensler | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | DraftKings (DKNG.US) | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Akcie Zoom | Cenové výkyvy | NexGen (NXE.US) | TSMC | Evropské trhy | Volatilita na trzích | Pákový efekt | Zbrojařské společnosti | Immersion | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | VIG | Vývoj ceny kakaa | Rozdílové smlouvy (CFD) | WSJ | Tiskové agentury | Xetra | Sergey Brin | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Macy's (M.US) | Americký maloobchod | Britský ministr financí | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Index Stoxx 600 | Analytická společnost | BABA | Energetický gigant | Komodity na trading platformě | Reálné mzdy | Akcie společnosti Lowe's | Česká měna | Komoditní expert | Normalizace měnové politiky | Tržní pozice | Kasina | BP | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | Ekonomická teorie | Averze k riziku | DIS.US | Bard | Typ tradingu a investice | DOGE | Státní plánovač | Hold | AXP.US | Akcie spoločnosti Vaxart | Guvernér RBA | Asijské burzy | ZYXI | Zisky Netflixu | Nižší poptávka | Funkční období | Ceny ropy | Raytheon (RTX.US) | Byty | Makrokalendář | Sestupný trend | Rizika investování | Finanční nástroje | Čínský CHNComp | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | WYNN | Akcie společnosti Tesla | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | LXS.DE | Čínské banky | CRISPR Therapeutics | EMEA | Celkový trend | Ceny Bitcoinu | Divize společnosti | Scotts Miracle-Grow Company | Kč/EUR | Rozsah škod | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Silný růst | Avis | TC Energy | Vojenský konflikt | Nové regulace | Bydlení | Spotřebitelská inflace (PCE) | Společnost Lululemon | New York Community Bank | Analýzy | LHX.US | Snížení na polovinu | Snížení DPH | Společnost Oatly | Práce z domova | NATO | Cena Ripplu | Potravinové krize | Slevy | Výnosy z amerických desetiletých bondů | MSTR | CZ | Tržní podmínky | Prodej dluhopisů | TTF | Akcie Cineworld | American Airlines | Alert | Akcie těžařů stříbra a zlata | Poradenská společnost | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Cena ropy brent | Big Oil | Cena akcií Rivianu | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Globální finanční systém | Global Dairy Trade Index | EURCZK | PEG | Angela Merkelová | Počet investorů | Gucci | Lyft | Dánská společnost | Inflační situace | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | ILMN.US | Německý DAX | ACA.FR | Hlavní události | Akcie spoločnosti JD | Vliv na ceny | Lévi-Strauss | Patria | Velké pohyby na trhu | Sloučení Etherea | EP | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Snižování cen | Depozitní sazby | VOW1.DE | Udržitelnost | Aktivita ve výrobním sektoru | Oslabení USD | Program nákupu aktiv | Současný trend | Uber | Všeobecné volby | Senát USA | Míra | Carnival | EURRUB | Coinbase IPO | RIOT | Free float | Hong Kong | Tapering | Obchodování s dluhopisy | UnitedHealth Group | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Parita EURUSD | Akcie a dluhopisy | Pokles tržeb | ECB Kazimir | Akcie společnosti PVH | Data z ekonomiky | Rating USA | Úrok | Americké ministerstvo energetiky | Vyšší mzdy | HYU | Luiz Inácio Lula da Silva | Hedgeové fondy | Evropské ekonomiky | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Les Echos | Digitální měny | Akcie společnosti Apple Inc (AAPL.US) | NBEV.US | Americké HDP | LCID | Agentura Reuters | HZNP.US | Akcie Nike | Půjčka | Obchodní ředitel | Tlak medvědů | Potenciální rizika | EBIT marže | Opatření proti koronaviru | Akcie společnosti U.S. Photronics (PLAB.US) | MESA.US | Důvěra investorů | Wynn Resorts (WYNN.US) | Evropské akcie | Výrobce letadel | PLTR.US | Spotřebitelský sentiment | Raphael Bostic | České koruny | Dupont | PFE | Evropský výrobce letadel | OPRA | Akcie Fubotv Inc | Bohatý | Akcie Robinhoodu | Švédská centrální banka | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Technologické tituly | Květnový kontrakt | Japonská média | Loonie | Nové příležitosti | Velké pohyby | First Republic Bank | Akcie Riot Blockchain (RIOT.US) | Tržní kapitalizace | China Evergrande | Koruna | Strojové učení | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Odhady trhu | Růstové akcie | Žádný trend | Pokles investic | Akcie Gap Inc (GPS.US) | Huawei | Biofarmaceutické společnosti | Coinglass | Pokles cen komodit | CD Project | Toro (TTC.US) | Tesla dnes | Finanční služby | Financial | Rozhodnutí centrálních bank | ID.3 | Akcionáři | Commodity Futures Trading Commission | Vyšší poptávka | Projev Jeroma Powella | Emoce | Sundar Pichai | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Warren Buffett | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Semler Scientific | Ziskovosti společnosti | Maloobchodní sektor | SPWR.US | Cena GOLD | Cukr | Kryptomiliardář | Situace ve Spojených státech | Defenzivní příkazy | Skupina PPF | Coty | Rozhodnutí soudu | Vzdělání | Quantum | Daimler Truck | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Rizika a příležitosti | HYU.DE | Velký cenový pohyb | Tržní ceny | Evropská data | Shell | Rozpočtový přebytek | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Akcie BlackBerry | Slabý dolar | Societe Generale (GLE.FR) | Fáze 2 | Legislativa | CGC | Společnost Berkshire Hathaway | Kupující | Akcie leteckých společností | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | DJIA | Finanční výsledky | Šéf Tesly | Rostoucí životní náklady | Videokonference | Tržby z prodeje | DMA | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Phillips 66 | Rekordní růst | Oracle (ORCL.US) | Trhy s kryptoměnami | Onemocnění | Americký výrobce | Index cen průmyslových výrobců | Hodnota měny | Hlavní měny | Propad | Meta | Akcie Take-Two Interactive | Akcie společnosti Lucid Motors | Simon Property Group | Biotechnologická společnost | Graf USDILS | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Pokračující pokles | Společnost Glencore | DHL | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Oznámení | Objem exportu | Investiční činnosti | Kroky centrálních bank | Průmyslové komodity | Provozní výsledky | USD/ILS | Zelenskyj | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Thyssenkrupp | Riziko recese | Ruské rakety | HDP eurozóny | Údaje | Trigger | Sazby ČNB | Dopady koronaviru | Konec roku | Western Alliance (WAL.US) | Asociace | Temasek | ZEW | Dillard's | Akcie společnosti Aehr Systems | Výsledková zpráva | Očekávání investorů | RIO.UK | Výkonnost | Forward PE | Globální dodavatelské řetězce | Ropovod | Nové tituly | Údaje o obchodu | Chuck Schumer | Alameda | Akcie společnosti Roku | PG | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Aktivita čínských továren | Planet Labs (PL.US) | Obavy o likviditu | Silver Institute | Fenomén | Mezinárodní organizace pro kakao (ICCO) | Obchodní války | Fungování trhů | Robert Half International | Korekce kryptoměn | EUR/NOK | Report ADP | Polkadot (DOT CFD) | Oslabení měny | Digitální ekonomiky | Covid | Lukáš Lipovský | Thoma Bravo | Nové emise | Společný podnik | Přeprodání | Bethesdy | Peter Lynch | Western Alliance Bancorp | Exxon Mobil | Indigo | Burza FTX | xStation | Eurostat | Prezident | Uran | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | Torm | Plyn z Ruska | Očekávání analytiků | Všechny akcie | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Macau | Produkce zlata | Glencore (GLEN.UK) | Průzkumy | WMT | Polovodičový průmysl | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Adani Group | MTTR.US | Tovární objednávky v USA | Nomura | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Největší americké banky | TLTRO III | Toyota Motor | Zemědělské komodity | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Vývoj akcií Tesly | YELP.US | Odvětví cestovního ruchu | Roche Holding AG (ROG.CH) | Turecká lira | Michelle Bowmanová | Asijská seance | REGN | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Cílování inflace | ORCL.US | Snižování sazeb | Německé firmy | CFRA | Televize CNBC | Investiční banka | Tesco | TAP.US | Obchodování s akciemi | Genesis Capital | Occidental Petroleum | Návrat poptávky | Carry trade | PLTR | Obrovské pohyby | Nvidia Corp | Instrument | Bilion | Cena akcií firmy | Tržní kapitalizace bitcoinu | Praha | Hut 8 Mining | Berkshire Hathaway | Britské libry | Sázka | Společnost GameStop | Akcie společnosti U.S. Photronics | Akcie Immersion | Japonské ministerstvo financí | Raketové útoky | NNOX.US | První hike | Jsou komodity dobrou investicí? | ETF na bitcoiny | Spirit AeroSystems | Výsledky společnosti | Ropa Brent | Graf | Credit Suisse dnes | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Aehr Test Systems (AEHR.US) | Investice do cloud computingu | HKD | Informace o ceně | Rostoucí trendové čáry | Společnost Gitlab (GTLB.US) | Northrop Grumman | Ředitel BlackRock | Upgrade | Americké měny | Index S&P 500 | ALXN.US | Darden Restaurants (DRI.US) | Data IHS Markit | CCL | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Německý výrobce | Patrick Harker | Hazard | Omezené riziko | Akcie PG | WIZZ | Americká banka | Růst cen surovin | Očekávání úrokových sazeb | Volodymyr Zelenskyj | Dnešní data | Volný čas | ApeCoin | Posílení libry | Akcie společnosti Beyond Meat | Cena akcií společnosti Fisker (FSR.US) | České banky | Pokračování rostoucího trendu | Akcie Tilray (TLRY.US) | Zvýšené riziko | Hráči na trhu | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Bitcoin dnes | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Slabost americké ekonomiky | Hrubý domácí produkt | Powell dnes | Vláda USA | Příjmy z reklamy | Izraelská společnost | Distribuce | Nerozhodnost | DIA.US | Akciové zisky | Akcie Standard Chartered | Swatch Group (UHR.CH) | Zadlužování | Nordea | GOGO.US | Zhoršení nálady | Index US100 | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Konzervativní strany | Páka | Oživení americké ekonomiky | Trh s digitální reklamou | Skupina drobných investorů | Čínské zboží | Index cen domů | Čínská poptávka po ropě | Short | Úvěrové portfolio | Medvědí divergence | Pár EUR/USD | Investment management | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Grafické karty | Eurodolar | Statista | Chování obchodníků | Investování v Číně | Nástroj | Crypto FTX | Měnová politika v USA | CAD/JPY | Výsledky | HUF | Ekonomické oživení | Hospodaření | AUD/JPY | Trendové indikátory | Bali | Dění na finančních trzích | Snížení emisí uhlíku | Oživení inflace | Tennessee | Carrefour | Zápis ze zasedání Fedu | Pohyb na EUR/USD | Příjmy z obchodování | Inflace v Česku | Spoluředitel | Orsted (ORSTED.DK) | Německý akciový index | Investorka | Obrovské množství peněz | MRK | Chudé země | EOS | Růst zlata | Akcie Comcastu | Zveřejněná data | Permira | COCOA | Inflační tlaky | Wizz Air | Index volatility | Siemens | Minulá výkonnost | Výhled na příští rok | Spotřebitelská nálada | EDF (EDF.FR) | Stellantis | Rostoucí trend | Směnárny | Podíl v automobilce | Černý kůň | Kanadská ekonomika | Cena ropy WTI | Bank of America | Americká společnost | Úroda | Exxon (XOM.US) | BNTX | Finanční rok | TIM | Futures kotace | Hodnocení akcií | Stock market | Akcie Moneta Money Bank | Mesa Air | High | Silný dolar | Corbus Pharmaceuticals Holdings | Vir | Financial Markets | Hang Seng China Enterprises | Růst eura | Hindenburg | CZKCASH | CEO MicroStrategy | Čínský prezident Si Ťin-pching | Thierry Breton | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Retracement | Akcie SunPower (SPWR.US) | Pokles ceny | CVS | UPST | Finanční krize | Ekonomická situace | Sójové boby | Raketový útok | Fukušima | Rystad Energy | Následky pandemie | Odchod z EU | Eli Lilly | MS.US | Portfolio Vojtěcha Slováka | Cenový index PCE | Adamas Intelligence | Růst HDP v Kanadě | Barrick Gold | Akcie společnosti Apple Inc | Kohl's Corp (KSS.US) | Zvyšování napětí | Makro data | Míra zisku | Ukazatel inflace | Kreativita | Disciplína | Ceny ropy WTI | Snížení spotřeby | Obchodní proces | Akcie Foot Locker | Zůstatek | Turecká centrální banka | Akcie Avis | Stimulační opatření | Investiční společnost | Ripple (XRP) | TRMDA.DK | Finance Bank | Decentralizace | OPEC+ | Sanofi (SAN.FR) | SAE | G10 | Guvernér banky | Jihokorejský KOSPI | Vlna koronaviru | DAX (DE30) | Bitcoinové ETF | OECD | Carahsoft | Akcie farmaceutických společností | Česká koruna | Program odkupu akcií | CHF | Hewlett&Packard | Makroekonomický výhled | Objem | Dnešní fundamenty | Airbnb (ABNB.US) | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | Německý PMI | Sea Limited (SE1.US) | Akcie Shopify | Instrument ZINC | Vyloučení Ruska | Carl Icahn | Energetický trh | Obavy z recese | Společnost Arm | Čínské trhy | SuperMicro | Ropné futures | Darden Restaurants | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Počet úmrtí | Měnový trh | Akcie společnosti Nucor (NUE.US) | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Vestas Wind Systems | Ethereum Merge | Sentiment na Bitcoinu | Ziskové marže | Vojtěch Slovák | CVAC | CDE.US | Společnost Nvidia | Cenový šok | Kontrakty na zlato | Problémy amerických bank | Klima | Inverze výnosové křivky | GDPNow | Obavy o bezpečnost | BlackSky Technologies | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | TTWO | Den díkůvzdání | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ekonomika ČR | Pohyb zlata | Britská měna | Futures na ropu WTI | Intervence japonského ministerstva financí | Encore Wire | WHEAT | VIAC.US | Těžby Bitcoinu | BDO | Počet nových klientů | Akcie Volkswagen | Ekonomické ukazatele | Sběratelé | Propad liry | Ministerstvo financí USA | JNJ | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Vale | Hrozí krach | Prezident Trump | Ceny plynu v Evropě | Čínský statistický úřad | Podnikatelská nálada | ex | Náklady na těžbu | Propuštění | Rally na akciích | Spot | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Léky na koronavirus | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Nucor | IMMR.US | Poptávka po pohonných hmotách | Britské tajné služby | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Společnost Lululemon (LULU.US) | Rozpočtový deficit | WEN | Snížení daní | NGAS | Změna trendu | US dollar | Regulátor | Akcie Bed Bath & Beyond | Vývoz zemního plynu | Shortovat | Raytheon Technologies Corp | Záporné ceny | Hlavní indexy | Avis Budget | Japonský export | Nárůst HDP | Analytické pokrytí | Nejprudší pokles | Offshore | Cena akcie Apple | Akciový index | Krypto CFD | Alibaba Group (BABA.US) | RMB | Zvýšení úrokových sazeb | Ceny cukru | Klíčové suroviny | Dlouhodobý výhled | WIX | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Akcie společnosti Hertz | Graf ceny akcií | Cena filecoinu | Průmyslová výroba | Ceny evropských kontraktů na emise | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Parlamentní volby | Akcie Zendesk (ZEN.US) | LYFT.US | Americký dolar (USDIDX) | AMC | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Mluvčí společnosti | EU50 | Aussie | BinanceCoin | Trh s kávou | Francouzská vláda | Pfizer | Německý HDP | Akcie firem | Společnost HEICO Corp. | Klesající trend | Pozornost | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Zpravodajská společnost | Akcie Coca Cola | Situace v eurozóně | Akcie v aftermarketu | Exchange Traded Fund | Index AEX | IGLN | ZS | Alameda Research | Zabití íránského generála | AFP | Covestro | Studie | Blízký východ | Důvěra spotřebitelů | Equal weight | Britská premiérka Liz Trussová | Josep Borrell | Cena akcií CRISPR | Correction | Nano-X Imaging (NNOX.US) | Exchange Traded Commodity | Převzetí Credit Suisse | Illumina (ILMN.US) | Joachim Nagel | GlobalFoundries | Akcionáři společnosti | Čínská centrální banka (PBOC) | Stellar | Trading konference | Macrotrends | První obchodní den | Akcie Viacom CBS (VIAC.US) | Ant | Průraz | LB.US | Strop na ruskou ropu | Trendline | Kansas | Cena plynu | Čínský realitní sektor | Ministerstvo obchodu USA | Druhy ropy | Země EU | Coca-Cola (KO.US) | Deficit | EDF | S&P 500 Index | NetApp | Akcie České zbrojovky | Polsko | Stavební povolenky | Kolaps | Rio Tinto | CCTV | Volná pracovní místa | FRA40 | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Významné zisky | Španělská ekonomika | Zbrojovka | Reakce trhu | MimbleWimble testnet | mRNA-1273 | Bavarian Nordic | Arista Networks | Masivní nákupy | Boeing (BA.US) | Patenty | ADS.DE | National Australia Bank | Akcie spoločnosti Western Union | Trojité dno | Medián | Akcie společnosti Gap | Akcie společnosti Novavax (NVAX.US) | Levnější ropa | Akcie kanabisových spoločností | Projev viceprezidenta Fedu | USDRUB | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Veřejný sektor | Čínský sektor služeb | Volby v USA | Bankéř | Akcie Take-Two Interactive (TTWO.US) | Kompletní průvodce | Kering | Digitální rubl | Ceny domů | Spekulace | Finanční společnosti | Naspers | Akcie výrobce čipů | Canoo | Bankovní záruka | Akcie Pfizeru | Fibonacci retracement | KOMB.CZ | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Recep Tayyip Erdogan | Společnost AMC | Roblox | Současná situace | Nasdaq (NDAQ.US) | Školení | Kroger | Nájmy | Automobilový průmysl | LEN | Akcie Robolox | Přijetí | Finanční operace | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Česká spořitelna | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Velké banky | Jackson Hole | Airbus (AIR.DE) | Rollyield | Ruská invaze na Ukrajinu | Tvrdý brexit | Platforms | Akcie General Dynamics | SBUX.US | Korporátní daně | Kanada | JDE | Terra Luna | Akcie American Airlines (AAL.US) | Figma Inc. | MWh | OPEC | Amazon (AMZN.US) | CRBP | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Výroba v eurozóně | Oživení poptávky po ropě | Podvážení | Jednání FOMC | BMW (BMW.DE) | Reálný HDP | Ropovod Družba | Lednový efekt | Shantanu Narayen | Marathon Digital | Index výrobních cen | Íránský ministr zahraničí | Egypt | Johnson & Johnson | Vizualizace | Budoucí vývoj | BYD | Investice do nemovitostí | Technický pohled | Dopady na ekonomiku | First Republic | Ceny zboží | Oilprice | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Ropa Brent - Vývoj ceny | Znalost | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Akcie JPMorgan Chase & Co (JPM.US) | Open interest | iShares Physical Silver | Cenný papír | DRI | Globální problémy | Wells Fargo | EBC Simkus | BlackBerry (BB.US) | Maloobchod | Dnešní volatilita na Bitcoinu | Zscaler Inc | Změny sazeb | Jádrový index spotřebitelských cen | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Ford (F.US) | Obrat v měnové politice | Oslabení amerického dolaru | GME | Udržení inflace | Akcie společnosti Upstart | Peněžní prostředky | Brookfield Renewable Partners | Mnozí investoři | L3Harris | Earnings | CME | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Americký výrobce elektromobilů | Trump | Rostoucí obavy | Akontace | Provozní ztráty | Dnešní růst | FactSet | Brands | AT&T (T.US) | Omezení COVID | XOP | RH.US | S&P Global Ratings | Komise pro cenné papíry a burzu | Kurzarbeit | Vývozní omezení | Nejistota | Foot Locker | ForexLive | Američtí investoři | Estee Lauder | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Ekonom ECB | UPS | Plný úvazek | Akciové indexy v USA | Tlak na banky | Růst tržeb | Silnější dolar | Technické analýzy | Jachty | Drive Shack (DS.US) | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Splunk | Urals | CMA | Ekonomická aktivita v eurozóně | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | NFP data | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické údaje | MRK.US | Mexiko | UPST.US | SushiSwap | Banka HSBC | Michael Saylor | Covid Zero | Rekordní prodeje | Wall Street akcie | Úrokové sazby v Maďarsku | Euro dnes | Vstupy | Akcie společnosti PayPal | Americké úrokové sazby | ATH | CEZ1.CZ | Neuspokojivé výsledky | Genesis | Rystad | Inflace ve Spojených státech | SaaS | Hackeři | CRV | Direct listing | Kvantitativní zpřísňování | Cloud computing | Haruhiko Kuroda | Vision Pro | Akcie EasyJet (EZJ.UK) | GBPUSD | Světová banka | Společnost PayPal | Ministerstvo energetiky | Akcie technologických společností | Obchodování s ropou | Akcie spoločnosti Chevron | Akcie společnosti ČEZ | ProCent | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | SPOT.US | Akcie Komerční banky | Provozní výnosy | Akcie zbrojařské společnosti | GBP/AUD | Rakousko | CVAL | Investice do fondů | Grafy | RBC | Společnost Meta Platforms | Společnost Cisco Systems | Stříbro | USDCAD | Mero | S&P 500 futures | Rychlé zhodnocení | Akcie General Dynamics (GD.US) | BA.US | Polský zlotý | Německá vláda | Levi&Strauss | Akcionáři Rivian Automotive | Americký dolarový index | Klíčové události | Belt and Road Initiative | COPPER | Constellation | Platby za plyn | Instituce | Sell the news | Turecko | Birkenstock (BIRK.US) | Dogecoin | Akcie Kohl's Corp | XRP | Restriktivní opatření | Obchod s ropou | Společnost BlackRock | HRL | LTCUSD | Investice do fondu | Bank of Japan | Předseda SEC | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Prohlášení Powella | mBTU | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | Kukuřice | Poměr cen zlata a stříbra | Akcie Nvidie | Luxusní značky | Krátkodobí spekulanti | Americké CPI | FAANG | UAL.US | Latinská Amerika | Snižování cel | Makroekonomický kalendář | Tornádo | Energetický sektor | Crypto newsletter | Růst kryptoměn | Dopady epidemie koronaviru | Příkaz Stop | LNG | Internet věcí | Propouštění zaměstnanců | Western Alliance | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Aktuální problémy | Burza cenných papírů | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Býčí signál | Sage Therapeutics | Dobrá data | iOS | Experimentální vakcíny | Rozhodnutí vlády | Jemenští povstalci | Logitech | Spoločnosť CrowdStrike Holdings | Devizové intervence | Plán Číny | Americké akcie | Index WIG20 | Federální rezervní banka | Apache | Jaderný program | E-commerce | BBC | Silná ekonomika | Exxon | Rada pro finanční stabilitu | Peloton | Objem na pražské burze | VSAT.US | BBY.US | Vývoj libry | UBS Group | Apreciace | Tržní sentiment | Telekomunikační společnosti | Dopad pandemie | Realizace zisku | Kongres | GBPCHF | Prodeje dluhopisů | Cena Cardana | Výdělky | Úroveň parity | Ekonomie | ATR | Dnešní volatilita | Pandemická situace | BIIB | Divize | Melvin | Uniswap (UNI CFD) | Neočekávané události | Cenotvorba | Orná půda | Počet klientů | Čtvrtletní výsledky společnosti | Pozitivní vliv | Vládní pomoc | Roční míra inflace v Německu | Rheinmetall akcie | PANW | Bez poplatku | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Akcie Sony (SONY.US) | Spotová cena | Akcie společnosti Adyen | Zadlužení | Evropská ekonomika | Akcie Tupperware | Aehr Systems | Nákupy akcií | HOG.US | Rosněfť | Las Vegas | Sektor komerčních nemovitostí | ETHUSD | Platby v bitcoinech | Společnost Autodesk | Společnost Beyond Meat | Proražení obchodního rozpětí | Fubotv Inc (FUBO.US) | Výsledky bank | Derivátové trhy | Průměrný roční výnos | Další růst | CVS Health | Audi | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Research expenses | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Akcie spoločnosti JPMorgan | NKLA.US | Růst akcií společností | Problémy s počasím | Výsledky First Republic | Equinor | Stellar (XLM CFD) | WeWork | Asijské indexy | WASDE od USDA | Burza Crypto | Obchodníci s ropou | C3.ai | Trh | Nárůst zásob | Průmyslová výroba v Japonsku | Opatření | Kryptoměnová burza Coinbase | Výhled pro rok | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Vydělávání peněz | Akcie BioNTech | Li Auto (LI.US) | Míra úspor domácností | USDCZK | Crown | EURAUD | PAYX.US | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Konference FOMC | Nájemné | Erste Bank | Akcie společnosti MicroStrategy | Společnost Alibaba | EURSEK | Výkyvy | Výrazný růst | Easy Jet | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | Šíření viru | Nvidia | F1 | Bitcoinist | Ambarella | ArcelorMittal | Podnikatelé | Fed | ABNB.US | Sankce vůči Rusku | USD/NOK | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Rio Tinto (RIO.UK) | Luis De Guindos | Dnešní zasedání Fedu | Celkové výsledky | Společnost ByteDance | Francouzský CAC 40 | Proinflační rizika | Reálná hodnota | Časový plán | Ekonomické škody | Air France | EURNZD | Negativní fundament | PLATINUM | Lídři EU | Korekce | Inflace v říjnu | Kurz české měny | Vývoz ropy | Indexy v Asii | ING | Smíšené pocity | Tržní prostředí | Nákup dolaru | DraftKings | Spotřebitelská důvěra v USA | Sazby daně | FIL | Kris Marszalek | MGM.US | Nové trhy | Illumina | Buffett | Rally akcií | Pozastavení růstu | Vývoj ekonomiky | BMBL | Cena bavlny | Oblasti rezistence | Největší ekonomika světa | Spotřeba ropy | Burza Crypto.com | Ceny zemního plynu | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Kov | SMG.US | SAGE.US | Pád ceny ropy | RQ7 Shadow | VMW.US | Kjódó | Pražské burzy | Akcie Peloton (PTON.US) | EURCAD | Hlavní akciové indexy | Potenciální změny | Alexion | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | Kanadský CPI | Apple | Pohyb cen | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | ULTA | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Významné úrovně | Hewlett Packard | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Ekonom IHS Markit | KAP.UK | Nordea (NDA.DK) | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | USDT | Globální recese | Luxusní akcie | Růstové společnosti | Úspory | Úrokové sazby v Číně | Poptávka po dolarové likviditě | Lowe's | Nezaměstnanost v Austrálii | Klienti brokerů | Bankrate.com | Česká republika | Aurora Cannabis (ACB.US) | NYMEX | Yahoo | CNOOC | Dánské společnosti | Hamás | Počet obchodů | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Akcie CarMax (KMX.US) | Akcie Palantir Technologies | Posílení dolaru | Cenové změny | Průzkum ECB | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Apollo | Cena akcií Netflixu | Situace | Internet of Things (IoT) | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Financials | UBER.US | Hodnocení bank | Pfizer/BioNTech vakcína | IRS | Negativní dopad | Kupní cena | Inflace ve Švýcarsku | Hloubka trhu | Finanční problémy | Anthony Fauci | CLSK.US | Rostoucí příjmy | Snap (SNAP.US) | Future Vertical Lift | VZ | Oblasti podnikání | Poměr P/E | Zynex | Akcie Morgan Stanley | Trumpova administrativa | Rating | Obchodování a investování do akcií | Slabý americký dolar | Aphria | Futures na Wall Street | Dezinflace | Očekávaná data | LINK CFD | Společnost XTB | Maximalizace zisku | Směrodatná odchylka | UBI.FR | Akcie Shopify (SHOP.US) | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Koruna dnes | Cena OIL.WTI | Poměr P/S | Ojeté vozy | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Delta Air Lines (DAL.US) | Akcie aerolinek | Mynaric (M0Y.DE) | UK FTSE 100 | Světové měny | SNB | Akcie spoločnosti DocuSign | DOGE CFD | Čínský koronavirus | Ukázka tržní síly | Ceny futures kontraktů | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Ekonomické vztahy | Snížení dividendy | Příležitosti | Závazky společnosti | Thajsko | Akcie Twitteru | CVX.US | BofA | Dopad na cenu | Nová makro data | NFLX.US | Teladoc (TDOC.US) | Komodity ropa | Puma SE | Nižší zisky | NewAge | USD/CZK | Nová strategie | Vládní dluhopisy | Úroveň dluhu | Rozložení investic | Data z USA | Evropské obchodování | Odhad růstu HDP | Dezinformace | Daňové úlevy | SBUX | Salvador | GoPro | Umělá inteligence (AI) | Akcie Monety | Kryptoměnový průmysl | Dopad na volatilitu | Eurokomisař | Repo operace | Švýcarské společnosti | Společnost Tesla | Členové Fedu | Forwardy | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Závazek | Íránský útok | Defi | Shortování | Změny cen | CRSP | Sell | Horizon Therapeutics (HZNP.US) | Správci aktiv | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | NKLA | Demokratické strany | Sage Therapeutics (SAGE.US) | Tlak na USD | Pokles sentimentu | NTES | US100 | Autodesk (ADSK.US) | Brad Smith | Long pozice | Akcie CD Projekt | Siemens Energy | Cybertruck | International Business Machines (IBM) | Equity | Dollar Tree | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Velký třesk | Hertz (HTZ.US) | First Solar Inc | Známý investor | Exporty | Dluhy | F.US | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | Continental (CON.DE) | Programování | Kraken | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Rozvojová banka | INTU.US | Deficit nabídky | VFC | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Intel dnes | Přijetí bitcoinu | Eskalace na Blízkém východě | Unce zlata | Decentraland | Web3 | NDAQ.US | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Nielsen | SFIX | Vyhlídky světové ekonomiky | Bankovní akcie | Bukele | Vysoké inflace | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | JPMorgan Chase & Co (JPM.US) | IATA | Nano-X Imaging | Oblast supportu | Paychex | Akcie Philip Morris | Moody's | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Cenový růst Etherea | Kellogg | Akcie FedEx | Spotřební zboží | Stringency index | Dobrá nálada | Nižší minima | Mánie | Skladování komodit | Newmont | Měkké přistání | Tržní odhad | Trendové linie | Star Bulk Carriers | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Komodita | CFTC | Kryptoměny aktuálně | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny na realitním trhu | Těžební společnost | Federální odvolací soud | FIAT | Podpůrná opatření | Makroekonomické zprávy | Zpomalující růst | Nálada spotřebitelů | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Centrální banka Turecké republiky (CBRT) | AA | Investiční poptávka | Invest | Vir Biotechnology | TTC | Gazprom | US Foods Holdings | Minimální rezervy bank | Centrální banka | Call opce | Akcie AT&T | Bitcoin a další kryptoměny | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Trh s elektromobily | Andrew Bailey | Moneta | Významné zprávy | Deutsche Börse | Kapitulace kryptoměn | Životní prostředí | Eurasia Group | Inflace zpomaluje | Francouzský konglomerát | Archer Daniels Midland | CME Group | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Akcie spoločnosti Airbnb | Akcie Dollar Tree | Fondy peněžního trhu | Akcie Yelp | Oslabení japonského jenu | QE | Mutace koronaviru | Americká průmyslová produkce | Výrobce sportovního oblečení | Velikost pozice | Epidemiologická situace | Plány Ruska | Nikl - Vývoj ceny | Close | SAN.FR | Carashhoft Technologies | Donald Trump | Zprávy z Ruska | Cena Brentu (OIL) | Čistý zisk | Jádrová inflace | Úročení rezerv | GRPN | Akcie těžařů stříbra | Kovy | Rozhodnutí FED | Dolar (USDIDX) | Nárůst výdajů | Horší data | Thales | Mosaic | Margin call | Technické problémy | Centrum | Rizika | HDP z Číny | Společnosti | Zásoby plynu v USA | Skok v ceně | Custody | Fundamentální faktory | Americký index S&P 500 | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Sinopec | ROG.CH | Josh Hawley | Růst cen domů | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Akcie společnosti Tilray | Dassault Systemes | Celebrity | Izraelský šekel | Investice do energetiky | Předpokládaný zisk | DPZ | Konsensus | CVNA.US | Alžírsko | Prodávající | CRISPR | Cinemark | Údaje o prodejích | Akcie JP Morgan | Spotify (SPOT.US) | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Rozvoj kryptoměn | Index HSCEI | Akcie společnosti Philips | Vstup Švédska do NATO | Konsolidovaný čistý zisk | Akcie Tilray | Ruská ekonomika | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Akcie společnosti Foot Locker | Poptávka po plynu | NEXO | NEL (NEL.NO) | S&P 500 a Nasdaq | Pandemie v Evropě | Britský akciový trh | Vstup do pozice | Počet uzavřených obchodů | GfK | Akcie Chewy (CHWY.US) | Nárůst objemů | Zisk bitcoinů | Aston Martin Lagonda | Chang-čou | Globální index | Sunrun | Pozitivní korelace | Zvýšení těžby ropy | Růst Etherea | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Velký problém | API | Daňová sazba | Chesapeake | Lineární regrese | Akcie spoločnosti Wendy’s | Obchodování s bitcoinem | Akcie ARM | SNOW.US | Konsenzus ekonomů | Přesun výroby | Inflace CPI | Cameco (CCJ.US) | Farfetch | Azure | Akcie společnosti Chevron | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Akcie ViacomCBS (VIAC.US) | Akcie spoločnosti Tellurian | BlackBerry | Potenciál zisku | NDAQ | Pšenice - Vývoj ceny | Aktivistický investor Ryan Cohen | Abú Dhabí | Nálada v USA | Cena DOGECOINu | Justin Trudeau | Zoom Video | Cena ropy dnes | Domino efekt | Akcie Under Armour (UA.US) | Výkonnost akcií | Mluvčí | CZK | Index DAX (DE30) | Andrew Cuomo | Zveřejnění úrokových sazeb | Reuters | Tržby Amazonu | CNK.US | AMC Entertainment | Unilever | Dnešní výsledky | ETC | Výsledky NFP | NIO (NIO.US) | Akcie Kohl’s (KSS.US) | 1Inch | Premiér Mario Draghi | Exponenciální klouzavý průměr | Fondy Apollo | Prodej ropy | Baidu | Vývoj cen ropy | Warner Music Group | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | Londýnská burza | Asijská rozvojová banka | Slušný zisk | QCOM | Denní minima | PMI ve výrobě | Možnost poklesu | KSS | Ocenění Tesly | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Společnost Caterpillar | Změny klimatu | Chevron | Anglo American | Výše investice | Nižší ceny ropy | Kompozitní index | VOW3 | SPGI.US | DRI.US | SQ.US | Alokace | Reakce trhu dnes | Hang Seng | Goerli | Snížení ratingu | UA.US | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Cena palladia | GME.US | Obraty | Bull | Depozitní sazba | Upravený zisk EBITDA | Saudi National Bank | Coinbase | Změny v ekonomice | Výrobní aktivita | Měnověpolitické zasedání | BX | VFC.US | Výstupy | Neutrální úroková sazba | Nákupy Fedu | Testovací účet | FIS | BIS | Souhrnný index | Výsledkové sezóny v USA | Výrobce sportovního zboží | Overbalance | Rolování | Akcie Splunk | Rekordní maximum | Palo Alto | Nestabilní situace | Cyklus růstu | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Akcie Fedex | Americká Komise pro cenné papíry | Exxon Mobil akcie | Next Generation | Prostor pro pokles | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Měnové intervence | Investování do různých komodit | Advanced Reconnaissance Vehicle | CITIC Securities | Zavedení cenového stropu | ERA | Index pražské burzy PX | Nový virus | DASH.US | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | SWEDA.SE | Reakce ceny | CFD na kryptoměny | Deutsche Boerse | Sociální síť | GLEN | ROTE | Obchodujeme | Demo účet | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Fiskální balíček | Hlavní trend | Růstový impuls | Výnosy z investic | Alokace kapitálu | Přístup k riziku | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Boom kryptoměn | Hardware | The Honest Company (HNST.US) | Analytické společnosti | Harley-Davidson (HOG.US) | Traders | Rok 2024 | Youdao | Automobilový trh | Silná data | Apple Vision | Makroekonomické data | NGAS.UK | Obchodníci | Saxo | Guvernér | Quartz | Evropská unie | Evercore ISI | Alexandria Real Estate | GBP/CAD | GS.US | Boeing | Cvičení | Nikkei 225 (JAP225) | Dow Jones a S&P 500 | Vakcína Pfizer/BionTech | Příkaz | HDP v USA | Adyen | PINS | Banka J.P. Morgan | Altimeter Capital | Ekonomiky | Akcioví býci | PROP Trading | Akcie Netflixu | Shanghai Composite | Očekávaná rezignace | Third Point LLC | Schodek | Záporné sazby | Vitol | William Blair | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | Online prostředí | GTLB.US | UPS.US | SLR | Výrobci automobilů | Fiskální stimul | Evropské banky | Finance | Libra | Konkurenti Netflixu | DoorDash (DASH.US) | Zákaz vývozu do Ruska | Otevření Číny | Nakoupit akcie | Brian Armstrong | GameStop | Akcie Eli Lilly | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Windfall daně | Invaze | Akcie Snap Inc | Vývoj úrokových sazeb | Prevail Therapeutics | CFD | Hewlett-Packard (HPQ.US) | Rekordní inflace | Pokles jüanu | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Společnost Mynaric (M0Y.DE) | SMA 100 | Nová data | Akcie SPCE | PanAmerican Silver | Dopad na ekonomiku | NXE.US | Kasino | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Amgen (AMGN.US) | Pokračování trendu | Doporučení | Chicago Mercantile Exchange | Silnější support | Cenové akce | Britský statistický úřad | Světová burza | Denní graf | MRNA.US | Artemis | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Jaderná energie | Analýza trhu | Parita | Zvýšení základní sazby | Cena kryptoměny | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | FB.US | Akcie dánské společnosti | Facebook | Financovat | Intradenní rekordy | Coinbase Brian Armstrong | Prodeje domů | StreetAccount | Orbán | Příprava | IAG.US | Členské státy EU | Pohyby na trhu | Peněžní příjmy | Analýza USDCZK | Ztráta | Řecko | Evropské země | Norská ekonomika | P911 | Premiérka Trussová | Rostoucí trendová čára | Dna | Moderna (MRNA.US) | Dividenda | Marex | Akcie Raytheon | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Nový ekonomický výhled | Akcie spoločnosti Dollar Tree | FDIC | Říjnová inflace | Výhled EBITDA | AMGN | AMD.US | Babcock International | Akcie Crocs | Akcie společnosti Gap Inc (GPS.US) | Trading | ITX.ES | PTON.US | EQT.US | Akcie padají | Nejlepší investice | Akcie Nikoly | Deglobalizace | Cena CARDANO | Alibaba Group | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Bankéři z Fedu | PacWest Bancorp | MONET | Rekordní příjmy | Covid v Číně | Beyond Meat (BYND.US) | Zveřejnění výsledků hospodaření | INFO.US | Úroky | Společnost BHP | EZJ.UK | Nová mutace koronaviru | Evropské akciové burzy | Covidové restrikce | Refinitiv | Akcie Winnebago | Přenos | Plodiny | Ulrich Körner | Statistický úřad | Americký průmysl | Impeachment | NIKL (NICKEL) | Britský trh práce | OTCQX | Kancléř Olaf Scholz | CVX | Vývoj na trhu | Online investiční konference | Akce centrálních bank | Akcie Swatch | Standard Chartered (STAN.UK) | Akcie společnosti Cineworld | Cyklické akcie | Portu | Bloomberg TV | Cena | Akcie Hyundai Motor | Růst produktivity | Silné oživení | Silvergate Bank | RTS index | Investiční banky | Vysoké příjmy | Akcie Roku (ROKU.US) | Finanční rizika | Eagle Bulk Shipping | FDX.US | Předstihové ukazatele | Analytik Deutsche Bank | Půlení bitcoinu | Russell 3000 | Vývoj USD | ERÚ | Brookings | AIGI | Akcie Kazatompromu | Burza CME | Dlouhodobý support | Gemini | Jihokorejský HDP | Bearish Engulfing | WisdomTree | Dluhopisový trh | Býčí trh | Provozní zisk před odpisy | Kryptoměna Ripple | Silný trh | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Rezervy bank | Zasedání RBNZ | Akcie Uber (UBER.US) | Letecká doprava | BYND | Air | Akcie 3M | BIRK | HIVE.US | Akcie dnes | Káva | Centrální banky USA | Očekávané výsledky hospodaření | Zinek - Vývoj ceny zinku | Roční maximum | Activision Blizzard (ATVI.US) | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ovebalance | NCLH | Izrael | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | MARA.US | Financování vlády | Strategické možnosti | Podílové fondy | TABAK | Leasing | Producent ropy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Akcie spoločnosti Eli Lilly | Obchodování obnoveno | Consensys | S&P500 | EBay | Telekomunikační společnost | NEO | Trh zlata | Payrolls | Guvernér Maďarské národní banky | MUFG | BTC futures | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Největší kryptoměny | JMMC | Technologie | WIX.US | Energetická krize | Americký regulátor | Akcie AMC Entertainment | ČNB | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Rezervy zlata | Změna režimu | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Cigna | Prodej v USA | Akciový graf | Rozhodnutí americké centrální banky | Microsoft a Activision Blizzard | VW | ACER | Telefónica | Celkový deficit | Uniper | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Premiér Sunak | Comcast Corp | Investujeme | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Malé banky | Online trading | Ceny evropského plynu | Pokles | Vydání nových akcií | Global Times | Omezení těžby | Italský premiér Mario Draghi | Contango | Futures na americký dolarový index | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | JPM | MGM | Christine Lagardová | BMO | UEC | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Výběr zisků | Regulace AI | Japonský Nikkei | Margin | Ruský velvyslanec | Globální inflace | Globální investoři | PVH (PVH.US) | Makroekonomická situace | Pád ropy | Rating AAA | Know-how | Akcie JPMorgan | Index RUS50 | Těžba v USA | Biogen | LMT.US | Andy Jassy | Společnost Travelers | NYT | KO | Take-Profit | Ochranné příkazy | DS.US | Německý soud | Počet uživatelů | Norwegian Air | Gala | Simon Coveney | Apollo Global Management | Energetický regulátor | Vlajkové formace | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Přehřívání ekonomiky | Druhá největší kryptoměna | Technology | Pfizer/BioNTech | Ether | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Charles Schwab | Akcie Tencent | Hedge | EURNOK | Pokles výnosů dluhopisů | Majors | Royal Caribbean | Discover Financial | Poplatek | Hlasování v Senátu | Vlády Evropské unie | Zemědělci | Exponenciální průměr | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Merck & Co | Zemědělská společnost | 4GLD | Warner Bros Discovery | EOS CFD | Cased Telescoped Munice | Enviromental, Social and Governance | Nio (NIO.US) | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Základní CPI | Obchodování Bitcoinu | Norská koruna | Americká výnosová křivka | Velké korporace | Situace na trhu | Zisky dolaru | SESN | Rivian | Americká ekonomika | CEO Binance | HDP | PYUSD | NVDA | Nové sankce vůči Rusku | BURL | Akcie Johnson & Johnson | Nakoupit ropu | Jaderné elektrárny | WBD | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Santa Claus Rally | IPO na XTB | Banka JP Morgan | Obchodník | Růst cen stříbra | Situace na ropě | Immersion Corp | Cena akcií Textronu | Charlie Munger | Společnost BlackBerry Limited | Akcie týdne | Akciové portfolio | Kypr | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Participace | UHR.CH | EMA | Index euro | Tellurian | MRNA | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Deutsche Bank (DBK.DE) | Algorand | Obchodování na americkém trhu | Provozní zisk EBITDA | Kolaps těžby | Odkup akcií | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | BoE Andrew Bailey | BioNTech vakcína | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Kapitálové požadavky | Údaj NFP | Regulátoři | CF Industries | Zelené energie | Klinické testy | Problémy | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Developer Evergrande | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Blue-chip | Remdesivir | Dezinflační trend | Úvěry na bydlení | Index cen | Inflace v Austrálii | Dolar | Společnost Geely | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Kurzové změny | Paypal Holdings | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | SNAP.US | Čínská vláda | Index PX | Copilot | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Ekonomika nového Zélandu | Tel Aviv Stock Exchange | Lídři | Šéfka ECB | Inflace v červenci | Investment Management | Pivot | Phillips 66 (PSX.US) | Kryptoměna | Rostoucí ceny kakaa | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | Velké riziko | Zprávy z trhů | Zprávy ze společností | Pokles indexu | Akcie Xeroxu | Huobi Global | Obchodovat | Bristol-Myers | Omikron | Růst výroby | Star Bulk | Zásoby ropy v USA | RRR | Žádosti o podporu v USA | Výzkum a vývoj | Dovoz z Číny | TradingView | Momentum | Prodeje čipů | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Prodej osobních automobilů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Příjmy společnosti | Rolls-Royce | Portfolio fondu | Kontrakty na ropu WTI | CBOE | Akcie Li Auto | Encore Wire Corporation | Akcie společnosti Lucid | TUP.US | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Ethereum Classic | Zisky | Aktiva pod správou | DeFi a NFT | Případ opičích neštovic | Pražský index PX | PINS.US | Konglomerát | Kiliçdaroglu | FCA | CHN.cash | Snížení ekonomické aktivity | Cena akcií NIO | Pew Research Center | Největší ekonomiky | Akcie společnosti Caterpillar | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | Akcie Spotify (SPOT.US) | Fox Business | EUR/MWh | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Signature Bank | Trumpův impeachment | Důvěryhodnost Fedu | ZI.US | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | Výsledky First Republic Bank | Intervence na devizovém trhu | Akcie kasín | Nancy Pelosiová | MTU Aero Engines | Thomas Jordan | Snížení počtu obchodů | Bitcoin Cash | Čínská média | Identifikovat trend | Pozitivní výsledek | Swap | USD/TRY | Aurubis | Miliardy eur | Anomálie | Koncentrace | Akcie Taiwan Semiconductor | GSK.UK | Newmont Corp (NEM.US) | Ropný šok | DAX | SEC | ING.NL | Zavedení cel | Akcie Visa | Southwest | Head and Shoulders | Obavy ze stagflace | Spotřeby plynu | Oklahoma | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | Motley Fool | Wells Fargo (WFC.US) | Akcie spoločnosti Etsy | Členské státy | STMicroelectronics | Africké země | Americká cla | Cisco Systems | Americké akciové trhy | Starbucks | Německý kancléř Olaf Scholz | Propad ropy | Anglogold Ashanti | Coeur Mining | Kvóty na těžbu ropy | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Shortování akcií | Akcie Wendy’s | Rozhodování | SVB a Signature | Výrobní sektor v USA | Ratingové agentury | Akcie MCD | Společná měna | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | Kótování | Bilance Fedu | Cena zlata | Bobby Kotick | Akcie společnosti Ambarella (AMBA.US) | Fibo úrovně | Zvýšení produkce | PepsiCo (PEP.US) | HSBC | Pullback | Lennar | NanoString | CBRT | Zvýšení ceny | Ondřej Koběrský | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Vývoj ceny niklu | Zlato - Vývoj ceny zlata | Rizikové averze | Akcie společnosti Palantir (PLTR.US) | Uvedení na burzu | Kryptotrh | Formace Head and Shoulders | Citigroup (C.US) | Přecenění | Flash Crash | Akcie společnosti Ciena | Breakout | Očekávaná recese | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Pojištění vkladů | Cena stříbra dnes | Analytici Nomury | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Růst cen | Rovnováha na trhu | Index Russell 2000 | Akcie spoločnosti Volkswagen | Ropní giganti | Společnost Chevron | Kapitalizace bitcoinu | Historické pohyby | Philadelphia Fed index | Americká pojišťovna | Akcie Pelotonu (PTON.US) | Dluhový strop | Pokles cen akcií | GDT Index | Zdravotní pojištění | Gamble | Jürgen Schaaf | Cenový pohyb | RSI | Konference Ripple | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Zvýšení zadlužení | Shopify | Premiér Rishi Sunak | Aave | Rheinmetall | Akcionáři Rivian | Akcie Matterport | Asset management | Delaware | HIVE Blockchain | Repo sazby | Energetické trhy | Akcie na Wall Street | Dash | HSBA.UK | Společnosti Netflix | Akcie Arista Networks | Společnost Arista Networks | Horizon Therapeutics | PPI index | Dnes na trzích | IFO index | Stitch Fix | Financování | Trh s bydlením | Bodyarmor | Fibonacciho retracement | Úroková sazba v USA | Snížení úrokových sazeb v USA | Zájem o akcie | Podnikání | ČSÚ | BioNTech | Systém obchodování | Zasedání RBA | Investiční výdaje | ICCO | SAIC | IoT | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Akcie Align Technology (ALGN.US) | Huntington Ingallss (HII.US) | Historická minima | Údaje o zásobách v USA | Australia and New Zealand Banking Group | Výrobce čipů | Akcie zbrojaře Raytheon | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Akcie AMC | Volatilita na Bitcoinu | Stres | Nástroje Fedu | GMT | Historické maximum | OPRA.US | Hospodářský růst USA | Obchodníci s GBP | Occidental | SPLK.US | Spirit Airlines | Velké investiční fondy | Arista Networks (ANET.US) | Obchod | Překoupení | Pokles ekonomiky | Bureau of Economic Analysis | Projevy centrálních bankéřů | Cenové formace | Forrester | Akcie Netflix | TASS | CCJ.US | Nejisté situace | Travelers (TRV.US) | Akcie Snap | WBA | Investice do bitcoinu | Kapitálové trhy | Peer-to-peer | Ceny benzínu v USA | Investoři na akciovém trhu | EIP 1559 | Plynárenské společnosti | Emisní povolenky | XOP.US | Republikáni | P&G | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Gigafactory | Těžby kryptoměn | Vývoj ceny bavlny | Akcie Costco | KSU | Švýcarská národní banka | Long / Short | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Přístup k investování | Capital Management | Globální poptávka | Zendesk (ZEN.US) | EasyJet (EZJ.UK) | Investiční poradenství | Akcie GameStop (GME.US) | SWBI.US | Volatilní trh | AEHR.US | Erste | Amazon Prime | Dnešní report | Společnost BlackBerry Limited (BB.US) | ROCE | Akcie spoločnosti Gap | Akcie Aurora Cannabis | Peloton Interactive (PTON.US) | Drive Shack | Cykly | Dostatečný kapitál | Kanadský dolar | Nárůst bitcoinu | Ruský RTS index | Line | Polovodičové společnosti | Velikost pohybů | Comcast Corp (CMCSA.US) | NVAX.US | Akcie spoločnosti Vivendi | Objem dovozu | Reakce eura | Deere | Tilray | Nástroje peněžního trhu | Analytici z Wall Street | Čínští regulátoři | HDP Singapuru | ICE | Průměrná hodnota | Úroveň supportu | Rozjednané prodeje domů v USA | MU.US | FT | Medvědí trend | Uvolněná měnová politika | Peter Kažimír | GD.US | Postoj FOMC | Denní pokles | Řízení společnosti | Westpac | Řešení inflace | Monetizace | Obchodování na akciových trzích | Walt Disney (DIS.US) | DCF | Nouzový stav | Recesia | Soudní řízení | Akcie spoločnosti Volkswagen AG | Ropa | Nejslabší měny | Průměrná mzda | DNO | Mali | Malé podniky | Qatar Airways | Krypto trh | Distillate inventories | Výsledky Tesly | Dnešní čísla | CureVac (CVAC.US) | Akciový trh v USA | CFD obchodníci | Ostatní kryptoměny | Daňové zatížení | Index CAC 40 | Pokles trhů | Poptávka po zlatě | Oil inventories | Manufacturing PMI | NY FED | Turistika | Čínská měna | Asijské akcie dnes | Tržby na akcii | Spotřebitel | Amazon.com Inc. | Ruská agrese | Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US) | SolarEdge | Axis | Restrikce | Akcie Lordstown Motors (RIDE.US) | Lucid Group (LCID.US) | Hospodářský růst | Alitalia | Paramount+ | Růst dolaru | Společnost Procter & Gamble | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Soukromé investiční společnosti | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Akcie Viacom CBS | Akcie Disney (DIS.US) | Finanční výkonnost | Největší americká banka | Robotické společnosti | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Ceny většiny komodit | Odhodlání | HAS | Costco | Big Short | Palo Alto Networks | Volatilita je nízká | Nárůst zákazníků | Blizzard | Akcie Gamestop | Směnárna | Měnová politika ECB | WTI | LVMH | Hrozba recese | ASX 200 | ETF fondy | Akcie Palantiru | Bod | Guvernér japonské centrální banky | Největší švýcarské banky | OilPrice | FTSE 100 (UK100) | Akcie americké společnosti | Zpřísnění finančních podmínek | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Ferrexpo | NetEase | Akcie společnosti Zoom | Akcie Dassault Systemes | RBNZ | Akcie společnosti Aehr Systems (AEHR.US) | FIXED | Paládium | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Zvýšení podílu na trhu | Fear and Greed Index | Macao | API.US | Index dolaru | Protocol | Dění na kryptoměnovém trhu | PacWest Bancorp (PACW.US) | Nálada na globálních trzích | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Bumble (BMBL.US) | Akcie Micron Technology (MU.US) | Povinné minimální rezervy bank | Data PMI | Cenový vývoj | Americké maloobchodní prodeje | Únorová inflace | Šekel | GPS.US | Pfizer a BioNTech | Emise akcií | More Personal Computing | Downing Street | Denní změna | DOT CFD | SPLK | Akcie Torm (TRMDA.DK) | Nejhorší výsledek | Square Inc (SQ.US) | Merck | Dogecoin (DOGE CFD) | Americká měna | Nový Zéland | Akcie SolarEdge | Pohyby eura | Market Outperform | Akcie Nikola | Nord Stream | EMU | Trailing Stop | EIA Petroleum Status Report | Zápis ze zasedání ECB | Maravai LifeSciences (MRVI.US) | AU.US | Debata | Android | Japonský index | Saúdská Arábie | Plyn (NATGAS) | Vývoje ceny | Cena niklu | Austan Goolsbee | Největší banky | GlassNode | Euro | Jak začít s komodity? | Sony | KMX | OCI | Ziskovost | Wendy’s | Fundamentální pozadí | Bankéři | Sázet | CAR.US | Applepay | LES | Cena ropy | HKComp | Hlavní akciový index | Porušení zákona | Vývoz komodit | Podíl firem | Start-upy | Nižší výdaje | Členské země | Utáhnout měnovou politiku | Recese světové ekonomiky | Wegovy | Banka First Republic | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Být trpělivý | Cineworld (CINE.UK) | Liquid | Hodnota transakce | FCNCA.US | Index amerického dolaru (USDIDX) | TSM.US | Kontrakty na kakao | Zisk Microsoftu | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Prognózy BlackRock | Ohrožení sklizně | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | Pohyby ceny | Poskytování hypoték | Klid | Akcie spoločnosti Zscaler | FUBO | Prezident USA | SpaceX | Silná americká data | Německá ekonomika | JCB | NEM.US | Inflace v listopadu | Státy EU | Zlato a stříbro | Vývoz do Německa | JPMorgan (JPM.US) | Polygon | Největší americké společnosti | Měny G10 | Jack Dorsey | Diskont | Američtí politici | Datové centrum | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Nick Vlahos | Oživení globální poptávky | Glassnode | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Ředitel banky | Pojišťovna VIG | BOOST | DiDi Global | Akcie Swatch Group (UHR.CH) | Prosus | Dnešní výprodej | Lockdowny | Mírná korekce | Dividendový výnos | Největší investoři | Cardano (ADA CFD) | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Horší období | Struktura | Míra inflace v USA | Technologický vývoj | Uvalení cel | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Rada ČNB | U.S. Steel Corp | Systémové riziko | Zkušenosti | K.US | Inovace | Rýn | Emmanuel Macron | Ekosystém | Karty | Trh se zlatem | UCL | Výnosy státních dluhopisů | Mario Centeno | Kratos (KTOS.US) | Delta Airlines | Akcie Carvana (CVNA.US) | Signály | PCE inflace | Python | Golden Cross | KMX.US | Společnost Arm Holdings | Precedens | Zdanění | CNBC | Akciové futures | CCJ | Zastavení dodávek | Lira | Planet Labs | Applied Materials | ITA40 | Boeing Co. | Růst ekonomiky | Coeur Mining (CDE.US) | Bank of Canada | Cena SOLANY | MCD | Investice v USA | Přijetí kryptoměny | Akcie Hasbro | BAB | Tellurian (TELL.US) | IHS Markit | Statistiky | Peněžní zásoba | Krize v Turecku | Růst akcií | Liz Trussová | Akcie společnosti Alibaba Group | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Zinek dnes | UN01.DE | Electricite de France | Čínský index | WELL | SAP | Dluhopisové trhy | Telsey Advisory Group | WU.US | Exane | The Block | Diverzifikovat | Oslabuje dolar | Nomura Securities | CIND.UK | Maďarský forint (HUF) | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Archegos | PARA.US | Ben Bernanke | Global Markets | Významné události | Stitch Fix (SFIX.US) | Markets Analyst | U.S. Photronics (PLAB.US) | Dnešní údaje | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Největší obchody | Známky oživení | Poptávka po produktech Apple | Světové finanční trhy | Mobilizace | Krachy bank | ROIC | Měnový pár | RUB | Řetězec kin Cineworld | Bitcoin rally | PBOC | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Americký PMI | Americké akciové indexy | Kryptoměna Dogecoin | Burza dnes | Společnost Opera | Politika centrálních bank a geopolitika | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | 256/2004 | Obilniny | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Messari | Hotovostní pozice | Pokles výnosů | USFD.US | Align Technology (ALGN.US) | Indická vláda | Pinterest | Kaisa | Rozvolnění SLR | Hugo Boss | Reakce bitcoinu | Výnosnost | Bankman-Fried | Obcházení západních sankcí | Rozkolísaný | XMR | Úrovně supportu | Horizon | UST | xStation 5 | MATIC | Akcie Alibaby | TUI (TUI.DE) | Představitelé centrální banky | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Akcie Kansas City Southern (KSU.US) | Akcie SoFi | Zbrojovky | Společnosti z USA | Akcie PepsiCo | ATVI.US | Ukrajinská vláda | Nexo | Cena ropy klesá | NZDUSD | Růst Amazonu | Částečný úvazek | Volatilita kryptoměny | Obchodování ropy | Uranium Energy Corp. | Ceny pšenice | Vlastní investice | The Times | Odkup vlastních akcií | Nálada na trhu | UniCredit (UCG.IT) | Zpráva Morgan Stanley | Akcie SuperMicro | Společnost Oracle | Oracle | Profit-Target | Renault (RNO.FR) | Medvědí scénář | Andreessen Horowitz | Akcie Procter & Gamble | Ceny ropy Brent | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | MTX.DE | McDonald's (MCD) | Společnost Uber | Dlouhodobá investiční strategie | Long Range Air Assault | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Embargo EU | Nákaza virem | Obchodováním s futures | Konsensus trhu | Pozitivní výsledky | Korekce ztrát | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Dovoz uhlí | Manažerka | Akcie společnosti CarMax (KMX.US) | TTWO.US | Obchodování s nástroji CFD | Důležité fundamenty | Odliv peněz | Investujte | Zoom Video (ZM.US) | Silný fundament | Počty nových případů | Ekonomický poradce | Obchodní bilance | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | LOTUS | New York Community Bank (NYCB.US) | WSF | Asie a Tichomoří | Hodnocení rizik | Dodávky suroviny | Libanon | Útok dronů | SCHW.US | Platforma | Chat GPT | Společnost Star Bulk Carriers | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | HII.US | AUD | Globální finanční krize | Bod zlomu | AIGI.UK | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Contract | Caixin/Markit | Výsledky za Q1 | ISO | Skupina Volkswagen | Micron Technology Inc (MU.US) | Binance | Online vzdělávání | Silná rally | Shiba Inu | Bilance zahraničního obchodu | Odvolací soud | Volatilita na EURUSD | Hecla | Společnost TC Energy | Obchodní zásoby | Oscilátor RSI | Commodity | Akcie Intelu (INTC.US) | Zpomalování americké ekonomiky | Nové obchodní příležitosti | Německá průmyslová výroba | Akcie spoločnosti DocuSign (DOCU.US) | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Vzrušení | Manipulace trhu | Didi Global | Počet obyvatel | Domácí data | Cena akcií CRISPR Therapeutics | Doporučení Koupit | Norský státní investiční fond | Otevření ekonomiky | Predikce | Dodávky ropy | Washington Post | COTTON | Fibo | JMP Securities | Německý vývoz | Blockchain Cardano | Příjmy obyvatelstva | Íránská ropa | Fixing | Plug Power (PLUG.US) | Ekonomická rizika | Propad cen akcií | Nejlidnatější země světa | Prima | Obchodování s emisemi | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Celosvětový trh | Zásoby společnosti | Kanadská data | Světové produkce | Softbank | Avalanche | Výprodej ropy | Peter Rawlinson | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Fondy ETF | Národní bezpečnost | Futures na indexy | Hospodářství | MIB | Očekávaný růst | ANET | Společnost JPMorgan | Barchart | Akcie automobilky | Optimismus na trzích | Akcie Lucid Group | Akcie spoločnosti Hasbro | Canaccord Genuity | Ekonomické restrikce | Oslabení | Útok Hamásu | EV | Omniverse | Inflační cíle | Orange | Baidu (BIDU.US) | ECOWAS | CMA CGM | Australská banka | CITIC | Referendum | Hospodářský cyklus | Kryptoměna TEZOS | Indická centrální banka | EDX Markets | Freeport McMoran (FCX.US) | Celkové provozní výnosy | Wales | Vakcína Pfizer | Avatar | Euro Stoxx 600 | Blockchainy | Vývoj na akciových trzích | T-Bill | Ruský Gazprom | Short pozice | Akcie Riot Blockchain | Dobré časy | Vzestupný trojúhelník | Extrémní překoupenost | Šíření koronaviru | Moelis | Dell (DELL.US) | Comstock Resources | NOAA | Labouristická strana | Komentáře členů Fedu | Winnebago (WGO.US) | Úsilí | Pozice spekulantů | Obor podnikání | Akcie Occidental Petroleum | Čínské burzy | Nemovitostní fond | Jádrový CPI | Zákaz dovozu z Ruska | Nárůst nezaměstnanosti | Caixin | CME futures | Krach SVB | Akcie spoločnosti Twitter | M0Y | APHA.US | Kapitalizácia | Intermediate | Realizace obchodu | Uhlí | Komodity na trading | Nižší ceny | PLL.US | Hodnota indexu | Společnost ExxonMobil | Vítězství nad inflací | WIZZ.UK | Zisková marže | Další posilování | Futures na pšenici | Ekonomická krize | Squad Weapon | Ekonomická expanze | Akcie společnosti PVH (PVH.US) | Předpověď počasí v USA | Cenové stability | Akcie Citigroup | Chewy (CHWY.US) | Zasedání ECB | Levi Strauss (LEVI.US) | ALXN | Credit Suisse | Analytické fórum | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Portfolia | Nejlepší výsledky | AirFrance-KLM | Transakční náklady | BMBL.US | Převis | Dynamika růstu | EQT | Fork | Akcie Matterport (MTTR.US) | Odhady PMI | Vysoká cena | Holdingová společnost | Roth Capital | Řídit riziko | Expert | USGAME | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Úvěrové linky | Akcie Smith & Wesson | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | TWTR | Akcie Uniperu | Sea Limited | Akcie společnosti Yelp | Gate | Vánoční svátky | Nárůst rizikové averze | Akcie Credit Suisse | Carvana (CVNA.US) | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | AZN.UK | Western Union | Akcie společnosti Rothschild & Co | Futures na kávu | Americké ceny | Regulace kryptoměn | Recese | Nový lék | Index strachu | ZNGA | BloombergNEF | Gap Inc (GPS.US) | Oatly | Protesty v Hong Kongu | Celosvětový růst | Document Cloud | DG | BTCUSD | Uranium Energy (UEC.US) | Filecoin | Kazuo Ueda | Likvidita | Nárůst zisků | Bavarian Nordic (BAVA.DK) | Správná diverzifikace | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | BAC.US | Globální indexy | Renault | Švýcarský frank | Hyundai Motor (HYU.DE) | Báze | Apple Inc. | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Německý ZEW index | ČEZ (CEZ1.CZ) | Capital Partners | Chuť riskovat | Hecla Mining Co. | Erdogan | Obchodní smlouvy | Demo Day | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Kryptoměna Litecoin | Stimul | Nová britská premiérka | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Marvell | Third Bridge | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | MANA | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Aehr Test Systems | Měď (COPPER) | Kyjev | Market story | Největší propad | Výrobní index | Gogo | Stavební povolení | Silný americký dolar | Squad Automatic Rifle | Deflační tlaky | Fond Fidelity | Makro z USA | Future Combat Air System | Akcie Starbucks (SBUX.US) | Index nových zakázek | Hecla Mining | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ekonomický výzkum | SMLR | Silný support | Nejznámější kryptoměna světa | Inflace ve Spojeném království | Akcie Hypoport | Růst mědi | Fosilní paliva | Americké burzy | Disney graf (DIS.US) | Výsledky letecké společnosti | Dollar General | Baterie | BURL.US | Petroleum Status Report | LME | Nálada na akciových trzích | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Mazars | Sója - Vývoj ceny | Japonský Nikkei 225 | Schwab | NatGasWeather | Encore Wire Corporation (WIRE.US) | Frank | Akcie FedEx (FDX.US) | Ministři | ETN | Prudký propad | EUR/SEK | ERM | Dassault Systemes (DSY.FR) | GameStop rally | Minuty FOMC | Změna politiky | Začínající investoři | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Mondelez | Negativní nálada | FTCH | EURPLN | TASE | Redwire (RDW.US) | WILD | Zpráva z amerického trhu práce | Akcie společnosti Horizon Therapeutics | Foot Locker (FL.US) | Velkoobchodní tržby | Módní průmysl | Report změny zaměstnanosti v USA | Růst cen zlata | Pracovní síly | Dnešní zpráva | Cap | Údaje z USA | HashRate | Dlužníci | Akcie Sanofi | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Nikkei225 | VORB | Závislost na Číně | Změna sazeb | Výsledek NFP | Uživatelé kryptoměn | TEF1 | Roche Holding AG | Kryptoměny meme | Chování ceny | Společnost Cineworld | Ceny energií | Akcie spoločnosti Micron Technology | Cena Brentu | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Trh s kryptoměnami | Ratingová agentura S&P | Riskantní aktiva | Ceny potravin | Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů | Politická nejistota | Obrat trendu | Scott Donnelly | Průmyslová výroba v lednu | Příliv bitcoinů na burzy | Uniswap | Securities and Exchange Commission (SEC) | MoneyGram | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | C3ai | FOMC minutes | Finanční skupina | Kazatomprom (KAZ.UK) | Akcie Stitch Fix | Dosažení dohody | Nákupní tlak | Základní sazby | Akcie C3.ai (AI.US) | Ekonomická opatření | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Japonský premiér | Úspěchy | Obchodní náklady | Toro Company | Riziková aktiva | NEST | Cushing | Streamování videa | Buy the dip | Nezaměstnanost v USA | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Staking pooly | ZEN | Silná poptávka | Komoditní portfolio | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Akcie společnosti Silvergate Capital | Advance | Hlavní investor | Nejslabší růst | Ruské akcie | Telsey Advisory | Akcie spoločnosti Nikola | Dogecoiny | Proof of Work | ACB | Svíčkové formace | Transakční poplatky | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Výroba v Německu | Futures na zemní plyn | Společnost ČEZ | Komunita | Daňové změny | Hang Seng (CHNComp) | Převzetí Twitteru | Henry Hub | Výrazný pohyb | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Akcie Pfizer | Nákupy zlata | Agentura Fitch | Rekordní rok | Sell Stop | Příznivé faktory | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Patterson (PDCO.US) | Soukromé podniky | Předpovědi | Technologie Metaverse | Společnost Microsoft | CHWY.US | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | 19b-4 | Mince | Akcie Intel | Agora | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Inverzní výnosová křivka | Maloobchodní tržby v USA | Merkelová | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Benzín | Ripple Labs | Oculus Quest 2 | Slabá čísla | Channel | Leonardo | Rostoucí ceny | Super Micro Computers | Trend | Hospodářské oživení | EUR/NZD | Čínský vicepremiér | Akcie a ETF | TRIP | MimbleWimble | Pokles sazeb | Nálada na trhu s kryptoměnami | Dění na trhu | Adidas | Nejbližší rezistence | Káva - Vývoj ceny kávy | Eurokomisař Gentiloni | Harmonické formace | Dow Jones Industrial | OXY | Ozbrojený konflikt | Sankce | Ceny platiny | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Las Vegas Sands | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Akcie společnosti Peloton | Zisky BlackRock | Zvládání pandemie | Windfall tax | RTS | Rollover | Levi's | Trade | Řízení kapitálu | Energetika | Manufacturing | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Čínské benchmarky | SAS AB | Letecký průmysl | Rizikové pozice | United Airlines | Biotechnologické společnosti | Bezpečné útočiště pro investory | Průmyslová výroba v eurozóně | AirFrance-KLM (AF.FR) | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Spekulativní nárůst | USD/RUB | Pomalé oživení | Jim Ratcliffe | Kellogg Co (K.US) | Ruská banka | Stop Out | SESN.US | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Mateřská společnost Googlu | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | PoW | Akcie společnosti Telefonica | Maďarská centrálna banka | Silná konkurence | Akcie Robinhood Markets | Pioneer Natural Resources | Prodej nakrátko | Vzestup ceny | Insideři | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Inflace v Německu | Scotiabank | Mike Novogratz | Americký Senát | Akcie Kohl’s | NSTG | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | BTC | Kryptoměna Algorand | Společnost Virgin Galactic | Akcie Kellogg Co | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Weibo (WB.US) | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Směr trendů | Odborníci | Inflační data | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Úspěch GameStopu | Mizuho | Největší světové kryptoměnové burzy | Evropský komisař pro obchod | Miliarda | Očekávání zisku | Digitální peněženky | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Ceny ropy a plynu | Výrobní PMI | US Energy Information Administration (EIA) | The Travelers Companies (TRV.US) | Hurikány | Transparentnost | Akcie Erste Bank | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | SWBI | Guvernér centrální banky | Lanxess (LXS.DE) | Benjamin Netanjahu | Angola | Akcie společnosti Carnival (CCL.US) | Akcie Hecla Mining Co. (HL.US) | Průmysl | Bolest | Close Brothers | ING (ING.NL) | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Japonský akciový index Nikkei | EZJ | Zmírnění obav | Společnost Sunrun (RUN.US) | Akcie Torm | Východní Asie | Napjatá situace | MicroStrategy Inc. (MSTR.US) | Akcie MicroStrategy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Makroekonomická data | Švýcarský frank (CHF) | Super Micro Computers (SMCI.US) | Marže společností | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Eagle Bulk Shipping (EGLE.US) | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nadprodukce | InPost | Luxusní značka | American Airlines Group | Úvěrový rating | Snížení daně | Společnost Maravai LifeSciences | RBB | Výrobní závody | Bankovnictví | Evergrande Group | Aplikace TikTok | Akcie Roblox | Libye | Velké pohyby na bitcoinu | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Kryptoměna BinanceCoin (BNB) | ARM Holdings | FireEye | Sezónní patterny | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Specifický typ tradingu | Nadhodnocení | Maximilian Wienke | Akcie EDF (EDF.FR) | Quiver Quantitative | Continental | Break-Even | ARM | Ekonomický poradce Bílého domu | Pohonné hmoty | Bankovní licence | CINE.UK | Biliony | Divergence | Bankovní index | Cena cukru | EasyJet | Diamanty | TTC.US | Akcie společnosti U.S. Steel Corp | Commonwealth Bank of Australia | Report od OPECu | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Návrat volatility | Nejvyšší růst | ETF | Zvyšující se likvidita | FCC | EXK.US | Dánská společnost Torm | NanoString Technologies | BHP Group | Federální obchodní komise | Royal Caribbean Group | Nokia (NOKIA.FI) | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Cíle | CarMax | Červnový kontrakt | Hlavní evropské indexy | Loterie | TZ APAC | Model GDPNow | Silná inflace | Postoj k riziku | Společnost Eli Lilly | Akcie spoločnosti CVS Health | Zhoršení výhledu | SunPower | Cathie Wood | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Pražská burza | Saúdové | Pocity | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Crédit Agricole | Lídři G7 | Guidance | Největší propady | SWKS | Družba | Úrokové sazby | LLY | Větší korekce | Maloobchodní prodej | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | Reinvestování | Černé zlato | Ropný a plynárenský průmysl | APP | LULU.US | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Společnost Morgan Stanley | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Spojení | Grow Pharma | DappRadar | Akcie Close Brothers Group | Akcie Rheinmetall | Inditex | Pšenice (WHEAT) | Long | WHO | Rally | Newmont Mining Corp | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Recese v USA | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Brexit drama | Klíčový support | Státní fond | GLE | SARS | Fidelity National Information Services | Rally na Tesle | Nálady na trhu | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Bear | Akcie RH (RH.US) | Míra nejistoty | Cena akcií Pelotonu | PlayStation | LEANHOGS | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | USDC | Japonská ekonomika | Zlato cena | Chris Williamson | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Guillaume Faury | Společnost Oatly (OTLY.US) | John Blackedge | Plynová krize v Evropě | Akcie Rheinmetall (RNM.DE) | Výplaty akcionářům | PDD | Nikl - Vývoj ceny niklu | SIE | Prodejní tlak | HDP za Q2 | OD7F | Cenový strop | Akcie BP | Růst zaměstnanosti | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Cena akcií Sesen Bio | NVAX | Nejistota okolo Brexitu | Akcie spoločnosti Kellogg | Akcie Hasbro (HAS.US) | AUDNZD | Discovery | Kmenové akcie | Střední podniky | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | Airfinity | České měny | Oživení poptávky v Číně | Očekávaný vývoj | Největší světová kryptoměnová burza | Ceny ropy dnes | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | BAVA.DK | Nezaměstnanost v Německu | Americké rafinerie | Business | Volume | Akcie Home Depot | GBPJPY | Staking | Evropští investoři | Linie podpory | Akcie ViacomCBS | Podíl na trhu | Bezpečné měny | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zprávy z Fedu | Indikátory | Albemarle | Arizona | WFC | TV Tokio | Sprüngli | Konsolidace | Omezené dodávky | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Počet nezaměstnaných | Investování do akcií | Pokles cen | Cena dnes | Největší banky v USA | Další regulace | TikTok | Plug Power | Citadel | Obchodní příkazy | Algoritmus | Osobní počítače | LPR | Nejpopulárnější kryptoměny | Akcie BlackRock (BLK.US) | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Kongres USA | Sektor služeb v USA | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Změny ceny | Obchodní operace | Společnost Disney | SP500 | Dohoda OPEC | Povídání o trzích | Technologická společnost | Platební společnost | ZINC | Začít obchodovat | Index relativní síly | Západní ekonomiky | Revenues | Kulaté číslo | YouGov | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Peněžní trh | Přelom roku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Konkurenční společnost | Xbox | ČBA | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky amerických společností | Freaky Friday | Nový týden | Výsledky voleb | Kupování nemovitostí | ČNB Tomáš Nidetzký | MGM Resorts (MGM.US) | Fiskální politiky | MAERSKA.DK | Velké ztráty | Průmyslový sektor | EUR/TRY | Aston Martin | Nový komoditní král | RUN.US | Zdravotnictví | MCD.US | BlackBerry Limited (BB.US) | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | NZD/USD | Zpětné odkupy | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Producenti ropy | Contracts for difference | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | KGHM | NKE | BlockFi | Akcie SunPower | Technologický pokrok | Akcie spoločnosti Kering | Rainbow | Diskontní sazba | Společnost T-Systems | Brazílie | Evropský akciový trh | Dow Jones | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Krach kryptoměnové burzy | Trhy dnes | Ropa OIL.WTI | Snížení cen | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | Empire State Index | ALGN.US | Politika centrálních bank | Energy Aspects | Japonské úřady | Counterpoint Research | Německý statistický úřad | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | WTI Crude Oil | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Danske Bank | Výsledek voleb | Síla měn | Správní rada | Akcie Moderna | Zmírnění sankcí | BNY Mellon | Německé společnosti | Bing | Stratég | Obchodní přebytek | Cena akcií společnosti Fisker | Zisk na akcii (EPS) | Špatné zprávy | KSU.US | Společnost Saudi Aramco | Splasknutí bubliny | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Oslabení akcií | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Cena / tržby | Lloyds Banking Group (LLOY.UK) | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Sesen Bio | Výrobní aktivita v EU | Saint Laurent | Big tech | Sky News | Sucha | Vývoj ceny hliníku | iRobot | WFC.US | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Životní minimum | Order | Kurzové riziko | Zlato - Vývoj ceny | Index pro zpracovatelský průmysl | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | FXPO.UK | Světové indexy | Berenberg | Akcie Newmont Corp | Největší pokles | Nikola Company | Lucembursko | Politika | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Globální společnost | Enphase Energy (ENPH.US) | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | Ministři energetiky | CoinShares | Banka Barclays | Indexy amerického akciového trhu | Commodity futures | Propady cen | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | Infineon | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Jamie Dimon | Komoditní stratég | Svět komodit | Dodávky z Ruska | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Společnost Super Micro Computers | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Cena pšenice (WHEAT) | Komunikace | Akcie Standard Chartered (STAN.UK) | Piedmont Lithium | Unity | RCO.FR | SAS | Sunrun (RUN.US) | Backwardation | Prudké výkyvy | Obranné příkazy | Burza Binance | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Čínský prezident | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Tier 1 | ISL | Novavax | Americké futures | Apple TV+ | CME.US | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | Akcie Glencore | Paxlovid | Výhled pro akcie | Kryptoměna BinanceCoin | HEICO | Strach z inflace | BHP | IHS Markit Ltd | Plány společnosti | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Index DJIA | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Obchodní domy | Britský ministr zahraničí | TRX | Negativní korelace | Koronavirus | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Nucor (NUE.US) | Akcie spoločnosti Constellation | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | CFD kontraktu | Vlastní akcie | Citibank | Společnost Mynaric | TDOC | Banky na Wall Street | Akcie společnosti Yelp (YELP.US) | Dnes zveřejněná data | Výhled globální poptávky po ropě | Zasedání FED | BASF | Pokles průmyslové výroby | Kanadská centrální banka | Japonský akciový index | Obchod s diamanty | Puma | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | GPS | Průzkum PMI | Typ tradingu | Indexy S&P | InMode | Úrokový výnos | Zisk a tržby společnosti | George Soros | Dopad covid-19 | Fed Williams | Live Nation | Americký ministr financí | Zdraví ekonomiky | Silnější americký dolar | Lockheed Martin (LMT.US) | ISLN | Optimismus investorů | CNY | EURHUF | Burberry | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | FAO | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Akcie společnosti Coca-Cola | Nákupy | DocuSign | LTC | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Emise CO2 (EMISS) | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost Adobe | RDW.US | Akcie Adobe Systems (ADBE.US) | First Solar (FSLR.US) | Centrální bankéř | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Index AEX (NED25) | Oregon | Vliv na trh | Dopady pandemie | Hlavní rizika | Nejistoty na trzích | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Autodesk | Koncern Volkswagen | Pozastavit obchodování | PanAmerican Silver Corp (PAAS.US) | Investiční příležitosti | Paramount Global | Čínský výrobce | Akcie společnosti Nio Inc | Polkadot | Pohyby na trzích | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Hospodářská recese | Ekonomika | Akcie Electronic Arts | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Pohyb ceny | GWPH.US | Rozhovory s EU | Výnosová křivka | Šíření varianty omikron | Historická maxima | Ekonomická data | CBS | Akcie Delta Air Lines | WTO | Akcie společnosti Nordstrom | Výrobní index PMI | Těžaři kryptoměn | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | Operační systém QNX | Akcie Nikola (NKLA.US) | Akcie cestovní kanceláře | Volný peněžní tok | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Volkswagen AG (VOW3.DE) | Nespokojenost | Akcie Coinbase | C3ai (AI.US) | Akcie Hewlett-Packard | XPeng | Akcie spoločnosti GameStop | Commerzbank | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Katastrofy | Akcie Levi Strauss | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Fitch rating | Akcie SAS AB | Americký kongres | Prolomení supportu | Fyzický trh s ropou | TSCO.UK | Úrokové sazby ECB | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ceny zlata | DKNG | Akcie Activision (ATVI.US) | Vysoké zhodnocení | Výhled | Evropské akciové trhy | Alexander Novak | Virgin Orbit (VORB.US) | Velmi volatilní | Růst cen v USA | České akcie | Prodejní cena | ESM | Zerohedge | Direxion | Úřad pro ochranu osobních údajů | EQIX.US | BlackSky Technologies (BKSY.US) | Vinci | Komoditní spread | Balík pomoci | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Oživení akcií | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Služby spojené s kryptoměnami | Španělsko | Split akcie | Spojené státy a Čína | Pozitivní sentiment na trzích | Nová stimulační opatření | Americký trh práce | Joseph Biden | Ruská aktiva | BAB.UK | Akcie Glencore (GLEN.UK) | Celsius | Starbucks (SBUX.US) | Akciový index DAX | Iamgold (IAG.US) | Osobní výdaje | USD za tunu | Zápis ze zasedání FOMC | Deriváty | IfW | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zpráva o trhu práce | Akcie Palantir (PLTR.US) | Embargo | Zápis Fedu | Filadelfský Fed | Tlak na akcie | EGLE.US | Vysoké ocenění | SMCP.FR | Růst na Bitcoinu | Hnutí pěti hvězd | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | SHOP.US | Index Hang Seng | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Rivian vs. Tesla | Trendové čáry | Zásoby benzinu | Síla měny | Tradeři | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Hlavní ekonom ECB | Bankovní krize | Remy Cointreau | Toro Company (TTC.US) | LTC/BTC | Maersk Tankers | LLOY.UK | Politika Fedu | Akcie spoločnosti Dialog | Technologický index Nasdaq | Supporty | Čerpací stanice | Evropský trh | Kolaps cen | Finanční trhy | Archer Daniels | Regulační rámec | BKSY | Nízké ceny ropy | Couche-Tard | Údaje o maloobchodních tržbách | ZM.US | HNST.US | Zlaté rezervy | Rezignace italského premiéra | Pandemická omezení | Američtí těžaři | Oživení cen ropy | Dobrý výsledek | Mesa Air (MESA.US) | Inverzní hlava a ramena | PacWest | Akcie společnosti Chewy (CHWY.US) | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Freeport McMoran | Akcie Immersion Corp | Insider | INPST | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Akcie Rio Tinto (RIO.UK) | Ryan Cohen | Akcie DraftKings (DKNG.US) | Banky | Stahování akcií | Způsob investování | Růst cen energií | Zpracování plynu | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Dlouhodobý trend | Cryptocurrency | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Společnost Autodesk (ADSK.US) | Prostředí klesající inflace | Snižování tempa nákupů dluhopisů | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | Historické pohyby cen | 100 SMA | ČEZ | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Tether | Německé ekonomiky | Akcie společnosti Stitch Fix (SFIX.US) | Sanofi | Hrubá marže | Výzkumná společnost | Růst průmyslové produkce | Zendesk | M1 | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Akcie Meta | Teams | MSTR.US | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | Nordstream 2 | Abenomika | Spread | AMBA.US | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | AEHR | Theresa Mayová | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Nevada | Peněžní trhy | Významné riziko | Intel | Under Armour | Buy | New York | Riziko korekce | LTRO | St. Louis | MSFT | Wizz Air (WIZZ.UK) | Tržní cena | Swing | Čistá ztráta | LYV.US | Finanční údaje | UAL | GS | Společnost Amazon | Krize | Bernstein | Price-to-earnings ratio | Optimistický výhled | Toro | Optimalizace | Fresenius | Akcie Vodafonu (VOD.UK) | Paul Tudor Jones | Rafinerie v USA | Zajišťování | Investing | Depozitní sazba ECB | Čínské exporty | Burzy v USA | Akcie IBM | Indexy akcií | Vlády | Duolingo | Německé tovární objednávky | Koronavirový propad | CME Group (CME.US) | Nový kmen koronaviru | Luxusní zboží | Risk Off | S&P 500 nebo Nasdaq | Riziko likvidity | Nárůst zásob v USA | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Výnosy 10letých dluhopisů | Agora Inc (API.US) | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Akcie DraftKings | ADA | EURCHF | Paramount | Ceny plynu a elektřiny | CoinGecko | G20 | Currencies | STEO report | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Trend klesající | Bluechip | Pokles poptávky | Štěstí | CEO | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Těžby bitcoinů | Virgin Orbit | Carisma Therapeutics | Nákupy centrálních bank | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Pohyb Bitcoinu | Zcash | APEC | CF Industries (CF.US) | FOMC | Total (TOT.US) | Těžař | Rally na ropě | Výdělky Arista Networks | Algoritmy | LUV.US | Člen rady guvernérů | Omezení investic | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Ukazatele ocenění | Burzy v Šanghaji | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Riziková nálada na Wall Street | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Měnové stimuly | Silné měny | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | FOMO | Deeskalace | MicroStrategy (MSTR.US) | Ztráty | Výplata | LLOY | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Boj proti inflaci | Trend Swing | Nový cyklus | Big Tech | BBB- | Americké výnosy | Bankrot USA | Ceny producentů v USA | Akcie Tesla | Mezibankovní | Výrobci čipů | Graf indexu | US30 | Dialog | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Vzpomínky | JAP225 | Generální ředitel | Turbulence na finančních trzích | Likvidní | Ceny aktiv | HN | Devizové rezervy | Capital One Financial | dApps | Americká zábavní společnost | STZ | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | WMT.US | Problémy v Číně | Trhy v Číně | Čistá marže | Burza | Úřad pro energetické informace | Semináře | Interfax | Letecká společnost | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Akcie společnosti Boeing | AXP | Společnost Palantir | Akcie Darden Restaurants | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | DLG | Bitcoinové fondy | INPST.NL | První ETF | Online komunita | Rozvoj | Americká inflace | UHR | Investovat do akcií | TELL | BUD.US | Fox News | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | ROTH.FR | Akcie Goldman Sachs | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | EPFR | Americká administrativa | Situace na Wall street | The Global Times | Výprodeje | Reinvestice | OIL.WTI | Nové sankce | Fulbright Securities | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Druhá největší ekonomika světa | SPWR | SHBA.SE | Capital Economics | Centralizované burzy | Rozhovor | Index US2000 | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Poměr cen | Volatility trhu | Gap (GPS.US) | Komoditní portfolio Vojtěcha Slováka | Německé chemické společnosti | Ropa WTI a Brent | Slabší dolar | Cena transakce | Teroristický útok | Hodinový graf | Nabídka a poptávka | Měny | Akcie Zoom Video Communications | Bilance | ​​​​Hewlett&Packard | CMCSA | Volby | Nerealizovaný zisk | Krypto burza | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Cena kávy | Hospodářské kontakty | Americká vláda | Růst cen potravin | Sezónnost | PL.US | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Akcie společnosti Stitch Fix | Vzestup inflace | Lululemon | Přístup k měnové politice | Express | OTLY.US | Futures kontrakty na kakao | Raymond James | Cenová nabídka | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Akcie Intelu | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Správce aktiv | Butterfly | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Americký trh s bydlením | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Nárůst ceny akcií | Rolování kontraktů | Halving | Ekonomika EU | Macy’s | Newmont Mining Corp (NEM.US) | Inflace v březnu | ANET.US | Obchodníci na finančních trzích | Akcie Kellogg Co (K.US) | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Prodej bitcoinů | Program QE | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | BAE Systems | Mimořádné dividendy | EUR/CHF | Zscaler | Cenový pokles | Fed dnes | Free cash flow | Burlington Stores (BURL.US) | Cykličnost | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Akcie Oatly | Ceny akcií Tesly | Ekonomické sankce | Ruský rozpočet | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | Případy opičích neštovic | Zisky společnosti | The Wall Street Journal | Platební neschopnosti USA | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Short Term Holders | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | JWN | Vytvoření vakcíny | Oslabení eura | Americká burza | Sazby | Ropa dnes | Silný pokles | Zimní bouře | Historie | Aktivity společnosti | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Akcie výrobce elektromobilů | Uvolnění měnové politiky | Out of the money | Adobe Systems (ADBE.US) | Futures trading | Velké změny | Hertz (HTZ1.US) | Sympozium | Výprodej na dolaru | MSCI | Pozitivní momentum | Ukončení nákupu aktiv | First Republic (FRC.US) | Hodnota bitcoinu | HZNP | Australská ekonomika | Index IBEX | KeyBanc | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Demilitarizace Ukrajiny | Snap | Opera (OPRA.US) | USD | Pokles zlata | Kupní opce | Dialog Semiconductor (DLG.DE) | LinkedIn | Spotřebitelská poptávka | Akcia | Velké peníze na komoditách | Walgreens | Ekonomické zotavení | Mining | Standardní odchylky | Miliardy dolarů | W1 | Francouzský index | Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) | SEB | Odliv vkladů | HL.US | Dodávky LNG | Klíčové události tohoto týdne | Ceny mědi | Sója - Vývoj ceny sóji | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Finanční trh | Akcie společnosti Pinterest | Nové restrikce | Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) | Růst poptávky | Cosmos | TRMDA | Velké ekonomiky | Černý pátek | Nový trend | Snižování nákladů | Francouzské akcie | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Akcie Palantir Technologies (PLTR.US) | Nová vláda | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Cena Litecoinu | Zahájení ruské invaze | Reakce investorů | Data z Německa | Regulační orgán | Risk On | Macy's Inc | Globální poptávka po ropě | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | RIVN.US | Překoupené oblasti | Eni | Optimismus na trhu | CVAC.US | Společnost AMD | Turecká média | Automotive | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Obavy z konfliktu | Výnosy desetiletých dluhopisů | DDS.US | XTZ CFD | Binance Coin (BNB CFD) | Huw Pill | Akcie spoločnosti Bumble | Severní Irsko | Carry trades | BinanceCoin (BNB) | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Výrobce chytrých telefonů Nokia | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Milník | Co je komodita | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | ABN Amro | Embargo EU na ruskou ropu | Prezident Putin | Kaisa Group | Pravděpodobnost recese | Britské firmy | EIA | Mt. Gox | Generativní umělá inteligence | Nízké obchodní náklady | Člen bankovní rady | Platformy | NAS.NO | Partneři | IPO | Cílové ceny | Glaxo Smith Kline | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Skyworks Solutions | Guardian | Miliardy USD | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Trailing stop loss | Vlna inflace | Podnikání Netflixu | USDILS | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Pinduoduo | VIX (VOLX.US) | Další růst sazeb | Obchodní den | Pracovní den | Akcie Tupperware (TUP.US) | Sazba Fedu | Omicron | Pád Lehman Brothers | Zkušenost | Amazon.com (AMZN.US) | Mistrovství světa ve fotbale | WIRE.US | Signál | Akcie softwarové společnosti | Digitální měna | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | WTI (OIL.WTI) | FRC.US | Dezinflační procesy | Meziroční inflace | Afrika | Síla amerického dolaru | Většinový podíl | Dnešní obchodování | Měny rozvíjejících se trhů | ISLN.UK | Pozemky | Odhady růstu | Výsledkové sezóny | AML.UK | Lululemon Athletica | Domácí měny | CleanSpark (CLSK.US) | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Výkonnost společností | Valkyrie Investments | ADP | Yelp | Square | Gazprombank | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Kupní síla | Akcie Rio Tinto | ANZ Research | Povětrnostní podmínky | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Divize investičního bankovnictví | Optimistická nálada | Model S Plaid | Jak rostoucí ceny kakaa využít na finančních trzích? | Ocenění | Americké tajné služby | Společnost SpaceX | Zinek (ZINC) | Ropy | Rozdílové smlouvy | Vedlejší účinky | Malé zisky | Primárky | Předsedkyně Evropské komise | C.US | Bausch Health (BHC.US) | Sociální média | Akcie Bausch Health | Výhled pro rok 2023 | Akcie švédské společnosti | Řízení rizik | Singapur | CHNComp | Wendy’s (WEN.US) | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Druhá vlna | NFIB | Investiční doporučení | Strukturální změny | Obiloviny | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Švédská společnost | Akcie Li Auto (LI.US) | Výdaje | Smartphony | Mzdová vyjednávání | EOS (EOS CFD) | Pravděpodobné scénáře | Korelační koeficient | Změny trendu | Warner Music | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | SXEPEX.UK | RR.UK | Společnost HEICO Corp. (HEI.US) | Ekonomický dopad | Glaxo Smith Kline (GSK.UK) | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Investor | Lawrence Stroll | Smith & Wesson (SWBI.US) | Apple (AAPL.US) | Slabé stránky | Xilinx | Rezervní měny | LTV | CBC | Úvěrová aktivita | Cla na zboží | ESPN | Akcie herní společnosti | Joe Biden | Akcie Yelp (YELP.US) | WizzAir (WIZZ.UK) | Cena akcií spoločnosti Pepsi | Coffee | Premiér Boris Johnson | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | PinBar | Krypto průmysl | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Forbes | Investiční instrument | AF.FR | Obchodujte | Zajímavé pohyby | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Dynamika mezd | Dnešní německé Ifo | Colt | Zvýšení volatility | Cukr - Vývoj ceny | Zmírnění rizik | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Akcie HP | Thomas Barkin | BCH CFD | Ukončení války | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Negativní výhled | Ecom Agroindustrial | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Jerome Powell | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Nízká inflace | Německé akcie | Rodina Rothschildů | Vypuknutí pandemie | Volatilita trhů | Investování | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Nvidia Corporation | Zprávy z ropného trhu | ASX | Objem nákupů | ETF Industrial Metals | Špatná data | Rozšíření | CAC40 | Cena WTI Crude Oil | Akcie Biogen | Sucho v Brazílii | BBVA | Míra nezaměstnanosti v Kanadě | Vitalik Buterin | Akcie společnosti Cisco Systems | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Výprodej trhu | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Chytré kontrakty | Společnost Gitlab | Ropný trh | WB.US | Zprávy top firem | Akcie CureVac (CVAC.US) | Komunita Reddit | Americké ministerstvo financí | HTZ | Logistické společnosti | Americká spotřebitelská důvěra | Change Healthcare | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Rheinmetall akcie RHM.DE | Umělé inteligence | Komoditní akcie | Britské měny | Viasat (VSAT.US) | Eura | Tisková konference | Netflix Bites | Neúspěch | Bankovní krach | AAPL.US | Vlna veder | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Současný klesající trend | Short Term | Zpomalení v Číně | IRBT | Cena komodity | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | RBAG | Investiční skupina | Bankovní systém | ACT | Organizace | Lowe's (LOW.US) | Hecla Mining (HL.US) | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Posilování USD | Ceny akcií Porsche | Kryptoburza | CBI | Gap | Akcie spoločnosti Lloyds | Ceny pohonných hmot | European Medicines Agency | Celkové příjmy | CHWY | Akcie spoločnosti AMC | Services | Úrokové swapy | Risk-off sentiment | RTS index (RUS50) | Leverage | VIX | Bezpečná aktiva | Reakce zlata | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Růst | L Brands | Akcie Dollar Tree (DLTR.US) | Německé hospodářství | Problémy s likviditou | Dopad na finanční trhy | Dnešní zprávy | Akcie společnosti Alphabet | London metal exchange | NTV | Kansas City Southern | Index Dow Jones Industrial | Výdaje japonských domácností | Ceny surovin | Centrální bankéři | Fed včera | Polská centrální banka | Silné momentum | Prezidentský kandidát | Akcie společnosti Ferrexpo | Energetické komodity | Akcie EasyJet | Ceny výrobců v USA | Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) | Příjmy | Stablecoin Tether | Pohyby cen | SOYBEAN | Kmen koronaviru | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Výsledky Exxon Mobil | Ministři EU | ČTK | PMI pro sektor služeb | Cameco | Risk-off | Dostatek likvidity | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Emitent | VMware | WU | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Kryptofond | Dominion Energy | Propad poptávky | iPhone city | Levels | Strach a chamtivost | Administrativa | IAG | Akcie společnosti Ciena (CIEN.US) | Bunge (BG.US) | Inflace v Číně | Fortinet | NZD | Ocenění na burze | Altria Group | Schodek veřejných financí | Propad cen ropy | Snížení inflace | BIDU | Akcie Taiwan Semiconductors | Plynárenský průmysl | Currency | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | BBBY.US | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | PCE index | Holdingové společnosti | Akcie Costco (COST.US) | Komoditní | Ruský RTS index (RUS50) | Dvojité dno | Nikola Corporation | Rychlý růst cen | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Implikovaná volatilita | Stříbro a platina | Kia | Společnost Uniper | Obchodujeme komodity | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Sealed Air | Fundament | Čínský trh | Easy Jet (EZJ.UK) | BOJ Kazuo Ueda | Aerospace & Defense | Období záporných úrokových sazeb | Kryptoměnová burza | Akcie Rivian Automotive | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Akcie společnosti Horizon Therapeutics (HZNP.US) | RDW | Jižní Korea | AMC Entertainment (AMC.US) | Kontrakty CFD | Akcie společnosti Chewy | Lululemon Athletica (LULU.US) | Výrobce oděvů a obuvi | Rothschild & Co | Psychická odolnost | MT.NL | Útlum ekonomiky | Mimoburzovní | SONY.US | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | NHTSA | Varovné signály | L3Harris (LHX.US) | S&P Dow Jones Indices | Merge | Graf EUR/USD | Vyjednávání o brexitu | Podíl na tržbách | Engulfing | Nákupní signál | Americký technologický sektor | Hospodářský pokles | ISM index | Valuace | MultiMedia Solutions | Náskok před konkurencí | Panika | Akcie zbrojaře | Zvýšení ziskovosti | Ředitel Intelu | Moller-Maersk | Monopol | Ropa Brent (OIL) | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Uber Eats | Kazatomprom | Pinterest (PINS.US) | Technický výhled | Avis Budget Group | Dopad na cenu akcií | GameStop (GME.US) | ECB Luis De Guindos | ISS | Marko Kolanovic | Apple Vision Pro | FX trhy | Triton | Ministr spravedlnosti | Index Fedu | Akciové indexy na Wall Street | Globální akcie | Roku (ROKU.US) | Oilprice.com | UCG | Akcie společnosti Uber | Akcie společnosti Oracle | PTON | Prezident Microsoftu | Zynex Medical | ICP | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Cena železné rudy | Akcie společnosti Novavax | IBM.US | Albemarle (ALB.US) | Hlavní fundamenty | RIOT Blockchain (RIOT.US) | Cena kontraktu | Šance | Medvědí rally | DKNG.US | Unity Software | Pokles akcií Tesly | VOLX | Fiskální programy | TXT.US | Vyrovnat ztráty | Prohlášení Fedu | Průmyslová výroba v září | BioNTech (BNTX.US) | VWS.DK | Čínské firmy | Pracovní trh | Remy Cointreau (RCO.FR) | Amsterdam | RIOT.US | Legendární investor | Cena futures | Slabý brazilský real | Rezervy ropy | Uptrend | Tržby ze služeb | Archegos Capital | Obchod dne | Index amerického dolaru | Algoritmický stablecoin | Banka Moneta | Německý ústavní soud | Další snížení těžby | Německý kancléř | Charlie Lee | Riziková nálada | Akcie společnosti Nio (NIO.US) | Kapitálový poměr | Záchranný plán | Společnost Starbucks | Euro Stoxx Banks | GTC | Akcie NIO | Google Trends | Špatná výkonnost | Hard fork | Světové rezervní měny | Commitment of Traders | Ekonom Evropské centrální banky | Buyback | Fondy soukromého kapitálu | HIVE Blockchain (HIVE.US) | Americké vlády | IOTA | Dnešní makrodata | Kadri Simsonová | Ex-date | Robert Kaplan | AWS | Ekologie | CPCA | Saudi Aramco | Carvana | Home office | Velké evropské banky | Chuť k riziku | New Oriental Education | Mobilizace v Rusku | SQ | COTY.US | Cisco Systems (CSCO.US) | Bitcoincash | Akcie Pinterestu | Nová mutace | London Bullion Market Association | DLTR | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Merck (MRK.US) | Poradenství | Akcie Cameco | Swapové body | Unitedhealth Group (UNH.US) | Louis Dreyfus | TerraUSD (UST) | First Solar | Vlastnictví | Hlavní ekonom | Sartorius | Akcie COIN | Nákladní vozy | Bitcoin mining | HDP z Kanady | Ropný benchmark WTI | PANW.US | Poptávka po ropě | Problémy odvětví | UCG.IT | LEVI.US | Průzkum | Období poklesu | Premarket | Dopad na sentiment | ACA | Krátkodobé klouzavé průměry | MOS.US | Dohody OPEC+ | Letecké palivo | Reálné příjmy obyvatelstva | PAAS | UCITS | Kupci | BIDU.US | Poskytování likvidity | RDDT | Britské maloobchodní prodeje | KUSAMA | Negativní data | Americké farmaceutické společnosti | Ford Motor (F.US) | Dodávání likvidity | Penzijní systém | Akcie Moderny | AJRD | UNH.US | Výsledky za Q2 | LookIntoBitcoin | Německý ekonomický institut | Ministři obchodu | KER.FR | MongoDB | Investiční konference 2022 | SPARK | Bolívar | ABBV.US | Jednání mezi USA a Čínou | Richmondský Fed index | Sankce EU | Micron Technology Inc | Výběr daní | QNX | ZM | Chování spotřebitelů | Rating Číny | Největší tržby | Eurodolar dnes | Market alert | Crocs | Volatilní cenové pohyby | Brent | Nástup druhé vlny koronaviru | EMISS | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Zoominfo Technologies | Ruská vláda | Krátkodobé výnosy | Ukazatel EBITDA | Levná ropa | SCHW | Turecká ekonomika | AMC (AMC.US) | Obchodování na burze | Celoroční výsledky | ZEW indexy | Akcie Uberu | Akcie Virgin | Raytheon Technologies (RTX.US) | Pád cen ropy | Kurz Trading | Největší ETF | Konference 2022 | JD.com (JD.US) | Výsledky Alphabet | Obchodní přebytek Číny | Cena akcií společnosti Apple | S&P Global Market Intelligence | Chewy | Report zaměstnanosti v USA | DBK.DE | Onet | Komoditní král | Akcie Spotify | Crypto Exchange | CureVac | Akcie Alibaba Group | Cox | Fundamentální výhled | Obnova ekonomiky | Úrovně odporu | FTSE100 | Kamala Harrisová | Robinhood (HOOD.US) | Investoři společnosti | Bezpečného útočiště | CD Projekt (CDR.PL) | Geopolitické události | Trend oslabování | Nervozita na trzích | Šinzó Abe | Kapitalizácia altcoinov | Obchodní marže | Využití stříbra | Prodej státních dluhopisů | Zlepšení nálady | iPhone 12 | Nike (NKE.US) | Nepřízeň počasí | Bezpečné přístavy | Páteční NFP report | Vakcíny na koronavirus | VOW1 | Tchaj-wan | Další drahé kovy | Melvin Capital | NEL.NO | Zisky na komoditním trhu | S&P 500 a Dow Jones | Pronájmy | EIP | CRM | Příliv bitcoinů | SUSHI | Dlouhodobý investor | CSGN | Banka Goldman Sachs | Pedro Sánchez | Americký ministr zahraničí | Izraelská centrální banka | Země eurozóny | Kontrakty na ropu | Vstup na burzu | Akcie společnosti Nano-X Imaging | Společnost Rivian | Zahájení dodávek | Alcoa (AA.US) | Obchodování Futures | Zlevnění akcií | Izraelský premiér | Možnost dalšího poklesu | Konference v Jackson Hole | Tržní hodnota | CIPS | RBLX.US | Představitelé G7 | Euro roste | HTZ1.US | Ursula von der Leyen | Těžba ropy v USA | Verizon Communications (VZ.US) | AEX | Zisk Tesly | Akciové trhy v Evropě | Marka | Disney graf | Smíšený signál | Cestování | Rheinmetall (RHM.DE) | Překřížení klouzavých průměrů | Figma | Allegro | Výpadky proudu | Býčí potenciál | Split | Poplatky z obchodování | Sentiment na akciových trzích | Blue chip | Regulace v USA | Konopí | Cardano | Akcie Gap | Pokles USD/JPY | Premiér Pedro Sánchez | DAX (DE40) | Špatné počasí | Americká sněmovna reprezentantů | Vysoké sazby | Falcon 9 | Rozhodnutí o úrokové sazbě | EURTRY | Akcie výrobců elektromobilů | Přehled | Japonský vývoz | Etsy (ETSY.US) | Revolvingový úvěr | Obavy z brexitu | Obchodníci dnes | Futures na zlato | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Dodatečný kapitál | Energetická agentura | Capital Expenditures | Waves | Oživení světové ekonomiky | Kanadské maloobchodní prodeje | Kellogg (K.US) | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Spekulativní investoři | Consumer Confidence | Google Play | London Metal Exchange (LME) | Apollo Global | Doji | Německé maloobchodní tržby | CISCO | CB.US | Skupina komodit | Finanční výsledky společnosti | OD7F.DE | John Williams | Vývoj ceny akcií | Využití dlouhodobých trendů | MTX | Pokles ceny akcií | Solidní růst | Kurz liry | Graf S&P 500 | Společnost Rivian Automotive | Český akciový index | Life Insurance | NIO.US | ViacomCBS | Sýrie | Poměr zlata a stříbra | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Activision | ECB minutes | WAL.US | Formace kladivo | Poptávka po stříbře | PayPal Holdings (PYPL.US) | Skotsko | Inflace v únoru | Německý ministr zdravotnictví | Spotřebitelská nálada Michiganské univerzity | Sergio Ermotti | Argo Blockchain | Psychologické hladiny | Tečkový graf | Platidlo | Premier League | First Citizens (FCNCA.US) | Jádrová spotřebitelská inflace | Burzy v Hongkongu | Budoucí podnikání | Mutace omicron | NFP report | Ethereum ETF | DAL.US | Záplavy v Číně | Momentum trhu | FDP | Akcie společnosti Netflix | Počáteční investice | Index FTSE MIB | Michael Gove | Předpovědi analytiků | USA Biden | Světová rada pro zlato | Lordstown Motors | Decentraland (MANA) | Útok Hamásu na Izrael | Události tohoto týdne | Investovaný kapitál | Šíření nákazy COVID-19 | Celkový objem obchodů | ETS | Vývoji vakcín | Easing | Koupit akcie | Applied Materials | Členové Evropské unie | Reakce trhů | Snižování nákupu aktiv | Vakcína na koronavirus | Data z průmyslu | P/E | Sentiment investorů | Bed Bath & Beyond | Goldman Sachs (GS.US) | Cestovní ruch | DocuSign (DOCU.US) | Market Perform | Znárodnění | Britské akcie | Ruské společnosti | Investiční horizont | Zhejiang Geely | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Zasedání Fedu | ADS | Americké centrální banky | Korekční pohyb | MOONBEAM | Platební gigant | Prezident USA Biden | PCE data | Tým XTB | S&P Global | Výrobní index ISM | FTSE | Fiskální rok | Pentagon | Akcie First Citizens | TRON | BP (BP.UK) | Společnost Genesis | SunPower (SPWR.US) | Volatilita akcií | Formule 1 | HFT | Akcie v Asii | Tezos (XTZ CFD) | Beechcraft | PMI z výroby | INES | Ceny železné rudy | Společnost HEICO | Opoziční kandidát | Onemocnění COVID-19 | China Unicom | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | Blackstone (BX.US) | Carashhoft | Největší ekonomiky eurozóny | Mutace delta | ROKU.US | Plynovody | Chemické společnosti | iPhone 15 | Investoři z Wall Street | Signály recese | Drewry | Kweichow Moutai | Vyhlídky | WGC | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Riot Blockchain | HDP Německa | Management | NICKEL | Akcie Micronu | Tok ruského plynu | Offshore jüan | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Disney+ | George Sherman | Studená válka | HODLeři | Demise | Komoditní měny | Zvýšit ziskovost | Růst mezd v USA | SPCE.US | Sazby v Austrálii | KOL | Nio | Index HSCEI (CHNComp) | ETF fond | Američtí regulátoři | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Finanční zprávy společností | Člen představenstva | Technické nastavení | Summit G7 | Kanadská data z pracovního trhu | Regulační úřad | USD za mBTU | Riziko kapitulace kryptoměn | Santander | Místopředseda Fedu | Pokles HDP | Haleon (HLN.UK) | McKinsey & Co | Předpověď | Futures na evropské indexy | Handelsbank | S&P/ASX 200 | McDonald's (MCD.US) | Premiérka | United Airlines (UAL.US) | HDP v Kanadě | Ciena (CIEN.US) | Hospodářská politika | Recese v Evropě | Spalování ropy | Výhled hospodaření | Vysoké ceny energií | Kurz EUR/USD | FedEx (FDX.US) | Aktivita investorů | Pandemie koronaviru | Softwarový gigant | Book Value | Akcie Wells Fargo (WFC.US) | SAGE | TUI Sebastian Ebel | Těžba OPEC | Intelligent Cloud | Ripple | Asie | Pasivní investice | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Akcie společnosti Hertz (HTZ.US) | Hardwarové peněženky | Suroviny | Alibaba | Fintechová společnost | Tether (USDT) | Průmyslová produkce v únoru | Upstart | Výrobce chytrých telefonů | Rolex | US Foods Holdings (USFD.US) | Řetězec restaurací | Ubisoft | Společnost Logitech | GW Pharmaceuticals | CF.US | Forwardové sazby | ADP report zaměstnanosti v USA | Nezaměstnanost v Británii | Konec medvědího trhu | Retailové fondy | Jacobs | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Mluvčí Bílého domu | Politika centrální banky | Vývoj na devizovém trhu | Australská měna | StoneX | Akcie SAS (SAS.SE) | Inflace v Evropě | Target | Zvýšený zájem | Kering (KER.FR) | Tržní likvidity | Pád ceny | Bitcoin | Investoři z Redditu | Technologické společnosti | Zakladatel etherea | Plyn | Akcie Boeingu (BA.US) | Akcie společnosti Logitech | Pokles exportu | Akcie spoločnosti Harley-Davidson | Britská premiérka | Výrobce větrných turbín | Obchodní komora | Automobilky | Noční obchodování | Kryptoměnová směnárna | Slabší makrodata | Makrozprávy | MC.FR | FRC | EQNR.NO | Colonial Pipeline | CO2 (EMISS) | Futures | R&D | TUI | Lindt | Omán | Denison Mines | Pojišťovny | Placebo | Akcie Adobe | Pokračující výprodej | Lucid | Revize amerického HDP | Smith & Wesson Brands | Akciové trhy v Číně | Experimentální vakcína | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Rezistentní zóna | Canopy Growth | Index spotřebitelské důvěry | Rothschild | Beta | Výkonnost indexů | Novavax Inc | Emise CO2 | Spotové ceny | Nejbližší support | Ministerstvo spravedlnosti | Obchodování s devizami | Omezení pohybu | Rusko dnes | Bezpečný přístav na technologickém trhu | Členství v NATO | Akcie HP Inc | Čínský akciový index | Středoafrická republika | Zpráva o inflaci | Společnost Sage Therapeutics | Akcie The Honest Company | Akcie Burlington Stores | VTB | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | FCX.US | Napětí na Ukrajině | Inflace v eurozóně | Smith & Wesson Brands (SWBI.US) | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada v USA | Smart kontrakty | Ústup inflace | SEBA | Moving Average | Reálný účet | AI.US | IOGP.UK | Embargo na ruský plyn | Akcie Darden Restaurants (DRI.US) | Americké ropné společnosti | Americká data | Obchodní výsledky | Cronos | SPAC | Universal Music | Nemovitosti | VMware (VMW.US) | Tiket | Boris Johnson | Růst výnosů | Maravai LifeSciences | Indikace | Prodej akcií | Kevin McCarthy | Overbought | Rekordní minimum | James Bullard | Kakao | Cena uranu | Goolsbee z Fedu | Otočení trendu | Čínská poptávka | Futures trhy | Procter & Gamble | Dlouhodobé strategie | CAT | Předpokládaný růst | Silná korelace | Stakování | Data z americké ekonomiky | Guggenheim | Úřad pro energetické informace (EIA) | PACW | Obchody | Úrokové sazby Fedu | Reed Hastings | Samsung Electronics | Celosvětová poptávka | Cena plynu v USA | Justin Sun | Závislosti na Číně | PLUG | HDP USA | Růst amerického HDP | Dlouhodobější trend | Další rozvoj | Americké tovární objednávky | Index CPI | USD/CNH | Vysoké ztráty | Oslabení koruny | Procter & Gamble (PG.US) | Kryptoplatformy | Aleš Michl | Reportované výsledky | Drahý kov | GameStop Corp (GME.US) | Společnost CarMax (KMX.US) | Index CSI 300 | Prosincová inflace | Technická rezistence | Zájem o kryptoměny | Photronics (PLAB.US) | Výrobce sportovních vozů | OpenAI | Electronic Arts | Alphabet Inc. | Textron Aviation | Podpora | Kotace mědi | Lesnictví | XOM.US | Výkon společnosti | Růst spotřebitelských cen | Prudké oslabení | Ministři financí | NDRC | Čínská společnost | Přechod na čistou energii | Technologické firmy | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Vývozní clo | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Oslabování amerického dolaru | Akcie Splunk (SPLK.US) | Rubl | Příliv kapitálu | Smíšené zprávy | Akcie banky | Prezident Joe Biden | Akcie společnosti Meta Platforms | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Krypto news | Dílčí index | Nio Inc (NIO.US) | Kolísání směnných kurzů | Arbitráže | Pravidla EU | Groupon | Silvercorp (SVM.US) | Slabé výsledky | Počet pracovních míst | Nákupní příležitost | Výrobce čipů Nvidia | MT4 | NU Holdings | Dopravní sektor | Cryptocompare | FTSE 100 Index | Výkon akcií | Náklady spojené se skladováním | Trading 212 | COIN | S&P 500 | ADP report zaměstnanosti | Flat | Pohyb akcií | Velké americké banky | Holding SMCP | Pohled na zlato | Stav nouze | Akcie společnosti Kohl’s | Zvýšení mezd | Eskalace | TD Ameritrade | Activision | Dobrá čísla | Maloobchodní prodeje | Síla dolaru | Cíl růstu HDP | Tim Cook | Měna Bitcoin | Krátkodobé dno | S&P Global Inc | Nayib Bukele | Ruská invaze | ZEN.US | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | USDPLN | Zásoby komodity | Focus | Herní průmysl | Zemní plyn | DAO | STAN.UK | Obchodování kryptoměn | Experience Cloud | Německo | Akcie CarMax | PACW.US | Investice do umělé inteligence | Capital Markets | MicroStrategy | BHC | T. Rowe Price | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Nálada na amerických indexech | Index CHNComp | Správy majetku | Kontrola výnosové křivky | Amundi | Futures na akcie | Akcie v USA | ECB dnes | Zvýšené geopolitické napětí | Fluktuace | Storj | Japonský HDP | Akcie společnosti Avis | Riksbank | Akcie společnosti Biontech (BNTX.US) | Mobilní aplikace | Newcrest Mining | Tesla Inc. | Společnost Encore Wire | Cena hliníku | Akcie spoločnosti Lennar | Transakční poplatek | Akcie Aston Martin | NEL | SK Hynix | Výkonná ředitelka | Nejziskovější | Překoupenost | Útok na Ukrajinu | Akcie Best Buy (BBY.US) | NYFANG | Společnost Toro | Platby za plyn v rublech | Range | Návrat koronaviru | Maersk | Monero | Američané | Snižování inflace | Celkový sentiment | Akcie spoločnosti Qualcomm | Aerolinky SAS | EU a USA | Ostatní investice | Očekávané výnosy | New York Community Bancorp | Standard & Poor’s 500 | Operativní marže | Velké zisky | Aukce | Visa | Největší kryptoměna bitcoin | Adobe Systems | Silný propad | Výkyvy kurzu koruny | Trendová linie | Akcie CureVac | ABN | Zastavení růstu | Vlny koronaviru | Překoupený trh | Akcie spoločnosti Micron | Makroprostředí | Surové ropy | Složitější řízení | MJ | Plány Fedu | Červnová inflace | Klienti XTB | Káva - Vývoj ceny | Datum X | Virgin Group | Twitter | Aktuální cena akcií | Zasedání americké centrální banky | Polská vláda | ORCL | Pokračování rally | Walmart | Ruští oligarchové | Voyager | BRKB | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | The Merge | Rolls-Royce (RR.UK) | Standard Chartered | Těžařská společnost | Bankovky | CMCSA.US | Ropa typu Brent | Virtuální realita | Virus | Krach | SMA 200 | Vývoj ceny kukuřice | Cena NATGAS | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | USD/SEK | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Marathon | Akcie U.S. Steel | Nezaměstnanost v Japonsku | Kartel OPEC | Depozitní sazby ECB | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Kenneth Griffin | Vystavení riziku | Jiří Tyleček | Velké peníze | Index Sentix | Rostoucí trendová linie | DSY.FR | Životní náklady | Vyšší ceny | Babcock | Cessna | Akcie společnosti Cinemark | Zájem firem | Počet zákazníků | Los Angeles | Panické výprodeje | Rozhodnutí ČNB | Setkání centrálních bankéřů | Burza v Moskvě | Směřování | Uzavírání obchodů | Rozpočet | Novozélandský dolar | Finanční ředitelka | Boční trend | Akcie Moderna (MRNA.US) | Due diligence | Japonská centrální banka | Erste Group | Ruský plyn | Opce | EUR/HUF | Portugalsko | Důležitá rezistence | Akcie Oatly (OTLY.US) | Kazachstán | Vice | Baker Hughes | PEPSICO | BBBY | Akcie společnosti Peloton (PTON.US) | Termínové kontrakty | Pojišťovnictví | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Inovativní řešení | STEO | CARA | Prognózy inflace | Wynn Resorts | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Geely Holding Group | Ekonomické zpomalení | Cenový cíl | První support | Aktivum | Premiér Justin Trudeau | Huobi | Počet žádostí o podporu v USA | Cena dogecoinu | Vyšetřovatelé | Britský regulátor | UCITS ETF | FTSE 250 | Dlouhodobí investoři | USDIDX | Federal Reserve | Ostatní příjmy | Cena akcií společnosti Tesla | Dluhový trh | Break Even | Propad akcií | Intuit | Směnný kurz | Norwegian Cruise Line | Akcie Tellurian (TELL.US) | Úvěrové podmínky | Výroba automobilů | Norský Equinor (EQNR.NO) | Akcie Siemens | Zajištění bezpečnosti | Olive Garden | Nízká likvidita | Investiční plány | Threads | Intouch Capital Markets | Výsledky Morgan Stanley | opPORTUnity | Ghana | Index nákupních manažerů | Videohry | Stablecoin | Dobré zprávy | Ceny komodit | Fixed income | Společnost NanoString Technologies | Meta Platforms | Celsius Network | Ruská ropa | BNP | Infrastrukturní zákon | Akcie francúzskej spoločnosti | Náměstek ministra financí | Sektor kryptoměn | Provozní zisk | Koncentrovaná výroba | Evropské indexy | Fortuna Silver Mines | Vyšší riziko | Dolarový index (USDIDX) | Peter Altmaier | Viceprezident | Evropský automobilový sektor | Akcie automobilky Rivian | Decentralizované finance | PFE.US | Dialog Semiconductor | Costco (COST.US) | Fundamentální ukazatele | Kryptoměnové společnosti | Domácnosti | Takata | Marine Le Penová | Nové zakázky | Google | Akcie společnosti Nucor | Euro vůči dolaru | Nižší zisk | USDMXN | Spotové bitcoinové ETF | Akcie American Airlines | Mario Draghi | Vysoká inflace | Belt and Road | Investiční rozpočet | Klesající trendové čáry | Návratnosti investice | U.S. Bank | Státní dluhopisy | Analytici | Burzovní seance | JD.com | Rate Hike | Elektromobily | Komoditní burzy | Právo | Odhady ekonomů | Fortnite | Irák | Ceny hliníku | Akcie Newmont | Akcie společnosti Microsoft | Negativní sentiment investorů | Elliott | Indexy v Číně | Magdalena Anderssonová | Splácení dluhu | DOT | Výprodej na Wall Street | Vybírat zisky | Arm | Akcie společnosti Salesforce | Guvernér Fedu | Co ovlivňuje ceny komodit? | Zpomalení globální ekonomiky | HPQ | Akcie Upstart (UPST.US) | CFD akcie | Analytici Morgan Stanley | Cheniere Energy | Oppenheimer | Lufthansa (LHA.DE) | Cointelegraph | Tržby | Nálada na trzích | PHIA | BlackRock (BLK.US) | Ferrexpo (FXPO.UK) | Žlutý kov | Blue chips | Interpretace | Americký trh | RIDE.US | Snižování úrokových sazeb | Akcie společnosti Disney | RHI | 737 MAX | Jednání ECB | Snížení sazeb | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Fortune | Počet žádostí o podporu | Piper Sandler | TSM | Sam Bankman-Fried | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Dow Jones (US30) | Závislost | Akcie Palo Alto | CRM.US | Link | INSEE | Destatis | Hospodářské výsledky Walmartu | QE ECB | Saúdskoarabský ministr energetiky | Čínský výrobce elektromobilů | UBS Group AG | Nové úvěry | Startup | ISM indexy | Wedbush Securities | Finanční systém | Platební bilance | | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Velké technologické společnosti | Skupina OPEC | Psychologické úrovně | DOCU | Dceřiné společnosti | Růst mezd | Světové centrální banky | Akcie Paychex (PAYX.US) | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Telecom | Prime | Roční výnos | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Spekulativní kapitál | Nižší růst | Přímé zahraniční investice | Zpomalování čínské ekonomiky | Slušné zisky | Nákup akcií | Letadlo | BAT | Silnější euro | Automobilka Renault | Abbott Laboratories | Volkswagen (VOW1.DE) | Snižování produkce | Statut | Aircraft | ICOM.UK | Prevail | Mitsubishi | Výběr brokera | VOLX.US | Finanční prostředky | Regrese | Ceny kukuřice | ArcelorMittal (MT.NL) | Eurozóna | Argentina | Fáze obchodní dohody | Švédsko | Měkké komodity | GEN | WizzAir | TSLA | Burza Coinbase | Lanxess | Společnost OpenAI | Forward | Partners | MTU Aero Engines (MTX.DE) | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Spolehlivost | Hedge fondy | Turecká vláda | Vyplácet dividendy | Pohyb trhu | Ceny kávy (COFFEE) | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bancorp | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Čínské sankce | Vládní koalice | Sázka na růst | Akcie Zoom Video | Index Hang Seng (CHNComp) | Euro STOXX | Bit Digital | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | Nová třída aktiv | Best Buy | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | AMEX | Obchodníci s měnami | Investiční rozhodnutí | Fond | DIA | Úplný zákaz vývozu | Vysoká poptávka | HICP | Růst čínského HDP | Ekonomické údaje | Vývoj německé ekonomiky | Velká akvizice | Ceny palladia | Zvýšená riziková averze | SNY | Čínské ministerstvo | Čínské akcie dnes | Spekulativní pozice | Akciový index PX | Inflační očekávání | COST | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | Obchodníci s akciemi | Restriktivní politika | Největší evropská ekonomika | Investování a obchodování na komoditním trhu | Aktuální prognóza | Viasat | Zeměpis a geopolitika | Nižší produkce | Akcie Activision Blizzard | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Tuzemská inflace | Spiegel | Zhoršování pandemické situace | SAS.SE | Těžaři | Německý výrobce obuvi | Situace na trhu práce | NBP | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Americké ropné zásoby | ITA Airways | Čínský růst | Cena ruské ropy | Sazby ECB | Stažení akcií | Ekonomiky eurozóny | Zinek | M0Y.DE | Cena kakaa | UMC.US | Verbální intervence | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Odborníci z oboru | Kurz české koruny | Institut ZEW | Eurasia | Cena BTC | Intervence Bank of Japan | Velký růst | Solární panely | Etherea | Analytici Goldman Sachs | Výzkumné firmy | Přicházející recese | Prioritní akcie | Rezervy | Růst ceny | PAAS.US | Obchod s Čínou | Hodnota akcií | Dluhopisy | Množství peněz | Nárůst výnosů | Odpor | SPAD | LVS | STZ.US | Vrcholy | Ministr zahraničí | KLM | Voda | DFS | Francouzský index CAC 40 | Chance | Americká ministryně financí | Splatnost | Němečtí zákonodárci | Německé volby | Restrukturalizace | Ubisoft (UBI.FR) | Fotovoltaické elektrárny | Autopilot | Akcie Cineworld (CINE.UK) | Trh práce v USA | Tržní nálada | ISM | Krize v Evropě | Cenové limity |