Pátek 21. června 2024 12:17
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
FTMO král
reklama
FTMO férovost

Kanada

img

Ekonomický kalendář: Rychlé odhady PMI za červen v centru pozornosti

21.06.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že dnešní peněžní seance na starém kontinentu začne víceméně beze změny. Stalo se tak po spíše poklesové asijsko-pacifické seanci, během níž se většina regionálních indexů obchodovala níže. JPY je nejhůře výkonnou hlavní měnou poté, co jádrová inflace CPI (bez potravin a energií) v květnu zpomalila na nejnižší úroveň od září 2022. britská libra vyskočila po zveřejnění mnohem lepších než očekávaných údajů o maloobchodních tržbách ve Velké Británii za květen, ale tyto zisky již byly z větší části vymazány.
img

Centrální banky rozkolísaly euro

21.06.2024 Úspěšná aukce francouzských dluhopisů v celkové hodnotě 10,5 miliard eur potvrdila, že euro se frexitu nebojí. Poptávka 2,41násobně převýšila nabídku, což se dá přirovnat k předchozím primárním emisím dluhu. Prázdné místo se ale vždycky zaplní. Když ne politika, pak pomohou zvýšit tlak a nechat pár EUR/USD spadnout centrální banky. Jejich fokus na uvolňování měnové politiky působí hlavnímu měnovému páru utrpení.
img

Po pandemii covidu lidé více umírají, hlavně ve vyspělých zemích typu Německa či Kanady, špatně je na tom i Česko. V zemích typu Ruska či Bulharska úmrtnost naopak nadměrná není

15.06.2024 Mezinárodní odborná obec řeší znepokojivý rébus. V celé řadě zemí jsou lidé od pandemie covidu nemocnější a mnohde také registrují trvaleji zvýšenou úmrtnost. Neobvykle vysokou úroveň nadměrné úmrtnosti přitom vykazují země, které jsou jinak vyzdvihovány pro své úspěšné zvládnutí covidové pandemie, jako je Německo, Kanada, Japonsko či Singapur, uvádí Institute for Health Metrics and Evaluation, jenž sídlí v americkém Seattlu. Z jeho dat cituje agentura Bloomberg.
img

Ekonomický kalendář: Data Michiganské univerzity, řečníci z ECB a Fedu

14.06.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak navzdory smíšenému obchodování na Wall Street včera a v asijsko-pacifickém regionu dnes dříve. Japonský jen je mezi hlavními měnami nejhorší poté, co Bank of Japan ponechala sazby beze změny a nečekaně rozhodla o zachování nákupů dluhopisů.
img

BREAKING: Stavební povolení v Kanadě meziměsíčně vyskočila o 20 % 📃

11.06.2024 V čele nárůstu stojí Britská Kolumbie, která dosáhla rekordního objemu 3,1 miliardy dolarů v povolenkách, zejména v oblasti vícegeneračního bydlení a nebytových prostor. Rekordní úrovně dosáhl i celkový počet povolených bytových jednotek, a to i přes minimální změny v ročním kumulativním součtu.
img

Ekonomický kalendář: Řečníci z ECB dominují jinak prázdnému kalendáři

11.06.2024 Futures na evropské indexy ukazují na mírně vyšší otevření dnešní hotovostní seance pro indexy blue chips po včerejším povolebním výprodeji. Futures na indexy DAX a EuroStoxx se v době tisku obchodovaly přibližně o 0,2 % výše. Japonský jen je nejhorší měnou skupiny G10, zatímco EUR překonává ostatní hlavní měny.
img

Ekonomický kalendář: klidný začátek intenzivního týdne 📌

10.06.2024 Dnes nejsou v makroekonomickém kalendáři naplánovány žádné významné události, které by mohly ovlivnit světové finanční trhy. V nadcházejících dnech se však dočkáme několika důležitých zpráv včetně rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva NFP a údaje z trhu práce v USA v centru pozornosti 📣

07.06.2024 Dnešní makrokalendář obsahuje několik důležitých publikací, které by mohly ovlivnit globální finanční trhy. Investoři se budou soustředit především na zveřejnění údajů z amerického trhu práce kolem 14:30. Zajímavá by však mohla být i zpráva o HDP v eurozóně a údaje z kanadského trhu práce.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí ECB o úrokových sazbách před námi 📣

06.06.2024 Dnešní makrokalendář je také plný důležitých publikací. Klíčovou událostí dne je rozhodnutí ECB o úrokových sazbách. Tržní konsenzus ukazuje na snížení o 25 bazických bodů na 4,25 % po Bank of Canada, která včera rovněž snížila úrokové sazby.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva ISM a ADP v USA v centru pozornosti trhu

05.06.2024 Dnes se investoři dočkají řady důležitých údajů z eurozóny, kterou otevřou zprávy z francouzského průmyslu, kde se očekává mírné oživení. Pozornost se pak zaměří na PMI v eurozóně a Německu. Zejména v případě největší evropské ekonomiky trh očekává viditelné zlepšení. Pokud se přesuneme do zámoří, včerejší JOLTS z USA naznačil, že počet volných pracovních míst v americké ekonomice je na nejnižší úrovni od roku 2021. V dnešních údajích ADP, které ukazují změnu zaměstnanosti mezi soukromými, americkými podniky, bude trh očekávat potvrzení trendu naznačujícího ochlazení trhu práce, což bude znamenat větší „holubičí tlak“ na politiku Federálního rezervního systému.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu v centru pozornosti

03.06.2024 Nový týden obchodování na světových trzích slibuje optimistický vývoj. Negace klesající dynamiky během páteční seance na Wall Street podporuje dnešní obchodování na trzích APAC, a tím zvedá ocenění futures kontraktů založených na evropských indexech. Futures kontrakty založené na evropských indexech ukazují na vyšší otevření hotovostní seance na starém kontinentu. Futures kontrakty založené na indexech DAX o FTSE jsou aktuálně oceněny na intradenní bázi o téměř 0,4 % výše.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o inflaci z USA a Evropy

31.05.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hotovostní seance na starém kontinentu začne beze změny nebo mírně níže. Stalo se tak po včerejší poklesové seanci na Wall Street a po dnešní růstové asijsko-pacifické seanci. Energetické komodity, drahé kovy a hlavní kryptoměny klesají. Z hlavních měn si nejlépe vedou NZD, AUD a CAD, zatímco EUR a CHF zaostávají nejvíce.
img

Ekonomický kalendář: Conference Board z USA v centru pozornosti 🔎

28.05.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je ve srovnání se zbytkem tohoto týdne poměrně slabý. Ve 14:30 bude zveřejněna zpráva o indexu cen průmyslové výroby z Kanady, v 15:00 bude následovat index cen bydlení v USA a v 16:00 index Conference Board za květen.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Vypořádání obchodních transakcí na burze v USA se zkrátí na jeden den

27.05.2024 Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
img

Ekonomický kalendář: klidný začátek zajímavého týdne 📣

27.05.2024 Dnešní makrokalendář je mimořádně chudý a vzhledem ke svátkům v USA a Velké Británii zůstanou trhy v těchto zemích zavřené. Jediným významným zveřejněním bude květnová zpráva německého institutu IFO. Očekávání naznačují mírné zlepšení podnikatelské nálady za poslední měsíc.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA a sentiment UoM

24.05.2024 Začátek závěrečné obchodní seance tohoto týdne se rýsuje jako slabý. Poklesy na trzích APAC způsobené vyšším než očekávaným čtením údajů PMI z USA se pravděpodobně projeví i v evropském obchodování, o čemž svědčí poklesy kontaktů na indexové futures ze starého kontinentu. Na trzích investoři reagují především na údaje o CPI z Japonska a na schválení spotových ETF na ethereum Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

Sázky na MS v hokeji už před play-off překonaly hodnoty za celý šampionát 2023

23.05.2024 Sázky na mistrovství světa v hokeji v ČR před čtvrtfinálovými zápasy činí přes 2,1 miliardy korun, a už před vyřazovacími tak překonaly hodnoty za celý loňský šampionát. Vyplývá to z vyjádření tuzemských sázkových kanceláří, které oslovila ČTK. Ve čtvrtfinále Česko - USA bookmakeři mírně favorizují Američany, sázející ale věří spíše české reprezentaci. Největším favoritem mistrovství je podle sázkových kanceláří nyní Kanada, následují Švédsko, USA a Česko. Nejvíce sázeným zápasem zůstává duel Čechů s Nory, kdy se vsadilo přes 70 milionů korun.
img

BREAKING: USDCAD po údajích o CPI roste

21.05.2024 Zveřejněná zpráva se blíží očekávání analytiků s mírným příklonem k holubičímu překvapení. Očekávání snížení úrokových sazeb BoC by se po tomto údaji teoreticky mohla zvýšit.
img

Ekonomický kalendář: Inflace CPI z Kanady a další projevy bankéřů FOMC 🎯

21.05.2024 Hlavním tématem dnešního dne na finančních trzích může být opět inflace. V USA budeme mít možnost vyslechnout názory dalších členů FOMC. Mezitím bude v Kanadě zveřejněna zpráva o inflaci CPI za duben.
C:\fakepath\trader-20052024-45-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptoLifeTrade (IQ Optionss)

20.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptoLifeTrade (IQ Optionss). Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-17052024-30-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptorateFX Ltd.

17.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptorateFX Ltd. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Investice do kanadských aktiv mohou být sázkou na jistotu

15.05.2024 Kanada platí za rozvinutou zemi se stabilním a přívětivým prostředím pro investory. Aktiva denominovaná v kanadských dolarech se do značné míry vezou na vlně sousedství Kanady se Spojenými státy. Tomu také odpovídá výnosnost investic do technologických společností, které za posledních pět let vykázaly nejvyšší výkonnost v rámci torontské akciové burzy.
img

Ekonomický kalendář: Americká inflace PPI, německý index ZEW

14.05.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poklidné asijsko-pacifické seanci, během níž se regionální indexy obchodovaly bez větší volatility. Zdá se, že trhy jsou před nadcházejícími údaji o inflaci v USA ve vyčkávacím režimu. Zatímco klíčová zpráva o CPI bude zveřejněna zítra, obchodníkům bude dnes nabídnut tisk inflace PPI, který může sloužit jako nápověda. Kromě toho se dnes v 16:00 předseda Fedu Powell zúčastnímírné diskuse s uzlem ECB, takže komentáře k měnové politice nelze vyloučit. Pokud jde o nadcházející výsledkové zprávy, obchodníkům budou dnes nabídnuty výsledky společností Home Depot (HD.US) a Alibaba Group (BABA.US).
C:\fakepath\trader-13052024-40-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Forex Cash Market

13.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Forex Cash Market. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

BREAKING: CAD roste po silné zprávě o kanadském trhu práce 🎯

10.05.2024  Jestřábí data zvyšující šance, že BoC bude muset ke snižování úrokových sazeb zaujmout konzervativnější postoj. Kanadský dolar po přečtení makrodat prudce posílil vůči USD.
img

Ekonomický kalendář: Zápis z jednání ECB, údaje o zaměstnanosti v Kanadě

10.05.2024 Evropské akciové indexy zahájily poslední obchodní seanci tohoto týdne růstem v návaznosti na včerejší optimistické obchodování na Wall Street a dnešní obchodování v asijsko-pacifickém regionu. Ekonomický kalendář pro nadcházející den obsahuje několik zajímavých zpráv, které mohou vyvolat pohyby na trhu. ECB zveřejní zápis ze svého posledního zasedání ve 13:30 hod. Zveřejnění přichází o den později než obvykle kvůli německým svátkům na začátku týdne. CAD může zaznamenat určité pohyby o hodinu později, kdy bude zveřejněna zpráva o zaměstnanosti v Kanadě. U bleskových údajů za květen od Michiganské univerzity se neočekávají výraznější odchylky od dubnových údajů, ale existuje i prostor pro překvapení. V neposlední řadě je na programu řada zasedání členů ECB, BoE a Fedu.
img

Údaje Ivey PMI z Kanady jsou výrazně nad očekáváním

07.05.2024 Navzdory jasnému překonání očekávání analytiků; USD/CAD pár nadměrně nereaguje na čtení makra.
img

Ekonomický kalendář: Data z Evropy a Kanady, výsledky Walt Disney a Arista

07.05.2024 Evropské indexy zahájily dnešní peněžní seanci růstem a navázaly na předchozí včerejší zisky. Německý DAX se obchoduje o 0,5 % výše, francouzský CAC40 získává 0,6 %, zatímco španělský IBEX, italský FTSE MIB a nizozemský AEX přidávají 0,7 %. Britský FTSE 100 roste o více než 1 %. Děje se tak po včerejších silných výsledcích na Wall Street a po dnešní poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci. AUD je nejhůře si vedoucí měnou G10 poté, co RBA ponechala sazby beze změny a ponechala i pokyny k sazbám.
C:\fakepath\trader-03052024-34-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptoLifeTrade

03.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptoLifeTrade (IQ Option). Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Ekonomický kalendář: Zprávy z amerického trhu práce a rozhodnutí Fedu tento týden 🧭

29.04.2024 Dnes se investoři dočkají několika zajímavých publikací z členských zemí Evropské unie. V kalendáři jsou zprávy o inflaci za duben ze zemí jako Španělsko a Německo. Konsenzus ukazuje na hodnoty zhruba v souladu s předchozím měsícem. Ve druhé polovině dne se pozornost investorů přesune za Atlantik. V makrokalendáři nejsou naplánovány žádné významné události, ale v podnikovém sektoru bude zveřejněno několik zajímavých kvartálních zpráv. Před začátkem seance zveřejní své výsledky společnost Domino's Pizza a po skončení seance jsou naplánovány zprávy společností Microstrategy a Paramount Global.
img

Invesco: Rostoucí výnosy státních dluhopisů, klesající ceny ropy a jestřábí řeči FEDu

26.04.2024 Minulý týden vzrostly výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů na úroveň, která nebyla zaznamenána od listopadu loňského roku. Důvodem byl před několika týdny zveřejněný index spotřebitelských cen v USA (CPI), který byl vyšší, než se očekávalo, a který způsobil, že trhy změnily svůj kolektivní názor na politiku Federálního rezervního systému (Fed) v tomto roce.
img

BREAKING: USDCAD roste po datech z USA a Kanady

24.04.2024 USD/CAD dnes ve 13:30 BST zaznamenal skokový nárůst volatility po zveřejnění dat ze Spojených států a Kanady. Očekávalo se, že údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA za březen ukážou meziměsíční nárůsty hlavních a hlavních objednávek, zatímco kanadská zpráva o maloobchodních tržbách za únor měla ukázat maloobchodní tržby ve srovnání s lednem jen málo změněné.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Meta Platforms a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v centru pozornosti

24.04.2024 Středeční seance na akciových trzích slibuje pozitivní vývoj. Po včerejších ziscích indexů na Wall Street dnes býčí trend rozšířily indexy z asijských trhů. Futures kontrakty rovněž naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Takto dobrá nálada je také reakcí na výsledky společnosti Tesla (TSLA.US). Přestože výsledky byly horší, než se očekávalo, cena akcií společnosti Elona Muska vzrostla o 13,3 %.
img

Majitele kryptoměn v Česku tvoří ze dvou třetin mileniálové a generace Z

23.04.2024 Podle výzkumu globální platformy pro sběr dat statista.com uvedlo v roce 2022 vlastnictví některé digitální měny 13 % Čechů. V roce 2021, kdy nejznámější kryptoměna bitcoin dosahovala jedněch ze svých nejvýznamnějších maxim, činil podíl kryptoměnových investorů dokonce 15 %. Data také ukazují, že majitelé kryptoměn v Česku se zajímají o technologie a mají zájem na řešení inflace nebo nedostupného bydlení.
img

BREAKING: CAD klesá po mírně holubičích výsledních CPI

16.04.2024 Kanadská data CPI za březen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Ve zprávě se očekávalo, že celková míra mírně zrychlí z 2,8 % na 2,9 % meziročně. Na měsíční bázi trh očekával 0,7% meziměsíční nárůst po 0,3% meziměsíčním nárůstu v únoru.
img

Graf dne - USDCAD (16.04.2024)

16.04.2024 USD/CAD je jedním z párů, které mohou dnes odpoledne zaznamenat určitý pohyb. Ve 14:30 budou zveřejněny údaje o kanadském indexu spotřebitelských cen za březen, u nichž se očekává mírné zrychlení celkového růstu cen z 2,8 % na 2,9 % meziročně. Ve stejnou dobu budou zveřejněny údaje z amerického trhu s bydlením za březen, včetně údajů o počtu zahájených bytů a stavebních povolení. Kromě toho se předseda Fedu Powell a guvernér Bank of Canada Macklem zúčastní v 19:15 moderované diskuse o ekonomickém vývoji v Severní Americe, takže i tehdy může dojít k další volatilitě USD/CAD.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
C:\fakepath\fed-15042024.jpg

QT stahuje obří objem „peněz“ ze systému

15.04.2024 Hlavní centrální banky kvůli vysoké inflaci utahují měnovou politiku nejenom vysokými úrokovými sazbami, ale také rozprodejem svých portfolií dluhopisů, jiných cenných papírů a úvěrů. Takové kvantitativní utahování (QT) zdaleka není zanedbatelnou položkou, mluvíme zde globálně o bilionech dolarů.
C:\fakepath\forex-volatilita-17032024-2.jpg

Forex: Nejvíce volatilní měnové páry

15.04.2024 V tomto článku se budeme věnovat nejvolatilnějším měnovým párům současnosti. Naučte se je obchodovat a využijte volatilitu ve svůj prospěch. Forexový trh je oblíbený díky své vysoké volatilitě, která vytváří jak dostatek obchodních příležitostí, tak přináší vysoké riziko. Volatilitu měny určuje několik faktorů: likvidita, denní doba, geopolitické konflikty, ekonomická stabilita a nálada forexových obchodníků.
img

CNBC: Geologický vodík - přehlížený zdroj posiluje a vyvolává zlatou horečku

08.04.2024 Geologický vodík, někdy nazývaný jako bílý, zlatý nebo přírodní vodík, označuje plynný vodík, který se nachází ve své přirozené formě pod zemským povrchem. Předpokládá se, že vzniká vysokoteplotními reakcemi mezi vodou a minerály bohatými na železo.
img

BREAKING: Kanadské NFP slabší, než se očekávalo. USDCAD poskočilo o 0,5 %

05.04.2024 Kanadský dolar po zveřejnění oslabil a USD/CAD vzrostl až o 0,5 % po velmi silném čtení amerického NFP, které vykázalo více než 300 tis. přidaná pracovní místa oproti 213 tis. zk.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o NFP a projevy bankéřů Fedu v centru pozornosti trhu

05.04.2024 Po včerejším dynamickém výprodeji na konci seance v USA dnes investoři čekají na jakýkoli holubičí signál, který by zvedl tlak na růst dolaru a ropy a zlepšil náladu vůči rizikovým aktivům. Zdá se, že takovým čtením bude pravděpodobně NFP (14:30), pokud skutečně naznačí nečekaný, výraznější pokles změny zaměstnanosti. Nicméně při pohledu na velmi jasné, jestřábí náznaky včerejších prohlášení Kashkariho a Goolsbeeho' i v takovém případě lze jen těžko očekávat zásadní změnu narativu.
img

Ekonomický kalendář: Zápis z jednání ECB a konečné PMI ve službách

04.04.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že dnešní peněžní seanci na starém kontinentu otevřou beze změny nebo mírně níže. Děje se tak navzdory poměrně optimistickému obchodování během asijsko-pacifické seance, kdy indexy z tohoto regionu posilovaly.
img

Cena pšenice je jako na horské dráze. Co lze očekávat v letošním roce?

01.04.2024 Ceny pšenice se v posledních čtyřech letech pohybovaly jako na houpačce. Po letech stability je dokonalá bouře faktorů vynesla prudce vzhůru. K tomuto prudkému nárůstu přispěl celosvětový deficit nabídky, narušení pandemie a válka na Ukrajině. Nyní se však ceny opět propadly na úroveň, která nebyla zaznamenána od roku 2020. Bude tento klesající trend pokračovat, nebo mohou budoucí problémy s produkcí způsobené počasím a změnou klimatu způsobit další cenový skok?
img

Makrokalendář - Důležitá data z USA navzdory Velikonocům

01.04.2024 Dnes je druhý den velikonočních svátků, takže ve většině evropských zemí se ještě nebude obchodovat. Ve většině asijských zemí a na Wall Street je však dnes běžný obchodní den, takže na většině komoditních trhů se opět obchoduje. Pondělí začalo znatelnými zisky v Číně po zveřejnění pozitivních indexů PMI a silným růstem cen zlata a ropy. Dnes budou zveřejňovány údaje především ze Spojených států, i když tento týden vypadá ještě zajímavěji díky zveřejnění údajů z amerického trhu práce tento pátek.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Ukrajina dostala od Světové banky úvěr 1,5 miliardy dolarů

31.03.2024 Ukrajina v rámci programu Světové banky (SB) obdržela úvěr v objemu 1,5 miliardy dolarů (35 miliard korun), uvedl v pátek ukrajinský premiér Denys Šmyhal. Půjčku Kyjev bránící se ruské invazi podle něj využije na rozpočtové, sociální a humanitární výdaje.
img

BREAKING: HDP Kanady nad očekáváním

28.03.2024 Kanadský HDP zaznamenal výrazný nárůst, z velké části díky 6,0% nárůstu vzdělávacích služeb po ukončení stávky učitelů v Quebecu v prosinci. Navíc pokročilá únorová čísla spolu s lednovým výkonem naznačují silné čtvrtletí. Tento růst byl způsoben především rozsáhlým nárůstem v sektorech, jako je těžba, těžba ropy a plynu, výroba a finance a pojišťovnictví. Tyto zisky však byly mírně kompenzovány poklesem veřejných služeb.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP z USA a Kanady, projevy členů ECB

28.03.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování s malými změnami, a to navzdory včerejšímu optimistickému obchodování na Wall Street a poměrně smíšené seanci v Asii na začátku dne. Trhy se dostávají do sváteční nálady, většina trhů bude zítra zavřená. To znamená, že dnes je poslední obchodní seance před prodlouženým víkendem, což může ovlivnit náladu na trhu. Navíc se jedná také o poslední seanci 1. čtvrtletí 2024, což znamená, že se mohou objevit i určité rebalanční toky.
img

Purple Ventures spouští svůj druhý fond. Zaměří se zejména na startupy v regionu CEE a otevírá se i externím investorům

26.03.2024 Skupina Purple, za kterou stojí trojice zakladatelů David Kašper, Jakub Nytra a Filip Řehoř, spouští svůj druhý venture kapitálový fond. Zaměří se především na nadějné mladé firmy z regionu střední a východní Evropy, kterým bude pomáhat prorazit ve světě. Purple Ventures si v rámci nového fondu kladou za cíl investovat přes 40 milionů eur, tedy více než miliardu korun, přičemž fond je, na rozdíl od toho prvního, otevřen i externím investorům.
img

BREAKING: CAD po překonání údajů o maloobchodních tržbách vyskočil

22.03.2024 Dnes ve 13:30 byla zveřejněna zpráva o kanadských maloobchodních tržbách za leden. Očekávalo se, že po solidním prosincovém nárůstu vykáže zpráva pokles hlavních i jádrových ukazatelů maloobchodních tržeb. Skutečná zpráva se ukázala být pozitivním překvapením. Celkové maloobchodní tržby klesly méně, než se očekávalo, zatímco tržby bez aut nečekaně vzrostly o 0,5 % m/m.
img

Ekonomický kalendář: Německé údaje IFO, projevy členů Fedu a ECB

22.03.2024 Hlavní evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. Energetické komodity i drahé kovy dnes stahují pod tlakem silnějšího amerického dolaru. Kryptoměny posilují a získávají zpět část nedávných ztrát, přičemž bitcoin se vyšplhal zpět nad hranici 66 000 USD. USD a JPY jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco AUD a NZD nejvíce zaostávají.
img

Ekonomický kalendář: Německý indikátor ZEW a kanadská zpráva o inflaci před námi 📌

19.03.2024 Dnešní makroekonomický kalendář byl poměrně zajímavý. Většina významných událostí se však odehrála v první části dne, včetně rozhodnutí o úrokových sazbách Bank of Japan (BoJ) a Reserve Bank of Australia (RBA). Krátce po zveřejnění rozhodnutí BoJ se investoři dozvěděli také údaje o japonské průmyslové výrobě, které byly o něco lepší, než se očekávalo. Údaje ukázaly meziměsíční pokles o -6,7 % oproti očekávání -7,5 %.
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o maloobchodních tržbách a PPI ze Spojených států amerických

14.03.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips ze starého kontinentu otevřou dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně níže. Stalo se tak po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street a během dnešní asijsko-pacifické seance. JPY stahuje navzdory velkému zvýšení mezd, o kterém jednají odbory. Bitcoin tiká výše a dnes testuje oblast 73 500 dolarů.
img

Počet insolvencí společností loni celosvětově vzrostl

11.03.2024 V roce 2023 počet společností, které se nacházely v insolvenci, vzrostl dle analýzy Allianz Trade celosvětově o 7 procent oproti předchozímu roku. Největší růst se projevil u dvou států střední Evropy – Maďarsko, které zaznamenalo nárůst o 146 procent, a Polsko, ve kterém navýšení činilo o 70 procent.
img

BREAKING: CAD oslabuje navzdory silným údajům o pracovních místech

08.03.2024 Kanadská data pracovních míst za únor byla zveřejněna dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže více než 20 000 nárůst celkové zaměstnanosti a také zvýšení míry nezaměstnanosti z 5,7 na 5,8 %.
img

Ekonomický kalendář: Druhý den Powellovy výpovědi, rozhodnutí ECB o sazbách

07.03.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. JPY je po několika jestřábích komentářích představitelů BoJ nejvýkonnější měnou G10, přičemž USDJPY testuje oblast 148,00. Zlato se drží na rekordních hodnotách nad 2 150 USD za unci.
C:\fakepath\trader-06032024-41-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Copyprofitshare.com

06.03.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Copyprofitshare.com. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Ekonomický kalendář: čeká nás rušný den – zpráva ADP, svědectví předsedy Fedu Powella a rozhodnutí BoC 📌

06.03.2024 Dnešní den je bohatý na několik zajímavých makroekonomických publikací a událostí, které mohou zvýšit volatilitu na evropských i světových trzích. V první části dne se již investoři seznámili s údaji o HDP z Austrálie, které dopadly o něco hůře, než byl konsenzus. V Evropě pak byly během zahájení hotovostní seance zveřejněny údaje o obchodu z Německa. Zpráva ukázala solidní oživení dovozu i vývozu. Také obchodní bilance vyšla mnohem vyšší, než se očekávalo, což naznačuje mírné zlepšení německé ekonomiky.
C:\fakepath\forex-06042024.jpg

Forex: 10 nejobchodovanějších měn světa

06.03.2024 Forexový trh je zdaleka největším finančním trhem na světě - každý den se na něm uskuteční obchody v hodnotě více než 7,5 bilionu dolarů. V současné době je v oběhu 180 měn, ale pouze deset z nich tvoří více než 90 % všech obchodů. V tomto článku se zabýváme těmito deseti měnami a rozebíráme, proč jsou tak populární a co by potenciální obchodníci měli vědět o jejich vlivu.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o inflaci z Evropy a Spojených států

29.02.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní akciové indexy ze starého kontinentu otevřou dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně níže. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. Kryptoměny zůstávají volatilní, přičemž bitcoin vystoupal až na 63 500 dolarů a poté se stáhl zpět na 62 500 dolarů. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou JPY a AUD, zatímco NZD a EUR nejvíce zaostávají.
img

Výnosy amerických státních dluhopisů podporují dolar. Přehled USD, CAD, JPY

29.02.2024 Nejnovější údaje z USA se ukázaly být mnohem slabší, než se očekávalo. Index spotřebitelské důvěry Conference Board poprvé za poslední čtyři měsíce klesl na 106,7 b. (očekávala se hodnota 115 b.) z lednové revidované hodnoty 110,9 b. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v lednu snížily o více než 6 % a zdá se, že na nízké úrovni jsou také podnikatelské investice. Očekávání oživení amerického průmyslového sektoru se nenaplňují; nyní se všichni soustředí na čtvrteční zprávu ISM.
C:\fakepath\trader-23022024-55-zm.jpeg

Kanada oznámila nové sankce proti Rusku kvůli pokračující válce proti Ukrajině

23.02.2024 Kanada dnes oznámila nové sankce proti Rusku, terčem je 153 subjektů a deset jednotlivců. Opatření, jež přichází před sobotním druhým výročím zahájení ruské invaze na Ukrajinu, Ottawa koordinovala se Spojenými státy a Británií.
img

BREAKING: USDCAD roste po žádostech o podporu v nezaměstnanosti a údajích o maloobchodních tržbách

22.02.2024 Týdenní zpráva o žádostech o nezaměstnanost v USA a tisk kanadských maloobchodních prodejů za prosinec byly zveřejněny dnes ve 13:30 GMT. Americká zpráva ukázala nižší než očekávané počáteční a pokračující nároky, zatímco kanadská zpráva se ukázala jako smíšená – celkové tržby vzrostly více, než se očekávalo, zatímco hlavní tržby vzrostly o něco méně, než se očekávalo.
img

Ekonomický kalendář: Zápis z jednání ECB a údaje o PMI v centru pozornosti

22.02.2024 Tržní nálady v asijsko-pacifickém regionu se vyznačovaly býčím nadšením, zejména v Japonsku, kde index Nikkei 225 dosáhl nových historických maxim. Čínský Hang Seng si připsal 0,61 % a čínský A50 přidal 0,24 %. Pouze indické indexy čelily tlaku na pokles. Evropské futures naznačují vyšší otevření burzovní seance na starém kontinentu.
C:\fakepath\Global3.png

Světový obchod poroste podle analýzy průměrným tempem 2,8 procenta ročně

21.02.2024 Světový obchod se zbožím poroste do roku 2032 průměrným tempem 2,8 procenta ročně, zatímco tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP ve stejném období globálně dosáhne 3,1 procenta. Vyplývá to z analýzy, kterou ČTK poskytla společnost Boston Consulting Group (BCG). Nastává tak podle ní zásadní odklon od trendu posledních dvaceti let, který spočíval v tom, že hnacím motorem globalizace je právě obchod.
img

BREAKING: CAD klesá po holubičích údajích CPI

20.02.2024 Údaje o kanadské inflaci CPI za leden byly zveřejněny dnes ve 13:30 GMT. Očekávalo se, že zpráva ukáže další zpomalení růstu spotřebitelských cen, přičemž celkový CPI by měl meziročně klesnout z 3,4 % na 3,3 %.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás kanadská inflace a výsledky Walmartu 📌

20.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý a postrádá publikace, které by mohly výrazně ovlivnit volatilitu na světových trzích. Přesto jsou však během zahájení seance na Wall Street po prodlouženém víkendu možné větší pohyby.
img

Ekonomický kalendář: Klidný začátek rušného týdne

19.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během asijsko-pacifické seance a za velmi slabého zpravodajského toku. Očekává se také, že podmínky likvidity budou během dne řidší kvůli svátkům v USA (Den prezidenta). Změny obchodních hodin v důsledku svátku v USA naleznete níže.
img

Ekonomický kalendář: Inflace PPI v USA, údaje Michiganské univerzity

16.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní evropské hotovostní seance. Futures na index EuroStoxx se dnes obchodují přibližně o 0,5 % výše, zatímco futures na DAX se obchodují přibližně o 0,4 % nad včerejším hotovostním závěrem. AUD a USD jsou nejvýkonnějšími měnami G10, zatímco JPY a NZD nejvíce zaostávají. GBPUSD po silných údajích o maloobchodních tržbách z Velké Británie testoval oblast 1,2600. Kryptoměny posilují, ačkoli Bitcoin se stáhl mírně pod hranici 52 000 USD.
img

Přehodnocení rizik bude vyvíjet tlak na kanadský dolar. Přehled vývoje USD, CAD, JPY

15.02.2024 Vyšší než očekávané údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) v USA otřásly trhem a odsunuly načasování prvního snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Údaje o CPI vyvinuly tlak na akciové trhy, zvýšily výnosy amerických státních dluhopisů a posílily americký dolar.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Kanady, výsledky Alibaby

07.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street. Nejvýkonnějšími měnami skupiny G10 jsou EUR a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají. Obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou však poměrně úzká.
img

Ekonomický kalendář: lehký makro kalendář, čtvrtletní výsledky MicroStrategy 📣

06.02.2024 Druhý den týdne se zdá být z hlediska makroekonomických publikací relativně klidný. Nejdůležitější zprávy již proběhly v první části dne. Investoři se dozvěděli o rozhodnutí australské rezervní banky o hotovostních sazbách a o továrních objednávkách z Německa.
img

Ekonomický kalendář: Tento týden nás čeká FOMC, údaje z trhu práce a mnoho dalšího 📌

29.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření seance v Evropě. Dnešní makrokalendář je poměrně chudý a jedinou publikací, která stojí za pozornost globálního trhu, je dallaský index FED.
C:\fakepath\ecb-Panetta.png

Eurozóna by podle činitele ECB neměla využívat euro jako zbraň

26.01.2024 Eurozóna by neměla využívat jednotnou evropskou měnu jako zbraň v mezinárodních konfliktech, protože by to mohlo snížit její atraktivitu. Řekl to dnes šéf italské centrální banky Fabio Panetta, který je členem Rady guvernérů Evropské centrální banky (ECB). Jeho prohlášení přichází v době, kdy Evropská unie zvažuje konfiskaci ruských státních aktiv, uvedla agentura Reuters.
img

BREAKING: Bank of Canada ponechává úrokové sazby beze změny 📌

24.01.2024 15:45 PM, Kanada – Rozhodnutí o úrokové sazbě BoC za prosinec: skutečných 5,00 %; předpověď 5,00 %; předchozích 5,00 %.
C:\fakepath\svedsko-nato.jpeg

Turecký parlament schválil vstup Švédska do NATO, ratifikaci dokončí Erdogan

24.01.2024 Turecký parlament včera večer schválil vstup Švédska do Severoatlantické aliance. Přístupový dokument podle agentury Reuters nyní dostane k podpisu turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Ankara blokovala vstup severské země do vojenského paktu zhruba rok. Krok přivítal švédský premiér Ulf Kristersson. Šéf NATO Jens Stoltenberg nyní vyzval k co nejrychlejší ratifikaci švédské žádosti Maďarsko. To je posledním členem aliance, jehož parlament rozšíření NATO neschválil.
img

Makrokalendář: Tesla, IBM a ASML; rozhodnutí BoC a údaje o PMI za leden

24.01.2024 Akcie v regionu APAC se obchodovaly se smíšeným sentimentem, podobně jako v USA během včerejší seance. Čínské indexy převážně posilovaly, zatímco japonský Nikkei a korejský Kospi během dne ztrácely. Evropské futures ukazují na vyšší otevření evropské hotovostní seance.
img

Ekonomický kalendář: před zítřejšími zprávami o indexech PMI je dnes na programu málo 🔎

23.01.2024 Dnešní ekonomický kalendář je na významné události slabý. Jedinými zprávami, které stojí za pozornost, mohou být údaje z Nového Zélandu a Austrálie, kde budou na konci dne zveřejněny čtvrtletní údaje o CPI a bleskový PMI za leden. Očekává se, že inflace CPI klesne jak mezičtvrtletně, tak meziročně (z 5,6 % na 4,7 % meziročně). Zprávy PMI v Austrálii jsou první za leden, před zítřejším zveřejněním z dalších zemí včetně USA, eurozóny, Německa a Japonska.
img

Ekonomický kalendář: Projevy členů FOMC a zprávy o maloobchodních tržbách

19.01.2024 Dnešní ekonomický kalendář obsahuje několik zajímavých publikací. Ačkoli z USA nepřicházejí žádné významné makroekonomické zprávy, investoři budou mít přístup ke klíčovým údajům za další země, především evropské.
img

Ekonomický kalendář: Tržby z maloobchodu a průmyslová výroba v USA v centru pozornosti trhů

17.01.2024 Po katastrofální seanci pro čínské indexy, které testovaly úrovně z říjnových minim 2022, ztrácí po otevření trhů také evropský benchmark. Hlavní události dne se zaměří na americkou ekonomiku, kde se investoři dozvědí údaje o maloobchodních tržbách a průmyslové výrobě. Vzhledem k růstu dolaru v posledních dnech by slabší údaje mohly potenciálně vyvolat tlak na dolarový index a přinést na trh větší volatilitu po včerejším vyjádření Wallera z Fedu, který signalizoval snížení sazeb o 75 bazických bodů v roce 2024 a pomalé tempo snižování. Obě prohlášení stála v rozporu s očekáváním trhu a podpořila dolar. Zdá se však, že potenciálně slabší údaje z americké ekonomiky, pokud budou následovat včerejší pochmurný regionální údaj NY Empire State, by mohly zelenou bankovku oslabit. Investoři zaměří svou pozornost zejména na maloobchodní tržby, které vrhnou více světla na sílu amerických spotřebitelů v prosinci, který je pro prodejce nejdůležitějším měsícem.
img

Ropa vs. dolar: ekonomické hry ve stínu Rudého moře

17.01.2024 Předchozího dne ceny Brentu mírně vzrostly a ceny WTI klesly, a to pod vlivem oslabování vnitřních faktorů v USA a obav z konfliktů v Rudém moři, které mohou přinést změnu tras tankerů a zvýšit tím ceny a dodací lhůty.
img

Kanada: CPI v souladu s očekáváním, USDCAD klesá 🔎

16.01.2024 USD/CAD dnes posílil o 0,3 % a podařilo se mu smazat značnou část ztrát po zveřejnění. Současně s údaji o inflaci byl zveřejněn regionální index ekonomické aktivity z oblasti New Yorku, což vedlo k oslabení dolaru. Pár USD/CAD omezoval své počáteční zisky z první části dne.
img

Invesco: Nevšední pravdy – 10 nepravděpodobných, ale možných scénářů pro rok 2024

16.01.2024 Je čas zapomenout na standardní scénáře a přemýšlet o těch méně pravděpodobných a přesto možných. Trhy zakončily rok 2023 pozitivně a náš seznam možných překvapení se proto kloní negativním směrem (tyto hypotetické události jsou naším pohledem na to, co by se mohlo stát, ačkoli to nutně není součástí našeho hlavního scénáře).
img

Ekonomický kalendář: Údaje o CPI z Kanady a výsledky bank na Wall Street

16.01.2024 Futures ukazují na nižší otevření úterní seance v Evropě. Stalo se tak po relativně slabé seanci na trzích APAC, kterou vyvolaly rostoucí výnosy dluhových cenných papírů. Výnosy amerických desetiletých dluhopisů se vrátily nad 4% hranici.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

Expert: Sankce Rusko bolí, ale ne dost. Zklamání plynou z nereálných očekávání

15.01.2024 Uvalené sankce kvůli invazi na Ukrajinu Rusko podle Zdeňka Kříže z Fakulty sociálních studií brněnské Masarykovy univerzity bolí, nebolí je ale dost. Sankce podle něj fungují, zklamání vyplývají z nereálných očekávání. Kříž to řekl ČTK. Odborník se specializuje na mezinárodní bezpečnostní organizace či bezpečnostní politiku.
img

Ekonomický kalendář: Americké burzy zůstávají zavřené z důvodu federálního svátku

15.01.2024 Futures kontrakty na indexy naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Dnešní makrokalendář neobsahuje žádné klíčové publikace, které by mohly ovlivnit globální forex a akciové trhy. Burzy a banky v USA zůstanou zavřené z důvodu federálního svátku Dne Martina Luthera Kinga mladšího.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z Evropy a USA, zpráva API o ropě

09.01.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším optimistickém obchodování na Wall Street a v návaznosti na zisky, kterých dnes dosáhly asijsko-pacifické indexy. Futures na indexy DAX a EuroStoxx se dnes obchodují přibližně o 0,2 % výše.
img

BREAKING: EURCAD po údajích o práci z Kanady klesá 📣

05.01.2024 14:30, Kanada - Datový balíček o zaměstnání za prosinec: Změna zaměstnání: skutečná: 0,1 000; předpověď: 13,5K; předchozí: 24,9K; Míra účasti: skutečných 65,4 %; předchozí: 65,6 %.
img

Ekonomický kalendář: V centru pozornosti jsou údaje o mzdách mimo zemědělský sektor v USA 📣

05.01.2024 Dnešní kalendář je opět naplněn několika významnými publikacemi. V první části dne se investoři dozvědí údaje o inflaci z eurozóny. Očekávání ukazují na 3,5 % y/y, což je mírně nižší hodnota ve srovnání s 3,6 % y/y v listopadu.
img

Ekonomický kalendář: Na programu jsou konečné výrobní PMI

02.01.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu, přičemž futures na EuroStoxx se obchodují přibližně o 0,6 % výše a futures na DAX posilují o 0,3 %. Nejhůře si vede japonská měna G10, a to v důsledku zemětřesení o síle 7,6 stupně, které o víkendu zasáhlo Japonsko. Ropa se obchoduje o 1,7 % výše poté, co americká armáda o víkendu potopila 3 lodě Hútíů, čímž reagovala na útok na obchodní plavidlo v Rudém moři. Bitcoin na začátku nového roku zachytil nabídku a vyšplhal se nad hranici 45 000 USD.
img

Ekonomický kalendář: PCE inflace v USA, měsíční údaje o HDP z Kanady

22.12.2023 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování s malými změnami, německý DAX se obchoduje a francouzský CAC40 se při zahájení seance obchoduje beze změny. Obchodníci by měli mít na paměti, že podmínky likvidity dnes mohou být řidší, protože se jedná o poslední předvánoční obchodní seanci. Některé trhy jsou již zavřené, zatímco některé - jako například britské akcie - ukončí obchodování dříve než obvykle.
img

BREAKING: CAD nereaguje na nesplnění očekávání maloobchodních tržeb v Kanadě

21.12.2023 Údaje o kanadských maloobchodních tržbách za říjen byly zveřejněny dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva bude ukazovat měsíční nárůst hlavních i hlavních maloobchodních tržeb (kromě aut). Skutečná data se ukázala jako malé, negativní překvapení. Zatímco hlavní maloobchodní tržby odpovídaly odhadům a meziměsíčně vzrostly o 0,6 %, celkové tržby vzrostly méně, než se očekávalo.
img

Ekonomický kalendář: Revize HDP USA za 3. čtvrtletí, rozhodnutí o sazbách CRBT

21.12.2023 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Futures na DAX od včerejšího uzavření evropské hotovostní seance klesly přibližně o 0,5 %. Drahé kovy a další komodity těží z oslabení USD. JPY je jednou z nejvýkonnějších měn G10 poté, co japonská vláda revidovala prognózy HDP a inflace směrem nahoru.
C:\fakepath\trader-18122023-47-zm.jpg

Komodity: Ropa dál zdražuje kvůli narušení lodní dopravy v Rudém moři

19.12.2023 Ceny ropy dnes pokračují v růstu kvůli narušení lodní dopravy v Rudém moři, které je důsledkem útoků jemenských povstalců na nákladní plavidla. Severomořská ropa Brent si kolem 17:30 SEČ připisovala zhruba 1,5 procenta, dostala se tak nad 79 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala nárůst o zhruba 1,4 procenta a pohybovala se v blízkosti 73,5 dolaru za barel.
img

Ekonomický kalendář: Očekává se, že údaje o nemovitostech v USA budou opět slabé 🔎

19.12.2023 Dnešní makrokalendář je poměrně poutavý. V první části dne jsme se dozvěděli o rozhodnutí Bank of Japan. Japonský jen po rozhodnutí a úvodních komentářích oslabil, přičemž ztráty se zrychlily po tiskové konferenci guvernéra BoJ Uedy.
img

Ekonomický kalendář: Údaje z německých průzkumů, řečníci v ECB

18.12.2023 Futures na evropské indexy ukazují na mírně nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak poté, co indexy na Wall Street v pátek přerušily šestidenní vítěznou sérii a indexy z asijsko-pacifické oblasti se během dnešní seance obchodovaly níže. USD se stahuje, což poskytuje podporu drahým kovům. Mezi měnami G10 si nejlépe vedou měny protinožců (AUD a NZD). Zpravodajský tok byl zatím nevýrazný a během asijské seance se neobjevily žádné významné, trh ovlivňující titulky.
img

Historické rozhodnutí na COP 28: éra fosilních paliv se blíží ke konci

14.12.2023 Zástupci téměř 200 zemí se ve středu na klimatickém summitu COP 28 dohodli, že začnou snižovat celosvětovou spotřebu fosilních paliv, aby odvrátili nejhorší dopady klimatických změn. To znamená konec ropné éry.
img

Ekonomický kalendář: Zprávy z trhu práce v USA

07.12.2023 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a po dnešní medvědí asijsko-pacifické seanci. Bitcoin po jednodenní pauze obnovil vzestup a dnes se obchoduje o 0,5 % výše. Ropa roste o 1 %, čímž se částečně vzpamatovává ze včerejšího propadu, zatímco ceny zemního plynu klesají o téměř 2 %.
C:\fakepath\trader-06122023-52-zm.jpg

Skupina G7 vyhlásila s platností od 1. ledna embargo na ruské diamanty

06.12.2023 Skupina hospodářsky vyspělých zemí G7 vyhlásila s platností od 1. ledna embargo na ruské diamanty. Zhruba od 1. března se přidají i další omezení a zákaz nepřímého dovozu ruských drahokamů, uvedla skupina podle agentury Reuters. Omezení se netýká diamantů pro průmyslové využití.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Čína a USA | Obchod s Ruskem | Německé ministerstvo hospodářství | Špinavý plovák | Super Hornet | Odhad poptávky po ropě dle OPEC | Zpomalení čínské ekonomiky | Výsledky Meta | Dluhové úlevy | Prolomení S/R zóny | Česká vláda | Růst v eurozóně | Realitní trh | Abbott | SE1.US | Republikánský prezident | Prostor k růstu | LNG.US | Jak fungují akcie | PPI v USA | Nord Stream AG | Zásoby zemního plynu | FX trhy | Jan Davídek | Short USD/CAD | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Cap | Největší producenti ropy | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | AMC Networks (AMCX.US) | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | XTB Market Barometr | Dlouhé pozice | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | Geopolitické konflikty | Ozvěny trhu | Speciální emise | Války | Opětovný pokles | Lithium | Západní země | Forex Cash Market | Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Denys Šmyhal | Obchodní platformy | Údaje z USA | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Home Depot (HD.US) | Češi | Dolarový index DXY | Řecké referendum | AUD/USD | Globální ropný trh | Energetické technologie | Masné výrobky | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Výprodeje na koruně | TD Securities | Budapešť | Rizikový faktor | Hlavní index burzy v Torontu | Australská centrální banka | HTZ1 | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Akcie ropy v roce 2021 | Ekonomika aktuálně | US2000 | ABP | Vyspělé země | LHA | Globální růst | Sázkaři | IW | Andrés Manuel López Obrador | Zveřejněné údaje | EUR/CAD | Americký hrubý domácí produkt | Hodnota jihoafrického randu | Investice do marihuany | Prezident newyorského Fedu | Bank of Montreal | Eura na forexu | Objemy kapitálu | Analýza akcie | Americká automobilka | EUR | Kryptoaktiva | OPEC Monthly Report | FDA | Akcie BHP | Spotřebitelské výdaje | Fixace měny | Australské uhlí | Šperky | Bundesbank | Outperform | Nedostatečná produkce | Nordea Bank Abp | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Výhled trhů | Reserve Bank of New Zealand - RBNZ | Caterpillar (CAT.US) | Kvantitativní uvolňování (QE) | Standard & Poor's | Nízká úroková sazba | Akce vlád | CRON | Kalifornie | David Malpass | Cable | Latinskoamerické země | ABNB | VFC.US | Brokeři | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Salesforce | Trumpova cla | Roche | Automobilový sektor | Surová ropa | Dnešní obchodování | XOM | Nákupy z Ruska | Ruská vláda | Irácký dinár | Švédské úřady | Jacinda Ardernová | Výkyvy | Itálie | Investiční záměr | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Organizace Conference Board | Zásoby zlata | Stoxx | PMI v eurozóně | Okénko finančního trhu | Čínské firmy | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | CBDC | Ceny nemovitostí ve Švédsku | Obilí z Ukrajiny | Texas | Finanční aktiva | Mega Millions | Pip | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Vývoz obilí | Korelace | Finanční injekce | Jüan | AMCX.US | Inflace v září | CGN Power Co Ltd | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Trh s akciemi | Cheniere Energy (LNG.US) | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | JAR | PANW.US | COP26 | Binance.US | Cena severomořské ropy | Stoupenci brexitu | Volatilní | Galapagos | Posilování japonského jenu | HON.US | EUR USD | Chile | Tlak na Rusko | Akcie NIO | Novo | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Uranium Energy Corp (UEC.US) | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | UCG.IT | Vývoj ceny zlata v USD za unci | EURJPY | Kanada - burza | Odvetná cla | Britské burzy | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Eli Lilly (LLY.US) | Ruské invaze na Ukrajinu | COTY.US | NILSY | Čínské zahraniční investice | Trh práce | Ford Motor (F.US) | Kurz JPY | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Dohoda USMCA | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Dovoz do Číny | Ekonomické nestability | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Investice | REvil | Uranové akcie | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | DXY | Nástup elektromobility | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Guyana | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Diverzifikace | Zpráva z akciového trhu | Allianz Trade | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Cena zlata a stříbra | Podnikatelské aktivity | Motorová vozidla | Akvizice | Japonské firmy | Devon Energy | Uranová akcie | Dopad na akcie | Přesnost | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Paladin Energy | Návrat k fundamentální hodnotě | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Biogen (BIIB.US) | Formule | Hedepy | Vývoj spreadu | Nejvyšší výnosy | Americká politika | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Zisk před zdaněním | Macerich (MAC.US) | Úspěšnost strategie | Franco-Nevada | Invaze na Ukrajinu | Korea Electric Power | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Chytrý Honza | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Hodnota brazilského realu | Interactive Brokers | Experti | Počáteční zisky | Produkce energie | Obchodování přes LYNX | LSEG | Měna v Anglii | Futures a opce | Futures kontrakt | Chování | Náklady na financování | Rekord | Skupina Saxo Bank | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Zvýšení ratingu | Nezávislost | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Makro stratég | Stop-Loss | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Země skupiny G20 | Evropský index | Evropské měny | Hnojiva | Aktiva centrálních bank | FTSE MIB | Centrální banky vs. inflace | Alexander De Croo | Zlato a bitcoin | Firemní data | Hospodářství EU | Creditas | Dění na trzích | Analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Kryptoměna Bitcoin | Anglo American Platinum | KardiAI | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Sysco | Bidenova administrativa | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Vývoj mezd | IHS | KEYS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Hlavní zprávy | Asijské trhy | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | ČMZRB | Impuls | Dolar (HKD) | ČNB kurz | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | Akcie Novavax (NVAX) | Bruno Le Maire | Ceny dřeva | Belgický premiér | General Electric | Výsledky za Q2 | CGN Power Co | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Krypto burzy | NEL.NO | Von der Leyenová | Protiíránské sankce | Předseda představenstva | Reality | Sydney | Die Welt | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Bolívar | Americký soud | PMI z Německa | Příjmy ruského rozpočtu | Neckline | Cena bitcoinu | CLEO.one | The Telegraph | General Motors (GM) | Současná cena | Charles Schwab (SCHW.US) | Indexové fondy | Inkaso deviz | Wolters Kluwer | Konkurenti | Lék remdesivir | COT report | KHC.US | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Warner Music Group (WMG.US) | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Monetární politika Bank of Canada | Obavy z ekonomického dopadu | Živelné katastrofy | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Příjmy domácností | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Dovoz ruského zlata | D.US | Opatrný optimismus | Lagardeová | Nejvyšší soud | Český zlatý poklad | Automobilka PSA | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Ruský státní investiční fond | Čistý příjem | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Velcí investoři | Streamovací služby | Kolísání měn | Medvědí výhled | Čínská Hedvábná stezka | Nikola | Vývoj měnového páru USD/SEK | Shrnutí roku | Kamaz | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Posílení středoevropských měn | RBS | Švédská Riksbank | Trh s dluhopisy | Akcie marihuany | BWX Technologies | Brent | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Colorado | Zalando | Nové energetické technologie | Makléři | Diamondback Energy (FANG.US) | Uzavření příměří | TNOTE | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Retracementy | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Extrémně nízké úrokové sazby | Šéf Fedu | Support cen ropy | Small caps | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Axiory | Rozhodnutí o sazbách | Šéfové | Měnové riziko | Societe Generale (GLE.FR) | Dollar Tree (DLTR.US) | Politika americké centrální banky | ESG | Index DOW | Import | United Airlines Holdings (UAL.US) | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Copyprofitshare | Exchange | Londýn | Alcoa | Investiční portfolio | Boom | Forexový trh | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | KLDR | Státní dluh | MAE | CENTRICA | Kapacita elektráren | DBK.DE | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | Americké makro | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | Jednání skupiny OPEC+ | Zdražení dovozů | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | Akcie RWE | Strach | Shake Shack | Technická analýza USD/CAD | Penny stock | Oživení čínské ekonomiky | Česká burza | Propad cen | Akciové investování | Propad cen komodit | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Vývoj ceny akcií | Měna převodník | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Úroková sazba | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Coinmarketcap.com | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Resistence | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdravý rozum | Colgate-Palmolive (CL.US) | Labouristé | Hasbro | Sentiment na trhu | Čínská burza | Contract for Difference | JPY | Znaky měn | Politico | BMW.DE | Potenciál trhu | Členové eurozóny | Více peněz | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoz ruské ropy | Proticovidové lockdowny | Polovodiče | Investiční příležitost | Instituty | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | CGN Mining Co | Top Gun | Index Russell | Výhled hospodaření | Bitcoinové futures | SoftBank Group | Pfizer (PFE.US) | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Zotavení v Německu | Platon Finance | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Německá společnost | Uber Technologies | Podnikové objednávky | Přebytky zahraničního obchodu | Měnový pár USD/NOK | Projekce | Globální ekonomiky | Znehodnocení | The Washington Post | Jozef Síkela | Růst měnového páru | Globtrex.com | Peníze | Čas jsou peníze | DRD | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Smrtelné mutace | Robert Habeck | Ukazatel | Úspěšný trader | Suezský průplav | Výrobní sektor | Akciová maxima | Dinár | Ziskové obchodování komodit | IIF | FTX | Nízké úrokové sazby | Investiční aktiva | Aurora Cannabis | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Znárodnění | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Hlavní centrální banky | Hurikán Irma | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Dodávky ruského plynu | Zisky bank | Ekonomické výkonnosti eura | Korea Electric Power Corp | FBI | Exotické měnové páry | Pokles ceny ropy | The New York Times | Hlavní události tohoto týdne | CFD na DAX | Bezpečné přístavy | Dumping | Prezidentka ECB | Data z trhu práce USA | Měnová politika Fedu | Zhodnocení finančních prostředků | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Anthem | Downside | Electronic Arts (EA.US) | Market open | Barel ropy | Amgen | Přebytek ropy | Palladium | Dropbox | Americký Fed | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Zaměstnání na plný úvazek | Ropa WTI | Vzácné kovy | Organizace SWIFT | Obchodní transakce | Petrodolary | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | EU Tax Observatory | CVS.US | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Vyšší úrokové sazby | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Růst cen ropy | Tlak na zvyšování sazeb | SYY.US | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | Bossainfo | ZEW index | RBLX.US | Představitelé G7 | Trh se šperky | Janus Capital | GAP.US | Výhled poptávky | ABT | Evropské burzy | Valná hromada | Důvěra investorů | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | čnBlog | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | USD/BRL | Poptávka USA | Americké ekonomiky | Komoditní trh | Kapitál | Zdanění nadnárodních společností | Americký prezident Joe Biden | Kontrakty na ropu | Býčí divergence | Evropské aerolinky | Člen ECB | Cestování | Mladé generace | Covid | Investování do kryptoměn | Investiční horizont | Paulson & Co. | Odliv kapitálu | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Produktivita práce v USA | Prudké cenové výkyvy | Bond | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Applied Materials (AMAT.US) | Dolar (USD) | Analytik Saxo Bank | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | PYPL.US | Posílení koruny | Společnost Alrosa | Obchodování s emisemi (ETS) | Kč/USD | USD | Politika centrální banky | Plynovod Nord Stream 1 | Vývoj devizových rezerv | Export | Burzovní komise | Performance | Upravený zisk | Zvýšení inflačního cíle | Kanadská provincie | Růst společnosti | Otřesy na finančních trzích | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | AEX | Britové | Technická analýza | Pandemie koronaviru | OrganiGram Holdings | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Investiční analytik | OIV | Evropské PMI | WASDE | Posilování koruny | Zrušení cel | AbbVie (ABBV.US) | Trh s nemovitostmi | Rozhodnutí ECB o sazbách | Automobilka | Výstavba gigafactory | GBP/JPY | Americká ropa WTI | Poměr PE | Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Macerich | Aktuální očekávání | Nabídka | DASH.US | Gilead | Qualcomm | Analýza USD | Tržní hodnota firmy | HD.US | Ruská společnost | Nabídka zlata | Finanční nástroje | Cena americké ropy | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Martin Winterkorn | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | AMS | Na burze | Volodymyr Zelenskyj | Komise pro cenné papíry (SEC) | Akcie Novavax | Blue chip | Aktuální informace | CRM | Šok | GDPNow | Ropná zařízení | Boom čínských investic | Síla amerického dolaru | Riziková averze | Měnové války | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Hongkong | Ekonom společnosti | Evropská inflace | Italský premiér | Globální krize | Akcie Avastu | Trh s ropou | Total | AUD/JPY | Výnosové křivky | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Jednání skupiny OPEC | Regulace | Béžová kniha Fedu | OXY.US | WBD.US | Katar | LMT | Maďarsko | Lídři G20 | Bitcoin | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Hertz | Američtí centrální bankéři | Teorie černé labutě | Barma | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Split | Britská premiérka | Index ISM ve službách | Klimatické změny | Xiaomi | Litva | Tovární objednávky | Norské společnosti | FedEx | Observatory of Economic Complexity | McKinsey & Co | Asociace | ZAR | UniCredit Bank | Měnové kurzy Česká spořitelna | Ukazatele ekonomického rozvoje | Cena akcie Pfizer | Ekonomické dominance | Pověst | Roční růst | Spekulovat | Fitch Ratings | CB.US | ATVI | Dominion Energy (D.US) | Nord Stream 2 | Měny na forexu | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Kanadský premiér | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Korunový trh | Verizon Communications (VZ.US) | Čtvrtletní výsledky | Bankomaty | Širší index S&P 500 | MS.US | Oživení trhu | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Euroval | Nejvíce volatilní | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | Klesající reálné příjmy domácností | Akciové trhy v Evropě | Britská banka | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Zpomalování ekonomiky | GBP JPY | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Agentura Kjódó | SIX | Oslabení měny | Akcie Google | Dovoz | Netflix (NFLX.US) | Gennadij Timčenko | CSX Corporation (CSX.US) | RIVN | Zvednutí sazeb | Šíření nemoci | Admirals | Caterpillar | Viry | Smrtelné mutace koronaviru | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Hyundai | Penzijní fondy | Nikkei | Monopoly | Uhelné elektrárny | CGC | Ekonomický propad | Společnost Naftogaz | DSSI | Těžební kapacity | Pro tradery | Dopady koronaviru | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Gigant Gazprom | Argor-Heraeus | Stratégové | Výrobní ceny | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | EUR/NOK | Případné sankce | Obchodní deficit USA | Splasknutí realitní bubliny | Skalping | PMI ze sektoru služeb | Světová finanční krize | Nemovitostní fondy | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Světový obchod | Jádrová PCE inflace | Venture Capital | Kybernetický gang | Booking Holdings (BKNG.US) | Ruské banky | Konkurenceschopnost dovozců | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vývoj ceny akcie RWE | Zasedání Bank of Japan | American Express (AXP.US) | Rekordní maxima | QCOM.US | Pokles ceny akcií | BIIB.US | EUR/CZK | Vybírání zisků | Vedlejší měnové páry | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Elon Musk | Válka na Ukrajině | McKinsey | Průměrné skutečné rozpětí | Průmyslová výroba v Německu | Měnový pár EUR/PLN | Rekordní zisk | Největší společnosti spojené s těžbou zlata | Dostatek hotovosti | Euforie | CO2 | Porušování lidských práv | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Oliver Blume | Tesla Elon Musk | Investoři | Malta | Ekonomika a finance | Investing.com | Obchodní deník | Rizikovost | Pavel Baudiš | Portfolio | Roblox (RBLX.US) | Sója | Myšlení | TS Lombard | Nayib Bukele | Nordstream | Petr Pavel | Vládní představitelé | Západní společnosti | Nejistoty | Americký prezident | Konopné akcie | Nigérie | Tiff Macklem | Nejnovější výsledky | Negativní sentiment | CCC | Evropská měna | Firemní zisky | AMD | Makrozprávy | Výroba baterií | Sankce Rusko | Morgan Stanley (MS.US) | Prezident ECB | Tina Bruová | Inflační čísla | Kurz japonského jenu | Bitcoin ETF | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Severní Korea | Index PPI | USA Donald Trump | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Vývoj devizových rezerv ČNB | Západní sankce | CVS | Dobrý byznys | Venezuela | ČSOB Finanční trhy | Nárůst ceny | Jádrový index | Světové kryptoměny | Zisk | Dovoz ropy | Zlepšení sentimentu | Digitální věk | Vývoz pšenice | Tezos | eToro Crypto | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Credit Agricole SA | Volatility | Peso | Pokles cen nemovitostí ve Švédsku | Zpřísňování měnové politiky | Měnové rezervy | YTD | BABA.US | ROST.US | Bitcoin futures | Korporátní daň | Rekordní minima | Globální akciové trhy | OakBrook Investments | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Zařízení na těžbu kryptoměn | Čisté nákupy zlata | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Futures na americké indexy | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Lepší výsledky | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Autorizované banky | Měnový konvertor | Fannie Mae | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | ESET Robert Šuman | CAC 40 | Britský premiér | Institut Ifo | Fáze obchodní dohody | VIG | Ministerstvo obchodu | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | BABA | Přehled měnového páru | Makroekonomický kalendář | Anheuser-Busch InBev | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Prodej akcií | Fiat Chrysler Automobiles | Pokles cen nemovitostí | DIS.US | Commodity futures trading | Hold | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Berkeley Energia | AXP.US | Cieľ (TGT.US) | Nová pravidla pro globální daň | Scope | Monster Beverage | Nižší poptávka | Marshallovy ostrovy | Tranzitní plynovody | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | EMEA | Kuvajt | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Kolísání cen | Analýzy | Finanční pomoc | Světové burzy | Makro data | Jednotné měny | Potravinové krize | MSTR | PMI pro sektor | Přeprodaný trh | Šíření nemoci COVID-19 | Lídři zemí | TTF | AMC.US | ZIM Integrated Shipping | Hlavní úroková sazba | Investiční | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Týdenní pivotní body | Vývoz diamantů z Ruska | Britské banky | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Tatum | Průzkum | Invesco | Morningstar | Berlín | IEA | Demokraté | Ochota riskovat | Německý DAX | ETS | Brusel | Hlavní události | Patria | Ekonom BHS | Anglie | Oslabení USD | Uber | Tržní podíl | Všeobecné volby | Sloučení | Státní investiční fond | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Shooting Star | Solární energie | Premiér Scott Morrison | Klesající trend | TRY | Data z ekonomiky | Uranium Energy | AUD/CAD | Dlouhodobé pozice | Dodávky na trh | Úrok | Americké ministerstvo energetiky | Formule 1 | US500 | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Les Echos | Choice QR | Jednotná evropská měna | Očekávaný růst poptávky | Porovnání vývoje | Davos | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | ActivTrades | Wynn Resorts (WYNN.US) | Odhad analytiků | Týdenní výhled | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Index Nikkei | PFE | P/E | Cestovní ruch | Spike | Zpráva | Posilování amerického dolaru | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Loonie | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | Prémie | EUR/PLN | Oblast rezistence | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | HDP USA | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Růstové akcie | Ekonomické dopady | CSX | Nejchudší státy | Janet Yellenová | Konflikty | Údaje ISM | Tencent | MAR.US | Colt CZ | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Hospodářský růst zemí | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | Vzdušný prostor | S&P | Celoroční výhled | Snížit riziko | Atlantia | Pozitivní zpráva | Coty | Česká měna | Daimler Truck | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Největší ekonomiky eurozóny | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Evropská data | Obchodování | Růst výnosů | Lithiový trh | Diamantový průmysl | WGC | Zasedání Fedu | Ministr životního prostředí | Svátek v USA | Skupina OPEC+ | Roman Koděra | Cenový boom | RoboMarkets | Objem intervencí | Technický výhled trhu | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Sankce namířené proti Rusku | Oracle (ORCL.US) | Vývoj zlata | Obchodování komodit | Breakout strategie | Plynovody | JOLTS | Airbus (AIR) | JPM.US | NYSE: WPM | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Vývoj akcií | Management | GBP | Mamutí balíček | Propad poptávky po ropě | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | Posilování eura | Proud stability sazeb | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | Výsledková zpráva | XM | USDA | Energetické tituly | Ropovod | S&P 500 | Bank of Canada (Kanadská centrální banka) | Walmart | Obchodování s ropu | Důležité ekonomické události | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | PG | Zemní plyn | Centrální banky | GBP/CAD | Britská Kolumbie | Vývoj úrokových sazeb | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Výkonnost indexu | GAAP | Japonská vláda | Pákový efekt | Setkání centrálních bankéřů | NU Holdings | Eurostat | Majitel | Uran | NY Empire state index | Evropské trhy | Sysco (SYY.US) | S/R zóna | Guru | Zprávy | Šedá ekonomika | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | Týdenní shrnutí | SPCE.US | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | Tovární objednávky v USA | FB | Akcie v Asii | BREAKING | Zemědělské komodity | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Krach burzy | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Bank of New York Mellon (BK.US) | Island | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Asijská seance | REGN | Obchodování na Wall Street | Ministři financí | Měna ve Švýcarsku | Cílování inflace | Britský ministr financí | Averze k riziku | Zlaté mince | Německé firmy | Vývoj ceny bitcoinu | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation | Přebytek obchodní bilance | Kurz USD/CZK | Investiční banka | Hospodářské zpomalení | Tesco | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Marek Brávník | Investiční zlato | Index Stoxx 600 | Životní náklady | Akcie roku | Opce | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Příjmy Ruska | Piráti | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Bezpečné investice | Ceny Bitcoinu | 3M | Nejdůležitější události | Silný růst | HKD | Úpis akcií | YCC | Měnová politika americké centrální banky | Evropská dluhová krize | Airbus | Top 3 akcie | McDonald's (MCD.US) | Bydlení | NATO | Gama | ATM | Shell | Měnové kurzy dolar | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Vojenský konflikt | Udržitelnost | Cena ropy brent | CZ | Státní těžební společnost | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | TC Energy | Vláda USA | Místopředseda Fedu | Zadlužování | Nordea | Tapering | iFX | Práce z domova | Virgin Galactic | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Gucci | Angela Merkelová | Advokátní kancelář | West Texas Intermediate | Odstřižení od SWIFT | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Statista | Program nákupu aktiv | Intradenní obchodování | VOW1.DE | Nástroj | OPEC & Friends | Výsledky | Kohlova korporácia | Míra | Jefferies | Honeywell International (HON.US) | Bosna | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | Dění na finančních trzích | RIOT | EURCZK | Investice do vodíku | Free float | Hong Kong | Divestice | Lula | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Rekordní růst poptávky | Orsted (ORSTED.DK) | Rekordní propad poptávky po ropě | Phillips 66 | Hedgeové fondy | Nicolás Maduro | Spalování ropy | COCOA | Jobs Plan | JD.com | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Typ koronaviru | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Eleanor Creagh | TIM | Opatření proti koronaviru | Komoditní měny | Fundamentální analýza | X-Trade | Makrodata USA | Odhady trhu | Výrobce letadel | Ekonomický růst | Australský dolar | CZKCASH | Retracement | Suroviny | Financial | Projev Jeroma Powella | Ministři OPEC+ | Meziroční inflace v eurozóně | Koruna | Čínský renminbi (CNH) | Rystad Energy | Eli Lilly | Koordinovaná intervence | Výrobci aut | E15 | Finanční služby | Cukr | Recyklované zlato | Cenový index PCE | Maďarský forint | Výrazný pokles | Makroekonomie | Commodity Futures Trading Commission | Vyšší poptávka | Situace ve Spojených státech | Včerejší obchodování | Colgate-Palmolive | Porovnání meziročního vývoje | PSA Group | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Chubb Limited | Francie | Barrick Gold | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | Zelenskyj | SAE | Innovative Industrial Properties | Solidní růst | KEYS.US | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Finanční domy | BHS | Objem | Propad | Platit daně | Airbnb (ABNB.US) | Denní kolísání | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Fiat Chrysler | Očekávání investorů | Hlavní měny | Obavy z recese | Halifax | Trigger | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Měnové kurzy kalkulátor | CGN Mining | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Nejlepší uranové akcie | Komoditní kontrakt | Údaje | HDP eurozóny | Klima | Klesající reálné příjmy | Hodnota měny | Forward | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | Šéfové států | WHEAT | Akcie Volkswagen | Softwarový gigant | Barclays | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Investovat do Bitcoinu | Vývoj EUR/USD | Americká banka | Investice do kryptoměn | Leva | Podnikatelská nálada | xStation | Stabilní fixace | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Devizový kurz | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | mmBtu | Národní měny | Výsledky průzkumu | Malajsie | Subvence | Swingový výhled | Regulátor | Vládní dluh | Průzkumy | Shortovat | BAT | Hlavní indexy | CVC Capital | Státní rozpočet | Barack Obama | Povolení k činnosti | Wheaton Precious Metals Corp. | Převodník měn | Videokonference | Televize CNBC | Průmyslová výroba | LYFT.US | Důchod | AMC | Zájem o dluhopisy | Zlomový okamžik | Aussie | WMT | Guvernér | Pfizer | Snížit emise | Index S&P/ASX 200 | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | AFP | Studie | Blízký východ | Emise skleníkových plynů | Mikronésie | Velmi bohatý | Moje obchody | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Slabší koruna | První obchodní den | Pojišťovny | Průraz | LB.US | Cena plynu | Kansas | COIN | Globální dění | Deficit | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Průměrný denní objem | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Average daily range | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Reakce trhu | FRA | Fed Survey | CFDs | Spotové ceny | Patenty | Investiční firmy | CME Group | Stanovený směnný kurz | Forexové intervence | Kraft-Heinz (KHC.US) | Spotřebitelská nálada | Cenová hladina | USDRUB | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Canopy Growth | Swissy | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Roblox | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Čínské akcie dnes | Skutečný brexit | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | EY | LEN | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Anglo American Platinum (AMS) | Evropa | Nárůst cen ropy | Distribuce | Česká spořitelna | St. Thomas | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | SBUX.US | Korporátní daně | Kapitalizace celého krypto trhu | OPEC | Short | Rezidenční nemovitosti | Amazon (AMZN.US) | Ekonomické události | Bank of America (BAC.US) | Argentinské peso | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Market update | Ropné kohouty | Jednání FOMC | Cryptopor24 | McAfee | Bankomat | Pár EUR/USD | Schlumberger | Specialista na online obchodování | Neutrální výhled | Index výrobních cen | Egypt | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Nikola Corporation (NKLA.US) | Procentuální změna | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Eurodolar | Zpráva o inflaci | AlfaOmegaTrhov | Carrefour | Nvidia (NVDA.US) | Bezpečné útočiště | Ochrany devizových rezerv | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Cenný papír | Maloobchod | Výsledky hospodaření společností | Optimistická očekávání | Honeywell | Jádrový index spotřebitelských cen | Americká centrální banka | Americká společnost | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Earnings | Zpomalení inflace | Chipotle Mexican Grill (CMG.US) | Trump | Stavebnictví | Devalvace | MRK | Vývoz ruských diamantů | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Index volatility | Nárůst EPS | FactSet | Brands | NZD/CAD | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Booking Holdings | Foot Locker | Čínský prezident Si Ťin-pching | Senegal | Britský FTSE 100 | Chudé země | UPS | PYPL | Technické analýzy | Disney+ | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Jachty | Euroskupina | Urals | Obchodování v Asii | Mexiko | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Stock market | Futures na ropu | Salutem | Vstupy | Genesis | DoorDash (DASH.US) | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Alibaba Group (BABA.US) | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Ropa Urals | Ministerstvo energetiky | Obchodování s ropou | Snížení spotřeby | Euro vůči americkému dolaru | Ekonomická situace | Ukazatel inflace | GBP/AUD | Rakousko | Česká koruna | Christopher Dembik | Těžby nerostů | Nově zahájené stavby domů | APAC | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Artemis | Campiri | BA.US | Guvernér banky | Opatření vlád | Jihokorejský KOSPI | Tým InstaForex | Projev Lagardové | Klíčové události | Clearing | Constellation | Instituce | DAX (DE30) | Novozélandský dolar (NZD) | Turecko | Kakao | Dogecoin | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Bank of Japan | Infineon Technologies | Vlna koronaviru | OECD | Aussie Dollar | SARS-CoV-2 | Americké objednávky | Podnikatelská důvěra | Upstart | Investiční společnost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Activision Blizzard (ATVI.US) | Jan Dvořák | Americké CPI | Analýza akcií DRDGold | G10 | High Yield | Jakub Nytra | Shake Shack US | Dnešní fundamenty | Akcie Shopify | LNG | NYSE: FNV | Brokers | VTB | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | The New York Times (NYT) | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Měnový trh | Obchodování ETF | BBC | Silná ekonomika | Severstal | Sankce uvalené na Rusko | Světový obchod se zbožím | TTWO | Yellow Cake | Peloton | Czech Fund | VASP | PLUG | Do čeho investovat | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Kongres | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | Výdělky | Litecoin | Renminbi (CNH) | Těžby Bitcoinu | USD/CNH | Divize | Základní CPI | Poptávka po zlatě | Oslabení koruny | Iberdrola | Spot | Ekonomické ukazatele | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Pozitivní vliv | Drahý kov | CHF EUR | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Odhad amerického HDP | Index cen výrobců | Ondřej Vlček | Ztrátové pozice | Akcie Amazonu | Vývoj indexu volatility | Benchmark Mineral Intelligence | Čínský statistický úřad | ex | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Rally na akciích | Rosněfť | Trendline | PSA | Rozpočtový deficit | Gavin Newsom | JNJ | Měnový koš | Naše ekonomika | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Výsledky HDP | Audi | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Analytik forexového trhu | Japonská automobilka Toyota | NKLA.US | Obchodování se CFD | Equinor | Technologické podniky | Time-Frame | Mluvčí společnosti | Obchodníci s ropou | Snížení daní | Trh s futures | Trh | Cena stříbra | NLMK | Dividendový výnos | Nárůst zásob | Velcí spekulanti | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Refinancování dluhů | Přehled o dění na světových burzách | List Financial Times | Offshore | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Vládní podpory | Kanadská měna | Těžba ropy | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Správce portfolia | Výrazný růst | Pfizer/BioNTech | Britská premiérka Liz Trussová | Otočení trendu | ArcelorMittal | Fed | Coty Inc. (COTY.US) | ABNB.US | Strategie Ondřeje Hartmana | Kurz dolar | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Ekonomické výkonnosti | Investování s LYNX | PLATINUM | Lídři EU | Korekce | CAT | Obchodní zásoby | Světové ekonomické fórum | Drahota | Rubl | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Indexy v Asii | Upozornění | United Airlines Holdings | Celosvětová poptávka | Kurz ČNB | Země EU | Skupina Erste Group | Dividendové akcie | Arbitráže | Závislosti na Číně | Stavební povolenky | Nové trhy | FRA40 | Setkání OPEC | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | USD/NOK | Švýcarská ekonomika | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Arista Networks | Výplaty dividendy | Keysight Technologies (KEYS.US) | Vztahy s Evropou | Kjódó | Pražské burzy | Jednání OPEC | Finanční společnosti | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Pavel Šafařík | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Vietnam | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Globální recese | Automobilový průmysl | Pokles kurzu eura | Lowe's | IronFX | Volby v Británii | Spotové ceny ropy | Marriott International (MAR.US) | Yahoo | Zájem o kryptoměny | Plynný vodík | B20 | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Měnové kurzy ČNB | Ruské úřady | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Zprávy o covidu | Posílení dolaru | Marriott | XOM.US | ANO | Stock | Generali Investments | Americké zásoby ropy | Kroger | Horké peníze | Financials | BLK.US | ProCent | UBER.US | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost Bitmain | Měna Bitcoin | VZ | Poměr P/E | Obchodní systém | Julius Baer | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomové | Ceny zboží | Trumpova administrativa | Rating | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Platforms | Krach burzy FTX | Futures na Wall Street | Dezinflace | Jak obchodovat ropu | Velké banky | Agentura S&P | MWh | Miroslav Singer | Zdravé firmy | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Budoucí vývoj | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | EPS společností | Amundi | NFLX.US | Akcie Uranium Participation | BKNG | Jaderný program | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Celní válka | Unijní země | SBUX | UniCredit (UCG.IT) | Eurokomisař | IPO Saudi Aramco | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Íránský útok | Pokles cen ropy | Shortování | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Rebalanční toky | Změny cen | Sell | NKLA | Demokratické strany | Světová měna | Endesa | Pokles sentimentu | Intuitive Surgical | Tržní hodnota akcie | NFP data | Amyris | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Siemens Energy | Dollar Tree | Denní objem obchodů | LYNX webinář | Kurz dolarů | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Banka HSBC | Tipsport | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | F.US | Continental (CON.DE) | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Vývoj eura | Markets | Deficit nabídky | Světová banka | Index Nasdaq | VFC | Tradeři na forexu | FSB | Spojené království | Skluz | Mexické peso | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | SPOT.US | Meziroční růst HDP | Rivian | Konference FOMC | Vyhlídky světové ekonomiky | Hongkongský měnový úřad (HKMA) | ABN AMRO Bank | Futures na DAX | Standard & Poor's (S&P) | Výsledky ISM | Představenstvo | K.US | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Nižší minima | Akcie Cameco (CCJ) | NexGen Energy Ltd | Ministr průmyslu a obchodu | Plynodolary | Renault (RNO.FR) | XRP | Objem obchodů | Předseda SEC | Range | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Celkový sentiment | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | TD Ameritrade | Ekonomické dopady nákazy | Nifty 50 | Netflix (NFX.US) | Investice do akcií | Internetové televize | AA | Invest | Gazprom | Růst těžby ropy | MicroStrategy | Akcie v USA | Centrální banka | Vývoj ceny černého zlata | Rizikové investice | Riksbank | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Bankomaty na kryptoměny | Deutsche Börse | Schlumberger (SLB.US) | Životní prostředí | Inflace v Británii | Intraday | Exxon | Světová rezervní měna | Zásobování trhu | Rozbor | Řízení rizika | Vývoj dolaru | NYMEX | Enbridge | ILO | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Měnové otázky | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | Kurzový závazek | LYNX | HNonline.sk | Německý Ifo index | Červnová inflace | Donald Trump | Měnový výhled | BIIB | ORCL | Indická firma | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | Velké zisky | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Rakouská bankovní skupina | Odhad poptávky po ropě | Marriott International | HOG.US | Kovy | Krach | Rumunsko | Dluhové úlevy pro nejchudší státy | Zasedání americké centrální banky | Activision | Výhled poptávky po ropě | Technické problémy | Margin call | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Janis Varufakis | Spotová cena | Instant Trading EU Ltd. | Další růst | GSK.UK | Inflační indexy | Index Sentix | Průmyslové velmoci | Výsledky bank | Los Angeles | Copyprofitshare.com | MSCI Europe | Česká zbrojovka Partners SE | Problémy s počasím | Arbitráž | CON.DE | Klesající tržby společnosti | Objem na pražské burze | ATR | Šíření viru | Obchodní vztahy s Ruskem | Vstup Švédska do NATO | Eurobondy | Visa | Bezprecedentní časy | Aukce | Spoluzakladatel | Pojišťovnictví | ConocoPhillips | Devizové trhy | Partnerství | Mimoburzovní obchodování s cizími měnami | Venture kapitálový fond | Podnikatelé | Abbott Laboratories (ABT.US) | NATO Jens Stoltenberg | Uranium Energy (UEC.US) | Dluhové krize | Nárůst objemů | Energetický sektor | Realizace zisku | Čtvrtletní výsledky společnosti | Air France | Denní procentuální změna | API | Alphabet (GOOGL.US) | Rizikovější investice | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | TWTR.US | Cisco Systems (CSCO.US) | Šéfka Fedu | USD/CAD v roce 2023 | Stock picking | Grafy | Aukční síň | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | WPM | Premiér Justin Trudeau | Status bezpečného přístavu | US akcie | Komodita | USD/SEK | Země Perského zálivu | Skupina firem | ČNB Aleš Michl | Směnný kurz | Zahraniční investice | Mluvčí | CZK | Podhodnocené akcie | Reuters | Úspory | Erste Group | AMC Entertainment | Obchodníci | Unilever | Index nových zakázek | Česká republika | ETC | Nemovitý majetek | Uhlodolary | Společnost XTB | Baidu | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | QCOM | Opel | Denní minima | Hillary Clintonová | Chevron | CCJ | CZ Export | Kompozitní index | Ruské síly | Index nákupních manažerů | Škoda | PFE.US | Domácnosti | Rizika spojená s konverzí měn | Guvernér Michl | Diverzifikátor portfolia | Letecká společnost | Investiční cíl | Výkonná ředitelka | Index US500 | Vývoj USD | Londýnské akciové burzy | Ceny australského uhlí | Ruský plyn | Norilsk | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Širší trh s kryptoměnami | Kov | Výstupy | Impact Hub | Ukrajinský premiér | Nakoupit ve výprodeji | Obchodní partner | Overbalance | GM.US | Rolování | Euronext | Palo Alto | Primární emise | Libra šterlinků | Předseda | Nejnovější prognóza | Analytici | Aphria | Kurz koruny | Světové měny | ConocoPhillips (COP.US) | Zavedení cenového stropu | Utahování měnové politiky | Průměrné denní rozpětí | Automotive | Ripple | Chipotle Mexican Grill | CARA | Sjednocení Irska | Singapurský dolar | Supercyklus | Menší země | Burzovní seance | USDIDX | Prognózy inflace | Situace | Traders | Akcie Twitteru | CVX.US | Equity | Nedostatek surovin | Maďarský premiér | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Forex market | Cvičení | Kohlova korporácia (KSS.US) | Státní banka | Příkaz | HDP v USA | Obchodování na zámořských trzích | PINS | Ekonomiky | Velká změna | Steen Jakobsen | Štěpán Hájek | Zpomalení globální ekonomiky | Rychlý růst | United Airlines (UAL.US) | CryptoLifeTrade | Online prostředí | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Kateřina Kirakosjan | Cameco Corp | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Ukrajinské krize | Libra | Koronavirová krize | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | Australská měna | CFD | Trumpova opce | Členové kartelu OPEC+ | SMA 100 | Guvernér Fedu | Nová data | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Banky snižují úroky | Open | Graf páru | Cena akcie | Cheniere Energy | Životní úroveň | Pokračování trendu | I-Trader | Chicago Mercantile Exchange | Bjornar Tonhaugen | 3M Company | Celsius Holdings | MRNA.US | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | Hospodářské výsledky Walmartu | Západní firmy | Nakoupit akcie | Jaderná energie | US100 | Webináře zdarma | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | Kellogg | Dobrá nálada | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Johannesburg | Řecko | BRICS | Finanční instrumenty | Moderna (MRNA.US) | NAFTA | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Platební bilance | Scott Morrison | Hlavní akciové indexy | AT&T (T.US) | FDIC | AMD.US | OKX | Dow Jones Industrial Average | Čtvrtý balík sankcí | PTON.US | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Orbán | Prime | Federal Reserve | Řecký parlament | Alibaba Group | Místní centrální banka | PIRA | Květnová inflace | Přímé zahraniční investice | JPMorgan Chase & Co | Technický výhled na trh | Vývoj indexu energetických společností | Očekávaná data | INFO.US | Úroky | Severomořská ropa | Nová mutace koronaviru | Finanční centra | F1 | Plodiny | TED Spread | Aktivita v čínském průmyslu | CVX | Indexy PMI | Bancorp | Ranní nadhoz | Omezení pohybu kapitálu | Cena | Statistiky z trhu práce z USA | Investiční banky | Pandemie covidu | Vývoj české ekonomiky | Jair Bolsonaro | Finanční rizika | Intradenní výhled | ING | Salvador | Měna v Kanadě | ERÚ | Politické otřesy | Finanční analytici | Boeing (BA.US) | ASML Holding NV | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | Vývoj hlavní úrokové sazby Bank of Canada | Silný trh | Objem peněz | BYND | Moneta | Nákup akcií | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Káva | Globální rizika | MetaTrader 4 | Roční maximum | Strategie Avastu | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Aktivum | 4M Systems | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Merrill Lynch | Defenzivní akcie | Newmont | Směrodatná odchylka | Leasing | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fond | Velká finanční instituce | Přenos | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Osobní výdaje | Epidemie | Virtuální mince | Těžby ropy v Kanadě | Telekomunikační společnost | Americký dolar | Ruský trh | Vystavení riziku | Čínská ekonomika | Druhý odhad amerického HDP | Euro vůči dolaru | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koronakrize | Skokové oslabení | Abbott Laboratories | Technologie | Break Even | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Energetická krize | Anualizovaná volatilita | Ekonomické údaje | Infrastrukturní zákon | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Cena ropy dnes | Technická analýza akcií DRDGold | TSLA.US | Rizika | Potvrzení trendu | Argentina | Změna režimu | Wall Street | Cigna | VW | ANTM | Forex majors | Nobelovy ceny | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | USD/CZK | Spekulativní obchodování | Pokles | Zpomalující růst | Contango | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | AMC Networks | UEC | Snižování úrokových sazeb | E-mini | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Large Cap | Globální inflace | Hewlett Packard | Partner fondu | Ceny zemního plynu | Úmrtnost | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Růst hlavních ekonomik | Polská ekonomika | Těžba v USA | Biogen | CHF/JPY | NYT | Společnost Twitter | Tencent Music | Prudký ekonomický propad | Energetický regulátor | Zasedání bankovní rady | Akcie Siemens | Americké společnosti | Jumpshot | Finančnictví | Ceny hliníku | Blue chips | Akcie Norilsk Nickel | HPQ | Akciový index PX | Solární panely | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Německá kancléřka | Držitelé Bitcoinu | Rezervní měna | Příliv dolarů | Royal Caribbean | Americký trh | Best Buy | Poplatek | Server BBC | Moody's | Google | Zemědělci | Zahraniční společnosti | Rabobank | ACS | ECB | Lego | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | Prodej ropy | Robert Šuman | Řetězec | Makro | Index amerického dolaru (DXY) | Mercedes | Občané Salvadoru | Projednávání fiskálních balíčků | Ruská státní těžební společnost | Index ISM | Tržní očekávání | Nižší růst | BBB- | Americká ekonomika | Finanční deriváty | NVDA | Odpor | KLM | Option | Svět investování | Restriktivní politika | USD za tunu | WBD | Důvěryhodnost | Upravený zisk EBITDA | Ruská státní těžební společnost Alrosa | Americký výrobce letadel | Obchodník | Velký problém | Letadlo | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie týdne | Thajsko | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Sazby ECB | Geopolitická nestabilita | Poptávka a nabídka | MRNA | PVM | Tržby | COVID-19 | Tokio | TSLA | Bezpečnostní situace | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bitcoin a další kryptoměny | Regulátoři | Údaj NFP | Coinbase | Snížení sazeb | ISIN | General Motors (GM.US) | ROE | Blue-chip | Vodík | Remdesivir | Evropská centrální banka | Měkké komodity | Indikátor | Index cen | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Prezidentské volby v USA | Situace na trhu | Paypal Holdings | Slušné zisky | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Dobré obchody | Index PX | Global Payments (GPN.US) | Travelers (TRV.US) | EBIT | Daně | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Tradingové webináře zdarma | Close | Marketingová komunikace | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Deficit federální vlády | Kryptoměna | Market Barometr | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Vývoj hodnoty | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Kurzy dolar | Ekonomické faktory | Bristol-Myers | Růst výroby | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | metodologie | Jackpot | Antivirus | Vyplácet dividendy | Dovoz z Číny | Scope Ratings | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Horší data | Inflace v listopadu | Dluhopisy | Obchodování s měnovými páry | CBOE | Hongkongský měnový úřad | Sázkové kanceláře | LGES | Těžba skupiny OPEC | Přechodné období po brexitu | Konsorcium | Měna zlotý kurz | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Černá Hora | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Zákaz hlubokomořské těžby | Index tokijské burzy | Obchodovat ropu | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Zátěžový test | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Velký růst | Bývalý prezident | Jihokorejská automobilka | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Měny zemí G-10 | Těžba ropy v Rusku | AMEX | Cena palladia | Průmyslové firmy | COST | Vývoj inflace | Thomas Jordan | Společnost Bitmain | TradingEconomics | Swap | Summit G20 | USD/TRY | ISM | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Golden Gate | Akcie Visa | Voda | CGN Power | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | Benchmarky | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Hospodářské škody | NBP | Členské země eurozóny | Starbucks | Toyota | Delta Air Lines | Ratingové agentury | Akvizice Coltu | Čas na nákup | Cena zlata | Zkušenost s investováním | Shanghai Composite | Electricite de France | Bukele | Výsledkové sezóny v USA | SPAD | Světové obchodní organizace | HSBC | Rozšíření dluhové úlevy | Pullback | Akcie Nikola Motor | CBRT | Zvýšení ceny | Index inflace | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Záchranný program | Conseq | Výkyvy kurzu USD | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Nordea Bank | Vývoj měnového páru GBP/USD | Lyft (LYFT) | BCG | Rizikové averze | F/A-18 Super Hornet | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | Přecenění | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Podílové fondy | Rusko-ukrajinský konflikt | Silnější kurz | Turecký prezident | F-35 | MiCA | Moskva | Růst cen | Index Russell 2000 | Tok investic | Měna v Rakousku | Saxo | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Vyšší sazby | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Výsledky hospodaření | TLTRO | RSI | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Dovoz oceli | Obchodujeme | Summity NALS | Rheinmetall | Drastický hospodářský pokles | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Nákupy vládních dluhopisů | Pevný směnný kurz | Býčí trh | ERA | MSCI World | Investiční plán | Dash | Společnosti Netflix | Sergej Rjabkov | Vega | Tržní síly | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | Kurz australského dolaru | IFO index | Dnes na trzích | Altcoin | Snížení ratingu | Financování | CPI v Británii | Investice do palladia | Akcie čínské společnosti | Obavy z globální recese | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | Wachtell, Lipton, Rosen & Katz | Organizace spojených národů | ECN | Ursula von der Leyenová | Fitch | NALS | Gasoline inventories | Internetové společnosti | Historická minima | Komoditní kontrakty | Slušný zisk | Finance | Philadelphia Fed | Růst měnového páru GBP/USD | Čína | Uhlí | Omezení dodávek | Stres | Měnový index | Prodávající | ECB rozhodnutí o sazbách | GMT | Nálada spotřebitelů | Otevírání ekonomiky | BIDU.US | Occidental | Americká lehká ropa | CSX Corporation | Christopher Waller | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Konfluence | HDP Austrálie | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Zlatý poklad Česka | Pierre Moscovici | Růst úroků | Kohl's | Oslabení japonského jenu | Počet bankrotů | Volby do Evropského parlamentu | Investice do bitcoinu | Úrokový diferenciál | Spojené státy a Evropská unie | Hodnota akcií DRDGold Limited | Solana | Republikáni | Inflace v Británii v červnu | USDJPY | Těžby kryptoměn | Rivian Automotive (RIVN.US) | Makroekonomické data | Cenový propad | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Akcie Starbucks | Inflační očekávání | Charkov | Amgen (AMGN.US) | Investiční poradenství | Volatilní trh | Růst spotřebitelských cen v Německu | DISH | Hardware | Obchodní nastavení | Sanofi | GfK | Gamma | GS.US | Beyond Meat (BYND.US) | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Line | Zvýšení produkce | FX Analyst | UMA | Tilray | Americké banky | Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Globální trhy | Pokles akcií | Dolar (CAD) | Invaze | Capital | Pákistán | Kanadský dolar (CAD) | Cizí měny | EURGBP | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sony Group | Jedno euro | Růst produktivity | Bulharsko | Investor | Recesia | Úrokové sazby Bank of Canada | Americké akciové trhy | Uzavření trhů | DNO | Mali | Distillate inventories | Obchodovat | EUR/MWh | ABBV | Korelace měn | Dnešní čísla | AMAT.US | Vlády | Měnové trhy | PSX | Měnový pár EUR/GBP | Oil inventories | NY FED | Bookmakeři | Reporty | Zvýšení inflace | Purple Holding | Vývoz plynu | Ekonomická data z USA | Porovnání vývoje cen ropy | Colt CZ Group | Opatření americké centrální banky | Produktivita práce | Parita | Dluhová krize | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Nové rekordy | Kurz měny | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Nárůst výnosů | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Výsledky WalMartu | Odhodlání | Česká zbrojovka Partners | HAS | Palo Alto Networks | Stavební výroba | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Obchodované měny | Kartel OPEC+ | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Komise v přenesené pravomoci | ETF fondy | Resistance | Bod | Miliardy korun | Zpřísnění finančních podmínek | Ozbrojené složky | Aliance | Shares | Trans Mountain Pipeline | Akcie Norlisk Nickel | Pokles zásob | Zisk společnosti | Philadelphia Fed index | Medvědi | Obilniny | Uchovatel hodnoty | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Paládium | FRED | Macao | Pokladniční poukázky | Poslanecká sněmovna | Útok hackerů | Spready | Reserve Bank of Australia | MIFID | Macy's Inc (M.US) | Data PMI | Alexander de Croo | Americké maloobchodní prodeje | Tweet | Americký regulátor CFTC | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Marihuanové akcie | Počet bankrotů firem | Trading | Vývoz diamantů | Americká měna | Honeywell International | Nord Stream | EMU | L Brands | Saúdská Arábie | AMGN | Vývoje ceny | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | CGN Mining Co Ltd | Analýza dat | Ziskovost | Payrolls | Kapitálové trhy | First notice day | Bankéři | Globtrex | ATVI.US | Sázet | Bank of Japan (Japonská centrální banka) | Uranium Energy Corp | Premiér Denys Šmyhal | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Šance | Příležitosti pro volatilitu | Jaderné elektrárny | Spekulace proti kurzu turecké liry | Inflace | Měnové kurzy | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | UTC | Ceny slunečnicového oleje | SCHW.US | Zlotý kurz | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | Vysoké zisky | DAWN | ROCE | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | NEM.US | Statistiky z trhu práce | Státy EU | DAX | Participace | Zlato a stříbro | Technology | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Polygon | Josef Košťál | Měny G10 | Regulátor CFTC | HDP | Tisková konference Fedu | Diskont | Sazby Bank of Canada | Využití korelace k obchodování | Svatý grál | Předběžné výsledky | Bill Gates | Glassnode | Warner Bros Discovery | Aktuální ceny ropy | Tadawul | TTWO.US | Prezidentka Christine Lagardeová | Meziroční inflace | Televize Netflix | PLUG.US | Kurz USD | Důvěra v Německu | Analytik trhů | Alphabet | Dovoz ruské ropy | Geografická blízkost | Měnové kurzy euro | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Turbulence na trzích | Zkušenosti | Geologický vodík | Ceny niklu | Index PMI | Emmanuel Macron | Firma | Akcie u LYNX | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Protekcionismus | PCE inflace | Venezuelský prezident | Brokerská společnost | Uvolněná měnová politika | Lira | Devizový trh | Hlavní akciový index | Načasování | BBB | Výrazný růst cen ropy | MCD | Dollar Canada | Lot | USA a Čína | Nejobchodovanější měna | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Erste | Liz Trussová | Electricite de France SA | Záchranné balíčky | Stoxx 600 | PSX.US | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Warner Music Group | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Rezervy | Dluhopisové trhy | Finanční výkonnost | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Pracovní trh | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | RUB | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Akcie Alphabet | Měna v Norsku | DraftKings | Inflační indexy (CPI, PPI) | Nezaměstnanost mladých | Řetězec lékáren | 256/2004 | Unicredit | Světová válka | BMO Capital Markets | Pokles výnosů | Ekonomka | Bali | BBY | TASS | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Lukoil | Blizzard | Akcie padají | Měnový převodník | CryptoLifeTrade (IQ Optionss) | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Reakce eura | Druhá vlna | Měna v Turecku | Restrikce | JPM | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Nárůst EPS společností | Cena ropy klesá | Gigafactory | Hliník | DBK | Růst dolaru | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Velcí producenti | Kybernetická měna Bitcoin | Ceny pšenice | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Krize v eurozóně | Oracle | Profit-Target | Cryptopor24 Ltd. | Globalizace | Francouzský CAC 40 | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Index Euro Stoxx 600 | Dolar | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Binární opce | AMAT | Kukuřice | Costco | Debata | Důležité fundamenty | Washington Post | CEE | Investujte | Prezident USA | Měď | Hodnocení rizik | Hodnoty měny | Dodávky suroviny | Generativní AI | Euro | Eskalace války na Ukrajině | Boj s koronavirem | Inflace cen | Bezpečné dluhopisy | Konglomerát | ANZ | Ministři financí eurozóny | Rozvíjející se trhy | Dnešní report | Yield | AUD | Těžba lithia | Premiér Viktor Orbán | FND | Contract | Americké firmy | Byznys | SGD | Binance | Exchange Traded Funds | Deere | Akcie Nikola | EuroStoxx50 | Přední těžaři | Cash Market | WU.US | Commodity | Trh se zlatem | Agentura DPA | Dominion Energy Inc | Breakout Trader | Pohyby ceny | Nálada na globálních trzích | Livent | Přerušení dodávek ruského plynu | JPMorgan (JPM.US) | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Německý vývoz | CryptoLifeTrade (IQ Option) | Vývoz komodit | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Poklad Česka | DG | Zkratky měn | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Jeremy Corbyn | Automobilka Daimler | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | SLB.US | Softbank | Tencent Music Entertainment | Rozkolísanost trhu | Čínský vývoz | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Obchodování s emisemi | LME | Hospodářství | MIB | Jan Drahota | Stagflace | Japonský Nikkei | Africké země | ANET | COP.US | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Etoro | Zastavení dodávek | Kurz NZD | Emitenti | Měnový stratég | EV | Novatek | Zpomalení růstu | EBITDA | Nepříznivé počasí | Obchod | Wells Fargo (WFC.US) | Růst ekonomiky | Mezinárodní vztahy | Santa Claus Rally | Zákaz hlubokomořské těžby nerostů | Vývoz do Německa | Wales | Program OMT | LPL Financial | Uniper | A350 | Labouristická strana | Zastavení těžby kryptoměn | Ceny pohonných hmot v ČR | Majors | Rozhodnutí Bank of England | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Jádrový CPI | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Fibonacciho úrovně | Check Point Software Technologies | Intermediate | Bollingerova pásma | Kommersant | Dolování na Měsíci | Rada ČNB | Bankrot | Vancouver | HCOB | EU | Ekonomická krize | Investovat do kryptoměn | Coty Inc. | Cenové stability | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Leading Indicators | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Transakční náklady | Justin Trudeau | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Odhady PMI | Kurz domácí měny | NN Group | Kurzy Česká spořitelna | Deutsche Lufthansa | Expert | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Obchodování s Bitcoiny | Energetické firmy | Prodeje akcií | Taro Aso | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Členské státy EU | Úroveň rezistence | Theresa May | Úřad pro energetické informace | Předseda Evropské rady | Televize Sky News | Fortum Oyj | Samsung | Recese | Index strachu | Výzkumný institut | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Celosvětový růst | Ropa roste | Ekonomická realita | Cena plynu pro evropský trh | Forexové páry | ASML | BAC.US | Hodnota indexu | Renault | Švýcarský frank | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Turistické sezóny | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Hongkongský dolar | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Activision Blizzard | VET | Situace na Blízkém východě | Hlubokomořské těžby nerostů | Akcie Applu | Inflace ve světě | Eskalace konfliktu | Kyjev | HTZ1.US | Začít investovat | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. | BIS | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Výrobce hraček | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Komerční banka | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Nové kryptoměny | Štěpán Křeček | Investoři a obchodníci | Fosilní paliva | Americké burzy | Internetové firmy | Daňové reformy | Odchod z Ruska | Ottawa | Výroby elektromobilů | Know-how | Dceřiná firma | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | CryptorateFX Ltd. | Skupina CZG | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Cla na dovoz čínského zboží | STT.US | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | Mondelez | Negativní nálada | Popularita jaderné energie | Vývoj měnového páru USD/HKD | Kurz eura | David Cameron | Očekávané výsledky hospodaření | Pivot Pointy | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | FTSE Russell | Objem investic | Bitcoinový ETF | VF Corporation | Dnešní zpráva | Helicopter money | Nové údaje | ARM | Technická analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Goodyear | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Zbrojovky | Zprávy o měnové politice | Silné euro | Změna sazeb | Závislost na Číně | Debt Service Suspension Initiative | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Členové skupiny G20 | Patria Finance | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Cena Brentu | WTI ropa | Makléřské firmy | Zvyšující se náklady na půjčky | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Cigna Corporation | Politická nejistota | Obrat trendu | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | FOMC minutes | Měnový kurz | Finanční skupina | Základní sazby | Křížové měny | Walt Disney (DIS.US) | Brent (OIL) | Vývoj ceny platiny | KBC | Lukoil Vagit Alekperov | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | NEST | Kiwi | Hodnota akcií DRDGold Limited (NYSE: DRD) | 3 akcie na zlato | GPN.US | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Sázková firma GVC | Průmyslové zboží | CySEC | Multi-Asset obchodování | Profitovat z úrokových diferenciálů | Zvýšení cen ropy | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Advance | Eduard Kučera | Kurz bitcoinu | Potravinová a energetická krize | Dodávky zemního plynu | Sterling | Kanadský statistický úřad | Investování | Jonáš Mlýnek | Externí kapitál | Svíčkové formace | Caixin | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Panika | Komunita | Půjčky pro firmy | Henry Hub | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Tržní cena | Kanadský dolar | Politické riziko | Agentura Fitch | Rekordní rok | PMI indexy | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Směr trhu | Údaje z Číny | Pěstování plodin | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Ripple Labs | CPTPP | Mince | Analytické společnosti | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Seychely | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Vývoz ropy a plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Jaroslav Povšík | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | Cenová válka | Ticker | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Dění na trhu | Adidas | Pokles sazeb | Provozní zisk EBITDA | Odvětví | Dow Jones Industrial | Poptávka po zlatě dle odvětví | OXY | ETF roku 2020 | Australské hospodářství | Zásoby plynu | Japonský jen (JPY) | Qualcomm (QCOM.US) | USOil | Oslabení | Kroky Fedu | Střední podniky | UCITS | Míra inflace | Ceny benzínu | Fundamentální data | Platforma | Rollover | Poptávka po mincích | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | USD/RUB | Spotify | Zmrazení dluhu | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Objem objednávek | TradingView | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Centrální banky snižují úroky | Americká cla | Prospekt | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Investiční poptávka po mincích | Schodek | Anthem (ANTM.US) | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Chuť k riziku | BTC | Odliv peněz | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Hospodářské krize | Mizuho | M2 | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Tržní aktuality | Pimco | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Měnové kurzy ČSOB | Mileniálové | Shrnutí vývoje | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | NZD/JPY | Výzkumná společnost | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Bazický bod | Centrální bankéři | Sankce na Rusko | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Lehká ropa WTI | Společnost CZG | Obchodování měnových párů | Východní Asie | Makroekonomické strategie | Akciové futures | Rhodium | Trhy v USA | Verizon | Airbus Group | Výrobní inflace | Tempo růstu | Nadprodukce | Meziroční růst spotřebitelských cen | Covidové restrikce | Odkup akcií | Odstřižení Ruska od SWIFT | Bilance ECB | Bankovnictví | Trim Broker | Aerolinky | USD index | Asijské obchodování | Pohonné hmoty | Francouzská ekonomika | Americká výnosová křivka | Empire State Index | Continental | Ministerstvo dopravy | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Jan Staněk | Statistika | Divergence | Biliony | Cena cukru | EasyJet | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Pokles realitního trhu | Marathon Oil | Stabilita | Kurz kanadského dolaru | Česká zbrojovka Group | Ropná cenová válka | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Purple Ventures | Hlavní evropské indexy | Nejvíce volatilní měnové páry | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Summit severoamerických lídrů | Nižší kurz | Ruské diamanty | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | UnitedHealth | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Invaze Ruska | Úsilí | Družba | LLY | Russell 3000 | Černé zlato | Údaje o nezaměstnanosti | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Spojení | Akcie aerolinek | Národní bezpečnost | Těžba kryptoměn | Long | Western Digital | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Banka | Recese v USA | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | CryptorateFX | Macron | Výrazný propad | Pandemie | GLE | SARS | Spokojenost | Bear | Tripadvisor | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Měna v JAR | Výplatní poměr | Hlavní měnové páry | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Mississippi | Použití finanční páky | Porovnání vývoje ceny ropy WTI | Měna v Dánsku | HDP za Q2 | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | NVAX | Zasedání centrální banky | Výprodej | Zlato a AUD/USD | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | Airfinity | Akcie Deutsche Bank | Royal Bank of Canada | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Business | GBPJPY | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Srbsko | Arizona | WFC | Canadian stock market | Vývoj ceny americké ropy | US dolar | Slábnoucí dolar | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | 19b-4 | VF Corporation (VFC.US) | Plug Power | Obchodování s komoditami | Jak obchodovat forex | Genesis Coin | Plynárenské společnosti | Summit severoamerických lídrů (NALS) | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index euro | Poptávka investorů | Speciální emise dluhopisů | Keystone XL | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Řízení výnosové křivky | Ruský ministr pro energetiku | Zajímavé firmy | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Nový týden | Reserve Bank of Australia - RBA | Vývoj kurzu | Virové laboratoře | Fiskální politiky | Inovace | Finanční poradenství | Orsted | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Annika Winsthová | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Exelon Corp | Světový trh ropy | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Hrubý domácí produkt země | Dodávky plynovodem | Energy Aspects | | Ruská aktiva | Německý statistický úřad | Macy's | Posílení australského dolaru | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Danske Bank | Westpac | Členské země | Zákonné platidlo | Vedení ECB | Pandemická situace | Regeneron Pharmaceuticals (REGN.US) | Trinity | Stratég | Šířením nového typu koronaviru | Hodnota akcií DRDGold | Měna ve Slovinsku | Změny ceny | Prodeje automobilů | Americký dolar (USD) | Majetek | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Sky News | Britské referendum | Purple Trading | Šíření koronaviru | Raytheon Technologies | WFC.US | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Online obchodování a investice | Dnešní statistiky | Short pozice | Částečný úvazek | Budoucnost Bitcoinu | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | WEF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Breaking | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Ruské dodávky plynu | Měna v Japonsku | Konkurence | Akcie Pfizer | Zápis ze zasedání FOMC | CoinShares | COTTON | Nálada na trhu | Commodity futures | Duke Energy Corp | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | Čínský jüan | Strategie carry trade | PLN | Kapitalizace | Společnost TC Energy | Měna ve Švédsku | LYNX WhatsApp | Komoditní stratég | Organizace spojených národů (OSN) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ministr pro energetiku | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | NAC Kazatomprom JSC | Federal Funds Rate | Backwardation | Forex Cash | Merck KGaA | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Nespokojenost | MAM | ECOFIN | BHP | Tým Admiral Markets | Plány společnosti | Pravidla hry | Jak investovat | Zisk za období po zdanění | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Si Ťin-pching | Hnojiva v zemědělství | GDP | Negativní korelace | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Analytické fórum | Banky na Wall Street | Porovnání vývoje ceny ropy | Rekordní propad | Evropské společnosti | Purple Foundation | Investování do nemovitostí | Osobní jádrová spotřeba | LG Chem | Japonský akciový index | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Index DE30 | López Obrador | Úrokový výnos | Společnost Amazon | Obchodování na devizovém trhu | Zdraví ekonomiky | General Electric (GE) | Investování do ETF | Akcie na zlato | Energiewende | CAR | Federální vláda | Nálada | Materiály | Indie | Letectví | Emise dluhopisů | Nákup zlata | MXN | Nákupy | Diamanty | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | EdF | Snížení základní úrokové sazby | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Hlavní rizika | Platinové akcie | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Lula da Silva | Koncern Volkswagen | Analýza cenných papírů | Paramount Global | Čínský výrobce | Peter Kovalčík | Robin Kolvenbach | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Oxford Economics | Baterie | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | London Bullion Market Association | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Obrovské snížení těžby | WTO | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Dohoda o brexitu | Saudi Aramco | Dobrá zpráva | Slábnoucí americký dolar | Obchodování s cizími měnami | Hospodářské noviny | Warner Bros | Řízení kapitálu | Deutsche Bank (DBK.DE) | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Fitch rating | Americký kongres | Analýza tradera | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Cigna Corporation (CI.US) | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | České akcie | Prodejní cena | Evropští ministři | Cena digitální měny | Futures na indexy | ESM | ZEN | Erste Group Bank | Vlastní investice | Obchodování měn | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Měny převodník | Americký trh práce | Mexický prezident | Automobilový koncern | Ministr obchodu | Celsius | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | John Hardy | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | SEC Gary Gensler | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Zmrazení dluhu chudých zemí | Hry | Tlak na akcie | Digitální daň | Akciový index DAX | Glapinski | Odpovědnost | Očekávaný růst | Nový balík pomoci | Čínský vicepremiér | Indexy nákupních manažerů | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Trendové čáry | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Sentix index | Private equity | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Bank of England (Britská centrální banka) | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Ropný kartel OPEC | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Marvell | Burza dnes | Převzetí Twitteru | Zlaté rezervy | GM | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Švýcarská měna | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | X-Trade Brokers | eBook | Balík sankcí | Index DJIA | Insider | Regulační orgány | Advance Auto Parts | Americké vládní dluhopisy | Ropná dohoda OPEC | Způsob investování | Růst cen energií | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Síkela | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Kalendář makroekonomických dat | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Antivirové společnosti | Celosvětový trh | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | STT | ČEZ | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Kontrola inflace | Chop | PMI za leden | GOOGL.US | Clean Energy Ministerial (CEM) | MSTR.US | USD za barel | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Poptávky po ropě | CAD | Spread | Globální ekonomické nestability | Cena USD/CAD | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | S&P/TSX | Average True Range | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Peněžní trhy | Významné riziko | Antivirus pro PC | Diamantový průmysl v Evropě | New York | Tradingové webináře | BinckBank | Realitní bubliny | St. Louis | Index průmyslové výroby | MSFT | Graf měnového páru | Finanční údaje | UAL | GS | Analytik finančních trhů | Výsledky maloobchodních tržeb | Korelace GBP/USD k EUR/USD | CFG | Dřevo | Krize | Bernstein | Obligace | Ceny ropy Brent | Zajišťování | Růst cen výrobců | NZD/CHF | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Mateřská společnost Googlu | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | USD/MXN | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Ukrajinská krize | Applied Materials | ETH/USD | Zlotý | Dolar (AUD) | IBEX | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Světový trh s ropou | Kraft Heinz | Sázková firma | Exotické měny | EURCHF | Paramount | Krize na Ukrajině | G20 | Baker Hughes (BKR.US) | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | CEO | Objednávky | Index strachu VIX | Oslabení dolaru | Korelace k obchodování | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | NFT | Prezident Erdogan | APEC | Těžař | Prezidentské volby | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | FX trh | Základní úrokové sazby | Sankce na ruské diamanty | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | MicroStrategy (MSTR.US) | Globální trh | Výplata | SHOP.US | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Robert Shiller | Poradci | Sazby | Americké výnosy | Graf indexu | US30 | Index ekonomické aktivity | ODS | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Odhady růstu | JAP225 | Generální ředitel | IQ Optionss | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | Cíle | Target | Burza | Nikola Motor | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | LTRO | AXP | MarketWatch | Investiční skupiny | Těžební místo | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Měnový prémiový vklad | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | BUD.US | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Nabídka a poptávka | Investice do zlata | Americká administrativa | Kvóty na těžbu ropy | Reinvestice | Výprodeje | Newmont Corporation | OIL.WTI | M1 | Nové sankce | Australská centrální banka (RBA) | Teherán | Největší ekonomiky | Capital Economics | Porsche | Rozhovor | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Elizabeth Warrenová | Finanční plán | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Trh s kryptoměnami | Aktuality ekonomika | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | Investice do slitků a mincí | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Nejlepší ropné akcie | Mylan | Raymond James | Ropná dohoda | Recyklovat | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Atos | Profitovat | Slovensko | Glencore | Irsko | Filip Řehoř | Butterfly | Jamal | Energie | Rozjednané prodeje domů | Instant Trading EU | Trade Brokers | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Nákup EUR | Pocity | Dmitrij Peskov | ANTM.US | Prezidenti a premiéři | Světové trhy | ANET.US | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | Hřivna | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Inaugurace | Dividendy | Skupina Purple | Session | Měna | Investice do konopí | Australský dolar (AUD) | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Summit G7 v USA | Arena Pharmaceuticals | Break/Even | Katastrofy | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Německé banky | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Fed Williams | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Hlavní trh | Hospodářský pokles | HKMA | Obrovské snížení těžby ropy | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | W1 | Miliardy dolarů | Citigroup (C.US) | Libra k dolaru | Inside | Chrysler | Klíčové události tohoto týdne | Finanční trh | Newmont Corporation (NEM.US) | Zisky z těžby Bitcoinu | Nové restrikce | Předsevzetí | Růst poptávky | Velké ekonomiky | Nabídková cena | FOMC | Snižování nákladů | JPMorgan | Irák | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Pracovní síly | Deloitte | Data z Německa | Risk On | Trade | RIVN.US | Meteorologická společnost | Eni | Společnost AMD | Čekající pokyny | Globální finanční trhy | EFSF | Britské hospodářství | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | MRO.US | Hodnota dolaru | Starbucks (SBUX.US) | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Tokyo Electric Power | FANG.US | Ministři energetiky | EIA | Americké akciové indexy | Přírodní vodík | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Platformy | Partneři | IPO | Začínající hospodářský propad | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Akcionář | Miliardy USD | Guardian | Fixní kurz | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | Nižší maxima | Obchodní den | Tchaj-wan | Země eurozóny | Zisk na akcii | Palo Alto Networks (PANW.US) | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | S/R zóny | Sociální demokraté | Afrika | Analytici JPMorgan | Výsledkové sezóny | Daniel Tanner | Zlato a USD/CHF | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | Vývoj cen akcií | EPS | ADP | Square | Hodnota zlata | Repo sazba | Strategy Research | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Úbytek | Termínový kontrakt | Aktuality z ekonomiky | Americké tajné služby | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Ropy | Ruské exporty | Historie | Malé zisky | C.US | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Dílčí indexy | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | CHNComp | Zadlužení země | NFIB | CNY | Člen bankovní rady | Obiloviny | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Korelační koeficient | Změny trendu | BYND.US | Nemovitostní fond | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Rezervní měny | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Likvidní | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Jaderná elektrárna | PinBar | Sázky | WKL | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Diamondback Energy | Forbes | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Index MSCI World | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Zboží z Číny | Colt | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Allergan | Swiss National Bank | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | BlackRock | Ukončení války | Společnost MicroStrategy | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Burzovní zpravodajství | All Time High | Očekávaná inflace | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | Mark Carney | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Akcie společnosti Atos | Kupci | ASX | Objem nákupů | Světové hospodářství | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | Dopad koronaviru | CAC40 | NBER | BBVA | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sea Ltd | SUGAR | D1 | Příliv investic | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | AAPL.US | Short Term | Ztráty | Výrobci čipů | CanniMed Therapeutics | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | ACT | Organizace | Britský FTSE | Nižší hodnoty | Obilí | Ryanair | Invesco Ltd. | Posilování USD | Vrcholoví manažeři | Gap | Ceny pohonných hmot | České dluhové papíry | Expedia | Ruská měna | Services | VIX | Inflační data | Úrokové náklady | TGT | Dohoda USA - Mexiko - Kanada | Stock Exchange | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Růst | Koronavirová opatření | Česká národní banka | Objem obchodování | NYSE: DRD | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Therese Coffeyová | Výdaje japonských domácností | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Silné momentum | Kurzy euro | Energetické komodity | Příjmy | Pohyby cen | SOYBEAN | Kmen koronaviru | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Stav trhu práce | Udržení cenové stability | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Cameco | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Zajištění | WU | PCE inflace v USA | Dominion Energy | Propad poptávky | IAG | Měnový výbor | TWTR | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Propad cen nemovitostí | Zasedání MMF | America first | Plynárenský průmysl | Fúze | Růst průmyslové výroby | Index | Akciový trh | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | PCE index | Výsledek referenda | Golden Gate CZ | Praktické tipy | Merkelová | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Bohatství | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Warner Music | Kontrakty CFD | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | ČTK | Protesty v Hong Kongu | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Lufthansa (LHA.DE) | Návratnost investice | Aristoteles | Q1 HDP | Ruský majetek | DBX | Kazatomprom | Evaluation | Zlatý poklad | Setrvání Británie v EU | Brazilský prezident | EURPLN | Program kontroly výnosové křivky | Předlužená britská vláda | Měna v Řecku | GBP CHF | Těžba ropy z břidlic | FNV | Americké statistiky | Dnešní zprávy | EGÚ Brno | Rizikový kapitál | Nízká úroková sazba japonského jenu | Dokončený brexit | Prodej kryptoměn | Podnikatelské investice | Šíření nákazy | Kyrylo Ševčenko | Akciový býk | PTON | Návratnost | Měnové-forexové páry | Devon Energy (DVN.US) | IBM.US | Bezprecedentní opatření | Bitcoin 2022 | Míra růstu HDP | Pálení peněz | Cena kontraktu | DKNG.US | Mzda | Makléřská společnost | Výzkumný ústav | Walmart (WMT.US) | Express | Bolševické revoluce | Širší trh | Vyspělé technologie | Index amerického dolaru | Lídři zemí Evropské unie | VWS.DK | Představitelé G20 | Nový Zéland | Investiční doporučení | Nikola Corporation | Výsledkové zprávy | Holubice | Ceny akcie RWE | Forexové obchody | Snížit úrokové sazby | Obchodované akcie | Investiční nástroj | Pokles USD/JPY | Investiční stratégové | Upstart Holdings | Koronavirus | Panické nákupy | Embargo na ruské diamanty | Kraft-Heinz | Nebezpečí | Vývoj měnového páru USD/KRW | Jestřábí tlak | ČSOB Asset Management | Jedinečná příležitost | Ziskové obchodování | Frank (CHF) | AMGN.US | Analýza | Dříví | Dlouhodobá prognóza | Clean Energy Ministerial | Franco-Nevada Corporation | Cena dolaru | BA.UK | Ross Stores | EUR CHF | RDSA | Analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | CETA | Vývoj objemu aktiv Fedu | Kohl's Corporation (KSS.US) | MAC.US | CIC | Kohl's Corporation | Saúdská ropná zařízení | Obchodovat s akciemi | Celní války | Cronos Group | Air France-KLM | Předsedkyně Evropské komise | PPF | Výprodej britských dluhopisů | Trafigura | Index eura | CPI v Kanadě | Put | Oblíbený bezpečný přístav | GLE.FR | Celoroční projekce | Japonský parlament | Výroby baterií | DLTR | Lowe's Companies | Exelon | Ondřej Hartman | Obchodníci s velkými zásobami | Poradenství | Vzestupný trend | BAE Systems (BA.UK) | Akcie Tilray | RWE AG | Société Générale | Vývoj objemu | Udržení ziskovosti | Světové akciové trhy | Vlastnictví | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Úplná fixace měny | Program nákupů dluhopisů | Institut ZEW | Vývoj měnového páru USD/CNH | Trend USD/SEK | PDVSA | Éra fosilních paliv | Investice do rozšíření těžby | Instrumenty | Kurzy ČNB | Firmy z EU | Německá nezaměstnanost | Americké vlády | Nemoc COVID-19 | Baker Hughes | Obchodní komora | COST.US | Forex kalendář | Závislosti na ruské ropě | Správa | Produkce ropy | Nečekaná zpráva | Dividendová sezóna | Britské maloobchodní prodeje | Vinci | Průmyslové kovy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Wendy's (WEN.US) | Bělorusko | Zdanění firem | Facebook akcie | Závazek | Asociace Libra | Geopolitické události | Výkonná rada MMF | Převzetí firmy | Axiory Europe | EGÚ | Ferrari | Trade Desk | NexGen | Vývoj těžby ropy | Kontrariánské pozice | Dollar General (DG.US) | Komerční nemovitosti. | Německý ústavní soud | Novavax (NVAX.US) | Poradenská firma | Průměrný denní objem obchodů | Tempo ekonomického růstu | Crocs | Dun & Bradstreet | Obchody (intervence) | Hospodářské výsledky společnosti | Ztráta ruského trhu | Základní úroková sazba | Stimul | Vývoj ceny ropy Brent v USD | SCHW | Nízká inflace | Rezistence | Akcie Wheaton Precious Metals | Hive Blockchain | Data z World Gold Council (WGC) | Podnikatelské klima | Rekordní růst | Banka Morgan Stanley | Ross Stores (ROST.US) | Růst kurzu eura | Uvolnění zákazů | LHA.DE | Nákupy luxusního zboží | Nákup českého dluhu | Uber Technologies (UBER.US) | Rizikovější euro | ORSTED.DK | SNB - Swiss National Bank | Vývoj technologií | Netflix | Kamala Harrisová | Rizikovost eura | Norská vláda | Poptávka po ropě | Bitcoinový trh | Průmyslový index Dow Jones | Krize v Řecku | Ekonomický indikátor | Měnové krize | KSS | Koš | USD JPY | Komentář k trhům | Best Buy (BBY.US) | Společnost DRDGold Limited | Šinzó Abe | VOW1 | Silný základ | Nordstream 2 | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Ropa (USOIL) | AI | CapitalPanda | Prezidentská debata | Daimler | Vývoj těžby ropy v Kanadě | 5G | T+2 | Luxusní komodity | Dirty float | Boston Consulting Group (BCG) | Fitch Solutions | Vývoj měnového páru CAD/JPY | City | Futures v Evropě | Tržby v Německu | ISTAT | Historický vývoj ceny ropy Brent | Posílení | DVN.US | Macy's Inc | Německý kancléř | Wheaton Precious Metals | CNBC | Velké devizové rezervy | Ropné a plynárenské společnosti | Vývoz z USA | Těžba ropy v USA | Největší banky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | TUI.DE | Hedvábná stezka | Rheinmetall (RHM.DE) | Nové sankce proti Rusku | Pracovní místa | Velké cenové výkyvy | Harley-Davidson | David Madden | Kurz USD/MXN | JD.US | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Ceny měnového páru | Next Generation | Minima eurodolaru | Čínská poptávka | Čínské exporty | Protistrana | Riot Blockchain | Londýnská City | Nejvyšší HDP na světě | IBM (IBM.US) | Vývoj měnového kurzu | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Včerejší seance | Dopady krize | Vývoj dolarového indexu | Švýcarský frank (CHF) | Události v eurozóně | Technická analýza akcií Franco-Nevady | Dollar Index | Vstup na burzu | Hýbat trhy | NexGen Energy | Obavy z brexitu | Devalvace měny | EURUSD | Index SPX | Sodexo | Obranný sektor | Depreciace | Pivovar | Štěstí | Halliburton | Ministři OPEC | Cenový skok | Kellogg (K.US) | ČSOB | Kovy vzácných zemin | Obchodování Futures | Last Trading Day | Aktuální růst mezd | NFP | Béžová kniha | Komoditní dolary | Vagit Alekperov | Amerika na prvním místě | Disney (DIS.US) | NVDA.US | Klinické testy | Nejvyšší HDP | Sundar Pichai | Ropa a ostatní komodity | Ředitel investic | Zlaté zásoby | REGN.US | Shanghai Stock Exchange | CSCO | Fixní kurz měny | Unie | Ekonomika USA | Měna ve Francii | ECB minutes | Nasdaq Composite | Index burzy | USD/KRW | Analytička | PayPal Holdings (PYPL.US) | Vývoz LNG | Ruská federace | Železná ruda | Žádosti o podporu z USA | Zasedání FOMC | Trpělivost | Vzácné nerosty | Investovat | Obchodní napětí | NFP report | Komoditní | Marathon Oil (MRO.US) | Klesající tržby | Spekulativní investoři | Dostatek lithia | Německé maloobchodní tržby | Vklady | John Williams | VOS.Health | Počet zemřelých | Colt Canada Corporation | Norsko | Konzultant | Společnost Pfizer | Události tohoto týdne | Růst bitcoinu | Hongkongský dolar (HKD) | Typ ropy | Sazby Fedu | Procter & Gamble | Snižování nákupu aktiv | Růst Bitcoinů | Stavební výdaje | Globální dluh | Norilsk Nickel | Kurs české koruny | Americký index | Opční strategie | Pozice v koruně | Tisková konference Bank of Canada | Globální vývoj | DLTR.US | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Index výroby | CCleaner | SPAC | NAHB | Obchodování s termínovými kontrakty | Šéf Bílého domu | TLRY | Obchodní dohoda | ECI | Investice do lithia | Quote | Východní Timor | Švýcarská vláda | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Nové ETF | IBKR | Šéf švýcarské centrální banky | NAC Kazatomprom | Výrobní index ISM | Omicron | Hertz Global | MNST.US | Země G20 | Solventnost | Ruské společnosti | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | ADR | Ochranný software | Dodávky ruského zemního plynu | Vivek Dhar | NICKEL | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Vliv na americký dolar | Nárůst volatility | Globální daň | Tradiční odvětví | Akciové burzy | DraftKings (DKNG.US) | Dlouhodobé investování | Macy's (M.US) | Klidné obchodování | Nadnárodní společnosti | Codelco | Paul Jackson | Politické riziko Japonska | Rychlejší růst inflace | Závislost na dolaru | Obchodování a investice | UBS | Dluhové papíry | BBY.US | Vývoj libry | Obchodujte ropu | Lukáš Jankovský | Lyft | České koruny | HDP v Kanadě | Zlatý standard | Technická analýza akcií Franco-Nevada | Pokles tržeb | Vyjednavači EU | Wolfstreet | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Makléřské společnosti | Raphael Bostic | Panama | Dukascopy Bank | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Ekonomické události v eurozóně | Analýza komodit | Tempo růstu CPI | Vakcína | Hodnota franku | DBX.US | Zdroje energie | Dění na akciových trzích | Předpověď | Summit G7 | Vývoj bilance běžného účtu | Tata Steel | DJIA | S&P/ASX 200 | Graf akcie | Investice do platiny | Duke Energy | Výkonnost | Vyšší ceny ropy | AMCX | Obchodní války | Lukáš Lipovský | Státní svátek | Prohlášení G7 | Flat | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Jak obchodovat na finančních trzích | Technologické společnosti | ZIM.US | Automobilky | Snižování sazeb | Příjmy z prodeje ropy | ORCL.US | Reverze k průměru | CAD USD | Alrosa | Bilion | Dánská koruna | TRIP.US | BKNG.US | Hospodářský růst zemí EU | TSX30 | Carry trade | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Denison Mines | Globální ratingové agentury | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | Americké měny | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Zoom Video Communications | Ceny zemního plynu v USA | Order Flow | Guvernéři centrálních bank | Hlavní index Hang Seng | Ukrajinská hřivna | Výkonnost indexů | Akciové zisky | Sankce vůči Rusku | Měna v Chorvatsku | Přehled | Zhoršení nálady | Michal Dvořák | Rady expertů | Plyn | Vývoj ceny akcií Tesla | Záporné reálné úrokové sazby | Členství v NATO | Týdenní pivot | Hospodaření | Obchodní bilance Číny | Propad akcií | TUI | Futures | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | FXstreet.cz | Kanadská ekonomika | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Title Transfer Facility (TTF) | Investiční výzkum | Dopady koronavirové krize | UPST | Bezpečná aktiva | Analytik Commerzbank | Pokles ceny | IQ Option | Zdražení ropy | Velká ropná dohoda OPEC | Parlamentní volby | Měsíční data | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Farmaceutické firmy | Odchod z EU | HDP z Kanady | Prezident SB | Jiří Gavor | Futures trhy | Vysoká cena | Obchody | Vestas Wind Systems | Rozuzlení ukrajinské války | Ropné futures | Míra nezaměstnanosti v Německu | James Bullard | Analytik trhů s kryptoměnami | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Prezident Trump | Mutace viru | Americká data | WEN | Cronos | Kurzy devizového trhu | Technická analýza akcií DRDGold Limited | NFX.US | Investiční poptávka | Výkonnosti eura | Dolar (NZD) | Podpora | Boris Johnson | ABBV.US | Index CPI | Premiér Sunak | Analýza akcií Franco-Nevada | Spoluzakladatel Microsoftu | Akciový index | Investiční mince | Electronic Arts | CSX.US | Technická rezistence | Sladká ropa | AIR.DE | Jan Rožek | SPOT | MCD.US | NSDAQ | Euro k dolaru | Zlepšení | Velké americké banky | Analýza akcií Wheaton Precious Metals | Strop na ruskou ropu | Ruské akcie | Carsten Fritsch | Rezervy centrálních bank | ATH | Medián | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | GME | Přezásobený ropný trh | Zavedení digitální daně | Manažeři | Seance v USA | JDE | Airbus (AIR.DE) | Nano | Uzavření transakce | Destatis | Ališer Usmanov | Očekávání trhu | Ekonomie | Poptávková strana | Odhady nezaměstnanosti | Vivendi | Export do Ruska | Investice do slitků | Hospodářské zpomalení v Číně | Zahraniční forex | Aramco na burze | Pokles USD/CAD | Růst kryptoměn | Automobilka Hyundai | Maersk | UAL.US | Monetizovat | CZ-USA | MJ | Zrychlení růstu | Portugalsko | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | Vývoj měnového páru NZD/USD | Levná země | Akumulace | Úrovně EUR/USD | Ceny lithia | Úrokový rozdíl | Denní objem | Nejnovější údaje | UNH.US | Cenové výkyvy | Energy Fuels Inc | Plný úvazek | BAKKT | Energy Fuels | Údaje o obchodu | Poziční obchodování | Zvýšení těžby | Největší tržby | Ekonomika Francie | Novozélandský dolar | UPST.US | Pěstitel marihuany | Snižovat daně | Louis Vuitton | Prezident Biden | ENA | Akcie ve Spojených státech | Index nákupních manažerů ve výrobě | Haruhiko Kuroda | DDOG.US | Americké akciové burzy | TripAdvisor (TRIP.US) | Akciové trhy jako celek | Nvidia | Státní dluhopisy | NEL | Wynn Resorts | Regulace AI | Bezpečný přístav japonský jen | Analytik finančního ústavu | Chubb Limited (CB.US) | Kobalt | Bundesnetzagentur | USD/UAH | Chance | CL | E-commerce | Index nákupních manažerů (PMI) | Změna dohody NAFTA | Kapitálový fond | Zadlužení | Přehled o dění | Ekonomika Japonska | Cena Facebook | Denison Mines Corp | xStation5 | Globální ekonomický růst | Dlouhodobí investoři | Supporty | Hodnota NZD | Hotovost | Čínská společnost | Německo | UCG | Obchodní model | Významné úrovně | Riziko Japonska | Japonská centrální banka | Americký hrubý domácí produkt (HDP) | Hlavní ekonom | Aktualizace výhledu | Šokující předpovědi | Spojené státy americké | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Ekonomické podmínky ve Spojených státech | MT4 | TradeCentrum | Estee Lauder | Cena amerického dolaru | Průmyslová výroba v zemi | Alcoa (AA.US) | Kartel OPEC | Zvyšováním těžby | Zavedení dovozních cel | Největší zásoby | Federální úřad pro vyšetřování | Varianty covidu | Ukrajinské ministerstvo financí | Burza v Moskvě | Boston Consulting Group | Měna převody | AAA | DG.US | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Vice | Emerging markets | Capital Markets | Hospodářského zpomalení v Číně | Mluvčí Kremlu | Britská libra (GBP) | Analýza akcií DRDGold Limited | John Kerry | STMicroelectronics | Úřad britského premiéra | Zvyšování dovozu | RNO.FR | Fed fund futures | Růst ceny ropy | Unitedhealth Group (UNH.US) | Závislost | Ruská ropa | PEPSICO | Meta Platforms | Pozice | TopForex | Ceny akcií Tesla | Společnosti spojené s těžbou zlata | Hodnota KRW | Forexoví obchodníci | Exotická měna | Index technologického trhu Nasdaq | Bezpečný přístav pro obchodníky | Ropné firmy | Země BRICS | Peloton (PTON.US) | GBP USD | XTB | Představitel Fedu | Tajné služby | Uptrend | United Parcel Service (UPS) | Splatnost | Vzdělávací webináře | Paladin Energy Ltd | Dlouhodobý investor | Protiruské sankce | Pšenice | Cara Therapeautics | Kanadská obchodní bilance | Závazky společnosti | Charles Michel | BofA | Vývoj ropy | Yellow Cake PLC | Extrémní počasí | Alexej Mordašov | Výhled dolaru | Dlouhodobý nákup | HDP v ČR | Růst spotřebitelných cen | Guvernér NBP | Mario Draghi | Sektor služeb | Výprodej na Wall Street | Vakcíny na koronavirus | FXstreet | Hladomor | Velcí hráči | Počet případů koronaviru | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | AbbVie | Používané rezervní měny | Spotify (SPOT.US) | Ruská centrální banka | Ropný průmysl | Nálada na trzích | CRM.US | Andrej Rády | Globální přímé zahraniční investice | Pohyb kurzu EUR/CZK | Reporting | Arménie | Pokles dovozů | Zlaté rezervy centrálních bank | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Vývoj vakcíny | Nejnovější zprávy | Riziko | Salesforce (CRM.US) | Mimoburzovní obchodování | Platina | Měnový kurz ČNB | David Kašper | Investiční produkty | List The Guardian | Nenad Korof | Vývoj ceny | UUUU | Měsíční report | Kanadské maloobchodní prodeje | Měnový pár USD/TRY | Britské společnosti | Expirace | Platidlo | Stabilní měny | Ruský ministr | Inflace spotřebitelských cen | Akcie Anglo American Platinum | Vlastníci jaderných elektráren | Kurzy ČSOB | The Guardian | Směrnice | Gilead Sciences | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Nastavení trhů | Předpokládaný zisk | Motivace | Jessica Amir | Erkanová | Analýza hlavních měnových párů | Hang Seng | Dlouhé pozice v koruně | Before market open | Institute For Health Metrics and Evaluation | Velké západní společnosti | Londýnské společnosti | UPS.US | Dluhopisový trh | Covid v Číně | Největší výnosy | USD/HKD | Sazby beze změny | EK | Gilead Sciences (GILD.US) | Jedinečná příležitost k nákupu | Konečná sazba | Měna v Polsku | Kwasi Kwarteng | Cenový graf | Evropské země | GW Pharmaceuticals | Ekonomika nového Zélandu | Krypto | Francouzský prezident | MRO | Počasí | Potenciální obchodníci | Ceny kovů | Vysoká likvidita | Co bude | LLY.US | Politické napětí | Německý index DAX | KRW | Hospodářská katastrofa | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Euro (EUR) | AMZN.US | EUR/GBP | Opatření | Těžaři | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Forex trh | Canopy Growth Corporation | Hlavní indikátor | Procter & Gamble (PG.US) | Ruský útok | Nestabilní situace | Příležitosti ke spekulaci | Koupit bitcoin | Velké investice | Vysokoinflační měny | Data z pracovního trhu | Market close | Webináře | BKR.US | Conference Board index | Páteční NFP | BMW (BMW.DE) | Zdanění bohatých | Oslabování koruny | Skupina REvil | Chorvatsko | Zemědělství | Maďarská centrální banka | Evropské akciové indexy | EURSEK | Šíření nového koronaviru | Jens Stoltenberg | Pád bitcoinu | Měna v Maďarsku | Poptávka po uranu | Ropa typu Brent | Amazon | Růst výnosů dluhopisů | Marathon | HDP Řecka | UK100 | Fiskální politika | Demo účet | Kybernetická měna | Kazachstán | Analytik | Etherea | EURNOK | Ministerstvo hospodářství | Východní Evropa | Finanční systém | Nejsilnější ekonomiky světa | Kvantitativní utahování (QT) | Investing | Internetová měna | UCITS ETF | KSS.US | After market close | Oscilátory | VOLX | Zelené energie | Komoditní supercyklus | Goldman Sachs (GS.US) | Fair Value | Index DAX | Hafize Gaye Erkanová | Americké trhy | Ruský plynovod | Video | EMA | Poslanec | Akcie Kofoly | SEC | BlackRock (BLK.US) | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Forex analýza | Server CNBC | LMT.US | Cena akcií společnosti Franco-Nevada | Výnosy italských dluhopisů | Banka Mizuho | Finanční podmínky | Nákupy zlata | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Indonésie | Technická analýza USD | MetLife | Odklon od fosilních paliv | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | JP Morgan | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Travelers | CAPEX | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Hedging | Kvantitativní utahování | Stíhačka | Spojené státy | Úřad pro energetické informace (EIA) | People's Bank of China | Virus | Raytheon Technologies (RTX.US) | HPQ.US | Redukce | Příměří v obchodních válkách | Odliv investic | JD.com (JD.US) | Firmy v ČR | Šéf NATO | Index euro stoxx 50 | EURCAD | Daňové změny | Ukazatel zdraví | Eurozóna | Akcie evropských bank | SPCE | United Parcel Service (UPS.US) | EBRD | Lidstvo | Motorová nafta | CZK/USD | Americký regulátor | Vladimir Lisin | Profesor ekonomie | Důležitý support | Walgreens Boots Alliance | Volkswagen (VOW1.DE) | Stimulace hospodářského růstu | Eskalace války | Pozitivní výsledky | Index PCE | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | Fundamentální valuace | Pesimistické odhady | CVS Health (CVS.US) | Emise | XTB Research | Obavy z ekonomických dopadů | Ganfeng Lithium | Ukončení stávky | Salutem Fund | FED - Federální rezervní systém | Časový horizont | Home Depot | US Bancorp (USB.US) | Data z World Gold Council | HDP z Číny | Grab | Ruská ekonomika | Heritage Foundation | České nemovitosti | DRDGold | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | RHM.DE | Sázková kancelář | Akcie bank | Ministerstvo financí | Měnící se poptávka | Michal Uma | Západní ekonomiky | Výběrová kritéria pro firmy | Dostatek peněz | Americký ISM | Nabídka ropy | Analytik XTB | Historický vývoj ceny ropy | Krize v Evropě | Světové produkce | Biden | HDP EU | Růst poptávky po ropě | Bavlna | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Dodavatelský řetězec | IQ | Euroclear | WMT.US | Intervenovat | Cena benzínu | Coffee | Bilance | Filipínská centrální banka | Generální tajemník NATO | NASDAQ 100 | Peking | Institute for Supply Management (ISM) | ALV | Vývoj měnového páru USD/MXN | Nákup dluhopisů | Nejvolatilnější měnové páry | Podnik | Uzavřený bankovní systém | Údaje o sentimentu | Toronto | 737 MAX | BWX Technologies Inc | Konzervativci | Letní období | Fundamentální výhled | Palau | Ford Motor | Microsoft Corp | Australský premiér | NVAX.US | WEN.US | Akciové ceny | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Žlutý kov | Lockheed Martin (LMT.US) | Certifikace | Konkurenti Netflixu | Fiskální stimul v USA | Pozornost trhu | Psychologické úrovně | SONY.US | COIN.US | Doporučení | JPY USD | Harley-Davidson (HOG.US) | Ocenění | PKK | Ukrajinská vláda | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | Vývoj ceny dřeva | Prohlášení | Prodeje | Politici | Fortum | UEC.US | Kurz EUR | Rozhodnutí australské centrální banky | Dovoz čínského zboží | Trader | Útok na saúdská ropná zařízení | Přehled měnového páru USD/CAD | Obchodní podmínky | FX market | GSK | Finanční situace | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Výrobce elektromobilů | Tržní kapitalizace společnosti | Purple Technology | Měnový pár | Dolarový standard | Zavedená cla | PX Pražské burzy | Premiérka Liz Trussová | Zásobování trhu s ropou | Výkyvy cen | Dnešní události | EUR JPY | USD/CAD | Výkyvy kurzu | G7 | Větší pokles | Vystřízlivění spekulantů | Potravinová krize | Celková inflace | Sankce proti Íránu | Statistický úřad | Guvernér ČNB | Kotace | TUI (TUI.DE) | Silný frank | Technický výhled | Obchodování CFDs | Sentiment v Německu | American Express | Zásoby cizích měn | EUR GBP | FXTM | Institut německého hospodářství | Zpomalování americké ekonomiky | RTX.US | Raketový růst | Bývalý brazilský prezident | Ontario | Podnikání | Úroková míra | Širší spready | Investoři v Evropě | Prezident Jair Bolsonaro | Datadog (DDOG.US) | Uzávěry dolů | Vývoj měnového páru USD/BRL | Volatilní měnové páry | Intervenovat na forexovém trhu | Market Data | InstaForex | Kontrakt | Útok ruských vojsk | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Cena komodit | Kurz GBP | Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD | Společnost GSK | Kolísání v pipech | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Kia | NIESR | Ekonom | Konkurenční společnosti | Superpočítač | Manažeři hedgeových fondů | USA | Twitter (TWTR.US) | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Názory analytiků | Obchodní válka | Orange | Vyšší výnosy | WYNN.US | Platba | Aktuální situace | Informovaní investoři | Vliv na hodnotu eura | Topné oleje | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | AA.US | Produkce zlata | RBLX | Estée Lauder | Janet Yellen | TGT.US | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Společnost DRDGold | Boston Consulting | Federal Reserve Bank | Zlato | Novo Nordisk | Investice v Číně | Jak vydělat | Index Nikkei 225 | AZN | Metalloinvest | Řešení inflace | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Hewlett Packard Enterprise | Používání jednotné měny | Anheuser-Busch inBev | Míra inflace v Číně | Žebříček nejvolatilnějších měnových párů | GOOGL | Ceny uranových akcií | Akcie v roce 2020 | Zlato na NYSE | Cena dřeva | Stíhačky | Uranium Participation (U) | Daň z příjmu | Zastropování cen | Geopolitika | Následky krize | Philip Morris | Objem čínských investic | Dopad na japonskou ekonomiku | Jozo Perić | Manchester United | Vlastní forexové obchody | Akcie LVMH | RISK-ON | Nasdaq | Bank of Scotland | Dekarbonizace | Šéfové firem | Společná evropská měna | TME.US | Norlisk Nickel | Tokyo Electric Power Co Holdings | Úroková sazba japonského jenu | Vývoj měnového páru USD/NOK | Statistiky ECB | Hodnota rublu | DDOG | PMI index | Akcie společnosti GameStop | Bloomberg Commodity Spot Index | Denní kolísání v pipech | PMI ve službách | Uzavření obchodu | Světová obchodní organizace | Vrcholní představitelé | Tisková konference FOMC | Volkswagen | Jihoafrický rand (ZAR) | Holding | Uranium Participation | Vývoj objemu aktiv | Kanadský CPI | Korekce na rizikových aktivech | Globální investoři | Pips | Odhady analytiků | Technická analýza akcií | Vítězství | Ministerstvo práce | Dobrý obchod | CSCO.US | Geopolitické napětí | Hlavní úrokové sazby Bank of Canada | DYDX | Ministři financí EU | Bloky | Turbulentní ekonomika | Spekulanti | LOW.US | Islámský stát | Hike | M.US | Hlavní index burzy | Skupina G20 | Silnější kurz dolaru | Britský premiér Sunak | Prodej aut | Boeing 737 Max | Slabé euro | Akciový býčí trh | Americká seance | Uvalení cel | Ekonomické průzkumy | Vyšší inflace | NEL (NEL.NO) | Americká WTI ropa | Cena kobaltu | Verizon Communications | Zákon o snížení inflace | Dlouholetí tradeři | Pražská burza | Vývoj měnového páru NZD/JPY | General Bytes | Práce | Monster Beverage (MNST.US) | Dukascopy Europe | COVAX | FOREX | Spekulativní investice | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | DoorDash | ForexTime | Měna fondu | Annalena Baerbocková | Výhled růstu ekonomiky | JD | Herbert Diess | Zpomalení hospodářského růstu | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Německá inflace | Soubor opatření | Uzbekistán | SQM | GVC | Výrobce baterií | AMZN | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Chivo | Černá labuť | Rivian Automotive | Liou Che | CZG | Cena Facebook akcie | JNJ.US | Čínský HDP | Průlom | Zájem o bitcoiny | Americké tovární objednávky | Zasedání Rady guvernérů | Skandály | FL.US | Investment | Prodej eura | Prognóza USD/CAD | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Významné finanční instituce | Westpac Banking | Agentura Moody's | ADP report z pracovního trhu | Američtí senátoři | Zásobníky | HDP report | Podpora exportu | Phillips 66 (PSX.US) | VIAC | Výplata dividendy | Rusko-Ukrajinská krize | Období po brexitu | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Plán snížení daní | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Analýza USD/CAD | Apple Music | Výraznější pokles | Vyhoření | Edward Gardner | IIPR | OMV | Fidelity International | Zlato a USD/JPY | Ropný kartel | Dropbox (DBX.US) | Globální obchod | WASDE report | Obchodní dohody | Investiční záměry | Energetická firma | OTC | DKNG | Nezávislost na vývoji inflace | Ronald Ižip | Analýza akcií Franco-Nevady | Obchodník s cennými papíry | Vývoj ceny australského uhlí | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Stav britské libry | Lyft (LYFT.US) | Evropské akciové trhy | Obchodování Bitcoin | Potaš | Nárůst objemu obchodů | Vývoj na trhu | Daně z příjmů právnických osob | MyFxBook | Spojené arabské emiráty | Turecký parlament | Severoamerické země | STP | Zmírnění sankcí | PIRA Energy | Kryptoměny | Ruská armáda | Forex trading | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Low | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Úroveň vzdělání | Výsledky CPI | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Plug Power (PLUG.US) | Býčí trend | Fabio Panetta | Endesa SA | INTC | Kuba | Šílenství měnové politiky | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Investovat do palladia | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Růst průmyslové výroby v Číně | Lowe's Companies (LOW.US) | Bitmain | Embraer | Další pokles | Výhled měnové politiky | INLOOPX | Úvěr | HAS.US | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | CI.US | Úspěch | Těžba titanu | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Zimbabwe | Keysight Technologies | Volný obchod | Ukrajina a Rusko | Vypuknutí globální obchodní války | Summit zemí G20 | Jerome Powell | MSCI All Country World | Makro zprávy | Volby | Čínský renminbi | Ukazatele | Miliardář | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Balík pomoci | Sazba japonského jenu | Členové kartelu OPEC | Vladimir Putin | Eugal | CPI v eurozóně | ASEAN | Baidu (BIDU.US) | Jak si vede USD/CAD | Oživení globální ekonomiky | Disney | Americká burza | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Experti HSBC | Sestavy na těžbu kryptoměn | Kritéria pro firmy | Japonský vývoz | Finanční analýzy | Forexové obchody (intervence) | Země G7 | Míra inflace v Kanadě | Kolaps cen | Británie | Výběrová kritéria | Nakupovat švédskou korunu | Průmyslová výroba v USA | COT | Krátkodobý výhled | Ropné měny | Americká vláda | Komoditní měna | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Dollar Yen | Společnost Gazprom | Rating států | USD/JPY | Overnight | Záporné úrokové sazby | Nejvyšší rating | Ceny mědi | Čistý dluh | CMG.US | Graf dne | Zlepšení nálady | Celoroční výsledky | DRDGold Limited | Dánsko | Norská koruna | Belgie | Spotový VIX | WMG.US | Historický vývoj ceny platiny | ČR | Currency | Akcie výrobce letadel | Výnosy bezpečných dluhopisů | Podniky | Kanadská data | Zisky z těžby | Vyšetřování | Olaf Scholz | Významné události | Analytický tým | Ukazatel EBITDA | Inflace v USA | Kurz EURUSD | CAKE | Žebříček | NERV | Tax Observatory | Dollar General | CORN | Obchodování na kapitálových trzích | Americké rafinerie | Obchodování na forexu | Enel | Obchodní výhled | Ropy ze Středního východu | USB.US | Očkování | Vývoj amerického dolarového indexu | Americký trh nemovitostí | Dopad koronaviru na ekonomiku | Švýcarské rafinerie | Akcie a cenné kovy | Ekonomické podmínky | Globální zdanění firem | Německá obchodní bilance | Vysoká rizika | Akcie Cameco | SPX | F/A-18 | Vývoj objemu aktiv ECB | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Kamil Staněk
Kam investovat
Kam investovat milion
Kam investovat peníze
Kam investovat peníze na zhodnocení
Kam investovat v roce
Kami Zeng
Kam tečou peníze?
Kam uložit peníze
Kam umístit Stop Loss

Následující klíčová slova

Kanada - burza
Kanadská centrální banka
Kanadská data
Kanadská data z pracovního trhu
Kanadská ekonomika
Kanadská měna
Kanadská obchodní bilance
Kanadská provincie
Kanadská vláda
Kanadské burzy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít