Neděle 25. září 2022 01:20
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Vantage
reklama
Swissquote Bank
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Investiční nástroj

C:\fakepath\xtb-05092022.png

Investování je pro většinu největším obchodem v životě, tak je zapotřebí k tomu podle toho přistupovat

05.09.2022 Rozhovor na téma investice a trading s Tomášem Vrankou ze společnosti XTB.
img

Nyní u Purple Trading: VIX volatility index jako obchodovatelný CFD futures symbol

06.06.2022 Index volatility či nervozity na trzích (VIX) je neocenitelným pomocníkem při analyzování trhů. Avšak velký potenciál skrývá také jeho obchodování. Proto jsme jej zařadili po bok našich CFD futures symbolů. Jak a kdy jej obchodovat si řekneme v tomto článku.
img

Na pražskou burzu směřuje globální technologický lídr v oboru práškové metalurgie společnost GEVORKYAN. Jedná se o prvního slovenského emi-tenta a zároveň potenciálně největší emisi na trhu PX START

31.05.2022 Globální dodavatel a technologický lídr v oboru práškové metalurgie, společnost GEVORKYAN, a.s. zahájí 1.6.2022 primární veřejnou nabídku akcií prostřednictvím trhu PX START Burzy cenných papírů Praha s cílem získat finanční prostředky z této nabídky ve výši 35 mil. EUR (přibližně 860 mil. Kč). Tímto úpisem se společnost GEVORKYAN stane na trhu START prvním emitentem se sídlem ve Slovenské republice a zároveň se bude jednat o potenciálně největší emisi na tomto trhu.
img

Společnost Invesco přináší své ETF i na český trh

31.05.2022 Mezinárodní investiční společnost Invesco v květnu registrovala v České republice nové ETF. I čeští investoři tak mají příležitost koupit si tyto ETF a investovat do několika oblastí. Odvětví ETF v současné době rychle roste, přesto celkové objemy prostředků v ETF představují zatím jen 10 procent aktiv všech evropských fondů.
img

Horníci, kteří hodlují nejvíce Bitcoinů, se „neúnavně rozšiřují“ 

18.03.2022 Podle řady těžebních metrik nejenže těžaři tvrdě drží, ale také dramaticky zvyšují míru hashrate. Těžaři Bitcoinu (BTC) drží stále více BTC, zatímco v roce 2022 „neúnavně rozšiřují“ své operace.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. února 2022

22.02.2022 Ruské Ministerstvo financí se výrazněji zapojilo do dlouhé hry s centrální bankou země a představilo oficiálně zákon, který předkládá regulaci – spíše než zákaz – digitálních aktiv.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 8. února 2022

08.02.2022 Správce krypto aktiv Valkyrie začne od úterý na burze Nasdaq obchodovat ETF s expozicí vůči společnostem těžícím bitcoin. Mluvčí Valkyrie uvedl, že ETF společnosti bude na burze Nasdaq k dispozici pod označením WGMI. Podle žádosti zaslané Komisi pro cenné papíry a burzu 26. ledna nebude investiční nástroj nabízet přímou expozici vůči bitcoinu, ale přinejmenším 80 % jeho čistých aktiv bude pocházet z cenných papírů společností, které "nejméně 50 % svých příjmů nebo zisků derivují" z těžby bitcoinu nebo které poskytují těžební hardware či software. Zpráva dále uvádí, že Valkyrie bude investovat až 20 % čistých aktiv ETF do společností se "značným podílem čistých aktiv" v bitcoinech.
img

Mallpay a Indigo od Patria Finance vstupují do světa jednoduchých investic. Začátečníkům umožní investovat drobné částky při každé platbě

24.01.2022 Rychlosti, s jakou inflace ukusuje úspory, si všímají už i běžní Češi. Stále více z nich proto hledá nové cesty, jak uložené finance bránit. Nejlepší cestou k tomu jsou investice, se kterými však 94 % dospělých stále nemá zkušenosti. Vyplývá to z průzkumu fintechu Mallpay, který vstupuje do oblasti investování pro začátečníky a ještě letos se v ní chce prosadit. Díky spojení s investiční službou Indigo od Patria Finance přináší ideální nástroj pro první kroky v investičním světě, který umožní jednoduše investovat desetikorunové částky s každým nákupem.
img

Americký kongres zvýší dluhový strop o 2,5 bilionu dolarů, jaký dopad to bude mít pro Bitcoin?

16.12.2021 Poté co kongres schválil zvýšení dluhového stropu o dalších 2,5 bilionu dolaru, má americká vláda blíž k odložení federálního bankrotu nejméně o rok.
img

Bitcoin citelně klesl, i když má šanci své ztráty získat zpět

06.12.2021 Každopádně došlo k tomu, k čemu mělo dojít. Opakovaně bylo zmiňováno, že bitcoin je extrémně volatilní investiční nástroj, nikoli měna. Proto může snadno vykazovat exponenciální růst i výrazný pokles. V sobotu se bitcoin během 4 hodin propadl o 15 000 USD. Okamžitě však došlo k pullbacku a sazba klesla na 42 000 USD za minci. Pozoruhodné je, že obchodníci včera nereagovali na zprávu o mzdách mimo zemědělství (Nonfarm Payrolls) v USA.
img

Španělsko plánuje spuštění bitcoinového ETF

11.11.2021 ETF na bitcoin jsou stále více populární, především od spuštění prvního ETF na Bitcoin v USA Na to reaguje španělská finanční společnost Banco Santander a plánuje spustit své vlastní ETF na BTC.
img

Asociace finančních poradců ČR: Finanční poradci z kauzy Growing Way museli vědět, co nabízejí. Poškozuje to celý trh

27.09.2021 Investičním trhem v České republice nedávno otřásl šrapnel s názvem Growing Way, pod kterým byl podepsán Ondřej Janata. Ten vybral od asi čtyř tisíc investorů zhruba 1,5 miliardy korun. Podvodně. Celý obchodní model byl klasické Ponziho schéma, tedy letadlo, které spadlo, a příčiny havárie nyní vyšetřuje policie. Stejně jako u dalších podobných případů, ani Ondřej Janata by ale sám o sobě od lidí nevybral 1,5 miliardy korun. Pevnou součástí tohoto letadla se stali finanční poradci, obchodníci, kteří tento podvodný produkt za vysoké provize lidem prodávali. To je jeden z důvodů, proč se k případu rozhodla vyjádřit také Asociace finančních poradců ČR (AFP ČR).
C:\fakepath\admirals-20052021.png

Jak začít investovat na burze

20.05.2021 Jak začít investovat na burze pokud nemáte žádné zkušenosti ani znalosti finančního trhu? To a mnohem více zjistíte v našem průvodci pro začínající obchodníky...
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Cena zlata i přes své propady bude dlouhodobě posilovat

26.10.2020 Rekordní cena zlata v srpnu a její následný pád dokazuje, že zlato není vhodný investiční nástroj pro krátkodobé spekulativní investice. Na investici do žlutého kovu je třeba pohlížet jako na dlouhodobé bezpečné uložení finančních prostředků, které minimálně deset let nebudou potřeba, pak se tato investice stoprocentně vyplatí.
img

Centrální banky vlastní 17 % celosvětových vytěžených zásob zlata

21.09.2020 Podle Světové rady pro zlato (World Gold Council) stouply v současné době zlaté rezervy centrálních bank na 35 000 tun zlata, což je o 5 000 tun více než v roce 2009. Od roku 2012 se celosvětově vytěží okolo 3 000 tun zlata ročně, za rok 2019 se produkce přehoupla dokonce přes 3 500 tun zlata.
C:\fakepath\le-13052020-lv.gif

Kvůli krizi přidá EU peníze na kohezi, řekla šéfka EK

13.05.2020 V příštím sedmiletém rozpočtu Evropské unie bude více peněz na kohezní politiku, jejichž část zamíří do regionů nejpostiženějších koronavirovou krizí. Vedle masivních investic do oživení ekonomiky či financí na podporu zdravotnictví bude návrh počítat i s novými příjmy. Na dnešní schůzi Evropského parlamentu to řekla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, která europoslancům představila některé obrysy plánu obnovy ekonomik.
img

Investice do svobody v nejisté době

29.04.2020 Jak kdysi prohlásil Karel Gott, peníze nejsou všechno. Je tu ještě zlato a cenné papíry. Tímto bonmotem chtě či nechtě mistr hlasu prokázal, že krom zpěvu ovládal i základní myšlenku stavby vyváženého portfolia, jak ji v podcastu Offline Štěpána Křečka vyjádřil expert na investování do drahých kovů David Slezák. Právě o roli zlata při investování a o jeho významu v nadcházející krizi si můžete přečíst i v tomto článku.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
C:\fakepath\akcie2.png

Jak obchodovat s akciemi?

22.04.2019 Akcie se pro veřejnost stávají obchodovatelné poté, co daná společnost vstoupí na burzu. Tento proces se nazývá Initial Public Offering (IPO) a firma se přetransformuje ze soukromé na veřejnou. Akcie této společnosti se tedy dostanou na akciový trh, kde je mohou nakupovat a prodávat investoři.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Výnosy z těžby i prodeje bitcoinů je podle správy třeba zdanit

20.03.2018 Výnosy z těžby nebo prodeje bitcoinu a dalších virtuálních měn podléhají dani z příjmu. Vyplývá to z vyjádření Finanční správy na dotaz ČTK. Daň z příjmu je v takovém případě 15 procent z rozdílu mezi nákupem a prodejem měny. Pro daňové přiznání lze podle správy použít například přepočet z amerických dolarů, který uvádí řada burz obchodujících s virtuálními měnami, například Btc-e nebo bitStamp.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
C:\fakepath\FCA-23112017-LV-14.png

FCA bude v Británii regulovat binární opce

23.11.2017 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) oznámil, že od 3. ledna roku 2018 budou společnosti nabízející obchodování s binárními opcemi ve Velké Británii podléhat jeho regulaci.
FCA-21122016-LV-8.jpg

FCA varuje před brokerem Sigma Option / BR23 Limited

21.12.2016 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) vydal varování před neregulovanou společností Sigma Option / BR23 Limited, která nabízí služby především britským občanům. Tato společnost poskytuje obchodování s binárními opcemi.
img

Fed společně s Trumpem a Wall Street dávají zlatu výprask

08.12.2016 Popularita zlata rychle slábne a vinu za to nesou americký Federální rezervní systém, nově zvolený americký prezident Donald Trump a Wall Street, kteří současně tlačí akciové tituly k novým rekordům.
img

Základní pojmy pro obchodování komoditních spreadů

08.02.2016 Po základním představení komoditních spreadů pokračujeme v seznámením se s pojmy, které se při obchodování komoditních spreadů často vyskytují a jsou specifické pro futures, případně futures spready. Správné pochopení a znalost těchto pojmů jsou zcela nezbytné pro další vzdělávání v oblasti komoditních spreadů.
img

Investiční soutěž zná výherce 100 000 Kč, rozhovor s vítězem

16.12.2014 Vánoční investiční soutěž společnosti Bossa zná svého výherce a nového majitele 100 000 Kč, stejně jako i výherce dalších lukrativních cen. Investoři dosáhli skvělých výsledků, když využili aktuální dění na finančních trzích. Prokázali, že vsadit se dá nejen na růst, ale i pokles ceny finančních aktiv. Soutěžící se chopili šance a prodávali ropu, případně měny na ni navázané jako ruský rubl, norskou korunu nebo kanadský dolar.
img

Daň z finančních transakcí je podlá, neférová a kontraproduktivní

27.05.2013 Podlá, neférová a naprosto kontraproduktivní. To jsou slova, která mi přicházejí na mysl, když přemýšlím o dalším geniálním plánu eurozóny. O dani z finančních transakcí (DFT).
img

Trade Navigator od Saxo Bank dává tradingu další dimenzi

16.05.2013 Saxo Bank, specialista na investice a online obchodování s investičními nástroji, spustila na stránce TradingFloor.com nový nástroj pro trading nazvaný Trade Navigator, který denně nabízí hlubší pochopení technické stránky zhruba dvou stovek investičních nástrojů.
esm fond.jpg

Záchranný fond ESM prodal první dluhopisy

08.01.2013 Stálý záchranný fond eurozóny (ESM) ve své první aukci dluhopisů dnes prodal papíry za 1,927 miliardy eur. Dluhopisy mají splatnost tři měsíce a průměrný výnos minus 0,0324 procenta. Informovala o tom agentura Reuters. Podle zástupců německé centrální banky, přes jejíž systémy se aukce uskutečnila, byl o dluhopisy značný zájem.
img

Je to oficiální, kult akcií (ne)umírá

15.11.2012 “Kult akcií? je mrtev je sice chytlavý titulek, ale to je asi tak všechno. Podle článku CNBC, drží britské penzijní fondy poprvé od 50.let více dluhopisů než akcií. Pro některé je toto potvrzením, že investice generující pravidelné pasivní výnosy začínají investoři preferovat. Ale mně na minulosti nezáleží, jde mi o budoucnost.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Investiční soutěž | Kanada | Austrálie | Německo | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Objemy obchodů | Binární opce | Spready | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Average True Range | Transakce | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Burza | Buy and hold | CAPEX | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | ECB | EFSF | ESM | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Forward | Futures | Grafy | Hedging | IPO | ISIN | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Likvidita | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Order | P/E | Penzijní fond | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Provize | Příkaz | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Support | Take Profit | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Ekonom | Bitcoinová burza | BNP Paribas | Zisk | Finanční instrumenty | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Online trading | Over-The-Counter | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční společnosti | Investovat | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Donald Trump | Burzy | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | Párové obchodování | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Aktivum | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum zadání | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Dvojitá investice | Financování CFD | Forward Outright | Index | Investiční strategie | Jiné zajištění | Likvidní | Outright forward | Rozdíl úrokové míry | Uzavření pozice | Volatilní | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Americká burza | Analýzy | Banka | BH Securities | Bitcoin miner | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bossa FX | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD instrument | Co je bitcoin | CZK | Daňové přiznání | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | ETF fond | ETF fondy | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak obchodovat s akciemi | Jak těžit Bitcoin | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Kurz bitcoinu | LYNX Broker | Majoritní vlastník | Management | Markets | Měnový kurz | Mezinárodní investiční společnost | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online obchodování | OTC trh | Patria Finance | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Risk Management | Ropy | RUB | Rubl | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Slovník pojmů | Směnárny | SPX | SP500 | Shares | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Volatility | Výběr brokera | Výprodej | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ATR | ING | Buffett | Prodejní opce | Buy | Cenové rozpětí | Dluhové trhy | Donchian kanál | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Free float | Hold | Index relativní síly | Initial Public Offering (IPO) | Janet Yellen | Jeff Bezos | Marže (margin) | Ministerstvo financí | Obchodní den | Prospekt | Range | REIT | ROCE | Spojené státy | Barchart | Akciová společnost | Hlavní trh | Investiční instrument | Konzervativní investor | Převis | Tržby | ASK cena | BID cena | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Rozhovor | Blog | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Commodities | Currencies | Investment | PrimStock | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | TradingFloor.com | SaxoTrader | Investing.com | Petr Koblic | Investiční soutěže | Trade Navigator | Specialista na investice | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Saxo PrivatBank | Yahoo Finance | Energie | KBC | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Cena kontraktu | Americké trhy | Futures kontrakty | Obchodované instrumenty | Firmy | Xetra | Turbulence na trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Realitní trh | Objem investic | Daňové příjmy | Algoritmus | Styl obchodování | Miliony dolarů | Nervozita | AAA | Fluktuace měnových kurzů | Propad | Indexové ETF | Kryptoměny | Cenový boom | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Německý DAX | Ztráty | Nejistota | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Finanční poradce | Finanční poradci | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | LeapRate | Tesla | Odhodlání | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Payrolls | Ceny futures kontraktů | Nonfarm Payrolls | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Ekonomická situace | Záchranný fond | Krize | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Příjmy | Návratnost investice | ČTK | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Bitfinex | Bill Gross | Purple Trading | Spekulativní investoři | Bitstamp | Obchodování ropy | Ondřej Janata | BHS | Breakout Trader | World Gold Council | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Americký akciový trh | Zásoby zlata | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Alternativní měny | Obchodování s investičními nástroji | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Bitcoinové futures | ETH | ETC | GDAX | Světová kybernetická měna | Invesco | Mineři | XBT | ESMA | Investice do kryptoměn | Crypto | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | BTC/EUR | Btc-e | Zdanění virtuálních měn | Altcoiny | EUR/RUB | Investování s LYNX | Jak danit Bitcoin | Jak danit Kryptoměny | Daně a kryptoměny | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Analytik finančních trhů | Forexové páry | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Ekonomické krize | Alternativní investiční fondy | Obchodování akcií | Trh Start | VIX index | I-Trader | Použití finanční páky | Poskytování investičních služeb | Trhy v USA | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Roční výnos | Vývoj kurzu bitcoinu | Next Generation | Obchodní platforma MetaTrader | Nejznámější kryptoměna | EK | Pohyby na trzích | Aktiva centrálních bank | Bankomaty | SaxoWeb Trader | Transakční poplatky | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Otevřené obchody | Nakoupit akcie | Inflace v ČR | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Začít obchodovat | Ponziho schéma | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Medvědí výhled | GBTC | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | Čeští investoři | Denní graf | UCITS | Zkušenost s obchodováním | ESG | Karel Gott | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Nová měna | Obchodujte | Vysoká likvidita | Digitalizace | S&P 500 Index | Obchodní model | Rozpočet | Kryptoměnová burza | Indigo | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zájem o investice | Jak začít investovat | Proroctví | UCITS ETF | Inflace v USA | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Firma | Technické analýzy | BAT | IIF | Obchodovat na burze | Studie | BDI | BAKKT | Generální ředitel | Nejistota na trzích | Nízké úrokové sazby | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | AFP | Swingové maximum | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | Výrazný pokles | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Míra | Předseda | Metalurgie | Záporné úrokové sazby | Bydlení | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Růst poptávky | Klesající trend | Návratnost | Stoupající trend | Von der Leyenová | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Zemědělství | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Podnik | Míra zadlužení | Ukazatele | Práce s rizikem | Předsudky | Parabolický vývoj | Komunikace | Prezident | Koronavirus | Trhy | Ursula von der Leyenová | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Pokles | Situace | Americký kongres | Zisk EBITDA | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Pochybnosti | Zlepšení | Obchody | ETH/BTC | SEC | Medvědi | Poptávky po ropě | Bez rizika | Patrie | Vývoj | Výkyvy | WP | Restrikce | Poradci | Vlna výprodejů | Mince | Profitovat | MSCI China | Stimuly | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Burzy cenných papírů | New York Times | Výhled poptávky | Historie | Aktuální situace | Hodnota černého zlata | Koronavirová krize | Kalifornie | Kongres | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Stop-Lossy | Spoření | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Potenciál | Investice do zdravotnictví | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poradce | Organizace | Práce | Otázka za miliony | Údaje | Oživení ekonomik | Extrémní nárůst | Výpadky | Massachusetts | Více peněz | Rozpočet EU | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Výhled poptávky po ropě | Úspory | Hospodářské oživení | EP | Statistiky | USD za barel | Obchodovat ropu | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Trade | Průměrný výnos | Cenové pohyby | Debata | Posílení | Grayscale | Investice do svobody | Zlato od BHS | Růst hodnoty zlata | Zaměstnanci | Tweet | Komoditní ETF | HashRate | MSCI World | ETN | Dosáhnout zisku | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Šéfka EK | Akcie a dluhopisy | Členské země | ONE | Auta | Postoj k riziku | Spekulovat | Manažeři | Ruské ministerstvo financí | JDE | ČR | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | MAM | Výrazný propad | Ocenění | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Zakladatel Amazonu | Důvěra | Obchodní hodiny | Zdanění | Nvidia | PX START | Nákup cenných papírů | Diverzifikovat | Biden | Marathon | GROWING WAY | Americké prezidentské volby | MicroStrategy | Množství peněz | Způsob investování | Očekávané výnosy | Praktické tipy | Investice do vody | Cointelegraph | Finanční společnost | Odvětví kryptoměn | Oddělení alternativních investic | MSCI China All Shares | Technologie společnosti | Arcane Research | Admirals | Španělské banky | Banco Santander | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Platební prostředek | Bitcoinové transakce | Tým Admirals | Objednávky | Santander | Dluhový strop | Arca Investments | Arca | Admirals (Admiral Markets) | Diverzifikace investičního portfolia | Jak začít investovat na burze | Investovat na burze | Investování do cenných papírů | Těžaři | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Průměrný roční výnos | Platidlo | Luděk Palata | Versute Investments | Bohumil Pavlica | Prodej | Hodně peněz | Technologie | Míra inflace v USA | Odvětví | Obrovské výnosy | Chování | Analyzování | Společnosti | Popularita kryptoměn | Ideální čas | ANO | VanEck | AFP ČR | Michala Janatová | Asociace finančních poradců ČR | Asociace finančních poradců | Těžby Bitcoinu | Zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Češi | Pravidla hry | CFD Futures | Společnost | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | Těžařská společnost | | Investiční produkt | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Fundamentální analýzy | Technická rezistence | Jaran Mellerud | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Adam Kolesa | Mallpay | CEO Mallpay | Ředitel Patria | Mallpay a Indigo | GMT | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco Bloomberg Commodity UCITS ETF | Invesco Coinshare Global Blockchain UCITS ETF | Invesco EQQQ Nasdaq-100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ Next Generation 100 UCITS ETF | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Invesco MSCI China All Shares Stock Connect UCITS ETF | Varování před riziky | GEVORKYAN | Počáteční investice | Investice a trading
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Investiční majetek
Investiční makléř
Investiční management
Investiční manažer
Investiční manažeři
Investiční megatrend
Investiční mince
Investiční mince Praha
Investiční možnosti
Investiční nálada

Následující klíčová slova

Investiční nástroje
Investiční názory
Investiční nemovitosti
Investiční období
Investiční obchodování
Investiční očekávání
Investiční odborníci
Investiční omezení
Investiční perioda
Investiční plán
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít