Středa 29. května 2024 13:34
reklama
FTMO král
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new

Výnosy dluhopisů

img

Akciový výhled: Otevření Evropy v mírném záporu

29.05.2024 Wall Street při včerejším obchodování ještě uzavřela na červené nule, ale náznak zvýšené volatility byl k vidění po slabší aukci amerických 2 a 5–letých dluhopisů. Nyní zámořské futures ztrácí -0,4%, výnosy dluhopisů se zvedly ze 4,46% na 4,56% u 10-letého dluhopisu. To vytvořilo tlak na riziková aktiva, Asie přes noc ztrácela druhým dnem, nedařilo se Hong Kongu (-1,6%). Evropské akcie by mohly otvírat se ztrátami kolem -0,2%. Vzhledem ke zmíněné nervozitě kolem vývoje inflace (trh sází pouze na jedno snížení sazeb v USA letos) budou investoři dnes sledovat inflační data z Německa. Pražská burza v úterý uzavřela na 1543 bodech (-0,3%) u indexu PX. V závěru byla pod tlakem Komerční banka (-1%), jež uzavřela na 777 Kč. Naopak Erste se mírně zvedala (+0,5%), stabilně u 936,5 Kč se vyvíjel ČEZ. Dnes čekáme celkově mírně ztrátovou tendenci na domácím trhu.
img

US OPEN: indexy se odrážejí ode dna díky oslabení dolaru 💲

24.05.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mírné oživení po včerejších silných hodnotách PMI. Po zveřejnění makrozprávy jsme pozorovali návrat kapitálu do bezpečných aktiv, jako je dolar, a pokles akciových indexů a kryptoměn. Ani lepší čtvrtletní údaje zveřejněné společností Nvidia po středeční seanci sentiment nezlepšily.
img

Denní shrnutí: stříbro získává 5 %, Bitcoin testuje 67 000 dolarů 🧨

17.05.2024 Oslabující dolar a výnosy dluhopisů podporují kotace na akciovém trhu, stejně jako trh s kryptoměnami. Bitcoin si připisuje více než 2,60 % na 67 000 dolarů. Ethereum zaznamenává ještě větší zisky (+5,20 %) na 3 100 USD.
img

US Open: indexy se na konci týdne otevírají beze změny 📉

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne vypadá docela zajímavě. Indexy z USA jsou na historických maximech a býci bojují o trvalé proražení těchto úrovní. Na druhou stranu však sledujeme rostoucí výnosy dluhopisů a dolar, což přidává další nabídkový tlak na akciový trh.
img

Po prvním atentátu na hlavu státu v dějinách EU zatím mezinárodní investoři na občanskou válku na Slovensku nesázejí. Cena a výnos slovenských dluhopisů se dnes naopak vyvíjí nejpříznivěji ze všech zemí EU

16.05.2024 Po prvním atentátu na hlavu státu v historii EU by jeden čekal propad ceny dluhopisů... Jenže slovenské dluhopisy dnes zdražují nejvíce ze všech zemí EU (graf 1 níže) a slovenské vládě dnes klesají relativní náklady půjčování nejvýrazněji ze všech zemí EU (graf 2); výnos slovenských dluhopisů klesá vůči výnosu německých dluhopisů nejvýrazněji v EU.
img

Bank of Japan nedovolí jenu oslabit. Přehled páru USD/JPY.

16.05.2024 Japonský jen dokázal vůči dolaru posílit poté, co Bank of Japan zveřejnila Shrnutí názorů ze svého měnověpolitického zasedání, které se konalo 25. a 26. dubna. Obsahovalo poměrně agresivní komentáře ke dvěma tématům, která jsou pro jen klíčová: zvyšování sazeb a snižování nákupů dluhopisů. Dokument jen dále potvrdil fakt, že se BoJ připravuje na sérii zvýšení sazeb a omezí nákupy dlouhodobých japonských státních dluhopisů (JGB). Zápis obsahuje zřetelné náznaky toho, že centrální banka bude bojovat proti trvalému oslabování jenu.
img

US OPEN: nevýrazné otevření trhu poslední den v týdnu 📈

10.05.2024 Poslední den tohoto týdne indexy akciových trhů pokračují v růstu a v době zveřejnění posílily o 0,15-0,30 %. Pozorujeme mírné oživení výnosů amerických dluhopisů po nedávných poklesech. Dolar však nesleduje jasný směr a zůstává kolem úvodních úrovní.
img

US OPEN: Býci znovu získají kontrolu po rovnoměrném otevření na Wall Street 🎯

09.05.2024 Ve čtvrtek indexy v USA otevírají kolem včerejších závěrečných úrovní, dokonce mírně dolů. Nicméně několik minut po otevření vidíme, že býci se snaží znovu získat kontrolu a obnovit indexy k růstu. Akciovým trhům v posledních dnech pomohl slábnoucí dolar a klesající výnosy dluhopisů. Po jestřábí obratu minulý měsíc nyní vidíme pokus býků znovu převzít kontrolu. Trh před pouhými dvěma týdny revidoval předpovědi pro první snížení sazeb před Fedem. Nová data z americké ekonomiky, jako je nejnovější zpráva NFP, data ISM nebo dnešní žádosti o nezaměstnanost, však naznačují, že trh práce se po mírném oživení v prvním čtvrtletí letošního roku začíná stabilizovat.
img

JPY utahuje své sevření vůči USD

09.05.2024 Bank of Japan velmi vyděsila spekulanty na páru USD/JPY. Bez ohledu na to, jak moc se USA obávají měnových intervencí, a bez ohledu na to, co říká trh, že fundamenty donutí USD/JPY opět vzrůst, bude velmi obtížné vrátit se k hodnotě 160. I přes růst amerického dolaru nad 154 jenů není býčí sentiment dostatečně silný. Na vině je vnější pozadí.
img

US Open: den po zasedání Fedu se indexy snaží najít směr 📌

02.05.2024 Trhy se dnes mírně zotavují z nervózního začátku týdne. Včerejší rozhodnutí Fedu vyvolalo na trhu mnoho emocí. Nyní je volatilita o něco nižší a investoři přehodnocují měnovou politiku Fedu. Jsme svědky mírného oživení rizikových aktiv včetně akciového trhu. Indexy S&P 500 a Nasdaq 100 otevřely přibližně o 0,20-0,40 % výše. Dolarový index získává 0,20 % a výnosy desetiletých amerických dluhopisů ustupují pod 4,65 %.
C:\fakepath\fed-26042024.png

Korelace akcií a dluhopisů se blíží rekordu!

26.04.2024 Učebnicová poučka radí, že portfolio složené z 60 % akcií a 40 % dluhopisů nabízí zajímavý mix rizika a výnosu. Takové rozložení investic totiž díky nízké korelaci mezi vývojem cen obou tříd aktiv dokáže zdárně limitovat poklesy hodnoty celého portfolia.
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
img

Trhy v korekci, co bude dál

24.04.2024 Probíhající napětí na Blízkém východě se spolu s výhledem na vyšší úrokové sazby po delší dobu („higher for longer“) přenášejí negativně na globální finanční trhy. Ty se tak nacházejí v pásmu poměrně rozsáhlé cenové korekce a značného nárůstu tržní volatility. Hlavní americký index S&P 500 se tak například v posledních dnech dostal na úroveň, kde byl naposledy kolem poloviny letošního února. Jaká jsou specifika současných burzovních pohybů a co můžeme ještě od trhů očekávat?
img

US Open: Indexy bojují o směr, protože izraelský konflikt doléhá na trhy

19.04.2024 Poslední den tohoto týdne otevírají indexy na Wall Street s menšími ztrátami. V první části dne, během cash session v asijsko-pacifickém regionu, byly finanční trhy opět nervózní kvůli izraelskému odvetnému útoku po nedávných raketových útocích z Íránu. V té době mnoho nástrojů vykazovalo vysokou volatilitu. Výnosy dolaru i dluhopisů zaznamenaly silný nárůst, zatímco futures na americké indexy zaznamenaly výrazný pokles. V době, kdy se v USA otevřela hotovostní seance, však většina nástrojů již část svých ztrát získala.
img

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥

18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.
img

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌

16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.
img

Rally zlata v duchu chameleona

16.04.2024 RALLY: Ceny zlata jsou na úrovni 2400 dolarů za unci, čímž stanovily nové historické maximum, letos vzrostly o 13 % a trojnásobně překonaly rally širších komodit. Ceny stříbra si vedou lépe vzhledem k jejich tradičně vyšší hodnotě beta vůči cenám zlata a nízkému ocenění poměru zlata a stříbra oproti historii (viz graf). Byla to však nevyvážená chameleonská rally zlata, která přináší spoustu rizik. Důvodem byla poptávka po geopolitickém a inflačním zajištění spolu s poptávkou centrálních bank. Tradiční hnací síly zlata mezitím chyběly, protože americký dolar posílil a výnosy dluhopisů vzrostly, spolu s odlivem peněz ze zlatých ETF a zaostáním zlatých akciových proxies.
img

Prognóza pro EUR/USD na 16. dubna 2024

16.04.2024 Včerejší údaje o maloobchodních tržbách v USA podpořily posílení dolaru. Maloobchodní tržby v březnu vzrostly po sezónním očištění o 0,7 % oproti prognóze 0,4 % a únorový údaj byl revidován nahoru na 0,9 %. Federální rezervní systém v Atlantě zvýšil svůj odhad meziročního tempa růstu HDP v prvním čtvrtletí z 2,4 % na 2,8 %. Na trhu se dokonce hovoří o tom, že Fed by letos nemusel úrokové sazby snížit vůbec. Dolar vzrostl o 0,24 %, zatímco index S&P 500, který nedokázal odolat tlaku, klesl o 1,20 %. To se podle našeho názoru stalo hlavní událostí dne a svědčí to o jednoznačném úprku investorů od rizika. Výnosy dluhopisů však vzrostly, ale to je dočasný jev – dnes ministerstvo financí vydá roční pokladniční poukázky v hodnotě 46 mld. USD, zítra 20leté dluhopisy v hodnotě 13 mld. USD a pozítří 5leté dluhopisy v hodnotě 23 mld. USD, takže institucionální investoři budou svou averzi k riziku dále prohlubovat. Navíc americké ministerstvo financí zahajuje operaci Twist, což je operace, která nebyla přímo ohlášena – jedná se o přesun krátkodobého dluhu do dlouhodobého dluhu, jak tomu bylo v období po krizi od roku 2011. Problémem je, že takové operace zvyšují inflaci, což znamená, že existuje vážný důvod pro předpoklad, že Fed sníží sazby až v příštím roce.
C:\fakepath\fed-15042024.jpg

QT stahuje obří objem „peněz“ ze systému

15.04.2024 Hlavní centrální banky kvůli vysoké inflaci utahují měnovou politiku nejenom vysokými úrokovými sazbami, ale také rozprodejem svých portfolií dluhopisů, jiných cenných papírů a úvěrů. Takové kvantitativní utahování (QT) zdaleka není zanedbatelnou položkou, mluvíme zde globálně o bilionech dolarů.
img

Graf dne - EURUSD (14.04.2024)

12.04.2024 Eurodolar se dnes obchoduje velmi výrazně dolů a ztrácí dalších 0,4 %. Zdá se, že dominance amerického dolaru je v tuto chvíli nezpochybnitelná, k čemuž vede řada různých faktorů; od makrodat po výnosy dluhopisů, které podněcují kapitál k investování prostředků, do amerických státních cenných papírů. Výnosy 8týdenních amerických státních dluhopisů včera vzrostly nad 5 % a za poslední dvě seance výnosy 10letých dluhopisů vzrostly o více než 0,2 %.
img

US Open: Wall Street na začátku týdne bojuje o to, kam směřovat

08.04.2024 Na začátku nového týdne otevírají trhy v USA mírně výše a rozšiřují lepší náladu v Evropě i dříve v asijsko-pacifickém regionu. Zisky na Wall Street podporuje oslabující dolar. Index USDIDX se kótuje o téměř 0,15 % níže. Zajímavé je, že výnosy amerických dluhopisů naznačují jiný směr a dnes posilují na úroveň 4,43 %. Tyto úrovně byly naposledy k vidění na konci listopadu 2023. Vysoká volatilita USD a výnosů by mohla být předzvěstí nadcházejících zpráv CPI a PPI, které budou zveřejněny tento týden. Tyto zprávy pravděpodobně přinesou zvýšenou volatilitu a vysoké údaje o inflaci mohou potvrdit delší období vysokých úrokových sazeb v USA.
img

Ranní okénko - Ve středu data o inflaci v ČR a USA, ve čtvrtek zasedá ECB

08.04.2024 Tento týden bude nabitý ekonomickými událostmi a ty nejzajímavější proběhnou ve středu a ve čtvrtek. Nejprve ve středu dopoledne bude zveřejněn výsledek březnové inflace v České republice. Po více než pěti letech se podařilo opět dosáhnout inflačního cíle, když se inflace snížila v únoru na rovná 2 % a my očekáváme, že i v březnu inflace zůstala přesně na 2 %. Odpoledne dorazí údaj o březnové inflaci také ze Spojených států amerických, kde se ovšem dezinflační proces zadrhnul.
img

US Open: indexy se snaží obnovit ztráty, ale silný USD ukazuje jiným směrem 💲

05.04.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mnoho zajímavých informací. Americké indexy se snaží v první části dne po včerejším propadu, kdy ztráty na US500 přesáhly dokonce 2,00 %, odrazit. Dnešní pokusy o odraz však byly zastaveny po zveřejnění zprávy o trhu práce v USA. Aktuálně je US500 o 0,60 % vyšší a US100 o 0,80 %. Tlak na akciový trh vyvíjí také silný dolar a rostoucí výnosy dluhopisů. V době zveřejnění výnosy rostou na úroveň 4,36 % a prakticky od konce roku 2023 se pohybují ve stabilním vzestupném kanálu.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včera vyšly smíšené údaje z USA. V soukromém sektoru přibylo 184 000 pracovních míst, zatímco index S&P Global Services PMI se snížil z únorových 52,3 na březnových 51,7 bodů. Trh na tyto zprávy nereagoval. O patnáct minut později byl zveřejněn index ISM PMI ve službách, který klesl z 52,6 na 51,4 bodů. Euro v tomto okamžiku prudce vzrostlo o 45 pipů a den zakončilo růstem o 67 pipů. Působí to jako spekulace. Index S&P 500 vzrostl o 0,11 %, zatímco Dow Jones klesl o 0,11 %. Výnosy dluhopisů se trochu změnily. Takové spekulativní akce působí matoucím způsobem na očekávání trhu týkající se zítřejších klíčových údajů o zaměstnanosti. Prognóza pro nonfarm payrolls uvádí 205 000 proti únorovým 275 000. Pokud budeme předpokládat, že údaje vyjdou v souladu s prognózou, může euro vykázat silný pohyb oběma směry, ale s rozdílnou interpretací: nárůst by se mohl vysvětlovat blížícím se snížením sazeb, zatímco pokles by mohl být vnímán jako útěk od rizika.
img

Fidelity International: Proč čínští investoři milují dluhopisy s ultra dlouhou splatností?

26.03.2024 Poptávka po čínských 30letých státních dluhopisech nebyla nikdy tak silná. Investoři doufali, že jim zajistí vyšší výnosy, protože trh zvyšuje sázky na to, že PBoC sníží úrokové sazby, aby podpořila hospodářské oživení země.
img

Zlato je na vzestupu!

25.03.2024 Bude rok 2024 rokem kovů? Zlato právě dosáhlo nového rekordního maxima díky silné maloobchodní poptávce a rekordním nákupům centrálních bank. S vyhlídkou na snížení sazeb v USA ještě v tomto roce by mohlo dojít k dalšímu posílení.
img

Data o inflaci způsobují ústup trhů s kryptoměnami

19.03.2024 V minulém týdnu způsobily údaje o vyšší inflaci, než se původně očekávalo, ústup akciových a kryptoměnových trhů, přičemž investoři se zamýšleli nad tím, zda je inflace stále příliš vysoká na to, aby Federální rezervní systém začal uvolňovat finanční podmínky.
img

Vliv inflace: jak zprávy ovlivňují akcie, dolar a výnosy dluhopisů

15.03.2024 Podle ministerstva práce se index cen výrobců (PPI) pro konečnou poptávku minulý měsíc zvýšil o 0,6 %, čímž překonal odhad růstu o 0,3 %, který předpovídali dotázaní ekonomové, po neočištěném růstu o 0,3 % v lednu.
img

Invesco: Měsíční zpráva o výkonnosti zlata

12.03.2024 Zlato v únoru přidalo 0,2 % a zakončilo měsíc na hodnotě 2 044 dolarů. K nárůstu ceny došlo navzdory tomu, že se očekávání trhu ohledně termínu prvního snížení úrokových sazeb ze strany Fedu zpozdila – nyní se očekává, že to bude ve 3. čtvrtletí 2024. V průběhu měsíce se směr ceny zlata řídil tradičními makro faktory, ale na konci měsíce si zlato dokázalo připsat zisk, protože jádrová inflace dopadla podle očekávání.
img

Trhy excelují: Japonský Nikkei, americký Nasdaq a nejnověji i zlato dosahují historických maxim

11.03.2024 Cena zlata dosáhla 5. března nového historického milníku a překonala předchozí rekord z prosince loňského roku. V posledních dnech jsme však byli svědky i dalších "historických maxim" v podobě amerického technologického indexu Nasdaq Composite nebo japonského indexu Nikkei 225.
C:\fakepath\forex-04032024.jpg

Co čekat tento týden od ECB?

04.03.2024 Ve čtvrtek proběhne měnově-politické zasedání Evropské centrální banky (ECB). Žádné změny v nastavení úrokových sazeb se nečekají. Trhy ale budou hltat prohlášení Rady guvernérů a následný komentář prezidentky ECB Chistine Lagardeové ohledně výhledu nastavení úrokových sazeb po zbytek roku a předpokládané datum jejich prvního snížení.
C:\fakepath\burza-23022024.jpg

Akcie nadopované růstem Nvidia dělají vrásky Fedu

23.02.2024 Rally pokračuje! Tento týden investory příjemně překvapily výsledky Nvidia, které poslaly nahoru nejen akcie samotné společnosti, ale povzbudily optimismus napříč akciovými trhy.
img

Bude rok 2024 rokem drahých kovů?

19.02.2024 Rok 2023 byl pro drahé kovy náročný. Ačkoli zlato zaznamenalo 13% nárůst hodnoty, stříbro stagnovalo, platina klesala a palladium ztratilo až polovinu své hodnoty.* Tato spíše pesimistická nálada se může v roce 2024 změnit. Hlavními faktory, které by měly působit ve prospěch růstu, jsou politika centrálních bank, která naznačuje postupné uvolňování, a poptávka investorů po investičních produktech, které sledují vývoj tržních cen těchto komodit.
img

Prognóza pro EUR/USD na 14. února 2024

14.02.2024 Včera došlo k výraznému odklonu od rizika: S&P 500 -1,37 %, měď -0,52 %, ale výnosy dluhopisů vzrostly a ceny ropy se zvýšily. Na jedné straně tato divergence plně koresponduje s očekáváním investorů ohledně zpomalení tempa snižování sazeb Federálního rezervního systému v důsledku včerejších údajů o inflaci v USA – jádrový index se udržel na 3,9 % meziročně oproti očekávání poklesu na 3,7 % meziročně, index spotřebitelských cen v USA klesl z 3,4 % meziročně na 3,1 % meziročně oproti očekávání 2,9 % meziročně a očekávání investorů ohledně snížení sazeb se posunulo z května na červen. Na druhou stranu dříve během dne, ještě před zveřejněním údajů, evropské akciové trhy a futures na americký akciový trh klesaly, a zrychlily až se po zveřejnění zprávy s údaji. Je možné, že se trh k rekordní hodnotě, kterou v pondělí dosáhl index S&P 500, dlouho nevrátí a že se jedná o začátek globální krize. Tradičně se čeká, až nějaká velká společnost oznámí bankrot, aby oficiálně začala krize. V loňském roce došlo k několika významným bankrotům, ale uprostřed bezbřehého optimismu zůstaly bez povšimnutí. Nyní jsou trhy pozornější.
img

Údaje o inflaci v USA vyvolaly silnou dolarovou rally. Přehled USD, NZD, AUD

14.02.2024 V úterý se pozornost soustředila na údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) za leden, a ty se skutečně ukázaly jako překvapivé. Inflace v lednu klesla na 3,1 % z prosincových 3,4 % (prognóza 3,1 %), zatímco jádrová inflace zůstala beze změny na úrovni 3,9 % (prognóza 3,7 %). Stojí za zmínku, že Federální rezervní systém jádrovou inflaci pečlivě sleduje, a skutečnost, že přestala klesat, trhy vnímaly jako jasný jestřábí signál, který poslal kurz USD a výnosy dluhopisů výše.
img

Bitcoin se vyšplhal na 50 000 dolarů a na Ethereu začíná fungovat Dencun

13.02.2024 Poté, co v předchozím týdnu došlo k určité konsolidaci, cena bitcoinu minulý týden vzrostla a posílila o 13 %. Příznivou dynamiku si přenesla i do tohoto týdne. V současné době se bitcoin na platformě eToro obchoduje za 49 580 USD.
img

Údaje o amerických výnosech zvyšují sázky: globální akcie opět na vrcholu

12.02.2024 Index S&P 500 v pátek poprvé uzavřel nad 5 000 body a Nasdaq se krátce obchodoval nad 16 000 body díky růstu velkých korporací a výrobců čipů včetně společnosti Nvidia, protože investoři se soustředili na technologie umělé inteligence a očekávali vysoké zisky.
C:\\fakepath\\makro-11022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - měnová politika (5. díl)

11.02.2024 V dnešním článku se zaměříme na měnovou politiku. Povíme si, jaké faktory ovlivňují měnovou politiku a jaké jsou její cíle. Projdeme si nástroje amerického Federálního rezervního systému (Fed) a na závěr se budeme věnovat nedávné situaci na trzích.
img

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou

09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.
img

Zlato nebude mít nouzi o kupce

07.02.2024 Zlato má tu vlastnost, že s blížícím se začátkem měnové expanze Federálního rezervního systému roste. Pokud však centrální banka tento okamžik oddálí, hrozí, že drahý kov přijde o své předchozí zisky. Přesně to se stalo po zveřejnění statistiky zaměstnanosti v USA za leden. Snížení pravděpodobnosti prvního březnového snížení úrokové sazby z federálních fondů na méně než 20 % vedlo k poklesu kurzu XAU/USD. Býci na trhu se však překvapivě rychle vzpamatovali.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dolar znovu získává iniciativu; hrozba opětovného růstu inflace by mohla změnit plány Fedu na snížení sazeb

06.02.2024 Americká ekonomika zaznamenala největší nárůst (+353 tis.) pracovních míst mimo zemědělský sektor od prudkého nárůstu v lednu 2023. Kromě toho byl prosincový přírůstek pracovních míst revidován o 117 tis. výše na celkových 333 tis. za měsíc. Růst mezd zrychlil na +0,6 % měsíčně.
img

Prognóza zlata Světové rady pro zlato pro rok 2024

01.02.2024 Světová rada pro zlato ve středu zveřejnila zprávu o vývoji poptávky po zlatě ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 a v roce 2023. Zpráva uvádí, že roční poptávka po drahém kovu bez započtení mimoburzovních trhů činila 4 448 tun. To je o 5 % méně než poptávka zaznamenaná v roce 2022. Při zohlednění mimoburzovních trhů a akciových toků však celková poptávka po zlatě v loňském roce vzrostla na rekordních 4 899 tun.
img

📊 US500 beze změn před zasedáním FOMC

31.01.2024 Federální rezervní systém dnes večer (20:00) oznámí první rozhodnutí o úrokových sazbách v roce 2024. USD byl v poslední době velmi silný, protože šance trhu na březnové snížení sazeb se snížily. Navíc pohyb EURUSD směrem dolů byl navíc podpořen nedostatkem jestřábích komentářů ze strany ECB. Navíc oživení cen ropy a napětí na Blízkém východě vytvářejí riziko druhé vlny inflace a zároveň zvyšují poptávku po bezpečných aktivech včetně amerického dolaru. Co bychom měli očekávat od dnešního zasedání FOMC? Na co se trhy zaměří?
img

Ranní shrnutí (24.01.2024)

24.01.2024 Akcie v regionu APAC se obchodovaly se smíšeným sentimentem, podobně jako v USA během včerejší seance. Čínské indexy většinou posilovaly, zatímco japonský Nikkei a korejský Kospi během dne ztrácely.
img

Výhled Saxo na 1. čtvrtletí: Co se stalo s budoucností?

15.01.2024 Společnost Saxo dnes publikovala svůj Výhled na 1. čtvrtletí roku 2024 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia našich klientů.
C:\fakepath\investor-10012024.jpg

Doktor Doom už není zarytý pesimista, máme se začít bát?

10.01.2024 Nouriel Roubini patří k ekonomům, kteří bez přestání předpovídají krach. Jakmile na trhu se začne šířit pesimistická nálada, roste pravděpodobnost, že Nouriel Roubini vystoupí v médiích. Většinou je jeho vize nejpesimističtější ze všech. Jelikož trhy si začínají uvědomovat, že počítat s šesti sníženími sazeb v roce 2024, je trochu přehnané, tak vzniká prostor pro špatnou náladu. Roubini se objevil. Světe div se. Nebyl pesimista.
img

Fidelity International: Složitější ekonomické prostředí vyžaduje kvalitativní přístup

08.01.2024 Tržní cykly jsou stále kratší a volatilnější a investoři mohou benefitovat ze snadno dostupných ETFek, které mohou rychle zprostředkovat taktické změny expozic.
img

Šance na březnové snížení sazeb Fedu blednou

05.01.2024 Prosincová data z amerického trhu práce tentokrát drží notu s indikacemi, které jsme dostali během týdne. To znamená, že čísla překonala odhady ve všech klíčových položkách a trh práce je stále velmi silný. Zatímco koncem minulého roku byli investoři přesvědčení o startu uvolňování měnové politiky Fedu už v březnu, teď už to tak jistě zdaleka nevypadá. Počet pracovních míst se za prosinec zvedl o 216 tisíc, zatímco konsensus počítal s 175 tis. Listopadová hodnota byla revidována dolů na 173 tis. Soukromá tvorba nových míst se koncentruje do dvou sektorů, a to školství a zdravotnictví a potom pohostinství.
C:\fakepath\trader-05012024-uvod.png

Forex: Výhled roku 2024

05.01.2024 S novým rokem ihned převzal iniciativu americký dolar a tradeři si uvědomili, že snižování úroků v USA zdaleka není tak jisté, jak si to ještě před Vánoci účastníci trhu malovali. Americká centrální banka (Fed) tak bude v roce 2024 dirigovat měnové páry, a to dokonce i ty, kde nefiguruje americký dolar, protože rizikové měny včetně české koruny reagují více citlivě na měnovou politiku Washingtonu.
img

3 hlavní témata investorů v roce 2024

04.01.2024 „Investoři budou měnit svá portfolia proporčně tomu, jak moc věří, v jaké téma v daném okamžiku. Kdo dokáže správně předvídat přeměny těchto tržních sentimentů může předvídat i pohyby cen aktiv,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

US Open: US500 konsoliduje na rekordních maximech 🔔

27.12.2023 Přední americké benchmarky otevřely ve středu s opatrným optimismem a mírným nárůstem u US500, US30 a US100. Během posledních obchodních dnů letošního roku bychom mohli být svědky rozkolísaného obchodování v důsledku nízkého objemu na konci roku. Index US500 si dnes připisuje mírné zisky, podporované oslabujícím dolarem a klesajícími výnosy dluhopisů. Výnos desetiletých státních dluhopisů se mírně snížil a dvouletý výnos zaznamenal výraznější pokles. Dnešní ekonomický program je nevýrazný.
C:\fakepath\20223-25122023.jpg

Rok 2023 na finančních trzích

25.12.2023 Uplynulý rok si investoři užívali relativní zklidnění. Po covidu, čipové krizi, akutní fázi ukrajinské války a navazujícímu energetickému a inflačnímu šoku se za posledních 12 měsíců začal ekonomický i politický vývoj vracet blíže k normálu. Když přimhouříme oči nad Blízkým východem, dalo by se říct, že se 20. léta vrací do předcovidových „business as usual“.
img

US Open: slabý dolar podporuje růst indexů 📌

22.12.2023 V pátek americké akcie otevřely mírně výše uprostřed smíšených nálad po zveřejnění preferovaného inflačního ukazatele Federálního rezervního systému, indexu cenových výdajů na osobní spotřebu (PCE). Tato data potvrzují pokračující uvolňování inflace. Navzdory propadům před trhem a smíšeným futures jsou hlavní indexy připraveny na osmý vítězný týden v řadě. Poslední den týdne je zlepšení nálady na trhu podporováno také oslabujícím dolarem a klesajícími výnosy dluhopisů.
img

Halving a ETF na Bitcoin 🗽 Začne v roce 2024 kryptoměna novou býčí vlnu? ⚡

20.12.2023 Trh s kryptoměnami zažívá po katastrofálním roce 2022 pro toto odvětví skutečné "oživení". Ani 140% růst bitcoinu však neuspokojil apetit investorů, kteří hledí do budoucnosti se stále větším optimismem. Odkud se bere tento závan naděje a je skutečně zářná budoucnost Bitcoinu v roce 2024 již předem daná?
img

Výnosy dluhopisů v Německu dále klesají

20.12.2023 Výnos desetiletého německého vládního dluhopisu se dostal zpět pod 2 %. Naposledy byly německé výnosy takto nízko před rokem.
img

Ranní okénko - Fed představil výhled pro příští rok, jak tomu bude v případě ECB?

14.12.2023 Hlavní událostí dnešního dne je zasedání Evropské centrální banky. Ta s vysokou pravděpodobností již ukončila cyklus utahování měnové politiky a ponechá tak sazby na stávajících úrovních na svém posledním jednání v tomto roce. Diskuze se tak přetočila k tomu, kdy bude zahájen proces uvolňování měnové politiky.
img

US Open: US500 testuje letošní maximum 📌

08.12.2023 Poslední obchodní den tohoto týdne přináší prodloužení dobré nálady. Přestože se indexy pohybují v blízkosti letošních maxim, zisky si udržují. US500 otevírá o 0,10 % výše a aktuálně získává přibližně 0,50 %, přičemž kotace jsou jen 0,50 % od letošních maxim a 4,10 % od historických maxim. Růstu akciového trhu nebrání ani posilující dolar, který je od konce listopadu v růstovém trendu.
img

US Open: US je blízko letošního vrcholu 📌

29.11.2023 Wall Street otevírá středeční seanci výše. Index US500 se blíží letošním maximům, dnes vzrostl o 0,30 % na 4590 bodů. Podobný nárůst lze pozorovat v USA100. Velký technologický index posílil o 0,30 % a je již letos na nejvyšší úrovni, když prolomil 16050 bodů. Zisky jsou podporovány odlivem kapitálu z bezpečných aktiv. Investoři již neoceňují zvyšování úrokových sazeb v USA. V důsledku toho výnosy dluhopisů klesají a překračují další úrovně podpory. Dnes se výnosy 10letých dluhopisů kotují kolem 4,25 %, což je nejméně od poloviny letošního září. Americký dolar konsoliduje na nízkých úrovních a dnešní seance zatím této měně příliš volatility nepřinesla.
img

Novinky z trhu korporátních dluhopisů za září 2023

29.11.2023 Přinášíme vám pravidelný report s nejnovějšími statistikami k emisím korporátních dluhopisů za měsíc září roku 2023. Jeho autorem je hlavní ekonom a analytik skupiny Comfort Finance Group CFG Ing. Vladimír Pikora Ph.D., který se v současné době věnuje jak analýze makroekonomického vývoje v České republice a ve světě, tak statistikám korporátních dluhopisů v České republice. Zdrojem informací je první a největší Srovnávač dluhopisů na našem trhu.
img

Zlato chytá zadní vítr

29.11.2023 Zlato neotálelo a prudce vzrostlo na 6měsíční maxima, jakmile guvernér Federálního rezervního systému Christopher Waller promluvil o snížení sazby federálních fondů. Pokud budou podle něj deflační procesy v americké ekonomice nadále nabírat na síle, nebude dávat smysl mít tak vysoké výpůjční náklady. To je plně v souladu s očekáváním trhu ohledně uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému v roce 2024, což sníží výnosy státních dluhopisů a hodnotu amerického dolaru. V důsledku toho fouká příznivý vítr do plachet XAU/USD.
img

🔼 EURUSD nad 1,10 USD!

28.11.2023 Po dnešních komentářích členů Fedu, konkrétně po holubičích výrocích Bowmana a Wallera, se trh vrátil k euforickým ziskům. Pozorujeme odklon od nízkorizikových aktiv, jako je například dolar, který prolamuje postupné klíčové úrovně. Mezitím akcie a kryptoměny získávají. Index S&P 500 je velmi blízko letošních maxim, Bitcoin právě překonal hranici 38 000 USD a zlato vzrostlo o 1,35 % a dosáhlo hodnoty 2 040 USD za unci. Za růstem stojí oslabující dolar a na ústupu jsou i výnosy dluhopisů.
C:\fakepath\1700824634-57a-24112023.jpg

Svět hoří a akcie rostou?! | Investiční Memento #57

24.11.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 57. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Forex: Sentiment indikátory se začínají mírně zlepšovat

24.11.2023 Německé ekonomice se v letošním třetím čtvrtletí nedařilo. Tamní HDP pravděpodobně mezičtvrtletně poklesl o 0,1 %. Předstihové indikátory se ale již odráží ode dna, což by podle nás po včerejších PMI měl dnes potvrdit i listopadový Ifo index. Jak se v listopadu vyvíjel sentiment domácností a firem u nás, naznačí konjunkturální průzkum ČSÚ. Svoje periodické ratingové hodnocení ČR dnes zveřejní agentura Moody’s.
img

Forex: Evropské předstihové indikátory se odráží ode dna

23.11.2023 Index nákupních manažerů v Německu i eurozóně jako celku v listopadu překvapil pozitivně, nadále ale setrvává v pásmu kontrakce. Svým výraznějším nárůstem očekávání překonal zejména německý PMI ve zpracovatelském průmyslu, který po říjnových 40,8 b. dosáhl 42,3 b. (konsenzus 41,2 b.). Celkově ale všechny složky PMI v Německu i eurozóně zůstávají pod hranicí 50 bodů, která je předělem mezi růstem a poklesem. Důvodem je hlavně slabá poptávka, která odráží pokles kupní síly domácností. Inflace však postupně odeznívá, zatímco vyšší růst nominálních mezd by měl pokračovat. To by podle nás mělo v kombinaci s vysokou mírou nahromaděných úspor pomoci k oživení poptávky a pozvolnému zlepšování předstihových indikátorů. V průmyslu by pak měl být zřetelný pozitivní vliv oživení čínské ekonomiky. Zlepšení na straně průmyslového PMI bude ale nadále pravděpodobně brzdit inverzní způsob zachycení zkracujících se dodavatelských lhůt.
C:\fakepath\trader-17112023.jpg

Akcie nebo dluhopisy?

18.11.2023 Inflace se zdá být z pohledu americké ekonomiky zažehnána, další zvyšování úrokových sazeb aktuálně není na pořadu dne. Je tato situace výhodnější pro akcie nebo dluhopisy?
img

Americký index NFIB mírně nad očekáváním 📊 Průzkum BofA FMS

14.11.2023 Celkový obrázek průzkumu FMS je následující – Fed dokončil cyklus a v roce 2024 začne snižovat úrokové sazby, což pozitivně ovlivní jak silně přeprodané ceny dluhopisů (a výrazně sníží výnosy). Protože nedojde k žádnému tvrdému přistání ekonomiky, společnosti budou těžit z politiky uvolňování Federálního rezervního systému a akcie se stanou vedle dluhopisů jejími pozitivními příjemci. Investoři přitom berou v úvahu fakt, že makrosituace nemusí dopadnout tak optimisticky, ale nástroje Fedu minimalizují možné negativní dopady plynoucí z utahování.
img

Invesco: Měsíční zpráva o zlatě

14.11.2023 Cena zlata si v říjnu přidala 7,3 %. Výkonnost zlata byla o to působivější, že výnos amerického desetiletého dluhopisu v průběhu měsíce překročil 5 % a dolar se obchodoval na vyšší úrovni.
C:\\fakepath\\obrazek-13112023-1.png

Býci na indexech měli opět převahu

13.11.2023 Akciové indexy rostou Powellově rétorice navzdory a jejich “býkovitost” přebírá také dolar. Můžeme tedy očekávat mírnou korekci na akciích? To záleží na jedné klíčové informaci, kterou se dozvíme tento týden.
img

Agentura Moody's snížila výhled úvěrového ratingu USA na negativní

13.11.2023 Ratingová agentura Moody's Investor Service minulý pátek snížila rating Spojených států. Výhled ratingu byl změněn ze stabilního na negativní při zachování nejvyššího investičního ratingu země na úrovni AAA.Tato změna odráží obavy z rostoucího rozpočtového deficitu Spojených států a rostoucí politické polarizace. Ratingová agentura zdůraznila, že bez účinných opatření fiskální politiky zaměřených na snížení vládních výdajů nebo zvýšení příjmů budou Spojené státy pravděpodobně čelit velmi velkým fiskálním deficitům, což výrazně oslabí schopnost splácet dluh. Fitch na začátku tohoto roku také snížila rating USA z podobných důvodů.
C:\fakepath\burza-10112023.png

Akcie v USA posílily, dařilo se technologiím, dolů šly výnosy dluhopisů

10.11.2023 Akcie ve Spojených státech se v závěru týdne odrazily od prudkého čtvrtečního poklesu a výrazně posílily. Nahoru je táhly velké technologické firmy a rostoucí podniky. Akciím pomohl pokles výnosů dluhopisů, investoři nyní čekají na důležité zprávy o inflaci a na další ekonomické údaje, které budou zveřejněny příští týden. Dolar byl na forexovém trhu téměř beze změny.
img

Dolar po komentářích bankéřů Fedu posiluje 💲

07.11.2023 Goolsbee, prezident chicagského Fedu, dnes poskytl rozhovor, ve kterém komentoval současnou měnovou politiku a nejnovější makroekonomická data. Přesnou míru zpřísnění je podle bankéře extrémně obtížné určit, komplikovaný je vztah mezi výnosy dluhopisů, inflací a ekonomickým růstem. Přesto aktuální data naznačují, že se Fed svému cíli blíží. Trh práce dosahuje vyrovnanější úrovně a inflace má nadále klesající tendenci – potenciálně nejrychlejší v tomto století. Goolsbee zdůraznil, že tzv. „Zlatá stezka“ je podle jeho názoru stále dosažitelná. Budoucí rozhodnutí Fedu budou záviset na příchozích datech.
C:\fakepath\1699013466-56a-03112023.jpg

Klíčový okamžik pro bitcoin?!| Investiční Memento #56

03.11.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 56. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Investiční atraktivita v regionech a implikace vyšších výnosů

03.11.2023 „Trhy konečně začínají hledět na realitu o něco střízlivěji. Nerovnováhy napříč státy vedou k proměnnému a nejistému prostředí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Investiční atraktivita v regionech a implikace vyšších výnosů

02.11.2023 „Trhy konečně začínají hledět na realitu o něco střízlivěji. Nerovnováhy napříč státy vedou k proměnnému a nejistému prostředí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Co očekávat od rozhodnutí BoE❓

02.11.2023 Bank of England (BoE) hodlá po dnešním zasedání ponechat úrokové sazby na současné úrovni 5,25 %. Rozhodnutí o úrokových sazbách bude oznámeno ve 13:00. Zdržet se navyšování je základní scénář odrážející opatrný přístup Federálního rezervního systému (Fed) a Evropské centrální banky (ECB). Toto rozhodnutí by znamenalo druhé pozastavení v řadě po sérii 14 zvýšení sazeb od prosince 2021 s cílem kontrolovat inflaci. Za zmínku stojí, že míra inflace zůstává výrazně nad cílem BoE ve výši 2 %, přičemž poslední údaje ukazují meziroční nárůst o 6,7 %. Zdá se však, že politika banky směřuje k uváženějšímu přístupu zaměřenému na hodnocení ekonomických dopadů předchozích agresivních zdražování. Bankéři BoE naznačují nutnost udržení sazeb na zpřísněné úrovni pro nejbližší období.
img

Druhé kolo monetární restrikce právě začalo

30.10.2023 „Vyšší sazby po delší dobu budou táhnout výnosy dluhopisů nahoru a vytvářet tlak na ekonomiku. Růst výnosů a nízký růst ekonomiky bude nadále stlačovat výnosy akcií ve srovnání s dluhopisy,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Co si vybrat: zlato nebo dluhopisy?

26.10.2023 Sentiment na trhu se zlatem se zlepšil. Kvůli rostoucí geopolitické nejistotě se poptávka po bezpečných aktivech dále zvýšila a ceny drahého kovu se vrátily na 2000 dolarů za unci.
C:\fakepath\trader-25102023-42-zm.jpg

Forex: Americký dolar posiluje, ochota k riziku se vytrácí a výnosy dluhopisů rostou

25.10.2023 Americký dolar dnes mírně posiluje. Ochota investorů k riziku se po nevýrazných výsledcích firem vytrácí a výnosy amerických vládních dluhopisů rostou. Dolarový index, který vyjadřuje hodnotu dolaru ke koši šesti hlavních světových měn, krátce před 17:30 SELČ přidával 0,1 procenta na 106,32 bodu. V průběhu dne vystoupal až na 106,52 bodu a byl tak nejvýš za téměř týden.
C:\fakepath\trader-23102023-51-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje, výnosy amerických dluhopisů klesly

23.10.2023 Americký dolar oslabuje, protože výnosy dluhopisů vlády Spojených států po výstupu nad pět procent klesly. Euro si vůči dolaru kolem 17:35 SELČ připisovalo zhruba 0,3 procenta a nacházelo se v blízkosti 1,0630 EUR/USD.
img

US Open: slabý sentiment z minulého týdne pokračuje 🔔

23.10.2023 První den nového týdne nepřináší na Wall Street změnu sentimentu, v kterou investoři doufali. Začátek dne vypadal slibně vzhledem k nedostatečné eskalaci blízkovýchodního konfliktu a příchodu humanitární pomoci do konfliktních zón. Nálada se však rychle vrátila do původního směru.
img

Co sledovat tento týden?

23.10.2023 Začal nový týden na trzích, který je nabitý makro událostmi nejvyšší úrovně. Obchodníkům budou nabídnuta rozhodnutí o sazbách Evropské centrální banky a také Bank of Canada. Kromě toho bude ve čtvrtek zveřejněna zpráva o americkém HDP za 3. čtvrtletí 2023. V neposlední řadě bude v úterý zveřejněna sada bleskových indexů PMI za říjen. Nezapomeňte v nadcházejícím týdnu sledovat měnové páry EUR/USD, USD/CAD a DE30!
C:\fakepath\1697799716-54b-20102023.jpg

Prodat a utéct? Která rizika nyní tlačí na trhy? | Investiční Memento #54

20.10.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 54. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\eurusd-20102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.10.2023

20.10.2023 Americké akcie včera oslabily, akcie automobilky Tesla se propadly. Po komentářích šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella ohledně měnové politiky stouply výnosy dluhopisů americké vlády. Investoři se obávají, že centrální banka sazby ponechá na vyšší úrovni po delší dobu.
img

Nejdůležitější poznatky z projevu Jerome Powella

19.10.2023 Nejdůležitější výroky Jerome Powella týkající se současného stavu ekonomiky a výhledu hospodářské politiky:
img

Invesco: Válka mezi Izraelem a Hamásem přináší do popředí geopolitická rizika

12.10.2023 O víkendu Hamás překvapivě zaútočil na Izrael, zabil civilisty a vzal rukojmí, což se zdá být reakcí na připravovaný izraelsko-saúdský mírový plán. Izrael vyhlásil válku a zřejmě se připravuje na rozsáhlou invazi do Gazy. Součástí izraelsko-saúdské mírové dohody byla podmínka izraelských ústupků Palestincům. Zdá se, že v současné situaci k tomu pravděpodobně nedojde, což naznačuje, že mírová dohoda může být zmařena. Deník Wall Street Journal uvedl, že se na útoku Hamásu podílel Írán; pokud se tato informace potvrdí, hrozí, že do konfliktu budou zataženy další země.
img

Další členové FOMC vidí šanci na ukončení cyklu zvyšování sazeb! 📌

11.10.2023 Prezident atlantského Fedu Raphael Bostic se domnívá, že vzhledem k příznakům zpomalení ekonomiky není bezprostředně nutné dále zvyšovat úrokové sazby, a domnívá se, že současné sazby mohou dosáhnout 2% inflačního cíle Fedu. Na druhé straně guvernér Fedu Christopher Waller navrhuje, že centrální banka může sledovat vývoj sazeb, přičemž si všímá síly ekonomiky a očekává návrat inflace na cílovou úroveň. Oba vyjadřují důvěru v současný postoj Fedu, i když s mírně odlišným důrazem na okamžité kroky.
img

Americké akcie čeká technický růst do konce roku

11.10.2023 „Ve výsledku se schází vícero argumentů, spíše technické povahy, proč by měly trhy pokračovat v růstu letos i přes to, že ekonomický fundament tento růst plně nepodporuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dluhopisový trh USA krvácí – zatěžuje to celý finanční systém

09.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Centrální banky jsou stěžejními hráči na trzích s drahými kovy

09.10.2023 Na trhu zlata nadále dominuje poptávka ze strany centrálních bank. Je to důležitý faktor, který vysvětluje, proč si drahý kov na pozadí rostoucích výnosů dluhopisů a stálého posilování amerického dolaru nadále drží dlouhodobé úrovně supportu.
img

Dluhopisový trh USA krvácí - zatěžuje to celý finanční systém

07.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

🔼 US100 získává před daty NFP

06.10.2023 Zpráva NFP za září, která má být zveřejněna dnes ve 14:30, je klíčovou makro zprávou týdne a její význam vzrostl až poté, co se data z amerického trhu práce zveřejněná začátkem tohoto týdne ukázala jako neprůkazná. Zveřejnění bude bedlivě sledováno, protože neukázání ochlazení trhu práce v souladu s projekcemi Fedu by mohlo vyvolat další nárůst výnosů státních dluhopisů. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trh od zprávy očekává a jak vypadají klíčové trhy před zveřejněním.
img

Zlato čelí protivětrům, a ještě nějakou dobu bude

05.10.2023 „Cena zlatého kovu čelí konkurenci ze strany výnosnějších dluhopisů a nereaguje příznivě na sílící americký dolar,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Coca-Cola ztrácí 3,7 % - akcie na 52týdenním minimu 🚩

05.10.2023 Akcie společnosti Coca Cola (KO.US) dnes ztrácejí více než 3 % a obchodují se na úrovních, které byly naposledy zaznamenány v prosinci 2021. Akcie aktuálně ztrácejí nejvíce ze všech společností v indexu Dow Jones a od začátku roku klesly o 15 %, což je nejvíce od roku 2008, kdy odepsaly 26,2 %. Špatně se dnes vede také společnosti General Mills (GIS.US) - akcie výrobce cereálií a občerstvení ztratily od začátku roku téměř 25 % a stejně jako Coca Cola se obchodují na úrovních ze 4. čtvrtletí 2021.
img

Testování stability zlata

05.10.2023 Soudě podle výnosové křivky amerických státních dluhopisů se americká ekonomika pravděpodobně blíží klíčovému okamžiku. Dlouhé pozice zrychlují růst.
C:\fakepath\Sandoz.jpg

Novartis dokončil osamostatnění své divize generických léků Sandoz

04.10.2023 Švýcarská farmaceutická společnost Novartis dnes dokončila oddělení své divize generických a biologicky podobných léčiv Sandoz do samostatné firmy a s akciemi Sandozu se začalo obchodovat na švýcarské burze. Sandoz byl při vstupu na burzu oceněn na 10,3 miliardy švýcarských franků (260,9 miliardy Kč), což bylo méně, než se čekalo, a akcie firmy po zahájení obchodování klesají, uvedla agentura Reuters. I tak se firma Sandoz stala největším novým vstupem na švýcarský trh od roku 2019, kdy na burzu vstoupila jiná firma osamostatněná od Novartisu, výrobce produktů pro péči o oči Alcon. Ta byla oceněna na 28 miliard CHF.
img

Graf dne – EURUSD (03.10.2023)

03.10.2023 EUR/USD je již přes dva měsíce pod prodejním tlakem, přičemž směnný kurz EURUSD aktuálně vstupuje na úrovně naposledy zaznamenané na konci roku 2022. Americký dolar v poslední době nabírá na hodnotě. Tato situace byla způsobena výprodejem dluhopisů, který vedl k výraznému nárůstu výnosů amerických státních dluhopisů. 10leté výnosy se blíží k úrovni 4,70 %, čímž překonaly nedávná lokální maxima. Po jestřábích komentářích členů Fedu dolar pokračoval v posilování a investoři začínají zvažovat možnost udržení vyšších úrokových sazeb po delší dobu.
img

USDTRY roste o 0,4 % po zveřejnění tureckého CPI 📊

03.10.2023 Turecká lira dnes oslabuje vůči americkému dolaru, který v posledních dnech mohutně posiluje a výnosy dluhopisů rostou na nová 16letá maxima. USD/TRY získává 0,4 % poté, co inflace v Turecku dopadla mírně pod očekávání, což by mohlo zmírnit postoj CBRT. Ačkoli se v posledních měsících již dramaticky změnil – USD/TRY po dočasné korekci pokračuje v růstovém trendu.
img

Denní shrnutí: 10leté výnosy na 15letých maximech!

02.10.2023 Pondělní seance na evropských trzích přinesla výrazné výprodeje hlavních akciových indexů. Německý DAX klesl o 0,91 %, britský FTSE 100 ztratil 1,28 % a polský WIG20 během dne klesl o více než 2,21 %.
C:\fakepath\spx-01102023-uvod.png

Další ztráta indexu S&P 500 zapojila do hry důležitý support

01.10.2023 Žádná reakce na poklesy se zatím nekoná. Namísto toho index S&P 500 zaznamenal čtvrtý týdenní sesun v řadě, tentokrát o 0,74 %.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Nákup fyzického zlata | Sílící dolar | Úrokové sazby na nízké úrovni | Pozitivní výnosy | Dopady pandemie | Objem transakcí | Výnosy řeckých dluhopisů | Americký bankovní sektor | Virus Covid-19 | Zrušení cel | Dynamický růst | Maďarská inflace | Propad ekonomiky | Vývoj ceny akcie Netflix | Zpomalení čínské ekonomiky | Akcie na burzách v Asii | Ekonomické podmínky | Znovuotevírání ekonomiky | Růst v eurozóně | Realitní trh | Finanční ústav | Úrokové sazby v Turecku | Cena platiny | Palatin | Marlin | Hlava a ramena | ChatGPT | Jak fungují akcie | Koš | Short USD/CAD | Kvantitativní utahování (QT) | Uvolněné měnové politiky | Korelace akcií | Soft-landing | Výplach | Euro k americkému dolaru | Akcie ASML Holding | Obsluha státního dluhu | Zvolení Joe Bidena | Daňová optimalizace | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Dlouhé pozice | Ludwig von Mises | Globální akcie | Oslabené měny | Světové akcie | CentroCreditBank | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Ozvěny trhu | S&P 500 a Nasdaq 100 | Války | Silnější americký dolar | Lululemon (LULU.US) | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Standardní odchylka | Vývoj výnosů dluhopisů | Válečné dluhopisy | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Home Depot (HD.US) | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Global Insight | Ochota k riziku | Zlato na burze | Data z trhu práce | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Čínské dluhopisy | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Tim Ghriskey | Trh nemovitostí | Purple indikátory | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Pesimismus | Globální růst | Tisková konference FOMC | Velký propad | Silná rezistence | Královna fundamentů | Jana Steckerová | Odvrátit deflaci | DPH | EUR | Akcie provozovatelů kasin | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Bankovní krize v USA | Německé ceny výrobců | Témata investorů | Bundesbank | Paul Krugman | CrowdStrike Holdings | PTN | Býčí formace | Pohyb výnosů dluhopisů | Kvantitativní uvolňování (QE) | Spekulace na růst sazeb | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Nedostatek čipů | Analytik Joe Manimbo | Vít Hradil | Největší hedge fond | David Malpass | Volatilní | ABNB | Oznámení výsledků | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Oživení cen | Výhled Fidelity International | Hlavní úrokové sazby | Úrokové sazby v USA a Evropě | Surová ropa | Automobilový sektor | Páteční NFP | Australský dolar | Itálie | Meta Trader 4 | Euro proti dolaru | McDonald's | Cenový cíl pro akcie | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Stoxx | CBDC | Take Profit | Česká vláda | Qualcomm | Hodnotové akcie | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | Vliv měnové politiky na ekonomiku | PMI v eurozóně | Nadopování trhů | Výkonný ředitel | Akcie firmy | Texas | Hlavní měna | Vývoj na akciích | Finanční aktiva | Údaj o HDP | Platební instituce | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Program americké centrální banky | Korelace | Levice | Jüan | Rizika na Blízkém východě | Ekonomika Indie | Program nákupů dluhopisů | Rozdělení akcií | Petroleo Brasileiro | Politico | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Vývoj objemu | Electrolux | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | Uvolněné měnové | HDP v EU | JAR | Amazon Web Services | Komoditní fond | CMC Markets | Španělská centrální banka | Sazby v USA a Evropě | Hlavní index frankfurtské burzy | L.F. Investment | Cena severomořské ropy | Růst amerických akcií | Širší obraz | Obrat ve válce na Ukrajině | Inflační riziko | Aktuální cena zlata | TD Bank | Obchodování a investice | Poptávka centrální banky | Ruská centrální banka | Pozitivní signál | Akcie opatrně | AUD/NZD | NetEase (NTES.US) | Vývoj ceny železné rudy | Ceny akcie Netflix | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Alternativní investice | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Veřejné finance | EURJPY | yardeni.com | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Odvetná cla | Ark | Pravděpodobnost zvýšení sazeb ČNB | AUS200 | Příležitost k nákupu | Vývoj základní úrokové sazby v USA | OpenAI Sam Altman | Měny v regionu | Oživení ekonomiky | Trh práce | ZRX | Roční míra inflace | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Diverzifikace | Měsíční data | Rozpočtová pravidla | Cenový skok | Masivní propouštění | Ztlumení inflace | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | Swiss | Investice | Zpráva z akciového trhu | Britská centrální banka | DXY | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Index japonské burzy | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Dluhopisy Indie | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Standard Life | Globální dluhopisové trhy | Chování | Švédské koruny | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Finanční stabilita | Index aktivity | Oslabování měny | Dopad na akcie | Pokles cen energií | Dolarové ztráty | Cyklus zvyšování sazeb | Advanced Micro Devices (AMD) | Pálení peněz | Americký akciový trh | ADP report | Růst amerického dolaru | Vývoj spreadu | Metals Focus | Miliony dolarů | Ifo | Japonské akcie | Růst akciových indexů | Hlavní index německých akcií DAX | Aspekty tradingu | Argos Capital | Výnos "giltu" | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Paramount Global (PARA.US) | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Dluhopisová složka | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Trh s dluhopisy | Kryptoburzy | Valíd | Čistý příjem | CDR | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Technická analýza | Počáteční zisky | LSEG | Exchange Bank of Canada | Rekordní minima | Sentiment indikátory | Bezpečný přístav | Rekord | Skupina Saxo Bank | ADR | Nižší sazby | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Růst společnosti | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Dominance amerického dolaru | Hedge Fund | Makléřské společnosti | Madrid | Návrh zákona | Stop-Loss | Tapering | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Evropský index | Evropské měny | Obchodování na finančních trzích | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Creditas | Rostoucí těžba v USA | Energetické akcie | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Index Nikkei | Impuls | Český statistický úřad | Derivátový produkt | ČNB kurz | Záchranný fond | EUR/USD | Pracovní místa | Ekonomika oživuje | Oživení čínské ekonomiky | Na burze | Výplach akcií | Návratnost investic | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Carmen Reinhartová | Pokles akcií | Sentiment na kryptoměnách | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Dění ve světě | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Marathon Digital Holdings | Morgan Stanley | Civilní letectví | Komoditní výhled | LULU | NFP | Dobré výsledky | Reality | Čeští centrální bankéři | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Strach | Chemický průmysl | Čtvrtletní zisk | Český průmysl | Vlajkový fond | Neckline | Small caps | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | ČSOB | Finanční páka | Obchodování na burzách | Akcie společnosti | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Chapdelaine | Američtí vojáci | Obavy z ekonomického dopadu | Pesimistická nálada | Softwarová společnost | Obchodní ZIP strategie | CSI 300 | Aktuální vývoj | Dluhopisy Chile | Benchmark | Cloudflare | Rostoucí výnosy | FTX | Opatrný optimismus | Supporty a rezistence | Včerejší obchodování | Lagardeová | Stav trhů | Průměrné mzdy | EQIX | Výnosové křivky | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | Cenné papíry | Vývoj akcií | FX Strategy | Graf EURUSD | ČR | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | ARK Innovation | Produkce v průmyslu | Nejhorší scénář | Daimler | Výrobní sektor | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | AdmiralMarkets | RBC Capital | Evropský statistický úřad Eurostat | Měnový pár USD/JPY | Inflace v České republice | RBS | Euforie na trzích | Měnový systém | Soukromá spotřeba | AOL | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Ekonomické překvapení | Rizikovost | Meituan | HOOD | Plán na snížení daně | GfK | TNOTE | Silný výhled | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | AI | NTES.US | SMA | Vzdělávání | Šéf Fedu | Vzácné kovy | Slabá poptávka | Nastavení úrokových sazeb | Roční zhodnocení | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | ECB a monetární politika | Rozhodnutí o sazbách | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Reddit | Zkrocení inflace | Jiné měny | Zvyšování úrokového nákladu | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Bankrot Řecka | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Výnosy dluhopisů americké vlády | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Rekordní deficit | Reálné ekonomiky | Historická výkonnost | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Milton Friedman | Data o HDP | Longbow Asset Management | Státní dluh | Repo obchody | Zpomalující ekonomika | Commodities | O2 | Podstupování rizika | Avast | Největší obchodník s ropou | oEnergetice.cz | Coca-Cola | Euro k dolaru | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Jeden dolar | Hlavní ekonom ING | Michail Mišustin | Akcie Ralph Lauren | Novavax (NVAX.US) | Peníze z vrtulníku | Eurokrize | Nákupní příležitosti | Christine Lagardeová | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Nákupy aktiv na trhu | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Největší světové ekonomiky | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Federální rezervní systém (FED) | Přebytek běžného účtu | AUDUSD | Plány | Index spekulativního sentimentu | Akcie v Evropě | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Prognózy banky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Platební neschopnosti | Včerejší seance | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Britové | Rekordní maxima | Globální krize | Futures na S&P 500 | Sentiment na trhu | JPY | Kč/USD | H&M | Metaverse | Béžová kniha | Členové eurozóny | Vývoj dolarového indexu | Obrovský potenciál | Spotřebitelské inflace | Instagram | Co se děje na finančních trzích | Odhad HDP | Upravený zisk | Akcie výrobce luxusního zboží | Poradce Bílého domu | Index Russell | Začátky úspěšných traderů | Vakcinace | Streamovací služby | Dluhopisy s vysokým výnosem | Více peněz | Akcie výrobce letadel Boeing | Americký dluh se splatností 20+ let | Posilování dolaru | Kurzové zhodnocení | Směřování trhu | Německý export | Vývoj dolaru | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Burzovní průvodce | Wonderinterest Trading | Standard & Poor's 500 | Ministerstvo obchodu | Projekce | Změna inflačního cíle | Kontrakce | Posilování koruny | Viceguvernér ČNB | Protistrana | Růst měnového páru | Magnát | Globtrex.com | Peníze | Rezistence | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Zpracovatelský sektor | Dezinflační proces | Ukazatel | Nord Stream 2 | Finanční rok | Vývoj měnové politiky | FedWatch | GBP/JPY | BREAKING | Maloobchod v USA | Francie | IIF | Americký dolar dnes | Trh s nemovitostmi | Fungující diverzifikace | Zprávy o trhu | Investiční analytik | Depozitní úroková sazba | Trans Mountain Pipeline | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | Jestřábí komentáře | Nejprudší jednodenní pokles | Americká ropa | Nestlé | Poměr PE | Růst akciových trhů | Akcie na burzách | Ceny BTC | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Nízké ceny energií | Total | Ženské legendy tradingu | Freedom Finance Europe | NVDA.US | Snižování úroků | Zdravotní péče | Šéf ECB | Energetické problémy | Vývoj základní úrokové sazby | Medvědí trh | Prognóza | Makroekonomie | FTSE 100 | Evropské firmy | Vývoj ceny elektřiny na německém trhu | Norsko | Pozitivní zprávy | Technologie blockchainu | Ross Stores (ROST.US) | Tvorba pracovních míst | FedEx | Politický šok | Maďarsko | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Stop-Loss příkazy | Listopadová inflace | Měnová politika Fedu | Trendový indikátor | Index volatility CBOE | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Akcie ve Spojených státech | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Barel ropy | Apetit investorů | Swapy | Dluhové problémy | Sociální sítě | Palladium | Americký Fed | Garance | Teorie parity kupní síly | Představitelé ECB | Medvědí signál | Goldmani | Obchodování na trzích | CashFlow | Týdenní Forex kalendář | Korunový trh | Ropa WTI | Měnové zajištění | The Economist | Aktuální cena benzínu v USA | Spekulovat | Micron | Cenové tlaky | Simon Peters | Komoditní sektor | Podpůrné programy | Objem intervencí | Přesun do bezpečných útočišť | Americký dolar | Disney (DIS.US) | Firemní zisky | Výsledek inflace | Nové zprávy | Grand | Širší index S&P 500 | WIG20 | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Bankovní rada ČNB | INTC.US | ONE | Pověst | Čínské úřady | ICO tokeny | Dluhopisy německé vlády | Kabinet | Středoevropské měny | Ztráta indexu | Akciový parket | Hlavní index Nikkei 225 | Významný milník | Oslabení jüanu | Developeři | Bankovní domy | Brexit | Eurostoxx 50 | Varianta koronaviru | ZEW index | Admirals | M5S | Turecká lira (TRY) | Intervenční činnost České národní banky | Dovoz | Výhled poptávky | Dolar dnes | Next Finance | Evropské burzy | Výzkumy | Zvednutí sazeb | EURUSD | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Růst cen ropy | USD/EUR | USD/BRL | Ceny elektřiny | Politická situace | Ekonomika USA | PMI ze sektoru služeb | Cherry Lane Investments | Americký prezident Joe Biden | Opatření proti koronaviru | Index ISM ve službách | Dot plot | Člen ECB | QCOM.US | American Express (AXP.US) | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Výkonnost indexu | The New York Times | Federated Investors | Odliv kapitálu | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Parlamentní volby | Bond | Broker | Vakcína | CFD (Rozdílové smlouvy) | Analytik Saxo Bank | Krátká pozice | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Meta Trader | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | PYPL.US | Společnost Shell | Roubini | Moderna | Posílení koruny | Kurz eura dnes | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Investorský sentiment | Sazby hypoték | Export | Pákový efekt | Dluhopisový index | NFLX | Tesla (TSLA.US) | Průmyslové objednávky | Očekávání investorů | Americká ropa WTI | Intradenní výhled | Podmínky na trhu | Investiční výzkum | YTD | Kolaps amerického dolaru | ING Jakub Seidler | Hyperinflace | Dolar roste | PYPL | Výnos desetiletého dluhopisu | Vývoj ceny akcie Nvidia | Boom | Vyšší úrokové sazby | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Mitsubishi UFJ | Trend cen | CD Projekt | HD.US | Portfolio | Výnos v aukci | Statistický úřad Eurostat | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | Sentiment na trhu se zlatem | Akcie průmyslových společností | Euro Stoxx 50 | Il Sole 24 Ore | Jaroslav Brychta | Globální ekonomiky | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Vyšší zhodnocení | CAC 40 | Ropná zařízení | Hodnocení současné situace | Kapitálové rezervy | Riziková averze | Cowen | Rozpočtová politika | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Rostoucí ceny ropy | Evropská inflace | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Obchodní platforma | Americký index | Inflace | Indexy aktivity | Akcie Avastu | Ženské legendy | Zavedení eura | Trh s ropou | Unie | Britský premiér | Extrémní nárůst | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | Žaloba | Béžová kniha Fedu | Kofola | Ranní zpráva pro tradery | Bridgewater | Měnový fond | Ceny stříbra | Konflikt mezi Izraelem | Commodity futures trading | Bitcoin praní špinavých peněz | Pokles cen nemovitostí | Ropné společnosti | Roger | Dark Web | Raytheon | Cenné kovy | Rušení cel | Komunikační politika | Globální dluh | US500 | Xiaomi | Tovární objednávky | TradingFloor.com | Boj s inflací | Velké firmy | Money Flow Index | Daňové škrty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Zasedání FOMC | Roční růst | Tržní podíl | Fitch Ratings | Trpělivost | Kapitál | Hlavní úrokové sazby ECB | Ekonom ING | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Vliv inflace | Posilování amerického dolaru | Rostoucí ceny energií | Nižší úroky | Inflační překvapení | Souhrn finančních trhů | P.A. | Nadšení | Cena mědi | Fondy Invesca | Akciové deriváty | Dolary | Airbus | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Elon Musk | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | IEA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Oživení inflace | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Mary Dalyová | Investiční riziko | Vnímání rizika | Stavebnictví | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Bloomberg News | Silný růst | Investovat | Zájem o bitcoin | Hrubý domácí produkt (HDP) | Saxo PrivatBank | Ochota riskovat | Raphael Bostic | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Anglie | Salutem | Solární energie | Dow Jones index | Šíření nemoci | TRY | Caterpillar | MT5 | Spike | Investice do těžby | Makroobezřetnostní politika | EUR/PLN | Der Spiegel | GBP | Nominální hodnota | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Akcie Bank of America | Snížení DPH | Podnikatelská aktivita v eurozóně | 1 milion | Cenové pohyby | Stratégové | XAU/USD | Německé ceny | Výrobní ceny | Fincentrum | Těžaři bitcoinu | Prémie | Obavy investorů z koronaviru | Zpráva | Válka | Marek Mora | Silicon Valley Bank (SVB) | Tržní reakce | Zprávy | Maloobchodní prodejce | Ekonomické dopady | Jádrová PCE inflace | Vývoj meziroční inflace | Dlouhodobé investování | Představitelé Fedu | ČSOB Finanční trhy | West Texas Intermediate | Vojenský konflikt | Černé pondělí | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Tencent | Prodej | Statistiky z trhu práce | Výhled roku | Lepší výsledky | Performance | EUR/CZK | Index pařížské burzy | Zájem investorů | Poptávka centrálních bank | Janet Yellenová | Dostatek hotovosti | Euforie | Dnešní aukce | Liz Truss | Finančník | EUR/GBP | Makrodata | Jestřábí postoj | JOLTS | Nová prognóza | Onemocnění | Investoři | Dopady koronaviru | Oldřich Dědek | Skupina OPEC+ | Obchodní deník | J&J | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | UBS | Report ADP | HDP eurozóny | Bloomberg | Nejistoty | Fidelity | Marc Chandler | Angela Merkelová | Německá průmyslová produkce | Mladé generace | Prezidentka ECB | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Zvedání sazeb | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Nabídka | Evropská měna | AMD | Kurz americké měny | Ceny ropy | Prezident ECB | Nové mutace | Inflační čísla | Generativní umělé inteligence | Index PPI | Nové emise | Grayscale | Investice do dluhopisů | Třída aktiv | Tranše | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Růst amerických výnosů | Zisk | Majitel | Bias | Ceny kryptoměn | Peso | Vysoký přebytek | First Republic | Averze k riziku | Evropské akcie dnes | Decentralizovaný systém | Joe Manchin | Hlavní úroková sazba | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | NFT tokeny | Inflace v lednu | Propad zaměstnanosti | Index STOXX Europe | Normalizace měnové politiky | Treasuries | Americký maloobchod | Jak investovat do zlata | DAX30 | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Výnosové prémium | Index KOSPI | Ruské ropy | Evropské trhy | Bank of England | TSMC | Airbnb | World Gold Council | Forward guidance | Zveřejnění zprávy | Byty | Uložení peněz | Volatilita na trzích | Kolaps dolaru | Index Stoxx 600 | Vývoj sazeb | WTI a Brent | VIG | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Propad | Česká měna | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Kasina | Mimořádná opatření | BP | Poklesy cen akcií | Prodej cenných papírů | DIS.US | Bohatí | DOGE | AXP.US | Pád banky | Růst německé ekonomiky | Nižší poptávka | Funkční období | Slabý ekonomický růst | Ceny Bitcoinu | Swapová výnosová křivka | Makrokalendář | Sestupný trend | Snížení na polovinu | Bydlení | Kč/EUR | NATO | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | Uplynulý rok | Technická analýza EUR/USD | CZ | Cena ropy brent | CEO společnosti | Společnost Lululemon | Leva | Analýzy | Míra | xStation | RIOT | Globální dodavatelské řetězce | Slevy | MSTR | Makroekonomické ukazatele | Prodej dluhopisů | American Airlines | Udržitelnost | Cukr | Vyšší mzdy | Zasedání Evropské centrální banky | EURCZK | Netflix (NFLX) | Program nákupu aktiv | Invesco | Depozitní sazby | Morningstar | CMC Markets UK | Meme akcie | Demokraté | Německý DAX | Brusel | Hlavní události | Odhady trhu | Vliv na ceny | Patria | IKEA | Oslabení USD | Pokles tržeb | Aktuální kurzy | Obchodování s dluhopisy | Výrobce letadel | Shooting Star | Akcie a dluhopisy | Digitální platby | Hedgeové fondy | Ekonomický a strategický výzkum | Rating USA | Digitální měny | Úrok | DJIA | Evropské ekonomiky | Implikace | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | SaxoTraderGO | Akciové tituly | Investment grade | Situace | Důvěra investorů | Americké HDP | Porovnání vývoje | České koruny | LCID | Agentura Reuters | Koruna | Investorka | Evropské akcie | Spotřebitelský sentiment | Hospodaření | Index cen průmyslových výrobců | Světová banka | Bohatý | Výrobce léků | Technologické tituly | Loonie | Výrazný pokles | First Republic Bank | Silný indikátor | Výsledky firem | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | UBS Global | Finanční služby | Růstové akcie | Commodity Futures Trading Commission | Huawei | Akcie VIG | Průzkumy | Akcionáři | Akciový fond | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | S&P | Neue Osnabrücker Zeitung | Finanční výsledky | Vzdělání | Epidemické situace | Shell | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Graf | Investiční společnost | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Asociace | Obchodování | Ropa Brent | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Slabý dolar | Trigger | Konec roku | Sazby ČNB | Riziko recese | Dluhopisoví tradeři | Investice do platiny | Tržby z prodeje | Poměr Forward PE | Tisková konference ECB | Rekordní růst | Údaje | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Akcie Philip Morris | Hodnota měny | Hlavní měny | Výkonnost | Forward PE | Meta | Doktorát z ekonomie | Nákupy dluhopisů | Makléř Fio banky | Oznámení | Průmyslové komodity | Obchodní války | Měnový pár EUR/PLN | Exxon Mobil | ZEW | Energetický sektor | Oslabení měny | Chuck Schumer | Aktivisté | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Fiskální odpovědnost | Očekávání analytiků | Nomura | Fenomén | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Covid | Objem dluhopisů | Snižování sazeb | Měkké přistání | Eurodolar | Eurostat | Prezident | Tržní cykly | Guvernér banky | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | 10leté bondy | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Moskevská burza | Růst inflace | MOEX | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Sázka | Kurz koruny k euru | Asijská seance | Hut 8 Mining | Britské libry | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Jasný směr | Carry trade | Výsledky společnosti | Pojistka proti inflaci | Intervence ČNB | PwC | ETF/ETC | Instrument | Finanční společnosti | Americké měny | Index S&P 500 | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Praha | MT4 Supreme Edition | Index Nasdaq Composite | Obchodní bilance Austrálie | Japonské ministerstvo financí | Raketové útoky | Hazardní hry | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Terminální úroková sazba | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | ROST.US | Průměrné ceny benzínu v USA | Technické ukazatele | Upgrade | Zvýšené riziko | Bossa.cz | Evropská dluhová krize | Dennis Shen | Oživení americké ekonomiky | Hlavní akciové trhy | Očekávání úrokových sazeb | Dnešní data | Volný čas | Short | Zahraniční forex | Tradingový vrchol | Distribuce | Odhad inflace | Bitcoin dnes | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Poptávka po bezpečných aktivech | Berenberg Bank | Vláda USA | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Zadlužování | Riziková přirážka | Nordea | AUD/JPY | Index US100 | Index cen domů | Podíl nezaměstnaných | Německý akciový index | Růst zadlužení | JDE | Investment management | Guvernér Glapinski | Kryptoměnové burzy | HDP v eurozóně | USA Joe Biden | Běžný účet | Devalvace | CMA | Růst zlata | Zveřejněná data | Nástroj | Kurz dolaru | eTrader | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Europe 600 | Index volatility | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Sazby centrální banky | Zápis ze zasedání Fedu | Reshoring | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | London School of Economics | Reuters analytik | Převzetí společnosti | Dluhopisové fondy | Euroskupina | Martin Vohánka | Veřejné služby | DailyFX | High | Americká společnost | Supreme Edition | Tržní sentiment | Inflační tlaky | Makro data | Minulá výkonnost | Stellantis | Typ koronaviru | Cena ropy WTI | Bank of America | Dluh rozvíjejících se zemí | Finanční krize | IBEX 35 | TIM | Spot | Pokles ceny | TIPS | Fundamentální analýza | Andrej Babiš | Petr Lajsek | Zvolení Donalda Trumpa | Broker Consulting Index | Faktory ovlivňující monetární politiku | Vlna koronaviru | Silný dolar | Disciplína | Mimořádné kroky | Retracement | Odchod z EU | Rezidenční nemovitosti | Ekonomická situace | Akcie finančních společností | Turecká centrální banka | Tým InstaForex | Barrick Gold | Lednová inflace v USA | FXstreet.cz | Stimulační program | Konkrétní měny | Česká koruna | OECD | Brokers | Finisterre Capital | Stimulační opatření | Hypoteční trh | Commonwealth Financial | Německý PMI | Menší investoři | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | G10 | Dnešní fundamenty | Fastly | Nevyhnutelná devalvace | CHF | BHS | Makroekonomický výhled | Objem | Měnový trh | Airbnb (ABNB.US) | Britská měna | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Obavy z recese | Společnost Arm | Čistý zisk společnosti | Index podnikatelské nálady ISM | Ropné futures | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Český rozpočet | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Prezident Trump | Nákup a prodej | Ziskové marže | Sol | Společnost Nvidia | Klima | Inverze výnosové křivky | Spotová cena | Saxo Bank Steen Jakobsen | ex | GDPNow | Den díkůvzdání | Ministerstvo financí USA | Deprese | Teroristické hnutí | Německý Ifo index | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Důvěra spotřebitelů | Rozpočtový deficit | Zvýšení úrokových sazeb | JNJ | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Zvýšení sazeb ČNB | Meziroční inflace v Japonsku | Kristina Hooper | Ceny plynu v Evropě | Ceny akcie Apple | Pražský akciový parket | Akcie firem | Stablecoiny | Společnost Lululemon (LULU.US) | Národní měny | Malajsie | Snížení daní | Swingový výhled | Regulátor | BK Asset Management | Výhody diverzifikace | Shortovat | Offshore | Akciový index | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Dluhopisoví investoři | Kathy Lien | Akcie finančního sektoru | SHIB | RMB | Britská premiérka Liz Trussová | Index AEX | Dlouhodobý výhled | Vývoj zlata | Digitální zlato | Ask | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Klesající trend | Růst akcií společností | AMC | Pozornost | Pfizer | Země EU | Emerging market měny | Makroekonomický kalendář | Posílení amerického dolaru | Analytik Marc Chandler | Studie | Blízký východ | Investice do technologií | CME FedWatch | Ceny zboží | Devizové trhy | Španělská ekonomika | Slabší koruna | Cena eura | Veřejný sektor | První obchodní den | Průraz | Cena plynu | Šokující předpovědi | Čtvrtletní výsledky společnosti | Nvidia | Deficit | S&P 500 Index | Volby v USA | Polsko | Kolaps | Volná pracovní místa | Automobilový průmysl | Ratingová agentura | Reakce trhu | Grafy | FRA | Investice do ropy | National Australia Bank | Masivní nákupy | Kanada | Forexové intervence | Oblasti rezistence | Cenová hladina | Bankéř | Kering | Spekulace | Hypotéky | Pohyb kurzu | Federated Investors Global Allocation Fund | Lukáš Kovanda | Současná situace | Školení | Aktuální hodnoty měny | Zboží dlouhodobé spotřeby | Zveřejňování výsledků | tradingeconomics.com | Burzy v Hongkongu | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Evropa | Nárůst cen ropy | Inflační data ze Spojených států | Změny na trhu | Velké banky | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Platforms | HUF/EUR | Natland Petr Bartoň | Globální akciový index MSCI | Změny sazeb | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | oEnergetice | Ukrajina | Výroba v eurozóně | TLT | Frustrace | Podvážení | Jednání FOMC | Negativní dopad | Reálný HDP | Bitcoin (BTC) | Plán prodeje dluhopisů | Marathon Digital | Index výrobních cen | Pokles cen ropy | Johnson & Johnson | Budoucí vývoj | Investice do nemovitostí | Craig Erlam | KB | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Znalost | Peníze na financování | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maržový účet | Cenný papír | Wells Fargo | Maloobchod | Ruský akciový trh | Korelace akcií a dluhopisů | Svíčkový graf | Růst výnosů u dluhopisů | Natixis | Oslabení amerického dolaru | GME | Udržení inflace | Makroekonomické údaje | Peněžní prostředky | Mnozí investoři | Earnings | Ziskové obchodní příležitosti | CME | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Nejistota | Trump | Dnešní růst | ATH | Brands | Dolarové likvidity | Pohyby na finančních trzích | Bilance aktiv | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Růst tržeb | Akcie společnosti PayPal | Foot Locker | ForexLive | RBC | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Rizika spojená s energetickou krizí | Příznivé údaje | UPS | Banka HSBC | Silnější dolar | Technické analýzy | Urals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Nasdaq Futures | Obchodování v Asii | Stimulační balík | Euro dnes | Vstupy | Americké úrokové sazby | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Vývoj obchodní bilance Austrálie | Prodeje státních dluhopisů | Haruhiko Kuroda | GBPUSD | Index amerických akcií | Investice do fondů | ProCent | Akcie Komerční banky | Současné trhy | Rakousko | Problémy se subdodávkami | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | USDCAD | S&P 500 futures | Vliv na obchodování | Polský zlotý | Americký dolarový index | L'Oréal | COPPER | Platby za plyn | Akcie padají | Instituce | Turecko | Restriktivní opatření | Společnost BlackRock | Investice do fondu | Bank of Japan | Propad výnosů dluhopisů | Porovnání vývoje Forward PE | Americké objednávky | Podnikatelská důvěra | Kukuřice | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Šíření nového koronaviru | Jan Dvořák | Krátkodobí spekulanti | Americké CPI | FAANG | WeWork | Latinská Amerika | Hladiny podpory | Fond peněžního trhu | Mediánová mzda | Růst kryptoměn | LNG | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Býčí signál | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Federální rezervní banka | Apache | Bezpečného útočiště | Exxon | BBC | Řízení rizika | Ceny zemního plynu | Peloton | Newmont | Czech Fund | Kolaps finančních trhů | Bund | MetaTrader | Nový výhled | Kongres | Prodeje dluhopisů | Rutina | Výdělky | Hot tips | Ekonomie | Divize | Dění v USA | Nacenění blue-chips společností | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Index cen výrobců | Zadlužení | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Rosněfť | Natland | Další růst | ForexFactory.com | Komise pro cenné papíry a burzy | Mezinárodní investoři | NTES | Asijské indexy | Martin Krištoff | Trh s futures | Korporátní zprávy | Trh | Snížení kvantitativního uvolňování | Opatření | Kov | Blog | Komise | University of Michigan | Pád rublu | Snížení daně z příjmu | CL | Války na Ukrajině | Konference FOMC | Vládní podpory | Srovnávače dluhopisů | Erste Bank | Výkyvy | Výrazný růst | Šíření viru | Carry obchody | Severomořská ropa | Fed | ABNB.US | Zahraniční obchod | Dnešní zasedání Fedu | SEC | Francouzský CAC 40 | Reálná hodnota | Korekce | Analýza ceny zlata | Pád kryptoměn | Kurz české měny | Upozornění | ING | Tržní prostředí | Spotřebitelská důvěra v USA | Nové trhy | Money management | Vývoj ekonomiky | Risk Management | Global forex | Kurz forintu | Pražské burzy | Hlavní akciové indexy | Downtrend | Porovnání vývoje indexu Nasdaq | Zveřejnění výsledků | Apple | Krize eurozóny | Pohyb cen | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hlavní index čínských akcií | Tržní výhled | Významné úrovně | Dluhopisy Chorvatska | Otevírání ekonomik | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Bid | TopForex | Globální recese | Růstové společnosti | Úspory | Investiční poptávka | Poptávka po dolarové likviditě | Lowe's | Česká republika | Yahoo | Hamás | Ruské úřady | Mezinárodní faktory | Posílení dolaru | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Apollo | Ve vatě | Financials | Slabá čínská ekonomika | IRS | Burzovně obchodované fondy | Snap (SNAP.US) | Poměr P/E | Náklady na půjčky | Trumpova administrativa | Rating | Dezinflace | Společnost XTB | Akcie FAANG | Společnost Alphabet | Koruna dnes | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Světové měny | SNB | Akcie české společnosti | Vývoj BTC/USD | Čínský koronavirus | Chorvatsko | Ceny futures kontraktů | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | Hospodářský růst v Německu | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | Maxim Manturov | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Silver Institute | CVX.US | BofA | Globální pracovní síly | Další růst úroků | NFLX.US | VaR | USD/CZK | Nová strategie | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Data z USA | Evropské obchodování | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Steen Jakobsen | Eurokomisař | Repo operace | RBI | Členové Fedu | Forwardy | Commission | Spotřebitelská inflace | Závazek | Defi | Světová měna | US100 | Long pozice | Equity | Obchodní instrument | Akcie CME | Kurz dolarů | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dluhy | Dražší energie | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Markets | INTU.US | Deficit nabídky | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Koupě zlata | Výnosy dvouletých dluhopisů | Unce zlata | Decentraland | Vývoj výnosu 10letých amerických vládních dluhopisů | Penzijní fond | Bankovní akcie | Americký HDP | Vysoké inflace | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | Zadlužení 100 % HDP | Dodavatelské řetězce | Oblast supportu | Moody's | MSFT.US | Rozhodování ECB | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Dobrá nálada | Průmysl v USA | Ekonomická stagnace v eurozóně | Výpadky | Hry s akciemi | Objem obchodů | Komodita | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | AA | Příjmy a výdaje | Invest | Gazprom | Centrální banka | Americký dolar vůči japonskému jenu | Vývoj německého akciového indexu | Akcie AT&T | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Moneta | Oblast kryptoměn | Brad Smith | Životní prostředí | Zájem o investiční byty | Inflace zpomaluje | Žádný výnos | CME Group | Mezinárodní finanční instituce | Euforie na akciích | QE | Mutace koronaviru | LYNX | Close | Podpora centrální banky | Internetové akcie | Íránský duchovní vůdce | Donald Trump | Zprávy z Ruska | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Zakázky německého průmyslu | Kovy | Vývoj počtu pracovních míst v USA | Výnosy českých státních dluhopisů | Margin call | Pandemie nemoci | Rizika | Příprava na prezidentské volby | Kryptoměny vs. meme akcie | Společnosti | Americký index S&P 500 | Zpomalení ekonomiky | Dluhová krize | Zprávy o vakcíně | Lepší výnosy | Konsensus | CVNA.US | Tradeweb | Akciový býčí trh | Centrální banky USA | Antivirus | Ruská ekonomika | Zisky akciových indexů | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Restaurant Brands International | S&P 500 a Nasdaq | Pandemie v Evropě | Zájem o investice | Směřování trhů | Nejistota na finančních trzích | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | České výnosy | Limburgský institut | API | Equity premimum | Složitý svět | Konsenzus ekonomů | Azure | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Evropský datový kalendář | COVID-19 omikron | Index frankfurtské burzy | Forward PE u akciových indexů | Vývoj hodnoty zlata | Výkonnost akcií | Škoda | CZK | Scope Ratings | Reuters | Společnost Janus Henderson | AMC Entertainment | Sociální síť X | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | ETC | BAML | Řecké akcie | Baidu | Výnos u desetiletých dluhopisů | Londýnská burza | Slušný zisk | Helicopter money | QCOM | Denní minima | PMI ve výrobě | Dopady vysokých úrokových sazeb | Papírové dolary | Chevron | Hedge Fund Research | BTC/USD | Bollingerova pásma | Alokace | Hang Seng | Guvernér Michl | Snižování rizika | Index US500 | Cena palladia | GME.US | Depozitní sazba | Upravený zisk EBITDA | Coinbase | Výrobní aktivita | Měnověpolitické zasedání | Výstupy | Plimsoll Mark Capital | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Rolování | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Vývoj války | Zakladatel | USD/CNY | Polský zlotý (PLN) | Předseda | Wealth | Finanční trhy dnes | Měnové intervence | Zavedení cenového stropu | ERA | Hlavní ekonom Saxo Bank | Vývoj německého akciového indexu DAX | Tail Risk | DASH.US | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Deficit veřejných financí | Sociální síť | Reinflace | Fiskální balíček | Růstový impuls | Obchodování eura | Palatin Technologies | J&T | Traders | Rok 2024 | ING Bank | Vývoj války na Ukrajině | Obchodníci | Saxo | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Roční výkonnost | DPA | Evropská unie | Evercore ISI | Boeing | Základní úrokové sazby v USA | Daniel Beneš | Cvičení | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | PINS | Ekonomiky | Shanghai Composite | Organizace ADP | Floating | Vitol | Konflikt na Blízkém východě | Porovnání vývoje výnosu | Tržní optimismus | Rychlý růst | PE u akciových indexů | Výrobci automobilů | Fiskální stimul | Evropské banky | Finance | Ženy | Libra | DoorDash (DASH.US) | Eva Miklášová | Uchovatel hodnoty | Nakoupit akcie | GameStop | Aktuální cena dolaru | Zvýšení základní úrokové sazby | Janus Henderson | Invaze | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | CFD | Rekordní hodnoty | Centrální banky | SMA 100 | Inflace v květnu | Nová data | Poptávka po ETF | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Emise dluhopisů vlády | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Doporučení | Chicago Mercantile Exchange | Denní graf | Nabídka akcií | Západní firmy | Jevgenij Suvorov | Analýza trhu | Zvýšení základní sazby | Konec kurzového závazku | Podíl nevýkonných úvěrů | Výrobce letadel Boeing | Facebook | Financovat | Příprava | EH.US | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Evropské země | Dna | Co je měnová politika? | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Trading | Měnové zásahy | Bitmain | PTON.US | SatoshiLabs | CFD obchodování | Debut akcií | Kitco | Vysoký výnos | Nový rekord | Šance | Bankéři z Fedu | Investoři do zlata | Balancovaný fond | Úroky | Refinitiv | Plodiny | Oznámení Spojených států | Statistický úřad | Americký průmysl | CVX | Vývoj na trhu | Akce centrálních bank | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Dobré zprávy z USA | Mimořádné vládní podpory | Burzovně obchodované produkty | Nadměrná volatilita | Rozpočtové deficity | Předstihové ukazatele | Analytik Deutsche Bank | Půlení bitcoinu | Vývoj USD | Býčí trh | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Silný trh | Rezervy bank | Zasedání RBNZ | Objem peněz | Letecká doprava | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Globální rizika | Akciové dividendy | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Foreign Exchange | MARA.US | Inspirace | Defenzivní akcie | MSCI Asia Pacific | Podpůrný balíček | Dluhopisy Indonésie | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | DDOG | Klíčové oblasti | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Sex, drogy a bitcoiny | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Největší pády | Trh zlata | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Chris Turner | Vývoj objemu amerického vládního dluhu | Proroctví | Coinbase Global (COIN.US) | Ceny | Vyšší úroky | Pokles úroků | Prudký pokles | Vztah TLT s výnosy dluhopisů | Koronakrize | Technologie | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Menší poptávka | Oddělení forexu | Potíže s likviditou | TSLA.US | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Vydávání dluhopisů | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Pokles | Omezení těžby | Contango | Americký dluh | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Tomáš Holub | Christine Lagardová | BMO | Životní pojišťovny | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Japonský Nikkei | Margin | Ondřej Hartman | Globální inflace | Slabost koruny | Vývoj akciového indexu | Internetové prodeje | Polská ekonomika | Těžba v USA | Biogen | Světové události | KO | Centrální banka Nového Zélandu | Finance Group | Měnový pár | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Technology | Pfizer/BioNTech | Krach na burze | Ether | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Charles Schwab | Hedge | Pokles výnosů dluhopisů | Majors | Poplatek | Rabobank | Dow Jones | Úrokový diferenciál | Maloobchodní tržby | Index ISM | Tržní očekávání | Americká výnosová křivka | Situace na trhu | Spotřebitelské ceny v Česku | Eurowag | Americká ekonomika | HDP | Plyn (NATGAS) | BRODIS FUND | NVDA | Dluh USA | Santa Claus Rally | Obchodník | Růst cen stříbra | Portfolio manažer | Apetit mezi investory | Kypr | Rada guvernérů | Participace | EMA | Index euro | COVID-19 | Tokio | Netradiční investice | Data z reálné ekonomiky | Bezpečnostní situace | Kolaps těžby | Odkup akcií | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Zelené energie | Problémy | Jan Rohrbacher | ISIN | ROE | Deposit facility | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Index cen | Dolar | Ignorace dluhopisového trhu | Obchodník s ropou | Paypal Holdings | Výše úrokových sazeb | Pablo Hernández de Cos | SNAP.US | Čínská vláda | Index PX | Daně | Technologické podniky | Datadog (DDOG.US) | Lídři | Alan Greenspan | Šéfka ECB | Spotová cena zlata | Investment Management | Pivot | Kryptoměna | Velké riziko | České HDP | Zprávy z trhů | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Obchodovat | Omikron | FXCM | SaxoStrats | Nezkušení investoři | Momentum | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | COMEX | CBOE | Poptávka investorů | Vývoj ceny ropy WTI | Fibonaci | Růst zisků | Zisky | Očekávané rozhodnutí | Realitní fondy | BNP Paribas | Evropská léková agentura | Signature Bank | Globální ekonomika | Nejvyšší rating | Thomas Jordan | Summit G20 | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Koncentrace | DAX | Úrok na českých dluhopisech | Výnos desetiletých dluhopisů | Jestřábí hlasy | Trading Central | Analytik J&T Banky | Cisco Systems | Michal Skořepa | Koronavirová situace | Členské země eurozóny | Americké akciové trhy | Propad ropy | Měnová politika ČNB | Vysoké valuace | Nové vedení | Rozhodování | Ratingové agentury | Investování do Bitcoinu | Kótování | Bilance Fedu | Cena zlata | Izraelský konflikt | Zvýšení produkce | HSBC | Pullback | Obchodování dolaru | CBRT | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | ishares.com | MF | TA Associates | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Trinity Bank | Přecenění | Breakout | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Síť X | Navýšení kapitálu | Datový kalendář | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Průměrné ceny benzínu | Společnost Chevron | Taper | UBS Global Wealth Management | Kryštof Míšek | Dluhový strop | Pokles cen akcií | RSI | Shopify | Ropa a Plyn | SPX500 | Asset management | Ocenění trhu | MSCI World | Repo sazby | Ceny akcie Nvidia | Dash | Společnosti Netflix | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Fibonacciho retracement | Porovnání vývoje Forward PE u akciových indexů | Podnikání | Klíčové zasedání | ČSÚ | BioNTech | Investiční výdaje | Relativní stabilita | Historická minima | Výrobce čipů | Americké vlády | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Stres | Akcie Eurowagu | Historické maximum | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Obchod | Pokles ekonomiky | Růst akcií společností Microsoft | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Růst úroků | Akcie Netflix | Ceny benzínu v USA | Hrubý domácí produkt země | Emisní povolenky | Republikáni | USDJPY | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Přístup k investování | Globální poptávka | Investiční poradenství | Italské dluhopisy | Erste | Amazon Prime | ROCE | Peloton Interactive (PTON.US) | Cykly | Hlavní index japonské burzy | Kanadský dolar | Měny regionu | Výhled úvěrového ratingu | Line | Polovodičové společnosti | NVAX.US | Nástroje peněžního trhu | Analytici z Wall Street | ICE | Průměrná hodnota | MU.US | SSI | Medvědí trend | Kam investovat | Denní pokles | Westpac | Etoro | Monetizace | Chapdelaine Foreign Exchange | Walt Disney (DIS.US) | Nouzový stav | Freedom Finance | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Averze vůči riziku | Dnešní čísla | Jitan Solanki | Daňové zatížení | Poptávka po zlatě | Manufacturing PMI | Ceny na finančních trzích | Spotřebitel | Předvídatelnost kurzů | Německé ceny v průmyslu | Ekonomická data z USA | Meziroční vývoj jádrové inflace | SolarEdge | Restrikce | Hospodářský růst | Lucid Group (LCID.US) | Růst dolaru | Ekonomické teorie | Prezident Fedu | Politika ruské centrální banky | Tržní sazby | Business as usual | Výkyvy na trzích | Posílení eura | Analytik skupiny | Americké státní dluhopisy | Indická rupie (INR) | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | Costco | Akcie Gamestop | Měnová politika ECB | WTI | LVMH | Hrozba recese | Dolarový dluh | Bod | Miliardy korun | Zpřísnění finančních podmínek | PricewaterhouseCoopers (PwC) | Helena Horská | Shares | Zisk společnosti | NetEase | RBNZ | Fanoušci kryptoměn | PRIBOR | Aktuální graf zlata | Paládium | Wally Adeyemo | Index MOEX | Pokladniční poukázky | Nálada na globálních trzích | Reserve Bank of Australia | Cenový vývoj | Marihuanové akcie | Americká měna | BatteryTech | Nord Stream | Poptávka po kovech | EMU | RIOT.US | Utaženější měnové politiky | Debata | Japonský index | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Politické riziko | Největší banky | Euro | GlassNode | Sony | OCI | Ziskovost | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Bezpečné dluhopisy | Sázet | Hodnoty měny | Akcie mediální skupiny CME | LES | Cena ropy | HKComp | Nejlepší internetové akcie | Dluhopisy Jihoafrické republiky | Obavy z budoucího zvýšení sazeb | Firmy na burzu | Ohlédnutí | Utáhnout měnovou politiku | Členské země | Šíření koronaviru | Úvěrová delikvence | Hoteliéři | Liquid | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Klid | Domácí měna | Německá ekonomika | Forex Factory | Daiwa Securities | Hnutí Hamás | Boj s koronavirem | Zlato a stříbro | Euro a inflace | Josef Košťál | Tisková konference Fedu | Diskont | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Glassnode | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Firemní dluhopisy | Kurz USD | Lockdowny | Růst kapitálu a příjmů | Dividendový výnos | Největší investoři | Alphabet | Struktura | Zdražování bytů | Vývoj měnového páru USD/CAD | Vedení společnosti | Rada ČNB | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Inovace | Procyklické měny | Výnosy státních dluhopisů | Trh se zlatem | Zasedání měnového výboru | Dopady na euro | Obchodní systémy | Signály | Quant | PCE inflace | Společnost Arm Holdings | Zdanění | CNBC | Akciové futures | Lira | Applied Materials | Růst ekonomiky | Turecká ekonomika | Bank of Canada | Výrazný růst cen ropy | Rafinérie | Statistiky | Investment Banking | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Ole Hansen | Růst akcií | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Bankrot Silicon Valley | Ceny v zemědělství | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Čínský index | SAP | Riziko a výnos | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Index DAX burzy | Maďarský forint (HUF) | FX | Archegos | PARA.US | Ben Bernanke | Propad HDP | Změny ve vedení | Optimismus napříč akciovými trhy | Dnešní údaje | Technologický Nasdaq | Nový typ koronaviru | Edward Moya | Schodek | Tapering v USA | Michal Stupavský | Purple Trading | Premiérka Liz Truss | RUB | Fastly (FSLY.US) | Krize eura | PBOC | Kurz | Market | Komoditní index DJ-USB | Tržní hráči | Legendy tradingu | Americké akciové indexy | Burza dnes | 256/2004 | Obilniny | Bankovní sektor | Unicredit | Minimalizace inflace | Pokles výnosů | Pinterest | Akcie na pražské burze | Analýza EUR/USD | Zápis z Fedu | Výnosnost | UST | xStation 5 | MATIC | Akcie Alibaby | Propady na trzích | Kurzové výkyvy | Představitelé centrální banky | První veřejná nabídka akcií | Coinbase Global | Zbrojovky | Akcie PepsiCo | Akcie energetických společností | Očkovací program | NZDUSD | Měna euro | Vysoké ceny akcií | Ceny pšenice | BH Securities | The Times | Krize v eurozóně | Nálada na trhu | Ziskový poměr PE | Oracle | Profit-Target | Spekulační hry | Makroekonomické faktory | Ceny ropy Brent | Výnos do splatnosti | Ekonomka Raiffeisenbank | Konsensus trhu | Pozitivní výsledky | Manažerka | Deficit státního rozpočtu | Wolfstreet | Akcie společnosti Amazon.com | Obchodní bilance | Měď | Proinflační | Standardní investiční příležitosti | Platforma | Zahraniční FX | Rozvíjející se trhy | AUD | Globální finanční krize | Stratég Saxo Bank | Binance | Technická analýza ceny zlata | Shiba Inu | Nástroje Fedu | Il Sole 24 | Akcie Intelu (INTC.US) | Investoři z Wall Street | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Počet obyvatel | Pegas Nonwovens | Domácí data | Trh NFT | Predikce | Dodávky ropy | Washington Post | Fibo | David Vagenknecht | Tomáš Raputa | Ekonomická rizika | Úřad práce | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Cena dolaru | Dluhopisomat | Výprodej ropy | Peter Rawlinson | Index VIX | Fondy ETF | Futures na indexy | Hospodářství | MIB | Očekávaný růst | Balík na podporu ekonomiky | Akcie automobilky | Nastavení grafů | Oslabení | Útok Hamásu | EV | Zájem o dluhopisy | LULU.US | Referendum | Hospodářský cyklus | Federal Funds Rate | Index americké měny | Přirážka | Wales | Dovozní ceny | Short pozice | Obří deficit | Brexit průmyslu | Úsilí | Inflace v Evropské unii | Nemovitostní fond | Plánování | Nárůst nezaměstnanosti | Caixin | Americké rafinerie | Volckerovo pravidlo | Short obchody | Ztrátový týden | Společnost H&M | Intermediate | Globální akciový index | Uhlí | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Zisková marže | Ekonomická krize | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Portfolia | Převis | Oddo | Dynamika růstu | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Conseq Investment Management | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Vánoční svátky | Akcie Credit Suisse | Carvana (CVNA.US) | Western Union | Firemní zprávy | Recese | Index strachu | Vyjádření představitelů | BTCUSD | Likvidita | Nárůst zisků | ASML | Russ Mould | Globální indexy | Švýcarský frank | Báze | Španělsko | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Virtuální mince | Erdogan | Obchodní smlouvy | Bannockburn Global Forex | Vývoj pandemie | Světová rada pro zlato | CZK/EUR | Stimul | Rozklad meziročního růstu inflace | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | MANA | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Učebnicová poučka | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Oživení ekonomiky USA | Přehřátí ekonomiky | Investiční nemovitosti | Koronavirové pandemie | Růstový trend | Oliver Pursche | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Zlepšující sentiment | Americké burzy | Prezidentské volby ve Spojených státech | Nálada na akciových trzích | Yung-Yu Ma | Dnes na forexovém trhu | Schwab | Frank | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | Balance | Matěj Široký | Negativní nálada | Bankovní unie | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Snížení úrokové sazby | Foot Locker (FL.US) | Velkoobchodní tržby | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Pracovní síly | Cap | Údaje z USA | Čínské indexy | Nikkei225 | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Oscilátor Marlin | Závislost na Číně | Nastavení sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | Chování ceny | Ceny energií | Cena Brentu | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Porovnání celkové | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Inverzní vztah TLT | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Měnový kurz | Finanční skupina | Dosažení dohody | Základní sazby | Japonský premiér | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Riziková aktiva | NEST | Kiwi | Nezaměstnanost v USA | Prezident Donald Trump | ZEN | Ziskový obchod | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politická rozhodnutí | Zvýšení cen ropy | Rostoucí inflace | Ruské akcie | Transakční poplatky | Technologický sektor | KBW Regional Banking Index | Jestřábí postoj americké centrální banky | Soud | Výroba v Německu | Komunita | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Nákupy zlata | Agentura Fitch | Události ve světě | Předpovědi | Společnost Microsoft | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Mince | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Inverzní výnosová křivka | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Reálné výnosy dluhopisů | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Benzín | CrowdStrike | Slabá čísla | Korekce na dluhopisových trzích | Rostoucí ceny | Trend | Hospodářské oživení | Cenová válka | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Correlation Matrix | Nejbližší rezistence | Dow Jones Industrial | Sankce | Ceny platiny | Qualcomm (QCOM.US) | PriceWaterhouseCoopers | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Vývoj amerického dolarového indexu | Co čekat v roce 2024? | Míra inflace | Kanadské burzy | Fyzické zlato | RTS | Fundamentální data | Trade | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Likvidní trh | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Obrovská ztráta | Zlato (XAU/USD) | Svět měnové politiky | Spotify | Ekonomický výhled | Mateřská společnost Googlu | ChainLink | Snížení emisí | Nařízení | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Sazba hypoték | Vzestup ceny | Akcie automobilky Tesla | Pokles cen zlata | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Inflace v Německu | Scotiabank | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | BTC | KOSPI | Indexy | Zakladatel a CEO | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Palatin Technologies (PTN.US) | Odborníci | Růst výnosů v eurozóně | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Inflační data | Mizuho | Global Forex | Dluhopisový trh USA | Severomořská ropa Brent | Očekávání zisku | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Otočení britské politiky | Ceny ropy a plynu | Výrobní PMI | Mileniálové | Akcie Erste Bank | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Baker Avenue Asset Management | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | Bolest | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Extrémní volatilita | Bridgewater Associates | Zmírnění obav | Východní Asie | Makroekonomická data | Marže společností | Tempo růstu | Devizy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Podnikatel | Úvěrový rating | Snížení daně | Bilance ECB | Hlavní témata investorů | Aktivita firem | Bankovnictví | Aerolinky | Koronavirus dopady | USD index | ARM Holdings | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Break-Even | ARM | Risk on a Risk off na forexu | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Bankovní index | Cena cukru | Diamanty | Silné euro | L.F. Investment Limited | Nejvyšší růst | ETF | Nové dluhopisy | Analýza společnosti | Akciové trhy | Milánský FTSE MIB | České dluhopisy | Struktura HDP | Cíle | Hlavní evropské indexy | Dnešní ekonomický kalendář | Prodejní ceny | Měnový výbor Fedu | Větší zisky | Barel WTI | Měnový výbor | 1D | Cathie Wood | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Saúdové | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Crédit Agricole | Guidance | Úrokové sazby | Větší korekce | Snižování úroků v USA | Akcie výrobců vakcín | Reinvestování | Maloobchodní prodej | Černé zlato | APP | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Společnost Morgan Stanley | Pokles indexu S&P 500 | Nálada v ekonomice | Long | WHO | Reálná ekonomika | Rally | Napětí mezi Íránem a USA | Bankovní rada | KBC | Narušené dodavatelské řetězce | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Provize | Vývoj aktiv Fedu | SARS | Nálady na trhu | Globální ekonomický výhled | Bear | Míra nejistoty | Japonský akciový trh | MSCI All Country World | Japonská ekonomika | Intesa Sanpaolo | První odhad | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | SXXP | Aktiva | Pokles inflace | ZIP strategie | Fundamentální analýzy | Fyzický kov | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | NVAX | Intuice | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Výnosy z dluhopisů | Nákup zlata | Nezaměstnanost v Německu | Okénko trhu | Business | Vývoj amerického akciového indexu | GBPJPY | Vladimír Pikora | Linie podpory | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Konsolidace | Rusko-Ukrajinská krize | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | TikTok | Plug Power | Překvapení trhu | HubSpot | Čínská centrální banka | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | SP500 | Index relativní síly | Západní ekonomiky | Kulaté číslo | Španělský IBEX 35 | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | ČBA | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Freaky Friday | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Nakupující centrální banky | EUR/TRY | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Akcie Tesly | NZD/USD | Snižování tempa nákupů dluhopisů | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | NKE | Jak investovat | Diskontní sazba | Brazílie | CEE | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Sentix | Robert Holzmann | Trhy dnes | Poměr rizika a výnosu | Empire State Index | Utržené dolary | Politika centrálních bank | Objem zakázek | Německý statistický úřad | Výnos desetiletých vládních dluhopisů | Indexy PMI | Pochybnosti | Danske Bank | Výsledek voleb | Schodek zahraničního obchodu | Burzovně obchodovaný fond | Česká inflace | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Prodeje automobilů | Oslabení akcií | Spekulativní činnost | Zisky firem | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Obchodník s ropou Vitol | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Řetězce | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Investiční byty | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Millennium | Světové indexy | Berenberg | Politika | Konkurence | Akcie/ETF | Hospodářské recese | Commodity futures | Zvyšování úrokových sazeb | Čínský jüan | Q4 tržby | PLN | Kapitalizace | Jamie Dimon | Nízká inflace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Výpadky v zásobování | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | EHang Holdings Limited | Unity | Investiční ředitel | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | MAM | Strach z inflace | Project Syndicate | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Negativní korelace | Koronavirus | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | PLN/EUR | Nová čísla z Německa | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Citibank | Banky na Wall Street | Zasedání FED | Investování do nemovitostí | Pokles průmyslové výroby | Kanadská centrální banka | Generické léky | Real Estate | Členové bankovní rady | Průzkum PMI | Indexy S&P | Úrokový výnos | George Soros | Americký ministr financí | Hodnoty NFT | Optimismus investorů | CNY | Nálada | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | J&T Banka | Nákupy | ForexFactory | Výhled trhů | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Centrální bankéř | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Hlavní rizika | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Snížení základní úrokové sazby | Předstihový ukazatel | Investiční příležitosti | Paramount Global | Pohyby na trzích | Hospodářská recese | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Šíření varianty omikron | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Prognóza Ministerstva financí | Elektřina | WTO | Výrobní index PMI | Úroková sazba ECB | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Nespokojenost | Pandemický program | XPeng | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Katastrofy | Fitch rating | Americký kongres | Prolomení supportu | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Ceny zlata | Výhled | Evropské akciové trhy | Zpráva amerického ministerstva práce | Vývoj objemu aktiv Fedu | Index technologického trhu | České akcie | ESM | Glapinski | Zerohedge | EQIX.US | Auta | Kurz libry | Americký akciový index | Komerční banky | Oživení akcií | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Americký trh práce | Obchodní účet | Akciový index DAX | Osobní výdaje | USD za tunu | Deriváty | Ethereum | Embargo | Zápis Fedu | Produktivita práce | Economist | Tlak na akcie | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | SHOP.US | Index Hang Seng | Propouštění | Sentix index | Tok kapitálu | Tradeři | Zaměstnanci | PayPal | Nadnárodní společnosti | Bankovní krize | Jaromír Gec | Nejvýraznější propad | Rizikový apetit mezi investory | Politika Fedu | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Statistiky z Číny | Vyšší inflace v Německu | Vývoj reálného výnosu | Nízké ceny ropy | Údaje o maloobchodních tržbách | Lucid | Překážky | Hlavní ekonom | JJ Kinahan | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Index japonských akcií Nikkei | X-Trade Brokers | eBook | Finančníci | Insider | Prezident Federální rezervní banky | Banky | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Vývoj objemu depozit | Fondy | Dlouhodobý trend | Kalendář makroekonomických dat | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Lowe's (LOW.US) | Walt Disney | Západoevropské akcie | Comfort Finance | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | MXN | ČEZ | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | Tether | USA inflace | Sanofi | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | MSTR.US | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Merkelová | Spread | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Hodnota světových finančních akcií | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Goldman Sachs Group | Trendy komodit | Peněžní trhy | Intel | Under Armour | New York | LTRO | MSFT | Swing | Newyorský index S&P 500 | GS | Saldo zahraničního obchodu | Dřevo | Krize | Obligace | Pád akcií | Optimalizace | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Předpovědět krizi | Investing | Depozitní sazba ECB | Euro včera | Výše rozvahy americké centrální banky | Portál FXstreet.cz | Vlády | Tightening | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | USD/MXN | Zpřesněná data | Risk Off | Ukrajinská krize | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Vysoké ceny ropy | Výnosy 10letých dluhopisů | Zpětný odkup akcií | Výnosy dluhopisů německé vlády | Paramount | G20 | Trend klesající | Informace z trhu | Pokles poptávky | Štěstí | CEO | Oslabení dolaru | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | Analytik Yung-Yu Ma | NFT | Nákupy centrálních bank | Prezident Erdogan | FOMC | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Náskok před konkurencí | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Dolarový index | FOMO | Deeskalace | Ztráty | Vývoj ceny ropy | Eurosystém | Boj proti inflaci | Hypoindex | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | Flexibilita | Graf indexu | US30 | Výnos dluhopisu ruské vlády | Ředitelka | Úroková sazba | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Světové rezervní měny | Turbulence na finančních trzích | Likvidní | Ceny aktiv | Zajímavé investiční příležitosti | Obchodní platforma MetaTrader | Devizové rezervy | České vlády | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | Sázky na pokles | DIHK | Rally pokračuje | Trhy v Číně | Čistá marže | Burza | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | AXP | Bezpečná aktiva | Dotcom | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | První ETF | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Klouzavé průměry | RBA | Dnes na světových trzích | Americká administrativa | Výprodeje | Reinvestice | Zasedání bankovní rady | Nové sankce | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Capital Economics | Investovat peníze | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Transakce | Březnová data | Slabší dolar | Teroristický útok | Nabídka a poptávka | Měny | Obchodní jednání | Bilance | Hladiny supportu | Volby | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Americká vláda | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Lululemon | Přístup k měnové politice | Express | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Akcie Intelu | Profitovat | Irsko | Správce aktiv | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Roklen | Michal Brožka | Mezinárodní obchod | Halving | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Fed dnes | Dividendy | Finanční centrum | BITMAIN | Měna | Inflace v prosinci | Ekonomické sankce | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Zisky společnosti | Údaje o HDP | Akciový trh | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Intradenní obchodník | Sazby | Ropa dnes | Pohled na trh | Historie | Internet of Things | Ichimoku | Ovlivňování | Akcie výrobce elektromobilů | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Velké změny | Sympozium | MSCI | Karanténní opatření | Euro na dolar | Hodnota bitcoinu | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Obchodování opcí | Snap | MetaTrader Supreme Edition | USD | Pokles zlata | Evropské továrny | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Ekonomické zotavení | Mining | Miliardy dolarů | W1 | Libra k dolaru | Inside | Růst aktivity | Jednání ČNB | Finanční trh | CA Immo | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | CitiFX | MSCI AC World | PTN.US | Index polovodičů | Vývoj zlatých rezerv | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Reakce investorů | Data z Německa | Risk On | Regionální měny | Recese americké ekonomiky | Joe Manimbo | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Patria.cz | Zpřísňováním měnové politiky | Carry trades | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Milník | Prezident Putin | EIA | Generativní umělá inteligence | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Shiba inu (SHIB) | Pesimista | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Snižování daní | Kalendář ekonomických dat | Provozní marže | Poradce | Vlna inflace | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Obchodní den | Index japonských akcií | Omicron | Zkušenost | Pakt stability | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | CMC | Meziroční inflace | Síla amerického dolaru | Dnešní obchodování | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Odhady růstu | Domácí měny | Investiční ředitelka | Britská vláda | EPS | České sazby | ADP | Hodnota zlata | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | ANZ Research | CPI v USA | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Jestřábí politika | Řízení rizik | Singapur | Porovnání vývoje indexu Nasdaq 100 | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Zadlužení země | Míra úspor | Dividendové výnosy | Druhá vlna | NFIB | Investiční doporučení | Větší riziko | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Švédská společnost | Výdaje | Koruna posílila | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Investor | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Rezervní měny | Vývoj počtu pracovních míst | Úvěrová aktivita | ESPN | Joe Biden | Důchody | Premiér Boris Johnson | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Vysoké ceny nemovitostí | Futures na americké akcie | Nekonvenční měnové politiky | Forbes | Diverzifikátor | Obchodujte | Ocenění akcií | Investice do ETF | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Jerome Powell | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Jestřábí Fed | Cílení výnosové křivky | Cena akcií | Německé akcie | Vypuknutí pandemie | Volatilita trhů | Investování | Lehman Brothers | Kurz euro | Non-Farm Payrolls | Rozšíření | Evropské dluhopisy | CAC40 | Akcie Biogen | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Vývoj USD indexu proti koši měn | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Investiční atraktivita | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Obilí | Invesco Ltd. | Poptávka po akciích | Services | Úrokové swapy | VIX | Reakce zlata | Zmírnění inflace | TGT | Růst | Primární trh | Občanské války | Akcie společnosti Alphabet | London metal exchange | Index Dow Jones Industrial | YourTrader | Centrální bankéři | Polská centrální banka | Ceny v Česku | Letošní maximum | Výhled pro zlato | Úrovně cyklů | Vývoj indexu PMI | Příjmy | Pohyby cen | Alokace aktiv | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | ČTK | Risk-off | Dostatek likvidity | Propad ceny | Volvo | Zajištění | Duchovní vůdce | Strategie řízení | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | NZD | Hedge fond | BOSSA | Snížení inflace | Tomáš Nidetzký | Biliony USD | Currency | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Holdingové společnosti | Golden Gate CZ | Komoditní | Dvojité dno | Akcie Biogenu | Rychlý růst cen | Lockdown | Hlavní americké indexy | GRANOLAS | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Bloomberg Barclays | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Bohatství | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Zásah centrálních bank | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | CFDWorld | Graf EUR/USD | Nákupní signál | Hospodářský pokles | Index STOXX Europe 600 | Zlepšení sentimentu na trzích | ISM index | Valuace | Dopad konfliktu na Ukrajině | Panika | ZIP strategie Kathy Lien | Obchodovat s akciemi | Technický výhled | Těžba ropy z břidlic | GameStop (GME.US) | Fanoušek Bitcoinu | Makroekonomické predikce | Roku (ROKU.US) | Politika amerického Fedu | PTON | Prezident Microsoftu | RIOT Blockchain (RIOT.US) | Řecké referendum | FSLY | Optimistický sentiment | Unity Software | Brazilský real (BRL) | Vývoj indexu měnových podmínek | Prohlášení Fedu | Čínské firmy | Pracovní trh | Fond fondů | Amsterdam | Archegos Capital | Index amerického dolaru | Kurzotvorné události | John Doyle | Odhady HDP | Cíle měnové politiky | Týden na trzích | Blue-chips | Vývoj ceny uhlí v USD | Platina | Nejvyšší výnos | Commitment of Traders | PrimStock | Fondy soukromého kapitálu | Cantor Fitzgerald | Index DAX | Carvana | Velké recese | All Time High | Macromicro | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Poradenství | Standard Bank | Britské dluhopisy | Vlastnictví | Your Trader | Průzkum | Dopad na sentiment | Teroristické hnutí Hamás | Slabost dolaru | Kupci | Období nejtvrdších lockdownů | Režim forexových intervencí | Investice do čínských firem | Budoucí potenciál | RDDT | Yardeni | Penzijní systém | UNH.US | Blahobyt | Dluhopisový fond | Pozitivní sentiment trhů | Silný kurz dolaru | Hang Seng Tech | John Hardy | Eurodolar dnes | Krátkodobý dluh | Brent | Další zdroje příjmů | Dluhopisy EU | Bilance zahraničního obchodu | Techy | Evergrande dnes | Fond ESM | Sázky na pokles sazeb | Vývoj objemu aktiv ECB | Fundamentální výhled | Americké obchodování | CD Projekt (CDR.PL) | Geopolitické události | Historické zkušenosti | Vývoj jádrové inflace v USA | Nervozita na trzích | Nízké úroky | Macromicro.com | Prodej státních dluhopisů | Hedžové fondy | Ztráty předešlého roku | Zlepšení nálady | Nike (NKE.US) | Bezpečné přístavy | Další drahé kovy | Pád burzy | Inflační index | Vývoj devizových rezerv | Výrobní aktivita v USA | Růst akcií Nvidia | EIP | Banka Goldman Sachs | Levné akcie | Země eurozóny | Obchodování Futures | Euro roste | US High Yield | Růst výrobních cen | AEX | Akciové trhy v Evropě | Marka | Cestování | Dnešní statistika | Václav Pech | Brexit bez dohody | Lael Brainardová | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Blue chip | Inside Bar | Pád akciových trhů | DJI | Zelené dluhopisy | Výnosy u desetiletých dluhopisů americké vlády | Vysoké sazby | Výnosy britských dluhopisů | Průmyslová výroba v Evropské unii | Přehled | Obavy z brexitu | Netflix (NFLX.US) | Negativní vývoj války | Analytička | Waves | Spekulativní investoři | Výhled Saxo | Očkování proti covidu-19 | CISCO | Vývoj měnového páru USD/MXN | Solidní růst | Graf S&P 500 | Systematické riziko | Poměr zlata a stříbra | Rozdávání peněz | Poptávka po stříbře | PayPal Holdings (PYPL.US) | Inflace v únoru | NFP report | Analytické shrnutí | Rostoucí nezaměstnanost | Obchodní signály | Ekonomická stagnace | Decentraland (MANA) | Útok Hamásu na Izrael | XAU/XAG | Největší hedge fond na světě | Neomezené nákupy | USA recese | Purple Strike | Koupit akcie | Opční strategie | P/E | Sentiment investorů | Vývoj zlatých rezerv Turecka | Jake Dollarhide | Cestovní ruch | Investiční horizont | Peníze uložené | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Guru | Admiral Markets | S&P Global | FTSE | Fiskální rok | DZ Bank | Akcie v Asii | FTSEurofirst 300 | Ceny železné rudy | Onemocnění COVID-19 | Analytik eTrader | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | Riot Blockchain | Mutace delta | ROKU.US | Broker Trust | Růst kapitálu | Vyhlídky | WGC | Libra k americkému dolaru | Ruské dluhopisy | Depozitní kurz | Management | Rekordní ceny | Pád USD | Offshore jüan | Komoditní fondy | Předáním moci | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Disney+ | Rekordní růst akcií | Komoditní měny | Růst mezd v USA | KOL | Vývoj indexu ISM ve službách | Lawrence Summers | ETF fond | Údaje o vývoji HDP | Panevropský index STOXX 600 | Předpověď | Premiérka | Pražská burza | Hospodářská politika | Zastavení intervencí | Vysoké ceny energií | Kurz EUR/USD | Pandemie koronaviru | Ripple | Asie | Hardwarové peněženky | Alibaba | Průmyslová produkce v únoru | Forwardové sazby | Zpomalování ekonomiky | Akcie streamovací služby | Potenciál dalšího růstu | Spekulant | Vrtulníkové peníze | Mluvčí Bílého domu | LBMA | Politika centrální banky | Vývoj na devizovém trhu | Finanční regulace | Index podílových fondů | Target | Účinnost vakcíny | Trh státních dluhopisů | Hudebních vydavatelství | Spoření | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Cyklické tituly | Plyn | Ekonomické události | Regulatorní riziko | Rozklad meziročního růstu inflace v eurozóně | Britská premiérka | Ukončení intervencí | Automobilky | Neutrální výhled | Vývoj směnných kurzů | Poptávka po úvěrech | Makrozprávy | Futures | Hodnota fúzí a akvizic | Vývoj meziroční inflace v Japonsku | Pojišťovny | Uvolňování měnové politiky v USA | Index spotřebitelské důvěry | Beta | Postoj americké centrální banky | Výkonnost indexů | Nákupy komodit | Spotové ceny | Nejbližší support | Ceny na čerpacích stanicích | Intradenní analýza | Rusko dnes | High Yield | Zpráva o inflaci | Kontraindikátor SSI | Radar Tradera | Napětí na Ukrajině | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zahraniční bilance | Ústup inflace | Analytici Patria Finance | Wonderinterest | Vývoj indexu volatility | Americká data | Externí rovnováha | Vydělat peníze | Nemovitosti | Boris Johnson | Růst výnosů | Indikace | CEE region | James Bullard | Otočení trendu | Předpokládaný růst | Silná korelace | Data z americké ekonomiky | Drahé komodity | Růst cen stavebních materiálů | Obchody | Akcie v západní Evropě | Úrokové sazby Fedu | Medián | Spekulativní aktivum | Týdenní výhled | PLUG | HDP USA | Růst amerického HDP | Další rozvoj | Ekonom UniCredit Bank | Index CPI | Oslabení koruny | Aleš Michl | Pokračování expanze | Drahý kov | Průmysl v eurozóně | Index CSI 300 | xStation5 | Vyplácení dividend | OpenAI | Podpora | Dolar vůči jenu | Růst spotřebitelských cen | Vonovia | Ministři financí | Capital Group | Technologické firmy | Těžba ropy | Prognóza ČNB | Oslabování amerického dolaru | Šíření nemoci COVID-19 | Rubl | Prezident Joe Biden | Dílčí index | Tendr | Marginové požadavky | Počet pracovních míst | Výrobce čipů Nvidia | MT4 | COIN | S&P 500 | Pokles kurzu eura | Den nezávislosti | IronFX | Pohled na zlato | Zvýšení mezd | Themis Trading | Eskalace | TD Ameritrade | Dobrá čísla | Zpráva pro tradery | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Irská pojistka | Vývoj na komoditních trzích | Vyhlídky ekonomiky | Vývoj akciového indexu DAX | Speciální dluhopisy | Focus | Území Guyany | Zemní plyn | Vývoj hodnoty investice | Měnové páry s eurem | Jestřábí politika amerického Fedu | Německo | Capital Markets | MicroStrategy | Konsolidace ceny | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Mexické peso | Amundi | Broker Consulting | Akcie v USA | ECB dnes | Rizikové investice | Platební instituce Roger | Grayscale Investments | Výkonná ředitelka | Překoupenost | Marginální požadavky | Měny&Sazby | Platby za plyn v rublech | Klidné obchodování | Range | Američané | Snižování inflace | Výkonnost zlata | Očekávané výnosy | Pražský parket | Trh primárních veřejných nabídek | Velké zisky | Aukce | Visa | Silný propad | Výkyvy kurzu koruny | Trendová linie | Zastavení růstu | Zájem o rizikovější aktiva | Vlny koronaviru | Překoupený trh | Výnosy tuzemských dluhopisů | Makroprostředí | Německá vláda | Ranní zpráva z akciového trhu | MJ | Plány Fedu | Akcie na evropských trzích | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Bollinger Bands | Walmart | Nůžky ve valuaci | Standard Chartered | Bankovky | Virus | Krach | Čeští investoři | Nejnovější údaje | Hotovost | Marathon | Tržní situace | Janis Varufakis | Kartel OPEC | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Fundamentální úrovně | Index Sentix | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Smart money | Výhled cen | Dluhové krize | Los Angeles | Investice do akcií | Instant view | Setkání centrálních bankéřů | Směřování | Rozpočet | Novozélandský dolar | Finanční ředitelka | Boční trend | Japonská centrální banka | Opce | EUR/HUF | Portugalsko | Eurobondy | Vice | Baker Hughes | Stabilita finančního systému | PEPSICO | CARA | Index nákupních manažerů ve výrobě | Alphabet (GOOGL.US) | Peníze z vrtulníků | Ekonomické zpomalení | X-Trade | Cenový cíl | Aktivum | Fiskální pomoc | Investiční Memento | Dlouhodobí investoři | USDIDX | Index Hang Seng Tech | Klouzavý průměr SMA | Propad akcií | Intuit | Směnný kurz | Úvěrové podmínky | Politické faktory | Konkrétní plán | Index nákupních manažerů | Vývoj měnového páru USD/TRY | Stablecoin | Dobré zprávy | Ceny komodit | Meta Platforms | Finanční svět | Nouriel Roubini | Náměstek ministra financí | Sektor kryptoměn | Evropské indexy | Vyšší riziko | Dolarový index (USDIDX) | Viceprezident | Konjunkturální průzkum | Kurz CZK | Obavy z ekonomických dopadů | Domácnosti | RJO Futures | Primární rozpočet | Nové zakázky | Google | Euro vůči dolaru | Kupní síly peněz | Nižší zisk | Zprávy z ekonomiky | Mario Draghi | Merrill Lynch | Vysoká inflace | Portfolio manager | Státní dluhopisy | Analytici | Elektromobily | Odhady ekonomů | Kurz koruny | Ceny hliníku | DOT | Snížení úroků | Vybírat zisky | Arm | Fair Value | Šíření koronavirové nákazy | Obchodování na zámořských trzích | Guvernér Fedu | Zpomalení globální ekonomiky | Zaměření investorů | The Sandbox | Dlouhodobé investice | Cointelegraph | Tržby | Žlutý kov | Blue chips | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Fischer Francis Trees and Watts | Snížení sazeb | Rick Meckler | Počet žádostí o podporu | Piper Sandler | Zamyšlení | Závislost | Opatření proti nákaze | INSEE | Destatis | Kurz švýcarského franku | ISM indexy | Finanční systém | NAFTA | Platební bilance | Nabízené dluhopisy | Ceny v průmyslu | Makro | Stagnace | Futures kontrakty | Dow Jones Industrial Average | Skupina OPEC | Sazba ČNB | Luboš Růžička | Růst mezd | Světové centrální banky | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Nacenění blue-chips | Evropská centrální banka | Prime | Roční výnos | Nižší růst | Slušné zisky | BAT | Snižování produkce | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | Mitsubishi | Spekulativní věci | Vývoj hodnoty investice do ETF | Finanční prostředky | Eurozóna | Švédsko | Měkké komodity | FXstreet | TSLA | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Partners | Forward | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Měny rozvíjejících se zemí | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | EUR/RUB | Institucionální investoři | Global macro | Intervenovat na devizovém trhu | Vývoj měnového páru USD/RUB | Euro STOXX | Bit Digital | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | Slabší euro | IG | Vývoj ceny elektřiny | Investiční rozhodnutí | Fond | Akcioví investoři | Jihoafrický rand | Ekonomické údaje | Proinflační riziko | Ceny palladia | Šokující předpovědi Saxo | SNY | Vývoj hodnoty | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | Restriktivní politika | Největší evropská ekonomika | Těžaři | Situace na trhu práce | NBP | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Čínský růst | Sazby ECB | EHang Holdings Limited (EH.US) | Ekonomiky eurozóny | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Kurz české koruny | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Cena BTC | Velký růst | Solární panely | Ranní okénko | Etherea | Činnost České národní banky | Rezervy | Silnější kurz | Indexy pohyb | Růst ceny | Vedení centrální banky | Spekulace na růst | Hodnota akcií | Dluhopisy | Množství peněz | Nárůst výnosů | Odpor | Zkrachovalé burzy | Vrcholy | Majors měnové páry | Ministr zahraničí | Voda | Conseq | eFXnews | Americká ministryně financí | Splatnost | Restrukturalizace | Fotovoltaické elektrárny | Golden Gate | Trh práce v USA | Analýza zlata | Tržní nálada | ISM | Spekulativní investice | Indikátor | NATGAS | Vyšší sazby | Jefferies | Krize v USA | Ekonomické vyhlídky | Analytika | Vývoj ceny platiny | CPI index | Doktor Doom | Velké technologické firmy | Prostor pro další růst | FOREX | Online hry | Záchranný program | Pšenice | Maďarská měna | TLTRO | Měsíční report | Konsenzus | Americké banky | Růst výnosů dluhopisů | Meme mince | Pozornost trhu | Moskva | Poptávka | Prezident Světové banky | ECB Christine Lagardeová | Trader | Rozpočtový schodek | Fitch | Francouzský prezident | Co bude | Španělské banky | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Nastavení trhů | Psychologie | Richemont | Růst čínské ekonomiky | Inflace v ČR | Index inflace | Standard Life Investments | Očekávání trhu | Sazby beze změny | Nákupy vládních dluhopisů | Přikoupení | Nominální růst | Premiérka Liz Trussová | Růst HDP | Úsilí centrálních bank | G7 | Úvěrový program | Výhled německé ekonomiky | Vývoj obchodní bilance | Rozkolísanost trhu | Peking | Cizí měny | Zvýšení inflace | Solana | Obchodování na měnových trzích | Čína | Cherry Lane | Dot-com | Masato Kanda | Obavy z koronaviru | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Ekonomická recese | Christopher Waller | Dodavatelský řetězec | Pozitivní výnosy dluhopisů | Euro dolar | Vývoj akciového indexu Stoxx Europe 600 | Nová makrodata | Propad trhů | Politici | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | New York Times | Portfolio dluhopisů | EBITDA | FRED | Rozvojové ekonomiky | Německý index DAX | Medvědi | Reporty | Fiskální balík | Počasí | Nárůst tržeb | Index japonské burzy Nikkei | Prohloubení deficitu | Globtrex | Klouzavý průměr | Lend | MPSV | Sam Altman | Výrobní aktivity | Intervenční činnost | Indonésie | Větší pokles | Video | AMZN.US | Underweight | CleanSpark | Dow Jones 30 | Spready | Microsoft Corp | Akcie bank | Hospodářské vyhlídky | Napětí mezi USA a Čínou | Fiskální politika | Rezervy centrálních bank | Christine Lagarde | Velcí hráči | XTB | Vývoj na dluhopisovém trhu | Drahé kovy | Akcie Apple | Akcioví býci | Výnosy desetiletých dluhopisů americké vlády | Deutsche Bank | Podnik | Monetární politika | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Redukce | Mišustin | Nastavení měnové politiky | Britské podniky | USA | PEP | Polská národní banka | Slabé euro | Index PMI | Inflace v Turecku | Evropské méně | Turecké liry | Globální trh | Prognóza ECB | Akcie amerických bank | SWIFT | Volby v Řecku | Výnosy u desetiletých dluhopisů | RIOT Blockchain | Kurzy.cz | Home Depot | Jak zprávy ovlivňují akcie | Obavy ECB | Pin Bar | Hliník | Paradox | Globální trhy | Kurzy měn | Capital | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Přerušení dodávek ruského plynu | Negativní vývoj | Jestřáb | Coinbase (COIN) | Dukascopy Europe | Yield | Tajné služby | Akcie Pinterest | London Capital Group | Wealth Management | Inflace spotřebitelských cen | Naše prognóza | Federální rezervní banky | WPIC | Devizový trh | Vývoj cenové hladiny | Akcie technologických firem | Čínský vývoz | Tržby v eurozóně | Dnešní asijské obchodování | Marže Nvidia | Cíl výnosu | JP Morgan | Finanční podmínky | Janet Yellen | TGT.US | Neomezené množství | Jednotná měna | Politické napětí | Zlato | Fiat money | Průmysl a zahraniční obchod | MIFID | Přístup k inflaci | Nárůst sazeb | Cena severomořské ropy Brent | Ekonomové | Spojené státy | Mateřská společnost | JPMorgan Chase | Situace na akciových trzích | CRWD.US | Desetileté dluhopisy | Guvernér ČNB | Ropa roste | Intuit (INTU.US) | Slabý trh | Asijské fondy | Mikuláš Splítek | Alokovat kapitál | Samsung | Inflace ve světě | USD/CAD | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | Investoři a obchodníci | INTU | Bavlna | Kalendář ekonomických událostí | Akcie PayPal | Důležitý support | Kurz EURUSD | Celková inflace | Načasování | HDP v ČR | Turistická sezona | Uvolnění rezerv | Nejnovější zpráva | Silicon Valley | Futures na ropu | Index NFIB | Prodej zlata | Burze | Michael Hewson | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Relativní zklidnění | Finanční situace | Vývoj indexu S&P 500 | Americké trhy | Zasedání amerického Fedu | NZD/JPY | Výprodeje dluhopisů | Ekonomické krize | Emise dluhopisů | Bloomberg Commodity Index | Veřejná nabídka akcií | Obrovský náskok | Akcie společnosti Nvidia | Inflační výhled | Etiopie | Nákupní aktivita | Změny úrokových sazeb | 20leté dluhopisy | Nejnovější makroekonomické údaje | I-Trader | Forexu | Globalizace | Přístup k obchodování | Pozice | Pandemie | Platinové akcie | Amenda Markets | ANZ | LCID.US | Tina Tengová | Pips | Cena stříbra | Výprodej | Byznys | Alipay | AVAX | Průměrná cena | Jihoevropské země | Fiskální stimuly | Přístup ČNB | J.P. Morgan | Emerging markets | Byty v ČR | ARM.US | FL.US | Úroková sazba v eurozóně | Arm Holdings (ARM.US) | Riot Blockchain (RIOT.US) | Strategie Kathy Lien | Novo Nordisk | Regulatorní prostředí | Členové OPEC | Index DE30 | Investiční fond | Akcie bankovní skupiny Erste | Aton | Měnové trhy | AUD/USD | Stagflace | Oscilátor | US dolar | Hlavní ekonomka | Jestřábí přístup | Růst Bitcoinů | Plán restrukturalizace | TradingEconomics | Investiční stratégové | EU | Měnové podmínky | Summit EU | Hodnoty investice | USD/JPY | Vyšetřování | Vývoj kurzu eura | Pokles nezaměstnanosti v USA | Salutem Fund | Výrobci aut | Situace na americkém trhu práce | SPX | Lombard Odier | Auditor | Výkon dolaru | M2 | Pokles zásob | Eskalace konfliktu | Plán EU | Nakupovat | Eso v rukávu | Vysoké ceny | STAR | Odvětví | AMZN | Společná evropská měna | Standard Chartered Bank | Akcie evropských bank | Bělorusko | Prodeje | Oslabování koruny | Micron Technology | CZK/USD | Vysoké zisky | Strategy Research | REIT | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Čínské fondy | Vývoj ceny uhlí | NZDJPY | Turecká inflace | Úrokové výnosy | Analytici Patria | Odolnost ekonomiky | Lucid Group | FSLY.US | Futures na americké akciové indexy | Americká seance | Burger King | Česká národní banka | Robinhood Markets | RBC Capital Markets | Barclays | XPEV | Efekt intervencí | COIN.US | Nárůst volatility | Odhad růstu ekonomiky | Ekonomka | Kvantitativní utahování | Zahájení prodeje | Index Topix | Tržní kapitalizace firmy | Binární opce | Rizikový apetit | Akcie online | Futures na bitcoin | CoinDesk | Analytik | PMI ve službách | Budoucnost Bitcoinu | Pražský PX | Úspěch | LOW.US | Bankrot | Comfort Finance Group | Průměrná míra inflace | Spekulanti | Americké statistiky | Konzervativci | Průmyslový index Dow Jones | Mesiášském vnímání | Slovensko | Odhady analytiků z Wall Street | Kompenzace | Vývoj USD indexu | Nadějné zprávy | Indická rupie | Oscilátory | Zpomalení růstu | Vnímání Elona Muska | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Dluhopisy Itálie | Intervenovat | Americké firmy | Úrokové zhodnocení | CAD | Index hongkongských akcií | Situace na zlatě | Riziková prémie | Mzda | SVB | Miliardy | Geopolitika | Banka | Zlaté ETF | Novozélandská centrální banka | Markit | Index milánské burzy | Výrobní inflace | Úvěrová krize | Daně z příjmů právnických osob | Základní sazba | CFA | Vyšší úroveň | Produkce ropy | Průměrná nákupní cena | Valuační násobky | Prudký růst cen | Fidelity Investments | Centrální bankéři z Fedu | Bezpečnost | Výnosy | Ekonomické zprávy | Okta | Komodity | FTSE Russell | Vyšší inflace | Ministři financí EU | Ekonomický cyklus | Index euro stoxx 50 | Fúze | Ticker | Quantitative tightening | IBEX | | Společnost Finisterre Capital | LCH Clearnet | Ukazatele | Zpracovatelský průmysl | Invesco Physical Gold ETC | Ceny dolaru | Cenové války | Coca Cola (KO.US) | Regulační orgány | Zlotý | Ruská měna | Šéfka Fedu | Práce | IMF | Brazilský real | Oliver Wyman | Průmyslová výroba v USA | Cílová cena | West Texas Intermediate (WTI) | Vítězství Donalda Trumpa | Politický tlak | Základní úroková sazba | Bankovní vzdělání | Analýza | Nový býčí trh | Vývoj trhu | Evropské vlády | Tokeny | Pokles libry | Private equity | Začátek výsledkové sezóny | Poptávka po platině | Americký ekonom | Tchajwanská TSMC | Kupónový výnos | Jak obchodovat | Deloitte | Futures na americké indexy | Měny s vysokým výnosem | Odpovědnost | Globální finanční trhy | Zasedání centrální banky | Nižší úrokové sazby | Biden | CFG | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Propojenost mezi finančními trhy | Aktuální situace | Abbott | Jaké jsou cíle měnové politiky? | Tudor Jones | Volatilní obchodování | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | NASDAQ 100 | Zisk na akcii | Světlo na konci tunelu | Vysoké úrokové sazby | Energetické krize | AllianceBernstein | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Stabilita | NERV | Britský FTSE | Put | Objednávky | Index technologického trhu Nasdaq | MUFG Bank | Carry trade pozice | Příjmy domácností | Hry | UNH | Zlepšení | Průmyslové kovy | Úrokové sazby ČNB | Nesoulad | Panelové diskuze | Makléř | Aktuální kurz | Jihokorejský won | Akcie automobilek | Optimismus | Long Term | Dánsko | Ross Stores | Krypto aktiva | Jakub Matis | Wealthspire Advisors | Komisí pro cenné papíry a burzy | Prodat dluhopisy | Svíčková formace | Výhled roku 2024 | EuroStoxx50 | DAX 30 | Wall Street | Rizikový sentiment | Nálada na finančních trzích | Obchodování na forexu | DDOG.US | Nákup dluhopisů | Vzestupný trend | Sazby Fedu | Kotace | Pokles nezaměstnanosti | Americké technologické firmy | Dluhopis | Žádosti o podporu | Index FTSE 100 | Velký pohyb | Zhodnocení jednotlivých měn | Zadluženost | Forex kalendář | Komise v přenesené pravomoci | Vyšší ceny ropy | Rostoucí mzdy | Durace | Výhled na rok 2024 | Banky v eurozóně | Trhy v USA | Akumulace | Zahraniční měny | Halliburton | Emitenti | Výroba v továrnách | Úrovní podpory | Růst bitcoinu | Investiční cíle | Centrální vláda | Status bezpečného přístavu | Míra inflace v květnu | Finanční polštář | Ceny v Japonsku | Objem poskytnutých úvěrů | MSCI ACWI | Transakce s kryptoměnami | Protiepidemická opatření | Poradci | AJ Bell | Riziko | GM | Očkování | Fincentrum Hypoindex | Data ze Spojených států | Ztráta indexu S&P 500 | Akcie | Důvody pro posílení | DoorDash | Tempus | Doom | Micron Technology (MU.US) | Tržní vývoj | Japonský jen | Comfort Finance Group CFG | Známky konjunktury | Úroková míra | Agentura Moody's | Investor George Soros | Můj pohled na trh | INTC | Poptávky po dolaru | Sentiment trhu | InstaForex | Amerika dnes | Novinky | Kontrakt | Výnos dluhopisů | Volkswagen | Obchodní příležitosti | Přehled kurzů | Kurz GBP | CBOT | SEDG | Šperky | Podniky | Zvýšení dovozních cel | Vývoj ceny ropy Brent | Omyl | Ekonom | Býčí scénář | Ministr financí | Japonský index Nikkei | Hodnota spravovaných aktiv | Vyšší výnosy | HangSeng | Cíl pro akcie | SPOT | Analytický tým | Swingový trading | Světové akciové indexy | Porovnání vývoje akciového indexu | Akcie Microsoftu | Otřesy na trzích | Průzkum ČSÚ | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Ženská přednost | Protiinflační kroky | Instrumenty | Marathon Digital (MARA.US) | Týdenní makrokalendář | CLSK | Graf dne | Dnešní události | Mezibankovní sazby | Philip Morris | Fiskální politika USA | Pandemie ve Spojených státech | Nasdaq | Inverzní vztah | Cenovka | Vzestup cen akcií | Nonfarm Payrolls | Ray Dalio | Klíčový okamžik | Bankrot Silicon Valley Bank | Výkonnost dolaru | Index Nikkei 225 | Návratnost | Riot | Jihoafrický rand (ZAR) | Geopolitická situace | Vývoj objemu aktiv | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Zrychlení růstu | Geopolitické napětí | Index RTS | Ericsson | Výrobce domácích spotřebičů | Inverness Counsel | Tudor | Inflace v USA | Bankovní problémy | Fiskální plány | Hike | Ceny PHM | Německé dluhopisy | Propad indexu | Akciová riziková přirážka | Domácí poptávka | Peloton Interactive | Equinix | IHS Global Insight | Nízkoinflační bezpečný přístav | Správci fondů | Akcie Electrolux | Jestřábi z Fedu | EK | Guru Capital | Údaje o inflaci | Akcie Under Armour | Zemědělství | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodní dohody | Důvěra investorů v eurozónu | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | Zvyšování tržního podílu | Société Générale | CRWD | Zlaté ETF/ETC | Americké vládní dluhopisy | Záporný úrok | Německé státní dluhopisy | Belgie | Ark Innovation | Počet zaměstnaných | Bitcoinové sítě | Černá labuť | Fundamentální pohled | JNJ.US | Česká koruna (CZK) | Průlom | KOSP200 | Aleš Sosnovský | Ekonomické bubliny | AAA | Světové trhy | Investment | Prezident Světové banky (SB) | Holubičí Fed | Zájem o riziko | Mediální divize | Makroekonomický fundament | Příběh akcií Gamestop | XPEV.US | Znehodnocujícího platidla | Měnové politiky v USA | Zásobníky | XTB Research | Peníze navíc | Analýza ceny | Statistika | Vývoj ceny | Držení plné zaměstnanosti | Netradiční měnové páry | Výraznější pokles | LEND | Firemní výsledky | Bitcoin Trust | Železná ruda | Session | Fidelity International | Ministerstvo hospodářství | Index MSCI All Country World | Rekordně nízké úroky | BlackRock | Inflační šok | KuCoin | Index čínských akcií | Klesající inflace | Kurz EUR | Xpeng (XPEV.US) | Astrazeneca | Napětí mezi Ruskem a Západem | Charles Bridge | Rezervní fond | Ford Motor | Nárůst objemu obchodů | Záporné úrokové sazby | Zajištění proti inflaci | Cyklus utahování měnové politiky | Šíření nákazy | Nejvyšší výnosy | Deficit federální vlády | Výsledky CPI | Fio | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | Kryptoměny | Dolar vůči koruně | Futures na stříbro | Sony Pictures Entertainment | Low | CDR.PL | Investice firem | Equinix (EQIX.US) | Ekonomické aktivity | Reálná očekávání | Ark Invest | Stock Trader | CVNA | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Kurz NZD | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Amazon | Výsledky Nvidia | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Downgrade | Akcie výrobce letadel | Mzdová dynamika | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Hlavní finanční trhy | Euro finance | American Express | Maržové obchodování | ETF TLT | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Fiskální stimul v USA | Spolkový ústavní soud | Varování před riziky | Holubice | Americká centrální banka FED | Americká Federální rezervní banka | Rekordní růst akcií společností | Vývoj indexu ISM | Maloobchodní tržby v eurozóně | Obchodní aplikace | Netflix | Americké úřady | Klimatičtí aktivisté | Británie | Umělá inteligence | Miliardář | Tesla | Prohlášení | Ekonomický růst | Umění | Vývoj jádrové inflace | Vladimir Putin | Ruský Urals | Zoom Video Communications | Manažeři | Sektor služeb | Dane Cekov | City | Vojtěch Benda | Capital.com | COT | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Výnosy banky
Výnosy bezpečných dluhopisů
Výnosy bondů
Výnosy britských dluhopisů
Výnosy britských státních dluhopisů
Výnosy českých státních dluhopisů
Výnosy ČEZu
Výnosy desetiletých dluhopisů
Výnosy desetiletých dluhopisů americké vlády
Výnosy desetiletých státních dluhopisů

Následující klíčová slova

Výnosy dluhopisů americké vlády
Výnosy dluhopisů německé vlády
Výnosy domácích podílových fondů
Výnosy dvouletých dluhopisů
Výnosy firmy
Výnosy firmy v ČR
Výnosy italských dluhopisů
Výnosy na amerických dluhopisech
Výnosy na dluhopisech
Výnosy na spořicích účtech
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít