Pátek 21. června 2024 12:58
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader

Bollingerova pásma

img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. června (analýza dopoledních obchodů)

21.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0713 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu směrem dolů tam přinesly dobrý vstupní bod pro nákup eura, což vedlo k růstu páru o téměř 20 bodů. Odpoledne nebyl technický obrázek zrevidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. června (analýza dopoledního obchodování). Libra se před rozhodnutím Bank of England nadále pohybuje v rozpětí

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Libra vzrostla, ale do testu a falešného proražení jí pár bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit do krátkých (short) pozic. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 19. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

20.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k otestování a vytvoření falešného proražení nikoli. Z toho důvodu nebylo možné najít vhodné vstupní body do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 19. června (analýza dopoledních obchodů). Libra po údajích o inflaci mírně vzrostla.

20.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2719 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz a retest tohoto pásma přinesly vstupní bod na nákup libry, která v době psaní článku vzrostla o 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

GBP/USD. Bank of England sdělí zítra verdikt.

20.06.2024 20. června se uskuteční další zasedání Bank of England. Pár GBP/USD zůstává v očekávání této události poměrně sebevědomý, i když dnešní zpráva o inflaci vykázala záporné výsledky. Zpráva odráží zpomalení inflace v Británii, ale obchodníci s párem GBP/USD zůstávají optimističtí a nespěchají s prodejem britské měny. Pár se pokouší přiblížit se k hladině rezistence 1,2740 (střední linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu) a otevřít si tak cestu k hranici 28. čísla.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 18. června (analýza dopoledního obchodování). Libra klesla pod 1,2685

19.06.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2685 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se stalo. Proražení a reverzní otestování tohoto rozpětí vedlo ke vstupnímu bodu pro prodej libry, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o téměř 20 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)

19.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou senaci 17. června (analýza dopoledních obchodů). Libra se opět nakupovala pod úrovní 1,2657.

17.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2675 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem hladiny 1,2675 poskytly vynikající signál k nákupu libry. Jak ale vidíte v grafu, pár nijak výrazně nestoupal. Technický obrázek na druhou polovinu dne stále musí být zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 17. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se pokouší překonat úroveň 1,0710

17.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0710 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení této úrovně byly signálem k prodeji eura dále podél trendu. Jak je však z grafu patrné, v době psaní této prognózy ještě nedošlo k odpovídajícímu pohybu směrem dolů. Ve druhé polovině dne nebyl technický obraz revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 14. června (analýza dopoledního obchodování). Libra pokračovala v poklesu

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2736 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Proražení a otestování úrovně zdola nahoru vedlo k dalšímu výprodeji libry s pohybem o 50 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně revidován.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. června (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračovalo v poklesu.

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0722 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Poklesy a vytvoření falešného průrazu směrem dolů byly signálem k nákupu eura, které se ale nikdy nedostalo na běžný růst a pokračovalo v poklesu. S nákupy při falešném průrazu v oblasti 1,0677 jsme ale měli štěstí. Z trhu se podařilo vytáhnout více než 30 bodů zisku. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během seance v USA ze dne 13. června (analýza dopoledního obchodování)

14.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0800 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení této úrovně poskytly signál k nákupu eura, což vedlo k nevýraznému růstu o 15 bodů, po kterém pohyb skončil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bylo potřeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. června (analýza dopoledních obchodů)

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2788 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě poskytly vynikající vstupní bod na prodej libry, který zatím vyústil v pokles o pouhých 15 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 11. června (analýza dopoledního obchodování)

12.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2715 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám poskytly vynikající vstupní bod k nákupu libry, což vedlo k růstu o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na libru přetrvává

11.06.2024 Ve své pondělní dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2729 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale nikdy nedošlo k otestování a vytvoření falešného proražení. Z toho důvodu jsem si obchod nechal ujít a zaznamenal jsem další pohyb směrem dolů. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

USD/JPY: japonský jen slaví triumf

05.06.2024 Pár USD/JPY dnes aktualizoval třítýdenní minimum a propadl se do oblasti 154. Důležité je, že instrument klesá navzdory intradennímu růstu dolarového indexu. To znamená, že tón pohybu měnového páru směrem dolů udává jen, který reaguje na současné fundamentální pozadí.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD. Odrazový můstek pro dolar.

04.06.2024 Pár EUR/USD zahájil obchodní týden v klidném duchu. V první polovině dne měli navrch medvědi. Mluvit v této souvislosti o iniciativě ale není úplně přesné, protože cena stoupá a klesá v rámci 8. čísla. Medvědi se ji minulý týden snažili stlačit pod cíl 1,0800, zatímco býci se pokoušeli dosáhnout hranic 9. čísla, ale úsilí obou skupin bylo marné. Pár se už třetí týden po sobě stále pohybuje v rámci osmé figury, což ukazuje na nerozhodnost obchodníků. Podle mého názoru je opatrnost obou stran vzhledem k nadcházejícím událostem normální.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

Cena zlata se dostala nad své all-time high

20.05.2024 Cena zlata zaznamenala na 4hodinovém grafu druhou seanci zisk po neúspěšném pokusu o výrazné prolomení kulaté úrovně 2400. Šance na zvrat se zvýšila, jelikož ukazatel RSI vstoupil do překoupené oblasti, zatímco ukazatel MACD oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií.
img

USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!

20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

Technická analýza měnového páru GBP/USD na týden od 6. do 11. května

06.05.2024 Tento týden může GBP/USD od úrovně 1,2542, což je zavírací úroveň poslední týdenní svíčky, pokračovat v pohybu směrem vzhůru s cílem na 1,2665, což je úroveň retracementu 61,8 % zakreslená žlutou tečkovanou linkou. Po dosažení této úrovně bude cena s největší pravděpodobností pokračovat směrem vzhůru s cílem na 1,2690, což je úroveň retracementu 23,6 % zakreslená modrou tečkovanou linkou.
img

Technická analýza EUR/USD na týden od 6. do 11. května

06.05.2024 Tento týden může instrument z úrovně 1,0761 (zavírací úroveň poslední týdenní svíčky) zahájit pullback směrem dolů s cílem na 1,0746, což je Fibonacciho úroveň 38,2 % zakreslená červenou tečkovanou linkou. Při otestování této úrovně může cena pokračovat v pohybu vzhůru s cílem na 1,0835, což je úroveň retracementu 61,8 % zakreslená červenou tečkovanou linkou.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA

03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700

02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Bouře ve sklenici vody: Analýza EUR/USD

22.04.2024 Během páteční asijské seance se pár euro/dolar prudce propadl až do oblasti 1,0600, když se dostal pod tlak zpráv, že Izrael podnikl proti Íránu útočné akce. Dolar na pozadí rizikových nálad znovu posílil, ale ne na dlouho.
img

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?

18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.
img

Technická analýza EUR/USD na období 15.–20. dubna 2024

15.04.2024 Měnový pár EUR/USD může tento týden zahájit korekční pohyb směrem vzhůru, a to z úrovně 1,0640 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k hladině retracementu 23,6 %na úrovni 1,0706 (červená přerušovaná linie). Po dosažení této úrovně se pár vydá směrem dolů k úrovni retracementu 23,6 % na 1,0674 (červená přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru GBP/USD na 15.–20. dubna 2024

15.04.2024 Pár GBP/USD se tento týden může pohybovat nahoru od úrovně 1,2445 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2493 (žlutá přerušovaná linie). Pak bude stoupat k retracementu 23,6 % na úrovni 1,2535 (žlutá přerušovaná linie).
img

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců

15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.
C:\fakepath\forex-volatilita-17032024-2.jpg

Forex: Nejvíce volatilní měnové páry

15.04.2024 V tomto článku se budeme věnovat nejvolatilnějším měnovým párům současnosti. Naučte se je obchodovat a využijte volatilitu ve svůj prospěch. Forexový trh je oblíbený díky své vysoké volatilitě, která vytváří jak dostatek obchodních příležitostí, tak přináší vysoké riziko. Volatilitu měny určuje několik faktorů: likvidita, denní doba, geopolitické konflikty, ekonomická stabilita a nálada forexových obchodníků.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
img

Technická analýza páru GBP/USD na 8.–13. dubna 2024

08.04.2024 Pár GBP/USD by tento týden mohl obnovit růst, a to od úrovně 1,2634 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 61,8 % na úrovni 1,2719 (červená přerušovaná linie). Následně pár bude stoupat k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2766 (modrá přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru EUR/USD na 8.–13. dubna 2024

08.04.2024 Pár EUR/USD může tento týden pokračovat v pohybu nahoru od úrovně 1,0836 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 50 % na úrovni 1,0917 (červená přerušovaná linie). Po otestování této úrovně bude dál stoupat k retracementu 61,8 % na úrovni 1,0969 (červená přerušovaná linie).
img

XAU/USD: jaké jsou šance na další růst po zveřejnění NFP v USA

05.04.2024 Dnes je v centru pozornosti trhů zveřejnění oficiálních údajů o počtu nových pracovních míst za březen v americké ekonomice. Očekává se, že trh práce v březnu vytvořil 212 000 nových pracovních míst po 275 000 v únoru. Nezaměstnanost by mohla zůstat na stejné úrovni 3,9 %.
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na...
img

EUR/USD: Velmi podivný a podezřelý růst

04.04.2024 Pár euro-dolar předevčírem aktualizoval své sedmitýdenní cenové minimum, které zaznamenal na úrovni 1,0725. Medvědi na EUR/USD se však neodvážili zaútočit na hranici 1,06 a uzamkli zisky. Iniciativu na tomto páru převzali kupující, kteří zpočátku předváděli skromné výsledky (pár se držel v rámci hodnoty 1,07), ale poté vyrazili strmě vzhůru. Momentálně cena testuje hladinu rezistence na úrovni 1,0850 (prostřední linie ukazatele Bollingerova pásma, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
img

Analýza indikátorů pro měnový pár GBP/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Měnový pár GBP/USD se může z úrovně 1,2547 (zavírací cena včerejší denní svíčky) vydat směrem vzhůru a otestovat úroveň pullbacku 14,6% na 1,2590 (červená tečkovaná čára). Po dosažení této úrovně bude možný pokračující pohyb vzhůru za účelem otestování úrovně pullbacku 23,6 % na 1,2622 (červená tečkovaná čára).
img

Analýza indikátorů pro měnový pár EUR/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se může z úrovně 1,0743 (zavírací cena včerejší denní svíčky) posunout směrem dolů a otestovat historický support na úrovni 1,0723 (modrá tečkovaná čára). Poté bude možný pohyb směrem vzhůru k úrovni pullbacku 14,6 % na 1,0759 (červená tečkovaná čára).
img

Technická analýza páru EUR/USD na 1.–6. dubna 2024

02.04.2024 Pár EUR/USD by se tento týden mohl začít pohybovat nahoru od úrovně 1,0793 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 38,2 % na úrovni 1,0864 (červená přerušovaná linie). Po otestování této úrovně se bude dál pohybovat nahoru k retracementu 50 % na úrovni 1,0916 (červená přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru GBP/USD na 1.–6. dubna 2024

02.04.2024 Pár GBP/USD může tento týden pokračovat v pohybu nahoru od úrovně 1,2622 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k retracementu 23,6 % na úrovni 1,2690 (modrá přerušovaná linie). Následně se přiblíží k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2766 (modrá přerušovaná linie)
img

Technická analýza páru EUR/USD na duben 2024

02.04.2024 Pár EUR/USD může v dubnu dál stoupat od úrovně 1,0793 (zavírací cena březnové měsíční svíčky) k retracementu 61,8 % na úrovni 1,0959 (červená přerušovaná linie). Následovat bude další růst k retracementu 76,4% na úrovni 1,1080 (červená přerušovaná linie).
img

Technická analýza páru GBP/USD na duben 2024

02.04.2024 Pár GBP/USD by se v dubnu mohl začít pohybovat nahoru od zavírací ceny březnové měsíční svíčky 1,2622 k historické rezistenci na úrovni 1,2848 (modrá přerušovaná linie). Pak bude stoupat k hornímu fraktálu 1,3139 (žlutá přerušovaná linie).
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru

26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.
img

Analýza indikátorů pro pár GBP/USD na 26. března 2024

26.03.2024 Měnový pár GBP/USD se může pohybovat nahoru od úrovně 1,2632 (zavírací cena včerejší denní svíčky) a otestovat pullback 61,8 % na úrovni 1,2661 (žlutá tečkovaná linie). Po dosažení této úrovně může dál stoupat a otestovat pullback 38,2 % na úrovni 1,2695 (červená tečkovaná linie).
img

Analýza indikátorů pro měnový pár EUR/USD na 26. března 2024

26.03.2024 Měnový pár EUR/USD se může z úrovně 1,0835 (zavírací cena včerejší denní svíčky) vydat směrem vzhůru a otestovat úroveň pullbacku 38,2 % na 1,0864 (červená tečkovaná čára). Poté bude možný další pohyb směrem vzhůru k úrovni pullbacku 38,2 % na 1,0870 (žlutá tečkovaná čára).
img

EUR/USD. Výsledky týdne. Vzestup a pád dolaru: korekce, nebo obrat trendu?

25.03.2024 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na základně 8. čísla, konkrétně na úrovni 1,0808. Bylo to jako dvoudílný film: v prvním díle hrál dolar roli outsidera a poté se stal favoritem. Proto ta poměrně vysoká volatilita: maximum týdne bylo zaznamenáno na úrovni 1,0943 a minimum na 1,0803. Při pohledu na týdenní graf vidíme, že pár již druhý týden po sobě vykazuje klesající trend. Pro medvědy na EUR/USD to však vzhledem k poměrně nevýrazným výsledkům březnového zasedání Federálního rezervního systému nebyla v žádném případě snadná procházka. A další vyhlídky na pokles jsou rovněž sporné.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord

25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.
img

Analýza indikátorů pro pár GBP/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Měnový pár GBP/USD se může pohybovat dolů od úrovně 1,2654 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k historickému supportu 1,2611 (modrá tečkovaná linie). V případě otestování této úrovně může stoupat k cíli 1,2661, což je úroveň pullbacku 61,8 % (žlutá tečkovaná linie).
img

Analýza indikátorů měnového páruz EUR/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Měnový pár EUR/USD se může pohybovat z úrovně 1,0860 (zavírací cena včerejší denní svíčky) směrem dolů na 1,0836, což je historická úroveň supportu (modrá tečkovaná čára). V případě otestování této úrovně bude možný pohyb vzhůru s cílem na 1,0864, což je úroveň pullbacku 38,2 % (červená tečkovaná čára).
img

USD/JPY. Zahráváme si s ohněm: jen se nachází v rizikové zóně

21.03.2024 Měnový pár USD/JPY se řítil směrem k hodnotě 152. Výsledek březnového zasedání Bank of Japan japonské měně nepomohl: obchodníky zklamalo holubičí zvýšení úrokových sazeb, tón doprovodného prohlášení a postoj Uedy. Ve skutečnosti pár aktivně rostl již před zasedáním, ale po oznámení rozhodnutí BoJ se kupující USD/JPY vrhli vpřed a stanovili nová lokální cenová maxima.
img

Zlato: Nejasný výsledek zasedání Fedu vytváří tlak na cenu zlata

20.03.2024 Trhy se zastavily, protože obchodníci a investoři čekají na objasnění vyhlídek na uvolnění úrokových sazeb ze strany Fedu. Jakákoli vágní prohlášení předsedy Fedu Jeromea Powella, která podpoří kurz dolaru, můžou mít na zlato negativní dopad, což by zároveň mohlo být základem pro pokračující korekci cen zlata.
img

Analýza indikátorů pro měnový pár EUR/USD na 20. března 2024

20.03.2024 Měnový pár EUR/USD se může z úrovně 1,0864 (zavírací cena včerejší denní svíčky) posunout směrem vzhůru na úroveň 1,0883, která odpovídá EMA perioda 8 (modrá tenká čára). V případě otestování této úrovně bude možný další pohyb vzhůru s cílem na úrovni rezistence 1,0909 (bílá tlustá čára).
img

USD/JPY: Co čekat od zasedání Bank of Japan?

19.03.2024 Bank of Japan oznámí 19. března výsledky svého zasedání. V žádném případě nejde o rutinní záležitost. Bez ohledu na výsledek, tedy zda regulátor ponechá svou politiku beze změny, nebo se rozhodne zvýšit úrokovou sazbu, se trh na možných výsledcích březnového zasedání neshodne. Jakýkoli výsledek proto nevyhnutelně vyvolá zvýšenou volatilitu páru USD/JPY. Otázkou je pouze to, v čí prospěch – jestli kupců, nebo prodejců.
Související klíčová slova: Intradenní technická analýza | Trvalejší pohyb | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Výhody cTraderu | Investiční soutěže | Hlava a ramena | Neel Kashkari | Jak fungují akcie | Klid před bouří | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Indikátor Williams %R | Geopolitické konflikty | Pravděpodobné výsledky | Války | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Transparentnost obchodování | Obchodní platformy | Údaje z USA | AUD/USD | Data z trhu práce | Možnosti technické analýzy | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Esther Georgeová | Zveřejněné údaje | Prezident newyorského Fedu | Hodnota jihoafrického randu | EUR | Spotřebitelské výdaje | Standard & Poor's | Využití indikátorů volatility | Počet brokerů podporujících cTrader | Přemýšlení | Typy indikátorů | Latinskoamerické země | Oznámení výsledků | Brokeři | Falešný průraz | Dnešní obchodování | Irácký dinár | Výkyvy | Itálie | Klíčový ukazatel | Hlasovací právo | Take Profit | Komuniké | Pip | Očekávání | Korelace | Michael Barr | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | JAR | Ekonom Evropské centrální banky | Volatilní | Fibonacci úrovně | AUD/NZD | EUR/JPY | Indikátor Stochastic Oscillator | eFXnews | Příležitost k nákupu | Trh práce | Evropská komise | Pro investory | Statistické metody | Investice | USD/ZAR | MACD | Potenciál | Šílenství | Support | Podnikatelské aktivity | Edge | Lednová inflace | Index aktivity | Forex indikátor | Přesnost | Růst amerického dolaru | Indicators | Ifo | Webinář | Prognózy | Britská libra | Intervence | Hodnota brazilského realu | Experti | 1M | Chování | Rekord | Nižší sazby | Nezávislost | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropské měny | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | Obchodování GBP/USD | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Investiční roadshow | Reality | Sydney | Goldman Sachs | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | FX Strategy Research | Objem maloobchodních tržeb | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | VIX - Index volatility | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Průměrné mzdy | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Hashrate | Cenné papíry | Výnos | Poškodit ekonomiku | Kurzotvorné informace | Měnový pár USD/JPY | Brent | IHNED | Španělsko | Delta | CFD kontrakty | Americký akciový trh | Retracementy | SMA | Take-Profit úrovně | Šéf Fedu | LYNX Trading | Růst sazeb | Technický indikátor | Index DOW | Forex demo | Zvýšení sazeb Fedu | Exchange | Londýn | Forexový trh | Investiční strategie | Hluboké recese | Strach | Propad cen | Válka | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Úroková sazba | Prudké pohyby ceny | Praxe | Sentiment na trhu | JPY | Histogram | Posilování dolaru | Podnikové objednávky | Znehodnocení | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | Dinár | Money Flow Index | Praktické využití indikátorů | Sell pozice | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zavírací cena | Medvědí trh | Prognóza | The New York Times | Makléři | Bezpečné přístavy | Výpočet ADR | Prezidentka ECB | Saxo Bank | Alexandr Lukašenko | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Ropa WTI | Zájem obchodníků | Volume indikátor | JPG | Fáze trhu | Brexit | Exotické měnové páry | Oficiální údaje | Pozornost investorů | Burzy | USD/EUR | USD/BRL | Americké ekonomiky | Kapitál | Analyzování | Býčí divergence | Covid | Odliv kapitálu | Broker | FedWatch | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Cash flow | Proražení | Druhy grafů | Posílení koruny | USD | Export | Technická analýza | Posilování koruny | Historická volatilita | Automobilka | GBP/JPY | Kapitálové strategie | Nabídka | Plány | Na burze | Určení trendu | Bankovní skupiny | Riziková averze | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Nastavení Stop-Loss | Trh s ropou | AUD/JPY | Výnosové křivky | Prudké pohyby | Ceny BTC | cAlgo | Maďarsko | Noviny | Bitcoin | Exekuce | Pozorování | ISM pro sektor služeb | Kurzovní lístek | ZAR | Pověst | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Cenové úrovně | Nejvíce volatilní | Středoevropské měny | Dvojitý vrchol | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Japonské vlády | Dovoz | Sestavení obchodního systému | MT5 | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | Pohyb na devizových trzích | Tržní pohyby | Indikátor MFI | Obchodní nástroje | Cenové pohyby | Stratégové | Konvergence | Commodity Channel Index | PMI ze sektoru služeb | Pozitivní zprávy | Santiment | Zasedání Bank of Japan | Býčí sentiment | Rovnováhy | EUR/CZK | Vybírání zisků | Vedlejší měnové páry | Data z amerického trhu práce | Euforie | CO2 | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Dolar roste | Negativní sentiment | Evropská měna | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Nákupní apetit | Média | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Index PPI | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Zisk | Volatility | Peso | ATR a ADR | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Zpřísňování měnové politiky | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Průmyslové objednávky | Průměrné skutečné rozpětí | DAX30 | Údaje o průmyslové výrobě | Bank of England | Zveřejnění zprávy | Britský premiér | Vývoj sazeb | Ministerstvo obchodu | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Makroekonomický kalendář | Změny v pohybech cen akcií | Test rezistence | Tlak na USD | Návrat poptávky | NSDQ | Sestupný trend | Kurz jenu | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Technická analýza EUR/USD | Odhad spotřebitelské důvěry | Kolísání cen | Analýzy | Jednotné měny | Přeprodaný trh | Spotware Systems | Investiční | Vývoj měnového páru | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Obchodování signálů | Mary Dalyová | Průzkum | IEA | Den D | Hlavní události | Patria | Držení ztrátových pozic | Solární energie | TRY | Pár euro-dolar | Agentura Reuters | Bossa.cz | Obchodní plán | Prodej | Zpráva | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | Prémie | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | HDP USA | Konflikty | Akcionáři | S&P | Oslabování dolaru | Česká měna | Olej | Rok 2024 | Parabolic SAR | Obchodování | Potenciální zisky | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Různé úrovně volatility | JOLTS | S&P Global | Management | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | S&P 500 | Současný stav | Centrální banky | XAU/USD | Japonská vláda | Pákový efekt | Evropské trhy | Zprávy | Deflace | Nadšení | Dolary | Růst inflace | Turecká lira | Signály Fedu | Averze k riziku | CCI | Kurz USD/CZK | Systémové nároky | Klesající trend | Ceny ropy | CME FedWatch Tool | 3M | Silný růst | YCC | Nová mutace | Bydlení | NATO | MetaTrader 4 (MT4) | Využití indikátorů | Celkový trend | Average Daily Range (ADR) | CZ | Vyhlídky | Nerozhodnost | Páka | François Villeroy de Galhau | Ceny akcií Apple | Intradenní obchodování | Nástroj | Výsledky | Míra | EURCZK | Zápis ze zasedání Fedu | Lula | Hedgeové fondy | Ministři financí | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Bank of America | Špatné výsledky | TIM | Fundamentální analýza | Ekonomický růst | Australský dolar | Retracement | Směřování | Projev Jeroma Powella | Ochlazování inflace | Koruna | Výkyvy na měnových trzích | Finanční služby | Výrazný pokles | Všechny indikátory | Kupující | Francie | Kurz dolaru | Přímý přístup na trh | Onemocnění | DMA | Objem | Propad | Typy grafů | Denní kolísání | Očekávání investorů | Hlavní měny | Halifax | Trigger | Pokračující pokles | Velké automobilky | Federální rezervní systém | Obavy z ekonomického poklesu | Údaje | HDP eurozóny | Klima | Formy volatility | xStation | Očekávání analytiků | Představitel Fedu | Výsledky průzkumu | Bernstein Bank | Regulátor | HighSky | Průzkumy | Shortovat | Státní rozpočet | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Šéf centrální banky | Tržní kapitalizace bitcoinu | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Moving Average Convergence Divergence | Studie | CME FedWatch | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | Boční trend | Pojišťovny | Průraz | Kansas | Ministerstvo obchodu USA | Jednoduchý technický indikátor | Graf | Index S&P 500 | Nákup libry | Average daily range | Ratingová agentura | Instrument | Reakce trhu | CME Group | Patrick Harker | Cenová hladina | Pozornost | Ropa Brent | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Současná situace | Evropa | Technické ukazatele | Změny na trhu | Jackson Hole | Obraty | OPEC | Short | Trh v rovnováze | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Průměrné denní volatility | CAD/JPY | Procentuální změna | Trendové indikátory | Eurodolar | Zpráva o inflaci | Čínský dovoz | Thajský baht | Open interest | Jádrový index spotřebitelských cen | Americká centrální banka | Budoucnost BTC | Oslabení amerického dolaru | Guvernér | Zpomalení inflace | Stavebnictví | Devalvace | Index volatility | Dnešní růst | NZD/CAD | Rollback | Index Dow Jones Industrial Average | Příznivé údaje | Technické analýzy | Růst eura | Mexiko | Rostoucí trend | High | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Indikace | Ukazatel inflace | GBP/AUD | Rakousko | Česká koruna | Stříbro | Nejbližší support | Dlouhé (long) pozice | Tým InstaForex | Klíčové události | Instituce | Turecko | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Jakub Hodan | G10 | Růstový potenciál | Foreign Exchange | Brokers | Býčí signál | Dobrá data | Rozhraní a funkce cTrader | MetaTrader 5 (MT5) | Měnový trh | Britská měna | UBS Group | MetaTrader | Růst amerického HDP | Denní rozpětí | Oslabení koruny | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Indikátor STO | Ziskové marže | Dnešní aukce | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Obchodník na forexu | Indikátor ADX | Time-Frame | Trh s futures | Trh | Komise | Williams %R | Výrazný růst | Otočení trendu | Fed | Rekordní minimum | Oslabování amerického dolaru | Zahraniční obchod | Bailout | Korekce | Statistické údaje z USA | Sledování obchodovaného objemu | Upozornění | Nákup dolaru | Země EU | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Počet pracovních míst | Money management | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Další rozvoj | Dopad na trhy | Kanada | Globální recese | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Začínající obchodník | ProCent | Obchodní systém | Rating | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Agentura S&P | Dílčí index | Budoucí vývoj | Sdílení zkušeností | USD/CHF | Příležitosti | Náměstek japonského ministra financí | Začátečník | Patria Forex | Nejistota | Data z USA | Odhad růstu HDP | Ekonom ECB | Litecoin | Analýza trendu | Obchodní plány | Členové Fedu | CME | Shortování | Sell | Makroekonomické údaje | Long pozice | Obchodování akcií | Nastavení Stop-Lossu | LYNX webinář | Kurz dolarů | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Mexické peso | Obchodní praktiky | Rizikovější aktiva | Obchodování GBP | Oblast supportu | Trendové linie | XRP | Objem obchodů | Range | CFTC | Aktiva volatilní | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Snižování inflace | Invest | Centrální banka | Andrew Bailey | Významné zprávy | Trendová linie | Životní prostředí | Inflace v Británii | Intraday | Jemenští povstalci | iOS | Řízení rizika | Vývoj dolaru | Tržní sentiment | QE | Bankovky | LYNX | Největší kryptoměna | Donald Trump | Čistý zisk | Velké zisky | Jádrová inflace | Twitter | Krach | Dolar koruna | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Instant Trading EU Ltd. | Další růst | Kurzovní lístek historie | Analýza cenových grafů | Opatrné jednání | ATR | Bollinger Bands | Aktivita v americkém sektoru služeb | Aukce | Pokles dolaru | Pojišťovnictví | Vyšší ceny | USDCZK | Ekonomové | Dluhové krize | Nárůst objemů | Příkaz Stop | Masivní nárůst volatility | Prohlášení Bílého domu | Britský regulátor | Grafy | Nízká volatilita | Komodita | Směnný kurz | CZK | Nuance | Reuters | Představitelé centrální banky | Obchodníci | Index nových zakázek | Společnost XTB | Bitcoin (BTC) | Cena práce | Kompozitní index | Index nákupních manažerů | Eskalace | Domácnosti | Výkonná ředitelka | Vývoj USD | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Souhrnný index | Libra šterlinků | Předseda | Analytici | Finanční trhy dnes | Utahování měnové politiky | Průměrné denní rozpětí | Fibonacciho pásma | CARA | Prognózy inflace | Situace | Traders | Silná data | COT (Commitment of Traders) | Rates | VaR | Evropská unie | Politická krize | Cvičení | Denní procentuální změna | Příkaz | Ekonomiky | Nové signály | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Záporné sazby | Stagnace | Rozpočet | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Libra | GameStop | Vytrvalost | CFD | Brexitové dohody | Guvernér Fedu | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Cenové akce | Interpretace | Nakoupit akcie | Cenová válka v ropném průmyslu | Příprava | Vybírat zisky | Cenová maxima | Ztráta | Řecko | Aktuální cena | Dow Jones Industrial Average | Jednání ECB | FX Technical Strategy Research | Růst mezd | Prime | Federal Reserve | Květnová inflace | Volatility v různých obdobích | Úroky | Indikátor Stochastic | Indexy PMI | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Jair Bolsonaro | Výběr brokera | Intradenní výhled | Vliv na obchodování | Politické otřesy | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | DOT | Akcie 3M | Růst ekonomiky eurozóny | MetaTrader 4 | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | Ceny akcií | Izrael | Přenos | S&P500 | MSCI ACWI | Americký dolar | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | Čínská ekonomika | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Vysoká inflace | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | ČNB | Rizika | Viceprezident | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Pokles | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Počet žádostí o podporu | Právo | Take-Profit | Technical Strategy Research | Fraktál | Odhady ekonomů | Konsensus | Hedge | Držitelé Bitcoinu | Cenové minimum | Rezervní měna | Americký trh | Moody's | ECB | Makro | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Index ISM | Tržní očekávání | Velké korporace | Nižší růst | Americká ekonomika | Odpor | Obchodník | Swingové obchodování | Rada guvernérů | Tržby | COVID-19 | Tokio | BoE Andrew Bailey | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Indikátor ATR | Indikátor | Index cen | Tým FXstreet.cz | Pablo Hernández de Cos | MACD indikátor | Daně | Close | Marketingová komunikace | Pivot | Investiční soutěž | Kryptoměna | Zprávy z trhů | FXCM | Momentum | Nárůst long pozic | Dluhopisy | Analýza trendů | AUD/CHF | Stop-Loss a Take-Profit | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Conference Board | Nevýhody | Odborné kurzy | Růst ceny | Časová pásma | Obchodní pozice | Obchodování forexu | USD/TRY | ISM | Vývoj HDP | Benchmarky | Zboží dlouhodobé spotřeby | Toyota | Ratingové agentury | Cena zlata | MAAE | Analýza stříbra | SPAD | HSBC | Pullback | Hodnoty VIX | Výkyvy kurzu USD | Ekonomiky eurozóny | Breakout | Přeprodané zóny | Kdy nakoupit akcie | Indikátory objemu | Měnové intervence | Moskva | Růst cen | Saxo | Kvantitativní technická analýza | Cenový pohyb | Klasické indikátory | RSI | OctaFX | Měnová politika | Obchodní instrumenty | SPX500 | PMI ve výrobě | Delaware | Kurz rublu ČNB | Býčí trh | Poptávka | Altcoin | Financování | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Nastavení měnové politiky | Technologický gigant | Zasedání RBA | ECN | Fitch | Uhlí | Prodávající | Christopher Waller | Překoupení | Růst HDP | Oslabení japonského jenu | Psychologie | Ukazatel volatility | Solana | USDJPY | Inflační očekávání | Velké riziko | Investiční poradenství | Účastníci trhu | Hardware | GfK | Zasedání Bank of England | Stochastic oscillator | Line | Obchodování na měnových trzích | Invaze | Capital | Masato Kanda | ECB Christine Lagardeová | SSI | Indikátor Ichimoku Cloud | Obchodování na akciových trzích | Investor | All-time high | Průměrná mzda | DNO | Malé podniky | Obchodovat | Reporty | Zvýšení inflace | Základní měna | Index výdajů | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | HAS | Akcie Gamestop | Kryptotrh | WTI | Cena aktiva | Euro-dolar | Resistance | Otevřená pozice | Bod | Medvědi | Holubičí postoj | New York Times | Pokladniční poukázky | Spready | Reserve Bank of Australia | MIFID | Tweet | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Trading | Americká měna | Index peněžních toků (MFI) | Komise v přenesené pravomoci | Historické příklady | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Analýza dat | OCI | Payrolls | Bankéři | Average Directional Index | Cena ropy | Fibonacciho linie | Šance | Inflace | Problémy | Ocel | UTC | Marže | ROCE | Klesající trendová linie | DAX | HDP | Předběžné výsledky | HODLeři | Srdce trhů | Meziroční inflace | Kurz USD | Recenze | Struktura | Geografická blízkost | Zkušenosti | Index PMI | Trading Central | Platforma cTrader | Firma | Ekosystém | Vzrušení | Signály | Omikron | Reálné příjmy | Lira | Devizový trh | Načasování | Rafinérie | Lot | Ropa | Statistiky | Indikátory momenta | Měřítko očekávané tržní volatility | FX | Ben Bernanke | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | Prodejní aktivity | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Realizovat zisk | Pivot points | Philip Lane | Škola tradingu | Světová válka | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | UST | Nákupní aktivita | Optimismus | Rozhodování | Růst dolaru | Býčí vyhlídky | Zpráva CoT | Dolar | Fibonacciho retracement | Investujte | Slovní intervence | Proinflační | Euro | Negativní vývoj | Inflace cen | ANZ | Ministři financí eurozóny | Co je to forex | Fundamentální pozadí | Dnešní report | AUD | Politické rozhodnutí | Procentuální risk | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Breakout Trader | Pohyby ceny | Obchodované měny | Risk | Statistiky z eurozóny | Fibo | Prima | Citigroup | Christine Lagarde | Index VIX | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Zpomalení růstu | Zpětný pohled | Obchodovat na forexu | Obchod | Růst ekonomiky | Santa Claus Rally | Obchodní aktivita | BOJ Kazuo Ueda | Fibonacci | Inflace v Austrálii | Majors | Rozhodnutí Bank of England | Jádrový CPI | Kapitalizace bitcoinu | Fibonacciho úrovně | Nižší ceny | EU | Dna | Zasedání ECB | Philip Lowe | Portfolia | Převis | Příležitosti pro volatilitu | Úrovně rezistence | Daytrader | Vývoz | Index výrobní aktivity | Úroveň rezistence | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Kazuo Ueda | Švýcarský frank | Vyhlídky eurozóny | Cena Polkadot | CZK/EUR | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Eskalace konfliktu | Výrobní index | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Nakupovat | Know-how | Obchodní příkaz | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Balance | Transparentní | Momentum indikátory | Kurz eura | Dnešní zpráva | Silné euro | Volatilita na finančních trzích | Ceny energií | Ceny potravin | Obrat trendu | Japonský jen | Index důvěry | Nákupní tlak | Základní sazby | Poptávka po americkém dolaru | Averze vůči riziku | USDCHF | Rostoucí inflace | Investování | Svíčkové formace | Caixin | Signál ke vstupu | Komunita | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Předpovědi | Směr trhu | Vlna výprodejů | Bondy | Mince | Zásoby ropy | Kurs dolar | Evropské méně | V4 | Ministr financí | Kmen omikron | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Cenová válka | Trailing Stop | Akcie a ETF | Cena SOLANY | Odvětví | Dow Jones Industrial | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Komentáře Fedu | Růst průměrné mzdy | USOil | Oslabení | Vstup na trh | Střední podniky | Časový rámec | Míra inflace | Ceny benzínu | Platforma | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Sebevědomí | Ekonomický výhled | Objem objednávek | TradingView | Nařízení | Jak obchodovat | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Japonská měna | Nejnovější zpráva | Gold | FactorResearch | NZD/JPY | Průmysl | Centrální bankéři | Úroveň supportu | Tempo růstu | Bankovnictví | Nejnovější údaje o inflaci | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Biliony | ETF | Stabilita | Trend dolů | Nákupní pozice | Akciové trhy | Kurzy měn | Nejvíce volatilní měnové páry | Myšlenka | Varování | Obchodní bilance | Prezident Federální rezervní banky | Stabilní zisky | Úsilí | Viceprezident ECB | Bankovní unie | Long | Rally | Banka | Pandemie | Nálady na trhu | Hlavní měnové páry | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | Výprodej | Jednoduchý klouzavý průměr | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Pokles cen | Zkušený trader | Vývoj měnového páru USD/CAD | European Central Bank | YouGov | 1D | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Obchodní myšlenka | Nový týden | Vývoj kurzu | Inovace | Keltnerovy kanály | Obchodní rozhodnutí | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Pivoty | Riziko ztráty | Ministryně financí | Technologický pokrok | Býčí potenciál | Brazílie | Jihoafrická republika | Sentix | Robert Holzmann | Cílová cena | | Japonské úřady | Pochybnosti | Sierra Chart | Signál k nákupu | Změny ceny | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Sky News | Purple Trading | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Short pozice | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Politika | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodní hodiny | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Tým Admiral Markets | Pravidla hry | Ekonomické prognózy | Poplatky | Oslabování eura | Úrovně supportu | Velká Británie | Růst libry | Makroekonomická data | Další vývoj | Kurs dolar koruna | Vývoj trhu | Objemy obchodů | CAR | Nálada | Flexibilita | MXN | Nákupy | Měnové páry | LTC | Měnové politiky | Vstupní signály | Lula da Silva | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Ekonomická data | Ninja Trader | CBS | Výrobní index PMI | Roadshow | Dobrá zpráva | Commerzbank | Zhodnocení | Prolomení supportu | Ceny zlata | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Směr trendů | Timeframe | Jan Kovalovský | ESM | Volume | Komerční banky | Nastavení sazeb | Americký trh práce | Obchodní účet | Bankrot | Šíření koronaviru | Deriváty | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Japonská ekonomika | Indikátor Ichimoku | Hry | Odpovědnost | Očekávaný růst | Nový býčí trh | ONE | Trendové čáry | 2222 | Polkadot | Zaměstnanci | Bankovní krize | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Cenové rozpětí | Expanze | Indikátor ADR | Insider | Fibonacci time zones | Prodejní signál | Fondy | Konsolidace | Ukrajinský prezident | Bílý dům | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | USD za barel | CAD | Spread | Average True Range | Nejoblíbenější Forex | Trading pohled | Index aktivity v sektoru služeb | Zisková strategie | New York | Krize | Bernstein | NZD/CHF | cTrader | Nástroje a indikátory | USD/MXN | Ekonomické zprávy | AOS | G20 | Objednávky | Index strachu VIX | Oslabení dolaru | NFT | Slabost dolaru | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Dolarový index | Sazby | RVI | Ředitelka | Ceny aktiv | Férové obchodní praktiky | Cíle | Semináře | Ekonomický kalendář | Obchodování na burze | HashRate | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Izraelská armáda | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Obchodování s CFD | Rozhovor | Dlouhá pozice | Plán obchodování | Transakce | Dnešní údaje | Hodinový graf | Měny | Hladiny supportu | Snížení úrokových sazeb | Zpráva COT | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Profitovat | Tržní kapitalizace kryptoměn | Irsko | Korporace | Energie | Důležité zprávy | Instant Trading EU | Zpravodajství | Pocity | Kurzy měn CSAS | Větší korekce | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | USDX | Jádrová inflace v eurozóně | Měna | Jasný signál | Údaje o HDP | Oslabení eura | Květnový růst | Zásoby benzinu | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | MSCI | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | W1 | Miliardy dolarů | Ichimoku indikátor | Dolarový pár | FOMC | Nový trend | Data z Německa | Překoupené oblasti | EFSF | Patria.cz | Sentiment na trzích | Nákupní signál | EIA | Americké akciové indexy | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Obchodní den | Další růst sazeb | Signál | Peter Garnry | Írán | Britská vláda | Nejvolatilnější | ADP | Strategy Research | Biliony dolarů | Kupní síla | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Short signál | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Ropy | Sociální média | Řízení rizik | Prodej bitcoinů | MSCI All-Country | NFIB | Výdaje | Pravděpodobné scénáře | Hlediska technické analýzy | Rafinerie | Společnost | Obchodní systémy | Časové období | Časové rámce | Aktivita v sektoru služeb | Snížení úrokové sazby | Parabolic SAR indikátor | Dynamika mezd | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Thomas Barkin | BlackRock | Retailoví investoři | Vysoká volatilita | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Kupci | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Standardní odchylky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Analýza indikátorů | Vyšší hodnoty VIX | Nový Zéland | Slovník pojmů | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Neúspěch | Koruna posiluje | Ztráty | Nizozemsko | Očekávaný zisk | Gap | VIX | Růst | Premiér Boris Johnson | Objem obchodování | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Index Dow Jones Industrial | Letošní maximum | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Kmen koronaviru | Proti trendu | Zajištění | Administrativa | Typická cena | BOSSA | Snížení inflace | Linie podpory | Index | Akciový trh | Praktické tipy | Lockdown | Cenový index | MiFID II | Token | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Jižní Korea | Nejoblíbenější Forex indikátor | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | IntoTheBlock | Chování volatility v různých obdobích | Jak měřit volatilitu | Brazilský prezident | Bollinger Bands indikátor | Americké statistiky | Dnešní zprávy | Návratnost | Komplexní analýzy | Hodnota vašich investic | Mzda | Dynamický support | Index amerického dolaru | Investiční doporučení | Snížit úrokové sazby | Standardní odchylka | Fibonacciho posloupnost | Koronavirus | Virgínie | Vývoj měnového páru USD/KRW | Obchodní rozhodování | Růst měnového páru EUR/USD | Analýza | Slabé makro | Vybrat zisk | Proč zrovna cTrader? | Obchodovat s akciemi | Put | Reakce dolaru | Automatizované obchodní systémy | Objem obchodní pozice | Powellovo sdělení | Ondřej Hartman | Poradenství | Vzestupný trend | Société Générale | Technické signály | Instrumenty | Halving | Populární indikátory | Výhody | Technické potíže | Správa | Býčí rally | Japonské společnosti | Geopolitické události | Pokročilé funkce | Člen Rady guvernérů Fedu | Obálka | Základní úroková sazba | Počet nezaměstnaných v Německu | Negativní hodnoty | Euro vůči americkému dolaru | Časovaná bomba | Rezistence | Přímý přístup na trh (DMA) | Změny v pohybech cen | Rekordní růst | Jádrový PCE inflační index | Blahobyt | NAB Research | Recenze a návod | Vhodné podmínky | ZIL | Krátkodobé příležitosti | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Kroky Bank of England | FX Strategy | Roadshow Bernstein Bank | Medvědí trend | Indikátor OBV | Hodnocení ekonomiky | Úrovní podpory | Inflační index | Velké cenové pohyby | Vývoj měnového páru CAD/JPY | City | Býčí kanál | MSCI All-Country World | Indikátor ROC | Posílení | Skepse | Měření volatility | Rychlá exekuce | Linie odporu | cAlgo pro automatizované obchodování | Velké cenové výkyvy | Kurz USD/MXN | Ceny měnového páru | Tržní hodnota | Chování volatility | Vývoj dolarového indexu | EURUSD | Štěstí | Trendový indikátor | Srovnání s jinými platformami | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | NFP | Béžová kniha | Držení pozice | Unie | Výkyvy v tržní volatilitě | Nasdaq Composite | Výkon | USD/KRW | Technická analýza (TA) | Medvědí svíčka | Zasedání FOMC | Pokles k supportu | Trpělivost | Vzácné nerosty | Investovat | Komoditní | Mário Centeno | Práce v Německu | John Williams | Mini lot | Omezený počet brokerů | Obchodní signály | Členka Rady guvernérů | Hlavní ekonom ECB | Zprávy o nezaměstnanosti | Počet zaměstnaných | RSI indikátor | Americký index | Srovnání platformy cTrader | Varianční analýza | NAHB | Supporty a rezistence | Indikátory volatility | Americké centrální banky | Informace o průměrné denní volatilitě | Otevírací cena | Analýza páru EUR/USD | Srovnání platformy | Dobrá čísla | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | ADR | Pokročilé nástroje | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Nárůst volatility | Odborový svaz | Dlouhodobé investování | UBS | Představitel ECB | cTrader vs. MT4 | Člen představenstva | České koruny | Profit-Targety | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Raphael Bostic | Předpověď | Fáze trhů | AMBcrypto | Výkonnost | Korelační koeficienty | Automobilky | Snižování sazeb | Masivní nárůst ceny | Čárový graf | Americké měny | Charu Chanana | Spotware | Přehled | Úvěrové pojišťovny | Intradenní analýza | Přehřátý trh práce | Vstupní signál | Kontraindikátor SSI | Futures | FXstreet.cz | Finanční ztráty | Členka rady guvernérů | Pokles ceny | Nemovitosti | CHF | Chaikin | Absence kupců | Maryland | Futures trhy | Obchody | James Bullard | Mutace viru | Americká data | XPD/USD | Podpora | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Vývoj eurodolaru | Boris Johnson | Index CPI | Inflace v únoru | Údaje o prodejích | Svíčkový graf | Očekávání trhu s volatilitou | Zlepšení | Dolar australský | Síla dolaru | Představení modulu cAlgo | RBC | Použití indikátorů volatility | GME | Obchodní příkaz na cTrader | Ichimoku Cloud | Seance v USA | JDE | Nevýhody cTraderu | Očekávání trhu | Average Directional Index (ADX) | MJ | Zrychlení růstu | cTrader vs. xStation | Portugalsko | Statistický nástroj | Vývoj měnového páru NZD/USD | Akumulace | Nejnovější údaje | Cenové výkyvy | Správa obchodních příkazů | Jak se stát forexovým obchodníkem | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Haruhiko Kuroda | Nvidia | Hladiny podpory | Vliv volatility | CL | Prodejní příležitost | Statistické údaje | Zastavení růstu | Německo | Významné úrovně | Japonská centrální banka | Načasování snížení úrokových sazeb | Hlavní ekonom | MT4 | AAA | Vice | Hladiny rezistence | Vysoké systémové nároky | Fibonacci fans | Robert Kaplan | Praktické využití indikátorů volatility | Politické faktory | Úterní zpráva | Snižování rozvahy Fedu | Zlatý řez | Pozice | Hodnota KRW | Exotická měna | Strategie pro různé úrovně volatility | XTB | Uptrend | Mario Centeno | Pád dolaru | Úrovně retracementu | Cena BTC | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Co to vlastně volatilita je | Nový indikátor | Nástroje pro technickou analýzu | Grafické nástroje | Mario Draghi | Sektor služeb | Denní volatility | FXstreet | Velcí hráči | Chápání volatility | Sol | Podnikatelská aktivita | Riziko | Vývoj ceny | Exekuce obchodních příkazů | Důležité makroekonomické zprávy | Index peněžních toků | Cena Ripplu | Sazby beze změny | Platformy cTrader | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Cenový graf | Západní Virgínie | Počasí | Co bude | KRW | Futures na palladium | Zveřejnění zpráv | EUR/GBP | Opatření | Webináře | Oslabování koruny | Král kryptoměn | Výstup z obchodu | Obchodní platforma cTrader | Analytik | Náklady na práci | Oscilátory | Finanční svět | Britský trh práce | Evropské investiční banky | Index DAX | Americké trhy | EMA | Aktivita velryb | Obchodovaný objem | cTrader vs. MT5 | Finanční podmínky | Intradenní graf | Pozornost obchodníků | JP Morgan | Změny v úrovni volatility | Jestřáb | Přehřátý trh | Risk Management | Automatizované obchodování | Medvědí fáze | Varovné znamení | Average true range (ATR) | Spojené státy | Redukce | Eurozóna | Pepa Zeman | CZK/USD | Americký regulátor | Důležitý support | PCE inflační index | Index PCE | Počet obchodů | Zveřejnění významných ekonomických dat | Richmond | Drahá ropa | Dow Jones | Ministerstvo financí | Pokles libry | Měnící se poptávka | Funkce cTrader | MetaTrader (MT4 a MT5) | Budoucnost | Banky | Zdravotní krize | Intervenovat | Dělení technických indikátorů | Bilance | Oscilátor | NASDAQ 100 | Vývoj měnového páru USD/MXN | Nákup dluhopisů | Nejvolatilnější měnové páry | News | Klaas Knot | Žlutý kov | Rate Of Change | ADX | Aktuální kurz | Slabý trh | Doporučení | Rizikový sentiment | Inflace ve Velké Británii | Prohlášení | Prodeje | Politici | Zkoumání volatility | Obchodování na měnovém trhu | Trader | Obchodní podmínky | Finanční situace | Hodnota akcií | Měnový pár | Cena dnes | Výhledy | USD/CAD | Výkyvy kurzu | Větší pokles | Celková inflace | Obnovení růstu | Divergence indikátoru | Kotace | Technický výhled | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zavírací ceny | Bývalý brazilský prezident | Podnikání | Širší spready | Prezident Jair Bolsonaro | Vývoj měnového páru USD/BRL | Poptávky po dolaru | Volatilní měnové páry | InstaForex | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Kurz GBP | Cenová minima | Kolísání v pipech | CryptoQuant | Počet brokerů | Ekonom | USA | Býčí scénář | Jak vnímat volatilitu? | Prodejní pozice | Aktuální situace | Změny v pohybech | Hladina supportu | Možnosti automatizovaného obchodování | Janet Yellen | Federal Reserve Bank | Zlato | Zvyšování rizika | Žebříček nejvolatilnějších měnových párů | Zpomalování inflace | Nasdaq | Denní kolísání v pipech | PMI ve službách | Vrcholní představitelé | Průměrná cena | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Grafické nástroje a indikátory | Turbulentní ekonomika | Spekulanti | Skupina G20 | Nový kmen koronaviru | Domácí poptávka | Server FXStreet | Stochastic | Vývoj měnového páru NZD/JPY | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Zpomalení hospodářského růstu | Co je cTrader? | Průlom | Skandály | Investment | Prodej eura | Analýza ceny | Výraznější pokles | Firemní výsledky | Nové letošní maximum | Objem klesá | MFI | Nezávislost na vývoji inflace | Graf EUR/USD | Počet nezaměstnaných | Interní informace | Vývoj na trhu | Kryptoměny | Summit EU | Low | Nápad | Býčí trend | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Tvrdohlavost | Další pokles | Mzdy | Akcie | Úspěch | Význam trendů | ADX indikátor | Kyber | Jerome Powell | Růst ceny GameStop | Volby | Ukazatele | Moving Average | Investiční účely | FXDAILY | Vliv volatility na obchodování | Třetí světová válka | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Index relativní síly | Británie | Bankrot USA | Průmyslová výroba v USA | COT | Krátkodobý výhled | Komoditní měna | NZD | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Dánsko | Belgie | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | ČR | Podniky | Vyšetřování | Sentiment trhu | Inflace v USA | Žebříček | Commitment of Traders | Downgrade | Volatilita a tržní faktory | SPX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Boj s koronavirovou krizí
Bokeh Capital Partners
Bolest
Bolest české koruny
Bolest duševní
Bolest z poslední ztráty
Bolívar
Bollinger Bands
Bollinger Bands indikátor
Bollinger Band Width

Následující klíčová slova

Bollingerova pásma (Bollinger bands)
Bollingerovy pásy
Bolloré
Bolševické revoluce
Bolt Food
Bolvin Wealth Management
Bolvin Wealth Management Group
Bombardier
Bombay
Bombay Stock Exchange
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít