Úterý 09. srpen 2022 15:53
reklama
Instaforex webinar riskmanagement
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Zpětný odkup akcií

img

Výsledky těžkých vah finančního sektoru táhou americké trhy do záporu

14.07.2022 Akcie v zámoří dnes po otevření burz výrazně klesaly. Hlavní důvodem jsou přetrvávající obavy z inflace a výsledky těžkých vah ve finančním sektoru. Investoři dnes opět narazili na tvrdou realitu, když společnost JPMorgan dočasně zastavila zpětný odkup akcií. Její zisk zaostal za odhady. Morgan Stanley oznámila propad tržeb své investiční části. Obě společnosti klesaly, JPMorgan o více jak 4% a Morgan Stanley o více jak 2 %.
img

Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích

12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
img

Cena akcie Apple klesá navzdory silným hospodářským výsledkům

29.04.2022 Apple ve čtvrtek oznámil dobré finanční výsledky za Q1 2022. Společnost prokázala, že si za léta své existence vybudovala silnou značku, po které zůstává poptávka vysoká i průběhu horšího ekonomického vývoje. Přesto se akcie společnosti po pátečním otevření Wall Street začala obchodovat v negativním teritoriu. Svůj vliv může mít negativní sentiment okolo technologického sektoru. Náladu obchodníků nezlepšila ani včerejší klesající data amerického HDP.
img

Denní makro postřehy: Berkshire je lídrem hodnotového odrazu 27/04/2022

27.04.2022 MOJO: V sobotu bude Berkshire Hathaway (BRK.B), největší americká netechnologická společnost, poprvé od roku 2019 pořádat své výroční setkání „karneval kapitalismu“ v přímém přenosu z Omahy. Bude to již 62. rok, co Warren Buffett zastává funkci generálního ředitele, a bude zde po boku svého partnera Charlieho Mungera a příštího generálního ředitele Grega Abela.
img

Americké a evropské akciové trhy posilují na pozadí jednání o Ukrajině a zvýšení produkce ropy v SAE

10.03.2022 Trh s komoditami zastavil svůj růst poté, co Spojené arabské emiráty navrhly alianci OPEC+ zvýšit těžbu ropy. Přestože ministr energetiky SAE Suhail al-Mazrouei toto prohlášení bagatelizoval, ceny ropy klesly pod 110 USD za barel.
img

Americký akciový trh v pondělí rostl

28.02.2022 Americký akciový trh zakončil minulý týden v pozitivním teritoriu. Dow Jones Industrial Average si připsal 2,51 %, S&P 500 přidal 2,24 % a NASDAQ Composite vzrostl o 1,2 %. V průběhu minulého týdne si S&P 500 připsal 0,8 %, NASDAQ vzrostl o 1,1 % a Dow Jones zůstal beze změny.
img

Americké akciové indexy díky datům o inflaci vzrostly

13.01.2022 Index Dow Jones Industrial Average stoupl o 38,3 bodů (0,11 %) na 36 290,32 bodů. Standard & Poor's 500 vzrostl o 13,28 bodů (0,28 %) na 4 726,35 bodů. Nasdaq Composite získal 34,94 bodů (0,23 %) a dostal se na 15 188,39 bodů.
img

🚀Akcie Avis roste o více než 100 %❗

02.11.2021 Akcie společnosti Avis Budget Group (CAR.US) dnes roste o více než 100 % po zveřejnění hospodářských výsledků. Autopůjčovna reportovala EPS ve výši $10,74 na akcii nad očekáváním ve výši $6,52. Tržby vzrostly o 96 % na $3 mld. z $1,534 mld. v minulém roce. Trh čekal růst tržeb na $2,7 mld. Silný poptávka po půjčování automobilů a vyšší sazby měly na hospodářské výsledky pozitivní dopad. Společnost také oznámila vzestup částky určené na zpětný odkup akcií o $1 mld.
img

Spotify nečekaně oznámila zpětný odkup akcií, akcie prudce rostou

20.08.2021 Akcie Spotify (SPOT.US) dnes vystřelily o více než 5 % poté, co tato hudbu streamující společnost oznámila, že vedení schválilo zpětný odkup akcií ve výši $1 mld. Odkup by měl začít ještě ve třetím kvartálu. "Toto oznámení ukazuje naši důvěru v podnikání Spotify. Vidíme dlouhodobé růstové příležitosti," řekl Paul Vogel, CFO společnosti. Dle Spotify bude odkup akcií realizován čas od času prostřednictvím různých metod včetně standardního tržního nákupu. Autorizace k buyback programu vyprší 21. dubna 2026. Načasování a konečný počet koupených akcií bude dle společnosti záviset na množství faktorů včetně ceny a obecných podnikatelských a tržních podmínek.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

USA hlásí očekávaný růst HDP o 6,4 %. Americké banky prošly stress testy, mohou navýšit dividendy i odkup akcií

25.06.2021 Podle konečného údaje amerického ministerstva obchodu tamní ekonomika v prvním kvartále letošního roku meziročně vzrostla o 6,4 %, což bylo v souladu s předchozím odhadem ministerstva. Podle agentury Reuters stojí za robustním růstem mohutná fiskální podpora vlády. Nevětší podíl na růstu HDP měla výroba zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Rychlé shrnutí

28.01.2021 Americké indexy včera výrazně klesly. Index S&P 500 odepsal 2.57 %. Dow Jones ztratil 2.05 % a Nasdaq 2.61 %.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
C:\fakepath\dolary.jpg

Velké firmy letos zřejmě sníží dividendy nejvíce od roku 2009

23.11.2020 Dividendy vyplacené největšími světovými společnosti v letošním roce klesnou kvůli koronavirové krizi o 17,5 procenta až 20 procent, což odpovídá zhruba 263 miliardám USD (5,8 bilionu Kč). To představuje nejvyšší pokles nejméně od finanční krize v roce 2009. V příštím roce by však mohla výplata dividend výrazně oživit. Vyplývá to z prognózy investiční společnosti Janus Henderson.
C:\fakepath\buffett.jpeg

Firma Berkshire koupila vlastní akcie za rekordních 9 mld. USD

08.11.2020 Společnost Berkshire Hathaway patřící miliardáři Warrenovi Buffettovi navýšila ve třetím čtvrtletí program odkupu vlastních akcií. Celkem odkoupila vlastní akcie za rekordních devět miliard USD (201,4 miliardy Kč) a téměř tak zdvojnásobila předchozí rekord z druhého čtvrtletí. Od počátku letošního roku firma již koupila vlastní akcie za 15,7 miliardy USD, upozornil zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\s-25032020-lv.gif

Společnostem z indexu STOXX 600 notně klesl výhled tvorby zisku

25.03.2020 Výhled tvorby zisku společností z panevropského indexu STOXX 600 na první a druhé čtvrtletí se razantně snížil. Vyplývá to z dnes zveřejněné ankety analytiků společnosti Refinitiv. Na ekonomiku dopadá pandemie nemoci COVID-19, z velkých evropských zemí karanténní opatření zavedly Británie, Itálie, Francie a Španělsko. Odborníci nyní očekávají, že společnostem ze zmíněného indexu se zisk ve druhém čtvrtletí sníží o 14,9 procenta, zatímco před týdnem prognózovali pokles o 8,2 procenta.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: PPF kupuje CME a Moneta navrhuje mezitimní dividentu

29.10.2019 Americký index S&P 500 uzavřel včerejší seanci na novém rekordu, když si včera polepšil o 0,6 %. Mezi obchodníky obecně panovala optimističtější nálada ohledně budoucího vývoje akciového trhu, když vedle rostoucích šancí na uzavření obchodní dohody s Čínou a sázkám na další uvolňování měnové politiky Fedu i výsledková sezóna přináší solidní čísla. Na svůj čerstvý rekord vystoupaly i akcie Microsoftu v reakci na zprávu, že společnost vyhrála tendr na dodávku služeb pro Pentagon.
img

Microsoft bude podporovat své akcie odkupem

23.09.2019 Microsoft na své tiskové konferenci oznámil buybacky (zpětný odkup akcií) v rekordní výši 40 miliard dolarů. Navzdory vysoké konkurenci největších technologických gigantů je stále největší společností na světě z hlediska kapitalizace.
img

Microsoft koupí zpět vlastní akcie za 40 miliard USD

19.09.2019 Americká společnost Microsoft koupí zpět vlastní akcie za 40 miliard USD (937,8 miliardy Kč) a zvýší dividendu. V noci na dnešek o tom rozhodla správní rada společnosti. Program odkupu akcií nemá konečný termín a firma ho může ukončit, kdy bude chtít.
img

Akciová strategie: O2 Czech Republic pod výprodejním tlakem neoprávněně

10.09.2019 Akcie telekomunikačního operátora O2 Czech Republic na konci srpna klesly na svoje tříleté minimum. Jedním z důvodů může být to, že akcie byly v listopadu loňského roku vyřazeny z atraktivních indexů MSCI kvůli nízkému free floatu, neboli volně obchodovatelnému počtu akcií. Cenové skoky dolů, které jsou patrné na dlouhodobějším grafu, jsou způsobené výplatou dividend, respektive části emisního ážia. Přesto vývoj v průběhu léta nelze vysvětlit jen distribucí akcionářům. Obchodníci musí akciím nevěřit i z jiného důvodu. Tím může být plánovaný příchod čtvrtého operátora a s tím spojená chystaná aukce kmitočtů. Nejsou zatím zcela známé podmínky, za jakých budou moci operátoři získat nové frekvence. Zároveň je ale jasné, že budou příznivější pro nového konkurenta. Jiným faktorem může být stále přísnější a přísnější regulace. V nedávné době došlo ke zrušení roamingových poplatků, byly upravovány podmínky pro přechod k jinému operátorovi, zvyšují se tlaky na nižší ceny poskytovaných služeb nebo virtuální operátoři se chtějí domoci lepších služeb a cen na velkoobchodním trhu. Dalším protivětrem je nařčení z možného omezování hospodářské soutěže kvůli sdílení sítí s T-Mobile, které může vyústit až v pokutu ve výši 10 % celoročního obratu.
img

Apple využil rekordní minima na výnosech dluhopisů

09.09.2019 Společnost Apple je známá jako jeden z nejsilnějších hráčů na globálním akciovém trhu, která si z hlediska tržní kapitalizace poměrně dlouho držela post jedničky na trhu. Nicméně v posledních měsících se situace na trzích mění - společnosti začínají reagovat na pokles amerických úrokových sazeb a silnou poptávku ze strany investorů. Výjimkou není ani Apple, který se rozhodl hledat dodatečný kapitál pro svoje záměry na dluhopisovém trhu.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 1.8.2019

01.08.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se ztrátami. Indexy Dow Jones a Nasdaq shodně odepsaly 1,2 % hodnoty a S&P 500 klesl o 1,1 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nedařilo ani jednomu sektoru. Nejhlubších ztrát ve výši 2 % dosáhli výrobci nezbytného zboží následovaní zpracovateli komodit s poklesem o 1,5 %.
img

Euro neudrželo zisky, akcie se neradují z výsledků. Na závěr týdne vyjde americké HDP

26.07.2019 Eurodolar se zklidnil po volatilnějším včerejšku, kdy trhy rozvířily informace z ECB. Pár se obchoduje na 1,1135, tedy níž než včera odpoledne. Směrem dolů svůj nárůst korigovaly také německé výnosy, zatímco ty americké se víceméně drží. Odtud pak plyne relativní výhoda dolaru. Ten dnes drží zisky na páru s jenem a posiluje k libře. Slušně se daří zlatu, které přidává půl procenta.
img

Akciové trhy pod taktovkou Jeroma Powella

10.07.2019 Až v samotném závěru včerejší seance se podařilo americkým akciím dostat do plusu. Po celý den jinak mírně ztrácely. Index S&P 500 tak uzavřel jednu desetinu procenta nad pondělním zavíracím kurzem. Pomohly mu k tomu především technologické akcie. Nasdaq si polepšil o půl procenta.
C:\fakepath\deutsche-bank.jpg

Deutsche Bank prošla v USA zátěžovými testy Fedu

28.06.2019 Německá banka Deutsche Bank prošla ve Spojených státech každoroční kontrolou zdraví bank a jejich schopnosti přežít velký hospodářský pokles, kterou provádí centrální banka USA (Fed). Deutsche Bank se tak podařilo zdolat důležitou překážku v době, která je pro ní velmi obtížná. Fed však našel nedostatky v procesu plánování kapitálu u amerických operací švýcarské Credit Suisse.
img

Skupina CPI vykoupí za 3 miliardy vlastní akcie

20.06.2019 Realitní impérium CPI Property Group, které vlastní miliardář Radovan Vítek připravuje velkou transakci. Hodlá vykoupit od svých od akcionářů až 400 milionů vlastních akcií.
img

Akcie na pražské burze v týdnu oslabily o 2,8 procenta

10.05.2019 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily, když index PX klesl o 2,8 procenta na 1049,6 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. V týdnu se nejlépe vedlo akciím Tatry Mountain Resorts. Naopak nejvíce oslabily akcie Moneta Money Bank. Předcházející týden české akcie klesly o 1,1 procenta.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 2.5.2019

02.05.2019 Americké akcie své počáteční prvomájové zisky neudržely a uzavřely se ztrátou tří čtvrtin procenta. Z počátku včerejší seance index S&P 500 rostl o 0,2 %, když podporou mu byly i zveřejněné výsledky společnosti Apple. Nicméně vyjádření šéfa Fedu Jeroma Powella, že slabší inflace může být pouze přechodná, zchladilo spekulace trhu ohledně toho, že dalším krokem v měnové politice centrální banky bude snížení úrokových sazeb.
img

Shell ohlásil pokles čistého zisku o 2 %

02.05.2019 Společnost Shell ohlásila pokles čistého zisku o 2 % na částku 5,43 miliardy dolarů. Za propadem stojí zejména nižší ceny ropy a plynu. V loňském roce společnost spustila program zpětného odkupu akcií.
img

Investiční rady od Warrena Buffetta

29.04.2019 Warren Buffett - šéf a ředitel investiční společnosti Berkshire Hathaway - je jeden z nejlepších investorů současné doby. Jeho zaměřením jsou dlouhodobé investice do podhodnocených společností, které mají "dobrý produkt nebo službu" a zároveň k tomu i konkurenční výhodu ve svém sektoru. Díky těmto pravidlům dokázal Buffet dlouhodobě překonávat benchmark SP500.
img

Akcie Boeing blízko historických maxim

25.11.2015 Další americký bluechip z představované série akcií z indexu Dow Jones je Boeing. Celosvětově známá společnost Boeing nemá jenom spokojené zákazníky ve více než 150 zemích, ale také spokojené dlouhodobé investory. Po hlubokém pádu o více než 70 % v letech 2007 a 2008 trvalo akciím Boeing 5 let, než se jim podařilo vrátit zpátky nad úroveň $100. Od počátku svého dna z počátku roku 2009 akcie Boeing téměř zpětinásobily svou hodnotu. Od počátku roku 2013 se nachází v rostoucím trendu.
Související klíčová slova: Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Buy and hold | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Futures | Fúze | Grafy | IPO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Low | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měny | Nabídka | Nerealizovaný zisk | Obchodník | Obligace | P/E | Poplatek | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Byznys | Business | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Bohatství | Hospodářský cyklus | Credit Suisse | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index CPI | Facebook | LYNX | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie TMR | Akcie Volkswagen | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Atlantik | Banka | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CISCO | CZK | České akcie | Denník | Devalvace měny | Dlouhodobé investice | Dolar | Etoro | Eura | Fiskální rok | Fondy | Graf | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investovat do zlata | ISM | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakoupit akcie | Kurz EUR | Kurzy | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Nikkei 225 | Odkup akcií | Tatry Mountain Resorts | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Société Générale | SP500 | Stoxx | Světové události | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarské banky | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | CNBC | Buffett | Buy | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | EBITDA | EBITDA marže | EV | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Indie | Měď | Nominální hodnota | OIBDA | P/S | ROCE | ROE | Tier 1 | Tim Cook | Itálie | Spojené státy | Běžná likvidita | Tržby | Western Union | Miliardář | Komise | Federální rezervní systém | Volby | S/R hladiny | Know-how | Burze | Investment | DPA | Jefferies | Bank of America Merrill Lynch | RBC Capital Markets | Microsoft | MSCI | CME Group | Caterpillar | Mitsubishi | S&P Dow Jones Indices | RBC Capital | Agentura DPA | Ceny nemovitostí | Fundamentální výhled | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Poměr P/S | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Dlouhé pozice | Precedens | Energie | Earnings | Podnikatelé | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Americké trhy | Miliardáři | Americké firmy | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Glencore | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Dostatek hotovosti | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | S&P | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Erste | Největší banky | Tempo růstu | Akcionáři | Baidu | Tesla | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Dnešní zprávy | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Krize | Investiční rozhodnutí | Akcie Moneta Money Bank | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | ex | Ruské akcie | Skupina PPF | Vstup na burzu | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Kurzotvorná informace | Quant | Breakout Trader | Akciové společnosti | Americký akciový trh | Palladium | Podnikové dluhopisy | LYNX Trading | xPartners | Věštec z Omahy | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Tržní očekávání | Airbnb | FinTech | Lockheed Martin | Northrop Grumman | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Banka Jefferies | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplata dividend | BofAML | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | HKD | Patrik Mackových | Akcie v Evropě | I-Trader | Úrokový výnos | Index spotřebitelské důvěry | Zadluženost | Refinitiv | Odhady analytiků | Společnost Apple | Růst cen komodit | Majetek | Růst dolaru | Obchodovat s akciemi | Obchodní jednání | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Zvýšení sazeb | Globální rizika | IPO Airbnb | Technická situace | Akciová strategie | Uber Technologies | Beyond Meat | Americké HDP | Investiční rady | Investice do rozvoje byznysu | Splácení dluhu | Hodnota firmy | CNY | Americké společnosti | Snížení sazeb | Fibo retracement | Akcie a ETF | Gazprom | Defenzivní akcie | Situace na trzích | Miroslav Frayer | Akcie týdne | Kapitálové výdaje | Prosus | PPF | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Nová výše dividendy | Výše dividendy | Energetické firmy | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Očekávaný růst | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | TOPIX | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Ropný gigant | Obrovské množství peněz | Objem | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Vyšší sazby | Inflace v Británii | Cisco Systems | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Rostoucí trendová čára | Růst cen | Studie | Server CNBC | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Generální ředitel | GM | Ukrajina | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Miliardy | Hong Kong | Federální rezervní banky | Walt Disney | 5G | FT | SMA | Technologický sektor | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Hospodářský výsledek | General Motors | Důsledky krize | Velikost pozice | Problémy | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Plyn | Prohlášení | Yahoo | Apple TV+ | Airbus | NN Group | Míra | Měnové politiky | Investujte | Fed index | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | Disney | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Stratég | Kraft Heinz | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Nízké ceny ropy | Eskalace konfliktu | Exact Sciences | Návratnost | Washington | Miliardy eur | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Hodnota společnosti | Budoucnost | Tvorba zisku | Poradenství | Proinflační | Vyšší inflace | Ukazatele | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Velké firmy | Amazon.com Inc. | Komunikace | Prezident | Akcie výrobce letadel | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | ASX 200 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Bluechip | Provozní zisk | Finanční ředitel | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Rezistenční úrovně | Obchody | Výdaje | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | BP | Adidas | Sazby beze změny | SEC | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Americké banky | Prodávající | Akcie Biogen | Biogen | Indikátor RSI | COVID-19 | Zemědělské komodity | Akcie 3M | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Vývoj | Guru | Akcie KKR | Výkyvy | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Karanténní opatření | Letectví | Členové bankovní rady | Energetické společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Vedlejší účinky | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Opatření vlád | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Index ISM | Manufacturing | Výrobce letadel | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Výhled tvorby zisku | Tvorby zisku | Hospodářská činnost | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Repo sazby | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Farmaceutické firmy | Riziko inflace | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Práce | Údaje | UnitedHealth Group | Oživení cen | WMT | USD za barel | Trade | S&P500 | Měnový faktor | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Joe Biden | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | Lék na COVID-19 | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Spotřebitelské výdaje v USA | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Vývoz | Zadlužení | Expanze | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Vakcína | Manažerka | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Advance Auto Parts | Eli Lilly | Velký růst | Aktivity společnosti | Investment management | Mondelez | JDE | Norilsk Nickel | Hertz | Dlouhodobý výhled | Střední Evropa | Londýnské burzy | Společnost BP | Hertz Global | Plán investic | Sanofi | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Představenstvo | Snížení nákladů | Sankce proti Rusku | Dopad pandemie | Zdroj příjmů | DoorDash | Ocenění | Šance | SAE | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Nikl | Zastavení růstu | Důvěra | Vyšší dividenda | Čas na nákup | Worldometers | Coca-Cola | Holdingová společnost | Rentabilita | Inspirace | Obchodování s ropou | TSLA | Nvidia | Firma Berkshire | Obchodní domy | Rozdělení akcií | Biden | Marathon | Delivery Hero | Energetický sektor | iPhone | Klinické testy | Foot Locker | Množství peněz | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | PFE | CSCO | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | UBER.US | Akcie Berkshire | Provozní zisk společnosti | Itochu | Marubeni | Mitsui & Co. | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | BioNTech vakcína | Pfizer a BioNTech | Albert Bourla | Proražení | AAPL.US | Životní prostředí | GME | Společnost DoorDash | Vakcinace | BIDU | Očkování | MGM | Dobrý výsledek | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Shopify | Acacia Communications | Velikost obchodu | MRK | CARA | WU | Etsy | PEP | Deliveroo | Express | Akcie BP | Poměrové ukazatele | Finanční výsledky | UNH | UnitedHealth (UNH) | Humana | Akcie 2021 | Tyson Foods | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | VIV | AIG | SPWR | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie Boeing | Admirals | Apple (AAPL.US) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | Kent | Objednávky | Verizon | Comcast | Kellogg | Futures na americké indexy | Goldman Sachs Group | Obavy z inflace | API | Výsledky za Q1 | První zvýšení sazeb | Cinemark | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Příležitosti | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Graf akcie | Stress testy | Spojené arabské emiráty | Nvidia akcie | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | AXP | KO | Odvětví | Načasování | Tržby ze služeb | CAR | Occidental Petroleum | OXY | Účetní období | Důležité zprávy | BioNTech | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Společnost Admirals | Home Depot | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Akcie Spotify (SPOT.US) | Analytici banky | Společnosti | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | RBC | Minulá výkonnost | Intuitive Surgical | Pozornost | Uzavírání obchodů | Ruský prezident | Meta | Meta Platforms | Akcie Avis | Akcie společnosti Avis | Avis Budget Group | Avis Budget Group (CAR.US) | Avis | CAR.US | Avis Budget | Společnost | Společnost JPMorgan | Lockdowny | TIM | | Časové období | Obchodní tipy | Miliardy USD | Apple Music | Cílové ceny | Cena akcií společnosti | Válka na Ukrajině | Sankce | Prezident Putin | Rusko a Ukrajina | Cena akcie Apple | Řetězce | Alleghany | Geico | Růst cen energií | Ben Laidler | Produkty s pákovým efektem
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Zotavování akciového trhu
Zotavování Číny
Zotavování německé ekonomiky
Zotavování světové ekonomiky
Zotavování v USA
Zoufalství
Zpětná analýza
Zpětné analyzování
Zpětné testování
Zpětné testování v praxi

Následující klíčová slova

Zpevnění akcií
Zpevnění akcií ČEZ
Zpevňování koruny
Zpevňování kryptoměn
Zpevňující euro
Zpochybnění voleb
Zpochybnění výsledku
Zpomalení býčího akciového trhu
Zpomalení ceny
Zpomalení české ekonomiky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
UFX
FP Markets
FXCM
reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít