Pátek 14. června 2024 23:19
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO férovost

Umělé inteligence

C:\fakepath\1718342191-78-14062024.jpg

Bude Apple králem AI?! | Investiční Memento #78

14.06.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 78. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Technický sektor dovedl Wall Street k rekordním hodnotám, Nasdaq a S&P 500 na maximech

14.06.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 ve čtvrtek zaznamenaly čtvrtý rekordní zavírací den v řadě, zatímco výnosy státních dluhopisů klesly na nejnižší úroveň od začátku dubna. Investoři reagovali na nižší než očekávané údaje o inflaci a mírný výhled Federálního rezervního systému na snížení sazeb.
C:\fakepath\xtb-13062024.png

Vyplatí se ještě investovat do Nvidie, Applu a dalších Big tech gigantů?

13.06.2024 Technologické společnosti jako Nvidia, Apple, Alphabet (Google) a další nejenom že mění svět kolem nás, ale také se stávají čím dál populárnější volbou mezi akciovými investory. Není se čemu divit, většina těchto firem se veze na vlně nadšení ze sektoru AI. Ceny jejich akcií jen od začátku roku rostou o desítky procent a válcují zbytek trhu. Do jaké míry je ale tento růst udržitelný? Je možné, že se nacházíme v bublině podobné té ze začátku milénia? Analytik XTB Tomáš Vranka po nedávné výsledkové sezóně aktualizoval svůj report nazvaný Investování do Big Tech společností, ve kterém podrobně rozebírá společnosti Apple, Microsoft, Alphabet (Google), Amazon, Meta, Nvidia a Tesla. V tomto článku přinášíme krátký souhrn aktualit ze světa těchto gigantů.
img

Smíšené obchodování v USA

13.06.2024 Index Dow Jones -0,39 % na 38561,41 b. S&P 500 -0,01 % na 5420,65 b. Nasdaq Composite +0,11 % na 17627,13 b.
img

Broadcom v předobchodní fázi stoupá o 14 % a díky silné poptávce po umělé inteligenci zvedá Wall Street výš 📈

13.06.2024 Akcie jednoho z největších amerických výrobců čipů Broadcom (AVGO.US) včera po skončení seance vzrostly o téměř 15 % a dnes před otevřením amerického trhu si udržují růstovou dynamiku. Společnost oznámila výsledky hospodaření, poukázala na vyšší poptávku v segmentu čipů s umělou inteligencí a oznámila rozdělení akcií v poměru 10:1, přičemž společnost mimo jiné spolupracuje se společností Alphabet (Google). Společnost rovněž vyplatí "symbolickou" dividendu ve výši 5,25 USD na akcii.
img

Graf dňa: US100 (13.06.2024)

13.06.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) se dnes obchodují s téměř 0,15% nárůstem a včera po americké seanci poměrně výrazně posílily a zrychlily na nová historická maxima. Psychologická bariéra 20 000 bodů se stále více přibližuje a býci mají jasný apetit po amerických akciích; zejména těch, které souvisejí s umělou inteligencí. Včerejší vyšší prognózy inflace pro rok 2024 a Powellovy komentáře investoři nebrali jako varování. Wall Street stále plně počítá se dvěma sníženími sazeb, a to v tomto roce (listopad, prosinec), a dává zhruba 70% šanci na uvolnění v září.
img

Čtyřdenní pracovní doba: v Česku ji nabízí procento firem. Umělá inteligence a mladá generace to změní

13.06.2024 Čtyřdenní pracovní doba se v Evropě stává trendem. Svým zaměstnancům ji nabízejí například firmy na Islandu, v Belgii, Švýcarsku nebo Německu. V Česku se ke kratšímu pracovnímu týdnu zatím přiklání jen hrstka firem. Nese s sebou řadu výhod, ale i větší zaměstnaneckou zodpovědnost.
C:\fakepath\eurusd-12062024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 12.6.2024

12.06.2024 Akcie v USA na počátku seance klesaly, indexy S&P 500 a Nasdaq však nakonec své ztráty smazaly díky růstu akcií firmy Apple a uzavřely na nových rekordech. Investoři zůstávají obezřetní před údaji o vývoji spotřebitelských cen v USA a koncem zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed).
img

Musk zvažuje ve svých firmách zákaz výrobků Applu, vadí mu zapojení OpenAI

11.06.2024 Americký miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk v pondělí varoval, že by ve svých firmách mohl zakázat používání produktů společnosti Apple. K zákazu by přikročil, pokud Apple do svých výrobků integruje nástroje umělé inteligence (AI) od společnosti OpenAI. Upozornila na to agentura Reuters.
img

Apple na novém ATH, akcie rostou o více než 5 % 🎯

11.06.2024 Apple získává 5,10 % a překonává nová historická maxima nad 200 USD za akcii. Hlavním motorem růstu je oznámení nových produktů a pokrok v integraci modelů umělé inteligence. V důsledku toho investoři a analytici očekávají novou vlnu poptávky ze strany uživatelů starších verzí, kteří chtějí své systémy vylepšit o nejnovější funkce.
img

Apple na tiskové konferenci WWDC24 představil novinky, mezi nimi je i nová umělá inteligence

11.06.2024 Americká technologická společnost Apple představila v rámci každoroční konference pro vývojáře řadu novinek, mezi nimi je například nová umělá inteligence, kterou společnost nazývá Apple Intelligence.
C:\fakepath\xtb-11062024.jpeg

Co zaznělo na Analytickém fóru 2024?

11.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
img

66 % společností v ČR naskočilo na vlnu AI a plně ji využívá nebo to brzy plánuje

11.06.2024 AI vytvoří více pracovních míst, ale největší brzdou je odpor zaměstnanců ke změnám a vysoké náklady.
img

Záznamy – Analytické fórum 2024

10.06.2024 Minulou středu a čtvrtek proběhl další ročník Analytického fóra XTB. Diskuze se soustředily na mnohá klíčová témata, vzhledem k aktuální situaci na finančních trzích. V tomto článku vám přinášíme stručný přehled nejdůležitějších bodů z této akce. Celkové trvání fóra bylo čtyři hodiny, proto nelze v tomto textu pokrýt všechny detaily.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdové by z prodeje akcií Aramca měli získat 11,2 miliardy USD

09.06.2024 Saúdská Arábie by ze sekundárního prodeje akcií ropného giganta Saudi Aramco měla získat více než 11,2 miliardy dolarů (255 miliard Kč). Cena akcií byla stanovena na spodní hranici očekávání, uvedla v pátek firma podle agentury Reuters. Je to největší podobná transakce na světě za poslední tři roky, napsala agentura Bloomberg. Rijád utržené peníze plánuje použít na transformaci ekonomiky.
img

Umělá inteligence: Cesta k dlouhodobému úspěchu

07.06.2024 Investice do umělé inteligence (AI) se stávají rychlým trendem v podnicích, které se snaží zvýšit svou produktivitu a inovovat ve spotřebitelských i podnikových segmentech trhu. V následujícím desetiletí by se tento trend mohl stát obrovskou příležitostí pro růst, což znamená, že investoři, kteří umí identifikovat společnosti s potenciálem využití této příležitosti, by mohli dosáhnout významných zisků.
img

Extrémní koncentrace S&P 500: Předpověď ztracené dekády?

06.06.2024 „Akciová rallye je nyní extrémně koncentrovaná a musí se rozšířit i na menší akcie. Jinak hrozí, že býčí trend letos vyvrcholí,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Nejrychlejší zavedení nové technologie v historii. Téměř polovina českých firem už pracuje nebo experimentuje s AI

05.06.2024 Rychlý nástup využívání generativní umělé inteligence (GenAI) je nepopiratelným trendem v českém podnikatelském sektoru. Tři pětiny firem považují tuto technologii za klíčovou pro své obchodní strategie a 42 % s ní aktivně pracuje nebo experimentuje. Vyplývá to z průzkumu poradenské a technologické společnosti Deloitte mezi finančními řediteli českých společností. Téměř polovina z nich očekává jako hlavní přínos zavedení GenAI snížení nákladů.
img

Bleskový útok společnosti Alibaba: Nasazuje umělou inteligenci a Davida Beckhama

05.06.2024 Skupina Alibaba Group posiluje svůj závazek k mezinárodnímu růstu rozšířením své globální působnosti do Mexika a dalších asijských zemí. Kromě vlastního infrastrukturního úsilí také výrazně investuje do špičkových startupů v oblasti umělé inteligence (AI), a aby toho nebylo málo, nejnověji vsadila na hvězdný přírůstek - fotbalovou legendu Davida Beckhama jako ambasadora značky AliExpress.
img

Google a jeho potenciál růstu v roce 2024

05.06.2024 Google, součást skupiny Alphabet, stále potvrzuje svou dominantní pozici na trhu vyhledávačů a investoři mají důvod být optimističtí. S výrazným růstem akcií a strategickými investicemi do obnovitelné energie ve Finsku, Alphabet vykazuje silný růstový potenciál. V tomto článku se podíváme na současný stav a budoucí výhled pro tohoto technologického giganta, analyzujeme klíčové faktory ovlivňující její úspěch a posoudíme, jaké kroky Alphabet podniká, aby si udržel své vedoucí postavení na trhu.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
img

Co je důvodem pro růst zadlužení ve většině zemí?

03.06.2024 Je třeba pochopit jednu věc a sice to, že zadlužování se ekonomik není výběrem ale v podstatě nutností už. Před 100 lety situace byla na západě jiná a dařilo se mít vyrovnaný rozpočet a dokonce se považovalo za dobré mít mírný přebytek a některým zemím se to i dařilo (např USA). Ovšem nyní je západ v úplně jiné situaci: jsme již silně rozvinutí, přirozený růst je těžší, populace stárne (sociální účet narůstá), rozdíl v bohatství se prohlubuje (střední třída v reálných číslech nebohatne už velmi dlouho, naopak chudne) a v důsledku toho roste populismus, voliči jsou zklamaní z reality a z toho, že ty komodity (byty, akcie apod.) rostou rychleji, než jejich příjmy a tlačí politiky k tomu, aby více zadlužovali zemi a ulevili svým voličům.
C:\fakepath\usa-03062024.jpg

Americká data zahýbou trhy

03.06.2024 Ve středu pozornosti budou tento týden makroekonomické statistiky ze Spojených států. Už minulý týden naznačil, že se největší světová ekonomika začíná ochlazovat.
img

Varovná znamení na Wall Street: Pokles akcií Dow Transportation a státních dluhopisů

03.06.2024 Index Dow Jones Transportation Average (.DJT) letos klesl o zhruba 5 %, což je v naprostém kontrastu s 9% meziročním růstem indexu S&P 500 (.SPX) a 1% růstem indexu Dow Jones Industrial Average (.DJI), který tento měsíc poprvé překonal hranici 40 000 bodů.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie spustila sekundární prodej akcií firmy Aramco

02.06.2024 Saúdská Arábie dnes zahájila očekávaný sekundární prodej akcií své ropné společnosti Saudi Aramco. Podle agentury Bloomberg by země mohla prostřednictvím prodeje 1,545 miliardy akcií, jenž má přilákat zahraniční investory, získat 12 miliard USD (273 miliard Kč). Další prodej akcií Rijád plánuje již několik let a přichází v době, kdy korunní princ Muhammad bin Salmán usiluje o transformaci saúdskoarabské ekonomiky, aby byla v budoucnu méně závislá na příjmech z prodeje ropy.
C:\fakepath\Aramco3.jpg

Saúdská Arábie se chystá nabídnout další akcie firmy Aramco

31.05.2024 Saúdská Arábie se chystá nabídnout na trhu další akcie státní ropné společnosti Saudi Aramco. Vláda k tomu včera předložila potřebné dokumenty, informuje agentura Reuters. Nabídka by mohla vynést až 13,1 miliardy dolarů (zhruba 299 miliard Kč). Penězi z prodeje by pravděpodobně pomohly financovat plán korunního prince Muhammada bin Salmána transformovat ekonomiku.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie plánuje sekundární nabídku akcií ropného gigantu Aramco

30.05.2024 Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\trader-29052024-59-zm.jpg

BHP odstoupila od snahy o převzetí Anglo American za 49 miliard USD

29.05.2024 Těžařská společnost BHP Group nehodlá podat formální nabídku na převzetí menšího konkurenta Anglo American. Odstoupila tak od svého záměru o převzetí společnosti za 49 miliard USD (1,1 bilionu Kč), kterým by vznikl největší producent mědi s podílem na světové produkci kolem deseti procent, protože Anglo American odmítla prodloužit lhůtu pro podání nabídky. Uvedla to BHP v dnešním prohlášení.
C:\fakepath\investice-29052024.jpg

Jak se pojistit na druhou polovinu roku 2024?

29.05.2024 Známé burzovní přísloví praví: „Sell in May and go away“. I když se historicky o pravdivosti tohoto rčení dá diskutovat, protože se statisticky nedá prokázat, jeden pozitivní důsledek se dá určit. Kdo prodá své portfolio v květnu, může se v klidu připravit na prázdniny a vrátit se až v září. Letní obchodování bývá často velmi nudné s jedinou výjimkou, a tou je výsledková sezona za druhé čtvrtletí. Tato sezona však začne až ve druhé polovině roku. Jak se tedy připravit na zbytek roku?
C:\fakepath\trader-29052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.05.2024 1) Rusko chce zavést dodatečnou progresivní sazbu daně z příjmu pro ty, kteří vydělávají více než 2,4 milionu rublů (610.000 Kč) ročně. Plánuje zvýšit i daně z těžby nerostných surovin pro výrobce hnojiv a producenty železné rudy. O úterním návrhu ministerstva financí informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\umela-inteligence2.jpeg

Osm procent firem z EU loni používalo umělou inteligenci

29.05.2024 Osm procent firem z Evropské unie, které mají alespoň deset zaměstnanců, v loňském roce využívalo nástroje umělé inteligence (AI). Nejvíce v Dánsku a ve Finsku, nejméně pak v Rumunsku a Bulharsku. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Česká republika je s necelými šesti procenty pod unijním průměrem.
img

Denní shrnutí: Nvidia stoupá o 6 % a dosahuje historických maxim, zatímco US30 klesá o téměř 1 %

28.05.2024 Index spotřebitelské důvěry Conference Board za květen překonal odhady ekonomů a vzrostl na 102 (oproti dubnové hodnotě 97 a odhadům 96). Zlepšil se také index očekávání, který vzrostl na 74,6 bodu (oproti dubnové hodnotě 68 bodů) a který ukazuje postoj spotřebitelů k budoucnosti v krátkodobém horizontu. Navzdory zlepšení zůstala hodnota již čtvrtý měsíc po sobě pod 80, což je často interpretováno jako prorecesní signál.
C:\fakepath\Deepfake.jpeg

CNBC: Podvodů označovaných deepfakes přibývá

28.05.2024 Firmy po celém světě už přišly o miliony dolarů kvůli podvodům označovaným jako deepfakes a odborníci na bezpečnost v kybernetickém prostoru upozorňují, že situace se bude dál zhoršovat. Zločinci totiž čím dál více zneužívají generativní umělou inteligenci (AI), informuje server televize CNBC. Jako deepfake se označuje technologie, která v digitálním prostředí umožňuje podvodníkům vytvářet falešný obsah, například i pozměněním obličeje jiných lidí.
C:\fakepath\Apex-Trader-Funding-ATF-27052024.png

Apex Trader Funding (ATF)

27.05.2024 Apex Trader Funding (ATF) je další známá prop firma, která poskytuje kapitál na obchodování obchodníkům ve více než 150 zemích světa se zaměřením na futures trhy. Byla založena v roce 2021 a sídlo firmy je v Austinu v Texasu. Partneři firmy jsou společnosti jako NinjaTrader nebo Tradovate, což jsou všeobecně uznávané platformy především pro obchodování futures. CEO firmy je Darrell Martin, který před 10 lety založil vzdělávací stránku Apex Investing a až poté spustil možnost poskytování kapitálu. Sám CEO obchoduje na burze už 20 let. O firmě ATF je zmínka v několika rozhovorech i na portálech jako NASDAQ, Yahoo! nebo Seeking Alpha a drží i významná ocenění jako například cena Benziga 2023.
img

US100 získává více než 1,2 %📈

24.05.2024 Vzestupný trend se zrychlil po 15:00 SEČ po zveřejnění konečného spotřebitelského sentimentu a inflačních očekávání Michiganské univerzity. Nálada na trhu překonala odhady, zatímco krátkodobá i dlouhodobá inflační očekávání nečekaně klesla na 3,3 %, resp. 3 %.
C:\fakepath\1716543945-76-2406204.jpg

Bude bitcoin následovat zlato na ATH? | Investiční Memento #76

24.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 76. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Arista Networks klesá o 4 % kvůli debutu Nvidia Spectrum X 📊

23.05.2024 Akcie společnosti Arista Networks (ANET.US) dnes ztrácejí téměř 4 %, ale v jednu chvíli ztrácely téměř 7 %. Důvodem těchto poklesů je očekávané posílení síťového byznysu společnosti Nvidia, o čemž svědčí včerejší oznámení společnosti Nvidia o produktu Spectrum X. Přesto mohou zákazníci velkých síťových řešení (velké technologické společnosti) využít otevřeného ekosystému dodavatelů a nemusí se omezovat na společnost Nvidia, pokud ta nenabídne velmi atraktivní slevy pro koncové zákazníky.
C:\fakepath\akcie-Nvidia-23052024.jpeg

Skvělé výsledky Nvidie! Předežene Apple a Microsoft?

23.05.2024 Včera večer oznámila své výsledky americká společnost Nvidia. Ta je pravděpodobně nejznámějším světovým výrobcem herních grafických karet. Tento segment je však již řadu let zanedbatelný ve srovnání se segmentem datových center. Ve skutečnosti je Nvidia pravděpodobně nejdůležitější společností na vlně umělé inteligence, která nás provází již téměř 2 roky. Tato společnost totiž navrhuje specializované čipy, které se používají k provádění složitých výpočtů pro trénování modelů AI.
img

Výsledky společnosti Nvidia

23.05.2024 Josh Gilbert, analytik trhu společnosti eToro, uvedl: Nvidia opět splnila svůj úkol. Jensen Huang a jeho tým naplno těží z boomu umělé inteligence, hlásí tržby a zisk výrazně nad odhady a zároveň zvyšuje výhled na druhé čtvrtletí. Tržby z datových center vyskočily ve čtvrtletí o více než 400 % na obrovskou sumu 22,5 miliardy USD.
img

Graf dne - Ethereum (23.05.2024)

23.05.2024 Ethereum dnes posiluje o 0,70 % a vrací se nad 3 800 USD. Tento týden by mohl být pro trh kryptoměn klíčový díky několika významným katalyzátorům.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Zlato je na rekordu. Co to znamená pro vývoj úroků na hypotékách v Česku?

22.05.2024 Ekonomové u nás i v zahraničí vedou veledůležitou debatu o možné trvalejší změně úrovně přirozené úrokové míry (r*). Zvyšuje se oproti letům před covidem, nebo ne? Pro její zvýšení hovoří třeba i rekordní zadlužování Spojených států, které tam podle některých expertů staví na hlavu zavedenou logiku provádění monetární politiky. Proti by však měla vypovídat nynější rekordní cena zlata. To žádný úrok nenese. Proč by tedy tolik rostlo, pokud by se nečekal obecný pokles úrokových sazeb a normalizace r*? Jak to tedy je?
img

Akciový výhled: Trhy zatím v úzkém pásmu

22.05.2024 Akciové trhy se v posledních dnech obchodují ve velmi úzkém pásmu. Je to tím, že investoři vyčkávají na další impulsy. Evropa bude ve středu ráno otvírat s nepatrně prorůstovou tendencí. Asie se přes noc obchodovala smíšeně, ztrácelo Japonsko (-0,7%) a mírně posiloval Hong Kong (+0,2%). V zámoří v úterý index SP500 přidal +0,2% na 5321 bodů. Dnes bude reportovat výsledky obr a současně dítě umělé inteligence NVDA a všichni budou zvědaví, zdali firma naplní očekávání.
img

Palo Alto ve 3Q nepotěšila investory výhledem fakturací

21.05.2024 Americká společnost Palo Alto Networks, která se zabývá kybernetickou bezpečností zveřejnila výsledky hospodaření za třetí kvartál fiskálního roku 2024.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Odvětvím s vysokým podílem umělé inteligence roste produktivita

21.05.2024 Typy podniků, které nejčastěji využívají umělou inteligenci (AI), zaznamenávají téměř pětkrát rychlejší růst produktivity pracovníků než ty, které ji příliš nevyužívají. To zvyšuje naději, že využití AI by mohlo podpořit širší ekonomiku, uvedla ve své zprávě poradenská společnost PwC.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

Optimální investiční portfolio do příštích let

21.05.2024 "Svět se strukturálně změnil a optimální portfolio do dalších let je podle nás více diverzifikované jak sektorově tak i regionálně a to i z pohledu aktiv a méně vystavené americkým aktivům, především dluhopisům," říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Bitcoin má blízko ke zlomení historického cenového rekordu, pomoci mu může Nvidie. Do bitcoinu už investuje největší banka v EU či penzijní fond z USA

21.05.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější světové kryptoměny bitcoinu se dnes vyšplhala do blízkosti svého dějinného maxima. Na to vystoupala letos v polovině března a činí takřka 73 800 dolarů za kus. Dnes se bitcoin podle dat agentury Bloomberg prodával až za více než 71 929 dolarů poté, co se v mezidobí jeho cena citelně propadla, až do blízkosti 56 500 dolarů dne 1. května.
img

Graf dne - Ethereum (21.05.2024)

21.05.2024 Ethereum od včerejška posílilo o téměř 20 % a krátce překonalo hranici 3700 dolarů po zprávách o možném přijetí spotového ETF ze strany SEC tento týden.
img

Investoři by měli zvážit nákup akcií společnosti Nvidia před zveřejněním hospodářských výsledků z několika důvodů:

20.05.2024 Nedávné zvýšení cílové ceny akcií Nvidie bankou Goldman Sachs naznačuje potenciální růst o 17 % oproti současným úrovním. Analytik Toshiya Hari uvádí několik faktorů pro tento optimistický výhled, jako jsou pozitivní výsledky ostatních výrobců čipů specializujících se na umělou inteligenci a zvýšené výdaje technologických gigantů na infrastrukturu umělé inteligence.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Proč upadly akcie Apple v nemilost u Warrena Buffetta?

20.05.2024 Dlouho platilo, že nákupem akcií Berkshire Hathaway si investor nepřímo pořídil velký balík akcií Apple. Donedávna právě akcie Apple tvořily přes 50 % celého Buffettova portfolia. Již ve čtvrtém čtvrtletí se legendární investor rozhodl prodat přes 10 milionů akcií Apple. Tento prodej zrychlil v prvním čtvrtletí, kdy se Buffett rozhodl prodat přes 116 milionů akcií. To je opravdu velký skok.
C:\fakepath\trader-20052024-47-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.05.2024 1) Cena zlata je na rekordu, brzy ráno se dostala těsně pod 2450 dolarů (55.605 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Trh očekává, že americká centrální banka (Fed) je připravena brzy snížit základní úrokové sazby, neboť inflace ve Spojených státech dál polevuje, uvedla agentura Reuters.
img

Měď a zlato jsou dnes historicky rekordně drahé. Proč přesně?

20.05.2024 „Investovat teď mědi je ta nejlepší investice, kterou jsem za třicet let viděl,“ říká matador komoditních trhů Jeff Currie, jejž cituje agentura Bloomberg. Cena mědi je přitom na historickém rekordu. Na rekordu je přitom také další kov, zlato. Co stojí v pozadí mánie po těchto kovech?
img

Graf dne - Copper (20.05.2024)

20.05.2024 CFD na měď dnes posilují o 2,30 % a blíží se k další důležité úrovni 11 000 USD za tunu. Měď zároveň zaznamenává největší zisky mezi ostatními průmyslovými kovy. V současné době je hlavním katalyzátorem růstu stlačení marží čínských zpracovatelů po loňském propadu nabídky měděné rudy a koncentrátů. Optimistický výhled podporuje několik silných faktorů, včetně rostoucí poptávky ze strany odvětví obnovitelných zdrojů energie, elektromobilů a rostoucího odvětví umělé inteligence.
C:\fakepath\eurusd-17052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.5.2024

17.05.2024 Americký akciový index Dow Jones včera během obchodování poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal svůj nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Později však své zisky smazal a nakonec uzavřel se ztrátou. Růst akcií podpořily příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
img

Ranní shrnutí (17.05.2024)

17.05.2024 Indexy na Wall Street včera mírně ustoupily od rekordních hodnot. S&P 500 klesl o 0,21 %, Dow Jones o 0,10 % a Nasdaq o 0,26 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací skončil o více než 0,6 % níže.
C:\fakepath\trader-16052024-59-zm.jpeg

Akciový index Dow Jones poprvé překonal hranici 40.000 bodů

16.05.2024 Americký akciový index Dow Jones poprvé překonal hodnotu 40.000 bodů a zaznamenal nejrychlejší vzestup o 10.000 bodů. Růst akcií podporují příznivé čtvrtletní výsledky hospodaření firem a růst sázek, že centrální banka USA (Fed) sníží úrokové sazby, uvedla agentura Reuters.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
C:\fakepath\trader-15052024-62-zm.jpg

Cena mědi je na rekordu, poptávku podporují elektromobily a datová centra

15.05.2024 Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
img

Generace Z na pracovním trhu: vládnou on-line světu a technologiím, v osobní komunikaci ale zaostávají

15.05.2024 Narodili se v letech 1997 až 2012, nejstarším z nich je pod třicet a pracovní trh se na jejich hromadný nástup teprve připravuje. O generaci Z se obvykle tvrdí, že je netrpělivá, roztěkaná, závislá na digitálních technologiích a žije ve virtuálním světě. Jaká bude generace „zetkařů“ v pracovním prostředí?
img

Google posílí v USA svůj vyhledávač o generativní umělou inteligenci

15.05.2024 Výsledky vyhledávání na Googlu se nyní budou zobrazovat ve formě odpovědí napsaných technologií generativní umělé inteligence (AI) nad odkazy na webové stránky. Je to největší změna ve vyhledávači od jeho vzniku. Služba bude od tohoto týdne dostupná všem uživatelům v USA. Oznámil to na konferenci pro vývojáře generální ředitel Googlu a jeho mateřské firmy Alphabet Sundar Pichai.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

PwC: Umělá inteligence začíná ovládat finanční řízení firem

14.05.2024 Umělá inteligence (AI) a chytrý plánovací software začínají ovládat finanční řízení firem, vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti PwC mezi téměř stovkou finančních ředitelů významných českých firem. Podle něj 82 procent finančních ředitelů věří v to, že AI jim s řízením chodu firmy pomůže, především při analýze a modelování dat. Naproti tomu pokročilé reportovací systémy zatím české firmy přehlížejí, uvedla poradenská společnost v tiskové zprávě.
img

Firma OpenAI představila nový model umělé inteligence, nabízí ho zdarma

14.05.2024 Společnost OpenAI, která stojí za chatovacím robotem ChatGPT, uvolní nový model generativní umělé inteligence (AI) nazvaný GPT-4o. Nový model má uživatelům přinést nejpokročilejší schopnosti v oblasti tvorby a porozumění textu, obrázků, zvuků a hlasů. Nový model je efektivnější než předchozí a firma ho nabídne zdarma. Uvedla to technologická ředitelka OpenAI Mira Muratiová.
C:\fakepath\eurusd-14052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.5.2024

14.05.2024 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden smíšeně. Investoři jsou na počátku týdne obezřetní, protože čekají na důležité údaje o inflaci a další statistické a výsledkové zprávy, které mají být zveřejněné tento týden.
img

Denní přehled: GameStop roste o 60 % na vlně „memů“, Cocoa padá o více než 19 %

13.05.2024 Inflační očekávání v USA v krátkodobém až střednědobém horizontu rostou. Zveřejněný průzkum spotřebitelských očekávání Fedu naznačuje, že inflace v horizontu příštích 12 měsíců bude činit 3,3 % (oproti 3 % v předchozím měsíci). Nejvyšší nárůst p.b. oproti předchozímu měsíci zaznamenala očekávání růstu cen vzdělávání, která se předpokládají ve výši 9 % (oproti 7,5 % o měsíc dříve).
img

Umělou inteligenci zatím využívá jen 6 % českých firem. Asistovat by přitom mohla až ve dvou třetinách povolání

13.05.2024 Obrovské tempo vývoje umělé inteligence nadále pokračuje. Jen v loňském roce do něj soukromé subjekty celosvětově investovaly 96 miliard dolarů. České firmy se do toho však zatím příliš nehrnou. Podle dat ČSÚ vloni používalo technologie umělé inteligence pouhých 6 % českých podniků. Pomoci by jim měl nový dotační titul Aplikace II. Ten má podpořit vznik vysoce inovativních, unikátních softwarových řešení, která budou konkurenceschopná i v mezinárodním měřítku.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Američtí giganti ve Francii chystají velké investice

13.05.2024 Americká internetová společnost Amazon plánuje investovat ve Francii přes 1,2 miliardy eur (téměř 30 miliard Kč) a vytvořit více než 3000 pracovních míst. Podle agentury AFP to včera oznámila kancelář francouzského prezidenta. Microsoft pak avizoval investice do datových center za čtyři miliardy eur (téměř 100 miliard Kč). Investice budou podrobně představeny v rámci investičního fóra Choose France, které v pondělí začíná ve Versailles u Paříže.
C:\fakepath\burza-12052024.png

Výsledková sezóna 1Q 2024: Ústup umělé inteligence a zpomalování spotřeby v USA

12.05.2024 Máme téměř za sebou většinu výsledků velkých amerických firem. Poslední společností, která zbývá a zároveň má potenciál ovlivnit celkové obchodování na amerických trzích, je Nvidia. Na odtajnění jejích výsledků si budeme muset počkat až do 22. května. I bez znalosti těchto výsledků se však již můžeme pustit do bilance výsledkové sezóny. Co nám tedy přinesla výsledková sezóna za 1Q 2024?
img

Jestřábí komentáře členů FOMC 📃

10.05.2024 Guvernérka Federálního rezervního systému Michelle Bowmanová zdůraznila, že centrální banka musí postupovat obezřetně a uvážlivě při dosahování 2% inflačního cíle Fedu. Ve svých nedávných prohlášeních Bowmanová zdůraznila, že je důležité zachovat důvěryhodnost Fedu v jeho boji proti inflaci tím, že nebude uspěchávat žádná rozhodnutí. Navrhla, aby úrokové sazby zůstaly stabilní po delší dobu, dokud nedojde k jasnému pokroku v oblasti inflace. Bowmanová vyjádřila obavy z různých tržních podmínek, včetně rizik spojených s komerčními nemovitostmi a nízkou likviditou na trhu státních dluhopisů, a poukázala na to, že tyto podmínky mohou zhoršit otřesy finančního systému.
img

AppLovin posiluje o 18 % díky dobrým výsledkům AI motoru Axon 📌

09.05.2024 AppLovin (APP.US) po zveřejnění čtvrtletních výsledků posiluje o více než 18 %. AppLovin v prvním čtvrtletí roku 2024 vykázal solidní výkonnost s výrazným růstem tržeb, a to především díky pokroku v technologii AXON a úspěšnému přechodu na nabízení v reálném čase na trhu s reklamou v aplikacích.
img

US OPEN: Býci znovu získají kontrolu po rovnoměrném otevření na Wall Street 🎯

09.05.2024 Ve čtvrtek indexy v USA otevírají kolem včerejších závěrečných úrovní, dokonce mírně dolů. Nicméně několik minut po otevření vidíme, že býci se snaží znovu získat kontrolu a obnovit indexy k růstu. Akciovým trhům v posledních dnech pomohl slábnoucí dolar a klesající výnosy dluhopisů. Po jestřábí obratu minulý měsíc nyní vidíme pokus býků znovu převzít kontrolu. Trh před pouhými dvěma týdny revidoval předpovědi pro první snížení sazeb před Fedem. Nová data z americké ekonomiky, jako je nejnovější zpráva NFP, data ISM nebo dnešní žádosti o nezaměstnanost, však naznačují, že trh práce se po mírném oživení v prvním čtvrtletí letošního roku začíná stabilizovat.
img

Firmy se zbavují počítačových expertů. Vlna propouštění je teprve na začátku

09.05.2024 Český pracovní trh v informačních technologiích by podle odhadů mohl pojmout kolem tří set tisíc lidí. Poptávka po počítačových odbornících stále převyšuje nabídku, přesto některé firmy „ajťáky“ propouštějí. Proč a kdo by se měl o svou práci nejvíce obávat?
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
C:\fakepath\trader-08052024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.05.2024 1) Investice světových firem do umělé inteligence (AI) se budou letos dál zvyšovat a na konci roku mohou dosáhnout šesti bilionů korun, což se blíží hrubému domácímu produktu ČR. Ten loni činil 7,3 bilionu Kč. Vyplývá to z analýzy investiční společnosti XTB, kterou má ČTK k dispozici.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Podle analýzy se investice do umělé inteligence letos přiblíží HDP ČR

08.05.2024 Investice světových firem do umělé inteligence (AI) se budou letos dál zvyšovat a na konci roku mohou dosáhnout šesti bilionů korun, což se blíží hrubému domácímu produktu ČR. Ten loni činil 7,3 bilionu Kč. Vyplývá to z analýzy investiční společnosti XTB, kterou má ČTK k dispozici.
img

Náhled výsledků společnosti Arista Networks za 1. čtvrtletí

07.05.2024 Společnost Arista Networks je významným hráčem v oblasti umělé inteligence, i když v jiném segmentu než výrobci čipů. Arista je dodavatelem síťových přepínačů pro datová centra. Společnost dnes po uzavření trhu na Wall Street oznámí své výsledky.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
img

Ceny kryptoměn 6. května: BTC vzdoruje ztrátám, drží se na úrovni 64 000 USD

06.05.2024 S nárůstem o 2 body dosáhl Fear and Greed Index hodnoty 71 bodů ze 100, což značí stav greed. To signalizuje potenciální nákupní příležitost na trhu kryptoměn.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
img

Výsledky společnosti Apple

03.05.2024 Apple dnes ukázal svou velkolepost, protože překonal očekávání tržeb a zisku, zvýšil dividendu a oznámil zpětný odkup akcií v hodnotě 110 miliard dolarů. Mnozí investoři začali pochybovat, zda Apple stále na to má, aby dosahoval špičkového růstu, na který si v průběhu let zvykli, ale Tim Cook dnes nasadil svůj šarm a poskytl investorům úlevu.
img

Qualcomm po výsledkovém reportu posiluje o 6,50 %📈

02.05.2024 Společnost Qualcomm získává 6,50 % po čtvrtletních výsledcích, které překonaly očekávání a odrážejí oživení na trhu s chytrými telefony. Společnost vykázala upravené tržby ve výši 9,39 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 1,3 %, a překonala tak odhad 9,32 miliardy USD. Upravený zisk na akcii činil 2,44 USD a překonal tak odhad 2,32 USD.
img

US Open: den po zasedání Fedu se indexy snaží najít směr 📌

02.05.2024 Trhy se dnes mírně zotavují z nervózního začátku týdne. Včerejší rozhodnutí Fedu vyvolalo na trhu mnoho emocí. Nyní je volatilita o něco nižší a investoři přehodnocují měnovou politiku Fedu. Jsme svědky mírného oživení rizikových aktiv včetně akciového trhu. Indexy S&P 500 a Nasdaq 100 otevřely přibližně o 0,20-0,40 % výše. Dolarový index získává 0,20 % a výnosy desetiletých amerických dluhopisů ustupují pod 4,65 %.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
C:\fakepath\trader-02052024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.05.2024 1) Japonský jen dnes odepsal většinu výrazných zisků, které nabral ve středu večer a k nimž podle spekulací obchodníků přispěly forexové intervence ze strany japonských úřadů. Dolar k jenu krátce po 13:00 SELČ odepisoval zhruba 0,2 procenta na 154,90 USD/JPY. Ve středu večer se japonská měna dostala až ke 153,00 USD/JPY.
C:\fakepath\investovani online.jpg

Příliv zahraničních investic do Evropy loni klesl

02.05.2024 Příliv přímých zahraničních investic do Evropy se v loňském roce snížil o čtyři procenta, což představuje první celoroční pokles od koronavirové krize v roce 2020. Ve své studii to uvádí poradenská společnost EY. Podniky od investic v Evropě odrazují příliš kolísavé ceny energií, nejistota ohledně politického vývoje a nové regulační předpisy v řadě oblastí, od umělé inteligence (AI) až po ochranu osobních údajů.
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Světové akciové indexy letos rostou i přes slabší výsledky

01.05.2024 Světové akciové indexy letos rostou, kvůli horším dubnovým výsledkům však některé z nich sestoupily z rekordních úrovní. Nejsledovanější americký indikátor S&P 500, panevropský Stoxx Europe 600, čínský Hang Seng či technologický index Nasdaq Composite letos vzrostly o zhruba šest procent, vyplývá z burzovních statistik. Na maximum se v dubnu dostal britský index FTSE 100.
img

Ranní shrnutí (01.05.2024)

01.05.2024 Po včerejší slabé seanci na Wall Street, která byla poznamenána poklesem technologických společností a téměř 2% výprodejem indexu Nasdaq100, uzavřely trhy APAC seanci se smíšeným sentimentem. Index Nikkei ztratil 0,3 %, korejský KOSPI zaznamenal malý 0,17% zisk a čínský Hang Seng uzavřel beze změny. Australský ASX klesl o více než 1,2 %. Evropská seance je dnes z důvodu státního svátku z větší části uzavřena
img

Skupině Volkswagen v prvním čtvrtletí klesl provozní zisk i prodej aut

30.04.2024 Německá automobilová skupina Volkswagen v prvním čtvrtletí hospodařila s provozním ziskem 4,59 miliardy eur (115,4 miliardy Kč), což je meziroční pokles přibližně o 20 procent. Prodej aut pak největší automobilce v Evropě klesl na 2,08 milionu z 2,12 milionu před rokem. Firma to dnes uvedla ve zprávě o výsledcích hospodaření. Automobilce Škoda Auto klesl provozní zisk ve srovnání se stejným obdobím loni přibližně o 1,3 procenta na 535 milionů eur (téměř 13,5 miliardy Kč). Celkový prodej aut se pak snížil o 2,5 procenta na 268.000.
C:\fakepath\xtb-30042024.jpeg

Tesla po špatných výsledcích roste, Meta po dobrých padá. Jak se daří Big techu?

30.04.2024 Výsledková sezóna je v plném proudu a minulý týden začaly zveřejňovat své výsledky opravdu velké společnosti, na které jsou investoři nejvíce zvědaví. Pojďme se tedy podívat na to, co nám tyto společnosti přinesly, a hlavně na to, jak akcie po zveřejnění výsledků reagovaly.
C:\fakepath\eurusd-30042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 30.4.2024

30.04.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele se společnostmi Tesla a Apple. Investoři nyní očekávají, co řekne po svém zasedání v tomto týdnu měnový výbor centrální banky USA (Fed) o výhledu vývoje úrokových sazeb. Ve středu by Fed měl nechat sazby beze změny, otázkou ale zůstává, kdy sazby začnou klesat.
img

Denní přehled: Ceny kakaa klesají; možná devizová intervence na trhu s jeny

29.04.2024 Na německém akciovém trhu převládá neutrální nálada a index DAX za celý den zaznamenal ztrátu 0,16 %. Největší zisky si připsal sektor veřejných služeb (+1,4 %), zatímco nejhůře si vedl finanční sektor (-1,08 %), kterému dominoval pokles Deutsche Bank (-8,5 %), která zvýšila své zákonné rezervy na 1,3 miliardy eur.
img

Amazon doufá, že nárůst tržeb vyvolá nové historické maximum

29.04.2024 Amazon se pohybuje těsně pod svým historickým maximem a situace je jemně vyladěná. Stačí dobrý report a pravděpodobně se dočkáme nového rekordu, ale pokud v něm bude něco, co se investorům nebude líbit, růstový trend se ocitne pod pořádným tlakem. Stačí se podívat na společnost Meta, která minulý týden navzdory silným výsledkům klesla o více než 10 %, jelikož investoři se zalekli budoucích výdajových plánů.
C:\fakepath\tydenik-euruse-29042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (29.4.2024)

29.04.2024 V minulém týdnu došlo podle mého týdenního komentáře ke vstupu do nákupní (buy 1) pozice, ovšem prolomení se ukázalo jako falešné a obchod skončil na menším SL. Ovšem následně dle pravidel této strategie došlo k opětovnému vstupu do long (buy 2) pozice, která již přesně došla do svého cíle a trade skončil v zisku na Profit-Targetu (PT).
C:\fakepath\burza-26042024.jpg

Akcie v USA posílily, nahoru je táhly velké technologické společnosti

26.04.2024 Akcie ve Spojených státech v závěru týdne posílily. Nahoru je táhly především velké technologické společnosti po příznivých čtvrtletních výsledcích Alphabetu a Microsoftu. Investory povzbudila i zpráva o inflaci. Na devizovém trhu zpevňoval dolar. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, dnes přidal 0,40 procenta a zakončil obchodování na 38.239,66 bodu. Širší index S&P 500 stoupl o 1,02 procenta na 5099,96 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 2,03 procenta na 15.927,90 bodu.
img

Denní shrnutí: "Býci" na konci týdne přebírají kontrolu 📈

26.04.2024 Poslední seance tohoto týdne na burzách přinesla výrazné zisky v ocenění akciových indexů. Polský WIG20 si připsal 1,31 %, německý DAX 1,39 %, francouzský CAC40 0,89 % a index Euro Stoxx 50, který reprezentuje širší trh, 1,37 %.
C:\fakepath\trader-26042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
C:\fakepath\eurusd-26042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.4.2024

26.04.2024 Americké akcie včera klesly kvůli neuspokojivým údajům o ekonomice Spojených států, výrazně oslabila technologická společnost Meta Platforms. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,98 procenta a zakončil obchodování na 38.085,80 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,46 procenta na 5048,42 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,64 procenta na 15.611,76 bodu.
img

Ranní shrnutí (26.04.2024)

26.04.2024 Sentiment na Wall Street se zlepšil poté, co společnosti Microsoft a Alphabet zveřejnily vyšší než očekávané zisky a dosáhly dobrých výsledků v oblasti cloudových služeb a umělé inteligence. Obě společnosti dnes v předobchodní fázi posílily o 5 %, resp. 13 %.
Související klíčová slova: Silnější fundamentální impuls | Akcie společnosti AMC | Report finančních trhů | Čína a USA | Mikroekonomické a makroekonomické modely | Micro kontrakty | Další snižování sazeb | Důležitý signál | Býčí pohyb | ZS.US | Prasknutím internetové bubliny | Útok na Izrael | Koncept klouzavých průměrů | Střednědobý klouzavý průměr | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Komoditní report | Fedex Corporation | Kryptozima | Finamark | Čekací doba | Rozdělení společností Nasdaq 100 | HealthCare Technologies | Akcie společnosti AMD | Odhad vývoje ekonomiky | Německý regulátor | Objem transakcí | Odkup svých akcií | Live Prop Trading Account | Etheru | Praxe v reálném čase | ISS | Dynamický růst | Ocenění a rizika | Akcie Meta Platforms | VRGK broker | Vesmírná společnost SpaceX | Proč investovat do Binance Coin? | Alfa Romeo | Apple Vision Pro | Fundamentální analýza akcií | FCF | Šíření dezinformací | Akcie Sony | Sociální síť Twitter | PPI v USA | Produkty Microsoftu | Schwab Center for Financial Research | Mezinárodní kontext | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Automobilová skupina | Kryptokomunity | Realitní trh | Finanční ústav | Výsledky Meta | Nasdaq 100 (NAS100) | Zprávy z kryptoprůmyslu | Prostor k růstu | Index regionálních bank KBW | Jak fungují akcie | ChatGPT | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Vital Knowledge | Neel Kashkari | Politika amerického Fedu | Shein | Index ČSOB | Výnosy dluhopisů | Výplach | Kropení hesel | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Moore Global | Outsider | Čínská firma Lenovo | Hodnota společnosti | Předpovědi indexu Nasdaq 100 | Komentář vedení | GitHub | Daňová optimalizace | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Celkový zisk | První investoři | Jack Ma | Špatný obchod | Dlouhé pozice | Předpovědi a politická rozhodnutí | Lidské činnosti | PTON | Agricultural Bank of China | Světové akcie | Analytický tým FXstreet.cz | WOOD Blockchain+ | Geopolitické konflikty | Války | Skale Network | Nová umělá inteligence | Lithium | Západní země | Majitel Twitteru | Foxconn | Údaje z USA | Vývoj akcií Mety od začátku roku | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | US CPI | Investiční poradci | Americká společnost Nvidia | Sell in May and go away | Graph | ISM ve službách v USA | Obchodní platformy | Optimistický sentiment | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Home Depot (HD.US) | Češi | Zakladatel Alibaby | Rychlé zisky | Rizikový faktor | Atas | Mzdy v americké ekonomice | Provozní zisk | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Marathon Digital (MARA.US) | Budapešť | Úspěch Amazonu | Australská centrální banka | GameStop (GME.US) | Allianz | Kioxia | Panevropský index | Graf akcií společnosti | Makléřská společnost | Hlavní trendy | US2000 | Vedoucí pracovníci | Poskytovatelé signálů | Podíl bitcoinů | Globální růst | Paul Romer | Sázkaři | Silná rezistence | Velký propad | Západní státy | Daně z nemovitosti | Standardní odchylka | Akcie Zoom | NASDAQ:WBA | Investice do marihuany | Prezident newyorského Fedu | Jana Steckerová | Spoluzakladatel firmy | Šanghajský trh | Upstart Holdings | Zdražovat | Analýza akcie | SoFi Technologies | Zbytné spotřební zboží a služby | Americká automobilka | EUR | Akciové společnosti | Kryptoměny bitcoin dnes | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Valorizace | Kryptoaktiva | Neuralink | E - Mini instrument | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Proces prognózovaní | Independent Advisor Alliance | Morning Star | Euforie kolem umělé inteligence | Outperform | SMCI.US | Televize CGTN | Paul Krugman | Index miliardářů agentury Bloomberg | Býčí formace | Výsledky roku | Velké finanční krize | Největší propady HDP | Riziko inflace | Caterpillar (CAT.US) | Wall Street index | Trendy ve finančnictví | Nezaměstnanost v eurozóně | CryptoGlobe | Standard & Poor's | FxPro | Nedostatek čipů | Kalifornie | Olga Hyklová | David Malpass | Přemýšlení | Abris Capital | Restriktivní politiky | Získávání nových půjček | ABNB | Oznámení výsledků | Markets in Crypto-assets | Investice do umělé inteligence (AI) | Globální trhy | Yandex | Zelené ekonomiky | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Realitní firmy | Technická analýza indexu Nasdaq | Nejvyšší výnos | Měnový report | Automobilový sektor | Behaviorální | Komuniké | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | Analytici Bank of America | Nárok na výplatu | McDonald's | Organizace Conference Board | Digitální reklamy | Snížit úrokové sazby | Burkina Faso | Wallet Investor | Stoxx | Graf akcií společnosti Deere & Company | Koncept technické analýzy | DigFin | Očekávání v USA | Co je Polygon? | Dynamic Stochastic General Equilibrium (DSGE) | Take Profit | Příklad S/R zón | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Robert E. Lucas Jr. | Údaje o vývoji inflace | CFD na index | Large-cap | Pavel Hadroušek | PEPP | Největší bublina | Vývoj ceny zlata | Krize na Blízkém východě | Akcie firmy | Texas | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Nedostatky | Investice roku 2023 | Očekávání | Fond RSJ Gradus | NATO Jens Stoltenberg | Korelace | Investiční horečka | Jüan | Miliardář Daniel Křetínský | Prodej zboží | SeedCamp | Inflace v září | Trh dluhopisů | Analýzy sentimentu | Evropské centrální banky | Nejdůležitější čínské indexy | Trh s akciemi | Situace na švýcarském franku | Akcie společnosti Cisco | Příklad trendu | Poslanci | NASDAQ: META | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Ohodnocení | Dani Brinker | Volatilní | Akcie firmy Nvidia | Swiss Life Select Investice | Magnificent 7 | Galapagos | Sekundární prodej akcií | Swiss Life | South China Morning Post | Bain | Hodnota trhu s kryptoměnami | L.F. Investment | Signál Price Action | Chudí | Růst amerických akcií | Analytik Art Hogan | Růst platů | Prudký ekonomický propad | Chile | Zájem Čechů | Výroby baterií | Novo | Akcie Daimler Truck | Předpověď ceny | Ekonomické sympozium | Purple Levels | Brand Finance | Dow Jones Consumer Goods Index | Pozitivní nálada | Technická analýza trendů Nasdaq 100 | Mezinárodní vliv | NetEase (NTES.US) | EUR/JPY | Cena Virgin Galactic akcie | Target (TGT.US) | Alternativní investice | Silná data z trhu práce | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Sumitomo Mitsui DS Asset Management | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | Základní příjem | Veřejné finance | TradeCZ | Náklady na financování | EURJPY | Jeep | Invaze na Tchaj-wan | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | Vlastnosti ekonomických modelů | Technologie společnosti | Roční míra inflace | Akcie AAPL | První dividenda společnosti | Podíl ve firmě | Evropská komise | WeCHat | Organizace S&P | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Short Interest | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Nástroj Stable Diffusion | Analýzy měnové politiky | iShares | PANW.US | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Britská centrální banka | Uranové akcie | US Bancorp | DXY | CloudMinds | Německý automobilový koncern | Break struktury | Louis Dreyfus | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Keith Buchanan | D.A. Davidson | Období poklesu | Support | Nové technologie | P2P | Investice do Cardana | Akcie technologické společnosti | Největší banka | Mezinárodní ratingová agentura | Investopedia | Indicators | Spotové bitcoiny | Edge | Palantir Technologies Inc. | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Administrativa amerického prezidenta | Přesnost | Pomocník investora | Akcie Flow Traders | Výkonný ředitel | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Bankovní společnost | Pravidla pro firmy | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Immutable | Hluboká recese | Škoda Auto | Songbird | ADP report | Růst amerického dolaru | KTOS | Formule | Midnight Blizzard | Index Nikkei (JAP225) | Miliony dolarů | Chování | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Očištěný zisk na akcii | Programátor | Americký výrobní sektor | Hlavní index německých akcií DAX | Nejhodnotnější firmy světa | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Akcie Googlu | Obchodovat s ETF | M2K | Prognózy | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | Německý ekonom | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Akcie elektrické automobilky | Společnost Cisco | Letošní minima | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Broadcom | Altimeter Capital | E.ON | Akcie společnosti AMC Entertainment | Elektrické automobilky | Ark Investment | Klesly akcie | Experti | Společnost BlackBerry | Poskytování likvidity | Počáteční zisky | Japonské společnosti | Produkce energie | Index českého investora CII750 | Binance Coin | LSEG | Alternativní fond | Dluhopisový fond | Rekord | Bull run | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Přeshraniční platby | Situace na trhu práce | Bitcoinového ETF | Politické a mezinárodní události | Zisk firem | Viterra | Nezávislost | Mistral AI | Bitcoiny | ishares China ETF | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | NDXT | Dynamický trh s kryptoměnami | Nákupní snahy | Druhy robotů | Franklin Technology | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropský index | Evropské měny | Japonský jen včera | Býčí výhled | Coin Metrics | Index USD | Pokrok ve vývoji | Hnojiva | FTSE MIB | Akcie nejznámějších technologických společností | Extrémní posílení | Zlato a bitcoin | Marek Nemky | Flow Traders | Člen Rady guvernérů Fedu | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Hodnota eura | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | There is no free lunch on Wall Street | Dokončení dohody | Rebalance indexu | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | TruthGPT | General Electric | S&P 500 (MES) | Muskovy aktivity | Administrativa prezidenta | Vanguard | Strukturální faktory | XMJP | Akcie Walt Disney | Čistý příjem | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Náročný proces | Co je Ripple? | Konference pro vývojáře | Růst akciových indexů | Index očekávání firem | Von der Leyenová | LULU | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq 100 | Recese v eurozóně | Účty Rithmic | Předseda představenstva | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Hospodářský výsledek | Die Welt | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | GE HealthCare Technologies | IFX | Finanční holding | Salesforce.com (CRM) | Hlavní americký akciový index | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | Typy ekonomických modelů | Akcie regionálních bank | Rubrik | Wolters Kluwer | Cena akcií Nvidia | Spotový trh | Aktivity v Číně | Konkurenti | Hodnotový investor | Profesionální obchodníci | Agent-based modely | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Brent | Softwarová společnost | Recruitment Manager | Streamovací služby | Čínská firma Alibaba | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Zavírací ceny dané akcie | Benchmark | Investment Institute | Cloudflare | Oslabování ropy | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Rezistence | Apex Investing | Nejvíce zlata | Konsensus analytiků | Rotterdam | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Výsledková sezóna s XTB | Hospodářské turbulence | Moët Hennessy Louis Vuitton | Průměrné mzdy | Nikola | Force | Trh s dluhopisy | Společnost PwC | Volatilní poptávka | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Objem trhu s kryptoměnami | Americké podniky | Stav hospodářství | XPEV | Vyrovnaný rozpočet | Výnos | DeFi | P/S | Dolarový index (USDIDX) | Rozdělení zisků | Olívia Lacenová | DAI | Měsíční report komodit a indexů | Russell 2000 | New York Community | CEO Goldman Sachs | Druhy trendů | Kurzotvorné informace | Vývoj podílových fondů | Politico | RBC Capital | Fungování společnosti | 100 miliard dolarů | RBS | Plány obnovy | Soukromá spotřeba | IHNED | AOL | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Marika Čupa | Akciové ETF | CRYFIN | Schválení ETF | Colorado | Meituan | Baird Equity | Silný výhled | Likvidita na trhu | Dobrý fundament | Vyvážené portfolio | SMA | Návratnost investic | Ekosystémy pro inovace | Vzdělávání | Šéf Fedu | Juraj Králik | Výrobce letecké techniky | Investiční strategie | Server The Information | Stock Trader's Almanac | Slabá poptávka | Série ztrát | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Technický indikátor | Conseq Funds investiční společnost | Reddit | Cena emisních povolenek | Oslabující americký dolar | IDEA | Technické rezistence | BRKB.US | Amazon Prime | CRM | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Pronájem nemovitosti | Obchodní fáze | Investování do Nasdaq 100 | Intel Corporation | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Překvapivý růst | Online sázení | Nvidia akcie | Hlavní zprávy | AAA Auto | Zvýšení sazeb Fedu | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Co je Cardano? | Finanční výkonnost společnosti | Exchange | Investiční portfolio | R&D | Milton Friedman | Topný olej | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | Investoři a tradeři | Státní dluh | Vývoj akcie NVIDIA | Agentury pro ekonomické prognózy | Investor Warren Buffett | Nejlepší technologické akcie | Foreing Exchange | Fundamentální impuls | Kontrakty | Tichomir Jenkut | Posílení akcií | Skvělé výsledky Nvidie | Způsob obchodování | Značka Gucci | Nejlepší robotické ETF | Nízké daně | Snížení odměn | Období pro klouzavé průměry | Propad cen | Historické souvislosti | Obchodování s cennými papíry | Alternativní zdroje energie | David Hons | Kryptoměna Bitcoin | Microsoft (MSFT.US) | Apple Intelligence | Sázka proti polovodičům | Nákupní momentum | AUDUSD | Online obchodování | Předpovědi indexu Nasdaq | Investors | Čokolády | Postoj investorů | Akcie Apple (AAPL) | Praxe | Nasdaq100 | Call of Duty | AI | Investiční výhled | Kapitál na obchodování | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výrobní sektor | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Německá automobilová skupina | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | ISM v průmyslu | Podnikání v ČR | Sentiment na trhu | Vliv na makroekonomické ukazatele | JPY | Koncentrace S&P 500 | Igor Babuschkin | H&M | Akcie Palo Alto Networks | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | Sentiment amerického akciového trhu | SoFi | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Americká investiční banka | Větší objemy | Polovodiče | Boston Consulting Group (BCG) | Růst hrubého domácího produktu | Cena americké ropy | Poradce Bílého domu | Generali Fond konzervativní | Index Russell | FTX | Investiční analytička | SoftBank Group | Cozy Bear | Pfizer (PFE.US) | Casino | Falešné breaky | QQQ | Federální rezervní systém (FED) | Uber Technologies | FTT | NTES.US | Geely | Dlouhodobý růst | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu | Microsoft 365 | Martin Gregor | Projekce | Pohyby směrem nahoru | Znehodnocení | Ceny ETH | Index NASDAQ 100 | Boom na trhu | Performance account | Kontrakce | Zrušení daně | Peníze | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Apex Trader Funding | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Ukazatel | Suezský průplav | Co je Chainlink? | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Segment Anything Model (SAM) | Zdravotní pojišťovna | Francie | IIF | Kryptoměnové ETF | USD | Regulační opatření | Palantir Technologies (PLTR.US) | Otevřený obchod | Dosáhnout zisku | Title Transfer Facility | John Deere | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Provozní zisk společnosti | Úřad pro hospodářskou soutěž | Micro S&P 500 | Americká ropa | Teradyne Inc. (NASDAQ: TER) | Čínský úřad | Nestlé | Den prezidentů | Evropské akcie | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Deutsche Wohnen | Certifikáty | Americké ekonomiky | Dakota Wealth | Medvědí trh | Roční zhodnocení | Prognóza | FTSE 100 | Hybridní model | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Služby | Akcie společnosti Palantir | Arbitrum | Jak fungují technologické inovace? | Akcie NVDA | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Velké problémy | Technologie blockchainu | FBI | Prodeje aut | Rizika a nedostatky | Acorn | Striker | Rivian (RIVN.US) | Znehodnoceni dolaru | Ekonomické výhody | Aktuální informace | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Výhled úrokových sazeb | Běžný účet platební bilance | Největší světové ekonomiky | Nejznámější kryptoměna | Obří fond | Prudké cenové výkyvy | Barel ropy | Růst akciových trhů | Palladium | Microsoft Bing | Americký Fed | Druhy trendů podle směru | Goldmani | Německé HDP | Ropa WTI | Index DE40 | Jestřábí komentáře | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Micron | TER | Tipy na zajímavé akcie | Kapitál | Dubaj | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Game changer | Americká softwarová společnost | Bayer | INTC.US | Protistrana | Akcie Coca-Coly | Reálné ekonomiky | Hershey | Nové mutace | Shopify | Qualcomm | Rijád | Current Ratio | Discord | Citroën | Válka na Ukrajině | Dell Technologies | Vývoj akcií Googlu | Brexit | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Tempo hospodářského růstu | Parag Agrawal | Akcie MONETA | Občané | Falcon 9 | Ceny akcií Meta | Vývoj dolarového indexu | WallStreetBets | Total | Upravený zisk | AEX | Technická analýza | Dolar dnes | Jemen | Hospodářské výsledky firem | Biotechnologie | CSI300 | Plány | Douglas | Franklin Templeton International Services | Banka Goldman Sachs | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | NASDAQ: AMZN | Ant Group | Německý ministr hospodářství | Vývoj léků | Pavel Prokop | Akcie SAP | Silný hráč | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Cestování | Na burze | Americký prezident Joe Biden | App Store | Energetické akcie | Akciový výhled | Dollar Index | Čínské stimuly | Průměrné mzdy v americké ekonomice | Věčný pesimista | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Akcie Ralph Lauren | Kdo řídí technologické inovace? | Investování do kryptoměn | KBW | Intel dnes | Odliv kapitálu | Trh s nemovitostmi | Investiční analytik | Vstoupit na burzu | Bond | Broker | Významný dopad | Nejlepší robotické ETF a akcie | DJI | David Solomon | Růst výrobních cen | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Index Philadelphia | Sodexo | Investice do robotiky | Katar | Síla amerického dolaru | FinTech Hub | Kryptoměny na eToro | Home office | Podílový fond | Vliv na rozhodování | Markéta Uhrová | Split | Export | Změna klimatu | Zdroje energie | Olympiáda | Pozorování | NFLX | Čínské technologické firmy | Blue chip | Prognózy Wall Street | Zasedání FOMC | M&T Bank | Immutable X | FedEx | Vysoké sazby | Americká ropa WTI | Trevor Milton | TJX Companies | EURUSD | Pokles kurzu | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Doji | Berkshire | Nord Stream 2 | Akcie Tesla (TSLA) | Cenové tlaky | Zrušení cel | Herní průmysl | ČSOB | Garance | Akcie Ahold Delhaize | Trading Room | Úbytek pracovních míst | Komunikace ČNB | Swapy | Spekulovat | Fear of Missing Out | Prodej automobilů | Viktor Gřešek | Analytici XTB | CD Projekt | Comcast | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Klíčové finance | ASIC | HD.US | Southwest Airlines | Sociální sítě | Centrální banky USA (Fed) | Maximální pravdy | Energetická společnost | NVDA.US | Hlavní světová měna | BTIG | UNDP | Github | Chainalysis | Komise pro cenné papíry (SEC) | Disney (DIS.US) | Rebalance | ATVI | Snižování úroků | Šok | Finanční trhy a instituce | WIG20 | Hodnocení současné situace | Širší index S&P 500 | Energetické zdroje | Cowen | Ruský prezident | Pověst | Pozitivní signál | Technický pullback | Rekordní růst | Grayscale Bitcoin | Bogdan Maioreanu | Hongkong | Výrobce pneumatik | ByteDance | Screening akcií | Výsledky za první čtvrtletí | Komoditní sektor | Cenové úrovně | Price-to-Earnings | Jens Spahn | Burzovní průvodce | Nedostatkové čipy | Trh s ropou | Měsíční futures report | Smíšená realita | Ekonomická aktivita | Regulace | Společnost Glencore | Spolkový sněm | Japonské vlády | Obrovský potenciál | Žaloba | NFP | BofA Global Research | OXY.US | FSLR | Kofola | Úroková sazba | Změny ve světové ekonomice | Blockchainové technologie | Vývoj ceny kakaa | Ranní zpráva pro tradery | Softwarové řešení pro správu smluv | Michael Burry | Bridgewater | Obrovské zisky | Vznik Santa Claus rally | SIX | Sazby hypoték | CSCO | RIVN | Rizika investování do Bitcoinu | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Hertz | Tichomoří | Ekonomika USA | Agentura Kjódó | Unie | Investor Warren | Dovoz | Dillí | Výkon | Akcie společnosti Intel | Krize v americkém bankovním sektoru | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Admirals | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Netflix (NFLX.US) | Zprávy o trhu | Základní materiály | Vývoz LNG | Lenovo | Nasdaq Composite | Zvednutí sazeb | Společnost China Mobile | Výzkumy | Sekundární prodej | Xiaomi | Ceny iShares Semiconductor ETF | Nikkei | Obchodní nástroje | WOOD Real Estate | Hyundai | Nejbohatší | Hypotéky v Česku | Zvyšování sazeb Fedu | Penzijní fondy | Data z amerického trhu práce | CFD (Rozdílové smlouvy) | Zbývající akcie | Tržní trendy | Uhelné elektrárny | Roční růst | Rozšiřování kapacit | Největší společnosti | Fitch Ratings | Trpělivost | Model 3 | QCOM.US | Conseq Invest | Akcie Mastercard | Rostoucí ceny energií | NFP report | Sentiment na Wall Street | Dot plot | Peter Wennink | CISCO | P.A. | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Čtvrtletní zisk | Devizové rezervy České národní banky | Srovnání prop trading | Statistický úřad Eurostat | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Bankomaty | Zajišťovny | NASA | Kapitálový trh | Inner Circle Trader | Longbow Asset Management | Akcie C3.ai | Sentiment na akciových trzích | Akcie na burzách | First Solar | Fintech společnosti | Oživení trhu | Podrobné výsledky | Rekordní maxima | Úrovní podpory | Čínské úřady | Pozitivní zprávy | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Prop firma | Web Trader | WOOD Blockchain | The New York Times | Globální ekonomiky | Komentář analytiků | Vládní výdaje | Nové zprávy | Akcie Google | Velikost fondu | Investovat | Vyšší náklady | Britské banky | Dvojitý vrchol | NTAP | Japonská Softbank | Dovednosti | Akciové indexy | Vklady | Výpočetní inteligence | Finanční instituce | Finanční výsledky společnosti | Umělé inteligence (AI) | Měnový pár EUR/USD | Norsko | MCADE | Hospodářský institut | Elon Musk | Dovozní cla | Pokles ceny akcií | Tesla Elon Musk | Investice do cloud computingu | Caterpillar | MT5 | Data o HDP | Býčí sentiment | Makro a měnová politika | Konopné akcie | Tržní pohyby | Investice do solární energie | Vybírání zisků | Investing.com | Tesla, Inc. (TSLA) | Americký prezident | Dodávky čipů | Myšlení | Mastercard pro Českou republiku | Pro tradery | Nominální hodnota | Model Y | Americké centrální banky | Investoři v USA | Generace Z | Munich Re | Riot Platforms | 1 milion | Stratégové | Forex Pro | Výrobní ceny | Těžaři bitcoinu | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | Tržní hodnota americké společnosti | Christine Lagardeová | Tiff Macklem | Akciový index S&P 500 | Tržní reakce | Obchodní platforma | Coca-Cola | Maloobchodní prodejce | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Bed Bath & Beyond | Světový obchod | Rozdělení akcií | Hledání maximální pravdy | Investovaný kapitál | Výkonnost společnosti | Aktivity v USA | Hynix | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Směnné kurzy měn | Fixní výnos | Mezinárodní agentura pro energii | Jake Dollarhide | WGC | EUR/CZK | Stephen Massocca | Trend jdoucí do strany | Zájem investorů | McKinsey | Jaroslav Brychta | Banka JPMorgan | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Poptávka centrálních bank | Dovoz ropy | Rekordní zisk | Údaje o ekonomice | Euforie | APA | Přiznání k dani z příjmu | CAC 40 | Richard Bechník | Morgan Stanley (MS.US) | Zpřísňování měnové politiky | BABA.US | Graf akcií | FANG | Makrodata | Francouzská automobilka | Prezident | Exxon Mobil (XOM.US) | Schopnost řešit problémy | Čínští výrobci | Lepší výsledky | Britský premiér | Investoři | Průmyslové objednávky | Index asijsko-pacifických akcií | Cenový růst | Hlavní index francouzských akcií | Fastly | Obchodní deník | Fungování | Americké ministerstvo spravedlnosti | Historická výkonnost | Sója | Nastavení úrokových sazeb | Britské akcie | Obchodní napětí | Počáteční investice | Futures na S&P 500 | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Fidelity | Objemy obchodování | Index CSI 300 | Index výroby | Nejnovější výsledky | Předseda sněmovny | Nízké úrokové sazby | Konflikt mezi Izraelem | Nové ETF | DS | Evropská měna | Japonská automobilka | AMD | Dynamic Stochastic General Equilibrium | Velké firmy | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Společnost Google | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Snížení nákladů | NAHB | Média | Primární nabídky | AMC.US | Inflační čísla | Bitcoin ETF | NYCB.US | Ropné společnosti | Konzistentní zisky | The Inner Circle Trader (ICT) | Testování strategií | Grayscale | Kurz jenu | Supporty a rezistence | Nejvýznamnější burza | Jádrový index | Nárůst ceny | Cena mědi | Tým XTB | Světové kryptoměny | Bez rizika | Zisk | Chytré automatizace | Boom | Starbucks Corporation | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Pesimismus | FVG | Jak se stát lepším investorem | JD.US | Obchodní dohoda | Bitcoin futures | Společenské trendy | Vyšší hodnoty | Moderna | Globální akciové trhy | Akcie společnosti Kering | Commonwealth Bank | Bloomberg News | Ekonomický vývoj | Levi Strauss & Co | Jak investovat do zlata | Boj s inflací | Britská centrální banka dnes | Část zisků | Obchodní příležitost | Expertka | Borsa Italiana | Směnné kurzy | Index KOSPI | Kulatá čísla | Ruské ropy | První chytrý prsten | Bank of England | Investiční | Airbnb | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | Gary Gensler | Cena Etherea | Souhrn finančních trhů | Sumitomo Mitsui | Vzorce chování | Sloučení | Předpověď akcií | Bezprecedentní propad | Růst ceny Bitcoinu | Zveřejnění zprávy | Předsudky | Rostoucí ceny ropy | Technická analýza BTC/USD | Uložení peněz | Petr Hykel | Vývoj sazeb | Daniel Křetínský | WTI a Brent | Roboti | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | Svět kryptoměn | WSJ | NYSE:TRV | Fiskální rok | RWE | Sentiment investorů | J&T MONEY OPF | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Topná sezóna | KFC | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Průzkum | Minerva | Jednotná evropská měna | Společnost Genesis | BABA | Globální akciové indexy | Neziskové organizace | Cenový rekord | BP | Měnový výbor Bank of England | DIS.US | Ekonom BHS | Tržní podíl | Bohatí | Christian Lindner | NCEE IBM Consulting | IEA | DOGE | Možné scénáře | Akcie mediální firmy | Hold | Pád banky | Vliv na zdravotnictví | Solární energie | Dlouhodobá konsolidace | Frontpay | Aktuální kvartální výsledky | Nižší poptávka | Funkční období | Velikost jednotlivých firem | Anglie | Zdravotní péče | ROKU.US | Výkon společností | Uranium Energy | Makrokalendář | Čínské hospodářství | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Nasdaq Health Care Index (IXHC) | Akcie společnosti Tesla | US500 | EMEA | Investice do vody | Investiční riziko | Avis | Current ratio | CEO společnosti | Kolísání cen | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Formule 1 | Technický výhled trhu | Obchodní plán | TRY | Akcie ve Spojených státech včera | Koupit akcie | Sledování makroekonomických ukazatelů | Odhad analytiků | Slevy | Vladimír Holovka | MSTR | Kryptoinvestiční | Rekordní ceny zlata | TTF | Česká společnost | Konsolidace trhu | Poradenská společnost | Northwestern Mutual Wealth Management Company | ETF Trust | P/E | Reakce trhů | Zpráva | ExxonMobil | Altria | Tencent (700) | Prémie | Ekonomické dopady | Migrace | IJPD.UK | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Inflační situace | Přístup na burzu | iPhone | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | IXHC | Německý DAX | Performance | Portu Marek Malina | Prodej | Hlavní události | Brusel | Instrument | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | Tipranks | Práce z domova | Východní blok | Analytik Purple Trading | Růst stříbra | Události roku | Pšenice na burze | Uber | Konzistence | Údaje ISM | Obchodní trendy | Petra Turzová | Tencent | Cena Virgin Galactic | Colt CZ | UnitedHealth Group | Turecký akciový index BIST 100 | Akcie a dluhopisy | Průmyslové revoluce | Lenovo notebook | Janet Yellenová | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Web Semafor | Závislost na dolaru | Proč dochází k Santa Claus Rally | Evropské ekonomiky | Implikace | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Skupina OPEC+ | Les Echos | Zasedání Fedu | Vývoj indexu ISM ve službách | Management | JOLTS | LCID | Agentura Reuters | Dolary | Obchodní poradce | Akcie Nike | Startupy a ekosystémy | Obchodní ředitel | GBP | Potenciální rizika | Nobelovy ceny za ekonomii | Uživatelé internetu | Dogelon | Co se děje na finančních trzích | RoboMarkets | Zákaz vývozu čipů | Althea Spinozzi | Libra k americkému dolaru | IT společnosti | Spotřebitelský sentiment | PFE | Rizika při obchodování | iPhone 15 | Vývoj ceny bitcoinu | OPRA | Automobilka | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Převodník měn | Technologické tituly | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Japonská média | Nvidie dnes | Nové příležitosti | First Republic Bank | Teradyne Inc. | Tržní kapitalizace | Strojové učení | USDA | Švýcarská banka | ADR | Bard | Růstové akcie | Nové metody | Analytička společnosti | Konflikty | Huawei | Olej | Bitfinex | Abris Capital Partners | S&P Global | Breakout na vyšší hodnoty | HFT | Trojúhelníkové formace | Herní segment | Akcionáři | Výhled ratingu | Státní pomoc | Obchodní týden | Emoce | Nesměrový cenový vývoj | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | Kontejnerová loď | Automobilka Škoda | Společný podnik | Regulační úřad | Presto Ventures | S&P | Ceny iShares Semiconductor | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Airbus | Firemní klienti | Ceny akcií Apple | Rozhodnutí soudu | Quantum | Daimler Truck | Vzdělání | Hospodářský vývoj | Tokeny | Současný stav | S/R zóna | GAAP | Telecom | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Japonská vláda | Rizika a příležitosti | Jaké strategie jsou povoleny | Nový model | Wolt | DWAC | Farmaceutický sektor | Pandemie COVID | Rozpočtový přebytek | Marek Odehnal | Obchodování | Zvýšení daní | Proč investovat do Chainlinku? | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Automobilky | Legislativa | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Společnost Berkshire Hathaway | Zprávy | Pákový efekt | Prezidentka ECB | Vesa | Blackwell | Vliv na ceny | Analog Devices | Růst cen ropy | Majitel | Tržby z prodeje | Akciové odvětví | Aktuální obchodní příležitosti | Týdenní shrnutí | Udržitelnost | Oracle (ORCL.US) | Spotřebitelské ceny v USA | Index Stoxx 600 | Ajťáci | Kryptoaktivum | Open A.I. | David Card | NASDAQ: NVDA | Meta | Nejznámější kryptoměny | UBS | Patrick Garvin | Guru | Akciový analytik | Rekordní prodeje | Nadšení | Nákupy dluhopisů | West Texas Intermediate | Investice do Polygonu | Akciové burzy | Oznámení | NATO | Investiční činnosti | FB | Miloslav Rut | Dlouhodobé investování | Thyssenkrupp | BREAKING | Akcie kybernetické bezpečnosti | Výrobce elektromobilů XPeng | TSMC | Důvěra investorů | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Ceny stříbra | Macy's (M.US) | Sociální investiční síť | ZEW | Finanční nástroje | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Rizika investování | Výsledková zpráva | Negativní fundament | Evaluace | Příznivé výsledky hospodaření | Ceny ropy | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Riziko recese | Britský statistický úřad | Normalizace měnové politiky | Island | Santander | Fundamentální analýza akcie | České firmy | Queen's University | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Akcie Facebook (FB) | Silný růst | Armageddon | Byty | Digitální ekonomiky | News trading | Nejlepší čínské akcie | Jim Cramer | Výrobce léků | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Historický vývoj | Eurostat | Společnosti napojené na kryptoměny | Uran | Prostor pro další oslabení | Lobbistické skupiny | Vesmírné akcie | Guido Imbens | Všechny akcie | Úřad Eurostat | Vyhlídky | Dupont | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Monitorování | Daňový poplatník | BBY.US | Kristalina Georgievová | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Největší americké banky | Počet investorů | Zemědělské komodity | Výrobce chytrých telefonů | Růst inflace | Výroční zpráva | Broker Trust | Celkový trend | Petr Fiala | Covid | Cena povolenek | Sledování zdravotního stavu | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | CZ | Bydlení | Agricultural Futures | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Cenové prognózy | Investiční banka | Sharpe ratio | Výrobce iPhonů | Snižování cen | Gucci | Occidental Petroleum | Bitcoin halving | iFX | PwC | Předpověď | Státní svátek | PLTR | Hodnota akcií společnosti | Virgin Galactic | VanEck Defense UCITS ETF | PEG | Praha | Angela Merkelová | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Macrotrends | CME FedWatch Tool | Applied Materials | Japonské ministerstvo financí | Piráti | NNOX.US | Inteligentní investor | Současný trend | Obchod Amazon | Hong Kong | Co je Sharpe Ratio? | Best stock | Míra | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Technologický fond | Videokonference | Nejdůležitější události | Rekordní ceny | Globální ekonomická integrace | Fáze 2 | HKD | Sezónnost na indexu SP 500 | Investiční centrum | Chemická společnost | Výrobce letadel | PLTR.US | Komodita | Depozitní sazby | Měnová politika americké centrální banky | Phillips 66 | Kategorie Trend | Marek Pokorný | AI bot | RIOT | Sazby centrálních bank | Suroviny | Výpočetní ekonomické modely | Očekávání úrokových sazeb | Spalování ropy | Oživování ekonomiky | Volný čas | Forward PE | ApeCoin | Carnival | Panama | British American Tobacco | Ukazatel Běžné likvidity | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Digitální měny | Graf vývoje | Inflace v roce 2023 | Vláda USA | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Tlak medvědů | Recruitment | Index US100 | Páka | Očekávání investorů | Australský dolar | Index cen domů | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Situace ve Spojených státech | Investment management | Prognózovaní a jeho význam | Apex Trader Funding (ATF) | Index regionálních bank | Akcie CK Hutchison | Nio | Kryptoměnové burzy | Tether (USDT) | HDP Británie | Uplynulý rok | Špatné výsledky | Nástroj | The Travelers Companies | Prodej elektromobilů | Výsledky | Vyšší poptávka | Přehled | Snižování sazeb | Ekonomické oživení | Koruna | Aktuální ceny akcií | Marek Vaňha | Support a rezistence | Výrazný pokles | NEMO | Michelle Bowmanová | Fundamentální zprávy | Finanční služby | Výnosy u amerických státních dluhopisů | Pokračující pokles | Obrovské množství peněz | Monopoly | Ropa Brent | Dluhopisové fondy | Projev Jeroma Powella | Startupy a ekosystémy pro inovace | Cukr | Analytická společnost | EOS | Veřejné služby | Tržní ceny | HDP eurozóny | Kroky centrálních bank | Bitcoin | Kupující | COCOA | Shell | Akciové tituly | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Tým xAI | Kryptoanalytik | S/R hladiny | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | CAT | Stellantis | Zisk Mety | Asie | Finanční výsledky | Waste Management | Onemocnění | Návrat poptávky | Inflace v Rusku | Cena ropy WTI | Bank of America | Pokles HDP | Kurz dolaru | CVC | TIM | Americký výrobce | FRC | Fundamentální analýza | Propad | Petr Lajsek | Akcie Moneta Money Bank | Lucasz Krupski | Marka | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | S&P/ASX 200 | Kryptoměny bitcoin | Silný dolar | Šéf Tesly | Fiat Chrysler | Prasknutí bubliny | Výsledky firem | Společnost Verizon | Retracement | Zelená čísla | Ipsos | Situace na japonském jenu | Zasedání Světového ekonomického fóra | Finanční domy | Dopady koronaviru | ZISIF | Konec roku | Asociace | Hlavní index Hang Seng | Trader Funding | Eli Lilly | Telegram | Martin Buranský | Ekonomický propad | Hypotéza | Podnikatel Elon Musk | Cenový index PCE | Údaje | NYSE Euronext | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Akcie společnosti Apple Inc | Barrick Gold | xStation | Pokračování rostoucího trendu | Exxon Mobil | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Poměrový spread | Potenciál pokračujícího růstu | Nomura | Stavebnictví | Zůstatek | Stimulační opatření | Oslabení měny | Vakcína proti covidu-19 | Ripple (XRP) | Pobočka FEDu | Efekt investic | Elektrická auta | Theones | Příjmy z reklamy | Softwarový gigant | Decentralizace | OPEC+ | Vlastnictví | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Obchodní války | Alibaba | Meme stocks | Americká banka | Průzkumy | Pád ceny | Očekávání analytiků | Chudé země | Tuzemská firma | Vyšší cenová minima | BHS | Trh s digitální reklamou | Makroekonomický výhled | Technologické společnosti | Objem | Elektroautomobily | Výsledky průzkumu | Airbnb (ABNB.US) | Zvyšování mezd | Microsoft Bing Chat | Vývoj dolaru | WMT | Největší burzovní kapitalizace | Obavy z recese | Společnost Arm | Over-The-Counter | Erik Brynjolfsson | Class A | Jeff Currie | CVC Capital | Společnost BHP | Spoření | Nálada firem v ČR | Zlomový okamžik | Tržní kapitalizace bitcoinu | PwC Bob Moritz | Federální rezervní systém | Sázka | Bob Moritz | Středoafrická republika | FOMO (Fear of missing out) | Microsoft (MSFT) | GenAI | Andrew McCaffery | Finanční výhled | Společnost Nvidia | Adaptace AI | Magnificent Seven | Klima | Den díkůvzdání | Toyota Motor | Skupina Vivendi | Decision Intelligence | Deprese | Discover Financial Services | ARK Innovation | Kontrolovat rizika | Bilion | WHEAT | Digitální platby | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Support nebo rezistence | Investovat do Bitcoinu | TIPS | Výsledky společnosti | Advantage Consulting | Obchodování s akciemi | Agentura LSEG | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Šťastné obchodování | Pojišťovny | Členka rady guvernérů | Výnosy bondů | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Institut Ifo | Postavení na trhu | Americké měny | Cena akcií firmy | Posílení švýcarského franku | Čínské ministerstvo obchodu | Graf | Letní měsíce | Stablecoiny | mmBtu | Malajsie | Subvence | Ekonomické události | Rizika pro společnost a lidstvo | Příležitosti na trzích | Regulátor | Zvýšená koncentrace | Tržní sentiment | Hodnota firmy | Vládní dluh | Placebo | Investiční firmy | Metacade (MCADE) | Shortovat | FIL | Index S&P 500 | Zvýšené riziko | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Teradyne | Zajištění bezpečnosti umělé inteligence | Akcie Bed Bath & Beyond | Patrick Harker | SHIB | RMB | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Německý výrobce | Omezené riziko | Demokraté a Republikáni | Společnost Grayscale | FinTech Hub CEE | Digitální zlato | Hráči na trhu | Graf ceny akcií | Ask | Investiční platforma | Společnost Yahoo | PSTH | Průmyslová výroba | Terminál | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Dolar vůči japonskému jenu | AMC | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | EU50 | FTC | Pfizer | Snížit emise | Ajay Banga | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Upgrade | Plyn | ZS | Distribuce | AFP | Studie | Meta (Facebook) | Technické ukazatele | Velmi bohatý | Investice do technologií | CME FedWatch | Vesmírné akcie 2021 | Nano-X Imaging (NNOX.US) | Tržní hodnota akcií | Akcionáři společnosti | Farmaceutické firmy | Společnost S&P | Ant | Průraz | Sam North | Cena plynu | Carrefour | Zelené investice | Short | Poptávka po bezpečných aktivech | Deficit | Denso | Redmond Wong | Investování v Číně | Polsko | Pár EUR/USD | Vedení firmy | Nástup amerického dolaru | Kolaps | Tesla Inc. (TSLA) | Ratingová agentura | Devalvace | Reuters analytik | Grafické karty | Srovnání prop trading firem | Bitcoin dnes | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | Vydavatelé zpráv | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Prsten | Patenty | Kontext | Investování do Big Tech společností | Maximální ztráty | Hennessy | NASDAQ: MSFT | Forexové intervence | Akciový růst | Výsledky hospodaření společností | Vepřové maso | Hospodářské oživení | Bankéř | Jak investovat do akcií | Zveřejněná data | Růst zlata | Oživení inflace | Hodnocení akcií | Kering | Americké automobilky | Institucionální investor | Americká tisková agentura | ADBE | Kotace mědi | Index volatility | Naspers | Akcie výrobce čipů | Makléřská firma | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Převzetí společnosti | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Stellar | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Americká společnost | MRK | Školení | Aktuální hodnoty měny | EY | Reshoring | Křetínský | Akcie big data | PYPL | tradingeconomics.com | Moët | Ethereum blockchain | Akcie Qualcomm | Finanční operace | Přijetí | High | Noví investoři | Evropa | Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) | Title Transfer Facility (TTF) | Změny na trhu | BlackBerry Ltd. | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Jackson Hole | Zvýšení úrokových sazeb | Vesa Equity | Rostoucí trend | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Sortino ratio | Spotřebitelské výdaje v USA | Disney+ | Finanční krize | Akcie a recese | Ropná společnost | Arrows | Čínský prezident Si Ťin-pching | Universal Music | TradeCZ.cz | Time-Frame | Jednání FOMC | Vydělat peníze | Podvážení | Masivní výprodeje | Pokles ceny | McAfee | Lednový efekt | Marathon Digital | Akcie Wirecard | Obchodování a investování | Quadient | Egypt | Johnson & Johnson | Vizualizace | Analytici Citi | Index spotřebitelské důvěry | BYD | Zakladatel Bridgewater Associates | Dopady na ekonomiku | Akcie společnosti Meta Platforms | Ústavní soud | Beta | Disciplína | MS.US | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Snížení spotřeby | Obchodní proces | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Break of Structure | Maloobchod | Uzavření dohody | Ekonomická situace | Spot | Ukazatel inflace | Optimistická očekávání | Indikace | Navyšování účtu | Investice do Metacade | Souprava | Logistika | Conseq Invest Konzervativní | Udržení inflace | Turecká centrální banka | Peněžní prostředky | Nově zahájené stavby domů | Mnozí investoři | Tituly s malou kapitalizací | Novela zákona | Earnings | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | APAC | Jana Pokorná | Trump | Provozní ztráty | Aures Holdings | Jihokorejský KOSPI | Kakao | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | FactSet | Brands | Akcie Tencent (700) | Smíšené zprávy | Otevření obchodu | Mad Money | UBS Global | OECD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Futures trhy | Herfindahl-Hirschman | Upstart | Akcie Lufthansa | Index Dow Jones Industrial Average | Purdue Pharma | Start-up xAI | Britský FTSE 100 | Financial Network | GameStop (GME) | UPS | Růstový potenciál | Obchodování kryptoměn | Regulace AI | Investiční společnost | Technické analýzy | Silnější dolar | Závislosti na Číně | Wonderinterest | Crew Dragon | Makroekonomické ukazatele | G10 | Splunk | Data z americké ekonomiky | Urals | Federální rezervní banka | Výrobce čipů Nvidia | Německý hospodářský institut | SuperMicro | Foreign Exchange | Mexiko | Euro dnes | Vstupy | Samsung Electronics | Obchodní strategie | Genesis | Obchodní výsledky | Inflace ve Spojených státech | Náhoda | Hackeři | Akciové výnosy | Obchodování ETF | Inflace ve Francii | Dezinflační proces | Cloud computing | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Spotřebitelské ceny v Británii | Politické faktory | TTWO | Futures na ropu WTI | Růst amerického HDP | Jablíčko | Běžný účet | Halving bitcoinu | Warranty | Společnost Novo Nordisk | Swiss Life Select Investice roku | Provozní výnosy | Rakousko | HDP USA | BlackBerry | Christopher Dembik | Burzovní přísloví | Ekonomické ukazatele | Stříbro | Ondřej Štuller | Těžby Bitcoinu | AI.US | Avis Budget | Jakub Matis | Nano | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Americký dolarový index | Ztrátové pozice | Drahý kov | Korporátní výsledky | Instituce | L'Oréal | COPPER | USD za tunu | ČNB Jakub Holas | Sell the news | Turecko | ex | Ziskové marže | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Analýza BTC/USD | Chime | PSA | Investice do fondu | Bank of Japan | Cash is king | MES | Kybernetické hrozby | Rozpočtový deficit | Guvernér BOJ | Kristina Hooper | Chamtivost | Nárůst HDP | VRGK | PX index | Big data | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Instacart | XOM.US | Americké CPI | FAANG | Banka HSBC | Wall Street Journal (WSJ) | Nejprudší pokles | JNJ | Kevin McCarthy | Ředitel odboru komunikace | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | LNG | Internet věcí | Příznivé výsledky | Společnost GM | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Burza cenných papírů | Změna trendu | Býčí signál | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | BlackBerry (BB.US) | Jan Nedělník | Americké akcie | Index WIG20 | Support zóna | FKI | Michael Harris | Inflační očekávání v USA | BBC | Silná ekonomika | Offshore | Technologické firmy | Přehled o dění na světových burzách | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Česká fintechová asociace | Peloton | UBS Group | Akcie firem | FintechHub | Vyšší firemní daně | Ústup umělé inteligence | MetaTrader | GME.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Frustrace | Kongres | Rutina | Ondřej Hartman nemovitosti | Příležitost ke vstupu | Výdělky | Dluhopisoví investoři | Strategie Ondřeje Hartmana | Divize | Automobilový průmysl | Rekordní minimum | Podezřelé transakce | Neočekávané události | Aljazeera | Pozitivní vliv | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | Business Insider | Aplikace Ernie Bot | Akcie Amazonu | Ekonomické cykly | Klesající trend | Největší kryptoměna | Forexové trhy | Světové ekonomické fórum | Evropská ekonomika | Guvernér japonské centrální banky | Drahota | Příliv kapitálu | United Airlines Holdings | Akcie Tyson Foods | Moore Czech Republic | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Equal weight | Databricks | Švýcarská ekonomika | Finanční média | Země EU | Audi | Arbitráže | Indikátor RSI | Celosvětová poptávka | NetApp | Pojišťovna VIG | Technologická ETF | Počet pracovních míst | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | SaaS | Akcie americké internetové společnosti | Tradestation | Oracle of Omaha | Téma inflace | Arista Networks | Zhodnocení kapitálu | Společnost a lidstvo | Horizon World | Nákupní příležitost | Trh | Zpomalující Čína | Nárůst zásob | Medián | Dividendové akcie | Finanční společnosti | Volby v USA | Snížení těžby | Komise | iShares Semiconductor ETF | Relativní výkon | University of Michigan | Trojité dno | Aktivita na trhu | Petra Krmelová | L3Harris | Debut na trhu Nasdaq | Crown | List Financial Times | Veřejný sektor | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Royal Mail | Obchodní ředitel XTB | Další rozvoj | Společnost Alibaba | Vysoké ztráty | Výkyvy | Fetch.ai | Stripe | Výkon společnosti | Výrazný růst | Hackerská skupina | Měnová autorita | Grayscale Investments | S&P 500 | Vývoj akciového indexu DAX | Fed | ABNB.US | OpenAI | Evercore ISI | Šéf automobilky Tesla | Realitní trh v USA | Technické indikátory | Ekonomické výkonnosti | Ekonomické škody | Objem akcií | Korekce | Kanada | JDE | Výkonnost zlata | Upozornění | Zvýšení mezd | Nayib Bukele | Tržní prostředí | Americký výrobce elektromobilů | Wells Fargo | Ceny akcií Nvidie | Růst spotřebitelských cen | Zákonodárce | Generali Investments | Poslanci Evropského parlamentu | Tradiční bankovnictví | Google | ProCent | Nové trhy | Buffett | Money management | Rizika investování do Binance Coin | Platforms | Vývoj ekonomiky | Tisknutí peněz | Největší ekonomika světa | Pozitivní zpráva | Threads | Zestátnění | Kjódó | Pražské burzy | Alphabet Inc. | Downtrend | Česká bankovní asociace | Rizika Over-The-Counter trhů | Zveřejnění výsledků | Výběry | Akcie banky | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Vietnam | Zemní plyn | Různé názory | Prezident Joe Biden | Znalost | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | USDT | Velké banky | Index Standard & Poor's | Šokující předpovědi | Ekonomické klima | Galaxy S24 | Lowe's | RPSN | Měny účtu | Yahoo | UnitedHealth Group Incorporated | Kancelářské nemovitosti | Global Technology | Vzdělávací webináře | MT4 | ORCL | Nejistota | Globalt | Vývoj indexu ISM ve službách v USA | Gambling | ANO | Stock | Apollo | Růst tržeb | Aktuální cena akcií | Obranný průmysl | Akciové indexy v USA | Úrokové sazby centrálních bank | Komodity zlato | Chase Investment Counsel | Martin Malý | Analýza trendu | Plný úvazek | GME | Akcie roku | IRS | Psychologické faktory | CME | Striker Securities | Finanční problémy | Snap (SNAP.US) | VZ | Starteepo | CMA | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Status bezpečného přístavu | Rating | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Futures na Wall Street | Dezinflace | Amundi | Zvýšení ceny akcií | Akcie FAANG | Akcie technologických společností | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Poměr P/S | Merck & Company | Významný krok | Super Micro Computer | SNB | Soustředění | Tradovate | Nejistota a důvěryhodnost | Zpráva pro tradery | Finanční ředitelka | Rivian | Microsoft | Výnosy u dluhopisů | Zájem firem | RBC | Trh dnes | Maxim Manturov | USD/CHF | Příležitosti | Antony Blinken | Pohled do budoucnosti | Investice do fondů | Dopad na cenu | ADP report zaměstnanosti | Pozice bitcoinu | UNWTO | NFLX.US | Asijské indexy | Vice | Výběr akcií | Členka Rady guvernérů Fedu | Cla na americké zboží | Jan Purkrábek | Nová strategie | TikTok Global | Vládní dluhopisy | Zaznamenávání | HPQ | Daňové úlevy | Celkové výsledky | SBUX | Saturday Night Live | Kryptoměnový průmysl | SMA 200 | Repo operace | Vypracované prognózy | Investice do Chainlinku | XRP | Společnost BlackRock | Společnost Tesla | Hotovost | Bitstamp | Společnost Meta Platforms | Defi | Shortování | Změny cen | Sell | Správci aktiv | Světová měna | MicroStrategy | Japonsko | Aktéři | Vision Pro | Michal Valentík | Grafy | Letadla | Mistrovství | Cybertruck | CMG | Compound | LYNX webinář | Kurz dolarů | Česká republika | Pesimistické scénáře | Nicola Mendelsohnová | Očekávané výnosy | Pomoc Ukrajině | Snížení schodku | Zpomalování spotřeby | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Trendová linie | Ekonomické problémy | Důvěra | Největší kryptoměna bitcoin | Mobilní aplikace | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Propouštění zaměstnanců | Markets | Apache | Silný propad | Prosperity | Index Nasdaq | Newcrest Mining | Tesla Inc. | iOS | Úvěrové podmínky | Unce zlata | Exxon | NYMEX | Apreciace | Decentraland | Web3 | Primární nabídka akcií | Hlavní výzvy prognózování v USA | WeWork | Starlink | Náklady na akvizici | Penzijní fond | Obchodování zlata | Denisa Janatová | Hazard | Řízení rizika | Zvýšení cel na dovoz | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Německá vláda | Představenstvo | Německo | IATA | Překoupenost | Bund | Trumpova vláda | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Výsledky Morgan Stanley | Nižší minima | New York Community Bancorp | Standard & Poor’s 500 | Společnost XTB | ARM.US | Tržní odhad | Trendové linie | Monetizovat | Ekonomie | Výpadky | BIIB | Objem obchodů | Twitter | Velké zisky | Těžební společnost | FIAT | Tomáš Pfeiler | Fluktuace | Načasování snížení úrokových sazeb | Digitální ekonomika | Krach | Impossible Foods | Nifty 50 | Zasedání americké centrální banky | Invest | ForexFactory.com | Petr Zíma | Activision | Francouzská společnost | Gazprom | Centrální banka | Spotová cena | Sentiment a chování investorů | Hewlett Packard | Další růst | Plán vstupu na burzu | Významné zprávy | Poslední vývoj ceny | Meta Platforms Inc | Ping An Insurance | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Státní dluhopisy | Aligator | Future of Defence UCITS ETF | VESA | Rozbor | Walmart | Zelená politika | Pokračování rally | Růst akcií společností | Fondy peněžního trhu | Evropští regulátoři | Těžařská společnost | CL | Nové akcie | Nákupní horečka | QE | Rozvoj společnosti | Virtuální realita | Americký dolar | Výsledky bank | Diamant | Investice do akcií | Progresivní dluhopisové fondy | BNP | Europe 600 | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Produkty s pákovým efektem | První dividenda společnosti Alphabet | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | C3.ai | Výhled pro rok | ULTA | LIBOR | Opce | Roční výkon | Arbitráž | Donald Trump | Onboarding | Vyšší ceny | Čistý zisk | Driverama | Jádrová inflace | Využití generativní umělé inteligence | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Visa | Globální akcie | Podnikatelé | Velcí obchodníci | Velké objemy | Kovy | Ekonomické vztahy | Vládní intervence | Merrill Lynch | Inovativní řešení | Rumunsko | Air France | Nájemné | Počet zákazníků | New York Stock Exchange | Facebook (FB) | Energetický sektor | Čtvrtletní výsledky společnosti | Technické problémy | Centrum | Zadlužení | Úřednické pozice | Vodafone | Očekávaná korekce | Další růst úrokových sazeb | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Pandemie covidu | Fundamentální faktory | BioNTech | NÚKIB | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Orchid | Niger | ING | Počet žádostí o podporu | ATF | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Hlavní akciové indexy | BBBY | Vláda ČR | Zveřejňování výsledků hospodaření | Mentoring | Aktivum | Saudi Telecom | Equity | Federal Reserve | Podhodnocené akcie | Tendence USD | Blog | Robotika a automatizace | Oblasti rezistence | Spoluzakladatel | Ruská invaze na Ukrajinu | Fond zaměřený na investice do umělé inteligence | Domácnosti | Intuit | Tržní výhled pro rok | Cisco Systems (CSCO.US) | S&P 500 a Nasdaq | Crypto.com | Akcie společnosti Disney | Opel | Bitcoin (BTC) | Kov | Globální index | US100 | GEN | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Odolnost ekonomiky | Solana | API | Zprávy a události | Rizikovější investice | Překoupené úrovně | Vývoj akcie META | Deutschlandfunk | Analytici | Snížení odměny | Sideway trend | Ceny komodit | Hamás | Ekonomická nerovnost | PFE.US | Futures kontrakty | Investování do Etherea | Azure | Co jsou technologické inovace? | Kryptoměnové komunity | Lukáš Raška | DIP | Škodovka | Eskalace | FIL Investment Management | Guvernér Fedu | USA a analýza hospodářské politiky | Nepřipravenost | Cena DOGECOINu | Zoom Video | Suez | Odhady ekonomů | Mluvčí | Škoda | Fortune | Sledováním grafů | Akcie výrobce robotických vysavačů | CZK | Chytrá portfolia | Výnosy na spořicích účtech | Nejhorší scénář | Reuters | Světové měny | Platební prostředek | Index nákupních manažerů | Close | AMC Entertainment | Unilever | ETC | Dnešní výsledky | Vyšší daně | Směrodatná odchylka | Zahraniční investice | Volný kapitál | VaR | Stablecoin | Podcast | Baidu | Derivatový trh | Londýnská burza | Přehřátí ekonomiky | Situace na Ukrajině | QCOM | Antivirus | Čínské ministerstvo | Kurz koruny | Fintechy | Situace | Německá centrální banka | Electronic Arts (EA) | Chevron | Anglo American | Euro vůči dolaru | Výše investice | Videohry | Refinancování dluhů | Vysoká inflace | Argentina | XMJP.DE | Ceny zemního plynu | British Petrol | Steen Jakobsen | Globální akciový index MSCI | Základy v technické analýze | Bit Digital | Štěpán Hájek | Řetězec | Kweichow Moutai | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Zoom Video | Výkonná ředitelka | Index US500 | Dlouhodobé investice | Londýnské akciové burzy | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Depozitní sazba | Tradiční odvětví | Analytici Morgan Stanley | Postranní trend | Výrobní aktivita | Burzovně obchodované fondy | Dezinformace | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Vivek Dhar | Splácení dluhu | Obchodní znalosti | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konkrétní plán | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Investiční rozhodnutí | Cyklus růstu | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Analýza ceny akcií | Wealth | Fond | Italia Trasporto Aereo | Cena akcie klesá | Finanční systém | Viceprezident | Vyšší úrok | Růst v Číně | Profesionálové | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | CME Group | Akcie společnosti Gap | Komodity ropa | Center for AI Safety (CAIS) | Hodnota všech kryptoměn | Ondřej Hartman pozemky | Big Short znovu | Ripple | Chipotle Mexican Grill | IPO Instacart | Růstový impuls | Technická formace | Růst amerických akciových indexů | Akcie společnosti Microsoft | Výnosy z investic | Americký index S&P 500 | Ewen Fleming | Prime | Supercyklus | Provozní statistiky Mety | Komplexní disciplína | TSM | J&T | Rizika investování do Filecoinu | Růst Etherea | Krize v USA | Ropná pole | Analytický tým XTB | Míra inflace v Evropské unii | USDIDX | Conseq korporátních dluhopisů | První fáze | Traders | Rok 2024 | Automobilový trh | Hedge fondy | Výrobce čipů Marvell Technology | Silná data | Vývoj akcií Starbucks | Šokující předpovědi Saxo | Vývoj akcií Super Micro Computer | Čínský růst | CVX.US | Společnosti v indexu | Nvidia (NVDA.US) | Fond kvalifikovaných investorů | Roční výkonnost | Investiční Memento | DPA | Evropská unie | Mezinárodní investoři | Boeing | Inovativní firmy | Mezinárodní měnový trh | Cvičení | Automobilka Renault | Omán | Podílový list | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | Kopírování obchodů | HDP v USA | Příkaz | Adyen | SMC | PINS | Ekonomiky | Efektivita obchodování | PROP Trading | Akcie Netflixu | Webináře zdarma | Americký dolar vůči japonskému jenu | Ranní okénko | Nákup akcií | Benchmarky | Organizace ADP | Záporné sazby | Bing Chat | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | iRobot (IRBT) | Rychlý růst | Růst mezd | Online prostředí | Cenový cíl | Nadnárodní IT firmy | Family of Apps | Rozpočet | Blastar | Snížení sazeb | Akcie Rolls-Royce | Negativní dopad | Apple | Ženy | Investiční plány | Zajištění bezpečnosti | Libra | Koronavirová krize | WM | Eva Miklášová | Velké technologické společnosti | Největší švýcarské banky | Jakub Macolla | Nakoupit akcie | GameStop | Vytrvalost | Akcie ve Spojených státech | Zvýšení základní úrokové sazby | Ekonomické vyhlídky | Pád akcií Googlu | Ztráty peněz | CFD | Brokerské společnosti | iShares China Large Cap UCITS ETF | VJPA.DE | Quantower | Benjamin Graham | Biconomy | SMA 100 | Inflace v květnu | Vánoce | Nová data | Úspory | Dopad na ekonomiku | Růst americké ekonomiky | Open | Decentralizované finance | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | Silnější support | Cenové akce | Dluhy | Ekonomiky eurozóny | Indické akcie | MRNA.US | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | Informované zdroje | SQ.US | Švédsko | Asijské země | Americké ministerstvo obchodu | Firma Rossum | Zvýšení cel | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Analýza trhu | Covidová krize | Co je to bitcoin | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Výrobce letadel Boeing | Nejchudší země | TSLA | Financovat | BofA | Prodeje domů | StreetAccount | Příprava | Návratnosti investice | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | Hubnutí | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | Akciový index BIST 100 | Moderna (MRNA.US) | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Velikost pozice | Green Deal | Nálada investorů | Jan Šrajer | Pandemie nemoci | AMD.US | Cointelegraph | Akcie Philip Morris | Ceny akcií Arm Holding | PTON.US | Arm | Jednání ECB | Spread na burze | Nejlepší investice | Deglobalizace | COST | Jak investovat do umělé inteligence | Alibaba Group | ECB | NinjaTrader | De Beers | Vysoký výnos | CRM.US | Opce na pokles | Nový rekord | Technický výhled na trh | Proinflační riziko | Rekordní příjmy | Index německých akcií | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Vyplácet dividendy | Refinitiv | Voyager | Plodiny | OKX | Swingoví obchodníci | Oznámení Spojených států | Moody's | Automobilka Toyota Motor | Bitcoin CME | iShares Nasdaq | CVX | Tržby | Slušné zisky | Platební bilance | Cyklické akcie | Portu | Cena | Zakladatel Bridgewater | Investiční banky | Bitcoin Cash (BCH) | Toshiba | Finanční rizika | Volfix | Salvador | Půlení bitcoinu | Nasdaq 100 podle sektorů | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Býčí trh | Dynatrace | Roční výnos | Gemini | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Investice do Ripplu | Silný trh | DOT | Money-Management | Partners | BYND | Moneta | Air | Americká centrální banka (Fed) | Závazek | Akcie dnes | Káva | Chatbot | Roční maximum | Mutace koronaviru | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Charter Communications | Velké peníze | NCLH | Vyšší riziko | Izrael | Ceny akcií | Rozvoj kryptoměn | Financování vlády | Inspirace | Defenzivní akcie | Mánie | Huawei Technologies | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Euro STOXX | Rohrbeck Heger | Kalifornský gigant | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | P-hat | Amazon Jeff Bezos | Telekomunikační společnost | NEO | Závod Tesly | Akcie Lenova | Česká ekonomika | Zápis ze zasedání FOMC | Měkké komodity | Čínská ekonomika | Proroctví | X AE A-12 Musk | Bancorp | Institucionální investoři | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Abbott Laboratories | Skokové oslabení | Technologie | BCG | iShares NASDAQ | Raiffeisenbank Helena Horská | Energetická krize | Ekonomický institut Ifo | MetaTrader 5 | Správně vypracované prognózy | Hypoteční sazby | ČNB | Vesa Equity Investment | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Rohlík.cz | El Salvador | Cigna | Německá kancléřka | Informace pomocí umělé inteligence (AI) | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Ekonomické fórum | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Současná hodnota | Peníze z prodeje akcií | SNY | Investování do Filecoinu | Ranní zpráva | Pokles | Finance | Dekret | Světové osobnosti | Fenomenální růst | MGM | H&M Group | Ochrana proti inflaci | Konec trendu | UEC | AMEX | E-mini | Evropské ropné společnosti | Výběr zisků | Margin | Technický pohled na jednotlivé akcie | Large Cap | Blesk | Velký problém | Nižší zisk | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Nano-X Imaging | Zahraniční společnosti | Biogen | Bitcoinový fond od BlackRocku | Andy Jassy | Poslední uptrend | NYT | KO | Investiční portfolia | Analytika | Technická analýza ETH/USD | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Tencent Music | Spolehlivost | Sazby ECB | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Apollo Global Management | Erste | Cena kakaa | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Tržby společnosti Meta | Potenciální zisk | Upravený zisk EBITDA | Podílové fondy | Akcie Tencent | Hedge | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Začněte obchodovat | Strach minulosti | Royal Caribbean | Matematické rovnice | Poplatek | Server BBC | Nejhodnotnější výrobce čipů na světě | Rabobank | Thajsko | Riziko intervencí | Startup | KLM | Vývoj indexu S&P 500 | Makro | Předpokládaný zisk | Problémy umělé inteligence | Mercedes | Dialog Semiconductor | Index ISM | Tržní očekávání | NTT | Zelená budoucnost | Americká ekonomika | Impérium | Nejvyšší zhodnocení | Brad Smith | Finanční deriváty | NVDA | Prezidentské volby v USA | Odpor | Option | Svět investování | Výsledkové sezóny v USA | Vysoká poptávka | Analýza investice | WBD | Dluh USA | Důvěryhodnost | Dobré obchodní příležitosti | Deliveroo | Vrcholy | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Volvo Cars | Obchodník | Spekulativní kapitál | ETF s akciovým výnosem | Ivan Bartoš | Ekonomická aktivita v USA | Portfolio manažer | Korunní princ | Akcie týdne | AI LLM | Akcie s LYNX | Plynárenská společnost | Globální ekonomická dynamika | Rada guvernérů | Lidské emoce | Finanční prostředky | Tradingové webináře zdarma | MRNA | Firma Lenovo | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Moskva | Mitsubishi | ASML Holding | Data z reálné ekonomiky | Opatření vlády | DoorDash (DASH.US) | Shanghai Composite | Výkon dolaru | Bitcoin a další kryptoměny | Inflace zpomaluje | Hang Seng | Obchodovaná společnost | Regulátoři | Newmont | ISIN | Pin Bars | General Motors (GM.US) | ROE | Blue-chip | Nejlepší ochrana | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Indikátor | Doporučení | Index cen | Alokace | Kancléř Olaf Scholz | Německý ministr financí | Historicky první dividenda | Intel (INTC.US) | Rizika | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | SNAP.US | ISM | Index PX | Dobré obchody | Čínská vláda | Falcon | Proč investovat do Metacade? | Pohyby směrem dolů | EBIT | Společnost OpenAI | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Alphabet (Google) | Skupina OPEC | Lídři | Spotová cena zlata | Akcie konglomerátu | Investment Management | Zip2 | Malina | Cena za akcii | Pivot | Vývoj akcií Nvidia | Kryptoměna | Sport | Vývoj inflace | Potravinářství | ČEZ Ladislav Kříž | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Agresivnější klesající trend | Růst výroby | NINTENDO | Výzkum a vývoj | Alibaba (BABA) | Gaotu Techedu | Inflační očekávání | Dopad na hospodářství | Obchodovat ropu | Momentum | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Redwood | Online hry | Příjmy společnosti | MIFID | Hodnota akcií | CBOE | R Trader | Konsorcium | Konsenzus | Makro prostředí | Nastavení měnové politiky | Zákaz pronájmu cloudových služeb | Trading kryptoměn | Platforma MT4 | Schopnost Evropy konkurovat | Fear and Greed | Analýza trendů | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Prezident Vladimir Putin | Základy technické analýzy | Růst zisků | Investování do Nasdaq | ERA | Zisky | HICP | Příklad medvědího trendu | FCA | American Express Company | Prostor pro pokles | Odborníci z oboru | Současné ceny | Platformy pro obchodování | Růst světové ekonomiky | iShares Semiconductor | Obchodníci | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | Zboží dlouhodobé spotřeby | Socios | Cena palladia | Martin Lembák | Bývalý prezident | Herfindahl-Hirschman index (HHI) | Optimismus mezi šéfy podniků | Globální ekonomika | Digital World Acquisition | Prodávající | IMC | Produkty Nvidia | Obchodujeme | Slušný zisk | Globální nedostatek čipů | Obchodní instrumenty | Bain & Co | Faktory ovlivňující ekonomické modely | ACEA | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Čínská média | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Index Nasdaq (US100) | Semi | Akcie Visa | Voda | Conseq | FXstreet | Výnos desetiletých dluhopisů | TLTRO | HDP v Evropě | Výkonnost akcií | Zinek | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Hlavní trh pražské burzy | Cíl cenové stability | RRR | Společnost Mobileye | Velké riziko | Stability AI Emad Mostaque | Trader | Cisco Systems | Evropské země | Starbucks | Drahé kovy | Množství peněz | CAIS | NATGAS | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Volby do Evropského parlamentu | Vyšší sazby | Lineární regrese | Ratingové agentury | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | RBC Capital Markets | Sledovat tržní trendy | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Tržní síly | Historie se opakuje? | Hardware | Large-cap micro S&P 500 | Světové obchodní organizace | Výrobce sportovního oblečení | HSBC | Activision Blizzard (ATVI.US) | Pullback | PwC ČR | OCDO | Zvýšení ceny | Coinbase | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Bull | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ark Investment Management | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Snížení ratingu | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Přecenění | Saxo | Breakout | Horší výkonnost | Moore Advisory | Očekávaná recese | Mototechna | Turecký prezident | Capital | Stabilní společnosti | Hongkongský index Hang Seng | Michael Brown | MiCA | Ředitel HSBC | BB.US | Měkké přistání | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Amazon Web Services (AWS) | Společnost Chevron | Sedm statečných | Index pražské burzy PX | IPEF | Guvernér | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Velký makroekonomický výhled | Cathie Wood | PGA | Kryštof Míšek | Banka Morgan Stanley | Dluhový strop | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Stroj na peníze | Ceny akcií Arm | Nová americká pravidla | Nový notebook | RSI | Stavební prvky portfolia | Nejlepší uranové akcie | Cenový růst stříbra | Louis Vuitton Moet Hennessy | Tobias Heger | Dovoz oceli | De-dolarizace | Rheinmetall | Metaverzum | Asset management | New Relic | Psychologie | Pevné nervy | Yield | Společnost Admirals | MSCI World | Cíl pro akcie | Meme mince | Forex pro začátečníky | Pády na burze | Dash | Společnosti Netflix | Cenový propad | Pokles akcií | Vysoké dividendy | Poptávka | Technologické inovace | IFO index | Nákupní trend | Cena ruské ropy Urals | GS.US | Fitch | Financování | Úroková sazba v USA | CIA | ČSÚ | Technologický gigant | Cena kryptoměny | IoT | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | Pákistán | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Čína | Přehřátý trh | Omezení dodávek | BioXcel Therapeutics | Akcie AMC | Stres | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | IMPOSSIBLE | GMT | Celkový drawdown | Historické maximum | IJPD | OPRA.US | Možné zisky | Hospodářský růst USA | BIDU.US | Occidental | Jarda Tupý | Spirit Airlines | Discover Financial | Arista Networks (ANET.US) | NNOX | Spoofing | Čtvrtletní zisk Microsoftu | Růst HDP | Neoklasické modely | Analytici Nomury | Růst úroků | Americké banky | Beyond Meat (BYND.US) | Společnost Oracle | ABBV | Investice do bitcoinu | WBA | Pivotní body | Peer-to-peer | Požadovaný zisk | Southwest | Přijetí bitcoinu | SNL | Obchodovat | Inflace v Británii v červnu | Republikáni | Ztráty společnosti | Cloudera | USDJPY | Pepco | Zvýšení inflace | Vakcína proti koronaviru | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | DAX | Podpůrný program | Globální poptávka | Nedůvěra investorů | Scott Ladner | Index výdajů | Invaze | Investiční poradenství | Ceny akcií Nvidia | Implementace | Volatilní trh | Alternativní kryptoměny | Bernard Arnault | All-time high | ATVI.US | DISH | Vysoké zisky | Abigail Disneyová | NDAQ | Forrester | Americké akciové trhy | Americká pravidla | GfK | Primární veřejné nabídky (IPO) | PlayStation 5 | Polovodičové společnosti | Line | Krátkodobý klouzavý průměr | Vývoj ceny akcií Arm Holding | UMA | Generative AI LLM | Technologický Nasdaq | Sociální síť | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Dividenda | Kartel při obchodování | Nejlepší kurzy | Důvěryhodnost Fedu | Uzavření trhů | Podnik | Výsledky hospodaření | MU.US | FT | Reporty | Index pražské burzy | Společnost Stripe | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Koncentrace | Americké ministerstvo obrany | Odměny za těžbu | DSGE modely | Freedom Finance | Průměrná mzda | Fastly (FSLY.US) | DNO | Další halving | Mali | Malé podniky | Kvartální výsledky Big tech | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | New York Times | Akciový trh v USA | Pokles trhů | NY FED | Výkyvy na finančních trzích | Jihokorejská společnost | Graf akcií farmaceutické společnosti | Peloton Interactive (PTON.US) | Medvědi | Investování do robotických akcií | Spotřebitel | SolarEdge | Německý kancléř Olaf Scholz | Výplata dividend | DE40 | Hospodářský růst | RBI | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Vydělávat peníze | Veolia | Akcie TSLA | Nové rekordy | Tržní sazby | Aliance | Ocenění trhu | Kurz měny | Největší americká banka | Uchovatel hodnoty | XTB Štěpán Hájek | Tony Sycamore | Pokles zásob | Posílení eura | Turistický ruch | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Technologický vývoj | Válečná krize na Blízkém východě | Odhodlání | Provozovatel autobazarů AAA | AAL | Elektroauta | VolFix | Technokraté | Palo Alto Networks | Apple Vision | Strukturální změny ve světové ekonomice | Akciová rally | Akcie Gamestop | Nejdůležitější pojem | Nástup klesajícího trendu | Týdenní pokles | FinTech | Bohumil Trampota | WTI | Analýza dat | Hrozba recese | Křiž smrti | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Platební síť | Shromáždění OSN | Axel Springer | Bod | Tweet | Náročný proces prognózovaní | Miliardy korun | Trading firmy | Worldcoin | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Payrolls | Moore Technology CZ | Shares | Společnost TSMC | Zisk společnosti | Zájem o akcie | NetEase | Podnikání | Atlanta Braves Holdings | RBNZ | Kapitálové trhy | Výsledky Tesly | UTC | Fear and Greed Index | Protocol | Trh s bydlením | Spready | LeoProphet | Charlie Munger | Reserve Bank of Australia | Pozitivní momentum | Obchodování s měnami | Elektrovozy Tesla | Video | Únorová inflace | HDP | Změny klimatu | Global X | 0x | Akcie internetové společnosti | Zpomalování spotřeby v USA | Americká měna | Akcie Alphabet | Výrobce robotických vysavačů iRobot | Honeywell International | Zlepšení výhledu hospodaření | Palantir (PLTR.US) | Diverzifikace portfolia | Tokijská burza | Nord Stream | Pracovní síla | Problémy | Akcie těžařů stříbra | Automatizovaný systém k obchodování | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Vzrušení | Reebok | Trend na akciovém trhu | Ziskovost | OCI | PMČR | ROCE | Daně z těžby | Bankéři | Technology | Sázet | Musk dnes | Zahraniční firmy | Cena ropy | LES | HKComp | Důvěra v Německu | SolarCity | Tadawul | Obavy trhu | Rizika pro společnost | Akcie u LYNX | Nižší výdaje | Participace | Firma | Akcie online | Inflace | Recese světové ekonomiky | Advanced Micro Devices | CK Hutchison | Ocel | Center for AI Safety | Liquid | Investoři dnes | TSM.US | Analytik trhů | Drobní investoři | Boston Consulting | NCLH.US | Růst likvidity | Marže | Valuace akcií | Fúze | Účet platební bilance | DAWN | SpaceX | Gil Luria | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Obchodní partnerství | Investiční platforma eToro | Státy EU | Zlato a stříbro | Micron Technology | Miton | Katarina Kakalíková | Mediální skupina | Polygon | Josef Košťál | Jack Dorsey | Akcie podniků napojených na umělou inteligenci | Diskont | Předběžné výsledky | Alibaba Group Holding Ltd | Trh kryptoměn | Bill Gates | Oživení globální poptávky | Glassnode | Tweety | Warner Bros Discovery | Fiskální politika | Odolnost vůči recesi | Hlavní akciový index | Devizový trh | Načasování | Dotace | Ředitel banky | Výsledky za Q1 | Apple Watch | Tematická ETF | Metacade | Prosus | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Struktura | Snížení úrokových sazeb v USA | Lot | Akcie Splunk | Vedení společnosti | Omyl | China Telecom | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ropa | Technologické podniky | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Ether | Žádosti o výplatu | Karty | Ekosystém | Finanční prospěch | DeepL | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Signály | Omikron | Monetizace | Přizpůsobovat se | Vývoj Nasdaq 100 | Rezervy | Tržní kapitalizace firem | Výsledky společnosti Meta | Co je AltSignals? | ORCL.US | Lira | Finanční výkonnost | TJX | Fed funds | Alphabet (GOOGL) | Prodejní aktivity | Výrazný růst cen ropy | MCD | Futures na americké akciové indexy | Organizace S&P Global | Pasivní investování | Statistiky | Emise státních dluhopisů | BBY | Pivovary | Prodejní aktivita | Raiffeisenbank a.s. | Restrikce | Cyklická recese | Big Short | Stoxx 600 | Akcie padají | Bývalý šéf | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Sazba Fedu | Bali | Čínský index | Coinbase a Binance | SAP | Dluhopisové trhy | Blizzard | UCL | Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US) | Objem transakcí na trhu | Diverzifikovat | Akciové tipy | Stericycle | Spolkový statistický úřad | Dnes Wall Street | FX | Plánované obchody | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Steve Jobs | Změny ve vedení | Rozhodování | Různorodost názorů | Konec trendu umělé inteligence | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Optimismus | Facebook | Miliardy | Index Nikkei 225 | Politická opatření | Ekonomický růst | About You | Tým RoboMarkets | Trhy v USA | Američané | Kurz | Market | Forexu | Ekonomka Raiffeisenbank | Akcie Pinterest | Metody tržní kapitalizace firem | Martin Klass | Používání kryptoměn | Premiér Rishi Sunak | Deloitte | Tyson Foods | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Ropa a Plyn | EMA | Ekonomka | Reálná očekávání | Světová válka | Čipový gigant | Pokles výnosů | Globalizace | Nákupní korekce | TASS | Litecoin | HSI | Polygon (MATIC) | Poptávka po čipech | ON Semiconductor | Fibonacciho retracement | Horizon | UST | Motley Fool | Možnost testování strategií | Dolar | Nejhorší výsledek | Zisk Microsoftu | Merck | Reklamy na sociálních sítích | Asie a Tichomoří | Washington Post | IPO roku 2022 | AXA | Možnost práce z domova | ATAS | GE.US | Naše prognóza | Inovativní hnací motory | P-hat fond | Hliník | Gigafactory | Akcie AMC Entertainment | Ceny pšenice | BH Securities | Česká inflace | The Times | Průzkum společnosti | Hodnoty měny | Euro | Oracle | Generativní AI | Medvědí scénář | Akcie podniku | ANZ | BNP Paribas Asset Management | Negativní vývoj | Byznys | Aave | Makroekonomické faktory | Obdržení výplaty | Python | Politické rozhodnutí | Francouzský CAC 40 | Firma Alibaba | Prognózování a Spojené státy | Server CNBC | Enphase Energy | Global Business Group | Výnos do splatnosti | Agentura DPA | Pin Bar | Magnificent | Deere | Expert Advisor | Reserve Bank of New Zealand | Akcie ve zdravotnictví | Akcie Teradyne Inc. | Kukuřice | Costco | Akcie Nikola | Debata | Nárůst zisků | Investujte | Zoom Video (ZM.US) | Risk | Akcie Netflix | Akcie společnosti Amazon.com | Rostoucí společnosti | Měď | Výrobci čipů | Hlavní prvky prognózování | Využití analýzy | Burzovní debut | Ekonomický institut | Proinflační | Bank of New York Mellon | Loď Ever Given | Hodnocení rizik | ETF s pevným výnosem | Vrchol indexu | Konglomerát | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Investování do umělé inteligence | CVNA | Pražský index PX | Make UK | AUD | Sociální a environmentální trendy | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Pevninská Čína | HDP Asie | Binance | Japonský Nikkei | Palantir Technologies | LME | Generální ředitel JPMorgan Chase | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Škálování | Výnosy státních dluhopisů | Saúdské království | ishares China | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Commodity | Breakout Trader | Zlatá příležitost | Investiční ředitel společnosti | Santa Claus Rally | Vysokofrekvenční obchodování | Obchod | Tomáš Gogár | Miláčci Wall Street | Multimiliardář | Didi Global | Allianz Global | Akcie firmy včera | Výrobce čipů Intel | Predikce | Výrobci osobních počítačů | Fibo | GLEN | CEE | Investice světových firem | Kratos (KTOS.US) | Upisování | Propad cen akcií | Světová obchodní organizace (WTO) | Nejlidnatější země světa | Art Hogan | Banka JP Morgan | Vliv GenAI | Kypr | Citigroup | ETF na bitcoin | Ustanovení zákona | Ekonomové | Softbank | Bitcoinové bubliny | Rozkolísanost trhu | Prodeje existujících domů | BBC News | Denní graf akcie | ROIC | Sony | Index VIX | Etoro | Hospodářství | MIB | Stávající trend | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní akciové indexy v USA | Hlavní ekonomka | ANET | Live Prop Trading | Versailles | Investovat do kryptoměn | Zpracovatelský průmysl | JMP Securities | Mathias Döpfner | Nasdaq Health Care Index | Akcie Nvidie dnes | EV | Ohlédnutí | EU | Cena plynu pro evropský trh | EBITDA | Analytik investiční společnosti | Ruská agrese | Jaké kroky podnikne Čína? | Výroby elektromobilů | Wales | Společnost Qualcomm | Dovozní ceny | Dogelon Mars | Vývoj na akciových trzích | Graf komodity Ropa WTI | Červencové obchodování | Index Philadelphia Semiconductor | Bitcoinové a blockchainové akcie | Investor Michael Burry | Akciové portfolio | Keynesiánské modely | Největší zisk | Jádrový CPI | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Intermediate | Představitelé Číny | Globální akciový index | Nižší ceny | ARM | Společnost ExxonMobil | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Aktuální sentiment na trhu | Zisková marže | CAR | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Cenové stability | TPA | Volatilita akciových trhů | Posílení akcií AI | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Freedom24 | Správce fondu | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Úsilí | Tesla | Převis | Další kryptoměny | Dynamika růstu | Strategické partnerství | Avalanche | Dopady umělé inteligence | Jablíčkáři | Holdingová společnost | Dealing | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Insideři | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Hlavní trend | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Sterling | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Systém k obchodování | Členské státy EU | Dlouhodobý vývoj akcie Kering | Důležitá role centrální banky | Poskytování úvěrů | Výzva | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | Zoufalství | BTCUSD | P/E Ratio | Tržby Tesly | Sam Altman | Kazuo Ueda | Německé aerolinky | Mzdový růst | ASML | BAC.US | Wash trading | Renault | Švýcarský frank | Společnost Arm Holdings | Růst akcií | Bank of Canada | Operátor T-Mobile | Capital Partners | Chuť riskovat | Investoři a obchodníci | Tolerance rizika | Associated Press (AP) | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Komerční banka | Proč investovat do Polygonu? | Analýza BTC | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | Fondy obchodované na burze (ETF) | Stimul | xStation 5 | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Digitalizace | VET | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Ethereum Name Service | Index spotřebitelských cen | Základní úroková sazba | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Aktuální stav | Inflace v Německu | Sekce měnové | Saadia Zahidi | Index francouzských akcií | Ben Broadbent | Roth Capital | Brookings Institution | Carvana (CVNA.US) | DJ30 | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Silný support | Nové kryptoměny | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Americké burzy | Price Value Gap | Internetové firmy | STAR | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Tracking error | Růst dogecoinu | Know-how | Dceřiná firma | Wegovy | Japonský Nikkei 225 | Password spraying | Cardano | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | Řízení společnosti | Ekonomické teorie | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Porušování autorských práv | Negativní nálada | Transparentní | Google Mapps | Kurz eura | Silicon Valley | Pivot Pointy | Zpráva z amerického trhu práce | Politické riziko | Členské státy | EASA | Stable Diffusion | Technologie propad | Vláda Spojených států | Spotify Technology | Společnost Lenovo | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Nikkei225 | American Express | Akciová rallye | Změna sazeb | Závislost na Číně | Vishing | Elysejský palác | Ceny energií | Lufthansa | Zuckerbergovo bohatství | Konkrétní příklad | Americké technologické společnosti | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Ernie Bot společnosti Baidu | Historické data | Politická nejistota | Obrat trendu | Uniswap | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Meziroční míra inflace | C3ai | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | Dosažení dohody | Ticker | Nákupní tlak | Základní sazby | Akcie C3.ai (AI.US) | Výzkumná společnost | Divize AI | Nejrychleji rostoucí | Walt Disney (DIS.US) | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Dlouhodobý vývoj akcie | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | NEST | Kiwi | Dlouhodobá strategie | Streamování videa | Buy the dip | Swingové maximum | Odkup akcií | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Krypto aktiva | Feed and Greed Index | Silná poptávka | CySEC | Cena dnes | Kancléřka Angela Merkelová | Akcie podniků napojených na umělou inteligenci (AI) | Technology Sector Index | Kurz bitcoinu | Nejnovější zpráva | Společnost AliExpress | Bankovní pokladní | Salvadorský prezident | Qihoo 360 | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Společnost ČEZ | Ostatní akcie | Komunita | Výkon amerického dolaru | Emise dluhopisů | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Cena elektřiny | Blockchain | Purple Trading Petr Lajsek | CFD na měď | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Co nás čeká po halvingu? | Makroekonomické prostředí | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Air Liquide | RSJ Gradus | Global Wealth Management | Bondy | Ripple Labs | MATIC | Mince | Analytické společnosti | Odbyt osobních počítačů | Challenge | Investiční cíle | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | CCJ | CrowdStrike | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Bankovní asociace | Akcie a ETF | Inflace v Evropské unii | Investování do Binance Coin | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Nejnovější údaje o inflaci | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | OXY | Automobil | Segment akciového trhu | Důležité informace | Confinity | Qualcomm (QCOM.US) | Oslabení | Filecoin | Chamtivost a strach | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Čínský premiér | Americký dolar k japonskému jenu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Verizon | Zasedání bankovní rady | Společnost Arm Holding | Platforma | Politické události | Vzestup Nvidie | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Akcie společnosti Nvidia | Akcie energetických společností | Nové investice | Fintech Challenge 2024 | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Micro Russell 2000 | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Náklady na úvěry | Aktuální nálada | Širší trh | Ruská banka | Stable labs | Výhody algoritmického obchodování | Spotify | Ekonomický výhled | Index polovodičů Philadelphia SE | ChainLink | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Snížení emisí | Zlaťáky | Associated Press | Nařízení | PoW | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | SWIFT | MWC v Barceloně | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | KBC Global | Bankovní sektor | KOSPI | KTOS.US | Indexy | Rithmic R | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Polkadot | Ministerstvo financí | Odborníci | Ondřej Hartman majetek | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Graf akcií GameStop | Saúdskoarabský státní investiční fond | Hodně peněz | Miliarda | ASX 200 | Prudké výkyvy | Aktivní investování | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Mileniálové | Obchody pro EUR/USD | Investiční analýzy | Schwab | Transparentnost | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Big Tech společnosti | Microsoft 12 | ZTE | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Mitsui | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Bazický bod | Bolest | Ropní těžaři | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Market Profile | Americké akcie včera | Investování do akcií | Makroekonomické strategie | Výrobní závody | Emise akcií | Falešný break | Super Micro Computers (SMCI.US) | Marže společností | Activision Blizzard | Tempo růstu | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | KBC Global services | American Airlines Group | Úvěrový rating | Bankovnictví | NewYorská burza | Odkup vlastních akcií | Aerolinky | McKinsey Global Institute | USD index | Čisté úrokové výnosy | Joshua Angrist | Dosahovat zisku | Obor podnikání | Patrick Scardina | Digital World | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | Zlepšení kvality života | Analýza indexu Nasdaq 100 | Pocity | Biliony | Divergence | Shiba Inu | Commonwealth Bank of Australia | Creative Dock | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Rychlost a efektivita obchodování | Nejvyšší růst | ETF | Revenues | Hedgingové účely | BHP Group | Federální obchodní komise | Nokia (NOKIA.FI) | Akcie výrobce čipů Nvidia | Společnost State Street | Analýza společnosti | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Rossum | Index evropských akcií | Myšlenka | Vizionáři | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Varování | Gigant Lenovo | Obchodní bilance | Guidance | Největší propady | The Inner Circle Trader | Vánoční svátky | Stabilní zisky | SWKS | Hospodářské soutěže | AI bot Ernie | ManpowerGroup | LLY | Reinvestování | Černé zlato | Snížení volatility | IPO Airbnb | APP | Ředitel JPMorgan Chase | Zemětřesení v Turecku | Hospodaření Nvidie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | Výprodej | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Spojení | Cykly | DappRadar | Politická rozhodnutí | Pokles indexu S&P 500 | Bankovní společnosti | Národní bezpečnost | Long | Společnost eToro | Rally | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Rozšíření sankcí | Telekomunikace | Skupina Aures Holdings | Recese v USA | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Výroba čipů pro elektroautomobily | Střední třída | Fidelity National Information Services | Americké vlády | Nálady na trhu | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Japonský index | Spokojenost | Bear | Bonusy | PlayStation | Tripadvisor | Internetový obchod | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Dividenda společnosti | USDC | Vývoj trhu | Celonis | Vedení Googlu | Intesa Sanpaolo | Index sledující rizika | Aktiva | SXXP | Akcie Pfizer | Pokles inflace | Klid | Investiční poradce | WWDC24 | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Státní banka | Dlouhodobější směřování | Kategorie Smíšené fondy | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | 19b-4 | Mateřská společnost | Cenový strop | Zasedání centrální banky | GEVORKYAN | Discovery | Smíšené fondy | Jak koupit akcie | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Společnost Amazon | Akcie Deutsche Bank | Investiční možnosti | Circle | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Nová letošní minima | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Akcie Home Depot | Investování do Big Tech | Staking | Evropští investoři | Nesprávné informace | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Elektrovozy | Emise oxidu uhličitého | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Arizona | Hotelnictví | TV Tokio | Zastavení dodávek | Akcie herních vývojářů | JP Morgan | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Výrazný cenový pokles | Zdanění | Pokles cen | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | Osobní počítače | Trend okolo umělé inteligence | Tržní události | Plynárenské společnosti | Investments | HubSpot | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Investice Cathie Wood | Veřejný dluh | Obchodní operace | Společnost Disney | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Bezpečnost | Začít obchodovat | Akcie velkých růstových společností | Index euro | Nejčastěji držené kryptoměny | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Helena Horská | Xbox | Nová all-time high | Nejslabší růst | Mobilní operátor | FedWatch Tool | Fintech Klarna | Čínští investoři | Nový týden | Výsledky voleb | Sucha | Fiskální politiky | Inovace | Trustpilot | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Ministryně financí | Nejvyšší výnosy | Technologický pokrok | Fintech Challenge | Brazílie | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Robert Holzmann | Index amerického dolaru (USDIDX) | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Bank of America Merrill Lynch | Čistá zisková marže | | Counterpoint Research | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Index akcií | Velké investiční fondy | Danske Bank | Výsledek voleb | Hyperloop | Michaela Bauer | Tržní kapitalizace kryptoměn | Risk Reward Ratio | Členské země | NAST | Sierra Chart | Riziková aktiva | Německé společnosti | Redukce Fed funds | Trinity | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Stratég | Špatné zprávy | Výhled pro rok 2024 | ETFs | Známky oživení | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Big tech | Purple Trading | Přírodní katastrofy | První dojem | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Česká národní banka | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Období nejistoty | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Zrychlení inflace | Order | Segmenty podnikání | Short pozice | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Největší pokles | Politika | Konkurence | NetPosa | Applied Materials | Akcie Micron | Hospodářské recese | IBIT | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Nálada na trhu | 1D | Letecké společnosti | Čínský jüan | Jakub Holub | Akcie ČEZu | Vývoj akcie Kering | PLN | Komunistické strany | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Typy účtů | ODEHNAL & PARTNEŘI | LYNX WhatsApp | Vyjádření analytiků | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Společnost Super Micro Computers | MWC | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Apex | Společnost Opera | Unity | ERC-20 | Investiční ředitel | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěch bitcoinu | Dnešní seance | Novavax | Kristin Heitmannová | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Paxlovid | MAM | FinTech akcie | Hospodářské politiky | Strach z inflace | Centrální banky USA | BHP | Engulfing pattern | Nejrozšířenější kryptoměny | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Pravidla hry | Americký dluh | Podvody | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | TotalEnergies | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | SJPA.UK | Cenové maximum | Úrovně supportu | Obchodní domy | Flare | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Systém ChatGPT | Růst libry | Model SAM | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Akcie British Petrol | British Petrol (BP) | Analytické fórum | Earnings per Share | Graf komodity Zlato | Rekordní propad | Burzovní obchodování | Šéf firmy | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Raketový růst ceny | ZAI | Investování do ETF | Analýza ceny akcií společnosti | Samsung Health | Optimismus investorů | Poskytovatelé úvěrů | Return on Equity | Nálada | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Investovat v roce 2020 | ForexFactory | Nákupy | BlackRock | Měnové páry | Technologické akcie | Účetní období | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Vesmírná společnost | Společnost Adobe | Čínské platformy | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Nvidia dnes | Zklamání investorů | Přísná měnová politika | Sazby | Krátkodobý vývoj | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Odvodňovací systémy | Koncern Volkswagen | Fond p-hat | Put | Zdraví | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Plánované obchody pro EUR/USD | Čínský výrobce | Nezávislost justice | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Jana Lvová | Živobytí | Ekonomika | CSI China | Pohyb ceny | Dividenda společnosti Alphabet | Internetová bublina | Výnosová křivka | Internetová firma | Analýza výkonu | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Nové strategie | WTO | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Těžaři kryptoměn | Nvidia na burze | Volný peněžní tok | Snižování počtu zaměstnanců | Největší americké společnosti | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Odhady růstu | Akcie Coinbase | Firma OpenAI | Automatizovaný systém | C3ai (AI.US) | Firemní zprávy | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Flexibilita | Spořící účty | Poradenské společnosti | McKinsey Global | Investiční manažer | Americký kongres | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Kategorie Akciové fondy | Ceny zlata | PAP | Výhled | Používané platformy | Velmi volatilní | Členové OPEC | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | 200 SMA | ZEN | Zerohedge | Úřad pro ochranu osobních údajů | EQIX.US | Vinci | Nikkei (JAP225) | Auta | Výše kapitálu | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Oživení akcií | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Jak investovat | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Užívání AI | Výnosy | Americký trh práce | Automobilový koncern | Indexové ETF | Obchodní účet | Celsius | Výzkumná ETF | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | FSLY.US | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Kulaté číslo | Kótování | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Economist | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Nový býčí trh | Energetické společnosti | NAGA | Americká společnost Apple | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Fondy ETF | Systém k obchodování kryptoměn | Čínská státní televize | Bloomberg Intelligence | Ocenění amerického akciového trhu | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Profit warning | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Větší objemy obchodování | Vzdělávání a odborná příprava | Údaje o maloobchodních tržbách | Peter Navarro | Couche-Tard | Marvell | Ekonomické trendy | Hospodářské výsledky společnosti | CGTN | Cyrrus | SmartCollection.app | Komunistická strana | Bankovní účty | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | eBook | Giphy | Insider | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Technická analýza indexu Nasdaq 100 | Ondřej Hartman | Růst cen energií | Prostor pro růst | Hospodářský cyklus | Otevření ekonomiky | Prodejní signál | General Motors | Zvýšení produktivity | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Nejvýraznější propad | Amp | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | XTB Tomáš Cverna | Inner Circle Trader (ICT) | Walt Disney | GE HealthCare | IPO společnosti | Greg Yang | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | ČEZ | Newyorské akciové burzy | Nakamoto | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | Zemědělská společnost | AP Kristin Heitmannová | Hrubá marže | Financial Times | Kontrola inflace | Americký index Philadelphia Semiconductor | Tesla Motors | GOOGL.US | MSTR.US | USD za barel | Drahá akcie | Nikkei 225 | Akciový trh | DeepMind | Důchodový systém | Active Invest | Spread | Více volatilní | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obchodní relace | Obavy investorů | Společnost Intel | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Under Armour | Tradingová škola | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | Katastrofy | SoftVision | MSFT | Retail Investor | CFD kontraktu | Token MCADE | Čistá ztráta | Graf měnového páru | Finanční údaje | UAL | GS | Analytik finančních trhů | Krize | Bernstein | Obligace | Výsledky automobilového sektoru | Akcie high-tech společností | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Price-to-earnings ratio | Optimistický výhled | Optimalizace | Zvýšení úroků | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Pozitivní trendy | Burzy v USA | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Firma Novo | Luxusní zboží | Závod automobilky | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | ETH/USD | Akcie Fidelity National Information Services | Geoffrey Hinton | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | IBEX | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Správní rada | Zpětný odkup akcií | NXP | Zlatý důl | Zlepšování obchodních výsledků | Contracts for difference | Salmán | CoinGecko | G20 | Choose France | Úspěšný investor | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Bitcoinový fond | Norská centrální banka | Informace z trhu | Akcie Microsoft (MSFT) | Pokles poptávky | LemBros | Nákupní signál | Index strachu VIX | Objednávky | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | CEO | Těžby bitcoinů | Deere & Company | Komise v přenesené pravomoci | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | Akcie ve světě | NFT | Express | Zlatý kříž | Ekonom Jan Švejnar | Automotive | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Majoritní akcionář | Těžař | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Generální ředitel BlackRock | Prominentní společnost | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Bilance | Investice společnosti | AppLovin | Dollar | Základní úrokové sazby | Elektrická vozidla | Zuzana Paulovics | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Odvětví HFT tradingu | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Tony Wu | UNH | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Globální trh | Podíl akcií | Boj proti inflaci | Akcie Intel | Buy | Nový cyklus | Zvýšení dluhového stropu Spojených států | Poradci | Big Tech | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Equity Futures | ODS | Dialog | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | JAP225 | Britská ministryně | Devizové rezervy | Intradenní obchodník | Sázky na pokles | Investiční tituly | Problémy v Číně | Cíle | Ekonomický řád | Trhy v Číně | Burza | Čistá marže | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Agentura TASS | Akcie společnosti Boeing | AXP | LTRO | Investiční skupiny | Dotcom | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Klesající dominance | Peníze navíc | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | RBA | Likvidita | Klouzavé průměry | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | M1 | AUD/USD | Nové sankce | Derivát | Rizika investice do Ripplu | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Nálada firem | Portfolia nové generace | Porsche | Rozhovor | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Internetová společnost | Švýcarské banky | SoftwareOne | Transakce | NIFTY | BNP Paribas Disruptive Technology | Ropa WTI a Brent | Jak funguje screening akcií | STMicroelectronics | Uhlí | Jak vydělat peníze | APT29 | Dnešní údaje | Slabší dolar | Global Business | Technologický index | Měny | Udržitelné inovace | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Výnosy 10letých dluhopisů | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Velká 7 | Zpráva amerického ministerstva práce | Lululemon | Hluboké učení | Waymo | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Vědecký pokrok | Raymond James | Výzkumné společnosti | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Vývoj ceny iShares Semiconductor ETF | Profitovat | Slovensko | Glencore | ISRG | Irsko | Nová historická maxima | Dílčí indexy | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Akcie Kering | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Dobrá investice | Zpravodajství | Jamie Dimon | ASM International | Dow Jones Utility Average | Slušné peníze | Justice | Ekonomika EU | Obchodní nastavení | Strategie tematických ETF | IPO roku | ANET.US | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | Odvětví HFT | Snižování nezaměstnanosti | USDX | BAE Systems | Zscaler | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | UNA | Cykličnost | Dlouhé knoty | Soupeření | Dividendy | Stylus | Měna | Inflace v prosinci | Ceny akcií Tesly | Livepeer | Jasný signál | Společnosti z indexu | BRANO | The Wall Street Journal | Platební neschopnosti USA | Renminbi | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Společnost Morgan Stanley | Příliv přímých zahraničních investic | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Jukos | Velké změny | Sympozium | MSCI | Salesforce.com | Fed Williams | Hodnota bitcoinu | Kybernetická bezpečnost | Australská ekonomika | KeyBanc | Thomson Reuters | Investor | Opera (OPRA.US) | Snap | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | Prognózovaní | LinkedIn | Měnový výbor | Walgreens | Ekonomické zotavení | Mining | Krypto burza | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Veřejný dluh Spojených států | ARM Holdings | Firma eBay | Cena americké ropy WTI | Finanční trh | XPeng | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Algoritmické obchodování | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | 100 SMA | Index polovodičů | NACP | Půlení | Indický premiér | Skyworks Solutions | Apple (AAPL) | Reakce investorů | Regulační orgán | Trade | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | RIVN.US | Překoupené oblasti | Eni | Akcie firmy Berkshire Hatahawy | Akcie švédské automobilky | Optimismus na trhu | Kapitalismus | Společnost AMD | SJPA | Výnosy desetiletých dluhopisů | Eso v rukávu | Authentic Brands Group | Vyspělé ekonomiky | Linie podpory | Socios.com | Světové indexy | Nepřímé inovace | Nikola Motor | Sberbank | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Výrobce chytrých telefonů Nokia | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Microsoft Corporation | Milník | Börje Ekholm | Účty Tradovate | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Generativní umělá inteligence | Vivendi | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Partneři | Pesimista | Rusko | Výrobce obuvi | Bard AI | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Videokurz | Politické změny | Nissan | Ceny výrobců | Obchodní služby | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Akcionář | Guardian | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Tržby společnosti | Asundexian | Nákupní euforie | Vlna inflace | Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | Makroekonomické události | Zkušenost | Duševní vlastnictví | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Letecká společnost | S/R zóny | Čínská firma | Více příležitostí | Americké statistiky | Afrika | Pozemky | Předstihové indikátory | Akcie Amazon.com | Development | Výsledkové sezóny | Nejvíce peněz | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | EPS | Rotace | Výkonnost společností | ADP | Typ obchodování | Square | BIST 100 | Hodnota zlata | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Repo sazba | ISEQ | Uptrend | Biliony dolarů | Kupní síla | Short squeeze | Úbytek | Masahiro Ičikawa | Short signál | Hedge fond | Softwarové řešení | Rozdělení společností | ČKMA | Společnost SpaceX | Ropy | Rozdílové smlouvy | Dlouhodobý klouzavý průměr | Historie | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Zisky společnosti | Dow Jonesův akciový index | Valerie Rockefellerová | Řízení rizik | Singapur | 10 akcií | Britská společnost | SPCE | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Dividendové výnosy | NFIB | Akcie SolarEdge | Člen bankovní rady | Cena kryptoměny bitcoin | Výnosy firmy | Forex trader | Dot-com bubble | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Propad akcií Kering | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Podcasty | Očekávané Earnings | Divize Microsoftu | Výdaje | Smartphony | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Změny trendu | Zisk EBITDA | Muskův projekt | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Cloudové služby | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | Časové období | ESPN | Geopolitická nejistota | Aures | Likvidní | Kontaktní centra | List The Wall Street Journal | Jaderná elektrárna | Sázky | Možné riziko | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Nifty | Rithmic RTrader | Mezinárodní obchod | Forbes | Snížení úrokové sazby | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Zvýšení volatility | Potenciální výnosy | Colt | Obchodované fondy | Ceny americké ropy | Implikovaná volatilita | Základní zdravotnické potřeby | Platforma eToro | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Trh Start | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Utažení měnové politiky | GM.US | Negativní výhled | Investice do čínských technologií | Pobřeží slonoviny | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Bezpečné měny | Denní graf komodity | Free cash flow | Volatilita trhů | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Kupci | Bing | ASX | Upozornění na rizika | Zkušenosti klientů | Rozšíření | CAC40 | Dopad koronaviru | Ekonomické indikátory | Akcií těžařů | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Země OPEC | Silný růstový potenciál | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Výsledky Nvidia | Akcie Amazon | Aktuální nálada ve firmách | Válka o umělou inteligenci | Rishi Sunak | Digitalizace hypotečního procesu | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | Výhled trhů | Správné načasování | Pracovní trh | Ztráty | Internetové bankovnictví | Produktivita práce | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Fetch | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | ACT | Vyhynutí lidstva | Pershing Square Tontine Holdings | Regulace a politická řešení | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Britský FTSE | Akcie výrobce elektromobilů | Očekávaný zisk | Ryanair | DIW | Deník The Wall Street Journal | Odsunutí dluhového stropu | Invesco Ltd. | Posilování USD | Vrcholoví manažeři | Poptávka po akciích | Gap | AppLovin (APP.US) | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | UNCTAD | Services | Quest Partners | Úrokové swapy | VIX | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Local Globe | Akcie AMD | Růst | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Pohled na jednotlivé akcie | Akcie společnosti Alphabet | Příchod vyhledávače ChatGPT | Index Dow Jones Industrial | Christian Szegedy | Discord Inc. | Evropský akciový trh | Silné momentum | Akcie ČEZ | Akcie Arista Networks | Letošní maximum | Ředitel XTB | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Příjmy | Kolaps cen | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | Investiční skupina | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Jestřábí politika | Cameco | Pokračující uptrend | Propad ceny | Volvo | Emitent | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Šance | František Vinopal | Objem prostředků | Bluechip | Propad poptávky | Levels | Strach a chamtivost | Domácí měny | Administrativa | Bunge (BG.US) | Výnosy amerických státních dluhopisů | Nejprudší pokles v historii | Internetové bubliny | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Ekonomický rozvoj | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Úrokové sazby v Česku | Overweight | Akcie firmy Aramco | Index | Sanofi | Vánoční rally | Wall Street Journal | Cenový pokles | Watches of Switzerland | Holdingové společnosti | Halving | Komoditní | ISRG.US | Prop Trading firmy | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Přijetí ETN | Stříbro a platina | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Nálada ve firmách | Bohatství | Komodity | Cenová akce | Investiční fond | Obchodní vztahy | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Společnost Gartner | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Datové centrum | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | Varovné signály | S&P Dow Jones Indices | ČTK | Prodej počítačů | Engulfing | Arca | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | Index DJ30 | ISM index | Valuace | Pákistánská centrální banka | Cena SOLANY | Návratnost investice | Projekce Fedu | Repsol | Akcie společnosti Pfizer | Monopol | NASDAQ: AAPL | Devizy | Výsledky průzkumu Michiganské univerzity | František Bostl | Lukáš Kintr | GLOBALT Investments | Převzetí banky Credit Suisse | Cenový vývoj indexu | Dna | Velká finanční krize | Online život | Internetový prodej | Netflix | Průmyslový index Dow Jones | Co je Binance Coin? | Meziroční inflace | Soukromá společnost | Manuální obchodování | LVMH | Akcie British Petrol (BP) | Komentář Fidelity International | Cap | Index amerického dolaru | Tržní cena | Blahobyt | Partneři firmy | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Dnešní zprávy | Rithmic | Roku (ROKU.US) | Společnost Baidu | Satya Nadella | Společnost Starbucks | A-shares | xAI | Llama | Důležité vlastnosti ekonomických modelů | The Stock Trader's Almanac | Propad akcií společnosti | Kryptoměnový projekt | Klíčový prvek | Hlavní akcionář | Návrat k normálu | IBM.US | Mzda | Silvercorp Metals | Zámořská měna | Reakce kryptoměn | Výzvy a rizika | Fond zaměřený na investice | Akcie společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing | Co jsou to ekonomické modely? | Vývoj ceny akcií Arm | Prémiový konzervativní fond | Síla indexu | Koronavirus | Nasdaq 100 v roce 2023 | Mezinárodní finance | Index BIST 100 | Zveřejněné údaje | Spotřební zboží a služby | Mluvčí ČNB | Marvell Technology | Situace na grafu | Plán vstupu | Koncentrace trhu | Údaje MMF | Capital Management | Hodnocení nástrojů | Akcie SuperMicro | Medvědí trend | Megan Hornemanová | Investování akcií | Ceny mědi | Měnové trhy | Tržby ze služeb | Odvětví | Akcie softwarové společnosti | Výsledky technologických gigantů | Latinskoamerické země | Fundamenty | Supportní zóny | Amazon.com Inc. (NASDAQ: AMZN) | Zvýšení ceny akcií Tesly | Miliardové investice | Kontrakty typu E-mini | Voyager Digital | RTrader Pro | Druhy akciových trendů | Trafigura | Take Two Interactive (TTWO) | Akcie Merck | Jihokorejský výrobce elektroniky | Cenový cíl pro akcie | Aleš Mendl | Země používající euro | Rozvoj chytrých telefonů | Aleš Rod | Tchaj-wan | Norská společnost | Investičně-poradenské firmy | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | GTC | GPT-4o | Investování | Evaluation accounts | Riot Blockchain | Merck KGaA | Golden Goose | Chatovací robot | Lepší pochopení | Hlavní trh | Carvana | Nakupovat | Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) | Zkušení investoři | J&T investiční společnost | INTU.US | AWS | STAR Market | Šíření koronaviru | Amazon Web Services | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Harmonic trading | Eskalace konfliktu | Umělá inteligence dnes | Nákupní momentum trhu | Akcie mateřské společnosti | Býčí potenciál | Poradenství | Cílová cena | CITIC | Rozmach umělé inteligence | Internet věcí (IoT) | Asijské měny | Interest Futures | CITIC Securities | Diverzifikace | Progress Software | dApps | Akcie Salesforce.com | Výsledky Applu | Index Topix | CFD (Contracts For Difference) | Ovlivňování | Čínské firmy | Maloobchodní gigant | DFS | Sportovec | Generali Prémiový konzervativní fond | Postoj k riziku | Společnost AltSignals | MF | Capital One | Bidenova vláda | Velké částky | Projekt ChatGPT | Levice | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Alaska Airlines | Premarket | Chrysler | Vstup kupců | Watches of Switzerland Group | Ford Motor | Investiční bublina | Procter & Gamble | Celková změna trendu | Globální spolupráce | Nebezpečí | Flipping | Akcie Lululemon | VinFast | Budoucí potenciál | Kompenzace | Státní televize | Maržové obchodování | S&P 500 a Nasdaq 100 | AltSignals (ASI) | Franklin Technology Fund | Marek Malina | Akcie Meta | Výše jednorázového poplatku | Trh ETF | Pavel Peterka | AJRD | Předpovědi cen | Teorie Johna Maynarda Keynese | Midjourney | China ETF | METODIKA SWISS LIFE SELECT | Největší ekonomiky | Alteryx | All Time High | Michelle Bullocková | Ciena | Čínské podniky | Ekonomické modely | Burzovní kapitalizace | Miroslav Turčín | Silný býčí signál | Blockchain a kryptoměny | Bosch | Nativní aktivum | Nákupní gap | Akcie NIO | Asos | Elastic | IMF | Banka Sberbank | Sequoia | Procentuální zisk | Start it @ČSOB | Agresivní trend | Základ pro technickou analýzu | Obchodování Futures | Virgin Galactic akcie | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Ekonomický cyklus | Akcie farmaceutických firem | Evaluation | Regulovaný hedge fond | News | IPO Arm | Investovat do Metacade | Forex CFD | Růstoví lídři | Krátkodobé výnosy | Zajímavé peníze | Prohlášení | Dynamický support | EdgeProX | Správa | Apple Podcasts | Devalvace čínské měny | Nearshoring | Geico | Důkladná analýza | Ycharts | GM | Pravidlo konzistence | Edge Clear EdgeProX | Index ISM v průmyslu | Legendární investor | Art Investment Manager | Výsledky Big tech | Absolutní výkonnost | Generální ředitel Swiss Life Select | Cena akcií společnosti Apple | Zadržování vody | Spolehlivá prop firma | Skvělé výsledky | Investoři z Wall Street | Použití umělé inteligence | Obchodovat s akciemi | Svíčková formace | Proč investovat do Ripplu? | Dominance dolaru | Vývoj indexu ISM | CDR | Návratnost | FOLD | Regulační orgány | Stolní počítače | Zisk na akcii | Výsledky společnosti Apple | Snowflake | Centrální banky světa | Zvýšení ratingu | Celoroční projekce | Robert Pavlik | Určení dlouhodobějšího trendu | Atlanta Fed | Hodnocení obchodníků | Obnovitelné energie | Světové produkce | Analýza | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Vzestupný trend | EQIX | Elektronické obchody | Investiční příležitost | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Společnost Abbvie | Brutální propady | Měnový výbor centrální banky | Rolex | Ebay (EBAY.US) | Energy Futures | Komercializace | Ethereum (ETH) | Větší podniky | Best Buy (BBY.US) | Odvětví kryptoaktiv | Finanční derivát | Skokové oslabení koruny | Proč investovat | CVC Capital Partners | Růst akcií Nvidia | Micron Technology (MU.US) | Peněžní úrok | Emad Mostaque | Yale Hirsch | Nobelium | Investování pro začátečníky | Marathon Digital Holdings | BNP Paribas Flexi | Daimler | Akcie vhodné pro watchlist | Obchodování na forexu | Šéf Twitteru | Akcie Paypal (PYPL) | RDSA | Target | Allianz Global Investors | Šinzó Abe | Vymáhání pohledávek | Finanční poradci | Charles Hoskinson | Úrokové výnosy | Vietnam Airlines | Efekt na trhy | Talend | Platidla | Nvidia | Robot Jára | Předpovědi indexu Nasdaq 100 pro rok 2024 | Vítězné fondy | Transakční poplatky | Mmcité | Zlevnění akcií | Perspektivy technologických inovací | Nové údaje | KOSP200 | Rithmic R Trader | Index hongkongských akcií | Financování dluhu | Velmi oblíbené akcie | Železná ruda | Petr Plecháč | Technologická revoluce | Představení blockchainu | Fundraising | Historie se opakuje | Apex Trader | Nejoblíbenější ETF | Objemy prodeje | Rozdělení společností Nasdaq | Bitfarms | International Business Machines (IBM) | Banka | Minimalizovat ztráty | GLEN.UK | Těžební kapacity | FedWatch | Posílení | Geopolitické události | Výrazná prodejní aktivita | IBM (IBM.US) | Campbell Soup | Komerční nemovitosti. | Muskova nová společnost | Pracovní místa | Nigérie | Co je Santa Claus rally | Wells Fargo Investment Institute | Největší příležitosti | Tržní hodnota | Růst amerických akciových indexů v roce 2023 | Vysoké úrokové sazby | DASH.US | John Hancock Investment Management | Pokračující výprodej | Tržby Mety | Zbytné spotřební zboží | NASDAQ: GOOGL | Přizpůsobivost | SPY | Tvůrce bitcoinu | Grimes | Růst společnosti | Světové HDP | Futures na americké indexy | AbbVie (ABBV.US) | Americký dolar dnes | Včerejší seance | Kdy Santa Claus rally začíná | Největší IPO | Nové léky | Llama 2 | Vstup na burzu | Akcie Teradyne | Snižování sazeb v USA | Více peněz | Úročení neinvestovaných prostředků | SlateStone Wealth | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | Ministr financí | Dnešní statistika | ActualizeAI | Moore Advisory CZ | Zhodnocení účtu | Objem nouzových rezerv | Maďarsko | Příklad trailing thresholdu | Index technologického trhu Nasdaq | Waves | The Verge | Akvizice společnosti | Makléři | Divize společnosti | Měny účtů | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Currency Futures | Měsíční report komodit | Longovat | Lembros Commodity Advisors LLC | Shenzhen Composite | Tadawul Group | Graf komodity | BOOKMAP | Jakub Němec | Wonderinterest Trading Ltd | Základní druhy | Sundar Pichai | Důležitost správných prognóz | Uptrend USD | Nejlepší ochrana proti inflaci | Výše kapitálu a ceny | Události tohoto týdne | Akcie britské společnosti | Freedom Finance Europe | Rekordní nárůst | Analytička | Sektor polovodičů | John Williams | Rychlý vývoj | Zpracování informací | Momentum trhu | ATH | BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities | ENGETO | PayPal Holdings (PYPL.US) | Automobilka Tesla | Instagram | State Street Global Advisors | Zhodnocení finančních prostředků | Zoom Video Communications | Propady HDP zemí | Argo Blockchain | VJPA | Posílení indexu | Deutsche Bank | Společnost GameStop | Primární nabídky akcií | Copilot | Koncept supportu | Celosvětové zadlužení | Akcie First Solar | Americký index | Členka Rady guvernérů | Ulta Beauty | Obchodní terminál | Wedbush Securities | Společnost EY | Obchodní signály | Silnější americký dolar | Akcie společnosti Best Buy | ADS | Španělsko | Spuštění ChatGPT | Big tech akcie | Vývoj technologií | Koncept support a rezistencí | Analytici fondů | ČR | Vývoj akcií Nvidia od začátku roku | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Lidské chování | Roadster | Období silného fundamentu | Zrychlení růstu | Letní obchodování | Co je to presale kryptoměny? | Ředitel Swiss Life Select | Mozek | Nová kryptoměna | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Důležité domácí události | Přijetí ETF | Čínský výrobce elektromobilů | Bookmap | Výsledky Apple | Akumulace | General Electric (GE.US) | Banky v ČR | Norská společnost Opera | Americká zábavní společnost | PA (Performance account) | Globální geopolitické události | Coca Cola (KO.US) | Populismus | Aktivní trading | Technologické korporace | Roundup | Technologie NFT | L.F. Investment Limited | Tisková konference centrální banky | Analytici Fidelity International | Ray Dalio | Implementace AI | EuroCOIN | PHLX | Popularita umělé inteligence | Historický kontext | Válka | Put/Call | Trailing threshold | Ceny zemního plynu v USA | Podmínky ATF | Státní investiční fond | Rizikové akcie | BNB | Lembros | Primární nabídky mincí | Jigsaw Trading | ZIL | Meme coiny | Canalys | Sazby Fedu | Expanzivní politika | Zvýšení dluhového stropu v USA | Vliv na ekonomiku | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Bloomberg | ČNB Michl | Co je technická analýza? | Investiční horizont | Co je Metacade? | Budoucnost digitalizace | Stavební výdaje | Firemní daně | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | NLP | Just Eat Takeaway | Louis Vuitton | Time frame | Hodnota indexu Nasdaq | Speciální daně | AltAlgo | Vysoké školy | PEPSICO | Vývoj akciového indexu Nikkei | ARKK | Solidní růst | Pravidlo trailing threshold | Internetová společnost Twitter | Celoroční výhled | Světové akciové trhy | Osobní výdaje | Graf akcií automobilky Nikola | Finanční ředitelé | Investování do AltSignals | Propady HDP | Zákaznický servis | Poplatky za obchodování | Beijing Capital International Airport | Předpovědi ceny | Gartner | SoftVision fond | Bull trend | Mediální pozornost | Bezpečná aktiva | Ekonomická dynamika | MRK.US | Fusion | Světové rezervní měny | ONE | Akcie Micron Technology | FTSEurofirst 300 | Řízení čínských společností | Zlepšení | Tom Kadeřábek | Vliv na sociální a environmentální aspekty | China Unicom | Information ratio | Fondy rizikového kapitálu | Dow Jones Indices | Co jsou to kontrakty? | IT společnost | Manažer fondu | Finanční zprávy společností | Graf dne | Snížení na polovinu | Microsoft a Activision Blizzard | Globální ekonomické vyhlídky | Trh s bitcoiny | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | Active Invest Vyvážený | 21Shares | CAD | Cena akcií společnosti | Ekosystémy | Maximální drawdown | Coffee | Nejrozšířenější kryptoměna | Mikroekonomické modely | Obchodní poradce Bílého domu | Vakcína | EBIT marže | Sociální a environmentální aspekty | Denní obchodníci | Fake news | Současný klesající trend | Zlatý standard | Konglomerát LVMH | Li Čchiang | Zvýšit ziskovost | Akcie firmy dnes | Finanční technologie | Role centrální banky | COIN | Scion Asset | Dongfeng Motor | Hospodářský růst Evropy | Nová generace | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Semafor | Průmyslové kovy | Financial | Čínské sankce | Rallye | Biofarmaceutické společnosti | Podvodné jednání | American Airlines | Akcie iRobot | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Dnešní sentiment | New York Stock Exchange (NYSE) | Politika centrální banky | Smíšené pocity | Snížení úroků | Poskytování kapitálu | WEALTHCHARTS | Žádný trend | DJIA | Online obchodní platformy | Platina | Vývoj indexu Nasdaq | On Holding | Výrobce čipů Marvell | Emise skleníkových plynů | Výsledky hospodaření Nvidie | Wall Street | ADM.US | Hospodářská politika | Panevropský index STOXX 600 | CII750 | Oblasti podnikání | Velikost obchodu | Jane Foleyová | Swiss Life Select | Trigger | Vysoké ceny energií | Klienti XTB | Hands-off | Institut ZEW | Volatilní období | Analýza trendů Nasdaq 100 | Akcie 2021 | KOL | Burza FTX | Vysoká nezaměstnanost | Demografické trendy | Scion Asset Management | Sazby na hypotékách | Glencore (GLEN.UK) | Polovodičový průmysl | Finanční výkazy | WKL | Náskok před konkurencí | Northwestern Mutual Wealth Management | Předpověď cen | WP | Televize CNBC | Reddit WallStreetBets | Vývoj ceny akcií Apple | Produkce mědi | Nvidia Corp | Správci fondů | Dot-com | Obnovitelné zdroje energie | Nemovitosti | Zákon o cenných papírech | Start-upy | Tchajwanská TSMC | Investice do výroby baterií | Nástroj technické analýzy | Simple Moving Average | Ředitel BlackRock | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Akcie AT&T | Cenový index výdajů | Nové nástroje | CCL | Vývoj Nasdaq 100 v roce | Akcie Facebook | Akcie společnosti Nano-X Imaging | Týdenní pivot | Výkonnost indexů | Zhoršení nálady | Ministerstvo spravedlnosti | Akcie Lululemon Athletica | Vizionář | Dnešní zvýšení úroků | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Prodejci luxusního zboží | Makléř Wood & Company | EK | Nové all-time high | Přehřátý trh práce | Slabý jüan | Jakub Holas | Mladí investoři | Cílové ceny | Komentář Fidelity | Dobývání vesmíru | Poloautomatizované strategie | S&P 500 ETF Trust | Munich | Nejziskovější | Shiba inu (SHIB) | Shapella | Hospodaření | Futures | Fujitsu | Apreciace dolaru | Vývoj indexu volatility | Evropský statistický úřad Eurostat | Merck (MRK.US) | Akcie Cameco | Inflace v eurozóně | Hindenburg | Akcie společností spotřebního zboží | Placení daní | Úrokové míry | Předpokládaný růst | Snížení daní | Konkurent | Riziko | Graf akcie | Nová společnost | FXstreet.cz | Nejbližší support | UBS Global Wealth Management | Baker Hughes | Růst akcie | Prodej akcií | Rizika investování do AltSignals | Potenciální růstové faktory | RSJ | Cena BTC | Domácí události | NIFTY 50 | XTB | Akcie Nvidia Corporation | Schválení SEC | Commonwealth Financial | Letní výsledková sezóna | WSM | Stakování | Amazon | Vysoká cena | Akcie Broadcomu | Americké regulační orgány | AXS Investments | Obchody | Obnovitelné zdroje | Drawdown | The New York Times (NYT) | CHF | Růst Nvidie | PLUG | Úspěchy v investování | Barbora Tyllová | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Index Nikkei | Propad akcií | Ekonomický model | Makléř | Australská měna | Metal Futures | Americká data | Kobalt | Obchodní model | Conseq Funds | Markets in Crypto-Assets | Tongyi Qianwen | IDC | Nákupy zlata do rezerv | Akcie německé společnosti | Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) | Rychlost a přesnost | Akciový index | BinanceCoin | Mluvčí společnosti | Akcie Alphabetu | Přechod na čistou energii | Klesající tendence | Sektor služeb | Dynamický trh | Boring Company | Zemědělství | GlobalFoundries | Hikvision | Úplný zákaz vývozu | Pokles akcie | Oblečení | Měsíční report finančních trhů | Koš | Sledování ekonomických ukazatelů | Regulační mánie | Český startup | Federální úřad pro letectví | Kolísání směnných kurzů | Čínští technologičtí giganti | Výsledky Alphabet | Index CPI | Německý kancléř | Společnost Bayer | Goldman Sachs (GS.US) | Rithmic R Trader Pro | Emerging markets | Index nákupních manažerů (PMI) | Akcie iRobot (IRBT) | Ukazatel EBITDA | Akcie Apple (AAPL) dnes | Index Nasdaq Composite | Apple (AAPL) dnes | Odborný přístup | Výkon akcií | xStation5 | The Information | Globální oteplování | Technická rezistence | Tržní fundamenty | Průmyslové společnosti | Flexport | Hlavní ekonom | Supportní úroveň | Vývoj na forexovém trhu | Čínské oživení | Technologické bubliny | Švédský fintech | Podpora | LSEETF | Výroba automobilů | Vonovia | Sotheby's | Identifikovat trendy | Čínská společnost | Predikce ceny | Technický pohled | NatWest | Equinix (EQIX.US) | Export do Číny | MWh | Terra Luna | Ruská invaze | Ericsson | Maržový účet | Zájem investorů o ETF | Akciový index Nasdaq | Zavírání obchodů | Budoucí vývoj | Růst cen v EU | Dílčí index | Prezident Bukele | Akcie Spotify | Svíčkový graf | Veřejně obchodovaná společnost | Neuronové sítě | Nejprodávanější | Převzetí banky | Robotické společnosti | Oživení ekonomik | First Republic | Estee Lauder | Začátečník | Společnost Arista Networks | Rozšíření umělé inteligence | Portfólia | Mobileye | Vývoje umělé inteligence | Volatility | Velké americké banky | ENA | Pohyby na finančních trzích | Obchodní výhled | Index miliardářů | Katastrofické scénáře | Paweł Majtkowski | Informace pomocí umělé inteligence | Semiconductor ETF | SK Hynix | Nejnovější údaje | Long Term | Royal Caribbean Cruises | Značný zájem | Solidní výsledky | Simple Moving Average (SMA) | Valuační poměr | Společnost Hewlett Packard | Tim Cook | Trh pražské burzy | Portu Gallery | Investice do umělé inteligence | Soukromé společnosti | SPDR S&P 500 ETF Trust | Jack Ablin | Vážený akciový index | DAO | BRKB | EU a USA | Akcie v USA | Uzavření transakce | Zpřísňováním měnové politiky | Pohyblivý drawdown | Regtech | Eleanor Creagh | Správce digitálních aktiv | Očekávání trhu | Dynamický support a rezistence | Statistika | Report komodit a indexů | Support a rezistence zóny | Mateřské firmy | Alphabet Inc. Class A (NASDAQ: GOOGL) | Statistické údaje | E-commerce | Krypto průmysl | PEGI | Hodnocení vitality | Finančníci | Akcie Fidelity | Conseq Invest Akcie | Přímé zahraniční investice | NTES | Akcie Daimler | Směr dlouhodobého trendu | Technický výhled | Zdroj příjmů | MJ | XTB Research | Meta Platforms Inc. Class A (NASDAQ: META) | Americké akciové indexy | Digitální peněženky | Hospodářské podmínky | Meta Platforms | OpenAI Sam Altman | Akcioví investoři | Ekonomické zpomalení | Propad trhů | Euronext / Nasdaq | CNN Feed and Greed Index | Zákaz dovozu | Dall-E | Mezinárodní konkurenceschopnost | Pád FTX | SPOT | Cenové výkyvy | Partnerství | Albemarle Corp | Právo | SPARK | Small-cap micro Russell 2000 | Obchodní účty | Výsledky Amazonu | Skupina Stellantis | Král kryptoměn | Novozélandský dolar | FSLY | Akcie na burzách ve Spojených státech | Prezident Biden | Aukce | ConocoPhillips | Míra inflace v Německu | Burze | Applepay | Akcie Nvidie | Benziga 2023 | Příklad trendu do strany | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Oblíbené akcie | Realizace zisku | Energetická agentura | Analytik Bloomberg | Výsledky Nvidie | Politika pro ekonomický růst | Kryptoměnoví investoři | Vývoj akcie MSFT | Bid | Google Trends | Nové zakázky | Motivace | Akcie Kweichow Moutai | Evercore | Vysoké poplatky | Významné úrovně | Cena dogecoinu | Reporting | Přehled o dění | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Setkání centrálních bankéřů | Běžný investor | Kvartální účetní období | Dlouhodobí investoři | Spotřebitelské ceny | Soft-landing | Daniel Zhang | Akcie Dynatrace | Česká vláda | opPORTUnity | Sázka na jistotu | Situace okolo Nvidia | EBAY.US | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Tech akcie | Naceňování dopadů fundamentu | Ekonomické statistiky | Společnost Databricks | Rizika a nejistota | Norwegian Cruise Line | Trend na akcii | Investiční fond RSJ | Michal Uma | Obchodování na burze | Zvyšování úroků | Justin Sun | Zábavní společnost | Sektor kryptoměn | Vstup kupců do trhu | BAT | Analytik | Binance Coin (BNB) | Bukele | Akcie Dongfeng Motor | Sestavování portfolia | Marketingová komunikace | Vývoj meziročního růstu průměrné mzdy | Zisky společnosti Nvidia | Indikátor Purple Strike | Payments | JD.com | Elektromobily | Pojem technické analýzy | Kontejnerová loď Ever Given | CIC | Akcie Skyworks Solutions | Auditor | Invesco Metaverse Fund | Společnost Starlink | Interpretace | Týdenní nárůst | Boston Consulting Group | Nejlepší krypto | Akciový index Nikkei | Barbie | Výrobce robotických vysavačů | Celoroční výsledky | Rostoucí úrokové sazby | The Guardian | Akcie Palo Alto | Ruskem sponzorovaná hackerská skupina | Pohyb akcií | Zamyšlení | ARK Investment Management LLC | Capital.com | Generace investorů | Tým FXstreet.cz | Zájem o AI | Aukční síň | Korekce na akciích | Jefferies | Capital Markets | Cena akcií společnosti Meta | Mastercard (MA.US) | Akcie společnosti PayPal | Emise | Nálada na trzích | V4 | Saudi Aramco | Benziga | CAPEX | Muhammad bin Salmán | Ceny v eurozóně | Wealth Management | Royal Dutch Shell | Advanced Micro Devices (AMD) | Bear trend | Piper Sandler | Index MSCI All Country World | DocuSign | Universal Music Group | Dodavatelské řetězce | Nové peníze | Síť Facebook | Akcie PepsiCo | Arnault | Prvky prognózování | Závislost | Jižní Sudán | Vývoj akcie | Akcie zpevnily | Amundi CR | Bavlna | Softwarové inženýrství | Multimilionáři | Situace v Rusku | Best Buy | Dominance bitcoinu | Hodnota indexu | Robotické ETF a akcie | Pokles světové ekonomiky | Micron (MU.US) | Cox | Herfindahl-Hirschman index | Eurozóna | Prognóza ceny | Trading | Aerolinky Lufthansa | Tržní kapitalizace společnosti | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Největší týdenní nárůst | CD Projekt (CDR.PL) | Konzervativní fondy | Měsíční report | Dceřiné společnosti | Regulace kryptoaktiv | IG | Guvernér ČNB Michl | Makroekonomický kalendář | Období propadů | Travelers | Makroekonomické modely | Moore Technology | Nejnovější zprávy | Ingenico | Navrhovaná dohoda | Marathon | eSports ETF | Risk-on sentiment | Pšenice | Index DAX | Britský akciový trh | Amundi Czech Republic Asset Management | Odhady analytiků z Wall Street | Nikesh Arora | Chainlink (LINK) | Největší evropská ekonomika | BofA Securities | Amundi Czech Republic | Aktuální prognóza | Kvantitativní utahování | Příklad býčího trendu | Kazachstán | Home Depot | Společnost S&P Global | Andrew McAfee | Société Générale | Investiční doporučení | Výsledky společnosti Nvidia | Micro S&P 500 (MES) | Air Bank | Odliv investic | Risk Management | Horizon Investments | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Agent-based | Velcí hráči | Forward | Sergey Brin | Indonésie | Umělá inteligence Bard | S&P 500 ETF | Intuit (INTU.US) | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Americké investice | Technická analýza trendů Nasdaq | XPEV.US | Herní divize | Proč investovat do Cardana? | Standard Chartered | Ruská centrální banka | ČNB Petra Krmelová | Next | Konzultační služby | Balík akcií | Vizionář Elon Musk | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Kvartální hospodářské výsledky | KBC | Nové podmínky | Rizika investice do Metacade | Velké technologické firmy | Německý ministr zdravotnictví | Ethereum ETF | UK100 | Tajné služby | Podnikatelská aktivita | Umělá inteligence (AI) | Underweight | Americká ministryně financí | Akcie Nikola Motor | Velké investice | Decision Intelligence Pro | Salesforce (CRM.US) | Sazby beze změny | Zdravotnické potřeby | VAT | Předpověď ceny Dogecoinu | List The Guardian | Purple Strike | VPN | StabilityAI | Graf ceny akcií společnosti | AAA | Pozornost trhu | Známá prop firma | Anthropic | Koss | Britské společnosti | Vytvoření nových historických maxim | Evropské akciové indexy | Inflace spotřebitelských cen | WEI | Soudní spor | Akcie Prosus | Skupina Volkswagen | Akcie Just Eat Takeaway | Soud EU | Statistický úřad | Prokračování růstu trhu | Francouzský prezident | Atradius | Regulatorní prostředí | Christopher Waller | HealthCare | Environmentální aspekty | Simon Pegg | Liberty Media | Short signál na akcie | Regulatory technology | J&T Opportunity | Nezkušení investoři | Ingredience | INTU | Finanční podmínky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Švýcarské společnosti | Vývoj ceny mědi | Sergio Ermotti | Honeywell | Futures na kakao | Fond od BlackRocku | Dluhopisový trh | Larry Fink | Uživatelé eToro | Kategorie Konzervativní fondy | Konečná sazba | Rozhodnutí FED | Vývoj ceny | Fed funds sazby | Datank | Krypto | Konkurenční společnost | Cenový graf akcií | ETF 2.0 | MRO | Počasí | Solární panely | Technologické start-upy | Instrumenty | Obchodování jedním kliknutím | Investment Counsel | Paříž | Vysoká likvidita | Akciové fondy | Co bude | Německý index DAX | Kupón | Klíč k budoucnosti | Zveřejnění zpráv | Žádost o vstup na burzu | Futures na ropu | Global Advisors | EUR/GBP | AMZN.US | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Mattel | Opatření | Těžaři | Pojišťovnictví | eSports | Speciální účet | Levi Strauss | Chování investorů | Pozice | Růst bitcoinu | Základní koncepty | Akcie Euronext | Akcie Euronext / Nasdaq | DSGE | Omezení QT | Proč investovat do Bitcoinu? | Menší pohyby | Rychle rostoucí akcie | Obchodujte akcie | TRON | Webináře Trading Room | Očekávání firem | Akcie firmy Nvidia dnes | ABC | Jens Stoltenberg | Akcie MSFT | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Vývoj úroků | Analytik XTB | Ředitel firemního bankovnictví | Rozvojové země | Nový Zéland | Lucie Krejčová | Etiopie | Šíření nového koronaviru | TraderX | Spuštění bitcoinů | Neinvestovat | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Zájem investorů o inovace | Tolerance k riziku | Klouzavý průměr SMA 50 | Barclays | Sociální vliv | LemBros Commodity Advisors | Gabriela Hanslíková | Jan Švejnar | Etherea | Šmejdi | Platby a převody | Lululemon Athletica | COIN.US | Čeští investoři | Triton | Sentiment v sektoru | Akcie Ingenico | Fidelity Funds | Antimonopolní úřad | Populární akciový index | Investing | UCITS ETF | Condé Nast | Dlouhodobý investor | Americký podnikatel | CoinDesk | UCITS | Zelené energie | Výhody | Očekávaný růst | Podhodnocený | Fair Value | Georgia | HDP ČR | Korelace Bitcoinu | Internetoví giganti | Jiří Přibyl | Link | Akcie TSMC | Těžař zlata | Dnešní aktivita | Primoco | Buy-and-Hold | Prudký růst akcií | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Vliv na globální ekonomiku | Generální ředitelé | Zákaz vývozu čipů do Číny | Regulační rizika | NXP Semiconductors | Risk management při investování | SQ | Nákupy zlata | Space Explorations Technologies | Evropské indexy | Propad akciových trhů | Rizika investování do Etherea | Akcie BMW | Oblasti likvidity | Průmyslové podniky | Výrobní náklady | Tržní výhled pro rok 2024 | Reakce na konfluenci | MongoDB | Automatizované obchodování | Varovné znamení | Cena stříbra | Nižší likvidita | Růstové faktory | Mark Zuckerberg | Omicron | Systémy umělé inteligence | Banka UBS | Technické analýzy akcií | Investiční síť | Prudký růst cen | Redukce | Kryptoměnový trh | Banka BofA | REIT | JD.com (JD.US) | Šéf NATO | Index euro stoxx 50 | Nižší úrokové sazby | Deflační prostředí | Institut pro mezinárodní finance | Diverzifikovat portfolio | Ladislav Kříž | Norský státní investiční fond | Lidstvo | SMA 20 | Archer Daniels Midland | Seeking Alpha | Americký regulátor | Greg Brockman | Inditex | John Strand | Fed funds sazba | Konzultant | Walgreens Boots Alliance | Hard-landing | Největší kryptoměny | Akcie na světových trzích | Společnost Exxon Mobil | Index PCE | Sazby v Číně | TradingView | Bublina na trhu | Regrese | BYND.US | PEP | Hon Pak | Clearing | TOPIX | Podnikatelské aktivity v USA | Dluhové závazky | Presale kryptoměny | Dow Jones | Analýza trendů a předpovědí | Síť X | Potravinářské firmy | Liberty Media Corp | CARA | Mezinárodní události | Supporty | HDP z Číny | Pokles bitcoinu | Chatbot Bard AI | Market Makeři | WACC | CVNA.US | Nejhodnotnější výrobce čipů | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | TradingEconomics | Rovnovážné modely | Definování politiky | Denní data | CNY | Ekonomická recese | Konec býčího trhu | Riziko intervencí ze strany Bank of Japan | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Ruští hackeři | Celý svět | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | ČSOB Pavel Prokop | Akcie bank | Velká korekce | Kapitulace medvědů | Roční návratnost | Západní ekonomiky | Český investor | Akcie Activision Blizzard | Humanoidní roboti | J&T Investiční společnost | Cena termínového kontraktu | Graf akciového indexu S&P 500 | Co je Filecoin? | Stažení akcií | Sebevědomí | Biden | Jakou hodnotu má daná akcie | Nifty Fifty | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq | Cloud Computing | Budoucnost | Ocenění | Banky | Makroprostředí | Shiba | Dodavatelský řetězec | Americké trhy | Testování a zlepšování | Výhledy | Infineon Technologies | První dividenda | Prezident Microsoftu | NASDAQ 100 | Wood & Company | Peking | Rostoucí mzdy | Nejstarší kryptoměna | Vision Fund | Průměrný český investor | Micro futures | Analytik kryptoměn | Evropská investiční banka | Durace | SPDR S&P 500 ETF | Jan Kolb | 737 MAX | Restrukturalizace | Oculus | Dubnový vývoj | Dlouhodobé investování akcií | Teroristické útoky | BG.US | Narušené dodavatelské řetězce | BCH | Čínské centrální banky | Filecoin (FIL) | Brookings | Microsoft Corp | Sumitomo | Kanadská centrální banka | Activision Blizzard (ATVI) | Očekáváná událost | Naprogramování | ETF portfolio | LCID.US | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Bunge | Čínské vlády | | Ernie | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Analýza indexu Nasdaq | Mzdová dynamika | Dubnová inflace | Mluvčí ČEZ | NKE | Chris Zaccarelli | Generativní umělé inteligence | Finanční poradenství | Nafouknutá bublina | Prodeje čipů | ESG oblasti | Rithmic RTrader Pro | Investovat peníze | Členka rady guvernérů Fedu | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Vlády | Bloomberg Terminal | Fio banka, a.s. | Rakouská policie | Live Prop | Index českého investora | Hospodaření firem | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Futures na kávu | Lightspeed | Inflace ve Velké Británii | Vítězství Donalda Trumpa | Prodeje | Robert E. Lucas | Indikátor Purple Levels | Politici | Bloomberg Barclays | Pozastavení obchodování | Čínská automobilka | MSCI China ETF | Válečná krize | ADBE.US | Analýza hospodářské politiky | FOMO | X.com | Kotace | Tvorby zisku | Vymáhání práva | Co je Ethereum? | Rozšíření podnikání | Akcie společnosti C3.ai | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Cena ruské ropy | Exane | Tržní trend | Velikosti účtu | Meta Platforms Inc. Class A | Forward P/E | Výrobce elektromobilů | Goldman Sachs Asset Management | Dánsko | Měnový pár | SPX | IBM Consulting | Akcie Electronic Arts | Korporace | Sol | Malá likvidita | ACER | Vliv na trhy práce | Hlavní akciový index S&P 500 | PX Pražské burzy | IPO Deliveroo | Evropská automobilka Volkswagen | Společnost Bain & Co | Švédská společnost | Výhled na rok 2024 | Návrh dividendy | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Automatizace pro ehopy | Emitenti | Air France-KLM | Akciový optimismus | Koncentrace akciového trhu | FUNDING | Zlepšení výkonnosti | 5G | G7 | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Akcie v Číně | Celková inflace | Sankce proti Íránu | Produkty a služby | Nejlepší 5G akcie | Obnovení růstu | Joe Biden | Palo Alto Networks (PANW.US) | Neutrální úroková sazba | Čínský technologický gigant | IRBT | Guvernér ČNB | Akciový fond | Goldman Sachs Romania Equity | AltSignals | Tlak ze strany prodejců | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Společnost Palantir | Hang Seng China Enterprises | Regulatorní riziko | Prostor pro další růst | Webináře | Vítězné fondy Swiss Life Select | Palantir | Raketový růst | Didi | Světové trhy | Soběstačnost | Bankrot | Nárůst tržeb | Rozdělení zisku | Základní sazba | Zavírací ceny | Investiční platformy | B. Riley Wealth | Jednatel | Cena akcií Applu | Vývoj akcií Mety | Baird | Úroková míra | Whirlpool | Vznik ETF | Kryptoměna Graph | The Magnificent Seven | VanEck | Deep Learning | NASDAQ: TER | Rizika investice do Cardana | Rozpočtové deficity | Dělení (split) | RTrader | InstaForex | Novinky | MSCI China | Přesun výroby | Kontrakt | Paradox | Fisker | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Indická ekonomika | Aktuální sentiment | Akcie roste | Cenová minima | CBOT | Robinhood Markets | Farmaceutická firma | SEDG | CryptoQuant | Micro E - Mini | Firma xAI | Vývoj Nasdaq 100 v roce 2023 | Energetická náročnost | Retail | Ekonom | Konkurenční společnosti | Superpočítač | PIF | USA | Commonwealth Financial Network | Býčí scénář | Graf ceny akcií Alphabet | Marek Macháček | Darrell Martin | Zakladatel SoftVision | Intelligent Cloud | Josh Gilbert | WhatsApp | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Cequence.io | AION | Vyšší výnosy | HangSeng | Platba | Chaos po volbách | Bublina umělé inteligence | Evropská regulace | Dolarové úrokové sazby | SimilarWeb | TGT.US | Estée Lauder | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Hospodářské výsledky podniků | Situace na stříbře | Art Investment | Investice v Číně | Jak vydělat | Inflační report | GameStop Corp | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Hewlett Packard Enterprise | Prezident společnosti | Vývoj ceny akcií Nvidia | Greg Bassuk | Hledání podhodnocených akcií | Guggenheim | More Personal Computing | GOOGL | Vlastnosti bitcoinu | Analýzy akcií | Vývoj ceny iShares Semiconductor | Akcie v roce 2020 | Ark 21Shares | Tomáš Vranka | Analog Devices | Daň z příjmu | Zóny supportu a rezistence | Inovace v zemědělství | Rizika a etické otázky | Alokovat kapitál | Geopolitika | Souboj gigantů | Proč investovat do Etherea? | Investiční glosa | Philip Morris | Akcie Charter Communications | RISK-ON | Nasdaq | Dekarbonizace | Compaq | FED sazby | Rebalancování indexů | Graf akcií společnosti Deere | Společnost Meta | Příprava na krizi | Mladší investoři | Historie robotiky | Kratos | AbbVie | PMI index | Grubhub | Závislost na americkém dolaru | Akcie společnosti GameStop | Rebranding | Výkonnost dolaru | Jednorožec | PMI ve službách | Mediální podnik | Světová obchodní organizace | Úrokové politiky | Akcie společnosti Caterpillar | SimCorp | Volkswagen | Riot | ICT | ITA | Geopolitická situace | Denní drawdown | Holding | MARA.US | AliExpress | Mads Eberhardt | Portu Marek Pokorný | Průměrná cena | Globální investoři | Letiště | Odhady analytiků | Report komodit | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Akcie elektrické automobilky Nikola | CSCO.US | Geopolitické napětí | Digitální banky | Bloky | ABBV.US | Spekulanti | MotiveWave | Cenový vývoj | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Psychologický efekt | Hike | M.US | Sanford C. Bernstein | Hodnota dluhopisu | Russell 3000 | Metody tržní kapitalizace | Výroční konference | Prodej aut | Fond PIF | Philadelphia SE | Akcie Disney | Americký akciový index S&P 500 | Boeing 737 Max | Likvidity na trhu | Akcie Beijing Capital International Airport | Proč investovat do Filecoinu? | Peloton Interactive | Equinix | ARK Innovation ETF | Americká seance | Vyšší inflace | CFA | Tržní ocenění | Akcie společnosti Zoom | James Webb | Ondřej Hartman recenze | Rekordní pokles | Stoupající trend | Verizon Communications | Pražská burza | Stochastic | Práce | FIS | FOREX | Spekulativní investice | Údaje o inflaci | Silná bariéra | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq | Úřady | Akcie Under Armour | DoorDash | Vydavatelství Axel Springer | Snížení ratingu USA | JD | Space Explorations Technologies (SpaceX) | Alphabet Inc. Class A | FDX | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Nepředvídané události | Graf akcií automobilky | Brian Price | CSI China ETF | Nvidie (NVDA.US) | Omezení exportu | Oblasti umělé inteligence (AI) | Ark Innovation | AMZN | Řešení problémů | Tomáš Kacerovský | Chatbot Bard | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Bitcoinové fondy | Domo | Schválení spotového ETF | Odborná příprava | Akcie Arista Networks (ANET.US) | Pozitivní výhled | ČSOB Index očekávání firem | JNJ.US | ETF od společnosti BlackRock | Průlom | Čipové společnosti | Akcie Twitter | Investment | Akcie Ocado Group | Daniel Ives | Prognózování v USA | Zranitelnost trhů | Atlanta Braves | Hluboká rizika | Chat GPT | NASDAQ: TSLA | Analýza ceny | Globální ekonomický růst | Súdán | Nejočekávanější výsledky | Akciový sektor | Akcie Berkshire | Výplata dividendy | Americký ekonom | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Masivní investice | Vývoj ceny akcií Meta | Výraznější pokles | Vyhoření | Zajištění proti inflaci | AXS | Kyle Rodda | IOT | Začínající obchodníci | Bitcoin Trust | Vládní konsolidační balíček | Nejbohatší člověk světa | Fidelity International | Pinterest | Terra | Generative AI | Realitní sektor | Globální obchod | Obchodní dohody | Systém umělé inteligence | Analýza ceny akcií společnosti NVIDIA | Sudán | OTC | Ředitel odboru komunikace ČNB | Vypuknutí válečného konfliktu | Zadluženost | Změny daní | Ronald Ižip | USD/JPY | Klesající inflace | Koncepty fundamentální analýzy | Saturday Night Live (SNL) | Astrazeneca | Xpeng (XPEV.US) | Investoři do komodit | Nasdaq (US100) | Mariana Mazzucato | Obchodování na newyorské burze | Zvolení Bidena | Recep Erdogan | Samořízení | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Agricultural | Ekonomické modely a prognózy | Dan Ives | Russell 2000 (M2K) | Environmentální trendy | China Daily | Turecký akciový index | APP.US | Chyby umělé inteligence | Čínští regulátoři | Vývoj akcie AAPL | Fio | Akcie Cognex | Andreessen Horowitz | Kryptoměny | Zlepšení ekonomiky | Změny úrokových sazeb | World Bank | NOKIA.FI | Low | Vytváření nových odvětví | Mluvčí firmy | Manažeři | Řízené ETF | Crédit Agricole | Držení akcií | Podíl firem | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Retail Investor Beat | CDR.PL | Randy Frederick | Sociální síť X | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Americké firmy | Ekonomické aktivity | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Ark Invest | Stock Trader | Jigsaw | Ever Given | SmartCollection | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Olaf Scholz | Nejvíce rostoucí akcie | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Václav Holler | ZM.US | Výrobce elektromobilů Tesla | PitchBook | Marcela Vyskoková | Tržní vývoj | Platidlo | SOL Trader | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Základní materiály & Energie | Americký HDP | Zadlužení čínské ekonomiky | Volební rok | IT firmy | Další pokles | Zásahy čínské vlády | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Kvalitní akcie | SMCI | Karel Šulc | Úspěch | Oblast překoupenosti | Stimuly | CNBC | Základní koncepty fundamentální analýzy | Rezistence zóny | Trend automatizace | Vývoj Nasdaq | Dlouhodobé a krátkodobé důsledky | Kyber | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Velká očekávání | Jerome Powell | ENPH | Rizika investice do Polygonu | Evropské dluhopisy | Digitální revoluce | MSCI All Country World | Amundi CR Balancovaný | Top 7 akcií | Ekonomické nerovnosti | Volby | Podíl na tržbách | Prodejní momentum | Ukazatele | Li Auto | Faktory ovlivňující technologické inovace | Moving Average | Zveřejňování výsledků | Arm Holdings (ARM.US) | Akcie Take Two Interactive | Umělá inteligence | Miliardář | Umění | Vladimir Putin | Hindenburg Research | Američtí zákonodárci | LOW.US | Baidu (BIDU.US) | Bitcoin a kryptoměny | Abenomika | APPS | Disney | Americká burza | Trading Economics | Segment Anything Model | NYSE: MRK | Izraelská vláda | Stabilita | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) | Burzovní zpravodajství | Lembros Commodity | Budoucí podnikání | Konzistentní zisk | Bookbuilding | Británie | Celosvětový trh | Zásoby společnosti | Klarna | NASDAQ-100 Technology Sector Index (NDXT) | Analýza trendů Nasdaq | Omezení emocí | Problémy Číny | Průmyslová výroba v USA | COT | Krátkodobý výhled | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Urbanizace | Americká vláda | Hodnota transakce | Graf akcií společnosti Nvidia | Wedbush | Chytrý prsten | Investice roku | NZD | Tematické investování | Koncern | Záměna | Nejvyšší rating | ChatGPT zdarma | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Férové ceny | Akcie Chipotle Mexican Grill | Čistý dluh | Norfolk | Kognitivní psychologie | Diamanty | Currency | Zlepšení nálady | Altria Group | Měnové podmínky | Akcie SimCorp | Dassault Aviation | Pečlivé analýzy | Zprávy online | Belgie | Platforma TikTok | Technology Sector Index (NDXT) | Lenovo Group | Akcie Hypoport | Lowe's (LOW.US) | Podniky | Tether | Překážky | Tržní sentiment a chování investorů | SJM | Primární nabídka | ZM | Test přeprodaných úrovní | Strukturální změny | Měsíční měnový report | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq 100 | Sentiment trhu | Apple a Microsoft | Super Micro Computers | CELO | Euro vůči americkému dolaru | Významné události | Analytický tým | Horší časy | Inflace v USA | Micro Russell | Chování spotřebitelů | NERV | Akcie Silvercorp Metals | Jaké strategie jsou povoleny? | Velikost ztráty | Růst Bitcoinů | Zelená energetika | Banka Wells Fargo | Příjmy společnosti NVIDIA | Enel | Důležitá zpráva | Stability AI | Světová rada pro zlato | Kryptoměnová platforma | Rizika investice do Chainlinku | Podstatné riziko | Asijská finanční krize | Očkování | Split akcie | Rozhodnutí japonské centrální banky | Adobe Inc. | Ekonomické podmínky | Saxo Group | Prezident SB | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

UMA
UMarketz
UMC.US
Umělá inteligence
Umělá inteligence (AI)
Umělá inteligence Bard
Umělá inteligence dnes
Umělá inteligence Microsoftu