Čtvrtek 18. srpen 2022 19:08
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - NKE

img

Jefferies snížil výhled společností Lululemon a Under Armour

11.07.2022 Během pondělní seance se akcie společností Lululemon (LULU.US) a Under Armour (UAA.US) propadly o 3,95 %, resp. o 4,50 % poté, co Jefferies snížil výhled obou výrobců oděvů.
img

Akcie Nike sa v premarkete prepadli napriek pozitívnym štvrťročným výsledkom

28.06.2022 Akcie Nike klesli v premarkete o viac ako 2 % napriek tomu, že výrobca športovej obuvi vykázal za svoj fiškálny štvrtý štvrťrok lepšie ako očakávané výsledky.
C:\fakepath\nke-27062022-5-zm.png

Akcie Nike, Inc. (NKE) se obchoduje v trendovém kanálu

27.06.2022 Cena akcie Nike se na denním grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu a nyní se nachází poblíž jeho středové linie. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu trendového kanálu, nebo se naopak dočkáme posílení a otestování rezistence kolem kladiny 120 USD?
img

Důvody, proč koupit akcie Nike

28.04.2022 Za poslední měsíce se investoři na trhu ocitli na tenkém ledě. Co se týče rekordní míry inflace, rostoucím úrokovým sazbám a obavám z Ruska a Ukrajiny jsou rostoucí akcie poslední dobou pod velkým tlakem. Je normální, že investoři v dobách nejistoty přecházejí od spekulativních investic k bezpečnějším aktivům.
img

Nike očakáva vyššie predaje v Číne

14.04.2022 Akcie Nike (NKE.US) vo štvrtok vzrástli o viac ako 4,5 % po tom, čo JPMorgan uviedla, že protivetry súvisiace s Čínou by sa mohli zmierniť aj v dôsledku nových lockdownov, čím sa pripraví pôda pre zvýšenie dynamiky predaja. Analytik Matthew Boss si udržal rating Overweight a cenový cieľ vo výške 164 USD, pričom uviedol, že vedenie Nike očakáva v Číne „sekvenčné zlepšenie“. Momentum bolo poháňané reakciou spotrebiteľov na zvýšenú ponuku produktov a marketing, dodal. Nike by tiež mohla pokračovať v rozširovaní hrubej marže, keďže vyšší dopyt a nižšia ponuka poskytli značke lepšiu cenovú silu, napísal Boss.
img

Akcie Lululemon klesajú po slabých prognózach ziskov vo fiškálnom štvrťroku Q4

10.01.2022 Akcie spoločnosti Lululemon Athletica (LULU.US) zaznamenali pokles vďaka slabých vyhliadkam týkajúcim sa hospodárskych výsledkov za Q4. Generálny riaditeľ spoločnosti, pán Calvin McDonald oznámil, že napriek dobrému začiatku prázdninovej sezóny dosiahne spoločnosť slabé výsledky vďaka negatívnej pandemickej situácii v USA, ako aj personálnym problémamom a skrátenými prevádzkovými hodinami.
C:\fakepath\2018-12-28t213851z_4_181229-063605_haf.JPG

SATS DJIA Live 12/2021

22.11.2021 Jak jsem slíbil v minulém příspěvku, uvádím seznam společností, které nakoupím první prosincový pracovní den a prodám poslední prosincový pracovní den:
img

MMF očekává pokles inflace příští rok na úroveň před pandemií. Německý průmysl nečekaně klesl o 4 %

08.10.2021 Polská centrální banka (NBP) nečekaně sáhla ke zvýšení základní úrokové sazby o čtyřicet bazických bodů na 0,5 %. Polský předseda vlády Mateusz Morawiecki krok banky vítá, když prohlásil, že je mandátem NBP bojovat s vysokou inflací.
img

Inflace v eurozóně dosáhla 3,4 %. ČNB razantně zvýšila úrokovou sazbu o 75 bodů na 1,5 %

01.10.2021 Inflace v eurozóně se v září podle předběžných dat i nadále zvyšovala, když se vyšplhala na úroveň 3,4 %. Jedná se o nevyšší hodnotu za posledních deset let. Na růstu se nejvíce podílela energie, následovaná potravinami, alkoholem a tabákem.
img

Fed ukončí nákup aktiv do pololetí 2022. Plánuje zvyšovat sazby dříve, než se očekávalo

24.09.2021 Ze zasedání měnového výboru Fedu vyplynulo, že americká centrální banka hodlá začít se zvyšováním úrokových sazeb již v příštím roce, což je dříve, než se původně předpokládalo. Pokud se bude americká ekonomika vyvíjet podle predikcí Fedu, tak k taperingu (zpomalování tempa nákupů aktiv) by mělo dojít již v tomto roce. Úplné ukončení nákupů aktiv je pak naplánováno do pololetí příštího roku.
img

Ekonomický kalendář: BoE rozhodne o sazbách a na programu jsou PMI z Evropy

23.09.2021 Futures trhy ukazují na otevření Evropy do pozitivního teritoria. Obchodníci kvitují, že by čínský developer Evergrande mohl dostát svým závazkům. Společnosti se včera podařilo splatit úrok na domácích dluhopisech a čínská centrální banka přišla s novou dávkou likvidity do bankovního systému. Pravděpodobnost bankrotu Evergrande se tak snížila.
img

Čínská ekonomika začíná překvapivě zpomalovat. Inflace v EU je nejvyšší za posledních 10 let

17.09.2021 Z Číny jsme se tento týden dočkali dalších negativních fundamentů, když maloobchodní tržby zaznamenaly v srpnu meziroční růst jen o 2,5 %. Přitom se očekávalo, že tržby vzrostou o 7 %. Průmyslová výroba pak vykázala nárůst o 5,3 %, což bylo pomalejší tempo než v červenci, kdy zpevnila o 6,4 % meziročně.
img

Inflace v ČR dosáhla hodnot 4,1 %. Ekonomika v EU se po recesi vrátila k růstu o 2,1 % v Q2

10.09.2021 Podle konečných údajů Eurostatu ekonomika v Evropské unii ve druhém kvartálu zaznamenala mezičtvrtletní růst o 2,1 %. Došlo tak k obnovení růstu po dvojité recesi, která byla způsobená pandemií. V zemích platících eurem v porovnání s prvním čtvrtletím ekonomika zpevnila dokonce o 2,1 %.
img

Inflace v Polsku je poprvé po 20 letech nad 5 %. ČR má nezaměstnanost 2,8 %, nejnižší v EU

03.09.2021 Turecká ekonomika zaznamenala ve druhém kvartále mezičtvrtletní růst o 0,9 %. V meziročním srovnání však se HDP zvýšilo o úctyhodných 21,7 %. Tamní ekonomika byla jedná z mála světových ekonomik, která dokázala růst i v minulém roce, kdy docházelo k lockdownům.
img

Fed chce snížit nákup aktiv co nejdříve. Ceny přepravy kontejnerů z Číny vzrostly o 220 %, spotřebitelé se bojí inflace

27.08.2021 Na velmi sledovaném sympoziu v Jackson Hole se členové FEDu Bullard a Kaplan shodli, že k oznámení o snížení stimulů (nakupování aktiv) ze strany americké centrální banky by mělo dojít v nejbližší době. S největší pravděpodobností bychom se ho tedy měli dočkat již na zářijovém zasedání banky.
img

Fed naznačuje snižování nákupů aktiv již tento rok. Čína reguluje své technologické giganty, jejich akcie padají

20.08.2021 Růst průmyslová produkce v Číně v červenci klesl meziročně z červnových 8,3 % na 6,4 %, přitom analytici očekávali pokles růstu na 7,8 %. Maloobchodní tržby v nejlidnatější zemi světa také zaznamenaly snížení růstu, když na roční bázi dosáhly růstu o 8,5 % oproti 12,1 % z června.
img

USA hlásí očekávaný růst HDP o 6,4 %. Americké banky prošly stress testy, mohou navýšit dividendy i odkup akcií

25.06.2021 Podle konečného údaje amerického ministerstva obchodu tamní ekonomika v prvním kvartále letošního roku meziročně vzrostla o 6,4 %, což bylo v souladu s předchozím odhadem ministerstva. Podle agentury Reuters stojí za robustním růstem mohutná fiskální podpora vlády. Nevětší podíl na růstu HDP měla výroba zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Akcie Nike vzrostly o 4% díky lepším výsledkům! Dosáhnout nových maxim?

25.06.2021 Akcie společnosti Nike vzrostly před otevřením trhu o více než 4% bezprostředně poté, co oznámily výrazné zvýšení zisku a tržeb, které překonaly odhady analytiků. Zisk na akcii dosáhl 93 centů oproti očekávaným 51 centům. Tržby se rovněž zvýšily na 12.34 miliardy USD oproti očekávaným 11.01 miliardy USD. Vzrostly také příjmy a tržby.
img

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru

18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.
img

Země G7 se dohodly na 15% dani pro mezinárodní firmy. ECB očekává, že HDP stoupne o 4,6 %

11.06.2021 Kvůli zvyšující se inflaci se ruská centrální banka rozhodla již potřetí v tomto roce zvýšit hlavní úrokovou sazbu. Tentokrát centrální banka zvýšila sazbu o 50 bazických na 5,5 %. V doprovodném prohlášení banka oznámila, že nejspíše budou následovat další “hiky“ v příštích zasedáních.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

Dosáhne Nike historických maxim?

03.02.2021 Akcie Nike klesly jen o něco více než 10% z maxima 21. prosince 2020, těsně pod 148.00 USD. Akcie však za posledních šest měsíců vzrostly téměř o 50%. Trend atletického oblečení během období pandemie a úspěšná online kampaň společnosti upoutala pozornost mnoha investorů.
img

Akcie spoločnosti Nike dosiahli rekordné maximá po silných štvrťročných výsledkoch

21.12.2020 Akcie spoločnosti Nike (NKE.US) vzrástli o viac ako 5% po tom, čo spoločnosť zverejnila pozitívne štvrťročné čísla. Výrobca atletických odevov a obuvi zarobil 78 centov na akciu, čo bolo vysoko nad očakávaniam analytikov na úrovni 62 centov za akciu. 80% nárast online predaja pomohol v priebehu troch mesiacov do novembra zvýšiť výnosy o takmer 9% na 11,24 miliárd dolárov, čo je o 6% viac ako sa očakávalo. Spoločnosť tiež zvýšila celoročné vyhliadky predaja, pretože pandémia naďalej zvyšuje dopyt po športovom oblečení. Spoločnosť Nike teraz očakáva, že príjmy zaznamenajú nízky dvojciferný nárast, v porovnaní s predchádzajúcou vyhliadkou, kedy sa očakával vysoký jednociferný až nízky dvojciferný nárast. Spoločnosť tiež plánuje v nasledujúcich štvrťrokoch menej diskontovať a predávať menej zásob veľkoobchodnými kanálmi.
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.09.2020 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jones index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
img

USA se blíží do recese. Dopady koronaviru jsou tvrdší než se očekávalo

26.06.2020 USA se blíží do recese. Pokles HDP americké ekonomiky v Q1 potvrzen, a to mezičtvrtletně o 5 %. Jedná se nejvýznamnější pokles od Q4 roku 2008, tehdy došlo k poklesu o 8,4 %. V Q2 se očekává výraznější pokles, a to až na neuvěřitelných 20 %. Podle předstihových indikátorů PMI však dochází k výraznému zlepšení, v Q3 by mělo docházet k oživování americké ekonomiky.
img

Tržby firem v USA rekordně rostou. Podnikatelé hlásí zlepšení aktivit

19.06.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že německá vláda uvažuje o navýšení dluhu o dalších 62,5 miliard eur, které využije na pokrytí nákladů spojených s podporou ekonomiky. Celkově by si tak Německo v letošním roce mělo půjčit okolo 218 miliard eur.
img

Nejhorší pokles globální ekonomiky za 100 let. Sazby na nule do 2022

12.06.2020 Nezaměstnanost v US v týdnu do 6. června v souladu s očekáváním. 1,5 mil. nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti splňuje klesající trend, avšak jedná se stále o dvojnásobný počet oproti krizi z let 2008/2009. Pokračující žádosti o podporu v nezaměstnanosti se drží po 21 mil.
img

Nečekaný růst zaměstnanosti. USA vytvořilo 2,5 mil. pracovních míst

05.06.2020 Dle statistik US ekonomika v květnu vytvořila 2,5 mil. nových pracovních míst. Míra nezaměstnanosti se tak dostala na 13,3 %. Trh očekával ztrátu až 8,3 mil. pracovních míst a míru nezaměstnanosti 19,5 %. Růst zaměstnanosti v květnu byl nejvyšší v US historii od roku 1939.
img

Německo je v recesi. Ekonomická aktivita v USA zaznamenala prudký pokles

29.05.2020 Spolkový statistický úřad v pondělí zveřejnil, že se německá ekonomika v prvním čtvrtletí propadla v porovnání s předchozím měsícem o 2,2 %, což byl největší pokles od finanční krize v roce 2009. V předchozím čtvrtletí klesla ekonomika Německa o 0,1 % a nyní se tedy nachází v recesi.
img

Fed nezná hranice. Pro záchranu ekonomiky uděláme cokoliv, říká Powell

22.05.2020 Guvernér ČNB Jiří Rusnok v pondělí uvedl, že koruna je v současnosti vzhledem k úrovni ekonomiky podhodnocená a že nevidí důvody, proč by tuzemská měna měla i nadále oslabovat. Podle guvernéra není příliš pravděpodobné, že se centrální banka v blízké budoucnosti uchýlí ke kurzovému závazku či oslabení koruny.
img

ČNB je otevřena záporným úrokovým sazbám. Trump hrozí Číně za koronavirus

15.05.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že ECB minulý týden nakoupila dluhopisy za rekordních 44 miliard eur. Celkově Evropská centrální banka plánuje nakoupit v letošním roce dluhopisy za 1,1 bilionu eur.
img

Long signál na akcie Nike (NKE)

13.05.2020 Nike navrhuje, vyvíjí a prodává oblečení a sportovní vybavení. Společnost je jedním z největších prodejců sportovní obuvi a oblečení na světě. Akcie klesly během koronavirové krize z více než 105 USD na 60 USD. Trend se však poměrně rychle zotavil a jsme možná na začátku nového dlouhodobého vzestupného trendu.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.04.2018 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
Související klíčová slova: FXstreet | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Turecká lira | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burzovní index | Béžová kniha | CCI | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Eurozóna | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | GAAP | Grafy | High | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Long | Low | MIFID | MMF | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Osobní příjem | PEG | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prémie | Průmyslové objednávky | Rally | Rating | Repo sazba | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Stop-Loss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Německá ekonomika | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Ministři financí | Babypips | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Euronext | RBNZ | Jak obchodovat | Obchodovat | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investovat | Index cen | Index CPI | Eurostat | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Cena | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Česká ekonomika | DJIA | Dolar | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hrubý domácí produkt | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Koupit akcie | Volná pracovní místa | Lira | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Odkup akcií | Oslabení koruny | PayPal | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Světové burzy | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj inflace | Webinář | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | DXY | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Andrej Babiš | Buy | Cenově vážený index | Ex-dividend | Hold | Overweight | Redukce | REIT | ROCE | Itálie | Spojené státy | Barchart | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Futures trhy | Retail | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | DIHK | BBC | Sentix index | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Halifax | Short squeeze | Polská centrální banka | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Znalost | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | City | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | IHS | Xetra | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Propad | Eurex | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Philip Morris | Zajištění | Guvernér banky | Baidu | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Výhled | Depozitní sazba | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Německý export | Britská ekonomika | Odhady trhu | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Index cen domů | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | xStation | Země G7 | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Raymond James Financial | IHS Markit | ex | Vstup na burzu | ING Groep NV | Cena palladia | Aleš Michl | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Coinbase | Palladium | Obchodování indexů | Trade Financial | Investovat do Bitcoinu | Jerome Powell | MiFID II | Crown | Invesco | Estee Lauder | CFG | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Obchodní válka | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Edison | Schwab | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Forint | Turecké liry | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Akcie GE | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | BinckBank | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Hodnota indexu | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Dolarová aktiva | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Norská centrální banka | Poziční obchodníci | Inflace v ČR | Uber Technologies | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Růst ekonomiky USA | Zpětný odkup akcií | Český průmysl | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Sharpe ratio | NVDA | Guvernér Fedu | Fibo retracement | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | SIX | Konglomerát | Akcie týdne | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Kristalina Georgievová | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Dot plot | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Finanční situace | Britská obchodní komora | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Akcie roku | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | S&P 500 Index | Analytik GfK | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | Německý průmysl | Obchodní dohody | Supreme Edition | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Růst cen | CBI | Maďarská centrální banka | Zavedení digitální daně | Bilance | Index DOW | Co bude | PSA | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Fortune | Nálada spotřebitelů | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | INTC | Intel (INTC) | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Nezaměstnanost v eurozóně | Konkurenti | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Standard Oil | Visa | General Motors | Enel | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Nezaměstnanost v Česku | European Central Bank | Ceny zboží | Problémy | EW | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Prohlášení | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | United Technologies | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | Regulátoři | Philadelphia Fed index | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Peter Altmaier | Nike | Bydlení | COTTON | SUGAR | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Inflace v Maďarsku | Visa (V) | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Peking | Wirecard | Organizace Conference Board | ETF roku 2020 | American Airlines Group | Zvýšení inflace | Klesající trend | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Daimler | Micron Technology | Ministr zahraničí | Sodexo | RBA | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Proinflační | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Výroba v eurozóně | Ceny energií | Celková průmyslová výroba | Komunikace | General Electric (GE) | Trump | Prezident | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | CMS | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | López Obrador | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Dopady koronaviru | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Adidas | Společnost Nike | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | NFP | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Medvědi | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Marek Mora | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | E*Trade Financial | Gilead Sciences | FinTech akcie | PHIA | Index aktivity | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Guru | Ekonomika Evropské unie | Restrikce | Prudký pokles | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Maloobchodní tržby v Číně | Stimuly | Silný propad | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Inflace v EU | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Charles Dow | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Rozhodnutí bankovní rady | Texas | PYPL | Waste Management | Prodeje domů | Přísná opatření | Oeystein Olsen | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Pravidla EU | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Fundament | Alena Schillerová | Ministryně financí | Nákup aktiv | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Potenciál | České vlády | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Práce | Výraznější pokles | Podíl na trhu | Údaje | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Anthem | Ministři | Oživení ekonomik | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Nárůst nezaměstnanosti | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Delaware | Long signál na akcie | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Japonský export | Trade | Nizozemsko | Premiér Andrej Babiš | CBRT | Reddit | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Institut GfK | Posílení | Joe Biden | Větší pokles | ADBE | 3M | Pracovní síly | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Výzkumná skupina | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | PMI z výroby | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Rally na akciích | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Export v dubnu | Dovoz | ETN | Australská ekonomika | Bezpečnost | Ben Broadbent | Akcie Nike | Akcie Nike (NKE) | Nike (NKE) | ONE | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Expedia | NetEase | Royal Caribbean | Sektor služeb | Ekonomická aktivita v USA | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Státní podpora | Advance Auto Parts | Eli Lilly | LLY | Japonský export v dubnu | Renault | Splunk | Komunistická strana | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | MLM | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Balíček na podporu ekonomiky | Costco | Salesforce | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | PEPP | Plán obnovy ruské ekonomiky | Londýnské burzy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Mateusz Morawiecki | Black Monday | Světové krize | Plán investic | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Covid | Index průmyslové výroby | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Příjmy a výdaje | ASM International | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Thermo Fisher Scientific | Situace na trhu práce | Exporty | Výhled vývoje ekonomiky | Johnson & Johnson | Německý maloobchod | Ceny | Verizon Communications | Společnost XTB | Salesforce.com | Mezinárodní firmy | Důvěra | Obnovení růstu | Skupování aktiv | Růst vývozu | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Pandemická situace | Goodyear | Zvýšení daní | Coca-Cola | Výrobní sektor | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | SPAC | Southwest Airlines | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Stavební povolenky | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Accenture | Micron | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Pracovní místa | Česká republika | Průmyslové zakázky | NextEra | Měnový fond | Ceny bytů | Ameriprise Financial | Walgreens | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Jitan Solanki | Concho | Nařízení | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | ALV | Pandemický program | SAP AG | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | ABT | GWW | JNJ | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Oživení ekonomiky USA | Electronic Arts | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | MCD | QCOM | Akcie spoločnosti | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Životní prostředí | NextEra Energy | TSCO | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | LULU.US | Linde | BASF | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Continental | Covestro | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU | LEN | Lennar | NBP | CMI | MGM | AAL | DGX | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Carnival | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Brands | Shopify | Acacia Communications | MRK | CARA | WU | UAL | Situace na trhu | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Thermo Fisher | Vypuknutí pandemie | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Anheuser-Busch inBev | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | VIV | AIG | FinTech akcie 2021 | WFC | SPWR | PMI indexy | Manufacturing PMI | Air | Freeport-McMoRan | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | PSX | Admirals | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | GameStop akcie | Prezident Erdogan | Kansas City Southern | KSU | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | Paychex | PAYX | Korporátní daně | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Centene | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg | Konsensus trhu | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Pandemie COVID | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Infrastrukturní plán | Ruský ministr | Salvador | FAST | Cíle | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | McDonald's | Trading Central Technical Ideas Lookup | Stress testy | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Philip Morris International | Symantec | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Načasování | Delta mutace | CAR | HICP | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | TWS | VIAC | Comcast Corp | ADS | Pioneer Natural Resources | Nucor | Dnešní kalendář | Home Depot | CBRE | Tokeny | Rozbor | Kansas City | ASX | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Opatření | PayPal Holdings Inc | Evergrande | NFT | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Konfederace | Lululemon Athletica (LULU.US) | Doing Business | Pracovní den | Developer Evergrande | Airbus SE | BNP | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Gamble | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Dohoda o globální dani | Automotive | Charter Communications | Minulá výkonnost | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Abbott | Schlumberger | Snap | Colgate-Palmolive | Klima | MGM Resorts International | Regeneron Pharmaceuticals | Royal Caribbean Cruises | Společnost | SATS DJIA | TechnipFMC | TIM | Dostupný kapitál | | Honeywell | CMA | CarMax | KMX | Miliardy USD | Altria | EOG Resources | Real Estate | Western Digital | Simon Property Group | Chipotle Mexican Grill | Illumina | Mattel | UAA.US | Under Armour | Under Armour (UAA.US) | LHA | Marathon Oil | MRO | General Dynamics | DBK | CF Industries | Fiserv | CMG | STT | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Travelers | Lululemon (LULU.US) | Alaska Air Group | Textron | Occidental | Southwest | Mondelez International | EOG | EOG Resources Inc | Nike, Inc. | Akcie Nike, Inc. (NKE) | Akcie Nike, Inc. | Vývoj akcie NKE | Wynn Resorts | WYNN
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Nižší poptávka
Nižší požadovaná návratnost
Nižší riziková averze
Nižší růst
Nižší sazby
Nižší úrokové sazby
Nižší volatilita
Nižší výdaje
Nižší zisk
Nižší zisky

Následující klíčová slova

NKLA
NKLA.US
NLI
NLMK
NLP
NMS Market Research
NN Group
NN Investment Partners
NN Investment Partners (NN IP)
NN IP
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít