Sobota 20. srpen 2022 04:38
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Zákaz cestování

C:\fakepath\putin.png

Británie uvalila sankce na Putinovu bývalou manželku i údajnou přítelkyni

13.05.2022 Británie rozšířila svůj sankční seznam o 12 lidí z nejbližšího kruhu ruského prezidenta Vladimira Putina. Je mezi nimi i bývalá manželka šéfa Kremlu, jeho údajná přítelkyně a několik bratranců. S odvoláním na britské ministerstvo zahraničí to uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\london3.jpg

Británie uvalila sankce na další ruské oligarchy, na seznamu je i Abramovič

10.03.2022 Británie dnes kvůli ruské invazi na Ukrajinu uvalila sankce na dalších sedm ruských oligarchů. Na seznamu je nově také ruský miliardář a majitel britského fotbalového klubu Chelsea Roman Abramovič, dále podnikatel Oleg Děripaska, šéf ropného koncernu Rosněfť Igor Sečin a blízcí spolupracovníci ruského prezidenta Vladimira Putina, oznámila britská vláda.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (25.1.2020)

25.01.2021 Akciovým indexům se nakonec podařilo uzavřít týden pozitivně a například Nasdaq uzavřel na nových rekordních maximech. Akciové trhy mají před sebou velmi zajímavý týden plný výsledky velkých amerických společností, který napoví, jak se vypořádaly s druhou vlnou pandemie. Americký dolar mezitím pozastavil svůj propad, ale blížící se zasedání FEDu pravděpodobně zvýší tlak na jeho propad.
C:\fakepath\b-21012021-lv.gif

Biden se ujal vlády, podle tisku si svět vydechl

21.01.2021 Nový americký prezident Joe Biden má po středeční slavnostní inauguraci za sebou první den v úřadu, během kterého například nařídil návrat k Pařížské klimatické dohodě nebo Světové zdravotnické organizaci (WHO). První oficiálně potvrzenou členkou jeho administrativy se stala Avril Hainesová na pozici ředitelky tajných služeb (DNI). Podle evropského tisku si svět po nástupu demokrata Bidena do Bílého domu oddechl, ale vypořádat se s dědictvím hluboce rozpolcené Ameriky bude pro nového šéfa Bílého domu tvrdý oříšek a cíl obnovit dřívější postavení USA ve světě se může ukázat jako nesplnitelný.
C:\fakepath\cina-usa-2.jpg

Čína se bude bránit proti vyřazení čínských akcií z burzy v USA

03.01.2021 Čína se bude bránit proti rozhodnutí akciové burzy v New Yorku (NYSE) vyřadit tento měsíc z obchodování akcie tří čínských telekomunikačních firem. Podle agentury Reuters to včera oznámilo čínské ministerstvo obchodu. Burza svůj záměr oznámila ve čtvrtek a zdůvodnila jej nařízením prezidenta Donalda Trumpa. Jde o další část sporu mezi Pekingem a Washingtonem.
img

Komodity hledají podporu u fiskální artilerie

03.04.2020 Pandemie koronaviru s sebou přinesla tři významné makroekonomické impulsy. Všechny budou mít v nadcházejících měsících velký dopad na komodity, a to zejména v energetickém sektoru. Globální ekonomika prožívá v současnosti největší poptávkový šok od globální finanční krize, globální šok nabídky a navíc i válku o cenu ropy. To vše dohromady způsobuje destrukci kapitálu.
C:\fakepath\cor-19032020-lv.png

Evropské země přijímají přísná opatření, mnohde je karanténa

20.03.2020 Výběr opatření, kterými evropské země reagují na koronavirovou pandemii (státy řazeny abecedně):
img

Tržní panika odpoledne polevuje. ČNB snižuje sazby

16.03.2020 Po víkendu se akcie na hlavních trzích zanořily hluboko do červeného. Ztráty hlavních indexů během dne činily místy 10-11 procent, ale později se přece jen vydaly o něco výš. Respektive výrazně výš, ale stále jim na páteční závěr zůstává 4-7procentní manko.
img

Akcie zažily černý den

13.03.2020 Český průmysl vstoupil do nového roku poklesem a navázal tak na nevalný výkon z předchozích měsíců. V lednu výroba meziročně poklesla o 1,4 %, což po sezónním očištění znamená oproti předchozímu měsíci +1,1 %. Na aktuálních datech je varující, že ještě nijak nezachycují dopad epidemie koronaviru, které se ovšem český průmysl v nejbližších měsících dozajista nevyhne.
img

Ranní shrnutí

13.03.2020 Wall Street má za sebou nejhorší seanci od roku 1987. Index S&P 500 uzavřel se ztrátou 9,5 %, Dow Jones padl o 9,99 % a Nasdaq přišel o 9,43 %. Russell 2000 klesl o 11,18 %. Německý DAX včera uzavřel se ztrátou 12.24 % na 9 161,13 bodů. DAX futures však ještě ve večerních hodinách propadly až pod 9 000 bodů.
C:\fakepath\burza.png

Americké akcie kvůli koronaviru klesly nejvíce od roku 1987

13.03.2020 Evropské akcie včera prudce oslabily a jejich hlavní index byl nejníže za téměř čtyři roky. Velmi výrazně klesaly zejména aerolinky. Oznámený zákaz cestování z Evropy do Spojených států totiž prohloubil obavy investorů z negativních dopadů nového typu koronaviru na ekonomiku.
C:\fakepath\FX3.jpg

Evropské akcie kvůli koronaviru rekordně klesly

12.03.2020 Evropské akcie se dnes kvůli nejistotě vyvolané koronavirem prudce propadly. Burzy v Paříži, Miláně a Madridu zaznamenaly nejvyšší propad od svého založení stejně jako panevropský index STOXX 600. Burza v Londýně klesla nejvíce od října 1987, ta frankfurtská od roku 1989. Propad umocnil zákaz cestování z Evropy do Spojených států, který v noci na dnešek oznámil americký prezident Donald Trump. Velmi výrazně klesly zejména aerolinky.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruna dnes výrazně oslabila k euru i dolaru

12.03.2020 Česká měna dnes vůči euru oslabila na 26,23 Kč/EUR, a je tak nejslabší od června 2017. K dolaru oslabila na 23,67 Kč/USD, na nejslabší úroveň od konce loňského září. Vyplývá to z údajů na serveru Patria Online.
img

Vlna výprodejů dnes smetla akcie, italské dluhopisy i korunu

12.03.2020 Zákaz cestování z Evropy do USA investory šokoval a ECB nepomohla. Už po nočním vystoupení Donalda Trumpa bylo jasné, že to dnes na finančních trzích nebude zrovna veselé. A realita byla nakonec ještě černější, respektive červenější, neboť ani ECB nepřišla s účinnou pomocí.
img

ECB ponechala základní sazbu beze změny

12.03.2020 Český průmysl vstoupil do nového roku poklesem a navázal tak na nevalný výkon z předchozích měsíců. V lednu výroba meziročně poklesla o 1,4 %, což po sezónním očištění znamená oproti předchozímu měsíci +1,1 %. Výsledek je tak téměř přesně v souladu s tržním i naším očekáváním a ve srovnání s přechozím měsícem se dynamika dále zhoršila. Na aktuálních datech je varující, že ještě nijak nezachycují dopad epidemie koronaviru, které se ovšem český průmysl v nejbližších měsících dozajista nevyhne. Zatímco v únoru bude její efekt zřejmě ještě omezený, v následujícím období již lze očekávat pokles poptávky ze zahraničí a zároveň i výraznější výpadky produkčních kapacit.
img

Zákaz cestování znamená pro trhy zásah z několika stran

12.03.2020 Dnes v noci přišla ze zámoří zásadní zpráva o tom, že prezident Trump nařídil přerušit cestování z Evropy. Tento nečekaný krok znovu na trzích rozvířil paniku a i zbytek hlavních akciových indexů bez milosti poslal do medvědího trhu. Důvodů k negativní reakci je přitom víc:
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Pražská burza ztrácí pět procent, koruna prolomila 26 Kč/EUR

12.03.2020 Akcie na pražské burze dnes od rána pokračují v propadu. Po zahájení obchodování ztrácel index PX přes pět procent. Jeho hodnota klesla až na 838,55 bodu, což je nejméně od července 2016. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Pražská burza tak následuje Evropu, kde dnes akcie rovněž prudce oslabují kvůli zákazu cestování z Evropy do USA. Podle údajů na webu Patria Online oslabuje i česká měna vůči oběma světovým měnám. Koruna před 10:00 prolomila hranici 26 Kč/EUR, kde byla naposledy v červenci 2018.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Evropské akcie kvůli zákazu cestování do USA prudce oslabují

12.03.2020 Evropské akcie dnes prudce oslabují a jejich hlavní index je nejníže za téměř čtyři roky. Velmi výrazně klesají zejména aerolinky. Oznámený zákaz cestování z Evropy do Spojených států totiž prohloubil obavy investorů z negativních dopadů nového typu koronaviru na ekonomiku.
C:\fakepath\Austrálie2.jpg

Austrálie kvůli koronaviru povzbudí ekonomiku finanční injekcí

12.03.2020 Austrálie kvůli šíření nového koronaviru povzbudí ekonomiku částkou 17,6 miliardy australských dolarů (zhruba 260 miliard Kč). Chce se tak vyhnout případné recesi ve druhém čtvrtletí, která by nastala poprvé po téměř 30 letech. Na tiskové konferenci to dnes oznámil premiér Scott Morrison. Země rozšiřuje zákazy cestování, možná se dotknou i všech letů do Evropy.
C:\fakepath\Asie-akcie.jpg

Asijské akcie prudce oslabily kvůli zákazu cest z Evropy do USA

12.03.2020 Asijské akciové trhy dnes prudce oslabily poté, co americký prezident Donald Trump kvůli novému typu koronaviru rozhodl o zákazu cest z Evropy do Spojených států. To posílilo obavy investorů z negativních dopadů epidemie koronaviru na světovou ekonomiku. Hlavní index tokijské burzy Nikkei klesl o 4,4 procenta na 18.559,63 bodu. To představuje jeho nejnižší závěrečnou hodnotu za téměř čtyři roky. Vývoj na trhu s termínovými kontrakty signalizuje rovněž výrazný propad evropských akcií.
img

Trumpův zákaz cestování prudce oslabuje korunu. Poprvé od září 2019 oslabila nad 26 korun za euro

12.03.2020 Koruna dnes proti euru prudce oslabuje. Se začátkem evropského obchodování dnes skokově oslabila z úrovně kursu 25,80 až nad 26 korun za euro. Ocitla se tak na absolutně nejslabší úrovni vůči evropské jednotné měně od 2. září 2019. Poprvé od té doby znehodnotila právě nad hranici 26 korun za euro.
img

BREAKING: Trhy po Trumpově projevu panikaří, DE30 dnes výrazně ztrácí

12.03.2020 Prezident Trump měl ve svém vystoupení uklidnit trhy, ovšem podařil se mu pravý opak. Zavedl 30 denní zákaz cestování z Evropské unie do USA. Poslední vývoj znásobí negativní ekonomické dopady šíření koronaviru, které již tak začaly povážlivě narůstat. Trhy si procházejí masivním výprodejem a panikaří. Ropa ztrácela až 6 % a indexy klesaly nejčastěji mezi 4 a 5 %. DE30 propadl v jeden moment po třetí hodině ráno až pod 9600 bodů. Od té doby se však z brutálního nočního propadu příliš nevzpamatoval.
Související klíčová slova: FOREX | Řecko | Čína | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Burza | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Futures | G10 | IFO index | Index DAX | Index PX | Investice | Komodity | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Likvidita | MT4 | Měna | Měny | NYSE | Obchodník | Portfolio | Prémie | Příkaz | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Standard & Poor's 500 | Ticker | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Volatilita | Výnos | Wall Street | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fond | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Kurz koruny | Panika | Výsledky | Strach | Gold | Obchodovat | CAC 40 | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Portfolio manažer | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Portugalsko | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Obchodníci | Komunita | EURUSD | Raiffeisenbank | Index | Akcie dnes | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Ceny stříbra | CZK | Dolar | Ekonomický růst | Graf | Graf EURUSD | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Irsko | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurz euro | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Markets | NewYorská burza | Nikkei 225 | Oslabování koruny | Patria Online | Rakousko | Reuters | Ropy | Stoxx | Trh | Výprodej | Zpráva | Zprávy | Zisky | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Spojené státy | Repo operace | Tržby | QE | Miliardář | Volby | Burza dnes | Burze | The New York Times | Microsoft | ANZ | TLTRO | Ole Hansen | Agentura AP | Thomson Reuters | HUF/EUR | Brazílie | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikatel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Komoditní stratég | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Rosněfť | Agentura Reuters | Americké trhy | Referendum | Firmy | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Akcie v USA | Ekonomické dopady | IBEX | Globální finanční krize | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index technologického trhu Nasdaq | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Bezpečné útočiště | Erste | VIG | Saúdská Arábie | FTSE 100 | Nízká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Index pařížské burzy CAC 40 | Britská vláda | Mzdy | Krize | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Výnosy | Americká vláda | cTrader | Měny&Sazby | ČTK | Fiskální stimuly | Belgie | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Akcie firem | Purple Trading | Keystone XL | Index S&P/ASX 200 | Panevropský index STOXX 600 | Kurz eurodolaru | Trhy dnes | Saxo | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Graf indexu | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Dluhopisové výnosy | Ruská centrální banka | FTSE/MIB | Prezident Trump | Španělský IBEX | Cenné papíry Erste | Majetek | Obavy investorů | Český průmysl | Michal Brožka | CNY | Boris Johnson | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Coffee | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Index londýnské burzy | KB | Depozitní sazby | Italská vláda | Snížení daní | Australské hospodářství | Hospodářské krize | Huawei | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Objem | Pojišťovna VIG | Průmyslová výroba v eurozóně | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Index DOW | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Česká měna dnes | Ukrajina | Čínská armáda | Miliardy | Vyhlídky | Federální rezervní banky | Průmysl | Radim Krejčí | HUF | PLN | Centrální banka USA | Koruna dnes | Problémy | Breaking | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Moskva | Zahájení obchodování | Úroky | Premiér Boris Johnson | Trumpova administrativa | BREAKING | Stratég | Demokratické strany | Index šanghajské burzy | Index pařížské burzy | Wood and Company | Washington | Výprodeje akcií | Ekonomické sankce | Ifo | Zemědělství | Poradenství | Luboš Růžička | Ukazatele | Výroba v eurozóně | Horší data | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Severní Irsko | Skotsko | Wales | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Banka UBS | Šíření koronaviru | Virus | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Obavy z koronaviru | Vít Hradil | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | Zlepšení | Úsilí | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Platit daně | Vývoj měnového páru EUR/CZK | 4fin | SEC | Čínské ministerstvo | Ekonomický dopad | COVID-19 | Zemědělské komodity | Paul Nolte | Šíření onemocnění | Data PMI | Vývoj | HSCEI | Šok | Pomoc ekonomice | Americké výnosy | Scott Morrison | Premiér Scott Morrison | Ekonomický balíček | Povzbuzení ekonomiky | Balíčky na povzbuzení ekonomiky | Vývoj na trhu | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Trumpův zákaz cestování | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Další finanční krize | Masový výprodej | Bezpečné hlavní měny | Hlavní měny | David Krůta | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Milánská burza | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Kingsview Asset Mangement | Nouzový stav | Cestování z Evropy do Spojených států | Strach z hospodářského útlumu | Euro včera | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Stav nouze | Mimořádný stav | Stimuly | Evropské země | Tržní panika | Euro-koruna | Kurz euro-koruna | Šíření viru | Fiskální balíček | New York Times | Přísná opatření | Hotovost | Růst | Potenciál | Války | Schodek | Kolaps stříbra | Výprodej ropy | Životní styl | Zpravodajské služby | CIA | Majitel | Postavení USA | Joe Biden | Cestování | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Epidemiolog | Blízký východ | Bezpečnost | Americká média | JDE | Ceny | Merkelová | Výzkumy | Exekutivní příkazy | Klimatické změny | Biden | List The New York Times | Test na koronavirus | Zveřejnění výsledků | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Transněfť | Mutace koronaviru | Fiskální balíček v USA | Burzy v USA | VTB | Opatření | Liz Trussová | Útok na Ukrajinu | Sankce | Ruské banky | Oleg Děripaska | Chelsea | Roman Abramovič
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Zajištěný kurz
Zajišťovací obchody
Zajišťování
Zajišťování portfolií
Zajišťování proti kurzovým ztrátám
Zajišťování se
Zajišťování se proti kurzovému riziku
Zajišťovatel
Zajišťovny
Zákaz binárních opcí

Následující klíčová slova

Zákaz dividend
Zákaz dovozu
Zákaz dovozu ruského uhlí
Zákaz dovozu ruské ropy
Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby
Zakázky německého průmyslu
Zákaznická podpora
Zákaz obchodování na krátko
Zákaz obchodování s Ruskem
Zákaz obchodů s kryptoměnami
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Sunbird FX
eToro
Deltastock
reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít