Pátek 12. srpen 2022 11:57
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Italská ekonomika

C:\fakepath\Itálie.jpeg

Italské HDP by letos mohlo růst o více než pět procent, tvrdí vládní zdroje

18.06.2021 Italské hospodářství by letos mohlo posílit o více než pět procent, napsala včera agentura Bloomberg s odvoláním na dva vládní zdroje. Znamenalo by to lepší výhled, než dosud předložila italská centrální banka, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) i Evropská komise.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Italská ekonomika v prvním čtvrtletí vzrostla, odhady ukazovaly na pokles

01.06.2021 Italská ekonomika si v prvním čtvrtletí vedla mnohem lépe, než naznačovaly předběžné údaje. Ve srovnání s předchozími třemi měsíci vzrostla o 0,1 procenta, upřesnil dnes italský statistický úřad. Napomohly tomu vyšší investice a zásoby. V předběžném odhadu z konce dubna statistici uváděli pokles, a to o 0,4 procenta.
C:\fakepath\i-26042021-lv.gif

Italský premiér představil ekonomický plán v hodnotě 222 miliard eur

26.04.2021 Italský premiér Mario Draghi dnes představil parlamentu plán v hodnotě 222 miliard eur (4,75 bilionu Kč), který má pomoci oživit italskou ekonomiku po útlumu způsobeném pandemií nemoci covid-19. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\\fakepath\\Itálie.jpeg

Italská vláda zhoršila výhled ekonomiky, schválila nové stimuly

15.04.2021 Italská vláda dnes snížila odhad letošního růstu domácí ekonomiky na 4,5 procenta z dříve předpokládaných šesti procent. Schválila rovněž nový balík stimulačních opatření v hodnotě 40 miliard eur (zhruba bilion Kč). Rozpočtový schodek se podle vlády letos vyšplhá na nejvyšší úroveň za 20 let. Pokračující šíření koronaviru v Itálii podkopává hospodářské vyhlídky a zvyšuje vládní výdaje, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Reuters: Itálie sníží odhad výhledu letošního růstu HDP

30.03.2021 Itálie sníží odhad výhledu letošního růstu hrubého domácího produktu (HDP) na 4,1 z dříve uváděných šesti procent. Výhled na příští rok naopak zvedne, uvedly zdroje agentury Reuters. Novou ekonomickou prognózu italská vláda zveřejní příští měsíc.
C:\fakepath\Italie2.png

Italská ekonomika loni klesla; dluh vzrostl méně, než se čekalo

01.03.2021 Italská ekonomika loni klesla o 8,9 procenta po růstu o 0,3 procenta v předchozím roce. Oznámil to dnes italský statistický úřad ISTAT. Italskou ekonomiku tvrdě zasáhla pandemie, pokles je zhruba v souladu s očekáváním. Rozpočtový deficit a veřejný dluh se loni zvýšily, avšak méně, než se čekalo.
C:\fakepath\euro2.jpg

Ekonomika EU loni kvůli pandemii klesla o 6,4 procenta

02.02.2021 Ekonomika Evropské unie loni klesla o 6,4 procenta, za propadem jsou hlavně opatření proti šíření nového koronaviru. V zemích eurozóny byl propad ještě výraznější, činil 6,8 procenta. Ve svém prvním rychlém odhadu to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. Ve čtvrtém čtvrtletí ekonomika rovněž klesla, ovšem propad byl mírnější, než činily odhady.
C:\fakepath\Italie2.png

V Itálii schválili další pomoc podnikatelskému sektoru

22.11.2020 Italská vláda v pátek pozdě večer schválila další opatření na pomoc podnikatelskému sektoru, na který doléhají dopady druhé vlny koronavirové krize. Jde zhruba o deset miliard eur (264 miliard Kč), uvedla včera agentura Reuters. Vláda má ale ještě připraveno dalších osm miliard eur na podporu programů, které zavedla dříve.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Podnikatelé: Italská ekonomika se letos propadne o desetinu

11.10.2020 Hrubý domácí produkt (HDP) Itálie se v letošním roce kvůli negativním dopadům hospodářské krize způsobené koronavirem propadne o deset procent. V příštím roce by ale mohl vykázat růst o 4,8 procenta. Předpověděl to včera italský podnikatelský svaz Confindustria. Upozornil nicméně, že jeho výhled na příští rok nezahrnuje budoucí úpravy rozpočtu a zdroje, které dá k dispozici Evropská unie.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Propad italské ekonomiky byl kvůli viru hlubší, než činily odhady

02.10.2020 Italská ekonomika ve druhém čtvrtletí klesla kvůli pandemii v porovnání s předchozími třemi měsíci o rekordních 13 procent. Ve své zpřesněné zprávě to dnes oznámil italský statistický úřad ISTAT. Meziročně se pak hrubý domácí produkt (HDP) vlivem plošné karantény snížil o 18 procent. I to je víc, než činily odhady.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Ekonomika Itálie ve čtvrtletí klesla o rekordních 12,8 procenta

31.08.2020 Italská ekonomika ve druhém čtvrtletí kvůli pandemii nemoci covid-19 klesla v porovnání s předchozími třemi měsíci o rekordních 12,8 procenta. Ve své konečné zprávě to dnes oznámil italský statistický úřad. Ten původně pokles hrubého domácího produktu (HDP) odhadoval na 12,4 procenta.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Růst HDP Itálie by se prý ve 3. kvartálu mohl blížit 15 procentům

10.08.2020 Italská ekonomika ve třetím čtvrtletí výrazně oživí a tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP) se bude blížit 15 procentům. Předpověděl to italský ministr hospodářství Roberto Gualtieri v rozhovoru s listem La Repubblica. Uvedl rovněž, že vláda v příštím roce plánuje snížení daně z příjmů fyzických osob.
img

Euro vůči dolaru zpevňuje k 1,5letému maximu, trhy vyhlíží dohodu o fondu obnovy. Fond může být zárodkem fiskální unie a způsobit dlouhodobě posilování eura vůči dolaru, což svědčí i koruně

20.07.2020 Euro dnes ráno středoevropského času posílilo na své čtyřměsíční maximum vůči americkému dolaru. Navíc evropské jednotné měně příliš nechybí, aby zpevnila na nejsilnější hodnotu vůči té americké za celé období od ledna 2019. Vůči dolaru v důsledku zpevňování eura posiluje i česká koruna, která je blízko svých maxim vůči dolaru za období od první poloviny letošního března.
C:\fakepath\italie.jpg

Fitch potvrdila úvěrový rating Itálie na stupni BBB-

12.07.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie na stupni BBB-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že Fitch v dohledné době jeho změnu neočekává. Agentura nicméně upozornila, že pandemie covidu-19 těžce zasáhla italskou ekonomiku a že rozpočtové vyhlídky Itálie po roce 2020 jsou velmi nejisté.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Italská centrální banka zhoršila výhled vývoje ekonomiky

10.07.2020 Italská centrální banka zhoršila odhadovaný pokles hrubého domácího produktu (HDP) Itálie na letošní rok na minus 9,5 procenta, zatímco ještě začátkem června očekávala propad o 9,2 procenta. Na příští rok dál počítá s růstem HDP o 4,8 procenta, informovala dnes agentura Reuters. Italskou ekonomiku, stejně jako ekonomiky dalších zemí, tvrdě zasáhly dopady šíření koronaviru.
C:\fakepath\eu penize.jpg

EK zhoršila odhad propadu hospodářství EU na 8,3 procenta

07.07.2020 Ekonomiku Evropské unie těžce zasaženou koronavirovými omezeními čeká letos propad o rekordních 8,3 procenta, což výrazně překonává dřívější negativní očekávání. Ve své letní makroekonomické předpovědi to dnes uvedla Evropská komise, která o dalších devět desetin procentního bodu zhoršila jarní odhad, při němž již komise počítala se zásadním výpadkem ekonomické aktivity. Pro země používající euro předpovídá unijní exekutiva pokles o 8,7 procenta.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Ekonom: Dluh Itálie není udržitelný, musí se restrukturalizovat

08.06.2020 Dluh Itálie není dlouhodobě udržitelný a nakonec bude vyžadovat restrukturalizaci. Agentuře Reuters to dnes řekl ekonom Azad Zangana z investiční společnosti Schroders. Itálie patří k zemím, které jsou nejvíce zasažené koronavirovou krizí a v letošním roce bude nucena výrazně zvýšit zadlužení.
C:\fakepath\euro3.png

Ekonomiky Francie a Itálie klesly ve čtvrtletí o 5,3 procenta

29.05.2020 Hrubé domácí produkty (HDP) Francie a Itálie klesly v prvním čtvrtletí ve srovnání s předchozím kvartálem v důsledku koronavirové krize shodně o 5,3 procenta, uvedly dnes v konečné zprávě statistické úřady obou zemí. Francouzský údaj je lepší a italský horší, než v prvním odhadu. Analytici se přitom obávají, že propad ve druhém čtvrtletí bude v obou zemích ještě závažnější.
C:\fakepath\euro zona.jpg

Analytici: Prosazení plánu na obnovu EU ekonomik může být složité

27.05.2020 Návrh Evropské komise na obnovu evropských ekonomik je podle analytiků třeba vnímat jako začátek debaty. Samotní ekonomové se přitom neshodnou na tom, zda je plán vůbec reálný. Prosazení a schválení plánů přitom bude podle nich velmi složité mimo jiné kvůli tomu, že by více než třetina pomoci měla směřovat jen do dvou zemí EU.
img

Na silný růst si budou muset velké ekonomiky počkat do druhé poloviny roku

15.05.2020 První várku dat o vývoji HDP v největších světových ekonomikách máme za sebou. Ta přinesla řadu překvapení jak z hlediska dynamiky HDP, tak i z hlediska jeho struktury. Společným jmenovatelem byl ale prudký propad. Ten bude ve druhém čtvrtletí letošního roku ještě hlubší. Ve třetím a čtvrtém čtvrtletí by už ale všechny klíčové ekonomiky měly silně růst.
C:\fakepath\Italie2.png

Počet nově zemřelých se v Itálii i nadále drží pod 200

14.05.2020 V Itálii za uplynulých 24 hodin zemřelo v souvislosti s covidem-19 dalších 195 lidí. Oproti předchozímu dni se jedná o mírný nárůst, denní bilance obětí se však už několikátý den za sebou drží pod hranicí 200. Celkem Itálie od propuknutí epidemie v zemi eviduje 31.106 úmrtí, informovala s odkazem na italskou civilní ochranu agentura Reuters. Italský premiér Giuseppe Conte včera oznámil, že italská vláda schválila stimulační opatření v hodnotě 55 miliard eur (1,5 bilionu Kč), která mají pomoci firmám a domácnostem koronavirovou krizi překonat.
C:\fakepath\global economy.jpg

Největší pokles HDP letos předpovídají v Itálii, až devět procent

08.04.2020 Odhady vývoje ekonomik ve vybraných zemích světa v souvislosti s šířením nového typu koronaviru (země řazeny abecedně):
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Pomozte nám, jako vám pomohli po válce, vyzývají Němce Italové

01.04.2020 Pomozte nám, jako vám pomohli po válce, vyzývají Němce v otevřeném dopise starostové severoitalských měst a zástupce vlády tamního regionu masivně zasaženého epidemií nemoci COVID-19. Text včera vyšel jako inzerce v německém deníku Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Pisatelé připomínají, že jiné státy po druhé světové válce souhlasily, aby se Německu snížil jeho dluh.
C:\fakepath\it-27032020-lv.jpg

Prometeia: Italský HDP klesne o 6,5 procenta, zadlužení vzroste

27.03.2020 Hrubý domácí produkt (HDP) Itálie v letošním roce kvůli negativním dopadům koronaviru klesne o 6,5 procenta. Zadlužení země by se naopak mělo do konce roku zvýšit na 150 procent HDP. Předpověděl to dnes výzkumný institut Prometeia. Vloni se poměr italského dluhu k HDP podle dřívějších údajů italského statistického úřadu ISTAT držel v blízkosti 135 procent.
img

Itálie už je v recesi, míní trh. Zůstane v ní minimálně do poloviny letoška, navzdory dnešnímu balíku opatření

11.03.2020 Italská ekonomika se letos meziročně propadne v každém z jednotlivých čtvrtletí. Jednotlivé finanční instituce postupně upravují svůj odhad letošního výkonu italské ekonomiky směrem dolů. Prognózy z konce minulého a tohoto týdne už Itálii nedávají šanci, že by alespoň v jednom z letošních čtvrtletí mohla meziročně růst.
img

Italská ekonomika padá do propasti

11.03.2020 „Stahování investorů z rizikových aktiv do bezpečných přístavů vede k růstu ceny státních dluhopisů a poklesu jejich výnosů. Tím se dostáváme do paradoxní situace, kdy se Itálie může financovat za výhodnějších podmínek než před rokem, přestože se stává méně spolehlivým dlužníkem,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
C:\fakepath\top-02032020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.03.2020 1) Po nejhlubším propadu od finanční krize v roce 2008 dnes akcie na asijských trzích zpevňují. Trh očekává koordinovanou intervenci centrálních bank na podporu globální ekonomiky, podle analytiků by mohla přijít už tento týden a zahrnovat výraznější snížení úrokových sazeb. Na globální ekonomiku má velmi negativní dopad epidemie koronaviru a s tím související útlum aktivity.
C:\fakepath\Italie2.png

Italská ekonomika loni vzrostla víc, než se čekalo

02.03.2020 Italská ekonomika loni vzrostla o 0,3 procenta, což je lepší výsledek, než se čekalo. Znamená to ale výrazné zpomalení proti předchozímu roku, kdy ekonomika vykázala růst o 0,8 procenta. Ve své konečné zprávě to dnes uvedl italský statistický úřad. Vláda v poslední prognóze počítala s růstem o 0,1 procenta.
img

Burzy kolabují, Wall Street je v chaosu. Světové trhy zažívají kvůli koronaviru nejhorší hodiny od roku 2011

28.02.2020 Americké akciové trhy se včera propadly o 4,4 procenta, nejvýrazněji od roku 2011. Pamětníci mezi akciovými obchodníky říkají, že něco tak příšerného ve své kariéře dosud nezažili. Tyto hodiny jsou dost možná horší než burzovní krach roku 1987 nebo finanční krize z doby před dvanácti lety, říká jeden z nich, Scott Minerd, šéf investic u Guggenheim Partners.
img

Proč burzy kvůli koronaviru tolik padaly právě včera? Infekce dorazila do symbolické „ústředny“ globalizovaného kapitalismu

25.02.2020 Mor nebo španělská chřipka kosily lidi po milionech. Jsou však bezpečně zamčeny v učebnicích dějepisu. Koronavirová nákaza však zamčena není, naopak se šíří. Výrazněji už i mimo Čínu a další jí blízké asijské země. Trhy po celém světě se obávají, že může představovat první ničivou pandemii éry moderní globalizace.
C:\fakepath\italie-24022020-lv.jpg

Analytici: Koronavirus stáhne italskou ekonomiku do recese

24.02.2020 Italská ekonomika se podle analytiků kvůli negativním hospodářským dopadům epidemie nového typu koronaviru téměř jistě dostane do recese. Informuje o tom dnes agentura Reuters. Recese se obvykle definuje jako dvě čtvrtletí poklesu ekonomiky za sebou. Hrubý domácí produkt (HDP) Itálie se přitom již v posledních třech měsících loňského roku snížil o 0,3 procenta.
C:\fakepath\italie.jpg

MMF: Rozpočtový deficit Itálie letos převýší vládní cíl

29.01.2020 Deficit italského rozpočtu letos převýší vládní cíl, zatímco veřejný dluh zůstane rekordní a v dalších letech dál poroste. Ve svém hodnocení italské ekonomiky to dnes uvedl Mezinárodní měnový fond (MMF). Římské vládě doporučuje, aby dala veřejné finance do pořádku a využila k tomu nynějších nízkých úrokových sazeb.
img

EUR / USD – 7. 10. 2019

07.10.2019 Euro po čtyřdenním růstu poněkud uvolnilo svoji rally – zejména díky rostoucím obavám, že Evropská centrální banka má realně jen omezený prostor pro podporu růstu a inflace. Slabost jednotné měny se však zdá být omezená, protože revidované údaje (zveřejněné v pátek) ukázaly, že italská ekonomika rostla mírně více než v první polovině letošního roku.
C:\fakepath\italie.jpg

Nová italská vláda zhoršila hospodářský výhled

18.09.2019 Nová italská vláda zhoršila výhled domácí ekonomiky pro letošní i příští rok. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Letos by tak měl hospodářský růst v Itálii podle nových prognóz činit pouze 0,1 procenta a napřesrok 0,4 procenta. Předchozí vláda přitom ve svém dubnovém výhledu předpovídala, že hrubý domácí produkt (HDP) Itálie se v letošním roce zvýší o 0,2 procenta a v příštím o 0,8 procenta.
C:\fakepath\Italie2.png

Itálie se chystá prodat majetek za 1,8 miliardy eur

05.02.2019 Itálie se chystá prodat státem vlastněné nemovitosti v hodnotě 1,8 miliardy eur (46,3 miliardy Kč). Získané prostředky mají zmírnit dluhové zatížení země. S odvoláním na zdroje obeznámené se situací to uvedla agentura Bloomberg.
img

Forex: Euro povzbudily dobré předstihové indikátory

28.01.2014 Společná evropská měna v pondělí mírně oslabila. Euro začalo včerejší den mírným posílením na 1,372 EUR/USD poté, co byl zveřejněn Ifo index, který ukázal optimismus německých podnikatelů. Následně však své zisky v průběhu dne ztratilo. Asijská seance už nepřinesla žádné výrazné změny a tak euro dnes ráno začíná jen mírně silnější, než bylo včera v ranních hodinách, na 1,369 EUR/USD. Americký dolar se tak stabilizoval před zahájením dvoudenního jednání americké centrální banky, které začne dnes.
img

Berlusconi čeří trhy: Itálii Berlín poslal do krize a vydělává. Monti prezidentem? + vývoj dluhopisů a CDS

11.12.2012 Červenou botou v zelené Evropě je po většinu dneška Apeninský poloostrov. Silvio Berlusconi se stará o růst politického napětí atakem úřednického kabinetu Maria Montiho a jeho slova drží výše výnosy dluhopisů Itálie i dalších zemí PIIGS včetně podmínek kontraktů CDS. Zelenou Evropu v kontrastu k Itálii zajistil mimořádně silný výsledek německého indexu ZEW v prosinci.
img

Směřují italské banky ke španělskému scénáři?

16.07.2012 Tomas BerggrenDovolte, abych nejprve zopakoval jednu z nejdůležitějších myšlenek týkajících se investování, a vys...
img

Směřují italské banky ke španělskému scénáři?

16.07.2012 Tomas BerggrenDovolte, abych nejprve zopakoval jednu z nejdůležitějších myšlenek týkajících se investování, a vys...
Související klíčová slova: FOREX | Offshore | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Fitch | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Akciová burza | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Americký dolar | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Burza | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Fed | G7 | IFO index | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Investice | Investování | Low | MMF | Měna | Finanční instituce | Měny | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Parita | Portfolio | Prémie | Rally | Rating | Ratingová agentura | Retracement | Riziko | Spread | Ticker | Trigger | VIX | Performance | Výnos | Wall Street | YTD | Zlato | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | OSN | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Berkshire Hathaway | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | ČSOB | Partners | Investment Banking | Deutsche Bank | Investiční banka | Financování | Investiční společnosti | Index cen | Eurostat | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Obchodníci | Semináře | EPS | Index | Odpor | Podpora | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Cena | CISCO | Conference Board | Česká ekonomika | Dolar | Emisní povolenky | Eura | Euro dnes | Evropská měna | Graf | Hrubý domácí produkt | Investiční | Investiční portfolio | Investing | EBay | Japonská ekonomika | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Nemovitosti | PayPal | Pro investory | Prognóza | Rakousko | Reuters | Růst HDP | Société Générale | Státní dluh | Shares | Trh | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj cen akcií | XM | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | ING | DMA | Ekonomika EU | Janet Yellen | Ministerstvo financí | Roadshow | ROCE | ROE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | INSEE | Světové ekonomiky | Komise | Know-how | Burza dnes | Investment | Traders | Unicredit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | UniCredit Bank | Caterpillar | Frankfurter Allgemeine Zeitung | IHS Global Insight | Investing.com | Global Insight | Hospodářské vyhlídky | Snižování sazeb | Průmyslová produkce | Euro vůči dolaru | BMW | Ministr financí | Společná evropská měna | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Přehled | Polská ekonomika | Il Sole 24 | Agentura Reuters | La Repubblica | Firmy | Strategy Research | Economist | Economic | IHS | JPMorgan Chase | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Fitch Ratings | Černé pondělí | Walmart | Propad | Úvěrový rating | FactSet | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Dnešní údaje | Nejistota | Philip Morris | Světové finanční krize | Tempo růstu | Daně z příjmů | Baidu | Tesla | Výhled | Francouzská ekonomika | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Země používající euro | Britská ekonomika | General Electric | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Česká vláda | ISTAT | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | ČTK | Economist Intelligence Unit (EIU) | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Tisková konference ECB | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | HDP v eurozóně | Schroders | ABN AMRO Bank | ex | Mizuho | Bernstein Bank | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | BHS | Devizoví obchodníci | Jerome Powell | Tržní očekávání | Saxo | Výnosy italských dluhopisů | Raytheon | Lockheed Martin | Podniky | Firma McDonald's | RDSA | Royal Dutch Shell | Czech Fund | Posilování eura | Burzy po celém světě | Daňové úlevy | EK | M5S | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Majetek | Profesor ekonomie | Statistický úřad | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | NVDA | Economist Intelligence Unit | iFX | Snížení sazeb | Ferrari | Defenzivní akcie | Štěpán Křeček | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Hospodářský výhled | Nová italská vláda | Italská vláda | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | MetLife | GOOGL | Předstihové indikátory | Akcie roku | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Burzovní krach | Hospodářské krize | Digitalizace | Rozpočtový schodek | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Ekonom UniCredit Bank | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Akcioví obchodníci | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Dynamika HDP | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Bilance | GM | Růst světové ekonomiky | Statistici | Největší pokles | Amazon | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | Valdis Dombrovskis | Domácí poptávka | Financovat | Předpovědi | Průmysl | ADP | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínský vývoz | Rozvoj | Stavebnictví | Bývalý šéf americké centrální banky | Problémy | Výzkumný institut | Vládní výdaje | Total | Prognózy | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Prohlášení | Čínské vlády | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Naše prognóza | Americké centrální banky | AXA | Italský premiér | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Ministr hospodářství | Nike | Bydlení | NERV | Giuseppe Conte | Kraft Heinz | Demokratické strany | Wirecard | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Dramatické dopady | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Dividendový aristokrat | Veřejné finance | Analytička | SAP | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Šíření nového koronaviru | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | Španělská chřipka | American Express | Ratingová agentura Fitch | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Důchody | Odhad letošního růstu | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Starbucks | Boeing | Rozpočtový deficit Itálie | Deficit Itálie | Deficit italského rozpočtu | Zlepšení | Tempo růstu hrubého domácího produktu | SBUX | Výdaje | Útlum aktivity | Dopady koronaviru | Důsledky epidemie | Fresenius Medical | FME | Adidas | Francouzský statistický úřad | Ekonomický dopad | Galapagos | Biogen | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | LC Macro Advisors | Lorenzo Codogno | Analytik Lorenzo Codogno | Módní průmysl | Italský módní průmysl | Prada | Armani | Milánská akciová burza | Marco Michielli | Prudký propad | Guggenheim Partners | PHIA | Šíření koronavirové nákazy | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Výhled růstu globální ekonomiky | Tim Duy | The Fed Watch | Šířením nového typu koronaviru | Cestovní ruch | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Ekonomika Evropské unie | Pomoc ekonomice | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Restriktivní opatření | Stimuly | Italské dluhopisy | Pokles HDP | Kabinet | Hlavní ekonom ING | Šíření viru | Zamezení šíření viru | Dopady pandemie | Onemocnění | Levnější půjčky | Rating vyšší | Koronavirová krize | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Růst | Koronavirové krize | Instituty | Propad HDP | Šíření nákazy | Unijní země | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | FAZ | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Italové | Slovensko | Slovenská centrální banka | Války | Schodek | Organizace | Confesercenti | Obchodní svaz | Obchodní svaz Confesercenti | Práce | Údaje | Výhled ratingu | Dlužník | Jihoevropské země | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Největší ekonomika eurozóny | Soukromá spotřeba | Dluh Itálie | Rating Itálie | Úřad INSEE | Hospodářství EU | Dovoz | Vývoz | Zadlužení | Italský statistický úřad | Italský statistický úřad ISTAT | Členské státy | Členské země | Velké ekonomiky | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Azad Zangana | HDP Itálie | Italská centrální banka | Covid | Podmínky půjčky | Druhá vlna | Odhad propadu hospodářství | Fond obnovy | Výhled vývoje ekonomiky | Ocenění | Ceny | Růst HDP Itálie | Výhled na příští rok | Ekonomika Itálie | Výdaje na podporu ekonomiky | Propad italské ekonomiky | Česká republika | Španělská centrální banka | Balík stimulačních opatření | Silný růst | Španělské banky | Pandemie covidu-19 | Ekonomický plán | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Santander | Příležitosti | Italské HDP | Italské hospodářství | Silný růst světové ekonomiky | Navýšení kapitálu | Vývoje ceny | P/B | Hodnoty P/B | Pozornost | TIM |
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

ISSF
ISTAT
ITA
Italia Trasporto Aereo
Italia Trasporto Aereo (ITA)
Itálie
Itálie - burza
Italové
Italská banka
Italská centrální banka

Následující klíčová slova

Italská policie
Italská průmyslová produkce
Italská vláda
Italské bondy
Italské dluhopisy
Italské HDP
Italské hospodářství
Italské maloobchodní prodeje
Italské módní společnosti
Italský akciový index
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít