Pondělí 11. prosinec 2023 04:37
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei Vánoce
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)
reklama
Instaforex ebook

Klíčová slova - Sankce

img

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

08.12.2023 Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za přísnějších podmínek. I když může ještě dojít k úpravám zejména po jednání v Senátu, podívejme se, co nás s největší pravděpodobností v penzijních produktech v příštím roce čeká.
img

FT: EU dá členským státům pravomoc blokovat dovoz plynu z Ruska a Běloruska

08.12.2023 Evropská unie dá členským státům pravomoc blokovat dovoz plynu z Ruska a Běloruska. S odkazem na návrh textu, který vzniká v Bruselu, to napsal britský ekonomický list Financial Times (FT). Znamená to, že kterákoliv členská země by měla možnost zakázat firmám z Ruska a Běloruska přístup k síti svých plynovodů i k terminálům na zkapalněný zemní plyn (LNG).
C:\fakepath\putin.png

Putin: Ruská ekonomika se vyrovnala se sankcemi, Západ technologicky zaostává

07.12.2023 Ruská ekonomika odolává sankcím, které na ni uvalily západní státy, a v letošním roce vykáže růst kolem 3,5 procenta. Na investičním fóru Russia Calling (Rusko volá) to dnes v Moskvě řekl prezident Vladimir Putin. Západ podle něj usnul na vavřínech a technologicky zaostává. Rusko je podle Putina připraveno více spolupracovat s Čínou.
C:\fakepath\zlato-04122023.jpg

Zlato je rozžhavené

04.12.2023 Nadšení z nastartování dezinflace a s tím i z předpokládaného dřívějšího uvolnění měnové politiky v USA nebere konce. Kromě akciových trhů se na euforii veze i zlato. Ano, nižší úrokové sazby a slabší americký dolar jsou standardními faktory, které ženou cenu žlutého kovu výše. Nicméně zatím nejde o žádný zásadní posun, který by měl ospravedlnit zdolávání nových historických maxim.
img

Dovoz jaderného materiálu z Ruska do EU je letos opět vyšší než v roce 2021

01.12.2023 Dovoz jaderného materiálu a souvisejících služeb z Ruska do Evropské unie je letos opět vyšší ve srovnání s rokem 2021, tedy proti období před začátkem ruské invaze na Ukrajinu. S odkazem na Zásobovací agenturu Euratomu (ESA), tedy Evropského společenství pro atomovou energii, to dnes uvedla agentura Reuters. Unie dováží jaderné palivo pro jaderné reaktory navržené v Rusku.
C:\fakepath\Binance2.jpg

Nansen: Investoři za den vybrali z kryptoměnové burzy Binance 956 milionů USD

23.11.2023 Investoři vybrali z kryptoměnové burzy Binance za 24 hodin asi 956 milionů dolarů (21,4 miliardy Kč). S odvoláním na data analytické společnosti Nansen o tom ve středu odpoledne informovala agentura Reuters. Největší kryptoměnové burze stále zbývají aktiva za 65 miliard dolarů. Zakladatel burzy Changpeng Zhao se v úterý přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz i americké sankce. Binance zaplatí v USA pokutu 4,3 miliardy dolarů a musí ze země odejít.
C:\fakepath\Binance.jpg

Pochybení v Binance podle úřadů umožňovala s bitcoiny obchodovat i teroristům

22.11.2023 Světově největší kryptoměnová burza Binance měla natolik laxní kontrolu transakcí, že ji k převádění miliard dolarů využívali teroristé i hackeři a léta sloužila k obcházení sankcí. V úterý to oznámil odbor finanční kriminality FinCEN při americkém ministerstvu financí. Zakladatel kryptoměnové burzy Changpeng Zhao se v úterý přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz i americké sankce.
C:\fakepath\trader-22112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.11.2023 1) Zakladatel největší světové kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, v branži označovaný podle začátečních písmen svého jména jako CZ, se včera přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz a americké sankce. Souhlasil také, že zaplatí pokutu 50 milionů dolarů (1,1 milionu Kč) a následně oznámil, že odstoupil z funkce generálního ředitele. Firmu nyní musí na tři roky opustit, stojí v soudním spisu. Podle agentury Reuters jde o součást rozsáhlé dohody s ministerstvem spravedlnosti, která má zajistit, aby společnost nadále fungovala.
C:\fakepath\Binance-Zhao.png

Zakladatel Binance Changpeng Zhao odstoupil z funkce generálního ředitele

22.11.2023 Zakladatel největší světové kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, v branži označovaný podle začátečních písmen svého jména jako CZ, se včera přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz a americké sankce. Souhlasil také, že zaplatí pokutu 50 milionů dolarů (1,1 milionu Kč) a následně oznámil, že odstoupil z funkce generálního ředitele. Firmu nyní musí na tři roky opustit, stojí v soudním spisu. Podle agentury Reuters jde o součást rozsáhlé dohody s ministerstvem spravedlnosti, která má zajistit, aby společnost nadále fungovala.
img

Výsledky Nvidie za 3. čtvrtletí 🕤 Co očekávat od výsledkového reportu? 📊

21.11.2023 Dnes po skončení seance na Wall Street představí společnost Nvidia (NVDA.US) své výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. Investoři budou věnovat velkou pozornost nejen čtvrtletní dynamice, která v poslední době doslova rozmetala očekávání analytiků, ale zejména výhledu na další čtvrtletí. Společnost je zodpovědná za výrobu nejvýkonnějších čipů umělé inteligence, které se používají ke zvýšení výpočetního výkonu modelů umělé inteligence, v datových centrech. S ohledem na to může Wall Street pohlížet na zprávy společnosti Nvidia jako na měřítko zájmu o umělou inteligenci. V důsledku toho by zpráva mohla mít významný dopad na celý index Nasdaq 100, který se v poslední době vyšplhal na úroveň nevídanou od počátku roku 2022.
img

Ripple (XRP): Tři důvody k optimismu, jeden k opatrnosti

20.11.2023 Ripple (XRP) představuje jedinečný případ, který investorům nabízí směs optimismu a opatrnosti. Vzhledem k tomu, že se objevuje nový býčí trh, je pochopení pozice Ripplu klíčové pro každého, kdo se zajímá o trh s kryptoměnami.
img

Denní shrnutí: Ropa vymazala včerejší poklesy 4% růstem

17.11.2023 Ropa se odráží od včerejšího poklesu a benchmarky Brent a WTI stoupají o více než 4 %. Fondy poukazují na krytí krátkých pozic a tlak na vybírání zisků poté, co ceny klesly na 4měsíční minima. Kromě toho určitou podporu býkům poskytují zprávy o amerických sankcích vůči dalším ruským dodavatelům.
img

Klíčové body a závěry ze schůzky Biden - Si 🗽

17.11.2023 Návštěva Si Ťin-pchinga v USA, která vyvrcholila setkáním s Joe Bidenem a americkými podnikateli, byla přijata pozitivně. Obě země označily summit Biden - Si za konstruktivní, celkový tón však zůstává nejednoznačný. Hlavní otázky zůstaly nevyřešeny, ačkoli Biden informoval o velmi konstruktivních a upřímných rozhovorech, které by mohly položit základ pro další zlepšení vztahů. Také čínská diplomacie komentovala závěry rozhovorů a úkoly přijaté ze strany budování dohody a kontroly eskalace pozitivně.
C:\fakepath\trader-17112023-63-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.11.2023 1) Rusko minulý měsíc vyvezlo téměř všechny své dodávky ropy za cenu, která překračovala cenový strop stanovený skupinou vyspělých zemí G7, napsala ve čtvrtek s odvoláním na studii Kyjevské ekonomické školy (KSE) agentura Bloomberg. Označuje to za poslední známku toho, že západní sankce nedokážou omezit přístup Moskvy k financím pocházejícím z prodeje ropy.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Studie: Téměř veškerá ruská ropa se minulý měsíc prodala nad cenovým stropem

17.11.2023 Rusko minulý měsíc vyvezlo téměř všechny své dodávky ropy za cenu, která překračovala cenový strop stanovený skupinou vyspělých zemí G7, napsala ve čtvrtek s odvoláním na studii Kyjevské ekonomické školy (KSE) agentura Bloomberg. Označuje to za poslední známku toho, že západní sankce nedokážou omezit přístup Moskvy k financím pocházejícím z prodeje ropy.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Rubl se vůči dolaru vyšplhal na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce

14.11.2023 Ruský rubl se dnes dopoledne vyšplhal vůči americkému dolaru na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce. Za jeho růstem stojí vysoké úrokové sazby a také prodej deviz, k němuž sahají ruští exportéři, informovala agentura Reuters. Kolem 9:30 SEČ dolar vůči rublu ztrácel zhruba 0,2 procenta na 91,44 USD/RUB. Předtím sestoupil až na 91,31 USD/RUB, nejníže od konce července.
img

Arthur Hayes vysvětluje souvislost Bitcoinu s válkou

13.11.2023 Ve spletitém světě globální ekonomiky a politiky se Bitcoin jeví jako klíčový hráč, zejména v kontextu války a geopolitických otřesů.
img

Zájem o roční spoření do zlata roste o desítky procent

13.11.2023 Stále větší počet lidí v Česku kvůli ochraně úspor před inflací volí uložení peněz do fyzického zlata. Nákup zlata je totiž stále považován za jednu z nejbezpečnějších cest, jak uchránit svoje finance před znehodnocením. Ne každý si však může dovolit koupit zlato jednorázově nebo do něj dlouhodobě spořit. Pro mnohé je řešením roční spoření do zlata, které nákup rozloží do 12měsíčních plateb.
C:\fakepath\trader-10112023-38-zm.jpg

Rzeczpospolita: Moskevské burze se daří, hlavní index je na úrovni před válkou

10.11.2023 Moskevské burze cenných papírů se daří, její hlavní index MOEX je zpět na úrovni před ruskou invazí na Ukrajinu, kterou země spustila v únoru 2022. Na burzu vstupují nové firmy a o akcie mají zájem drobní investoři. Podle deníku Rzeczpospolita je to způsobeno západními sankcemi, protože na důležitých finančních trzích není o ruské peníze zájem, píše na svém webu deník Rzeczpospolita.
C:\fakepath\trader-08112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.11.2023 1) Británie dnes rozšířila seznam protiruských sankcí o dalších 29 jednotlivců a firem, zaměřila se přitom zejména na ropný průmysl a obchod se zlatem. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Podle ministra zahraničí Jamese Cleverlyho by měla nová opatření ztížit fungování těm, kdo pomáhají dosavadní sankce obcházet.
C:\\fakepath\\Rusko-sankce-4.jpg

Británie zavádí nové protiruské sankce, zaměřila se na obchod se zlatem

08.11.2023 Británie dnes rozšířila seznam protiruských sankcí o dalších 29 jednotlivců a firem, zaměřila se přitom zejména na ropný průmysl a obchod se zlatem. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Podle ministra zahraničí Jamese Cleverlyho by měla nová opatření ztížit fungování těm, kdo pomáhají dosavadní sankce obcházet.
C:\fakepath\usa-08112023.png

Americký státní dluh jako Ponziho pyramida

08.11.2023 Pokud bylo v roce 2023 něco překvapením, byla to přísná měnová politika amerického Fedu. Prakticky od poloviny roku 2022 se při každém zasedání Fedu uzavíraly sázky, že Fed brzy otočí. Tyto šance na otočku byly živeny především v březnu 2023, kdy padla Silicon Valley Bank. Fed vše ustál a sazby dál zvyšoval až do dnešní podoby.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Dovoz do Číny v říjnu nečekaně vzrostl, zatímco vývoz výrazněji klesl

07.11.2023 Dovoz do Číny v říjnu nečekaně vzrostl, zatímco vývoz klesl rychleji, než se čekalo. Přebytek bilance zahraničního obchodu se tak v říjnu snížil na 56,53 miliardy USD (1,3 bilionu Kč) ze zářijových 77,71 miliardy USD a zaostal za očekáváním analytiků, kteří počítali s přebytkem až 82 miliard USD. Vyplývá to z údajů, které zveřejnil čínský celní úřad. Smíšený vývoj ukazatelů naznačuje, že domácí poptávka se sice zlepšila, druhá největší ekonomika světa však nadále čelí rizikům. Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes ale zároveň zlepšil výhled růstu ekonomiky Číny na letošní a příští rok.
img

Aircraft Industries loni skončil ve ztrátě, projevily se protiruské sankce

01.11.2023 Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries loni skončil ve ztrátě 213,2 milionu korun, o rok dříve vykázal zisk přes 54 milionů korun. Hospodaření podniku v roce 2022 zásadně ovlivnily protiruské sankce, před válkou na Ukrajině byl pro něj ruský trh stěžejní. Společnosti meziročně výrazně klesly také tržby. Zatímco předloni utržila z prodeje vlastních výrobků, služeb a zboží téměř 1,782 miliardy korun, loni to bylo zhruba 527,9 milionu korun, vyplývá z výroční zprávy firmy založené ve Sbírce listin.
C:\fakepath\Rusko-Cina2.jpg

Rusko výrazně posiluje spolupráci s Čínou, v Moskvě se ozývá kritika

23.10.2023 Rusko v čase, kdy se potýká se západními sankcemi, výrazně posiluje zahraniční obchod s Čínou. Na dnešní regionální konferenci na severovýchodě Číny firmy podepsaly řadu dohod o spolupráci. V Moskvě se ale proti sbližování s Čínou ozývají kritické hlasy, uvádí na svém webu týdeník Der Spiegel.
img

Země EU od roku 2008 poskytly Palestině zhruba desetinásobně větší objem peněz, než z evropských fondů dostalo Česko

22.10.2023 Finanční pomoc zemí EU Palestině je v posledních patnácti letech v poměru k velikosti ekonomiky zhruba desetinásobná (!) v porovnání s objemem unijních peněz, které v témže období coby řádný člen EU čerpalo Česko. Ač právě od roku 2008 Gaze zcela a definitivně vládne Hamás, nekonají se tam volby, země EU své peníze posílají dále. Doslova zasypávají Gazu miliardami
C:\fakepath\ropa5.jpg

Ropa kvůli obavám z eskalace konfliktu mezi Izraelem a Hamásem dál zdražuje

20.10.2023 Ceny ropy dnes pokračují v růstu, vzhůru je tlačí obavy z eskalace konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Severomořská ropa Brent krátce po 15:00 SELČ vykazovala nárůst zhruba o 0,7 procenta a nacházela se mírně nad 93 dolary za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si připisovala také zhruba 0,7 procenta a dostala se nad 90 USD za barel.
C:\fakepath\rubl3.png

Ruský rubl vystoupil na pětitýdenní maximum, těží z vysokých cen ropy

20.10.2023 Ruský rubl se během dnešního obchodování vyšplhal na pětitýdenní maximum vůči americkému dolaru. Těží z vysokých cen ropy i z vyhlídek na příliv deviz, protože exportéři se připravují na uhrazení daní na konci měsíce, napsala agentura Reuters. Krátce po 14:00 SELČ dolar vůči rublu ztrácel zhruba 1,1 procenta na 95,7 USD/RUB. Během dne sestoupil až na 95,35 USD/RUB, plyne z údajů agentury Bloomberg.
img

NAPŘÍČ TRHY

20.10.2023 Konflikt v Gaze je další nejistou proměnnou, která může negativně dopadnout na Česko. Předpokládané oživení by pak v nejbližších kvartálech mohlo být pomalejší, než v tuto chvíli očekáváme (-0,1 % q/q v Q3 2023 a +0,3 % q/q v Q4 2023). Toto jsou tři základní kanály, kterými se nakonec nákaza může šířit z Blízkého východu až do české ekonomiky. Na prvním místě jde o vyšší ceny ropy a možná také zemního plynu. Jak jsme v tomto týdnu upozorňovali, napětí na trhu s ropou přiživil zejména strach z další eskalace konfliktu směr Írán. Pokud by byly ve hře sankce USA vůči Íránu, ropa by mohla zdražit výrazněji a propsalo by se to se zpožděním do vyšších cen u českých čerpacích stanic. I tak by to s vysokou pravděpodobností nezabránilo výraznému poklesu inflace v Česku na začátku příštího roku.
img

Ranní shrnutí (20.10.2023)

20.10.2023 Asijsko-pacifické indexy převážně ztrácejí další den v řadě poté, co zasedání na Wall Street opět zhoršilo náladu na trhu.
img

Palivo Týden 41: Výrazný pokles pohonných hmot, je tomuto poklesu konec ?

19.10.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku ve 41. týdnu (09.10 - 16.10) opět výrazněji klesaly. Ceny 95oktanového benzinu se snížily o 1,65 %, tj. o 2,7 centů za litr na úroveň 1,614 €/l. Ceny motorové nafty reagovaly opět o něco méně výrazně a v uplynulém týdnu klesly o 1,37 %, tj. o 2,3 centů za litr na úroveň 1,661 €/l. Ceny ropy však ve sledovaném týdnu již na geopolitickou situaci reagovaly výrazněji a posílily o 7,46 % a dostaly se zpět nad úroveň 90 USD za ropu Brent. Na této úrovni je vidíme i nyní, neboť tento týden byl na trhu s ropou méně volatilní.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Analytici: Příjmy ruského rozpočtu nemusí splnit očekávání, hrozí vyšší daně

19.10.2023 Příjmy ruského rozpočtu by v příštím roce mohly zaostat za očekáváním, pokud bude kurz rublu silnější, než předpokládá rozpočtový plán, a pokud se nenaplní optimistické ekonomické předpoklady. Rusko by v takovém případě muselo zvýšit daňové zatížení podnikatelského sektoru, aby pokrylo vysoké výdaje na válku na Ukrajině. S odvoláním na analytiky to dnes uvedla agentura Reuters.
img

Druhá fronta ropy?

18.10.2023 Doufej v nejlepší, ale připrav se na nejhorší. Pokud jde o konflikt v Izraeli, analytici z JPMorgan uvedli, že neměl žádný bezprostřední dopad na globální produkci ropy. Výrazný nárůst cen ropy se neočekává, pokud nedojde k eskalaci. Rozšíření konfliktu však může vést k narušení Hormuzského průlivu a k ohrožení dodávek, pokud by USA přísně vymáhaly omezení vývozu íránské ropy. To by mohlo vést k prudkému nárůstu cen ropy North Sea v rozmezí 100-120 dolarů za barel.
C:\fakepath\zemni plyn4.jpg

Bulharsko zpoplatnilo transit ruského plynu, Maďarsko a Srbsko protestují

18.10.2023 Bulharsko zpoplatnilo transit ruského plynu, účtuje 10,2 eura za megawatthodinu plynu. Maďarsko a Srbsko dnes označily páteční krok Sofie za "nepřátelský", informovala agentura Reuters. Rozhodnutím Bulharska plyn podle agentury Bloomberg zdražil o 20 procent ve srovnání s evropskou referenční cenou plynu na virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku.
C:\fakepath\ropa-17102023.jpg

Inflace v USA a rostoucí cena ropy

17.10.2023 Výsledková sezóna zahájila pozitivně - skvělými hospodářskými výsledky u velkých amerických bank. Jenže témata jako inflace v USA, konflikt v Izraeli či lavírování nad cenami ropy, mohou ještě trhy zahýbat. Do jaké míry se tak může stát, si rozebereme v dnešním článku.
C:\fakepath\trader-16102023-48-zm.png

Komodity: Ceny ropy kvůli naději na zmírnění sankcí vůči Venezuele klesají

16.10.2023 Ceny ropy na počátku nového týdne klesají. Mohou za to zprávy, že Spojené státy zmírní sankce vůči Venezuele. Investoři však nadále zvažují možný dopad eskalace konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás na ceny ropy.
C:\fakepath\trader-13102023-42-zm.jpg

Komodity: Ropa prudce zdražuje, USA zpřísnily sankce na její vývoz z Ruska

13.10.2023 Ceny ropy se v závěru týdne zvýšily o více než tři dolary a severomořská ropa Brent může zaznamenat nejvyšší týdenní nárůst od dubna. Ropa reaguje na zpřísnění sankcí na její vývoz z Ruska, které ve čtvrtek uvalily Spojené státy, a zároveň přetrvávají obavy o dodávky na už tak napjatém trhu.
C:\fakepath\1697198000-53a-13102023.jpg

Okamžik, na který bitcoin čekal! | Investiční Memento #53

13.10.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 53. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\Astra-linux.jpg

Ruská technologická firma Astra dokončila primární nabídku akcií

13.10.2023 Ruská technologická společnost Astra získala z primární nabídky akcií 3,5 miliardy rublů (842,5 milionu Kč). Cena akcií byla stanovena na horním konci navrhovaného rozpětí. Zájem byl zvláště mezi drobnými investory, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-11102023-49-zm.jpeg

Meziroční míra inflace v Rusku v září zrychlila nejvíce od dubna 2022

11.10.2023 Meziroční míra inflace v Rusku v září zrychlila nejvíce od dubna 2022, a to na šest procent oproti 5,15 procenta v srpnu. Vyplývá to podle agentury Reuters z dnešních údajů ruského statistického úřadu. Kupní síla Rusů, kterou už tak oslabují důsledky slabého rublu a protiruské sankce kvůli invazi na Ukrajinu, se dále snížila, napsala agentura AFP.
img

US Open: Exxon Mobil kupuje Pioneer Natural Resources za 60 miliard dolarů 💰

11.10.2023 Dnešní aktivita na Wall Street začala s mírným nárůstem, když se investoři připravovali na zveřejnění zápisu FOMC plánovaného na 19:00. BST. I po zveřejnění vyšších údajů PPI pokračovaly výnosy amerických dluhopisů a dolar ve svém klesajícím trendu, což vedlo pouze ke krátkému nárůstu bezpečnostních aktiv. Hlavní hybnou silou dnešního zasedání je geopolitická nejistota, zejména eskalující napětí mezi Hamásem a Izraelem. Trh se obává možného zapojení dalších stran a možného dopadu na trh s ropou.
img

Fed Bowman a Janet Yellenová komentují ekonomiku USA 💵

11.10.2023 Ministryně financí a bývalá předsedkyně Federálního rezervního systému Janet Yelen a Michelle Bowmanová z Fedu se dnes vyjádřily k americké ekonomice a výhledu měnové politiky. I když ekonomové očekávají, že výnosy z 10letých státních dluhopisů již letos dosáhly vrcholu, Bowman zdůraznil, že stále existuje šance, že sazby budou muset ze současných úrovní stoupnout.
C:\\fakepath\\izrael-10102023.png

Útok na Izrael otřásá trhy

10.10.2023 Hlavní zprávou z minulého týdne měla být data z amerického trhu práce. Bohužel jsme se dočkali nečekaného útoku hnutí Hamás na Izrael, který všechny zaskočil svým rozsahem a brutalitou. Pozornost všech se proto nyní upírá tímto směrem a trhy na to samozřejmě reagují. Co je možné očekávat?
C:\fakepath\rubl2.png

Rubl sestoupil na nejslabší úroveň za jeden a půl roku

09.10.2023 Ruský rubl dnes vůči americkému dolaru sestoupil na nejslabší úroveň za zhruba jeden a půl roku. Dolar zpevnil nad hranici 102 USD/RUB, dostal se tak nejvýše od loňského března, napsala agentura Reuters. Rubl letos tlačí dolů klesající přebytek běžného účtu ruské platební bilance. Jeho dnešnímu oslabení nezabránil ani výrazný nárůst cen ropy, která je hlavním exportním artiklem Ruska.
C:\fakepath\trader-06102023-78-zm.jpg

Deficit ruského rozpočtu za leden a září klesl díky oživení příjmů

06.10.2023 Deficit ruského rozpočtu se za leden až září snížil na 1,7 bilionu rublů (390,6 miliardy Kč) z 2,36 bilionu rublů za leden až srpen. Mohlo za to oživení příjmů díky vyšším cenám ropy a oslabení rublu. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnilo ruské ministerstvo financí.
img

Tchaj-wanské firmy pomáhají podniku Huawei budovat na jihu pevninské Číny utajovanou síť závodů, která umožní obejít americké sankce

03.10.2023 Několik tchaj-wanských technologických firem pomáhá čínskému podniku Huawei stavět na jihu pevninské Číny utajovanou síť závodů na výrobu čipů, zjistila agentura Bloomberg. Huawei by jejím prostřednictvím mohl obcházet sankce, které na něj uvalily Spojené státy, a dále rozvíjet čínské technologické ambice. Huawei podle Bloombergu buduje dané závody pod jinými jmény, aniž by jakkoli připouštěl svoji účast.
C:\fakepath\Rubl.jpg

Rubl zůstává pod tlakem, dolar překročil hranici 100 USD/RUB

03.10.2023 Ruský rubl zůstává pod tlakem, dolar dnes překročil psychologicky důležitou hranici 100,00 USD/RUB. Předchozí prolomení této hranice v polovině srpna přinutilo ruskou centrální banku k nouzovým opatřením na podporu domácí měny. Rubl letos tlačí dolů odliv deviz a klesající přebytek běžného účtu platební bilance země, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Astra-linux.jpg

Ruská technologická firma Astra plánuje tento měsíc nabídku akcií v Moskvě

02.10.2023 Ruská technologická společnost Astra plánuje tento měsíc nabídnout své akcie na moskevské burze. Oznámila to dnes společnost. Primární nabídka akcií firmy by mohla oživit skomírající ruské kapitálové trhy, upozornila agentura Reuters.
C:\\fakepath\\1696241090-RuzzianBank.jpg

RAIFFEISENBANK V RUSKU | Podrobný pohled na aktivity a vývoj

02.10.2023 Prakticky ihned po vstupu Ruských vojsk na území Ukrajiny se začalo řešit, jaké společnosti v Rusku působí. Jednou ze společností je i bankovní skupina Raiffeisen Bank International.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Reuters: Rusko očekává prudký nárůst nákladů na obsluhu státního dluhu

29.09.2023 Roční náklady Ruska na obsluhu státního dluhu se do roku 2026 více než zdvojnásobí na 3,32 bilionu rublů (zhruba 784 miliard Kč). Vyplývá to podle agentury Reuters z rozpočtových dokumentů ruské vlády. Náklady, které zahrnují platby úroků ze státních půjček, tlačí vzhůru růst vojenských výdajů v důsledku invaze na Ukrajinu.
img

Ruské válčení na Ukrajině výrazně platí i čeští řidiči, Česko totiž letos dováží nejvíce ruské ropy za posledních 13 let. Platí čeští řidiči vedle toho i extrémně nízké ceny pohonných hmot svých polských kolegů?

29.09.2023 Rusko a Saúdská Arábie v posledních měsících vydělávají miliardy dolarů navíc díky tomu, že výrazně omezují svoji těžbu ropy a až minimálně do prosince ji budou dále koordinovaně škrtit, vypočítává dnes list Wall Street Journal. Úspěšná sázka navíc podle zdrojů listu může obě země namlsat a svoji těžbu pak omezí ještě vydatněji. Což by samozřejmě dále zesílilo inflační tlaky ve světě, zejména na Západě.
C:\fakepath\kanada-27092023.jpg

Kanadský dolar černým koněm podzimu

27.09.2023 Kanadský dolar si do letošního posledního čtvrtletí nese zajímavý potenciál výnosu a rizika. Fundamentálně by mu měly pomáhat vysoké ceny ropy i provázanost se silnou americkou ekonomikou. Zpomalení Číny nemusí Kanadu tolik trápit, na rozdíl od takové Austrálie. A sankce proti Rusku hrají do karet místním těžařům potaše, uranu, hliníku nebo i zlata, které se na světový trh dostává mnohem jednodušeji a za vyšší cenu, protože Kanada je oproti Rusku preferovaným dodavatelem těchto komodit.
C:\fakepath\trader-26092023-35-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.09.2023 1) Úrokové sazby v eurozóně zůstanou zvýšené tak dlouho, jak to bude nutné. Včera to před Hospodářským a měnovým výborem Evropského parlamentu zopakovala prezidentka Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagardeová. Banka se pomocí vyšších úrokových sazeb snaží snížit inflaci a to navzdory potížím evropské ekonomiky.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

Rusko je vůči západním sankcím překvapivě odolné, řekl oligarcha Děripaska

26.09.2023 Rusko ustálo sankce, které na něj po loňské invazi ruských vojsk na Ukrajinu uvalily západní státy. V rozhovoru s britským ekonomickým listem Financial Times (FT) to řekl ruský oligarcha Oleg Děripaska. Zároveň dal najevo nad tímto vývojem překvapení - myslel si totiž, že Rusko kvůli válce zkrachuje.
img

Německá vláda čelí ostré kritice, že dělá „poslíčka“ Rusku. Plyn ze Sibiře totiž Scholzův kabinet plánuje vézt do Indie

22.09.2023 Německá vláda kancléře Scholze nyní čelí zostřené kritice kvůli svému zamýšlenému obchodování s ruským zkapalněným plynem. I když v obchodech s ním figuruje jen jako prostředník a jako svého druhu „poslíček“.
C:\fakepath\trader-20092023-43-zm.png

Ruský těžař Alrosa zastavil prodej diamantů, chce podpořit klesající ceny

20.09.2023 Ruský těžební gigant Alrosa zastavil veškerý prodej diamantů ve snaze podpořit klesající ceny. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg, která tento krok označila za téměř bezprecedentní. Poptávka po diamantech po pandemii covidu-19 obecně oslabila. Ekonomické problémy se projevují mimo jiné tím, že spotřebitelé snižují výdaje za luxusní zboží. Pokles cen komodity se v posledních týdnech zrychlil a kupci v Indii, která je největším odběratelem surových diamantů, vyvíjejí tlak na největší těžaře, aby omezili nabídku.
img

Česko dováží nejvíce ruské ropy od roku 2010. Ruská ropa z Dálného východu už je přitom dražší než ropa Brent, i když sankce měly vést k tomu, že bude naopak levnější

20.09.2023 Pohonné hmoty v Česku zrychlují tempo svého zdražování. Benzín v minulém týdnu poprvé od loňského listopadu překonal v celorepublikovém průměru psychologicky důležitou cenovku 40 korun za litr, nafta k tomu nemá daleko.
img

Ruská ropa už je na světovém trhu dražší než „západní“ ropa Brent. Západní sankce přitom měly vést k opaku – k tomu, že ruská ropa bude citelně levnější než Brent, aby se tak Kremlu ztížilo financování války na Ukrajině

18.09.2023 Ruská ropa z Dálného východu se už – nezvykle – prodává dráže než severomořská ropa Brent, jejíž cena světu, zejména pak Západu, slouží jako referenční. Rusku se tedy podařilo v tomto ohledu vymazat účinek západních sankcí, které původně vedly k výraznému propadu ceny ruské ropy oproti Brentu.
img

Rusko překonalo sankce a v rekordním množství zaplavuje světový trh pšenicí. Její cena se tak ve světě prudce propadá, navzdory omezení vývozu z Ukrajiny, takže Rusko hledá způsob, jak ji zase zvýšit

17.09.2023 Rusko letos upevňuje svoji pozici největšího světového vývozce pšenice. Pomáhá mu, že překonalo dopady západních sankcí, a také to, že blokací a bombardováním ukrajinských přístavů zásadně podvazuje zemědělský export svého klíčového konkurenta.
img

Technická analýza BTC/USD na 14. 9. 2023

14.09.2023 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzu (SEC), během konference Better Markets zopakoval svá varování před krypto průmyslem. Domnívá se, že nedodržení předpisů by mohlo mít dopad nejen na investory, ale také na širší finanční systém.
img

iPhone 15, IPO společnosti Arm a hospodářské výsledky Adobe

12.09.2023 Tento týden bude na akciových trzích hodně zajímavý. Dnes uvádí Apple na trh nový iPhone 15, středeční IPO společnosti Arm bude největší od konce roku 2021 a čtvrteční hospodářské výsledky Adobe ukážou, nakolik bylo nadšení kolem AI oprávněné. Na postoji k akciím Applu se ještě před uvedením iPhonu 15 podepsal čínský zákaz používat iPhony v různých vládních institucích, který tak zvýšil riziko pro akcionáře. Společnost Arm je vzhledem k čínským rizikům a nerůstu z poslední doby v rámci své IPO naceněna až moc vysoko a všechny naděje na nový růst se upínají k AI. Zveřejnění hospodářských výsledků Adobe je dalším testem toho, zda lze generativní AI v tomto okamžiku komerčně využít.
C:\fakepath\diamanty.jpg

Alrosa našla v Rusku diamant vhodný pro šperky, je největší za deset let

11.09.2023 Ruský producent diamantů Alrosa našel kámen šperkařské kvality o hmotnosti 390,7 karátu. Je to největší diamant šperkařské kvality vytěžený v Rusku od roku 2013 a firma ho našla v Jakutsku, uvedla agentura Bloomberg. Kámen má nestandardní tvar a je lemován žlutohnědou aureolou.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

DPA: Ruská ekonomika roste, ale dopady války na Ukrajině jsou stále citelnější

11.09.2023 Ruská ekonomika sice navzdory západním sankcím roste, ale zásluhu na tom má především zbrojní průmysl. Slábnoucí rubl, klesající kupní síla, omezenější vývoz ropy a plynu a stále vyšší náklady na dovoz dávají Rusům čím dál více pocítit dopady rok a půl trvající války na Ukrajině. Ruská média o tom nyní otevřeně informují, přestože stát ekonomická data často tají. Dalším tématem je nedostatek kvalifikovaných pracovníků, protože migranti zemi opouštějí s ohledem na ekonomické problémy a někdy i hrozbu odvodu, píše agentura DPA.
C:\fakepath\trader-05092023-29-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.09.2023 1) Češi v srpnu nakoupili kryptoměny zhruba za 230 milionů korun, což je o 20 milionů korun méně než v předchozím měsíci. Zároveň je to ale o 15 procent více než ve stejném měsíci loni. Za osm měsíců roku objem obchodů meziročně stagnoval na 2,6 miliardy korun. Vyplývá to z údajů největšího obchodníka Bit.plus.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

FT: Největší čínské banky půjčily Rusku po západních sankcích miliardy dolarů

05.09.2023 Rusku, na nějž Západ po invazi Moskvy na Ukrajinu uvalil sankce, největší čínské banky půjčily miliardy dolarů, napsal list Financial Times (FT). Zatímco západní věřitelé pod tlakem regulátorů a politiků působení v Rusku omezují nebo z něj odcházejí, na jejich místo nastupuje Peking, který se snaží propagovat jüan jako alternativní světovou měnu vedle dolaru. Expozice čtyř největších čínských bank vůči ruskému bankovnímu sektoru se za čtrnáct měsíců do letošního března zvýšila čtyřnásobně, ukazují data Kyjevské ekonomické školy (KSE).
img

Dokáže ropa dosáhnout 100 dolarů za barel?

04.09.2023 V posledních týdnech jsme ve Spojených státech zaznamenali výrazný pokles zásob ropy. Důvodem je omezený růst výroby a relativně nízký dovoz. Zajímavé je, že poptávka ve Spojených státech nevypadá příliš dobře, takže hlavním faktorem, který způsobuje růst cen na trhu s ropou, je nabídka.
C:\fakepath\trader-04092023-35-zm.png

Ruský těžební gigant Alrosa otevře nový důl na diamanty na ruském Dálném východě

04.09.2023 Ruský těžební gigant Alrosa, největší světový producent diamantů, zahájil práce na otevření nového obřího dolu na ruském Dálném východě. S odvoláním na místní úřady o tom dnes informovala agentura Reuters. Produkce z něj by měla nahradit diamanty z dolu Mir uzavřeného kvůli průsaku, který si v roce 2017 vyžádal životy osmi lidí.
img

Změna softwaru autopilota společnosti Tesla čelí kontrole NHTSA

04.09.2023 Americký Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) nedávno zahájil vyšetřování asistenčního systému Autopilot společnosti Tesla. Reaguje tak na rozsáhlou aktualizaci softwaru, která řidičům vozů Tesla umožňuje na delší dobu sundat ruce z volantu. NHTSA zatím nevynucuje stažení vozidla z trhu, ale požaduje od společnosti Tesla odpovědi a dokumenty týkající se této změny softwaru. Tato situace jen podtrhuje složitost problémů, kterým regulační orgány čelí při udržování kroku s rychlým vývojem automobilových technologií.
C:\fakepath\trader-30082023-47-zm.jpeg

Míra nezaměstnanosti v Rusku v červenci klesla na minimum tři procenta

30.08.2023 Míra nezaměstnanosti v Rusku v červenci klesla o desetinu procentního bodu a dostala se na tři procenta, minimum za dobu měření. Oznámil to dnes ruský statistický úřad. V zemi se zvyšují maloobchodní tržby, firmám ale klesají zisky, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-28082023-50-zm.jpg

WSJ: Kryptoměnová burza Binance zvažuje úplný odchod z ruského trhu

28.08.2023 Společnost Binance, která je největší kryptoměnovou burzou na světě, uvažuje o úplném odchodu z ruského trhu. S odvoláním na mluvčího podniku o tom dnes informoval americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
img

Nizozemský pivovar Heineken se úplně stáhl z Ruska, byznys tam prodal za euro

25.08.2023 Nizozemský pivovar Heineken už se kompletně stáhnul z Ruska. Své aktivity tam prodal symbolicky za jedno euro (přes 24 Kč) ruské firmě Arnest Group. Heineken to uvedl ve svém sdělení. Záměr opustit Rusko oznámil druhý největší výrobce piva na světě loni v březnu, krátce poté, co ruská vojska zahájila invazi na Ukrajinu. Proces ale trval déle, než se očekávalo.
C:\fakepath\dolary.jpg

Indický ministr: Dolar ve světové ekonomice ještě dlouho neztratí vliv

25.08.2023 Americký dolar ve světové ekonomice ještě dlouho neztratí svůj vliv a například energetické suroviny se budou v dolarech obchodovat asi pořád. V rozhovoru v americké televizi CNBC to dnes řekl indický ministr pro ropu a zemní plyn Hardíp Singh Purí. O takzvané dedolarizaci, tedy snížení závislosti na americké měně, tento týden jednali zástupci skupiny BRICS. Tu tvoří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika.
C:\fakepath\trader-24082023-40-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy kvůli nepříznivé statistice z předních ekonomik klesají

24.08.2023 Ceny ropy dnes klesají. Mohou za to nepříznivé ekonomické údaje z důležitých zemí, které mohou znamenat slabší poptávku. Investoři nyní čekají na páteční projev šéfa centrální banky USA (Fed) Jeroma Powella, který by mohl naznačit, jakým směrem se budou dále vyvíjet úrokové sazby ve Spojených státech.
img

Rusko nouzově zastavilo pád rublu. Na jak dlouho?

21.08.2023 Ruský rubl se v minulém týdnu stal nejvýkonnější měnou takzvaných rozvíjejících se trhů. Od pondělí do pátečního dopoledne měl za sebou zpevnění vůči americkému dolaru o 6,3 procenta. Drtivá většina měn dalších rozvíjejících se ekonomik, včetně Česka, přitom vůči dolaru v minulém týdnu ztrácela. Znamená to jedno: ruské centrální bance se podařilo pád rublu zastavit, alespoň prozatím. Dlouhodobě však rubl padá i tak do propasti.
C:\fakepath\BRICS.jpeg

V zemích BRICS žije 40 procent populace, vytváří 26 procent sětového HDP

21.08.2023 - Do hospodářského uskupení BRICS patří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika. Název je odvozen od počátečních písmen členských zemí. Označení původně vzniklo v roce 2001 pro investiční účely. Tehdy britský ekonom Jim O'Neillem z investiční banky Goldman Sachs napsal studii o rostoucí síle rozvíjejících se zemí jako Brazílie, Rusko, Indie a Čína, o kterých psal jako o BRICS. V roce 2006 svolala Ruská federace schůzku ministrů zahraničí těchto čtyř čtyř států a v roce 2009 Čína, Indie, Brazílie a Rusko uspořádaly v ruském Jekatěrinburgu první summit. V roce 2010 se připojila i Jihoafrická republika.
img

Ranní okénko - Ruská centrální banka reaguje na další pád rublu

16.08.2023 Dnes bude zveřejněn jediný údaj tohoto týdne, který se týká České republiky, a to ceny průmyslových výrobců. Meziměsíčně očekáváme obdobný pokles jako při předchozím srovnání (-0,3 %), zatímco trh se kloní k mírně nižšímu poklesu (-0,1 %). Růst v meziročním srovnání by podle nás měl znovu zpomalit, tentokrát z 1,9 % na 1,3 % oproti trhu, který předpovídá pokles na 1,5 %. Cenové tlaky na straně nabídky by tak měly dále ustupovat i vzhledem ke zlepšení v dodavatelsko-odběratelských řetězcích. Zároveň firmy rozpouštějí své zásoby, které z důvodu poklesu cen nemá opodstatnění dále držet. Rovněž klesají nebo nerostou tak rychle některé komodity, takže výrobci nepropisují v takové míře zvýšené náklady opětovně do cen svých výstupů.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka překvapivě zvýšila základní úrok, chce zastavit pád rublu

15.08.2023 Ruská centrální banka dnes překvapivě a mimo své řádné zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o 3,50 bodu na 12 procent. Nouzovým opatřením se snaží zastavit pád rublu, který v pondělí oslabil za psychologicky důležitou hranici 100 rublů za dolar. Ruská měnová autorita o tom dnes informovala v tiskové zprávě.
C:\fakepath\ropa-14082023.png

Ropa brent nad 100 USD?

14.08.2023 Cena ropy na trhu roste 6 týdnů v řadě, ropa brent tak z červnového dna kolem 68 USD za barel vystoupala až o 20 dolarů výše. To i přesto, že snížení kreditního ratingu USA a nepříliš uspokojivé hospodářské výsledky amerických společností spustily výprodeje na amerických trzích. Co stojí za růstem cen ropy? A jak dlouho může pokračovat?
img

Rubl prudce oslabuje nad psychologickou hranici 100 za dolar. Ruští propagandisté zuří, viní z pádu měny ruskou centrální banku

14.08.2023 Ruská měna se dnes ráno středoevropského času propadla nad psychologicky důležitou úroveň 100 rublů za dolar. Tato úroveň má značnou symboliku i z pohledu kremelských propagandistů typu Vladimira Solovjova. Ten už minulý týden v ruské televizi rozhořčeně vinil z pádu měny ruskou centrální banku. Nyní je tedy ještě hůře. Navzdory tomu, že právě ruská centrální banka podnikla minulý týden zásadní opatření, které i podle analytiků mělo pád rublu alespoň na čas zbrzdit. To se ale neděje.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Bloomberg: Ruská ekonomika se může vrátit na předválečnou úroveň už příští rok

11.08.2023 Ruská ekonomika se může vrátit na předválečnou úroveň už v příštím roce, přizpůsobí se totiž dopadům mezinárodních sankcí. Uvedla to dnes agentura Bloomberg. Snaha Kremlu o rozšíření náboru do armády by ale mohla tento cíl ještě zmařit.
C:\fakepath\EU-China.jpg

Čína doufá ve zlepšení komunikace s EU a prohloubení spolupráce s Francií

30.07.2023 Čína doufá ve zlepšení komunikace s Evropskou unií za pomoci Francie. Podle agentury Reuters to včera v Pekingu francouzskému ministrovi financí Brunovi Le Maireovi řekl čínský vicepremiér Che Li-feng. Zároveň vyjádřil přání prohloubit s Francií spolupráci ve finanční, vědecké a technologické oblasti.
img

Mezinárodní měnový fond věří ruské ekonomice víc než sama Moskva. Sankce jsou „dramaticky neefektivní“ varuje Wolfgang Münchau, bývalý šéfkomentátor Financial Times

26.07.2023 Mezinárodní měnový fond včera publikoval aktualizovanou prognózu hospodářského růstu jednotlivých světových ekonomik. Oproti své dubnové prognóze citelně přilepšil Rusku. Málokterá jiná ekonomika se dočkala tak výrazného zlepšení odhadového výkonu. Zatímco v dubnu MMF počítal, že Rusko letos vykáže růst 0,7 procenta, nyní už předpokládá, že to bude 1,5 procenta. To je dokonce lepší prognóza, než jakou zveřejnila sama Moskva – ta počítá s letošním růstem ve výši 1,2 procenta.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ministr: Rozpočtový deficit Ruska se letos může prohloubit na 2,5 procenta HDP

25.07.2023 Rozpočtový deficit Ruska se v letošním roce může prohloubit na 2,5 procenta z loňských 2,3 procenta hrubého domácího produktu (HDP). V rozhovoru, který dnes publikoval web Argumety i fakty, to řekl ministr financí Anton Siluanov. Moskva se potýká s vysokými náklady na válku na Ukrajině, takže díra ve veřejném rozpočtu může být nakonec větší, než vláda plánovala, uvedla agentura Reuters.
img

Pohonné hmoty v Česku zdražují, jsou nejdražší od dubna. Řidiči se však ve zbytku prázdnin výrazného zdražování bát nemusí

20.07.2023 Pohonné hmoty v Česku zdražují. Cena benzínu v ČR, která ještě o předminulém týdnu stagnovala, vzrostla o pět haléřů na litr na 37,39 koruny za litr. Benzín je tak nejdražší od konce dubna. Nafta v uplynulých sedmi dnech zvýšila tempo svého zdražování. Její cena vzrostla o 18 haléřů na litr na úroveň 32,58 koruny za litr, rovněž nejvýše za dva a půl měsíce. V příštích sedmi dnech se čeští řidiči musí připravit na zdražení v rozsahu 20 až 30 haléřů na litr. Cena ropy na světových trzích totiž za poslední měsíc stoupla o 7,2 procenta. Přes poměrně silnou úroveň koruny k dolaru ještě čerpací stanice v ČR budou nuceny část tohoto zdražení ropy do koncových cen benzínu a nafty promítnout, aby si zachovaly své stávající marže.
img

Elon Musk přechází do útoku proti advokátovi v soudním sporu o Dogecoin

18.07.2023 Elon Musk a Tesla Inc. přešli do ofenzivy proti právníkovi zastupujícímu žalobce v žalobě podané investory do Dogecoinu. V nedávném podání k okresnímu soudu USA pro jižní okres New York požádal technologický miliardář a jeho gigant v oblasti elektronických vozidel o sankce podle pravidla 11 proti Evanovi Spencerovi z advokátní kanceláře Even Spencer Law. Spencer zastupuje potenciální skupinu Dogecoin, která zažalovala Muska a jeho firmu EV za manipulaci s cenou memecoinu pro osobní giganty.
img

Právní vítězství Ripplu: Zlomový bod pro regulaci kryptoměn? 💥

14.07.2023 Včera, po téměř tříleté právní bitvě, Ripple vyhrál soudní spor s Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC). Po tomto oznámení dosáhly zisky Ripplu až 90 % a cena tokenu vzrostla z 0,47 na 0,90 USDT. Dnes se XRP obchoduje za 0,77 USDT, což je stále o více než 63 % nad předchozí úrovní.
C:\fakepath\trader-14072023-87-zm.jpg

Rusko přidává další překážky pro odcházející zahraniční firmy

14.07.2023 Zahraniční společnosti, které chtějí opustit Rusko, čelí dalším překážkám. Ruské ministerstvo financí přidalo další požadavky související s odchodem firem, včetně dvouletého limitu na možnost zpětného odkupu podniků, uvedla agentura Reuters.
img

Pohonné hmoty v Česku zdraží. Rusové totiž razantně omezují svůj vývoz ropy a v tandemu se Saúdskou Arábií dále omezí těžbu

13.07.2023 Cena benzínu v ČR v uplynulém týdnu stagnovala, nafta nepatrně zdražila. V příštích sedmi dnech se čeští řidiči musí připravit na zdražení v rozsahu 20 až 30 haléřů na litr. Stoupá totiž jak cena ropy na světových trzích, tak cena velkoobchodně prodávaných paliv na surovinové burze v Rotterdamu.
C:\fakepath\trader-12072023-34-zm.png

Kriminality spojené s kryptoaktivy ubylo, ale narostl objem plateb útočníkům

12.07.2023 Kriminality spojené s kryptoaktivy letos v prvním pololetí po celém světě ubylo, ale objem plateb útočníkům na výkupné prudce vzrostl a je na cestě k dosud druhému největšímu ročnímu objemu. Informovala o tom dnes analytická společnost Chainalysis. Příliv kryptoměn do nelegálních služeb se podle ní meziročně snížil o 65 procent na 2,8 miliardy dolarů (zhruba 60 miliard Kč).
img

Rakouská skupina OMV nehodlá omezit nákup plynu z Ruska, řekl její šéf

10.07.2023 Rakouská energetická skupina OMV nehodlá přestat nakupovat plyn z Ruska. Deníku Financial Times to řekl její šéf Alfred Stern. Podle něj společnost bude kupovat plyn od ruské firmy Gazprom podle smlouvy, která platí až do roku 2040. Stern však dodal, že se firma snaží své dodavatele plynu diverzifikovat.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Ruský rozpočet se za pololetí propadl do schodku

07.07.2023 Ruský rozpočet vykázal za prvních šest měsíců letošního roku schodek 2,6 bilionu rublů (623,6 miliardy Kč), loni byl naopak v přebytku 1,48 bilionu rublů. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ruské ministerstvo financí. Státní pokladnu vyčerpávají značené výdaje na podporu vojenské operace na Ukrajině a západní sankce na vývoz ruské ropy. Agentura Reuters ale upozornila, že v červnu se rozpočet výrazně zlepšil, protože klesly výdaje a příjmy se zvýšily, což Moskvě pomohlo v jejím úsilí o získání kontroly nad financemi.
C:\fakepath\psenice2.jpg

Bloomberg: Málo známá ruská firma se stala největším obchodníkem s pšenicí

06.07.2023 Společnost, která vznikla po invazi Ruska na Ukrajinu, se za jeden rok stala největším obchodníkem s ruskou pšenicí. V právě skončené sezoně 2022/2023 firma Grain Gates LLC vyvezla 7,22 milionu tun. Těsně tak předstihla firmu TD Rif, která byla největším vývozcem od sezony 2014/2015. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na údaje analytické společnosti ProZerno.
img

Reuters: Evropská komise patrně začne vyšetřovat americkou firmu Microsoft

04.07.2023 Evropská komise (EK) v příštích měsících pravděpodobně začne vyšetřovat americkou technologickou společnost Microsoft, protože jednání o nápravě v souvislosti s integrací aplikace Teams do balíčku nástrojů Office nepřineslo uspokojivý výsledek. Uvedla to dnes agentura Reuters, která se odvolává na informované zdroje.
C:\fakepath\Zelenskyj.png

Zelenskyj uvalil další sankce proti Rusům i proti gruzínským aerolinkám

02.07.2023 Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj zavedl sankce proti 189 Rusům, dvěma Bělorusům a jednomu Gruzínci a také proti téměř 300 podnikům spojených s Ruskem a s válkou proti Ukrajině. S odvoláním na prezidentovy výnosy to včera uvedl server listu Ukrajinska pravda. Na sankčním seznamu figuruje i Tamaz Gaiašvili, což je zakladatel společnosti Georgian Airways, na kterou Zelenskyj rovněž uvalil sankce, protože začala opět létat do Ruska.
img

Micron po výsledcích ztrácí 5 % a maže včerejší zisky 📉

29.06.2023 Jeden z předních výrobců čipů v USA, společnost Micron (MU.US), včera vykázala hospodářské výsledky, které mírně překonaly očekávání, pokud jde o tržby, ztráta na akcii však byla nižší, než se předpokládalo. Společnost poukázala na vyšší poptávku kolem čipů umělé inteligence a předpověděla vyrovnání nabídky a poptávky na globálním trhu paměťových čipů. Převis nabídky nad poptávkou po pandemickém nárůstu poptávky nadále doléhá na mnoho společností v tomto odvětví, které byly nuceny prodávat paměťové čipy za nižší ceny. Společnost Micron uvedla, že očekává snížení nadměrné nabídky. Společnost však poukázala na značný negativní dopad čínských sankcí, které jsou zřejmě reakcí na obchodní blokády USA namířené proti Pekingu. Jak je vidět, obavy z čínského trhu nevyvážil ani optimismus kolem umělé inteligence.
C:\fakepath\USA-dolar.jpg

Průzkum: Americký dolar zůstane příštích deset let hlavní rezervní měnou

28.06.2023 Americký dolar si v příštím desetiletí udrží svoji pozici dominantní rezervní měny. Podaří se mu tak odolat rostoucím výzvám některých zemí, aby byly přijaty alternativy k dolaru. Vyplývá to podle listu Financial Times z výročního průzkumu nezávislé platformy zabývající se analýzou a výzkumem otázek týkajících se centrálních bank a finančních institucí Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF).
img

⏫Hliník roste o 2,5%

27.06.2023 Ceny hliníku vyskočily na téměř 2 200 dolarů za tunu v naději na větší stimulaci v Číně, což dnes také vedlo k růstu čínských indexů. Silné zisky lze zaznamenat i na trzích s niklem a zinkem, zatímco měď zaostává a za celý den si připisuje méně než 1 %.
C:\fakepath\diamanty.jpg

CNBC: Ceny diamantů z loňského rekordu již klesly o 18 procent

25.06.2023 Jak se zpívá v jedné písni "diamanty jsou dívčiným nejlepším přítelem". V současnosti ale nejsou oblíbenými kameny investorů, protože v posledních několika měsících ztratily na hodnotě. V únoru 2022 se ceny diamantů vyšplhaly na rekord, od té doby však klesly již o 18 procent. Od začátku roku jsou pak nižší o 6,5 procenta, ukazuje globální index cen surových diamantů. A jejich cena bude podle analytiků zřejmě dále klesat, upozornil zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\Japonsko-USA.jpg

USA vyřadily Japonsko ze seznamu zemí sledovaných kvůli manipulaci s kurzem

18.06.2023 Spojené státy vyřadily Japonsko ze seznamu hlavních obchodních partnerů, které monitorují kvůli potenciálně nekalým manipulacím se směnným kurzem. Je to poprvé od roku 2016, kdy USA s tímto seznamem v současném formátu přišly, kdy Japonsko na seznamu není, upozornila agentura Kjódó.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Bloomberg: Putinovo ekonomické fórum ukazuje prohlubující se izolaci Ruska

13.06.2023 Letošní Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum, které bývalo do invaze na Ukrajinu magnetem pro světové politiky a investory a které organizuje ruský prezident Vladimir Putin, ukazuje prohlubující se izolaci Ruska. Na akci, která začíná ve středu, se organizátoři snažili přilákat významné politické osobnosti, nepřijet se letos ale kromě většiny Evropanů a Američanů rozhodli i někteří představitelé bývalých sovětských republik, píše agentura Bloomberg.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Investiční zlato | Intervence ČNB | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní plán | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | AUD/CAD | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Channel | Konsolidace | DAX | Devalvace | Devizový trh | Devizový účet | Dezinflace | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Forwardová cena | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Oscilátor | P/E | Parita | Čekající příkazy | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Restriktivní politika | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvrdá měna | Ukazatel | Uptrend | VAT | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | Raiffeisenbank | Global macro | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trading | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Hazardní hry | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie VIG | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Australská měna | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena rublu | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Členské země Evropské unie | Devizové kurzy | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Slovenska | Ekonomika USA | Elektřina | Etoro | Eura | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | EURRUB | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP Ruska | HDP USA | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Irsko | Islámský stát | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | EBay | Jak získat peníze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koupě zlata | Koupit akcie | Kurs koruny | Kurs měny | Kurs rubl | Kurs rublu | Kurs rublu k dolaru | Kursy | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz CZK | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Kurz USD | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Kurzy měny | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnová krize | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MQL | Náklady na těžbu ropy | Nákup akcií | Nákup komodit | Naučte se obchodovat | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s dluhopisy | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád měny | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Penzijní společnosti | Pivot | Platforma MT4 | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Rubl k dolaru | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | SaxoBank | Sázky | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | USD index | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj rublu | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zahraniční měny | Zákon o cenných papírech | Zavedení eura | Země BRICS | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | EUR/PLN | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | Dolarové dluhopisy | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | BIC | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Daniel Beneš | Depozitář | Diskont | Dluhopisový index | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Private banking | Protistrana | Provozní marže | Redukce | ROCE | ROE | Sekundární trh | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Upisovací období | Upisování akcií | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Akciová společnost | Převis | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Investiční téma | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Cukr | Vzdělání | Frustrace | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Dividendové akcie | Ekonomický kolaps | Euro forex | Global forex | Investment | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Sky News | Crédit Agricole CIB | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Again Capital | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Energy Aspects | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Julius Bär | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | Mizuho Bank | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Frankfurter Allgemeine Zeitung | MICEX | Investing.com | JBC Energy | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | BCS | BNY Mellon | PwC | Next Finance | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | High Frequency Economics | PVM | Barrick Gold | BBC | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | The Guardian | WACC | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Reporty | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | Světová měna | Technický výhled | Uložení peněz | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | XAU/XAG | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Krach burzy | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Londýnská akciová burza (LSE) | Renminbi | Čínský renminbi | Cizí měny | Finanční centrum | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Kitco | Rada ČNB | Podnikatelé | Pro tradery | Dekabank | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Henry Hub | Index německých akcií DAX | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Ekonomické indikátory | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | La Repubblica | Referendum | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Miliardáři | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Bezpečné investice | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční metropole | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Intervence centrálních bank | Globální ekonomický růst | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské státní dluhopisy | Index IBEX | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Summit EU | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | John Kerry | Kryptoměny | Britský akciový index FTSE 100 | Britské ropné společnosti | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Index italských akcií | Nálada na trhu | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Obchodník s ropou | Vitol | Komoditní sektor | Komoditní index DJ-USB | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Americké rafinerie | Kryptoměna | Ekonomický institut | Finanční svoboda | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Úroková sazba Fedu | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Globální obchod | Mezinárodní investice | Ministr obchodu | General Electric | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Krize bankovního sektoru | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Short příležitost | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Indikátor vývoje cen akcií | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Index amerických akcií | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | S&P Global Ratings | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | D&B | Oslabování dolaru | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Skupina G20 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Ziskové obchodování | Monopoly | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Výnosné investice | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Setkání G20 | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Globální ekonomický výhled | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Politico | Business Insider | JPMorgan Chase & Co. | Investec | IHS Markit | Devizy | Index KOSPI | Obchodování s jüany | Venture Capital | Aleš Sosnovský | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | MUFG | Zklamání investorů | Generali Investments | Investiční aktiva | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Výkyvy kurzu koruny | Silicon Valley Bank | Euler Hermes | Zahraniční forex | Lipow Oil Associates | Index americké měny | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Snižování rozvahy Fedu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | BlueBay Asset Management | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Stox | Breakout Trader | LBBW | World Gold Council | Český zlatý poklad | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Burzovní index PX | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Zásoby zlata | Markéta Šichtařová | BlueBay | Obchodování s cizími měnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Technologie blockchain | Spoření do zlata | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Backwardation | Altcoin | Kraken | Monero | Zcash | ETH | XRP | Capitalinked | Radim Dohnal | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Nemovitostní fondy | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Kryptoměna ethereum | Růst bitcoinu | NEST | ESMA | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Krypto burzy | Nákupy kryptoměn | Nákup digitálních měn | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investiční skupiny | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Digitální peněženky | Cena Ripplu | Altcoiny | Elektronické obchody | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | EUR/RUB | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Globální dividendy | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Index italských akcií FTSE MIB | CII750 | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Burza kryptoměn | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | PANW | Wood Mackenzie | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Stock picking | Členové Evropské unie | Podíl dolaru | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Financial Conduct Authority (FCA) | Pokles jüanu | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Schwab | Apple (AAPL) | Kurz EUR/CZK | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Ruský akciový index | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Cenový kanál | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | Slábnutí rublu | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Íránská měna | USMCA | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Globální investoři | BGA | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Trh s ropou | NIESR | Finanční skupina | IfW | Reakce trhu | Zlaté zásoby | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Burzy padají | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Burzy po celém světě | Pražský akciový trh | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Prognóza ECB | Průzkum společnosti | Jiné měny | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Pokles valuací | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Napětí na finančních trzích | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Oživení akcií | Měny považované za bezpečné | Bloomberg Economics | Jednotná měna | Pojištění vkladů | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Kongres USA | Hodnota indexu | Posílení kapitálu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Mezinárodní dluhopisy | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Vývoz do Británie | PDVSA | Makléřská společnost | DBS | Finanční operace | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Obchodní jednání | Globální dluh | Velké riziko | Obchodní operace | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Silný trh | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Norský fond | Státní fond | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Ruská firma | Ruský akciový trh | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Vyjádření analytiků | Riziková měna | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Vývoj hlavní úrokové sazby | Obiloviny | SPI Asset Management | Příjmy Ruska | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Globální HDP | Akciové strategie | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Economist Intelligence Unit | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Ponziho schéma | Fibo retracement | Růst cen zlata | Lari | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Pohyb kurzu | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Cena diamantů | Akcie a ETF | FinCEN | Cena železné rudy | Štěpení akcií | Ceny niklu | Ropné akcie | STAR | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | GBTC | Pokles dolaru | Ripple Labs | Napětí na trzích | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Americké futures | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Likvidita na trhu | Konglomerát | Raiffeisen Bank International | Společnost MSCI | Vliv na obchodování | Indická ekonomika | Bohatí | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Asijské továrny | Ekonomické problémy | Cena niklu | Produkce zemního plynu | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Upisování | Cena žlutého kovu | KB | NGAS | Depozitní sazby | IMK | Pravděpodobnost recese | Prosus | Těžební zařízení | US500 | Pozornost finančních trhů | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Deutsche Welle | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | Oživení ekonomiky eurozóny | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Korunové sazby | Pictet | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Asociace pro kapitálový trh | Programovací jazyk | Dolarové likvidity | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | ESG | Ceny palladia | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Banky pro mezinárodní platby | Banka pro mezinárodní vypořádání | Bank for International Settlements | Společnost Deutsche Börse | Edge | Nejlepší výsledky | Informace z trhu | Geopolitické riziko | Ochrana před inflací | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Obchodní restrikce | Nízké daně | Loterie | Cena akcie | Uvalení cel | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FATF | FSB | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | McKinsey | Platební společnost | TikTok | Huawei | Papež František | Vlastní investice | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Rozpočet | Čínská média | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Institut WIFO | WIFO | Investiční skupina | Analytik portálu | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Německý vývoz | Hongkong | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Investice do ropy | Obchod s ropou | Ropné firmy | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Rijád | Dvojitý vrchol | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | FRED | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Investiční nálada | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Server Politico | Přijmout euro | Spojené státy a Čína | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Růst ruské ekonomiky | Snižování úroků | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Ekonomika ČR | Statistiky z Číny | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Hlavní události | Záznam ČNB | Technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Risk-off | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Applied Materials | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | IIF | USA a Čína | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Server BBC | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | IW | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Bilance | Zasedání vlády | Vývoz ze země | Obchod s Čínou | Index DOW | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | Růst světové ekonomiky | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Clearstream | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Fixed income | Kenneth Griffin | Millennium | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Buy-and-Hold | Nadhodnocení | Reálné zhodnocení | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Domácí měny | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | SECO | Chilské peso | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Valdis Dombrovskis | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Nezaměstnanost v eurozóně | Swingové maximum | Globální trh | Martin Stránský | Technické rezistence | Konkurenti | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Zakázky německého průmyslu | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Deficit zahraničního obchodu | Deficit zahraničního obchodu USA | Centrální banka USA | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | USDIDX | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Agricultural Bank of China | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Šinzó Abe | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Export z Německa | Stavebnictví | Klíčová rezistence | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Sociální sítě | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Přeprodané podmínky | Výzkumný institut | Růstový impuls | NAFTA | Vládní výdaje | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Růst spotřebitelských cen v USA | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Neuberger Berman | Philip Morris ČR | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Schůzka FOMC | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | PKN Orlen | Časopis Forbes | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Goldcorp | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | KKCG | Škoda Auto | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Švýcarská společnost | Jaderné elektrárny | InterContinental | Jaderná elektrárna | Temelín | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Bilance běžného účtu | Vývoj devizových rezerv | Edward Moya | STOXX50 | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Geely Holding Group | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Elektrárenská společnost | Dolar roste | Trumpova administrativa | Vojtěch Benda | Nižší likvidita | Šperky | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Hospodářský růst v Rakousku | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | AT&T | Disney | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Dovozní cla | Uber | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | Důvěra domácností | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Eugal | Údaje z Číny | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | NERV | Počet investorů | BREAKING | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | ANSA | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | KLDR | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Ruští miliardáři | Index šanghajské burzy | WIG20 | Michal Skořepa | Peking | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Investiční aktivita | Index pařížské burzy | Nejistoty na finančních trzích | Hospodaření | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Třetí světová válka | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst poptávky | Saúdská ropná zařízení | Útok na saúdská ropná zařízení | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Společnost Sentix | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Návratnost | IKEA | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Hospodářské statistiky | Erik Bregar | Apache | Vývoj na kapitálových trzích | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | Džavád Zaríf | Ekonomické sankce | Světová banka (SB) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Von der Leyenová | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Hodnota společnosti | Budoucnost | Švýcarská vláda | Ifo | Experti | Dramatické dopady | Hormuzský průliv | Zemědělství | Rekordní maximum | Obavy z konfliktu | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Ropa typu Brent | Příjmy domácností | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Luxusní auta | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Podnik | Emisní cena | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Rozpočtový přebytek | Týden na trhu | Bloky | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Obchodní sankce | Přebytek bilance | Přebytek bilance běžného účtu | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Výnos bondů | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Inflace v Rusku | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné v Česku | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Zamyšlení | Akciový index MOEX | MOEX | Internetový gigant Yandex | Vyplácení dividend | Akcie HP | Oživení globální ekonomiky | Barma | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Firma Avast | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | Americké hospodářství | Americký miliardář | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Rating České republiky | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Globální sentiment | BRIC | Zdražovat | Závislosti na Číně | České měny | Důchody | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Závislost na dolaru | Dedolarizace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | IHNED | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Akcie na burze v Hongkongu | Starbucks | Boeing | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Cena akcií Applu | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | Tvrdá práce | Akceptovat ztráty | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | BABA | Růst v eurozóně | Akcie ING | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Techničtí obchodníci | Obchody | Indická vláda | Peníze na financování | Financování vládních výdajů | Výdaje | Platit daně | Pesimismus | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Rosstat | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | OMFIF | Švýcarská banka UBS | Přerušení vývozu | BP | Dodávky na trh | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Převody peněz | Poselství o stavu unie | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Palantir | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Americká inflace | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Valuace | London School of Economics | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Čínské stimuly | Německý HDP | Indexy aktivity | Tým XTB | Data ČSÚ | Pokračování poklesu | OIL.WTI | Deutsche Telekom | TS Lombard | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | Alternativní fond | Zhejiang Huayou Cobalt | Směřování trhů | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Craig Erlam | Krize v eurozóně | Akcie na evropských trzích | České banky | Ekonomické recese | Index aktivity | Největší ztráty | Intradenní volatilita | Výhled růstu globální ekonomiky | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Index varšavské burzy | Index varšavské burzy WIG | Commonwealth Bank of Australia | Prohlášení G7 | Výskyt koronaviru | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Ministři financí zemí platících eurem | Nafta v ČR | Nová data | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | České mzdy | Nakoupit zlato | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Aktuální Price Action | Schůzka skupiny OPEC+ | Schůzka skupiny OPEC | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Gita Gopinathová | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Propad rublu | Nákupy deviz | Dolar k rublu | Loko-Invest | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | WP | Cenové války | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Těžební kapacity | Objemy ropy | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Scott Morrison | Premiér Scott Morrison | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Short-selling | Spekulace na pokles cen | Index DAX burzy | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Extrémní strach | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | Opatření vlády | Solidarita | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Další vývoj | Armageddon | Těžaři ropy | Íránská ropa | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Oldřich Dědek | Dopad na finanční trhy | Poškodit ekonomiku | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Kabinet | Guvernér Rusnok | Vlastnit akcie | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Propad koruny | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Analytik České spořitelny | Silný pokles | Společnost Saudi Aramco | Index frankfurtské burzy | Posílení ekonomiky | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Burzy cenných papírů | New York Times | Inflace v EU | Anton Siluanov | Gazprombank | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Barel WTI | Akcie Monety | Mike Pence | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Vypořádávání transakcí | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Pád ceny | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Pád cen ropy | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Značný pokles | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Půjčky v dolarech | Snížení základní úrokové sazby | Výkon světové ekonomiky | Šíření nemoci | Globální problém | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozkolísaný | Intervenovat ve prospěch koruny | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Levnější půjčky | Rating vyšší | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Investiční svět | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Norská vláda | Guvernér francouzské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | UNA | Katar | Státní televize | Salmán | MPSV | MF | Ošetřovné | Američtí senátoři | Komentátor | NPR | Hlavní centrální banky | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Posílení amerického dolaru | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Index podnikatelské aktivity | Extrémní volatilita | Britský akciový index | Spoření | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Riziko dalšího poklesu | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Americké ropné zásoby | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Instituty | Šéf institutu WIFO | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Banka JPMorgan | Jair Bolsonaro | Biliony | Šéf IEA | Fatih Birol | Podnikový svaz | Institut IW | Býčí potenciál | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Sněmovna reprezentantů USA | České vlády | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Americký investor | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Živobytí | Historické pohyby | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Equa Bank | Sberbank | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Nigérie | Angola | Alžírsko | Brazilský prezident | VW | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Jaderné války | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Realitní bubliny | Mark Rutte | Nizozemský premiér | Premiér Mark Rutte | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Deficit veřejných financí | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Špatná data | Aktivita ve službách | Vláda USA | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | FAO | RBK | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Hrozí krach | Johan Sverdrup | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Omyl | Španělský premiér | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Cushing | OPEC plus | Setkání OPEC | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Sociální nepokoje | Ministři EU | Situace na ropě | Patenty | Chudé země | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | TPA | Hluboké recese | Pesimistické odhady | Ministři | Pomalé oživení | Carsten Brzeski | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Nemovitosti v ČR | Dnešní aktivita | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Znárodnění | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Životní styl | Cena benzínu | Bezprecedentní opatření | Zpravodajské služby | Tajné služby | Španělská vláda | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Státní příspěvek | Zahraniční dluh Ruska | Dluh Ruska | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | Přebytek běžného účtu | France Info | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | Activision Blizzard | Emitenti | Česká ekonomika letos | Delaware | Představitelé G7 | Více peněz | Hlavní emise | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Bob Haberkorn | RJO Futures | Index US500 | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Investoři z Wall Street | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Zpráva Evropské komise | Internetové televize | Televize Netflix | Bankovní vzdělání | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Americké univerzity | Jeffrey Halley | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Indikace | Vládnoucí strana | Geopolitická krize | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | Nákup ropy | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | HDP Španělska | Obchodovat ropu | Potravinové krize | Levná ropa | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | Stephen Innes | Global Wealth Management | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Guvernér australské centrální banky | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Nabídka ropy | Analytik ČSOB | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Ztráty eura | Měny zemí | Hrubý domácí produkt Číny | Ropný a plynárenský průmysl | Chesapeake Energy | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Oilprice | Oilprice.com | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Ceny domů v USA | Zbyněk Stanjura | ODS | Vyjádření ekonomů | Selský rozum | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Americký ropný institut | Ropný institut | Poptávka po pohonných hmotách | Kupovat dluhopisy | MFF | Údaje o zásobách v USA | Sociální síť | Debata | Cena surové ropy | Surové ropy | Zahrnutí inflace | Nálada spotřebitelů v Německu | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Chránit ekonomiku | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Podnikatelská aktivita v USA | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Sociální napětí | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Náklady na obsluhu dluhu | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Americký viceprezident | Podpůrná opatření | Lucembursko | Zpravodajská společnost | Společnost BBC | Evropské méně | Data z trhu práce | Státní peníze | ADBE | Úřad INSEE | SAS | Cenový propad | Cestování | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Propad exportu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | SMA 100 | Hospodářství země | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ekonomická realita | Warren Patterson | ING Warren Patterson | Ropa roste | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Jiří Hruška | Pozastavit obchodování | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | Čistá ztráta | Rakouská vláda | Robert Holzmann | Intervenovat na forexovém trhu | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Ztráta indexu | Blízký východ | Dopravci | PAMP | Argor-Heraeus | Akcie padají | Strach ze sankcí | UBS Global | Aktivní obchodování | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | Oddlužení | Latinská Amerika | PEPSICO | Bankovní akcie | HashRate | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Petrochemická společnost | Stavebnictví v březnu | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Dlouhodobý trend | Zdražení ropy | Rakouský kancléř | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek | Minimalizovat ztráty | Velikost pozic | Státní banka | Alternativní taxislužby | Euronav | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hugo | Regulační orgány | Australský premiér | Australská ekonomika | Tisknutí peněz | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Šéfka EK | Huobi | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Leasing | Růst EBITDA | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Dopad krize | Společnost Avast | Členské státy | Verdikt soudu | Průmyslové kovy | Omezení investic | Karl Schamotta | Členské země | Dominance bitcoinu | Burza Binance | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Světové hospodářství | PitchBook | Potlačovaná poptávka | Cestování do zahraničí | T-Mobile | Auta | JD.com | Xiaomi | FBI | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | De Beers | Alrosa | Čeští centrální bankéři | Sektor služeb | Dění na trhu | Velké peníze | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Silná rally | Potenciální zisk | Moderna | MRNA.US | Mluvčí MMF | Celní režim | Spolková vláda | Lee Hardman | Marek Brávník | Martin Winterkorn | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Koronavirová pandemie | LMC Automotive | LMC | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Cristian Maggio | Sankce USA | Protiíránské sankce | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Canberra | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Enron | Soukromé banky | Americká obchodní komora | Umělé inteligence | Hikvision | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Investment management | Proti trendu | Tisknout peníze | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Technologická revoluce | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Analytické centrum | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | Kia | JDE Peet's | Jacobs | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Unie | Setkání lídrů | ČR | Záchranný program | Měsíční průzkum | Pokles investic | Agentura IEA | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Plán EU | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Leonid Michelson | Novatek | Vladimir Lisin | Alexej Mordašov | Vagit Alekperov | Lukoil Vagit Alekperov | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Výrobce aut | Nissan | Gazprom Něfť | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Fundraising | Počet nemocných | Reliance Industries | Akcie České zbrojovky | CZG | Řecký parlament | Bývalý prezident | Plán Evropské komise | Tržní situace | Chování trhu | Zbrojovka | Čínské továrny | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Slabá poptávka | Bild am Sonntag | Uzavírání pozic | Státní kasa | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Mišustin | Kommersant | Ruský list | Špatné zprávy | Ruští statistici | Ruské úřady | Londýnské burzy | The Information | Server The Information | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Akcie AMD | Rekordní nárůst | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Funke | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Rozhodnutí soudu | Němečtí zákonodárci | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Britská ropná společnost | Společnost BP | Pokračování růstu | OCBC | Howie Lee | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Banky v eurozóně | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zpomalení inflace | Ropná krize | Premier League | Francouzský index CAC 40 | Průmyslová výroba v EU | Největší světová ekonomika | Finanční krize 2008 | Místopředseda Evropské komise | Světové indexy | Nižší DPH | Subvence | Agentura APA | APA | Globální poptávka | Energetický gigant | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Bern | Nestlé | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Český investor | Propad cen | Znepokojení na trhu | Negativní výhled | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Bezpečná měna | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nově nakažených | Internetové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Investiční aplikace | Finanční výbor | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Výrobci aut | Makléř Wood & Company | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Státní pomoc | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Zásoby zemního plynu v USA | Příjmy a výdaje | Výkyvy cen | Chesapeake | Sankce proti Rusku | ONS | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Medtronic | Ukrajinská vláda | Šéf banky | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Výdaje japonských domácností | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | MAM | Nárůst počtu nově nakažených | Sony | Nizozemská vláda | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Trend v obchodování | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Jachty | Zdroj příjmů | Podíl Evropy | Emirates | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny kávy | Reputace | KLM | ChainLink | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | Chrysler | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Ceny | Krátkodobé trendy | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Výplach | Verizon Communications | Malé zisky | Průměrný příjem | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Noble Energy | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Vývoj tržní kapitalizace | Společnost XTB | Salesforce.com | IT společnost | Rostoucí ceny komodit | Akcie těžařů | Životní úroveň | Ekonomické následky | Následky pandemie | Nižší poptávka | Newmont Goldcorp | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Bretton Woods | Objem amerického dluhu | Reliance | Progres | Exchange Traded Commodity | Celkový výsledek | Forward guidance | Odhady HDP | Zlatá horečka | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Americké vládní dluhopisy | Insolvence | Bulharská vláda | John Kilduff | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Alternativa ke zlatu | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy | Pozice dolaru | Světové rezervní měny | Zastavení růstu | Odveta | Důvěra | Obnovení růstu | Ekonomický vliv | Caixin | Hugo Boss | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | Margrethe Vestagerová | Piotr Matys | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Indonéská centrální banka | Firmy v Evropě | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Růst vývozu | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Pokles ruské ekonomiky | Slábnoucí dolar | Zvýšené napětí | Čínské sankce | Damoklův meč | Klesající tendence | Hyundai Motor | Bruegel | NYT | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Koupěschopnost | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Deutsche Lufthansa | Ruská ropná společnost | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní centra | Čas na nákup | Velký propad | Podhodnocený | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Hnojiva | Rystad | Match Group | Pokles tržeb | Vládní koalice | Výrobce pneumatik | SkyBridge Capital | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Snížení DPH | Projev šéfa centrální banky | Marc Chandler | Společnost Lukoil | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Unijní ministři | Unijní ministři zahraničí | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Výrobní sektor | Výrobní index | Americký soud | Venezuela | Automobilka Daimler | Představitelé ECB | Finanční pracovní skupina | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Katarský státní investiční fond | Statistika z amerického trhu práce | IT společnosti | Vývoj indexu Nasdaq | SMIC | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Kubánská vláda | Kuba | Odborníci | Peso | Kroger | Rentabilita | Řecký premiér | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vývoj indexu DAX | Ben Luckock | Obchodování s ropou | Automobilka PSA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Pokles exportu | VOW3 | Výkon ekonomiky | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Zasedání FED | Přímé investice | Universal Music | Celkové investice | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Oživení z pandemie | Inditex | PX START | Nákupní centra | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Slabší kurz | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Caroline Bainová | Vývoj ceny kávy | Propad cen akcií | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Americký podnik | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Vyhlídky světové ekonomiky | Exportní průmysl | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Jacinda Ardernová | Rezervy centrálních bank | Investiční prostředí | Ropovody | Ropovody a plynovody | Plynovody | Vývoj měnového páru EUR/RUB | The New York Times (NYT) | Východní Asie | Micron | Prezidentské kampaně | Počet úmrtí | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Akciová burza dnes | Druhy ropy | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | ACS | Vinci | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Obchodování dnes | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Přerušení těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v České republice | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Libye | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Nancy Pelosiová | Oživení německé ekonomiky | Walgreens | MicroStrategy | Významné riziko | Norský státní investiční fond | Příjmy z prodeje ropy | Foot Locker | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Množství peněz | Růst zlata | Concho | Mluvčí Bílého domu | Dílčí indexy | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | FSLR | First Solar | Elvira Nabiullinová | Guvernérka banky | GS | Pokles indexu | Průměrný český investor | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Obchodování s futures | Futures na ropu | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Technologické tituly | Pandemický program | XOM | CVX | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Podvážení | Indikátor vývoje cen | Státy Evropské unie | Nasdaq Futures | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | GLE | Recep Erdogan | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Sumitomo | Šéfové firem | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Oživení čínské ekonomiky | Trade Center | Hospodářský vývoj | Felbermayr | Dillí | Balík akcií | Obchodní politika | China Mobile | Exekutivní příkaz | Růst ekonomiky EU | Coloseum | Skupina Coloseum | Palo Alto Networks | Zvyšování dovozu | MRNA | Polská vláda | Pád cen | Ministr zdravotnictví | Producent ropy | Růst amerického HDP | Spotřební daň z nafty | Babcock | Babcock International | Poptávka po státních dluhopisech | Íránská ekonomika | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Ropovod Družba | Česká televize | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Proražení | Vzorce chování | Přebytek obchodní bilance | Adobe Systems | Zasedání WEF | Zelené investice | Životní prostředí | Enphase Energy | NextEra Energy | Tesco | GameStop | Spotřebitelské ceny v ČR | Lyft | Diem Association | CD Projekt | Cenový skok | Výběr akcií | CELO | Futures na DAX | Siemens | Bayer | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Munich | Continental | Největší IPO | Virgin Atlantic | Swingový výhled | H&M | Carsten Fritsch | Analytik Commerzbank | Lego | Cointelegraph | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | Lael Brainardová | Odklad splácení půjček | Odklad splácení | Maďarská vláda | Orbán | IPO společnosti | Zajištění proti riziku | Ceny aktiv | Roskosmos | Dmitrij Rogozin | Futures na ropu WTI | Velký kapitál | Irský premiér | Předsednictví EU | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Index DE30 | Case-Shiller | BA.US | Refinitiv Eikon | Bitcoinový trh | Analýza BTC/USD | Lukáš Novotný | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Svět kryptoměn | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Růst ceny | PMI ve výrobě | Zvýšení těžby | Report stavu ropných zásob | Polkadot | DOT | Ycharts | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Racionální rozhodnutí | TUI | TUI Group | Zhoršení ratingu | Akcie Twitteru | JD | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | Kofola ČeskoSlovensko | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Nové restrikce | VMware | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Znehodnocení úspor | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Obchodovaný měnový pár | Velikost obchodu | Dopad na trhy | CARA | MJ | ACT | Ceny diamantů | Producent diamantů | Měsíční data | Futures na indexy | Rijád Salamí | Guvernér libanonské centrální banky | Ministryně spravedlnosti | WU | Indexy na Wall Street | Klienti XTB | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Nezaměstnanost v lednu | Situace na trhu | VTB | Andrej Kostin | Agentura Interfax | Aligator | DHL | United Parcel Service | UPS | Etsy | ETSY.US | KFC | BYND | BYND.US | Streamovací služby | Polská společnost | Investiční účely | DAX (DE30) | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | Kryptoburza Binance | Skyworks Solutions | Obavy o poptávku | Tržní ceny | J&J | Jestřábí přístup | ROI | Retailoví investoři | Londýnská akciová burza | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Jen Psakiová | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Akcie BP | Index FTSE MIB | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Legal & General | Brent (OIL) | Obchodní omezení | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Mezinárodní investiční banka | MIB | Platby v bitcoinech | Poslanci Evropského parlamentu | HAS | Daňové zvýhodnění | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Kov | ETS | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Spotify | Futures na stříbro | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Impala Platinum | Těžařské firmy | Fosilní paliva | Trendové linie | Růst produktivity | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Předpověď akcií | Odliv peněz | AIG | Rizika a příležitosti | Přísná měnová politika | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Christie's | Makroekonomický vývoj | Súdán | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Rizika při obchodování | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | Propady na akciích | Terra | Maďarská ekonomika | Antidumpingová cla | Nárůst výnosů | Akcie Phillips 66 | PSX | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Silný růst | ING Groep | Britská společnost | Britská firma | Japonský HDP | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Průzkum analytiků | Pandemická omezení | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Risk-on sentiment | Index RUS50 | RUS50 | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | VOW3.DE | Výhled růstu ekonomiky | Holubičí Fed | Zasedání ruské centrální banky | VOW1.DE | VOW1 | SLR | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Ministerstvo financí USA | Týdenní shrnutí | Louise Dicksonová | Suezský průplav | Přeprodané zóny | Nárůst rizikové averze | Komoditní tradeři | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Uzamykání zisků | Výhled Saxo Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Sýrie | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | Kryptoměnový sektor | Údaje MMF | Micron (MU.US) | LMT | Reuters analytik | Horší období | ISM ve službách | CoinGecko | Globální finanční systém | Electricite de France | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Analytické zprávy | Data o inflaci | Prudký růst cen | BABA.US | Používání kryptoměn | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Průmyslová produkce v eurozóně | Xilinx | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Krok za krokem | Akcie kryptoměnové burzy | Cathie Wood | Krypto trh | Vstupní náklady | AA | Shooting Star | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent | Polymetal | Ceny surovin | Společnost Coinbase | Zotavování Číny | Nezaměstnanost mladých | Nejvíce peněz | LME | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | AMD.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | HSBC Holdings | United Parcel Service (UPS) | Indická firma | Vysoká cena | Vývoj nominálního HDP | Vývoj nominálního HDP USA | Uranium Energy | UEC | Cameco | CCJ | Denison Mines | Uran | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Venezuelská vláda | Ministr práce | Venezuelská ekonomika | Objem transakcí | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Verizon | DOGE | Trading.com | Produkce zlata | Větší korekce | Futures na americké indexy | Poptávka po kryptoměnách | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Panasonic | Eurokomisařka | Inflace v České republice | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Saxo Group | Dogecoiny | Arca | Otevření ekonomik | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Kybernetický útok | Cenové úrovně | Plán obnovy | EEX | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Dovoz z USA | Royal Dutch Shell A | Hlavní indikátor | Tuzemská měna | Malta | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři | Ochota riskovat | Akcie německé společnosti | Německé společnosti | Byznysmeni | Obavy z inflace | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Zisk před zdaněním | Objem fúzí a akvizic | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Vývoj ceny dřeva | Vývoj ceny dřeva v USD | Ceny dřeva | Ceny dřeva v USD | Dříví | Cena dřeva | Politická rizika | První zvýšení sazeb | Naše hospodářství | Konsolidace na akciích | MNB | Cinemark | Ruský Davos | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum | Kryptopeněženky | Bit.plus | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Tržní hodnota akcií | Těžař zlata | ANZ Research | Ruský ministr | Ruský ministr hospodářství | Fundamentální hodnota | Nadnárodní společnosti | Země OECD | KOL | Nejbohatší člověk | GameStop Corp | Nevládní organizace | Dnešní makrodata | Firmy z EU | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Hedvábná stezka | Lídři G7 | Úroveň rezistence | Prodeje dluhopisů | Tržní síly | Dodávky plynu | Ruský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Investice z Číny | Guy Parmelin | Zajišťování | Gigafactory | SAIC | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Jednotné měny | Senegal | Mali | Platný signál | Shortování | Další kryptoměny | Morrisons | McDonald's | Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů | Nové prognózy | NEV | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | Tennessee | Dolar dnes | Dovoz ropných produktů | Zátěžový test | Didi | CO2 | Nordstream | Zvyšování dodávek | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Starlink | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Gruzie | Největší světové kryptoměnové burzy | Tornádo | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Deficit nabídky | El País | Deník El País | Největší rizika | Etsy (ETSY.US) | Akcionáři ČEZ | Dynamické prostředí | Ústup pandemie | Výhled globálního růstu | Malajsie | Thajsko | Moderna (MRNA.US) | Výhled na letošní rok | Report ADP | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dopady pandemie covidu-19 | Prodejci automobilů | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Nové zákony | Pomalejší inflace | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | MU.US | Zvyšování těžby | Vývoj měnového páru USD/RUB | Růst společnosti | Očekávaná data | Makroekonomické indikátory | Vývoje ceny | Sazby daně | Letecké palivo | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Američtí centrální bankéři | Koncentrace | Egypt | Pojišťovací společnost | Prodej zboží | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | UST | TSMC | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | USA inflace | Evropská unie dnes | Český vývoz | Raiffeisenbank Helena Horská | JAR | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | American Express Company | AI | Walgreens Boots Alliance | Ceny suroviny | FIXED | Uzavření dohody | Recese americké ekonomiky | Návrat ekonomiky k růstu | Současný trend | Globální ceny | Přidaná hodnota | Roger | Odvětví | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Přijímání bitcoinů | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | BHP | Divize | Indické společnosti | Pohyb kapitálu | Akcie čínské společnosti | Flexibilita | Načasování | Ministři financí zemí Evropské unie | Vývoj reálného výnosu | Rozsah škod | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Omezené dodávky | Dodávky suroviny | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Softwarová společnost Microsoft | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Wonderinterest Trading | ABB | Klimatická politika | Společný podnik | Google Play | Bilion | A350 | Dodávky čipů | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Klíčové společnosti | Yum Brands | Guidance | Nedostatek zboží | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | UniCredit Bank v ČR | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Daňový poplatník | Dřevo | Světová cena | Vnější prostředí | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Logistika | Alibaba Group (BABA.US) | Devon Energy | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Hodnota akcií automobilky | Projekce | TWS | Futures na železnou rudu | Gary Gensler | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rekordní minimum | Sankce Spojených států | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Konzultační firmy | Čínští výrobci | Společnost Virgin Atlantic | Aplikace TikTok | Psychologické úrovně | Logistické problémy | Uvedení na burzu | Důležité zprávy | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | Společnost Equinor | Norilsk | High Ridge Futures | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Klíčové suroviny | Drahota | Aktuální prognózy | Sekce měnové | Náměstek ředitele | Vratislav Zámiš | Cena kryptoměny | Populární kryptoměny | Transgas | Pioneer Natural Resources | Stav trhu s ropou | Rusko a OPEC | WIG | Objem peněz | Elliptic | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Společnost Admirals | Akciové obchodování | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | Byty | První odhad | Dovoz oceli | Akcie Home Depot | Home Depot | Čínské přístavy | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Afghánistán | Varšava | Tálibán | Islamistické hnutí | Tokeny | Meituan | Medián | Zápis Fedu | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | Mluvčí firmy | Výrobní inflace | Správné řízení peněz | Analytici banky | Fitch Solutions | Analytická a výzkumná společnost | Americká ministryně financí | Republikánský senátor | Funkční období | ASX | Indexy v Číně | SXXP | Objem dividend | Janus Henderson | Společnost Janus Henderson | Proočkovanost | Vlna pandemie | David Vagenknecht | Golden Gate CZ Marek Brávník | Exinity | Best Buy | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Salman Ahmed | Bloomberg News | Společnosti | Měnové unie | Ředitel pro investice | Národní měny | Vydávat akcie | Guardian | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Cenový vrchol | Dna | The Times | Britské burzy | Carrier Global | Carrier | Lobbing | Prazdroj | Guvernér rakouské centrální banky | Nákladová inflace | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | ANO | EFE | Agentura EFE | Uhlí | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | McDonald's Corporation | Merck & Company | Indexy amerického akciového trhu | Porsche SE | Puma | Siemens Healthineers | Plány na podporu ekonomiky | Energetika | Přijetí kryptoměny | TIPS | Společnost Siemens | Signet Jewelers | Klenotnictví | Ruský rozpočet | Ceny plynu | Roman Pilíšek | Hospodářský růst v eurozóně | Althea Spinozzi | OANDA Edward Moya | Konfederace | Reakce centrální banky | Solana | Evropský index | Los Angeles | Týdenní výhled | Analytici Goldman Sachs | Severoirský protokol | Luxusní značky | Macao | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Etherea | Zájem o kryptoměny | Výrobní podniky | Probinex | Nicky Shielsová | Ceny kovů | Americká firma | Airbus SE | Porsche Automobil Holding | Jednotné Rusko | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | Index Euro Stoxx 600 | UMG | Universal Music Group (UMG) | Leasingové společnosti | Akciový trh v Hongkongu | Růst sazeb ČNB | Utahování měnových podmínek | Omezení cestování | Kompenzace | Německá skupina | VanEck | Tim Ash | BNP | Investice do těžby | CDU/CSU | FDP | Konzervativní unie | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Henry Hub v Louisianě | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | Úročení | Gamble | Markéta Pekarová Adamová | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Prudké zdražování | Automotive | Navyšování cen | Fiskální plány | Inflace v září | Dosažení dohody | Zlato a bitcoin | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Trader Workstation (TWS) | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Napjatá situace | Enviromental, Social and Governance | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | OTP | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Nexon | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Nákup plynu | Dmitrij Peskov | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Vládní fond | Nord Stream 2 AG | EQT | Statoil | Americký podnikatel | Čínské centrální banky | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | The Verge | Horizon | Reakce ČNB | Šéf německé centrální banky | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Bank of Scotland | Rozpočtové schodky | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Obilí | Problémy s počasím | Kuny | Rumunsko | Nová historická maxima | Notino | Pozornost | Získávání peněz | Společnost Alrosa | Ceny zemního plynu v USA | Volvo Cars | Ruská společnost | Euroclear | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Equiti Capital | Bankovní společnosti | Boeing (BA.US) | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Meta | Klima | Vanguard | Plyn v EU | Metaverse | Burger King | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Hlavní index francouzských akcií | Francouzský index | Index francouzských akcií | Australia and New Zealand Banking Group | Polygon | Fialova vláda | Objem poskytnutých úvěrů | Australská banka | Louis Dreyfus | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Soud v Haagu | Indexy pohyb | Drahé energie | Velkoobchodní ceny plynu | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Demoverze | Bílý cukr | Daimler Truck | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | British Petroleum | Krypto průmysl | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Burzovní cena | Raketový růst | Raketový růst ceny | Nepřízeň počasí | Další růst sazeb | Ruský plynovod | Společnost JPMorgan | Fixace úrokové sazby | American Petroleum Institute | American Petroleum Institute (API) | Míra inflace v Rusku | Target | Celoroční výhled | Narušené dodavatelské řetězce | Macy's | RIA Novosti | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Ropný šok | Lockdowny | Skybridge Capital | Polské firmy | Majetek státu | Investoři do zlata | Telecom Italia | TIM | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | RTS | Jens Stoltenberg | Antony Blinken | Šéf americké diplomacie | Mise MMF | Opoziční politici | Propad měny | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Celosvětový trh | Booking | Změny klimatu | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Svátek v USA | Uvolnění rezerv | Omikron | Pokles měny | Hirojuki Kikukawa | Očekávání úrokových sazeb | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Akcie Gazpromu | Nákupy cizích měn | Společnost Norilsk Nickel | Společnost Norilsk | Nálada na trzích | Broadcom | | CMA | Investiční produkt | Kazachstán | Marex | Powellovy komentáře | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Etiopie | Zlotý | Daňové zatížení | BofA | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | Předpověď počasí | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | Cykly | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Developeři | Krypto analytik | Jestřábí Fed | Arm | Čipové společnosti | Zemědělci | Krypto komunita | L'Oréal | Volatilita ropy | Výkon průmyslu | Prognózy inflace | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Společnost SpaceX | Britská ministryně | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Beyond Meat (BYND.US) | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Larry Summers | Pokles cen zlata | Dun & Bradstreet (D&B) | Pyramida | Obchodní tipy | Bundesnetzagentur | Cena zemního plynu v Evropě | Meziroční inflace v ČR | Technická rezistence | Inflační situace | Joachim Nagel | David Madden | Jaromír Gec | Ekonom Komerční banky | Jamal | Společnost China Mobile | Závazky vůči věřitelům | Inflační spirála | Euro-dolar | Pár euro-dolar | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Krátkodobý výhled | Force | Nejhorší krize | Základní sazba | Čínské dluhopisy | Banka HSBC | TerraUSD | Odvětví cestovního ruchu | Hráči na trhu | Celosvětový HDP | Magyar Nemzet | Vliv na ceny | Prezident Jair Bolsonaro | Telefónica | Italská banka | Těžební společnost | Státní těžební společnost | Logistické společnosti | Plynová krize | MTI | Agentura MTI | Purple Trading Jaroslav Tupý | Celkový sentiment | Han Tan | Přebytky zahraničního obchodu | Rozšiřování kapacit | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Rozhodnutí firmy | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Apple Music | Evropské aerolinky | Tranzit ruského plynu | Akcie AMD (AMD.US) | Těžař | Rozvahy Fedu | Velké automobilky | Kartel OPEC+ | Jestřábí komentáře | Pokles zlata | Cena uranu | Petr Lajsek | Kasym-Žomart Tokajev | Facebook Ireland | Zvyšování sazeb Fedu | Předpokládaný růst | Ocel | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Dluhopisy zemí eurozóny | Srí Lanka | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Tengiz | Kvalita aktiv | Ruský plyn | Růst inflace v USA | DAO | Gate | Japonská automobilka Toyota | DappRadar | Napětí mezi Moskvou a Západem | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Míra inflace v Maďarsku | Severokorejští hackeři | Ceny domů | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Diamant | Fujitomi Securities | Hashrate | Uhelné elektrárny | Rady expertů | Húsíové | BofA Global Research | Hry | Ruský RTS index | Ruský RTS index (RUS50) | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Kristina Hooperová | Dražší energie | Valneva | Allwyn | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Qatar Airways | Internetová televize | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Objemy investic | Objem prostředků | Společnost Allwyn | Omniverse | Teams | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Ericsson | Komoditní analytik | Časový plán | Společnost Chainalysis | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Snížení daně | Arthur Hayes | Murray | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Napětí mezi Ruskem a Západem | Cenová akce | Zrychlení růstu ekonomiky | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Závislost na Číně | GlobalBlock | Výplatní poměr | OFZ | CentroCreditBank | Jevgenij Suvorov | London Bullion Market Association | Ebury | Šéf NATO | Polský podnik | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | BBC News | Severní Korea | Banka Credit Suisse | Björnar Tonhaugen | Zmírnění sankcí | Analýza indikátorů | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Slovalco | Žádné dividendy | McKinsey & Co | CME.US | CME Group (CME.US) | Provident | Bain & Company | Bain | Glapinski | Rollback | Banka Barclays | Výrobce hraček | Americký desetiletý výnos | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Ruské dluhopisy | Politika ruské centrální banky | Napětí kolem Ukrajiny | HTZ | HTZ.US | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Roman Ziruk | Luxusní zboží | Alexander De Croo | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Vladimir Čižov | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Ruský velvyslanec | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Situace kolem Ukrajiny | Kryptoinvestiční produkty | Kryptoinvestiční | Kupní cena | Decentralizace | Zisk EBIT | Plynárenské firmy | Ropné a plynárenské firmy | Podnikatelský sektor | Ukrajinské síly | Separatisté | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Hlavní index německých akcií | Akciový index CAC 40 | Index londýnské burzy FTSE | Elliottova vlnová teorie | Anexe Krymu | Čínský prezident Si Ťin-pching | General Dynamics | Index PCE | Ruské hospodářství | TotalEnergies | Index moskevské burzy | Index moskevské burzy RTS | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Vivek Dhar | Sankce na Rusko | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | DNR a LNR | Neuznávané republiky | Uznání nezávislosti | Separatistické regiony | Krok Moskvy | Dodávky ropy a plynu | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Rizika kolem Ukrajiny | Myojo Asset Management | Makoto Kikuči | Masahiro Jamaguči | SMBC Trust Bank | Eskalace rusko-ukrajinské krize | Rusko-ukrajinské napětí | Makléřská společnost Marex | Společnost Marex | Směr trhu | Odvětví ruského hospodářství | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Odpojení Ruska | Platba SWIFT | Identifikační kód | Odpojení Ruska od systému SWIFT | Export klíčových komodit | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ukrajina a Rusko | Rusal | Obchodování akcie | Ruští oligarchové | Oligarchové | Sankce na ruské banky | NLMK | Ocelárny NLMK | Severstal | Gennadij Timčenko | Ceny zemního plynu v Evropě | Dopady sankcí na eurozónu | Norbert Rücker | Prudký růst ceny ropy | Růst ceny ropy Brent | Prezident Putin | Scope Ratings | Rusko-Ukrajinská krize | Booking Holding (BKNG.US) | BKNG | BKNG.US | Booking Holding | Hertz Global (HTZ.US) | Lowe's Companies | LOW.US | Lowe's Companies (LOW.US) | Lowe's | Vyhodnocení obchodních příležitostí | Konflikt na Ukrajině | Šéfka německé diplomacie | Mír a svoboda v Evropě | Svoboda v Evropě | Uvalené sankce na Rusko | Indexové trhy | Uvalené sankce | Ukrajinska pravda | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Společnost Nord Stream 2 AG | Bidenova vláda | Wally Adeyemo | Ukrajinská krize | Výjimečný stav | Moskevská burza | Ruské síly | Ruské banky | Alfa Bank | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | RTS index | RTS index (RUS50) | Unian | Ukrajinská agentura | Agentura Unian | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Efekt sankcí | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Nikolaj Šulginov | Hans van Cleef | Polymetal International | Ruská Sberbank | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Dopad konfliktu na Ukrajině | Napadení Ukrajiny Ruskem | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Green Deal | EGÚ Brno | EGÚ | Odstřižení od SWIFT | Ruský útok | Export do Ruska | Silver Gold Bull | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Lídři zemí EU | Sankce Rusko | Regulátoři v USA | Prodeji akcií Tesly | Vývoz ruského plynu | Promsvjazbank | Hlavní index moskevské burzy | Ceny pšenice v USD | Vývoj ceny pšenice v USD | Boje na Ukrajině | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Vyloučení Ruska ze SWIFT | Vyloučení Ruska z platebního systému SWIFT | Demilitarizace Ukrajiny | Klienti ruských bank | Energiewende | Akcie Sberbank dnes | Sberbank CZ | Volksbank | Odstřižení Ruska od SWIFT | Organizace SWIFT | Nokian | AvtoVAZ | Ford Sollers | Sankce vůči ruské centrální bance | Bluebay Asset Management | Elina Ribakovová | French Hill | Přímé intervence | Devastace na Ukrajině | Roberg Habeck | Jaderný program | Porušování lidských práv | Banka Sberbank CZ | Radka Černá | Manažer banky | Klienti Sberbank CZ | Klienti Sberbank | Ignazio Cassis | Prezident Ignazio Cassis | Švýcarská národní banka | Vklady Rusů | Russia Today | Stanice RT | Devalvace rublu | Motivace | Odnětí bankovní licence | Bankovní licence | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Erste Group Bank | Charkov | Kyjev | Západní firmy | Kamaz | Dmitrij Polevoj | Akciová burza v Moskvě | Burza v Moskvě | Sankce na ruskou centrální banku | Ruský fond přímých investic | Ruský fond | RDIF | Ruský fond přímých investic (RDIF) | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | OFAC | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC) | Americký vládní činitel | Vládní činitel | Úřad pro ekonomickou analýzu | Státní pojišťovna | Pojišťovna EGAP | Pojišťování vývozu | Pojišťování vývozu do Ruska | Garanční systém | Garanční systém finančního trhu | Sberbank Europe | Ministerstvo financí Ruské federace | Eva Davidová | Peníze na účtech Sberbank | Evropská divize Sberbank | Renáta Kadlecová | YNDX | Ozon Holdings | QIWI | Evraz | Bogdan Maioreanu | Market Analyst | eToro Market Analyst | Studená válka | Správce amerického akciového indexu | Dimitris Melas | Corpay | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | DNN.US | Denison Mines (DNN.US) | Sovkombank | Otkritie FC Bank | VEB.RF | Britské kapitálové trhy | Grant Shapps | Britský ministr dopravy | Ministr dopravy | Ruská vojska | Moskevská akciová burza | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | Počet BTC velryb | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | Globální objem dividend | Celosvětový objem dividend | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Měsíční forwardové ceny | Válečné dluhopisy | Uzavření vzdušného prostoru | Světoví lídři | Výše ruských aktiv | Kolaps ruské ekonomiky | Finanční rovnováha | Sedmadvacítka | Elysejský palác | Nejbohatší Rusové | Michail Fridman | Oleg Děripaska | Pokles ruských finančních trhů | Krize na Ukrajině | EN+ Group | Akcie Lukoilu | Gulfstream | Bombardier | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Akcie ruských společností | Vzdušný prostor | Chelsea | Mír s Ruskem | Hodnota majetku Romana Abramoviče | LetterOne | Ruské soukromé banky | Ruská aktiva | Politický tlak | Zasedání ruské vlády | Michail Mišustin | Francouzská energetická skupina | Společnost TotalEnergies | Commerzbank dnes | AerCap | AerCap Holdings | Projekty v Rusku | Ruské podnikání | Miliardáři Fridman a Aven | Avena EU | Avena | VEON | Zátah na ruské podnikání | Evropský blok | Witan Investment Trust | Andrew Bell | Witan Investment | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Přerušení dodávek zemního plynu | Situace na Ukrajině | Kadri Simsonová | Evropská komisařka | Komisařka pro energetiku | Evropská komisařka pro energetiku | Evropští ministři | Závislost na ruských fosilních palivech | Budoucnost ruské ekonomiky | Zlato ruské centrální banky | Statista | Rezervy držené v eurozóně | Novinářka Statista | Katharina Buchholzová | Čínské trhy | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | In Touch Capital Markets | Dodávky ruských komodit | Pozornost devizového trhu | Polská centrální banka (NBP) | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Velkoobchodní cena plynu | Index producentů ropy | Index producentů ropy a plynu | OTP Bank | Kühne+Nagel | Největší evropské logistické firmy | Evropské logistické firmy | Logistické firmy | DSLV | Válečný zločin | Orsted | Dell Technologies | Tele2 | Francouzský Renault | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | FSLR.US | Zkapalněný zemní plyn | Hansjörg Wyss | Roman Abramovič | Ruský oligarcha | Oligarcha | Petr Čech | Prima | Pegas | Švýcarský miliardář | Prezident OPEC | Bruno Jean-Richard Itoua | Schopnost Ruska splácet dluh | Ruské finanční trhy | Poskytovatelé indexů | Ruský státní investiční fond | Čínské státní dluhopisy | Jüanová aktiva | Čínský mezibankovní platební systém | CIPS | Čínský mezibankovní platební systém (CIPS) | Sankce EU | Sankce EU proti Rusku | Ruská krize | Energetické společnosti z EU | Ruská ropa Urals | Ropa Urals | Rizika podnikání | Dodávky automobilů | Zpřísnění sankcí Západu | Zpřísnění sankcí | Andrej Melničenko | Pavel Durov | Ališer Usmanov | Vizitky nejbohatších Rusů | First Cargo | Lodní společnosti | ISSF | Onexim Bank | Power Machines | Sibur | SUEK | Melničenkovy společnosti | VKontaktě | VK | VK (VKontaktě) | Telegram | Svatý Kryštof a Nevis | Fungování Telegramu | Sibur Holding | Petrohrad | Arménské občanství | Metalloinvest | Arsenal | Majitel fotbalové Chelsea | Gubernátor | Sibněft | Izraelské státní občanství | Obranný sektor | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Renault (RNO.FR) | RNO.FR | Volkswagen (VOW1.DE) | Continental (CON.DE) | CON.DE | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI (TUI.DE) | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Nové energetické technologie | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | VWS.DK | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Uranium Energy (UEC.US) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Meduza | Server Meduza | Agentura TASS | Šéf Naftogazu | Naftogaz | Jurij Vitrenko | Investice Rusku | Ruský vývoz ropy | Ruský vývoz ropy a plynu | Internetová společnost Google | Společnost Google | SPARK | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Černobyl | Raiffeisen | Zahájení invaze | Invaze | Trhy s obilím | Daniel Yergin | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Fronty u čerpacích stanic | Íránská revoluce | Nárůst cen zemního plynu | Analytici Bank of America | Producenti na Blízkém východě | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Narušení energetického trhu | Postoj k ruské ropě | Krize v zásobování | Logistická krize | Platební krize | Členové NATO | Maršal Rokossovskij | Konflikt v Evropě | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | Zničení Ruska | Zvezda | Obchod s Ruskem | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Britská banka HSBC | Britský energetický kolos | Energetický kolos | Společnost Orsted | Společnost ExxonMobil | Společnost Eni | Finská společnost | Výrobce luxusních automobilů | Švédská nábytkářská značka | Švédský oděvní řetězec | Oděvní řetězec | Staropramen | Bill Miller | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Ruské vojenské intervence | Vojenské intervence | Mezinárodní sankce | Sankce uvalené na Bělorusko | Jak obchodovat na finančních trzích | Ztráta ruského trhu | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | Vývoj indexu energetických společností | Vlastníci jaderných elektráren | Informovaní investoři | Zdravé firmy | Ceny akcie RWE | Vývoj ceny akcie RWE | Východní Evropa | Ziskové obchodování komodit | Historický vývoj ceny ropy | Historický vývoj ceny ropy Brent | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Sankce namířené proti Rusku | Obchodníci s velkými zásobami | Historický vývoj ceny platiny | Záporné reálné úrokové sazby | Dluhové papíry | Pokles inflace | Nákup českého dluhu | Vývoj devizových rezerv ČNB | Investice do rozšíření těžby | Komoditní dolary | Bezpečný přístav japonský jen | Politické riziko Japonska | Riziko Japonska | Rozuzlení ukrajinské války | Uzavření příměří | Hodnota rublu | Změna režimu | Ukončení války | Posílení středoevropských měn | Zákaz dovozu ruské ropy | Americký ministr zahraničí | Bojkot | Globální ceny ropy | Nákupy dolaru | Nečekaná zpráva | Dlouhodobý nákup | České dluhové papíry | Zdražení dovozů | Lawrence Freedman | Nornickel | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Kurzy akcií českých bank | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Tlak na Rusko | Finanční jaderná válka | Castellum | Peter Piatetsky | Gazeta.ru | Gazeta | NICKEL | NIKL (NICKEL) | Promsvjazbank (PSB) | Nápojové firmy | Rozvoj kryptoměn | Levi's | Řetězec | Majitelé franšíz | Kevin Johnson | Kathleen Brooksová | Minerva Analysis | Ian Peters | Potravinářské firmy | Řetězce | Agentura Bloomberg News | Financování výdajů | Obchodní aktivity v Rusku | Aktivity v Rusku | Neschopnost splácet dluhy | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Zemědělský svaz | Peníze pro Ukrajinu | Šéf VW | Vleklá válka na Ukrajině | Štěpení | Oznámené štěpení | Odkup akcií firmy | Oznámené štěpení akcií | Energetická závislost | Závislost Evropy na Rusku | Energetická závislost Evropy na Rusku | Hnědé uhlí | Import ruské ropy | Rozsáhlé sankce | Bolševické revoluce | Majitel Norilsk Nickelu | Ruské těžařské společnosti | Největší světový producent palladia | Podnikový sektor | Odchod z Ruska | Západní sankce | Panika lidí | Sankce Západu | Tvrdé sankce Západu | Akcie Didi | Listing v Hongkongu | Zvyšování cen | Měny navázané na komodity | Sankce na ruské oligarchy | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Úrokové platby | Luigi Di Maio | Di Maio | Italský ministr zahraničí | Ruské aerolinky | Nákup zlevněné ruské ropy | Vývoz ruské ropy | Nákup ruské ropy | Dmytro Kuleba | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Závislost na ruských energetických surovinách | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Zákaz vývozu luxusního zboží | Čtvrtý balík sankcí | Balík sankcí | Status nejvyšších výhod | Ruské zboží | ČEZ Daniel Beneš | Nejistota kolem ukrajinské krize | Ukrajinské krize | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Cizoměnový dluh | Akcie Avast | Platební systém SWIFT | Systém SWIFT | Ruští podnikatelé | Rostěch | Rostec | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Úroky z dolarových dluhopisů | Úrok z dolarových dluhopisů | Raiffeisenbank Russia | Johann Strobl | Důsledky konfliktu | Ukončení konfliktu | Raytheon (RTX.US) | Dopady války na Ukrajině | Vladimir Medinskij | Ruský vyjednavač | Opatření v Číně | Společnost Nestlé | Zákaz obchodování s Ruskem | Obchodování s Ruskem | Růst českého HDP | Volkswagen China | Volkswagen Group China | Společnost Volkswagen | Společnost Volkswagen Group China | Společnost Volkswagen Group | Huayou Cobalt | Tsingshan Group | FTNT | Fortinet | Používání kryptoaktiv | Globální finanční regulátoři | Finanční regulátoři | Patrick Armstrong | City & Financial | John Glen | Ruský soud | Antimonopolní pravidla | Závod na elektromobily | Výrobce pneumatik Nokian | Britský FTSE | Embargo na ruské zboží | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Zúčtování plateb | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Huw Roberts | Quant Insight | ADBE.US | Ruská vesmírná agentura | Čerpání ropných zásob | Platby za plyn v rublech | Axie Infinity | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Vývoj důvěry v ekonomiku | German Gref | Oleg Tiňkov | Ruské ropné společnosti | Zákon o kryptoměnách | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Hrubý domácí produkt (HDP) Venezuely | Uvolnění suroviny | Výkon ruské ekonomiky | Ukončení válečných zločinů | Dodávky LNG | Závislost na Rusku | Caspian Pipeline Consortium | Ropovod Caspian Pipeline Consortium | Caspian Pipeline Consortium (CPC) | CPC | Ropovod CPC | Vyloučení z G20 | Vyloučení z G20 pro Rusko | Vyloučení Ruska | Velké korporace | Značné riziko | Geopolitické události | Andrew Lipow | Džidda | Požár zásobníku ropy | Jemenští šíitští povstalci | Karačaganak | Novorossijsk | Ruský vicepremiér | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Globální zásoby suroviny | Zásoby suroviny | Politika amerického Fedu | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Locko-Invest | Hlavní akciový index MOEX | Aeroflot | Akcie na moskevské burze | Kapitálové kontroly | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Rublové dluhopisy | Poslanec | Zajištění nezávislosti | Dodávky zemního plynu | Institut IMK | Ruské dodavatelské řetězce | Vývoz pšenice | Platby za plyn | Ronin | Vypnutí plynu | Allianz Trade | Dodávky ruského plynu do Evropy | Tobin Gorey | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Postavení dolaru | Dominantní postavení dolaru | Sankce uvalené na Rusko | Finanční sankce uvalené na Rusko | Finanční sankce | Central Banking Transparency Award | Central Banking Transparency Award 2022 | Central Banking | Časopis Central Banking | Rusko dodávky plynu | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Snížení závislosti na plynu | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Míra inflace v Polsku | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Celkový trend | MOL | Vypuknutí válečného konfliktu | FIDESZ | Regulace kryptoměn | Ropa Brent (OIL) | Odpojení od ruských energií | Inflační náraz | Dovoz uhlí | Zákaz ruského uhlí | Zákaz ruského uhlí v EU | Zastavení dodávek ruského uhlí | Vývoz potravin | Protiruské sankce západních států | Sankce západních států | Spirálovitý růst cen energií | Spirálovitý růst cen | Spirálovitý růst | Růst cen energií | Západní sankce vůči Rusku | EFES | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Ruští zákonodárci | Dolní komora ruského parlamentu | Zničení poptávky | Aktiva Sberbank | Petr Fiala | Atlantia | Energetický problém | Energetický problém EU | Závislost na ruském jaderném palivu | Problém EU | Ruský majetek | Hrubý domácí produkt Ruska | Ben Laidler | Rosbank | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Ruský bankrot | Rating ruského vládního dluhu | Závazky z dluhopisů Ruska | Vyhlášení bankrotu | Rusko zbankrotovalo | Kdy Rusko zbankrotovalo | Omezení kapitálových kontrol | Zahraniční tradeři | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Zákonodárci | Vlastnictví | Světové postavení | Atlantic Council | Nejbohatší člověk světa | Správní rada | Státní bankrot Ruska | Bankrot Ruska | Výhled pro akcie | Sergej Sobjanin | Starosta Moskvy | Pozastavení aktivit v Rusku | Ruští výrobci | Vzestupný trend | Zelenskyj | Výhled globální ekonomiky | Zdražení rýže | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Zemní plyn ve Spojených státech | Pokles produkce | Leonhard Birnbaum | Odpojení EU od ruského plynu | Poradenská firma | Poradenská firma Dun & Bradstreet | Firma Dun & Bradstreet | Andrea Enria | Šéf bankovního dohledu | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Útok ruských vojsk | Společnost Tata Steel | Kryptoměnová burza Binance | Akcie Carvana | Carvana | Akcie společnosti Gap | Chytré sankce | Sankce na dovoz ruské ropy | Zdražování hypoték | Miliardář Elon Musk | Onet.pl | Onet | NET4GAS | Dodávky ruského zemního plynu | Technický výhled trhu | Bulharský premiér | Invaze v ekonomice | Spory kolem ruského plynu | Účet v rublech | Ruský ekonomický růst | Potravinová krize | Potravinová a energetická krize | Platba za plyn | Platba za plyn v rublech | Plyn v rublech | Výrazné cenové pohyby | Ministři energetiky EU | Embargo na ruskou ropu | Textron | Stagflační trend | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Italský módní dům | Produkty s pákovým efektem | Newsweek | Týdeník Newsweek | Trojúhelníkové formace | Ruské televizní stanice | Vedení Gazprombank | Ruské devizové rezervy | Michael Hartnett | Hlavní investiční analytik | Analytik Bank of America | Spekulativní technologické tituly | Rublové účty | Výprodej na trhu kryptoměn | Obchod s diamanty | Globální obchod s diamanty | Cena digitální měny | Převzetí firmy | EuRoPol Gaz | Raman Haloučanka | Futures pšenice | Occidental | Hladomor | Rozdělení ČEZ | Vývoz plynu do Finska | Vláda Finska | ArcelorMittal | Valíd bin Talál | Kingdom Holding | Valíd | Dow Jones Industrial Average | Maďarské fondy na ropu | Maďarské fondy | Nové daně | Vývoz obilí | Indexy S&P | Embargo EU na ruskou ropu | Embargo EU | Svaz německého průmyslu | Covid Zero | Dluhové závazky | PLATINUM | Vývoj ceny platiny PLATINUM | Vývoj ceny stříbra SILVER | Ceny stříbra SILVER | Šéfové | Web3 | Podíl Ruska | Nárůst zisků | ISDA | Daňové výhody | Nadnárodní firmy | Karina Kubelková | Odchod zahraničních firem z Ruska | Odchod zahraničních firem | Repsol | Rychlost inflace | Atos | Stavební společnosti | PMEF | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum (PMEF) | Ruské elity | Úrokový spread | Spolupráce Moskvy a Pekingu | AllianceBernstein | Peter Kažimír | Daň z benzinu | Znárodnění ČEZ | Zavedení eura v Chorvatsku | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Pšenice na burze | Nové sankce | Nové sankce vůči Rusku | Maxim Rešetnikov | Energie z jádra | Snížení inflace | Výroba v továrnách | Úrokové sazby v eurozóně | Caspian Pipeline Consorcium | Caspian Pipeline Consorcium (CPC) | Ropovod Caspian Pipeline Consorcium | Prudký růst inflace | Energetická situace | Těžební gigant | Klimatický zátěžový test | Zátěžový test ECB | Klimatický zátěžový test ECB | Pozitiv Money Europe | Aktivistická skupina | Propuštění | Testování na covid-19 | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Vývoj španělského akciového indexu | Přicházející recese | Reálné zisky | Zisky nad inflací | Reálné zisky nad inflací | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Další vývoj Bitcoinu | Vydělat na Bitcoinu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Day-tradeři | Investoři se strategií | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Dominance USD | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dominance amerického dolaru | Extrémně silný dolar | Změna trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Nákup indexu S&P 500 | S&P 500 nebo Nasdaq | Příležitosti pro nákup | Spořící účet v korunách | Vývoj amerického akciového indexu | Přísnější Fed | Futures zlata | Vstup do dlouhé pozice | Vývoj inflace a mezd | Tvrdá recese | Menší úrok | Králem bude hotovost | Účet v bance | Marže obchodníků | Koronavirové lockdowny | Lockdowny v Číně | Koronavirové lockdowny v Číně | Obcházení západních sankcí | Ruské obcházení západních sankcí | Nákupní párty | Růst těžby v USA | Nacenění kontraktu | Plynový armageddon | Zajištění dodávek plynu | Riziko skutečné stagflace | Uložení finančních prostředků | Silné stagflace | Statut bezpečného přístavu | Uchování reálné kupní síly peněz | Kupní síly peněz | Uchování reálné kupní síly | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení koruny | Skokové oslabení | Dodávky a cenu plynu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Nahromaděný dluh | Turistické sezóny | Rozjezd turistické sezóny | Opakování dluhové krize | Nord Stream AG | Cenový strop | Konzervativní uložení finančních prostředků | Úroveň parity | Ukrajinský podnik | Podnik Naftogaz | Stav energetické nouze | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | European Energy Exchange | Vývoz plynu | Zastavení dodávek ruského plynu | Stav hospodářství | Centrum | Dovoz ruského zlata | Robin Kolvenbach | Švýcarské rafinerie | Americké ministerstvo obrany | Sloučení | Nárůst zásob | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | ENPH | ENPH.US | Největší kryptoměny | Prime | Snížení zisku | Poměr P/E | Daň z mimořádných zisků | Mimořádná daň | Ceny komodit na světových trzích | Eurasia Group | Eurasia | Výrobci automobilů | Řetězec lékáren | Zákon o snížení inflace | Bayraktar | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Společnost Palantir | 787 Dreamliner | Dreamliner | Objem intervencí České národní banky | Upozornění | Burzovní ukazatele | Zákaz dovozu ruského uhlí | Zákaz dovozu | Pomoc Ukrajině | Objem úvěrů | Provozní výnosy | Evropský trh s kryptoměnami | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Kryptoměnové firmy | České předsednictví | Adam Neuberger | Probinex Adam Neuberger | Regulace Markets in Crypto-Assets | Současná situace | Dodávky zemního plynu do Maďarska | Saúdský princ | Saúdskoarabská investiční společnost | Společnost Kingdom Holding | Ruské energetické podniky | Energetické podniky | Saúdský princ Valíd bin Talál | Těžařská skupina | Konkurenční společnost | Objem nákupů | Mobilní aplikace | Závislost německé ekonomiky | Německé ekonomiky | iPhone 14 | Dopady pandemie covidu | Odhad poptávky po ropě dle OPEC | Odhad poptávky po ropě | Ruské exporty | Rizikový faktor | Globální ropný trh | Těžba skupiny OPEC | Poptávková strana | Růst hlavních ekonomik | Klesající reálné příjmy | Reálné příjmy domácností | Klesající reálné příjmy domácností | Nástup elektromobility | Spalování ropy | Kapacita elektráren | Topné oleje | Inkaso deviz | OPEC Monthly Report | Investiční cíle | Ceny plynu TTF | Dodávky ropy z Kazachstánu | SOCAR | Společnost SOCAR | Türkiye Petrol Rafinerileri | Tüpraş | Türkiye Petrol Rafinerileri (Tüpraş) | SOCAR Turkey Aegean Refinery | SOCAR Turkey Aegean Refinery (STAR) | Ruská firma Alrosa | Firma Alrosa | Svět diamantů | Odvětví diamantů | Mluvčí Alrosy | Kupci z Indie | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | Dovoz z Ruska do Británie | PlayStation 5 | PlayStation | Pražský městský soud | Konkurz na Sberbank CZ | Konkurz na Sberbank | Španělský deník | Španělský deník El País | Zestátnění | Zastropování cen | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Bolest | Výsledek HDP | Hliníkárenská společnost | Společnost S&P Global | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | Zastropování cen ruské ropy | Vypnutí Nord Streamu | Vypnutí Nord Streamu 1 | South Stream | Turk Stream | Ceny energetických komodit | Plyn kótovaný na nizozemské burze | Vzácné a průmyslové kovy | Gold.plus | Gold.plus Martin Stránský | Kontrakt na burze | GLEN | GLEN.UK | Glencore (GLEN.UK) | Akcie Glencore (GLEN.UK) | Akcie Glencore | Situace na trhu s plynem | Energie v Evropě | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Znovuzprovoznění plynovodu | Obilí z Ukrajiny | Cenový strop na plyn | Zasedání Rady guvernérů | Poptávka po ropě v Číně | Fenomén | Zastropování cen energií | Aker BP | Aker | SCO | Vyspělé země | Ekonomicky vyspělé země | Scope | Energetické komodity | Cenové stropy | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Typ ropy | Členské státy Evropské unie | Fortum | Mobilizace | Vyhlášení mobilizace | Mobilizace v Rusku | Motorová nafta | Náměstek ministra financí | Zvýšení daně | Vyšší daň | Vlastnosti bitcoinu | Ekonom společnosti | Zákaz dovozu diamantů | Zákaz dovozu diamantů z Ruska | IPO Porsche | Liz Truss | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Energetický trh | Plán vlády | The Moscow Times | Platební systém | Arménie | Kyrgyzstán | Burzovní cena plynu | Plyn z Ruska | Ruský zpracovatelský průmysl | Velké energetické firmy | Energetické firmy v Evropě | Sankce na ruskou ropu | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Konec MetaTrader 4 | Konec MetaTrader | Meziroční míra inflace v Rusku | Douglas Diamond | Philip Dybvig | SK Hynix | Bogdan Zvarich | Banki.ru | Banki | Jevgenij Loktjuchov | Promsvyazbank | CCJ.US | Cameco (CCJ.US) | CFD (Rozdílové smlouvy) | TurkStream | Jeremy Hunt | Zajímavé příležitosti | Telekomunikační společnost | Globální energetická krize | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Tržní odhad | Firma provozující Facebook | Exxon Mobil (XOM.US) | Výsledky Applu | Hrozba globální recese | Mero.cz | Mero | Ropovodní síť Evropy | Ropovodní síť | Jaký je výhled? | Ruské embargo | Politické vztahy | Členské státy OPEC | Státy OPEC | Alžír | Rovníková Guinea | Konžská republika | Gabon | Kuwait | Sudán | Jižní Sudán | Omán | Brunei | Camelot | Americká ropa | TXT.US | Omezení COVID | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | Korporace | Shromáždění OSN | Valné shromáždění OSN | Valné shromáždění | Embarga vůči Kubě | Zrušení amerického embarga | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Komise pro cenné papíry a burzu | Jaderná energie | Sam Bankman-Fried | Nansen | Bankman-Fried | Matěj Široký | Ekonomičtí experti | Powerball | Jackpot | Rozvojové země | Daně z neočekávaných zisků | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Vztahy Moskvy se Západem | Status tržní ekonomiky | Tržní ekonomiky | Výběry | Kryptoburzy FTX | Nový býčí trh | Bali | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Vklady zákazníků | Ekosystém | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Wonderinterest | Čínské rafinerie | Rafinerie | John Ray | Likvidátor | Budapešť | OilPrice | Světová potravinová krize | Zavedení cenového stropu | Petrodolar | Justin Sun | ERÚ | Gruzínská vláda | Stav trhů | Nižší minima | Nižší maxima | Strop na ruskou ropu | Podnikání společnosti | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Bankrot kryptoměnové burzy | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Praktiky kryptoburzy | Praktiky kryptoburzy FTX | Chystaná regulace kryptoměn | Regulace kryptoměn v EU | Chystaná regulace kryptoměn v EU | Alexandra Jourová-Schroederová | Diverzifikované portfolio | Anheuser-Busch InBev | Národní bezpečnost | Západní země | Proražený support | Cenovka | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | Společnost Exxon Mobil | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Trafigura | Růstové vyhlídky | Daně z mimořádných zisků | Mimořádné dividendy | Mimořádné daně | Střední třída | Whoosh | Růstový potenciál | Odliv prostředků | Zdanění mimořádných zisků | Nikolaj Tokarev | Společnost Transněfť | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Securing Energy for Europe | Sefe | Vysoké sazby | Camelot LS Group | Camelot LS | Měnová unie | Ruský export | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Shrnutí roku | Státní duma | Komora ruského parlamentu | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | USD za tunu | Zásobování trhu | Pojistky proti inflaci | Ruský ministr financí | Rozpočtový deficit Ruska | Omezení cen ropy | Vyjádření představitelů | Právo | Německé podniky | Bit.plus Martina Stránského | Energetický index | Olga Jangolová | Gazprom Export | Cena kukuřice | Otevření Číny | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Produktovody | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Výprodeje | Investiční inspirace | Inspirace pro rok 2023 | Visegrádské měny | Fiat měny | Nový dolar | Platby do Ruska | Sankce na ruský ropný sektor | Ruský ropný sektor | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | Těžební náklady | Federální rezervy | Prezident Biden | Cenoví hybatelé | Nejvýznamnější hybatelé cen | Hybatelé cen | Potenciální zhodnocení | Dlouhodobé vývoje | Velikost pohybů na ropě | Velikost pohybů | Aktuální průměrná velikost pohybů | Průměrná velikost pohybů | Důležití cenoví hybatelé | Investování do akcií v roce 2023 | Mezinárodní dohody | Dovoz ruského plynu | Silvergate | Pokles USD/CAD | ChatGPT | OpenAI | Gabriella Fitzgeraldová | Remitence | The Miami Herald | Miami Herald | Společnost Western Union | Petr Pavel | Znovuotevření Číny | MIB index | Italský MIB index | Tradiční automobilky | Investice do elektromobility | CAPEX rozpočty | Růst valuace | Vývoj ceny akcií Ford | Ceny akcií Ford Motor | Ceny akcií Ford | Sankce Evropské Unie | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Evropský plyn TTF | Evropský plyn | LNG z Freeportu | Kontrakty TTF | Stabilní úrokové sazby | Sankce na dovoz ruského zlata | Omezené riziko | Potenciál pro zhodnocení | Býčí sentiment | Poptávka po LNG | Stavebnictví v USA | Nálada spekulantů | Prorážení stop-lossů | Korelace s technologickými akciemi | Soudržnost Evropské unie | Uvolněná fiskální politika | Ostatní komodity | Christian Klein | SAP Christian Klein | Fáze globalizace | Globalizace | IMD | Univerzita v St.Gallenu | Lula da Silva | Obchod EU | Obchod EU s Ruskem | Hodnota dovozu produktů | Hodnota dovozu produktů a surovin | Investiční Memento | Obchodní impérium | Platnost hospodářských sankcí proti Rusku | Platnost hospodářských sankcí | OCI | Prezident Pavel | Prezident Petr Pavel | Konkrétní měny | Výhled trhů | Invest | Botswana | Vyšší náklady | Společnost AMD | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Vládní dluh | Znovuotevření čínské ekonomiky | NHTSA | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) | Nákup nemovitosti | PAP | Obnovitelné zdroje | Očekávaná recese | Heineken | Pivovary | Šekel | Média | Rostoucí obavy | Očekávání úrokových sazeb v USA | Pivovary CZ Group | Rozpad eura | Vývoj amerických ropných rezerv | Válka o ropu | Omezení pro pohyb kapitálu | Společnost PKN Orlen | Zisk ruských společností | Vklady | Bývalý šéf | Soupeření | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Kyjevská ekonomická škola | Ekonomická škola | Válka | Seznam mezinárodních sponzorů války | Život Rusů | Americké úřady | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Hedvábné stezky | Soukromě vlastněné kryptoměnové burzy | Soukromé kryptoměnové burzy | Aplikace Signal | Falešný break | Dalibor Trojek | Allianz Trade Dalibor Trojek | ČNB Aleš Michl | Americké sankce | Americké sankce proti Íránu | ICJ | Sektor polovodičů | Spojení | Vyšší ceny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Zbrojní průmysl | Růstové společnosti | Překážky | Platba | Vysoké úroky | Velký problém | Vysoké úrokové sazby | Bankovní účty | Nové sankce proti Rusku | Závazek | Ruské ministerstvo hospodářství | Náklady na půjčky | Sjarhej Kovalčuk | Ilja Averbuch | Světlana Chorkinová | Největší webový vyhledávač | Webový vyhledávač | Ruská obdoba facebooku | Inflační tlaky ve světě | Ekosystém baterií | Bahlil Lahadalia | Indonéský ministr | Ministr pro investice | Vale | Partnerství | Dovoz ukrajinského obilí | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Objem transakcí na trhu | Zdeněk Nekula | Jelena Borisenková | Indický trh | Ministr zemědělství | Sega | Výrobce videoher Sega | Rovio Entertainment | Rovio | BYD | Ruská státní plynárenská společnost | Nové investice | Zveřejnění hospodářských výsledků | Pravidla pro kryptoměny | Nařízení MiCA | Boj proti praní špinavých peněz | Klíčoví spojenci | Spojenci Ukrajiny | Úplný zákaz vývozu | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Zákaz vývozu do Ruska | Členové G7 | Trade Data Monitor | Embargo na vývoz | Zákaz vývozu | Investor Warren | Dodávky ruské ropy do Číny | Vývoz energetických produktů | Vývoz energetických produktů z Ruska do Číny | Srbsko | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Dekret | Role Ruska | Role Ruska jako globálního hráče | Podíl Ruska na globálních dodávkách LNG | Zhi Xin Chong | Gloystein | Tanzanie | Henning Gloystein | Ambice Ruska | Zakladatel | Americký dluh | Největší bankovní domy | Ztráty peněz | Představenstvo Norilsk Nickelu | Ruské těžařské firmy | Představenstvo ruské těžařské firmy | Sergej Malyšev | Dividendy Norilsk Nickelu | Neshody ohledně dividend | Představenstvo ruské banky | Pokles cen kovů | Společnost Arm | Obavy ze zhoršení bankovní krize | Bankovní krize ve Spojených státech | Gurbir Grewal | Zákaz dodávek ruské ropy | Rekordní prodeje | Vývoj akcií Applu | Vývoj akcií Applu od začátku roku | Důležitost indického trhu | Ruský rozpočtový deficit | Akcie PacWest | Riziková nálada | Gruzínský premiér | Irakli Garibašvili | Akcie americké regionální banky | Sankce na ruské diamanty | Případné sankce | Ruské diamanty | Vývoz ruských diamantů | Vývoz diamantů z Ruska | Vývoz diamantů | Luxusní komodity | Diamantový průmysl v Evropě | Diamantový průmysl | Spojené státy a Evropská unie | Ruská státní těžební společnost | Ruská státní těžební společnost Alrosa | Edward Gardner | Observatory of Economic Complexity | Michelle Bowmanová | Trh se šperky | Komuniké | Velké problémy | Potravinářství | Pohledávky | Vice | Všechny akcie | Sankce na export ruské ropy | Export ruské ropy | Vývoz do Kazachstánu | Made in Germany | Export zboží | Obchod s Kyrgyzstánem | Potlačení reexportu | Vývoz z Německa do Turecka | Průmyslové zboží | Akcionáři Evropské banky | Rozšíření působnosti | Působnosti banky | Omezení exportu | Omezení exportu diamantů z Ruska | Omezení exportu diamantů | Akcie britské telekomunikační společnosti | Telekomunikační společnosti | Syngenta | Švýcarská zemědělská společnost Syngenta | Švýcarská zemědělská společnost | Zemědělská společnost Syngenta | Zemědělská společnost | Společnost Syngenta | Avilon | Transparentní | Kongo | Milník | Zlatý poklad Česka | Zlatý poklad | Poklad Česka | Společnost Nvidia | Největší ruská ropná společnost | Amazon Prime | Směřování | Prodej aut v Rusku | Příjmy ruského rozpočtu | Společnost Binance | Konec dominance amerického dolaru | Konec dominance | Šéf ruské banky VTB | Šéf ruské banky | Zrušení sankcí | ARM | Dokončení transakce | Fáze výroby | Viterra | Odvody | Trh s bydlením | Ceny obilí | Jonathan Lok | Ceny syntetických diamantů | Uměle vytvořený diamant | Vytvořený diamant | Edahn Golan Diamond Research & Data | Edahn Golan | Syntetické diamanty | Zdroje energie | Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF) | Offical Monetary and Financial Institutions Forum | Průzkum OMFIF | Největší ekonomiky | Georgian Airways | Tamaz Gaiašvili | Nižší ceny | Nižší low | DNO | Americký státní dluh | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | Generativní AI | Nová Hedvábná stezka | Energetická bezpečnost | Odliv deviz | Rzeczpospolita | Hlavní zprávy | Devizové příjmy | Energetické suroviny | Indický ministr | Nizozemský pivovar Heineken | Nizozemský pivovar | Pivovar Heineken | Zhejiang Geely | Embargo na dovoz ruských diamantů | Dovoz ruských diamantů | Obnovitelné zdroje energie | Vztahy s Čínou | Porovnání vývoje ceny ropy WTI | Porovnání vývoje ceny ropy | Vývoj hlavní úrokové sazby Bank of Canada | Hlavní úrokové sazby Bank of Canada | Úrokové sazby Bank of Canada | Sazby Bank of Canada | Ruská technologická firma | Firma Astra | Sankce na ruský finanční systém | Ruský finanční systém | Společnost Astra | Astra Linux | Analytici Alfa Bank | Kristall | Ruský výrobce lihovin | Hamás | Kupující | Konflikt na Blízkém východě | Izraelský šekel | Hnutí Hamás | Útok na Izrael | Konflikt mezi Izraelem | Americká pravidla | Denis Popov | Anton Tabach | Životní pojištění | Nadšení | Výnosy na amerických dluhopisech | Geopolitická nejistota | Dovoz do Číny v říjnu | Aleš Cimbala | Ponziho pyramida | Nezastavitelný státní dluh | Vývoj amerického státního dluhu | Vývoj amerického státního dluhu za poslední rok | Co bude dál? | Thorsten Polleit | Mises Institute | Eskalace | Pozorování | Evropská střední třída | Nikolaj Patrušev | Ravi Menon | TOP 09 | Dlouhodobý investiční produkt | DIP | Pochybení v Binance | Vývoj čistých nákupů zlata | Vývoj reálných výnosů 10letých dluhopisů | Nastartování dezinflace | Russia Calling | Rusko volá | Pavel Beneš | Spoření na penzi
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Sanborns
Sandbox
Sandbox (SAND)
Sand Dollar
Sandeep Nailwail
Sanderfx
Sands China
Sandvik
Sanford C. Bernstein
SAN.FR

Následující klíčová slova

Sankce EU
Sankce EU proti Rusku
Sankce Evropské Unie
Sankce na dovoz ruského zlata
Sankce na dovoz ruské ropy
Sankce na export ruské ropy
Sankce namířené proti Rusku
Sankce na ruské banky
Sankce na ruské diamanty
Sankce na ruské oligarchy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené: