Pátek 22. září 2023 14:12
reklama
Purple Trading Market Profile
reklama
Purple Trading Market Profile
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Metaverse

img

Ochlazování bitcoinu pokračuje

31.07.2023 Trh s bitcoiny se minulý týden nadále ochlazoval a jeho cena ustoupila o více než 2 %. Bitcoin se na platformě eToro začal minulý týden obchodovat kolem 29 800 amerických dolarů, ale na začátku týdne se propadl až pod 28 800 dolarů. Cena se mírně zotavila, ale z velké části přešlapuje na místě a dnes ráno se obchoduje kolem 29 000 dolarů.
img

Rally bitcoinu o 60 % v době, kdy se zhroutily americké banky, dokazuje, že BTC odstartuje ,,peněžní revoluci”

28.07.2023 Generální ředitelka ARK Invest Cathie Woodová uvádí, že mohutná rally bitcoinu (BTC) po pádu amerických regionálních bank je jedním z důvodů, proč je primární kryptoměna budoucností peněz.
C:\fakepath\1690538416-IM-42-YTthumbnail-28072023.jpg

Blíží se další bankovní krize? | Investiční Memento #43

28.07.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 43. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Meta Platforms po zprávě o výsledcích posiluje o 10 % 📈 Rally v oblasti umělé inteligence a oživení reklamy 🔌

27.07.2023 Společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, dnes oznámila výsledky za 2. čtvrtletí 2023. Zpráva překonala očekávání analytiků v oblasti tržeb i zisku na akcii, přičemž akcie před otevřením Wall Street posílily o téměř 10 %. Investoři v euforii přijali komentáře společnosti k rozvoji umělé inteligence a oživení reklamního sektoru. Společnost potvrdila svou vedoucí pozici na globálním trhu s celkovým počtem 3,88 miliardy uživatelů svých aplikací (Facebook, WhatsApp, Instagram), což je číslo, které i přes obrovský rozsah meziročně vzrostlo o 6 %. Společnost plánuje velké investice a vynakládá náklady, které se pravděpodobně zvýší - trh to však vnímá jako známku dynamického růstu. Pozitivně také vnímal "opatrnost", pokud jde o plánované investice v roce 2023, za které hodlá společnost utratit méně, než Wall Street očekávala (mimo jiné v reakci na vyšší náklady). Mark Zuckerberg doprovodil výsledky velmi pozitivním komentářem. Toto jsou podrobnosti zprávy:
img

Výsledky Meta Platforms se blíží 🕤 Zvýší reklama a umělá inteligence finanční výsledky?

26.07.2023 Společnost Meta Plaforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, oznámí výsledky za 2. čtvrtletí po dnešní seanci na Wall Street. Vzhledem k tomu, že všechny aplikace společnosti mají téměř 3,78 miliardy uživatelů, může být její zpráva klíčová pro mnoho společností, které své příjmy získávají především z digitální reklamy. Včerejší výsledky společnosti Alphabet (GOOGL.US) naznačují, že Meta může překvapit růstem v souvislosti s oživením v reklamním sektoru. Trh bude věnovat pozornost nákladům a investicím společnosti, především těm, které se týkají umělé inteligence a konceptu "Metaverse" prosazovaného Markem Zuckerbergem.
img

Kryptoměny ustupují kvůli pochmurnému makro výhledu

10.07.2023 Trh s kryptoměnami se minulý týden do značné míry stáhl, protože sentiment, který se donedávna pohyboval výrazně opačným směrem, ovládl pochmurný makro výhled.
C:\fakepath\1688733622-40a-07072023.jpg

Dosáhly akciové trhy svého vrcholu? | Investiční Memento #40

07.07.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 40. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Zúčtování: Meta Platforms vs Twitter

06.07.2023 Ještě před týdnem svět s úžasem sledoval, jak si dvě těžké váhy byznysu - Elon Musk a Mark Zuckerberg - vyměňují rány na internetu a slibují si, že si naplánují skutečný zápas jako v MMA. Případ zůstává otevřený a možná se jednoho dne dočkáme toho, že se dva miliardáři utkají v ringu. Nicméně další souboj mezi nimi už probíhá. Nejedná se však o souboj v bojových uměních, ale o boj v byznysu, ve kterém mají Musk i Zuckerberg bohaté zkušenosti.
img

Vztahy mezi společnostmi Apple a Meta

14.06.2023 Vztahy mezi společnostmi Apple a Meta Platforms rozhodně nejsou idylické. Sám Tim Cook v průběhu let několikrát kritizoval obchodní model Facebooku.
img

Apple se chystá o zasvěcení do své „nové éry“

02.06.2023 APPLE: Akcie s největší tržní kapitalizací na světě má příští týden od 5. do 9. června Světovou vývojářskou konferenci. Potenciálně se chystá představit svůj dlouho očekávaný headset pro rozšířenou realitu a virtuální realitu, což je jeho největší premiéra od iWatch v roce 2015 a AirPods v roce 2016. To by mohlo přispět k upevnění dlouhodobých vyhlídek na růst zisků (viz graf), znovu zažehnout nadšení pro neoblíbenou „metaverse“ a dále zvýšit poptávku po vysoce výkonných polovodičových čipech. Cena akcií společnosti Apple letos vzrostla o 38 %, což je téměř čtyřnásobek růstu indexu S&P 500. Díky tomu se její forwardový poměr P/E dostal na 27x, což je výrazně nad dlouhodobým průměrem 21x, i když prognózy růstu zisků po pandemickém boomu stagnovaly. Společnosti by se hodil nový motor růstu vedle jejího rychle se rozšiřujícího impéria služeb.
img

Společnost Meta, majitel facebooku, zahajuje závěrečné kolo propouštění

24.05.2023 Americká internetová společnost Meta Platforms, která vlastní například facebook, zahajuje třetí a závěrečné kolo propouštění. Agentuře Reuters to sdělil zdroj obeznámený se situací. Společnost v březnu oznámila, že postupně zruší 10.000 pracovních míst.
img

Decentraland získává na pozadí nadějí na debut metaverza Apple

17.05.2023 Ačkoli je dnes nálada na trhu kryptoměn převážně slabá, altcoin Decentraland (MANA) spojený se stejnojmennou online metaverzemi dnes zaznamenává zisky. Podle zpráv zveřejněných mimo jiné prostřednictvím Twitteru a oborových portálů společnost Apple (APPL.US) údajně možná zvažuje uvedení headsetu pro rozšířenou realitu "AR",
img

Analýza Invesca: Metaverzum – Nové obzory pro digitální ekonomiku

15.05.2023 Metaverzum představuje další fázi průmyslové revoluce, další krok ve vývoji internetu – megatrend, který je teprve v prvních fázích. Investování do metaverza pro nás znamená mnohem víc než jen sociální a herní platformy s VR headsety. Zahrnuje širokou škálu existujících odvětví a sektorů, které mohou pomoci budovat a osídlovat virtuální světy a vytvářet prostředí a ekonomiky, které jsou skutečně digitální. Web 3.0 bude poháněn strojovým učením, umělou inteligencí technologií blockchain a infrastrukturou pro edge computing – to vše je nezbytné, pokud chceme uvolnit obrovský potenciál stále více 3D, real-time a pohlcujícícho metaverza.
img

Ekonomický potenciál metaverza dosáhne v roce 2035 v Česku až 9 miliard eur, odhaduje zpráva

12.05.2023 Metaverse je sice stále v počátečních fázích vývoje, již nyní je však možné vidět jeho potenciál v oblastech, jako je vzdělávání, zábava a průmysl. Podle reportu The metaverse and the opportunity for the European Union je Česká republika a její průmysl připraven úspěšně adaptovat možnosti virtuální a rozšířené reality. Odhady naznačují, že potenciální ekonomický dopad metaverza by mohl v České republice do roku 2035 dosáhnout 5 až 9 miliard eur.
img

Bitcoin čtyři měsíce vítězí

02.05.2023 Přestože bitcoin klesl z nedávného maxima 30 000 USD a více, z dlouhodobého hlediska je na vítězném tažení. Kryptoměna roste již čtyři měsíce v řadě, což je obecně považováno za pozitivní vzorec při býčím vzestupu.
C:\fakepath\1682675879-30aa-28042023.jpg

Je bankovní krize v USA zpět? | Investiční Memento #30

28.04.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 30. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Překvapí Meta Platforms výsledky za Q1 Wall Street? 🗽

26.04.2023 Meta Platforms (META.US) bude dalším gigantem ze Silicon Valley, který tento týden oznámí výsledky za 1. čtvrtletí. Reportovat bude ve středu po uzavření Wall Street. Po včerejším úspěšném reportu od Microsoftu (MSFT.US) a o něco slabší, ale stále pozitivním reportu od Alphabetu (GOOGL.US), trh soudí, že Zuckerbergova společnost má šanci překonat očekávání.
C:\fakepath\facebook-19042023.jpg

Zachrání metavers umělá inteligence?

19.04.2023 Pro mě osobně je velkým překvapením roku 2023 růst akcií Mety. Od začátku roku tato akcie posílila o 81 %. Což jí řadí hned na druhé místo za společností Nvidia v žebříčku nejziskovějších akcií z technologického indexu Nasdaq100. Proč je to překvapení?
img

Block’23 - potkejte blockchainové experty na dubnové konferenci ve Zlíně

09.04.2023 Jste-li fanoušky blockchainu nebo se jen o této technologii chcete dozvědět více, pak vám nesmí uniknout druhý ročník konference Block’23, která do Zlína 15. 4. 2023 přiláká spoustu profesionálů a inovátorů z oboru. Diskutovat se bude o posledních trendech, jako jsou Metaverse, NFTs, decentralizované finance a další aplikace blockchainové technologie.
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie společností Facebook (nyní Meta), Apple, Amazon, Netflix a Google (nyní Alphabet) a vytvořil ji moderátor pořadu "Mad Money" na CNBC Jim Cramer. Nyní tuto zkratku aktualizoval na MAMAA, která představuje největší technologické akcie: Microsoft, Alphabet, Meta, Amazon a Apple.
img

Záruka bankovních vkladů vede k oživení kryptoměn

13.03.2023 Trh s kryptoaktivy se včera pozdě večer zotavil po oznámeních velkých amerických institucí, které teoreticky ručí za velkou část bankovního systému.
img

Akcie Meta Platforms rostou díky umělé inteligenci 📈🔌

28.02.2023 Společnost Meta Platforms (META.US) oznámila založení týmu, který bude vyvíjet produkty založené na umělé inteligenci pro aplikace WhatsApp, Messenger a Instagram. Společnost investuje do strojového učení a umělé inteligence ve svých reklamních systémech. Kromě toho Meta informovala o úspěchu s nástrojem proti změnám v ochraně osobních údajů, které provedla společnost Apple (ty způsobily odhadem ztrátu příjmů ve výši více než 10 miliard dolarů).
img

⚡ Meta Platforms před výsledkovým reportem. Překoná Zuckerbergova společnost očekávání Wall Street?

01.02.2023 Dnes po skončení americké obchodní seance oznámí společnost Meta Platforms (META.US) výsledky za 4. čtvrtletí 2022 a celý rok 2022, čímž zároveň zahájí výsledkovou sezónu gigantů ze Silicon Valley. Analytici předpokládají, že společnost vykáže třetí čtvrtletní pokles tržeb v řadě a 1. čtvrtletí 2023 bude slabé. Podaří se Marku Zuckerbergovi zlepšit náladu na Wall Street?
C:\fakepath\nft-17012023.jpg

Co je důležité vědět o NFT

17.01.2023 V roce 2021, kdy lidé začali prodávat NFT za miliony dolarů, se tato digitální aktiva stala novou investiční možností. Někteří investoři zůstali skeptičtí, zatímco jiní si byli docela jisti, že nezaměnitelné tokeny (Non-Fungible Tokens - NFT) změní trh.
img

Krypto zachytilo býčí dynamiku díky lepší náladě na indexech 📈

04.01.2023 Lepší nálada na světových burzách pomáhá trhu s kryptoměnami. Téměř všechny hlavní projekty se dnes obchodují v plusu. Ethereum se obchoduje poblíž 1 250 dolarů, Bitcoin se snaží překonat hranici 16 900 dolarů. Mezi altcoiny se nejlépe daří Cardanu, Filecoinu a Waves. Růst mezi kryptoměnami souvisejícími se Sandboxem a Decentraland Metaverse následoval po zprávě o akvizici společnosti Meta Platforms, která se zabývá 3D tiskem čoček pro použití v tzv. chytrých brýlí.
img

Podle analytiků je letos výhled hongkongského trhu IPO jasný

03.01.2023 Odborníci z oboru tvrdí, že největší hongkongská reforma kotace akcií, která se zaměřuje na technologické společnosti pomůže nejspíš městu získat zpět korunu nejlepšího trhu pro získávání finančních prostředků na světě.
img

Crypto – čo očakávať v roku 2023?

28.12.2022 Rok 2022 bol pre kryptomeny skutočnou skúškou ohňom, čo malo za následok výpredaje a poklesy celého trhu, čo naznačuje, že zisky kryptomien boli aspoň čiastočne spôsobené nízkymi úrokovými sadzbami. Rastúca korelácia s globálnym akciovým trhom spôsobila, že kryptomeny sú zraniteľné voči makroekonomickým faktorom, ako je spomalenie ekonomickej aktivity, geopolitická neistota a predovšetkým obrat v menovej politike centrálnych bánk. Popularita decentralizovaných finančných technológií súvisiacich s kryptomenami (De-Fi), tokenov NFT a inteligentných zmlúv sa spomalila a denné objemy transakcií spracovaných sieťou dvoch najväčších kryptomien Bitcoin a Ethereum nezaznamenali významný nárast od predchádzajúceho býčieho trhu v roku 2018.
img

Oculus - černý kůň Meta Platforms pro rok 2023?

25.11.2022 Akcie Meta Platforms jsou pod tlakem, protože investoři do společnosti 2022, která se potýká s problémy, nesdílejí nadšení Marka Zuckerberga z rostoucích výdajů v oblasti Metaverse. Náročných 12 měsíců způsobilo, že se "investoři vrátili na zem" a obávají se rozsahu, v jakém společnost utrácí peníze na stále "nejistý zítřek", a to v prostředí oslabujícího reklamního sektoru, který je hlavní součástí příjmů společnosti. Reality Labs jsou i nadále "trnem v oku" Zuckerbergovi, který začal považovat rostoucí výdaje na výzkum a vývoj za klíč k získání dlouhodobé konkurenční výhody v "novém internetu". Miliardář věří, že jím bude virtuální realita. Opravdu by to mělo investorům způsobit bezesné noci?
img

Generální ředitel společnosti Meta Zuckerberg může podle nepotvrzených zdrojů odstoupit příští rok

22.11.2022 Agentura Leak oznámila, že Mark Zuckerberg by mohl příští rok odstoupit z funkce generálního ředitele společnosti Meta, uvedl neoficiální zdroj. Podle článku čelil Zuckerberg tlaku kvůli rostoucím výdajům projektu Metaverse.
C:\fakepath\ftx2.jpg

FTX chyběl regulační dohled a firemní kontrola, uvedl její nový šéf

18.11.2022 Zkrachovalé kryptoburze FTX, kterou založil Sam Bankman-Fried, chyběl regulační dohled a firemní kontrola. V podání k americkému soudu to včera uvedl nový šéf firmy John Ray, bývalý likvidátor Enronu. Informovala o tom agentura Reuters. FTX minulý pátek požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli. Dokument podle agentury Bloomberg vykresluje chaotickou síť vzájemně provázaných a špatně řízených společností a nedostatek kontroly výdajů peněz firmy i klientů.
img

Akcie Immersion Corp po zveřejnění kvartálního reportu rostou 📈

14.11.2022 Malá technologická společnost Immersion (IMMR.US), která působí na trhu s haptickými technologiemi a má významnou duševní hodnotu v podobě udělených patentů, se dnes s trhem podělila o překvapivě dobré výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. Akcie vzrostly o téměř 15 %:
img

Mimořádný týden pro krypto

14.11.2022 Hlavní kryptoaktiva, jako je bitcoin a ethereum, se v uplynulém týdnu výrazně propadla v důsledku velkých potíží na trhu.
img

První oběti voleb v USA

10.11.2022 Dva dny po amerických průběžných volbách si Američané stále nejsou stoprocentně jisti, kdo převezme Kongres. Předběžné výsledky naznačují, že v případě senátu si kontrolu udrží demokraté. V případě Sněmovny reprezentantů se historie opakuje. V minulosti, kdy v Kongresu vládla strana současného prezidenta, převzala v polovině voleb moc opozice. Vše nasvědčuje tomu, že tomu tak bude i letos a Sněmovnu reprezentantů ovládnou republikáni. To může politiky obou stran donutit k mnoha obtížným kompromisům, které mohou mít nepříznivý dopad na některé společnosti a průmyslová odvětví. Jedním z nich by mohlo být odvětví polovodičů.
img

Analýza společnosti Invesco: Jak ještě investovat do Metaverza?

10.11.2022 Metaverzum jako investiční téma zahrnuje širokou škálu odvětví a aplikací a nabízí příležitosti pro společnosti s různou tržní kapitalizací. Při investicích je například zajímavé věnovat se i firmám, které zajišťují přenos a standardy umožňující fungování mezi různými digitálními světy. S budováním Metaverza tak pomáhají platformy, nástroje a normy i systém plateb.
img

Majitel Facebooku propustí přes 11.000 lidí, asi 13 procent zaměstnanců

09.11.2022 Americká internetová společnosti Meta Platforms propustí více než 11.000 lidí, což je zhruba 13 procent její pracovní síly. Firma to uvedla v povinném oznámení pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC). V letošním roce jde o jedno z nejmasovějších propouštění v technologickém sektoru.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 8. listopadu 2022

08.11.2022 Koncem září měla Meta přes 87 000 zaměstnanců, mnohé v oddělení metaverse. Nyní má společnost údajně v plánu "rozsáhlé propouštění". To vše kvůli rostoucím nákladům a nedávnému poklesu cen akcií.
img

Akcie Meta po spekulacích WSJ o propouštění posilují

07.11.2022 Akcie nedávno přeprodané společnosti Marka Zuckerberga Meta Platforms (META.US) dnes získávají téměř 6 % díky zprávám z The Wall Street Journal ohledně blížící se vlny propouštění ve společnosti. Investoři vnímají perspektivu snižování nákladů pozitivně. Ke konci letošního září firma zaměstnávala téměř 87 tisíc lidí. Od svého založení si akcie Meta vedou nejhůře ze všech společností S&P500:
img

Meta Platforms prohlubuje ztráty📉 Bojí se investoři Metaverse?

03.11.2022 Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) se dnes usadily pod 90 USD. Společnost táhnou dolů rostoucí výdaje na vývoj a výzkum technologií virtuální reality a negativní nálada investorů vůči riziku. Ve třetím čtvrtletí roku 2021 činil volný peněžní tok META 12,8 miliardy dolarů, nyní činí 317 milionů dolarů. To představuje masivní pokles za méně než rok a zároveň nejnižší úroveň za posledních deset let. Kromě toho se akcionářům zjevně nelíbí absence dividendové politiky a Zuckerbergova téměř úplná kontrola nad určováním směřování společnosti na základě akcionářské struktury. Ocenění společnosti se od začátku roku rozplynulo o téměř 70 % a její kapitalizace ztratila více než 660 miliard dolarů, což zhruba odpovídá celému fondu Berkshire Hathaway Warrena Buffetta.
img

Metaverse, NFT a alt Dogecoin patří mezi nejrychleji rostoucí kryptoměny na eToro. Bitcoin zůstává nejpopulárnějším

01.11.2022 Metaverse, NFT a alternativy Etherea patřily mezi klíčová témata, která v posledních 12 měsících na platformě eToro poháněla nejrychleji rostoucí kryptoaktiva, zatímco žebříček 10 nejvíce držených kryptoměn zůstal nedotčen.
img

Trhový príbe: Žiadny kráľ nevládne navždy - Facebook

28.10.2022 Akcie Meta platform (bývalý Facebook) vo štvrtok prudko klesli po tom, čo spoločnosť zverejnila neuspokojivé finančné výsledky. Akcie spoločnosti sa prepadli o viac ako 20 % a klesli na úrovne, ktoré neboli zaznamenané od roku 2016. Čo spôsobilo náhle zhoršenie výsledkov spoločnosti?
C:\fakepath\trader-27102022-45-zm.jpg

Akcie Meta Platforms, majitele Facebooku, po zveřejnění výsledků prudce oslabily

27.10.2022 Akcie amerického podniku Meta Platforms, mateřské společnosti Facebooku, po středečním zveřejnění hospodářských výsledků dnes prudce oslabily. Asi hodinu před koncem obchodování ztrácely téměř 25 procent a nacházely se blízko 97,50 USD, nejníže od konce roku 2015. Tržní hodnota firmy se tak snížila o více než 85 miliard dolarů (2,1 bilionu Kč) a její akcie od začátku roku odepisují kolem 72 procent. Akcie sedmi největších technologických společností ve Spojených státech pak za poslední rok ztratily asi tři biliony dolarů tržní hodnoty, píše server CNBC.
img

Mark Zuckerberg: Naše práce na Metaverse bude mít historický význam

27.10.2022 Dne 26.října, krátce poté, co společnost Meta Platforms Inc. oznámila své finanční výsledky za 3. čtvrtletí letošního roku, okomentoval generální ředitel Mark Zuckerberg úsilí své firmy související s metaverzí během konference Earnings Conference Call.
img

Analýza společnosti Invesco: Investiční příležitosti v metaverzu

27.10.2022 Metaverzum jako investiční téma zahrnuje širokou škálu průmyslových odvětví a aplikací a nabízí příležitosti pro společnosti s různou tržní kapitalizací. Neměli bychom se omezovat pouze na tyto oblasti – jak se tempo vývoje zrychluje, budou se objevovat nové a zajímavé příležitosti v různých oblastech.
img

Akcie Meta Platforms klesají po zveřejnění výsledků hospodaření na minima roku 2016 📉

27.10.2022 Společnost Marka Zuckerberga, Meta Platforms (META.US), tedy bývalý Facebook, po včerejší seanci vykázala překvapivě slabé finanční výsledky za 3. čtvrtletí, které překvapily analytiky. Meta doplnila obrázek o reporty společností FAANG, které včera zaznamenaly výprodej poté, co Microsoft a Alphabet rovněž nenaplnily očekávání investorů. Akcie před otevřením ztratily téměř 20 % a ustoupily na úrovně, které nebyly k vidění od roku 2016:
img

Bitcoin debutuje v Guinessově knize rekordů

27.10.2022 Svět kryptoměn je nyní oficiálně uznán i v Guinessově knize rekordů (GWR), která přidala bitcoin do své nové kategorie "Kryptománie" a jmenuje tak kryptoměnu první decentralizovanou měnou.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Akcie Meta zažívajú kolaps, firma má obrovské náklady (3Q/2022)

27.10.2022 Druhou veľkou technologickou spoločnosťou z oblasti reklamy, ktorá zverejňovala svoje výsledky, bola Meta. Firma zažila už druhý kvartál po sebe, kedy jej tržby klesli, znížila tiež výhľad a upozornila na problémy v reklamnom segmente ako takom. Okrem toho firma míňa desiatky miliárd USD ročne na svoje projkety v oblasti Metaverse. Mnoho čísel v rámci výsledkov však bolo dobrých, investori tieto správy ale celkovo prijali negatívne. Viac sa dozviete v našom videu.
img

Akcie zvedají hlavu po další ráně a čekají na ECB a americké HDP

27.10.2022 Meta, tedy bývalý Facebook, už po vytrvalém poklesu zdaleka není takovou těžkou vahou, jakou bývala. I tak ale jde o velmi sledovanou akcii z kategorie velkých techů. Akcii, které se potýká s problémy už delší dobu a jevila se určitá naděje, že je mnohé v ceně už zahrnuto. Nebylo. Soudě podle reakce možná není hlavní problém v samotných výsledcích, ale trh nevěří, že utápění dalších miliard v projektu metaverse v dohledné době přinese kýžené ovoce. Akcie v premarketu padají o dalších 20 procent.
img

Ranní shrnutí (27.10.2022)

27.10.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže, přičemž technologické akcie měly nejslabší výkon, protože neuspokojivé zisky společností Microsoft a Alphabet narušily náladu vůči sektoru. S&P 500 klesl o 0,74 %, Dow Jones skončil na stejné úrovni, zatímco Nasdaq se propadl o 2,04 %. Russell 2000 se vzepřel trendu a získal 0,46 %.
img

Polovodičová krize: Past, nebo investiční příležitost?

21.10.2022 Stejně jako auta nemohou jezdit bez oleje v nádrži nebo bez nabité baterie, nemůže se trh s novými technologiemi rozvíjet bez křemíkových integrovaných obvodů. Tyto čipy vyžadují obrovské výdaje na vývoj a speciální výrobní podmínky. Svět čelil perspektivě konkurence o strategické dodávky polovodičů, která může určovat tempo technologického rozvoje a konkurenceschopnost podniků na trhu nových technologií.
img

Kryptoměny po zveřejnění americké inflace padají 📉

13.10.2022 Cena bitcoinu klesla pod 19 000 USD a Ethereum se obchoduje pod 1 230 USD po negativní zprávě o inflaci z USA. Riziková aktiva jsou opět pod tlakem:
img

Reakce kryptoměn po otevření Wall Street 📈

06.10.2022 Bitcoin se nadále drží nad 20 000 USD a Ethereum se obchoduje poblíž 1 370 USD. Trhy se staví na zítřejší čtení NFP z amerického trhu práce, které by mohlo podnítit nebo pohřbít naděje na pivot Fedu:
img

Kryptotrhy opatrně postupují

03.10.2022 Trh s kryptoměnami se minulý týden vydal opatrnou cestou uprostřed zvýšených makroekonomických a investičních tržních tlaků, které vycházejí především z trhů s dluhopisy a fiat měnami.
img

Metaverse – katalyzátor nebo anathema Meta Platforms? ⏳

30.09.2022 Akcie Meta Platforms byly letos největším zklamáním ze všech amerických technologických společností. V roce 2021 si užívaly kapitalizaci více než 1 bilion dolarů. Meta si vedla překvapivě špatně a je na šedém konci indexu S&P500 na 5. místě ode dna z hlediska vyjádření % roční změny kapitalizace, ze které se letos vypařilo ... téměř 60 %:
img

Walmart vstupuje do Metaverse s Robloxem 🛒

27.09.2022 Americký maloobchodní gigant Walmart (WMT.US) včera informoval investory o dohodě se společností Roblox (RBLX.US) a otevření dvou pohlcujících zážitků ve virtuálním prostoru "metaverse“. Akcie obou společností před otevřením posilují:
img

Akcie Meta Platforms se přibližují minimům z roku 2018

23.09.2022 Cena akcií Meta Platforms pokračuje ve svém drastickém poklesu. Společnost tíží nákladné uvádění produktů na trh související s trendem Metaverse a slábnoucím reklamním segmentem:
img

Kryptoměny se snaží zastavit poklesy📌

22.09.2022 Kryptoměny si od včerejší konference Jeroma Powella zachovaly svou povahu silné volatility. Po jestřábích komentářích šéfa Federálního rezervního systému se bitcoin usadil v blízkosti 18 300 dolarů a investoři na chvíli platili za Ethereum něco málo přes 1 200 dolarů. Dnes však vidíme, že se nálada na trhu digitálních aktiv zlepšila a další osud býčího trhu bude pravděpodobně záviset na reakci sektoru v nadcházejících dnech:
img

😱 VÝPLACH TRHŮ NEKONČÍ ❌ 10 černých labutí 💫 Investování do METAVERSE | Akcie a Bitcoin pod tlakem

18.09.2022 Týdenní videokomentář: Forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny.
img

Amazon nepotvrdil nabídku akvizice EA

29.08.2022 V pátek 26. srpna kolovala trhy zpráva o potenciálním převzetí herního giganta Electronic Arts (EA.US) Amazonem, což vyústilo v býčí rally na akciích EA. Dle CNBC by však Amazon žádnou nabídku vytvářet neměl:
img

Technická analýza páru ETH/USD na 29. srpna 2022

29.08.2022 Pandemie covidu-19 bezpochyby změnila naše životy. V březnu 2021 uvádělo až 43 % respondentů, že kamenné obchody navštěvuje méně často. Tehdy šlo pravděpodobně o vliv obav z nákazy koronavirem. V květnu letošního roku se pak situace normalizovala, protože daný podíl klesl na 20 %; pořád se nicméně jedná o značnou hodnotu.
img

Klid před bouří na trhu s kryptoměnami?

24.08.2022 Tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami opět klesla pod 1 bilion dolarů a největší burza NFT OpenSea v poslední době zaznamenala rekordní poklesy tokenů. Po několika dnech poklesů vstoupily kryptoměny do dvoudenního období konsolidace, přičemž silný dolar vyvíjí tlak na riziková aktiva:
img

64 % amerických rodičů, kteří mají zkušenosti s blockchainem, si přeje, aby se ve školách učilo o kryptoměnách

24.08.2022 Americké maminky a tatínkové s kryptografickým vzděláním už podle průzkumu investují v průměru 766 dolarů do mimoškolního kryptovzdělávání pro své děti.
img

Apple představí iPhone 14 📈📱

19.08.2022 Akcie společnosti Apple se od začátku roku obchodují s vyššími zisky než akcie ostatních gigantů Silicon Valley, jako jsou Amazon, Microsoft, Alphabet nebo Meta Platforms. Akcie Apple rostou od doby, kdy společnost představila solidní výsledky za 2. kvartál letošního roku, přičemž poptávka nepolevuje ani při prezentaci nových výrobků. Očekává se, že lepší čtvrtletí pro Apple teprve příjdou. Fanoušci moderních technologií totiž nyní vyhlíží uvedení na trh nového modelu iPhone 14.
img

Facebook - "první krev"

04.08.2022 Výsledky Meta Platforms (mateřské společnosti Facebooku) analytiky neohromily. V dřívějších letech společnost zaznamenala trvalý nárůst tržeb a spousta investorů očekávala, že tento trend bude pokračovat i ve 2Q22. Je již tedy jasné, proč byla Wall Street z vykázaných výsledků zklamaná, když Meta vykázala poprvé v historii meziroční pokles tržeb. Je to vzhledem ke zhoršující se ekonomické situaci finální hřebíček do rakve, nebo jde jen o krátkodobý propad?
img

Co ukázaly zprávy technologických firem?

29.07.2022 Tento týden se nesl v duchu velké technologické nejistoty ze zámoří. Po velmi slabých výsledcích Snapu a panickém výprodeji se investoři ptali sami sebe, zda-li BigTech společnosti potvrdí obavy trhu z ekonomického zpomalení. Ukázalo se, že AAA firmy (Apple, Amazon, Alphabet) a Microsoft vykázali relativně uspokojivé výsledky, to se však nedá říct o Meta Platforms.
img

Apple a Amazon překonali odhady Wall Street 📈

29.07.2022 Po ukončení včerejší seance vykázali výsledky další giganti Wall Street. Apple a Amazon překonali odhady a v dnešním předburozovním prodeji se obchodují výše. Na tyto zprávy zareagovaly i hlavní americké indexy, které si taktéž připisují zisky.
img

Meta Platforms pod odhady. Co ukáže Apple a Amazon?

28.07.2022 Výsledky Meta Platforms skončily pod odhady analytiků. Pro společnost je to první období, kdy meziročně vykázala pokles. Zpráva přispěla k poklesu sentimentu kolem technologických společností, i když se zdá, že některé problémy se týkají pouze Mety. Akcie se dnes začaly obchodovat s asi 5% ztrátou.
img

Google a Microsoft získávají, je čas na Meta Platforms

27.07.2022 Tento týden je plný zpráv o výsledcích amerických technologických gigantů. Ubrání se AAA společnosti (Amazon, Alphabet, Apple) prvním náznakům ekonomického zpomalení nebo jejich výsledky potvrdí to, co se na trzích již delší dobu zmiňuje?
img

Přelije se recese do BigTech?

26.07.2022 Recese v poslední době klepe na brány Wall Street stále hlasitěji. Více vysoce profilovaných růstových společností začíná vykazovat neuspokojivé výsledky. V období mezi dubnem a červnem přestal Netflixu platit předplatné asi 1 milion uživatelů. Akcie společnosti Snap zaznamenaly 40% propad poté, co společnost zveřejnila výsledky, které byly sotva v souladu s očekáváním analytiků. Čeká nás investiční déjà vu tak, jak ho známe z boomu akcií herních společností? Nebo zde existuje šance, že blue chip technologické společnosti, které již jednu recesi zažily, zatím odolají zhoršující se ekonomické situaci? Dolejí finanční výsledky vlajkových lodí Silicon Valley olej do ohně zvyšujících se obav z recese, nebo se postarají o zlepšení nálady na Wall Street, která se od začátku letošního roku nelepší? To se dozvíme tento týden. Trhy tají dech před zveřejněním výsledků gigantů jako jsou Alphabet, Apple, Amazon, Mircosoft nebo Meta Platforms. Investoři se obávají, že ekonomický pokles ovlivní skupinu BigTech společností, ve které viděl trh vítěze poslední dekády.
img

Je čas na to, aby krypto opět získalo ztracené pozice?

25.07.2022 Hlavní kryptoaktiva, jako je bitcoin a ether, začala minulý týden získávat zpět své ztracené pozice. Ačkoli se stále nacházejí hluboko pod historickými maximy, zdá se, že se kryptoaktiva dostávají do jakési fáze oživení.
img

Jak dlouho může vydržet odraz krypta? Alcoiny stoupají

20.07.2022 Akciové indexy pokračují ve svém silném oživení, technologický index NASDAQ se obchoduje nejvýše za poslední měsíc. Chuť riskovat se zvýšila, což se ukazuje na valuacích Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Ceny altcoinů rostou

18.07.2022 Bitcoin a Ethereum se odráží a berou s sebou další menší kryptoměny. Se zlepšujícím se sentimentem mají altcoiny tendenci být více volatilní, protože se snaží napodobovat velké kryptoměny.
img

Čelí Meta Platforms novým problémům?

12.07.2022 Meta Platforms může čelit velkému množství problémů při udržování vysokých marží z podzimu 2021. Záznam ze schůzky, která se konala za zavřenými 30.června, jež získala agentura Reuters naznačuje, že Mark Zuckerberk očekává výrazné zpomalení:
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. července 2022

04.07.2022 Společnost Meta Platforms, dříve Facebook, oznámila ukončení projektu digitální peněženky Novi a doporučila uživatelům co nejdříve vybrat prostředky.
img

Jakou roli hraje v krypto krizi Wall Street?

30.06.2022 Otevřený bufet: Celsius a BlockFi, jakožto dva z hlavních poskytovatelé krypto služeb se díky krachům na trhu blíží bankrotu. Jestli věříte aktuálním zprávám, která jsou uváděna v médiích, Wall Street už čeká na laciný zásah do krize.
img

Bitcoin se drží nad 20 000 $

27.06.2022 Bitcoin, největší kryptoměna na světě, se v uplynulém týdnu udržel nad cenovou hladinou 20 000 amerických dolarů a zastavil tak pokles z předchozích týdnů.
img

Doteková technologie - skrytý gigant metaverse?

21.06.2022 Heptická technologie je i přes vysoký potenciál růstu neustále ve stínu. Heptika umožňuje revoluční interakci s nástroji a ostatními uživateli v přenosu citlivosti doteku. Za přenos jsou zodpovědné senzory přenášející sílu a vibrace v reálném čase.
img

Cardano pokračuje v expanzi díky tisícům projektům

09.06.2022 Na Cardano, jednu z největších a nejslibnějších blockchain sítí na krypto trhu, se vyvíjí přes 1000 projektů (přesně 1 003 projektů). O počtu projektů na Cardano informoval nedávný příspěvek na Twitteru společnosti Input Output HK, jedné z hlavních skupin pracujících na vývoji Cardano.
img

MANA opět na 1 dolaru, ale Hollywood je skutečně dlouhodobým řešením

01.06.2022 Decentraland se stal největším Metaversem v krypto-prostoru, protože investoři vybudovali a podíleli se na virtuálním světě.
img

Může se Cardano odrazit k zpět k vyšším úrovním?

01.06.2022 Síť Cardano prochází výrazným upgradem - hard forkem 'Vasil'. Co od toho můžeme očekávat a jak to ovlivní budoucnost projektu?
img

Zilliqa vydává SDK pro Unity pro integraci vývojářů do Metapolis metaverse

30.05.2022 Oficiální nástroj pro vývojáře Unity pro připojení k metaverse Zilliqa byl spuštěn v rámci přesunu vývojářů her na web3.
C:\fakepath\krypto-27052022.jpg

Začína už konečne na trhoch altcoin sezóna?

27.05.2022 Posledné týždne boli pre kryptomeny najkrutejšie a celý tento pokles bol ešte vystupňovaný krachom Luny. Teraz tečie v uliciach krv a prevláda na trhoch značný strach. Nie je to práve ale ten buy signál na ktorý sme čakali?
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

NASA spolupracuje s Epic Games, aby vytvořili simulaci metaverse Marsu

12.05.2022 Americká vesmírná agentura NASA se spojila s Epic Games, společností stojící za Fortnite, aby vytvořila výzvu pro vývojáře, aby dohromady mohli vytvořit marťanský metaverzní zážitek. Výzva bude zahrnovat mnoho úkolů, včetně návrhu několika klíčových prostředí pro marťanské astronauty, které budou vykresleny pomocí Unreal Engine 5 od Epic Games.
img

Rychlý přechod Facebooku na Meta – jaký je progres a očekávání?

11.05.2022 Když společnost Facebook v říjnu 2021 oznámila přejmenování na Meta, mnohé to dozajista překvapilo. Sice se vědělo, že se společnost hodně zaměřuje na tzv. metaverse, ale většina ovšem nejspíš nepočítala s tím, že kvůli tomu dojde k rebrandingu. Rebrandingy totiž nejsou úplně bezproblémové. Jednak to stojí dost peněz a jednak to nemusí spotřebitel tak snadno přijmout. Facebook měl ovšem „štěstí“, že nemá prakticky žádnou konkurenci.
img

eToro: Tento týden je to pro kryptoaktiva buď, anebo

03.05.2022 Jak bitcoin, tak ether minulý týden bojovaly se strachem investorů a obě měny skončily v mezitýdenním srovnání výrazně níže. Zdá se, že tento týden představuje pro kryptoaktiva něco jako scénář „buď, anebo“, protože investoři po celém světě se zhluboka nadechují před posledním oznámením měnové politiky amerického Federálního rezervního systému.
img

Očekáváme výsledky: Meta Platforms

27.04.2022 Po úterním zveřejnění výsledků společnosti Microsoft a Alphabet nastal čas pro zveřejnění výsledků další velké americké technologické společnosti – Meta Platforms, dříve známé jako Facebook. Gigant, který se stále více zaměřuje na Metaverse, dnes po skončení obchodování na Wall Street oznámí výsledky za kalendářní Q1 2022. Pojďme se krátce podívat, co trhy od zprávy očekávají a na co se zaměřit.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 27. dubna 2022

27.04.2022 Mateřská společnost Facebooku Meta otevře na Sanfranciském poloostrově maloobchodní prodejnu nabízející hardware pro zážitek z prostoru virtuální reality.
img

Nejlepší kryptoměny ze světa metaverse – je to nová budoucnost?

25.04.2022 Odvětví metaverse je takovým novým fenoménem současného desetiletí. Mnozí proto metaverse přirovnávají k počátkům internetu z 90. let. Že se jedná o něco velkého dokládá i fakt, že jednotlivé technologické giganty se skutečně na metaverse čím dál více specializují. Nejvíce jsme to mohli vidět u Facebooku, který se dokonce přejmenoval na Meta Platforms, aby tím firma jednoznačně ukázala, kam chce směřovat.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. dubna 2022

22.04.2022 Jedna americká banka ve své zprávě uvedla, že metaverse, digitální svět vytvořený spojením virtuální reality (VR), rozšířené reality (AR) a internetu, je založen na přechodu k novým "platformám s imerzivním hardwarovým rozhraním". Banka vnímá VR pozitivněji než AR, protože užitkové produkty už existují a v blízké době bude podle ní vyvinut nový hardware.
img

Bitcoin a ethereum bojují na klíčových úrovních odporu

19.04.2022 Bitcoin i ether v současné době bojují s klíčovými úrovněmi odporu poté, co v minulém týdnu výrazně oslabily.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 19. dubna 2022

19.04.2022 Opera vydala beta verzi svého prohlížeče Web3 s integrovanou krypto peněženkou pro iOS, iPhone a iPad. Od ledna byl Crypto Browser dostupný uživatelům systémů Mac a Windows a uživatelům mobilních přístrojů se systémem Android. Mobilní verze je nejnovější fází projektu Crypto Browser, tj. iniciativy zaměřené na Web3, která má usnadnit procházení decentralizovaných aplikací (DApp), her a platforem metaverse.
img

Denní makro postřehy: Odolnost tematického investování 14/04/2022

14.04.2022 PRÁVĚ ZAČÍNÁME: Sekulární růstové „tematické“ investování, na rozdíl od investování do tradičních sektorů a zeměpisných oblastí, zůstává populární i přes prudkou korekci akcií disruptivních technologických společností a růstové investování v posledních čtvrtletích, kdy prudce vzrostly výnosy dluhopisů. Příliv investic však pokračoval, veden mladšími investory a investorkami a s rozšířením zájmu i mimo „tech“.
C:\fakepath\krypto-13042022.png

Aktuálne Krypto Trading Signály

13.04.2022 Posledné mesiace nie sú pre kryptomenový trh veľmi významné a potuluje sa skôr v stranovke. Odkedy Bitcoin dosiahol svoj vrchol na 69k sa trh otočil rapidne nadol a teraz sa celý trh pohybuje v konsolidácií. V tomto blogu vám ukážem 3 obchodné príležitosti na kryptomenách, ktoré by sa dali shortovať/longovať a sú tak likvidné, že sú dostupné aj ako futures kontrakty. Tieto kryptomeny sú Zilliqa, Waves a Green Metaverse Token (GMT).
img

🎙️Povídání o trzích: Banky, fintech, krypto

12.04.2022 Jaroslav Brychta společně s Tomášem Vrankou pro vás připravili další díl z již tradiční série Povídání o trzích. Tentokrát se k nim přidá také Jakub Jurina, který působí jako Account Manager slovenské pobočky XTB. Jakub v XTB mimo jiné dlouhodobě připravuje kryptoměnové analýzy a výhledy – proto ho Jarda s Tomášem přizvali do této epizody, která se bude točit právě okolo kryptoměn. Témat však bude více – banky, které nyní čeká zajímavé období, fintech společnosti a chybět nebude ani Metaverse. Stačí vyplnit váš e-mail na webu níže a odkaz na celý webinář na YouTube vám obratem dorazí do mailové schránky.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Opera Browser přidal podporu osmi blockchainům

01.04.2022 Vývojáři známého prohlížeče Opera již dříve naznačili, že v sektoru kryptoměn vidí velké příležitosti. Poslední zprávy ukazují, že Opera se dostává na další úroveň v integraci kryptoměnových řešení.
img

Fond Grayscale vstupuje na krypto trh „inteligentných zmlúv“.

23.03.2022 Spoločnosť Grayscale včera oznámila, že prostredníctvom svojho novovytvoreného GSCPxE poskytuje expozíciu priemyslu inteligentných zmlúv. Fond tak poskytne expozíciu Cardano, Polkadot, Stellar, Polygon, Algorand, Solana a Polygon.
img

Akcie Matterport rostou o více jak 6 %

22.03.2022 Akcie Matterport (MTTR.US) je technologická společnost, která se věnuje vytváření takzvaných digitálních ekvivalentů, tedy přenášení reálných objektů do virtuálního prostoru. V loňském roce se společnost stala jedním z pilířů trendu Metaverse a byla zmíněna mezi klíčovými společnostmi schopnými vytvářet virtuální světy. Technologie společnosti umožňuje mimo jiné:
img

Bitcoin zaostává za ostatními kryptoaktivy i navzdory oživení cen

21.03.2022 Bitcoin v uplynulém týdnu zaostával za ostatními kryptoměnami, přestože jeho cena pokračuje v mírném růstu. Největší světové kryptoaktivum začalo týden pod hranicí 37 400 amerických dolarů a během sedmi dnů se na platformě eToro vyšplhalo až na 41 847 dolarů.
img

Banka HSBC vstoupila do světa Metaverse

17.03.2022 HSBC je aktuálně poslední finanční institucí, která debutovala v Metaverse a její vstup přímo souvisí s kryptoměnami. Společnost oznámila akvizici virtuální nemovitosti v rámci svého projektu Sandbox. Virtuální země má být využívána v rámci rostoucího odvětví e-sportů a platforem „play-to-earn“.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Řecko | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Koruna | Evropská unie | HDP | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Elliott | Objemy obchodů | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | BRICS | Transakce | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | CME | Call opce | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedge | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Long | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měny | NYMEX | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Open | P/E | PEG | PTR | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Pákový efekt | RSI | Rally | Real-time | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Směnný kurz | Spike | Split | Stochastic | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | YTD | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | XTB | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Spekulant | Futures kontrakt | Kurz eura | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | RBNZ | Expirace opce | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Makro | Výrobní náklady | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Index strachu | BTC | Donald Trump | Burzy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Centrální bankéři | EURUSD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie Porsche | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CZK | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Engulfing | Etoro | Eura | Expirace | Finanční nástroje | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Konfluence | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz eura k dolaru | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Management | Market | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Odkup akcií | Pád akcií | Pasivní příjem | PayPal | Pivot | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Sázky | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | Stoxx | Throwback | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Webinář | Webináře | WTI | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Opční prémium | ROIC | CNBC | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Capital Expenditures | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Diskont | EBITDA | Elon Musk | Fond peněžního trhu | Hold | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Mark Zuckerberg | MIC | Operativní zisk | P/BV | Provozní marže | ROCE | ROE | Tim Cook | Vláda ČR | Spojené státy | WSJ | Investiční instrument | Čistá zisková marže | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Investiční téma | Investiční analytik | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Zlatý standard | Capital Economics | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | CME Group | Powerhouse | Macquarie | NATO | Axis | Barrick Gold | BBC | Reporty | Zvyšování sazeb | Technický výhled | HUF/EUR | Čínská centrální banka | Dovoz ropy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Časování trhu | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Precedens | Energie | Kitco | Seeking Alpha | Earnings | Linie odporu | BlackRock | Přehled | Klid | Volby v USA | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Miliardáři | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Otřesy na finančních trzích | Xetra | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Velké banky | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Nervozita | Růst akcií | AAA | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Marže společností | Britská banka Barclays | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | PetroChina | Americké indexy | Historická minima | Nejistota | Bankovní gigant | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Libra k dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Vysoká volatilita | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Exxon | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Predikce | Bankovní krize | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Vývoj indexu S&P 500 | Výnosy | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Quantum | Indická rupie | Softbank | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Růst ekonomiky | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Bitfinex | Pew Research Center | Morningstar | Venture Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | J.P. Morgan | Silicon Valley Bank | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Citi Research | Vydělávat peníze | René Remšík | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Trhy s kryptoměnami | Palladium | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Kryptoměnové ETF | Jerome Powell | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Altcoin | Kraken | Zcash | IOTA | LTC | ETH | ETC | XRP | Kontrakty na bitcoin | Invesco | Trh s bitcoiny | Hard fork | Binance | Charles Hoskinson | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Chytré kontrakty | Krypto burza | Digitální peněženky | Altcoiny | TRON | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | FinTech | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | PANW | Kryptoburza | Obchodní týden | Podniky | Silný americký dolar | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Geopolitické napětí | Nákup zlata | Ether | Odvětví polovodičů | Manažer fondu | Nové peníze | I-Trader | Trhy v USA | Tržby Amazonu | Šéf burzy | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Signál na akcie | Roční výnos | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | Regulační orgán | Aktivita na trhu | Jiné měny | Růst zisků | Obchodované fondy | Ceny kryptoměn | Refinitiv | Odhady analytiků | Web Trader | Společnost Apple | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Oživení trhu | Petr Plecháč | Pozornost trhu | Silný trh | Zvýšení sazeb | OKEx | Zájem investorů | TradeCZ | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Nedůvěra investorů | Zpětný odkup akcií | Nasdaq100 | Akcie Walt Disney | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Růst cen ropy | CNY | Vyšší mzdy | NVDA | Riziko recese | Oživení kryptoměn | Rostoucí příjmy | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Čínský trh | Akcie a ETF | Akcie Netflixu | STAR | NASDAQ 100 | Capital Partners | Pokles cen | Americké futures | XTB Research | Silný dolar | Britský premiér | Nový britský premiér | Situace na trzích | Digitální aktiva | AMZN | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | Kótování | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Finanční situace | Finanční údaje | Nejnovější výsledky | Obchodování jedním kliknutím | Ethery | iShares | ESG | GOOGL | Obchodování zlata | Edge | Informace z trhu | Geopolitické riziko | Zlaté ETF | Snižování rizika | Akcií těžařů | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Výše investice | TikTok | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | TRX | Hongkong | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | MSFT | Obchod | Trh práce | Myšlenka | Hluboká recese | Vyšší volatilita | Obrat trendu | Alibaba Group | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Americký dolar dnes | Odborníci z oboru | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | XLM | Aktuální obchodní příležitosti | USA a Čína | Obchodovat na burze | Růst cen | BSC | Server BBC | Studie | Server CNBC | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Nejistota na trzích | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Příliv investic | Si Ťin-pching | Amazon | Buy-and-Hold | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Vyhlídky | Legislativa | INTC | Walt Disney | Disney+ | 5G | Oblast supportu | Swingové maximum | Technické rezistence | Konkurenti | Financovat | SMA | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Průmysl | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | CBDC | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Ceny potravin | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčový support | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Cvičení | Pojišťovny | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Federální obchodní komise | FTC | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Porsche | Škoda Auto | Míra | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Regulátoři | Ředitelka | FedEx | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Disney | Tým RoboMarkets | Nike | Bydlení | Ztráta | Vlastní prostředky | Stratég | Hlavní akciové indexy | Investiční platformy | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Singapur | Halving | Ziskovost | Hospodaření | Růst poptávky | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Američané | Návratnost | Commodity index | IKEA | Netflix | NFLX | Inovace | Americké dolary | Apache | Výprodeje akcií | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Hýbat trhy | Budoucnost | Ifo | Experti | Předběžné výsledky | Nejbližší rezistence | Poradenství | Ministerstvo práce | Iniciativa | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Fork | Technické ukazatele | Ukazatele | Bankroty | iRobot | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Obchodování na Wall Street | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nižší růst | Velké firmy | Ceny energií | Zamyšlení | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Prezident | Nejnovější údaje | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Banka UBS | Šíření koronaviru | American Express | Reakce investorů | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Blue-chip | Penzijní systém | Důchody | Americký kongres | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Dedolarizace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | FIAT | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | BP | Běžní investoři | Adidas | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Digitální peníze | Medvědi | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Ekonomické aktivity | Prudký propad | Největší ztráty | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Jižní Korea | Vývoj | Šok | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoké ztráty | Hlavní měny | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Buy the dip | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Inflace v EU | Obavy trhu | Viceprezident | Spotřebitelé | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Texas | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Další pokles | Algoritmy | Situace v Číně | Koronavirová krize | WM | Američtí senátoři | Kongres | Škoda | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Extrémní volatilita | Spoření | Prostor pro pokles | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony | Potenciál | Rozsáhlé propouštění | Německý statistický úřad | Izrael | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Omyl | Patenty | Masové propouštění | Propouštění zaměstnanců | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Oživení cen | Výpadky | FANG | WMT | Activision Blizzard | Connecticut | Massachusetts | Long signál na akcie | WisdomTree | Majitel | Úspory | AMC | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Uzavření trhů | Larry Hu | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Mimořádná situace | Sociální síť | Soukromá spotřeba | Posílení | Swingové minimum | Amundi | Joe Biden | Christos Staikuras | Regulační rámec | Grayscale | Data z trhu práce | Binance Coin | ADBE | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | Čas na nákup akcií | Pracovní síly | Náklady na financování | Shell | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Tweet | Růst výnosů | Rally na akciích | Dovoz | Hugo | Regulační orgány | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Dluhy | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Auta | JD.com | Sektor služeb | Velké peníze | CL | Spekulovat | WMT.US | Více riskovat | Fiskální a měnové stimuly | Klíčové oblasti | Velký růst | Růst BTC | AMZN.US | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Technologické centrum | JDE | Unie | ČR | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Nissan | Automobilka Nissan | Průraz | Fundraising | Střední Evropa | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Akcie AMD | Býčí trend | Oracle | Tchaj-wan | Ropná krize | Vysoké valuace | APA | Arizona | Akcie FAANG | Projev šéfa Fedu | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Silné obchodování | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Investiční aplikace | Správce aktiv | ZIL | Cardano | Představenstvo | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Velké investice | Fintech společnosti | Online hry | Akcie Electronic Arts | Dominance BTC | Jasný signál | MAM | Sony | Epic Games | Generace Z | Zdroj příjmů | Emirates | Společnost Emirates | Reputace | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Mazars | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Mediální pokrytí | Společnost XTB | Znovuotevření ekonomiky | Akcie těžařů | Progres | Kryptoměny aktuálně | DeFi | Staking | Alternativa ke zlatu | Nárůst volatility | Anglogold Ashanti | Prognóza ceny zlata | Čínská společnost | Strach a chamtivost | Hugo Boss | Fitbit | Digitální ekonomika | Významné události | Cenové hladiny | Čas na nákup | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Fortnite | Pokles tržeb | Počet akcií | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Akcie Airbus | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Decentralizované finance | Platforma eToro | Klimatické změny | Odborníci | Rentabilita | Price-to-Earnings | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Altimeter Capital | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Playboy | Unity | Elektromobily | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | Diverzifikovat | App Store | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | Pracovní místa | Pokles spotřebitelských cen | Česká republika | Udržitelné investování | Energetický sektor | AEX | iPhone | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Masivní propouštění | Defi | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | JPM | Obchodování s futures | Saxo Bank Steen Jakobsen | XOM | Compound | Aave | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Fond Fidelity | Zynga | Soudní spor | Výsledky voleb | Electronic Arts | Výrobce videoher | Palo Alto Networks | Blockchainové technologie | Akcie Qualcomm | Hlavní kryptoměna | Pád cen | Snižování daní | Akcie spoločnosti | Diem | Yearn.finance | INTC.US | AAPL.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | GameStop | Diem Association | CELO | Sektor kryptoměn | Proč investovat | Cointelegraph | LEN | IPO společnosti | MGM | Cenné papíry a burzy | Centrální bankéř | Nálada investorů | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Počasí | Zastánci bitcoinu | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Ycharts | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Počet pracovních míst | Brands | Zdravotní péče | Černý kůň | JD | Tržby z prodeje | Velikost obchodu | SNY | CARA | ACT | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Velké investiční fondy | Express | Kryptoburza Binance | Cenové výkyvy | Začátek nového trendu | Akcie společnosti Alphabet | Activision | Blizzard | Budoucí vývoj ceny | Finanční výsledky | Snoop Dogg | Technologie společnosti | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | FTX | Kov | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Spotify | Trendové linie | Rizika a příležitosti | Rostoucí výnosy | Aukční síň | Zlepšení ekonomiky | Air | Krypto trading | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | Terra | Herní průmysl | Admirals | Silný růst | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Společnost eToro | Chainlink (LINK) | Basic Attention Token | Filecoin | Decentraland | Decentraland (MANA) | Nové regulace | Zpravodajské události | xStation 5 | Discovery | Pohyb ceny | LMT | Umění | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Xilinx | COIN | Cathie Woodová | Ark | Krypto trh | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | NFLX.US | Intel (INTC.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | Vysoká cena | ERA | Problém s nedostatkem čipů | DOGE | Vstup do pozice | Boční trend | Konsensus trhu | Blockchain etherea | Shiba Inu | Pandemie COVID | Palo Alto | Těžaři | API | Oslabení | Cena Cardana | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Růst úroků | Výsledky za Q1 | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Zajištění proti inflaci | Salvador | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Dlouhodobý support | Tržní síly | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Mali | Tržní prostředí | Graf akcie | Denní graf akcie | CrowdStrike | Daňový úřad | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | Didi | Pozitivní vliv | NASA | Programátor | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Thajsko | | Výhled na letošní rok | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Technologie | Ethereum (ETH) | Růst společnosti | Očekávání zisku | TSMC | Didi Global | Včerejší seance | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | AI | Současný trend | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | MiCA | Divize | Načasování | Boom | Otevřené pozice | Americké technologické společnosti | Zisk Microsoftu | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Současné ceny | FB.US | Bilion | Dodávky čipů | Výsledky za Q2 | Ziskový potenciál | Štěstí | Provozní ztráty | Provozní náklady | Mateřská společnost | Přemýšlení | Chování | Interpretace | Take-Two Interactive | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Ubisoft | VIAC | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Základní sazby | CLSA | SHIB | SNOW | Cena kryptoměny | Pioneer Natural Resources | Objem peněz | Společnost Admirals | Kryptoměnová platforma | Byty | Prostor pro růst | Velké instituce | Jim Cramer | Mad Money | Tokeny | David Solomon | Americká ministryně financí | ASX | Způsob myšlení | Nedostatek čipů | Bloomberg News | Společnosti | Decentralizovaný systém | Neúspěch | Opatření | Rivian | Dna | Digitální platby | Katastrofy | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | ANO | CSRC | NFT | Non-fungible token | Nezaměnitelný token | El Salvador | Ekonomický potenciál | Ceny plynu | Facebook akcie | Solana | Gucci | Balenciaga | Etherea | Smart kontrakty | Filmové studio | Investice do těžby | Problémy v dodavatelských řetězcích | Jak diverzifikovat | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Automotive | Škodovka | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Rychlý růst cen | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Non-Fungible Tokens | Nezaměnitelné tokeny | Změny na trhu | Investiční možnosti | Akcie Walt Disney (DIS.US) | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Horizon | Horizon World | Oculus | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Exxon Mobil akcie | Snap | Akcie společnosti Snap | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | Přijetí bitcoinu | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Meme mince | Meta | Oculus Quest | Rebranding | Metaverzum | Klima | MANA | Rivian Automotive | Meta Platforms | PancakeSwap | Odkupy akcií | Polygon | Take-Two Interactive Software | Electronic Arts (EA.US) | Starosta New Yorku | Eric Adams | Aktuální prognóza | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | NFT tokeny | Společnost | Výsledky společnosti | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Walmart (WMT.US) | ESG investice | Airbus (AIR) | Crypto.com | Coinbase (COIN) | Regulační úřady | TIM | Pozemky | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Avalanche | Zprávy z krypto | Shiba inu (SHIB) | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | | Vietnam | Daňové zatížení | BofA | Tržní vývoj | Dotcom | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Cykly | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Arm | Zemědělci | Krypto komunita | Krypto mince | Bidenova administrativa | Metaverse hra | Bitcoinová metaverse hra | Fidelity Investments | Provozovatel sociální sítě | Obchodní tipy | Technická rezistence | Banka HSBC | Celkový sentiment | Miliardy USD | Akcie AMD (AMD.US) | Grafické karty | Kryptofondy | Petr Lajsek | EOG Resources | Boston Consulting | Sotheby's | WILD | DAO | Wilder Metaverse | KuCoin | Gate | Wilder World | RARI | Rarible | Ethernity Chain | Ethernity | ERN | Muhammad Ali | Shaq | Bruce Lee | Zeke Elliott | Pacquaio | NFT market | Výhled pro rok 2022 | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | NFTčka | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Cowen | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Aukční síň Sotheby's | XTB Online Trading | FarmVille | Poptávka po videohrách | Hry | Call of Duty | Candy Crush | Herní divize | Divize Microsoftu | Cena akcií společnosti | Technologie NFT | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Koncept DeFi | Instituce | Digitální ekonomiky | MetaverseLife | Dani Brinke | Tomer Niv | Crypto Solutions | Inteligentní portfolio | Omniverse | Investiční aplikace eToro | Aplikace eToro | Sociální investiční platforma | Mesh | Teams | Chytré portfolio | Unity Software | Chytrá portfolia | The Sandbox | Sandbox | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Counterpoint Research | Akcie FB | Kryptoměnový podnik | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Prodej majetku | Projekt Diem | Kryptoplatformy | Akcie společnosti Meta Platforms | Akciový graf | Argo Blockchain | Mince CRO | CRO | Banka Barclays | Revolvingový úvěr | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | RBLX.US | Roblox (RBLX.US) | Akcie společnosti Roblox (RBLX.US) | Akcie Robolox | Čínský prezident Si Ťin-pching | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Dlouhodobý úspěch | Růst kryptoměn | Krize na Ukrajině | Invaze | Santiment | Britská banka | Sběratelé | Cox | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Řetězec | Řetězce | Světové produkce | APP | Čínské platformy | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Silná konkurence | Ochranné známky | Akcie kybernetické bezpečnosti | Meta Platforms Inc | MTTR | MTTR.US | Matterport (MTTR.US) | Akcie Matterport | Akcie Matterport (MTTR.US) | Axie Infinity | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Velké finanční instituce | Ronin | Blockchainová platforma | Rekordní zisky | Crypto Eboy | KUSAMA | SushiSwap | Ex-date | Ben Laidler | Správa | Krypto Trading Signály | Trading Signály | Zilliqa | Waves | Green Metaverse Token | GMT | Green Metaverse Token (GMT) | STEPN | Crypto Eboy - René Remšík | Vlastnictví | Kryptoměnová společnost | Převzetí Twitteru | Crypto Browser | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Produkty s pákovým efektem | Akcie Roblox | MMA | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Kryptokomunity | Kicom | Společnost Invesco | Web3 | Investiční zisky | Přijetí | Propuštění | Medvědí rally | Celsius | Marketingová komunikace | Centrum | Sloučení | Pokles akciových trhů | AAA firmy | Největší kryptoměny | TradeCZ.cz | Poměr P/E | Výrobci automobilů | Upozornění | Provozní výnosy | Počet uživatelů | The Merge | iPhone 14 | Nový model iPhone | Virtuální realita | Smíšená realita | Ukázka tržní síly | Poptávka po produktech Apple | Bezpečný přístav na technologickém trhu | Cambria | Oculus Quest 2 | Technologie Metaverse | Rizikový faktor | Investiční cíle | Kryptovzdělávání | PlayStation 5 | PlayStation | Kryptotrhy | Merge | Fenomén | StreetAccount | Sloučení Etherea | Marka | Energetické komodity | Ruské ropy | Platební systém | Mary Dalyová | Reakce kryptoměn | Otevření Wall Street | Zajímavé příležitosti | Korelace Bitcoinu | Patrick Garvin | Zisk Mety | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Vývoj akcie META | Yahoo!Finance | Rostoucí kryptoměny | Nejrychleji rostoucí | Nejrychleji rostoucí kryptoměny | Kryptoměny na eToro | Analytik trhu s kryptoměnami | Nejvíce rostoucí kryptoměny | Největší meziroční nárůst | Investování do kryptoaktiv | Snižování počtu zaměstnanců | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Matěj Široký | Obrovský výprodej | Majitel Facebooku | Tony Roberts | NFT RTFKT | Trh s bitcoinem | Problémy FTX | Hlavní kryptoaktiva | IMMR | IMMR.US | Immersion (IMMR.US) | Immersion | Společnost Immersion | Malá technologická společnost | Akcie Immersion | Akcie Immersion Corp | Immersion Corp | Společnost TSMC | Ekosystém | CZ | Regulační dohled | Firemní kontrola | John Ray | Likvidátor Enronu | Likvidátor | FTX bankrot | Společnost FTX | Firemní prostředky | Zaměstnanci FTX | Cena kryptoměn | FTX Group | Auditorské služby | Luna/Terra | Polovodiče | Graf ceny akcií | Digitální reklamy | Podnikání společnosti | JMP Securities | Jakub Valníček | Web 3.0 | Analytici Citi | Výhled na rok 2023 | Apple Watch | FDIC | Silvergate | ChatGPT | OpenAI | NFT a krypto | Typy NFT | Virtuální nemovitosti | Sportovní události | Herní příležitosti | NFT trh | NFT kryptotoken | Kryptotoken | Popularita NFT | Investiční Memento | OCI | Invest | Vyšší náklady | Bohaté zkušenosti | opPORTUnity | SVB | Signature Bank | USD Coin | USD Coin (USDC) | Vklady | First Republic | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Převzetí banky | Gabriel Debach | Snižování nákladů | Spojení | Silný základ | Block’23 | Ondřej Mikulčík | Ondřej Machač | Fintree | Fintree.cz | Konference Block’23 | Jakub “Kicom” Vejmola | Jakub Valníček z Portu | Portu Crypto | Kristian Csepcsar | Braiins | Kristian Csepcsar z Braiins | Marek Kyrsch | Marek Kyrsch z Anycoinu | Univerzita Tomáše Bati | Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | Fakulta managementu a ekonomiky | Krize v USA | Závazek | Velké technologické společnosti | Partnerství | Vývoj akcií Mety | Vývoj akcií Mety od začátku roku | Segment Anything Model | Segment Anything Model (SAM) | Model SAM | Síť Facebook | Rychlost | Přesnost | Akcie regionálních bank | Patrik Tovaryš | Digitální dekáda | Ekonomický potenciál metaverza | Potenciál metaverza | Analýza Invesca | Invesco Metaverse Fund A ACC CZK hedged | Invesco Metaverse Fund A ACC | Invesco Metaverse Fund | Metaverse Value Chain (MVC) | Metaverse Value Chain | Web 2.0 | Vice | Shibarium | Kolo propouštění | Propouštění ve společnosti | Propouštění ve společnosti Meta | Automatizace | The Block | Apple Vision Pro | Apple Vision | Vision Pro | Souprava | Evercore | Výkonnost společnosti | Výkonnost společností | Threads | TweetDeck | Generativní AI
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

Meta Trader 4
MetaTrader 4
MetaTrader4
MetaTrader 4 download
MetaTrader 4 Supreme Edition
Meta Trader 5
MetaTrader 5
MetaTrader 5 demo
MetaTrader 5 (MT5)
MetaTrader 5 Supreme Edition

Následující klíčová slova

METAVERSEFX
Metaverse hra
MetaverseLife
Metaversesworld
Metaverse Value Chain
Metaverse Value Chain (MVC)
Metaverzum
Meteor
Meteor Asset Management
Meteor Asset Management Limited
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít