Pátek 12. srpen 2022 11:43
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Vantage
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Transparentnost

img

ESG: klimatické závazky vs. energetická bezpečnost

21.07.2022 V několika bodech od společnosti Invesco naleznete aktuální informace o rovnováze mezi přechodem na nízkoemisní hospodářství a potřebou energetické bezpečnosti v kontextu geopolitických, implementačních a právních výzev.
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Bitcoin a ether klesají pod klíčové úrovně podpory

21.06.2022 Bitcoin i ether se propadly pod klíčové úrovně podpory, protože krypto trhy nadále pociťují značnou nepřízeň tváří v tvář rostoucí inflaci a úrokovým sazbám.
img

Charles Hoskinson, zakladatel Cardana hovořil o kryptoměně Gillibrand-Lummis

10.06.2022 V úterý 7. června Charles Hoskinson, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti IO Global, společnosti odpovědné za výzkum a vývoj společnosti Cardano, vysvětlil, proč je nadšený z kryptoměny oboustranné legislativy, kterou tento týden představili senátoři Gillibrand a Lummis.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 19. května 2022

19.05.2022 Nizozemský regulátor uvedl, že trh s kryptoměnovými deriváty by měl být omezen na velkoobchodní obchodování. Důvody jsou jasné – nedostatečná transparentnost, manipulace s trhem a "další formy trestné činnosti".
img

Německo oznámuje: žádná daň z prodeje kryptoměn pro investory držící po dobu 1 roku

13.05.2022 Podle Katji Hessel, německé parlamentní státní tajemnice, mohou kryptoobchodníci při prodeji digitálních měn získat výhody osvobození od daně. Pokud navíc drželi svůj majetek po dobu jednoho roku nebo déle, nebudou muset platit daně z peněz, které vydělají z kryptografických prodejů.
C:\fakepath\cnbcbt.jpg

ČNB podruhé získala mezinárodní ocenění za transparentnost

31.03.2022 Česká národní banka získala mezinárodní ocenění za otevřenou a srozumitelnou komunikaci s veřejností i odborníky Central Banking Transparency Award 2022. Banka o tom dnes informovala na internetu. Ocenění uděluje odborný časopis Central Banking, který se více než 25 let zaměřuje na zpravodajství o centrálním bankovnictví. ČNB tuto cenu získala i v roce 2015.
img

Předpověď ceny BTC od roku 2022 do roku 2026

21.03.2022 Bitcoin je digitální aktivum, které svou pozici v rámci finančních trhů povýšilo a dostalo přezdívku digitální zlato. Jedná se o kryptoměnu, která odporuje tlakům centrální vlády. Pandemie COVIDU-19 přišla s technologickou revolucí, která obchodníkům ukázala jak s pouhým připojením k internetu obchodovat s BTC.
img

Riziko amerických bank v Rusku

02.03.2022 Analytici se domnívají, že investoři nemusí plně chápat rizika amerických bank v Rusku, a to kvůli nedostatečné transparentnosti zveřejňovaných informací. Banky, které generují významné příjmy z globálních operací, mohou být v dlouhodobém horizontu poškozeny.
img

Obavy spoluzakladatele Polygonu

20.02.2022 Spoluzakladatel Polygonu Mihailo Beljic reagoval na kritiku centralizace v dlouhém Twitteru. Řekl také, že tým pomalu pracuje na odstranění multi-sig kontraktu.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Scholz míří na jednání s Putinem, OBSE projedná manévry u Ukrajiny

15.02.2022 Německý kancléř Olaf Scholz dnes po pondělní návštěvě Ukrajiny zamíří do Moskvy na jednání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem ohledně krize kolem Ukrajiny. V Moskvě povede rozhovory také polský ministr zahraničí Zbigniew Rau jako zástupce předsedající země Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), která na dnešek svolala na žádost Ukrajiny jednání o ruských vojácích shromážděných poblíž ukrajinských hranic. Pražský primátor Zdeněk Hřib plánuje v Kyjevě setkání s tamním primátorem Vitalijem Kličkem.
img

Kryptoměnové firmy zakládají koalici na podporu integrity trhu

08.02.2022 Skupina významných kryptoměnových společností, do které již patří Coinbase, Circle, Anchorage Digital a Huobi Global, vytváří novou koalici zaměřenou na boj proti manipulaci s trhem. Podle zástupců koalice je jejím zájmem zvýšit důvěru uživatelů v rostoucí odvětví digitálních aktiv.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 7. února 2022

07.02.2022 Spoluzakladatel Twitteru a generální ředitel společnosti Block (dříve Square) Jack Dorsey diskutoval s kandidátkou do amerického Kongresu Aarikou Rhodesovou o důsledcích strategie univerzálního základního příjmu (UBI) založené na Bitcoinu.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 7. února 2022

07.02.2022 Cena bitcoinu minulý týden ještě našla sílu k růstu a celkově vzrostla o 7 000 USD. Aktuální vlnový počet jasně naznačuje, že formace očekávané vlny c je již dokončena. Pokud je to opravdu tak, pak je jedinou otázkou, zda byla klesající část trendu poslední tři měsíce korekčního charakteru, či nikoli. Poslední úsek vzestupného trendu byl impulsní, takže ten současný by logicky měl být korekční. Zároveň však po impulsním úseku může následovat další impulsní úsek. Proto můžeme být svědky další klesající vlny. Ve skutečnosti se v současné době přikláníme k této variantě. Za zmínku také stojí, že obě korekční vlny za poslední tři měsíce byly slabé. Současná vlna již může skončit poblíž úrovně 41 442 USD, která odpovídá 38,2 % na horní Fibonacciho mřížce. Vše bude záviset na náladě na trhu v následujících dnech. Proto se nabízí zvážit obrat směrem dolů v blízkosti důležitých Fibonacciho úrovní.
img

Bitcoin by se mohl stát národní měnou internetu: Jack Dorsey

02.02.2022 Jack Dorsey, bývalý generální ředitel Twitteru a současný generální ředitel fintech společnosti Block, se na online akci "Bitcoin pro korporace" připojil ke generálnímu řediteli Microstrategy Michaelu Saylorovi.
img

Jak kryptoměny narušují tradiční finance?

21.12.2021 Když Satoshi Nakamoto v roce 2009 spustil Bitcoin, stal se z něj software s otevřeným zdrojovým kódem (OSS). To znamená, že veškerý kód, díky němuž první světová kryptoměna funguje, může kdokoli libovolně používat.
img

Co to jsou decentralizované finance (DeFi)

10.11.2021 Decentralizované finance jsou v současné době jednou z nejzajímavějších oblastí kryptoměn. DeFi představuje zkratku pro decentralizované finance. Jedná se o finanční systém v decentralizované podobě. Většinou je k tomu využíván blockchain.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-David.jpg

Tento broker bude do 5 let FX brokerem č. 1 v Česku a na Slovensku

08.11.2021 Na českém a slovenském trhu se objevuje velké množství brokerů. Ne všichni však berou ohledy na specifické potřeby zdejší klientely. A právě to bylo před 5 lety prvotním impulsem k založení Purple Trading. Pokud vás zajímá, jaké je to vybudovat od píky brokera, který nejenže obstojí v konkurenci nadnárodních gigantů, ale dokonce je schopen ohrozit jejich pozici na trhu, poslechněte si přednášku CEO Purple Trading, Davida Vargy.
img

CEO Purple Trading David Varga: Do 5 let chceme být FX brokerem č. 1 v Česku a na Slovensku

05.11.2021 Na českém a slovenském trhu se objevuje velké množství brokerů. Ne všichni však berou ohledy na specifické potřeby zdejší klientely. A právě to bylo před 5 lety prvotním impulsem k založení Purple Trading. Pokud vás zajímá, jaké je to vybudovat od píky brokera, který nejenže obstojí v konkurenci nadnárodních gigantů, ale dokonce je schopen ohrozit jejich pozici na trhu, poslechněte si přednášku CEO Purple Trading, Davida Vargy.
C:\fakepath\g20 summit.jpg

Summit G20 v Římě se věnuje klimatu a také zdravotní a ekonomické krizi

31.10.2021 V Římě se koná summit největších světových ekonomik G20, kde se státníci osobně setkávají poprvé po téměř dvouleté pauze vyvolané pandemií. Právě zdravotní a ekonomická krize způsobená šířením koronaviru se stala jedním z důležitých témat prvního dne jednání, podle očekávání by však měla být hlavním bodem debata o klimatu. Účastníci se také chystají schválit dohodu o minimálním zdanění, upozornila agentura Reuters.
img

Mastercard získal blockchain security start-up CipherTrace

20.09.2021 Gigant Mastercard podepsal smlouvu k získání start-upu pro CipherTrace, a zatím to vypadá tak, že tím vylepší svou kryptoměnovou strategii. Platební společnost uvádí, že zabezpečení a detekce podvodů CipherTrace poskytují další transparentnost a podporu pro ekosystém digitálního aktiva.
img

Phoenix Global (PHB) – 16. 9. 2021

16.09.2021 Phoenix Global (PHB) se obchodoval o 1,5% výše vůči americkému dolaru během 1denního období končícího 16. září v 13:00 GMT. Jednu minci Phoenix Global lze nyní koupit za přibližně 0,0103 $ nebo 0,00000022 BTC na hlavních burzách kryptoměn. Phoenix Global má tržní kapitalizaci 37,93 milionu USD a za poslední den bylo zobchodováno PHN za přibližně 321 044,00 USD. Za posledních sedm dní se Phoenix Global vůči americkému dolaru obchoduje dolů o 6,4%.
C:\fakepath\Monero-1024x576.jpeg

Monero - ultimátna elektronická hotovosť

30.06.2021 Monero stelesňuje predstavy mnohých ľudí o bitcoine. Je to naozaj anonymná, nevystopovateľná a decentralizovaná kryptomena, ktorá pomaly ale isto získava na popularite. Prečo je tak dôležité?
img

Bezemisní ekonomika? Kdo nebude ekologický, své podnikání těžko udrží

17.06.2021 Zelená energetika, auta, zelené úvěry i potraviny. Celý svět stupňuje úsilí proti globálnímu oteplování. Evropská unie zpřísnila své klimatické cíle – do roku 2030 chce snížit emise skleníkových plynů o 55 procent a do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality. To vše si vyžádá významné změny a masivní investice v energetice, průmyslu, dopravě i službách. Shodli se na tom účastníci diskusního setkání Institutu pro veřejnou diskusi (IVD) s názvem Udržitelné podnikání jako cesta k bezemisní ekonomice.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Česká XIXOIO spustila platformu pro veřejný úpis kryptoměn

01.06.2021 Česká společnost XIXOIO spustí v červnu platformu pro veřejnou nabídku kryptoměn. Firmy z tuzemska a později i ze zahraničí jejím prostřednictvím mohou upsat vlastní měnu na blockchainu a získat tak kapitál na další rozvoj. Uvedla to v tiskové zprávě.
C:\fakepath\manipulace.png

Washington: Švýcarsko a Vietnam s měnou nemanipulují, budou ale pod dohledem

16.04.2021 Americké ministerstvo financí vyřadilo Švýcarsko a Vietnam ze seznamu zemí, které považuje za měnové manipulátory. Zrušilo tak rozhodnutí, které teprve v prosinci přijala administrativa tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa. Obě země, a rovněž Tchaj-wan, ale budou pod dohledem, protože nesplňují část kritérií. Ministerstvo to dnes uvedlo ve zprávě o makroekonomické a devizové politice hlavních obchodních partnerů, kterou vydává dvakrát do roka a kterou předkládá Kongresu. Švýcarská centrální banka v reakci uvedla, že s kurzem své měny nemanipuluje.
C:\fakepath\krypto-12042021-1.png

Zcash aneb další anonymní Kryptoměna

12.04.2021 Je jasné, že s rozvojem nových technologií se zvýšila poptávka po kryptoměnách a jak se můžeme všude dočíst, poptávka stále stoupá. Kryptoměn a různých altcoinů máme již nespočetně, každý den vznikne nový projekt, trh se rozpíná jako vesmír. Proč Zcash? Existuje několik zajímavých věcí, o které bych se s vámi rozdělil, které odlišují Zcash od jiných kryptoměn. Jednou z výhod můžeme považovat partnerství s JPMorgan prostřednictvím projektu open-source Quorum. Technologie ochrany soukromí Zcach se aplikuje na různé blokové sítě, včetně tokenů založených na technologii Ethereum. Z posledních průzkumů je celosvětový limit společnosti Zcash více než 960 milionů dolarů s omezeným počtem tokenů na 21.000.000.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

Skupina G7 se vyslovila pro první zvýšení rezerv MMF od roku 2009

21.03.2021 Skupina hospodářsky nejvyspělejších zemí světa G7 se v pátek vyslovila pro první zvýšení rezerv Mezinárodního měnového fondu (MMF) od roku 2009. Fond by díky němu mohl poskytovat větší finanční podporu rozvíjejícím se zemím v době koronavirové krize, napsala agentura AP.
C:\\fakepath\\Cina.jpg

Čína do konce června spustí celostátní systém obchodů s emisemi

01.03.2021 Čína do konce června spustí svůj dlouho očekávaný on-line systém obchodování s emisemi (ETS). Vyplývá to z prohlášení čínského ministerstva životního prostředí, uvedla dnes agentura Reuters. Čína je největším producentem skleníkových plynů na světě. Celostátní systém obchodů byl opakovaně odložen, částečně kvůli obavám o přesnost a transparentnost údajů o emisích.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\eurozona.jpg

EP schválil balík 672,5 miliardy eur na pokrizovou obnovu EU

10.02.2021 Evropský parlament jasnou většinou hlasů schválil baík 672,5 miliard eur (přes 17 bilionů korun), který má zemím Evropské unie pomoci z koronavirové krize. Vyplývá to z dnes oznámených výsledků úterního hlasování. Státy by podle europoslanců měly peníze věnovat nejen na zmírnění následků pandemie, ale také na ekologické či digitální priority. Aby mohl být krizový fond spuštěn, musí každá členská země schválit navýšení stropu společných výdajů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (3.2.2020)

03.02.2021 Akciové trhy pokračují v otřepávání se z nervozity, kterou způsobili spekulativní investoři a rostou směrem ke svým rekordním maximům. Růstu včera pomohly velmi silné výsledky společností Amazon a Google. Euro mezitím pokračuje v propadu pod 1.21 a už dnes by mohlo otestovat úroveň 1.20.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.1.2021)

26.01.2021 Na akciové trhy se vrátil pozitivní sentiment a indexy v USA tak mohly znovu vytvořil nová historická maxima. Tam jim pomohlo poklidně předání moci Joe Bidenovi, který se tak stal oficiálně novým prezidentem Spojených států. Apetit po rizikových aktivech následně dostal znovu pod tlak americký dolar, což pomohlo mimo jiné zlatu.
img

Investiční dohoda EU a Číny je prohrou celého Západu. Evropa měla počkat na Bidena

04.01.2021 Investiční dohoda Evropské unie a Číny je prohrou Západu. Peking sice učinil krátce před jejím prosincovým dotažením ústupky, avšak ty vlastně jen potvrzují, že ve skutečnosti je dohoda vítězstvím právě Číny.
C:\fakepath\agro212.jpg

Zemědělské komodity v roce 2020

28.12.2020 Zemědělské komodity mají za sebou úspěšný rok. Podobně jako akcie se s příchodem pandemie cukr, sojové boby nebo pšenice propadly. Ve zbytku roku ale ztráty vesměs dokázaly smazat a meziročně se již obchodují v plusu. Přitom výrazně lépe se logicky dařilo čistě zemědělským komoditám a méně pak už komoditám, které se používají jak v zemědělství, tak v průmyslu.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
C:\fakepath\vat-01102020-lv.gif

Vatikán poprvé zveřejnil detailní rozpočet, slíbil lepší kontrolu

01.10.2020 Vatikán dnes poprvé zveřejnil detailní data z rozpočtu církevního státu a slíbil, že jeho finanční toky budou napříště "průhledné jako sklo". Informace o příjmech, výdajích a majetku prezentoval šéf ekonomického sekretariátu Svatého stolce kardinál Juan Antonio Guerrero Alves v době, kdy vedení katolické církve řeší finanční skandály a podvody, kvůli nimž před týdnem rezignoval i vlivný šéf jedné z kongregací římské kurie, kardinál Angelo Becciu.
C:\fakepath\investice.png

Investice ve smečce: Nezvyklý trend, který se hodí znát

13.09.2020 Internet přinesl do světa investic a tradingu mnoho novinek. Kromě rozšíření samotné základny traderů a menších investorů zpřetrhal tradiční pouto obchodníka a brokera. Vzniká řada platforem jako je TradingView, kde jednotlivci sdílí své zážitky z trhu, své postřehy a nápady. Vyplatí se i nám?
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
C:\fakepath\logo.png

Purple Trading

21.11.2016 Purple Trading je revoluční projekt forexové brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia a regulací v rámci celé Evropské unie. Purple Trading kombinuje inovativní technologie pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy s likviditou od největších bank světa.
img

Axiory Europe

09.06.2015 Axiory Europe je revoluční projekt brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia, který kombinuje inovativní technologii pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy.
img

Tickmill

13.01.2015 Armada Markets nabízí skvělé obchodní podmínky – nízké spready, žádné rekotace, STP a ECN účty, absolutní transparentnost a nejnovější obchodní technologie.
img

Saxo Bank spouští na TradingFloor.com modul pro otevřené FX příkazy

04.06.2012 Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, spustila na svých stránkách TradingFloor.com modul pro otev...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Programování | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | USD/BRL | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | BaFin | Valná hromada | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CEO | CFD | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Konsolidace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Floating | Floor | Futures | G7 | Grafy | HFT | Hedging | IPO | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Riziko | S&P 500 | STP | Scalping | Sentiment | Short | Short selling | Spread | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Upgrade | Uptrend | VaR | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Axiory | Indexy | OSN | PBOC | Investoři | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Mezibankovní trh | Zisk | Investiční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Bohatství | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Analytický tým | Money Manager | Regulace | Axiory Europe | Mimoburzovní | Financování | Investovat | Algo trading | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | Aktivum | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Aktuální ceny akcií | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | CFD kontrakty | Co je akcie | CZK | Day trading | Direct market | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | ETF fondy | Etoro | Eura | Evropská rada | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Index Dow Jones | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Irsko | Jak funguje burza | Jak nakupovat akcie | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Libra | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader4 | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nejlepší broker | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodujeme | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Ropy | Signály | Směnárny | Srovnání brokerů | Státní dluh | Shares | Švýcarská centrální banka | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Webinář | Webináře | Založení účtu | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | Ex-dividend | Indie | IRS | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | REIT | Roadshow | ROCE | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Repo operace | Zaknihované akcie | Tržby | Úvěr | eBook | Komise | Contract | Kontrakt | Full-service broker | Genesis | Cukr | Vzdělání | Burze | Currency | Day trader | Investment | Traders | Bank of New York Mellon | Wells Fargo | RBS | Microsoft | MSCI | State Street | Caterpillar | TradingFloor.com | NATO | Agentura AP | Reporty | Riksbank | Technický výhled | Short squeeze | Finanční systém | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Ministr financí | Globální měny | Komoditní stratég | Energie | Pro tradery | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodní styl | Sázení | Zpravodajský server | Firmy | Mezinárodní instituce | Měnová autorita | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Britský ministr financí | Obchodní partner | Walmart | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Pokles výnosů | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Philip Morris | Tradiční měny | CySEC | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Summit G20 | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Investovat do akcií | TTIP | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | cTrader | ČTK | Země G20 | Skupina G7 | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Investice v Číně | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | ex | Purple Trading | Spekulativní investoři | Bitstamp | Keystone XL | Manipulace s trhem | Cryptocompare | Intradenní obchody | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | BitMEX | Obchodování s kryptoměnami | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Transakce s deriváty | Digitální zlato | LYNX Trading | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Monero | ZEC/USD | Zcash | ETH | ZEC | NEO | Invesco | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | Lightning Network | ESMA | Zcash (ZEC) | Crypto | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Digitální peněženky | CNMV | Cena bitcoinu | Airbnb | Cena Monera | Burzovní trh | Saxo | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Krypto | Bitcoiny | Výsledky obchodování | Podniky | CONSOB | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Technologické akcie | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | LYNX Pro | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | Kryptomagazin | CipherTrace | I-Trader | FKI | Vývoj ceny bitcoinu | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Zvýšení mezd | Anticyklické akcie | Evropská komise | Denní objem obchodů | Centrální depozitář cenných papírů | Refinitiv | Majetek | Obchodovat s akciemi | ETF portfolia | Jak se obchoduje | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Inflace v ČR | IPO Instacart | Ropovod | Akciový stratég | Graf indexu S&P 500 | Zákaznická podpora | Slabší dolar | CNY | Sójové boby | Akcie firmy | Začít obchodovat | David Varga | Token | CoinShares | Záporné sazby | Akcie a ETF | AOS trading | STAR | Medvědí výhled | Maržové obchodování | Výnosové křivky | ZECUSD | Situace na trzích | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Intradenní trader | AMZN | Burzovní průvodce | Kristalina Georgievová | Dealing | Vývoj ceny cukru | PPF | Denní graf | Výše dividendy | Úpis akcií | UCITS | Softwarová firma | ESG | Nízké daně | Cena akcie | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Alipay | Platební společnost | Vatikán | Ředitel Saxo Bank | Digitalizace | Automobilky | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Hongkong | Algo | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Býčí signál | Objem | Bílý dům | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Myšlenka | Purple Trading David Varga | Obchodní nástroje | Spojené státy a Čína | UCITS ETF | Konkurenceschopnost | Firma | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | BAT | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Index DOW | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Generální ředitel | Skrytý potenciál | Ukrajina | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Legislativa | Administrativa prezidenta | Swingové maximum | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | CBDC | Přijatelné riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Cvičení | Pojišťovny | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Moskva | Škoda Auto | Úroky | Investujte | Ředitelka | Europoslanci | Biotechnologické společnosti | MasterCard | Nike | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Peking | Shortování akcií | Singapur | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Budoucnost | Švýcarská vláda | Výplaty dividendy | Zemědělství | Poradenství | Bloky | Fork | Veřejné finance | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Oživení globální ekonomiky | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | WHO | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Virus | Jüan | Pokles | Situace | Provozní zisk | Růst inflace | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | XMR | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Platit daně | Daň z příjmu | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Americké banky | Firemní sektor | Medvědi | Prodávající | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | FinTech akcie | Střední podniky | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Vývoj | Šok | Guru | Výkyvy | Varovné signály | Obrovské ztráty | Videokonference | Rishi Sunak | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Tržní podmínky | Profitovat | Solidarita | Nákupy akcií | Stimuly | Brusel | Letectví | Největší pády | Fiskální politiky | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Stimul | Automobilka | Historie | Algoritmy | Američtí senátoři | Škoda | Domácnosti | Průmyslové komodity | Hotovost | Ministryně financí | Tomáš Raputa | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Potenciál | Evropský parlament | KNF | Viry | Výkonnost indexu | Izrael | Krizový fond | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Slovensko | Schodek | Poradce | Organizace | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Práce | Zelené energie | FAO | Údaje | Mexiko | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Soustředit na obchodování | Nejvyšší soud | Výpadky | FANG | DAWN | Emitenti | Postoj investorů | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | EP | Bankomat | Tlak medvědů | Provincie Chu-pej | Chu-pej | Reddit | Sociální síť | Debata | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Regulační rámec | Seznam brokerů | 3M | Shell | Energetická společnost | ATH | Zaměstnanci | Tweet | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Dovoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Regulační orgány | Pád akciových trhů | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Členské státy | Členské země | Hlavní kryptoměny | Auta | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Potenciální zisk | Fiskální stimul | Manažeři | Růst Bitcoinů | Podnikatelské aktivity | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Bývalý prezident | Soubor pravidel | Pozitivní sentiment | Gambling | Manipulace trhu | Square | Tchaj-wan | Nestlé | Covid | Technologické firmy | Cardano | Finanční ústavy | Práce z domova | Vrcholoví manažeři | Fintech společnosti | Úroda | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Klientská podpora | Michal Lukáč | Nový trend | Johnson & Johnson | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | DeFi | Staking | Výzkumy | WeCHat | Cenové hladiny | Sputnik V | Upozornění na rizika | Tržní limit | Počet akcií | Vývoj ceny sojových bobů | Slábnoucí americký dolar | Coca-Cola | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Zhodnocení akcií | Typ obchodování | Klimatické změny | Odborníci | Čerpání inspirace | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Nvidia | Snížení emisí | Celkové investice | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Masivní investice | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Koncern | Chování ceny | BNB | Defi | Nařízení | Investice do solární energie | Solární energie | Pravidelný příjem | Uniswap | Vakcína proti covidu-19 | Akciové investování | Blockchainové technologie | Riziko obchodování | SUSHI | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | NextEra Energy | GME | GameStop | Anchorage | Cenné papíry a burzy | Přístup na finanční trhy | Derivátové trhy | Nálada investorů | Růst ceny | Zdravotní péče | Držení pozice | WU | Adam Back | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Mark Cuban | Finanční výkonnost | Předpověď ceny | Obchodování s emisemi | ETS | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | FinTech akcie 2021 | Tržní rizika | Obchodování s emisemi (ETS) | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Dlouhodobý investor | Aleš Hála | Hodnota Monera | Pohyb ceny | Ceny XMR | Tradingové prostředí | Anonymní Kryptoměna | Quorum | Bitcoinové transakce | zk-SNARK | Kryptoměnový projekt | Cryptologie | Cryptografie | Používání kryptoměn | COIN | Shooting Star | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit | Předpovědi ceny | Objednávky | Goldman Sachs Group | Cenové trendy | XIXOIO | Společnost XIXOIO | IPCO | IPCO platforma | Initial Coin Offering | Prvotní úpis digitálních mincí | BlockID | Cíle | Příležitosti | Taproot | Dodávky plynu | Zajišťování | Bezemisní ekonomika | Dekarbonizace | Jan Kalina | Gigafactory | Zelená energetika | Wise | Konkurence | Prodej | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | WISE | UBI | Obrovský potenciál | Programátorská komunita | Vývoj ceny XMR | Obchodování a investice | Technologie | Odvětví | Daňový poplatník | Chování | Inovativní řešení | Tokeny | Školení | Způsob myšlení | Společnosti | Opatření | Devizový dohled | ANO | NFT | Energetika | Celková nabídka | Česká společnost | Společnost Walmart | Phoenix Global | PHB | Phoenix Global (PHB) | Nakamoto | Etherea | Smart kontrakty | Amsterdam | VanEck | Forex brokeři | Představitelé G20 | Pravidla hry | Zdravotnictví | Pozornost | CFD Futures | Huobi Global | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Ruský prezident | Klima | Přístup ke kryptoměnám | Polygon | Kryptoměnové půjčky | Decentralizované směnárny | Poskytování likvidity | Staking kryptoměn | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Ceny BTC | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Rozšíření | Richard Watzke | Informace z kryptoměnového trhu | Kryptoměnové transakce | Emise uhlíku | MATIC | DAO | Hry | Simon Peters | Instituce | Sandbox | Wise Origin Bitcoin Trust | Anthony Scaramucci | Zbigniew Rau | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | OBSE | Zdeněk Hřib | Pražský primátor | Dropbox | Mihailo Beljic | Nízké poplatky | Central Banking Transparency Award | Central Banking Transparency Award 2022 | Central Banking | Časopis Central Banking | Vlastnictví | Technický výhled trhu | Nizozemský regulátor | Společnost Invesco | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Zakladatel Cardana | Investování do blockcchainu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

TransDigm Group
Transfer Securities
TransferWise
Transfery digitálních mincí
Transformace ECB
Transformovaný fond
Transgas
Transněfť
Transparency International
Transparentní účet

Následující klíčová slova

Transparentnost čínského dluhu
Tranše
Tranzitní plynovody
Tranzit ruského plynu
Tranzit ruské ropy
Trash Made
Traton
Travelcoin
Travelers
Travelers (TRV.US)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít