Úterý 23. července 2024 15:45
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster

Akcie firem

C:\fakepath\trader-12072024-56-zm.jpg

Akcie v USA díky naději na zářijové snížení úroků zpevnily, dolar klesl

12.07.2024 Akciové trhy ve Spojených státech na závěr týdne posílily. Akciím pomáhá optimismus ohledně toho, že americká centrální banka (Fed) začne v září snižovat úrokové sazby. Velké bankovní společnosti ale po nejednoznačných výsledcích hospodaření oslabily, na forexových trzích klesl i dolar.
img

Psychologie peněz: Správa financí a zodpovědného hraní

10.07.2024 Vítáme Vás při našem článku o přezkoumání spojitostí mezi psychologií a správou peněz. Objasníme Vám hlavní psychologické faktory ovlivňující naše rozhodnutí a návyky, které často vedou také ke sklonům ke hazardu. Pochopení psychologických složek je potřebné pro uvědomění si nebezpečí nadměrného utrácení nebo riskování. Poskytneme Vám proto návod, jak zlepšit svůj management financí a na závěr vše shrneme.
img

Sázka ne Green Deal se nevyplácí. Evropské „zelené akcie“ stále propastněji zaostávají s trhem jako celkem

18.06.2024 Mezinárodní investoři současné podobě Green Dealu EU už příliš nevěří. Výsledkem je to, že zhruba od přelomu let 2022 a 2023 akcie firem, jež by měly profitovat ze současné, ambiciózní podoby Green Dealu, stále propastněji zaostávají za trhem jako celkem. Tedy za akciemi širokého spektra firem, napříč odvětvími, včetně těch emisně a environmentálně „špinavých“.
img

EU výrazně navyšuje cla na čínská elektroauta, poškodí tím Německo i Česko. Fiasko Green Dealu ji totiž nutí přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala

12.06.2024 Evropská unie od první poloviny příštího měsíce výrazně navýší cla na čínská elektroauta, až do výše přesahující 38 procent. EU tak činí na základě prověrky systému dotování výroby čínských elektroaut, kterou zahájila loni. Čína už uvedla, že podnikne odvetné kroky. Akcie firem čínského segmentu výroby elektrout se v reakci propadají. Například akcie automobilek Geely a Xpeng klesají o osm procent.
C:\fakepath\Indie-burza.jpg

Akcie v Indii po dílčích výsledcích voleb výrazně ztrácí

04.06.2024 Akcie v Indii zažívají nejhorší den od pandemie covidu-19, jejich hlavní index v polovině obchodování ztrácel kolem osmi procent. Investory překvapily dílčí výsledky voleb, které pro koalici nynějšího premiéra Naréndry Módího vycházejí hůř, než se čekalo. Módího strana sice vede, průzkumy ale naznačovaly drtivé vítězství, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie-17052024.jpg

Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad 40.000 body

17.05.2024 Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad hranicí 40.000 bodů. Investoři dnes vyhodnocovali několikatýdenní růst, k němuž přispěly zejména firemní výsledky a statistika. Ta podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) sníží v letošním roce úrokové sazby. Zpevnil také index S&P 500, naopak index Nasdaq Composite dnes mírně oslabil. Za celý týden ale všechny tři hlavní indexy zaznamenaly růst.
img

Týdenní zpráva o komoditách: Neústupná inflace a nepříznivé počasí

02.05.2024 Sektor komodit se již pět týdnů posouvá výš a Bloomberg Commodity Total Return Index je připraven uzavřít týden na nejvyšší hodnotě za posledních sedm měsíců. Drahé kovy a měkké komodity sice po týdnech výrazného posilování svůj vzestup zastavily, teď však převzaly štafetu obiloviny pod vedením pšenice, která zažila nejlepší týden od loňského června. Příčinou bylo nepříznivé počasí v klíčových pěstitelských regionech na severní polokouli.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
C:\fakepath\MicroStrategy-03042024-3.png

MicroStrategy: Horkým terčem shortařů v době růstu bitcoinu?

03.04.2024 Jedním z mnoha finančních aktiv, které od začátku roku neuvěřitelně rostou, je bitcoin. Na vzestupu ceny bitcoinu se přenášejí i ostatní kryptoměny, ale také akcie firem spojených se sektorem kryptoměn. Současně rychlý nárůst ceny bitcoinu vyvolal spekulace, zda se nejedná pouze o klasickou bublinu. Právě tyto spekulace vedly k tomu, že někteří investoři začali masivně shortovat akcie společnosti MicroStrategy.
img

Ranní okénko - Dnes inflace v eurozóně či průzkum ADP

03.04.2024 Dnešní hlavní ekonomickou událostí bude zveřejnění úvodního odhadu březnové inflace v eurozóně. V meziměsíčním srovnání by měla cenová hladina dle trhu stoupnout o 0,9 %. Meziroční míra by měla oproti únoru mírně poklesnout z 2,6 % na 2,5 %. I v případě jádrové inflace se odhaduje pokles o jednu desetinu, ale ta by se i nadále měla pohybovat okolo 3 %, což je pro ECB stále nepřijatelně vysoko. Dále Eurostat vydá únorový údaj nezaměstnanosti, která by měla zůstat ve výši 6,4 %, tedy na historicky nejnižší úrovni.
C:\fakepath\eurusd-22032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.3.2024

22.03.2024 Tři hlavní americké akciové indexy uzavřely včerejší obchodování druhý den za sebou na rekordech. Americká centrální banka (Fed) ve středu investory ujistila, že letos stále počítá se snížením úrokových sazeb o 0,75 procentního bodu. Po optimistickém výhledu společnosti Micron Technology rostlo celé odvětví výroby čipů.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropský index STOXX Europe 600 je na rekordu

21.03.2024 Akcie na burzách v Evropě dnes pokračují v růstu a jejich hlavní index je na rekordu. K zájmu o akcie přispívá zejména očekávání, že základní úrokové sazby v západních zemích budou v letošním roce klesat. Jako první z klíčových centrálních bank dnes přistoupila ke snížení úroků překvapivě ta švýcarská.
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
img

Wall Street ožívá: Powell mluví o snižování sazeb

07.03.2024 Přední indexy na Wall Street zakončily středeční obchodování v plusu. Motivovaly je ekonomické indikátory a výroky předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jeroma Powella, které potvrdily spekulace o možném snížení základní federální úrokové sazby v letošním roce.
C:\fakepath\PPF.jpg

Bloomberg: Renáta Kellnerová mění tvář PPF, skupinu otáčí víc na Západ

05.02.2024 Když nejbohatší Čech a většinový vlastník obchodního impéria PPF Petr Kellner před téměř třemi lety tragicky zahynul na Aljašce, málokdo věděl, jak vypadá jeho manželka. To se ale změnilo a Renáta Kellnerová je teď prakticky synonymem PPF. V rozhovoru s agenturou Bloomberg popsala, jaké má o fungování podniku představy, ale i to, jak zaměření skupiny otáčí víc na Západ.
img

Akcie: Nové extrémy, problémy a příležitosti

19.01.2024 Klíčovou otázkou pro akciové trhy v roce 2024 je, zda nepřijde recese. Investoři by se měli soustředit na firmy podnikající v obranném průmyslu, kybernetické bezpečnosti a komoditách a na britské a evropské akcie. Měli by také snížit expozice v amerických megakorporacích.
img

USA a Británie udeřily na jemenské povstalce, spojence Íránu. Hrozí růst plynu a cen pohonných i v Česku

12.01.2024 Vojenský úder Spojený států a Británie na pozice jemenských povstalců, k němuž došlo v noci na dnešek, není překvapivý. Spojené státy jej zvažovaly už v prosinci 2023. V podstatě jde také o test, zda Teherán, jenž povstalce podporuje, bude ochoten vstoupit s USA do proxy války. Dosavadní konflikt mezi Izraelem a Hamásem by se tak rozšířil. Jemenští povstalci, Hútíové, v Rudém moři útočí na – zejména – západní plavidla, a ochromují tak mezinárodní obchod. Činí tak ze msty za odvetný útok Izraele na teroristy z Hamásu v Gaze, které taktéž podporuje Írán.
C:\fakepath\trader-03012024-59-zm.jpg

Evropské akciové trhy za sebou mají nejhorší den za téměř osm týdnů

03.01.2024 Evropské akciové trhy za sebou dnes mají nejhorší den za téměř osm týdnů. Investoři akcie prodávali po růstu ze závěru roku, který podpořily naděje, že hlavní centrální banky letos přejdou na uvolněnější měnovou politiku. Panevropský index STOXX 600 se snížil o 0,9 procenta na 474,40 bodu. Dostal se tak nejníže od 14. prosince a zaznamenal nejhorší jednodenní výkonnost od listopadu.
C:\\fakepath\\Adani.jpg

Indická obchodní skupina Adani u soudu uspěla v bitvě se spekulanty z USA

03.01.2024 Indická obchodní skupina Adani Group uspěla v bitvě se spekulanty z americké investiční společnosti Hindenburg Research. Ti podnik loni obvinili z více nesrovnalostí a z podvodů na investorech, kvůli čemuž firmu začaly vyšetřovat indické úřady. Indický nejvyšší soud ale dnes rozhodl, že dalšímu vyšetřování už firma čelit nemusí. Agentura Reuters verdikt soudu označila za velké vítězství pro firmu.
img

Benzin za vlády Fialova kabinetu reálně zlevnil už o 20 procent. Teď však pohonné hmoty mohou výrazně zdražit kvůli stupňujícímu se napětí v Rudém

24.12.2023 Fialova vláda bývá ve veřejné diskusi často spojována s drahými pohonnými hmotami, resp. hlavně s tím, že jejich zdražování dostatečně nebránila. Jenže jde do značné míry o zcela scestnou diskusi. Například benzin totiž za dobu úřadování Fialova kabinetu zlevnil reálně už takřka o 20 procent. To se ale může už brzy změnit. Kvůli houstnoucímu napětí v Rudém moři, kde jemenští povstalci, podporovaní Íránem, se stupňujícím se zvráceným gustem útočí na obchodní lodě včetně ropných tankerů. Bílý dům předevčírem na základě informací zpravodajců uvedl, že Teherán, jenž něco takového ovšem popírá, je hluboce zaangažován do útoků povstalců, jimž prý dodává zbraně, peníze a poskytuje výcvik.
img

Přeprava Suezem je opět v ohrožení, hrozí růst cen. Důvodem snaha jemenských povstalců napadat obchodní plavidla v Rudém moři; zdá se, že spolupracují i se somálskými piráty

17.12.2023 Celých dvanáct procent světového obchodu se uskutečňuje skrze Suezský průplav. Jenže přeprava tímto kritickým bodem je nyní opět v ohrožení. Jemenští povstalci, Húsíjové, totiž prostřednictvím dronů a střel napadají – či se o to snaží – obchodní plavidla v Rudém moři.
img

Akcie mohou pokračovat v rally, zatímco dolar bude dál klesat

22.11.2023 Situace na trhu s nemovitostmi hraje jistě významnou roli, protože stavební sektor americké ekonomiky byl vždy považován za její hlavní oporu. Jelikož investoři na tyto zprávy zareagovali negativně, akciové indexy klesly. Vzhledem k oslabování americké ekonomiky a poklesu inflace je navíc možné, že Fed už nebude zvyšovat úrokové sazby. Ačkoli se mohou objevit nové slovní intervence, hráče na trhu to už trápit nebude, protože k obrovským změnám může dojít, jen když inflace obnoví uptrend.
C:\fakepath\eurusd-31102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 31.10.2023

31.10.2023 Americké akcie včera prudce zpevnily, všechny tři klíčové indexy vykázaly růst o více než jedno procento. Nejvíce pak zpevnily akcie firem s vysokou tržní kapitalizací, které jsou citlivé na změny úrokových sazeb. Trh čeká týden hospodářských výsledků a důležitých ekonomických statistik; bude se konat především zasedání americké centrální banky (Fed).
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Bitcoin zpevnil nad 35.000 dolarů, v USA se chystá schválení bitcoinového fondu

24.10.2023 Kryptoměny dnes výrazně posilují, bitcoin se dostal až nad 35.000 dolarů (přes 806.000 Kč), nejvýše od loňského května. K růstu cen přispívá očekávání, že ve Spojených státech může být schválen bitcoinový fond obchodovaný na burze (ETF), informovala agentura Bloomberg.
img

Investoři ve světě masivně přesouvají své peníze z „čistého“ do „špinavého“ průmyslu. Bublina proto ESG splaskává

20.10.2023 Investice do zelených technologií a ESG ve světě kolabují. Bublina splaskává. Až příliš investorů se nechalo zmámit mediálně bouřlivým roztleskáváním „čistých technologií“, kdekdo si chtěl kreslit obrázek sama sebe coby zeleně uvědomělého a budovat na tom základě PR.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie jsou navzdory známkám o stabilizaci ekonomiky na letošním minimu

19.10.2023 Akcie na burzách v Číně dnes výrazně oslabily a jejich hlavní index je na letošním minimu. Statistika z tohoto týdne ukázala, že ekonomika se po pandemii covidu-19 zotavuje, důvěra investorů ale zůstává slabá. Prudce dolů zamířily také akcie v Hongkongu.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Goldman Sachs zlepšila odhad letošních zisků předních evropských firem

17.10.2023 Zisky podniků, které jsou součástí panevropského akciového indexu STOXX Europe 600, se v letošním roce zvýší asi o tři procenta. Předpověděla to dnes americká investiční banka Goldman Sachs. V předchozí prognóze předpokládala, že zisky těchto podniků budou letos stagnovat, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\eurusd-04102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 4.10.2023

04.10.2023 Akcie ve Spojených státech včera klesly, protože nejnovější statistické údaje posílily názor, že centrální banka USA (Fed) bude možná muset držet úrokové sazby na vysoké úrovni.
C:\fakepath\Birkenstock.jpg

Nabídka akcií by mohla ocenit firmu Birkenstock až na 9,2 miliardy USD

02.10.2023 Primární nabídka akcií by mohla ocenit německého výrobce obuvi Birkenstock až na 9,2 miliardy USD (212,4 miliardy Kč). Firma se chystá nabídnout na burze v New Yorku 32,26 milionu akcií za cenu v rozmezí 44 USD až 49 USD za kus. Z prodeje akcií by tak mohla získat až 1,58 miliardy USD. Vyplývá to z žádosti, kterou společnost podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
C:\fakepath\trader-27092023-72-zm.jpg

Evropské akcie popáté za sebou oslabily, uzavřely na půlročním minimu

27.09.2023 Evropské akcie dnes popáté za sebou oslabily, na trhu přetrvávají obavy z negativních hospodářských dopadů vysokých úrokových sazeb. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 odepsal 0,18 procenta a uzavřel na 446,91 bodu. To představuje jeho nejnižší závěrečnou hodnotu za půl roku.
C:\fakepath\trader-28082023-10-zm.jpg

Čína snížila daň z obchodování s akciemi, aby podpořila trh

28.08.2023 Čína poprvé od roku 2008 snížila poplatek z obchodů s akciemi a zavázala se zpomalit tempo primárních nabídek akcií (IPO). S odkazem na dnešní krátké sdělení čínského ministerstva financí a Čínské komise pro regulaci cenných papírů o tom informují tiskové agentury. Dílčí informace se v médiích objevily už v pátek. Je to součást nových opatření, která mají přilákat investory zpět na akciový trh.
C:\fakepath\eurusd-26072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.7.2023

26.07.2023 Americké akciové trhy včera posílily. Mezi investory vzrostl zájem o velké technologické společnosti před výsledky hospodaření firem Alphabet a Microsoft. Včerejší statistika také ukázala, že důvěra amerických spotřebitelů roste.
C:\fakepath\akcie-210702023.png

Akcie v USA uzavřely téměř beze změn, Dow Jonesův index stoupl podesáté za sebou

21.07.2023 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování bez výraznějších změn. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal pouze 0,01 procenta na 35.227,69 bodu. Nárůst však vykázal již podesáté za sebou. To představuje jeho nejdelší růstovou sérii za téměř šest let, napsala agentura Reuters.
img

Akcie firem zabývajících se cybersecurity klesají

12.07.2023 Akcie společností Zscaler (-8,0 %), Palo Alto Networks (-7,0 %) a Cloudflare (-5,9 %) klesly po oznámení společnosti Microsoft (+1,8 %) o jejích nových bezpečnostních službách, což by podle analytiků mohlo představovat konkurenční hrozbu pro tyto zavedené hráče. Nové služby společnosti Microsoft jsou sice zatím v rané fázi, ale díky širokému portfoliu a značným distribučním možnostem společnosti je toto oznámení pro firmy zabývající se kybernetickou bezpečností značně znepokojivé. I přes dnešní dramatický pokles hodnoty akcií však mají největší investiční banky jiný názor:
C:\fakepath\eurusd-06072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 6.7.2023

06.07.2023 Americké akcie včera oslabily. Investoři vyhodnocovali zápis z červnového zasedání měnového výboru americké centrální banky (Fed) a vedle toho čekají na nadcházející hospodářské statistiky, zejména pak na páteční zprávu o vývoji amerického trhu práce.
img

Rizika extrémně optimistických výhledů Nvidie

04.07.2023 Na americkém akciovém trhu posilují zejména akcie firem spojených s AI, ale vláda Spojených států to může poměrně rychle zarazit. Uvažuje totiž o rozšíření exportních regulací, které od října 2022 omezují vývoz AI čipů do Číny. Akcie společnosti Nvidia se tak před otevřením trhu propadly o 4,5 % a totéž může brzy potkat i další americké technologické akcie.
C:\\fakepath\\burza-30062023.png

Akcie v USA díky technologickým společnostem posílily, dolar klesl

30.06.2023 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne posílily. Dařilo se hlavně technologickým společnostem v čele s firmou Apple, jejíž tržní kapitalizace překonala hranici tří bilionů USD. Náladu na trhu zlepšily signály zpomalení inflace.
img

Čtyři akcie, které budou během léta atraktivní příležitostí pro retailové investory

26.06.2023 S rostoucími teplotami a blížícím se létem se investoři poohlížejí po akciích, které mají sezónní výkonnost a rozšířit tak svá portfolia o akcie s potenciálem na zisk během léta. Vzhledem k oživení ekonomiky a rostoucím spotřebitelským výdajům je ideální čas prozkoumat rozmanitou škálu letních akcií, které vystihují podstatu tohoto živého ročního období.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 13. června 2023

13.06.2023 Podle dvojčat Winklevossových hrozí, že americký prezident Joe Biden a Demokratická strana ztratí klíčové mladé voliče. Jde o důsledek "války proti kryptoměnám". Cameron Winklevoss tweetoval, že demokrati odrazují celou generaci nejmladších Američanů, což by mohlo vyústit ve volební porážku a návrat republikánů k moci. Kritizoval konkrétně senátorku Elizabeth Warrenovou a Bidenova kandidáta na pozici předsedy Komise pro cenné papíry a burzy Garyho Genslera.
C:\fakepath\akcie-19052023.png

Akcie v USA kvůli jednání o dluhovém stropu oslabily, dolar klesl

19.05.2023 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne oslabily. Trhy smazaly počáteční zisky poté, co byla pozastavena jednání o dluhovém stropu, což snížilo optimismus, že by se mohlo brzy podařit uzavřít dohodu, která má zabránit platební neschopnosti země.
img

Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí a polovodiči po Bidenových komentářích a rozhodnutí Japonska ztrácejí 📉

05.04.2023 Polovodičové společnosti, citlivé na geopolitické otázky a obchodní blokády, ztrácejí od chvíle, kdy Japonsko oznámilo, že se připojí k sankcím USA proti Číně. Tlak na pokles sílí také u akcií společností zabývajících se umělou inteligencí, jako je C3ai (AI.US), kde pozorujeme nárůst prodejců po komentářích Joe Bidena.
C:\fakepath\trader-28032023-34-zm.jpeg

Vyšetřovatelé v Paříži zjišťují v bankách okolnosti podvodů s dividendami

28.03.2023 Vyšetřovatelé dnes v Paříži navštívili kanceláře několika velkých bank, zjišťují okolnosti podvodů při výplatě dividend a jejich zdanění. Byli v bance BNP Paribas, HSBC a také v Société Générale, která je vlastníkem české Komerční banky. Informovala o tom agentura Reuters. Jde o součást vyšetřování, které zasahuje více evropských zemí.
img

Burza dnes ztrácela, dolů ji táhly hlavně banky

09.03.2023 Pražská burza smazala své středeční zisky. Index PX dnes klesl o 0,88 procenta na 1396,61 bodu. Dolů ho táhly hlavně finanční tituly v čele s Erste. Opačným směrem na index působily především akcie společnosti Philip Morrris ČR. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

02.02.2023 Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné výnosy jak akciových, tak dluhopisových portfolií. Rok 2022 pak tomuto žebříčku propadů jednoznačně kraluje. Jak se poučit nejen do roku letošního?
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie v Hongkongu zpevnily o 2,4 procenta, jsou na maximu od loňského března

26.01.2023 Akcie na burze v Hongkongu zakončily dnešní obchodování na maximu od loňského jara. Obchodovalo se první den po skončení třídenních oslav lunárního Nového roku a místní akcie doháněly zisky, které mezitím zaznamenaly jiné trhy.
C:\fakepath\eurusd-25012023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 25.1.2023

25.01.2023 Americké akcie včera uzavřely smíšeně, posílil pouze index Dow Jones. Krátce po zahájení bylo obchodování s akciemi desítek firem zastaveno kvůli technické poruše, která způsobila prudký propad ceny. Problém se týkal mimo jiné společností Morgan Stanley, Verizon, AT&T, Nike či McDonald's. Věc vyšetřuje americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
C:\fakepath\NYSE.jpg

Newyorská burza vyřešila problém, kvůli němuž stálo obchodování desítek akcií

24.01.2023 Newyorská burza vyřešila technický problém, kvůli němuž bylo dnes krátce po zahájení zastaveno obchodování s akciemi desítek firem, mimo jiné Morgan Stanley, Verizon, AT&T, Nike či McDonald's. Na žádosti o komentář od serveru CNBC či agentury Bloomberg burza zatím neodpověděla.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Zástupci odvětví kryptoměn se v Davosu snaží distancovat od krachu FTX

19.01.2023 Zástupci odvětví kryptoměn se na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu snaží distancovat od loňského krachu kryptoměnové burzy FTX. Zdůrazňují, že šlo v první řadě o podvod a že na vině není technologie jako taková. Připouštějí, že skandál poškodí reputaci odvětví, ale na druhou stranu se nyní podle nich dostane pozornosti dobře vedeným firmám. Informuje o tom dnes televize CNBC.
C:\fakepath\akcie-14122022.JPG

Bude rok 2023 cestou od akcií k dluhopisům?

14.12.2022 Čísla o americké inflaci jasně potvrdila, že USA jsou jistě za vrcholem inflace. Američtí investoři a analytici postupně přestávají mluvit o inflaci, ale zaměřují se na pojem „recese“. Už se neobáváme inflace, ale recese. Během inflace se vyplatí držet akcie firem, které mají schopnost power pricingu, tzn. schopnost přenést lehce náklady na výrobu do ceny produktu bez toho, aby zaznamenaly významný pokles tržeb. Držení takových akcií během inflace nám umožní ochránit naše investice. Nyní však vstupujeme do fáze recese. Tedy poklesu ceny většiny akcií.
C:\fakepath\eurusd-29112022-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.11.2022

29.11.2022 Americké akcie včera oslabily. Protesty ve velkých čínských městech proti přísné politice, která má zabránit šíření nemoci covid-19, vyvolávají obavy o další hospodářský růst v zemi. Akcie firmy Apple pak stáhl dolů nejistý výhled výroby jejích telefonů iPhone v Číně.
img

Pád akcií technologických obrů s sebou stahuje také segment ESG investování

22.11.2022 Akcie technologických obrů jsou letos obřím propadákem. Propadákem, který trvá. I příští rok se jeví jako pořádně perný. Klíčovým důvodem bude pokračování jestřábí měnové politiky americké centrální banky. Fed zkrátka své měnověpolitické šrouby jen tak povolit nemíní. Inflaci totiž stále ani zdaleka nezkrotil, jak by si představoval.
C:\fakepath\eurusd-10112022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 10.11.2022

10.11.2022 Americké akcie včera oslabily poté, co parlamentní volby ve Spojených státech nepřinesly předpokládané drtivé vítězství Republikánské strany. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 1,95 procenta a uzavřel na 32.513,94 bodu. Širší index S&P 500 se propadl o 2,08 procenta na 3748,57 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, klesl dokonce o 2,48 procenta na 10.353,17 bodu.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie v Hongkongu po sjezdu čínských komunistů odepisují sedm procent

24.10.2022 Akcie v Hongkongu po sjezdu čínských komunistů dnes prudce klesají, hlavní index Hang Seng před koncem obchodování odepisoval zhruba sedm procent. Ztráty ale mají také akcie v pevninské Číně. Trh výprodejem reaguje na předpoklady, že dosavadní prezident Si Ťin-pching a jeho nový tým budou v nadcházejícím funkčním období preferovat ideologii na úkor ekonomiky.
C:\fakepath\trader-19102022-18-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.10.2022 1) Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Británii v září zrychlilo na 10,1 procenta ze srpnových 9,9 procenta. Inflace se tak vrátila na čtyřicetileté maximum, na které se vyšplhala v červenci. Oznámil to dnes britský statistický úřad.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Pražská burza prudce klesá, koalice chce mimořádné zdanění i za letošek

19.10.2022 Pražská burza po oznámení, že se koalice dohodla na dani z mimořádných zisků i za rok 2022, začala prudce klesat. Index PX byl kolem 11:00 níže o 2,59 procenta na 1137,70 bodu. Dolů ho táhly akcie firem, kterých by se zdanění mělo týkat. Cenné papíry energetické společnosti ČEZ odepisovaly téměř šest procent a Erste Bank a Komerční banka kolem tří procent. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Nasdaq Composite nejníže od září 2020

11.10.2022 Napětí i očekávání jde pozorovat hlavně u technologického indexu Nasdaq Composite, který intradenně odepsal i více jak 200 b. a propadl se tak na svá dvouletá minima. Ústředními společnostmi, které táhnou technologický index ke dnu, jsou akcie firem z polovodičového sektoru, jakou jsou Nvidia či AMD, NVDA US -3,36 %, AMD US -1,08 %. Výrazněji se propadly americké automobilky Ford a General Motors, F US -6,89 %, GM US -3,96 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,3 % (29.202 b.), S&P 500 o 0,7 % (3.612 b.) a technologický Nasdaq Composite o 1,0 % (10.542 b.).
C:\fakepath\eurusd-11102022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 11.10.2022

11.10.2022 Akcie ve Spojených státech zahájily týden poklesem. Investoři hodnotili snahy USA omezit čínský polovodičový průmysl a dopad dalšího zvyšování úrokových sazeb. Ztrácely hlavně technologické tituly a výrobci čipů.
C:\fakepath\trader-26092022-36-zm.jpg

Evropské akcie v úvodu týdne mírně oslabily

26.09.2022 Akcie na evropských trzích v úvodu týdne mírně oslabily, dolů je táhly zejména komoditní tituly. Naopak v Itálii se hlavní index vydal vzhůru, podle analytiků reaguje na vítězství pravicových stran v předčasných parlamentních volbách. Nahoru se zprvu vydaly také akcie v Británii, kde má vliv propad kurzu britské libry, později ale zisky téměř smazaly.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie oslabují, po volebním triumfu pravice zpevňují akcie v Itálii

26.09.2022 Akcie na evropských trzích v úvodu týdne mírně oslabují, dolů je táhnou zejména komoditní tituly. Naopak v Itálii se hlavní index vydal vzhůru, podle analytiků reaguje na vítězství pravicových stran v předčasných parlamentních volbách. Vzhůru se vydaly také akcie v Británii, kde má vliv propad kurzu britské libry, později ale zisky smazaly.
C:\fakepath\trader-23092022-35-zm.jpg

Evropské akcie se kvůli rostoucím obavám z recese propadly

23.09.2022 Evropské akcie se dnes kvůli obavám z recese propadly, mají za sebou nejhorší týden od poloviny června. Panevropský index STOXX Europe 600 klesl o 2,3 procenta na 390,40 bodu a za celý týden se snížil o 4,4 procenta. Dolů jej táhly zejména akcie odvětví energetiky a základních materiálů, které odepsaly přes šest procent.
C:\fakepath\trader-14092022-32-zm.jpg

Akcie v Evropě dál klesají, trh čeká další zvyšování úrokových sazeb

14.09.2022 Akcie v Evropě dnes pokračovaly v poklesu a jejich hlavní index odepsal téměř jedno procento. Ztráty sice byly mírnější než v úterý, na trh ale nadále nepříznivě působí předpoklad dalšího výrazného zvyšování základních úrokových sazeb. Nejvýraznější ztráty zasáhly akcie těžebních firem.
C:\fakepath\eurusd-26082022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 26.8.2022

26.08.2022 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele s technologickými společnostmi. Investoři se soustředí na sympozium centrálních bankéřů, které se koná v horském letovisku Jackson Hole. Dnes má přednést projev šéf centrální banky USA (Fed) Jerome Powell, který by mohl naznačit, jak rychle chce Fed pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb.
img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
C:\fakepath\eurusd-27072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 27.7.2022

27.07.2022 Americké akcie včera oslabily. Společnost Walmart, největší maloobchodní řetězec světa, zhoršila hospodářský výhled na letošní rok. To stáhlo dolů akcie maloobchodního sektoru. Mimořádně slabé údaje o důvěře spotřebitelů v USA rovněž posílily obavy ohledně spotřebitelských výdajů.
C:\fakepath\eurusd-12072022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 12.7.2022

12.07.2022 Americké akcie na počátku nového týdne oslabily. Kvůli nedostatku podnětů na trhu byli investoři na začátku nového týdne, který bude nabitý kvůli zásadním ekonomickým údajům a zahájení výsledkové sezony za druhé čtvrtletí, obezřetní. Nejvíce ztrácely technologické společnosti.
C:\fakepath\trader-13062022-45-zm.jpg

Akcie v Evropě po překvapivě silném růstu inflace v USA oslabily

13.06.2022 Akcie na evropských trzích v úvodu týdne oslabily a jejich hlavní index odepsal více než dvě procenta. Navázaly tak na propad asijských trhů, kde byly ztráty ještě výraznější. K negativní náladě mezi investory přispěla páteční zpráva o překvapivě silném růstu inflace ve Spojených státech.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie v Evropě po překvapivě silném růstu inflace v USA oslabují

13.06.2022 Akcie na evropských trzích v úvodu týdne oslabují, jejich hlavní index odepisuje více než jedno procento. Navazují tak na propad asijských trhů, kde byly ztráty ještě výraznější. K negativní náladě mezi investory přispěla páteční zpráva o překvapivě silném růstu inflace ve Spojených státech.
img

Invesco: Investiční trendy u burzovně obchodovatelných fondů

13.06.2022 Burzovně obchodované fondy neboli ETF se začínají čím dál víc prosazovat i v evropském regionu. Celková globální hodnota ETF od všech emitentů se přitom od roku 2018 do loňska téměř zdvojnásobila. Začátek roku 2022 přitom naznačuje, že zájem o ETF bude pokračovat.
img

Akcie firem jako ČEZ nebo MOL podle expertů ochrání úspory před inflací. Akcie ČEZ by měly podle některých z nich stoupnout o 40 % během následujících 12 měsíců

06.06.2022 Akcie firem z energetického odvětví patří historicky k těm aktivům, která porážejí i rapidní inflaci. Kromě právě energetických titulů budeme těžko hledat akciové tituly jakéhokoli jiného odvětví, které by v uplynulé zhruba stovce let tak spolehlivě zdolávaly právě i poměrně výraznou inflaci. Spolehlivější už je pak investice jen přímo do surovin či energií, třeba prostřednictvím termínových kontraktů na ropu či plyn. Zůstaneme-li však u akcií jako takových, těžko najdeme spolehlivější pojistku proti inflaci, než jsou právě ty energetické.
C:\fakepath\eurusd-29052022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po nejnovější statistice vzrostly, dolar oslabil

29.05.2022 Americký akciový trh na závěr týdne posílil. Známky toho, že inflace se dostává na vrchol a spotřebitelé zatím zůstávají odolní, zlepšily náladu mezi investory před prodlouženým víkendem a zvýšily naději, že zpřísnění politiky centrální banky USA (Fed) může zabránit propadu ekonomiky do recese. Všechny tři hlavní indexy prudce vzrostly a přerušily nejdelší týdenní sérii ztrát za více než dvě desetiletí.
C:\fakepath\xtb-24052022.png

Analytické fórum 2022 již 31. 5. živě na YouTube!

24.05.2022 Turbulentní prostředí na finančních trzích i v ekonomice nepolevuje. Důkazem budiž fakt, že akciový trh v USA zažil nejhorší první čtyři měsíce v roce za posledních 80 let!
C:\fakepath\eurusd-18052022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.5.2022

18.05.2022 Akcie ve Spojených státech včera posílily v čele s firmami Apple a Tesla. Náladu na trhu zlepšila nejnovější statistika, která zmírnila obavy ze zpomalení ekonomického růstu ve Spojených státech.
C:\fakepath\wall street.jpg

Hodnota největších technologických firem v USA za tři dny klesla o bilion dolarů

10.05.2022 Hodnota největších technologických firem ve Spojených státech se kvůli propadu akciových trhů jen za poslední tři obchodní dny snížila o více než bilion dolarů (téměř 24 bilionů Kč). Týká se to firem, jako je Apple, Microsoft, Tesla, Amazon, Nvidia či Meta Platforms, které patří ve svém oboru zároveň i k největším na světě. Vyplývá to z dat provozovatelů burz.
img

Kvůli inflaci a zdražování energií už investuje více než polovina Čechů. Čtvrtina lidí ale raději drží peníze pod polštářem

09.05.2022 Podíl Čechů, podle kterých je nejlepší držet peníze v hotovosti, vzrostl za poslední rok navzdory vysoké inflaci o více než třetinu na 13 procent. Dalších 12 % lidí preferuje ukládání peněz na běžných účtech. Za rok tak při současné úrovni inflace přijdou o více než desetinu hodnoty svých financí. Vyplývá to z průzkumu Generali Lví podíl, který dnes představila společnost Generali Investments. Přes 61 % lidí do 26 let naopak své úspory investuje. Stále oblíbenější jsou pak mezi mladými kryptoměny, které však přináší i řadu rizik.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Bank of America: Akcie letos patrně čeká další výrazný propad

09.05.2022 Akciové trhy před sebou patrně mají další propad, který by mohl být výraznější než ten dosavadní. Například Bank of America odhaduje, že pokud se bude historie opakovat, pak má před sebou klíčový americký index S&P 500 letos ještě pokles o dalších asi 28 procent. Analytici se přitom opírají o data, která sahají 140 let do historie.
C:\fakepath\eurusd-03052022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 3.5.2022

03.05.2022 Akcie ve Spojených státech ukončily včerejší rozkolísanou seanci růstem. Investoři před dvoudenním zasedáním měnového výboru centrální banky USA (Fed), na kterém se očekává zvýšení úrokových sazeb, nakupovali technologické tituly, které v posledních dnech ztrácely.
C:\fakepath\eurusd-21042022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 21.4.2022

21.04.2022 Akcie v USA uzavřely smíšeně. Index technologického trhu Nasdaq oslabil vlivem propadu akcií internetové televize Netflix. Dow Jonesův index oproti tomu posílil díky pozitivním výhledům firem Procter & Gamble a IBM.
C:\fakepath\eurusd-20042022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 20.4.2022

20.04.2022 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Náladu investorů zlepšily pozitivní výsledkové zprávy, které zastínily i zprávy o očekávaných agresivních krocích centrální banky USA (Fed) ke zpomalení inflace a růstu výnosů amerických státních dluhopisů.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Čínské akcie zaznamenaly nejvýraznější pokles za téměř měsíc

11.04.2022 Čínské akcie dnes zaznamenaly nejvýraznější pokles za téměř měsíc. Vedle protipandemických omezení k tomu přispěly mimo jiné tovární a spotřebitelská inflace.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Akcie na moskevské burze po částečném obnovení obchodování posilují

24.03.2022 Moskevská burza dnes po měsíci částečně obnovila obchodování s akciemi, většina titulů po zahájení výrazně zpevnila. Burza byla zavřená od vpádu ruských vojsk na Ukrajinu, kdy trh zažil strmý pád. Hlavní akciový index MOEX, který je denominovaný v rublech, v úvodu vykazoval růst asi o deset procent zhruba na 2740 bodů. Dolarový index RTS ale přibližně čtyři procenta ztrácel a pohyboval se kolem 892 bodů.
img

Geopolitické napětí může urychlit přijetí bitcoinu vládami

16.03.2022 Světová politika prochází nezvratnými procesy přerozdělování oblastí ekonomického vlivu. To ovlivňuje fluktuace mnoha finančních nástrojů a nutí investory hledat nové způsoby ochrany kapitálu. Byli jsme svědky nesmělé impulzivní snahy trhu obrátit se ke kryptoměnám jako k ochraně před potenciálními inflačními ztrátami. Investoři se ale rozhodli pro tradičnější aktiva.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Akcie v Hongkongu odepsaly kvůli sílící epidemii téměř šest procent

15.03.2022 Akcie na burze v Hongkongu dnes odepsaly téměř šest procent, zatímco hlavní index čínských akcií oslabil o více než čtyři procenta. Silným propadem trhy reagují na sílící výskyt nových případů nákazy koronavirem, kterých Čína registruje nejvíce za dva roky, tedy od začátku pandemie. Vliv má ale podle analytiků i nejistota kolem ukrajinské krize.
C:\fakepath\eurusd-09032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.3.2022

09.03.2022 Americké akcie včera nakonec oslabily. Seance byla velmi rozkolísaná, protože investoři hodnotili rychlý vývoj kolem krize na Ukrajině. Spojené státy včera kvůli invazi Ruska na Ukrajinu zakázaly dovoz ruské ropy a dalších energií.
C:\fakepath\eurusd-08032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 8.3.2022

08.03.2022 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden výrazným poklesem. Mohly za to hlavně ztráty velkých technologických firem, které byly doposud růstové, a finančních firem, protože vyhlídka na zákaz dovozu ropy z Ruska způsobila prudký růst cen ropy a podpořila obavy z dalšího růstu inflace.
img

Krize na Ukrajině: Do jakých akcií investovat?

28.02.2022 Invaze ruských vojsk na Ukrajinu pokračuje již pátým dnem. Přestože se dnes uskuteční jednání mezi ruskou a ukrajinskou delegací, nikdo nedokáže odhadnout, jakého výsledku bude dosaženo. Rusko se také ocitá čím dál tím více v mezinárodní izolaci a dopadají na něj četné sankce.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie kvůli bojům na Ukrajině odepisují přes tři procenta

24.02.2022 Evropské akcie zahájily dnešní obchodování výrazným propadem, panevropský index STOXX Europe 600 odepisoval přes tři procenta a dostal se nejníže od loňského jara. Zároveň je v pásmu korekce, což znamená, že z lednového maxima už klesl o více než deset procent. Trh reaguje na oznámení ruského prezidenta Vladimira Putina, který řekl, že dal svolení ke speciální vojenské operaci na ukrajinském Donbasu.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Analytici: Akcie by se měly vzpamatovat z krize na Ukrajině během pár týdnů

22.02.2022 Světové akcie by se měly vzpamatovat z krize na Ukrajině během několika týdnů. Shodli se na tom analytici, které dnes oslovila ČTK. Samozřejmě bude podle nich záležet na vývoji situace a rozsahu sankcí vůči Rusku.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie kvůli napětí kolem Ukrajiny zahájily týden výrazným poklesem

14.02.2022 Akcie na evropských trzích od rána prudce klesají, na jejich ceny mají vliv zejména obavy z dalšího zhoršení vztahů mezi Ruskem a Západem kvůli Ukrajině. Spojené státy tvrdí, že Rusko se chystá Ukrajinu v těchto dnech napadnout, což Moskva opakovaně odmítá. Hlavní index evropských akcií STOXX Europe 600 krátce po zahájení odepisoval 2,6 procenta a pohyboval se kolem 457 bodů. Indikátor sleduje vývoj na burzách v 17 zemích Evropy, včetně například Británie a Polska.
img

Dobré údaje o zaměstnanosti v USA trhy mírně uklidní

07.02.2022 Po středečním zklamání, které způsobila negativní zpráva ADP o počtu nových pracovních míst v USA za leden a propad akcií společnosti Meta (Facebook) v souvislosti s negativními podnikovými zprávami za 4. čtvrtletí, převládla minulý pátek pozitivní nálada. Optimismus však není patrný na všech trzích a ne pro všechny.
img

Bitcoin padá, Gustáv Husák by ale mohl být spokojen. Odpadají totiž oportunističtí spekulanti, zatímco zůstávají pevní, přesvědčení bitcoinoví maximalisté

24.01.2022 Cena bitcoinu se nebývale propadá. Nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa dnes zlevnila pod úroveň 34 tisíc dolarů. To znamená, že už stojí ani ne polovinu toho, co loni v listopadu, kdy vykázala svoji dosud rekordní cenu, necelých 69 tisíc dolarů.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie v Evropě letos zpevnily o 22 procent, dařilo se bankám a technologiím

31.12.2021 Akcie v Evropě za sebou mají úspěšný rok, jejich hlavní index zpevnil asi o 22 procent. Je to druhý nejlepší výsledek od roku 2009, kdy se svět vzpamatovával z globální finanční krize. Dnes bylo obchodování slabší, protože v Německu, Itálii nebo ve Španělsku byly trhy zavřené.
img

Ranní opatrnost vystřídal optimismus. V USA táhnou akcie firem s obří kapitalizací

27.12.2021 Hráči na trhu dnes balancují mezi obavami z koronavirových omezení, přičemž silně zmutovaná varianta omikron je evidentně mírnější než předchozí varianty, a přísnější politikou centrálních bank. Čína ohlásila nejvyšší denní nárůst případů COVID-19 za posledních 21 měsíců. A nového rekordu v počtu infekcí dosáhla v pátek také Francie.
img

Záleží na Američanech, zda k rally dojde, anebo ne

20.12.2021 Většina světových trhů uzavřela uplynulý týden v záporném teritoriu v souvislosti s rostoucími obavami z šíření kmene omikron ve světě, zatímco investoři nadále posuzovali důsledky výsledků zasedání světových centrálních bank v čele s Fedem pro hodnotu aktiv.
C:\fakepath\trader-26112021-32-zm.jpg

Evropské akcie kvůli obavám z nové mutace koronaviru prudce oslabily

26.11.2021 Evropské akcie dnes utrpěly nejprudší pokles od loňského června. Pod zvýšený tlak se dostaly kvůli obavám z hospodářských dopadů nové mutace koronaviru, která byla zjištěna v Jihoafrické republice. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 odepsal 3,67 procenta a obchodování uzavřel na 464,05 bodu. Za celý týden tak přišel asi o 4,5 procenta.
C:\fakepath\eurusd-24112021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 24.11.2021

24.11.2021 Americké akciové indexy Dow Jones a S&P 500 včera vzrostly, protože investoři prodávali akcie citlivé na vyšší úrokové sazby a kupovali akcie v sektorech jako energetika a finance. Technologický index pak již druhou seanci za sebou klesl, protože růst výnosů amerických dluhopisů přiměl investory prodávat velká technologická jména, jako Tesla a Microsoft. Vývoj na trhu ovlivňuje také skutečnost, že ve čtvrtek bude trh kvůli svátku zavřený a v pátek obchodování zkrácené.
C:\fakepath\eurusd-21112021.png

Shrnutí páteční seance: Technologický index Nasdaq poprvé uzavřel obchodování nad 16.000 body

21.11.2021 Hlavní americké indexy v závěru týdne uzavřely smíšeně. Širší index Standard & Poor's 500 a Dow Jonesův index oslabily, indexu Nasdaq ale technologie pomohly skončit obchodování poprvé nad 16.000 body a podruhé za sebou na rekordu. Na forexovém trhu zpevňoval dolar.
C:\fakepath\eurusd-26092021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA na závěr týdne uzavřely smíšeně, dolar posílil

26.09.2021 Americké akcie na závěr týdne uzavřely smíšeně. K růstu pomohly energetické a finanční společnosti. Naopak oslabila firma Nike kvůli zhoršení prognózy vývoje tržeb a firmy napojené na kryptoměny.
C:\fakepath\top-06092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.09.2021 1) Největší německý akciový index projde zásadní úpravou, která by mohla podpořit jeho růst. Z dosavadních 30 se index DAX rozšíří na 40 podniků. Nově v něm najdeme akcie firem jako Porsche, Puma nebo Siemens Healthineers. Na samotný DAX se přitom hluboká reforma neomezuje. Největší bezprostřední dopad dopad budou sledovat ETF fondy, které tento index sledují, napsal Bloomberg. Ty budou následkem toho muset upravit svoje investice. Rozšíření indexu, které vstoupí v platnost 20. září, je největší úpravou tohoto indexu za posledních 33 let.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Rublový index MOEX | Bitcoinový fond obchodovaný na burze | Počet nakažených koronavirem | Ochota více riskovat | Susannah Streeterová | Zpomalení čínské ekonomiky | FCF | Bianco Research LLC | BCPP | ChatGPT | Jak fungují akcie | NASDAQ: FB | Goldcorp | Výplach | Euro k americkému dolaru | Akcie v Itálii | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Fraser Howie | Nejslavnější kryptoměna | Dlouhé pozice | Burza v Miláně | Světové akcie | Ozvěny trhu | Války | Snap Inc | Vývoj | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Obchodní platformy | Údaje z USA | Češi | EMEA ETF | Data z trhu práce | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | Marvell Technology | Globální měny | Globální růst | GameStop (GME.US) | Společnost Invesco | Radim Dohnal | Velký propad | Nové investiční aplikace | Aktuální ekonomické údaje | EUR | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | CrowdStrike Holdings | Index S&P BSE | Ceny termínových kontraktů na kávu | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Investiční firma | Pokračování růstu | Standard & Poor's | Ohodnocení | Kalifornie | PFN | Finanční ústav | Akcie Delta Airlines | Salesforce | EU Tax Observatory | XOM | Výkyvy | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Organizace Conference Board | Obchodování v New Yorku | ČEZ | Stoxx | Cena severomořské ropy | PEPP | Epidemická situace | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Očekávání | Index finančních společností | Korelace | Zlato na burze | Volatilní | Inflace v září | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | Pandemická krize | Výprodej ropy | Finanční prokuratura | CMC Markets | Indická obchodní skupina | Investování za vypůjčené peníze | Index NSE Nifty 50 | J.O. Investment | Cathay Pacific | Návyky | EUR/JPY | Akcie na burze v Hongkongu | Goldenburg Group | Investment Institute | Londýnské burzy | Spekulace na pokles cen | Účinné vakcíny | Odvetná cla | Příležitost k nákupu | Trh práce | Evropská komise | NSE Nifty 50 | Pro investory | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | iShares | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | Spotřebitelské úvěry | Současný propad | Potenciál | Zpráva z akciového trhu | Support | Diverzifikace | Ochrana před negativním zůstatkem | Nízké sazby | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Devon Energy | Posílení | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | Technologie blockchain | Výhled Saxo Bank | Obchodní skupina | Výrobní podniky | Vývoj ceny akcií MicroStrategy | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Swissport | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Norwegian Cruise Line Holdings | Evropská komise (EK) | Obchodníky na krátko | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Intervence | NYSE | SKIET | Ceny kakaa | Broadcom | Veřejně obchodované fondy | Interactive Brokers | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | LSEG | Futures a opce | David Carter | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Creditas | Dění na trzích | Pád akcií technologických obrů | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | Index ekonomické nálady | Cenový graf Mastercard | General Electric | NYSE: SNAP | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Údaje o hrubém domácím produktu | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | GBP/EUR | Cena bitcoinu | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | Akcie regionálních bank | Konkurenti | Akcie společnosti | Streamovací služby | Agentura AFP | Stochastický oscilátor | CSI 300 | Olívia Lacenová | Benchmark | Cloudflare | MicroStrategy cash-flow | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Spořicí produkty | Realitní firma | Fortuna | Cenné papíry | Americké podniky | Výnos | Velcí investoři | John Ray | RBC Capital | Micron (MU.US) | Brent | Soukromá spotřeba | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Akcie AstraZeneca | Americký akciový trh | Vzdělávání | Kroky centrálních bank | Russell 2000 | Šéf Fedu | Reálné ekonomiky | Slabá poptávka | LYNX Trading | Vyvážené portfolio | Reddit | Jiné měny | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | NovaPoint | Německý akciový index DAX | Hideki Macujama | Politico | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Forexový trh | NASDAQ: CNST | Investiční strategie | Dedolarizace | Graf zlata | Kontrakty | Strach | Jeden dolar | Odvětví ropy | Capitalinked.com Radim Dohnal | Vzestup zlata | Propad cen | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Call of Duty | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Jeffrey Gundlach | JPY | Akcie Wells Fargo | Metaverse | Nejvýraznější růst | Americká investiční banka | Bankovní emise | Investiční příležitost | AI | ChiNext | Mluvčí Bílého domu | Poradce Bílého domu | Index Russell | Holdingové společnosti | Rekordní růst | Investovat | Tagesspiegel | Peníze | Globtrex.com | Robert Wyrick | Ukazatel | Suezský průplav | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | FTX | Aurora Cannabis | Bydlení | Nakupovat akcie | Americká ropa | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Velký kapitál | Geely | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Obchodovat na burze | Akciový index MOEX | Bezpečné přístavy | Koronavirus v USA | Saxo Bank | Adani | Index CAC 40 | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Micron | Prodejce luxusního zboží | Obchodní transakce | Zoom Video | Psychické problémy | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Cestování do zahraničí | INTC.US | Index milánské burzy | Golf Do | Bankovní domy | Dell Technologies | Nejnižší výnosy | Brexit | Dopady krize | Růst akciových trhů | Kurz eura k dolaru | Makroekonomický analytik | Dolar dnes | Maximální finanční páka | Evropské burzy | CSI300 | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Akcie na newyorské burze | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Cherry Lane Investments | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Béžová kniha | Robinhood | Cestování | O2 | Americké investiční banky | Broker | Akcionáři | Cash flow | Index realitního sektoru | NVDA.US | Magnát | USD | Export | Burzovní komise | Banka Goldman Sachs | Otřesy na finančních trzích | Nejprudší jednodenní pokles | NFLX | Čínské technologické firmy | Technická analýza | Britové | Investiční analytik | NFP | Energetické akcie | WASDE | Dnešní statistika | Americká ropa WTI | Infekce X | Kapitálové strategie | Gilead | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Kurz zlata | Nové mutace | Prodávat akcie | Tržní volatilita | Více peněz | Plány | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Na burze | Bilion | Šok | Ropná zařízení | Riziková averze | ČSOB | Hlediska technické analýzy | Ekonom společnosti | Společnost Pfizer | Trh s ropou | Total | Fialova vláda | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské problémy | BofA Global Research | Vývoj ceny akcií | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Měnový fond | Úroková sazba | Očkování proti covidu-19 | Cenné kovy | Kabinet | AAPL | Celkový objem obchodů | DJI | Xiaomi | Ekonomiky | Tovární objednávky | CFD kontrakty | Hospodářské problémy v Číně | Index Philadelphia | Pověst | Roční růst | Spekulovat | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | CashFlow | Ruský prezident | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Shawn Snyder | Radovan Vítek | Spolkový sněm | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | Freedom Finance Europe | Akciové trhy v Evropě | Nervozita | Roku Inc | Patria Online | Rozhodnutí soudu | Dovoz | Výrobci spotřebního zboží | Automobilka Tesla | Cum-ex | Šíření nemoci | Admirals | Caterpillar | MT5 | Základní úroková sazba | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Penzijní fondy | Nikkei | Kerrisdale Capital | Index šanghajské akciové burzy | Instagram | Obchodování s dluhopisy | Posílení indexu | Pro tradery | Americké ministerstvo spravedlnosti | Akcie Bank of America | The New York Times | Energie | 1 milion | Gigant Gazprom | Hlavní index CSI 300 | Stratégové | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Komoditní | Maloobchodní prodejce | Wealthspire Advisors | Ruské banky | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rekordní maxima | Northrop Grumman | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Zájem investorů | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | Poptávka centrálních bank | Rekordní zisk | Největší firmy | Elon Musk | Euforie | Steven Mnuchin | FANG | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Makléř Wood & Company | Portfolio | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Oddlužení | Fidelity | Očkování proti covidu | Hodnotové akcie | Negativní sentiment | Firemní zisky | Evropská měna | Coca-Cola | Rozdělení akcií | AMD | Moderna | Jeff Bezos | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Vyšší úrokové sazby | Christine Lagardeová | Zdravotní péče | Obchodní napětí | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | AA | Grayscale | ČSOB Finanční trhy | Dovoz ropy | Zisk | Zlepšení sentimentu | APA | Stock-picking | Zpřísňování měnové politiky | Globální akciové trhy | Silicon Valley Bank (SVB) | Den obchodování | Průmyslové objednávky | Jak investovat do zlata | DAX30 | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | CFRA Research | Ruské ropy | Bank of England | Lepší výsledky | CAC 40 | Britský premiér | Nervozita na Wall Street | Uložení peněz | Investiční horizont | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Obchodování s termínovými kontrakty | Odvětví kryptoměn | Pražský parket | Růst cen ropy | BP | Asijské burzy | Funkční období | Margot | Cena mědi | Ropné společnosti | WYNN | Ekonomika Číny | Kč/EUR | NICKEL | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | Tučné dividendy | Analýzy | Vývoj akcií | Finanční pomoc | Světové burzy | Nejziskovější akcie | MSTR | AMC.US | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Růst ceny Bitcoinu | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Invesco | Morningstar | Meme akcie | IEA | Demokraté | Německý DAX | Brusel | Fenomén Robinhood | Patria | Ekonom BHS | Anglie | EP | Ceny Bitcoinu | Sloučení | Státní investiční fond | Akciové trhy ve Spojených státech | Evropské trhy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Chřipka | Úrok | Náklady financování | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | Koupit akcie | Hodnota Amazonu | Psychika | Prodej | Cestovní ruch | Zpráva | P/E | Technologické tituly | Apple | Prémie | EUR/PLN | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Historie MicroStrategy | Covid | Souhrnný index nákupních manažerů | Mnoho peněz | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Huawei | Tencent | Akcie společnosti Walt Disney | Nový koronavirus | Ministerstvo obchodu | Warren Buffett | RoboMarkets | S&P | Oslabování dolaru | Skupina PPF | Česká měna | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | RIOT | Equity | Rizika a příležitosti | Obchodování | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Rizikovější měny | Legislativa | Zasedání Fedu | Pokles bitcoinu | Společnost Berkshire Hathaway | Roman Koděra | Technický výhled trhu | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | CNST | JOLTS | Automobilka | Libra k americkému dolaru | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Akcie Netflixu | Výnos bondů | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Management | Důvěra investorů | Co se děje na finančních trzích | Admiral Markets | Budoucnost | Dobré výsledky | PG | XAU/USD | Zahraniční investoři | Centrální banky | NASDAQ: KOD | Prezidentka ECB | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Předpověď | Zprávy | Oanda | Akcie bankovních společností | Ruský rubl | Deflace | Macau | Doporučení | Index NSE Nifty | Index britských akcií FTSE 100 | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Moskevská burza | FB | Akcie v Asii | Zemědělské komodity | Růst inflace | MOEX | Index STOXX Europe | Akcie třiceti předních amerických podniků | Německé firmy | Virgin Galactic | Investiční banka | Akciový analytik | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Larry Kudlow | Occidental Petroleum | Index Stoxx 600 | NASDAQ: ENLV | Ceny ropy | Investiční firmy | Berkshire Hathaway | Míra | Index RTS | Akcie v Evropě | Piráti | Pokles tržeb | Evropské akcie | Udržitelnost | Program nákupu aktiv | 3M | Silný růst | UCITS ETF | Zisk podniků | Bezpečné investice | Mutace delta | Index šanghajské burzy | xStation | Vakcína | Cenový graf Apple | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Makléř Fio banky | CZ | Vláda USA | NATO | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Put opce | Spoření | Cena ropy brent | Páka | Práce z domova | Bitcoin | Čínské zboží | Akciové bubliny | Automobilky | Investment management | Kryptoměnové burzy | Počet investorů | Nástroj | Výsledky | Dominik Stroukal | West Texas Intermediate | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Index pařížské burzy | Clearing | Hedgeové fondy | Futures | Sázka | Virus | COCOA | Nio | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Typ koronaviru | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | Společnost HNA | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Odhady trhu | Silný dolar | Australský dolar | Instrument | Finanční domy | Retracement | Financial | Expirace opce | Cena zlata dnes | Raketový útok | Koruna | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | American Airlines | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Podpora | Shell | Včerejší obchodování | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Francie | ETF fond | Pandemie nemoci COVID-19 | Degiro | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | Onemocnění | Dopady koronaviru | BHS | Objem | Propad | Akcie Twitteru | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | PNF | Applied Materials | Obavy z recese | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Údaje | Pokles ceny | London Stock Exchange | Investice do akciových fondů | Právo | Růst kurzu dolaru | Asie | Rozmach nákazy | Soukromé firmy | Burzovně obchodované fondy | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zdražení ropy | Americká banka | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Očekávání analytiků | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Adani Group | Stablecoiny | Ceny akcií MicroStrategy od začátku roku | Výsledky průzkumu | Farmaceutické firmy | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Shortovat | Nomura | Nejvýraznější ztráty | Hlavní indexy | Barack Obama | Trumpova vláda | Kryptopeněženka | RMB | Kanada | Převodník měn | Hospodaření státního rozpočtu | OpenAI | Odvětví cestovního ruchu | IBEX 35 | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Televize CNBC | Šéf centrální banky | Důchod | AMC | Ficova vláda | Pfizer | Investiční společnost | TSM | Posílení amerického dolaru | Goldenburg | Britské libry | ZS | Obchodování s akciemi | Odvětví golfu | AFP | Studie | Tempo růstu spotřebitelských cen | Saut Strategy | Obchody | CMC Markets UK | Průraz | Deficit | S&P 500 Index | Graf | Polsko | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Akcie firem práce na domácnosti | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Bonus akcie | Nabídka akcií | CFRA | Cenová hladina | Jak investovat do akcií | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Akciový index | Carl Icahn | Kering | Americké automobilky | Akcie výrobce čipů | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | James Bullard | Meta (Facebook) | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | IBES | Nejlepší akcie | Hindenburg | Aktuální hodnoty měny | Stratég firmy | Evropa | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Firma Kerrisdale | CVS | Zájem o bitcoin | USD/PLN | OPEC | Short | ATH | Ukrajina | Ropná společnost | Generali Investments | Nová verze koronaviru | Lednový efekt | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Investice do nemovitostí | VTB | Omezení pohybu | Eurodolar | Investice do kryptoměnových fondů | Bezpečné útočiště | Rakouská vláda | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Depozitní úrokové sazby | Cenný papír | Disciplína | Technologický trh STAR | Maloobchod | Superměna | Růst výnosů u dluhopisů | Dluhopis | Oslabení amerického dolaru | NASDAQ: MSFT | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Období po brexitu | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Rekordní minimum | Trump | Stavebnictví | Devalvace | Slovní intervence | Směnný kurz eura | Index volatility | Brands | Dow Jonesův index | Foot Locker | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Technické analýzy | Disney+ | Obchodování v Asii | Šíření nemoci COVID-19 | Mexiko | Finanční krize | Stock market | High | Equal weight | Vstupy | Sójové boby | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Nakoupit akcie | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Vydělávat si obchodováním | Hlavní index čínských akcií | GBPUSD | Rakousko | Christopher Dembik | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Výhody obchodování | USDCAD | Pokles cen ropy | Home Depot (HD) | CHF | Instituce | Česká koruna | Turecko | Restriktivní opatření | Investiční nástroje | Bank of Japan | COIN | AXSM | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Průzkum IHS Markit | LNG | Brokers | Burza cenných papírů | Nejistota | Michael J. Saylor | Americké akcie | Filmová společnost | Obchodování ETF | Akcie společnosti Visa | Peloton | Czech Fund | Měnový trh | Cyklické sektory | MetaTrader | Tata Steel | Kongres | Obchodní rozhovory | Divize | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Makroekonomické ukazatele | Index Nikkei | Akcie Amazonu | AI.US | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | Rosněfť | Maržový účet | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Vývoj indexu volatility | Naše ekonomika | CVS Health | Menšinový podíl | Akcionáři ČEZ | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Růst výnosů | Trh | Korporátní zprávy | Komise | List Financial Times | Akcie technologických podniků | Erste Bank | Exchange Traded Fund | GME | Bert | Technologické firmy | Výrazný růst | Fed | Nejvýraznější pokles | Zahraniční obchod | Údaje o zářijové inflaci | Index londýnské burzy | L Catterton | Signál na akcie | Korekce | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | GME.US | Akcie ropných koncernů | Drahota | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Statistické údaje z USA | Bankovky | Ideální čas | Finanční společnosti | United Airlines Holdings | Akcie Pfizeru | Buffett | Propad kurzu britské libry | RBC | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Závislosti na Číně | Lukáš Novotný | Index německých akcií | Pražské burzy | Výrobce čipů Nvidia | Zveřejnění výsledků | Manažeři | Vietnam | Světová banka (SB) | S&P 500 | Význam kryptoměn | Vysoké ztráty | Index Standard & Poor's | Vyšetřování podvodů | Automobilový průmysl | Yahoo | JDE | Technické indikátory | Ruská invaze na Ukrajinu | TopForex | Posílení dolaru | Situace | ANO | Stock | Vlastník bitcoinu | Řetězec | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Akcie banky | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Primární nabídka akcií | Platforms | E-commerce | Dlouhodobí investoři | Dezinflace | Akcie FAANG | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Capital Group | Znalost | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Dílčí index | Velké banky | Microsoft | Wells Fargo | USD/CHF | Maxim Manturov | Svíčkový graf | Příležitosti | Budoucí vývoj | Výběr akcií | Statistika z USA | Natixis | Vládní dluhopisy | Barbie | Američtí investoři | NYSE: MA | Eurokomisař | Chase Investment Counsel | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Alphabet (GOOGL.US) | Flat | Správci aktiv | CMA | Michal Valentík | Měny&Sazby | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Nové akcie | LYNX webinář | Kurz dolarů | Masivní propad | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Prosperity | Index Nasdaq | Uzavření pozice | MetaTrader 4 | Mexické peso | IG Chris Beauchamp | Zhoršení výhledu firmy | Ripple | Penzijní fond | Obchodování zlata | Realitní magnát | Akcie Nvidie | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Směřování | Cherry Lane | Obchodování na zámořských trzích | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Nejziskovější | Společnost XTB | Portfólia | CMG | Společnost Meta Platforms | Trendové linie | Marathon | Easy forex trading | Akcie firmy Disney | Objem obchodů | Globální akciový index MSCI | FIAT | Podpůrná opatření | Japonsko | XRP | TD Ameritrade | Nifty 50 | Internetové televize | Hlavní index evropských akcií | Alternativa ke zlatu | Akcie ve Spojených státech | Gazprom | Wynn Resorts | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | MicroStrategy | Hamás | Rizikové investice | Kellnerová | Prada | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Hazard | Jemenští povstalci | Akcie Yum Brands | Exxon | Analytici | ING | Diverzifikace rizika | Americký investor | NYMEX | VaR | Německá vláda | Grafy | Ceny akcií MicroStrategy | Velká kryptopeněženka | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Kodiak Sciences | Akcie na evropských trzích | AJ Bell | Akumulace | Donald Trump | NAFTA | Dealogic | Čistý zisk | Standard & Poor’s 500 | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Kovy | Fluktuace | Zasedání americké centrální banky | Norwegian Cruise Line | Snížení sazeb | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Royal Dutch Shell | Rozpočet | Další růst | Zprávy o vakcíně | Finanční systém | USD/CZK | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Propad akcií | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | Aukce | Guvernérka ruské centrální banky | Výkyvy v hodnotě | Rizikovější investice | Futures kontrakty | Společnost OpenAI | Analytické fórum | Společnost Reddit | Údaje o inflaci | Index frankfurtské burzy | Lenox Wealth Advisors | Ekonomická nálada | Euro vůči americkému dolaru | Mluvčí | Reuters | Prudký růst cen | AMC Entertainment | ETC | CZK | Chevron | Europe 1 | Negativní vývoj na akciových trzích | Londýnské akciové burzy | Rozhodný den | Žádané americké technologické firmy | Souhrnný index | Nejhorší den | Palo Alto | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Šanghajský akciový trh | Energetický sektor | Splácení dluhu | Utahování měnové politiky | Riziko | Nezkušení investoři | Růst ceny | Levné akcie | Analytika | BBBY | Ceny kovů | Splatnost | J&T | Anglo American | Commodity index | Dnešní statistika z USA | Praní špinavých peněz | Newmont | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Investiční plán | Bankovní vklady | Investor William Callanan | Everquote Inc | Podílové fondy | Zasedání bankovní rady | Andrew Adams | Supercyklus | Společnost Walmart | Americký dolar dnes | Shanghai Composite | Evropské banky | Descente | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Zvrat v podnikání | Akcie ruských firem | Eva Miklášová | xPartners | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Kybernetické pondělí | CL | Evropská unie | Wall Street akcie | Cena akcie | Velké technologické firmy | Růst ceny zlata | Zahájení výsledkové sezóny | Tok investic | Xetra GOLD (4GLD) | Expirace | Krypto | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Green Deal | MRO | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | TSLA | Oslabování akcií | Nákup nebo prodej akcií | Investice do palladia | Barometr | Alibaba Group | FOREX | Lael Brainardová | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Invaze | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Globtrex | Over-The-Counter | Vybírat zisky | Cena | BNP | Investiční banky | Toshiba | Steen Jakobsen | Akcie společnosti Disney | Kryptoměnové společnosti | Cenový graf Axsome Therapeutics | WisdomTree | Arabica | Vydání zprávy | Akcie společnosti MicroStrategy | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Domácí fondy | Economic | Ztráta | Izrael | Ceny akcií | Leasing | CVX | Mezinárodní investoři | Světové centrální banky | Vlastnit akcie | Dolar k japonskému jenu | Dluhy | Dolar | Vakcína proti koronaviru | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | Vyšší úroky | Ceny | Dior | Prudký pokles | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Standard Chartered | Energetická krize | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | Akcie Microsoft | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Politické napětí | Ceny komodit | MGM | Vyšší ceny | Ochrana proti inflaci | IG | E-mini | Margin | Nálada na trzích | Nvidia | Vývoj akciového indexu | Akcie firem vyvíjejících vakcínu | Kerrisdale | NYT | Investiční portfolia | Investiční služby | Pandemie covidu | Investice do S&P 500 | Americké společnosti | Akcie firem napojených na kryptoměny | Komodita | Pavel Tykač | Švýcarská centrální banka | Firma Birkenstock | Koruna dnes | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Poplatek | Maloobchodní tržby | Odolnost ekonomiky | Rabobank | 4GLD | Euro vůči dolaru | FTSE | Infrastructure Capital Management | Americká ekonomika | Europe 600 | Finanční deriváty | NVDA | Národní finanční prokuratura | Kurz koruny | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Obchodník | Kurz eura vůči dolaru | Constellation Pharmaceuticals | Webináře | Portfolio manažer | Akcioví investoři | Nižší zisk | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Google | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Ekonomické vyhlídky | Obchodní instrumenty | Regulátoři | Fundamentální ukazatele | ISIN | Remdesivir | Evropská centrální banka | Thajsko | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Paypal Holdings | Hlavní indikátor | Index PX | Čínská vláda | Daně | Lídři | Moneta | Spotová cena zlata | Investment Management | Mutace koronaviru | Cena za akcii | Pivot | NASDAQ: AXSM | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Impérium | Epidemiologické situace | Vývoj inflace | Coinbase | Firma Kerrisdale Capital | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Proinflační rizika | Marketingová komunikace | Kurzy | Bankovky a mince | CBOT | Fond | R Trader | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | HICP | Partners | Best Buy | Konsensus | Trader | Schválení bitcoinového fondu | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Conference Board | BNP Paribas | Signature Bank | Globální ekonomika | AMEX | Čínská média | Matt Miskin | Anomálie | Přehled kurzů | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Situace na trhu práce | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | Anglogold Ashanti | Očekávání do budoucna | Cena severomořské ropy Brent | Enlivex Therapeutics Ltd | Pšenice | Cena zlata | SPAD | Obchodníci | Světové obchodní organizace | HSBC | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Conseq | EasyClick | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Přecenění | Breakout | HG měď | Pojištění vkladů | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Měnový výbor | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Vyšší sazby | Kawase | Ředitelka | Indikátor | Moskva | RSI | Vysoké inflace | Měnová politika | Asset management | Alokace | MSCI World | Saxo | Americké akciové trhy | Společnosti Netflix | Statistici | Financování | Index pražské burzy | ČSÚ | Akciový stratég | Výrobce čipů | Akcie AMC | Stres | Hodnoty měny | Photon Energy | Spirit Airlines | Opční prémium | Pokles ekonomiky | Gram zlata | Ben Powell | ERA | Slušný zisk | Finance | EURGBP | Dividenda | Republikáni | USDJPY | Globální poptávka | Tržní kapitalizace MicroStrategy | Index výdajů | BlockTower | Poptávka | Express | Psychologie | Line | Polovodičové společnosti | Akcie aerolinek | Guvernér | Aplikace Robinhood | UMA | Nálada na globálních trzích | Cenu plynu | Tilray | Capital | Očekávání trhu | MU.US | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | FT | Denní pokles | Kancléř Olaf Scholz | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Německý index DAX | Freedom Finance | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Pierre Moscovici | DNO | Obchodovat | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Přijetí bitcoinu | Rychlý nárůst ceny | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Základní měna | Koronabondy | Pokles akcií | Hospodářský růst | Nové rekordy | Výkyvy na trzích | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | Schválení bitcoinových ETF | Sociální síť | Odhodlání | Uzavření trhů | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Technologický Nasdaq | Bohumil Trampota | WTI | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Bod | Miliardy korun | Počasí | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Shares | Raiffeisen Bank International | Medvědi | NetEase | Kapitálové trhy | Pevninská Čína | Contemporary Amperex Technology | Index MOEX | Pokladniční poukázky | Investment Counsel | Co bude | Získané peníze | Analytik trhů | Nepříznivé počasí | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Vydávání dluhopisů | Pokles podnikatelské aktivity | RBI | O2 CR | Americká měna | Aliance | Atraktivní příležitosti | Saúdská Arábie | Zájem o akcie | Ziskovost | Bankéři | Diverzifikace portfolia | Video | Sázet | Podnikání | Cena ropy | Paradox | Inflace | Problémy | Anand James | Ocel | Advanced Micro Devices | B.1.1.529 | TSM.US | Drobní investoři | Marže | ROCE | Akcie bank | Fiskální politika | Sorrento Therapeutics | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Hlavní akciový index | DAX | Technology | Akcie O2 | Josef Košťál | HDP | Diskont | I-Trader | Capitalinked.com | Dotace | Netflix | Akciové opce | Televize Netflix | Národní bezpečnost | Zprostředkovatelé | Alphabet | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Firma | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Delta Airlines | Signály | Omikron | Micron Technology | Brokerská společnost | Warner Bros Discovery | Zrušení fyzických peněz | Devizový trh | Načasování | Pokles cen akcií | BSE Sensex | Vyšší inflace | Výrazný růst cen ropy | Snížení úrokových sazeb v USA | Obchodní válka | Index DAX burzy | Erste | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ether | Byznys | Blizzard | Investoři dnes | Znovusjednocení země | China Telecom | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | RBC Capital Markets | Monetární politika | SAP | JPM | Diverzifikovat | FX | Ekonom | Restrukturalizace HNA | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Podílové listy | Michael Bucella | RUB | Tým RoboMarkets | Základy fondu | Kurz | Market | Referendum | Týdenní pokles | Spartan Capital Securities | Forexu | Investovat své prostředky | Tomáš Holub | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | Bloomberg Commodity Index | Spekulace na pokles | Unicredit | Růst akcií | Akcie Toshiba | Pokles výnosů | Horizon | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Trader.cz | Akcie v roce 2021 | BH Securities | Vývoj indexu S&P 500 | Býčí vyhlídky | Oracle | Akcie podniku | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Investiční banka Goldman Sachs | Banka Jefferies | USA | Příliv investic do kryptoměnových fondů | Kukuřice | Jednotná měna | Streamovací společnosti | Investujte | Nakupovat | Měď | Burzovní debut | Proinflační | Generativní AI | Index londýnské akciové burzy | Negativní vývoj | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | Jeffrey Halley | AUD | Janney Montgomery Scott | Výrobce čipů Micron Technology | Server CNBC | Federální rezervní banky | Commodity | Truist Advisory | China Development Bank | Breakout Trader | Cenový graf Roku Inc | Akcie na Wall Street | Capitalinked | Risk | Predikce | Fibo | Plynárenský gigant | Íránská ropa | Instant Research | Hospodářské noviny | Citigroup | ASX 200 | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Soud v Německu | Rozkolísanost trhu | Dividendový výnos | Index VIX | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Objem kryptoaktiv | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Obchod | Siemens Healthineers | Axsome Therapeutics | Růst ekonomiky | Daň z obchodování | Vývoj na akciových trzích | Paul Nolte | Kam investovat | Indické úřady | Čínská měna | Intermediate | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Palantir | EU | Ekonomická expanze | Redukce | Slabé euro | Bohai Leasing | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Poptávka po dolaru | Portfolia | Akciové trhy v Asii | Převis | Conseq Investment Management | Prohlášení | Komerční banka | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | CATL | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | xStation 5 | Theresa May | Byznys aktivita | OvalX | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Zoufalství | Inflace v Německu | Soukromé investiční společnosti | ASML | Birkenstock | Švýcarský frank | Capital Partners | Chuť riskovat | Benn Eifert | Zájem o akcie Redditu | Technologický index Nasdaq Composite | Zpráva amerického ministerstva obchodu | CZK/EUR | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | SEC | Akcie Applu | Hargreaves Lansdown | Aktuální situace | Akcie Alibaby | Miliardy | Petr Kellner | Spekulace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Silný support | Štěpán Křeček | Akcie Aurora Cannabis | Realitní společnosti | Výprodej amerických akcií | Dceřiná firma | Ochrana před inflací | Frank | Nejnovější statistické údaje | Prudký propad | Matěj Široký | Přitažlivost americké měny | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Centrální banka USA | Citi Shawn Snyder | Uplatnění opce | Ekonomický poradce | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Bělorusko | Patria Finance | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Snížení produkce | Výkon dolaru | Lenka Kalivodová | Zajímavé investiční příležitosti | C3ai | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index FTSE 100 | Akcie Unipetrolu | HNA Group | Členové rodiny Birkenstockových | Analytik Komerční banky | Úrokové sazby | Kiwi | Další kryptoměny | Swingové maximum | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | CySEC | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | STAR | Technologický sektor | Soud | Komunita | Výkon amerického dolaru | Nákaza koronavirem | Blockchain | Kanadský dolar | Bankman-Fried | China Mobile | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Mince | Analytické společnosti | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Evropské méně | Světové ekonomiky | Benzín | Embargo EU | CrowdStrike | Snadná kořist | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Kupci | CEE | Dow Jones Industrial | OXY | Nejbohatší člověk | Meziroční inflace v září | Švýcarská společnost | Las Vegas Sands | NASDAQ: EVER | Futures na americké akciové indexy | Akcie na burze | Výhled na letošní rok | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Fyzické zlato | Proč investovat | RTS | Platforma | Akcie těžařských společností | Energetika | Akcie energetických společností | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Finanční situace | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Verizon Communications | Pioneer Natural Resources | Jak obchodovat | WP | Verizon | NASDAQ: GOOG | Akcie automobilky Tesla | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Cenné papíry ČEZ | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Nouzový stav | Severomořská ropa Brent | Akcie automobilky | Problém v ohodnocení | Zpřísnění měnové politiky | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Akcie banky Morgan Stanley | Gold | Akciová společnost | Tržní hodnota Amazonu | Vytvoření vakcíny proti koronaviru | Průmysl | Investovat do zlata | Bazický bod | HNA | Úsilí | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Put | Emise akcií | Tempo růstu | Marže společností | Nadprodukce | Tax Observatory | Dividendový potenciál | Bankovnictví | Libye | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Ekonomický poradce Bílého domu | Banky | Biliony | Bankovní index | Zdražování energií | Bilion dolarů | ETF | FCC | Marathon Oil | Akcie výrobce čipů Nvidia | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | Index evropských akcií | Zhoršení výhledu | Myšlenka | Moneta Money Bank | Poskytování mezinárodních plateb | Invaze Ruska | Šéfka Fedu | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Bankovní společnosti | Long | SK IE Technology (SKIET) | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Euro Stoxx 600 | Růstové tituly | Futures na VIX | Macron | Výrazný propad | Tržní kapitalizace firmy | Pandemie | Cenové indexy | CPI Property | Japonský index | Společnost Saxo Bank | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | Začátek výsledkové sezóny | Daň z obchodování s akciemi | Prodejní tlak | Širší index | Akcie růstových firem | Ministerstvo financí | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Index londýnské burzy FTSE | UCITS | Business | Hlavní index německých akcií | Prodej akcií MicroStrategy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vyšetřování podvodů s dividendami | Indikátory | Dna | Index japonských akcií Nikkei | WFC | Růst cen akcií | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | Zahraniční FX | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | Obchodování s komoditami | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Společnost Disney | Začít obchodovat | Index euro | Kurz rublu | Peněžní trh | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Umělá inteligence | Inovace | Long signál na akcie | Konsolidace | Burza forex | MSCI World Index | Investice do stříbra | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | Ole Hansen | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Nárůst ceny bitcoinu | BlockFi | Brazílie | Trhy dnes | Zákaz cestování | | Japonské úřady | Post Oak Private Wealth Advisors | Pochybnosti | Index akcií | Philadelphia Semiconductor | Ingram Micro | SRNE | Trinity | Stratég | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Purple Trading | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Stratég Citi | Tokai Tokyo | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | CoinShares | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Propad na burzách | Výplaty dividend | Investiční ředitel | Yahoo Finance | CME v Chicagu | Výhled pro akcie | MAM | BHP | Tým Admiral Markets | Pravidla hry | Poplatky | Pioneer Investment Management | Nike | Americké akcie dnes | Negativní korelace | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Jak diverzifikovat | Si Ťin-pching | Puma | Objemy obchodů | Jerome Powell | Centrální banky USA | Investování do ETF | Optimismus investorů | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Hlavní inovace | Hlavní rizika | Intel | SVB | Index volatility VIX | Čínský výrobce | Čínský vicepremiér | Výprodej akcií | Hospodářská recese | Ekonomika | Kurz čínského jüanu | Německé automobilky | Pohyb ceny | Pozornost forexového trhu | Výnosová křivka | Ekonomická data | Historická maxima | Marvell | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | WTO | Koruna oslabuje | Intradenní obchodník | Warner Bros | Akcie Coinbase | Nákup zlata | C3ai (AI.US) | Sankce | Commerzbank | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Americký kongres | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Akcií těžařů | Index technologického trhu | Volume | Zlaté ETF | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Komise v přenesené pravomoci | Zisk firmy | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Indexové ETF | Uncle Trader | Dnešní zprávy | Národní finanční prokuratura (PNF) | Deriváty | Durace | Ethereum | Kolaps stříbra | Akciový trh | Embargo | Hry | Akciový index DAX | Analytik Bank of America | Obchodní dohody | Počty nakažených | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Dluhopisy jednotlivých firem | Fondy ETF | Zaměstnanci | PayPal | NYSE: T | Forex trading | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Norilsk | Údaje o maloobchodních tržbách | Burza dnes | FTSE/MIB | Cyrrus | Expanze | eBook | Trading | Index moskevské akciové burzy RTS | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Akcie automobilek | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Bílý dům | Austrálie | Cenové hladiny | Čínské centrální banky | Oživení globální ekonomiky | Financial Times | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Výsledkové zprávy | Nákup bitcoinu | Spread | CZK/USD | Obavy investorů | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Poptávka po státních dluhopisech | Významné riziko | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | New York | St. Louis | MSFT | Obligace | BlockTower Michael Bucella | Pád akcií | Rizikový apetit | Zvýšení úroků | Akcie se sezónní výkonností | Zajišťování | Burzy v USA | Euro včera | Akcie IBM | Value Golf | Zájem o akcie firem | Invaze ruských vojsk | Jak investovat | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Applied Materials | IBEX | Omezení produkce | Krize na Ukrajině | Bitcoinový fond | Informace z trhu | Jakub Vejmola (Kicom) | Šance | Společnost Walt Disney | Bitcoinový fond obchodovaný na burze (ETF) | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | SPAC | Dolarový index | Index Topix | Globální trh | Poradci | Sazby | Americké výnosy | Invaze Ruska na Ukrajinu | Generální ředitel | Jakub Vejmola | Problémy v Číně | Cíle | Newmont Mining | Výhled trhů | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Hospodářské statistiky | Rozvoj | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Business Intelligence | Teherán | Porsche | Španělský IBEX | Transakce | Diamanty | Dnešní události | Dnešní údaje | Technologický index | Marian Jurečka | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Dopady pandemie | Enlivex Therapeutics | Snížení úrokových sazeb | Akcie výrobce elektromobilů | APME FX | MasterCard | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Raymond James | Výzkumné společnosti | Bezpečnost | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Irsko | MSCI Europe | Americké firmy | Podkladové aktivum | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Testování FDA | Nebezpečí | Odvětví vyspělých technologií | CCOOP | USDX | Zscaler | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Investiční společnosti | Investor | Železná ruda | Dodávky plynu | Společnosti z indexu | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Fundamenty | Marathon Petroleum | TradingView | Vytvoření vakcíny | Oslabení eura | HNA Infrastructure | Intradenní pohyby | Nová stimulační opatření | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Dílčí indexy | Podnikatelská aktivita v USA | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Podnikové akcie | Kupní opce | Walgreens | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Přelom roku | NEV | JPMorgan | Oscilátor | Německé akcie | BPCE | USD/JPY | Investování do zlata | Patria.cz | Šíření koronaviru | NewYorská burza | Sberbank | Technický výhled | Rychlost | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Jay Hatfield | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Měnové trhy | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Akcionář | Zkušení investoři | Miliardy USD | Vicepremiér | Poradce | Výrobci aut | Obchodní den | Index japonských akcií | Adani Ports | Signál | Írán | Zdražování | CMC | Česká národní banka | Globální trh s ropou | Šperky | Výsledkové sezóny | Investiční ředitelka | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | ADP | Hodnota zlata | Biliony dolarů | ING Bert Colijn | Short squeeze | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Volné peníze | Historie | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Meziroční inflace | Dow Jonesův akciový index | Singapur | Americké akciové indexy | Širší index Topix | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Základní sazba | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Uvalené sankce | Korelační koeficient | Porušení pravidel | Společnost | Chuť investovat | Likvidní | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Uhlí | Nifty | Diamondback Energy | Mezinárodní obchod | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Historicky nejnižší | Vývoj ceny akcií MicroStrategy od začátku roku | Retailoví investoři | Tržní cena | Výrobce elektromobilů Tesla | Francouzský index | Nejnovější statistika | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Potenciál zisku | BMW | Německá burza | Wood & Company | Cena akcií | 1D | Hospodaření firem | Bezpečné měny | AMC Entertainment (AMC.US) | Podnikání na kapitálovém trhu | Černý pátek | Upozornění na rizika | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | Zpráva amerického ministerstva práce | Panika | Everquote | Americké ministerstvo financí | DAX 30 | Státní fond | CPI Property Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | List The New York Times | Sam Stovall | Short Term | Bankovní systém | Výrobci čipů | Organizace | Obilí | Akcie ropné společnosti Shell | Letecký průmysl | Easyforex | Spekulativní technologické tituly | Celkové příjmy | Services | Ken Veksler | VIX | Stock Exchange | Růst | Premiér Boris Johnson | Richard Burr | Problémy s likviditou | Dvojité dno | Index Dow Jones Industrial | Poptávka po ropě | Zobchodovaný objem | TotalEnergies | Akcie ČEZ | Hainan Airlines Holding | Příjmy | Masters | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Stav trhu práce | Black Friday | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Emitent | TopFX | Obchodování opcí | Zajištění | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | CNY | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Daň z mimořádných zisků | Astrazeneca | Fúze | Růst průmyslové výroby | Index | Wall Street Journal | Americké vlády | Edward Moya | Hlavní americké indexy | Mobilní software | Poměr ceny k výnosu (PE) | Největší kryptoměny | Čínský trh | Hindenburg Research | Bohatství | Banka | Investiční fond | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | KBW | Migrační krize | Vítězství | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | CCOOP Group | Index STOXX Europe 600 | XPeng | Valuace | Návratnost investice | Monopol | Sociální vliv | LVMH | Investování | Primární veřejná nabídka akcií | Ukrajina a Rusko | Akcie AMD | Zisk na akcii | Akcie softwarové společnosti | Zpráva WASDE | S&P BSE Sensex | Index spotřebitelských cen | Jmenování Powella | Akcie ropné společnosti | Hútiové | Broker DeGiro | Akcie v Británii | Akcie NIO | Tim Ghriskey | Akcie | Investice do podílových fondů | Zisk firem z indexu S&P | Norská koruna | Obchodní skupina Adani | Geopolitická krize | Liou Che | S&P BSE | Oliver Pursche | GameStop | Panevropský akciový index STOXX 600 | Lepší zítřky | Michael Hartnett | Fidelity Investment | Bankrot | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Přerozdělení bohatství | Obchodování na burze | Vrácení daně | Vánoční rally | Bidenova vláda | Program nákupů dluhopisů | Hospodaření za loňský rok | Xetra GOLD | RDDT | MOL | Zisk firem | Británie | Makléř | Hang Seng Tech | Nižší úrokové sazby | Zscaler Inc | Akcie obchodování | Bianco Research | Akcie farmaceutických firem | Krátkodobé výnosy | Muddy Waters | Embargo EU na ruskou ropu | World Agriculture Supply and Demand | Truist Advisory Services | Nejrozšířenější kryptoměna | Muddy Waters Research | Zájem o investování | Indikátor vývoje cen | GM | Psychologie peněz | Yum Brands | Vladimir Putin | Robert Pavlik | Index NSE | Měnové krize | Lék remdesivir | Společnost Meta | Výrobce baterií | Marathon Digital Holdings | Společnost Credit Suisse | Čokolády | Riot Blockchain | Dostatek peněz | Odhady analytiků z Wall Street | České nemovitosti | Dnešní obchodování | Průlom | MiFID II | John Hardy | Piráty | Index technologického trhu Nasdaq | Odvětví | BlackRock Ben Powell | Likvidátor | Automobilka Volvo | Týdenní pivot | Nárůst ceny | Business intelligence (BI) | Krypto trh | Autoprůmysl | Světový finanční systém | Nejbohatší Čech | John Hancock Investment Management | Pracovní místa | Regulační orgány | Vakcinace | Vývoj dolarového indexu | Obchodovat s akciemi | Bankovní skupiny | Halliburton | Harley-Davidson | CAD | Přímé investice | Očištěný čistý zisk | EURUSD | Zhejiang Geely | Easy forex | William Callanan | Vít Hradil | Unie | PPF | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Akcie v EU | Axsome Therapeutics Inc | CISCO | Barrick Gold (ABX) | Hlavní index frankfurtské burzy | Měnové politiky v USA | Vlastnictví | Objem obchodů na burzách | Cenový graf S&P 500 | Dluhopisový král | Ministr financí | Norsko | Nejistota na trzích | Aramco | Tomáš Greguš | Norilsk Nickel | Americký index | EZtrader | Akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | cTrader | Giorgia Meloniová | Akcie v roce 2019 | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Nemoc covid-19 | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | Transparency International | Největší banky | KFC | Mimořádná situace | SK IE Technology | Omezení exportu | Index regionálních bank | Threads | Janet Yellenová | Rene Reinsberg | Bloomberg | Britský statistický úřad | Ceny stříbra | UBS | Royal Gold | Zlatý standard | Daniel Gladiš | Experimentální vakcíny | Broker Trust | Ceny termínových kontraktů | Elektroauta | Xetra Gold | Oznámení Tesly | Záporné ceny | Ruské akcie | Obchodní války | Světové akciové trhy | Akcie streamovací služby | Zoom Video Communications | SPDR Gold Shares (GLD) | Vyšší ceny ropy | DoubleLine | Procter & Gamble | Malaysian Airlines | Zamyšlení | Chris Beauchamp | Snižování sazeb | Makléřské společnosti | Hodnota Alphabetu | ONE | Akcie společnosti Delta Airlines | Japonský index Nikkei | Ekonomické ukazatele | Biden | Murphy & Sylvest Wealth Management | BSE | Americká společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Těžba ropy | Nemovitosti | ESG investování | Hospodaření | Snížení úroků | Hospodářské oživení | Boris Johnson | Burzovní grafy | Technická rezistence | Výrobce elektrických aut | Zpomalení hospodářského oživení | Akcie finančních společností | JD.com | Francouzská banka | Prezident Trump | Americké měny | Mutace viru | Amundi | Přehled | HNA Technology | Akcie Redditu | Euro k dolaru | Walt Disney Company (DIS) | Investiční kovy | Čínský vicepremiér Liou Che | Bohemia Energy | Hongkongské akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Hodnota Tesly | Finanční ztráty | Dlouhodobý investor | Budoucí vývoj ceny | Akcie SPAC | Geojit Financial | Zlepšení | Maersk | BofA | Opatření proti šíření koronaviru | Propad trhů | Cenové výkyvy | Americké technologické firmy | Akcie v eurozóně | Snížení produkce ropy | Keith Lerner | Řízení portfolia | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Statistické údaje | DoubleLine Capital | Hotovost | Německý kancléř | Německo | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Propad akciových trhů | MT4 | Elektromobily | Prognóza ceny zlata | Čínské akcie dnes | Start-upy | Psychologické faktory | Lukoil | Správa financí | Pavel Drahotský | Horší časy | Kontrakt | Zemědělství | Vice | Walmart | NYSE: DIS | Zadlužení | Visa | Členové rodiny | QVR Advisors | WinSignals | Index S&P BSE Sensex | Hlavní ekonom | Domácnosti | XTB | Tesla | Akcie třídy A | Hospodářský výhled | Indická komise pro cenné papíry | Státní dluhopisy | Zveřejňování výsledků hospodaření | Finanční televize | Hlavní index pařížské burzy | Emerging markets | Rick Meckler | Horizon Investments | Riskování | Václav Pech | Akcie Adani | Meta Platforms | US Steel | Jakub Ortinský | Ruská centrální banka | Adani Total Gas | Inflační očekávání | Velké technologické společnosti | Vysoká inflace | Řetězec Walmart | Enron | Propady na akciích | EK | CELO | OANDA Edward Moya | RIOT Blockchain | Ingalls & Snyder | Generali Investments CEE | Finanční částky | New Deal | Graf akcie | Manažeři fondů | Emise | Kicom | Zakázky německého průmyslu | Intervence japonské centrální banky | Obchodní výhled | Platina | Závislost | Asijské akciové trhy | Koš | Amazon | USA prezidentské volby | Vakcína na koronavirus | Hodnota akcií | Uvědomění | EUR/GBP | Index ChiNext | Defenzivní tituly | Průmyslové společnosti | Měkké komodity | Nippon Steel | Nový akciový trh | Oslabování koruny | Globální ekonomický růst | Sazby beze změny | Exane | Index pražské burzy PX | WHO | Hlavní index Nikkei 225 | Záchranné programy | Americké trhy | Martin Pohl | NIFTY | Jan Frait | Aktivity v podnikatelském sektoru | CoinDesk | ČSOB Asset Management | Více riskovat | Index regionálních bank KBW | Výrobce sportovního oblečení | Kořist pro obchodníky | Akcie farmaceutické firmy | Otevření investičního účtu | Německé státní dluhopisy | Index CSI300 | Statistika | Protekcionismus | Evropské indexy | Veřejná nabídka akcií | Výrobce čipů Micron | Kupovat dluhopisy | Americký ministr financí | Evropský regulátor | Čínské ministerstvo | Inverness Counsel | Wealth Management | New York Times | Index italských akcií | Cena kávy arabica | Volby do Kongresu | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Index euro stoxx 50 | Barrick Gold | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | EOG Resources | Obchodování s finančními deriváty | TOPIX | FOMO | Nouzová opatření | Peloton Interactive | Uptrend | Podnikatel | Burza v Praze | James Gorman | Ocenění | Index hongkongských akcií | Gautam Adani | Spotřebitelské ceny | CEO | Oslabení dolaru | Rezistence | Společnost Microsoft | Pozice | Obchodní model | Apple TV+ | Intervenovat | Cena benzínu | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Zdroj příjmů | Pohyby na komoditním trhu | Indikátor vývoje cen akcií | Dividendy | Čistá marže | Burza | Chování spotřebitelů | Další pokles | Norská vláda | Výrobce elektromobilů | Čínský trh STAR | Obchodování na asijských akciových trzích | Největší pokles | Exekutivní příkaz | Geojit | Target | Disney | Adani Green Energy | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Španělská chřipka | Evropské akcie dnes | West Texas Intermediate (WTI) | Spuštění ChatGPT | Odvětví těžby ropy | NASDAQ: AAPL | IPO | Apache | Fangdd Network Group | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Zajištění proti inflaci | Index NASDAQ 100 | Akcie na asijských trzích | Index DAX | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Šíření nového koronaviru | HNA Innovation | Výhledy | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výrazný zisk | Index londýnské burzy FTSE 100 | Měnový výbor centrální banky | USD za tunu | Steve Huffman | Opatření | Americká ministryně financí | Michael Hewson | Počet drobných investorů | Společnost MSCI | Primární nabídka | Baird | Úroková míra | Short-selling | Proočkování populace | Novinky | Cenový graf Facebook | Zisk firem z indexu S&P 500 | Superpočítač | Vyšší výnosy | Zájem o bezpečné investice | Index technologického sektoru | Zpráva pro tradery | Index Nikkei 225 | Úřady | Rychlý nárůst | Nemoc COVID-19 | Dow Jones | Obchodování platiny | Měna | Dakota Wealth | Philip Morris | Sensex | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Akcie v Indii | Azure | Čínská armáda | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Microsoftu | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Investiční aplikace | Akcie BNP Paribas | Richemont | Stimulační balík | Mrazivé počasí | Rodrigo Catril | Kapitalizace MicroStrategy | Index-tracking | Hang Seng | Wells Fargo Investment Institute | CRWD | Hlavní index Hang Seng | Podhodnocené tituly | Co jsou ETF | Bert Colijn | Spekulativní investice | Restrukturalizace | Investment | Krize | Jakub Kovařík | Růst cen surovin | SuperCash | GOOGL | PetroChina | Práce | Fidelity International | Spojené státy | Country Garden | Parlamentní volby | Nové zprávy o vakcíně | Zpomalení hospodářského růstu | Vysoké úrokové sazby | Vývoj na trhu | Globální investoři | Akcie společnosti GameStop | Centrální vláda | Kryptoměny | Podnik | Crédit Agricole | Pěstování kakaa | Banky v eurozóně | Cyklické tituly | Evropské akciové trhy | INTC | Cena kávy | Zvýšit zisky | Retail | Chování americké centrální banky | Ropa typu Brent | MJ | J.P. Morgan | Jefferies | Situace na trhu | Investiční doporučení | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Ekonomové | Kurz české měny | Realitní sektor | Verdikt soudu | Cenový graf Snap | Index Hang Seng Tech | Ekonomická nálada v eurozóně | Volby | Statistický úřad | Miliardář | Kov | Inditex | Obchodování Futures | Sputnik V | Americká burza | Eleanor Creagh | Index čínských akcií | Ekonom společnosti ING | Historicky nejnižší výnosy | Britský regulátor | ENLV | Tržby | Adani Enterprises | Eurozóna | Fio | Americká vláda | Ceny mědi | Zákaz dovozu ruské ropy | Index energetického sektoru | Koronavirus | Poskytovatelé komunikačních služeb | FXstreet | Celoroční výsledky | Belgie | iShares Gold Trust (IAU) | Podniky | Akcie v Číně | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | Cloudové služby | AUD/USD | NIFTY 50 | Úrokové výnosy | Ruský akciový index | Bilance | Politici | Wedbush | Černá labuť | Správa | Očkování | NASDAQ: SRNE | Zlato | Instrumenty | Světové trhy | Ford Motor | Akcie CrowdStrike | Vývoj kurzu rublu | Šíření nákazy | Největší tržby | Nižší likvidita | Peter Cardillo | Produkce ropy | Chat GPT | Wall Street | Krize v Turecku | Poradenství | Markit | Campbell Soup | ČR | Index Philadelphia Semiconductor | Ukazatele | Jak vydělat | Portfolio fondu | Michal Uma | American Express | CNBC | Silicon Valley | Hainan Airlines | SPX | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Čínské firmy | Zveřejňování výsledků | Komentátor | Ekonomické sankce | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Návratnost | Firemní výsledky | Investiční trendy | Russ Mould | NSE | Napětí mezi USA a Čínou | Kobalt | Dobrý obchod | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | Sezona zveřejňování výsledků | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Změny úrokových sazeb | BBBY.US | Strategy Research | Analýza | Goldenburg Group Ltd | Dodavatelské řetězce | XTB Research | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Akcie Fiat
Akcie Fidelity
Akcie Fidelity National Information
Akcie Fidelity National Information Services
Akcie Fidelity National Information Services (FIS)
Akcie finančního sektoru
Akcie finančních podniků
Akcie finančních společností
Akcie finančních titulů
Akcie FIO

Následující klíčová slova

Akcie firem napojených na kryptoměny
Akcie firem práce na domácnosti
Akcie firem vyvíjejících vakcínu
Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí
Akcie firmy
Akcie firmy Activision Blizzard
Akcie firmy Adyen
Akcie firmy Amazon
Akcie firmy Amazon.com
Akcie firmy AMD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít