Středa 06. červenec 2022 02:31
reklama
Vantage
reklama
Coinfy
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Dlouhodobí investoři

img

Swingový výhled 24. týden 2022

21.06.2022 Máme za sebou týden, ve kterém se hlavní světové akciové indexy vykoupaly v krvavé lázni v reakci na rostoucí inflaci, která postupuje rychleji, než se předpokládalo. Hlavní part v tomto dramatu sehrály centrální banky. Podle očekávání USA, Velká Británie a překvapivě také Švýcarsko zvyšovaly úrokové sazby. Japonsko naopak jako jedna z mála zemí se rozhodlo ponechat nadále úrokovou sazbu na původní hodnotě – 0,10 %.
img

Bitcoin ztrácí býčí potenciál a začíná klesat

07.06.2022 Bitcoin se stále obchoduje v úzkém rozpětí 29 000 – 31 500 USD. Mince solidně zkonsolidovala a pokusila se z této obla...
img

Snapchat padá v premarketu o 30 % kvůli zhoršenému výhledu

24.05.2022 Technologická společnost Snap Inc. (SNAP.US) včera vydala znepokojivé prohlášení, jehož část byla zaslána Americké komisi pro cenné papíry SEC. Společnost snížila své čtvrtletní prognózy růstu a poukázala na zhoršující se makroekonomické prostředí. Povede vyhlášení Snapchatu k dalšímu kaskádovému výprodeji a zhoršení sentimentu mezi technologickými společnostmi, podobně jako tomu bylo dříve s Netflixem?
img

Bitcoin pod $33,000, kryptoměny na ústupu

09.05.2022 Cena bitcoinu o víkendu znovu klesala a dnes „král kryptoměn“ klesl na nejnižší úrovně od července 2021, do oblasti pod 33 000 $. Co dále očekávat od kryptotrhu?
img

Základní typy obchodníků – krátkodobí, střednědobí a dlouhodobí

02.05.2022 V dnešním článku se zaměříme na vysvětlení základních typů obchodníků, což je zároveň velmi důležité i pro to, jak vlastně trh funguje. Tržních účastníků je totiž ohromné množství a každý de facto sehrává svouroli. V obecné rovině se typy obchodníků rozdělují na krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé. Velmi často se ještě vzpomíná na tzv. skalpery a intradenní obchodníky. Popíšeme si charakteristiky všech těchto typů obchodníků a objasníme si, proč je důležité je znát.
img

Bitcoin na sebe v době geopolitického napětí bere novou roli

24.03.2022 V posledních měsících svět zažil více historických událostí než za celý rok 2021. Jejich dopad na světovou ekonomiku je obrovský a přirozeně ovlivnil investorský sentiment. Tváří v tvář makroekonomické krizi, narušování starých a vytváření nových dodavatelských řetězců se velké podniky snažily svůj kapitál ochránit.
img

Glassnode: velcí investoři prodávají více bitcoinů

21.03.2022 Na 4hodinovém časovém rámci se technický obraz bitcoinu za poslední den nezměnil. Kryptoměna se stále nachází mírně nad formálním trojúhelníkem, ale zároveň nemůže pokračovat v růstu. Obecně se nachází uvnitř bočního kanálu 34 267–45 408 USD, což je důležitější bod. Ani v následujících dnech tedy nebude možné předpovědět, kam se bitcoin posune. Ani indikátor Ichimoku nyní neposkytuje žádné předpovědi, jelikož pohyb z posledních týdnů se velmi podobá flat trendu.
img

Swingový výhled 10. týden 2022

14.03.2022 Válka na Ukrajině již trvá více než dva týdny a konec konfliktu je v nedohlednu. Zdá se ale, že trhy se na novou situaci začaly adaptovat a pokles indexů se zastavil. Mezitím v Česku inflace stoupla na 11.1 % a ECB ponechala sazby dle očekávání beze změny. Na ropě je extrémní volatilita. Po dosažení hodnoty z roku 2008 však nastala větší korekce.
img

Anthony Scaramucci očekává, že bitcoin bude mít hodnotu půl milionu dolarů

31.01.2022 Bitcoin se propadl o více než 50 % z maxima dosaženého v listopadu 2021, ale dlouhodobí investoři by se neměli obávat o schopnost této kryptoměny dosáhnout svého maximálního potenciálu.
img

Krypto zima: je právě teď výhodné nakupovat bitcoin, anebo bychom měli počkat?

26.01.2022 Přestože se bitcoin o víkendu odrazil od svého masivního propadu, stále se nachází o 50 % níže oproti svému vrcholu z listopadu loňského roku. Jeho tržní kapitalizace se údajně propadla o více než 1 bil. USD, čímž se prodloužil pokles, který v posledních dnech na krypto trhu probíhá. Medvědí náladu mají i další kryptoměny, například cardano a solana.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 26. ledna 2022

26.01.2022 Bitcoin v uplynulém týdnu udělal přesně to, co se od něj očekávalo. Lze připomenout, že stále očekáváme, že kryptoměna bude tento měsíc pokračovat v poklesu, protože fundamentální pozadí pro ni zůstalo velmi slabé a počítání vln naznačovalo další formování sestupné vlny c. Nyní je třeba doufat, že se celá sestupná část trendu ukáže jako třívlnová, a nikoliv pětivlnová. V prvním případě budeme moci počítat s ukončením poklesu poblíž 34 322 USD, které se kryptoměně právě včera nepodařilo prolomit, nebo poblíž 29 068 USD, což odpovídá minimu z loňského léta. Pokud současné počítání vln nenabude složitější podoby, pak má bitcoin dobrou šanci pokles zastavit.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 9. prosince 2021

09.12.2021 Bitcoin od 3. prosince pomalu stoupá ze svých minim. Jeho cenové pohyby vypadají následovně: BTC se během 2 dnů propadne a odrazí se od svých minim a vzroste o 7 000 USD. Poté digitální aktivum přidá během 4 dnů dalších 2 500 USD. Obecně řečeno, vlajková kryptoměna se po propadu o 27 000 USD stále zotavuje. Mohlo by se jednat o vytvoření vlny (b) v rámci nového úseku downtrendu, ale o vlnách si něco povíme později.
img

AKTUÁLNÍ zprávy z krypto trhu 25. 11. 2021

25.11.2021 Ve středu 24. 11. se bitcoin opět obchodoval níže a provedl další pokus o prolomení úrovně 56 361 USD, která odpovídá 76,4 % Fibonacciho korekci. Dovolte mi, abych vám připomněl důležitost této úrovně. Pokud se medvědi nakonec pokusí ji úspěšně prolomit, budou dveře otevřené pro novou sestupnou vlnu. Prodejcům to poskytne skvělé obchodní příležitosti. Pokud budou kupující schopni udržet cenu nad 56 361 USD, rozložení vln vzestupného trendu se zkomplikuje a bitcoin se bude schopen pokusit aktualizovat maxima z roku 2021.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin je na půlročním maximu a blíží se hranici 60.000 dolarů

15.10.2021 Nejznámější kryptoměna bitcoin vystoupila na půlroční maximum a blíží se hranici 60.000 dolarů. Investoři sázejí na to, že regulační orgány ve Spojených státech brzy schválí první veřejně obchodovaný fond (ETF), který se zaměřuje na futures na bitcoiny.
img

Praha má kritický nedostatek nových bytů. Čtvrtina najde kupce v neveřejných předprodejích

28.07.2021 Dle dat realitní kanceláře LEXXUS, jednoho z největších prodejců nemovitostí v Praze a okolí, čtvrtina bytů najde kupující v neveřejných předprodejích určených investorům. Nic na tom nemění nízká výnosnost investice do rezidenčních realit ani rostoucí pořizovací ceny. Dlouhodobí investoři se naučili, že na správně zvoleném bytě lze jen těžko prodělat.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

AstraZeneca

25.03.2021 EMA stojí za bezpečností vakcíny AstraZeneca. Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) ve čtvrtek 18. 3. 2021 uvedla, že vakcína od společnosti AstraZeneca nesouvisí s celkovým zvýšeným rizikem vzniku krevních sraženin. Celkové výhody převažují nad riziky.
C:\fakepath\akcie-14032021.png

Využije dlouhodobý investor do akcií technickou analýzu?

13.03.2021 K napsání tohoto článku mne vedlo shlédnutí streamového videa jednoho nejmenovaného zpravodajského portálu pro investory, jehož tématem byla technická analýza praktikovaná na cenách akcií. Hostem moderátora byl technický analytik, který předvedl standardní výkon na denních grafech. Vzhledem k reakcím sledujících právě tento fakt mohl být kamenem úrazu. V některých případech diváci vzhledem k dotazům očekávali od technické analýzy něco co nemohli dostat. Jiní sledující rovnou vyjádřili svůj negativní názor. Dlouhodobí investoři všeobecně neuznávají technickou analýzu. Věřím, že z jejich pohledu musí analýza denního grafu vypadat poněkud směšně vzhedem k tomu, že jejich cílem je vlastnit akcie v některých případech ideálně doživotně. Pohled na cenu při nákupu akcií beru v úvahu. Osobně bych měl problém vlastnit akcii s vědomím, že jsem nakoupil desetileté high... Co sleduji před nákupem akcie na cenovém grafu a co z technické analýzy používám si povíme dnes.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Týdenní tržní výhled: Americký dolar, stimuly a akcie

11.01.2021 Začíná to být dalším zajímavým týdnem pro finanční trhy, když americký dolar oprášil po tom, co minulý týden vyšla zpráva o nejhorší zaměstnanosti od dubna 2020. Investoři byli šokováni, když během prosince došlo v ekonomice ke ztrátě 150 000 pracovních míst oproti očekávanému nárůstu 50 000 pracovních míst.
C:\fakepath\zlato.png

Vakcína sestřelila cenu zlata

11.11.2020 Měli jsme tu perný týden prezidentských voleb plný nejistot. Nyní jsou snad trhy se zvolením nejmocnějšího muže světa konečně smířeny a je čas abychom se posunuli na další události, které mohou v těchto dobách trh ovlivňovat nejvíce – řeč je samozřejmě o koronavirové pandemii, která se možná konečně blíží ke konci a s ní i potíže, které s sebou přinesla.
img

Investoři, zbystřete! Pokud vyhraje Biden, připravte se na přechod na zelenou ekonomiku

26.08.2020 Navzdory tomu, že ceny tzv. zelených akcií vzrostly, nepřestáváme věřit, že mají dobré dlouhodobé vyhlídky, a že by je měl do svého portfolia zařadit každý dlouhodobý investor. Jejich politický kapitál se bude postupně dál zvyšovat, což přispěje k odklonu ekonomiky od vysokých uhlíkových emisí směrem k zelené budoucnosti. Tento trend ještě podtrhuje velký plán Joe Bidena na podporu čisté energie. Zaměřili jsme se proto na 28 akciových titulů, které vám mohou zajistit podíl na čisté energii.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Kvalitní akcie vynášejí dlouhodobě a platí to i pro rok 2020

04.06.2020 Akcie dosáhly vysoké úrovně zhodnocení, a zvýšily tak pravděpodobnost záporné reálné míry návratnosti v následujícím desetiletí. Výnosy z dluhopisů jsou všeobecně nízké, a tak investoři zoufale hledají aktiva, která jim mohou dlouhodobě vynášet. A právě to už téměř čtyři desítky let dělají kvalitní akcie, a proto vám v dnešním komentáři představujeme 25 kvalitních akciových titulů.
C:\fakepath\1583425668-OFclanek.jpg

Proč trh roste při převaze prodejců? Aneb o skrytých informacích v trhu

05.03.2020 Ekonomická teorie říká, že cena roste při vysoké poptávce a poptávka klesá při vysoké ceně. Ale platí tento princip i v reálných tržních podmínkách? Jak je možné, že trhy rostou při převaze prodejců nad kupci? Tento článek nám na tyto otázky odpoví.
img

Speciální report: Zlato roste díky napětí na Středním východě

08.01.2020 Cena zlata se postupně zvyšuje už několik posledních let. V minulém roce zlato výrazně posílilo i přes dobrou náladu na finančních trzích. Obchodníci jsou si vědomi, že centrální banky se na trzích angažují stále více a snaží se diverzifikovat portfolio nákupem drahých kovů. Stimulace ekonomiky má své limity a bezpečné přístavy v portfoliu snižují riziko. Napětí na Blízkém a Středním východě je dalším faktorem, který hraje ve prospěch žlutého kovu.
C:\\fakepath\\forex.jpg

Forex: Výhled na rok 2020

06.01.2020 Čeká nás rok plný událostí či procesů, které budou silně ovlivňovat finanční trhy. V USA se dočkáme prezidentských voleb, v eurozóně zase nového přístupu k měnové politice, členové OPEC budou muset ladit přezásobený ropný trh a možná přijde i skutečný brexit. Tradičně se proto podíváme na výhled hlavních měnových párů a dalších hojně obchodovaných aktiv.
img

Zlatá horečka na akciovém trhu pravděpodobně pomalu končí

02.10.2015 V jaké fázi cyklu se na finančních trzích právě teď nacházíme? Leckdo možná intuitivně tuší, že v pozdní a já souhlasím. Pod pojmem pozdní si přitom představuji situaci, kdy jsou aktiva oceněná více než štědře a celková averze k riziku je mezi obchodníky poměrně nízká. Investoři již nevyhledávají bezpečí, ale především výnos a při snaze o jeho maximalizaci ve svém portfoliu často upřednostňují podstatně rizikovější instrumenty, jako akcie a high yield (junk) bondy. Cullen Roche ve svém posledním blogu zveřejnil zajímavý graf, jenž tuto tezi potvrzuje. Jedná se o relativní zastoupení jednotlivých aktiv v globálním investičním portfoliu, které vypadá následovně.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Import | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Makroekonomie | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bazický bod | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dollar | Durace | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Fed | Finanční deriváty | Finanční trhy | Flat | Floating | Futures | G10 | G7 | Grafy | Hedging | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MT4 | Makro data | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nabídka | Neckline | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Opce | Order | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | Quote | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Split | Spread | Stagflace | Support | Svíčkový graf | Swing | Swingový obchodník | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | FTSE | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Ropný trh | Sázka | Ceny komodit | Kurz koruny | Zkušenosti | Výsledky | Obchodní příležitosti | Bohatství | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Expirace opce | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | USDX | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Burzy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | USDCAD | EURCZK | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie Stock | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Co je akcie | CZK | Černá labuť | DAX 30 | Day trading | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektřina | Engulfing | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forex kalendář | FXstreet.cz | Graf | Graf zlata | Hodnota zlata | Ichimoku | Index S&P 500 | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak nakupovat akcie | EBay | JP Morgan | Komoditní | Libra | Management | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Online obchodování | Oslabení koruny | Pasivní příjem | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie trhu | Recenze | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Strategie řízení | Švédská koruna | Trh | Tržní hodnota | Twitter | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | ROIC | ZEW | Trading Central | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | REIT | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Tržní sentiment | Komise | Volby | Velcí hráči | Burze | Currency | Day trader | Dividendové akcie | Penny stock | CNN | Wells Fargo | MSCI | Caterpillar | Členové OPEC | NATO | Ole Hansen | Technické indikátory | WACC | Reporty | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Brazílie | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | BMW | Averze k riziku | Vývoj akciového indexu | Zajištění investice | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Sentiment trhu | Podnikatelé | Znalost | Přehled | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Sázet | Index amerického dolaru | Swapy | Posilování koruny | Obchodní styl | Fundamentální faktory | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Pokles ceny akcií | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | TradingView | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Nálada na trhu | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Manažeři fondů | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Očekávání analytiků | Příjmy | Kapitálové strategie | Údaje o inflaci | Překoupený trh | xStation | ČTK | Aktuální cena | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Norsko | Dánsko | Očekávání | Swingoví obchodníci | ex | Akcie firem | Spekulativní investoři | Intradenní obchody | CoinDesk | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Americký akciový trh | Investovat do Bitcoinu | Digitální zlato | LYNX Trading | Altcoin | Analýza Bitcoinu | Invesco | Inteligentní investor | Růst bitcoinu | Crypto | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Altcoiny | Investorský sentiment | Akciové výnosy | Cena bitcoinu | Airbnb | Burzovní trh | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Akcie Amazonu | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Indikátor Ichimoku | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Trendové čáry | FKI | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Marihuanové akcie | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Skalpování | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Instacart | Obavy investorů | Akciový stratég | Zákaznická podpora | Růst cen ropy | Akcie firmy | Pokles kurzu | Začít obchodovat | Pohyb kurzu | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Maržové obchodování | Maržový účet | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | XTB Research | Silný dolar | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Intradenní trader | Společnost MSCI | Burzovní průvodce | Tisk peněz | Denní graf | Výše dividendy | UCITS | ESG | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování zlata | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Snižování rizika | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Střednědobé obchodování | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Digitalizace | Světové akciové indexy | Obchodní model | Peter Garnry | Ceny benzínu | Objem | Obchod | Vyšší volatilita | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Inflace v USA | Firma | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Martin Krištoff | CFDWorld | PEGI | Pfizer | TradingEconomics | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Generální ředitel | Ukrajina | Amazon | Buy-and-Hold | Reverze k průměru | Miliardy | Vyhlídky | 5G | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Finanční rezervy | Globální trh | Konkurenti | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Klesající trendové čáry | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Problémy | Pojišťovny | Podíl akcií | Prognózy | Vybírat zisky | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Ropná zařízení | Míra | Vivendi | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Investujte | Dolar roste | Trumpova administrativa | Ředitelka | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Snap Inc | Nike | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | Předsevzetí | Demokratické strany | Wirecard | Shortování akcií | Halving | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | Hospodářská katastrofa | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Zotavení v Německu | Skutečný brexit | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Ekonomika Velké Británie | Sjednocení Irska | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Saúdská ropná zařízení | Útok na saúdská ropná zařízení | Černé labutě | Americká WTI ropa | Kontrariánské pozice | Akciový býčí trh | Elizabeth Warrenová | Bernie Sanders | Trumpova opce | Nakoupit ve výprodeji | Místní centrální banka | Nízké ceny ropy | Dokončený brexit | Nakupovat švédskou korunu | Klesající trend | Trend USD/SEK | Vývoj měnového páru USD/SEK | Krátkodobé obchodování | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Úrokový rozdíl | Jestřábí hlasy | Dlouhé pozice v koruně | Pozice v koruně | Pohyb kurzu EUR/CZK | Tlak na zvyšování sazeb | Předpokládaný vývoj | Přezásobený ropný trh | Reakce eura | Pracovní trh | Akciová maxima | Minima eurodolaru | Guyana | OPEC & Friends | Silný support | Akciové ceny | Příměří v obchodních válkách | Návratnost | Netflix | Inovace | Zabití íránského generála | Washington | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Poradenství | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Americké ministerstvo | Nájmy | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Koronavirus | Lepší zítřky | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pohyby cen | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Finanční ředitel | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | FIAT | Dovednosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | FCF | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Medvědi | Prodávající | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | FinTech akcie | Technická analýza Bitcoinu | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Vzestup inflace | Guru | Výkyvy | Současná cena | Obrovské ztráty | WP | Americké výnosy | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Vlastnit akcie | Zisk společnosti | Důležitý support | Justin Trudeau | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Spiegel | Žádosti o podporu | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Kalifornie | Domácnosti | Fundament | Negativní korelace | Hotovost | Extrémní volatilita | Tým Admiral Markets | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Karanténa | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | Společnost Saxo Bank | Hluboké recese | Opětovný pokles | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Emitenti | Massachusetts | Premiér Justin Trudeau | IIPR | Innovative Industrial Properties | Majitel | Colorado | USD za barel | Propad ceny | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | SARS-CoV-2 | Reddit | Joe Biden | 3M | Prudké pohyby | SMA 100 | Shell | Halving bitcoinu | Zaměstnanci | Tweet | HG měď | Růst výnosů | Poměr PE | Oddlužení | PEPSICO | Dovoz | MSCI World | Regulační orgány | Centrální banka Japonska | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Bezpečnost | Auta | Vakcína | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Manažeři | AZN | Růst Bitcoinů | Biotechnologická společnost | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Tisknout peníze | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Soubor pravidel | PEPP | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Počet nových žádostí o podporu | Big data | Akcie big data | Teorie černé labutě | Vysoké valuace | Období krize | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Světové indexy | Globální poptávka | Členové Fedu | Propad cen | Výplata | Skalpeři | Covid | Cardano | Akcie Wirecard | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Ziskové marže | Fintech společnosti | Dostupnost bydlení | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Fundamentální pozadí | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | PlanB | Analytik PlanB | Zlatá horečka | Staking | Pár EUR/USD | Dlouhodobí obchodníci | Evropská agentura pro léčivé přípravky | SkyBridge Capital | Počet akcií | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Clean Energy Revolution | Coca-Cola | Zhodnocení akcií | Odborníci | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Nvidia | Budoucí vývoj | Velké množství obchodů | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Jens Klatt | Embargo | Chování ceny | Investice do solární energie | Solární energie | Pokles indexu | Pravidelný příjem | Tržní výhled | Oslabování amerického dolaru | Zprávy o vakcíně | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | Výdělky | Proražení | NextEra Energy | GME | GameStop | Vakcinace | Swingový výhled | Očkování | Příklad nákupu | Velký kapitál | Růst ceny | Zvýšení ceny | Držení pozice | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Růst ceny Bitcoinu | Supercyklus | Rostoucí úrokové sazby | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | FinTech akcie 2021 | Vakcína AstraZeneca | Akcie růstových firem | Akcie dividendových firem | Vývoj ceny akcií | Vývoj ceny akcií firmy BMW | Vývoj ceny akcií firmy Tesla | Extrémní propad ceny | Vývoj ceny akcií firmy E.ON | Dlouhodobý investor | Investor do akcií | xStation 5 | Výhled Saxo Bank | Pohyb ceny | Nejvyšší růst | Data o inflaci | Krypto trh | Bearish Engulfing | Objem transakcí | Větší korekce | Nárůst objemů | Pád bitcoinu | Těžaři | Oslabení | Peter Višňovský | LEXXUS | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Prodej | Další kryptoměny | UST | Odvětví | Otevřené pozice | Nedostatek nových bytů | Pražský byt | Projekce | Tokeny | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | NFT | Solana | Etherea | VanEck | BNP | Posilování amerického dolaru | Nejnovější zprávy | Zhoršení nálady | Energetické krize | Snap | Pozornost | Meta | Meta Platforms | Společnost | Tým InstaForex | Skybridge Capital | TIM | Ceny BTC | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Zprávy z krypto | | Rostoucí inflace | Informace z kryptoměnového trhu | LookIntoBitcoin | Meziroční inflace v ČR | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Válka na Ukrajině | Instituce | First Trust | Anthony Scaramucci | Pozice přes noc | Separatisté | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Ukončení války | Štěpení
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Dlouhodobé poziční obchodování
Dlouhodobě profitabilní
Dlouhodobé rezistence
Dlouhodobé S/R zóny
Dlouhodobé strategie
Dlouhodobé trendy
Dlouhodobě vydělávat
Dlouhodobé výkonnosti AOS
Dlouhodobé výsledky
Dlouhodobé zhodnocení akcií

Následující klíčová slova

Dlouhodobí obchodníci
Dlouhodobý byznys
Dlouhodobý forexový obchodník
Dlouhodobý graf ceny ropy
Dlouhodobý investor
Dlouhodobý nákup
Dlouhodobý obchodníci
Dlouhodobý obchodník
Dlouhodobý obchodní úspěch
Dlouhodobý sentiment
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít