Neděle 24. září 2023 22:35
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Purple trading AI
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
XTB Ondřej Hartman

Klíčová slova - AMC Entertainment

img

Nvidia udává tempo: Nové obzory pro S&P 500 a Nasdaq

15.08.2023 Kromě Nvidie vykazovaly stabilní růst také akcie dalších technologických gigantů, jako jsou Alphabet a Amazon.com, které vzrostly o 1,4 % a 1,6 %. Jay Hatfield z Infrastructure Capital Advisors poznamenal: "Technologie nás v poslední době jen zřídka překvapila a nyní překonala všechna očekávání. S nadcházející zprávou Nvidie by technologický trh mohl získat další podporu."
C:\fakepath\IPO-19062023.png

3 největší IPO, které byly naplánovány na květen

19.06.2023 Azitra Inc., MDNA Life Sciences Inc. a Strong Global Entertainment Inc. jsou na seznamu 3 nejlepších společností s největšími IPO podle tržní kapitalizace naplánované na květen letošního roku.
img

Cineworld chce v červenci opustit bankrot, věřitelé přijali restrukturalizaci

25.05.2023 Britský provozovatel kin Cineworld chce v červenci opustit režim soudní ochrany před věřiteli. Firma dnes v aktualizovaném oznámení pro regulační úřady uvedla, že její plán restrukturalizace podpořila většina věřitelů. Obchodních aktivit společnosti v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a v Izraeli se ochrana před věřiteli netýká.
img

Ekonomický kalendář: NFP report v centru dění

05.05.2023 Futures na evropské indexy dnes ukazují na mírně vyšší otevření peněžní seance na starém kontinentu. Otřesy v americkém bankovním sektoru byly znovu zažehnuty a opět hrají hlavní roli ve volatilitě trhu. Obchodníkům však dnes bude nabídnuto některé makro nejvyšší úrovně, které jim může pomoci odvrátit pozornost od bankovních problémů. Zveřejnění zprávy NFP za duben je klíčovou událostí dne. Trh očekává poměrně silný růst pracovních míst o 236 tisíc, přičemž růst mezd zůstane nezměněn na 4,2 % meziročně. Kanadská zpráva o pracovních místech bude zveřejněna současně a očekává se, že ukáže menší růst pracovních míst než před měsícem a také nárůst míry nezaměstnanosti. Investorům budou ráno také nabídnuta některá data druhé úrovně z Evropy, jako jsou maloobchodní tržby EMU, ale je nepravděpodobné, že by vyvolaly velké pohyby na trhu. Údaje o německých továrních objednávkách zveřejněné dnes ráno ukázaly masivní propad o 10,7 % meziměsíčně (oček. -2,1 % za měsíc), ale nevyvolaly žádnou větší reakci ani na EUR trhu, ani na akciových trzích.
img

Akcie AMC se propadly o téměř 10 % navzdory dobrým čtvrtletním výsledkům

09.11.2022 Akcie společnosti AMC Entertainment (AMC.US) během dnešní seance prudce klesly, a to i přesto, že řetězec kin zveřejnil lepší než očekávané čtvrtletní výsledky.
img

Ekonomický kalendář: Pod drobnohledem budou volby v USA

08.11.2022 Evropské trhy otevřely smíšeně po nejasném trendu, který zavládl dnes ráno v Asii. Ztrácejí ropa a průmyslové kovy, protože skokový nárůst nových případů Covid v Číně zpochybňuje výhled na znovuotevření ekonomiky a zrušení omezení koronaviru. Kryptoměny se obchodují pod tlakem, protože pád FTX coin žene celý trh dolů. Bitcoin klesá pod hranici 20 000 $. USD vede mezi hlavními měnami a vyvíjí tlak na drahé kovy.
img

Reporty top společností pro tento týden (07.11.2022)

07.11.2022 Vrcholná fáze výsledkové sezóny na Wall Street za 3. čtvrtletí 2022 je za námi, ale stále ještě zbývá několik společností, které oznámí své hospodaření za třetí čtvrtletí. Tento týden budou investorům nabídnuty zprávy od menších společností EV, jako je NIO nebo Rivian. Jakmile se také hlásí oblíbenci investorů – Plug Power, AMC Entertainment nebo Palantir – mají také naplánovat zprávu. Úplný seznam klíčových zveřejněných amerických zisků naplánovaných na tento týden je uveden v tabulce níže.
img

„Meme akcie" opět na vzestupu 🎢

08.08.2022 Akcie společností Gamestop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) se dnes odrazily od nedávného útlumu v obchodování, zatímco akcie Bed Bath Beyond (BBBY.US) pokračují v růstu, který začal v minulém týdnu. Povede dynamický odraz k širšímu zlepšení sentimentu kolem kotací společností a způsobí opět vlnu zběsilých rally?
img

Ekonomický kalendář: BoE zasedání a rozhodnutí o sazbách

04.08.2022 Futures trhy poukazují na vyšší otevření evropské hotovostní seance, přičemž futures na DAX se obchodují přibližně 50 bodů nad včerejším hotovostním závěrem. Ropa po krátkém skoku po OPEC znovu klesla a WTI se blíží k hranici 90 dolarů za barel. Risk-on lze zaznamenat na devizových trzích s lepšími výkony protipodských měn (AUD a NZD) a zaostáváním bezpečných přístavů (JPY a CHF).
C:\fakepath\amc-09052022-15-zm.png

Akcie AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC) testuje klíčovou S/R zónu

09.05.2022 Cena akcie AMC na denním grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 13,50 USD. Indikátor Stochastic se nyní nachází v přeprodané oblasti, další pokles by tak mohl být limitován. Dočkáme se tedy odražení zpět k vyšším hodnotám nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a dalšímu poklesu?
img

Ekonomický kalendář: Trhy doprovodí týden plný důležitých dat

09.05.2022 Evropské trhy začínají dnešní seanci v červených číslech po nepříznivé asijské seanci, kde došlo k dalším lockdownům v Šanghaji a posílení obavy o globální ekonomický růst a možnou recesi.
img

Ekonomický kalendár: americký výrobný ISM index a nemecká inflácia

01.03.2022 Európske akciové trhy začali utorkové obchodovanie s malými zmenami. Vojna na Ukrajine pokračuje a objavujú sa ďalšie správy o ruských útokoch zameraných na ukrajinských civilistov. Dnes ráno došlo k silnému ostreľovaniu Charkova a západné spravodajské služby sa obávajú, že nedostatok pokroku môže spôsobiť, že Putin bude frustrovaný a podráždený. Volatilita na trhoch sa o niečo znížila, no obchodníci by si mali uvedomiť, že správy z Ukrajiny môžu stále vyvolať veľké pohyby.
C:\fakepath\akcie-10012022-1.png

Jak jsem podlehla šílenství ohledně „meme stocks“

10.01.2022 Už několik let využívám začátek nového roku k bilancování toho, co se mi v uplynulém roce v obchodování dařilo a co se moc nepovedlo. Nedá mi nepodělit se, co spadá do druhé kategorie ne moc vydařených obchodů: nákup akcií BlackBerry Ltd., ke kterému jsem se nechala strhnout v rámci šílenství ohledně meme stocks.
img

TOP americké společnosti, které reportují hospodářské výsledky v tomto týdnu (08.11.2021)

08.11.2021 Výsledková sezóna za Q3 2021 se na Wall Street chýlí ke svému závěru. Okolo 90 % společností indexu S&P 500 již reportovalo. Z indexu Nasdaq již zveřejnilo výsledky 75 % společností a z Dow Jonesu už 25 z 30 společností. Nejzajímavějším dnem je z pohledu výsledků úterý. Bude reportovat Palantir nebo Coinbase. Také se v tomto týdnu dočkáme výsledků hned 3 meme společností - AMC Entertainment, Beyont Meat a Blink Charging. Z indexu Dow je v tomto týdnu na programu pouze Walt Disney. Pod drobnohledem budou také výsledky společností Paypal a AstraZeneca.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na projevy centrálních bankéřů

08.11.2021 Po nevýrazné asijské seanci také Evropa otevřela v blízkosti otevíracích úrovní. Roste ropa, která reaguje na vyšší ceny kontraktů Saudi Aramco pro asijské zákazníky. Určité ztráty jsou k vidění na technologickém US100 poté, co Elon Musk naznačil, že by mohl prodat 10% podíl akcií Tesly.
C:\fakepath\m-16092021-lv.gif

Řetězec kin AMC začne prodávat lístky za kryptoměny včetně bitcoinu

16.09.2021 Americký řetězec kin AMC Entertainment začne do konce roku prodávat lístky za bitcoiny, etherea, litecoiny a bitcoiny cash. Na twitteru to ve středu oznámil ředitel podniku Adam Aron. Firma reaguje na rostoucí oblibu kryptoměn, záměr začít přijímat pouze bitcoin společnost oznámila už v srpnu, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Akcie Robinhood po IPO spíše nestálé

19.08.2021 29. července 2021 měla společnost Robinhood Markets Inc. IPO. Přestože akcie startovaly velmi obtížně, když ceny krátce klesly pod cenu IPO (asi 38 USD za akcii), uzavírací cena 9. srpna byla 56,83 USD za akcii.
img

AMC Entertainment překonala očekávání tržeb

10.08.2021 Akcie společnosti AMC Entertainment (AMC.US) rostly v premarketu o téměř 8 %, ovšem na počátku seance se býkům nepodařilo udržet pozitivní momentum. Řetězec kin překonal odhady tržeb díky návratu diváků po roce uzavírek a restrikcí. Společnost ztratila 71 centů na akcii při očekávání ztráty 91 centů na akcii. CEO Adama Aron řekl během konferenčního hovoru, že firma bude do konce roku přijímat platby v kryptoměnách. AMC také oznámila dohodu s Warner Bros na exkluzivním obsahu pro kina. Přestože výsledky překonaly odhady, tak společnost stále vykázala vysokou ztrátu. Existují obavy, že šíření mutace Delta může vést k znovuzavedení restrikcí, které by negativně ovlivnily hospodaření firmy po zbytek roku. I pokud by restrikce nepřišly, tak se někteří diváci mohou obávat o své zdraví a kino nenavštíví. Mnozí stále považují cenu akcií AMC za nadhodnocenou. Medián cílové ceny dosahuje na $3,70, tedy na přibližně 1/10 současné hodnoty akcie na trhu.
img

Top společnosti, které budou reportovat v tomto týdnu (09.08.2021)

09.08.2021 Americká výsledková sezóna za druhý kvartál 2021 se chýlí ke svému závěru. Dosud své výsledky reportovalo 450 společností z indexu S&P 500, 75 společností z indexu Nasdaq-100 a také 25 společností z indexu Dow Jones. Kalendář výsledkové sezóny je tak v tomto týdnu již relativně chudý. Stále se však dočkáme výsledků zajímavých společností!
img

Ekonomický kalendář: Tichý začátek týdne vylepšuje výsledková sezóna

09.08.2021 Akciové indexy v Evropě začaly nový týden v blízkosti pátečního závěru. Asijská seance byla docela klidná z pohledu pohybů na akciových trzích. Zlato bylo pod tlakem krátce po otevření futures, ovšem většina pohybu je již eliminována. Dnešní ekonomický kalendář toho mnoho nenabízí. Už v 10:30 bude zveřejněn index Sentix, ale dopad na trhy bude přinejlepším mírný. Dnes se dočkáme projevu také dvou členů FOMC - Bostic a Barkin vystoupí v odpoledních hodinách. Své výsledky dnes zveřejní AMC Entertainment a Barrick Gold.
C:\fakepath\CZ_Stock-21072021.png

Akciové trhy v posledních měsících? Horská dráha plná nejistoty, která jede stále vzhůru

21.07.2021 Akciové trhy se v minulém roce těšily z ohromného zájmu veřejnosti a tento trend se plynule překlenul i do roku 2021. Není se čemu divit - média si akciových trhů více všímala už před pandemií koronaviru, a to zejména ve spojení se silnými příběhy (např. Tesla a osobnost Elona Muska). Propad v souvislosti s koronakrizí z března minulého roku pak představoval pomyslné přilití benzínu do ohně. Nutno dodat, že to nebyl pouhý kanystr benzínu, nýbrž celý barel!
img

Akcie spoločnosti AMC zaznamenali pokles o 12%

02.07.2021 Akcie spoločnosti AMC Entertainment (AMC.US) sa počas dnešného obchodovania prepadli o zhruba 12% po tom, čo spoločnosť Iceberg zverejnila, že drží krátku pozíciu na akciách operátora divadelného reťazca. Akcie spoločnosti AMC sa prepadli na úrovne, ktoré neboli zaznamenané od 11. júna, a klesli pod úroveň 50 dolárov. Iceberg poznamenal, že akcie sa v posledných týždňoch obchodovali bokom - na grafe si tiež môžete všimnúť, že výrazne poklesol aj objem. Na jednej strane nemožno poprieť, že mánia týkajúca sa meme akcií sa v posledných dňoch zmiernila, čo sa odráža na nižšom objeme. Na druhej strane, akékoľvek titulky o krátkych pozíciách môžu skutočne vyzvať obchodníkov z Redditu k ďalšiemu short squeezu.
C:\fakepath\top-15062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.06.2021 1) Akcie v asijsko-pacifickém regionu reagovaly dnes na nová maxima indexů S&P 500 a Nasdaq smíšeně. Trhy nadále očekávají především výsledky dalšího zasedání americké centrální banky (Fed), které probíhá tento týden. Ze zápisu ze zasedání australské centrální banky vyplynulo, že její radní stále považují ukončení současného programu nákupu dluhopisů za předčasné.
img

Akcie spoločnosti Wendy's získali horšie odporúčania

09.06.2021 Akcie spoločnosti Wendy's (WEN.US), ktoré sa nedávno stali stredobodom pozornosti WallStreetBets, klesli o viac ako 10% po tom, čo analytici z Northcoast Research znížili hodnotenie reťazca rýchleho občerstvenia z „Buy“ na „neutral“. Spoločnosť Stifel nedávno tiež znížila investičné odporúčanie spoločnosti na „Hold“ z „Buy“.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Provozovatel kin AMC prodal spekulantům ze sociálních sítí draho další akcie

04.06.2021 Americký provozovatel kin AMC Entertainment ve čtvrtek už podruhé využil enormního zájmu drobných investorů, kteří koordinací přes sociální sítě přispívají k prudkému růstu cen akcií vybraných firem, a za vysoké ceny jim prodal další své akcie. Firma svůj záměr v rychlosti oznámila Komisi pro cenné papíry (SEC) a krátce nato prodej akcií dokončila. Investory zároveň varovala, že nynější vysoká cena akcií AMC je odtržena od reality.
C:\fakepath\top-04062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.06.2021 1) Dnešní pohyby všech velkých indexů asijsko-pacifického regionu nepřesáhly půl procenta v zelených ani červených číslech. Indická centrální banka oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Akcie koncernu Alibaba na hongkongské burze ztratily 0,57 %, ačkoli jeho dceřiná společnost Ant Group oznámila získání povolení od čínských úřadů operovat s penězi spotřebitelů, což je vnímáno jako významný signál urovnání vztahů mezi koncernem a čínskou vládou.
C:\fakepath\eurusd-03062021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 3.6.2021

03.06.2021 Akcie ve Spojených státech před důležitými ekonomickými údaji ze Spojených států, které budou zveřejněné koncem tohoto týdne, mírně posílily. V růstu pokračovaly energetické společnosti díky zvýšení cen ropy. Producenti surovin naopak klesli, stejně jako akcie automobilky Tesla.
img

BREAKING: Obchodování AMC bylo pozastaveno, akcie roste o 92 % ❗

02.06.2021 AMC Entertainment (AMC.US) manie pokračuje - cena akcie provozovatele kin roste o více než 90 % jen během dnešní seance. Burza se dokonce kvůli vysoké volatilitě rozhodla pozastavit obchodování. AMC je hvězdou současné euforie obchodníků z Redditu. Cena akcie vzrostla od poloviny května už o více než 350 %. V čase psaní tohoto textu již bylo obchodování obnoveno. Cena aktuálně mírně klesá k úrovni $54,30.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.5.2021

31.05.2021 V posledních dnech se nadále potvrzuje konkurenční vztah mezi kryptoměnami a akciemi skomírajících firem typu GameStop nebo AMC. Zatímco v předchozích měsících dezertovali retailoví investoři z tzv. meme akcií a mohutně investovali na kryptoburzách, nyní vidíme opačný trend. Ten souvisí s propadem kurzů virtuálních mincí, za kterým stojí obavy z tvrdší regulace. Například Jižní Korea minulý týden oznámila záměr přísněji regulovat kryptoburzy. Retailoví investoři v tuto chvíli nevnímají padající digitální měny jako perspektivní a jejich pozornost se tak opět přesouvá směrem k akciím některých problémových firem. GameStop během minulého týdne přidal 26 %, provozovatel kin AMC Entertainment dokonce 116 %. Tato dynamika může spustit záchvat volatility na širších akciových indexech (po výběru zisků). Jde vidět, že drobní spekulanti zůstávají na trhu přítomní a budoucna se může vyplácet jejich kroky bedlivě sledovat.
img

Akcie spoločnosti AMC pokračujú v prudkom raste

28.05.2021 Spoločnosť AMC Entertainment (Akcie reťazca kín AMC) v súčasnosti stúpajú zhruba o 10%, na začiatku obchodovania v USA však vyskočili až o 33%, čím sa trhová hodnota spoločnosti dostala nad 17 miliárd dolárov. Cena akcií AMC doslova vyletela nahor a od pondelka rána pridala viac ako 180%!
img

Meme akcie spoločností GameStop a AMC opäť prudko rastú

26.05.2021 Zdá sa, že GameStop (GME.US) a AMC Entertainment (AMC.US) sú opäť obľúbenými akciami. Obe akcie dnes stúpajú o viac ako 12% po neuveriteľnom raste počas utorňajšieho obchodovania - GameStop vzrástol o 16,3%, zatiaľ čo AMC pridal zhruba 20%. Od začiatku týždňa vzrástli akcie spoločností GameStop a AMC zhruba o 35%, respektíve 50%.
img

Ekonomický kalendár: Rozhodnutia 3 centrálnych bánk

06.05.2021 Vo štvrtok sa ukazuje, že európske akciové trhy sa otvárajú viac-menej rovnomerne. V dnešnom ekonomickom kalendári dominujú rozhodnutia o úrokových sadzbách a prejavy centrálnych bankárov. Očakáva sa však, že všetky tri centrálne banky, ktoré dnes oznámia rozhodnutia - Norges Bank, Bank of England a Central Bank of Turkey Republic - ponechajú sadzby nezmenené. Usmernenia poskytované centrálnymi bankami však môžu na devízovom trhu vyvolať určitú volatilitu.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
img

Akcie GameStopu opäť prudko rastú

25.03.2021 Akcie spoločnosti GameStop (GME.US) vzrástli počas dnešného dňa o 43%, pretože maloobchodný predajca videohier sa snaží vymazať včerajšie prudké straty spôsobené slabými výsledkami za štvrtý štvrťrok. Zdá sa, že GameStop ťažil z tlaku retailových investorov z Redditu, ktorí tiež zvýšili ceny ďalších meme akcií. Akcie spoločnosti AMC Entertainment (AMC.US) vzrástli o 18,0%.
img

AMC roste o 8 % díky brzkému otevření poboček

18.03.2021 Akcie AMC Entertainment (AMC.US) dnes vyskočily o více než 8 % poté, co tento řetězec multiplexů oznámil, že od pátku otevře 98 % svých poboček. A téměř veškerá kina společnosti by měla být otevřena do 26. března. Zákazníci budou muset dodržovat pravidla proti šíření koronaviru. Hlavně se bude jednat o nošení masek a dodržování odstupů. Společnost také počítá se zvýšenou účinností filtračních systémů.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
C:\fakepath\eurusd-04022021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 4.2.2021

04.02.2021 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování bez výraznějších změn. Silný nárůst nicméně zaznamenaly akcie technologické společnosti Alphabet, která vykázala příznivé hospodářské výsledky za čtvrté čtvrtletí.
C:\fakepath\gamestop.jpg

Cena akcií GameStopu po lednovém růstu prudce klesá

02.02.2021 Cena akcií amerického prodejce videoher GameStop prudce klesá poté, co ji minulý měsíc vyhnali vzhůru drobní investoři organizovaní přes sociální sítě. Kolem 19:30 SEČ akcie GameStopu ztrácely přes 50 procent na zhruba 110 dolarů. Navázaly tak na pondělní pokles, který činil přes 30 procent.
C:\\fakepath\\top-01022021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.02.2021 1) Cena stříbra po silném nárůstu poptávky po kovu skokově vzrostla o zhruba 10 % a dnes ráno se poprvé od roku 2013 na chvíli dostala nad 30 USD za trojskou unci. Podle televize CNBC jde o další případ koordinovaných spekulací uživatelů sdružených ve skupině WallStreetBets na sociální síti Reddit. V uplynulých dnech se tito spekulanti zaměřili na silně shortované akcie podniků jako GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment Holdings nebo Nokia a v některých případech dokázali jejich cenu rychle posunout výše o stovky procent. Nárůst poptávky po stříbru přišel poté, co prudce narostl zájem o akcie shortovaných společností s malou tržní kapitalizací navázaných na trh se stříbrem.
C:\fakepath\burza-29012021.jpg

Akcie v USA oslabily, investory zneklidňuje účinnost vakcíny J&J

29.01.2021 Americké akcie dnes oslabily, mají za sebou nejhlubší týdenní propad od října. Investory zneklidnily zprávy o účinnosti vakcíny americké společnosti Johnson & Johnson. K výkyvům na trhu přispělo střetnutí mezi drobnými investory a hedgeovými fondy.
C:\fakepath\s-29012021-lv.gif

Američtí regulátoři přezkoumají omezování obchodování s akciemi

29.01.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) pozorně sleduje situaci kolem prudkého nárůstu cen akcií prodejce videoher GameStop, řetězce kin AMC Entertainment a dalších podniků. Komise to uvedla v dnešním prohlášení. Mimo jiné slíbila, že přezkoumá kroky makléřských společností, které by mohly omezovat obchodování s některými akciemi.
img

GameStop je jen špička ledovce. Další akcie se chovají podobně

28.01.2021 „Přibližně před deseti lety jsme mohli sledovat, jak lidé mobilizování přes sociální sítě svrhávají nepohodlné režimy v arabských státech. Vžilo se pro to označení Arabské jaro. V těchto dnech zas můžeme sledovat, jak lidé dohodnutí přes sociální sítě manipulují s cenami na burzách. Těžko říct, co je více nepochopitelné. Každopádně je zřejmé, že sílu sociálních sítí nelze podceňovat,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie spoločnosti American Airlines vzrástli o 30% v súvislosti s pozitívnymi číslami za Q4

28.01.2021 Akcie spoločnosti American Airlines (AAL.US) vzrástli v predobchodnej fáze o viac ako 70% po tom, čo spoločnosť dosiahla pozitívne štvrťročné výsledky. Letecká spoločnosť za posledný kvartál dosiahla zisk 3,86 USD na akciu, čo je menej ako strata 4,11 USD, ktorú analytici z Wall Street očakávali. Celkové prevádzkové príjmy klesli na 4,03 miliárd dolárov, zatiaľ čo trh očakával pokles na 3,86 miliárd dolárov. Denné spaľovanie peňazí kleslo v 4. štvrťroku na 30 miliónov dolárov. Spoločnosť za rok 2020 zaznamenala ročnú stratu 8,9 miliárd dolárov, pretože pandémia výrazne znížila dopyt po cestovaní. Spoločnosť očakáva, že tržby v prvom štvrťroku budú o 60% - 65% nižšie v porovnaní s minulým rokom.
img

Po rychlém obratu akcie míří vzhůru a dluhopisy ztrácejí

28.01.2021 Už dopoledne začaly evropské akciové trhy postupně nahrazovat své ztráty a následně se přehouply do zeleného. Wall Street nabrala jasný směr vzhůru hned od začátku. Vývoj je stále nevyrovnaný, když se Londýn nachází stále hodně v záporu a Frankfurt jen lehce v plusu. Paříž nebo Milán však rostou o procento a v zámoří je S&P 500 nahoře o 1,6 pct.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Rozbřesk: Pohled Fedu na ekonomiku se vinou pandemie opět zhoršil a vzpoura na Wall Street

28.01.2021 Fed vzkazuje: jakékoliv sundávání nohy z plynu monetární expanze považujte za předčasné. Dezinflační síly mají vinou pandemie podle vedení americké centrální banky stále navrch, a proto měnová politika zůstane velmi uvolněná ještě dlouho. Šéf Fedu Powell si přitom nemyslí, že expanzivní politika by aktuálně byla hlavním hnacím faktorem cen aktiv, a tudíž nevidí důvod proč by centrální banka měla přijít s nějakými novými makroprudenčními prvky, které by podpořily finanční stabilitu.
C:\fakepath\eurusd-28012021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 28.1.2021

28.01.2021 Akcie ve Spojených státech včera oslabily a zažily nejvyšší procentní pokles za tři měsíce. Reagovaly tak na propad výrobce letadel Boeing a úpravy pozic hedgeových fondů, kterými se fondy snažily zmírnit ztráty z některých spekulativních obchodů. Pokles se prohloubil po zveřejnění prohlášení centrální banky USA (Fed).
img

Akcie AMC raketovo vzrástli o viac ako 300%, ale predajcovia neustupujú

27.01.2021 Zatiaľ čo sa širšie akciové trhy obchodujú pod tlakom, vybrané akcie zaznamenávajú astronomické zisky. Akcie spoločnosti AMC Entertainment v skorých hodinách dnešného obchodovania na krátku dobu vyleteli o viac ako 300%. V pondelok generálny riaditeľ AMC oznámil, že spoločnosť bola zachránená pred bankrotom po tom, ako spoločnosť získala financovanie vo výške 917 miliónov dolárov. Na stránkach Reddit, Facebook a Twitter spustila skupina ľudí kampane typu „save AMC“ s cieľom zvýšiť cenu akcií Je to zaujímavé poučenie o sile sociálnych médií a o tom, ako ľahko môže byť akciový trh manipulovaný.
img

AMC si zaisťuje nové financovanie, ktoré ho má dostať z bankrotu

25.01.2021 Akcie spoločnosti AMC Entertainment (AMC.US) v predobchodnej fáze prudko vzrástli o 40% po tom, čo najväčší reťazec kín na svete zvýšil vlastné imanie a dlhy celkovo vo výške 917 miliónov dolárov, pretože sa zaoberá dopadom pandémie na účasť v kinách. Vďaka novým finančným prostriedkom spoločnosť získala potrebnú likviditu, ktorá jej umožní pokračovať v činnosti bez nutnosti podať návrh na vyhlásenie konkurzu. "Akékoľvek rozhovory o hroziacom bankrote spoločnosti AMC sú úplne mimo stola," uviedol výkonný riaditeľ AMC Adam Aron.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Obchodní strategie | Peníze | Akciové indexy | Pullback | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | NFP report | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Analytik | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Bank of England | Benchmark | Bloomberg | Breakout | Burza | CBOE | CEO | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Diverzifikace | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Expanzivní politika | FOMC | Fed | Futures | GAAP | Grafy | High | IPO | Indikátor | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Long | MIFID | MT4 | Margin | Risk | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | Open | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Příkaz | Rally | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Bondy | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Citigroup | Investiční příležitosti | Americký prezident | XTB | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Babypips | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Eurostat | Makrodata | Facebook | LYNX | Burzy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Delta | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Odpor | Podpora | Přenos | Volatilní | Kasina | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Banka | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cyrrus | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Evropská měna | Fondy | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | EBay | Kurzy | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | PayPal | Portfolia | Prodej akcií | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Sázky | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trading 212 | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Webináře | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | EIA | ATR | Komise pro cenné papíry | Buy | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | EV | Hold | Obchodní den | P/S | ROCE | Tovární objednávky | Tržby | Miliardář | Bohatý | Komise | Volby | S/R zóny | Futures trhy | Velcí hráči | Burze | Investment | Aramco | Dow Jonesův index | Jefferies | Charles Schwab | CNN | Microsoft | CME Group | Sentix | Investing.com | NATO | Barrick Gold | Sentix index | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Short squeeze | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Podnikání | Averze k riziku | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Velcí investoři | Energie | Výprodej na Wall Street | Příprava | Přehled | Klid | Volby v USA | Agentura Reuters | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Ekonomická aktivita | City | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Pokles ceny akcií | Globální ekonomický růst | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Růst akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Kingsview Asset Management | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Posílení dolaru | Erste | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Dash | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Payrolls | Non-Farm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Makléřské společnosti | Odhady trhu | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Investovat do akcií | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Rizikové investice | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Konsenzus | Fiskální stimuly | Zasedání americké centrální banky | Akcie výrobce letadel Boeing | Hlavní ekonom | Očekávání | Akcie firem | Obchody s akciemi | Makléřské firmy | Ruské akcie | Manipulace s trhem | Zahraniční forex | BHS | Breakout Trader | Coinbase | Akcie Tesly | Index volatility CBOE | Jerome Powell | MiFID II | LYNX Trading | Robinhood | RoboMarkets | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | Drobní investoři | Cena bitcoinu | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | FinTech | Bitcoiny | Evropské akciové trhy | Graf vývoje | Technologické akcie | Schwab | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Domácí měna | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Obchodování akcií | Norges Bank | Americké volby | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Obchodovat s akciemi | Analytici z Wall Street | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Statistický úřad | Beyond Meat | Podíl nezaměstnaných | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Německé firmy | Americké společnosti | Prezidentka ECB | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Vývoj výnosů dluhopisů | Pokles cen | Akcie automobilky | Americké futures | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Prodej na krátko | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | Akcie podniku | ISM index | Shrnutí obchodování | Růst mezd | KB | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Denní graf | Očekávání trhu | Akcie Microsoftu | Finanční situace | Internet of Things | Akcie roku | Projevy centrálních bankéřů | RISK-ON | Cena akcie | Obchodujte | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Kryptoměnová burza | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Průměrná hodnota | Včerejší obchodování | Alibaba Group | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Celkový objem obchodů | Generální ředitel | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Trendová linie | Walt Disney | 5G | Globální trh | Vládní bondy | Financovat | SMA | ADP | HUF | PLN | Na burze | Nové obzory | Sociální sítě | Problémy | Breaking | Podíl akcií | Prognózy | Nejistoty | Přehled o dění | GBP/EUR | Půjčka | Nálada | Prohlášení | Centrální banky USA | Míra | Vivendi | Ohlédnutí | Měnové politiky | Americké centrální banky | Zlepšení sentimentu | Regulátoři | xStation5 | Disney | Tým RoboMarkets | Ztráta | Nejlepší akcie | BREAKING | Tripadvisor | Koruna posílila | US100 | Shortování akcií | Hospodaření | List Financial Times | Letecké společnosti | RBA | Budoucnost | Výsledky hospodaření | Poradenství | Podnik | Ukazatele | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | Výsledkové sezóny | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Šíření koronaviru | Asijské indexy | Pokles | Situace | České měny | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Las Vegas | Boeing | Pochybnosti | Zlepšení | BABA | Obchody | Akcie automobilky Tesla | Výrazné ztráty | Americká společnost | Německé tovární objednávky | Universal Music Group | SEC | NFP | Palantir | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Obchodovanie | Medvědi | COVID-19 | Paul Nolte | Dodatečný kapitál | FedWatch | FinTech akcie | NVAX | Jižní Korea | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Prudký pokles | Bright Trading | Dennis Dick | Aerolinky | Short-selling | Profitovat | Tencent | Buy the dip | Další vývoj | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Masivní propad | Energetické společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Asijská seance | Viceprezident | Pád ceny | Historie | Aktuální situace | Onemocnění | PYPL | Fed včera | Další pokles | REGN | Index ISM | Republikáni | Demokraté | Iracionální | Výrobce letadel | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Enormní zájem | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | American Airlines | Signál | Potenciál | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Březnová data | Organizace | Vášeň | Závislost | Práce | Údaje | Technické problémy | Obchodování obnoveno | Connecticut | Úspory | AMC | Statistiky | Uzavření trhů | USD za barel | Propad ceny | Finanční pomoc | CBRT | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | PMI ve službách | Evropské indexy | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Joe Biden | Data z trhu práce | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | 737 MAX | Rozhodnutí o sazbách | Maloobchod | Pozastavit obchodování | Čistá ztráta | Soud | FOMO | Regulační orgány | Expanze | Američtí regulátoři | Dluhy | Průmyslové kovy | Vakcína | Velké peníze | CL | Spekulovat | Moderna | MRNA.US | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investment management | Central Bank of Turkey | Ekonomické zotavení | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | PEPP | Střední Evropa | Gambling | Square | Býčí trend | Nikola | Index Nasdaq Composite | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | CapitalPanda | Jozo Perić | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Restrukturalizace | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Novavax | Ant | Nový trend | Johnson & Johnson | DoorDash | Hospodaření firmy | Ceny | Výsledková sezona za druhý kvartál | Technologické společnosti | Společnost XTB | Znovuotevření ekonomiky | Nálada amerických spotřebitelů | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Index výroby | Ant Group | Virgin Galactic | PLUG | Plug Power | Počet akcií | SPAC | TSLA | Nvidia | Universal Music | Vývoj ceny akcie | Biden | Česká republika | Cineworld | Cinema City | Společnost Cineworld | Poptávka po akciích | Centrální banky USA (Fed) | Americké měny | Multimilionáři | Akciové portfolio | Platby v kryptoměnách | Nařízení | Společnost Ant Group | Bed Bath & Beyond | BBBY | Cardinal Health | CAH | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Zynga | ZNGA | Coty | Pfizer a BioNTech | Exekutivní příkaz | MRNA | Online investiční konference | Akcie spoločnosti | ZM | ZM.US | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Lyft | Futures na DAX | Bayer | Největší IPO | Vakcinace | BIDU.US | BIDU | Očkování | LEN | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | IPO společnosti | PTON | PTON.US | Peloton | AAL | AAL.US | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Obchody s deriváty | Stimulační balíček | Norwegian Cruise | Carnival | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | NIO.US | Vývoj akcie | Společnost Tesla | Dopad na trhy | CARA | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | GameStop (GME.US) | SPCE | Akcie Gamestop | BYND | BYND.US | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | EXPR | Masivní spekulace | Omezování obchodování | Omezování obchodování s akciemi | Kroky makléřských společností | Akcie GameStopu | Účinnost vakcíny | Vakcíny J&J | J&J | Výkyvy akcií | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy akcií | Cenové výkyvy | Výkyvy akcií GameStop | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Akcie společnosti GameStop | Koordinované nákupy | Nákupy drobných investorů | Vývoj akcií GameStopu | Cena akcií GameStopu | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | Objem akcií | BioXcel Therapeutics | FTX | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | FinTech akcie 2021 | Robinhood Markets | TOP americké společnosti | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Nio (NIO.US) | Oživení americké ekonomiky | Silný růst | Pandemie covidu-19 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Největší americká kryptoměnová burza | PLUG.US | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | AMC Entertainment (AMC.US) | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | xStation 5 | Discovery | Tencent Music | Společnost BlackBerry | BB.US | Special Purpose Acquisition Company | Data o inflaci | BABA.US | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | NCLH.US | Eli Lilly (LLY.US) | Vysoká cena | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Přeprodané oblasti | WEN | WEN.US | Wendy’s | Indická centrální banka | KSS.US | KSS | API | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Kryptoměny vs. meme akcie | Cinemark | Analýza akcie | BlackBerry (BB.US) | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin | Provozovatel kin AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC | GameStop Corp | GameStop Corp (GME.US) | Cena akcie AMC | Plány | Příležitosti | První dluhopisy | Konkurence | Mali | Technologie | Americký trh | Mutace delta | Divize | Šíření mutace delta | Šíření mutace | CNN Business | Společný podnik | Akcie Robinhood | Chování | Slabé stránky | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Atlantic Equities | ARK Fintech Innovation | Palantir (PLTR.US) | Blink Charging (BLNK.US) | BLNK.US | Blink Charging | Walt Disney (DIS.US) | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | DIS.US | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Index Sentix | Akcie AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC Entertainment | Jim Cramer | Jim Cramer z CNBC | Mad Money | ARK Fintech Innovation ETF | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | John Heagerty | Společnosti | Rivian | Plug Power (PLUG.US) | Marika Čupa | Řetězec kin AMC | Litecoiny | Etherea | Bitcoiny cash | Zájem o kryptoměny | Ztrátové pozice | Warner Bros | Minulá výkonnost | Zdravotnictví | Pozornost | Výsledky PayPal | Coty (COTY.US) | Tencent Music Entertainment | TME.US | PYPL.US | Společnost | Adam Aron | Target | Intuit | Ross Stores | ROST.US | Ross Stores (ROST.US) | Regulační úřady | Celosvětový trh | Zveřejnění zprávy | | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Prolomení S/R zóny | Beyond Meat (BYND.US) | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | BlackBerry Ltd. | Meme stocks | Graf akcií GameStop | Jay Hatfield | Infrastructure Capital Advisors | Lucid Group | LCID | Lucid | SPG.US | Simon Property Group | TSN.US | COTY.US | ZNGA.US | DASH.US | DoorDash (DASH.US) | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | DBX | DBX.US | Dropbox | Dropbox (DBX.US) | Baidu (BIDU.US) | Kohlova korporácia | Kohlova korporácia (KSS.US) | TGT.US | Cieľ (TGT.US) | Wendy's (WEN.US) | LCID.US | Lucid Group (LCID.US) | Cheniere Energy | Řetězec | Cílový trh | Covid v Číně | Warner Bros Discovery | WBD | AMC Entertainment Holdings | AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC) | Occidental | Wall Street výsledky | Indexy S&P | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | LNG.US | Cheniere Energy (LNG.US) | WBD.US | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Disney (DIS.US) | Pohyby na trhu | Řetězec kin | Regal | Fenomén | Velké pohyby na trhu | Volby do Kongresu | Volby do Kongresu v USA | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | CZ | Partnerství | Vice | Azitra Inc. | Azitra | MDNA Life Sciences Inc. | MDNA Life Sciences | MDNA Life | MDNA | Strong Global Entertainment Inc. | Strong Global Entertainment | IPO společnosti Azitra | Finanční výkonnost společnosti | Výkonnost společnosti | IPO společnosti MDNA Life Sciences | IPO společnosti Strong Global Entertainment | ThinkEquity | ThinkEquity LLC | Grand View Research | bioAffinity Technologies | IPO MDNA Life Sciences | Country Garden
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

AMBA.US
AMBcrypto
Amber Capital
Amber Group
Ambice Ruska
Ambiciózní šéf
Ambrose Crofton
AMC
AMC - after market close
AMC (AMC.US)

Následující klíčová slova

AMC Entertainment (AMC)
AMC Entertainment (AMC.US)
AMC Entertainment Holdings
AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC)
AMC Networks
AMC Networks (AMCX.US)
Amcor
AMC Trade Finance
AMC Trade Finance Ltd
AMC.US
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít