Středa 29. května 2024 17:52
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader

Fúze

img

Rekordní počet drobných investorů do Tesly podpořil dohodu o Muskově odměně

21.05.2024 Podle nejnovějších údajů obchodní a investiční platformy eToro již rekordní počet drobných investorů hlasoval o klíčových bodech nadcházející valné hromady společnosti Tesla, přičemž většina z nich podpořila tolik diskutovaný kompenzační balíček Elona Muska.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)

20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

29.04.2024 Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
C:\fakepath\BHP.jpeg

Těžařská firma BHP chce převzít rivala Anglo American

26.04.2024 Těžařská společnost BHP Group učinila nabídku na převzetí menšího rivala Anglo American, kterého si cení na 31,1 miliardy liber (zhruba 915 miliard Kč). Spojením by vznikl globálně největší producent mědi s podílem na světové produkci kolem deseti procent. S odkazem na zdroje o tom informovala agentura Bloomberg a následně to včera potvrdily obě firmy.
img

ÚOHS uložil Křetínského firmě pokutu 18,8 milionu korun za fúzi s Gazela Energy

23.04.2024 Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil pokutu 18,8 milionu korun společnosti EP Energy Trading z Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského. Sankce je za to, že EP Energy uskutečnila fúzi s Gazela Energy před tím, než měla povolení ÚOHS. Firma na své pochybení sama upozornila. Úřad o tom informoval ČTK v tiskové zprávě, rozhodnutí i pokuta jsou pravomocné.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

19.04.2024 16. dubna, Londýn - Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Trumpova mediální firma loni prodělala přes 58 milionů USD, akcie klesly

02.04.2024 Společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social, vykázala za loňský rok čistou ztrátu 58,2 milionu dolarů (zhruba 1,4 miliardy Kč). Firma, jejímž většinovým vlastníkem je bývalý americký prezident Donald Trump, to včera oznámila ve zprávě pro burzovní regulátory. Její akcie následně prudce oslabily.
C:\fakepath\trader-28032024-40-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.03.2024 1) Zakladatel zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX Sam Bankman-Fried si dnes u soudu na newyorském Manhattanu vyslechne výši trestu v případě mnohamiliardové zpronevěry. Za mřížemi by v krajním případě mohl strávit příštích 50 let. Porota Bankmana-Frieda už loni v listopadu uznala vinným ze zpronevěry, kterou úřady označily za jeden z největších podvodů v americké historii. V tuto chvíli je podle médií jasné, že Bankman-Fried, který se proti rozsudku odvolává, půjde do vězení. O tom na jak dlouho, však rozhodne soudce Lewis Kaplan.
C:\fakepath\fuze.jpg

Fúze a akvizice se v prvním čtvrtletí zotavily

28.03.2024 Fúze a akvizice ve světě se v prvním čtvrtletí po nevýrazném výkonu v loňském roce zotavily, zejména díky návratu velkých dohod. Celková hodnota fúzí a akvizic vzrostla o 30 procent zhruba na 755,1 miliardy USD (17,7 bilionu Kč). Počet transakcí s hodnotou vyšší než deset miliard USD pak vzrostl na 14, zatímco ve stejném období loni jich bylo pět. S odvoláním na nejnovější údaje společnosti Dealogic to dnes uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Akcie Trumpovy firmy TMTG debutovaly silným růstem

26.03.2024 Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social a ve které má většinu bývalý americký prezident Donald Trump, debutovaly na burze v New Yorku silným růstem. Na trhu Nasdaq si krátce po zahájení připisovaly až 45 procent, ukázaly burzovní záznamy. TMTG vstoupila na akciový trh prostřednictvím fúze s veřejně obchodovanou firmou Digital World Acquisition.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Trumpova firma Trump Media jde na burzu

22.03.2024 Mediální a technologická společnost Trump Media & Technology Group (TMTG) někdejšího amerického prezidenta Donalda Trumpa vstoupí na burzu. Akcionáři veřejně obchodované firmy Digital World Acquisition dnes totiž schválili plán, podle kterého se firma spojí s Trumpovým podnikem. S akciemi Trumpovy firmy, jejíž hlavní součástí je sociální síť Truth Social, se tak brzy začne obchodovat na trhu Nasdaq v New Yorku, uvedla agentura AP.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Záchrana Credit Suisse přinesla Švýcarsku nová rizika

14.03.2024 Záchrana švýcarské banky Credit Suisse, kterou před rokem převzala konkurenční UBS, přinesla švýcarské ekonomice nová rizika. Ve zprávě věnované této alpské zemi to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Spojení obou velkých bank sice zajistilo finanční stabilitu, transakce ale podle OECD vyvolává otázky ohledně dominantního postavení UBS na švýcarském trhu a potřeby silnější finanční regulace v budoucnu.
img

Nano-X Imaging poklesl o 25 %

20.02.2024 Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US), americké společnosti zabývající se medicínskými zobrazovacími technologiemi, dnes klesají o 25 %, čímž smazávají velkou část zisku z minulého týdne. Akcie společnosti minulý týden posílily poté, co Nvidia zveřejnila, že ve společnosti drží podíl v hodnotě kolem 380 tisíc dolarů.
img

Připraveni na resetování: Průzkum analytiků Fidelity International pro rok 2024

14.02.2024 Poslední dva roky se nesly ve znamení obav z toho, jak vážně může být první trvalejší zpomalení ekonomiky od roku 2008. Podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International (dále jen „Fidelity“) se však podmínky pro firmy, které se chystají na expanzi, ustálily. V roce 2024 stane světlým bodem světové ekonomiky Japonsko.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

ČNB: Poptávka firem po úvěrech klesla, poptávka domácností rostla

22.01.2024 Poptávka firem po úvěrech v posledním čtvrtletí loňského roku mírně klesla po růstu ve třetím kvartálu. Naopak poptávka domácností po úvěrech na bydlení i na spotřebu rostla už třetí čtvrtletí v řadě. Vyplývá to z pravidelného čtvrtletního průzkumu, který zveřejnila Česká národní banka (ČNB). V prvním čtvrtletí letošního roku banky očekávají pokračující posilování poptávky domácností po úvěrech, u firemních úvěrů vyhlížejí spíš pokles.
img

Denní shrnutí: kryptotrh roste v očekávání historického rozhodnutí o ETF

10.01.2024 Indexy na Wall Street se po nejistém začátku peněžní seance vracejí k růstu. US500 si připisuje 0,40 % a vrací se nad úroveň 4800 bodů, zatímco US100 si připisuje 0,50 % a zůstává kolem 16950 bodů.
img

EchoStar získává 38 % po úspěšném oznámení fúze 📌

10.01.2024 Akcie společnosti EchoStar (SATS.US), předního poskytovatele technologií a řešení pro připojení, dnes po oznámení dokončení fúze se společností DISH Network Corporation vzrostly o více než 38 %. Tato fúze významně posílila strategickou, finanční a provozní flexibilitu společnosti EchoStar, která se tak stala globálním lídrem v oblasti pozemního i jiného než pozemního bezdrátového připojení.
img

Star Bulk a Eagle Bulk na cestě k největšímu spojení přepravy v USA 🚢

12.12.2023 Společnosti Star Bulk Carriers (SBLK.US) a Eagle Bulk Shipping (EGLE.PL) kótované v USA se rozhodly pro fúzi v hodnotě 2,1 miliardy dolarů, při které Star získá Eagle Bulk v akciové transakci, přičemž za akcie společnosti zaplatí o 17 % více než poslední uzavírací cenu (více než 52 USD za akcii oproti 44,85 USD na konci obchodování). Akcionáři Eagle Bulk obdrží 2,62 akcií Star Bulk. Očekává se, že fúze bude uzavřena v první polovině roku 2024.
img

Antimonopolní úřad v Česku: důležitý, ale neviditelný

07.12.2023 Ministr zemědělství Marek Výborný v tomto týdnu oznámil, že obchodní řetězce v lednu zvýší ceny navzdory poklesu DPH. Neformální tlak ze strany politiků tak opětovně nezafungoval a hrozí, že zvýšené marže napříč vertikálou zemědělci-potravináři-obchodníci nemusí zkrotit ani zdecimovaná poptávka. Efektivní nástroje nicméně nedrží v rukou vláda, ale především Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), o jehož úloze se v rámci aktuální inflační epizody příliš nemluví.
C:\fakepath\Soder.jpg

Bavorský premiér Söder vyzval k předčasným parlamentním volbám

27.11.2023 Bavorský premiér Markus Söder vyzval k uspořádání předčasných parlamentních voleb v Německu, jako možný termín navrhnul 9. červen 2024 souběžně s volbami do Evropského parlamentu. Podle Södera se země nachází v krizi, kterou stávající vláda sociálnědemokratického kancléře Olafa Scholze nedokáže a nechce řešit. Scholzova vláda je nyní pod tlakem kvůli rozpočtové krizi, která má dopady na německé hospodářství.
img

Bank of America po výsledcích posiluje o 3 % 📈 Goldman Sachs ztrácí

17.10.2023 Akcie druhé největší banky v USA, Bank of America, dnes posilují o více než 3 %, protože banka překonala prognózy a meziročně zvýšila zisk o 10 %. Goldman Sachs naopak po výsledcích ztrácí téměř 0,5 % - Wall Street je přijala mnohem opatrněji - čistý zisk klesl o 33 % r/r, mírně vyšší než očekávané tržby nedokázaly investory povzbudit k nákupu akcií.
C:\fakepath\Astra-linux.jpg

Ruská technologická firma Astra plánuje tento měsíc nabídku akcií v Moskvě

02.10.2023 Ruská technologická společnost Astra plánuje tento měsíc nabídnout své akcie na moskevské burze. Oznámila to dnes společnost. Primární nabídka akcií firmy by mohla oživit skomírající ruské kapitálové trhy, upozornila agentura Reuters.
img

Usmívejte se cestou do banky: růst Shiba Memu z ní dělá nejlepší kryptoměnu, kterou nyní můžete koupit

15.09.2023 Závod o titul nejlepší kryptoměny, kterou nyní můžete koupit, nikdy neměl tolik účastníků, mezi které se dostaly i meme mince. Meme mince zažily svou renesanci s tokeny jako Pepe, které se vážně uchází o to, aby se staly nejlepší investicí do meme mincí roku 202
img

UBS na 15letém maximu 📈 Akcie po výsledcích za 2. čtvrtletí rostou o 6 %.

31.08.2023 Akcie největší švýcarské banky UBS (UBSG.CH) dnes posilují o 6 % po zprávě za 2. čtvrtletí, po které se trh přesvědčuje, že akvizice zkrachovalé Credit Suisse byla pravděpodobně velmi dobrým obchodním tahem této instituce a hlavně v konečném důsledku nezhoršila její rizikový profil. Banka samozřejmě tváří v tvář dokončené akvizici dosáhla rekordních výsledků a stává se globální jedničkou mezi všemi evropskými bankami. Zisk překonal očekávání a UBS hodlá v příštích několika letech snížit náklady dalším snížením počtu pracovních míst až o 3 000, po téměř 8 000 propuštěných v první polovině roku 2023.
C:\fakepath\vinfast.jpg

Tržní hodnota VinFastu první den na burze v USA překonala Ford či GM

16.08.2023 Tržní hodnota vietnamského výrobce elektromobilů VinFast první obchodní den na burze v New Yorku stoupla na 85 miliard USD (1,9 bilionu Kč). Společnost tak překonala americké automobilky Ford a General Motors, upozornil server zpravodajské televize BBC. Tržní hodnota Fordu činí 48 miliard USD a GM 46 miliard USD.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

FT: Zájem čínských firem o fúze a akvizice v USA je nejnižší za téměř 20 let

04.08.2023 Čínské firmy od začátku letošního roku investovaly do fúzí a akvizic ve Spojených státech 221 milionů dolarů (4,9 miliardy Kč), což je nejméně od roku 2006. S odvoláním na údaje společnosti Dealogic o tom dnes informuje britský ekonomický list Financial Times (FT). Loni touto dobou investice činily 3,4 miliardy dolarů. Prudký pokles je odrazem geopolitického napětí mezi oběma zeměmi, které má dopad i na finanční aktivitu.
C:\fakepath\trader-31072023-37-zm.png

Reuters: Makléř eToro prodá na sekundárním trhu akcie za 120 milionů dolarů

31.07.2023 Globální makléřská společnost eToro, která je z Izraele, nabídne na sekundárním trhu akcie za 120 milionů dolarů (2,6 miliardy Kč). S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Krok přichází déle než rok poté, co firma zrušila plán vstoupit na burzu ve Spojených státech. Podnik nabízí makléřské služby v mnoha zemích světa včetně České republiky.
C:\fakepath\vinfast.jpg

Vietnamský výrobce elektromobilů VinFast chce v srpnu na burzu v USA

30.07.2023 Vietnamský výrobce elektromobilů plánuje příští měsíc vstoupit na burzu ve Spojených státech prostřednictvím sloučení s firmou specializující se na akvizice, tzv. SPAC. Automobilka obdržela souhlas s navrhovaným spojením od americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\banky-28072023.png

JP Morgan a First Republic Bank: Jak silný hráč se stal ještě silnějším

28.07.2023 Probíhající výsledková sezona v USA je nesmírně zajímavá. Od března 2022 americká ekonomika vstoupila do režimu utahování měnové politiky, a tento trend trvá už více než rok. Nyní se již s jistotou setkáváme s prvními projevy zdražení peněz.
img

Technická analýza ETH/USD na 26. 7. 2023

26.07.2023 Americké ministerstvo spravedlnosti se spojilo s organizací založenou před dvěma lety. Řeč je o National Cryptocurrency Enforcement Team (NCET), který byl vytvořen pro boj proti krypto zločinům.
C:\fakepath\trader-30062023-50-zm.jpg

Dealogic: Objem fúzí a akvizic ve druhém čtvrtletí klesl o 36 procent

30.06.2023 Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic se ve druhém čtvrtletí letošního roku meziročně propadla o 36 procent na 732,82 miliardy USD (16 bilionů Kč). Aktivitu zbrzdily vyšší úrokové sazby a patová situace ohledně dluhového stropu v USA. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila analytická společnost Dealogic. Investiční bankéři a právníci jsou však optimističtí a věří, že oživení akciového trhu postupně obnoví důvěru šéfů firem v uzavírání obchodů.
img

Díky skokovému zvýšení cen obilovin v červnu přinášely akcie agropodniků nadprůměrné výnosy

30.06.2023 Agropodnikání patřilo v červnu zatím k nejvýnosnějším segmentům akciového trhu. Jeho akcie poskočily o 8,1 % zejména díky výraznému posílení pšenice a sójových bobů, jejichž produkční výhledy kazí sucha na severní polokouli. Dlouhodobější výhled v oblasti zemědělství vypadá pro investory přitažlivě a přináší s sebou nové fúze a akvizice, které povedou ke zlepšení jednotkových ukazatelů.
img

O investičním nástroji SPAC je slyšet stále častěji. První SPAC ve střední Evropě má slovenské kořeny

19.06.2023 Pojem SPAC (Special Purpose Acquisition Company) se postupně dostává i do slovníku investorů ze střední a východní Evropy. V USA je přitom považován za atraktivní formu zhodnocování peněz investorů a získávání kapitálu pro firmy už řadu let. Historicky první SPAC má od roku 2022 i náš region, tedy střední a východní Evropa. V západní Evropě přitom také nejde o úplnou novinku. Nejsilnějším byl rok 2021, kdy bylo na evropských burzách kótovaných až 32 SPACů. V aktuální analýze se analytička WOOD & Company Eva Sadovská věnuje tomu, co to SPAC je, jak se na evropských burzách v posledních letech etabloval, ale i tomu, jak vybrat kvalitní SPAC.
img

Akcie týdne - Bunge (15.06.2023)

15.06.2023 Nedávná rally na akciových trzích byla poháněna šílenstvím kolem umělé inteligence a pokrýváním krátkých pozic na meme-akciích. Vzhledem k veškerému rozruchu kolem těchto akcií bylo pro obchodníky snadné přehlédnout jiné pozoruhodné akciové zprávy, jako například jedno z největších oznámení o fúzi zemědělských podniků v historii! Bunge (BG.US), americká zemědělská společnost, toto úterý oznámila, že od Glencore (GLEN.UK) koupí společnost Viterra, která se zabývá manipulací s obilím.
C:\fakepath\eurusd-14062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.6.2023

14.06.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily a indexy S&P 500 a Nasdaq stouply na nejvyšší hodnotu za 14 měsíců. Zpráva o květnové inflaci podpořila očekávání, že měnový výbor centrální banky USA (Fed) na závěr svého dvoudenního zasedání nezvýší úrokové sazby.
img

Vodafone ve stínu historické redukce pracovníků

16.05.2023 Akcie Vodafonu (VOD.UK) v dnešní seanci klesly o více než 3,5 % a po oznámení plánu propustit 11 000 zaměstnanců a zpomalení růstu tržeb v letošním roce klesly na nejniožší úrovně v letošním roce. Navrhovaný program hromadného propouštění bude největší v historii společnosti a očekává se, že bude rozložen mezi příští tři roky. Nová generální ředitelka společnosti, paní Margherita Della Valle, uvedla, že výkonnost společnosti není dostatečně dobrá a společnost se musí změnit.
img

Investoři WOOD SPAC One řekli “ANO“ Footshopu. Ten by tak měl vstoupit na pražskou burzu

16.05.2023 Investoři společnosti WOOD SPAC One a.s. (dále „WSO“) odsouhlasili výběr cílové společnosti. Spojení WSO se společností Footshop s.r.o. (dále „Footshop“) posvětilo na valné hromadě 78,2 % hlasů. Investoři tak udělili formální souhlas k dokončení a vypořádání transakce, jejímž prostřednictvím získají 45% podíl ve společnosti. Transakce by měla být realizována (tj. Datum dokončení Byznysové kombinace by mělo nastat) do konce června. Akcie Footshopu by se pak měly stát veřejně obchodovatelné na pražské burze v průběhu léta po fúzi obou společností.
img

Activision se v premarketu propadá o 10 % po zablokování převzetí

26.04.2023 Akcie americké videoherní společnosti Activision Blizzard (ATVI.US) se dnes v premarketu propadly o 10 %. Propad vyvolalo rozhodnutí britského regulátora zablokovat převzetí společnosti společností Microsoft (MSFT.US) v hodnotě 69 miliard USD.
C:\fakepath\akcie-25042023.png

Bankovní krize nadále doutná - výsledky First Republic Bank nepřesvědčily

25.04.2023 I když jméno banky SVB již na dobro zmizelo z hlavním titulků světových médií, neznamená to, že je bankovní krize regionálních bank úplně zažehnána. Připomeňme si, že hlavní příčinou krachu SVB bank bylo špatné řízení rizik spojené se zvedáním úrokových sazeb. Regionální banky tak po celých USA ztratily důvěru klientů, kteří začali vybírat vklady. Podotkněme, že tato situace je v paradoxní, protože regionální banky jsou řízeny velmi konzervativně, protože nakupují bezrizikové produkty, jako jsou americké statní dluhopisy. Nejedná se tak jako v roce 2008 o složité konstrukce derivátových finančních produktů.
img

ETH dosahuje sedmiměsíčního maxima před upgradem společností Shanghai a Capella

05.04.2023 Ethereum poprvé po několika měsících překonalo hladinu odporu 1 900 USD a v současné době se nachází nad 1 911 USD.
img

Zklidnění trhů dává Fedu šanci zvýšit sazby

22.03.2023 Včerejší obchodování přineslo na trhy úlevu, ze které profitovala riziková aktiva včetně bankovních titulů. Kombinace rychlého zásahu amerických regulátorů a nucené fúze Credit Suisse a UBS tak alespoň prozatím pomohla zastavit eskalaci finančního napětí. To je zásadní zpráva i pro Fed, který se bude na dnešním zasedání rozhodovat, zda zvýšit úrokové sazby nebo je ponechat beze změny. Ještě před propuknutím aktuálních finančních turbulencí se zdálo nejpravděpodobnější, že Fed znovu akceleruje tempo zvyšování úrokových sazeb na 50bps. Takto razantní zpřísnění měnové politiky je však dnes – navzdory stále silným (jádrovým) inflačním tlakům – ze hry.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. března 2023

21.03.2023 Největší švýcarská bankovní instituce UBS Group uzavřela dohodu o fúzi s "konkurenční" Credit Suisse. Ta za dokončení transakce zaplatí 3,25 miliard dolarů, což je o 60 % pod hodnotou Credit Suisse z konce minulého týdne.
img

Spojení dvou největších švýcarských bank by byla historická událost i pro světové finance. Rozhodnutí má padnout do večera

19.03.2023 Ve Švýcarsku se o tomto víkendu píšou dějiny tamního bankovnictví, které alpské zemi dalo ve světě proslout jako máloco jiného. Dost možná totiž dojde ke spojení dvou arcirivalů, dvou největších bank v zemi, které svým významem ovšem dávno přesáhly její hranice a řadí se mezi vůbec devět nejdůležitějších investičních bank světa – mezi takzvanou „nabušenou devítku“.
img

Průzkum společnosti Fidelity International 2023: Společnosti se připravují na svět po levném financování

22.02.2023 Po téměř deseti a půl letech rekordně nízkých úrokových sazeb se zdá, že éra uměle levného kapitálu končí. Analytický průzkum společnosti Fidelity International pro rok 2023 přibližuje, jak se společnosti přizpůsobují náročnějším, a nakonec i udržitelnějším podmínkám na trhu financování.
C:\fakepath\akcie-26012023-1.jpeg

Špatné výsledky u Goldman Sachs, investiční příležitost na long?

26.01.2023 Výsledková sezona v USA je v plném proudu. Jelikož hlavním hybatelé trhu zůstávají centrální banky, tak většina publikovaných výsledků nedokáže změnit nebo ovlivnit náladu na trhu. Do podvědomí investorů se dostanou jen firmy, které buď výrazně uspěly a nebo naopak publikovaly výsledky daleko za odhady analytiků. Dnes se podíváme na jednu firmu, která svým akcionářům překvapila nemilé překvapení. Touto firmou je slavná investiční banka Goldman Sachs. Jen málokdo by čekal špatné výsledky od žraloka světových financí v době, kdy akciové trhy a ekonomické zpravodajství se čím dál víc objevuje v hlavních zprávách.
img

JPMorgan Chase & Co očekává agresivnější politiku Fedu.

10.01.2023 Výkonný ředitel JPMorgan Chase & Co., Jamie Dimon, je přesvědčen, že zvýšení sazeb Federálního rezervního systému by mělo být větší, než se v současnosti očekává, i když všichni čekají, co dnes řekne Jerome Powell. "Za předpokladu, že by Fed zvýšil srovnávací sazbu zhruba na 5 %, existuje 50% pravděpodobnost, že současné prognózy jsou pravdivé, a 50% šance, že ji centrální banka bude muset zvýšit na 6 %," uvedl výkonný ředitel. ředitel JPMorgan Chase & Co. "Domnívám se, že současná zvýšení nemusí být dostatečná. Je zřejmé, že se trochu zpožďujeme a je nepravděpodobné, že by ekonomika v následujících třech až šesti měsících příliš utrpěla vysokými sazbami."
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
img

Akciové indexy letos výrazně ztratily

30.12.2022 Tento rok akciové trhy výrazněji ztratily. Index PX v letošním roce spadl o 15,73 %, zatímco v loňském roce vzrostl o +38,84 %. První větší propad přišel se začátkem války na Ukrajině, která vedla k růstu cen energií. Dále pak trhy ovlivnily také vysoká inflace a problémy v odběratelsko-dodavatelských vztazích. Podobně tomu bylo ale i na ostatních evropských burzách měřených indexem STOXX Europe 600, který odepsal 12,56 % (loni +22,25 %), ale i za mořem, kde index S&P500 oslabil o 19,75 % (loni +26,89 %).
img

Šéf Nasdaqu vidí zlom ve švédském IPO v polovině příštího roku

30.12.2022 Společnosti Nasdaq Inc., provozovatel největší burzy cenných papírů, uvádí, že se v polovině roku 2023 zlomí krize v oblasti primární nabídky akcií, pokud se zmírní nejistota ohledně ocenění.
img

Colt: (Koupit, 12m cíl 652 CZK): Růstový příběh, sázka na organický i M&A růst

16.12.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Colt CZ Group SE vydáváme novou cílovou cenu ve výši 652 CZK. Ve srovnání se současnou tržní cenou to znamená možný růstový potenciál +17,5 %. Tomu odpovídá doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Předchozí cílová cena byla 645 CZK.
C:\fakepath\pivo-0212022.png

Přijde změna dlouhodobého trendu na akciích Anheuser-Busch InBev?

02.12.2022 Jen málokterá globální firma byla v posledních letech tak tvrdě trestána investory jako tento světový producent piva. Když odmyslíme růst v posledních týdnech, pohybovala se akcie Anheuser-Busch InBev mezi 45 až 50 eury. To je vlastně stejná cena, jakou měla firma před deseti lety. Tato belgická společnost se za tu dobu změnila a je ještě mnohem silnější. Že se Anheuser-Busch InBev blýská na lepší časy, potvrdili nedávno analytici z JP Morgan, kteří změnili radikálně názor. Z doporučení prodat přesedlali koupit, přičemž cílová cena by měla být 70 eur za akcii.
img

Cineworld se snaží odrazit po možné akvizici společnosti Vue ⚡

02.12.2022 Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) dnes posilují o téměř 10 %. Kapitalizace donedávna druhého největšího řetězce kin na světě se kvůli hrozbě bankrotu snížila na pouhých 68 milionů britských liber. Společnost souhlasila s tím, že prozkoumá možný prodej podniku a umožní věřitelům přispět k podnikatelskému plánu. Na trhu se objevily spekulace o možném převzetí společnosti společností Vue Inetrnational a o dobrém prodeji pokračování filmu Knives Out 2 do kin:
img

Ethereum v popředí menších kryptoměn klesá 📉

09.11.2022 Krach na trhu kryptoměn způsobil mimořádnou aktivitu investorů. Ztrácejí téměř všechny altcoiny, i když zraky obchodníků směřují především k největšímu a dosud nejdůvěryhodnějšímu z nich, Ethereu. V souvislosti s rostoucí aktivitou v blockchainu Etherea na řetězci dosáhly interní "poplatky za plyn" rekordní výše a jejich hodnota přesáhla 4,5 miliardy dolarů:
img

Raiffeisenbank v ČR za tři čtvrtletí stoupl čistý zisk o 89 pct na 5,5 mld. Kč

03.11.2022 Raiffeisenbank v ČR za tři čtvrtletí letošního roku meziročně stoupl čistý zisk o 89 procent na 5,47 miliardy korun. Aktiva banky vzrostla o 14 procent na 599 miliard Kč. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Zisky letos výrazně rostou také ostatním velkým bankám.
img

Goldman Sachs vykázala výborné výsledky 📈

18.10.2022 Goldman Sachs (GS.US) dnes oznámila výsledky za třetí čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků jak v oblasti zisku na akcii (EPS), tak tržeb:
C:\fakepath\akcie-13102022-1.jpg

Seriál o klasifikaci akcií – díl 2: První porce masa s názvem GICS

13.10.2022 V minulém díle jsme krátce prošli, k čemu je dobré vědět něco o klasifikaci akcií, v dnešním díle se už podíváme na „informační maso“ - první z dvou systémů klasifikace, a to Global Industry Classification Standard neboli zkráceně GICS. Ten v roce 1999 společně vyvinuli Morgan Stanley Capital International (MSCI) a S&P Dow Jones Indices.
img

Akcie Viasat získávají téměř 30 %

03.10.2022 Viasat je společnost se sídlem v Kalifornii, která poskytuje civilní a vojenské pozemní a satelitní komunikaci, internet a bezpečnostní systémy. Cena akcií společnosti vyletěla po zprávách o kontraktu s L3Harris (LHX.US) v hodnotě 1,96 miliardy dolarů. Akvizice systému Link16 dlouholetým subdodavatelem a integrátorem s vazbami na ministerstvo obrany se shodovala s plánovaným rozšířením Link16 Pentagonem do vesmírné domény:
C:\fakepath\trader-28092022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.09.2022 1) Divize americké společnosti Harley-Davidson pro výrobu elektrických motocyklů LiveWire včera vstoupila na burzu. Učinila tak prostřednictvím fúze s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Vznikl tak první veřejně obchodovaný výrobce elektrických motocyklů ve Spojených státech, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-27092022-34-zm.jpg

Divize firmy Harley-Davidson pro výrobu elektrických motorek vstoupila na burzu

27.09.2022 Divize americké společnosti Harley-Davidson pro výrobu elektrických motocyklů LiveWire dnes vstoupila na burzu. Učinila tak prostřednictvím fúze s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Vznikl tak první veřejně obchodovaný výrobce elektrických motocyklů ve Spojených státech, napsala agentura Reuters.
img

Sesen Bio se propadá o 35 %

21.09.2022 Akcie Sesen Bio (SESN.US), klinická společnost je v poslední fázi obchodování jednou z nejméně výkonných akcií na Wall Street. Cena akcií klesla kolem 35 % po oznámení dohody o fúzi mezi Sesen Bio a Carisma Therapeutics, blízkou americkou biotechnologickou společností. Fúze bude úplným obchodem, kdy současní akcionáři Sesen vlastní 41,7 % sloučené entity a současní akcionáři Carisma vlastní zbývajících 58,3 %. Transakce byla jednomyslně schválena představenstvy obou společností a očekává se, že bude uzavřena za 3-4 měsíce. Nová společnost bude fungovat jako Carisma Therapeutics a bude kotována na burze NASDAQ pod tickerem CARM.
img

Německo získává Uniper. Akcie padají o 30 % 📉

21.09.2022 Ještě v červenci Německo uzákonilo rekordní finanční záchranu Uniperu uprostřed rostoucích cen plynu a elektřiny. Červencová dohoda činila 14,95 miliardy EUR.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 20. září 2022

20.09.2022 Minulý týden jsme byli svědky jedné z nejočekávanějších událostí kryptoměnového průmyslu, totiž přechodu etherea na mechanismus proof of stake.
img

ATOM expandoval za minulý týden o více než 25 %, od poloviny června si udržuje vzestupnou tendenci

06.09.2022 Krypto rallye za minulý týden nastalo po úspěšném odrazu od vzestupné linie podpory. Navzdory býčí hybnosti by ATOM mohl potenciálně projít kluzkým svahem.
img

Týden na akciových trzích: Pozitivní závěr týdne jen korigoval celkovou ztrátu

02.09.2022 Začátek týdne byl ještě ovlivněn jestřábím vyzněním symposia v Jackson Hole. Nejdůležitější makrodata týdne se týkala především zámořského trhu práce. Dopadla smíšeně, počet nových pracovní míst se zvýšil, ale celková nezaměstnanost vzrostla (zní jako protimluv, ale rozdíl je dán mírou participace). V Evropě jsme se dočkali vyšší míry inflace. To podobně jako v USA naznačuje růst úrokových sazeb. Pro akciové trhy vesměs ne příliš povzbudivá data.
img

Jestřábí komentáře Fedu vidí krypto propad

30.08.2022 Jestřábí komentáře Jeroma Powella z Fedu vedly ke konci minulého týdne k poklesu cen kryptoměn a akcií, přičemž od té doby ceny převážně stále klesají, protože investoři se snaží zbavit ‚‚rizikovějších‘‘ aktiv.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 3,2 procenta na 1221,5 bodu

19.08.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily. Index PX klesl o 3,2 procenta na 1221,5 bodu. Největší růst zaznamenaly akcie antivirové společnosti Avast, největší pokles postihl cenné papíry bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu akcie na pražské burze vzrostly o 2,3 procenta.
img

Raiffeisenbank v ČR v 1. pololetí stoupl čistý zisk na tři miliardy Kč

02.08.2022 Raiffeisenbank v ČR v prvním pololetí letošního roku meziročně stoupl čistý zisk o 78,4 procenta na 3,01 miliardy korun. Aktiva banky vzrostla o 15,5 procenta na 593 miliard Kč. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Zisky letos výrazně rostou také ostatním velkým bankám.
img

Dominance bitcoinu roste 

27.07.2022 Trh s kryptoměnami se během dnešní obchodní seance pohyboval v mínusu, přičemž BTC a ETH se vzdaly zisků z minulého týdne. Zdá se, že primární kryptoměna podle tržní kapitalizace reaguje na zítřejší zasedání Federálního výboru pro otevřený trh (FOME).
img

Je současná fúze Etherea hnacím motorem tohoto cenového růstu? Kam půjde příště?

25.07.2022 Navrhované datum přechodu od mechanismu proof-of-work k proof-of-stake signalizuje návrat optimismu na kryptotrhy.
img

Týden na akciových trzích: Výsledkové sezóna podporuje akciové trhy

22.07.2022 Makro událostí týdne bylo jistě měnové zasedání ECB. Sazby se zvýšily, to se čekalo, ale nečekalo se, že se zvednou o 50 bb (očekávání byla na jen 25 bb). Navíc podle doprovodného komentáře se pravděpodobně dočkáme dalšího utahování.
img

Bitcoin se do 5 let dostane na 500 000

20.07.2022 CEO Galaxy Digital a miliardář Mike Novogratz tvrdí, že navzdory pokračujícímu medvědímu krypto trhu dosáhne bitcoin v příštích 5 letech hodnoty 500 000 USD.
img

Avast: Poslední den obchodování s právem na pololetní dividendu 4,8 centu

20.07.2022 Dnes je poslední den obchodování s akciemi Avastu s právem na pololetní dividendu 0,048 USD. Podmínkou pro výplatu této dividendy je nedokončení probíhající fúze se společností NortonLifeLock Inc. do 11. 8. 2022. Dividenda nebude mít vliv na cenu fúze.
img

Avast: Pololetní dividenda 4,8 centu je podmíněna dokončením fúze

14.07.2022 Avast vyplatí akcionářům pololetní dividendu ve výši 0,048 USD. Podmínkou pro výplatu je, že probíhající fúze se společností NortonLifeLock Inc. se neuskuteční do 11. 8. 2022. Dividenda nebude mít vliv na cenu fúze.
C:\fakepath\trader-04072022-20-zm.jpg

PwC: Fúze a akvizice letos zpomalily, jejich počet klesl o čtvrtinu

04.07.2022 Aktivita u fúzí a akvizic letos ve světě kvůli přibývajícím ekonomickým překážkám proti rekordnímu roku 2021 zpomalila. V prvním pololetí letošního roku se ve světě uskutečnilo 24.124 transakcí, což bylo o čtvrtinu méně než ve stejném období loni. Aktivita se tak vrátila na úroveň roku 2019. Hodnota transakcí činila dva biliony dolarů, což je meziroční pětinový pokles. Vyplývá to z aktuální studie společnosti PwC, kterou má ČTK k dispozici.
img

Těžiště investic PPF by mělo být v Evropě, chce rozvíjet Air Bank, řekl Šmejc

29.06.2022 Těžiště investic skupiny PPF by nyní mělo být v Evropě, v Asii chce skupina hledat partnery. Ucelenou investiční strategii bude PPF schopná definovat v září. Novinářům to řekl nový ředitel PPF Jiří Šmejc. Po zrušení spojení Moneta Money Bank s bankovní částí PPF chce skupina dále rozvíjet Air Bank, uvedl. Šmejc také řekl, že je ochotnější se při obchodních příležitostech spojit s partnery, než býval zesnulý zakladatel PPF Petr Kellner. Do čela skupiny Šmejc nastoupil v polovině června.
img

Akcie na pražské burze v průběhu týdne oslabily o 1,9 procenta

17.06.2022 Akcie na pražské burze v průběhu uplynulého týdne oslabily. Index PX klesl o 1,9 procenta na 1290,7 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší růst zaznamenaly akcie výrobce antivirových programů Avast. Nejvýraznější pokles naopak postihl cenné papíry Komerční banky. V předchozím týdnu akcie na pražské burze klesly o 1,1 procenta.
img

Ceny kryptoměn se pevně drží. Odchází „krypto zima“ ?

06.06.2022 Ceny kryptoaktiv se v minulém týdnu držely pevně, protože investoři hodnotili situaci v oblasti krypto trhu. Bitcoin se nyní již několik týdnů stabilně drží kolem úrovně 30 000 amerických dolarů, což vzbuzuje naději, že to nejhorší z „kryptoměnového ochlazení“ je již pro pokles cen zažehnáno.
img

Týden na akciových trzích: Evropské i americké burzy slušně v plusu, Praha naopak ztratila

27.05.2022 Makrodata tento týden dopadla smíšeně. Spotřebitelská důvěra se u nás zhoršuje, v Německu je nížká. V USA naopak roste osobní spotřeba, což ukazuje na silnou poptávku. Zápisky Fedu vyzněly holubičím dojmem s výhledem na růst sazeb na příštích dvou zasedáních o 50 bb na každém. V eurozóně, respektive ECB to vypadá na červencové zvýšení o 25 bb a stejný krok se pak čeká v září.
img

Týden na akciových trzích: Praha pokulhávala za Evropou, Amerika prohlubuje ztráty

13.05.2022 Mezi nejdůležitější makrodata tohoto týdne se bezpochyby zařadila inflace v USA. Meziročně sice již mírně klesla, avšak méně než se čekalo. Drobný pokles však nic nemění na tom, že americká inflace je stále vysoká a spekuluje se o tom, jestli tamní centrální banka Fed neutáhne šrouby měnové politiky více než se odhaduje. Pro akcie nepříliš radostný výhled.
img

Denní makroekonomické postřehy: Společnosti nedostaly memorandum 13/05/2022

13.05.2022 KDO MÁ PRAVDU: Finanční podmínky se zpřísňují, ocenění akcií klesá a trhy se blíží „medvědímu“ teritoriu -20 %. IPO se propadly a zaměřily se pouze na hodnotové akcie. Přesto manažeři nedostali zprávu o krizi. Zisky a kapitálové výdaje rostou dvouciferným tempem a společnosti napínají peněžní toky a rozvahy na akvizice. Fúze a akvizice jsou odolné a zaměřují se na technologické tituly. Posiluje to korekci vedenou oceněním, přičemž fundamenty jsou stále bezpečné a manageři sebevědomí.
img

Týden na akciových trzích: Závěr týdne tragický, doslova a všude

06.05.2022 Tento pracovní týden byl ve znamení centrálních bank. Nejsledovanější byl samozřejmě Fed (rozhodnutí ve středu). Sazby vzrostly podle očekávání (50 bb) a rozpouštění bilance bude pravděpodobně rychlejší. Doprovodný komentář si trhy vyložily jako příliš holubičí. Výsledek? Vysoký růst amerických burz (tabulka níže).
img

Raiffeisenbank v ČR v 1. čtvrtletí zdvojnásobila čistý zisk na 1,19 miliardy Kč

04.05.2022 Raiffeisenbank v ČR v prvním čtvrtletí letošního roku meziročně zdvojnásobila čistý zisk na 1,19 miliardy korun. Aktiva banky vzrostla o 25 procent na 558 miliard Kč. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Zisky letos výrazně rostou také ostatním velkým bankám.
C:\fakepath\cinsky juan2.jpg

Čínské investice v Evropě loni vzrostly o třetinu

27.04.2022 Dokončené čínské přímé zahraniční investice v Evropě v loňském roce stouply o třetinu na 10,6 miliardy eur (259,8 miliardy Kč). Vyšší byly akvizice i transakce na zelené louce. Vyplývá to ze zprávy společností Rhodium Group a Mercator Institute for China Studies.
img

Stellantis kvůli sankcím a potížím s logistikou přeruší výrobu v Rusku

19.04.2022 Automobilka Stellantis kvůli protiruským sankcím a potížím s logistikou přeruší výrobu v Rusku. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení. Podnik provozoval společně s firmou Mitsubishi továrnu v Kaluze, zhruba 125 kilometrů jihovýchodně od Moskvy. Čtvrtý největší výrobce automobilů na světě měl na ruském trhu jen asi jednoprocentní podíl, uvedla agentura Reuters.
img

Které kryptoměny jsou rozhodně lepší investicí, než Dogecoin?

10.04.2022 Kryptotrh si prošel těžkým prvním čtvrtletím. Mince společně s tokeny padaly a stoupaly závratnou rychlostí. Velký podíl na tom mají regulace, které se plíží do reality v rámci největších světových mocností. Spojené státy, Evropská unie, Indie, Rusko – všechny mocnosti pomalu pracují na tom, aby se kryptopolitika rozjela.
img

Může Ethereum dosáhnout hodnoty 10 000 USD? 

05.04.2022 I nadále je Ethereum (ETH-USD) jednou z nejžhavějších mincí na trhu. Jakožto druhá největší kryptoměna na světě je to obrovské monstrum. Tam, kde leží odborné předpovědi cen společnosti Ethereum, by se tak mohlo naznačit, kterým směrem se bude celý trh ubírat.
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
img

Avast loni zvýšil provozní zisk o 4,5 procenta, vzrostly také výnosy

25.02.2022 Antivirová firma Avast loni zvýšila upravený provozní zisk EBITDA o 4,5 procenta na 517,6 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 11,6 miliardy Kč. Výnosy vzrostly podle aktuálních měnových kurzů o 5,4 procenta na 941,1 milionů dolarů, což je přes 21 miliard Kč. Avast to dnes oznámil v tiskové zprávě. Zároveň uvedl, že datum uzavření fúze se společností NortonLifeLock očekává 4. dubna.
img

Týden na akciových trzích: Válečná nejistota zacloumala trhy

25.02.2022 Tím zásadním, co nejvíce ovlivnilo akciové trhy v tomto týdnu byl vpád ruských vojsk na Ukrajinu. Zatímco za mořem se trhy rychle „oklepaly“, na starém kontinentu to trvalo déle.
img

Avast: Celoroční výsledky obchodování neovlivní

25.02.2022 Dnes ráno oznámil Avast výsledky za minulý rok. Celkové tržby vzrostly o 5,4 % v meziročním srovnání na 941,1 mil. USD. Upravený zisk na úrovni EBITDA činil 517,6 mil. USD, což představuje růst o 4,5 %. Zisk na akcii je ve srovnání s předchozím rokem vyšší o 7,8 % a dosáhl 0,37 USD.
C:\fakepath\fuze.jpg

Studie: Objem fúzí a akvizic byl loni v regionu nejvyšší od roku 2016

25.02.2022 Celková hodnota fúzí a akvizic v regionu střední a východní Evropa loni stoupla o 37 procent na 66,5 miliardy eur (zhruba 1,7 bilionu korun), což je nejvyšší hodnota od roku 2016. Počet transakcí loni meziročně stoupl o 30 procent na 872. V samotném Česku loni díky prodeji české antivirové firmy Avast koncernu NortonLifeLock za 6,6 miliardy eur objem fůzí a akvizic skokově stoupl o 358 procent na 10,3 miliardy eur (zhruba 257 miliard Kč). Prodej Avastu byl přitom loni největší regionální transakcí. Vyplývá to ze studie, kterou připravila společnost Mazars ve spolupráci s nezávislým poskytovatelem datových služeb pro fúze a akvizice Mergermarket.
img

Avast: Poslední den obchodování s právem na dividendu

23.02.2022 Dnes, 23. 2. 2022, je poslední den obchodování s akciemi společnosti Avast s nárokem na dividendu. Management Avastu vyplatí 0,112 USD na akcii (2,42 CZK nebo hrubý výnos 1,3 %).
img

Týden na akciových trzích: Důvodů k radosti není popravdě mnoho, v podstatě žádný, všechny indexy v červeném

18.02.2022 Týden na akciových trzích: Důvodů k radosti není popravdě mnoho, v podstatě žádný, všechny indexy v červeném.
img

Avast: Dokončení fúze s Nortonem je posunuto, výplata dividendy

18.02.2022 NortonLifeLock Inc. oznámil, že očekávané dokončení fúze s Avastem se posune na 4. dubna 2022. Důvodem je chybějící schválení od regulátorů ve Španělsku a Velké Británii. Původně měla být transakce dokončena 24. února.
C:\fakepath\fuze.jpg

Bain: Loni se ve světě uskutečnily fúze a akvizice za rekordních 5,9 bilionu USD

09.02.2022 Loni se na celém světě uskutečnily fúze a akvizice za rekordních 5,9 bilionu dolarů (125,3 bilionu Kč). Na svém webu to uvedla poradenská společnost Bain & Company. Jednou z příčin bylo prudce se měnící hospodářské prostředí, firmy ale těžily i z nižších úroků a zároveň za získané podniky platí čím dál více peněz.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 24.1.2022

24.01.2022 Klíčovou událostí týdne je zasedání americké centrální banky, které se uskuteční ve středu. Tento týden monetárně politické rozhodnutí nepadne, nicméně centrální bankéři zřejmě nastíní své následující kroky. Trh aktuálně zaceňuje čtyři hiky v letošním roce. V červenci pravděpodobně Fed zahájí proces redukce své bilance. Současné výprodeje na burzách prozatím nepředstavují důvod k tomu, aby Fed svůj příklon k jestřábí politice zpomalil.
img

Česká zbrojovka (Koupit, 12m cíl = 645 CZK): Vysoká poptávka, akvizice a organický růst

17.01.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Česká zbrojovka Group SE (CZG) vydáváme novou cílovou cenu ve výši 645 CZK. Zároveň potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Naše nová cílová cena naznačuje možnost zhodnocení ve srovnání s aktuálním tržním kurzem o 28%. Předcházející cílová cena byla 357 CZK.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 3.1.2022

03.01.2022 V posledních dnech čínské technologické akcie připsaly zpět alespoň část svých zisků. Řada investorů si vyhodnotila, že navzdory přetrvávajícím regulatorním tlakům, jsou čínské akcie příliš vyklesané. Současné velmi nízké valuace podle mnohých více než adekvátně zohledňují regulatorní rizika.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Klaus-Dieter Maubach | Francouzský CAC 40 | Autopůjčovna Hertz | Pandemie nemoci | Trump Media | Objem transakcí | Kapitálový fond | Soukromá společnost | Silvergate Capital | Odhad vývoje ekonomiky | Výnosy dluhopisů | FCF | Největší americký výrobce léků | Akcie Sony | Ekonomické podmínky | Vysoká zadluženost | BCPP | Největší ruská banka | Finanční ústav | Zprávy z kryptoprůmyslu | Akcie Dynatrace | Jak fungují akcie | Vodíkový pohon | Růst světového obchodu | Ceny Etherea | Euro k americkému dolaru | Nexi | Ontario Teachers | Broadridge | Hodnota společnosti | Kryptoměnové transakce | Rostoucí úrokové sazby | Hodnota fúzí | Makléřská společnost | Co je to fundamentální | Ozvěny trhu | Války | Detailní analýza | Lithium | Americká makléřská společnost | Vývoj | CET 21 | Standardní odchylka | Obchodní platformy | Analytička WOOD & Company | Allwyn | Hegemon | Digitální měna bitcoin | Data z trhu práce | Hodnota VinFastu | CRON | Australská centrální banka | Dodge | Allianz | Panevropský index | Radim Dohnal | Skupina Colt | TV Nova | Měnový pár EUR/CZK | Burzovní operátor | DPH | Americká automobilka | EUR | Finanční možnosti | Silvercorp Metals | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Obchodní tajemství | Riziko inflace | Sazka Entertainment | Investiční firma | Standard & Poor's | Akcionáři Forbesu | Nedostatek čipů | David Malpass | Volatilní | Bain | ABNB | Výhled na hospodaření | Analýzy sentimentu | Slovenská UniCredit Bank | Salesforce | Realitní firmy | Člen bankovní rady Aleš Michl | Fiat Chrysler a PSA | Australský dolar | Digitální převody peněz | XOM | Práva na dividendu | Itálie | Euro proti dolaru | Michal Stupavský, CFA | Stoxx | Počet drobných investorů | Česká vláda | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Qualcomm | Altcoin | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | Kleiner Perkins | Akcie firmy | Anhui Jianghuai Automobile Group | Texas | První den obchodování | Vliv finančních zpráv na ceny | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Společnost Avast | Mega Millions | Očekávání | Korelace | Výkonný ředitel | Možnosti obchodování | Grab Holding | Politico | EP Energy Trading | Fidelity Investment | Program nákupů dluhopisů | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Akcie automobilky Stellantis | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Plány podniku | Geely | Hodnota trhu s kryptoměnami | Cena severomořské ropy | Ropa v USA | Chile | Tlak na Rusko | Konkurent | Ruská centrální banka | Celý bankovní sektor | Výpadek příjmů | Předpověď ceny | Brand Finance | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Regulace finančního sektoru | Veřejné finance | Churajs | Manipulace s akciovým trhem | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | Náklady na financování | FAA | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Trh práce | Výhled Fidelity International | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Diverzifikace | Plynovod Nord Stream 2 | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Zpráva z akciového trhu | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | Geopolitické riziko | MACD | Potenciál | Ruská ruleta | Krok za krokem | TPCA | Support | UMG | Standard Life | Chování | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Sev.en Energy | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Virgin Galactic | Dopad na akcie | Česká měna dnes | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Margrethe Vestagerová | Škoda Auto | Miliony dolarů | Ifo | Trh s dluhopisy | Nákupní centra | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Světové ceny potravin | Pojišťovna Generali | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Google Pay | Intervence | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | NYSE | Nikola | Americký akciový trh | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Akcie společnosti Trump | Broadcom | E.ON | Odklad splátek | Zpravodajské společnosti | IPO Palantir | Vklady | Experti | Fungování společnosti | Německý parlament | LSEG | České hospodářství | Veřejný dluh Británie | Bezpečný přístav | Aktivita v čínských továrnách | Rekord | Skupina Saxo Bank | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Ropná firma Saudi Aramco | Viterra | Objem fúzí a akvizic ve světě | Bitcoiny | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Hnojiva | Dění na trzích | Moody's Investors Service | Bidenova administrativa | Objem ropy | Energetické akcie | Společnost Apple | Schroders | IHS | Americké investiční banky | Ukrnafta | Obchodní seance | Index Nikkei | ČMZRB | Impuls | Český statistický úřad | EUR/USD | Sharpe ratio | Barclays Capital | Na burze | General Electric | Administrativa prezidenta | Buy the rumour, sell the news | Spotřebitelé | Morgan Stanley | CZ Export | Akciové burzy | General Motors (GM) | Dobré výsledky | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Mediální společnost | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Strach | Americký soud | Investiční příležitost | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | ČSOB | Současná cena | Obchodování na burzách | Akciový trh v Číně | Akcie regionálních bank | Konkurenti | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Witkowitz | Pivovar | Softwarová společnost | Echostar (SATS.US) | Fungování finančních trhů | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | FTX | Regal | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | SBLK | Druhá největší ekonomika | Včerejší obchodování | Lagardeová | Nejvyšší soud | Automobilka PSA | Výnosové křivky | Měnové zasedání | Cenné papíry | Výnos | P/S | DeFi | Fúze a akvizice ve světě | The Washington Post | Příležitosti a rizika | Kryptoměna Bitcoin | Propad zisku | Daimler | Firma Rivian | Medvědí výhled | RBC Capital | Diem Association | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Plány obnovy | Frakování | AOL | IHNED | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Aphria (APHA) | AI | Globální banky | SMA | Drahokam | USMCA | Vzdělávání | Barron's | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Ant Group | LYNX Trading | Platforma pro kryptoměny | Cronos Group (CRON) | Růst sazeb | Dopravci | Reddit | Cena emisních povolenek | Šéfové | Zkrocení inflace | Pronájem nemovitosti | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Scholzova vláda | Obchodování s digitálními měnami | Německý akciový index DAX | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Zhodnocování peněz | Petrus Advisers | Pracovní místa | Avast | Věštec z Omahy | Citroën | Akcie Sesen Bio | Obchodovat na burze | GLEN.UK | Kontrakty | Automatické systémy | Posílení | Ferrari | WallStreetBets | Způsob obchodování | Christine Lagardeová | Bohumil Trampota | Obchodování s cennými papíry | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Automobilka Ford Motor | Největší IPO | Poplatky a provize | Online obchodování | AUDUSD | Plány | FinTech | Praxe | Call of Duty | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Americké ekonomiky | Current Ratio | Labouristé | Britové | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | JPY | Kč/USD | Sankce na ruský finanční systém | Akcie Wells Fargo | Technická analýza | VinFast | Cena americké ropy | Lídři zemí EU | Premiéři zemí Evropské unie | Obchodní deficit USA | Vývoj dolarového indexu | Jim Yong Kim | Americká investiční banka | Bulgargaz | Růst hrubého domácího produktu | Globální krize | Upravený zisk | Karlsruhe | Společnost Sentix | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Streamovací služby | Více peněz | Objem nouzových rezerv | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Německá společnost | ÚOHS | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Standard & Poor's 500 | Projekce | Akcie Abott Laboratoires | Posilování koruny | Magnát | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | Pandemie COVID-19 | Ropné a plynárenské společnosti | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Kapitalizace Tesly | Burzovní průvodce | Akcie MONETA | Francie | Warrant | TerraUSD | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Americká média | Nord Stream 2 | Title Transfer Facility | Bankovní skupiny | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Německá spolková vláda | Úřad pro hospodářskou soutěž | Jestřábí komentáře | O2 | Jemen | Nestlé | Ceny BTC | Obavy z inflace | Marika Čupa | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Úvěry a hypotéky | Zisky bank | Akcie Sesen Bio (SESN.US) | Technologie blockchainu | National Bank of Abu Dhabi (NBAD) | EMH | Maďarsko | Patria Online | Nasdaq Composite | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Produktovod | Saxo Bank | Markus Söder | Borsa Italiana | Běžný účet platební bilance | Investiční strategie | Německá zajišťovna | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Swapy | Sociální sítě | Evropské investiční banky | Cronos Group | Makléři | Globální hospodářský růst | Úroková sazba | Obchodování na trzích | CashFlow | Ropa WTI | RoboForex | Spekulovat | Snowflake | Luminar | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Instagram | Munich Re | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Širší index S&P 500 | ATVI | Výrobce pneumatik | Bankovní rada ČNB | Playboy | ONE | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | Akcie společnosti Stellantis | eMan | InterContinental | Kabinet | Rekordní maxima | FSLR | Výkon | Developeři | Bankovní domy | Minimální mzda | Brexit | ZEW index | Záchrana Credit Suisse | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dovoz | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Bungie | Valná hromada | Bavorský premiér | Ruská federace | EURUSD | Pozornost investorů | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Čínské úřady | Růst britské ekonomiky | Německý ministr hospodářství | Společnost China Mobile | USD/EUR | Silný hráč | Ceny elektřiny | Firma BHP | Ekonomika USA | Politická situace | Americký prezident Joe Biden | Robinhood | Vývoj ceny akcií JP Morgan | Zajišťovny | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Data z amerického trhu práce | Norsko | Fúze AT&T | David Solomon | Oliver Blume | Válka na Ukrajině | Akciové indexy | Cash flow | Tesla Elon Musk | Posílení koruny | Investing.com | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Americký prezident | Export | Akcie First Solar | Odškodné | NFLX | Čínské technologické firmy | Likérka Stock Spirits | Macquarie | Fúze CME | Americká ropa WTI | Podmínky na trhu | YTD | Společnost Pfizer | Skadden | Hyperinflace | Berkshire | Německá bankovní společnost | OIV | Těžař zlata | Zynga | Akcie Ahold Delhaize | Coca-Cola | VPC | Kapitálové strategie | Fixed income desk | Gilead | Spolkový sněm | Comcast | Vyšší úrokové sazby | Ruská společnost | EPPE | Portfolio | Centrální banky USA (Fed) | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Mezinárodní agentura pro energii | Západní sankce | Globální ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | Morgan Stanley (MS.US) | N7 Holding Ltd. | Ropná zařízení | HDFC Bank | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Dovoz ropy | Finanční instituce | Soud v Haagu | ByteDance | ProSiebenSat.1 | Belgická firma | Americký index | Akcie Avastu | CAC 40 | Zavedení eura | Radovan Vítek | Unie | Kapitálové kontroly | Britský premiér | Prudké pohyby | Akciový index S&P 500 | Indexy aktivity | Regulace | Fannie Mae | Kofola | Americké ministerstvo spravedlnosti | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Model 3 | Globální vývoj | Noviny | Měnový fond | Hertz | Tichomoří | TLRY | FTC | Roger | Stav energetické nouze | Ahold Delhaize | Japonská automobilka | Intercos | Fiat Chrysler Automobiles | Globální dluh | Boom | Xiaomi | Tovární objednávky | Britská banka Barclays | Hyundai | Raytheon | Daňové škrty | UniCredit Bank | Roční růst | Ropné společnosti | PPF Telecom Group | Fitch Ratings | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Kapitál | Elektrárenská společnost | APHA | Rostoucí ceny energií | Propad ceny akcií | Inflace | Devizové rezervy České národní banky | Čtvrtletní výsledky | Elon Musk | Nízké úrokové sazby | Moderna | Snížení nákladů | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Společnost Tilray | Berlín | Vnímání rizika | Týdenní pivotní body | Panevropský akciový index | Ocel | Cestovní kanceláře | Vyšší náklady | Investovat | Hrubý domácí produkt (HDP) | Souhrn finančních trhů | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Il Sole 24 Ore | Řetězec kin | Příklad NVIDIA | Bloomberg News | Hodnotové akcie | Caterpillar | Tržní podíl | IEA | Státní investiční fond | Program Antivirus | Výkon společností | Solární energie | Technologie NFT | Nominální hodnota | Pro tradery | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | Stratégové | Albertsons | Vietnamský výrobce | US500 | Výrobní ceny | Tržní hodnota americké společnosti | Jednotná evropská měna | KFC | RWE | Maloobchodní prodejce | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Hertz Global | Kryptoměnová burza FTX | Santiment | Sony Interactive | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Zpráva | Ekonomické dopady | Cena elektřiny pro německý trh | EUR/CZK | Technologické centrum | Zájem investorů | Prémie | Intercontinental Exchange | Statistiky z trhu práce | Rekordní zisk | Události roku | Just Eat Takeaway | Dostatek hotovosti | Euforie | Tencent | Platební neschopnost | Makrodata | Prodej | Francouzská automobilka | Colt CZ | Investoři | Konzistence | Letecká společnost Virgin Atlantic | Obchodní deník | Fungování | Primární emise akcií | Skupina LVMH | EPH | iPhone | Průmyslové revoluce | Akciová burza | Převzetí CME | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Nejistoty | Fidelity | EUR/GBP | Zvedání sazeb | DS | Investiční | Evropská měna | AMD | Britské banky | Společnost Google | Jeff Bezos | RoboMarkets | Nové mutace | Nákupní apetit | Média | Primární nabídky | Kurz japonského jenu | Automobilka | Bloomberg | ADR | Obchodní plán | Společnost Wirecard | Co se děje na finančních trzích | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Nárůst ceny | Jádrový index | N7 Holding | Graf ropy WTI | Nabídka | J&J | Bez rizika | Zisk | Bias | GBP | Global Blood Therapeutics | Ceny kryptoměn | Arthur Hayes | Bitfinex | Klamání investorů | Sloučení | GAAP | Obchodní týden | Vyšší hodnoty | Den obchodování | Japonská vláda | Letecká přeprava | Jak investovat do zlata | Pandemie COVID | Část zisků | Čínské investice v USA | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Majitel | Ministerstvo obchodu | Předpověď akcií | Ernst & Young | Cineworld Group | Daniel Křetínský | VIG | Roboti | Nové vakcíny | Zprávy | WSJ | Tiskové agentury | AT&T | BABA | Česká měna | TSMC | Anheuser-Busch InBev | Nejznámější kryptoměny | Pákový efekt | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | Dolary | DOGE | Hold | Dlouhodobé investování | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Konglomerát LVMH | Funkční období | Akciový analytik | Abott Laboratoires | Averze k riziku | Akcie společnosti Tesla | EMEA | Kč/EUR | Investice do vody | Index Stoxx 600 | Uvedení společnosti na burzu | Akcie v Evropě | Analýzy | Ceny ropy | Raytheon (RTX.US) | Akcie Euronext | UBS | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Makroekonomické ukazatele | TTF | Akcie Cineworld | Obchodování s měnami | Poradenská společnost | Silný růst | EY Global IPO Trends | ExxonMobil | Úpis akcií | LHX.US | Daňové poradenské firmy | Morningstar | Demokraté | CZ | Německý DAX | Bydlení | Vliv na ceny | Airbus | Patria | NATO | Nový kapitál | EP | Analytik Purple Trading | Uber | Skupina AXA | Aktuální kurzy | Obchodování s dluhopisy | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Alstom | Úrok | Dluh Británie | Evropské ekonomiky | Alena Schillerová | Co je Sharpe Ratio? | Míra | Hodnota transakcí | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura Reuters | Depozitní sazby | Euronav | Hong Kong | Vietnamský výrobce elektromobilů | GT Accounting & Payroll | Evropské akcie | Agrofert | PFE | Česká televize | Bohatý | Pokles tržeb | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Investice do rozvoje byznysu | Vyšší mzdy | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Primární nabídka Aramco | Hedgeové fondy | Švýcarská banka | Růstové akcie | Digitální měny | Huawei | Akcie VIG | IT poradenství | Akcionáři | Aurora Cannabis (ACB) | Panama | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | České koruny | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Důvěra investorů | Automobilka Škoda | Kontejnerová loď | Warren Buffett | S&P | Svaz dovozců automobilů | Eutelsat | Koruna | Skupina PPF | Carnival | Odhady trhu | Výrobce letadel | Vzdělání | China Evergrande | Hospodářské dopady | Investiční zprávy | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Legislativa | Společnost Berkshire Hathaway | Zapojení uživatelů | Finanční služby | Tržby z prodeje | Monopoly | Financial | Spotřebitelské ceny v USA | Industry Classification Benchmark | Analytická společnost | Vyšší poptávka | David Card | Dění na akciových trzích | Meta | Financial Times (FT) | Společnost Glencore | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Oznámení | Míra zadlužení | Kupující | Tržní ceny | Thyssenkrupp | Finanční výsledky | Shell | ZEW | Americký výrobce | Plynovod Baltic Pipe | Předseda dozorčí rady | Zelenskyj | Onemocnění | Trigger | PG | Finanční domy | DJIA | České firmy | Akcie Philip Morris ČR | Konec roku | Fiat Chrysler | Propad | Bakkt Inc. | Kryptoměny bitcoin | HDP Británie | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Asociace | Covid | Výsledky firem | Největší švýcarská banka | Eurostat | Prezident | EchoStar | Worldpay | Údaje | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Spotřební daně | Nabídka Nortonu | Exxon Mobil | Guido Imbens | Všechny akcie | Forward PE | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Deflace | Monitorování | Soukromé firmy | Index britských akcií FTSE 100 | Kristalina Georgievová | Bankovní úvěry | Dominance BTC | Toyota Motor | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Cena povolenek | Obchodní války | Nové emise | Turecká lira | Společný podnik | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Burza FTX | xStation | Výkaz peněžních toků | Investiční banka | AlixPartners | Úrokové výnosy banky | Tesco | Obchodování s akciemi | PwC | Společnost Verizon | Indigo | Očekávání analytiků | Americká společnost Intel | CVC Capital | Glencore (GLEN.UK) | Průzkumy | Buy and hold | Praha | Pavel Baudiš | Colt Canada Corporation | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | NNOX.US | LiveWire | Central European Media Enterprises (CME) | 787 Dreamliner | Obchod Amazon | Genesis Capital | Finanční výkazy | 3M | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Zachránce JP Morgan | Televize CNBC | Reddit WallStreetBets | Sony Interactive Entertainment | Index S&P 500 | Emise skleníkových plynů | Makléř Fio banky | Posilování české koruny | Bilion | Britské libry | Sázka | Americká banka | Likérka Stock | Volný čas | Výrobce elektrických aut | EEX | Výsledky společnosti | Pozitivní seance | Firmy | Graf vývoje | Vláda USA | Příjmy z reklamy | Graf | ESMA | VectoIQ | Volodymyr Zelenskyj | Německý výrobce | Čínské zboží | VHM | Technická situace | Distribuce | Kryptoměnové burzy | PSTH | Trading & Dealing | NYSE: BR | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Hrubý domácí produkt | Skupina Vivendi | Upgrade | HUF | Hodnota primární veřejné nabídky | Hodnota kybernetické měny | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | HKEX | Úvěrové portfolio | Pár EUR/USD | Short | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Akcie 2021 | Stellantis | Bank of America | Eurodolar | TIM | Carrefour | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Investorka | Akcie Moneta Money Bank | Hospodaření | Speciální daně | Retracement | Kryptoměnový sektor | Omezení pákového efektu | EchoStar (SATS.US) | Stavebnictví | Zvýšit zisky | Eva Sadovská | Chudé země | Přední světoví těžaři | Carrier Global | Barrick Gold | Americká společnost | Title Transfer Facility (TTF) | Křetínský | Raiffeisen | PSA Group | Investiční výzkum | Italská vláda | Stimulační opatření | Zdanění mimořádných zisků | High | Rostoucí trend | IBEX 35 | Finanční krize | OPEC+ | CVS | Pandemie nemoci COVID-19 | Evropský bankovní úřad (EBA) | Andrej Babiš | Pokles ceny | Farmaceutické firmy | BHS | Midstream | Objem | MS.US | Ekonomická situace | OECD | Elektrické vozy | Energetický trh | Investiční společnost | Těžařská firma | Největší primární nabídka akcií | Tým InstaForex | Federální rezervní systém | Česká koruna | Pokles kurzu britské libry | FXstreet.cz | Největší IPO roku | GameStop (GME) | BDO | G10 | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Podnikatelská nálada | Broadridge Financial Solutions | Postavení na trhu | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | CHF | Regulátor | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Zastropování ceny plynu | Zájem čínských firem | Britská měna | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Běžný účet | Investiční platforma | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Hrozí krach | AMC | Carl Icahn | Spot | Pfizer | Čínský statistický úřad | Snížit emise | Ondřej Vlček | ex | Rozpočtový deficit | PSA | Fatih Birol | AFP | Studie | Truth Social | Odhad růstu světové ekonomiky | Velmi bohatý | Zvýšení úrokových sazeb | Americký podnik | Nano-X Imaging (NNOX.US) | Akcionáři společnosti | Nejprudší pokles | Škoda Group | První obchodní den | Ant | PX index | Cena plynu | Možnost zhodnocení | London Stock Exchange (LSE) | Wall Street Journal (WSJ) | Úřad INSEE | Premiér Andrej Babiš | Akvizice SABMiller | Deficit | Robert Joseph Scaringe | Mluvčí společnosti | Polsko | Kolaps | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Parlamentní volby | Ratingová agentura | Snížení daní | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | Offshore | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Akciový index | Akcie firem | Forexové intervence | Růžový diamant | Krypto rally | Cenová hladina | Dluhopisoví investoři | Bankéř | Aktivita u fúzí a akvizic | GlobalFoundries | Americké automobilky | Spekulace | Naspers | Naše ekonomika | Exchange Traded Fund | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | European Energy Exchange | Virgin America | Lukáš Kovanda | EY | Strop na ruskou ropu | Alameda Research | Pozornost | Multicharts | Přijetí | Evropa | Země EU | European Metals Holdings (EMH) | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Jackson Hole | HUF/EUR | Index Nasdaq Composite | Čínské přímé zahraniční investice v Evropě | Americká ropná společnost | OPEC | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Zpracování mezd | Podvážení | Tiffany | McAfee | Finanční společnosti | Canoo | Veřejný sektor | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Debut na trhu Nasdaq | Docomo | Bankovní tradeři | KB | Douglas Diamond | Automobilový průmysl | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Cenný papír | Medtronic | Maloobchod | JDE | Americké investice v Číně | Kanada | Koncern RWE | Earnings | Německé vydavatelství | Trump | Kroger | Poslanci Evropského parlamentu | Brands | Central European Media Enterprises | Dow Jonesův index | Historická událost | Index Dow Jones Industrial Average | Omezení podpory | Společnost Astra | Velké banky | P/BV | L3Harris | MWh | Maržový účet | Wells Fargo | Genesis | CZ-USA | Polský premiér | Aktualizace výhledu | Kvantitativní zpřísňování | Letecká skupina | GBPUSD | Průzkum analytiků | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | ProCent | Nejistota | Akcie Komerční banky | First Republic | Warranty | Provozní výnosy | Estee Lauder | Rakousko | GME | Stříbro | Růst tržeb | CME | USDCAD | CMA | Ropná firma | COPPER | Instituce | Akcie Colgate-Palmolive | Sell the news | Pohyby na finančních trzích | Turecko | Dogecoin | Bank of Japan | Skupina ČEZ | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | FAANG | Světový hegemon | LNG | Cílová společnost | Burza cenných papírů | XRP | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | RBC | AB Inbev | FKI | BBC | Peloton | Czech Fund | VSAT.US | UBS Group | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Pandemická situace | Společnost Meta Platforms | Divize | Pozitivní vliv | Devizové intervence | Co je to SPAC? | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Šíření nového koronaviru | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Rosněfť | Latinská Amerika | Hladiny podpory | Jobs Plan | Průměrný roční výnos | Audi | Rada pro finanční stabilitu | Exxon | Komise pro cenné papíry a burzy | Primární nabídka akcií | Německá vláda | Akcie Airbnb | Řízení rizika | E-commerce | Asijské indexy | Faraday Future | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Snížení těžby | Německý Ifo index | Komise | Pád rublu | List Financial Times | Války na Ukrajině | Erste Bank | Výkyvy | Výrazný růst | Další růst | Ceny akcií JP Morgan | CNN Prima News | CL | Fed | Šéf automobilky Tesla | Společnost ByteDance | Korekce | Euronext / Nasdaq | Vývoz ropy | ING | Nové akcie | Tržní prostředí | Wall Street akcie | Skupina Erste Group | Šíření viru | Opatření | Nové trhy | Podnikatelé | Buffett | Money management | Air France | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Výplaty dividendy | Pražské burzy | Energetický sektor | Nvidia | Boháč | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | Zadlužení | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Kurz české měny | Tržní výhled | Grafy | Index Standard & Poor's | Výsledky First Republic | Yahoo | CNOOC | Oživení české ekonomiky | Chesapeake Energy | Apple | Stock | ANO | Apollo | Česká republika | Financials | WeWork | Zahraniční investice | Úspory | Poměr P/E | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Trumpova administrativa | Rating | TopForex | Vedení ČEZ | Agentura S&P | Akcie ve Spojených státech | Největší kryptoměna | Společnost XTB | Koronavirová pandemie | Akcie společnosti Trump Media | Microsoft | Příležitosti | BDO Milan Svoboda | UNWTO | KKR | Media for Europe | Data z USA | Aphria | Evropské obchodování | Daňové úlevy | SimilarWeb | Švýcarské společnosti | Mateusz Morawiecki | BofA | Společnost Tesla | Defi | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | NKLA | Demokratické strany | IKEA | Směrodatná odchylka | Výroba aut v Německu | VaR | Siemens Energy | Equity | Obchodování akcií | Peter Hajduček | Akcie CME | Dlouhodobý vliv | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Akcie společnosti Aphria | Situace | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | FSB | Finanční investice | Starlink | Meziroční růst HDP | Dlouhodobé posilování | Spolková vláda | Realitní magnát | Rostoucí akcie | Představenstvo | IATA | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Moody's | MSFT.US | Makroekonomika | Agentura AP | Evropská banka | Nižší minima | Negativní dopad | Nano-X Imaging | Star Bulk Carriers | Ceny obilovin | Objem obchodů | Komodita | US100 | Dealogic | Akcie Monety | FIAT | Tomáš Pfeiler | Prohlášení čínské vlády | Akcie HDFC Bank | Makroekonomické zprávy | Salvador | Invest | Rozvojová banka | Gazprom | Fundamentální analýza akciových trhů | Centrální banka | Merlin Entertainments | Deutsche Börse | Trumpova firma | Životní prostředí | Baker McKenzie | Společnost Deutsche Börse | Francouzský konglomerát | Americký dolar vůči japonskému jenu | Mutace koronaviru | Diamant | Vision Fund | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Philip Morris | Donald Trump | Atrium European Real Estate | Čistý zisk | Patrik Urban | Podrobný pohled | Harmony | Moneta | Zneužití tržní síly | Margin call | Centrum | Koruna dnes | Společnosti | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Rizika | Akcie společnosti Tilray | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Vítězství Bidena | Scénáře vývoje české ekonomiky | British Airways | Run na banky | Konsensus | Prodávající | Antivirus | Akcie Tilray | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Nová Tesla | Zájem o investice | Globální index | API | Dluhy | Šmejc | Chesapeake | Akcie Flow Traders | Rating prioritních akcií | Německý koncern | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Sdružení výrobců automobilů | Fúze a akvizice | BlackBerry | Petrus | Digital World Acquisition | Hon Hani | Zoom Video | Cena ropy dnes | Škoda | CZK | Reuters | Unilever | ETC | Newmont | Fondy Apollo | Freeport-McMoRan | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Fúze CME a PPF | Hillary Clintonová | Americký index S&P 500 | Chevron | Anglo American | Legislativní aspekty | Členské země EU | BTC/USD | Alokace | Francouzský statistický úřad | Výrobce sportovního oblečení | Cena palladia | Londýnské akciové burzy | Gili Wolff | Rada MMF | Coinbase | Zasedání akcionářů | Akciový index Dow Jones | FIS | Rekordní maximum | Euronext | Zakladatel | Pozastavení obchodování | Primární emise | Předseda | Wealth | Dovoz čínského zboží | Americká Komise pro cenné papíry | Next Generation | Růstový potenciál | Italia Trasporto Aereo | ERA | Index pražské burzy PX | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Deutsche Boerse | Skupina Colt CZ Group | J&T | Traders | Rok 2024 | ING Bank | Jihokorejská automobilka | Obchodníci | Saxo | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | DPA | Evropská unie | GS.US | Boeing | Media for Europe (MFE) | Daniel Beneš | Mezinárodní turistika | Důkladná příprava | UniCredit SpA | Ekonomiky | Shanghai Composite | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG) | Sociální síť | Rychlý růst | Postmates | Akcie O2 | SLR | Švýcarské ústavy | GfK | Evropské banky | Finance | Libra | Koronavirová krize | Zájem čínských firem o fúze a akvizice | Energetický a průmyslový holding | IPO Instacart | Správce daně | Nakoupit akcie | xPartners | GameStop | Invaze | Analytické obchodní platformy | CFD | Rekordní hodnoty | Centrální banky | SaxoBank | Kasino | Cena akcie | Doporučení | Britský statistický úřad | Nabídka akcií | Americké ministerstvo obchodu | Hospodářské vyhlídky | Cena kryptoměny | Výrobce letadel Boeing | Facebook | Financovat | Příprava | Členské státy EU | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Evropské země | BRICS | Madeta | Dividenda | Aktuální cena | Rostoucí náklady | FDIC | Ukrtatnafta | Nejlepší investice | Hong Kong Exchanges and Clearing | SATS.US | Alibaba Group | Nový rekord | Bali | Akcie padají | Index německých akcií | Společnost BHP | Úroky | Refinitiv | Zvýšené úrokové sazby | Přenos | Plodiny | Statistický úřad | CVX | Online investiční konference | Akcie společnosti Cineworld | Portu | FINMA | Bloomberg TV | Cena | Růst produktivity | Investiční banky | Toshiba | Eagle Bulk Shipping | Dluhopisový trh | Býčí trh | Provozní zisk před odpisy | Letecká doprava | Air | Akcie dnes | Centrální banky USA | Denní graf | Lulo Rose | Activision Blizzard (ATVI.US) | Firma | Ceny akcií | Inspirace | Skupiny PPF | Defenzivní akcie | Huawei Technologies | Producent ropy | E-shopy | Vklady klientů | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | ČNB | Letecká osobní doprava | Wood and Company | Zajímavé příležitosti | Microsoft a Activision Blizzard | Uniper | Akcie Microsoft | Typy finančních výkazů | Agentura Bloomberg | Vydávání dluhopisů | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | Vydání nových akcií | Omezení těžby | Cena měny | P/E Ratio | JPM | MGM | Ochrana proti inflaci | Margin | Ondřej Hartman | Investiční platforma eToro | Makroekonomická situace | Milan Svoboda | Know-how | Andy Jassy | Guoxuan High-tech | Společnost Twitter | Počet uživatelů | Norwegian Air | Apollo Global Management | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Jumpshot | Finančnictví | Technology | Ether | GOOGL | Charles Schwab | IPO Coinbase | Akcie Thermo Fisher Scientific | Poplatek | Reverzní DCF model | Zemědělci | Rabobank | Lego | Maloobchodní tržby | Mercedes | Index ISM | Vyšší daně | NTT | Počet fúzí a akvizic | Situace na trhu | SESN | Rivian | Americká ekonomika | HDP | Regionální Manažerka | Credit Suisse Group | Svět investování | Carlos Tavares | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Obchodník | GLEN | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Plynárenská společnost | Informace o trhu | Kypr | Rada guvernérů | Participace | Index euro | MRNA | COVID-19 | Provozní zisk EBITDA | Odkup akcií | Ethereum Improvement Proposal | Regulátoři | Problémy | Marcel Vargaeštók | ISIN | ROE | Blue-chip | Růst světové ekonomiky | Index cen | Dolar | Kapitálová přiměřenost banky | BIS | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Bankovní rada České národní banky | Čínská vláda | Index PX | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Objem fúzí a akvizic | Kryptoměnový gigant | Technologické podniky | Výrobce léků Pfizer | Lídři | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Exor | Hlavní trend | Kryptoměna | Akcie antivirové firmy | Epidemiologické situace | Graf indexu S&P 500 | Obchodovat | Omikron | Star Bulk | Jackpot | Momentum | Craig Wright | Verizon | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Venture kapitálový fond | Fúze a akvizice v USA | Snížení globální zadluženosti | Konsorcium | Andrej Babiš (ANO) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Okamžitý vliv | Růst zisků | Investment Counsel | Zisky | Vega | Konglomerát | FCA | Současné ceny | BNP Paribas | Historické rekordy | Společnost DoorDash | Globální ekonomika | Výsledky First Republic Bank | Metaverzum | ACEA | Společnost eMan | Miliardy eur | Dnes index PX | DAX | Televize Sky News | CME a PPF | Světová obchodní organizace (WTO) | Zavedení cel | Valné hromady | Analytik J&T Banky | Členské státy | Americká cla | Americké akciové trhy | Starbucks | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Rozhodování | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Ratingové agentury | Akvizice Coltu | Kótování | Cena zlata | UBS Wealth Management | Upisování | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | SEC | Zvýšení ceny | Gazela Energy | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americké hospodářství | Uvedení na burzu | Kryptotrh | Softwarová společnost Microsoft | Trinity Bank | Přecenění | Flash Crash | Breakout | Turecký prezident | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Navýšení kapitálu | Růst cen | Společnost Chevron | Grant Thornton Czech Republic | Pokles cen akcií | Gamble | RSI | Dovoz oceli | Pády na burze | Asset management | Úspěšné investování | Louis Vuitton Moet Hennessy | MSCI World | Společnosti Netflix | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Pákový efekt CFD | Akcie společnosti Trump Media & Technology | Podnikání | ČSÚ | Investiční výdaje | AEA-Bridges Impact Corp (ABIC) | Jackpot loterie | Analytik investiční banky | Analytik Portu | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Stres | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Velké investiční fondy | Plán vstupu na burzu | Obchod | Zisk za období po zdanění | Pokles ekonomiky | Server CNBC | Loď Ever Given | Kapitálové trhy | Plynárenské společnosti | Republikáni | About You | USDJPY | Švýcarská národní banka | Schodek | Americký výrobce baterií | Investiční poradenství | Broadridge Financial Solutions Inc. | Erste | ROCE | Celkový globální dluh | DISH | Nárůst bitcoinu | Line | Nova 2 | Deere | Tilray | Premiér Babiš | FT | Medvědí trend | Fúze s Nortonem | Řízení společnosti | Etoro | Obchodování na akciových trzích | ABIC | DCF | Nouzový stav | Ropa | Malé podniky | Krypto trh | Turistika | Amazon Jeff Bezos | Automobilka Tesla | Čínská měna | Ekonomická data z USA | Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US) | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Restrikce | Hospodářský růst | Pepco | Nové rekordy | Největší americká banka | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | Psychologický vliv | Akciové tipy | Blizzard | Akcie Gamestop | WTI | LVMH | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Největší švýcarské banky | Akcie americké společnosti | PricewaterhouseCoopers (PwC) | Shares | Raiffeisen Bank International | RBNZ | Ruský finanční systém | Protocol | NYSE Euronext | Emise akcií | Denní změna | Forbes Global Media | O2 CR | Dodávky ruské ropy | Akcie Nikola | Nord Stream | EMU | Saúdská Arábie | Největší banky | Americký miliardář | Euro | Vylepšení teorie aukcí | Sony | Reebok | OCI | PMČR | Ziskovost | Bankéři | Bezpečné dluhopisy | Sázet | Co je to fundamentální analýza? | Akcie mediální skupiny CME | Zahraniční firmy | Cena ropy | Hlavní akciový index | Porušení zákona | Průzkum společnosti | Start-upy | Obchodování akcií TLRY | Akcionářská práva | Členské země | Ohlédnutí | Cineworld (CINE.UK) | Drobní investoři | JPMorgan | Čínské přímé zahraniční investice | Marže | Valuace akcií | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | Výhodně investovat | Polygon | Měny G10 | Jack Dorsey | Diskont | Soud EU | Koruna zpevnila | TRUTH | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Bill Gates | Risk | Ministerstvo financí | Pojišťovna VIG | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Lockdowny | Dividendový výnos | Výrobce čipů Intel | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Regulátor trhů | Technologický vývoj | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Rada ČNB | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Inovace | Emmanuel Macron | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Společnost eToro | Karty | Signály | Mediální skupina | Zdanění | Lira | Růst ekonomiky | Poradenské firmy | Jens Klatt | Mainstream Motor | Bank of Canada | IHS Markit | Statistiky | Investment Banking | Růst akcií | TTIP | Stoxx 600 | Společnost Lufthansa | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Zahraniční investice v Číně | Amcor | SAP | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Director of Product | Diverzifikovat | Generální ředitelé | FX | Forbes Global Media Holdings | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Ben Bernanke | Investovat do kryptoměn | Změny ve vedení | CETIN | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Světové finanční trhy | Michal Stupavský | Purple Trading | Řetězec kin Cineworld | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Potaš | Market | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | Burza dnes | Odhad letošního růstu | Bankovní sektor | Unicredit | Zemědělská společnost | PriceWaterhouseCoopers | Akcie na pražské burze | Bankman-Fried | Horizon | UST | xStation 5 | Thomas Schäfer | Angel investor | Zbrojovky | ATVI.US | Akcie energetických společností | NZDUSD | Měna euro | BH Securities | The Times | Odkup vlastních akcií | Oracle | Konsensus trhu | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Čínský vicepremiér Liou Che | Manažerka | NortonLifeLock | Analytik Wood and Company | Investujte | Obchodní bilance | Měď | Ekonomický institut | Stock Spirits | Platforma | Návrh dividendy | Rozvíjející se trhy | Internetová firma | AUD | Klientské operace | Globální finanční krize | Skupina Volkswagen | Binance | Shiba Inu | Odvolací soud | IKL | MultiCharts | Komentáře Fedu | Breakout Trader | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Společnost Uber | Didi Global | Automobilky FCA a PSA | Pegas Nonwovens | Americké akciové indexy | Doporučení Koupit | Capitalinked | Predikce | Dodávky ropy | Washington Post | Fibo | Nákupy plynu | Tržní aktuality | Bemis | Zahraniční kapitál | Citigroup | Abhijit Banerjee | Digitální daň | Softbank | Avalanche | Ruská firma | Index VIX | Firma Astra | Institucionální akcionáři | Hospodářství | Důvěra v českou ekonomiku | Akcie automobilky | Abkajk | Penzijní společnosti | Oslabení | Ovlivňování | EV | Islámské dluhopisy | Společnost Silvergate Capital | Jak vytvořit obchodní plán? | Ukrtransnafta | Referendum | Tržní hodnota VinFastu | Celkové provozní výnosy | Euro Stoxx 600 | Symantec | Bank of America Merrill Lynch | MFE | Úsilí | Belgická vláda | Zrušení daně z nabytí | Marathon Petroleum | Ztrátový týden | VPC Impact Acquisition Holdings | AUM | Intermediate | Nižší ceny | Hodnota indexu | Global Industry Classification Standard | Casinos Austria | Volatilita akciových trhů | Nova International | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Portfolia | Transakční náklady | Fork | Canopy Growth (WEED) | Conseq Investment Management | Objem čínských investic v EU | Vysoká cena | Dealing | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Společnost Rhodium | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Zdraví | Společnost Bain & Company | Soud v Karlsruhe | Týden na akciových trzích | Kupování akcií | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Počet primárních emisí ve světě | Industrial and Commercial Bank of China | Likvidita | Německé aerolinky | Ropný gigant | BAC.US | Renault | Báze | IPO roku | Německý ZEW index | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | 4M Systems | IPO Airbnb | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stimul | Fond Petrus Advisers | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | MANA | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Největší propad | Tesla Motors | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Index francouzských akcií | DCF model | Petr Kellner | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Nákupní doporučení | Americké burzy | Český venture kapitálový fond | Realitní společnosti | Internetové firmy | Situace okolo First Republic | Daňové reformy | Sazka Group | Mazars | Analytici Alfa Bank | Dceřiná firma | Propad daňových příjmů | Ochrana před inflací | Schwab | Frank | Skupina CZG | Ministři | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | EASA | Investiční firmy | Pracovní síly | Cap | Goldcorp | Investopedia | Počet primárních emisí | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Dieselgate | Patria Finance | Společnost Cineworld | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Trh s kryptoměnami | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Yoni Assia | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Základní sazby | Nova Cinema | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | Riziková aktiva | NEST | Swingové maximum | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Multi-Asset obchodování | Znalecký ústav | Rostoucí inflace | Schodek rozpočtu | Nejslabší růst | Kurz bitcoinu | Nikola Motor | ACB | Jonáš Mlýnek | TCL | Technologický sektor | OSN | Německé banky | Soud | Společnost ČEZ | Komunita | Daňové změny | Výkon amerického dolaru | Blockchain | Cena elektřiny | Čínské investice v Evropě | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | GT Appraisal services | Skupina Smartwings | Mince | Facebook Ireland | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Vývoj ceny akcií AB Inbev | Rostoucí ceny | Trend | Discounted cash flow | Čínský vicepremiér | Střadatelé | Akcie a ETF | Adidas | Internetová televize | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Sankce | Důležité informace | Zásoby plynu | FRBS | Švýcarská společnost | Tobias Umbeck | Akcie na burze | Americký dolar k japonskému jenu | EP Energy | Ekonomické zpravodajství | Míra inflace | Apple Arcade | Windfall tax | Fundamentální data | Trade | Akcie těžařských společností | Hertz Global Holding | ReGas | Energetika | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | United Airlines | Biotechnologické společnosti | MAN | CNN | Divize LiveWire | Ruská banka | SESN.US | Spotify | Finanční ukazatele | Fiat Chrysler (FCA) | Nařízení | Vonovia a Deutsche Wohnen | Aktiva pod správou | Mike Novogratz | Inflace v Německu | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Převody peněz | Převzetí Monety | BTC | First Gulf Bank (FGB) | Zakladatel a CEO | Indexy | Citi | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Vydavatel časopisu Forbes | Odborníci | Cenné papíry ČEZ | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Stravenkový paušál | Očekávání zisku | Zpřísnění měnové politiky | Objem obchodování | Nova Action | Mezinárodní měnový fond | Gold | Tržby společnosti Intercos | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Firma Avast | Rhodium | Makroekonomická data | Airbus Group | Marže společností | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Prazdroj | Bankovnictví | Evergrande Group | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | ARM Holdings | Asijské obchodování | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Francouzská ekonomika | Digital World | Pandemie covidu-19 | Cena termínového kontraktu | Ministerstvo dopravy | ARM | Bankovní licence | CINE.UK | Biliony | Uhlí | Historické mince | Akcie ČEZ | Air France-KLM | Bilion dolarů | ETF | FCC | BHP Group | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | Cíle | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Loterie | Měnový výbor | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Crédit Agricole | Varování | Guidance | LATAM Airlines | SWKS | Hospodářské soutěže | Jana Marcic | Družba | Úrokové sazby | Maloobchodní prodej | Philip Dybvig | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Spojení | Diem | Long | WHO | Rally | Bankovní rada | KBC | Pojišťovna | Macron | Státní fond | Provize | Globální makléřská společnost | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Vision Fund 2 | Internetový obchod | Seat | Výplatní poměr | Fischer | Japonská ekonomika | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | SXXP | Aktiva | WEED | Paul Volcker | Prodejní tlak | Grow Pharma | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Cena akcií Sesen Bio | Discovery | Střední podniky | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Švýcarská banka UBS | Business | Volume | Předpověď ceny akcií | WSO | Staking | Linie podpory | Nejbohatší Evropan | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Indikátory | WFC | Konsolidace | Růst cen akcií | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | Britské společnosti | TikTok | Obchodní příkazy | Investments | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zákonné platidlo | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Index relativní síly | Hodnota trhu kryptoměn | Program kvantitativního uvolňování | Tržní kapitalizace Tesly | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Fiskální politiky | Velké ztráty | CZG - Česká zbrojovka Group | Ethery | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Čínské akcie | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | BlockFi | Jak investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Dow Jones | Jihoafrická republika | Sentix | Trhy dnes | Objem zakázek | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Smartwings | Pochybnosti | Index akcií | Danske Bank | Investiční skupina PPF | Německé společnosti | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Společnost Saudi Aramco | Ruleta | Finanční zpráva | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Sesen Bio | Big tech | Členské země Evropské unie | Sky News | Cena americké ropy WTI | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Světové indexy | Největší pokles | Politika | Šíření koronaviru | Konkurence | Ministři energetiky | CoinShares | Vladimír Vávra | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Jamie Dimon | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Burzovní hodnota | Powerball | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Tier 1 | Apple TV+ | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | BHP | SAB Finance | Per rollam | Plány společnosti | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | Hnojiva v zemědělství | Americké akcie dnes | Velká Británie | Evergrande | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | FIXED | Další vývoj | Vlastní akcie | Citibank | Výrobce aut | Softwarové firmy | Puma | Real Estate | WeDo | Free cash flow | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Rozpočtový deficit USA | FTX Sam Bankman-Fried | CNY | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Letectví | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Výhled trhů | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Zprávy o dividendách | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Provozovatel trhů s cennými papíry | Akcie prioritní | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Investiční příležitosti | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Polkadot | Pohyby na trzích | Ekonomika | cTrader | Německé automobilky | Carrier | Výnosová křivka | Úpis do společnosti WSO | EP Energy Holding | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Antivirové firmy | WTO | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | Těžaři kryptoměn | Sněmovna reprezentantů USA | Akcie Coinbase | MM desk | Proticyklické kapitálové rezervy | Commerzbank | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Contemporary Amperex Technology | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Ceny zlata | Výhled | Evropské akciové trhy | Operátor O2 | TradingView | Velmi volatilní | Zpráva amerického ministerstva práce | Růst cen v USA | Index technologického trhu | České akcie | Prodejní cena | Fond Petrus | ESM | Cena akcií TMTG | Kurzotvorná informace | Akcie Trumpovy firmy | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Burzovní společnosti | Americké ministerstvo | Španělsko | Spojené státy a Čína | Devizové restrikce | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Celsius | Akciový index DAX | Trump Media & Technology Group | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Pension Plan | Cardano (ADA) | Kraft Heinz | Roberto Azevedo | Monica Bosiová | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Zásoby benzinu | Tradeři | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | ETH/USD | Politika Fedu | Evropský trh | Paschal Donohoe | Finanční trhy | Couche-Tard | Údaje o maloobchodních tržbách | Burzovní společnost | Rozhodnutí o brexitu | Popularita SPAC | Pandemická omezení | Cyrrus | Expanze | Klesající úrokové sazby | Situace okolo First Republic Bank | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Největší ekonomika | Banky | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Západoevropské akcie | Týdenní výkon | Antivirové společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | ČEZ | Austrálie | HDP Číny | Sanofi | Výzkumná společnost | Těžba ropy v Rusku | Financial Times | Retail Investor Beat | Předpověď akcií Tilray | Philips | Nikkei 225 | Spread | Nova Sport | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | Buy | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Retail Investor | Tržní cena | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | Finanční údaje | GS | Společnost Amazon | Krize | Pád akcií | WOOD SPAC One | Kartel při obchodování s měnami | Investice v USA | Akcie ropných společností | Zvýšení úroků | Akcie Vodafonu (VOD.UK) | European Metals Holdings | Trading | Investing | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Zpětný odkup akcií | ADA | Zdroje fundamentálních dat | G20 | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Virgin Orbit | Carisma Therapeutics | Napadení Ukrajiny | NFT | Zlatý kříž | Meziroční míra inflace v eurozóně | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Těžař | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Ztráty | Výplata | Vývoj ceny ropy | Robert Shiller | Big Tech | Výrobci čipů | Mezibankovní | Graf indexu | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Převzetí firmy | Likvidní | Ceny aktiv | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Eduard Kučera | Devizové rezervy | dApps | Internetová společnost | Čistá marže | Burza | Letecká společnost | Oživení globální ekonomiky | Provozní náklady | Luxusní branže | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | MarketWatch | Jan Drahota | Investiční skupiny | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Upjohn | Mathias Cormann | Akcie Goldman Sachs | Yahoo Japan | Výprodeje | Tržby společnosti | Český statistický úřad (ČSÚ) | Druhá největší ekonomika světa | Rozhovor | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Společnost založená za účelem akvizice | Záchrana švýcarské banky | Nabídka a poptávka | Měny | Bilance | Krypto burza | Volby | Obchodní řetězce | PGNiG | Snížení úrokových sazeb | Fundamenty | Americká vláda | Hospodářské výsledky First Republic | Express | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Waymo | Rozvaha | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Profitovat | Glencore | Irsko | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Zpravodajství | Nákup EUR | Mezinárodní obchod | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | OneWeb | Special Purpose Acquisition Company | USDX | EUR/CHF | Fed dnes | 4fin | Dividendy | Měna | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Investiční platformy | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Akciový trh | Finanční sektor | Automobilka Stellantis | Oslabení eura | Intradenní obchodník | Americká burza | Akcie Stock | Sazby | Historie | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Ukončení obchodní války | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | Koronavirus | Karanténní opatření | Index IBEX | Výsledky hospodaření | Thomson Reuters | USD | Paul Milgrom | Mining | Miliardy dolarů | Akcionáři Monety | Odliv vkladů | Ceny mědi | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Výrobce kosmetických produktů | EET | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Robert Wilson | Německá automobilka | Virgin Atlantic | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Automotive | Investoři WOOD SPAC One | Poptávka firem po úvěrech | EFSF | Zakladatel FXstreet | Satoši Nakamoto | Authentic Brands Group | Kensington Capital Acquisiton | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Nejprudší pokles v historii | Světová zdravotnická organizace | Pravděpodobnost recese | Krypto propad | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Starwood Hotels & Resorts | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Cílové ceny | Rusko | Akcionář | Skyworks Solutions | Miliardy USD | Vicepremiér | Nižší maxima | Pracovní den | Pinduoduo | Obchodní den | Initial Public Offering | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Afrika | Lámání rekordů | Většinový podíl | Dnešní obchodování | Oneok | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Generální ředitel ČEZ | Domácí měny | Investiční ředitelka | Poslední den obchodování | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Square | Repo sazba | Biliony dolarů | Short squeeze | Úbytek | Divize investičního bankovnictví | Ministryně financí Alena Schillerová | Termínový kontrakt | Ocenění | Ropy | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Investiční doporučení | Obiloviny | Bavorský premiér Söder | Institut GfK | Akcie Coca-Cola | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Evropská komise (EK) | Porušení pravidel | Embraer | Zisk EBITDA | Investor | Společnost | Udržitelné investování | Joe Biden | List The Wall Street Journal | Největší ropná firma světa | Sázky | Ministr hospodářství | Diamondback Energy | Forbes | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Zvýšení volatility | Colt | Platforma eToro | Společnost Playboy Enterprises | Tržní kapitalizace kryptoměn | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Trh Start | Zpráva OECD | Retailoví investoři | Společnost Playboy | Patová situace | Jerome Powell | BMW | Německá burza | Cena akcií | Pražská burza | Německé akcie | Vypuknutí pandemie | Investování | Non-Farm Payrolls | Upozornění na rizika | Rozšíření | Akcie Commerzbank | Výhled růstu globální ekonomiky | Akvizice Colt | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | GT TAX | Chytré kontrakty | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Shanghai Auto | Umělé inteligence | Investiční rady | Eura | Viasat (VSAT.US) | EBRD | Nasdaq Inc | Investiční skupina | Pershing Square Tontine Holdings | Kensington Capital | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Nova Gold | Obilí | Ryanair | Darktrace | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | VIX | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Německé hospodářství | Šéf regulačního úřadu | Index Dow Jones Industrial | Intradenní obchodníci | Centrální bankéři | RegioJet | Polská centrální banka | AEA-Bridges Impact | Příjmy | Pohyby cen | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | ČTK | Světoví těžaři | Industry Classification Benchmark (ICB) | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | VMware | Zajištění | CzechTrade | IAG | Bunge (BG.US) | NZD | Automobilka Škoda Auto | Zprávy z krypto průmyslu | Jukos | BOSSA | Snížení inflace | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Biliony USD | Index | Wall Street Journal | Komoditní | Nikola Corporation | Praktické tipy | Lockdown | Měnový pár | Wirecard | Akcie Alibaba | Společnost Uniper | MiFID II | Token | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Výrobce elektromobilů | Intercontinental Exchange (ICE) | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Jižní Korea | Výsledková sezóna | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | L3Harris (LHX.US) | S&P Dow Jones Indices | Nový Zéland | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Panika | Zkušení investoři | Poradenské služby | Obchodovat s akciemi | Technický výhled | Těžba ropy z břidlic | Alfa Romeo | Výsledky ČEZu | James Montier | Globální akcie | Regulační informace | Národní rozvojový fond | Šance | Cena akcií Digital World | Zmírnění chudoby ve světě | MF | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | Vyspělé technologie | Nippon Steel | Čínské firmy | Pracovní trh | Podílníci | Dlouhodobější výhled | Klimatický plán | Skončení intervencí | Kurz čínské měny | Obchodování na devizových trzích | ENEL | Kapitálový poměr | Union Bank | Nejvýraznější propad | Hard fork | EP Power Europe | Cantor Fitzgerald | Francouzský Senát | Saudi Aramco | TWTR | Nová mutace | Výrobce elektrických aut Rivian | Poradenství | Louis Dreyfus | First Solar | Vlastnictví | Jeep | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Akcie Silvercorp Metals | Průzkum | Horizon Investments | Kupci | UCITS | Investiční konference 2022 | Mimořádná valná hromada | Společnost Media for Europe | FX desk | Chování spotřebitelů | Společnost Rivian Automotive | Brent | Další zdroje příjmů | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | White & Case | Chytrý Honza | Balík akcií | Il Sole 24 | Celoroční výsledky | Obchodování na burze | Pozice tradera | Akcie Virgin | Deutsche Wohnen | Maserati | Konference 2022 | Gamma | CureVac | Investoři společnosti | Firma Saudi Aramco | Zlepšení nálady | Tchaj-wan | Německá automobilka Volkswagen | Inven Capital | EIP | Moderní obchodní platformy | Vývoj na trhu | Dlouhodobý investor | Morgan Stanley Capital International | Banka Goldman Sachs | Vstup na burzu | Akcie společnosti Nano-X Imaging | Společnost Rivian | Vstoupit na burzu | Tržní hodnota | AEX | Marka | Přístup k financím | Cestování | Allegro | Konopí | Čínská telekomunikační společnost | DJI | Americká sněmovna reprezentantů | Přehled | Sběratel | BuzzFeed | Analytička | Akcie na newyorské burze | Rhodium Group | Primární nabídky akcií | Vývoj ceny akcií | Pokles ceny akcií | Solidní růst | Obnovitelné zdroje | ViacomCBS | Investice do solární energie | Jak trh reaguje | Igor Vida | Sergio Ermotti | Čínská banka | FDP | Lordstown Motors | Události tohoto týdne | Celkový objem obchodů | Výzkumné zprávy | Koupit akcie | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Reakce trhů | Hlavní index francouzských akcií | P/E | Goldman Sachs (GS.US) | Znárodnění | Britské akcie | Ruské společnosti | Investiční horizont | Banky v ČR | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Guru | Admiral Markets | Sukuky | Dopady pandemie | Nejvýznamnější burza | S&P Global | FTSE | Fiskální rok | Hodnota indexu PX | Společnost Genesis | Sociální síť Truth Social | Onemocnění COVID-19 | Kybernetické měny | Plynovody | Tiskové zprávy | Vyhlídky | HDP Německa | Management | Výkazy příjmu | Zdroje energie | Přímé investice | Američtí regulátoři | Zříceného mostu v Baltimoru | Akcie CureVac | Regulační úřad | Předpověď | Omicron | Wolt | Ukončení měnových intervencí | Výhled hospodaření | Aktivita investorů | Pandemie koronaviru | Softwarový gigant | Book Value | Špatné výsledky | CzechToll | Alibaba | NLP | Poptávka firem | Praní peněz | Finanční regulace | Japan Exchange Group | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Zelené investice | Ekonomické události | Plyn | Ukončení intervencí | Měnová báze | Automobilky | Thomas Cook | Hodnota fúzí a akvizic | Futures | Obnovitelné zdroje energie | London Stock Exchange | Pojišťovny | Lucid | Canopy Growth | Global IPO Trends | Michal Dvořák | Ministerstvo spravedlnosti | Obchodování s devizami | Liou Che | Dobrá strategie | Omezení pohybu | Stabilní hospodaření | JAC Motors | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Dění na Ukrajině | Americká data | Dopady koronavirové krize | Cronos | SPAC | Universal Music | Nemovitosti | Boris Johnson | Růst výnosů | CVC | Prodej akcií | Rekordní minimum | Vydavatel časopisu | Procter & Gamble | Úřad pro energetické informace (EIA) | Forexové trhy | Obchody | Geopolitický vliv | Poptávka domácností po úvěrech | Akcie Tyson Foods | Ruský výrobce lihovin | Další rozvoj | Oslabení koruny | ICBC | Aleš Michl | Purdue Pharma | Průmysl v eurozóně | Index CSI 300 | xStation5 | Technická rezistence | Výrobce sportovních vozů | Německá energetická společnost | Akcie německé společnosti | Podpora | Špatné řízení rizik | Dolar vůči jenu | Výkon společnosti | Vonovia | Ministři financí | Čínská společnost | Přechod na čistou energii | Technologické firmy | Tata Steel | Fučík & Partneři | Camelot | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Měnové obchody | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Příliv kapitálu | Prezident Joe Biden | Skupina Colt CZ Group SE | Unijní země | Růst cen v EU | Dílčí index | Akcie americké internetové společnosti | CMS | Plovoucí terminál | Tendr | Pravidla EU | Slabé výsledky | Počet pracovních míst | MT4 | Česká firma | Thermo Fisher Scientific | Plzeňský Prazdroj | COIN | S&P 500 | Flat | Velké americké banky | Akciové korporace | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | TD Ameritrade | Activision | Maloobchodní prodeje | Měna Bitcoin | Zpráva pro tradery | Prodej dolaru | ČR | Black Knight | Komentář k firmě | Zemní plyn | Geopolitické faktory | Charles Forbes | Německo | Capital Markets | Chase Investment Counsel | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Mexické peso | Správy majetku | OKD | Eurovia CS | Akcie v USA | Vliv finančních zpráv | Newcrest Mining | VDA | Liz Youngová | Psychický stav | Česká a slovenská UniCredit Bank | Profesionální obchodník | Gazprom Export | Výkonná ředitelka | Nejziskovější | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Alfa Bank | Američané | Celkový sentiment | Vzdělávací webináře | Pražský parket | Aukce | Visa | ZIL | Silný propad | Státní dluh ČR | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Twitter | Aktuální cena akcií | Rakouská bankovní skupina | Zasedání americké centrální banky | Pololetní dividenda | Walmart | Avon Products | Standard Chartered | Těžařská společnost | Krach | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Marathon | LIBOR | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Akcie firmy Vonovia | Producent piva | Zprávy z pražské burzy | Dluhové krize | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Počet zákazníků | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Pandemie covidu | Směřování | Uzavírání obchodů | Rozpočet | Magellan Midstream Partners | Novozélandský dolar | Bain & Company | Due diligence | Japonská centrální banka | Ruský plyn | Opce | Erste Group | Portugalsko | Vincent Germyns | COVID III | Vice | Baker Hughes | PEPSICO | Podstatné kurzotvorné zprávy | Investice do růstových společností | Opel | Sdružení automobilového průmyslu | Vodafone | NÚKIB | Sociální síť Instagram | Mattoni | Aktivum | Britský regulátor | Cena akcií společnosti Tesla | Volný kapitál | Výroba automobilů | Počet fúzí a akvizicí | Investiční plány | Dohoda o fúzi | Výsledky Morgan Stanley | Index nákupních manažerů | Ceny komodit | Fixed income | Celsius Network | Ruská ropa | Provozní zisk | TradeCentrum | Předpovědi zisku | Vyšší riziko | Suez | Dialog Semiconductor | Jung Min | Domácnosti | Takata | Nákladová inflace | Google | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Ruská technologická firma | Mario Draghi | Merrill Lynch | Vysoká inflace | Portfolio manager | Ontario Teachers' Pension Plan | Státní dluhopisy | Analytik J&T | Analytici | Cenné papíry Komerční banky | JD.com | Elektromobily | Komoditní burzy | Právo | Kontejnerová loď Ever Given | Kurz koruny | Splácení dluhu | DOT | Médea | Arm | Fair Value | Obchodování na zámořských trzích | Pilsen Steel | Dlouhodobé investice | Záporožská jaderná elektrárna | Tržby | Zakladatel FXstreet.cz | Blue chips | Interpretace | Playboy Enterprises | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | 737 MAX | Štěpení | Snížení sazeb | Fortune | Makléřská společnost Genesis | Jaderná elektrárna Temelín | Sam Bankman-Fried | Závislost | Link | INSEE | Fúze roku | Finanční systém | NAFTA | Platební bilance | Produktovod IKL | Holcim | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Dceřiné společnosti | Royal Dutch Shell | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Arnault | Prime | Roční výnos | Přímé zahraniční investice | Nákup akcií | BAT | Silnější euro | Automobilka Renault | Abbott Laboratories | Statut | Americká centrální banka (Fed) | PX Pražské burzy | Mitsubishi | Finanční prostředky | Dealer | Antimonopolní úřad | Eurozóna | Fáze obchodní dohody | Švédsko | FXstreet | Forward | Partners | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Bancorp | Institucionální investoři | Vládní koalice | Euro STOXX | Speciální daň | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | Sázkové kanceláře | AMEX | Investiční rozhodnutí | Special Purpose Acquisition Companies | Fond | Vysoká poptávka | Evropský maloobchodní prodejce | Ekonomické údaje | Režim devizových intervencí | Největší ropná firma | Burzovní skupina | Inflační očekávání | Kristall | Státní plynárenská společnost | Viasat | Aerolinky Lufthansa | Akcie Activision Blizzard | Těžaři | ECB | Řetězec | Sazby ECB | Stažení akcií | Ekonomiky eurozóny | Blank-check | Technická analýza ETH/USD | Statut celebrity | Zinek | Globální nedostatek čipů | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Etherea | MAAE | Prioritní akcie | Indexy pohyb | Lídři zemí | Volvo Cars | Akcie Spotify | Hodnota Bakkt | Hodnota akcií | Dluhopisy | Odpor | Temelín | Ministr zahraničí | KLM | Conseq | Největší banka | Restrukturalizace | Akcie Cineworld (CINE.UK) | ISM | cTrader Purple Trading | Spekulativní investice | Air Bank | Webináře | NATGAS | Vyšší sazby | Indikátor | Prodej aut | Jefferies | Analytika | Dynatrace | Zastavení výroby | Obchodujte akcie | FOREX | Pšenice | Procter & Gamble (PG) | Nissan Motor | Akcie Nikola Motor | Francouzský statistický úřad INSEE | Zmírnění chudoby | Americké banky | Objem aktiv | Tržní síly | SoFi | Meme mince | Moskva | Poptávka | Prezident Světové banky | Soudní spor | Trader | Akcie Just Eat Takeaway | Rozpočtový schodek | Fitch | Fortum | Francouzský prezident | Firma Intercos | Co bude | Patrik Mackových | Badger | Krypto | Expirace | Uzavření transakce | TRUTH social | Očekávání trhu | Primární nabídka | Ram | Sazby beze změny | Otevírání ekonomiky | Pivotní body | Růst HDP | G7 | Vysoká rizika | Úvěrový program | Peking | Živé obchodování | Solana | Čína | Obavy z koronaviru | NNOX | Munich | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Hlavní ekonom | Výhledy | Výnosy banky | Motor Sič | Zákaz dovozu | EBITDA | Sektor financí | Medvědi | Hrubý domácí produkt Německa | Sláva | Reporty | Uzavření trhů | Počasí | Cardano | UTC | Soudní dvůr | Úspěšný debut | Tweet | Globtrex | Activision Blizzard | Khosla Ventures | Zlomkové akcie | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Větší pokles | CNBC | Video | Týdenní pokles | Spready | Zpřísňováním měnové politiky | Výrobce elektromobilů VinFast | Dreamliner | Axel Springer | Investice v zahraničí | Dlouhodobé posilování koruny | Swedish Match | Uptrend | Napětí mezi USA a Čínou | Akcie společnosti EchoStar (SATS.US) | US Steel | Fiskální politika | Koš | Výrobce videoher | Americký Federální úřad pro letectví | XTB | MALL | Hedging | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Východní Evropa | Monetární politika | Obchodní válka | Redukce | USA | Index PMI | Globální trh | Emoční kontrola | Viessmann | Meta Platforms | SWIFT | Federální úřad pro letectví | ETH/BTC | Hliník | Grünheide | Tyson Foods | Crédit Agricole CIB | Globální trhy | Kurzy měn | Capital | QuantumScape | Americká půjčovna kryptoměn | Plynárenský gigant | Pozitivní komentáře | Dovoz ruské ropy | Yield | Liberum | Devizový trh | Peníze investorů | Kartel při obchodování | Hospodářské výsledky First Republic Bank | Bernard Arnault | Rizikový profil | Akcie technologických firem | JP Morgan | SBLK.US | Akcie na burze v Šanghaji | Zlato | MIFID | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Výsledky makroekonomických statistik | Zpráva CMS | Ekonomové | Veolia | Spojené státy | Estée Lauder | WP | JPMorgan Chase | WOOD SPAC One a.s. | Zveřejnění zpráv | Akvizice Air Bank | Skupina Colt CZ | Samsung | Inflace ve světě | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální energetická krize | Investoři a obchodníci | Internetové monopoly | JD | Codelco | Prime Market | Převzetí banky | Akcie Activision | Data společnosti | Načasování | Silicon Valley | Hlavní index PX | Prognóza MMF | Daň z mimořádných zisků | Burze | Trumpova mediální firma | Finanční situace | Astra Linux | Americké trhy | Závěrečný kurz | Ekonomické krize | Investiční banka Goldman Sachs | Verizon Communications | Emise dluhopisů | Kapitálová přiměřenost | RTX.US | Boeing 737 Max | Změny úrokových sazeb | Alexandre de Juniac | I-Trader | Bunge | Čínské vlády | Forexu | Vstup na akciovou burzu | Dominance bitcoinu | Ministr zemědělství | Pandemie | Platidlo | Likvidita trhu | Cena stříbra | Výprodej | Byznys | Bankovní gigant | Spekulace na pokles | Umělá inteligence (AI) | Nízké úroky | Fiskální stimuly | Výkyvy cen | Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic | Gilead Sciences | Americký HDP | CDU/CSU | Emerging markets | Vlastní kapitál | Haísám Ghais | Aktualizované údaje | Ruská ekonomika | Regulatorní prostředí | Investiční fond | Plánované obchody | AUD/USD | AEA-Bridges Impact Corp | EU | Měnové podmínky | Velká akvizice | Mergermarket | Uživatelé eToro | Počet fúzí a akvizic ve střední Evropě | USD/JPY | Vyšetřování | Růst kurzu akcií | Crowdberry | Objem investic | Analýza akciových trhů | Sony Group | Index pražské burzy | SPX | Pohledávky | Universal Music Group | Ruský ministr | Švýcarská vláda | Lael Brainardová | Wealth Management | Kryptoměnový trh | STAR | Vysoké ceny | Odvětví | Akcie Euronext / Nasdaq | Finanční zprávy | AMZN | Společná evropská měna | Bělorusko | Prodeje | Sesen Bio (SESN.US) | CZK/USD | Tweety | REIT | Index DAX | Pozice | Flow Traders | Poradenská firma | Úrokové výnosy | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Spojené arabské emiráty | China Evergrande Group | Soudce | Internetový gigant | Public Offering | WACC | Česká národní banka | Zrušení superhrubé mzdy | Společnost IAG | RBC Capital Markets | Barclays | Communication Services | Odhad růstu ekonomiky | Cena plynu pro evropský trh | Tržní kapitalizace firmy | TMTG | Automobilový koncern | Dodavatelské řetězce | CoinDesk | CAPEX | Analytik | PMI ve službách | Magnum Opus Acquisition | Agentura DPA | Lot | Úspěch | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Bankrot | Akcie Kofoly | Spekulanti | OTC | Konzervativci | Slovensko | IPO společnosti | Covidová situace | Zpomalení růstu | Americké firmy | Držení akcií | Solidní výsledky | CAD | Zkapalněný zemní plyn | Obchodovat s cennými papíry | Hospodářský výhled | KPMG | Akcie Prosus | Lufthansa | Mzda | Nabídka Aramco | BAL | SVB | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Společnost Gazprom | Japonský konglomerát | Miliardy | Geopolitika | Banka | BrandZTop | Markit | Půjčovna kryptoměn | AXA | Daně z příjmů právnických osob | Negativní hospodářské dopady | BG.US | Základní sazba | Jaderná elektrárna | Britská společnost | CFA | Primární veřejné nabídky akcií | IBES | Produkce ropy | SPD | Bezpečnost | Výnosy | Správa | Další kryptoměny | Ekonomické zprávy | Komodity | FTSE Russell | Ministr obchodu | Vyšší inflace | Index euro stoxx 50 | Významná rizika | Martin Ulčák | Síť Truth Social | IBEX | | WhatsApp | LCH Clearnet | Ukazatele | Japonská společnost | Epidemie koronaviru | PPF | Vývoj ceny akcií First Republic | Regulační orgány | Dobrovolná veřejná nabídka | Práce | Energy trading | Cílová cena | Plánovaný vstup na burzu | West Texas Intermediate (WTI) | Enel | Základní úroková sazba | Array Biopharma | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Analýza | Porsche | Tokeny | Pokles libry | Private equity | Začátek výsledkové sezóny | Trans Adriatic Pipeline | Didi | Industry Groups | Jak obchodovat | Ninja Trader | Lucid Motors | Návrh PPF | Biden | Budoucnost | Výměny akcií | Tranzit ruské ropy | Index spotřebitelských cen | Zvyšování marží | Konkurent Tesly | Daňový balíček | BAKKT | Hans Dieter Pötsch | Transakční aktivity | Zisk na akcii | Nissan | Fúze AT&T s Discovery | Světlo na konci tunelu | Energetické krize | Vysoké úrokové sazby | Stabilita | NERV | Dnešní videokomentář | Put | Objednávky | Index technologického trhu Nasdaq | Banka UBS | Hry | Zlepšení | Nálada německých spotřebitelů | Podvědomí | Nesoulad | Greenlight Capital | Makléř | Podrobné analýzy | Optimismus | Banka Sberbank | Dánsko | Jakub Matis | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Automobilka Hyundai | Akcie SPAC | Wall Street | Odborník na ropný trh | Student Agency | Celoroční projekce | Obchodování na forexu | UNCTAD | Hyundai Motor | Nano | Back office | Kotace | Vývoj ceny akcií TMTG | Wood & Company | Americké technologické firmy | Dluhopis | Automatické obchodování | Capital One | Žádosti o podporu | Index FTSE 100 | Společnost Sony | Katarský státní investiční fond | Panevropský akciový index STOXX 600 | Zadluženost | Komise v přenesené pravomoci | Týdenní pivot | Měnový výbor centrální banky | Výhled na rok 2024 | Akumulace | Jestřábí komentáře Fedu | Revize strategie | Halliburton | Obchodní úspěch | Americké technologické společnosti | Bloky | Nikola Corp | Vivendi | Objem poskytnutých úvěrů | SABIC | Chrysler | MSCI ACWI | Renaissance Capital | Poradci | Riziko | KKCG | GM | Kosmetická společnost | Očkování | Vysoká dividenda | Hlasovat na valné hromadě | Obchodní model | Akcie Medtronic | Akcie | DoorDash | PPF Jiří Šmejc | Světová turistická organizace | MasterCard | CVC Capital Partners | Japonský jen | Postupné otevírání ekonomiky | Akcie Nestlé | Makléřské služby | Cena akcií Applu | Agentura Moody's | Letecká skupina Smartwings | INTC | Německá finanční společnost | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Volkswagen | Cineworld | Index energetického sektoru | Fisker | Holding | Grubhub | Přehled kurzů | WOOD SPAC | Podniky | Omyl | Retail | Ekonom | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Dividendový aristokrat | Ministr financí | Kvalitní akcie | Vyšší výnosy | FCA a PSA | 5G | Skupina Stellantis | TWD | ING Groep NV | Akcie Microsoftu | Investiční činnost | Investice v Číně | Kim Fournais | Grab | Asijské akciové trhy | Anheuser-Busch inBev | Instrumenty | Akcie Skyworks Solutions | Consumer Discretionary | Clearing | Cenu plynu | Akcie International Flavors & Fragrances | Patrick Drahi | Daň z příjmu | Bertie Charles Forbes | Philip Morris | Objem čínských investic | Opce na akcie | Fifth Third Bancorp | Nasdaq | Dekarbonizace | Společnost Meta | AbbVie | Mediální podnik | Světová obchodní organizace | Návratnost | Bidenovo vítězství | Čistý dluh | ITA | Geopolitická situace | Bitcoin jako zákonné platidlo | Kaya | Konopný průmysl | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | Zemní plyn (LNG) | Tudor | Inflace v USA | Krátkodobý výhled | Čtvrtletní zprávy | Evropské společnosti | Mobilní operátor | Roger Dominik Stroukal | EK | Průmyslové podniky | Výroba aut | Zemědělství | Koncern | Vydavatelství Axel Springer | Omezení cen plynu | Obchodní dohody | Globální ekonomický růst | Obecné tipy | Herbert Diess | Zpomalení hospodářského růstu | Société Générale | Zákaz dovozu ruské ropy | Belgie | Výrobce baterií | Rivian Automotive | CZG | Čínské investice | AAA | Světové trhy | Analytici Fidelity International | Investment | ICB | Američtí senátoři | XTB Research | FX Analyst | Výplata dividendy | Význam a typy finančních výkazů | Dovozce ruského plynu | Ředitel organizace | Vývoj ceny | Výraznější pokles | PetroChina | Firemní výsledky | Železná ruda | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Fidelity International | Terra | BlackRock | ADM.US | Čistá úroková marže | Kurz EUR | Astrazeneca | Akcie Vodafonu | Obchodování na newyorské burze | Výroční a čtvrtletní zprávy | Cestovní kancelář | Ford Motor | Grant Thornton | Zajištění proti inflaci | Šíření nákazy | Akcie Allianz | Fio | Kryptoměny | SABMiller | Tomáš Brabenec | Zasedání Rady guvernérů | Investiční divize | Ekonomické aktivity | LHX | Broadridge Financial | Obchodní výhled | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Výrobce elektromobilů Tesla | Světová turistická organizace (UNWTO) | Amazon | Tržní hodnota Microsoftu | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Palantir | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | Maržové obchodování | Investiční nástroj | Stimuly | Nové strategie | Akcie na moskevské burze | Footshop | BrandZTop 100 | Americké úřady | Netflix | Británie | Harley-Davidson | Miliardář | Umělá inteligence | Tesla | Prohlášení | ProSiebenSat.1 Media | Ekonomický růst | Umění | Be & Cheery | Vladimir Putin | Zoom Video Communications | Zprávy o udržitelnosti | On-line mediální společnost | Manažeři | Počet fúzí a akvizic v regionu | City | Pavel Ryska | GICS | Akcie antivirové společnosti | Louis Vuitton | Ever Given | Capital.com | COT | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Futures trading
Futures trading software
Futures trading strategies
Futures trading system
Futures trading systems
Futures trhy
Futures v Evropě
Futures zlata
FUTURE-TRADE.LTD
Future Vertical Lift

Následující klíčová slova

Fúze a akvizice
Fúze a akvizice ve světě
Fúze a akvizice v USA
Fúze AT&T
Fúze AT&T s Discovery
Fúze CME
Fúze CME a PPF
Fúze roku
Fúze s Nortonem
FVG
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FOREX.com
FxPro
FP Markets
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít