Sobota 15. června 2024 12:30
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost

Kupci

img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. června (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračovalo v poklesu.

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0722 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Poklesy a vytvoření falešného průrazu směrem dolů byly signálem k nákupu eura, které se ale nikdy nedostalo na běžný růst a pokračovalo v poklesu. S nákupy při falešném průrazu v oblasti 1,0677 jsme ale měli štěstí. Z trhu se podařilo vytáhnout více než 30 bodů zisku. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 14. června. Znovu spravedlnost pro dolar.

14.06.2024 Pár EUR/USD čelil ve čtvrtek silnému tlaku na pokles. Logika pohybu páru byla vcelku nejednoznačná. Na jedné straně trh ve středu dolar prodával, i když měl víc důvodů k nákupu. Proto bylo konzistentní, že pár následně vykázal pohyb dolů. Na druhé straně byl právě zveřejněn index cen výrobců v USA, který ukázal výraznější zpomalení, než se očekávalo. Trh má tendenci využívat formální důvody k prodeji americké měny. Obchodníci ale vzali v úvahu fakt, že květnové zpomalení inflace v USA o 0,1 % nemá vliv na vyhlídky na snížení sazeb Fedu. Dolar tedy v průběhu dne posiloval. Otázkou je, co bude dál.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. června (analýza dopoledních obchodů)

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2788 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě poskytly vynikající vstupní bod na prodej libry, který zatím vyústil v pokles o pouhých 15 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
C:\fakepath\trade-13062024.jpg

Praktické okénko – scalping obchody na majors měnových párech

13.06.2024 V tomto článku si popíšeme dva scalpingové obchody na minutovém grafu a řekneme si více o obchodní myšlence a jejich samotném řízení.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

Technická analýza denního pohybu ceny exotického měnového páru USD/IDR , pondělí 10. června 2024

10.06.2024 Pokud se podíváte na denní graf, uvidíte, že exotický měnový pár USD/IDR je stále v býčích podmínkách, což je patrné z EMA 50, který je stále nad EMA 200 (zlatý kříž). Uvedené naznačuje, že v denním grafu páru USD/IDR stále převládají kupci. Vzhledem k indikátoru Stochastic oscilátor, kterému se podařilo prolomit pod úroveň 80, ale pár USD/IDR, pokud se nevrátí k počátečnímu směru, zvlášť pokud dokáže prolomit nad úroveň 16 374,73, bude mít v příštích dnech potenciál korigovat dolů k hlavnímu cíli 16 024,91 a v případě podpory momenta a volatility pak k dalšímu cíli 15 837,34.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

Tato auta mají investiční potenciál. Poradíme, na co si dát při výběru pozor

06.06.2024 Zatímco někteří lidé investují na akciovém trhu, jiní dávají přednost předvídatelnějším typům investic, jakým mohou být třeba klasická auta. Právě vozy, které už za sebou mají třicetiletou historii, jsou mezi lidmi hledajícími investiční příležitosti čím dál populárnější. Podle Matase Buzelise, automobilového experta ze společnosti carVertical, mohou pečlivě vybrané modely bez vady svou hodnotu vícenásobně zvýšit, a to dokonce už po několika letech.
C:\fakepath\prop-trading-05062024.jpg

Moje cesta prop tradingem – více otoček než tradingu. Víte, jak získat levnější challange?

05.06.2024 Někdy se v tradingu stane, že je potřeba managerovat obchody, aniž by se obchodník dostal do trhu. Dále se v článku podíváme na vývoj balance křivky mého prop účtu a řekneme si malý hack na prop challange.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 154,68 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru USD/JPY klesat. USA včera opět zveřejnily neuspokojivé údaje, které vyvinuly tlak na dolar. V dnešní asijské seanci byl ale dolar žádaný. Navzdory poměrně dobré zprávě o japonských mzdách se na trh vrátili kupci, kteří využili atraktivních cen a výrazného poklesu páru, který jsme pozorovali v průběhu týdne. Rád bych upozornil, že pokles může být rychle vykoupen, takže i když pár oživí, buďte na short pozicích velmi opatrní. Býčímu potenciálu páru by momentálně mohly vážně uškodit jen výrazně slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\akcie-buffett-04062024.jpg

Akcie Berkshire Hathaway v jednu chvíli ztrácely 99,9 %

04.06.2024 Pondělní obchodování na Wall Street připravilo traderům pořádnou dávku emocí. Zřejmě technickou chybou New York Stock Exchange (NYSE) se akcie jedné z největších společností světa, konglomerátu Warrena Buffetta, Berkshire Hathaway zobrazovaly za cenu indikující propad 99,9 %.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Poprvé byla cena 1,0849 otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla zmíněná cena otestována znovu, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což spustilo prodejní scénář č. 2. Údaje z USA bohužel silně zklamaly, protože výrobní aktivita klesla mnohem víc, než ekonomové předpovídali. Výsledkem nebyl pokles, ale růst páru, který vedl k obchodní ztrátě. Dnes je důležitý přehled údajů o změně počtu nezaměstnaných v Německu za duben letošního roku a o míře nezaměstnanosti. Špatné údaje budou důvodem k prodeji eura, čehož by kupci mohli ochotně využít k prodloužení včerejšího uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva stříbra, úterý 4. června 2024

04.06.2024 V grafu 4H komoditního aktiva stříbra je 50 EMA sice stále nad 200 EMA, což ukazuje, že je v situaci Zlatého kříže, tudíž u tohoto komoditního aktiva stále převládají kupci, ale výskyt medvědího patternu 123, na který navazuje překoupený stav na ukazateli Stochastic oscilátor, dává tušit, že stříbro má potenciál korigovat v blízké budoucnosti dolů na úroveň 29, 745, a pokud ji úspěšně prolomí směrem dolů, má potenciál znovu dál oslabovat k hlavnímu cíli 29 216 a k oblasti 28 535 – 27 787, jestliže ho podpoří momentum a volatilita. Pokud se ale na cestě k těmto cílovým úrovním stříbro náhle vrátí k původnímu směru, zejména pokud dokáže prolomit nad úroveň 31 292, pak všechny dříve popsané scénáře oslabující korekce přestanou platit a automaticky se zruší.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového pár USD/JPY, pondělí 3. června 2024

03.06.2024 Stav EMA 50, který je v grafu 4H nad EMA 200, dává tušit, že situace se Zlatým křížem potvrzuje, že na páru USD/JPY v tuto chvíli stále převládají kupci, přičemž pár má potenciál otestovat v blízké době úroveň 157,50, ale dokud nepronikne nad úroveň 157,70, má stále potenciál korigovat dolů k hladině 156,65. Pokud tuto úroveň úspěšně prolomí směrem dolů, bude dál oslabovat k hlavnímu cíli 156,00 a k dalšímu cíli 155,60.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 30. května. Nečekaná zastávka poblíž úrovně 1,0788.

31.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně sledujeme utváření předpokládané vlny 3 v 3 neboli C v segmentu klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotace ještě dlouho klesat, protože první vlna tohoto segmentu se přestala tvořit u hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tudíž měla skončit níž.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru AUDCHF, čtvrtek 30. května 2024

30.05.2024 V grafu 4H měnového páru AUD/CHF sice stále převládali kupci, což potvrdil EMA 50 Golden Cross-nya nad EMA 200, teď se zdá, že dochází k poměrně hluboké korekci, kdy se AUD/CHF aktuálně snaží prorazit pod hladinu 0,6026. V případě úspěchu bude další úrovní, na kterou se zaměří, hladina 0,5984. Pokud ale pár cestou náhle začne znovu posilovat až k průrazu nad úroveň 0,6071, pak celý uvedený scénář oslabení přestane platit a bude zrušen.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

Navzdory poslednímu odrazu na GBP/USD existují překážky na obrat

29.05.2024 Měnový pár GBP/USD se v posledním měsíci pohyboval v trvale rostoucím trendu, přičemž dosáhl nového dvouměsíčního maxima na úrovni 1,2782 a zůstal vysoko nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA). Z technického hlediska se pár podle stochastického oscilátoru pohybuje v blízkosti překoupených vod. Index RSI rovněž signalizuje potenciální pokles, jelikož ztrácí impuls v blízkosti hodnoty 70. Pokud kupci zůstanou ve hře, otevřou se dveře k hladině odporu 1,2820 před půlročním maximem 1,2892.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru USD/CHF, středa 5. června 2024

29.05.2024 Ačkoli v grafu 4H hlavního měnového páru USD/CHF stále vcelku výrazně převládají kupci, což naznačuje pozice EMA 50, který se nachází v pozici EMA 200 (zlatý kříž), dává pozice indikátoru Stochastic oscilátor, který je už v překoupené oblasti, tušit, že pár USD/CHF má potenciál korigovat v blízké budoucnosti dolů, zvlášť pokud bude rezistence u medvědího orderblocku 0, 9132 dostatečně silná na to, aby zbrzdila tempo posilování páru USD/CHF, a hlavně pokud neprorazí nad hladinu 0,9150, pak má pár potenciál korigovat dolů k úrovni 0,9098, a pokud ji úspěšně prorazí směrem dolů, bude pokračovat v korekci dolů k hlavnímu cíli 0,9084, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, bude jeho dalším cílem, který chce otestovat, oblast 0,9068–0,9050.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Test ceny 1,0853 se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej eura. Jak ale vidíte v grafu, na výraznější pokles nedošlo. Po pohybu dolů o 10 bodů se poptávka po páru vrátila. Absence statistických údajů ze Spojených států umožnila kupcům rizikových aktiv držet trh pod kontrolou, když údaje z Německa a indexy IFO mírně zklamaly. Ráno bude zveřejněn jen německý index velkoobchodních cen, který bude hrát malou roli při určování směru páru. Z tohoto důvodu může tlak na euro mírně zesílit, takže si budeme moci ověřit, jestli se včera našli kupci, a to ještě před důležitými údaji z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva stříbra, úterý 28. května 2024

28.05.2024 Když se podíváme na graf 4H, zdá se, že 50 MA je stále nad 200 MA, přičemž zlatý kříž potvrzuje, že kupci jsou stále dominantní, ačkoli je možná klesající korekce, což naznačuje stav indikátoru Stochastic oscilátor, který je už na překoupené úrovni, a střední úroveň se připravuje na pokles pod úroveň 80. Pokud se tak stane, má komoditní aktivum stříbro potenciál oslabit na úroveň 30 777. Pokud ale tato klesající korekce neprorazí pod úroveň 30 185, má stříbro stále potenciál znovu posilovat k úrovni 31 800, a pokud nad ni úspěšně prorazí, může dál posilovat až k hlavnímu cíli úrovni 32 154. Jestliže ho podpoří momentum a volatilita, bude dalším cílem oblast 32 696 – 33 285.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 27. května (americká seance)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,2755 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo další růst libry, takže jsem nenakupoval a zůstal jsem mimo trh. I když libra dál roste, nákup poblíž měsíčního maxima bez silných fundamentálních statistik není nejlepší rozhodnutí. Ve druhé polovině dne navíc nebudou zveřejněny žádné údaje, takže kupci libry budou možná znovu potřebovat pomoc s překonáním úrovně 1,2755. Pokud se po něm neobjeví pohyb nahoru, bude nejlepší držet se obchodování v rámci kanálu, který se vytvořil dříve během dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji spoléhat na scénář č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru EUR/USD, pondělí 27. května 2024

27.05.2024 Vzhledem k pozici EMA 20, který je ve 4H grafu Fiber nad EMA 50, je jasné, že na hlavním měnovém páru EUR/USD stále převládají kupci, nicméně stav oscilátoru Stochastic, který je na přeprodané úrovni, také potvrzuje, že pár bude mít v blízké době potenciál sestupné korekce až k oblasti Bullish Fair Value Gap (azurová barva). Pokud úroveň této oblasti dokáže zvládnout sestupnou korekci a hlavně neprorazit pod hladinu 1,0808, pak má pár EUR/USD stále potenciál dál posilovat k prvnímu cíli 1,0859 a dalšímu cíli 1,0886.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. května. Další zpráva z Británie ukázala slabost, ale koho to zajímá?

27.05.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko další komplikace zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává silný, což nás znovu nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla výrazně prodloužit, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 23. května. Zprávy z Ameriky zachránily dolar.

24.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vytvářet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a riziko komplikace vlnového patternu se vytratí. Pár ale v posledních týdnech zůstává beze změny, což vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C se může prodloužit, podobně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nahoru od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval. Jelikož se tak stalo ke konci americké seance, nezískali jsme žádné nové body ke vstupu na trh. Včerejší pozitivní údaje o strojních zakázkách a obchodní bilanci v Japonsku byly ignorovány, ale dnešní ukazatele ekonomické aktivity v Japonsku se setkaly s posilováním jenu. Japonské indexy PMI ve výrobě a ve službách překonaly odhady ekonomů a přinesly mírnou korekci páru USD/JPY směrem dolů. Otázkou ale zůstává, jak dlouho kupci jenu vydrží, zvlášť na býčím dolarovém trhu a při tvrdém postoji Federálního rezervního systému k úrokovým sazbám. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 1,0843 došlo v době, kdy už indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup libry. Pohyb nahoru činil ve výsledku více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království nadělaly hluk, takže obchodníci měli při určování směru páru hodně práce. Kupci dnes mohou profitovat na dobrých zprávách o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Služby jsou zvlášť důležité, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšená aktivita jí určitě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysoká poptávka po americkém dolaru nikam nezmizela. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 22. května (americká seance)

23.05.2024 Kupci GBP zariskovali, ale nedokázali si udržet kontrolu nad trhem. Cenová úroveň 1,2740 byla otestována, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej libry po prudkém skoku nahoru a neúspěšné konsolidaci poblíž měsíčního maxima. V důsledku toho se pár rychle propadl na cílovou úroveň 1,2703. Údaje o inflaci ze Spojeného království byly interpretovány různě: někteří viděli dobrou ekonomickou perspektivu, ale obchodníci s měnami byli pravděpodobně zklamáni holubičím postojem Bank of England, který by mohl oslabit pozici libry vůči jestřábímu postoji Fedu. Odpoledne po zveřejnění zápisu ze zasedání americké centrální banky se tento postoj dozvíme. Nezapomeňte na údaje o prodeji existujících domů v USA, protože i ony by mohly vyvolat nárůst volatility. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů 1 a 2.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 22. května. Libra se nevzdává.

23.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a eliminuje riziko dalších komplikací. Absence poklesu instrumentu v posledních týdnech ale vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla prodloužit, podobně jako předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

Analýza páru GBP/USD 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a hrozba komplikace vlnové analýzy zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C může klidně být velmi dlouhá, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 20. května pro začátečníky

20.05.2024 Cena 1,2663 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Nedostatek údajů ze Spojeného království a USA v odpoledních hodinách umožnil býkům znovu získat kontrolu a odrazit tlak medvědů, kteří očekávali, že libra překoná čtvrteční minima. V důsledku toho pár během dnešní asijské seance stoupal a otestoval měsíční maximum. Těžko říct, jestli kupci dokážou v tomto trendu pokračovat. Ekonomický kalendář ve Spojeném království je dnes bohužel prázdný, takže lze těžko předpovídat další růst páru GBP/USD. Obchodníci mohou podniknout další kroky po aktivní obraně denního minima. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!

20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen křížového měnového páru AUD/JPY, středa 15. května 2024

15.05.2024 Zlatým křížem protínajícím EMA 50, který je v grafu 4H nad EMA 200, dává křížový měnový pár AUD/JPY jasně najevo, že v grafu 4H stále převládají kupci, ale vzhledem k výskytu odchylek mezi pohybem ceny AUD/JPY a indikátorem Stochastic oscilátor lze tušit, že v blízké budoucnosti dojde k sestupné korekci páru AUD/JPY, který má potenciál klesnout na hladinu 103,05. Pokud ale sestupná korekce neklesne hlouběji pod úroveň 102,69, bude mít pár AUD/JPY ještě dnes příležitost znovu dál posilovat až k hlavnímu cíli na hladině 103,64, a pokud ho dostatečně podpoří momentum a volatilita, pak není vyloučeno, že dalším cílem bude hladina 104,85.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,0795 byla v první polovině dne otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. K opakovanému testu této úrovně pro realizaci scénáře č. 2 nedošlo. Obstojné údaje z Německa a růst indexu ekonomického sentimentu ZEW pro eurozónu vedly k nové vlně růstu rizikových aktiv, ale zatím nelze říct, že by kupci získali nějakou obrovskou výhodu. Pozornost se soustředí na americkou seanci, ve které bude zveřejněna další série údajů o inflaci v USA a vystoupí předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Slova a výroky tohoto politika budou mít mnohem větší váhu než údaje o cenách výrobců, takže se zaměřím na ně. Tvrdý přístup k boji s inflací ještě víc odloží očekávání obchodníků týkající se snížení sazeb a povede k poptávce po dolaru a poklesu eura. Naopak nepravděpodobná situace by euru umožnila pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)

14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 10. května

10.05.2024 Býkům se podařilo vstoupit do pozitivního teritoria za týdenní cloud Ichimoku (1,0750–1,0736). Podařilo se jim také otestovat další cluster úrovní rezistence 1,0795 – 1,0808 – 1,0817, který spojil zástupce všech vyšších časových rámců. V důsledku toho se vytvořila denní konsolidace. Zatímco si trh dává přestávku, na obzoru je nejistota. Ztráta úrovní supportu (1,0750–36) by za současných podmínek mohla vést ke vstupu do medvědího teritoria, a to vzhledem k týdennímu cloudu, což by mohlo medvědímu trendu pomoci posílit. Obchodníci mohou zvážit nové býčí vyhlídky, pokud cena překoná oblast 1,0795–1,0808–17 a následně denní cloud (1,0827–39).
img

Na trhu GBP/USD se vytvořil dlouhý klesající pin bar

09.05.2024 GBP/USD se po odrazu od pětiměsíčního dna na úrovni 1,2298 zotavoval, přičemž cena dočasně překonala 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Poté, co se páru nepodařilo zdolat 50denní SMA, se však vrátil zpět pod klesající trendovou čáru, která se zde nachází od března. Pokud medvědí tlaky přetrvají, cena může ustoupit směrem k dubnovému supportu 1,2405.
img

Fed přijímá těžké rozhodnutí

03.05.2024 Složitá situace, kdy ekonomika přestává růst a inflace stoupá, což se nazývá stagflace, donutila včera Federální rezervní systém k mimořádně opatrnému jednání – na konci zasedání ponechal sazby beze změny na 5,5 %, což trh obecně očekával. Co nicméně velmi překvapilo, byl fakt, že si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zachoval naději na snížení úrokových sazeb v letošním roce a zároveň připustil, že prudký růst inflace oslabil důvěru politiků v pokles cenových tlaků.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

Čtyři Solana memecoiny, které by mohly vzrůst o více než 8000 % a ohrozit Shiba Inu a Dogecoin

02.05.2024 Shiba Inu (SHIB) a Dogecoin (DOGE) jsou dva memecoiny se psí tematikou, které se staly virálními a přinesly masivní zisky prvním investorům.
C:\fakepath\usdjpy.png

Forex: Japonská centrální banka tento týden podruhé intervenuje na USD/JPY

02.05.2024 Japonská centrální banka (Bank of Japan) byla dnes v časných ranních hodinách (japonského času) opět aktivní na mezibankovním trhu a provedla druhou měnovou intervenci v tomto týdnu.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

Federální rezervní systém se potýká s problémy

29.04.2024 Skutečnost, že americký dolar bouřlivě reaguje na jakoukoli zprávu související s inflací, již účastníky trhu nepřekvapuje. Trh přesunul pozornost od scénáře, kolikrát by měl Federální rezervní systém letos snížit úrokové sazby, k tomu, zda by je měl vůbec snížit.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,0660 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura. Pár v důsledku toho vzrostl o více než 30 bodů. Dobré údaje o aktivitě v soukromých sektorech zemí eurozóny a situace ve výrobním sektoru Německa, která je vcelku obstojná, resp. nezhoršuje se, umožnily v první polovině dne realizovat signál k nákupu eura. Situace se během americké seance může přiklonit na stranu kupců amerického dolaru, protože se očekávají silné údaje o ekonomické aktivitě. Pozornost by měla být věnována údajům o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitnímu indexu PMI USA, stejně jako údajům o objemu prodejů domů na primárním trhu. Silná výrobní aktivita spolu s rostoucím trhem s bydlením – to je recept na silný americký dolar. Pokud údaje zklamou, pokusí se kupci eura znovu obnovit denní maximum. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 V první polovině dne nebyly mnou označené úrovně otestovány, takže jsem nemohli vstoupit na trh. Není divu, že i po dobrých statistikách o ekonomické aktivitě v Japonsku se dál projevují kupci dolaru, kteří drží obchody poblíž ročního maxima. Zároveň se ale nepouštějí do větších akcí, protože se obávají zásahu japonské centrální banky a intervencí ze strany regulátora. Co se týká druhé poloviny dne, kupcům dolarů pomohou jen dobré údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb a dobré ukazatele o prodeji domů na primárním trhu a výrobní Richmond Fed index, které by měly být mnohem lepší než odhady ekonomů. Jen v tom případě bude dolar schopen aktualizovat roční maximum. Nejlepší je jednat v rámci postranního kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen křížového měnového páru AUD/JPY, středa 24. dubna 2024

24.04.2024 S výskytem odchylky mezi cenovým pohybem a indikátorem Stochastic oscilátor v grafu 4H křížového měnového páru AUD/JPY, podpořeným také linií MA 20, která protíná zlatý kříž nad MA 200, můžeme tušit, že na páru AUD/JPY momentálně stále převládají kupci, i když je možná sestupná korekce, což je vyznačeno stavem Stochastic oscilátoru v oblasti důležité překoupené úrovně. Důležité je, že dokud sestupná korekce neprorazí pod úroveň 99,65, pak Ichimoku Price Projection Y Wave předpovídá pravděpodobné brzké posílení páru AUD/JPY až k úrovni 101,36.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen komoditního aktiva zemní plyn, úterý 23. dubna 2024

23.04.2024 Z toho, co vidíme v grafu 4H, vyplývá, že komoditní aktivum zemní plyn vykazuje býčí pattern 123, úroveň zóny Bullish fair value gap a průsečík linií MA 20 a 50 Golden cross, což ukazuje, že kupci jsou momentálně naprosto dominantní, takže dokud nedojde k výrazné korekci, bude #NG oslabovat, dokud neklesne pod úroveň 1, 676; pak bude mít #NG potenciál posilovat k hlavnímu cíli 1 833, a pokud budou hybnost a volatilita dostatečně dobré, může být dalším cílem, na který se zaměří, úroveň 1 924.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?

18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.
img

Analýza Solany (SOL), Bitcoinu (BTC) a Dogecoinu (DOGE)

17.04.2024 Solana je sledována na úrovni 140 USD. Cena nyní dosahuje 100denního exponenciálního klouzavého průměru. Je to tak trochu patová situace, kdy se Solana snaží udržet si pozici proti tlaku směrem dolů.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 11. dubna. Kupci mávali bílou vlajkou

11.04.2024 Pár EUR/USD se ve středu propadl. Euro kleslo poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny vzrostly o 0,1 % víc, než se čekalo. Někdo by snad řekl, že tak malá odchylka od prognózy by neměla vyvolat podobně silný pohyb, ale my jsme rozhodně proti. Je fakt, že euro bylo v posledních měsících schopno vykázat jen pozvolný pokles, ačkoli fundamentální a makroekonomické pozadí šlo proti němu. Například minulý týden euro vykázalo nelogický pohyb nahoru, i když prakticky všechny důležité zprávy z USA vyšly silněji, než se očekávalo. Proto jsme pevně přesvědčeni, že euro je nadhodnocené a dolar silně podhodnocený. Včera se účastníci trhu prostě neudrželi a začali hromadně otevírat short pozice, protože teď je jasné, že Federální rezervní systém se neodváží snížit sazby ani v červnu.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen indexu Nasdaq 100, čtvrtek 4. dubna 2024

04.04.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf indexu Nasdaq 100, vidíme, že stále převládají kupci, což lze vyčíst z pohybu ceny, která několikrát vytvořila nižší maximum (LH) a podporuje ji výskyt skrytých odchylek mezi pohybem ceny #NDX a indikátorem Stochastic oscillator a výskyt patternu Klesající rozšiřující se klín (Descending broadening wedge), i když je cenový pohyb pod WMA 30 Shift 2, která má shodou okolností také klesající sklon. To naznačuje, že aktuálně dochází k oslabující korekci, a dokud korekce neprorazí pod úroveň 17 999,5, má #NDX stále potenciál dál posilovat až k hlavnímu cíli na úrovni 18 308,0 a k dalšímu cíli na úrovni 18 472,8, na který by se mohl zaměřit, pokud ho podpoří momentum a volatilita.
C:\fakepath\trading-03042024.jpg

Praktické okénko – Řízení ziskového obchodu na EUR/JPY

03.04.2024 Řízení obchodu je alfou a omegou ziskového tradingu. V tomto článku se dočtete, jak lze díky čtení trhu maximalizovat zisk z obchodu.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
C:\fakepath\trading-02042024-uvod.png

Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (březen 2024)

02.04.2024 Vítáme vás u měsíčního přehledu obchodních příležitostí, které bylo v březnu možné realizovat. Tento měsíc nebyl pro swingové obchodníky příliš zajímavý. Trhy buď držely své dlouhodobé trendy, nebo se naopak pohybovaly v postranních trendech. Proto se i v tomto článku zaměříme na nižší cenové rámce a ukážeme si, kde mohli obchodníci v březnu brát zajímavé zisky.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen křížových měnových párů AUD/JPY, středa 27. března 2024

27.03.2024 Ačkoli v grafu 4H oba jeho MA (50 a 200) vytvořily průsečík Zlatý kříž, což naznačuje, že na páru AUD/JPY stále převládají kupci, ale s vytvořením medvědího patternu 123 můžeme tušit, že pár má v blízké budoucnosti potenciál oslabit a otestovat hladinu 98,42, ale dokud se oslabení nedostane pod hladinu 98, 16, pak má pár AUD/JPY dnes stále potenciál vrátit se k růstu, přičemž hlavním cílem k otestování bude úroveň 99,19, a pokud ho podpoří momentum i volatilita a zřejmě prorazí nad úroveň 99,19, pak má NZD/USD potenciál pokračovat v růstu k úrovni 100,10.
img

Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru

26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března

26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

BREAKING: CAD po překonání údajů o maloobchodních tržbách vyskočil

22.03.2024 Dnes ve 13:30 byla zveřejněna zpráva o kanadských maloobchodních tržbách za leden. Očekávalo se, že po solidním prosincovém nárůstu vykáže zpráva pokles hlavních i jádrových ukazatelů maloobchodních tržeb. Skutečná zpráva se ukázala být pozitivním překvapením. Celkové maloobchodní tržby klesly méně, než se očekávalo, zatímco tržby bez aut nečekaně vzrostly o 0,5 % m/m.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března

22.03.2024 Silné údaje z USA dokázaly pár vytlačit nad hladinu 151 a kupci se pravděpodobně pokusí udělat vše pro to, aby se nad ní udrželi a zachovali si šanci na nastolení vzestupného trendu. Při pohledu na dnešní prázdný makroekonomický kalendář ale vidíme, že dolaroví býci se budou nahoru tlačit těžce.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Včerejší pokles eura o 58 pipů, který zrušil zisky společné měny ze středečního zasedání Federálního rezervního systému, byl poměrně překvapivý. Cena se vrátila do oblasti pod úrovní 1,0905, tzn. pod linii MACD, a oscilátor Marlin se znovu přiblížil k linii nula.
img

Proč rozhodnutí Fedu škodí americkému dolaru

21.03.2024 Euro a libra šterlinků včera zareagovaly působivým růstem, když tvůrci politiky Federálního rezervního systému prohlásili, že navzdory problematickému snižování inflace na cílovou úroveň 2,0 % zůstanou u svého postoje ke snižování sazeb. Jednomyslně ponechali klíčovou sazbu federálních fondů v pásmu 5,25 až 5,5 %, tedy na nejvyšší úrovni od roku 2001.
img

Snižování sazeb je pro trh s nemovitostmi živá voda. Role kupců a prodávajících se na jaře obrátí

20.03.2024 Na trhu s nemovitostmi se po dvou letech začínají misky vah naklánět opět na stranu prodávajících. Zásadním způsobem jim hraje do karet snižování úrokových sazeb ze strany ČNB. Na trh míří investoři hledající stabilní výnos a snižování sazeb se postupně propíše i do cen a dostupnosti hypotečních úvěrů. Nemovitostí je na trhu relativně málo a s rostoucí poptávkou kupců budou mít prodávající výrazně silnější pozici než dříve.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2724 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně silně klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu – tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo.
C:\fakepath\trader-14032024.jpg

Praktické okénko – Využití korekční aktivity v praxi

14.03.2024 U protitrendových obchodů je velmi důležité brát zisk na nejbližších logických úrovních. Jak na to, si ukážeme v tomto článku.
img

Starší rodinné domy zlevnily meziročně od 1 do 10 procent, nejvíce v Brně

13.03.2024 Ceny starších rodinných domů jsou meziročně nižší o jedno až deset procent. Analýza společnosti FérMakléři.cz ukázala největší zlevnění metru čtverečního v Brně, a to o zhruba 7 400 korun. Lidé tak začátkem roku v tomto městě mohli koupit starší dům o rozloze 150 m2 o 1 115 250 korun levněji než loni. V Praze šly ceny dolů meziročně o 4 procenta. Srovnání ukázalo ovšem už i meziroční cenové růsty, a to v Ostravě o 5 procent a v Olomouci o 1 procento. V kvartálním pohledu pak ceny už rostly ve více městech.
img

GBP/USD: vývoj obchodování dne 11. března 2024

11.03.2024 Na začátku nového týdne dolaroví kupci a investoři váhají, jestli v rámci očekávání zítřejšího zveřejnění aktuálních údajů o inflaci ve Spojených státech podnikat aktivní kroky.
img

Politika Fedu zůstává jestřábí

11.03.2024 Postoj Federálního rezervního systému zůstává poměrně přísný. Euro a britská libra po pátečních nákupech rychle klesaly, v čemž je podpořily čerstvé statistiky o americkém trhu práce. Cílem tohoto přehledu je ale probrat trochu jiné téma. Zvláštní pozornost přitahuje projev Neila Kashkariho, prezidenta minneapoliské Federální rezervní banky. Fed podle něj letos sníží úrokové sazby jen dvakrát, přičemž scénáře počítají s jediným snížením sazeb v roce 2024. Kashkari uvádí, že chystané údaje ovlivní postoj výboru na nadcházejícím zasedání Federálního rezervního systému.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 11. března 2024

11.03.2024 Vzhledem k tak nezáživným faktorům, jako je počet obyvatel, tempo jejich růstu a úroveň ekonomické aktivity, by zaměstnanost ve Spojených státech pro prosté udržení stability trhu práce měla vzrůst v průměru o 250 000 pozic měsíčně. Za posledních sedm měsíců se ale zvýšila jen o 896 000 pozic. To znamená průměrně 128 000 pozic měsíčně, tedy téměř polovina toho, co je potřeba. Uvedené vyvolalo mnoho otázek po adekvátnosti údajů o nezaměstnanosti, které zůstaly blízko rekordně nízkých hodnot. V pátek se tato nerovnováha konečně svým způsobem vyřešila, když americké ministerstvo práce oznámilo první nárůst nezaměstnanosti za posledních sedm měsíců, totiž ze 3,7 % na 3,9 %. Dolar okamžitě začal ztrácet pozice, což bylo v této situaci naprosto logické. Od poloviny minulého týdne ale americký dolar poměrně výrazně oslaboval a tento proces nebyl vždy zcela rozumný. Dnes tedy může trh při absenci významných makroekonomických událostí určitým způsobem korigovat a dolar může část svých ztrát vyrovnat.
img

SP 500 prudce překonal hranici 5 000

05.03.2024 Americký akciový index SP 500 od svého dna v říjnu 2023 předvádí působivou rallye a vytváří po sobě jdoucí historická maxima. Vzhledem k tomu, že se cena obchoduje v neprobádaných vodách, mohla by Fibonacciho prodloužení jeho posledního klesajícího trendu představovat potenciální budoucí zóny odporu. Pokud by býčí tlaky přetrvaly, mohli by si kupci zpočátku nárokovat cenu 5130.
img

GBP/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Kupci libry přebírají vedení.

04.03.2024 V pátek bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2612 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Měnový pár opravdu klesl, ale na test ani falešný průraz nikdy nedošlo. Nebylo možné najít vhodné body pro vstup na trh. Falešný průraz úrovně 1,2612 odpoledne vygeneroval signál k nákupu libry. Měnový pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o 30 pipů. Prodejci ubránili hladinu 1,2649 a umožnili nám tak zachytit vhodný vstupní bod k prodeji. Po sestupné korekci o 15 pipů se ale poptávka po libře vrátila.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Euro je připraveno pokračovat v růstu.

04.03.2024 V pátek byl vygenerován jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0797 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD totiž klesl k oblasti 1,0797, ale žádný falešný průraz ani test této úrovně jsem nezaznamenal. V první polovině dne se proto neobjevily žádné signály ke vstupu na trh. Průraz a reverzní test úrovně 1,0829 odpoledne vytvořily buy signál, ale euro vzrostlo jen o zhruba 17 pipů, protože volatilita na konci dne a týdne výrazně klesla.
img

COT: Rekordní shortování kukuřice. Spekulanti přestali podporovat vzestup kakaa

01.03.2024 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 20. února. Tedy v týdnu, kdy globální akciové trhy zadržovaly dech před zveřejněním hospodářských výsledků Nvidie. Zároveň měl dolar nakročeno k první týdenní ztrátě v tomto roce, a pomohl tak spolu s optimismem ohledně čínského hospodářského růstu podpořit uzavírání krátkých pozic v drahých a průmyslových kovech. Krátké pozice v obilninách dosáhly rekordního maxima a spekulanti přestali podporovat dosavadní vzestup kakaa.
img

GBP/USD: obchodní plán na 1. března. GBP se opět dostává pod prodejní tlak

01.03.2024 Pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2671 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a vytvoření falešného průrazu zde vytvořily vynikající vstupní bod k prodeji libry. Instrument se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákupní aktivita v oblasti 1,2644 při falešném průrazu vedla odpoledne k růstu zpět k úrovni 1,2671. Prodejci se ale nechtěli vzdát. Medvědi nakonec dali signál k otevření short pozic, což znamenalo další výprodej libry šterlinků.
img

Analytici: Pokračování moratoria zvyšuje šance na obnovení Liberty Ostrava

29.02.2024 Pokračování moratoria, které chrání Liberty Ostrava před věřiteli, zvyšuje šanci na znovuobnovení provozu hutě. Osobní účast Sanjeeva Gupty na soudním jednání může znamenat, že si chce Liberty huť v Ostravě nechat. Řekli to analytici, které oslovila ČTK. Trh s ocelí se podle nich obnovuje a Liberty Ostrava tak do budoucna může být výnosnou investicí. Zásadním ale zůstává, jestli bude společnost britského podnikatele schopná po restrukturalizačním plánu splácet své dluhy, uvedli.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.02.2024 Pár EUR/USD se ve středu pokusil zahájit nový klesající trend, ale neúspěšně. Středeční zpráva šla bohužel proti americkému dolaru, i když ji trh mohl ignorovat, protože ani zdaleka nebyla nejdůležitější. Druhý odhad HDP ve Spojených státech za čtvrté čtvrtletí se ukázal být o něco nižší, než trh očekával a předpovídal. Upřímně, nechápeme, proč byli kupci dolaru touto hodnotou tak zklamáni a ustupovali. Každopádně bude zveřejněn ještě jeden, třetí, finální odhad, který dotazy na růst americké ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí ukončí. Dolar ale kvůli této zprávě nedokázal dál stoupat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 26. února

26.02.2024 Výroky členky MPC Bank of England Megan Greenové cenovému růstu libry nepomohly, takže kupci se neudrželi na týdenním maximu. A dále, páteční prázdné makroekonomické údaje v USA obnovily tlak na pár a vyvolaly jeho pokles.
Související klíčová slova: Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Střední Evropa | Report finančních trhů | IUCM | Scénáře vývoje české ekonomiky | Důležitý signál | Vysoká zadluženost | Odvětví diamantů | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Pronajímatelé kanceláří | Koncept klouzavých průměrů | Obchodní pásmo | Konvertibilní dluhopisy | Odhad vývoje ekonomiky | Základní cyklus | Sledování cyklů | Dapper Duck | Cenový kanál | Analýza cenových grafů | Australská vláda | Večerní hvězda | Kryptokomunity | Finanční ústav | Komunikační sektor ETF | Cena platiny | Marlin | Hlava a ramena | Prostor k růstu | ChatGPT | Zpravodajský server | Neel Kashkari | Výnosy dluhopisů | Ceny Etherea | Klid před bouří | Hodnota společnosti | Landsvirkjun | Dlouhé pozice | Aktuality z komoditních trhů | Bitcoinové velryby | PTON | První investoři | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | VIR.US | Sektor informačních technologií | Analytický tým FXstreet.cz | Opětovný pokles | Speciální emise | FérMakléři.cz | Války | Lithium | Společnost Fortum | Audi S2 | Foxconn | DAPDUCK | Údaje z USA | Vývoj | Obchodní příprava | Obchodní platformy | Home Depot (HD.US) | Češi | Dolarový index DXY | Opačný trend | Klimatický plán | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Ředění obchodních pozic | Trh nemovitostí | Makléřská společnost | Hlavní trendy | Prohlášení Fedu | Globální růst | Americké blue-chips | Ceny bytů | Závislost na ruských energetických surovinách | Graf akcií společnosti | Silná rezistence | Nákup ropy | Supportní zóny | SVB UK | EUR/CAD | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Esther Georgeová | DPH | EUR | Profesionální MT4 indikátor | Kryptoaktiva | FDA | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Morning Star | Analýza USD/JPY | Firma Alrosa | Moje cesta Prop Tradingem | Rozložení obchodníků | Býčí formace | Riziko inflace | Sazka Entertainment | Standard & Poor's | Utilities ETF S&P 500 | Vlastní prostředky | Banky a stavební spořitelny | Nedostatek čipů | CryptoGlobe | Využití Fibonacciho | Kde a jak profitovali tradeři | Konsolidační pohyb | Oživení cen | Fundamentální dění | Falešný průraz | Realitní firmy | Roche | Vliv silného amerického dolaru | Měnový report | Sankce na ruskou ropu | Prohlášení Bílého domu | Komuniké | Dnešní obchodování | Kryptoměnový baron | Itálie | Vyčerpání kupců | Meta Trader 4 | McDonald's | Snížit úrokové sazby | Stoxx | EP Power Europe | Take Profit | Hlasovací právo | Sledovací akcie | Příklad S/R zón | Africký mor prasat | Aktuální dění na trhu | Aktuální kurzy měn | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Akcie firmy | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | Obrácené kladivo | Finanční aktiva | Těžební zařízení | Společnost Avast | Nedostatky | Graf akcií společnosti Deere & Company | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Koncept technické analýzy | Korelace | Jüan | Zavedení embarga EU | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Ekonom Evropské centrální banky | BDSwiss | Evropské centrální banky | Scalping obchody | Nejlepší trading | Poslanci | T-Mobile | JAR | Tipy pro začínající | Volatilní | Vývoj ceny akcií Berkshire Hathaway | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Bain | L.F. Investment | Swingy | Světové ceny potravin | Vstup kupců | Výpadek příjmů | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Eli Lilly (LLY.US) | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Rezistentní zóny | Schodek státního rozpočtu | Příležitost k nákupu | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Evropská komise | Struktury trhu | IDUS | Jednatel společnosti | Pro investory | Převzetí moci Tálibánem | Philip Morris ČR | Druhá rezistence | iShares | Aramco | Akcie Tilray | Odborník na kryptoměny | Crypto | Investice | Britská centrální banka | Akcie společnosti Roche | DXY | MACD | Potenciál | TPCA | Support | Nové technologie | Coca-Cola Company | Sev.en Energy | Krátkodobé výnosy | Jak koupit Solana memecoiny | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Přesnost | Česká měna dnes | Prolomení pod support | Výkonný ředitel | Norges Bank | Technické signály | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Období poklesu | Škoda Auto | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Náklady na financování | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Miliony dolarů | Chování | Pravidla řízení peněz | Ifo | Webinář | Pomocník investora | Finanční produkt | Invaze na Ukrajinu | Mercedes-Benz 500SL | Valuo | Prognózy | Britská libra | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Akcie elektrické automobilky | Technické potíže | Kryptoburzy | E.ON | Formace Fakey Pattern | Akcie First Solar (FSLR.US) | Deviation | Experti | Fibonacciho posloupnosti | Rekord | Nižší sazby | Elektrické automobilky | Nezávislost | Bitcoiny | Průměrný výnos | Facebook akcie | Vyloučení Ruska z platebního systému SWIFT | Stop-Loss | Návrh zákona | Býčí pattern | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Evropské měny | Býčí výhled | EVO2 | carVertical | Hnojiva | Extrémní posílení | Akcie společnosti Roche Holding | Norská vláda | Čtyřhodinový graf | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Americké investiční banky | Zavedení embarga | Obchodní seance | ČMZRB | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | Akcie společnosti Coinbase | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Fungování finančních trhů | Konfluenční oblasti | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Krypto burzy | Prop společnosti | Von der Leyenová | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Hospodářský výsledek | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Stephen Brennock | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Vyšší low | 1M | Aktivity v Číně | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Objem produkce | ETH | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | BRKA.US | Komunikační služby | Stochastický oscilátor | Brent | Kansas City | Zavírací ceny dané akcie | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Rezistence | Cena indexu S&P | Lagardeová | BitStock | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Nikola | Fitch Solutions | Cenné papíry | Tržní sentiment na Bitcoinu | IDUS.UK | Výnos | DeFi | Finanční sektor S&P 500 | Leonardo fibonacci | CAC 40 | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | Měnový pár USD/JPY | Obchodní aktivum | IHNED | Tisk peněz | Asijské akcie | Akcie těžařů | BreakEven | Delta | Marika Čupa | First Citizens | Rizikovost | Uzavřené fondy | SMA | Vzdělávání | Šéf Fedu | Investiční strategie | Fibonacciho čísla | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Překonání SMA 20 | Oslabující americký dolar | Obchodování s indexem S&P 500 | Zkrocení inflace | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Nejlepší trading příležitosti | Americká energetická společnost | Zvýšení sazeb Fedu | Oživení čínské ekonomiky | BRKA | Lídři zemí EU | Exchange | Forexový trh | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Základní pravidla | Světová rada pro zlato (WGC) | Akcie Photon Energy | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Investiční potenciál | Commodities | Dedolarizace | Graf zlata | Kontrakty | Kroky Bank of England | Akcie RWE | Létající tučňák (FLYPEN) | Swapové body | Witkowitz | Harami | Způsob obchodování | Nákupní příležitosti | FedEx | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Index DXY | Praxe | Platební neschopnosti | Nákupní momentum | Společnost Chainalysis | Sentiment na trhu | JPY | SMIC | Většinový podíl | Potenciál trhu | Sell pozice | Spotřebitelské inflace | Investování do S&P 500 | Obchodní tipy | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | Zvýšená šance | Pfizer (PFE.US) | FTX | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Zpráva FSB | Prezidentská debata | Zavírací cena | Dodávky ruského plynu | FTT | ÚOHS | FCNCA | U.S Steel | Dominance hlavní kryptoměny | Projekce | Znehodnocení | Výběr likvidity | Peníze | Audi S2 Coupe | Průvodce pro investování | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Čínská poptávka | Bankovní emise | Francie | IIF | Dosáhnout zisku | Coinmarketcap | Index NASDAQ 100 | Americká ropa | Pohyby směrem nahoru | Evropské akcie | Český miliardář | Certifikáty | Hlavní komanditní společnosti | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | EPPE | Služby | Historie S&P 500 | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Koncept support a rezistencí | John Deere | Inflace ve Španělsku | Saxo Bank | Plaza Accord | APA | Adani | Long obchod | Barel ropy | Stochastický | Vlnový pattern | Americký Fed | Představitelé ECB | FX Update | Největší světové ekonomiky | Ropa WTI | Průmyslový Dow Jones | Pojišťovací společnost | Micron | Americké ekonomiky | Zájem obchodníků | Simon Peters | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Kapitál | Krypto trh | Kontrakty na ropu | Druhy trendů podle směru | Long příležitost | Brexit | USD | Pozice na US500 | Citroën | Kč/USD | Magnát | Osobnosti tradera | Rijád | ETF iShares IDUS.UK | First Citizens BancShares | Výhled poptávky | Dolar dnes | Akcie Eli Lilly (LLY.US) | Tempo hospodářského růstu | Valná hromada | Technická analýza | Špatné počasí | Počítače Mac | Růst trhu | Burzy | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | AEX | Ceny elektřiny | GBP/JPY | Plány | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Nabídka zlata | Qualcomm | Banka Goldman Sachs | Medvědí potenciál | Jak koupit Solana | Fondy obchodované na burze | Aktuální informace | Intervence japonské centrální banky | Dollar Index | Cestování | Investování do kryptoměn | Na burze | Broker | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Joey Bonk | Trh s nemovitostmi | Jestřábí komentáře | Velký cenový pohyb | Analytik Saxo Bank | David Solomon | Meta Trader | Investiční analytik | Cash flow | Proražení | App Store | Globální krize | Total | Rozhýbání volatility | Sev.en Global Investment | Katar | Spike | Export | Spikevax | EMH | Macquarie | Americká ropa WTI | Trevor Milton | Inside Bar | Pozorování | Berkshire | EURUSD | Růst výrobních cen | Větrné turbíny | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Ceny BTC | Cenový skok | Split | Kapitálové strategie | ETF na bitcoiny společností BlackRock | Analýza USD | HD.US | Spekulovat | Swapy | Cenové tlaky | Energetická společnost | Zprovoznění indikátoru | Akcie Novavax | Určení trendu | Pivovar | O2 | Česká zbrojovka | Šok | Varianta delta | Snižování úroků | Chainalysis | Cowen | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Pověst | Ruský prezident | Kabinet | Vysoké sazby | Trh s ropou | Měsíční futures report | Komoditní sektor | Cenové úrovně | Ekonomická aktivita | Regulace | Sledování cyklů na finančních trzích | Žaloba | NFP | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | Radovan Vítek | Kofola | FSLR | Nové podmínky | Úroková sazba | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Avast | Patria Online | Exekuce | Tichomoří | Spekulant | Unie | Dovoz | Admirals | Reálné obchody | Lancia | Rekordní růst | Daňové škrty | Tržní trendy | Roční růst | Nikkei | Největší společnosti | Nejbohatší | PPF Telecom Group | Obchodování na finančních trzích | Fitch Ratings | Aktuální kurzy | Trpělivost | Psychologické hladiny | USD EUR | Doji | Konvergence | P.A. | Zasedání FOMC | CISCO | Čtvrtletní zisk | Čtvrtletní výsledky | NFP report | Fintech společnosti | Intradenní pokles | Oživení trhu | First Solar | Čínské úřady | Velmi volatilní měnový pár | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | Pozitivní zprávy | Ruské banky | Vládní výdaje | Investovat | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | The New York Times | Dovednosti | Největší ztráty | Státní subvence | Vklady | Finanční výsledky společnosti | Měnový pár EUR/USD | Akciové indexy | Elon Musk | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | eXcentral | Viry | Velké instituce | Býčí sentiment | Posilování kanadského dolaru | Vybírání zisků | Investing.com | Americký prezident | Odpojení Ruska | Falešné proražení | Nejvíce obchodované akcie | Myšlení | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | 1 milion | Fincentrum | Citi Group | Dolar roste | Tržní reakce | Christine Lagardeová | Overlap | Coca-Cola | Investovaný kapitál | Portfolio | Statistický úřad Eurostat | FSLR.US | Západní sankce | EUR/CZK | Mezinárodní agentura pro energii | Globální ekonomiky | Zájem investorů | Platby v kryptoměnách | Poptávka centrálních bank | Utilities ETF | Řecká vláda | Euforie | Dostatek hotovosti | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Dovoz ropy | Analytici fondů | Makrodata | Jestřábí postoj | Francouzská automobilka | První rezistence | Finanční instituce | Lepší výsledky | Investoři | Průmyslové objednávky | BitMEX | Cenový růst | ETF S&P 500 | Obchodní deník | Prezident | Akciový index S&P 500 | Formace hlava a ramena | Výnosy z amerických dluhopisů | Akcie Foot Locker (FL.US) | Futures na S&P 500 | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Opční strategie | Oddlužení | Pokles cen nemovitostí | Marc Chandler | Předseda sněmovny | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Společnosti vyrábějící vakcíny | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Společnost Google | Média | Minimální mzda | Inflační čísla | Bitcoin ETF | Index PPI | Export zboží | Akcie Beyond Meat | Grayscale | Investice do dluhopisů | Supporty a rezistence | Venezuela | Jádrový index | Nárůst ceny | Ropné společnosti | Bez rizika | Zisk | DocuSign (DOCU.US) | Boom | Hlavní kryptoměna | TLRY | Arthur Hayes | Vyšší hodnoty | Tlak na USD | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Údaje o průmyslové výrobě | Situace na finančních trzích | Nízké úrokové sazby | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Moderna | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | World Gold Council | Cena Etherea | Souhrn finančních trhů | Vzorce chování | Růst ceny Bitcoinu | Zveřejnění zprávy | Volatilita na trzích | Daniel Křetínský | WTI a Brent | VIG | Svět kryptoměn | WSJ | Tiskové agentury | AT&T | ROA | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Průzkum | Globální akciové indexy | Ochota riskovat | BP | CAD USD | Návrat poptávky | IEA | DOGE | Hold | Jednotná evropská měna | Obchodní příležitost | Analýza hlavních měnových párů | Fiskální rok | Nižší poptávka | Funkční období | Zdravotní péče | IUUS | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | RWE | Sestupný trend | Program Antivirus | Akcie společnosti Tesla | US500 | Sentiment investorů | Kč/EUR | Technická analýza EUR/USD | Avis | Poziční obchody | CEO společnosti | Analýzy | Analýza páru EUR/USD | Obchodní plán | Slevy | Politická nestabilita | Posilování amerického dolaru | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | EUR/AUD | Živá voda | P/E | Reakce trhů | Zpráva | Vznik nákupní korekce | Zasedání Evropské centrální banky | Technický výhled trhu | Prémie | Invesco | Demokraté | Představitelé Fedu | Prodej | Hlavní události | Den D | Brusel | Instrument | Patria | Oslabování dolaru | EP | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Moderna akcie | Oblast rezistence | Události roku | Obchodování s pákovým efektem | Trojúhelník | Konzistence | Konfluence hladiny | Skupina AXA | Česká měna | Tencent | Colt CZ | Onemocnění COVID-19 | iPhone | Shooting Star | WGC | Překreslování indikátorů | Převzetí CME | Znárodnění | Platební neschopnost | Short selling | Rating USA | Depozitní certifikáty | Janet Yellenová | EPH | Úrok | Evropské ekonomiky | Implikace | Beyond Meat | Zasedání Fedu | JOLTS | Porovnání vývoje | LCID | Agentura Reuters | Akcie Nike | Obchodní ředitel | GBP | Využití korekční aktivity | Absence kupců | Pomoc pro Ukrajinu | Agrofert | Korekční pohyb | Visa (V) | PFE | Pokles vývozu | Česká televize | Simple Moving Average | Automobilka | Hlavní kryptoměny | Vedoucí představitelé | Nabídka | Sestupný Tasuki Gap | Tržní kapitalizace | JPM.US | Management | USDA | XAU/USD | Dolary | Princip fungování finančních trhů | Huawei | Akcie VIG | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Zpomalení ekonomického růstu | S&P Global | Trojúhelníkové formace | Akcionáři | Společnost Genesis | Obchodní týden | Emoce | Dluhopisové výnosy | Posilování eura | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | S&P | Rekordní hodnoty | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Admiral Markets | Současný stav | S/R zóna | Řízení ziskového obchodu | Japonská vláda | Zemní plyn | Hospodářské dopady | Tokeny | Třída aktiv | Pandemie COVID | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Vývoj ceny bitcoinu | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Signál k prodeji | Zprávy | Pákový efekt | Prezidentka ECB | NDX | Majitel | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Index Stoxx 600 | Náhrady mezd | Kryptoaktivum | Meta | Financial Times (FT) | UBS | Patrick Garvin | Guru | Nadšení | Jak na to | Oznámení | Murray | NATO | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | BREAKING | Přehřátý trh | Pondělní obchodování | TSMC | Signál pro pokračování trendu | Ceny stříbra | ZEW | Finanční nástroje | Jak obchodovat Fakey Pattern | Ropovod | Ceny ropy | Gama | PG | Island | Fundamentální analýza akcie | České firmy | Alena Schillerová | Silný růst | Fungování trhů | Byty | Wyoming | Výrobce léků | Vyšetřování | Eurostat | Tržní cykly | Oanda | Vyhlídky | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Komanditní společnosti | Úpis akcií | Dominance BTC | Eurofer | Růst inflace | Broker Trust | Covid | Reliance | Roche Holding AG (ROG.CH) | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | CZ | Společnost XTB | Bydlení | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Investiční banka | Snižování cen | IUCD | Globální finanční systém | Americká společnost Intel | YCC | Nastavení medvědí | Praha | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Cena akcie Pfizer | Obchodní bilance Austrálie | Příjmy Ruska | CME FedWatch Tool | Změny tržního sentimentu | Central European Media Enterprises (CME) | Cenová maxima | Současný trend | ETF na bitcoiny | Míra | Obchodování na trzích | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Výrobce letadel | Coinglass | Program nákupu aktiv | Komodita | Free float | Suroviny | IUES | Nerozhodnost trhu | Prognóza Fedu | Složení COT reportu | Hedgeové fondy | Analýza transakcí | Předpověď | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Digitální měny | Míra zadlužení | Nižší časový rámec | Nerozhodnost | Obchodní nápady | Investice do indexu S&P 500 | Tlak medvědů | Index US100 | Páka | Australský dolar | Raphael Bostic | Index cen domů | Medvědí divergence | Maximalizovat zisk | François Villeroy de Galhau | Situace ve Spojených státech | Spotřebitelská důvěra v EU | Nio | Kryptoměnové burzy | Support zóna | Tether (USDT) | China Evergrande | Nástroj | Výsledky | Jednoduché tipy pro začátečníky | Přehled | HUF | Ekonomické oživení | Klín | Koruna | Support a rezistence | Výrazný pokles | Fundamentální zprávy | Finanční služby | Pokračující pokles | Doge With Hat (DOGEHAT) | Projev Jeroma Powella | Cukr | Proražení parity | Tržní ceny | Supreme Edition | Bitcoin | Kupující | HDP eurozóny | Tisk dalších peněz | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Náznaky změny trendu | Stellantis | Standard and Poor's 500 | Finanční výsledky | Prostor pro další posilování | Onemocnění | Cena ropy WTI | Bank of America | Pokles HDP | Úroda | Kurz dolaru | BNTX | TIM | Pandemie koronaviru | Akcie leteckých společností | DMA | Fundamentální analýza | Propad | Kryptoměny bitcoin | Silný dolar | Šéf Tesly | Převodník měn | Retracement | Zelená čísla | Backtest | Asociace | Eli Lilly | Telegram | Asie | Britská banka | Údaje | Hlavní měny | Formace neutrální | xStation | Pokračování rostoucího trendu | Exxon Mobil | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | SVB Financial | Akcie Foot Locker | Zůstatek | Hypoteční trh | Obavy o likviditu | Výkonnosti amerického akciového trhu | Opatrné jednání | Plyn z Ruska | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Vlastnictví | SAE | Přeprodání | Obchodní války | Očekávání analytiků | COVID III | Michelle Bowmanová | BHS | Makroekonomický výhled | Technologické společnosti | Objem | Automobilky | Výsledky průzkumu | Pasivní investice | Vývoj dolaru | Obavy z recese | Halifax | Jeff Currie | Centrální vláda | Federální rezervní systém | Sázka | Sentiment na Bitcoinu | Důležité zprávy z USA | Britská banka HSBC | Moving Average Convergence Divergence | Britské libry | Bilion | BDO | Cena indexu S&P 500 | Zákonodárci | TIPS | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Firmy pronajímající kanceláře | Genesis Capital | Pojišťovny | Postavení na trhu | Americké měny | Posílení švýcarského franku | BofA | Graf | Stablecoiny | Debswana | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Malajsie | Subvence | Ekonomické události | Regulátor | Hodnota firmy | CarMax (KMX.US) | Výhody diverzifikace | Shortovat | Index S&P 500 | Hlavní indexy | Státní rozpočet | CTA | Nákup libry | Patrick Harker | VHM | SHIB | FLYPEN | Dlouhodobý výhled | MT4 Supreme Edition | Omezené riziko | Digitální zlato | Hráči na trhu | Alternativa oficiálních měn | Ask | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Zpráva o měnové politice | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Aussie | Pfizer | Technické ukazatele | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Jak začít obchodovat S&P 500 | Case-Shiller | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Upgrade | Oživení americké ekonomiky | Plyn | Distribuce | Studie | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Meta (Facebook) | Blízký východ | Josep Borrell | CME FedWatch | Joachim Nagel | Eurodolar | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Úvěrové portfolio | Pokles exportu | Průraz | IUCD.UK | Cena plynu | Kansas | Short | Premiér Andrej Babiš | Svíčkové grafy | Omezení pohybu | Deficit | Stavebnictví | Devalvace | Ruský plyn | Polsko | Pár EUR/USD | Kolaps | Rio Tinto | Chování obchodníků | Vstupní signál | Ratingová agentura | Významné zisky | Francouzský ministr | Trh v rovnováze | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | FRA | CFDs | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Růst zlata | Kompletní průvodce | Institucionální investor | Investor do kryptoměn | SEBA | Americká centrální banka | Obchodování s indexem | Fibonacci retracement | Hypotéky | Finanční ztráty | Současná situace | Lukáš Kovanda | Americká společnost | Školení | EY | Nájmy | Křetínský | Akcie Qualcomm | Přijetí | High | Pokles produkce | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Finanční rok | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | HUF/EUR | USD/IDR | Obchodník s kryptoměnami | Zvýšení úrokových sazeb | Směnárny | Rostoucí trend | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Vir | Finanční krize | Ukrajina | Ropná společnost | Bankovní úvěry | Růst eura | Pokles ceny | Ropovod Družba | Andrej Babiš | Cenové rámce | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Index spotřebitelské důvěry | BYD | Poptávka po nemovitostech | Beta | Disciplína | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Akcie včera | Open interest | ETF SPY5.UK | Maloobchod | Indikace | Jádrový index spotřebitelských cen | Sójové boby | Oslabení amerického dolaru | Ford Sierra | TSLA | Peněžní prostředky | Hongkongská burza | Pivot Point | Earnings | Zpomalení inflace | DAX (DE30) | Tým InstaForex | Kakao | Dnešní růst | FactSet | Rusko dnes | Zprávy Goldman Sachs | Česká koruna | Stimulační program | Jiří Gavor | Foot Locker | ForexLive | Spekulativní aktivum | Růstový potenciál | Investiční společnost | Technické analýzy | KI | Makroekonomické ukazatele | G10 | Zahraniční dluh | Foreign Exchange | Mexiko | Spot | Počet úmrtí | Vyhledávání S/R zón | Euro dnes | Napětí na Ukrajině | Vstupy | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Genesis | Inflace ve Spojených státech | Profit Target | EUR/USD a GBP/USD | Energetické společnosti z EU | Dapper Duck (DAPDUCK) | Měnový trh | GBPUSD | Futures na ropu WTI | Sideway trend | Akcie Komerční banky | Time-Frame | Rakousko | HDP USA | Ekonomické ukazatele | Stříbro | Těžby Bitcoinu | USDCAD | Avis Budget | Drahý kov | Platby za plyn | Instituce | USD za tunu | Sell the news | Turecko | ex | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Hladiny podpory | Odvětví v ekonomice | Rozpočtový deficit | Kristina Hooper | Chamtivost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Budoucí vývoj ceny | Akcie Fedex | FAANG | Souprava | Kevin McCarthy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Alameda Research | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Růst výnosů | Crypto newsletter | LNG | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Změna trendu | Býčí signál | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Americké akcie | BBC | Technologické firmy | Přehled o dění na světových burzách | Burzy cenných papírů | Peloton | Analytik finančního ústavu | Akcie firem | MetaTrader | Kongres | Swingový pohyb | Divize | Oslabování amerického dolaru | Mutace viru | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Nižší cenové rámce | Klesající trend | Heiken Ashi | Největší kryptoměna | Trendline | Vývoj zlata | Rubl | Rosněfť | Pozornost | Statistické údaje z USA | Země EU | Výsledky HDP | Audi | Indikátor RSI | Celosvětová poptávka | Automobilový průmysl | Fair Value Gap | Zvýšená volatilita | Dlouhodobě klesající trend | Počet pracovních míst | Česká republika | Téma inflace | Obchodníci s ropou | Akcie Novavaxu | Trh s futures | Nákupní příležitost | Trh | Snížení těžby | Komise | Relativní výkon | Trojité dno | Výzkumné firmy | Crown | Obchodní pozice | SolarEdge Technologies | Erste Bank | Další rozvoj | Viktor Orbán | Výkyvy | Výrazný růst | Odpojení Ruska od systému SWIFT | CNN Prima News | Electronic Arts | S&P 500 | Prosincová inflace | Edahn Golan Diamond Research & Data | Fed | Luis De Guindos | Technické indikátory | PLATINUM | Korekce | Kanada | JDE | Vývoz ropy | Uměle vytvořený diamant | Upozornění | SPDR S&P 500 ETF | Princip Price Action | Google | ProCent | Statistics | Banka HSBC | Buffett | Money management | iShares IUCD.UK | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Lukáš Novotný | Ceny zboží | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Pražské burzy | Praktické okénko | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Výběry | Noel Quinn | Tržní výhled | Federální rezervní banka | Prezident Joe Biden | Letecká skupina | Znalost | Investice do indexu S&P | Společnost AES | USDT | Globální recese | Velké banky | Technická analýza zlata | Náměstek japonského ministra financí | Yahoo | Oživení české ekonomiky | Vzdělávací webináře | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Aphria | Ruské úřady | Barometr výkonnosti | BSPXPL.PL | Posílení dolaru | Cenové změny | Omezení COVID | Nejistota | ANO | Stock | Apollo | Americké zásoby ropy | Růst tržeb | Měsíční obchodování | Odhad růstu ekonomiky | Aktuální cena akcií | Plný úvazek | IRS | SPOT.US | CME | Finanční problémy | Pokles cen ropy | Rating | Makroekonomické údaje | Eurovia CS | Fundovaný účet | Dezinflace | Fond China Investment Corporation | Alligator | Akcie FAANG | Agentura S&P | Inverted Hammer | Mineři | Tržní situace | Koronavirová pandemie | Životní náklady | Klouzavý průměr SMA 20 | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Platby za plyn v rublech | Long příležitosti | Cena Facebook | Prodej dolaru | Asijské indexy | Býčí Pin Bar | Intraday | Vládní dluhopisy | Data z USA | Odstřižení od SWIFT | Odhad růstu HDP | Kryptoměnový průmysl | XRP | Členové Fedu | Hotovost | Tržní sentiment | Defi | Haruhiko Kuroda | Shortování | Změny cen | Sell | Index výdajů | Japonsko | Stock Composite Index | Vision Pro | Range | Mistrovství | Long pozice | Celkový sentiment | Prodejní příležitost | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Americké sankce | Známý investor | Peugeot | Exporty | Trendová linie | Masivní propad | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Silný propad | Index Nasdaq | FSB | Exxon | Býčí trh (bull market) | Web3 | Hazard | Realitní magnát | Řízení rizika | Short obchod | Příjmy z ropy | Nákupní cena | Německá vláda | Představenstvo | Německo | Překoupenost | Oblast supportu | Měny&Sazby | MSFT.US | Agentura AP | Spotřební zboží | Akcie FedEx | Citroen | Nižší minima | Plány Fedu | Trendové linie | Úroveň parity | Ekonomie | Výpadky | Objem obchodů | Twitter | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Dnes nejvíce obchodované akcie | Pokles eura | Pravděpodobnost úspěchu | Zasedání americké centrální banky | Ceny akcií Berkshire Hathaway | Invest | Vir Biotechnology | Activision | Gazprom | Export produktů | Centrální banka | Spotová cena | Instant Trading EU Ltd. | Vice | Další růst | SMA 200 | Andrew Bailey | Index PMI | AMD akcie | Rozbor | Walmart | HSBC Noel Quinn | CL | Nové akcie | QE | Virtuální realita | Pojišťovna VIG | Diamant | Směřování | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | LIBOR | Opce | Vyšší ceny | Identifikační kód | Grafy | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Pokles prodeje | Jádrová inflace | Visa | Více časových rámců | Podnikatelé | Velké objemy | Kovy | MetaTrader 4 | Nájemné | Dluhové krize | Počet zákazníků | New York Stock Exchange | Energetický sektor | Sdružení automobilového průmyslu | Centrum | Zadlužení | Společnosti | FRED | Fundamentální faktory | BioNTech | NÚKIB | Zpomalení ekonomiky | Bollinger Bands | Kurz české měny | ROG.CH | Fibonacci extension | Learn To Trade The Market | ING | Celebrity | Kartel OPEC | Aktivum | Federal Reserve | Spotřební sektor | Akcie CarMax (KMX.US) | Medvědí pokles | Kov | Oblasti rezistence | Vojenské krize | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Státní dluhopisy | Ruská invaze na Ukrajinu | Akcie společnosti Foot Locker | Domácnosti | Lumír Kunz | Otevřené obchodní pozice | Nabídka nemovitostí v ČR | Rozvojová banka | Bitcoin (BTC) | Nárůst objemů | Generovat zisk | Globální index | Erste Group | Solana | API | Balance křivka | Formace obratové | Americký dolar | Analytici | BB&T | Světové měny | Ceny komodit | PFE.US | Extension | Nízká volatilita | Eskalace | Problém s nedostatkem čipů | Finlord | Equity | Obratový signál | Dobré zprávy | Odhady ekonomů | Škoda | Sledováním grafů | CZK | Reuters | Počet žádostí o podporu | ETC | Dnešní výsledky | Charles Michel | Fondy Apollo | VaR | Stablecoin | Podcast | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | Antivirus | Nejdůležitější pojem | Kurz koruny | Nedostatek surovin | Situace | Ekonomické krize | Electronic Arts (EA) | Anglo American | Euro vůči dolaru | Kompozitní index | Vysoká inflace | Guvernér Fedu | Penny stocks | Zajímavosti z prop tradingu | Ceny zemního plynu | Steen Jakobsen | Základy v technické analýze | Zpomalení globální ekonomiky | Štěpán Hájek | US100 | Letecká společnost | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Dlouhodobé investice | Depozitní sazba | Postranní trend | Výrobní aktivita | Burzovně obchodované fondy | Výstupy | Forexoví obchodníci | Splácení dluhu | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Nové signály | BSPXPL | Cena akcie klesá | Finanční systém | Putinův nový dekret | Viceprezident | Zavedení cenového stropu | Profesionálové | Utahování měnové politiky | Akcie společnosti Gap | Komodity ropa | Klesající trendové čáry | Ripple | Zastavení dodávek | Růstový impuls | Příjmy a výdaje | ETF BSPXPL.PL | J&T | Tíha inflace | Překoupené zóny | USDIDX | Očekávaná data | Traders | Překoupené úrovně | Rok 2024 | Zájem o stříbro | Vytvořený diamant | Profesionální indikátor | COT (Commitment of Traders) | Dobrá nálada | Cena US500 | Týdenní Forex kalendář | Společnosti v indexu | Maďarský premiér | DPA | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | China Investment Corporation | Daniel Beneš | Finanční výbor | Stagnace | Příkaz | SMC | Ekonomiky | PROP Trading | Rady expertů | Nákup akcií | Růst mezd | Close | Rozpočet | Snížení sazeb | Negativní dopad | Fiskální stimul | Apple | Investiční plány | Libra | Energetický a průmyslový holding | Možnost tvorby zisků | Koupit Solana | Eva Miklášová | Médea | Správce daně | Otevření Číny | Brian Armstrong | Vytrvalost | CFD | Automobilka Renault | Futures kontrakty | SMA 100 | Pivot points | Inflace v květnu | Úspory | Vybírat zisky | Růst americké ekonomiky | Kasino | Open | Decentralizované finance | Cena akcie | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Silnější support | Ceny kukuřice | Pivotové low | Dluhy | Světová burza | Cenové konsolidace | Jaderná elektrárna Temelín | MRNA.US | Brokerské společnosti | Celsius Network | Pilsen Steel | Švédsko | DOCU | Západní firmy | Analýza trhu | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Natažení Fibonacciho | Financovat | Řetězec | Fond | Orbán | Příprava | S&P 500 CSPX.UK | Investiční rozhodnutí | JP Morgan | Princip cenotvorby | Ztráta | White spinning top | Řecko | Akcie CarMax | BRICS | Finanční instrumenty | Madeta | Moderna (MRNA.US) | Nezájem kupců | Benchmarky | Aktuální cena | Green Deal | Core S&P 500 | Pandemie nemoci | FDIC | AMD.US | US500 CFD | Akcie Philip Morris | PTON.US | Arm | Barometr | Deglobalizace | ECB | De Beers | Objem zlata | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Úroky | Refinitiv | Pohyb trhu | Plodiny | Analytik J&T | Růst cen nemovitostí | Moody's | Vývoj na měnových trzích | Tržby | Akcie Adani Enterprises | Cena | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Překoupený trh | Investiční banky | Technická formace | Analytici Goldman Sachs | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Vzestupný Tasuki Gap | Dlouhodobý support | Gemini | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Bearish Engulfing | Silný trh | DOT | Tržní nálada | Objem peněz | Partners | BYND | Air | Americká centrální banka (Fed) | Komplexní disciplína | Káva | Roční maximum | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Jednoduché tipy | Vyšší riziko | Izrael | Ceny akcií | Defenzivní akcie | Zájem o hypotéky | TABAK | Leasing | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | S&P500 | Trh zlata | Česká ekonomika | Měkké komodity | Čínská ekonomika | Patterny | Bancorp | Institucionální investoři | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Technologie | Break Even | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Cigna | Dluhopisy | VW | Prodejní aktivita | Agentura Bloomberg | SNY | CHF/JPY | Pokles | Finance | Dekret | Fenomenální růst | Směřování trhů | Výběr zisků | Margin | Všechny světové měny | Transparentní společnosti | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Americký trh | Vstup do pozice | NYT | Take-Profit | Akcie Monety | Ochranné příkazy | Tencent Music | Finance Group | Sazby ECB | Maloobchodní tržby | Investice do S&P 500 | Energetický regulátor | Erste | Americké společnosti | Jumpshot | Druhá největší kryptoměna | Podílové fondy | Optimismus na akciových trzích | Akcie Tencent | Hedge | Boom kryptoměn | Akcie SolarEdge Technologies | Rabobank | Přehled kurzů | Makro | Mercedes | Tržní očekávání | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Americká ekonomika | ETF Grayscale | Koruna dnes | Ziskové období | Finanční deriváty | Odpor | HG měď | Svět investování | Dluh USA | Obchodníci s měnami | Konfluenční rezistence | Evropská centrální banka | Obchodník | Akcie týdne | Ztrátové období | Plynárenská společnost | Finanční prostředky | MRNA | Býčí trh | PVM | COVID-19 | Tokio | Moskva | Dobré obchodní příležitosti | BoE Andrew Bailey | Marshall Gittler | Bankovní trader | Údaj NFP | Regulátoři | Krize v USA | ROE | Freeport-McMoRan | BHS Timur Barotov | Indikátor | Dealer | Index cen | Fire Sales | Dodávky plynu do Evropy | Intel (INTC.US) | Rizika | Pravidlo tradingu | Růst ceny | ISM | Index PX | Čínská vláda | Alokace | Pohyby směrem dolů | EBIT | Daně | Kryptoměnový gigant | MACD indikátor | Lídři | Pivot | Kryptoměna | Vývoj inflace | Pokles indexu | Globální šíření koronaviru | Produkce ropy | Momentum | Výsledkové sezóny v USA | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | CBOE | Konsorcium | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Rozpočtový schodek | Korekční aktivita | Platformy pro obchodování | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Americký index S&P 500 | Embargo na dovoz ruských diamantů | Bývalý prezident | Kalendář událostí | Globální ekonomika | Obchodujeme | Nálady investorů | Prodávající | Situace na trhu | TradingEconomics | Identifikovat trend | Prostor pro pokles | Miliardy eur | Fundamentální aspekty | Akcie Visa | FXstreet | Voda | RRR | Chesapeake | Analytika | Drahé kovy | Doporučení | Toyota | Delta Air Lines | Odraz ceny | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Ratingové agentury | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | PMI ve výrobě | HSBC | Pullback | Indexy pohyb | Zvýšení ceny | Coinbase | Bull | Vývoj měnového páru GBP/USD | Altcoin | Obchodníci | Trinity Bank | Saxo | Breakout | Přeprodané zóny | Propad ropy | Pojištění vkladů | Ředitel HSBC | Růst cen | Akcie Pfizer | Guvernér | Cenový pohyb | OctaFX | RSI | Trh stříbra | Zasedání Bank of England | Metaverzum | Globální trhy | Psychologie | Kancléř Olaf Scholz | Cenový propad | Poptávka | Nákupní trend | Fitch | Financování | Úroková sazba v USA | Analytik J&T Banky | Moderna akcie (MRNA) | CIA | ČSÚ | Základy technické analýzy | Zasedání RBA | Konfluence | Ursula von der Leyenová | Sankce USA | Cenový graf | Výrobce čipů | Obchodování na měnových trzích | Čína | Rostoucí akciové trhy | GMT | Příklad medvědího trendu | Historické maximum | Premiérka Trussová | Photon Energy | Pokles ekonomiky | Překoupení | Trh s kancelářemi | Růst úroků | Americké banky | Beyond Meat (BYND.US) | Pivotní body | Peer-to-peer | Ethereum 2.0 | Arabica | DSTI | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Cizí měny | Stochastic oscillator | Czechoslovak Group | Zprávy z USA | Invaze | Investiční poradenství | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Dostatek energie | Investor | Pokles zájmu investorů | Americké akciové trhy | GfK | Gamma | Line | Konec dolaru | Tradingový indikátor | Vir Biotechnology (VIR.US) | Tilray | Premiér Babiš | Dividenda | Nárůst výnosů | Ztráta likvidity | Korekční fáze | Největší světová burza | Reverzní formace | ICE | Indické společnosti | Uzavření trhů | Výsledky hospodaření | FT | Reporty | Landesbank Hessen-Thüringen | Jedno euro | Denní pokles | Bankovní rada České národní banky | Koncentrace | Rovnovážný stav | Průměrná mzda | Řízení obchodní pozice | DNO | Malé podniky | Nákup eura | Jitan Solanki | Kryptotrh | New York Times | Pokles trhů | Ministerstvo financí | Medvědi | SolarEdge | Čínské rafinerie | Hospodářský růst | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Prezident Fedu | Padající hvězda | Zpožděné indikátory | Oscilátor | Světové události | Pokles zásob | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Onet.pl | Akciová rally | Poptávky po ropě | WTI | FinTech | Analýza dat | Křiž smrti | Hypoteční zástavní listy | Afghánistán | Farfetch | Otevřená pozice | Bod | Tweet | Miliardy korun | Podmínky na trhu | Payrolls | Zpřísnění finančních podmínek | Zisk společnosti | Holubičí postoj | RBNZ | Uklidnění pro psychiku | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodovat S&P 500 | Video | HDP | Úvěry na bydlení | Americká měna | Nord Stream | Odmítnutí ceny | R129 | Problémy | Saúdská Arábie | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Trend na akciovém trhu | KMX | Ziskovost | OCI | Specifické tržní podmínky | Graf akcií farmaceutické společnosti | Peloton Interactive (PTON.US) | ROCE | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Klesající trendová linie | Zahraniční firmy | Cena ropy | Podnik | Německý kancléř Olaf Scholz | Realitní horečka | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Pentagon | Cena diamantů | Analytik trhů | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Krátkodobý klouzavý průměr | Petr Bartoň | Trading Central | Domácí měna | SpaceX | Statistiky z trhu práce | Reálné příjmy | Státy EU | Zlato a stříbro | Micron Technology | Koruna zpevnila | Svatý grál | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Předběžné výsledky | Klesající trojúhelník | Organizace pro výživu a zemědělství | Glassnode | Fiskální politika | Negativní zprávy | Načasování | Vstup do obchodu | Technické nastavení | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Zahájení aktivního obchodování | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ropa | Ether | Ekosystém | Obchodní myšlenka | Akcie Adani | Delta Airlines | Signály | Omikron | Golden Cross | Spotřební daně | Největší stablecoin | Aktivita investorů | Ethereum Classic | Hormuzský průliv | Finanční výkonnost | Svíčka Doji | Kalendář ekonomických událostí | Poptávka po zlatě | Rafinérie | Graf páru | IHS Markit | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Plán restrukturalizace | Pivovary | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Akcie padají | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Tradingová analýza | Bloomberg Commodity Index | Blizzard | Bílý kolovrátek | Diverzifikovat | FX | Global Markets | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | JPM | Návod na zprovoznění indikátoru | Rozhodování | Řízení obchodu | Optimismus | Facebook | Posilování švýcarského franku | RUB | Objem dovozu | Nárůst prodejních obchodních pozic | DocuSign | Američané | Srpnové obchodování | Kurz | Market | Forexu | Růst novozélandského dolaru | Home Credit | Martin Klass | Trading pohled | Obchodní indikátor | Overlap rezistence | 256/2004 | EMA | Aktuální předpověď | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Nákupní korekce | TASS | Litecoin | Investiční banka Goldman Sachs | Analýza EUR/USD | Fibonacciho retracement | UST | Společnost Philip Morris ČR | Fundamentální pozadí | Dolar | Uhlí | Asie a Tichomoří | Washington Post | AXA | Růst dolaru | Napadení Ukrajiny Ruskem | Ceny pšenice | BH Securities | Průzkum společnosti | Býčí vyhlídky | Euro | Profit-Target | Medvědí scénář | Byznys | Yield | Poměr RRR | Politické rozhodnutí | Kontrakty na ropu WTI | Server CNBC | Deere | Pozorování trhu | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Debata | FCNCA.US | Tasuki Gap | Investujte | Risk | Sledování tržních cyklů | Měď | Proinflační | Statistiky z eurozóny | Bank of New York Mellon | Technická analýza intradenního pohybu | Stock Spirits | Inflace cen | Konglomerát | OsMA | Jak obchodují největší banky | Mnoho ziskových obchodů | AUD | Jeffrey Halley | Průraz na nové hodnoty | Bod zlomu | Obchodování forex | Contract | Červená čísla | Binance | Exchange Traded Funds | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Technické korekce | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Commodity | Breakout Trader | Zpomalení růstu | Řízení peněz | Počet obyvatel | Domácí data | Jasný směr | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Plynárenský gigant | Brazilský real | KMX.US | Obchodování s emisemi | Ekonomové | Denní graf akcie | Čínský vývoz | Ruská firma | Rozhodnutí Bank of England | Index VIX | Stagflace | Fibonacciho úrovně | P&G | Rada ČNB | Etoro | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Investice do sektoru | Čínský export | Nákup nemovitostí | ROIC | Vypuknutí pandemie | Výsledek predikce | EU | Prvotní rotace | EBITDA | Société Générale | FXstreet.com | Obchodování s Bitcoiny | Průmyslová výroba v Británii | Ropa roste | Wales | Graf komodity Ropa WTI | Stávající trend | Sev.en | Červencové obchodování | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Spekulant na nárůst cen | Miliardy | Majors | Pokračující patterny | Objem investovaných peněz | Nárůst nezaměstnanosti | Psychologické nastavení | Short obchody | Bollingerova pásma | Spojené státy | Zisková marže | Další posilování | CAR | Casinos Austria | Cenové stability | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Portfolia | Tesla | Převis | Avalanche | Precedens | Analýza společnosti FérMakléři | Expert | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Hlavní trend | Nástroje měnové politiky | Index výrobní aktivity | Vývoz | Týdenní zpráva | Úroveň rezistence | Výstup z obchodu | Samsung | Konfluenční support | Nový lék | Recese | Index relativní síly (RSI) | Začínající tradeři | P/E Ratio | Kazuo Ueda | Ropný gigant | Renault | Švýcarský frank | RBOB | Báze | Důležitý support | Růst akcií | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Investoři a obchodníci | Bannockburn Global Forex | Komerční banka | Mercedes-Benz | Kupci z Indie | CZK/EUR | Stimul | Doge With Hat | NZDUSD | xStation 5 | Britská ekonomika | Odchod z Ruska | Směr trhu | Společnost IHS Markit | Royal Institution of Chartered Surveyors | Základní úroková sazba | Kyjev | Začít investovat | Oblíbené akcie | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Postranní pohyb | Ben Broadbent | Zasedání ruské vlády | Symetrický trojúhelník | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Prodeje existujících domů | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Nové kryptoměny | Americké burzy | Obrovské investice | Realitní společnosti | Akcie Alibaby | Sazka Group | Know-how | Výzva | Cardano | Frank | Akcie FedEx (FDX.US) | Deere & Company | Botswana | Ministři | ETN | Prudký propad | Ceny benzínu | Balance | Matěj Široký | STAR | Transparentní | Pin Bar | Pivot Pointy | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Vláda Spojených států | Fakey Pattern | Zbrojovky | Oscilátor Marlin | Riziko rychlého obratu | Závislost na Číně | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Politická nejistota | Hlavní ekonomické ukazatele | Obrat trendu | Ruská aktiva | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Finanční skupina | Ticker | Základní sazby | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Jak obchodovat | Virtuální mince | Poptávka po americkém dolaru | Odkup akcií | MQL4 | Swingové maximum | Atlantik | Nouzový stav | Silná poptávka | CySEC | Marc Mozzi | USD GBP | Snížení závislosti na plynu | Svíčkové formace | Technologický sektor | Signál ke vstupu | Soud | China Evergrande Group | Panika | Společnost ČEZ | Projev šéfa Fedu | Henry Hub | Výrazný pohyb | Emise dluhopisů | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Prodeje ropy | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Korekční aktivity | Skupina Smartwings | Mince | Analytické společnosti | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Dění na trhu | Nejnovější údaje o inflaci | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Odliv zahraničního kapitálu | Zásoby plynu | Úrokový hike | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Bilance | Míra inflace | Letecká doprava | Fundamentální data | Platforma | Politické události | Futures na US100 | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Cenový vývoj indexu | Překoupené podmínky | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | MAN | CNN | USD/RUB | Zlato (XAU/USD) | Úsilí | Ruská banka | Nárůst volatility | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Zlaťáky | Nařízení | SWIFT | Zvýšené napětí | Schodek | RETURN CHANNEL | Farmaceutické společnosti | Invaze Ruska | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Fed index | Indexy | Citi | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Global Forex | M2 | Miliarda | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Baterie | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | Zkušený trader | Bolest | Úroveň supportu | Market Profile | Investování do akcií | Linie odporu | Tempo růstu | Podnikatel | Odstřižení Ruska od SWIFT | Úvěrový rating | Bankovnictví | Evergrande Group | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Pohonné hmoty | Biliony | Bankovní index | Divergence | Shiba Inu | Cenové svíčky | ETF | Zastoupení odvětví | Nákupní pozice | Akcie SolarEdge | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | Value Gap | Zákaz transakcí v rublech | Loterie | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Příklad Fakey Patternu | Myšlenka | Activision Blizzard | Varování | Obchodní bilance | Největší propady | Zpřísnění režimu pro vývoz | Družba | LLY | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | APP | Údaje o nezaměstnanosti | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Cykly | Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) | Long | Společnost eToro | Rally | Reálná ekonomika | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Klíčový support | Obchodní hodiny | Limitní objednávky | Bear | Cena akcií Pelotonu | Výplatní poměr | USDC | Fischer | Peugeot 205 GTI | SXXP | Pokles inflace | Aktiva | Klid | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | AES Corp. | Risk-Management | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | NVAX | Výzkumná společnost | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Chování na finančních trzích | Airfinity | České měny | Očekávaný vývoj | Výnosy z dluhopisů | Signál k obchodu | Jednoduchý klouzavý průměr | Vývoj trhu | GBPJPY | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Purple Trading cTrader | Indikátory | Sev.en Global | Slábnoucí dolar | Výrazný cenový pokles | Odvolací soud | Pokles cen | Obchodní příkazy | Osobní počítače | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | SP500 | Bezpečnost | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Wedge | Speciální emise dluhopisů | Kurz rublu | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Mobilní operátor | FedWatch Tool | Čínští investoři | Sucha | Fiskální politiky | Inovace | Hospodářský kvartál | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Analýza intradenního pohybu | Ole Hansen | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Technologický pokrok | Pěkný zisk | Jihoafrická republika | Dhwani Mehta | Společnost BP | Sentix | Ruská firma Alrosa | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | | Japonské úřady | Indexy PMI | Smartwings | Pochybnosti | Oslabení zlata | Danske Bank | Investiční skupina PPF | Nemovitosti v Česku | Členské země | MSCI Inc | Riziková aktiva | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | Známky oživení | Změny ceny | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Big tech | Sky News | Purple Trading | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Order | Short pozice | Jonathan Lok | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Zajištění úvěru | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Berenberg | Největší pokles | Mluvčí Alrosy | Politika | Konkurence | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Hospodářské recese | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Jak velcí hráči ovlivňují trh | 1D | Situace na grafu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Evropské společnosti | Komunikace | Unity | Josef Dudek | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Dnešní seance | Novavax | Yahoo Finance | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Bankrot | BHP | Poplatky | Nike | Řízení pozice | Cenové maximum | Úrovně supportu | Joey Bonk (JOEBONK) | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Nástroj Fibonacciho retracement | Earnings per Share | Obchodovat Price Action | Graf komodity Zlato | Investování | Objemy obchodů | Indexy S&P | Zisk a tržby společnosti | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Return on Equity | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | FAO | Nákup zlata | Burza dnes | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | First Solar (FSLR.US) | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Sazby | SVB | Aktuální Price Action | Příjmy z pronájmu | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Německé automobilky | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Intradenní obchodník | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Nárůst long pozic | Ondřej Hartman | Politika centrálních bank | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Slábnoucí americký dolar | AES | Šance reakce trhu | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Investiční manažer | Prolomení supportu | Ceny zlata | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Klesající cena | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Zerohedge | Auta | Volume | Americký akciový index | CUMULATIVE LEVELS | Oživení akcií | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Výnosy | Zájem o riziko | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Celsius | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Foot Locker (FL.US) | Nakupovat | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Rising Three | Investiční prostředí | Kulaté číslo | Akcie Moderna | Kultura | Embargo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Nemovitosti v ČR | Indikátor Ichimoku | Růst cen plynu | Hry | Odpovědnost | Seminář | Prvky technické analýzy | Reálný obchodní účet | Počty nakažených | Energetické společnosti | Propouštění | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Scalping | Krátkodobé spekulativní obchody | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Zlaté rezervy | Oživení cen ropy | Cyrrus | Expanze | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Prodejní signál | Zrušení superhrubé mzdy | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Martin Ulčák | Comfort Finance | Bílý dům | Komoditní trhy | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Investování akcií | Hrubá marže | Financial Times | Chop | USD za barel | Druhý support | Propady cen | Nejlepší rozhodnutí | Spread | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Fortum Oyj | New York | Riziko korekce | MSFT | Swing | Graf měnového páru | Krize | Bernstein | Ceny ropy Brent | Snižování počtu zaměstnanců | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Minimalizace rizika | Depozitní sazba ECB | Horizontální linie | Burzy v USA | Portál FXstreet.cz | BlackRock | ETF (Exchange Traded Funds) | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | ETH/USD | Omezení produkce | Cenné papíry Monety | Uvalení sankcí | Paramount | G20 | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | Nákupní signál | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Těžby bitcoinů | Akcie Pelotonu | Napadení Ukrajiny | NFT | Zlatý kříž | Meziroční míra inflace v eurozóně | Pohyb Bitcoinu | Společnost Walt Disney | Těžař | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | FX trh | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Akciový trh | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Globální trh | Výplata | Akcie Intel | Mzda | Poradci | Big Tech | Akcie Tesla | Mezibankovní | Graf indexu | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Lucid | Ichimoku Kinko Hyo | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Investiční skupiny | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Federální společnost pro pojištění vkladů | Výprodeje | Heineken | OIL.WTI | M1 | Indikátor Cumulative Levels | Dlouhá pozice | Jamal | Transakce | Nejasný trend | Volatility trhu | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Ropa WTI a Brent | CAD/CHF | Slabší dolar | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Cykly pohybu rotačního | Zpráva COT | Hodně peněz | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Glencore | Irsko | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Peněžní tok | Epidemie koronaviru | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Jamie Dimon | Dmitrij Peskov | Větší korekce | Čínský vývoz produktů | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | Značný pokles | DE30 | USDX | BTC/USD | Šance na větší pokles | Dividendy | Měna | Časové rámce | Jasný signál | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Pracovní síly | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Klesající dolar | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Technická analýza na forexu | Velké změny | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Oblast konfluence | Důležitý pattern | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Fúze | Nákupy centrálních bank | Bretton Woods | Bullish | China Investment Corporation (CIC) | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Investiční skupina | Cena plynu pro evropský trh | Nákup nemovitosti | Nižší hodnoty | Finanční trh | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Nový trend | JPMorgan | 100 SMA | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Česká národní banka | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Obchodní účty | Trade | Překoupené oblasti | Eni | Nové prognózy | Britské hospodářství | Huw Pill | Patria.cz | Pohyb stříbra | Ruský prezident Vladimir Putin | Prezident Putin | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Dominance bitcoinu | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Miliardy USD | Forex Exchange | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | ADA | Carlsberg | Nižší maxima | Obchodní den | Syntetické diamanty | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Írán | S/R zóny | Platba SWIFT | Výsledkové sezóny | Predikce psychologických cyklů | Poslední den obchodování | Mechanické obchodování | Britská vláda | EPS | Čtení trhu | Rotace | ADP | Square | Gazprombank | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Uptrend | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Short squeeze | Short signál | Vzpomínky | Dlouhodobý klouzavý průměr | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | EET | Singapur | Evening star (večerní hvězda) | Analýza společnosti FérMakléři.cz | NFIB | Obiloviny | Podcasty | Výdaje | Uvalené sankce | Možnost dalšího růstu | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Kontext trhu | Rafinerie | Společnost | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | LTV | Časové období | Kryptoměnové kasino | Likvidní | I-Trader | Jaderná elektrárna | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Bullish Market | Forbes | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Disclaimer | Obchodované fondy | Colt | Thomas Barkin | Čas na nákup | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Patová situace | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Buy | Fibo retracement | Cena akcií | Představenstvo společnosti | XTB Research | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | 200 SMA | Ropný trh | Analýza indikátorů | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | Automobilky Volkswagen | Schodek rozpočtu | Neúspěch | AAPL.US | Libor Vojta Ostatek | Ztráty | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Společnost Debswana | Bankovní systém | ACT | Africký mor | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | News | Obilí | Letecký průmysl | Invesco Ltd. | CBI | Gap | Agentura TASS | RICS | Celkové příjmy | Leverage | Období nízké likvidity | Automotive | VIX | Zmírnění inflace | Zajímavý zisk | Stock Exchange | Akcie AMD | Růst | Dlouhodobé trendy | Limitní příkaz | Problémy s likviditou | Objem obchodování | Vyšší úroveň | XPeng | Kartel OPEC+ | RegioJet | Akcie ČEZ | Úrovně cyklů | Inflační výhled | Příjmy | Nejistoty na trzích | Standard and Poor's | Comfort Finance Group | Kmen koronaviru | Lukáš Hartl | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Proti trendu | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | MT4 indikátor | Objem prostředků | CzechTrade | Administrativa | Stravenkový paušál | Zprávy z krypto průmyslu | CSPX.UK | Snížení inflace | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Cenový pokles | Komoditní | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Malý prostor | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Mimoburzovní | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Hlavní investiční analytik | ČTK | Engulfing | Odliv vkladů | Valuace | Americké statistiky | Zisk Monety | Ceny diamantů | Zbrojovka Colt | Sektor informačních technologií S&P 500 | Šéfka ECB | Prodávat své akcie | Stimulační politika | Pozitivní momentum | Širší trh | Affirm Holdings | Dnešní zprávy | Mišustin | Určování trendu | Kyrylo Ševčenko | Růst čínských akcií | Správa | Formace dvojité dno | Tržní konsolidace | Luno | Společnost AES Corp. | Spekulativní obchody | Halving | Dna | Obchodovat s akciemi | Přeprodané podmínky | AUDCHF | Zájem prodejců | Citroen SM | iShares IUUS.UK | Zveřejněné údaje | BioNTech (BNTX.US) | Ruské podniky | Šance | Slavomír Steigauf | USD/CNY | Bitcoin (BTC/USD) | Licenční fondy | Index amerického dolaru | Ceny mědi | Měnové trhy | Tržby ze služeb | Fáze výroby | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Cena indexu | Prosincová cenová stagnace | Řešení sporů | Šperky | Druhy akciových trendů | Zásoby zlata | Odvětví | Blue-chips | Tchaj-wan | Veřejný dluh USA | CPCA | Vytvoření korekčního pohybu | Příklad trendu | Dvojité dno | Podíl Ruska | Slabé makro | Tržní chování | Fondy soukromého kapitálu | Vlnový pattern v grafu | Předseda Evropské rady | Tržní cena | Aktuální tržní podmínky | Tři černé vrány | Objem obchodní pozice | Index spotřebitelských cen | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | PMI v eurozóně | Vývoz obilí | Fibonacci | Poradenství | Důvody k nákupu | Růst poptávky po ropě | CBAM | Diverzifikace | Analýza Moderna akcie | CEE | Drahé auto | Obchodníci texaské ropy | Eskalace konfliktu | Koronavirus | Mluvčí Kremlu | Šíření koronaviru | Obchodování britské libry | Medvědí trend | Premarket | ETF S&P 500 iShares IUCM | Fibonacciho nástroje | Ford Motor | BNTX.US | CSPX | Firmy z EU | Procter & Gamble | Celková změna trendu | Fundamenty | Nebezpečí | Buy pozice | Měnový pár GBP/USD | Federální rezervy | Absence nákupní korekce | Druhá vlna | Eric Adams | Novavax (NVAX.US) | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Britská premiérka | Komerční nemovitosti. | Závěr obchodního roku | There is no free lunch on Wall Street | Krátkodobé očekávání | Ziskové obchody | Pokračující výprodej | Očekávání býčí | Lancia Delta | Základ pro technickou analýzu | Ferrari | Deaktivace | Apple Podcasts | IUUS.UK | Prohlášení | Netflix | Největší banky | Problémy Evergrande | Proražení rezistence | Obchodovat s cennými papíry | Druhy trendů | Překonání SMA | Maserati | Sentiment v ekonomice | MF | Obchodování s US500 | Boris Tomčiak | Prognózy inflace | Objem maloobchodních tržeb | Technická analýza USD/CAD | Býčí potenciál | Zisk na akcii | Obchodované akcie | Analýza | Určení dlouhodobějšího trendu | Diskreční obchodování | Ranní hvězda | Chris Weston | Světové produkce | Commitment of Traders | All Time High | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Princip struktury trhu | Evropská průmyslová produkce | Dynamický support | Období pro klouzavé průměry | Vydat akcie | GM | Firma AES | WELL | Dinár | Agentura IEA | Vzestup zlata | Cenová stagnace | DLL | Impala Platinum | Běžní investoři | Google akcie (Alphabet) | Základní druhy | Návratnost | HDP ve Spojených státech | Poptávka po ropě | Nvidia | Podmínky ve výrobě | Američtí politici | Graf indexu Nasdaq | Scalpingové obchody | Odvětví v ekonomice USA | Velmi oblíbené akcie | Akcie Qualcomm (QCOM) | Ethereum (ETH) | IUES.UK | 600SL | False break (falešný průraz) | Banka | Volume profile | Vzestupný trend | Commodity index | Ekonomika je dobrá | FedWatch | Posílení | Výrazná prodejní aktivita | Signál potvrzující průraz | Supportní pásmo | Vakcinace | Jakub Petruška | Vývoj dolarového indexu | Histogram | Pracovní místa | Nigérie | Statoil | Železná ruda | Spinning Top | PPF | Včerejší seance | Zbrojovka Colt CZ | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Overlap support | Béžová kniha | Boháči | Vysoké úrokové sazby | Maďarsko | Makléři | Target | Vývoj ceny akcií | Praktická ukázka | Vývoj měnového páru | Longovat | Graf komodity | Výkon | Hyundai | Zákaz dovozu ruského uhlí | Akcie společnosti Beyond Meat | Země eurozóny | 5G | Stav americké ekonomiky | City | John Williams | KKCG | Krátká pozice | Co je technická analýza? | Dumping | Pokles k supportu | Deutsche Bank | Norsko | Koncept supportu | Akcie First Solar | Index Standard and Poor's 500 | Americký index | Transakce s kryptoměnami | Obchodní signály | Data ze Spojených států | Španělsko | Běžné spotřební zboží | NEY | Prodej vozů | Vyšší úrokové sazby | Supply | Buy the rumour, sell the news | Zrychlení růstu | Meziroční porovnání vývoje | Technická analýza (TA) | Propad ceny akcií | Akumulace | Trend jdoucí do strany | NAHB | Volatilní měnový pár | Standard Statistics | Prodej státních dluhopisů | Plány na podporu ekonomiky | Americké centrální banky | Jak S&P 500 funguje? | Popularita umělé inteligence | Otevírací cena | Státní investiční fond | BNB | Black spinning top | Cesta Prop Tradingem | Slevové akce | ZIL | Sazby Fedu | Vojta Ostatek | Bloomberg | Trh trendový | Michail Mišustin | Skepse | Nial Fuller | Medvědí trh (Bear market) | BDSwiss Holding | Giovanni Staunovo | Silicon Valley Bank (SVB) | Viceguvernérka | Trendové pohyby | Konsolidace trhu | Omicron | Oslabování japonského jenu | Roche Holding | Dobrá čísla | Graf akcií automobilky Nikola | CCI | Fibonacciho extension | Obchodování s deriváty | Bull trend | SPY5.UK | Velká změna | HDP Německa | Světové rezervní měny | Proražená cenová maxima | Studená válka | Lancia Delta Integrale | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Výroba v Británii | Cosworth | Konfluence více faktorů | Ekonomický růst | CAD | Inside day | Vakcína | Zlatý standard | Wolfstreet | Britský ministr financí | FedEx (FDX.US) | COIN | Formace technické analýzy | Negativní fundament | Rodinné domy | 200denní klouzavý průměr | Průmyslové kovy | Shiba inu (SHIB) | Peugeot 205 GTI 1.9 | Haresh Menghani | Podvodné jednání | Cenové prognózy | New York Stock Exchange (NYSE) | Žádný trend | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | DJIA | Graf dne | Index DAX 40 | Platit daně | Wall Street | Potenciál dalšího růstu | Irák | Trigger | Bearish Market | Trading Central Technical Ideas Lookup | Alameda | Vysoké ceny energií | IUUS.UK ETF | KOL | Hladiny rezistence | Carry tradeři | Snižování sazeb | ČR | Předpověď cen | Zpomalování ekonomiky | Důvěra v českou ekonomiku | WP | Televize CNBC | Alrosa | Kongo | Makléř Fio banky | Nastavení obchodní strategie | Nemovitosti | Cenový index výdajů | Jak obchodovat Price Action | Rezistentní zóna | Schůzce FOMC | Výkonnost indexů | Slabost americké ekonomiky | Zhoršení nálady | Vyšší ceny ropy | AUD/JPY | Makléř Wood & Company | EK | Přehřátý trh práce | Cílové ceny | Nejziskovější | Realitní analytik | Těžební gigant | Hospodaření | Futures | cTrader | Inflace v eurozóně | Support nebo rezistence | Dot-com | Forex kalendář | Předpokládaný růst | QDVE.DE | Riziko | Nejbližší support | Růst akcie | FXstreet.cz | Silná korelace | Cena BTC | XTB | Fibonacciho support | Strategické možnosti | Meziroční porovnání | Obchody | The New York Times (NYT) | High risk | CHF | Úspěchy v investování | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Makléř | Rozložení obchodních pozic | Dodávky plynu do Rakouska | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Plyn v rublech | OKD | První obchod | Zdražení ropy | Akciový index | BinanceCoin | PriceAction | Matas Buzelis | James Bullard | Skupina ČEZ | Sektor služeb | Týdenní pivot | Tipy pro začínající obchodníky | iShares IUUS.UK ETF | Zemědělství | Pokles akcie | Veřejný sektor | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Měsíční report finančních trhů | Rezervy centrálních bank | Obratový pattern | Vyšší časové rámce | Index CPI | Německý kancléř | Platina | Česká firma | Obchodní plán pro pár EUR/USD | xStation5 | Memecoiny | Technická rezistence | Zastavení trendového pohybu | Zájem o kryptoměny | Podpora | Sotheby's | Export do Číny | MWh | Ruská invaze | Pravidla formace | Budoucí vývoj | Hlavní ekonom | Svíčkový graf | Cenový vývoj měnového páru | Tendr | Létající tučňák | Gold Trust | Volatility | Global forex | Obchodní výhled | ENA | Dolar australský | Síla dolaru | DAX 40 | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Nejnovější údaje | Hladiny Fibonacciho retracementu | Úrokový diferenciál | Bezpečného útočiště | Představitel Fedu | Snižování inflace | Bloomberg Grains Index | Michail Fridman | Akcie v USA | Zpřísňováním měnové politiky | Očekávání trhu | Dynamický support a rezistence | Statistika | Komodity zlato | Globální akcie | DOGEHAT | Support a rezistence zóny | Zastavení růstu | Statistické údaje | Samou | E-commerce | Krypto průmysl | Úvěrový program | Směr dlouhodobého trendu | Technický výhled | MJ | Bain & Company | Měnící se podmínky na trhu | Techničtí obchodníci | Globální standardní průmyslové klasifikace | Americké akciové indexy | Graf akcie | Ekonomické zpomalení | Propad trhů | Obchodní model | Akcie Moderna (MRNA.US) | Zákaz dovozu | Burza kryptoměn | SPOT | Partnerství | Největší společnosti v indexu | Právo | Prudký růst inflace | Jak se stát forexovým obchodníkem | Úrovně retracementu | Automobilka Hyundai | Novozélandský dolar | Aukce | Burze | Emise | Příklad trendu do strany | Smart money | Snížení produkce ropy | Technické patterny | Bid | Důležitá rezistence | Lancia Delta Integrale EVO | Kapitálový fond | Přehled o dění | Slabý americký dolar | Sloupcový graf | Zastánci bitcoinu | Cenné papíry Avastu | Boční trend | Japonská centrální banka | Zlataky.cz | Bank of America (BofA) | Fiskální pomoc | IUCM.UK | Mistrovství světa | Větší pozice | Trend na akcii | Ruská ropa | Obchodování na burze | Dolarové páry | Vstup kupců do trhu | Výrazný trend | Formace pokračující | BAT | Splatnost | Odrazy | Marketingová komunikace | Koš | Vybrat zisk | Elektromobily | Riziko poklesu cen | Pojem technické analýzy | Americké depozitní certifikáty | CIC | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Commitments of Traders (COT) | Zamyšlení | Americké depozitní akcie | Aukční síň | Jefferies | Saudi Aramco | Bear trend | Temelín | Pořízení challenge | Ceny v eurozóně | Hlavní měnové páry | Dividendové ETF | Globální ekonomické aktivity | Závislost | Technická analýza USD | Hodnota indexu | Richmond | Cox | Eurozóna | Trading | Tržní kapitalizace společnosti | Měsíční report | Poor's Publishing | Import DLL | Potenciál poklesu | Makroekonomický kalendář | Federální dluh | Amazon | Býčí vlajka | Stavební spořitelny | Pšenice | Index DAX | Tým FXstreet.cz | Výsledný zisk | Forex menové páry | Příklad býčího trendu | První support | Kazachstán | Formace Inside Bar | Home Depot | Vysoká poptávka | Investiční doporučení | Spotřeba oceli | EURGBP | Prodej zlata | Nákup typu long | S&P 500 ETF iShares | Starší rodinné domy | Velcí hráči | Indonésie | S&P 500 ETF | Celková nabídka | Google akcie | Společnost Delta Air Lines | Standard Chartered | Prodej typu short | Průraz na nižší hodnoty | Protiruské sankce | Swingový obchod | Velké technologické firmy | Pattern 123 | Omezení produkce OPEC+ | Podnikatelská aktivita | Analytik | Sazby beze změny | Rostoucí úrokové sazby | Banka J.P. Morgan | Trader | Hodnota akcií | AAA | Dodávky ruského plynu do Evropy | Pozornost trhu | Trh s elektromobily | Buy signály | Spotřebitelské ceny | Soudní spor | Cena akcií ČEZ | Evropské země | Pákistán | MIFID | Inven Capital | Klenotnictví | Psychický tlak | Supportní zóna | Obchodování s indexem S&P | Statistický úřad | Podnikání | Christopher Waller | SPY5 | JOEBONK | Vyčerpání prodejců | Cílové cenové úrovně | DAX | Finanční podmínky | Fiskální stimul v USA | Akcie Kofoly | Dovoz ruské ropy | Dluhopisový trh | Výprodej bitcoinů | Konečná sazba | Vývoj ceny | Intervenovat | Krypto | Hospodářský výhled | Počasí | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Ziskovost strategie | Sběratelé | Procter & Gamble (PG.US) | Instrumenty | Mediální společnosti | Ceny kovů | Co bude | LLY.US | Politické napětí | Kupón | Zveřejnění zpráv | Futures na ropu | Lucid Group | EUR/GBP | AMZN.US | Opatření | Těžaři | Plnění challange | Růst bitcoinu | Základní koncepty | Menší pohyby | Růst ceny ropy | Tálibán | ABC | Ústecký kraj | ECB Luis De Guindos | Nákupní aktivita | OTC Bulletin Board | Nový Zéland | Advanced Micro Devices (AMD) | Reliance Industries | Tvrdá práce | BOS | Bavlna | Falešný signál | Energetický sektor S&P 500 | Neinvestovat | Dovoz ruských diamantů | Markit | Ředitel Intelu | Ruská ekonomika | Růst ropy | Maďarská ekonomika | Cena aktiva | Premiér Viktor Orbán | Etherea | COIN.US | Amber Group | Fiskální balíček | Antimonopolní úřad | Fiskální stimuly | Pozice | Soudce | Investing | UCITS ETF | Dlouhodobý investor | SPD | Ceny syntetických diamantů | CoinDesk | Oscilátory | Finanční svět | UCITS | Výhody | Evropské investiční banky | Očekávaný růst | Dodavatelské řetězce | Rostec | Podhodnocený | Fair Value | Společnost Saudi Aramco | Krásný zisk | Dluhový trh | Bitstock.com | SEC | Technický nástroj | Zkapalněný zemní plyn | Výprodej ropy | Balance křivka a statistika | Nákupy zlata | Zájem kupců | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Futures na americké akciové indexy | Prodejní trend | QDVE | Oblasti likvidity | POSCO | Velmi vysoké výnosy | Cena stříbra | Vijay Ayyar | Banka UBS | FDX.US | Technické analýzy akcií | Zrychlení tempa růstu inflace | Redukce | Kryptoměnový trh | REIT | Futures na železnou rudu | Qualcomm (QCOM) | Růst BTC | Daňový balíček | Bezpečné indexy | Institut pro mezinárodní finance | SMA 20 | CZK/USD | Silný cenový pokles | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Konfluenční oblast | Světové centrální banky | S&P 500 Stock Composite Index | Měny střední a východní Evropy | Index PCE | Zahraniční akcie | BYND.US | Clearing | TOPIX | Dluhové závazky | Nákupní pohyb | Dow Jones | CNBC analytik | Starosta New Yorku | Časový horizont | CARA | Summit EU | Supporty | Stop-Lossy obchodníků | Počet obchodů | Intervence centrální banky | USD/CAD | Zisk a tržby | Poptávka po kryptoměnách | Jak získat levnější challange? | Úrokové sazby | Onet | CNY | Devizy | KYC | Výstup z pozice | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Prodejní reakce | Roche Holding AG | Akcie bank | Pokles libry | Nová mutace | Graf akciového indexu S&P 500 | Jihoafrický rand | Sebevědomí | Překoupené signály | Biden | Jakou hodnotu má daná akcie | Budoucnost | Ocenění | Banky | Nio akcie | Shiba | Dodavatelský řetězec | Americké trhy | Výhledy | NASDAQ 100 | Wood & Company | Peking | Obchodování eura | Profesionální sportovci | 737 MAX | Restrukturalizace | Zajištění úvěru nemovitostí | Dlouhodobé investování akcií | Krize v Evropě | Price Action obchodní strategie | Linie neckline | Protesty v Číně | Bělorusko | PoC | LCID.US | Čínské vlády | | Chování velkých hráčů | Žlutý kov | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Backtestování | Generativní umělé inteligence | To nejdůležitější | AUD/USD | Konsolidace ceny | Psychologické úrovně | Slabost dolaru | Vlády | Prezidentský dekret | Indikátor Return Channel | JPY USD | Buy Stop | Akciový stratég | Lockdowny | Futures na kávu | Inflace ve Velké Británii | Nesoulad | Prodeje | Student Agency | Grains Index | Vnější prostředí | Politici | Fortum | Pozastavení obchodování | FOMO | Kotace | Tvorby zisku | Pokles nezaměstnanosti | GICS | Obchodní podmínky | Kupci zlata | Akcie Roche | Výhled trhů | Tržní trend | Momentový indikátor | Výrobce elektromobilů | Měnový pár | SPX | Akcie Electronic Arts | Korporace | Sol | Výkyvy cen | Finanční situace | Cenový výběžek | Meziroční inflace | Analýza zlata | G7 | Větší pokles | Celková inflace | Philip Lane | Obnovení růstu | Joe Biden | Obavy ze ztráty | Trend je tvůj přítel | Multitasking | Prezident Federální rezervní banky | Zlaté rezervy centrálních bank | Robustní systém | Prostor pro další růst | Webináře | Quartz | Predikce cenového poklesu | Světové trhy | Price Action strategie | Zavírací ceny | Jednatel | Říjnové obchodování | Zahraniční měny | Letecká skupina Smartwings | VanEck | Poptávky po dolaru | Monetární zásah | Čas na investování | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Společnost Philip Morris | Kontrakt | Paradox | Akcie Visa (V) | Obchodní příležitosti | Tok ruského plynu | Odezvy trhu | Dohled nad finančním trhem | Akcie roste | Solana memecoiny | SEDG | CryptoQuant | Možnost poklesu | Retail | Oblasti S/R zóny | Omezení produkce OPEC | Ekonom | iShares IUES.UK | USA | Býčí scénář | Evening Star | WhatsApp | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Překoupené hodnoty | NVAX.US | Depozitní akcie | Andrej Babiš (ANO) | Janet Yellen | Federal Reserve Bank | Zlato | Jak vydělat | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Devizový účet | Analýzy akcií | Boj s koronavirovou krizí | Měnová intervence | Státní dluh ČR | Zóny supportu a rezistence | Akcie Eli Lilly | Swingová minima | Zpomalování inflace | Philip Morris | Zásadní cenové pohyby | RISK-ON | Nasdaq | Graf akcií společnosti Deere | PMI ve službách | Adani Enterprises | Levnější challange | Pin Bar formace | Nejlepší čas na investování | Volkswagen | Delta Air Lines (DAL.US) | ICT | Geopolitická situace | Holding | Intradenní strategie | Vývoj objemu aktiv | Průměrná cena | Pips | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Akcie elektrické automobilky Nikola | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | Zemní plyn (LNG) | Bloky | Spekulanti | Cenový vývoj | Nový kmen koronaviru | Propad indexu | Cena Facebook akcie | Ukrajinská centrální banka | Dluhopis | Výprodeje akcií | Financial stability board | Americký akciový index S&P 500 | Slabé euro | Peloton Interactive | Americká seance | CFA | Tržní ocenění | Politický tlak | Intervence Bank of Japan | Pražská burza | Stochastic | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Zpomalení globálního růstu | Silná bariéra | Ceny nových bytů | Zpětné testování | Černá káča | FDX | Graf akcií automobilky | AMZN | Schválení spotového ETF | Nárůst prodejních pozic | Volby do Kongresu | Průlom | Finlord Boris Tomčiak | Společnost Eni | LTC/USD | Co je index S&P 500? | FL.US | Investment | Prodej eura | Zvýšení dluhového stropu USA | Lucid Group (LCID.US) | ICT koncept | Francouzský ministr financí | Tržní korekce | Zásobníky | Analýza ceny | Akcie Berkshire | VIAC | Nabídka nemovitostí | S&P 500 Stock | Long pozice na US500 | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Analýza USD/CAD | iShares IUCM.UK | Proražená rezistence | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Tři bílí vojáci | Začínající obchodníci | Rakouský kancléř | Predikovat cenové úrovně | Terra | DOCU.US | OTC | Hanging man | Zadluženost | Trading forex | Čtení grafu | Internetové obchody | USD/JPY | Koncepty fundamentální analýzy | Astrazeneca | Spekulant na pokles cen | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Nárůst objemu obchodů | Vývoj na trhu | Cyklus utahování měnové politiky | Generální ředitel ČEZ | Doji svíčka | Spojené arabské emiráty | Denní tradingová analýza | Preferované akcie | Fio | Kryptoměny | Zlepšení ekonomiky | Low | Manažeři | Prodejní ceny | Obchodování s komoditními futures | Klesající cena zlata | Americké firmy | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Olaf Scholz | Wood & Company Vladimír Vávra | INTC | Podnikání na kapitálovém trhu | FérMakléři | Zničení poptávky | Americký HDP | Další pokles | Výsledky kvartálního hospodaření | Státní fond | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Úspěch | CI.US | Obchodování páru EUR/USD | Stimuly | CNBC | Základní koncepty fundamentální analýzy | Rezistence zóny | Volný obchod | Kyber | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | VIP seminář | Jerome Powell | Robusta | Volby | Banky v EU | Čínský renminbi | Edahn Golan | Ukazatele | Moving Average | FXDAILY | Miliardář | Zvýšení likvidity | Index relativní síly | Cena kukuřice | Umění | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Morning Star (Ranní hvězda) | Disney | Breakouty | Nonfarm Payrolls | AML | Varování před riziky | Obchodní divize | Blízká rezistence | Stabilita | Valeria Bednarik | Index dolaru | Trading příležitosti | Liberty Ostrava | Cenotvorby | Británie | Obchodovat S&P 500 (US500) | Rychlý zisk | COT | Aukční síň Sotheby's | Ruská burza | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Celosvětová poptávka po zlatě | Americká vláda | Graf akcií společnosti Nvidia | Provozní výnos | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Dohoda v hotelu Plaza | Indikace RSI | Férové ceny | Starší auta | Jak profitovali tradeři | Aktivita obchodníků | Diamanty | Currency | Zlepšení nálady | Nákupní aktivity | Cenné papíry Monety Money Bank | Belgie | Zápis z lednového zasedání Fedu | Podniky | Tether | Překážky | Zápis z Fedu | Měsíční měnový report | Snížení hodnoty dolaru | Sentiment trhu | Short příležitosti | Kryptoměnové firmy | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | Sentiment ve světě | Evropský trh s kancelářemi | Ministr financí Jeremy Hunt | Short pozice na US500 | NERV | Zástavní listy | Růst Bitcoinů | iShares QDVE.DE | Svět diamantů | Světová rada pro zlato | Očkování | Akcie Delta Air Lines | Rozhodnutí japonské centrální banky | Saxo Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Kulturní rozdíly
Kulturní vliv
Kulturní výměna
Kumtor Gold
Kumulace objednávek
Kumulativní účinky
Kumulované zisky
Kunal Kundu
Kuny
KUOINVEST

Následující klíčová slova

Kupci z Indie
Kupci zlata
Kupka
Kupní (call)
Kupní cena
Kupní opce
Kupní opce (call opce)
Kupní opce (call option)
Kupní síla
Kupní síla amerického dolaru
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít