Sobota 27. července 2024 07:50
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Kupci

img

USD/CAD. Výsledky červencového zasedání Bank of Canada: loonie míří nahoru.

26.07.2024 Pár USD/CAD rychle stoupá a vytváří nová cenová maxima. Ve čtvrtek večer se zastavil na úrovni 1,3840 – nejvyšší úrovni od dubna, kdy dosáhl letošního maxima 1,3845. Pokud cena dál poroste, překonají kupci páru USD/CAD roční maximum a posunou se do oblasti 1,39. Při pohledu do budoucna by pár mohl dosáhnout také oblasti 1,40.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. července

25.07.2024 Cena 1,2922 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť s ohledem na fakt, že libra navzdory solidním údajům o britském indexu PMI nevykázala žádný výrazný pohyb. Další test úrovně 1,2922, zatímco byl indikátor MACD v překoupené zóně, umožnil během krátké doby realizovat scénář č. 2. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Dnes dopoledne, kromě zprávy o průmyslových objednávkách CBI a ničeho jiného, může libra pokračovat v korekční fázi a otestovat další týdenní minimum. Trh se ale ve druhé polovině dne zaměří na data, kterým se budeme podrobněji věnovat v příští prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července

24.07.2024 K cenovým testům, které jsem zmínil, odpoledne kvůli prudkému poklesu volatility na trhu nedošlo. Libra nicméně v dnešní asijské seanci pokračovala v poklesu a dosáhla nového týdenního minima. Pokles páru GBP/USD bude do značné míry záviset na údajích o PMI ve Velké Británii, které jsou v poslední době poměrně dobré. Dnes Spojené království zveřejní údaje o PMI ve výrobě, PMI ve službách – který představuje velkou část ekonomiky – a kompozitní PMI. Pokud překonají odhady ekonomů, mohl by to být dobrý důvod k nákupu britské libry, která v poslední době výrazně oslabila. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července

23.07.2024 Cena 1,2920 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat – zvlášť v rámci kanálu, kde se libra obchoduje od pátku. Proto jsem neprodával a dobře jsem udělal. Žádné další vstupní body na trh jsem neviděl. Dnes je bohužel ekonomický kalendář pro Británii prázdný, takže pár GBP/USD se bude obchodovat nejspíš v horizontálním kanálu s nízkou volatilitou, podobně jako včera. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénáře č. 2 a možná zvážím nákup podle scénáře č. 1, protože uptrend zůstává navzdory korekci trhu neporušený.
C:\fakepath\trading-18072024.jpg

Praktické okénko – cenová predikce a čtení vývoje férové hodnoty instrumentu

18.07.2024 Díky technické analýze a čtení vývoje oblasti hodnoty můžeme získat zajímavé informace. O jaké informace se jedná, se dočtete v tomto článku.
img

EUR/USD: Co řekl Powell?

17.07.2024 Severní trend se zastavil. Kupcům páru EUR/USD se navzdory impulzivnímu růstu ceny z minulého týdne nepodařilo konsolidovat se v pásmu 1,0900. Včera se pár pokusil o další růst a dosáhl hodnoty 1,0923 (téměř čtyřměsíční maximum), ale prodejci se dostali do vedení a stáhli cenu zpět do pásma 1,0800.
img

Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 17. července 2024

17.07.2024 Dolar byl stabilní i přes relativně dobrá data o maloobchodních tržbách. Růst maloobchodních tržeb v USA totiž zpomalil z 2,6 % na 2,3 %. Očekávalo se ale zpomalení ze 2,3 % na 2,1 %. Teoreticky by tedy měl dolar mírně posílit. Celkový sentiment na dolaru je ale negativní, protože investoři očekávají, že Federální rezervní systém brzy začne snižovat úrokové sazby. Data o maloobchodních tržbách tedy jen podpořila dolar a zabránila mu v dalším poklesu.
img

Netflix vyzývá Magnificent 7: Cena akcií od začátku roku vzrostla o 33 %

16.07.2024 Akcie Netflixu se letos rychle probojovaly až na rekordní hodnotu z roku 2021 na hodnotu 699 dolarů - chybí jim k tomu pouhých 7 %. Čtvrtletní údaje ve čtvrtek po uzavření amerického trhu ukáží, zda se kupci nemýlili.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července

16.07.2024 K otestování ceny 1,2985 ve druhé polovině dne došlo, když indikátor MACD prudce vzrostl z úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se pár obchodoval kolem měsíčního maxima. Ani během evropské seance nedokázal překonat úroveň 1,2985. Mírný tón předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella nepomohl libře k dalšímu růstu a k překonání úrovně 1,2985. Cena byla otestována podruhé, když byl MACD v překoupené oblasti, což vygenerovalo signál k prodeji. V důsledku toho se pár GBP/USD propadl o 25 pipů. Dnes je ekonomický kalendář pro Spojené království opět prázdný, takže růstový potenciál párubude omezený – zvlášť proto, že libra je poměrně dost překoupená na to, abychom na začátku týdne očekávali růst. Proto bude nejlepší využít korekci podobnou té z minulého pátku a vhodné vstupní body pro nákup zvážit jedině za této podmínky. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července

15.07.2024 K otestování ceny 158,91 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro prodej dolaru. Pár pokračoval v poklesu a jen málokdo pochyboval, že kupci se po bláznivém výprodeji z předchozího dne, jehož hodnota překonala 300 pipů, dokážou zotavit. V důsledku toho pár USD/JPY klesl o dalších 150 pipů a v první polovině dnešního dne se bude pohybovat nejspíš v horizontálním kanálu, takže kupci mohou dosáhnout určité korekce. Vše ale bude záviset na projevu šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella, který uslyšíme během americké seance. Obchodníci zohlednili zhruba 90% šanci na zářijové snížení sazeb, a pokud ho Powell potvrdí, může dolar ještě víc klesnout, protože toto už neposkytne takové zisky z carry trade obchodů s japonským jenem. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července

15.07.2024 K otestování ceny 1,2948 ve druhé polovině dne došlo, když indikátor MACD neklesl pod úroveň nula, takže neexistoval vstupní bod pro prodej libry. Z tohoto důvodu jsem neprodával a dobře jsem udělal. Pár GBP/USD navzdory dobrým údajům o cenách výrobců v USA a růstu dolaru po této zprávě nerozvinul medvědí korekci, čehož kupci využili, kteří nakonec znovu převzali iniciativu. Britský ekonomický kalendář je dnes prázdný, takže růstový potenciál páru bude omezený – zvlášť proto, že libra je dost překoupená na to, abychom na začátku týdne očekávali růst. Proto je nejlepší využít korekci podobnou té z minulého pátku a jedině za této situace zvážit vhodné vstupní body pro nákup. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
img

Ranní shrnutí (09.07.2024)

09.07.2024 Včerejší seance na amerických trzích přinesla mírné zisky většiny akciových indexů. Nasdaq si připsal 0,27 %, S&P500 přidal 0,1 % a Russell 2000 více než 0,59 %.
img

BREAKING: NFP v USA vyššia ako sa očakávalo, ale nezamestnanosť rastie📊US500 rastie

05.07.2024 Futures na americké krátkodobé úrokové sazby zvrátily dřívější ztráty a nyní jsou převážně v plusu oproti stavu před zprávou NFP. Americký dolar klesá, protože údaje ukázaly vyšší míru nezaměstnanosti, nižší změnu zaměstnanosti v soukromém sektoru a nečekaný pokles změny zaměstnanosti ve zpracovatelském průmyslu. Americký dolar mírně klesá a Wall Street vnímá dnešní zprávu jako poměrně holubičí, a to i přes mírně vyšší než očekávanou změnu Non-Farm Payrolls. Obchodníci s americkými sazbovými futures prozatím oceňují mírně vyšší šanci na zářijové snížení sazeb Fedu.
img

Český realitní trh je v dobré kondici, fondy očekávají úspěšný rok

02.07.2024 V posledních dvou letech se ukázalo, že český trh nemovitostí je stabilnější, než se všeobecně předpokládalo. Trh odolal poklesům, které postihly nemovitosti v jiných evropských zemích jako Německo, Polsko či Francie. Navíc v době, kdy z českého trhu v podstatě přes noc vymizeli zahraniční investoři, se příležitosti chopili tuzemští kupci a v současné době jsou všechny transakce realizovány výhradně českými investory.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 1,0705 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo patrné při psaní. Pár dnes může pokračovat v růstu, ale potřebuje dobré údaje o inflaci v eurozóně. Dnešní zprávy zahrnují index spotřebitelských cen z Francie, index spotřebitelských cen z Itálie a údaje o nezaměstnanosti v Německu. Pokles inflace podpoří euro, protože ekonomikám těchto zemí pomůže zvládnout vysoké životní náklady. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června

27.06.2024 Cena 1,0680 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesal pod úrovní nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Slabé údaje o prodeji nových domů v USA pomohly určit směr páru, ale pár aktivně nestoupal. Euro by tedy mělo zůstat pod tlakem a dnešní slabé údaje z eurozóny mohou být dalším důvodem k prodeji. Pozornost investorů mohou přitahovat hlavně zprávy o peněžní zásobě M3 v eurozóně, úvěrech soukromému sektoru a indikátoru spotřebitelské důvěry. Slabé údaje budou vyvíjet tlak na pár EUR/USD, stejně jako mírný postoj představitele Evropské centrální banky Franka Eldersona, který podporuje své kolegy na cestě dalšího letošního snižování sazeb. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Cena 159,94 byla otestována v okamžiku, kdy indikátor MACD prudce vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se obchodovalo poblíž ročního maxima. Z tohoto důvodu jsem se zdržel nákupu dolaru a promeškal jsem dobrý růst. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním trhu v USA nic jiného významného neděje, takže kupci dolaru mohou mít s obnovováním nejbližších ročních maxim určité problémy. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Test ceny 1,0685 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem se zdržel prodeje eura. Krátce nato došlo k dalšímu testu této cenové úrovně a indikátor MACD byl v danou chvíli už v přeprodané zóně, což umožnilo realizovat nákupní scénář č. 2. Jak ale vidíte v grafu, po 10bodovém pohybu nahoru se růstový potenciál páru vyčerpal. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic významného neděje, takže kupci eura budou mít šanci na korekci, pokud budou údaje silně neuspokojivé. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června

26.06.2024 K testu ceny 1,0705 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, i když údaje z USA vyšly nad očekávání ekonomů. Cena byla znovu otestována v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti. Proto bylo možné realizovat druhý nákupní scénář. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně nestoupal. Včerejší údaje o HDP Španělska euro neovlivnily, stejně jako projev Nagelové. Dnes se může opakovat totéž, protože slabé údaje z Německa už vyvinuly tlak na EUR/USD a teď se všechny naděje upínají k pozitivní reakci při projevu člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea. Obrana denního minima dá kupcům šanci zvrátit klesající trend. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 25. června (analýza dopoledních obchodů). Libra nedosáhla ani na hladinu 1,2704.

26.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2704 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zanalyzujme, co se stalo. Libra stoupala, ale k testu a falešnému průrazu jí několik bodů chybělo, takže jsem odtud nemohl vstoupit na short pozice. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

Technická analýza denního pohybu ceny exotického měnového páru USD/IDR, pondělí 24. června 2024

24.06.2024 Pár USD/IDR úspěšně prorazil nad hladinu 16 414 a vytvořil odchylky mezi pohybem ceny a indikátorem Stochastic oscilátor v denním grafu, i když je EMA 50 stále nad EMA 200 (Zlatý kříž), což naznačuje, že kupci stále vládnou. Tyto dva faktory ale naznačují, že pár USD/IDR má v příštích dnech potenciál korigovat dolů k hlavnímu cíli 16,300, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, bude dalším cílem úroveň 16 250. Pokud ale pár USD/IDR na cestě k těmto cílovým úrovním znovu najednou posílí, dokud nepronikne nad úroveň 16 500, pak popsaný scénář sestupné korekce přestane platit a automaticky se zruší.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 158,34 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pohyb dolů se ale nekonal, což přineslo ztráty. Po určité době se obnovil pohyb nahoru a test ceny 158,55, který se shodoval s počátkem pohybu indikátoru MACD nahoru od úrovně nula, potvrdil vhodný vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. června (analýza dopoledních obchodů)

21.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0713 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu směrem dolů tam přinesly dobrý vstupní bod pro nákup eura, což vedlo k růstu páru o téměř 20 bodů. Odpoledne nebyl technický obrázek zrevidován.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 19. června (analýza dopoledních obchodů). Libra po údajích o inflaci mírně vzrostla.

20.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2719 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz a retest tohoto pásma přinesly vstupní bod na nákup libry, která v době psaní článku vzrostla o 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 1,0729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 25 pipů. Prodej při odrazu od hladiny 1,0755 podle druhého scénáře vynesl také zhruba 15 pipů. Včerejší zprávy o indexu spotřebitelských cen v eurozóně, zvlášť jádrových cen, a indexech ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a eurozónu omezily růstový potenciál páru, zatímco slabé maloobchodní tržby v USA tlačily euro ve druhé polovině dne k aktivnímu růstu.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)

19.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 18. června. Americký dolar má dnes volno.

18.06.2024 Pár EUR/USD v prvním obchodním dni nového týdne pokračoval v korekci po dokonalém odrazu z pásma 1,0658–1,0669, které otestoval koncem minulého týdne. Pár tedy může ještě nějakou dobu korigovat, což odpovídá současnému technickému obrazu. Tento týden se v USA ani v eurozóně nečekají významné události ani zprávy, takže pohyby páru mohou být mírné nebo až líné – ideální čas na korekci. Nejbližším cílem korekčního pohybu je linie Kijun-sen. Odraz od ní by mohl vrátit sestupný trend, což by bylo logické.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou senaci 17. června (analýza dopoledních obchodů). Libra se opět nakupovala pod úrovní 1,2657.

17.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2675 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem hladiny 1,2675 poskytly vynikající signál k nákupu libry. Jak ale vidíte v grafu, pár nijak výrazně nestoupal. Technický obrázek na druhou polovinu dne stále musí být zrevidován.
img

Představitel společnosti BlackRock vydal nové prohlášení k BTC

17.06.2024 Podle Samary Cohen, investiční ředitelky pro ETF a indexové investice společnosti BlackRock, zaznamenaly velmi očekávané burzovně obchodované fondy (ETF) Bitcoin, které byly spuštěny v lednu, pomalé, ale stabilní přijetí mezi finančními poradci.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. června (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračovalo v poklesu.

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0722 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Poklesy a vytvoření falešného průrazu směrem dolů byly signálem k nákupu eura, které se ale nikdy nedostalo na běžný růst a pokračovalo v poklesu. S nákupy při falešném průrazu v oblasti 1,0677 jsme ale měli štěstí. Z trhu se podařilo vytáhnout více než 30 bodů zisku. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 14. června. Znovu spravedlnost pro dolar.

14.06.2024 Pár EUR/USD čelil ve čtvrtek silnému tlaku na pokles. Logika pohybu páru byla vcelku nejednoznačná. Na jedné straně trh ve středu dolar prodával, i když měl víc důvodů k nákupu. Proto bylo konzistentní, že pár následně vykázal pohyb dolů. Na druhé straně byl právě zveřejněn index cen výrobců v USA, který ukázal výraznější zpomalení, než se očekávalo. Trh má tendenci využívat formální důvody k prodeji americké měny. Obchodníci ale vzali v úvahu fakt, že květnové zpomalení inflace v USA o 0,1 % nemá vliv na vyhlídky na snížení sazeb Fedu. Dolar tedy v průběhu dne posiloval. Otázkou je, co bude dál.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. června (analýza dopoledních obchodů)

14.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2788 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě poskytly vynikající vstupní bod na prodej libry, který zatím vyústil v pokles o pouhých 15 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
C:\fakepath\trade-13062024.jpg

Praktické okénko – scalping obchody na majors měnových párech

13.06.2024 V tomto článku si popíšeme dva scalpingové obchody na minutovém grafu a řekneme si více o obchodní myšlence a jejich samotném řízení.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.

12.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován.
img

Technická analýza denního pohybu ceny exotického měnového páru USD/IDR , pondělí 10. června 2024

10.06.2024 Pokud se podíváte na denní graf, uvidíte, že exotický měnový pár USD/IDR je stále v býčích podmínkách, což je patrné z EMA 50, který je stále nad EMA 200 (zlatý kříž). Uvedené naznačuje, že v denním grafu páru USD/IDR stále převládají kupci. Vzhledem k indikátoru Stochastic oscilátor, kterému se podařilo prolomit pod úroveň 80, ale pár USD/IDR, pokud se nevrátí k počátečnímu směru, zvlášť pokud dokáže prolomit nad úroveň 16 374,73, bude mít v příštích dnech potenciál korigovat dolů k hlavnímu cíli 16 024,91 a v případě podpory momenta a volatility pak k dalšímu cíli 15 837,34.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

Tato auta mají investiční potenciál. Poradíme, na co si dát při výběru pozor

06.06.2024 Zatímco někteří lidé investují na akciovém trhu, jiní dávají přednost předvídatelnějším typům investic, jakým mohou být třeba klasická auta. Právě vozy, které už za sebou mají třicetiletou historii, jsou mezi lidmi hledajícími investiční příležitosti čím dál populárnější. Podle Matase Buzelise, automobilového experta ze společnosti carVertical, mohou pečlivě vybrané modely bez vady svou hodnotu vícenásobně zvýšit, a to dokonce už po několika letech.
C:\fakepath\prop-trading-05062024.jpg

Moje cesta prop tradingem – více otoček než tradingu. Víte, jak získat levnější challange?

05.06.2024 Někdy se v tradingu stane, že je potřeba managerovat obchody, aniž by se obchodník dostal do trhu. Dále se v článku podíváme na vývoj balance křivky mého prop účtu a řekneme si malý hack na prop challange.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 154,68 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru USD/JPY klesat. USA včera opět zveřejnily neuspokojivé údaje, které vyvinuly tlak na dolar. V dnešní asijské seanci byl ale dolar žádaný. Navzdory poměrně dobré zprávě o japonských mzdách se na trh vrátili kupci, kteří využili atraktivních cen a výrazného poklesu páru, který jsme pozorovali v průběhu týdne. Rád bych upozornil, že pokles může být rychle vykoupen, takže i když pár oživí, buďte na short pozicích velmi opatrní. Býčímu potenciálu páru by momentálně mohly vážně uškodit jen výrazně slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\akcie-buffett-04062024.jpg

Akcie Berkshire Hathaway v jednu chvíli ztrácely 99,9 %

04.06.2024 Pondělní obchodování na Wall Street připravilo traderům pořádnou dávku emocí. Zřejmě technickou chybou New York Stock Exchange (NYSE) se akcie jedné z největších společností světa, konglomerátu Warrena Buffetta, Berkshire Hathaway zobrazovaly za cenu indikující propad 99,9 %.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Poprvé byla cena 1,0849 otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla zmíněná cena otestována znovu, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což spustilo prodejní scénář č. 2. Údaje z USA bohužel silně zklamaly, protože výrobní aktivita klesla mnohem víc, než ekonomové předpovídali. Výsledkem nebyl pokles, ale růst páru, který vedl k obchodní ztrátě. Dnes je důležitý přehled údajů o změně počtu nezaměstnaných v Německu za duben letošního roku a o míře nezaměstnanosti. Špatné údaje budou důvodem k prodeji eura, čehož by kupci mohli ochotně využít k prodloužení včerejšího uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva stříbra, úterý 4. června 2024

04.06.2024 V grafu 4H komoditního aktiva stříbra je 50 EMA sice stále nad 200 EMA, což ukazuje, že je v situaci Zlatého kříže, tudíž u tohoto komoditního aktiva stále převládají kupci, ale výskyt medvědího patternu 123, na který navazuje překoupený stav na ukazateli Stochastic oscilátor, dává tušit, že stříbro má potenciál korigovat v blízké budoucnosti dolů na úroveň 29, 745, a pokud ji úspěšně prolomí směrem dolů, má potenciál znovu dál oslabovat k hlavnímu cíli 29 216 a k oblasti 28 535 – 27 787, jestliže ho podpoří momentum a volatilita. Pokud se ale na cestě k těmto cílovým úrovním stříbro náhle vrátí k původnímu směru, zejména pokud dokáže prolomit nad úroveň 31 292, pak všechny dříve popsané scénáře oslabující korekce přestanou platit a automaticky se zruší.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového pár USD/JPY, pondělí 3. června 2024

03.06.2024 Stav EMA 50, který je v grafu 4H nad EMA 200, dává tušit, že situace se Zlatým křížem potvrzuje, že na páru USD/JPY v tuto chvíli stále převládají kupci, přičemž pár má potenciál otestovat v blízké době úroveň 157,50, ale dokud nepronikne nad úroveň 157,70, má stále potenciál korigovat dolů k hladině 156,65. Pokud tuto úroveň úspěšně prolomí směrem dolů, bude dál oslabovat k hlavnímu cíli 156,00 a k dalšímu cíli 155,60.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 30. května. Nečekaná zastávka poblíž úrovně 1,0788.

31.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně sledujeme utváření předpokládané vlny 3 v 3 neboli C v segmentu klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotace ještě dlouho klesat, protože první vlna tohoto segmentu se přestala tvořit u hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tudíž měla skončit níž.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru AUDCHF, čtvrtek 30. května 2024

30.05.2024 V grafu 4H měnového páru AUD/CHF sice stále převládali kupci, což potvrdil EMA 50 Golden Cross-nya nad EMA 200, teď se zdá, že dochází k poměrně hluboké korekci, kdy se AUD/CHF aktuálně snaží prorazit pod hladinu 0,6026. V případě úspěchu bude další úrovní, na kterou se zaměří, hladina 0,5984. Pokud ale pár cestou náhle začne znovu posilovat až k průrazu nad úroveň 0,6071, pak celý uvedený scénář oslabení přestane platit a bude zrušen.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

Navzdory poslednímu odrazu na GBP/USD existují překážky na obrat

29.05.2024 Měnový pár GBP/USD se v posledním měsíci pohyboval v trvale rostoucím trendu, přičemž dosáhl nového dvouměsíčního maxima na úrovni 1,2782 a zůstal vysoko nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA). Z technického hlediska se pár podle stochastického oscilátoru pohybuje v blízkosti překoupených vod. Index RSI rovněž signalizuje potenciální pokles, jelikož ztrácí impuls v blízkosti hodnoty 70. Pokud kupci zůstanou ve hře, otevřou se dveře k hladině odporu 1,2820 před půlročním maximem 1,2892.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru USD/CHF, středa 5. června 2024

29.05.2024 Ačkoli v grafu 4H hlavního měnového páru USD/CHF stále vcelku výrazně převládají kupci, což naznačuje pozice EMA 50, který se nachází v pozici EMA 200 (zlatý kříž), dává pozice indikátoru Stochastic oscilátor, který je už v překoupené oblasti, tušit, že pár USD/CHF má potenciál korigovat v blízké budoucnosti dolů, zvlášť pokud bude rezistence u medvědího orderblocku 0, 9132 dostatečně silná na to, aby zbrzdila tempo posilování páru USD/CHF, a hlavně pokud neprorazí nad hladinu 0,9150, pak má pár potenciál korigovat dolů k úrovni 0,9098, a pokud ji úspěšně prorazí směrem dolů, bude pokračovat v korekci dolů k hlavnímu cíli 0,9084, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, bude jeho dalším cílem, který chce otestovat, oblast 0,9068–0,9050.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Test ceny 1,0853 se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej eura. Jak ale vidíte v grafu, na výraznější pokles nedošlo. Po pohybu dolů o 10 bodů se poptávka po páru vrátila. Absence statistických údajů ze Spojených států umožnila kupcům rizikových aktiv držet trh pod kontrolou, když údaje z Německa a indexy IFO mírně zklamaly. Ráno bude zveřejněn jen německý index velkoobchodních cen, který bude hrát malou roli při určování směru páru. Z tohoto důvodu může tlak na euro mírně zesílit, takže si budeme moci ověřit, jestli se včera našli kupci, a to ještě před důležitými údaji z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva stříbra, úterý 28. května 2024

28.05.2024 Když se podíváme na graf 4H, zdá se, že 50 MA je stále nad 200 MA, přičemž zlatý kříž potvrzuje, že kupci jsou stále dominantní, ačkoli je možná klesající korekce, což naznačuje stav indikátoru Stochastic oscilátor, který je už na překoupené úrovni, a střední úroveň se připravuje na pokles pod úroveň 80. Pokud se tak stane, má komoditní aktivum stříbro potenciál oslabit na úroveň 30 777. Pokud ale tato klesající korekce neprorazí pod úroveň 30 185, má stříbro stále potenciál znovu posilovat k úrovni 31 800, a pokud nad ni úspěšně prorazí, může dál posilovat až k hlavnímu cíli úrovni 32 154. Jestliže ho podpoří momentum a volatilita, bude dalším cílem oblast 32 696 – 33 285.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 27. května (americká seance)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,2755 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo další růst libry, takže jsem nenakupoval a zůstal jsem mimo trh. I když libra dál roste, nákup poblíž měsíčního maxima bez silných fundamentálních statistik není nejlepší rozhodnutí. Ve druhé polovině dne navíc nebudou zveřejněny žádné údaje, takže kupci libry budou možná znovu potřebovat pomoc s překonáním úrovně 1,2755. Pokud se po něm neobjeví pohyb nahoru, bude nejlepší držet se obchodování v rámci kanálu, který se vytvořil dříve během dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji spoléhat na scénář č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru EUR/USD, pondělí 27. května 2024

27.05.2024 Vzhledem k pozici EMA 20, který je ve 4H grafu Fiber nad EMA 50, je jasné, že na hlavním měnovém páru EUR/USD stále převládají kupci, nicméně stav oscilátoru Stochastic, který je na přeprodané úrovni, také potvrzuje, že pár bude mít v blízké době potenciál sestupné korekce až k oblasti Bullish Fair Value Gap (azurová barva). Pokud úroveň této oblasti dokáže zvládnout sestupnou korekci a hlavně neprorazit pod hladinu 1,0808, pak má pár EUR/USD stále potenciál dál posilovat k prvnímu cíli 1,0859 a dalšímu cíli 1,0886.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. května. Další zpráva z Británie ukázala slabost, ale koho to zajímá?

27.05.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko další komplikace zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává silný, což nás znovu nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla výrazně prodloužit, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 23. května. Zprávy z Ameriky zachránily dolar.

24.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vytvářet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a riziko komplikace vlnového patternu se vytratí. Pár ale v posledních týdnech zůstává beze změny, což vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C se může prodloužit, podobně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nahoru od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval. Jelikož se tak stalo ke konci americké seance, nezískali jsme žádné nové body ke vstupu na trh. Včerejší pozitivní údaje o strojních zakázkách a obchodní bilanci v Japonsku byly ignorovány, ale dnešní ukazatele ekonomické aktivity v Japonsku se setkaly s posilováním jenu. Japonské indexy PMI ve výrobě a ve službách překonaly odhady ekonomů a přinesly mírnou korekci páru USD/JPY směrem dolů. Otázkou ale zůstává, jak dlouho kupci jenu vydrží, zvlášť na býčím dolarovém trhu a při tvrdém postoji Federálního rezervního systému k úrokovým sazbám. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 1,0843 došlo v době, kdy už indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup libry. Pohyb nahoru činil ve výsledku více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království nadělaly hluk, takže obchodníci měli při určování směru páru hodně práce. Kupci dnes mohou profitovat na dobrých zprávách o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Služby jsou zvlášť důležité, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšená aktivita jí určitě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysoká poptávka po americkém dolaru nikam nezmizela. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 22. května (americká seance)

23.05.2024 Kupci GBP zariskovali, ale nedokázali si udržet kontrolu nad trhem. Cenová úroveň 1,2740 byla otestována, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej libry po prudkém skoku nahoru a neúspěšné konsolidaci poblíž měsíčního maxima. V důsledku toho se pár rychle propadl na cílovou úroveň 1,2703. Údaje o inflaci ze Spojeného království byly interpretovány různě: někteří viděli dobrou ekonomickou perspektivu, ale obchodníci s měnami byli pravděpodobně zklamáni holubičím postojem Bank of England, který by mohl oslabit pozici libry vůči jestřábímu postoji Fedu. Odpoledne po zveřejnění zápisu ze zasedání americké centrální banky se tento postoj dozvíme. Nezapomeňte na údaje o prodeji existujících domů v USA, protože i ony by mohly vyvolat nárůst volatility. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů 1 a 2.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 22. května. Libra se nevzdává.

23.05.2024 Vlnový pattern na páru GBP/USD zůstává poměrně složitý. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna bude dál vyvíjet, vlnový pattern bude mnohem jasnější a eliminuje riziko dalších komplikací. Absence poklesu instrumentu v posledních týdnech ale vyvolává pochybnosti o ochotě trhu prodávat. Sestupná vlna 3 neboli C by se mohla prodloužit, podobně jako předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

Analýza páru GBP/USD 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 neboli C. Pokud bude tvorba této vlny skutečně pokračovat, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a hrozba komplikace vlnové analýzy zmizí. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o připravenosti trhu na prodej. Sestupná vlna 3 neboli C může klidně být velmi dlouhá, stejně jako všechny předchozí vlny současného, ale stále sestupného úseku trendu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 20. května pro začátečníky

20.05.2024 Cena 1,2663 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Nedostatek údajů ze Spojeného království a USA v odpoledních hodinách umožnil býkům znovu získat kontrolu a odrazit tlak medvědů, kteří očekávali, že libra překoná čtvrteční minima. V důsledku toho pár během dnešní asijské seance stoupal a otestoval měsíční maximum. Těžko říct, jestli kupci dokážou v tomto trendu pokračovat. Ekonomický kalendář ve Spojeném království je dnes bohužel prázdný, takže lze těžko předpovídat další růst páru GBP/USD. Obchodníci mohou podniknout další kroky po aktivní obraně denního minima. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: nahoru a pouze nahoru!

20.05.2024 Japonský jen opět přichází o býčí dynamiku. Pár USD/JPY po krátkodobé korekci znovu zamířil nahoru a potvrdil tak odolnost vzestupného trendu. Abychom byli spravedliví, dolarový index už druhý den roste a reaguje tak na jestřábí výroky tvůrců politiky Fedu. Přesto se ale pár USD/JPY z hlediska dynamiky mezi hlavními dolarovými páry obchoduje solidně. Kupci aktivně dobývají zpátky ztracené pozice. V krátkodobém horizontu se tedy instrument může vrátit do oblasti nad úrovní 156. Tato dynamika je výsledkem nejen oživení amerického dolaru, ale také oslabení jenu.
img

COT: Dlouhé pozice v ropě se propadly, rostou nákupy obilovin

16.05.2024 Oslabení dolaru vyvolalo druhý týden čistého výprodeje. Hrubé dolarové dlouhé pozice proti osmi měnovým futures IMM stihly za tu dobu klesnout o čtvrtinu na 24,7 miliard USD. Hlavní příčinou byla nová poptávka po EUR, díky níž se evropská měna překlopila zpátky do čistých dlouhých pozic, spolu s pokračujícím uzavíráním krátkých pozic v JPY a AUD.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen křížového měnového páru AUD/JPY, středa 15. května 2024

15.05.2024 Zlatým křížem protínajícím EMA 50, který je v grafu 4H nad EMA 200, dává křížový měnový pár AUD/JPY jasně najevo, že v grafu 4H stále převládají kupci, ale vzhledem k výskytu odchylek mezi pohybem ceny AUD/JPY a indikátorem Stochastic oscilátor lze tušit, že v blízké budoucnosti dojde k sestupné korekci páru AUD/JPY, který má potenciál klesnout na hladinu 103,05. Pokud ale sestupná korekce neklesne hlouběji pod úroveň 102,69, bude mít pár AUD/JPY ještě dnes příležitost znovu dál posilovat až k hlavnímu cíli na hladině 103,64, a pokud ho dostatečně podpoří momentum a volatilita, pak není vyloučeno, že dalším cílem bude hladina 104,85.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,0795 byla v první polovině dne otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. K opakovanému testu této úrovně pro realizaci scénáře č. 2 nedošlo. Obstojné údaje z Německa a růst indexu ekonomického sentimentu ZEW pro eurozónu vedly k nové vlně růstu rizikových aktiv, ale zatím nelze říct, že by kupci získali nějakou obrovskou výhodu. Pozornost se soustředí na americkou seanci, ve které bude zveřejněna další série údajů o inflaci v USA a vystoupí předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Slova a výroky tohoto politika budou mít mnohem větší váhu než údaje o cenách výrobců, takže se zaměřím na ně. Tvrdý přístup k boji s inflací ještě víc odloží očekávání obchodníků týkající se snížení sazeb a povede k poptávce po dolaru a poklesu eura. Naopak nepravděpodobná situace by euru umožnila pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)

14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 10. května

10.05.2024 Býkům se podařilo vstoupit do pozitivního teritoria za týdenní cloud Ichimoku (1,0750–1,0736). Podařilo se jim také otestovat další cluster úrovní rezistence 1,0795 – 1,0808 – 1,0817, který spojil zástupce všech vyšších časových rámců. V důsledku toho se vytvořila denní konsolidace. Zatímco si trh dává přestávku, na obzoru je nejistota. Ztráta úrovní supportu (1,0750–36) by za současných podmínek mohla vést ke vstupu do medvědího teritoria, a to vzhledem k týdennímu cloudu, což by mohlo medvědímu trendu pomoci posílit. Obchodníci mohou zvážit nové býčí vyhlídky, pokud cena překoná oblast 1,0795–1,0808–17 a následně denní cloud (1,0827–39).
img

Na trhu GBP/USD se vytvořil dlouhý klesající pin bar

09.05.2024 GBP/USD se po odrazu od pětiměsíčního dna na úrovni 1,2298 zotavoval, přičemž cena dočasně překonala 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Poté, co se páru nepodařilo zdolat 50denní SMA, se však vrátil zpět pod klesající trendovou čáru, která se zde nachází od března. Pokud medvědí tlaky přetrvají, cena může ustoupit směrem k dubnovému supportu 1,2405.
img

Fed přijímá těžké rozhodnutí

03.05.2024 Složitá situace, kdy ekonomika přestává růst a inflace stoupá, což se nazývá stagflace, donutila včera Federální rezervní systém k mimořádně opatrnému jednání – na konci zasedání ponechal sazby beze změny na 5,5 %, což trh obecně očekával. Co nicméně velmi překvapilo, byl fakt, že si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zachoval naději na snížení úrokových sazeb v letošním roce a zároveň připustil, že prudký růst inflace oslabil důvěru politiků v pokles cenových tlaků.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

Čtyři Solana memecoiny, které by mohly vzrůst o více než 8000 % a ohrozit Shiba Inu a Dogecoin

02.05.2024 Shiba Inu (SHIB) a Dogecoin (DOGE) jsou dva memecoiny se psí tematikou, které se staly virálními a přinesly masivní zisky prvním investorům.
C:\fakepath\usdjpy.png

Forex: Japonská centrální banka tento týden podruhé intervenuje na USD/JPY

02.05.2024 Japonská centrální banka (Bank of Japan) byla dnes v časných ranních hodinách (japonského času) opět aktivní na mezibankovním trhu a provedla druhou měnovou intervenci v tomto týdnu.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

Federální rezervní systém se potýká s problémy

29.04.2024 Skutečnost, že americký dolar bouřlivě reaguje na jakoukoli zprávu související s inflací, již účastníky trhu nepřekvapuje. Trh přesunul pozornost od scénáře, kolikrát by měl Federální rezervní systém letos snížit úrokové sazby, k tomu, zda by je měl vůbec snížit.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,0660 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura. Pár v důsledku toho vzrostl o více než 30 bodů. Dobré údaje o aktivitě v soukromých sektorech zemí eurozóny a situace ve výrobním sektoru Německa, která je vcelku obstojná, resp. nezhoršuje se, umožnily v první polovině dne realizovat signál k nákupu eura. Situace se během americké seance může přiklonit na stranu kupců amerického dolaru, protože se očekávají silné údaje o ekonomické aktivitě. Pozornost by měla být věnována údajům o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitnímu indexu PMI USA, stejně jako údajům o objemu prodejů domů na primárním trhu. Silná výrobní aktivita spolu s rostoucím trhem s bydlením – to je recept na silný americký dolar. Pokud údaje zklamou, pokusí se kupci eura znovu obnovit denní maximum. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 V první polovině dne nebyly mnou označené úrovně otestovány, takže jsem nemohli vstoupit na trh. Není divu, že i po dobrých statistikách o ekonomické aktivitě v Japonsku se dál projevují kupci dolaru, kteří drží obchody poblíž ročního maxima. Zároveň se ale nepouštějí do větších akcí, protože se obávají zásahu japonské centrální banky a intervencí ze strany regulátora. Co se týká druhé poloviny dne, kupcům dolarů pomohou jen dobré údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb a dobré ukazatele o prodeji domů na primárním trhu a výrobní Richmond Fed index, které by měly být mnohem lepší než odhady ekonomů. Jen v tom případě bude dolar schopen aktualizovat roční maximum. Nejlepší je jednat v rámci postranního kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen křížového měnového páru AUD/JPY, středa 24. dubna 2024

24.04.2024 S výskytem odchylky mezi cenovým pohybem a indikátorem Stochastic oscilátor v grafu 4H křížového měnového páru AUD/JPY, podpořeným také linií MA 20, která protíná zlatý kříž nad MA 200, můžeme tušit, že na páru AUD/JPY momentálně stále převládají kupci, i když je možná sestupná korekce, což je vyznačeno stavem Stochastic oscilátoru v oblasti důležité překoupené úrovně. Důležité je, že dokud sestupná korekce neprorazí pod úroveň 99,65, pak Ichimoku Price Projection Y Wave předpovídá pravděpodobné brzké posílení páru AUD/JPY až k úrovni 101,36.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen komoditního aktiva zemní plyn, úterý 23. dubna 2024

23.04.2024 Z toho, co vidíme v grafu 4H, vyplývá, že komoditní aktivum zemní plyn vykazuje býčí pattern 123, úroveň zóny Bullish fair value gap a průsečík linií MA 20 a 50 Golden cross, což ukazuje, že kupci jsou momentálně naprosto dominantní, takže dokud nedojde k výrazné korekci, bude #NG oslabovat, dokud neklesne pod úroveň 1, 676; pak bude mít #NG potenciál posilovat k hlavnímu cíli 1 833, a pokud budou hybnost a volatilita dostatečně dobré, může být dalším cílem, na který se zaměří, úroveň 1 924.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?

18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.
img

Analýza Solany (SOL), Bitcoinu (BTC) a Dogecoinu (DOGE)

17.04.2024 Solana je sledována na úrovni 140 USD. Cena nyní dosahuje 100denního exponenciálního klouzavého průměru. Je to tak trochu patová situace, kdy se Solana snaží udržet si pozici proti tlaku směrem dolů.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 11. dubna. Kupci mávali bílou vlajkou

11.04.2024 Pár EUR/USD se ve středu propadl. Euro kleslo poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny vzrostly o 0,1 % víc, než se čekalo. Někdo by snad řekl, že tak malá odchylka od prognózy by neměla vyvolat podobně silný pohyb, ale my jsme rozhodně proti. Je fakt, že euro bylo v posledních měsících schopno vykázat jen pozvolný pokles, ačkoli fundamentální a makroekonomické pozadí šlo proti němu. Například minulý týden euro vykázalo nelogický pohyb nahoru, i když prakticky všechny důležité zprávy z USA vyšly silněji, než se očekávalo. Proto jsme pevně přesvědčeni, že euro je nadhodnocené a dolar silně podhodnocený. Včera se účastníci trhu prostě neudrželi a začali hromadně otevírat short pozice, protože teď je jasné, že Federální rezervní systém se neodváží snížit sazby ani v červnu.
Související klíčová slova: Swingový obchod | Růst ropy | Report finančních trhů | Střední Evropa | Odvětví diamantů | Konvertibilní dluhopisy | Pronajímatelé kanceláří | Cenový kanál | Obchodní pásmo | Odhad vývoje ekonomiky | Základní cyklus | Komunikační sektor ETF | Australská vláda | Sledování cyklů | Celebrity | Dapper Duck | Affirm Holdings | Realitní trh | Analýza cenových grafů | Cena platiny | Marlin | Trevor Milton | Prostor k růstu | ChatGPT | Zpravodajský server | Bitcoinové velryby | Hlasovací právo | Ceny Etherea | Klid před bouří | Neel Kashkari | All Time High | Hodnota společnosti | AUDCHF | Výnosy dluhopisů | Určování trendu | Dlouhé pozice | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | VIR.US | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Speciální emise | Války | Opětovný pokles | Lithium | Foxconn | DAPDUCK | Vývoj | Audi S2 | Landsvirkjun | Obchodní platformy | Údaje z USA | Společnost Fortum | Home Depot (HD.US) | Unipetrol | Dolarový index DXY | Češi | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Support a rezistence zóny | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Globální růst | Ředění obchodních pozic | Ceny bytů | Býčí vlajka | Nákup ropy | Silná rezistence | Využití Fibonacciho | EUR/CAD | Take Profit | Hlavní trendy | Moje cesta Prop Tradingem | Měnový pár EUR/CZK | JOEBONK | Analýza akcie | DPH | Blue-chips | EUR | Profesionální MT4 indikátor | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Danske Bank | Morning Star | Firma Alrosa | Kde a jak profitovali tradeři | Konsolidační pohyb | Býčí formace | Rozložení obchodníků | Dynamický support a rezistence | Riziko inflace | Sazka Entertainment | Standard & Poor's | Vlastní prostředky | Pokračování růstu | Nedostatek čipů | Komuniké | IDUS | Koncept technické analýzy | Finanční ústav | Důležitý signál | Schodek státního rozpočtu | Akcie Tilray | Oživení cen | Nižší sazby | Falešný průraz | Realitní firmy | Roche | Sankce na ruskou ropu | Měnový report | Kryptoměnový baron | Výkyvy | Itálie | Meta Trader 4 | Zásoby zlata | McDonald's | EP Power Europe | Sledovací akcie | Slabé makro | Stoxx | Aktuální dění na trhu | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Menší pohyby | Akcie firmy | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | Finanční aktiva | Těžební zařízení | Společnost Avast | Objem obchodní pozice | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Nedostatky | Africký mor prasat | Korelace | Jüan | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Eric Adams | Evropské centrální banky | Prohlášení Bílého domu | Zavedení embarga | Obchodníci texaské ropy | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | JAR | Ekonom Evropské centrální banky | Eli Lilly (LLY.US) | Prolomení pod support | L.F. Investment | Swingy | Společnost Chainalysis | Globální ekonomické aktivity | Scalping obchody | Výpadek příjmů | Světové ceny potravin | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | CSPX | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | PMI v eurozóně | Veřejné finance | Vývoj ceny akcií Berkshire Hathaway | Absence nákupní korekce | Jednatel společnosti | Příležitost k nákupu | Překonání SMA | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Období poklesu | Maserati | Trh práce | Sentiment v ekonomice | Coca-Cola Company | Evropská komise | Pro investory | Struktury trhu | Balance křivka | Philip Morris ČR | Ekonomika je dobrá | iShares | Crypto | Investice | Britská centrální banka | DXY | ex | Potenciál | MACD | TPCA | Nové technologie | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | Druhá rezistence | Převzetí moci Tálibánem | Akcie společnosti Roche | BB&T | Sev.en Energy | Jak koupit Solana memecoiny | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Posílení | Hlava a ramena | Přesnost | Dluhové závazky | Česká měna dnes | Norges Bank | Peloton Interactive | CBAM | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Tipy pro začínající | Miliony dolarů | Pravidla řízení peněz | Ifo | Webinář | Nová historická maxima | Invaze na Ukrajinu | Federální společnost pro pojištění vkladů | Prognózy | Britská libra | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | NYSE | Intervence | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | E.ON | Konfluenční oblast | Zpravodajství | Akcie First Solar (FSLR.US) | Deviation | Vstup kupců | Experti | Fibonacciho posloupnosti | Facebook akcie | Stavební spořitelny | FCNCA | U.S Steel | Náklady na financování | Chování | Rekord | EVO2 | Bankovní emise | Scalpingové obchody | Nezávislost | Bitcoiny | Průměrný výnos | ČEZ | Vyloučení Ruska z platebního systému SWIFT | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Obchodování s US500 | Hnojiva | Extrémní posílení | Creditas | Akcie společnosti Roche Holding | Historie S&P 500 | Měnový pár GBP/USD | Čtyřhodinový graf | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Závěr obchodního roku | Amber Group | Diskreční obchodování | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Gamma | ČMZRB | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | Akcie společnosti Coinbase | General Electric | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Krypto burzy | Von der Leyenová | Investing | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Vstup do trhu | Lancia Delta | Neckline | Cena bitcoinu | S&P 500 Stock Composite Index | Druhy trendů podle směru | Zahraniční akcie | Ziskové obchody | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Objem produkce | Komunikační služby | Stochastický oscilátor | Nákupní pohyb | Problémy Evergrande | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Stimul | Intervence japonské centrální banky | Výhody | Lagardeová | BitStock | Mezibankovní | Většinový podíl | Průměrné mzdy | CAD | Zvýšená šance | Kansas City | Cenné papíry | Tržní sentiment na Bitcoinu | Výnos | DeFi | Finanční trh | Leonardo fibonacci | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | Nikola | Měnový pár USD/JPY | Brent | Tisk peněz | Výhled poptávky | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Finanční podmínky | First Citizens | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Graf indexu | carVertical | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Růst poptávky po ropě | Zkrocení inflace | Velmi oblíbené akcie | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Americká energetická společnost | Sledování cyklů na finančních trzích | Witkowitz | Zvýšení sazeb Fedu | Mercedes-Benz 500SL | Exchange | Forexový trh | Základní pravidla | Investiční strategie | Světová rada pro zlato (WGC) | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Commodities | Fungování finančních trhů | Dedolarizace | Banka J.P. Morgan | Oslabující americký dolar | Graf zlata | Podniky | Kontrakty | EPPE | Akcie RWE | Strach | Létající tučňák (FLYPEN) | Technická analýza USD/CAD | Způsob obchodování | Oživení čínské ekonomiky | Trpělivost | Nákupní příležitosti | Agentura IEA | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Spinning Top | Propad cen | Swapové body | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Index DXY | Praxe | Škoda | Platební neschopnosti | Fibonacciho čísla | ROA | Sentiment na trhu | JPY | Špatné počasí | SMIC | CISCO | Výrazný cenový pokles | Odpojení Ruska | Potenciál trhu | Stop-Lossy obchodníků | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | BRKA.US | Růst hrubého domácího produktu | Kontext trhu | Odhad HDP | Pfizer (PFE.US) | DOGE | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Zpráva FSB | FTT | ÚOHS | Nárůst ceny | Projekce | Znehodnocení | Obchodní tipy | Výběr likvidity | Boháči | Peníze | Volume profile | Medvědí trh (Bear market) | Sledováním grafů | Robert Habeck | Provozní marže | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | FedWatch | Slabé maloobchodní tržby | IIF | FTX | Dividendové ETF | Sell pozice | Dosáhnout zisku | Bydlení | Coinmarketcap | Konfluenční rezistence | Roche Holding | Americká ropa | Impala Platinum | Obchodování s indexem S&P 500 | Český miliardář | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Podcasty | Služby | Dodávky ruského plynu | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Britská banka HSBC | Čínská poptávka | Inflace ve Španělsku | Hospodářský kvartál | SPY5.UK | Saxo Bank | Plaza Accord | Adani | Long obchod | Barel ropy | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Světová burza | Představitelé ECB | Pokles k supportu | Ropa WTI | Výroba v Británii | Možnost poklesu | O2 | Micron | Zájem obchodníků | Technické nastavení | Simon Peters | Dominance BTC | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Dumping | CEO společnosti | Nabídka zlata | GBP/EUR | Brexit | AEX | Prodej vozů | Utilities ETF | První rezistence | 600SL | Osobnosti tradera | Kontrakty na ropu | Vlnový pattern | Dolar dnes | Valná hromada | Pojišťovací společnost | Počítače Mac | Histogram | Růst trhu | Pozornost investorů | DJIA | Burzy | Největší světové ekonomiky | Průmyslový Dow Jones | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Analýza transakcí | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Cenový skok | Americký prezident Joe Biden | Akcie Eli Lilly (LLY.US) | Analyzování | Jak koupit Solana | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Cestování | Chainalysis | Investování do kryptoměn | Minimální mzda | Implikace | Americké investiční banky | České hospodářství | Broker | Zprovoznění indikátoru | Graf komodity | Analytik Saxo Bank | David Solomon | Akcionáři | Meta Trader | Cash flow | Proražení | Cenové úrovně | Citroën | Magnát | USD | PTON.US | Rijád | Alrosa | Tempo hospodářského růstu | Export | Banka Goldman Sachs | Obratový signál | Technická analýza | Macquarie | Investiční analytik | NFP | Rekordní růst | Berkshire | Ekonomický kalendář | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | GBP/JPY | Rezistentní zóna | Reálné obchody | Americká ropa WTI | Kapitálové strategie | Výkon | Qualcomm | Analýza USD | HD.US | Saxo Group | Jestřábí komentáře | Plány | Zasedání FOMC | Energetická společnost | Na burze | Akcie Novavax | Určení trendu | Aktuální informace | Šok | Trh v rovnováze | Joey Bonk | Varianta delta | Cowen | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnosti v indexu | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Spikevax | Hongkong | Inside Bar | CME FedWatch Tool | Obchodní platformy Metatrader | Globální krize | EMH | Investovat | Zdravotní péče | Total | Trh s ropou | Měsíční futures report | Sev.en Global Investment | Ekonomická aktivita | Regulace | ETF iShares IDUS.UK | Žaloba | Posílení švýcarského franku | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | Katar | Vývoj ceny akcií | Ceny BTC | Kofola | Maďarsko | Obchodní signály | Třetí vlna | Makléři | Pentagon | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Exekuce | Tichomoří | Úroková sazba | Pozorování | China Investment Corporation | Milan Vaníček | Otevírací cena | Růst výrobních cen | Simple Moving Average | Ceny Bitcoinu | Státní subvence | Kabinet | Split | Omicron | Evropská komise (EK) | Ekonomiky | ETF na bitcoiny společností BlackRock | Prodej | Měsíční report finančních trhů | Poziční obchody | Daňové škrty | Tržní trendy | Pověst | Roční růst | Největší společnosti | PPF Telecom Group | Opční strategie | Spekulovat | Fitch Ratings | Swapy | Cenové tlaky | Praktická ukázka | Tiff Macklem | Ruský prezident | P.A. | Složení COT reportu | Česká zbrojovka | FSLR | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Komoditní sektor | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Psychologické hladiny | Oživení trhu | Pokles cen nemovitostí | Avast | Britský ministr financí | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Vysoké sazby | Běžné spotřební zboží | Radovan Vítek | Vládní výdaje | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Dobrá čísla | Long příležitost | Dovednosti | Měnový pár EUR/USD | Patria Online | Dovoz | Admirals | Viry | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | Nejbohatší | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Hyundai | Nikkei | Energie | The New York Times | Cenové pohyby | 1 milion | Gigant Gazprom | USD EUR | Konvergence | Fincentrum | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | WGC | Komoditní | First Solar | Doji | Tržní reakce | Graf akcií automobilky Nikola | Genesis Capital | Trend jdoucí do strany | Ruské banky | Býčí sentiment | Finanční výsledky společnosti | Rovnováhy | Největší ztráty | Svět kryptoměn | EUR/CZK | Vybírání zisků | Krátká pozice | Zájem investorů | Electronic Arts (EA) | Velká změna | Nigérie | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Proražená cenová maxima | Poptávka centrálních bank | TLRY | Elon Musk | eXcentral | Studená válka | Dostatek hotovosti | Euforie | Nové signály | Plány na podporu ekonomiky | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Obrat trendu | Investoři | Pohyb stříbra | BitMEX | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Obchodní deník | Rizikovost | Portfolio | YCC | Bloomberg | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Akcie Foot Locker (FL.US) | Globální ekonomiky | Podnikové dluhopisy | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Oddlužení | Dolar roste | Marc Chandler | Předseda sněmovny | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Společnost Google | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Média | Inflační čísla | Býčí trh (bull market) | Vyšší úrokové sazby | Bitcoin ETF | Christine Lagardeová | Index PPI | Mezinárodní agentura pro energii | Giovanni Staunovo | Akcie Beyond Meat | Grayscale | Západní sankce | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | Venezuela | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Bez rizika | Dovoz ropy | Zisk | Obchodování s akciemi | Platby v kryptoměnách | Finanční výbor | Hlavní kryptoměna | EUR/AUD | Otevřené obchodní pozice | APA | Týdenní pivot | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | Arthur Hayes | Hlavní měny | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | MT4 Supreme Edition | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Posilování amerického dolaru | Finanční instituce | Situace na finančních trzích | Bank of England | Ruské ropy | World Gold Council | Automobilka Toyota | Lepší výsledky | Cena Etherea | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Silicon Valley Bank (SVB) | NAHB | Volatilita na trzích | Daniel Křetínský | WTI a Brent | VIG | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Tým FXstreet.cz | AT&T | New York Stock Exchange (NYSE) | Kurz dolaru | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Boom | JPM.US | BP | Akcie CarMax (KMX.US) | Hold | Instant Trading EU | Nižší poptávka | Funkční období | Tálibán | Inflace v květnu | DocuSign (DOCU.US) | BofA | Sestupný trend | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Kč/EUR | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Konsolidace trhu | Propad ceny akcií | Technická analýza EUR/USD | Avis | CTA | Analýzy | Jednotné měny | Slevy | Politická nestabilita | Slabý americký dolar | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Národní rozvojový fond | Týdenní pivotní body | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Růst ceny Bitcoinu | Živá voda | Vznik nákupní korekce | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Akcie Netflixu | Energetický a průmyslový holding | Invesco | IEA | Úspěchy v investování | Demokraté | Společnost Genesis | Pandemie COVID | Zlataky.cz | Hlavní události | Den D | Brusel | Patria | EP | Analytik Purple Trading | Obchodování s pákovým efektem | Trojúhelník | Konfluence hladiny | Skupina AXA | Státní investiční fond | Slevové akce | Shooting Star | Amazon Prime | Short selling | Rating USA | Program Antivirus | Nižší hodnoty | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Úrok | US500 | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Globální finanční systém | Jednotná evropská měna | NDX | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | LCID | Pondělní obchodování | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Bankovní úvěry | Obchodní plán | US500 CFD | Sentiment investorů | Agrofert | Znárodnění | Patrick Garvin | Visa (V) | Spike | PFE | P/E | Zpráva | Pokles vývozu | Česká televize | Hlavní kryptoměny | Loonie | Sestupný Tasuki Gap | Prémie | Lancia Delta Integrale | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Vojta Ostatek | Covid | Strojové učení | Princip fungování finančních trhů | Huawei | Tencent | Překreslování indikátorů | Akcie VIG | Colt CZ | Rotace | Postranní trend | Emoce | Dluhopisové výnosy | Konzistence | Finanční ředitel | Warren Buffett | Automobilka Škoda | S&P | Oslabování dolaru | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | iPhone | Oslabování japonského jenu | Rok 2024 | Řízení ziskového obchodu | Hospodářské dopady | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Technický výhled trhu | Citi Group | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Vedoucí představitelé | Kryptoaktivum | JOLTS | Automobilka | Využití korekční aktivity | Meta | S&P Global | Obchodování na trzích | Financial Times (FT) | Nabídka | Jak na to | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Korekční pohyb | Obchodování s deriváty | HDP Německa | Management | Posilování eura | Americké sankce | ZEW | Jak obchodovat Fakey Pattern | Zlatý standard | USDA | Obchodní týden | Admiral Markets | Ropovod | TSMC | Budoucnost | Dobré výsledky | Tradingová analýza | Omezení COVID | PG | Trojúhelníkové formace | Zahraniční investoři | Centrální banky | XAU/USD | Prezidentka ECB | České firmy | Inflační očekávání | Fungování trhů | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Nižší maxima | Eurostat | Majitel | Guru | S/R zóna | Tržní cykly | Předpověď | Zprávy | Coinglass | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Nadšení | Murray | Dolary | Dlouhodobé investování | BREAKING | Tokeny | Eurofer | Růst inflace | Nerozhodnost trhu | Island | Spot | Roche Holding AG (ROG.CH) | Projev Jeroma Powella | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Alena Schillerová | CCI | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Investiční banka | Poptávka po kryptoměnách | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Sdružení automobilového průmyslu | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Americká společnost Intel | Omezení produkce OPEC | Výkonnosti amerického akciového trhu | Nastavení medvědí | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Obchodní bilance Austrálie | Denní minima | Příjmy Ruska | Central European Media Enterprises (CME) | Pokles tržeb | Wyoming | Byty | Technické ukazatele | Překoupené signály | ETF na bitcoiny | Ziskové období | Intervence Bank of Japan | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Náhrady mezd | Program nákupu aktiv | Silný růst | Pokles akcie | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Pokles cen ropy | ETF S&P 500 | Měsíční report | Bearish Market | Cosworth | Futures | Úpis akcií | Bilion | Prognóza Fedu | xStation | Vakcína | Fire Sales | Reliance | Fair Value Gap | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | Nerozhodnost | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Smart money | Tržní podmínky | Cardano | Alameda | Index US100 | Cena ropy brent | Páka | Práce z domova | Bitcoin | Citroen | Index cen domů | JPY USD | Medvědí divergence | Denní graf měnového páru | François Villeroy de Galhau | Makléř Fio banky | Spotřebitelská důvěra v EU | Kryptoměnové burzy | Tlak na USD | Nástroj | Výsledky | HUF | Ekonomické oživení | Upgrade | Support a rezistence | Free float | Raphael Bostic | Předpověď cen | Vysoký výnos | Žádný trend | Fundamentální zprávy | Global forex | Doge With Hat (DOGEHAT) | Hedgeové fondy | Ruský plyn | Národní rozpočtová rada | Supreme Edition | Sázka | Nio | Současný trend | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Gold Trust | Distribuce | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Energetický sektor | Obchodní nápady | BNTX | TIM | Carry trade | Pojišťovny | Fundamentální analýza | China Evergrande | Investice do indexu S&P 500 | Výrobce letadel | Silný dolar | Australský dolar | Instrument | Tether (USDT) | Retracement | Zelená čísla | Suroviny | Jednoduché tipy pro začátečníky | Koruna | Rady expertů | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Cukr | Výrazný pokles | Formace neutrální | SVB Financial | Akciový index | Míra zadlužení | Tržní ceny | Akcie Foot Locker | DOGEHAT | Zůstatek | Proražení parity | Hypoteční trh | Kupující | Finanční výsledky | OPEC+ | Pokles exportu | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Platby za plyn v rublech | Ekonomické události | SAE | Britská banka | Onemocnění | Akcie leteckých společností | BHS | Šéf Tesly | DMA | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Backtest | Platit daně | Asociace | Bloomberg Grains Index | Makléř Wood & Company | Spekulant | Telegram | Activision | Obavy z recese | Halifax | Trigger | Pokračující pokles | Výkonnost | Náznaky změny trendu | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Sentiment na Bitcoinu | Údaje | Řízení rizika | Těžební gigant | Společnost Nvidia | Právo | Eskalace | Asie | Burzovně obchodované fondy | BDO | Makroekonomické ukazatele | Zákonodárci | Výsledky společnosti | KOL | Firmy pronajímající kanceláře | Přeprodání | Průmyslová výroba v ČR | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Andrej Babiš | Pokles ceny | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Plyn z Ruska | Malajsie | Výsledky průzkumu | Subvence | Pasivní investice | Regulátor | DPA | CarMax (KMX.US) | Výhody diverzifikace | Shortovat | Státní rozpočet | Hlavní indexy | The New York Times (NYT) | SHIB | Převodník měn | Kanada | Dlouhodobý výhled | Digitální zlato | Alternativa oficiálních měn | Televize CNBC | Ask | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Zpomalování ekonomiky | Šéf centrální banky | Aussie | Pfizer | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Dapper Duck (DAPDUCK) | Moving Average Convergence Divergence | Investiční společnost | Studie | Blízký východ | Josep Borrell | CME FedWatch | Debswana | Joachim Nagel | Cena indexu S&P 500 | Obchody | Průraz | Kansas | Cena plynu | Celosvětová poptávka | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Významné zisky | Francouzský ministr | Nákup libry | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | FRA | Napětí na Ukrajině | CFDs | Hodnota firmy | Dnešní výsledky | Plyn | Patrick Harker | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kevin McCarthy | FLYPEN | Omezené riziko | Kompletní průvodce | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | HDP USA | James Bullard | Liberty Ostrava | Meta (Facebook) | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Zpráva o měnové politice | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Školení | EY | Nájmy | LIBOR | Akcie Qualcomm | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Zasedání Bank of Canada | Pokles produkce | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Česká spořitelna | Změny na trhu | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Technické patterny | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | HUF/EUR | USD/IDR | OPEC | Zdražení ropy | Short | Amazon (AMZN.US) | Burzy cenných papírů | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Akcie Moderna (MRNA.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Bitcoin dnes | Svíčkové grafy | Ropovod Družba | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Egypt | Cenové rámce | Johnson & Johnson | BYD | Omezení pohybu | Eurodolar | Poptávka po nemovitostech | Zpráva o inflaci | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Akcie včera | Open interest | Disciplína | Maloobchod | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Peněžní prostředky | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Růst zlata | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Institucionální investor | Stavebnictví | Devalvace | Dnešní růst | FactSet | Alameda Research | Vir | SEBA | Zprávy Goldman Sachs | Finanční rok | Foot Locker | ForexLive | Ústecký kraj | Obchodování s indexem | Křetínský | Disney+ | Technické analýzy | Řídit svá rizika | Investor do kryptoměn | Beta | Zahraniční dluh | Růst eura | Extension | Mexiko | Rostoucí trend | High | Směnárny | Finanční krize | Česká firma | QDVE.DE | Vyhledávání S/R zón | Euro dnes | Vstupy | Sójové boby | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Genesis | FXstreet.cz | Peněžní tok | Inflace ve Spojených státech | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | Peloton Interactive (PTON.US) | Akcie Komerční banky | Indikace | Rakousko | Stříbro | Zájem kupců | Nejbližší support | USDCAD | Pivot Point | Pozornost trhu | CHF | Platby za plyn | Instituce | Tým InstaForex | Moving Average | Sell the news | DAX (DE30) | Česká koruna | Kakao | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | QDVE | Podpora | COIN | Bank of Japan | Růst dolaru | Praktické okénko | Jiří Gavor | Stimulační program | Chamtivost | Předpokládaný růst | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Silná korelace | FAANG | G10 | Růstový potenciál | LNG | Zpětné testování | Býčí signál | Foreign Exchange | Nejistota | Počet úmrtí | Dobrá data | High risk | Americké akcie | Nižší časový rámec | BBC | Profit Target | Peloton | Debata | Měnový trh | Futures na ropu WTI | MetaTrader | Kongres | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Investiční plány | Těžby Bitcoinu | EUR/USD a GBP/USD | Divize | Pokles prodeje | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index Nikkei | Index cen výrobců | Sazby ECB | Rosněfť | Maximalizovat zisk | Indikátor RSI | Audi | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Rozpočtový deficit | Téma inflace | Time-Frame | Kristina Hooper | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Pivot points | Avis Budget | Trh s futures | Trh | Změna trendu | Snížení těžby | Komise | Komodity zlato | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Crown | SolarEdge Technologies | Erste Bank | Přehled o dění na světových burzách | Viktor Orbán | Akcie firem | Technologické firmy | Výrazný růst | Odpojení Ruska od systému SWIFT | CNN Prima News | Core S&P 500 | Vývoj zlata | Ropa roste | Fed | Zasedání Bank of England | Oslabování amerického dolaru | Světové centrální banky | Futures kontrakty | Zakladatel | PLATINUM | Dlouhodobý support | Signál na akcie | Skupina ČEZ | Korekce | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | Rubl | Nákup dolaru | Financial stability board | Trendline | Pozornost | Statistické údaje z USA | Trader | Ideální čas | Země EU | Statistics | IUCD.UK | Buffett | Money management | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Počet pracovních míst | Heiken Ashi | Lukáš Novotný | Nákupní příležitost | Pražské burzy | Trojité dno | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Zkapalněný zemní plyn | Tržní výhled | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | Nižší cenové rámce | S&P 500 | Důležitá rezistence | USDT | Globální recese | Pohyby směrem dolů | Swingový pohyb | Automobilový průmysl | Zájem o kryptoměny | Relativní výkon | Státní dluh ČR | Elektromobily | Edahn Golan Diamond Research & Data | Yahoo | Luis De Guindos | Oživení české ekonomiky | Electronic Arts | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Prosincová inflace | Ruské úřady | JDE | Ruská invaze na Ukrajinu | Technické indikátory | Ekonomie | Posílení dolaru | Uměle vytvořený diamant | Cenové změny | Philip Lane | Situace | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Apollo | IRS | Zemní plyn | Pravděpodobnost úspěchu | Princip Price Action | ProCent | Finanční problémy | Přenos | Výkyvy cen | Japonská centrální banka | Ceny zboží | Výzkumné firmy | Vývoj na měnových trzích | COT | Měnící se podmínky na trhu | Rating | MWh | E-commerce | Futures na Wall Street | Dezinflace | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Alligator | Akcie FAANG | Agentura S&P | UCITS ETF | ISM | Noel Quinn | Znalost | Ruská invaze | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Velké banky | Microsoft | USD/CHF | Trh dnes | Svíčkový graf | Budoucí vývoj | Snížení dividendy | Příležitosti | Technická analýza zlata | Náměstek japonského ministra financí | Letecká skupina | Bain & Company | Spready | Decentralizované finance | Vládní dluhopisy | Data z USA | Globální standardní průmyslové klasifikace | Odhad růstu HDP | Létající tučňák | Kryptoměnový průmysl | Růst tržeb | Členové Fedu | Volatility | Úspory | CME | Finanční výkonnost | Defi | Shortování | Změny cen | Sell | Fundovaný účet | SMA 200 | Boris Tomčiak | Síla dolaru | Měny&Sazby | OKD | Makroekonomické údaje | Mistrovství | Eurovia CS | Long pozice | Nové akcie | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Banka HSBC | Bollinger Bands | Podílové fondy | Známý investor | Peugeot | Exporty | Masivní propad | Ekonomické problémy | Důvěra | Boom kryptoměn | Spojené království | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Linie neckline | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | FSB | Solana | Prodej dolaru | Společnost AES | Web3 | Ripple | Virtuální realita | Realitní magnát | Short obchod | Příjmy z ropy | Nákupní cena | Představenstvo | Směřování | Oblast supportu | Fond China Investment Corporation | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Vision Pro | Nižší minima | Společnost XTB | Portfólia | Trendové linie | Podnikatelská aktivita | Výpadky | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Snižování inflace | Pokles eura | Celkový sentiment | XRP | Dekret | Cena Facebook | Hladiny podpory | Invest | Vir Biotechnology | Pilsen Steel | Nájemné | Obchodníci | Gazprom | Erste Group | Akcie v USA | Centrální banka | Apple | Ekonomické zpomalení | HSBC Noel Quinn | Životní náklady | Andrew Bailey | Silný propad | Hazard | Počet zákazníků | Federální rezervní banka | Exxon | Analytici | Intraday | Růst čínských akcií | Měsíční obchodování | VaR | Vývoj dolaru | Německá vláda | Grafy | Překoupenost | QE | Diamant | Kazachstán | Tržní sentiment | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Konfluence | | Plány Fedu | Generovat zisk | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Twitter | Kovy | PFE.US | Aktuální cena akcií | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Průraz na nižší hodnoty | New York Stock Exchange | Stávající trend | Centrum | Ceny akcií Berkshire Hathaway | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | SMC | Fundamentální faktory | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | ROG.CH | Rozpočet | Learn To Trade The Market | Další růst | Aktivity v Číně | PTON | Cenné papíry Avastu | DSTI | BioNTech (BNTX.US) | Graf akcií společnosti | Esther Georgeová | Pokles zájmu investorů | Spoluzakladatel | Akcie společnosti Foot Locker | Partnerství | Nárůst výnosů | Klimatický plán | Vojenské krize | Aukce | Krypto | Dolar australský | Graf akcií společnosti Deere & Company | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Globální index | Prosincová cenová stagnace | API | Výprodej ropy | Indické společnosti | Odborník na kryptoměny | Analýza Moderna akcie | Nízká volatilita | Pohyb trhu | Údaje o inflaci | Zisk a tržby | První support | Payrolls | Break Even | Řetězec | Průměrné hodinové mzdy | Ruská ropa | Hypoteční zástavní listy | Reuters | IUUS.UK | Google akcie (Alphabet) | ETC | Antivirus | Konfluenční oblasti | Podcast | Prognózy inflace | Volby do Kongresu | Investování do fondů | Situace na Ukrajině | QCOM | Ceny kukuřice | Krátkodobé očekávání | Deaktivace | CZK | Úvěry na bydlení | Intradenní pokles | Zavírací ceny | Obchodovat S&P 500 | Kompozitní index | Dobré zprávy | Penny stocks | Základy v technické analýze | Výsledný zisk | Bancorp | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Česká republika | Maďarská ekonomika | Výstupy | Jakou hodnotu má daná akcie | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Jakub Petruška | Libra šterlinků | Předseda | First Citizens BancShares | Chris Weston | AXA | Zavedení cenového stropu | Splácení dluhu | Profesionálové | Zpomalení globální ekonomiky | Utahování měnové politiky | Prezidentská debata | Doporučení | Audi S2 Coupe | Temelín | Růstový impuls | Ceny kovů | Červencové obchodování | Dolar | Anglo American | J&T | Traders | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vytvořený diamant | Profesionální indikátor | Akcie Adani | Makro | Koncept support a rezistencí | Commodity index | Největší stablecoin | Boeing | Vlna poklesu | Společnosti vyrábějící vakcíny | Dobré obchodní příležitosti | Příkaz | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) | PROP Trading | Daniel Beneš | Prime | Pivovar | Fiskální stimul | Libra | Prostor pro pokles | Nákup typu long | Eva Miklášová | Správce daně | Otevření Číny | Brian Armstrong | CFD | Nárůst prodejních obchodních pozic | SMA 100 | Obchodování s komoditními futures | CL | Kasino | Open | Evropská unie | Cena akcie | Jak se stát forexovým obchodníkem | Velké technologické firmy | Růst ceny zlata | Silnější support | Fiskální stimuly | MRNA.US | Koupit Solana | Více časových rámců | DOT | Analýza trhu | US100 | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Financovat | Příprava | Řecko | BRICS | Madeta | Finanční instrumenty | Moderna (MRNA.US) | Bitstock.com | Aligator | Aktuální cena | Green Deal | Kartel OPEC | FDIC | Aphria | AMD.US | Slabost americké ekonomiky | Západní firmy | Prodejní aktivita | TSLA | Barometr | Deglobalizace | FOREX | Objem zlata | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Invaze | Velký cenový pohyb | White spinning top | Princip cenotvorby | Situace ve Spojených státech | Strategické možnosti | Úroky | Refinitiv | Viceprezident | Plodiny | Splatnost | BinanceCoin | Vybírat zisky | Návrat poptávky | IUUS | Cena | Dluhové krize | Natažení Fibonacciho | Investiční banky | Memecoiny | Květnová inflace | Putinův nový dekret | Odpor | Steen Jakobsen | Roche Holding AG | Analytik J&T | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Akcie SolarEdge Technologies | AUD/JPY | Gemini | Bearish Engulfing | Arabica | Silný trh | Lancia Delta Integrale EVO | Objem peněz | Čínský renminbi | BYND | Akcie CarMax | Snižování úrokových sazeb | Air | Káva | Ztráta | Ceny akcií | Izrael | Defenzivní akcie | Leasing | TABAK | Zájem o hypotéky | E-shopy | Prodejní příležitost | Údaje o indexu spotřebitelských cen | S&P500 | Federal Reserve | Dluhy | Představitel Fedu | Trh zlata | Orbán | Čínská ekonomika | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Standard Chartered | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Medvědí trend | Cigna | Hladiny rezistence | VW | NÚKIB | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Pokles | Roční maximum | USDIDX | Ceny komodit | Těžaři | Fenomenální růst | Vyšší ceny | Překoupený trh | Dlouhodobé investice | Výběr zisků | Margin | Guvernér Fedu | Jak začít obchodovat S&P 500 | Nvidia | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | NYT | Prudký růst inflace | Take-Profit | Ochranné příkazy | Klesající trendové čáry | Tencent Music | Finance Group | Vyšší riziko | Dolarové páry | Bilance běžného účtu | Identifikační kód | Energetický regulátor | Investice do S&P 500 | BioNTech | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Komodita | Akcie Tencent | Hedge | Švédsko | Bitcoin (BTC) | Koruna dnes | Finanční systém | Mercedes-Benz | Maloobchodní tržby | Rabobank | Nabídka nemovitostí v ČR | Devizový účet | Americký dolar | Euro vůči dolaru | Politické napětí | FTSE | CARA | Světové měny | Mercedes | Tržní očekávání | IUCM | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Štěpán Hájek | Americká ekonomika | Komodity ropa | Výrazný trend | Neinvestovat | Finanční deriváty | Svět investování | Kurz koruny | Nedostatek surovin | Dluh USA | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Maďarský premiér | Obchodník | Webináře | Akcie týdne | Odhady ekonomů | 737 MAX | Plynárenská společnost | MRNA | PVM | COVID-19 | Tokio | Negativní dopad | SMA 20 | Google | Bankrot | Interpretace | BoE Andrew Bailey | Vytrvalost | Regulátoři | Údaj NFP | Trh s elektromobily | Bezpečné indexy | ROE | Růst mezd | Evropská centrální banka | Překoupené úrovně | BHS Timur Barotov | Index cen | Intel (INTC.US) | Příjmy a výdaje | Dodávky plynu do Evropy | DOCU | Export produktů | Index PX | Čínská vláda | EBIT | Daně | Kryptoměnový gigant | Růst americké ekonomiky | Lídři | Automobilka Renault | Americká centrální banka (Fed) | Vzestupný Tasuki Gap | Pivot | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Rozvojová banka | Close | BAT | Růst cen nemovitostí | Pokles indexu | Globální šíření koronaviru | Dealer | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Institucionální investoři | Momentum | Čínská cla | Pandemie nemoci | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Konsorcium | Import DLL | Finanční prostředky | Čína | Spotřeba oceli | Avalanche | AUD/CHF | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | SNY | Hanging man | Partners | Federal Reserve Bank | Obchodování eura | Optimismus na akciových trzích | Bílý kolovrátek | Vstup do pozice | Aktuální prognóza | Ekonomické údaje | Platformy pro obchodování | Konsenzus | Investiční poradce | Vývoj inflace | Globální ekonomika | Transparentní společnosti | Směřování trhů | Nálady investorů | Pravidlo tradingu | Identifikovat trend | Rozpočtový schodek | Miliardy eur | Akcie Visa | Obchodní pozice | Restrikce | Benchmarky | Přehled kurzů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Voda | Embargo na dovoz ruských diamantů | Toyota | Delta Air Lines | Ratingové agentury | Analýza zlata | Cena zlata | Odliv zahraničního kapitálu | Ztrátové období | Výsledkové sezóny v USA | Dluhopisy | Princip struktury trhu | HSBC | Pullback | Coinbase | Růst ceny | Zvýšení ceny | Pozornost obchodníků | Vysoká poptávka | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | Breakout | Přeprodané zóny | HG měď | RRR | Pojištění vkladů | Futures na US100 | Tržní nálada | Podíl Číny | Bull | Růst cen | Makléř | Drahé kovy | Bankovní trader | Propad ropy | Americký index S&P 500 | Freeport-McMoRan | Quartz | Společnost Gazprom | Ředitelka | Indikátor | Ředitel HSBC | Bývalý prezident | Predikce cenového poklesu | Korekční aktivita | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Krize v USA | Marshall Gittler | Měnová politika | Vysoké inflace | Alokace | Indikátor Return Channel | PMI ve výrobě | Analytika | Moskva | Obchodujeme | Býčí trh | Saxo | Americké akciové trhy | Indexy pohyb | Překoupené hodnoty | Financování | Obchodování s indexem S&P | Úroková sazba v USA | Letecká společnost | ČSÚ | Altcoin | Pšenice | Akciový stratég | Zasedání RBA | Ursula von der Leyenová | Etherea | Fitch | Fiskální balíček | Výrobce čipů | GMT | Historické maximum | | Photon Energy | Prodávající | Pokles ekonomiky | Překoupení | Trh s kancelářemi | Růst úroků | Finance | Pozastavení obchodování | Trh stříbra | Peer-to-peer | EURGBP | Dividenda | Americké banky | Býčí Pin Bar | Republikáni | Odraz ceny | Metaverzum | USDJPY | Czechoslovak Group | Dnes nejvíce obchodované akcie | Zprávy z USA | Cenový propad | Cena akcií ČEZ | Investiční poradenství | Poptávka | Dostatek energie | Futures na kávu | Index výdajů | Rovnovážný stav | Psychologie | Line | Tradingový indikátor | Guvernér | Globální trhy | Tilray | Premiér Babiš | Cílové cenové úrovně | Očekávání trhu | ICE | Obchodování na měnových trzích | FT | Cenový graf | CIA | Spekulant na pokles cen | Jedno euro | Denní pokles | Kancléř Olaf Scholz | Cizí měny | Stochastic oscillator | Christopher Waller | Výrobní aktivity | Průměrná mzda | DNO | Malé podniky | Obchodovat | Jitan Solanki | Rezistence zóny | Pokles trhů | Pivotní body | Ethereum 2.0 | Beyond Meat (BYND.US) | Konečná sazba | Zvýšení inflace | SolarEdge | Čínské rafinerie | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Analytik J&T Banky | Prezident Fedu | Padající hvězda | Korekční fáze | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Uzavření trhů | Akciová rally | Bankovní rada České národní banky | Afghánistán | Ztráta likvidity | WTI | FinTech | Důležitý pattern | Křiž smrti | Generální ředitel ČEZ | Největší světová burza | Otevřená pozice | Mineři | Bod | Miliardy korun | Vir Biotechnology (VIR.US) | Uklidnění pro psychiku | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Rozpočtové deficity | Zpřísnění finančních podmínek | Pákistán | Zisk společnosti | Medvědi | Nákup eura | Trend na akciovém trhu | RBNZ | GfK | Plán restrukturalizace | FRED | Kryptotrh | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Zveřejnění zpráv | Analytik trhů | Klouzavý průměr | Americká měna | Zpožděné indikátory | Světové události | Carlsberg | Nord Stream | KKCG | LLY.US | Tweet | Jaderná elektrárna | Saúdská Arábie | Cíle | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Analýza dat | KMX | OCI | Ziskovost | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Video | Sázet | Podnikání | R129 | Zahraniční firmy | Cena ropy | Holubičí postoj | Paradox | Inflace | Problémy | Trading pohled | Advanced Micro Devices | Žádosti o podporu | Cena US500 | Cena diamantů | Drobní investoři | Inflace ve Velké Británii | ABC | Obnovení růstu | Kupón | Značné riziko | Marže | Petr Bartoň | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Domácí měna | SpaceX | Klesající trendová linie | Statistiky z trhu práce | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Plnění challange | HDP | Tržní korekce | Koruna zpevnila | I-Trader | Svatý grál | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Analýzy akcií | Glassnode | Odhad růstu ekonomiky | Vstup do obchodu | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Prodej zlata | Long pozice na US500 | Vedení společnosti | Evropská průmyslová produkce | Trading Central | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Firma | Ekosystém | Německý kancléř Olaf Scholz | Zbrojovky | Delta Airlines | Signály | Omikron | Analýza USD/CAD | Golden Cross | Reálné příjmy | Philip Lowe | Spotřební daně | Micron Technology | Krátkodobý klouzavý průměr | Aktivita investorů | Klesající trojúhelník | Načasování | S&P 500 Stock | Poptávka po zlatě | Futures na ropu | Rafinérie | Erste | Napadení Ukrajiny Ruskem | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | AAPL | Ether | Byznys | Pivovary | Blizzard | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Zásadní cenové pohyby | JPM | Posilování švýcarského franku | Diverzifikovat | Litecoin | FX | Obchodní podmínky | Index PMI | Global Markets | Ekonom | AMZN.US | Návod na zprovoznění indikátoru | COIN.US | Řízení obchodu | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | Báze | RUB | Američané | Srpnové obchodování | Kurz | Market | Výstup z obchodu | Zahájení aktivního obchodování | Referendum | Home Credit | Finlord Boris Tomčiak | Martin Klass | Forexu | Obchodní indikátor | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Růst akcií | Andrej Babiš (ANO) | Pokles výnosů | TASS | Analýza EUR/USD | Akcie padají | RISK-ON | Britská premiérka | Propady cen | Fibonacciho úrovně | Objem dovozu | UST | Nákupní aktivita | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Overlap rezistence | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Ceny pšenice | BH Securities | Wood & Company Vladimír Vávra | Býčí vyhlídky | Profit-Target | Medvědí scénář | Poměr RRR | Nákupní korekce | Investiční banka Goldman Sachs | Pozorování trhu | USA | Bezpečnost | Kukuřice | Wood & Company | Fibonacciho retracement | Washington Post | Tasuki Gap | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | CSPX.UK | Sledování tržních cyklů | Měď | Asie a Tichomoří | Proinflační | Akcie Electronic Arts | Falešný signál | Stock Spirits | Konglomerát | Inflace cen | Průzkum společnosti | Odchod z Ruska | Fundamentální pozadí | Euro | Jak obchodují největší banky | Yield | AUD | Jeffrey Halley | První obchod | Bod zlomu | Politické rozhodnutí | Čas na nákup | Rada ČNB | Contract | Červená čísla | Binance | Exchange Traded Funds | Kyjev | Deere | Server CNBC | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | OsMA | Commodity | Podhodnocený | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Obchodování forex | Počet obyvatel | Domácí data | Oscilátory | Jasný směr | Risk | Statistiky z eurozóny | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Syntetické diamanty | Plynárenský gigant | Bank of New York Mellon | Příklad trendu do strany | Kontrakty na ropu WTI | Denní graf akcie | Čínský vývoz | Ruská firma | Dividendový výnos | Graf komodity Ropa WTI | Index VIX | Obchodování s emisemi | Hospodářství | Banky | Investice do sektoru | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Američtí politici | Čínský export | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | Etoro | Zásoby benzinu | Technické korekce | EBITDA | FXstreet.com | Měny střední a východní Evropy | Zastavení dodávek | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Řízení peněz | Prvotní rotace | ROIC | Chop | Wales | FérMakléři | Automobilka Škoda Auto | Uniper | 200 SMA | Majors | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | Uhlí | Psychologické nastavení | Short obchody | Bollingerova pásma | Zisková marže | Další posilování | EU | Redukce | Casinos Austria | Slabé euro | Cenové stability | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Powellovy komentáře | Poptávka po dolaru | Portfolia | Převis | Precedens | Pokles nezaměstnanosti | Komerční banka | Expert | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Nástroje měnové politiky | Obchodování s Bitcoiny | Vývoz | Index výrobní aktivity | Týdenní zpráva | Trh trendový | xStation 5 | Úroveň rezistence | Samsung | Konfluenční support | Recese | Nový lék | Index relativní síly (RSI) | Začínající tradeři | Zpomalování inflace | P/E Ratio | Kazuo Ueda | Ropný gigant | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Švýcarský frank | RBOB | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | Bannockburn Global Forex | Halving | Kupci z Indie | CZK/EUR | Doge With Hat | Společnost AES Corp. | Britská ekonomika | NZDUSD | SEC | Společnost IHS Markit | Royal Institution of Chartered Surveyors | Eskalace konfliktu | Akcie Alibaby | Začít investovat | Burzovní indexy | USD/CAD | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Postranní pohyb | Miliardy | Sev.en | Zasedání ruské vlády | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Petr Kellner | Spekulace | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Nové kryptoměny | Americké burzy | Dynamický support | Hodnota indexu | cTrader | Realitní společnosti | Sazka Group | Know-how | Zastoupení odvětví | Výzva | Mobilní operátor | Frank | Akcie FedEx (FDX.US) | Důležitý support | Ministři | ETN | Prudký propad | Balance | Matěj Široký | Prodeje existujících domů | Transparentní | Pin Bar | Pivot Pointy | SVB UK | Americké ministerstvo práce | Zlepšení nálady | Vláda Spojených států | Investoři a obchodníci | Pips | Limitní objednávky | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Riziko rychlého obratu | Závislost na Číně | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Activision Blizzard | Politická nejistota | Hlavní ekonomické ukazatele | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | FOMO | Finanční skupina | Šance | Základní sazby | Růst ceny ropy | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Úrokové sazby | MQL4 | Swingové maximum | Atlantik | Silná poptávka | Měnové trhy | CySEC | Snížení závislosti na plynu | Index PCE | Profesionální sportovci | STAR | Svíčkové formace | Technologický sektor | Soud | Signál ke vstupu | China Evergrande Group | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | 1D | Projev šéfa Fedu | Henry Hub | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Prodeje ropy | Představitelé centrální banky | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Korekční aktivity | Světové produkce | Skupina Smartwings | Analytické společnosti | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Klesající cena zlata | Preferované akcie | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Dění na trhu | CEE | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Důležité informace | Zásoby plynu | Futures na americké akciové indexy | Úrokový hike | Vstoupit do obchodu | Výhled na letošní rok | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Směr trhu | Míra inflace | CAD/CHF | Letecká doprava | FDX.US | Fundamentální data | Indexy PMI | Platforma | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Intervence centrální banky | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Trhy v USA | MAN | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Sebevědomí | Zlato (XAU/USD) | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | Specifické tržní podmínky | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Zlaťáky | Oslabení | Nařízení | USD GBP | SWIFT | Jak obchodovat | WP | Ceny benzínu | Zvýšené napětí | Negativní zprávy | Schodek | RETURN CHANNEL | Farmaceutické společnosti | BTC | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Akcie společnosti Foot Locker (FL.US) | Citi | Zvyšování sazeb | Wilson | Marc Mozzi | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Global Forex | M2 | Nouzový stav | Miliarda | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Překoupené podmínky | Mezinárodní měnový fond | Gold | Ceny diamantů | P&G | Guvernér centrální banky | Průmysl | Bolest | Market Profile | Comfort Finance Group | Ekonomický růst | Úsilí | Tempo růstu | Odkup akcií | Nárůst long pozic | Odstřižení Ruska od SWIFT | Úvěrový rating | Bankovnictví | Evergrande Group | Tržní ocenění | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Peugeot 205 GTI | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Biliony | Bankovní index | Divergence | Shiba Inu | ETF | Nákupní pozice | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akciové trhy | Výprodeje akcií | Jeremy Hunt | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | Value Gap | Zákaz transakcí v rublech | Loterie | POSCO | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Myšlenka | Varování | Ruská firma Alrosa | Zpřísnění režimu pro vývoz | Největší propady | Invaze Ruska | Družba | LLY | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Prvky technické analýzy | Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Long | Společnost eToro | Rally | Reálná ekonomika | Investování do akcií | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Komoditní index | Recese v USA | Pojišťovna | Klíčový support | Pandemie | Japonský index | Bear | Cena akcií Pelotonu | Výplatní poměr | USDC | Fischer | Významné události | Klid | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | AES Corp. | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | NVAX | Výprodej | Poptávka po americkém dolaru | Černá káča | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Airfinity | Chování na finančních trzích | České měny | Očekávaný vývoj | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Investování | BlackRock | Black spinning top | GBPJPY | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Purple Trading cTrader | Indikátory | Sev.en Global | Slábnoucí dolar | PMI ve službách | Odvolací soud | Pokles cen | Bloky | Obchodní příkazy | Nakupovat | Osobní počítače | Penzijní společnosti | Plynárenské společnosti | Kongres USA | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Cena stříbra | SP500 | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Wedge | Speciální emise dluhopisů | Kurz rublu | Cyklus utahování měnové politiky | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | FedWatch Tool | Čínští investoři | Sucha | Umělá inteligence | Fiskální politiky | Inovace | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Konsolidace | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Obchodní myšlenka | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Technologický pokrok | Zkušený trader | Jihoafrická republika | Společnost BP | Dhwani Mehta | Mluvčí Alrosy | Sentix | Rising Three | Poměr rizika a výnosu | Čistá zisková marže | Japonské úřady | Smartwings | Pochybnosti | Oslabení zlata | Investiční skupina PPF | Westpac | Nemovitosti v Česku | Schválení spotového ETF | Členské země | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | Evropský trh s kancelářemi | Známky oživení | Změny ceny | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Big tech | Sky News | Purple Trading | Hodnota kryptoměn | Federální rezervy | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Virtuální mince | Období nejistoty | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Order | Investiční společnosti | Short pozice | Jonathan Lok | Investovat do ETF | Petr Škoch | Zajištění úvěru | Stoxx Europe 600 | Breaking | Trendový kanál | Investiční fondy | ECB Christine Lagardeová | Ruská aktiva | Berenberg | Politika | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Konkurence | Akcie Pfizer | Hospodářské recese | Ministr financí Jeremy Hunt | IBIT | Vladimír Vávra | Jak velcí hráči ovlivňují trh | Nálada na trhu | Oblíbené akcie | Riziková aktiva | Pražská burza | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Obchodní hodiny | Unity | Ukrajinská centrální banka | Josef Dudek | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Dnešní seance | Novavax | Yahoo Finance | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Baterie | BHP | Obchodní divize | Poplatky | Nike | Fibonacci | Deere & Company | Řízení pozice | Úrovně supportu | Cenové maximum | Joey Bonk (JOEBONK) | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Zprávy z krypto | Ziskový obchod | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Nástroj Fibonacciho retracement | Earnings per Share | Obchodovat Price Action | Graf komodity Zlato | Risk-Management | Signál k obchodu | Evropské společnosti | Africký mor | Objemy obchodů | Indexy S&P | Zisk a tržby společnosti | Supporty | Akcie | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | CAR | Return on Equity | Federální vláda | Geopolitická rizika | FAO | Emise dluhopisů | Materiály | Indie | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | WELL | Větší korekce | First Solar (FSLR.US) | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Intel | SVB | Landesbank Hessen-Thüringen | Příjmy z pronájmu | Výkonnost indexu S&P 500 | Bělorusko | Ekonomika | Německé automobilky | Pohyb ceny | Dna | Vstup kupců do trhu | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Silný fundament | Elektřina | Politika centrálních bank | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Intradenní obchodník | Dobrá zpráva | AES | Nákup zlata | Co je index S&P 500? | Jerome Powell | Šance reakce trhu | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Investiční manažer | Prolomení supportu | Časové rámce | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Snižování počtu zaměstnanců | Manažeři | Operátor O2 | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Klesající cena | Prodejní cena | USD/CNY | Zerohedge | Volume | Auta | Americký akciový index | CUMULATIVE LEVELS | Komerční banky | Oživení akcií | GBTC | Americké ministerstvo | Zahraniční měny | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | Stav americké ekonomiky | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Celsius | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Foot Locker (FL.US) | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Kulaté číslo | Akciový trh | Embargo | Vysoké ceny | Akcie Moderna | Kultura | Bilance Fedu | Nemovitosti v ČR | Indikátor Ichimoku | Hry | Odpovědnost | Obchodovat S&P 500 (US500) | Seminář | Reálný obchodní účet | Počty nakažených | Energetické společnosti | FOMC | Propouštění | Trendové čáry | Nejlepší rozhodnutí | Vlastní bydlení | Limitní příkaz | Scalping | Krátkodobé spekulativní obchody | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Swingová minima | Finanční trhy | Vzpomínky | Údaje o maloobchodních tržbách | Burza dnes | Zlaté rezervy | Řešení sporů | Oživení cen ropy | Cyrrus | Expanze | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Comfort Finance | Bílý dům | Komoditní trhy | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Hrubá marže | BDSwiss Holding | Financial Times | USD za barel | Mluvčí Kremlu | Druhý support | Slábnoucí americký dolar | Poptávky po ropě | Spread | CZK/USD | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Pojem technické analýzy | Zničení poptávky | Peněžní trhy | Schodek rozpočtu | New York | Riziko korekce | MSFT | Swing | Bitcoin (BTC/USD) | Graf měnového páru | Americké statistiky | Bernstein | VIP seminář | Ceny ropy Brent | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Minimalizace rizika | Prime Video | Depozitní sazba ECB | Burzy v USA | Pěkný zisk | Portál FXstreet.cz | Epidemie koronaviru | Ekonomické prostředí | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | ETH/USD | DOCU.US | Omezení produkce | Uvalení sankcí | Paramount | Malý prostor | Morning Star (Ranní hvězda) | G20 | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | Šéfka ECB | Investiční bankovnictví | Těžby bitcoinů | Akcie Pelotonu | Napadení Ukrajiny | NFT | Zlatý kříž | Slabost dolaru | Meziroční míra inflace v eurozóně | Pohyb Bitcoinu | Společnost Walt Disney | Těžař | Index amerického dolaru | Člen rady guvernérů | Platba SWIFT | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Společnost Debswana | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | Výplata | Astrazeneca | Příklad Fakey Patternu | Akcie Intel | Fondy soukromého kapitálu | Invaze Ruska na Ukrajinu | Coinbase (COIN.US) | Ceny aktiv | Rychlý zisk | Dnešní zprávy | Rezervy centrálních bank | Semináře | Investiční skupiny | Americká inflace | Rozvoj | Klouzavé průměry | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | OIL.WTI | Státní fond | ETF S&P 500 iShares IUCM | Dlouhá pozice | Transakce | Volatility trhu | Ropa WTI a Brent | Schůzce FOMC | Fibonacciho nástroje | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Reliance Industries | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Irsko | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Podkladové aktivum | Cena indexu S&P | Odliv vkladů | Výprodeje | Index MSCI | Sankce proti Rusku | Slabší dolar | Čínský vývoz produktů | Program QE | Zpráva COT | Značný pokles | DE30 | USDX | BTC/USD | Investor | Klenotnictví | Heineken | Indikátor Cumulative Levels | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Daňové příjmy | Akcie Photon Energy | Banky v EU | Akcie SolarEdge | Ropa dnes | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Celosvětová poptávka po zlatě | Velké změny | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Pozice dolaru | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Nákupy centrálních bank | RBA | Bullish | Graf akcie | Nejasný trend | Výhled trhů | Prodejní ceny | Martin Ulčák | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Země eurozóny | Opatření na podporu ekonomiky | Nový trend | JPMorgan | 100 SMA | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Target | Trade | Eni | Akcie Tesla | Britské hospodářství | Huw Pill | Patria.cz | Druhá vlna | Ruský prezident Vladimir Putin | Zasedání bankovní rady | Nákupní signál | Centrální bankéři | Valeria Bednarik | Cykly pohybu rotačního | Prezident Putin | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Graf akciového indexu | Výzkumná společnost | Forex Exchange | Miliardy USD | Poradce | Vicepremiér | ADA | Obchodní den | Býčí scénář | Signál | Írán | FDX | S/R zóny | Šperky | Výsledkové sezóny | Mechanické obchodování | Poslední den obchodování | Britská vláda | EPS | ADP | Square | Gazprombank | Spekulant na nárůst cen | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Short squeeze | Short signál | NERV | Krypto průmysl | Překoupené oblasti | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Meziroční inflace | Šíření koronaviru | EET | Big Tech | Americké akciové indexy | Singapur | Evening star (večerní hvězda) | Index S&P 500 (US500) | NFIB | Devizové rezervy | Obiloviny | Uvalené sankce | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Rafinerie | Společnost | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Xilinx | Šance na větší pokles | Rezervní měny | LTV | Časové období | Kryptoměnové kasino | Sol | Likvidní | Sázky | Aktivita v sektoru služeb | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Nové prognózy | Obchodované fondy | Ondřej Hartman | USD za tunu | Thomas Barkin | Ukončení války | Utažení měnové politiky | Patová situace | Brazilský real | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Chování velkých hráčů | Generální ředitel | Fibo retracement | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Fundamenty | Agentura TASS | Rozšíření | Graf akcií společnosti Nvidia | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Znovuotevření Číny | Panika | Ropný trh | China Investment Corporation (CIC) | UCITS | Americké ministerstvo financí | Nálada | Umělé inteligence | Burze | Investiční skupina | Buy | Britské měny | Tržby společnosti | Tisková konference | Eura | Neúspěch | AAPL.US | Cenový vývoj indexu | Kryptoměnový trh | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Bankovní systém | ACT | Organizace | Akcie Erste Group | Nárůst objemu obchodů | Obilí | Invesco Ltd. | Letecký průmysl | CBI | Gap | Celkové příjmy | Leverage | Období nízké likvidity | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Růst | Problémy s likviditou | Drahé auto | Vyšší úroveň | Hodně peněz | Diamanty | RegioJet | Akcie ČEZ | Nákup nemovitosti | Úrovně cyklů | Příjmy | Výsledky kvartálního hospodaření | Nejistoty na trzích | Standard and Poor's | Kmen koronaviru | Indikace RSI | Lukáš Hartl | Férové ceny | Propad ceny | Proti trendu | Gama | Investujte zodpovědně | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | MT4 indikátor | Objem prostředků | GICS | CzechTrade | Administrativa | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | CNY | První investoři | TradingEconomics | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Colt | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Poptávky po dolaru | Fúze | Vánoční rally | Kartel OPEC+ | Overweight | Index | iShares IUES.UK | Wall Street Journal | Cenový index | Statistika | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Úročení | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Růst cen komodit | Analýza společnosti FérMakléři.cz | Mimoburzovní | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Hlavní investiční analytik | Engulfing | Standard and Poor's 500 | Valuace | Overlap | Koncept klouzavých průměrů | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | Trading | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Jamal | Bretton Woods | Večerní hvězda | Kryptokomunity | Sloupcový graf | DLL | Investování akcií | ETF (Exchange Traded Funds) | Akcie AMD | Zbrojovka Colt | Společnost Delta Air Lines | Konsolidace ceny | Mišustin | Formace dvojité dno | Luno | FérMakléři.cz | Sektor informačních technologií | City | Buy the rumour, sell the news | Cenné papíry Monety Money Bank | Vlády | Fortum Oyj | Poor's Publishing | Aktuality z komoditních trhů | Makléřská společnost | Zóny supportu a rezistence | Federální dluh | Citroen SM | Závislost na ruských energetických surovinách | Jak profitovali tradeři | Technické analýzy akcií | Prohlášení Fedu | Problém s nedostatkem čipů | IUCM.UK | Politický tlak | Snížit úrokové sazby | Spotřební sektor | Obchodní příprava | Nový Zéland | 5G | Štěstí | Utilities ETF S&P 500 | Cenová predikce | Trend na akcii | Fundamentální dění | Banky a stavební spořitelny | Ziskovost strategie | Poptávka po ropě | Výprodej bitcoinů | Druhy akciových trendů | FXDAILY | Vyčerpání kupců | Graf akcií společnosti Deere | Index dolaru | CryptoGlobe | Analýza USD/JPY | Příklad S/R zón | Indonésie | Prodejní pozice | Obrácené kladivo | Podíl Ruska | Fondy Apollo | Zavedení embarga EU | Nastavení obchodní strategie | Riziko poklesu cen | Nejlepší trading | CIC | Lumír Kunz | Magnificent 7 | Veřejný dluh USA | Umění | Tři černé vrány | Příklad trendu | Obchodovat s akciemi | Fáze výroby | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Balance křivka a statistika | ICT | Důvody k nákupu | Šílenství | Rozbor | Technická analýza GBP/USD | Jak obchodovat Price Action | S&P 500 ETF iShares | Pomocník investora | Technické signály | Premarket | Rostoucí akciové trhy | BNTX.US | Stabilita | Technická analýza na forexu | Akcie elektrické automobilky | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Burza kryptoměn | CPI v eurozóně | Býčí pattern | Elektrické automobilky | Prohlášení | Průlom | 1M | Rezistentní zóny | Volatilní měnový pár | Obchodovat s cennými papíry | Novavax (NVAX.US) | Ferrari | Krátkodobé výnosy | Vyšší low | Zápis z Fedu | Qualcomm (QCOM) | Očekávání býčí | Zavírací ceny dané akcie | Short příležitosti | Nezaměstnanosti v Německu | IDUS.UK | Býčí potenciál | Svět diamantů | Očekávaný růst | Obchodní aktivum | Medvědí pokles | Finanční produkt | Cenotvorby | Norská vláda | Cox | Uzavřené fondy | Ranní hvězda | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Druhy trendů | Francouzský ministr financí | Investiční potenciál | Sentiment ve světě | Překonání SMA 20 | Formace Fakey Pattern | Největší banky | Kroky Bank of England | Určení dlouhodobějšího trendu | Silná bariéra | Edahn Golan | CNBC analytik | Vzestup zlata | Prodej státních dluhopisů | Český realitní trh | Dinár | Řízení obchodní pozice | Dluhopis | Průvodce pro investování | Zavírací cena | Inven Capital | Zajímavosti z prop tradingu | Vydat akcie | Běžní investoři | Botswana | BSPXPL | HDP ve Spojených státech | Finanční sektor S&P 500 | Americký akciový index S&P 500 | Výsledek predikce | Fitch Solutions | Shiba | Příklad býčího trendu | MiFID II | Dnešní obchodování | Nová mutace | Prodávat své akcie | MACD indikátor | Výstup z pozice | Short pozice na US500 | Odvětví | Hlavní komanditní společnosti | Transakce s kryptoměnami | BRKA | Letecká skupina Smartwings | iShares QDVE.DE | Statoil | Akcie Qualcomm (QCOM) | False break (falešný průraz) | Graf dne | Krypto trh | Výrazná prodejní aktivita | Pracovní místa | Popularita umělé inteligence | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | NEY | Vakcinace | Pozice na US500 | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Supportní pásmo | Světová rada pro zlato | Zápis z lednového zasedání Fedu | App Store | Tether | Zbrojovka Colt CZ | Dollar Index | Medvědí potenciál | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | EURUSD | Rozhýbání volatility | Overlap support | Jihoafrický rand | Nové podmínky | Longovat | Samou | Větrné turbíny | Vlastnictví | FedEx | Ministr financí | L.F. Investment Limited | PPF | Nial Fuller | Unie | Lancia | John Williams | Koncept supportu | Zákaz dovozu ruského uhlí | Skepse | Dlouhodobé investování akcií | Komerční nemovitosti. | Michail Mišustin | Pokračující výprodej | Velmi volatilní měnový pár | Norsko | FSLR.US | Automobilky | Klín | Španělsko | Akcie Delta Air Lines | Vklady | Analytici fondů | Obrovské investice | Obavy ze ztráty | Supply | FX Update | Posilování kanadského dolaru | Akcie First Solar | Meziroční porovnání vývoje | Americký index | Růst bitcoinu | Vytvoření korekčního pohybu | Akciový index S&P 500 | Základní druhy | Supporty a rezistence | Lucid | Odvětví v ekonomice USA | Ceny syntetických diamantů | RWE | Clearing | Přeprodané podmínky | Americké centrální banky | Překážky | Index spotřebitelských cen | Změny tržního sentimentu | Analýza páru EUR/USD | Zpřísňováním měnové politiky | Převzetí CME | Tržní trend | Pomoc pro Ukrajinu | Platební neschopnost | Janet Yellenová | Lídři zemí EU | Tok ruského plynu | Signál potvrzující průraz | Nabídka nemovitostí | Onemocnění COVID-19 | Signál pro pokračování trendu | Odezvy trhu | Moderna akcie | Třída aktiv | Pokračování trendu | Crypto newsletter | Obchodní model | Komanditní společnosti | UBS | Ceny stříbra | Export zboží | Rodinné domy | Akcie společnosti Gap | Fibonacciho extension | GBP/CAD | Psychický tlak | Analýza hlavních měnových párů | Zajímavý zisk | Co je technická analýza? | Monetární zásah | ZIL | Irák | Současný stav | Formace technické analýzy | Fundamentální analýza akcie | Základní koncepty | Broker Trust | BNB | Cesta Prop Tradingem | Čtení grafu | Intradenní strategie | Řecká vláda | Dlouhodobě klesající trend | Pokles HDP | Aramco | Haresh Menghani | Peugeot 205 GTI 1.9 | Podvodné jednání | Wolfstreet | Vypuknutí pandemie | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Obchodní války | Cenové prognózy | Zemědělství | Levnější challange | Inside | Nový kmen koronaviru | Důležité zprávy z USA | Trading Central Technical Ideas Lookup | Tisk dalších peněz | FedEx (FDX.US) | IUUS.UK ETF | Vysoké ceny energií | De Beers | Zamyšlení | Zájem o stříbro | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Zajištění proti inflaci | Ford Sierra | Technologické společnosti | Snižování sazeb | Cena akcie klesá | Cena akcie Pfizer | Výkonnost indexů | Oppenheimer | CAD USD | Nejvíce obchodované akcie | Mediální společnosti | Vstupní signál | Tipy pro začínající obchodníky | Procter & Gamble | BOS | Odvětví v ekonomice | Konec roku | Obratový pattern | Zhoršení nálady | Úvěrové portfolio | Propad indexu | Nemovitosti | Růst cen plynu | Hospodaření | Test rezistence | Biden | Jeff Currie | Americká společnost | Export do Číny | Větší pozice | Support nebo rezistence | Technická rezistence | Zastavení trendového pohybu | Sběratelé | Absence kupců | Americké měny | Mutace viru | ETF SPY5.UK | Konfluence více faktorů | Sazby Fedu | Odrazy | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Přehled | PriceAction | Evening Star | KI | Energetické společnosti z EU | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Ekonomické ukazatele | Procter & Gamble (PG.US) | Blízká rezistence | Plyn v rublech | Nezájem kupců | Cenová maxima | Rozložení obchodních pozic | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční ztráty | 200denní klouzavý průměr | Index CPI | Budoucí vývoj ceny | Akcie Fedex | Souprava | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Zlepšení | Globální akcie | Úvěrový program | Výraznější pokles | Médea | IUES | IUCD | Vyšší časové rámce | Analytik finančního ústavu | Průmyslové kovy | Akcie Kofoly | ING | Dot-com | Propad trhů | Zákaz dovozu | Akcie Novavaxu | Ceny nových bytů | Největší společnosti v indexu | Plný úvazek | Cenový index výdajů | ECB Luis De Guindos | ENA | Sotheby's | SPOT.US | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Oblasti likvidity | COT (Commitment of Traders) | Sektor služeb | Support zóna | Snížení produkce ropy | Low | Nejziskovější | Klouzavý průměr SMA 20 | Matas Buzelis | Pravidla formace | Cenový vývoj měnového páru | xStation5 | Statistické údaje | Technický nástroj | Hotovost | Hladiny Fibonacciho retracementu | DAX 40 | Německý kancléř | Trendová linie | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Německo | Prostor pro další posilování | Asijské seance | Novozélandský dolar | Haruhiko Kuroda | Pokračující patterny | MT4 | Zastavení růstu | COVID III | Starší rodinné domy | Emise | Měnová intervence | Český trh | Moody's | Michail Fridman | Úroveň parity | Equity | Konzultant | Oblasti rezistence | Energetický sektor S&P 500 | OTC Bulletin Board | Walmart | Opatrné jednání | Tržní situace | Mistrovství světa | Kyrylo Ševčenko | Zadlužení | Visa | SPOT | Vice | Velké objemy | Krásný zisk | Fibonacci extension | Dluhový trh | Bid | AAA | Silný cenový pokles | Starosta New Yorku | Bank of America (BofA) | S&P 500 CSPX.UK | Analýza intradenního pohybu | Techničtí obchodníci | Jednoduché tipy | Google akcie | Hlavní ekonom | Zastánci bitcoinu | Uptrend | Domácnosti | Evropské investiční banky | Překoupené zóny | Finanční svět | SPD | Jumpshot | Tesla | Klouzavý průměr SMA | Omezení produkce OPEC+ | Týdenní Forex kalendář | Korporace | Cena aktiva | Formace obratové | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Zajištění úvěru nemovitostí | Akcie Adani Enterprises | Amazon | Institut pro mezinárodní finance | Sideway trend | Delta Air Lines (DAL.US) | Supportní zóna | Celsius Network | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Arm | Ocenění | Hongkongská burza | AMD akcie | Možnost tvorby zisků | Boční trend | Americké depozitní akcie | Akcie elektrické automobilky Nikola | Forexoví obchodníci | Formace hlava a ramena | Celková nabídka | SPY5 | Fiskální pomoc | Commitments of Traders (COT) | Tíha inflace | Pivotové low | Onet | Cenové konsolidace | Vysoká zadluženost | Mzda | Nejlepší trading příležitosti | Vysoká inflace | Akcie Roche | Akcie Philip Morris | Býčí trend | Prodej typu short | Čtení trhu | Bain | Období pro klouzavé průměry | Veřejný sektor | Investování do S&P 500 | Ruská ekonomika | XTB | Technická formace | iShares IUCM.UK | Proražená rezistence | Další pokles | Úrovně retracementu | Směrnice | Cena BTC | Vyšší ceny ropy | Kontrakt | Konec dolaru | Potenciál dalšího růstu | Jaderná elektrárna Temelín | Ceny v eurozóně | Bear trend | Spotřebitelské ceny | Přehřátý trh práce | Pořízení challenge | FCNCA.US | Formace Inside Bar | ETF Grayscale | Platina | Ruská burza | Obchodníci s měnami | CPCA | Závislost | Riziko | Richmond | Masato Kanda | Prezidentský dekret | Hodnota akcií | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Fortum | Velcí hráči | Měkké komodity | Advanced Micro Devices (AMD) | Renault | Supportní zóny | Marika Čupa | Buy signály | Vývoz obilí | Stock Composite Index | Moderna akcie (MRNA) | Sazby beze změny | Sentiment trhu | Pattern 123 | Snížení hodnoty dolaru | Růst Bitcoinů | Potenciál poklesu | Zlaté rezervy centrálních bank | Dodávky ruského plynu do Evropy | Asijské akciové trhy | Sankce USA | Onet.pl | Ředitel Intelu | Příklad medvědího trendu | Aktuální tržní podmínky | Americké trhy | Zlepšení ekonomiky | Kapitálový fond | Tržní konsolidace | Multitasking | Dluhopisový trh | Opačný trend | Spekulativní obchody | Všechny světové měny | Due diligence | CoinDesk | Chesapeake | Pozice | Prezident Federální rezervní banky | Fiskální stimul v USA | Cenové svíčky | Robustní systém | Společnost Saudi Aramco | Vybrat zisk | News | Technická analýza (TA) | Index DAX | Kongo | Evropské indexy | Makroekonomický kalendář | Reverzní formace | Hospodářský výhled | Body | Hormuzský průliv | Velmi vysoké výnosy | Zvýšení dluhového stropu USA | New York Times | Valuo | NFP report | Disney | Americký HDP | Základ pro technickou analýzu | Stephen Brennock | Svíčka Doji | Ben Broadbent | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Lucid Group (LCID.US) | Vladimir Putin | TOPIX | Cenová stagnace | Podnikatelé | Koncern | Americké depozitní certifikáty | Základní úroková sazba | Časový horizont | Nejdůležitější pojem | Zasedání amerického Fedu | Růst BTC | Přehřátý trh | Linie odporu | Podnikatel | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Jak získat levnější challange? | Společnost Philip Morris ČR | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Prodejní reakce | John Deere | Čas na investování | Dominance bitcoinu | CEO | Oslabení dolaru | Fair Value | Rezistence | Standard Statistics | KMX.US | EK | Ichimoku Kinko Hyo | Intervenovat | Poradci | Zisk na akcii | S&P 500 ETF | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Zisk Monety | Depozitní certifikáty | Dividendy | Burza | Dlouhodobý trend | Price Action obchodní strategie | Odmítnutí ceny | Zvyšování úrokových sazeb | W1 | Výrobce elektromobilů | Premiér Viktor Orbán | Analýza společnosti FérMakléři | Dominance hlavní kryptoměny | Kryptoanalytik | Prop společnosti | Největší pokles | Harami | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Lockdowny | IPO | Koncepty fundamentální analýzy | Investiční poradci | Antimonopolní úřad | Index NASDAQ 100 | Grains Index | Cílové ceny | Student Agency | Británie | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Tržby ze služeb | Investice do zlata | Výhledy | Cenový výběžek | Stimulační politika | Oblast konfluence | Výnosy 10letých dluhopisů | Tvrdá práce | Zájem o riziko | Celková inflace | Směr dlouhodobého trendu | KYC | Dmitrij Peskov | Americké blue-chips | Barometr výkonnosti | Likvidita | Globální trh | EMA | Vliv silného amerického dolaru | Ruské podniky | REIT | Zájem prodejců | Opatření | Obavy o likviditu | Obchodní výhled | Dovoz ruské ropy | Cenné papíry Monety | Prodejní trend | Predikce psychologických cyklů | Netflix | Automotive | Pokles libry | Scénáře vývoje české ekonomiky | Renminbi | VanEck | Sektor informačních technologií S&P 500 | Zrušení superhrubé mzdy | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Sazby | Vijay Ayyar | Akcie Visa (V) | InstaForex | Akcie roste | Solana memecoiny | SEDG | Tržní chování | CryptoQuant | Aktivita obchodníků | Inflační výhled | BDSwiss | Obchodování britské libry | Cenový pokles | Žlutý kov | LCID.US | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Investiční fond | Vyšší výnosy | Depozitní akcie | Volkswagen | Jamie Dimon | Graf akcií automobilky | Firmy z EU | Aukční síň | Terra | Obchodní účty | Buy pozice | Prodeje | M1 | Devizy | Technické potíže | Celková změna trendu | Dow Jones | Boj s koronavirovou krizí | Měna | RICS | Klesající dolar | Pracovní síly | Philip Morris | Nízké úrokové sazby | There is no free lunch on Wall Street | Organizace pro výživu a zemědělství | Nasdaq | Česká národní banka | Ekonomické indikátory | Zrychlení tempa růstu inflace | Výrobce léků | Geopolitická situace | Vývoj objemu aktiv | Analýza indikátorů | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | HDP Španělska | Geopolitické napětí | Realitní analytik | Objem maloobchodních tržeb | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Počet obchodů | Cenový vývoj | Kupci zlata | XPeng | Formace pokračující | Nákupní momentum | Přehled o dění | Krize v Evropě | Denní tradingová analýza | Joe Biden | Bull trend | Měnové politiky centrálních bank | Inverted Hammer | Rusko dnes | CFA | Pohyby směrem nahoru | Stochastic | Americké firmy | IUES.UK | Nebezpečí | Graf akciového indexu S&P 500 | Zpomalení globálního růstu | Spojené arabské emiráty | Jak S&P 500 funguje? | Širší trh | Currency | Technický výhled | USD/JPY | MSCI Inc | Dlouhodobé trendy | AMZN | Hlavní měnové páry | Dohoda v hotelu Plaza | Restrukturalizace | Společnost Eni | Dvojité dno | Oscilátor | Čínské vlády | Investment | Prodej eura | Krize | Technická analýza intradenního pohybu | Protesty v Číně | ICT koncept | Starší auta | Analýza ceny | Akcie Berkshire | Prostor pro další růst | VIAC | Index Standard and Poor's 500 | PoC | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Meziroční porovnání | Tržní cena | Podnikání na kapitálovém trhu | Práce | Spekulativní aktivum | Začínající obchodníci | Bitcoin Trust | To nejdůležitější | Provozní výnos | Trendové pohyby | Protiruské sankce | Říjnové obchodování | Spojené státy | FL.US | Zadluženost | Trading forex | Průmyslová výroba v Británii | Růst novozélandského dolaru | Tvorby zisku | Buy Stop | Novinky | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | Měsíční měnový report | Vývoj na trhu | Oblasti S/R zóny | Obchodování na burze | Tendr | Negativní fundament | Centrální vláda | Kryptoměny | Index DAX 40 | Podnik | ETF BSPXPL.PL | MF | Odstřižení od SWIFT | Evropské akciové trhy | Akcie FedEx | INTC | Rakouský kancléř | Americká seance | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Graf páru | Retail | Růst akcie | MJ | J.P. Morgan | Jefferies | Úvěr | Situace na trhu | Investiční doporučení | Úspěch | Obchodované akcie | Akcie Eli Lilly | Ekonomové | Volný obchod | Průraz na nové hodnoty | Cena plynu pro evropský trh | Kurz české měny | iShares IUUS.UK ETF | Dohled nad finančním trhem | G7 | Volby | Aktuální předpověď | Statistický úřad | Firma AES | Daňový balíček | Banka | Zvýšení likvidity | BSPXPL.PL | Miliardář | Větší pokles | Kov | GM | Charles Michel | Stablecoin | Apple Podcasts | CHF/JPY | Nejlepší čas na investování | Akcie Monety | Bullish Market | Stagnace | Backtestování | Index relativní síly | Tržby | Magnificent | Zástavní listy | Finlord | Adani Enterprises | Obchodník s kryptoměnami | Eurozóna | Fio | Americká vláda | Technická analýza USD | Futures na železnou rudu | Očekávaná data | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | WhatsApp | Komplexní disciplína | Graf indexu Nasdaq | Forex menové páry | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Koronavirus | Společnost Philip Morris | FXstreet | Zásobníky | iShares IUCD.UK | Proražení rezistence | Železná ruda | Belgie | Vlnový pattern v grafu | Libor Vojta Ostatek | Kyber | Situace na grafu | Long příležitosti | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | AUD/USD | Pin Bar formace | Pozitivní momentum | Nákupní trend | Momentový indikátor | Fibonacciho support | Commitment of Traders | Základy technické analýzy | Bilance | Slavomír Steigauf | Politici | Nákupy zlata | Dodavatelský řetězec | Cena kukuřice | AML | Data ze Spojených států | Analytický tým | Price Action strategie | Podmínky ve výrobě | Správa | Očkování | Evropské země | Farfetch | Zlato | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | Instrumenty | Dopady pandemie | Graf akcií farmaceutické společnosti | Realitní horečka | Mzdy | Světové trhy | Robusta | Tchaj-wan | Vnější prostředí | LTC/USD | Ethereum Classic | NVAX.US | Ford Motor | Varování před riziky | Shiba inu (SHIB) | Trend je tvůj přítel | Tři bílí vojáci | Jednatel | Cena indexu | Světové rezervní měny | Kotace | NZD | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Automobilky Volkswagen | Wall Street | Japonský index Nikkei | Předseda Evropské rady | Poradenství | Nárůst volatility | Bezpečného útočiště | Markit | Obchodování páru EUR/USD | ČR | Doji svíčka | Objem investovaných peněz | Nákupní aktivity | Ukazatele | SPDR S&P 500 ETF | Jak vydělat | Průměrná cena | Důvěra v českou ekonomiku | Fundamentální aspekty | Nonfarm Payrolls | Fakey Pattern | OTC | Nesoulad | CNBC | Úroveň supportu | Silicon Valley | SPX | Premiérka Trussová | Olaf Scholz | Forex kalendář | Generativní umělé inteligence | Výkon hlavních měnových párů | Cena Facebook akcie | Ekonomické sankce | Objednávky | BYND.US | Obchodní příležitosti | Kryptoměnové firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Nárůst prodejních pozic | Trading příležitosti | Vývoj ceny | Akumulace | Nio akcie | Základní koncepty fundamentální analýzy | Société Générale | Analytik | Návratnost | iShares IUUS.UK | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Koš | Licenční fondy | Maloobchodní tržby v USA | Dobrý obchod | DocuSign | Aukční síň Sotheby's | Výnosy | Objem obchodování | Stravenkový paušál | Inside day | Dlouhodobý investor | Výdaje | Banka UBS | Rozhodnutí japonské centrální banky | ČTK | CI.US | Holding | Horizontální linie | Carry tradeři | Stimuly | Predikovat cenové úrovně | Inflace v USA | Ztráty | Vyčerpání prodejců | Komodity | Soudce | Rostec | Bavlna | Aktuální Price Action | Breakouty | Analýza | Dodávky plynu do Rakouska | Dodavatelské řetězce | Dovoz ruských diamantů | XTB Research | Home Depot | Lucid Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Kulturní vliv
Kulturní výměna
Kumtor Gold
Kumulace objednávek
Kumulativní účinky
Kumulativní výnos
Kumulované zisky
Kunal Kundu
Kuny
KUOINVEST

Následující klíčová slova

Kupci z Indie
Kupci zlata
Kupka
Kupní (call)
Kupní cena
Kupní opce
Kupní opce (call opce)
Kupní opce (call option)
Kupní síla
Kupní síla amerického dolaru
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít