Středa 19. června 2024 16:52
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani

Christine Lagardová

img

S Fedem se nebojuje. A s ECB také ne, říká Lagardová

15.12.2022 Jedna z častých pouček investora nám říká, že americká centrální banka má velmi silné páky k tomu, aby nakonec dosáhla svého. Jít proti ní se tudíž nevyplácí. Jen pod současným vedením jsme však viděli hned několik případů, kdy naopak trh zůstal pevný a Fed svou pozici obrátil. Ani v současné době není jasné, jak to dopadne - Jerome Powell mluví o inflačních rizicích a pokračujícím zvedání sazeb, ale nastavení trhu tomu neodpovídá.
img

Ranní komentář: Inflace a obavy z ruské invaze na Ukrajinu doléhají na finanční trhy

14.02.2022 Závěr minulého týdne na akciové trhy přinesl nervozitu. K té přispěly zprávy z USA, které informovaly o tom, že se podle jejich tajných služeb chystá Rusko napadnou Ukrajinu možná už ve středu. Rusko jakékoli plány na ukrajinskou invazi i nadále popírá.
img

Akcie i přes pokles nemíří na dno, dolar ožil

11.02.2022 Včera zveřejněná americká inflace sice přesáhla odhady jen o pár desetin procenta, ale způsobila na trzích slušný zmatek. Po první "učebnicové" reakci se cesty různých trhů a tříd aktiv rozešly a až v dalším průběhu amerického obchodování se zase srovnávaly. Shodou okolností měl ještě v plánu vystoupení jeden z největších aktuálních jestřábů z Fedu, James Bullard, který se vyslovil pro razantní zvedání sazeb doplněné vyfukováním bilance už od druhého čtvrtletí. Tím pohyby trhů dál rozproudil.
img

Smíšený vývoj převládá i po dobrých datech. Čeká se na Fed

03.11.2021 Na hlavních akciových trzích sledujeme nejednotný vývoj a týká se to Evropy i Ameriky. Indexy CAC 40, AEX nebo Nasdaq si připisují mírné zisky, zatímco S&P 500, DAX a FTSE 100 klesají. Až na Londýn jsou změny malé a trhy dál vyčkávají na 19. hodinu, kdy se dozvědí rozhodnutí Fedu o nastavení politiky. Můžeme jen zopakovat, že se dá čekat oznámení postupného útlumu QE a tržní reakce by se měla odvíjet hlavně od hodnocení inflace a náznaků rychlosti normalizace měnové politiky.
img

ECB vyzve k trpělivosti

19.07.2021 K jednacímu stolu ve čtvrtek zasedne Evropská centrální banka. Její prezidentka Christine Lagardová již před dvěma týdny vzbudila zvědavost finančních trhů, když prohlásila, že červencové zasedání bude důležité. Dále dodala, že současný pandemický program může přejít v březnu 2022 na „nový formát“. Čtvrteční zasedání je zároveň prvním po zveřejnění výsledků revize strategie ECB. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se její výsledky odrazí v rétorice centrální banky. Ta podle našeho názoru zůstane holubičí. ECB se bude snažit trhy přesvědčit, že s vysíláním signálů ohledně utahování měnové politiky není třeba spěchat a že nemusí přijít ani na zářijovém či říjnovém zasedání. Ukončení pandemického programu stále předpokládáme v březnu či mírně později, přičemž bude vyhlazováno navýšením nákupů aktiv v rámci standardního programu QE (APP). Z dlouhodobějšího hlediska se obáváme, že vyšší inflační cíl bez využití dalších nástrojů povede k ještě vyšší bilanční sumě.
img

Ranní komentář: Fed vyčkává a počítá s dočasným zvýšením inflace, USD oslabuje

18.03.2021 Americká centrální banka večer ponechala sazby beze změny a nic nezměnila ani na svém programu nákupu dluhopisů. Zároveň zveřejnila své nové projekce, kde do letošního roku počítá oproti prosincovým projekcím s výraznějším zrychlením růstu HDP a také inflace. Vyšší inflace však podle J. Powella není důvodem k rychlejšímu utahování měnové politiky, protože Fed považuje její růst za dočasný. Fed dále zveřejnil i svůj výhled pro sazby, podle kterého s jejich růstem v roce 2023 počítá už 7 z 18 členů FOMC.
img

Lagardová upozornila na rizika spojená s rostoucími výnosy

11.03.2021 Během tiskové konference EBC zdůraznila guvernérka Christine Lagardová, že poslední vzestup výnosů představuje riziko pro finanční podmínky v eurozóně. Dle jejího názoru stojí za vzestupem inflace hlavně dočasné faktory. Znovu poukázala na to, že růst tržních sazeb může způsobit předčasné utahování měnových podmínek. A tak se banka rozhodla zvýšit tempo nákupů dluhopisů v následujícím kvartále. ECB zůstává flexibilní v podmínkách současného programu nákupu aktiv. V případě postupného zlepšování nemusí být krizový program PEPP plně využitý. Lagardová také zdůraznila, že rizika spojená s pandemií zůstávají stále vysoká, ale postupně se je daří eliminovat. Krátkodobě však stále představují hrozbu, která může výrazně zhoršit výhled.
img

Tématické reporty: Po verbálních intervencích by ECB měla přistoupit k akci

09.03.2021 K jednacímu stolu ve čtvrtek zasedne Evropská centrální banka. Tu začal znepokojovat růst výnosů dluhopisů na finančních trzích. Je tak velmi pravděpodobné, že toto téma bude ústředním bodem i nadcházejícího jednání. Aby ECB růstu výnosů zabránila, měla by podle našeho názoru místo verbálních intervencí již přistoupit k akci. Logickým krokem by tak bylo zvýšení nákupů aktiv v rámci stávajícího pandemického programu. Nejedná se tedy o žádný nový nástroj, ale pouze o flexibilnější využívání toho stávajícího. Evropské výnosy totiž podle naší prognózy dále porostou. Nahoru je potáhnou výnosy amerických Treasuries, ale i rostoucí inflační očekávání v eurozóně. V krátkém období má ECB šanci díky větším nákupům dluhopisů tento trend zbrzdit. Ve střednědobém horizontu by však v prostředí očekávaného ekonomického oživení a rostoucí inflace byla tato snaha velmi nákladná a pravděpodobně neúspěšná.
img

Evropské trhy si možná od ECB něco slibovaly, americké podporují domácí témata

21.01.2021 Evropským akciím se odpoledne nedaří. Německý DAX odevzdal zisky, francouzský, italský či španělský trh se ponořily až o procento do červeného. Vedle toho registruje menší ztráty Londýn, ovšem zámoří jede opět vzhůru. Zisky sice nejsou velké, ale stačí k navyšování maxim. V čele znovu kráčí Nasdaq (+0,5 pct) za podpory svých největších jmen. Pražská burza dnes propadá o 1,4 pct; všechna hlavní jména klesla, největší zátěží byly banky.
img

Ranní okénko - Německé ceny výrobců překvapily růstem

21.01.2021 Dnešní měnověpolitické zasedání Evropské centrální banky podle nás změnu v nastavení měnových podmínek nepřinese. Úprava sazeb prakticky nepřichází v úvahu a alternativní nástroje, jako jsou programy TLTRO či PEPP byly čerstvě rekalibrovány na zasedání předchozím. Přesto budeme pozorně sledovat, jak se ECB alespoň rétoricky vyrovná s nečekaně tvrdým dopadem dalších pandemických vln na evropské ekonomiky. Prezidentka Christine Lagardová by také mohla naznačit, jakým směrem se ubírá připravovaná změna dlouhodobé strategie ECB, která je avizována na léto letošního roku.
img

Lagardová: Pokud „lockdowny“ neskočí do konce Q1, nastanou problémy. Biden oznámil podporu v hodnotě 2 bil. USD

15.01.2021 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil návrh nového balíku opatření ve výši téměř dvou bilionu dolarů na podporu největší ekonomiky na světě. Balík by měl zahrnovat přímou platbu 1 400 dolarů drtivé většině Američanů a dodatečný příspěvek nezaměstnaným by měl stoupnout na 400 dolarů týdně. Z předběžné zprávy německého statistického úřadu vyplynulo, že se německá ekonomika v minulém roce zaznamenala pokles o 5 %. Pokles byl tak o něco mírnější než původně očekávali analytici osloveni agenturou Reuters, kteří se domnívali, že německá ekonomika sestoupí o 5,1 %.
img

Lagardová se drží výhledů na oživení

14.01.2021 Prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardová se ve středu postavila proti ekonomickému pesimismu a potvrdila, že k oživení hospodářství dojde, když poklesne pandemická nejistota. Zároveň se vyjádřila, že Evropa má všechny nástroje potřebné k překonání této krize.
img

ECB toho nedodala málo. Euro posiluje, akcie tolik nadšené nejsou

10.12.2020 Poté, co došlo k faktickému odkladu řešení jak u amerického fiskálního balíku, tak u obchodní smlouvy EU s Británií, se pozornost stočila k výsledkům jednání ECB. Banka dodala očekávané navýšení programu PEPP o půl bilionu a prodloužila ho dokonce o 9 měsíců. K tomu přidala prodloužení TLTRO a ujistila, že bude dluhopisy ve své bilanci rolovat nejméně do konce roku 2023.
img

Rozbřesk: Čeká nás opět napínavější zasedání ECB

10.12.2020 Dnešní zasedání ECB bude opět patřit k těm napínavějším. Centrální bankéři jsou pod tlakem - ekonomika eurozóny totiž pravděpodobně ve čtvrtém kvartále kvůli druhé vlně pandemie opět poklesne, současně vykazuje zápornou inflaci, inflační očekávání zůstávají relativně nízká a euro atakuje více než dvou a půl letá maxima. I proto již na posledním zasedání Christine Lagardová oznámila, že v prosinci představí novou sadu opatření na podporu ekonomiky a inflace. To je z českého pohledu nakonec něco těžko pochopitelného. Čeští centrální bankéři přes historicky nejhlubší hospodářskou krizi žijí v prostředí, kde se jádrová inflace pohybuje poblíž historických maxim (na úrovni 3,7 %) a situace na trhu práce se zatím nezhoršila tak výrazně, aby inflační tlaky v nejbližších měsících výrazněji zchladila. I proto guvernér Rusnok a jeho kolegové spíše odrážejí otázky týkající se možného růstu sazeb v příštím roce.
img

Ranní komentář: Počet obětí koronaviru v USA vzrostl o 2 tis. Akcie si zvýšené valuace udržují

20.11.2020 Čtvrteční seance na trhy výraznější změny nepřinesla. Nálada zůstala opatrně pozitivní a většina indexů si své vysoké valuace dokázala podržet. V USA indexy mírně rostly, zatímco v Evropě několik desetin procenta ztrácely.
img

Ranní komentář: Pandemie opět doléhá na akciové trhy, NY zavádí nová omezení

19.11.2020 Středeční seance se na trzích nesla v nervózním duchu a americké indexy se propadly do červených čísel především díky zprávám z New Yorku, kde od čtvrtka díky covidu opět zavřou školy a omezí městskou hromadnou dopravu. Pandemická situace v USA se i nadále zhoršuje a jen včera vzrostl počet obětí covidu v zemi o více než 1 600 osob, což je nejvíce od letošního května.
img

Ranní komentář: Trump ukončil jednání s demokraty o fiskálním stimulu

07.10.2020 Včerejší seance na trzích byla o jediném tweetu amerického prezidenta, který oznámil, že nařídil svému týmu, aby ukončil jednání s demokraty o fiskálním balíčku. Rozhodl se tak poté, co demokraté odmítli návrh republikánů na fiskální stimul ve výši 1.6 bln. dolarů. Reakce na trzích byla okamžitá a rychlá, když indexy zamířily ze zelených čísel do červených a jen v USA seanci zakončily se ztrátou okolo 1,5 %. Pod tlak se pak dostala i většina měn na páru s dolarem, drahé kovy i ropa.
img

Akcie dnes bez velkých změn, euro o své zisky přišlo

11.09.2020 Včerejšek vypadal nejdřív pro americké akcie slibně, ale nakonec z toho byl pokles, který negativně ovlivnil i dnešní start Evropy. Zdejší hlavní indexy se však později posouvají aspoň mírně nad včerejší hodnoty, v souladu s růstem amerických futures. Poptávka po dluhopisech stoupla a jejich výnosy v Evropě jsou na 10Y dole zhruba o 3 bazické body.
img

Ranní komentář: Optimismus na trzích zesiluje, bezpečné přístavy mezitím dál ztrácejí

08.06.2020 Máme za sebou další úspěšný týden, který uzavřel až neuvěřitelně dobrý report z amerického trhu práce. Americká ekonomika totiž podle něj vytvořila v minulém týdnu 2,5 mil. nových pracovních míst, což bylo vysoko nad většinovým konsenzem, který počítal s propadem zaměstnanosti o 11 až 2 mil. pracovních míst. Míra nezaměstnanosti díky tomu v květnu klesla na 13,3 %, rovněž hluboko pod konsenzem, který očekával její růst až k 20 %.
img

Ranní komentář: Růst akcií a dalších rizikových aktiv pokračuje. Pomohl i komentář Dimona

27.05.2020 Včerejší seance přinesla na americké indexy silné rally, které dostalo index S&P500 až nad hranici 3 tis. dolarů. Akciím hodně pomáhá optimismus ohledně postupného otevírání americké a evropské ekonomiky. Růst S&P500 byl včera tažen ale i akciemi bank, kterým pomohl komentář šéfa JP Morgan Jamie Dimona, podle kterého banky v druhé polovině roku nebudou muset budovat příliš vysoké rezervy ke krytí ztrát spojených s pandemií.
img

Ranní komentář: Indexy své pozice udržují, země zveřejňují plány na postupné otevírání ekonomik

07.05.2020 Nálada na finančních trzích byla i včera stabilizovaná. Zatímco S&P 500 během středeční seance odepsal 0,7 %, technologický Nasdaq přidal půl procenta a indexy tak dál více méně pokračují v bočním trendu poté, co zlikvidovaly zhruba polovinu pandemií zaviněných výprodejů.
img

Forex: Finanční trh hledá důvěru, Fed nakupuje aktiva

13.03.2020 Dnes zveřejněná data budou druhořadého významu. Po včerejším zasedání ECB bude finanční trh hledat důvěru. Fed bude masivně nakupovat aktiva.
img

Akcie se zvedají. Přinese šíření viru další vlnu výprodejů?

11.03.2020 Finanční trhy zuřivými změnami směrů a obrovskými pohyby dál přinášejí investorům vysoké riziko, stejně tak ale mohou ty otrlejší vybízet ke krátkodobému tradingu. Na včerejší masivní zisky Wall Street navazují evropské akcie růstem bezmála o 2 procenta. Vedle toho se ale výnosy amerických dluhopisů posunuly o něco níž a akciové futures na tamní akcie jsou v červeném. Takže krátkodobá nákupní horečka včerejšího střihu se na nás znovu asi nechystá.
img

BREAKING: Euro roste v průběhu tiskové konference šéfky ECB Lagardové

12.12.2019 Christine Lagardová začala svoji první tiskovou konferenci v čele ECB v pozitivním duchu, když hovořila o ekonomické stabilizaci eurozóny. Ve stejnou dobu byly zveřejněny slabé výsledky týdenních žádostí o podporu (+ 252 tis.) v USA. Eurodolar reagoval na poslední události posílením až na měsíční maxima k úrovni 1,1150. Opačným směrem se vydal index DE30, nicméně pokles není nijak dramatický. Tisková konference Lagardové bude trvat do 15:30. Alespoň do té doby můžeme očekávat zvýšenou volatilitu na eurových párech. Obchodníci pak budou dále čekat na další fundamenty událostmi nabitého konce týdne.
C:\fakepath\top-02122019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.12.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v zelených číslech, když investory potěšil údaje o aktivitě čínského zpracovatelského sektoru, která se vyšplhala na téměř tříleté maximum.
Související klíčová slova: FOREX | Bitcoin | Čína | Peníze | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Rusko | USA | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Turecká lira | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Spready | Eurodolar | Hospodářství | Sazby | Akcie | Aktiva | Zhodnocení | Bank of England | Bloomberg | Bod | Burza | Béžová kniha | CME | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Měna | Měny | NYSE | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Pozice | Rally | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Splatnost | Support | Swap | Ticker | Trend | Trigger | Výnos | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Evropa | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Fundamenty | Exxon Mobil | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | IEA | Uvolnění měnové politiky | CAC 40 | Deutsche Bank | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Financování | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | LYNX | Zásoby ropy | Wall Street Journal | ADP report | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie dnes | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | CISCO | CZK | Dolar | Eura | Euro posiluje | Evropská měna | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Investing | ISM | Jádrová inflace | JP Morgan | Kurzy | Libra | Lira | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Prognóza | Reuters | Ropy | Sázky | Société Générale | Shares | Trh | Úrokový swap | Volkswagen | Výprodej | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Ministerstvo financí | ROCE | Tržby | QE | Komise | Burza dnes | Burze | Aramco | Intesa Sanpaolo | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | Sentix | Guvernér centrální banky | Investing.com | TLTRO | Sentix index | Reporty | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Polská centrální banka | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Energie | Společná evropská měna | Earnings | KBC | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Zpravodajský server | Inflační tlaky | JPMorgan Chase | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Růst akcií | Utahování měnové politiky | Walmart | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Posílení eura | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Saúdská Arábie | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Odhodlání | Výhled | Bankéři | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | Predikce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měny&Sazby | Konsenzus | Americké zásoby ropy | Hlavní ekonom | Očekávání | ex | Zahraniční forex | ING Groep NV | Jerome Powell | OPEC+ | Obchodní válka | Asijské akciové trhy | Inflace v eurozóně | Americké dluhopisy | Forint | Royal Dutch Shell | Růst výnosů dluhopisů | Růst amerických výnosů | Růst úrokových sazeb | The Wall Street Journal | Zvýšení sazeb | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Michal Brožka | Akciové futures | CNY | Infineon | Infineon Technologies | TLTRO3 | Boris Johnson | DE30 | Snížení sazeb | Vývoj na trzích | Britský premiér | Situace na trzích | Oživení ekonomiky | Thyssenkrupp | Depozitní sazby | Pozornost finančních trhů | Saudi Aramco | Italská vláda | Měnověpolitické zasedání | Očekávané Earnings | Nálada na finančních trzích | Deficit | Jednání o brexitu | Býčí signál | Objem | Vyšší sazby | Růst spotřebitelských cen | Cisco Systems | Firma | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Martin Krištoff | CFDWorld | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Vysoké riziko | Bilance | Americký Senát | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Lagardeová | Indexy nákupních manažerů | LVMH | Miliardy | Americká data | Walt Disney | České dluhopisy | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Visa | Enel | Být trpělivý | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Nově zahájené stavby domů | Problémy | Breaking | Total | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodní smlouvy | GBP/EUR | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | United Technologies | Airbus | NN Group | Ústavní soud | Míra | RWE | Vivendi | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Naše prognóza | AXA | Philadelphia Fed index | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | xStation5 | Disney | Andrew Bailey | Nike | Ministerstvo financí České republiky | Úbytek | Nejlepší akcie | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zvýšení inflačního cíle | Daimler | Miliardy eur | Budoucnost | Negativní zprávy | ASML | ASML Holding NV | Inflační překvapení | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | Úspěšný týden | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledky průzkumu | Trhy | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Treasuries | Meziroční růst | Vít Hradil | Pandemie | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Zlepšení | Optimismus na trzích | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | SEC | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Indexy aktivity | Deutsche Telekom | Šéfka ECB | Americký Fed | Vývoj | Nová data | Francouzská průmyslová produkce | Restrikce | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Profitovat | Další vývoj | Členové bankovní rady | Guvernér Rusnok | Stimul | ECB dnes | Nákupy aktiv | Měnové podmínky | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Další pokles | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Komerční banky | Demokraté | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Potenciál | Allianz | Ekonomiky | Schodek | Počet obětí koronaviru | Počet obětí koronaviru v USA | Americké žádostí o podporu | Práce | Eni | Německá průmyslová produkce | Ceny nemovitostí v Británii | UnitedHealth Group | Microsoft Corp | Otevírání ekonomik | Procter & Gamble | S&P500 | Ekonomická omezení | Posílení | Omezení pohybu | Joe Biden | 3M | Zasedání Evropské centrální banky | Shell | Růst výnosů | Soud | ADP report z pracovního trhu | Tématické reporty | Oživení hospodářství | Expanze | Merck KGaA | Merck | RBI | Čeští centrální bankéři | CL | Fiskální stimul | JDE | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Francouzská obchodní bilance | Vysoké valuace | Sanofi | Stimulační balík | Propad cen | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Nové žádosti o podporu | Stimulační program | Situace na trhu práce | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Počty žadatelů o podporu | Ceny | Verizon Communications | Německé ceny výrobců | Rostoucí ceny komodit | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Důvěra | Philip Lane | Skupování aktiv | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zprávy z USA | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Air Liquide | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Růst eura | ADP report z kanadského trhu práce | Ursula von der Leyen | Biden | Vinci | Ranní okénko | AEX | Walgreens | Akcie Sony | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Zhoršování pandemické situace | Pandemický program | Zveřejnění výsledků | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Snižování cel | Nastavení trhů | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | NBP | Evropské centrální banky | USCBC | Německé ceny | MFČR | Philips | Express | Tržní reakce | Anheuser-Busch inBev | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | James Bullard | Kering | Negativní vývoj | Air | Naplnění inflačního cíle | Banco Santander | Vývoj na akciích | TLTRO4 | Verizon | Santander | Goldman Sachs Group | Plány | Cíle | Prodej | McDonald's | Jak profitovat | Strategie ECB | Revize strategie | Iberdrola | Walgreens Boots Alliance | HICP | KBC Group | Koninklijke Ahold Delhaize | Home Depot | CRH | Společnosti | Opatření | Airbus SE | BNP | Gamble | Allianz SE | Společnost | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Lockdowny | TIM | Základní sazba | Rusko-ukrajinský konflikt
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Christian Gorny
Christian Klein
Christian Lindner
Christian Louboutin
Christian Rusche
Christian Sewing
Christian Szegedy
Christie's
Christine Lagarde
Christine Lagardeová

Následující klíčová slova

Christoph Badelt
Christopher Bruno
Christopher Dembik
Christopher Grisanti
Christopher Nkunku
Christopher Rupkey
Christopher Wall
Christopher Waller
Christoph Kannegiesser
Christoph Weil
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
NAGA
Falcon Broker
IronFX
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít