Pátek 19. duben 2024 10:38
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster

Prodej

C:\fakepath\trader-18042024-48-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy mírně klesají, investoři zvažují dopad sankcí a statistiky z USA

18.04.2024 Ceny ropy dnes mírně klesají. Investoři zvažují dopad amerických sankcí vůči Venezuele a Íránu a údajů o zaměstnanosti v USA na poptávku a nabídku. Stále však náladu ovlivňují také širší obavy o poptávku a zmírnění napětí na Blízkém východě.
img

Prodej stávajících domů v USA mírně nižší, než se očekávalo

18.04.2024 USA – Prodeje stávajících domů (březen 2024) dosáhly 4,19 milionu oproti 4,20 milionu oček. 4,38 mil. dříve (4,3 % méně na meziměsíční bázi).
img

Ranní okénko - Fed musí zůstat jestřábí, ECB je připravena na snížení sazeb v červnu

18.04.2024 Čtvrteční den bude ve znamení dat ze Spojených států amerických, které by ovšem neměly být zásadnějšího charakteru. Nejprve budou publikovány každotýdenní údaje o nově podaných i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh očekává u obou těchto statistik podobné hodnoty jako v předcházejících týdnech.
img

Powell se vyjádřil odvážně a Bailey nesdělil nic důležitého

18.04.2024 Úterý bylo interesatní nejen celou řadou zajímavých zpráv v USA a ve Velké Británii, ale i projevy Andrewa Baileyho a Jeroma Powella. Zprávy byly nakonec vcelku nudné a druhořadé, trh na ně téměř nereagoval a obecně ignoroval projevy Powella i Baileyho, přičemž jediný rozdíl byl v tom, že guvernér Bank of England trhu žádné zajímavé informace neposkytl, zatímco Powell ano.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 17.–19. dubna 2024: prodávejte pod 2 400 USD (21 SMA – dvojitý vrchol)

18.04.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 386 USD v rámci rostoucího trendového kanálu a pod silnou rezistencí 2 397. V grafu H4 vidíme konsolidaci ceny po dosažení Fibonacciho hladiny 61,8 % na 2 395 USD. Zlato se momentálně odráží a mohlo by se znovu pokusit tuto zónu překonat.
img

FOMC v roce 2024 sazby nesníží

18.04.2024 Jak jsme již zmínili, už nemá smysl očekávat snížení sazeb ze strany Fedu. Poslední zpráva o inflaci překročila cílovou hodnotu téměř dvojnásobně. Bude trvat nejméně 5–6 měsíců, než inflace zpomalí alespoň na 2,5 %, aby Fed mohl konečně začít diskutovat o uvolnění měnové politiky. A mělo by být jasné, že 5–6 měsíců bude reálných pouze v případě, že inflace začne zpomalovat už v dubnu. Ale co když se tak nestane? Evropská centrální banka dosáhla míry inflace 2,4 % meziročně a se snižováním úrokových sazeb vůbec nepospíchá. V červnu, na kdy je plánováno první uvolnění politiky, by inflace v EU mohla dosáhnout již 2 % nebo o něco více. Proto chápeme logiku centrální banky: sazba by měla být snížena, až se inflace bude nacházet velmi blízko cílové hodnoty. Tedy kolem 2 %. Jde o to, že Amerika se k takovým výsledkům ani nepřiblížila.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na období 17.–19. dubna 2024: prodej pod 3 125 USD (21 SMA – 2/8 Murray)

18.04.2024 ETH/USD se obchoduje kolem 3 046,92, pod 21. SMA a uvnitř klesajícího trendového kanálu, který se formuje od konce března. Ether by mohl pokračovat v poklesu, jelikož se dostává pod medvědí tlak, a pravděpodobně najde nejbližší support kolem 1/8 Murray nacházející se na 2 812.
img

Slabý BRL kávě neškodí

17.04.2024 Na trhu s kávou panuje přesvědčení, že silný reál podporuje udržování zásob v Brazílii a pozdější prodej nebo prodej na domácím trhu. Naopak slabý real vede ke zvýšené touze po vývozu díky možnosti získat silnou zahraniční měnu a omezuje prodej na místním trhu.
img

Patria: Česko letos zažije převody firem za miliardy. Stovky majitelů kvůli změně daní urychlí prodeje

17.04.2024 Tisíce malých a středních společností a startupů čeká zásadní daňová změna. Od 1.1.2025 se jich dotkne zavedení limitu pro osvobození od placení daní při prodeji akcií nebo obchodních podílů. Každý rok přitom v Česku změní vlastníka zhruba 600 podniků. Zpřísnění podmínek povede k tomu, že řada majitelů a podílníků své rozhodování o prodeji urychlí, očekává Patria Corporate Finance, která je jedním z nejaktivnějších poradců na trhu prodejů firem.
img

EUR/USD. 17. dubna. Jerome Powell podporuje dolar

17.04.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval horizontálně poblíž korekční úrovně 127,2 % – 1,0619. Konsolidace kotací pod touto úrovní umožní páru další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. K ústupu od úrovně 1,0619 nedošlo. Iniciativa je i nadále v rukou medvědů, kteří na evropskou měnu vyvíjejí tlak.
img

LVMH a Adidas podněcují zisky na evropských obchodních platformách 📈

17.04.2024 Středeční seance na akciových trzích přináší odraz od dynamických poklesů zaznamenaných v posledních dvou dnech. Vůdci nárůstu, který z velké části řídí dnešní vzestup, jsou dvě společnosti z odvětví oděvů/luxusního zboží.
img

Ranní okénko - Optimismus mezi analytiky v Německu nadále roste

17.04.2024 Dnes dorazí jediný údaj z tuzemské ekonomiky, a to ceny průmyslových výrobců. Stabilizace cen v oblasti průmyslu započala již v průběhu minulého roku a pokračuje i letos. Podle naší prognózy očekáváme mírný meziměsíční nárůst (+0,2 %) především ve spojitosti s rostoucími cenami ropy. Odhad trhu je takřka identický (+0,3 %).
img

US100 hájí klíčovou podporu 🔔

16.04.2024 Na začátku seance ztrácely kontrakty US100 na technologický index Nasdaq 100 téměř 0,80 %. V době zveřejnění se býkům podařilo uhájit klíčovou podporu kolem zóny 17 800 bodů a v současné době se snaží udržet nad touto úrovní. US100 smazal ztráty z první části seance a získal mírně nad 0,05 %.
img

USD/JPY: Simple trading tips for novice traders on April 16th (US session)

16.04.2024 K otestování ceny na úrovni 154,59 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD již výrazně vystoupal nad nulu, což jasně omezilo potenciál páru směrem vzhůru. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. Vzhledem k tomu, jak pár poslední dobou reaguje na americké statistiky, pozornost se ve druhé polovině dne pravděpodobně zaměří právě na ně. Údaje o objemu vydaných stavebních povolení a o počtu nově založených základech budou pro určení směru páru ve druhé polovině dne rozhodující. Silné ukazatele i na pozadí rekordně vysokých úrokových sazeb opět připomenou všem účastníkům trhu sílu americké ekonomiky, což povede k dalšímu pokračování vzestupného trendu páru. Výrazně slabé údaje však mohou USD/JPY oslabit, a to zejména směrem od ročních maxim, na kterých se aktuálně obchoduje. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)

16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

UnitedHealth po výsledcích za 1. čtvrtletí získává 5 % 📊, zatímco Jonhson&Johnson mírně klesá

16.04.2024 Dvě velké americké společnosti spojené s trhem zdravotního pojištění (UnitedHealth) a lékařského (Johnson&Johnson) dnes oznámily finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Obě společnosti vykázaly vyšší než očekávané zisky, ale přišla zpráva UnitedHealth (UNH.US). jako větší pozitivní překvapení, zatímco výsledky Johnson&Johnson (JNJ.US) naznačují nižší poptávku v sektoru MedTech. Obě společnosti jsou kótovány na indexu Dow Jones Industrial Average (DIJA).
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 16.–18. dubna 2024: prodávejte pod 2 390 USD (21 SMA – Fibonacci 61,8 %)

16.04.2024 Včera během americké seance zlato dosáhlo minima 2 325, což je úroveň, která se shoduje s 200 EMA, a z této oblasti získalo silné býčí momentum a během necelých 24 hodin prudce vzrostlo o více než 50 USD.
img

Ranní okénko - Úterý ve znamení smíšeného sentimentu německých analytiků

16.04.2024 Dnes v 11 hodin očekáváme zveřejnění výsledků měsíčního průzkumu vnímání německé ekonomiky, který vydá instituce ZEW za měsíc duben. Tento měsíc se očekává zlepšení sentimentu jak ohledně výhledu, tak současného stavu německého hospodářství, přičemž zveřejňovaná čísla představují poměr mezi 350 finančními analytiky. V případě současného stavu však nálada i přes zlepšení nejspíš zůstane převážně negativní (očekává se -76,0 v dubnu vs -80,5 v březnu), a to s ohledem na pokles německé ekonomiky v posledním kvartále minulého roku a stále ochablý průmysl. Šestiměsíční výhled by ovšem mohl naznačit možný růst HDP vzhledem k příznivé situaci na trhu práce a taktéž z pravděpodobného snížení úrokových sazeb na červnovém zasedání ECB. Vyhlídky pro růst eurozóny ale zůstávají slabé, riziko představuje i současná geopolitická situace.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s nízkou volatilitou. Trh se samozřejmě uklidnil po zprávě o inflaci v USA, která vykázala růst o 3,5 %. Připomeňme, že inflace je pro Fed hlavním indikátorem při rozhodování o měnové politice. Nezáleží na očekáváních trhu, na prognózách odborníků, na počtu pracovních míst mimo zemědělství, ani na míře nezaměstnanosti. To je třeba pochopit, protože mnoho obchodníků se už několikrát zmýlilo, když očekávalo uvolnění politiky nejprve v březnu a pak v červnu.
img

Dolar nedosáhl svého potenciálu

16.04.2024 Co je dovoleno Jupiterovi, není dovoleno býkovi. V aktualizovaných prognózách odborníků z Wall Street Journal se hovoří o hodnotě amerického HDP v roce 2024 na úrovni 2,2 %. Dotazovaní odborníci Evropské centrální banky se domnívají, že ekonomika eurozóny letos vzroste o 0,5 %. Americká domácí poptávka je mnohem silnější než evropská, což vytváří podmínky pro zrychlování inflace a nutí Fed udržovat sazby po dlouhou dobu na stejné úrovni. O to lépe se daří medvědům na měnovém páru EUR/USD.
img

Euro má jen sotva šanci na růst

16.04.2024 Už déle než půl roku se na trhu diskutuje o možném snížení úrokových sazeb ve Velké Británii, USA a Evropské unii. Žádná centrální banka zatím k uvolňování měnové politiky nepřistoupila, protože se stále diskutuje. Pravděpodobně by se o sazbách mluvilo mnohem méně, kdyby tvůrci politik centrálních bank téměř denně neposkytovali komentáře na toto téma a nezdůrazňovali jeho význam. A protože tuto záležitost považují za důležitou, trh jinak smýšlet nemůže.
img

Týdenní předpověď založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a index amerického dolaru, 15. dubna

16.04.2024 V širším měřítku se v cenovém grafu libry od července loňského roku formuje medvědí trend. Ve vlnové struktuře se celý měsíc rozvíjela závěrečná část (C). Kotace dosáhly horní hranice potenciální reverzní zóny v denním časovém rámci.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data o evropském i americkém průmyslu

15.04.2024 Tento týden nenabídne takové množství zásadních dat jako ten minulý. Finanční svět tak bude především vstřebávat předchozí údaje ze Spojených států amerických, které posunuly sázky na první snížení sazeb z června až do třetího kvartálu. Z USA v tomto týdnu dorazí údaje z průmyslu, maloobchodu či nemovitostního trhu, která mohou ještě více naklonit váhu k pozdějšímu uvolňování měnové politiky. Z Evropy bude patrně nejzajímavější dubnový průzkum instituce ZEW ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace největší evropské ekonomiky Německa a budoucích očekávání finančních analytiků. Z české ekonomiky se v tomto týdnu dozvíme jediný údaj, a to ceny v průmyslu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. dubna

15.04.2024 Rostoucí inflační očekávání v USA vrátila poptávku po dolaru a umožnila kupcům vstoupit na trh na atraktivnějších cenách. Vzhledem k výraznému růstu páru během dnešní asijské seance vypadá zásah Bank of Japan nepravděpodobně. Ani silné údaje o zakázkách na stroje a zařízení v Japonsku nepomohly jenu stoupat, což naznačuje pokračování uptrendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. dubna

15.04.2024 Pokles indexu spotřebitelských cen ve Francii a Německu zesílil tlak na euro, zatímco růst inflačních očekávání v USA vedl na konci minulého týdne k posílení dolaru. Dnes je třeba věnovat pozornost údajům o indexu velkoobchodních cen v Německu a průmyslové výrobě v eurozóně. Slabé indikátory nejspíš přinesou nový výprodej eura, takže body pro vstup na trh hledejte dál podél trendu. A i kdyby euro dopoledne korigovalo, rovnováha sil se nezmění, protože čím výš euro půjde, tím atraktivnější bude jeho prodej.
img

Co můžeme příští týden očekávat od dolaru?

15.04.2024 Americký dolar se konečně vymanil z optimismu trhu ohledně uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému. Během posledních dvou týdnů se ukázalo, že snižování sazeb začne, až inflace klesne alespoň na 2,5 % meziročně. Vzhledem k tomu, že poslední zpráva o inflaci zrychlila na 3,5 %, snížení sazeb v Americe v nejbližší době neočekávám.
img

Co můžeme příští týden čekat od eura?

15.04.2024 Nadcházející týden se jeví jako poměrně nudný, zejména pro euro. V Evropské unii se odehraje relativně málo významných událostí, ale domnívám se, že v tuto chvíli ani nejsou potřeba. V uplynulých dvou týdnech trh překonal bariéru, která mu bránila ve zvýšení poptávky po dolaru. Nejprve vykázala vyšší hodnoty, než trh očekával, celá řada zpráv o americkém trhu práce a nezaměstnanosti, a poté nad očekávání zrychlila také americká inflace. Kombinace těchto zpráv jasně ukázala, že je předčasné snít o snížení sazeb Federálního rezervního systému. Vzhledem k tomu, že trh se dříve při prodeji dolaru řídil vlastním očekáváním brzkého uvolnění politiky Fedu, je situace opačná. Poptávka může vzrůst, protože je nepravděpodobné, že by Fed v příštích měsících snížil sazby.
img

Co příští týden čeká libru?

15.04.2024 V nadcházejícím týdnu čekají libru poměrně důležité události. Trh se teprve začal zbavovat bariéry strachu z prodeje britské měny a zpravodajské pozadí teď hlavně nesmí ovlivnit chuť trhu prodávat libru a kupovat dolar. K tomu je, jak asi tušíte, potřeba slabé zpravodajské pozadí ze Spojeného království a silné ze Spojených států.
img

EUR/USD. 12. dubna. Zasedání ECB: důvěra v červnové snížení sazeb vzrostla

12.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu ke korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Konsolidace kotací pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu eura a naznačí pokračování "medvědího" trendu. Odraz kurzu páru od úrovně 1,0696 nejspíš nepovede k výraznému růstu. Medvědí obchodníci získali během posledních dvou týdnů dost informací na to, aby mohli pokračovat v útocích.
img

GBP/USD. 12. dubna. Britská ekonomika dál stagnuje

12.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek v hodinovém grafu vrátil na úroveň 1,2517 a od této úrovně se znovu odrazil. Obrátil se ve prospěch britské libry, ale bez výrazného růstu. Dnes se kotace tohoto páru znovu zkoušejí vrátit k úrovni 1,2517. Konsolidace kurzu páru pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu ke korekční úrovni 38,2 % (1,2453). Mohla by také ukončit horizontální pohyb v denním grafu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 153,34 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Jelikož se pár obchoduje poblíž ročního maxima a v poslední době výrazně ubylo obchodníků ochotných zvyšovat long pozice, může se jakýkoli neúspěšný pokus o růst setkat s intervencí Bank of Japan, což vyústí v masivní výprodej páru, zejména ke konci týdne. Silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s jestřábím tónem členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové podpoří dolar.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Vývoz i dovoz v březnu v Číně klesly

12.04.2024 Vývoz z Číny se v březnu meziročně snížil o 7,5 procenta, nejvíce od loňského srpna, a dovoz nečekaně klesl o 1,9 procenta. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnil čínský celní úřad. Oba údaje výrazně zaostaly za očekáváním analytiků a poukazují na to, jak těžký úkol čeká čínskou vládu, která se snaží podpořit slabé hospodářské oživení země.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 12. dubna

12.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 152,86 došlo současně s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo ke zvýšení ceny o 40 pipsů.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 12.–15. dubna 2024: prodej pod 2 395 USD (7/8 Murray – technická korekce)

12.04.2024 Po prolomení formace symetrického trojúhelníku vytvořené na grafu H4 zlato zahájilo novou rally a dosáhlo prozatím nového maxima kolem 2 395. Žlutý kov se tak blíží k psychologické úrovni 2 400. Je pravděpodobné, že nad 6/8 Murray by zlato mohlo svůj růst prodloužit a očekává se, že v příštích dnech dosáhne 7/8 Murray nacházející se na 2 437.
img

Trh je zklamán a mírní naděje týkající se sazeb FOMC

12.04.2024 Když poslední zpráva o inflaci ukázala, že spotřebitelské ceny v USA zrychlily na 3,5 %, vydalo mnoho významných společností a bank aktualizované prognózy sazeb FOMC na rok 2024. S detailní analýzou tohoto tématu ale začněme nikoli u nich, ale u nástroje CME FedWatch, který je považován za kritérium pro určování tržního sentimentu. Ještě před několika týdny byla pravděpodobnost červnového uvolnění politiky Fedu 65 %, což není nijak moc, jen o trochu více než pověstných 50/50. Optimismus trhu ale před zveřejněním údajů o inflaci trochu klesl. Ve středu ráno byla zmíněná pravděpodobnost už 56 % a večer klesla na 19 %. Trhy teď navíc zohledňují 38% pravděpodobnost červencového snížení sazeb. A dokonce i pravděpodobnost zářijového snížení sazeb je pouhých 45,6 %! Jinými slovy, trh dramaticky změnil svá očekávání týkající se sazeb Fedu a na příštích čtyřech zasedáních FOMC už žádné snížení nepředpokládá!
img

Christine Lagarde: inflace slábne

12.04.2024 Skončilo třetí zasedání Evropské centrální banky roku 2024. Trh očekával, že úrokové sazby zůstanou beze změny, a ukázalo se, že měl pravdu. Někteří analytici a ekonomové však také očekávali, že prezidentka ECB Christine Lagarde oznámí, že je připravena na příštím zasedání přejít k uvolněnější měnové politice. K tomu nedošlo, ačkoli bylo naznačeno snížení sazeb v červnu.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 11. dubna (seance v USA)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 153,23 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, během kterého se linie MACD dostala do překoupené oblasti, což vyvolalo signál k prodeji. To vedlo ke korekci o 17 pipsů.
img

Česká pošta loni snížila ztrátu na tři čtvrtě miliardy Kč

11.04.2024 Česká pošta v loňském roce snížila ztrátu o jednu miliardu na 756 milionů korun. Provozní výnosy včetně příjmů z prodeje majetku vzrostly o 0,9 procenta na 19,037 miliardy korun. Provozní náklady bez odpisů klesly o 3,2 procenta na 19,114 miliardy Kč. Uvedli to zástupci České pošty na dnešním setkání s novináři.
img

Globální odbyt Škody Auto v prvním čtvrtletí vzrostl o pět procent

11.04.2024 Celosvětový odbyt automobilky Škoda Auto se v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšil o 5,2 procenta na 220.500 vozů. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou dnes na svých internetových stránkách zveřejnil mateřský koncern Volkswagen. Odbyt celé skupiny Volkswagen v prvním čtvrtletí meziročně vzrostl o 3,1 procenta na 2,1 milionu vozů.
img

CarMax se po výsledcích propadá o 11 %

11.04.2024 Společnost CarMax (KMX.US) je dnes jednou z nejhorších akcií na Wall Street. Cena akcií tohoto amerického prodejce ojetých automobilů se dnes po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období prosinec 2023 - únor 2024) propadá o dvouciferné hodnoty.
img

EUR/USD. 11. dubna. Zápis z jednání Fedu: obavy z inflace přetrvávají

11.04.2024 Ve středu se měnový pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 38,2 % (1,0866), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a klesl o 130 bodů. Došlo ke konsolidaci pod zónou supportu 1,0785–1,0801, což obchodníkům umožňuje očekávat další pokles směrem k další korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Pauza je možná kolem úrovně 1,0725 (minimum poslední vlny).
img

GBP/USD. 11. dubna. Zpráva o inflaci v USA šokovala býky

11.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu podruhé po sobě odrazil od úrovně 1,2705, což znamenalo obrat ve prospěch americké měny a pokles na úroveň 1,2517. Růst americké měny tak během několika hodin dosáhl téměř 200 bodů. Odraz kotací od hladiny 1,2517 bude působit ve prospěch britské libry a může vyústit v určitý růst k hladině 1,2584. Konsolidace páru pod hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší Fibonacciho úrovni 38,2 % (1,2453).
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY dne 11. dubna

11.04.2024 Poptávka po jenu se nezvýšila navzdory ekonomickým údajům z Japonska a prohlášením guvernéra Bank of Japan Kazua Uedy. Nicméně pouze intervence Bank of Japan ovlivní růstový potenciál USD/JPY, i když pokud dojde k poklesu páru, hráči na trhu pravděpodobně veškerý pohyb vykoupí, protože dolaroví býci trh v dohledné době neopustí.
img

Přehled páru EUR/USD. 11. dubna. Trh po zprávě o inflaci nevydržel.

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční evropské obchodní seance obchodoval ve známých kolejích s minimální volatilitou. Během americké seance se ale propadl. Pochybovali jsme, že trh zareaguje na zprávu o inflaci v USA logicky, ale spravedlnost zvítězila. Inflace v USA v březnu nejenže vzrostla, ale také překonala i ty nejpesimističtější prognózy. Co z toho vyplývá? Snad jen to, že Fed v dubnu upustí od snižování sazeb, a v červnu dokonce od uvolnění měnové politiky. Ale to jsme probírali už mnohokrát.
img

Trh na Fed spěchal a hluboce se zmýlil

11.04.2024 Během posledních několika měsíců jsem opakovaně tvrdil totéž: Federální rezervní systém není připraven snížit sazby v žádném konkrétním měsíci. Jinými slovy, žádný plán či harmonogram snižování úrokových sazeb neexistuje a ani existovat nemůže. Osobně nechápu, kde se vzaly prognózy snížení sazeb v březnu a červnu. Trh však letos prostě udivuje svou naivitou. Když říkám "trh", myslím tím jeho účastníky, kteří se chovají, jako by Fed již oznámil uvolnění měnové politiky, a analytiky a ekonomy, kteří zveřejňovali své prognózy bez jasných a pevných podkladů.
img

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na období 10.–15. dubna 2024: prodej pod 2 364 USD (3/8 Murray – symetrický trojúhelník)

11.04.2024 ETH/USD se obchoduje kolem 3 514 v rámci formace symetrického trojúhelníku, která se tvoří od 6. března. V neděli ETH dosáhl maxima 3 727, což je úroveň, která se shoduje s vrcholem symetrického trojúhelníku. Nyní ether konsoliduje kolem 21 SMA. V nadcházejících hodinách se tedy pravděpodobně dočkáme technického odrazu nebo pokračování medvědího pohybu.
img

Případ červen lze považovat za uzavřený

11.04.2024 Po americké měně konečně začíná být poptávka. Dolar prudce vzrostl poté, co zpráva o inflaci za březen ukázala, že index spotřebitelských cen vzrostl v posledních 12 měsících o 3,5 %. Trh takto prudký nárůst inflace nečekal a zareagoval nákupem dolaru. Posílení dolaru jsem čekal ve skutečnosti už minulý týden, ale trh pak prostě všechny pozitivní zprávy z USA ignoroval. Jenže takto to nemohlo být pořád. Oba instrumenty nakonec klesly. Pár EUR/USD potvrdil úmysl pokračovat v tvorbě vlny 3 neboli C, protože nedávno hrozila komplikace celého vlnového patternu. A ta byla plná změněných prognóz, což je vždy nepříjemné.
img

Portu překročilo 30 miliard korun pod správou. Investorům sníží poplatky podle objemu investic

10.04.2024 Online investiční platforma Portu překonala milník 30 miliard korun pod správou. Zároveň od začátku května změní sazebník poplatků. Základní 1% sazba se nově snižuje s větším objemem vložených prostředků až na pouhých 0,4 %. Lze ji dále kombinovat se slevovým programem pro dlouhodobé investory. S fixací investičního horizontu se tak lze dostat až na 0,24 % p.a. Platforma tak pokračuje ve své snaze o zjednodušování a zefektivňování investování.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 10.–12. dubna 2024: prodej pod 1,0864 (4/8 Murray – symetrický trojúhelník)

10.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje kolem 1,0852, tedy pod silnou rezistencí 4/8 Murray na úrovni 1,0864, a pod 21 SMA na úrovni 1,0859, přičemž vykazuje známky vyčerpání.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 9.–11. dubna 2024: prodej pod 2 364 USD (6/8 Murray – překoupeno)

09.04.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 346,43 a ustupuje poté, co dosáhlo nového maxima na úrovni 2 365,54. Tato oblast pod úrovní 2 375 je považována za silnou rezistenci, jelikož se zde nachází 6/8 Murray, týdenní a měsíční rezistence.
img

Firma Tameh, jež dodává energie Liberty, půjde do reorganizace, rozhodli věřitelé

09.04.2024 Společnost Tameh Czech, která je dodavatelem energií pro huť Liberty Ostrava, půjde do reorganizace. Rozhodli o tom dnes na schůzi v Ostravě věřitelé. Usnesení o povolení reorganizace ještě musí vydat soud. Tameh uvádí, že se do úpadku dostal kvůli tomu, že mu Liberty, jejíž provozy stojí, přestala platit.
img

Vítkovice Steel prohloubily v roce 2022 svou ztrátu na 422,7 milionu korun

09.04.2024 Ostravská hutní firma Vítkovice Steel prohloubila v roce 2022 svou ztrátu oproti roku 2021 o 314,5 milionu na 422,7 milionu korun. Tržby z prodeje výrobků a služeb podniku klesly meziročně o 2,63 miliardy, tedy 30 procent, na 6,1 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky podniku zveřejněné ve Sbírce listin, na kterou upozornil server e15.cz. Uvedl, že nahromaděná ztráta firmy z minulých let se přehoupla přes 7,5 miliardy korun.
img

GBP/USD. Analýza na 8. dubna. Libra zůstává navzdory všemu drahá.

09.04.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Už několik měsíců pozorujeme pohyby mezi Fibonacciho hladinami 50,0 % a 23,6 %. Horizontální pohyb není pro vlnovou analýzu nejvhodnější. Jak už jsem poznamenal, vlnový pattern by měl být jednoduchý a srozumitelný, aby se s ním dalo pracovat. Aktuálně je jednoduchý a srozumitelnosti jen málo. Pokud předpokládaná vlna 2 neboli B opravdu skončila, pak začala tvorba očekávané vlny 3 neboli C. O tomto scénáři se ale dost pochybuje, protože trh je momentálně v dalším bočním pohybu.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 8.–10. dubna 2024: nakupujte nad úrovní 1,0833 (Murray 3/8 – 21 SMA)

09.04.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem úrovně 1,0832 v rámci klesajícího trendového kanálu, který se vytvořil v grafu H1, a kolem 21 SMA. Vidíme, že euro je nad 200 EMA. To znamená, že by mohlo dojít k prudkému průrazu tohoto kanálu a pár EUR/USD by mohl dál stoupat a dosáhnout linie Murray 5/8 na úrovni 1,0894.
img

GBP/USD. 8. dubna. Nonfarm payrolls dolaru nepomohly.

08.04.2024 Pár GBP/USD se v pátek v hodinovém grafu odrazil od oblasti supportu 1,2584–1,2611 a obrátil se ve prospěch britské libry. Na nový růst neměl dost času, ale býčí obchodníci stále neztrácejí možnost posunout libru tento týden nahoru. Pokud se kotace zkonsolidují pod zónou 1,2584–1,2611, podpoří americkou měnu a obnoví pokles k úrovním 1,2517 a 1,2453. Trend v hodinovém grafu zůstává "medvědí".
img

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. dubna

08.04.2024 Test úrovně 151,52 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 25 pipů. Konsolidace dolaru nad úrovní 151,50 naznačuje další vývoj vzestupného trendu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a indexu amerického dolaru

08.04.2024 Od července loňského roku určuje hlavní směr cenového pohybu na měnovém páru GBP/USD algoritmus klesající vlny. Její struktura se vyvíjí jako korekční typ připomínající "pennant". Nedokončená část začala 8. března. Minulý týden cena prorazila silnou hladinu supportu, po čemž kotace páru potřebovaly konsolidovat, aby mohly pokračovat v klesajícím trendu.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlata

08.04.2024 V grafu evropské měny určuje směr cenových fluktuací od září loňského roku algoritmus klesající vlny. Struktura vlny tvoří horizontální korekční rovinu. Extrémy v grafu vytvářejí formaci "pennant". Vlnová struktura se pomalu dokončuje, ale v grafu nejsou žádné signály blížícího se obratu.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 8.–10. dubna 2024: prodej pod 2 350 USD (6/8 Murray – překoupeno)

08.04.2024 Během evropské seance dosáhlo zlato nového maxima ve výši 2 354,14. Vzhledem k tomu, že trh tento týden otevřel kolem 2 323 kvůli silné volatilitě a nízké likviditě, zlato během několika hodin vzrostlo na 2 254.
img

Co příští týden čeká euro?

08.04.2024 Právě jsme viděli silné americké údaje a velmi slabou reakci trhu. Chtěl bych zdůraznit, že poptávka po americké měně měla stoupnout mnohem výrazněji, ale trh se celý týden soustředil spíš na prodej dolaru než na jeho nákup. V důsledku toho není aktuální zpravodajské pozadí pro účastníky trhu příliš zajímavé, takže má menší význam než obvykle.
img

Co příští týden čeká libru?

08.04.2024 Libra zůstává v horizontální části trendu, který vlastně není trendem. Rád bych připomněl, že aktuálně se stále vytváří set klesající vlny, pravděpodobně vlna 2 nebo B, která by se ale mohla i prodloužit. Právě v rámci této vlny už několik měsíců pozorujeme horizontální segment. Vlnová analýza nicméně stále naznačuje, že libra bude klesat přinejmenším k úrovni 1,20.
img

Co příští týden čeká dolar?

08.04.2024 Dolar propásl spoustu příležitostí k růstu vůči euru a libře. Naštěstí bude mít příští týden další šanci. Spojené státy zveřejní ve středu zprávu o inflaci za březen, která by s velkou pravděpodobností mohla být pro dolar pozitivní. Vše bude bohužel záležet na trhu. Pokud investoři nebudou této zprávě přikládat velký význam, pak dolar nemusí stoupat. Důvody k tomu ale rozhodně mít bude.
img

Spotřebitelská poptávka v únoru nečekaně a silně klesla

05.04.2024 Maloobchodní tržby bez prodeje aut v únoru meziměsíčně klesly v reálném vyjádření o 0,8 %, zatímco ještě měsíc předtím rychle rostly o 1,3 %. Meziročně byly zmíněné tržby vyšší o 1,6 % a únorový výsledek tak zaostal za očekáváními, když tržní konsensus předpokládal růst o 2,3 % y/y. Směrem výše byl ale revidován lednový údaj, který původně ukazoval na meziměsíční nárůst o 1,0 %. Zklamání z únorového výsledku podtrhuje také fakt, že zatímco od října do ledna maloobchodní tržby meziměsíčně rostly a naznačovaly trend postupného oživování spotřebitelské poptávky, tak v únoru přišla poměrně výrazná korekce. Oproti předpandemickému únoru 2020 tak byly tržby bez prodejů aut v reálném vyjádření stále nižší o 5 %.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Dolaroví býci využili ranního poklesu, ale vše se může změnit po zveřejnění údajů z USA. Slabé údaje o růstu počtu nových pracovních míst povedou k poklesu páru USD/JPY, který by mohl skončit opětovným testem týdenních minim. Silné statistiky proti tomu pár rychle posunou zpátky k ročnímu maximu, i když toto může být nepravděpodobné. Dnes vystoupí také členové FOMC Thomas Barkin a Michelle Bowmanová.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl ke korekční úrovni 38,2 % – 1,0866, od které se odrazil a obrátil se ve prospěch americké měny. Tak začal proces poklesu k zóně supportu 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny podpoří nový růst eura. Konsolidace pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího růstu dolaru ke korekční úrovni 0,0–1,0696. Za pravděpodobnější považuji druhou možnost.
img

Velmi příznivý začátek roku pro sektor maloobchodu

05.04.2024 Třetí měsíc v řadě reálné tržby maloobchodních prodejců rostou, když v únoru stouply o 1,6 %. Zároveň byl revidován výrazně směrem výše lednový výsledek, a to z 2,4 % na 3,2 %. I z tohoto důvodu v meziměsíčním srovnání tržby poklesly o 0,8 %. Nicméně i přes meziměsíční snížení tržeb lze konstatovat, že spotřeba domácností se odráží ode dna.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 5. dubna

05.04.2024 Test úrovně 151,67, který se shodoval s poklesem linie MACD od nuly, vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o 15 pipsů. Krátce poté se poptávka po tomto páru vrátila.
img

Holubičí zápis ECB kupce neodradil

05.04.2024 Nový obchodní týden začal dobře pro dolar, ale pak trh přestal věnovat pozornost ekonomickým zprávám a veškerý pokles se rychle vytratil. V pondělí trh obratně využil ISM PMI ve službách, v úterý ignoroval zprávu JOLTS, ve středu jsme se dočkali zpráv o inflaci v EU a americkém ADP a ve čtvrtek trh dál zvyšoval poptávku po euru a ignoroval zápis ze zasedání Evropské centrální banky. Do konce týdne zbývá jeden den a ten nám přinese informace o americkém trhu práce a nezaměstnanosti. Už teď je ale jasné, že dolar bude euru čelit jen s velkými obtížemi. Jedinou nadějí je vlnový pattern, který může trh naklonit směrem k prodeji.
img

Lévi-Strauss roste o 15 % díky zvýšení přímého prodeje📈

04.04.2024 Výrobce oděvů a obuvi Lévi-Strauss (LEVI.US) dnes posiluje o více než 15 %, protože společnost představila prognózy zisku. Akcie se dnes obchodují v druhé nejlepší seanci v historii, protože investory zaujaly prodejní výsledky společnosti, a to bez zprostředkovatelů. Společnost Levi's spustila vlastní platformu pro online elektronický obchod a přímý prodej (DTC) výrazně zvyšuje ziskovost společnosti, která nemusí využívat zprostředkovatele, zároveň šetří náklady a nabízí zboží za atraktivní cenu, bez dalších velkoobchodních marží.
C:\fakepath\trader-04042024-47-zm.png

Forex: Koruně se dnes dařilo, k dolaru uzavřela nejsilnější za více než dva týdny

04.04.2024 Koruna dnes posílila vůči euru o pět haléřů na 25,29 EUR/CZK. K dolaru zpevnila od středečního podvečera o 15 haléřů na 23,27 USD/CZK, což je její nejlepší závěr od letošního 20. března. Vyplývá to z údajů serveru Patria Online kolem dnešních 17:00.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

MF prodalo státní dluhopisy za 9,6 mld. Kč

04.04.2024 Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve dvou aukcích státní dluhopisy za 9,6 miliardy korun. Poptávka investorů byla víc než dvojnásobná, byli ochotni nakoupit obligace v objemu 20,9 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky, která aukce zajišťovala. Dnešní prodej státních dluhopisů byl první ve druhém čtvrtletí, celkem v tomto kvartálu ministerstvo plánuje vydat dluhopisy za 75 miliard korun.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna (americká seance)

04.04.2024 Dnes vyjdou údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC, jejichž pevný postoj by mohl vyvolat růst poptávky po dolaru, byť je to nepravděpodobné, protože cena už dosáhla ročních maxim.
C:\fakepath\trader-04042024-42-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.04.2024 1) Cena zlata pokračuje v lámání rekordů, poprvé v historii překonala hranici 2300 dolarů (téměř 54.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). K jejímu růstu přispívají vyhlídky na snižování úrokových sazeb ve Spojených státech.
img

EUR/USD. 4. dubna. Medvědi ustupují pozitivním statistikám navzdory

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu konsolidoval nad zónou rezistence 1,0785–1,0801 a pokračuje v růstovém trendu směrem k další korekční úrovni 38,2 % – 1,0866. Odraz páru od této úrovně bude působit ve prospěch amerického dolaru a může vést k určitému ústupu zpět do zóny 1,0785–1,0801. Konsolidace kotací nad úrovní 1,0866 bude působit ve prospěch dalšího růstu směrem k další Fibonacciho úrovni 50,0 % – 1,0918. Trend je prozatím stále "medvědí".
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna

04.04.2024 Navzdory slabým údajům o peněžní zásobě v Japonsku a rozporuplným prohlášením předsedy Fedu Jeroma Powella se dolar dál obchodoval v horizontálním pásmu, částečně kvůli slabým údajům PMI za sektor služeb v USA, které omezily růstový potenciál páru. Až opuštění tohoto pásma povede k výraznějšímu pohybu páru USD/JPY.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 4.–6. dubna 2024: prodej pod 2 312 USD (+2/8 Murray – technická korekce)

04.04.2024 Na začátku evropské obchodní seance se zlato obchoduje kolem psychologické hladiny 2 300, přičemž podle denního grafu má silný býčí trend a vykazuje známky překoupenosti. Zlato dosáhlo extrémních úrovní, které podle ukazatele Murray pozorujeme v oblasti 2 312. Ta by mohla být klíčovým bodem pro silnou technickou korekci v nadcházejících dnech.
img

Nové názory na sazbu Fedu

04.04.2024 Nový obchodní týden začal pro dolar příznivě, ale pak trh přestal ekonomickým zprávám věnovat pozornost a měnové páry se přestaly pohybovat směrem dolů. V pondělí trh zkušeně obehrál ISM PMI ve službách, v úterý ignoroval zprávu JOLTS a ve středu jsme se dočkali zpráv o inflaci v EU a ADP v USA. Do konce týdne zbývají ještě dva dny, které budou plné důležitých událostí. Pokud však trh bude pokračovat v činnosti jako v úterý a ve středu, nedopadne to dobře.
C:\fakepath\MicroStrategy-03042024-3.png

MicroStrategy: Horkým terčem shortařů v době růstu bitcoinu?

03.04.2024 Jedním z mnoha finančních aktiv, které od začátku roku neuvěřitelně rostou, je bitcoin. Na vzestupu ceny bitcoinu se přenášejí i ostatní kryptoměny, ale také akcie firem spojených se sektorem kryptoměn. Současně rychlý nárůst ceny bitcoinu vyvolal spekulace, zda se nejedná pouze o klasickou bublinu. Právě tyto spekulace vedly k tomu, že někteří investoři začali masivně shortovat akcie společnosti MicroStrategy.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 151,75 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal sell signál, ale vedl jen k ztrátám, protože volatilita zůstala extrémně nízká.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Odpoledne byla otestována úroveň 1,0781 a zároveň se linie MACD začala pohybovat nahoru od nuly, což vyvolalo buy signál. Trhy teď čekají, jak se situace vyvine, zvlášť když jsou před nimi důležité údaje z USA.
img

Intradenní strategie pro začátečníky na 3. dubna

03.04.2024 Dnes bude intradenní volatilita záviset na údajích o inflaci v eurozóně a na statistikách z amerického trhu práce, na což je potřeba položit důraz. Je velmi důležité zjistit vývoj zaměstnanosti v USA podle údajů z ADP za březen letošního roku. Pokles indikátoru, který by byl mnohem větší než konsenzus, by vedl k poklesu amerického dolaru a růstu libry a japonského jenu. Špatné výsledky ISM PMI pro sektor služeb také negativně ovlivní americký dolar. Nicméně projevy členů FOMC, vedené předsedou Fedu Jeromem Powellem, budou mít mnohem větší vliv na trh. Jeho holubičí tón a ochota snižovat úrokové sazby ještě víc poškodí dolarové pozice.
img

GBP/USD. 3. dubna. Powellův projev může na trh vrátit medvědy

03.04.2024 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v úterý konsolidoval pod zónou 1,2584–1,2611, což zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší úrovni 1,2517. Dnešní odraz od zóny 1,2584–1,2611 bude opět působit ve prospěch amerického dolaru a nového poklesu. Konsolidace kurzu páru nad uvedenou zónou umožní očekávat nový růst libry k zóně rezistence 1,2705–1,2715.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
C:\fakepath\Xiaomi-elektromobil.jpg

Akcie Xiaomi posílily díky vstupu na trh s elektromobily

02.04.2024 Akcie čínského výrobce chytrých telefonů Xiaomi prudce posílily poté, co firma uvedla na trh svůj první elektromobil SU7. Akcie Xiaomi dnešní obchodování uzavřely s devítiprocentním nárůstem, tržní hodnota podniku se tak zvýšila o zhruba čtyři miliardy dolarů (94 miliard Kč), napsala agentura Reuters.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 2. dubna (seance v USA)

02.04.2024 Na tomto páru nedošlo k žádným cenovým testům. Dnes vystoupí členové FOMC a jejich postoj může dolaru pomoci a obnovit pohyb vzhůru, který se zastavil kolem ročního maxima. Údaje o výrobních zakázkách, volných pracovních místech a fluktuaci pracovních sil pravděpodobně nebudou mít na trh výrazný vliv.
img

EUR/USD. 2. dubna. Medvědi udělali další důležitý krok vpřed

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny rezistence 1,0785–1,0801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v sestupném procesu směrem ke korekční úrovni 0,0 % – 1,0696. Odraz sazby páru od této úrovně podpoří měnu EU a určitý růst zpět k zóně 1,0785–1,0801. Konsolidace pod úrovní 1,0696 dále zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu evropské měny. Na trhu nadále dominují medvědi.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy párů EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD a zlata

02.04.2024 Cena páru EUR/USD sleduje v krátkodobém horizontu algoritmus poslední, zatím nedokončené, klesající vlny, která se formuje od 14. července loňského roku. Během posledních čtyř měsíců cena vytvořila korekci ve tvaru posunující se roviny. V současnosti je struktura vlny téměř dokončená. Cena se celý aktuální měsíc pohybuje do strany.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/CHF a indexu amerického dolaru

02.04.2024 Analýza denního grafu britské měny vůči dolaru ukazuje na nedokončenou klesající vlnu, která s eformuje od 13. července minulého roku. První dvě části (A – B) mají kompletní strukturu. Od 8. března začala klesat poslední část vlny (C). Vlna se vyvíjí jako impulsní. V průběhu minulého týdne se v boční rovině formoval přechodný retracement.
img

Březen ve znamení optimismu v průmyslu

02.04.2024 Výkon ve zpracovatelském průmyslu klesá nejpomaleji od srpna 2022, když index nákupních manažerů (PMI) vzrostl ze 44,3 bodů v únoru na březnových 46,2 bodů. Zdá se, že tuzemská výroba nabírá pomalu další dech, a to navzdory přetrvávajícím potížím v Německu.
img

Co příští týden čeká euro?

02.04.2024 První dubnový týden slibuje být pro měnové páry docela zajímavý. Začněme ale eurem, které se poslední dobou docela vleče, ale stále se drží současného vlnového patternu, který naznačuje vytvoření klesající vlny. Aby vše zůstalo při starém, potřebuje trh dostat silné zprávy z USA a slabé z Evropské unie.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 2. dubna

02.04.2024 Silná výrobní aktivita v USA umožnila kupcům vymanit se z kanálu uprostřed pásma a pokračovat v trendu. Včerejší údaje z Japonska oproti tomu neměly na jen vliv, stejně jako dnešní slabé údaje o měnové bázi. Zdá se, že hráči na trhu se dál soustředí spíš na data z USA, která ovlivňují směr dolaru.
img

Co příští týden čeká dolar?

02.04.2024 Dispozice amerického dolaru jsou poměrně dobré vůči euru a slabé vůči libře. Trh od libry stále očekává růst, zatímco zpravodajské pozadí a vlnová analýza naznačují klesající trend. Celkově máme pohyb do strany. Nadcházející americké zprávy ale budou poměrně silné, takže je velká šance, že na páru EUR/USD bude pokračovat klesající trend a na páru GBP/USD začne dlouho očekávaná vlna 3.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 2.–3. dubna 2024: prodej pod 2 250 USD (8/8 Murray – 61,8 % Fibonacci)

02.04.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 253, nad 21 SMA a nad 8/8 Murray. Včera během evropské a americké seance zlato provedlo silnou technickou korekci z úrovně 2 265 směrem k oblasti 2 230. V pátek kov při uzavření obchodování opustil gap kolem 2 232 a tento GAP byl pokryt.
img

Co příští týden čeká libru?

02.04.2024 Libra šterlinků se může spoléhat jen na zpravodajské pozadí z USA. Pár GBP/USD se už dlouho obchoduje do strany, takže bude potřeba velmi silné zpravodajské pozadí, aby se trh z této "šlamastyky" dostal. Amerika poskytne všechny potřebné údaje ke zvýšení aktivity na trhu, ale jestli se dočkáme dlouho očekávané vlny 3, nebo opět jen bočního pohybu, rozhodne síla nadcházejících zpráv.
img

Co se dalo čekat: ECB může snížit sazby dříve než Fed

02.04.2024 Nový obchodní týden začal poklidně. Až do zveřejnění indexu nákupních manažerů (PMI) ISM ve zpracovatelském průmyslu pro Spojené státy nebyly k dispozici žádné zprávy. A v době takto pasivního trhu měla daná zpráva velký vliv. Index PMI ve zpracovatelském průmyslu zaznamenal v březnu hodnotu 50,3 bodů oproti únorové hodnotě 47,8 bodů a poprvé po dlouhé době se tak vrátil nad klíčovou hranici 50,0 bodů. Trh neočekával více než 48,4 bodů, a proto takto silná zpráva okamžitě podpořila americký dolar. Podle mého názoru je to přesně tak, jak by mělo. První zpráva tohoto týdne vyvolala přesně ten pohyb, který jsme potřebovali.
img

ECB se připravuje na 3–4 kola snižování sazeb v roce 2024

02.04.2024 V předchozím přehledu jsem upozornil, že člen Rady guvernérů Evropské centrální banky Robert Holzmann uvedl, že Evropa by mohla snížit úrokové sazby dříve než USA. Podle mého názoru je to další důvod k prodeji eura a nákupu dolaru. Člen Rady guvernérů ECB Yannis Stournaras však uvedl, že v roce 2024 je možné provést celkem čtyři snížení úrokových sazeb, což znamená snížení o 100 bazických bodů do konce roku.
img

Za astronomickým růstem cen kakaa jsou i finanční spekulace

31.03.2024 Za současným růstem ceny kakaa stojí kromě špatné úrody či klimatických změn také čisté finanční příčiny, totiž spekulace.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/SGD | USD/NOK | GBP/CAD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | SGD | USD/BRL | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Arbitrážní obchod | Asset management | Average True Range | ADX | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Bearish Market | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | Custody | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrading | Dealer | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FINMA | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fannie Mae | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Floor | Large Cap | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gama | Gap | Vyplnění GAPU | Vstup short | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LES | LIBOR | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | Out of the money | P/E | PEG | Parita | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Podílový fond | Podílový list | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Primární trh | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Slippage | Sloupcový graf | Smart money | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Trailing stop loss | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvrdá měna | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Bullish Market | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Japonská měna | Santa Claus Rally | Akciové opce | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Kopírování obchodů | Správa kapitálu | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Intradenní analýza | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | FxPro | Zásoby ropy | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Long/short equity | Aktivum | Carry trades | Carry trading | Cenová nabídka | Delta | Druhá měna | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Prodej typu short | Průlom | Přenos | Spekulant na nárůst cen | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchodování | Spekulant na pokles cen | Nákup typu long | Kasino | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Česká spořitelna | Akcie České spořitelny | Akcie ČEZ aktuálně | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Akcie ČEZ graf | Akcie ČEZ investiční doporučení | Akcie ČEZ kurz | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Akcie ČEZ online | Akcie ČEZu | Akcie ČEZu na burze | Akcie Čína | Akcie ČSOB | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie KB | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akcie online | Akcie online Čína | Akcie Porsche | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Škoda auto | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Akcie Visa | Akcie.cz | Akcie.cz on line burza | Akcie-2000.cz | Akciové burzy | Akciové fondy aktuální kurzy | Akciový mix ČSOB | Akciový mix FF | Akciový prémiový dluhopis | Akciový prémiový dluhopis IV | Akciový prémiový dluhopis XII | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurz australského dolaru | Aktuální kurz euro | Aktuální kurz libry | Aktuální kurz rublu | Aktuální kurz rublu ke koruně | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzovní lístek KB | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot USA | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bitcoin graf | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena akcií Unipetrol | Cena elektřiny na burze | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD trading | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je intervence | Co je komodita | Co je opce | Co jsou komodity | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Časový pásma | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ online | Členské země Evropské unie | ČNB kurz | Daňové přiznání | Devizové kurzy | Devizové rezervy ČNB | Direct market | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dnešní události | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Kurzy.cz | ECN broker | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Elliotovy vlny | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURCHF | Euro dnes | Euro měna | Euro Stoxx 50 | EURTRY | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP JPY | GE money | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do umění | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční smlouva | Investiční strategie fondů | Investiční účet | Investiční záměr | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak rychle zbohatnout | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jak vydělávat peníze | Jak zhodnotit finance | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komoditní trh | Komodity ropa | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krach na burze | Krach na newyorské burze | Krátkodobé investice | Kurzovní lístek | Kurs měny | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz čínského jüanu | Kurz dolar | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz euro | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz měny | Kurz rublu | Kurz rublu ke koruně | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzovní lístek KB | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | Libra | Libra šterlinků | Lira | London metal exchange | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Maximální riziko | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | MQL | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup eura | Nákup komodit | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nejlepší broker | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Trading view | Obchodování komodit | Obchodování na komoditních trzích | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online burza | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Otevřené podílové fondy | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Pád měny | Pád rublu | Pasivní příjem | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Peníze.cz | Pepperstone | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej dolaru | Prodej EUR | Prodej eura | Prodej komodit | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účet | Srovnání brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Světové burzy | Světové události | SWIFT | Swingy | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Termínované vklady | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Ukrajinská hřivna | Unce zlata | US dollar | USD graf | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny uhlí | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj rublu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Zlataky.cz | XM | Zahraniční měny | Zákon o cenných papírech | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Diskontní sazba | Finanční nástroj | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | Dolarové dluhopisy | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | RBOB | RSJ | Short equity | Akciové riziko (Risk On Shares) | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | Bookbuilding | Burzovní seance | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Diskont | Dluhové trhy | Doba splatnosti | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Gamma | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Junk bonds | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | Opční prémie | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Peněžní trhy | Petr Kellner | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | PX index | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | SPAD | Strong Buy | Syndikát | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Upisovací období | Upisování akcií | Úvěry klientům | Využití kapacit | Trend following | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | WGC | Akciová společnost | Čekací doba | Denní změna | Duální listing | Hlavní trh | Investiční instrument | Kmenové akcie | Mimoburzovní obchod | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Regulovaný trh | Repo operace | Standardní množství | Zajišťovací obchody | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Factoring | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Investiční dotazník | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Double bottom | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Flag | Mezinárodní banky | Trendový indikátor | Majors | Martingale | Překoupeno | Rollover (swap) | Session | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný obchodník | E-mini | Know-how | Genesis | Genesis trading | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie.cz online burza | Burza dnes | Burze | Cena eura | Podvědomí | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Dividendové akcie | Ekonomický kolaps | Expert Advisor | Forex funds | Head and Shoulders | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Zlatý standard | Asijské obchodování | Evropské obchodování | BNP Paribas Securities | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Ernst & Young | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Oxford Economics | State Street | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | TradingFloor.com | Institut Ifo | DIHK | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | BCS | Americká mincovna | S&P Dow Jones Indices | PwC | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | The Guardian | Zdeněk Zaňka | WACC | Bloomberg Terminal | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Petr Koblic | Finanční trhy dnes | Index Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | UNCTAD | Kolaps finančních trhů | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Technický pohled | Technický výhled | Uložení peněz | Zig Zag | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Vývoj na komoditních trzích | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Commitments of Traders (COT) | Tržní cyklus | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Finančníci | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Trendový kanál | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Vizionář | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Firemní investice | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | AWD | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Miliardáři | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Bezpečné investice | Kolísání trhu | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Náklady na zajištění | České firmy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Forexoví tradeři | Na volné noze | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Dollar Index | Broker Trust | Kolísání směnných kurzů | Panika na finančních trzích | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Zprávy a analýzy | Akce centrálních bank | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Mizuho Securities | Supporty a rezistence | Britské hospodářství | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Akcie Credit Suisse | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Burzovní parket | Bělorusko | Denominace | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | CME Fed Watch | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Londýnské finanční centrum City | Poměr zlata a stříbra | Les Echos | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | Specifika kontraktu | Specifikace kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | CzechInvest | Vývoj měnového kurzu | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Neue Osnabrücker Zeitung | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Obchodování na forexových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Vitol | Komoditní sektor | Finanční poradce | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Steve Nison | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Úroková sazba ECB | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rychlé zisky | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Západoevropské trhy | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Propad akcií | Exxon | Chevron | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Index amerických akcií | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Quantum | Hřivna | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Ziskové obchodování | Monopoly | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Výhled ekonomiky | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Burzovně obchodovaný fond | Vývoj eurodolaru | Příjmy z obchodování | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Bitfinex | Finanční podniky | Pew Research Center | Politico | Business Insider | JPMorgan Chase & Co. | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Flash Crash | Carl Icahn | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | State Street Global Advisors | Zlevnění akcií | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | Investiční aktiva | Forwardový kurz | Rystad Energy | Spotový kurz | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Baker McKenzie | Belviport Trading | Skupina PPF | Fluktuace kurzu | Akcie českých bank | Swiss Life Select | Krize eura | Vstup na burzu | CIBC | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Správa portfolia | Investiční činnost | Investopedia | Sell in May and go away | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | Směnné kurzy měn | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Úřad pro regulaci finančního trhu | Pohyby na finančních trzích | Citi Research | Vysokoúročené měny | Makroekonomické zprávy | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | BHS | Mean reversion | Ceny pšenice | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | IBKR | Paul Tudor Jones | World Gold Council | Objem zlata | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Portfolio dluhopisů | Obchodování breakoutů | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | André Kostolany | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Vladimír Pikora | Obchodování na pražské burze | MT4 Supreme Edition | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Hlavní fundamenty | Technologie blockchain | Jak obchodovat komodity | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | XRP/USD | BTC/USD (Bitcoin) | Vývoj BTC/USD | Cena Etherea | Kalendář makroekonomických dat | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Ziskový trading | Měnové zajištění | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | Diverzifikace aktiv | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | Altcoin | Online sázení | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | Crown | Bitcoinové futures | CBOE Global Markets | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Obchodník s kryptoměnami | deVere Group | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Dealogic | Hodnota fúzí a akvizic | Kapitálové výnosy | Trh s bitcoiny | Nemovitostní fondy | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Hypoindex | XBT | Fox Business | Inteligentní investor | Coinmate | Binance | Kryptoměna ethereum | Cena kryptoměny ethereum | Bithumb | Růst bitcoinu | General Bytes | Hardwarové peněženky | NEST | Oxfam | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Nové kryptoměny | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Investice do kryptoměn | Fidelity Fund | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Tržní hodnota kryptoměn | Obrovský růst cen | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Nákupy kryptoměn | Nákup digitálních měn | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Ceny lithia | Zlatá koruna | Digitální peněženky | Playtech | Online kasina | Cena Ripplu | Nejlepší tradeři | FundStrat | Dobrý obchodník | Obchodování na trzích | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Výkonnost fondů | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | EUR/RUB | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kobalt | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Odliv dividend | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Spotové obchodování | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | R Trader | Ekonomické výsledky | CII750 | VŠE v Praze | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Asociace pro kapitálový trh ČR | Finmag | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Finančník George Soros | Hodnota majetku | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Burza kryptoměn | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Německá centrální banka | Analytik Raiffeisenbank | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Spoření na důchod | Stock picking | Capitalinked.com | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Čínské měny | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Kurz EUR/CZK | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Ostatní investice | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Graf indexu | Cena akcií Amazonu | Cenový kanál | LYNX Pro | Správci kapitálu | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Trh Start | Americký dolarový index | Czech Fund | Norges Bank | Hongkongský dolar | HKD | Zasedání OPEC | Korunový trh | Bitmain | Společnost Bitmain | USMCA | Měny v regionu | Baird | Nové peníze | Pražský PX | Trendové čáry | Vývoj těžby ropy | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Tulipánové horečky | Trhy v USA | Trh s ropou | Metals Focus | Pipy | Výsledky firem | Pády na burze | Akciový výhled | NIESR | Šéf burzy | Finanční skupina | Mileniálové | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Crypto trader | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Analytické služby | Drahé komodity | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | Kybernetické pondělí | Největší kryptoměna | CFD broker | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | AETOS | Nejznámější kryptoměna | The Big Short | Primární nabídka | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Posilování české koruny | Průzkum společnosti | Jiné měny | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Oživení akcií | Vývoj finančních trhů | Bloomberg Economics | Jednotná měna | Veřejný dluh | Evropský fond finanční stability | Pojištění vkladů | Genesis Coin | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Kongres USA | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Web Trader | Mergermarket | Počet fúzí a akvizic | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Akcie technologických podniků | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | Růst dolaru | Momentum trhu | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Sazby ČNB | Snížení volatility | Poptávka po americkém dolaru | Zahájení výsledkové sezóny | Silný frank | Makléřská společnost | Nová kryptoměna | US High Yield | Australské akcie | Vysoké zisky | DBS | Analytici z Wall Street | Finanční operace | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Kdy nakoupit akcie | Jak se obchoduje | Globální dluh | Velké riziko | Profesionální trader | ASIC | Obchodní operace | Makroekonomické strategie | Poptávka po zlatu | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Behaviorální vzorce | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Akcie Levi Strauss | Online obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Obchodovat komodity | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Německé banky | Vysoký výnos | Investment Counsel | Výsledky ČEZu | Silný trh | Výsledky ČEZ | Burzovní debut | Investiční platforma Portu | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Obchodování britské libry | Obchodování GBP | Aktivní trader | Přední ekonomové | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Světové finanční trhy | Indikátor ATR | Evropské akciové burzy | čnBlog | Norský fond | Státní fond | Začínající obchodníci | Klouzavé průměry (MA) | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Obchodování přes LYNX | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | MFI | Gainesville Coins | Strategie carry trade | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Ruská firma | Ruský akciový trh | Oddělení kapitálových trhů | Short obchod | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování Price Action | Nasdaq100 | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | GDPNow | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | SPI Asset Management | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Snahy investorů | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Intradenní strategie | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | CFD na indexy | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Klienti brokerů | Vysoká finanční páka | Čínský trh | Wealth Management | Opční obchodník | NATGAS | Prezidentka ECB | Trhy.cz | CoinShares | Volný čas | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | FinCEN | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Obchodování Pin Barů | Způsob tradingu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Index CRB | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | GBTC | Pokles úroků | Maržové obchodování | Maržový účet | FedWatch Tool | Coffee | Kurz kryptoměny | Pokles dolaru | Ripple Labs | Ziskové obchody | Senior trader | Spready a poplatky | Ochrana před záporným zůstatkem | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akciový růst | Akcie automobilky | Aston Martin | Situace v Hongkongu | Americké futures | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Nový britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | Tomáš Jaroš | SIX | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Ferretti | Weichai Group | Konglomerát | Výrobce jachet | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Společnost MSCI | Zprávy z Německa | Bohatí | Investiční kapitál | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Měnové kontroly | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | CFD na akcie | CFD na komodity | Kapitálové výdaje | Úspěšné obchodní strategie | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Kupci zlata | FRS | Růst mezd | Upisování | Kótování | Hongkongská burza | Stříbrné mince | Cena žlutého kovu | Zájem o stříbro | Tisk peněz | KB | NGAS | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | Tržní pozice | Obchodování přímo z grafu | Obchodní pokyny | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | TD Bank | Kjódó | Agentura Kjódó | Ukazatel volatility | Majitel firmy | Transakce s kryptoměnami | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Povídání o trzích | Novozélandská centrální banka | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Obchodník na finančních trzích | Úpis akcií | Thomas Cook | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Softwarová firma | TeamViewer | Korunové sazby | Snížení daní | Saxo Bank v Praze | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Programovací jazyk | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | Britská obchodní komora | Sestavení obchodního systému | Obchodní systém CCI a EMA | SuperTrend | Indikátor SuperTrend | Vstup do LONG pozice | Vstup do SHORT pozice | Ziskové výsledky | Měsíční předpovědi | ESG | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Ceny palladia | Čas jsou peníze | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Obchodování zlata | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | České nemovitosti | Likvidita dolaru | Společnost Deutsche Börse | Tržby v maloobchodě | Edge | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Stefan Vegh | Saxo Select | Globální hospodářský cyklus | Hard brexit | USA prezidentské volby | Informace z trhu | Nejpřesnější informace z trhu | Opuštění Evropské unie | Obchodování dluhopisů | Obchodování dluhopisů online | Strategy leader | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | Největší geopolitické riziko | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Robotické investování | High risk | Tradingové strategie | Ochrana před inflací | Doporučení pro tradera | Aktivní zkušený trader | Zkušený trader | Maržové požadavky | Strategie pro investování | Investiční workshopy | Obchodní spolupráce | Zlaté ETF | Zerohedge | Cena kakaa | Kakao | Vývoj ceny kakaa | Ceny kakaa | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Analýza měnových párů | Kryptokomunita | SMMT | Akcií těžařů | Hypoteční sazba | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Akcie Renaultu | Cenné papíry Avastu | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | NYBOT | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Výše investice | Investice do fondu | Hypoteční trh v USA | Hospodářské krize | Jednoduché obchodní systémy | McKinsey | PAAS | Alipay | Investorka | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Vlastní investice | Ředitel Saxo Bank | Globální banky | Digitalizace | Střadatelé | Rozpočtová politika | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Čínská média | Death cross | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Indikátor ZigZag | Central European Media Enterprises (CME) | CET 21 | TV Nova | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Největší kontrakt | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Oznámení převzetí | Ropný gigant | Začínající tradeři | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Lineární regrese | Německá vláda | Německý vývoz | IOT | Hongkong | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Algo | Americký ministr obchodu | Trinity | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | PXE | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Objem klesá | Evropské firmy | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zpomalování ekonomiky | China Investment Corporation (CIC) | China Investment Corporation | CIC | Prodat část akcií | Zájem o investice | Státní investiční fond | Fond China Investment Corporation | Společnost SAB Finance | XTZ | SAB Finance a.s. | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Myšlenka | Hypotéza | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Hluboká recese | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Investiční nálada | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | CETA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Akcie Alibaby | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků v USA | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Objem obchodů na burze | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | XLM | Risk-off | Americký průmysl | Kroky Bank of England | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | PMČR | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Obchodovat na burze | Obchodování s trendem | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Čínská firma Alibaba | Čínská firma | Firma Alibaba | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Borsa Italiana | ETF na zlato | BSC | Global Finance | Server BBC | Royal Mail | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | IW | Server CNBC | Mazen Issa | Dolar k japonskému jenu | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Swingová maxima | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | ROTE | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | ECB Luis De Guindos | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Výbor pro zahraniční investice | CFIUS | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Úvěrové produkty | Kapitálové požadavky | Placebo | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Nadvýnosy | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Bulgari | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | Těžení kryptoměn | dApps | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PROP Trading | Global Times | CENTRICA | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Výměny akcií | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Měny rozvíjejících se trhů | Legislativa | Hongkongské akcie | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Rozdělení zisku | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Kalendář událostí | Americká data | Čínský průmysl | Pozornost obchodníků | Fintech společnost | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | EUR Index | Technická analýza GBP/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Investování v Česku | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Analýza hlavních měnových párů | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | Swingové maximum | Struktura HDP | Globální trh | Martin Stránský | Technické rezistence | Outsider | Konkurenti | Velká krize | Too Big to Fail | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | Nákupní manažeři | Wüstenrot | Christine Lagardová | EET | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | 4GLD | Wilbur Ross | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Růst japonské ekonomiky | Důchodové systémy | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Podíl v automobilce | Na burze | Drahý kov | Zmírnění rizik | Neinvestovat | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | 2222 | Firma Apple | USDIDX | Standard Oil | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Agricultural Bank of China | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Čínský vývoz | Seriózní trading | Position sizing | Váš trading | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Německá obchodní bilance | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Data z průmyslu | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Paul Volcker | Globální vývoj | TA3 | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Běžný investor | Dopad kurzového pohybu | Ceteris paribus | Úrokový diferenciál měn | Nákup cizoměnového aktiva | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Obchody s cennými papíry | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | Soukromé firmy | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Zbývající akcie | Total | Fed dnes | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Cenová analýza | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Slabý trend | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty | Koruna zpevnila | Rakouská centrální banka | Domácí průmysl | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Akcie Yahoo | YHOO | Alstom | Amcor | Moskva | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Klíčové projekty | Bilance běžného účtu | Vývoj devizových rezerv | Edward Moya | Nálada v USA | Přerušení výroby | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Týdenní analýza | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Modelový příklad | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Specifika obchodování | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Metalurgie | Automobil | Globální likvidita | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Zavedení záporných úrokových sazeb | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Údaje o americké ekonomice | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Zelený dluhopis | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Káva Arabica | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Vánoční svátky | Dovozní cla | Americké objednávky | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Oživení inflace | Uber | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Důvěra domácností | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Odchod Británie z Evropské unie | První obchod | Ztráta | NERV | Růst pražské burzy | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Giuseppe Conte | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | TRIPS | Cena pšenice | Tripadvisor | Kraft Heinz | KCNA | KLDR | Japonský akciový index Nikkei | NLI | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Cenné papíry Erste Bank | WIG20 | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Michal Skořepa | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční platformy | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Američtí vojáci | Stabilní společnosti | Hospodaření | Paschal Donohoe | Placení daní | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Úrokový rozdíl | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Chris Williamson | Teherán | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Exact Sciences | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Odškodné | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Akcie GM | General Motors (GM) | List Financial Times | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Stabilní hospodaření | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | O2 Czech Republic | Tovární objednávky v Německu | Středoevropské měny dnes | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Vietnam Airlines | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Znehodnocení koruny | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Produkce energie | Počet volných míst | Von der Leyenová | Míra nezaměstnanosti v ČR | Vývoz v listopadu | Sezónnost | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Výhled Fidelity International | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Brad Bechtel | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | TWD | INR | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Příjmy domácností | Zpráva COT | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Mzdová dynamika | Oslabení kurzu koruny | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Breakouty | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Tržní trendy | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Listopadové maloobchodní tržby | Vývoj měnového páru USD/TRY | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | BTC (Bitcoin) | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Obchodní sankce | Vývoz z Číny | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Silnější kurz | Růst německé ekonomiky | Stažení indikátoru | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Nová auta | Růst cen výrobců | Ceny v zemědělství | Inflace v Rusku | Vývoj meziroční inflace | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Nejnovější statistické údaje | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Cyklus růstu | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Ptačí chřipka | Předsudky | Denní volatilita | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Základ daně | Prezidentka Christine Lagardeová | Francouzská vláda | Le Figaro | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | Britský pracovní trh | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Standard Chartered Bank | Firma Avast | Tržní hodnota Tesly | Hodnota Tesly | Cena akcií společnosti Tesla | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | Obchodní vztahy | Anglie | Severní Irsko | Hodnota transakcí | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Midstream | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silné měny | Slabé měny | Koruna oslabuje | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Stabilní výhled | Carlos Slim | Carlos Slim Helú | Impérium | América Móvil | FRISCO | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Blue-chip | České měny | Prezident Ifo | Finance Group | Důchody | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zisky z tradingu | Vít Hradil | Útok dronů | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pohyby na forexovém trhu | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Raiffeisenbank Vít Hradil | IHNED | DISH | Jednatel | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Cena akcií Applu | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Reálné peníze | Vstupní signály | Volné peníze | Pravděpodobnost ztráty | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Cenné lekce | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Dovoz z Číny | Úsilí | Varšavská burza | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Geopolitické dění | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Růst akciových indexů | OCP | Obchody | Indická vláda | Life Insurance | Daň z tradingu | DRFG | Dividenda Apple | Výdaje | Úrok z dluhopisu | Příjmy z kapitálového majetku | Zamezení dvojího zdanění | Čeští tradeři | Zhodnocení cenných papírů | Obchodování ve ztrátě | Příjmy z tradingu | Daňová optimalizace | Slevy na dani | Zdanění investičních příjmů | Platit daně | Objem 1 lotu | Správce daně | Daňové záležitosti | Finanční úřad | Daň z příjmu | Daňové otázky | Pesimismus | Útlum aktivity | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Iris Pangová | Nakoupené akcie | Index nových zakázek | S3 Partners | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Meziroční vývoj inflace | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | FCF | Cena akcií Tesly | Akcie americké automobilky | BP | Dodávky na trh | Optimismus na trzích | Kiwi.com | Tescan | Tenza | Student Agency | Americký ISM | PMI pro sektor | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | Převody peněz | Běžní investoři | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Ceny na realitním trhu | Rekordní hodnoty | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Capital Group | Čínské strany | Warner Music | Nahrávací společnost | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Payback | Rozhodování | Dnes ČNB | Rolování kontraktů | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | Ekonomický dopad | Formace technické analýzy | Falešný signál | Prvky technické analýzy | Tuzemská nezaměstnanost | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Natural Gas | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Digitální peníze | Mezinárodní finanční instituce | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Ichimoku Cloud | Technický indikátor | Moving Average Convergence Divergence | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Posílení libry | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | ChiNext | Životní minimum | Firmy z USA | Expanzivní fiskální politika | Zvyšující se inflace | Data ČSÚ | Pokračování poklesu | Empire State Index | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | ETF na S&P 500 | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Rolex | Hodinky Rolex | Bez rizika | Stop-hunting | GEM | Zhejiang Huayou Cobalt | Největší švýcarské banky | Správci aktiv | Směřování trhů | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | FedWatch | Craig Erlam | Noviny | Krize v eurozóně | Střední podniky | Prodej skupiny | České banky | NVAX | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Dopady epidemie koronaviru | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Obchodní myšlenky | Intradenní volatilita | Panika na trzích | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Data PMI | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Tržní úrokové sazby | Míra nezaměstnanosti v EU | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Analytická společnost | Ministři financí zemí platících eurem | Pokles prodeje | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Snížení těžby | Popis strategie | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | Guru | Exekuce obchodu | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Změny trendu | Aktuální Price Action | Cenová válka | Čínské exporty | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Francouzská průmyslová produkce | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Nástroje měnové politiky | Loko-Invest | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Extrémní růst | WP | Cenové války | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Další finanční krize | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Masivní nákupy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Extrémní strach | Index strachu VIX | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Solidarita | Buy the dip | Medvědí trend | Vládní představitelé | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Domácí data | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Zisk společnosti ČEZ | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Vyšší úrok | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Špatné výsledky | Analytik České spořitelny | Krátkodobé dluhopisy | Asijská seance | Silný pokles | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Likvidní měny | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | Inflace v EU | Anton Siluanov | Gazprombank | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Objem stimulů | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Výhled poptávky | Mary Barraová | Šéfka GM | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Potenciální změny | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Úspěch v obchodování | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Mluvčí ČNB | Rozkolísaný | Začít intervenovat | Tiskové agentury | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Americké ministerstvo energetiky | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | PYPL | Waste Management | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Milton Friedman | Přísná opatření | Dlouhodobá investiční strategie | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Zdanění bank | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Norská vláda | Ekonomiky zasažené krizí | Algoritmy | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | Unilever | Katar | Státní televize | MPO | MPSV | MF | Náhrady mezd | Podat daňové přiznání | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Motocykly | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Akciové indexy v Asii | Iracionální | Negativní korelace | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Udržení inflace | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Enormní zájem | Spoření | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie na trhu | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Německý index IFO | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Německý parlament | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Uzdravování | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Prodej státních dluhopisů | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Dlouhé (long) pozice | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Poptávka po surovině | Fatih Birol | Podnikový svaz | Institut IW | Potenciál | Americké příjmy | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Dění ve světě | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Snižování sazeb ČNB | Karanténa | Viry | Historické pohyby | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Buy-stop | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Hello Bank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Angola | Alžírsko | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Psychologie tradera | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Luno | Vijay Ayyar | Luno Vijay Ayyar | Výkonnost dolaru | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Daňový poradce | Poradce | Organizace | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Hotelnictví | LTV | Dluhopisové emise | Mark Rutte | Nizozemský premiér | Premiér Mark Rutte | Potenciál poklesu | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Deficit veřejných financí | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Výprodej ropy | Jednání ČNB | Vláda USA | Vláda Spojených států | Britský automobilový průmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | WFP | FAO | RBK | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Hrozí krach | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Tvrdohlavost | Omyl | Trpělivost a disciplína | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Ministři EU | Světová organizace na ochranu duševního vlastnictví | WIPO | Světová organizace na ochranu duševního vlastnictví (WIPO) | Patenty | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Stav devizových rezerv | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Menší poptávka | TPA | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Big Short | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Nástroje Fedu | Jihoevropské země | Ministři | Německý vývoz v únoru | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Rutina | Životní styl | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | Bezprecedentní opatření | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Úrokové zhodnocení | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Státní příspěvek | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | Přebytek běžného účtu | JPM.US | WFC.US | Jana Mücková | Celková inflace | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Výpadky | DPZ | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Více peněz | Postoj investorů | Inflace v březnu | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Negativní data | Kde investovat | Investoři z Wall Street | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Internetové televize | Televize Netflix | Prodej aut v EU | Počet registrací nových osobních aut | Růst cen v EU | Bankovní vzdělání | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Chuť riskovat | Bankomat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Indikace | Sell obchody | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | Analýza tradera | Colorado | Nákup ropy | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | HDP Španělska | Potravinové krize | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | Stephen Innes | Global Wealth Management | Propad ceny | Trade | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Současný propad | Kontrakt na ropu Brent | Kontrakty na ropu | Producenti ropy | Hrubý domácí produkt Číny | Průměrný výnos | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Ceny domů v USA | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | MFF | Vstoupit do obchodu | Oslabení akcií | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Telegramové skupiny | Stroj na peníze | Cena surové ropy | Surové ropy | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Evropská data | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Futures ropy | Air France | Posílení | Překoupené signály | Swingové minimum | IPS | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Citlivost trhu | Náklady na obsluhu dluhu | Legendární investor | Indikátory ekonomického sentimentu | Amundi | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Dluh Itálie | Nástroj technické analýzy | Regulační rámec | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | S&P Case-Shiller index | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Průzkum ČSÚ | Zrušení daně z nabytí | ADBE | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Seznam brokerů | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Úřad INSEE | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Zisk automobilky | Daň z nabytí | Růst hodnoty zlata | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Experimentální lék | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Huť Liberty | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Výjimečná situace | SMA 100 | Monte Carlo | Náklady na financování | Dubnová inflace | Energetické úspory | Hospodářství země | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Finanční polštář | Halving bitcoinu | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Anthony Fauci | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Robert Holzmann | Biofarmaceutické společnosti | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | PAMP | Valcambi | Akcie padají | UBS Global | Český státní rozpočet | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Vývoz z USA | Vývoz ze Spojených států | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Ekonomická poradkyně | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Euro klesá | PMI pro sektor služeb | Tržby maloobchodníků | Úvěry a hypotéky | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | HashRate | FOMO | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Přeshraniční obchod | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zdražení ropy | Německá spolková vláda | Obchodní přebytek Německa | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Potenciál zisku | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Soud EU | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Měnové báze | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Pád USD | Pád akciových trhů | Prodat dluhopisy | Prodat USD | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Nejvyšší soud EU | Pozastavení obchodování | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Jan Raška | Investice v zahraničí | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Leasing | Macy’s | Výnosy O2 | Růst EBITDA | O2 CR | Nedoplatky | Dluhy | Toyota Motor | Slabší prodej aut | Ben Broadbent | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Členské státy | Ceny zeleniny | Ústup inflace | Akcie Nike | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslová výroba v Evropské unii | Verdikt soudu | Průmyslové kovy | Členské země | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Wienerberger | Riziko korekce | Výzkumné společnosti | PitchBook | Účet platební bilance | Hypoteční banka | ČSOB Penzijní společnost | ČSOB Leasing | ČSOB Factoring | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Ojetiny | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Kurz eura k americkému dolaru | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Postoj k riziku | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | De Beers | Alrosa | Čeští centrální bankéři | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Velké peníze | Recyklace | Manažerka | Negativní hodnoty | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Moderna Inc. | Jukos | Prodej vozů | Český Svaz dovozců automobilů | Svaz dovozců automobilů | WMT.US | Spolková vláda | Lee Hardman | Fiskální stimul | Marek Brávník | Státní podpora | Advance Auto Parts | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | České ceny | Zájem o hypotéky | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Čínská automobilka | Contemporary Amperex Technology | CATL | Klíčové oblasti | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Růst BTC | Koronavirová pandemie | AMZN.US | LMC Automotive | LMC | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Velikost fondu | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Prolomení pod support | Lesy ČR | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | GlobalData | Falešný průraz | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Prodej starších domů | EasyJet | Cena ruské ropy | Urals | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Australská vláda | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Realitní společnosti | Fischer | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | China Daily | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Vyčerpání prodejců | Tisknout peníze | Vývoj inflace v Turecku | Inflace v Turecku | Německá průmyslová a obchodní komora | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Předstihové ukazatele | Ztráty zaměstnání | Otevřít obchodní účet | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | JDE Peet's | Euromonitor International | Mondelez | Jacobs | JDE | Společnost Warner Music | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Soběstačnost | FRA40 | Záchranný program | Pokles investic | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Hospodářský institut | Novatek | Uhlobaron | Hertz | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Skupina Gazprom | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Měsíční mzda | Průraz | Fundraising | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Acorn | Reliance Industries | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Řecký parlament | Václav Klaus | Bývalý prezident | Prezident Václav Klaus | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Čínské továrny | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Prodej podílů | Genesis Capital | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Rozhodnutí ECB o sazbách | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | INLOOPX | CCleaner | Antivirus | Ochranný software | Start-upy | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Square | Investoři v Evropě | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | Alteryx | Oracle | Rozhodnutí soudu | Němečtí zákonodárci | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Britská ropná společnost | Společnost BP | Pokračování růstu | OCBC | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Evening Star | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Banky v eurozóně | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | EUIPO | Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví | Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Premier League | Národní rozpočtová rada | Strach z druhé vlny | Nikola Corporation | Francouzský index CAC 40 | Největší světová ekonomika | Finanční krize 2008 | Světové krize | Maroš Šefčovič | Místopředseda Evropské komise | Canopy Growth | Cronos | Korporátní zprávy | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPIF | EPPE | Nižší DPH | Státní subvence | Subvence | APA | Obchodovat Price Action | Obchodní bilance eurozóny | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Arizona | Nevada | Investice do infrastruktury | Plán investic | Rozsáhlé investice | Hospodářský propad | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Český investor | Prodeje automobilů | Prodej osobních automobilů | Evropský automobilový sektor | Jozo Perić | Agrofert | Foxconn | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Hyundai Motor Manufacturing | Splasknutí bubliny | Propad cen | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Celková výplata | Výplata | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Trend is your friend | Obchodování proti trendu | Skalpeři | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Bezpečná měna | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nově nakažených | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Analytické společnosti | Správce aktiv | Infekce Covid | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Index průmyslové výroby | Vyšší daně | Poptávka po ETF | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Výrobci aut | Podnikatelské aktivity v USA | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Sektor technologií | Propad české ekonomiky | IDEA | Státní pomoc | Instinkt | LULU | Lululemon | Nízké sazby | DSTI | Mississippi | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Ministryně hospodářství | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | Živnostníci | Paušální daň | Analýza komodit | Výkyvy cen | Google Pay | Odkup vlastních akcií | Nastavení Stop-Lossu | Nejlepší strategie | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Stimulační program | ONS | Příchod krize | Ziskové marže | Objem aktiv | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Dostupnost bydlení | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Letošní úroda | Úroda | Úroda obilovin | Reshoring | Akcie Coca-Cola | International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Neočekávané události | Nepředvídané události | Dominance BTC | Společnost Uber | Signál k prodeji | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Růst kapitálu | Tempo růstu PPI | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Fond obnovy | Marko Kolanovic | Tulipánová horečka | Tulipány | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Generace Z | Trendové obchodování | E.ON | Peter Boockvar | Johnson & Johnson | Jachty | Potenciální zisky | Stabilní příjmy | Riskování | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Větší pozice | Podíl Evropy | Emirates | Společnost Emirates | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Reputace | KLM | ChainLink | Americký výrobce letadel | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Rostoucí šance | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | Chrysler | Jeep | Alfa Romeo | Americký maloobchod | Růst tržeb | Mazars | Investice do robotiky | Kanye West | Deset nejbohatších lidí | Statistiky z eurozóny | Hospodaření firmy | Ceny | Krátkodobé trendy | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Výplach | Květnový růst | Obchodování Over-the-counter | Odbyt automobilky | Odbyt automobilky Škoda Auto | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Otevřené obchodní pozice | Kolísání cen | Tržní šum | Průměrný příjem | Starší byty | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Josh Hawley | Mediální pokrytí | Makro zprávy | Společnost Amazon | Indexy akcií | Německé ceny výrobců | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Zakladatel Amazonu | Ředitel XTB | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | IT společnost | Byty v Praze | Ceny nových bytů | Znovuotevření ekonomiky | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | STAR Market | Korekční fáze | Šanghajský trh | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Hecla Mining | Podílníci | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | LOTUS | Trh s elektrokoly | Index Ventures | Reliance | Herní plán | Porušení pravidel | Progres | Konkrétní plán | Celkový výsledek | Mírná korekce | HDP za Q2 | Aerolinky Ryanair | Předčasné splacení hypotéky | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Natland Group | Insolvence | Richmondský Fed index | Silný trend | Letecká osobní doprava | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Alternativa ke zlatu | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Společnost PwC | Anglogold Ashanti | Nikl | Prognóza ceny zlata | Komoditní akcie | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Obsazenost hotelů | Odveta | Komplexní analýzy | Důvěra | Tradingové kariéry | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Správci fondů | Buy signály | Obnovení růstu | Turistický ruch | Výsledky ISM | Zkušený obchodník | Kolaps dolaru | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Index výroby | Hugo Boss | Ant Group | List Global Times | Margrethe Vestagerová | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Produkce v průmyslu | Analytici Fidelity International | Odhad vývoje ekonomiky | Blue Origin | Vesmírné společnosti | Býčí kanál | WeCHat | Tempo růstu průmyslové výroby | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Růst vývozu | PPF Petra Kellnera | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Technická analýza ETH/USD | Růst zaměstnanosti | Mluvčí ČEZ | Politické události | Významné události | Aktivita obchodníků | Růst měny | Časový horizont | Smíšený signál | Čínské sankce | Určování trendu | Klesající tendence | Quantum Fund | Open Society Foundations | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Společnost Hyundai | Bruegel | NYT | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Zisk z obchodování | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vývoj léků | Plány Ruska | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Nejlepší obchody | ČEPRO, a.s. | Ruská ropná společnost | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Obchodní centra | Radikální změny | Čas na nákup | Worldometers | Indikátory sentimentu | Rostoucí počty nakažených | Počty nakažených | JEAN PIERRE | VHM | Czechoslovak Group | ČEZ ESCO | eMan | Jiří Horyna | Velký propad | Podhodnocený | Analytik XTB | Wedbush | Online nakupování | Hnojiva | Upozornění na rizika | Rystad | Zápis ze zasedání FOMC | Match Group | Pokles tržeb | Vládní koalice | Nové volby | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Trh s futures | PLUG | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | SkyBridge Capital | Odhady PMI | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Největší naleziště zemního plynu | Prolomení supportu | SMA 200 | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Turecká lira (TRY) | Světová rezervní měna | Snížení DPH | Období zvýšené volatility | Časovat trh | Vesa Equity | Airbus Group | Čínská komunistická strana | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Coca-Cola | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Deglobalizace | Ruská vláda | Zisk a tržby | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Dění v USA | Americký soud | Holdingová společnost | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | LEND | DIA | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Výrobce baterií | SPAC | Canoo | Statistika z amerického trhu práce | IT společnosti | Zhodnocení akcií | České maloobchodní tržby | Platforma eToro | Vývoj indexu Nasdaq | Seznam Zprávy | Elektrická auta | Německý automobilový sektor | Big Tech | Klimatické změny | Manchester United | Akcie Manchesteru United | Larry Ellison | Steve Ballmer | E-mini futures | Měnová politika Evropské centrální banky | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Prodej aut v Číně | CAAM | New Energy Vehicles | Kubánská vláda | Kuba | Odborníci | Výrazný pokles libry | Peso | Kroger | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Signál ke vstupu | Pattern dvojitý vrchol | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Forwardové body | Platforma TikTok | Američtí investoři | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Zasedání FED | Universal Music | Celkové investice | Akcie NIO | Oživení z pandemie | Bloomberg Intelligence | Inditex | Jan Čermák | PX START | Korporátní daň | Rezidenční nemovitosti | Nákupní centra | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Nákup cenných papírů | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Identifikovat trend | Řízení obchodu | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Zadlužení Německa | Přední finanční instituce | Robusta | Cena kávy arabica | Arabica | Pražírny | Vývoj ceny kávy | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Rozdělení akcií | Technický signál | Dnešní zasedání ČNB | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | LG Chem | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Imperium3 New York LLC | Imperium3 New York | BloombergNEF | Azimuth Capital Management | David Deak | Koronavirus v USA | Vyhlídky světové ekonomiky | Americký trh s bydlením | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Supporty a Resistance | Nákupní příležitosti | Investiční prostředí | Ropovody | Plynovody | Vývoj měnového páru EUR/RUB | The New York Times (NYT) | Pacifik | Východní Asie | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | App Store | Turecká vláda | Nárůst HDP | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Akciová burza dnes | Průměrný kurz koruny | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Vinci | Test na koronavirus | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Cineworld | Cinema City | Společnost Cineworld | McAfee | Šéf centrální banky | Pablo Hernández de Cos | Nejvýraznější růst | Přerušení těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová produkce v srpnu | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Centrální banky USA (Fed) | Fyzické akcie | Centrální banky světa | Udržitelné investování | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Aukro | Paul Milgrom | Robert Wilson | Negativní úrokové sazby | F.US | FérMakléři.cz | FérMakléři | Ceny bytů | Průměrné ceny bytů | Libye | CPI v USA | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | Přitažlivost americké měny | Bezpečného útočiště | Jaroslaw Kaczyński | iPhone 12 | iPhone | Výkon společností | Klinické testy | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | WPM | Americký ekonom | Walgreens | Hodnota fúzí | Akcie jihokorejské společnosti | Jihokorejské společnosti | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Významné riziko | Daniel Častvaj | Mluvčí EPH | EPH Daniel Častvaj | Norský státní investiční fond | První peníze | Příjmy z prodeje ropy | Akciové portfolio | Michael Hewson | Foot Locker | Sainsbury’s | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Příležitosti k obchodování | Dění na finančním trhu | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Vítězství Joe Bidena | Růst zlata | Přesun od dolaru | Dílčí indexy | BNB | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Polyus | Newmont | Epidemické situace | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Průzkum PMI | Investice do solární energie | Solární energie | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Canalys | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Průměrný český investor | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Futures a opce | Obchodování s futures | Futures na ropu | Burzy v Evropě | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | ABT | JNJ | Uniswap | Aave | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Dluhový trh | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Odklad splátek | Vítězství Donalda Trumpa | Norwegian Cruise Line | Pokles EUR/USD | SolarEdge | EP Global Commerce (EPGC) | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | Ruské společnosti | Průmyslová výroba v září | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | Electronic Arts | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Provozní zisk společnosti | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | MCD | MCD.US | Nové zprávy | Akcie Pfizeru | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Činnost podniků | Balík akcií | Celosvětová poptávka po zlatě | Obchodní politika | Investice do čínských firem | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | Číst grafy | Coloseum | Akciové investování | Skupina Coloseum | Vyhledávání obchodních příležitostí | Parametry indikátorů | Jan Mužátko | Farfetch | Letecká doprava | QCOM | Snižování cel | Hlavní kryptoměna | Hlavní kryptoměna bitcoin | Palantir Technologies | MRNA | Riziko obchodování | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Kurz liry | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | GPS | Schválená dividenda | Online investiční konference | Nabízené dluhopisy | BAB | Babcock | Babcock International | Pasivní investování | Tranzit ruské ropy | Ropovod Družba | Česká televize | Mountfield | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Směr obchodů | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Zlepšování ekonomiky | Zelené dluhopisy | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | IPO akcie | Rovnováha na trhu | Proražení | Nastavení trhů | Vzorce chování | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | INTC.US | AAPL.US | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Dluhopis Republiky | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Spotřebitelské ceny v ČR | Lyft | Diem Association | CD Projekt | Akcie Airbnb | Cenový skok | Uvedení akcií | Norwegian Air Shuttle | CELO | Anchorage | Sektor kryptoměn | LULU.US | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Změny úrokových sazeb | Vývoj měnového páru USD/CNY | TABAK | Průmyslová produkce USA | Program QE | H&M | BIDU.US | BIDU | Proč investovat | Lego | Očkování | AMBcrypto | Cointelegraph | Představitelé ČNB | Lennar | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Antigenní testování | Rozpočtové deficity | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | CMI | EC Investments | EP Real Estate | EP Equity Investment | Vesa Equity Investment | Casino Guichard-Perrachon | Sainsbury‘s | Peníze navíc | Reálná očekávání | Stabilní příjem | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Maďarská vláda | Orbán | Analytické shrnutí | Trading bez volatility | Vývoj těžby ropy kartelu | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Kapitalizace Tesly | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zhodnocení jednotlivých měn | Vývoj výše aktiv | Nákup měnových párů | Zmrazení ekonomiky | Účinnosti vakcín | Překoupení USD | Nákupy cenných papírů | Zhodnocení o desítky procent | Možnost zhodnocení | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Investování z karantény | Vidina rychlých zisků | Nákup australského dolaru | Emise akcií | IPO společnosti | Zajištění proti riziku | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Nákup libry | Mutace viru | Příklad nákupu | GS.US | Krizový balík | Ceny aktiv | MGM | US2000 | Vývoj spreadu | Burzovní prázdniny | Futures na ropu WTI | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Očkování proti covidu-19 | Chytré peníze | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Nálada v české ekonomice | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Derivátové trhy | BA.US | Ceny americké ropy | Refinitiv Eikon | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Centrální bankéř | Analýza BTC/USD | Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Makléřská firma | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Intervence na forexu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Lenovo | Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | P2P | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Atraktivita zlata | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | China Unicom | Pomoc firmám | SOLEK | ABNB.US | NIO.US | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Německá inflace | Investice do Alibaby | VET | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Ycharts | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Západní ekonomiky | Hodnota trhu s kryptoměnami | Investiční manažeři | Zájem o bitcoin | Server FXStreet | Společnost Tesla | Silné oživení | Bloomberg Markets | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Fiskální situace | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Salutem | Salutem Fund | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | Český maloobchod | Zhoršení ratingu | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | JD Sports | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Tržby z prodeje potravin | Německá bankovní společnost | Shopify | Crocs | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | DCA | Akcie stabilní | Zpomalující inflace | Akcie společnosti Telefonica | VMware | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Nemovitosti v Česku | Znehodnocení úspor | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Fiskální impuls | USCBC | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | CBC | Grab | Carlos Tavares | Tilray | TLRY | Konopí | CGC | CRON | ACB | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Oddělení alternativních investic | Ceny diamantů | Producent diamantů | Měsíční data | Futures na indexy | WU | Indexy na Wall Street | Jack Ma | Německé ceny | Klienti XTB | Futures na bitcoin | Regulace v USA | Larry Fink | Příkaz stop-loss | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | Toshiba | VTB | Agentura Interfax | Fractals | Aligator | Pravidla obchodování | DHL | United Parcel Service | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Nálada v ČR | Etsy | ETSY.US | KFC | Marriott | Čínské značky | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Streamovací služby | InPost | Polská společnost | Deliveroo | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Short Interest | Intradenní pohyby | Express | Moderní trading | Prodej bitcoinů | JNJ.US | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Silné výkyvy | J&J | Cenové výkyvy | Velké fondy | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | Přístup ČNB | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Nasdaq (US100) | HL.US | Hecla | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Akcie společnosti GameStop | Historická výkonnost | Everett Millman | Nákupní horečka | Mincovny | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Vývoj obchodní bilance | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Brent (OIL) | Kuaishou Technology | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Slabý trh | Activision | ATVI.US | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Budoucí vývoj ceny | Zvýšená šance | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Technologie společnosti | Marek Španěl | HAS | Hasbro | Nákup bitcoinu | Russell 2000 (US2000) | UNH | Finanční výkonnost | JP Morgan Securities | William Blair & Company | BofA Securities | Piper Sandler | Ark Invest | Objem akcií | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Poptávka po stříbře | Silver Institute | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ACB.US | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Tweety Elona Muska | Krypto CFD | Zinek | Kov | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Spotify | Obchodní přístupy | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Těžařské firmy | Fosilní paliva | Elektroauta | Vakcíny proti COVID-19 | Trend ceny | Trendové linie | Růst produktivity | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | VIV | Hedgové fondy | Pozice spekulantů | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | CVS Health | CVS | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií | Kering | KER.FR | KER | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | AIG | Rizika a příležitosti | WFC | Akcie Wells Fargo | Přísná měnová politika | Zasedání turecké centrální banky | Robinhood Markets | Zápis ze zasedání ECB | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Nová strategie | Manufacturing PMI | Stimulační politika | Aukční síň | Christie's | Třetí vlna | Růst Německa | Makroekonomický vývoj | ZINC | Falešné signály | Skluz | MXN | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Čisté krátké pozice | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Investování do Bitcoinu | Obchodování OTC | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Rizika při obchodování | Systémové riziko | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Nabídka kryptoměn | Plán zisků | Finanční zdraví | Informace o kryptoměnách | Více obchodů | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Dynamické portfolio | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Nio (NIO.US) | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Prohlubující se krize | Dollar Tree | DLTR | DLTR.US | Dollar Tree (DLTR.US) | Akcie ropy v roce 2021 | Gil Luria | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Oživení americké ekonomiky | Pohyb trhu | Výrazný pohyb | Silný růst | Jemenští povstalci | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Banco Santander | ING Groep | Britská společnost | Britská firma | Pandemická opatření | ETC Group | Posilování USD | Pokračující krize | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Záchranný plán | Investice společnosti | Fidelity | Průzkum analytiků | Cena nemovitostí | Pandemická omezení | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | TER | Akcie AT&T | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Obchodní kalkulačka | Těžby kryptoměn | Tržby ve službách | CryptoQuant | Dnešní videokomentář | Společnost Nokia | Celoroční EBITDA | VPN | Společnost eToro | Vision Fund 2 | Makléřské služby | Aleš Hála | Míra inflace v EU | Výhled růstu ekonomiky | Klíčové zasedání | Společnost Square | Holubičí tón | Chainlink (LINK) | Decentraland | Akcie Volkswagenu | GameStop akcie | Zvýšení základního úroku | Těžba kryptoměn a obchodování | Turistická sezona | Vývoj ceny železné rudy | Ceny železné rudy | Čínské akcie dnes | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | VOW1.DE | VOW1 | V.US | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | SLR | Ropné futures | Short obchody | Síla amerického dolaru | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Indikátory v eurozóně | Výhled pro EUR/USD | Meziroční vývoj inflace v Turecku | Prezident Erdogan | Nárůst sazeb | Louise Dicksonová | Společnost Procter & Gamble | Zájem institucí | IPO Deliveroo | Platební prostředek | Suezský průplav | Přeprodané zóny | Nárůst rizikové averze | Očkování v USA | Tržní pohyb | Nastavení platformy | xStation 5 | Nastavení grafů | Discovery | Řízení pozic | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Loď Ever Given | Ever Given | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Plánovaný vstup na burzu | Poptávka po nemovitostech | Silný výhled | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | PMI index | CPI Property Group | CPI Property | Micron (MU.US) | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Akcie Virgin Galactic | Maxar Technologies | MAXR | GRMN | LMT | Reuters analytik | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Proč obchodovat CFD | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Využití EA při tradingu | Využití EA | EA při tradingu | Optimalizace Stochastic | Stochastic EA | Technické vlastnosti Stochastic | Stochastic Expert Advisor | Jak funguje Stochastic | Co je to Stochastic? | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Globální finanční systém | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Paychex | PAYX | Největší pohyby | Společnost MicroStrategy | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Akcie PMČR | Electricite de France | EDF | Rezervy zlata | BB.US | Blízká budoucnost | Celoroční výsledky | Umění | Výnosy z investic | Constellation | Constellation Brands | STZ | STZ.US | Constellation Brands (STZ.US) | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prodej kryptoměn | Special Purpose Acquisition Company | Zaměstnanci Amazonu | Škoda ENYAQ | Prodej nových automobilů | Více časových rámců | Harley-Davidson | Platformy MT4 | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Prudký růst cen | Daniel Zhang | Kryptoměnový projekt | Síla indexu | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Evropské maloobchodní tržby | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | LEAG | Ochrana proti inflaci | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Xilinx | Správa železnic | Power Exchange Central Europe | Goldman Sachs (GS.US) | Zátěžové testy | Sainsbury | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Obchodní indikátor | Krok za krokem | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Graf indexu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Optimistická očekávání | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Vstupní náklady | Londýnské finanční centrum | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Formace Bullish Engulfing | Bullish Engulfing | Visící muž | Oběšenec | Shooting Star | Hanging man | Ceny ropy Brent | Polymetal | Akcie MicroStrategy | Nikotin | Cigarety | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Společnost Coinbase | Real Vision | P&G | Akcie Juventusu | Makroekonomická prognóza | NFLX.US | Analytici banky Citi | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Nezaměstnanost mladých | Strach z inflace | Pepco | LME | Bronz | Mosaz | Jihokorejská společnost | Honest | The Honest Company | HNST | Plán firmy | Ekonomický plán | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | Starbucks (SBUX.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | ADM.US | RTX.US | SBUX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | HSBC Holdings | United Parcel Service (UPS) | Výkonnost zlata | Indická firma | Průmyslová komodita | Vysoká cena | Vývoj indexu Nasdaq 100 | ERA | Uranium Energy | UEC | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Uran | Rostoucí ceny | Take-Profit příkazy | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Objem transakcí | Investiční aktivum | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Události tohoto týdne | Finanční produkt | Investování do dividendových akcií | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Velké evropské banky | Santander | EPI | Cena povolenek | U.S. Steel | Akcie U.S. Steel | DOGE | Dluhový strop | Nabídka zlata | Investiční poptávka | Nárůst objemů | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Vstup do pozice | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Blockchain etherea | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Ekonomická situace v eurozóně | Situace v eurozóně | Znalost trhu | Panasonic | Japonský konglomerát | Akcie Intelu | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | Pařížská burza | Eurokomisařka | Inflace v České republice | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Saxo Group | Saturday Night Live | Arca Investments | Jan Langmeier | Arca | Shiba Inu | Výkonost průmyslu | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | WEN | Ceny ve výrobě | Sledování grafu | Čínský internetový prodejce | USDA | Kybernetický útok | Cenové akce | Cenové úrovně | Aurora Cannabis (ACB.US) | Plán obnovy | Vývoj ceny akcie ČEZ | Ceny akcie ČEZ | EEX | Technické vlastnosti | Hospodářské stimuly | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Dovoz z USA | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Pád bitcoinu | Hlavní indikátor | Tuzemská měna | Jak obchodovat Price Action | Diverzifikace investičního portfolia | Investovat na burze | KSS.US | KSS | Malta | cTrader Purple Trading | Kurzotvorné zprávy | Turów | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Petrus Advisers | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Regulační rizika | Ochota riskovat | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Byznysmeni | Vesa | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Oslabení | Cena Cardana | Výpadky proudu | Meme akcie | ZS | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | About You | Objem fúzí a akvizic | Akcie Airbusu | Tellurian | TELL.US | TELL | Tellurian (TELL.US) | Akcie Tellurian | Cenový PCE index | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Pokročilé obchodování | Cenový pattern | Nerozhodnost trhu | Princip obchodování | Lubomír Kovařík | René Holeček | Václav Holler | CRYFIN | Inside Bary | Výhled růstu české ekonomiky | První zvýšení sazeb | MNB | Petrus | Kryptopeněženky | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Martin Klass | Akcie BlackBerry | Akcie BlackBerry (BB.US) | BlackBerry (BB.US) | Akcie TSLA | Ruský těžař zlata | Těžař zlata | ANZ Research | Ruský ministr | Ruský ministr hospodářství | Sektor služeb v USA | Hodnota kryptoměn | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Nadnárodní společnosti | Způsoby obchodování | Weibo | KOL | Nejbohatší člověk | Peter Višňovský | LEXXUS | Nevládní organizace | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Tesla v Číně | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | Reakce bitcoinu | London Metal Exchange (LME) | IB | Zlevnění potravin | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Sell obchod | Momentální trend | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Plán prodeje dluhopisů | Prodeje dluhopisů | Loterijní společnosti | Softwarové firmy | Dlouhodobý support | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Central Group | Penta | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | OK POINT | Krafton | Tim Draper | Platidlo | BHS Private Equity Fund | Luděk Palata | Versute Investments | Bohumil Pavlica | Primark | Zajišťování | Zajišťování se | Dekarbonizace | Gigafactory | Samsung Life Insurance | Vesmírné projekty | Kontrolovat rizika | Wise | Vstup na burzu v Londýně | SAIC | Konkurenti společnosti Tesla | Konkurence | Vláda v Pekingu | Hongguang Mini | Great Wall ORA | Roewe eRX5 | Wuling | CPIA | JL Warren Capital | XPeng | Revolut | Roewe | XPEV | Evropský technologický sektor | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Hodně peněz | Jednotné měny | Ghana | Mali | Shortování | Vzdělávací článek | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Morrisons | Taper | Dow Jones 30 | Forexové arbitráže | Alligator | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Akcie CD Projekt | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Mluvčí PPF | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Výbor FOMC | Futures na sojové boby | Navýšení kapitálu | Vizionář Elon Musk | Lucia Žárska | Změny ceny | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Nové prognózy | Gepard Finance | Společnost Gepard Finance | Czech Development Fund SICAV | Skupina DRFG | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | CREIF | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND (CREIF) | AVANT | AVANT investiční společnost | Čínský výrobce elektromobilů | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Výrobce elektromobilů XPeng | Akcie XPengu | NEV | NEV (New Energy Vehicles) | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | Zajištění bezpečnosti | Ripple Markets | Stažení akcií O2 | Prodej O2 | Oligopol | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | Michael Burry | Úročené vklady | Dolar dnes | WISE | Společnost SAB | Zátěžový test | Didi | Čínské firmy v USA | Jak profitovat | CO2 | Nákup futures | Cena akcie ČEZ | Zařízení na těžbu kryptoměn | Čínská společnost Bitmain | Těžební místo | Sestavy na těžbu kryptoměn | Zastavení těžby kryptoměn | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Obchodování na trhu | Elektrovozy | Elektrovozy Tesla | SNL | Saturday Night Live (SNL) | Space Explorations Technologies | Space Explorations Technologies (SpaceX) | NASA | Crew Dragon | ISS | Falcon 9 | Falcon | Starlink | Muskovy aktivity | Neuralink | Open A.I. | Hyperloop | Boring Company | SolarCity | Solární panely | Blastar | Programátor | Queen's University | Zip2 | Compaq | X.com | Confinity | Firma eBay | Grimes | X AE A-12 Musk | Vyšší úroveň | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Výroba elektrické energie | Georgia Energy SICAV | Georgia Energy | Obrovský potenciál | VTP Brno | Hydroelektrárny | Daniel Mahovský | Zakladatel fondu | Gruzie | Největší kryptoměnové burzy | Největší světové kryptoměnové burzy | Investor Michael Burry | Životní pojišťovny | BHS Fund II. | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Abu Dhabi National Oil Co | Abu Dhabi National Oil | ADNOC | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Největší rizika | Etsy (ETSY.US) | Výplata dividendy ČEZ za jednotlivé roky | Dividendy ČEZ za jednotlivé roky | Dividendy ČEZ | Výplata dividendy ČEZ | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Paradox | Dynamické prostředí | Finanční vzdělání | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | Třinecké železárny | Třinecké železárny (TŽ) | | Výhled na letošní rok | Report ADP | Obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Domino efekt | Kontejnerový terminál | Dopady pandemie covidu-19 | Úvěrový trh | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Akcie čínské Didi | Společnost Didi | Will Wej Čcheng | SAIC Motor | Technologie | MAN | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Obchodování v Evropě | Nové zákony | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Vývoj měnového páru USD/RUB | Zemědělské suroviny | Ekonomický šok | Sklizeň obilovin | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Algoritmické obchodní systémy | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Klesající struktura | Klíčový level | Vývoje ceny | Sazby daně | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Američtí centrální bankéři | Analytici JPMorgan | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | CEZ Trade Bulgaria | CEZ ICT Bulgaria | CEZ Bulgaria | CEZ Elektro Bulgaria | CEZ Razpredelenie | Bara Group | CEZ Razpredelenie Bulgaria | Chování spotřebitelů | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Strategie ECB | Prodej zboží | Rozvolnění restrikcí | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Očekávání zisku | Levi Strauss & Co | Výrobce džínového oblečení | Obchodování korekce | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Videohry | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Národní pivovar | Zvýšení produkce | Výstav | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Black Widow | Marvel Cinematic Universe | Didi Global | Včerejší seance | Míra inflace v USA | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Raiffeisenbank Helena Horská | Capital Panda | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Symantec | Podíl Číny | Společnost Alibaba | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výrobce smartphonů | Čínský výrobce smartphonů | Čínský výrobce | Smartphony | Odbyt Škody Auto | Odbyt Škody | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Ceny suroviny | RECALL | Vasky | Short EUR/CZK | GlobalFoundries | Pohyby měnových párů | Uzavření dohody | Duolingo | Společnost Duolingo | Aplikace Duolingo | Americký akciový trh Nasdaq | Akciový trh Nasdaq | Internetové vzdělávání | Konec recese | Současný trend | Produkce kávy | Globální ceny | Kávová zrna | Přidaná hodnota | Odborník na kryptoměny | Bit.plus Martin Stránský | Inflace cen | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Amber Group | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Shortové pozice | Jednání ECB | Kryptoaktiva | MiCA | Regulace MiCA | Přístup k měnové politice | Ceny kávy Arabica | BHP | Divize | Rotterdam | Sklon futures křivky | Cena Henry Hub | Cena Henry Hub plynu | Zásoby plynu v USA | Administrativa prezidenta Bidena | Ola | Šíření mutace | HOOD | CNN Business | Pohyb kapitálu | Akcie čínské společnosti | Letní období | Flexibilita | Načasování | Správné načasování | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Rizika obchodování proti trendu | Nasdaq-100 (US100) | Světová burza | Pesimistická nálada | Boom | Otevřené pozice | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Zisk automobilky Tesla | Zisk výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů Tesla | Firemní investice do bitcoinu | Vlastní bitcoiny | Uzavření obchodování | Omezené dodávky | Dodávky suroviny | Omezené dodávky suroviny | Prodej bulharských aktiv | Bulharská finanční společnost | Free Energy Project Oreshets | Odchod ČEZ z Bulharska | Celkový příjem ČEZ | Příjem ČEZ | Tomáš Pleskač | ČEZ Tomáš Pleskač | Člen představenstva ČEZ | Bulharský stát | Liberalizace trhu | Bulharský trh | EVN | Balkán | Eurohold Bulgaria AD | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Zisk firmy Apple | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Softwarová společnost Microsoft | Intelligent Cloud | Azure | Xbox | Měnověpolitické zasedání Fedu | Pandemie a práce z domova | Rekord | Příjmy z reklamy | Nedostatek nových bytů | Pražský byt | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Suez | ABB | Klimatická politika | Ředitel komunikace | Současné ceny | Spikevax | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Finanční skupina PPF | Google Play | Stanovená cena | Nasdaq v New Yorku | Bilion | EG.D | E.ON Energie | E.ON Distribuce | A350 | Dodávky čipů | Globální dodávky čipů | Nedostatek mikročipů | Dodávky čipů pro automobilky | Cerebras Systems | Andrew Fieldman | Centrum pro automobilový výzkum | CAR | Centrum pro automobilový výzkum (CAR) | Globální prodej aut | Globální prodej | AKHAN | AKHAN Semiconductor | Adam Khan | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Polovodičové společnosti | Zisk Monety | Zisk Monety Money Bank | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | Dopad na sentiment | Dnešní report | Tuzemský HDP | Růst v Číně | Ziskový potenciál | University of Michigan | Významná rizika | Dobré načasování | Štěstí | Náhoda | Konzistentně ziskový | Letiště Praha | Letiště Václava Havla | Provozní ztráty | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Česká a slovenská UniCredit Bank | Slovenská UniCredit Bank | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Dvojité recese | Ministerstvo spravedlnosti | Magnety z kovů | Magnety ze vzácných zemin | Ceny oxidu neodymitého | Neodymové magnety | Cena permanentních magnetů | Fraunhofer IWKS | Jürgen Gassmann | Indukční motor | Claudio Vittori | Adamas Intelligence | Ryan Castilloux | Daňový poplatník | Dřevo | HICP | Technické znalosti | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Logistika | KBC Group | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zvýšení rezerv | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Růst průmyslových cen | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Albemarle Corp | Albemarle | Ceny akcií NIO | Svíčkový pattern | Celoroční projekce | Projekce | Účetní období | Internetové obchody | IBKR mobile | TWS | Gary Gensler | Inovativní řešení | EIP | Zisk skupiny ČSOB | Čistý zisk skupiny ČSOB | Výsledky za první pololetí | ČSOB stavební spořitelna | Paramount | Subdodávky | Skalpovat | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Inflace ve Švýcarsku | Meziroční vývoj inflace ve Švýcarsku | Vývoj obchodní bilance Švýcarska | Obchodní bilance Švýcarska | Vývoj objemu devizových rezerv Švýcarska | Ceny rýže | Rekordní minimum | Dovozní clo | Takata | Dojima |