Neděle 10. prosinec 2023 02:45
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)
reklama
Swissquote Bank
reklama
Instaforex krypto ebook

Klíčová slova - Ruská společnost

C:\fakepath\trader-24102023-45-zm.jpg

Do EU dál proudí kovy z Ruska za miliardy eur, upozornil investigativní projekt

24.10.2023 Evropské firmy dovážejí z Ruska i přes ruskou válku na Ukrajině nerostné suroviny jako nikl, hliník, měď nebo titan za miliardy eur, upozornil dnes novinářský tým Investigate Europe. Od začátku ruské invaze na Ukrajinu v únoru loňského roku se Evropská unie pokusila ochromit ruskou ekonomiku 11 balíčky protiruských sankcí, v nichž se zaměřila na suroviny jako ropa nebo uhlí. Zdroje, které EU považuje za kritické, ale mohou z Ruska do členských zemí dál proudit.
img

Ruská společnost Gazprom poskytne Maďarsku a Číně na zimu další plyn

23.10.2023 Ruská plynárenská společnost Gazprom ještě letos poskytne Maďarsku a Číně další plyn. Podle agentury TASS to řekl generální ředitel podniku Alexej Miller. Ruský prezident Vladimir Putin minulý týden jednal v Číně s lídry obou zemí a součástí ruské delegace byl i Miller. Maďarsko má s Gazpromem od roku 2021 uzavřené dlouhodobé smlouvy o dodávkách suroviny.
C:\fakepath\trader-22092023-62-zm.png

Komodity: Ropa zdražuje, ruský zákaz vývozu pohonných hmot budí obavy o dodávky

22.09.2023 Ceny ropy na konci týdne rostou, ruský zákaz vývozu většiny pohonných hmot budí obavy o dodávky. Dopad kroku Moskvy převážil nad obavami ze zpomalující se ekonomiky a z možnosti, že vysoké úrokové sazby sníží poptávku.
C:\fakepath\trader-15062023-49-zm.jpg

Rusal plánuje velkou investici do produkce oxidu hlinitého

15.06.2023 Ruská společnost Rusal postaví v přístavu Usť-Luga u Baltského moře závod na produkci oxidu hlinitého, který se používá při výrobě hliníku. Cílem je snížit závislost na dovozu surovin. Celková investice do čtyř výrobních linek a přístavní infrastruktury má činit 400 miliard rublů (104,2 miliardy Kč). Firma to uvedla v dnešním prohlášení.
C:\fakepath\trader-12042023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2023 1) Surový cukr na světových trzích dál zdražuje, termínový kontrakt s dodáním v květnu se dnes vyšplhal až nad 24,60 centu (5,27 Kč) za libru (asi 0,45 kg), což je nejvíce od roku 2012. V přepočtu je to zhruba 11,65 Kč za kilogram. Ukazují to záznamy z globální komoditní burzy ICE. Za růstem jsou podle analytiků obavy, zda bude kvůli slabší produkci v některých částech světa cukru dostatek.
img

Paladium: Výzvy v roce 2023

23.02.2023 Obchodování s palladiem nemusí být tak populární jako obchodování se zlatem nebo stříbrem. Přesto palladium zůstává dů...
img

Palladium: Výzvy v roce 2023

23.02.2023 Obchodování s palladiem nemusí být tak populární jako obchodování se zlatem nebo stříbrem. Přesto palladium zůstává důležitým kovem, který pomáhá vyrábět mnoho výrobků, jež používáme v každodenním životě. Velké množství aplikací a omezená nabídka palladia přitahují pozornost investorů.
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Polsko a Německo požádaly na příští rok o dodávky ruské ropy, tvrdí Transněfť

20.12.2022 Ruská společnost Transněfť obdržela z Polska a Německa požadavek na dodání ropy v příštím roce. V ruské televizi Rossija 24 to dnes řekl šéf Transněfti Nikolaj Tokarev. Jeho slova jsou však podle agentury Reuters v rozporu s postojem Varšavy, která v listopadu tvrdila, že ropu z Ruska nechce. Německo dnes navíc popřelo, že hodlá v příštím roce ruskou ropu kupovat. Evropská unie na Rusko za jeho vojenskou invazi na Ukrajinu uvalila sérii sankcí a od 5. prosince zakazuje dovoz ruské ropy na tankerech.
C:\fakepath\trader-20122022-27-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.12.2022 1) Japonská centrální banka šokovala finanční trhy nečekaným rozhodnutím změnit politiku ovlivňování výnosové křivky, čímž de facto umožnila, aby se zvýšily dlouhodobé úrokové sazby. O změně politiky dnes informovala v tiskové zprávě. Kurz japonského jenu v reakci prudce zpevnil, zatímco akcie výrazně oslabily. Japonsko je poslední vyspělou ekonomikou, která na růst inflace ve světě zatím nereagovala zvyšováním základních úroků.
C:\fakepath\Appstore-07102022.PNG

Konec MetaTrader 4 na obzoru?

07.10.2022 Rozhovor s Vladimírem Holovkou, obchodním ředitelem XTB.
C:\fakepath\elektřina.jpg

Velké energetické firmy v Evropě se kvůli válce na Ukrajině vracejí k uhlí

04.10.2022 Velké energetické firmy v Evropě se vracejí k fosilním palivům, jako je uhlí, aby se před zimou vypořádaly s nedostatkem ekologičtějších paliv. Zejména plynu je totiž kvůli dopadům války na Ukrajině nedostatek. Například společnost Orsted dostala od dánských úřadů nařízeno, aby začala znovu vyrábět elektřinu ve třech již odstavených elektrárnách na fosilní paliva.
img

Norsko bude s EU spolupracovat na zajištění stability v dodávkách plynu

15.09.2022 Norsko bude spolupracovat se zeměmi Evropské unie na zajištění větší stability v dodávkách plynu. Řekl to dnes předseda norské vlády Jonas Gahr Störe, který jednal se zástupci největších těžebních firem v Norsku o krizi na energetickém trhu v Evropě. Prudké výkyvy v cenách plynu podle premiéra nejsou v zájmu Norska.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

Der Spiegel: Německo by mohlo převzít kontrolu nad rafinerií ve Schwedtu

15.09.2022 Německá vláda by mohla převzít kontrolu nad rafinerií v braniborském Schwedtu, kde drží většinu ruská společnost Rosněfť. S odvoláním na své zdroje o tom dnes informoval magazín Der Spiegel. Rafinerie je klíčová pro zásobování východního Německa ropnými produkty, z hlediska energetické bezpečnosti je ale slabým článkem, neboť zpracovává ropu z Ruska, která do zařízení proudí ropovodem Družba.
C:\fakepath\nikl.jpg

EU a USA po invazi na Ukrajinu zvýšily import průmyslových kovů z Ruska

07.09.2022 Evropská unie a USA nehledě na ruskou invazi na Ukrajinu zvýšily dovoz hlavních průmyslových kovů z Ruska. Podle agentury Reuters to vyplývá z údajů databáze OSN o mezinárodním obchodu (Comtrade). Import niklu z Ruska do USA vzrostl v období od března do června v meziročním srovnání o 70 procent, zatímco do Evropské unie o 22 procent, nárůst zaznamenal také dovoz hliníku.
img

Je čas zastropovat cenu ruského plynu, řekla šéfka EK

02.09.2022 Evropská unie by měla zastropovat cenu plynu přepravovaného potrubím z Ruska, aby zmírnila dopady manipulace trhem ze strany ruského prezidenta Vladimira Putina. Během cesty do Německa to dnes prohlásila předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová. Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv na její slova reagoval oznámením, že Moskva v tom případě přestane plyn do unie dodávat. Šéfka unijní exekutivy zároveň vyzvala k úsporám energií, konkrétní plán by měla představit v polovině září.
C:\fakepath\zemni plyn Rusko EU2.jpg

Gazprom zastavil vývoz plynu do Polska, Bulharska, Nizozemska a dalších zemí

31.08.2022 Výběr událostí kolem dodávek ruského plynu od zahájení ruské invaze na Ukrajinu (ruská společnost Gazprom od čtvrtka zcela zastaví dodávky plynu francouzské společnosti Engie; firma podle ní plně neuhradila červencové dodávky):
img

Ruská společnost Gazprom zvýšila dodávky zemního plynu do Maďarska

15.08.2022 Ruská plynárenská společnost Gazprom zvýšila dodávky plynu do Maďarska nad objem stanovený v dlouhodobé smlouvě. Zvýšené dodávky byly zahájeny v pátek ráno, uvedla agentura MTI. Odvolává se přitom na sdělení tajemníka ministerstva zahraničních věcí a obchodu Tamáse Menczera.
C:\fakepath\trader-10082022-23-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy po obnovení dodávek ropovodem Družba klesají

10.08.2022 Ceny ropy dnes klesají. Přispěla k tomu zpráva o obnovení dodávek ropovodem Družba do Evropy a zpráva o růstu zásob ve Spojených státech.
C:\fakepath\trader-10082022-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.08.2022 1) Červencová meziroční inflace byla o 1,32 % nižší, než odhadovala Česká národní banka (ČNB) v srpnové prognóze. Nejvýrazněji se na tom podílely ceny potravin, v menší míře pak jádrová inflace, regulované ceny a ceny pohonných hmot, uvedla dnes ředitelka odboru měnové politiky ČNB Dana Hájková. Meziroční inflace v Česku v červenci stoupla na 17,5 %. To je nadále nejvyšší hodnota od prosince 1993.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecko přistoupilo na platby v rublech za ruský plyn, uvádí Moskva

07.08.2022 Turecko bude za ruský plyn částečně platit v rublech. Podle agentury TASS o tom po pátečním setkání ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho tureckého protějšku Recepa Tayyipa Erdogana v Soči informoval místopředseda ruské vlády Alexandr Novak. Rusko začalo požadovat platby v rublech po odběratelích plynu po rozpoutání války na Ukrajině a ostré západní reakci, která ohrozila stabilitu ruské měny.
img

Ruský Gazprom od sobotního rána přeruší vývoz plynu do Finska

20.05.2022 Ruská plynárenská společnost Gazprom od sobotního rána přeruší vývoz plynu do Finska. Oznámila to dnes finská společnost Gasum, která je státním velkoobchodem s plynem. O přerušení vývozu ji dnes informoval Gazprom. Finský podnik předtím podle agentury DPA odmítl platit Gazpromu za dodávky v rublech.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Reuters: Německo je na hraně zavádění sankcí, obává se zastavení plynu

10.05.2022 Německo se přiblížilo limitu v zavádění protiruských sankcí, další zpřísňování by roztočilo spirálu hospodářských problémů. Kritické by bylo obzvláště embargo na ruský plyn, na kterém je německé hospodářství prozatím kriticky závislé. Podle informací agentury Reuters se ale němečtí představitelé již připravují na náhlé zastavení dodávek ruského plynu včetně možného převzetí kontroly nad klíčovými společnostmi.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Ruská společnost Gazprom zastavila dodávky plynu do Polska a Bulharska

27.04.2022 Ruská plynárenská společnost Gazprom zcela zastavila dodávky plynu do Polska a Bulharska. Své rozhodnutí zdůvodnila tím, že místní plynárenské podniky PGNiG a Bulgargaz odmítly za plyn platit v rublech. Polská společnost PGNiG přerušení dodávek potvrdila. Krok označila za porušení smlouvy a vyhradila si právo požadovat odškodné. Upozornila také, že její zákazníci nadále dostávají plyn podle svých potřeb.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

Ruský Gazprom zastaví od středy dodávky plynu do Bulharska

27.04.2022 Ruská společnost Gazprom zastaví od středy dodávky plynu do Bulharska, podle agentury Reuters to včera oznámilo bulharské ministerstvo energetiky. To rovněž uvedlo, že už přijalo opatření k zajištění alternativních dodávek plynu do Bulharska a že tak zatím není nutné omezovat jeho spotřebu.
C:\fakepath\trader-07042022-20-zm.jpeg

Bloomberg: Další energetický problém EU - závislost na ruském jaderném palivu

07.04.2022 V zemích, které v minulosti patřily k sovětskému bloku, vyrábějí elektřinu jaderné reaktory založené na sovětských konstrukcích. Na Ukrajině zajišťují tyto reaktory více než polovinu veškeré elektřiny a také přibližně dvě pětiny výroby elektřiny na území od Finska po Bulharsko. Dodávka paliva pro tyto elektrárny byla celkem rutinní záležitostí. To však skončilo ve chvíli, kdy prezident Vladimir Putin nařídil invazi na Ukrajinu, upozornila agentura Bloomberg.
img

Ruská společnost Gazprom pokračuje ve stabilních dodávkách plynu přes Ukrajinu

14.03.2022 Ruský plynárenský gigant Gazprom pokračuje ve stabilních dodávkách plynu přes Ukrajinu dál do Evropy. Agentuře Interfax to dnes řekl mluvčí Gazpromu Sergej Kuprijanov. Přes Ukrajinu, která čelí rozsáhlé ruské vojenské invazi, proudí plyn také do České republiky. Šéf ukrajinské energetické společnosti Naftogaz později řekl, že ruský plyn bude do Evropy proudit, dokud budou provozovatelé ukrajinských plynovodů schopni fungovat.
img

Globální ekonomika zpomaluje kvůli rekordnímu růstu komodit

08.03.2022 V úterý se akcie propadly spolu s evropskými a americkými futures kvůli obavám, že ceny komodit zvýší inflaci a potlačí ekonomický růst. Nikl krátce vystoupal nad 100 000 dolarů za tunu.
C:\fakepath\zlato 17042013-ilu5.jpg

Cena zlata přesáhla poprvé po roce a půl 2000 dolarů za troyskou unci

07.03.2022 Cena zlata dnes přesáhla poprvé po roce a půl 2000 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Kolem 08:45 SEČ cena mírně klesla na 1988,90 dolaru za unci. Investoři hledají ve zlatém kovu bezpečí v důsledku eskalující rusko-ukrajinské války. Zdražují i další drahé kovy, na maximu je palladium.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Uzavření vzdušného prostoru je dalším náporem na globální dodavatelské řetězce

01.03.2022 Globální dodavatelské řetězce, které už tvrdě zasáhla pandemie covidu-19, čelí dalšímu problému. Uzavření vzdušného prostoru po ruské invazi totiž dopadá i na leteckou nákladní dopravu a zvyšuje jí náklady. Přeprava mezi Evropou a severoasijskými destinacemi, jako je Japonsko, Jižní Korea a Čína, se zproblematizovala kvůli vzájemným zákazům. Ty evropským dopravcům zakazují létat nad Sibiří a ruským leteckým společnostem komplikují cestu do Evropy.
C:\fakepath\palladium.jpg

Palladium, zlato a další drahé kovy zdražují v reakci na protiruské sankce

28.02.2022 Ceny drahých kovů se dnes na světových trzích zvyšují, čímž reagují na nové sankce, které Západ uvalil na Rusko za jeho vojenskou invazi na Ukrajinu. Investoři se obávají přerušení dodávek těchto kovů, které jsou nezbytné v mnoha průmyslových odvětvích. Palladium přidávalo až sedm procent, zatímco zlato se dostalo nad 1900 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a mohlo by vykázat nejlepší měsíc od loňského května.
img

Po útoku na Ukrajinu se cena zlata dostala na 1940 USD

26.02.2022 Zlato, které investoři často kupují v době nejistoty, je kvůli ruskému ozbrojenému útoku na Ukrajinu nejdražší za posledních 13 měsíců. Krátce po 08:00 SEČ cena kovu pro okamžité dodání vykázala nárůst o 1,8 procenta na 1943 USD za trojskou unci (oz; 31,1 gramu). Předtím se cena vyšplhala nad 148 dolarů, což byla nejvyšší hodnota od loňského ledna.
C:\fakepath\komodity.jpg

Ceny pšenice, hliníku či niklu se kvůli rusko-ukrajinskému konfliktu zvyšují

25.02.2022 Ceny některých kovů, zemědělských výrobků a surovin se zvyšují a ocitají se na úrovních, kde ještě nikdy nebyly. Na vině je ozbrojený konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. Obě země jsou totiž důležité pro světový trh s pšenicí, slunečnicovým olejem, hliníkem, titanem či niklem, a ty reagují na ruskou invazi na Ukrajinu.
C:\fakepath\zlato 17042013-ilu5.jpg

Cena zlata je po útoku na Ukrajinu na více než ročním maximu 1940 USD

24.02.2022 Zlato, které investoři často nakupují v časech nejistoty, je kvůli ruskému ozbrojenému útoku na Ukrajinu nejdražší za 13 měsíců. Krátce po 08:00 SEČ cena kovu k okamžitému dodání vykazovala růst o 1,8 procenta na 1943 USD za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Předtím cena vystoupila až nad 1948 dolarů, což je nejvíce od loňského ledna.
img

Ruský plynovod Jamal sedmý den pracuje v obráceném režimu

27.12.2021 Plynovod Jamal, který přepravuje ruský plyn do západní Evropy, už sedmý den funguje v obráceném režimu. Plyn tak proudí z Německa do Polska, ukazují data německého provozovatele plynovodní sítě Gascade. Objem plynu a směr jeho toku v plynovodu se řídí podle požadavků odběratelů.
img

Dodávky ruského plynu do Německa plynovodem Jamal jsou nízké, cena roste

20.12.2021 Dodávky ruského plynu do Německa plynovodem Jamal zůstávají po víkendovém propadu nízké. Vyplývá to z údajů německého provozovatele plynovodní sítě Gascade. Plynovodem proudí ruský plyn přes Bělorusko a Polsko do Německa. Cena klíčového kontraktu na zemní plyn se dnes vyšplhala na 146,73 eura (3703 Kč) a blíží se říjnovému maximu 155 eur.
img

Ropovod Družba je opraven, provozovatel večer obnoví normální tok suroviny

18.11.2021 Ruská společnost Transněfť dokončila opravu části ropovodu Družba, která prochází přes území Běloruska. Ve večerních hodinách se tak vrátí tok suroviny k normálu, uvedla dnes s odkazem na sdělení firmy agentura RIA Novosti. Transněfť má v Rusku monopol na provozování sítě ropovodů. Běloruská společnost Gomeltransněfť Družba, která je provozovatelem ropovodu na běloruském území, musela kvůli neplánované údržbě omezit dodávky ropy do Polska.
C:\fakepath\top-18112021-24-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.11.2021 1) Evropští poslanci se dohodli na pravidlech, jak postupovat vůči velkým technologickým společnostem. Dotknou se firem s tržní kapitalizací nad 80 miliard eur (dva biliony Kč), píše na svém webu deník Financial Times (FT). Týkat se podle něj budou nejen amerických firem Google, Amazon, Apple a Facebook, ale i čínské společnosti Alibaba nebo nizozemského ubytovacího serveru Booking.com.
C:\fakepath\top5-26102021-19-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.10.2021 1) Německá vláda sníží odhad letošního růstu ekonomiky na 2,6 z dubnových 3,5 procenta. Na příští rok pak výhled zvedne na 4,1 z dřívějších 3,6 procenta. Uvádějí to zdroje agentury DPA. Končící ministr financí Peter Altmaier čísla představí na středeční tiskové konferenci.
C:\fakepath\Delimobil.jpg

Ruský Delimobil chce při vstupu na burzu v USA získat až 240 milionů dolarů

26.10.2021 Ruská společnost Delimobil, která nabízí sdílení automobilů, hodlá vstupem na akciový trh ve Spojených státech získat až 240 milionů dolarů (přes pět miliard Kč). Celý podnik by primární veřejná nabídka akcií v USA měla ohodnotit na více než 900 milionů dolarů (zhruba 20 miliard Kč). Informovala o tom včera agentura Reuters. Součástí skupiny Delimobil je také značka Anytime, která působí mimo jiné v České republice.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Export | Import | Ekonomové | Ekonomika eurozóny | Spotřebitelské ceny | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Arbitráž | Transakce | Bankovní rada | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CME | Centrální banka | Centrální banky | Certifikát | DAX | Devizový trh | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | G7 | Grafy | High | IPO | ISO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | MFE | MMF | MT4 | Marže | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Příkaz | Ratingová agentura | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Termínový kontrakt | Trading | Tržní kapitalizace | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Objem obchodů | Evropa | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Komerční banka | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | Investoři | Fond | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Drahé kovy | Zisk | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Sázka | Ceny komodit | Výsledky | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | IEA | Euronext | Oanda | Intervenovat | Partners | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Výrobní ceny | Eurostat | Facebook | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Index | Podpora | Hazardní hry | Akcie O2 | Aktuální ceny akcií | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Členské země Evropské unie | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | J&T | Jádrová inflace | Komoditní | Komoditní burzy | Maďarsko | Makléři | Měna Bitcoin | Měna euro | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Minimální mzda | Míra inflace | MQL | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Oslabování koruny | Paládium | Platforma MT4 | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Société Générale | Státní rozpočet | Stoxx | SWIFT | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Obchodní pravidla | EIA | Benzín | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Daniel Beneš | Ekonomika EU | Elon Musk | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | Spojené státy | Finanční společnosti | WSJ | Kmenové akcie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | INSEE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Rozhovor | Know-how | Genesis | Cukr | Burze | Commodities | Investment | Moody's Investors Service | Capital Economics | Dow Jonesův index | Royal Bank of Scotland | DPA | The New York Times | RBS | Microsoft | Česká bankovní asociace | Home Credit | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | PVM | BBC | The Guardian | Zvyšování sazeb | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Creditas | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Modrá pyramida | Sázet | Bankovnictví | City | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Akcie v USA | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Zpřísňováním měnové politiky | Alibaba | Propad | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Ztráty | Historická maxima | Evropský trh | Erste | Unipetrol | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | MetaQuotes | Tesla | Agentura AFP | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Poplatky | Historická data | Britská vláda | Britská ekonomika | Řízení peněz | General Electric | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | FCA | Inflace v Česku | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Indikátor důvěry | Příjmy | Alphabet | xStation | ČTK | Bankovní společnost | Růst ekonomiky | Zasedání americké centrální banky | Norsko | Očekávání | Mercedes | Audi | JPMorgan Chase & Co. | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Belviport Trading | Skupina PPF | Vývoj ceny hliníku | Cena palladia | Inflace ve světě | Ceny pšenice | LBMA | Coinbase | Protiruské sankce | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Technologie blockchain | Vývoj ceny pšenice | European Energy Exchange (EEX) | Estee Lauder | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investiční skupiny | Asijské trhy | Kryptoměnové burzy | Obchodní války | Bitcoiny | Kryptoburza | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Akcie Facebooku | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Nákup zlata | USMCA | Expobank | Expobank CZ | Metals Focus | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Cena plynu | Intercontinental Exchange | Zvyšování úroků | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Český miliardář | Financial Times (FT) | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | WEF | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Velké riziko | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | MUFG Bank | Statistický úřad | Ropovod | Inflační očekávání | Ruská firma | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Obiloviny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | CoinShares | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Americké futures | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Konglomerát | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Televize CNBC | PPF | Denní graf | Pohonné hmoty v Česku | Programovací jazyk | Energetické firmy | Ceny palladia | Formule 1 | Společnost Deutsche Börse | Loterie | Tým FXstreet.cz | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | TV Nova | Majoritní akcionář | Investiční skupina | Německá vláda | Hongkong | Kryptoměnová burza | LNG | Objem | Evropské firmy | Obchod | Skupina ČEZ | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Tesla Elon Musk | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Růst cen | Royal Mail | Bývalý ministr financí | Maximální drawdown | Americký Senát | Vladimír Holovka | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | Kybernetická měna Bitcoin | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Vicepremiér | 5G | AFP | Dlužníci | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Financovat | EET | Předpovědi | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Propouštění | Formule | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | Stavebnictví | TA3 | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Světové obchodní organizace | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Penále | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Alstom | Amcor | Moskva | PSA Group | PKN Orlen | Časopis Forbes | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Úroky | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Předseda | Americké centrální banky | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Europoslanci | Biotechnologické společnosti | AT&T | Disney | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Bydlení | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Ztráta | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Výnosy státních dluhopisů | Peking | Americký index | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Růst poptávky | Eskalace konfliktu | Teherán | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Odškodné | IKEA | Netflix | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Von der Leyenová | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | Zemědělství | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Bloky | Růst cen potravin | Veřejné finance | Ukazatele | Technologická společnost | Meziroční růst spotřebitelských cen | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Velké firmy | Ceny energií | Ptačí chřipka | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Trump | Davos | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Ursula von der Leyenová | Americký miliardář | Souhrnný indikátor | Banka UBS | Pražské burzy | Ratingová agentura Fitch | Většinový podíl | Pokles | Situace | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | Natland | Starbucks | Boeing | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | FIAT | Zpomalení růstu | Růst v eurozóně | Obchody | Výdaje | Akcie automobilky Tesla | Švýcarská banka UBS | Přerušení vývozu | BP | Tescan | Americká společnost | SEC | Francouzský statistický úřad | Velmi bohatý | Ministerstvo dopravy | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Americký Úřad pro energetické informace | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | Kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | Deutsche Telekom | Bez rizika | Noviny | Výhled růstu globální ekonomiky | Situace na světovém trhu | Jižní Korea | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Ministři financí zemí platících eurem | Mzda | Výkyvy | Rishi Sunak | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Olaf Scholz | Prudké výkyvy | Tencent | Poškodit ekonomiku | Evropské země | Brusel | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | New York Times | Gazprombank | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Zastavení výroby | Spotřebitelé | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Čerpací stanice | Spiegel | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Zásobníky | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Souhrnný čistý zisk | Německý ministr financí | Katar | MPO | MF | Kongres | Škoda | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Pojišťovací společnosti | Růst | United Airlines | Poslanci | Signál | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Fatih Birol | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | České vlády | Německý statistický úřad | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Bulharsko | Fiat Chrysler | Air Bank | Sberbank | Ekonomiky | Alžírsko | VW | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Letecká společnost | Závislost | Práce | Afrika | FAO | Africké země | Údaje | IATA | DPH | Mexiko | Pojišťovna | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Propouštění zaměstnanců | Hluboké recese | Ministři | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | NÚKIB | Výpadky | Activision Blizzard | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Internetové televize | Televize Netflix | EP | Jeffrey Halley | Guvernér australské centrální banky | Ázerbájdžán | Zbyněk Stanjura | ODS | Sociální síť | Chránit ekonomiku | Air France | Posílení | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Státní peníze | Úřad INSEE | Superpočítač | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Zaměstnanci | Blízký východ | Dopravci | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Rekordní zisk | Regulační orgány | Snižování cen | Expanze | Bezpečnost | Šéfka EK | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | Členské země | ONE | T-Mobile | Auta | Xiaomi | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | Státní podpora | Martin Winterkorn | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Magazín Der Spiegel | Předsedkyně Evropské komise | Renault | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | JDE | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Záchranný program | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Novatek | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Řecký parlament | Prodej podílů | Ruské úřady | Francouzský ministr | Berlín | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | ProSiebenSat.1 Media | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Investice do infrastruktury | Rozsáhlé investice | Hospodářský propad | Nestlé | Sanofi | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Investiční aplikace | Představenstvo | Ukončení činnosti | Nové žádosti o podporu | Příjmy a výdaje | Živnostníci | Paušální daň | Letecký průmysl | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Sony | Japonská společnost | E.ON | Johnson & Johnson | Ztráta peněz | Francouzský statistický úřad INSEE | KLM | Americký výrobce letadel | Opel | Chrysler | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Evropské investiční banky | Kolísání cen | Spotřební daně | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Index Ventures | Konkrétní plán | Natland Group | OMV | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Nikl | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Indonésie | Firmy v Evropě | Odhad vývoje ekonomiky | Blue Origin | Vesmírné společnosti | Hyundai Motor | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Společnost Rosněfť | Czechoslovak Group | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Vesa Equity | Coca-Cola | Ruská vláda | Americký soud | DIA | Kroger | Zdanění | Automobilka PSA | Mezinárodní agentura pro energii | Qualcomm | Sazba hypoték | Snížení emisí | Dnes na světových trzích | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Ropovody | Plynovody | Snížit emise | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | ACS | Česká republika | Odvolací soud | Frakování | Měnový fond | Ceny v Česku | iPhone | Walgreens | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Nařízení | Interfax | Intel | Moneta | Zynga | Soudní spor | Ruské společnosti | Výrobce videoher | T-Mobile US | Tempo inflace | Společnost Pfizer | Sazka Entertainment | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Ropovod Družba | Diem | Ministerstvo energetiky | Zelené investice | Životní prostředí | Tesco | Diem Association | Anchorage | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Boerse | Munich | Virgin Atlantic | Lego | Očkování | PX Pražské burzy | Vesa Equity Investment | Orbán | Cenné papíry a burzy | Voda | Počasí | Pomoc firmám | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | ProSiebenSat.1 | VMware | Evropské centrální banky | Klienti XTB | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | Streamovací služby | Polská společnost | Nárůst ceny | Návrh PPF | Obavy o poptávku | J&J | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Poptávka po stříbře | Silver Institute | FTX | Kov | Colt | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | CETIN | Negativní vývoj | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Rohlik Group | Siemens Energy | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Britská společnost | Britská firma | Pandemie covidu-19 | ČSA | Výhled růstu ekonomiky | Liberty Steel | SLR | Discovery | Platformy xStation | Sýrie | CPI Property Group | CPI Property | Reuters analytik | EDF | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prudký růst cen | Krok za krokem | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | LME | Odhad letošního růstu ekonomiky | Indická firma | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Panasonic | Francouzská společnost | Arca Investments | Arca | EEX | Turów | Petrus Advisers | Německé společnosti | Vesa | Renáta Kellnerová | Oslabení | Prodejní ceny | Výhled růstu české ekonomiky | Petrus | Ruský ministr | Nejbohatší člověk | Firmy z EU | Plány | Cíle | Světové kryptoměny | Dodávky plynu | Penta | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Gigafactory | Wise | Konkurence | Prodej | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Zajištění bezpečnosti | WISE | CO2 | Den daňové svobody | Energetická společnost ČEZ | Technologie | Americký výrobce | Hliník | Egypt | UST | Budějovický Budvar | Budvar | Pivovar | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americký trh | Walgreens Boots Alliance | Odvětví | BHP | Divize | Akcie čínské společnosti | Výrobce elektromobilů Tesla | Dodávky suroviny | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Společný podnik | Google Play | Bilion | A350 | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Chování | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Take-Two Interactive | Norilsk | Těžařská firma | Červencová meziroční inflace | RWE Gas | Ocelárny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Dovoz oceli | Varšava | Správné řízení peněz | Funkční období | Exinity | Společnosti | Měnové unie | Guardian | Opatření | Prazdroj | Telco | Rychlý růst | Platební síť | ANO | Uhlí | RBC | Puma | Energetika | Delimobil | Sdílení automobilů | Delimobil v Rusku | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Konfederace | Evropský index | Los Angeles | Macao | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Ceny kovů | Americká firma | Airbus SE | Společnost AT&T | WarnerMedia | Česká pošta | Kompenzace | Čepro | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Energetická krize | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Automotive | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Zdražování potravin | Energetické krize | Nákup plynu | Prodeje ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | České Radiokomunikace | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Bank of Scotland | Cena termínového kontraktu | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | Ruský Delimobil | Společnost Delimobil | Ruská společnost Delimobil | Anytime | Christian Lindner | Robert Habeck | Orlen Unipetrol | Ruský prezident | ICIS | Meta | Stephen Brennock | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Gascade | Česká národní banka (ČNB) | Drahé energie | Globální dodavatelské řetězce | Demoverze | Společnost | Obchodní ředitel | Raketový růst | Ruský plynovod | Společnost JPMorgan | Gomeltransněfť | RIA Novosti | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Ruský trh | Innogy | Společnost Norilsk Nickel | Společnost Norilsk | Broadcom | | CMA | Výhled české ekonomiky | Vietnam | Největší švýcarská banka | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Pyramida | Jamal | Společnost China Mobile | PGNiG | Základní sazba | Banka HSBC | MTI | Agentura MTI | Jiří Šimáně | Han Tan | Uniper | Klaus-Dieter Maubach | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Apple Music | Tranzit ruského plynu | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | Ocel | Srí Lanka | Ruský plyn | Japonská automobilka Toyota | Hypomonitor | Míra inflace v Maďarsku | Realitní skupina CPI Property Group | Diamant | Hry | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Internetová televize | Společnost Allwyn | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | Výrobce hraček | Ruské dluhopisy | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Ruské invaze na Ukrajinu | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Rusal | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské síly | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Sberbank CZ | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Erste Group Bank | Kyjev | MWh | EUR/MWh | Uzavření vzdušného prostoru | Frederic Horst | Cargo Facts Consulting | ANA Holdings | AirBridgeCargo Airlines | Cargolux | AirBridgeCargo | Poptávka po letecké nákladní dopravě | Oleg Děripaska | Situace na Ukrajině | Velkoobchodní cena plynu | Orsted | Carlsberg | Zkapalněný zemní plyn | Telegram | Agentura TASS | Naftogaz | Jurij Vitrenko | Internetová společnost Google | Společnost Google | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Invaze | Britská banka | Britská banka HSBC | Společnost Orsted | Finská společnost | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Zákaz dovozu ruské ropy | Nornickel | Společnost Nornickel | Snížení spotřební daně | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Tlak na Rusko | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Západní sankce | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Dmytro Kuleba | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Sergej Kuprijanov | Mluvčí Gazpromu | Dodávky plynovodem | Tranzitní plynovody | Tok ruského plynu | Závislost na ruských energetických surovinách | Uvalení sankcí | Uvalení sankcí na ruský plynovod | Zastavení války | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Rostěch | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Závod na elektromobily | Dietmar Woidke | Braniborský premiér | Aktivisté | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Novorossijsk | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Klaus Zellmer | Atlantia | Energetický problém | Energetický problém EU | Závislost na ruském jaderném palivu | Problém EU | Státní distributor paliv | Pohyby trhu | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | Zákonodárci | Nejbohatší člověk světa | Ceny pohonných hmot v Česku | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Embargo na ruský plyn | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Miliardář Elon Musk | Onet.pl | Onet | TVN 24 | Polská televize | Plyn v rublech | Šmejc | Italský módní dům | Ropovod TAL | Rublové účty | Cena digitální měny | Převzetí firmy | EuRoPol Gaz | Vývoz plynu do Finska | Vláda Finska | ArcelorMittal | Dow Jones Industrial Average | Borealis | Jan Frait | Mimořádné zasedání | Škoda Group | Práva ke značce | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | EdF | Cenu plynu | Cenový strop | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Zvýšení úroků | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Vývoz plynu | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Akcez | Prime | Česká antivirová firma | Řetězec lékáren | 787 Dreamliner | Dreamliner | Akcie společnosti Disney | Zákaz dovozu ruského uhlí | Zákaz dovozu | Pomoc Ukrajině | České předsednictví | Dodávky zemního plynu do Maďarska | Těžařská skupina | Objem nákupů | Mobilní aplikace | Premiér Fiala | iPhone 14 | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | Import průmyslových kovů | Import průmyslových kovů z Ruska | Dovoz hlavních průmyslových kovů | Dovoz z Ruska do EU | Comtrade | EU a USA | Import kovů z Ruska | Import kovů | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Zasedání Rady guvernérů | Fenomén | Jonas Gahr Störe | Předseda norské vlády | Öyvind Eriksen | Aker Öyvind Eriksen | Aker BP | Aker | Úrokové náklady | Marka | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Sloe | Paroplynové elektrárny | Energetický trh | Arménie | Řešení energetické krize | Velké energetické firmy | Energetické firmy v Evropě | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Konec MetaTrader 4 | Konec MetaTrader | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Alexej Miller | Šéf Gazpromu | TurkStream | Telekomunikační společnost | Globální energetická krize | Camelot | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Powerball | Jackpot | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Český ministr | Síkela | F-35 | Novinky | Novinky.cz | Války na Ukrajině | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Výběry | Bali | Výrobci čipů | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Britské loterie | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Národní bezpečnost | Západní země | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | Daně z mimořádných zisků | Bankovní rady ČNB | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Zdanění mimořádných zisků | Produkce mědi | Avatar | Nikolaj Tokarev | Společnost Transněfť | FTX sídlo | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Shrnutí roku | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Gazprom Export | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | OCI | Těžařský gigant | Vysoké úrokové sazby | Surový cukr | Cukr na světových trzích | Surový cukr na světových trzích | Ministerstvo financí dnes | Ruská společnost Novatek | Sachalin-2 | Sachalin | Ruská tisková agentura | Ruská tisková agentura TASS | Celková investice | Zákaz vývozu | Srbsko | Vice | Ruská společnost Rusal | Společnost Rusal | Usť-Luga | První fáze | První fáze výroby | Fáze výroby | Produkce oxidu hlinitého | Náklady Rusalu | Nákup oxidu hlinitého | Uhlíkové neutrality | Aliance | Investigativní projekt | Kovy z Ruska | Investigate Europe | VSMPO-Avisma | Sergej Čemezov | Elval Halcor
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Ruská okupace Ukrajiny
Ruská on-line banka
Ruská on-line banka Tinkoff
Ruská plynárenská společnost
Ruská politická scéna
Ruská ropa
Ruská ropa Urals
Ruská ropná společnost
Ruská ruleta
Ruská Sberbank

Následující klíčová slova

Ruská společnost Delimobil
Ruská společnost Gazprom
Ruská společnost Novatek
Ruská společnost Rusal
Ruská státní firma
Ruská státní plynárenská společnost
Ruská státní těžební společnost
Ruská státní těžební společnost Alrosa
Ruská technologická firma
Ruská těžařská společnost
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít