Středa 29. května 2024 17:45
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader

Energie

C:\fakepath\libra-29052024-forex.jpg

Libra má silný fundament

29.05.2024 V západních ekonomikách se od začátku roku zhoršil výhled pro pokles inflace a optimistické předpovědi rychle padajících úrokových sazeb se musely revidovat směrem vzhůru.
img

Polovina českých párů má peníze ve společných finančních produktech. V rodinných financích přesto tiká časovaná bomba

29.05.2024 Polovina českých párů využívá společné finanční produkty, ať už jde o bankovní účty či třeba stavební spoření. Přesto mohou být v ohrožení v tom, že ke svým penězům nebudou mít přístup právě tehdy, kdy je budou nejvíce potřebovat. Taková situace není neobvyklá, dle průzkumu Partners Banky se s ní setkal každý pátý Čech. Společné náklady si téměř čtvrtina českých párů dělí rovným dílem, další pětina poté poměrově podle výše platu. Starší páry společně nejčastěji šetří na důchod, mladší pak na pořízení nemovitosti.
img

Spotové ETF na Ethereu jsou o krok blíže k tomu, aby byly dostupné v USA

28.05.2024 Ethereum bylo minulý týden jedním z nejvýkonnějších kryptoaktiv a upoutalo pozornost poté, co Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila systém 19b-4, který umožňuje americkým burzám (místům provozovaným společnostmi Cboe, Nasdaq a NYSE New York Stock Exchange) kótovat ethereum spot ETF.
C:\fakepath\Premier Energy.png

V Bukurešti se obchoduje s akciemi Premier Energy

28.05.2024 Na akciové burze v Bukurešti se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Premier Energy z portfolia české firmy Emma Capital podnikatele Jiřího Šmejce. V úvodu obchodování si akcie připisovaly více než pět procent a pohybovaly se kolem 20,65 lei, uvedla agentura Reuters. Premier Energy má sídlo v Rumunsko, působí ale i na moldavském trhu.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
img

EK Česku schválila podporu za 3,2 miliardy eur na výrobu elektřiny

27.05.2024 Evropská komise (EK) Česku schválila program státní podpory za 3,2 miliardy eur (75 miliard Kč) na podporu výroby elektřiny z nových a zmodernizovaných elektráren, které umožňují kombinovanou výrobu elektřiny a tepla (KVET). Komise to dnes oznámila v tiskovém sdělení. Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) uvedlo, že peníze půjdou hlavně na modernizaci tuzemských tepláren. Opatření má přispět k realizaci českého Národního energeticko-klimatického plánu, Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) a ke splnění unijního cíle v oblasti energetické účinnosti.
img

Průlomové partnerství: Microsoft a Stockholm Exergi budou dekarbonizovat

23.05.2024 Technologický gigant Microsoft uzavřel klíčové partnerství se švédskou energetickou společností Stockholm Exergi v rámci průlomového kroku v boji proti změně klimatu. Spolupráce představuje významný krok v iniciativách zaměřených na řízení emisí uhlíku a partnerství mezi technologickým lídrem a dodavatelem energie poukazuje na to, jak může společné úsilí vést k významnému pokroku směrem k udržitelnější a uhlíkově neutrální budoucnosti.
img

Analytici: Reforma stabilizuje trh EU s elektřinou, je pozitivní pro spotřebitele

21.05.2024 Reforma trhu s elektřinou, kterou dnes v Bruselu definitivně schválily členské státy EU, by měla podle analytiků zvýšit stabilitu a předvídatelnost trhu. Podle nich bude mít reforma pozitivní důsledky zejména pro spotřebitele, které má prostřednictvím mechanismu pro krizové situace ochránit před neočekávaným kolísáním cen energií. U dodavatelů lze naopak počítat s vyšší administrativní zátěží. Vyplývá to z komentářů analytiků pro ČTK.
img

Graf dne - Copper (20.05.2024)

20.05.2024 CFD na měď dnes posilují o 2,30 % a blíží se k další důležité úrovni 11 000 USD za tunu. Měď zároveň zaznamenává největší zisky mezi ostatními průmyslovými kovy. V současné době je hlavním katalyzátorem růstu stlačení marží čínských zpracovatelů po loňském propadu nabídky měděné rudy a koncentrátů. Optimistický výhled podporuje několik silných faktorů, včetně rostoucí poptávky ze strany odvětví obnovitelných zdrojů energie, elektromobilů a rostoucího odvětví umělé inteligence.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

Státní Gas Storage CZ loni ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun

16.05.2024 Provozovatel zásobníků zemního plynu Gas Storage CZ loni meziročně víc než ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun. Tržby stouply téměř o polovinu na 2,473 miliardy Kč. Proti předloňsku se zvýšil také čistý zisk na 2,6 miliardy korun, což pozitivně ovlivnila jednorázová změna účetní hodnoty dlouhodobých aktiv. Společnost, kterou loni na podzim převzal stát, to dnes oznámila ČTK. Podle analytiků k zisku přispěla zejména napjatá situace na trhu s plynem.
C:\fakepath\trader-16052024-52-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.05.2024 1) Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
C:\fakepath\Premier Energy.png

Nabídka akcií rumunské Premier Energy ocenila podnik na 525 milionů dolarů

16.05.2024 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) rumunské společnosti Premier Energy celý podnik ocenila na 2,4 miliardy lei (525 milionů USD; 11,9 miliardy Kč). Informovala o tom dnes agentura Reuters. Vlastníkem firmy, která se zabývá vývojem obnovitelných zdrojů energie, je česká investiční společnost Emma Capital. Premier Energy v rámci IPO nabízí 28,75 procenta akcií.
C:\fakepath\trader-15052024-47-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.05.2024 1) Hedgeové fondy spekulující na pokles ceny akcií GameStop a dalších meme titulů zaznamenaly začátkem týdne obří ztráty. Cenné papíry GameStop v pondělní seanci vystřelily o více než 74 procent, v úterý pak zpevnily o dalších 60 procent. V předobchodní fázi středeční seance už ale oslabují o více než 11 procent.
img

Salvador od roku 2021 vytěžil 474 BTC, vláda nyní drží 5 750 BTC

15.05.2024 Salvador, který se stal prvním státem, který začal používat Bitcoin (BTC) jako zákonné platidlo, by podle zprávy „Bitcoin Office“ mohl klidně držet 5750 Bitcoinů. Národní úřad pro Bitcoin je vládní subjekt, jehož cílem je řídit všechny projekty související s touto kryptoměnou.
C:\fakepath\Nemecko6.jpg

Německo loni přilákalo rekordní objem investic

15.05.2024 Objem nových investic v Německu přislíbených zahraničními podniky se v loňském roce vyšplhal na nové rekordní maximum, a to navzdory ekonomickému útlumu a vysokým cenám energie v zemi. Vyplývá to podle agentury Reuters z analýzy, kterou včera zveřejnila německá rozvojová agentura Germany Trade and Invest (GTAI).
img

Denní shrnutí: Powell a PPI dolaru nepomohli 🧭

14.05.2024 Indexy na Wall Street končí den mírně v plusu navzdory jestřábím komentářům Jeroma Powella a mírně vyšším údajům o indexu cen výrobců. US500 si připisuje 0,10 % a US100 0,25 %.
img

🤡 Meme akcie táhnou zisky na Wall Street

14.05.2024 Wall Street opět ovládly „akcie memů“, jak je patrné z výrazných zisků společností jako AMC, GameStop a AMC. Pro společnosti spojené s fotovoltaikou a obnovitelnými zdroji energie v širším slova smyslu jsou důležité také zprávy o nových clech na čínské výrobce fotovoltaiky, které oznámil americký prezident Joe Biden. Proto velkou část růstových lídrů v indexu Russell 3000, který sdružuje 95 % amerických společností podle kapitalizace, tvoří společnosti související s fotovoltaikou.
img

BREAKING: US PPI vyšší, než se očekávalo 📌

14.05.2024 Index výrobních cen (PPI) pro konečnou poptávku se meziměsíčně zvýšil o 0,5 % a překonal očekávaných 0,3 %, zatímco údaj z předchozího měsíce byl revidován z +0,2 % na -0,1 %. Bez započtení potravin a energií vzrostl PPI meziročně o 2,4 %, což splnilo očekávání, a o 0,5 % meziměsíčně, čímž překonalo očekávaných 0,2 %. Reakce trhu byla ovlivněna meziměsíčním čtením; vyšší číslo však bylo z velké části způsobeno revizí únorových údajů směrem dolů. Při účtování těchto revizí jsou data v souladu s očekáváním, což se odráží v meziročních souhrnných číslech.
C:\fakepath\cina-usa-2.jpg

USA mají obavy z čínských elektromobilů, chtějí vyšší cla

14.05.2024 Výběr informací o ekonomických vztazích mezi Spojenými státy a Čínou (USA zvýší cla na dovoz elektromobilů z Číny z 25 na 100 procent, zvýší se i cla na mnoho dalších položek):
img

Společnost Air Products hlásí za druhé čtvrtletí roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD

14.05.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) dosáhla za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2024 zisk na akcii podle GAAP ve výši 2,57 USD, což je o 30 procent více než v předchozím roce. Upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD se meziročně zvýšil o čtyři procenta. Čistý zisk podle GAAP dosáhl výše 581 milionů USD a oproti předchozímu roku vzrostl o 29 procent. Čtvrtletní dividenda vzrostla na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy se dividenda neustále zvyšuje.
img

Bitcoin se vrací zpět na úroveň 60 000 USD

14.05.2024 Bitcoinu se nepodařilo navázat na dynamiku z předchozího týdne, přičemž jeho cena nebyla schopna dosáhnout „vyššího maxima“ nad hranicí 66 800 USD. Místo toho jsme byli svědky ústupu k hranici 60 000 USD, která byla od března opakovaně otestována.
img

Inflace vyšplhala k horní hraně tolerančního pásma

13.05.2024 Po dvou měsících, kdy se inflace dostala přesně na inflační cíl ČNB, došlo v dubnu ke zvýšení inflace až na 2,9 %, tedy k horní hranici tolerančního pásma. Za tímto nárůstem stojí především zpomalení poklesu cen potravin, a potvrzuje se tak hypotéza, že pokud se zastaví klesající trend u potravin, inflace povyskočí ke 3 %.
img

Macron je v ofenzivě vůči Německu, Čína tleská

10.05.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron tuší příležitost. Vnímá ekonomické i politické slábnutí Německa, které se chytlo do pasti závislosti na ruských energiích a své nezvládnuté energetické přeměny, Energiewende. Z Německa je dnes opět „nemocný muž Evropy“ a Macron podniká ofenzivu. Nemastná neslanost kancléře Olaf Scholz mu ji jen usnadňuje.
img

Výroba energie z obnovitelných zdrojů ČEZ ve čtvrtletí stoupla o 29 pct

09.05.2024 Počasí obnovitelným zdrojům energie v prvním čtvrtletí letošního roku přálo. Zelené elektrárny společnosti ČEZ během té doby meziročně navýšily výrobu o 29 procent na více než 860 gigawatthodiny (GWh) energie. Růst táhly především vodní elektrárny, výroba ovšem stoupla i u dalších zdrojů. ČTK o tom dnes v tiskové zprávě informovala firma ČEZ.
img

Spotřebitelé v Česku jsou nečekaně silně při chuti utrácet. Mohutně navyšují své útraty třeba i za kosmetiku, konsolidační balíček ani drahé energie je neodrazují

09.05.2024 Spotřebitelé v Česku jsou nečekaně silně při chuti utrácet. Letos v březnu tržby maloobchodu reálně stouply o 6,1 %. Čekal se přitom růst ani ne poloviční.
img

Obnovitelné zdroje loni měly na výrobě elektřiny podíl rekordních 30,3 procenta

08.05.2024 Obnovitelné zdroje energie měly na celosvětové výrobě elektřiny loni rekordní podíl 30,3 procenta. To bylo o 0,9 procentního bodu více než v roce předchozím. Příčinou je zvýšení kapacit solárních a větrných elektráren, vyplývá ze zprávy, kterou dnes zveřejnil institut Ember.
C:\fakepath\trading-06052024-1.jpg

Nejlepší trhy pro trading – forex, akcie, komodity nebo indexy?

06.05.2024 Správný výběr trhu může mít významný dopad na vaše počáteční obchodní zkušenosti, a proto je klíčové pochopit specifika různých trhů. Pojďme si tedy rozebrat základní trhy, na kterých můžete začít obchodovat, a řekneme si, jak si vybrat ten pravý trh, který bude nejlépe odpovídat vašim obchodním cílům a stylu.
C:\fakepath\Cina-prumysl.jpg

BBC: Západ tvrdí, že Čína toho vyrábí příliš, ta ale nesouhlasí

05.05.2024 Žen Wen-ping nechce opustit prázdnou cihlovou budovu v čínském výrobním centru Tung-kuan, která kdysi bývala prosperující továrnou. Netruchlí jen nad koncem firmy, ale také nad zpomalováním kdysi nezastavitelné čínské ekonomiky, které milionům pracovníků ztěžuje hledání práce. Západ Číně vyčítá, že vyrábí příliš mnoho. Pro lidi, jako je Žen, se však v Číně nevyrábí dost, napsal server stanice BBC.
img

Macron chce využít slábnutí Německa a zásadně změnit Evropu. Namlouvá si Čínu, chce přetvořit ECB a eurozónu a tolerovat vyšší inflaci a koketuje s ideou „hodit přes palubu“ von der Leyenovou

05.05.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron tuší příležitost. Vnímá ekonomické i politické slábnutí Německa, které se chytlo do pasti závislosti na ruských energiích a své nezvládnuté energetické přeměny, Energiewende. Z Německa je dnes opět „nemocný muž Evropy“ a Macron podniká ofenzivu. Nemastná neslanost kancléře Olaf Scholz mu ji jen usnadňuje.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
C:\fakepath\fundament-02052024-uvod-2.png

Pohled do budoucnosti – environmentální a sociální změny (5. díl)

02.05.2024 Tento článek poskytuje hluboký pohled na environmentální a sociální změny, které formují naši současnou společnost a budoucnost. Dozvíte se o narůstajících výzvách, jako je změna klimatu a úbytek biologické rozmanitosti, a o tom, jak tyto změny ovlivňují naše životní prostředí, ekonomiku a investiční příležitosti. Článek také diskutuje o klíčových faktorech, jako jsou investice do udržitelnosti a faktory ESG, které ovlivňují rozhodování investorů a regulátory.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Svaz průmyslu snížil odhad růstu reálného HDP ČR

30.04.2024 Svaz průmyslu a dopravy ČR snížil odhad meziročního růstu reálného hrubého domácího produktu (HDP) Česka pro letošní rok na 1,6 procenta. Pro příští rok jej odhadl na 2,8 procenta. V podzimní prognóze svaz letošní růst ekonomiky očekával o 2,6 procenta. Vyplývá to z jarní makroekonomické prognózy Svazu průmyslu a dopravy, který ji poskytl ČTK.
C:\fakepath\budoucnost-29042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – růstové sektory (4. díl)

29.04.2024 Tento článek se zabývá vlivem růstových sektorů na ekonomiku a spotřebitele. Ukazuje, jak tyto sektory formují ekonomický vývoj a jak mohou ovlivnit životy lidí. Zahrnuje i faktory, které ovlivňují růstová odvětví, a jejich vliv na pracovní trh, inovace a konkurenceschopnost. Dále se zaměřuje na to, jak vlády, soukromý sektor a investoři podporují tyto sektory, a jakým způsobem centrální banky reagují na jejich vývoj ve své měnové politice.
img

Macron žádá revoluční změnu fungování Evropské centrální banky. Na dluh Francie a dalších vysoce zadlužených zemí by se „skládali“ občané celé eurozóny

29.04.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron žádá revoluční změnu fungování Evropské centrální banky. Měla by být v důsledku tolerantnější k inflaci. Francii by to ulevilo od nákladů dluhu. Ovšem občané eurozóny by tím více ztráceli na kupní síle svých úspor a příjmů.
img

Německý Thyssenkrupp prodá pětinu ocelárny Křetínského firmě EPCG

26.04.2024 Německá společnost Thyssenkrupp prodá 20procentní podíl ve svém ocelářském podniku investiční skupině EP Corporate Group (EPCG) českého miliardáře Daniela Křetínského. Ocelárna o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Hodnota transakce nebyla zveřejněna. Firmy také jednají o akvizici dalších 30 procent a usilují o vytvoření společného podniku, ve kterém by každá ze stran měla poloviční podíl.
img

Miliardář Křetínský kupuje pětinu největší německé ocelárny Thyssenkrupp, podíl zřejmě navýší na polovinu. Thyssenkrupp čelí vážným potížím kvůli zelené agendě a drahým energiím, na nichž ale Křetínský rekordně vydělává

26.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský kupuje prostřednictvím své firmy EP Corporate Group 20 procent německé ocelárny Thyssenkrupp, jež v Duisburgu provozuje největší ocelářský závod Evropy. Drtí ji však drahé energie a zelené regulace, kvůli nimž plánuje výraznou redukci stavů zaměstnanců po tisících. A kvůli nimž se stává i kořistí právě třeba pro Křetínského, jehož energetický byznys z drahých energií profituje jako žádný jiný podnik či firma české historie. Svůj podíl v Thyssenkrupp Křetínský zřejmě navýší na 50 procent; nyní o tom jedná.
C:\fakepath\eurusd-26042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.4.2024

26.04.2024 Americké akcie včera klesly kvůli neuspokojivým údajům o ekonomice Spojených států, výrazně oslabila technologická společnost Meta Platforms. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,98 procenta a zakončil obchodování na 38.085,80 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,46 procenta na 5048,42 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,64 procenta na 15.611,76 bodu.
C:\fakepath\BHP.jpeg

Těžařská firma BHP chce převzít rivala Anglo American

26.04.2024 Těžařská společnost BHP Group učinila nabídku na převzetí menšího rivala Anglo American, kterého si cení na 31,1 miliardy liber (zhruba 915 miliard Kč). Spojením by vznikl globálně největší producent mědi s podílem na světové produkci kolem deseti procent. S odkazem na zdroje o tom informovala agentura Bloomberg a následně to včera potvrdily obě firmy.
img

České domácnosti loni platily za elektřinu nejvíce v EU, přestože Česko vyvezlo takřka nejvíce elektřiny v celé EU

25.04.2024 Česko je ryze z ekonomického hlediska určitou anomálií. Vykazuje sice poměrně výrazný nadbytek vyprodukované elektřiny, avšak přesto jeho domácnosti čelí jejím vysokým cenám. Dokonce nejvyšším v celé EU ve vyjádření dle standardu kupní síly, které umožňuje mezinárodní porovnatelnost. A to přitom tedy Česko loni v čistém vyjádření vyváželo čtvrtý největší objem elektřiny v EU.
img

Tesla nesplnila odhady, ale její akcie během aftermarketového obchodování rostou📊

24.04.2024 Výrobce elektromobilů vykázal výsledky výrazně pod očekáváním trhu. Tesla silně pociťuje konkurenci čínských výrobců, která ji nutí k výraznému snižování cen.Spolu s přetížením automobilového trhu, kde je mezi spotřebiteli trend volit hybridní vozy, čelí společnost výzvám, které oslabují její výsledky.
img

Akcie General Electric po čtvrtletní zprávě o zisku prudce vzrostly

23.04.2024 Akcie General Electric (GE.US) po zveřejnění lepších než očekávaných výsledků a optimistických celoročních předpovědí v obchodování před uvedením na trh posilují téměř o 4,5 %. Vedení společnosti navíc doporučilo zpětný odkup akcií za 15 miliard dolarů.
img

Invesco: Neobvyklé pravdy – Německá želva a americký zajíc

22.04.2024 Proč se německá ekonomika potýká s problémy, zatímco americká jde kupředu? Nebylo tomu tak vždy, ale od začátku pandemie se americké ekonomice daří na pozadí rostoucího vládního dluhu a klesající míře úspor. Bude se želva smát jako poslední (a nejdéle)? Můj let z Milána byl zrušen, protože letadlo, kterým jsme měli letět, přistálo na jeden motor. Rozhovory s investory v Itálii, ale i jinde budí dojem, že německá ekonomika také letí na jeden motor, zatímco USA pokračují na oba a plný plyn. Odpovídá to skutečnosti, a pokud ano, proč je mezi oběma ekonomikami takový rozdíl?
img

Do čeho investovat v době války?

22.04.2024 Může se zdát, že mezi rizikem a nejistotou je pouze minimální rozdíl, ale není tomu tak. Riziko znamená, že lze na základě přiměřeného datového vzorku vyčíslit pravděpodobnost, zatímco v případě nejistoty je podobná kvantifikace nemožná. Geopolitické události se ze své podstaty pojí s nejistotou a mají širší paletu neznámých důsledků.
img

Evropský průmysl zelené energie má problém: Společnosti se stěhují do USA

22.04.2024 Obnovitelná energie se mění, protože společnosti, které kdysi zapustily kořeny v Evropě, "balí kufry" a míří do Spojených států. Důvodem je souběh několika faktorů, konkrétně silná konkurence ze strany Číny, vlažná podpora ze strany EU a lákadlo USA v podobě zákona o snižování inflace (IRA), který nabízí příznivější podmínky pro zelené společnosti. Evropský solární průmysl dokonce varuje, že se nachází v existenční krizi a může brzy zkolabovat.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Předstihové ukazatele naznačují zlepšování ekonomické situace v Evropě i USA

22.04.2024 Solidní růst americké ekonomiky během prvního čtvrtletí doprovázený zrychlováním inflačních tlaků by měl potvrdit náš názor, že se letos snížení úrokových sazeb od Fedu nedočkáme. Z obou stran Atlantického oceánu pak přijdou vpředhledící sentiment indikátory naznačující zlepšování nálady a v mnoha případech i zvyšování ekonomické aktivity. Další vzestup spotřebitelské důvěry předpokládáme i v Česku.
img

CleanSpark získává 7 %; co znamená halving Bitcoinu pro těžební společnosti? 📌

19.04.2024 Ke snížení hodnoty bitcoinu na polovinu dojde během několika hodin.Na jedné straně by to pro investory na trhu kryptoměn mohla být pozitivní zpráva, protože nabídka nových Bitcoinů vstupujících na trh se dlouhodobě sníží na polovinu.Na druhou stranu je to špatná zpráva pro společnosti zabývající se těžbou Bitcoinu.
img

Forex: Zklidnění na devizových trzích

19.04.2024 Po předchozích volatilních týdnech byl tento ve znamení zklidnění situace na globálním devizovém trhu. Dolar si v podstatě držel vůči euru relativně silné úrovně v blízkosti hladiny 1,0600 EUR/USD. Pomáhá mu jak postavení měny bezpečného přístavu v době opětovně se zvyšujícího geopolitického napětí na Blízkém východě (Izrael versus Irán), ale i přetrvávající robustní data z americké ekonomiky.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky

19.04.2024 Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky na 0,3 procenta z dříve očekávaných 0,2 procenta, uvedl zdroj agentury Reuters. Pro příští rok vláda podle něj počítá, že hrubý domácí produkt (HDP) stoupne o procento. Očekávaná prognóza je součástí návrhu jarních projekcí vlády, které má ministr hospodářství Robert Habeck představit příští středu.
img

Půlení bitcoinu - Q&A: Odpovídá Josh Gilbert, australský tržní analytik společnosti eToro

18.04.2024 Co je to Halving bitcoinu a jakou roli hraje v měnové politice bitcoinového ekosystému? Jak ovlivňuje nabídku bitcoinů v oběhu?
img

Forex: Ochlazení amerického trhu práce se stále nedostavuje

18.04.2024 Dnešek nabídne pouze data z USA, a to spíše druhořadého charakteru. Pravidelné týdenní počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti by měly zůstat mírně nad hranicí 200 tis. Přetrvávající napjatost tamního trhu práce přispívá k odolnosti americké inflace vůči poklesu ke dvouprocentnímu cíli. Mimoto bude v USA zveřejněn také indikátor důvěry podnikatelů od filadelfského Fedu či statistiky prodejů stávajících nemovitostí.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
C:\fakepath\uran-17042024.png

Investícia do uránu?

17.04.2024 Počas hľadania príležitostí na trhu som spozoroval neobvyklú opčnú aktivitu na akciách CAMECO Inc. Začal som sa viac o daný titul zaujímať a o dané zistenia som sa rozhodol podeliť.
C:\fakepath\trader-17042024-49-zm.jpeg

Trh se stříbrem bude letos čtvrtým rokem v deficitu, poptávka roste

17.04.2024 Trh se stříbrem bude v letošním roce již čtvrtým rokem za sebou v deficitu. Ten se zvýší o 17 procent na 215,3 milionu trojských uncí (téměř 6,7 milionu kilogramů) kvůli růstu poptávky o dvě procenta, taženému hlavně poptávkou z průmyslu, a poklesu celkové nabídky o jedno procento. Uvedla to mezinárodní nezisková asociace Silver Institute, která zahrnuje různé členy v odvětví stříbra.
img

Forex: Tuzemské výrobní ceny klesly kvůli levnějším energiím

17.04.2024 Ceny průmyslových výrobců v ČR v březnu meziměsíčně klesly v průměru o 0,1 %, a to hlavně zásluhou zlevnění elektřiny a plynu. Tržní konsensus naproti tomu počítal s meziměsíčním růstem o 0,3 %. Energie v průměru zlevnily o 1,5 % m/m, když pravděpodobně odrážely pokračující pokles cen elektřiny a plynu na velkoobchodních trzích. Výjimkou byla cena ropy, která v březnu pokračovala v růstu. Ceny se zvyšovaly také ve zpracovatelském průmyslu – po únorovém nárůstu cen meziměsíčně o 0,9 % došlo v březnu ke zdražení v průměru o 0,4 %.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Ranní okénko - ECB je připravena zahájit snižování sazeb v červnu

12.04.2024 Na domácí scéně dnes budeme sledovat výsledek běžného účtu platební bilance, který by dle očekávání trhu měl vykázat přebytek a dosáhnout hodnoty 8,6 mld. Kč. Mělo by tak dojít k růstu oproti minulému měsíci, který skončil na +6,85 mld. Kč.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
img

Investiční výhled společnosti Fidelity International na 2. čtvrtletí: Podstatou je správné načasování

11.04.2024 Inflace v průběhu roku klesá a trhy jsou odolné. To jsou příznivé signály, které přiměly společnost Fidelity International k vylepšení základního scénáře (ve svém investičním výhledu na druhé čtvrtletí roku 2024) pro rok 2024 na „měkké přistání“. Podle něj dojde ke stabilizaci růstu v blízkosti trendu.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Inflace v březnu zůstává na cíli

10.04.2024 Inflace v březnu zůstala na 2,0 %, když meziměsíčně ceny vzrostly jen kosmeticky o 0,1 %. To je v souladu s naším očekáváním i očekáváním trhu a 0,9procentního bodu pod poslední prognózou ČNB. Příběhy uvnitř spotřebitelského koše jsou však nadále velmi rozdílné. Za poměrně výraznou dezinflací v tomto roce stojí i nadále zejména ceny potravin – ty meziročně zlevňují o 5,9 % a meziměsíčně v lednu dál zlevňovaly prakticky všechny kategorie potravin (v čele s mléčnými výrobky).
img

Inflace se drží na 2,0 %. Stále máme ale inflaci nižší než Eurozóna

10.04.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil statistiku spotřebitelských cen. Ukázalo se, že v březnu zůstala inflace na 2,0 % stejně jako v únoru. To bylo pro trh nepříjemné překvapení. Sázelo se na pokles na 1,9 %. Nicméně i 2,0 % jsou krásná vzhledem k tomu, že se jedná o cíl centrální banky.
C:\fakepath\EK.jpg

EK schválila německý plán výdajů na dekarbonizaci

10.04.2024 Evropská komise (EK) schválila německý plán poskytnout státní pomoc v hodnotě 2,2 miliardy eur (zhruba 56 miliard Kč) na dekarbonizaci průmyslové výroby. Komise to dnes oznámila v tiskové zprávě. Plán má urychlit přechod ke klimaticky neutrální ekonomice.
img

Co právě řekl šéf největší americké banky svým akcionářům?

10.04.2024 „Jamie Dimon si zachovává skeptický přístup k ekonomice USA a nevylučuje znovu rostoucí úrokové sazby ani dlouhodobě zvýšenou inflaci nad 2 %,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\for-traders-09042024-uvod.png

For Traders

09.04.2024 For Traders je jedna z prop firem, která výrazně působí na českém trhu. Prop firma For Traders se dříve jmenovala Billions Club. Jedná se o technologickou firmu, která má své sídlo v Dubaji, nicméně má i dvě pobočky, a to v Kuala Lumpur a v Praze. For Traders i přes to, že má kanceláře i v jiných zemích, než je Česká republika, tak se na Českou republiku výrazně zaměřuje. Ve firmě pracuje více než 30 lidí a někteří z nich zde působí i jako obchodníci. Prop firmu For Traders založil Jakub Rož, který zde taky působí i na pozici CEO. Jakub Rož je technologický podnikatel a obchodník s více než 15letou zkušeností. Je známý svou vášní pro technologie a během své kariéry vybudoval mnoho technologických společností. Jeho cílem je podporovat obchodníky co nejvíce, a proto vytvořil profesionální studio a věnoval hodně úsilí vzdělávacímu obsahu na YouTube a dennímu koučinku na Discordu, celé pod záštitou prop firmy For Traders.
img

Invesco: Chaotické první čtvrtletí na světových trzích je charakterizováno malými vítězstvími

09.04.2024 Na trzích panovaly v prvním čtvrtletí výkyvy, protože se množila různá prohlášení centrálních bank a způsobovala zmatek. Některá „malá vítězství“ bylo proto možná snadné přehlédnout. Jádrový index cen výdajů na osobní spotřebu za březen přinesl úlevu – a získal důvěru od předsedy Federálního rezervního systému Jaye Powella.
img

Firma Tameh, jež dodává energie Liberty, půjde do reorganizace, rozhodli věřitelé

09.04.2024 Společnost Tameh Czech, která je dodavatelem energií pro huť Liberty Ostrava, půjde do reorganizace. Rozhodli o tom dnes na schůzi v Ostravě věřitelé. Usnesení o povolení reorganizace ještě musí vydat soud. Tameh uvádí, že se do úpadku dostal kvůli tomu, že mu Liberty, jejíž provozy stojí, přestala platit.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová: USA nedovolí nadbytek čínských výrobků prodávaných se ztrátou

08.04.2024 Spojené státy nebudou akceptovat záplavu čínských výrobků, které jsou na světovém trhu prodávány se ztrátou, jak se to stalo v minulosti, a nepřipustí, aby nová průmyslová odvětví byla decimována čínským dovozem. Americká ministryně financí Janet Yellenová to uvedla to na závěr své čtyřdenní návštěvy Číny, kde se snažila prosadit, aby Peking omezil nadbytečné průmyslové kapacity.
img

Tržby skupiny HARTMANN za rok 2023 překonaly 2,3 miliardy eur. Růst vstupů úspěšně kompenzoval transformační program

08.04.2024 Ve finančním roce 2023 dosáhla skupina HARTMANN, jíž je tuzemská společnost HARTMANN – RICO součástí, tržeb z prodeje ve výši 2,3533 miliardy eur. To odpovídá mírnému organickému růstu tržeb o 2,3 procenta ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku. Konsolidovaná EBITDA dosáhla 203,4 milionu eur, což představuje zlepšení o 12 milionů eur.
img

CNBC: Geologický vodík - přehlížený zdroj posiluje a vyvolává zlatou horečku

08.04.2024 Geologický vodík, někdy nazývaný jako bílý, zlatý nebo přírodní vodík, označuje plynný vodík, který se nachází ve své přirozené formě pod zemským povrchem. Předpokládá se, že vzniká vysokoteplotními reakcemi mezi vodou a minerály bohatými na železo.
C:\fakepath\energeticke-zdroje-08042024-uvod.png

Geopolitické události – energetické zdroje (5. díl)

08.04.2024 V tomto článku se zaměříme na energetické zdroje a jejich vliv na ekonomiku a geopolitiku. Projdeme si také faktory, které energetické zdroje ovlivňují, a která různá odvětví hrají významnou roli v jejich stabilitě.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína a USA povedou konzultace o vyváženém růstu ekonomiky

07.04.2024 Čína a Spojené státy povedou konzultace o vyváženém růstu domácí a světové ekonomiky a zaměří se i na boj s praním špinavých peněz. Včera to podle agentury Reuters uvedla po setkání s čínským vicepremiérem Che Li-fengem americká ministryně financí Janet Yellenová, která pokračuje v oficiální návštěvě Číny. Zároveň také varovala čínské podniky před podporou Ruska.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová se v Číně přimlouvá za tržní reformy

05.04.2024 Číně by prospěly tržně orientované reformy, její nadbytečná průmyslová kapacita utlačuje ostatní ekonomiky. Při své návštěvě asijské země to dnes uvedla americká ministryně financí Janet Yellenová. Politička přijela do jihočínského Kantonu (Kuang-čou) ve čtvrtek odpoledne a v sobotu se chystá do Pekingu, uvedl zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\euro mena zona.jpg

Inflace v eurozóně podle odhadu v březnu klesla

03.04.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v eurozóně v březnu zpomalil na 2,4 procenta z únorových 2,6 procenta. Inflace tak klesla třetí měsíc za sebou. Uvedl to dnes v rychlém odhadu evropský statistický úřad Eurostat. Údaje za celou Evropskou unii tento odhad neobsahuje.
img

ČEZ od dubna zlevní energie s fixací o stovky Kč, snížení cen chystají i další

28.03.2024 Energetická společnost ČEZ od dubna zlevní ceny elektřiny a plynu s fixací. Oproti dosavadnímu ceníku podle ní spotřebitelé ušetří stovky korun měsíčně. ČEZ o tom dnes informoval ČTK. Energie letos postupně zlevňují i další dodavatelé, reagují na pokles velkoobchodních cen energií.
img

Přichází, kdo přijít neměl... zabijácký letní čas

27.03.2024 O tomto víkendu, v noci ze soboty na neděli, se opět odehraje jedna změna času. Přetočíme často už jen pomyslnou ručičku o hodinu dopředu, takže víkend bude o 60 minut kratší. Takovéto umělé zkracování víkendu (a jeho umělé prodlužování na podzim) mělo skončit už před třemi lety. Evropští poslanci v roce 2019 podpořili plán na zrušení povinného střídání standardního a letního času právě v roce 2021. Jenže členské státy EU se nedokázaly dohodnout, jak by měl nový „stálý čas“ vypadat, zda to bude dnešní „letní“, nebo „zimní“ čas. A pak diskuse utnula covidová pandemie.
img

Na prahu inflace: jak Dow Jones a S&P reagují již třetí seanci v řadě

27.03.2024 V úterý americké akciové trhy v očekávání důležitých ekonomických zpráv během krátkého svátečního týdne klesly, což pro indexy Dow Jones a Standard & Poor's 500 představovalo třetí pokles v řadě. Investoři vyčkávají a analyzují možné změny v politice Federálního rezervního systému.
img

Experti: Útlum uhelných elektráren dodávky neohrozí, výrazně však zdraží energie

26.03.2024 Urychlené uzavírání uhelných elektráren v Česku dodávky energií neohrozí, výrazně se však projeví v cenách. Jejich růst navíc povede k dalšímu utahování v hospodářském rozvoji. Shodli se na tom účastníci dnešní diskuse týdeníku Euro věnované dekarbonizaci energetiky. Podle expertů musí stát co nejdříve přijít s řešením případného útlumu výroby z uhlí.
img

EPIF z holdingu EPH loni klesl provozní zisk o 15 % na 30,8 miliard Kč

26.03.2024 Společnosti EP Infrastructure (EPIF) z Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského loni klesl provozní zisk EBITDA meziročně o zhruba 15 procent na 1,22 miliardy eur (zhruba 30,8 miliardy korun). Ke snížení zisku přispěla některá jednorázová opatření firmy nebo omezení dovozu ruského plynu. Vyplývá to z výroční zprávy EPIF.
img

Aehr Test se snaží stabilizovat po 22% výprodeji způsobeném zpomalením prodeje EV

26.03.2024 Společnost Aehr Test Systems (AEHR.US), která vyrábí a testuje polovodiče používané mimo jiné na trhu s elektromobily, již podruhé za rok revidovala své prognózy pro rok 2024 směrem dolů. Meziroční tempo růstu společnosti bude 0 % oproti působivým 50 % očekávaným na začátku podzimu 2023. Aehr očekává neočekávanou ztrátu na akcii ve svých odhadovaných výsledcích za třetí fiskální čtvrtletí končící 29. února 2024. V důsledku toho včera akcie společnosti společnost, která se v listopadu 2023 stále obchodovala za 50 USD, se propadla o 22 % a dnes se na předprodeji obchoduje téměř o 1 % výše za 11,3 USD za akcii.
img

Revoluce v umělé inteligenci: Nový superčip společnosti Nvidia může změnit svět

26.03.2024 V rychle se vyvíjejícím technologickém prostředí se společnost Nvidia v posledních letech nepochybně etablovala jako inovační lídr. Díky svým průlomovým pokrokům v oblasti výpočetní techniky, grafiky a zejména umělé inteligence mění tvář nejen počítačového průmyslu, ale i celé řady dalších. Začátkem tohoto týdne představila očekávanou novou řadu budoucích čipů s názvem Blackwell, která její pozici jen potvrzuje.
img

Energetika pod tlakem: Vyplatí se teď investovat do energetických akcií typu ČEZ

26.03.2024 Investování do akcií energetických společností představuje i letos nadále riziko. Kvůli politickým tlakům v čase stále poměrně vysokých cen energií, byť o dost nižších v porovnání s uplynulými léty, a také kvůli právě klesajícím cenám cen burzovních cen plynu či elektřiny a také ovšem emisních povolenek.
img

Bloomberg: Ziskovost ČEZ snižují zásahy státu, letošní dividenda však díky rezervám podniku může být vyšší, než jakou ji nyní navrhuje

25.03.2024 Ziskovost energetického podniku ČEZ by měla letos a v příštím roce dosáhnout solidní úrovně, a to zejména díky nízkonákladové výrobě elektřiny v jaderných blocích a klesající uhlíkové zátěži. Uvádí to agentura Bloomberg ve své dnešní analýze vyhlídek ČEZ.
img

Nvidia získává 3,30 % díky vlně nových čipů Blackwell 🤖

22.03.2024 Nvidia (NVDA.US) dnes zaznamenává nárůst o 3,30 % na 945 USD za akcii a přibližuje se tak k hranici 1000 USD za akcii. Optimismus investorů podporují nové produkty a projekty oznámené během týdenní konference Nvidia GTC. Během pondělního zahajovacího projevu oznámil generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang:
img

Philip Morris ČR: Očekávání výsledků hospodaření, dividenda 1 210 CZK

22.03.2024 Očekávané výsledky hospodaření: U výsledků Philip Morris ČR za druhé pololetí, respektive za celý minulý rok budeme čekat zejména na návrh dividendy za 2023. V našich projekcích čekáme 1 210 CZK na jednu akcii. V našich odhadech předpokládáme další pokles podílu klasických cigaret. To by mělo souviset s očekávaným poklesem jednak celkového tržního podílu, jednak s přechodem kuřáků na nové technologie. Podíl klasických cigaret by se měl snižovat, a naopak zahřívaných náplní bude růst.
C:\fakepath\Rakousko.jpg

Vyhlídky rakouské ekonomiky se zhoršily

22.03.2024 Vyhlídky rakouské ekonomiky se podle tamních hospodářských institutů zhoršily. Institut WIFO nyní předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) Rakouska se v letošním roce zvýší pouze o 0,2 procenta, zatímco ještě v prosinci letošní růst odhadoval na 0,9 procenta. Institut dnes navíc poukázal na nejistotu panující kolem dodávek plynu do Rakouska. Ta souvisí se záměrem Ukrajiny ukončit tranzit ruského plynu přes své území dál na západ Evropy.
img

ČEZ koupil většinový podíl v plynárenské firmě GasNet, zaplatí přes 21,3 mld. Kč

21.03.2024 Polostátní energetická skupina ČEZ koupila 55,2 procenta podílu v české plynárenské společnosti GasNet, která provozuje v ČR distribuční síť. Společnosti Macquarie Asset Management za ni zaplatí 846,5 milionu eur, tedy přes 21,3 miliardy Kč. Od akvizice si skupina slibuje posílení své pozice na trhu s plynem. Dnes o ní informovala skupina ČEZ. Dokončení transakce ještě musí schválit Evropská komise a české ministerstvo průmyslu a obchodu.
img

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek

21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.
C:\fakepath\Německo4.jpg

Německé podniky si myslí, že je EU příliš byrokratická

20.03.2024 Německé podniky oceňují Evropskou unii kvůli politické stabilitě či přístupu na evropské trhy. Považují však unii za příliš byrokratickou a domnívají se, že je zapotřebí urychleně podniknout kroky na podporu její konkurenceschopnosti. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnila Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK).
img

⬆️US500 v zóně ATH

19.03.2024 US500 dnes bojuje o nejvyšší zavírací hodnotu v historii. Dne 14. března kontrakt otevřel výše než současná cena, ale to bylo způsobeno rolloverem. Zisky futures na index jsou motivovány růstem ocenění technologických společností. Zajímavé je, že US500 zpočátku ztrácel v očekávání zítřejšího zasedání Fedu a velké nejistoty ohledně tónu zítřejší události. Na druhou stranu absence velké negativní reakce trhu na zvýšení sazeb BoJ znamená, že Fed zítra nemusí být příliš jestřábí.
img

Únorový růst průmyslových cen byl tažen dražšími energiemi

18.03.2024 Tuzemské ceny průmyslových výrobců v únoru vzrostly meziměsíčně 0,5 %, když významný vliv mělo zdražení surové ropy. Její ceny oproti lednu povyskočily o 4,9 %. Mimo efektu vyšších cen na světových trzích působilo rovněž oslabení koruny. Ke zdražení navíc došlo i v případě uhlí, a to o 2,6 % m/m. Ceny energií naopak mírně klesly. Elektřina v únoru zlevnila o 0,9 % avšak po silném lednovém zdražení o 7,5 %, které bylo tažené nárůstem regulované složky. Meziročně byly ceny průmyslových výrobců jako celek v průměru nižší o 0,9 %. Jejich pokles byl však oproti tržnímu konsensu (-1,3 % y/y) mírnější.
img

Americký akciový trh je připraven na korekci

18.03.2024 Indexy Dow Jones Industrial Average (-0,5 %), S&P 500 (-0,6 %) a Nasdaq Composite (-1,0 %) uzavřely se ztrátami, ale nikoli na denních minimech. Zvýšená prodejní aktivita byla částečně způsobena korekcí, která vedla k poklesu akcií mnoha společností.
C:\fakepath\prumysl2.jpg

Emise skleníkových plynů v Německu loni klesly

17.03.2024 Emise skleníkových plynů v Německu loni klesly o deset procent, což je nejhlubší propad od znovusjednocení země roku 1990. Ekonomika oslabila, zatímco výroba ekologické energie vzrostla. Podle Spolkového úřadu pro životní prostředí (UBA) je země na dobré cestě splnit svůj klimatický cíl pro rok 2030, kdy chce snížit emise oproti roku 1990 o 65 procent.
C:\fakepath\CZ_Online_trading_conference_15032024.png

Klíčové faktory úspěšného tradingu? Názor předních tuzemských traderů

15.03.2024 V přípravě na nadcházející Online trading konferenci XTB, která proběhne 23. 3., jsme vyzpovídali řečníky, kteří se této akce zúčastní. V rámci tohoto článku se podíváme, jak tito přední obchodníci české a slovenské scény odpověděli na otázku “Co považujete za klíčové faktory úspěšného tradingu ve Vašem případě?” Zde jsou jejich odpovědi:
img

Konkurenceschopnější, soběstačnější a zelenější region: Skupina MOL chce dosáhnout uhlíkové neutrality pomocí inteligentní transformace

15.03.2024 Skupina MOL aktualizovala svou dlouhodobou strategii SHAPE TOMORROW: cílem společnosti je učinit region zelenějším, soběstačnějším a konkurenceschopnějším. Skupina zajišťuje inteligentní transformaci pomocí řešení budoucnosti: investuje do dalšího posilování bezpečnosti dodávek v regionu, tvorby hodnot z odpadu a utváření budoucnosti mobility pomocí inovativních technologií. Aktualizovaná strategie klade větší důraz na obnovitelná paliva, zelený vodík, biometan a geotermální energii. Do roku 2030 vynaloží na zelené investice více než 4 miliardy dolarů a jejím cílem je dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Investice v Německu loni klesly nejníže za mnoho let

14.03.2024 Zahraniční firmy v loňském roce investovaly v Německu jen zhruba 22 miliard eur (asi 554 miliard Kč), což je nejnižší částka za posledních deset let. Vyplývá to ze studie, kterou dnes představil Institut německého hospodářství (IW). Studie přichází v době rostoucích obav z deindustrializace německé ekonomiky, uvedla agentura Reuters.
img

Spotřebitelé podpoří růst slovenské ekonomiky a udrží inflační tlaky silné

14.03.2024 Slovenská ekonomika letos zůstane odolná a její růst podle nás mírně zrychlí na 1,6 % oproti růstu o 1,1 % zaznamenaném za rok 2023. K tomu přispěje spotřeba domácností podpořená rostoucími reálnými příjmy a také fixní investice tažené prostředky z fondů EU. Čistý vývoz by měl naopak po velmi silném roce 2023 přispět záporně.
img

Ranní okénko - Průmysl eurozóny nadále v potížích

14.03.2024 Dnešní den bude patřit výhradně americkým datům, kdy se dozvíme údaje týkající se jak tamní poptávky, tak nabídky. Poptávkovou stranu reprezentuje vývoj maloobchodních tržeb, které by dle odhadu trhu měly v únoru meziměsíčně vzrůst o 0,8 %. To ukazuje na stále silnou spotřebu domácností, které tak táhnou americké hospodářství vzhůru. Tuto skutečnost potvrzuje i zpřesněný odhad statistiků za poslední čtvrtletí minulého roku, kdy se spotřeba domácností podílela na růstu ekonomiku téměř ze dvou třetin.
img

Další teplá zima = rekordní zásoby plynu

14.03.2024 Do konce topné sezóny zbývá jen několik málo týdnu a zdá se, že naplněnost plynových zásobníků bude atakovat historická maxima. Napříč EU jsou zásobníky v průměru naplněny z 61 %, přičemž dlouhodobý průměr pro tuto část roku se pohybuje na 40 %. V Česku je situace ještě příznivější – zásobníky jsou plné z 69 % oproti dlouhodobému průměru 39 %. Komfortní situace na straně zásob se příznivě odráží na ceně zemního plynu.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
Související klíčová slova: Gap trading | Střední Evropa | Swingový obchod | Akcie Zscaler (ZS) | Zájem investorů o inovace | Kontraktní měsíc | Průmyslové velmoci | Čína a USA | Banco Santander | Klaus-Dieter Maubach | Indikátor ATR | Zakázky německého průmyslu | Nákup fyzického zlata | Technické faktory | Obchodování různých trhů | Techničtí obchodníci | Společnost Synot Invest | Jiří Polanský | Privatizace | Rusko zbankrotovalo | Francouzský CAC 40 | Autopůjčovna Hertz | Útok na Izrael | Vyjádření ekonomů | Kazatomprom | Oživení poptávky po službách | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Manažer Finmex Academy | Pandemie nemoci | Sílící dolar | Uranium Energy Corp. (UEC) | Stuart Cole | Rozpočtový schodek Spojených států | Smlouvy o koupi a prodeji komodity | Krypto milionáři | IUCM | Kubánská vláda | Německé ministerstvo hospodářství | Irská ekonomika | Obchod s Ruskem | Počet nakažených koronavirem | Tuzemské automobilky | Objem transakcí | Microchip Technology | Ekonomiky zasažené krizí | Energetická arbitráž | Vladimír Velebný | Obchodní pásmo | iShares S&P 500 ESG ETF | Čekací doba | Silvergate Capital | Odhad vývoje ekonomiky | Pumpování peněz | Makroekonomické predikce | Poptávky po oceli | Ekologické trendy a inovace | První odhad HDP | Market Underperform | Soukromá společnost | Vysoké ceny bytů | Podnikový svaz | Aktualizovaný výhled | Fond národního blahobytu (FNB) | Etheru | Akcie Tourmaline | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Per Jander | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Energetické krize v eurozóně | HDP Česká republika | Zpomalení čínské ekonomiky | Německá míra nezaměstnanosti | Bitcoinová síť | Zrušení cel | PPI v USA | Akcie Nintenda | Výnosy dluhopisů | FCF | Rozdělení společností Nasdaq 100 | Akcie Sony | Pohled na americké volby | Válka s Ruskem | MONECO investiční společnost | Volby v Georgii | Cenový kanál | ETF (Prospectus) | Automobilová skupina | Mt Weld | Znovuotevírání ekonomiky | Oživení německé ekonomiky | Růst v eurozóně | Argentinská centrální banka | BCPP | Game changer | Sektor informačních technologií S&P 500 | Největší ruská banka | Nord Stream AG | CrowdStrike (CRWD) | Realitní trh | Technologický podnikatel | ARB.UK | London Breakout | Vývoj celkové i jádrové inflace | Pokles na trzích | Finanční ústav | Vodíkový pohon | Jonas Gahr Störe | Celkový zisk | Akcie Dynatrace | Vysoce riziková strategie | Cena platiny | Transparentnost a odpovědnost | Hlava a ramena | Roier | Prostor k růstu | ChatGPT | Jak fungují akcie | Ekonomický vliv | Zpravodajský server | Firma Blastr | Ivan Drbohlav | Uvolněné měnové politiky | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Touha prosperovat | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | Zákaznický servis | ČSA | Index ČSOB | Zásoby zemního plynu | Ztráty české měny | Vojenské lesy | PX-TR | Vývoj míry nezaměstnanosti | Ceny Etherea | Soft-landing | Výplach | Ziskový potenciál | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | František Piškanin | Vývoj zásob plynu | Peter Svátek | Nexi | Ontario Teachers | Burzovní rozhodčí soud | Zdanění znečisťujících leteckých paliv | Finanční hodiny | Akcie ASML Holding | Největší producenti ropy | Zákaz ruského uhlí v EU | Subdodávky | Burzovní regulátoři | Hodnota společnosti | Knorr-Bremse | Zvolení Joe Bidena | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Celkové investice | Rostoucí úrokové sazby | Opětovný pokles | Nezávislost na Srbsku | Průmyslově-technologický holding | Poskytování cizoměnových úvěrů | Aktuální cena ropy (graf) | PSV Eindhoven | Antiticyklické akcie | Jack Ma | CHF kurz | Zpomalení býčího akciového trhu | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Broker Consulting Martin Novák | Dlouhé pozice | Jak obchodovat u Falcon Broker | Špatný obchod | Hodnota fúzí | Nureddin Nebati | Lidské činnosti | Ceny akcií Gamestop | Hútiové | Makléřská společnost | Nákupy zlata centrálními bankami | Prezident Biden | Světové akcie | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Dukascopy | Australské uhlí | Zonky | Analytický tým FXstreet.cz | Powercell Sweden | Geopolitické konflikty | Friedrich Merz | Roman Vykouřil | Ozvěny trhu | Kazašský prezident | Day trader | Premiér Mark Rutte | Války | Snižování stavů | MW Investiční fond | IPO Alibaba | Hospodářský vzestup | Llama | Lithium | Americký ADP | Diverzifikace ekonomiky | Západní země | Hlavní trendy | Snap Inc | Co jsou komodity? | Nasdaq 100 v roce 2023 | Foxconn | Výzkumný ústav | Fumio Kišida | Zveřejněné údaje | Záporná cena WTI | Vývoj kurzu zlata | Americká makléřská společnost | Ruské podniky | Standardní odchylka | Kolektivní investování | Vývoj | IGLN.UK | ShowFx World | Pád dolaru | Konfederace britského průmyslu | Válečné dluhopisy | Generální ředitel skupiny ČSOB | Energetické technologie | Varianta omikron | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Klíčový prvek | Metoda analýzy cen komodit | Obava z recese | Jakub Seidler | CON.DE | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | Češi | Paul Romer | Rychlé zisky | Allwyn | Huajin Securities | FxPro | Digitální měna bitcoin | Data z trhu práce | Strategie ETF | Noční můra | World Energy Outlook | Vitězslav Vala | TD Securities | Turecký ministr financí | Budapešť | Australská centrální banka | VOJENSKÉ LESY A STATKY | Dodge | Allianz | Tim Ghriskey | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Mluvčí banky | Akcie ropy v roce 2021 | Valorizace | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Poptávka po uhlí | Předběžné finanční výsledky | AIR.DE | Danuše Hradilová | Evropský komisař pro hospodářství | Investice do podílových fondů | Vyspělé země | Suez Environment | Pesimismus | Podstoupení rizika | Globální koordinace | Globální růst | LHA | Pokračování růstu | Mlékárenský průmysl | Sektor informačních technologií | Společnost Invesco | Ceny bytů | Rozvoj měst | Radim Dohnal | Fintokei prop trading | Produkce vzácných kovů | Nákup ropy | Velký propad | Silná rezistence | Německé ceny výrobců | IW | Skupina Colt | Experimentální lék | Brent Crude Oil | Nominální mzdový růst | Frekvence obchodování | Andrés Manuel López Obrador | Zpráva WASDE | EUR/CAD | Ceny plynu TTF | Rizikový faktor | Investice do marihuany | Jana Steckerová | Vývoj ceny uhlí v USD | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Hospodaření firmy | Salvadorci | Fyzická výměna | Odvrátit deflaci | Zdražovat | Společnost Thyssenkrupp | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Nedostatečná produkce | DPH | Zbytné spotřební zboží a služby | Portu analýza | Poor's Publishing | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Finanční možnosti | Německé hospodářské svazy | Klimatická opatření | Petr Lamich | Silvercorp Metals | Skupina firem Sokolovské uhelné | Závislost na dovozu energie | Kryptoaktiva | Maxim Rešetnikov | Limit ztráty | Argo Blockchain (ARB.UK) | P/E poměr | FDA | BA.UK | Spotřebitelské výdaje | Ekonom Evropské centrální banky | Míra inflace v EU | Norwegian Air Shuttle | Ztrátový obchod | Zadlužení České republiky | Bundesbank | Outperform | Data ke sledování | Přijmout euro | Tomáš Prouza | Zhodnocení akcií | Khaled Ayesh | CFD na ropu | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Paul Krugman | Přístup k obchodování s komoditami | CrowdStrike Holdings | Okénko finančního trhu | Růst čínského vývozu | Pensylvánie | Americký desetiletý výnos | Společnost China Reform | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | Čína a Spojené státy | Náklady na opravy | CGN Power Co Ltd | Úvěrový trh | Akcie MU | Obchodníci komodit | ČSOB Asset Management | Spotřební koš | Riziko inflace | Petr Kymlička | Caterpillar (CAT.US) | Technická analýza indexu Nasdaq | IMI | Investiční firma | Sazka Entertainment | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Vyhlašování zpráv | Josef Průša | Primární veřejná nabídka akcií (IPO) | Globální dluhopisový index | Výzkumný pracovník | Pavla Temrová | Ceny NATGAS | Diverzifikace obchodních stylů | Daně na energetické produkty | Server Politico | Výběry peněz | Levné peníze | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Uvolnění podmínek | Nedostatek čipů | Dražší půjčky | Trendy na trhu s komoditami | Kalifornie | Vít Hradil | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | David Malpass | Salman Ahmed | Přemýšlení | Volatilní | Údaje o vývoji inflace | Cable | Zboží dlouhodobé spotřeby | ABNB | ETF investoři | First Solar Inc (FSLR.US) | Náklady spojené s bydlením | Devon Energy | Contipro | Brokeři | Yandex | Oživení cen | WSM roboti | Společnost GasNet | Fortinet Inc | Čínská továrna | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Struktura a správa energetického odvětví | Salesforce | Falešný průraz | Realitní firmy | Williams Gator | Wal-Mart Stores | Roche | Evropská nezaměstnanost | Riziko poklesu cen | Dekabank | Garanční systém | Surová ropa | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Tomáš Chrenek | Vstupní bonus bez vkladu | Zvyšování dovozu | Clean Energy Ministerial | Australský dolar | Spotřebitelské vzorce | Digitální převody peněz | Žebříček nejbohatších | Kvóty na těžbu vzácných kovů | Salvadorská vláda | Starosta New Yorku | XOM | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Index hongkongské burzy | Britské burzy | Práva na dividendu | Pojistné krytí | Itálie | GLE.FR | Analytici Bank of America | Doporučení pro začátečníky | Euro proti dolaru | Nárok na výplatu | Organizace Conference Board | McDonald's | Mimořádný zisk | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Sandvik | Forex lot | Stoxx | Josef Fojtík | Jihokorejský výrobce baterií | Britské dluhopisy | Stavební produkce | VAT | CBDC | Take Profit | Česká vláda | Společnost LKAB | Korunový výnos | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Výhled akciového trhu | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Qualcomm | Prognos | Graf vývoje ceny ropy | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Kathimerini | Altcoin | Emise | Vývoj ceny zlata | PMI v eurozóně | Akcie Target | Kleiner Perkins | Spoření a investice na penzi | Ampere | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | První den obchodování | Tencent Holdings | Ekonom Štěpán Pírko | Výroby baterií | Těžební zařízení | Finanční aktiva | Latency arbitráž | Newmont Goldcorp | Financování úvěrů | Společnost Avast | Údaj o HDP | Mega Millions | JForex | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | AGEL | Pip | Technologický gigant | Rozpočet EU | Zisky z tradingu | Očekávání | Akcie AAPL | ExCap | Soft komodity | Market Makers | Americká politika | Hardware na těžbu | Korelace | Edison | Ceny energetických komodit | Skupina těžařů | Vliv války na Ukrajině | Co je to Hot-Seat? | Nákladové tlaky | Výkonný ředitel | Mimořádné daně | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Ceny zeleniny a ovoce | Možnosti obchodování | Petroleo Brasileiro | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Prodej zboží | Politico | LNG z Freeportu | Cena žlutého kovu | MADETA | Fidelity Investment | Program nákupů dluhopisů | Inflace v září | Trh dluhopisů | Swing trader | Britská letecká společnost | Zelené ekonomiky | Cla na čínské zboží | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Electrolux | Saúdská ropná zařízení | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | České úrokové sazby | Poslanci | Sankce EU proti Rusku | T-Mobile | Nikl | Státy eurozóny | Uvolněné měnové | JAR | Zákaz ruského uhlí | Současný propad | Amazon Web Services | Komoditní fond | Vysoké zisky ČEZ | Signet Bank | Novozélandská vláda | Uranová akcie | Virtuální měna bitcoin | Socially Responsible Investing | Ministr vnitra | Geely | RWE AG | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Pokles aktivity v průmyslu | Galapagos | Obchodování přes LYNX | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | L.F. Investment | DPFO | Cena severomořské ropy | BNB | Inflační riziko | Aktuální cena zlata | Profitovat z růstu cen komodit | EUR USD | Obchodování a investice | Chile | Czech Credit Bureau | Formace Engulfing | Vývoj ceny uhlí v USD za tunu | Obchodování na Energetické burze | Nejlepší strategie | Pershing Square | Loterijní společnosti | Tlak na Rusko | Den zveřejnění | Konkurent | Ruská centrální banka | Zahraniční obchod ČR | Korea Electric Power | Novo | Výpadek příjmů | Faktory ovlivňující inflaci | Certifikát | Předpověď ceny | Brand Finance | Dříví | Strategie pro obchodování s komoditami | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Bidenova vláda | DDoS útoky | Hospodaření ČEZ | Vrácení daně | Zkušení tradeři | EUR/JPY | Odhad letošní sklizně | Alternativní investice | S&P 500 ETF iShares | Goldenburg Group | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Vliv pandemií | Zajištění proti riziku | Státní televize | Regulace finančního sektoru | Veřejné finance | Deflace v Německu | Hospodářské stimuly | Rekordní cena emisních povolenek | Časový limit | Eric Adams | Keir Starmer | Nálada amerických spotřebitelů | Institut IHS | EURJPY | Éra fosilních paliv | Dalibor Šafařík | Schodek státního rozpočtu | Intervence NBP | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Jozef Síkela (STAN) | Hospodářský růst v Evropě | FAA | Náklady na financování | Ark | Státní podnik | Příležitost k nákupu | Cena iridia | Měny v regionu | Čtvrtletní pokles | Nejvyšší pravděpodobnost | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Alexander Elder | Hospodářský růst v EU | Oživení ekonomiky | Význam inovací a výzkumu | Stimulační balíček | Ekonomika je dobrá | Metal Focus | Kurzové intervence | Trh práce | Rané formy obchodování s komoditami | Cena kávy arabica | Vstup Avastu na burzu | Technologie společnosti | OTC market | E.ON ČR | Kelsian Group | Roční míra inflace | Fintokei programy | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | Skupina Creditas | Cena palivového dříví | WeCHat | Technologické indexy | Dluhové závazky | Souhrnný indikátor | Pro investory | Diverzifikace | Kakao - Vývoj ceny | STNG | Měsíční data | Firemní data | Plynovod Nord Stream 2 | Výhled Fidelity International | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Wood&Company | Prognostici | Cenový skok | Největší automobilka v Evropě | Masivní propouštění | Nulový úrok | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | P/B | Norská firma | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | U.S. Bank Wealth Management | Snížení daní na paliva | Zpráva z akciového trhu | Akcie nejznámějších technologických společností | Uranové akcie | Společnost Equinor | Počáteční marže | US Bancorp | Britská centrální banka | Týden na trhu | Plán investic | ETF na komodity | DXY | Přijmout rizika | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Blockchain a kryptoměny | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | Výkonnost YTD | Dodávky energií | Rozvolnění | Výkon fondu | Stravenkové firmy | NexGen | Získávání zkušeností | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) | MACD | Potenciál | Francouzské energetické společnosti | NZDJPY | John Morton | Finanční ředitel ČEZ | Způsob myšlení | La Repubblica | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obrat v sentimentu | TPCA | Martin Kvirenc | Krok za krokem | Support | Návrat inflace | Nové technologie | UMG | XEL | Opční smlouvy | Allianz Trade | Patrik Klempár | Chování | Taneční kroky s trhem | Akcie společnosti Arm | Coca-Cola Company | Jedna libra | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Ziskové obchody | Sev.en Energy | Finanční produkty | Coin Metrics | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Důsledná analýza trhů | ServiceNow | Japonské firmy | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Evropské ceny výrobců | Oslabování měny | Moment obratu trendu | Dopad na akcie | Jacinda Ardernová | Virgin Galactic | Přesnost | Společnost Seznam.cz | Delivery Hero | Ceny producentů | Robert Downey ml. | Deaktivace | Ekonomické dopady koronaviru | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Technologie blockchain | Norges Bank | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Macquarie Asset Management (MAM) | Kazatomprom (KAP.UK) | Achim Wambach | Intradenní obchodní strategie | Dopad na finanční trh | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Advanced Micro Devices (AMD) | Margrethe Vestagerová | Výrobní podniky | Historie obchodování | Heating Oil | Škoda Auto | Hluboká recese | Klesající tržby | Norilsk Nickel | 500 firem s největší tržní kapitalizací | ADP report | Index očekávání firem | Roční příjem | Inside Bary | Měnové krize | Jednofázové výzvy | Zajímavé výnosy | Vývoj spreadu | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Napjatá situace na trhu | Regulační politiky | Aktuální technická analýza ceny zlata | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Vepřové maso (lean hogs) | Obchodní principy | Ifo | Webinář | Terminály na LNG | Americký akciový trh | Finanční nástroj | Trh s dluhopisy | Globální ekonomické zpomalení | Nákupní centra | Japonské akcie | Růst akciových indexů | Programátor | Nálada v eurozóně | První obchody | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Vývoj kurzu ČNB | Argos Capital | Aspekty tradingu | Obchodní pravidla | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq 100 | Pojišťovna Generali | Pražská teplárenská | Světové ceny potravin | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Co jsou technologické inovace? | Obchod s akciemi | Přílišná sebedůvěra | Marcel Belhocine | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Schopnost Německa | Peníze na finančních trzích | IUUS.UK | Přizpůsobování se měnícím tržním podmínkám | Získávání surovin | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Josh Goldman | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Standard Statistics | Nikola | Účetní rok 2023 | Aktuální technická analýza | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ceny kakaa | Kurz ropy | Kryptoburzy | Snížení poptávky | Ron Baron | Volatilní vývoj | Broadcom | Komfortní zóny | Energetický problém | E.ON | Neočekávaná událost | Pivovary CZ | Zajímavé peníze | Jak vydělávat peníze | Jaroslav Tupý | Čistý příjem | Rozvoj chytrých telefonů | Slabá koruna | Odklad splátek | Objem nakupovaných aktiv | Full-time trading | Ark Investment | Akcie First Solar (FSLR.US) | Interactive Brokers | Americký zákon o snížení inflace | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Trendy na trhu | Náklady na transakce | Vlastislav Bříza | Počáteční zisky | Šéf německé opozice | Fibonacciho posloupnosti | Produkce energie | Fungování společnosti | Non-fungible token | Počet firemních insolvencí | Gautam Adani | Recenze Ex-Cap | Vepřové půlky mražené | LSEG | Německý parlament | České hospodářství | Index exportních očekávání | Vzdělávat se | Veřejný dluh Británie | Futures a opce | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Ruský ministr hospodářství | Bezpečný přístav | Rekord | Skupina Saxo Bank | Ministr dopravy | Stagflační riziko | BWX Technologies | Bull run | Opačné obchodování nebo hedgování | CPI v Británii | Raiffeisenbank | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Analýzy cen komodit | Klíčový údaj | Zpevňování koruny | Vývoj podílových fondů | Zákon o snížení inflace (IRA) | Online forex trading | Pohyby na komoditním trhu | Obchodování s US500 | Růst společnosti | Americký inflační report | Nezávislost | Zpráva z Německa | Biotechnologické akcie | Mistral AI | Bitcoiny | Hlubší trend | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Trh kávy | Hedge Fund | Bankovní skupina | Jednatel společnosti | Člen bankovní rady ČNB | Spirálovitý růst cen | Zemědělský svaz | Starší populace | Česká burza | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Analytické schopnosti | Reakce amerického dolaru | Russell 2000 | Olívia Lacenová | František Fabičovic | Evropský index | Načasování merge | Série ztrát | Evropské měny | Býčí výhled | Vlna pandemie | Nákupy aktiv | Systém bitcoinu | Roger Federer | Hnojiva | Akcie Photon Energy | FTSE MIB | Státní energetické společnosti | Ekosystémy pro inovace | Dopad na existující odvětví | Creditas | Dění na trzích | Útlum uhelných elektráren | Nel Hydrogen / Nel ASA | Skupina J&T | Akcie CyberArk Software (CYBR) | Nová varianta omikron | Zvýšení minimální mzdy | Wesdome Gold Mines | Měsíční předpovědi | Čtyřhodinový graf | Moody's Investors Service | Důvěra v ekonomiku | Globální konkurence | Jak nejlépe investovat | Jádrový PCE inflační index | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Objem ropy | Fyzické trhy komodit | Energetické akcie | Společnost Apple | Schroders | Ceny rýže | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Vývoj mezd | IHS | Prezident Salvadoru | Uvolňování měnové politiky | František Fabičovič | Pokles zisku | Index prosperity | Vývoj ceny dřeva v USD | Asijské trhy | Americké investiční banky | Tiberius | Ukrnafta | Obchodní seance | Jürgen Gassmann | Reddit skupina | Klíčové společnosti | ČMZRB | Index Nikkei | Impuls | Český statistický úřad | Analytik společnosti XTB | Rodinný trust | Akciové společnosti | Accor | EUR/USD | Barclays Capital | Sharpe ratio | Bruno Le Maire | Vanad | Efektivní správa | Bruegel | Dlouhodobější pohled na trh | S&P 500 Stock Composite Index | Oživení čínské ekonomiky | Na burze | Index ekonomické nálady | Analýza Moderna akcie | Akcie USA | Návratnost investic | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Tradiční měny | Acacia Communications | Pokles akcií | Muskovy aktivity | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Buy the rumour, sell the news | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Krypto burzy | Ruští hackeři | Javier Milei | Doporučený zdroj | Von der Leyenová | Komoditní výhled | Akciové burzy | LULU | Kantar | Tvrdé sankce proti Rusku | Komodity - nejčastější otázky | Corebridge Financial | JPMorgan Asset Management | Index Cboe | NFP | General Motors (GM) | Pokles produkce mědi | Dobré výsledky | Bill Merz | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | PKN Orlen | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Budoucí tržní podmínky | Analýza makroindikátorů | Strach | SH!FTS | Prezidentské kampaně | Čtvrtletní zisk | Český průmysl | Americký soud | PACCAR | Commodity Channel Index | Prohlášení G7 | Jednání prezidentů | PMI z Německa | Třífázová výzva | Investiční příležitost | Snížení odměn | Neckline | Světová jaderná asociace (WNA) | Cena bitcoinu | Small caps | Dobré načasování | Strategický pohled | Začít vydělávat | Lubomír Stoklásek | ČNB úrokové sazby | Euroval | Penzijní fondy | Evropská politika | ČSOB | Environmental, Social and Governance (ESG) | Současná cena | Finanční páka | Covidové uzavírky | ORSTED.DK | Skladování fyzických komodit | Dopravní společnost | Hlavní zprávy | NLI | Restaurace Novodvorka | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Spotový trh | Kansas City | Roman Juřík | Konkurenti | CGN Power Co | Řetězec Makro | COT report | Marathon Digital Holdings | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Zvýšení dodávek plynu | Počet případů koronaviru | Profesionální trader | Akcie společnosti | Efektivnější systém | Daniel Mahovský | Nevýhody forexu | Uzdravování | ETH | NZZ | Chování trhu | Web mining | Předpovědi indexu Nasdaq | Výkon českého průmyslu | Agentura AFP | Historie komoditních trhů | Pokračující protekcionismus | Witkowitz | Index spotřebitelské nálady | Norská vláda | Solidarita | Komunikační služby | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | ČD-Telematika | Tuzemské hospodářství | Stochastický oscilátor | Alan Doržijev | Ostatní cenové indexy | Vývoz ruské ropy | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Pesimistická nálada | Pivovar | Softwarová společnost | Čínská firma Alibaba | Fungování finančních trhů | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Ukazatel Price/book value | Desetileté výnosy | Benchmark | Obchodování a investování | Cloudflare | Cena pšenice | Bilance obchodu | Milionáři | Rostoucí výnosy | Realitní kuchařka | Hospodářské noviny (HN) | Axiory | FTX | Anthropic | Společnost E.ON | Opatrný optimismus | Balík inflačních úlev | Supporty a rezistence | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Ceny dřeva | Rotterdam | Hospodaření za loňský rok | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Včerejší obchodování | Nejvyšší soud | Zastánce eura | NextEra | Průměrné mzdy | Vývoj ceny dolaru | Automobilka PSA | Znehodnocování měn | Účetní rok | Investice do ropného a plynárenského průmyslu | Výraznější impuls | Slippage | Výnosové křivky | Demografie | Bernie Sanders | Fortuna | Měnové zasedání | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Meziroční vývoj růstu průmyslu | U.S Steel | Cenné papíry | Hashrate | Equiti Capital | Nabídka a poptávka komodit | Elektronické obchody | Firma Hakle | Graf EURUSD | Boston Consulting Group (BCG) | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Štěpán Pírko | Nové energetické technologie | Výnos | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | DeFi | Nová prognóza ČNB | Velcí investoři | Americký výrobní sektor | Úspěšný trader | justETF | Rozdělení zisků | DAI | Evernym | Celosvětový HDP | Zdeněk Reibl | Akcie Lululemon | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Ekonomika Saúdské Arábie | Američtí centrální bankéři | Ed Miliband | The Washington Post | Přecenění zboží | Růst daní | CAD kurz | Budoucí pohyby | Produkce v průmyslu | Oxfam | Kryptoměna Bitcoin | Propad zisku | Akcie Symantec Corporation | Ohlédnutí za letošním rokem | Daimler | Výrobní sektor | Nákupy státních dluhopisů | Sázka na pokles ceny | Schopnost Německa přilákat investice | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | RBC Capital | AdmiralMarkets | Green Deal EU | Výsledný zisk | Diem Association | Kapitál na obchodování | Spotřeba a ekonomika | Soudní dvůr EU | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Indexy sledující výkonnost ESG | RBS | Euforie na trzích | Plány obnovy | Obchodování s finančními deriváty | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Akcie marihuany | Průmyslové využití | Zisky na akciových trzích | Akcie Wise | Frakování | Zpřesněné údaje | Měnový systém | Soukromá spotřeba | Výkon průmyslu | Tisk peněz | Kurz JPY | IHNED | AOL | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Dovednosti a vzdělání | Delta | Odměny za těžbu | Emise uhlíku | Návyk | Inovativní technologie | Ekonomické překvapení | Dlužník | Colorado | Konfluenční oblast | Zalando | Hlavní ekonom britské centrální banky | Zvýšení sazeb v eurozóně | Investment Managers | Meituan | Rizikovost | NKÚ | Uzavření příměří | TNOTE | Zhejiang Huayou Cobalt | Likvidita na trhu | Agresivní strategie | Levné akcie | Vývoj na trzích | AI | Globální banky | SMA | Medvědí Pin Bar | Retracementy | Nízké daně | Drahokam | USMCA | Agentura IEA | Křiž smrti | Vzdělávání | Burzovní ceny ropy | Snížení likvidity | Členské země SCO | Barron's | Denník | Dušan Kunovský | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Vzácné kovy | Ant Group | Řízení obchodní pozice | Opatření v Číně | Tomáš Svoboda | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | Další halving | Future Finance Group LLC | Plyn v EU | Index českého investora CII750 | LYNX Trading | Akcie Air Liquide | ASICLine | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Strategie pro obchodování | Růst sazeb | Dopravci | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Investiční strategie fondů | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | Mezinárodní konkurenceschopnost | Příklady z historie | Reddit | Cena emisních povolenek | Impala Platinum | IDEA | Technické rezistence | Dodávky ruského plynu | GEM | Obchodování komodit | Škody a ztráty | ETF bestsellery | Perspektivy technologických inovací | Zkrocení inflace | Šéfové | Standardizovaný futures | Short arbitráž | Jiné měny | Zavedení daně z neočekávaných zisků | Pronájem nemovitosti | Roční zhodnocení | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | Jana Mücková | ESG | Index DOW | Import | Ceny zemního plynu i elektřiny | Analytik Broker Consulting | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Binance Coin | Bankrot Řecka | Překvapivý růst | Akcie společnosti Gevorkyan | Scholzova vláda | Určení směru trendu | Zvýšení sazeb Fedu | Ekologické trendy | Akcie TSLA | Asie a rozvíjející se trhy | Sociální osvěta | Trade Locker | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Expanzivní fiskální politika | Vstupy a výstupy | Rekordní deficit | Palantir akcie (PLTR) | Odhady škod | Martin Háva | Růstový balíček | Reálné ekonomiky | Airbus SE | Finanční prostředí | Cíl Evropské centrální banky | Zásoby zemního plynu v USA | Monetární unie | Londýn | Exchange | NYSE: GM | Alcoa | Investiční portfolio | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Data o HDP | Forexový trh | Skupina Sokolovská uhelná | Splátky dluhů | Cena emisních povolenek EU | Topný olej | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Dánské ministerstvo financí | KLDR | Státní dluh | Czech Development Fund SICAV | Výsledky obchodování | Lyxor MSCI India ETF | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Grid Trading | Daytrading | Power Exchange Central Europe (PXE) | Regulace a politická opatření | Hluboké recese | Inflace a deflace | Zpomalující ekonomika | Commodities | Investor Warren Buffett | Měnová krize | Akcie Exxon | Burzovní obchody | Zisky na Wall Street | Nízká likvidita na trhu | Petrus Advisers | Pracovní místa | Kongsberg Gruppen | Avast | Zvýšení účinnosti | Nižší daně | iShares MSCI KLD 400 Social ETF | Dedolarizace | Nejlepší technologické akcie | Největší obchodník s ropou | Asos | Citroën | Statoil | Švédské společnosti | Obchodovat na burze | Bayer | Obchodování na komoditním trhu | Kurz eura k dolaru | Turecká měna | Bankrot FTX | Podíl na zisku | GLEN.UK | Katar | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Prodeje aut | Kontrakty | Výdej energie | Dividendová politika | Keničiró Jošida | Tempo hospodářského růstu | Akcie RWE | Jeden dolar | COP27 | Posílení | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Hlavní ekonom ING | Budoucí trendy | Výsledky ČEZ | WallStreetBets | Rozkolísání trhů | Průměrný objem obchodů | Způsob obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | Největší producent ropy | Akcie Ralph Lauren | Supervelmoci | Eloktroauta | ETFS Natural Gas | Těžební farmy | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Polymetal International | Peníze z vrtulníku | Christine Lagardeová | ČEZ Pavel Cyrani | Bohumil Trampota | Propad cen | Akciové investování | Burza Dojima | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Snižování stavů zaměstnanců | Obchodování na oplátku | Největší světové ekonomiky | Přístup k Prop tradingu | Údaje o hrubém domácím produktu | Eurové příjmy | Knihy o forexu | Největší IPO | Očekávání ČNB | Obchodní účet typu SwiftTrader | Federální rezervní systém (FED) | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Plynovod Nord Stream 1 | Chemický průmysl | Plány | Přebytek běžného účtu | Největší příležitosti | Základní zboží | Potenciální ztráty | FinTech | Cenné lekce | Index DXY | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | Coinmarketcap.com | Společnost Didi | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Wheaton Precious Metals | Platební neschopnosti | Jednání OPEC+ | Greenwashing | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Zdravý rozum | Humanoidní roboti | Zpráva institutu ZEW | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Current Ratio | Labouristé | Again Capital | Období zvýšené volatility | Palladium - Vývoj ceny palladia | Britové | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Oficiální údaje | Rijád | Sentiment na trhu | Podnikání v ČR | Contract for Difference | JPY | Akcie firmy Avast | Automatizovaná obchodní strategie | Technická analýza | Síla ČNB | Kč/USD | Akcie Wells Fargo | Akcie Palo Alto Networks | Mladší generace | GP Alliance | Pavel Juříček | Snižování úrokových sazeb v USA | VinFast | Metaverse | Kabosu | Cena americké ropy | Inflace v České republice | SOTIO | Emisně neutrální | Potenciál trhu | Lídři zemí EU | Poplatek za neaktivitu | Premiéři zemí Evropské unie | Včerejší seance | Béžová kniha | Nejvýraznější růst | Historie S&P 500 | Vývoj dolarového indexu | Extrémní růst | Obchodní deficit USA | Uranium Energy | Lokální finanční trhy | Uhlíkové neutrality | Zvyšování těžby | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Americká investiční banka | Trend ESG | Posílení české měny | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Jak S&P 500 funguje? | Zakoupení výzvy | Bulgargaz | Maximalizovat potenciální zisk | Hedvábná stezka | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Účet ProTrader | Drahý plyn | Doba obchodování | Petr Borkovec | Jiří Hlavatý | Ekonomika Velké Británie | Český trh práce | Pojišťovací společnost | Buy Limit | Odhad HDP | Globální krize | Zájem institucí | Poradce Bílého domu | Upravený zisk | Index Russell | Společnost Sentix | Karlsruhe | Cenové úrovně | Finanční vzdělávání | Začátky úspěšných traderů | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Streamovací služby | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | LG Energy Solution | Tim Herzig | Datart | Více peněz | Casino | Jiřina Lužová | Akcie Zscaler | PAYX | Akcie Deutsche Börse AG | Posilování dolaru | IT skupina | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Makléřské značky | Ekonomický sentiment | Břidlicové firmy | Aktuální informace | Internetové obchodování | Objem nouzových rezerv | Svaz průmyslu | Le Penová | Německý export | Školení Finmex | Platon Finance | Sezónní změny | Otřesy na finančních trzích | Ratingy udržitelnosti | Amplast | Ceny sóji | Uber Technologies | Německá společnost | ÚOHS | FTT | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Čínský státní správce aktiv | Hugo | Data Watch | Výkon S&P 500 ESG Indexu | Changpeng Zhao | Nová bankovní rada | Wonderinterest Trading | Přizpůsobení se změnám | Standard & Poor's 500 | Podnikové objednávky | Pozice na US500 | Projekce | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | Ceny ETH | Znehodnocení | Inflace v zemích EU | Nexen | Zeebrugge Beach | Kontrakce | Posilování koruny | Protistrana | Viceguvernér ČNB | Čínské stimuly | Akcie na doručitele | TJX Companies | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Eurohold | VIP zóna | Magnát | Peníze | Globtrex.com | Inovace v energetickém odvětví | Nabídky akcií | Občané | Rezistence | Infekce Covid | Nákup stříbrných mincí | Henkel | Sociální vliv | Kuala Lumpur | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Ropné a plynárenské společnosti | Sodexo | Kazachstánské těžební farmy | Akcie a trhy | Jak získat peníze | Robert Habeck | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | FB | Dezinflační proces | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Suezský průplav | HTF obchodování | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Grimes | Dopady krize | Přímé intervence | FedWatch | Kapitalizace Tesly | GBP/JPY | Japonské vlády | Zastavení dodávek ruského uhlí | KAZ.UK | Analytici Generali | Úvěry a hypotéky | Burzovní průvodce | Akcie MONETA | Maloobchod v USA | Čokoláda | Francie | NASDAQ: AMZN | Aehr Test | IIF | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Americký dolar dnes | Jannis Samaras | Posílení dnes | Pokles kurzu | Warrant | 4GLD.DE | Trh s nemovitostmi | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | Extrémní strach | SOLEK | Shanghai Composite Index | Společnost BYD | Institute for Supply Management (ISM) | AMS | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Dollar Index | Resistence | Investiční analytik | Americká média | Nord Stream 2 | Vizionář Elon Musk | CFD kontrakty | Finanční otázky | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Bankovní skupiny | ASIC | Diverzifikace a portfolio | Hýbat trhy | Klaus Wohlrabe | Zvyšování nákladů | Belviport Trading Limited | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | ČNB Rusnok | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Průměrná míra nezaměstnanosti | Největší společnosti v indexu | Jestřábí komentáře | Nejprudší jednodenní pokles | Daň z mimořádného zisku | Brazilská ekonomika | Americká ropa | O2 | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Růst akciových trhů | Mluvčí ministerstva | Poměr PE | Co jsou ETF | Ceny BTC | Obavy z inflace | Český miliardář | Kovy vzácných zemin | Návrat růstu cen na cíl | Hlavní centrální banky | Marika Čupa | Certifikáty | Nejnižší výnosy | Nitesh Shah | Total | Tomtor | Snižování úroků | NVDA.US | Výroba aut v Česku | Zdravotní péče | VWAP (Cenově vážená průměrná cena) | Šéf ECB | Energetické problémy | Velký kapitál | Blockchainová platforma | Spikevax | Objemy obchodů na akciovém trhu | Medvědí trh | Obranný sektor | Prognóza | Pumpaři | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Škoda JS | Wienerberger | ETH 2.0 | Události v ČR | Služby | The Boring Company | Pozitivní zprávy | Ruský Davos | Dnešní aktivita | Teorie černé labutě | Zisky bank | Velikosti likvidity | Podílový fond | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Commodity index | Technologie blockchainu | Velké problémy | Korea Electric Power Corp | Seriál o investování do akcií | Histogram | EMH | Riziko zeleného dluhu | Pokles ceny ropy | Tvorba pracovních míst | Freedom Finance Europe | Přetrvávající vysoká inflace | Jak funguje inflace | FedEx | Hlavní události tohoto týdne | Tempo zdražování | UN01 | ALUMINIUM | Maďarsko | Čekající příkazy | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Zvláštní ekonomická zóna | Longovat | Očištěný čistý zisk | Listopadová inflace | Měnová politika Fedu | Úrovně pro vstupy a výstupy | Inflace ve Španělsku | Evropský výrobce letecké techniky | Český půdní fond | Produktovod | Trendový indikátor | Čínský celní úřad | Index volatility CBOE | Čerpání peněz | Saxo Bank | Markus Söder | Pařížská dohoda | Borsa Italiana | CSCO | Běžný účet platební bilance | TXN | New York - Nymex | Long obchod | Adani | Oblasti tradingu | Tuzemská ekonomika | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Zahraniční obchod České republiky | Investiční strategie | Drachma | Vývoj hodnoty akcií | Strategie Trend Swing | Zvýšení těžby | Německá zajišťovna | Bernard Looney | Ted Cruz | Energetické úspory | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Společnost TotalEnergies | Snížení produkce ropy | Swapy | Stochastický | Palladium | Discord | Měny účtů | Sociální sítě | Evropské investiční banky | Ceny uhličitanu | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Britský akciový index FTSE 100 | MSCI USA Investable Market Index | Garance | BWX Technologies Inc | Cronos Group | Omezit potenciální ztráty | Představitelé ECB | Jaroslav Haščák | Vakcíny proti koronaviru | Makléři | High-Water mark | Aktuální cena stříbra | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Faktory ovlivňující energetické zdroje | Úroková sazba | Tvůrce bitcoinu | Obchodování na trzích | CashFlow | Zpravodajský server Sky News | Ropa WTI | Korunový trh | Měnové zajištění | The Economist | Existence bitcoinu | Obrovský potenciál | Spekulovat | Lenovo | AbbVie (ABBV.US) | Reakce dolaru | Ředitel skupiny ČSOB | Akcie fondů obchodovaných na burze | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Chainalysis | Luminar | Akcie Tesla (TSLA) | Zájem obchodníků | Dluhopis Republiky | Tipy na zajímavé akcie | Igor Kim | Výsledek hospodaření | Simon Peters | David Varga | Komoditní sektor | Instagram | Lockheed Martin | Munich Re | Zprávy o trhu | ATR (average true range) | Ruský vývoz plynu | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Ceny povinného ručení | Romuald Kopún | Česká zbrojovka | Nákup euro | BAE Systems (BA.UK) | Výsledek inflace | Nové zprávy | Širší index S&P 500 | WIG20 | Milionář | Walt Disney Co | Výrobce pneumatik | Průměrný český investor | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Meta Platforms Inc. Class A (NASDAQ: META) | ONE | Nabídkové tlaky | Nasdaq v New Yorku | TROJEK | Obchodník na finančních trzích | Ekonomické dopady pandemie | Ruský prezident | Pověst | Rekordní nárůst | eMan | Očekávání úrokových sazeb v USA | Obchodování na finančních trzích | Akcie Energy Fuels | InterContinental | Kabinet | Držení pozice | Budoucí cena | Mitsubishi Electric | Rekordní maxima | Initial Margin | Hershey | FSLR | Středoevropské měny | Ceny emisních povolenek | Dillí | SRI | Významný milník | Omega | Výkon | Vývoj ceny zemního plynu | České předsednictví | Myšlení | Hard komodity | Developeři | Obchodní dny | Bankovní domy | Vývoj dolaru graf | Vývoz LNG | Pavel Prokop | Minimální mzda | Brexit | Jak obchodovat s komoditami | Eurostoxx 50 | Ředitel investic | ZEW index | Změny průměrného pojistného | Tržní signály | Devalvace měny | Společnost NJJ | Rohlik Group | Admirals | Akcie Waste Management (WM) | Větrné turbíny v Británii | Diverzifikace osobních financí | Rizika a příležitosti v Indii | Nejlepší vanadiové akcie | Porsche (PAH3) | Summity NALS | Dividendy z energetické společnosti | Vládní představitelé | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Šíření onemocnění | USD EUR | ABT | Výhled poptávky | Dovoz | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Ruské banky | Evropské burzy | Next Finance | Výzkumy | Bungie | Index burzy | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Valná hromada | Rosstat | Ruská federace | Zvednutí sazeb | Rychlý vývoj | EURUSD | Konvergence | Billions | Spotřebitelský sentiment v USA | Pozornost investorů | Růst trhu | Druhy CPI | Nikkei | Uhelné elektrárny | Chuck Carlson | Burzy | Nejbohatší | NASA | Sto nejhodnotnějších firem | Mimořádná inflace | Čínské úřady | ČSAV | Růst britské ekonomiky | USD/EUR | USD/BRL | Německý ministr hospodářství | Americké makro | Společnost China Mobile | Vývoj léků | Vývoj státního rozpočtu | Zeměpisné podmínky | Ceny elektřiny | Skupina KKCG | Firma BHP | Komoditní trh | Politická situace | Ekonomika USA | ProTrader | Americká nezaměstnanost | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Analyzování | Index ISM ve službách | Dopady epidemie | Státní subvence | Snížení dluhu | Nemovitostní fondy | Race to the bottom | QCOM.US | Tvrdá aktiva | Paladin Energy Ltd | Fondy obchodované na burze | Mandát fondu | Kapitálový poměr Tier 1 | Robinhood | Hello Bank | Izraelská ekonomika | Progres | Palivové trhy | Verizon Communications Inc. | The New York Times | Zpracování informací | Zajišťovny | Tiff Macklem | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Srovnání prop trading | Manager Magazin | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Norsko | Spekulovat na cenu komodity | Bond | Produkty a služby | Broker | ASIC miner | Iridium Communications Inc. | Data z tuzemské ekonomiky | Odraz mrtvé kočky | Společnost Siemens | Expirace futures kontraktů | Vakcína | Blue chip akcie | Valná hromada ČEZ | CFD (Rozdílové smlouvy) | Největší firmy | Slovenská vláda | Analytik Saxo Bank | Implikované volatility | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Steven Mnuchin | Oliver Blume | Složené úročení | Chránit svůj obchodní kapitál | Vývoj ceny palladia | Akciové indexy | Proražení | Cash flow | Společnost EY | Charu Chanana | Umělé inteligence (AI) | Revenge trading | Nákup plynu | Dluhopisový král | Býčí sentiment | Investing.com | Motivátor | Firemní zisky | Průzkum KPMG | CDN77 | Sell Limit | Tesla Elon Musk | Aker BP | Czechoslovak Group (CSG) | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Společnost Shell | Feces Standard Money | Velikost pozic | Růst zisku a tržeb | Eustream | Česká pošta | Vybírání zisků | Investorský sentiment | Sazby hypoték | Americký prezident | Export | Investice do uranu | Trh s komoditami | Konopné akcie | Změna klimatu | Akcie First Solar | Jak na obchodování | Ekonom BHS | Odškodné | Pozitivní myšlení | Čínské technologické firmy | NFLX | Dluhopisový index | Likérka Stock Spirits | Stavebnictví v USA | Směnné kurzy měn | Coca-Cola | Tesla (TSLA.US) | DTE | Macquarie | Americká ropa WTI | Louisiana | Podmínky na trhu | Ekonomické stavby | Diverzifikace nekorelovaných instrumentů | CFD na komodity | Společnost Pfizer | YTD | Německý ekonomický institut (GEI) | ING Jakub Seidler | Berkshire | Hyperinflace | Německá bankovní společnost | Počty bytů | Míra nezaměstnanosti v české ekonomice | Nejnižší cena | Cena Virgin Galactic akcie | Nigérie | APA | Obavy z pandemie | WASDE | Kolibřík Energie | EPPE | Čtyřdenní pracovní týden | MAXR | Těžař zlata | Michail Mišustin | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Akcie Ahold Delhaize | Zynga | Běžné spotřební zboží | CBO | Oddělení alternativních investic | Betfair | Výstavba gigafactory | Metalurgie | Statistický úřad Eurostat | Zastavení poklesu | Komárek | Mastercard pro Českou republiku | Taleb | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Mitsubishi UFJ | Gilead | Používání AOS | Budoucnost digitalizace | Spolkový sněm | Pohyby a trendy | Comcast | Výroční zprávy | ATRIS | Petr Koblic | Ruská společnost | Vyšší úrokové sazby | Credit Agricole SA | Licence Sberbank CZ | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | Platby v kryptoměnách | Portfolio | Data o vývoji HDP | Ranil Vikremesinghe | Ceny energií v Evropě | Společnost innogy | Richard Bechník | CATTLE | Obchodování s deriváty na plyn | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | UNDP | Github | Mezinárodní agentura pro energii | Rekordní minima | Vyšší dividenda | Blastr | Ukotvující prvky | FSLR.US | Made in Germany | NAHB | Západní sankce | InterGen | Stanovení dividendy | Šok | Globální ekonomiky | PHO | Ceny ve výrobě | S&P 500 ESG ETF | Obchodní tipy | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | N7 Holding Ltd. | Mezibankovní trh | Varianta delta | Ropná zařízení | Hodnocení současné situace | HP TRONIC | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Společnost Hakle | Energetické zdroje | Riziková averze | Zákaz zakoupení výzvy | Mluvčí ČEZ | Dovoz ropy | Měnové války | Výsledek jednání ČNB | Binaurální nahrávky | Zařízení na těžbu kryptoměn | Průmyslové objednávky | Ekonom společnosti | Počáteční kapitál | Hongkong | Baterie do elektromobilů | 21. století | Soud v Haagu | Exxon Mobil (XOM.US) | Finanční instituce | Evropská inflace | Italský premiér | Rozvahy Fedu | ProSiebenSat.1 | Dluhové trhy | Schopnost rychle reagovat | Úsporný tarif | Chaos na finančních trzích | Obchodní platforma | Americký index | Akcie Avastu | Price-to-Earnings | CAC 40 | Fit for 55 | Společnost Emirates | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | Celoroční EBITDA | Zavedení eura | Radovan Vítek | Trh s ropou | Unie | Fialova vláda | Minimální množství | Britský premiér | Cenový růst | Ekonomická aktivita | Clearstream | Indexy aktivity | Akciový index S&P 500 | Regulace | Omezené dodávky suroviny | Vývoj eura vůči dolaru | Formace hlava a ramena | Radek Špicar | Důležité domácí události | Tisková konference Bank of Canada | BofA Global Research | Odklon od rizikových aktiv | Komercializace | GBP/CHF | OXY.US | Ceny komodit na trzích | Kofola | Futures na S&P 500 | Americké ministerstvo spravedlnosti | Spuštění ChatGPT | LMT | Extrémní nárůst | Australian Financial Review | Ranní zpráva pro tradery | Nahánění obchodů | Spotřebitelská nálada v Německu | Značka Amazon | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | FME | Sazby v Číně | Bridgewater | Institut Ifo | Vznik komfortní zóny | Model 3 | Globální vývoj | Noviny | Poměr P/B | Čokolády | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Konflikt mezi Izraelem | Exekuce | Software pro online život | Hertz | China Three Gorges Group | Tichomoří | BHP Billiton (BHP.US) | SEB Bank | Pokles cen nemovitostí | Gulf Coast Gasoline | Investor Warren | Iniciativa Pásu a cesty | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Mário Centeno | Roger | Hospodářská data | Zájem o eurové úvěry | Stav energetické nouze | Carry trading | ISM pro sektor služeb | Ropné společnosti | Steve Smith | Ahold Delhaize | Nastavení úrokových sazeb | Raytheon | Inflační spirála | Cenné kovy | Hynix | Japonská automobilka | Provozovatel ropovodů | Prodeje rodinných domů | XETRA T7 | Netěžař | Globální dluh | Stephen Massocca | Smrtelné mutace | Výše dividendy | Veřejný rozpočet | Boom | Poker | Xiaomi | Bitcoin halving | Tovární objednávky | Emirates | Britská banka Barclays | Plynárenské firmy v Norsku | Poměr výnosu | Future Finance Services | René Holeček | Hyundai | State Street Global Advisors | Hypotéky v Česku | Zvyšování sazeb Fedu | Daňové škrty | UniCredit Bank | Institucionální objednávky | Zasedání FOMC | Tržní trendy | Roční růst | Největší společnosti | Tradingové portfolio | PPF Telecom Group | Rizikový jev | Budějovický Budvar | Fitch Ratings | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Obchodní napětí | Bitcoinové transakce | Separatisté | iShares Physical Gold | Trpělivost | ZTP | Kapitál | Druhy akcií | Obavy trhu | Ekonom ING | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Elektrárenská společnost | Akcie ConocoPhillips (COP) | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | Dividendová politika společnosti | Propad ceny akcií | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Inflace | Africké trhy | P.A. | Investice do lithia | Cena mědi | CDC | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Avon Protection | Kapitálový trh | Společnost SAB | Ceny pozemků | Investovat do vzdělání | Elon Musk | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | NAGA Markets | Fintech společnosti | Finanční pomoc | Oživení trhu | Jednotné měny | Daniel Častvaj | Nízké úrokové sazby | Bezprecedentní propad | Razie proti Srbům | Environmentální a sociální změny | Moderna | Petr PODHAJSKÝ | Snížení nákladů | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Cestovní kanceláře | Boj s inflací | Růst ceny Bitcoinu | Sociální nepokoje | Plány na podporu ekonomiky | Berlín | Rostoucí ceny ropy | Londýnská akciová burza (LSE) | Ministr práce | Vnímání rizika | Vývoj volatility | Velké firmy | Svaz německého průmyslu | Vládní výdaje | Týdenní pivotní body | Sankce na dovoz ruského zlata | IFRS | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Akcie Google | Ocel | Inflační překvapení | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Výkonnost fondů | Vyšší náklady | Investovat | Svět kryptoměn | NTAP | Dvojitý vrchol | iShares MSCI India ETF | Dovednosti | Hutnictví | Fitch Solutions | Hrubý domácí produkt (HDP) | Saxo PrivatBank | Společnost SAB Finance | Olimex Global Water | Balíček na podporu ekonomiky | Turk Stream | Mluvčí PPF | Rockaway Capital | Souhrn finančních trhů | Měnový pár EUR/USD | Západní společnosti | Nervozita | Německý svaz | EP Corporate Group | Vonovia SE | Environmental, Social and Governance | Il Sole 24 Ore | Skupování aktiv | Faktory ovlivňující růstová odvětví | Josef Vávra | ETF iShares IDUS.UK | Hospodářský institut | Nové ETF | Dovozní cla | Livesport | METROSTAV | PMI pro sektor | Bloomberg News | Jak vydělat na poklesu | Ekonomický vývoj | Popularita obchodování | Ochota riskovat | Co je to CFD? | Akcie Airbus | Insolvency Service | Dominik Hart | Šíření nemoci | Nižší provize | Fixace nových zvyků | Caterpillar | Tržní podíl | MT5 | Období inflace | Viry | IEA | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Akciové trhy ve Spojených státech | Velké instituce | Státní investiční fond | Petrof | Aircraft Industries | Získání účtu | Francouzská Vinci | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Investiční riziko | Tržní pohyby | Investice do těžby | Bidenovy plány | Forexnation.cz | Skupina Home Credit | Anglie | Global Finance | Čistá energie | Tesla, Inc. (TSLA) | Jeffrey Sachs | Odpojení Ruska | Dodávky čipů | Program Antivirus | Der Spiegel | Lety v Evropské unii | Výkon společností | Solární energie | Mizuho Securities | Technologie NFT | Indikátory Gator | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Nominální hodnota | Pro tradery | Model Y | Bankroty | Úřad ONS | Akcie Bank of America | EPH Financing | Investování u XTB | Riot Platforms | 1 milion | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | Fond Breakthrough Energy Catalyst | TETA | Stratégové | Albertsons | Insolvence | US500 | Zdravotnický systém | Obchodní příležitost | Current ratio | Fincentrum | Výrobní ceny | Globální systém emisních povolenek | Těžaři bitcoinu | Stronghold Digital Mining | Marek Mora | Jednotná evropská měna | Společnost HARDWARIO | Honeywell International Inc. | Výrobci elektromobilů | Tržní hodnota americké společnosti | Vliv na energii a dodávky | Akcie na burze v Budapešti | Výzkum Fidelity | KFC | Tučné zisky | Světová finanční krize | RWE | Tržní reakce | Očekávaný růst poptávky | Sociální hnutí | Maloobchodní prodejce | Vliv na zdravotnictví | Zhodnotit své peníze | Investiční fórum | Světový obchod | Vývoj meziroční inflace | TRY | Nejznámější kryptoměna | Forex Pro | Hertz Global | Kryptoměnová burza FTX | Sony Interactive | Fórum v Davosu | EUR/PLN | Výkonnost společnosti | Santiment | Energetická diverzifikace | MPO | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Textron | Novem Arcae Technologies | Černé pondělí | Kosdaq | Psychika | Odhad analytiků | Price-to-Earnings Ratio | High-frequency trading | Kávové akcie | Zdanění firem | Česká společnost | Cenový rekord | Burza cenných papírů Praha | Cena elektřiny pro německý trh | Trend following | Scorpio Tankers | Lepší výsledky | Future Finance Group | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Ekologické organizace | EUR/AUD | Spike | NAVYA | EUR/CZK | Technologické centrum | Skrill | Zpráva | Ekonomické dopady | Představitelé Fedu | MindMed | Zájem investorů | Válka | Prémie | VeChain | Automobilka Volvo | McKinsey | Intercontinental Exchange | Jaroslav Hanák | Live Cattle | Statistiky z trhu práce | Banka JPMorgan | Platby v kryptoměně | Poptávka centrálních bank | Evropský plyn TTF | Zpomalení české ekonomiky | Vliv na ekonomiku | Vzdušný prostor | Vývoj indexu volatility VIX | Rekordní zisk | Performance | Co jsou environmentální události? | Just Eat Takeaway | Oslabování dolaru | Události roku | Rozpočtová politika | Dostatek hotovosti | Euforie | CO2 | Finančník | Turecký statistický úřad | Obavy z čínských elektromobilů | Pravidelné investování | Údaje ISM | Tencent | Nedostatek polovodičů | Expanzivní politika | Platební neschopnost | Makrodata | FANG | Prodej | Maximální denní ztráta | Francouzská automobilka | Colt CZ | Zobchodované objemy | Čínští výrobci | Rutinní chování | Uniper (UN01.DE) | Snížit riziko | Investoři | Malta | Letecká společnost Virgin Atlantic | Prodej nových osobních automobilů | Konzistence | B Word | Index asijsko-pacifických akcií | Zisky ČEZ | Obchodní deník | Pomoc ekonomice | Fungování | Bitcoiny vytěžené za pomoci čisté energie | Sója | Ceny zinku | České aerolinie (ČSA) | EPH | TradingFloor.com | Technický výhled trhu | Upstream | Nordstream | Výnosy z amerických dluhopisů | iPhone | Obchody prostřednictvím online platforem | Průmyslové revoluce | Akciová burza | Petr Pavel | Zdeněk Ptáček | Konzistentní zisky | Objem intervencí | Velmi nízká likvidita | Stabilní hospodářský růst | Online nakupování | Převzetí CME | Janet Yellenová | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Chicago Board of Trade | Prezident Javier Milei | EUR/GBP | Oddlužení | Hnědouhelné elektrárny | Fidelity | OCBC | Nákupy kryptoměn | Koninklijke Ahold Delhaize | Polymetal | JOLTS | Německá průmyslová produkce | Iridium Communications | Oslabování japonského jenu | Očkování proti covidu | Celoroční výhled | Předseda sněmovny | Slovenská ekonomika | MetaQuotes | Eurové úvěry | Advent International | Coinmap.org | Lithiový trh | DS | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | MTI | AMD | Možnost obchodovat | Britské banky | FTNT | Live účet | Společnost Google | Paušální daně | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Platit daně | Cena hliníku dnes | Přidaná hodnota | Skupina OPEC+ | Jeff Bezos | Karina Kubelková | RoboMarkets | Prezident ECB | Média | Nové mutace | Inflační čísla | Primární nabídky | Atraktivita zlata | IT společnosti | Bitcoin ETF | Kurz japonského jenu | Velkoobchodní ceny plynu | Didier Pfleger | Emma Townshendová | InPost od Advent International | Automobilka | Bloomberg | Index PPI | ADR | Obchodní plán | Vodní indexy | Vedoucí představitelé | Kamil Rajdl | Breakout strategie | Společnost Wirecard | Kurz jenu | Lenka Hellingerová | Co se děje na finančních trzích | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Dosažení zisku | Grayscale | USDA | PVM Oil Associates | Racionalizace | Hospodářství země | Venezuela | Tranše | Mladé generace | N7 Holding | Jádrový index | Nárůst ceny | Odeznívání inflace | Graf ropy WTI | Nabídka | Corvus Gold (KOR) | Světové kryptoměny | J&J | Bez rizika | Zisk | Obchod na burze | Společnost Eurohold | Nová prognóza | Ochranný software | Analyzovat trh | XM | GBP | Irský ministr financí | Global Blood Therapeutics | Ceny kryptoměn | Peso | Vývoj akcií | Globální spotřebitelská důvěra | SZIF | Energetické tituly | Tencent (700) | Posilování eura | Decentralizovaný systém | Ukrajinský Naftogaz | Bitfinex | Klamání investorů | Sloučení | Expense ratio | Nástroje řízení rizik | GAAP | ČSSD | Hlavní úroková sazba | Potíže EDF | Bitcoin futures | Obchodní týden | Korporátní daň | Vyšší hodnoty | Zemědělské plodiny | Globální akciové trhy | Červencová inflace | NFT tokeny | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Den obchodování | EUR/CNY | Vývoj ceny cukru | Prognózy na cenu ropy | Ministr financí Steven Mnuchin | Japonská vláda | Společnost Primagas | Letecká přeprava | DAX30 | Jak investovat do zlata | Bouře a povodně | Hrubý provozní zisk | Pandemie COVID | Jaké strategie jsou povoleny | Údaje o průmyslové výrobě | Kurzu měn | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Třída aktiv | Výkonnost indexu | Dodávky ropy a plynu | Německé ceny | Index KOSPI | Zpomalení ekonomického růstu | XAU/USD | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Recenze Falcon Broker | Automobilka Toyota | Trumpova rally | Gary Gensler | Společnost Smartwings | Recidiva | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Forward guidance | Plnění objednávek | Majitel | Ministerstvo obchodu | Index těžařů | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Akciový trh Nasdaq | Zveřejnění zprávy | Ernst & Young | S/R zóna | Dotace | Prezidentka ECB | Americké prezidentské volby | Cenové výkyvy | Farmaceutický sektor | Technická analýza BTC/USD | Obchodní znalosti | DRFG Telco | Vzestup cen energie | Uložení peněz | Růst cen ropy | Volatilita na trzích | Bankrot Ruska | BCM | Vývoj sazeb | Týdenní shrnutí | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Roboti | VIG | Nové vakcíny | Zápisky tradera | Bidenův Jobs Plan | Vývoj ceny kakaa | Zprávy | WSJ | Tiskové agentury | Vysoký přebytek | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Panama papers | Americký maloobchod | NextEra Energy (NEE) | Pohyby trhu | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Šéf SB | Růst amerických výnosů | ESG metodologie | Nadšení | BABA | Energetický gigant | Neziskové organizace | Sentiment finančních trhů | Odezvy trhu | Česká měna | CTS | TSMC | Anheuser-Busch InBev | MTX GROUP | Mimořádná opatření | BP | Nejznámější kryptoměny | Pákový efekt | Cíl ČNB | Dolary | DIS.US | Bohatí | Christian Lindner | Typ tradingu a investice | DOGE | Rozdílové smlouvy (CFD) | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Státní plánovač | Podfond WOOD | Berkeley Energia | Zavedení digitální daně | Změny pracovních míst | Dlouhodobé investování | BREAKING | Projekt těžby lithia | Vyšší bariéry vstupu | Růst německé ekonomiky | Agentura EFE | Akcie Sunrun | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | Akciový analytik | Slabý ekonomický růst | Zlaté fondy ETF | FX spot | Cena Virgin Galactic | Ceny stříbra | CRHC | Softwarové společnosti | Macy's (M.US) | Kukuřice - Vývoj ceny | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Reálné mzdy | Dohoda o dluhovém stropu | Makrokalendář | Conformis | Sestupný trend | Retail obchodníci | Čínské hospodářství | Rizika při obchodování | Averze k riziku | Dovoz uhlí z Ruska | Akcie společnosti Tesla | Britský ministr financí | Ekonomika Číny | Čínské banky | Společnost Czech Media Invest | Dow Jones index | EMEA | Ochranný systém | Tradingová portfolia | Index Stoxx 600 | Uvedení společnosti na burzu | Cena komodit | Divize společnosti | Účetní závěrky | Kč/EUR | Normalizace měnové politiky | Fundamentální analýza akcie | Investice do vody | 1 000 barelů | Akcie Vonovia | Technická analýza EUR/USD | Závislost na dolaru | Akcie v Evropě | Avis | ZSSK | IT sektor | Ceny elektřiny v Německu | Invesco Water Resources | Ekonomická teorie | Ceny ropy | Byty | Odhad spotřebitelské důvěry | CEO společnosti | Kolísání cen | Výhled vývoje ekonomiky | WBTCB | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Výhody a rizika | Akcie Euronext | Norský Equinor | Hospodářský výsledek | Island | News trading | UBS | Americký S&P 500 | Měna Facebooku | GEI Christian Rusche | Wyoming | Potravinové krize | Zisk výrobců energie | Investor Jan Čermák | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Politická nestabilita | Sohn | Makroekonomické ukazatele | Finanční nástroje | TTF | Prodej dluhopisů | Prognóza vývoje kurzu CZK/EUR | Rozsah škod | Philip Friedrich | Komodity na trading platformě | Alert | Obchodování s měnami | Získané peníze | Silné cenové tlaky | Poradenská společnost | Silný růst | Simon Hogg | Baterie do elektroaut | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Covidové krize | Altria | Úvěrování | Indický podnikatel Adani | Reliance | Poptávka po LNG | Celkový trend | Dánská společnost | Inflační situace | Využití času | Invesco | Morningstar | Mitsubishi UFJ Financial Group | CRISPR Therapeutics | Meme akcie | Snížení DPH | Demokraté | Tvorba Dash | HeidelbergCement | CZ | Německý DAX | Tržní podmínky | iFX | Americký zákon o snížení inflace (IRA) | Nová varianta covidu | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Důvěra domácností | Den D | Hlavní události | Brusel | Bydlení | Dobré návyky | Aktuální inflace | Vliv na ceny | Airbus | Patria | Vývoj středoevropských měn | NATO | IWH | Sloučení Etherea | Nový kapitál | Import ruské ropy | EP | Práce z domova | TC Energy | Analytik Purple Trading | Cena Ripplu | Vojenský konflikt | Oslabení USD | Realitní společnost | Pšenice na burze | 21Shares | Ratingové hodnocení | Obchodování s pákovým efektem | Uber | Všeobecné volby | Petr Háva | Skupina AXA | Energetická infrastruktura | Plavba na otevřeném moři | Vliv hurikánu Ida na ekonomiku | Petra Turzová | Aktuální kurzy | Cena ropy brent | Počerady | Obchodování s dluhopisy | YCC | UnitedHealth Group | Evropské dividendové akcie | Zakladatel ETF | Zajímavý trh | Statnett SF | Základní úrokové sazby ČNB | Gucci | Akcie a dluhopisy | Seema Shahová | PEG | Dobrá zpráva pro dolar | Noerr | Snižování cen | Chřipka | Komanditní společnosti | Globální finanční systém | Ropná válka | Short selling | Data z ekonomiky | Nabídka bytů k prodeji | Alstom | Rating USA | Udržitelnost | Natural Gas | Papertrading | Depozitní certifikáty | Firma Belviport Trading | Dodávky na trh | Splasknutí realitní bubliny | Dluh Británie | Úrok | Jak fungují komoditní trhy? | Americké ministerstvo energetiky | Angela Merkelová | Chris Sacca | Rating dluhu Salvadoru | Evropské ekonomiky | NHS | VOW1.DE | Počet investorů | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Implikace | Alena Schillerová | Dollar General Corporation | Co je Sharpe Ratio? | Míra | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | Obchodovanie | Analýza trhů | Americké HDP | Davos | Porovnání vývoje | EURCZK | Zlatý standard | Agentura Reuters | SWDA | Krypto komunita | Lula | Správkyně Sberbank | Půjčka | West Texas Intermediate | Depozitní sazby | Obchodní ředitel | RIOT | Psychologický tlak z obchodování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Hong Kong | Nobelovy ceny za ekonomii | Sell and Sell Short | Program nákupu aktiv | Tapering | Sloe | Althea Spinozzi | Zdeněk Cendra | Světové akciové burzy | Evropské akcie | Poradkyně ministryně energetiky | Free float | Emma Capital | Problémy s nedostatkem elektřiny | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Vybrané měny | Pokles tuzemské ekonomiky | Index pařížské burzy | PFE | Vývoj kurzu bitcoinu | Pokles vývozu | Česká televize | Opakující činnosti | Ekosystémy | Současný trend | Odhad cen | Bohatý | Aktuální prognózy | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Hlavní kryptoměny | Výrobce léků | Mads Nipper | Technologické tituly | Výrazný růst inflace | Vyšší mzdy | Specifické výzvy | Nové příležitosti | SS&C | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | WOOD SICAV | Rizikové měny | Luiz Inácio Lula da Silva | Technická recese | Cena elektromobilů | Tržní kapitalizace | Templeton China A (acc) USD | Hospodaření státu | C.W. CFD World | Luděk Palata | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Strojové učení | Švýcarská banka | Gen Digital | Aktuální kurz eur | Růstové akcie | Kontrakty vázanými na komodity | Digitální měny | Spreadové obchodování | Konflikty | Jan Kubíček | Objem stimulů | Český plynárenský svaz | Huawei | HARTMANN | Akcie VIG | Pokles cen komodit | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Finanční technologie | Nový koronavirus | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Akcionáři | High-Water Mark (HWM) | Zdražení nemovitostí | Tlak medvědů | Investown | Italská banka | Panama | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | České koruny | Zvýšení úrokové sazby | CHLÁDEK A TINTĚRA | Letiště Praha | Důvěra investorů | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Pšenice (WHEAT) | Carnival | Odhady trhu | Výrobce letadel | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Finanční služby | Český nemovitostní trh | Opatření proti koronaviru | Go-Ahead Group | Uplynulý rok | Neue Osnabrücker Zeitung | Svaz dovozců automobilů | Eutelsat | Koruna | Skupina PPF | Defenzivní příkazy | Investice do indexu S&P 500 | Hospodářský vývoj | Quantum | Daimler Truck | Vzdělání | Rozhodnutí soudu | Den daňové svobody | Těžba v Číně | Ziskové cíle | BGA | Investiční skupina KKCG | Jak si vybrat tu správnou strategii? | China Evergrande | Zpřesněný odhad | Akcie společnosti Amazon | Handelsblatt | Smrtelné mutace koronaviru | ID.3 | Rizika a příležitosti | ETF zaměřený na ESG investování | Analytik trhu s kryptoměnami | Radim Lukeš | Hospodářské dopady | Analýza komodit | Evropská data | Meziroční inflace v eurozóně | Rozpočtový přebytek | Obchodování | GTAI Robert Hermann | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Měny vyspělých zemí | Societe Generale (GLE.FR) | Legislativa | Fáze 2 | Petr Král | ICOM TRANSPORT | Zajištění majetku | Ministr dopravy Kupka | Svátek v USA | Cena Big Macu | Signál k prodeji | Společnost Berkshire Hathaway | Lidé v Británii | Vesa | Cenový boom | Pokles investic | E15 | Prodej nových automobilů | Biofarmaceutické společnosti | Fond s proměnným základním kapitálem | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Makroekonomie | Měnová sekce | STV | Rostoucí životní náklady | Vývoj kurzu eura graf | Akcie ČEZ dividenda | Tržby z prodeje | Inflační tlaky v české ekonomice | Monopoly | Financial | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Tisková konference ECB | Aktuální ceny akcií | Phillips 66 | Sankce namířené proti Rusku | Rekordní růst | Board of Trade | Trhy s kryptoměnami | Spotřebitelské ceny v USA | ERM-2 | Likvidity v bankovním sektoru | Cukr | Chevron Corporation | Kryptoaktivum | Open A.I. | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Analytická společnost | David Card | Meta | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Cenové prognózy | Coinglass | American Airlines | Akcie bankovních společností | Biotechnologická společnost | Porovnání meziročního vývoje | Společnost ASICLine | DHL | Situace ve Spojených státech | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Vývoj ceny plynu | Pardubický pivovar | Ropné zásoby | Oznámení Tesly | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Jádrová inflace v Japonsku | Oznámení | Míra zadlužení | Kupující | Diverzifikace celkového money-managementu | Průmyslové komodity | Provozní výsledky | Výdaje v důchodu | Akciové tituly | Tržní ceny | Thyssenkrupp | Finanční výsledky | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | Cena ropy na světových trzích | Nejbohatší lidé | Klimatické strategie | Shell | Provoz jaderných elektráren | Josef Tetek | Regulatory technology | Epidemické situace | Sociální investiční síť | ZEW | Americký výrobce | Přijímání plateb v bitcoinech | HCFB | Dlouhodobé důsledky | Čistý zisk ČEZ | NEMO | DMA | AGROSTROJ PELHŘIMOV | Nejlepší odvětví | Frankfurtský DAX | Virtuální trhy versus indexace | Plynovod Baltic Pipe | Ropovod | Hnědouhelné lomy | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | Obchodování IoT akcií | GCI | Infection Management | Úsporný energetický tarif | Ožívání ekonomiky | Index cen průmyslových výrobců | Prudké výkyvy cen | BHS Real Estate Fund | Evaluace | Alternativní měny | Onemocnění | Power Exchange Central Europe | Zelenskyj | Riziko recese | Nový argentinský prezident | Trigger | PG | Obchodování CFD akcií | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Sazby ČNB | Fortinet (FTNT) | Dopady koronaviru | Akcie firmy Orsted | Finanční domy | Pokračující pokles | Kryptoměny bitcoin | Swapová výnosová křivka | DJIA | České firmy | Queen's University | Komoditní přehled | Fiat Chrysler | Propad | Konec roku | HDP Británie | Worldpay | Fenomén | ETF S&P 500 | XTB Jiří Tyleček | Oldřich Dědek | PVA Expo | Fungování trhů | Nižší low | Armageddon | Asociace | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Digitální ekonomiky | Covid | Úhrnný indikátor | Velikost obchodu | Očekávání investorů | Hlavní měny | Spotřební daně | Obchodní bilance eurozóny | Peter Lynch | Bitcoin news | Hodnota měny | Největší švýcarská banka | Tisk dalších peněz | Eurostat | Údaje | HDP eurozóny | Poklesy HDP | Investice do platiny | Prezident | Uran | IUUS.UK ETF | Ochlazení realitního trhu | Globální dodavatelské řetězce | Vesmírné akcie | Výkonnost | Exxon Mobil | Výkonnosti amerického akciového trhu | Guido Imbens | Podnikatelské úspěchy | Nové tituly | RIO.UK | Kurz rublu k dolaru | Úřad Eurostat | Oanda | Jio Platforms | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Které fundamenty sledovat | Monitorování | Daňový poplatník | Soukromé firmy | Kristalina Georgievová | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Moskevská burza | Robert Downey | Vývoj dolaru vůči koruně | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Největší americké banky | Země platící eurem | Adani Group | TLTRO III | Toyota Motor | Zemědělské komodity | Silver Institute | EUR/NOK | Růst inflace | Cena akcií společnosti | Šéf bankovního dohledu | Výroční zpráva | Petr Fiala | Nová německá vláda | Cena povolenek | Zájem o stříbro | Obchodní války | Vakcína proti covidu-19 | Elektrická auta | MOEX | Nové emise | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Společný podnik | Akcie třiceti předních amerických podniků | REGN | Report ADP | Obchodování na Wall Street | Lukáš Lipovský | Soros Fund Management | Obchodování na pražské burze | Burza FTX | Felbermayr | Elektřina pro německý trh | xStation | CONTIPRO | Obchodování spreadů | Spotřebitelské ceny v únoru | Měnový pár EUR/PLN | Německé firmy | Návrat k motivaci | Oslabení měny | Leva | Martin Kupka | Investiční banka | AlixPartners | Přeprodání | Růst spotřebitelských cen v USA | Pozornost finančních trhů | Tesco | Energetická skupina | Strategická rozhodnutí | Obchodování s akciemi | Polský PMI | Occidental Petroleum | ESG investování | Nevýhody akcií | Zajištění na stáří | PwC | Společnost Verizon | PLTR | Marek Brávník | Indigo | Plyn z Ruska | Aktivisté | Chuck Schumer | Očekávání analytiků | Vítězství Bidena | Průzkumy | Americké produkce | Česmad Bohemia | Produkce zlata | Ropa WTI - Vývoj ceny | On Holding | Solar Edge | Glencore (GLEN.UK) | Americká společnost Intel | Producent ropy Repsol | CVC Capital | Nepředvídatelnost | Odvětví cestovního ruchu | Nejvýraznější ztráty | Velikost kontraktu pro komodity | Pavel Baudiš | Praha | Quote | Nomura | Recyklace | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Společnost GameStop | Evropský parlament | Obchodní bilance Austrálie | HighSky | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Příjmy Ruska | Videokonference | Japonské ministerstvo financí | Hospodářské cykly | Piráti | Hazardní hry | Environmentální akce | CAD USD | LiveWire | Central European Media Enterprises (CME) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | 787 Dreamliner | Špinavá energie | Inteligentní investor | Jsou komodity dobrou investicí? | Snižování sazeb | Obchod Amazon | Genesis Capital | Terminální úroková sazba | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | 4iG | 3M | Andrew McCaffery | Sazby v USA | Mini terminál | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Letiště Václava Havla | Aehr Test Systems (AEHR.US) | 5 000 bušlů | Investice do cloud computingu | HKD | Index produkčních cen | IUES.UK | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Tržní kapitalizace bitcoinu | Investiční centrum | Byznys plán | Obrovské pohyby | Stock-picking | Makléř Fio banky | Převzetí Electronic Arts | Evropská dluhová krize | Intervence ČNB | Televize CNBC | Reddit WallStreetBets | Nvidia Corp | Srovnávací základna | Marek Pokorný | Sony Interactive Entertainment | Energie ze sopky | Emise skleníkových plynů | Index S&P 500 | Dividendové strategie | Analytička společnosti ING | Goldenburg | Posilování české koruny | Oligopol | WMT | Tick scalping | Země v Perském zálivu | Bilion | NET4GAS | MetaTrader 4 (MT4) | Index spotřebitelské důvěry GfK | Britské libry | WIZZ | Sázka | Americká banka | EEX | Očekávání úrokových sazeb | Prognóza Fedu | Moje obchody | Likérka Stock | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Tempo růstu spotřebitelských cen | Výrobce elektrických aut | Petrochemická společnost | Analýza transakcí | Styl tradingu | Německé podnikatelské organizace | České banky | Výsledky společnosti | Comcast Corporation | Pozitivní seance | Cena indexu S&P 500 | YPF | Odhad inflace | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Zvýšení dluhového stropu | British American Tobacco | Graf vývoje | Obchodovat s komoditami | Vláda USA | Powell dnes | RWE Gas | Příjmy z reklamy | Kevin Tran Nguyen | Carry trade | DIA.US | Northrop Grumman | Macquarie Asset Management | Forexová školení | Zadlužování | Nordea | Edita Pozheguová | Instrument | Americké měny | Index US100 | Mzda v ČR | Graf | Konzervativní strany | ESMA | Analýza komoditních trhů | Páka | Gasoline | Volodymyr Zelenskyj | Index cen domů | Čínské zboží | Podíl nezaměstnaných | Odliv dividend | VectoIQ | Akciové bubliny | Růst zadlužení | Enormní zájem | Medvědí divergence | Jak fungují růstová odvětví | VHM | Sociální investiční platforma | Majoritní vlastník | Německý výrobce | François Villeroy de Galhau | Růst cen surovin | CFRA | Národní loterie | Advokátní kancelář | Investment management | Akcie CK Hutchison | Omezené riziko | Distribuce | Combo Pattern | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | CNR | Posílení libry | Porsche SE | Statista | PSTH | Ropa Brent | Intervenovat ve prospěch koruny | Nástroj | Kurz dolaru | eTrader | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | CAD/JPY | Výsledky | Norský státní fond bohatství | Hráči na trhu | Hrubý domácí produkt | Boj s drahými energiemi | Skupina Vivendi | Chování velkých hráčů | Britské domácnosti | Upgrade | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | HUF | Ekonomické oživení | Hodnota primární veřejné nabídky | ProTrader evaluační programy | Dění na finančních trzích | Hodnota kybernetické měny | Alexej Malanov | Nejlepší akcie | Tennessee | Zvýšené riziko | Marek Vaňha | Investice do vodíku | Ministři energetiky EU | Zápis ze zasedání Fedu | Důvěra investorů v ekonomiku | Hotovostní prostředky | Corporate Governance | Pavel Bouška | Jak obchodovat proticyklické akcie | Zdražování pohonných hmot | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Orsted (ORSTED.DK) | Bossa.cz | ProTrader od Fintokei | Obrovské množství peněz | Velká bolest | Trhy komodit | Objem obchodů s akciemi na pražské burze | Zhoršení nálady | Vladimír Štěpán | Technické ukazatele | Dluhopisové fondy | First Solar (FSLR) | Vývoj kurzu euro | Úvěrové pojišťovny | Tameh | Veřejné služby | DailyFX | EOS | Korelace s technologickými akciemi | Jak koupit bitcoin | ČNB Petr Král | Supreme Edition | Pár EUR/USD | Poptávka po bezpečných aktivech | COCOA | Erik Brynjolfsson | Short | Svíčkové grafy | Vizionář | Údaje ministerstva | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Forex robot | Kryptoanalytik | Redmond Wong | Chování obchodníků | Finmex | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Přehřátý trh práce | Akcie 2021 | Poradce předsedy vlády | Stellantis | Inflace roku 2022 | Hodnota aktiv | Bitcoin dnes | Eurodolar | Trendové indikátory | Typ koronaviru | Waste Management | Carrefour | ChytrýHonza | Bank of America | Cena ropy WTI | Inflace v Rusku | Grafické karty | Reliance Industries Ltd. | MRK | Úroda | AUD/JPY | Snížení emisí uhlíku | TIM | Investorka | Fundamentální analýza | René Remšík | Oživení z pandemie | Petr Lajsek | Německý akciový index | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Day trading | Rychlé peníze | Hospodaření | VTP Brno | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Guvernér Glapinski | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | CZKCASH | Speciální daně | HB Index | Retracement | Kryptoměnový sektor | Integrovaná ropná společnost | Environmentální udržitelnost | Omezení pákového efektu | Růst zlata | Halving roku | Devalvace | Křetínský | IMG Bohemia | Portfolio trading | Stavebnictví | Akcie Sunrun (RUN) | Zvýšit zisky | Nálada spotřebitelů v Německu | Index volatility | Raketový útok | Spotřebitelská nálada | London School of Economics | Rystad Energy | Následky pandemie | CCleaner | Finanční ztráty | Reshoring | Eli Lilly | Eva Sadovská | Poskytoval hypoték | Chudé země | Martin Buranský | Přední světoví těžaři | Reuters analytik | Cenový index PCE | Převzetí společnosti | Evropský statistický úřad Eurostat | Carrier Global | Martin Vohánka | Marek Třeška | Rollback | Hodnocení akcií | Kanadská ekonomika | Barrick Gold | Obchodování s indexem | Výnos portfolia do splatnosti | Americká společnost | Euroskupina | Moët | Finanční rok | Skladovací kapacity | ADBE | Title Transfer Facility (TTF) | Lesy ČR | Společnost Net4Gas | Pavel Šebor | Raiffeisen | Hindenburg | Colgate-Palmolive | Inflace v zemích Evropské Unie | PSA Group | Výhled na příští rok | Investiční výzkum | Zůstatek | Italská vláda | Stimulační opatření | Zdanění mimořádných zisků | Krátkodobé obchody | Zaknihované akcie | Hypoteční banka | High | Hypoteční trh | Obchodování s ropu | Finance Bank | Schlumberger | Stock market | CYLINDERS HOLDING | Cities 40 | Očima tradera | Rostoucí trend | Směnárny | IBEX 35 | Finanční krize | CI Komodity | Základní potraviny | CVS | Decentralizace | Obchodní dovednosti | OPEC+ | Růst eura | Vývoj ceny elektrické energie | SaxoTraderGO | Pandemie nemoci COVID-19 | Evropský bankovní úřad (EBA) | Vývoz zdrojů energie | SAE | Čínský prezident Si Ťin-pching | Hlavní burza | Fukušima | Andrej Babiš | Potenciální obraty | QDVE.DE | Akcie Waste Management | Celková nabídka bytů | Meme stocks | Pokles ceny | Salutem | Fintokei recenze | Automatické obchodní systémy | Energy Resources of Australia | Nové těžební projekty | Hello bank | Adamas Intelligence | Global Water ETF | Politbyro | Vývoj tržeb | Příležitosti na trzích | Program odkupu akcií | Farmaceutické firmy | Midstream | BHS | Spotřeba uhlí v Evropě | Celková investice | Společnost Tameh Czech | Makro data | Makroekonomický výhled | Objem | Kreativita | Greenpeace | Snížení spotřeby | Rezidenční nemovitosti | Disciplína | For Traders | Ruská vojska | Ceny ropy WTI | Fiskální situace | Ekonomická situace | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | OECD | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Elektrické vozy | Reflační obchodování | EP Logistics International | Ředitel ČEZ | Ggool | Účet tradera | Novela zákona | Energetický trh | Evoqua Water | Vývoj cen akcií ČEZ | Míra zisku | Obavy z recese | Společnost Arm | Summit o klimatu | Sójové boby | Čistý zisk společnosti | Halifax | Class A | Investiční společnost | Čínské trhy | Komodity obchodované na světových trzích | Nabídka na převzetí | Nálada firem v ČR | Těžařská firma | Akcie finančních společností | Turecká centrální banka | Equity křivka | CGN Mining | Tým InstaForex | Federální rezervní systém | Očekávání pro rok 2023 | Oživení v Číně | Česká koruna | Microsoft (MSFT) | Lednová inflace v USA | Nákup a prodej | UBS Global | Kávová zrna | DAX (DE30) | FXstreet.cz | Akcie v roce 2022 | Cenový šok | Společnost Nvidia | Ficova vláda | Vlna koronaviru | Klima | Týden na finančních trzích | Největší IPO roku | Energetické podniky | Ziskové výsledky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Společnost NOC | Patrik Tkáč | Klesající reálné příjmy | Rychlé výběry | Škoda Transportation | Stimulační program | Akcie farmaceutických společností | Deprese | GameStop (GME) | Různé tržní podmínky | Odvaha | Akcie technologické společnosti | Německý PMI | WHEAT | Šéfové států | WSM | BDO | Co bude s českou korunou | Dnešní fundamenty | Akcie Volkswagen | Nová společnost | G10 | Společnost Nokia | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Akcie Advantest | Klíčová průmyslová komodita | Luboš Komárek | Investovat do Bitcoinu | Brokers | Investice do kryptoměn | Vale | Vyloučení Ruska | Ceny plynu v Evropě | Investiční chování | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Propuštění | Korelace s akciemi | Ceny bavlny | Postavení na trhu | The New York Times (NYT) | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Ropné futures | EPFR Global | Energie z jádra | Poptávka po pohonných hmotách | Globální poptávka po uhlí | Vestas Wind Systems | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Stablecoiny | Trendová čára | John Kilduff | Aktivity v Rusku | mmBtu | Národní měny | CHF | Malajsie | Naděžda Frolíková | Zásobníky plynu | Ethereum Merge | Subvence | Měnový trh | NGAS | Swingový výhled | Německé instituty | US dollar | Spotřebitelské ceny v Británii | Profit Target | Regulátor | Larry Hu | Akcie Bed Bath & Beyond | Vládní dluh | Výhody diverzifikace | Úvěr na bydlení | Zastropování ceny plynu | Britská měna | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | Tuzemské banky | SHIB | Iris Pangová | RMB | Jak obchodovat komodity | Běžný účet | Ceny cukru | Míra nezaměstnanosti v Německu | Řecká krize | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | Vznik ETF | Futures na ropu WTI | Těžby Bitcoinu | Halving bitcoinu | Fatih Birol | Devizové kurzy | BFM | Digitální zlato | Propad do chudoby | Procter & Gamble Company | Graf ceny akcií | Ask | Investiční platforma | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | finGOOD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Backtestovat | Diverzifikace v risk managementu | Globální obchodní rizika | Hrozba COVID-19 | Prezident Trump | Důchod | Markus Krebber | Platební bilance ČR | Ekonomické ukazatele | MMF Kristalina Georgievová | Podíl Evropy | Vývoz plynu do Evropy | AMC | Spot | Aussie | EU50 | Sankce uvalené na Rusko | WEN | Yellow Cake | Ztrátové pozice | Ondřej Vlček | Náhoda | Graf vývoje ceny hliníku | Trh s kávou | Ziskové marže | Carl Icahn | Ekonomika Německa | Pfizer | Plyn v rublech | Čínský statistický úřad | Mezinárodní skupina | Snížit emise | The Guardian | Ministerstvo financí USA | Case-Shiller | Vzdělávací video | Akcie Software AG | ex | Tree Energy Solutions (TES) | PSA | Rozpočtový deficit | Posílení amerického dolaru | Rally na akciích | PX START | Mimořádná daň | Situace v eurozóně | APG Asset Management | Gavin Newsom | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | GDPNow | ZS | Úspěch v obchodování | Zabití íránského generála | Inflační situace v ČR | AFP | Covestro | Studie | Odhad růstu světové ekonomiky | Záporné ceny | Inflace v Polsku | Blízký východ | Josep Borrell | Český PMI index | Velmi bohatý | Odvětví v ekonomice | Nárůst HDP | Investice do technologií | CME FedWatch | Zvýšení úrokových sazeb | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Akcie PLTR | ABB | Avis Budget | Offshore | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | Akcionáři společnosti | Meziroční inflace v Japonsku | Kristina Hooper | PX index | Vývoj Big Mac indexu pro Japonsko | Big data | Slabší koruna | Nejprudší pokles | JNJ | Škoda Group | Cena eura | Macrotrends | První obchodní den | Stříbrné mince | Harmonizovaná inflace | Prezident Hospodářské komory | Ant | Průraz | Floor | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Wall Street Journal (WSJ) | Obchodování se CFD | Úřad INSEE | Indikátory sentimentu | Šokující předpovědi | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Budoucnost automobilového průmyslu | Pojišťovna GCube | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Parlamentní volby | Akcie Air Liquide (AI) | Akcie České zbrojovky | Bit.plus | Mluvčí společnosti | Polsko | Trendový růst | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kolaps | Motiv spekulace | Německý HDP | Rio Tinto | CCTV | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Odhad amerického HDP | Snížení daní | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Francouzský ministr | Závod Volkswagenu | Zbrojovka | Reakce trhu | CzechInvest | Státní podnik ČEPS | Přehled o dění na světových burzách | Investování jinak | FRA | Rekordní objem | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | CFDs | Automatické obchody | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Breakthrough Energy | Airbus (AIR) | Louise Dicksonová | Index AEX | Patenty | Akciový index | Taproot | Investiční strategie ETFs | Francouzská vláda | Fintokei výhody | Akcie firem | Footprint | Nová Čína | Růžový diamant | Skvělá investice | Vypršení platnosti | 10leté bondy | Cenová hladina | USDRUB | AdBlue | Zinek - Vývoj ceny | Příjem díky dividendám | Vývoj Big Mac indexu | Dluhopisoví investoři | Bankéř | Euro k dolaru | GlobalFoundries | Galerie Kotelna | Vodafone Group | Tržní hospodářství | Kompletní průvodce | Kering | Americké automobilky | Ceny domů | Zelený dluhopis | Spekulace | EG.D | Exchange Traded Fund | Financování cenového stropu energií | Naspers | Naše ekonomika | Franco Nevada | Britská premiérka Liz Trussová | Mutace viru | Exchange Traded Commodity | Globální fondy | Fibonacci retracement | Alexandr Novak | Exact Sciences | Obchodní investice | KOMB.CZ | Čínská centrální banka (PBOC) | Hypotéky | European Energy Exchange | Odhad meziroční inflace | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Signál na akcie | Propad poptávky po ropě | Klesající trend | IGLN | Recep Tayyip Erdogan | NetApp | Virgin America | Současná situace | Lukáš Kovanda | Vývoj zlata | Drahota | Pozornost | Školení | Daniela Veselá | Aktuální hodnoty měny | EY | Negativní zpráva | Světové ekonomické fórum | Nájmy | Akcie ropných koncernů | Důvěra spotřebitelů | tradingeconomics.com | Equal weight | Strop na ruskou ropu | Multicharts | United Airlines Holdings | Crew Dragon | LEN | IUCD | Ethereum blockchain | Přijetí | Penále | NIO Limited | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Obchodovat CFD | Pokles produkce | Země EU | European Metals Holdings (EMH) | Nárůst cen ropy | Vzdělávací obsah | Finanční společnosti | Vojtěch Boháč | Lucie Mairychová | Změny na trhu | Česká spořitelna | Asociace pro kapitálové trhy | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Premiér Kiril Petkov | Tvrdý brexit | End-of-Day Trading | Kurz akcií | Zelený seriál | HUF/EUR | Cohn Robbins | USD/IDR | Natland Petr Bartoň | Španělská ekonomika | Akcie britské dopravní společnosti | FRA40 | Destrukce kreativity | Index Nasdaq Composite | Blue Origin | Vesa Equity | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Medián | Eia.gov | Amazon (AMZN.US) | Levnější ropa | STAN | Švédská měna | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Arrows | Akcie ETF | Stabilní výhled | Ekonomické expanze | Internetová banka | Určitý řád | Frustrace | Jednání FOMC | Podvážení | FinTech akcie 2021 | Velké hospodářské krize | Tiffany | Burza futures | Reálný HDP | Volby v USA | McAfee | Lednový efekt | Amper Meteo | Marathon Digital | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Povolenky na emise | Index výrobních cen | Canoo | Veřejný sektor | Egypt | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Jurij Vitrenko | Ceny zemědělských výrobců | Debut na trhu Nasdaq | Bohemia Energy | Docomo | Bankovní tradeři | BYD | National Australia Bank | Investice do nemovitostí | Fotovoltaika | Mimoburzovní obchod (OTC) | Maspex | Heiken Ashi | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | KB | Dezinflační tendence | NYSE: ALB | Ústavní soud | RSJ | Siegfried Russwurm | Fiocchi Munizioni | Čínský dovoz | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Kasina | Automobilový průmysl | Ropa Brent - Vývoj ceny | Prognóza České národní banky (ČNB) | Akcie včera | Open interest | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Železničná spoločnosť Slovensko | DRI | Royal Mail | Maloobchod | Zscaler Inc | Optimistická očekávání | Ropná krize | Ruský akciový trh | JDE | Airbus (AIR.DE) | Technický pohled | Ekonomický a strategický výzkum | FX broker | Logistika | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Žebříček miliardářů | Kanada | Generali Investments | Peněžní prostředky | Mnozí investoři | Koncern RWE | Earnings | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Německé vydavatelství | Zestátnění | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Rostoucí obavy | Trump | Kroger | Dluhová služba | Oživení poptávky po ropě | Volná pracovní místa | Začínající obchodník | Poslanci Evropského parlamentu | Online platformy | Hospodářský propad | Provozní ztráty | Uvedení akcií Porsche | Organizace pro výživu a zemědělství | Dnešní růst | Makroekonomický vývoj | FactSet | Dolarové likvidity | Brands | Strategie sledování trendů | BMW (BMW.DE) | Central European Media Enterprises | Index Ventures | Nevýhody intradenního tradingu | Akcie Exxonu | XOP | Pomoc lidem | Index výrobních cen (PPI) | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | Nejbohatší Češi | FTSEurofirst | Íránský ministr zahraničí | Kurzarbeit | Platforms | Prohloubení schodku | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | ForexLive | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Identifikovat trendy | Index Dow Jones Industrial Average | Kybernetické hrozby | Britský FTSE 100 | Predikce ceny | Velké banky | Příznivé údaje | Energetická náročnost | UPS | Zuzana Lencová | Tisknutí peněz | Akcie NN Group | Ceny zboží | Silnější dolar | Technické analýzy | Změny sazeb | Proměny automobilového průmyslu | Krytí vyšších nákladů | Splunk | Urals | First Trust Water ETF | Akcie Pfizer (PFE) | iShares Physical Silver | MWh | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Zahraniční dluh | Spořící účet | Dnešní posílení | P/BV | Globální problémy | L3Harris | Komoditní šok | Mimořádná inflace roku | E*Trade | Mexiko | Peter Tuz | Výzkum Fidelity International | Optimalizovat využití času | Znalost | Budoucí vývoj | Americký výrobce elektromobilů | Michael Saylor | Covid Zero | SolarEdge Technologies (SEDG) | Maržový účet | Peníze na financování | Wells Fargo | Euro dnes | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Brookfield Renewable Partners | Tvrdé sankce | Neuspokojivé výsledky | Dluhopisy Energy financial group | Tradiční odvětví | Svíčkový graf | Genesis | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Volkswagen AG | Hackeři | Carlos Acevedo | Akciové výnosy | ČEZ dividenda | Polský premiér | Kvantitativní zpřísňování | Inflace ve Francii | Cloud computing | Blízká budoucnost | Craig Erlam | Letecká skupina | Pin Bary | Anglo American Platinum | Průzkum analytiků | Futures na sójové boby | GBPUSD | Redukovat stres | Čeští exportéři | Groupe Beneteau | Dělení vesmírných akcií | IP pravidlo | Akcie Plug Power (PLUG) | Ex-Cap | Ministerstvo energetiky | Cena zlata dnes online | Investice do ropy | European Energy Exchange (EEX) | Obchodování s ropou | Akcie společnosti ČEZ | ProCent | Natixis | České dráhy | Plný úvazek | Forex signály | Nejistota | Akcie Komerční banky | Předseda norské vlády | First Republic | Warranty | Omezení COVID | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Aktuální cena ropy brent | Snížení spotřeby plynu | Estee Lauder | Strategický partner | Rakousko | GBP/AUD | Problémy se subdodávkami | Začátečník | Milan Teplý | Akciové indexy v USA | Analýza trendu | Christopher Dembik | Neenergetické komodity | Kurz novozélandského dolaru | GME | Růst tržeb | USA Joe Biden | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Zbyněk Knoll | Finanční sektor v ČR | CME | Pokles cen ropy | USDCAD | CMA | BA.US | Nastavování Stop-Lossů | HDP v eurozóně | Opatření vlád | Ropná firma | Americký dolarový index | Guatemala | Úrokové sazby v Maďarsku | Academy Account | Belt and Road Initiative | Uranové rudy | Royal Caribbean Cruises | Constellation | Instituce | COPPER | Platby za plyn | L'Oréal | Intuitive Surgical | Petr Hrnčíř | Životní změny | ENA | Sell the news | Pohyby na finančních trzích | Jen Psakiová | Loňský zisk | Turecko | Makroekonomické údaje | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Vysoké ceny energie | Rafinérský komplex | Dopady inflace | Banka HSBC | Investice do fondu | Bank of Japan | ESG principy | ATH | Cohn Robbins Holdings Corp. | CEZ1.CZ | Skupina ČEZ | Evropský regulátor | Borgis | Americké objednávky | Státní peníze | Chamtivost | SaaS | Podnikatelská důvěra | Globální ceny | Vývoj celkové i jádrové inflace v USA | INEOS | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | ComStage SDAX TR UCITS ETF | Kukuřice | Podpory ekonomiky | Jan Dvořák | FAANG | Série poklesů | Světová banka | Snižování cel | Digitální měny centrálních bank | Tornádo | Open-outcry | Equity risk premium | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | LNG | SPOT.US | Aktuální problémy | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | 4G | Burza cenných papírů | Skluz | Průzkum Fidelity | Balkan Insight | Haruhiko Kuroda | XRP | WSM robot | Nabídka iridia | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Investice do fondů | Vladimír Dlouhý | Hazard | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Guvernér ČNB Rusnok | Obchodování s Čínou | Americké akcie | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Nezasloužené zisky | Cla na dovoz hliníku | RBC | FKI | Uvolněná fiskální politika | ASIC čipy | Jaderný program | BBC | Silná ekonomika | Americké úrokové sazby | Fiona Cincottaová | GfK Rolf Bürkl | Peloton | Czech Fund | Britské státní dluhopisy | NexGen Energy Ltd | Vývoj ceny akcií Ford | Trader Workstation (TWS) | UBS Group | Kolaps finančních trhů | Pavel Hubáček | Společnost BlackRock | Telekomunikační společnosti | Do čeho investovat | Vyšší firemní daně | Dopad pandemie | Hermes International | MetaTrader | Ex-dividend | Komoditní trhy dnes | SDIG | Nový výhled | Evropské sdružení výrobců automobilů | Indikátor ATR (average true range) | Kongres | GBPCHF | Jak začít s Fintokei? | Rutina | Výdělky | Důvěra v tuzemské ekonomice | Skupina CMC | Latinská Amerika | Polský zlotý | BIIB | Pandemická situace | Divize | Společnost Meta Platforms | Neočekávané události | mBTU | Iberdrola | Pozitivní vliv | Devizové intervence | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Tradingové firmy | PANW | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Business Insider | Index cen výrobců | Guvernérka banky | Šíření nového koronaviru | Federální rezervní banka | Akcie Amazonu | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Nákupy akcií | Rosněfť | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Soukromé společnosti | Hladiny podpory | Logitech | Změna spotřebitelských preferencí | Moore Czech Republic | Volatilita význam | Vývoj dolaru | Markéta Šichtařová | Gascade | JUTA | Jobs Plan | Sada dat | Apache | Propouštění zaměstnanců | Jemenští povstalci | iOS | Průměrný roční výnos | Dopady drahé energie | Software pro těžbu | Natland | Význam psychologie | CVS Health | Investment Objective | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Audi | Analytik Fio banky | Menšinový podíl | Exxon | Zvýšená volatilita | Akcionáři ČEZ | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie American Water Works Company | Návrat růstu cen | Primární nabídka akcií | Německá vláda | Akcie Airbnb | Řízení rizika | NKLA.US | Vliv na energii | E-commerce | KKCG Karla Komárka | Raiffesen Bank International | Apreciace | Tržní sentiment | Finanční gramotnost | Analýza trendů Nasdaq 100 | Cena uranu se na světových trzích | Equinor | Téma inflace | Asijské indexy | Martin Krištoff | Zhodnocení kapitálu | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Správce digitálních aktiv | Trh | Předpověď cen | ForexFactory.com | Dopady pandemie na ekonomiku | Nárůst zásob | Cenotvorba | Ropa západotexaská | Politická rizika | Kurzový závazek | Swing obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodovat na finančních trzích | Úroveň parity | Snížení těžby | Německý Ifo index | Komise | Ekonomie | University of Michigan | Vydělávání peněz | IMFC | Generali Insurance | Pád rublu | Aktivita na trhu | Americký ropný institut | Rozsáhlé investice | Crown | List Financial Times | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Kanadská měna | Erste Bank | Vládní podpory | Derivátové trhy | Hlavní burzovní indexy | 3M PRIBOR | Viktor Orbán | Správce portfolia | Fond bohatství | Výkyvy | Političtí vůdci | Francouzská společnost | Kopírování obchodů ze signálů | Firma SSE | ICU | Výrazný růst | Spotová cena | Další růst | Borealis | CNN Prima News | CL | Vyplnění GAPU | Zelená dohoda | J P Morgan Chase & Co | Měnová autorita | Carry obchody | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Akcie a indexy | Úplatek Andreje Babiše | Obchodovat forex | Fed | Rolf Bürkl | Analytik České spořitelny | Obchodování v české měně | Potravinový řetězec | Šéf automobilky Tesla | United Parcel Service | Zahraniční obchod | USD/NOK | Luis De Guindos | Významný krok | Živočišné komodity | Vládní pomoc | Snížení zadlužení | Investování s LYNX | Rozložení kapitálu | EP Real Estate | Ekonomické škody | Reálná hodnota | Index londýnské burzy | EURNZD | Efektivní řízení | PLATINUM | Analýza indikátorů | Lídři EU | Korekce | Vývoz ropy | Coface | Upozornění | ING | Nové akcie | Tržní prostředí | Guvernér francouzské centrální banky | Makroekonomický kalendář | Spotřebitelská důvěra v USA | Principal Global Investors | Zákonodárce | Sazby daně | Pokles prodeje | Ideální čas | Nejlepší čas na investování | Wall Street akcie | Výsledky bank | Skupina Erste Group | Šíření viru | Euronext / Nasdaq | Sto nejhodnotnějších firem České republiky | Statistics | Opatření | ATR | Lobbistické skupiny | Nové trhy | EURSEK | Objem na pražské burze | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Výrazné cenové pohyby | Podnikatelé | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Illumina | Air France | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Varšava | USDCZK | Podíl českých potravin | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Devizové trhy | Lukáš Novotný | Spotřeba ropy | Výplaty dividendy | Severomořská ropa | American Water Works Company | Nicolai Tangen | COP26 | Jan Macek | Tržní služby | Energetická společnost ČEZ | Deeskalace napětí | Pražské burzy | WISE | Nájemné | Telata | Akcie Nvidie | Energetický sektor | Zpráva pro dolar | Nvidia | Pojišťovna Coface | Boeing (BA.US) | Downtrend | Saturday Night Live | Česká bankovní asociace | Georgia | Realizace zisku | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Investování a obchodování | Analýza ceny zlata | Komplexnost | Zadlužení | Šéf ČEZ Beneš | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | GoviEx Uranium (GXU) | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Kurz české měny | Nedostatečné dodávky | Inflace v říjnu | Vietnam | Fond na investice | MetaTrader 4 | Program skupování aktiv | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | KAP.UK | Ladoga | Grafy | Plán restrukturalizace ČEZ | Uvolňování karanténních opatření | USDT | Globální recese | e& | Ondřej Příhonský | Jün-nan | Trade Center | Míra úspor domácností | Mezinárodní investoři | Investiční skupina Penta | Zavedení bitcoinu | Akcie ze světa pšenice | Klienti brokerů | Poptávková inflace | Všechny indikátory | NYMEX | Yahoo | CNOOC | Oživení české ekonomiky | Hlavní akciové indexy | Rio Tinto (RIO.UK) | Plynný vodík | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Keynes | Swingové minimum | Mikro loty | Ruské úřady | Chesapeake Energy | Barometr výkonnosti | Apple | Cenové změny | Posílení dolaru | Peněžní statistiky | ČSOB Bohatství | Stimulační balík | Každý trader | Zprávy a analýzy | Stock | ANO | Ruská invaze na Ukrajinu | Americké zásoby ropy | Apollo | Energetický sektor S&P 500 | Česká republika | Obranný průmysl | Refinancování dluhů | Zahraniční investice | IRS | Firemní investice | Hamás | Kupní cena | Kryptoměnový broker | BMBL | Blastar | Úspory | Hloubka trhu | Price Futures Group | Akcie nejziskovějších čínských firem | Tikety | Vedanta | CLSK.US | VZ | WIG | Oblasti podnikání | Analytici finančního ústavu | Volatilita a nejistota | Poměr P/E | Photon Energy Group | Obchodní systém | Úrokové sazby v Číně | Blog | Oblasti rezistence | GBP/NZD | K čemu slouží Fintokei? | Ochrana investorů | Mero | Zisk bank | Rating | Trumpova administrativa | Bitcoin (BTC) | Pavel Urubek | Bid | Proočkovanost | TopForex | Predikce celoročního zisku | Dezinflace | Petr Šebor | Alligator | Vývoj těžby ropy | Den Země | Majitel firmy | Akcie FAANG | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Funding Pips | Globální diverzifikace | Agentura S&P | Cena OIL.WTI | Obchodování a investování do akcií | Trumpova vláda | Akcie ve Spojených státech | Merck & Company | Cena práce | Kov | Americký ADP report | Největší kryptoměna | Pozitivní zpráva | Philip Newman | Komoditní trading | Ebury | Snížení schodku | Značný zájem | Společnost XTB | Tescan Orsay | Chorvatsko | SNB | Přírodní faktory | Soustředění | Sójové maso | Koronavirová pandemie | Vklady a výběry na Ex-Cap | Hliníkárenská společnost | Zdeněk Tříska | Jak můžete investovat do ropy? | Ekonomika Itálie | Hospodářský růst v Německu | Microsoft | Maxim Manturov | Trh dnes | USD/CHF | Funded fáze | Prezident Pavel | Příležitosti | Snížení dividendy | Nároky na kapitál | Branislav Soták | Dlouhodobé investiční strategie | IUCD.UK | Strop energií | Jak začít obchodovat S&P 500 | Pohled do budoucnosti | Ombudsman klientů | Dopad na cenu | UNWTO | Základní pojmy | Sellier & Bellot | Podíl hypoték | Evropští regulátoři | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | KKR | Období dotcom | Výběr akcií | BBC prezident | Budoucí investice | Nová strategie | Media for Europe | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Prospectus | Data z USA | Další růst úrokových sazeb | Evropské obchodování | Aplikace na obchodování | Zastánci bitcoinu | Obavy z růstu inflace | Kolísání ceny bitcoinu | Tomáš Kudla | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Ceny futures kontraktů | SBUX | Luca de Meo | Sledování globálních ekonomických trendů | Joel Copp-Barton | Počet obchodů | Kryptoměnový průmysl | Eurokomisař | Komentář Raiffeisenbank | Převod komodit | Repo operace | Světové měny | Alza.cz | Mateusz Morawiecki | Dividends | CVX.US | Maximalizace zisku | Čísla o inflaci | BofA | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Členové Fedu | Prezident Bukele | Inflační vývoj | Forwardy | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Defi | Shortování | Adani Enterprises | Akcenta | Radim Passer | Ceny zemního plynu | Globální akciový index MSCI | CRSP | Změny cen | Intraday přístup | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Obraty trhu | Diverzifikovaná portfolia | Sell | Demokratické strany | NKLA | Guvernér NBP | Jak obchodovat necyklické akcie | IKEA | Pokles sentimentu | Směrodatná odchylka | Michal Valentík | Výroba aut v Německu | Letadla | Mistrovství | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Finanční rezervy | Long pozice | VaR | Cybertruck | Siemens Energy | IPO Porsche | Compound | Dollar Tree | Prucha Diamonds | Aktivity v Číně | Equity | Obchodování akcií | Zoetis Inc | Hewlett Packard | Obchodní instrument | Kurz dolarů | LYNX webinář | Technologická společnost Apple | Phillips 66 (PSX) | Vypořádání obchodu/převodu | Pomoc Ukrajině | Bureau of Labor Statistics | USD/CZK | Peugeot | Exporty | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Politické a legislativní faktory | Maďarský premiér | Dražší energie | Drahé energie | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Vývoj růstu průmyslu v eurozóně | Dezinformace | Situace | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Christian Bruch | Ekonomické problémy | Důvěra | Continental (CON.DE) | Programování | Kraken | Ruští statistici | Pravděpodobnost | Supravodič | Tvůrce trhu | Markets | Vývoj eura | MetaTrader 5 Supreme Edition | Akcie Alphabet (GOOGL) | Akcie Monety | Deficit nabídky | Prosperity | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Steen Jakobsen | Přijetí bitcoinu | FibreNet | Unce zlata | Ropné velmoci | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Finanční investice | Decentraland | Web3 | Casino Guichard | ChytrýHonza.cz | QDVE | Starlink | Meziroční růst HDP | Náklady na akvizici | Spolková vláda | QinetiQ Group | Penzijní fond | Puma SE | Spotřeba komodity | Vyhlídky světové ekonomiky | Tvrdá ekonomická data | Realitní magnát | Bankovní akcie | Harris Financial | Bukele | Vysoké inflace | Short obchod | Rostoucí akcie | Zisk EBIT | Obchodní praktiky | Bitcoin Minig Council | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Nákupní cena | Conseq Funds investiční společnost | Burzovně obchodované fondy | Kurz eura vůči dolaru | US500 CFD | Return On Investment | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Hlavy států | Velký třesk | Oblast supportu | Druhy živých účtů | Makroekonomika | MSFT.US | Moody's | Pokles úrokových sazeb | DIW Marcel Fratzscher | Agentura AP | Jiří Váchal | Spotřební zboží | Výběry na Falcon Broker | Soukromí investoři | China Huarong | Evropská banka | Nižší minima | Sankce Rusko | Těžební náklady | Negativní dopad | Profitovat z růstu cen | Oživení ekonomické aktivity | Skladování komodit | Tržní odhad | Spotřeba uhlí | Trendové linie | Tržní dynamiky | Paušální daň | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Ceny obilovin | Výpadky | MGM Resorts International | Vláda ČR | Přerušení vývozu | Cenový strop energií | Objem obchodů | Sentiment spotřebitelů | Zisky akcií | Komodita | Marc Faber | US100 | CFTC | Prohlášení čínské vlády | Balík stimulačních opatření | Těžební společnost | HOPI HOLDING | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Nielsen | Zpomalující růst | Digitální ekonomika | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | Investiční aplikace | FRS | Telco | Nikolaj Šulginov | Salvador | Zemní plyn - Vývoj ceny | Nifty 50 | Podmínky v Německu | Investice do výroby baterií | Point Exchange Gaz (PEG) | Internetové televize | Akcie Royal Dutch Shell | Zóny komfortu | AA | Atraktivita americké měny | Příjmy a výdaje | Invest | Aerojet Rocketdyne Holdings | První fáze | Rozvojová banka | Amazon (AMZN) | Společnost Lumius | Standardizované futures kontrakty | Gazprom | Růst těžby ropy | Podkapitalizovaný účet | Vysoké standardy | Fundamentální analýza akciových trhů | Centrální banka | Call opce | Internet of Things (IoT) | G&S Solutions | Vytrvalost | Bitcoin a další kryptoměny | Mountfield | Volební pat | Hypotéky v ČR | Andrew Bailey | Argentinská měna | Ballard Power Systems | Rostoucí ceny plynu | Deutsche Börse | Ceny v eurozóně | Meta Platforms Inc | Kellogg | Dobrá nálada | Automobilka Toyota Motor | eSignal | Pokles životní úrovně | Životní prostředí | Inflace v Británii | Purple Trading Štěpán Hájek | Společnost Deutsche Börse | Zisk Shellu | Inflace zpomaluje | Michal Janíček | Benxy | Thajsko | Důstojné stáří | CME Group | Rozbor | Teorie Elliott Wave | Enbridge | Match Trader | Fondy peněžního trhu | Institut pro mezinárodní finance | Dlouhodobé obchodování | Obchod s kryptoměnami | Hospodářské výsledky podniků | Pojištění proti nepřízni | Kurs rublu | QE | Bild am Sonntag | Mutace koronaviru | Ladislav Kříž | Vision Fund | Diamant | Měnové otázky | Americká průmyslová produkce | Yello | Accumulate | Tradingové webináře zdarma | Měnový pár USD/TRY | eCBOT | Pravidla regulace trhů | Archer Daniels Midland | Kofola ČeskoSlovensko | Plány Ruska | Veolia Environment | Očekávaná data | Základy obchodování | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Penta Investments Group | Ekonomický potenciál | Závazek | Akcie Philip Morris | Internetové akcie | Ceny ropy v dolarech | Donald Trump | Finanční televize | Zprávy z Ruska | Historie komoditního obchodování | Dynamické prostředí | Ekonom společnosti ING | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Digitální banky | Chytrá portfolia | Jádrová inflace | Patrik Urban | USCBC | Podrobný pohled | Udržitelné financování | Prodejci luxusního zboží | Finanční rok 2022 | Kovy | Hnutí FIDESZ | Manfred Hübner | Dosažení stabilních výnosů | Nikl - Vývoj ceny | Close | Rumunsko | Nárůst výdajů | Market sentiment | Intradenní výhled | New York Stock Exchange | Chris Zaccarelli | Moneta | Proinflační rizika | Mosaic | Margin call | Technické problémy | Centrum | Zneužití tržní síly | Bloomberg Billionaires | IMPOSSIBLE | Gator a Aligator | Koruna dnes | Společnosti | Stanovená cena | Úspěšní obchodníci | First Solar Inc | Fundamentální faktory | Tisková konference Christine Lagardové | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Gilat Satellite Networks Ltd. | Rizika | Sinopec | Společenská odpovědnost | Ekonomicky vyspělé země | Vhodné akcie | Spamování serveru | Ukazatel zdraví | Měkké přistání | Zprávy o vakcíně | Feeder Cattle | NJJ Presse | Epidemiologická situace | Ideální RRR | Hodnota majetku | Horší data | Ropné firmy | Stabilita sazeb | Výroba průmyslu | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Scénáře vývoje české ekonomiky | Prop trading firma | British Airways | Mánie | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Konsensus | Alžírsko | Mezinárodní spolupráce | Prodávající | CRISPR | Riziko pro investory | Prodej komodit | Tomáš Jícha | Cenné papíry Erste Bank | Antivirus | Cena zlata a stříbra | Spotify (SPOT.US) | Obchod s ropou | Republikánský prezident | Zscaler (ZS) | Narušení dodávek z Ruska | Marek Vašíček | Nová Tesla | Emisní povolenky EU | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Společnost Automotodrom | Zisky akciových indexů | Bankovní tituly | Velká Británie ekonomika | Salesforce.com (CRM) | Strategie fondů | Up Down | Čipová krize | Příliv dolarů | Telenor | AQUA | Faktory ovlivňující environmentální události | NEL (NEL.NO) | Růst amerických akciových indexů | KPMG Global Automotive Executive Survey | Účet u For Traders | Průmyslové firmy | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Cameco Corp. | Zasedání vlády | Informace o forexu | Nedostatek potravin | Zájem o investice | Směřování trhů | Průzkum Cambridgeské univerzity | Veřejně obchodovaná společnost | Poplatky a ceny | Akcie NextEra Energy (NEE) | Nárůst objemů | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | FXstreetCZ | Investování do Nasdaq | Současná dividendová politika | Globální index | Technická analýza trendů Nasdaq 100 | Virtual Trading Point (VTP) | Největší výnosy | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Rozvolnění protipandemických opatření | Velký problém | API | Šmejc | Transparentní společnosti | Dluhy | Daňová sazba | Chesapeake | Alexander De Croo | Michal Šušák | Ekonomická zóna | Výhled Saxo Bank | Eurasia Group | Výhody globalizace | Co jsou futures kontrakty? | Obchodování s bitcoinem | Akcie Flow Traders | Snížení odměny | Wells Fargo Investment Institute | Německý koncern | Ropné a plynárenské firmy v Norsku | Investičníweb.cz | Investice do mědi | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq | Čínská internetová firma | Risk Management | Asijská rozvojová banka | Cameco (CCJ.US) | Kryptoměny vs. meme akcie | Michal Straka | Azure | Trojnásobný zisk | Sdružení výrobců automobilů | Brad Garlinghouse | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Zásoby plynu v USA | BlackBerry | Evropský datový kalendář | Agentura Nová Čína | Babcock International Group | Otevírání ekonomik | Petrus | Pšenice - Vývoj ceny | Rzeczpospolita | Akcie Scorpio Tankers | Investice a financování | Velikost pozice | Hlavní finanční ukazatele | Nálada v USA | Aker | Penta Real Estate | Petr Marsa | Justin Trudeau | Vývoj hodnoty zlata | Zoom Video | Postavení USA | Utilities ETF S&P 500 | Ztráta příjmů | ČNB Aleš Michl | Rozmach Číny | CopyFX | Mluvčí | Škoda | Výkonnost akcií | Analytik Cyrrusu | Breakthrough Energy Venture | CZK | Segregated Witness | Thales | Výroba elektřiny z alternativních zdrojů | Reuters | Xylem (XYL) | iShares IUCD.UK | Odvody | LYNX Pro | Ceny amerických akcií | AMC Entertainment | R Trader | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | ETC | Dnešní výsledky | Freeport-McMoRan | Mincovny | Hrozba globální recese | Premiér Mario Draghi | Newmont | Fondy Apollo | Penny stock | Exponenciální klouzavý průměr | Prodej ropy | Toyota Motor Manufacturing | Baidu | Vývoj cen ropy | Úroda obilovin | Londýnská burza | Euroclear | Psychologický tlak | Situace na Ukrajině | Slušný zisk | Helicopter money | QCOM | Nová prognóza ECB | Denní minima | Londýnská burza kovů LME | Telata (Feeder Cattle) | PMI ve výrobě | Možnost poklesu | Intervenční nákupy | Damoklův meč | Dopady vysokých úrokových sazeb | Očekáváná událost | Hillary Clintonová | Společnost Caterpillar | Americký index S&P 500 | Chevron | Anglo American | Ekonomická nálada | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Nižší ceny ropy | Nedostatečné investice | Vývoz plynu | Kompozitní index | Obchodní účet ProTrader | Rozvoj kryptoměn | Penny stocks | Nálada spotřebitelů | Asijské země | Cena benzínu | Členské země EU | Oslabení japonského jenu | Analýza a strategie | BTC/USD | Ekonom Ifo | Bollingerova pásma | Alokace | Primark | Důležité aspekty růstových odvětví | Guvernér Michl | PowerCo | Francouzský statistický úřad | Proražený support | Výrobce sportovního oblečení | Index českého investora | Trh s elektromobily | Underperform (market underperform) | Světová jaderná asociace | Snižování rizika | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Church & Dwight (CHD) | Cena palladia | Londýnské akciové burzy | Obraty | Obchodujte ropu | Bull | Naftogaz | Co je Fintokei? | Depozitní sazba | Investice do energetiky | Upravený zisk EBITDA | Čínský parlament | Rada MMF | Filip Navrátil | Coinbase | Změny v ekonomice | Výrobní aktivita | Zip2 | Měnověpolitické zasedání | Embargo na dovoz uhlí | Výstupy | Hodnota akcií automobilky | Nákup eura | Akciový index Dow Jones | Deliveroo | Testovací účet | Peter Hlaváč | Obchodování s indexy | Souhrnný index | Hang Seng | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Hodnocení brokerů | Korunní princ | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Obchodování s kryptoměnou | Rolování | Měny zemí | Pozastavení obchodování | Rekordní maximum | Palo Alto | Euronext | Zásoby ropy ve Spojených státech | Zakladatel | Vyjádření premiéra | Vývoj války | Důležitost denních návyků | Předseda | Wealth | Asociace pro kapitálový trh ČR | Měny v Evropě | Americká Komise pro cenné papíry | BASF (BAS) | Next Generation | Prostor pro pokles | Osobní finance | Růstový potenciál | Největší meziroční nárůst | Italia Trasporto Aereo | Český hrubý domácí produkt | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Nejcennější české firmy | Investování do různých komodit | Ruský ropný gigant | Zavedení cenového stropu | City Index | Cyklická vs. necyklická odvětví | ERA | Společnost Allwyn Entertainment | Index pražské burzy PX | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Sequoia Capital | Maynard Keynes | Stock Composite Index | Extrémní výkyvy | Zájmové skupiny | Hypoteční banky | Deficit veřejných financí | PROMET | Deutsche Boerse | Zpomalení ceny | Obchodujeme | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Obchodování ropných akcií | Cyberark Software Ltd | Fiskální balíček | Růstový impuls | Lower Highs | PCE inflační index | Vysoké úroky | Aktivita v americkém průmyslu | Kancelářské nemovitosti | Singapurský dolar | Ewen Fleming | Hospodářské instituty | Firmy zaměřené na větrnou energii | Přístup k riziku | Obchodník na forexu | Supercyklus | Akcie ForFarmers | Sunrun | Skupina Colt CZ Group | Hardware | J&T | Změny v energetickém odvětví | Evaluační programy | Egemer | Míra inflace v Evropské unii | Komfortní zóna | Analytické společnosti | Zesílení inflačních tlaků | Traders | Rok 2024 | Automobilový trh | Silná data | Moment obratu | ING Bank | Opatření vlády | Makroekonomické data | NGAS.UK | Vývoj války na Ukrajině | Ruský vývoz plynu do Evropy | Jihokorejská automobilka | Konstruktivní zóny | Produktovody | Obchodníci | Virtual Trading Point | Společnosti v indexu | Ceny akcií Ford | Saxo | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Akcie Maxar Technologies | Evropská unie | DPA | Evercore ISI | GBP/CAD | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Obchodování forexu | Zvýšení cenové hladiny | Boeing | Potravinová krize | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Úrovně nezaměstnanosti | Daniel Beneš | Cvičení | Regulace a legislativa | SAZKAmobil | Mezinárodní turistika | Dow Jones a S&P 500 | Kopírování obchodů | Investiční projekt | Příkaz | HDP v USA | UniCredit SpA | Banka J.P. Morgan | Cenové trendy | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Value at Risk | Krádež kryptoměn | Polský podnik | PROP Trading | Intradenní obchodování | Malí podnikatelé | Akcie Netflixu | Globální standardní průmyslové klasifikace | Shanghai Composite | Leverage (páka) | Webináře zdarma | Čierna labuť | Rozložit riziko | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Záporné sazby | Floating | Hydroelektrárny | Vitol | Robert Solow | Sociální síť | William Blair | Společnost Walmart | Global Infrastructure Partners | Rychlý růst | Plynodolary | Online prostředí | Obchodovaných komodit | TransDigm Group | Postmates | SLR | Akcie O2 | Empresa Media | Vývoj ceny akcie Vonovia | Carsten Brzeski | Dluhová krize | GfK | FAANG akcie | Průkopník těžby kryptoměn | Výrobci automobilů | Evropské banky | Finance | Ženy | Naděje na obrat | Ukrajinské krize | Libra | Závislost Evropy na Rusku | Krmný dobytek | Koronavirová krize | WM | Energetický a průmyslový holding | IPO Instacart | Eva Miklášová | SUEK | Správce daně | Společnost EPIF | Otevření Číny | Uchovatel hodnoty | Čínské obchodní praktiky | xPartners | GameStop | Nakoupit akcie | Elliott Wave | Opatření centrálních bank | Růst cen ve Spojených státech | Donohoe | Zvýšení základní úrokové sazby | Rozšíření podnikání | TOP 09 | Komodity přes mobil | Kyrgyzstán | Invaze | Vývoj eura ke koruně | Ztráty peněz | Vývoj úrokových sazeb | CFD | Dopady amerických voleb | Covidová pandemie | Energy Fuels (UUUU) | iShares China Large Cap UCITS ETF | Institut pro makroekonomii | Rekordní inflace | Akcie NextEra Energy | Pokles jüanu | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Životní úspory | Vývoj produkce | Inflace v květnu | Řetězec Casino | Nová data | RBI | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Výhody blue chips | Výhled cen elektřiny | Open | Cena akcie | Změny životního stylu | Loňská srovnávací základna | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Pokračování trendu | Doporučení | Světová poptávka po ropě | Chicago Mercantile Exchange | Aleš Lenc | Britský statistický úřad | Světová burza | Výhody akciových indexů | Indické akcie | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Nabídka akcií | Artemis | Akcie těžařů stříbra | Pavel Sobíšek | Akcie Newmont Goldcorp | Politické otřesy | ČEZ Daniel Beneš | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | Západní firmy | Moderna akcie (MRNA) | Stochastic oscillator | Zahájení výsledkové sezóny | Důvěra v průmyslu | Alexej Besprozvannych | Jaderná energie | Covidová krize | Analýza trhu | Parita | Hospodářské vyhlídky | Zvýšení základní sazby | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Cena kryptoměny | FB.US | Výrobce letadel Boeing | Facebook | Financovat | BMO Global Asset Management | Firma LEAG | Prodeje domů | Orbán | Hypoteční zástavní listy | Příprava | ESG rizika | Členské státy EU | Čínské měny | Pohyby na trhu | Honeywell | Ztráta | Jaderné války | Řecko | Kurz EUR/CZK | Martin Muller | Prodej na krátko | Ředitel IEA | Evropské země | BRICS | Madeta | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Bohemia Interactive | Dividenda | Elektronické peníze | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Green Deal | Jednání o brexitu | Cena elektřiny se na pražské burze | Problém EU | Australia and New Zealand Banking Group | Ukrtatnafta | Říjnová inflace | University of Warwick | Hedvábné stezky | AMD.US | Vliv členů OPEC | Ultra Electronics Holdings | Nynější krize | Energetická skupina ČEZ | Úzké spready | Babcock International | Šéfka německé diplomacie | Baron Investment | AMGN | Měnová situace | Počet firemních bankrotů | Důsledky krize | Full time | Bitcoin miner | Centrální banky světa | Globální ekonomická dynamika | Změny klimatu | Nejlepší investice | Barometr | Deglobalizace | Teorie chování | Vitol Group | Alibaba Group | CFD obchodování | Emise virtuálních měn | Umění obchodování | PIRA | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | Kurzy USD | Pivovar Budvar | Bankéři z Fedu | Süddeutsche Zeitung | American oil future | Technický výhled na trh | Výhled Fidelity | Bali | Akcie padají | Index německých akcií | Úroky | Společnost BHP | Nová mutace koronaviru | Výnosy českých státních dluhopisů | PSN | Refinitiv | Indikátor Stochastic | Vyšší úrok | Volba pákového efektu | Výrobce baterií LG Energy Solution | Přenos | Znečištění a odpady | Plodiny | Biodiverzita | Statistický úřad | Americký průmysl | Uniles | Krungsri Bank | Ředitel CBO | Vliv technologických inovací na ekonomiku | NIKL (NICKEL) | Belviport | Britský trh práce | LG Energy Solution (LGES) | CVX | Kancléř Olaf Scholz | PPF Telecom | Viceguvernérka ČNB | Podpůrný program | Akce centrálních bank | The New York Stock Exchange | Primární veřejná nabídka akcií | Fraunhofer IWKS | SwiftTrader a ProTrader | Cyklické akcie | Ranní nadhoz | Portu | Passerinvest | Bloomberg TV | Odruštění | Cena | Silné oživení | Růst produktivity | Bitcoinová velryba | Michal Macenauer | Zastropování plynu | Investiční banky | Purple Holding | Den výplaty | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | Riziková strategie | Finanční rizika | Cenový index energií | Odliv investic z Německa | IPO společnosti Corebridge Financial | Typy obchodovaných komodit | Sociální dopady | Rozpočtové deficity | Statistický odbor japonské vlády | Předstihové ukazatele | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie NN | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Vývoj USD | Prudké zdražování | AIGI | Evropský maloobchod | Henry Hub v USA | Akcie Kazatompromu | ČNB na trzích | Finanční analytici | Výkyvy na finančních trzích | WisdomTree | ASML Holding NV | Býčí trh | Dluhopisový trh | Obrat pohybu ceny | Provozní zisk před odpisy | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | Rezervy bank | Amazon Web Services (AWS) | Objem peněz | PX Start | Letecká doprava | Money-Management | Air | Generali Insurance Asset Management | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | Káva | Centrální banky USA | Globální rizika | Zinek - Vývoj ceny zinku | Celkový výsledek | Naleziště surovin | Roční maximum | Denní graf | Burza Kladno (ČMKBK) | Strategie Avastu | Lulo Rose | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Alexandros Yfantis | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Foreign Exchange | MARA.US | Defenzivní akcie | Inspirace | Skupiny PPF | Podpůrný balíček | Karel Havlíček | TABAK | Huawei Technologies | Zájem o hypotéky | Leasing | Podílové fondy | Roier Invest | Údaje o indexu spotřebitelských cen | E-shopy | Producent ropy | Infineon Technologies | Cena US500 | Huayou Cobalt | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | Slabší ekonomika | Rohrbeck Heger | Consensys | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Příjmy Ruské federace z prodeje ropy | Obchodní situace | Vliv energetických monopolů | Epidemie | Telekomunikační společnost | Největší pády | AKESO | Analytické nástroje | Společnost Rohlik Group | Ruský trh | Spiro Sovereign Strategy | LEAG | Payrolls | Patrik Štefek | Čínská ekonomika | MUFG | Turntide Technologies | Termínované vklady | Maxar Technologies (MAXR) | Ázerbájdžán | Fintokei reference | X AE A-12 Musk | Traders Support Club | Ceny | Pokles úroků | Vyšší úroky | Dior | Prudký pokles | Podnikatelské organizace | Jak vydělat více peněz | Koronakrize | Krize biodiverzity | Skokové oslabení | Zajeté koleje | Aquila Capital | Technologie | Ruská krize | Rostoucí klín | Energetická krize | Index producentů ropy a plynu | MetaTrader 5 | Alfred Kammer | Moore Global | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Oddělení forexu | Menší poptávka | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Vliv pandemie | Kontrakty na uran | Obchodní systémy forex | Zajímavé příležitosti | Schůzka skupiny OPEC+ | Nick Lawson | Měnové kurzy | ISTAT | VW | Telefónica | Celkový deficit | Zdeněk Kovář | Uniper | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Investujeme | Stimulační plán | Nejlepší uranové akcie | Vedení automobilek | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Výkyvy v cenách | Dawn Fitzpatricková | Středoevropský region | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Tipy pro obchodování | Online trading | Spekulativní obchodování | Pokles | Sankce Západu | Zahájení aktivního obchodování | Cukr č.11 | Italský premiér Mario Draghi | Omezení těžby | Cena měny | Contango | Australský premiér | Coloseum Holding | Cíl zóny komfortu | P/E Ratio | Firma Boeing | JPM | Tomáš Holub | MGM | iShares IUUS.UK ETF | ILO | Christine Lagardová | Ochrana proti inflaci | BMO | UEC | Životní pojišťovny | Czech Media Invest (CMI) | Diverzifikace portfolia | Boston Consulting | E-mini | Enbridge (ENB) | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Útlum aktivity | Kalendář tento týden | Margin | Large Cap | Ondřej Hartman | Blesk | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Globální investoři | Pohled na trading | Obchodní návyky | Index producentů ropy | Makroekonomická situace | Petr Čížek | World Energy Outlook 2020 | Roadshow | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Chivo | Jak fungují technologické inovace? | Know-how | Druhá největší světová ekonomika | Obchodování na komoditních trzích | Wolters Kluwer (WKL) | Demo účet | Biogen | Těžba v USA | Polská ekonomika | LMT.US | Andy Jassy | LYNX Broker | NYT | Světové události | Investiční portfolia | Jon Guinness | KO | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Štěpení akcií | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Diverzifikace v tradingu | Finance Group | Norwegian Air | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Investice do S&P 500 | Energetický regulátor | Výrobce sportovního zboží | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Akcie Splunk | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Jumpshot | Technology | Pfizer/BioNTech | Potenciální zisk | Fyzické trhy | Výprodeje na akciovém trhu | Pavel Tykač | Klíč k budoucnosti | Maslowovy pyramidy | Ether | Charles Schwab | Jan Vejmělek | Švýcarská centrální banka | GOOGL | Hedge | Akcie Tencent | Neodymové magnety | Držitelé Bitcoinu | EURNOK | Pokles výnosů dluhopisů | Utahování měnových podmínek | Začněte obchodovat | Rezervní měna | Majors | Royal Caribbean | Akcie Nel Hydrogen | BitHarp | Poplatek | Moderní nástroje | Server BBC | Andrea Enria | Otázky začátečníků | Zemědělci | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Rabobank | 4GLD | Výrobní ceny v eurozóně | ACS | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Lego | Eurometaux | Úrokový diferenciál | Zásoby plynu v Česku | Enviromental, Social and Governance | Zeebrugge Beach (ZEE) | Nový virus | Maloobchodní tržby | Mercedes | Nike, Inc. | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Investování na burze | Tržní očekávání | Index ISM | Technologický index Nasdaq Composite | STOXX50 | Základní CPI | Carlyle | Vyšší daně | Obchodování Bitcoinu | NTT | Meziroční růst spotřebitelských cen | Zelená budoucnost | Americká výnosová křivka | Velké korporace | Situace na trhu | Spotřebitelské ceny v Česku | Nákup žlutého kovu | Vývoj Nasdaq 100 | Rivian | Zavádění digitální měny | Eurowag | Americká ekonomika | HDP | Zkreslování reality | Dolaroví milionáři | Finanční deriváty | NVDA | Credit Suisse Group | Diverzifikace aktiv | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Infosys | Fintokei zkušenosti | Jaderné elektrárny | Dluh USA | Expert Advisor (EA) | Cena Big Macu v Japonsku | Akcie spoločnosti | Důvěryhodnost | Jiřina Nepalová | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Obchodník | Ceny uranu | HDP Německo | Certifikát pro úspěšné tradery | GLEN | Růst cen stříbra | Swingové obchodování | Exportní průmysl | Čepro | Charlie Munger | Umění diverzifikace | Portfolio manažer | Nový člen burzy | Akcie týdne | Strategie ETFs | Akcie s LYNX | Pasivní investování | Inflační očekávání trhu | Akciové portfolio | Plynárenská společnost | Společnost Tree Energy | Kypr | Pozitivní vztah k penězům | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Participace | Inflační trajektorie | EMA | Falcon LP | Index euro | MRNA | Online makléř | PVM | CDCP | Alibaba Group Holding | EPIF | COVID-19 | Rhodia | Ruský velvyslanec | Algorand | Data z reálné ekonomiky | Provozní zisk EBITDA | Statistiky ECB | Počet bankrotů | Index CRB | Bezpečnostní situace | Japonský Nikkei | Aktuální tržní podmínky | Odkup akcií | Analýzy trhu | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | Znovunastartování ekonomiky | CF Industries | Zelené energie | Klinické testy | Problémy | Efektivní správa kapitálu | Tempo poklesu | ISIN | Vodík | Blue-chip | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Fintokei FTMO | PG&E | Chris Moneymaker | Snížení průmyslové aktivity | OTC obchodování | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Index cen | Spotové operace | Dolar | Německý ministr financí | Globální ETS | Dodávky plynu do Evropy | Intel (INTC.US) | Obchodník s ropou | BIS | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Banka Credit Suisse | PRO-DOMA | Tick | Odklad splácení | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Index PX | Čínská vláda | Dobré obchody | Diverzifikace rizika | Společnost Facebook | EBIT | Daně | Rozšíření produkce | Technologické podniky | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Ekonomika nového Zélandu | Nákup a prodej různých surovin | Lídři | Šéfka ECB | Inflace v červenci | Program ECB | Johnson Controls | Investment Management | Pivot | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Malina | Pierre Moscovici | Kryptoměna | Sport | Akcie antivirové firmy | Potravinářství | Velké riziko | UxC LLC | Kovový křemík | Epidemiologické situace | Uzávěry dolů | Turbo certifikáty | České HDP | CRH | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Jonathan Hinze | Nirmala Sítarámanová | Ekonomické faktory | Obchodovat | Český stát | Globální šíření koronaviru | Omikron | Růst výroby | Oanda curency | Nejobchodovanější měnový pár | Electricite de France SA | Zásoby ropy v USA | RRR | Jens Stoltenberg | Žádosti o podporu v USA | Výzkum a vývoj | SaxoStrats | Jackpot | Vážený akciový index | Předsednictví EU | Dopad na hospodářství | Revoluční přístup | Momentum | Craig Wright | Verizon | Nejvyšší přebytek | Obchodujte americké akcie | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Společnost Nyrstar | Příjmy společnosti | Rolls-Royce | Podfond | Kontrakty na ropu WTI | COMEX | Ziskový trading | Vývoj měnového páru USD/NOK | Daily Mirror | Valdis Dombrovskis | CBOE | POWER EXCHNAGE CENTRAL EUROPE (PXE) | LGES | Nepokoje v Kazachstánu | Inflace v Austrálii | Devizové obchody | Forexo | Evropský systém | Konsorcium | Workshop | Andrej Babiš (ANO) | VET | Rakouský kancléř | Poptávka investorů | Schopnost Evropy konkurovat | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | Zdražování energie | Prezident Vladimir Putin | Akcie Pilulky | Růst zisků | Vývoj cenové hladiny | Náklady na práci | Premiér Naréndra Módí | Investment Counsel | Zisky | Sójový olej | Propad české ekonomiky | Investiční byt | Ceny akcií GM | DeFi a NFT | Pražský index PX | Obchodování s akciovými indexy | Realitní fondy | FCA | Hlouběji porozumět trhu | Konglomerát | Philip Swagel | Snížení ekonomické aktivity | Index tokijské burzy | Dnes index PX | Škola tradingu | Swiss Life Select | Současné ceny | Akcie společnosti Caterpillar | Franklin FTSE India ETF | Krytí vyšších nákladů na energie | BNP Paribas | Ropa graf | ETF zaměřené na ESG investování | Nevýhody | Historické rekordy | Společnost DoorDash | David Deak | E*Trade Financial | EUR/MWh | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Digitální měna Facebooku | Požadovaný zisk | EURIBOR | Signature Bank | Firma Rising S Bunkers | Ochránit stávající pozice | Cyklická recese | Obchodování Bitcoin | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | Akcie Enbridge (ENB) | Intervence na devizovém trhu | Konjukturální průzkum | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | Kovové komodity | Nancy Pelosiová | Typy VPS | Nálady investorů | Metaverzum | Výsledek zahraničního obchodu | ACEA | Kaspersky | MSCI ESG Rating | Equity risk | Thomas Jordan | Alpiq | Valuace firmy | Bitcoin Cash | Akciové strategie | GRMN | Čínská média | Identifikovat trend | Italský ministr hospodářství | Allianz SE | Pozitivní výsledek | USD/TRY | Summit G20 | Swap | Anomálie | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Koncentrace | Lockheed Martin Corporation | Ekonomické teorie | Ropný šok | DAX | Světová obchodní organizace (WTO) | Zavedení cel | Výnos desetiletých dluhopisů | Nákup nemovitostí | Forex asistent | Currency market | Spotový kurz | Spotřeby plynu | Investiční záměry | Renfe | Vývoj HDP | Oklahoma | Obrovské ztráty | Valné hromady | Jestřábí hlasy | Motley Fool | Oslabení české koruny | Analytik J&T Banky | Zbyněk Passer | Rusko dodávky plynu | Členské státy | STMicroelectronics | Americká cla | Filip Tománek | Cisco Systems | Zelená politika | Michal Skořepa | Ustupující inflace | Charkov | ČEZ ESCO | Koronavirová situace | CAMECO (CCJ) | Vztah k penězům i investování | Americké akciové trhy | Starbucks | Německý kancléř Olaf Scholz | Polský zlotý a maďarský forint | Propad ropy | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Anglogold Ashanti | Snížení spotřební daně | Měnová politika ČNB | Sev.en | Vysoké valuace | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Otakar Šuffner | Shortování akcií | Delta Air Lines | PVA Expo Letňany | Rozhodování | Ratingové agentury | Zdražení povolenek | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Kupka | Společnost Air Products | Manuál | Očekávání do budoucna | Natixis Investment Managers | Společná měna | Alerty | FSM | Bilance Fedu | Cena zlata | Německé podniky | Upisování | Datank | Burza futures a opcí | ÚSOVSKO | Světové obchodní organizace | Nový fond | Zvýšení produkce | HSBC | Pullback | SNL | SEC | Zvýšení ceny | Portfolio fondu | Rozpočtové politiky | Vývoj ceny niklu | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Zlato - Vývoj ceny zlata | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nubank | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Přístup ke kapitálu | Expert Advisor | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | Přecenění | Flash Crash | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Index výdajů | Stabilní společnosti | F-35 | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Navýšení kapitálu | MiCA | Datový kalendář | Výše poplatků | UFX | Možnost diverzifikace | Kdo to řídí | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Firma Alibaba | Magnificent | Možnost práce z domova | Rating vyšší | David Lundák | Kapitalizace bitcoinu | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Firmy v Norsku | Historické pohyby | Ekonomika sdílení | Uhlíková stopa bitcoinu | ESG společnosti | Kapitálové výnosy | Market making | Philadelphia Fed index | Kryštof Míšek | Spuštění bitcoinů | Dluhový strop | Míra inflace v únoru | Cena kakaových bobů | Tým Fintokei | Minimální sazby daně | Pokles cen akcií | Inflace roku | Zdravotní pojištění | Nakupovat zlato | Gamble | Cenový pohyb | RSI | Embargo na dovoz ruské ropy | Siemens Healthineers | Africký mor prasat | Dovoz oceli | Shopify | Ropa a Plyn | Premiér Rishi Sunak | Overtrading | Politické události | Rheinmetall | SPX500 | Asset management | Úspěšné investování | Delaware | Extrémní bohatství | EP Power Europe | Vývoj Nasdaq 100 v roce 2023 | Lockdowny v Evropě | MSCI World | Pokles podnikatelské aktivity | Druhy komodit | Agentura MTI | Energetické trhy | Repo sazby | Dash | Společnosti Netflix | CEBR | Tomáš Daňhel | Holubičí názor | KBC Group | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Broker Consulting POVIndex | Světové poptávky | Cenné papíry likérky Stock | Dnes na trzích | IFO index | Albermarle Corp. | Výrobce pálených cihel | Financování | Garmin Ltd. (GRMN) | Ceny oxidu neodymitého | Fibonacciho retracement | Úroková sazba v USA | Thomas Hayes | Vliv demografických změn | Podnikání | Swingová maxima | ČSÚ | BioNTech | Společnost Philip Morris ČR | Intraday trading | Jessica Amir | Systém obchodování | Zasedání RBA | Hlavní emise | Investiční výdaje | IoT | Jak těžit Bitcoin | Diverzifikace a portfolio trading | Ursula von der Leyenová | Market Watch | Co je bitcoin | Založení účtu | Institut Prognos | Jackpot loterie | Americký vládní Úřad pro energetické informace | AWK | Zisky čínských průmyslových firem | Internetové společnosti | Historická minima | Analytik Portu | Výrobce čipů | Journal of International Money and Finance | Analytik skupiny | Omezení dodávek | LTC/USD | Reserve Bank of New Zealand | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Akcie AMC | Stres | Měnový index | GMT | ESG kritéria | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Letošní úroda | Barel ruské ropy | Occidental | Odborníci České spořitelny | BCS Global Markets | Americká lehká ropa | Photon Energy | Jak si založit účet | Jarda Tupý | Spirit Airlines | Velké investiční fondy | Babišova vláda | Obchod | Producenti plynu | Pokles ekonomiky | Bureau of Economic Analysis | ARD | Server CNBC | Dynamika trhu | Projevy centrálních bankéřů | Multimilionáři | Růst úroků | ishares China | Martin Klass | Cenové formace | Forrester | TASS | Mt Weld v Austrálii | Akcie Netflix | Mráz v Texasu | Investice do bitcoinu | WBA | Kapitálové trhy | Loď Ever Given | Edward | Great Hill Capital | Peer-to-peer | Turów | EIP 1559 | Megapack | Investoři na akciovém trhu | Plynárenské společnosti | XOP.US | Konference BTC | Emisní povolenky | Republikáni | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | USDJPY | About You | NAC Kazatomprom | Uranium Participation (U) | Gigafactory | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Zajistit si riziko | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | Švýcarská národní banka | KSU | Long / Short | Schodek | Zprávy z USA | Akcie Starbucks | Globální poptávka | Capital Management | Cla USA | Společnost Reliance | Opačné obchodování | Mukeš Ambani | Investiční poradenství | Americký výrobce baterií | Nadměrné obchodování | Binaurální rytmy | Firemní data USA | Superstar | Expobank | Bankovní asociace | Růst spotřebitelských cen v Německu | AEHR.US | S&P 500 CSPX.UK | Investice do technologií šetrných k přírodě | Erste | Poptávka po kryptoměnách | Sakura Exchange | ROCE | Cykly | DISH | Oscilátor Williams Gator | Řecké akcie | Zlepšení ekonomického výhledu | Teplárna Zlín | Primární veřejné nabídky (IPO) | Španělský PMI | Kanadský dolar | Spojené státy a Evropská unie | Měny regionu | Line | Státní správce aktiv | EGAP | Reakce eura | Těžení kryptoměn | Norský státní investiční fond | UMA | Investiční omezení | Strojírenské firmy | Výstup z destruktivní zóny | Goldenburg Group Limited | Tilray | Premiér Babiš | Šéf Volkswagenu | Závislost na americkém dolaru | Iridium | Analytici z Wall Street | ICE | Ceny povolenek | Úroveň supportu | Martin Kodýdek | Akcie Kofola | FT | PitchBook | Amper Savings | SSI | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Medvědí trend | Kam investovat | Virgin Galactic Holdings | Jedno euro | TA3 | Graf ceny ropy | Etoro | Westpac | Solární projekty | Nezávislý obchodník | Obchodování na akciových trzích | Výrok Lagardeové | Recesia | Analytik investiční společnosti | Nouzový stav | Růst průmyslové výroby v Německu | Freedom Finance | Investice do čistých zdrojů | Ropa | Obchodovat na forexu | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Mali | Averze vůči riziku | Malé podniky | Imperium3 New York | Distillate inventories | Krypto trh | Korelace měn | Dnešní čísla | Americké depozitní akcie | Dash (DASH) | Mezinárodní dluhopisy | Fúze s Nortonem | CFD obchodníci | Ostatní kryptoměny | Daňové zatížení | Pokles trhů | Index CAC 40 | NASDAQ: TSLA | Poptávka po zlatě | Práva ke značce | Oil inventories | Těžba kryptoměn v Kazachstánu | Cena kakaových bobů na burze | Indukční motor | NY FED | Manufacturing PMI | Automobilka Tesla | Amazon Jeff Bezos | Turistika | Čínská měna | Asijské akcie dnes | Prodej různých surovin | Spotřebitel | Plnění Prop Trading | Německé ceny v průmyslu | Robotika a automatizace | CEESEG | Ruská agrese | Amazon.com Inc. | Krizové situace | Meziroční vývoj jádrové inflace | Nejlepší kávové akcie | Strop pro elektřinu | SolarEdge | Akcionáři na valné hromadě | Salvadorský prezident | Tatry Mountain Resorts | Colt CZ Group | Německé vládní strany | Restrikce | Výplata dividend | Hospodářský růst | Růst dolaru | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | Deutschlandfunk | Tržní sazby | Burzovní index S&P 500 | Nové rekordy | Pepco | Oversea-Chinese Banking | Výkyvy na trzích | Nejrozšířenější kryptoměna | Kurz měny | Největší americká banka | Finanční výkonnost | Evropská spotřebitelská důvěra | Elvira Nabiullinová | Průměrná mzda v ČR | XTB Štěpán Hájek | ETF zaměřené na ESG | Posílení eura | Alokace finančních prostředků | Uzbekistán | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Společenské změny | Tradeři na forexu | Ceny většiny komodit | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | AMAT | Miroslav Zborovský | HAS | Lyre Miner | Costco | Big Short | Skleníkové plyny | Inflace v Maďarsku | Akcie CrowdStrike | Technokraté | Palo Alto Networks | Akciové tipy | Očekávané výsledky hospodaření | Ministři financí zemí V4 | Akciová rally | Blizzard | Brock Pierce | Očekávaný růst trhu | Akcie Gamestop | Směnárna | Josef Dudek | Regeneron Pharmaceutical | Pravidelná investice | WTI | Liberbank | LVMH | Hrozba recese | ASX 200 | Platební síť | ETF fondy | WMC Energy | BDEW | Bod | Dolarový dluh | Miliardy korun | Největší švýcarské banky | Kryptotrhy | PERN | Národní rada pro obnovu | POVIndex | Akcie americké společnosti | Zpřísnění finančních podmínek | Helena Horská | Soustředit na obchodování | Shares | Impérium | Příležitosti ke spekulaci | Klíčové projekty | Zisk společnosti | Koupit bitcoin | Raiffeisen Bank International | Silnější koruna | Základní materiály & Energie | Nižší kurz | Obchody a nákupní centra | Kontrakty na bitcoin | Velcí producenti | GoviEx Uranium | RBNZ | Báze indexu | Hladomor | Edulios | Čínský premiér | Gfs.bern | PRIBOR | Paládium | Rekordní propad | Russell 3000 | Cena ropy za barel | Index MOEX | ABN AMRO Bank | Pohřeb královny Alžběty II. | Pokladniční poukázky | Stronghold Digital Mining (SDIG) | Bohumil Pavlica | EP Infrastructure (EPIF) | Nálada na globálních trzích | Podnik Orsted | Kognitivní disonance | Raiffeisen Bank International (RBI) | Politika ČNB | NYSE Euronext | Reserve Bank of Australia | Sedmadvacítka | Bumble (BMBL.US) | C40 | Cenový vývoj | Inflace v Itálii | Únorová inflace | Spolupráce s akademickým sektorem | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Emise akcií | Nejobchodovanější emise | Denní změna | Marihuanové akcie | Fintokei trading | Nejhorší výsledek | Objem devizových intervencí | Merck | Predikce vývoje | Americká měna | Dodávky ruské ropy | BatteryTech | Honeywell International | Pohyby eura | ČSOB Data Watch | Akcie Nikola | Pracovní síla | Nord Stream | Fnac Darty | EMU | Obchodování měnových párů | Trailing Stop | Zlepšení kvality života | Akcie NAVYA | Členové Rady guvernérů Fedu | Debata | AU.US | LIVESPORT | Android | Saúdská Arábie | Powercell Sweden (PCELL) | Naše hospodářství | Vývoje ceny | Cena niklu | Politické riziko | Největší banky | Americký miliardář | Euro | Fortraders | Vylepšení teorie aukcí | Jak začít s komodity? | Sony | Reebok | Těžba bitcoinů v Číně | Obchodování s vyššími částkami | OCI | PMČR | Ziskovost | Dopad krize | Fundamentální pozadí | Zadlužení firem | Otevření ekonomik | Bankéři | Sázet | Potenciální zisk z obchodu | Hodnoty měny | Výhody a nevýhody | Applepay | Zahraniční firmy | Radim Kotlaba | Cena ropy | X.com | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Porušení zákona | Průzkum společnosti | Vývoz komodit | Nejlepší internetové akcie | SolarCity | Plán firmy | Start-upy | Mezinárodní standard | Příliv ropy | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Znovuotevření Číny | Nižší výdaje | Ohlédnutí | Členské země | Napadení Ukrajiny Ruskem | Banka First Republic | Indexy sledující výkonnost ESG segmentu | Heijmans | María Jesús Monterová | Liquid | Prodejní aktivita | Clemens Fuest | Drobní investoři | Poptávka po lithiových bateriích v USA | EREVITA s.r.o. | JPMorgan | Značné riziko | GIC | Bohatý trader | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | DAWN | Změna času | Petr Bartoň | Planeo Elektro | Akcie Liberbank | Klid | Poskytování hypoték | Invesco Water Resources ETF | SpaceX | Domácí měna | Rostoucí společnosti | Prezident USA | Start Days | Co je ESG investování | Německá ekonomika | Úspěšný systém | NEM.US | Inflace v listopadu | Státy EU | Zlato a stříbro | Boj s koronavirem | Dodávky plynovodem | Výhodně investovat | Polygon | Euro a inflace | Josef Košťál | Jack Dorsey | Diskont | Tisková konference Fedu | Koruna zpevnila | Soud EU | Američtí politici | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Předběžné výsledky | Svatý grál | BloombergNEF | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Bill Gates | Dodávky plynu do Evropské Unie | Oživení globální poptávky | Glassnode | Technologický index | Risk | Spojené státy americké | Ministerstvo financí | Paolo Gentiloni | Zisk bank a spořitelen | Firemní dluhopisy | Pojišťovna VIG | Pohřeb královny | Ondřej Průša | Vstup do obchodu | Vliv na rozvoj měst | Czech Real Estate Investment | Prosus | Televize Netflix | Napětí v Perském zálivu | Vývoj úrokových sazeb v USA | Kurz USD | Růst cen zemního plynu v Evropě | Lockdowny | Dividendový výnos | Zprostředkovatelé | Recenze | Výrobce čipů Intel | Alphabet | Jak se obchoduje s komoditami? | Reddit IPO | Struktura | Magnety z kovů | Vysokoinflační měny | Wealth-lab | Ingredience | Nasdaq 100 podle sektorů | Vleklá válka na Ukrajině | Technologický vývoj | Vývoj měnového páru USD/CAD | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | J&T Capital Partners | Kurz domácí měny | Rada ČNB | Kosovská policie | Systémové riziko | Spotify Technology | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Live obchodování | Geologický vodík | Inovace | Zlepšující sentiment | Emmanuel Macron | Technologické akcie roku 2020 | Žádosti o výplatu | Ekosystém | Karty | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ministr práce a sociálních věcí | Společnost eToro | Výnosy státních dluhopisů | Trh se zlatem | VPS | Zasedání měnového výboru | Ropovod TAL | Mario Centeno | Drahá ropa | Jan Procházka | Obchodní systémy | Delta Airlines | Signály | Poziční trading | Obchodní kapitál | Hospodářský model | Znehodnocení měny | PCE inflace | Python | Přizpůsobovat se | Broker Purple Trading | Mediální skupina | Golden Cross | Zavádění kryptoměn | Venezuelský prezident | Zdanění | Šéfka EK | Precedens | Akciové futures | Historie kávy | Evropský svaz výrobců kovů | Jiří Mazur | Reálné intervence | Zastavení dodávek | Lira | Prosperující akcie | Následky Covidu-19 | TJX | Applied Materials | Růst ekonomiky | Plán Evropské komise | NYBOT | ComStage DAX TR UCITS ETF | Prezident společnosti | Poradenské firmy | Jens Klatt | btctip.cz | Seriál o ETF | Zveřejnění výsledků HDP | Bank of Canada | Výrazný růst cen ropy | MCD | Cena surové ropy | Centrum pro ekonomiku a výzkum obchodu (CEBR) | Rafinérie | Přijetí kryptoměny | Konzervativní unie | Výkonnost ESG | IHS Markit | Obchodní aktivita | Atraktivní nemovitosti | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Investment Banking | Růst HDP Itálie | Ole Hansen | Růst akcií | Krize v Turecku | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Hedgování | Podílník | Vnitřní Mongolsko | Pivovary | Zdraví globálního průmyslu | Punto di Scambio Virtuale | Záchranné balíčky | TTIP | Poplatky u brokera | Ceny v zemědělství | Stoxx 600 | Společnost Lufthansa | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Vývoj měn | Emise Pilulka | Rozhodnutí Bank of England | Korporátní dluhopisy | Indexace | Růst průmyslu | UN01.DE | Electricite de France | Amcor | GE.US | WELL | Investiční web | Polský zlotý (PLN) | SAP | Dluhopisové trhy | Investoři do akciových fondů | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | DIESEL | Růst průmyslových cen | Sazba Evropské centrální banky | Tematicky zaměřené ETF | Firma Blastr Green Steel | Diverzifikovat | Oslabuje dolar | Nomura Securities | Spolkový statistický úřad | Index DAX burzy | Maďarský forint (HUF) | CIND.UK | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Velké trhy | Global Markets | Ben Bernanke | Archegos | Propad HDP | Investovat do kryptoměn | Významné události | ZEW Achim Wambach | Devizový kurz | Pictet | Ján Hájek | CETIN | Risk Reward Ratio | Dnešní údaje | Proof of Stake | Zvýšená volatilita na trzích | Technologický Nasdaq | Největší obchody | Evoqua Water (AQUA) | Známky oživení | Světové finanční trhy | Řízení obchodu | Nový typ koronaviru | CCJ | Mobilizace | Dobrá zpráva pro euro | Michal Stupavský | ROIC | Purple Trading | RUB | Investování do ETF portfolií | Cenové změny komodit | Investice státu | Nahrávací společnost | Krize eura | Tým RoboMarkets | Hot-Seat | PBOC | AVAX | Kurz | Potaš | Market | Renminbi | Oživení eurozóny | TEPLÁRNA OTROKOVICE | Komoditní index DJ-USB | Tržní hráči | Home Credit | Biopaliva | Lidské faktory | Vladimír Růžička | Agentura PAP | Martingale | Burza dnes | Cenné papíry Erste | Politika centrálních bank a geopolitika | Používání kryptoměn | Pohřeb královny Alžběty | Odhad letošního růstu | Nezaměstnanost mladých | Patria Finance Branislav Soták | Akcie ve Spojeném království | Tranzit ruského plynu | 256/2004 | Obilniny | Rudolf Špoták | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Měsíční mzda | Brazilský prezident | Big Mac | Znehodnocení úspor | Světová válka | Bulharská vláda | Pokles výnosů | Future Finance | Obchodníci s termínovými kontrakty | Akcie na pražské burze | Výkon světové ekonomiky | Analýza EUR/USD | Hugo Boss | Ballard Power (BLDP) | Annalena Baerbocková | Bankman-Fried | Výnosnost | Rozkolísaný | Senegal | Nové investice | Dluhy českých domácností | Online život | Institut německého hospodářství | UST | Horizon | Úrovně supportu | Svenska Cellulosa SCA | Společnost Binance | xStation 5 | Proticyklické akcie | Obchodní hodiny forex | TUI (TUI.DE) | Společnost PG&E | Představitelé centrální banky | MarketResearch.com | LG Chem | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Bitcoinové a blockchainové akcie | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Zbrojovky | Sunrun (RUN) | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Akcie PepsiCo | Ukrajinská vláda | Jiné kryptoměny | Živý dobytek (Live Cattle) | Akcie energetických společností | Tenza | Cena ropy klesá | NZDUSD | Měna euro | Mzdové požadavky | Komoditní index Bloombergu | Obchodování ropy | Akcie v roce 2021 | Využití větrné energie | Uranium Energy Corp. | Ceny pšenice | Liberty Steel | Fundamentální analýza komodit | Regulace trhů | BH Securities | STP | The Times | Krize v eurozóně | Profesor ekonomie | Nálada na trhu | UniCredit (UCG.IT) | Ekonomika a koronavirus | Akcie Regeneron | Býčí vyhlídky | Čínské Lenovo | Oracle | Útok na saúdská ropná zařízení | Profit-Target | Rob Anderson | Obchodování eura | Renault (RNO.FR) | Imperium3 New York LLC | Andreessen Horowitz | Zelená ekonomika | Makroekonomické faktory | Kryptoměna Dogecoin | Zájem o bitcoiny | Ceny ropy Brent | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Úspěšný týden | Nižší EBITDA | Mnichovský ekonomický institut | Index německé burzy DAX | Skupina Orlen Unipetrol | DSCR | Soubor pravidel | Kuvajtský ministr financí | Akcie Uranium Participation | Výnos do splatnosti | Ekonomka Raiffeisenbank | Anticyklické akcie | Válečná daň | Reverzní arbitráž | Ukrajinský premiér | Měnový pár EUR/SEK | Embargo EU | Obchodováním s futures | Konsensus trhu | Demo účty | DNR a LNR | Životní potřeby | Pozitivní výsledky | Greensill | Čínský vicepremiér Liou Che | Investro.com | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Dovoz uhlí | Manažerka | Úroková sazba v eurozóně | NortonLifeLock | Společnost CleanSpark | Obchodování s nástroji CFD | Deficit státního rozpočtu | CFD na měď | Ekonomické vzdělání | Fintokei hodnocení | Použití v tradingu | Odliv peněz | Největší jednodenní zisk | Daniel Yergin | Investujte | Silný fundament | České mikro a malé podniky | Ekonomický poradce | Pravidelný příjem | Měď | Italský plán obnovy po pandemii | Nasdaq First North Premier | Obchodní bilance | Vlastní investice | Sázková Fortuna | Burzovní debut | Ekonomický institut | Proinflační | Spekulace proti kurzu turecké liry | Tým Admiral Markets | Poradci německé vlády | WSF | Stock Spirits | Asie a Tichomoří | Deutsche Bank (DBK.DE) | MSCI KLD 400 Social ETF | Dodávky suroviny | GTAI | Libanon | Sweet Crude Oil | Útok dronů | Aktualizace softwaru blockchainu | Index londýnské akciové burzy | Eskalace války na Ukrajině | Analytik agentury Ipsos | Platforma | Zemědělské produkty | Vrchol indexu | Inflace cen | Návrh dividendy | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Internetová firma | VEB.RF | AUD | Jeffrey Halley | Exprezident | Těžba lithia | Huť Liberty Ostrava | L3Harris Technologies | Bod zlomu | Globální finanční krize | AIGI.UK | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Howie Lee | Renáta Kellnerová s rodinou | Contract | Zhoršení ratingu | Nastavení odvodů bank | Průměrný zaměstnanec | Výsledky za Q1 | Potenciál zisku | ISO | Stratég Saxo Bank | Clean Energy Ministerial (CEM) | Červená čísla | Skupina Volkswagen | Česká antivirová firma | Binance | Exchange Traded Funds | Silná rally | Zajišťovací obchody | Federal Reserve Bank of Kansas City | Petr Otava | Technická analýza ceny zlata | Shiba Inu | Seminář | Nepřipravenost | Pilulka Lékárny | Volatilita na EURUSD | Odvolací soud | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | Škálování | IKL | MultiCharts | Komentáře Fedu | Obchodní zásoby | Commodity | Vývoj hrubého domácího produktu | Breakout Trader | Bidenova politika | Nové obchodní příležitosti | Německá průmyslová výroba | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Vysokofrekvenční obchodování | Vzrušení | Jiří Dragoun | Růst ceny elektřiny | Společnost Uber | Didi Global | Pomoc podnikům | Pegas Nonwovens | Domácí data | Hlášení inflace | Americké akciové indexy | Volatilita na finančních trzích | Doporučení Koupit | Fáze 1 | Tržby z průmyslové činnosti | Rusko-Ukrajinská krize | Capitalinked | Otevření ekonomiky | Predikce | Bearish | Dodávky ropy | De Goys | Flex LNG | Environmentální události | Washington Post | COTTON | Fibo | Německý vývoz | Avio SpA | Nákupy plynu | EC Investments | David Vagenknecht | CFIG | Íránská ropa | Tomáš Raputa | Tržní aktuality | Ukončení války na Ukrajině | Ekonomická rizika | Náročnost technologií kryptoměn | Akenerji Elektrik Üretim | Prima | Obchodování na parketu burzy | Úřad práce | Plán obnovy | Obchodování s emisemi | Pavel Kaiser | Zahraniční kapitál | Citigroup | Měnové reformy | Rainbow | Světové produkce | Softbank | Avalanche | Plány Tesly | Evropský blok | Norská státní energetická společnost | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | Stát New York | Ruská firma | Nákup ruské ropy | Přístup ČNB | Investování do zemědělských komodit | Index VIX | Fondy ETF | Národní bezpečnost | Indie a Čína | Anexe Krymu | Futures na indexy | Hospodářství | MIB | Důvěra v českou ekonomiku | Index výdajů na osobní spotřebu | Poptávka po ETF | Očekávaný růst | Oslabování libry | Společnost JPMorgan | Barchart | Obchodování v pásmu | Akcie automobilky | IPO Facebooku | Optimismus na trzích | Penzijní společnosti | Vliv sezónnosti na odvětví | Portfolio manageři | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Oslabení | Čas na investování | Útok Hamásu | Prognóza IE | Solar Global | Ovlivňování | Royal Dutch Shell A | EV | Záporná cena | Omniverse | Inflační cíle | Faktory ovlivňující technologické inovace | Dunkerque | FXstreet.com | Cryptotrading | Dolarové dluhopisy | Společnost Silvergate Capital | Propad sentimentu | Libor Chrobok | Ukrtransnafta | Referendum | BTC Prague | Hospodářský cyklus | Pokles inflace podle analytiků | Investiční síť | Cenné papíry Monety | Dobré obchodní návyky | Wales | Freeport McMoran (FCX.US) | Paychex | Blockchainy | Euro Stoxx 600 | iShares Listed Private Equity | Ekonomický kolaps | Dovozní ceny | Short pozice | Ruský Gazprom | Oves | Unian | Skupina firem | Bank of America Merrill Lynch | Šéf polské centrální banky | Moelis | MFE | Labouristická strana | Elektrovozy | Dostupnější peníze | Trh Prime | Úsilí | Pozice spekulantů | Jak funguje inflace a deflace? | Obor podnikání | Inflace v Evropské unii | Řízení růstových odvětví | Vladimír Heluz | Belgická vláda | Zrušení daně z nabytí | Akcie Occidental Petroleum | Těžby bitcoinů z domova | Jádrový CPI | Společnost Unilever | Plánování | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Růst spotřebitelských cen v Británii | Caixin | Švédská ministryně financí | Marathon Petroleum | German Gref | Ztrátový týden | Stagflační trend | Kapitalizácia | Intermediate | Zisk BP | Globální akciový index | Komodity na trading | Nižší ceny | ČMKBK | Akcionáři společnosti Shell | Poptávka po iridiu | Wealth Report | Rizika CBDC | Společnost ExxonMobil | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Karo Invest | Zisková marže | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Casinos Austria | Akcie francouzské EDF | Cenové stability | Antifragile | Společnost ChytrýHonza.cz | Destruktivní zóny | Volatilita akciových trhů | Advokátní kanceláře | Nástroje optimalizace | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Zóna obchodníka | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Využití vodíku | Analytické fórum | Ropa a pohonné hmoty | Cigarety | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Fidelity Water Sustainability | Transakční náklady | BMBL.US | Fond obnovy Evropské unie | Podíl Daniela Křetínského | Převis | Světové obchodní války | Dynamika růstu | Producent kryptoměn | EQT | Fork | Refixace hypoték | Luxusní úkryty | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Investované peníze | Konference BTC Prague | Nicky Shielsová | Podnikatel Adani | Odhady PMI | Vysoká cena | Holdingová společnost | NN Group | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Průměrný Čech | Daytrader | Nástroje měnové politiky | Vývoz | CATL | Index výrobní aktivity | Juneteenth | Energetické firmy | Zdeněk Rýzner | Teplé počasí | Prodeje akcií | Albermarle | Světové finanční krize | CrudeOilUS | Týdenní zpráva | Akcie Uniperu | Aktivity v eurozóně | Server Meduza | Britské loterie | Soud v Karlsruhe | Gate | Vánoční svátky | Nárůst rizikové averze | Akcie Credit Suisse | Podíl nevýkonných úvěrů | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Western Union | Americké ceny | Regulace kryptoměn | Ekonomické indikátory | Finanční tituly |<