Eskalace konfliktu na Blízkém východě

Žijeme v éře turbulence na finančních trzích
17.04.2025 Pandemie, vojenské konflikty, politická nejistota, hrozící dluhová krize USA a rychle se měnící globální ekonomické politiky, to vše nutí investory hledat způsoby, jak chránit svůj kapitál a zároveň usilovat o výnosy – i za náročných podmínek.

Investování v době nejistoty. Jak se chovat v nestabilním světě?
01.04.2025 Žijeme v době turbulencí na finančních trzích - pandemie, vojenské konflikty, politická nejistota, hrozící dluhová krize v USA a rychle se měnící globální ekonomická politika nutí investory hledat způsoby, jak ochránit svůj kapitál a zároveň dosáhnout výnosů - a to i v náročných podmínkách.

Tři trhy, které sledovat příští týden (21. 03. 2025)
21.03.2025 V tomto týdnu bylo hlavní událostí zasedání FOMC a projev Jeroma Powella. Federální rezervní systém zdůraznil vysokou míru nejistoty ohledně tržních výhledů v následujících týdnech. Tento pohled sdílí i investoři. Kapitál se stále přesouvá do bezpečných aktiv, jako je zlato, které zaznamenává rekordní zisky. V příštím týdnu budou zveřejněna mimo jiné finální data o HDP USA za 4. čtvrtletí, inflační ukazatel PCE a předběžné PMI reporty za březen. Vyplatí se sledovat instrumenty jako zlato, EUR/USD a DAX.

Potenciál obchodní války vynesl cenu zlata na rekordní úrovně
11.02.2025 Zlato opět září. Cena tohoto drahého kovu dosáhla nových historických maxim a nic nenaznačuje, že by měl růst v blízké době skončit. Investoři hledají bezpečný přístav v tržní nejistotě způsobené zejména celními poplatky, které chce plošně zavést současná vláda USA. Navíc centrální banky pokračují v masivních nákupech zlatých rezerv. Palivo do ohně přidávají i slabší dolar a geopolitické napětí.

Fidelity International: Akcie – Nové příležitosti v roce 2025
27.11.2024 Jednoznačný výsledek amerických voleb, politické rozbroje v Evropě a probuzení čínských fiskálních opatření předznamenávají pro akciové trhy v roce 2025 větší volatilitu. Ale také nové cesty k výnosům.

Zlato: Říjnová výkonost v centru pozornosti
15.11.2024 Další eskalace konfliktu na Blízkém východě spolu s větší nejistotou kolem prezidentských voleb v USA podpořily v říjnu cenu zlata a převážilo to negativní dopady silnějšího amerického dolaru a vyšších výnosů Treasuries. Drahý kov tak opět zaznamenal nové rekordy a měsíc zakončil na hodnotě 2 744 amerických dolarů za unci, což představuje nárůst o 4,2 % za měsíc a 33,0 % od začátku roku. Zlato bylo v roce 2024 zatím jedním z nejvýkonnějších aktiv.

Analýza Nasdaq, DJ30, DAX, XAG/USD, EUR/USD - Stříbro prorazilo rezistenci, DJ30 na novém rekordu
22.10.2024 Dva týdny před prezidentskými volbami v USA mají trhy býčí náladu. Rostou indexy, dolar a překvapivě i stříbro. Co očekávat v příštích několika dnech?

Denní shrnutí: Trhy opatrné před výsledky technologických firem, ropa se zotavuje kvůli geopolitickým rizikům
21.10.2024 Americké indexy oslabují na začátku týdne kvůli očekáváním finančních výsledků velkých společností za 3. čtvrtletí 2024. S&P 500 obchoduje o 0,3 % níže, Nasdaq zůstává beze změny, DJIA klesá o 0,7 % a index malých společností Russell 2000 oslabuje o 1,4 %.

Forex: Říjen na devizových trzích pokračuje v nerozhodném směru
21.10.2024 Minulý týden, podobně jako předminulý týden, probíhalo obchodování na devizovém trhu s korunou spíše v nerozhodném směru. Po počátečním rychlém oslabení koruny na začátku měsíce, kdy trh reagoval na zvýšené geopolitické napětí odklonem od rizikovějších menších měn, došlo prozatím ke stabilizaci, a dokonce už i k mírnému posílení české měny. Na základě analýzy technických indikátorů se zdá, že tlak na další zisky eura slábne, což pomáhá udržovat větší stabilitu a může otevírat prostor pro případné mírné posílení koruny v dalších dnech. V tuto chvíli je však třeba zachovat zvýšenou opatrnost, jelikož míra rizika eskalace konfliktu na Blízkém východě je stále nezanedbatelná, což potvrzují i uniklé informace bezpečnostních složek USA o chystaném odvetném útoku Izraele na cíle v Íránu.

Invesco: 10 věcí, které by investoři měli sledovat ve čtvrtém čtvrtletí
14.10.2024 Třetí čtvrtletí bylo poměrně významné pro trhy i ekonomiky. Ve většině vyspělých ekonomik pokračovala dezinflace, hlavní západní centrální banky přijaly uvolňování v širší míře a akcie v mnoha regionech zažily silné čtvrtletí. Co se může stát dál, když vstupujeme do čtvrtého čtvrtletí? Zde je 10 věcí, které je třeba sledovat:

Komoditní přehled: Ropa roste po propadu, zlato ztrácí hodnotu kvůli očekávaným změnám sazeb
10.10.2024 Ropa zažívá oživení poté, co se v předchozích dnech výrazně propadla, kdy cena ropy Brent vzrostla na 78 dolarů za barel a WTI se obchoduje nad 74 dolary. Hlavním impulzem pro růst byly zprávy z Číny, která plánuje nová fiskální opatření na podporu ekonomiky. To přináší naději na zvýšení poptávky po ropě. Další klíčový faktor představuje napětí na Blízkém východě, kde hrozí odvetné útoky mezi Izraelem a Íránem po nedávných raketových incidentech. Tato situace zvyšuje riziko omezení dodávek ropy z regionu, což udržuje ceny komodity pod tlakem.

Ranní zpráva z finančního trhu: Inflace v ČR vlivem statistické základny v září mírně zrychlila
10.10.2024 Tuzemská inflace podle nás vlivem efektu srovnávací základny v září mírně zrychlila na 2,3 % y/y. Meziměsíčně spotřebitelské ceny klesly o 0,6 % díky zlevnění pohonných hmot a potravin. Jádrová inflace podle nás zpomalila na 2,3 % y/y. Zářijová inflace v USA zřejmě klesla ze srpnových 2,5 % na 2,2 % a v případě jádrové složky pouze o desetinu na 3,1 % y/y. Na celkové inflaci se podepíšou nižší ceny pohonných hmot. Ty ale vzhledem k růstu cen ropy vlivem eskalace konfliktu na Blízkém východě mohou v říjnu mít již opačný efekt.

PepsiCo stojí v čele ziskových společností, technologický sektor posiluje Nasdaq, protože investoři se připravují na překvapení v podobě inflace
09.10.2024 Americké akciové indexy v úterý vzrostly a částečně tak kompenzovaly ztráty z předchozí seance. Investoři obrátili svou pozornost zpět k technologickému sektoru, protože se nyní soustředí na nadcházející údaje o inflaci a začátek výsledkové sezóny za třetí čtvrtletí.

EBRD kvůli válkám a suchu zhoršila výhled ekonomiky některých zemí
26.09.2024 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) zhoršila na 2,8 procenta výhled letošního růstu ekonomiky v zemích, kde působí. Zdůvodňuje to válečnými konflikty i prudkými výkyvy počasí. Růst v příštím roce bude vyšší, dosáhnout by mohl 3,5 procenta. I to je ale méně, než uváděla dosavadní prognóza. EBRD to dnes uvedla ve svém pololetním výhledu. Prognózu pro Českou republiku EBRD na letošek zlepšila a počítá s růstem o 1,1 procenta. Odhad na příští rok naopak zhoršila a čeká růst o 2,4 procenta.

Invesco: Srpnová výkonnost zlata
13.09.2024 Zlato zakončilo srpen na hodnotě 2 503 USD, což představuje nárůst o 2,3 % a zažilo tak na konci měsíce další rekordní hodnotu. Drahý kov podpořil pokles, jak u amerického dolaru, tak i u výnosů Treasuries. Přitom se zdálo, že ekonomická data zveřejněná v srpnu měsíci připravila půdu pro první snížení úrokových sazeb Fedu v září, což je událost, která by mohla přilákat další poptávku investorů po zlatě, včetně burzovně obchodovaných produktů (ETP). Srpen byl navíc už třetím měsícem čistého přílivu do ETP krytých zlatem na celém světě, i když v relativně skromném objemu. Zlato zatím v roce 2024 posílilo o 21,3 %, což z něj vytváří jedno z nejvýkonnějších aktiv letošního roku.

Komodity: Ceny ropy kvůli situaci na Blízkém východě rostou
26.08.2024 Ceny ropy zahájily nový týden růstem. Eskalace konfliktu na Blízkém východě a snížení těžby v Libyi vyvolaly obavy o dodávky ropy na trhy.

OIL.WTI získává 2,70 %
26.08.2024 Po víkendové eskalaci konfliktu na Blízkém východě a oznámení, že libyjská východní vláda zastaví veškerý vývoz a těžbu ropy, v pondělí nabývají futures na ropu. Libye v současnosti vyváží ropu za více než 30 miliard dolarů ročně. Do roku 2023 bude země vyvážet v průměru 1,2 milionu barelů ropy denně.

Důvěra investorů v německou ekonomiku se zhoršila
13.08.2024 Důvěra investorů v německou ekonomiku v srpnu klesla nejvíce za dva roky. Německý ekonomický institutu ZEW dnes uvedl, že jeho index důvěry se propadl na 19,2 bodu ze 41,8 bodu v červenci. Naposledy se hodnota indexu snížila podobně výrazně v červenci 2022. Výsledky jsou mnohem horší než odhady analytiků, kteří v anketě agentury Reuters očekávali pokles indexu pouze na 32 bodů.

Nasdaq v červených číslech: slabá aukce dluhopisů, pokles technologických společností
08.08.2024 Americký akciový trh ve středu uzavřel na nižší úrovni, přičemž index Nasdaq ztratil 1 %. Hlavním důvodem byl pokles akcií technologických společností, který byl ještě umocněn slabým zájmem o aukci desetiletých státních dluhopisů, což vyvolalo u investorů nervozitu na pozadí volatilního obchodování.

Ropa WTI posiluje o 3 % a vrací se nad 75 dolarů za barel 📈
07.08.2024 Ceny ropy WTI ve středu vzrostly o 3 % a odrazily se od několikaměsíčních minim poté, co údaje ministerstva energetiky ukázaly větší než očekávaný pokles zásob ropy v USA. Podle údajů EIA zásoby ropy v USA klesly již šestý týden v řadě a minulý týden se zmenšily o 3,7 milionu barelů na celkových 429,3 milionu barelů. Analytici odhadovali, že zásoby klesnou pouze o 700 000 barelů.

Komodity: Obavy z další eskalace na Blízkém východě ženou ceny ropy nahoru
07.08.2024 Ceny ropy dnes odpoledne na světových trzích prudce rostou v pokračujících obavách z možné eskalace konfliktů na Blízkém východě a jejích případných dopadů na produkci suroviny. K tomu se přidala aktuální zpráva o zásobách ropy v USA, které podle vládního Úřadu pro energetické informace (EIA) klesly více, než se čekalo.

Graf dne - OIL.WTI (05.08.2024)
05.08.2024 Ropa WTI ztrácí 2,80 %, klesla pod 72 USD za barel a vymazala tak nedávnou rizikovou prémii z eskalace konfliktu na Blízkém východě. Katalyzátorem poklesu jsou obavy z nadcházejícího zpomalení v USA a poklesu poptávky po ropě.

Ranní shrnutí (29.07.2024)
29.07.2024 Asijské a tichomořské indexy začínají týden optimisticky v naději na holubičí postoj centrálních bank a pozitivní makroekonomické údaje ve velmi důležitém týdnu.

Komodity: Ceny ropy po nejnovější statistice z USA rostou
20.06.2024 Ceny ropy dnes rostou. Nejnovější údaje z amerického trhu práce posílily naději, že centrální banka USA (Fed) by ještě letos mohla snížit úrokové sazby. Ceny podporují také obavy z eskalace konfliktu na Blízkém východě a objevily se obavy z narušení dodávek z tohoto regionu, který je hlavním producentem ropy.

Komodity: Ceny ropy se na sedmitýdenních maximech neudržely, srazil je nečekaný růst zásob
19.06.2024 Ceny ropy dnes nejprve rostly a vyšplhaly se na sedmitýdenní maxima. Poháněl je optimismus ohledně poptávky v letních měsících a obavy z eskalace konfliktů na Blízkém východě, zatímco výraznějšímu růstu bránila aktuální zpráva, že americké zásoby ropy nečekaně vzrostly. Tento sentiment začal po 18:00 převažovat a ceny oproti úternímu závěru nakonec klesaly.

Komodity: Ropa kvůli optimismu ohledně vývoje poptávky zdražuje, Brent je blízko 84 USD
09.05.2024 Ceny ropy se dnes zvyšují, za jejich růstem je hlavně optimismus kolem vývoje poptávky, za kterým stojí zprávy o poklesu zásob suroviny ve Spojených státech a o růstu jejího dovozu do Číny. Severomořská ropa Brent kolem 18:30 SELČ vykazovala nárůst o 0,4 procenta a nacházela se blízko 84 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si ve stejnou dobu připisovala téměř půl procenta a pohybovala se nad 79 dolary za barel.

Komodity: Ceny ropy se po zprávě o poklesu zásob v amerických skladech zvyšují
08.05.2024 Ceny ropy se po zprávě o poklesu zásob suroviny ve Spojených státech zvyšují. Severomořská ropa Brent krátce po 18:30 SELČ vykazovala nárůst asi o půl procenta a nacházela se blízko 83,60 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si pak ve stejnou dobu připisovala téměř 0,8 procenta a blížila se k 79 dolarům za barel.

Kolik budou v létě stát pohonné hmoty v Česku? Rozhodne Izrael a Írán
05.05.2024 Pohonné hmoty jsou nejdražší od loňského podzimu. Růst jejich cen sice v posledních dnech zbrzdil, ba se zastavil, ale otázka zní, na jak dlouho.

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy
30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.

Ranní okénko - První odhad růstu HDP za 1.Q 2024 v USA či data ohledně PMI v tomto týdnu
22.04.2024 V tomto týdnu dorazí podstatné ekonomické údaje především ze Spojených států amerických. Tím nejzásadnějším bude pravděpodobně ve čtvrtek zveřejněný první odhad růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí letošního roku. Podle odhadu analytiků by výkon tamního hospodářství v anualizovaném vyjádření měl být vyšší o 2,3 %, což by tak byl sice nižší růst oproti druhé polovině loňského roku, ale stále vyšší než by si představovat Fed pro dosažení svého inflačního cíle. Fed bude také pozorně sledovat páteční cenový index PCE, který se vyvíjí lépe, než index CPI, ale podle trhu i ten mírně stoupne, z 2,5 % na 2,6 %. Dále se dozvíme nejnovější výsledky indexu nákupních manažerů (PMI) v USA, Německu i celé eurozóně.

Dokáže se euro zachránit?
18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.4.2024
18.04.2024 Akcie ve Spojených státech ukončily včerejší rozkolísanou seanci poklesem. Investoři hodnotili postoj centrální banky USA (Fed) k úrokovým sazbám a reagovali také na řadu slabých zpráv o hospodaření na začátku hlavní sezony zveřejňování výsledkových zpráv za první čtvrtletí.

Forex: Americký dolar v reakci na vyjádření představitelů Fedu oslabuje
17.04.2024 Americký dolar dnes oslabuje ke koši předních světových měn. Reaguje tak na vyjádření několika vrcholných představitelů centrální banky USA (Fed), včetně jejího šéfa Jeroma Powella, k dalšímu vývoji úrokových sazeb.

Forex: ZEW index indikuje lepšící se náladu investorů ohledně německé ekonomiky
16.04.2024 Z řady sentiment indikátorů za duben bude zveřejněn německý ZEW index. Ten by měl ukázat na další zlepšování vyhlídek investorů ohledně tamní ekonomiky. Zlepšit by se mělo i hodnocení současné situace, které ovšem zůstává velmi utlumené i vzhledem k nevýraznému výkonu německé ekonomiky na začátku letošního roku. Americká data pravděpodobně ukáží na stabilizaci situace na tamním nemovitostním trhu a nárůst průmyslové produkce v březnu.

Forex: Americká ekonomika nadále překvapuje svojí silou
15.04.2024 Průmyslová výroba v eurozóně v březnu meziměsíčně vzrostla o 0,8 %. Podílely se na tom všechny čtyři největší ekonomiky v bloku. Výroba vzrostla v Německu (+1,1 %), Francii (0,2 %), Itálii (0,1 %) i Španělsku (1,3 %). Meziročně byla v březnu celková výroba v eurozóně nižší o 6,4 %. To však odráží extrémně volatilní čísla z Irska, kde se v březnu výroba snížila meziročně o 36 %. Vzhledem k ostrému poklesu o 3 % m/m v lednu, únorové mírné zvýšení výroby nepředstavuje zásadní korekci. Průmyslová výroba zřejmě i v Q1 24 přispěje negativně k růstu HDP eurozóny. Od toho druhého by však mělo docházet k pozvolnému zotavování. Naději dodávají lepšící se indikátory sentimentu či pozitivní záblesky ve vývoji německého průmyslu na začátku roku.

Ropa dál zdražuje, Brent poprvé od října překročil 89 USD za barel
02.04.2024 Ceny ropy dnes pokračují v růstu, severomořská ropa Brent tak poprvé od října překročila 89 dolarů za barel. Ke zdražování ropy přispívají obavy z narušení dodávek suroviny na trh v důsledku eskalace konfliktu na Blízkém východě a pokračujících ukrajinských útoků na energetickou infrastrukturu v Rusku.

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou
09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.

Komodity: Ceny ropy kvůli obavám z eskalace napětí na Blízkém východě rostou
11.01.2024 Ceny ropy dnes výrazně rostou. Zpráva, že Írán zadržel ropný tanker u pobřeží Ománu, vyvolala obavy z eskalace konfliktu na Blízkém východě, která by mohla mít negativní vliv na dodávky ropy.

Ranní shrnutí (08.01.2024)
08.01.2024 Indexy v asijsko-pacifickém regionu mají za sebou slabou seanci. Poklesy jsou patrné zejména v Číně, kde indexy HSCEI a HSI klesají o 2,30 %, resp. 2,70 %. Japonský index Nikkei 225 roste o 0,25 %, Kospi klesá o 0,25 %, zatímco australský S&P ASX 200 ztrácí 0,40 %.

INVESTIČNÍ GLOSA: Mráz přichází z Jemenu. Povstalci mohou zamávat s americkým trhem
04.12.2023 S koncem roku se trhy nadechují do slibného finiše. Jenže eskalace konfliktu na Blízkém východě to může všechno zhatit. Další a další útoky na americké pozice v regionu neděsí jen Bílý dům, ale i Wall Street. Rozšíření konfliktu by poslalo dolů akciové trhy a z ropy by zase jednou bylo černé zlato.
Související klíčová slova:
Údaje o indexu spotřebitelských cen | Geopolitické riziko | Začátek výsledkové sezóny | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Údaje z USA | Problémy | Výhled dolaru | Měny zemí | Jackson Hole | Dolar (USD) | Index výdajů na osobní spotřebu | Apetit investorů | ETC | Generování zisku | EUR | Egypt | Dnešní statistika z USA | Zkušenosti | Ark | Akciové trhy | Tempo růstu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Jasný trend | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Dluhopisové ETF | Indexy S&P | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Pokles sazeb | Oživení německé ekonomiky | Strategické řízení rizik | Průmyslová výroba v eurozóně | Akciový index | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Inflační čísla | Ztráty peněz | Stimulační balíček | Zvýšení cel | Long pozice | BTC | Rostoucí akcie | Frank (CHF) | Kroky Fedu | Statistiky | Eurostoxx 50 | Korelace | Pokles cen zlata | Pohled na akcie | Dow Jones Industrial | CZK | Uvalení sankcí | Aktiva | Akče | USD/PLN | PLN | Energetika | Smart money concept | Širší index | Ranní zpráva pro tradery | Sektor informačních technologií | XAG/USD | Nálady na trhu | Organizace zemí vyvážejících ropu | Náklady na půjčky | Akcie vzrostly | Investing | Tvorba pracovních míst | Komoditní přehled | TOP 7 | Zasedání ECB | Diverzifikace | FTSE MIB | Unilever | Výnosy dluhopisů | Analýzy | Pravděpodobnost | Bidenova administrativa | Chování trhu | ISM ve službách | PDD | Lagardeová | Palo Alto | Izraelský premiér | Ethereum | Pokles indexu | Exchange | Rostoucí ceny | Uchování kapitálu | Reality | Poplatky | Výkyvy | Depozitní sazba | Posilování dolaru | Hútiové | Goldman Sachs | Vysoká očekávání | Směřování měnové politiky | Makroekonomické zprávy | Statistics | Extrémní počasí | Německý DAX | Geopolitické napětí | Strach | Reálné výnosy dluhopisů | Snižovat riziko | Cena zlata | Cenné papíry a burzy | Riziko a výnos | Zveřejňování výsledkových zpráv | Analýza Nasdaq | Hlavní události | Rostoucí inflace | Fedspeak | Směrnice | FedWatch Tool | Gold | Proražení | Nákupy centrálních bank | Zlaté rezervy centrálních bank | Dolar dnes | Devizové trhy | Vysoce rizikové | ZEW Achim Wambach | Akcie Under Armour | Výhled ekonomiky | Online trading konference XTB | Vývoj na trzích | Konflikty | Pohyby trhu | Stanovený kurz | Vojenské výdaje | Výsledkové sezóny | Technické znalosti | Futures kontrakty na zlato | Růst cen | Tradiční finanční trhy | Standard & Poor's 500 | New York | Snížení úrokových sazeb | Futures kontrakty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vysoké riziko | Výkon amerického dolaru | Oznámení | EIA | Inflace | Dolarový index | Zasedání FOMC | Výsledková sezóna v USA | Rok 2025 | Break of Structure (BOS) | Vývoj měnového páru | Platina | Nižší ceny | Gap | Investice do infrastruktury | Rezervy centrálních bank | Dell Technologies | Obavy investorů | Dopad na ekonomiku | Dividendy | Rafinerie | Omezit potenciální ztráty | Obchodní seance | Jordánsko | Výkyvy počasí | xStation | Pověst | Silný základ | Index volatility VIX | Nabídka zlata | Graf | Rychle rostoucí akcie | NFP report | Výhled | Podnikání | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banky | Zpráva | Výroba v eurozóně | Geopolitická situace | Zvyšování sazeb | Politické rozhodnutí | Prohlášení Bílého domu | Britské akcie | Carry trade pozice | Nárůst cen ropy | Odhady analytiků z Wall Street | Výkon | Invesco | Znehodnocování měn | Odkup akcií | Sankce | Zveřejněná data | Dolary | Vývoj ceny ropy Brent | Ranní zpráva z finančního trhu | Italská premiérka | Nabídka | Premiér Benjamin Netanjahu | Aktuální hodnoty měny | Data z USA | Reálné výnosy | Výzkumy | Důležité signály | Tamás Varga | Dnešní makroekonomické ukazatele | Výprodeje | Růst stříbra | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Volební speciál Purple Trading | CL | Dovoz ropy | Tržní výkyvy | Ceny pohonných hmot | Giovanni Staunovo | Reakce trhu | Shanghai Composite | Ekonomiky | Durace | Donald Trump | Zprávy o inflaci | Suroviny | Výkonnost indexu | Ranní okénko | Globální akciový index MSCI | Volatilita | Signály Fedu | Rizikové příležitosti | Výrobci luxusního zboží | Economist | Největší americké banky | Bydlení | Potenciál růstu | Peníze | Narušení dodávek ropy | Defenzivní akcie | CySEC | Brent | Prudký pokles | Politika | Americké prezidentské volby | Abbott Laboratories | Očekávání | Investiční cyklus | Vybírání zisků | Výhled na rok | Investiční centrum | Strojové učení | Vyšší výnosy | Zvýšení sazeb | Finanční plánování | Boom | Flexibilita | Průmysl | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Konference XTB | Vývoj ceny ropy WTI | Majetek | Volební speciál | Ropné zdroje | Standard & Poor's | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Zásoby ropy | Americké volby | Politická nejistota | Uvolnění měnové politiky | Hedgeové fondy | CZK/EUR | Nákupy | Růst | Ceny bydlení | Americký index | Příležitosti | Akcie a ETF | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Vanguard | Opatření centrálních bank | MiFID II | Fundamentální analýza | Libye | Rostoucí šance | Zásoby zlata | Prognóza | L.F. Investment | Nálada investorů | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Zásoby ropy v USA | Trh práce | Vyšší náklady na půjčky | Makro a měnová politika | Růst cen akcií | Pochybnosti | Izrael | Objem obchodů | Ceny dluhopisů | Kamala Harrisová | Evropské ekonomiky | Obchodníci | Investovat do zlata | CME FedWatch | Ropný trh | Cena bitcoinu | Volatility | Kontrakty na zlato | Long | Sentiment investorů | Chování | Snižování sazeb | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Důvěra spotřebitelů | Koruna | Geopolitická rizika | Generovat zisky | AUD | DJIA | Inflace v eurozóně | Snižování úrokových sazeb v USA | Posílení české měny | Raketový útok | Opatření | Meziroční růst | Achim Wambach | Měnové stimuly | Treasuries | Ropný tanker | Zdravotní péče | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Turecko | OIL.WTI | Jemenští povstalci | Objednávky | Trh | Lukáš Kovanda | Utility | Futures na Nasdaq 100 | MSCI | Centrální banky USA (Fed) | Reálný HDP | Fair Value | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Rozdílové smlouvy | Index | Dlouhodobý růst | Futures | Vyšší náklady | Měď | Stimulační opatření v Číně | Elektřina | MMF | Americká centrální banka | Japonský jen (JPY) | Alibaba | Break of Structure | Zlaté rezervy | Eura | Komise | Nejistoty | Obchodování na devizovém trhu | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Posílení | Základní zboží | Agentura Reuters | Včerejší obchodování | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Údaje o inflaci | Blue chip | S&P | Firma NOC | Hnutí Hizballáh | Unie | Omezení dodávek | Vice | Plánování | Inflace ve Spojených státech | Důvěra investorů | Maloobchodní tržby | Finanční stability | Zvýšení cen ropy | Výkyvy na měnových trzích | Narušení dodávek | Akciové indexy | Očekávání úrokových sazeb | Nová all-time high | Christine Lagardeová | Americké měny | Tržní podmínky | Domácnosti | Americké státní dluhopisy | Obchodování na Wall Street | Dodávky ropy | Prudké oslabení | Hlavní ekonomka | Přehřátý trh práce | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Foreign Exchange | Asie | Očekávání analytiků | PEPSICO | Deficit | Íránský prezident | Negativní dopad | Výdaje | Index Stoxx 600 | Technické analýzy | Euro vůči americkému dolaru | Investiční cíle | Obranný sektor | Budoucnost | Pokles ceny | Dolar vůči jenu | Investiční plány | Odvětví | Republikáni | Společnosti v indexu S&P 500 | Nejnovější údaje | Nižší náklady | Index Hang Seng | Produkce zlata | Palantir | Analytika | Zásoby suroviny | Počasí | Invaze | Aukce státních dluhopisů | Údaje ministerstva | Nové all-time high | Eskalace | Hamás | Deutsche Bank | Fair Value Gapy | Česká koruna | Refinanční operace | Statistické údaje | Úřad pro energetické informace (EIA) | G10 | Obavy o ekonomický růst | Pozornost | Japonské úřady | Polský zlotý | Index Nasdaq Composite | Výnosy dvouletých dluhopisů | Ceny zemního plynu | Vývoj inflace | Surové ropy | Obchodní války | Elektromobily | Ropná firma | Akcie ve Spojených státech | Bohatství | Analytici Goldman Sachs | Ifo | Volby | Dow Jones Industrial Average | Snižování inflace | Energetický sektor | Conference Board | Výkonnost zlata | Bureau of Labor Statistics | Výkyvy trhu | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Náklady | Index nákupních manažerů | Přímé zahraniční investice | Růst vývozu | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Filip Kalčák | Pozornost obchodníků | Poptávka | Kov | Konjunkturální průzkum | Bancorp | Nejstarší kryptoměna | Snižování úrokových sazeb | Odpor | Makroekonomická zpráva | RBI | Hang Seng | Research | Medvědí pohled | Snížení úroků | Roční investiční cyklus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ministr zahraničí | Burzovně obchodované fondy | Marketingová komunikace | Očekávání trhu | Tuzemská inflace | MIFID | Nárůst výnosů | Obchodovat | Americké indexy | Digitální zlato | Dow Jones | UK100 | Největší ztráty | MSCI ACWI | Obchodní aktivita | Finance | Vysoké inflace | Krize v USA | Dluhopisy | Index DXY | Pár EUR/USD | Uchovatel hodnoty | Analytici | Aukce | Vedení centrální banky | Akcie ve Spojeném království | Západní státy | Cenový index | Stříbro | Konkurenční společnost | eXchange | Úsilí | The Times of Israel | Pokles cen | Trading konference XTB | Beata Javorciková | Ropa | ETF | Globální akciový index | Poptávka po zlatě | Firma | Cenový index PCE | Obchodníci s ropou | Německý index DAX | Durace portfolia | West Texas Intermediate (WTI) | Fiat měny | Emise dluhopisů | Ekonomické aktivity | Raiffeisenbank a.s. | Náměstek japonského ministra financí | UBS | Měnové zajištění | Ekonomové | Nový týden | Dividendový výnos | Komerční banka | Japonský index | USA | Futures na Nasdaq | 3М | Spojené státy | Růst HDP | Pokles trhů | Pandemie | Euro vůči dolaru | Výkon dolaru | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Pohonné hmoty | Index volatility | Boeing | Americká data | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Ekonomické faktory | Sazby v eurozóně | Časový rámec | Burze | Dluhová krize | Technologický index | American Petroleum Institute | Výnosy | Očekávání zisku | Investiční poradenství | Ropná zařízení | Corporate Governance | Ceny drahých kovů | Trh s fyzickým zlatem | Americké akcie | Předchozí seance | Erdogan | Úrokové sazby | Rostoucí ceny ropy | České měny | Volatilní | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Pin Bar | OSN | Varování | Giorgia Meloniová | Intervence | Akcie Walt Disney | Spotřebitelská důvěra | Americký dolar (USD) | Další vývoj | První odhad | West Texas Intermediate | Recese v USA | Měnové politiky | USD za tunu | Investiční doporučení | Fiskální politika | Příjmy z ropy | Zlotý | Dedolarizace | Vítězství Donalda Trumpa | Spojené státy a Čína | Cíl Evropské centrální banky | Index Russell | Silnější americký dolar | Prohlášení | Růstový potenciál | Trading | Dna | Vojenské konflikty | KOSPI | Značná rizika | Americká administrativa | JD | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Podnikání na kapitálovém trhu | Invesco Physical Gold ETC | AI | Británie | Zmírnění obav | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prudký růst cen akcií | Prezidentské volby | Chytré peníze | Eskalace na Blízkém východě | Růst mezd | Snížení inflace | Eskalace v regionu | Čínská poptávka | Společnost Nvidia | Sazby | Extrémní volatilita | Index nových zakázek | Zemědělství | Americký index S&P 500 | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Řízení volatility | Komise v přenesené pravomoci | Online trading | Investovat | Komoditní | Přehřátý trh | Cena severomořské ropy Brent | Data o HDP | Hlavní ekonom | Nerozhodnost | Ekonomické oživení | Riziko ztrát | Překážky | Zbrojní průmysl | Regulátor | Průzkum | Hlavní analytik | Firmy | Budoucí vývoj | HDP Německa | Růst cen ropy | Zajištění | Nezávislost centrální banky | Zájem investorů | Cena ropy brent | Kroky centrálních bank | Povětrnostní podmínky | Odhad růstu HDP | Výsledky společnosti | Investování | Fed | Nonfarm Payrolls | Magnificent | Nejbližší support | Maďarský forint | NASDAQ 100 | Účastníci trhu | Technologický Nasdaq | Hry | Dílčí index | Trhy | Trade | Nasdaq a S&P 500 | UBS Giovanni Staunovo | FTSE | Vyšší riziko | Měnové trhy | Rizika | Spirit Airlines | Fond | ISM | Globální trhy | Měkké přistání | Americké banky | Dluhopisový trh | Pravděpodobnost intervence | JD.com | Futures na ropu | MIB | The Times | Konfluence | Verizon Communications | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Výprodeje akcií | Riziková aktiva | Britský FTSE | Úřad pro energetické informace | Růst ekonomiky | Žádosti o podporu | Sucha | Bilance | Americké akciové indexy | Tesla | Low | Stabilita | XTB Research | Nárůst volatility | Ekonomický růst | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | KCNA | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Jak chránit svůj kapitál | Odhady analytiků | Béžová kniha Fedu | Shares | ETF na bitcoin | PDD Holdings | Americká ropa WTI | Na burze | Společnost | The New York Times | François Villeroy de Galhau | Ralph Lauren | Evropské trhy | Hospodaření | Indikátory sentimentu | Velké americké banky | Severomořská ropa | Dolar k japonskému jenu | Reporty | Výkyvy na finančních trzích | Purple Trading | Ceny ropy Brent | Hospodářské politiky | Eskalace konfliktu | Vývoj na trhu | Riziko | Analytik | Emise | Travelers | Pražský PX | Trinity | Klesající ceny | Spotové ceny | Nájemné | Benchmarky | FIAT | JPY | Citi | Pokles výnosů | Bank of America | Obchodování s futures | USDX | Šok | Finanční trh | Meta | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | Trading konference | NATO | Vývoj dolaru | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Libanon | Know-how | Risk | Akcie aerolinek | Ozempic | Omezení dodávek ropy | Ceny | Financování | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Pohyby na trhu | FactSet | Německý ZEW index | LPL Financial | FTSE 100 | Války | Impuls | Raiffeisenbank | Data z trhu práce | Severní Korea | ETN | Centrální banka | Predikce | Americký dolar k japonskému jenu | WTI | Blízký východ | Cla na čínské zboží | Úrokové sazby v eurozóně | Evropské centrální banky | Zajištění portfolia | EUR/JPY | Libra | Extrémně volatilní | Cena severomořské ropy | Celní politiky | Nejvyšší růst | Klima | Instituce | Forint | Opatření v Číně | Morgan Stanley | Ceny zlata | Náklady na financování | Výnos | Výsledky amerických voleb | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Index DOW | Německé ekonomiky | Frank | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Zpětný odkup akcií | 256/2004 | Akcie společnosti Boeing | Trinity Bank | Izraelská armáda | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Půlení | Podkladové aktivum | Posílení koruny | Index technologického trhu | Hongkong | Ceny energií | Barometr | Zboží z Číny | ASX | Bezpečné přístavy | VIX | Index Dow Jones Industrial | Euforie | Írán | Nejnovější výsledky | Jasný signál | Čínské zboží | Část zisků | Zisk | Čínské stimuly | World Gold Council | Akcie Ralph Lauren | EURUSD | PVM | Obchodované fondy | Spekulovat | Středoevropské měny | Dovoz | Nasdaq Composite | Tržní sazby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodování | Úroky | Prezident | Růst inflace | Prémie | Evropa | Měna | TOPIX | Nasdaq | Inverzní vztah | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Finanční výsledky | Francie | InvestingFox | Předpověď | BOS | Údaje | Dolarové sazby | Výkonnost indexů | Eurodolar | Teherán | Drahý kov | Snížení daní | Index CPI | xStation5 | ProCent | Držitelé Bitcoinu | Platforms | Změny sazeb | Statistika z USA | Zpráva pro tradery | Portfólia | Japonsko | Spotová cena | Super Micro Computer | Směřování | Visa | Cenový cíl | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Propad akcií | CARA | GMT | U.S. Bank | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Největší rizika | Euro STOXX | NATGAS | Změny ve vedení | FOREX | Signály | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Obavy o poptávku | Jasný směr | Americké akciové trhy | GfK | New York Times | Výrobní aktivity | HSI | Pokles zásob | HDP | COMEX | Devizový trh | Načasování | Hospodářské vyhlídky | Ekonom | Optimismus | Index Nikkei 225 | Rozhodování | Čínské vlády | Ekonomka | Dolar | Euro | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Eskalace napětí | Ropa roste | Globální investoři | Politici | Rizikové prémie | DJ30 | Investiční glosa | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Hospodářský cyklus | Výprodej | Ekonomické zprávy | U.S. Bancorp | Signály z Fedu | Přirážka | Zklamání investorů | Zdraví | EBRD | Domácí měny | ČTK | Stimuly | Ztráty | ASEAN | 1D | Abbott | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Index amerického dolaru | FOMC | Akcie | Kupci | Výsledek amerických voleb | Největší ekonomiky | Trhy s komoditami | Société Générale | Návratnost | Hnutí Hamás | Index spotřebitelských cen | Švýcarský frank (CHF) | Koš | Vývoj ceny | Index cen | Světová ekonomika | Rekordní zisky | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | USDJPY | Index VIX | Silná měna | Vývoj ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Společnost Apple | Prognózy | Kurz | SOK | DXY | Růst zisků | Globální růst | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Pozornost investorů | Veřejné služby | Index důvěry | Online trading konference | Americká ekonomika | Panevropský index | Intermediate | Snížení těžby | Japonské akcie | Výsledky | S&P 500 a Nasdaq | Investice | Osobní příjmy | Čínský index | Pro investory | Fidelity | Potenciál | Zdravotnictví | Kevin Tran Nguyen | Odveta | Rally | Investujte | Nezávislost | Komunikace | Americké futures | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Vnímání | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Ekonomická aktivita | Výdaje na obranu | Zisky | Regulace | Zaměstnanci | Diverzifikovat | Fondy | USD za barel | Kurz eura | SAP | Walt Disney | Hospodářství | Akcie klesají | Důvěra | Risk Off | Vítězství republikánů | Streamovací služby | Index Standard & Poor's | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Ropa WTI | Burzy | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | CSI300 | Cash flow | Obchodování s cizími měnami | UNA | Rusko | David Matulay | Poradce | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Kering | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | ESPN | Mnozí investoři | Organizace | Nervozita | Pro tradery | HSCEI | Nemocnice | Technologičtí giganti | Valuace | Výsledková sezóna | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Index DJ30 | Plány | Administrativa | DJI | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cena ropy WTI | Pozitivní signál | NFP | Potenciální zisky | Nikkei | Čtvrtletní zisk | Umělé inteligence (AI) | ZEW | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Futures na S&P 500 | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Trh dnes | Příjmy | Index US100 | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Pákový efekt | Britský FTSE 100 | Rozvoj | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Silný růst | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Udržitelnost | Míra | Neuspokojivé výsledky | Korekce | Panevropský index STOXX 600 | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Premiér Benjamin | Průzkumy | Carry trade | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Trendové linie | Short | Agentura Bloomberg | Krize | High | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | Zvýšené geopolitické napětí | Cena | Německá vláda | Německo | Makroekonomické ukazatele | Významný krok | Volatilita cen | Apple | Zadlužení | Evropské indexy | Americký trh | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | CME Group | Ochrany kapitálu | Kurzy | Prudký růst cen | Ekonomické údaje | Ropná pole | Nové rekordy | Ekonomická data | Fidelity International | Drahé kovy | Evropské akciové indexy | Etherea | Ekonomická data z USA | All-time high | Výhledy | Co bude | Medvědi | DAX | Rezervy | Zavedení cel | Forexu | Debata | Akcie společnosti | Kypr | Zlato | Ekonomika | Geopolitika | SEC | Indikátory | Odpovědnost | Verizon | Oslabení | Finanční situace | Energetické krize | Práce | Úspěch | Benjamin Netanjahu | Centrální banky USA | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Banky | BlackRock | Zisky společnosti | Vlády | Americká vláda | Investiční společnosti | Ceny mědi | Šance | Tržby společnosti | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Analýza | Velké ztráty | Data ze Spojených států | Ministr financí | Umění | Měnové politiky v USA | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Japonský index Nikkei | ČR | XTB | Meta Platforms | Ropný průmysl | Kurz EURUSD | Čínské akcie | API | Pozice | Čínská ekonomika | Portfolia | Americké zásoby ropy | OCI | Pullback | Dlouhé pozice | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Komise pro cenné papíry a burzy | Hospodářské cykly | Market | Technologický sektor | Cenné papíry | Stoxx | Ozbrojený konflikt | LSEG | Americká lehká ropa WTI | Zdražování ropy | Support | Platební systém | Vláda USA | Texas | Uvolňování měnové politiky | Energetické trhy | Služby | Krize na Blízkém východě | Spotřební zboží | Zvýšená volatilita | OPEC | Broker | Peněžní zásoby | Zrychlení inflace | Sentiment | Evropská banka | NYSE | Investoři | Americká ropa | Ceny ropy dnes | Evropský index | Alibaba Group | Největší pokles | Obchodní bariéry | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Přecenění | Vývoj měnové politiky | Nikkei 225 | Omezení produkce | Rezistence | Index Dow Jones | ZEW index | Centrální banka USA | Oživení čínské ekonomiky | Nařízení | Zdražování | Ropy | Hodnocení současné situace | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Společnosti z indexu | Předseda | Invesco Ltd. | Hospodářské výsledky | Akcie společnosti Walt Disney | Americké ekonomiky | Jádrový index | USD | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Co bude dál? | Cena americké ropy | Dnešní statistika | Americký dolar dnes | Kabinet | Emoce | Turbulence na finančních trzích | Nové příležitosti | PayPal | Doji | Společnosti v indexu | Nasdaq a S&P | Under Armour | D1 | Investing.com | Celkový objem obchodů | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Co se děje na finančních trzích | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Obavy z recese | Federální rezervní systém | CZ | Australský dolar | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Dezinflace | Trh s futures | Magnificent Seven | Dogecoin | Finanční ztráty | Economic | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Dezinflační proces | Kanada | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Současné tržní podmínky | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Smart money | Nvidia | Investment | Tamas Varga | Zahraniční investice | Indexy | Státní dluhopisy | Americký dolar | Klíčový faktor | Nízké ceny ropy | US100 | Makro | Vytrvalost | Situace v Německu | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | ECB | Stoxx 600 | Splatnost | Výkonnost akcií | Těžaři | Měnová politika | Doporučení | Palo Alto Networks | Inflační očekávání | Body | Výhled na rok 2025 | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Glenmede | ROCE | Spekulace | Hodnoty měny | Palantir Technologies | Cykly | Hizballáh | Hedging | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Miliardy | Akcie PayPal | ASX 200 | Černé zlato | Materiály | Spekulanti | MasterCard | Poptávky po ropě | Prodeje | Akciový trh | Rizikový apetit | Investovat peníze | Investor | Nákup dluhopisů | USD/JPY | SMCI | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Průmyslový index Dow Jones | Banka | Produkce ropy | Tchaj-wan | Premiérka | Vlastnictví | Stav americké ekonomiky | Polský zlotý a maďarský forint | Index technologického trhu Nasdaq | Úřady | Graf dne | SPX | Statistika | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Indonésie | Disney | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot