Středa 22. březen 2023 01:47
reklama
Swissquote Bank
reklama
XTB konference brezen 2023
reklama
XTB konference brezen 2023
reklama
XTB konference brezen 2023

Klíčová slova - UCITS ETF

img

Fidelity International uvádí nové ETF: Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF

21.03.2023 Fidelity International oznamuje uvedení fondu Fidelity Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF, kterým dále rozšiřuje své investiční možnosti zaměřená na klima.
img

Týdenní aktuality z komoditních trhů: Pozornost se upíná na zlato a měď, kovy dál posilují

18.01.2023 Bloomberg Commodity Index se v současné době obchoduje o 2,4 % výš, čímž smazal část svého propadu ze začátku ledna. Došlo k tomu poté, co se energetický sektor – s výjimkou zemního plynu – připojil k vzestupu kovů pod vedením zlata a mědi. Za tímto posílením stojí slabší dolar, klesající americká inflace a mimo jiné i vyhlídky na to, že opětovné otevření Číny s sebou přinese růst poptávky po surovinách. Ochotu riskovat navíc podporuje i pokračující pokles dolaru. Americká inflace totiž oslabuje, a tak už Fed nemusí zvyšovat sazby takovým tempem.
C:\\fakepath\\etf-09122022.png

Seriál o ETF: Jak se liší ETF od běžných podílových fondů (díl 3.)

09.12.2022 V dnešním díle si ve stručnosti popíšeme, čím se ETF liší od běžného fondu, který se neobchoduje na burze. Proč je to důležité? Není fond jako fond a věříme, že než se kdokoli pustí do jakékoli investice, měl by alespoň rámcově tušit, co je daná investice zač a čím se liší od podobných investic. Možná vám dnešní článek pomůže v rozhodování, jestli své peníze investovat do ETF nebo běžného podílového fondu.
img

Válečná ekonomika: Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 nepotěší Macrona, příznivce Brexitu ani evropské antifederalisty

08.12.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, vydala svou pravidelnou publikaci 10 šokujících předpovědí na rok 2023. Tyto predikce se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň podceňovaných událostí, které mají potenciál pořádně rozvířit nejen finanční trhy, ale i politickou a populární kulturu.
img

Index S&P 500 v rozkolísaných časech. Patnáctý medvědí trh bude zřejmě trvat déle než rok

02.11.2022 Akciové trhy poslední dobou zažívají poměrně velké poklesy. Týká se to rovněž indexu S&P 500, který patří mezi hlavní americké indexy. Vysoké propady a volatilitu posledních měsíců může nezkušený investor vnímat jako riziko, ten zkušený v ní naopak vidí příležitost. Medvědí trh poskytuje připraveným investorům příležitost nakupovat akcie se slevou.
img

ESG: klimatické závazky vs. energetická bezpečnost

21.07.2022 V několika bodech od společnosti Invesco naleznete aktuální informace o rovnováze mezi přechodem na nízkoemisní hospodářství a potřebou energetické bezpečnosti v kontextu geopolitických, implementačních a právních výzev.
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Invesco: Investiční trendy u burzovně obchodovatelných fondů

13.06.2022 Burzovně obchodované fondy neboli ETF se začínají čím dál víc prosazovat i v evropském regionu. Celková globální hodnota ETF od všech emitentů se přitom od roku 2018 do loňska téměř zdvojnásobila. Začátek roku 2022 přitom naznačuje, že zájem o ETF bude pokračovat.
img

Společnost Invesco přináší své ETF i na český trh

31.05.2022 Mezinárodní investiční společnost Invesco v květnu registrovala v České republice nové ETF. I čeští investoři tak mají příležitost koupit si tyto ETF a investovat do několika oblastí. Odvětví ETF v současné době rychle roste, přesto celkové objemy prostředků v ETF představují zatím jen 10 procent aktiv všech evropských fondů.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

Long signál na akcie RWE (RWE)

30.03.2022 Akcie RWE posiluje během zvýšeného zájmu o zelenou energii. Společnost se v současné době transformuje v jednoho z předních mezinárodních výrobců elektřiny z obnovitelných zdrojů. Poté, co akcie na konci února značně posílila, na začátku března přišel prudký pokles. V současné době se trend konsoliduje.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

25.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Long signál na akcie Advanced Micro Devices (AMD)

23.03.2022 Během pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po integrovaných obvodech AMD. Akcie posílila koncem minulého roku na nové rekordní maximum 164 USD a poté přišla fáze korekce. Investoři se obávají, že zvýšení úrokových sazeb by mohlo zpomalit růst. Aktuálně vidíme, že se akcie pokouší stabilizovat nad EMA-20.
img

Short signál na akcie BASF (BAS)

23.03.2022 BASF je přední světová chemická společnost, která má jedno z nejrozsáhlejších produktových portfolií v oblasti průmyslových chemikálií. Produkty společnosti mají využití v automobilovém, elektrotechnickém, chemickém a stavebním průmyslu. Dále také v zemědělském sektoru, farmaceutickém sektoru a při těžbě ropy a zemního plynu. Poté, co se od začátku roku trend pohyboval do strany, cena akcie v únoru rapidně klesla.
img

Fed zvýšil sazbu o 0,25 %. Hrozí vysoká inflace a nižší růst ekonomiky, tvrdí Powell

18.03.2022 Fed ve středu zvýšil základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu a informoval, že úroková sazba by se mohla do konce letošního roku vyšplhat do rozmezí mezi 1,75 % až 2 %. Je tedy evidentní, že Fed začal bojovat proti vysoké inflaci, která se nachází na nejvyšších úrovních za posledních 40 let. V prohlášení došlo ke zhoršení odhadu růstu ekonomiky z původně avizovaných 4 % na 2,8 %. Americká centrální banka také upozornila na nejistoty spojené s válkou na Ukrajině.
img

Long signál na iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)

16.03.2022 ETF s ISIN: IE00B6R51Z18 jsme doporučovali již minulý týden. Nákupní signál na 11,50 USD byl zcela jasný. Cena akcie ovšem posílila příliš rychle na to, aby nám poskytla rozumný kupní signál. Nyní máme novou nákupní příležitost kvůli korekci z minulých dnů.
img

Market Alert: Investovanie v Číne

27.07.2021 „Buďte chamtiví, keď sa ostatní boja“ - toto vyhlásenie Warrena Buffetta bolo zapadnuté prachom, pretože sa zdá, že hlavné svetové akciové trhy sú v nekonečnej rally. V súčasnosti však existuje veľké množstvo obáv investorov - Čína. Cez víkend Peking vydal nové nariadenia, ktoré účinne poškodzujú sektor online vzdelávania. Aj keď samotný sektor nie je veľkou časťou akciového trhu, tieto nariadenia sa riadia mnohými krokmi podniknutými proti technologickým spoločnostiam a investori sa obávajú, že čoskoro môžu prísť ďalšie. To spôsobilo významné precenenie akcií a index Hang Seng China Enterprises (CHNComp) je len o nejakých 10% nad predpandemickými minimami z roku 2020!
img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\krypto1.jpg

Bitcoin ako rezerva

31.07.2020 Posledné týždne začal bitcoin znova zaujímavo rásť a pútať pozornosť. Pozrime sa bližšie na niektoré pádne dôvody prečo a tiež na to prečo sa niekedy hovorí o bitcoine ako o zlate 21. storočia a má výhody oproti oproti inštrumentom, cez ktoré sa zvykne zlato obchodovať.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Výběr 10 nejlepších dividendových aristokratů a ETF roku 2020

09.01.2020 Dividendový aristokrat je společnost, která nepřetržitě zvyšuje dividendu po dobu 25 let. Zpravidla se nejedná o cyklické akcie. Dividendoví aristokraté nebývají příliš zasaženi recesí a někdy i dokonce svoji dividendu v období recese nadále zvyšují.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Brazilský real | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of Japan | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Futures | G7 | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měna fondu | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový list | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RSI | Rally | Rating | Reinvestice | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Přenos | Volatilní | Kasina | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | DAX 30 | Do čeho investovat | Dolar | Dow Jones index | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | ETF fond | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská rada | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hodnota dolaru | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Kurzy | Management | Market | Markets | Mezinárodní investiční společnost | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Ocenění akcií | Online broker | Online obchodování | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | SPX | Státní dluh | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Benzín | Buffett | BIC | Čistý dluh | EBITDA | Indie | Měď | Ministerstvo financí | P.A. | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Akciová společnost | Tržby | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Komise | Contract | Kontrakt | Intraday trading | Trader Workstation | Volby | Cukr | Retail | Burze | Co je CFD | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Penny stock | Microsoft | MSCI | State Street | Členové OPEC | NATO | Ole Hansen | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Panama papers | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Čínský renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | BlackRock | Znalost | Přehled | Bankovnictví | Futures kontrakty | Referendum | City | Pozornost investorů | Firmy | Inflační tlaky | Glencore | Xetra | Britská centrální banka | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Americké indexy | Historická maxima | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Tesla | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Mzdy | Dosahovat zisku | Predikce | Krize | FCA | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Indexové fondy | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Překoupený trh | Alphabet | Investice v Číně | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Belgie | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Morningstar | Akcie firem | Spekulativní investoři | Tržní kapitalizace společnosti | Správa portfolia | Bloomberg Commodity Index | Bancor | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Veřejně obchodované fondy | Americký akciový trh | Investiční alternativa | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Měnové zajištění | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Monero | ETC | Invesco | Nemovitostní fondy | Crypto | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | Online kasina | Výkonnost fondů | Složený úrok | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Růstové akcie | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Vysoké standardy | Podniky | Odpovědné investování | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Short signál | RDSA | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | HKD | Trh s kryptoměnami | Signál na akcie | Marihuanové akcie | Předpovědi Saxo Bank | Next Generation | Hodnota amerického dolaru | MSCI All Country World | Růst zisků | Prezident Trump | Evropská komise | Obchodované fondy | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Čínské firmy | Růst cen komodit | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Market alert | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Slabší dolar | Infineon | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Hang Seng China Enterprises | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | NATGAS | CoinShares | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Coffee | Pokles dolaru | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Recese v USA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Indická ekonomika | Cena niklu | Burzovní průvodce | MDAX | Čeští investoři | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Pictet | iShares | Dluhopisové ETF | ESG | Čas jsou peníze | Investujte do akcií | Akcie roku | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Káva | Hongkong | AEX index | LNG | Objem | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Nové kvantitativní uvolňování | Myšlenka | Proroctví | Obrat trendu | Alibaba Group | Inflace v USA | Firma | Reálné ekonomiky | Technické analýzy | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Skrytý potenciál | ICU | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | Disney+ | 5G | Finanční rezervy | Inflační cíle | Evropští investoři | CHNComp | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Ceny výrobců | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | Neinvestovat | General Motors | Výrazný pokles | Přijatelné riziko | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Zdražování | Běžný investor | Problémy | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Amcor | Farmaceutická společnost | AbbVie | Amgen | Společnost Microsoft | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Investiční aktivity | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | AT&T | Disney | Významné zisky | Americké vlády | Dot-com | Bydlení | WHEAT | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Stratég | Roční růst | Předsevzetí | Průmyslové podniky | Peking | Americký index | Wirecard | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Návratnost | Commodity index | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Miliardy eur | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Zemědělství | Rekordní maximum | ASML | Poradenství | Německá společnost | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Dividendový aristokrat | Psychologie dividend | Reinvestice dividendy | Obchodování dividendových akcií | Podnik | Bloky | Míra zadlužení | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Akcie iRobot | Cenové tlaky | Americké ministerstvo | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Anglie | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Změny cen | Negativní dopad | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Freedom Financial Services | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | FIAT | Zpomalení růstu | Tvrdá práce | Pochybnosti | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Biogen | Americká inflace | COVID-19 | Kukuřice | Ceny kukuřice | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Bez rizika | Gilead Sciences | Střední podniky | Ekonomické recese | Sestupný trend | Vývoj | HSCEI | Guru | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Prudký pokles | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Výrazný vzestup | Šíření viru | Pokles vývozu | Důležitý support | New York Times | Prostor k růstu | Justin Trudeau | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Valné hromady | Unilever | Kalifornie | Domácnosti | Páka | Hotovost | Německý akciový index | Dividendové výnosy | Propad indexu | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Automobilový trh | Investice do zdravotnictví | Allianz | Karanténa | Rozložení kapitálu | Výkonnost indexu | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Hotelnictví | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Práce | Vyhoření | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | ETF portfolio | Společnost Saxo Bank | Veřejný sektor | Pákistán | Nejvyšší soud | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Dodavatelské řetězce | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Procter & Gamble | Uzavření trhů | Indikace | Colorado | CFD na futures | USO | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Dílčí index | Nizozemsko | ETF USO | Cenové pohyby | Investiční tituly | Posílení | Joe Biden | Regulační rámec | 3M | Prudké pohyby | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Dividendové ETF | Inverzní ETF | HG měď | Růst výnosů | Soud | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Dluhy | Průmyslové kovy | Merck KGaA | Merck | JD.com | NetEase | Hlavní trendy | Konsorcium | Spekulovat | Moderna | Více riskovat | Velikost fondu | Kupci | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Unie | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Bývalý prezident | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Býčí trend | Big data | Akcie big data | Teorie černé labutě | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Světové indexy | Výplata | Markus Braun | Covid | Analytické společnosti | Společnost Wirecard | Akcie Wirecard | Ziskové marže | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Medtronic | Exporty | Ant | Michal Lukáč | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Úspěchy | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Rostoucí ceny komodit | KGHM | Životní úroveň | Exchange Traded Commodity | Bitcoin vs. zlato | Důvěra | WeCHat | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Možné zisky | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Online nakupování | Pokles tržeb | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Coca-Cola | Přístup na burzu | SPAC | Klimatické změny | Badger | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | VOW3 | Akcie NIO | Arabica | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Investiční prostředí | App Store | Biden | Delivery Hero | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Akcie Sony | Embargo | Dluhopisy EU | Způsob investování | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | ALV | Saxo Bank Steen Jakobsen | Grains Index | Bloomberg Grains Index | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | SolarEdge | PDD | Pinduoduo | Praktické tipy | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | LEN | MGM | Zdravotní péče | Rio Tinto | JD | Nejlepší čínské akcie | SNY | MSCI China All Shares | Situace na trhu | Tržní ceny | Finanční výkonnost | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Obchodování s emisemi | Zajímavé akcie | Trojité dno | Rizika a příležitosti | WTI Crude Oil | Freeport-McMoRan | Silný růst | Japonský HDP | TER | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Pohyb ceny | Výnosy z investic | Special Purpose Acquisition Company | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Aktuality z komoditních trhů | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Internetové společnosti | USDA | Pandemie COVID | Riziko ztráty | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Luckin Coffee | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Cíle | Příležitosti | Dodávky plynu | Zajišťování | XPeng | Prodej | XPEV | Hodně peněz | Shortování | Expense ratio | iShares Nasdaq | Shares Nasdaq US Biotechnology | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Graf akcie | Obrovský potenciál | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Technologie | Nákupní příležitost | Americký trh | Odvětví | Futures na kávu | BHP | Flexibilita | Načasování | Investovanie v Číne | Lyxor China Enterprise HSCEI | iShares MSCI China A UCITS ETF | iShares MSCI China UCITS ETF | Xtrackers FTSE China 50 ETF | Bilion | Růst v Číně | Chování | Futures na železnou rudu | Gary Gensler | Inovativní řešení | Zahraniční společnosti | SAMR | Začátečník | Společnosti | Opatření | Dna | Evergrande | Rychlý růst | Energetika | Ceny plynu | Společnost Walmart | Marika Čupa | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | VanEck | BNP | Minulá výkonnost | Změny na trhu | Zdravotnictví | Schlumberger | Obilí | Pozornost | Klima | Vanguard | Čínský realitní sektor | Tencent Music Entertainment | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | NTES | TIM | | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Cykly | Rozšíření | Emise uhlíku | Spotřebitelské inflace | Základní sazba | Grafické karty | Kartel OPEC+ | Ocel | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Call of Duty | Valneva | ESD.FR | Vanguard S&P 500 | Instituce | Spotřební zboží | Illumina | Invaze na Ukrajinu | A-shares | Ping An Insurance | Dropbox | Kupní cena | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Orsted | Cheniere Energy | Zpřísnění sankcí | DBK | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Konflikt v Evropě | Uzavření příměří | Růst cen surovin | Řetězce | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | APP | Pšenice (WHEAT) | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Akcie kybernetické bezpečnosti | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Nízké poplatky | Správa | Vlastnictví | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Hlavní investiční analytik | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco Bloomberg Commodity UCITS ETF | Invesco Coinshare Global Blockchain UCITS ETF | Invesco EQQQ Nasdaq-100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ Next Generation 100 UCITS ETF | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Invesco MSCI China All Shares Stock Connect UCITS ETF | Varování před riziky | Investiční trendy | RIOT | Investování do blockcchainu | Výrobci automobilů | Aktiva pod správou | Současná situace | Investovat do ETF | Keir Starmer | Financials | Zdeněk Bartoš | iShares Core S&P 500 | Výkonnost fondu | Výkonnost fondu iShares Core S&P 500 | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Období medvědího trhu | Otevření ekonomiky | CZ | Rafinerie | Net Asset Value | Assets Under Management | Total Expense Ratio | Seriál o ETF | Line | Národní bezpečnost | Válečná ekonomika | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | iShares Listed Private Equity | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Čistá hodnota aktiv | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 | ETF Bnp Paribas | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | USD za tunu | Otevření Číny | Výprodeje | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | Federální rezervy | Znovuotevření Číny | Omezené riziko
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

UBS Securities
UBS Wealth Management
UBS Wealth Management Americas
Úbytek
Úbytek pracovních míst
UB4TRADE
UCCI
UCG
UCG.IT
UCITS

Následující klíčová slova

UCITS ETF (INRG)
UCL
UCO
Účast akcionářů
Účastníci forexu
Účastnické fondy
Účastnické fondy DPS
Účastnický fond
Účast v eurozóně
Účely spekulace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
eTrader
FXDD
Purple Trading
reklama
Instaforex Autochartist nove
Potvrďte prosím... Zavřít