Úterý 09. srpen 2022 15:20
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy forex
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Čínský akciový index

img

Americký akciový trh dne 14. března 2022

14.03.2022 Rusko-ukrajinský konflikt zůstává hlavním tématem začátku nového týdne a téměř vytlačuje všechna ostatní témata. V pondělí ráno všichni očekávají nové kolo jednání prostřednictvím videa. Minulá dvě kola nepřinesla téměř žádné výsledky, kromě určitého pokroku v humanitárních otázkách, jako je otevření koridorů pro odchod civilistů z měst obléhaných ruskými vojsky. Pozitivní snad je, že v uplynulém týdnu došlo ke snížení počtu střetů. Aktivní boje probíhaly pouze v Mariupolu a Černihivu. Mapa bojových pozic stran se za týden změnila jen málo. Podle situace to vypadá, že konflikt vstupuje do vleklé poziční fáze. Minulý týden Rusko podniklo raketové údery, zejména na letiště u Lvova, jen několik kilometrů od ukrajinsko-polské hranice. Zároveň ruská armáda učinila prohlášení, že by mohla udeřit na transport zbraní pro Ukrajinu. V reakci na to Biden prohlásil, že jakýkoli ruský úder na Polsko by se setkal s tvrdou odpovědí. O něco dříve Biden prohlásil, že jakýkoli ruský úder na členskou zemi NATO by se setkal s vojenskou odpovědí USA, i kdyby to byl začátek světové války.
img

Americký akciový trh ke dni 11. března 2022

11.03.2022 Americký trh ve čtvrtek klesl, ale do závěru obchodování posílil. Dow ztratil 0,3 %, NASDAQ klesl o 0,9 % a S&P 500 se ve čtvrtek propadl o 0,4 %. V Asii se čínský akciový index propadl o 1,5 %, ten japonský klesl o 2 %.
img

Rychlé shrnutí

13.09.2021 Čínští regulátoři se údajně chystají rozdělit Alipay na několik aplikací. Velké technologické firmy by navíc měly otevřít své platformy konkurenci.
C:\fakepath\trhy.jpg

Koronavirus už zaútočil i na trhy

06.02.2020 Virové onemocnění Koronavirus, u kterého je za epicentrum nákazy považována čínská provincie Wu-chan, se již rozšířilo do mnohých míst naší planety a denně tak ovlivňuje životy desítek miliónů lidí. Díky tomu, že se šíření koronaviru prozatím nedaří potlačit a počet nakažených den co den narůstá, dá se proto s trochou nadsázky hovořit o tom, že kromě lidí, koronavir již zaútočil i na finanční trhy, kde si nejistota a obavy z dalšího budoucího vývoje tohoto onemocnění začínají nyní vybírat svou daň. A právě dopady koronaviru na určité vybrané trhy budou naším dnešním hlavním tématem.
img

Měsíc koronaviru. Jak se dotýká české i světové ekonomiky?

31.01.2020 K ohlášení prvního případu nakažení koronavirem v čínském městě Wu-chan došlo 31. prosince 2019. Nyní se počet nakažených přehoupl přes 5 000, z nichž 132 virus nepřežilo. Míra úmrtnosti je čínskou vládou stanovena mezi dvěma a třemi procenty a ve dvaceti tamních městech platí restrikce ohledně cestování. Česká republika se podle hlavní hygieničky viru bát nemusí, ekonomika by se však nakazit mohla.
img

Rychlé shrnutí posledního dění na trzích

02.01.2020 Ranní obchodování v Asii skončilo v pozitivním teritoriu. Australský index S&P/ASX 200 přidal desetinu procenta, většina čínských indexů zakončila obchodování o přibližně 1 % výše. Japonský Nikkei se dnes neobchodoval. Evropské indexy začaly seanci v jasně pozitivním teritoriu. Německý DAX brzy rostl o 0,6 %.
img

Čínské PMI dnes ráno pomohlo zlepšit náladu na trzích

01.11.2019 Po včerejší nervózní seanci přineslo dnešní ráno pozitivní zprávy z Číny. Ta zveřejnila výsledek Caixin PMI, který monitoruje situaci v menších a středních firmách. Čínská data přitom příjemně překvapila. PMI totiž v říjnu vystoupal z 51,4b. na 51,7b., což byl výsledek nad většinovým konsenzem, který počítal s pádem na 51b. Jedná se už o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě, který tak dává naději na to, že by se situace v čínské ekonomice mohla začít koncem roku konečně stabilizovat.
img

Globální akciové trhy korigují předchozí silný růst

26.07.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se ztrátami. Indexy Dow Jones a S&P 500 shodně odepsaly 0,5 % hodnoty a technologický Nasdaq klesl o 1 %. Vzhledem k absenci negativních zpráv je tento pokles nejpravděpodobněji způsoben vybíráním zisků investory, když trhy v předchozích dnech dosahovaly nových historických maxim. V rámci širšího indexu S&P 500 se nedařilo ani jednomu sektoru. Nejhlubších ztrát ve výši 1,2 % dosáhly energetické společnosti následované technologickými firmami s poklesem o 0,8 %.
img

Americká cla na Peking opět rozkolísala kapitálové trhy

13.05.2019 Během posledních dní nám trhy ukázaly, jak křehký může být růst, který si víceméně udržovaly od začátku ledna 2019 - po výrazných výprodejích na konci roku. V zelených číslech se kromě dobré výsledkové sezóny a rétoriky centrálních bank udržovaly hlavně díky uzavření dočasného příměří mezi USA a Čínou. Tyto dva státy začaly vyjednávat o nové obchodní dohodě a uklidnily tak rostoucí nervozitu investorů. Nic ale netrvá věčně a v tomto případě to platí dvojnásob. Americký prezident Donald Trump na svém Twitteru dne 5. května oznámil, že Washington zvýší současná desetiprocentní cla na zboží z Číny v objemu 200 miliard dolarů ročně na 25 procent, na což americké a evropské akcie reagovaly značným propadem.
C:\fakepath\TOP-08032019-LV-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.03.2019 1) Evropské akciové trhy pokračují v dnešním obchodování ve včerejších poklesech. Včerejší rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) znepokojilo trhy, protože naznačuje, že situace minimálně v Evropě je natolik vážná, že vyžaduje poměrně razantní zásah centrální banky.
img

USA a Čína zase o krok bližšie k dosiahnutiu obchodnej dohody

04.03.2019 Začiatok obchodného týždňa bol pre ázijské akciové trhy pozitívny. Spojené štáty a Čína sú blízko k dosiahnutiu obchodnej dohody. Nemenované zdroje blízke rokovaniam o obchodnej dohode uviedli, že Čína je pripravená výrazne navýšiť dovoz amerických produktov a znížiť clá na dovoz poľnohospodárskych produktov a automobilov z USA. Súčasťou obchodnej dohody môže byť aj zníženie, resp. úplné zrušenie dovozných ciel, ktoré zaviedli Spojené štáty na dovoz tovarov z Číny v ročnom objeme 200 miliárd dolárov.
img

Možné dosiahnutie obchodnej dohody medzi USA a Čínou už o dva týždne

01.03.2019 Posledný deň obchodného týždňa sa niesol v pozitívnom duchu. Caixin PMI - dáta z kontinentálnej Číny prekvapili očakávania o 0,9 bodu a dosiahli úroveň 49,9 bodov. Čínska domáca spotreba zaznamenáva mierne oživenie v dôsledku fiškálno-monetárnych stimulov. Nové zahraničné objednávky síce zaznamenali pokles kvôli americkým clám, avšak táto skutočnosť len poukazuje na to, aké je pre Čínu dôležité dosiahnutie obchodnej dohody s USA. V prípade, ak by nedošlo k obchodnej dohode a Spojené štáty by pristúpili k plánovanému zvýšeniu ciel z 10% na 25% na tovar v ročnom objeme 200 miliárd USD, americká ekonomika by podľa odhadov MMF stratila 0,2% a čínska 0,6% hospodárskeho rastu v roku 2019. Nová 150 stranová obchodná dohoda medzi USA a Čínou by mohla byť podpísaná už o dva týždňov. Tieto správy sa postarali o pozitívny sentiment na ázijských akciových trhoch. Čínsky akciový index Hang Seng sa pohybuje v blízkosti spodnej časti rastového trendového kanála. V prípade udržania supportu v oblasti 28500-28600 bodov, vytvorí sa priestor pre rast k úrovni 29000 bodov.
img

Rast čínskej ekonomiky nahlodáva neistota

24.01.2019 Čísla ekonomického rastu Čínskej republiky za minulý rok nedávajú tamojším vládnym predstaviteľom veľa dôvodov na radosť. Práve naopak. Podľa najnovšej analýzy tamojšieho štatistického úradu sa v roku 2018 rast hospodárstva pohyboval na úrovni 6,6 percenta, čo je najnižšie za 28 rokov. Pre porovnanie - v roku 2017 bol rast HDP 6,8 percenta.
C:\fakepath\TOP5-15102018-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2018 1) Britská libra zaznamenala dnes ráno SELČ nejvyšší ztráty z měn skupiny G10. Hlavním důvodem je zastavení jednání o Brexitu. Ještě v sobotu vše vypadalo nadějně, když Dominic Raab, britský ministr pro Brexit, nečekaně odjel jednat do Bruselu s Michelem Barnierem, hlavním vyjednavačem EU pro Brexit. Přes intenzivní rozhovory však stále existovaly klíčové překážky směrem k dohodě, včetně irské hraniční otázky.
C:\fakepath\TOP5-21092018-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.09.2018 1) Obavy z obchodních válek, nebo spíš celní přestřelky, mezi dvěma největšími ekonomikami opadly. S novými cly, které tento týden uvalily na zboží Washington a Peking a na které měny reagovaly je mírně, se trhy již vyrovnaly. Obchodníci tak neočekávají, že by tento spor mohl vyvolat prudký globální šok. Přinejmenším prozatím. Investoři svoji pozornost začínají pomalu upínat ke středečnímu zasedání americké centrální banky (Fed). Čeká se, že úrokové sazby půjdou nahoru.
img

Čínska centrálna banka varuje pred bublinami na finančných trhoch

19.10.2017 Guvernér Čínskej centrálnej banky vo štvrtok varoval finančné trhy pred bublinami v druhej najväčšej ekonomike sveta. Investori si toto varovanie zobrali k srdcu a Čínsky akciový index Hang Seng spadol o viac než 2%. Podobné varovanie už ale niekoľko krát vydal aj Americký Fed, no tam to finančný trh zatiaľ odignoroval.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americký S&P 500 vstoupil do posledního kvartálu roku novým rekordem

03.10.2017 Americký index S&P 500 vstoupil do posledního kvartálu letošního roku v plné parádě, když přidal dalších 0,4 % a již po čtyřicáté v letošním roce vylepšil svoje historické maximum. Pomohla mu k tomu série pozitivních dat, když překvapením byly silné ukazatele důvěry v USA, Číně a Japonsku. Trhy zároveň více věří nižšímu zdanění ve Spojených státech. Stupně vítězů obsadili těžaři a zpracovatelé komodit (+1,1 %), farmaceutické společnosti (+1,0 %) a finanční domy (+0,9 %).
TOP5-23062017-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.06.2017 1) Všech 34 předních amerických bankovních ústavů úspěšně prošlo prvním kolem každoročních zátěžových testů. Banky by podle této prověrky dokázaly přestát mimořádně silnou hospodářskou recesi a pokračovat v poskytování úvěrů, informovala v noci na dnešek americká centrální banka (Fed).
img

Investoři nakupují riziko, díky čemuž posiluje EUR/USD

15.08.2016 Americké akciové indexy otevírají v pondělí v zelených číslech a následují tak vývoj na globálních finančních trzích, kde rostly ceny ropy a čínské akcie kvůli spekulacím, že Čína přijde s novým stimulačním programem na podporu ekonomiky po sérii slabších makroekonomických dat. Čínský akciový index dnes vyskočil na sedmiměsíční maximum.
img

Sumár dňa: 13.4.2016

13.04.2016 Hneď od začiatku dnešného obchodného dňa zavládol na trhu silný risk-on sentiment a sledovali sme rast akciových&...
img

Sumár dňa: 30.3.2016

30.03.2016 Priebeh dnešného obchodného dňa bol do značnej miery ovplyvnený včerajším večerným prejavom guvernérky Fedu Yellenovej...
img

Sumár dňa: 14.3.2016

14.03.2016 Makroekonomický kalendár bol na začiatku nového týždňa takmer úplne prázdny. Zverejnené boli len dáta januárovej priem...
img

Čína po zasedání G20 uvolňuje povinné minimální rezervy, indexy PMI opět zklamaly, analýza AUD/USD

01.03.2016 Čínský index nákupních manažerů Caixin za výrobu spadl na 48,00 oproti očekávaným 48,4 bodům. Podnikatelské podmínky ve výrobním sektoru...
img

BoJ snížila úrokové sazby, americká ekonomika roste podle tržních očekávání

29.01.2016  Japonská centrální banka dnes ráno na svém zasedání nečekaně snížila depozitní úrokovou sazbu pod nulu, čímž přek...
img

VIDEO: Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 3. týden 2016

18.01.2016 Turbulence na finančních trzích pokračují. Čínský akciový index se propadl do medvědího teritoria, ropa WTI klesla pod 30 USD za barel, americký...
img

Sumár dňa: 15.1.2016

15.01.2016 Po včerajšej miernej stabilizácií sa dnes akciové trhy dostali opäť pod silný predajný tlak. Čínske akcie zatvárali ob...
img

Sumár dňa: 12.1.2016

12.01.2016 Podobne ako včera, ani dnešný deň nám nepriniesol takmer žiadne dôležité makroekonomické zverejnenia. Pozornosť trhu v...
img

Investoři se bojí Číny, utíkají do bezpečí, analýza USD/JPY

07.01.2016  Čínská lidová banka (PBOC) dnes negativně překvapila trh, když stanovila střed obchodního pásma jüanu proti USD n...
img

VIDEO: Týdenní přehled událostí na finančních trzích - 1. týden 2016

04.01.2016 Obchodování na finančních trzích začíná na nový rok naplno. Čekají nás důležitá data z amerického trhu práce (NFP), bude publikován zápis...
img

Sumár dňa: 26.10.2015

26.10.2015 Eufória na akciovom trhu, ktorá prišla v piatok po správach, že čínska centrálna banka PBOC znížila úrokové sadzby o 0...
img

Data PMI naznačila zpomalování globální ekonomiky, ropa, akcie, USD oslabují. Analýza EUR/JPY, NZD/USD

02.09.2015 Evropské burzy se od začátku týdne propadly o 3 procenta, když slabá data o aktivitě v průmyslu v Číně, Evropě i Spojených...
img

Strach z čínské ekonomika opět ovládá finanční trhy; analýza GBP/USD, USD/JPY, ZLATA

01.09.2015 Index nákupních manažerů (PMI) v průmyslu eurozóny se podle konečných údajů společnosti Markit v srpnu nepatrně snížil...
img

Wall Street má za sebou nejúspěšnější den od roku 2011, po 5 dnes posiluje i Čína; analýza ROPY, S&P 500, GBP/CAD

27.08.2015  Americký akciový trh má za sebou po sérii černých dní nejlepší obchodní seanci od roku 2011, když nej&scar...
img

Čína trhům ulevila, ale jenom nakrátko; analýza EUR/USD, měnový index USD, USD/CHF

26.08.2015  Čínská centrální banka (PBOC) v úterý snížila úrokové sazby a současně podruhé během dvou měsíců uvolnila i povin...
img

Obchodovaní na finančných trzích 24.8.

25.08.2015 Včerejší obchodovaní na finančných trzích bylov duchu vysokévolatility, a to ne jen na měnových párech, ale zejména na akciových...
SP500 H4 24082015.PNG

Panika přichází z Číny

24.08.2015 Dnes sice není v plánu zveřejnění žádných důležitých čísel z ekonomiky, tradeři se ale rozhodně nudit...
img

Zoznam opatrení, ktoré pokles čínskych akcií nezastavili, čo príde ďalej?

28.07.2015 Včera sa čínsky akciový index Shanghai Composite prepadol o vyše 8 %, dnes to bolo o ďalších 1,7 % a nachádza sa len t...
img

Obrázky dňa (28.7.2015)

28.07.2015 Päť obrázkov, ktoré ma za posledných 24 hodín najviac zaujali: Tento graf ukazuje, že imigrácia prácu domácim neberie. Nemecko zažíva...
img

Výplach na čínských akciích dnes dostává pod tlak i AUD a NZD

26.06.2015 Objemy na některých evropských burzách dnes zatím hovoří za vše. EuroStoxx a francouzský CAC40 jsou ve volume 25 % pod...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Akcie Ryanair od rána na vzestupu

04.12.2014 Americké indexy S&P 500 i Dow Jones zavírají na nových maximech. Dow Jones vyšplhal na 17 913 a S&P 500 na 2074. Trhy ...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, USD/CHF, GBP/AUD a ZLATA

28.05.2014  Čínské průmyslové společnosti zvýšily v dubnu své profity o meziročních 9,6 procenta, což v reálných čísle...
img

Večerné zhrnutie

24.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

24.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

24.02.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas noci sa FX trh mierne konsolidoval po v...
img

Ranný budíček

24.02.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas noci sa FX trh mierne konsolidoval po v...
img

Večerné zhrnutie

11.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

11.02.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Situácia v Egypte sa st&...
img

Večerné zhrnutie

17.01.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

17.01.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Piatkové navŕšenie povi...
img

Večerné zhrnutie

05.01.2011 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

05.01.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas ázijskej seansy zaznamenali ...
img

Ranný budíček

05.01.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Normal 0 21 false false false SK X-NON...
img

Večerné zhrnutie

03.12.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

03.12.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas ázijskej seansy sme boli sve...
img

Večerné zhrnutie

23.11.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Večerné zhrnutie

22.11.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

22.11.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Správy o požiadaní &a...
img

Večerné zhrnutie

16.11.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

16.11.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Počas noci pokračovali špekul&aa...
img

Večerné zhrnutie

15.11.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

15.11.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Japonské akcie si prip&iacut...
img

Večerné zhrnutie

11.11.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Večerné zhrnutie

27.10.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

27.10.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Ázijským akciov&y...
img

Večerné zhrnutie

08.09.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

08.09.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Silnejúci jen je naďalej pohromou ...
img

Večerné zhrnutie

07.09.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

07.09.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Druhý obchodný deň nov&a...
img

Večerné zhrnutie

06.09.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

06.09.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Obavy o budúci vývoj ...
img

Večerné zhrnutie

02.09.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Ranný budíček

02.09.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Hlavné ázijsk&eac...
img

Večerné zhrnutie

01.09.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

13.08.2010 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

22.07.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

22.07.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Hlavnou udalosťou včerajšieho dňa b...
img

Večerné zhrnutie

29.06.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

29.06.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Neutrálne obchodovanie počas US ...
img

Večerné zhrnutie

23.06.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

23.06.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Slabé výsledky z US...
img

Večerné zhrnutie

01.06.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Večerné zhrnutie

09.04.2010 DENNÝ PREHĽAD GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum  &...
img

Ranný budíček

09.04.2010 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Akciové trhy v noci rástli po to ako sčasti opa...
img

Večerné zhrnutie

18.03.2010 DENNÝ PREHĽAD (19. Marec 2010) GRAF VÝKONNOSTI KALENDÁR DŇA  Dátum...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Offshore | George Soros | Bitcoin | Price Action | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Austrálie | Německo | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Pimco | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Dividendy | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | GBP/CAD | GBP/AUD | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Měnové indexy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Aussie | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Béžová kniha | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Demo účet | Devalvace | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | Hedge | IPO | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Insider | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | MACD | MAE | MMF | Makro data | Margin | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Obchodní bilance | Oscilátor | Poplatek | Pozice | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Sentiment | Short | Spike | Splatnost | Spread | Support | Swap | Trading | Trend | Ukazatel | VIX | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Bondy | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Americký prezident | BOSSA | Indexy | OSN | Spekulanti | Měnový koš | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Carry obchody | Makroekonomické data | Zisk | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Hedge fond | Credit Suisse | RBNZ | Obchodovat | CAC 40 | Stoxx 600 | Makrokalendář | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Měnový index | LYNX | Donald Trump | Burzy | FX trh | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Bankrot | Obchodníci | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie dnes | Americká centrální banka | Analýzy | AUDJPY | Banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | CAC40 | Cena | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | DAX 30 | Devizové trhy | DJIA | Dolar | Ekonomický růst | Eura | EURGBP | EURCHF | EURIBOR | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Evropské burzy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | HDP USA | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurz EUR | Libra | Makroekonomický kalendář | Markets | Nákup akcií | Nákup EUR | Nikkei 225 | Obchodování s komoditami | Paládium | Portfolia | Pro investory | Pšenice | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | Růst HDP | Shanghai Composite Index | Société Générale | SP500 | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Tapering | TopForex | Trh | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj USD | WTI | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | Benzín | Báze | Hold | Měď | Obchodní den | Overweight | P.A. | Povinné minimální rezervy bank | ROCE | Sell | Underweight | Crédit Agricole | Spojené státy | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bailout | Commission | Kontrakt | Mezinárodní banky | Majors | Volby | Futures trading | Commitment of Traders | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Investment | Slušný zisk | Traders | Markit | Dow Jonesův index | Společnost Crédit Agricole | BPI | Royal Bank of Scotland | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Caterpillar | CSI300 | Sentix | Investing.com | Mitsubishi | NATO | Washington Post | Sója | Riksbank | Halifax | Kurz EUR/USD | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Earnings | Sentiment trhu | Globální akciové trhy | Henry Hub | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Bezpečné přístavy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Futures kontrakty | Swapy | City | US akcie | Prezident ECB | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Širší index S&P 500 | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Xetra | IBEX | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Známý investor | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | AAA | Rating AAA | Obchodování v Asii | Summit EU | Světové centrální banky | Tržní aktuality | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Frankfurtský DAX | Americká ropa WTI | Index Nikkei | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Čínský akciový index Shanghai Shenzhen | Čínský akciový index Shanghai Composite | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Obilniny | Zpomalení v Číně | FTSE 100 | Digitální měny | Ripple | Ethereum | Odhodlání | Výhled | Depozitní sazba | Akciový index DAX | Americké akciové trhy | Payrolls | Slabé euro | Silné euro | Nonfarm Payrolls | Soukromí zaměstnavatelé | Odhady trhu | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Měnové otázky | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Světové trhy | Theresa Mayová | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Odliv kapitálu | Softbank | Příjmy | Indexy PMI | Finanční domy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Očekávání | Purple Trading | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Americký akciový trh | Coinmarketcap | xPartners | Index S&P/ASX 200 | Trhy dnes | Investování do ETF | Obchodní týden | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | CSI 300 | Hongkongský dolar | HKD | Cena plynu | Obchodování se CFD | Rezervy bank | Růst dolaru | Zvýšení sazeb | Technologický Nasdaq | Růst cen ropy | Prodej ropy | Dění na trzích | Vyzkoušet si trading | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | S&P 500 Index | Prezident Donald Trump | Obchodní dohody | Inflace v USA | Zpomalení české ekonomiky | BAT | Růst cen | Vysoké riziko | Index DOW | Fáze obchodní dohody | CHNComp | Technologický sektor | Na burze | Drahý kov | Visa | Plyn | Prohlášení | Míra | Regulátoři | xStation5 | Americký index | Poradenství | Investování do ETF portfolií | Koronavirus | Koronavir | Trhy | Šíření koronaviru | Virus | Negativní dopad | Situace | Růst inflace | SARS | Epidemie koronaviru | L.F. Investment | Zhende Medical | Pochybnosti | Zlepšení | Dopady koronaviru | Demokraté | Růst | Potenciál | Války | Ministři | USD za barel | S&P500 | Rozhodnutí o sazbách | Průmyslové kovy | JDE | Špatné zprávy | Technologické firmy | Sankce proti Rusku | Ceny | Velké technologické firmy | Biden | JPM | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Prudký růst cen | Prodej | Americký trh | Čínští regulátoři | Společnosti | TIM | | Růst inflace v USA | Rusko-ukrajinský konflikt | Sankce | Ruská armáda | Kyjev | Krize na Ukrajině | Západní sankce
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Čínské stimuly
Čínské strany
Čínské technologické firmy
Čínské továrny
Čínské trhy
Čínské úřady
Čínské vlády
Čínské zahraniční investice
Čínské zboží
Čínské značky

Následující klíčová slova

Čínský akciový index Shanghai Composite
Čínský akciový index Shanghai Shenzhen
Čínský akciový trh
Čínský celní úřad
Čínský deník
Čínský devizový obchodní systém
Čínský dovoz
Čínský ekonomický rozvoj
Čínský Evergrande
Čínský export
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
UFX
FP Markets
FXCM
reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít