Středa 29. červen 2022 02:00
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy forex
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Mince

img

Orientace v rostoucích rizicích recese

28.06.2022 Ben Laidler, globální tržní stratég společnosti eToro, komentuje: „Rizika recese na trzích prudce rostou, protože centrální banky upřednostňují zamezení inflace před vším ostatním. Rizika se zvýšila po Powellově výpovědi v Kongresu a špatných globálních údajích o PMI. Výsledkem je, že trhy zaznamenaly největší výprodej od krachu spojeného s Covidem v roce 2020, protože agresivní centrální banky zvyšují rizika recese, aby zpomalily inflaci.
img

Bitcoin se drží nad 20 000 $

27.06.2022 Bitcoin, největší kryptoměna na světě, se v uplynulém týdnu udržel nad cenovou hladinou 20 000 amerických dolarů a zastavil tak pokles z předchozích týdnů.
C:\fakepath\eurozona vlajky.jpg

Eurozónu tvoří 19 členských zemí EU, dvacátou zemí bude Chorvatsko

24.06.2022 - Evropská měnová unie (EMU) vznikla na základě Smlouvy o EU 1. ledna 1999, kdy 11 zemí unie začalo v bezhotovostním styku používat euro. O rok později (1. ledna 2000) převzala Evropská centrální banka (ECB) úlohy národních centrálních bank. Od 1. ledna 2002 byly v zemích EMU do oběhu uvedeny první bankovky a mince eura, které se dva měsíce používaly současně s národními měnami. Jedinou měnou je euro v zemích EMU od 1. března 2002.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
img

Bitcoin se dál hroutí

14.06.2022 V úterý se vlajková kryptoměna dostala na nové swingové minimum a na začátku obchodní seance spadla na 20 950 USD.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

ČNB upozornila na aktivity firmy Perfect Group, případná investice není chráněná

09.06.2022 Česká národní banka (ČNB) upozornila na aktivity společnosti Perfect Group LTD, která nabízí obchodování s akciemi, komoditami, akciovými indexy a nástroji peněžního trhu. Společnost totiž nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani jiných finančních služeb v České republice. Případná investice tak není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna, informovala dnes ČNB na webu.
img

Bitcoin ztrácí býčí potenciál a začíná klesat

07.06.2022 Bitcoin se stále obchoduje v úzkém rozpětí 29 000 – 31 500 USD. Mince solidně zkonsolidovala a pokusila se z této obla...
img

Bitcoin získává zpět úroveň 30 000 dolarů, protože kryptotrh se dostává opět do zelených hodnot

30.05.2022 Po bouřlivém měsíci pro kryptotrhy se bitcoin (BTC) chystal prodloužit svou sérii ztrát na rekordních devět týdnů. Tomuto scénáři se však podařilo jen o vlásek vyhnout poté, co přední kryptoměna v neděli v pozdních hodinách poskočila a dosáhla sedmidenního maxima 30 723 dolarů.
img

„The Merge“ má zelenou

30.05.2022 Bitcoin si v průběhu minulého týdne udržel stabilní hodnotu kolem 30 000 amerických dolarů, a to navzdory obnovené volatilitě této kryptoměny. Cena mince v průběhu týdne klesala a dostala se až na minimum přibližně 28 000 dolarů, ale na konci týdne se zvedla a dostala se zpět nad úroveň 30 000 dolarů.
img

⛽ Ropa koriguje díky zpoždění embarga

27.05.2022 Ropa se po dnešních ranních ziscích dostává do záporu, před polednem si však sáhla na téměř 115 USD za benchmark WTI. Poslední zprávy naznačují, že celý proces uvalení embarga na ruskou ropu ze strany zemí EU se zpozdil. Kromě toho další zprávy hovoří o rekordních dodávkách ruské ropy do Číny. Cena ropy po negativních zprávách koriguje.
img

Cena bitcoinu stagnuje, ale odborníci věří v její růst

26.05.2022 Ve čtvrtek se bitcoin obchoduje bez trendu. V době psaní článku jeho cena přešlapuje u hladiny 29 758 USD. Podle CoinMarketCap se bitcoin posledních 24 hodin obchoduje v rozpětí 28 384 až 30 157 USD.
img

Pandemie, geopolitická nervozita, inflace – Jak globální krize ovlivňují BTC?

26.05.2022 V posledních letech se utvářel názor, že bitcoin se v době dramatických změn stal konečně bezpečným přístavem pro kapitál. Není však pochyb o tom, že ve světle aktuálního geopolitického a makroekonomického vývoje poptávka po vlajkové kryptoměně prudce poklesla. Zatímco BTC je stále ve fázi konsolidace, je čas analyzovat aktuální stav kryptoměny a hlavní důvody jejího pádu.
img

Kdy se Bitcoin dostane na 500 tisíc dolarů? Odhalení toho, co říká PlanB a metriky

26.05.2022 V tento den loňského roku byla hodnota Bitcoinu 38 400 dolarů. V době psaní článku se však královská mince obchodovala za 29 869,80 USD po vzestupu o 2,09 % za uplynulý den a nárůstu o 0,24 % za poslední týden. Pokoušet se vytušit další pohyby Bitcoinu může být jako pokoušet se zírat skrz zeď, ale jeden analytik se domnívá, že býci mají důvod těšit se na budoucnost.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Každá desátá domácnost v eurozóně vlastní kryptoativa, ukázal průzkum ECB

24.05.2022 Každá desátá domácnost v eurozóně vlastní kryptoaktiva, jako je například bitcoin. U bohatých lidí je přitom jen o málo větší pravděpodobnost, že nějaká mají, než je tomu v případě chudých lidí. Ukázaly to dnes výsledky průzkumu, který si nechala udělat Evropská centrální banka (ECB). Ta sama - stejně jako regulační orgány v některých dalších zemích včetně Spojených států - přitom lidi před nákupem bitcoinů a dalších kryptoměn už několikrát varovala.
img

Kryptoměny jsou svědky dalšího vzestupného a sestupného týdne

23.05.2022 Kryptoměny mají za sebou dalších sedm dní, kdy se ceny pohybují nahoru a dolů, a i když výkyvy zasáhly všechna aktiva, vykazují menší volatilitu než minulý týden.
img

Krvavý měsíc: Záchranný plán Terra LUNA prosazoval průmysl 

18.05.2022 Necelý týden po zhroucení stablecoinu TerraUSD (UST) vázaného na americký dolar zveřejnil spoluzakladatel projektu plán, který, jak doufá, udělá čáru za mnohamiliardovým krachem tokenu a jeho rodné měny LUNA. Společnost Kwon Do-hyung – známější pod jménem Do Kwon – uvedla, že záchranný plán, který bude mít podobu hard fork, by mohl vdechnout ekosystému nový život a kompenzovat ty, kteří utrpěli uprostřed jeho téměř úplného kolapsu. „Fork“ však byla z Kwonova posledního oživovacího návrhu odstraněna poté, co komunita Terra tuto myšlenku v drtivém předběžném hlasování odmítla.
img

Padá Bitcoin, něco si přej

17.05.2022 Kryptoměny, s jejím největším a nejznámějším zástupcem Bitcoinem v čele, opět prudce padají. Slovo „opět“ je namístě, protože se nejedná o první výrazný propad kryptoměn. Patří ale k těm větším, a tak stojí za to podívat se, co se na trhu kryptoměn děje. „Hlavním hybatelem vývoje této nové ekonomiky byl a zůstává vývoj té takzvaně staré. O co více má Bitcoin a další nové měny ambici fungovat jako systémy zcela nezávislé na státech a ekonomikách, o to více se ukazuje, že opak je pravdou,“ říká ve svém komentáři Jan Macek, produktový manažer společnosti Fincentrum & Swiss Life Select
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 16.05.2022

16.05.2022 Na akciové trhy se vrátila volatilita, VIX se drží na úrovních kolem 30 bodů. V tuto chvíli zůstávají rizika asymetricky nakloněna směrem dolů. S&P 500 předvedl šestý klesající týden v řadě. Takto dlouhou úroveň týdenních ztrát index naposledy zaznamenal v roce 2008. Dominantním faktorem je probíhající obrat v měnové politice hlavních centrálních bank. Ten bude pokračovat, jelikož inflační tlaky prozatím nemizí. Čím dál více začíná náladu na burzách ovlivňovat zero covid policy v Číně.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoměna luna ztratila prakticky veškerou hodnotu, bitcoin zpevnil

13.05.2022 Cena digitální měny luna, která je sesterskou kryptoměnou kontroverzního stablecoinu terraUSD, spadla o více než 99 procent a je téměř na nule. Příčinou je právě pád stablecoinu terraUSD. Naopak nejznámější a nejpoužívanější kryptoměna bitcoin se zotavila a vrátila se nad 30.000 USD. Zvýšila se i cena dalších známějších kryptoměn, jako je ether, ukazují záznamy na specializovaném webu CoinDesk.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Výprodej na trhu kryptoměn zrychluje, bitcoin spadl pod 27.000 USD

12.05.2022 Výprodej na trhu kryptoměn zrychluje, bitcoin dopoledne spadl pod 27.000 USD a je nejníže od konce roku 2020. Výrazně klesají i další digitální měny, například ether od začátku roku odepsal už přes 50 procent, ukazují záznamy na specializovaném webu CoinDesk. Spolu s kryptoměnami klesají i ceny dalších aktiv považovaných za riziková, například akcie mnoha technologických firem, které nevytvářejí žádný zisk.
C:\fakepath\CNB1.jpg

ČNB upozornila na aktivity Pristine Group, případná investice není pojištěna

10.05.2022 Česká národní banka (ČNB) upozornila na aktivity společnost Pristine Group LLC, která nabízí možnost investice do akcií, akciových indexů, komodit a nástrojů peněžního trhu. Společnost totiž nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani jiných finančních služeb v České republice. Případná investice tak není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna, informovala dnes ČNB na webu.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Analytici: Inflace ještě stoupne k 15 pct., ČNB tak zřejmě zvýší sazby

10.05.2022 Meziroční inflace v dalších měsících dále poroste a pravděpodobně překoná i 15procentní hranici a na dvojciferných úrovních zůstane po zbytek roku. Takto dramatický růst cen přitom bude vyžadovat ještě další zvyšování úrokových sazeb Českou národní bankou (ČNB). K němu by měla rada ČNB přistoupit v červnu, tedy ještě před plánovanou částečnou personální obměnou. Vyplývá to z vyjádření ekonomů k dnešním údajům Českého statistického úřadu k dubnové inflaci. Analytici v této souvislosti upozornili, že při takto vysoké inflaci je potřeba více než kdy jindy důvěryhodná a konzistentní politika ČNB.
img

Cardano velryby nakupují, protože zájem maloobchodu o ADA nabírá nečekané obrátky

09.05.2022 ADA, nativní mince pro síť Cardano, je na pokraji uzavření pátého týdne v řadě na medvědí notě, což ničí zisky dosažené v druhé polovině března. V době psaní tohoto článku ADA klesla o více než 75% ze svého historického maxima a obchoduje se za 0,75 USD, přičemž denní RSI se vrhá do přeprodaného území.
img

Kryptoměnový baron svou živnost provádí ve stínu Talibanu

26.04.2022 Boom kryptoměn často žene sny o život měnícím bohatství. V Afghánistánu kupci namísto toho shánějí digitální mince s nadějí ,uchování svého bohatství.
img

Afghánci používají šifrovací systém k omezení vlivu Tálibánu na jejich finanční blahobyt

26.04.2022 Afghánští obyvatelé si údajně pořizují digitální aktiva, která využívají k zachování svých úspor a ke snížení schopnosti vládnoucího Tálibánu ovlivňovat jeho finanční blahobyt. Od chvíle, kdy se militantní skupina zmocnila kontroly, se hodnota kryptografických transakcí týdně v některých případech zdvojnásobila, uvádí zpráva agentury Bloomberg.
img

Na červen Monero chystá hard fork

21.04.2022 Podle poslední aktualizace blockchainu Monero, Github úložiště se mince na ochranu připravuje na další hard fork v bloku 2 688 888, která je naplánována na červenec 2022.
img

Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) opětovně posílily – proč se kryptoměn nebát? 

20.04.2022 V rámci dnešního článku se koukneme na čerstvé price action na trzích s bitcoinem a etherem. Máme tu menší oživení, což si proto naši pozornost jistě zaslouží. Taktéž si ve stručnosti zpracujeme krátkézamyšlenínad tím, proč se kryptoměn nebát. Kryptoměny jsou totiž bezesporu mnohem jednodušší na pochopení než klasický bankovní systém. Bankovní systém totiž není nijak transparentní a je doslova prohnilý.
img

Investování během inflace: rozpětí a bezpečí

20.04.2022 Již delší dobu je o úspory malý nebo žádný zájem. Kromě toho se v současné době potýkáme s výraznou inflací, takže hodnota vašich peněz relativně klesá. Přemýšleli jste někdy o kryptoměnách? Kurz bitcoinu může být velmi volatilní, ale stále je mnohonásobně vyšší než před několika lety. Stále více seriózních investorů považuje kryptoměny za součást zdravé a rozložené správy majetku.
img

Cena bitcoinu po halasném pádu z předchozího dne prudce vzrostla

20.04.2022 Při úterní aukci vykazuje hodnota první kryptoměny stabilní 6% růst. V jednom okamžiku vyletělo digitální zlato nad značku 41 400 USD. V průběhu dne trh s virtuálními aktivy po působivém poklesu z předchozího dne oživoval. Včera se bitcoin propadl na 38 500 USD a aktualizoval tak lokální minimum z poloviny března, dnes ale mince propad lehce vyrovnala.
img

Stablecoin UST se dostal  na nový milník, Terra zdolává medvědím trendům

19.04.2022 LUNA těží z dosažení nového milníku UST. Terra (LUNA-USD) si své jméno vytvořila jako významná síla v decentralizovaném finančnictví. Nových milníků dosahuje nyní, oslavuje svůj vzestup a přijímá do ekosystému nové peníze. Držitelé kryptoměny LUNA překypovali v pondělí radostí, jelikož mince je nyní jednou z mála kryptoměn obchodovaných zelenými čísly.
img

Důvody, proč BTC nahradí kreditní karty

18.04.2022 Užívání kreditních karet k platbě za nákupy má pro podniky a spotřebitele negativní důsledky. BTC nabízí lepší alternativu plateb.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. dubna 2022

14.04.2022 Aby město Sorradino v argentinské provincii Santa Fe získalo finance na modernizaci železniční infrastruktury, mohlo by začít těžit kryptoměny. Jeho starosta nepovažuje těžbu digitálních měn, které lze okamžitě prodat, za rizikovou.
img

I skvělá investice může zaznamenat propad – důležité je nepanikařit

13.04.2022 Všechny investice v sobě mají kus rizika, a to platí v jakýchkoli časech. Každý investor má jinou toleranci k riziku a kolísaní vnímá jinak, ale i ta nejlepší investice s velkou pravděpodobností nějakými propady projde. Jednotlivé investory pak definuje mimo jiné to, jak velké a dlouhotrvající propady jsou ochotni a schopni tolerovat.
img

BTC a ETH zažily týdenní pokles o nejméně 11 %, je čas nakupovat?

13.04.2022 Bitcoin a Ethereum, podle tržní hodnoty největší kryptoměny představují podle CoinMarketCap více než polovinu z 1,89 bilionu dolarů kapitalizace celého kryptosektoru, která zahrnuje tisíce digitálních projektů.
img

Nejhorší začátek roku pro dluhopisy za posledních 40 let

11.04.2022 Dluhopisy jako jedna z klíčových tříd investičních aktiv májí za sebou nejhorší start do nového roku za poslední čtyři dekády. Nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays Global Aggregate Bond totiž od začátku roku ztratil 8 %, což je na poměry globální dluhopisové třídy aktiv skutečně obrovská rána. Přitom průměrný globální dluhopisový výnos do doby splatnosti dle agentury Bloomberg vzrostl o jeden celý procentní bod na aktuálních 2,3 %.
img

Které kryptoměny jsou rozhodně lepší investicí, než Dogecoin?

10.04.2022 Kryptotrh si prošel těžkým prvním čtvrtletím. Mince společně s tokeny padaly a stoupaly závratnou rychlostí. Velký podíl na tom mají regulace, které se plíží do reality v rámci největších světových mocností. Spojené státy, Evropská unie, Indie, Rusko – všechny mocnosti pomalu pracují na tom, aby se kryptopolitika rozjela.
img

Dolar se nejspíš brzy propadne

06.04.2022 Komentáře přišly poté, co byly výnosy dvouletých a desetiletých státních dluhopisů podle zveřejněných zpráv poprvé od roku 2019 inverzní. Mnoho účastníků trhu tuto situaci vnímalo jako možnou známku recese, zejména proto, že aktuální geopolitická situace na Ukrajině nejspíš nakonec ovlivní americký dolar.analytics624d4764af039.jpg
img

Může Ethereum dosáhnout hodnoty 10 000 USD? 

05.04.2022 I nadále je Ethereum (ETH-USD) jednou z nejžhavějších mincí na trhu. Jakožto druhá největší kryptoměna na světě je to obrovské monstrum. Tam, kde leží odborné předpovědi cen společnosti Ethereum, by se tak mohlo naznačit, kterým směrem se bude celý trh ubírat.
img

Tři kryptoměny se zářnou budoucností? 

05.04.2022 Svět kryptoaktiv samozřejmě není jen o bitcoinu. Jsou i jiné projekty, které si jistě zaslouží pozornost. V rámci dnešního článku si proto představíme tři kryptoměny, které stojí za zmínku. Nebudeme ale brouzdat úplně v neznámých vodách. Respektive zůstaneme u prověřených projektů, jako je binance coin (BNB), bitcoin cash (BCH) a litecoin (LTC).
img

Proč se cena Dogecoinu momentálně hýbe nahoru a dolu?

05.04.2022 Dnes v ranních hodinách Dogecoin posílil po zprávě, že Elon Musk, generální ředitel společnosti Tesla získal podíl Twitteru z 9,2 %. Dogecoin se do této zprávy zahrnul jen okrajově, jelikož Musk tuto minci velmi podporuje.
img

Bitcoin, Ethereum a Cardano překonali klíčové úrovně

04.04.2022 V posledních několika dnech bitcoin stoupal. Primární kryptoměna od 3. března rostlo na historické maxima a v době psaní tohoto článku se obchoduje za 46 499 dolarů, což činí 3,9% nárůst za poslední týden. Tento postoj se zformoval na krypto grafech v důsledku ruské invaze na Ukrajině.
img

Krypto trh ignoruje krádež 600 milionů USD

31.03.2022 Navzdory zprávě o 600 milionech USD odcizených při jedné z největších kryptoměnových loupeží vykazuje krypto trh tento týden působivý růst. Jeho příčinou je s největší pravděpodobností aktivita velryb v krypto prostoru.
C:\fakepath\cnbcbt.jpg

ČNB podruhé získala mezinárodní ocenění za transparentnost

31.03.2022 Česká národní banka získala mezinárodní ocenění za otevřenou a srozumitelnou komunikaci s veřejností i odborníky Central Banking Transparency Award 2022. Banka o tom dnes informovala na internetu. Ocenění uděluje odborný časopis Central Banking, který se více než 25 let zaměřuje na zpravodajství o centrálním bankovnictví. ČNB tuto cenu získala i v roce 2015.
img

Bitcoin rychle roste a čím dál víc kontrastuje s celkovým poklesem světových trhů

30.03.2022 Cena první kryptoměny v pondělí stoupla o 4 %. Na konci obchodní seance BTC zaznamenal hranici 48 000 USD a aktualizoval tak maxima ze začátku ledna. Mince se obchodovala i za 47 885 USD.
img

Invesco: Investiční alternativy pod drobnohledem

29.03.2022 Lidé se často ptají na názor na alternativní aktiva, tedy nelikvidní aktiva, která jsou obvykle mimo dosah průměrného investora. Příkladem mohou být nemovitosti, private equity a mnoho strategií hedgeových fondů (distressed assets, merger arbitrage atd.). Do této kategorie mohou spadat i komodity vzhledem k obtížnosti jejich dodávání a skladování.
img

Předpověď cen Etherea za rok i pět let 

29.03.2022 Podle odborníků by mohlo Ethereum (ETH-USD) směřovat dále, jelikož patří mezi kryptoměny s nyní největší pozorností. Momentálně vzrostlo ETH o 5 % a cena za minci je tak více než 3 113 dolarů. Předpovědi cen této kryptoměny tak začali opět stoupat. A to z velké části souvisí s budoucím upgradem Etherea na Merge.
img

Česká národní banka zvyšuje své investice do zlata. Je to prozíravé i z hlediska drobného investora

28.03.2022 Česká národní banka, jež se ke zlatu dlouhá léta stavěla odmítavě, prodávala jej, předloni otočila. Postupně kov opět dokupuje. Ke konci loňského roku měla v trezoru v rámci devizových rezerv 340 tisíc troyských uncí kovu a nějakých necelých deset tisíc pak ještě mimo oficiální rezervy. Dohromady tak ČNB disponuje necelými deseti tunami kovu za 13,4 miliardy korun. To se sice může jevit jako ne zcela zanedbatelná částka, představuje však jen 0,35 procenta celkového objemu devizových rezerv ČNB.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bitcoin od začátku roku ztratil 3,5 procenta. Válka jej příliš neovlivnila

27.03.2022 Nejznámější kryptoměna bitcoin letos od začátku roku ztratila 3,5 procenta a aktuálně se obchoduje kolem 44.600 dolarů, tedy těsně nad jedním milionem Kč. Je to zároveň o třetinu níže než loni v listopadu, kdy bitcoin dosáhl historického maxima. Válka na Ukrajině ale jeho kurz neovlivnila tolik, jak se zpočátku očekávalo. Vyplývá to z údajů serveru Kurzy.cz a vyjádření ekonomů.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

Česká národní banka loni měla ztrátu 37,7 mld. Kč po předloňském rekordním zisku

23.03.2022 Česká národní banka (ČNB) loni vykázala ztrátu 37,7 miliardy korun po předloňském rekordním zisku 91,7 miliardy korun. Kumulovaná ztráta banky z předchozích let tak stoupla na 75,3 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky a zprávy o výsledku hospodaření, které dnes schválila bankovní rada ČNB. Banka o tom informovala v tiskové zprávě.
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
img

ETH překonává BTC z hlediska tempa růstu

23.03.2022 Ethereum v úterý prudce vzrostlo nad 3 000 USD. Mince za posledních 24 hodin vzrostla o 3 % a za poslední týden přidala 16 %. V době psaní tohoto článku se altcoin obchodoval za 3 009,76 USD.
img

Bitcoin propadl melancholii. Podněty prvních dnů týdne již nefungují

21.03.2022 Hlavní kryptoměna v pátek zpomalila svůj růst pod 42 000 USD. Bitcoin se v jednu chvíli obchodoval za 41 600 USD. Ve čtvrtek na konci seance zaznamenal bitcoin pokles o 0,3 % a den zakončil poblíž hranice 41 000 USD. Altcoiny zároveň naopak využily posílení akciových ukazatelů a oslabení dolaru k silnému vzestupu.
img

Horníci, kteří hodlují nejvíce Bitcoinů, se „neúnavně rozšiřují“ 

18.03.2022 Podle řady těžebních metrik nejenže těžaři tvrdě drží, ale také dramaticky zvyšují míru hashrate. Těžaři Bitcoinu (BTC) drží stále více BTC, zatímco v roce 2022 „neúnavně rozšiřují“ své operace.
img

Bitcoin si pravděpodobně udrží svou cenu, říká analytik Bloombergu 

18.03.2022 Komoditní stratég agentury Bloomberg Mike McGlone navážel na výkon Bitcoinu v době, kdy se zvyšuje inflace, zvyšují se úrokové sazby a Ukrajina se vypořádává s rozsáhlou invazí z Ruska.
img

Ripple by měl zůstat stabilní, varuje jeho vedení před obcházením sankcí 

17.03.2022 Brad Garlinghouse, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Ripple, mateřské společnosti kryptoměny XRP (XRP-USD), nedávno na Twitteru hovořil o kryptoměnách. Podle cryptoPotato řekl, že ruští uživatelé se nebudou moci vyhnout sankcím za použití kryptoměn, jako je XRP.
img

Bitcoin neustále roste a dokonce i krypto skeptici věří v jeho potenciál

17.03.2022 Na konci středeční obchodní seance vykázal bItcoin prudký 4% nárůst, v důsledku čehož aktivum uzavřelo poblíž 40 100 USD. Aktivum předvedlo velkolepý růst a ostatní riziková aktiva ho následovala.
img

Bitcoin se před zasedáním Fedu akumuluje a je velmi volatilní

17.03.2022 Během posledních tří týdnů došlo před zasedáním Fedu k výraznému přerozdělení investičních objemů. Kryptoměnový a zejména bitcoinový trh během tohoto období ztratily část investičního kapitálu. Pouze 24,53 % investorů drží BTC alespoň šest měsíců, což je rekordně málo. Odliv kapitálu z kryptoměnových fondů během minulého týdne navíc činil 110 mil. USD.
img

Kryptoměnové doly v Texasu představují riziko nových nákladů

16.03.2022 Navzdory všeobecnému přesvědčení představuje zvýšené zatížení elektrické sítě, které vyžadují kryptoměnové doly, náklady na modernizaci celé sítě. Později se tyto náklady rozloží mezi všechny domácnosti v zemi. To znamená další náklady pro obyvatele, kteří se již letos potýkali s nebývalým nárůstem cen energií.
img

Investoři do bitcoinu jsou kvůli konfliktu na Ukrajině nerozhodní

16.03.2022  V úterý se v grafu největší kryptoměny na světě dál vytvářel medvědí pattern trojúhelníku. Mince se obchodovala za 39 185 USD a její tržní kapitalizace činila 743 miliard USD.
C:\fakepath\trader-15032022.jpg

Co v současné době NEdělat?

15.03.2022 Cena ropy na světových trzích si s investory nepěkně zahrává. Jak lze současnou volatilitu nejen na tomto aktivu řešit, a jak se postavit k současné nejistotě na finančních trzích? Pár tipů naleznete v tomto článku.
img

Analytická firma vysvětluje, co je hnacím motorem explozivního cenového růstu Terra ($LUNA)

15.03.2022 Lucas Outumuro, vedoucí výzkumu v analytické firmě Blockchain IntoTheBlock (ITB), se podrobněji podíval na LUNA, která je nativním podílovým a řídícím tokenem protokolu Terra, zejména na hlavní katalyzátory, které ženou jeho cenu výš – a to i během medvědího trhu.
img

Bitcoin bude dál růst jako významný uchovatel hodnoty, říká šéf největší banky v jihovýchodní Asii 

15.03.2022 Generální ředitel největší singapurské a jihoasijské banky podle aktiv dodal, že kryptoměny se propadly v několika aspektech, díky nimž by se prosadily jako peníze.
img

Stupňující se regulace (legalizace) kryptoměn – je to pozitivum nebo negativum?

15.03.2022 Trh s krypto aktivy se jenom za poslední dva roky zněkolikanásobil. To už jenom samo o sobě vábí širokou veřejnost k investování. Čehož si začali logicky všímat i politici. Proto zájem politických reprezentací o trh s krypto aktivy dramaticky stoupl. Což má samozřejmě dvě strany mince, neboť větší regulace může být v mnoha ohledech hodně negativní a v dalších zase pozitivní.
img

BTC po nedávném propadu roste

09.03.2022 Nejpopulárnější kryptoměna světa včera vzrostla o 8 % na 41 800 USD. V okamžiku psaní tohoto článku se BTC obchodoval poblíž 41 600 USD. Podle CoinGecko, největšího nezávislého agregátoru dat o kryptoměnách na světě, tržní kapitalizace BTC nyní dosahuje 789 mld. USD
img

Evropa vs. Severní Amerika: jak rozdíl v investičních strategiích ovlivňuje BTC

09.03.2022 Světový akciový trh zažil v posledních dvou týdnech nebývalou úroveň volatility. Kvůli ukrajinské krizi a sankcím proti Rusku se drasticky změnily investiční toky kapitálu. Krypto trh je vážně poškozen a jeho tržní kapitalizace sotva dosahuje 1,7 bil. USD.
img

Kryptoměna není útočiště, ale prostředek směny

08.03.2022 Bitcoin se ve srovnání s nedávnými historickými maximy stále obchoduje za poloviční cenu. Jakýkoli další pokles by však mohl být signálem pro kupující.
C:\fakepath\mince.jpg

Český trh se vzácnými mincemi loni stoupl o 55 procent na 594 milionů korun

07.03.2022 Objem obchodů se vzácnými mincemi v ČR loni dosáhl 594 milionů korun. Proti roku 2020, který výrazně ovlivnila pandemie covid-19, šlo o nárůst o 55 procent. Vyplynulo to ze statistik a expertních analýz aukčního domu Macho & Chlapovič, který je lídrem trhu.
img

Kryptoměnový trh se vydal směrem k poklesu

03.03.2022 Ve čtvrteční aukci hodnota BTC po aktivním růstu na začátku týdne klesá. V době psaní tohoto článku se tak cena první kryptoměny přehoupla zpět na úroveň kolem 43 700 USD, přičemž za den ztratila přibližně 2 %.
img

Objemy obchodování s bitcoinem dosáhly lokálních maxim

02.03.2022 Dne 24. února Rusko napadlo Ukrajinu. Krypto komunita předpokládala, že býčí trend bitcoinu pravděpodobně skončí. Byla pravda, že kryptoměna v určitém okamžiku dosáhla lokálního minima 34 200 USD. Později se však situace změnila a býkům se podařilo převzít iniciativu
img

🛢Sankcie zasiahli ruskú ropu

02.03.2022 Ceny ropy Brent prekročili hranicu 110 USD za barel a obchodujú sa najvyššie od roku 2014. Ceny však nie sú ďaleko od pásma 115-117 USD za barel, kde sa nachádzajú maximá z rokov 2012 a 2014. Ceny sa od začiatku roka zvýšili o 40 % a od decembrového minima o 70 %.
img

eToro přidává další kryptoměny Storj, Balancer, Loopring a Gala

02.03.2022 Sociální investiční síť eToro dnes oznámila, že do své investiční platformy přidala další čtyři nová aktiva.
img

Nejnovější sankce ze strany USA zvýšily poptávku po kryptoměnách

02.03.2022 Digitální aktiva získávají podporu díky sankcím, které nedávno zavedly USA. Také přetrvávající růst inflace podnítil zvýšenou poptávku po kryptoměnách, takže za poslední dva dny vzrostla o celých 20 %.
img

Rusko může použít kryptoměny, aby se vyhnulo západním sankcím

02.03.2022 Bitcoin včera vzrostl o 13 %. Rally pokračuje v blízkosti úrovně rezistence 43 300 USD. Poptávka po této vlajkové kryptoměně postupně roste s tím, jak pokračuje ruská invaze na Ukrajinu a Spojené státy zavádějí nové sankce. Ether mezitím vzrostl o 11 % na 2 922 USD.
img

Očekává se vysoká volatilita krypto trhu

28.02.2022 Cena bitcoinu se v pondělí pohybuje poblíž značky 38 000 USD. Podle statistik CoinGecko, populární online platformy, která zachycuje cenu virtuálních aktiv, činí kapitalizace bitcoinu přibližně 720 miliard USD.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 28.2.2022

28.02.2022 Futures na indexech otevírají do záporu, nicméně jde vidět, že ztráty umazávají. Samozřejmě nejvíce ztrácí rubl a ruská aktiva. Rubl oslabil na úroveň 113, což představuje oslabení o 27 %. Jde zejména o reakci na zpřísnění sankcí. V závěru týdne trhy posilovaly právě v reakci na měkké sankce. Přes víkend se však situace změnila. Některé ruské banky budou odstřiženy od systému Swift, což zkomplikuje zahraniční platby v Rusku. Ruské centrální bance taktéž pravděpodobně budou zmrazeny dolarové, eurové a librové rezervy.
C:\fakepath\euro zone.jpg

Před 20 lety se euro stalo jedinou měnou 12 zemí EMU

28.02.2022 Euro jako jedinou měnu v současnosti používá 19 z 27 členských zemí Evropské unie. Euro mají i Kosovo a Černá Hora a na základě smluv s EU také Andorra, Monako, Vatikán a San Marino. Evropská měnová unie (EMU) byla vytvořena na základě Smlouvy o EU 1. ledna 1999, kdy 11 zemí unie začalo v bezhotovostním styku používat euro. O rok později, 1. ledna 2000, převzala Evropská centrální banka (ECB) úlohy národních centrálních bank. Od 1. ledna 2002 byly v zemích EMU do oběhu uvedeny první bankovky a mince eura, které se po dva měsíce používaly současně s národními měnami. Jedinou měnou je euro v zemích EMU od 1. března 2002.
img

Držitelé ADA mohou očekávat, že poptávka se projeví díky…

27.02.2022 Držitelé Cardana (ADA) se stále hromadí jako nativní. Ve stávající struktuře trhu investoři využili cenového propadu. Od prosince 2019 cena ADA explodovala na historické maximum 3 dolary před vstupem do sestupného trendu, ovlivněného širším trhem kryptoměn.
img

Průměrná úroková sazba u spotřebitelských úvěrů v lednu po dvouměsíčním růstu poklesla na hodnotu 6,10 %

25.02.2022 Na rozdíl od hypotečních úvěrů průměrná úroková sazba neúčelových úvěrů v prvním měsíci letošního roku poklesla. Jak ukázaly výsledky Broker Consulting Indexu spotřebitelských úvěrů, sazba se meziměsíčně snížila o 0,65 procentního bodu na 6,10 %. Stejnou hodnotu přitom index zaznamenal i v lednu roku 2021.
img

Zotavení Bitcoinu

24.02.2022 Zatímco Bitcoin se zvýšil o zhruba 5% za den, některé altcoiny, jako je LUNA, AVAX a ADA zaznamenaly výrazně působivější zisky. Po několika po sobě následujících dnech cenových výpisů Bitcoin obrátil svou trajektorii a přidal více než 2000 dolarů v hodině.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

LUNA se stává nejžhavější kryptoměnou uprostřed poklesu trhu

23.02.2022 LUNA token Terra se dostal na vrchol nejvíce diskutovaných kryptoměn na trhu navzdory nepříjemnému výkonu v posledních třech měsících.
img

Přední krypto analytici očekávají, že BTC klesne pod 30 000 USD

23.02.2022 Býčí jízda se na kryptoměnovém trhu objevila na začátku února. Zdálo se, že by brzy mohl začít plnohodnotný vzestupný trend. Na grafech bitcoinu a dalších hlavních digitálních aktiv se začala vytvářet býčí reverzní formace. Když však nastal čas prolomit linii ramen a připravit se na býčí rally, americký Fed oznámil, že brzy zvýší sazby. Geopolitická rizika situaci ještě zhoršila a investoři se obrátili ke zlatu.
img

Spoluzakladatel Huobi nepředpokládá do roku 2025 růst cen bitcoinu

22.02.2022 Propad bitcoinu pod support 38 429,77 snížil optimismus účastníků trhu. V nedávném rozhovoru pro CNBC vyslovil spoluzakladatel Huobi Du Jun chmurnou prognózu, že největší kryptoměna do roku 2025 nejspíš žádný býčí růst nevykáže. Upozornil také na možnost "krypto zimy".
img

Budoucnost financí: Banky v USA spolupracují s kryptosprávci 

21.02.2022 Tradiční finanční instituce musí spolupracovat ruku v ruce s kryptosprávci, dalšími opatrovníky a poskytovateli služeb. Nejnovější zpráva Grayscale Investments „Reimagining the Future of Finance“ definuje digitální ekonomiku jako „křižovatku technologií a financí, kterou stále více definují digitální prostory, zkušenosti a transakce.”
img

Cardano: 2,79 dolarů do konce roku a 58 dolarů do roku 2030 

21.02.2022 Předpovídá se, že Cardano (ADA) bude mít pomalý rok 2022. HoDLing vaše mince až do roku 2030 může docela dobře stojí za to, podle nejnovější zprávy Finder.com.
img

Decentraland (MANA) Až 10% jako JP Morgan vstupuje do Metaverza

17.02.2022 Bankovní gigant JP Morgan hodně sází na Metaverze. Největší banka v USA otevřela virtuální salónek v Decentralandu a poslala svůj rodný žeton o 10% nahoru.
img

Hashrate bitcoinové sítě dosáhl nového historického maxima, indičtí obchodníci usilují o zrušení 1% daně

14.02.2022 Obchodníci s nákupem bitcoinu nespěchají, zejména tváří v tvář událostem, které nás dnes čekají. Především jde o mimořádné zasedání Federálního rezervního systému, ale o tom více níže. Zajímavostí je prudký skok hashrate bitcoinové sítě na nová historická maxima, který však překvapivě neměl na kurz velký vliv.
img

Elon Musk naráží na Starlink přijímající Dogecoin

14.02.2022 Centibillionaire Elon Musk naznačil, že poskytovatel satelitního internetu Starlink by mohl začít přijímat Dogecoin, největší memovou minci.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 14.2.2022

14.02.2022 Ani víkend nepřinesl progres v jednáních mezi Ruskem a zeměmi NATO. Přímá invaze zůstává méně pravděpodobným scénářem, v této fázi ji však nemůžeme zcela vyloučit. Obavy z geopolitického rizika již začínají prosakovat do širšího tržního dění. Byla to právě geopolitika, která určila trhům rytmus v pátek. Byli jsme svědku ukázkového úprku ke kvalitě. Investoři se zbavovali rizikových aktiv a mohutně investovali do dluhopisů. Výnos 10Y UST se během pátku snížil o téměř 10 bps na 1,94 %. Posiloval i americký dolar, který uzavřel týden na páru s EUR pod hladinou 1,1400.
img

$ATOM: Úřad pro mince vysvětluje, proč by rok 2022 mohl být pro Cosmos „velkým rokem“

14.02.2022 Hostitel populární kryptoanalýzy a komentátor trhu Coin Bureau říká, že rok 2022 bude velkým rokem pro Cosmos ($ATOM), který je „ekologem sítí a nástrojů pro vytváření interoperabilních blockchainů.”
img

Bitcoin na pozadí pokračující inflace ve Spojených státech překonává hranici 45 000 USD. Co bude dál?

11.02.2022 První kryptoměna na světě se pohybovala v úzkém akumulačním pásmu 42 000–44 000 USD. Poté mince prolomila swingovou rezistenci na úrovni 44 200 USD. Reakce investorů na měsíční zprávu o inflaci ve Spojených státech vyvolala bitcoinovou rally. Podle údajů zveřejněných 10. února spotřebitelské ceny zrychlily růst na 7,5 %. Očekávalo se, že údaj vzroste na 7,3 %.
img

Odborníci předpovídají, že cena BTC může buď klesnout na 11 515 USD, anebo vyskočit na 200 000 USD

09.02.2022 V úterý se bitcoin obchodoval poblíž 43 400 USD. Podle statistik CoinGecko, populární online platformy, která stanovuje ceny virtuálních aktiv, činí kapitalizace bitcoinu 823 mld. USD.
img

Národní krasobruslařský orgán USA přijal dary v BTC

09.02.2022 Poté, co v září loňského roku oznámil plány na kryptografii, U. S. Figure Skating (krasobruslařský americký orgán) nyní oficiálně přijímá Bitcoin za dary. Národní řídící orgán Spojených států pro sport krasobruslení, U. S. Figure Skating, je organizace v zemi, která umožňuje dary v kryptoměnách, jako je Bitcoin (BTC).
img

Mince CRO má velký růstový potenciál

09.02.2022 Mince CRO vznikla v roce 2016, na trh vstoupila na začátku roku 2019, ale pozornost začala přitahovat až po několika letech. Jedná se o základní minci burzy Crypto.com, což je kryptoměnová platforma určená k podpoře obchodování se všemi kryptoměnami a všemi službami souvisejícími s kryptoměnami.
C:\fakepath\trader-08022022-22-zm.jpg.png

Komodity: Cena hliníku dnes stoupla nejvýše od roku 2008

08.02.2022 Cena hliníku dnes na londýnské burze kovů LME vzrostla až na 3236 USD (přes 68.800 Kč) za tunu, což je nejvyšší úroveň od roku 2008. Přispěly k tomu obavy investorů z omezené nabídky a klesajících zásob, uvedla agentura Reuters.
img

Poptávka po stříbře se celosvětově zvýšila

08.02.2022 Začátek letošního roku byl pro trh se stříbrem poměrně volatilní. V lednu se ceny pohybovaly v rozmezí 3 USD, ale podle údajů o lednových prodejích americké mincovny fyzická poptávka po tomto drahém kovu navzdory volatilitě vzrostla.
img

Bývalý Goldman Exec mluví o Ethereum ($ETH), Polkadot($DOT), a Terra ($LUNA)

07.02.2022 Bývalý manažer Goldman Sachs Raoul Pal očekává zářnou budoucnost Etherea (ETH), Terra ($LUNA), a Polkadot ($DOT). Před založením služby pro výzkum makroekonomické a investiční strategie Global Macro Investor (GMI) v roce 2005, Pal spoluřídil GLG Global Macro Fund v Londýně pro globální firmu pro správu aktiv GLG Partners (která se dnes nazývá „Man GLG“). Předtím, Pal pracoval v Goldman Sachs, kde spoluřídil obchod s prodejem evropských hedgeových fondů v oblasti akcií a kapitálových derivátů.
img

Bývalý Goldman manažer mluví o Ethereum ($ETH), Polkadot($DOT), a Terra ($LUNA)

07.02.2022 Bývalý manažer Goldman Sachs Raoul Pal očekává zářnou budoucnost Etherea (ETH), Terra ($LUNA), a Polkadot ($DOT). Před založením služby pro výzkum makroekonomické a investiční strategie Global Macro Investor (GMI) v roce 2005, Pal spoluřídil GLG Global Macro Fund v Londýně pro globální firmu pro správu aktiv GLG Partners (která se dnes nazývá „Man GLG“). Předtím, Pal pracoval v Goldman Sachs, kde spoluřídil obchod s prodejem evropských hedgeových fondů v oblasti akcií a kapitálových derivátů.
img

Jak v čase inflace investovat do zlata… Dejte do něj menší procenta

07.02.2022 S investováním do zlata opatrně. Za posledních deset let žlutý kov zhodnotil v polovině letošního ledna v dolaru, v němž se ve světě obchoduje, o 12,7 procenta, ročně průměrně o 1,2 procenta. Po přepočtu do korun se dočkal zhodnocení o sedmnáct procent, ročně průměrně o 1,6 procenta. Při průměrné roční inflaci v letech 2012 až 2021 čítající v Česku 2,1 procenta to značí, že zlato nepředstavovalo ani příslovečnou ochranu před inflací, za niž je často vydáváno.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Price Action | Intradenní obchodování | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Robert Kiyosaki | Objemy obchodů | Spready | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | ECN | EFSF | EMA | ERM | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Expert Advisors | FOMC | FRA | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Holubice | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Kolektivní investování | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | Nástroje peněžního trhu | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Pakt stability | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Repo sazba | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spread | Stagflace | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swiss | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Maturity | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | NZD | CAD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | Vývoj dolaru | Peter Schiff | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Bitcash | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Colosseum | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | GBPUSD | Global macro | Aktivum | Delta | EPS | Forex robot | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Zlatý důl | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | Bezpečná investice | Běžný účet | Bitcoin miner | Bitcoin peněženka | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy na světových trzích | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká mincovna | České koruny | Členské země Evropské unie | Devizový kurz | Dlouhodobé investice | Dnešní kurz | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Kurzy.cz | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Engulfing | Etoro | ETX | ETX Capital | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měnová unie | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | FXDD | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | HighSky | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investice na burze | Investiční zlato a stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční mince | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | Jak rychle zbohatnout | Jak si vydělat | Jak těžit Bitcoin | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Konfluence | Korelační koeficient | Koruna posiluje | Kurs měny | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurzu měn | Kurzy | E15 | Libra | Lira | Makléři | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nejlepší investice | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Oslabení měny | OTC trh | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | PayPal | Pepperstone | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | SPX | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové měny | SWIFT | Tapering | Těžba bitcoinů | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tvorba AOS | Twitter | USD index | Volatility | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | ING | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Báze | Bill Gates | Buy | Dluhopisový index | Dluhové trhy | EBITDA | Elon Musk | Hold | Index relativní síly | Indie | IRS | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | P.A. | Protistrana | Průměrování | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | WGC | Akciová společnost | Minimální množství | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Vydělávat na burze | Know-how | Genesis | Retail | Velcí hráči | Účastníci forexu | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Global forex | Investment | Asijské obchodování | National Securities | Rhodium | Markit | Sky News | Bank of New York Mellon | DPA | Microsoft | MSCI | Westpac Banking | Westpac | ICAP | CME Group | Sentix | Investing.com | Mitsubishi | National Australia Bank (NAB) | NATO | Ole Hansen | Americká mincovna | American Eagle | Zlaté mince | TD Ameritrade | BNY Mellon | PwC | Technické indikátory | Forex asistent | Insider informace | Vývoj AOS | Reporty | Zvyšování sazeb | Riksbank | Ceny nemovitostí | Technický výhled | Bezpečné měny | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Backtestovat | Finanční gramotnost | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Fixní kurz | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Lobbistické skupiny | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Podnikatelé | Panevropský akciový index | Henry Hub | BlackRock | Otřesy na trzích | Znalost | Přehled | Klid | Konzistence | Kč/EUR | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Úspěšný obchod | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | City | Golden Gate CZ | Milionáři | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Obchodní styl | Investiční firma | Fundamentální faktory | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Mezinárodní instituce | Akcie těžařských společností | Economic | Inflační tlaky | Akcie bank | Xetra | Britská centrální banka | Cenné kovy | Soros Fund Management | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Algoritmus | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Nervozita | Globální finanční trhy | Summit EU | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Bělorusko | Denominace | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Vývoj na akciových trzích | Benchmarky | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | Daně z příjmů | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | MetaQuotes | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Zahraniční firmy | National Australia Bank | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Globální krize | Francouzská ekonomika | Bankéři | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Poptávka investorů | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Země používající euro | Řízení peněz | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční stratég | Inflace v Německu | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Quantum | Odliv kapitálu | Čekající příkaz | Institucionální investor | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | ČTK | Ziskové obchodování | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Backtestování AOS | Členské země EU | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | Mercedes | Bitfinex | Morningstar | ex | Akcie firem | Purple Trading | MUFG | Zklamání investorů | Investiční aktiva | Bitstamp | Cena měny | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | Vývoj ceny hliníku | Cryptocompare | CoinDesk | Cena palladia | Vydělávat peníze | BHS | René Remšík | Aleš Michl | Breakout Trader | Paul Tudor Jones | World Gold Council | LBMA | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | MetaQuotes Software Corp. | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Americký akciový trh | Zásoby zlata | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Obchodování s investičními nástroji | Kryptoměnové ETF | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | ERM-2 | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | Investiční nástroj | Kraken | Monero | Zcash | IOTA | Ethereum Classic | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | Krypto Expert | GDAX | deVere Group | Invesco | Trh s bitcoiny | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | XBT | Hard fork | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Ethereum blockchain | Boom kryptoměn | Růst bitcoinu | Význam bitcoinu | Hardwarové peněženky | Svatováclavský desetidukát | Lightning Network | Štěpán Hájek | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Zcash (ZEC) | Stellar | Coincheck | Kryptoměnová horečka | Těžba kryptoměny | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Coinmap.org | Lightspeed | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Příznivci kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Nákup digitálních měn | MSCI World Index | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Burzy kryptoměn | Bitcoinová bublina | Jak fungují akcie | Možnost diverzifikace | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Andreas Antonopoulos | BTC/EUR | Patrik Klempár | Digitální peněženky | Použití kryptoměn | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Vzácné kovy | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složené úročení | Airbnb | Cena Monera | Začít investovat | Geopolitická rizika | Energetické akcie | Globální akcie | Spotové obchodování | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | Forexové páry | Posilování dolaru | Události ve světě | Přijetí eura | Podniky | Čínské měny | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Nákup zlata | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | ZISIF | Foreign Equities Board | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | Index Stoxx 600 | IPO kalendář | Bitmain | Společnost Bitmain | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | I-Trader | Whetu and Partners | Poskytování investičních služeb | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Signál na akcie | Roční výnos | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Automatické obchodní strategie | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Regulační orgán | Jiné měny | Zvyšování úroků | Výkonnost dluhopisů | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Evropská komise | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | Fiskální pakt | Vstup do eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Evropský fond finanční stability | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Ztráta ČNB | Zájem o dluhopisy | Budoucnost Bitcoinu | Klasické peníze | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Makléřská společnost | Nová kryptoměna | DBS | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní přístup | Profesionální trader | Poptávka po zlatu | Nakoupit akcie | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Mt. Gox | Ainvestments | Kadeky International | Zvýšení sazeb | OKEx | Michal Uma | Státní fond | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Gainesville Coins | Statistický úřad | Platby v hotovosti | Global Crypto | Ropovod | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Inflační očekávání | Esos International | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | CNY | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Pokles kurzu | Chainalysis | Vzestup bitcoinu | Vyšší mzdy | NVDA | Začít obchodovat | Charlie Lee | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Ferrari | Libra od Facebooku | Prezidentka ECB | CoinShares | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Vlastní kryptoměna | Akciová portfolia | Medvědí výhled | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Kurz kryptoměny | Ripple Labs | Ztrátový obchod | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Silný dolar | Řešení krizí | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Likvidita na trhu | Konglomerát | Intradenní trader | Komoditní obchody | Bohatí | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Kótování | Stříbrné mince | Macho & Chlapovič | Zájem o stříbro | Nové měny | Deficit rozpočtu | PPF | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Backtest | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | Asociace pro kapitálový trh | Ethery | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | iShares | Tuzemské banky | Ziskové výsledky | Ceny palladia | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | České nemovitosti | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Informace z trhu | Geopolitické riziko | Ochrana před inflací | Editor jazyka MetaQuotes | Vývoz ropy | Akcií těžařů | Cena akcie | Algo trader | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Nová měna | Měnový systém | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Platební společnost | Huawei | Vatikán | Globální banky | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Startup | Obchodní model | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Propad ceny akcií | Politická situace | TRX | Patterny | Kryptoměnová burza | Algo | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Výstup z obchodu | Býčí signál | Objem | Dvojitý vrchol | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zájem o investici | Zájem o investice | RPSN | Cennější než zlato | Trh práce | Vyšší sazby | Myšlenka | FRED | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Technické analýzy | USDC | BAT | REP | XLM | Tesla Elon Musk | Švédská centrální banka | Aktuální obchodní příležitosti | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | BSC | Globální dluhopisové trhy | Zůstatek | Studie | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Bilance | Jakub Kraľovanský | Ceny na čerpacích stanicích | Co bude | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Hedge Fund Research | Buy-and-Hold | Úrok | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Global Times | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Blahobyt | Trendová linie | INTC | Vicepremiér | Federální rezervní banka | Walt Disney | 5G | AFP | Oblast rezistence | Oblast supportu | Finanční rezervy | Dlužníci | Evropští investoři | Dluhopisoví investoři | Dvojité dno | Martin Stránský | Technické rezistence | Záměna | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | SMA | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Alza.cz | E-shopy | Petr Dufek | 4GLD | Xetra Gold | Ceny výrobců | Průmysl | Michal Šnobr | Eva Miklášová | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | Výrazný pokles | Čtyřhodinový graf | Váš trading | Být trpělivý | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Saldo zahraničního obchodu | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Lukáš Lipovský | Celebrity | Zdražování | Digitální věk | Sociální sítě | Problémy | Přeprodané podmínky | Vládní výdaje | Risk to reward ratio | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Libanonci | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Cena za akcii | Vývoj hodnoty akcií | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Kanadské burzy | QuadrigaCX | Čínské vlády | Yahoo | UTC | Farmaceutická společnost | Centrální banky USA | Goldcorp | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Míra | RWE | Jaderné elektrárny | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Bilance běžného účtu | Francouzská centrální banka | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Hypotéky | Hypoteční trh | Uni Capital Group | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | ČNB dnes | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | xStation5 | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Nike | Bydlení | První obchod | Ztráta | Vlastní prostředky | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Miliardy korun | Demokratické strany | Koruna posílila | Čínská centrální banka (PBOC) | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | Americký index | Pozitivní zpráva | Halving | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Investiční aktivita | ETF roku 2020 | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Point of Control | Eskalace konfliktu | CFA | Společnost Sentix | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | IKEA | Netflix | Inovace | Americké dolary | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | O2 | O2 Czech Republic | Írán | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Experti | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | ASML | Horší časy | Poradenství | Inflace a dluhopisy | Hospodářské výsledky ČNB | Výsledky ČNB | Forexový dohled | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Bloky | Úvod do kryptoměn | Fork | Potvrzení transakce | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Galaxy Crypto Index | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Největší krize | Americké ministerstvo | Nájemné | Ceny energií | Zamyšlení | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Ján Kopil | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Dominancia | Kapitalizácia altcoinov | Kapitalizácia | Google | Samsung | 100 miliard dolarů | Všeobecné volby | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Filantrop | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Nejbohatším mužem planety | Reakce investorů | Ziskový obchodní systém | Pohyby cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Závislost na dolaru | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Lehká ropa WTI | XMR | FIAT | AML | Obchodovať kryptomeny | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Swingová minima | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Série poklesů | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | ETH/BTC | BP | Převody peněz | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Vývoz do Německa | 4fin | Capital Group | SEC | Francouzský statistický úřad | Rozhodování | Dnes ČNB | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | PriceAction | Americké banky | Průměrná cena | Digitální peníze | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Uživatelé kryptoměn | Půlení bitcoinu | Americká inflace | Technický indikátor | Růst sazeb | Marek Mora | Modelové portfolio | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Pokračování poklesu | TWTR | OIL.WTI | Hlavy států | Bentley | Bez rizika | Investiční portfolia | Směřování trhů | Globální indexy | Noviny | Obavy z pandemie | Ekonomické recese | Největší ztráty | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Sestupný trend | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Analytická společnost | Šok | Martin Gürtler | Vzestup inflace | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Mladší investoři | Výkyvy | Světový trh s ropou | Příležitost k nákupu | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | WP | Videokonference | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Investovat do fondů | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Aerolinky | Air France-KLM | Panevropský akciový index STOXX 600 | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Bankovky | Bankovky a mince | Lukáš Jokl | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | ishares China | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Stimuly | Brusel | Masivní propad | Energetické společnosti | Standard & Poor’s 500 | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Silný pokles | Tudor | Vysoce likvidní | Fiskální balíček | Stimul | Dnešní čísla | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Světová ekonomická krize | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Aktuální situace | EUR/RON | Rumunská centrální banka | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Účetní ztráty | Nárůst devizových rezerv | Dodatkové operace | Rozhodnutí bankovní rady | Markéta Fišerová | ČNB Markéta Fišerová | Mluvčí ČNB | Člen bankovní rady Aleš Michl | Loňský zisk | Účetní charakter | Silně volatilní | Rozkolísaný | Volatilní (rozkolísaný) | Správy devizových rezerv | Měnověpolitické operace | Tiskové agentury | Texas | PYPL | Bilion dolarů | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Senátorka | Komentátor | Kongres | LinkedIn | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Stop-Lossy | Hotovost | Market update | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Enormní zájem | Zájem o investice do zlata | Zlaté spoření | Spoření | Inflace na korunových účtech | Uložení svých peněz | Stabilizační mechanismus | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Politická rozhodnutí | Dividendové výnosy | Axios | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | American Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Repo sazby | Býčí potenciál | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Americký investor | Ceny elektřiny | Viry | Šíření nákazy | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Luno | Globální dluhopisový index | Války | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Dluhopisové emise | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Podíl na trhu | Údaje | Výhled ratingu | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Prezident Vladimir Putin | Velké americké banky | Menší poptávka | Cestovní omezení | Ministři | Ekonomické oživení | Skupina těžařů | Znárodnění | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Rutina | Životní styl | Španělé | Pákistán | Snížení produkce | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | DAWN | Activision Blizzard | IMF | Více peněz | Long signál na akcie | WisdomTree | Nitesh Shah | Maloobchodní tržby v USA | CME futures | Majitel | Úspory | Prognóza Evropské komise | Internetové televize | Televize Netflix | AMC | Statistiky | Nejvyšší pravděpodobnost | Růst daní | Poradenské společnosti | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny | Trade | Finanční pomoc | Nizozemsko | Vyjádření ekonomů | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Tweety | Sebevzdělávání | Založení demo účtu | PMI ve službách | MITH-BTC | MITH | AE-BTC | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Swingové minimum | Největší propady | Joe Biden | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Lucembursko | Potenciál trhu | Evropské méně | Data z trhu práce | Binance Coin | Cenový pokles | Úřad INSEE | Cenový propad | Čtvrtletní výsledky | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Grandefex | Shell | Soleil Rouge | ATH | Zaměstnanci | Tweet | PAMP | Zpracovatelé zlata | Největší zpracovatelé zlata | Valcambi | Argor-Heraeus | Průzkum ECB | Růst výnosů | Soud | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Dovoz | Vývoz | MSCI World | ETN | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Regulace na forexu | Státy eurozóny | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Huobi | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Akcie Nike | Členské země | Alternativní kryptoměny | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Auta | Expedia | Dopad na cenu | Velké ekonomiky | Vakcína | Historické výsledky | Býčí scénář | Vstup do obchodu | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | ESOS International | Fiskální stimul | Více riskovat | Marek Brávník | Klíčové oblasti | Růst Bitcoinů | Růst BTC | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Orgán dohledu nad finančním trhem | Aktivity společnosti | PMI v eurozóně | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | MLM | Dislokace | Ekonomické zotavení | Ztráty zaměstnání | JDE | Unie | ČR | Záchranný program | Koronavirové pandemie | Excavo | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Index spotřebitelských úvěrů | Průraz | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Fondy soukromého kapitálu | Ruské úřady | Londýnské burzy | Gambling | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Silk Assets Investments | Berlín | Býčí trend | Rumunský lei | ETH 2.0 | Oracle | Rozhodnutí soudu | Používání eura | Mário Centeno | Poptávka po zlatě | Nikola | Americké CPI | Období krize | Pohyb BTC | Členové Fedu | Rostoucí trend | Covid | Analytické společnosti | Správce aktiv | Changpeng Zhao | ZIL/BTC | PERL/BTC | PERL | ZIL | Cardano | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Analytik Purple Trading | Výkyvy cen | ONS | MITH/BTC | REP/BTC | Online hry | Ukrajinský prezident | Ukrajinská vláda | Jasný signál | MAM | VPS | Ant | Michal Lukáč | Tempo růstu PPI | Sony | Epic Games | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Chorvatsko | Tolerance rizika | Stabilní zdroj příjmů | Zdroj příjmů | Emirates | Společnost Emirates | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Reputace | KLM | LINK/USD | ChainLink | Bullish kanál | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Ceny | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Otevřené obchodní pozice | Ožívání ekonomiky | Technologické společnosti | PlanB | Analytik PlanB | Reálná hodnota | Rostoucí ceny komodit | Znovuotevření ekonomiky | Nový indikátor | Market cap | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Bull Trap | Dollar-Cost Averaging | Progres | Forward guidance | Zlatá horečka | Vývoj ceny zlata v USD | Silný trend | DeFi | Staking | Alternativa ke zlatu | Nárůst volatility | Nikl | Čínská společnost | Pozice dolaru | Světové rezervní měny | Zastavení růstu | Důvěra | Správci fondů | Předražené akcie | Chyby jedinců | Málo zkušeností | Špatně nastavená psychika | Nastavená psychika | Psychika | Neovládnutí emocí | Forex riziko | Zkušený obchodník | Obchodovat bez stop-loss | Přístup k tradingu | Špatný přístup k tradingu | Absence obchodního plánu | Obchodní výkon | Ant Group | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Indonésie | Myšlenkové pochody | Klesající tendence | Cenové hladiny | Erdogan | Hospodaření banky | Capital Com | Capital.com | Analytik XTB | Bitstock.com | Tržní limit | SkyBridge Capital | Fear and Greed Index | Fear and Greed | Kryptoměnový trh | Období zvýšené volatility | VisualCapitalist | Marc Chandler | Analýza ceny | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Venezuela | LEND | Vývoj indexu Nasdaq | Big Tech | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Američtí investoři | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Plán na snížení emisí | Zasedání FED | Bloomberg Intelligence | Evropský statistický úřad | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Snižovat riziko | Biden | BNB/USD | Marathon | Digitální euro | Vzácné mince | Posílení indexu | Česká republika | Zlaté spoření České mincovny | Antimonopolní úřad | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Změna politiky | Lockdown | Michal Drtina | Měnový fond | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | MicroStrategy | Obchodníkem na forexu | Embargo | Andorra | Množství peněz | BNB | Defi | Digitální převody peněz | Nařízení | Newmont | Intel | Solární energie | JPM | GS | Geopolitické faktory | Společnost Ant Group | Technologické tituly | Pravidelný příjem | Uniswap | UMA | Compound | Aave | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Státy Evropské unie | Oslabování amerického dolaru | Nové zprávy | Bull run | Celosvětová poptávka po zlatě | Exekutivní příkaz | Riziko a výnos | Blockchainové technologie | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | Představitelé americké centrální banky | Cooper Markets | CP Markets | Praktické tipy | Diem | BNTX | SUSHI | Proražení | Situace ve stavebnictví | Životní prostředí | Investice do vody | CROWD1 Network | CROWD1 | Impact Crowd | Impact Crowd Technology | Cenový skok | A16z | ABNB | Vakcinace | Program QE | Analytik Commerzbank | Proč investovat | Alkohol a doutníky | Umělecké předměty | Mince a starožitnosti | Lego | Sběratelské kartičky a známky | Sběratelské kartičky | Očkování | AMBcrypto | CoinInsider | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | Lael Brainardová | IPO společnosti | Zajištění proti riziku | Mutace koronaviru | Ceny aktiv | Částečný úvazek | Předsednictví EU | Kryptoburzy | Galaxy Crypto | Bloomberg Galaxy Crypto | Bitcoinový trh | Analýza LINK/USD | Chainlink graf | Analýza BTC/USD | Market kapitalizace | Oslabování měn | Zlepšení ekonomického výhledu | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Svět kryptoměn | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Utažení měnové politiky | Měny vyspělých zemí | Růst ceny | Vakcína a covid | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů USA | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Zpráva pro dolar | Dobrá zpráva pro dolar | Cash is trash | Zvýšení ceny | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | DCA | Dlouhodobé obchodování | Tradingview BTC/USD | Tradingview BTC | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | SNY | CARA | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Nick Szabo | Futures na bitcoin | Strategic Income Opportunities | BlackRock Strategic Income Opportunities | Bitcoinové deriváty | BlackRock Global Allocation Fund | Global Allocation Fund | Situace na trhu | Pravidla obchodování | Marriott | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Melvin | Nárůst ceny | Melvin Capital | Tržní reakce | Mark Cuban | Tržní ceny | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy | Velké fondy | Obchodování na asijských akciových trzích | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Everett Millman | Nákupní horečka | Zlaté a stříbrné mince | Obchodníci na trhu s mincemi | Mincovny | Růst ceny Bitcoinu | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Platby v bitcoinech | Oznámení Tesly | BlockTower | Nákup bitcoinu | BofA Securities | Ark Invest | Maersk | Poptávka po stříbře | Komunita Reddit | Krypto trend | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Ren Project | Blockchainy | OpenDAO | renDOGE | DOGEO | Michael Burgess | Huobi Futures | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Tým Capital.com | Hodnota dogecoinu | Tweety Elona Muska | Budoucí cena | Coinswitch | Agregátor kryptoměn | Obchodování krypto | Krypto CFD | Zinek | Kov | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Trh se vzácnými mincemi | Objem obchodů s historickými mincemi | Desetidukát panovníka Ferdinanda III | Propady aukčních domů | Historické mince | Růstový trend | James Bullard | CETIN | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Square (SQ) | Rostoucí výnosy | Rozhodnutí vlády | Platby kryptoměnami | Třetí vlna | Air | Systémové riziko | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Krypto influencer | Ben Armstrong | Alpha Finance | Kryptoměnový obchodník | Terra | Herní průmysl | Libanonská libra | Nesystematické riziko | Nárůst výnosů | Gil Luria | Silný růst | MLM systém | Pandemie covidu-19 | Záchranný plán | Akcie třídy A | Fidelity | Vývoj ceny palladia v USD | Vývoj ceny platiny v USD | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Riziko finanční páky | Riziko likvidity | Obchodní znalosti | Systematické riziko | Riziko na trhu | Riziko na trhu Forex | Velké ztráty | Bezrizikové obchodování | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Společnost eToro | COMP | Půjčování COMP | COMP Token | Co je COMP Token? | Společnost Compound | Úrokové sazby na kryptoměnách | Aleš Hála | Chainlink (LINK) | Decentraland | Decentraland (MANA) | ForexNation | Prezident Erdogan | Hodnota hotovosti | Hodnota hotovosti v oběhu | Fungování ČNB | IPO Deliveroo | Monero vs. Bitcoin | Hodnota Monera | Pohyb ceny XMR | Pohyb ceny | Ceny XMR | Monero (XMR) | Dash (DSH) | Tvorba Monera | Jak Monero ochraňuje soukromí | Digital ringing signatures | Vývoj hodnoty | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | JJ Kinahan | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Korporátní daně | Umění | Výnosy z investic | Platformy MT4 | Používání kryptoměn | MobileCoin | Společnost Signal | Joshua Goldbard | GitHub | Open Whisper Systems | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Občané eurozóny | Jan Rožek | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Obchodní indikátor | Držitelé kryptoměn | Ark | Krypto trh | AA | Bearish Engulfing | Ceny ropy Brent | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | Real Vision | LME | Výkonnost zlata | Rostoucí ceny | Úspěch bitcoinu | Cena emisních povolenek | DOGE | Dluhový strop | Pakt stability a růstu | Poptávka po kryptoměnách | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Chris Weston | Goldman Sachs Group | Shiba Inu | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Indická centrální banka | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Pád bitcoinu | Výprodej bitcoinů | Malta | Kurzotvorné zprávy | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Oslabení | Cena Cardana | Meme akcie | Prodejní ceny | Bit.plus | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Martin Klass | Impulzy | Dlouhodobé obchody | Způsoby obchodování | Weibo | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Zajištění proti inflaci | Trader na finančních trzích | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Trend klesající | Úroveň supportu | OK POINT | Platidlo | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Hodně peněz | Jednotné měny | Zavedení jednotné měny | Další kryptoměny | Velký byznys | McDonald's | Rozhodnutí Číny | Nové prognózy | Graf akcie | Denní graf akcie | PPF Telco | Americký daňový úřad | Americký daňový úřad IRS | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Dogecoin vs. Shiba Inu | Meme krypta | Capital Com Bel | Uvedení na Coinbase | Zařízení na těžbu kryptoměn | Čínská společnost Bitmain | Těžební místo | Sestavy na těžbu kryptoměn | Zastavení těžby kryptoměn | Pozitivní vliv | Starlink | Programátor | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Největší kryptoměnové burzy | Buridanův osel | Buridanův paradox | Výběr obchodního instrumentu | Výběr obchodní strategie | Neschopnost se rozhodnout | Deterministická teorie | Obchodování CFD kontraktů | Jean Buridan | Aristoteles | Satirické vyjádření | Paradox | Dynamické prostředí | Varianty koronaviru | Thajsko | Programátorská komunita | Vývoj ceny XMR | Cenové stability | Technologie | MAN | Obchodování v Evropě | Ethereum (ETH) | Odraz ceny | Vývoje ceny | Hliník | Američtí centrální bankéři | Analytici JPMorgan | Revize strategie | Dosažení úspěchu | Dosažení úspěchu na Forexu | UST | Videohry | Cenový rekord | Včerejší seance | Smartphony | AI | Akciový trh Nasdaq | Globální ceny | Odvětví | Amber Group | Kryptoaktiva | Divize | Superměna | SuperCash | Zrušení fyzických peněz | Načasování | Boom | Rekord | Známý ekonom | Bilion | Kryptoměnový svět | Guidance | Náhoda | Provozní náklady | Technické znalosti | Chování | Pocity | Vnímání | SDR | Projekce | EIP | VIAC | Psychologické úrovně | Důležité zprávy | Čínský deník | Analytik Portu | SHIB | Cena kryptoměny | Poly Network | Elliptic | Hackeři | Asijské země | Kryptoměny z Poly Network | Etický hacker | Kryptoměnová platforma | Platforma Poly Network | Velké instituce | Afghánistán | Lollygag Partners | Dominikánské společnosti | FXCore | Neregulovaná firma | Tálibán | Liquid | Tokeny | ERC-20 | Berkeley | Rozbor | SpaceX | SPOT | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | Návyk | SXXP | Nedostatek čipů | Společnosti | Protocol | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Decentralizovaný systém | Měnové unie | Národní měny | Popularita kryptoměn | Opatření | Ideální čas | FXActiv | FinoCapital | Devizový dohled | Dna | PayPal Holdings Inc | Telco | Evergrande | Katastrofy | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | NFT | Laszlo Hanyecz | Salvadorský prezident | El Salvador | Silvergate Bank | FedoraCoin | TIPS | FedoraCoin (TIPS) | Klenotnictví | Stakování | Lend | Brian Armstrong | Reakce centrální banky | Solana | Kryptoměna Solana | Studijní materiály | Celková nabídka | Těžba v Číně | Cena hliníku dnes | Společnost Walmart | Primas | Primas (PST) | PST | Phoenix Global | PHB | Phoenix Global (PHB) | Bukele | Prezident Bukele | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Zájem o kryptoměny | Ceny kovů | Smart kontrakty | Kompenzace | VanEck | Těžba altcoinů | Investment grade | Samou | Úročení | Cena DOGECOINu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Dawn Fitzpatricková | Šéfka fondu | Digitální koruna | Monetární feudalismus | Těžby Bitcoinu | Zlato a bitcoin | RippleNet | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Zavádění kryptoměn | Zdražování energií | Modern Land | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Souhlas ČNB | JPG | Cena zinku | Investiční možnosti | GIC | Temasek | Vládní fond | Čínské centrální banky | ProShares | Oculus | Automaty na nákup bitcoinů | Snap | CoinMe | Coinstar | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Teoretický výklad | Sociální experiment | Získávání peněz | Myšlenkové plánování | Gemini | Kapitalizace kryptotrhu | Zprostředkovatelé | Izraelská centrální banka | Šiba-inu | Kryptoměna šiba-inu | Nová kryptoměna šiba-inu | Mladí investoři | Meme mince | Kryptoměny meme | Ruský prezident | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Seriál Hra na oliheň | Technologické aktualizace | Online hra | Meta | Oculus Quest | Klima | Peněžní prostředky | Goldmani | Metaverse | MANA | Obratová formace | Burger King | Meta Platforms | Squid Game | Gizmodo | PancakeSwap | DODO | Kryptoměny squid | Vývoj ceny kryptoměny | Ceny kryptoměny | Odborníci na kryptoměny | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Banka CBA | Matt Comyn | Přístup ke kryptoměnám | Australia and New Zealand Banking Group | Gemini Trust Company | Objem poskytnutých úvěrů | Největší australská banka | Australská banka | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Řetězec Walmart | Výnosy z devizových rezerv | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Peter Brandt | Obchodník Peter Brandt | Meta (Facebook) | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Tether (USDT) | Protos | Firma Protos | Almeda Research | Cumberland Global | Alpha Impact | Hayden Hughes | Civic Science | Target | Crypto.com | Družba | Lockdowny | Skybridge Capital | Status bezpečné měny | Stres a emoce | Bitcoin City | TIM | Pozemky | Ceny BTC | Propad měny | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Celosvětový trh | Bitcoinoví obchodníci | AVAX | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Bezpečná aktiva | EuroZprávy.cz | EuroZprávy | Altcoin shiba inu | Altcoin shiba inu (SHIB) | Shiba inu (SHIB) | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Těžařská společnost | | Investiční produkt | Ekonomické teorie | Kazachstán | BofA | Postavení na trhu | Grayscale Solana Trust | Fundamenty Solana | Tržní vývoj | Expert na kryptoměny | Fibonacciho retracement | Cykly | Rotace | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Developeři | Krypto analytik | Krypto komunita | Terra Luna | Terra (LUNA) | Grayscale Investments | Konzultační služby | Krypto konzultační služby | Informace z kryptoměnového trhu | Kryptoměnové transakce | Krypto mince | MATIC | Fidelity Investments | Technická rezistence | Vývoj měnového páru EUR/RON | Vývoj rumunské meziroční inflace | Vývoj rumunské úrokové sazby | Vývoj rumunské bilance běžného účtu | Rumunské úrokové sazby | Ekonom Komerční banky | Krátkodobý výhled | Coinglass | Cloudflare | Fondee | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Terra Analytics | Hráči na trhu | Vliv na ceny | Coin Days Destroyed | CDD | Coin Days Destroyed (CDD) | Motley Fool | Jan Macek | Kritéria konvergence | Konvergence | Covidové krize | Výkyvy volatility | Miliardy USD | Profit Swiss | PS GLOBAL | Wharton School | Kosovo | Těžit kryptoměny | Grafické karty | Těžař | Nepokoje v Kazachstánu | Jaran Mellerud | Mike Novogratz | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Vytvoření vlastní kryptoměny | Mluvčí PayPalu | Držení digitálních mincí | Mince PayPal | Steve Moser | Firma Meta Platforms | Firma Meta | EOG Resources | Nedostatek hliníku | American Industrial Partners | Wenyu Yaová | Analytička společnosti ING | Lehký kov | Michael Widmer | Celosvětová spotřeba | DAO | Consensys | Akcie Snap | Big tech | Průměrná míra inflace | Cílové ceny | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Technologie NFT | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Koncept DeFi | Pristine Group LLC | Pristine Group | Instituce | Digitální ekonomiky | Tomer Niv | Crypto Solutions | Omniverse | Mesh | Teams | The Sandbox | Sandbox | Zavedení bitcoinu | Společnost Chainalysis | Arthur Hayes | Rusko dnes | Akcie FB | ALUMINIUM | Slovalco | WisdomTree Nitesh Shah | Argo Blockchain | Mince CRO | CRO | Rusko-ukrajinský konflikt | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Bezpečnostní situace | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Budoucnost financí | Kryptosprávci | Dění na Ukrajině | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Ruští oligarchové | Oligarchové | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | OFAC | Volatilita krypto trhu | Volatilita krypto | Použití v tradingu | Růst kryptoměn | Situace na Ukrajině | Filip Louženský | Storj | Balancer | Loopring | Gala | Balancer (BAL) | Storj (STORJ) | Loopring (LRC) | Gala (GALA) | LRC | BAL | Prima | Invaze | Santiment | Bill Miller | Český trh se vzácnými mincemi | Objem obchodů se vzácnými mincemi | Sběratelé | Aukční dům | Aukční dům Macho & Chlapovič | Antium Aurum | Aurea | Aukční dům Aurea | Aukční dům Antium Aurum | Elizej Macho | Řetězec | Řetězce | Účetní závěrky | Investoři do bitcoinu | Politika ČNB | Čínští investoři | Axie Infinity | Značné riziko | Geopolitické události | Petr Kříž | PwC Petr Kříž | DigitalCoinPrice | Předpověď cen Etherea | Předpověď cen | Ronin | Central Banking Transparency Award | Central Banking Transparency Award 2022 | Central Banking | Časopis Central Banking | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | RVI | Patrik Novotný | Skvělá investice | Historie burzy | Eikon Refinitiv | S2F | Stock-to-Flow | Kryptoměnový baron | Středoafrická republika | Situace na akciovém trhu | Embargo na ruskou ropu | NvestPro | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Výprodej na trhu kryptoměn | AscendEx | Michael Rinko | Axion Global Asset Management | Luna Foundation Guard | Scottie Siu | Kryptoměna luna | Cena digitální měny | Kryptoativa | Perfect Group | Perfect Group LTD | Zavedení eura v Chorvatsku
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Mimořádné kroky
Mimořádné vládní podpory
Mimořádné zasedání
Mimořádné zasedání ECB
Mimořádný rollover
Mimořádný rozpočet
Mimořádný růst
Mimořádný stav
Minance TradeFX
Minas Gerais

Následující klíčová slova

Mince a starožitnosti
Mince CRO
Mince PayPal
Mince XTZ
Mincovny
Mindful Trading
MindMed
Mindset
Mindsync
Mind Trading
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít