Sobota 15. června 2024 12:38
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new

Denní minima

img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 20. května (seance v USA)

21.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně propadl pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a místo toho jsem vyčkal na realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k dalšímu otestování úrovně 1,2692, když se ukazatel MACD již nacházel v přeprodané oblasti, čímž mi umožnil vstoupit do nákupů libry. Poté se pár zotavil o téměř 20 bodů. Absence britských statistik libře opět nepřála, i když se kupujícím podařilo udržet denní minima. Kromě projevů představitelů Federálního rezervního systému neočekáváme, že by se během americké seance odehrálo něco zajímavého, a tak je nejlepší vsadit na další pokles GBP/USD. Jakékoli komentáře Fedu k inflaci budou interpretovány ve prospěch nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

BREAKING: USD ziskává po chybě v údajích o průmyslové výrobě

16.05.2024 Zpráva o průmyslové výrobě v USA za duben byla zveřejněna dnes ve 14:15 . Očekávalo se, že zpráva bude vykazovat malé nárůsty průmyslové a zpracovatelské produkce na měsíční bázi, stejně jako žádnou změnu ve využití kapacit ve srovnání s předchozím měsícem.
img

Společnost Sage Therapeutics klesla o více než 20 % na základě výsledků studie

17.04.2024 Akcie společnosti Sage Therapeutics (SAGE.US) se dnes propadají. Společnost je dnes jednou z nejhůře prosperujících akcií na Wall Street, v době tisku se propadla o více než 20 %. Pokles byl vyvolán poté, co společnost zveřejnila výsledky střednědobé studie své experimentální léčby Parkinsonovy choroby dalzanemdorem. Společnost uvedla, že studie nesplnila svůj hlavní cíl a neprokázala žádné statisticky významné rozdíly mezi léčbou a placebem.
img

BREAKING: NATGAS klesá po zprávě EIA

11.04.2024 Americký Úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 16:30 našeho času vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách zemního plynu v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže nárůst zásob v USA o 10 miliard kubických stop po čerpání 37 miliard kubických stop v předchozím týdnu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. ledna

29.01.2024 Test úrovně 147,62 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál. Nevedl ale k poklesu ceny, protože silná data z USA trh okamžitě obrátila. Krátce nato byla otestována úroveň 147,88 a linie MACD právě v té chvíli začala stoupat od nuly nahoru, což přineslo sell signál. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů, který vyrovnal předchozí ztráty.
img

💲 USDIDX získává 0,6 %

31.10.2023 Americký dolar je v době zveřejnění nejvýkonnější měnou skupiny G10. Index amerického dolaru (USDIDX) se dnes zvýšil o 0,6 %. Zisky na trhu USD přicházejí díky tomu, že výnosy smazávají předchozí pokles. Desetileté americké výnosy se nyní obchodují poblíž 4,86 %, což je přibližně o 6 bazických bodů více než denní minima dosažená během evropské seance. Posílení USD a nárůst výnosů vytváří tlak na drahé kovy, přičemž ZLATO se dnes obchoduje o 0,2 % níže a STŘÍBRO klesá o 1,3 %.
img

BREAKING: ROPA na denních minimech po reportu EIA

25.10.2023 US Energy Information Administration (EIA) dnes v 16:30 zveřejnila oficiální týdenní zprávu o změně zásob energie v USA. Tržní očekávání ukazovala na malý nárůst zásob ropy a také na pokles zásob benzínu a destilátů. Včera zveřejněná zpráva API však poukázala na velké poklesy ve všech třech kategoriích.
img

Denní shrnutí: Napětí na Blízkém východě udržuje riziková aktiva na nižší úrovni

20.10.2023 Na světových trzích bylo v pátek možné pozorovat náladu, která se projevuje snížením rizika, protože investoři zřejmě snižují sázky na rizikovější aktiva v obavách, že by se konflikt na Blízkém východě mohl o víkendu vyhrotit.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 10. října

10.10.2023 Slova členky MPC Bank of England Catherine L. Mannové měla na směr páru jen malý vliv a po mírném ranním poklesu převzali kontrolu kupci, kteří pár posunuli nad denní maxima. Dnes bude zveřejněno resumé a zápis ze zasedání Bank of England, takže volatilita poroste. Případné náznaky dalšího zvyšování úrokových sazeb vyvinou tlak na pár.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 9. října

09.10.2023 Trh ignoroval údaje o britském indexu cen nemovitostí, na rozdíl od zprávy o americkém trhu práce, které v pátek vyvolaly okamžitý pokles libry. Mnozí obchodníci toho využili ke zrušení řady stop příkazů, načež se vrátila poptávka po páru GBP/USD. Pokud jde o dnešek, čeká nás projev členky MPC Bank of England Catherine L. Mannové, ale zatím není jasné, jestli páru prospěje. Kupci mohou nicméně sáhnout k dalšímu triku, když nechají libru klesnout na minima a pak se od nich rychle odrazí.
img

BREAKING: USD posiluje po údajích o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby

27.09.2023 Zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA za srpen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Vzhledem k tomu, že se jednalo o bleskovou zprávu, byla tato zpráva účastníky trhu pozorně sledována. Tržní konsensus ukázal na slabý tisk, ale skutečná data ukázala neočekávaný nárůst hlavních objednávek. Hlavní zakázky (bez dopravy) byly také vyšší, než se očekávalo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. září (americká seance)

12.09.2023 Další pokles už je omezený, protože test úrovně 1,0725 z dřívější části dne se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Neuspokojivé údaje o podnikatelské aktivitě a hodnocení současné situace od institutu ZEW vedly k poklesu rizikového sentimentu, který bude nejspíš pokračovat i dnes odpoledne, protože prodejci se znovu pokusí prorazit denní minima. Pokud se jim to nepodaří, poptávka po euru se okamžitě vrátí.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás report CPI z eurozóny a ADP z USA

01.06.2023 Evropské indexy otevřely do plusu. Akciové trhy včera zasáhly dobré výsledky volných pracovních míst JOLTS, které vedly ke skokovému nárůstu očekávání růstu sazeb Fedu. Holubičí komentáře Jeffersona a Harkera z FOMC však včera večer vedly k poklesu jestřábích sázek, což umožnilo akciovým indexům setřást denní minima. Dnes večer (19:00) pronese opět projev Harker.
img

EURUSD se po Wallerových komentářích posouvá na nová denní minima

24.05.2023 Christopher Waller, člen Fedu, dnes odpoledne pronesl několik jestřábích komentářů k měnové politice, čímž podpořil americký dolar. Klíčové poznatky z Wallerova projevu:
img

Ranní shrnutí (21.04.2023)

21.04.2023 Indexy Wall Street zakončily včerejší obchodování níže, ale dostaly se nad denní minima. S&P 500 klesl o 0,60 %, Dow Jones klesl o 0,33 % a Nasdaq se propadl o 0,80 %. Russell 2000 se obchodoval o 0,54 % níže.
img

Začátek týdne byl o energiích. Plyn s elektřinou korigují růst, ropa se vydává vzhůru

05.09.2022 Start do nového týdne v Evropě poznamenal dopad vypnutí plynu Gazpromem. Prvotní šok však během dne vyprchával a negativní efekt na trhy se zmenšoval. Z hlavních akciových trhů momentálně obchoduje beze ztrát i tak pouze Londýn. Zbytek Evropy se drží více či méně v červeném a třeba DAXu zůstává velmi citelný, více než 2procentní pokles. V Americe se dnes kvůli svátku neobchoduje.
img

Technická analýza zlata na 14. června 2022.

14.06.2022 Ačkoli cena zlata včera vytvářela nová vyšší maxima, obrátila se dolů a uzavřela na nižších minimech. Cena zlata zůstává pod tlakem. Teď když teď cena prorazila pod úroveň 1 820 USD, má zlato tendenci dál klesat. Zlato se v posledních týdnech třikrát pokusilo prorazit nad cenu 1 860–70 USD. Všechny pokusy byly neúspěšné a cena nyní začala vytvářet vzor nižších minim. Další významný support je na úrovni 1 786 USD. Pokud bude cena pod úrovní 1 850–60 USD, věřím, že uvidíme průraz této úrovně. Dnes se zlato odrazilo k úrovni 1831 USD, ale medvědi zůstávají silnější a ovládají krátkodobý trend. Zlato vytváří nová denní minima.
C:\fakepath\top-21022022-23-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.02.2022 1) Bitcoin po výrazném lednovém propadu, kdy cena této nejznámější kryptoměny spadla až zhruba na 35.000 dolarů, zahájil týden růstem a blíží se k hranici 40.000 USD. Zůstává tak daleko od maxima, které je blízko 69.000 USD a na němž se bitcoin ocitl v listopadu loňského roku. Názory na další vývoj se různí, například podle spoluzakladatele kryptoměnové burzy Huobi se další fáze silného růstu může dostavit až za dva nebo tři roky.
img

Dvojnásobný dopad na americký akciový trh

11.02.2022 Prezident Federální rezervní banky v St. Louis James Bullard ve čtvrtek uvedl, že podporuje zvýšení úrokových sazeb do začátku července o celé jedno procento s tím, že index spotřebitelských cen dosáhl 7,5 %; swapy Fedu nyní ukazují na zpřísnění o celý jeden bod během následujících tří zasedání.
img

🔽🔽DE30 vymazal ranní ztráty

24.01.2022 Pozitivní odraz na evropských akciích se rychle rozplynul. Blue chips indexy z Evropy začaly dnešní seanci býčím cenovým gapem. Nicméně dobrá nálada brzy vyprchala a indexy brzy začaly prohlubovat denní minima. Příliš nepomohly ani dobré výsledky PMI indexů z Evropy, kde pozitivně překvapila hlavně data z Německa.
img

Akcie SolarEdge klesají po snížení doporučení od Morgan Stanley

30.11.2021 Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) dnes ztrácejí více než 5 % po snížení doporučení od investiční banky Morgan Stanley na "equal-weight" z "overweight" s cílovou úrovní na $338 z předchozích $318. Dle názoru analytika Stephena Byrda je potenciál akcie vyčerpán po předchozím vysokém růstu. Dodal, že přes růst businessu se společnost může časem potýkat s poklesem marží.
C:\fakepath\gbpusd-12052021-analyza.png

Analýza hlavních měnových párů 12.5.2021

12.05.2021 GBP/USD: Tento měnový pár na 4hodinovém grafu korigoval překoupené podmínky. Jsme nad všemi rostoucími klouzavými průměry. Technické indikátory klesají v pozitivní zóně. Cena tvoří vyšší denní minima i maxima, tak očekávání je zatím stále býčí. Nejbližší rezistence je kolem 1,4181 a po jejím překonání bychom mohli dále růst.
img

Rozbřesk: Pátý týden dovolené by mohl stát firmy desítky miliard korun

22.04.2021 Mezi rusko-českou diplomatickou přestřelku a pandemii COVID 19 se v posledních dnech vklínilo ještě jedno téma - požadavek KSČM na povinných pět týdnů dovolené. Česko je v tuto chvíli v evropském pelotonu z pohledu délky povinné dovolené někde uprostřed, pokud tedy započítáme i státní svátky. Méně povinných dnů volna mají například v Británii nebo v Německu, více naopak v sousedním Slovensku nebo ve Francii. Řada podniků přitom v Česku používá pátý týden dovolené flexibilně jako bonus tam, kde to z jejich pohledu dává smysl - například jako věrnostní odměnu za počet odpracovaných roků.
img

Rozbřesk: Služby stále věří v brzký konec českého lockdownu

29.01.2021 Na první letošní tvrdá data z české ekonomiky si budeme muset ještě chvíli počkat, nicméně k dispozici jsou alespoň průzkumy nálad, které reflektují, jak současnou situaci vnímají firmy v nejvýznamnějších odvětvích a oborech. V pondělí publikované nálady potvrdily možná až překvapivě zhoršení důvěry v české ekonomice v době, kdy už fungovala v rámci třetího lockdownu, včera jsme měli možnost podívat se, co stojí za těmito prvními výsledky, když byly zveřejněny podrobné harmonizované statistiky za celou EU.
img

DE30 se vzpamatoval z nočního poklesu

15.01.2021 DE30 se dnes dopoledne vzpamatovával z nočního poklesu. Nicméně při pohledu na nízký časový rámec (M5) je zřetelné, že index dosáhl na rezistenci definovanou 1:1 strukturou Overbalance. Pokud se prodejcům podaří zastavit v této oblasti rostoucí pohyb, tak index může atakovat denní minima. Na druhou stranu v případě průrazu vzhůru by se mohl index chystat na útok na úroveň 14 000 bodů.
img

Rozbřesk: Nálada v české ekonomice roste covidu navzdory, koruna vkročila do 2021 s optimismem

05.01.2021 Prosincové podnikatelské nálady potvrdily pro Česko příznivou zprávu – průmysl si přes silnou druhou vlnu pandemie nevede vůbec špatně. Česko sice vévodí smutnému covidovému žebříčku, když dosáhlo největšího počtu nakažených na světě (na milion obyvatel). Zdá se však, že podobně jako v Německu průmyslová výroba zatím není výrazněji zasažena. Poslední index PMI v průmyslu ukazuje nejen na solidní růst výroby i nových zakázek, ale i na nabírání nových zaměstnanců v páteřním odvětví české ekonomiky.
img

Libra spadla, dohodě Velké Británie s EU brání rybolov

22.12.2020 Britská libra se dnes dopoledne opět ocitla pod tlakem. Představitelé EU potvrdili, že odmítli návrh Velké Británie na kompromis ohledně rybolovu. Pravděpodobnost tvrdého Brexitu tak opět vzrostla. Právo rybolovu je poslední nepřekonanou překážkou v dohodě o Brexitu. EU žádá sedmileté přechodné období a snížení kvót o maximálně 25 %. Velká Británie však nabídla pouze pětileté období a snížení kvót EU o 35 %. GBPUSD spadl na denní minima do blízkosti 1,3360. Propad byl však následně korigován.
img

📉 Bitcoin poklesl pod $18 000 ❗

09.12.2020 Bitcoin se už druhým dnem v řadě obchoduje na nižších úrovních. Nejvíce obchodovaná kryptoměna klesla pod $18 000 a v době psaní tohoto příspěvku pokračovala v poklesu. Ripple dnes klesá o 9 % a Stellar ztrácí 7 %. Kryptoměnám došel dech poté, co Bitcoin otestoval úroveň historického maxima lehce pod $20 000. Je otázkou, zda se dočkáme podobného obratu, jako na přelomu let 2017 a 2018, nebo bude pokles rychle u konce jako na konci listopadu 2020?
img

📉 Cena BITCOINu padá 🔽

26.11.2020 Cena BITCOINu dnes propadá po tříměsíční rally, během které se cena zdvojnásobila. Cena klesla až hluboko pod úroveň 17 000 dolarů, což znamená nejvýraznější pokles o září. Jedná se o konec rally, nebo pouze o zdravou korekci po výrazném cenovém nárůstu? BITCOINu se příliš nedaří vzpamatovat a stále útočí na denní minima. Pokles se týká také dalších kryptoměn. DASH nebo RIPPLE dnes ztrácejí více než desetinu.
img

Nálada na akciových trzích se rychle kazí, dolar a zlato rostou

09.06.2020 Asijské akcie se dnes ještě dokázaly inspirovat včerejší rally na Wall Street, která v případě širšího indexu S&P 500 v pondělí konečně umazala veškeré letošní ztráty. Na evropských burzách už ale optimismus vyprchává, a k poklesu se dopoledne nechává strhnout také Praha.
img

Během proslovu Trumpa se akcie sesunuly na denní minima

14.05.2020 Donald Trump se dnes objevil v pořadu Fox News. Dotkl se mnoha témat, ale nejvíce pozornosti se dostalo zmínkám o Číně a USD. Americký prezident řekl, že je dobrý čas mít silný dolar a že je velmi zklamán Čínou. Dodal, že USA mají o Číně a viru informace, které "nejsou dobré". Evropské akcie se dostaly na denní minima. Index DE30 testuje úroveň 10 300 bodů. Americký dolar posílil na párech s hlavními světovými měnami.
img

ČNB snížila sazby o 50 bps, koruna oslabuje na denní minima

16.03.2020 Rada České nárobní banky snížila na mimořádném jednání jednomyslně základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 1,75 procenta. Hlavním cílem je zmírnit dopady epidemie koronaviru. Rada uvedla, že je připravena reagovat na případné nadměrné výkyvy kurzu koruny. Změna sazeb je účinná od úterý 17. března 2020. Česká měna v reakci na snížení úrokových sazeb klesla na denní minimum. Půl hodiny po rozhodnutí ČNB se kurz dostal až na úroveň 27,20 korun za euro. Koruna je tak nejslabší od roku 2017, když po konci intervencí následovalo několik seancí volatilního obchodování.
img

Americké akcie i měna překonávají Evropu zranitelnou čínskou nákazou

10.02.2020 Odpoledne přináší zlepšení na akciové trhy, zatímco ropa zůstává pod tlakem. Dluhopisy nebo zlato se drží a eurodolar opět o něco klesl. Nové zprávy nemají na trhy velký dopad.
img

Breaking News: EURUSD roste po zveřejnění rychlejší německé inflace

30.10.2019 Německá data CPI byla zveřejněna ve 14. hodin a dočkali jsme se nad očekávání dobrého výsledku. Trh odhadoval pokles na 1,0 % y/y z 1,2 % y/y v minulém měsíci. Výsledek však ukázal pouze na pokles na 1,1 % y/y. Ranní španělské výsledky inflace také překonaly očekávání, takže existuje šance na lepší výsledek inflace za celou eurozónu, který bude zveřejněn zítra v 11. hodin. Zveřejnění německých statistik pomohlo vzhůru páru EURUSD, který naopak utrpěl ztráty po zveřejnění lepších čísel amerického HDP ve 13:30.
img

Breaking news: GBPUSD vystřelil nad 1,27 v reakci na zprávy o shodě na Brexitu

15.10.2019 Na librových párech jsme svědky výrazného posílení britské měny, které je důsledkem zpráv o shodě na podmínkách Brexitu mezi EU a Velkou Británií. Agentura Bloomberg, která zprávu zveřejnila, vychází ze svědectví dvou lidí, kteří se na jednání podílejí. Ti také upozorňují, že výsledek je podmíněn souhlasem strany DUP - Demokratické unionistické strany v Severním Irsku. Novinky stojí za poklesem rizikové averze na finančních trzích. Akciové indexy v Evropě výrazně posilují. DAX se dostal dokonce nad úroveň 12 600 bodů, což znamená nejvyšší úrovně v tomto roce. Naopak ceny zlata klesají na denní minima.
img

Breaking news: Saúdové obvinili Írán, že sponzoroval víkendový útok na jejich ropnou infrastrukturu

18.09.2019 V posledních desítkách minut jsme byli svědky zvýšené volatility na ropě, za kterou stály dvě důležité události. První z nich bylo zveřejnění zásob DoE v USA a tou druhou, ještě důležitější, byla tisková konference saúdského ministra obrany. Dle jeho přesvědčení Írán nesporně sponzoroval víkendové útoky na ropnou infrastrukturu v Saúdské Arábii. Jeho slova dávají jistě určitou vinu Íránu, ovšem z pohledu volby slov se určitě jednalo o jemnější vyjádření, než že by útoky Írán sám provedl. Ropa Brent i WTI v reakci na slova saúdského ministra mírně vzrostla a opustila tak hodnoty blízké denním minimům.
img

Ranní komentář: Zápis Fedu žádný rychlý pokles sazeb nezaručil, dopoledne pozor na PMI z Evropy

22.08.2019 Finanční trhy mají za sebou po úterní pauze opět pozitivní seanci. Dočkali jsme se globálního růstu akciových trhů v čele s Evropou. Německý DAX přidal 1,3 % na 11802 bodů. Nejrychleji ovšem rostl hlavní italský index (+1,77%), a to hlavně díky dobrým šancím na rychlé řešení politické krize. Wall Street tentokrát mírně zaostala. Index S&P 500 přidal 0,82 % na 2924 bodů. Naopak asijská seance už tolik optimismu nezaznamenala. Futures na evropské a americké indexy se krátce před osmou hodinou ranní pohybovaly v negativním teritoriu.
img

Rozbřesk: Překvapivá odolnost eura vůči rozjíždějící se obchodní válce

16.05.2019 Včera trochu polevilo napětí na evropských trzích ve chvíli, kdy Donald Trump oznámil šestiměsíční odklad účinnosti cel na evropské automobilky. Vzhůru šly především akcie německých automobilek, které byly v posledních týdnech pod výrazným tlakem. Volkswagen i BMW za poslední měsíc ztratily skoro čtrnáct procent a včerejší zprávy oslavily více než 3,5 procentním ziskem. Zdaleka tak velký pozitivní obrat nezaznamenalo euro. Důvod je jednoduchý. V posledním měsíci totiž na frontě s dolarem překvapivě nezaznamenalo prakticky žádné ztráty. Přitom v minulosti při nárůstech obchodního napětí mezi Čínou a USA euro tradičně nebylo ušetřeno a spolu s ostatními měnami solidárně vůči dolaru sláblo.
C:\fakepath\eurusd-07082018-analyza.jpg

Analýza hlavních měnových párů 7.8.2018

07.08.2018 EUR/USD: Měnový pár EUR/USD byl včera nerozhodný, ale udržel si klesající tendenci a vytváří nižší denní minima. Krátkodobé očekávání je medvědí jakožto součást medvědího scénáře po prolomení pod trojúhelníkovou formaci a mohli bychom otestovat klíčový support 1,1500, který musí být jasně prolomen, aby pokračoval hlavní medvědí trend. Nejbližší rezistence je kolem 1,1610. Jasné prolomení této oblasti by dostalo cenu do neutrální zóny a další směr by byl nejasný. Na druhé straně jasné prolomení a uzavření na denním grafu pod 1,1500 by mohlo vyvolat otestování oblasti 1,1435 – 1,1400 nebo nižší.
img

Rozbřesk: Koruna opět ztrácí půdu pod nohama

23.05.2018 Evropské trhy nezažívají v posledních týdnech zrovna nejlepší chvíle, když se investoři museli nejprve vyrovnávat s potenciálními důsledky hrozící celní války, následované rostoucím napětím mezi USA a Íránem a v neposlední řadě i novým děním na politické scéně v Itálii. Původně nepříliš pravděpodobná varianta vládní koalice, která stále více získává reálné obrysy, vyvolává na trzích vzrušení nebo spíše obavy. Druhá nejzadluženější země eurozóny chce totiž především fiskálně expandovat. V situaci, kdy její dluh přesahuje hranici 130 % HDP, to není asi nejlepší nápad, zvlášť když si její dluhopisový trh zvykl na to, že část dluhu pravidelně odkupuje ECB. Společná centrální banka má ve svém portfoliu italské dluhopisy za více než 341 mld. EUR a s 15% podílem se tak stala největším individuálním věřitelem této jižní země. S perspektivou konce politiky kvantitativního uvolňování je otázkou, kdo by velkorysou fiskální expanzi financoval a především za kolik. A vlastně tento drobný dovětek se může brzy ukázat jako katalyzátor návratu do tvrdé ekonomické reality, podobně jako tomu bylo i jinde na jihu, a celá situace se poté bude moci zklidnit.
img

Sterling kolabuje i přes neutrální Bank of England

11.05.2017 Libra se ve čtvrtek dostala pod prodejní tlak a obchodovala s v 0.7% ztrátě oproti Americkému dolaru během Americké seance, přičemž takzvaný kabel padal až k úrovni 1.2850, což jsou čerstvé denní minima.
img

Obchodování indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD

16.09.2016 Po dvouměsíčním klidném až nudném období začíná být na trzích konečně rušno. Výrazný propad akciových indexů z minulého pátku byl dle očekávání hned v pondělí korigován. Tento pondělní růst byl však hned následující den také korigován (dolů) a tento pokles byl pro změnu včera korigován nahoru. Výsledkem tohoto volatilního týdne však je, že aktuálně obchodujeme v cca v polovině pátečního poklesu, indexy se zatím nedokázaly vrátit zpět na dohled rekordních maxim. Denní minima z první poloviny týdne nám vytvořily na indexu S&P 500 pěkný referenční support = 2.120 bodů, jehož udržení či breakdown budou důležitou indikací dalšího pravděpodobného směřování trhu.
EURUSD-07042016-LV-18.png

EUR/USD pokračuje v poklesu z maxim

07.04.2016 Měnový pár EUR/USD je i na začátku americké obchodní seance pod prodejním tlakem a tvoří nová denní...
USDCAD-31032016-LV-19.png

Kanadský dolar po výsledcích HDP posiluje

31.03.2016 Kanadský dolar navyšuje své zisky proti svému americkému protějšku poté, co Kanada zveřejnila výsledky...
img

Írán považuje saúdsko-ruský plán zmrazení produkce za komický, ropa klesá

23.02.2016 Nejedná se o něco, co se nedalo čekat, ovšem íránské odmítnutí  plánu na zmražení těžby bylo možná až příliš příkré. D...
img

Dohoda Ruska a Saúdské Arábie o zmrazení produkce nemusí mnoho znamenat, pokud se nepřidají ostatní

16.02.2016 A je to konečně tady. Po měsících úvah a spekulací došlo k dohodě mezi Ruskem a dalšími zeměmi OPEC v čele se Saúdskou...
AUDUSD-08012016-LV-14.png

AUD/USD po datech z USA pod 0,7000

08.01.2016 Měnový pár AUD/USD se dostal po výsledcích z pracovního trhu v USA pod mírný tlak a vytvořil čerstvá denní...
img

Trhy dnes - rychlý přehled

14.05.2015  Novozélandský dolar vystřelil vzhůru po výborných číslech z maloobchodu. Prodeje rostly o 2,7 % q/q (oček. 1,6 %). ...
img

Euro vrací zisky se znovuotevřením řecké karty, klíčové ale budou indicie z Fedu

21.08.2013 Euro, které se v průběhu úterka posunulo na půlroční maxima proti americkému dolaru, dnes ztrácí část těchto nabytých...
spx 10082013-2.png

S&P 500 zakončil nejhorší týden od června

10.08.2013 Americký akciový index S&P 500 se neudržel nad hladinou 1 700 bodů a v úterý se pod ni vrátil. Za celý týden...
img

Koruna ztratila po zpřesněných datech o HDP

05.06.2013 Česká koruna včera ztratila vůči euru přes půl procenta a v závěru úterní seance se pohybovala poblíž svého denní...
img

Propad německého maloobchodu zle překvapil a sebral vítr z plachet euru

31.05.2013 Oživení v německém maloobchodu se zatím nekoná. Dubnové tržby negativně překvapily poklesem o 0,4 % při oče...
spx 16122012-2.png

Index S&P 500 se stále obchoduje v úzkém rozpětí

16.12.2012 Po dvou růstových týdnech přišla mírná korekce o 0,3 %, ale stále se obchoduje v úzkém rozpětí.
spx 09122012-2.png

Index S&P 500 zakončil týden mírným růstem

09.12.2012 Americký akciový index S&P 500 se nyní nachází ve fázi vyčkávání. Přestože dokázal v posledním...
img

Šéf NY Fedu Dudley: Reálná nezaměstnanost je nepřijatelně vysoká, po Twistu musí přijít další odkupy aktiv. Dolar u minim

29.11.2012 Americký Fed musí jednoznačně mířit na maximalizaci zaměstnanosti a cenové stability po nejdelší možnou d...
img

Německý IFO index padl místo růstu nejníže za dva a půl roku. Euro míří na minima

24.10.2012 Německá podnikatelská důvěra v říjnu místo toužebně očekávaného růstu prodloužila sérii propadů na šestý ...
img

Španělé čistí banky i regiony, připravují se na přijetí pomoci. Euro i koruna zůstávají slabší

24.09.2012 Měnám středoevropského regionu v úvodu týdne chyběl dech, za čímž stojí jednak slabší euro proti americk...
audusd 05092012.gif

Australská ekonomika prudce zpomalila růst

05.09.2012 Austrálie ve druhém čtvrtletí prudce zvolnila tempo růstu. Její hrubý domácí produkt vzrostl o 0,6 procenta, což je podle tamního statistického úřadu méně než poloviční tempo proti prvnímu čtvrtletí, kdy růst HDP činil 1,4 procenta. Meziroční růst HDP činil 3,7 procenta.
img

Asie dnes: Mírná tendence k averzi vůči riziku tlačí měny a akcie dolů

28.08.2012 Úzká pásma ze včerejška zajistila stabilní začátek asijské seance, ale postupem času byl cítit výrazný příklon k averzi vůči riziku. Neobjevila se žádná konkrétní...
eurusd 20072012-2.gif

Forex: EUR/USD prorazil trendový kanál

20.07.2012 Měnový pár EUR/USD prorazil trendový kanál (vlajkovou formaci), o kterém jsme psali včera...
img

Merkelová ukázala nejistotu ohledně plánů Evropy. Euro zamířilo na minima

18.07.2012 Nemohu si být jista, že „Evropský projekt“ bude fungovat, pronesla německá kancl...
img

Alpari FS: Dopady pro euro, pokud vystoupí Řecko z eurozóny

11.06.2012 Třetí největší obchodník s měnami na světě komentuje pokles eura...
img

Koruna výrazně ztrácí, k euru je nejníže od července 2010. Eurodolar klesá na Itálii a slovech Merkelové o zlomovém momentu pro Evropu

09.11.2011 Tuzemská koruna oslabuje k euru o jedno procento do blízkosti 25,50 CZK/EUR na n...
usdcad 03112011.png

Forex: Analýza pro měnový pár USD/CAD

03.11.2011 Akciové trhy a ropa (Crude oil) znovu oslabují, což vysvětluje růst měnového páru USD/CAD.
eurusd353.gif

Forex: Intradenní obchodování na EUR/USD

14.09.2011 Řecký premiér bude dnes pomocí konferenčního hovoru jednat s francouzským prezidentem a německou kancléřkou.
eurusd344.gif

Forex: Intradenní obchodování EUR/USD

22.08.2011 Dnešní ekonomický kalendář je prázdný a nejsou naplánovány žádné makrozprávy.
eurusd308.gif

Intradenní obchodování forex páru EUR/USD

28.06.2011 Včerejší obchodní seance znamenala pro měnový pár EUR/USD posílení.
eurusd305.gif

Forex: Denní komentář pro daytradery

23.06.2011 Včerejší obchodní seance pro měnový pár EUR/USD byla z počátku poklidná.
usdcad7.gif

Forex: USD/CAD proráží rezistenci kanálu

15.06.2011 Měnový pár USD/CAD nalezl pevný support.
japonsky jen.jpg

Forex: USD/JPY nepřekonal 80,45 a vrátil se k 80,00

10.06.2011 Zdá se, že Dollar-Yen nemá sílu prolomit týdenní rozpětí. Včera se vzpamatoval ze středeční minimální ceny 79,70 ale nedokázal se dostat nad horní linii obchodního kanálu nad 80,40/45 a v průběhu seance v Asii se měnový pár USD/JPY opět vrátil zpět do oblasti 80,00.
eurusd290.gif

Formace Hlava-ramena dnes nabídla zajímavé zisky

09.06.2011 ECB podle očekávání ponechala klíčovou úrokovou sazbu na úrovni 1,25 %.
gbpusd19.gif

Forex: GBP/USD nalezl support v oblasti 1,6400

01.06.2011 GBPUSD může se shora nalézt rezistenci na 1,6425/40.
img

Denný výhľad pre EURUSD

23.11.2010 Euro žobroní na kolenách pred pánom Dol&aac...
eurusd157.gif

Forex: EUR/USD pokračuje v poklesu na 7-denní minima

09.11.2010 Včerejší obchodní seance byla pro euro vůči dolaru negativní.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Řecko | Čína | Finance | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Měnové trhy | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | CFD | COT report | Cable | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Konsolidace | DAX | Distribuce | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | IFO index | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Long | Long pozice | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Pozice | Prodeje existujících domů | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Sterling | Support | Take Profit | Trend | Trendová čára | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Ropný trh | Kurz dolaru | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitost | IEA | Obchodovat | CAC 40 | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Index strachu | Donald Trump | Burzy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Financial Times | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | EURCZK | Index | Investiční strategie | Volatilní | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | CAC40 | Cena | Cena ropy brent | Ceny zlata | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Eura | EURIBOR | Evropská měna | Forexu | FXstreet.com | FXstreet.cz | Graf | HDP USA | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Komodita | Komoditní | Krize v Řecku | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Management | Markets | Nemovitosti | Obchodování forex | Obchodujeme | Patria.cz | Pips | Pokles eura | Reuters | Risk Management | Risk Off | Ropy | Růst HDP | Řecké volby | Sázky | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | TopForex | Trh | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | WTI | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | EIA | Benzín | Buy | ISM indexy | Ministerstvo financí | Overweight | ROCE | Sell | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | WSJ | GDR | Tržby | QE | Komise | Volby | Fundamentální data | COT | Velcí hráči | Jim Rogers | Unicredit | Brown Brothers Harriman | DPA | Jackson Hole | Wells Fargo | Bankovní sektor | Mizuho Corporate Bank | Caterpillar | Investing.com | NATO | Standard Bank | FX strategie | Technické indikátory | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Fundamentální pohled | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Energie | Společná evropská měna | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Panevropský akciový index | Podnikatelská důvěra | Přehled | Rosněfť | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Swapy | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Obchodník s měnami | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Dollar Index | Realitní trh | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Klouzavý průměr SMA | Pokles libry | Agentura Bloomberg | Rizikovější aktiva | Nervozita | Růst akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Setkání centrálních bankéřů | Uvolňování měnové politiky | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Index Nikkei | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Index podnikatelské nálady ISM | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení koruny | Americké indexy | Nejistota | Finanční tituly | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | ActionForex | Tempo růstu | Euro k americkému dolaru | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Dash | Dluhové krize | Nákupní signál | Prodejní signál | Kryptoměna | Výhled | Bankéři | Exxon | Chevron | FX Instructor | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | FTSE MIB | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | TRY | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Indexy PMI | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Německý Ifo index | Růst ekonomiky | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Jednání FOMC | Očekávání | ex | Mizuho | Ruské akcie | Výkyvy kurzu koruny | Zahraniční forex | JPMorgan Asset Management | Americký akciový trh | Obchodování indexů | MiFID II | Stellar | Tržní očekávání | Kurz eurodolaru | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | OPEC+ | Obchodní napětí | Podniky | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Americké dluhopisy | Forint | Financial Times (FT) | Zpřísňování měnové politiky | Ropný kartel | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Obchodování britské libry | Začínající obchodníci | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | CNY | Pokles sazeb | Nejznámější kryptoměny | DE30 | Snížení sazeb | NATGAS | Prezidentka ECB | Gazprom | NASDAQ 100 | Nálada na akciových trzích | Valeria Bednarik | Silný dolar | Oživení ekonomiky | Pohonné hmoty | Růst mezd | KB | Breaking news | Overbalance | Finanční situace | Data z Německa | Projevy centrálních bankéřů | KOSPI | Prezident Donald Trump | HDP v USA | Data z USA | Trh práce | Včerejší obchodování | Německé hospodářství | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Risk-off | Studie | Index DOW | Negativní sentiment | Avast | Lagardeová | Fox News | Průzkumy | Federální rezervní banky | Walt Disney | Překoupené podmínky | Bankovní tituly | FT | Domácí poptávka | Odvětví české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Analýza hlavních měnových párů | Průmysl | ADP | HUF | PLN | USDIDX | Špatná nálada | Stavebnictví | Koruna dnes | Problémy | Britové | Breaking | Prognózy | Ranní komentář | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | xStation5 | Disney | Bydlení | BREAKING | Stratég | US100 | Americký index | Nálada na globálních trzích | Napětí na Blízkém východě | Američané | Netflix | List Financial Times | Nejbližší rezistence | Poradenství | Zpřísnění měnové politiky | Tržní sazby | Dobré zprávy | Ceny energií | Komunikace | Trump | Prezident | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Pražské burzy | Koruna oslabuje | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Meziroční růst | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Technická analýza zlata | Analýza zlata | Úřad pro energetické informace | Zpomalení růstu | Zlepšení | Výdaje | Pesimismus | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Americký Úřad pro energetické informace | Medvědi | Prodávající | Dopady epidemie koronaviru | Vývoj | Šok | Výkyvy | Změna sazeb | Americké výnosy | Prudký pokles | Hlavní měny | Nifty 50 | Další vývoj | Americká seance | Evropské země | Pokles HDP | Masivní propad | ČNB snížila sazby | Pokles české ekonomiky | Asijská seance | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Měnové zasedání | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Další pokles | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zápis z posledního zasedání | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Potenciál | Izrael | Sberbank | Ekonomiky | Solidní růst | Války | Práce | Údaje | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Snížení produkce | Celková inflace | Vedoucí představitelé | Hospodářské oživení | Statistiky | Reddit | Evropské indexy | Posílení | Pozitivní očekávání | Australská ekonomika | Huobi | Sektor služeb | CL | Kupci | JDE | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Výrobní PMI | PEPP | Střední Evropa | Americké statistiky | Medvědí potenciál | Úvěrové podmínky | Covid | ARD | Dopad pandemie | Šance | Ceny | Společnost XTB | LOTUS | Pár EUR/USD | Propad ekonomiky | Coca-Cola | Pracovní místa | Lockdown | Nařízení | Zásoby benzinu | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | Technologické tituly | SolarEdge | NFIB | Cena bitcoinu dnes | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | Futures na DAX | Vakcinace | NBP | Nákup libry | Nálada v české ekonomice | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | Senátní volby | Dopad na trhy | CARA | Efekt na trhy | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | Dnešní seance | Brent (OIL) | MIB | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | PMI indexy | Nárůst výnosů | RUS50 | Přeprodané zóny | Ceny ropy Brent | Objednávky | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | JAP225 | API | Prodej | Technologie | Zápis Fedu | Nikkei (JAP225) | ASX | Společnosti | Ceny plynu | mmBtu | Minulá výkonnost | Vysoké ceny | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Zboží dlouhodobé spotřeby | Stavební výdaje | Společnost | Výsledky společnosti | TIM | RTS | | Akcie SolarEdge | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Obchodní tipy | Hráči na trhu | Rozvahy Fedu | Komentáře Fedu | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Britská značka | Ruské hospodářství | Fáze silného růstu | Ruské akcie (GDR) | Ruské akcie (GDR) obchodované v Londýně | Britský FTSE | Vypnutí plynu | Tipy pro začínající obchodníky | Analýza transakcí | Christopher Waller | Ceny plynu a elektřiny | Propuštění | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | Nárůst zásob v USA | Nárůst zásob | Překoupené oblasti | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Energetické komodity | Obchodování páru EUR/USD | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index amerického dolaru (USDIDX) | Západní země | Růstový potenciál | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pokračující pokles | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | JOLTS | Úplný zákaz vývozu | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Zákaz vývozu do Ruska | Zákaz vývozu | Tipy pro začínající | Vice | Silná data | Velké objemy | Odhadovaná cena | Konflikt na Blízkém východě | D1 | Jednoduché tipy | Fáze 2 | Nákupy | Prodeje | Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) | Tipy pro obchodování | 256/2004 | Seance v USA | Odpovědnost | Sage Therapeutics | Akcie společnosti Sage Therapeutics | SAGE.US | SAGE | Sage Therapeutics (SAGE.US) | Společnost Sage Therapeutics
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Denní kolísání v pipech
Denní kurz ČNB
Denní kurz eura
Denní kurz euro
Denní kurzy
Denní kurzy ČNB
Denní limity
Denní limity ztrát
Denní limit ztrát
Denní limit ztráty

Následující klíčová slova

Denní náhled
Denní náhled na EUR/USD
Denní nákupy deviz
Denní nárůst infekcí
Denní obchodní aktivity
Denní obchodníci
Denní obchodník
Denní obchodování
Denní obchodování na Forexu
Denní obchodování se ziskem
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít