Středa 19. června 2024 14:51
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani

Překoupené podmínky

C:\fakepath\eurusd-25042024-30-zm.jpg

EUR/USD připravil short příležitost v pullback oblasti

25.04.2024 Měnový pár EUR/USD na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 1,0725. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Přetrvávající překoupené podmínky na trhu USD/JPY

18.04.2024 Po pondělní explozivní býčí seanci se USD/JPY nyní nachází kousek pod psychologickou úrovní 155,00, zaznamenává šestý týden zisků v řadě a dosahuje nejvyšší úrovně od května 1990. RSI a stochastický oscilátor v současné době ztrácejí dynamiku v překoupené oblasti, což signalizuje potenciální zpomalení trhu.
C:\fakepath\audusd-17042024-30-zm.jpg

AUD/USD se odráží od prolomené trendové linie

17.04.2024 Měnový pár AUD/USD se na 15minutovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od již dříve prolomené trendové linie kolem hladiny 0,6420. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, další růst tak může být limitován. Dochází tedy k odrazu a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám nebo se naopak dočkáme oslabení a návratu zpět do klesajícího trendu?
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včerejšek byl nakonec mnohem rušnější, než se očekávalo. V centru pozornosti byly údaje o inflaci v eurozóně, které ukázaly, že harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP) v březnu vzrostl o 2,4 %, čímž zpomalil svůj růst z únorových 2,6 %. Kromě toho se počet osob zaměstnaných v soukromém sektoru v USA zvýšil o 184 000 oproti prognózovaným 125 000. A třešničkou na dortu bylo prohlášení předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, že než americká centrální banka rozhodne o snížení sazeb, má čas na hodnocení dat. Celkově vše nasvědčovalo nevyhnutelnému a prudkému růstu dolaru. Z neznámého důvodu ale stoupalo euro. V rozporu se všemi zprávami a oficiálními prohlášeními. A nedokážeme přijít na to, proč. Bohužel se takové věci občas stávají. V tomto případě bylo lepší tento fakt prostě spíš přijmout než tvořit konspirační teorie, které se snaží vysvětlit všechno na světě. K něčemu takovému mohlo dojít evidentně jen v případě masivního odlivu kapitálu od dolaru k euru. Takovou věc může udělat jen hrstka investičních fondů a bank. Ale pokud se to na jejich straně nepotvrdí, nemá cenu kohokoli vinit. Naštěstí, jak jsem zmínil výše, se takové věci stávají jen zřídka. Navíc, podobné cenové skoky situaci v podstatě nemění. Trh se rychle vrací k obvyklému kurzu.
img

Německý index DAX40 tvoří nová maxima

28.03.2024 Německému indexu DAX 40 se v roce 2024 zatím mimořádně daří, když si připsal více než 10 % a ve středu dosáhl historického maxima 18 510 bodů. Pokračující pozitivní trend zatím nevykazuje žádné trhliny, ale vzhledem k tomu, že cena zaznamenala 10. zelený týden v řadě. Ukazatele hybnosti ukazují na překoupené podmínky, medvědi by mohli být za rohem.
C:\fakepath\eurusd-26032024-30-zm.jpg

EUR/USD připravuje short obchod v pullback oblasti trendového kanálu

26.03.2024 Měnový pár EUR/USD se na 1hodinovém grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu a nyní v rámci korekce předchozího poklesu se postupně vrací zpět směrem k rezistenci trendového kanálu, která koresponduje s vyznačenou S/R zónou. Dočkáme se posílení do této zmíněné oblasti rezistence a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\CADCHF-22032024-30-zm.jpg

CAD/CHF připravuje short obchod na klíčové rezistenci

22.03.2024 Měnový pár CAD/CHF se na 15minutovém grafu momentálně přiblížil ke klíčové rezistenci kolem psychologické hladiny 0,6650. Dočkáme se nyní odražení zpět k nižším úrovním? Nebo naopak dojde k průrazu směrem vzhůru a otestování úrovně standartního Pivot Pointu R1? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků.
C:\fakepath\CHFJPY-21032024-30-zm.jpg

CHF/JPY poblíž historických maxim, jak budou reagovat medvědi?

21.03.2024 Měnový pár CHF/JPY na 4hodinovém grafu testuje klíčovou rezistenci kolem psychologické hladiny 171,00, která je zároveň hladina historických maxim. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné rezistence a změny trendu nebo naopak dojde k průrazu směrem vzhůru a vytvoření nových historických maxim? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\gbpnzd-20032024-30-zm.jpg

Bude na GBP/NZD pokračovat rostoucí trend?

20.03.2024 Měnový pár GBP/NZD se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní se odrazil směrem vzhůru od vyznačené S/R oblasti a dále posílil. Indikátor Stochastic již ale zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu. Dočkáme se tedy oslabení zpět k již zmíněné S/R zóně, která koresponduje s úrovní 50 % Fibonacciho retracementu a také s rostoucí trendovou linií? V této oblasti by následně mohli nabrat opět sílu býci.
C:\fakepath\usdcad-15032024-30-zm.jpg

USD/CAD v prodejní oblasti, budou medvědi vstupovat do trhu?

15.03.2024 Měnový pár USD/CAD se na 15minutovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní testuje jeho rezistenci kolem hladiny 1,3550. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu trendového kanálu, kde by se ke slovu mohli dostat opět býci? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\xagusd-14032024-30-zm.jpg

Stříbro připravilo short obchod na klíčové rezistenci obchodního pásma

14.03.2024 Cena stříbra (XAG/USD) na denním grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem psychologické hladiny 25,00 USD, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R3. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, další růst tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma, kde by se následně mohli dostat ke slovu opět býci?
C:\\fakepath\\gbpjpy-12032024-30-zm.jpg

GBP/JPY otestoval klíčový support, čeká nás další růst?

12.03.2024 Měnový pár GBP/JPY se na 1hodinovém grafu aktuálně odrazil směrem vzhůru od vyznačeného supportu kolem psychologické hladiny 188,00. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci, kde se dočkáme dalšího posilování? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Vývoj na kryptoměnovém trhu dne 11. března

11.03.2024 Během uplynulého víkendu se bitcoin a ethereum snažily vytvořit nová roční maxima, ale v návaznosti na asijskou obchodní seanci se setkaly s výrazným ústupem. Za zmínku stojí, že manévry velryb na trhu vykazují určitou míru předvídatelnosti. Předpokládá se, že nadcházející havling bude katalyzátorem volatility, přičemž retailoví investoři budou připraveni akumulovat, zatímco institucionální subjekty, neboli velryby, mohou zahájit distribuční fáze podobné vzorcům pozorovaným během sankcionování spotového ETF na Bitcoin na začátku letošního ledna. V současné době se tyto významné zúčastněné strany postupně zbavují svých podílů, protože každý pokus o využití breakoutu momenta a překonání ročních maxim urychluje významné korekce, které následně nabízejí příležitosti k odkupu. Moje strategie vychází z kontrariánských principů a rozhoduje se odklonit od myšlení stáda. Vzhledem k propadu, který bitcoin a ethereum zažily během asijských obchodních hodin, představuje tento scénář strategický vstupní bod pro pozice zaměřené na dosažení nových ročních maxim.
img

Přehled a analýza XAU/USD

11.03.2024 Cena zlata se snaží konsolidovat. Údaje o nezaměstnanosti v USA zveřejněné minulý pátek posílily očekávání, že Federální rezervní systém začne v červnu snižovat úrokové sazby. To udržuje výnosy amerických státních dluhopisů na nízké úrovni, oslabuje americký dolar, a tím pomáhá drahému kovu.
img

Přehled a analýza XAU/USD: Zlato se zdá být připraveno na další zisky

08.03.2024 Očekávání, že Federální rezervní systém začne v červnu snižovat úrokové sazby, udržuje býky na americkém dolaru v defenzivě a je klíčovým faktorem, který směruje toky k nevýnosovému žlutému kovu. Podporu tomuto bezpečnému aktivu navíc poskytují faktory ve formě pokračujícího geopolitického napětí a ekonomické problémy v Číně.
img

Ethereum zažívá prudký vzestupný trend

08.03.2024 Ethereum se nachází v prudkém vzestupném trendu a dosahuje několikaměsíčních maxim. Obchodníci by však neměli vyloučit blížící se korekci směrem dolů, protože krátkodobé oscilátory signalizují extrémně překoupené podmínky. Pokud by býčí tlaky přetrvaly, mohla by se cena vrátit k nedávnému 26měsíčnímu vrcholu na úrovni 3 902 bodů.
C:\fakepath\nzdusd-08032024-30-zm.jpg

Připravuje se NZD/USD na odraz od konfluenční oblasti obchodního pásma?

08.03.2024 Měnový pár NZD/USD se na 4hodinovém grafu odráží směrem dolů od rezistence obchodního pásma kolem hladiny 0,6175, která zároveň koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii?
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 7.–8. března 2024: prodávejte pod 2 140 USD (Murray +2/8 – překoupená)

07.03.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 150,05 USD, tedy pod historickým maximem dosaženým u hladiny 2152, se silným býčím trendem, ale mohlo by čelit odmítnutí u hladiny 2 156. Zlato má rezistenci zhruba na Murray +2/8, která představuje extrémně překoupenou úroveň. Pokud se bude instrument dál obchodovat pod touto oblastí, hrozí silná technická korekce.
C:\fakepath\eurusd-06032024-30-zm.jpg

EUR/USD se přibližuje k rezistenci obchodního pásma, kde čekají medvědi

06.03.2024 Měnový pár EUR/USD se na 1hodinovém grafu aktuálně přibližuje k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 1,0875. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma kolem psychologické hladiny 1,0800?
C:\fakepath\cadjpy-05032024-30-zm.jpg

CAD/JPY připravil short příležitost na klíčové S/R zóně

05.03.2024 Měnový pár CAD/JPY na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 111,00, která koresponduje s již dříve prolomenou rostoucí trendovou linií (dříve support – nyní rezistence). Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima.
C:\fakepath\stříbro-01032024-30-zm.jpg

Stříbro hledá nový směr v obchodním pásmu

01.03.2024 Cena stříbra (XAG/USD) na 4hodinovém grafu konsoliduje v obchodním pásmu a nyní se nachází přibližně uprostřed zmíněného pásma na hladině kolem 22,65 USD. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu pásma nebo se naopak dočkáme posílení a otestování rezistence kolem hladiny 23,30 USD? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\EURNZD-23022024-30-zm.jpg

Připravuje se EUR/NZD na změnu krátkodobého trendu?

23.02.2024 Měnový pár EUR/NZD se na 15minutovém grafu obchoduje v klesajícím trojúhelníku a aktuálně se nachází poblíž rezistence kolem hladiny 1,7480. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového krátkodobého trendu. Dojde tedy k průrazu zmiňované rezistence a zahájení krátkodobého rostoucího trendu nebo se naopak dočkáme odrazu a následnému poklesu zpět směrem k supportu formace? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

DAX 40 se dokázal vyšplhat na rekordní hodnotu

23.02.2024 Navzdory neuspokojivým údajům o PMI ve zpracovatelském průmyslu se německý index DAX 40 dokázal ve čtvrtek vyšplhat na rekordní hodnotu 17 388, čímž se dostal nad důležitou linii odporu, která býkům bránila během roku 2023. V uplynulém měsíci index odolával nad svými krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA a obchoduje se kolem horní hrany krátkodobého býčího kanálu, nelze vyloučit korekci směrem dolů.
C:\fakepath\EURCHF-23022024-30-zm.jpg

EUR/CHF připravil short příležitost v konfluenční oblati

23.02.2024 Měnový pár EUR/CHF na denním grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 0,9550, která zároveň koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200 a také s úrovní standartního Pivot Pointu R2. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\trader-21022024-24-zm.png

NZD/JPY v rostoucím trendu, býci čekají na korekci

21.02.2024 Měnový pár NZD/JPY se na 15minutovém grafu odrazil směrem vzhůru od rostoucí trendové linie a dále posílil. Indikátor Stochastic již ale zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu. Dočkáme se tedy dalšího posilování nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a dojde ke korekci a návratu zpět k supportu trendové linie?
img

Ethereum se pohybuje v býčím kanálu

21.02.2024 Ethereum se od konce října vyvíjí v býčím kanálu a dosahuje vyšších hodnot za sebou. V úterý cena vyskočila na čerstvé 21měsíční maximum 2 984, ale obchodníci by měli být opatrní, protože ukazatele hybnosti naznačují překoupené podmínky. Pokud nákupní tlaky přetrvají a cena zaútočí na nová maxima, mohli by býci zaútočit na překážku 2022 na úrovni 3 050 bodů.
C:\fakepath\EURCAD-20022024-22-zm.png

EUR/CAD připravuje short obchod na rezistenci obchodního pásma

20.02.2024 Měnový pár EUR/CAD se na 1hodinovém grafu momentálně přibližuje směrem k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 1,4560. Bude tento měnový pár nadále pokračovat v posilování a dočkáme otestování zmíněné rezistence, kde by následně mohli převzít kontrolu opět medvědi? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků.
C:\fakepath\audusd-20022024-22-zm.png

AUD/USD je v konfluenční oblasti, tradery láká short pozice

20.02.2024 Měnový pár AUD/USD se na 4hodinovém grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu. Nyní dochází k otestování vyznačené S/R zóny kolem hladiny 0,6530, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100 a také s rezistencí horní hrany kanálu. Dojde zde k odrazu směrem dolů a bude pokračovat klesající trend? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdchf-09022024-22-zm.png

USD/CHF se přiblížil k pullback oblasti, bude pokračovat klesající trend?

09.02.2024 Měnový pár USD/CHF se na denním grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 0,8800, která koresponduje s klesající trendovou linií a také s klouzavým průměrem SMA 100 a SMA 200. Dočkáme se posílení do této zmíněné oblasti (pullback) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\nzdjpy-07022024-22-zm.png

NZD/JPY koriguje a připravuje býky k nákupu

07.02.2024 Měnový pár NZD/JPY se na 15minutovém grafu v rámci korekce předchozího růstu postupně vrací zpět k úrovni 38,2 % Fibonacciho retracementu kolem hladiny 90,15. Indikátor Stochastic již ale zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné úrovni Fibonacciho retracementu a následného odražení zpět k vyšším úrovním? Nebo naopak dojde k průrazu a otestování nižších úrovní?
C:\fakepath\nzdchf-06022024-22-zm.png

NZD/CHF se přiblížil k rezistenci trendového kanálu, medvědi připravují pozice

06.02.2024 Měnový pár NZD/CHF se na 1hodinovém grafu momentálně přiblížil k rezistenci klesajícího trendového kanálu kolem hladiny 0,5285. Dočkáme se nyní odražení zpět a bude pokračovat klesající trend? Nebo naopak dojde k průrazu rezistence s možnou změnou krátkodobého trendu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\silver-30012024-22-zm.png

Dochází na stříbru ke změně trendu?

30.01.2024 Cena stříbra (XAG/USD) se na 4hodinovém grafu odrazila od již dříve prolomené oblasti rezistence klesajícího trojúhelníku (throwback - nyní support). Nyní dochází k otestování úrovně standartního Pivot Pointu R1 kolem hladiny 23,25 USD. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusd-26012024-22-zm.png

EUR/USD připravil short příležitost na klíčové S/R zóně

26.01.2024 Měnový pár EUR/USD na 15minutovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 1,0860, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí minima kolem 1,0815.
C:\fakepath\eurchf-24012024-22-zm.png

EUR/CHF připravil short příležitost v konfluenční oblasti

24.01.2024 Měnový pár EUR/CHF na denním grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 0,9470, která se nachází v konfluenční oblasti klesající trendové linie a úrovně standartního Pivot Pointu R1. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí minima kolem 0,9250.
img

Akcie společnosti Nvidia prudce vzrostly

23.01.2024 Akcie společnosti Nvidia v pátek prudce vzrostly, prodloužily svou převažující rally a dosáhly nové rekordní hodnoty kolem 594 bodů. Akcie stoupají na vzhůru od ledna, kdy opustily boční pásmo mezi 405 a 505, v němž se obchodovaly od poloviny května. Tím se technický výhled opět změnil na nadmíru pozitivní. Denní oscilátory tento názor potvrzují.
C:\fakepath\audchf-19012024-22-zm.png

Na AUD/CHF se připravuje pullback v konfluenční oblasti

19.01.2024 Měnový pár AUD/CHF na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 0,5720, kde dochází ke konfluenci klouzavého průměru SMA 100, úrovně Fibonacciho retracementu 38,2 % a také úrovně standartního Pivot Pointu R1. Dojde zde k odrazu (pullback) a otestování posledních swingových minim? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdcad-18012024-22-zm.png

Připravuje se na USD/CAD změna krátkodobého trendu?

18.01.2024 Měnový pár USD/CAD na 15minutovém grafu vytvořil formaci Hlava a ramena. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem dolů. Dočkáme se prolomení vyznačené linie neckline a změny krátkodobého trendu? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků.
C:\fakepath\wti-18012024-22-zm.png

Býci na ropě zabojovali, ale prodejci mohou cenu znovu stlačit níže

18.01.2024 Ropa WTI (USOIL) se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní dochází k otestování již dříve prolomeného supportu (nyní rezistence) vyznačeného trendového kanálu, který koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi, kde dojde k odrazu (pullback) a budeme postupně oslabovat na nižší úrovně? Nebo naopak dojde k průrazu a následnému návratu zpět do trendového kanálu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpy-16012024-22-zm.png

USD/JPY je v silném trendu, potřebuje však korekci

17.01.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje v rostoucím trendu. Aktuálně dochází k otestování vyznačené úrovně standartního Pivot Pointu R1 kolem hladiny 147,75. Dočkáme se nyní oslabení zpět k supportu trendové linie, kdy by se následně mohli pět dostat ke slovu býci? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\zlato-11012024-22-zm.png

Zlato hledá směr v symetrickém trojúhelníku

11.01.2024 Cena zlata (XAU/USD) na 1hodinovém grafu aktuálně testuje rezistenci symetrického trojúhelníku kolem hladiny 2035,00 USD, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového krátkodobého trendu. Dojde tedy k průrazu zmiňované rezistence směrem vzhůru nebo se naopak dočkáme odrazu a následného poklesu zpět směrem k supportu formace? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\audnzd-10012024-22-zm.png

Vrátí se medvědi na trh AUD/NZD?

10.01.2024 Měnový pár AUD/NZD na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci trendové linie kolem hladiny 1,0740. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Dočkáme se tedy odrazu od rezistence trendové linie a bude pokračovat klesající trend nebo naopak dojde k průrazu směrem vzhůru a zahájení krátkodobého rostoucího trendu?
C:\fakepath\gbpchf-10012024-22-zm.png

GBP/CHF nabízí prodejní příležitost

10.01.2024 Měnový pár GBP/CHF na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 1,0825, která se nachází v konfluenční oblasti úrovně standartního Pivot Pointu R1, klouzavého průměru SMA 100 a středové linie vyznačeného klesajícího trendového kanálu. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí minima kolem hladiny 1,0640.
C:\fakepath\audusd-09012024-22-zm.png

AUD/USD se přiblížil do prodejní oblasti

09.01.2024 Měnový pár AUD/USD se na 15minutovém grafu aktuálně odráží směrem dolů od klesající trendové linie, která koresponduje s vyznačenou S/R zónou kolem hladiny 0,6730. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a bude pokračovat pokles? Nebo dojde k prolomení zmíněné trendové linie a změny krátkodobého trendu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusd-04012024-22-zm.png

Připraví EUR/USD short obchod v pullback oblasti?

04.01.2024 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem ke klíčové S/R zóně kolem hladiny 1,0960. Dočkáme se posílení do této zmíněné S/R oblasti a následného odražení (pullback) zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdchf-02012024-22-zm.png

USD/CHF hledá nový směr

03.01.2024 Měnový pár USD/CHF na 1hodinovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R úroveň kolem psychologické hladiny 0,8500, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Dojde k prolomení této zmiňované S/R úrovně směrem vzhůru a dalšímu růstu nebo se naopak cena odrazí a dočkáme se oslabení zpět pod prolomenou klesající trendovou linii s možným pokračováním klesajícího trendu? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\zlato-28122023-15-zm.png

Vrátí se medvědi na trh se zlatem?

28.12.2023 Cena zlata (XAU/USD) se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucí klínové formaci a nyní se pohybuje poblíž rezistence zmíněné formace kolem hladiny 2090,00 USD. Dočkáme se prolomení supportu a změny krátkodobého trendu, jak je u této formace zvykem? Nebo naopak dojde k průrazu rezistence směrem vzhůru a dalšímu růstu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\stříbro-21122023-22-zm.png

Stříbro je v dokonalém kanálu, tradeři připravují pozice

21.12.2023 Cena stříbra (XAG/USD) se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu. Aktuálně se nachází poblíž středové linie kolem hladiny 24,25 USD. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo naopak dojde k poklesu na nižší úrovně s možným otestováním supportu zmíněného kanálu? Indikátor Stochastic již ale zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\cadjpy-20122023-22-zm.png

CAD/JPY se dostal ke klíčové S/R zóně

20.12.2023 Měnový pár CAD/JPY na 1hodinovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem psychologické hladiny 108,00. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což může naznačovat možnou vyčerpanost medvědů. Dojde k prolomení této zmiňované S/R zóny směrem vzhůru a dalšímu růstu nebo se naopak dočkáme oslabení a trh půjde otestovat předchozí swingová minima?
img

AUD/USD zažívá prudkou rostoucí rally

19.12.2023 AUD/USD zažil po holubičím zasedání FOMC na začátku minulého týdne velkolepou rally a ve čtvrtek se vyšplhal až na 0,6727, což je nejvyšší úroveň od konce července. Býci po neúspěšném pokusu z počátku měsíce konečně s pevným postojem prorazili trendovou linii odporu z dubna 2022, což zvyšuje optimismus, že by obrat směrem vzhůru z říjnového ročního minima mohl pokračovat.
C:\\fakepath\\cadjpy-19122023-22-zm.png

Dočkáme se na CAD/JPY dalšího odrazu od trendové linie?

19.12.2023 Měnový pár CAD/JPY se na 15minutovém grafu aktuálně odrazil směrem vzhůru od supportu rostoucí trendové linie poblíž hladiny 106,50, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend? Nicméně, indikátor Stochastic zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu, kde může dojít k prolomení zmíněné trendové linie a následné změně krátkodobého trendu.
C:\fakepath\akcie-17122023.png

Index S&P 500 je nejvýše od ledna 2022 a historické maximum má na dohled, překoupenost si říká o pullback

17.12.2023 Americký akciový trh se v uplynulém týdnu opět vyvezl výše, a to zejména na vlně optimismu ohledně snižování sazeb Fedu v příštím roce. Index S&P 500 zaznamenal sedmý týdenní růst v řadě a celkově přidal 2,49 %, výše byl naposledy v lednu 2022.
C:\fakepath\wti-15122023-22-zm.png

Ropa WTI testuje klíčovou S/R oblast, tradeři jsou na pozoru

15.12.2023 Ropa WTI (USOIL) na 4hodinovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 71,70 USD. Dojde k prolomení této zmiňované S/R zóny směrem vzhůru a dalšímu růstu nebo naopak se cena odrazí a půjde otestovat předchozí swingová minima? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\trader-13122023-28-zm.png

Dočkáme se změny trendu na AUD/NZD?

13.12.2023 Měnový pár AUD/NZD na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem psychologické hladiny 1,0750. Dočkáme se průrazu zmiňované S/R zóny směrem vzhůru a změny krátkodobého trendu? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a budeme postupně oslabovat zpět k nižším hodnotám? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\trader-12122023-25-zm.jpg

Připravuje se na EUR/GBP změna krátkodobého trendu?

12.12.2023 Měnový pár EUR/GBP na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 0,8588. Dočkáme se odrazu a oslabení zpět do obchodního pásma nebo naopak dojde k prolomení vyznačené rezistence a posílení k vyšším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků.
C:\fakepath\gbpusd-11122023-22-zm.png

GBP/USD se nachází v prodejní oblasti

11.12.2023 Měnový pár GBP/USD na 15minutovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 1,2550, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200 a také s klesající trendovou linií. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima. Nasvědčuje tomu i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\trader-11122023-25-zm.jpeg

Připraví GBP/JPY short obchod v pullback oblasti?

11.12.2023 Měnový pár GBP/JPY se na 1hodinovém grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 185,00, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Dočkáme se posílení do této zmíněné oblasti (pullback) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusd-05122023-22-zm.png

Bude na EUR/USD pokračovat medvědí rally?

05.12.2023 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu aktuálně odráží směrem dolů od rezistence klesající trendové linie kolem hladiny 1,0840, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k předchozím swingovým minimům? Nebo naopak dojde k prolomení zmíněné trendové linie a změny krátkodobého trendu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusd-01122023-22-zm.png

Prodlouží EUR/USD svůj rostoucí trend?

01.12.2023 Měnový pár EUR/USD se na 4hodinovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od vyznačené S/R úrovně kolem hladiny 1,0905, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu S1 a také s klouzavým průměrem SMA 100. Dočkáme se nyní odrazu vzhůru a bude pokračovat rostoucí trend? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdcad-30112023-22-zm.png

USD/CAD se přibližuje k rezistenci obchodního pásma

30.11.2023 Měnový pár USD/CAD se na 15minutovém grafu aktuálně přibližuje k rezistenci malého obchodního pásma kolem hladiny 1,3600. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\gold-30112023-22-zm.png

Na zlatu se schyluje k nákupní příležitosti v konfluenční oblasti

30.11.2023 Zlato (XAU/USD) na 1hodinovém grafu nyní vytváří formaci dvojitý vrchol. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem dolů. Indikátor Stochastic již zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu. Dočkáme se prolomení zmiňované hranice neckline a oslabení do vyznačené S/R zóny poblíž psychologické hladiny 2000 USD, která koresponduje s rostoucí trendovou linií a také s klouzavým průměrem SMA 100? Na této hladině by se ke slovu mohli opět dostat býci.
C:\fakepath\nzdjpy-29112023-22-zm.png

NZD/JPY se odráží od důležité rezistence, příležitost pro medvědy?

29.11.2023 Měnový pár NZD/JPY se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní se odráží směrem dolů od horní hrany kanálu kolem psychologické hladiny 91,00, která je zároveň i důležitá oblast rezistence. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu trendového kanálu, kde by se následně mohli dostat ke slovu opět býci? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

SP500 utočí na červencové maximum 4 606

28.11.2023 Americký akciový index SP500 od svého říjnového dna předvádí působivou rally a proráží klesající trendovou linii, která spojuje jeho nedávná nižší maxima. V posledních několika seancích se však zdá, že růstový trend je pozastaven, neboť krátkodobé oscilátory ukazují na překoupené podmínky. Pokud by se kupující pokusili posunout cenu ještě výše, okamžitou rezistenci by mohli nalézt na maximu z roku 2023 na úrovni 4 606 bodů.
C:\fakepath\audcad-28112023-22-zm.png

Na AUD/CAD se připravuje nákupní příležitost

28.11.2023 Měnový pár AUD/CAD se na 4hodinovém grafu aktuálně odráží směrem dolů od rezistence symetrického trojúhelníku. Nyní bude důležité, jakým směrem se cena tuto formaci prorazí. Dočkáme se prolomení supportu a otestování vyznačené S/R úrovně, kde dochází ke konfluenci psychologické hladiny 0,8900, rostoucí trendové linie, klouzavého průměru SMA 100 a úrovně standartního Pivot Pointu S1? Indikátor Stochastic již ale zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\nzdcadm15-27112023-22-zm.png

NZD/CAD otestoval rezistenci obchodního pásma. Ovládnou nyní trh medvědi?

27.11.2023 Měnový pár NZD/CAD se na 15minutovém grafu odráží směrem dolů od rezistence obchodního pásma kolem psychologické hladiny 0,8300. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní se Stop-Lossem nad zmíněnou rezistencí tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na support obchodního pásma kolem hladiny 0,8270, který koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu S1.
C:\fakepath\usdjpy-23112023-22-zm.png

Prodejní příležitost na USD/JPY?

23.11.2023 Měnový pár USD/JPY se na 4hodinovém grafu aktuálně odráží od klíčové S/R zóny kolem psychologické hladiny 150,00, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200 a také s již dříve prolomenou rostoucí trendovou linií (dříve support – nyní rezistence). Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Akcie společnosti Microsoft letos zaznamenaly nárůst o 72 %

22.11.2023 Akcie společnosti Microsoft od svého zářijového dna 309,35 neustále rostou a v posledních několika seancích vytvořily řadu nových rekordních hodnot. Vzhledem k tomu, že krátkodobé oscilátory naznačují překoupené podmínky, měli by si obchodníci uvědomit rostoucí riziko návratu zpět.
C:\fakepath\wti-22112023-22-zm.png

Silná konfluenční oblast na ropě nabízí obchod s vysokým potenciálem

22.11.2023 Ropa WTI (USOIL) se na 4hodinovém grafu přiblížila k již dříve prolomené oblasti supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 80,00 USD, kde dochází ke konfluenci zmíněné psychologické hladiny 80,00 USD, klesající trendové linie a klouzavého průměru SMA 200. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\xauusd-16112023-22-zm.png

Zlato se odráží od prolomené neckline formace Hlava a ramena, nabídne short příležitost?

16.11.2023 Cena zlata (XAU/USD) se na 4hodinovém grafu odráží směrem dolů od již dříve prolomené linie neckline (pullback – nyní rezistence) kolem hladiny 1975,00 USD, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Na této hladině zároveň došlo k vytvoření svíčkové formace medvědí engulfing, což značí možnou vyčerpanost býků. Dočkáme se tedy odrazu od již zmíněné prolomené linie neckline a budeme postupně oslabovat k nižším hodnotám? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. listopadu 2023

14.11.2023 Jedna z největších britských bank Lloyds Bank varuje: počet podvodů s kryptoměnami, přesněji řečeno počet obětí investičních podvodů spojených s kryptoměnami, stoupá. Letos ve srovnání se stejným obdobím roku 2022 činí jejich nárůst 23 %.
C:\fakepath\gbpjpyM15-13112023-22-zm.png

Intradenní obchodování: GBP/JPY testuje rezistenci obchodního pásma

13.11.2023 Měnový pár GBP/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 185,80. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\nzdusd-09112023-22-zm.png

Intradenní obchodování: NZD/USD se přibližuje k rezistenci obchodního pásma

09.11.2023 Měnový pár NZD/USD se na 15minutovém grafu aktuálně přibližuje k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 0,5940. Dočkáme se posílení k rezistenci a následného odrazu zpět směrem k supportu obchodního pásma? Nebo dojde k prolomení zmíněné rezistence a posílíme k vyšším hodnotám? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdchfm15-08112023-22-zm.png

Intradenní obchodování: USD/CHF testuje rezistenci v rostoucí trendovém kanálu

08.11.2023 Měnový pár USD/CHF se na 15minutovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní testuje jeho rezistenci kolem hladiny 0,9020. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu trendového kanálu nebo alespoň k jeho středové linii? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\audnzdm15-07112023-22-zm.png

Intradenní obchodování: AUD/NZD se odráží od supportu obchodního pásma

07.11.2023 Měnový pár AUD/NZD se na 15minutovém grafu odráží od supportu obchodního pásma kolem psychologické hladiny 1,0850, který koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu S1. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k rezistenci obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\sp500-07112023-22-zm.png

Akciový index S&P 500 testuje klíčovou S/R zónu

07.11.2023 Cena akciového indexu S&P 500 (SP500) se na 4hodinovém grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu a nyní poblíž jeho rezistence dochází k otestování vyznačené S/R zóny kolem psychologické hladiny 4400 bodů, kde se zároveň vytváří další nižší swingové high, což může naznačovat pokračování klesajícího trendu. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a bude pokračovat klesající trend? Nebo naopak dojde k prolomení zmíněné S/R zóny a následnému růstu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\gbpaudM15-06112023-13-zm.png

Intradenní obchodování: GBP/AUD se přibližuje k rezistenci trendové linie

06.11.2023 Měnový pár GBP/AUD se na 15minutovém grafu přibližuje k rezistenci klesající trendové linie kolem psychologické hladiny 1,9100, která zároveň koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R2. Bude tento měnový pár nadále pokračovat v posilování a dočkáme otestování zmíněné rezistence trendové linie, kde by následně mohli převzít kontrolu opět medvědi? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdcadM15-03112023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/CAD testuje rezistenci v klesajícím trendovém kanálu

03.11.2023 Měnový pár USD/CAD se na 15minutovém grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu a nyní testuje jeho rezistenci kolem psychologické hladiny 1,3750. Dojde tedy k odrazu od zmíněné rezistence kanálu a pokračování klesajícího trendu? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdcadm15-01112023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/CAD vytvořil obdélníkovou formaci

01.11.2023 Měnový pár USD/CAD na 15minutovém grafu vytvořil obdélníkovou formaci a nyní se odráží směrem dolů od její rezistence. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a dočkáme se prolomení její rezistence s následným pokračováním rostoucího trendu? Nebo naopak dojde k oslabení a prolomení vyznačeného supportu kolem hladiny 1,3860? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\nzdusdm15-31102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: NZD/USD se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu

31.10.2023 Měnový pár NZD/USD se na 15minutovém grafu momentálně přiblížil k rezistenci rostoucího trendového kanálu, což je oblast, která zároveň koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se nyní odražení zpět směrem k supportu kanálu, kde by následně mohli převzít kontrolu opět býci? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. října 2023

30.10.2023 Náměstek amerického ministra financí Wally Adeyemo v pátečním projevu potvrdil, že kryptoměny hrají významnou, ale pořád poměrně malou roli v globálních operacích financujících terorismus. Jeho slova jsou v jasném protikladu k tvrzení kongresmanů, kteří začátkem měsíce uvedli, že Hamás dostal podporu ve výši 130 milionů dolarů ve formě kryptoměn.
C:\\fakepath\\audcad-25102023-13-zm.png

Forex: Throwback a další růst na AUD/CAD?

25.10.2023 Měnový pár AUD/CAD se na 1hodinovém grafu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti rezistence kolem hladiny 0,8740, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné proražené rezistenci (throwback - nyní support) a následného odražení zpět k vyšším úrovním? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\eurusd-24102023-13-zm.png

Forex: Throwback a další růst na EUR/USD?

24.10.2023 Měnový pár EUR/USD se na 1hodinovém grafu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti rezistence kolem hladiny 1,0635, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné proražené rezistenci (throwback - nyní support) a následného odražení zpět k vyšším úrovním? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\eurgbp-23102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: Throwback a další růst na EUR/GBP?

23.10.2023 Měnový pár EUR/GBP se na 15minutovém grafu aktuálně odrazil od již dříve prolomené oblasti rezistence (throwback - nyní support) kolem psychologické hladiny 0,8700, která koresponduje s rostoucí trendovou linií a také s úrovní 50 % Fibonacciho retracementu. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\xauusd-19102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: Zlato prolomilo rezistenci trojúhelníkové formace

19.10.2023 Cena zlata (XAU/USD) na 15minutovém grafu prolomila rezistenci trojúhelníkové formace kolem psychologické hladiny 1948,00 USD. Je tento průraz platný a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\euraud-18102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: EUR/AUD se odrazil od supportu klesajícího trendového kanálu

18.10.2023 Měnový pár EUR/AUD se na 15minutovém grafu aktuálně odrazil směrem vzhůru od supportu klesajícího trendového kanálu kolem psychologické hladiny 1,6550 a nyní se nachází poblíž jeho středové linie. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k rezistenci trendového kanálu nebo se naopak dočkáme dalšího oslabování a bude pokračovat klesající trend? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurchf-16102023-13-zm.png

Forex: Pullback a další pokles na EUR/CHF?

16.10.2023 Měnový pár EUR/CHF se na 1hodinovém grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 0,9540. Dočkáme se tedy posílení směrem k již zmíněnému proraženému supportu (pullback - nyní rezistence) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurjpy-12102023-13-zm.png

Forex: EUR/JPY testuje rezistenci obchodního pásma

12.10.2023 Měnový pár EUR/JPY na 4hodinovém grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem psychologické hladiny 158,50. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpy-06102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY testuje prolomenou rezistenci trendového kanálu

06.10.2023 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu testuje již dříve prolomenou rezistenci (throwback- nyní support) klesajícího trendového kanálu. Dočkáme se odrazu (throwback) od již zmíněné proražené rezistence (nyní support) a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a oslabíme zpět do trendového kanálu? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusdm15-04102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: Pullback a další pokles na EUR/USD?

04.10.2023 Měnový pár EUR/USD na 15minutovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 1,0500, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdchf-03102023-13-zm.png

Forex: USD/CHF testuje rezistenci symetrického trojúhelníku

03.10.2023 Měnový pár USD/CHF na 1hodinovém grafu aktuálně testuje rezistenci formace symetrický trojúhelník. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového krátkodobého trendu. Dojde tedy k průrazu zmiňované rezistence, nebo se naopak dočkáme odrazu a následnému poklesu k supportu formace? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\audusd-29092023-13-zm.png

Forex: AUD/USD se přibližuje k rezistenci obchodního pásma

29.09.2023 Měnový pár AUD/USD se na 4hodinovém grafu aktuálně přibližuje k rezistenci obchodního pásma kolem psychologické hladiny 0,6500, která je zároveň i důležitou S/R zónou. Bude tento měnový pár pokračovat v posilování a dočkáme se otestování zmíněné rezistence? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusdm15-28092023-13-zm.png

Intradenní obchodování: Pullback a další pokles na EUR/USD?

28.09.2023 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti supportu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 1,0560, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se posílení do této zmíněné oblasti (pullback) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurgbp-22092023-13-zm.png

Forex: EUR/GBP testuje rezistenci obchodního pásma

22.09.2023 Měnový pár EUR/GBP na denním grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 0,8675, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Indikátor Stochastic současně již vysílá překoupené podmínky, další růst tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii?
C:\fakepath\gbpchf-21092023-13-zm.png

Intradenní obchodování: GBP/CHF testuje klíčovou S/R zónu

21.09.2023 Měnový pár GBP/CHF na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 1,1160. Dočkáme se tedy odražení zpět k nižším hodnotám nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a dalšímu růstu? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpy-21092023-13-zm.png

Forex: Throwback a další růst na USD/JPY?

21.09.2023 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti rezistence, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Indikátor Stochastic zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné proražené rezistenci (throwback - nyní support) a následného odražení zpět k vyšším úrovním?
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 19.–20. září 2023: prodávejte pod 1 937 USD (Murray 4/8 – 200 EMA)

19.09.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje kolem Fibonacci 61,8 % na úrovni 1 933,06, a to v důsledku maxima 1 953 a minima 1 900.
C:\fakepath\gbpchf-18092023-13-zm.png

Forex: GBP/CHF se obchoduje v klesajícím trendovém kanálu

18.09.2023 Měnový pár GBP/CHF se na 1hodinovém grafu obchoduje v klesajícím trendovém kanálu a nyní se nachází poblíž středové linie kolem hladiny 1,1110. Dočkáme se posílení a otestování rezistence nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a bude pokračovat klesající trend? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdchfm15-13092023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/CHF testuje rezistenci obchodního pásma

13.09.2023 Měnový pár USD/CHF na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 0,8930, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdchf-07092023-13-zm.png

Forex: USD/CHF prorazil rezistenci trendového kanálu

07.09.2023 Měnový pár USD/CHF na denním grafu prorazil rezistenci klesajícího trendového kanálu a nyní nad zmíněnou prolomenou rezistencí dochází k otestování úrovně 61,8 % Fibonacciho retracementu. Je tento průraz platný a dochází ke změně trendu? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a dočkáme se návratu zpět do trendového kanálu? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\gbpaud-05092023-13-zm.png

Forex: GBP/AUD testuje neckline formace dvojité dno

05.09.2023 Měnový pár GBP/AUD na 1hodinovém grafu nyní testuje neckline formace dvojité dno. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem vzhůru. Dočkáme se prolomení zmiňované hranice neckline a dalšího růstu, nebo naopak dojde k odrazu a poklesu zpět na nižší úrovně? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\eurusdM15-04092023-13-zm.png

Intradenní obchodování: EUR/USD se obchoduje v klesajícím trendu

04.09.2023 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu obchoduje v klesajícím trendu a nyní v rámci korekce předchozího poklesu se postupně vrací zpět směrem k vyznačené klesající trendové linii, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s úrovní standartního Pivot Pointu S1. Dočkáme se posílení k již zmíněné klesající trendové linii a následného odražení zpět k nižším úrovním? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Price Action | Intradenní obchodování | Japonsko | Peníze | Stříbro | Akciový index | Pullback | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | USA | Obchodní plán | Fibonacci | Divergence | Take-Profit | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Americká ekonomika | Daně | Rizika | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Ekonomové | SPX500 | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | Svíčkové formace | Cenné papíry | Sazby | Oscilátory | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Average True Range | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Bod | Breakout | Bull | CCI | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Nesoulad | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Falešné proražení | Fed | Futures | High | Hlava a ramena | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Long pozice | MACD | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Neckline | Nástroj | Oscilátor | Pivot Point | Pozice | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Stochastic | Stop-Loss | Support | Trading | Trend | Ukazatel | Uptrend | VIX | Výkonnost | Výnos | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Objem obchodů | Cena zlata | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | EU | Klouzavé průměry | Babypips | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Myšlení | Pravděpodobnost | Josef Košťál | Optimismus | Japonská měna | Obchodovat | Zprávy z trhů | Financování | USDX | Index strachu | BTC | Burzy | Japonská centrální banka | Obchodníci | Praxe | GBPJPY | EURJPY | Aktivum | Formace Evening Star | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Nabídková cena | Podpora | Volatilní | Akcie Microsoft | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | DJIA | Dolar | Engulfing | Eura | Finanční prostředky | FXstreet.com | FXstreet.cz | Graf | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Ichimoku | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | InstaForex | Instrument | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | JP Morgan | JPY USD | Komodita | Kurz BTC | Kurzy | Obchodujeme | Pivot | Pivoty | Praní špinavých peněz | Prognóza | Rate Of Change | Ropy | Signály | SPX | SP500 | Stochastický oscilátor | Stochastický | Throwback | Trh | Twitter | USD EUR | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Rozkolísanost trhu | DXY | ATR | Buy | Elon Musk | Index relativní síly | Měď | Překoupení | Range | ROCE | Vybírání zisků | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržní sentiment | Komise | Federální rezervní systém | Pivot Pointy | S/R zóny | Burze | Microsoft | Technické indikátory | Snižování sazeb | S/R zóna | Technický výhled | XAG/USD | Úspěch | USOil | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Dlouhé pozice | Prezident Fedu | Oscilátor RSI | Linie odporu | BlackRock | Přehled | Obchodní signály | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Klouzavý průměr SMA | Uvolňování měnové politiky | Fibo | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | TradingView | S&P | Cena mědi | Ztráty | Posílení dolaru | Nálada na trhu | Indikátor Stochastic | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nákupní signál | Odhodlání | Kryptoměna | Výhled | Poplatky | Rekordní maxima | Lloyds Bank | Krize | Investiční rozhodnutí | Short příležitost | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Ekonomické údaje | Údaje o inflaci | Alphabet | Aktuální cena | Očekávání | Výhled pro zlato | BitMEX | Bitcoin Cash | Americký akciový trh | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | BTC/USD (Bitcoin) | ETH/USD (Ethereum) | LTC/USD (Litecoin) | XRP/USD (Ripple) | Obchodujeme kryptoměny | Vývoj LTC/USD | Vývoj BTC/USD | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Vývoj ETH/USD | Trh kryptoměn | Investiční nástroj | XMR/USD | Monero | BCH/USD | BCH | LTC | ETH | XRP | Invesco | Binance | Výhled eura | Vývoj BCH/USD | Vývoj XRP/USD | Cena Ripplu | Cena Bitcoinu Cash | Cena bitcoinu | Cena Monera | Vývoj XMR/USD | Krypto | Akcie společnosti | Použití finanční páky | Obchodní signál | Největší kryptoměna | Kryptoměna Bitcoin | Praporkové formace | Obchodní rozhodnutí | Volatilní obchodování | Cena zemního plynu | Rozdílové smlouvy | Short obchod | Akcie Walt Disney | Slabší dolar | NVDA | Token | Snížení sazeb | Haresh Menghani | STAR | Býčí výhled | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | GBTC | Pokles dolaru | Valeria Bednarik | Digitální aktiva | Analýza stříbra | Ekonomické problémy | Výnosy amerických státních dluhopisů | Denní graf | GOOGL | Momentový indikátor | Měnový pár EUR/GBP | Cena akcie | Konfluenční oblast | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Technické analýzy | Svíčková formace | Růst cen | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Swingová maxima | Generální ředitel | Vyhlídky | Trendová linie | Walt Disney | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Analýza hlavních měnových párů | Dvojité dno | Swingové maximum | Technické rezistence | Financovat | Formace dvojité dno | SMA | Předpovědi | Na burze | Impuls | ABC | Klíčová rezistence | Klíčový support | Problémy | COPPER | Přeprodané podmínky | Finanční ztráty | Signál pro medvědy | Signál pro býky | Zasedání FOMC | Prognózy | Symetrický trojúhelník | Plyn | Nálada | Prohlášení | UTC | Levnější ropa | Měnové politiky | Disney | Nejbližší support | Americký index | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Inovace | Sezónnost | Budoucnost | Krátké (short) pozice | Rekordní maximum | Nejbližší rezistence | Poradenství | Iniciativa | Technické ukazatele | Ukazatele | Moje strategie | Komunikace | Prezident | Trhy | Pohyby cen | Změny cen | Pokles | Situace | Fibonacciho expanze | Dobrý obchodní plán | Boeing | Analýza zlata | XMR | FIAT | Úsilí | Swingová minima | Akcie Alphabet | Rekordní hodnoty | SEC | NFP | Rozhodování | Natural Gas | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | Technický indikátor | Růst sazeb | Portál FXstreet.cz | Pokračování poklesu | TWTR | Akcie Twitter | Technická analýza BTC/USD | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Vývoj | Výkyvy | Změny trendu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Vývoj na trhu | Tržní podmínky | Profitovat | Prostor k růstu | Určení trendu | Texas | Další pokles | Hotovost | Prodejní tlak | Index podnikatelské aktivity | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Silná rezistence | Signál | Býčí potenciál | Potenciál | Akciový index S&P 500 | Překřížení klouzavého průměru | Potenciál poklesu | Akcie Nvidia | Údaje | Oblasti S/R zóny | Nejvyšší soud | Rhode Island | WisdomTree | Pokračování rostoucího trendu | Statistiky | Vývoj měnového páru USD/CAD | Tlak medvědů | Obrácená Hlava a ramena | Tweety | Posílení | Swingové minimum | Grayscale | Větší pokles | Očekávání býčí | Prudké pohyby | SMA 100 | Denní pokles | Soud | Zasedání britské centrální banky | Dlouhodobý trend | Expanze | Psychologické hladiny | Riziko korekce | Oblasti rezistence | Býčí scénář | Nastavení medvědí | Vyčerpanost býků | Rezistence obchodního pásma | Kupci | Podnikatelské aktivity | Klesající trendová linie | Pokračování rally | Zájem prodejců | JDE | Překoupené zóny | Krátkodobé očekávání | Costco | Dlouhodobý výhled | Průraz | Vyčerpání kupců | Býčí trend | Vyčerpanost medvědů | Rozhodnutí soudu | Pokračování růstu | Tempo poklesu | Evening Star | Medvědí potenciál | Zájem kupců | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Cardano | Výkyvy cen | Signál k prodeji | Zbohatnutí | Šance | Dynamický support | Ceny | Krátkodobé trendy | Důležitá rezistence | Korekční fáze | Medvědí fáze | Platnost formace | Silný trend | Kryptoměna Cardano | Pár EUR/USD | Technická analýza ETH/USD | Prolomení supportu | SMA 20 | SMA 200 | Analýza ceny | Ceny mědi | Nezájem kupců | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Identifikovat trend | Identifikovat trendy | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Nákupní příležitosti | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Akcie TWTR | Platby v kryptoměnách | JPM | GS | Bed Bath & Beyond | BBBY | JP Morgan Chase | Agresivnější obchodníci | Proražení | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Cenné papíry a burzy | Analýza BTC/USD | ADA | Vývoj akcie | Aligator | Marriott | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Cenové výkyvy | Retailoví investoři | Kov | Trojité dno | Linie neckline | Trendové linie | Růstový trend | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Akcie Boeing | Akcie společnosti Microsoft | Výrazný pohyb | Omezení rizika | Silný růst | Přeprodané zóny | Pohyb ceny | BCH/USD (Bitcoin Cash) | Akcie Goldman Sachs | Shooting Star | Ceny ropy Brent | Island | DOGE | Vstup do pozice | Goldman Sachs Group | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Riziko ztráty | Oslabení | ADA/USD | ADA/USD (Cardano) | Cena Cardana | Salvador | Údaje o nezaměstnanosti | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Platidlo | Tržní prostředí | Dow Jones 30 | Vyšší úroveň | Akcie Bed Bath & Beyond | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | AI | COST | Costco Wholesale Corporation | Odvětví | Načasování | Boom | XMR/USD (Monero) | HICP | Marriott International | Gary Gensler | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Budoucí pohyby | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | Cena kryptoměny | Vývoj akciového indexu DAX | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | Rychlý růst | ANO | Měnový pár AUD/NZD | Ceny plynu | Etherea | VanEck | Vývoj ADA/USD | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Konfluenční oblasti | Pravidla hry | Zahájení nového trendu | Pozornost | Přijetí bitcoinu | Mladí investoři | Rebranding | Podmínky na trhu | Společnost | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Williams %R | Regulační úřady | TIM | Blockstream | AVAX | Avalanche | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Společnost Grayscale | Zlato (XAU/USD) | Index S&P 500 (SPX500) | S&P 500 (SPX500) | Fibonacciho retracement | Rotace | Časové období | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Prolomení S/R zóny | Fundamentální analýzy | Trh se zlatem | Technická rezistence | Krátkodobý výhled | Celkový sentiment | Klesající trojúhelník | Formace klesající trojúhelník | Cílové ceny | Hry | Akciový index Nasdaq | Arthur Hayes | Analýza páru EUR/USD | Murray | Pár USD/CAD | Analýza indikátorů | Marriott International (MAR) | Akcie Marriott International | Akcie Marriott International (MAR) | Cena akcie Marriott International | Cena CARDANO | Cena akcie Microsoft | Wally Adeyemo | Costco Wholesale Corporation (COST) | Akcie Costco Wholesale Corporation | Vývoj akcie COST | Akcie COST | Vytvoření svíčkové formace | AVAX/USD | Vývoj AVAX/USD | AVAX/USD (Avalanche) | Cena zlata (XAU/USD) | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Cena stříbra (XAG/USD) | Vývoj ceny stříbra XAG/USD | Axie Infinity | AXS/BUSD | AXS/BUSD (Axie Infinity) | Cena kryptoměny Axie Infinity | Nízké poplatky | CUDOS/USD | Cudos | CUDOS/USD (Cudos) | Cena Cudos | Vývoj CUDOS/USD | Celkový trend | S/R oblast | FXDAILY | Vývoj akcie MSFT | Akcie MSFT | Vzestupný trend | Obdélníkové formace | Technický výhled trhu | Intradenní rally | Trojúhelníkové formace | Oblasti supportu | Zemní plyn (Natural Gas) | Akcie Costco | Reverzní formace | Reverzní formace Hlava a ramena | Dow Jones Industrial Average | Formace trojité dno | Varování před riziky | Boeing Company (BA) | The Boeing Company (BA) | The Boeing Company | Boeing Company | Vývoj akcie BA | Akcie BA | Cena akcie Boeing | Přijetí | Cena akcie Costco Wholesale Corporation | Medvědí rally | Vstup do dlouhé pozice | Akcie Alphabet Inc | Získání licence | Centrum | Překoupené oblasti | Upozornění | Neel Kashkari | Akcie Walt Disney Co | Akcie Walt Disney Co (DIS) | Vývoj akcie DIS | Akcie DIS | Cena akcie Walt Disney | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY) | Vývoj akcie BBBY | Akcie BBBY | Cena akcie Bed Bath & Beyond | Cena akcie Bed Bath & Beyond (BBBY) | Klíčové S/R zóny | Býčí pohyb | Fenomén | Oscilátory momenta | Cena akcie Twitter | Vývoj akcie TWTR | Akcie Twitter Inc. | Akcie Twitter Inc. (TWTR) | Twitter Inc. (TWTR) | Pokles na ropě | Možnost dalšího poklesu | Otestování rezistence | Potenciál dalšího růstu | CZ | Vývoj akciového indexu SPX500 | Cena akciového indexu S&P 500 | Vývoj dolarového indexu DXY | Problémy v Číně | Nižší minima | Nižší maxima | UKOIL | Ropa Brent (UKOIL) | Brent (UKOIL) | Technická korekce | Akcie Costco Wholesale | Akcie Costco Wholesale Corporation (COST) | Varování | Dolarový index (DXY) | WTI (USOIL) | Ropa WTI (USOIL) | Právo | Klouzavý průměr SMA 20 | Výprodeje | Fiat měny | Býčí sentiment | Akcie GS | Vývoj akcie GS | Akcie Goldman Sachs (GS) | Cena akcie Goldman Sachs | S&P 500 (SPX) | Index S&P 500 (SPX) | Vývoj akciového indexu SPX | Výhled trhů | Invest | Alphabet Inc. | Akcie Alphabet Inc. | Alphabet Inc. (GOOGL) | Cena akcie Alphabet | Cena akcie Alphabet Inc. (GOOGL) | Cena akcie Alphabet Inc. | Akcie GOOGL | Vývoj akcie GOOGL | Akcie Microsoft Inc | Microsoft Inc (MSFT) | Akcie Microsoft Inc (MSFT) | Cena akcie Microsoft Inc (MSFT) | NDX | Vývoj akciového indexu NDX | Nasdaq 100 (NDX) | Cena akcie Nvidia Corporation | Nvidia Corporation (NVDA) | Akcie Nvidia Corporation (NVDA) | Akcie Nvidia Corporation | Akcie NVDA | Vývoj akcie NVDA | Nvidia Corporation | Média | Instant Trading EU Ltd. | JP Morgan Chase & Co (JPM) | JP Morgan Chase & Co | Cena akcie JP Morgan Chase | Akcie JP Morgan Chase | Akcie JP Morgan Chase & Co (JPM) | Akcie JP Morgan Chase & Co | Vývoj akcie JPM | Akcie JPM | Změny krátkodobého trendu | Bývalý šéf | Cena akciového indexu | Stříbro (XAG/USD) | Komisí pro cenné papíry a burzy | Překřížení klouzavých průměrů | Vývoj ceny mědi Copper | Ceny mědi Copper | Cena mědi (Copper) | Rychlost | Přesnost | Rezistence kanálu | Vice | Formace symetrický trojúhelník | Zahájení nového krátkodobého trendu | Nákupní tlak | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Vytvoření nových historických maxim | Vývoj měnového páru AUD/USD | DNO | Finanční podmínky | Extrémně volatilní obchodování | Extrémně volatilní | Pozitivní momentum | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Hamás | Kupující | Cenový odskok | Silná konfluenční oblast | Obchod s vysokým potenciálem | Oznámení výsledků | ETF na bitcoin | Příležitost k prodeji | Pullback oblasti | Nižší výnosy bondů | Výnosy bondů | Historické maximum | Supporty | Prodejní oblasti | EUR/USD short obchod | EUR/USD short | Měnový pár AUD/CHF | D1 | W1 | Střednědobý výhled | Index DAX 40 | DAX 40 | DAX40 | Aktuální předpověď | Prodeje | Velryby | Konspirační teorie | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Překonání akciových maxim
Překonání akciových maxim indexů
Překonání cílů
Překonání historického maxima
Překonání SMA
Překonání SMA 20
Překoupené hodnoty
Překoupené oblasti
Překoupené oscilátory
Překoupené pásmo

Následující klíčová slova

Překoupené signály
Překoupené úrovně
Překoupené zóny
Překoupení
Překoupení USD
Překoupeno
Překoupenost
Překoupenost dolaru
Překoupený trh
Překreslování formací
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít