Jednoduchý klouzavý průměr (SMA)

USD/CHF je pod trvalým prodejním tlakem
02.07.2025 Trh se propadl na nové 14leté minimum 0,7870 a zaznamenal sedmý den ztrát v řadě. Přetrvávající klesající trend odráží široce založenou slabost amerického dolaru a pokračující medvědí náladu na tomto páru. Z technického hlediska ukazatele hybnosti potvrzují převládající tendenci k poklesu.

Trh EUR/CHF pokračuje v bočním obchodování
01.07.2025 EUR/CHF se minulý čtvrtek propadl pod hranici 0,9400 a stále konsoliduje pod touto úrovní, kterou s přestávkami překonává od poloviny dubna. Pár se v současnosti obchoduje do strany v oblasti přetížení 0,9300-0,9420, když se propadl pod 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,9360.

USD/JPY. Analýza a prognóza
01.07.2025 Japonský jen zůstává i nadále v centru pozornosti. Podle průzkumu Tankan od Bank of Japan se důvěra mezi velkými výrobními podniky v období od dubna do června poprvé za poslední dvě čtvrtletí zlepšila. Společnosti navíc očekávají, že spotřebitelské ceny zůstanou po dobu příštích pět let nad 2% ročním cílem centrální banky. Tato zjištění posilují potřebu dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of Japan a představují klíčový faktor podporující jen.

USD/JPY – analýza, prognóza a aktuální situace na trhu
27.06.2025 Japonský jen začal dnes po zveřejnění údajů ukazujících na pokles spotřebitelských cen v Tokiu oslabovat. Tato zpráva podpořila očekávání, že Bank of Japan by mohla odložit zvýšení úrokových sazeb až na první čtvrtletí roku 2026, což trh vnímá negativně, protože tím klesá atraktivita japonské měny. Kromě domácích faktorů přispívá k poklesu atraktivity jenu i nejistota kolem možného vlivu celních opatření USA na japonskou ekonomiku.

XAU/USD – analýza a prognóza
27.06.2025 Zlato dnes přitahuje nové prodejce, když kleslo pod psychologickou úroveň 3 300 USD. Obchodníci čekají na zveřejnění indexu cen výdajů na osobní spotřebu (PCE) ve Spojených státech, který je považován za klíčový ukazatel pro hodnocení výhledu měnové politiky Federálního rezervního systému. Tyto údaje by měly výrazně ovlivnit krátkodobý vývoj kurzu amerického dolaru a tím i cenu zlata.

USD/JPY – analýza, prognóza a aktuální situace na trhu
26.06.2025 Intradenní poptávka po japonském jenu zůstává stabilní a je doprovázena širším poklesem amerického dolaru, což přispívá k poklesu páru USD/JPY.

Pozitivní nálada u GBP/USD naznačuje prostor pro další zisky
26.06.2025 GBP/USD se ve středu obchodovalo mírně níže poté, co v úterý vyšplhal na tříapůlleté maximum 1,3648. Deeskalace situace na Blízkém východě snížila poptávku po bezpečném přístavu v podobě amerického dolaru, což páru pomohlo k oživení. Ukazatele hybnosti zůstávají pozitivní.

Zlato se odráží od podpory a trh zůstává v nejistotě
26.06.2025 Cena zlata v posledních obchodních seancích vykazuje známky mírného oživení, které přišlo po odrazu od důležité technické hladiny podpory na úrovni 3 293 bodů. Tento pohyb vzhůru umožnil ceně prorazit nad 50-periodický jednoduchý klouzavý průměr (SMA), což lze považovat za první pozitivní signál.

Futures na ropu Brent se dostal nad klesající trendovou čáru
20.06.2025 Futures na ropu Brent ustupují z pětiměsíčního maxima 78,50 po krátkém vzestupu nad dlouhodobou klesající trendovou linii. Navzdory tomuto vzestupnému pohybu zůstává širší výhled nakloněn směrem nahoru, protože se podařilo zajistit denní uzavření nad trendovou linií.

Zlato opět koketuje s jarním rekordem v oblasti 3 440-3 500
17.06.2025 Jelikož eskalace blízkovýchodního konfliktu mezi Izraelem a Íránem přesunula finanční prostředky do bezpečného přístavu drahého kovu. Z technického hlediska 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) již třetí týden po sobě zastavil prodejní tlak v blízkosti 3 300, což pomohlo ceně dnes vystoupat až na 3 450. Vzhledem k pozitivnímu trendu technických ukazatelů mohou obchodníci v nadcházejících seancích očekávat další zisky.

USD/JPY. Analýza a prognóza
12.06.2025 V současné fázi se japonský jen nadále obchoduje v zóně intradenní konsolidace a přibližuje se k dvoutýdennímu minimu vůči americkému dolaru, kterého dosáhl včera. Hlavními faktory ovlivňujícími pohyb této měny z Dálného východu jsou dnešní údaje ukazující zpomalení meziroční velkoobchodní inflace v Japonsku za květen, což zmírnilo tlak na Bank of Japan, aby zvyšovala úrokové sazby. To přispívá k oslabení jenu a poukazuje na nižší poptávku po bezpečných aktivech.

Zlato nemá za sebou nejlepší začátek týdne
10.06.2025 Po falešném proražení býčí formace čelí prodejnímu tlaku již třetí den v řadě. Rizikovému sentimentu pomáhá naděje, že vyjednavači USA a Číny při svém setkání v Londýně dosáhnou pokroku v řešení svého obchodního sporu. Ukazatele hybnosti ukazují na nevýraznou seanci. Stochastické ukazatele míří prudce dolů, ale zůstávají v určité vzdálenosti od přeprodané zóny.

EUR/JPY – analýza a prognóza
06.06.2025 Mezi faktory podporující růst páru EUR/JPY patří neuspokojivé údaje o výdajích japonských domácností a čtvrtý po sobě jdoucí měsíc poklesu reálných mezd. Napětí v globálním obchodě navíc může ještě více zatížit mzdovou dynamiku, což komplikuje úsilí Bank of Japan o normalizaci měnové politiky. Tyto faktory, spolu s obchodním optimismem ohrožují měnu Dálného východu a podporují růst páru EUR/JPY.

XAG/USD. Analýza a prognóza
03.06.2025 Dnes na začátku nového týdne stříbro roste, zotavuje se nad psychologickou úroveň 33,00 USD a částečně vyrovnává páteční ztráty. Intradenní rally však zatím postrádá silnější momentum.

Po cenovém rekordu se Bitcoin obchoduje do strany
30.05.2025 Bitcoin pokračuje v konsolidaci poblíž 108 800 bodů, když našel podporu na 20denním jednoduchém klouzavém průměru (SMA), protože rozhodnutí amerického obchodního soudu, které zablokovalo většinu cel prezidenta Donalda Trumpa, vyvolalo určitou úlevu na finančních trzích. Pozitivní náladu podpořily také optimistické výsledky společnosti Nvidia, giganta v oblasti umělé inteligence.

XAU/USD – analýza a prognóza
30.05.2025 Pokles ceny zlata pod 3 300 USD spustil vlnu slabosti, přičemž drahý kov se snaží znovu získat dynamiku. Globální rizikový apetit dostal zřetelnou podporu, když americký federální soud zablokoval cla prezidenta Donalda Trumpa, což brzdí bezpečná aktiva – zejména v kontextu včerejšího jestřábího zápisu z jednání FOMC.

DXY: Index amerického dolaru vykazuje pozitivní momentum druhý den v řadě
28.05.2025 Ve středu index amerického dolaru (DXY) pokračoval v růstu druhý den po sobě, když se odrazil od měsíčního minima dosaženého na začátku týdne. Index vzrostl na úroveň 99,85, čímž dosáhl nového týdenního maxima, přesto však zatím postrádá sílu pro trvalejší rally.

USD/JPY. Analýza a prognóza
28.05.2025 Japonský jen během intradenního obchodování dále oslabuje. Jedním z klíčových faktorů, které na něj vytvářejí tlak, je rozhodnutí Japonska zvážit snížení emise velmi dlouhodobých vládních dluhopisů, což vedlo k poklesu výnosu 30letých japonských státních dluhopisů na nejnižší úroveň od 8. května. Tento pokles výnosů snižuje atraktivitu jenu jako bezpečného útočiště.

XAU/USD – analýza a prognóza
28.05.2025 Tlak na zlato vyvíjí kombinace několika faktorů: optimismus pramenící z rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa odložit cla na zboží z Evropské unie a oživení amerického dolaru z měsíčního minima – obě tyto skutečnosti snižují atraktivitu zlata jako bezpečného přístavu.

Ropa BRENT čelí riziku poklesu, tlak OPEC stlačuje cenu
23.05.2025 Futures kontrakty na ropu BRENT byly ve středu odmítnuty poblíž psychologické úrovně 66,00 a posunuly se níže, neboť zprávy o nadcházejícím výrazném zvýšení těžby ze strany OPEC v červenci převážily nad obavami z možného izraelského úderu na íránská jaderná zařízení. Z technického hlediska vede krátkodobá tendence k medvědímu vývoji. Index RSI ustupuje pod neutrální hranici 50 a stochastický oscilátor klesá, ale stále se nachází vysoko nad hranicí 20 přeprodanosti.

USD/CAD – analýza a prognóza
22.05.2025 Pár USD/CAD má problémy při snaze oživit po nočním odrazu od úrovně 1,3815–1,3810, což ukazuje na pokračování týdenního klesajícího trendu.

Akcie Googlu prudce rostou po odhalení AI generátoru videí
22.05.2025 Akcie společnosti Google ve čtvrtek prudce rostou poté, co společnost včera představila nový nástroj pro generování videí s umělou inteligencí, který je schopen do videa zahrnout zvuk a který se utká s generátorem videí Sora společnosti OpenAI. Cena se obchoduje na dvouapůlměsíčním maximu a prodlužuje tak odraz od dubnového ročního minima 142,45 bodu.

Zlato se odráží od podpory a míří zpět k rezistenci
20.05.2025 Ceny zlata se v uplynulých obchodních seancích výrazně odrazily od střednědobé vzestupné trendové linie, čímž potvrdily její význam jako klíčové podpory a zároveň umožnily návrat komodity zpět do krátkodobého obchodního pásma mezi 3 167 a 3 440 body. Tento pohyb naznačuje, že kupci si stále udržují iniciativu a trh zůstává technicky silný.

EUR/USD – Analýza a prognóza
20.05.2025 Z technického pohledu byl průraz jednoduchý klouzavý průměr (SMA) s periodou 200 v grafu 4H zaznamenaný v minulém týdnu interpretován jako významný medvědí signál. V tuto chvíli se však pár pokouší udržet nad touto linií SMA 200. Pokud se ceně podaří prorazit psychologickou úroveň 1,1300 a konsolidovat nad ní, mohlo by to zneplatnit medvědí výhled a vyvolat uzavírání short pozic. Toto růstové momentum by se pak mohlo rozšířit směrem k zóně rezistence kolem 1,3750, na cestě k dalšímu psychologickému milníku na úrovni 1,4000 a dále.

WTI – West Texas Intermediate. Ropa WTI si udržuje mírné intradenní ztráty
20.05.2025 Nejistota ohledně probíhajících jaderných jednání mezi USA a Íránem spolu s rostoucím napětím mezi Estonskem a Ruskem po nedělním zadržení řeckého ropného tankeru se staly klíčovými faktory podporujícími ceny ropy. Podle zvláštního amerického zástupce Stevea Witkoffa musí jakákoli dohoda s Íránem zahrnovat závazek k ukončení obohacování uranu.

Index JP 225 převládají prodejci a cena klesá
19.05.2025 Index JP 225 se obchoduje do strany po slabších než očekávaných údajích o HDP. Konkrétně se japonský HDP v 1. čtvrtletí snížil o 0,2 % (Q/Q), čímž zaostal za tržním očekáváním růstu o 0,1 % a po růstu o 0,6 % ve 4. čtvrtletí znamenal první čtvrtletní pokles za poslední rok, který byl způsoben obavami z dopadu celní politiky USA a slabší poptávkou z Číny. Index JP 225 prorazil pod 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 37 910 bodů. Technické ukazatele ukazují smíšený obraz.

Index amerického dolaru (DXY) – analýza a prognóza
16.05.2025 Index amerického dolaru, který sleduje vývoj USD vůči koši hlavních světových měn, pokračuje druhý den v řadě v obchodování s medvědím nastavením.

GBP/AUD roste po silných datech z Velké Británie a Austrálie
16.05.2025 GBP/AUD se již poosmé za posledních devět obchodních dní pohybuje výše a překonává 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 2,0700. Obě ekonomiky dnes zveřejnily údaje, které překvapily směrem vzhůru. Konkrétně HDP Spojeného království vzrostl v prvním čtvrtletí o 0,7 % (mezičtvrtletně), což je nad prognózou růstu o 0,6 %, přičemž růst byl z velké části tažen sektorem služeb.

Měnový pár NZD/USD se drží v neutrální pozici
15.05.2025 NZD/USD klesl na pondělní minimum 0,5845, než se od něj odrazil a znovu otestoval svůj 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,5945, jelikož euforie z obchodní dohody mezi USA a Čínou vyprchala, což mělo vliv na americký dolar. Vzhledem k tomu, že se cena stále pohybuje kolem této linie.

Měnový pár CHF/JPY zažívá další zelenou seanci
14.05.2025 Cena se nachází kolem 175,00 a roste za posledních pět obchodních dní, protože investoři obracejí svou pozornost k dubnovým údajům o americkém indexu spotřebitelských cen a nedávné obchodní dohodě mezi USA a Čínou. Pozoruhodné je, že CHF/JPY se v posledních 24 seancích pohybuje v rozmezí 173,00-176,00. Technické ukazatele naznačují býčí trend, jelikož stochastický oscilátor se blíží k překoupené oblasti a zůstává nad svou spouštěcí linií.

Zlato je po přílivu pozitivních zpráv opět pod tlakem
13.05.2025 Zlato opět ustupuje, přičemž jeho pokles je způsoben pozitivním vývojem obchodních jednání mezi USA a Čínou a zvýšenou možností příměří mezi Ukrajinou a Ruskem, zatímco se jedná o ukončení tři roky starého konfliktu. Zlato se oproti otevírací ceně ze 7. května propadlo o zhruba 190 USD, což potvrzuje jeho velmi volatilní charakter, který neodpovídá dlouhodobému profilu obchodování zlata.

EUR/USD – analýza a prognóza
06.05.2025 Pár EUR/USD na začátku nového týdne znovu nabírá pozitivní dynamiku a stoupá k rezistenci na úrovni 1,1350, a to v důsledku slabšího amerického dolaru.

Bitcoin se posunul výrazně výše a pohybuje se u maxim
02.05.2025 Bitcoin konsoliduje kolem 97 000 a drží si nedávný nárůst o 11,85 % z počátku minulého týdne. Minulou středu cena prorazila nad 100denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 90 893. Ve čtvrtek vzrostla o 2,77 % a uzavřela nad 93 500 a v pátek nad březnovým maximem 95 000. Současná cenová akce bitcoinu se zdá být nerozhodná, přičemž se objevují dva možné výsledky.

Měnový pár NZD/USD ustupuje z vrcholu
02.05.2025 NZD/USD v posledních dnech zaznamenal výrazný pokles, když se propadl pod důležitou úroveň podpory na 0,5927 a přiblížil se k hranici 0,5920. Tento vývoj znamená oslabení předchozího pozitivního trendu, který pár v minulém týdnu vynesl až k téměř šestiměsíčnímu maximu na úrovni 0,6028. Aktuálně se zdá, že NZD/USD nedokázal udržet sílu v růstovém směru, a iniciativu přebírají medvědi. Klíčovou technickou podporu nyní představuje nejen úroveň 0,5920, ale především 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), které se pohybují v oblasti 0,5880.

Americký index SP500 se vrací k zeleným seancím
29.04.2025 Trhu se daří prolomit 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a úrovni 5495. Americké akcie si v předchozím týdnu připsaly výrazné týdenní zisky, zatímco smíšené signály ohledně obchodních jednání mezi USA a Čínou udržovaly náladu investorů opatrnou a trhy se připravují na důležité zprávy o výsledcích hospodaření technologických gigantů, jako jsou Apple, Amazon a Microsoft.

NZD/USD se obchoduje poblíž klíčových oblastí
16.04.2025 NZD/USD zaznamenal agresivní nákupní zájem poté, co zaznamenal nové pětileté dno na úrovni 0,5484, což pár poslalo k téměř pětiměsíčnímu maximu 0,5927. Cena aktuálně bojuje s čtyřletou klesající trendovou linií, která byla vytyčena z maxim v únoru 2021 na úrovni 0,5920 a úrovni 0,5927. Rally nad těmito kritickými liniemi by mohla zvýšit pravděpodobnost dalšího růstu směrem k hladině na úrovni 0,6035. Ještě výše, k hladině na úrovni 0,6180, by se mohl potvrdit pozitivní výhled.

Zlato dosáhlo nového historického maxima 3 245
15.04.2025 Ceny zlata poněkud polevují z rekordní hodnoty 3 245, které dosáhly dříve během dne, a koketují s návratovou linií vzestupného kanálu. Technické oscilátory naznačují přetížený trh. Index RSI směřuje dolů poblíž oblasti 70, zatímco stochastický oscilátor oslabuje svou pozitivní hybnost nad úrovní 80.

AUD/USD – analýza a prognóza
14.04.2025 Pár AUD/USD se pokouší přilákat kupce při odrazu od psychologické úrovně 0,5900, která představuje nejnižší bod od března 2020. Růstové momentum dokázalo překonat kulaté číslo 0,6200, a to díky optimismu vyvolaném odkladu platnosti cel ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa, který necelých 24 hodin po zavedení nových cel zrušil odvetná opatření vůči většině amerických obchodních partnerů a pozastavil je na 90 dní. Jeho krok zmírnil obavy z ekonomických dopadů jeho obchodní politiky, vyvolal silnou rally na akciových trzích a zvýšil poptávku po měnách citlivých na riziko, včetně australského dolaru.

Měnový pár EUR/USD je v růstovém trendu
08.04.2025 EUR/USD po páteční červené seanci znovu získává půdu pod nohama, ale zůstává pod kritickou úrovní 1,1000. Pár se vrátil pod předchozí maximum 1,0945, které se zdá být pro obchodníky těžkou překážkou. Z technického hlediska se ukazatel RSI po odražení od oblasti 70 sklání směrem dolů, zatímco stochastický oscilátor zaznamenal medvědí překřížení v rámci svých linií a míří na jih.

USD/JPY– analýza a prognóza
04.04.2025 Japonský jen vykazuje v prostředí plošného výprodeje amerického dolaru silné zisky, což pár USD/JPY udržuje pod klíčovou psychologickou úrovní 147,00.

Americký akciový index NASDAQ 100 je v červených číslech
02.04.2025 Pohybuje se kolem úrovně 19 400, protože účastníci trhu se připravují na středeční rozhodnutí amerického prezidenta Trumpa o clech. Podobně jako ostatní hlavní americké akciové indexy zažívá americký akciový index NASDAQ 100 silný medvědí trend od maxima z poloviny února, obchoduje se na téměř sedmiměsíčním minimu a plně respektuje klesající trendovou linii z února. Momentové ukazatele jsou v tuto chvíli medvědí. Konkrétně index ADX (Average Directional Movement Index) se posouvá směrem vzhůru a signalizuje slušný medvědí trend u indexu US 100.

Měnový pár USD/JPY se zotavuje z prudkého poklesu
01.04.2025 USD/JPY klesl na několikadenní minimum pod 150,00 v důsledku zvýšené averze k riziku způsobené obavami z eskalace obchodního napětí, což vede k přílivu bezpečného přístavu směrem k jenu. Tento měnový pár se nachází poblíž hladiny 149,00, kde se nachází 100hodinový jednoduchý klouzavý průměr (SMA), a klesl tak pod vzestupnou trendovou linii vytvořenou 11. března.

WTI – West Texas Intermediate. Ceny postrádají podporu pro růst
31.03.2025 Ceny ropy West Texas Intermediate (WTI) se snaží přilákat kupce, ale trh je i nadále ve stavu nejistoty.

Akciový index JP 225 se pokouší zotavit po propadu
28.03.2025 Po oznámení prezidenta Trumpa o uvalení 25% cla na všechny automobily, které nejsou vyrobeny v USA, což může potenciálně výrazně ovlivnit japonský automobilový průmysl. Pozoruhodné je, že index JP 225 se v posledních devíti seancích pohyboval v rozmezí poté, co zaznamenal smrtící kříž, když 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) překročil 200denní SMA.

Měnový pár GBP/USD stoupá již třetí den v řadě
26.03.2025 GBP/USD podpořil 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Odraz získal v pondělí určitou dynamiku v důsledku silnějšího než očekávaného bleskového PMI ve službách ze Spojeného království a před dnešním jarním prohlášením kancléřky Rachel Reevesové o ekonomice a vládních financích. Pár se nachází v rostoucím trendu od poloviny ledna, kdy se krátce propadl pod 1,2100.

Po silném propadu se ropa pokouší o býčí obrat
24.03.2025 Futures kontrakty na ropu BRENT ve čtvrtek vykázaly známky života poté, co USA uvalily nové sankce na tankery převážející íránskou ropu, včetně čínské. Cena se po krátké konsolidaci v blízkosti šestiměsíčního minima 68,59 otočila a vyšplhala se zpět nad 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Horní hranice medvědího kanálu na úrovni 71,66 však býčí akci rychle omezily. Býci se sice v současné době snaží o vyšší uzavření, ale k vyvolání rychlého růstu směrem k oblasti 72,73 budou pravděpodobně potřebovat překonat bariéru 72,10.

Měnový pár EUR/JPY zůstává v býčí náladě
19.03.2025 EURJPY již čtvrtý den v řadě přitahuje kupce, kteří se snaží překonat 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a odemknout nejvyšší hodnotu od 24. ledna. Býci pár vyzdvihli do oblasti 164,10, což je strop obchodního rozpětí, v němž se cena drží od července 2024. Euro obnovilo svou rally v souvislosti s nadějemi na fiskální expanzi v Německu. Dnes bylo politické rozhodnutí japonské centrální banky s výsledkem 0,50%.

Zlato stále září a jede na vlně vyšších maxim
19.03.2025 Zlato je v plném proudu a prorazilo psychologickou hranici 3000, přičemž za pouhé dva týdny vzrostlo o 5,0 %. Vzhledem k obavám ze zpomalující americké ekonomiky, obchodního napětí a geopolitických rizik se investoři hrnou do bezpečných přístavů - což žlutý kov tlačí vzhůru. V tuto chvíli se všechny oči upírají k linii odporu spojující maxima z roku 2024, která se nachází poblíž hodnoty 3 035.

Analýza a prognóza pro pár USD/JPY
19.03.2025 Japonský jen dnes pokračuje v intradenním poklesu, čímž se USD/JPY přiblížil ke klíčové psychologické úrovni 150,00, přičemž pár vytvořil nové dvoudenní maximum kolem 149,87.

Americký index SP 500 se propadl o více jak 10 %
18.03.2025 Americký index SP 500 se po páteční silné zelené seanci pohybuje výše a obchoduje se kolem úrovně 5 619 bodů. Trhy se mezitím připravují na středeční zasedání Fedu a případná oznámení týkající se ukrajinsko-ruského příměří. Momentové ukazatele přinášejí smíšený obrázek. Konkrétně stochastický oscilátor překročil svou spouštěcí linii a snaží se přiblížit neutrální úrovni.

Medvědi na americkém indexu Dow Jones 30 jasně vládnou
17.03.2025 Peněžní index DJ30 se opět pohybuje v červených číslech, zaznamenává čtvrtou zápornou seanci v řadě a obchoduje se přibližně 9 % pod svým nedávným historickým maximem 45 070 bodů. Měkčí zpráva o inflaci v USA náladu na riziko nezlepšila, neboť investoři se nadále vážně obávají dopadu celní strategie amerického prezidenta Trumpa a rostoucí možnosti recese v USA. Zatímco se účastníci trhu připravují také na zasedání Fedu tento týden.

Měnový par GBP/USD se dostal z klesajícího propadu
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v posledním týdnu pohyboval v úzkém kanálu směřujícím vzhůru a zůstával v pozitivní oblasti Bollingerova pásma. Páru se nepodařilo překonat čtyřměsíční maximum na úrovni 1,2985, což naznačuje, že může přijít potenciální korekce směrem dolů.

UBS zvažuje prodej části nemovitostních aktiv v rámci správy majetku
13.03.2025 Švýcarská banka UBS zvažuje prodej části své správy majetku, která se zaměřuje převážně na investice do nemovitostí. Podle zdrojů obeznámených se situací by mohlo jít především o švýcarská nemovitostní aktiva s odhadovanou hodnotou méně než 1 miliardu dolarů.

Americký index SP500 potýká s výrazným poklesem
11.03.2025 Americký akciový index SP500 v pondělí pokračoval v poklesu a propadl se na nejnižší úroveň za posledních šest měsíců, přičemž poprvé od roku 2023 porušil 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Propad pod úroveň 5 760 bodů potvrdil v širším měřítku medvědí formaci dvojitého vrcholu, zatímco negativní překřížení 20-, 50- a 100denních SMA naznačuje, že na obzoru by mohl být další pokles.

DXY – Index amerického dolaru: Analýza a prognóza vývoje
10.03.2025 Index amerického dolaru (DXY), který sleduje výkonnost zelené bankovky vůči koši hlavních měn, nadále čelí tlaku na pokles. Klesající trajektorie posunula index k nejnižším úrovním od začátku listopadu, kolem 103,40, což potvrzuje prolomení pod důležitý 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA).

EUR/JPY je v připraven udržet si pozitivní dynamiku
06.03.2025 EUR/JPY nabral na síle díky zprávě, že Německo plánuje vložit stovky miliard do investic do obrany a infrastruktury, a po odrazu od dobře otestované úrovně podpory 155,50 se rychle přiblížil k hranici 160,00. V současné době se pár zaměřuje na 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 160,30 a psychologicky významnou úroveň 161,00.

XAG/USD. Analýza a prognóza vývoje
04.03.2025 Stříbro je žádané už druhý den v řadě a z technického hlediska vykazuje odolnost poté, co se minulý pátek udrželo nad 100denním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA). Následný pohyb vzhůru potvrzuje potenciál k dalšímu růstu, zejména vzhledem k tomu, že oscilátory v denním grafu začínají získávat pozitivní dynamiku.

USD/CAD: Bude pár pokračovat v růstu do blízkosti několikatýdenních maxim?
03.03.2025 Měnový pár USD/CAD se drží v blízkosti několikatýdenních maxim, když už šestý den v řadě pokračuje v pozitivní dynamice podpořené proražením nad 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Spotové ceny dosáhly během asijské seance téměř čtyřtýdenního maxima kolem 1,4450–1,4455 díky obnovené poptávce po americkém dolaru.

NASDAQ100 se drží nad 200denním klouzavým průměrem
28.02.2025 Peněžní index NASDAQ 100 se po třech po sobě jdoucích bezvětrných dnech od 17. do 19. února agresivně propadl z historického maxima 22 236, což naznačuje obrat trendu. Cena na chvilku narazila na 100denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) kolem 21 000 a v současné době se cena ještě propadla níž a cena se pomalu dostává k 200dennímujednoduchému klouzavému průměr (SMA) okolo ceny 20 200.

Nvidia se přizpůsobuje změnám v AI průmyslu s čipy Blackwell, ale čelí rostoucí konkurenci
27.02.2025 Společnost Nvidia Corporation (NASDAQ: NVDA) se v posledním roce potýkala s výzvami na trhu umělé inteligence (AI), zejména s rostoucí konkurencí v oblasti AI inference čipů. Přesto se jí podařilo udržet vedoucí postavení díky adaptaci svých produktů a technologií.

United Therapeutics hlásí rekordní příjmy, ale akcie klesají
26.02.2025 Společnost United Therapeutics Corporation (NASDAQ: UTHR) zveřejnila své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí a celý rok 2024.

EUR/USD: Analýza a prognóza
25.02.2025 Pár EUR/USD se dnes obchoduje v rámci zavedeného pásma. Euro zůstalo neochvějné a zabránilo páru v poklesu, když se po nedělních spolkových volbách v Německu ujala vedení koalice Křesťanskodemokratické unie (CDU) a Křesťanskosociální unie (CSU). Tento výsledek ukončil období politické nestability, která v Německu přetrvávala v posledních měsících.

Trh GBP/JPY se neustále drží v neutrálním obdélníku
21.02.2025 Měnový pár GBP/JPY se propadá do blízkosti kulatého čísla 189,00 a prochází pod střednědobou vzestupnou trendovou čáru a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Pár se rychle blíží k téměř pětiměsíčnímu minimu na úrovni 187,05 a jakýkoli pokles pod tuto úroveň by mohl vést k dalšímu poklesu směrem k hladině podpory 183,70. Pod ní by mohla další medvědí pohyby zastavit psychologická hranice 180,00, které bylo dosaženo z minima v srpnu 2024.

Ex-day: Walmart, Alibaba a Booking budou dnes reportovat. Čekají trh otřesy?
20.02.2025 Futures na americké akcie otevřely poklesem, protože investoři analyzovali výsledky zasedání Federálního rezervního systému a nové celní hrozby Donalda Trumpa. Zápis ze zasedání potvrdil opatrný postoj Fedu ke snižování sazeb.

USD/JPY – Analýza a prognóza
17.02.2025 Japonský jen dnes zaznamenává silné intradenní zisky, především díky pozitivní zprávě o HDP, která potvrzuje hospodářský růst Japonska. Uvedené podporuje očekávání, že Bank of Japan (BoJ) může brzy zvýšit úrokové sazby a podpořit tím poptávku po jenu.

Amazon překonal Walmart v ročních tržbách
07.02.2025 V významném posunu v maloobchodním sektoru překonal Amazon poprvé v ročních tržbách společnost Walmart. Tento milník podtrhuje rychlý růst Amazonu a jeho rostoucí vliv v oblastech e-commerce a cloud computingu.

Současná trajektorie stříbra je velice pozitivní
06.02.2025 Stříbro sleduje vzestupný pohyb zlata, když překonalo polovinu propadu z října až prosince a obchoduje se poblíž tříměsíčního maxima 32,53. Krátkodobý výhled vypadá růžově, protože 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) zaznamenal dvojitý kříž s 50denním a 200denním SMA, což signalizuje pokračování trendu směrem vzhůru. Překoupené signály přicházející z oscilátoru RSI a stochastického oscilátoru však naznačují, že rally může brzy zpomalit.

Měnový pár EUR/USD se propadl pod trendovou čáru
31.01.2025 EUR/USD se po rozhodnutí ECB o úrokových sazbách nachází v korekci směrem dolů a na 4hodinovém grafu je připraven otestovat 200-periodický jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 1,0385. Ukazatel RSI míří na jih pod oblast 50, zatímco stochastický indikátor zaznamenal medvědí crossover v rámci svých linií.

EUR/USD. Analýza a prognóza vývoje
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD se stále snaží využít nedávného odražení od týdenního minima, protože obchodníci zůstávají před očekávaným měnověpolitickým zasedáním Evropské centrální banky (ECB) opatrní.

XAG/USD. Analýza a prognóza
29.01.2025 Stříbro se už druhý den po sobě snaží přilákat kupce. Technické indikátory v denním grafu začínají nabírat pozitivní momentum a podporují tak perspektivu dalšího růstu. Další pohyb nahoru bude ale čelit silné rezistenci v blízkosti úrovně 31,00 USD, kde se nachází 100denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Průraz nad tuto klíčovou úroveň by mohl vyvolat short-covering rally, což by pro pár XAG/USD znamenalo významný bod obratu.

AUD/USD: Australský dolar po Trumpově prohlášení o možné obchodní dohodě s Čínou posiluje
24.01.2025 Pár AUD/USD se vymanil z dvoudenního obchodního pásma a dosáhl nového měsíčního maxima. Spotové ceny vykazují pozitivní dynamiku, posouvají se nad 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a zaujímají pozice k dalšímu růstu v prostředí slábnoucího amerického dolaru.

EUR/GBP: Analýza a prognóza
17.01.2025 Pár EUR/GBP dnes obnovuje pozitivní momentum a přitahuje kupce poblíž úrovně 0,8400. Tento pohyb pomohl zastavit prudký pullback z předchozího dne, který následoval po dosažení nejvyšší úrovně od 23. srpna 2024.

NZD/USD se od konce září nachází v silném klesajícím trendu
16.01.2025 NZD/USD zaznamenává menší oživení z poslední klesající vlny z 0,5690 na 27měsíční minimum 0,5740. Pár v úterní seanci otestoval 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) s potenciálem dosáhnout klesající trendové linie na úrovni 0,5630.

AUD/USD vypadá na všech časových rámcích medvědí
15.01.2025 Měnový pár AUD/USD se tento týden na 4hodinovém grafu pokusil prolomit 50-periodický jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,6205, ale jeho snaha se ukázala jako neúspěšná, protože hladina odporu z posledních několika období opět bránila medvědy. Negativní struktura trhu tvořená nižšími maximy a nižšími minimy zůstává od prosince 2024 dobře zachována, zatímco krátkodobé oscilátory potvrzují medvědí pohled.

EUR/USD se stále nachází v medvědím trendu
14.01.2025 EUR/USD dosáhl nového dvouletého minima 1,0200 v návaznosti na silnější než očekávanou zprávu o mzdách mimo zemědělský sektor, což vyvolalo obavy, že by pár mohl brzy dosáhnout parity. Býci však mohou mít ještě jednu šanci situaci zvrátit. Cena se momentálně nachází u úrovně 1,0200 a linie podpory z února 2024 dodává této oblasti další důvěryhodnost. Oscilátor RSI a stochastický oscilátor se blíží ke svým přeprodaným úrovním, což naznačuje, že nedávný pokles může brzy vyprchat. Pokud prodejní zájem posílí, cena by mohla zpočátku otestovat úrovni 1,0092, než se propadne na 1,0000 (parita). Další významnou hladinou zájmu by mohla být úroveň 0,9900. V případě obratu směrem vzhůru budou obchodníci sledovat 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 1,0370 a úrovni 1,0400. Při běhu vzhůru by pár mohl okamžitě ztratit páru u prozatímní trendové linie odporu na úrovni 1,0460, zatímco pokračování nad 1,0530 by mohlo napadnout oblast kolem úrovně 1,0611. K oficiálnímu prolomení negativního trendu ze září je zapotřebí udržitelný pohyb nad tuto hranici.

Zlato se nachází v kritickém bodě a čeká na rozhodný posun
13.01.2025 Zlato se nachází v klíčovém bodě. Aby mohlo pokračovat v oživení, musí uzavřít nad trendovou zónou 2 678-2 680 bodů. Technické ukazatele jako RSI a stochastický indikátor sice naznačují pokračující nákupní zájem, zároveň se však blíží překoupené oblasti, což by mohlo v krátkodobém horizontu omezit další růst.

Trh EUR/GBP se dostal nad trendovou čáru
10.01.2025 Kurz EUR/GBP dnes prudce roste na nové dvouměsíční maximum nad úrovní 0,8400 a má silnou býčí dynamiku. Pár agresivně překonal klesající trendovou linii, což mu dodává určitý optimismus pro další růst. Ukazatel RSI směřuje vzhůru nad neutrální hranici 50 a na sever míří také ukazatel MACD. Další bezprostřední rezistenci tvoří 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,8425 před omezující oblastí 0,8447-0,8460. Tato akce by z krátkodobého hlediska potvrdila býčí vlnu. Na druhé straně by korekce posledního býčího pohybu směrem dolů mohla investory poslat k prvnímu supportu na úrovni 0,8375. Pod ní by pár mohl spočinout poblíž předchozích vnitřních swingových maxim na úrovni 0,8325 před opětovným otestováním klesající trendové linie. EUR/GBP vykazuje určitá pozitivní rizika, ale k potvrzení býčí struktury v nejbližším období stále potřebuje překonat 200denní SMA.

Medvědi na AUD/USD mají situaci pevně pod kontrolou
03.01.2025 Měnový pár AUD/USD zahájil nový rok další červenou svíčkou a obchoduje se jen mírně nad svým minimem z 13. října 2022 na úrovni 0,6170. Medvědí trend z maxima z 30. září 2024 zůstává pevně na místě a tlačí AUD/USD téměř vertikálně níže. Odpočítávání do Trumpova data inaugurace oficiálně začalo, přičemž postoj Fedu působí jako silný protivítr pro americký dolar. Momentové indikátory zůstávají v tuto chvíli medvědí.

Měnový pár USD/JPY se zřejmě zastavil
02.01.2025 USD/JPY se dnes obchoduje opět o něco níže a vytváří si tak dostatečný odstup od klíčové oblasti 158. Dolar se v první plné novoroční obchodní seanci vyvíjí smíšeně, přičemž býci se snaží získat zpět část svých nedávných výrazných ztrát. Japonští vládní představitelé zůstávají v pohotovosti a jsou připraveni verbálně zasáhnout, jakmile se jen opět výrazně oslabí. Stále platí býčí trend z trendové linie z 16. září 2024, který se vyznačuje sérií vyšších maxim a vyšších minim.

Cena páru AUD/USD se silně propadla po vyhlášení FEDU
19.12.2024 Měnový pár AUD/USD se nachází v neúprosném klesajícím trendu a propadl na 14měsíční minimum 0,6200 poté, co se uzavřel pod dlouhodobou trendovou linií podpory z října 2022. RSI a stochastický oscilátor signalizují, že výprodej je překonaný, ačkoli ukazatele ještě nedosáhly dna v přeprodané oblasti.

EUR/USD se od poloviny listopadu vyvíjí v oblasti konsolidace
17.12.2024 Měnový pár EUR/USD zaznamenal další odražení od spodní hranice krátkodobého obchodního pásma v rozmezí 1,0450-1,0600, ale 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se zdá být těžkou překážkou k překonání. Technicky vzato ukazatel RSI směřuje vzhůru pod neutrální hranici 50, zatímco MACD se drží nad svou spouštěcí linií pod nulovou úrovní.

EUR/USD je od svého vrcholu na úrovni 1,1215 silně medvědí
12.12.2024 Měnový pár EUR/USD se po neúspěšném pokusu překonat kulaté číslo 1,0600 výrazně propadá a aktuálně atakuje hranici 1,0500. Pár se během posledního měsíce držel v úzkém pásmu 1,0450-1,0600, přičemž technické oscilátory naznačují další pokles. Ukazatel RSI klesá pod neutrální hranici 50 a ukazatel MACD rozšiřuje svou negativní dynamiku pod nulovou úroveň. Při větším tlaku směrem dolů by se obchodníci mohli vrátit k bariéře 1,0450 před dvouletým minimem na úrovni 1,0330. Ještě níže by se pár mohl zastavit poblíž minima z listopadu 2022 na úrovni 1,0220. Na druhou stranu výstup nad 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na 1,0530 by mohl obchodníky poslat opět ke klíčové úrovni 1,0600. Pokud se tentokrát ukáže, že je trh dostatečně silný na to, aby tuto oblast překonal, další rezistence by mohla přijít z úrovně 1,0665.

EUR/JPY má dobrou šanci prodloužit svůj odraz
12.12.2024 EUR/JPY se od dvouapůlměsíčního minima ze začátku prosince na úrovni 156,16 odrazil o více než 2 %. Odraz však dnes zaznamenal neúspěch, když se mu nepodařilo překonat 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 160,51. Ukazatele hybnosti však zůstávají býčí, takže v krátkodobém horizontu existují silné důvody pro další růst.

Zlato s nejistým vývojem se nachází v neutrálním režimu
10.12.2024 Zlato zůstalo v pondělí nerozhodné v rámci svého desetidenního úzkého rozpětí a nedokázalo uzavřít nad úrovní 2 650 USD navzdory pátečním optimistickým údajům o zaměstnanosti v USA a nedávným geopolitickým nepokojům na Blízkém východě a v Jižní Koreji.

GBP/USD stále nachází v medvědím teritoriu
10.12.2024 GBP/USD zažívá nový býčí pokus udržet se nad krátkodobou klesající trendovou linií, ale 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 1,2815 se zdá být pro obchodníky těžkou překážkou. Pokud trh zmíněnou překážku překoná, pak by okamžitou rezistenci představovala vnitřní swingová minima na úrovni 1,2840.

XAU/USD: Analýza a prognóza
09.12.2024 Zpráva držela výnosy amerických státních dluhopisů na nízkých úrovních a poskytla tak podmínky, které byly příznivé pro zlato. Určitou podporu ceně drahého kovu poskytuje také politická nestabilita v Jižní Koreji, geopolitické napětí a obavy z potenciální obchodní války. Růst páru XAU/USD je ale omezen předpokladem, že Fed by v budoucnu mohl zaujmout méně holubičí postoj, což je dáno spekulacemi, že politika nově zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa by mohla vést k vyšší inflaci.

Americký index NASDAQ 100 dosáhl nového rekordního maxima
06.12.2024 Americký akciový index NASDAQ100 vzrostl na historické maximum 21 380 bodů a po krátké přestávce obnovil svou širokou pozitivní trajektorii. Býčí trend na trhu nevykazuje žádné známky napětí, ale brzy by se mohly objevit problémy, neboť ukazatele RSI a stochastický oscilátor se pohybují v blízkosti svých předchozích maxim a kolem překoupených úrovní.

Navzdory negativním zprávám býci na EUR/CHF zachovávají jistotu
04.12.2024 EUR/CHF se dnes obchoduje do strany a znovu testuje rezistenci stanovenou klesající trendovou linií z 27. května 2024. EUR/CHF se rychle odrazil od minima z 22. listopadu na úrovni 0,9204, ale býkům se nepodařilo zaznamenat další výrazný růst. V důsledku toho se tento pár v posledních několika seancích obchodoval ve velmi úzkém pásmu, přestože tok zpráv z eurozóny byl extrémně negativní, a to jak z hlediska ekonomických údajů, tak politického vývoje.

XAU/USD: Analýza a prognóza
02.12.2024 Americký dolar, který nedávno ustoupil na téměř třítýdenní minimum, se teď sebevědomě odráží, podporován silným růstem výnosů amerických státních dluhopisů. Tento odraz se stal hlavním faktorem, který vyvíjí tlak na drahý kov.

Býci na trhu USD/CAD míří na nové maxima
02.12.2024 USD/CAD se po býčím růstu na čerstvé čtyřapůlleté maximum 1,4176 pohybuje níže a klesá pod kulaté číslo 1,4000. Trh zůstává v kladném teritoriu, technické oscilátory však naznačují další pokles. Index RSI směřuje dolů mírně nad neutrální hranici 50, zatímco stochastický ukazatel zaznamenal medvědí překřížení v rámci svých linií a směřuje do přeprodané oblasti. Bezprostřední podporu by mohl poskytnout 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 1,3970 před otestováním předchozího dna na úrovni 1,3925. Sestup níže by mohl otevřít dveře k opětovnému otestování 50denního SMA na úrovni 1,3815. Případný odraz od 20denního SMA by naopak mohl býky poslat výše ke kulatému číslu 1,4100 a k víceletému maximu 1,4176. USD/CAD má od 25. září býčí tendenci a tento názor může změnit pouze rozhodné uzavření seance pod 200denní SMA na úrovni 1,3690.

Zlato se sice trochu zotavilo, ale ještě není z nejhoršího venku
29.11.2024 Závěrem lze říci, že na rozdíl od nedávné korekce bitcoinu a navzdory širšímu smíšenému tržnímu sentimentu si ethereum vede dobře a dosáhlo pětiměsíčního maxima. Navzdory růstu ceny zlata to není dostatečně přesvědčivé, abychom mohli říci, že býci jsou opět v čele.

NZD/USD zůstává v medvědím trendu v širokém rozmezí
27.11.2024 NZD/USD se v úterý brzy propadl na roční minimum 0,5795 po Trumpových obnovených celních varováních vůči Kanadě, Mexiku a Číně, ale brzy se mu podařilo získat zpět své ztráty a vrátit se nad úroveň 0,5800. Krátkodobý výhled zůstává negativní. Pár se již druhý den po sobě obchoduje pod oblastí podpory 0,5850, což zvyšuje riziko dalších poklesů.

USD/JPY: Analýza a prognóza
25.11.2024 Japonský jen dnes ztrácí půdu pod nohama, přestože guvernér Bank of Japan Kazuo Ueda nechal na stole možnost zvýšení úrokových sazeb. Politická nejistota v Japonsku ale může centrální bance bránit v dalším zpřísňování měnové politiky.

Pozitivní trend společnosti Nvidia stále neporušený
21.11.2024 Akcie společnosti Nvidia po krátkém ústupu na dvoutýdenní minimum 136,87 na začátku tohoto týdne posílily a míří ke svému historickému maximu 149,47. Z technického hlediska bylo nejnovější stažení pouhou přestávkou v širokém býčím trendu na 4hodinovém grafu.

Měnový pár GBP/USD je připraven na potenciální oživení
20.11.2024 GBP/USD se vrátil k ziskům poté, co jej šestidenní pokles stlačil na šestiměsíční minimum 1,2595. Pár se odrazil od důležité trendové čáry z října 2023 a ukazatele jako RSI a stochastický oscilátor naznačují, že cena je pravděpodobně připravena na vzestup z přeprodaného území.

Akcie společnosti Tesla se posunuly do ústraní
15.11.2024 Jejich elektrizující rallye vyvolaná volbami zastavila poblíž dvouapůlletého maxima na hodnotě 357. Svíčka doji připnutá na vrcholu 70 % býčího náběhu a překoupené signály přicházející z RSI a stochastického oscilátoru předpovídají změnu nálady na trhu. Přesto, aby medvědi v krátkodobém horizontu převzali kontrolu, musí cena sklouznout pod úrovni 320.

Medvědi na EUR/GBP mají situaci pod kontrolou
13.11.2024 Neúspěšný pokus býků dostat EUR/GBP nad 100denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na začátku listopadu vyústil ve zdlouhavý výprodej, který dostal další impuls po Trumpově vítězství. K tomu, že se EUR/GBP obchoduje na nejnižší úrovni od března 2022, přispělo i pokračující holubičí chování ECB spolu s negativními zprávami z Německa.

USD/JPY: Analýza a prognóza vývoje
12.11.2024 Japonský jen má potíže najít podporu a vůči americkému dolaru se obchoduje na pomezí nevýrazných zisků a nepatrných ztrátami. Zdá se, že se účastníci trhu domnívají, že politická situace v Japonsku může bránit dalšímu zpřísňování měnové politiky ze strany Bank of Japan (BoJ). Shrnutí říjnového zasedání BoJ dále odhalilo rozkol mezi tvůrci politiky ohledně vyhlídek na další zvýšení sazeb.

EUR/USD. Analýza a prognóza vývoje
11.11.2024 V pondělí měnový pár EUR/USD pokračoval v poklesu už druhý den v řadě, klesl pod klíčovou úroveň 1,0700 a přiblížil se k pětiměsíčnímu minimu. V prostředí politické nejistoty v Německu se spotové ceny zdají být vystaveny riziku dalších ztrát.

GBP/USD se v krátkodobém horizontu nadále drží v medvědím trendu
08.11.2024 GBP/USD se v úterý prudce propadl na dvouměsíční minimum 1,2833, když návrat Trumpa dodal zeleným bankovkám nový impuls. Ve středu přišla na trh před rozhodováním o sazbách BoE a Fedu podpořit úroveň z období duben-září, ale vzhledem k tomu, že se cena nedokázala udržet nad vzestupnou trendovou linií ze září 2022 a v posledních dnech se snažila překonat 1,3000, zůstávají ve hře rizika poklesu.
Související klíčová slova:
Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Nálady na trhu | Obchodování zlata | Vývoj ETH/USD | Retracement | Futures kontrakt | Výdaje | Long pozice | EUR | Zkušenosti | Tempo růstu | Agresivní výprodej | Line | Akciové trhy | USDT | Oznámení výsledků | Amazon | Akcie společnosti AMD | Obchodník | ChainLink | Příklad nákupu | Čtvrtletní pokles | Vzestupný trojúhelník | Trend | BTC | Akcie Apple | Take Profit | Index výdajů na osobní spotřebu | Podíl na trhu | Bank of Japan | Bezpečné útočiště | Silný support | Realitní trhy | Mince | Aktiva | Stochastický | Korelace | Náklady na půjčky | Býčí vyhlídky | SP500 | Pravděpodobnost | Zpět do uptrendu | GBPJPY | Příležitost k prodeji | Býčí kanál | Zvýšení sazeb Fedu | Předpověď ceny | Dnešní údaje | Pokles indexu | Akcie Tesly | Pokles indexu S&P 500 | Britská libra | Americký prezident Donald Trump | Výkyvy | Dovoz z USA | Přesnost | Spojení | Trojúhelník | Goldman Sachs | Údaje o vývoji zaměstnanosti | Obrat v sentimentu | EURJPY | Akcie Googlu | Geopolitické napětí | Měnový pár CHF/JPY | Tým Admiral Markets | Průměrné hodinové mzdy | Indexy S&P | Úspěch Amazonu | Předpovědi ceny | Technické signály | Pohyby cen | Dolarový index | Ethereum | FDA | Kombinace indikátorů | Výrazný pohyb | Japonský akciový index | Expanze | Údaje o inflaci | Modely AI | Americký akciový index | Údaje o maloobchodních tržbách | JP225 | Směrnice | Exchange | Výkonnost eura | Výhled | Medvědí výhled | Analýzy | Gold | Klesající trend | Akcie AAPL | Trendová čára | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Rostoucí inflace | Cena zlata | Úrokové sazby | Všeobecné volby | Negativní výhled | NZD/USD | Klesající trendová linie | Akcie AMD | Akče | Patová situace | Klouzavé průměry | Graf vývoje akcií | Obavy investorů | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | US 500 | Růst cen | Kontrakt na ropu Brent | Rate Of Change | Náklady | Trpělivost | Švýcarská banka UBS | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Představitelé Fedu | Překřížení klouzavých průměrů | Důležité zprávy | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Tržní reakce | Posilování dolaru | Uvolnění měnové politiky | Ukončení pozice | Slabý trend | Range | ČSÚ | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Obavy z ekonomických dopadů | Potenciální obrat | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie INTC | Analýza trhu | Obchodní signály | Proražení | CHFJPY | Vývoj ceny zemního plynu | Optimistické výsledky společnosti | Zvyšování sazeb | Přizpůsobení se změnám | Americký prezident | Příkaz | Nový rekord | Medvědí pohled | Graf vývoje | Předběžný údaj o HDP | Silný býčí trend | Vývoj měnového páru | Breakout | Klíčová rezistence | Trumpová | Zaměstnanost | Krátkodobé trendy | Výrazný růst | Výprodeje | Burze | Zvýšit pravděpodobnost | Token | Vybírání zisků | Ichimoku mrak | Medvědí signál | Svíčka Doji | Alibaba | Vývoj akcie AAPL | Širší obraz | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Ekonomiky | Politická situace | Výkon | Inflace v Japonsku | Volatilita | Nižší náklady | Nákupní tlak | Klíčové oblasti | Silný býčí signál | Pokles ceny | XRP/USD | Donald Trump | Trojúhelníkové formace | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Inflace | Zveřejněné údaje | Peníze | Příklad prodeje | Cenové akce | Odhodlání | Brent | Japonský index | Prudký pokles | Politika | Indikátor | Booking | Optimistické výsledky | Největší ekonomiky eurozóny | Očekávání | Akcie společnosti Netflix | Křížení klouzavých průměrů | NFLX | NZDUSD | XCU/USD | Analýza společnosti | Příležitost k nákupu | Jednoduchý klouzavý průměr | Zvýšení sazeb | Trendové čáry | Zdroje příjmů | Průmysl | Nástroje technické analýzy | Denní rozpětí | Důvěryhodnost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Býčí signál | Silná rezistence | InstaForex | Optimistický sentiment | Politická nejistota | Býčí formace | Nárůst zásob | Nákupy | Růst | Příležitosti | Zasedání FOMC | Neckline | Klíčový ukazatel | MiFID II | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Rostoucí podíl na trhu | Zboží z Evropské unie | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Oslabení USD | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Situace na Blízkém východě | Bariéra | Pohyb zlata | Změny cen | Druhá největší kryptoměna | Dnešní seance | Polovodiče | Vývoj ceny ropy Brent | AWS | Akvizice | Pochybnosti | Zpráva | Kolísání ceny | Býčí výhled | Překoupené úrovně | Medvědí fáze | Objem obchodů | Technické nastavení | Omezení ztrát | Obrat trendu | GBP/CAD | Krátkodobý vývoj | Vyzkoušet si trading | Long | Chování | CySEC | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Cardano (ADA) | Očekávání trhu | Americký index | Býčí rally | Cenové změny | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | AUD | Překoupené podmínky | Pokles ceny zlata | Podnikání na kapitálovém trhu | Ex-day | Vývoj měnového páru GBP/USD | Nasdaq100 | Obavy z ekonomického dopadu | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Oslabení eura | Vývoj kurzu | Trh | Centrální banky | Zkušenost | Cenové směřování | Testování indikátorů | Index US 500 | Standardní odchylky | Rozdílové smlouvy | Index | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Futures | Nálada na trhu | Měď | Trading | USD/JPY analýza | Medvědí tlak | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Úrokové sazby v Japonsku | Letošní maximum | USA | Eura | Závazek | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Snižování sazeb | Bankovky | Obchodování na devizovém trhu | Kapitál | Posílení | GBP/JPY | Signály proražení | Podmínky na trhu | Makroekonomická data | Obchodní války mezi USA a Čínou | Apollo | Blackwell | NVDA.US | Americký akciový index Nasdaq | S&P | Eskalace geopolitického napětí | Intradenní pokles | Unie | E-commerce | Psychologické hladiny | Sázky | Akciové indexy | Výrazné ztráty | Vládní představitelé | Vice | Těžby ropy | Co jsou klouzavé průměry | Tržní podmínky | Pozornost | Ropa | Vývoj měnového páru NZD/USD | NASDAQ: NVDA | Sentiment na akciových trzích | Disciplína | Rekordní příjmy | Novozélandský dolar | Hlubší pokles | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Akcie Intel | Hladiny podpory | CL | Opatření | Deficit | Volatility | Rekordní hodnoty | Zařízení | Analog Devices | Technické analýzy | Další růst | XTZ | Budoucnost | Americké výrobky | Izrael | Americká centrální banka | Zpráva o inflaci | Oblasti rezistence | Společnosti | OpenAI | Altcoiny | Rally na akciích | Měnová politika Bank of Japan | DAX 40 | Japonské úřady | Prudký propad | Pokračování v poklesu | Ropa Brent | Obchodní války | US 100 | Oblast rezistence | Akciový index | Obchodování komodit | Kov | Chainlink (LINK) | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Momentum | Trendová linie | Dow Jones 30 | Pozornost obchodníků | Domácnosti | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | FedWatch společnosti CME | Nové zdroje | Cena zlata dnes | První support | Ceny zemního plynu | Dna | Býčí obrat | ATR | Tržní sentiment | Nižší minima | Zájem kupců | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Futures kontrakty | Zisk společnosti | Ripple | Eskalace | Moody's | Bull | Kryptokomunita | Investoři dnes | Vývoj akcie | Swingová minima | Exponenciální klouzavý průměr | Volby | Pohyb trhu | Rostoucí trendová linie | Index amerického dolaru (DXY) | Marketingová komunikace | Zlatý kříž | Jak určit trend | Platformy | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Trendová strategie | Uptrend | Analytici | Link | Čistý zisk | Snížená volatilita | Síly trendu | Čínská cla | Williams %R | Stříbro | Moskva | Překoupené signály | Nvidia (NVDA.US) | Obchodovat | Indikátor ADX | Pokles cen | Výkyvy cen | Vysoké inflace | Nákupní apetit | Tržní síly | Trailing Stop | Finance | Pozornost trhu | Akcie NFLX | Podnikání | ETF | UTC | Americký akciový index Nasdaq 100 | Klouzavý průměr | UK100 | Snížení ratingu | TradingView | Obchodníci | Poptávka | Uzavření trhů | Německý kancléř Olaf Scholz | Barclays | Zboží dlouhodobé spotřeby | Odpor | EURGBP | Německý index DAX | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Ripple (XRP) | Conference Board | SMA 200 | Růst Amazonu | Pokračování trendu | UBS | Úsilí | XCU | MIFID | Hlasování v Senátu | Bitcoiny | Velmi volatilní | Problémy | 3М | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Odvetná opatření | Bank of Canada | Výrazná rezistence | Jednoduchý technický indikátor | Politické rozhodnutí | Cenová akce | Kurz USD | Oslabení trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Vlajkové formace | Jestřábí komentáře | Bollingerova pásma | Cenová analýza | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Nové obchodní příležitosti | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | AUD/NZD | Výzva | Vývoj akcie INTC | Apollo Global Management | Investiční poradenství | Býčí divergence | Finanční ukazatele | Jak obchodovat | Americké akcie | Nový týden | Změny ceny | Předchozí seance | Short pozice | Objednávky | Investice do nemovitostí | Roční tržby | Volatilní | Sankce | Zvyšování úrokových sazeb | Fiskální situace | Riziko ztráty | EUR/USD | Obchodování pomocí klouzavých průměrů | Pin Bar | Růstové tendence | Varování | Intervence | Světové obchodní organizace | ETH/USD | Pandemie | Intradenní zisky | Konsolidace | Amazon Web Services | Další vývoj | West Texas Intermediate | Recese v USA | Měnové politiky | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Futures na zemní plyn | Onemocnění | Akcie Amazonu | Aktuální situace | Technické nástroje | Obchodní dohody | Výnosy | Prolomení supportu | Sledování trendu | Uvolnit měnovou politiku | 200 SMA | Růstový potenciál | Polkadot | Trh se zlatem | Japonský ministr financí | Vývoj akcie NFLX | Dow Jones | Obchodní jednání | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Burzovní index | Nabídková cena | Možné riziko | Miliardy dolarů | AI | Silný trend | Investiční doporučení | Přeprodané zóny | Krátkodobý výhled | Vítězství | Konkurenční tlak | Obchodní příležitosti | Technické indikátory | Společnost Nvidia | Sazby | Provozní marže | Británie | Švýcarská banka | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Prohlášení | Investovat | Dlouhodobější výhled | Nerozhodnost | Linie odporu | Vývoj akcie AMD | Generální ředitel | Ether | Pokles USD/JPY | Překážky | Největší kryptoměna | XAG/USD | Bezpečného útočiště | 200denní klouzavý průměr | Průzkum | Firmy | Medvědí divergence | Eskalace obchodního napětí | Rozhodnutí japonské centrální banky | Obchodování na newyorské burze | Budoucí vývoj | Nálady investorů | Celkový sentiment | Růst cen ropy | Agentura Moody's | Reálné mzdy | Zemědělství | Averze k riziku | Současný klesající trend | Obchodní model | Celní politiky USA | Nezávislost centrální banky | Cena ropy brent | Supporty | Money management | Bitcoin (BTC) | Rezistenční oblast | Výsledky společnosti | Cerebras | Investování | Fed | Nejbližší support | NASDAQ 100 | Účastníci trhu | Automobilový průmysl | Vývoj událostí | Hry | Nezávislost Fedu | Trhy | Akcie společnosti Nvidia | Naděje na obrat | Nejbližší rezistence | Walmart | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Vývoj USD | Oscilátor | Rizika | Investiční účely | Žlutý kov | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Restrukturalizace | Vývoj ceny mědi | Kancléř Olaf Scholz | Finanční výkonnost | Obchodování s finančními instrumenty | Futures na ropu | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Jensen Huang | Oblasti umělé inteligence | Ekonomické vzdělání | Trendové strategie | Mnoho ziskových obchodů | Stagflace | Tempo snižování sazeb | Žádosti o podporu | Chuť k riziku | Polkadot (DOT) | Americké akciové indexy | Výsledky společnosti Nvidia | Na devizovém trhu intervenovat | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Low | Skepse | Odrazy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Intradenní rally | Mzdy | Poradenství | FXDAILY | Přeprodané podmínky | CAD | Dlouhodobá obchodní strategie | Sentiment trhu | Deeskalace | Včerejší seance | Na burze | Významný dopad | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Tým RoboMarkets | Hospodaření | Ztráta | XRP | Intradenní růst | Situace na trhu práce | Amazon Web Services (AWS) | Rozdíly SMA a EMA | Reporty | Fundamentální pozadí | Nálada na globálních trzích | Obchod | Purple Trading | Obchodní rozhodnutí | Ceny ropy Brent | Obavy ze stagflace | AUD/USD | Index relativní síly | Daily Breakout and Moving Average | Moving Average | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | Emise | Spotové ceny | SPX500 | JPY | Credit Suisse | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | RSI | Transakce | Trend na trhu | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | Tether (USDT) | Plyn | Pokles cen ropy | Čína | Pokles akcií | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Analýza ceny | Ceny | Prognóza vývoje | ETH | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Realitní trh | Mírná korekce | Dukascopy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Společnosti Netflix | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Předpovědi | WTI | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Yahoo | Divergence | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Klíčová úroveň | Celní politiky | Klima | Stratég | USDCAD | Společnost Walmart | Vývoj kurzu amerického dolaru | Ceny zlata | Obchodní úspěch | Index Nasdaq | CFD | Pár USD/CAD | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Spotřeba domácností | Nové sankce | Zhoršení výhledu | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Půlení | Miliardy USD | Ceny akcií | Cena akcií | GBP/USD | Oficiální údaje | Akcie společnosti Apple | Euforie | Jestřábí postoj | Čínské zboží | Dlouhodobý výhled | Akcie společnosti Tesla | Zisk | Bank of England | EURUSD | Překoupené oblasti | Dovoz | Nasdaq Composite | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Prezident | Růst inflace | Kurz jenu | Expanzivní politika | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Údaje o vývoji HDP | Rostoucí vliv | Kupující | Finanční výsledky | Předpověď | Údaje | CAD/JPY | Riziko stagflace | Růst zlata | Swingové minimum | Obchody | Drahý kov | ex | Obchodování se CFD | xStation5 | Akciový index Nasdaq | Zvýšení těžby | Japonský HDP | Futures kontrakty na ropu | Roční maximum | Správy majetku | Zemní plyn | Marže | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Společnost XTB | Pokles spotřebitelských cen | CARA | Situace | Růst dolaru | SMA 20 | Google | Tržby | Dax index | Pozitivní výsledek | FOREX | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Investiční produkty | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Aliance | Index relativní síly (RSI) | HDP | Technology | Hlava a ramena | Načasování | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Dolar | Euro | Investování je rizikové | Eskalace napětí | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | DJ30 | Vyšší inflace | Výprodej | AAPL | Microchip Technology | Vývoj trhu | EUR/CHF | Average True Range | Historické trendy | Nvidia Corporation | Pozitivní výhled | Vyšší úroveň | Ztráty | Výhled trhů | Technický výhled | Pozitivní momentum | Japonský jen | Index amerického dolaru | FOMC | Pokles zlata | Akcie | Medvědí trend | Fundamentální výhled | Kupci | Býčí potenciál | Největší ekonomiky | Investiční nástroj | Dynamický support | Vzestupný trend | Podniky | Tether | Index spotřebitelských cen | Růst ceny ropy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | SPOT | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Index cen | Obavy z inflace | OPEC+ | Vývoj BTC/USD | USDJPY | Rekordní maximum | Rostoucí trendové čáry | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Obchodování v pásmu | Prognózy | Kurz | Daně | DNO | Neel Kashkari | Technický indikátor | DXY | Švýcarská národní banka | Spotřebitelské výdaje | Zvýšení těžby ropy | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Intermediate | Index cen výrobců | Rekord | NVDA | Výsledky | Bolest | Údaj o HDP | Rychlý růst | Bear | Investice | Microsoft | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Rally | Investujte | Konkurence | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Bod | Makrodata | Zisky | Dluhopisové trhy | DAX40 | Zotavení | Akcie klesají | Rezistenční pásmo | Ukazatel | Měny | Inaugurace | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Hospodářský růst | Trh s ropou | Dynamika růstu | Milník | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | GBPUSD | Řízení rizik | Futures na americké akcie | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Reakce investorů | Services | Ceny surovin | Upozornění na rizika | Neúspěch | Výhled úrokových sazeb | Negativní sentiment | Medvědí scénář | Optimistický výhled | Kontrakty na ropu | DAX30 | Australská ekonomika | FedWatch | Rozšíření | Technická analýza | Index DJ30 | Plány | Politická nestabilita | Týdenní výkon | Spekulativní obchodování | Pozitivní signál | Oblasti odporu | NFP | Potenciální zisky | Obchodní dny | Nikkei | Signál k prodeji | Umělé inteligence (AI) | EOS | TIM | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Příjmy | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Trh kryptoměn | Evropská unie | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Míra | Slabý dolar | Současný trend | Korekce | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | Střednědobý výhled | Výkonnost | Průzkumy | Downtrend | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Technické ukazatele | Trendové linie | Short | Krize | Rostoucí trend | High | Tým InstaForex | CHF | Centrum | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Otočení trendu | Instant Trading EU | Nákupní příležitost | S&P 500 | JDE | Podpora | Sledování trendů | Cena | Vývoje ceny | Překoupenost | Německo | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Rozpočet | CHF/JPY | Snížení sazeb | DOT | CME Group | Close | Finanční prostředky | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | DAX | Zavedení cel | EMA | Forexu | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Práce | Úspěch | Intel | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Banky | Buy | Býčí scénář | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | INTC | Širší trh | Rychlost | Investiční společnosti | Ceny mědi | Šance | Tržby společnosti | Netflix | Správa | Apollo Global | Průlom | Instrumenty | Snížení dodávek | Analýza | Úrovní podpory | Data ze Spojených států | Ministr financí | Kurz EUR | Zlepšení | L.F. Investment Limited | XTB | Kontrakt | Výraznější pokles | Intervenovat | Pozice | Potenciální zisk | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Cenné papíry | Dosažení dohody | LSEG | Obchodní rozpětí | Support | Gabriel Štefaňák | FX | Vývoj ceny zlata | Texas | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Mluvčí | Služby | Stochastický oscilátor | OPEC | Oscilátor RSI | Sentiment | SNB | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Největší pokles | Oblasti supportu | Prodejní cena | Vzdělávání | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Nikkei 225 | AUDUSD | NFT | Rezistence | Symetrický trojúhelník | Vývoj měnového páru AUD/USD | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Nařízení | Budoucí pohyby | Ropy | Struktura | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Společnosti z indexu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Jádrový index | USD | Odražení ode dna | Emoce | Legislativa | Akcie společnosti Intel | Doji | D1 | HDP v USA | Svět kryptoměn | Tržní podíl | Cena ropy | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rotace | Průraz | Krátkodobé obchodování | Australský dolar | Rallye | Propad | GBP/AUD | Nový premiér | Časové období | Finanční ztráty | Nemovitosti | Markets | USD/CHF | Dlouhodobější trend | Invest | Rok 2024 | Nejistota | Plný úvazek | CME | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Indexy | Americký dolar | Klíčový faktor | Zamyšlení | Klesající trendové čáry | Psychologické úrovně | ECB | Ekonomiky eurozóny | Růst ceny | Měnová politika | Altcoin | ADX | Ziskovost | Doporučení | Technologické inovace | Body | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Line Bin | Týdenní pokles | GOOGL | Hedging | EU | Miliardy | Úroveň supportu | PMI ve službách | ADA | Kulaté číslo | Poptávky po ropě | Nákupní signál | Prodeje | Linie podpory | Rizikový apetit | Investor | Stochastic | USD/JPY | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování na burze | Banka | Úřady | Banka UBS | Olaf Scholz | Německý kancléř | Statistika | Výzvy | Další pokles | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot