Pátek 12. srpen 2022 11:38
reklama
Vantage
reklama
Coinfy
reklama
Vantage
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Diamanty

C:\fakepath\diamanty.jpg

AP: V Angole vytěžili růžový diamant o hmotnosti 170 karátů, největší za 300 let

27.07.2022 V Angole našli růžový diamant o hmotnosti 170 karátů. Jde o největší drahokam tohoto druhu, jaký se vytěžil za posledních 300 let, uvedla agentura AP. Kámen dostal název Lulo Rose, a to podle dolu, kde byl vytěžen, oznámila dnes australská společnost Lucapa Diamond Company, která důl vlastní. V dole Lulo už se v minulosti vytěžily diamanty mimořádné kvality.
img

Deutsche Bank tvrdí, že bitcoin se do konce roku vrátí na 28 000 dolarů

01.07.2022 Vzhledem k tomu, jak pevně se obchodují americké akcie, by bitcoin mohl do konce roku dosáhnout 28 000 USD, podle analýzy Deutsche Bank.
C:\\fakepath\\diamanty.jpg

Bloomberg: Sankce na Rusko ohrožují globální obchod s diamanty

13.05.2022 Sankce, které na ruského těžaře diamantů Alrosa zavedly Spojené státy, vyvolávají paniku v celém odvětví diamantů. Alrosa totiž dodává asi třetinu světové produkce. Obchodníci tak hledají možnosti, jak nadále využívat jeden z hlavních zdrojů těchto drahých kamenů na světě, píše agentura Bloomberg.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Bank of America: Akcie letos patrně čeká další výrazný propad

09.05.2022 Akciové trhy před sebou patrně mají další propad, který by mohl být výraznější než ten dosavadní. Například Bank of America odhaduje, že pokud se bude historie opakovat, pak má před sebou klíčový americký index S&P 500 letos ještě pokles o dalších asi 28 procent. Analytici se přitom opírají o data, která sahají 140 let do historie.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-29032022.jpg

Shortování – potenciální příležitost, nebo zbytečný risk?

29.03.2022 Otázka shortování, čili spekulace na cenový pokles, rozděluje obchodníky od nepaměti. Zatímco jedni na něj nedají dopustit a považují jej za jeden z nejlepších výdobytků finančních trhů vytvářející skvělé obchodní příležitosti, pro jiné tato forma obchodování představuje skoro až hazard a shortování se raději vyhýbají obloukem. Je však shortování doopravdy pouze převlečeným hazardem, nebo ho lze nakonec považovat za korektní a rovnocenný obchodní přístup stejně jako nákupy? Pojďme to společně zjistit.
img

Invesco: Investiční alternativy pod drobnohledem

29.03.2022 Lidé se často ptají na názor na alternativní aktiva, tedy nelikvidní aktiva, která jsou obvykle mimo dosah průměrného investora. Příkladem mohou být nemovitosti, private equity a mnoho strategií hedgeových fondů (distressed assets, merger arbitrage atd.). Do této kategorie mohou spadat i komodity vzhledem k obtížnosti jejich dodávání a skladování.
C:\fakepath\diamanty.jpg

De Beers: Dodávky diamantů dosáhly vrcholu a několik desetiletích budou stabilní

22.02.2022 Dodávky přírodních diamantů dosáhly vrcholu a po několik desetiletí zůstanou stabilní. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekl Bruce Cleaver, šéf nadnárodní společnosti De Beers. Cleaver předpokládá, že odvětví by mělo zaznamenat slušný střednědobý až dlouhodobý růst. Firma De Beers spadá pod těžařského giganta Anglo American a spolu s ruskou společností Alrosa patří k největším těžařům diamantů na světě.
C:\fakepath\trader-17012022-36-zm.jpeg

Sotheby's ukázala vzácný 555karátový černý diamant, v únoru ho nabídne v aukci

17.01.2022 Aukční síň Sotheby's v Dubaji dnes předvedla broušený černý diamant o váze 555,55 karátu. K vidění bude později také v Los Angeles a v únoru pak má být prodán v aukci za odhadem nejméně pět milionů liber (146 milionů korun). Sotheby's je připravena přijmout platbu i v kryptoměně, napsala agentura AP.
C:\fakepath\diamanty.jpg

De Beers výrazně zvýšil ceny diamantů, podle zdrojů Bloombergu asi o osm procent

17.01.2022 Největší světový producent diamantů, nadnárodní společnost De Beers, přistoupil k nejvýraznějšímu zvýšení cen diamantů za několik let. Firma těží z vysoké poptávky po nebroušených kamenech, uvedla dnes agentura Bloomberg. Firma podle jejich zdrojů ceny zvýšila při svém letošním prvním prodeji zhruba o osm procent. Největší nárůst se týká menších a levnějších kamenů. Mluvčí firmy, která patří těžařskému gigantu Anglo American, odmítl věc komentovat.
C:\fakepath\diamanty.jpg

Oživení na trhu s diamanty pokračuje, De Beers prodal nejvíce kamenů od února

08.09.2021 Oživení z pandemie na trhu s diamanty zatím nevykazuje známky zpomalení. Těžební společnost De Beers dnes uvedla, že při posledním prodeji si od ní zájemci koupili nejvíce kamenů od února. Spotřebitelé totiž pokračují v nákupu šperků, upozornila agentura Bloomberg.
C:\fakepath\diamanty.jpg

Bloomberg: De Beers zvýšil ceny diamantů, nejvíce za několik let

19.01.2021 Největší světový producent diamantů De Beers přistoupil k nejvyššímu zvýšení cen diamantů za několik let, protože odvětví začíná znovu oživovat. Při svém prvním letošním prodeji De Beers zvýšil ceny o zhruba pět procent, převážně u kamenů větších než jeden karát, uvedla agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Pandemie nemoci covid-19 loni trh s diamanty prakticky zmrazila.
img

Koronavirus v Izraeli tvrdě zasáhl i trh s diamanty

15.05.2020 S rozvolňováním protikoronavirových opatření se izraelská ekonomika pomalu probouzí k životu, dříve rušná diamantová burza v izraelském Tel Avivu ale zůstává zavřená. Diamantová čtvrť, která je jedním z hlavních světových center pro broušení a obchod s diamanty, proto dál zeje prázdnotou. Uvedla to dnes agentura Reuters.
img

Cena diamantů půjde nahoru

15.07.2019 Cena diamantů se pravděpodobně prudce zvýší. Největší diamantový důl na světě s názvem Argyle ukončuje svou těžbu.
img

Nižší míra těžby diamantů potlačí jejich cenu nahoru

15.04.2019 Diamantové šperky miluje každá žena. Pro muže jsou diamanty zase efektivním způsobem investice. Zdá se, že v nejbližší blízkosti jejich cena půjde nahoru, jelikož objem těžby byl v roce 2018 nižší, než v předchozích letech.
img

Které akcie by mohly vytěžit z fotbalového šampionátu?

14.06.2018 Finanční trhy pracují rychle a efektivně, při čemž zohledňují široké spektrum informací. Takovými jsou i jednorázové události. Podívali jsme se proto na to, které akciové tituly by mohly nejvíce vytěžit z mistrovství světa ve fotbale, které začíná již tento čtvrtek v Rusku.
img

Obrázky dňa: Inflácia v rozvíjajúcich sa krajinách je najnižšia v histórii

01.03.2018 Po technickej stránke hrozný graf (mali dať na x-ovú os maximum 100%, alebo spraviť logaritmus), ale obsahovo veľmi zaujímavý – inflácia v rozvíjajúcich sa krajinách klesla na historické minimum (3,1%). A to tu ešte máme Venezuelu. Vyzerá to tak, že sa rozvíjajúcemu svetu darí robiť zodpovednejšiu fiškálno/monetárnu politiku. A to je samozrejme len dobre (@Birdyword):
img

Ranní zpráva z akciového trhu 23.1.2018

23.01.2018 Amerika na počátku týdne vyrazila vzhůru k ziskům i přes to, že některé trhy otevřely pod pátečním uzavíracím kurzem. V průběhu pondělního obchodování se však všechny hlavní indexy otočily tím správným směrem. Průmyslový Dow Jones si připsal 0,6 % hodnoty. S&P 500 opět vyšplhal k novým historickým maximům, když se zhodnotil o 0,8 %. Technologický Nasdaq si polepšil o celé jedno procento. V rámci indexu S&P 500 byly nejziskovější telekomunikace a energie, když jejich hodnota vzrostla o 2,4 % respektive o 2,1 %. Jediné znatelné ztráty utrpěli pouze zpracovatelé surovin (-0,2 %).
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Švýcarský fond chce vydat kryptoměnu

22.01.2018 Švýcarský komoditní fond Tiberius Group hodlá vstoupit na trh kryptoměn. V červenci chce nabídnout první digitální měnu tiberius, neboli tcoin, krytou nejen drahými, ale také průmyslovými kovy, jako je hliník a měď. Oznámil to dnes spoluzakladatel a šéf fondu Christophe Eibl.
img

Víkendář: Proč Stalin nechal vyhladovět Ukrajinu? Šílený ekonomický plán, nebo prostá nenávist?

16.09.2017 Historikové až donedávna ignorovali období hladomoru, který panoval na Ukrajině v letech 1932–1933. Když o něm napříkl...
komodity.jpg

Z komodit loni nejvíce vynesl plyn s ropou

29.01.2017 Z komodit loni nejvíce vzrostla cena plynu (o 53 procent), ropy (45 procent) a elektřiny (24 procent). Z drahých kovů přineslo nejvyšší výnos lithium (25 procent), stříbro (16 procent) a zlato s diamanty (po devíti procentech). Naopak cena platiny vzrostla jen o procento. Vyplývá to z analýzy investičního fondu Quant.
img

Trading Expo a Alternativní investice

06.09.2016 Je lepší koupit starou škodovku, nebo cihlu zlata? Odpověď nejen na tuto, ale i na řadu dalších otázek spojených s alternativními investicemi se bude snažit najít konference Trading Expo & Alternativní investice, jež proběhne ve čtvrtek 8. a v pátek 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
img

Investiční konference plná konkrétních spekulativních tipů a alternativních investic

15.08.2016 Je lepší koupit starou škodovku, nebo cihlu zlata? Odpověď nejen na tuto, ale i na řadu dalších otázek spojených s alternativními investicemi se bude snažit najít konference Trading Expo & Alternativní investice, jež proběhne ve čtvrtek 8. a v pátek 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
img

Investiční fórum 10.11.2014: Alternativní investice mají smysl, přesvědčte se sami

03.10.2014 Správně diverzifikované investiční portfolio není složeno pouze z akcií, dluhopisů a hotovosti. Mělo by zahrnovat také alternativní investice, jako jsou například reality, vzácné komodity, umělecké předměty a další.
img

Denní přehled - Zlato - Stříbro (20.6.2014)

20.06.2014 Americký dolar během páteční dopolední seance v Evropě posílil vůči většině ostatních měn zemí G10. Vůči GBP, CAD a EUR zůstal blízko otevíracích...
img

FOREXOVÝ BLOG KENA VEKSLERA: Eurozóna a její problémy jsou tu zas!

12.07.2011 Mluvil někdo o nákaze? Ať už ano či ne, svět na ni právě kouká. Pokles EURUSD a všeobecný přístup...
img

TLAČOVÁ SPRÁVA - TRADING EXPO SLOVAKIA 2011

01.02.2011 Žijeme v jedinečnej a neopakovateľnej dobe, v ktorej je každý povinný niesť zodpovednosť nielen sám za seba, ale aj za svoje deti a vnúčatá.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Investiční zlato | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Austrálie | Apple | Analytik | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Private equity | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Export | Nikkei | Akciové trhy | USD/NOK | USD/ZAR | Investiční web | Spready | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Bank of Japan | Bloomberg | Bond | Broker | Burza | CFD | Cap | Centrální banky | Garance | Certifikáty | Downtrend | ECB | Ekonomika | Eurozóna | FX | Finanční trhy | Komoditní fondy | G10 | Hedge Fund | Hedge | High | High Yield | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Kurz | LIBOR | Likvidní trh | Makléř | Risk | Měna | Měny | Nabídka | Obchodní bilance | Fondy kvalifikovaných investorů | Portfolio | Pozice | RSI | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Sentiment | Spot | Stagflace | Trader | Trading | Trend | Trendline | Tvrdá měna | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Yield | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Cena zlata | Investiční tipy | FTSE | Komerční banka | Bank of America | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Jihoafrický rand | Investoři | Fond | Michala Moravcová | Psycholog | Aukce | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Investiční fórum | Partners | Golden Gate | Gold | BrokerJet | Obchodovat | Alexander Elder | Deutsche Bank | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | VIP FOREX | Conseq | LYNX | Burzy | Rozvíjející se trhy | Trim Broker | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Volatilní | Alternativní investice | Analýzy | Banka | Fio banka | BH Securities | BrokerJet české spořitelny | Brokers | Cena | Cena zlata a stříbra | Ceny drahých kovů | Cyrrus | Česká spořitelna | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomické zprávy | Elektřina | Fio | Fondy | Forex club | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | Graf | HSBC | Index S&P 500 | Investice do stříbra | Investice peněz | Investice zlato | Investiční centrum | Investiční diamanty | Investiční zlato a stříbro | Investiční | Investiční fond CONSEQ | Investiční fond Pioneer | Investiční poradce | Investiční portfolio | Investování do akcií | IronFX | Jaroslav Brychta | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Kurzy | Market | Měnové kurzy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Odkup akcií | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Reuters | Ropy | Sázky | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Světové měny | Trade Brokers | Trading Expo | Trh | Webinář | X-Trade | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Indie | Měď | REIT | ROCE | Upisovací období | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Tržby | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Komise | Volby | Blog | Cukr | Burze | Commodities | Investment | Tradingem k bohatství | Vstupte do mé obchodní místnosti | Markit | CNN | MSCI | Deltastock | Agentura AP | Sója | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Uložení peněz | Brazílie | XAU/XAG | Automobilový průmysl | Chytrý Honza | Multi-Asset obchodování | Energie | William Hill | Bloomberg TV | Ekonomický sentiment | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Bankovnictví | Obchodování CFD | Golden Gate CZ | Sázení | Lídři | Firmy | Economist | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Walmart | Propad | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Benchmarky | Ztráty | Obchodování na devizovém trhu | Baidu | Digitální měna | Elektronické měny | Tesla | Kryptoměna | Globální obchod | Krize | Investiční stratég | Výnosy | Americký index S&P 500 | Příjmy | Kapitálové strategie | ČTK | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Globtrex | Morningstar | ex | Akcie firem | Purple Trading | PEVONI | ALO diamonds | Keystone XL | Alokace aktiv | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Anton Bittner | VIP FOREX CLUB | Peter Voštinár | ABAS FX | Globtrex.com | Aleš Michl | Quant | Investiční specialista | Cena platiny | Palladium | btctip.cz | Trh kryptoměn | xPartners | Invesco | Karel Fillner | Kosdaq | Aquila Capital | G&S Solutions | The Resort Group Plc. | IBIS InGold | Český půdní fond | Wine Investment Partners | Prucha Diamonds | Galerie Kotelna | Alceda | NEST | Komoditní fond | Tiberius Group | Fond Tiberius Group | Tiberius | DigixGlobal | Goldmint | MSCI World Index | Playtech | Skupina Saxo Bank | Saxo | FinTech | Růstové akcie | IG | Obchodování se CFD | Fondy ETF | Refinitiv | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní přístup | Technologický Nasdaq | Token | Cena diamantů | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Globální recese | Hazard | Objem | Obchod | Firma | Zasedání ČNB | Růst cen | Vysoké riziko | Hedge Fund Research | Den díkůvzdání | Tiffany | Miliardy | Předpovědi | Průmysl | Eva Miklášová | Problémy | Total | Nálada | Míra | Šperky | Ztráta | Úbytek | Izraelská ekonomika | Americký index | Shortování akcií | Hospodářské recese | Netflix | Budoucnost | Hodnota investic | Analytička | Prezident | Koronavirus | Trhy | Pokles | Situace | Pandemie | Vysoká inflace | Pochybnosti | Úsilí | Trhy v Číně | Medvědi | COVID-19 | Kukuřice | Vysoká rizika | Mince | Vlastnit akcie | Třída aktiv | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Historie | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Růst | Vyšší výnosy | Potenciál | Ekonomiky | Poradce | Údaje | Ekonomické oživení | Snížení produkce | Anglo American | Cenový pokles | Cestování | Dovoz | MSCI World | ONE | Trh s diamanty | Diamantová burza | Burza v izraelském Tel Avivu | Diamantová čtvrť | Izraelský trh s diamanty | Problémy diamantového průmyslu | Diamantový index RapNet | Diamantový index | Index RapNet | RapNet | Rapaport | Protikoronavirová opatření | Federace diamantových burz | Get Diamonds | De Beers | Alrosa | Spekulovat | Investovat peníze | JDE | Fondy soukromého kapitálu | Covid | Analytik Purple Trading | Výrazný propad | Ceny | Praha | Známky oživení | Cenové hladiny | Obchodní centra | Kryptotrh | Oživení z pandemie | Technologické tituly | Riziko a výnos | Zvýšení ceny | Zdravotní péče | Ceny diamantů | Producent diamantů | Rostoucí úrokové sazby | Aukční síň | Pandemie covidu-19 | Pandemická omezení | Trading.com | Obavy z inflace | Prodejní ceny | Nadnárodní společnosti | Cíle | Příležitosti | Prodej | Shortování | Pád kryptoměn | Dodavatelský řetězec | Krátké obchodování | Odvětví | Divize | Načasování | Vnímání | Jarda Tupý | Liquid | SPOT | Mluvčí firmy | Společnosti | Opatření | ANO | Oživení na trhu s diamanty | Zájem o diamanty | Signet Jewelers | Klenotnictví | Klenotnictví Signet Jewelers | Ceny surových diamantů | Los Angeles | Investment grade | Zlato a bitcoin | Minulá výkonnost | Společnost | TIM | Nálada na trzích | | BofA | Rozšíření | Miliardy USD | Ocel | Sotheby's | Sotheby's v Dubaji | Aukční síň Sotheby's | Sophie Stevensová | Diamant | Černé diamanty | Černý diamant | BofA Global Research | Real Estate | Dodávky diamantů | Firma De Beers | Bruce Cleaver | Sankce na Rusko | Sankce | Analytici Bank of America | Světové produkce | Michael Hartnett | Hlavní investiční analytik | Analytik Bank of America | Spekulativní technologické tituly | Obchod s diamanty | Globální obchod s diamanty | Růžový diamant | Lulo Rose | Lucapa Diamond Company | Růžový drahokam | Drahokam | Kámen Lulo Rose | Nalezený růžový diamant | Cullinan | Bezbarvý diamant | Diamant Cullinan | Cullinan I | Cullinan II
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Dialog
Dialog Semiconductor
Dialog Semiconductor (DLG.DE)
Diamant
Diamant Cullinan
Diamantová burza
Diamantová čtvrť
Diamantová formace
Diamantový index
Diamantový index RapNet

Následující klíčová slova

Diamondback Energy
Diamondback Energy Inc
Diamond Princess
Dianne Feinsteinová
Dicky Budiman
Dicyklopentadien
Didi
Didier Casimiro
Didier Pfleger
Didier Stoessel
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít