Pondělí 17. června 2024 22:58
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
InstaForex ETF

Aurora Cannabis

img

Denní shrnutí: EURUSD klesá o 0,5 % v důsledku posilování USD 💲💲

22.03.2024 Navzdory nižšímu otevření hotovostní seance americké indexy v průběhu dne ztráty umazávají. US500 konsoliduje na maximech kolem 5 300 bodů, zatímco US100 získává 0,10 % na 18 600 bodů.
img

Tilray roste o 13 % kvůli legalizaci konopí v Německu a komentářům z USA 📈

22.03.2024 Akcie společností spojených s trhem s lékařskou marihuanou dnes zaznamenávají euforické zisky. Akcie společností Tilray (TLRY.US), Canopy Growth (CGC.US), Aurora Cannabis (ACB.US) a Cronos (CRON.US). Začátkem tohoto týdne se viceprezidentka Kamala Harris optimisticky vyjádřila o dosavadním úsilí americké administrativy o snížení federálních regulací. Pozitivní zprávy přišly také z Německa, které hodlá uvolnit regulace a zajistit legalizaci konopí.
img

Ekonomický kalendář: Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA v centru pozornosti trhu

08.02.2024 Dnes se dozvíme jen několik makrozpráv, i když několik velkých amerických společností představí čtvrtletní výsledky, a nedostatek významných makrodat nemusí nutně rozhodovat o nižší volatilitě. Údaje z Číny naznačily, že inflace v zemi klesá výrazněji, než se předpokládalo, což by mohlo zatížit akcie související s Čínou.
img

Tilray a Aurora Cannabis ztrácejí 10 % ⚡Akcie dluhového financování pod tlakem 📌

06.12.2022 Restriktivní politika Federálního rezervního systému vyvíjí obrovský tlak na veřejně obchodované společnosti, které nedokázaly generovat kladné peněžní toky a byly do značné míry závislé na tržních podmínkách, přístupu k levným úvěrům a rizikových aktivitách investičních fondů. Akcie konopných společností Aurora Cannabis (ACB.US) a Tilray (TLRY.US) dnes ztratily na pozadí obav z prodloužení cyklu zpřísňování měnové politiky Fedu:
img

Ekonomický kalendář: Zpráva o indexu spotřebitelských cen v USA v centru pozornosti

10.11.2022 Futures na evropské akciové trhy naznačují, že dnešní evropská peněžní seance začne víceméně beze změny. Futures na DAX se v době tisku obchodují přibližně 30 bodů pod včerejším hotovostním závěrem. Ropa se obchoduje níže, zatímco drahé a průmyslové kovy se obchodují smíšeně. Kryptoměny se po nedávném výprodeji dnes vzpamatovávají z výrazných zisků, stále se však nacházejí hluboko pod úrovněmi ze začátku týdne. GBP a JPY jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco NZD a AUD nejvíce zaostávají.
img

Ekonomický kalendář: Sekundární data z USA

12.05.2022 Futures trhy poukazují na výrazně nižší otevření dnešní seance na starém kontinentu. Německé futures DAX (DE30) se aktuálně obchodují téměř 300 bodů pod včerejším close. Dnes se prodávají i další třídy rizikových aktiv. Nejvýraznějším příkladem jsou kryptoměny, přičemž většina největších digitálních měn se během dne obchoduje o více než 7 % níže.
img

Smíšený závěr týdne na Wall Street

28.03.2022 Americké akciové indexy obchodovaly při pátku smíšeně a jen těžko hledaly směr. Nejlépe se v pátek vedlo energetickému sektoru (Chevron +1,8 %, Exxon Mobil +2,2 %, Halliburton +3,2 %) díky růstu cen ropy - ta sice posílila "jen" o 0,3 %, ovšem v dopoledních hodinách ztrácela proti čtvrtku více než 4 %. Dařilo se i finančnímu sektoru (Bank of America +1,5 %, Wells Fargo +2,4 %).
img

Rozbřesk: Týden ve znamení ČNB, čekáme další růst sazeb o 50bps

28.03.2022 Čeká nás týden, kdy bude vedle dalšího vývoje ruské invaze na Ukrajině důležité sledovat i nová makroekonomická čísla a události. V Česku půjde zejména o zasedání ČNB, kde tentokrát může být daleko náročnější naleznout shodu. V Evropě bude klíčovým číslem první odhad březnové inflace, ve které by měl být již patrný další výrazný nárůst cen pohonných hmot i dražší potraviny. V USA půjde zase o březnová čísla z amerického trhu práce. Jejich síla pomůže trhům rozhodnout se, zda si Fed může v boji proti inflaci v nejbližších měsících dovolit agresivnější utahování měnové politiky (konsensus na relativně silných 475 tisících).
img

Ekonomický kalendár: Dáta CPI z USA v centre pozornosti

10.02.2022 Futures trhy dnes poukazujú na vyššie otvorenie európskej seansy. Hlavné indexy zo starého kontinentu sa otvorili o 0,2 až 0,4 % vyššie po včerajšom pozitívnom obchodovaní na Wall Street a dnes v Ázii. Ekonomický kalendár na dnešný deň je pomerne prázdny, avšak budú zverejnené údaje CPI z USA za január. Trh očakáva ďalšie zrýchlenie, pričom jadrová inflácia by mala dosiahnuť medziročne tesne pod 6 %.
img

Akcie spoločnosti Aurora Cannabis rastú napriek zmiešaným štvrťročným výsledkom

29.09.2021 Akcie spoločnosti Aurora Cannabis (ACB.US) rastú o viac ako 9% napriek tomu, že spoločnosť zverejnila zmiešané štvrťročné čísla. Kanadský výrobca kanabisu zaznamenal vo štvrtom štvrťroku 2021 nižšie tržby, ale menšiu stratu. Spoločnosť vykázala celkové čisté výnosy vo výške 54,8 milióna dolárov (43,4 milióna dolárov), ktoré medziročne klesli o 19%. Analytici očakávali tržby vo výške 56,4 milióna dolárov. Spoločnosť ako hlavný dôvod poklesu uviedla obmedzenia týkajúce sa Covid-19. Príjmy spoločnosti z liečebného konope však zaznamenali medziročný nárast o 9% na 35 miliónov $, a to predovšetkým vďaka 88% nárastu medzinárodného lekárskeho podnikania. Medzitým sa strata EBITDA spoločnosti zlepšila na 19,3 milióna dolárov zo straty 33,3 milióna dolárov pred rokom. Generálny riaditeľ spoločnosti Aurora Cannabis, Miguel Martin, povedal: „Teraz sme potešení, že môžeme oznámiť dlhodobú zmluvu o dodávkach s izraelským Cantekom, od ktorej očakávame, že nám poskytne stabilný tok výnosov s vysokými maržami, ktoré sa môžu časom vyvinúť aj do väčšieho partnerstva.“ .
img

Ekonomický kalendář: Pod drobnohledem jsou centrální banky a nálada na trzích

21.09.2021 Situace na trzích se během noci mírně zklidnila. Evropské a americké futures na indexy našly pevnou půdu pod nohama. Nicméně možný kolaps čínského developera Evergrande zůstává systémovým rizikem. V následujících dnech musí firma splatit úroky z dluhopisů. Pokud by se tak nestalo, tak dojde k technickému bankrotu.
C:\fakepath\top-02062021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.06.2021 1) Asijské akcie dnes nenašly společný směr. Investory do asijsko-pacifického regionu dnes zaujala především zpráva o růstu australské ekonomiky zpět na hodnoty před pandemií covidu-19 poté, co mezikvartálně přidala 1,8 % a překonala odhady analytiků.
img

Akcie Aurora Cannabis klesly o 6 % po slabém kvartálu

14.05.2021 Akcie Aurora Cannabis (ACB.US) klesaly o více než 6,0 % poté, co společnost reportovala horší než očekávané výsledky za fiskální Q3. Producent marihuany ztratil 85 kanadských centů na akcii, přičemž se očekávala ztráta pouze 21 centů na akcii. Tržby dosáhly na 55,161 mil. CAD (oček. +66,92 mil. CAD). Prodeje zdravotnické marihuany vzrostly o 17 %, ovšem prodeje pro potřeby dospělých spadly o 53 %. Aurora vysvětlila pokles rekreačního použití marihuany pandemickými restrikcemi v Kanadě. Aurora oznámila vydání akcií na Nasdaqu a stažení z newyorské akciové burzy kvůli vysokým nákladům.
img

Ekonomický kalendář: Americká data a pokračování výsledkové sezóny

13.05.2021 Evropské trhy otevřely standardní obchodní seanci velkým medvědím gapem do negativního teritoria. Akcie na starém kontinentu prohlubují ztráty. Následují tak včerejší výprodej na Wall Street a a červenou Asii.
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
img

Akcie kanabisových spoločností vyleteli nahor

11.02.2021 Akcie kanabisových spoločností si nedávno získali pozornosť, keď sa obchodníci z Redditu teraz údajne zamerali na toto odvetvie. Rovnaká skupina WallStreetBets v komunite Reddit v minulosti prispela k špekulatívnemu šialenstvu, ktoré viedlo okrem iného k nárastu cien akcií spoločnosti GameStop. Teraz sa zdá, že rovnaká skupina stavia na to, že kanabisové spoločnosti by mohli profitovať z potenciálnej federálnej legalizácie konope pod novou demokratickou správou. Niektoré spoločnosti včera doslova vyleteli - Tilray (TLRY.US) vyskočil o 50%, zatiaľ čo Aurora Cannabis (ACB.US) získala 21%.
C:\fakepath\obrazek-1.png

Investice do akcií výrobců konopí

18.01.2021 Začněme vtipem: Představte si obchodníky spěchající na burze sem a tam. Každý z nich má ve svých rukou tři mobilní telefony. Všichni křičí: “Kup! Prodej! Pět dolů!” Najednou obchodník ztichne a dívá se z okna. Je zima, svět je bílý a leskne se. “Lidi, podívejte”, říká, “padá sníh.” Hala na chvíli ztichne a pak někdo zakřičí: “Prodávejte!”
img

Ekonomický kalendář: Joe Biden byl zvolen prezidentem

09.11.2020 Na trhu vládne na počátku nového týdne pozitivní nálada. Rostou akcie i ropa, naopak se nedaří bezpečným přístavům jako JPY nebo CHF. Associated News, CNN a Fox News už oznámily, že se vítězem amerických prezidentských voleb stal Joe Biden. Dosavadní prezident Donald Trump však stále neuznal svoji porážku a plánuje právní kroky kvůli údajně zfalšovaným volbám.
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás další milionový nárůst nezaměstnanosti?

14.05.2020 Akcie dnes pokračují v poklesu. Hlavní akciové indexy v Evropě se krátce po otevření pohybují v negativním teritoriu. Dnes není na programu mnoho makrodat. Odpoledne se dočkáme statistik nových žádostí o podporu v USA a čeká se jejich další výrazný nárůst. Nicméně v minulých týdnech ani výrazné nárůsty počtu nezaměstnaných nevedly k výrazné reakci na trzích. Obchodníci by se tak měli spíše zaměřit na projevy centrálních bankéřů z Fedu, ECB a BoC, kteří by mohli naznačit další vývoj měnové politiky.
img

Může růst obchodu s marihuanou přinést zisky?

24.02.2020 Odvětví kolem obchodu s marihuanou nabídne v nadcházejících pěti letech velké příležitosti k růstu. Jsou s nimi však spojena i velká rizika. Tato oblast má totiž značné problémy s generováním volného cash flow, a tak rostou rizika spojená s refinancováním růstu a provozu. Očekává se, že hlavním hnacím faktorem růstu se stane rekreační užívání. S ním jsou však spojena další legislativní rizika, protože marihuana byla původně určena pro medicínské využití.
C:\fakepath\akcie.jpg

Pre ktorý akciový sektor som na rok 2020 najviac býčí?

27.12.2019 V minulom storočí bol veľký boom v tabakovom a alkoholovom priemysle. Veľmi veľa ľudí fajčilo a pilo a to sa aj odrážalo na cenovom vývoji akcií. Doba sa ale mení a stále menej a menej ľudí fajčí cigarety a prichádza nová alternatíva vo forme voľne dostupnej marihuany v obchodoch. Nejaký čas je marihuana legalizovaná v Holandsku, no najväčší boom prišiel keď sa legalizovala v Kanade, a čo je najdôležitejšie, začína sa legalizovať aj v Amerike.
img

Investice do konopí – 3 nejlepší marihuanové akcie 2019

05.04.2019 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Konopí – mánie, která nabírá na obrátkách

04.04.2019 Konopí je rostlina, které byla dlouho převážnou většinou veřejnosti odsuzovaná kvůli psychotropním účinkům, které má na tělo tetrahydrokanabinol (THC). Jenže kromě něho rostlina obsahuje i kanabidiol CBD a díky přibývajícím studiím o jeho pozitivních účincích na celou řadu onemocnění od migrény až po epileptické záchvaty, Alzheimera nebo různé druhy rakoviny, a díky postupné legalizaci rostliny v dalších státech světa – akcie společností, které konopí zpracovávají, míří vzhůru. Ukazuje to analýza xPartners.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
img

Investice do marihuany? Je to možné s tímto ETF

26.04.2017 I tak liberální země jako je Nizozemsko se zdá být trochu ve stínu za Severní Amerikou, pokud jde o pěstování a především obchodování s marihuanou. Produkce trávy se v Severní Americe stává stále více populární, pěstuje se čím dál tím víc, častěji a na více místech. Především pokud jde o konopí pro lékařské účely, pak je Severní Amerika vyloženým rájem.
Související klíčová slova: Vysoká zadluženost | NASDAQ: SBUX | Růst v eurozóně | Jak fungují akcie | Zásoby zemního plynu | Hodnota společnosti | Války | NYSE: ACB | Vývoj | Affirm Holdings (AFRM.US) | Opce | Investice do marihuany | Americká automobilka | EUR | GTC | Standard & Poor's | Kalifornie | ABNB | TOKE | Výkyvy | Carvana | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | GWPH | Akcie firmy | Guvernérka ruské centrální banky | Mega Millions | Očekávání | Korelace | T-Mobile | Volatilní | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | Akcie Tilray | Předpověď ceny | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Evropská komise | Pro investory | Investice | Počáteční marže | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Potenciál | USFD | Support | Akvizice | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Výkonný ředitel | Škoda Auto | Formule | Ifo | Norwegian Cruise Line Holdings | NYSE: IIPR | Brent | Prognózy | Náklady na financování | NYSE | Broadcom | Bankovní skupina | Návrh zákona | Společnost Apple | Černé labutě | Daně ve Spojených státech | General Electric | Americký soud | Molson Coors Beverage Company | Konkurenti | Akcie společnosti | Kamala Harrisová | Streamovací služby | Automobilka PSA | Cenné papíry | Nikola | Výnos | Shrnutí roku | 100 miliard dolarů | RBS | Akcie marihuany | Asijské akcie | Colorado | Aphria (APHA) | SMA | USMCA | LYNX Trading | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Investiční strategie | Pronájem nemovitosti | ESG | Import | Akcie Facebooku | YOLO | Exchange | Americká nezaměstnanost | Akcie roku 2020 | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Hluboké recese | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | JPY | Cronos Group (CRON) | Projekce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Společnost Tilray | Vývoj měnové politiky | Teorie černé labutě | HEXO | Nestlé | Prognóza | Očekávaný růst trhu s konopím | Saxo Bank | Bankovní rada ČNB | Brexit | Bayer | Dolar dnes | Německý ministr zdravotnictví | Pozornost investorů | Burzy | Vývoj léků | USD | Kč/USD | Implikované volatility | WallStreetBets | Technická analýza | Cash flow | Qualcomm | Plány | Na burze | OrganiGram Holdings | Martin Winterkorn | OIV | Kapitálové strategie | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Katar | Energetická společnost | NYSE: CNBS | MRK | Hongkong | Split | FedEx | Konopí | NASDAQ: CGC | Spekulovat | Regulace | Akcie roku | ACB.US | Silný růst | Xiaomi | Úroková sazba | APHA | Pumd and Dump | Čtvrtletní výsledky | Dovoz | Unie | Data z amerického trhu práce | Pozitivní zprávy | Transparency International | 1 milion | Volby USA | Marek Mora | Investing.com | Textron | Akciové indexy | Americký prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | Konopné akcie | CO2 | Makrodata | FANG | Francouzská automobilka | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Mezinárodní agentura pro energii | Coca-Cola | AMD | Acreage Holdings Inc. | Graf akcií | Zpřísňování měnové politiky | Světové kryptoměny | Zisk | Prezident | Globální vývoj | Duke Energy (DUK.US) | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Airbnb | Předpověď akcií | Fiat Chrysler Automobiles | TLRY | ETFMG | AT&T | Americké prezidentské volby | Jak se stát lepším investorem | BABA | Investiční | AMEX: TOKE | NYSE: MJJ | Scotts Miracle-Grow Company | Americké centrální banky | Kč/EUR | Sloučení | IEA | Analýzy | Akcie v USA | Zdravotní péče | US500 | Demokraté | EP | Formule 1 | Beyond Meat | Zpráva | NBEV.US | Davos | Události roku | Česká měna | Prodej | Investiční horizont | PFE | iPhone | NASDAQ: POTX | Bohatý | Acreage Holdings | Janet Yellenová | Tržní kapitalizace | Akcionáři | Aurora Cannabis (ACB) | RoboMarkets | S&P | Automobilka | Atlantia | Negativní fundament | Obchodování | Legislativa | GBP | S&P Global | Management | Centrální banky | Vývoj akcií | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | SPCE.US | Thyssenkrupp | Farmaceutický sektor | NASDAQ: CARA | Zprávy | Důležité ekonomické události | Guru | Akciové burzy | Pákový efekt | Dlouhodobé investování | Eurostat | Evropské trhy | Averze k riziku | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Covid | Tesco | TAP.US | Ceny Bitcoinu | Další růst | Evropský parlament | Výrobce léků | Cena ropy brent | Airbus | Obchod Amazon | Vyhlídky | CZ | Obrovské pohyby | Virgin Galactic | NATO | Dnešní data | Illumina (ILMN.US) | NASDAQ: APHA | Míra | Firmy | Kakao | Čínské zboží | Digitální měny | Výrobci marihuany | Výsledky | ETFMG Alternative Harvest | Dění na finančních trzích | Investice do vodíku | Nio | Státy Evropské unie | Minulá výkonnost | Eurodolar | Bank of America | Koruna | TIM | René Remšík | Silný dolar | Corbus Pharmaceuticals Holdings | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Předpověď | Pokles HDP | Onemocnění | PSA Group | Propad | Fiat Chrysler | Amplify Seymour Cannabis ETF | Objem | Údaje | Britská banka | Očekávání investorů | Výkonnost | Aurora Cannabis Inc. | Softwarový gigant | Exxon Mobil | Obchodní války | HEXO Corp. | Britská banka HSBC | Hospodářský růst v eurozóně | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Převodník měn | Automobilky | Bilion | Pfizer | AFP | Studie | Velmi bohatý | Index S&P 500 | Graf | Hodnota firmy | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Patenty | Canopy Growth | Přehled | Nejlepší akcie | ADBE | Short | Distribuce | Recep Tayyip Erdogan | Plyn | Ekonomické události | OPEC | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Earnings | Americká společnost | Trump | Hospodářský propad | FactSet | Dow Jonesův index | Mexiko | DAX (DE30) | Česká koruna | Akcie farmaceutických společností | Investiční společnost | G10 | Turecko | Bank of Japan | TTWO | Amyris | LNG | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | PSA | Divize | Rosněfť | Japonská automobilka Toyota | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Audi | Německý HDP | Akcie firem | Těžba ropy | Trh | Komise | Světové ekonomické fórum | Pozornost | ArcelorMittal | Země EU | Fed | ABNB.US | Korekce | Arbitráže | Skupina Erste Group | Illumina | Money management | Pražské burzy | Downtrend | Kanada | CRBP | Yahoo | Ministři financí | Měna Bitcoin | Stock | Snap (SNAP.US) | Wells Fargo | Koronavirová pandemie | Microsoft | Příležitosti | Růst tržeb | PEPSICO | Data z USA | SBUX | Banka HSBC | Pěstitel marihuany | Finanční rezervy | MJJ | Obchodování akcií | Hodnota indexu | Akcie společnosti Aphria | Pravděpodobnost | Index Nasdaq | Futures na DAX | Japonsko | FIAT | Největší kryptoměna bitcoin | Riksbank | Internetové televize | ILO | Gazprom | Řízení rizika | Centrální banka | Exxon | Německo | Cannabis ETF | Indická firma | Twitter | Zasedání americké centrální banky | LYNX | Rakouská bankovní skupina | Hotovost | Donald Trump | Čistý zisk | Společnosti | CL | Los Angeles | Investice do akcií | Akcie společnosti Tilray | Spoluzakladatel | Vice | Březnová inflace | API | Mezinárodní organizace práce | Legalizace konopí v USA | Erste Group | Premiér Justin Trudeau | Aktivum | Společnost XTB | CZK | Opel | Reuters | Situace | Chevron | Škoda | Letecká společnost | Analytici | Americký dolar | VaR | Equity | Provozní zisk | Utahování měnové politiky | NewAge | US100 | Tržby | TSLA | DPA | US Foods Holdings | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Investice do palladia | Google | Apple | xPartners | GameStop | CFD | Open | Cena akcie | Dow Jones Industrial Average | Financovat | Řetězec | Fond | Ztráta | Řecko | Rostoucí náklady | Hlavní akciové indexy | Analýza xPartners | Řecký parlament | Alibaba Group | ECB | Úroky | NAFTA | Bloomberg TV | Cena | Partners | Americká centrální banka (Fed) | Akcie dnes | NCLH | Ceny akcií | Inspirace | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Čínská ekonomika | Ceny | Moskva | Technologie | ČNB | TSLA.US | VW | Ekonomické fórum | Americká firma | SNY | Pokles | AMEX | Margin | Blesk | Konsensus | Historická data | Maloobchodní tržby | Erste | Americké společnosti | AFRM.US | Guvernér | ACS | NBP | Lego | Makro | Banka | Mercedes | AdvisorShares Vice ETF | Snížení sazeb | NVDA | Akcie spoločnosti | Evropská centrální banka | TTWO.US | Obchodník | Fitch | Akcie s LYNX | Close | COVID-19 | Mitsubishi | Jihokorejská automobilka | ISIN | Index cen | Rizika | Finance | SNAP.US | Index PX | Daně | Cena za akcii | Kryptoměna | THCX | Jackpot | Daně z příjmů | Sázkové kanceláře | Nvidia (NVDA.US) | Růst zisků | Zisky | Restriktivní politika | FCA | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Konsenzus | Akcie NIO | Miliardy eur | Obrovské ztráty | Ekonomiky eurozóny | Starbucks | Toyota | Canopy Growth Corporation | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Obchodníci | Breakout | Turecký prezident | Záchranný program | Saxo | NYSE: MJ | Dovoz oceli | Dash | Poptávka | Financování | Akcie čínské společnosti | Naftogaz | Čína | ABBV | Obchodovat | Republikáni | S&P Global Market Intelligence | Analýzy trhu | Tilray | MIFID | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | MO.US | DAX | Uzavření trhů | New York Times | Výplata dividend | Hospodářský růst | Klouzavý průměr | Elvira Nabiullinová | WTI | Nio (NIO.US) | Akcie Netflix | Richard Branson | ETFMG Alternative Harvest ETF | Macao | HDP | ROCE | Marihuanové akcie | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Tesla (TSLA.US) | Deutsche Bank | Cena ropy | Akcie u LYNX | Firma | Inflace | Ocel | Marže | Vysoké zisky | DAWN | Televize Netflix | Alphabet | USA a Čína | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Venezuelský prezident | Statistiky | Řetězec lékáren | Výprodej | Akciové tipy | Očekávaný růst trhu | Obchodování akcií TLRY | Facebook | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | 256/2004 | CNBS | Dolar | DUK.US | Merck | FDX.US | Carvana (CVNA.US) | Hliník | Gigafactory | Kybernetická měna Bitcoin | Pákový efekt CFD | Byznys | Čínský vicepremiér Liou Che | Investujte | Risk | Konglomerát | AUD | Obchod | Breakout Trader | Obchodujte americké akcie | Platinové akcie | CVNA | Sony | Index VIX | A350 | AdvisorShares Pure Cannabis | Hospodářství | Rada ČNB | Asijské akcie dnes | EU | EBITDA | Miliardy | Nárůst nezaměstnanosti | Spojené státy | Tesla | Justin Trudeau | Koronavirové krize | Bitcoinové a blockchainové akcie | Týdenní zpráva | Kupování akcií | Samsung | Recese | AXA | Renault | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Erdogan | Mercedes-Benz | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Pandemie | Výrobce hraček | Guvernér BoE | Růstový trend | Akcie Aurora Cannabis | Cronos Group Inc. | Ministři | ETN | Členské státy | Důležitý support | SPCE | Zkušený investor | Lufthansa | Americké indexy | Washington | Těžařská skupina | Ekologie | Obrat trendu | Finanční skupina | Nejrychleji rostoucí | Streamování videa | GPN.US | Prezident Donald Trump | Dodávky zemního plynu | ACB | Technologický sektor | OSN | Soud | Blockchain | Agentura Fitch | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Americké volby | Trend | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Oslabení | Předpověď akcií Tilray | NASDAQ: ACT | MMF | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | CNN | Spotify | Snížení emisí | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | Farmaceutické společnosti | Indexy | Report stavu ropných zásob | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Bankovnictví | Aerolinky | Ministerstvo dopravy | Biliony | Bilion dolarů | ETF | Investujte do akcií | Akciové trhy | T-Mobile US | Prezidentské volby USA | Úsilí | Palladiové akcie | Tomáš Holub | Ministr zdravotnictví | Národní bezpečnost | Long | Bankovní rada | Pojišťovna | Futures na VIX | Internetový obchod | Investiční doporučení | Aktiva | WEED | Americké akciové indexy | Cenový strop | NVAX | Vývoj trhu | Business | Předpověď ceny akcií | Canopy Growth (WEED) | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Předsevzetí | Zdanění | Technologická společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Ministryně financí | Bezpečnost | Brazílie | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | | Německý statistický úřad | NASDAQ: CRON | Výsledek voleb | Majetek | Ekonomika eurozóny | Řetězce | Sentiment | Události ve světové ekonomice | WEF | Růst úrokových sazeb | Politika | Koš | Konkurence | Letecké společnosti | Kapitalizace | USFD.US | Komunikace | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | BHP | Jak investovat | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Evergrande | Zahraniční politika | Další vývoj | Členové bankovní rady | General Electric (GE) | Optimismus investorů | Nálada | Applied Materials | Měnové politiky | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | GWPH.US | DAWN akcie | WTO | Ruská společnost Gazprom | Warner Bros | Sankce | Britská firma | Zhodnocení | Výhled | Velmi volatilní | Prodejní cena | Cena digitální měny | Futures na indexy | ESM | Erste Group Bank | Americké ministerstvo | Automobilový koncern | Čínský vicepremiér | Glapinski | Energetické společnosti | Sentix index | PGNiG | Měnové unie | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Burze | Burzovní trh | Konsolidace | Walt Disney | Fúze | Austrálie | Investor | Italský módní dům | Spread | New York | Krize | Riziko | Situace na trzích | Massachusetts | CEO | Akcie roku 2019 | Prezidentské volby | Nezaměstnanost | Trhy | Výplata | Globální trh | Virgin Galactic (SPCE.US) | Výrobci čipů | Sazby | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ekonomický kalendář | První odhad | Rozvoj | BUD.US | Fox News | RBA | Žádosti o podporu | Transakce | Převzetí firmy | Capital.com | Technologický index | Měny | Akciový trh | Uhlí | Zaměstnanost | Profitovat | Dílčí indexy | Energie | Zpravodajství | DE30 | Měna | Daňové příjmy | Silný pokles | Snap | Výnosy | Akcia | Walgreens | Miliardy dolarů | APHA.US | EIA | IPO | Nissan | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Vicepremiér | Carlsberg | Další růst sazeb | Fundamenty | Peter Garnry | Výsledkové sezóny | CPI v USA | Ropy | Výdaje | Společnost | Firma McDonald's | Forbes | Obchodujte | Implikovaná volatilita | Cena akcií | Objem nákupů | Upozornění na rizika | Global Payments | Komise v přenesené pravomoci | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Eura | Nikola Corporation | Ztráty | CanniMed Therapeutics | Blockchainové akcie | ACT | Organizace | Ryanair | Posilování USD | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | VIX | Stock Exchange | Růst | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Ministři financí zemí platících eurem | Chrysler | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Zajištění | Société Générale | IAG | Investice do konopí | Index | Praktické tipy | MiFID II | Společnost AT&T | Investiční fond | Průmyslová produkce | Úročení | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | ČTK | Odvětví | Cap | Affirm Holdings | Sanofi | Očekávaný růst | Wall Street | Česká národní banka | Zveřejněné údaje | Intradenní obchodník | CRON | Koronavirus | Automotive | 5G | Cronos Group | Vlastnictví | Poradenství | NASDAQ: TLRY | NYSE: THCX | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Program nákupů dluhopisů | Návratnost | Zisk na akcii | Španělsko | Ondřej Hartman | Růst hodnoty firem | Obchodovat s akciemi | Olívia Lacenová | NYSE: HEXO | Kryptoměna Bitcoin | Penny stock | Analýza | Ekonomický růst | Posílení | Tržní hodnota | Více peněz | ČSOB | NVDA.US | ILMN.US | EURUSD | Sociální sítě | Pivovar | NIO.US | Spekulativní investoři | Hyundai | Trpělivost | KO | Investovat | Události tohoto týdne | The New York Times | BABA.US | Quote | Coca Cola (KO.US) | Bankrot | EK | Akcie společnosti Snap | Akcie Aurora Cannabis (ACB.US) | Duke Energy | Bloomberg | Pandemie COVID | Reálné mzdy | Základní úroková sazba | FedEx (FDX.US) | Ochranný mechanismus | CGC | Trigger | US Foods Holdings (USFD.US) | Biofarmaceutické společnosti | Konopný průmysl | Tata Steel | Cantor Fitzgerald | Pandemie koronaviru | NIO (NIO.US) | Bitcoin | Lékařské konopí | Futures | Inflace v eurozóně | Nemovitosti | Farmaceutické firmy | Propad akcií | FXstreet.cz | Futures trhy | Americká data | XTB | CHF | Akciový index | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Prezident Trump | Cronos | Akcie kanabisových spoločností | S&P 500 | xStation5 | JDE | Maržový účet | Volatility | Mimoburzovní trhy | Vzdělávací webináře | Největší kryptoměna | Akcie Innovative Industrial Properties | MJ | Innovative Industrial Properties | Zadlužení | Cambria Cannabis ETF | Němečtí zákonodárci | Automobilka Hyundai | Nvidia | Aphria | Nicolás Maduro | NYSE: YOLO | SMG.US | Dlouhodobí investoři | ČR | Norwegian Cruise Line | Ceny futures kontraktů | Legalizace konopí | Výprodej na Wall Street | Průmyslové kovy | Amazon | Elektromobily | Úroveň dluhu | The Guardian | TLRY.US | NASDAQ: SNY | Závislost | Global X Cannabis ETF | Marketingová komunikace | CVNA.US | Eurozóna | Black Lifes Matter | Cara Therapeautics | Americké trhy | PM.US | FXstreet | Velcí hráči | Trader | Doporučení | Expirace | POTX | Tým FXstreet.cz | Statistický úřad | Podnikání | GW Pharmaceuticals | Daňové zatížení | Dlouhodobý investor | Opatření | Obchodujte akcie | Vývoj ceny | Aurora Cannabis (ACB.US) | Nemovitý majetek | Barclays | Kybernetická měna | Investing | UCITS ETF | UCITS | Burzovní trhy | SEC | Evropské indexy | Šance | Dodavatelské řetězce | Grow Pharma | Walgreens Boots Alliance | TradingView | Dow Jones | CARA | Úrokové sazby | Trading | Vyšetřování | Biden | Pozice | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Peking | Ocenění | Dna | NYSE: PFE | Halliburton | Politici | Výrobce elektromobilů | Společnost JDE | Dánsko | Měnový pár | PX Pražské burzy | Finanční situace | Těžba ropy v Rusku | Investování | G7 | Joe Biden | Webináře | Bidenovo vítězství | Netflix | CAD | Novinky | Kia | Superpočítač | USA | WhatsApp | Obchodní válka | Anheuser-Busch inBev | Akcie v roce 2020 | CRBP.US | Philip Morris | RISK-ON | Bank of Scotland | Nasdaq | AbbVie | Volkswagen | Odhady analytiků | Geopolitické napětí | Tilray (TLRY.US) | ABBV.US | Cenový vývoj | Americká seance | Růst trhu s konopím | Vyšší inflace | Práce | DoorDash | Výhled růstu ekonomiky | Herbert Diess | FDX | Černá labuť | Liou Che | NYSE: ABBV | Američtí senátoři | Akciový sektor | VIAC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Apple Music | IIPR | Pinterest | OTC | Zadluženost | Evropské akciové trhy | ETF které investují do marihuany | Daně z příjmů právnických osob | Kryptoměny | Americké firmy | Arena Pharmaceuticals | Výrobce elektromobilů Tesla | Podnikání na kapitálovém trhu | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Úspěch | CNBC | Volby | Miliardář | Akcie společnosti Carvana | Disney | NYSE: MRK | Vojtěch Benda | NZD | Koncern | Společnost Gazprom | Čistý dluh | Currency | Altria Group | Global Payments (GPN.US) | COP.US | Podniky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Aukční síň
Aukční síň Christie's
Aukční síň Sotheby's
Aukční výhody
Aukro
AUM
Aurea
Aurélius
Aures
Aures Holdings

Následující klíčová slova

Aurora Cannabis (ACB)
Aurora Cannabis (ACB.US)
Aurora Cannabis Inc.
Aurore Lalucqová
Aursfxl
Aursfxl.com
Aurubis
AurumPro
Aury Trades
Aussie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít