Pátek 21. června 2024 12:24
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Finanční nástroj

C:\fakepath\Kakao.jpeg

Cena kakaa roste rychleji než Bitcoin. Jak je to možné?

02.04.2024 Cena kakaa (COCOA) v podstatě od konce loňského roku prudce roste. Jen za první tři měsíce letošního roku si kakao připsalo již více než 143 % (zelená barva) a ve svém zhodnocení výrazně předstihuje i Bitcoin, který za stejné období vzrostl o zhruba 60 %. Co však stojí za tímto prudkým růstem, který vyhnal cenu hlavní výrobní složky čokolády na více než 10 000 USD za tunu?
C:\fakepath\trader-10012024-53-zm.jpeg

Americká Komise pro cenné papíry a burzy schválila 11 bitcoinových ETF

10.01.2024 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) dnes udělila souhlas se spuštěním 11 investičních fondů na spotové bitcoiny obchodovaných na burze (ETF). Informovala o tom agentura Reurters, která to označuje za zlomový okamžik pro odvětví kryptoměn. Zprávu posléze potvrdil předseda SEC Gary Gensler. Cena bitconu se po oznámení změnila jen nevýrazně, kryptoměna smazala část předchozích ztrát.
C:\fakepath\dlouhodoby-investicni-produkt-dip-20112023.png

INVESTIČNÍ GLOSA: Nástroj DIP má lidem přiblížit investice. Má ale zpoždění půl století

20.11.2023 Poslanecká sněmovna schválila pro nasazení investiční nástroj DIP (Dlouhodobý investiční produkt), který má pomoci lidem finančně se zajistit na stáří. Z pohledu zkušeného investora se možná jedná o instrument s řadou limitů a chyb, někomu ale přesto otevře svět investic. Jen k tomu mělo dojít o půl století dříve.
C:\fakepath\carry-trade-17072023.jpg

8 nejlepších obchodních strategií – carry trade obchodování (9. díl) – 2. část

24.07.2023 Dnešním článkem završíme náš oblíbený seriál o obchodních strategiích. V tomto závěrečném článku se budeme věnovat druhému dílu strategie carry trade, která patří v současné době vysokých úrokových sazeb k těm nejvýdělečnějším metodám, kterou mohou tradeři obchodovat.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 5. června 2023

05.06.2023 Sberbank, největší banka v Ruské federaci, oznámila, že každému poskytne přístup na svou interní decentralizovanou finanční platformu (DeFi). Chce tak vývojářům umožnit otestovat její možnosti.
C:\fakepath\carry-trade-22052023-uvod.jpg

8 nejlepších obchodních strategií – carry trade obchodování (9. díl) – 1. část

22.05.2023 Transakce carry trade zahrnuje půjčku nebo prodej finančního nástroje s nízkou úrokovou sazbou a následný nákup finančního nástroje s vyšší úrokovou sazbou. Zatímco za vypůjčený/prodaný finanční nástroj platíte nízkou úrokovou sazbu, za nakoupený finanční nástroj inkasujete vyšší úrok. Váš zisk jsou tedy peníze, které získáte z rozdílu úrokových sazeb.
img

Bitcoin vzhledem k panice na akciovém trhu klesá

08.04.2022 Po dvoutýdenním růstu přestal bitcoin v oblasti 48 000 USD stoupat. Trh tuto přestávku vnímal jako nutnou lokální konsolidaci pro další vzestupný pohyb. Během konsolidace poblíž hladiny 47 000 USD ale aktivum začalo testovat lokální zónu supportu. Cena následně prorazila klíčovou obrannou úroveň a propadla se do zimního akumulačního kanálu. A soudě podle aktuálních trendů je vysoce pravděpodobné, že se korekční pullback zhorší.
img

Geopolitické napětí může urychlit přijetí bitcoinu vládami

16.03.2022 Světová politika prochází nezvratnými procesy přerozdělování oblastí ekonomického vlivu. To ovlivňuje fluktuace mnoha finančních nástrojů a nutí investory hledat nové způsoby ochrany kapitálu. Byli jsme svědky nesmělé impulzivní snahy trhu obrátit se ke kryptoměnám jako k ochraně před potenciálními inflačními ztrátami. Investoři se ale rozhodli pro tradičnější aktiva.
img

Bitcoin se připravuje na býčí běh k 75 000 USD

14.01.2022 V roce 2021 bylo populární srovnávat bitcoin se zlatem a diskutovat o rivalitě mezi těmito dvěma nástroji. V roce 2021 však bitcoin závod se zlatem vyhrál. Navzdory přísné měnové politice Fedu bitcoin v blízké budoucnosti pravděpodobně obnoví svou rally na nová maxima.
img

Visa spolupracuje s již 60 kryptoprostory

27.12.2021 Celosvětový poskytovatel služeb digitálních plateb, společnost Visa, uzavřela s hlavními 60 kryptoplatformami partnerství, aby mohla spustit kartové programy, ty mají spotřebitelům usnadnit jak převádění, tak utrácení digitálních měn a to u 80 milionů obchodníků po celém světě.
img

Zlato vs. Bitcoin

14.09.2021 Investor Ronald Peter Stoeferle je přesvědčen, že hodnota Bitcoinu v příštích 10 letech stoupne prudce nahoru. Domnívá se, že tato kryptoměna nikdy nepřeroste zlato, které osobně považuje za bezpečnější.
C:\fakepath\Celo-20042021-1.png

Celo

20.04.2021 Včera jsem četl článek o zjednodušování plateb kryptoměnami, jedna metoda pro mě byla novinkou, tak jsem se chtěl o ní podělit. Platforma Celo si klade za cíl zajistit, aby finanční nástroje byly bez hranic, snadno použitelné a přístupné pro kohokoli s mobilním telefonem.
C:\fakepath\obrazek-11022021-1.png

Předpověď ceny dogecoinu pro rok 2021: měli byste naskočit na tento krypto trend?

11.02.2021 Dogecoin (DOGE) je nejnovější kryptoměnou, která chytila vlnu a stala se podle tržní kapitalizace dvanáctou největší kryptoměnou. O růst se bezpochyby postaral zakladatel společnosti Tesla Elon Musk, který v minulém týdnu zveřejnil o této kryptoměně několik tweetů.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Investovat může být i zábavné

25.05.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit své peníze.
C:\fakepath\nastroj.jpg

Typy finančních nástrojů

11.05.2020 Bez ohledu na to zda na finančních trzích pracujete, nebo je poznáváte, tak budete jistě čelit takovým věcem jako finanční nástroje. Co jsou to finanční nástroje/instrumenty? Na to se podrobněji podíváme v tomto článku.
img

Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách

19.02.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. Ukazuje se ale, že bychom potřebovali zapojit trochu fantazie. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit část svých peněz.
img

Micro futures – nový investiční instrument

06.05.2019 Americký akciový trh je v jednom z nejdelších a nejsilnějších býčích trendů v historii. V důsledku toho se hodnota některých indexů více než ztrojnásobila, čímž jsou obtížněji přístupné pro menší obchodníky.
img

Dá se na arbitráži vydělávat i v roce 2019

01.02.2019 Představíme vám o čem je arbitráž a několik konceptů arbitráže. Navíc zhodnotíme, zda je možné na arbitráži vydělávat i v roce 2019.
img

ČÁST V: Maržovní obchody, short selling a pokročilejší formy obchodování

20.11.2017 Tato závěrečná část série “Začínáme investovat” od společnosti DEGIRO se zabývá třemi konečnými úvahami pro pokročilejší obchodníky: maržové obchody, short selling a obchodování s deriváty. Tyto typy obchodů jsou velmi rizikové a zpravidla je využívají zkušení obchodníci. Pro uzavírání těchto rizikových pozic je třeba mít u DEGIRO otevřen účet Active, nebo Trader.
FCA-07122016-LV-9.jpg

FCA také navrhuje zpřísnit podmínky pro obchodování

07.12.2016 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) oznámil, že navrhne přísnější pravidla pro firmy, které nabízejí retailovým zákazníkům obchodování s kontrakty CFD (Contract for Difference) s cílem lepší ochrany klientů. Několik členských států Evropské unie již zavedlo omezení na obchodování těchto kontraktů. Regulátor FCA se bude snažit zveřejnit konečná pravidla na jaře roku 2017, která by následně měla vstoupit v platnost.
img

Elektřina jako komodita a její specifické vlastnosti ve srovnání s největším trhem světa

21.04.2016 Teorie podobnosti říká, že pokud je několik různých systémů navzájem podobných, stačí umět popsat (není důležité, zdali teoreticky nebo experimentálně) jeden z nich, a k popisu ostatních stačí použít jednoduchých operací na základě vhodných definic. Na základě znalosti jednoho systému lze sestavit modely procesů, na základě kterých lze pak předpovídat chování reálného systému při různých změnách podmínek.
img

Investoři čelí zmatkům na trhu pomocí opcí

24.02.2016 Saxo Bank vnímá rostoucí trend mezi investory, kteří využívají opce na ochranu svého portfolia aktiv, jako jsou akcie nebo FX. Chaos na finančních trzích vedl investory k hledání nových způsobů, jak svá portfolia ochránit a na padajících trzích ještě vydělat.
img

Měny ignorují hrozbu negativních sazeb

16.02.2016 V počátku letošního roku jsme svědky toho, že signály, které svou politikou vysílají centrální banky, mají na měny stále menší vliv. Evropská centrální banka...
img

Základní pojmy pro obchodování komoditních spreadů

08.02.2016 Po základním představení komoditních spreadů pokračujeme v seznámením se s pojmy, které se při obchodování komoditních spreadů často vyskytují a jsou specifické pro futures, případně futures spready. Správné pochopení a znalost těchto pojmů jsou zcela nezbytné pro další vzdělávání v oblasti komoditních spreadů.
BigShort-26012016-LV-7.jpg

Kina promítají film The Big Short

26.01.2016 Česká kina začala začátkem ledna tohoto roku promítat snímek The Big Short (Sázka na nejistotu). Film režiséra Adama McKaye vypráví příběh finančních investorů, kteří díky skvělé předvídavosti a odvážným operacím vydělali během finanční krize ohromné množství peněz. Film je natočen podle knižní předlohy Michaela Lewise.
img

Jan Kovalovský (Patria Forex): Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

24.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

Jan Kovalovský: Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

23.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

Komoditní spready 101 – Základy obchodování spreadů

01.04.2015 Při zvýšené volatilitě a nejistotě na trhu hledají mnozí obchodníci možnosti pro ochranu proti nepříznivému vývoji, mi...
img

Jak správně vybrat forexového obchodníka?

01.11.2013 Forexový trh je největším a nejlikvidnějším finančním trhem na světě, na kterém lze obchodovat díky celosvětovému propojení trhů...
img

Jak správně vybrat forexového obchodníka?

01.11.2013 Forexový trh je největším a nejlikvidnějším finančním trhem na světě, na kterém lze obchodovat díky celosvětovému propojení trhů 24 hodin denně, 5 dnů v týdnu od nedělního do pátečního večera.
metatrader.jpg

MetaTrader 5: Nová verze FOREX platformy (1/2)

19.03.2012 Od začátku roku 2012 některé brokerské společnosti nabízejí novou platformu MetaTrader 5 (MT5) za původní starší verzi MetaTrader 4 (MT4). Pojďme se na ní tedy podívat blíže a představit si její novinky.
screen33.png

HighSky Brokers jako první z obchodníků v ČR nabízí MetaTrader 5

29.02.2012 Nový český obchodník s cennými papíry, společnost HighSky Brokers, a. s., započala v minulém týdnu nabízet své služby v oblasti investování do měn.
img

Makro: MMF posílil úvěrové nástroje kvůli prohlubující se dluhové krizi

25.11.2011 Mezinárodní měnový fond se rozhodl posílit své úvěrové nástroje pro zlepš...
C:\fakepath\0f943eaf-forex.jpg

Forex slovník pojmů

02.06.2009 Forex slovník pojmů na portálu FXstreet.cz patří k těm nejrozsáhlejším slovníkům v oblasti tradingu v českém a slovenském jazyce. Obsahuje 3000 pojmů.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Patrik Urban | Obchodní strategie | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/CHF | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Obchodní deník | Fibonacci | Dluhová krize | Divergence | Forexový trh | Ceny ropy | Spekulace | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | AUD/JPY | CAD/JPY | EUR/CZK | Akciová burza | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový derivát (equity derivate) | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | B/E | Transakce | Bank of Japan | Bear | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Bonita | Broker | Bull | Burza | Buy Limit | Buy Stop | Býčí trh (bull market) | CFD | CME | Call opce | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealing Desk | Derivát | Nesoulad | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECB (European Central Bank) | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Exotická měna | FOMC | FX | Fed | Federal Fund Rate | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Futures | Gann | Gann Theory | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hodnota Pipu | Indikátor | Indikátory | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Kotace | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Likvidita | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | MACD | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Market Maker | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Obligace | Opce | Order | Oscilátor | P/E | PRIBOR | Peněžní trh | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Profit Target | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | Příkaz | RSI | Rally | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rollover (převedení) | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | Sell Stop | Short | Short selling | Slippage | Spike | Spot | Spot Market | Spotový trh | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Take Profit | Technical analysis | Tick | Ticker | Time frame | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Uptrend | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Obchodování s cennými papíry | Regulátor | Finanční krize | Investiční příležitosti | Patria | XTB | Saxo Bank | Patria Forex | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Pravděpodobnost | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Optimismus | Obchodování na páku | Arbitráže | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Obchodovat | Kurzové výkyvy | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investovat | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Makro | Výrobní náklady | Obchodní seance | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Trading Station | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | GBPUSD | Párové obchodování | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Aktivum | Carry trades | Carry trading | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum zadání | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Druhá měna | Dvojitá investice | EPS | Financování CFD | Forward Outright | Index | Jiné zajištění | Likvidní | Nabídková cena | Nerealizovaná hodnota pozice | Nerealizovaná zisková/ztrátová marže | Odpor | Outright forward | Otevřená pozice | Podmíněný příkaz | Podpora | Poptávaná cena | Pozice bez marže | Proměnná měna | Rozdíl úrokové míry | Silver lining efekt | Smlouva o rozdílu (CFD) | Sazba konverze | Smlouva typu futures | Spot a spotový trh | Swapová cena | Uzavření pozice | Volatilní | Vystavení riziku | Likvidita trhu | Akcie Deutsche Bank | Alpari | Americká centrální banka | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Běžný účet | Break Even | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CZK | České koruny | Degiro | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Elektřina | ETF fondy | Eura | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forex.cz | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Graf | HighSky | Hodnota akcií | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Kurzy | Makléři | Management | Market | Markets | Maximální riziko | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Moving Average | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování spreadů | Patria Online | Pivot | Plus500 | Pokles eura | Portfolia | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Slovník pojmů | Spořící účet | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stop Limit | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Vydělat peníze | Webináře | Patria Direct | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | ING | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | CEPS | Elon Musk | Hold | Christine Lagarde | Marže (margin) | Obchodní den | Protistrana | ROCE | Sell | Tvůrce trhu (market maker) | CMC Markets | Vybírání zisků | Investiční instrument | Repo operace | Úvěr | Miliardář | Jan Kovalovský | ASK cena | BID cena | Broker (makléř) | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Volby | Pivot Pointy | Úspěšný investor | E-mini | Cukr | Burze | Foreign exchange market | Forex obchodník | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Investment | CME Group | Technické indikátory | Sója | Chaos na finančních trzích | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Technický výhled | Finanční systém | Zkusit investovat | Podnikání | Spot FX | Averze k riziku | Měnové riziko | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Energie | Kitco | Earnings | Znalost | Přehled | Hodnota bitcoinu | Cena kontraktu | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Firmy | Forwardy | Algoritmus | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Fluktuace měnových kurzů | Propad | Kryptoměny | Derivátový produkt | Citi | Online investování | S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Americké indexy | Historická maxima | Zajištění | Šéf společnosti | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | MetaQuotes | LeapRate | Tesla | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Držení akcií | Ceny futures kontraktů | Průzkum | Začínající obchodník | Krize | FCA | Světové trhy | Výnosy | Čekající příkaz | Návratnost investice | xStation | ČTK | Mini loty | Aktuální cena | Rada MMF | Obchodní pozice | Výhled ekonomiky | Očekávání | Mercedes | Bitfinex | Devizy | Morningstar | Akcie firem | CoinDesk | Coinbase | Americký akciový trh | Trhy s kryptoměnami | BTC/USD | ETH/USD | Vývoj BTC/USD | Coinmarketcap | Maržovní obchody | Začínáme investovat | Investiční nástroj | Monero | LTC | ETH | Obchodování s kontrakty | Coinmate | Binance | Litecoin (LTC) | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Digitální peněženky | Obchodování Futures | Spotové obchodování | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Krypto | EOS | Bitcoiny | Propad kapitálu | Kurzy měnových párů | Podniky | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Nové peníze | I-Trader | Použití finanční páky | Pipy | Trh s kryptoměnami | Nejznámější kryptoměna | Sázka na nejistotu | The Big Short | Stanovení ceny | Základní úroková sazba | Majetek | OKEx | Strategie carry trade | Splácení dluhu | Micro futures | Micro futures na indexy | Zahraniční investoři | Nejznámější kryptoměny | Token | Stablecoin | Ferrari | Akcie a ETF | Býčí výhled | Ekonomické vyhlídky | Pokles cen | SEBA | Digitální aktiva | Stablecoiny | Asociace pro kapitálový trh | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Cena kakaa | Kakao | Sestavování portfolia | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Čistý zisk | Jana Brodani | Deficit | Káva | Obrovské množství peněz | Býčí signál | Objem | Obchod | RPSN | Myšlenka | Analýza dat | Firma | Tesla Elon Musk | Jakub Hodan | Důchodový systém | Generální ředitel | Trh s dluhopisy | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Vyhlídky | Finanční rezervy | Předpovědi | Poslanecká sněmovna | Na burze | Drahý kov | CBDC | Visa | Problémy | Nejistoty | Půjčka | Kontrakty | Míra | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Nejziskovější | Bankovní vklady | Tým RoboMarkets | COCOA | Ztráta | Nejlepší akcie | Ziskovost | Úrokový rozdíl | Návratnost | Inovace | Stoupající trend | RBA | Budoucnost | Horší časy | Poradenství | Zpřísnění měnové politiky | Snížit úrokové sazby | Technické ukazatele | Ukazatele | Velikost ztráty | Zamyšlení | Měnový pár EUR/CZK | Komunikace | Trhy | Americký miliardář | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Pohyby na forexovém trhu | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | FIAT | Dovednosti | Akcie v roce 2020 | Obchody | Převody peněz | SEC | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Medvědi | Kukuřice | Bentley | Stabilita | Shortovat | Vývoj | Guru | Výkyvy | Česká kina | WP | Vysoké ztráty | Mince | Profitovat | Vyšší úrok | Pád ceny | Aktuální situace | Bilion dolarů | Ducati | Asociace | Páka | Hotovost | Spoření | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Sberbank | Ekonomiky | Poradce | Organizace | Údaje | Dlužník | Úspory | Statistiky | Chuť riskovat | Snížení likvidity | Geopolitická krize | Trade | Tlak medvědů | Tweety | Investiční tituly | Volvo | Tweet | Dopravci | Fondy obchodované na burze | Federal Reserve | Kontrakce | Huobi | Úvěry a půjčky | Akcie a dluhopisy | Leasing | Specifické finanční nástroje | Spekulovat | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Mondelez | JDE | Dlouhodobý výhled | Průraz | Kvalitní akcie | Nestlé | Tolerance rizika | Ocenění | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Akcie těžařů | DeFi | Vepřové maso | Časový horizont | Capital.com | Příliv kapitálu | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Diverzifikovat | Defi | Uniswap | Aave | Hlavní kryptoměna | CELO | Velký kapitál | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Počasí | Růst ceny | Zvýšení ceny | Nárůst ceny | Sociální média | Cenové výkyvy | Růst ceny Bitcoinu | Krypto trend | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Ren Project | Blockchainy | OpenDAO | renDOGE | DOGEO | Michael Burgess | Huobi Futures | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Tým Capital.com | Hodnota dogecoinu | Tweety Elona Muska | Budoucí cena | Coinswitch | Agregátor kryptoměn | Obchodování krypto | Krypto CFD | Kov | Trendové linie | Růstový trend | Fidelity | Aleš Hála | CoinGecko | Budoucnost BTC | zk-SNARK | COIN | Krypto trh | Zjednodušování plateb | Real Vision | Rene Reinsberg | Celo Dollar | Carbon offsetting | Celo dolary | Investování do cenných papírů | Riziko ztráty | Příležitosti | Prodej | Ghana | Regulační úřad | Videohry | Odvětví | Gary Gensler | Tokeny | SPOT | Společnosti | Zlomový okamžik | Dna | NFT | Moelis | Příklady obchodování | Nezaměnitelné tokeny | Přijetí bitcoinu | Společnost | Týdenní pivot | Obchodní výhled | Crypto.com | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Investiční produkt | Fibonacciho retracement | Fidelity Investments | Instituce | Sankce | Světové produkce | Úrokové platby | Úrokové riziko | Kladné swapy | Zákonodárci | Vlastnictví | Technický výhled trhu | Přijetí | Úrokové sazby v eurozóně | Současná situace | Hershey | CZ | Délka obchodování | Nižší minima | Nižší maxima | Fungování Carry Trade | USD za tunu | Akciové tituly | Výhled trhů | Vyšší ceny | Dceřiné společnosti | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Správce fondu | Vice | Carry trade obchodování | Transakce carry trade | Swingové pohyby | Úrok z měnové pozice | Měnové pozice | Kolísání kurzu | Kolísání kurzu měnového páru | Rizikové aspekty | Kladný swap | Investování svých peněz | Skutečný účet | Rizika forexového carry tradingu | Příklad měnového Carry Trade | Forexové carry obchody | Swingové pohyby na forexovém trhu | Trendové trhy | Silně trendové trhy | Potvrzení trendu | Znalosti forexového trhu | Časté obchodní příležitosti | Pákový efekt 100:1 | Standardní lot | Pozitivní carry | Záporný carry | Příklady carry trade | Příklady carry trade obchodování | Výhled ekonomiky dané země | Ekonomické vyhlídky země | Ekonomické podmínky | Hledání výnosu | Zachování původní hodnoty investice | Zachování původní hodnoty | Hodnoty investice | Psychologie velkých investorů | Protipól carry trade | Příliv kapitálu do bezpečných aktiv | Rizika obchodů | Rizika obchodů carry trade | Vhodné podmínky | Kritéria pro carry trade | Carry obchod | Malý růstový trend | Oblíbené carry trades | Riziko carry trade | Chuť podstoupit riziko | Podstoupit riziko | Aktuální ekonomické podmínky | Závěr seriálu | Větší úrokový diferenciál | Příklad carry trade | Politické faktory | Bitcoinového ETF | Graf měnového páru | Miliardové investice | Kupující | Matěj Žák | Filip Kalčák | Investiční glosa | Pravidelnost | Dlouhodobý investiční produkt | Nástroj DIP | DIP | Individual Retirement Account | IRA (Individual Retirement Account) | Systém IRA | DIP (Dlouhodobý investiční produkt) | Možný scénář | Poměr rizika a zisku | Bitcoin a kryptoměny | Spotové bitcoiny | Spuštění ETF | ETF na spotový bitcoin | Spuštění ETF na spotový bitcoin | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | SEC Gary Gensler | Předseda SEC | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Schválení bitcoinového ETF | Schválení bitcoinového ETF v USA | Roman Valihrach | Spotová ETF | Coinmate Roman Valihrach | Přijetí ETF | ETF fondy a burzy | Bitcoin zájem | Nový finanční nástroj | Zvýšený zájem | Zájem o nový finanční nástroj | Trezor | Měny s vysokým výnosem | Sazby v eurozóně | Trades | 8 nejlepších obchodních strategií | Pobřeží slonoviny | Cena kakaa (COCOA) | Kakaovník | Zvýšení ceny čokolády | Ceny čokolády | Čokolády
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Finanční krizový plán
Finanční kurzy
Finanční licence
Finanční magnát
Finanční média
Finanční metropole
Finanční mobilní aplikace
Finanční možnosti
Finanční náklady
Finanční náklady eura

Následující klíčová slova

Finanční nástroje
Finanční nezávislosti
Finanční noviny
Finanční odměna
Finanční odměny
Finanční ohodnocení
Finanční operace
Finanční otázky
Finanční páka
Finanční páka a rizika
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít