Sobota 27. července 2024 04:16
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Instrument

img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. července

26.07.2024 Cena 152,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru v naději na korekci. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 110 pipů. Hlavním katalyzátorem jeho růstu se odpoledne staly silné údaje o americkém HDP. Obchody při odrazu na 153,89, na které jsem upozornil v prognóze, přinesly zisk okolo 50 pipů. Na trhu očividně dochází k vybírání zisků a dolar nemohl zůstat přeprodaný dlouho, i když mnoho ekonomů a účastníků trhu očekává příští týden zvýšení sazeb Bank of Japan. Dnes by se situace měla trochu uklidnit, takže výrazné pohyby v první polovině dne nejsou pravděpodobné. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. července

26.07.2024 Cena 1,0864 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť když uvážíme, že údaje o americkém HDP dopadly mnohem lépe, než ekonomové předpovídali, což bylo nepříznivé pro euro. Krátce nato došlo k dalšímu testu ceny 1,0864, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což umožnilo realizaci scénáře č. 2 pro short pozici. Pár EUR/USD ve výsledku klesl o více než 20 pipů. Údaje německého indikátoru podnikatelského klimatu IFO, indikátor současné situace a indikátory ekonomických očekávání byly smíšené. Na jedné straně údaje vzrostly, na druhé straně ale nesplnily prognózy ekonomů. Silná zpráva o americkém HDP znovu zdůraznila význam americké ekonomiky. Jenže ani toto nepomohlo dolaru k růstu vůči euru, což svědčí o obavách účastníků trhu před nadcházejícím zasedáním Federálního rezervního systému. Dnes ráno není kromě zprávy o míře nezaměstnanosti ve Španělsku nic, co by stálo za zmínku, takže pár může pokračovat v býčí korekci až do konce týdne. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. července

25.07.2024 Cena 154,04 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Proto jsem při průrazu měsíčních minim neprodával. Nákup při odrazu od úrovně 153,40, na který jsem upozornil i v prognóze na americkou seanci, ale obchodníkům umožnil získat zhruba 50 pipů. Včerejší údaje o výrobní aktivitě nás zklamaly, ale pro jenové býky nepředstavovaly problém – čím dál víc se spoléhají na zvěsti, že japonská centrální banka by mohla na nadcházejícím zasedání zvýšit úrokové sazby. Federální rezervní systém zároveň plánuje jejich snížení. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. července

25.07.2024 Cena 1,2922 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť s ohledem na fakt, že libra navzdory solidním údajům o britském indexu PMI nevykázala žádný výrazný pohyb. Další test úrovně 1,2922, zatímco byl indikátor MACD v překoupené zóně, umožnil během krátké doby realizovat scénář č. 2. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Dnes dopoledne, kromě zprávy o průmyslových objednávkách CBI a ničeho jiného, může libra pokračovat v korekční fázi a otestovat další týdenní minimum. Trh se ale ve druhé polovině dne zaměří na data, kterým se budeme podrobněji věnovat v příští prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. července

25.07.2024 Cena 1,0854 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť s ohledem na fakt, že euro v poslední době čelí značným problémům s růstem. Další test úrovně 1,0854, zatímco byl indikátor MACD v překoupené zóně, umožnil během krátké doby realizovat scénář č. 2. Pár EUR/USD ve výsledku klesl o více než 15 pipů. Údaje o evropském indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách vyvíjely v první polovině dne tlak na pár a údaje o americkém indexu PMI bránily býkům znovu převzít kontrolu nad trhem.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 24.–27. července 2024: nakupujte nad úrovní 1,0827 (přeprodaná – 200 EMA)

25.07.2024 Euro se obchoduje kolem úrovně 1,0848, nad 200 EMA a v rámci klesajícího kanálu, který se tvoří od 17. července. Věříme, že pokud se pár EUR/USD bude v následujících hodinách stále obchodovat nad úrovní 1,0827, mohl by pokračovat v růstu a dosáhnout Murray 2/8 na úrovni 1,0864, a dokonce 21 SMA na úrovni 1,0871.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července

24.07.2024 Cena 1,0856 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat – zvlášť s ohledem na fakt, jak moc už euro z denní otevírací úrovně kleslo. Býčí scénář se na této úrovni nerealizoval, protože trh tuto cenu už netestoval. Včerejší údaje o indikátoru spotřebitelské důvěry v eurozóně a projev člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea prošly bez povšimnutí. Pár EUR/USD ale v průběhu dne ztrácel půdu pod nohama. Situace by se dnes mohla změnit, ale aby se tak stalo, musel by červencový index PMI ve výrobě, index PMI ve službách a kompozitní index PMI v eurozóně výrazně překonat odhady ekonomů. V opačném případě bude euro dál klesat. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července

24.07.2024 K cenovým testům, které jsem zmínil, odpoledne kvůli prudkému poklesu volatility na trhu nedošlo. Libra nicméně v dnešní asijské seanci pokračovala v poklesu a dosáhla nového týdenního minima. Pokles páru GBP/USD bude do značné míry záviset na údajích o PMI ve Velké Británii, které jsou v poslední době poměrně dobré. Dnes Spojené království zveřejní údaje o PMI ve výrobě, PMI ve službách – který představuje velkou část ekonomiky – a kompozitní PMI. Pokud překonají odhady ekonomů, mohl by to být dobrý důvod k nákupu britské libry, která v poslední době výrazně oslabila. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. července

24.07.2024 Cena 155,94 byla otestována, když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku dál klesal v downtrendu a přinesl zisk zhruba 30 pipů. Dolar má dnes podle očekávání ztrácet navzdory neuspokojivým údajům o zpracovatelském průmyslu, které klesly pod 50 bodů, což naznačuje kontrakci. Obstojné údaje ze sektoru služeb ale výše uvedenou zprávu vyrovnaly a podpořily kompozitní PMI z Japonska. Nejlepší je pokračovat v obchodování podle downtrendu, ale na short pozicích na současných týdenních minimech velmi opatrně, protože poptávka po dolaru se může kdykoli vrátit – zvlášť proto, že spolu s ním začínají znovu ztrácet na hodnotě i další riziková aktiva. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Focus on Policies, Not Rhetoric, Says JPMorgan Exec Amid US Presidential Race

24.07.2024 As the U.S. presidential election approaches, the chief investment officer of JPMorgan Private Bank advises investors to prioritize policies over the incendiary rhetoric from political parties. Richard Madigan emphasized the importance of understanding the policy themes of the Republican and Democratic parties during the Reuters Global Markets Forum on Tuesday.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 23.–25. července 2024: nakupujte nad úrovní 1,0825 (odraz – 200 EMA)

24.07.2024 Pár EUR/USD se na začátku americké seance obchoduje kolem úrovně 1,0847 v rámci klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 17. července, pod 21 SMA a nad 200 EMA na úrovni 1,0825.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července

23.07.2024 Cena 1,0879 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v rámci horizontálního kanálu přirozeně omezilo potenciál páru klesat. Scénář č. 2 se ale realizoval jen krátce. Další test stejné cenové úrovně během oživení indikátoru MACD z přeprodané oblasti přinesl signál k nákupu eura. Pár EUR/USD následně vzrostl o více než 10 pipů, což byl dobrý výsledek – zvlášť s ohledem na nízkou volatilitu trhu, která se dnes pravděpodobně udrží.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července

23.07.2024 Cena 1,2920 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat – zvlášť v rámci kanálu, kde se libra obchoduje od pátku. Proto jsem neprodával a dobře jsem udělal. Žádné další vstupní body na trh jsem neviděl. Dnes je bohužel ekonomický kalendář pro Británii prázdný, takže pár GBP/USD se bude obchodovat nejspíš v horizontálním kanálu s nízkou volatilitou, podobně jako včera. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénáře č. 2 a možná zvážím nákup podle scénáře č. 1, protože uptrend zůstává navzdory korekci trhu neporušený.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 23. července

23.07.2024 Cena 156,65 byla otestována, když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Z grafu ale vyplývá, že pár žádný další výrazný pohyb neudělal, a došlo ke ztrátě. Pár USD/JPY byl během dnešní asijské seance pod tlakem, což se vzhledem k pokračujícímu tlaku na trhu dalo celkem čekat. Jak jsem zmínil ve včerejším přehledu, i velké hedgeové fondy začínají revidovat své strategie pro tento měnový pár. Dnes nejsou k dispozici žádné aktualizace, takže očekávám, že pár po dosažení nového týdenního minima oživí, podobně jako včera. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Gold Prices Hover Around $2,400; Copper Hit by China Concerns

23.07.2024 Gold prices remained steady in Asian trading on Tuesday, staying near 11-day lows as traders await clarity on U.S. political developments and the Federal Reserve’s upcoming policy meeting. Meanwhile, copper prices continued to decline due to ongoing economic uncertainties in China.
img

Gold Prices Edge Higher as Biden Withdraws from Presidential Race

22.07.2024 Gold prices saw a modest increase in Asian trade on Monday, driven by safe haven demand following U.S. President Joe Biden’s decision to withdraw from the presidential race and endorse Vice President Kamala Harris as his replacement.
img

Oil Prices Rise on Larger-Than-Expected Draw in US Inventories

18.07.2024 Oil prices climbed in Asian trade, continuing a recent rebound driven by a larger-than-expected reduction in U.S. inventories, which increased expectations of tighter supplies and improving demand in the world’s largest fuel consumer.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. července

17.07.2024 K otestování ceny 1,0893 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. Pár EUR/USD ve výsledku klesl o více než 20 pipů. Včerejší zprávy o bilanci zahraničního obchodu v Itálii, bilanci zahraničního obchodu v eurozóně a indexu podnikatelské nálady ZEW v Německu euro nijak neovlivnily, ale dobrá zpráva o maloobchodních tržbách v USA přinesla chvilkový pokles. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně neklesal. Dnes dopoledne bude zveřejněn index spotřebitelských cen v eurozóně za červen a také údaj o jádrovém indexu spotřebitelských cen, což může euro podpořit (i když je to nepravděpodobné). Pár se bude obchodovat pravděpodobně v rámci kanálu. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. července

17.07.2024 K otestování ceny 158,63 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod k nákupu dolaru. Navzdory optimistické zprávě o maloobchodních tržbách v USA vzrostl pár USD/JPY jen o 20 pipů. Probíhající růst se zastavil a hlavní účastníci opustili trh a zanechali za sebou jen malou medvědí korekci. Jelikož dolar nedostal potřebnou podporu ani na pozadí silných údajů z USA, bude se pár obchodovat nejspíš v rámci kanálu, přičemž medvědi budou mít mírnou převahu. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Oil Prices Steady Amid Falling US Inventories and China Concerns

17.07.2024 Oil prices remained stable on Wednesday, balancing between a decline in U.S. oil stockpiles and signs of weakening demand in China. This stability comes a day after Brent crude hit a one-month low.
C:\fakepath\Fintokei-17072024-1.png

Nejlepší obchody měsíce června ve Fintokei

17.07.2024 Ani pozvolnější tržní tempo spojené s letními měsíci nezastavilo naše obchodníky v dosažení úctyhodných výsledků. Pojďte se s námi podívat na ty nejpovedenější obchody za uplynulý měsíc!
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července

16.07.2024 K otestování ceny 1,0920 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl z úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru. Fakt, že se test denního maxima shodoval s nižší hodnotou indikátoru MACD pro předchozí okamžik – tzv. divergencí, umožnil prodej eura. Obchodníci mohli ve výsledku získat 25 pipů. Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella nepřekvapil, a tak se obchodníci raději vzdali nových long pozic – zejména poblíž měsíčního maxima. Korekce bude nejspíš pokračovat a slabá data z eurozóny na ni postačí. Pozornost investorů mohou přitáhnout zprávy o bilanci zahraničního obchodu Itálie, bilanci zahraničního obchodu eurozóny, index podnikatelského sentimentu německého institutu ZEW a index podnikatelského sentimentu institutu ZEW eurozóny. Kromě toho dnes zasedne Rada ministrů financí Evropské unie. Špatné údaje povedou k výprodeji měnového páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července

16.07.2024 K otestování ceny 157,70 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Ve výsledku byly zaznamenány ztráty, protože pár USD/JPY aktivně neklesal. Přílišné spoléhání na projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella se ukázalo jako špatné, protože Powell toho příliš nesdělil. Nebylo tedy možné realizovat signál k prodeji, který byl otevřen správně a v pokračování klesajícího trendu. Všichni proto urychleně kupovali dolar a pár během asijské seance posílil. Tlak na japonský jen vyvíjely i slabé údaje o indexu aktivity v japonských službách. Osobně očekávám růst páru, ale budu se snažit vstoupit na trh s úmyslem nakupovat co nejlevněji a na cenách, které budou pro růst vhodnější. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 16. července

16.07.2024 K otestování ceny 1,2985 ve druhé polovině dne došlo, když indikátor MACD prudce vzrostl z úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se pár obchodoval kolem měsíčního maxima. Ani během evropské seance nedokázal překonat úroveň 1,2985. Mírný tón předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella nepomohl libře k dalšímu růstu a k překonání úrovně 1,2985. Cena byla otestována podruhé, když byl MACD v překoupené oblasti, což vygenerovalo signál k prodeji. V důsledku toho se pár GBP/USD propadl o 25 pipů. Dnes je ekonomický kalendář pro Spojené království opět prázdný, takže růstový potenciál párubude omezený – zvlášť proto, že libra je poměrně dost překoupená na to, abychom na začátku týdne očekávali růst. Proto bude nejlepší využít korekci podobnou té z minulého pátku a vhodné vstupní body pro nákup zvážit jedině za této podmínky. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
img

Gold Prices Near Record Highs Amid Rate Cut Bets

16.07.2024 Gold prices rose in Asian trading on Tuesday, approaching record highs as increased bets on Federal Reserve rate cuts from September boosted the yellow metal.
C:\fakepath\trader-fxstreet-16072024-ilust.png

Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence

16.07.2024 V tomto článku se podíváme na jednu z možností zpřesnění vstupů k order blokům a dále také na to, jak je možné využít Smart Money Divergence k potvrzení vstupu do obchodu.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července

15.07.2024 K otestování ceny 158,91 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro prodej dolaru. Pár pokračoval v poklesu a jen málokdo pochyboval, že kupci se po bláznivém výprodeji z předchozího dne, jehož hodnota překonala 300 pipů, dokážou zotavit. V důsledku toho pár USD/JPY klesl o dalších 150 pipů a v první polovině dnešního dne se bude pohybovat nejspíš v horizontálním kanálu, takže kupci mohou dosáhnout určité korekce. Vše ale bude záviset na projevu šéfa Federálního rezervního systému Jeroma Powella, který uslyšíme během americké seance. Obchodníci zohlednili zhruba 90% šanci na zářijové snížení sazeb, a pokud ho Powell potvrdí, může dolar ještě víc klesnout, protože toto už neposkytne takové zisky z carry trade obchodů s japonským jenem. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července

15.07.2024 K otestování ceny 1,2948 ve druhé polovině dne došlo, když indikátor MACD neklesl pod úroveň nula, takže neexistoval vstupní bod pro prodej libry. Z tohoto důvodu jsem neprodával a dobře jsem udělal. Pár GBP/USD navzdory dobrým údajům o cenách výrobců v USA a růstu dolaru po této zprávě nerozvinul medvědí korekci, čehož kupci využili, kteří nakonec znovu převzali iniciativu. Britský ekonomický kalendář je dnes prázdný, takže růstový potenciál páru bude omezený – zvlášť proto, že libra je dost překoupená na to, abychom na začátku týdne očekávali růst. Proto je nejlepší využít korekci podobnou té z minulého pátku a jedině za této situace zvážit vhodné vstupní body pro nákup. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 15. července

15.07.2024 K otestování ceny 1,0880 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula. To spolu se zprávami ze Spojených států potvrdilo dobrý vstupní bod pro prodej eura. Pár EUR/USD bohužel aktivně neklesal, což vedlo ke ztrátě. Ani my jsme nedostali dobré vstupní body. Americký index cen výrobců překvapil, ale výraznou podporu dolaru neposkytl. Začátek týdne by mohl být poměrně klidný a vyzdvihnout můžeme jen údaje o průmyslové výrobě v eurozóně a zasedání Euroskupiny. Je ale důležité mít na paměti, že uptrend je stále neporušený a korekce lze vždy využít k jeho prodloužení. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 1 a 2.
img

Zlato: Technická analýza

15.07.2024 Zlato v dubnu dosáhlo a otestovalo psychologickou hranici 2 400,00. V květnu se býci pokusili o další růst a obchodní instrument dokázal vystoupat až do oblasti 2 450,00, ale výsledek byl podobný dubnovému pokusu. Obě měsíční svíčky měly v důsledku toho dlouhé horní stíny, což v červnu přineslo nejistotu. Aby býci změnili situaci a získali novou perspektivu, museli by překonat rezistence 2 400,00 a 2 450,00 a pevně se konsolidovat nad těmito úrovněmi. Současný vliv a udržení situace v této části grafu jsou aktuálně také pod vlivem týdenního krátkodobého trendu (2 367,79). V blízkosti týdenního trendu a mírně pod ním je denní kříž Ichimoku (2 351,89 – 2 444,24 – 2 339,37 – 2 326,84) a denní cloud Ichimoku 2 366,65 – 2 303,11). Aby medvědí trend na trhu posílil, je nutné prolomit denní kříž a cloud.
C:\fakepath\prop-trading-11072024-uvod-2.jpg

Pokročilé obchodní strategie v Prop Tradingu

12.07.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali význam backtestingu a paper tradingu před challengí (evaluace, výzva), jakými postupy se řídit a jaké to pro vás může mít výhody. V dnešní kapitole se podíváme na úplně jiné téma, ačkoli stále ve smyslu prop obchodování, a to na pokročilé obchodní strategie v prop tradingu.
img

Gold Prices Advance as Dollar Weakens and Rate Cut Speculation Grows Ahead of CPI Data

11.07.2024 Gold prices saw an uptick in Asian trade on Thursday, bolstered by a weakening dollar and declining Treasury yields. Speculation over potential U.S. interest rate cuts ahead of crucial inflation data further supported the yellow metal.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 10.–15. července 2024: nákup nad 58 000 USD (200 EMA – 2/8 Murray)

11.07.2024 Na začátku americké seance se bitcoin obchoduje kolem 57 773 USD, pod 200 EMA a v rámci rostoucího kanálu, který se formuje od 30. května.
C:\fakepath\volatilita-09072024.jpeg

Proč sledovat denní, ale i týdenní volatilitu?

09.07.2024 Volatilita je jedním z klíčových faktorů, které ovlivňují obchodní rozhodnutí. Každý trader ví, že sledování volatility je zásadní pro úspěšné řízení rizika a plánování obchodních strategií. Většina obchodníků se zaměřuje na průměrnou denní volatilitu, tedy na to, jaký rozsah pohybů trh udělá během jednoho dne. Jak by to ale mělo vypadat u swingového obchodování?
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 3.–6. července 2024: nákup (buy) nad 2 343 USD (3/8 Murray – 4/8 Murray)

04.07.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje s býčím potenciálem kolem ceny 2 354 nad úrovní 3/8 Murray a pod rezistencí 2 368 a 2 375.
img

Obchodní signály pro měnový pár EUR/USD na období 3.–6. července 2024: prodej pod 1,0815 (5/8 Murray – 200 EMA)

04.07.2024 Na začátku americké seance se měnový pár EUR/USD obchoduje na úrovni kolem 1,0797 se silným býčím impulzem ve světle údajů zveřejněných ve Spojených státech, které vyzněly pro americký dolar negativně.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/SD) na období 1.–3. července 2024: nákup nad 2 318 USD (21 SMA – 2/8 Murray)

02.07.2024 Na začátku americké seance se zlato (XAU/USD) obchoduje na úrovni 2 322,45, pod 200 EMA a nad 21 SMA. Šance na technické odražení jsou vysoké, takže kov by mohl pokračovat v býčím cyklu, pokud v nadcházejících hodinách konsoliduje nad úrovní 2 328.
C:\fakepath\purple-trading-01072024-uvod.png

Broker Purple Trading - recenze, návod a zkušenosti

01.07.2024 Purple Trading je známý broker s českými kořeny, který vznik již v roce 2012, a své služby nabízí především klientům ve střední a východní Evropě. Tento broker se specializuje hlavně na obchodování s CFD deriváty se zaměřením na forex, akciové indexy, komodity a akcie. Broker je vhodný jak pro začínající, tak pokročilé obchodníky, kteří se mohou dále rozvíjet díky spoustě vzdělávacích materiálů nebo využít možnosti učit se od zkušenějších obchodníků pomocí kopírování jejich obchodů.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 160,63 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 20 pipů a během dnešní asijské seance pokračoval v testech ročních maxim. Absence měnové intervence ze strany Bank of Japan umožňuje spekulantům tlačit trh stále nahoru, a to navzdory včerejšímu varování japonského ministra financí. Jediným problémem může být to, že dnes končí měsíc, což bude odpovídat výběru zisků z long pozic a mírně omezí býčí potenciál páru. Mnohé ale bude záviset na údajích z USA, kterými se budeme podrobněji zabývat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o téměř 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo v době psaní patrné. Spojené království dnes zveřejní zprávy o HDP a běžném účtu. Pozitivní růst britské ekonomiky prospěje libře, která je už poměrně přeprodaná. Včerejší zápis z jednání Bank of England a prohlášení guvernéra BoE Andrewa Baileyho nevyvinuly tlak na libru. Britská měna má proto šanci do konce měsíce oživit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června

28.06.2024 Cena 1,0705 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo patrné při psaní. Pár dnes může pokračovat v růstu, ale potřebuje dobré údaje o inflaci v eurozóně. Dnešní zprávy zahrnují index spotřebitelských cen z Francie, index spotřebitelských cen z Itálie a údaje o nezaměstnanosti v Německu. Pokles inflace podpoří euro, protože ekonomikám těchto zemí pomůže zvládnout vysoké životní náklady. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června

27.06.2024 Cena 160,47 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipů a pokračoval v testech ročních maxim. Jak vidíme, obchodníci úplně ignorují slabé údaje o americké ekonomice a dál aktivně tlačí na japonský jen; využívají při tom výrazného rozdílu v úrokových sazbách a politice centrálních bank. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, takže je lepší počítat s případnými pullbacky a pokračovat v nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června

27.06.2024 Cena 1,0680 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesal pod úrovní nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Slabé údaje o prodeji nových domů v USA pomohly určit směr páru, ale pár aktivně nestoupal. Euro by tedy mělo zůstat pod tlakem a dnešní slabé údaje z eurozóny mohou být dalším důvodem k prodeji. Pozornost investorů mohou přitahovat hlavně zprávy o peněžní zásobě M3 v eurozóně, úvěrech soukromému sektoru a indikátoru spotřebitelské důvěry. Slabé údaje budou vyvíjet tlak na pár EUR/USD, stejně jako mírný postoj představitele Evropské centrální banky Franka Eldersona, který podporuje své kolegy na cestě dalšího letošního snižování sazeb. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 26. června 2024

27.06.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně pozorujeme tvorbu předpokládané vlny 3 ve vlně 3 neboli C klesajícího trendového segmentu. Pokud to tak opravdu je, pokles kotací ještě nějakou dobu potrvá, protože první vlna tohoto segmentu skončila poblíž hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit níž, i když nebude mít impulsní podobu.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Cena 159,94 byla otestována v okamžiku, kdy indikátor MACD prudce vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se obchodovalo poblíž ročního maxima. Z tohoto důvodu jsem se zdržel nákupu dolaru a promeškal jsem dobrý růst. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním trhu v USA nic jiného významného neděje, takže kupci dolaru mohou mít s obnovováním nejbližších ročních maxim určité problémy. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)

27.06.2024 Test ceny 1,0685 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem se zdržel prodeje eura. Krátce nato došlo k dalšímu testu této cenové úrovně a indikátor MACD byl v danou chvíli už v přeprodané zóně, což umožnilo realizovat nákupní scénář č. 2. Jak ale vidíte v grafu, po 10bodovém pohybu nahoru se růstový potenciál páru vyčerpal. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic významného neděje, takže kupci eura budou mít šanci na korekci, pokud budou údaje silně neuspokojivé. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června

26.06.2024 Úrovně, které jsem zmínil, nebyly ve druhé polovině dne otestovány. Zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických indikátorů vedly k nárůstu volatility, ale tím to skončilo. Obstojná zpráva o indexu spotřebitelské důvěry v USA sice klesla, ale dopadla lépe, než ekonomové předpovídali, což podpořilo dolar a vytlačilo pár USD/JPY na nová roční maxima. Dnes má pár velkou šanci pokračovat v uptrendu, ale vysoká je také pravděpodobnost měnové intervence Bank of Japan. S nákupy na současných úrovních proto buďte opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června

26.06.2024 K testu ceny 1,0705 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, i když údaje z USA vyšly nad očekávání ekonomů. Cena byla znovu otestována v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti. Proto bylo možné realizovat druhý nákupní scénář. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně nestoupal. Včerejší údaje o HDP Španělska euro neovlivnily, stejně jako projev Nagelové. Dnes se může opakovat totéž, protože slabé údaje z Německa už vyvinuly tlak na EUR/USD a teď se všechny naděje upínají k pozitivní reakci při projevu člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea. Obrana denního minima dá kupcům šanci zvrátit klesající trend. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Gold Prices Edge Lower as Dollar Strengthens Ahead of Inflation Data

26.06.2024 Gold prices experienced a slight decline in Asian trading on Wednesday, extending losses from the previous session as market focus remained on the upcoming U.S. inflation figures, bolstering demand for the dollar.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)

26.06.2024 V první polovině dne nebyly otestovány žádné úrovně, které jsem označil, ale je zřejmé, že uptrend na páru pokračuje. Reakce medvědů na dnešní údaje z Japonska rychle odezněla, což nám umožňuje doufat v další posílení dolaru vůči jenu. To rozhodně podporují pozitivní statistiky spotřebitelské důvěry z USA a také jestřábí výroky představitelky Fedu Michelle Bowmanové a členky FOMC Lisy D. Cookové. Náznaky, že budou zachovány vysoké úrokové sazby a bude se dál bojovat proti inflaci, by mohly vyvolat novou vlnu nákupů tohoto páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)

26.06.2024 Test ceny 1,0720 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body na trh jsem nečekal. Protože je na druhou polovinu dne naplánováno mnoho ekonomických údajů, může se vše kdykoli změnit. Začne se údaji o indexu spotřebitelské důvěry v USA, u kterého se předpokládá pokles, a pokračovat se bude údaji o indexu cen bydlení a indexu výrobní aktivity richmondského Fedu. Den zakončí projevy členů FOMC Michelle Bowmanové a Lisy D. Cookové. Výroky tvůrců měnové politiky spolu se silnými ekonomickými údaji z USA by mohly posílit pozici dolaru, zvýšit tlak na tento pár a potenciálně vést k návratu na včerejší úrovně. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Analýza páru GBP/USD dne 25. června. Libra se stále pohybuje kolem 1,2627

26.06.2024 Vlnovou analýzu měnového páru GBP/USD je třeba zjednodušit a vyjasnit. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho úrovně 50...
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 25. června. Trh nadále čeká na důležité zprávy

26.06.2024 Vlnová analýza nástroje EUR/USD se ve 4hodinovém grafu nezměnila. Aktuálně pozorujeme formování předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c medvědí části trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, neboť první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit níže, i když nebude mít impulsní podobu.
img

Oil Prices Hold Steady, Eyes on U.S. Consumer Price Data

25.06.2024 Oil prices showed little movement on Tuesday following gains in the previous session, supported by expectations of increased summer fuel demand, while market focus turned to upcoming U.S. consumer price data.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. června

25.06.2024 Test úrovně 1,2672 přišel v okamžiku, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Stalo se tak při absenci zajímavých údajů ze Spojeného království, což koupcům umožnilo korigovat na začátku týdne nahoru. Ekonomický kalendář je dnes opět v podstatě prázdný, ale je možné, že poté, co se nepodařila konsolidace nad včerejším maximem, situace dozná výrazných změn a vyústí v opačný pohyb páru GBP/USD. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 24. června. Libra zahájila týden odrazem od úrovně 1,2627.

25.06.2024 Vlnový pattern pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitý a nejednoznačný. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Od té doby nicméně vidíme jen vzestupný pohyb. Pokud se tato vlna začne znovu tvořit, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale instrument nijak neklesal, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.
C:\fakepath\trader-fintokei-21062024.png

Trader měsíce: Trading samurai Yusuke z Japonska

21.06.2024 Jak to vypadá, když japonský trader obchoduje s precizností, odhodláním a kázní samuraje? A v čem obchodují jinak Japonci od Čechů či Slováků? To si povíme v dnešním článku.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 158,34 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pohyb dolů se ale nekonal, což přineslo ztráty. Po určité době se obnovil pohyb nahoru a test ceny 158,55, který se shodoval s počátkem pohybu indikátoru MACD nahoru od úrovně nula, potvrdil vhodný vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června

21.06.2024 Cena 1,0724 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Poté, co obchodníci zareagovali na údaje z USA, se pár mírně odrazil a následoval další test ceny 1,0724. Došlo k němu na začátku pohybu indikátoru MACD, takže obchodníci mohli vstoupit na trh a prodávat euro. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 pipů. Z vývoje usuzujeme, že euro může zůstat pod tlakem, zejména po sérii dnešních údajů souvisejících s ekonomickou aktivitou. Eurozóna zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a ve službách a kompozitní index PMI. Slabé indikátory jen zvýší tlak na riziková aktiva včetně eura, což povede k novému výprodeji páru EUR/USD a dalšímu testu týdenního minima. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)

20.06.2024 Vzestupný trend na tomto páru pokračuje. Cenová úroveň 158,23 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což vedlo k realizaci prvního scénáře pro nákup dolaru za účelem pokračování trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů, ale až na cílovou úroveň 158,60 se nedostal. Silné statistiky z USA ve druhé polovině dne – zvlášť pokud jde o nově zahájené stavby domů a stavební povolení – mohou páru USD/JPY umožnit další růst. Týdenní údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA mají na trh malý vliv, když odpovídají průměrným hodnotám. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)

20.06.2024 Test cenové úrovně 1,0727 v první polovině dne se shodoval s výrazným poklesem indikátoru MACD pod úroveň nula, takže jsem euro neprodával. Nečekal jsem ani na další body pro vstup na trh. Odpoledne bude zveřejněno mnoho statistických údajů. Vše začne údaji o trhu s nemovitostmi a skončí zprávou o americkém trhu práce. Počet nově položených základů a objem vydaných stavebních povolení jsou poměrně zajímavé indikátory a jejich zřetelný nesoulad s prognózami ovlivní směr páru. Týdenní počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech také může vést k růstu volatility, ale jen pokud se odchýlí od průměrných hodnot. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 20. června

20.06.2024 Cena 1,2719 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru GBP/USD klesat. Zakrátko byla cena otestována znovu, a to v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat druhý nákupní scénář. Pár ve výsledku vzrostl o 20 pipů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království pravděpodobně neovlivní rozhodnutí Bank of England. Očekává se, že centrální banka ponechá úrokovou sazbu beze změny. Libra bude reagovat jen na prohlášení a komentáře banky týkající se budoucích plánů a termínu prvního snížení sazeb. Čím blíž tato data jsou, tím větší je pravděpodobnost poklesu libry. Delší období nezměněných sazeb pomůže páru GBP/USD k růstu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 19.–21. června 2024: nákup po proražení 2 332 USD (200 EMA – symetrický trojúhelník)

20.06.2024 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 2 332 v rámci formace symetrického trojúhelníku a v rámci rostoucího trendového kanálu tvořícího se od 7. června.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 19. června. Libra dál hraje svou vlastní hru.

20.06.2024 Vlnovou analýzu pro pár GBP/USD je třeba zjednodušit a zpřehlednit. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C, ale od té doby vidíme jen vzestupné pohyby. Pokud se tato vlna opravdu začne znovu tvořit, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale instrument nijak neklesal, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.
img

GBPUSD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 19. června (americká seance)

20.06.2024 Test cenové hladiny 1,2718 se shodoval s tím, jak indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry a vedlo k růstu páru o více než 20 pipů. Údaje o inflaci ze Spojeného království splnily očekávání ekonomů i Bank of England, nicméně nepřekonaly je, což naznačuje potenciál libry pokračovat v růstu až do zítřejšího zasedání regulátorů. S nákupy buďte ale opatrní, a pokud na denním maximu nebude aktivita, bude lepší odložit long pozice na vhodnější okamžik. Vzhledem k tomu, že jediným údajem na druhou polovinu dne je index trhu s bydlením NAHB, tlak na libru se pravděpodobně vrátí, pokud dojde k neúspěšnému průrazu lokálních maxim. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 19.–21. června 2024: nakupujte nad 65 000 USD (21 SMA – Murray 5/8)

20.06.2024 Bitcoin (BTC/USD) se na začátku americké seance obchoduje kolem 65 167 USD a odráží se od minima 63 968 USD. Zároveň narazil na silnou rezistenci u linie Murray 5/8, která se shoduje s 21 SMA. Proto bude brzy následovat technická korekce.
img

US Oil Futures Retreat as API Reports Increase in Crude Stocks

19.06.2024 U.S. crude oil futures dipped in late trading on Tuesday following a report from the American Petroleum Institute (API) showing a rise in domestic crude inventories. This comes as the market anticipates a seasonal decline in crude stocks during the summer months, coupled with an expected uptick in demand.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 158,20 byla otestována v době, kdy už indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a byl delší dobu v překoupené oblasti, což umožnilo realizaci prodejního scénáře č. 2. Jelikož byl pár zároveň v oblasti ročních maxim, byly šance na větší korekci poměrně dobré. Pár USD/JPY ve výsledku klesl o více než 50 pipů.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 1,0729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 25 pipů. Prodej při odrazu od hladiny 1,0755 podle druhého scénáře vynesl také zhruba 15 pipů. Včerejší zprávy o indexu spotřebitelských cen v eurozóně, zvlášť jádrových cen, a indexech ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a eurozónu omezily růstový potenciál páru, zatímco slabé maloobchodní tržby v USA tlačily euro ve druhé polovině dne k aktivnímu růstu.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 18.–20. června 2024: nakupujte nad 64 000 USD (odraz – Murray 5/8)

19.06.2024 Bitcoin se obchoduje kolem úrovně 64 484, je pod tlakem medvědů, ale dosahuje přeprodaných úrovní. V nadcházejících hodinách se pravděpodobně technicky odrazí, pokud se zkonsoliduje nad 64 000 USD, kde se nachází důležitý support.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 18. června. Trh stále pochybuje o prodeji libry.

19.06.2024 Vlnovou analýzu pro pár GBP/USD je třeba zjednodušit a upřesnit. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C, ale od té doby vidíme jen vzestupné pohyby. Pokud se tato vlna opravdu začne znovu tvořit, pak se vlnový pattern výrazně zjednoduší a riziko komplikace vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech ale instrument nijak neklesal, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)

19.06.2024 K prvnímu testu cenové hladiny 158,11 došlo, když byl indikátor MACD v překoupené zóně, což naznačuje potenciál druhého scénáře pro prodej dolaru. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne může vyvinout další tlak na dolar mnoho údajů – očekáváme zprávy o maloobchodních tržbách, průmyslové výrobě a výrobě ve zpracovatelském průmyslu v USA. Špatné výsledky v těchto oblastech by byly dalším důvodem k prodeji, zvlášť proto, že pár je poblíž ročního maxima. Je nepravděpodobné, že by slabé statistiky prolomily tak silnou úroveň a přinesly růst USD/JPY. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)

19.06.2024 K prvnímu testu cenové úrovně 1,0719 v první polovině dne došlo, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,0719 s indikátorem MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý scénář pro nákup eura. Ten ale nevedl k výraznému růstu. Ve druhé polovině dne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodních tržeb, objemu průmyslové výroby a objemu výroby ve zpracovatelském průmyslu. Pokud se budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může prudce vzrůst, i když toto je nepravděpodobné. Proto se budu držet spíš strategie obchodování v kanálu. V případě intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

BOJ Governor Signals Potential July Rate Hike Amid Economic Uncertainty

18.06.2024 Bank of Japan (BOJ) Governor Kazuo Ueda has signaled the possibility of an interest rate hike in July, contingent upon forthcoming economic indicators. This statement underscores the BOJ’s commitment to gradually increase borrowing costs from their current near-zero levels.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 18. června

18.06.2024 Cena 1,2688 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula. Jelikož se tak stalo na konci dne, nehledal jsem nové body pro vstup na trh – bylo totiž jasné, že k dalšímu pohybu nedojde. Absence údajů z Velké Británie, stejně jako dnes, pozitivně ovlivnila poptávku po nákupu libry, ale neočekávám, že by pár výrazně korigoval nahoru. Silný růst nečekám, protože holubičí postoj Bank of England, který bude oznámen ve čtvrtek, přinese nejspíš nový výprodej páru GBP/USD. Čím výš tedy libra půjde, tím větší je šance, že se na trh vrátí velcí hráči, kteří očekávají pokračování klesajícího trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 17.–19. června 2024: nakupujte nad 2 312 USD (Murray 5/8 – symetrický trojúhelník)

18.06.2024 Zlato se na začátku americké seance obchodovalo kolem úrovně 2 319,46 v rámci symetrického trojúhelníku s možností dalšího růstu, protože se konsolidovalo nad Murray 5/8.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 17. června (americká seance)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným testům úrovní, které jsem identifikoval. V důsledku toho se nepodařilo najít vhodné body pro vstup na trh. Absence statistik z Británie ovlivnila intradenní volatilitu a zachovala poměrně vysoké šance na pokračování klesajícího trendu, který byl jasně patrný v pátek. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a také projevy členů FOMC Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Oba politici jsou známí holubičím přístupem k úrokovým sazbám. V případě opačných výroků může libra opět klesat. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-17062024-37-zm.jpg

Hlavní ekonom ECB mírní obavy z dopadů výprodeje na finančních trzích ve Francii

17.06.2024 Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) Philip Lane mírní obavy z dopadů výprodeje na finančních trzích ve Francii. Podle něj není nutné zemi spěchat na pomoc, protože vývoj tam není chaotický. Lane to dnes řekl v rozhovoru s agenturou Reuters. Výprodej zasáhl francouzské finanční trhy minulý týden a byl reakcí na oznámení prezidenta Emmanuela Macrona vyhlásit předčasné volby.
img

Dollar Strengthens Amid Euro Uncertainty

17.06.2024 The dollar maintained its strength on Monday, with the euro hovering near one-month lows amidst escalating political uncertainty in Europe. Investors awaited further economic data to gauge the U.S. economy’s resilience amidst global market tensions.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. června

17.06.2024 Cena 1,2716 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciální pokles páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne, po slabých údajích z USA, byla otestována cena 1,2673, kde jsem libru hodlal nakupovat okamžitě při odrazu, jak jsem uvedl v prognóze pro americkou seanci. To vše donutilo pár projít drobnou korekcí o 15 pipů, po které byla libra znovu pod tlakem. Nedostatek makrodat a naprosté zklamání býků z toho, co se děje, může v blízké době vést k tvorbě nového významného klesajícího trendu, takže buďte opatrní i s nákupy na současných minimech. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Co libru v tomto týdnu čeká?

17.06.2024 Britská libra může tento týden prudce klesnout. Rád bych se o tom zmínil hned na začátku. Vezměte na vědomí, že libra je na měnovém trhu stále žádaná a často ignoruje zpravodajské pozadí. Vlnový pattern zůstává neporušený, ale mohl by se určitým způsobem změnit. V posledních dnech jsme si mohli trochu oddechnout, protože kotace páru GBP/USD nedokázaly prolomit hranici 1,2822. Teď je vlna 2 neboli B považována za dokončenou a my můžeme očekávat tvorbu nové klesající vlny.
img

Co můžeme tento týden očekávat od eura?

17.06.2024 Poptávka po euru začala po několika napjatých týdnech, během nichž byla vlnová struktura na pokraji výrazných změn, klesat. Tento vzorec se však nezměnil. V poslední době jsem pravidelně zmiňoval, že začátek uvolňování měnové politiky Evropské centrální banky znamená hodně – pro jednotnou měnu, celou Evropskou unii i její ekonomiku. Podle mého názoru si trh musel této události všimnout. A jak se může uvolnění měnové politiky projevit, když ne prodejem měny? Domnívám se, že současný pohyb je zcela logický a plně odpovídá aktuálnímu vlnovému modelu.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 157,10 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že ceny amerických výrobců v květnu nečekaně klesly. V důsledku toho pár USD/JPY ztratil více než 40 pipů. Dnes bylo oznámeno rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách a komentáře k měnové politice, což vytvořilo tlak na japonský jen a vedlo k růstu amerického dolaru. Skutečnost, že centrální banka zatím s utahováním měnové politiky nespěchá, přiměla obchodníky zbavit se jenu a nakoupit výnosnější dolar na carry trades. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o více než 30 pipů. Zprávy z eurozóny na euro dopadly, ale údaje z USA ovlivnily tržní sentiment pozitivně. Jenže to nestačilo, takže iniciativu a kontrolu nad trhem převzali ve výsledku znovu medvědi. Dnes bude v eurozóně zveřejněno několik zpráv. Vše začne indexem spotřebitelských cen z Francie, následovat bude bilance zahraničního obchodu z Itálie a eurozóny a vše zakončí projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Jelikož Lagardeová sdělila všechno důležité už minulý týden, neočekávám, že by euro po dnešních příchozích informacích získalo příliš podpory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)

14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Dollar Softens as US Inflation Fails to Impress, Yen Braces for BOJ Meeting

13.06.2024 In the aftermath of lackluster U.S. inflation figures, major currencies stood firm against a wavering dollar on Thursday. However, the yen remained under pressure as investors awaited an impending Bank of Japan (BOJ) meeting.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.
C:\fakepath\trade-12062024.jpeg

Výhody a nevýhody ředění pozic

12.06.2024 Ředění pozic je jednou z technik, kterou mnozí obchodníci využívají ke snížení rizika a maximalizaci potenciálních zisků. Jakmile se trh pohybuje proti očekávání, může ředění traderům přinést klid, protože umožňují rozložení vstupů do obchodů na různé cenové úrovně. Avšak efektivní ředění pozic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá...
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Cenová úroveň 157,36 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad nulu, což jasně omezilo další růstový potenciál páru i v rámci býčího trhu. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval, a jak vidíte v grafu, udělal jsem dobře. Ve druhé polovině dne budou zveřejněny jen údaje o indexu optimismu malých podniků NFIB ve Spojených státech, které nejspíš příliš neovlivní směřování trhu. Proto můžeme po mírné dopolední korekci očekávat další rozvoj uptrendu v pokračování růstu dolaru s dosažením nových týdenních maxim. Ale nezapomeňte, že zítra zasedá Fed, takže bych nepočítal se zvlášť prudkými pohyby. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Test cenové úrovně 1,0761 v první polovině dne časově odpovídal výraznému poklesu indikátoru MACD pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat – zejména při absenci jakýchkoli statistik z eurozóny. Jak ale vidíte v grafu, euro se propadlo až do oblasti týdenních minim, a dokonce je aktualizovalo, což dokazuje, že ještě nevyčerpalo potenciál poklesu. Absence statistik z USA ve druhé polovině dne může podobně jako včera pozitivně ovlivnit kupce eura, ale jak dlouho to potrvá – zejména před klíčovými statistikami o inflaci, které se očekávají zítra – je těžké říct. Lepší je dál využívat korekci a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června

11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato ze dne 10. června

11.06.2024 Krátkodobá analýza grafu eura od letošního dubna ukazuje dominantní uptrend. Ve vlnové struktuře se v posledních měsících vyvíjí korekční fáze, která stále pokračuje. Ceny se blíží ke spodní hranici cenového koridoru. Aby instrument dokončil korekci, potřebuje před dalším růstem získat další vlnovou úroveň.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny 156,81 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což jasně omezilo další potenciál páru klesat v rámci pozorovaného býčího trhu. Druhý test úrovně 156,81 přišel v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru, čehož jsem rád využil. Jak ale vidíme v grafu, pár se zatím nedostal k normálnímu růstu. Proto jsem trh opustil a zrevidoval jsem technický obrázek. Jelikož je druhá polovina dne z hlediska ekonomických událostí prázdná, bude se pravděpodobně dál obchodovat v rámci denního bočního kanálu s dobrou vyhlídkou na trvalejší růst dolaru, což zabere trochu víc času, než se zdálo. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 Cena 1,0747 byla v první polovině dne otestována v okamžiku, kdy se indikátor MACD právě začal pohybovat dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstup na trh s cílem prodávat euro v rámci pokračování klesajícího trendu, který se vytvořil v pátek po zveřejnění silných statistik ze Spojených států. Pár se proto v době psaní recenze propadl už o více než 10 bodů a poměrně dobré zůstávají i šance na další pokles. Odpolední absence statistik ze Spojených států může mít na kupce evropské měny pozitivní vliv, ale jak dlouho vydrží – zejména před klíčovými inflačními statistikami, které se očekávají v polovině týdne, je poměrně složitá otázka. Lepší je využít korekci a vsadit na další pokles páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

10.06.2024 Cena 155,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD, ačkoli výrazně vzrostl nad úroveň nula, omezil růstový potenciál páru. Uvedl jsem ale, že budu jednat při průrazu dolů na základě údajů o americké ekonomice. Jelikož byly mnohem vyšší, než ekonomové předpovídali, a počet nových pracovních míst předčil veškerá očekávání, nakupoval jsem dolar a prodával jen v naději na návrat uptrendu na tomto páru a na slušný růst, který v závěru dne dělal více než 100 bodů.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

10.06.2024 Cena 1,0881 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 80 bodů. Páteční zprávy z eurozóny páru neposkytly výraznou podporu. Statistiky z amerického trhu práce zároveň vedly k velkému výprodeji eura a ohrozily plány kupců na další tvorbu uptrendu. Silný trh práce je v rozporu s plány Fedu, že sníží úrokové sazby a vrátí cenové tlaky do pásma 2,0 %. Z tohoto důvodu se na nadcházejícím zasedání Fedu, jehož výsledky budou oznámeny ve středu, nečekají žádné změny politiky, což bude dál podporovat nákup amerického dolaru a prodej eura.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)

10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

07.06.2024 Cena 155,86 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v závěru dne omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával. Pár dnes během asijské seance pokračoval v poklesu. Těžko to lze přičítat poměrně rozporuplným statistikám o změnách objemu výdajů japonských domácností a indexu předstihových ekonomických indikátorů, takže to vypadá spíš na rozmísťování pozic před dnes očekávanými důležitými údaji o americkém trhu práce. O tom ale budeme podrobněji mluvit v odpolední prognóze. Zatím budu hledat vhodné vstupní body pro nákupní scénář č. 2 a přitom počítat s obratem trhu a návratem poptávky po poměrně levném americkém dolaru. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

07.06.2024 Cena 1,0885 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup eura. Pár se ve výsledku posunul o zhruba 10 bodů nahoru, nic víc. Reakce na rozhodnutí Evropské centrální banky snížit úrokové sazby byla velmi slabá, a tak se ve druhé polovině dne nerozvinul uptrend. Dnes se veškerá pozornost upne na zprávy o změnách průmyslové produkce v Německu, obchodní bilanci Německa a Francie, změnách HDP v eurozóně a změnách úrovně zaměstnanosti v eurozóně. Jen velmi dobré ukazatele, zvlášť pokud jde o tempo růstu evropské ekonomiky, zachrání euro před novým výprodejem, který už nějakou dobu hrozí. Nezapomeňte také, že nás čekají důležité statistiky z USA, takže nemusí dojít k vůbec žádnému pohybu. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Související klíčová slova: Největší energetické společnosti | Out of Money | Report finančních trhů | Finamark | Jak fungují prop firmy | Význam psychologie tradingu | Jak swap funguje | Býčí pohyb | Bankovní převod | Reálný příklad | Och Ziff | Obchodní platforma cTrader | Jak číst index VIX | Kim Fournais | Ideální portfolio | Etheru | PPI v USA | Cenový kanál | Využití průměrné týdenní volatility | Výkon tradingového portfolia | Praxe v reálném čase | Praktické využití indikátorů | Získej funded účet | Rychlá exekuce | FCF | Kurz Trading pro začátečníky | Vysoce profitabilní | Forexové strategie | IRA (Individual Retirement Account) | Affirm Holdings | Růst v eurozóně | Frakční akcie | Kalibrace vstupu | Hodnocení vašich obchodů | Uvolněné měnové politiky | Prop účty | Obchod tradera | Drawdown (DD) | Zisk na obchodu | Daily FX | Otočení trhu | Poplatek prop firmě | Jak fungují akcie | Výhody cTraderu | Supporty a resistence | Grafy akciových indexů | Opční prémie | Zásoby zemního plynu | VOLX | Inteligentní vkládání pokynů | Goldcorp | Vedení banky | Výplach | Neel Kashkari | All Time High | Filip Louženský | Žádná korelace | Fond Two Sigma | Cap | ETF na zlato | Počet brokerů podporujících cTrader | Umění diverzifikace | Rizikové prémie | Výnosy dluhopisů | 3cAnalysis | Dlouhé pozice | Forex.cz | Celkový zisk | Nevýhody ředění pozic | Lidské činnosti | E - Mini instrument | Unipetrol | Světové akcie | Dukascopy | Napákování kapitálu | Forex riziko | Ozvěny trhu | Války | Koš vybraných ETF | Vývoj | Online trading konference | Depth of Market | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Údaje z USA | Co je ředění pozic? | Průraz SMA 200 | Češi | Proprietary trading shops | Rychlé zisky | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Allianz | ATR (Average True Range) | Renko | SPAC | Výhody | Globální růst | Proprietary trading firmy | RRR vs. Volatilita | Předchozí seance | Velký propad | Silná rezistence | Portugalský ministr financí | Brent Crude Oil | Hike | EUR/CAD | Vyhlašování zpráv | Nikkei 225 Index | Take Profit | Klíčový ukazatel | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | EUR | Měnové báze | DE Shaw | Tradingová disciplína | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Outperform | Přijmout euro | Cílový zisk | Jak se vyhnout ukotvení | Trading platform | Konsolidační pohyb | Býčí formace | Rozložení obchodníků | Slábnutí inflačních tlaků | Víkendové svíčky | Jak co nejlépe řídit risk | Investiční firma | Standard & Poor's | Co je trendová čára | Pokračování růstu | Větší kapitál | Posílení japonského jenu | Přemýšlení | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Falešný průraz | Akciové společnosti | Akcie jednotlivých společností | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | Měnový report | Surová ropa | Největší meziroční nárůst | Škálování účtu | Swissquote Bank | Výkyvy | Itálie | Meta Trader 4 | Doporučení pro začátečníky | Nárok na výplatu | Forex lot | Obchodování kakaa ve formě CFD | Dělení hedge fondů | Stoxx | Ukončení pozice | Flipping | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Cena akcií indexového ETF | Fond Viking | CBDC | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Bookmap | Výhody hedgingu | Kam ideálně umístit Stop-Loss | Regulace a licence | Pip | Fibonacci projekce | Očekávání | Lepší pochopení | Korelace | Jüan | Historické události | Automatizace obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Prop obchodování | Evropské centrální banky | Prohlášení Bílého domu | Aktuální kurzy měn | Základní kámen obchodování | Kombinace indikátorů | Státy eurozóny | T-Mobile | Dluhopisy zemí eurozóny | Čeští tradeři | Poplatek (fee) | World Crypto Strategy | Interest Futures | Ekonom Evropské centrální banky | Market Depth | L.F. Investment | Swingy | Maximální počet lotů | EUR USD | CFD futures | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Profit Taking | EUR/JPY | Trade Brokers | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Goldenburg Group | PMI v eurozóně | Nová historická maxima | Veřejné finance | Umělá inteligence dnes | CFD na futures | Celkový DD | Význam supportů a rezistencí | Medvědí Smart Money Divergence | Latency | EURJPY | Masivní nárůst volatility | Ark | Velikost kontraktu | Příležitost k nákupu | Bear market | Paper trading | Lukáš Adámek | Trh práce | Příležitost k prodeji | Coca-Cola Company | Evropská komise | Trading na finančních trzích | Pro investory | Jak si založit obchodní účet | Alfread Winslow | Forex Flex | Forex demo | Oživení ekonomiky | Akcie KO | iShares | Přizpůsobování se měnícím tržním podmínkám | Swiss | Crypto | Investice | Co jsou CFD kontrakty | Velké hospodářské krize | Poplatky u Purple Trading | Počáteční marže | Britská centrální banka | Spolehlivá prop firma | Fluktuace měnových kurzů | DXY | Komoditní výhled | ex | Potenciál | MACD | Signál ke vstupu do obchodu | Forex indikátor | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | Obchodovat intradenně | Saxo Trader | Snížení finanční páky | Švédské koruny | Nezaměstnanosti v Německu | Výhled eura | Mezinárodní ratingová agentura | Vlastní účet | Edge | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Finanční stabilita | Výnosy na dluhopisech | Posílení | Hlava a ramena | Vyvážené portfolio | Ceny dluhopisů | Finanční firma | Cyklus zvyšování sazeb | Obchodovat s rozjetým trendem | Value Area | Vědecký pokrok | Vyhození z pozic | Ziskovost tradera | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Inside Bary | Tipy pro začínající | Výhled Saxo Bank | Párové obchodování | Zpravodajství | Indicators | Miliony dolarů | Spread forex | Ifo | Apex Investing | Investopedia | Webinář | Trading in The Zone | Finanční nástroj | Japonské akcie | Manipulace s trhem | Aspekty tradingu | Blackstone | Breakoutové tradery | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Porozumění burze | Funkce xStation | Transakční poplatky | Jaroslav Tupý | Ark Investment | Interactive Brokers | Klesly akcie | Rizika v tradingu | Experti | Exekuce obchodních příkazů | US30 | High-yield | ROI (Return On Investment) | Tržní vlastnost | Práce s grafem | Futures a opce | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Brokerské domy | Raiffeisenbank | Pokrýt rizika | Bitcoinového ETF | Rozhovor | Vedení obchodního deníku | Bitcoiny | Průměrný výnos | Krátkodobé příležitosti | Datum dodávky | ČEZ | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Krátkodobé cenové pohyby | Fibonacciho extenze | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Webináře Trading Room | Dění na trzích | Sell & Sell Short | MetaTrader (MT4 a MT5) | TRAction | Měnový pár GBP/USD | Čtyřhodinový graf | Buy and Hold u investování do ETF | Bidenova administrativa | Růstový směr | Objem ropy | Forex Watchlist | Společnost Apple | Topný olej | Svět hedge fondů | Devalvace čínského jüanu | CISCO | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Účty Rithmic | Obchodní seance | Gamma | Impuls | Point of Control | Spekulativní sázky | EUR/USD | Obchodní bariéry | Bruno Le Maire | Chování amerického dolaru | General Electric | Tradiční měny | Energy Futures | Začátek pandemie covidu | Vanguard | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Krypto burzy | Bankrot FTX | Investing | Předseda představenstva | Reality | Digitální aktiva | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Tick scalpingové strategie | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | MACD oscilátor | Hodnota prodejních opcí | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | SOK | Supremacy | Indexové fondy | Posuvný Stop-Loss | Spotový trh | Ziskové obchody | Strategie na obchodování | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Nevýhody forexu | ETH | Chování trhu | Graf akcie Coca-Cola | Efekt na psychiku | Index spotřebitelské nálady | Role market makera | Komunikační služby | Stochastický oscilátor | Rodinná firma | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Milionáři | David McCormick | Stimul | Lagardeová | Admirals (Admiral Markets) | Mezibankovní | Obchodování pomocí trendových čar | Průměrné mzdy | Kansas City | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Analýza volatilních trhů | Výnos | Tvorby obchodní strategie | P/S | DeFi | Finanční trh | Rozdělení zisků | Swingový TimeFrame výhled | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Měnový pár USD/JPY | cAlgo pro automatizované obchodování | VIP zóna | RBS | Trh s dluhopisy | Brent | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Kvantitativní analýzy | Delta | Tomáš Rozehnal | Schválení ETF | Tržní cyklus | TNOTE | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | Retracementy | SMA | Medvědí Pin Bar | Longovat | Vzdělávání | Russell 2000 | Denník | Šéf Fedu | LYNX Trading | Graf indexu | Růst sazeb | Axiory | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Jak na forex | IDEA | VolFix | Zkrocení inflace | Jiné měny | Měnové riziko | Riziko ztráty prop účtu | ESG | Index DOW | Import | Pokles k supportu | Překvapivý růst | Mini terminál | Styl obchodování | Více peněz | Rithmic R Trader | Německý akciový index DAX | Zákaz zakoupení výzvy | BTC/EUR | CFD short selling | Obchodní fáze | Základní zboží | Exchange | Série ztrát | Investiční portfolio | Tým Admirals | Forexový trh | Obchodování během Vánoc | Rozhodování o obchodování | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Profit split | Topstep | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Hluboké recese | Commodities | Fungování finančních trhů | Growth Stocks | Podíl na zisku | Oslabující americký dolar | Graf zlata | Kontrakty | Renko chart | Strach | Co je to hedging? | Portfolia Purple Trading | Způsob obchodování | Zkušený obchodník | Nákupní příležitosti | Trpělivost | Propad cen | Virtuální měna | Opce na ropu | Obchodování s cennými papíry | Cathie Woodová | Swapové body | Mini lot | AUDUSD | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Denní limity | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | EAVisualOrdering | Fibonacciho čísla | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Euronext | JPY | Renaissance Technologies | Ochrana proti hackerskému napadení | Metaverse | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Výhody strategie Buy and Hold | Percentage in Point | Změny v pohybech cen akcií | Investiční příležitost | AI | Zakoupení výzvy | Special Report | Jesse Livermore | Styly obchodování | Odhad HDP | Index Russell | Nevýhody cTraderu | Zisk z minulého měsíce | Posilování dolaru | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Pozor na martingale | RTrader | Společnost X-Trade Brokers | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Moore Capital | Automatické systémy | Nárůst ceny | Slabé maloobchodní tržby | Projekce | Znehodnocení | Obchodní tipy | Kontrakce | Cross-hedging | Peníze | Volume profile | Kapitál na obchodování | Přehled obchodovatelných trhů | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Nové podmínky | Ropný tanker | Provozní marže | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | FedWatch | Posilování franku | FTX | Petr Tmej | Využití marže | Informace o průměrné denní volatilitě | Největší kapitál | Dosáhnout zisku | Bydlení | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | CFD na index volatility VIX | Americká ropa | Nestlé | Holubičí rétorika | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Nejistota na trzích | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Velký kapitál | Zvýraznění obchodních seancí | Japonský trh | Medvědí trh | Investors | Prognóza | FTSE 100 | Podcasty | Služby | Cena Brentu | Obchodovat na burze | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Apex Trader Funding | Pokles ceny ropy | Stop-Loss příkazy | Protistrana | Saxo Bank | Plaza Accord | Výše investice | Oblasti tradingu | Vlastnění více účtů | Hershey | Downside | Forex strategie | Heatmap | Barel ropy | Stochastický | Představitelé ECB | Current Ratio | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Medvědí signál | Doba vysoké inflace | Použití indikátoru | Dlouhodobý investiční produkt | Ropa WTI | Měnové zajištění | Slippage | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Tvůrce trhu (market maker) | Quantitative Easing | Obchodní transakce | Live Trading webináře | Milionář | Bankovní rada ČNB | Kuala Lumpur | Výhody komodit | Rizika obchodování ropy | Currency Futures | Denní graf měnového páru | Barrick Gold (ABX) | Developeři | Bankovní domy | Prodávání na rezistenci | Málo zkušeností | Poslední obchod | Brexit | Eurostoxx 50 | AEX | Buy Limit | Kurz eura k dolaru | Vlnový pattern | Evropské burzy | Index SPX | Měnový forward | Sell Price | Histogram | ADR | Růst trhu | Pozornost investorů | DJIA | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | USD/EUR | Analýza transakcí | Resistence | Obchodování na prop účtu | Americké ekonomiky | Trendový indikátor | Kapitál | Hedge Fund | Cenový skok | Americký prezident Joe Biden | Maximální finanční páka | Nová bankovní rada | Analyzování | Býčí divergence | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Snížení dluhu | Akciový výhled | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Robinhood | Cestování | Investování do kryptoměn | Depth Trader | Sektor technologií | Pravděpodobnost série ztrátových obchodů | Bond | Broker | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | ASK cena | TerraUSD | Graf komodity | Zastavení ztrát | Akcionáři | Meta Trader | Švýcarská centrální banka (SNB) | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Cenové úrovně | Největší finanční trh na světě | Dividendová politika | Backtesting | Držení pozice | Discord | USD | Velikost pozic | Denní limit ztráty | Export | Změna klimatu | Jak na obchodování | Zásadní chyby | Technická analýza | NFP | Časová zóna | CFD na komodity | Výše kapitálu a ceny | Ekonomický kalendář | Scalpovací přístup | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Kontroverzní téma | Historická volatilita | GBP/JPY | Časové zóny | Reálné obchody | Americká ropa WTI | Ekonomické expanze | Kapitálové strategie | Výkon | CD Projekt | Klimatické technologie | Kurz zlata | CFD trading | Tržní volatilita | Diverzifikace nekorelovaných instrumentů | Plány | Zasedání FOMC | Na burze | Steve Mandel | Trading Room | Akcie Novavax | Blue chip | Vzdělávat se | Aktuální informace | Určení trendu | Šok | Hodnocení současné situace | Síla amerického dolaru | John NOWAK | ČSOB | Rychle zbohatnout | Počáteční kapitál | Inside Bar | CME FedWatch Tool | Obchodní platformy Metatrader | Průměrná volatilita | Výsledky za první čtvrtletí | Investovat | Makro data | Zavedení eura | Total | Obchodní pokyny na Forexu | Trh s ropou | Měsíční futures report | Zájem institucí | Statistický nástroj | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Růst britské ekonomiky | Maďarsko | Obchodní signály | Třetí vlna | Makléři | Eurex | Bridgewater | Jak se vyhnout efektu přežití | Garance | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Pozitivní signál | Exekuce | Tichomoří | Korunový trh | Nastavení RRR | Úroková sazba | Pozorování | Market rally | Ahold Delhaize | Vedlejší měnové páry | Cenné kovy | Výhody swingového obchodování | Billions | Ceny Bitcoinu | Kabinet | Regulace ESMA | Chování volatility v různých obdobích | Split | Řízení rizika | Index volatility CBOE | Čekající příkazy | Ekonomiky | Momentum trhu | Zkušení obchodníci | Prodej | Obchodování s akciemi | CFD kontrakty | Měsíční report finančních trhů | UniCredit Bank | Analytici XTB | Tržní trendy | Pověst | cTrader vs. MT4 | Sektorové akciové portfolio | Opční strategie | Spekulovat | Skutečný výsledek | Akciové instrumenty | Měny účtů | Tempo zdražování | Swapy | Kontraindikátor SSI | Cenové tlaky | Sociální sítě | Plánování obchodů | Přehled měnového páru | CashFlow | Praktická ukázka | MT4 Supreme Edition | Tradingem k bohatství | Ruský prezident | P.A. | HDP v USA | Obchodní dny | Devizové rezervy České národní banky | Hlavní měny | Bankomaty | Crypto newsletter | Prezidentské kampaně | Obchodní nástroje | Psychologické hladiny | Nové signály | Oživení trhu | Leoš Mareš | Britský ministr financí | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Vysoké sazby | Burzovní průvodce | Vysoké školy na světě | Dvojitý vrchol | Dobrá čísla | Dovednosti | Normální člověk | Používání AOS | Výhoda CFD | Měnový pár EUR/USD | Snížení poptávky | Nervozita | Analýza makroekonomických zpráv | Akcie Google | Dovoz | Obrovský potenciál | Výzkumy | Admirals | Obchodník na finančních trzích | Caterpillar | MT5 | Viry | Měření rizika | Velké instituce | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | VIX index | Nejúspěšnější obchod | Tržní pohyby | Konzervativní investoři | Pozitivní zprávy | Historie hedge fondů | ValueArea Low | Akcie společnosti Gap | Penzijní fondy | Nikkei | EverTrader | Extrémní nárůst | Kurz dolaru | Pro tradery | Zadání cenového alertu | Energie | The New York Times | Novodobé investice | Cenové pohyby | 1 milion | IFRS | Vzdělávací obsah | Obrat pohybu | Konvergence | Čtvrtletní zisk | Politická situace | Obchodní deficit USA | Commodity Channel Index | Komoditní | Doji | Tržní reakce | Vývoj meziroční inflace | Venture Capital | Prop Trading firmy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Aktivity v USA | Větší riziko | Srovnání prop trading | High-frequency trading | Býčí sentiment | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | Jak se Swapem pracovat | Diverzifikace počtu instrumentů | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Krátká pozice | Obchodování spreadů | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | VIX.f futures symbol | Nové zprávy | Electronic Arts (EA) | Válka na Ukrajině | McKinsey | Nejlepší trhy | Elon Musk | Formy volatility | Euforie | Flex EA | Makrodata | FANG | Jestřábí postoj | Sell Limit | Akciové indexy | HDP Singapuru | Obrat trendu | London Stock Exchange | Investoři | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Fair Value Gapy | Obchodní deník | Rizikovost | Významné tržní pohyby | Nevýhody akcií | Fungování | Portfolio | Bloomberg | Sója | Technické nástroje | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Obchodování pásma | Akciová burza | Petr Pavel | Podpora a komunikace | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Obchodování na skutečných trzích | Oddlužení | Trh s komoditami | Swissquote | BaFin | B/E | Negativní sentiment | Evropská měna | Limity ztrát | Coca-Cola | Možnost obchodovat | Moderna | Společnost Google | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Média | Prezident ECB | Inflační čísla | Ceny zemního plynu v USA | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Bitcoin ETF | Christine Lagardeová | Obrovské pohyby | Index PPI | Degiro recenze | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | Mário Centeno | Grayscale | Dosažení zisku | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | ČSOB Finanční trhy | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Bez rizika | Zisk | Zlepšení sentimentu | EUR/AUD | Current ratio | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Uzavírání ziskových pozic | Bitcoin futures | Diverzifikace obchodních strategií | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Patrik Polák | Futures na S&P 500 | Gaussovo rozdělení | DAX30 | Jak investovat do zlata | Vladimír Holovka | Údaje o průmyslové výrobě | Obrázek schématu rozdělení prop tradingu | Posilování amerického dolaru | Finanční instituce | Bank of England | Testování indikátorů | Airbnb | Lepší výsledky | Gary Gensler | Forward guidance | Akcioví obchodníci | Zveřejnění zprávy | Mark DOUGLAS | CAC 40 | Makroekonomické ukazatele | NAHB | Investiční horizont | Prezident | Úroveň volatility | Xetra | Tým FXstreet.cz | Zápis z posledního zasedání | Bankomat | Monte Carlo simulace | Pohyby trhu | Bitfinex | Snížení daně z příjmu | Velký účet | Měření fundamentu | Mimořádná opatření | BP | Commodity futures trading | Důkladná příprava | Hold | Bed Bath & Beyond | Institucionální objednávky | Zlatý řez | Velikost obchodu | Růst cen ropy | Zlaté fondy ETF | Inflace v květnu | Cena mědi | Statistika úspěšnosti | Ropné společnosti | Diverzifikované ETF | SaxoBank | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Ochota riskovat | Snížení nákladů | Konsolidace trhu | Technická analýza EUR/USD | Otázka za miliony | Pravidlo trailing threshold | Trader měsíce | Kolísání cen | Boj s inflací | Vývoj akcií | Analýzy | Volume z futures burz | Světové burzy | Americký S&P 500 | Americké prezidentské volby | Slevy | Politická nestabilita | Správa obchodních příkazů | Globální akciové indexy | Investiční | Překážky | VIX stoupá | Průzkum | Vývoj měnového páru | OTC trhy | Nulové poplatky u Purple Trading | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Mary Dalyová | CMC forex | Průběžně vyplácené dividendy | Invesco | IEA | Demokraté | Hodnota Opce | Pandemie COVID | Overbought | Tvorba Dash | Německý DAX | Macrotrends | Hlavní události | Patria | EP | Easing | Analytik Purple Trading | Oslabení USD | Uber | Trojúhelník | Akcie BioNTech | Sloučení | Evropské trhy | Trading desks | Trading webináře | Obchodovat divergence | TRY | Short selling | Rozhraní a funkce cTrader | Strategie PA | Nižší hodnoty | Mitsubishi UFJ Financial Group | Válka | Úrok | US500 | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Taper | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Forex Pro | Nákupy dolaru | Doba platnosti příkazu | Koupit akcie | Obchodní plán | Psychika | Reálné mzdy | Dlouhodobý sentiment | MACD strategie | Vyšší mzdy | Kurz novozélandského dolaru | Omezit potenciální ztráty | Spike | P/E | Zpráva | Bohatý | Technologické tituly | Prémie | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Covid | Stříbro (XAG/USD) | Růstové akcie | Konflikty | Tencent | Rotace | Postranní trend | Forex Patria | Profit-Targety | Emoce | Jiné zajištění | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Warren Buffett | RoboMarkets | S&P | Snížit riziko | Pravidelné investování | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Oslabování japonského jenu | Celoroční výhled | Rok 2024 | Palmary Strategy | Parabolic SAR | Obchodování | Zvýšení daní | Technický signál | Potenciální zisky | Legislativa | Strategie od Purple Trading | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Cenový boom | Live účet | Pravidelné Live Trading | Medvědí kanál | Average Daily Range (ADR) | Aktuální obchodní příležitosti | Finanční nástroje | Obchodování komodit | Spotřebitelské ceny v USA | Breakout strategie | Býčí trend | Kryptoaktivum | JOLTS | Meta | S&P Global | Výpočet pivot point | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Jak na to | Krátkodobí tradeři | Oznámení | GBP | Diverzifikace celkového money-managementu | Burzy kryptoměn | Olej | České koruny | Korekční pohyb | Index technologického trhu Nasdaq | Obchodování s deriváty | HDP Německa | Management | Obchodovat forex | Posilování eura | Úspěšní tradeři | Nástroje řízení rizik | Úspěšné obchodování s akciemi | ZEW | Zlatý standard | Obchodní týden | Postupné zisky | Admiral Markets | Budoucnost | Evaluace | Příklad medvědího order bloku | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Centrální banky | XAU/USD | Prezidentka ECB | Výprodej na amerických akciích | Fungování trhů | Co je to hedge fond | Nízké poplatky | Nástroje technické analýzy | Jaké strategie jsou povoleny | Japonská vláda | Možnost spekulovat na pokles cen | Pákový efekt | Jednání bank | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Nižší maxima | Eurostat | S&P/ASX 200 | Majitel | Guru | Předpověď | Zprávy | Zpomalující inflace | Deflace | Monitorování | Murray | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Pokles cen ropy | FB | Grafické nástroje a indikátory | Jak uspět na trzích | Dlouhodobé investování | Poplatky za držení pozice přes noc | Zprávy z trhu a tržní analýzy | BREAKING | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Úročení z nezainvestovaného kapitálu | Spot | Peter Kažimír | Soros Fund Management | CFD intraday | CCI | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Investiční banka | Tesco | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Dow Jones index | Trades | PX index | RISE | Thomas Peterffy | Buy and hold | Praha | Ceny ropy | Širší Stop-Lossy | Berkshire Hathaway | Míra | Cenová válka v ropném průmyslu | Break supportu | Hazardní hry | Euro klesá | Silné cenové tlaky | Vytvoření reverzní svíčky | Byty | Technické ukazatele | News trading | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Program nákupu aktiv | Udržitelnost | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Měsíční report | James Simons | Terminál | Oblíbené komodity | Tick scalping | MetaTrader 4 (MT4) | Snížení počtu obchodů | První hedge fond | Futures | Bilion | Obchodovat bez stop-loss | Očekávání úrokových sazeb | Volume z futures | Celkový trend | xStation | Vakcína | České banky | Intradenní obchodování | Reliance | Fair Value Gap | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | USA inflace | Graf vývoje | CZ | Lukáš Jankovský | Analýza zlato | Vláda USA | Nakupování na supportu | NATO | Payrolls | Příklad prodeje | Smart money | Put opce | Budoucí výsledky | Tržní podmínky | Emoce v tradingu | Spoření | ESMA | Cena ropy brent | Pravděpodobnost ztráty | Páka | Bitcoin | Index cen domů | BTC (Bitcoin) | Medvědí divergence | Lyft | François Villeroy de Galhau | Advokátní kancelář | Investment management | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Statista | Tlak na USD | Počet investorů | Nejlepší obchody měsíce | Technická analýza akcie Coca-Cola | Spotware | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Akcie ve Spojených státech | Pandemie covidu | Maximální drawdown | Výsledky | Papertrading | West Texas Intermediate | Volatilní instrumenty | HUF | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Definice order bloků | Rozložení instrumentů | Dění na finančních trzích | EURCZK | Slabý dolar | Fáze 2 | Support a rezistence | Jak používat index VIX | Raphael Bostic | Tapering | Vysoký výnos | Co jsou to kontrakty? | Špatné výsledky | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Hedgeové fondy | DailyFX | Supreme Edition | Sázka | COCOA | Kurz EUR/USD | Současný trend | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Růst hodnoty indexu | Digitální měny | Distribuce | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Uspět na trzích | Obchodní nápady | TIM | Carry trade | Fundamentální analýza | Carnival | René Remšík | Významné fondy | Petr Lajsek | Day trading | Spotové ceny | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Financial Markets | Australský dolar | Roboadvisory | Řízené fondy | Finanční domy | XTB Jiří Tyleček | Apex Clearing | Retracement | Financial | Jednoduché tipy pro začátečníky | Vlastní ETF | Expirace opce | Příležitosti k prodeji | Evropský statistický úřad Eurostat | Spotware Systems | Meziroční inflace v eurozóně | Cena zlata dnes | Koruna | Monopoly | Rystad Energy | Výkyvy na měnových trzích | Finanční služby | Cukr | Výrazný pokles | Eskalace | Prezident Trump | Backtestovat | Commodity Futures Trading Commission | Nižší low | Akciový index | Tržní ceny | Medián | Zůstatek | Bossa.cz | Výhody obchodování CFD | Nové emise | Ripple (XRP) | Kupující | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Znalosti investora | Decentralizace | OPEC+ | Pokles exportu | Francie | ETF fond | Ekonomické události | Velikosti pozice | Výnos účtu | Ekonomická situace | Degiro | Meme stocks | Jak fungují státní dluhopisy | Počítačové algoritmy | BHS | DMA | Referendum o přijetí eura | Objem | Propad | Pojem Market Maker | For Traders | Asociace | Spekulant | Instrument ZINC | Activision | Obavy z recese | Hypotéza | Očekávání investorů | Marka | Virus | Trigger | Automatické obchodní systémy | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Equity křivka | Pandemie koronaviru | Ideální RRR | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Techničtí tradeři | Nákup a prodej | Údaje | Adaptace AI | Klima | Individual Retirement Account | Politika centrální banky | Inverze výnosové křivky | Diverzifikace typu instrumentů | Omezení pákového efektu | Právo | Asie | Swing trading strategie | WHEAT | Burzovně obchodované fondy | Prodej akcií | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Investovat do Bitcoinu | Vývoj meziroční inflace v eurozóně | KOL | Investice do kryptoměn | Přeprodání | Pokračování rostoucího trendu | Očekávání analytiků | Omezení rizika | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Pokles ceny | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Indikátor ADR (average daily range) | Národní měny | Potvrzení transakce | Bernstein Bank | US dollar | HighSky | Regulátor | Průzkumy | Riskovat méně | Shortovat | Nomura | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | Risk na obchod | RMB | Převodník měn | Kanada | Zajištění hodnoty držených aktiv | IBEX 35 | Demokraté a Republikáni | Světové krize | Ask | Průmyslová výroba | Záchranný fond EU | Šéf centrální banky | Dlouhodobý vliv | Důchod | AMC | Situace okolo koronaviru | Apex Trader Funding (ATF) | Uzavírání pozic | Indikátory sezónnosti | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Goldenburg | Britské libry | Ukazatel inflace | Jak určit trend | Úspěch v obchodování | Investiční společnost | Studie | CME FedWatch | Moje obchody | Vysoká cena | Joachim Nagel | Investice do palladia | Tržní hodnota akcií | Trading konference | Cena indexu S&P 500 | Obchody | Průraz | Floor | Kansas | Cena plynu | Supporty a Rezistencie | CoreLogic | Deficit | Dow Jones (US30) | S&P 500 Index | Intervence ČNB | Position sizing | Hloubka trhu | Graf | Polsko | Kolaps | Average daily range | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Nákup libry | Reakce trhu | CFDs | Plyn | Týdenní výhled | Forexové intervence | Vypršení platnosti | Cenová hladina | Bankéř | Market making | Ropa Brent | Ceny domů | Fibonacci retracement | Obchodní podmínky | Výnosové křivky | HDP USA | James Bullard | Kdy vstoupit do obchodu | Hypotéky | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | OpceŽIVĚ | LIBOR | LEN | Přijetí | Maximální ztráty | Obchodovat CFD | Evropa | Nárůst cen ropy | Dark pool | Česká spořitelna | Obchodníci | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Investiční kalkulačka | HUF/EUR | Akciový sektor | OPEC | Short | Burzy cenných papírů | Akcie ETF | Výroba v eurozóně | Stop Loss (SL) | Jednání FOMC | Reálný HDP | Micro E - Mini | Pár EUR/USD | CAD/JPY | CitFin | Umění | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Eurodolar | Zpráva o inflaci | Kontext | Bezpečné útočiště | Rostoucí trendová linie | Program nákupu dluhopisů | Three Black Crows | Open interest | Cenný papír | Disciplína | Maloobchod | Měna Bitcoin | Easy language | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Zveřejněná data | Růst zlata | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | IG | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Pochopení Price Action | Trump | Stavebnictví | Devalvace | Směnný kurz eura | Dnešní růst | Index volatility | SaxoTraderGO | SEBA | Placení daní | Ústup inflace | NZD/CAD | Reshoring | Martin Toman | Finanční rok | Volatility v různých obdobích | Změny sazeb | Foot Locker | Měny účtu | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Mobilní aplikace | Technické analýzy | Příležitosti na trzích | Litecoin (LTC) | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodní dovednosti | Srovnání prop trading firem | Náklady na práci | CI Komodity | Růst eura | Monte Carlo | Krátkodobé obchody | Rostoucí trend | High | Směnárny | Finanční krize | Stock market | Vydělat peníze | Euro dnes | Neovládnutí emocí | Vstupy | Sójové boby | Maržovní obchody | Akcie Barrick Gold | Každý trader | Salutem | Obchodní přístup | Načasování vstupů | Obchodní strategie | Rystad | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Nakoupit akcie | Akciové výnosy | Index spotřebitelské důvěry | Pokles zájmu investorů | Funkce pro tradery | GBPUSD | TIPS | Adaptace strategií | Ministerstvo energetiky | Warranty | CapXmaster | Indikace | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Různé tržní podmínky | Navyšování účtu | ATH | Turecká centrální banka | Stříbro | Portu | Výhody obchodování | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Trendlines | Pivot Point | Pivotové low | Americký dolarový index | CHF | Klíčové události | COPPER | Instituce | Moving Average | Česká koruna | Kakao | Přeprodané oblasti | Investiční nástroje | Podpora | COIN | Bank of Japan | Růst dolaru | OECD | Stimulační program | Chamtivost | Jakub Hodan | CFD kontrakt | Obchodování obchodních pásem | Press centrum | G10 | Růstový potenciál | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Brokers | Začínající obchodník | Býčí signál | Foreign Exchange | Pokračování rally | Nejistota | Dobrá data | Řízený ETF | High risk | Sdílení zkušeností | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | MES | Obchodování ETF | BBC | Nejvýdělečnější fond | Profit Target | Kvantitativní analýza | CBOE (VIX) | Debata | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Britská měna | Pennant | Konfluence | Reálný účet | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | MetaTrader | Ex-dividend | Pohyb zlata | Běžný účet | Kongres | Konzervativní přístup | Podnikatelská aktivita | Investiční plány | Dlouhodobější trend | Výdělky | Tradingové osobnosti | EUR/USD a GBP/USD | Divize | Obchodování indexů | Pozitivní vliv | Drahý kov | Tradingové firmy | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Akcie PepsiCo | Náhoda | Index Nikkei | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Oslabení koruny | Akcie Amazonu | Růst průměrné mzdy | Sazby ECB | Mýty o tradingu | Evropská ekonomika | Rally na akciích | Maržový účet | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Kurz britské libry vůči koruně | Princip Fibo retracement | Gascade | Průměrný roční výnos | Co je bitcoin | Bodyarmor | Indikátor RSI | Prezident Pavel | Vývoj cen ropy | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Dlouhodobost | Klesající tendence | Využití indikátorů | Slabé výsledky | Předpovídat tržní pohyby | Tradestation | Time-Frame | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Trh | Změna trendu | Expert Advisor (EA) | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Nárůst zásob | Snížení daní | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | Komodity zlato | Vydělávání peněz | Obchodování se CFD | Forexové strategie od Purple Trading | Velikost pozice | Války na Ukrajině | Exchange Traded Fund | Zvýšení těžby | Akcie firem | Správce portfolia | ISM | GME | Inflace zpomaluje | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Výrazný růst | Forexové trhy | Uskutečnění obchodů | Otočení trendu | Růst cen zlata | Index AEX | Darrell Martin | Fed | Zasedání Bank of England | Oslabování amerického dolaru | Dlouhodobí investoři | Futures kontrakty | Technická analýza forexu | Dnešní zasedání Fedu | Příležitost ke vstupu | Investování s LYNX | Correction | Časový plán | Bailout | Efektivní řízení | Zakladatel | PLATINUM | Signál na akcie | Korekce | Klesající trend | Sledování obchodovaného objemu | Upozornění | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | Trendline | Pozornost | Bankovky | Trader | Sazby daně | Finanční společnosti | Indikátor ADX | Nové trhy | Jak se prop trading rozděluje? | Buffett | Money management | Hnutí ANO | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Závislosti na Číně | Arbitráže | Dvousvíčkové formace | Heiken Ashi | Zhodnocení vloženého kapitálu | Dividendové akcie | Triviální strategie | Propracované články | Začínáme investovat | Downtrend | Konkrétní akcie | Krátkodobé obchodování | Boháč | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Výběry | Patrik Mackových | Další rozvoj | Sázení | Drawdown | Outside bar pattern | AUD/CAD | Tržní výhled | EU a USA | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Vysoké ztráty | Špatný přístup k tradingu | Globální recese | Krypto | Rizika Over-The-Counter trhů | Automobilový průmysl | Akciové indexy v USA | Relativní výkon | Yahoo | Luis De Guindos | Electronic Arts | Ekonomický a strategický výzkum | Světový pokrok | Celkové riziko | Forex spread | Koupit bitcoin | Dolar vůči jenu | JDE | TopForex | Technické indikátory | Supportní úroveň | Posílení dolaru | Philip Lane | Situace | Stock | ANO | Spekulace přes mobil | IRS | Zemní plyn | Pravděpodobnost úspěchu | ProCent | Přenos | Dvojitá investice | Čekající příkaz | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Akcie a indexy | COT | Náklady na půjčky | Odrazy do trendu | Rating | E-commerce | Dezinflace | Alligator | Příležitosti k obchodování | Nevyplnění čekajících příkazů | Agentura S&P | Systém IRA | Celo Dollar | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Soustředění | Investiční produkt | LYNX Idea Center | Velké banky | Akcie roku | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Trh dnes | Svíčkový graf | Aspekty Price Action | Budoucí vývoj | Příležitosti | Otevření obchodu | Náměstek japonského ministra financí | Obchodování GBP | Výhodné ceny | Obchodování kryptoměn | Dluhopisy a zlato | Výběr akcií | Spready | Decentralizované finance | Vládní dluhopisy | Velcí obchodníci | Rozložení investic | Multitimeframe | Patria Forex | Data z USA | Cryptocompare | Ekonom ECB | Začátečník | Obchodní plány | Kryptoměnový průmysl | Úrokové sazby centrálních bank | Výběr brokera | IPO Saudi Aramco | Volatility | Úspory | Forwardy | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Investiční strategie (Copytrading) | Bitstamp | Defi | Shortování | Outside Bar | Akcenta | Změny cen | Flat | Gram zlata | Sell | Fundovaný účet | SMA 200 | Pokles sentimentu | ERM II | Měny&Sazby | Makroekonomické údaje | Long pozice | Akcie CD Projekt | Obchodování akcií | Nové akcie | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Bollinger Bands | Podílové fondy | Známý investor | Exporty | MetaTrader 5 Supreme Edition | Masivní propad | Forex zdarma | Důvěra | Programování | Spojené království | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Uzavření pozice | Obchodování na páku | Prodej dolaru | Unce zlata | Příkupy diverzifikovaných ETF | Ripple | Obchodování zlata | ABN AMRO Bank | Obchodní praktiky | Short obchod | Futures na DAX | Zkušení dlouhodobí investoři | Nákupní cena | Rate cut | Směřování | Limitní pokyn | ATR | Instrukce | Obchodování na forexovém trhu | Oblast supportu | Společnost BlackRock | Základní znalosti investora | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Aktivní obchodování | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Range | CFTC | Velké zisky | Devizové trhy | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Fibonacci retracement v MT5 | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Snižování inflace | Celkový sentiment | Měřítko očekávané tržní volatility | TD Ameritrade | XRP | Blog | Nifty 50 | Nájemné | Downtrendová čára | Spread Betting | Výhody obchodování CFD akcií | Centrální banka | Call opce | Apple | Ekonomické zpomalení | Životní náklady | Andrew Bailey | Významné zprávy | Deutsche Börse | Los Angeles | Životní prostředí | Inflace v Británii | iOS | Společnost Deutsche Börse | Technology | Analytici | Intraday | Běžný investor | Investovat do ropy | Pivot points | NYMEX | CFD na ETF | VaR | Vývoj dolaru | Grafy | Typologie tradera | Překoupenost | QE | Nejužitečnější indikátor | Tržní kapitalizace kryptoměn | Polský zlotý | Tržní sentiment | LYNX | High frequency trading | Skryté chyby | Kurzový závazek | | Plány Fedu | Sběrný účet | Trading divize bank | Donald Trump | Monero | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Vzdělávací webináře | Futures instrument | Jádrová inflace | Patrik Urban | Informace o kryptoměnách | Twitter | Strategie řízení rizik | Směnný kurz | Kovy | Fluktuace | Burzovní ukazatel | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Krach | Technické problémy | Centrum | Margin call | Portugalsko | Norwegian Cruise Line | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | SMC | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | DXtrade | Vývoj AOS | Spotová cena | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Orná půda | Poptávka a nabídka | Index volatility CBOE (VIX) | Další růst | Strategy Provider | Funded prop | Partneři firmy | Outsider | Mentoring | Investice do akcií | DD prop firmy | Carbon offsetting | USD/CZK | Stav globální ekonomiky | Spoluzakladatel | Smart Money Concepts | Bitcoinová burza | Partnerství | Machine learning | Forexové měnové páry | RTrader Pro | Zdravotní krize | Aukce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Obdržení výplaty | Co je to hedging | Dolar australský | Investiční teze | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Obchodovat Bitcoin | Bitcoinové a blockchainové akcie | Revize výhledu | Výkyvy v hodnotě | API | Statistické metody | Latency arbitráž | Obchodování s bitcoinem | Indikátor ATR | Platební bilance | Nízká volatilita | Nízké spready | Pohyb trhu | CFD broker | Údaje o inflaci | Index frankfurtské burzy | Minimální velikost obchodu | Zisk a tržby | Demand | První support | Break Even | Majlant | Řetězec | Analytik Cyrrusu | Průměrné hodinové mzdy | Globální akciové portfolio | Výše jednorázového poplatku | Reuters | LYNX WhatsApp | Live Prop Trading | Unilever | USD/SEK | Scalpingová strategie | ETC | Konfluenční oblasti | Letadlo | Co to vlastně volatilita je | Prudké pohyby ceny | Prognózy inflace | Rate Hike | Londýnská burza | Cenová nabídka | Situace na Ukrajině | Příklad býčího order bloku | Shortování britské libry | CZK | Chevron | Directa | Zavírací ceny | Začínající trader | Kompozitní index | Dobré zprávy | Výsledný zisk | Tradingové strategie | Výprodeje na finančních trzích ve Francii | Londýnské akciové burzy | Predikce finančních trhů | Bancorp | Silně volatilní | Depozitní sazba | Obchodování se Saxo Bank | Výrobní aktivita | Diverzifikace v tradingu | Česká republika | Situace na zlatě | Výstupy | ADR (average daily range) | Klaas Knot | Overbalance | Rolování | Brutální výprodej | Libra šterlinků | Předseda | Dolar | Chris Weston | Měnová politika Evropské centrální banky | Plynovod Jamal | Index amerického dolaru | Radek Zalubil | City Index | Splácení dluhu | Slabý brazilský real | Zpomalení globální ekonomiky | Utahování měnové politiky | Doporučení | Aktuální výhled | Jak vnímat volatilitu? | Co jsou CFD kontrakty? | Velký problém | Kryptoměny CFD | Růstový impuls | BBBY | Určitý kapitál | Tištění peněz | J&T | Traders | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Robustní strategie | Performance | Makro | Silná data | Poplatky pro nákup i prodej akcií | Commodity index | Ichimoku Kinko Hyo | CFD na kryptoměny | Nastavení indikátoru | Praní špinavých peněz | Millennium | Vstup na burzu | Tradingové portfolio | XTB studio | Kopírování obchodů | Příkaz | Emocionální rozhodování | Finanční riziko | PROP Trading | Rozložit riziko | Prime | Supercyklus | Rychlý růst | Psycholog | Evropské banky | Libra | Koronavirová krize | Prostor pro pokles | Forex tipy | Gasoline | Speciální účet | Ochrany kapitálu | Graf páru GBP/USD | Největší brokerské společnosti | Ztráty peněz | CFD | Velké množství obchodů | Nová data | Proč je to problém | CL | Kasino | Open | Evropská unie | Cena akcie | Emise dluhopisů vlády | Kvantitativní strategie | Jak se stát forexovým obchodníkem | Růst ceny zlata | Investiční cíle | Chicago Mercantile Exchange | Potencionální zisk | Denní příkaz | Fiskální stimuly | Psychologie tradingu | Analytik TopForex | Hedging pomocí zlata | IPO kalendář | Více časových rámců | DOT | Analýza trhu | Benjamin Graham | Prop firma | US100 | Zvýšení základní sazby | Profitabilní | Jaký ETF koupit | Investiční glosa | Příprava | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Řecko | Finanční instrumenty | Nejlepší vysoké školy na světě | Aligator | Zlepšení obchodních výsledků | Aktuální cena | Cvičení | Penta | Kartel OPEC | Klíčový level | Dlouhodobé obchody | Full time | Vývoj kurzu bitcoinu | Nejlepší investice | Deglobalizace | Fibonacci fans | CFD obchodování | FOREX | NinjaTrader | Nový rekord | Vývoj USD | Nejobchodovanější měnový pár | Invaze | Eileen Murray | Situace ve Spojených státech | Strategické možnosti | Úroky | Finanční centra | Round turn | Dodržování trendu | Viceprezident | PEPSICO | Plodiny | Cílová cena | Splatnost | Over-The-Counter | CFD na indexy | Vybírat zisky | Jak rostoucí ceny kakaa využít na finančních trzích? | Cena | Dluhové krize | FTSE 100 Index | Investiční banky | Strategie prop tradingu | Překoupeno | Požadovaný zisk | Expirace | Odpor | Ukotvení | Steen Jakobsen | ERÚ | Alexandria Ocasio-Cortez | Fixed income | VIX.f futures | Balance sheet | Kryptoměnové společnosti | AUD/JPY | WisdomTree | Silný trh | XTB Live Trading | Trading.com | Money-Management | ATF | Snižování úrokových sazeb | Air | Káva | SSE Composite Index | Economic | Ztráta | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Izrael | Aleš Hála | Inspirace | Obchodování Bitcoin | Co je to proprietární obchodování | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Prodejní příležitost | Vlastnit akcie | Životní úroveň | S&P500 | Federal Reserve | Představitel Fedu | Velmi vysoká volatilita | Trh zlata | Graf ropa | Čínská ekonomika | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Stop Limit | Maximální DD | Regresivní analýza | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Swingoví obchodníci | MetaTrader 5 | Mario Draghi | Finální odhad | ČNB | StopLoss | Šíření viru | Krátkodobé investice | Andreessen Horowitz | Realizace zisku | Hladiny rezistence | Analýza ceny zlata | Celkový deficit | Příkaz Stop | Akcie Microsoft | Pravidla systému obchodování | Investujeme | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Tipy pro obchodování | Spekulativní obchodování | Pokles | Roční maximum | USDIDX | Ceny komodit | Vyšší ceny | Překoupený trh | Ochrana proti inflaci | DCA (dollar cost averaging) | Proroctví | Zahraniční investice | Dlouhodobé investice | E-mini | WinSignals | Gaurav Sharma | Stop-Loss a Take-Profit | Mario Centeno | Výběr zisků | Primární nabídky mincí (ICO) | Vztah k volatilitě | Margin | Guvernér Fedu | Obchodní hodiny během vánočních svátků | Quantower | Nvidia | Koncentrovaná výroba | Makroekonomická situace | Vzdělávací cyklus | Vývoj akciového indexu | Next | USDCZK | Bitcoin peněženka | Guvernér australské centrální banky | Prudký růst inflace | Hedging s pomocí CFD kontraktů | Take-Profit | Historická data | Ochranné příkazy | Matouš Kilián | TLTRO | Klesající trendové čáry | Tencent Music | Pomerančový džus | Vyšší riziko | Bilance běžného účtu | BioNTech | Poplatky a ceny | Americké společnosti | Chyby v money managementu | Průměrný příjem | Finančnictví | Komodita | Potenciální zisk | Švýcarská centrální banka | Akcie Tencent | Hedge | Large Cap | Vliv na obchodování | XAUt | Konzistentní zisk | Vstoupení do trhu | Royal Caribbean | Naučte se obchodovat | Vystavení riziku | Bitcoin (BTC) | Pravidelné menší investice | Poplatek | Finanční systém | EUR/HUF | Uptrendová čára | Maloobchodní tržby | Hedging s pomocí CFD | 4GLD | Americký dolar | Politické napětí | KNF | DIP | FTSE | Elliott | CARA | Obchodujte akcie | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Rollover a swapové body | Štěpán Hájek | Dave Portnoy | Americká ekonomika | Europe 600 | Komodity ropa | Neinvestovat | CME Group | Finanční deriváty | Jan Šrajer | Svět investování | Kurz koruny | One-sided Betting | Dluh USA | Důvěryhodnost | Americký trh | Obchodník | Webináře | IKEA | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Odhady ekonomů | Akcie s LYNX | Rada guvernérů | PVM | COVID-19 | Tokio | Negativní dopad | SMA 20 | Google | Bankrot | Blue chips | Bitcoin a další kryptoměny | Různé obchodní styly | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Vytrvalost | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | ISIN | Tempo poklesu | Bitcoin Cash (BCH) | Blue-chip | ROE | Růst mezd | Fortune | Evropská centrální banka | Překoupené úrovně | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Klimatické faktory | Index cen | Dodržovat obchodní plán | Dow Jones Industrial Average | Dodávky plynu do Evropy | Roční výnos | Tick | Pablo Hernández de Cos | Index PX | Trading pro začátečníky | Čínská vláda | Vánoce | Daně | Význam backtestingu | Mitsubishi | Vyšší úrok | Forex spot | Spotová cena zlata | Americká centrální banka (Fed) | Daily Observation | Investment Management | Plán obchodování | Pivot | CFD akcie | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Close | BAT | Růst cen nemovitostí | Regulace a dohled | Zprávy z trhů | Pokles indexu | GLOBEX | Brokerské společnosti | Zásoby ropy v USA | FXCM | metodologie | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Americké produkce | Institucionální investoři | Momentum | Nákup indexu | Nejúspěšnější obchod tradera | Daně z příjmů | British Airways | Akcie Shell | Ropné firmy | Kurzy | Marketingová komunikace | Bankovky a mince | CBOE | Fond | R Trader | Finanční prostředky | Čína | Rithmic RTrader | AUD/CHF | Růst zisků | Futures fyzickým doručením | CFD forex | Price Value Gap | Zisky | Partners | Federal Reserve Bank | Konsensus | Obchodování s akciovými indexy | Realitní fondy | Vstup do pozice | FCA | Aktuální prognóza | Ekonomické údaje | Index tokijské burzy | Obchodníci s akciemi | Obchodovat ropu | Současné ceny | Nejlikvidnější trh | Long Term | Konsenzus | BNP Paribas | Ropa graf | Conference Board | Nevýhody | Historické rekordy | BSC | Co znamená diverzifikace | Co jsou Masternods? | Nadměrná volatilita | Vývoj inflace | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Market Analyst | Časová pásma | Cena kakaa | Směřování trhů | AMEX | Spekulativní pozice | COST | Porsche | Bitcoin Cash | Nastavení pravidel pro obchodování | Swap | Globální instrument | Miliardy eur | Obchodní pozice | Spotový kurz | Restrikce | Cenové formace | Chatbot | Odraz ceny od trendové čáry | Robert Kiyosaki | Zboží dlouhodobé spotřeby | Voda | Předpovídání | Trojnásobný zisk | Situace na trhu práce | Starbucks | NATGAS | Anglogold Ashanti | Tradingová chyba | Delta Air Lines | Alerty | Cena zlata | Makroekonomické data | Propady na akciových trzích | Dluhopisy | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Coinbase | Růst ceny | Dlouhodobé očekávaní | Asijské země | Ekonomické vyhlídky | Zvýšení ceny | Conseq | Pozornost obchodníků | Snižování rizika | Vysoká poptávka | Proražený support | Zinek | Euro STOXX | Přecenění | Flash Crash | Breakout | Přeprodané zóny | HG měď | Kdy nakoupit akcie | Indikátory objemu | RRR | Pojištění vkladů | Výše poplatků | Měnové intervence | Velikost příkupů | Bull | Růst cen | Velikost účtu | Index Russell 2000 | Spekulace na růst | Makléř | Drahé kovy | Měsíční obchodování | Newmont | Historické pohyby | Americký index S&P 500 | Vyšší sazby | Psychologický tlak | Vrcholy | Ředitelka | Dluhový strop | Indikátor | Korekční aktivita | Cenový pohyb | RSI | Komoditní burza | Forward | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Zdvojnásobení velikosti pozice | SPX500 | Alokace | PMI ve výrobě | Úspěšné investování | Analytika | Moskva | Obchodujeme | Obchodní instrumenty | Obchodování forexu | Pevné nervy | Býčí trh | Alternativa ke zlatu | Saxo | MSCI World | Americké akciové trhy | Evropské akciové indexy | Rithmic RTrader Pro | Dash | Vega | Indexy pohyb | IFO index | ECN | Financování | Zásady money managementu | Analytik Portu | Výkyvy trhu | Změny v ekonomice | Úroková sazba v USA | Letecká společnost | Intraday trading | Pšenice | Akciový stratég | Největší obchod | Market Watch | Etherea | Fitch | Internetové společnosti | Stres | Nastavení měnové politiky | Měnový index | GMT | Celkový drawdown | Americká lehká ropa | Statistika úspěšnosti traderů | Jarda Tupý | Opční prémium | Prodávající | Překoupení | Slušný zisk | Zvýšení produkce | Růst HDP | Finance | Elliott Wave | Trh stříbra | Peer-to-peer | EURGBP | Dynamická složka investičního portfolia | Dividenda | Americké banky | Agricultural | Republikáni | Odraz ceny | USDJPY | Lekce forexového obchodování | Zprávy z USA | Globální poptávka | Pravidla obchodního systému | Psychometrické testy | Skalpování indexu NASDAQ | Možnost diverzifikace | Investiční poradenství | Poptávka | Volatilní trh | Express | Wesdome Gold Mines | Index výdajů | Hardware | Zkoumání volatility | Psychologie | Rovnovážný stav | Line | Guvernér | Tempo inflace | Úspěšnost DCA | Rezervy | UMA | Forex trh | Globální trhy | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | NASDAQ 100 Index | Dukascopy Europe | Vysoká likvidita | Očekávání trhu | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Cenový graf | SSI | Obchodování s indexy | Normální volatilita | Důchodový systém | Jedno euro | Opce na VIX | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Snížení rizika | Cizí měny | Stochastic oscillator | Christopher Waller | Výrobní aktivity | Sázky po každé prohře | Německý index DAX | Oscilace hodnoty indexu | DNO | Mali | Distillate inventories | Obchodovat | Korelace měn | Rozumný investor | Downtick a uptick | Poskytovatelé likvidity | LTRO | Oil inventories | Zvýšení inflace | Zjednodušování plateb | JPMorgan Chase | Čierna labuť | Základní měna | Pokles akcií | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Vlastní kapitál | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Kurz měny | Psychologické pasti | Korekční fáze | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Cíle | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Akcie Gamestop | Technologický Nasdaq | Směnárna | Dluhová krize | Moderní prop trading | CFIG | WTI | PacWest Bancorp | Funded účet | Křiž smrti | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Resistance | ETF fondy | Otevřená pozice | Mineři | Nakupovat zlato | Fibonacciho linie | Bod | Miliardy korun | Purple Trading Petr Lajsek | Počasí | Reporty | Rozpočtové deficity | Shares | Medvědi | Nákup eura | Kapitálové trhy | Price Action formace | Nejoblíbenější finanční trhy | RBNZ | Jak se cena ETF vyvíjí | GfK | Atlantis Low | PRIBOR | Paládium | Fear and Greed Index | ATR (average true range) | Online trading | Úrokový diferenciál | Korekce amerických akcií | Správce aktiv | Co bude | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Obchodování s měnami | Zveřejnění zpráv | Trading firmy | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | SAIC | Pokles podnikatelské aktivity | Vladimír Růžička | Hodnota indexu VIX | Vyšší daně | Americká měna | Světové události | Boris Vujčić | Nord Stream | EMU | Typy investičních portfolií | Platforma MetaTrader | Swing strategie | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Dlouhodobý úspěch v tradingu | Fear and Greed | Ziskovost | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Barclays | Diverzifikace portfolia | Video | Sázet | Dlouhodobější investice | Podnikání | Trailing Stop | Býčí Smart Money Divergence | Technická analýza ceny zlata | LES | Cena ropy | Strategie obchodování | Vratný poplatek | Holubičí postoj | Mood index | Inflace | Problémy | Žádosti o podporu | Klasický prop trading | Turbulence na trzích | Technický obchodník | UTC | Kiyosaki | Rithmic R | Drobní investoři | Inflace ve Velké Británii | Změny klimatu | ABC | Obnovení růstu | Kupón | Značné riziko | Ohrožení sklizně | Marže | Multi-asset řešení | Profesionální tradeři | Akcie bank | ROCE | Typ algoritmického obchodování | Německá ekonomika | Klesající trendová linie | Co je forex | Horizon Europe | DAX | Zlato a stříbro | HDP | Obchodní výkon | Svatý grál | Trh kryptoměn | Pečlivé analýzy | Váš trading | BOOST | Wood & Company | John Hardy | Vstup do obchodu | Kurz USD | Recenze | Alphabet | Akumulování účtů | Struktura | Prodej zlata | Fibonacciho technická studie | Obchodování Bitcoinu | Vedení společnosti | Investoři s dlouhodobým horizontem | Nulové poplatky | Příkazy buy | Turistika | Zkušenosti | Proč obchodovat CFD | Celo dolary | Žádosti o výplatu | Firma | Karty | Tweety Elona Muska | Divize bank | Tradingové přístupy | Fed funds | Možnosti automatizovaného obchodování | Signály | Omikron | Obchodní kapitál | Poziční trading | Philip Lowe | Vysoké zisky | Brokerská společnost | Tweety | Trading Station | Prodejní aktivity | Schéma příkupů | Devizový trh | Potenciální zisk z obchodu | Načasování | Daily Breakout and Moving Average | Poptávka po zlatě | Pokles cen akcií | Vyšší inflace | Pravidelná reflexe | CrudeOilUS | Obchodní válka | Futures na ropu | Lot | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Ether | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Premiér Rishi Sunak | Byznys | Blizzard | Krize v akciovém segmentu | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Intradenní trading | The Magnificent Seven | Indikátory momenta | Target | Protesty v Hong Kongu | Diverzifikovat | Litecoin | FX | Index PMI | Mini NAS100 | Ben Bernanke | Global Markets | Oblíbené predikce | Svíčková formace | Ekonom | Proof of Stake | Řízení obchodu | Demo účet | Michal Stupavský | Deutsche Bank | Báze | RUB | Funding currency | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Výstup z obchodu | Pasivní investování | Referendum | Forex účet | Martin Klass | Forexu | Investovat své prostředky | Uzamykání zisků | Používání kryptoměn | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Spekulace na pokles | Unicredit | Realizovat zisk | Double top | Platformy pro nezávislé obchodníky | CFD na index VIX | Pokles výnosů | Akciové tipy | Analýza EUR/USD | Forex zprávy | Fibonacciho úrovně | Polská měna | Lehman Brothers | UST | Nákupní aktivita | Optimismus | Expirace opcí | Podmínka u prop firmy | Rozhodování | Facebook | Co je swap | Obchodování ropy | BH Securities | Použití opcí | Měnové páry na forexu | Býčí vyhlídky | Profit-Target | Metoda opakovaných příkupů | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Nákupní korekce | Slovenský trh | Možné nevyplnění čekajících příkazů | Demo účty | Binární opce | USA | Bezpečnost | Kukuřice | Jednotná měna | Nástroje pro měření rizika | Fibonacciho retracement | Důležité fundamenty | Obchodování se státními dluhopisy | Investujte | Direct market | Úspěšnost uzavřených obchodů | Reserve Bank of New Zealand | Pravidelný příjem | Měď | Asie a Tichomoří | Proinflační | Akcie Corvus Gold | Akcie Electronic Arts | Pasivně řízený ETF | Falešný signál | Jak správně přistupovat k objemu obchodu | D1 grafy | Coinbase Global Inc. | Cena zlata (XAU/USD) | Být trpělivý | Konglomerát | ANZ | CFD na akciové indexy | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | AUD | Návrat ceny zpět do trendu | První obchod | Bod zlomu | Politické rozhodnutí | Technická studie | Rada ČNB | Aktuální kurz | Contract | Peter Hupka | Caixin/Markit | Vliv volatility na obchodování | Červená čísla | Exchange Traded Funds | Kvóty na těžbu ropy | Expert Advisor | Dost velké zisky | Analytické fórum | Škálování | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Trh se zlatem | Podhodnocený | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Pohyby ceny | Vysokofrekvenční obchodování | Obchodování forex | Trader Jan | Otevření účtu u brokera | Daily POC | GBP CZK | Oscilátory | Seriál o ETF | Obchodní kalkulačka | Risk | Statistiky z eurozóny | Predikce | Dodávky ropy | Co je dluhopis | Fibo | Order blok | Zlato ve formě ETF | Kypr | ASX 200 | Citigroup | Reinold Geiger | Forex asistent | Akcie GME | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Graf komodity Ropa WTI | Index VIX | Tržní změny | Hospodářství | Banky | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Japonský Nikkei | Američtí politici | Situace na americkém trhu práce | Sdílené strategie | Výnosy státních dluhopisů | Korekce ztrát | Odhadované ceny | Obchodování v pásmu | Indikátor důvěry | Nastavení grafů | Zásoby benzinu | Zinek dnes | Měnový stratég | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Technické korekce | Cena zakoupené akcie | EBITDA | Indikátor sezónního trendu | Zastavení dodávek | JP Morgan | Obchodovat na forexu | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Řízení peněz | Možnost vydělávat na propadech trhu | Zahraniční FX | Fabio Panetta | Navýšení úrokových sazeb | ROIC | Pasti v tradingu | Santa Claus Rally | Touha po vzdělávání | Průměrná denní volatilita | Chyby v tradingu | Akciové portfolio | Bottom fishing | Volatilita na JPY | Otevírání protichůdných pozic | ROI | Majors | Nejoblíbenější Forex | Kam investovat | EUR/CHF | Vyšší hodnoty VIX | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | Uhlí | FX news | Bollingerova pásma | Market Maker | Intermediate | Použití umělé inteligence | Datum zadání | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Zisková marže | HCOB | Další posilování | EU | Ekonomická krize | Redukce | Slabé euro | Používání S/R zón | VbP | Zasedání ECB | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Poptávka po dolaru | Portfolia | Transakční náklady | Návrat pozitivního sentimentu | Převis | Vlastní ETF portfolio | Maloobchodní tržby v Německu | Conseq Investment Management | Overtrading | Dopady umělé inteligence | Odhady PMI | Dealing | Pokles nezaměstnanosti | Komerční banka | Obchodované instrumenty | Expert | Propady na trzích | Úrovně rezistence | Daytrader | Nástroje měnové politiky | Jak vydělat peníze | Vývoz | Rozkolísanost na finančních trzích | Kurz tradingu | Investec | xStation 5 | Úroveň rezistence | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | 10 rad Rozumného investora | Zpomalování inflace | BTCUSD | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | Správná diverzifikace | Recenze platformy xStation | Záloha | Švýcarský frank | Kryptoprůmysl | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Cena dolaru | Referendum o euru | Terra (LUNA) | CZK/EUR | ING Bank | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | NZDUSD | SEC | Equity křivky | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Akcie Alibaby | Začít investovat | Burzovní indexy | USD/CAD | Stavební povolení | Silný americký dolar | Postranní pohyb | Jak investovat do ETF | Miliardy | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Spekulace | Supremacy strategie | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Dynamický support | Hodnota indexu | cTrader | Know-how | Výzva | CFD u XTB | Obchodní příkaz | Frank | Důležitý support | ETN | Prudký propad | Retailoví obchodníci | ERM | Trading divize | Ekonomické teorie | Balance | Komentáře Fedu | Prodeje existujících domů | Transparentní | Pravidelné investice | Budování strategie | Momentum indikátory | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Trend ceny | Měnový výbor | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | Pips | Pure price action | Obchodné signály | Technická korekce | Nikkei225 | Hlavní trend | Uplatnění opce | Silné euro | iForex | Změna sazeb | Patria Finance | Strategie Dollar Cost Averaging | Ceny energií | Čistý graf | Graf indexu S&P 500 | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | První dojem | Řízené indexové ETF | Umístění Stop-Lossu | Ceny potravin | Activision Blizzard | Datum hodnoty | Japonský jen | Index FTSE 100 | FOMO | Měnový kurz | Psychické dopady | Nákupní tlak | Břidlicové ropy | Šance | Základní sazby | Brent (OIL) | Europe 1 | Investiční nástroj | CFD futures instrument | Úspěchy | Úrokové sazby | Celkový výkon | Kiwi | Další kryptoměny | MQL4 | CBOT | Vyšší volatilita | USDCHF | Měnové trhy | CySEC | Dynamika HDP | Fundamentální obchodník | Rostoucí inflace | Způsoby obchodování | Advance | Index PCE | Štěstí | Kurz bitcoinu | Vyčíslení rolování | Svíčkové formace | Technologický sektor | Signál ke vstupu | Saudi Aramco | Komunita | Forex (devizový trh) | Projev šéfa Fedu | Fibonacci | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Kanadský dolar | Politické riziko | Sell Stop | Sterling | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Platformy xStation | Hloupé chyby | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Sebezdokonalování | Vyhlídky americké ekonomiky | Mince | Challenge | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Channel | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Cenová válka | Akcie a ETF | Forex harmonic | Shrnutí obchodování | Adidas | Correlation Matrix | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Růst eurozóny | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Las Vegas Sands | Futures na americké akciové indexy | CCI indikátor | Akcie na burze | USOil | Splnění výzvy | Vstoupit do obchodu | Chamtivost a strach | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | SaxoTraderPRO | Mentor | Směr trhu | Míra inflace | Fyzické zlato | Proč investovat | Nejnovější zpráva | Indexy PMI | Rollover | Platforma | Rizikové parametry | Akcie těžařských společností | Evropský statistický úřad | Manufacturing | Intervence centrální banky | Dostatečný kapitál | PBOC | FX Trend Snagger | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Průmyslová výroba v eurozóně | Diverzifikované portfolio | Řízení pozic | Sebevědomí | Zlato (XAU/USD) | Krypto aktiva | Stop Out | Zlato ve formě CFD | Ekonomický výhled | Finanční situace | Objem objednávek | Zlaťáky | Oslabení | Nařízení | PoW | Prospekt | Indikátor VP | Míra nejistoty | Jak obchodovat | WP | Kalkulačka obchodníka | Ceny benzínu | Hlavní pravidla | Pokles cen zlata | Negativní zprávy | Převody peněz | BTC | Menší investice | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Burzovně obchodovaná společnost | Odborníci | Obchodní bilance | Hospodářské krize | Ticker | Petr Kouba | Manažeři | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Patrik Hezucký | zk-SNARK | Překoupené podmínky | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Zakreslování trendových čar | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Investovat do zlata | Bolest | Bridgewater Associates | Challenge - evaluace | Market Profile | Vyrovnat ztráty | Úsilí | Obchodování měnových párů | VolumeByPrice | Instrument EURUSD | Obchodní styly | Emise akcií | Denní volatilita | Tempo růstu | Odkup akcií | Nárůst long pozic | HSI 50 | Úvěrový rating | Snížení daně | Poplatky pro nákup | Bankovnictví | Trim Broker | Investovat jako Warren Buffett | Coronavirus | Nejnovější údaje o inflaci | USD index | Scotiabank | Pohonné hmoty | FTSE Russell | COTTON | Break-Even | Biliony | Divergence | Trend is your friend | Cena cukru | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Burzovní trhy | Trend dolů | Nákupní pozice | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Fibonacciho posloupnost | Zajímavé akcie | Value Gap | Omezení těžby | Forexový trader | Obchodování odrazu od trendové čáry | Myšlenka | WebTrader Patria | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Inflace v Evropské unii | Poptávka po ETF | Guidance | Created by traders for traders | Stabilní zisky | Co je spread | Družba | Viceprezident ECB | Údaje o nezaměstnanosti | Šéfka Fedu | APP | Přístup na trhy | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Spojení | Cykly | Forex obchodování | Long | Rally | Western Digital | Investování do akcií | Bankovní rada | Analýza měnových párů | Růstové tituly | Futures na VIX | Strategie daného ETF | Výrazný propad | Klíčový support | Kurz GBP | Pandemie | Session | SARS | VWAP indikátor | Bear | Společnost Saxo Bank | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Významné události | Klid | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Výpočty indexu VIX | Ekonomické krize | Filecoin | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Oživení ekonomik zasažených krizí | Růst zaměstnanosti | Live trading | Ministerstvo financí | Velikosti pozic | Fibonacci expanze | Výprodej | Poptávka po americkém dolaru | Zasedání centrální banky | Nástroj DIP | Intuice | AUDNZD | Indexy na Wall Street | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Politické události | Proč zrovna cTrader? | Jednoduchý klouzavý průměr | Investování | BlackRock | Social investování | GBPJPY | Podíl na trhu | XTB Obchodník měsíce | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Největší kryptoměny | Decline | Indikátory | Kybernetická bezpečnost | VUAA | Trendové strategie | Růst ceny GameStop | Jindřich Šídlo | Svatý grál tradingu | PMI ve službách | Zdanění | Vlastní byznys | Pokles cen | CFD na ETF fondy | Bloky | Citadel | Obchodní příkazy | Vytvoření býčí divergence | Nakupovat | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Automatic Data Processing | ForTraders | Čínská centrální banka | Hedgové fondy | SP500 | Platební společnost | Pokračující výprodej | Začít obchodovat | Index euro | Požadovaný risk management | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Respektování trendové čáry | Holubičí tón | Přerušení výroby | FedWatch Tool | Cenové patterny | Nový týden | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Inovace | Španělský IBEX 35 | RRR (risk reward ratio) | Long signál na akcie | Konsolidace | Nový komoditní král | MSCI World Index | Investice do stříbra | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Akcie Tesly | Ole Hansen | Výnosnost | Long signál | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Graf ropy | Řízené ETF | Časový úsek | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Zkušený trader | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Live Trading účet | Robert Holzmann | Čistá zisková marže | Japonské úřady | Dostatek likvidity | Pochybnosti | Index akcií | Risk Reward Ratio | Objem klesá | Sierra Chart | DAX scalpingová strategie | Investiční platformy | Investice do komodit | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Periodické příkupy | ETFs | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Srdce trhů | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Trading strategie | Purple Trading | Hodnota kryptoměn | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Nastavení indikátorů | Order | Investiční společnosti | Short pozice | Kurzové riziko | Investovat do ETF | Škálovatelné vstupy | Stoxx Europe 600 | Cena futures na kakao | Breaking | Trendový kanál | Investiční fondy | ONE | ECB Christine Lagardeová | Výsledek zasedání | Politika | Martingale strategie | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Konkurence | Ministr financí Jeremy Hunt | CoinShares | Nálada na trhu | Investiční instrumenty | Commodity futures | Riziková aktiva | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Typy účtů | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Provedení pokynu | Reálné výnosy | Komunikace | Reverzní svíčky | Obchodní hodiny | Apex | Vstup hedgerů do trhu | SAS | Stop-Lossy | Indikátor MACD | CFD na akcie | Incendiary | Spoření na důchod | Novavax | Zaneprázdnění investoři | Yahoo Finance | Forexoví tradeři | Výhled pro akcie | MAM | Model prop tradingu | Dodržování pravidel | Tým Admiral Markets | Poplatky | Nike | GDP | Řízení pozice | Úrovně supportu | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Ztráty do zisku | Trading samurai | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Citibank | Klesající inflace | Obchodovat Price Action | Graf komodity Zlato | Risk-Management | Burzovní obchodování | Double bottom | Výhody a nevýhody | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Day trader | Index DE30 | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Akcie | Obchodní přístupy | Inverzní hlava a ramena | Investování do ETF | CAR | Martingale | SaxoTrader | Vyhledávat supporty a rezistence | EURHUF | Marže u Forexových párů | Geopolitická rizika | Držení pozic | Emise dluhopisů | Materiály | J&T Banka | Směr trendů | Nákupy | Durace | Obchodování se zlatem | Měnové páry | LTC | Měnové politiky | Technologičtí giganti | WELL | Centrální bankéř | Hlavní rizika | Yusuke | Unikátní predikce | Trend a jeho identifikace | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Exponenciální klouzavý průměr | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Forexové obchodování | Živobytí | Hospodářská recese | Odvážnější investoři | Pohyb ceny | Dna | Zklidnění situace | Xetra GOLD (4GLD) | Výnosová křivka | Nulové poplatky pro nákup i prodej akcii | Analýza výkonu | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | Komodity ropa WTI | Vyzkoušet si trading | Drobní obchodníci a investoři | Intradenní obchodník | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Blockchainy | Nákup zlata | Řízení kapitálu | Jerome Powell | ECN účet | Flexibilita | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení peněz | Rozložení obchodů | Zhodnocení | Obchodování s futures | Americký kongres | Časové rámce | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Používané platformy | Vývoj trhu | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Klesající cena | Automatické obchodní strategie | Prodejní cena | ESM | Futures na indexy | Volume | Auta | Výše kapitálu | Americký akciový index | Zlaté ETF | GBTC | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | Průměrné RRR | Americký trh práce | Indexové ETF | Nastavená psychika | Obchodní účet | Strategie Supremacy | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Akcií těžařů | Deriváty | Ethereum | Akciový trh | Embargo | Kótování | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Akciový dluhopis | Reálný obchodní účet | Zprávy z Německa | Nový býčí trh | Energetické společnosti | FOMC | Trendové čáry | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | Limitní příkaz | Scalping | Fondy ETF | Private equity | Investovat peníze | Krátkodobé spekulativní obchody | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Forex trading | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Směr tržního pohybu | Údaje o maloobchodních tržbách | PA (Performance account) | Rezignace italského premiéra | Američtí těžaři | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | eBook | Insider | Aktuální rezistence | Způsob investování | Růst cen energií | Fibonacci time zones | Provize | Prostor pro růst | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Walt Disney | Možnost vydělávat na propadu ceny | Bílý dům | Komoditní trhy | Apple Inc. | Austrálie | Cenové hladiny | Obchody proti trendu | Hrubá marže | Financial Times | VUAA.DE | USD za barel | DJI30 CFD | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Trade ticket | Spread | Hloupé chyby v tradingu | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Indikátor Volume Profile | Average True Range | Nové vzdělávací kurzy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Strukturální změny | Uvolnění ekonomiky | New York | Rithmic | Riziko korekce | St. Louis | Ekonomická projekce | CFD kontraktu | Retail Investor | Swing | Bitcoin (BTC/USD) | Graf měnového páru | Americké statistiky | Analytik finančních trhů | Ticky | Bernstein | Použití trendových čar | Financování CFD | Optimalizace | Cena kontraktu | Zvýšení úroků | Zajišťování | NZD/CHF | Burzy v USA | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Reálné obchodování | Správy peněz | Jak investovat | Nástroje a indikátory | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Risk Off | ETH/USD | ZINC | Situace na trzích | IBEX | AOS | Massachusetts | Omezení produkce | Zlatý důl | Klasické indikátory | EURCHF | Paramount | Ceny plynu a elektřiny | Normalizace úrokových sazeb | Ignorování fundamentálních zpráv | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Pokles poptávky | Šéfka ECB | Koupit indexový ETF | Slabost dolaru | Pohyb Bitcoinu | Marketscope | Zemědělství | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | ETF portfolio | Prezidentské volby | Rychlý zisk | Dollar | FX trh | Finanční derivát | Základní úrokové sazby | IndSDL | Kvantitativní uvolňování | Hedge fond | Nezaměstnanost | Trader Tomáš | Trhy | Dolarový index | Indikátor CCI | LIFFE | Výplata | Trend automatizace | Specifika obchodování | Americké výnosy | Čas k nákupu | ODS | Nerespektování rostoucí trendové čáry | Získání zkušeností | Otevření nové short pozice | Proprietary trading divize v bankách | Ceny aktiv | Dnešní zprávy | Pasivně řízené indexové ETF | SAIC Motor | Semináře | Harmonické formace | Chris Larsen | Newmont Mining | Zobrazení grafů | Poptávka po bitcoinech | Prohlášení tradera | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Obchodovat komodity | Klouzavé průměry | Bonita | Cena ETF | OIL.WTI | Nové sankce | Derivát | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Příliv zahraničního kapitálu | Dlouhá pozice | Roklen24 | Španělský IBEX | Trading nastavení | Švýcarské banky | Šéf řecké centrální banky | Transakce | Volatility trhu | Intradenní volatilita | Hodinový graf | Coinbase Global | Měny | Hladiny supportu | Obchodování pomocí Price Action | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Obligace | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Vzestup inflace | Rozdělení zisku | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Irsko | Akciové párové obchodování | Butterfly | Důležité zprávy | Zkušenosti na demo účtech | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Roklen | Podkladové aktivum | Strach ze ztráty | Masternods | Vlnová analýza páru EUR/USD | Výprodeje | Kurz Trading | Index MSCI | Ekonomika EU | Co je exekuce | Modelový příklad | Naplnění prognózy | Key level | Special Purpose Acquisition Company | Inflace v březnu | Zkušení investoři | Program QE | Výzkumné společnosti | Zpráva COT | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | USDX | Účty Tradovate | BTC/USD | Investor | Výhled pro rok 2023 | Holubičí Fed | Deník tradera | Dodávky plynu | Jasný signál | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Forex trhy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Intradenní pohyby | XTB obchodování | Opce na akcie | Volume Profile indikátor | Silný pokles | Trader Workstation | Ichimoku | Put | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Patria Direct | Pozice dolaru | Snap | MetaTrader Supreme Edition | Průměrování cen | Kupní opce | Index podnikatelské aktivity | Cloud Computing | FTMO | Graf akcie | Klíčové události tohoto týdne | Jak funguje burza | Země eurozóny | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | JPMorgan | Rozhodnutí centrální banky | Získání účtu | Apple (AAPL) | Risk On | Trade | Světové akciové indexy | Zcash | Kapitalismus | Čekající pokyny | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Prop firmy | Investování do zlata | Patria.cz | Limitní příkazy | Současný klesající trend | Carry trades | Druhá vlna | Zobrazení obchodní seance | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Centrální bankéři | Sociální experiment | Přístup k tradingu | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | Napákování | EIA | Platformy | Rusko | Vysoké riziko | DCA | Graf akciového indexu | Iracionální | Akcionář | Forex Exchange | Miliardy USD | Poradce | Investiční směnárna | Hodnota bitcoinu | Obchodní den | Býčí scénář | Makroekonomické události | Zkušenost | Důležitost edukace | Pivot Point MT4 | Two Sigma | Signál | Írán | Digitální měna | Zdražování | S/R zóny | Použití Fibonacciho úrovní | Šperky | Nejvíce peněz | Nejvolatilnější | FX Street | Vývoj cen akcií | EPS | Arbitrážní obchodování | Pohled na trh | ADP | Cenové alerty (upozornění) | Hodnota zlata | Příklad trailing thresholdu | Přijetí eura | Biliony dolarů | Číst grafy | ANZ Research | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | NERV | Steven A. Cohen | Překoupené oblasti | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Malé zisky | Meziroční inflace | Úspěšné obchodování | Šíření koronaviru | Simulované obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Více obchodů | Alan Kooper | Big Tech | OTC trh | Americké akciové indexy | CHNComp | Parabolický vývoj | NFIB | Devizové rezervy | SICAV | Typický oscilátor | Obiloviny | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Možnost dalšího růstu | Korelační koeficient | Změny trendu | Význam trendů | Silný trend | Řízení rizik v obchodování | Společnost | Wolfgang Schäuble | Ducascopy | Obchodní systémy | L.F. Investment Limited | Časové období | Kryptorubl | Likvidní | Kontaktní centra | Sázky | Aktivita v sektoru služeb | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Forbes | Investiční instrument | Pokles zlata | Obchodujte | Marže (margin) | Disclaimer | Nové prognózy | Potenciální výnosy | Významné fundamentální zprávy | Obchodované fondy | Dynamika mezd | BossaFX | Ceny americké ropy | Implikovaná volatilita | Ondřej Hartman | Historicky nejnižší | Vstupní poplatek | Forexové páry | Thomas Barkin | Retailoví investoři | Predikce hlavních finančních trhů | Tržní pohyb | Brazilský real | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Generální ředitel | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Potenciál zisku | Německá burza | BMW | Cena akcií | Forma Social investování | Tržní vývoj | Ziskový obchodní systém | Bezpečné měny | Velká výhoda | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Mark Carney | Pepperstone | Blížící se fundament | Příprava před obchodní seancí | Non-Farm Payrolls | Fundamenty | TradeWars | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | Live Prop | CAC40 | Start-upy | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Axiory Europe | Volatilita | Prop účet | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Latency arbitráž u prop firmy | SUGAR | D1 | Mimořádné zasedání | Panika | Ropný trh | UCITS | Riot Blockchain | Americké ministerstvo financí | Nálada | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Konfederace britského průmyslu | Plán obchodování EUR/USD | Burze | Buy | Britské měny | Tisková konference | Eura | Tržby společnosti | Short Term | Kryptoměnový trh | Michal Lukáč | Obchodní signál | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Organizace | Letecký průmysl | Kryptoburza | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Diverzifikace je v tradingu | Jednotlivé akcie | Leverage | VIX | Coffee | Zmírnění inflace | Složka investičního portfolia | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Maximální ztráta | Obchodování EUR/USD | Vyšší úroveň | Ambasadoři | London metal exchange | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Zobchodovaný objem | Silné momentum | Vlastní finanční prostředky | Výhled pro zlato | Ředitel XTB | Příjmy | Stabilní růstový trend | Indikátor pivotních bodů | Očekávaný průměrný roční výnos | SOYBEAN | Graf dne | Obratová formace | Signály přeprodanosti | Výhody Forexu | Kryptoměny CFD u XTB | Proti trendu | Emitent | Obchodování opcí | Zajištění | Levels | Strach a chamtivost | Administrativa | Známé chyby v tradingu | Subjektivní činnost | Výnosy amerických státních dluhopisů | Snížení inflace | BOSSA | Poptávky po dolaru | Zasedání MMF | Overweight | Index | Wall Street Journal | Bilance zahraničního obchodu | Průměrná nákupní cena | Investiční tipy | Praktické tipy | Lockdown | Akcie Alibaba | Cenový index | Statistika | Perpetuum Exclusive | Hlavní ekonom ECB | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Přímý přístup na trh | Úročení | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Migrační krize | Růst cen komodit | Volume By Price | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Jestřábí politika | Nejoblíbenější Forex indikátor | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Dealing Desk | Engulfing | Valuace | Australská měna | Limity pozic | Forexový broker | Jak měřit volatilitu | Trading | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Kontraktní měsíc | Jamal | Live Prop Trading Account | Technologický podnikatel | Bretton Woods | Fond Lone Pine | Rostoucí mzdy | Forex obchodník | Conservative FOREX Trading | Formace vlajky | Cenové alerty | Akcie Wesdome Gold Mines | Využití hedge fondů | Nadměrné výnosy | Prodej podílů | Obchodování gapů | Příklad nákupu | Míra nezaměstnanosti v EU | Ziskový obchodník | Investiční zpravodajství | Ředění pozic | Zpracovatelský sektor | Nový Zéland | High-Frequency Trading (HFT) | Cenové dlouhodobé očekávaní | Futures forex | Proprietary trading shops (prop shops) | Omezení ztrát | Dobrý obchodní systém | Spekulovat na pokles cen | City | Forex a komodity | Vlády | Jak obchodovat opce | Strategie pro různé úrovně volatility | Private Bank | Informace o ceně | Záměna | Spot FX | Jak hedge fondy fungují? | Prohlášení Fedu | Transparentnost obchodování | Akcie Moderny | Komoditní král | Cena futures | Snížit úrokové sazby | Využití indikátorů volatility | Vlastní analýza | Splnění účtu | Menší potenciál | Typy indikátorů | Použití stejného objemu lotů | Fundamentální dění | Poptávka po ropě | Spravovat své finanční prostředky | Evaluation | Dlouhodobý obchodník | Charlie Lee | Specifika kontraktu | Trading účet | Harmonic trading | Investovat na burze | Vysoké systémové nároky | Purple Trading Club | GDAX | Klasické peníze | Elliotovy vlny | Futures prop | Obchodní rozhodování | GTC | Limit ztráty | Prodejní pozice | Série zisků | Akcie Coca-Cola (KO) | S&P 500 (SPX) | Spready a poplatky | Co je akcie | Obchodovat s akciemi | Zohlednění volatility | Účet u prop firmy | Splnění určitých obchodních cílů | Smart money concept | DAX (Deutscher Aktienindex) | GameStop | Deflační prostředí | Vlastnictví | SL (stop-loss) | Motivace | Aktivně řízený ETF | Zlato na burze | Asijské seance | Tržní kontext | Diverzifikace obchodních stylů | Praktické využití indikátorů volatility | Historické mince | Zlato hedgovat | Plnění Prop Trading výzev | Datum vypršení platnosti | Objem obchodní pozice | Francouzský ministr financí | Demo účet zdarma u XTB | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Moodix | Podnikatelské aktivity v USA | Doplňková strategie | Vstupní poplatek (fee) | Důvody k nákupu | Aktivně řízené fondy | Časová náročnost | TerraUSD (UST) | Spekulace na pokles cen | Swing trader | Aktuální cena pšenice | Online forex trading | Série ztrátových obchodů | Rozbor | Expected shortfall (ES) | Výhled nejoblíbenějších finančních trhů | Algoritmický trading | Přerozdělení bohatství | Billions Club | Jak se vyhnout potvrzovacímu klamu | Juneteenth | Poměr risku k zisku | Jak obchodovat Price Action | Neutrální vývoj | Program nákupů dluhopisů | Premarket | Předpandemické hodnoty | Indikátor reálného volume | Cenové války | Prodat USD | Populární indikátory | Posuvný Stop | Alexander Elder | Stabilita | Forex broker | Forma obchodování | Technologické indexy | Správně předpovídat | Regulatorní prostředí | Praktické využití | Obchodování GBP/USD | Nejlepší tradeři | Nová měna | Prohlášení | Dlouhodobější pohled na trh | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Efekt přežití | Heating Oil | Průlom | Anchoring | Dariusz Dargo | Pokročilé funkce | Správný ETF | Volatilní měnový pár | Market alert | Silný býčí signál | Ray Dalio | Proprietární obchodování (prop trading) | Potvrzovací klam | Konfederace | Fórum FXstreet.cz | Reálné zhodnocení | Investiční plány XTB | Volatilita na finančních trzích | Platforma xStation 5 | Xetra GOLD | Vyšší low | Intradenní obchodní strategie | High-frequency trading (HFT) | Dotazník | Výsledek firmy | Férové obchodní praktiky | Volatilní instrument | Intradenní Price Action | Maržové obchodování | Přímý přístup na trh (DMA) | Pravidlo konzistence | Procentuální vstupy | Take-Profit úrovně | Změny v pohybech cen | EdgeProX | Edge Clear EdgeProX | GER30 | Obchodní společnosti | Býčí potenciál | Investování na finančních trzích | Tržní riziko | Nedostatečná příprava | Očekávaný růst | MACD histogram | Forex demo účet | Jak index VIX funguje | Myšlenkový proces | Přístupy v evaluaci | Vhodné podmínky | Co je CFD | Fond Renaissance Technologies | Britská premiérka | Jakub Rož | CDR | CAD | Šéf nizozemské centrální banky | Největší banky | Obchodní software | Nový indikátor | Risk/Money management | Obchodní signály pro BITCOIN | Úroveň VIX | Drobní obchodníci | Vzdělávací materiály | Regulovaní brokeři | Fundamentální analýza pro začátečníky | Daniel Och | DJI30 | Základní aspekty Price Action | Ochrana před negativním zůstatkem | Největší finanční trh | Obchodník měsíce | Pattern dvojitý vrchol | Dluhopis | Scalpingové obchody | Běžní investoři | Tržby v Německu | Uklidnění situace | Hlediska technické analýzy | Váš kapitál | Volume indikátor | Jak uspět | Základní pravidla systému obchodování | Wesdome Gold Mines (WDO) | Grid Trading | Otevřený obchod | Performance account | Silný cenový pohyb | MiFID II | Bitcoinové burzy | MACD indikátor | Vzdělávací videa | Vyspělé ekonomiky | Monte Carlo simulátor | ATR a ADR | Odvětví | Vysokofrekvenční trading | Aritmetický průměr | VaR (Value at Risk) | Snížení hodnoty indexu VIX | Komoditní tradeři | Co je opce | Nejvyšší volatilita | Optimistický přístup | Nižší volatilita | Druh obchodníků | Dragonfly Doji | EURTRY | Uspět na finančních trzích | Potenciální ztráty | Derivátový produkt | Minimální počet obchodních dní | Vakcinace | cAlgo | Petr Plecháč | Reálné ekonomiky | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | CFD produkty | Obchodní příkaz na cTrader | Jak vydělat na burze | NSDQ | Tether | Mother Bar | Dollar Index | Medvědí potenciál | Výpočet ADR | Seeking Alpha | Top Forex | Nejnižší výnosy | EURUSD | Devalvace měny | Recenze a návod | ETF portfolia Purple Trading | Klienti Purple Trading | Trading shops | Denní obchodník | Consumer Confidence | Martin Chovanec | Vklady, výběry a poplatky | Ministr financí | Nové trendy | Gerard Appel | Plánování a disciplína | Jednofázové výzvy | Ted Cruz | Nevýhody Forexu | Zahedgování | Zakoupené akcie | Futures na kakao | Inflation-proof stocks | Omezený počet brokerů | Stávající sentiment | Ekonomický růst | Nasdaq Composite | První obchody | Ekonomika USA | Mark Cuban | Initial Margin | Výkyvy v tržní volatilitě | Unie | John Williams | Dvoufázové výzvy | Medvědí svíčka | Alternativní měny | Dobrý výnos | Nasdaq a S&P | Zásoby zemního plynu v USA | Velmi volatilní měnový pár | Vstup do eurozóny | Forward Outright | Španělsko | Geopolitické události | Exotické měnové páry | Vklady | Certifikát | Držení pozic přes víkend | Zhodnocení finančních prostředků | Procentuální pohyby | Expirace futures kontraktů | Vítězné tažení | Směr obchodů | Trump trade | Srovnání platformy cTrader | Posilování kanadského dolaru | Události tohoto týdne | Index spotřebitelských cen | Hedging - příklad | RDSA | Zprávy o nezaměstnanosti | ETH/BTC | Jak sestavit ideální portfolio | Začátek pandemie | Významný fundament | Indikátory volatility | Euro vůči americkému dolaru | Opční právo | Vysoké školy | Volatilita na forexe | Pasivně řízené ETF | Mozek | Prime Brokers | Americký index | Růst bitcoinu | Bitcoin Gold | Co nám index VIX říká | Akciový index S&P 500 | Podniky | Co jsou CFD | Založit obchodní učet | Supporty a rezistence | VIX klesá | Technická analýza měnových párů | Sebenaplňující se proroctví | Vyplácené dividendy | Druhy akcií | Systémové nároky | Varianční analýza | Time frame | Hodnota vašich investic | Metoda DCA | Opce SPX | Proč investovat do kryptoměn | Typ investorů | Clearing | Přeprodané podmínky | Americké centrální banky | Srovnání platformy | Analýza páru EUR/USD | Akcie Lyftu | Zpřísňováním měnové politiky | Trailing threshold | Prodejní technická korekce | Příklady obchodování | Absence obchodního plánu | Primární nabídky mincí | Citadel Investment Group | Používání emulátorů | Jak vybrat trh na míru? | Fyzické akcie | Velké cenové pohyby | Nastavení rizika | Celý obrat | Janet Yellenová | Nastavení Stop-Lossu | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Ukončit obchod | Obchodní činnost | Vyšší bariéry vstupu | Rene Reinsberg | Pokračování trendu | Bear market rally | Ekonomické podmínky | Půl milionu | CFD na ropu | Corvus Gold (KOR) | Fee | Obchodní model | UBS | Ceny stříbra | Kontrakty typu E-mini | Výprodej na francouzských trzích | Scalpingové strategie | Nastavení Stop-Loss | PCE data | GBP/CAD | Tým XTB | Pravidlo prop firmy | Dlouhodobá obchodní strategie | Proprietary trading desks | Treasury Yields | Růst ceny ropy | Saxo Group | Rozdělení prop tradingu | Monetární zásah | cTrader vs. xStation | Současný stav | Rozdělení institucí do skupin | Rizika při obchodování | Vlastní nástroje | Iron Condor | Investiční firmy | Nastavení platformy | Nejziskovější | Fundamentální analýza akcie | Platforma cTrader | Nevýhody komodit | Kurz EUR | Neomezené kvantitativní uvolňování | WEALTHCHARTS | Bohemian Empire | Loss rate | Risk on sentiment | Ekonomické statistiky | Commonwealth Foreign Exchange | Rozhodovací proces | Procento ztrátových obchodů | Agricultural Futures | Intradenní strategie | Dlouhodobě klesající trend | Aramco | Xetra Gold | TriangleMarkets | Ruské rakety | Payouty | Hands-off | Trvání uptrendu | Dynamická složka | Obchodní války | Korelační koeficienty | Osobní příjem | Překoupené pásmo | Inside | Indexový ETF | CFD World | SPDR Gold Shares (GLD) | Royal Gold | Citadel LLC | Styl tradingu | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Obchodovaný instrument | Frekvence obchodování | Volumes | Zamyšlení | Rezistence (hranice odporu) | Úroveň volatility trhu | Zajištění proti inflaci | Nákupní příkazy | Snižování sazeb | Akcie Coca-Cola | Jak koupit bitcoin | Masivní nárůst ceny | Dollar Cost Averaging | Intradenní obchody | Stock-picking | Smart Money Divergence | Zásah do portfolia | Vstupní signál | Typická cena | Nevýhody akciových indexů | Tržní analýzy | Market Outlook | Proč kopírování nedává smysl | Energy Information Administration | Tipy pro začínající obchodníky | Dělit o zisky | Poskytování kapitálu | Supporty | Typy grafů | Roman Dvořák | Konec roku | Obratový pattern | Posílení libry | Členka rady guvernérů | USC | Význam money managementu | Magnificent Seven | Nemovitosti | Jak vznikl klasický prop trading | VWAP | Hospodaření | PurpleZone | Biden | Zveřejnění významných ekonomických dat | Jakou volatilitu trh očekává | Zhodnocení účtu | Nevýhody jednotlivých trhů | Tržní vývoje | Kalendář s fundamenty | Americké měny | Amundi | Trader Funding | Futures trhy | Sazby Fedu | Renko graf | Odolné proti inflaci | Odrazy | Přehled | Různé úrovně volatility | Inflace v únoru | Regulovaný broker | Diverzifikace rizika | Ekonomické ukazatele | Metal Futures | Špatně nastavená psychika | Trailing DD | Do čeho investovat | Manažer fondu | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční ztráty | Akcie provozovatelů výletních lodí | Použití indikátorů volatility | Seance v USA | Reflexe | Obrázek znázorňující rozdělení institucí do skupin | Hladina supportu | Budoucí vývoj ceny | Pohyblivý drawdown | Zahraniční forex | Poloautomatizované strategie | Zlepšení | Vyšší časové rámce | Průmyslové kovy | Konkrétní prop firmy | Communication | Epidemie SARS | ING | Pip kalkulačka | Nejlepší trhy pro trading | Jak obchodovat na forexu | Cenové výkyvy | Tržní měřítko | Scalper | Plný úvazek | Cenový index výdajů | ECB Luis De Guindos | Načasování nákupu | Pokles ceny stříbra | Uptrend | Backtesty | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Seth Klarman | Definovaný obchodní plán | COT (Commitment of Traders) | FX Opce | Sektor služeb | USDPLN | Vliv volatility | Low | Scalping na cTraderu | Aktiva volatilní | Geopolitické faktory | Problémy hedge fondu | HDP v eurozóně | Příkaz stop-loss | Úspěšný trading | Poziční obchodování | Chance | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Riziko pro investory | Tradovate | xStation5 | Hotovost | Trendová linie | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Německo | Potenciál ztráty | Stabilní indexový ETF | Jednání ECB | EURAUD | Novozélandský dolar | Retailové obchodování | Haruhiko Kuroda | Fiskální udržitelnost | Dosažení stabilních výnosů | Příběhy traderů | MT4 | Popularita kryptoměn | Krátký obchod na forexu | ValueArea High | Profesionální obchodník | Význam psychologie | Supportní zóna | Poptávaná cena | Emise | Ekonomické klima | AAA | Maloobchodní prodeje | Equity | Nasdaq a S&P 500 | Jiří Tyleček | Vzdělávací kurzy | Pavel Drahotský | Fed dnes | Kenneth Griffin | Kladné swapy | Investiční soutěže | NQ100 | Oblasti rezistence | Walmart | Výběry zisků | Zajištění v prop tradingu | Tržní situace | Vysoká intradenní volatilita | EUR na CZK | Prop shops | Celkové výsledky | Zadlužení | Manažeři fondů | Oblasti pro zlepšení | Visa | SPOT | Analýza fundamentálních událostí | Nevýhody hedgingu | Použití opcí v hedgování | Zlataky.cz | Porušení podmínek | Robotron | Vice | Jak získat velký účet | Mikro loty | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Fond EU | American Petroleum Institute (API) | Bid | Správně předpovídat tržní pohyby | Tradingového portfolia | X-Trade | Denní volatility | Velikosti kontraktů | Techničtí obchodníci | Umělá inteligence (AI) | Jednoduché tipy | Swingová obchodní strategie | Podhodnocený instrument | Hlavní ekonom | Formace Inside Bar | Domácnosti | Překoupené zóny | Futures symbol | Finanční svět | VIX.f | Tesla | Klouzavý průměr SMA | Amazon | XBT | Chorvatsko | Platební prostředek | Papírové peníze | Cena aktiva | Scaling In | Zajištění zisků | Současná hodnota | Apex Trader | Speciální Report | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Recenze platformy | Omezení kvůli koronaviru | Combo tickety | Return On Investment | Celsius Network | Porušení podmínek prop firmy | Ocenění | Emerging markets | Market sentiment | Celková ekonomika | Riskování | Zvýšení dluhového limitu | Boční trend | Swingový obchodníci | Výraznější pokles | Forexoví obchodníci | Formace hlava a ramena | Commitments of Traders (COT) | Vývoj cen zlata | HFT | Poptávka po kryptoměnách | Mzda | Grafické nástroje | Likvidita a volatilita | Vysoká inflace | Real Vision | Softwarové inženýrství | CELO | cTrader vs. MT5 | Investiční produkty | XTB | Skalpování | Intradenní výhled | Nejlikvidnější trh na světě | Nejnovější zprávy | Konsolidace ceny | Index DAX | Spotřebitelské ceny | Negativní stav globální ekonomiky | Splnění evaluace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Range strategie | Intervence Bank of Japan | Swapové poplatky | Benziga 2023 | Základní znalosti | Americký regulátor | CORN | Jak vybrat nejlepšího brokera | Cena BTC | Oficiální údaje | Sledování grafu | Zvyšování úroků | Strategie Buy and Hold | Kontrakt | Volfix | Další pokles | Prime Rate | Výhody akcií | Výprodeje na finančních trzích | Jak obchodovat na burze | Hedge Fund Research | Nízké hodnoty VIX | Hodnoty VIX | Jed McCaleb | Ceny v eurozóně | Akciový index Nikkei | Přehřátý trh práce | Stabilní příjem | Pokročilejší budování strategie | Platina | Obchodníci s měnami | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Firmy, které hledají tradery | Co je volatilita | Kalibrace order bloků | Disciplinovaný trader | Mentor Warrena Buffetta | Riziko | Prognóza ceny zlata | Obchodování na vlastní účet | Dluhopisový trh | COT (Commitments of Traders) | Masato Kanda | Otevření nové short | Oscilace hodnoty indexu VIX | Lone Pine | Zpomalení výkonnosti | Medvědí trend | Hodnota akcií | Očekávaný vývoj pro rok | Aplikace Price Action | Příchod krize | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Obchodování kryptoměny | Win rate | SPD | GBPNZD | Velcí hráči | Výhody forexu | Inflační očekávání | Psychologická připravenost | Marika Čupa | Potenciál poklesu | Nastavení Stop-Lossů | Mezinárodní organizace pro kakao | Monitorování trhů | Zveřejněné predikce | Očekávání trhu s volatilitou | Conference Board index | Týdenní nárůst | Latenční obchodování | Sazby beze změny | Sentiment trhu | Výhody akciových indexů | Rates | Růst Bitcoinů | Atas | Nejlepší vysoké školy | Vybrat ten správný ETF | WHO | Neomezené množství | Psychologie a money management | Zlepšení ekonomiky | Časové pásmo | Benziga | Richmond | Proprietary trading divize | Silný býčí trend | Aktuální tržní podmínky | Obchodování CFDs | Regulační orgány | Tržní konsolidace | Výzvy u prop firmy | Spekulativní obchody | Oblast kryptoměn | Challenge-based | Účet u For Traders | Buy signály | Holubice | Micro kontrakty | Období propadů | Nejlepší obchody | Pozice | Prezident Federální rezervní banky | Bollinger Bands indikátor | Používání EA | Snížení hodnoty dolaru | Investiční účely | MQL | Více riskovat | Vklady a výběry | Dash (DASH) | Vybrat zisk | Support a resistance | News | Splnit obchodní výzvu | Zvýšení dluhového stropu USA | Nevýhoda kryptoburz | Forex Fury | Počet obchodních dní | Krach FTX | Trading divize v bankách | Denní DD | Evropské indexy | Chránit kapitál | ETF portfolia | Období rostoucího strachu | Majors měnové páry | WTI CFD | Makroekonomický kalendář | Využití edukativních zdrojů | SSE Composite | Sankce vůči Rusku | Body | Nejrychlejší přenos dat | Zpětný pohled | Automatizované obchodování | Obchodování přes LYNX | CFD instrument | Výplaty dividend | Doji svíčky | New York Times | NFP report | Disney | Index euro stoxx 50 | Pohled na index S&P 500 | Společnost RoboMarkets | Svíčka Doji | Barrick Gold | Morrisons | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Obchodování eura | Kopírování strategií | Vladimir Putin | Style | Obchodování s finančními deriváty | Sledování zpráv | TOPIX | Hodnoty ropy | Obchodování nanečisto | Podnikatelé | Zajišťování se | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | UK100 | Základní úroková sazba | Časový horizont | Zasedání amerického Fedu | Zvyšování rizika | Přehřátý trh | Očekávaný vývoj pro rok 2024 | Podnikatel | Býčí kanál | Hedging | Skalpovat | Známá prop firma | Online forex | DCA strategie | Téma proprietary tradingu | Proprietary trading divize bank | Systém řízení peněz | Dominance bitcoinu | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Fair Value | Obchodování různých trhů | Rezistence | Širší akciový trh | DIESEL | Strategie řízení | Provádění obchodů | EK | Medvědí fáze | BOOKMAP | Narušení dodávek | Intervenovat | Zisk na akcii | Zemědělské produkty | Aktivum | NASDAQ 100 | LYNX Broker | Micro futures | WebTrader | Mark-to-Market | XAG/USD | Dividendy | Nastavení trhů | Nevýhody strategie Buy and Hold | Burza | Dlouhodobý trend | L'Occitane | Portfolio manažeři | Jestřábí přístup | Zvyšování úrokových sazeb | Maximální velikost pozice | Obchodování odrazu | BCH | Jak těžit Bitcoin | Fintokei | Členka Rady guvernérů | High Low | Market Makeři | Dnešní údaje | Technologický index | Největší pokles | Salutem Fund | VIX - Index volatility | Lepší zítřky | Volatilita cenových pohybů | Bob Prince | Špatný trader | Goldenburg Group Limited | Princip strategie | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Komplexní analýzy | Geopolitika | Ochrany před ztrátou | Baupost | Lockdowny | Víkendové analýzy | Co je cTrader? | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Patterns | Partneři | IPO | YouTube kanál | Expected shortfall | Market conditions | Pokročilé nástroje | Jednotný objem lotů | Index NASDAQ 100 | Cílové ceny | Funkce cTrader | Konzervativní portfolio | Velikosti účtu | Británie | Nepokoje v Číně | Hospodářské výsledky | Vanguard S&P 500 | Měnový pár | Investice do zlata | Nástroje pro technickou analýzu | Premiérka Liz Trussová | Proof of Work | Paulson & Co. | Výhledy | Obchodní úspěch | Americký dolar vůči japonskému jenu | Tightening | Burzovní zpravodajství | Zákaz binárních opcí | Obchodovat pro prop firmu | Očekávané zhodnocení | Užitečné funkce | Celková inflace | Chování volatility | KYC | Tradingový kapitál | Kupci | Ziskové pozice | Likvidita | Diskreční trading | Exekuce obchodních příkazů brokera | EMA | Vliv silného amerického dolaru | Sequoia | Opatření | Throwback | Americká ministryně financí | Oslabení zájmu | Rozložení rizika | Indonésie | Dax index | Zahedgováno | Globální finanční trhy | Netflix | Standardní množství | Gasoline inventories | Pokles libry | Dobře definovaný obchodní plán | Testování obchodních strategií | Podrobné analýzy | Parametry Prop firem | Renminbi | VanEck | Velká finanční krize | Americký dolarový index (USDIDX) | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Sazby | Kvantitativní utahování | Člen bankovní rady | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Anchoring (ukotvení) | InstaForex | Appaloosa | Indikátor pivot point | Klasické technické analýzy | Nákup na páku | Index eura | Pavel Kohout | Risk Management | Inflační výhled | Evaluation accounts | American Petroleum Institute | Obchodování kakaa | Trading Places | Obchodování britské libry | Cenový pokles | Žlutý kov | Založení účtu | Investiční fond | Platba | London Stock Exchange Group | Grid trading | Atlantis Medium | Pozitivní výhled | Dění na měnovém páru | Aktivní trading | Zaměstnání tradera v bance | Terra | Obchodní účty | Psychologické pasti v tradingu | Focus | Market Makers | Obchodování v párech | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | Prodeje | Devizy | Italové | Předčasné volby | Dow Jones | Základní sazba | Podmínky ATF | Nové sankce vůči Rusku | Významné investiční firmy | Míra poklesu | Rozdíl úrokové míry | Obchodování platiny | Měna | Pracovní síly | Obchodování CFD akcií | Riziko vyšších ztrát | Linie podpory | Euro Česku | Statistická arbitráž | DAX 30 | Německé akcie | MSCI Asia Pacific | Jak na Risk Reward Ratio (RRR) | Nízké úrokové sazby | Azure | Platforma xStation | Nasdaq | Akciové burzy | HODLeři | Česká národní banka | Ekonomické indikátory | Atraktivní investice | ECN broker | Equity Futures | Francouzský parlament | Geopolitická situace | Denní drawdown | Chyby jedinců | Obchod na Forexu | Analýza indikátorů | MIC | Hong Kong | Zemědělské plodiny | Hodnocení rizika | HDP Španělska | Geopolitické napětí | Purple Academy | Objem maloobchodních tržeb | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Počet obchodů | MotiveWave | Micro NAS100 | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Simulace obchodního účtu | Cenový vývoj | Latenční obchodníci | Outright forward | Vyhodnocování vlastních obchodů | Proprietary Trading | Rizikové parametry Prop firem | Joe Biden | Nenad Kerkez | Chápání volatility | Strategie v Prop Tradingu | Broker XTB | Komoditní burzy | Andreas Halvorsen | Parametry indikátorů | DIP (Dlouhodobý investiční produkt) | BAKKT | KOSP200 | CFA | Požadavky na obchodování | Výhody a nevýhody jednotlivých trhů | Stochastic | Měření volatility | Nebezpečí | Price Action Trading | Index-tracking | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Portu Filip Louženský | Graf akciového indexu S&P 500 | Théta | TradingView | Nákup dluhopisů | Maximalizovat potenciální zisk | Hodnotové investování | Strategie pro investování | Inverzní vztah | Hang Seng | Rozsáhlý seriál | Currency | Bruce Kovner | Technický výhled | Rychlost | USD/JPY | Obchodní platforma MetaTrader | MSCI Inc | Pepa Zeman | Výkyvy na finančních trzích | Trendová strategie | Jak na Risk Reward Ratio | Co jsou ETF | Úvěrové produkty | Popis strategie | ADX | Spekulativní investice | Hlavní měnové páry | Srovnání s jinými platformami | Dohoda v hotelu Plaza | Výhody a nevýhody | Blockchain etherea | Dvojité dno | Oscilátor | Sazba Fedu | Svíčka Engulfing | Investment | Embargo na ruskou ropu | Prodej eura | Krize | European Central Bank | Malý kapitál | Yusuke z Japonska | Vnitřní svíčka | Šance na pokles | Jakub Kovařík | Polynomial Regression Channel | Produkty a služby | Analýza ceny | CFD Futures | Pokročilé obchodní strategie | Úspěšné příběhy | Fáze 1 | Vítězství | Pravidla prop firmy | Prostor pro další růst | VIAC | Průměrování | Maďarská centrální banka | Copy trading | Vstup hedgerů | CDR.PL | Tržní cena | Vynechání víkendové svíčky | Contracts for difference | PetroChina | Konzervativní obchodníci | Podnikání na kapitálovém trhu | Výrobní náklady | Práce | Zaměstnání tradera | Spekulativní aktivum | Začínající obchodníci | Baupost Group | Larry Williams | Trendové pohyby | Celkový limit ztráty | Diverzifikace v risk managementu | Úspěch v tradingu | Ochrana před záporným zůstatkem | Quote | Spojené státy | Jaké strategie jsou povoleny? | Potenciál dlouhodobého růstu | Měnový koš | Realistické cíle | Parlamentní volby | Zadluženost | Trading forex | Vnitřní hodnota | Jigsaw Trading | Regulace v prop tradingu | Buy Stop | Investiční účet | Novinky | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | Obchodní znalosti | Výkonné počítače | Měsíční měnový report | Obchodování jedním kliknutím | Vývoj na trhu | Globální investoři | STP (Straight Through Processing) | Bohatý táta, chudý táta | Obchodování na burze | MyFxBook | Opční obchodník | STP | Kryptoměny | Fundamentální výhled | Nastavování Stop-Lossů | Obchodní nastavení | Podnik | Fond Elliott Associates | Analytik XTB | Změny v pohybech | Dlouhodobý růstový trend | Obchodní ředitel XTB | Oživení ekonomik | Value at Risk | FUNDING | Cyklické tituly | Rithmic R Trader Pro | Nervozita na trzích | Faktor klesajících cen komodit | Americká seance | Proprietární obchodování | Průměrné denní volatility | Graf páru | Rollback | Retail | FAP Turbo | KO | Ropa typu Brent | SP500 CFD | Úvěr | Situace na trhu | Investiční doporučení | Potvrzení vstupu | Algo trading | Úspěch | Obchodované akcie | Zakreslení trendové čáry | Ekonomové | Čas k nákupu trhu | Exkluzivní predikce | Dohled nad finančním trhem | Realitní sektor | MSCI All Country World | G7 | Hlavní akciové indexy | Scalping DAXu | Podhodnocené akcie | Funded prop účty | Paul Singer | Volby | Aktuální předpověď | Statistický úřad | Jak obchodovat ropu | Platformy cTrader | Banka | Zavírání obchodů | Miliardář | Větší pokles | Kov | Obchodování Futures | BID cena | Ceny futures kontraktů | OHLC | Market Order | Inside a Outside bar | COT indikátor | Stablecoin | Americká burza | Eleanor Creagh | CHF/JPY | Dolarový index (USDIDX) | Obchodník s cennými papíry | Nabídka kryptoměn | Plnění výzvy | Historicky nejnižší výnosy | Číst trh | Zpoždění v aktualizaci cen | Investiční dotazník | Komplexnost | Stagnace | Backtestování | Index relativní síly | Tržby | Magnificent | Zajímavější peníze | Vlastní obchodování | Zprávy a události | Potenciál zisků | Eurozóna | Fio | Doba splatnosti | Americká vláda | Spekulace u prop firmy | Cyklus webinářů | Očekávaná data | Změny v úrovni volatility | WhatsApp | Záporné úrokové sazby | Overnight | Graf indexu Nasdaq | Obchodovat na živém účtu | Forex menové páry | Zrychlení růstu | Nasdaq Composite Index | Koronavirus | FXstreet | Dogecoiny | Russell 3000 | Proražení rezistence | Belgie | Vlnový pattern v grafu | iShares Gold Trust (IAU) | Broker Purple Trading | Přední ekonomové | Komoditní obchody | Dezinflační trend | Rezignace | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | Riziko spojené s obchodem | AUD/USD | Gann | Plnění Prop Trading | Obchodování online | Hledání svatého grálu | Commitment of Traders | Americké úřady | Bitcoin rally | Bilance | Japonští obchodníci | Strategie nákupu | Politici | Vladimír Beszédes | Nákupy zlata | Ekonomika Evropské unie | Pasivně investovat | Obchodování proti trendu | AML | Forex analýza | Forex MetaTrader | Data ze Spojených států | Analytický tým | Price Action strategie | RRR a nastavení rizika | Výhody ředění pozic | Správa | Obchodování na komoditních trzích | Očkování | Farfetch | Historické příklady | Zlato | XTB.cz | Ethereum (ETH) | Nejlepší kurzy | Vzestupný trend | Trading Price Action Patterns | Instrumenty | Nové strategie | Mzdy | Světové trhy | Obchodní styl | Investování do cenných papírů | Nabídka ropy | Emitenti | Pohled na trading | Average true range (ATR) | DE.30 | Krypto news | ATAS | Rostoucí ceny kakaa | Procentuální risk | Porovnání více instrumentů | Cena indexu | Kotace | NZD | Nižší likvidita | STP účet | Data minulých rolování | Produkce ropy | Teorie aukce | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Wall Street | Jigsaw | Zdvojnásobení velikosti | Poradenství | Komoditní spready | Nárůst volatility | Markit | Silnější pohyb | ČR | BIS | Currency market | Ukazatele | Jak vydělat | Průměrná cena | Portfolio fondu | Dynamické portfolio | Michal Uma | Nonfarm Payrolls | OTC | Zdroj příjmů | Swing Trading | Nesoulad | CNBC | Úroveň supportu | Platformy MT4 | Magazín Fortune | SPX | Obchodování na forexu | Forex kalendář | Generativní umělé inteligence | Forex online | Výkon hlavních měnových párů | Přeprodáno | SAC/Point 72 | Trhy pro trading | Caixin | Americké obchodování | Objednávky | Optimalizace obchodní strategie | Automatizované obchodní systémy | Obchodní příležitosti | Denní obchodování | Trading příležitosti | Vývoj ceny | Copytrading | Forex Flex EA | Prolomení trendové čáry | Société Générale | Analytik | Pochopení tržních hodin | Návratnost | Portfolio akcií | Průmyslová výroba v USA | Firemní výsledky | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Investiční strategie daného ETF | Koš | Investiční soutěž | Počet brokerů | Maloobchodní tržby v USA | Kobalt | Napětí mezi USA a Čínou | Obchodování na demo účtu | Výnosy | Objem obchodování | Dlouhodobý investor | Výdaje | Micro futures na indexy | Elliott Associates | ČTK | Denní limity ztrát | Vlastní obchodní činnost | Holding | Horizontální linie | Kurz EURUSD | Stimuly | Platidlo | Vysoká rizika | Inflace v USA | Ztráty | Platforma SaxoTraderPRO | Komodity | Signály pro BITCOIN | Bavlna | Aktuální Price Action | Představení modulu cAlgo | Demo účet zdarma | Účinný money-management | Fill | Analýza | Řídit riziko | Dodavatelské řetězce | XTB Research | Volatilita a tržní faktory | Schéma prop tradingu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Institut Prognos
Institut pro makroekonomii
Institut pro makroekonomii a výzkum konjunktury (IMK)
Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání
Institut pro mezinárodní finance
Institut pro mezinárodní finance (IIF)
Institut WIFO
Instituty
Institut ZEW
Instrukce

Následující klíčová slova

Instrument EURUSD
Instrumentové riziko
Instrumenty
Instrumenty obchodované na finančních trzích
Instrument ZINC
InsuranceWorld
INSURED CRYPTO TRADING
INSW
INTC
INTC.US
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít