Úrovně rezistence

Přehled pro pár EUR/USD na 27. června: Dokáže Trump vyrovnat obchodní deficit?
27.06.2025 Měnový pár EUR/USD je ve fázi "volného růstu" (paralela k termínu "volný pád"). Dolar se znovu řítí do propasti, přesně jak jsme několikrát varovali. Stojí za zmínku, že globální fundamentální pozadí (ta část, které trh opravdu věnuje pozornost) zůstává pro americký dolar nepříznivé. A všechny faktory, které by mohly americkou měnu potenciálně podpořit (například měnová politika centrálních bank), trh jednoduše ignoruje.

Přehled pro pár EUR/USD na 26. června: Jerome Powell nesdělil nic nového
26.06.2025 Měnový pár EUR/USD zůstal celou středu naprosto v klidu. Připomeňme si, že tento týden začal bouří, kterou vyvolal – jak jinak – Donald Trump: nejprve oznámil příměří mezi Íránem a Izraelem a následně celý den strávil snahou o jejich "oddělení". Ke konci dne se však podařilo nastolit křehký mír. Otázkou zůstává, jak dlouho vydrží. Ale záleží na tom vůbec americkém dolaru, který už pět měsíců v řadě klesá a ignoruje i vzácné pozitivní faktory?

Přehled pro pár EUR/USD na 25. června: Proč americký dolar znovu klesá?
25.06.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu, který začal už v pondělí. Připomeňme, že v pondělí se hned po otevření trhu, tedy v nočních hodinách, očekávala "horská dráha". Skutečná akce ale přišla až vpodvečer. První dva obchodní dny týdne byly nabité událostmi – různorodého charakteru, které mohly podpořit jak dolar, tak euro. Proč tedy americká měna opět ztratila přízeň trhu?

Prognóza pro pár EUR/USD na 24. června 2025
24.06.2025 V pondělí euro úspěšně prorazilo lineární rezistenci na úrovni 1,1535 a linii MACD. Od otevření pacifické seance cena stabilně pokračovala v růstu směrem k cílové úrovni 1,1692.

Přehled vývoje GBP/USD – 24. června: Bez potvrzení zničení
24.06.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí obchodoval poměrně klidně. Ačkoli došlo k určitým cenovým "výkyvům", mnoho obchodníků a analytiků očekávalo mnohem výraznější pohyby. Dolar jednou posílil, poté ustoupil, znovu posílil a ve druhé polovině dne prudce oslabil. V rámci vyšších časových rámců je zřejmé, že sledujeme další mírnou korekci. Trh už započítal tři hlavní býčí faktory pro americký dolar: za prvé eskalaci konfliktu mezi Íránem a Izraelem, za druhé hrozby Donalda Trumpa o zapojení USA do války s Íránem a nakonec skutečný vojenský úder na tři íránská jaderná zařízení.

Přehled pro pár EUR/USD na 24. června: Írán odstupuje z jednání a podniká odvetný úder
24.06.2025 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval mimořádně klidně, a to navzdory silně napjatému fundamentálnímu prostředí, které se o víkendu vytvořilo. Připomeňme, že Donald Trump o víkendu opět "změnil názor" a nařídil nečekaný útok na tři íránská jaderná zařízení. Jak se dalo očekávat, americký prezident prohlásil, že všechna tři místa byla zcela zničena, zatímco Írán uvedl, že americké bomby nezpůsobily žádné významné škody. Ať je pravda kdekoli, jde o další eskalaci konfliktu na Blízkém východě – konfliktu, do kterého jsou Spojené státy nyní přímo zapojeny.

Přehled vývoje EUR/USD – 20. června: Shrnutí zasedání Fedu
20.06.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu a ve čtvrtek obchodoval relativně klidně. Připomeňme, že výsledky posledního zasedání Federálního rezervního systému pro rok 2025 byly zveřejněny ve středu večer, ale včerejší článek se této události nevěnoval. Jsme pevně přesvědčeni, že reakce trhu na takto zásadní události může trvat až 24 hodin. Navíc cena se během tohoto celého "období reakce" nemusí nutně pohybovat jedním směrem. Je zcela běžné, že obchodníci zareagují emotivně výprodejem, aby následně svůj krok zvrátili poté, co si uvědomí svou chybu. Proto vždy zdůrazňujeme, že je potřeba dát tomu čas – aby emoce opadly a trh mohl plně absorbovat obdržené informace.

Přehled pro pár GBP/USD na 19. června: Inflace ve Spojeném království a zasedání Bank of England
19.06.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval relativně klidně, ačkoli o den dříve ve druhé polovině seance zaznamenal výrazný pokles o více než 100 pipů. Jak už bylo uvedeno, takto prudké a nečekané posílení dolaru mohly způsobit jen dvě události. Za prvé, "mírotvůrce Trump" údajně usiluje o formální zapojení USA do války proti Íránu, což by jen zesílilo geopolitické napětí na Blízkém východě. Za druhé, ve středu večer zbývalo přesně 24 hodin do zasedání Federálního rezervního systému, takže trh mohl začít započítávat výsledek zasedání do ceny s předstihem. A protože Fed neměl v plánu snížit základní sazbu, dolar měl oficiální důvod k růstu.

Přehled vývoje EUR/USD – 19. června: Trump nadále předvádí zázraky
19.06.2025 Pár EUR/USD se ve středu obchodoval klidněji než v úterý. Výraznější pohyb z předchozího dne přitom také začal až ve večerních hodinách. Nešlo o reakci na makroekonomické údaje, protože americké zprávy zveřejněné ve druhé polovině dne byly zklamáním a dopadly ještě hůř, než předpovídaly už tak pesimistické prognózy. Podle všech ukazatelů by tedy USD měl opět oslabit. Místo toho však posílil – což se v poslední době děje zřídka, i když k tomu existují oprávněné důvody.

Přehled pro pár GBP/USD na 18. června: Bílý dům slaví! První obchodní dohoda je podepsána
18.06.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval lehce zdrženlivě a zůstával poblíž tříletých maxim. Libra si tuto pozici drží už pátý měsíc v řadě. Korekce byly vzácné a relativně mělké, což naznačuje, že trh jen příležitostně vybírá zisky z long pozic a pak obnoví nákupy.

Přehled pro pár EUR/USD – 18. června: Zachrání Fed americký dolar?
18.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý celý den obchodoval s klesajícím nastavením. Opakovaně jsme uváděli, že americký dolar n...

GBP/USD – Přehled vývoje k 17. červnu: Zasedání Fedu a BoE jako důvod k prodeji dolaru
17.06.2025 V pondělí se měnový pár GBP/USD obchodoval poměrně klidně s býčím nastavením. Britská libra sice nedosahuje nových tříletých maxim každý den, ale pohled na vyšší časové rámce jasně ukazuje, kterým směrem se cena většinu času ubírá. Libra nadále stabilně a bez větších obtíží posiluje. K tomu nepotřebuje ani silné makroekonomické údaje z Velké Británie, ani zpřísňování měnové politiky ze strany Bank of England. Roste jednoduše proto, že americký dolar oslabuje.

Přehled pro pár EUR/USD na 17. června: Status bezpečného přístavu už nefunguje
17.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval relativně klidně, i když jsme očekávali vyšší volatilitu. Důvodem je fakt, že poslední události, na které obchodníci mohli reagovat, jsou z pátku. A v pátek byl jedinou známou událostí počáteční úder Izraele na íránská jaderná a vojenská zařízení. O víkendu si obě strany dál vyměňovaly údery, které často zasahovaly civilní infrastrukturu. Je zřejmé, že tato situace už nepředstavuje vojenskou operaci s jasně definovaným cílem.

Přehled vývoje EUR/USD – 16. června: Konflikt mezi Izraelem a Íránem nic nemění
16.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek pohyboval prudce nahoru a dolů. Pár se obchodoval s vysokou volatilitou po dobv dvou po sobě jdoucích dnů, a pro to existuje jasné a logické vysvětlení. Před pátkem dolar obvykle a bezvýrazně klesal. Proč? Potřebujeme vůbec ještě nějaké významné katalyzátory? Jen žertuji. Tento týden Donald Trump pohrozil zvýšením všech cel pro všechny země ze svého "blacklistu", které obviňuje z toho, že "po léta drancovaly Ameriku a profitovaly z ní". Kromě toho americké imigrační úřady zahájily razie s cílem zadržet a deportovat všechny nelegální imigranty. Tyto razie vyvolaly masové nepokoje (zejména v Los Angeles), které si vyžádaly zásah policie a Národní gardy, aby uklidnily rozhořčený dav. Taková opatření však nepomohla – a situaci pravděpodobně spíše ještě zhoršila.

Přehled pro pár GBP/USD na 16. června: Jak Trump oslabuje dolar
16.06.2025 Měnový pár GBP/USD zůstane i v novém týdnu pod vlivem geopolitiky a domácí politiky USA. V podstatě už čtyři měsíce opakujeme totéž: veškeré pohyby na devizovém trhu přímo souvisejí s kroky, rozhodnutími a plány Donalda Trumpa. Od doby, kdy se stal prezidentem, uplynuly teprve čtyři měsíce – a ke kolika globálním událostem už došlo!

Přehled vývoje GBP/USD dne 13. června: Soud Donalda Trumpa nezastaví!
13.06.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu a téměř aktualizoval své tříleté maximum. Kotace se většinu dne pohybovaly kolem úrovně 1,36 a nepochybujeme, že tato hladina kupce dlouho nezadrží. Vše, co bylo uvedeno v článku o EUR/USD, platí i pro GBP/USD – a obecně pro všechny páry s americkým dolarem. Nezapomeňme: nejedná se o pokles eura nebo libry – to americký dolar vytrvale oslabuje. Bez "faktoru Trump" bychom pravděpodobně žádný růst neviděli. Stejně jako euro se i britská libra na začátku ledna připravovala na dlouhodobý pokles po silné korekci, ale Donald Trump obrátil celý devizový trh vzhůru nohama.

Přehled pro pár EUR/USD na 13. června: Americká ekonomika má štěstí
13.06.2025 Měnový pár EUR/USD během celého čtvrtka pokračoval v silném růstu. Udivuje ještě někoho fakt, že americký dolar stále klesá? Důvody jsou podle nás jasné a nevyžadují ani hlubší analýzu. V podstatě je důvod jen jeden – Donald Trump. Než se stal podruhé prezidentem USA, dolar se chystal na paritu s eurem. A tento cíl byl reálný, když uvážíme tempo růstu americké a evropské ekonomiky. Staronový lídr USA ale okamžitě začal jednat. A trhy prudce klesly.

EUR/USD – Přehled vývoje dne 12. června: Světlo na konci tunelu?
12.06.2025 Pár EUR/USD se ve středu v průběhu celého dne obchodoval velmi klidně. Trh nijak nereagoval ani na zdánlivě pozitivní ...

GBP/USD – přehled na 12. června: protesty proti Trumpovi a politika Fedu
12.06.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval velmi klidně. Když byly zveřejněny údaje o inflaci v USA, trh na chvíli při...

GBP/USD – Přehled k 11. červnu: Jaký vliv bude mít inflace?
11.06.2025 Měnový pár GBP/USD v první polovině úterní seance prudce oslabil, ale v její druhé polovině se vrátil zpět na původní úroveň. Obchodníci mohli dopoledne předpokládat, že americký dolar konečně začal posilovat (i když na základě čeho?), ale trh to rychle vyvrátil. Jediným možným důvodem pro pokles páru v první části dne byla horší než očekávaná makro data z Velké Británie: míra nezaměstnanosti vzrostla, počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se zvýšil a průměrné mzdy zpomalily. Ale je opravdu nutné se ptát, zda tato data byla natolik negativní, aby ospravedlnila téměř 100bodový propad libry?

Přehled pro pár EUR/USD na 11. června: Ani zprávy o jednáních dolaru nepomáhají
11.06.2025 Pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval neochotně a ve směru nahoru. Makroekonomické pozadí chybělo už druhý den, a přesto se objevily určité fundamentální události. Vzhledem k absenci výraznějších impulzů se trh začal zaměřovat na obchodní jednání mezi Čínou a USA, která probíhají v Londýně. Příliš nerozumíme humbuku kolem dalšího předběžného setkání obou stran. Je zřejmé, že jednání budou dlouhá a únavná, a Trumpovu rétoriku už téměř nikdo nebere vážně.

GBP/USD – Přehled k 10. červnu: Nový soud D. Trumpa
10.06.2025 V pondělí pár GBP/USD nevykázal žádné výrazné pohyby. Vzhledem k současné situaci ve Spojených státech je však těžké si představit, že by dolar měl prostor pro růst. Ukazuje se, že ekonomický útlum, obchodní válka, zhoršující se vztahy s mnoha zeměmi (včetně spojenců), kontroverzní rozhodnutí týkající se mezinárodních dohod a organizací, zákon "One Big Beautiful Bill" a neúspěch ve zprostředkování míru mezi Ukrajinou a Ruskem byly jen začátkem. Tyto problémy byly pouze prvotními signály potíží, které zasáhly mnoho lidí – avšak ne tak tvrdě a brutálně jako současné události.

Přehled pro pár EUR/USD na 10. Června: Výtržnosti, protesty, nepokoje
10.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval velmi neochotně. Škoda, protože zpravodajské pozadí je den ode dne zajímavější. Tentokrát ale nešlo o cla, nové výhrůžky od Trumpa ani Powellovo odvolání. V pondělí nebyly zveřejněny ani žádné makroekonomické údaje. Vyšla ale zpráva, že ve Spojených státech začaly masové protesty, nepokoje a výtržnosti – souvisí pochopitelně s postavou Donalda Trumpa.

Přehled pro pár GBP/USD na 9. června: NFP nezklamaly
09.06.2025 Také měnový pár GBP/USD v pátek oslabil a dokonce se usadil mírně pod linií klouzavého průměru. Ačkoli neustále opakujeme, že kromě Donalda Trumpa neexistují žádné důvody pro pokles libry, zůstáváme velmi skeptičtí ohledně potenciálu růstu dolaru. Téměř každý den přicházejí z USA zprávy, které potvrzují jedno – Trump fakticky není schopen se s nikým dohodnout. Může vyhrožovat a vydávat ultimáta, a slabší protivníci budou nuceni ustoupit. Ale když se mu do cesty postaví silný hráč, republikán není schopen ničeho dosáhnout.

Přehled pro pár EUR/USD na 9. června: Nový díl "Amerického cirkusu"
09.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval s mírným poklesem, a to v důsledku obstojných makroekonomických údajů z USA. Nicméně i zprávy z eurozóny vyšly vcelku dobře, protože HDP v prvním čtvrtletí meziročně nečekaně vzrostlo o 1,5 %. Je ale dobře, že trh přinejmenším zareagoval na údaje z USA. Euro oslabilo částečně kvůli tomu, že trh ignoroval zprávu o silném hospodářském růstu.

Přehled pro pár GBP/USD na 6. června 2025
06.06.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval ve svém vzestupném pohybu a obchodoval se celkově klidně a beze spěchu. Ani pro britskou libru, ani pro americký dolar nebyly ve čtvrtek k dispozici žádné zprávy. Donald Trump se s velkým úsilím zdržel zavedení nových cel či zvýšení těch stávajících a na tento den nebyly naplánovány žádné makroekonomické publikace. Přesto trh pokračoval v nákupu libry za dolary. A to je něco, co je třeba mít v blízké budoucnosti na paměti: dolar může provést minimální korekce, může pár dní stát na místě, ale stále bude klesat. Jednoduše proto, že situace s obchodní válkou se en za dnem nijak nezlepšuje.

Přehled pro pár EUR/USD na 6. června 2025
06.06.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek dál obchodoval velmi klidně, a to i když byly zveřejněny výsledky zasedání ECB. Nutno dodat, že nepřineslo žádné překvapení. Už dlouho před 5. červnem bylo jasné, že evropský regulátor plánuje poosmé snížit klíčové sazby. Téměř všichni členové měnového výboru to předem avizovali. Rozhodnutí tedy nikoho nepřekvapilo.

Přehled pro pár GBP/USD – 5. června: Británie je nejlepší přítel Ameriky, ale přesto musí platit
05.06.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval poměrně klidně, protože během dne dostal jen málo důležitých událostí a zpráv. Jak jsme očekávali, indexy podnikatelské aktivity (mimo ISM) a zpráva ADP neměly téměř žádný vliv na obchody. Většina informací získaných během dne se týkala spíše obecného fundamentálního pozadí, na kterém trh staví své dlouhodobé strategie.

Přehled pro pár EUR/USD – 5. června: Trump bude dál tlačit na EU
05.06.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu obchodoval velmi klidně. Jak jsme zmínili včera, nebyl důvod očekávat, že indexy podnikatelské aktivity (zvlášť ty evropské) by ovlivnily obchody. Evropské makroekonomické prostředí nemělo ani tentokrát žádný vliv, zatímco americká data vedla k dalšímu poklesu dolaru. Nicméně pomalé obchodování z posledních dnů neznamená, že trh se uklidnil a žádné prudké pohyby už nepřijdou. Jen za poslední týden vyšlo mnoho zpráv, které by mohly dolar stáhnout ještě níž. Patří k nim neúspěšný pokus o zrušení Trumpových cel u soudu, nový tlak na Čínu a obvinění vznesená vůči ní a také zvýšení cel na dovoz oceli a hliníku, které vstoupilo v platnost právě včera. Aktuálně činí cla na tyto kovy 50 %. Kanada, EU a další země pravděpodobně nenechají Trumpův krok bez odpovědi, protože Trump dělá vše pro ochranu domácích společností.

Akciový trh věří, že Trumpova hra se cly nebude mít žádný zásadní vliv (Růst CFD na #NDX a #SPX může pokračovat)
04.06.2025 Po prudkém, téměř katastrofálním poklesu v březnu a dubnu se hlavní americké akciové indexy v květnu zotavily a plně vyrovnaly ztráty. Účastníci trhu čím dál více věří, že toto zotavení nemusí být konečnou hranicí ambicí investorů.

Obchodní doporučení pro kryptoměnový trh na 4. června
04.06.2025 Na jednu stranu to naznačuje opatrný přístup hlavních hráčů na trhu a vyčkávací postoj. Na druhou stranu pozorujeme konsolidaci, která je obecně příznivá pro budoucí růstové vyhlídky. Platí to však pouze do té doby, dokud nedojde k průrazu pod spodní hranice jejich bočních kanálů. Pokud by k tomu došlo, trh by mohl čelit panickým spekulativním výprodejům, a proto je na místě opatrnost.

Přehled pro pár EUR/USD – 4. června: Slova, slova... Ale kde jsou skutky?
04.06.2025 Měnový pár EUR/USD se během úterý obchodoval relativně klidně, a americký dolar dokonce mírně posílil. Nicméně růst dolaru o několik desítek pipů bychom nepřeceňovali. O kolik americká měna v posledních měsících klesla, mluví samo o sobě o převládající náladě mezi obchodníky. Během těchto čtyř měsíců přišla řada zpráv, které byly pro dolar pozitivní. Přesto trh od začátku Trumpova prezidentství začal očekávat to nejhorší – a většinou měl pravdu. Trump okamžitě začal obviňovat svět z neférovosti a přímo okrádání Spojených států a sliboval Američanům i celé zemi zářnou budoucnost. Podle Trumpa bude teď vše v pořádku, protože je znovu prezidentem – a dřív bylo vše špatně, protože byl ve funkci Biden. Že makroekonomické ukazatele říkají něco jiného, nevadí.

Přehled pro pár GBP/USD na 3. června: Trump uštědřil dolaru další políček
03.06.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí opět prudce posílil. Právě když britská libra zahájila korekci, a dokonce se konsolidovala pod linií klouzavého průměru, Trump znovu oznámil vyšší cla. Nové napětí ve vztazích mezi USA a Čínou přimělo obchodníky mírnit svůj optimismus ohledně obchodní dohody mezi oběma zeměmi. Zatím se věci neposunuly dál než ke vzájemným obviněním. Všechno ale probíhá podle Trumpova obvyklého schématu – nejdřív obvinění, pak hrozby a nátlak, následují cla, sankce a restrikce. Brzy se tedy patrně dočkáme nové fáze "obchodní války mezi Čínou a USA".

Přehled EUR/USD – 2. června: Americký cirkus nabírá na obrátkách
02.06.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek obchodoval klidně, ale tento klid nebude trvat dlouho. Minulý týden, zejména ve čtvrtek, trhy opět zasáhla bouře, kterou opět způsobil známý aktér – americký prezident. Tentokrát ovšem nebyl přímým iniciátorem. Situace v Americe čím dál více připomíná "smutný cirkus". Události, které se odehrávají za oceánem, by mohly být komické – kdyby neovlivňovaly celý svět a v podstatě každého spotřebitele. "Americká fraška" působí zvenčí směšně, ale bohužel se vůbec nejedná o legraci.

Přehled pro pár GBP/USD na 2. června: Další překvapení od Donalda Trumpa
02.06.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pátek nízkou volatilitu, ale události minulého týdne můžeme už klidně pustit z hlavy – Trump nikdy nespí. Obchodníci se sotva stihli vzpamatovat ze čtvrtečních událostí a Donald Trump oznámil nová cla. Přesněji řečeno, zvýšil stávající cla na dovoz oceli a hliníku o 25 %. Od 4. června tak budou na 50 %.

Přehled pro pár EUR/USD – 30. května: Šach mat Donaldu Trumpovi
30.05.2025 Ve čtvrtek ráno pár EUR/USD pokračoval v mírném klesajícím pohybu, ale odpoledne prudce vystřelil vzhůru. Pozorovali jsme silnou emocionální reakci obchodníků v souvislosti s rozhodnutím amerického soudu pro mezinárodní obchod. Soud rozhodl, že všechna cla, která zavedl Trump, jsou nezákonná. Navzdory tomuto rozhodnutí dolar dokonce mírně posílil. Dá se však říci, že šlo spíše o šach než šach mat pro amerického prezidenta. Pojďme si vysvětlit proč.

Přehled pro pár GBP/USD na 30. května: Spravedlnost zvítězila, ale na jak dlouho?
30.05.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zavřel pod linií klouzavého průměru a dolar třetí den v řadě posiloval. Jenže ve druhé polovině dne bylo všechno jinak. Jak už jsme uvedli, důvody nedávného růstu amerického dolaru vypadají pochybně. Například v pondělí dolar posílil, když se Trump rozhodl nezvýšit cla pro EU od 1. června. Co však jeho rozhodnutí reálně změnilo? Cla stále platí, obchodní válka pokračuje a otázka, zda se USA a EU dohodnou, zůstává nezodpovězená.

Přehled pro pár GBP/USD na 29. května: Dolar začíná věřit na zázraky
29.05.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD obchodoval s mírným poklesem, ale za současných podmínek je těžko věřit v další růst amerického dolaru. Na jedné straně dolar v posledních měsících výrazně oslabil, takže by nebylo divu, kdyby teď technické faktory spustily hlubší korekci. Na druhé straně, máme vůbec reálný důvod domnívat se, že kolaps dolaru způsobený "faktorem Trump" je u konce a prezident USA přestane trhy šokovat?

Přehled EUR/USD – 29. května: Trump znovu slibuje dohodu. Je to spíše k smíchu, nebo k pláči?
29.05.2025 Měnový pár EUR/USD si ve středu nevedl pro dolar tak dobře, jako během předchozích dvou dnů. Nicméně pondělí a úterý se dají jen stěží označit za silné dny pro americký dolar. Co jsme se dozvěděli v pondělí? Po rozhovoru s Ursulou von der Leyen se Donald Trump rozhodl odložit okamžité zavedení plánovaného zvýšení cel na 50 %. A co v úterý? Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA klesly o 6,3 %. Pokud se na tato data podíváme objektivně: co je na tom vlastně pozitivního? Že se obchodní konflikt mezi USA a EU dále nevyhrotil? Že objem objednávek neklesl o očekávaných 7,8 %, ale "jen" o 6,3 %? Z našeho pohledu jsou důvody k optimismu velmi sporné.

Bitcoin váhá: korekce k 100 000 USD, nebo růst na 115 000 USD?
27.05.2025 Světová kryptoměna číslo jedna se nachází ve fázi nejistoty. Po nedávné rally došlo ke korekci a následnému ustálení. V tuto chvíli je bitcoin na rozcestí a účastníci trhu pozorně sledují, jaký směr BTC zvolí.

Přehled pro pár GBP/USD – 23. května: Žádné rozhovory, ale vydržte
23.05.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval relativně klidně, ale stejně jako EUR/USD už dva týdny roste. Na první pohled by někoho mohlo napadnout, jaké důvody mohou obchodníci mít pro takové chování. Zdánlivě žádné. V článku o páru EUR/USD jsme uvedli několik důvodů, které stojí za posledním poklesem dolaru, ale může jich být mnohem víc. Vezměme si například klíčovou záležitostí na trhu – obchodní cla Donalda Trumpa. Zpočátku jsme byli svědky zavedení všech možných cel, po kterém následovalo drobné snížení celních sazeb. Trump v podstatě nejprve způsobil škody a pak nabídl malou slevu. Čím dál víc odborníků říká, že jednat se Spojenými státy je jako jednat se zbraní v ruce –

Přehled pro pár GBP/USD – 22. května: Trh znovu zřetelně reaguje na Trumpa
22.05.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v pohybu na sever, i když se na první pohled zdálo, že k tomu nemá jasný důvod. Ano, zpráva o inflaci – jediná zpráva toho dne – ve Velké Británii ukázala skok téměř o 1 % meziročně, což je pro britskou měnu nepochybně pozitivní faktor, protože výrazně snižuje pravděpodobnost dalšího kola uvolňování měnové politiky Bank of England v roce 2025. Libra šterlinků si však vedla dobře i bez této zprávy. Dokonce ani nepovažovala za nutné korigovat po dvouměsíční rally. Myslíte, že americký dolar by mohl získat pevnou půdu pod nohama, i kdyby zmíněná zpráva nebyla zveřejněna?

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD – 21. května: Horská dráha pokračuje
21.05.2025 V úterý měnový pár GBP/USD oslabil, na rozdíl od pondělí. Zatímco u eura bylo nutné hledat důvody pro pokles dolaru, technický obraz libry je v tuto chvíli jasný a vše vysvětluje. Libra se už déle než měsíc pohybuje v bočním pásmu. Nejde o nejčistší pohyb do strany (flat) s dokonale vodorovnými hranicemi, ale pokud vynecháme krátký pokles pod 1,3200 (který nastal po zprávě o 115% snížení obchodních cel mezi Čínou a USA), pak se libra obchoduje mezi 1,3220 a 1,3420 už déle než měsíc. V posledních seancích jsme viděli růst cen, nyní vidíme pokles. Makroekonomické pozadí tento týden zůstává slabé – nejsou přítomny žádné fundamentální impulsy.

Přehled pro pár EUR/USD na 21. května: Divadlo chaosu a absurdity pokračuje
21.05.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý pohyboval pomalu, což nás vzhledem k absenci zpráv nepřekvapilo. Ani pondělí nepřineslo mnoho důležitých zpráv, a přesto se trh držel snížení ratingu USA a zaznamenal zvýšené nákupy státních dluhopisů ze strany Fedu. Podle našeho názoru však k pondělnímu poklesu dolaru mohlo dojít i bez formálního důvodu.

Přehled pro pár GBP/USD – 20. května: Britská libra se dál hřeje na výsluní
20.05.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí obchodoval směrem nahoru. A můžeme za to "poděkovat" ratingové agentuře Moody's. Jak bylo uvedeno v přehledu pro EUR/USD, úvěrový rating USA byl snížen o jeden stupeň a aktuálně ho všechny tři hlavní agentury (Fitch, S&P a Moody's) hodnotí jako AA1.

Přehled pro pár GBP/USD – 15. května: Utrpení dolaru pokračuje
15.05.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve středu v růstu, který začal už den předtím. Připomeňme, že v úterý neexistovaly žádné silné fundamentální důvody pro výrazný výprodej amerického dolaru. Z technického hlediska však zpráva o inflaci poskytla důvod k prodeji dolaru, protože zvýšila pravděpodobnost, že Federální rezervní systém v blízké době přistoupí k uvolnění měnové politiky. Inflace v USA zpomalila na 2,3 %, tedy poblíž cílové úrovně Fedu. Jak jsme ale uvedli už dříve, inflace v roce 2025 nevydrží na nízké úrovni dlouho. Kdyby to bylo tak jednoduché – zvýšit dovozní cla, ceny zůstanou nízké a rozpočet získá přebytek – pak by to dělal každý stát: zvyšoval by cla, daně a další příjmy do státní pokladny.

Přehled zpráv z amerického trhu – 14. května
14.05.2025 Akcie společnosti IBM pokračují v růstu, přičemž technické signály v grafech naznačují potenciál k dosažení úrovně 265,90 USD. Investoři projevují o tyto akcie zájem, a to díky silné výkonnosti společnosti a příznivému technickému pozadí.

EUR/USD se obchoduje poblíž klíčové zóny podpory
06.05.2025 Měnový pár EUR/USD zastavil minulý týden tlak na pokles v blízkosti zóny podpory 1,1265, která mu dříve otevřela cestu k tříapůlletému maximu 1,1572 dosaženému 21. dubna. Dlouhodobá klesající trendová čára z vrcholu z května 2014 spolu s 20denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) v současnosti drží cenu nad úrovní 1,1300. Kromě stochastického oscilátoru – který v současnosti vytváří vzorec dvojitého dna poblíž své přeprodané hranice 20 - však ostatní klesající technické ukazatele zpochybňují potenciál trvalého odrazu.

Přehled EUR/USD – 5. května: Nový týden zkoušek pro dolar
05.05.2025 Měnový pár EUR/USD zůstal v pátek ve flatu. V průběhu dne došlo jak k růstu, tak k poklesu. Je poměrně pozoruhodné, že dolar za posledních pět obchodních dní spíše posílil než oslabil. Přestože neustále upozorňujeme na iracionalitu nedávných pohybů – protože trh byl v posledních měsících ovlivňován převážně tzv. faktorem Trump – makroekonomická data z USA minulý týden vesměs naznačovala další vlnu oslabení dolaru, a Donald Trump k obchodní válce mlčel. Dolar přesto týden neuzavřel ve ztrátě, což opět potvrzuje nelogické chování trhu.

Přehled páru GBP/USD na 5. května: zasedání Bank of England a Fedu
05.05.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek nevykázal žádný rozhodující pohyb – ani výrazně nevzrostl, ani neklesl. Mnoho analytiků interpretovalo údaje z amerického trhu práce a o nezaměstnanosti jako pozitivní jen proto, že nebyly horší, než se očekávalo. Z našeho pohledu je to však pro americký dolar jen slabá útěcha. Ano, nonfarm payrolls mírně překonaly odhady, ale většina předchozích údajů z USA byla katastrofální a březnový údaj o zaměstnanosti byl navíc revidován směrem dolů. Je pravda, že nezaměstnanost nevzrostla, ale odkdy je pouhá absence horších výsledků silným pozitivním faktorem? Problém je, že trh ignoruje opravdu pozitivní faktory pro dolar. Přehlušuje je negativní sentiment, který vytváří Donald Trump svým tlakem na revizi obchodních vztahů s polovinou světa. Trump věří, že nová obchodní politika dlouhodobě posílí americkou ekonomiku. Jenže odborníci – včetně nás – o tom silně pochybují. A trh očividně také.

Přehled EUR/USD – 30. dubna: Největší záhada roku 2025 odhalena
30.04.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v úterý v obchodování v úzkém rozpětí a vykazoval relativně nízkou volatilitu. Ve skutečnosti není 80 pipsů za den pro euro špatnou úrovní volatility, ale obchodníci si v posledních měsících zvykli na mnohem vyšší hodnoty. Takže nyní se 80 pipsů zdá být téměř zanedbatelných.

Přehled pro pár GBP/USD na 30. dubna: iluze americké demokracie a Trumpův impeachment
30.04.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal po pondělním růstu, který přišel z ničeho nic, mírný korekční pokles. Tento drobný pohyb lze však jen těžko označit za "oživení dolaru". Americký dolar posiluje jen zřídka a každá taková situace je skutečným překvapením. Donald Trump se pořád baví a "vládne světu", jak prohlásil včera, zatímco Kongres připravuje další návrh na jeho impeachment.

Přehled vývoje EUR/USD dne 29. dubna: Slabí ustoupí, silní odolají
29.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nepohnul z místa. Během víkendu nebyly ze strany Donalda Trumpa zveřejněny žádné aktuální informace týkající se vývoje obchodu a na pondělí nebyly naplánovány žádné důležité údaje ani události. Trh tedy neměl během dne na co reagovat. Měnový pár EUR/USD se však již tři týdny obchoduje v bočním kanálu. V posledních dnech se také výrazně snížila volatilita. Přesto by se nemělo usuzovat, že se trh uklidnil – naopak, trh vyčkává. Málokdo věří, že se Trump zdrží zvyšování nebo zavádění nových cel. Již se objevily zprávy naznačující možné zvýšení cel pro EU až o 20 %. Čína se mezitím neúčastní jednání se Spojenými státy, což by mohlo Trumpa, který počítal s dosažením dohody během 3–4 týdnů, těžce frustrovat. Proto je zatím předčasné hovořit o konci či deeskalaci globální obchodní války.

Přehled pro pár GBP/USD na 29. dubna: Jsou údaje o trhu práce a nezaměstnanosti důležité?
29.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí také obchodoval s nízkou volatilitou a většinou do strany, i když britská libra zůstala u mírného uptrendu a navzdory absenci tržně relevantních zpráv se stále po malých krůčcích šine nahoru. Tento týden nejsou ve Spojeném království naplánovány žádné významné události, zatímco ve Spojených státech jich bude spousta – a to přitom nemluvíme o možných rozhodnutích nebo prohlášeních Donalda Trumpa, ale o makroekonomických údajích.

Přehled pro pár GBP/USD na 25. dubna: Fed se začíná opravdu bát
25.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru a zůstal poblíž 3letých maxim. Korekce na forexovém trhu jsou navzdory silné rally britské libry v posledních měsících stále vzácné. Prudký růst amerického dolaru mezi 3. a 7. dubnem stále nedokážeme plně vysvětlit. Jenže od 7. dubna dolar klesá – a kdo může říct, že neprávem?

Přehled pro pár GBP/USD na 24. dubna: Nevyšlo to? Budiž...
24.04.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD dokázal vyhnout výraznějšímu poklesu, ačkoli předchozího dne se zdálo, že konečně začal klesající trend. Trh se ale rychle odrazil zpět a uvědomil si, že na fundamentálním pozadí se nic nezměnilo. Trh dál ignoruje část týkající se měnové politiky centrální banky. Co se týče Donalda Trumpa, opět se nic nezměnilo. Nejprve Trump prohlásil, že má v úmyslu Powella vyhodit, ale o několik dní později ho "omilostnil". Nejprve Trump slíbil, že konflikt na Ukrajině ukončí do 24 hodin, pak do měsíce, do 100 dnů...a teď jsou USA připraveny odkráčet z jednání. Nejprve Trump uvalil cla na dovoz z poloviny světa, pak zavedl "celní amnestii". Nejprve zavedl "drakonická" cla na Čínu a pak tvrdil, že Čínu respektuje a cla nebudou dlouhodobá. Mohli bychom uvést nespočet příkladů Trumpovy nestabilní rétoriky, ale toto jsou ty nejnovější a nejvýznamnější.

Přehled vývoje EUR/USD dne 24. dubna: Opravdu jde o Powella?
24.04.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu nepokračoval v poklesu. Jak se říká, "všeho s mírou". Dolar si v úterý připsal zhruba 200 pipsů, což by nemělo nikoho vyděsit. Takováto volatilita se pro EUR/USD stala v posledních týdnech normální. Nebyli jsme tedy svědky "dvoucentového zisku za krátkou dobu", ale "200pipsového růstu po 1 100pipsovém propadu americké měny". Vypadá těch 200 pipsů nyní impozantně? To, co dolar předvedl v úterý, byla pouze drobná korekce.

Přehled vývoje EUR/USD dne 14. dubna: Dolar – z lídra outsiderem
14.04.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval ve svém stabilním růstu. V tuto chvíli už nevyvstávají žádné otázky ohledně toho, co se na měnovém trhu děje – je to zcela jednoduché. Donald Trump dál zvyšuje sázky a snaží se přinutit (neexistuje vhodnější výraz) všechny země obchodující se Spojenými státy, aby tak činily výhradně za amerických podmínek. Není divu, že ne každému se tento vývoj líbí – a o žádné slibované frontě zahraničních delegací před Bílým domem zatím nikdo neslyšel.

Přehled páru GBP/USD na 14. dubna: britská libra zůstává rukojmím dolaru
14.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek také obchodoval směrem nahoru. Stojí ale za zmínku, že britská měna – kdysi oceňovaná za pozoruhodnou odolnost vůči dolaru z posledních let – teď stoupá pomaleji než euro. I její volatilita je nižší než volatilita eura, což je vcelku nezvyklé.

Přehled vývoje EUR/USD dne 10. dubna: Z prince žebrákem
10.04.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a opět se nedokázal udržet pod linií klouzavého průměru. Donald Trump neustále oznamuje nová cla – nebo vstupují v platnost ta dříve oznámená – případně obchodní partneři reagují vlastními cly. Každý den pozorujeme to samé: dolar oslabuje, akciové trhy klesají a roste poptávka po bezpečných aktivech, což zřetelně odráží aktuální sentiment na trhu.

Přehled vývoje GBP/USD dne 9. dubna. Dezinformace, fámy, podvrhy a názory
09.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý obchodoval relativně klidně, ale pondělí přineslo na trhy pořádnou smršť. Už několik dní používáme v našich článcích výrazy jako "bouře", "chaos" a "šílenství" – ale ani ty plně nevystihují pondělní situaci. Kromě událostí, o kterých informovala světová média, se v pondělí objevilo také několik falešných zpráv. Trh je v panice, zmítá se ze strany na stranu – a někdo na šíření falešných informací dobře vydělává. Kdo to je, hádat nebudeme, ale máme své tipy.

Přehled EUR/USD na 9. dubna – americký cirkus
09.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý obchodoval mnohem klidněji. Není divu, když trh už zareagoval na všechny zprávy o clech a odvetných clech a skutečný termín platnosti cel není až tak důležitý. Trh se usadil někde mezi úrovněmi 1,09 a 1,10, i když na slova o úplné stabilizaci je zatím příliš brzy. Pravděpodobně to je jen klid před další bouří. Koneckonců nikdo nepochybuje, že Trump vše dotáhne až do úplného konce. Vždyť co může ztratit? Je mu 78 let. Možná sní o tom, že se bude ucházet o třetí funkční období, ale Bidena označoval během celého jeho prezidentství opakovaně za "starého a nemocného" a za čtyři roky bude jemu samotnému 82 let.

Bitcoin – Technická analýza a přehled vývoje
08.04.2025 Aktuálně trh testuje měsíční úrovně supportu v pásmu 79 773–75 446. Konsolidace pod touto oblastí by medvědům umožnila se těchto úrovní zmocnit a zároveň by anulovala týdenní "zlatý kříž" Ichimoku (78 416), čímž by se otevřely nové medvědí příležitosti. Dalším supportem by pak byl měsíční střednědobý trend na úrovni 64 779. V případě odrazu od aktuální zóny supportu lze očekávat opětovné testování dříve proražených týdenních úrovní, které nyní fungují jako rezistence. Aktuální úrovně rezistence se nacházejí na 86 203–86 947–91 815.

Přehled pro pár GBP/USD – 8. dubna. Tentokrát se do propasti řítí libra
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD během pondělní seance pokračoval v prudkém poklesu, který připomínal kolaps. Dokáže dnes vůbec někdo zpětně vysvětlit, co se aktuálně na trzích děje? Nikdo nezpochybňuje propad amerických akcií, indexů, kryptoměn nebo ropy. Ani pokles USD, ke kterému došlo minulý týden, nebyl nijak zvláštní. Opakovaně jsme uváděli, že situace ve Spojených státech pod vedením Trumpa není natolik vážná, aby odůvodnila trvalý pokles dolaru. A nyní se už druhý den propadá britská libra, zatímco dolar posiluje. Vyvstává tedy nová otázka: Proč libra klesá?

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna: rok obchodních válek
08.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval s výraznou volatilitou, zvlášť když bylo "Nudné pondělí", kdy nebyly naplánovány žádné významné události. Přesto byl včerejšek všechno, jen ne nudný. Mnozí odborníci ho označili za "Černý" den. Akciové trhy zaznamenaly nebývalý pokles a kryptoměnové a ropné trhy se celý den obchodovaly směrem dolů. Tento článek se zaměřuje na měnový trh, zejména na americký dolar, který od nástupu Donalda Trumpa do úřadu oslabuje.

Přehled páru GBP/USD na 7. dubna. Britská libra v pátek překvapila
07.04.2025 Měnový pár GBP/USD mezi středou a čtvrtkem posílil o 280 pipů, aby se v pátek propadl o 340 pipů. Podobné "skoky" jsou v poslední době běžné. Zatímco pád dolaru po Trumpově oznámení nových rozsáhlých cel se dá snadno vysvětlit, prudký páteční růst dolaru už tak jasný nebyl. A přesto měl dolar k oživení pádné důvody.

Přehled páru EUR/USD – 7. dubna. Zpráva Nonfarm Payrolls a Jerome Powell zachránili dolar
07.04.2025 Pár EUR/USD během středy a čtvrtka ztratil více než 300 pipsů, ale v pátek zaznamenal silné oživení. Nikdo by se nedivil, kdyby dolar pokračoval v poklesu i v pátek. Trh stále reaguje selektivně na zprávy, události a data, která by měla dolar podpořit, a páteční makroekonomické údaje z USA byly poněkud smíšené. Na jedné straně byl počet nových pracovních míst mimo zemědělství (NonFarm Payrolls) výrazně nad očekáváním, na straně druhé však míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, což nikdo nečekal.

Přehled páru GBP/USD na 4. dubna: Zajímá se ještě někdo o nezaměstnanost a mzdy mimo zemědělství?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal od středečního večera do čtvrtka růst o 300 pipů, ale vzhledem k současné situaci se nemusí jednat o konec poklesu dolaru. Upřímně řečeno, pokles dolaru vlastně pracuje ve prospěch Ameriky, protože Trump zavedl pro většinu zemí cla ve výši 10 %, zatímco samotný dolar během Trumpova působení v úřadu oslabil zhruba o stejných 10 %. Čím je dolar ve světě levnější, tím atraktivnější jsou americké produkty a komodity. Jenže tento argument aktuálně působí dost diskutabilně.

Přehled páru EUR/USD – 4. dubna: Trumpova cla opět srazila dolar
04.04.2025 Pár EUR/USD posílil mezi středou a čtvrtkem téměř o 300 pipsů. Byli jsme svědky té samé situace, která se odehrála na začátku března, kdy se americký dolar propadl o 400 pipsů během pouhých tří dnů – i když současný pokles je ještě intenzivnější. Přesný rozsah poklesu není důležitý. Co je důležité, je to, že trh opět jasně reagoval na to, jak vnímá cla Donalda Trumpa. A tato reakce byla zřejmá: dolar nikdo nechce, americký akciový trh klesá a klesá i bitcoin.

Přehled páru GBP/USD – 3. dubna: Trh už Trumpova cla unavují
03.04.2025 Dne 2. dubna se měnový pár GBP/USD nadále obchodoval v naprostém flatu. Co způsobilo, že dolar přestal klesat? Vždyť Trump téměř každý týden oznamuje nová cla nebo na jejich zavedení alespoň naráží. Nejdříve chceme zdůraznit, že tak důležitou událost, jakou je oznámení nové americké obchodní politiky, by nemělo smysl analyzovat unáhleně. Připomeňme si, že není výjimkou, když se pár EUR/USD po zasedání Federálního rezervního systému silně pohne jedním směrem, jen aby se druhý den vrátil zpět. Totéž se může stát i nyní – protože jde o události podobného rozsahu. Nejlepší je vyvozovat závěry až s odstupem času.

#NDX – Výsledky za březen a výhled na duben
03.04.2025 Březen skončil medvědí svíčkou, která zanechala výraznou stopu v historických záznamech. Medvědům se podařilo uzavřít pod úrovní měsíčního krátkodobého trendu (19 730) a zároveň eliminovat týdenní zlatý kříž, když cena otestovala support na horní hraně týdenního cloudu Ichimoku (18 821). Pokud bude pokles pokračovat, medvědí cíle budou zahrnovat test a průraz další úrovně měsíčního supportu (18 204) a případné opuštění týdenního cloudu (17 408). Pokud by býci opět získali kontrolu a znovu získali úroveň měsíčního krátkodobého trendu (19 730), jejich cílem bude opětovný test úrovní týdenního kříže Ichimoku (20 103–20 508–20 914). Konsolidace nad těmito rezistencemi by otevřela cestu k otestování a překonání historického maxima (22 225).

Přehled páru EUR/USD na 3. dubna. Trumpova cla: Ne tak jednoduchá, jak se zdá
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD strávil většinu středy opět prakticky bez pohybu. I v grafu níže je patrné, že volatilita je poslední dobou nízká a ještě klesá. Kupodivu se tak děje v době, kdy by měl dolar na první pohled prudce klesat. Trh poslední dobou neprojevuje urgentní potřebu opustit americký dolar. Pro ty, kdo možná zapomněli, americký dolar vůči euru posiluje už 16 let, což je jasně patrné v měsíčním časovém rámci. Jak už bylo zmíněno, překonání tak silného trendu vyžaduje závažnější důvody než jen Trumpova cla. Nový klesající trend navíc v denním časovém rámci začal před šesti měsíci a současný růst eura – bez ohledu na to, jak silně může vypadat – je pouze korekcí v rámci tohoto širšího klesajícího trendu.

Přehled páru EUR/USD na 2. dubna: Dolar má zase smůlu
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý stále obchodoval ospale a neochotně. Trh dál čekal na nová cla Donalda Trumpa, ačkoli makroekonomické pozadí bylo včera velmi silné. Trh sice reagoval, ale volatilita zaostala za očekáváním. Dolar má stále problém jakkoli posílit. Zdá se, že trh americkou měnu občas nakupuje (zřejmě když nemá jinou možnost), ale i tehdy je její růst jen slabý.

Proč by cla mohla vyvolat spíše rally než krach?
01.04.2025 Současná panika na trzích může být přehnaná. Pokud se ukáže, že zítřejší cla budou méně škodlivá, než se očekávalo, mohli bychom být svědky krátkého, ale prudkého odrazu, zejména u indexu S&P 500. Případná long pozice by však byla v této fázi protitrendová a vyžadovala by důsledné řízení rizika.

Americký akciový trh: špatné zprávy jsou už plně započítány
01.04.2025 Index S&P 500 zažil nejhorší čtvrtletí za poslední tři roky. Investoři přesouvají kapitál ze Severní Ameriky do Evropy. Dříve prosperující americké technologické akcie se zhroutily. Velké banky a respektované instituce zvyšují pravděpodobnost recese v americké ekonomice. To je poměrně hodně negativních zpráv pro široký akciový index, že? Přesto se nákup při poklesu směrem ke spodní hranici bočního rozpětí 5 500–5 790 vyplatil — a to právě včas před americkým "Dnem osvobození".

Ropa posiluje po výhrůžkách Donalda Trumpa
31.03.2025 Ceny ropy na začátku týdne mírně vzrostly poté, co americký prezident Donald Trump pohrozil uvalením sekundárních cel ve výši 25–50 % na kupce ruské ropy. Přesto však trhy zůstávají opatrné, jelikož není jasné, zda jde o skutečný záměr, nebo pouze o politickou rétoriku.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 31. března: Nonfarm Payrolls, Trump a nezaměstnanost mohou dolaru způsobit nové problémy
31.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek nadále obchodoval do strany poblíž svých maxim. Tento pohyb do strany přetrvává již několik týdnů a britské libře se po silné rally nepodařilo dosáhnout ani minimální korekce. Proto je velmi obtížné očekávat výrazný růst amerického dolaru, přestože širší trendy v denním a měsíčním časovém rámci zůstávají medvědí.

Přehled páru EUR/USD na 31. března: před dolarem je další týden zkoušek
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek opět stoupal. Jak vidíme, korekce proti rostoucímu trendu z posledních týdnů skončila velmi rychle, jenže není divu, když Donald Trump oznámil minulý týden nová cla – tentokrát na všechny automobily vyrobené mimo USA – a dolar se okamžitě propadl. Americká měna měla podle nás tentokrát štěstí, protože výprodej byl ve srovnání s obdobím před několika týdny poměrně mírný. Výsledek se ale nemění: Trump dál zavádí cla a dolar dál klesá. A tento týden by mohl klesnout ještě víc, protože Trump může 2. dubna oznámit nový balíček sankcí.

Přehled páru EUR/USD na 28. března: Donald Trump miluje překvapení
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek udržel klesající trend, i když se v průběhu dne obchodoval směrem nahoru. Volatilita zůstala opět nízká, což naznačuje slabou aktivitu na trhu. Obchodníci ale měli dost důvodů k větší aktivitě už druhý den po sobě. Ve středu byly zveřejněny významné a poměrně vlivné zprávy o inflaci ve Velké Británii a o amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Jenže volatilita dosáhla pouze 35 pipů.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 28. března: libra stěží klesla, než opět vzrostla
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek opět obchodoval na vyšší úrovni, přestože jen o několik dní dříve jakoby začala korekce směrem dolů. Trh již strávil slabou zprávu o vývoji inflace ve Spojeném království a silné údaje o zboží dlouhodobé spotřeby v USA. Co však dělat, když Trump druhý den oznámí nová cla a dolar opět klesne? V důsledku toho stále nevidíme ani náznak pořádné korekce – pouze mírný pullback.

Přehled páru EUR/USD na 27. března: Donald Trump ustupuje
27.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval s minimální volatilitou a mírným sklonem dolů. Objemy obchodování chyběly – není divu, protože tento týden bylo jen velmi málo zpráv a ještě méně důležitých událostí. Trh už se soustředí na příští týden, kdy Donald Trump nejenže oznámí nová dovozní cla, ale budou také zveřejněny klíčové údaje o americké práci a nezaměstnanosti. A stále to není úplný výčet důležitých nadcházejících událostí.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 27. března: britská libra stagnuje
27.03.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD otevřeně obchodoval ve flat rozpětí. Volatilita zůstává nízká, bez trendových pohybů i v rámci dne. Jinými slovy, trh jednoduše stagnuje. Pozoruhodné je, že obchodníci nadále ignorují téměř všechny makroekonomické a fundamentální údaje. Například včera vyšlo najevo, že inflace ve Velké Británii klesla na 2,8 % a jádrová inflace na 3,5 % – tedy pod očekávání. Co tyto zprávy naznačují? Naznačují, že inflace ve Spojeném království není tak špatná, jak minulý týden varoval guvernér Bank of England Andrew Bailey. Klesající inflace znamená, že BoE se může v nejbližší době přiklonit k mírně holubičímu postoji a libra, která bez zjevného důvodu prudce vzrostla, by mohla alespoň začít korigovat.

Obchodní doporučení pro kryptoměnový trh na 21. března
21.03.2025 Bitcoin a ethereum se opět marně snažily překonat klíčové úrovně rezistence, a bránily tak krátkodobému vzestupnému trendu těchto aktiv. Jejich neschopnost udržet se i v blízkosti týdenních maxim rovněž poukazuje na problémy, kterým kupci rizikových aktiv v současném tržním prostředí čelí.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. března: Bank of England neměla na současnou situaci žádný vliv
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval velmi klidně, stejně jako ve středu večer. Jak jasně ukazuje graf níže, volatilita v poslední době klesla na znatelně nízkou úroveň. Co je 60 pipsů za den pro britskou libru? V podstatě se jedná o stagnaci ceny. Ve středu večer měl Federální rezervní systém možnost rozhýbat trh a podpořit dolar. A Fed udělal vše, co mohl, aby vyvolal posílení dolaru, i když to nebylo jeho přímým záměrem. Powellova rétorika i rozhodnutí Fedu byly jestřábí, stejně jako na všech posledních zasedáních. Je sice pravda, že nebyla "ultra jestřábí", ale v tuto chvíli trh ignoruje všechno kromě cel Donalda Trumpa, která vnímá jako pověstnou "red flag". Vše ostatní ustupuje do pozadí. Vzhledem k tomuto kontextu neměla Bank of England nikdy velkou šanci výrazněji ovlivnit náladu na trhu.

Přehled páru EUR/USD – 21. března: Trhy zbytečně panikaří, ale dolaru tím nepomáhají
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD začal mezi středou a čtvrtkem vykazovat známky korekčního poklesu. Cena se v grafu 4H usadila pod klouzavým průměrem, ale nutno dodat, že to zatím moc neznamená – rostoucí trend zůstává příliš silný a stabilní, zatímco pullback je relativně mírný. Medvědi vkládali do zasedání Federálního rezervního systému větší naději, ale za to, že pár nevykazuje solidní pohyb směrem dolů, si mohou sami.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. března: Hlasování Bank of England může zchladit býčí sentiment
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval velmi klidně, vzhledem k večerním pohybům. Připomínáme, že výsledky zasedání Federálního rezervního systému zatím neanalyzujeme, protože uplynulo příliš málo času. Trh se ještě neustálil a plně nestrávil informace – potřebuje čas. Vezmeme-li v úvahu cenové pohyby před oznámením a Powellovým projevem, od předchozích dnů se příliš nelišily. Volatilita zůstala nízká a britská libra si udržela růstovou dynamiku, přestože neměla jinou fundamentální podporu než protekcionistickou politiku Donalda Trumpa.

Přehled páru EUR/USD – 20. března: Euro si drží silnou pozici ve vedení
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu zaznamenal mírný pullback, ale nedokázal se konsolidovat pod linii klouzavého průměru. Jako už tradičně, ani teď nebudeme analyzovat výsledek zasedání Federálního rezervního systému bezprostředně poté, co skončilo. Důvody jsme vysvětlili už několikrát: trh během oznámení rozhodnutí Fedu a projevu Jerome Powella obchodoval impulzivně a emotivně. Je běžné, že se pár prudce pohne jedním směrem a druhý den se vrátí na původní pozici. Cenové pohyby vyvolané zasedáním Fedu někdy zkreslují obecnější technický obraz a činí ho náhodným a irelevantním. Výsledky zasedání Fedu a reakci trhu proto vyhodnotíme až zítra.

GBP/USD. 19. března. Britská libra se připravuje na pokles
19.03.2025 Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H stoupal k úrovni Fibonacciho retracementu 127,2 % (1,3003), kde byl dvakrát odmítnut. Výsledkem byl obrat ve prospěch amerického dolaru, který vyvolal pokles k 1,2931 a 1,2865. V tuto chvíli zůstává pokles slabý, ale medvědi mohou dnes večer a zítra nabrat síly. Průraz nad 1,3003 by podpořil britskou libru a umožnil by býkům pohyb k 1,3151.

Prognóza ropy na 19. března 2025
19.03.2025 Včera ceny ropy vykázaly výraznou volatilitu, když prudce klesly od úrovně rezistence na 68,69 a propadly se pod support na 66,77. Tento vývoj naznačuje další pokles cen, přičemž další cíl se nachází na úrovni 65,27.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 19. března: Co změní zasedání Fedu?
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu. Ačkoli pohyb směrem vzhůru slábne, euro zůstává silné, zatímco americký dolar stále klesá. Děje se tak i přes naprostou absenci významných makroekonomických a fundamentálních událostí. Donald Trump nezavádí nová cla a nejsou zveřejňovány žádné významné zprávy ani ukazatele. Přesto americký dolar nadále klesá.

Přehled páru GBP/USD na 19. března: Růst ze setrvačnosti pokračuje
19.03.2025 Ani v úterý se měnový pár GBP/USD nepokusil o korekci. V tomto dni neexistovalo žádné makroekonomické pozadí, ale těžko říct, co je pro americký dolar aktuálně lepší – zprávy, nebo jejich absence? Trh každopádně interpretuje všechny pozitivní zprávy a situace v neprospěch dolaru. Obchodníci v reakci na novou politiku USA dál prodávají dolar, takže zmíněný pohyb působí jako protest. V americké ekonomice se nic nezměnilo k horšímu a v britské ekonomice k lepšímu. Přesto dolar prudce klesá, jako by Federální rezervní systém na každém zasedání snižoval sazby, americká ekonomika už sklouzla do recese a ve Velké Británii vše vzkvétalo.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 18. března: Libra vytrvale stoupá vzhůru
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nadále přikláněl k růstu. Ve Spojeném království nedošlo během dne k žádným významným událostem, zatímco v USA byla zveřejněna pouze jedna zpráva, která nebyla příčinou nového poklesu amerického dolaru. Pohyb na GBP/USD nyní připomíná setrvačnost, kdy trh pokračuje v nákupech jednoduše proto, že měna stále roste. Co však bylo hnací silou nedávných zisků libry? Ekonomika Spojeného království opět zaznamenala pokles a došlo také k poklesu průmyslové výroby. Bank of England se tento týden nechystá snížit úrokové sazby, stejně jako Federální rezervní systém. Obě sazby se v současné době nacházejí na úrovni 4,5 %. Pokud ani jedna z centrálních bank nehodlá sazby snížit, proč roste pouze libra?

Přehled páru EUR/USD – 18. března: Přestávka skončila
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD obnovil růst. Jelikož bylo v tento den zveřejněno jen velmi málo zpráv a žádná nebyla významná, volatilita zůstala poměrně nízká a bránila euru v prudkých pohybech. Přesněji řečeno, euro se už déle než týden obchoduje v bočním pásmu 1,0800–1,0935, které není klasickým flat patternem, ale spíše vymezenou oblastí, kde se cena delší dobu drží. Pohyb je spíše boční, než že by mířil nahoru, ale rostoucí trend zůstává neporušený.

Fed se staví proti obchodní válce. Může měnová politika zachránit ekonomiku?
17.03.2025 Americký akciový trh nadále zažívá turbulence způsobené nejistotou ohledně postoje Donalda Trumpa ke clům na dovoz. Investoři netrpělivě čekají na zasedání Federálního rezervního systému, které se uskuteční příští týden, a doufají, že zachytí náznaky o případném snížení sazeb, které by mohlo pomoci stabilizovat trhy, jež v současnosti procházejí jedním z nejtěžších období v tomto roce.

Fed vs. celní válka: Zachrání měnová politika ekonomiku?
17.03.2025 Americkým akciovým trhem dál otřásá nejistý postoj Donalda Trumpa k dovozním clům. Investoři netrpělivě čekají na zasedání Federálního rezervního systému, které se uskuteční příští týden, a doufají v náznaky možného snížení úrokových sazeb. Uvedené by mohlo částečně stabilizovat trhy, které procházejí jedním z nejtěžších období letošního roku.

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, ethereum a litecoin – 17. března
17.03.2025 Od ledna se v grafu GBP/USD formuje vzestupná vlna. Analýza vlnové struktury ukazuje, že je tato vlna stále neúplná. Po proražení další úrovně rezistence se cena nyní nachází v blízkosti její horní hranice a vytváří tak přechodnou korekci, která stále pokračuje. V grafu nejsou patrné žádné bezprostřední signály obratu.

Přehled páru GBP/USD na 17. března: Trh usnul, ekonomika nikoho nezajímá
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek úplně stagnoval. Níže uvedený graf jasně ukazuje, že v prvních třech dnech předminulého týdne, kdy dolar prudce klesal, došlo ke značné volatilitě, ale pak se trh uklidnil. Růst britské měny se sice nezastavil, ale volatilita klesla na minimální úroveň. Takže bez ohledu na to, jakým směrem se trh bude v blízké budoucnosti ubírat, je obchodování náročné, a to i v časovém rámci 5M.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 17. března: Žádný náznak korekce
17.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek nenavázal na svůj pomalý pohyb směrem dolů ze středy a čtvrtka. V důsledku toho si na korekci budeme muset opět počkat. Podívejme se v rychlosti na současnou technickou situaci týkající se evropské měny.

Přehled páru EUR/USD na 14. března: Možná už to stačilo?
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek konečně začal klesat, což ale ani tentokrát nesouviselo s makroekonomickými faktory nebo fundamentálními událostmi. Nesouviselo to ani s Donaldem Trumpem. Německo ve čtvrtek ráno zveřejnilo zprávu o průmyslové výrobě, která překonala odhady. Toto mělo dát euru legitimní důvod k růstu, alespoň v ranních hodinách. Navíc byla ve středu zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která teoreticky mohla vyvolat pokles dolaru (a tím i růst páru EUR/USD). Euro ale ve středu ani ve čtvrtek nevykázalo růst, což opět dokazuje, že trh ignoruje všechny zprávy, které nesouvisejí s Trumpovými cly. V důsledku toho jsme byli týden a půl svědky silné eurové rally, která teď ale, jak se zdá, není schopna pokračovat. Buď je potřeba korekce, nebo růst skončí.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD na 14. března: poslední den týdne je pouhou formalitou
14.03.2025 Ve čtvrtek měnový pár GBP/USD zahájil mírnou korekci směrem dolů. Libra sice nijak výrazně neoslabila, ale vysvětlit, proč dva týdny rostla, je obtížné. Silným důvodem k prodeji dolaru jsou samozřejmě cla Donalda Trumpa, která by mohla vyvolat recesi v americké ekonomice i celosvětově. Nepředbíhá však trh sám sebe? Jak již bylo zmíněno, v americké ekonomice se zatím nic katastrofického nestalo. Federální rezervní systém navíc stále nehodlá snížit úrokové sazby více než dvakrát v roce 2025, zatímco Evropská centrální banka a Bank of England zůstávají mnohem více holubičí. Pokud pomineme zprávy o Trumpových clech, jaké další důvody existují pro růst eura a libry vůči americkému dolaru? Britská ekonomika zůstává slabá a stagnuje. BoE je nucena snižovat sazby, i když nechce – ekonomické stimuly jsou nezbytné. Obchodní jednání mezi Londýnem a Washingtonem, jejichž cílem je vyhnout se clům, nepřinesla žádné konkrétní výsledky. Jednání s Donaldem Trumpem je vždy ošemetné; nezbývá než přistoupit na jeho podmínky.
Související klíčová slova:
Údaje z USA | Vstupy a výstupy | Čína a USA | Formace Morning Star | Kryptoměnový sektor | Průmyslová výroba eurozóny | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Zakreslení patternu | Ekonomické problémy | Měny zemí | Globální supervelmoci | Retracement | Jackson Hole | Historie | Long pozice | Klíčové makroekonomické ukazatele | EUR | Zkušenosti | Formace dvojitý vrchol | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Tempo růstu | Obrácená Hlava a ramena | Kolaterál | Vstupy | Line | Oznámení výsledků | Plán obchodování EUR/USD | Pozitivní vliv | Klouzavý průměr SMA 50 | ATH (All time high) | Obchodník | Bitcoin ETF | Obchodování vlajky | Nálady na trhu | Associated Press | Konsorcium | Hlavní ekonom | Budoucí směr | Scott Bessent | Akciové trhy | Cenový pohyb | Rozkolísaný | Makroekonomika | Potvrzení obchodů | Trend | BTC | Soustředění | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Geopolitické konflikty | US2000 | Delegace | Kótování | Boční kanál | InstaForex Kurz | Bank of Japan | Howard Lutnick | Pád dolaru | ISM ve službách | Silný support | Klíčový level | Mince | Aktiva | Alligator | Výbor FOMC | Stochastický | Očekávané výsledky | Oživení podnikatelské aktivity | Statistiky | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Situace na forexovém trhu | Příležitost k prodeji | Cenová predikce | Korelace | Zakreslení S/R zón | Američtí voliči | Šterlink | Zakreslení supportů a rezistencí | Profesionální obchodníci | Libra vůči dolaru | Index strachu | Základy Price Action | SMC obchodníci | Volný pád | Školení | Pravděpodobnost | Míra poklesu | Počet nezaměstnaných | Zveřejnění výsledků | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Odvetná cla vůči USA | Růst měnového páru EUR/USD | Výnosy dluhopisů | Zakreslení S/R | Zvýšení cel | Předpověď ceny | Komunita | Breakout S/R úrovně | Americká zpráva | Nákupní pozice | Odchod z NATO | Administrativa prezidenta Bidena | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Býčí vlajka | Trumpova celní politika | Pokles indexu | Prezident Spojených států | Akcie Tesly | Index US500 | Vliv na trh | Snižování cel | Britská libra | Price Action a indikátory | Ethereum (ETH/USD) | Časovaná bomba | Výkyvy | Lagardeová | Předseda Fedu | Obchodování podle svíčkových formací | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Čína a Spojené státy | Chování trhu | Současný propad | Přesnost | Situace v Británii | Evropská komise | Goldman Sachs | Dovoz z USA | Riziko na trhu | Nejznámější technologické akcie | Investment Management | Období konsolidace | Rušivé indikátory | ETF na Ethereum | Formace Evening Star | Cenové svíčky | Pokles měny | Prodejní korekce | Výsledek zasedání Fedu | Dosažení úspěchu | Cla na dovoz z EU | Udržení inflace | Silné úrovně rezistence | Vývoj ceny akcií LVMH | Japonský akciový trh | Indexy S&P | Zahraniční politika | Labouristé | Důležité makroekonomické zprávy | Aktuální zprávy | Potvrzení trendu | Technické signály | Zprávy z USA | Holubičí tón | Raketové útoky | Cenové výkyvy | Výhled dolaru | Naše prognóza | Pohyby cen | Býčí kanál | Obchodování podle Price Action | Větší hráči | Dolarový index | Cenné papíry a burzy | Ethereum | Geopolitické napětí | Administrativa prezidenta | Break-Even | Znehodnocení | Ceny dováženého zboží | CPC | Prosperity | Zveřejnění důležitých zpráv | Zpráva z Německa | Inaugurace Donalda Trumpa | Vstup do obchodu | S&P 500 futures | Údaje o inflaci | Recese ve Spojených státech | Jednoduché tipy | Dobré zprávy z USA | Medvědí pokles | Důležité faktory | Velké korporace | Údaje o maloobchodních tržbách | Deflace | Technická hladina | Pokles dolaru | Žádné časové omezení | Směrnice | Hladina S/R úrovně | Výhled | Medvědí výhled | Nová historická maxima | Vysvětlení základních principů | Cla na EU | Aptos (APT) | DOGE/USD | Ruský trh | Nové historické maxima | Opětovný růst | Klidné období | Světová kryptoměna | Riziko dalšího poklesu | LVMH (MC.FR) | Používání technických indikátorů | Reverzní svíčkový pattern | Obchodní záměr | Vliv politiky | Šéf německé centrální banky | Rostoucí inflace | Výdaje | První support | Data z Německa | Shortová situace | Menší země | Cena zlata | Fibonacciho support | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Šéf řecké centrální banky | Výroky prezidenta | Britové | NIM | Úrokové sazby | Trendová čára | Medvědí postoj | Začátek nové fáze | Hladina S/R | Ceny akcií LVMH | Dominance BTC | Hospodářský růst USA | Proti trendu | NZD/USD | Inflace v prosinci | Chápání tržní struktury | Support a rezistence | Pozitivní komentář | ALL IN | Medvědí Pin Bar | Support a rezistence zóny | Dolar dnes | Dopad na ekonomiku | Pandemie COVID-19 | Dovozní cla | Vývoj objemu | Snížení úrokové sazby | Open Interest | Co je to Price Action | Strach | Obchodní plán | Zavírací cena | Prognóza ceny | Sněmovna reprezentantů USA | Propad cen | Dohody OPEC+ | Jaderný program | Fibonacci retracement | Letadla | Akče | Přehled měnového páru | Americké ministerstvo financí | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Růstový pohyb | Růst cen | Obchodní příměří | Dogecoin (DOGE) | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Celkový směr trhu | Drobní obchodníci | Očekávání pro rok | Bearish Engulfing | Silný hráč | Pozitivní sentiment | Hodinový graf | Nepřipravenost | Digitální měna | Trpělivost | Nové obchody | Signál obratu trendu | Výkyvy volatility | Vítězství Donalda Trumpa | Poslední vývoj ceny | Analyzování | Skrytý gap | Představitelé Fedu | Příliv BTC | SRI | Koncové ceny | Průvodce krok za krokem | Růst nezaměstnanosti | Vlnové analýzy (SWA) | Ekonomické kalendáře | Důležité zprávy | Předchozí růst | Největší volatilita | Jak hledat patterny v grafu | Nízký potenciál | Dividendy | Negativní zpráva | Dynamický trh s kryptoměnami | Point of Control | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Rafinerie | Silné oživení | Obchodní seance | Průraz supportu | Bydlení | Krypto trh | Posilování dolaru | Výrazný pohyb | Jak hledat patterny | Uvolnění měnové politiky | Index volatility VIX | Proražení linie neckline | Nejnižší cenový cíl | Časování obchodů | Maximalizovat zisky | Oživení britské ekonomiky | Celková míra inflace | Analýzy | Klíčové trhy | Rétorika Fedu | Cenový cíl pro akcie | Oslabování eura | Nejlepší čas | Vabank | Price Action s dalšími faktory | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Velké problémy | Formace Inside Bar | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Větší ztráty | Aspekty obchodování | Bitcoinové burzy | Parlamentní volby | Vlnová analýza | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní signály | Proražení | Zprávy o inflaci | Konflikty | Cenové predikce pro akcie Microsoft | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Hlavní události | Pohyby trhu | Způsob investování | Zvyšování sazeb | Jak kombinovat Price Action | Awesome Oscillator | Smíšená ekonomická data | Americký prezident | Příkaz | Zrušení cel | Zahájení klesajícího trendu | AMBA | Americká inflace | Zajišťování | Obchodování s trendem | ETH/BTC | Medvědí pohled | Návrat Donalda Trumpa | Pokračování poklesu | Rozpětí trhu | Technická analýza EUR/USD | Jak funguje Price Action | Tempo hospodářského růstu | Pattern Evening Star | Silný býčí trend | Vývoj měnového páru | Dovoz z EU | Breakout | Významný vývoj | Klíčová rezistence | Trumpová | Ceny elektřiny | Globální výhled | Implikace | Zaměstnanost | Akcie Johnson & Johnson | Krátkodobé trendy | Krátkodobý rostoucí trend | Support úrovně | 1M | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Supervelmoci | Obchodování formace | Powell a Fed | Člen FOMC | Pozice bitcoinu | Obchodování svíčkových patternů | Útok dronů | Dnešní zprávy | Potenciální obrat | John Williams | Optimistická nálada | Spotřebitelské inflace | Evropská měna | Výprodeje | Technická analýza BTC/USD | Rabobank | Týden na trhu | Aktivita trhu | Evropská obchodní seance | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | Gap | Byznys | Týdenní analýza | Flat | Příjmy do státní pokladny | Dynamický trh | Uklidnění situace | Tržní výkyvy | Kontrakty na zemní plyn | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Úspěšné obchodování | Ambarella (AMBA.US) | Rychlý růst mezd | Obchodní pravidla | Ekonomiky | Korekční pohyb | Politická situace | Druhá rezistence | Události v eurozóně | Americké prezidentské volby | Thomas Barkin | Žádný obchod | Výkon | Data z trhu | Výkonnost indexu | Potvrzení patternu | Obchodování svíčkových formací | 1-2-3 GAP | Volatilita | Nový trend | Mírová dohoda | Nákupní tlak | Maďarsko | Covid | Úrovně Fibonacciho | Použití více časových rámců | Možné scénáře | Levels | Santiment | Nerozhodné svíčkové formace | Klesající trend | Dolar roste | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Fibonacci retracement úrovně | Směřování trhu | Predikce pro akcie Tesla | Spekulativní aktivum | Rostoucí obavy | Schválení ETF | Pokles ceny | Hledání patternů v grafu | XRP/USD | Obchodování cenového patternu | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Změny trendu | Íránské rakety | Státní dluh | Trader Jan | Důležité signály | Významné riziko | Politické faktory | Inflace | Potenciál růstu | Více peněz | Peníze | Zveřejněné údaje | První úroveň rezistence | Vývoz ropy | Rating USA | Cenové akce | Odhodlání | Ukončit obchod | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Indikátor | Velikosti pozice | Moody's Analytics | Očekávání | Daňové úlevy | Price Action pro začátečníky | Současný stav | Odvetná cla | Obchodní pásmo | Suroviny | Plánování obchodů | Ekonomika EU | Palladium | Spolehlivost obchodů | P/E | Technický výhled trhu | Coinmarketcap | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Hutnictví | Úrovně odporu | Formace v grafu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Amp | Trendové čáry | Velikost pohybů | Pravidla obchodování | Admirals | Reakce trhu | Všichni účastníci trhu | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Ekonomický útlum | Obchodní týden | Základní sazby | Nástroje technické analýzy | Evropské měny | Snižovat daně | Panika na trzích | Úzkost | Býčí signál | Technická analýza v praxi | Nové signály | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | InstaForex | Hlavní události tohoto týdne | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Index podnikatelské aktivity | Úrovně Fibonacciho retracementu | Americký lid | Investment management | Nákupy | Růst | Klíčové úrovně | Komplexní analýza | Falešný průraz | GAAP | Příležitosti | Euro roste | Snížit úrokové sazby | Nárůst cen | Zasedání FOMC | Neckline | Veřejné společnosti | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | MiFID II | MetaTrader | Nejnižší cenová predikce | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Kombinace Price Action | Fundamentální analýza | Libye | Národní měny | Masové deportace | Hlediska technické analýzy | Zboží z Evropské unie | Jednání FOMC | Celý automobilový sektor | Sentiment na trhu | Prognóza | Data z USA | Obchodování pomocí Price Action | Energetické suroviny | Konec obchodní války | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | AUD/JPY | Vytvoření nových historických maxim | Cíl pro akcie | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Trh práce | Prezident Fedu | Bariéra | Crypto | Druhá největší kryptoměna | Britská centrální banka | Globální ceny ropy | Veřejný dluh | Nákup libry | Starmer | CBOE | Tempo poklesu | Hrozba | Stanovený kurz | Svíčkový pattern | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Válka | Populismus | Pochybnosti | Zpráva | Kolísání ceny | Býčí výhled | Republikán | Formace hlava a ramena | Hospodářské recese | Zakreslování trendových čar | Medvědí fáze | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Zprávy a události | Dobrý výsledek | Velká Británie | Pohyb kurzu | Objemy obchodování | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | SWA | Ukázka Uptrendového trhu | Obrat trendu | Výjimečný stav | PoC | Kongres | Technologické akcie | Trumpovy kroky | Klíčové události | Ropný trh | Cena bitcoinu | Období poklesu | Otřesy na trzích | Long | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Co jsou to supporty a rezistence | Kontrakty | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Evropská inflace | Dlouhodobé pozice | Rozhodnutí soudu | Americký index | Harris | Nový support | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | Patterny v grafu | AUD | Krásný zákon | Dřevo | JOLTS | Portál FXstreet.cz | Podnikání na kapitálovém trhu | Politická rizika | Pohled na euro | Exxon Mobil | Prodej dolaru | Nový zákon | Raketový útok | Meziroční růst | Obavy z ekonomického dopadu | Překoupené úrovně | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | Denní minima | Sektor služeb | OIL.WTI | Nezaměstnanost v USA | Intradenní obchodování | Panama | Trh | Centrální banky | Trumpova obchodní válka | Digitální aktiva | Obchodování svíčkové formace | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Ropné trhy | Průměrný cenový cíl | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Postavení na trhu | Rovnováha | Retailoví investoři | Cla USA | Průměrné mzdy | Platina | Falešné signály | Open | Očekávání trhu | Gavin Newsom | Odmítnutí ceny | Celní politika | Cla na dovoz z USA | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Prezident USA | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Nálada na trhu | Směnný kurz | Dohody OPEC | Zveřejněná data | Dlouhodobé konsolidace | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | POC (Point Of Control) | Tvůrce trhu | Cenová predikce pro akcie Microsoft | Nabídka | USA | Akcie Apple | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Číňané | Údaje o vývoji spotřebitelských cen | Zpřísnění měnové politiky | Klasický pullback | Eura | Dobré výsledky | Formace býčí | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Federální vlády | Bílý dům | Kapitál | CME FedWatch | Obchodní grafy | Vysoká volatilita | Posílení | Evropský automobilový průmysl | TSMC | Období nejistoty | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Analytici z Wall Street | Podmínky na trhu | Včerejší obchodování | MVRV | Trading | Makroekonomická data | Projev Jeroma Powella | Nejdůležitější události | Kryptoměnový obchodník | Inflace v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Guvernér RBA | M.A. Perry | S&P | Obchodní účet | xStation | Konglomerát LVMH | Eskalace geopolitického napětí | Intradenní pokles | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Rekordní minimum | Obrovský potenciál | Unie | Nepředvídatelnost | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Devalvace | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Zvolení Donalda Trumpa | Sázky | Americké investice | Trumpovo rozhodnutí | Nerovnováha | Akciové indexy | Vice | První obchodní den | Christine Lagardeová | Změny ve strategii | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Fundamentální zprávy | Dodávky ropy z Kazachstánu | Země EU | Uplynulý obchodní týden | Overlap | Obchodování na Wall Street | Pozornost | Grafické karty | Obchodní napětí | Vlnové analýzy | Wall Street Journal | Ocel | Swing | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Novozélandský dolar | Trumpovy vlády | Kdy trend začíná | Očekávání analytiků | Nová prognóza | Range | Ropa | CL | Opatření | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Důvody pro posílení | Volatility | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Nákupní aktivity | Technické analýzy | Ekonomika Evropské unie | Nepříznivé období | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Konflikt mezi Izraelem a Íránem | Cukr | Zavádění cel | Čas růstu | Pokračující pokles | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Evening Star | Mírný růst | ELF Beauty | Zvýšit zisky | Americké výrobky | LTC/USD | Správná rozhodnutí | Americká centrální banka | Investice do AI | Prezident Trump | Významné finanční instituce | Zpráva o inflaci | Regulace kryptoměn | Support nebo rezistence | Sell | Regulační překážky | Oblasti rezistence | Společnosti | Lepší výnosy | OpenAI | Formace vlajka | Neutrální výhled | Americké měny | Konglomerát | Altcoiny | Váhání | Automobilový sektor | Časové omezení | Carry trade pozice | Silné S/R úrovně | Klín | Snižování inflace | Izrael | Patterny | Zpráva pro dolar | Býčí vlajky | Hladiny rezistence | Prudký propad | Republikáni | Index Nasdaq Composite | Klouzavý průměr SMA | Bitcoinové ETF | Trumpův impeachment | Linie neckline | Ropa Brent | G10 | Obchodní války | Graf ropa | Reverzní pattern | ECB dnes | Cenová predikce pro akcie Apple | Bohatství | Oblast rezistence | Konference FOMC | Volatilní výkyvy | Stratégové | Akciový index | Krátkodobé zisky | Řízení rizika | Fundamentální pohled | Kov | Standard Chartered | Produkty s pákovým efektem | Nejnovější údaje | Inside | Euro včera | Zvýšení cel na dovoz | Momentum | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Zveřejnění ekonomických zpráv | Konec downtrendu | Hormuzský průliv | Trendová linie | Index nákupních manažerů | Vývoj mezd | Pozornost obchodníků | Přeprodanost | Nejvyšší cenové predikce | Protest | Výhled pro GBP/USD | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Růst v letošním roce | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Polský zlotý | Cla na Čínu | Hlubší pokles | Dna | Kontrola inflace | Překoupeno | Obchodní výsledky | Aligator | Ichimoku Kinko Hyo | Tržní sentiment | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Futures kontrakty | Ředitel společnosti | Ripple | Celková inflace | Eskalace | Připojení Kanady k USA | Ekonom ECB | Research | Fed dnes | 1W | Moody's | Elektromobily | Procter & Gamble (PG.US) | Vítězství Trumpa | Směřování trhů | Druhý support | Ontario | Pozitivní zpráva | Pepa Zeman | Celní spor | Zpomalení globální ekonomiky | Bitwise | Identifikace formací | Vývoj inflace | Exponenciální klouzavý průměr | Overlap support | Americké indexy | Postřehy z obchodování | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Fair Value | Velcí obchodníci | Dodávky ropy | Klaas Knot | Růst Etherea | Grónsko | Postavení USA | Nákupy státních dluhopisů | Regrese | RRR | Výhled pro bitcoin | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Marketingová komunikace | Růst úrokových sazeb | Zlatý kříž | Platformy | ERA | Prezident Donald Trump | Index DXY | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Analytici | Obchodování s formací | Impulzivní pohyb | Historická minima | Větší pokles | Růst měnového páru | Fundamentální události | Kandidáti | Výhodné ceny | Stříbro | Worldcoin | Moskva | Roční dividendový výnos | Dnešní údaje | Zájem o dolar | Obchodovat | Cla na dovoz | Směr trhu | Finanční instituce | Přesun výroby | Podmínky pro euro | Rozpočtový schodek | ECB sazby | Základy obchodování | Obchodování na měnových trzích | G7 | Pokles cen | Kurz pro začátečníky | Trh práce v USA | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Budoucí růst úrokových sazeb | Vysoké inflace | Stargate | Finance | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Finanční podpory | Dividendový výnos | ETF | Předseda SEC | UTC | Lineární regrese | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Prostor pro pokles | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Tržní Struktura | Zasedání Bank of England | Zboží dlouhodobé spotřeby | Koncentrace | Trumpovo vítězství | Odpor | Fundamentální analýzy | Gamble | Zájem o akcie | Tržní struktury | Nastavení měnové politiky | Panamský průplav | Tržní trend | Technologická společnost | Volatilita eura | Pohyby měnových párů | Evropský parlament | Inflace zpomaluje | Analýza v praxi | SMA 200 | Společnost Oracle | Pokračování trendu | Rizika při obchodování | Klouzavý průměr | Rostoucí potenciál | Rok 2025 | Podnikání | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | Standardní rezistence | Trendový pohyb | Problémy | Hranice kanálu | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | Výhody obchodování podle Price Action | Hodnota eura | 3М | Globální inflace | Jak zakreslit supporty a rezistence | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Plán obchodování | Statistický úřad | Litecoin | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Překonání historického maxima | Odvetná opatření | Buy Stop | Uptrend | Index PMI | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Josef Košťál | Sázka | Cenová akce | Index volatility | Ekonomové | Overlap rezistence | Cla vůči USA | Konec trendu | Oslabení trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Christine Lagarde | Spojené státy | Kolaps dolaru | Americká data | Euro/Americký dolar | Kurz dolarů | Trumpův tým | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Evening Star a Morning Star | Celní válka | Bollingerova pásma | Trumpovy požadavky | Vývoj | Vývoj situace | Inside Bar | Komplexní analýzy | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Zajímavé zisky | Úroková sazba | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | Flag | Kalifornie | Nejvyšší cenový cíl | Demokraté a Republikáni | Další kryptoměny | Volby | Austan Goolsbee | Investiční poradenství | Příznivé regulační prostředí | Býčí divergence | Nadhodnocení | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Asijská obchodní seance | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Vstoupit do trhu | Nový týden | Velmi volatilní | Short pozice | Jasná pravidla | Ukázka Downtrendového trhu | Pracovní síla | Inflace v Evropské unii | Plánování | Oslabování libry | Politika centrálních bank | Otevírací cena | BRICS | Objednávky | Iniciativa | Technologická společnost Microsoft | Globální pravidla | Vliv na ekonomiku | Novinky společnosti | Volatilní | Sankce | Vliv na forexový trh | Technická korekce | Směřování FEDu | Riziko ztráty | EUR/USD | Spolehlivost | Nízké sazby | Predikce pro akcie Apple | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | Varování | OSN | Nová fáze | Aptos | Zisky firem | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Válka mezi USA a Čínou | Zmírnění sankcí | Trh s kryptoměnami | Rezistence zóny | ETH/USD | Směr trendů | Pandemie | Výprodej dolaru | Institucionální investice | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Čtyřhodinový graf | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | 19b-4 | Daňový zákon | Strategie nákupu | Zájem o riziko | Klasické S/R úrovně | Recese v USA | Měnové politiky | Obraz trhu | Yardeni | S/R zóny v grafu | Nabídka a poptávka | Nejlepší rozhodnutí | Ekonomické časy | Předstihový ukazatel | Prvky technické analýzy | Korekce trendu | Politická rozhodnutí | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Engulfing pattern | Čistý graf | Člen bankovní rady | Technické nástroje | Obchodní dohody | Manufacturing | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Měnový výbor | Druhý odhad amerického HDP | Prognóza ceny zlata | Příjmy z ropy | Prolomení supportu | Pohyby na trzích | Snížení ratingu USA | Zlotý | Hennessy | Uvolnit měnovou politiku | Volatilní vývoj | Americké statistiky | Ekonomická situace | Odhad HDP | Pokračující uptrend | Růstový potenciál | Hindenburg Research | Páry s americkým dolarem | Denní volatilita | Impulzivní pohyby | Analyzovat cenové pohyby | Dosáhnout zisku | Devalvace dolaru | Obchodní jednání | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Investiční strategie | Index US2000 | Bezpečný přístav | Oblast překoupenosti | InstaForex Kurz pro začátečníky | RSI (Relative Strength Index) | Rozhodnutí centrální banky | Prognózovaní | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Nobelovy ceny | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Růst BTC | AI | ADP | Odliv vkladů | Pozitivní faktor | Sell signály | Joe Biden | Silný trend | Faktor Trump | Druhy inflace | Obchodování eura | TradingView | Přeprodané zóny | Obchodování formací | Investiční doporučení | Identifikace formace | Status bezpečného přístavu | Kazachstán | Price Action a časování | Krátkodobý výhled | Prezidentské volby | Cenové pohyby | Hlavní měnové páry | AMBA.US | LVMH | Tisková konference | Vítězství | Eskalace na Blízkém východě | Forexoví obchodníci | Kraken | Klíčové zasedání | Obchodní příležitosti | Signály přeprodanosti | Historické maxima | Růst mezd | Faktor Donalda Trumpa | Fibonacci | Snížení inflace | Silné hospodářské oživení | Prezidentství Donalda Trumpa | Technické indikátory | Odvětví | Medvědí vlajka | Sazby | Zprávy euro | PMI ve výrobě | Pozorování | Británie | Nejisté situace | Strategie řízení | Změny v ekonomice | Technologický segment | Komise v přenesené pravomoci | Tržby v eurozóně | Umělá inteligence | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Zprávy o trhu | Soustředěnost | Zasedání v Jackson Hole | Dovoz do USA | Úrok | Investovat | Komoditní | Nesoulad | Prodejní příkazy | Zpráva amerického ministerstva práce | Prohlášení | Evropská data | Nerozhodnost | Short příležitosti | Technická situace | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Ether | Pokles USD/JPY | Gap směrem dolů | Proražení supportu | Překážky | Největší kryptoměna | Regulátor | Obchodní dohoda | Příjmy společnosti NVIDIA | 200denní klouzavý průměr | Průzkum | Firmy | Metoda obchodování | XAG/USD | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Nespokojenost | Fair Value Gap (FVG) | Masivní výprodeje | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | HDP Německa | Panika | Murray | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Současný klesající trend | Klidné obchodování | Technický nástroj | Intradenní strategie | Nezávislost centrální banky | Price Action a fundamentální analýza | Regulační prostředí | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Supporty | Cenové predikce pro akcie Apple | Dolar včera | Vyšší ceny | Dynamické S/R úrovně | Světlo na konci tunelu | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Ruská ropa | Kroky centrálních bank | Povětrnostní podmínky | Zakreslení cenové formace | Hypotéza | Commitments of Traders (COT) | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nová cla | Světové rezervní měny | Globální ceny | Jestřábí rétorika Fedu | Připojení Kanady | Pin Bars | Investování | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Predikce pro akcie Microsoft | Ukázka Dvojitého vrcholu | Nejbližší support | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | JNJ | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Vývoj událostí | Hry | Pin Bary | Si Ťin-pching | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Překoupení | Ceny futures kontraktů | Významné úrovně | Cena dogecoinu | Technologická společnost Apple | Oscilátor | Rizika | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Eskalace obchodní války | Ambarella | Koupit bitcoin | ISM | Žádné výrazné pohyby | Úrokové diferenciály | Obchodujeme | Fitch | Nárůst tržeb | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Obchodování formace vlajka | Zpomalování inflace | Nákup eura | Ukazatel volatility | Období korekce | Úspory | Finanční výkonnost | Bitcoin a další kryptoměny | Dánsko | Velcí hráči | Generativní AI | Obavy z recese v USA | Úvěrový rating | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Konfluence | Ministr obchodu | xStation 5 | Nová makrodata | BCH/USD | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Růstové faktory | Tempo snižování sazeb | Horizontální linie | Žádosti o podporu | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Americké akciové indexy | Holubice | Tesla | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Time frame | Nárůst volatility | Mezinárodní obchod | Dominance bitcoinu | Cenová predikce pro akcie Tesla | RBNZ | Forexový trh | Cena Aptosu | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Odvětví ETF | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | FXDAILY | Daně v USA | ICT | Přeprodané podmínky | CAD | Hospodářský kurz | Sentiment trhu | ETF na bitcoin | Deeskalace | Včerejší seance | Banka Goldman Sachs | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Zprávy z eurozóny | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Velké firmy | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Potenciální obraty | Aktuální sentiment na trhu | MC.FR | Květnová inflace | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Hospodaření | Vývoj indexu volatility | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | XRP | Breakout S/R | Nákupy dolaru | USDIDX | Ekonomické výsledky | Institucionální investoři | Obchodování cenového patternu vlajka | FXstreet | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Obchod | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Nárůst long pozic | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Hospodářský pokles | Aktuálně na trzích | Moving Average | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | MAST | ATH | Právo | Benchmarky | FIAT | JPY | Volatilita akciových trhů | Vývoj EUR/USD | Open interest | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | SMCI.US | Pokles výnosů | RSI | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Plyn | ACT | Karty | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Inovace | Úrovně supportu | STAR | J.P. Morgan | BCH | Aktuálně trh | Ceny | Prognóza vývoje | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Financování | Monopol | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Mírná korekce | COT report | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Analytické platformy | Data z trhu práce | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Softbank | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Morning Star | Největší světová ekonomika | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Hurikány | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Illinois | SMA | Praxe | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Dobrá data | Současná cena | Stablecoiny | Instituce | Americký ministr financí | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Velké společnosti | Výnosy z investic | Výnos | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | Čínští výrobci | IHNED | Frank | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Benchmark | Algoritmy | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | 256/2004 | Akcie Microsoft | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Nové sankce | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | ERÚ | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Konkrétní cíle | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Reálné hodnoty | S/R zóny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Akcie Tesla | Pravděpodobnost recese | Výhled pro zlato | Oficiální údaje | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Vlna poklesu | Tržní hodnota | PG | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | Cena Etherea | Ruské ropy | Bank of England | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Vývoj ceny akcií | Překoupené oblasti | Finanční ředitel | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Prezidentské kampaně | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Posílení dolaru | Sell Stop | Prezident | Rekordní minima | Ropovod | Růst inflace | Pokles hodnoty | Obavy trhu | Finanční pomoc | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Kansas | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Evropa | Olej | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Předpověď | Všechny indikátory | Zelenskyj | Ekonomické důsledky | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Automobilky | Inflace v Evropě | Posílení libry | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Rýže | Moët | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Britská měna | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Snížení daní | Klesající tendence | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Svíčkový graf | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | Futures kontrakty na ropu | Roční maximum | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Super Micro Computer | Směřování | Tržní situace | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | Aktuální předpověď | Značný zájem | Společnost XTB | CARA | GMT | Dobré zprávy | Dezinformace | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Impeachment | Obchod s ropou | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Euro STOXX | Světové války | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Peking | Záhada | Aliance | Světové události | Sázka na pokles | Index relativní síly (RSI) | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Omyl | Společnost Procter & Gamble | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | FED sazby | JP Morgan | Zpomalení růstu | NEST | Index euro | Otevření ekonomik | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Kongres USA | Nouzový stav | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | HDP report | Ekonomické zprávy | CAR | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stimuly | Ztráty | Americký ISM | Regulační rámec | Analýza indikátorů | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Americké firmy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Vztek | Medvědí trend | Fáze růstu | IntoTheBlock | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | All Time High | Investiční nástroj | Dynamický support | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Pokračující výprodej | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | Američtí zákonodárci | Štěstí | City | Týdenní pivot | Krypto analytik | Zrychlení růstu | Asijské seance | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Růst v eurozóně | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Marlin | Ceny Etherea | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | Pokles pod paritu | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Technický indikátor | DXY | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Snížení těžby | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Jiné měny | Společnost Microsoft | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Bolest | Možnosti obchodování | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Investice | Keir Starmer | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | Cenová predikce pro akcie | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Rally | Mezinárodní sankce | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Pravidla hry | SeekingAlpha | Pivoty | Americká politika | Indie | Bod | Vnímání | Indicators | Americký soud | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Makrodata | Index volatility CBOE | Zisky | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | LTC | Johnson & Johnson | Fondy | Kompletní průvodce | USD za barel | Základní pravidla | Podíl na zisku | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Akcie klesají | Důvěra | Luxusní zboží | WHO | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Silné měny | Inaugurace | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Trh s ropou | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Další drahé kovy | Rafinérie | Signál | Roční růst | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Partneři | Futures na americké akcie | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | JNJ.US | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Reakce investorů | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Neúspěch | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | Kontrakty na ropu | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Formace Pin Bar | Zájem institucí | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Obchodní dny | Vývoz do USA | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Index US100 | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | J&J | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Evropská unie | Halifax | Tokeny | NDX | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Slabý dolar | Komoditní trhy | Divize | Současný trend | Korekce | LNG | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | Střednědobý výhled | HDP eurozóny | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Pokles libry | Carry trade | Downtrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | Pivot Point | Sinopec | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Centrum | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Otočení trendu | Zakladatel | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Geopolitické faktory | MT4 | Růst tržeb | Spojené království | Výstupní body | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | Insiders | Luxusní značky | EU a USA | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Rozpočet | Pohyb cen | Obchodní partner | Americký trh | Snížení sazeb | Arnault | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | TSLA | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Predikce pro akcie | Obnovení důvěry | Bankovní vklady | Žádné dividendy | Etherea | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Rezervy | Objem dovozu | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Odvolací soud | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Americký odvolací soud | Investiční příležitosti | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Bezpečnost | Inflační data | Banky | Buy | Býčí scénář | Vlády | Americká vláda | Kotace | Rychlost | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Odliv prostředků | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Černá labuť | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | Měnové politiky v USA | NLP | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Kontrakt | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Použití indikátoru | Ratingové agentury | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Techničtí obchodníci | OCI | Pullback | Neustálé vzdělávání | Příprava | Inflace v EU | Soudní řízení | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Komise pro cenné papíry a burzy | Hospodářské cykly | Svíčkové formace | Cenné papíry | Finanční zátěž | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Transparentnost | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Výroční zprávy | Chuť riskovat | Služby | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Evropští investoři | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Investoři | Dění na trhu | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Akcie prodat | Průměrná hodnota | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Ziskovosti společnosti | Oblasti supportu | Výstupy | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | Čtvrtletní zprávy | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Velké banky | Put opce | Nařízení | Snižování daní | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Macquarie | Ocenění akcií | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Investování do Bitcoinu | Pokles poptávky | Oracle | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Tipranks | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Významné změny | Emoce | Propad cen akcií | Legislativa | Nové příležitosti | Doji | Produkty a služby | Inflace ve Spojeném království | D1 | Trh s komoditami | Trendové pohyby | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Ochota riskovat | Odhad inflace | US500 | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rusové | mmBtu | Americké ministerstvo | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Objem exportu | Propad | Konec roku | Dezinflace | Přeprodání | Trh s futures | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | Vlajka | Objemy obchodů | Dogecoin | Bearish | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Hindenburg | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | APAC | Markets | USD/CHF | PSA | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Invest | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Výhody obchodování | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Akcie IBM | Instant Trading EU Ltd. | Los Angeles | Opce | Více časových rámců | Nvidia | Investment | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | DIP | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | US100 | SMC | Makro | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Růst ceny | Měnová politika | Index euro stoxx 50 | ADX | Nálada spotřebitelů | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Body | Rozkolísanost trhu | Zvýšení inflace | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Navýšení | Line Bin | Dovozní ceny | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | OsMA | Precedens | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Graf měnového páru | Pravidelnost | Poptávky po ropě | Spotové ETF | Nákupní signál | Silný růstový potenciál | Prodeje | Nové strategie | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Klesající dolar | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Vyšší cla | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | SMCI | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Strukturální změny | Apple a Microsoft | Banka | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Úřady | Američané | Denní obchodníci | Pohyb dolaru | SPX | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Německá inflace | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot