Neděle 03. březen 2024 06:44
reklama
Instaforex ebook
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)
reklama
Dukascopy new

Studie

img

Cena bitcoinu nyní po letech překonala úroveň 60 tisíc dolarů, roste k historickému rekordu ve výši necelých 69 tisíc dolarů. Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Cena bitcoinu roste k novému historickému rekordu. Navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes atakuje psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím případném prolomení může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

Blíží se znovu do USA nemovitostní krize?

28.02.2024 Po delší odmlce se znovu vynořují důkazy o možné krizi v sektoru amerických nemovitostí. Otřesy na tomto trhu negativně ovlivňují tamní finanční domy, které drží velké množství dluhů směrem k developerům a majitelům nemovitostí. S prudkým nárůstem úrokových sazeb má mnoho firem problémy s refinancováním svých dluhů, což některé banky nutí zvyšovat rezervy na opravné položky plynoucí ze ztrát v tomto segmentu.
img

US Open: Wall Street při otevření mírně roste

27.02.2024 Futures na indexy se při zahájení hotovostní seance na Wall Street obchodují výše. US100 si připisuje 0,11 % a přibližuje se k úrovni 18 000 bodů a US500 zaznamenává mírný nárůst o 0,05 %, kolem 5 080 bodů.
C:\fakepath\EU-Cina.jpg

Čína loni převzala méně evropských firem

27.02.2024 Počet převzetí evropských firem čínským podniky v loňském roce klesl na nejnižší úroveň od roku 2012. Vyplývá to z analýzy poradenské společnosti EY. Čínské společnosti loni podle analýzy koupily v Evropě celkem 119 podniků, což je o 20 méně než v předchozím roce a téměř o 200 méně než v rekordním roce 2016, napsala agentura DPA.
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
C:\fakepath\Británie3.jpg

Britské firmy pokračují ve čtyřdenním pracovním týdnu

22.02.2024 Většina britských firem, které se zapojily do projektu čtyřdenního pracovního týdne, v tomto režimu dobrovolně dál funguje i rok po skončení testu. Polovina z 61 firem se rozhodla si ponechat zkrácený pracovní týden natrvalo. Firmy si pochvalují vyšší produktivitu, spokojenost zaměstnanců, ale také atraktivitu při náboru pracovníků, píše The Guardian.
img

Předpověď ceny bitcoinu: 150 000 USD

21.02.2024 Cena bitcoinu se drží nad 52 000 USD, což ve středu znamenalo téměř 1% nárůst, a připravuje tak půdu pro pozoruhodnou cestu vpřed. Tento nárůst přichází v patách amerického přikývnutí na Bitcoin ETF finančními giganty Fidelity a BlackRock, což pohání tržní ocenění Bitcoinu zpět k hranici 1 bilionu dolarů.
img

Stavební řízení? Proč jsme vlastně nejpomalejší?

20.02.2024 V letošním roce má u nás dojít k jedné z největších revolucí v rámci stavebního řízení v historii. Domácí ekonomika se podle řady studií potýká s pomalým povolováním staveb, které přinášejí vysokou míru neefektivity do celého systému rozvoje infrastruktury nebo kvality života obyvatel. Ekonomika se každoročně nachází v rychlosti povolování staveb na nelichotivém 150. až 157. místě žebříčku Doing Business. Připomeňme, že podobně jako Česko si vedou v této oblasti Pobřeží slonoviny, Barbados, Kamerun nebo Kosovo. V jakém stavu je současná snaha o reformu a mohou tyto změny vůbec přinést tolik potřebné zlepšení?
img

Trh fúzí a akvizic zůstal ve střední a východní Evropě navzdory globálním poklesům aktivní

20.02.2024 Mezinárodní auditorská, daňová a poradenská společnost Mazars vydala svoji každoroční publikaci “Investice ve střední a východní Evropě: Studie o uskutečněných fúzích a akvizicích”, ve které sleduje vývoj trhu M&A v letech 2023/2024. Jak vyplývá z analýzy, která vznikla ve spolupráci s Mergermarket, počet transakcí v regionu střední a východní Evropy zůstal v roce 2023, navzdory globálním poklesům, vysoký.
img

„Valentýn” by se mohl pořádně prodražit; cena kakaa na vrcholu!

14.02.2024 Statistiky ukazují, že sladkosti, zejména čokoládové výrobky, jsou jedním z nejoblíbenějších valentýnských dárků. Zdá se však, že brzy budeme muset změnit své zvyky, pokud nechceme nést přemrštěné náklady. Důvodem je historické ocenění kakaa a je zajímavé, že neexistují žádné velké vyhlídky na zlepšení této situace.
img

Za Valentýna letos lidé v Česku dají 2,6 miliardy korun. Hitem jsou poukazy na pobyt, masáže a dále dárky jako květiny, čokolády či upomínkové předměty

13.02.2024 Mnozí jeho oslavu kvůli doznívající inflaci a ekonomické stagnaci ale vypustí. Valentýnské výdaje v ČR narostly v uplynulém desetiletí třikrát rychleji než ve světě.
img

Bitcoin zpět nad 48 000 dolarů – je tato úroveň odrazovým můstkem k 52 000 dolarů?

12.02.2024 Bitcoin se tento týden vrátil a vyškrábal se na 48 207 dolarů, což je jeho nejvyšší hodnota od začátku ledna. Tento ohnivý vzestup následuje po týdnech tlumeného obchodování, které bylo poháněno obavami z odlivu institucionálních investorů a propadem cen po ukončení ETF.
img

„Odpovědné“ firmy rostou rychleji než trh. Na druhou stranu nemusí být dobře připraveny na válku

12.02.2024 Z porovnání výkonnosti firem, které ovládají světové žebříčky ESG (udržitelnost, odpovědnost), za poslední tři roky vyplývá jejich nadprůměrná výnosnost v růstových letech. Naopak, v době krize, která překvapila svět zahájením války Ruska pro Ukrajině, tyto „ESG“ společnosti ztrácely na své hodnotě víc, než trh jako celek. Vyplývá to z lednové studie World’s Top ESG Companies 2024 investiční společnosti Wonderinterest Trading.
img

Technická analýza BTC/USD na 9. února 2024

09.02.2024 Údaje odhalují silnou víru v potenciál bitcoinu překonat svůj historický vrchol, přičemž většina z nich očekává, že cena po halvingu přesáhne 69 000 USD. Tento sentiment se odráží napříč různými demografickými skupinami a zdůrazňuje všeobecnou důvěru v trvalou hodnotu bitcoinu.
C:\fakepath\trader-07022024-51-zm.jpg

Výkupné v kryptoměnách kvůli kyberútokům loni přesáhlo jednu miliardu dolarů

07.02.2024 Platby výkupného v kryptoměnách kvůli útokům vyděračským softwarem (ransomware) se loni téměř zdvojnásobily a vystoupaly na 1,1 miliardy dolarů (23,5 miliardy Kč). Vyplývá to ze studie, kterou dnes zveřejnila analytická firma Chainalysis. Útoku se loni nevyhnuly například British Airways, Shell nebo BBC.
img

McDonald's se smíšenými výsledky, ale celkově s pozitivním růstem

05.02.2024 Společnost McDonald's (MCD) oznámila nižší než očekávaný růst srovnatelných tržeb, nižší než očekávané tržby, ale vyšší zisk na akcii (EPS) za čtvrté čtvrtletí a celý rok 2023, čímž se cena jejích akcií v předobchodní fázi mírně zvýšila.
img

Fialova vláda plánuje nařídit povinné zastoupení žen ve vedení soukromých firem, na což si netroufly ani levicové kabinety. Poškodí tím českou burzu a kapitálový trh, neboť kvóty jej poškozují, jak dokládají odborné studie ze světa

04.02.2024 Současná údajně středopravá vláda se chystá zasadit další ránu českému kapitálovému trhu. Již se jí podařilo ochromit důvěru investorů v něj kurzotvornými výroky pronášenými nahodile a zmateně, zjevně bez znalosti věci a vůbec bez koncepce, případně jako v banánové republice v prostředí ducha venkovské hospody.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

WSJ: Regulační mánie brzdí schopnost Evropy konkurovat Spojeným státům a Číně

31.01.2024 Evropská unie je jedničkou v jedné oblasti - v regulacích. Agresivní tvorbou pravidel si ale pod sebou řeže větev. Připravuje se o schopnost konkurovat Číně v oblasti elektromobility a Spojeným státům v umělé inteligenci (AI), napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
C:\fakepath\umela inteligence.jpg

Hudebníci v Německu a Francii se obávají nástupu AI do svého odvětví

31.01.2024 Hudebníci v Německu a Francii mohou v příštích letech utrpět miliardové ekonomické škody v důsledku nástupu modelů umělé inteligence (AI) do svého odvětví. Podle agentury DPA to vyplývá ze závěrů studie, kterou si nechala zpracovat sdružení na ochranu práv k hudebním dílům v obou zemích.
img

Jednodušší daně na úkor dražšího piva v restauracích

30.01.2024 Česká republika od nového roku zjednodušila sazby DPH. Zjednodušení daní znamená pro podniky nižší účetní a provozní náklady. Pokud to však chcete oslavit u piva ve své oblíbené hospodě, budete si muset připlatit, protože se zvýšila i sazba DPH na čepované pivo. I přes nárůst ceny vypije průměrný Čech stále nejvíce piva na světě - 184,1 litru ročně, tedy asi jedno velké pivo denně.
img

Maxima indexu S&P 500: naděje v nadcházející zasedání Fedu a zisky tech firem

30.01.2024 Americké akciové indexy vykázaly v pondělí růst. Investoři se připravovali na náročný týden, kdy očekávali velké množství finančních zpráv společností s velkou tržní kapitalizací, nové ekonomické údaje a zasedání Fedu věnované měnové politice. Všechny tři hlavní americké akciové indexy vykázaly růst, přičemž nejvíc vzrostl hi-tech index Nasdaq (.IXIC). Index S&P 500 (.SPX) dosáhl nové rekordní zavírací úrovně. Po 3,3% růstu hlavního indexu v prvním měsíci roku 2024 revidoval BlackRock své hodnocení amerických akcií směrem nahoru.
img

Euro naši bezpečnost nezvýší, důležitější jsou vztahy s Trumpem

24.01.2024 Současnou debatu o přijetí eura v Česku od těch předešlých odlišuje zejména to, že probíhá v kontextu výrazně proměněné, zhoršené, geopolitické situace. Válka na Ukrajině nebo stále dosti napjaté vztahy Spojených států – a potažmo Západu – s Čínou v mnohých zesilují emoci určité touhy pevněji a těsněji přináležet k Západu. Klíčovým z pout má být právě euro. Vždyť jím platí podstatná část západní Evropy a po dolaru představuje světově druhou nejrozšířenější rezervní měnu.
img

US Open: US500 šplhá výše po otevření trhu 🛎

22.01.2024 První den nového týdne otevřely americké indexy mírně výše poté, co US100 a US500 dosáhly historických maxim na konci minulého týdne. Investoři čekají na zveřejnění předstihových ukazatelů z Conference Board. Růst dolaru se zpomalil a dnes nevykazuje žádné zásadní změny. Výnosy amerických dluhopisů klesají a blíží se 4,08 %.
img

V roce 2000 ekonomové (a politici s nimi) slibovali až 200procentní růst obchodu díky euru, dnes už se shodují, že dopad eura je nulový. Jde o velkou blamáž ekonomie

22.01.2024 Před skoro 25 lety politici slibovali, že euro zajistí 200procentní nárůst obchodu v rámci eurozóny. Tento mýtický Roseův efekt se však nikdy nenaplnil. Pak politikům ekonomové spočetli, že nárůst bude jen 33procentní, pak, roku 2006, že bude 23procentní, posléze 15procentní a nakonec, v roce 2018 zjistili, že je nulový. Jde o jednu z velkých blamáží ekonomie.
img

Opakované české referendum o euru není nesmysl. Vždyť euro samo by bez opakovaného referenda ani neexistovalo

19.01.2024 V současné debatě o přijetí eura v Česku často zní dvě krajně zavádějící, přitom ovšem zásadní věci. Zaprvé ta, že referendum o přijetí eura nemá smysl, protože Češi si přijetí společně měny už odhlasovali roku 2003. Zadruhé pak ta, že Česko nepřijetím eura porušuje svůj závazek vůči EU, stvrzený právě oním referendem z roku 2003, resp. samotným vstupem do EU o rok později. Uveďme obě tato krajně zavádějící tvrzení na pravou míru.
img

Čeští investoři jsou největšími příznivci umělé inteligence ze 13 zkoumaných zemí

18.01.2024 Podle údajů z posledního průzkumu Retail Investor Beat, který provedla obchodní a investiční platforma eToro, má každý třetí (33 %) individuální investor v České republice ve svém investičním portfoliu akcie související s umělou inteligencí.
C:\fakepath\ekonomika.jpg

UniCredit: Ekonomiky střední a východní Evropy porostou v 2024 a 2025 o tři pct

18.01.2024 Ekonomové UniCredit očekávají v letech 2024 a 2025 růst ekonomik ve střední a východní Evropě přibližně o tři procenta, podobnou míru růstu očekávají i na západním Balkáně. Vyplývá to ze studie skupiny UniCredit, kterou má ČTK k dispozici.
C:\fakepath\Global3.png

Světovou ekonomiku čeká nejistý rok, ukázal v Davosu průzkum mezi ekonomy

15.01.2024 Světovou ekonomiku čeká rok s horšími vyhlídkami na růst a s nejistotou, která pramení z geopolitických sporů, přísných podmínek financování a zásadních dopadů umělé inteligence (AI). Ukazují to výsledky průzkumu mezi předními ekonomy, který se každoročně provádí před zasedáním Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu.
img

Pracovní trh 2024: vyšší mzdy, mírný růst nezaměstnanosti, automatizace a zánik pozic

11.01.2024 Rok 2024 na pracovním trhu nabídne mnoho pozitiv. Předpovědi personalistů naznačují stabilní období, mírný růst mezd, boj o vrcholové manažery, změny v oblasti benefitů i nová pracovní místa. V několika málo následujících letech ale pracovní trh zcela promění technologie.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Bloomberg: Přechod k elektromobilům ohrožuje dodavatele v Česku a na Slovensku

08.01.2024 Přechod automobilového průmyslu k elektromobilům ohrožuje dodavatele automobilových součástek v České republice a na Slovensku. Píše o tom dnes agentura Bloomberg. Upozorňuje přitom, že výroba automobilů v Česku a na Slovensku je v přepočtu na obyvatele nejvyšší na světě.
img

Česko se může stát „Detroitem Evropy“, kvůli nástupu elektromobility, varuje agentura Bloomberg. ČR selhává v lákání zahraničních investorů, výrazně zaostává i za Maďarskem a Polskem

08.01.2024 Americké město Detroit, symbol automobilové výroby 20. století, se především v důsledku globální finanční krize let 2008 a 2009 a úpadku tamní produkce aut stalo nakonec také symbolem ekonomické devastace a krachu. Pád tamních automobilek General Motors a Chrysler z něj učinil „město duchů“, plné opuštěných, chátrajících fabrik, v němž míra nezaměstnanosti stoupala ke 30 procentům, podle některých odhadů dokonce atakovala hranici 50 procent. Agentura Bloomberg ve svém dnešním článku varuje, že Česko se může proměnit v „Detroit Evropy“, podobně jako Slovensko.
img
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Majitelem bitcoinu je podle odhadů po celém světě na 220 milionů lidí

01.01.2024 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin k 15. výročí (3. ledna) vzniku internetové měny bitcoin anonymním vývojářem nebo skupinou vývojářů používajících pseudonym Satoši Nakamoto:
C:\fakepath\eurusd-28122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.12.2023

28.12.2023 Akcie ve Spojených státech včera mírně vzrostly. Obchodování však bylo klidné a na trhu se objevilo jen velmi málo zpráv, které by ovlivnily náladu. Objem obchodů byl nízký, protože řada obchodníků má volno, a hlavní indexy se pohybovaly mezi mírnými zisky a ztrátami. Všechny tři indexy jsou však na cestě k měsíčnímu, čtvrtletnímu i celoročnímu zisku.
img

Invesco: Investiční výhled na rok 2024 v oblasti nemovitostí

18.12.2023 Existuje citát běžně připisovaný Marku Twainovi, který říká: "Kdykoli se ocitnete na straně většiny, je čas se zastavit a zamyslet". Je to dobrá rada obecně – ale možná obzvlášť důležitá pro aktivní investory, kteří hledají nekonsenzuální příležitosti.
C:\fakepath\Bankrot.jpg

FT: Počet bankrotů roste, na vině je konec covidové pomoci a vysoké úroky

18.12.2023 Ve většině vyspělých ekonomik roste počet firemních bankrotů dvouciferným tempem. Vlády ukončují podporu podnikům v potížích, kterou začaly vyplácet v období pandemie covidu-19, a firmám rostou náklady na půjčky. Píše o tom deník Financial Times (FT). V České republice počet bankrotů ale dlouhodobě klesá, zjistila studie společnosti CRIF - Czech Credit Bureau.
img

US OPEN: Nasdaq po FOMC vzrostl na rekordní maxima

14.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše poté, co nové projekce FOMC ukázaly 3 snížení sazeb během roku 2024. S&P 500 zahájil obchodování o 0,4 % výše, Dow Jones získal 0,1 % a Nasdaq byl při otevření téměř o 0,5 % vyšší. Small-cap Russell vyskočil o 2 %. To je způsobeno silnými včerejšími zisky (Nasdaq, S&P 500 a Dow Jones získaly přes 1 %). Kromě zasedání FOMC podporuje sentiment na akciových trzích také dnes zveřejněná zpráva o maloobchodních tržbách v USA, která byla lepší, než se očekávalo.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr před rozhodnutím Fedu o úrokových sazbách 🔔

13.12.2023 Wall Street ve středu při zahájení cash session tají dech. Indexy zaznamenávají mírné nárůsty do 0,30 %. Přesto zůstávají na 23měsíčních maximech. Podobné chování lze pozorovat na forexovém trhu, kde je USD dolar mírně klidný. Na dolarovém indexu USD (USDIDX) vidíme během týdne konsolidaci. Výnosy 10letých amerických dluhopisů klesají a aktuálně činí 4,17 %.
img

Akcie společnosti Eli Lilly po negativních výsledcích testů léků na obezitu ztrácejí 🔎

11.12.2023 Akcie společnosti Eli Lilly (LLY.US) klesají o více než 4,00 % poté, co studie zveřejněná v časopise The Journal of the American Medical Association odhalila, že pacienti, kteří přestali užívat lék na obezitu této společnosti, tirzepatid (prodávaný pod názvem Zepbound), znovu přibrali na váze. Lék zpočátku vedl k výraznému průměrnému snížení hmotnosti o 20,0 % během 36 týdnů léčby. U těch, kteří po tomto období přešli na placebo, však došlo během následujících 52 týdnů k nárůstu hmotnosti o 14 %. Naopak u pacientů, kteří v léčbě pokračovali, došlo k dalšímu poklesu hmotnosti o 5,5 %. Tuto odbornou studii, do které bylo zařazeno 670 dospělých osob bez diabetu, ale s obezitou nebo nadváhou, sponzorovala společnost Eli Lilly. Autoři studie uznali její omezení, včetně toho, že po randomizaci nebyly upraveny dávky a nebyl zohledněn vliv behaviorální terapie na udržení redukce hmotnosti.
img

Přínosy umělé inteligence pro byznys rostou a spolu s tím také investice do ní

07.12.2023 Nová studie Moore Global ukazuje, že umělá inteligence (AI) se stává klíčovou součástí růstové strategie mnoha společností. Tři čtvrtiny velkých a středních firem po celém světě v posledních čtyřech letech zvýšilo své investice do umělé inteligence, čímž potvrzuje rostoucí zájem o tuto technologii v byznysu. Hlavní přínosy AI zahrnují zvýšení produktivity a zlepšení zákaznické zkušenosti, přičemž pouze 22 % firem vnímá AI jako prostředek ke snížení počtu zaměstnanců nebo mzdových nákladů. Studie také naznačuje, že většina vedoucích pracovníků považuje AI za klíčovou investici s pozitivním dopadem na budoucí finanční výkonnost a udržitelnost jejich společností.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
C:\fakepath\investice investor.jpg

PwC: Investice do technologií na ochranu klimatu letos klesly o 40 procent

27.11.2023 Investice do start-upových inovací směřujících k ochraně klimatu letos kvůli celosvětové ekonomické nejistotě i konfliktům klesly o 40 procent. Celkově se ale investice do start-upového trhu propadly ještě více, takže podíl investic mířících na ochranu klima dál rostl, vyplývá z aktuální studie společnosti PwC. Soukromí investoři a fondy letos do start-upových projektů investovali 638 miliard dolarů, což je meziročně o 50 procent méně.
img

Komedie: ODS tančí na hraně své zrady, když jasně neodmítne euro

27.11.2023 Vládní debata o zavedení eura se pomalu mění v komedii, ve které máme jasně rozdělené role: čtyři malé strany jako zastánci eura a ODS, která se snaží hrát na opozici uvnitř vlády. Ale jak může největší politická strana hrát umírněnou opozici? Hlavní strana by přece měla vládu vést. Tak tomu ale evidentně není. ODS je zahnána do rohu a jen pokřikuje zpoza úkrytu. Chybí jí silný předseda, který tlačí své. Místo toho máme pána, který usiluje o smír za jakoukoli cenu.
img

Prodeje na Černý pátek v USA dosáhly rekordních úrovni 📌

27.11.2023 Letos Black Friday ve Spojených státech znamenal výrazný nárůst online tržeb a dosáhl rekordních 9,8 miliardy dolarů, což je 7,5% nárůst oproti předchozímu roku. Pozoruhodný posun byl pozorován v chování spotřebitelů, přičemž více než polovina těchto tržeb ve výši přibližně 5,3 miliardy USD pochází z mobilních nákupů. Tato změna podtrhuje rostoucí vliv mobilního nakupování, poháněného reklamou na sociálních sítích a influencery. Zpráva společnosti Adobe, která primárně sledovala online nakupování, zdůraznila, že zatímco nákupy v obchodech mírně vzrostly o něco málo přes 1 %, nárůst prodeje v e-commerce o 8,5 % ilustruje jasnou preferenci spotřebitelů pro online nakupování. Trend nakupování online byl urychlen pandemií a měnícími se spotřebitelskými návyky, které se odklonily od tradičních zážitků Black Friday v obchodech.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

V Německu podle studie roste počet insolvencí velkých podniků

27.11.2023 V Německu letos v důsledku slabé ekonomiky výrazně přibylo insolvencí velkých podniků, velkou měrou se na tom podílely například firmy z maloobchodního a strojírenského sektoru. Vyplývá to podle agentury DPA ze studie úvěrové pojišťovny Allianz Trade.
C:\fakepath\trader-20112023-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.11.2023 1) Německá ekonomika v tomto čtvrtletí pravděpodobně opět klesne a její oživení bude obtížné, uvedla dnes ve své měsíční zprávě německá centrální banka. Zmínila zároveň známky zlepšení na začátku příštího roku. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
C:\fakepath\trader-17112023-63-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.11.2023 1) Rusko minulý měsíc vyvezlo téměř všechny své dodávky ropy za cenu, která překračovala cenový strop stanovený skupinou vyspělých zemí G7, napsala ve čtvrtek s odvoláním na studii Kyjevské ekonomické školy (KSE) agentura Bloomberg. Označuje to za poslední známku toho, že západní sankce nedokážou omezit přístup Moskvy k financím pocházejícím z prodeje ropy.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Studie: Téměř veškerá ruská ropa se minulý měsíc prodala nad cenovým stropem

17.11.2023 Rusko minulý měsíc vyvezlo téměř všechny své dodávky ropy za cenu, která překračovala cenový strop stanovený skupinou vyspělých zemí G7, napsala ve čtvrtek s odvoláním na studii Kyjevské ekonomické školy (KSE) agentura Bloomberg. Označuje to za poslední známku toho, že západní sankce nedokážou omezit přístup Moskvy k financím pocházejícím z prodeje ropy.
C:\fakepath\euro krize graf.JPG

Studie: Evropská střední třída zaznamenala zhoršení životního standardu

17.11.2023 Evropská střední třída zaznamenala v posledních dvou letech zhoršení životního standardu a obává se, že tento trend bude v dalších letech pokračovat. Za největší rizika pro ekonomický vývoj v Evropské unii považuje válečné konflikty a vysokou inflaci. Vyplývá to ze studie Centra pro evropská studia Wilfrieda Martense, jejíž závěry včera v Praze představila předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09). Studie ukázala, že zhoršení osobního životního standardu zaznamenalo v posledních dvou letech 51 procent příslušníků střední třídy v Evropské unii, naopak o zlepšení ve stejném období mluví 16 procent.
C:\fakepath\1699957963-Trnink_maximalizace_zisk.jpg

Evoluční adaptace – Proč více vnímáme ztrátové obchody?

14.11.2023 Obchodníci velmi často přikládají větší důraz ztrátovým obchodům, což může vést až k přeoptimalizaci obchodní strategie. Odkud se tato tendence, vidět spíše negativní věci, bere a jak je možné se tomuto zkreslení vyvarovat? Na tyto otázky odpovíme v článku.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. listopadu 2023

14.11.2023 Nedávná studie, která byla provedena ve Francii, odhalila zajímavý trend mezi novými investory. Kryptoměny jako bitcoin a ether si oblíbili víc než akcie nebo ETF. Jejich zájem roste zvlášť od začátku pandemie covidu-19. Kryptoměny dnes vlastní přibližně 9 procent dospělých Francouzů, tedy víc než 7 procent, kteří vlastní akcie, a 2 procenta, kteří investují do ETF.
img

Novavax hlásí čtvrtletní výsledky a postup restrukturalizace

09.11.2023 Novavax (NVAX.US) vykázal za třetí čtvrtletí vyšší než očekávané tržby, především díky grantům vlády USA na klinické studie. Navzdory meziročnímu poklesu tržeb ze 734,58 milionů USD na 187 milionů USD se společnost zaměřuje na optimalizaci těchto grantových příležitostí. Aby se společnost Novavax vypořádala s menším trhem s vakcínami COVID-19, než se očekávalo, snížila své závazky a připravuje se na snížení nákladů o dalších 300 milionů dolarů v roce 2024.
img

MZe schválilo sazby základních dotací, podpora klesá s velikostí farem

01.11.2023 Na přímých platbách pro zemědělce, které dostávají na hektar obhospodařované půdy, se letos rozdělí 20 miliard Kč. Loni to bylo téměř 23 miliard Kč, letos však začalo nové dotační období Společné zemědělské politiky EU. ČTK o tom v tiskové zprávě informovalo ministerstvo zemědělství. Přímé platby jsou hrazené zcela ze zdrojů EU.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Baterie do elektromobilů vyrábí hlavně Čína, investuje i do továren v Evropě

01.11.2023 Investice do výroby baterií v poslední době výrazně rostou v důsledku přechodu automobilového průmyslu od vozidel se spalovacím motorem k elektromobilům. Členské země Evropské unie letos definitivně schválily normu, která od roku 2035 prakticky znemožňuje prodej nových benzinových a naftových aut v EU. Nejpoužívanější jsou v současnosti lithium-iontové akumulátory, dojezd na jedno nabití u těchto typů baterií činí v současnosti zhruba 300 až 600 kilometrů.
img

Sarepta se propadá o 40 % po neuspokojivých testech léků

31.10.2023 Společnost Sarepta Therapeutics (SRPT.US) se dnes obchoduje pod velkým tlakem. Po neuspokojivých výsledcích testování léku se akcie propadly o zhruba 40 %. První důkazy naznačovaly, že lék Elevidys vyvíjený společností Sarepta je účinný při léčbě pacientů s Duchennovou svalovou dystrofií, což vedlo americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv ke schválení jeho použití pro omezený počet pacientů.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Podle analýz kryptoměnu bitcoin využívá po celém světě kolem 210 milionů lidí

29.10.2023 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin (před 15 lety, 31. října 2008, tehdy ještě anonymní vývojář Satoši Nakamoto zveřejnil článek "A Peer-to-Peer Electronic Cash System", ve kterém popsal technologii, na základě které vznikl později bitcoin):
img

Česko získává možnost danit zisky velkých nadnárodních firem, jako drtivá většina jiných zemí světa. Získá tím i miliardy korun, které ovšem veřejné finance moc ozdravit nepomohou

27.10.2023 Česko získá možnost danit zisky velkých nadnárodních firem. Dnes to schválila Sněmovna. Co tomu předcházelo a co čekat?
C:\fakepath\trader-23102023-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.10.2023 1) Čínské úřady vyšetřují dceřiné společnosti smluvního výrobce elektroniky Foxconn kvůli daním a kvůli tomu, jak v zemi využívají půdu. Informoval o tom v neděli čínský státní list Global Times. Deník s odvoláním na obeznámené zdroje uvádí, že vyšetřování postupuje ve dvou provinciích. Tchajwanský Foxconn je největším výrobcem iPhonů na světě a řadí se i mezi největší světové zaměstnavatele. Firma uvedla, že bude ohledně vyšetřování spolupracovat.
C:\fakepath\dolary.jpg

Studie: Globální miliardářská daň by mohla přinést až 250 miliard USD

23.10.2023 Vlády po celém světě by měly otevřít novou frontu v mezinárodním boji proti daňovým únikům a zavést globální minimální daň pro miliardáře. Ta by mohla vynést ročně až 250 miliard USD (5,7 bilionu Kč). Vyplývá to ze studie výzkumné organizace EU Tax Observatory, jejímž cílem je analýza a sledování daňové politiky v EU. Pokud by se tato částka opravdu vybrala, odpovídala by pouze dvěma procentům z téměř 13 bilionů USD majetku, který vlastní po celém světě 2700 miliardářů.
img

Invesco: Obchodování s komoditami a jejich úloha v portfoliu

23.10.2023 Ve společnosti Invesco analytici zkoumají komodity a jejich role v portfoliích investorů. Na základě komoditního indexu Bloomberg ("BCOM") lze komodity obecně rozdělit na energetické, kovové a zemědělské komodity, ale také na další subsektory.
img

Dopady umělé inteligence na ekonomiku

21.10.2023 „Adaptace AI bude spíše vleklý proces, než revoluční změna ze dne na den. V dalších letech bude její dopad na ekonomiku jen minimální a většího boomu se dočkáme možná až v příští dekádě. Vyspělé ekonomiky budou existenčně závislé na této technologii kvůli nepříznivé demografii,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Cena bitcoinu se chystá dosáhnout 30 000 USD

20.10.2023 Po nedávných komentářích předsedy Federálního rezervního systému USA Jeroma Powella, které vedly ke zvýšení výnosů státních dluhopisů, zaznamenala cena bitcoinu a dalších kryptoměn v pátek mírné zisky.
img

Portu Gallery upsala předměty už za více než čtvrt miliardy korun, investorům nově nabídne největší úpis ve své historii

17.10.2023 Online investiční galerie Portu Gallery oslavila v září 4. výročí od založení. Za dobu svého působení nabídla investorům příležitost podílet se formou úpisů na investicích do 130 sběratelských a uměleckých předmětů v celkové hodnotě 258,1 milionů korun. Tento segment alternativních investic dokáže nabídnout kromě diverzifikace portfolia i zajímavý výnos. Například kategorie umění se podle studie společnosti Knight Frank zhodnotila meziročně o 30 procent, za poslední dekádu pak o 109 procent. Do kategorie umění sáhla Portu Gallery i pro další úpis, kdy na konci října nabídne možnost podílet se na investici do unikátní umělecké sbírky v rekordní hodnotě překračující hranici osmi nul.
img

Nejlepší důchodový systém na světě má Nizozemsko. Česko by mohlo být dvacáté

17.10.2023 Nejlepší důchodový systém na světě má Nizozemsko. Vyplývá to z dnes zveřejněného, letošního hodnocení poradenské společnosti Mercer, která od roku 2009 každoročně sestavuje ukazatel kvality penzijních systémů ve vybraných zemích světa. V letošním hodnocení jich posuzuje dosud nejvíce, a to 47. Druhý nejlepší důchodový systém má v tomto žebříčku Island, jenž loni obsadil první místo, třetí je pak Dánsko. Uvedené tři země ještě společně s Izraelem jsou jedinými, které v hodnocení získávají nejlepší hodnocení, „A“.
img

US Open: V novém týdnu převládá lepší nálada!

16.10.2023 Americké indexy se v pondělí posunuly výše. Stalo se tak v době, kdy představitelé USA a Německa podnikli diplomatické kroky, aby zabránili eskalaci izraelsko-hamasovského konfliktu. Růst Wall Street podpořil zlepšený sentiment a rostoucí naděje, že cyklus zvyšování sazeb by mohl skončit. Kromě toho s nástupem výsledkové sezóny zveřejnilo své výsledky několik společností, které byly obecně dobré. To posílilo býčí náladu, protože investoři vnímají americkou ekonomiku jako odolnější vůči přísnější měnové politice.
img

Americké akcie čeká technický růst do konce roku

11.10.2023 „Ve výsledku se schází vícero argumentů, spíše technické povahy, proč by měly trhy pokračovat v růstu letos i přes to, že ekonomický fundament tento růst plně nepodporuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Studie: Investoři porazili inflaci v USA, v Evropě naopak pohořeli

02.10.2023 I po zohlednění inflace se za posledních 25 let zvýšila hodnota investic do akcií (S&P 500) v USA téměř 2,5krát. Naopak v Eurozóně inflace stoupala rychleji než akcie (Stoxx 600), a to o 18 % (1999-2023). Investoři do pražské burzy na tom jsou za poslední čtvrtletí o trochu lépe, jelikož hodnota jejího indexu PX převýšila inflaci o 77 %.
C:\fakepath\1695722035-Konfirman_zkreslen-26092023.jpg

Informační zkreslení

26.09.2023 Příliš velké množství informací brání provést kvalitní predikci. O platnosti tohoto tvrzení se přesvědčíme v dnešním článku.
C:\fakepath\trader-22092023-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.09.2023 1) Rusko od počátku října zavede nové vývozní clo vázané na vývoj směnného kurzu rublu vůči dolaru. Oznámila to dnes ruská vláda. Opatření potrvá do konce příštího roku. Státní rozpočet by mohl z dodatečné daně na vývoz hnojiv, některých kovů a dalších komodit získat ročně navíc 600 miliard rublů.
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

Analýza: Válka na Ukrajině snížila růst v Evropě a výrazně zvýšila inflaci

22.09.2023 Válka na Ukrajině snížila hospodářský růst v Evropě a výrazně také na kontinentě zvýšila inflaci. Vyplývá to z dnes zveřejněné analýzy švýcarské centrální banky. Horší dopady války podle této studie teprve přijdou. Evropa od invaze ruských vojsk na Ukrajinu loni v únoru zaznamenala prudký nárůst cen energií a otřesy na finančních trzích. Výrazně se také snížil výkon ruské a ukrajinské ekonomiky.
C:\fakepath\trader-20092023-39-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.09.2023 1) Akcie americké rozvážkové služby Instacart včera zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 43 procent. Hodnota firmy tak dosahuje téměř 14 miliard dolarů (320,2 miliardy Kč), napsala agentura Reuters. Instacart se zabývá rozvozem potravin, podobně jako například v České republice společnost Rohlík.
C:\fakepath\trader-19092023-47-zm.png

IIF: Globální dluh vzrostl ve čtvrtletí na rekordních 307 bilionů USD

19.09.2023 Celosvětový dluh ve druhém čtvrtletí stoupl na rekordních 307 bilionů USD (více než sedm biliard Kč), a to navzdory zvýšení úrokových sazeb, které omezují zájem o bankovní úvěry. Na růstu měly hlavní podíl vyspělé země jako Spojené státy a Japonsko. Podle agentury Reuters to vyplývá z nové studie Institutu pro mezinárodní finance (IIF).
img

Výrobu aut v Německu ohrožuje Čína, ukázala studie institutu IW

15.09.2023 Dovoz čínských automobilů a automobilových součástek do Německa v první polovině roku vzrostl o 75 procent, i když celkový dovoz z Číny klesl. Vývoz aut a dílů z Německa do Číny se pak snížil o 21 procent. Ve své zprávě to uvádí německý ekonomický institut IW. Údaje ukazují, že největší evropské centrum výroby aut se dostává pod stále větší tlak. Z širšího pohledu se pak auta podle IW stále více stávají asijským produktem.
img

Developeři: Pokud se sníží daň z nového bydlení na 12 pct, zlevní se byty

12.09.2023 V případě, že by se příští rok snížila daň z bydlení, klesla by podle developerů cena nabízených bytů. Návrh na snížení daně ze současných 15 procent na 12 procent je součástí probíraného vládního konsolidačního balíčku, který pokud bude schválený, by měl začít platit od začátku roku 2024. Snížená daň by se měla týkat bytů o méně než 120 metrech čtverečních, průměrně by pak podle developerů oslovených ČTK byty zlevnily přibližně o 250.000 korun. Někteří developeři začali se změnou ceníku již nyní, nižší daň by se ale do cen měla promítnout až po Novém roce.
img

Receptem na růst českých mezd není dovoz levných pracovníků ze zemí typu Mongolska, ale dovoz robotů a modernizace výroby. Potvrzují to nová dánská data

12.09.2023 Ministr práce a sociálních věcí Marián Jurečka se chystá do Mongolska lobovat i za to, aby v Česku pracovalo více lidí odtamtud. Zároveň vláda, jejíž je členem, hlásá, že chce české hospodářství modernizovat, aby se vymanilo z pasti středně rozvinuté ekonomiky.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Henley: Kryptoměny využívá po celém světě kolem 425 milionů lidí

06.09.2023 Kryptoměny využívá po celém světě zhruba 425 milionů lidí. Přes 88.000 jich má v kryptoměnách majetek v hodnotě nejméně jednoho milionu dolarů (zhruba 22,5 milionu Kč) a 22 lidí v hodnotě nejméně jedné miliardy dolarů. Vyplývá to z údajů poradenské společnosti Henley & Partners.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 6. září 2023

06.09.2023 Zprávy z kryptoměnového průmyslu dokážou velmi přesně zachytit globální trendy. Jedna z nedávných zpráv společnosti Consensys ukázala, že pokud jde o povědomí o kryptoměnách, je dnes světovým lídrem Nigérie. Studie byla provedena formou online průzkumu a zúčastnilo se jí 15 158 osob z 15 zemí světa. Ke zkoumaným zemím patřily Spojené státy, Velká Británie, Francie, Japonsko, Jižní Korea a Argentina.
C:\fakepath\Novo-Nordisk-05092023-1.jpg

Byznys s obezitou, který odstartoval jízdu dánského Novo Nordisk

05.09.2023 Když se řekne akciová rally letošního roku, většině lidí se zřejmě vybaví akcie společnosti Nvidia a dalších, zejména technologických firem. Skvělý růst za sebou, a dost možná i před sebou, má ale i o dost nenápadnější hráč, dánská farmaceutická společnost Novo Nordisk, která se aktuálně pere s francouzskou LVMH o první místo nejhodnotnější evropské společnosti.
img

Ripple (XRP) přitahuje mladé jihokorejské investory

28.08.2023 I když se XRP setkalo se značnými otřesy kvůli stupňujícím se regulačním problémům, jihokorejští investoři zůstali neochromeni. Ve skutečnosti se toto aktivum stalo nejpreferovanějším v jejich portfoliích, zejména u těch, kterým je kolem 20 let. Svědčí o tom nová zjištění, podle nichž XRP tvoří 20,7 % jejich investic, čímž překonává kombinovanou alokaci 17,5 % pro Bitcoin a Ethereum.
C:\fakepath\eurusd-24082023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.8.2023

24.08.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Podpořil je zisk akcií výrobce čipů Nvidia před zveřejněním čtvrtletních výsledků hospodaření, který pomohl k růstu i dalším technologickým společnostem.
img

Kdo může za to, že Česko má pátou nejvyšší inflaci v OECD? O proč ji má „bezeurové“ Švýcarsko šestkrát vyšší než „eurové“ Slovensko, které svojí inflací překonává i Českou republiku…

22.08.2023 Česko mělo v červnu pátou nejvyšší míru inflace ze zemí OECD, vyplývá ze studie společnosti Utility Bidder, kterou dnes zveřejnila ČTK. Meziroční inflace činila v Česku podle studie 9,7 procenta. Vyšší už v rámci OECD byla pouze v Turecku, Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Nejnižší míru inflace naopak v červnu vykazovaly Švýcarsko, Řecko a Španělsko.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Inflace v České republice je pátá nejvyšší v zemích OECD, zjistila studie

22.08.2023 Míra inflace v České republice byla v červenci v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) pátá nejvyšší, a to po Turecku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Vyplývá to ze zprávy o vývoji inflace v roce 2023, kterou sestavila společnost Utility Bidder. Naopak nejnižší míru inflace vykázalo Švýcarsko (1,7 procenta), následuje Řecko (1,8 procenta) a Španělsko (1,9 procenta).
img

Česko zřejmě získá možnost danit zisky velkých nadnárodních firem, jako drtivá většina jiných zemí světa. ČR tím získá miliardy korun

16.08.2023 Česko zřejmě získá možnost danit zisky velkých nadnárodních firem. Co tomu předcházelo a co čekat?
img

Nenápadná rally bitcoinu

14.08.2023 Bitcoin po týdnech útlumu minulý týden zaznamenal nenápadnou rally. Cena největšího světového kryptoaktiva se v polovině týdne vyšplhala téměř na 29 700 amerických dolarů a poté se zklidnila. Nyní se obchoduje těsně pod hranicí 29 100 dolarů, což představuje týdenní nárůst o více než 1,25 % - první týdenní zisk od června.
img

Euro ohrožuje budoucnost Evropy, říká nobelista Joseph Stiglitz. Nová studie zjišťuje, že euro má nulový dopad na rozvoj obchodu, přičemž jeho zastánci dlouhodobě tvrdili opak

13.08.2023 Z hlediska příznivců přijetí eura zdrcující studie vychází v zářijovém vydání prestižního vědeckého žurnálu Journal of International Money and Finance. Efekt eura na růst vzájemného obchodu členských zemí měnové unie je podle ní v zásadě nulový.
img

Dolar klesá kvůli nedávným prohlášením představitelů Fedu

09.08.2023 Dolar klesl poté, co zástupci Fedu oznámili, že může dojít ke změnám v měnové politice. Prezident Fedu ve Philadelphii Patrick Harker naznačil možný konec cyklu zvyšování sazeb s odkazem na pokrok v boji proti inflaci.
img

NovoNordisk stoupá o 11 % po možném průlomu v medicíně Wegovy! 📈

08.08.2023 Akcie dánské společnosti NovoNordisk (NOVOB.DK) posilují o téměř 11 % a stoupají na historická maxima. Důvodem jsou výsledky studie léku Wegovy, který bojuje proti obezitě. Ty ukázaly, že lék může snížit riziko srdečních onemocnění u dospělých s nadváhou až o 20 %. Trh vidí šance v tom, že společnost má k dispozici lék, který účinně pomáhá v boji proti chronické obezitě a snižuje riziko jejích komplikací.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Rzeczpospolita: Německá ekonomika slábne, je Německo nemocným mužem Evropy?

03.08.2023 Německá ekonomika se nemůže postavit na nohy. Už dvě čtvrtletí po sobě se hrubý domácí produkt (HDP) země snížil a Německo se tak podle ekonomů dostalo do technické recese. V uplynulém čtvrtletí se HDP udržel na úrovni předchozích tří měsíců, což byl ale pravděpodobně jen slabý záblesk naděje. Hospodářský propad signalizují všechny důležité ukazatele. Znovu se začíná mluvit o "nemocném muži Evropy", jak zemi označil už na přelomu tisíciletí britský ekonomický časopis The Economist, píše polský deník Rzeczpospolita.
img

Analýza ukazuje prudký vzestup solárů a stagnaci větrníků

31.07.2023 Instalovaná kapacita nově zprovozněných fotovoltaických elektráren v Česku loni stoupla meziročně o 366 procent, vyplývá z analýzy společnosti TPA Valuation & Advisory. Enormní nárůst firma očekává také v letošním roce. Vodní a zejména větrné elektrárny proti fotovoltaice dlouhodobě výrazně zaostávají. Loni nebyla v České republice postavena žádná nová větrná elektrárna, stejně jako v roce 2021.
img

Každý desátý drobný investor používá ke správě investic umělou inteligenci typu Chat GPT

31.07.2023 Drobní investoři uvádí jako nejčastější důvod, proč využívat nástroje AI, časovou úsporu a rychlejší rozhodování. Až 11 % drobných investorů využívá umělou inteligenci ke správě svýych portfolií, přičemž podíl investorů ve věku 34-44 let vzrostl na 19 %. Dalších 35 % je otevřeno myšlence využívat umělou inteligenci, zatímco 40 % je vyloženě proti tomu.
img

Opravdu je Česko na špičce v dopravě a bezpečnosti? Silnice má na úrovni Pákistánu, horší než v ostatních zemích Visegrádské skupiny, bezpečnostní závazky vůči NATO neplní 20 let

25.07.2023 Médii a sociálními sítěmi rezonuje víkendový výrok premiéra Petra Fialy, jejž pronesl během vystoupení na festivalu Colours of Ostrava. „Jsme nejúspěšnější postkomunistická země. Patříme mezi světovou špičku v obraně nebo dopravě. Když se dívám do médií, vypadá to, že nic nefunguje, ale to není správné. Takoví nejsme, jsme mnohem dál a to musíme vidět.“
img

Vzestup e-commerce, mladší generace mění své nákupní zvyklosti

25.07.2023 Evoluci směrem k nakupování přes internet urychlila pandemie, ale ne všechny země se v tomto ohledu vyvíjely stejně. Také různé generace se chovají po svém, pokud jde o to, co nakupují online. V kontextu současného narativu souvisejícího s možným zpomalením globální i místní ekonomiky je důležité pochopit, jak kupující mění své nákupní zvyklosti.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Analýza: Česko má v OECD desáté nejvyšší tempo růstu HDP za odpracovanou hodinu

24.07.2023 Česká republika má desáté nejvyšší tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP) za odpracovanou hodinu z 38 členských států Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Uvádí to analýza odborníků na hledání zaměstnání společnosti Lensa, která zkoumala roky 1995 až 2021. Česko se tak sice nachází v první čtvrtině, ale vyšší růst hodnoty vykazují všechny zbývající státy Visegrádské skupiny (V4), tedy Slovensko, Maďarsko i Polsko.
C:\fakepath\trader-21072023-41-zm.jpg

Mezinárodní finanční korporace zvažuje, že na Ukrajině investuje 1,5 mld. USD

21.07.2023 Mezinárodní finanční korporace (IFC) zvažuje, že investuje 1,5 miliardy dolarů (přes 32 miliard Kč) do bankovnictví, zemědělství a infrastruktury na Ukrajině. Uvedl to dnes podle agentury Reuters regionální ředitel IFC pro Evropu, Latinskou Ameriku a Karibik Alfonso Garcia. Dodal, že IFC již od začátku ruské invaze poskytla na podporu Ukrajiny téměř 400 milionů dolarů. IFC je sesterskou organizací Světové banky (SB) a zabývá se investicemi do soukromého sektoru v rozvíjejících se zemích.
img

Fidelity International: Jak nový výzkum řeší nedostatek dat o biodiverzitě

20.07.2023 V současné době se standardizované nástroje, které finanční instituce používají k měření biodiverzity spíše, než na přímé měření dopadu spoléhají na modelování potenciálního dopadu činnosti na základě toho, co je známo o místě, kde je činnost vykonávána. Rychlý, cenově dostupný a spolehlivý způsob, jak přímo vyhodnotit stav biodiverzity v dané lokalitě, to je cíl nejnovějšího projektu, na kterém Fidelity International spolupracuje.
img

Studie zjistila, že povědomí o kryptoměnách v Argentině dosahuje 75 %.

18.07.2023 Nová studie zjistila, že povědomí o kryptoměnách v Argentině vzrostlo na 75 %, ačkoli mnoho občanů tvrdí, že se stále obávají volatility tokenů.
img

Budoucnost nakupování: Generace Z počítá s umělou inteligencí, rozšířenou realitou i roboty

17.07.2023 Průzkum společnosti Klarna ukazuje, že příští generace spotřebitelů touží po technologických inovacích, které by zlepšily jejich zážitek z nakupování. 81 % příslušníků generace Z a mileniálů očekává, že rozšířená realita zlepší nakupování v kamenných prodejnách, a 65 % uvedlo, že při nákupu je pro ně klíčová větší personalizace.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | ADX | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | ECN | EMA | ERM | ERM II | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Hedge fondy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Income Fund | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Order | Oscilátor | P/E | PEG | Parabolic SAR | Parita | Parita kupní síly | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pevný kurz | Platební bilance | Platforma | Podílový list | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Sloupcový graf | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Čárový graf | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Psycholog | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Trading in The Zone | IEA | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Satoši Nakamoto | BTC | Internetová měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Trade Station | MultiCharts | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Burzovně obchodované produkty | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Ed Seykota | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot USA | Barel ropy | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Český broker | Čínská banka | Čínské investice | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | Daňové přiznání | Diskuzní fórum | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Japonska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní kurz | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do podnikání | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční záměry | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Kurs koruny | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz čínského jüanu | Kurz ropy | Kurz zlata | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Lira | London metal exchange | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | MQL | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování přes internet | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Patterns | PayPal | Pepperstone | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Roboti | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Směnárny | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Termínované vklady | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Ukrajinská hřivna | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Webinář | Webináře | WTI | Zákon o cenných papírech | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Live účet | ROIC | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Dluhopisový index | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Petr Kellner | Private banking | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Tovární objednávky | Vláda ČR | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Akciová společnost | Čekací doba | Kmenové akcie | Mimoburzovní obchod | Převis | Primární emise | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Majors | Martingale | Session | SierraChart | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Pivot Pointy | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Cena eura | Podvědomí | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Dividendové akcie | Investment | IMPOSSIBLE | National Securities | Aramco | Rhodium | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | Ernst & Young | Western Union Business Solutions | Rabobank | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | Heritage Foundation | Scotiabank | CNN | VP Bank | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | DIW | Sentix | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | NATO | City Index | TD Ameritrade | Precious Metals Insights | BNY Mellon | Moody's Analytics | PwC | Standard Chartered | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | BTIG | Barclays Capital | Destatis | FX strategie | Agentura DPA | Sója | The Guardian | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Fat finger | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Technický výhled | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | DZ Bank | Rolls-Royce | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Creditas | Globální trhy | Investovaný kapitál | Rizikový kapitál | Finanční centrum | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Tržní volatilita | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Earnings | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Footprint | KBC | BlackRock | Otřesy na trzích | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Jádrový index | Kč/EUR | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Front month | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Posilování koruny | Milionáři | Miliardáři | Německý ústavní soud | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Den D | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | Nárůst úroků | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Forexoví tradeři | Členství v EU | IHS | Otřesy na finančních trzích | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční metropole | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Analýza akciového indexu | Akce centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | Pád měnového páru GBP/USD | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Britské banky | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Odchod z Evropské unie | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Denominace | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Kryptoměny | Londýnské finanční centrum City | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Index AEX | Index Nikkei | Obchodování na pitu | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Cena mědi | CzechInvest | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Finanční injekce | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Prognos | Největší banky | Stagnace | Institut Prognos | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování AOS | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Investiční poradci | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrová krize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Elektronické peníze | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Držení akcií | Rychlé zisky | Historická data | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Spekulativní obchodování | Dnešní zpráva | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Predikce | Automatické obchodování | Světový obchod | Globální obchod | Mezinárodní investice | General Electric | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční stratég | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Zprávy a události | Dohled nad finančním trhem | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | TTIP | Německé dluhopisy | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Dukascopy Bank | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Měnové krize | Hřivna | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Nástroje technické analýzy | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Ziskové obchodování | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Internetové firmy | Konsenzus | Investice v Číně | Výnosné investice | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Fundamentální základ | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Bitfinex | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Bridgewater | Venture Capital | German Industry UK | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | State Street Global Advisors | Zklamání investorů | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Rhodium Group | Nejvyšší výnosy | Bitstamp | Rystad Energy | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Swiss Life Select | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Andrea Unger | Silicon Valley Bank | Euler Hermes | Zahraniční forex | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Snižování rozvahy Fedu | Goldenburg Group | BHS | Globtrex.com | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | LBBW | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Český zlatý poklad | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | André Kostolany | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Vladimír Pikora | Jack Schwager | Obchodování s kryptoměnami | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Palladium | Podnikové dluhopisy | Trade Financial | GlobalMarkets | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Multicharts | Digitální zlato | Ziskový trading | Měnové zajištění | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Kraken | Crown | Bitcoinové futures | LTC | ETH | ETC | XRP | deVere Group | Capitalinked | Radim Dohnal | Největší hedgeový fond | Ray Dalio | Creditreform | Invesco | Hodnota fúzí a akvizic | Trh s bitcoiny | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | Hypoindex | XBT | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Coinone | Bithumb | Korbit | Růst bitcoinu | NEST | Oxfam | Lightning Network | ESMA | Stellar | Těžba kryptoměn | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Krypto burzy | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Lithium | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Ceny lithia | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | EY ITEM | Automatizované obchodování | Chuť investovat | Nejlepší tradeři | Altcoiny | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Price-to-earnings ratio | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Burzovní trh | Začít investovat | Globální dividendy | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Trumpova cla | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Německá centrální banka | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Spoření na důchod | Rozvojové ekonomiky | Podíl dolaru | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Přijetí eura | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Boston College | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | FINRA | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Nákup zlata | EY Global IPO Trends | Global IPO Trends | Domácí měna | Výplaty dividend | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Americké akciové burzy | Cenový kanál | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Měny rozvíjejících se ekonomik | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Trh Start | Americký dolarový index | Czech Fund | Sanford C. Bernstein | USMCA | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Akcie v Evropě | I-Trader | BAML | Vyšehradské fórum | FKI | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Banka Mizuho | Mileniálové | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Zlaté zásoby | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Obchodní investice | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Tvrdý brexit | Roční výnos | Největší kryptoměna | Automatické obchodní strategie | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Posilování české koruny | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | EMEIA | Daňové reformy | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Nejbohatší lidé | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Zadluženost | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Mergermarket | Počet fúzí a akvizic | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Akciová rally | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Fidelity Investment | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Silný frank | Vysoké zisky | Petr Kouba | Algotrader | Vývoj obchodního kapitálu | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Zrušení hotovosti | Obchodní přístup | Globální dluh | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Palladiové akcie | Mezinárodní investoři | Německé banky | Hodnotové investování | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Analýza xPartners | Aktivní trader | Přední ekonomové | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Obchodníci s kryptoměnami | Analytik Czech Fund | Růst hodnoty firem | MiFID 2 | Evropské akciové burzy | Státní fond | Norská centrální banka | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Instacart | Finanční produkty | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Platby v hotovosti | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst ekonomiky USA | HeadHunter | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Cena pohonných hmot | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Michal Brožka | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Pokles sazeb | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Teorie Elliott Wave | BTC CME FUTURES | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Chainalysis | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Elliottovy vlny | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Brexit bez dohody | Společná měna | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Snížení sazeb | Ferrari | Vysoká finanční páka | Čínský trh | Wealth Management | Ratingy udržitelnosti | Prezidentka ECB | CoinShares | Investiční omezení | Volný čas | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Obchodní principy | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | Akciová portfolia | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | BTC CME | Maržové obchodování | Maržový účet | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Negativní fundament | Spready a poplatky | Ekonomická analýza | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | PwC Global Top 100 | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Americké futures | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Vliv na obchodování | Bohatí | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Akciové alokace | Cena niklu | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Čeští investoři | Růst mezd | Upisování | Hongkongská burza | Stříbrné mince | Papírové peníze | Cena žlutého kovu | Gram zlata | SAB Finance | Depozitní sazby | IMK | Tržní pozice | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Těžební zařízení | Obchodování přímo z grafu | US500 | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Vývoz do USA | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Obchodní praktiky | Pohonné hmoty v Česku | Nejnovější výsledky | Python | Snížení daní | Programovací jazyk | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | Online investiční galerie | iShares | Kurzarbeit | MetLife | ESG | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | České nemovitosti | Edge | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obavy z globální hospodářské recese | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Nobelova cena za ekonomii | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | Snižování rizika | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Konec hotovosti | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Obchodní restrikce | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | CzechTrade | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Investorka | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | Střadatelé | Rozpočtová politika | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Analytik portálu | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Lineární regrese | Německá vláda | IOT | Hongkong | AEX index | Algo | Výsledkové zprávy | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Budoucí podnikání | Evropské firmy | Klíčová rizika | Dvojitý vrchol | Dovoz čínského zboží | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Cennější než zlato | Landesbank Baden-Württemberg | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Zelená politika | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Histogram | Proroctví | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Nobelovy ceny za ekonomii | Vyšší volatilita | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Achim Wambach | Přijmout euro | Spojené státy a Čína | CETA | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Objem čínských investic | Celosvětový dluh | USA a Čína | Obchodovat na burze | Pravděpodobnost úspěchu | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | ETF na zlato | Global Finance | Jeremy Corbyn | Server BBC | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | DGB | BDI | Obavy z nedostatku investic | 4G | 4G v Evropě | Poskytování digitálních veřejných služeb | Institut německého hospodářství | IW | Výše rozpočtového deficitu | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Zavedení digitální daně | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Maximální drawdown | Bilance | Zavedená cla | Přebytek obchodu | Index DOW | European Metals Holdings | EMH | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Poskytovatelé úvěrů | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Clearstream | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Fortune | Investovat jako Warren Buffett | Citadel | Úvěrové produkty | Ceny amerických akcií | Placebo | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | All Time High | Tether Limited | dApps | Přeshraniční platby | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Legislativa | Hongkongské akcie | Blahobyt | Trendová linie | Studie Fed | Ceny čínského zboží | Úřad celní a hraniční ochrany | CBP | Administrativa prezidenta | INTC | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | 5G | Premarket | AFP | Švýcarská ekonomika | Hospodářské záležitosti | Chilské peso | Ekonomická důvěra | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Předseda Evropské komise | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | Swingové maximum | Globální trh | Záměna | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Indikátor GMMA | Alza.cz | E-shopy | Petr Dufek | 4GLD | Xetra Gold | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Martin Svoboda | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | Zakázky německého průmyslu | Průmyslové zakázky v Německu | Důchodové systémy | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | USDIDX | Standard Oil | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Seriózní trading | Váš trading | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | CFD World | Nejvyšší nezaměstnanost | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Globální vývoj | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Rostoucí mzdy | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | COPPER | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Firmy v Číně | NAFTA | Britové | Multitasking | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Soukromý sektor | Pokračující protekcionismus | Konzervativci | Koruna vůči libře | Výsledek včerejších voleb | Výsledek britských voleb | Výsledek voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Moskva | HDP Německa | První den obchodování | Společnost Huawei | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Goldcorp | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Ústavní soud | Škoda Auto | Penta Real Estate | ČVUT | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Edward Moya | Francouzská centrální banka | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Metalurgie | Zpracování kovů | Automobil | Adiquit | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař pro hospodářství | Paolo Gentiloni | Eurokomisař | Optimismus investorů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Rychlý růst mezd | Bydlení | Dovozní cla | Počet veřejných úpisů akcií | Uber | Ipsos | Výhled do roku 2020 | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Počet primárních veřejných úpisů akcií | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | SPD | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | ACEA | Miliardy korun | Předsevzetí | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Kraft Heinz | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Zájem o rizikovější aktiva | Bridget Jonesová | Index šanghajské burzy | Izraelská ekonomika | České výnosy | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Aktuální klíčová rizika | Hospodářský růst v Německu | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | ETF roku 2020 | Hospodaření | Dublin | Zbrojovky | Třetí světová válka | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | CFA | Společnost Sentix | Zvýšené geopolitické napětí | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Evropský maloobchod | Evropská inflace | CRIF | Czech Credit Bureau (CRIF) | Czech Credit Bureau | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Analýza společnosti | Federální úřad pro letectví | FAA | Qantas | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | T. Rowe Price | Velké trhy | Ekonomické sankce | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Počet volných míst | Von der Leyenová | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Kantony | Soukromí investoři | ProfitLevel | Hodnota investic | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Dramatické dopady | Šéf Ifo | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Růst globální ekonomiky | CME BTC | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Breakouty | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Emisní cena | Cena akcií podniku | Emisní cena akcií | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Rozpočtový přebytek | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Přebytek bilance | Firemní bankroty | Bankroty | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Inovátorovo dilema | Bertelsmann Stiftung | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Růst německé ekonomiky | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Britské společnosti | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | Britské podniky | Banka Morgan Stanley | Ptačí chřipka | Jednání s investory | Předsudky | Podnikatelky | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | List The Guardian | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Vladimír Beszédes | Krach | Komunikace | Základ daně | Francouzská vláda | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Belt and Road | Chudoba | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Ján Kopil | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Počet fúzí a akvizicí | Zpráva CMS | CMS | Anglie | Wales | Hodnota transakcí | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Španělská chřipka | American Express | Ratingová agentura Fitch | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Renko | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Číně | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Penzijní systém | Finanční vzdělávání | Důchody | Coronavirus | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Závislost na dolaru | SARS | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Infekce koronavirem | Pandemie koronaviru | Pandemie | Epidemie SARS | IHNED | DISH | Vzdělávání ve finančním sektoru | EFPA ČR | EFPA | VECTOR Certifikace | European Financial Advisor | European Financial Planner | Michal Pyšík | Jednatel | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Excelentní konzultant | Konzultant | Certifikace | EFA/EFP | Certifikace EFA/EFP | Hard skills | Soft skills | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Boeing | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Dovoz z Číny | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Lukáš Baloga | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | OCP | Zdanění bohatých | Obchody | Výdaje | Čeští tradeři | Daň z příjmu | Fond Quant | Pesimismus | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | OMFIF | Dopady koronaviru | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Dodávky na trh | Prodeje aut | Indikátor Volume | Fresenius Medical | Převody peněz | Poselství o stavu unie | Vysokofrekvenční tradeři | Latentní arbitráž | Běžní investoři | Korporátní výsledky | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Čierna labuť | N. N. Taleb | Taleb | Sazby beze změny | Capital Group | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | MIT Sloan School of Management | State Street Associate | Snowflake | Palantir | Zisky dolaru | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Britský statistický úřad | VoxEU | Průmysl eurozóny | Traderky | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Americká inflace | Momentum indikátory | Indikátor RSI | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | London School of Economics | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | Firmy z USA | Pokračování poklesu | Empire State Index | Prime Standard | Globální automobilový průmysl | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | OIL.WTI | Deutsche Telekom | TS Lombard | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bez rizika | E*Trade Financial | Aktivita v sektoru služeb | Zhejiang Huayou Cobalt | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Správci aktiv | Využití umělé inteligence | Imperial College | Světová pandemie | Gilead Sciences | Prudký propad | Německý růst HDP | Noviny | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Šíření onemocnění | Index Standard & Poor's | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Největší ztráty | Intradenní volatilita | Jihoafrická ekonomika | Ekonomika Jihoafrické republiky | Průměrná mzda | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Hospodářská politika | Nová data | Šok | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | České mzdy | Guru | Exekuce obchodu | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Obraty trendu | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Inflace v únoru | Důsledky koronaviru | Ekonomika Evropské unie | WP | Videokonference | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Zavření škol | Americké výnosy | Vysoká rizika | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Poradci | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Počet firemních bankrotů | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Lukáš Jokl | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | MSCI China | ishares China | Opatření vlády | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Index výrobní aktivity | Výrok Lagardeové | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Masivní propad | Fiskální politiky | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Třída aktiv | Průzkum Fidelity | Chod ekonomiky | Antivirové firmy | Tudor | Šíření viru | Stimul | Epidemie onemocnění | Důležitý support | New York Times | NBER | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Šíření nového typu koronaviru | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Spiegel | Německý hospodářský institut | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Výkon světové ekonomiky | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozkolísaný | Texas | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Investiční svět | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Perpetuum mobile | Lukáš Foral | Přísná opatření | Další pokles | Deutschlandfunk | Vyplácet dividendy | Počítačové algoritmy | Algoritmy | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | MPSV | Daňové povinnosti | Hlavní centrální banky | Pravidla EU | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Středoevropské trhy | Makroekonomie epidemie | Prodejní tlak | Světové hospodářské krize | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Podpůrný balíček | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Velká finanční krize | Dividendové výnosy | Bankovní systém USA | Pojišťovací společnosti | Ekonomický dopad viru | Peněžní zásoby | Velikost peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Uzdravování | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Instituty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hranice měnové politiky | Tisková konference | Banka JPMorgan | Wood&Company | Jair Bolsonaro | Státní rozpočty | Biliony | Institut IW | Býčí potenciál | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Koronové dluhopisy | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Ángel Gurría | The Economist | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Investice do zdravotnictví | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Živobytí | Investiční fond Quant | Výkonnost indexu | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Izraelská vláda | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Ekonomický propad | Plán G20 | Nigérie | VW | Člen představenstva | Psychologie tradera | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Války | Petr Smejkal | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Nizozemský premiér | Růst nezaměstnanosti | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Závislost | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Nejprudší jednodenní nárůst | Jednání ČNB | Koronakrize | Zelené energie | Investiční megatrend | Autoprůmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Tesla dnes | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Emise leteckého průmyslu | Emise oxidu uhličitého | Australia Institute | Richie Merzian | IATA | Týdenní nárůst | Ekonomické škody | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Omyl | Eurokomisaři | Thierry Breton | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Úvěrová pojišťovna | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Opatření proti šíření koronaviru | Coface | Společnost Coface | Vládní opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Patenty | Chudé země | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Objem čínských investic v EU | Devizové rezervy České národní banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Rušení objednávek | TPA | Hluboké recese | Ekonomické dopady koronavirové krize | Dopady koronavirové krize | Aukce pokladničních poukázek | Ministři | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Dolar slábne | Chřipka | Skupina těžařů | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Lidský mozek | Mozek | Rutina | Životní styl | Cena benzínu | Zpravodajské služby | CIA | Španělé | Crypto burzy | Německé automobilky | Markus Söder | Snížení produkce | Rozpočtový schodek USA | Splátky dluhů | Technické problémy | Výpadky | DAWN | Activision Blizzard | Emitenti | Connecticut | Massachusetts | Více peněz | Long signál na akcie | WisdomTree | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | CME futures | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | Procter & Gamble | Dnešní statistiky | Statistiky | Americké univerzity | Hospodářská komise OSN | Hospodářská komise | Jeffrey Halley | Remdesivir | Antivirotika remdesivir | Antivirotika | Restartování ekonomiky | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Růst daní | Plošné testování | Strategy Provider | Pavel Bambásek | National Futures Association (NFA) | Malé podniky | Poradenské společnosti | Návrat do práce | USD za barel | Levná ropa | Madrid | Global Wealth Management | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Prezident institutu ZEW | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Největší ekonomika eurozóny | Dluhové poradce | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | ODS Zbyněk Stanjura | Selský rozum | Cenové pohyby | SARS-CoV-2 | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Evropské indexy | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Sociální napětí | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Citlivost trhu na zprávy | Citlivost trhu | Selhání remdesiviru | Hlavní indexy americké akciové burzy | Znovusjednocení země | Amundi | Výkon dolaru | Joe Biden | Philip Zimbardo | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Poklesy HDP | Data z trhu práce | ADBE | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | BTC/USD Technická analýza | Bitcoin dnes | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Experimentální lék | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Ministerstvo hospodářství | Osobní příjmy | Prognóza německé vlády | Náklady na financování | Hospodářství země | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Maloobchod | Finanční polštář | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Používání remdesiviru | Úřady ve Spojených státech | FDA | Stephen Hahn | NIAID | Anthony Fauci | Epidemiolog | Americký epidemiolog | Gilead | Daniel O’Day | Čistá ztráta | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | UBS Global | Český státní rozpočet | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Soud | Kola nákupů aktiv | Marcin Kolasa | Grzegorz Wesołowski | Koncern Volkswagen | Oddlužení | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Alexander Krüger | Státní banka | Euronav | Rekordní zisk | Justice | Regulační orgány | Státy eurozóny | Prodat dluhopisy | Výnosy na dluhopisech | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Dluhy | Vzácnost Bitcoinu | Měnový výbor Bank of England | Podmínky kurzarbeitu | Členské státy | Průmyslové kovy | Investice do startupů | Omezení investic | Aktuální Startup Report | Startup Report | DLA Piper | Miroslav Dubovský | Členské země | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Ředitel ING | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | PitchBook | T-Mobile | Auta | Ojetiny | Indexy v Asii | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Prodej elektromobilů v Evropě | PwC E-Mobility Sales Review | E-Mobility Sales Review | Konsorcium | Levné peníze | Propuknutí nemoci | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | Velké peníze | Recyklované kovy | Recyklace | Upcyklace | Trash Made | Zdenka Kladníčková | Manažerka projektu | Manažerka | CL | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Počet firemních bankrotů v Německu | Prodej vozů | Spolková vláda | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Více riskovat | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Manažeři | Čínská automobilka | Contemporary Amperex Technology | CATL | Eli Lilly | LLY.US | LLY | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Crash na burze | Růst Bitcoinů | Nové studie | Velký růst | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | GlobalData | Předsedkyně Evropské komise | Čínské hospodářství | Biotechnologická společnost Moderna | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Proti trendu | Inflace v Turecku | Ekonomické zotavení | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Otevřít obchodní účet | Analytické centrum | Kia | JDE | Největší ekonomika v Evropě | Unie | Propady HDP | ČR | Investice do energetiky | Pokles investic | Agentura IEA | Vakcíny proti koronaviru | Vytvoření vakcíny | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Hertz | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Základní příjem | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Soubor pravidel | Prime Market | Zbrojovka | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Velcí producenti | PEPP | Britské firmy | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | The Information | Server The Information | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Antivirus | Start-upy | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Riot Blockchain | Square | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Majetek amerických miliardářů | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Berlín | Býčí trend | Big data | Nepřipravenost | Společnost BP | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Používání eura | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | VectoIQ | Index Nasdaq Composite | Coresight Research | Deborah Weinswigová | eMarketer | Společnost eMarketer | Zpomalení inflace | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Nikola Corporation | Období krize | Místopředseda Evropské komise | Agentura APA | APA | La Stampa | Index Nikkei 225 | Pokles německé ekonomiky | Vlna insolvencí | Arizona | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | BDEW | Svaz německého energetického a vodohospodářského průmyslu | Svaz DBEW | Český investor | Foxconn | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Trend je tvůj přítel | Rostoucí akciový trh | Covid | Druhá vlna pandemie | Akciové bubliny | Technologické firmy | Správce aktiv | Roční výkonnost | Cardano | Společnost Rhodium | Index průmyslové výroby | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Výrobci aut | Sektor technologií | CERGE-EI | IDEA | Státní pomoc | Instinkt | LULU | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Ministryně hospodářství | Práce z domova | Vlna koronaviru | Paušální daň | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Google Pay | Nejlepší strategie | Velké investice | Intuice v tradingu | Intuice a instinkt | Instinkt v tradingu | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Ziskové marže | Den obchodování | Dostupnost bydlení | Dostupnost bydlení v ČR | Bydlení v ČR | Apetit investorů | Akcie Coca-Cola | Thermo Fisher Scientific | Objem zakázek | Hlavní index Nikkei 225 | Šéf banky | Jasný signál | Situace na trhu práce | Dopad pandemie | Novavax | Nákupy přes internet | MAM | Ant | Michal Lukáč | Sony | Epic Games | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | Generace Z | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Riskování | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Emirates | Reputace | Zájem o investování | Akcie farmaceutické firmy | Úspěchy | Primární úpisy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Chrysler | Růst tržeb | Mazars | Experti Mazars | Umělá inteligence (AI) | Twitterové účty | Ceny | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Dluh státu | Očekáváná událost | Verizon Communications | Starší byty | Prodejní ceny starších bytů | Ceny starších bytů | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Společnost XTB | Byty v Praze | Trigema | Investování do biotechnologií | SPDR ETF XBI | SPDR ETF XBI fond | Biotechnologický SPDR ETF | Povinnost podávat daňové přiznání | Cybertruck | Korekční fáze | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Následky pandemie | Nálada v eurozóně | Exchange Traded Commodity | Mírná korekce | Bohatí lidé | Zlatá horečka | Insolvence | OMV | DeFi | Pár EUR/USD | Společnost PwC | Nikl | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Obsazenost hotelů | Možnost práce z domova | Důvěra | Obnovení růstu | Turistický ruch | Psychika | Zkušený obchodník | Ant Group | List Global Times | Odliv mozků | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | WeCHat | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Produkce energií | Růst vývozu | Růst zaměstnanosti | Velká cena | Slábnoucí dolar | Kirin | Měnové spekulace | Hospodářské otřesy | Bruegel | European Consumer Debt Network | Problémy domácností s dluhy | NYT | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Vývoj léků | Vývoj vakcín | Sputnik V | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Virologie | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | T-Mobile Czech Republic | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní centra | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | Počty nakažených | eMan | Velký propad | Pandemická situace | Online nakupování | Hnojiva | Upozornění na rizika | Rystad | Bitstock.com | Konec medvědího trhu | Pokles tržeb | Vládní koalice | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Světová rezervní měna | Snížení DPH | Globální pandemie | Akcie Airbus | Projev šéfa centrální banky | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Ruská vláda | Nižší výdaje | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Dění v USA | Průměrné mzdy | Atradius | Představitelé ECB | Produktivita práce v USA | Výrobce baterií | SPAC | Společnost eMan | Platforma eToro | Německý autoprůmysl | Elektrická auta | Německý automobilový sektor | Klimatické změny | Manchester United | Badger | Brexitové dohody | Počet firemních insolvencí | Institut DIW | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Vývoj vakcíny | Jan Kranát | Carvago | Trh s ojetinami | Autotržiště | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Zasedání FED | Přímé investice | Tchaj-pej | Korporátní daň | Nákupní centra | Budoucí vývoj | Hospodářskopolitické stimuly | Sebekázeň | Velké množství obchodů | Přední finanční instituce | Vodíkový pohon | Program Antivirus | Unity | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | LG Chem | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Německý rozpočet | Očekávání ČNB | Accenture | Evropský automobilový průmysl | Politici | Ztráty společnosti | Němečtí politici | Vývoj ceny akcie | Zlatý grál | Contemporary Amperex Technology (CATL) | BloombergNEF | Role sociálních sítí | Projekt těžby lithia | Diverzifikovat | Plynovody | The New York Times (NYT) | Hospodářství východní Asie | Východní Asie | Allianz Global Wealth | Allianz Global Wealth Report 2020 | Allianz Global Wealth Report | Zadlužení země | Snížit emise | Nová Tesla | Počet úmrtí | Nárůst HDP | Biden | Softwarová společnost | Covidová vakcína | Internetová společnost | Americká internetová společnost | ČKMA | Marathon | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | Šéf centrální banky | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Centrální banky USA (Fed) | Udržitelné investování | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Akademie věd | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Nobelova cena | Paul Milgrom | Robert Wilson | FérMakléři.cz | FérMakléři | Ceny bytů | Průměrné ceny bytů | Milan Cutkovic | Axi | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Vývoj vakcíny proti koronaviru | Akcie Johnson & Johnson | Firma Johnson & Johnson | Americké měny | Přitažlivost americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Klinické testy | Klinické testy vakcín | Testy vakcín | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | Oživení německé ekonomiky | Globální veřejný dluh | Dušan Kunovský | Walgreens | Hodnota fúzí | Jihokorejské společnosti | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Akciové portfolio | Foot Locker | Udržitelné investice | Nárůst případů koronaviru | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Množství peněz | BNB | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Digitální převody peněz | Nařízení | Rozvoj těžby | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | Reálný HDP | První obchodní den | Futures na ropu | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Moneta | Technologické tituly | Akcie spoločnosti Eli Lilly | Vlny koronaviru | XOM | CVX | PFE | JP Morgan Chase | JNJ | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Tržní výhled | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Klesající dolar | Tempo inflace | BioNTech vakcína | Pfizer/BioNTech | MCD | MCD.US | Pfizer Inc. | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Vakcína Pfizer | Akcie Pfizeru | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Zájem o riziko | Andrea Cicione | Růst frankfurtské burzy | Německé obchody | Oživení čínské ekonomiky | Cenné papíry s pevným výnosem | Faktor beta | Hospodářský vývoj | Šéf Pfizeru | Balík akcií | Albert Bourla | WIIW | Vídeňský institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | mRNA-1273 | Nová vakcína | Letecká doprava | Vakcína firmy Pfizer | QCOM | Snižování cel | MRNA | Riziko obchodování | Pád cen | NFIB | Emoční inteligence | Snižování daní | Ministr zdravotnictví | Schválená dividenda | Růst amerického HDP | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Diem | Zelené dluhopisy | BNTX | BNTX.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Daňový balíček | Vzorce chování | AAPL.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Nio | Používání hotovosti | Investice do vody | Lindsay | Cenový skok | Výběr akcií | LULU.US | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | LATAM Airlines | Vakcinace | Virgin Atlantic | TABAK | Investice státu | BIDU | Proč investovat | Umělecké předměty | Očkování | Cointelegraph | LEN | Antigenní testování | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Rozpočtové deficity vlád | Deficity vlád | Velké zadlužování | Zadlužování | Finanční společnost | NBP | CMI | ECI | Peníze navíc | Účinnosti vakcín | Aktivita investorů | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Mutace viru | Ceny aktiv | MGM | Futures na ropu WTI | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Očkování proti covidu-19 | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | BA.US | Výzkumné firmy | Refinitiv Eikon | Centrální bankéř | Analýza BTC/USD | Oslabení forintu | Stimulační balíček | Makléřská firma | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Desetiletí v ekonomice | Emise dluhopisů | Marcel Fratzscher | DIW Marcel Fratzscher | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | Investoři v USA | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Výhled na rok | Pokles zásob | Vývoz LNG | Městský stát | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Pandemie v Německu | Indikátory volatility | Akcie farmaceutických firem | Pomoc firmám | Zastánci bitcoinu | Zvýšení těžby | ADA | Polkadot | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Silné oživení | Počet pracovních míst | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Paušální daně | Akcie Twitteru | Tržby z prodeje | Shopify | Nové restrikce | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Makroekonomická analýza | USCBC | Investiční sázky | Acacia Communications | Realizace obchodu | Držení pozice | Dopad na trhy | Tilray | TLRY | MRK | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | WU | Indexy na Wall Street | Oživování světové ekonomiky | Larry Fink | Situace na trhu | Vyšší důchody | Philips | BYND | BYND.US | PEP | Streamovací služby | InPost | WallStreetBets | Nárůst ceny | Express | Tržní reakce | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Klíčové faktory | Účinnost vakcíny | Vstupní signál | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Obchodování na asijských akciových trzích | Vypuknutí pandemie | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Jak vybírat akcie | Dnešní seance | VXRT | VXRT.US | Akcie spoločnosti Vaxart | Vaxart | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Tencent Holding | Počet primárních emisí | Počet primárních emisí ve světě | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Platby v bitcoinech | Poslanci Evropského parlamentu | ACTIAM | Čínský Tencent | Marek Španěl | Bohemia Interactive Marek Španěl | Ředitel Bohemia Interactive | Paradox Interactive | Obrat českých počítačových herních společností | Daňové zvýhodnění | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Silver Institute | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Amsterodam | Kov | ETS | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Elektroauta | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Růst produktivity | Výrazné zvýšení daní | Růstový trend | James Bullard | CVS | Akcie Tilray | Kering | AIG | Globální zadlužení | Celosvětové zadlužení | V4 | Rizika a příležitosti | Tvrdá zima | Zasedání turecké centrální banky | Rostoucí výnosy | SPWR | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Psychologický efekt | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Platby kryptoměnami | Makroekonomický vývoj | Súdánská centrální banka | Súdán | Celosvětové dividendy | Dlouhodobější výhled | Skluz | Očkovací program | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Graf US500 | Obchodování OTC | Systémové riziko | Tvrdý lockdown | Covidová krize | Finanční zdraví | Informace o kryptoměnách | Více obchodů | Výdaje Číny | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Akcie společnosti Moderna | Vakcína AstraZeneca | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | Siemens Energy | Admirals | Technologické podniky | Silný růst | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Investice společnosti | Fidelity | Průzkum analytiků | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Akcie Eli Lilly | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | Zpravodajské události | Ministerstvo financí USA | Prezident Erdogan | Hodnota hotovosti | Hodnota hotovosti v oběhu | Rychlé očkování | Platební prostředek | Zablokování Suezského průplavu | Tržní pohyb | xStation 5 | Discovery | Tencent Music | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | Pohyb ceny | Nejvyšší růst | CoinGecko | Globální finanční systém | EDF | Umění | Těžba bitcoinů v Číně | Special Purpose Acquisition Company | Škoda ENYAQ | Prudký růst cen | Podíl nesplácených úvěrů | BABA.US | Používání kryptoměn | Ján Čarný | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Akcie Coinbase | Krok za krokem | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Optimistická očekávání | Londýnské finanční centrum | AA | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Shooting Star | Ceny ropy Brent | Silvia Ardagnaová | Předstihové signály | Druhy indikátorů | Všechny indikátory | Britcoin | Tomtor | Naleziště Tomtor | Polymetal | Alexandr Nesis | ThreeArc | JORC | Mt Weld | Kvanefjeld | Mt Weld v Austrálii | Kvanefjeld v Grónsku | Akcie tabákových firem | Cigarety | Spotřebitelské výdaje v Německu | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | COP26 | NCLH.US | Nejvíce peněz | Strach z inflace | LME | Jihokorejská společnost | Eli Lilly (LLY.US) | Vysoká cena | ERA | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | Ministr práce | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Náklady na obchod | Platby kartou | DOGE | Investiční poptávka | Větší korekce | Nárůst objemů | Netrendové období | Čistá energie | Pandora | Přeprodané oblasti | Dluhopisy v době pandemie | Francouzská společnost | Světové žebříčky | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Swissquote Group | Dogecoiny | Indická centrální banka | Čínský internetový prodejce | Největší čínský internetový prodejce | USDA | Cenové úrovně | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Ceny realit | Pád bitcoinu | Počet bankrotů v Evropě | Malta | Cenové trendy | Riziko ztráty | Silnější support | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Huobi Mall | HashCow | BTC.TOP | Regulační rizika | Zásah proti kryptoměnám | Ochrana investorů | Novem Arcae Technologies | Čchen Ťia-che | Německé společnosti | API | Oslabení | Prudké oslabení | Trh práce v EU | Práce v EU | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Objem fúzí a akvizic | Růst úroků | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Nerozhodnost trhu | Politická rizika | Riziko občanských nepokojů | MNB | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | Obchodování z pomsty | Impulzy | Tax Observatory | Studie EU Tax Observatory | Studie EU | EU Tax Observatory | Nadnárodní společnosti | Zdanění nadnárodních společností | Země OECD | KOL | Nejbohatší člověk | Eurodad | Nevládní organizace | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Salvador | London Metal Exchange (LME) | IB | Rockaway Capital | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Vyvážené portfolio | Dodávky plynu | Finep | Central Group | Skanska | YIT | Penta | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Přímé investice z Číny | Přímé investice z Číny do EU | Investice z Číny | Investice z Číny do EU | Objem přímých investic z Číny | Objem přímých investic | Známý americký investor | Platidlo | Dekarbonizace | Gigafactory | Zelená energetika | Finančně technologická společnost | Konkurence | XPeng | Revolut | Prodej | Mali | Obchodování z domova | Zmeškaná příležitost | Hezká příležitost | Psychický stav | Osobní selhání | Platný signál | Tržní prostředí | Současné tržní prostředí | Využití různých tržních příležitostí | Události ovlivňující tržní sentiment | Příležitost k ziskům | Důvěra v obchodní plán | Shortování | Vzdělávací článek | Zdanění firem | Vydělaný kapitál | Co aktuálně hýbe trhy | Další kryptoměny | Zvyšování daní | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Mluvčí PPF | McDonald's | MicroStrategy Inc. | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Výrobce elektromobilů XPeng | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Potaš | CO2 | Budoucí cenové pohyby | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | Elektrovozy | NASA | Neuralink | Hyperloop | Solární panely | Programátor | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Gruzie | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Deficit nabídky | Streamovací společnost | Největší rizika | Paradox | Finanční vzdělání | Varianty koronaviru | Malajsie | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | Akcie Moderna (MRNA.US) | Nicholas Taleb | | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Jen-tchien | Jen-tchien v Číně | Karanténa v čínském přístavu | Mimořádná událost | Domino efekt | Domino efekt v globálním obchodě | Kontejnerový terminál | Úvěrový trh | Dodavatelský řetězec | Přístav v Číně | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Nové zákony | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Průměrný Čech | Sazby daně | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Spojené arabské emiráty | Hliník | Skanska Reality | YIT Stavo | JRD | Mluvčí společnosti | Čistý dluh firem | Dluh firem | Eric Rosengren | Analytici JPMorgan | Koncentrace | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Nvidia akcie | Vzorec chování | Engulfing pattern | Spotové ceny | UST | Pivovar | Zvýšení produkce | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Český vývoz | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Společnost Alibaba | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | Americký trh | AI | KO | Základní úrokové sazby ČNB | Mutace delta | Národní úřad pro ekonomický výzkum | Globální ceny | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Baby Boomers | Přijímání bitcoinů | Kryptoaktiva | MiCA | Přístup k měnové politice | Divize | Flexibilita | Varianta delta | Nasdaq-100 (US100) | Rozsah škod | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Pražský byt | Povolenky za emise | Wonderinterest Trading | Top Green Investments | Wonderinterest Trading Ltd | Povolenky na emise | Suez | ABB | JinkoSolar | Klimatická politika | Studie 2021 | 2021 Top Green Investments | Jednotlivé burzy | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Gigafactory v ČR | Společný podnik | Bilion | Šíření dezinformací | CAR | Nedostatek zboží | Významná rizika | Štěstí | Bankovní skupina | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | HVB Bank | Živnostenské banky | Magnety ze vzácných zemin | Daňový poplatník | Dřevo | Chování | Pocity | Vnímání | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Logistika | Svíčkový pattern | Projekce | Účetní období | Internetové obchody | TWS | Futures na železnou rudu | Gary Gensler | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | Ethereum Improvement Proposal | EIP | Ethereum Improvement Proposal (EIP) | VIAC | Rekordní minimum | Předseda správní rady | Budoucí pohyby | Psychologické úrovně | Uvedení na burzu | Důležité zprávy | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | KoBolt Metals | KoBolt | Společnost KoBolt Metals | Kovy v Grónsku | Bluejay Mining | Disko-Nuussuaq | Strojové učení | Breakthrough Energy Venture | Andreessen Horowitz | Norská státní energetická společnost | Společnost Equinor | Bluejay | Bo Stensgaard | Norilsk | Základní sazby | Těžařská firma | Klíčové suroviny | Společnost KoBold Metals | KoBold Metals | KoBold | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Drahota | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Objem peněz | Hackeři | Asijské země | Dnešní kalendář | Regulatorní prostředí | Byty | Home Depot | Palantir akcie | Akcie PLTR | Rostoucí úroky | Velké instituce | Afghánistán | Tokeny | Medián | Bonusy | Berkeley | Rozbor | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | SPOT | Začátečník | Americká ministryně financí | ASX | Indexy v Číně | Sympozium | Objem dividend | Janus Henderson | Společnost Janus Henderson | Způsob myšlení | Inflace ve Velké Británii | Propad futures kontraktů | Propad železné rudy | David Vagenknecht | Virgin Orbit | Pfizer (PFE.US) | Nordstrom | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Společnosti | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Měnové unie | Národní měny | Náklady na obchodování | Guardian | Neúspěch | Opatření | Shrinkflation | Smrskflace | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Risk-Management | The Times | Okta | Lobbing | Lobbing v EU | Lobbing v Evropě | Technologický lobbing | Finanční možnosti | Globální společnost | Evergrande | Výkyvy počasí | China Evergrande | Výběr daní | Projekt Dunbar | Dunbar | CBDS | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Banka pro vyrovnání plateb | Růst trhu kryptoměn | Růst trhu | Rychlý růst trhu | Rychlý růst | Globální platební síť | Platební síť | Transakce v digitálních měnách | Nájemní bydlení | Bydlení v Evropě | ANO | Chewy | CHWY | Uhlí | Google akcie | NFT | Vysoká poptávka | Puma | Siemens Healthineers | Energetika | Laszlo Hanyecz | Ženy a investování | Salvadorský prezident | Podpůrný program | Bitso | Ceny plynu | Platební gigant | OANDA Edward Moya | Konfederace | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Těžba v Číně | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Volume Spread Analýza | Volume Spread | VSA | VSA strategie | Bukele | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Zájem o kryptoměny | Doing Business | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Uhrazení závazků | Smart kontrakty | Matthew Percival | Opačný trend | Warner Bros | Akcie Evergrande | Akcie Evergrande dnes | Evergrande dnes | Chuej Kcha Jüan | Nio akcie | ČSSD | Čínské bondy | Chinese Estates Holdings | Problémové čínské firmy | Vývoj ceny akcií Evergrande | VanEck | BNP | Forex brokeři | UBS Group | UBS Group AG | CDU/CSU | Sociální demokraté | Financování zahraničního rozvoje | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Nový lék | Markéta Pekarová Adamová | Energetická krize | Zlato a dluhopisy | Jak diverzifikovat | Zvýšení základní úrokové sazby | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Automotive | Zisky z těžby | Zisky z těžby Bitcoinu | Těžby Bitcoinu | Zlato a bitcoin | Pandora Papers | Nová vláda | Zákonné platidlo | Trader Workstation (TWS) | Regrese | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Napjatá situace | Intercos | Tržby společnosti Intercos | Výrobce kosmetických produktů | Firma Intercos | Češi | OTP | CureVac | Akcie CureVac | Výrobci potravin | Multimiliardář | Energetické krize | Zdražování energií | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Nezaměnitelné tokeny | JPG | Snížení schodku | AlixPartners | Nedostatek polovodičů | Robotické společnosti | Akcie Novavaxu | ProShares | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Získávání peněz | Uzavírání obchodů | Gemini | Merck (MRK.US) | Global Payments | Volvo Cars | Automobilka Volvo Cars | Automobilka Volvo | Retail Investor Beat | Retail Investor | Euroclear | Tajná skupina těžařů | Koncentrace těžařů | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Boeing (BA.US) | Provozní výnos | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Joseph Stiglitz | Robert Habeck | Gilead Sciences (GILD.US) | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Meta | OSN v Glasgow | Klima | Peněžní prostředky | Vanguard | Metaverse | Pattern Doji | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Jerome Pesenti | Přístup ke kryptoměnám | BankID | Fialova vláda | Starosta New Yorku | Eric Adams | WeDo | Velkoobchodní ceny plynu | Podmínky na trhu | AMD akcie | Meta (Facebook) | Principal Global Investors | NFT tokeny | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Krypto průmysl | European Housing Services | Reálné úrokové sazby | Nejrozšířenější kryptoměny | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Uhlíková stopa bitcoinu | Technický výhled na trh | Raketový růst | Tether (USDT) | Protos | Firma Protos | Almeda Research | Cumberland Global | Vědecký pokrok | Intuit | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | Crypto.com | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Regulátor trhů | Karlín Group Management | CEEC Research | REALISM Construction | Povinné očkování | Přístup k obchodování | Investoři do zlata | Bitcoin City | TIM | Ruský trh | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Celosvětový trh | Změny klimatu | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vivo | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Nové mutace | Nová mutace | B.1.1.529 | Data z burz | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zprávy z krypto průmyslu | Potíže se zásobováním | Zavedení digitální měny | Varianta omikron | Parag Agrawal | Těžařská společnost | | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Zlotý | Daňové zatížení | Akcie Pfizer (PFE) | SOTIO | Biotechnologická firma SOTIO | Biotechnologická firma | Kmen omikron | Fibonacciho retracement | Cykly | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Developeři | Zemědělci | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Thomas Piketty | Lucas Chancel | Investiční platidlo | Akcionáři společnosti | Emise uhlíku | Společnost SpaceX | Mozkové čipy | Liz Trussová | Spotřebitelské inflace | Počet případů koronaviru | Beyond Meat (BYND.US) | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Technická rezistence | Elektromobilita | Poradenská společnost EY | Společnost EY | Závazky vůči věřitelům | Inflační spirála | Krátkodobý výhled | Společnosti vyrábějící vakcíny | Force | Rozvrat společnosti | Olivier Guérin | Společenský rozpad | Problémy české ekonomiky | Základní sazba | Výroby osobních automobilů | Největší americké společnosti | Podíl na daních | Plynová krize | Motley Fool | Resolution Foundation | PayPay | Infografika | Hodnoty měny | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Kosovo | Těžař | Rozvahy Fedu | Kartel OPEC+ | Snížení emisí uhlíku | Mike Novogratz | Ministr práce a sociálních věcí | Předpokládaný růst | Ocel | Vývoj akcie Pfizer | Srí Lanka | Boston Consulting | Instacart | Klarna | Poptávka po riziku | Lehký kov | Cena práce | Consensys | Míra inflace v Maďarsku | Potíže EDF | Cílové ceny | Inflace v zemích Evropské Unie | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Call of Duty | Cena akcií společnosti | Novak Djokovič | QuantBioRes | Dražší energie | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Sociální investiční platforma | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Benchmark Mineral Intelligence | Společnost Chainalysis | Counterpoint Research | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Pozitivní výsledky | Rusko dnes | Švédská společnost | Cenová akce | Advent International | Kanadský penzijní fond | Finanční rok | Závislost na Číně | Hnědouhelné elektrárny | Akciový graf | Společnost State Street | Realitní služby | Evropští regulátoři | Spirit Airlines | Argo Blockchain | Podíl bitcoinů | Počet nových klientů | Illumina | ILMN.US | Illumina (ILMN.US) | Banka Barclays | John Reade | Luxusní zboží | Kabelky | Počet elektrických aut | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Kupní cena | Decentralizace | European Housing Services (EHS) | Brněnský byt | EHS | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | Microsoft Corp. | TotalEnergies | XTB Jiří Tyleček | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Ruské síly | Cena plynu pro evropský trh | Green Deal | Michal Macenauer | EGÚ Brno | EGÚ | Boje na Ukrajině | Energiewende | Sberbank CZ | Motivace | Kyjev | Západní firmy | Bogdan Maioreanu | Ministr dopravy | MWh | Sedmadvacítka | Nahdi Medical | Nahdi | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Přerušení dodávek zemního plynu | Situace na Ukrajině | Emise CO2 | Gala | Velkoobchodní cena plynu | Leonardo | Carlsberg | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Lodní společnosti | Invaze | Daniel Yergin | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Britská banka | Východní Evropa | Pokles inflace | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Snížení spotřební daně | Cox | Cena elektromobilů | Gregory Miller | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Michelle Krebsová | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Energetická závislost | Import ruské ropy | Odchod z Ruska | Západní sankce | Sankce Západu | Růst HDP Německa | Zvyšování cen | APP | Úrokové platby | IFX | Dodávky plynovodem | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Global Capital | Ukrajinské krize | Výroby elektromobilů | Společnost Intel | Akcie Eli Lilly (LLY.US) | Společnost Meta | Silná konkurence | Dopady války na Ukrajině | Huayou Cobalt | Závod na elektromobily | Meta Platforms Inc | Dietmar Woidke | Braniborský premiér | Americký výrobce elektromobilů | Čínští investoři | Margot | ADBE.US | Společnost Adobe | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Zákon o kryptoměnách | Závislost na Rusku | Velké finanční instituce | Správci hedge fondů | Velké korporace | Národní centrální banky | Obchodovat s měnami | Obchodovat s měnami online | Riskantní činnosti | Značné riziko | Možnost demo účtu | Nízké poplatky | FX brokeři | Bezplatný demo účet | Forexové pozice | Zveřejnění hlavních ekonomických dat | Geopolitické události | Náklady na forexu | Obchodní náklady na forexu | Obchodní náklady | Zisk předních světových automobilek | Vývoj cenové hladiny | Vysoké ceny energií | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Platby za plyn | Allianz Trade | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | MOL | Dodávky ruského plynu a ropy | Christiana Sewinga | Studie poradenské společnosti | BDB | Německá bankovní lobby BDB | Bankovní lobby BDB | Bankovní lobby | Společenská odpovědnost | Odpojení od ruských energií | Inflační náraz | Růst cen energií | Augustín Carstens | EFES | Federace vlastnictví zaměstnaneckých akcií | Vlastnictví zaměstnaneckých akcií | Lék proti covid | Kintor | Akcie čínského výrobce léků Kintor | Akcie čínského výrobce léků | Výrobce léků Kintor | Petr Fiala | Aktuální inflace | Warner Bros Discovery | WBD | Ben Laidler | Ruský bankrot | Rusko zbankrotovalo | Inflační data | Správa | UCL | STEPN | Shinogi | Akcie Shinogi | Realitní trhy | Zákonodárci | Vlastnictví | Nejbohatší člověk světa | Převzetí Twitteru | Tržní ocenění | Správní rada | Sbírka známek | Alternativní investování | Ceny pohonných hmot v Česku | Bankrot Ruska | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Vzestupný trend | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Skupina Stellantis | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Lululemon (LULU.US) | Chytré sankce | Sankce na dovoz ruské ropy | Recyklovat | TDOC | Teladoc | TDOC.US | Teladoc (TDOC.US) | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Čínské investice v Evropě | Středoafrická republika | Kvantitativní zpřísňování | Smart portfolio | Sociální investiční síť | Investiční síť | Index prosperity | Rostoucí ceny energií | Trojúhelníkové formace | Hlavní investiční analytik | Konec dodávek ruského plynu | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | Širší trh s kryptoměnami | Medvědí pohlcení (Bearish engulfing) | Occidental | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Jihokorejské burzy | Společnost Invesco | Realitní sektor | Tisíce kryptoměn | Web3 | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | CRSP.US | CRSP | Nadnárodní firmy | Konfederace britského průmyslu | Go-Ahead Group | Kelsian Group | Kinetic Global | Akcie britské dopravní společnosti | Britské dopravní společnosti | AllianceBernstein | Roche | ZEN | Přijetí | Širší trh | Maxim Rešetnikov | Snížení inflace | Obchodní instrument | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Znehodnocení | Cena BTC | Cenový strop | Pravidla pro regulaci | GarantovanyNajem | GarantovanyNajem.cz | Realitymix | Realitymix.cz | Viktor Mejzlík | Investorky | Celsius | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Nedostatek mědi | Obchodní rozpětí | Zvedání úrokových sazeb | Vývoz plynu | Centrum | Ondřej Holoubek | Index prosperity Česka | Sloučení | Cenotvorba | Největší kryptoměny | Prime | Mimořádná daň | Vysoká cena elektřiny | Prodeje vakcín | Výrobci automobilů | Ceny nájmů | Ceny nájmů v Česku | PriceHubble | Švýcarské společnosti | Nedostupnost bydlení | Prognóza vývoje | Zákon o snížení inflace | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | IAB | Objem intervencí České národní banky | Zpráva o inflaci | Válečná daň | Upozornění | Udržitelnost | Počet uživatelů | Neel Kashkari | Kryptoměnové firmy | Počet občanů EU | Počet občanů | Počet občanů Evropské unie | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Paweł Majtkowski | Závislost německé ekonomiky | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | Reálné příjmy domácností | Propad trhů | Investiční cíle | Kryptovzdělávání | Přispění vlád | Household Energy Price Index | Index HEPI | HEPI | EnAppSys | Zastropování cen | Obrovské zisky | Bolest | Společnost S&P Global | Deflační prostředí | Zasedání Rady guvernérů | Alžběta II. | Král Karel | Král Karel III. | Karel III. | Britská monarchie | Monarchie | Teorie Elliottových vln | Býčí pohyb | Fenomén | BrikkApp | Jana Večerková | Crowfunding platformy | Dolarová cena zlata | Objem majetku | Retracementy | Obraty | Vyspělé země | Marka | Ruské ropy | Členské státy Evropské unie | Motorová nafta | Rozhodný den | Ekonom společnosti | Liz Truss | Humanoidní roboti | CBECI | Bitcoin Minig Council | Průzkum Cambridgeské univerzity | Glassnode | Energetický trh | The Moscow Times | Plyn z Ruska | Akcie technologických společností | Oliver Blume | Luxusní kabelky | Alokovat kapitál | Alexej Miller | CFD (Rozdílové smlouvy) | Zajímavé příležitosti | František Vinopal | Gigafactory VW | Gigafactory VW u Plzně | Výstavba gigafactory | Baterie do elektroaut | Provoz jaderných elektráren | Rezignace | Patrick Harker | Analýzy trhu | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Projekt Emili | Lithium v Evropě | Alessandro Dazza | Imerys | Nové těžební projekty | Těžební projekty | Těžba lithia | Těžba lithia na Cínovci | Allier | Euronews | SoFi Technologies | SoFi | Nejrychleji rostoucí | Investiční alkohol | Marek Pokorný | COP27 | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | SYRI | Jaderná energie | GEN | Rozvojové země | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Širší index | Bali | Taiwan Semiconductor | Andrew McCaffery | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Výrobci spotřebního zboží | Výrobci autodílu | CZ | Zdravotní sestry | Wonderinterest | Rafinerie | Mistrovství světa ve fotbale | Foot Locker (FL.US) | FL.US | Levné energie | Zastropování cen paliv | Aktuální informace | Vánoční sezóna | ERÚ | Stav trhů | Nižší minima | Nižší maxima | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Graf akcií | Světlo na konci tunelu | Sazba ČNB | Národní bezpečnost | Západní země | Cenovka | Inflační krize | Německý koncern | Inflace v roce 2023 | Comfort Finance | Varování | CFA Institute | Strukturální změny | Hospodářský pokles | Mimořádné daně | Schodek veřejných financí | Zisky společnosti | Střední třída | Camilla Dahl Hansen | Bankovní rady ČNB | Společnost BlackRock | ETFs | Dopady vysokých úrokových sazeb | Růstový potenciál | Ziskovosti společnosti | Atraktivní příležitosti | Roční příjem | Comfort Finance Group | Mimoburzovní obchod (OTC) | Virtuální trhy | Virtuální trhy versus indexace | Indexace | Omezení cen plynu | Obchodování s deriváty na plyn | Punto di Scambio Virtuale (PSV) | Punto di Scambio Virtuale | Virtual Trading Point (VTP) | Virtual Trading Point | Zeebrugge Beach (ZEE) | Zeebrugge Beach | PVB | ZTP | Point Exchange Gaz (PEG) | Point Exchange Gaz | Virtuální obchodní bod | Virtuální obchodní bod (VOB) | GlassNode | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Tradiční odvětví | Snižovat daně | USD za tunu | Německé podniky | Firma Exxon Mobil | Společnosti z USA | Prudký nárůst úrokových sazeb | Význam Evropy | Burzovní ceny ropy | Ceny ropy a plynu | Cena kukuřice | Vnitřní Mongolsko | China Three Gorges Group | China Three Gorges | Vývoz plynu do Evropy | Ruský vývoz plynu do Evropy | Ruský vývoz plynu | Němečtí exportéři | Airfinity | Společnost Rohlik | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Laureát Nobelovy ceny | Sdružení výrobců automobilů | Grünheide | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Availability heuristic | Survivorship bias | Optimism bias | Lidská mysl | Výprodeje | Fiat měny | Problémy německého průmyslu | Alix Partners | Potenciální zhodnocení | Mezinárodní dohody | Americké regulační orgány | Šíření covidu | Next | Akcie Next | Kryptoúvěrové firmy | ChatGPT | OpenAI | Společnost OpenAI | Výroba elektřiny | Inflace v Argentině | Investice do elektromobility | Akcie dánské společnosti | Bavarian Nordic | BAVA.DK | Bavarian Nordic (BAVA.DK) | Dánské společnosti | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | Genesis Global Capital | Digital Currency Group | IMD | Univerzita v St.Gallenu | Buenos Aires | Vývoj sazeb | Nezávislé měnové politiky | OCI | Akciové tituly | Nejvyšší inflace | Výhled trhů | Invest | Nižší ziskovost | Finanční výsledky společnosti | Chat GPT | Rozšíření umělé inteligence | Nové příležitosti | Euro 7 | Obnovitelné zdroje | Mezinárodní finance | Heineken | Pivovary | Rozpad EU | Java | ENGETO | Ženy | Galaxy Digital | SVB | Inflační tlaky v české ekonomice | Vklady | Bývalý šéf | Turkish Airlines | Soupeření | Sport | First Republic | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Western Alliance Bank | Práce s grafy | Chile | Válka | Černá Hora | Odliv vkladů | Investing in CEE | Inbound M&A Report | Michel Kiviatkowski | Mazars v Polsku | Managing Partner | Financial Advisory Leader | Regionální hotspoty | Trh fúzí a akvizic | Trh fúzí a akvizic v České republice | Akcie švýcarské společnosti Novartis | Akcie švýcarské společnosti | NOVN | NOVN.CH | Novartis (NOVN.CH) | Úspěšné klinické testy | Kisqali | Zvýšení DPH | ČNB Aleš Michl | Snižování nákladů | Základní potraviny | Žaloba | Nejvyšší propad | Inovativní firmy | Spojení | Vyšší ceny | Tichomoří | Asie | Platba | JOLTS | Dceřiné společnosti | Vysoké úroky | AML zákon | Kryptoměnové směnárny | České kryptoměnové směnárny | Kryptoměnové směnárny a burzy | Směnárny a burzy | Bankovní účty | Regulace AI | Závazek | Celková investice | Shapella | Etheru | Tlak na banky | Capital Management | Investiční platforma eToro | Náklady na půjčky | Spokojenost | Nerozhodnost | Baterie | Partnerství | Jiří Hlaváč | TPA Valuation & Advisory | Ministr zemědělství | IFC | On-line obchodování | CEO společnosti | Automobilová skupina | BYD | Snížení poptávky | Inflace ve Spojeném království | Pravidla regulace | Piráti | Rychlost | Přesnost | Společnost MetLife | Evropská regulace | PACW | MRK.US | Merck & Co | Ministerstvo pro místní rozvoj | Místní rozvoj | Zakladatel | Automobilka Mercedes-Benz | Kvartální hospodářské výsledky | Soustředění | Sjednocení Německa | Litva | Daně z nemovitosti | Vládní konsolidační balíček | Konsolidační balíček | Michelle Bowmanová | Komuniké | Správce fondu | Tuzemský kapitálový trh | Vice | Tržní hodnota nejcennějších firem | Hodnota nejcennějších firem | PwC Global Top 100 Companies | PwC Global Top | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Markets in Crypto Assets | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Energetická agentura | Energetická agentura IEA | Mimořádná inflace roku 2022 | Mimořádná inflace | Mimořádná inflace roku | Inflace roku 2022 | Inflace roku | Pavel Cyrani | ČEZ Pavel Cyrani | Produkce lithia | Místopředseda představenstva | Star Bulk Carriers | SBLK.US | SBLK | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Společnost Star Bulk Carriers | New York Community | Náklady na emisní normu | Náklady na emisní normu Euro 7 | Levice | Nahrazení rodných čísel | InPost od Advent International | Mluvčí PPF Leoš Rousek | Milník | Významný milník | Raketový růst akcií | Ziskovost výrobců automobilů | Ziskovost výrobců | Zlatý poklad Česka | Zlatý poklad | Poklad Česka | Moore Advisory CZ | Moore Advisory | Martin Buranský | Moore Global | Společnost Nvidia | Sam Altman | OpenAI Sam Altman | Lidstvo | Petra Turzová | Saadia Zahidi | Zelená budoucnost | Automatizace | Rohlík | Výhledy | Obchodování po vzoru velkých hráčů | Volume spread analysis | Tomáš Klička | Investor Tomáš Klička | Velké objemy | Plochy kanceláří | Hodnocení rizik | Mladší generace | Studie Mazars | Superstar | Shein | Delta Air | Správce aktiv BlackRock | Švýcaři | Mzdově-inflační spirála | Nárůst cen energií | Inflační vlna | Inteligence v tradingu | Racionální inteligence | Emoční inteligence (EQ) | IQ | EQ | Výkonnost společnosti | Emoční inteligence (EQ) | Měny centrálních bank | Zdanění příjmů firem | Zdanění příjmů | Sazba daně z příjmů právnických osob | Pavel Klein | CEE Tax Guide | Zveřejnění výsledků hospodaření | Bit Digital | Světové HDP | Miliarda | Monitorování | Zajímavý trend | ESG společnosti | Výkonnost společností | Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF) | Offical Monetary and Financial Institutions Forum | Průzkum OMFIF | Německý ekonomický institut | Nižší ceny | Zájem o solární panely | StabilityAI | DeepL | Investice do umělé inteligence | Hospodářský model | Nový hospodářský model | Generativní umělé inteligence | Generativní AI | Chatbot | Skupina firem | Zadlužení Evropské unie | Mezinárodní finanční korporace | Mezinárodní finanční korporace (IFC) | Souhrnný index nákupních manažerů | Chmel | Řízení výnosové křivky | Čokoláda | Ransomware | Rzeczpospolita | Emirates Telecommunications Group | Emirates Telecommunications | John Williams | Wegovy | Společnost Novo Nordisk | Douglas | Novo | Bitcoinového ETF | Journal of International Money and Finance | Cla na dovoz | Paříž | Příjmy společnosti | Dánská farmaceutická společnost | Výrobce luxusního zboží | Byznys s obezitou | Novo Terapeutisk Laboratorium | Novo Nordisk A/S | Kim Kardashian | Hubnutí | Ozempic | Lars Fruergaard Jorgensen | Změna klimatu | Epidemie | Gjirafa | Credo Ventures | Energetika 2023 | Vývozní clo | Cena indexu | Plánování | Obchodovaných komodit | Konflikt na Blízkém východě | Markets Analyst | Akcie LVMH | Fidelity Digital Assets | Přechod k elektromobilitě | Dopady umělé inteligence | Umělá inteligence dnes | Kontaktní centra | Softwarové inženýrství | Trend automatizace | Praxe v reálném čase | Adaptace AI | Tchajwanský Foxconn | Globální miliardářská daň | Miliardářská daň | Rostoucí nerovnost v majetku | Nerovnost v majetku | Mezinárodní tlak | Tlak na miliardáře | Spuštění automatického sdílení informací | Gabriel Zucman | Schválení bitcoinových ETF | ETF na bitcoiny | Vstupu do EU | Kryštof Míšek | Argos Capital | The Insider | Bitcoinové ETF | Bitcoinové fondy | Bitwise | Nadšení | Technology | Přecenění | Baterie do elektromobilů | Investice do výroby baterií | Výroby baterií | Nebezpečí | Pozorování | Akcie ve Spojených státech včera | Evropská střední třída | Nikolaj Patrušev | Ravi Menon | TOP 09 | Společnost Bayer | Akcie firmy dnes | Asundexian | Satya Nadella | Greg Brockman | Mezinárodní standard | Podvody | ETF na bitcoin | Výhled na rok 2024 | MSCI World ESG | MSCI World ESG Leaders | TOP ESG | Pandemie covidu | Historické maximum | Potenciální rizika | Investiční výhled na rok 2024 | Mike Bessell | ProCent | Supporty | Index polovodičů | Telekomunikace | Rok 2024 | Snížení ratingu | Schválení ETF | Premiérka | Přechod k elektromobilům | Vazil Hudák | GLOBSEC | Slovenský ministr hospodářství | Bývalý slovenský ministr | Slovenský ministr | Miba | Holding | Měkké přistání | WisdomTree Bitcoin Fund | Pracovní trh 2024 | Gabriela Hanslíková | Advantage Consulting | Marcela Vyskoková | Petr Hykel | Theones | Olga Hyklová | Platforms | Referendum o euru | Capital | Akcie MCD | Ekonomiky střední a východní Evropy | Dan Bucsa | Rekordní objem | Platformy | Portfólia | Možnost obchodovat | Akcie výrobce robotických vysavačů | Výrobce robotických vysavačů | Výrobce robotických vysavačů iRobot | NYCB | Regulační mánie | Schopnost Evropy konkurovat | Mánie | McKinsey Global | McKinsey Global Institute | Mistral AI | Börje Ekholm | John Strand | Technokraté | Financial Markets | Moscow Times | Economic Affairs | McDonald's (MCD) | Společnost McDonald's (MCD) | Společnost McDonald's | New York Community Bancorp | Platby výkupného | Platby výkupného v kryptoměnách | Výkupné v kryptoměnách | Úrovně supportu | Pobřeží slonoviny | Fáze 2 | Předpověď ceny bitcoinu | Prodeje | Andrija Garofulić | Adria | Lukáš Hruboň | Günther Mayrleitner | Transaction Advisory | Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Obchodní postřehy pro býky | Obchodní postřehy | Znehodnoceni dolaru | Počet převzetí evropských firem | Počet převzetí evropských firem čínským podniky | EY Sun I | EY Sun
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

St. Thomas
STT.US
Stuart Cole
Stuart Levey
Stuart Lipton
Stuart McIntosh
Stud
Studená válka
Studená válka 2.0
Student Agency

Následující klíčová slova

Studie EU
Studie EU Tax Observatory
Studie Fed
Studie Mazars
Studie poradenské společnosti
Studie 2021
Studijní materiály
Studio Bohemia Interactive
Studium historie
Studium mysli
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex ebook
Potvrďte prosím... Zavřít