Středa 29. červen 2022 06:08
reklama
Swissquote Bank
reklama
Vantage
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Tokeny

img

Invesco: Metaverzum aneb další proměny internetu

22.06.2022 Nic nezměnilo naše životy v posledních dvou desetiletích tolik jako internet. Nyní však samotný internet čeká jedna z jeho dosud největších proměn: metaverzum. Všeobecně se považuje za další přelom internetu a očekává se, že předznamená vznik jednotného a trvalého prostředí, které uživatelům poskytne přístup k zážitkům ve virtuální realitě (VR) a rozšířené realitě (AR). Jinými slovy, 2D internet, který známe dnes, se jednoho dne může vyvinout v pohlcující 3D online svět.
img

Celkový počet kryptoměn se blíží 20 000

17.06.2022 Navzdory masivní korekci krypto trhu se zdá, že vývojáře neodradilo v představení nových digitálních aktiv na trhu.
img

Kryptoměny padají. Bitcoin pod $25 000❗

13.06.2022 Kryptoměny o víkendu výrazně ztrácely a ve ztrátách pokračují také na začátku nového týdne. Bitcoin už klesl pod 25 000 USD. Ethereum prolomilo důležité supporty a kleslo pod 1 300 USD. Téměř všechny altcoiny mažou zisky z roku 2020 a pokračující v roce 2021, přičemž Polygon, Kusama, Polkadot a Chainlink ztrácejí ještě více. Bitcoin „Král kryptoměn“ je zpět na úrovních, kde bylo krypto naposledy během paniky způsobené pádem Luny.
img

MANA opět na 1 dolaru, ale Hollywood je skutečně dlouhodobým řešením

01.06.2022 Decentraland se stal největším Metaversem v krypto-prostoru, protože investoři vybudovali a podíleli se na virtuálním světě.
img

Různé typy kryptopeněženek

01.06.2022 Kryptoměny mění způsob, jakým vnímáme peníze. Mění mnoho tradičních precedentů v odvětví finančních služeb a poutá pozornost vlád, investorů, technologických odborníků, podniků i široké veřejnosti po celém světě. Radikální nárůst popularity kryptoměn podpořil růst jejich používání. Mnoho lidí se však zajímá o to, kde je kryptoměna uložena.
img

Cardano dosáhlo dalšího milníku v oblasti interoperability, nový most Ethereum-Cardano je spuštěn

26.05.2022 Cardano narazilo na další milník v oblasti interoperability, protože tokenový most Iagon Ethereum-Cardano je spuštěn v betaverzi.
img

Vitalik Buterin představuje budoucnost Etherea a NFT: Soulbound Tokens

25.05.2022 Jelikož popularita Web3 a NFT průmyslu pomalu klesá, navrhl Vitalik Buterin svou vlastní vizi budoucnosti NFT, která může přinést druhý dech do průmyslu: vlastnost „Soulbound“ položky z online MMORPG World of Warcraft.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 24. května 2022

24.05.2022 Předseda CFTC Rostin Behnam v jednom televizním rozhovoru debatoval o regulaci kryptoměn, kterou navrhuje CFTC a SEC.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. května 2022

23.05.2022 Bitcoin je oslavován jako nejznámější případ využití blockchainu – úspěšným poskytováním neměnné a skutečně decentralizované účetní knihy dokazuje v průběhu posledních 13 let efektivitu této technologie. Studie fintech gigantu Deloitte k tomu přidala roky inovací zahrnující altcoiny, NFT, DeFi a další a nastínila nevyužitý potenciál ekosystému kryptoměn otevírat nové trhy pro sportovní průmysl.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

BBC: Jak moc visí generace Z na kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech

19.05.2022 Možnost rychlého zisku mladé lidi vždy lákala k investicím do rizikových aktiv. Pro generaci Z jsou to výrazné cenové výkyvy - a decentralizovaná povaha - digitálních aktiv, co táhne. Ať už jsou to kryptoměny anebo takzvané nezaměnitelné tokeny (NFT). Toto odvětví ale nikdo nereguluje, což znamená, že je zde minimální ochrana investorů.
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

Německo oznámuje: žádná daň z prodeje kryptoměn pro investory držící po dobu 1 roku

13.05.2022 Podle Katji Hessel, německé parlamentní státní tajemnice, mohou kryptoobchodníci při prodeji digitálních měn získat výhody osvobození od daně. Pokud navíc drželi svůj majetek po dobu jednoho roku nebo déle, nebudou muset platit daně z peněz, které vydělají z kryptografických prodejů.
img

Pád Terra / Luna ochromil investory

11.05.2022 Jen v průběhu noci kryptoměna Terra/Luna klesla o dalších 75 %. Jedná se o jeden z nejpozoruhodnějších pádů v historii kryptoměn a největší pád mezi TOP kryptoměnami. Projekt klesl z téměř 80 $ na 5 $ za 5 dní. Trh s kryptoměnami pozorně sleduje nejnovější zprávy o projektu, jehož kolaps je přirovnáván k bankrotu Lehman Brothers v roce 2008.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kontroverzní digitální měna terraUSD pokračuje v prudkém poklesu

11.05.2022 Kontroverzní digitální měna terraUSD, která má být podle plánu jejich tvůrců navázána na americký dolar v poměru 1:1, dnes pokračuje v propadu a klesla na 30 centů. Obchodníci čekají na plán jejího oživení, který slíbil zakladatel měny Do Kwon, uvedla agentura Bloomberg.
img

🧨Panický výprodej na Terra (LUNA)❗

10.05.2022 Terra Luna je projekt, který nedávno povzbudil investory vysokými odměnami za staking na síti. Projekt se také chlubil rostoucí TVL (Total Value Locked), což znamená, že stále více lidí zamykalo své tokeny do blockchainu Terra a nehodlalo je prodávat, aby získali pasivní odměny za staking, které by pomohly ověřit transakce v ekosystému. Značný počet investorů těžil také z arbitráže kolem ceny stablecoinů TerraUSD (UST). Cena projektu rychle rostla, ale kryptoměna v posledních dnech zažila masivní výprodej v důsledku ztráty likvidity UST stablecoinu a kontroverze kolem fundamentu projektu:
img

Compounding bojuje o trh s kryptoaktivy

09.05.2022 Trh s kryptoaktivy minulý týden čelil velkému výprodeji, který umocnil setrvávající potíže trhu od začátku roku.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Gucci začne v některých amerických obchodech přijímat platby kryptoměnami

06.05.2022 Italský módní dům Gucci, který spadá pod francouzský Kering, začne v některých obchodech v New Yorku, Los Angeles, Miami, Atlantě a Las Vegas přijímat platby v několika kryptoměnách. Informovala o tom agentura Bloomberg. Zákazníci budou moci platit v deseti kryptoměnách. Gucci bude přijímat například bitcoin, ether, dogecoin či shiba inu, uvedla společnost v prohlášení.
img

Bezpečný přístav ve světě kryptoměn – tether, který kopíruje kurz dolaru

05.05.2022 V rámci dnešního článku se zaměříme na bezpečný přístav, který je ve světě kryptoměn velmi důležitý. To znamená, že se budeme zaobírat tzv. stablecoiny. Konkrétně se podíváme na tether. Stablecoiny jsou tokeny, které jsou též založeny na technologii blockchain. Stejně jako všechny jiné kryptoměny. Jejich využití je ovšem zcela jiné. Obecně vzato má každá kryptoměna za úkol řešit nějaký problém, inovovat atd. Což je právě předmětem spekulace a výkyvů cen.
img

Tržby ETH Network Q1 vzrostly o 46 % na 2.4 miliardy USD, míra inflace tokenů poklesla o 0.51 % 

02.05.2022 Zisky nahromaděné sítí Ethereum během prvního čtvrtletí roku 2022 vzrostly o 46 % z 1,6 miliardy dolarů na 2,4 miliardy dolarů. K růstu zisků sítě přispěly tržby z trhu s NFT, které ve sledovaném období vzrostly o více než 19 000 %.
img

Důvody, proč koupit akcie Nike

28.04.2022 Za poslední měsíce se investoři na trhu ocitli na tenkém ledě. Co se týče rekordní míry inflace, rostoucím úrokovým sazbám a obavám z Ruska a Ukrajiny jsou rostoucí akcie poslední dobou pod velkým tlakem. Je normální, že investoři v dobách nejistoty přecházejí od spekulativních investic k bezpečnějším aktivům.
img

Přichází další krypto zima?

27.04.2022 Kryptoměnám se stejně jako indexům podařilo smazat část ztrát ze slabšího konce minulého týdne. Bitcoin o víkendu poprvé za měsíc klesl pod 40 000 USD a testoval úroveň 38 500 USD. Nyní „král kryptoměn“ vymazal některé ztráty a pokusil se o návrat nad 40 000 dolarů, čímž opět vytáhl valuace altcoinů nahoru. Zároveň však narůstají obavy z prohlubování poklesů, které jsou podporovány mimo jiné dříve osvědčenými 4letými býčími fázemi trhu a makroekonomickým prostředím:
img

Nejlepší kryptoměny ze světa metaverse – je to nová budoucnost?

25.04.2022 Odvětví metaverse je takovým novým fenoménem současného desetiletí. Mnozí proto metaverse přirovnávají k počátkům internetu z 90. let. Že se jedná o něco velkého dokládá i fakt, že jednotlivé technologické giganty se skutečně na metaverse čím dál více specializují. Nejvíce jsme to mohli vidět u Facebooku, který se dokonce přejmenoval na Meta Platforms, aby tím firma jednoznačně ukázala, kam chce směřovat.
img

Komentář: Indexy cen výrobců

20.04.2022 Jana Mücková, ekonomka, investiční skupina LOGeco: „Ceny rostou a budou růst i nadále. Ukazují nám to dnes zveřejněné indexy cen výrobců. Například v zemědělství už se ceny z měsíce na měsíc zvyšují o více než 5 % a meziroční cenový růst přesahuje čtvrtinu. Co to znamená? Chleba levnější nebude. Zdražování zemědělských vstupů brzy dolehne na potraviny, které sice už zdražují, ale svůj hlavní cenový růst mají ještě před sebou. Bude to kruté, ale budeme si muset zvyknout, že chléb bude stát 60 korun.“
img

Bitcoin a ethereum bojují na klíčových úrovních odporu

19.04.2022 Bitcoin i ether v současné době bojují s klíčovými úrovněmi odporu poté, co v minulém týdnu výrazně oslabily.
img

Po konferenci BTC 2022 jsou investoři stále více pozitivnější

14.04.2022 Konference Bitcoin 2022, které se letos zúčastnilo 35 000 lidí, je největší konferencí, která se zabývá prezentací a diskusí o digitálním aktivu a budování průmyslu kolem něj. Ani po roce, kdy se kryptografická scéna rozrostla o tokeny platforem, decentralizované finanční tokeny a špatně fungující tokenové platformy, nadšení neochabuje.
img

Největší velryby ADA kryptoměnu hromadily

13.04.2022 Zatímco cena Cardana (ADA) klesala v důsledku poklesu cen na krypto trhu, který způsobil, že celková tržní kapitalizace klesla o více než 170 miliard dolarů, její největší velryby ji postupně hromadily.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 13. dubna 2022

13.04.2022 Nová studie ukázala na ohromující nárůst přijetí kryptoměn v Nigérii; podpořil ho omezený přístup Afriky k levným finančním službám na bázi fiat měn. Mnoho obyvatel Nigérie začalo kryptoměny používat jako životaschopnou alternativu k ukládání a převodu aktiv.
img

Ethereum se připravuje na verzi 2.0

12.04.2022 Trh s kryptoměnami byl tento týden pod prodejním tlakem. Rostoucí obavy o zdraví ekonomiky zatím nepodporují valuace kryptoměn. Mezitím vývojáři druhé největší kryptoměny podle tržní kapitalizace, Etherea, nadále usilovně pracují na přechodu na verzi 2.0, jejíž start je ohlašován již dlouhé roky.
img

Vzestup „workhorse“ kryptoměn: investoři nakupují praktické tokeny, protože trh je jako na houpačce

11.04.2022 Drobní investoři v prvním čtvrtletí roku 2022 zrychlili tempo investování do kryptoměn typu „workhorse“, přičemž se často rozhodli pro tokeny založené na blockchainu ethereum, ale s alternativními případy praktického využití.
img

Které kryptoměny jsou rozhodně lepší investicí, než Dogecoin?

10.04.2022 Kryptotrh si prošel těžkým prvním čtvrtletím. Mince společně s tokeny padaly a stoupaly závratnou rychlostí. Velký podíl na tom mají regulace, které se plíží do reality v rámci největších světových mocností. Spojené státy, Evropská unie, Indie, Rusko – všechny mocnosti pomalu pracují na tom, aby se kryptopolitika rozjela.
img

Zvýšení dohledu nad kryptoměnami

07.04.2022 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nedávno přislíbil zesílit regulaci a zlepšit ochranu investorů. Zaměřil se přitom na trh s kryptoměnami v hodnotě 2 bilionů dolarů. Zdůraznil, že krypto průmysl je plný inovací, ale i zbytečného povyku. Mnoho projektů tudíž může selhat.
img

Cardano (ADA) v síti přidalo přes 500 000 peněženek

06.04.2022 Počet peněženek vytvořených v rámci blockchainu Cardano (ADA) letos zatím vzrostl o více než 500 000 a začátkem února překročil hranici tří milionů. Nárůst počtu peněženek se časově shoduje s rostoucím přijetím decentralizovaného finančního (DeFi) prostoru společnosti Cardano.
img

Spojené království plánuje spustit vlastní NFT a uznat stablecoiny jako legální platební prostředek

06.04.2022 Velká Británie údajně poté, co objem obchodů v loňském roce vzrostl o 21 000 %, plánuje vydat vlastní NFT. Oznámil to ekonomický tajemník ministerstva financí John Glen na Innovate Finance Global Summitu v Londýně.
img

Tři kryptoměny se zářnou budoucností? 

05.04.2022 Svět kryptoaktiv samozřejmě není jen o bitcoinu. Jsou i jiné projekty, které si jistě zaslouží pozornost. V rámci dnešního článku si proto představíme tři kryptoměny, které stojí za zmínku. Nebudeme ale brouzdat úplně v neznámých vodách. Respektive zůstaneme u prověřených projektů, jako je binance coin (BNB), bitcoin cash (BCH) a litecoin (LTC).
img

Bitcoin zažívá zvrat s tím, jak se zastavil nedávný růst cen

04.04.2022 Bitcoin minulý týden zaznamenal obrat, když se jeho nedávný vzestup zastavil. Kryptoměna zahájila týden obchodováním pod hranicí 47 000 amerických dolarů, v pondělí se na eToro vyšplhala až na 47 635 dolarů.
img

Kam se známý Dogecoin dostane v následujících 4 letech?

30.03.2022 Podle odborníků by Dogecoin i nadále mohl jít vstříc několika budoucností typům. Na trhu s kryptoměnami dnes způsobuje prudký vzestup různých tokenů masivní rally. Tokeny inspirované Dogecoinem (DOGE-USD) patří mezi tokeny zvláštního zájmu. Tato šikanózní cenová akce přiměla investory, aby zvážili, kde jsou expertní cenové předpovědi Dogecoinu právě teď.
img

3 důvody opětného vzestupu kryptoměn

30.03.2022 Krypto nadšenci jsou upět u kormidla. Zde jsou hlavní faktory, které přispěly k rallye. Už 19. března upozornil Luke Lango členy své crypto investorské sítě, že bitcoin (BTC-USD) dokončuje ne jednu, ale dvě praporcové formace: medvědí s krátkou životností a dlouhodobou býčí. Podle toho, která vyhraje, Luke předpověděl, že „Bitcoin se do dubna chystá buď na velký pohyb nahoru, nebo dolů.“
img

Spoluzakladatel dogecoinu říká, že DOGE se na trh musí uvést jako ,,digitální měna”

30.03.2022 Tvůrce dogecoinu, Billy Markus nebo Shibetoshi Nakamoto by upřednostnili, aby se Dogecoin zbavil nálepky ,,meme” kryptoměny. Místo toho se DOGE potřebuje označovat jako ,,digitální měna.”
C:\fakepath\trader-23032022-22-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.03.2022 1) Zítra se otevře moskevská burza i pro akcie. Stane se tak poprvé od 25. února, kdy došlo k uzavření parketu v důsledku ruské invaze na Ukrajinu a jejích ekonomických a sankčních dopadů. Takřka měsíční uzavření burzy kdekoli na světě je zcela ojedinělé. Například newyorská burza byla po útocích z 11. září, které se odehrály jen kousek od ní, zavřena pouze necelý týden.
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
img

ETH překonává BTC z hlediska tempa růstu

23.03.2022 Ethereum v úterý prudce vzrostlo nad 3 000 USD. Mince za posledních 24 hodin vzrostla o 3 % a za poslední týden přidala 16 %. V době psaní tohoto článku se altcoin obchodoval za 3 009,76 USD.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. března 2022

22.03.2022 Přední čínská sociálních média a internetoví giganti aktualizovali své zásady s cílem omezit nebo odstranit platformy pro tokeny NFT. Odvolaly se přitom na nedostatečnou srozumitelnost předpisů a na obavy z vládních represí.
img

Bitcoin zaostává za ostatními kryptoaktivy i navzdory oživení cen

21.03.2022 Bitcoin v uplynulém týdnu zaostával za ostatními kryptoměnami, přestože jeho cena pokračuje v mírném růstu. Největší světové kryptoaktivum začalo týden pod hranicí 37 400 amerických dolarů a během sedmi dnů se na platformě eToro vyšplhalo až na 41 847 dolarů.
img

Analytická firma vysvětluje, co je hnacím motorem explozivního cenového růstu Terra ($LUNA)

15.03.2022 Lucas Outumuro, vedoucí výzkumu v analytické firmě Blockchain IntoTheBlock (ITB), se podrobněji podíval na LUNA, která je nativním podílovým a řídícím tokenem protokolu Terra, zejména na hlavní katalyzátory, které ženou jeho cenu výš – a to i během medvědího trhu.
img

Bitcoin klesá kvůli obavám ze zákazu dovozu ruské ropy

07.03.2022 Bitcoin se v pondělí propadl pod 38 000 USD, protože světové trhy klesly kvůli obavám, že ruská speciální vojenská operace na Ukrajině a následný růst cen komodit by mohly mít širší a dlouhodobější dopad, než se dosud předpokládalo.
img

Vyhořeli jste na kryptoměnách? Tipy od profesionálů, jak obchodovat na medvědím trhu

07.03.2022 Trh s kryptoměnami nikdy nespí, ale Vy byste si měli odpočinout, radí Ben Armstrong alias BitBoy Crypto. Kryptoměny představují jedinečnou příležitost k vytváření bohatství a finanční svobody. V porovnání s tradičními akciemi trh s kryptoměnami nikdy nespí a s téměř 18 000 tokeny, které jsou uvedeny a počítány, může být rychlost změny a ziskový potenciál všestranný. Když toto zkombinujete s neustále se měnícím informačním cyklem není divu, že je vyhoření kryptoměn tak časté.
img

Bitcoin ukazuje sílu decentralizovaných peněz

07.03.2022 Vzhledem k tomu, že válka mezi Ruskem a Ukrajinou stále zuří, nelze podceňovat lidskou daň a náklady; tuto tragédii je třeba vyřešit co nejrychleji a nejmírumilovněji. Diskuse o finančních opatřeních a dalších podobných položkách, které jsou postaveny proti těmto nepředstavitelným nákladům, se může zdát triviální. Zdánlivě triviální, ale finanční titulky a kroky, které podniklo jak Rusko, tak státy podporující lid Ukrajiny, vyvolaly významnou konverzaci a debatu. Jádrem věci je mimo jiné následující otázka: jakou roli musí kryptoměny hrát v takovýchto časech?
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. března 2022

07.03.2022 Korejský výbor pro digitální aktiva, složený z předních jihokorejských odborníků na blockchain, vyzval k vytvoření vládního výboru, který by pomáhal a rozvíjel společnosti zabývající se digitálními aktivy v zemi.
img

Co je Solana a jak funguje? 

07.03.2022 Solana je vysoce funkční open source projekt, který implementuje nový, bezdovolený a vysokorychlostní blockchain layer-1. V roce 2017 ho vytvořil Anatolij Jakovenko, bývalý výkonný ředitel Qualcommu, Solana si klade za cíl zmenšit propustnost nad rámec toho, čeho obvykle dosahují populární blockchainy, a přitom udržet nízké náklady.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. března 2022

04.03.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) pod vedením generálního ředitele Garyho Genslera údajně vyšetřuje tvůrce tokenů a trhy s NFT kvůli porušování zákonů o cenných papírech.
img

Nejnovější sankce ze strany USA zvýšily poptávku po kryptoměnách

02.03.2022 Digitální aktiva získávají podporu díky sankcím, které nedávno zavedly USA. Také přetrvávající růst inflace podnítil zvýšenou poptávku po kryptoměnách, takže za poslední dva dny vzrostla o celých 20 %.
img

Poptávka po kryptoměnách roste, Bidenova administrativa žádá krypto burzy o pomoc

01.03.2022 Růst kryptoměn v posledních několika dnech na pozadí války na Ukrajině a eskalace sankcí vůči Rusku vedl mnoho investorů k tomu, aby akceptovali, že kryptoměny jsou dalším rizikovým aktivem. Adam Farthing, ředitel pro rizika v Japonsku ve společnosti B2C2, která se zabývá obchodováním s kryptoměnami, uvedl, že by se bitcoin mohl "odpojit od rizika" a začít se obchodovat spíše jako zajištění proti geopolitické nestabilitě a inflaci.
img

Navzdory poklesu ceny má Cardano nejvyšší počet transakcí

24.02.2022 Podle údajů Messari vede Cardano v 24hodinových upravených objemových transakcí i přes pokles ceny 18 %. Díky upravenému objemu transakcí můžeme nejdůležitější transakce izolovat.
img

Začátek bojů v Donbasu vedl k propadu krypto trhu

24.02.2022 Na čtvrteční aukci se hodnota první kryptoměny poprvé od konce ledna propadla pod úroveň 35 000 USD. V době psaní článku bitcoin balancuje na úrovni 34 862 USD. V určitém bodě seance klesl na 34 300 USD. Za uplynulý den činily ztráty tohoto digitálního zlata přibližně 8,39 %. Bitcoin se dál obchoduje v červených číslech, a to už druhý den po sobě. Od začátku týdne ztratil už přibližně 13 % své hodnoty.
img

Kryptoměny: Jaká jsou rizika decentralizace

17.02.2022 Decentralizace je klíčovou užitnou hodnotou kryptoměn. Umožňuje budování důvěry a poskytování služeb bez prostředníků. Ale protože nic není zadarmo, i s decentralizací jsou spojena závažná rizika. Důkazem je zneužití protokolu Wormhole, které nadělalo v minulém týdnu škody za 320 milionů dolarů. To může snížit důvěryhodnost decentralizovaných aplikací a dát podnět k další regulaci.
img

Bitcoin prudce stoupá a krypto investoři nakupují méně známé altcoiny

16.02.2022 V úterý bitcoin přes noc vystoupal o 5 % a vyskočil nad 44 000 USD. Podle CoinGecko, největšího světového agregátora dat o digitálních aktivech, vzrostla kapitalizace vlajkové lodi virtuálních aktiv za posledních 24 hodin na 833 miliard dolarů. Hlavní konkurent bitcoinu, ethereum, následoval trend lídra krypto trhu a během 24 hodin vzrostl o 6,73 % na 3 112 USD.
img

Předeženou Ethereum jeho úhlavní rivalové? 

14.02.2022 Noví investoři do krypto aktiv si rozhodně museli všimnout, že celý trh za posledních pár měsíců ztratil poměrně velkou část ze své hodnoty. Což s sebou samozřejmě nese i zhoršenýsentiment, který je nyní bez debat dosti medvědí. A není divu, když celý trh s krypto aktivy ztratil od počátku listopadu po tržní minimum z ledna zhruba 50 % ze své hodnoty. Čili z nějakých 3 bilionů USD jsme klesly až na 1,5 bilionu USD tržní kapitalizace.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 10. února 2022

10.02.2022 Platforma OpenSea se rozhodla obnovit zákaz obchodování s kryptoměnami CryptoPunks V1 a opět je vyřadila ze své nabídky. Sběratelé, kteří uvažují o nákupu těchto neobvyklých NFT založených na blockchainu Etherea, tak musí využít jinou platformu.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. února 2022

07.02.2022 Vědci pod vedením bioetiků z Baylor College of Medicine poznamenali, že NFT by mohl být upraven tak, aby se dal používat ve zdravotnickém průmyslu. Taková úprava by mohla pacientům poskytnout větší kontrolu nad jejich osobními údaji o zdravotním stavu tím, že by určila, kdo k nim má přístup, a sledovala, jak jsou sdíleny.
img

Ethereum roste rychleji než bitcoin

04.02.2022 Hlavní kryptoměny v pátek vykázaly zisky, protože dobré výsledky společnosti Amazon zvýšily důvěru v technologické akcie, které v posledních měsících do značné míry sledovaly digitální tokeny.
img

Miami obdrží první výplatu z protokolu CityCoins

04.02.2022 Podle příspěvku na Twitter starosty Miami Francise Suareze obdrželo Miami výplatu 5,25 USD z krypto protokolu CityCoins, který uživatelům umožňuje generovat příjmy pro Miami těžbou městských tokenů.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoměnové stránky společnosti Wormhole napadli hackeři

03.02.2022 Decentralizovanou finanční platformu Wormhole napadli hackeři a ukradli kryptoměny za více než 320 milionů USD (6,8 miliardy Kč). To by byla čtvrtá největší krádež kryptoměn v historii, uvedla agentura Reuters. Firma ale na síti Telegram uživatele ujistila, že všechny jejich prostředky jsou v bezpečí. Žádné další informace neposkytla.
img

YouTube zkoumá využití NFT 

01.02.2022 NFT jsou nezaměnitelné kryptografické tokeny, které jsou zapsané v blockchainu a není možné je replikovat. Pomocí NFT můžeme reprezentovat aktiva, jako jsou umělecká díla, videa nebo hudba. Tím, že se k takového aktiva udělá NFT se snižuje pravděpodobnost podvodu.
img

Před oznámením rozhodnutí Fedu o sazbách bitcoin vyvinul krátkou rally

27.01.2022 Před oznámením rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách bitcoin vyvinul krátkou rally. Vzrostl nad 38 000 USD, což je nejvyšší úroveň od 21. ledna. To ukazuje, že se kryptoměna postupně zotavuje z propadu zaznamenaného v pondělí, kdy klesla na 33 000 USD.
img

Vývojáři Etherea se chtějí zbavit přezdívky Eth2

26.01.2022 Vývojáři druhé největší kryptoměny, Etherea, nemají rádi termín „Eth2“ popisující další fázi plánu sítě a její uživatele a krypto komunitu nabádají, aby od ní opustili.
img

Grayscale přidává LUNA, AVAX, MATIX do svých seznamů

25.01.2022 LUN Přední investiční společnost, Grayscale zveřejnila svůj seznam, ve kterém zahrnuje coiny a tokeny AVAX, LUNA, MATIC a mnoho dalších. Tento seznam obsahuje digitální aktiva, která aktuálně společnost nedrží nebo nejsou veřejnosti prezentovány jako investiční produkty.
img

Bitcoin vede český kryptoměnový žebříček eToro. Na vzestupu je decentralizované financování DeFi

21.01.2022 Drobní čeští investoři po spektakulárním roce 2021 znovu potvrdili svou důvěru v bitcoin. Potvrzují to poslední data společnosti eToro. Žebříček Top 10 nejvíce obchodovaných kryptoměn také ukazuje, že bitcoin dosáhl 476% meziročního nárůstu otevřených pozic a zůstává vůbec nejobchodovanější kryptoměnou na platformě.
img

Robinhood spustí krypto peněženky

21.01.2022 Čtvrteční příspěvky na blogu Robinhood Markets Inc ukázaly, že společnost zavede pro 1 000 uživatelů krypto peněženky, které jim umožní odesílat a přijímat kryptoměny prostřednictvím jejich brokerských účtů.
img

Intel vstupuje na trh s těžbou bitcoinů, Ethereum ztrácí prvenství na trhu NFT a DeFi

19.01.2022 Na začátku roku 2022 se trh s kryptoměnami mění v důsledku událostí, ke kterým došlo v roce 2021. Po přesunu z Číny se těžební průmysl nadále rozvíjel, ale potřeboval přehodnotit a zavést nové těžební technologie. Je také nutné zmínit nebývalý růst trhů NFT a DeFi, díky nimž ethereum do konce roku 2021 vykázalo obrovský růst. Na začátku nového roku však tyto události získaly nečekaný vektor vývoje, který bude mít na trh kryptoměn významný dopad.
img

Úhrady v BTC klesly o 65 %

17.01.2022 Kryptotrh je opět klidný, což způsobilo, že někteří odborníci se domnívají, že dlouhé pozice brzy vzrostou, což následně povede k novému růstu kryptoměn. Stále však existují někteří, kteří trvají na tom, že bitcoin a další kryptoměny budou čelit nové vlně výprodejů, pokud ceny v blízké budoucnosti neporostou ze současných minim.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. ledna 2022

14.01.2022 Nejvyšší soud pákistánské provincie Sindh údajně uspořádal slyšení ve věci právního statusu kryptoměn v regionu, kde několik úřadů, včetně SBP, předložilo soudu dokument, v němž tvrdí, že kryptoměny jsou nezákonné a nemohou být používány k obchodování.
img

Prodejem NFT vzrostly tržby na 25 miliard USD

13.01.2022 Nezaměnitelné tokeny (NFT) v roce 2021 dosáhli větší popularity. Tržby z prodejů NFT vyrostly z 94,9 milionu dolarů z předchozího roku na 24,9 miliard dolarů z 94,9 milionu dolarů.
C:\fakepath\crypto-12012022.jpeg

TOP 6 Kryptomien na rok 2022 (časť I.)

12.01.2022 Kryptomeny slavili nedávno 13te narodeniny a každým rokom ich pribúda viacej. S príchodom metaverzu a NFTčiek kryptomeny len naberú na svojej sile a najbližšie roky nepochybujem o pokračovaní rastu ich ceny, popularity a využitia v našom svete. V tomto blogu by som sa rád pozrel na kryptomeny, ktoré sú zaujímavé nie len z pohľadu grafu ale aj ich popisu a využitia. Poďme na to.
img

Bitcoin nakrátko klesá pod 40 000 USD

11.01.2022 Krypto trh se v pondělí, 10. ledna obchoduje v mínusu, poté, co trh na chvíli projevil známky síly, rychle ustoupil, přičemž BTC na okamžik klesl pod 40 000 USD.
img

Peru se přidává na seznam: Země předložila svůj návrh zákona o kryptoměnách

06.01.2022 Zatímco obchodníci s etherem a bitcoiny po Novém roce svědomitě čekají, jakým směrem se bude pohyb dále vyvíjet a budou očekávat zlepšení, protože je s čím počítat, v Peru byl představen návrh nového zákona o digitálních aktivech, jehož součástí jsou i kryptoměny.
img

Bitcoin je fenomén, uvedl vedoucí oddělení kryptoměn ve společnosti Visa

03.01.2022 Vedoucí oddělení kryptoměn ve společnosti Visa, Cuy Sheffield uvedl, že jeho firma bude pro své klienty i nadále poskytovat kryptoměnové služby. Bitcoin a altcoiny jso podle něj technologický fenomén a jsou považovány za budoucnost peněz.
img

Kryptoměny jsou čím dál tím populárnější

03.01.2022 V roce 2017 zveřejnil Thomas Peterffy v deníku Wall Street Journal celostránkový inzerát, v němž varoval před nebezpečím, které představují futures na bitcoin pro kapitálové trhy.
img

Deutsche Telekom začíná spolupráci s Polkadotem

29.12.2021 Společnost T-Systems MMS (MultiMedia Solutions), pobočka německého telekomunikačního gigantu Deutsche Telekom, oznámila spolupráci s Polkadotem, který podporuje spolupráci mezi decentralizovanými blockchainy. Dle oznámení T-Systems MMS "podpoří zabezpečenou komunikaci mezi blockchainy." T-Systems MMS využije infrastrukturu k participaci na veřejné blockchainové síti Polkadotu jako validátoru. Německá společnost bude potřebovat tokeny Polkadotu, nicméně konkrétní částka nebyla specifikována.
img

Investoři Terra (LUNA) by měli zvážit tato rizika: CNBC

29.12.2021 Vzdělávací platforma CNBC Make It vydala vysvětlení k diskusi o možných výhodách a nevýhodách Terra (LUNA), které by investoři při držení tokenu měli zvážit.
img

V prosinci byly doposud spáleny tokeny LUNA v hodnotě až 2,7 miliardy dolarů, jelikož poptávka UST vzrostla

27.12.2021 Podle Terra Analytics byly zatím v prosinci spáleny tokeny LUNA v hodnotě téměř 2,7 miliardy dolarů, neboli 27 milionů, protože poptávka v UST prudce vzrostla.
img

Visa spolupracuje s již 60 kryptoprostory

27.12.2021 Celosvětový poskytovatel služeb digitálních plateb, společnost Visa, uzavřela s hlavními 60 kryptoplatformami partnerství, aby mohla spustit kartové programy, ty mají spotřebitelům usnadnit jak převádění, tak utrácení digitálních měn a to u 80 milionů obchodníků po celém světě.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. prosince 2021

23.12.2021 Sportovci a politici se letos dostali na titulní strany novin, protože se rozhodli pro platy v kryptoměnách. Nyní, ve snaze přilákat mladší pracovní sílu, začínají nabízet platy v kryptoměnách firmy.
img

Ethereum má důvody k růstu

22.12.2021 Cena Etherea vzrostla v reakci na spuštění Kintsugi Testnet na své cestě k ETH 2.0. Nový vývoj altcoinů vyvolal odraz ceny Etherea, která se vrátila na 4 000 USD.
img

Billy Marcus, otec a spoluzakladatel kryptoměny Dogecoin, uvedl, že v blízké budoucnosti může být vydán most DOGE-ETH, který globálně škáluje kryptoměnu

22.12.2021 Zdá se, že dogecoin má v roce 2022 obrovské vyhlídky na růst. Elon Musk nejprve uvedl, že Tesla začne přijímat dogecoin jako platbu za merchandisové zboží společnosti.
img

Bitcoin se obchoduje blízko úrovně 45 500 USD

21.12.2021 Bitcoin prodloužil svůj pokles o další týden, protože ochota riskovat na globálních finančních trzích se snížila. V pondělí se propadl o 2,5 % na 45 583 USD, což představuje pokles o 32 % oproti rekordnímu maximu ze začátku listopadu.
img

Jak kryptoměny narušují tradiční finance?

21.12.2021 Když Satoshi Nakamoto v roce 2009 spustil Bitcoin, stal se z něj software s otevřeným zdrojovým kódem (OSS). To znamená, že veškerý kód, díky němuž první světová kryptoměna funguje, může kdokoli libovolně používat.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 16. prosince 2021

16.12.2021 Senátorka za stát Massachusetts Elizabeth Warrenová se neubránila kritice decentralizovaného financování (DeFi) a vyjádřila obavy z toho, jak skok stablecoinů ovlivní průměrného investora.
img

Co je lepší nakoupit do vašeho kryptoportfolia?

15.12.2021 Co je dnes pro investory lepší volbou? Bitcoin nebo Ethereum? Mezi těmito možnostmi se rozhoduje mnoho investorů a tyto dvě kryptoměny přitahujístále více pozornosti. Pro většinu investorů je ale nejlepší vlastnit část Etherea i část Bitcoinu.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Hackeři na internetu nabízí nákup neexistující kryptoměny společnosti Amazon

14.12.2021 Hackeři na internetu vytvořili podvodné stránky, které nabízí neexistující kryptoměnu společnosti Amazon. Inzeráty na neexistující "Amazon Tokens" se objevily i v České republice a na Slovensku. Uvedla to dnes antivirová firma Avast v tiskové zprávě.
img

Bitcoin klesá již pátý týden v řadě

14.12.2021 V pondělí bitcoin oslabil na nejnižší úroveň dne, když se pád největší kryptoměny z historického maxima prodloužil na pátý týden v řadě.
img

Může se bitcoin vrátit na 50 000 USD?

10.12.2021 Bitcoin ve čtvrtek klesl a zastavil rally pozorovanou v posledních pěti dnech. Nedokázal se udržet ani nad 50 000 USD, protože obchodníci nedokázali udržet býčí momentum pozorované po náhlém propadu minulý víkend. V New Yorku se token propadl o 5,6 %.
img

5 způsobů jak se vypořádat s pádem kryptoměn

09.12.2021 Propady cen digitálních aktiv mohou být stresující. V tomto článku vám prozradíme, jak bouři na krypto trhu překonat. Ceny digitálních aktiv v posledních týdnech spadly, přičemž Bitcoin od svého maxima z listopadu klesl o více než 30%. I přes další prudký pokles, který proběhl tento víkend, je BTC stále v meziročním nárůstu, a to až o 55%.
img

Quantum Economics: Pullbacky jsou trhu vlastní

08.12.2021 Největší krypto mince bitcoin vykazuje stabilní oživení a roste už tři dny za sebou poté, co se jeho hodnota v sobotu propadla o více než 35 %. Analytici grafů předpovídají, že taková rally dokáže tento digitální token dotlačit zpět do oblasti 55 700 USD za minci.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

Upozornění na rizika investic do alternativních investičních produktů (tokeny, participace)

08.12.2021 Česká národní banka upozorňuje veřejnost na rizika spojená s nabídkami zhodnocení finančních prostředků prostřednictvím alternativních investičních produktů, které jsou někdy podpořené silnou mediální prezentací.
img

Do Bitcoinu vstoupilo více než polovina investorů letos

08.12.2021 Asi čtvrtina z 1 000 lidí, kteří se zúčastnili průzkumu uvedlo, že vlastní Bitcoin. 55% z nich, prý začalo investovat až v letošním roce.
img

Kryptoměny se po výprodeji zotavují

07.12.2021 Podle analytika společnosti Davidson Chrise Brendlera poskytuje nedávná série poklesů investorům "příležitost k nákupu, protože omikron jen posiluje argumenty pro bitcoin a těžaři nabízejí lepší poměr rizika a výnosu."
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
img

Evropská unie je připravena regulovat kryptoměny

01.12.2021 „Digitální finance jsou pro evropské ekonomické prostředí stále důležitější. Je nezbytné, abychom vytvořili příznivé prostředí pro inovativní společnosti. Zároveň však musíme snížit rizika pro investory a spotřebitele. Věřím, že dnešní dohoda vytváří mezi nimi správnou rovnováhu. Oba dokumenty jsou také prioritami slovinského předsednictví. Doufáme, že dohody s Evropským parlamentem bude dosaženo co nejdříve“, uvedl ministr financí Andrej Šircelj ze Slovinské republiky.
img

Thajsko položilo základy pro kryptoturistiku, aby oživilo ekonomiku

30.11.2021 Thajsko se zaměřuje na nově nabyté krypto milionáře, aby vdechlo život svému pandemií zmítanému turistickému průmyslu.
Související klíčová slova: Technická analýza | Bitcoin | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Korelace | Inflace | Deflace | Nasdaq | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | Evropská unie | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Německo | Francie | Apple | Analytik | Spekulace | Americké akcie | ETF | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Nikkei | Ekonomové | Spotřebitelské ceny | Elliott | Objemy obchodů | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitrážní obchod | Asset management | Transakce | Benchmark | Beta | Bloomberg | Bod | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Distribuce | Diverzifikace | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Floor | Large Cap | Futures | Fúze | High | Hlava a ramena | IPO | Index spotřebitelských cen | Initial Public Offering | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Kotace | Koš | Kurz | LES | Likvidita | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | PEG | Pevný kurz | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Příkaz | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Split | Spotový trh | Support | Swing | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Yield | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Spekulant | Kurz dolaru | Stres | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Obchodní příležitosti | Bohatství | Oanda | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeový fond | Obchodní seance | Facebook | Satoshi Nakamoto | BTC | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Aktivum | Delta | Formace hlava a ramena | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchody | Analytika | Banka | Směnárna | Cena | Cena akcií | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Frank | Graf | Hang Seng | HSBC | Index Hang Seng | Index Nasdaq | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Jeden dolar | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Míra inflace | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nové trhy | Online broker | Pasivní příjem | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Sázky | Signály | Směnné kurzy | Spořící účty | Stoxx | SWIFT | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj kurzu | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | Finanční nástroj | CNBC | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | Dluhové trhy | Elon Musk | Hold | Indie | Ministerstvo financí | ROCE | Tim Cook | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Černé zlato | WSJ | Tržby | Světové ekonomiky | Miliardář | Investiční analytik | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Market sentiment | Volby | Genesis | Blog | Frustrace | 1 milion | Burze | Čtení grafu | Investment | National Securities | Moody's Investors Service | Crowdfunding | Investing.com | NATO | BBC | Finanční regulace | Technický výhled | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Finanční aktiva | Globální trhy | Fixní kurz | Hargreaves Lansdown | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Sentiment trhu | Podnikatelé | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Bankovnictví | Finanční poradenství | Sázení | Firmy | Japonská burza | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Algoritmus | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Rizikovější aktiva | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Propad | Denominace | Kryptoměny | Cenový boom | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Historická maxima | Nejistota | Tradiční měny | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Poplatky | Mzdy | Dobré výsledky | Makléřské společnosti | Predikce | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Světové trhy | Výnosy | Quantum | Indická rupie | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Alphabet | xStation | ČTK | Japonský Nikkei | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Burzovně obchodovaný fond | Bitfinex | Bridgewater | Nejvyšší zhodnocení | Cena měny | Bridgewater Associates | Bitcoinový ETF | CoinDesk | Polychain Capital | René Remšík | Quant | Paul Tudor Jones | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Investiční firmy | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Kryptoměnové ETF | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Altcoin | Kraken | Monero | Zcash | IOTA | Ethereum Classic | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | XRP | NEO | Ray Dalio | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Hard fork | Binance | Vývoj ceny etherea | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Růst bitcoinu | Hardwarové peněženky | Lightning Network | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Coincheck | Krádež kryptoměn | Největší krádež kryptoměn | Bitcoinová horečka | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Investiční skupiny | Digitální peněženky | Altcoiny | TRON | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | ICO (initial coin offering) | VŠE v Praze | Saxo | FinTech | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Růstové akcie | Podniky | Technologické akcie | Objem obchodování | Pokles ceny | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | I-Trader | Trh s kryptoměnami | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | Průzkum společnosti | Jiné měny | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Mt. Gox | Zvýšení sazeb | OKEx | Finanční produkty | Statistický úřad | Obavy investorů | Bitcoin a další kryptoměny | Vyšší mzdy | Charlie Lee | Token | Stablecoin | Vlastní kryptoměny | Zhodnocení finančních prostředků | Býčí výhled | Medvědí výhled | NASDAQ 100 | Pokles cen | Výkonný ředitel | Situace na trzích | Digitální aktiva | Čeští investoři | Růst mezd | Denní graf | Stablecoiny | Úpis akcií | Ethery | iShares | ESG | Maržové požadavky | Snižování rizika | Startup | Investiční skupina | Propad ceny akcií | TRX | Hongkong | Kryptoměnová burza | Objem | Hodnota vašich investic | Evropské firmy | Bílý dům | Obchod | RPSN | XTZ | Trh práce | Myšlenka | Inflace v USA | List The Wall Street Journal | Odborníci z oboru | Firma | Období nejistoty | Tezos | USDC | Finanční tokeny | XLM | Tesla Elon Musk | Růst cen | BSC | Studie | Obchod s Čínou | Negativní sentiment | Co bude | Avast | Generální ředitel | Největší pokles | Ukrajina | Vyšetřování | Amazon | Úvěrové produkty | Buy-and-Hold | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Vyhlídky | Domácí měny | Ekonomka | Technické rezistence | | Konkurenti | Financovat | SMA | Předpovědi | Šokující předpovědi | Průmysl | Eva Miklášová | NN Investment Partners | Na burze | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Visa | Výrazný pokles | Být trpělivý | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Zdražování | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Finanční ztráty | Cvičení | Total | Nejistoty | Projekt Libra | Kontrakty | Prohlášení | IAG | NN Group | Míra | Úroky | Edward Moya | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | Nejziskovější | Nike | Bydlení | Ztráta | Počet investorů | Stratég | Investiční ředitel | Americký index | Pozitivní zpráva | Halving | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Internetoví giganti | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Washington | Apache | Miliardy eur | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Poradenství | Německá společnost | Wall Street Journal (WSJ) | Zpřísnění měnové politiky | Bloky | Fork | Potvrzení transakce | Analytička | Ukazatele | Galaxy Crypto Index | Kryptoměny bitcoin | Krach | Francouzský prezident | Macron | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Kapitalizácia | Firma Avast | Google | Instagram | Trhy | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Negativní dopad | Pokles | Situace | Penzijní systém | Důchody | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zhoršený sentiment | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Vstupy | FIAT | AML | Obchodovať kryptomeny | Zlepšení | Úsilí | Série poklesů | Obchody | Výdaje | Platit daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Adidas | Společnost Nike | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Medvědi | Půlení bitcoinu | Americká inflace | Valuace | COVID-19 | Pokračování poklesu | TWTR | Deutsche Telekom | Bez rizika | Shortovat | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Mzda | Výkyvy | Varovné signály | Příležitost k nákupu | Pohyb Bitcoinu | Prudký pokles | Hlavní měny | Vlna výprodejů | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Propady cen | Tržby společnosti | Tudor | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Historie | Globální problém | Fed včera | Internetový obchod | Algoritmy | Senátorka | Kongres | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Spoření | Růst | Signál | Biliony | Potenciál | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Války | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Cloud Computing | Závislost | Práce | Vyhoření | Vláda USA | Údaje | Omyl | Pojišťovna | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Oživení cen | Nejvyšší soud | Jana Mücková | Emitenti | Massachusetts | Více peněz | Data z americké ekonomiky | Úspory | AMC | Vzrušení | Propad ceny | Trade | Tlak medvědů | Reddit | Sociální síť | Debata | Telegramové skupiny | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Binance Coin | Cestování | ATH | Tweet | Pasivní investice | Soud | Dovoz | Turistika | Regulační orgány | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Američtí regulátoři | Spotřebitelské ceny v USA | Akcie Nike | NKE | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Auta | Dopad na cenu | Velké peníze | Manažeři | Růst Bitcoinů | Velký růst | Kupci | Společnost Facebook | Spoluzakladatel | Dislokace | JDE | Unie | ČR | Dlouhodobý výhled | Průraz | Pozitivní sentiment | Start-upy | Square | Býčí trend | ETH 2.0 | Oracle | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Google Trends | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Cardano | Finanční ústavy | Lululemon Athletica | Lululemon | Výkyvy cen | Velké investice | ONS | Ukrajinská vláda | Ant | Sony | Generace Z | Nový trend | Riskování | Emirates | Společnost Emirates | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Kolaps | Ethereum 2.0 | Daňové příjmy státu | Technologické společnosti | Semi | Market cap | Životní úroveň | Porušení pravidel | Progres | DeFi | Staking | Nikl | Velké technologické firmy | Ant Group | Známky oživení | WeCHat | Významné události | Lepší výsledky | eMan | Jiří Horyna | Hnojiva | Upozornění na rizika | Tržní limit | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Americký soud | Decentralizované finance | Platforma eToro | Klimatické změny | Odborníci | Transparentnost | Zdanění | Nvidia | Bloomberg Intelligence | Identifikovat trend | Šéf Tesly | Politici | Objemy peněz | Diverzifikovat | Biden | Marathon | Pracovní místa | Měnový fond | Jack Dorsey | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Intel | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Banka Moneta | CVX | Uniswap | Kryptoměnová směnárna | Výsledky voleb | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Snižování daní | Představitelé americké centrální banky | Diem | SUSHI | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | GME | GameStop | CELO | LEN | Ceny aktiv | Částečný úvazek | Odvětví kryptoměn | Galaxy Crypto | Cenné papíry a burzy | Bloomberg Galaxy Crypto | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Investiční manažeři | Počet pracovních míst | Shopify | SNY | CARA | MJ | ACT | Futures na bitcoin | Situace na trhu | Nárůst ceny | Sociální média | Thomas Peterffy | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Snoop Dogg | HAS | Nákup bitcoinu | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Krypto CFD | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Kering | Robinhood Markets | Platby kryptoměnami | Sentiment investorů | Ben Armstrong | Terra | Výrazný růst | CryptoQuant | Chainlink (LINK) | Basic Attention Token | Decentraland | Decentraland (MANA) | Pákistánská centrální banka | Platební prostředek | xStation 5 | CoinGecko | Umění | Používání kryptoměn | GitHub | COIN | Krypto trh | Ceny Etherea | Společnost Coinbase | Strach z inflace | LME | Rostoucí ceny | DOGE | Poptávka po kryptoměnách | Blockchain etherea | Shiba Inu | Indická centrální banka | Výprodej bitcoinů | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochrana investorů | Ochota riskovat | API | Oslabení | Cena Cardana | XIXOIO | Společnost XIXOIO | IPCO | IPCO platforma | Initial Coin Offering | Prvotní úpis digitálních mincí | BlockID | Kryptopeněženky | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Úroveň supportu | Platidlo | Konkurence | Prodej | Mali | Další kryptoměny | ICT | Pozitivní vliv | Starlink | Největší světové kryptoměnové burzy | Malajsie | Thajsko | Kybernetické hrozby | Technologie | Ethereum (ETH) | Odraz ceny | Očekávání zisku | UST | Videohry | AI | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | MiCA | Načasování | Rozsah škod | Boom | Rekord | Ziskový potenciál | University of Michigan | Obrovské výnosy | Provozní náklady | Mateřská společnost | Daňový poplatník | Technické znalosti | Chování | Syndrom vyhoření | Vnímání | SDR | Gary Gensler | EIP | VIAC | Messi | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Andreessen Horowitz | Základní sazby | SHIB | Cena kryptoměny | Poly Network | Objem peněz | Elliptic | Hackeři | Byty | Velké instituce | Afghánistán | Tálibán | Hnutí Tálibán | Islamistické hnutí | Liquid | Burza Liquid | Japonská kryptoměnová burza | ERC-20 | NN IP | NN Investment Partners (NN IP) | David Solomon | Bonusy | SpaceX | Americká ministryně financí | Společnosti | Protocol | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Národní měny | Opatření | Dna | Katastrofy | Růst trhu | Rychlý růst | Unikátní tokeny | NFT | Zájem o NFT | Vysoká poptávka | Joseph Edwards | Enigma Securities | Non-fungible token | Nezaměnitelný token | Elektronický klíč | Nezaměnitelný elektronický klíč | Digitální dílo | Dílo s certifikátem pravosti | Zpevňování kryptoměn | El Salvador | Staking pooly | Stakování | Brian Armstrong | Vytváření bohatství | Solana | Kryptoměna Solana | Popularita Solany | Los Angeles | Celková nabídka | Česká společnost | Gucci | Balenciaga | Luxusní značky | François-Henri Pinault | Phoenix Global | PHB | Phoenix Global (PHB) | Nakamoto | Etherea | Smart kontrakty | VanEck | Investice do těžby | Problémy v dodavatelských řetězcích | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | DAI | Zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Rychlý růst cen | Pravidla hry | Digitální díla | Non-Fungible Tokens | Nezaměnitelné tokeny | Digitální umělecká díla | Non-Fungible Castle | Golem Network | JPG | Fintech.tv | Delta Blockchain Fund | Kavita Gupta | Fyzické dílo | Oliver Halsman Rosenberg | ProShares | Horizon | Oculus | Spuštění fondu | Pozornost | Získávání peněz | Gemini | Správce digitálních aktiv | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Zprostředkovatelé | Meme mince | Dogecoin Foundation | Vylepšení Dogecoinu | Ruský prezident | Meta | Metaverzum | Klima | NFT bubliny | Metaverse | MANA | Meta Platforms | PancakeSwap | Avis | Avis Budget | Polygon | Starosta New Yorku | Eric Adams | Internet Computer | ICP | Plant vs Undead | Internet Computer (ICP) | Plant vs Undead (PVU) | PVU | Držitelé Bitcoinu | Podmínky na trhu | Messari | NFT hry | RPG strategie | Alteration | Legend has it | NFT tokeny | Hraj a vydělej | Demoverze | Společnost | Výsledky společnosti | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Tether (USDT) | Spotřebitelské ceny v Británii | Crypto.com | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | TIM | Pozemky | Blockstream | Ceny BTC | AVAX | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Altcoin shiba inu | Altcoin shiba inu (SHIB) | Shiba inu (SHIB) | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Investiční produkt | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Richard Watzke | Investování do virtuálních tokenů | Krypto komunita | Upozornění na rizika investic | Participace | Zprostředkování financování | Nařízení o crowdfundingu | Regulovaný crowdfunding | Poskytování regulovaných finančních služeb | Poskytování platebních služeb | Nabízení investičních tokenů | Terra Luna | Terra (LUNA) | Krypto mince | Kryptoměny společnosti Amazon | Amazon Tokens | Jakub Vávra | Apache Log4j | Log4j | Bezpečnostní firmy | Jakub Ptáčník | Analytik Monety | Bezpečnostní analytik | Čísla platebních karet | Analytik Avastu | Bidenova administrativa | MATIC | Technická rezistence | Výsledky testování | DOGE-ETH | Billy Marcus | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Terra Analytics | Společnost T-Systems | T-Systems MMS | MultiMedia Solutions | T-Systems | Celkový sentiment | Miliardy USD | Grafické karty | Kryptofondy | Sotheby's | WILD | DAO | Wilder Metaverse | KuCoin | Gate | Wilder World | RARI | Rarible | Ethernity Chain | Ethernity | ERN | Muhammad Ali | Shaq | Bruce Lee | Zeke Elliott | Pacquaio | NFT market | Hry | Reality | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Koncept DeFi | Instituce | Omniverse | The Sandbox | Sandbox | Cenová akce | Wormhole | Kryptoměnové stránky | Kryptosítě | Platformy DeFi | Kryptoplatformy | Meme kryptoměny | Under Armour | Invaze na Ukrajinu | Rizika decentralizace | Decentralizace | Certus One | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Výjimečný stav | Moskevská burza | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Kyjev | Mezinárodní vztahy | Růst kryptoměn | Cena Cardana (ADA) | Loopring | LRC | CIPS | Invaze | Santiment | DeFi a NFT | BitBoy Crypto | Řetězec | Řetězce | Finbold | Společnost Meta | Silná konkurence | Používání kryptoaktiv | John Glen | Akcie ZTE | ZTE | Axie Infinity | Bitcoinové sítě | KUSAMA | Bitcoin 2022 | Workhorse | Workhorse kryptoměny | SushiSwap | Vlastnictví | LOGeco | Kryptoměnová burza Binance | Vývoj kryptoměny | Technický výhled trhu | Italský módní dům | Šéf Keringu | Značka Gucci | Měna terraUSD | Do Kwon | Kontroverzní digitální měna | Digitální měna terraUSD | Mati Greenspan | Algoritmické tokeny | Algoritmický stablecoin | Širší trh s kryptoměnami | Quantum Economics | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Paxton See Tow | Kelvin Kong | YellowPanther | INSEAD | Andy Leach
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Tokai Tokyo Research Center
TOKE
Token
Token ADA
Token Covesting
Token Covesting COV
token DOGE
Token OKB
Token TRUMP
TokenVault

Následující klíčová slova

Tokeprofit
Tokeprofit.com
Tokes
Tokes (TKS)
Tokijská akciová burza
Tokijská burza
Tokiko Šimizuová
Tok investic
Tok kapitálu
Tokopedia
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít