Italové

Jmenuje se po velkém vůdci, ale zažila život v útlaku. Jaký je příběh albánské měny?
09.10.2024 Albánský lek si pomalu hledá cestu mezi stabilní platidla. Balkánský stát v minulosti často okupovaly nejrůznější mocnosti a domácí měna tím dostala pořádně zabrat. Vítězná povaha platidla tak zatím zůstává jen v názvu. Na historii albánského leku se podíváme v dalším díle CASH HISTORY.

Dánská koruna je odkazem rozpadlé aliance. Přežila i díky mazané válečné reformě
09.09.2024 Kdo jiný než Čech by měl pochopit slabost Dánů pro korunu. Dánsko si toto označení pro měnu oblíbilo už za úsvitu renesance a své platidlo uhájilo i přes německou okupaci během druhé světové války. Na historii dánského platidla se podíváme v dalším díle cyklu CASH HISTORY.

Italští průmyslníci podporují návrat k jádru kvůli nákladům na energii
01.09.2024 Italští průmyslníci podporují návrat Itálie k jaderné energii, které se země vzdala v 80. letech minulého století. Slibují si od tohoto kroku pokles nákladů na energii. Informovala o tom včera agentura APA.

Cestovní ruch hlásí lepší výsledky než před pandemií. Pomohlo Mistrovství světa v ledním hokeji
07.08.2024 „Cestovní ruch se již vypořádal s následky po pandemii a v mnoha ohledech dosahuje rekordních výsledků. Růstu počtu hostů nebrání ani významné zvýšení cenové hladiny, které ve službách přetrvává i v letošním roce. Větší zájem o Českou republiku byl podpořen konáním Mistrovství světa v ledním hokeji, které pomohlo především Praze a Ostravě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

Nejlepší obchody měsíce června ve Fintokei
17.07.2024 Ani pozvolnější tržní tempo spojené s letními měsíci nezastavilo naše obchodníky v dosažení úctyhodných výsledků. Pojďte se s námi podívat na ty nejpovedenější obchody za uplynulý měsíc!

Historie eura je hlubší, než se zdá. O evropskou měnu se státy pokoušely už v 19. století
23.05.2024 Euro je v současnosti považované za druhou nejdůležitější měnu světa, zároveň jde ale o jedno z nejmladších platidel. Ovšem jen na první pohled. Evropa začala se společnou měnovou politikou výrazněji experimentovat už v devatenáctém století. Na euro si posvítíme v dalším vydání cyklu CASH HISTORY.

Německo stále dramatičtěji zaostává za USA, varuje největší německá banka. Tím se i stupňuje jeho technologická závislost na Číně, takže podoba vztahů s ní bude do budoucna stále více ovlivňovat i výkon české ekonomiky a zaměstnanost v ČR
16.08.2023 Eurozóně vážně hrozí největší krize od jejího vzniku, varují analytici agentury Bloomberg. Na přelomu let 2024 a 2025 se může v maximální míře projevit efekt utahování její měnové a zároveň rozpočtové politiky, což přivodí hospodářský pád – až zhruba pětiprocentní – srovnatelný s tím z doby evropské dluhové krize před více než deseti lety. Zatímco Spojené státy mohou zvládnout měkce přistát, eurozóna mnohem spíše přistane tvrdě.

Evropu čeká velmi obtížné desetiletí, kvůli drahým energiím a invazi čínských elektromobilů, varují experti. Motor evropské ekonomiky, Německo, se zadrhává, výrazně tam sílí Alternativa pro Německo
30.07.2023 Evropu čeká velmi složitých deset let, kdy se její ekonomika bude muset utkat s povážlivou ztrátou konkurenceschopnosti. Starý kontinent totiž ve světě stále povážlivěji zaostává, zejména za USA, a kombinace drahých energií a přílivu čínských elektromobilů situaci může dále výrazně zhoršují. Varují tak experti, které cituje agentura Bloomberg.

Průzkum: Každý čtvrtý Evropan tvrdí, že jeho finanční situace je nejistá
08.11.2022 Každý čtvrtý Evropan považuje svou finanční situaci za nejistou a více než polovina si myslí, že do tohoto bodu dospěje v následujících měsících. S odvoláním na průzkum agentury Ipsos o tom informoval britský list The Guardian. Až 80 procent lidí také uvedlo, že již museli učinit těžká rozhodnutí ohledně omezení výdajů.

Češi i přes zlevnění pohonných hmot dále tankují dráže než Italové či Francouzi, plyne z dat Evropské komise. Zlevnění přináší i včerejší zasedání americké centrální banky
03.11.2022 Cena pohonných hmot v Česku za týden klesla o několik desítek haléřů. Nejprodávanější benzin Natural 95 zlevnil o 43 haléřů na průměrných 42,39 Kč/l. Litr nafty se prodává v průměru za 47,08 Kč/l, což je o 26 haléřů méně než minulou středu. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny sleduje.

Česko by mělo předsednictví EU využít zejména k nakročení zpět k energetické racionalitě, tedy ke zlevnění energií bez zadlužování
01.07.2022 Česko by mělo své předsednictví EU, které dneškem začíná, využít k zahájení návratu k racionalitě v energetické oblasti. Premiér Fiala tedy hovoří spíše o energetické suverenitě, ale ta dosažitelná není. Důležité je začít se vracet právě k energetické racionalitě.

V Itálii začala fungovat letecká společnost ITA, nástupce Alitalie
15.10.2021 V Itálii dnes oficiálně začala fungovat letecká společnost Italia Trasporto Aereo (ITA), která je nástupcem kdysi věhlasných aerolinek Alitalia. Ty po více než 74 většinou ztrátových letech a po neúspěšné snaze o záchranu ukončily činnost. ITA je ve vlastnictví státu.

Upracovávají se Češi k smrti? Češi v průměru stráví prací 36 let svého života, více než většina obyvatel EU, zároveň se Češi dožívají nižšího věku, než většina obyvatel EU
25.08.2021 Patnáctiletý Čech má před sebou v průměru přesně 36 let pracovního života. Pracovní život je doba, po kterou bude aktivní na trhu práce – tedy bude buď zaměstnaný, nebo nezaměstnaný (čili bude si aktivně zaměstnání hledat). Nepočítají se tedy léta studia, léta penze a také případně doba, po kterou z trhu práce zcela „vypadne“, tj. léta, kdy není oficiálně zaměstnán, přičemž se zároveň neregistruje na úřadě práce jakožto nezaměstnaný.

Průměrný Čech stráví prací (či jejím hledáním) 36 let svého života. Kvůli pandemii došlo poprvé od roku 2008 k poklesu délky pracovního života
04.07.2021 Patnáctiletý Čech má před sebou v průměru přesně 36 let pracovního života. Pracovní život je doba, po kterou bude aktivní na trhu práce – tedy bude buď zaměstnaný, nebo nezaměstnaný (čili bude si aktivně zaměstnání hledat). Nepočítají se tedy léta studia, léta penze a také případně doba, po kterou z trhu práce zcela „vypadne“, tj. léta, kdy není oficiálně zaměstnán, přičemž se zároveň neregistruje na úřadě práce jakožto nezaměstnaný.

Rozbřesk: Proč si Italové půjčují rekordně levně, když dluh atakuje 160 % HDP?
15.02.2021 Výnosy italských vládních dluhopisů ke konci uplynulého týdne spadly na historicky nejnižší úrovně – italská vláda si je tak schopná na deset let půjčit za méně než 0,5% úrok. To vše ve chvíli, kdy podle čerstvé prognózy Evropské komise Itálie nedosáhne na předkrizové úrovně HDP ani na konci příštího roku a veřejné zadlužení letos překročí 160 % HDP. Proč tolik optimismu?

Kartel OPEC vznikl přesně před šedesáti lety. První schůzku svolala československá rodačka
13.09.2020 Měli krátce před přistáním na milánském letišti Linate. Jenže na ranveji už se nikdy neocitli. Ten podzimní den, 27. října 1962, se trosky havarovaného letounu, čtyřmístného stroje Morane Saulnier 760 B, našly v katastru vísky Bascapè, asi patnáct kilometrů od milánské ranveje. Při nehodě zahynuli všichni tři pasažéři, zkušený pilot Bertuzzi, s 11 260 nalétanými hodinami, americký novinář McHale a Enrico Mattei, prezident ropného konglomerátu ENI. Po něm zbyl poškozený zlatý prsten. Jeho detailní fotografie je zobrazena i na stránkách odborné studie dvou vědců z turínské polytechniky. Vydali ji roku 2009 a po téměř půlstoletí, zdá se, prokazuje to, o čem se po celou předchozí dobu jen šuškalo. Na palubě letadla tehdy opravdu explodovala nastražená bomba.

Češi se teď bojí zdražování nejvíce za posledních skoro dvacet let… dokonce více než propouštění
10.06.2020 Zatímco rouška je symbolem koronakrize z hlediska společenského, z ekonomického pohledu je jím – světě, div se – květák. V některých obchodech byl prý tento druh košťálové zeleniny k mání i za stovku. Podle ČSÚ sice vyšla jeho cena v dubnu průměrně „jen“ na 66,20 Kč za kus. Jenže i to představuje zdražení oproti březnu o 68 procent. A co teprve v porovnání třeba s rokem 1998, kdy z Polska dovážený květák stál pět korun. Nejen matadoři zeleninových koutků tuzemských supermarketů tak mají pocit, že koronakrize vyvrtá do peněženky pořádnou díru. V květnu se čeští spotřebitelé báli inflace dosud nejintenzivněji za celou historii sledování ČSÚ od počátku milénia. Češi se teď obávají zdražování dokonce více než propouštění.

Jediná jistota: Nemovitosti zdraží. Otázka je, kdy přesně…
26.05.2020 Když se nedávno poprvé historii prodávala ropa za zápornou cenu, mnozí si ťukali na čelo. Kdo to kdy viděl, aby kupující dostal ještě navrch zaplaceno za to, že něco kupuje.

V Itálii klesl přírůstek obětí pod stovku, poprvé od 9. března
19.05.2020 V Itálii včera poprvé od 9. března klesl denní přírůstek obětí nákazy koronaviru pod stovku. Úřady ohlásily 99 úmrtí s covidem-19, čímž celková bilance přesáhla 32.000. Dále se snižuje i počet nově nakažených; za posledních 24 hodin jich přibylo 451, tedy nejméně od 2. března. Premiér Giuseppe Conte včera vyzval Italy, aby navzdory nové fázi uvolňování protikoronavirových opatření stále dodržovali pravidlo o odstupech a bezpečnostní opatření.

Conte vyzval Italy k dodržování bezpečnostní zásad v epidemii
18.05.2020 Italský premiér Giuseppe Conte dnes vyzval Italy, aby navzdory nové fázi uvolňování po uzávěře vyhlášené kvůli epidemii koronaviru stále dodržovali pravidlo o odstupech a bezpečnostní opatření. V otevřeném dopise napsal, že "cesta ke konci epidemie je ještě dlouhá a je třeba se mít stále na pozoru". V Itálii, kterou nákaza těžce postihla, se dnes pro věřící otevřely kostely a uvolňuje se gastronomie.

Počet nově zemřelých se v Itálii i nadále drží pod 200
14.05.2020 V Itálii za uplynulých 24 hodin zemřelo v souvislosti s covidem-19 dalších 195 lidí. Oproti předchozímu dni se jedná o mírný nárůst, denní bilance obětí se však už několikátý den za sebou drží pod hranicí 200. Celkem Itálie od propuknutí epidemie v zemi eviduje 31.106 úmrtí, informovala s odkazem na italskou civilní ochranu agentura Reuters. Italský premiér Giuseppe Conte včera oznámil, že italská vláda schválila stimulační opatření v hodnotě 55 miliard eur (1,5 bilionu Kč), která mají pomoci firmám a domácnostem koronavirovou krizi překonat.

Koronavirus: market update
27.04.2020 Počet globálně potvrzených nákaz koronavirem překročil 3,06 miliónu. Zemřelo více než 207 tisíc lidí a vyléčilo se 883 tisíc.

Bloomberg: V bouřlivém vztahu Itálie s Evropou se něco pokazilo
22.04.2020 Základy Evropské unie byly položeny před šesti desítkami let v Římě a někteří státní představitelé si nyní ve věčném městě začínají myslet, že jsou svědky počátku jejího rozpadu, napsala agentura Bloomberg. Poté co (britský premiér) Boris Johnson a zastánci brexitu pohřbili pečlivě pěstěný mýtus o nezvratnosti unie, její přívrženci začali tvrdit, že Británie je zvláštní případ, ostrovní národ, který se nikdy nemůže zcela kontinentu oddat. Jinak se to ale má, když se proti Bruselu staví Itálie.

EK se omluvila Itálii za malou solidaritu v koronavirové krizi
03.04.2020 Evropská komise se omluvila Itálii za nedostatek evropské solidarity při řešení koronavirové krize. Slíbila větší pomoc při zvládání hospodářského propadu. S odvoláním na dopis předsedkyně EK Ursuly von der Leyenové o tom včera informovala agentura Reuters.

Pomozte nám, jako vám pomohli po válce, vyzývají Němce Italové
01.04.2020 Pomozte nám, jako vám pomohli po válce, vyzývají Němce v otevřeném dopise starostové severoitalských měst a zástupce vlády tamního regionu masivně zasaženého epidemií nemoci COVID-19. Text včera vyšel jako inzerce v německém deníku Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Pisatelé připomínají, že jiné státy po druhé světové válce souhlasily, aby se Německu snížil jeho dluh.
Související klíčová slova:
Řecko | Albánské měny | Francouzský frank | Italský premiér Giuseppe Conte | EUR | CZK | Tempo růstu | Koronavirové krize | Otočení trhu | Skandinávská monetární unie | Obchodník | Zisk na obchodu | Alternativy pro Německo | Trend | Pokles ceny | FAZ | Konsorcium | Mince | Aktiva | Take Profit | Krona | Německá marka | Pravděpodobnost | Energetika | Největší krize | Cesta k evropské měně | Stabilní směnný kurz | Rigsdaler | Nejlepší obchody | Evropská komise | Úrokové sazby | Agentura AFP | Lagardeová | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Organizace zemí vyvážejících ropu | Deflace | Jeden rubl | Utahování měnové politiky | Oblasti Dánska | Struktury Bruselu | Tržní kontext | Shazování peněz z vrtulníku | Leka | La Repubblica | Výhled | Závislost na Číně | Dánské platidlo | Označení pro měnu | ECB Christine Lagardeová | Německé banky | Harald Modrozub | Expanze | Monetární unie | Měnový pakt | Éra utlačování | Estonsko | Autonomní platidlo | Krátký obchod na forexu | KLDR | Karanténní opatření | Cena pohonných hmot | Akcie XPengu | Pověst | Koš evropských měn | Guardian | Měnový systém v Dánsku | Levná ropa | Britové | Vývoj hodnoty eura vůči dolaru | Ekonomická projekce | Benito Mussolini | Základní úrokové sazby | Přijetí | Nizozemsko | New York | Nacistické Německo | Výrobce elektromobilů XPeng | Uhlíkové emise | Osvobození Albánie | Oblíbenost koruny | Sovětský rubl | Růst cen | Měnové reformy | Marka | EUR/DKK | Motor ekonomiky | Tajné tištění peněz | Bydlení | Norové | BP | Volný pohyb kapitálu | Zaostávání Německa | Plán na měnovou reformu | Výnosy | Alternativa pro Německo | Kapitalismus | Varšavské smlouvy | ČSÚ | Více peněz | Krytí dánské koruny | Pohonné hmoty v Česku | Odvětví | Čínský trh | Křížové mince | Skandinávská země | Realizace měnové reformy | Burze | Irsko | Videokonference | Byznys | Graf | Nová dánská koruna | Maloobchod | Dolary | Kilogram ryzího zlata | Macron | Výprodeje | Vlastní měny | Evropská měna | Historie eura | Dragonfly Doji | Rychlý růst mezd | Oznámení | Ekonomiky | Fašistická Itálie | Ekonomická transformace | Česká měna | Volatilita | Wopke Hoekstra | Německá automobilka | Odpor občanů vůči euru | Cenové hladiny | Obchodovaný instrument | Státní dluh | Šok na trhu | Centrální banky | Inflace | Peníze | Lepší výsledky | Brent | Politika | BH Securities | Očekávání | Daňové úlevy | Franga | Průmysl | Nové dánské platidlo | Rychlé zisky | Evropské měny | Financovat | Moderní dánská koruna | APA | Plovoucí kurz | Albánci | Růst | AFP | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Skandinávské unie | Válka | Nový typ koronaviru | Zaměstnanost | Ipsos | Albánský lek | Měnový pár USD/JPY | Třetí světová válka | Trader Tomáš | Růstový impuls | Veřejný dluh | Agentura APA | Čech | Zpráva | Světová válka | Autonomní oblasti Dánska | Mateřské měny | Přátelství Albánie | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Kurz vlastní měny | Kontrakty | Hospodářské krize | Jihosúdánská libra | Ropné společnosti | Doji svíčky | Italia Trasporto Aereo | Ropa | Národní ekonomická rada vlády | Portál FXstreet.cz | Pád skandinávské unie | Evropské společenství uhlí | Meziroční růst | Vývoj hodnoty eura vůči koruně | Turecko | Vývoj kurzu | Zveřejněná data | Trh | Společné evropské měny | Používaná platidla | SAIC Motor | Náš měnový systém | Cestovní ruch | Autonomní oblasti | Albánské HDP | Balkánská země | Unijní obchod | Albánské označení | Utlačování leku | Studie | Vyšší náklady | Platidla | Směnný kurz | List The Guardian | Elektřina | Nabídka | Italská invaze | Eura | Komise | Alitalie | Posílení | Devalvace | Rubl | Agentura Reuters | Kartel OPEC | Majitel | Nové bankovky | Koruna | Unie | Euroskepticismus | Lukáš Kovanda | Vstup do eurozóny | Svobodný stát | Vice | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Christine Lagardeová | Shell | Rozpadlé aliance | Obchod na Forexu | Volný pohyb | Britský premiér | Evropské společenství | Dánská koruna | Bankovky | Starý kontinent | Deficit | Volatility | Stabilní platidla | Společnosti | Budoucnost | Společná měna | Bluetooth | USA | Virus | Americká centrální banka | Intraday | Supportní úroveň | Czech Fund | Jugoslávský dinár | Zřízení společné evropské měny | Česká koruna | Fintokei | Benzín | Skandinávská eurozóna | Nástupce Alitalie | Ropa Brent | Opatření proti šíření koronaviru | Státy Evropy | Ekonom ECB | NAFTA | Komunistické reformy | Vývoj eura | Domácnosti | Tiskárny peněz | Kormidelníci Evropské unie | Filip Kalčák | Státy společenství | Poptávka | Závislost | Vládní koalice | Invaze elektroaut | Royal Dutch Shell | Premiér Giuseppe Conte | Invaze | Podnikatelé | Největší ekonomika | Market update | Válka na Ukrajině | RRR | Balkánský stát | Vstup do pozice | Dluhopisy | ERA | Odpor vůči euru | Analytici | Vyrovnaný kurz vlastní měny | Slovinsko | Pohyb kapitálu | Obchodníci | Historický pád cen | Odpor občanů | Podnikání | Albánské okupace | Vzestup turismu | Zvýšení cenové hladiny | Současná dánská koruna | Dánské koruny | Firma | Omezení těžby | Německá nacistická říše | Problémy | Výdaje | Odpor | Deutsche Bank | Vývoj hodnoty | Bankéři | Členské státy | 3М | Systém v Dánsku | Historie | Vývoj kurzu eura | Nemovitosti v ČR | Skandinávské monetární unie | Premiér Conte | Nejlepší obchody měsíce | Konsolidace | Sázka | Historie albánské měny | Evropské společenství uhlí a oceli | Spojené státy | Vývoj | Časový rámec | Lucembursko | Mistrovství světa | Prodemokratické hlasy | Projekt eura | Belgie | Konkurenceschopnost | Posílení japonského jenu | Předchozí seance | Americké ministerstvo zahraničí | Státy Osy | Pohonné hmoty | České měny | Průměrný Čech | Lekce forexového obchodování | DKK/CZK | Myšlenka společné evropské měny | EUR/USD | Příběh albánské měny | Giorgia Meloniová | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Pandemie | Vyrovnaný kurz | Měnová formace | Měnové politiky | Onemocnění | Ceny nemovitostí | Dánové | Aktuální situace | Volatilita na JPY | Přijetí do Evropské unie | Italský premiér | Ekonomická situace | Centrální bankéři | Nacistická říše | Vývoj kurzu dánské koruny | Enver Hodža | Letecká společnost | Styl obchodování | Dinár | Pokles nákladů | Citelné zdražování | Tirana | Vítězství | Koronavirus | Tisková konference | Hlavní albánské měny | Růst mezd | Automobilka | Sazby | Británie | České koruny | Pozice albánského leku | Úrok | Investovat | Komoditní | Etapa uvolnění | Kde se platí eurem? | Společnost ITA | Generální ředitel | Hlavní ekonom | Belgičané | Označení pro platidla | Berlín | Průzkum | Three Black Crows | Firmy | Řekové | Obnovitelné energie | Cena ropy brent | Západní firmy | Partnerství | Finsko | Zlatý standard | Měnový chaos | Fed | Válečné výlohy | Boris Johnson | Česká vláda | Vznik dánské koruny | Trhy | Rizika | Eurozóna | Portugalsko | USD/DKK | Předkrizové úrovně | Dánsko | Vysoké ceny | Ekonomiky EU | Invaze a války | Éra utlačování leku | EdF | Bilance | Státní dluh vůči HDP | Tesla | Španělsko | Státní rozpočty | CZK/ALL | Prezident Emmanuel Macron | Mzdy | Cesta k euru | Invaze elektroaut z Číny | Shortování | Na burze | Společnost | Zadlužování | Sázet | Dluhové krize | FXstreet | První světová válka | Obchod | Latinské monetární unie | Volkswagen | EK | Zahraniční forex | Riziko | Emise | Trinity | JPY | Pronájem nemovitosti | Slabá koruna | Šok | Plyn | Německá ekonomika | Čína | Know-how | Platidlo | Ceny | Recese | Pokles | Války | Impuls | Centrální banka | Předpovědi | DPH | WTI | Státy EU | Praxe | EUR/JPY | Libra | Tržní výhled | Současná cena | Evropské dluhové krize | Vývoj kurzu amerického dolaru | Vstup do trhu | Ceny zlata | Commerzbank | Výnos | Měnový systém | Německé ekonomiky | Frank | Zlevnění ropy | Nájmy | CFD | Domácí měna | Trinity Bank | Šéf ECB | Dlouhodobý trend | Eni | Osvobození | Ceny energií | Giuseppe Conte | Írán | CASH HISTORY | Zisk | ČNB | Spekulovat | ExxonMobil | The Guardian | Obchodování | Daňový poplatník | Prezident | Albánie | Performance | Evropa | Měna | Ceny ropy | Francie | Měsíční časový rámec | Údaje | Automobilky | Eurodolar | Kontext | Italská vláda | DPA | FXstreet.cz | Obchody | ProCent | Japonsko | Zasedání americké centrální banky | Ursula von der Leyenová | Chorvatsko | Situace | Mario Draghi | Stagnace | Světové války | FOREX | Inflace v ČR | Guvernér | Trader | Jihokorejská společnost | Aliance | HDP | Ekonom | Dolar | Euro | Výprodej | Slovensko | Domácí měny | ČTK | Vyšší úroveň | Ztráty | Meziroční inflace | Vývoj české koruny | Nakupovat | Akcie | Průmyslníci | NERV | Podniky | Koš | Češi | Reuters | Technologie | Emmanuel Macron | Koronakrize | Prognózy | Kurz | Daně | DNO | Jádrová inflace | Typ koronaviru | Výsledky | Míra inflace | BHS | Investice | Pro investory | Potenciál | Konkurence | Nezávislost | BYD | Oživení ekonomiky | Myšlenka | Růst ceny zlata | Zisky | Zaměstnanci | OSVČ | Hospodářství | Oslabení dolaru | Korsmønter | Měny | Standard Oil | Chaos | Opatření na podporu ekonomiky | Signál | Italská ekonomika | Partneři | BHS Štěpán Křeček | Organizace | Plány | EUR/ALL | COVID-19 | Cena ropy WTI | Brusel | TIM | Propouštění | Energie | Objem | Investiční | Americké centrální banky | Ekonom BHS | Příjmy | Znárodnění | Zasedání Fedu | Bloomberg | Evropská unie | Půl milionu | Rozvoj | Míra | Divize | Audi | Riziko recese | Stimulační opatření | Instrument | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Obnovitelné zdroje | Oslabení koruny | Otočení trendu | JDE | Podpora | Obchodování s CFD | Cena | Německo | Zadlužení | Snížení sazeb | Impérium | Česká ekonomika | CIA | SAIC | Předsednictví EU | Forexu | Agentura DPA | Kypr | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | Oslabení | Finanční situace | Práce | Úspěch | Kryptoměny | Banky | XPeng | Šance | Svíčková formace | Nemoc COVID-19 | Instrumenty | Ministr financí | ČR | Kontrakt | Ropný průmysl | Pozice | Francouzi | Demokratické strany | Štěpán Křeček | Dlouhé pozice | Chevron | Market | OPEC | Experti | Míra nezaměstnanosti | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Německé automobilky | Polsko | Čerpací stanice | Ceny potravin | Projekce | Krone | Zdražování | Ropy | Historicky nejnižší | Předseda | Škoda | Hospodářské výsledky | Nárůst ceny | Deficit státního rozpočtu | USD | Tištění peněz | Cestování | Měnová unie | Doji | Tržní podíl | Cena ropy | Americké ministerstvo | Kupní síla | CZ | EDF | Maastrichtská kritéria | Propad | Rakousko | Mistrovství | Nemovitosti | Česká republika | RISE | Evropská centrální banka | Švédsko | Psychologické úrovně | ECB | NBP | Růst ceny | Francouzský prezident | Rozpočtové politiky | Německé podniky | Jaderné elektrárny | ROCE | Referendum | EU | Miliardy | Společná evropská měna | Výrobce elektromobilů | Uhlí | USD/JPY | ITA | Měnový pár | Šíření koronaviru | Banka | Autoprůmysl | Hlavní ekonom ECB | Američané | Globální akcie | Domácí poptávka
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot