Pátek 21. leden 2022 01:20
reklama
Dukascopy krypto
reklama
BidAskBit
reklama
BidAskBit
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Investiční horizont

img

Fond kvalifikovaných investorů

17.12.2021 Jedním z investičních vehiklů, který mohou profesionální asset manageři využívat, je fond kvalifikovaných investorů („FKI“). Jeho možnosti jsou v oblasti investování a tradingu co do rozsahu prakticky neomezené. FKI např. může investovat do akcií, zabývat se komplexními opčními strategiemi na indexy nebo algo tradingem futures. Ale i do nemovitostí, private equity nebo uměleckých děl (např. sbírky, obrazy aj.).
img

Jak na inflaci? Naučte se investovat bezpečně

30.11.2021 Navzdory krizi české domácnosti loni více spořily a na bankovních účtech tak je rekordní množství peněz. Hlavním důvodem přitom nebylo ani tak náhlé prozření a potřeba zajistit se pro nepředvídané události, jakou je například pandemie koronaviru, jako spíše omezené možnosti peníze utrácet - lidé museli nedobrovolně odkládat spotřebu. Úspory českých domácností nyní podle České národní banky dosahují téměř tří bilionů korun, přičemž téměř polovina peněz leží na běžných účtech. A na scéně se objevuje strašák, který tu dlouhé roky nebyl - inflace.
img

Společensky odpovědné investování dobývá portfolia českých investorů

25.10.2021 Obchodník s cennými papíry BH Securities umožňuje investovat prostřednictvím nové investiční strategie, která je založena na megatrendu dnešní doby, jenž nese zkratku ESG (Environment – životní prostředí, Society – společnost, Governance – řízení). Jak již samotná zkratka napovídá, nová investiční strategie se soustředí na investice, o kterých můžeme říct, že jsou šetrné k životnímu prostředí, společensky odpovědné a mají dobře nastavené procesy řízení.
img

Realitní trh a diverzifikace portfolia

04.10.2021 Diverzifikace je v případě investic důležitým nástrojem. Díky ní lze dosáhnout snížení míry rizika, aniž by současně došlo ke znatelnému snížení výnosu. Nebo opačně: při zachovaném riziku lze diverzifikací zvýšit výnos. Proto by diverzifikace měla být základním pravidlem každého investora, i toho, který chce investovat jen a pouze do realit.
img

CZECH FUND otevírá fond kvalifikovaných investorů s developerskými projekty

23.06.2021 Nový fond kvalifikovaných investorů Czech Development Fund SICAV (CDF) se zaměří na investice do developerských projektů ve střední Evropě, které zhodnotí při jejich prodeji. V prvním roce počítá s projekty v hodnotě 1,4 miliardy korun a pro investory cílí na výnos 6,75 procenta ročně.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-investice-HP-14062021.jpg

Obchodní strategie a ETF portfolia – investice, které stojí za to!

14.06.2021 Novodobé investice mají dnes celou řadu podob. Investovat tak lze například i pasivně, kdy si zájemce o investování pouze založí účet, vloží na něj peníze, vybere si kýžený investiční instrument a pak pouze jen sleduje, jak se jeho investici daří. Jedněmi z takových instrumentů jsou například i Obchodní strategie a ETF portfolia, které v Purple Trading nabízíme. Ty mají obrovský potenciál zejména v dnešní nejisté době.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
img

Rizika, která nejsou v reklamách na on-line investiční platformy vidět

03.11.2020 Na YouTube, v televizi či jiných komunikačních kanálech můžete v poslední době stále častěji narazit na reklamy, které lákají na atraktivní investování skrze různé on-line investiční platformy. Tyto reklamy mají několik věcí společných: známou osobnost, atraktivní vizuální obsah, líbivou ukázku platformy, kromě toho nechybí příběh o velmi zajímavých výnosech a celé je to zakončené demonstrací toho, jak jednoduše se dá pomocí platformy investovat. Obsazená celebrita přitom dokáže často dělat celou řadu jiných věcí najednou. Komu by se nelíbilo nakoupit jedním klikem konkrétní akcii a během pár týdnů si připsat výnosy v řádu desítek procent… Vše to zní pohádkově krásně. Čím se už takové reklamy nezabývají, jsou fakta a rizika.
img

Nemovitostní trh v době pandemie

18.09.2020 Nemovitosti jsou v českém prostředí tradičně považovány za jedno z nejbezpečnějších investičních aktiv. Turbulence, kterými si ekonomika a vývoj na kapitálových trzích v letošním roce prochází, se ale úplně nevyhnuly ani jim. Bezbřehý optimismus narazil na dříve nepředstavitelná rizika. Koronavirus usměrnil přemýšlení prodávajících i kupujících, mnoho projektů a transakcí je pozastavených a na trhu panuje obezřetnost. Trhy se sice opět rozběhnou, v budoucnu ale budou pamatovat na více rizik. Alespoň to si myslí expert na investiční nemovitosti společnosti BHS Pavel Borovička, kterého pro portál Investice.cz vyzpovídal hlavní ekonom BHS, Štěpán Křeček.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

5 tipů jak investovat (nejen) v době krize

25.05.2020 Vzhledem k mimořádným okolnostem se může zdát, že v oblasti investic se objevuje stále více otázek, a žádné záruky. Pořád ale platí, že investování je jedna z možností, jak si zajistit stabilní příjem. Do čeho v době zpomalení ekonomiky investovat, a jakých základních pravidel se držet?
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Zajistit se na stáří nebo spoléhat na stát?

07.05.2020 Určitě jste během posledních let zaznamenali vášnivé diskuze týkající se starobního důchodu. Říkáte si, že do penze máte ještě daleko, a stále vás toto téma úspěšně míjí? Nemělo by! Pokud nedisponujete značnými aktivy, které vám pojistí stáří, nebo nejste připraveni rapidně změnit životní styl, měli byste znejistit.
img

NEBOJTE SE INVESTOVAT V DOBĚ KRIZE. ZÁSADNÍ JE PRAVIDELNOST

30.04.2020 Již druhý měsíc žijeme s koronavirovým rizikem. Že náročné období zažívá i celá ekonomika a trhy, postřehl každý, kdo alespoň občas sleduje zprávy. Zaznívají slova jako hospodářská recese, nezaměstnanost, padající trhy. V takových chvílích někteří investoři znejistí a k vlastní škodě se rozhodují k bezhlavému prodeji svých investic.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Akciové trhy ukázaly svoji zranitelnost. V dobách, kdy byly nakažlivé nemoci a předčasná úmrtí běžnou součástí života, byly burzy mnohem odolnější

30.03.2020 Reakce trhů na stávající pandemii nového koronaviru je přecitlivělá. Přední americký akciový index S&P 500 se propadl za jediný měsíc o třetinu, podobně významný Dow Jones ztratil ještě více. Historická data z období předchozích pandemií ale ukazují, že tak prudký propad není opodstatněný. A to i přesto, že v tuto chvíli ještě není jasné, do jaké míry se tato pandemie rozšíří a jaký bude její celkový ekonomický dopad. Dokonce i v důsledku Španělské chřipky, která si vyžádala více než 50 milionů životů, se ale S&P 500 v roce 1918 propadl jen o necelou čtvrtinu. Už o rok později se ale vrátil k růstu.
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Překvapení se nekoná, nejvýkonnější v roce 2019 byly akciové fondy

17.01.2020 V loňském roce se nejvíce dařilo akciovým fondům, závěr roku ukončily s průměrným výnosem 21,12 %, což vzhledem k průběžným výsledkům není příliš překvapující. Vyplývá to z Broker Consulting Indexu podílových fondů za prosinec 2019.
C:\fakepath\zlato.jpg

Kdy nakupovat zlato?

25.11.2019 Zlato je jedno z mála aktiv, které má z dlouhodobého hlediska pevně ukotvený indikátor, kolem kterého osciluje, a tím je index spotřebitelských cen. Zlato tedy při velmi dlouhé držbě zhodnocuje zhruba tolik, co inflace. Bez úroků a dividend je reálné zhodnocení víceméně nulové, pokud se nepokusíme o nějaké časování trhu, což předpokládám, že většina čtenářů FXstreet.cz dělá.
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

Americké megacapy? Totální valuační úlet

12.09.2019 Mezi nejpopulárnější akcie v držení velkých institucionálních i drobných akciových investorů momentálně patří největší americké technologické společnosti, konkrétně Microsoft, Google, Amazon, Facebook a Apple. Jsou to zároveň společnosti s největší tržní kapitalizací na světě, proto označení „megacaps“. V tomto krátkém textu chci pomocí základních fundamentálních finančních dat ukázat, že z valuačního hlediska jsou ceny jejich akcií totálně přestřelené, mimo jakékoliv valuační standardy stanovené například Benjaminem Grahamem, autorem nejslavnější publikace pro akciové investory Inteligentní investor. Domnívám se, že tyto akcie mohou být samozřejmě vhodné pro krátkodobou spekulaci, nicméně pro investory s dlouhým investičním horizontem jsou zcela nevhodné, neboť aktuální tržní ceny jejich akcií jsou velmi výrazně nad fundamentální vnitřní hodnotou. Akcie by musely spadnout o desítky procent, aby se fundamentální vnitřní hodnotě přiblížily.
img

Trhy - aktuální shrnutí 15.8.2019

15.08.2019 Euforie z odkladu cel americkým prezidentem Donaldem Trumpem vydržela pouze jedinou obchodní seanci. Během včerejška S&P 500 utrpěl 3% pokles a propadl tak na více než dvouměsíční minimum. Do negativní výkonnosti promluvil mix několika faktorů, z nichž prim hrála inverze výnosové křivky ve Spojených státech.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Fond kvalifikovaných investorů

18.10.2018 Jedním z investičních vehiklů, který mohou profesionální asset manageři využívat, je fond kvalifikovaných investorů (FKI). Jeho možnosti jsou v oblasti investování a tradingu co do rozsahu prakticky neomezené. FKI může investovat do akcií, zabývat se komplexními opčními strategiemi na indexy nebo algo tradingem futures. Ale i do nemovitostí, private equity nebo uměleckých děl.
img

Osm otázek, které by si měl položit každý investor

21.06.2018 České ekonomice se stále mimořádně daří, mzdy rostou, koruna posiluje, Češi bohatnou. Řada lidí přemýšlí, jak naložit s volnými finančními prostředky. Stále častěji slyší, že pokud neinvestují, v dobách minimálních úrokových sazeb na běžných účtech a rostoucí inflace v podstatě vyhazují peníze oknem. Ano, i tak se to dá říci, ale každý investor by si měl před vložením svých peněz do některého z na trhu dostupných aktiv zodpovědět řadu otázek. Jinak hrozí, že přijde o podstatně více peněz (a nervů), než když nechá peníze „ležet“ v bance. Na které otázky by mimo jiné měly zaznít odpovědi?
img

Globální akciové valuace indikují akciové výnosy kolem 5 % ročně

26.04.2018 Pro výhled na očekávané akciové výnosy ve střednědobém horizontu kolem pěti let jsou klíčové valuace neboli ocenění akciových trhů ve vztahu k fundamentálním veličinám jako korporátní zisky či tržby. Na základě historických statistik jsou sice pro střednědobý investiční horizont významnými faktory celkových akciových výnosů také růst korporátních zisků a vyplácené dividendy, nicméně tím nejdůležitějším faktorem se zdají být právě akciové valuace neboli ocenění (angl. valuations). Čím více jsou akciové valuace níže, tím levnější akcie jsou a zároveň tím vyšší potenciál pro dodatečné výnosy ve střednědobém horizontu a naopak. K nejsledovanějším valuačním ukazatelům přitom patří poměr ceny akcie k čistému zisku P/E (price-to-earnings ratio) a poměr ceny akcie k tržbám (price-to-sales ratio).
img

Mnohem více Čechů investuje do podílových fondů

09.03.2018 Objem majetku Čechů v podílových fondech loni narostl o 12 % na částku 483,5 miliardy korun. Nejoblíbenější jsou smíšené fondy investující zároveň do více tříd aktiv, zejména do dluhopisů, akcií a komodit. Kvůli nízkému, nebo dokonce zápornému zhodnocení ale klesá zájem o fondy peněžního trhu a dluhopisové fondy.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice v roce 2018

23.01.2018 Globální ekonomické oživení pokračuje a je silně synchronizováno napříč světovými regiony. Aktuálně tak probíhá nejsilnější globální ekonomický růst od globální finanční krize z let 2007-2009. Inflace zůstává slabá, pod inflačními cíli klíčových centrálních bank, a to i přes velice nízkou míru nezaměstnanosti napříč světovou ekonomikou. Klíčové centrální banky proto zůstávají opatrné a měnovou politiku budou normalizovat velice pomalu a graduálně.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie pokračují ve spanilé jízdě

04.01.2018 Americké akciové indexy včera opět vylepšily svoje historická maxima. Průmyslový Dow Jones vzrostl o 0,4 %, S&P 500 o 0,6 % a technologický Nasdaq dokonce o 0,8 %. V rámci nejširšího indexu byly nejúspěšnější energetické tituly, které si odnesly zisky ve výši 1,5 %. Přes jedno procento se přehouply i informační technologie. Naopak největším propadlíkem byly telekomunikace, které odevzdaly 2,2 %. K optimismu nakupovat akcie pomohly i zveřejněné indexy ISM, které ukázaly na nejrychleji rostoucí ekonomickou aktivitu za poslední tři měsíce. Zápis z posledního zasedání Fedu potvrdil, že centrální banka bude letos pokračovat v postupném zvyšování úrokových sazeb.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Akciové trhy na počátku týdne mírně ztrácely

26.09.2017 Americké akcie při úvodní seanci tohoto týdne ztratily necelé čtvrt procento. Největším propadlíkem byly akcie technologických společností, které přišly o 1,4 %. Do velké míry pokles kompenzovaly energetické tituly, které si včera polepšily o 1,5 %.
img

Steenovy zápisky: Halloween indikátor – "sell in May and go away"

12.05.2017 V současnosti se pohybujeme v prostředí nových maxim a obrovské spokojenosti obchodníků, jakou jsme v Saxo Bank nezažili od roku 2000. Počasí bylo sice poslední dny příšerné, ale i do Dánska v posledních dnech pomalu přichází jaro připomínající, že je květen. A společně s květnem se začíná často skloňovat termín „Halloween indikátor“, také známý jako strategie „sell in May and go away“ („prodej v květnu a zmiz“).
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
warren-buffett-30082015-3.png

Investor Warren Buffett dnes slaví narozeniny

30.08.2015 Firma Berkshire Hathaway byla kdysi jen malou textilkou. Warren Buffett z ní ale dokázal vybudovat kolos s tržní hodnotou přes 300 miliard dolarů, který drží podíly v řadě významných firem. Recept na úspěch má zdánlivě prostý: investovat do podhodnocených firem s dobrým vedením. Buffett, přezdívaný "věštec z Omahy", je třetím nejbohatším člověkem světa a významným filantropem. Dnes slaví své 85. narozeniny.
img

Algoritmy nahrazují hlavy analytiků i investorů. Mění investování i způsob tvorby cen

30.04.2013 Počítačem řízené algoritmy se už neomezují pouze na HFT. Postupně nahradí snahu a výhodu analytiků i investorů při zkoumání hodnoty konkrétní akcie a přinesou zásadní změnu způsobu, jakým dnes cenu akcie i její správnou hodnotu určujeme, zní z odvětví. Otázkou je cena za tuto schopnost: Nestabilita finančních trhů? Ztráta důvěry? Konec jejich chápání?
img

Norská inspirace: Jak na správu bohatství, které nechcete „projíst“?

15.10.2012 Bohatý člověk. Snad příliš bohatý na strategii drobného investora, snad příliš chudý na strategie institu...
img

Mapa řecké krize: Jak obchodovat v krizi

31.05.2012 Kompletní publikace k dispozici na www.saxobank.czSteen JakobsenZde je několik scénářů vyplývajících z řecké krize, kt...
img

Mapa řecké krize: Jak obchodovat v krizi

31.05.2012 Zde je několik scénářů vyplývajících z řecké krize, které podle nás připadají v úvahu pro EU a akciový trh jako celek. Tyto scénáře vycházejí z rámce, který udává, kde se ve třech fázích této krize nacházíme, a současná rizika hrozící ze tří pohyblivých částí investičního vesmíru: politiky, hospodářského cyklu a ocenění aktiv. Jsou součástí komplexní Mapy řecké krize.
img

EURUSD - Technická analýza pro střední období indikuje pokles

21.03.2012 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý inve...
img

14.11. Nejlépe se díky omezené nabídce vedlo černému zlatu

14.11.2011 Ole Sloth Hansen, komoditní stratég, Saxo BankMinulý týden dostala dluhové krize...
img

Technická analýza pro střední období: Eurodolar zůstává v býčím trendu!

13.07.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry: EURUSD zamíří nahoru, USDJPY se vrací k poklesu

15.06.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry: Přes korekci je EURUSD i nadále v býčím trendu

18.05.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry - čekáme nová maxima u EURUSD

23.03.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry - Long EURUSD s cílem 1,425

02.02.2011 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro hlavní měnové páry - EURUSD se obrátí znovu nahoru

24.11.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Další posilování eura, japonského jenu a švýcarského franku - střednědobá technická prognóza

19.10.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
fundametalni analyza.JPG

Deník obchodníka: část 2. fundamentální analýza

27.09.2010 Minulý týden jsem vám řekl něco málo o tom, jak a proč jsem se dostal k obchodování. Ovšem začít s obchodováním je jedna věc a být úspěšný je něco zcela jiného... Takže se samozřejmě nabízí otázka: Co je k úspěchu zapotřebí?
img

EURUSD míří nahoru, CHF znovu na paritu s dolarem... střednědobá technická analýza

15.09.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá technická analýza pro EURUSD, GBP, JPY, CHF... euro bude pokračovat v růstu

11.08.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Střednědobá analýza pro EURUSD, JPY, CHF, GBP... dolar by mohl zamířit k 1,30 za euro

14.07.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Aktuální střednědobá technická analýza pro EURUSD, GBP, JPY a CHF

09.06.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
img

Aktuální střednědobá technická prognóza pro EURUSD, GBP, JPY a CHF

28.04.2010 Přinášíme přehled technické analýzy pro hlavní světové měny pro střednědobý investiční horizont (MT). Z pohledu zájmu ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Deflace | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Kanada | Austrálie | Německo | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Binární opce | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ascending bottoms | Ascending tops | Ask | BIC (Bohemian Identification Code) | Transakce | Baissista | Balanced Funds | Balancovaný fond (smíšený) | Valná hromada | Best bid | Bid | Bloomberg | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy on close | Buy on opening | CEO | CFD | Cash flow | Cenný papír | Cenový trend (Price Trend) | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Closed trades | Konsolidace | Country Funds | Custodian | Custody | Custody transakce | DAX | Daňový štít | Demo účet | Denní obchodování | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Doba návratnosti | Doporučený minimální investiční horizont | Dow Jones Industrial | ECB | EOD | EURIBID | Efektivní portfolio | Ekonomika | Elasticita | Emerging markets | Emise | End of day trading | Equity Funds | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixed Income Funds | Fixní dluhopis | Floating | Floating rates | Fond fondů | Fondy High-yield | Fondy SRI (social responsible investments) | Fondy dividendové | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | G7 | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kolektivní investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MT4 | Management Fee | Margin | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nákupní cena | Buy Price | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Penzijní fond | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Podílový list | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Short | Short pozice | Split | Spot | Spread | Support | Swing | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Euro STOXX | EMU | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Saxo Bank | Patria Forex | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Ken Veksler | Zisk | Berkshire Hathaway | Spekulant | Sázka | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Burzovní obchodník | Partners | Investiční produkty | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Analytický tým | Portfolio manažer | Kopírování obchodů | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Algoritmické obchodování | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Burzy | Rozvíjející se trhy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | USDCHF | GBPUSD | Aktivum | Burzovně obchodované produkty | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | High-frequency trading | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie on-line | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Brent | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Dax index | Day trading | Devizové kurzy | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | EURIBOR | Exchange | Finanční kapitál | Finanční plán | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Fortuna | FXCM | FXstreet.cz | Graf | Chci investovat | Index DJIA | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do podílových fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak začít obchodovat s akciemi | Japonské firmy | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Krach na burze | Krátkodobé investice | Kurzy | Lira | Majoritní vlastník | Management | Market | Markets | Měnový kurz | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Ninja Trader | Norská koruna | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online akcie | Online broker | Online obchodování | Oslabení měny | Otevřené podílové fondy | Pasivní příjem | Pivot | Portfolia | Pravidelné investování | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rates | Reuters | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Smíšené fondy | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | Termínované vklady | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Buffett | Put | Balancovaný fond | BIC | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | EBITDA | EV | Ex-dividend | Hold | Indie | Ministerstvo financí | Omega | P/S | REIT | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Minimální množství | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | M2 | Směrodatná odchylka | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Depreciation | Volby | Vzdělání | Burze | Commodities | Currency | Investment | Penny stock | Traders | Hedžové fondy | Janney Montgomery Scott | Royal Bank of Scotland | Microsoft | MSCI | Nordea | Mitsubishi | NATO | Bloomberg Terminal | CI Komodity | Ceny nemovitostí | Akcie demo účet | Short squeeze | Black swan | Brazílie | Průmyslová produkce | Firemní dluhopisy | Magnát | Úspěch | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Měnové riziko | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Časování trhu | Trendový kanál | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Seeking Alpha | Earnings | Globální akciové trhy | Znalost | Přehled | Konzistence | Moneta Money Bank | Averze vůči riziku | Forbes | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Kolísání trhu | Firmy | Aktuální vývoj | Economic | Japonská burza | Xetra | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | Pavel Kohout | Portfolio fondu | Realitní trh | Objem investic | Daňové příjmy | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index Nikkei | TradingView | S&P | Benchmarky | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Pegas Nonwovens | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Dluhové krize | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | NYSE Euronext | Bankéři | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Mzdy | Dobré výsledky | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Ekonomická situace | Krize | Investiční stratég | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Indikátory důvěry | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Flash Crash | Úspěšné investování | ex | Purple Trading | Spekulativní investoři | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Alokace aktiv | Investiční činnost | Investopedia | Sell in May and go away | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | BHS | Aleš Michl | Quant | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Bitcoin Cash | Edulios | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Technologie blockchain | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Inteligentní investor | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | NEST | Crypto | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Výkonnost fondů | Conseq Investment Management | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Poměr ceny akcie k tržbám | Poměr ceny akcie k čistému zisku P/E | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Složený úrok | Složené úročení | Airbnb | Burzovní trh | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Výkonnost indexů | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Investování do ETF | Konzervativní investice | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Spoření na důchod | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Odpovědné investování | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Ekonomické krize | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | FKI | Výsledky firem | Reakce trhu | Roční výnos | Marihuanové akcie | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Růst zisků | Fungování trhů | Obchodované fondy | Hodnota indexu | Michal Stupavský | Společnost Apple | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Velké riziko | Kopírování strategií | Copytrading | Nakoupit akcie | Nejvýznamnější burza | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Instacart | Rizikové akcie | Hodnota firmy | Pokles sazeb | NAGA | Sharpe ratio | NVDA | Dopady obchodní války | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Čínská makrodata | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Nové akcie | Indická ekonomika | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | MDAX | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Prosus | Hospodářská recese | Denní graf | UCITS | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Růst čínského HDP | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Výše investice | Investice do fondu | Mnoho ziskových obchodů | Digitalizace | Prodávat své akcie | Automobilky | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Deficit | Investiční skupina | Algo | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Myšlenka | Standardní odchylka | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Vyšší volatilita | Obrat trendu | UCITS ETF | Vyšší riziko | Firma | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Důchodový systém | Co bude | Generální ředitel | Amazon | Nakupovat zlato | Strategie buy-and-hold | Buy-and-Hold | Reverze k průměru | Nadhodnocení | Reálné zhodnocení | Nadvýnosy | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | 5G | Finanční rezervy | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Rostoucí náklady | Rozvoj | Problémy | Podíl akcií | Prognózy | Nejistoty | Výhled do budoucna | Kontrakty | Prohlášení | UTC | Společnost Microsoft | Míra | Švýcarská společnost | Úroky | Konec roku | Důchod | Martin Řezáč | Předseda | Investujte | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | FB | Bydlení | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Nejlepší akcie | Roční růst | Miliardy korun | Předsevzetí | Investiční platformy | Americký index | Halving | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Inovace | Bitcoinové bubliny | Washington | Vývoj na kapitálových trzích | Letecké společnosti | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Poradenství | Dividendový aristokrat | Technické ukazatele | Ukazatele | Technologická společnost | Nájemné | Broker Consulting Index podílových fondů | Ptačí chřipka | Krach | Komunikace | Účastnické fondy | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Virus | Pokles | Situace | Pravidelné investice | Důchody | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | DRFG | Výdaje | Fond Quant | Běžní investoři | Americká společnost | Zrychlení růstu | Taleb | Ekonomický dopad | Medvědi | Prodávající | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Nemovitý majetek | Bez rizika | Prudký propad | České banky | Časová náročnost | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Pravidelná investice | Obrovské ztráty | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Indické akcie | Profitovat | Tencent | Nákupy akcií | Mimořádné kroky | Tržby společnosti | Třída aktiv | Důležitý support | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Justin Trudeau | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Lukáš Foral | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Kalifornie | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Počet potvrzených případů | Spoření | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Potenciál | Platební neschopnosti | Allianz | Americký investor | Investiční fond Quant | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Člen představenstva | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Poradce | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Údaje | ETF portfolio | Lukáš Vokel | Životní styl | Splátky dluhů | FANG | DAWN | DAWN akcie | Massachusetts | Oregon | Premiér Justin Trudeau | IIPR | Innovative Industrial Properties | Majitel | Úspory | Statistiky | Colorado | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Reddit | Finanční polštář | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | Růst výnosů | Zajistit se na stáří | Spořit na důchod | Richard Siuda | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Dosáhnout zisku | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Bezpečnost | Investice v zahraničí | Dluhy | JD.com | Konzistentní zisk | Fujitsu | CL | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Filip Navrátil | Europa Investment Property | Pronájem nemovitosti | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Oracle | Nikola | Teorie černé labutě | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Nestlé | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Google Pay | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Nepředvídané události | MAM | Ant | Sony | Větší riziko | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Čínská společnost | Ant Group | Časový horizont | Podhodnocené akcie | Investice do vodíku | Počet akcií | Časovat trh | Coca-Cola | Atlantis Medium | Inspirace | Akcie NIO | Rezidenční nemovitosti | Nákupní centra | Obchody a nákupní centra | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Český nemovitostní trh | BHS Real Estate Fund | Diverzifikovat | Grubhub | Česká republika | AEX | Naspers | Akciové portfolio | Akcie Sony | Množství peněz | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Moneta | Pravidelný příjem | Poplatková struktura | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Pinduoduo | Pasivně investovat | Zelené dluhopisy | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | Stabilní příjem | Carnival | Emise dluhopisů | Akcie Prosus | Salutem | Salutem Fund | JD | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nová strategie | Sektorové akciové portfolio | Globální akciové portfolio | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | Realitní fondy | Očekávané zhodnocení | Trading.com | Atlantis Low | Conservative FOREX Trading | Palmary Strategy | Perpetuum Exclusive | World Crypto Strategy | API | Cíle | Příležitosti | ETF portfolia Purple Trading | Portfolia Purple Trading | Vyvážené portfolio | Investiční strategie (Copytrading) | Sdílené strategie | Novodobé investice | Očekávaný průměrný roční výnos | Průměrný roční výnos | Prodej | Czech Development Fund SICAV | Czech Development Fund SICAV (CDF) | CDF | Skupina DRFG | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | CREIF | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND (CREIF) | AVANT | AVANT investiční společnost | Pavel Zahradil | Pozitivní vliv | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Ekonomický šok | AMISTA | Společnosti | ANO | Fond s proměnným základním kapitálem | Jak diverzifikovat | Riziko ztrát | Nejnovější zprávy | Investiční možnosti | Pozornost | Společensky odpovědné investování | ESG Dynamické Portfolio | Společnost | TIM | | Amista investiční společnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Investiční fond Quantum
Investiční fond Rockaway Blockchain Fund
Investiční fond RSJ
Investiční fond Saúdské Arábie
Investiční fond s proměnným základním kapitálem
Investiční fond Vesa Equity Investment
Investiční fondy
Investiční fórum
Investiční galerie
Investiční galerie Portu Gallery

Následující klíčová slova

Investiční hra
Investiční chování
Investiční instrument
Investiční instrumenty
Investiční kalkulačka
Investiční kapitál
Investiční kovy
Investiční kritéria
Investiční kryptoměny
Investiční limity
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít