Bankovní regulační orgány

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023
30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.

Jak ovlivní selhání společností Signature, SVB a Silvergate kryptoměnový sektor?
14.03.2023 2 z nejvíce přátelských bank ke kryptoměnovému sektoru a největší banka pro technologické startupy zkrachovaly v průběhu necelého týdne. Zatímco se v neděli ceny kryptoměn zvýšily poté, co federální vláda zasáhla s cílem poskytnutí zálohy pro vkladatele 2 z těchto bank, události způsobily nestabilitu na trhu se stablecoiny.

Všichni sledují zprávu o inflaci v USA
14.03.2023 Pozornost investorů přitahuje pád SVB a Signature bank v USA a zpráva o inflaci v USA, která bude zveřejněna později. Někteří tržní analytici naznačují, že americký Federální rezervní systém by mohl pozastavit svůj plán zpřísňování měnové politiky, aby zabránil začátku nové bankovní krize.

V USA skončila další banka, newyorská Signature Bank
13.03.2023 Americké úřady uzavřely newyorskou banku Signature Bank. Rozhodnutí následuje po pátečním uzavření Sillicon Valley Bank (SVB), které se stalo největším krachem banky v USA od zhroucení Washington Mutual v roce 2008. Signature Bank měla na konci loňského roku vklady 88,59 miliardy USD (dva biliony Kč) a aktiva 110,36 miliardy USD, oznámilo ministerstvo financí státu New York.

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (13.3.2023)
13.03.2023 Ani minulý týden neproběhl žádný obchod podle mého týdenního komentáře. Trh se totiž opět pohyboval v rozpětí a nedošlo k žádnému prolomení S/R zóny a tím tedy ke vstupu do žádné obchodní pozice.

Americké akcie oslabily, investory znepokojil krach banky SVB
10.03.2023 Americké akcie dnes oslabily. Investoři si po krachu významného věřitele technologického sektoru kladou otázky ohledně zdraví amerických bank. Bankrot Silicon Valley Bank (SVB) svým dopadem přebil vliv zprávy o vývoji amerického trhu práce v únoru.

Banky stáhly evropské akcie na sedmitýdenní minimum
10.03.2023 Evropské akcie se dnes propadly na sedmitýdenní minimum. Oslaboval zejména finanční sektor, neklid vyvolaly problémy a následný krach americké banky SVB. Evropské akciové indexy oslabovaly od počátku seance, reagovaly na čtvrteční propad cen akcií ve Spojených státech, kde ztrácely také zejména banky.

Americká SVB zkrachovala, je to největší bankovní krach v USA od roku 2008
10.03.2023 Kalifornské bankovní regulační orgány uzavřely SVB Financial Group, mateřskou společnost Silicon Valley Bank. Krach SVB je největším bankrotem banky v USA od roku 2008, kdy vrcholila finanční krize, uvedla agentura AP. Správcem banky byla jmenována Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC). Ta uvedla, že aktiva banky činí 209 miliard USD (4,6 bilionu Kč) a vklady 175,4 miliardy USD.
Další články k tématu Bankovní regulační orgány

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)
29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.

Díky bankovní krizi vypadá libra lépe než euro nebo americký dolar
20.03.2023 Bankovní krize vrhla pochybnosti na to, zda Fed a další regulační orgány budou pokračovat ve zvyšování sazeb v rámci boje s inflací, nebo cyklus zpřísňování zastaví. Bank of England není výjimkou. Navzdory vyšší míře inflace a průměrným mzdám ve Spojeném království ve srovnání s USA a eurozónou trhy odhadují pravděpodobnost zvýšení repo sazby na zasedání BoE 23. března o 25 bazických bodů na 4,25 % nebo její zachování beze změny jako 50/50.

Ceny zlata stoupají, ropa se nachází na úrovni kolem 70 USD
24.03.2023 Ve čtvrtek došlo ke růstu cen zlata, které se nacházely pod klíčovou úrovní 2 000 USD v souvislosti s předpokladem, že bude mít FED omezený prostor pro pokračování zvyšování úrokových sazeb.

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)
06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.

Osud Credit Suisse má v rukou hrstka lidí, mezi nimi i matematik
19.03.2023 Ve Švýcarsku se dál jedná o záchraně druhé největší švýcarské banky Credit Suisse. Její osud má v rukou jen hrstka lidí, mezi nimi politik, ekonom či matematik, který posuzuje, zda má kdysi prestižní banka vůbec šanci sama se dostat z problémů. Do nich se dostala kvůli chybným rozhodnutím z minulosti a zejména kvůli ztrátě důvěry, která vyvrcholila tento týden a která odstartovala masivní odliv klientských vkladů.

Významné historické události hýbající burzou v týdnu 29. září – 3. října
01.10.2025 Finanční trhy mají paměť, která sahá desítky i stovky let zpátky. V určitém období kalendáře se často vracejí zásadní události, jež výrazně formovaly ekonomiku a investiční prostředí. Týden od 29. září do 3. října patří k těm, kdy se odehrálo hned několik významných momentů s dopadem na burzy i hospodářskou politiku. Od počátků paniky roku 1907 přes zásadní změnu měnové politiky americké centrální banky v roce 1979 až po dramatické dny finanční krize roku 2008. Tyto události se staly součástí burzovní historie a jejich ozvěny ovlivňují fungování trhů dodnes.

Co podporuje ceny zlata a ropy? Oživení v Číně a slabší dolar
14.03.2023 V pondělním asijském obchodování stouply ceny ropy, čímž zvrátily slabý začátek, když oživení čínské poptávky a slabší dolar trh podpořily. Trh je rozrušený vyhlídkou na pokračující zvyšování úrokových sazeb v USA.

Q1 2025: Trhy zaznamenaly největší pokles sazeb od roku 2022
01.04.2025 Americké akcie zakončily 1. čtvrtletí roku 2025 poklesem. Indexy S&P 500 a Nasdaq Composite vykázaly nejslabší čtvrtletní výsledky od roku 2022, otřeseny rostoucí nejistotou kolem nové ekonomické strategie Donalda Trumpa. Návrat bývalého prezidenta do Bílého domu a jeho drastické kroky na zahraniční ekonomické frontě citelně zchladily nadšení investorů.

Krypto trh oslavuje tolerantní přístup SEC
22.01.2025 Jen den poté, co Gary Gensler oficiálně odstoupil z funkce předsedy americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), se přístup této federální agentury ke kryptoměnám dramaticky mění.

BREAKING: Odpis dluhopisů Credit Suisse vyvolává bankovní paniku!
20.03.2023 UBS získala Credit Suisse za 3 miliardy franků (76 centimů za akcii (0,76 CHF)) v rámci transakce, na kterou dohlížely švýcarské vládní regulační orgány a na níž spolupracovaly banky JP Morgan a Morgan Stanley. Vláda navíc ujistila, že dá k dispozici potřebné zdroje k udržení provozní kapacity obou bank a švýcarského bankovního sektoru jako celku. Pozornost investorů se však soustředí na něco jiného.
Související klíčová slova:
Cybertruck | WeWork | Volodymyr Zelenskyj | Banka Morgan Stanley | Společnost Lufthansa | Převzetí firmy | Ropný gigant | WhatsApp | Pfizer | LEAG | Silicon Valley Bank | Tempo růstu | Subvence | Cenné papíry a burzy | Prolomení S/R zóny | Javier Milei | Ruské invaze na Ukrajinu | J&T | Novo Nordisk | Alphabet | EUR | Praní špinavých peněz | Americká pravidla | Mince | Magnát Rupert Murdoch | Obchodní systém | Michael James | Zhejiang Huayou Cobalt | Banka JPMorgan | Signature Bank | Investiční banky | Americká automobilka Tesla | SVB Financial Group | Mezinárodní měnový fond | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Podnikatel | Účely primární veřejné nabídky | Banka Silvergate | BTC | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Širší index | Americká ropná společnost | Pravděpodobnost | Evropská komise | Bankovní systém USA | Srbsko | Automobilka Toyota | Aktiva | SAS | Spojení | Společnost BP | Skupina J&T | Internetový obchod | Kalifornské bankovní regulační orgány | Americká technologická společnost | Goldman Sachs | Japonský akciový index | Statistický úřad | Dovoz z USA | Podnikatelé | Fifth Third Bancorp | Inflace v Maďarsku | Organizace zemí vyvážejících ropu | Belgická vláda | Saúdská Arábie | Činnosti banky | Globální ekonomiky | WTO | Ukrajinský prezident | Mediální magnát | Akcie dnes | Společnost Exxon Mobil | Stablecoin | Investiční doporučení | FedWatch Tool | Exxon Mobil | Pravidla regulace trhů | USA | Vymáhání práva | Krach americké banky | Dolarový index | Burza | Evropský výrobce letecké techniky | HSBC | Silicon Valley | Washington Mutual | Czech Media Invest (CMI) | Pozornost | Největší bankovní krach v USA | New York | Širší index S&P 500 | Booking | Společnost Tapestry | Růst cen | Washington | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Tradingové webináře | Posílení | Výnosy | Nizozemsko | Největší bankovní krach | Evropský statistický úřad | Úspěšné obchodování | Cena zlata | Největší naleziště zemního plynu | Americké ministerstvo financí | Ceny kryptoměn | EasyJet | Maďarsko | Německá automobilka | Švýcarská banka UBS | Altria | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Úřad pro ochranu osobních údajů | Průmyslová produkce | Seat | Peníze | Výrobní index | Očekávání | Daňové úlevy | Největší světové kryptoměnové burzy | Výrobce letecké techniky | Ekonomika EU | Soud v Tokiu | Světové finanční trhy | Německé aerolinky | Japonská automobilka | Silvergate Capital | Společnost Ryanair | Burzovní společnost | SVB Financial | Společnost Nasdaq | Zvýšení sazeb | Potíže SVB | First Republic Bank | Napadení Ukrajiny | Invaze na Ukrajinu | Úspěšnost strategie | Majetek | Ministr hospodářství | Měnový fond | Krach SVB | List The Wall Street Journal | Akciová burza | Ekonomiky | Růst | Dow Jonesův index | Pioneer Natural Resources | AFP | Americká Komise pro cenné papíry | PlayStation 5 | Propad cen | Prodej nových osobních automobilů | Poplatek | Americká společnost Apple | Farmaceutická společnost | Bulharsko | BP | Americký prezident | Státní pomoc | LVMH | Airbus | Britská centrální banka | Německý ministr hospodářství | Kryptoměnové burzy | Výhled | Claudia Goldinová | Mercedes | LG Energy Solution | WSJ | Dlužníci | Sociální sítě | Hyundai | Zastavení činnosti | Vodafone Group | George Soros | ProLogium | Breakout | Odhad letošního růstu ekonomiky | Inflace | Nejvyšší soud | Kontrakty | DAI | Deutsche Bank | NHTSA | Vstoupit na burzu | Obchodovat | Virtuální měna | Největší švýcarská banka | Changpeng Zhao | Největší kryptoměnová burza | Inventor Chemical Tankers | Trh | Open Society Foundations (OSF) | Problémy amerických bank | Britská ropná společnost | Kompenzace | Ruský prezident | Open | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Průmysl | Index | Obchod Amazon | Linda Yaccarinová | MMF | Skupina OPEC | Obchodování na trhu | Eura | Komise | Kryptoměnová burza | Kapitál | RWE | CME FedWatch | Silicon Valley Bank (SVB) | TSMC | Realitní společnost | Porsche | Agentura Reuters | Covid | Ministerstvo spravedlnosti | Polská vláda | Nejdůležitější události | Akcie bankovních domů | Nasdaq v New Yorku | Bankovní krach | Hrubý domácí produkt (HDP) | S&P | Unie | Obchodování s termínovými kontrakty | Společnost ByteDance | Index STOXX Europe | Zpráva | Akciové indexy | Centrální banky | Nejznámější kryptoměny | Menšinový podíl | Ekonomický kalendář | Střadatelé | Pád SVB | Wall Street Journal | Breakout strategie | Zpráva o inflaci | Kongres | Cestovní ruch | Očekávání analytiků | Postavení na trhu | Finančník George Soros | Evropské investiční banky | Americká banka | Thoma Bravo | Marka | Shell | Týdenní shrnutí | Členské státy | Plynárenské firmy | Pochybení | Twitter | Skupina OPEC+ | Společnost Meta | JPMorgan Chase | Výrobce luxusních aut | Řetězec | Evropský statistický úřad Eurostat | Webináře | Index londýnské burzy | Benzín | Indigo | Dluhopisy | Instacart | Pojištění vkladů | Toyota Motor | Americká centrální banka | Graf | Kryptoměnový sektor | Akcie banky | Výdaje | Alitalie | Rostoucí úroky | AA | Quantum Fund | Hamás | Bitcoin | Akciový index | Cena plynu | Midstream | The New York Times (NYT) | Fundamenty z USA | Firma | OpenAI | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Wall Street Journal (WSJ) | Země EU | Analytici z Wall Street | Obrovské ztráty | Závislost | Společnosti | Index Nasdaq Composite | Jemenští povstalci | Unijní země | Invaze | Vodafone | Maloobchodní tržby | Ropná firma | Čistý zisk | Vice | Světové trhy | Opatření | Míra inflace v Maďarsku | Unijní ministři | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Automobilka Toyota Motor | Analytici | Elektromobily | Magellan Midstream Partners | Rada guvernérů | Prezident Javier Milei | Technologická společnost | Podnikatel Elon Musk | Evropský parlament | Zranitelnost bankovního sektoru | Pandemie nemoci | UBS | Mezinárodní organizace práce | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Dceřiné společnosti | Kryptoměnové společnosti | KLM | Euro vůči dolaru | Nissan Motor | Analytici Goldman Sachs | Americká společnost Tapestry | Blizzard | Ropná společnost | G7 | Coinbase | Sankce | Magnát | Softwarová společnost | Aerolinky Lufthansa | Akciová burza v Argentině | Boeing | Obchodníci | Konsolidovaný čistý zisk | Regulace trhů s kryptoměnami | Daňoví poplatníci | Podnikání | Časový rámec | Převzetí firmy Twitter | Německý kancléř Olaf Scholz | Elektrotechnický koncern | Kalifornie | Barclays | Chatbot | Členské státy EU | Investiční poradenství | Slevy | TikTok | Agentura Fitch | Cla na dovoz | Konkurenceschopnost | Sam Altman | Jihokorejské společnosti | Sdružení výrobců automobilů | Problémy | Ruské diamanty | Americké akcie | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Společnost Eli Lilly | Celková inflace | Irské aerolinky Ryanair | Největší stablecoin | Softwarová společnost Microsoft | EUR/USD | Facebook | BNY Mellon | Spotřebitelská důvěra | PIF | Měnové politiky | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Spojené státy | Manufacturing | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ekonomové | Belgie | Americká energetická společnost | Greg Carmichael | Nejhorší výsledek | Automobilka Porsche | Regulace trhů | Soukromé investiční společnosti | Výroby elektromobilů | Komerční banka | Fox Corp | Globální finanční krize | ZEN | Federální společnost pro pojištění vkladů | Strategie Ondřeje Hartmana | Krach banky SVB | Milei | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Výkon dolaru | Evropské společnosti | Activision Blizzard | Miliardy dolarů | AI | Index londýnské burzy FTSE | 3М | Pandemie | Ekonomika Evropské unie | Objednávky | Obilí | Zvyšování úrokových sazeb | Bankovní systém | Společnost Newmont | Automobilka | Sazby | Obchodní pozice | Lufthansa | Švýcarská banka | Nízkonákladová letecká společnost | Společnost Circle | Úrok | Úrokové sazby | Investovat | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Měnový výbor | Burze | Diamanty | Hotovost | Regulátor | Firmy | Největší banky | Energetický a průmyslový holding | Zpráva amerického ministerstva práce | Bankovní krach v USA | Cena plynu pro evropský trh | Ekonomické indikátory | Tower Semiconductor | Letecká společnost | Průmyslové podniky | Výrobce elektromobilů Tesla | Joe Biden | Trading | Vyšší ceny | Air France | Dovoz oceli | Threads | Provozní zisk | Prohlášení | Odvětví | Irské aerolinky | Evropské sdružení výrobců automobilů | Argentina | Omezení spotřeby plynu | Fed | Euroskupina | LG Energy Solution (LGES) | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Sillicon Valley | Krach americké banky SVB | Automobilka BMW | Trhy | Dopady pandemie | Michal Šnobr | FTSE | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Technologická společnost Apple | Švédská společnost | Amazon | Zastavení činnosti banky | Eurozóna | Spirit Airlines | Fond | Restrukturalizace | Zpřísňováním měnové politiky | Fitch | Kancléř Olaf Scholz | Americké banky | Kyjev | Energetické společnosti | Boeing 737 Max | Nissan | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Federální vláda | Húsíové | Ondřej Hartman | Vladimir Putin | Tesla | Regulační orgány | Miliardář | Americký podnikatel | Komodity | GS | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Firma Meta | Aktuální Price Action | Na burze | Akcionáři | Automobilka Tesla | Společnost | The New York Times | Zpřísňování měnové politiky | Americká SVB | Výhled vývoje ekonomiky | Americký výrobce elektromobilů | Dolar k japonskému jenu | Situace na trhu práce | FXstreet | Reporty | Světová obchodní organizace (WTO) | Obchod | Paxlovid | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Společnost Oneok | Volkswagen | Nedoplatky | EK | Analytik | Emise | Právo | FIAT | JPY | Credit Suisse | Binance | EBIT | Casino | Síť Threads | Semináře | Transakce | Společnost Twitter | Meta | Portfolio | Nástroj | Plyn | NYT | Čína | Nezisková organizace | Circle | Ceny | Představenstvo | ETH | Financování | Recese | FTSE 100 | Mezinárodní standard | Války | Skandinávské aerolinky | Ukrajina | Centrální banka | BBC | Předpovědi | Koncern Sony | Novo | Americká společnost Intel | Státy EU | Biliony | Euro 7 | Evropské centrální banky | EUR/JPY | CFTC | Novartis | Továrny na čipy | Stablecoiny | Burza Binance | Americké akcie dnes | Morgan Stanley | PiS | Prezident Vladimir Putin | Commerzbank | Společnost Emirates | Bankovní krize | OSF | Index Nasdaq | Americká internetová společnost | CMI | Austrálie | Miliardy USD | Stoxx Europe 600 | Hodnota investic | Forex trader | Ceny energií | FTX | S/R zóny | Ryanair | Obchodní analýza | Signa Holding | Událostí ve světové ekonomice | Výhled růstu globální ekonomiky | Firma Meta Platforms | Balík sankcí | Index STOXX Europe 600 | ACEA | Ukrajinská ekonomika | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržní hodnota | TerraUSD | Zisk | ČNB | Bank of England | Katar | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | LGES | Vklady | Obchodování | Společnost Shell | Úroky | Eurostat | Prezident | Capri Holdings | Aerolinky Ryanair | iPhone 15 | Měna | Nasdaq | Zprávy | Bard | Zelenskyj | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Technologické společnosti | Automobilky | Biden | TUI | Booking Holdings | Finanční krize | DPA | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Společnost Novo Nordisk | Index CPI | ProCent | Čínská společnost | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Aerolinky SAS | Exxon | Zemní plyn | Americké sankce | Editis | JPMorgan Chase & Co | Lego | Chorvatsko | Situace | Google | Miliardy eur | Tržby | Finanční systém | Tradingové webináře zdarma | ITA Airways | Dekret | FOREX | News Corp | Index londýnské burzy FTSE 100 | Trader | Finanční podniky | New York Times | HDP | NJJ | SVB a Signature | Bunge | Dolar | Euro | Zkapalněný zemní plyn | Soud v Německu | IONWAY | Slovensko | Baterie | JPMorgan | Výrobce luxusního zboží | ČTK | Investiční fond | Odhad letošního růstu | Infineon | Navýšení kapitálu | Hyundai Motor | Ztráty | TotalEnergies | Obchodní nastavení | Teams | Meziroční inflace | Embargo na ruské diamanty | Oneok | FOMC | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Akcie | Mzda | Americké úřady | Skupina Volkswagen | Výměny akcií | Podniky | Tether | Hnutí Hamás | City | Dánská farmaceutická společnost | Adenza | AAA | ONS | Tým FXstreet.cz | Akciový index Nikkei | FDIC | Společnost Google | Americká Federální obchodní komise | Reuters | OPEC+ | Telekomunikační společnost | Obilí z Ukrajiny | Michael Kors | Price Action | Dovoz ukrajinského obilí | Index PPI | Britská ekonomika | Technologie | Společnost Apple | Mediální magnát Rupert Murdoch | Kurz | Výběry | Ministři | Pozornost investorů | Americký internetový obchod | Americká ekonomika | Panevropský index | Konkurenti | Energetická společnost | Americký prezident Joe Biden | Den obchodování | Snížení těžby | Společnost Microsoft | Státy Evropské unie | Capri | Americká automobilka | Rekord | Světové ekonomiky | Míra inflace | Aerolinky | Burza v Argentině | ByteDance | Investice | USDC | Microsoft | Fidelity | Rally | Viterra | BYD | Federální obchodní komise | Ekonomika eurozóny | Společnost NJJ | Vydavatelství Editis | Zisky | ECOFIN | Regulace | Kurz eura | SAP | Hospodářství | Důvěra | NXP | Huayou Cobalt | Tapestry | Měny | Finanční sektor | Burzy | Dopravní subvence | Rusko | Poradce | Zahájení ruské invaze | Silvergate | Unicredit | Záchranný balíček | Společnost Intel | Letectví | Emirates | Organizace | Praha | Média | Prodeje aut | FedWatch | Air | Rozšíření | Ruský prezident Vladimir Putin | Toyota | Nový kapitál | Norské společnosti | COVID-19 | Brusel | Nikkei | Instagram | Americké společnosti | Cinema City | Elon Musk | Quantum | Společnost Pfizer | Evropské akcie | Baterie do elektromobilů | TIM | Investiční | Americké centrální banky | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Bloomberg | Eli Lilly | Finanční skupina | Evropská unie | Ústavní soud | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Pandemie nemoci COVID-19 | Divize | University of Michigan | Evropský výrobce letadel | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Audi | LNG | Americký výrobce | DMA | HDP eurozóny | Index S&P 500 | FTC | Ajay Banga | Hrubý domácí produkt | Přehled | Agentura Bloomberg | Krize | Miliardy švýcarských franků | OECD | CHF | Odhadovaná cena | Centrum | Index Nikkei | Krach banky | Zvýšení úrokových sazeb | Japonská automobilka Toyota | Zakladatel | S&P 500 | JDE | MWh | Prezident Joe Biden | MT4 | First Republic | Snížení těžby ropy | Evropský regulátor | Cena | Newcrest Mining | Německá vláda | ILO | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | CNN | Apple | Rozpočet | Open Society Foundations | Arm | Wedbush Securities | Impérium | Finanční prostředky | Partners | Ekonomické údaje | Největší americká banka | Situace na trhu | Newmont | Evropské akciové indexy | Tchajwanská firma | Spotřeby plynu | Podnik | Světová obchodní organizace | Sony | Mercedes-Benz | Tempo růstu HDP | Ekonomika | Plánované obchody | SEC | Indikátory | Práce | Intel | Likvidita | Internetová společnost | Kryptoměny | Bezpečnost | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Banky | First Citizens | Snižování počtu zaměstnanců | BlackRock | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Výrobci čipů | Investiční společnosti | Taiwan Semiconductor | Biliony USD | Altria Group | Fundamenty | Bankrot | Fox | Wedbush | Wall Street | Pravidla regulace | Analýza | Zlepšení | Čínský výrobce elektromobilů | Ropná společnost Exxon Mobil | Meta Platforms | Ropný průmysl | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zvyšování úroků | Americká softwarová společnost | Pozice | Výrobce letadel Airbus | ChatGPT | Chevron | Platební neschopnosti | Výrobce čipů | Robert Habeck | Komise pro cenné papíry a burzy | Cenné papíry | Stoxx | Evropská komisařka | První den obchodování | Finanční ústav | A321Neo | Europoslanci | Soud | Družba | Cineworld Group | Londýnské burzy | PlayStation | Czech Media Invest | OPEC | Zisk před zdaněním | Řetězce | SNB | Události ve světové ekonomice | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Banka First Citizens | Japonský akciový index Nikkei | Spotřebitelé | Americký miliardář | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Německé automobilky | Embargo | Polsko | Ceny potravin | Auta | Centrální banka USA | Kryptoměnová burza Binance | Základní úrok | The Wall Street Journal | Ropy | IPO | Turkish Airlines | Emitent | Spotové obchodování | Finančník | Ministři EU | Čínský výrobce | USD | Tištění peněz | Cestování | Propad cen akcií | Počet nových žádostí o podporu | Statistický úřad Eurostat | Americké ministerstvo spravedlnosti | BMW | EPH | iPhone | Řetězec Casino | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | CZ | Vlastní sociální sítě | Výrobce letadel | Zákaz dovozu | Propad | Bankovnictví | Německá automobilka Porsche | Emise skleníkových plynů | Setkání ministrů financí eurozóny | Celková investice | Americká společnost | Agentura AP | Finanční rok | Jaroslaw Kaczyński | Nuevo León | Výhled na příští rok | Nemovitosti | Turecká centrální banka | Evropský trh | Time-Frame | Invest | Výrobce čipů Nvidia | Webináře zdarma | CME | Activision | Nvidia | Internetové společnosti | NJJ Presse | Indexy | Americký dolar | Společnost Chevron | 737 MAX | TUI Group | Evropská centrální banka | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | Primární veřejné nabídky (IPO) | ECB | Průmyslové firmy | Doporučení | Inflační očekávání | Naftogaz | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | Americká cla | Greg Kelly | Zemní plyn (LNG) | EU | Bankovní sektor | Miliardy | ARM | SVB | Virgin Orbit | Základní sazba | Pracovní síly | Výrobce elektromobilů | Zasedání bankovní rady | Air France-KLM | Investor | USD/JPY | ITA | Jerome Powell | Ukazatele | Obchodování na burze | Banka | Bosch | Banka UBS | Český investor | Olaf Scholz | Konkurent | Německý kancléř | Banka Silvergate Capital | Statistika | Koncern | Cineworld | Margrethe Vestagerová | Ocenění | News
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | Trading | Reuters | 3М | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot




