Pondělí 11. prosinec 2023 04:21
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V4)
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)
reklama
Fintokei Vánoce

Klíčová slova - Bod

C:\fakepath\1702035975-memento-59-08122023.jpg

Bitcoin za 50000 dolarů do konce roku?! | Investiční Memento #59

08.12.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 59. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Swiss Life Hypoindex prosinec 2023: Sazby stagnují pod vrcholem. Co čekat v roce 2024?

06.12.2023 Měsíční splátka hypotéky na 3,5 mil. Kč sjednané do 80 % ceny nemovitosti, splatnosti 25 let a průměrné nabídkové sazbě 6,02 % p. a. se v prosinci nepatrně zvýšila o 7 korun na 22 589 korun.
img

Průtok plynu „z ruského směru“ do Česka byl včera nejvyšší od roku 2019. Úřady veřejnosti dluží jasnou odpověď, jaký objem ruského plynu tedy Česko dováží – v listopadu to totiž zřejmě bylo nejvíce od zničení plynovodů Nord Stream

02.12.2023 Průtok plynu předávací stanicí Lanžhot, tedy ze Slovenska do Česka, dosáhl včera hodnoty 152,4 milionu kilowatthodin, vyplývá z dat společnost NET4GAS (viz tabulka níže). Jedná se o nejvyšší denní průtok touto hraniční stanicí od 29. prosince 2019. Jde tak samozřejmě i o nejvyšší průtok od loňského září, kdy několik explozí na plynovodech Nord Stream 1 a Nord Stream 2 definitivně znemožnilo přepravu plynu z Ruska přes Německo nakonec až také právě do Česka. Tento ruský plyn ovšem neproudil do Česka přes Lanžhot, nýbrž přes Krušné hory.
C:\fakepath\Kryptomeny-30112023.jpeg

Kryptoměny znovu rostou, co můžeme čekat v příštích měsících?

30.11.2023 Před rokem, v listopadu 2022, padlo FTX, druhá největší kryptoměnová burza světa. Byl to poslední hřebík do rakve. Bitcoin klesl na cenu 15 tisíc dolarů, svět krypta byl na kolenou. Těžko bychom hledali v tu dobu někoho, kdo očekával, že za pouhých 12 měsíců bude BTC znovu atakovat hranici 40 000 USD, přesto tomu tak je. Je ale toto tempo růstu udržitelné? V tomto článku se podíváme čtyři hlavní faktory, které mají potenciál hýbat kryptoměnovým trhem v příštích měsících.
img

Novinky z trhu korporátních dluhopisů za září 2023

29.11.2023 Přinášíme vám pravidelný report s nejnovějšími statistikami k emisím korporátních dluhopisů za měsíc září roku 2023. Jeho autorem je hlavní ekonom a analytik skupiny Comfort Finance Group CFG Ing. Vladimír Pikora Ph.D., který se v současné době věnuje jak analýze makroekonomického vývoje v České republice a ve světě, tak statistikám korporátních dluhopisů v České republice. Zdrojem informací je první a největší Srovnávač dluhopisů na našem trhu.
img

Ekonomický kalendář: Údaje Conference Board z USA a projevy bankéřů

28.11.2023 Evropské futures aktuálně ukazují na nižší otevření úterní hotovostní seance. Akciové indexy v asijsko-pacifickém regionu se během dnešní seance rovněž obchodovaly na smíšených úrovních. Korejský KOSPI si během dne připsal téměř 1,01 %, zatímco japonský Nikkei klesl o 0,11 %. Index Hang Seng si dnes vedl špatně a na denní bázi se obchodoval o 0,88 % níže.
img

Bitcoin: Proč je nyní ten správný čas na akumulaci?

23.11.2023 Podle nedávné analýzy je šance, že Bitcoin sklouzne pod hranici 30 000 dolarů, malá. Situace v krátkodobém horizontu také vypadá býčí.
img

Zápis z jednání Fedu

22.11.2023 Euro a libra klesly v reakci na poměrně pragmatický zápis ze zasedání Federálního rezervního systému, které se konalo 31. 10. a 1. 11. Představitelé Federálního rezervního systému na svém posledním zasedání vyjádřili malou touhu v brzké době snížit úrokové sazby, částečně proto, že inflace zůstává podle zápisu výrazně nad jejich cílem. Politická rozhodnutí schůzky ukázala, že členové Federálního výboru pro volný trh jsou stále znepokojeni přetrvávající inflací a rizikem jejího zrychlení. "Členové se shodli na tom, že měnová politika by měla zůstat restriktivní, dokud se inflace jasně neposune udržitelně dolů směrem k 2procentnímu cíli Fedu," stálo v zápisu. "Členové poznamenali, že další zpřísnění měnové politiky by bylo vhodné, pokud by příchozí informace naznačovaly, že pokrok směrem k inflačnímu cíli výboru je nedostatečný," poznamenali zástupci Fedu.
img

Raz, dva, tři, už jdu! Pro hypotéku, než si meziročního nárůstu objemu poskytnutých úvěrů o 123 % začnou všímat i majitelé nemovitostí

21.11.2023 Podle ČBA Hypomonitoru vzrostl objem poskytnutých hypoték v říjnu meziročně o 123 %, oproti zářijovému nárůstu 90 %. Říjen sice z hlediska objemů nových hypoték bývá každoročně o něco silnější než září, ale i tak – třetinový skok? A kvůli čemu – třem setinám procenta na průměrné úrokové sazbě?
img

NZD/USD, H4 | Náraz do rezistence?

21.11.2023 Graf páru NZD/USD aktuálně ukazuje býčí momentum, které může potenciálně vést k dalšímu růstu k 1. rezistenci. Indikátor RSI ale oproti současné cenové akci zdůrazňuje medvědí divergenci a naznačuje tak pro blízkou budoucnost potenciální bod obratu.
img

Přijme Argentina bitcoin jako zákonné platidlo?

21.11.2023 Zvolení Javiera Mileiho argentinským prezidentem vyvolalo v bitcoinové komunitě intenzivní debatu o možném přijetí BTC jako zákonného platidla. Samson Mow, generální ředitel společnosti Jan3 a klíčový hráč v oblasti přijetí Bitcoinu národními státy, nyní nabąídl zasvěcenou analýzu této záležitosti.
C:\fakepath\trader-17112023.jpg

Akcie nebo dluhopisy?

18.11.2023 Inflace se zdá být z pohledu americké ekonomiky zažehnána, další zvyšování úrokových sazeb aktuálně není na pořadu dne. Je tato situace výhodnější pro akcie nebo dluhopisy?
img

Objem hypoték v říjnu meziročně stoupl o 123 procent, sazby klesly

15.11.2023 Banky a stavební spořitelny poskytly v říjnu hypoteční úvěry za 16,1 miliardy korun, což je meziroční nárůst o 123 procent. Úroková sazba u skutečně nových hypoték bez refinancování klesla říjnu ze zářijových 5,74 procenta na 5,71 procenta, a byla tak nejníže od července 2022. Vyplývá to ze statistik České bankovní asociace Hypomonitor. Data dodávají všechny banky a stavební spořitelny poskytující hypotéky na českém trhu.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Rubl se vůči dolaru vyšplhal na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce

14.11.2023 Ruský rubl se dnes dopoledne vyšplhal vůči americkému dolaru na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce. Za jeho růstem stojí vysoké úrokové sazby a také prodej deviz, k němuž sahají ruští exportéři, informovala agentura Reuters. Kolem 9:30 SEČ dolar vůči rublu ztrácel zhruba 0,2 procenta na 91,44 USD/RUB. Předtím sestoupil až na 91,31 USD/RUB, nejníže od konce července.
img

Co za dražší elektřinu vlastně získáme? Dost možná vlastně nic, ani lepší klima ne

12.11.2023 Česko je na tom ekonomicky hůře, než se čekalo. Letos od července do září jeho hospodářství klesalo jak v porovnání se stejným obdobím loňska, tak ve srovnání s obdobím letošního dubna až června. Klíčovým důvodem propadu ekonomiky je pokračující obava domácností z dalšího ekonomického vývoje; jak na co se týče obecné inflace, tak cen energií. Domácnosti proto už řadu čtvrtletí v řadě škrtí své výdaje, které se stále nedostaly na předpandemickou úroveň. A vzhledem k tomu, že jejich spotřeba je významnou složkou celkového výkonu ekonomiky, ten zůstává notně povadlý. Nejnovější návrh Energetického regulačního úřadu by přitom české ekonomice zasadil další ránu.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Analytici: Říjnový růst inflace byl technického rázu, inflační tlaky opadávají

10.11.2023 Říjnový růst meziroční inflace byl technického rázu, inflační tlaky opadávají. Shodli se na tom analytici, které dnes oslovila ČTK. Pro další vývoj cen bude podle nich zásadní lednové přeceňování zboží a služeb. Meziroční růst spotřebitelských cen v říjnu zrychlil na 8,5 procenta ze zářijových 6,9 procenta. V meziměsíčním srovnání spotřebitelské ceny v říjnu vzrostly o 0,1 procenta, oznámil dnes Český statistický úřad (ČSÚ).
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Bankovní asociace letos čeká pokles HDP o 0,4 procenta, příští rok růst 1,8 pct

09.11.2023 Nová prognóza České bankovní asociace (ČBA) předpokládá letos mírný pokles tuzemské ekonomiky o 0,4 procenta. Pro příští rok přehodnotila růst ke slabším hodnotám a očekává jej 1,8 procenta. Inflace podle ní letos dosáhne téměř 11 procent, v příštím roce klesne na 2,5 procenta. Vyplývá to z makroekonomické prognózy, kterou dnes ČBA představila novinářům.
C:\fakepath\ecb dluhopis.jpg

MMF: Rychlé uvolnění měnové politiky v eurozóně by bylo drahou chybou

08.11.2023 Příliš rychlé uvolnění měnové politiky v eurozóně by bylo drahou chybou. V panelové diskusi v Bruselu to řekl náměstek evropského oddělení Mezinárodního měnového fondu (MMF) Helge Berger. Evropská centrální banka (ECB) v říjnu přerušila nejdelší sérii zvyšování úrokových sazeb ve své historii a základní úrok ponechala na 4,50 procenta. Od základních sazeb se odvíjí cena peněz, a tedy i náklady na úvěry všeho druhu, včetně hypoték.
img

Bod zlomu – kdy se opět hypotéka vyplatí víc než nájem?

07.11.2023 Podle posledních odhadů ČNB by mzdy měly v příštím roce růst – a to nejen nominálně, ale oproti letošnímu poklesu i reálně, a to o 4 %. Zároveň reálné ceny nemovitostí v Praze očištěné o inflaci za poslední rok a půl klesly o 20 %. Dostupnost vlastního bydlení tedy vzrostla. Podle mě přichází právě teď vhodná doba na nákup – nejde totiž jenom o tu nejlepší cenu, ale i o dostupnost z pohledu nabídky, ze které postupně mizí ty nejlepší byty. V Ownestu pomáháme klientům vybrat ty nejkvalitnější byty za v rámci možností nejlepší ceny. Pro jiné kupující ale cenový faktor může hrát o něco důležitější roli, což při současných nebývale vysokých nákladech na financování lze pochopit. Vzniká tedy otázka – kdy se skutečně vyplatí vzít si hypotéku i za cenu o něco „přebranější“ nabídky?
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 6.–7. listopadu 2023: prodávejte pod 1 992 USD nebo 2 005 USD (21 SMA – pásmo)

06.11.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 1 987,82 v rámci rostoucího trendového kanálu, který se formuje od 30. října, a v pásmu mezi 2 005 a 1 965 USD.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

ČNB zlepšila odhad letošního schodku veřejných financí na 3,6 procenta HDP

03.11.2023 Česká národní banka (ČNB) zlepšila v aktuální ekonomické prognóze odhad letošního schodku veřejných financí na 3,6 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Předchozí prognóza ze srpna počítala se schodkem 3,8 procenta HDP. V dalších letech by se mělo saldo veřejných financí dále zlepšovat, příští rok bude schodek 1,6 procenta HDP a v roce 2025 jedno procento HDP. Vyplývá to z dnes zveřejněné tabulky klíčových makroekonomických indikátorů, které jsou součástí aktuální zprávy o měnové politice. Celou zprávu banka zveřejní 10. listopadu.
C:\fakepath\trader-03112023.png

Elliottovy vlny: Měnový pár CAD/JPY, index S&P 500 a akcie Amazon

03.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár CAD/JPY, index S&P 500 a akcie Amazon. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

ČNB – tisková konference bankovní rady, 2. listopadu 2023

02.11.2023 Tisková konference bankovní rady potvrdila, že zachování úrokových sazeb na jejich stávajících úrovních nebylo na listopadovém zasedání jednomyslné: pro stabilitu hlasovalo 5 členů bankovní rady, 2 členové chtěli snížení úroků o čtvrt procentního bodu.
img

ČNB sazby nemění, část trhu je tím překvapena – koruna proto posiluje pod 24,50 za euro. Bankovní radu mohlo od snížení sazeb odradit markantní zdražení regulované složky cen elektřiny

02.11.2023 Bankovní rada České národní banky na svém dnešním zasedání rozhodla ponechat základní sazby na úrovni sedmi procent. Nová prognóza bankovní radní nepřesvědčila, aby sazbu snížili, přestože trh předpokládal, že ji redukují na 6,75 procenta.
img

USDJPY pod hranicí 150 📌

30.10.2023 Dnešní seance přináší mírně zvýšenou volatilitu japonského jenu v důsledku rozhodnutí Bank of Japan o měnové politice plánovaného na zítra. Se začátkem seance na Wall Street klesl pár USD/JPY pod psychologickou bariéru 150,00, která dříve sloužila jako kontrolní bod pro předpokládané měnové intervence Bank of Japan. Důvodem tohoto zhodnocení jenu byla zpráva agentury Nikkei, v níž se uvádí, že Bank of Japan zvažuje umožnit, aby výnosy 10letých státních dluhopisů překročily úroveň 1 %, přičemž aktuální horní rozmezí možné odchylky je přesně 100 základních bodů.
C:\fakepath\trader-27102023-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.10.2023 1) Evropská unie musí pokročit v debatách o tom, jak by mohla využít zisky ze zmrazených ruských aktiv na podporu obnovy Ukrajiny sužované ruskou agresí. Shodli se na tom lídři členských zemí, kteří na summitu vyzvali Evropskou komisi k urychlení práce na konkrétních návrzích. Zároveň zopakovali odhodlání pokračovat v ekonomické i vojenské podpoře Kyjeva, jakkoli v konkrétních bodech nejsou zcela jednotní.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka zvýšila úroky výrazněji, než se očekávalo

27.10.2023 Ruská centrální banka dnes zvýšila svou základní úrokovou sazbu o dva procentní body na 15 procent. Pokračujícím zpřísňováním měnové politiky reaguje na slabý kurz domácí měny a vzestup inflačních tlaků. Většina analytiků v anketě agentury Reuters předpovídala, že banka základní sazbu zvýší pouze o jeden procentní bod.
img

Powell podpořil americký dolar. Přehled USD, EUR, GBP

24.10.2023 Minulý týden vystoupil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell v Ekonomickém klubu v New Yorku, přičemž hlavním tématem jeho projevu bylo, že FOMC "postupuje opatrně". Trhy z jeho projevu vyvodily, že k očekávanému zvýšení sazeb v listopadu pravděpodobně nedojde a vzhledem k náznakům zpomalující inflace je velká šance, že k němu nedojde vůbec.
img

Bitcoin se přiblížil k hranici 31 000 dolarů – jak vysoko může BTC tento týden vystoupat?

23.10.2023 Cena Bitcoinu si udržuje vzestupnou trajektorii a tento víkend mnohé zaskočila. Od této chvíle BTC za posledních 24 hodin vzrostl o 2,4 % a za poslední týden si udržuje 13% rally. Na úrovni 30 865 USD je podle údajů společnosti Coingecko špičkové krypto jen pár centimetrů od dosažení opěvované hranice 31 000 USD, kterou krátce překročil 10. dubna letošního roku.
C:\fakepath\rubl3.png

Ruský rubl vystoupil na pětitýdenní maximum, těží z vysokých cen ropy

20.10.2023 Ruský rubl se během dnešního obchodování vyšplhal na pětitýdenní maximum vůči americkému dolaru. Těží z vysokých cen ropy i z vyhlídek na příliv deviz, protože exportéři se připravují na uhrazení daní na konci měsíce, napsala agentura Reuters. Krátce po 14:00 SELČ dolar vůči rublu ztrácel zhruba 1,1 procenta na 95,7 USD/RUB. Během dne sestoupil až na 95,35 USD/RUB, plyne z údajů agentury Bloomberg.
C:\fakepath\bitcoin-20102023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/AUD, kryptoměna Bitcoin a akcie Tesla

20.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/AUD, kryptoměna Bitcoin a akcie Tesla. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

AUD/USD se odrazil od rostoucí trendové čáry

18.10.2023 AUD/USD minulý týden zaznamenal nový nákupní zájem v blízkosti klesající trendové linie z března 2023. To zvýšilo optimismus pro růst páru směrem k trendové linii odporu z července, která se na čtyřhodinovém grafu nachází kolem 0,6400 a poblíž 200-periodového exponenciálního klouzavého průměru (EMA).
img

Index trhu s bydlením v USA NAHB mnohem nižší, než se očekávalo

17.10.2023 Jak se můžeme dočíst uvnitř zprávy NAHB: Úporně vysoké hypoteční sazby, které se vyšplhaly na 23leté maximum a v posledních dvou měsících se drží nad 7 %, si nadále vybírají těžkou daň na důvěře stavebníků, neboť úroveň sentimentu klesla na nejnižší bod od ledna 2023 (...) Jedná se o třetí měsíční pokles důvěry stavebníků v řadě (...) Od konce září vzrostly hypoteční sazby o téměř 40 bazických bodů na 7,57 %
img

BREAKING: EUR posiluje po ZEW indexech

17.10.2023 Sada německých indexů ZEW za říjen byla vydána v 11:00. Očekávalo se, že index ekonomického sentimentu se ve srovnání se zářijovým zveřejněním mírně zlepší, ale zůstane v záporných hodnotách. Mezitím se očekávalo, že index současných podmínek se ve srovnání s minulým měsícem zhorší.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 12.–13. října 2023: prodávejte pod 1 887 USD (200 EMA – překoupená)

12.10.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje na úrovni 1 878,71, tedy pod 200 EMA a nad 21 SMA. V grafu H4 vidíme, že se obchoduje v býčím trendovém kanálu, který se vytvořil zkraje týdne, a blíží se k silné zóně rezistence kolem ceny 1 887.
img

Úrokové sazby v září opět vzrostly

10.10.2023 Zářijová hodnota Broker Consulting Indexu spotřebitelských úvěrů dosáhla hodnoty 9,42 procenta. V porovnání s předchozím měsícem tedy průměrná úroková sazba vzrostla přesně o jeden procentní bod. Důvodem nárůstu je pokles sazeb v předchozích prázdninových měsících. Během nich kulminovaly konkurenční nabídky bank na poli spotřebitelských úvěrů. Úroková sazba je právě to, co zájemce o bezúčelovou půjčku zajímá jako první. Analytici z Broker Consulting ale upozorňují: výše úroku v reklamní nabídce se většinou neshoduje s tím, jakou RPSN klienti od banky ve skutečnosti dostanou.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Zářijová inflace byla pod prognózou ČNB, levnější byly hlavně potraviny

10.10.2023 Zářijová meziroční inflace 6,9 procenta byla o 0,3 procentního bodu nižší, než předpokládala Česká národní banka (ČNB) ve své srpnové prognóze. Menší než očekávaný meziroční růst cen byl zejména u potravin, nižší byla i jádrová inflace. Naopak ceny pohonných hmot v meziročním srovnání klesly méně, než ČNB předpokládala. Centrální banka očekává, že počátkem příštího roku inflace klesne ke dvěma procentům, uvedl dnes ředitel sekce měnové ČNB Petr Král.
img

Ranní okénko - Jak silný bude pokles české inflace v září?

10.10.2023 Za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad údaj o inflaci v září. Ta v srpnu poklesla nejpomalejším tempem během tohoto roku (pouze o 0,3 p. b.), ale v září analytici očekávají, že dezinflační tempo nabralo opět na síle. Medián trhu je na stejné úrovni jako naše prognóza, kdy predikujeme snížení inflace přesně o jeden procentní bod na 7,5 %. V předchozích měsících byla hlavním důvodem poklesu vysoká srovnávací základna a nebude tomu jinak ani nyní, jelikož právě v září minulého roku dosáhla inflace svého vrcholu (18 %).
img

Mohou investoři najít investiční možnosti v právě probíhajícím soudním sporu mezi Komisí pro cenné papíry (SEC) a Coinbase?

09.10.2023 Dne 6. června 2023, americká komise pro cenné papíry (SEC) zažalovala jednu z největších kryptoměnových burz Coinbase za nelegální provoz burzy cenných papírů. I přesto, že Coinbase nabízí na burze pouze kryptoměny je tento soudní spor stále nevyřešený. Americká komise pro cenné papíry přiznala, že Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) nejsou cennými papíry, avšak uvedla alespoň 13 dalších kryptoměnových tokenů, které jsou podle ní cennými papíry, patří mezi ně např. Solana (SOL), Cardano (ADA) nebo Polygon (MATIC). Coinbase - Co je to?
img

Dluhopisový trh USA krvácí – zatěžuje to celý finanční systém

09.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\xtb-09102023.jpeg

Síla Fibonacciho nástrojů v tradingu a investování

09.10.2023 Obchodování a investování na finančních trzích se v průběhu posledních let výrazně vyvinulo díky technologickému pokroku a dostupnosti sofistikovaných analytických nástrojů. Dnes na běžném obchodním účtu u každého kvalitního brokera naleznete desítky možností pro Vaši technickou analýzu. Mezi ty nejpopulárnější se dlouhodobě řadí i Fibonacciho nástroje.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Inflace podle analytiků v září dál klesla, ceny se snížily i meziměsíčně

08.10.2023 Meziroční inflace v září dál klesala, ze srpnových 8,5 procenta se snížila přinejmenším o procentní bod. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Na rozdíl od předchozího měsíce přineslo podle nich září i meziměsíční pokles cen, proti srpnu se podle odhadů analytiků snížily o 0,2 až 0,4 procentního bodu. Meziměsíční zlevnění očekávají u potravin, zdražení naopak u pohonných hmot. Český statistický úřad (ČSÚ) zveřejní údaje o zářijové inflaci v úterý.
img

Dluhopisový trh USA krvácí - zatěžuje to celý finanční systém

07.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Swiss Life Hypoindex říjen 2023: ČNB sazby nezměnila, hypotéky přesto dál zlevňují

06.10.2023 Měsíční splátka hypotéky na 3,5 mil. Kč sjednané do 80 % ceny nemovitosti, splatnosti 25 let a průměrné nabídkové sazbě 6,05 % p. a. klesla o 120 korun na 22 650 korun
img

Pár EUR/USD před vydáním zprávy o mzdách mimo zemědělství v USA (NFP)

05.10.2023 Euro-dolar prochází korekcí v očekávání nejvýznamnější makroekonomické zprávy týdne. Zítra, 6. října, budou ve Spojených státech zveřejněny klíčové údaje o trhu práce. Jak je známo, tato zpráva má potenciál vyvolat zvýšenou volatilitu dolarových párů a pár EUR/USD nebude výjimkou. V očekávání této události jsou obchodníci zjevně opatrní, takže zatímco pár vykazuje korektivní růst, tento růst se zdá být spíše pomalý a postrádající iniciativu.
img

Stříbro se zastavilo na supportu a hledá sílu na obrat

04.10.2023 Stříbro včera prodloužilo pondělní volný pád až na sedmiměsíční minimum 20,66, než se během prvních hodin obchodování v USA dostalo mírně do plusu. Propadu ceny předcházelo uzavření pod jednoletou trendovou linií podpory, ale kov vytvořil dlouhý pin bar svícen, což naznačuje, že pokles by si mohl vydechnout. Stochastický ukazatel a ukazatel RSI testují svá předchozí minima v určité vzdálenosti pod svými přeprodanými úrovněmi, což tento scénář rovněž zahrnuje.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Česká ekonomika ve 2. čtvrtletí klesla o 0,6 procenta, mezičtvrtletně stagnovala

29.09.2023 Česká ekonomika klesla v letošním druhém čtvrtletí meziročně o 0,6 procenta. Ve srovnání s předchozím kvartálem hrubý domácí produkt (HDP) stagnoval. Zpřesněné údaje dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Výsledky jsou horší, než statistici odhadovali koncem srpna. Tehdy uváděli meziroční pokles o 0,4 procenta a mezičtvrtletní růst o 0,1 procenta.
img

Jaká je pravděpodobnost parity mezi USD a EUR?

27.09.2023 Rovnováha obchodních sil mezi americkým dolarem a eurem se posouvá ve prospěch dolaru. Americká měna vykazuje určité známky vyčerpání, ale výhled zůstává pevně býčí. V této souvislosti EUR/USD pokračuje ve svém poklesu.
img

Přehled páru EUR/USD. 21. 9. 2023. Výsledky zasedání Fedu – poslední vlna růstu dolaru před korekcí?

21.09.2023 Celou středu se měnový pár EUR/USD snažil pokračovat v korekci směrem nahoru, ale nedopadlo to dobře. Několik hodin před koncem zasedání Fedu se ceně podařilo zůstat nad klouzavým průměrem. Přesto v tom nehledejme žádný význam, protože pár se po vyhlášení výsledků propadl. Navzdory pokračujícímu růstu dolaru, který je v souladu s našimi očekáváními, je brzy možná korekce a může být výrazná. Nejprve si všimněme, že ukazatel CCI již dvakrát vstoupil na přeprodané území. Kritický bude třetí vstup, po kterém musí začít vzestup páru (výrazný vzestup, nejen o 70 bodů). Za druhé, americká měna už dva měsíce posiluje. Za třetí, dolar roste kvůli jakýmkoli zprávám, dokonce i těm, které jsou proti němu.
img

🔴 US100 se odráží ode dna

20.09.2023  Trh nedává velkou šanci na zvyšování sazeb. Na základě úrokových kontraktů trh nedává ani 1% šanci na zvýšení, zatímco konsenzus mezi analytiky jasně ukazuje na nezvýšení. Existuje tedy šance na nějaké překvapení?
img

Obchodní signál pro pár EUR/USD na 20.–21. září 2023: nakupujte nad 1,0674 nebo v případě pullbacku na 1,0620 (Murray –1/8 – 21 SMA)

20.09.2023 Pár EUR/USD se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 1,0685, nad 21 SMA a Murray –1/8. V grafu H4 vidíme, že euro se obchoduje v medvědím trendovém kanálu.
C:\fakepath\trader-15092023-42-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.09.2023 1) Ruská centrální banka zvýšila svou základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 13 procent. Oznámila to dnes v tiskové zprávě. Svůj krok zdůvodnila inflačními tlaky, k nimž přispívá růst domácí poptávky, se kterou zatím růst výrobních kapacit nedrží krok. Značný vliv má také oslabení rublu v letních měsících.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka zvýšila kvůli inflaci základní úrok na 13 procent

15.09.2023 Ruská centrální banka zvýšila svou základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 13 procent. Oznámila to dnes v tiskové zprávě. Svůj krok zdůvodnila inflačními tlaky, k nimž přispívá růst domácí poptávky, se kterou zatím růst výrobních kapacit nedrží krok. Značný vliv má také oslabení rublu v letních měsících.
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 14.–15. září 2023: nakupujte nad psychologickou úrovní 1 900,00 USD (Murray 2/8 – přeprodaná)

15.09.2023 Zlato se na začátku americké seance obchoduje kolem 1 902,49 USD a blíží se k psychologické úrovni 1 900,00 USD, která by mohla být vnímána jako technický bod odrazu.
img

Jestřábí rozhodnutí se rovná medvědímu sentimentu

15.09.2023 Už v analýze eura jsem upozornil, že Evropská centrální banka se ve čtvrtek rozhodla zvýšit úrokové sazby o 25 bazických bodů. Pro někoho to možná bylo překvapením, ale stojí za zmínku, že možnost dalšího zpřísnění měnové politiky v září nikdo zcela nevyloučil. Byla zde jen možnost, že si banka dá pauzu. Několik členů Rady guvernérů začalo před dvěma měsíci diskutovat o možnosti pauzy, což vyvolalo mnoho spekulací o konci zpřísňování. Jak jsme se však dozvěděli, ti politici, kteří podpořili zvýšení sazeb, byli během hlasování v menšině. Během tiskové konference to oznámila prezidentka ECP Christine Lagardeová.
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
img

V centru pozornosti jsou ve středu libra a dolar

13.09.2023 Jak jsem zmínil již dříve, ke všem zajímavým událostem dojde ve středu. Úterý přineslo také několik zajímavých zpráv, zejména údaje o nezaměstnanosti nebo mzdách ve Spojeném království. Pokud však tyto zprávy skutečně ovlivnily sentiment trhu, udělaly to velmi zvláštním způsobem a jejich hodnoty je poměrně obtížné interpretovat. Jak můžeme například charakterizovat vysoký růst mezd? Je to pro Brity dobré nebo ne? Pokud mzdy rostou, znamená to, že inflace by mohla začít znovu růst (zmínil to i guvernér Bank of England Andrew Bailey). Pak by BoE mohla ještě několikrát zvýšit sazby, které v současnosti nejsou v cenách zohledněny. Věří tomu ale trh a je BoE schopna snadno a jednoduše zvýšit sazby "ještě několikrát"? Pochybuji. Z tohoto pohledu se zdá, že růst mezd, stejně jako rostoucí inflace, již kroky centrální banky neovlivní.
img

Ranní okénko - Tempo dezinflace se v srpnu mírně zadrhlo

12.09.2023 Dnešní den je z pohledu ekonomických dat tím nejméně zajímavým v tomto týdnu. Pouze v Německu vychází ZEW index, pomocí kterého je vyjádřeno, jak analytici hodnotí aktuální ekonomickou situaci a také, jaké mají očekávání ohledně budoucnosti. Trh očekává, že aktuální situace bude hodnocena ještě hůře než v předchozích měsících. A není se úplně čemu divit, protože většina příchozích dat v poslední době naznačuje, v jakých obtížích se největší evropská ekonomika nachází. Můžeme zmínit například průmyslovou výrobu, maloobchod či tovární objednávky, tyto všechny dílčí ukazatele skončily s horším výsledkem, než bylo predikováno. Co se týká budoucnosti, tak trh zatím nevidí bod, kdy by se německá ekonomika odrazila k lepším zítřkům a vnímání trhu tak zůstává nadále značně pesimistické.
C:\fakepath\forex-09092023.png

Swing trading na GBP/USD

09.09.2023 Swing trading je obchodní strategie, která se zaměřuje na krátkodobé cenové pohyby a může být velmi efektivní při obchodování s měnovými páry, jako je GBP/USD. V tomto článku se podíváme na základy této strategie a na několik tipů pro úspěšný swing trading na tomto páru.
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
img

15 měsíců poklesu tržeb obchodníků

07.09.2023 „Díky postupnému krocení inflace se začínají stabilizovat tržby obchodníků. Mnohé produkty přestávají zdražovat, což oživuje chuť k nakupování. Výrazné zlepšení lze však očekávat až s citelným růstem reálných mezd,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 7. září. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.09.2023 Pár EUR/USD ve středu zkusil pokračovat ve stejném pohybu, ale předtím prošel mírnou korekcí směrem nahoru. Pár se v podstatě několik hodin obchodoval směrem dolů, když Spojené státy zveřejnily PMI ve službách ISM. Jak jsme zmínili na začátku týdne, jedná se o hlavní bod dění tohoto týdne, vyvolal ale jen pětiminutový pohyb o 30 pipů. Index ISM vyšel nad očekávání a způsobil posílení dolaru. Jak ukazuje klesající trendová linie, klesající trend přetrvává a nedošlo k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem.
C:\fakepath\trader-03092023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/NZD, index DAX a kryptoměnu Ethereum

03.09.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/NZD, index DAX a kryptoměnu Ethereum. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Chainlink a Swift oznámily úspěšné výsledky experimentu s tokenizací! 💎

31.08.2023 31. srpna 2023 Swift zveřejnila výsledky své nové série experimentů, které dokazují, že její infrastruktura může usnadnit bezproblémový převod tokenizovaných aktiv napříč více blockchainy. Cílem výzkumu Swift bylo vyřešit problémy s interoperabilitou mezi různými blockchainy, které brzdily růst trhů s tokenizovanými aktivy. Ve spolupráci s více než desítkou finančních institucí a také s Chainlinkem, přední platformou pro služby Web3, společnost Swift ukázala, že blockchain může pro tyto instituce fungovat jako jednotné vstupní místo. To by jim umožnilo využít stávající bezpečnou infrastrukturu, čímž by se výrazně snížily provozní problémy a investice potřebné pro rozvoj tokenizovaných aktiv. Chainlink byl použit jako podniková abstrakční vrstva k bezpečnému propojení sítě Swift se sítí Ethereum Sepolia, zatímco protokol CCIP (Cross-Chain Interoperability Protocol) společnosti Chainlink umožnil úplnou interoperabilitu mezi zdrojovým a cílovým blockchainem.
C:\fakepath\trader-30082023-47-zm.jpeg

Míra nezaměstnanosti v Rusku v červenci klesla na minimum tři procenta

30.08.2023 Míra nezaměstnanosti v Rusku v červenci klesla o desetinu procentního bodu a dostala se na tři procenta, minimum za dobu měření. Oznámil to dnes ruský statistický úřad. V zemi se zvyšují maloobchodní tržby, firmám ale klesají zisky, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-29082023-35-zm.jpg

DIHK: Německé firmy se energetické transformace spíše obávají

29.08.2023 Německé firmy vidí v energetické transformaci více rizik než příležitostí pro svou konkurenceschopnost. Zjistil to výzkum Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK). Polovina z více než 3500 společností, které DIHK oslovila, uvedla, že bude mít přechod na obnovitelné zdroje energie a odklon od ruského plynu velmi negativní nebo negativní dopad na jejich podnikání. Roste také podíl firem, které kvůli němu zvažují odchod ze země. Jako velmi pozitivní nebo pozitivní vnímá důsledky energetické transformace 13 procent dotazovaných podniků.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.08.2023 Pár EUR/USD vykázal v pondělí obchodování do strany s nízkou volatilitou. Obecně vzato není co analyzovat, protože pár se pohybem o pouhých 29 pipů dostal z nejnižšího na nejvyšší bod, a to při absenci významných ekonomických zpráv. Předpokládali jsme, že trh by mohl obchodovat v reakci na Powellův projev v Jackson Hole, ale nestalo se tak. Technický obrázek tedy zůstává beze změny.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. srpna. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky

24.08.2023 Měnový pár EUR/USD během ranního středečního obchodování prudce klesl, ale později během dne dokázal rychle oživit. Zrovna včera jsme upozorňovali na možnou volatilitu trhu v důsledku klíčových zpráv o obchodní aktivitě. Reakce ale nebyla tak intenzivní, jak by se dalo očekávat. Euro ráno ztratilo asi 50 pipů v rozmezí pouhých 5 minut. 50 pipů teď může vypadat jako hodně, ale v celkovém měřítku jde spíš o průměr.
C:\fakepath\forex-22082023.png

Nejzranitelnější měny

22.08.2023 Podle japonské banky Nomura je česká koruna znovu na prahu měnové krize. Stejné varování tato banka vynesla i v listopadu 2022, od té doby však koruna vůči euru o celé procento posílila. Byť si myslím, že by si naše měna po inflační smršti zasloužila oslabit, na nějakou měnovou krizi s depreciací až nad „intervenčních“ 27,00 to zdaleka nevypadá. Proč? I s vyššími náklady a ztrátou ruského trhu dokážeme naše produkty úspěšně prodávat na zahraničních trzích, česká obchodní bilance je bezpečně v plusových hodnotách.
img

Cena bitcoinu se drží na 26 tisících dolarů, protože údaje o derivátech naznačují konec nárůstu volatility

22.08.2023 Údaje o futures a opcích na BTC ukazují, že sentiment profesionálních obchodníků nebyl ovlivněn navzdory 11,4% korekci z minulého týdne.
C:\fakepath\trader-210820231.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár GBP/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Procter & Gamble

21.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár GBP/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Procter & Gamble. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\trader-18082023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.08.2023 1) Americký dolar včera mírně oslabuje ke koši měn. Podle investorů se dolar po výstupu na dvouměsíční maximum snaží najít další směr. Zápis z posledního zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed) nechal otevřené dveře pro další zvyšování úroků v USA a údaje z tohoto týdne naznačily, že americká ekonomika je odolná.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Inflace v EU se v červenci snížila na 6,1 procenta

18.08.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Evropské unii v červenci dále zpomalilo na 6,1 procenta z 6,4 procenta v červnu. Uvedl to ve své zprávě Evropský statistický úřad Eurostat. V České republice se inflace snížila o jeden procentní bod na 10,2 procenta, i tak ale zůstává čtvrtá nejvyšší v EU. V případě eurozóny statistický úřad potvrdil předchozí rychlý odhad, podle něhož inflace zpomalila na 5,3 procenta z červnových 5,5 procenta.
img

NZD/USD se dostal z obdélníku

18.08.2023 NZD/USD se dostal z obdélníku, který trvá od února. Zatím není žádný silný průraz a nástup medvědů. Indikátory momenta nadále odrážejí nedávný downleg z maxim z poloviny července na NZD/USD. Objevují se však určité první známky toho, že by mohlo dojít k obratu. Konkrétně ukazatel RSI se posouvá výše poté, co zaznamenal svůj nejnižší bod od výprodeje v září 2022. Stejně tak stochastický oscilátor uvízl na spodní hranici přeprodané oblasti a zřejmě se připravuje na pohyb vzhůru.
C:\fakepath\Rubl.jpg

Dolar zpevnil nad 100 rublů, Kreml z propadu kurzu viní centrální banku

14.08.2023 Dolar dnes poprvé od loňského jara zdolal hranici 100 rublů, na což Kreml zareagoval kritikou ruské centrální banky. Ta je podle ekonomického poradce prezidenta Vladimira Putina za pád měny zodpovědná prosazováním uvolněné měnové politiky. Centrální banka vzápětí avizovala, že na příštím zasedání své bankovní rady nevylučuje zvýšení základní úrokové sazby. Informovala o tom agentura Interfax.
img

Fidelity International: Čínský vývoz nákladové deflace

14.08.2023 Nedostatečné oživení Číny po pandemii rozdmýchalo obavy z deflace. Zatímco centrální bankéři a politici se snaží podpořit růst, měsíční průzkum mezi analytiky Fidelity International ukazuje, že podniky nečekají na pomoc shora – připravují se na rok, kdy budou snižovat náklady.
img

Prognóza AUD/USD na 14. 8. 2023

14.08.2023 Po falešném pohybu vzhůru 10. 8., pár AUD/USD ve střednědobém horizontu nadále klesal. Úroveň supportu na 0,6388 je těsně před námi a vytváří magnetický bod průsečíku s linií zeleného cenového kanálu.
img

Disney na desetiletém minimu - další zpomalení po výsledcích za 2. čtvrtletí? 📊

10.08.2023 Největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) zveřejnila svou zprávu za 2. čtvrtletí. Již více než 2 roky jsou její akcie v "nemilosti" Wall Street a zlevňují na vlně nejistého makroekonomického výhledu, nevýkonných streamovacích služeb Disney+ a budoucí nejistoty ohledně spotřebitelské aktivity. Výsledek? Akcie Disney jsou na cenové úrovni roku 2014, kdy tržby společnosti klesly o více než 40 %. Dnes před otevřením amerického trhu posilují o necelých 1,5 %.
img

Swiss Life Hypoindex srpen 2023: Hypoteční sazby klesají třetí měsíc v řadě

09.08.2023 Měsíční splátka hypotéky na 3,5 mil. Kč sjednané do 80 % ceny nemovitosti, splatnosti 25 let a průměrné nabídkové sazbě 6,19 % p. a. se v srpnu snížila o 118 korun na 22 950 korun.
img

Fixní výnos: Zvyšovat či nezvyšovat? Toť otázka

01.08.2023 Centrální banky si uvědomují, že více než rok trvající agresivní měnová politika nemusela k boji s inflací stačit. Finanční podmínky zůstávají uvolněné, vlády nadále provádějí expanzivní fiskální politiku a ekonomika nezpomaluje očekávaným tempem. Čeká nás další zpřísňování, které bude ve třetím čtvrtletí roku nadále vést k hlubší inverzi výnosových křivek. Další zvyšování úrokových sazeb by však nemuselo fungovat tak, jak bylo zamýšleno. Proto musí tvůrci měnové politiky zvážit aktivní rozpouštění bilancí centrálních bank s cílem zvýšit výnosy v dlouhé části výnosové křivky. S blížícím se koncem cyklu zvyšování výnosů budou trhy podnikových a státních dluhopisů poskytovat lákavé příležitosti v přední části výnosové křivky.
C:\fakepath\Polsko-zloty.jpg

Míra inflace v Polsku v červenci klesla na 10,8 procenta, čekal se slabší pokles

31.07.2023 Míra inflace v Polsku se v červenci snížila na 10,8 procenta z červnových 11,5 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl polský statistický úřad. V meziměsíčním srovnání se spotřebitelské ceny snížily o 0,2 procenta. Zaznamenaly tak první meziměsíční pokles od loňského února.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Analytici očekávají ponechání základní úrokové sazby ČNB na sedmi procentech

30.07.2023 Bankovní rada České národní banky (ČNB) na čtvrtečním jednání ponechá základní úrokovou sazbu na sedmi procentech. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Důležitější než rozhodování o sazbách bude podle nich nová prognóza a doprovodný komentář guvernéra Aleše Michla na tiskové konferenci. Centrální banka naposledy upravovala sazby před více než rokem, kdy je zvýšila o 1,25 procentního bodu na současnou úroveň.
img

Dvojitá rána pro euro

28.07.2023 Dozvědět se teď pravdu o úrokových sazbách centrální banky je doslova nemožné. Federální rezervní systém i Evropská centrální banka zakládají svou měnovou politiku na datech. Zpomalení inflace v USA i v eurozóně naznačuje, že červencové zvýšení sazeb může být pro obě centrální banky posledním. Není divu, že EUR/USD byl jako na horské dráze.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace v Maďarsku by podle vlády mohla klesnout pod deset procent už v říjnu

27.07.2023 Meziroční míra inflace v Maďarsku by mohla sestoupit pod deset procent už v říjnu. Podle agentury Reuters to dnes uvedl šéf kanceláře maďarského premiéra Gergely Gulyás. Maďarská centrální banka tento týden předpověděla, že inflace do konce roku klesne výrazně pod deset procent. Maďarský ministr financí Mihály Varga už minulý týden uvedl, že inflace by se pod deset procent mohla dostat v listopadu.
C:\fakepath\trader-25072023-41-zm.png

Maďarsko opět uvolnilo měnovou politiku, základní úrok ale nezměnilo

25.07.2023 Maďarská centrální banka dnes potřetí za sebou snížila svou jednodenní depozitní sazbu o jeden procentní bod, základní úrokovou sazbu nicméně opět ponechala beze změny. Banka signalizovala, že bude v uvolňování měnové politiky pokračovat, a předpověděla, že inflace v Maďarsku do konce roku klesne "výrazně" pod deset procent, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ministr: Rozpočtový deficit Ruska se letos může prohloubit na 2,5 procenta HDP

25.07.2023 Rozpočtový deficit Ruska se v letošním roce může prohloubit na 2,5 procenta z loňských 2,3 procenta hrubého domácího produktu (HDP). V rozhovoru, který dnes publikoval web Argumety i fakty, to řekl ministr financí Anton Siluanov. Moskva se potýká s vysokými náklady na válku na Ukrajině, takže díra ve veřejném rozpočtu může být nakonec větší, než vláda plánovala, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Cina.jpg

Akcie v Číně i Hongkongu citelně zpevnily, Peking chystá pomoc ekonomice

25.07.2023 Akcie na burzách v pevninské Číně i v Hongkongu dnes výrazně zpevnily. Investoři nákupem reagovali na zprávy, že vláda v Pekingu se chystá podpořit ekonomiku, jejíž oživení slábne. Na téměř dvoutýdenní maximum vůči dolaru se dostal čínský jüan. Nejvýraznější růst byl patrný v odvětví vyspělých technologií a realit, přestože někteří analytici se k dopadům státní podpory stavějí skepticky.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-23072023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.7.2023)

24.07.2023 V minulém týdnu na měnovém páru EUR/USD byl aktivován jeden obchod podle mého týdenního komentáře. Došlo totiž k prolomení dolní vstupní S/R zóny, což spustilo short (sell) obchod, který však byl zastaven na konci týdne před koncem páteční obchodní seance a obchod tak skončil kolem nuly.
C:\fakepath\trader-21072023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.07.2023 1) Ruská centrální banka na dnešním zasedání svého výboru pro měnovou politiku zvýšila základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 8,50 procenta. Je to výraznější zvýšení, než se čekalo. Banka na svém webu uvedla, že zpřísnila měnovou politiku, protože slabý rubl zvýšil inflační tlak způsobený napjatou situací na trhu práce a silnou spotřebitelskou poptávkou. Je to první změna úrokové sazby od loňského září.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka zvýšila základní úrok na 8,50 procenta, překvapila tím trh

21.07.2023 Ruská centrální banka na dnešním zasedání svého výboru pro měnovou politiku zvýšila základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 8,50 procenta. Je to výraznější zvýšení, než se čekalo. Banka na svém webu uvedla, že zpřísnila měnovou politiku, protože slabý rubl zvýšil inflační tlak způsobený napjatou situací na trhu práce a silnou spotřebitelskou poptávkou. Je to první změna úrokové sazby od loňského září.
C:\fakepath\Madarsko.jpg

Inflace v Maďarsku podle vlády nejpozději do prosince klesne pod deset procent

20.07.2023 Inflace v Maďarsku nejpozději do prosince sestoupí pod deset procent, což podpoří oživení maďarské ekonomiky. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekl maďarský ministr financí Mihály Varga. Prohlásil také, že středoevropské země by se po překonání energetické krize a vysoké inflace mohly opět stát nejrychleji rostoucími ekonomikami v Evropské unii.
img

Čistý zisk Tesly vzrostl o pětinu, marže však klesla kvůli nižším cenám aut

20.07.2023 Čistý zisk americké automobilky Tesla, která se specializuje na výrobu elektromobilů, v druhém čtvrtletí vzrostl meziročně o pětinu na 2,7 miliardy dolarů (57,6 miliardy korun). Společnost posílila prodej snížením cen svých aut, což však vedlo k poklesu její ziskovosti, píše agentura AP. Příjmy automobilky v druhém čtvrtletí meziročně vzrostly o 47 procent na bezmála 25 miliard dolarů (533 miliardy korun).
img

Cena bitcoinu klesá na 29,5 tisíce dolarů, ale údaje z řetězce odrážejí rostoucí zájem investorů

19.07.2023 Cena BTC 18. července opět klesla pod 30 000 dolarů, ale za nedávnou cenovou akcí na trhu stojí také přesvědčivá aktivita investorů na řetězci.
img

AUD/USD se vrací do obdélníku

19.07.2023 Býci na páru AUD/USD se snaží o pátý průraz a doufají, že tentokrát budou úspěšnější a konečně prolomí obdélník, který dominuje cenové akci od února 2023. Trh se dostal na stejnou resistenci 0,6882 jako 16. června, kde se znovu odrazil a vrátil se do obdélníku.
C:\fakepath\1689697934-anagram-18072023.jpg

Iluze frekvence – Fenomén bránící vnímat širší kontext trhu

18.07.2023 Udržet si přehled o dění na finančních trzích vyžaduje zkušenosti, a také do široka otevřenou mysl, která jednotlivé podněty dokáže vnímat. Dnes si představíme druh zkreslení, kvůli kterému obchodníci tuto schopnost ztrácejí.
img

Bitcoin roste a vzápětí ustupuje

17.07.2023 Koncem minulého týdne se bitcoin na platformě eToro vyšplhal nad 31 000 amerických dolarů, ale nedokázal tuto úroveň udržet déle než jeden den, protože trh i nadále přešlapuje na místě. Kryptoměna se již necelý měsíc obchoduje kolem 30 000 dolarů, zatímco trh hledá další pozitivní zprávy, na které by mohl reagovat.
C:\fakepath\Cina-ekonomika-2.jpg

HDP Číny ve druhém čtvrtletí meziročně stoupl o 6,3 procenta

17.07.2023 Hrubý domácí produkt (HDP) Číny ve druhém čtvrtletí meziročně stoupl o 6,3 procenta, což je o jeden procentní bod méně, než se očekávalo. Informuje o tom dnes agentura Reuters. Ve srovnání s prvním čtvrtletím HDP vzrostl o 0,8 procenta, což Reuters označuje za "slabé tempo". Za důvody považuje slábnoucí poptávku doma i v zahraničí.
img

Právní vítězství Ripplu: Zlomový bod pro regulaci kryptoměn? 💥

14.07.2023 Včera, po téměř tříleté právní bitvě, Ripple vyhrál soudní spor s Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC). Po tomto oznámení dosáhly zisky Ripplu až 90 % a cena tokenu vzrostla z 0,47 na 0,90 USDT. Dnes se XRP obchoduje za 0,77 USDT, což je stále o více než 63 % nad předchozí úrovní.
img

Ranní okénko - Čeká nás zpráva nejvyšší důležitosti - vývoj české inflace

13.07.2023 Den D je tady. Český statistický úřad dnes zveřejní, jak se vyvíjí tuzemská inflace. Na tuto zprávu čeká český národ s vírou, že se konečně dostaneme pod bájnou hranici 10 %. Na základě naší predikce očekáváme, že se to podaří ale jen velmi těsně. Meziroční inflace v červnu podle nás bude činit 9,7 % a pohled dalších hráčů na trhu je velmi podobný. Hlavním důvodem je vysoká srovnávací základna a rovněž klesající ceny komodit, jako jsou pohonné hmoty, elektrická energie či zemní plyn, které v důsledku války na Ukrajině výrazně stouply. Také růst cen služeb a zboží zvolní, což se projeví ve zpomalení jádrové inflace. V meziměsíčním srovnání se předpokládá nárůst o 0,3 %, zatímco naše prognóza počítá s růstem ještě o jednu desetinu vyšším. Během dneška budou publikovány také ceny výrobců v USA a průmyslová výroba v eurozóně.
img

Swiss Life Hypoindex červenec 2023: Hypoteční sazby klesly. Přichází změna trendu?

12.07.2023 Měsíční splátka hypotéky na 3,5 mil. Kč sjednané do 80 % ceny nemovitosti, splatnosti 25 let a průměrné nabídkové sazbě 6,24 % p. a. se v červenci snížila o 127 korun na 23 068 korun.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/HKD | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | SGD | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/BRL | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Brett Steenbarger | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Investujeme | Binární opce | Spready | Woodie | CFDs | Forex strategie | Ekonomické prognózy | Teorie aukce | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Ask | Asset management | Aussie | Average True Range | ADX | B/E | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Buy and hold | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrading | Dealer | Demo účet | Denní obchodování | Depozitum | Depreciace | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Elasticita | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | Exit strategy | Exotická měna | Expanzivní politika | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fannie Mae | Fed | Federal Fund Rate | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Figúra | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gama | Gann | Gap | Vstup short | Grafy | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index finanční | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Křížový kurz | Křížový kurz (Cross Rate) | LES | LIBOR | LTRO | Last Trading Day | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Limit order | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | Mentální Stop-Loss | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NIKKEI Index | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | P/E | PEG | PRIBOR | Pakt stability | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Profil investora | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Psychologická analýza | Put opce | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Range (Rozpětí) | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reinvestice | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Rollover (převedení) | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalper | Scalping | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Skalper | Skalping | Slippage | Smart money | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spot Market | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Support a resistance | Swap | Swapový bod | Swing | Swing Trading | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Časový výstup | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Opční trhy | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zadlužení spotřebitelů | Zajištěný fond | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Měnový koš | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Kurzový závazek | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | Top Forex | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Psycholog | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Fibonacci projekce | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Market Color | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | TickINSIDER | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Forex makléř | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | DailyFX | Deloitte | Golden Gate | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | xPuls | Money Manager | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Bossainfo | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňový ráj | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Algo trading | Intradenní analýza | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Trim Broker | Colosseum | FxPro | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Abenomika | Aktivum | Carry trades | Carry trading | Delta | EPS | EuroCOIN | First notice day | Formace Evening Star | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Likvidní | Margin (marže) | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | OHLC | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | StrategyQuant | Kasino | Ruleta | Kasina | FinWeb | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie komodity | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie ropy | Akcie SAP | Akcie Shell | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální ceny ropy | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Anglická libra | Atlantik | AUD kurz | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa FX | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | Burzovní zprávy | CAC40 | CAD kurz | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Co je bitcoin | Co je volatilita | Colosseum.cz | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká koruna euro | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Čínská burza | Čínské investice | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | ČNB euro | Daňové přiznání | DAX 30 | Degiro | Denník | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Devizový kurz | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Drachma | Dukascopy Europe | ECN broker | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | EUR JPY | EUR USD | Eura | EURCAD | EURGBP | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro dnes | Euro kurz | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURRUB | EURSEK | EURTRY | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forex kalendář | Forex lot | Forex market | Forex obchodování | Forex tipy | Forex zdarma | Forex zprávy | Forex.cz | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexové obchodování | Forexové obchody | ForexPeaceArmy | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FX Street | FXCM | FXstreet.com | FXstreet.cz | GBP CHF | GBP USD | GBPCHF | GDP | GE money | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | HDP v ČR | HDP v EU | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chci peníze | CHF kurz | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční strategie fondů | Investiční trojúhelník | Investiční účet | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování na burze | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak nakoupit akcie | Jak obchodovat forex | Jak obchodovat na burze | EBay | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Knihy o psychologii | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komodity ropa | Komodity zlato | Konec dolaru | Konfluence | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koruna euro | Koruna posiluje | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurzovní lístek | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurs USD | Kurs USD EUR | Kursy | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz britské libry | Kurz ČNB | Kurz CZK | Kurz česká koruna euro | Kurz Česká spořitelna | Kurz České národní banky | Kurz ČNB devizový | Kurz ČNB devizy střed | Kurz ČNB EUR | Kurz ČNB EUR historie | Kurz ČNB euro | Kurz ČNB historie | Kurz ČNB k 31.12. | Kurz ČNB k 31.12.2014 | Kurz ČNB střed | Kurz ČNB.cz | Kurz ČS | Kurz ČSOB | Kurz dolar | Kurz dolarů | Kurz dolaru ČNB | Kurz dolaru ČSOB | Kurz dolaru KB | Kurz dolaru ke koruně | Kurz dolaru ke koruně ČNB | Kurz dolaru ke koruně dnes | Kurz dolaru ke koruně kalkulačka | Kurz dolaru Komerční banka | Kurz dolaru na korunu | Kurz dolaru USA | Kurz dolary | Kurz dollar | Kurz EUR | Kurz eura a kuny | Kurz eura AAA valuty | Kurz eura Air Bank | Kurz eura Airbank | Kurz eura banky | Kurz eura dle ČNB | Kurz eura dnes | Kurz eura dnes KB | Kurz eura dnes Komerční banka | Kurz eura dnes střed | Kurz eura Exchange | Kurz eura Fio Banka | Kurz eura GE money | Kurz eura k dolaru | Kurz eura KB | Kurz eura Komerční banka | Kurz eura Raiffeisen Bank | Kurz eura Unicredit Bank | Kurz eura USD | Kurz eura VIP | Kurz eura Western Union | Kurz forintu | Kurz GBP | Kurz kanadského dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz lei | Kurz libry | Kurz NZD | Kurz rublu | Kurz švýcarského franku | Kurz švýcarského franku vývoj | Kurz švýcarský frank | Kurz švýcarský frank k euru | Kurz švýcarský frank ke koruně | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurz zlata | Kurz zlata dnes | Kurz zlata historický | Kurz zlotý | Kurz zlotý ke koruně | Kurzovní kalkulačka | Kurzovní kalkulačka Česká spořitelna | Kurzovní kalkulačka ČNB | Kurzovní kalkulátor | Kurzovní list | Kurzovní lístek KB | Kurzovní lístek směnárny | Kurzovní lístek.cz | Kurzovní lístky | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy koruny | Kurzy libra | Kurzy libry | Kurzy měn akcie komodity | Kurzy měn americký dolar | Kurzy měn anglická libra | Kurzy měn australský dolar | Kurzy měn banky | Kurzy měn dolar | Kurzy měn E15 | Kurzy měn ECB | Kurzy měn egyptská libra | Kurzy měn eura | Kurzy měn euro | Kurzy měn Exchange | Kurzy měn forex | Kurzy měn forint | Kurzy měn GE Money | Kurzy měn GE Money Bank | Kurzy měn graf | Kurzy měn grafy | Kurzy měn historie | Kurzy měn chorvatská kuna | Kurzy měn k dolaru | Kurzy měn kalkulačka | Kurzy měn komerční banka | E15 | Kurzy měn Raiffeisen Bank | Kurzy měn RB | Kurzy měn Slovensko | Kurzy měn USD | Kurzy měny | Kurzy mněn | Kurzy USD | Leonardo fibonacci | Libra | Libra šterlinků | Lira | LYNX Broker | MACD indikátor | Maďarská měna | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Maximální riziko | Mayzus | Měna euro | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurs | Měnový kurz | Měny kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minutové opce | Míra inflace | Miroslav Singer | Money Flow Index | Morning Star | Moving Average | MQL5 | MT 4 | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup eura | Naučte se obchodovat | Nejlepší kurzy | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Trading view | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online kurzy | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Osobní finance | OTC trhy | Pád akcií | Pád měny | Paládium | Parabolic SAR indikátor | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Pavel Kaiser | PayPal | Pin Bars | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Psychologie trhu | Pšenice | Rate Of Change | Rakousko | Recenze | Retailový klient | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa cena | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sazba PRIBOR | Sázky | Season Algo | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnárny | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové ceny ropy | SWIFT | Swingy | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Teorie pravděpodobnosti | Termínované vklady | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Těžba ropy z břidlic | Throwback | Tomáš Řepík | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh cenných papírů | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Turecká měna | Twitter | Unce zlata | Úrokový swap | US dolar | US dollar | USD CZK | USD CZK chart | USD CZK online | USD EUR | USD GBP | USD graf | USD graf on line | USD HKD | USD HUF | USD CHF | USD JPY | USD NOK | USD PLN | USD RON | USD RUB | USD TRY | USDMXN | USDRUB | Valutový účet | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu koruny k euru | Vývoj kurzu libry | Vývoj kurzu měn | Vývoj kurzu USD | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Zlataky.cz | XM | X-Trade | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zůstatek na účtu | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Škola forexu | Opční prémium | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | Finanční nástroj | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Backtestování | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | OTM | Put | Andrej Babiš | Báze | Bunds | Buy | Buyout | CEE | Cenové rozpětí | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Defenzivní tituly | Diskont | Dluhopisový index | Dluhové trhy | Doba splatnosti | Due diligence | Durace dluhopisu | Durace portfolia | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika Číny | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Fibonacciho úrovně návratu | Free float | Gamma | Hold | Hrubá marže | HZL | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Jeff Bezos | Komunální dluhopisy | Kupónový výnos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obálka | Obchodní den | Omega | Opční prémie | Overweight | P.A. | P/S | Petr Kellner | Posuvný Stop | Profit Taking | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | Překoupení | PX index | Range | Redukce | REIT | Revalvace | RIC | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Tovární objednávky | Tranše | Tvůrce trhu (market maker) | Úvěry klientům | Využití kapacit | Trend following | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Euromoney | Poskytovatel likvidity | Trading Room | Akciová společnost | Denní změna | Investiční instrument | Kurzotvorný segment | Mimoburzovní obchod | Převis | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Investice ve stavebnictví | Klouzavý průměr (Moving average) | M2 | Outperform | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Milionář | Miliardář | Boháč | Bohatý | Equity křivka | eBook | Bailout | Paul Krugman | Jan Kovalovský | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Zisky na forexu | Vydělávat na forexu | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | ASK cena | Average true range (ATR) | BID cena | Broker (makléř) | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Double bottom | Double top | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Mezibankovní sazby | Křížové měnové páry | SELL LIMIT ORDER | Micro lot | Mini lot | Trendový indikátor | Majors | Martingale systém | Martingale | Momentum indikátor | Profit Target (PT) | Session | Stop Loss (SL) | Stop order | FND | Trader Workstation | Backtesty | Burzovní grafy | Volby | Fundamentální data | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | USD/HUF | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | Disciplinovaný trader | 1 milion | Burze | Co je CFD | Podvědomí | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Diskusní fórum | Důležitá historická data | Expert Advisor | Foreign exchange market | Forex dollar | Forex forex | Forex harmonic | Head and Shoulders | Forex managed | Forex managed accounts | Forex obchodník | Forex trh | Forex výběr brokera | Graf EUR/USD | Investment | Kurz USD/CZK | Pip forex | Slušný zisk | Stock market | Traders | Trading forex | Lance Beggs | Zlatý standard | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Americké obchodování | FX Analyst | Aramco | OakBrook Investments | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Sky News | Western Union Business Solutions | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Spiro Sovereign Strategy | Intesa Sanpaolo | Again Capital | Bernstein | The New York Times | SEB Bank | Charles Schwab | PVM Oil Associates | Jackson Hole | Institut ZEW | CNOOC | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | Mizuho Bank | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | ANZ | FTSEurofirst 300 | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Swissquote Bank | IHS Global Insight | MICEX | Action Forex | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | Global Insight | NATO | Ole Hansen | Nová Čína | Pimco Total Return Fund | Fond Pimco | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | PwC | Next Finance | Standard Chartered | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Opinium | The Guardian | WACC | Sentix index | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Investiční soutěže | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Demo obchodování | Volume profile | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Světová měna | Fundamentální výhled | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Uložení peněz | Zig Zag | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Finanční gramotnost | XAG/USD | MarketWatch | Poměr P/S | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Spot FX | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | DZ Bank | BMW | Wolfgang Schäuble | Volatility report | Investičníweb.cz | Ekonomický výzkum | Agentura ČTK | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Fixní kurz | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Finanční centrum | Evropské banky | Tržní volatilita | Futures euro | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | William Hill | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie odporu | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Investiční stratégové | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Dluhopisový fond Pimco | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Státní měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Hedžovat | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Contango | Swapy | La Repubblica | Referendum | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Rozdávání peněz | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Milionáři | Expirace opcí | US akcie | Obchodované instrumenty | FX Concepts | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Vývoj středoevropských měn | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Tipsport | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Měny zemí G-10 | Den D | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Nárůst úroků | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Česká swapová křivka | Protiinflační tlaky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Členství v EU | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Turbulence na trzích | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Broker Trust | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Šok na trhu | Supporty a rezistence | Die Welt | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád libry | Investor George Soros | Mercatus Center | S&P Broad Market Index | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Index miliardářů | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské státní dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Akcie Credit Suisse | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Znehodnocování měn | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Wells Fargo Securities | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Papírová hodnota akcií | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Cenový boom | Likérka Stock | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | Light Sweet Crude Oil (CL) | Obchodování na pitu | Specifika kontraktu | Specifikace kontraktu | TradingView | Země OPEC | Derivátový produkt | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Bezpečné dluhopisy | Proti-inflační riziko | Vývoj na akciových trzích | Index bank | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Prognos | Největší banky | Indikátor Stochastic | Günther Oettinger | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Macroeconomic Advisers | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | MetaQuotes | Elektronické peníze | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Kryptoměna | Ekonomický institut | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Zhodnocovat kapitál | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Depozitní sazba ECB | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Euro Stoxx Banks | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Britská bankovní asociace | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Akcie v západní Evropě | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Výnos v aukci | Britská vláda | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Investiční zkušenosti | Konec kurzového závazku | Klientské operace | FX Instructor | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Stabilita amerických akcií | Spotová volatilita | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Růst světového obchodu | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Měnové otázky | Krize bankovního sektoru | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Oslabení jüanu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Short příležitost | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Zprávy a události | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Posunutí kurzového závazku | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Index amerických akcií | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Německé dluhopisy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Rande Howell | Mindful Trading | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Intradenní šum | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Poměr RRR | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Skupina G20 | Guvernéři centrálních bank | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Monopoly | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Tisková konference ČNB | Tisková konference Fedu | Irská centrální banka | Výhled ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Kurz USDCAD | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v EU | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Firemní data USA | Firemní data | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Vývoj eurodolaru | Globální ekonomický výhled | Zátěžové testy bank | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Zhodnocování měny | Aktivita v americkém průmyslu | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Informace o forexu | eTrader | Bitfinex | Pantheon Macroeconomics | Politico | Swingoví obchodníci | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | EUR/KRW | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Bill Gross | HNonline.sk | Aleš Sosnovský | ex | DoubleLine Capital | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | MUFG | Jakub Kovařík | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Cambridge Global Payments | Generali Investments | Marshall Gittler | Forwardový kurz | Spotový kurz | Spotový kurz koruny | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Akcie českých bank | Obchodování ropy | OpinionWay | Swiss Life Select | Krize eura | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Daňové změny | Bitcoinový ETF | VolumeByPrice | Cryptocompare | ČSOB Finanční trhy | Investopedia | JPMorgan Asset Management | Výnosy řeckých dluhopisů | Intradenní obchody | ForexMart | Chicago Mercantile Exchange | Chris Svorcik | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | 7 dní s korunou | CoinDesk | Index technologického sektoru | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | BlueBay Asset Management | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | World Gold Council | Obchodování ETF | Breakout obchody | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Profesionální tradeři | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Vývoj kurzů měn | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Roklen24 | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | BlueBay | MT4 Supreme Edition | Obchodování s cizími měnami | Příběh tradera | Trhy s kryptoměnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Palladium | Bitcoin Gold | Úřad pro finanční služby | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | GCI Financial | Technologie blockchain | Analytik eTrader | Bitcoiner | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | XRP/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Ziskový trading | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Diverzifikace aktiv | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | Altcoin | Analýza Bitcoinu | xPartners | Investiční nástroj | Kraken | Terminál Bloomberg | Monero | Crown | BCH | ETH | ETC | XRP | Kontrakty na bitcoin | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Invesco | Světové akciové burzy | Kapitálové výnosy | Mineři | Power Exchange Central Europe (PXE) | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | Hardwarové peněženky | NEST | Masivní výprodeje | Lightning Network | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Estee Lauder | Comfort Finance Group CFG | CFG | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Nákupy kryptoměn | Nákup digitálních měn | Nakupování kryptoměn | Příručka tradera | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Digitální peněženky | Cena Ripplu | CopyFX | Strategy Builder | Nejlepší tradeři | Dobrý obchodník | Obchodování na trzích | Snížení finanční páky | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Asijské trhy | EUR/RUB | Úspěšný trading | TRON | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výnosy u dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Regulace ESMA | Země platící eurem | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Odliv dividend | Burzovní trh | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | R Trader | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Zonky | Asociace pro kapitálový trh ČR | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Krypto | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Měnové výbory | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Wood Mackenzie | Jak úspěšně obchodovat | Forexové páry | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Podíl eura | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní napětí | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Globální ekonomický kalendář | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Kurz EUR/CZK | Toky investic | Full-time trader | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Turecké liry | Úrokové sazby v Turecku | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Výplaty dividend | Růst firemních zisků | Geopolitika | Ekonomické krize | Finanční pomoc Řecku | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Alternativní investiční strategie | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Propad kurzu liry | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | NOK/JPY | Stabilnější měny | Norges Bank | Pražský index PX | Hongkongský dolar | HKD | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Korunový trh | Profesionální obchodník | USMCA | Měny v regionu | Akcie GE | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | 3cAnalysis | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Úrokový hike | Kompozitní index | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Výsledky firem | Akciový výhled | Macquarie Group | Finanční skupina | Sílící euro | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Investiční chování | Drahé komodity | Obchodní investice | Pomerančový džus | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Akciové propady | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Automatické obchodní strategie | Intercontinental Exchange | BDSwiss | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Ziskoví obchodníci | Ziskové strategie | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Úspěšné obchody | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Jiné měny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | Výkonnost dluhopisů | FTSE/MIB | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | M5S | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Uzavřít obchod v zisku | Bloomberg Economics | Fiskální pakt | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Index hongkongské burzy | Růst výnosů u dluhopisů | Výnosy českých státních dluhopisů | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Povinné rezervy bank | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | Revenge trading | Vývoj kurzu koruny | Obchodni metody | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Bitcoin ETF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Poptávka po americkém dolaru | Švýcarská centrální banka (SNB) | Makléřská společnost | FCC | Otevřené obchody | Lukáš Adámek | Australské akcie | Vysoké zisky | Petr Kouba | Dolarová aktiva | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Irská pojistka | Dluhopisy s vysokým výnosem | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Technický obchodník | RSI indikátor | Obchodní přístup | Obchodní strategie pro forex | Globální dluh | Velké riziko | Profesionální trader | Odložení brexitu | Makroekonomické strategie | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Volatilita eura | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Německé banky | Vysoký výnos | Volume By Price | Výsledky ČEZu | Silný trh | Trumponomika | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Asijské burzy | Obchodování GBP | Michal Uma | Evropský regulátor | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Diverzifikace rizika | Indikátor ATR | Ekonomický poradce | Analytik Czech Fund | Myšlení tradera | Vysoké zhodnocení | Trading futures | Market alert | Norská centrální banka | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Finanční produkty | Porozumění burze | Drobní obchodníci | Drobní obchodníci a investoři | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Index peněžních toků (MFI) | Index peněžních toků | MFI | Kvartální výsledky | Dluh zemí eurozóny | Statistický úřad | Price Action strategie | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Index Athex Composite | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Výsledky obchodního systému | Short obchod | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Buffettova firma | Obchodování Price Action | GOLDEN POCKET | Micro futures | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Korelace Nasdaq100 | Podmínky obchodování | Český průmysl | Diskreční obchodování | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Automatická obchodní strategie | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Ceny obilovin | Sójové boby | Obiloviny | Tradingové příležitosti | Nejznámější kryptoměny | Vybrané měny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Marek Vaňha | Obchodovat Bitcoin | Elliott Wave Teorie | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Moje obchody | Intradenní strategie | Celní válka | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Elliottovy vlny | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | TLTRO III | Ztráty dolaru | Eurobarometr | Společná měna | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | iFX | Investice firem | BCC | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Ponziho schéma | Dolarové sazby | Crypto newsletter | Čínský trh | Vývoj kapitálu | Pohyb kurzu | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | Vývoj na devizovém trhu | Cena železné rudy | Komoditní výhled | Algotradeři | Svět investování | Ropné akcie | Swing strategie | Způsob tradingu | STAR | Investiční bublina | Býčí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Pokles úroků | Ripple Labs | Ziskové obchody | Obchodní myšlenka | Ztrátový obchod | Asset alokace | Napětí na trzích | Nezaměstnanost v Portugalsku | Americká výnosová křivka | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Kamil Bednář | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | VbP | Akciový růst | Akcie automobilky | Nákup mědi | Intradenní Price Action | NQ100 | Aplikace Price Action | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Příprava na krizi | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Cla na americké zboží | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Federal Financial Analytics | Stophunting | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SEBA | SIX | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obava z recese | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Price Action Trading | Obchodní situace | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Volby v Británii | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Broker Consulting Index | Růst mezd | Cena žlutého kovu | Tisk peněz | KB | Depozitní sazby | Prosus | US500 | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Globální recese | Denní graf | Vývoz do USA | Stablecoiny | Prodeje nových aut | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Vyjednávání o brexitu | Thomas Cook | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | UCITS | Obchodní praktiky | Tamás Varga | Pohonné hmoty v Česku | Nejnovější výsledky | Jakub Petruška | Korunové sazby | Úvěrová aktivita | Snížení daní | Asociace pro kapitálový trh | Zkušenost s obchodováním | iShares | Klesající úrokové sazby | Dobrý obchod | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Sestavení obchodního systému | Vstup do SHORT pozice | Oslabení české koruny | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | UDI Group | UDI | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | F1 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Obchodování EUR/USD | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Banka pro mezinárodní vypořádání | Bank for International Settlement | Objem forexových obchodů | Velcí hráči na finančních trzích | Podíl na obchodování | TOP 10 měnových párů | Repo obchody | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Odhady ČNB | Edge | Profesionální obchodníci | Strategie skalpování | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Informace z trhu | Obchodní dohoda | Zerohedge | Cena kakaa | Kakao | Vývoj ceny kakaa | Ceny kakaa | Snižování rizika | Dnešní výsledková sezóna | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Pattern hlava ramena | Nastavení Stop-Loss | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Automatické systémy | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | CzechTrade | Obchodní spory | Obratový pattern | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Nákupní příkazy | Burzovní krach | Hospodářské krize | Oslabení čínské měny | Mnoho ziskových obchodů | Jednoduché obchodní systémy | McKinsey | Alipay | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Konfluenční oblast | Digitalizace | Trump dnes | Největší burzovní krach | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Death cross | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Začínající tradeři | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | Sílící koruna | Hongkong | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Trinity | Radomír Lapčík | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Výstup z obchodu | Ziskový trader | Reálný trading | Obratové formace | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Napětí ve světovém obchodě | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Evropské firmy | Klíčová rizika | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Rijád | Index milánské burzy | Dvojitý vrchol | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | RPSN | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Praktický příklad | Myšlenka | Standardní odchylka | Průměrná hodnota | Praktická ukázka | Analýza dat | Naprogramování | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Naděje pro německou ekonomiku | Zpomalování čínské ekonomiky | Supreme Edition | UCITS ETF | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Růst ruské ekonomiky | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Ekonomika ČR | Zpomalení české ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Statistiky z Číny | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Technické závady | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Tezos | Roční návratnost | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | Aktuální obchodní příležitosti | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | USA a Čína | Nastoupit do rostoucího trendu | Hladiny Fibonacciho retracementu | Rostoucí trendová čára | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Equity křivky | Borsa Italiana | Server BBC | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Co jsou klouzavé průměry | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Rozdíly SMA a EMA | Křížení klouzavých průměrů | Datový kalendář | Vysoké riziko | Time Frames | Ivan Pilný | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Vývoz z Japonska | Přebytek obchodu | Index DOW | Swingová maxima | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Filadelfský Fed | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Příliv investic | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Si Ťin-pching | Volný obchod | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Ceny amerických akcií | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Buy-and-Hold | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Jednání mezi USA a Čínou | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | dApps | Důvěra v ekonomiku | AlfaOmegaTrhov | Co je to pip | Co je to lot | Jak vypočítat hodnotu pipu | Point of Percentage | Hodnota jednoho pipu | Admiral Markets Forex Kalendář | Guvernér polské centrální banky | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Politická krize | Legislativa | Německá spotřebitelská důvěra | Trendová linie | Konglomerát LVMH | Rozdělení zisku | Pohyby kurzu | Pohyby kurzu domácí měny | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | Prodeje státních dluhopisů | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Spotřebitelská důvěra ve Francii | Švýcarská ekonomika | EUR Index | Alty | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Evropská ekonomická důvěra | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Inflační cíle | Bankovní tituly | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dluhopisoví investoři | České dluhopisy | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Swingové maximum | Struktura HDP | Data o HDP | Globální trh | Martin Stránský | | Konkurenti | Velká krize | Too Big to Fail | Vládní bondy | Financovat | Formace dvojité dno | Master Candle | Pattern Master Candle | Nákupní manažeři | Wüstenrot | Christine Lagardová | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Deficit hospodaření státu | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Nastavení mysli | Inflace ve Švédsku | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | Úrokové sazby v Maďarsku | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | 2222 | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Pokles amerických akcií | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Čínský vývoz | Čína a USA | Váš trading | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Zvýšená volatilita na trzích | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Vlastní nemovitost | Data z průmyslu | Nejvyšší nezaměstnanost | Saldo zahraničního obchodu | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Hlavní trend | Federal Open Market Committee | European Central Bank | Klíčová rezistence | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | Lukáš Lipovský | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | EW | Kolísání ceny | Tempo růstu čínské ekonomiky | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | Soukromé podniky | NAFTA | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Členové rady ČNB | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Podíl akcií | Total | Fed dnes | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Cenová analýza | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Slabý trend | Cenové formace | Rostoucí klín | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Zrušení plánovaných cel | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Celkový zisk | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Domácí průmysl | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | YHOO | Alstom | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Apple TV+ | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Czech Media Invest | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | PMI z Německa | Britské volby | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Krátkodobá předpověď | Předpověď XAU/USD | Edward Moya | Nálada v USA | Přerušení výroby | STOXX50 | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Smartwings | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Šperky | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Fiskální odpovědnost | Údaje o americké ekonomice | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Evropská spotřebitelská důvěra | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Zelený dluhopis | Nejziskovější akcie | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | Cenový graf S&P 500 | Cenový graf Apple | AAPL | MasterCard | NYSE: MA | NASDAQ: MSFT | NASDAQ: FB | FB | Cenový graf Facebook | Cenový graf Mastercard | NASDAQ: GOOG | Snap Inc | Cenový graf Snap | NYSE: SNAP | Roku Inc | NYSE: T | AT&T | NYSE: DIS | Disney | Cenový graf Roku Inc | NASDAQ: AXSM | AXSM | Axsome Therapeutics Inc | Axsome Therapeutics | Cenový graf Axsome Therapeutics | Testování FDA | Sorrento Therapeutics | NASDAQ: SRNE | SRNE | Constellation Pharmaceuticals | NASDAQ: CNST | CNST | Enlivex Therapeutics Ltd | Enlivex Therapeutics | NASDAQ: ENLV | ENLV | Kodiak Sciences | NASDAQ: KOD | Everquote Inc | Everquote | NASDAQ: EVER | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Údaje americké vlády | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Bydlení | Americké objednávky | Oživení inflace | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Česká zbrojovka | Akciový sektor | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Giuseppe Conte | Roční růst | Citelné zdražování | Snižování stavů zaměstnanců | Snižování stavů | Purple Strike | Purple Bands | Purple Extreme | Purple Levels | ACEA | Miliardy korun | Předsevzetí | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Vývoj měnového páru EUR/HUF | CTS | Cena pšenice | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | Zájem o rizikovější aktiva | Michal Skořepa | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Obchodování na akciové burze | Hospodaření | Paschal Donohoe | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Analytik Cyrrusu | Akvizice Wüstenrotu | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Vývoj měnového páru USD/SEK | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Price Action formace | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Sentiment v Německu | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Chris Williamson | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Exact Sciences | Návratnost | Commodity index | Odškodné | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Microchip Technology | Indikátor důvěry v ekonomiku | Opce na BTC | Výprodeje akcií | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Irák | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Investoři i analytici | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Míra nezaměstnanosti v ČR | Sezónnost | Úrovně nezaměstnanosti | Úrokové sazby v Austrálii | Sazby v Austrálii | Vývoj měnových párů | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Budoucnost | OX Capital Markets Ltd | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Krátké (short) pozice | Výhled Fidelity International | Kapitálová přiměřenost | Zemědělství | Rekordní maximum | Obavy z konfliktu | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Slabší data z průmyslu | Míra inflace v ČR | Spotřební koš | Inflační překvapení | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Breakouty | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Tržní trendy | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/MXN | Vývoj měnového páru USD/TRY | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | První část obchodní dohody | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Investování do ETF portfolií | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Zpevňování koruny | ČNB Vojtěch Benda | Růst německé ekonomiky | Purple indikátory | Přihlášení do MT4 | Spuštění MT4 | Stažení platformy | Stažení indikátoru | Navigátor v MT4 | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Inflace v Rusku | Vývoj meziroční inflace | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Růst čínského hrubého domácího produktu | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Předsudky | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Hladiny podpory | Moje strategie | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Kancléřka Merkelová | Vladimír Beszédes | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | ZEW indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Ján Kopil | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Akcie výrobce letadel | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Dominancia | Dominancia BTC | Kapitalizácia altcoinov | Kapitalizácia | NICE | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Anglie | Alea iacta est | Internetové monopoly | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | FIXINDEX | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Americký miliardář | Souhrnný index aktivity | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Dnešní PMI | Akcie roku 2020 | Midstream | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Sell and Sell Short | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Většinový podíl | Pohyby cen | Změny cen | Čínský koronavirus | Rostoucí trendové čáry | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Číně | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Lubomír Lízal | Nejprudší pokles | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | Zdražovat | Bluechip | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Horší data z Německa | Důchody | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Sentiment ve světě | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Infekce koronavirem | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | Raiffeisenbank Vít Hradil | Epidemie SARS | IHNED | DISH | Jednatel | Certifikace | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Fibonacciho expanze | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Panika kolem koronaviru | Cena akcií Applu | FIAT | Zpomalení růstu | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Trader na plný úvazek | Uspět v tradingu | Tvrdá práce | Kariéra intradenního tradera | Trading na reálném účtu | Reálné peníze | Vstupní signály | Moudro | Traderské moudro | Trading z pomsty | Přístup k disciplíně | Komfortní prostředí | Ziskový výsledek | Volné peníze | Zvolený kapitál | Pravděpodobnost ztráty | Trading reálného účtu | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Akceptovat ztráty | Přijmout ztrátu | Výčitky | Pochybnosti | Úspěšný intradenní trading | Cenné lekce | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Osobní rozvoj | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Rezistenční úrovně | Obchody | Peníze na financování | Výdaje | Obchodované páry | Platit daně | Objem 1 lotu | Daň z příjmu | Průmyslníci | Fond Quant | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Útlum aktivity | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Meziroční vývoj inflace | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | James Montier | Free cash flow | FCF | Discounted cash flow | DCF model | Reverzní DCF model | Cena akcií Tesly | Alokace investičních portfolií | BP | Optimismus na trzích | Tenza | Americký ISM | Zvýšení sazeb v Polsku | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | FME | Dinár | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoj české inflace | Německé tovární objednávky | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Měnový výbor ruské centrální banky | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Hrozba recese | Hrozba recese v USA | Pravděpodobnost hospodářské recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Pin Bar formace | Falešný signál | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | 21st Century Business Herald | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Dopad koronaviru na ekonomiku | Mezinárodní finanční instituce | Průmysl eurozóny | Propad průmyslu | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Conseq Funds investiční společnost | Conseq Funds | Dnes na forexovém trhu | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Indikátor OBV | Indikátor MFI | Indikátor Ichimoku Cloud | Ichimoku Cloud | Indikátor ROC | Indikátor STO | Technický indikátor | Dělení technických indikátorů | On Balance Volume | Moving Average Convergence Divergence | Average Directional Index | Indikátor Stochastic Oscillator | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Zemědělské komodity | Kukuřice | Týden na finančních trzích | Německý HDP | Indexy aktivity | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Akcie Twitter | Akcie 3M | Americký trh nemovitostí | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Ministerstvo financí ČR | Investiční portfolia | Index CSI 300 | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | FedWatch | Noviny | FinTech akcie | České banky | Akcie Novavax | PHIA | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Centrální instituce | Dopady epidemie koronaviru | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Výpadek čínské výroby | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Panika na trzích | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Index nákupních manažerů v ČR | Průmysl a zahraniční obchod | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Italský cestovní ruch | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Hospodářská politika | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | České mzdy | Mediánová mzda | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Změny trendu | Ropné království | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Strach na světových burzách | VOLX | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Únorová inflace | Extrémní růst | Pohyb Bitcoinu | WP | Videokonference | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Cílování inflace | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Ekonomický balíček | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Měnový výbor ECB | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Masivní nákupy | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | Kweichow Moutai | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Americká centrální banka dnes | Dnešní krok Fedu | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Evropské země | Unijní instituce | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší burzovní krach dějin | Domácí data | Masivní propad | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Euro roste | Opatření americké centrální banky | BDSwiss Group | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Úsilí centrálních bank | Propad evropských akciových trhů | Quill Intelligence | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Oslabování české měny | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Analytik České spořitelny | Hlavní ekonom ING | Pokles tuzemské ekonomiky | Silný pokles | Antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Inflace v EU | NBER | Anton Siluanov | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Algoritmus fondu | Algoritmus fondu Quant | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Šíření nového typu koronaviru | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Německý hospodářský institut | Hodnota černého zlata | EUR/RON | Rumunská centrální banka | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Měnový výbor banky | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Globální problém | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Markéta Fišerová | Člen bankovní rady Aleš Michl | Silně volatilní | Rozkolísaný | Dolar zpevňuje | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Větší podniky | Levnější půjčky | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | PYPL | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Perpetuum mobile | Přední český ekonom | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Spoluzakladatel fondu Quant | Příležitosti k nákupu | Lukáš Foral | Milton Friedman | Investiční strategie fondu Quant | Tvůrce algoritmu investičního fondu | Tvůrce algoritmu | Dlouhodobá investiční strategie | Trhy nadhodnocené | Nakupovat za nízké ceny | Krize způsobená koronavirem | Další pokles | Valné hromady | Oeystein Olsen | Algoritmy | Německý ministr financí | Ministr financí Scholz | Situace v Číně | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | MPO | MPSV | MF | Náhrady mezd | Američtí senátoři | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Divergence indikátoru | Asociace | Páka | Velikost lotu | Fundament | Posílení amerického dolaru | Ukončení pozice | Iracionální | Obchod se ztrátou | Přikoupení | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Světové hospodářské krize | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Hodinový graf | Analýza ekonomického kalendáře | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Německý akciový index | Spoření | Fond ESM | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Peněžní zásoby | Senát USA | Záchranný balíček | Axios | Propad indexu | Další růst | Růst | Univerzita Johnse Hopkinse | Výhled tvorby zisku | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | Německý parlament | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony USD | Biliony | Fatih Birol | Býčí potenciál | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Finanční prostředí | The Economist | Dopady pandemie na ekonomiku | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Propad HDP | Křetínský | Ceny elektřiny | Snižování sazeb ČNB | Karanténa | Viry | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | Společnost Walt Disney | VW | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | České PMI | Solidní růst | Aktivita v průmyslu eurozóny | Ekonom IHS Markit | Ekonom IHS | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Březnová data | Globální hospodářské krize | CECEEUR | Poradce | Organizace | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Realitní bubliny | Poskytování hypoték | LTV | Polský PMI | Dluhopisové emise | Mark Rutte | Nizozemský premiér | Premiér Mark Rutte | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Saúdové | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Výprodej ropy | Jednání ČNB | Koronakrize | Špatná data | Vláda USA | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | FAO | Model Y | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Emise oxidu uhličitého | IATA | Hrozí krach | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Přiznat ztrátu | Omyl | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Průmyslová produkce v únoru | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Nakupovat státní dluhopisy | Novela zákona | Spotřebitelské úvěry | Jednání euroskupiny | Opatření proti šíření koronaviru | Sociální nepokoje | Karel Komárek | Marek Dospiva | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Míra nezaměstnanosti v březnu | Stav devizových rezerv | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Korekce ztrát | Pohonné hmoty v ČR | Menší poptávka | Jednání skupiny OPEC | Jednání skupiny OPEC+ | Dopady koronavirové krize | Koronavirová epidemie | CBS | CDC | Jihoevropské země | Ministři | Carsten Brzeski | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Znárodnění | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Mozek | Rutina | Cena benzínu | Zpravodajské služby | Pákistán | Markus Söder | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Rozpočtový schodek USA | Nejvyšší soud | Čínské oživení | Jana Mücková | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Výpadky | FANG | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Delaware | Massachusetts | Pensylvánie | Více peněz | Postoj investorů | Inflace v březnu | Vedení ČEZ | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Krize koronaviru | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Globální výhled | Restart ekonomiky | Ekonomiky po koronaviru | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Americké univerzity | Jeffrey Halley | Velikost obchodní pozice | Vzrušení | Obchodovat na trzích | Správy peněz | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Indikace | Růst daní | Vládnoucí strana | Investiční manažer | Výsledky traderů | Hlubší schodek | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Nákup ropy | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Obchodovat ropu | Potravinové krize | Madrid | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | USO | Purple Trading Štěpán Hájek | Trade | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Ekonomická omezení | Guvernér australské centrální banky | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Analytik ČSOB | Dominik Rusinko | ČSOB Dominik Rusinko | Producenti ropy | Průměrný výnos | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Selský rozum | Sazba hypotečních úvěrů | ETF USO | Cenové pohyby | CBRT | Formace Head and Shoulders | Kdy vstoupit do obchodu | Vstoupit do obchodu | Kam umístit Stop Loss | Formace (Pattern) | Obrácená Hlava a ramena | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť | Složitá debata | Debata | Surové ropy | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Aktuální očekávání | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Slabé makro | Indikátory ekonomického sentimentu | Kristina Hooper | Euro dolů | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Christos Staikuras | Nástroj technické analýzy | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Myšlení, rychlé a pomalé | Poklesy HDP | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | Průzkum ČSÚ | Burza CME | Důvěra francouzských spotřebitelů | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Úřad INSEE | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | Americký HDP | BTC/USD Technická analýza | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Propad exportu | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | Rozhodnutí o sazbách | Počet lidí bez práce | SMA 100 | Monte Carlo | Náklady na financování | Dubnová inflace | BCM | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Warren Patterson | Ropa roste | Sazka Group | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Jiří Hruška | Série ztrátových obchodů | Série zisků | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Epidemiolog | Americký epidemiolog | Gilead | Robert Holzmann | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Poválečné recese | Dopravci | Akcie padají | Český státní rozpočet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Mike Pompeo | Profitabilní strategie | Americká obchodní bilance | Prognózy a doporučení | Stagnace nákladů | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Federal Reserve | Ekonomika Indonésie | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Švédská ekonomika | Poměr PE | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | HashRate | FOMO | Fórum FXstreet.cz | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Oživení hospodářství | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Očekávání do budoucnosti | Alexander Krüger | Potenciál zisku | Rekordní zisk | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Výnosová křivka v USA | Výnosy na dluhopisech | Deflační tlaky | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Huobi | Politika centrální banky | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Patrik Tkáč | Růst EBITDA | O2 CR | Bitcoin halving | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Společnost Avast | Prognóza MMF | Členské státy | Ceny zeleniny | Ústup inflace | NKE | Psychologické hladiny | Verdikt soudu | Průmyslové kovy | Karl Schamotta | Členské země | Analýza makroindikátorů | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Riziko korekce | Rekordní propad | Účet platební bilance | Český běžný účet | PPF Telecom Group | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Dnešní výsledky | Rostoucí potenciál | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Němečtí investoři | Spolková vláda | Lee Hardman | Marek Brávník | Advance Auto Parts | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | České ceny výrobců | České ceny | Zájem o hypotéky | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Nové studie | Velký růst | Růst BTC | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Cristian Maggio | Radost z obchodování | Jak obchodovat dlouhodobě | Obchodovat dlouhodobě | Nedostatek spánku | Špatný spánek | Zatajování obchodování | Ohlášení tiskovky | Špatný obchod | Nastavení indikátorů | Lesy ČR | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Falešný průraz | Americká média | Aktivity společnosti | EasyJet | Banka Nomura | Pokles k supportu | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Klesající trendová linie | Držení obchodu | Realitní společnosti | Fischer | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Welles Wilder | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Krátkodobý dluh | Německá průmyslová a obchodní komora | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Ztráty zaměstnání | Společnost Lufthansa | OKD | Sentiment amerických spotřebitelů | Investované peníze | Mondelez | JDE | Nezkušení investoři | Unie | Propady HDP | ČR | Záchranný program | Měsíční průzkum | Pokles investic | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vládní intervence | Hospodářský institut | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Index spotřebitelských úvěrů | Bohumil Trampota | Průraz | Fundraising | Podíl českých potravin | Nové hypotéky | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Nižší riziková averze | Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Bývalý prezident | Krizový plán | Tržní situace | Zbrojovka | Slabá poptávka | Lagující indikátory | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Dluh USA | Volatilita instrumentu | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Rozhodnutí ECB o sazbách | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Zvyšování mezd | Bitcoinové a blockchainové akcie | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Prominentní jména | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Oracle | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Plánování obchodů | Zbytečné ztráty | Pokračování růstu | OCBC | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Pokles ekonomik | Globální používání eura | Používání eura | Evening Star | Pokles evropské ekonomiky | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | Teorie černé labutě | Ropná krize | Premier League | Národní rozpočtová rada | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Francouzský index CAC 40 | Místopředseda Evropské komise | Korporátní zprávy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Four Candle Hammer Strategy | Strategie páté svíce | Nižší DPH | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Arizona | Nevada | Hospodářský propad | Akcie FAANG | Světová poptávka po ropě | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Foxconn | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Výplata | Dluh Británie | Političtí vůdci | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodování proti trendu | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Nárůst nově nakažených | Internetové bubliny | Technologické firmy | Tiff Macklem | Dodávání likvidity | Správce aktiv | Dlouhodobá výkonnost | Roční výkonnost | ZIL/BTC | PERL/BTC | PERL | ZIL | Cardano | Zahraniční kapitál | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Spotřebitelská důvěra v EU | ITC | Druhá vlna | Útlum ekonomické aktivity | György Matolcsy | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Nízké sazby | DSTI | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Umístění Stop-Lossu | Umísťování Stop-Lossů | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Skupina Smartwings | Stimulační program | Míra zisku | Ziskové marže | Fintech společnosti | Den obchodování | Německá nezaměstnanost | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Akcie Coca-Cola | International Flavors & Fragrances | Medtronic | Objem zakázek | Společnost Uber | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Setkání ministrů financí eurozóny | Novavax | MAM | Ant | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Pesimistické scénáře | Risk na obchod | Sony | Japonská společnost | Fond obnovy | Ceny výrobců v USA | Tulipány | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Výrazný propad | Leva | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Více ztrát v řadě | Ztráta peněz | Francouzský statistický úřad INSEE | Reputace | KLM | ChainLink | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Rostoucí šance | Šance | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Americký maloobchod | Německý maloobchod | Úrokové sazby na hypotékách | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Kanye West | Dynamický support | Ceny | Krátkodobé trendy | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Malé ztráty | Kolísání cen | Trendová strategie | Trendové pohyby | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Polský průmysl | Softwarový gigant | Možnost dalšího růstu | Reálná hodnota | Kognitivní disonance | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Nové byty | Tradingová strategie | Pivotové high | Pivotové low | Cenové patterny | Burzovní hodnota | Cybertruck | Akcie těžařů | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Nižší poptávka | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Exchange Traded Commodity | Celkový výsledek | Příležitost ke vstupu | Forward guidance | HDP za Q2 | Americké vládní dluhopisy | Insolvence | Silný trend | John Kilduff | Plynárenské společnosti | Ulrich Leuchtmann | DeFi | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Čínská společnost | Evropské HDP | Propad ekonomiky | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Překvapivý růst | Zdravý selský rozum | Důvěra | Tradingové kariéry | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Turistický ruch | Psychika | Zkušený obchodník | Data z tuzemské ekonomiky | Aktivita v čínském průmyslu | Index výroby | Ant Group | Piotr Matys | Známky oživení | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Výzkumy | Indonésie | Indonéská centrální banka | Slabý dolar | Oslabení liry | Odhad vývoje ekonomiky | Vesmírné společnosti | Býčí kanál | WeCHat | Růst zaměstnanosti | Politické události | Významné události | Aktivita obchodníků | Časový horizont | Zvýšené napětí | Používat Price Action | Klesající tendence | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Bruegel | NYT | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Maďarská inflace | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | BSV | Bitcoin SV | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Ekonomické zotavování | Monex | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | London Break | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Pokračování expanze | Indikátory sentimentu | VHM | ČEZ ESCO | Setkání zemí OPEC | Podhodnocený | Hospodaření banky | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Upozornění na rizika | Hypotéky v ČR | Bitstock.com | Trh s futures | PLUG | Plug Power | Veřejný dluh Británie | Adyen | Odhady PMI | Odhady PMI indexu | Počet akcií | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | SMA 20 | SMA 200 | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Růst důvěry | Světová rezervní měna | Snížení DPH | DPH v Německu | Důvěra ve Francii | Airbus Group | VisualCapitalist | Setkání v Jackson Hole | Čínská komunistická strana | Přístup k inflaci | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Analýza ceny | Ekonomika Itálie | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Dění v USA | Americký soud | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | SPAC | České maloobchodní tržby | Seznam Zprávy | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Manchester United | Brexitové dohody | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Kroger | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Potvrzovací signál | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Pumpování peněz | Vývoj indexu DAX | Platforma TikTok | Vývoj vakcíny | Prognóza Fedu | Nová prognóza Ministerstva financí | Prognóza Ministerstva financí | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Akcie Volkswagen (VOW3) | VOW3 | Volkswagen (VOW3) | Výkon ekonomiky | Firma Berkshire | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | CFR | Bloomberg Intelligence | Nákupní centra | Budoucí vývoj | Banky v ČR | ČNB úrokové sazby | Společnost ByteDance | Slabší kurz | Velké množství obchodů | Identifikovat trend | Řízení obchodu | NAHB | Zadlužení Německa | Akcie bankovních společností | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Evropský statistický úřad | Šéf Tesly | Elektromobily | Očekávání ČNB | Politici | Vývoj ceny akcie | Svatý grál tradingu | Oživení maďarské ekonomiky | Exportní průmysl | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Fraktál | Investiční prostředí | Plynovody | PVM Tamas Varga | The New York Times (NYT) | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Turecký ministr financí | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | PMI indikátor | Rozhodnutí FED | Tokijská burza | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Vinci | Ziskové cíle | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Scalpingová strategie | Strategie pro každý den | Scalpingové strategie | Scalping strategie | Scalpingové obchody | Tradingová situace | Rostoucí svíce | Klesající svíce | Německý DAX30 | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | Růst průmyslových zakázek | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová produkce v srpnu | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Udržitelné investování | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Martin Mašát | Partners Martin Mašát | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Jens Klatt | Dohoda o digitální dani | Paul Milgrom | Robert Wilson | Ceny bytů | Libye | CPI v USA | World Energy Outlook | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Nancy Pelosiová | Výrobce letecké techniky | Oživení německé ekonomiky | Globální veřejný dluh | Americký ekonom | Walgreens | Jack Dorsey | MicroStrategy | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Růst zlata | Mluvčí Bílého domu | Speciální dluhopisy | Pilulka Lékárny | BNB | CZKCASH | Akcie TWTR | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Tunelové vidění | Epidemické situace | Intel | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Princip strategie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | První obchodní den | Futures na ropu | Moneta | Zhoršování pandemické situace | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | MMM | JP Morgan Chase | JNJ | UMA | Aave | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Bankovní úvěry | Poklidné obchodování | RBAG | Podvážení | Odklad splátek | SolarEdge | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Ruské společnosti | Úspěšní tradeři | Electronic Arts | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | Martin Malý | Šťastné obchodování | Akcie Berkshire | Itochu | Marubeni | Sumitomo | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | MCD | Pfizer Inc. | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Zájem o ropu | Vakcína proti covidu-19 | Zájem o riziko | Bull run | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | Apollo | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Číst grafy | Letecká doprava | Zprávy o vakcínách | QCOM | Hlavní kryptoměna | NFIB | Snižování daní | Kurz liry | Nabízené dluhopisy | Růst amerického HDP | Spotřební daň z nafty | Odhad amerického HDP | Komise pro mezinárodní obchod | Komise pro mezinárodní obchod (ITC) | Akcie spoločnosti | Představitelé americké centrální banky | Pasivní investování | Fear of Missing Out | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Česká televize | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Zelené dluhopisy | Spotřebitelská poptávka | Silné S/R úrovně | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Rozhodování v tradingu | AAPL.US | Situace ve stavebnictví | Zelené investice | Životní prostředí | Enphase Energy | NextEra Energy | Tesco | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Spotřebitelské ceny v ČR | Diem Association | CD Projekt | Cenový skok | Norwegian Air Shuttle | A16z | Futures na DAX | Siemens | Munich Re | Deutsche Boerse | Munich | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Změny úrokových sazeb | RBAG.CZ | TABAK | KOMB | KOMB.CZ | Program QE | BIDU | Očkování | AMBcrypto | Představitelé ČNB | LEN | Antigenní testování | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Rozpočtové deficity vlád | Deficity vlád | Velké zadlužování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | EC Investments | Maďarská vláda | Orbán | Aktivita investorů | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nákup libry | Mutace viru | Příklad prodeje | Příklad nákupu | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Futures na ropu WTI | Plný úvazek | Kdy začít obchodovat | Obchodovat na plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Měnící trh | Štědrý den | Očkování proti covidu-19 | Balík stimulačních opatření | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Digital Exchange | Index DE30 | Case-Shiller | Banky v EU | Boeing 737 Max | HYCM | Šéf polské centrální banky | Lukáš Novotný | Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Nízké úroky | Emise dluhopisů | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | Český výrobní sektor | Indikátory momenta | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | China Unicom | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | Německá inflace | Vítězství v Georgii | Proražení rezistence | Sentiment v eurozóně | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Silné oživení | Inženýrské stavitelství | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | TUI | Akcie Twitteru | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | ProSiebenSat.1 | Firma Boeing | Zpomalující inflace | Tradingoví profesionálové | VMware | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Acacia Communications | Držení pozice | Poměr rizika k zisku | Vývoj inflačních očekávání | MRK | CARA | MJ | Měsíční data | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | WU | Indexy na Wall Street | Jack Ma | Německé ceny | Futures na bitcoin | Oživování světové ekonomiky | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Larry Fink | Příkaz stop-loss | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Nákupní obchod | MONET.CZ | MONET | Agentura Interfax | Nastavení Fractals indikátoru | Trading strategie Alligator | Strategie Alligator | Fractals | Aligator | Fraktál indikátor | Pravidla obchodování Alligator | Pravidla obchodování | Obchodování Alligator | Mediánová cena | DHL | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | PEP | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | Polská společnost | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Envelopes | BlackBerry | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | Tržní reakce | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Tržní ceny | J&J | Golem Finance | Cenové výkyvy | Indikátor Envelopes | Vstupní signál | Začátek nového trendu | Kolísání cen na finančních trzích | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Bidenovy návrhy | Jen Psakiová | Dnešní HDP | Vypuknutí pandemie | Poměrové ukazatele | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | Dlouhodobá obchodní strategie | Rozvolnění | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Slabý trh | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | MIB | Zisky akcií | Poslanci Evropského parlamentu | ACTIAM | Supercyklus | HAS | Nákup bitcoinu | TWTR.US | Twitter (TWTR.US) | UNH | UnitedHealth (UNH) | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Kov | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Nedostatečné dodávky | Trojitý vrchol | Trojité dno | Linie neckline | Trendové linie | Růst produktivity | Futures na Wall Street | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Hedgové fondy | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Odliv peněz | AIG | Výnos desetiletého dluhopisu | Globální zadlužení | Celosvětové zadlužení | V4 | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Přísná měnová politika | Zasedání turecké centrální banky | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Nová strategie | Třetí vlna | Skluz | MXN | Air | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Čisté krátké pozice | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Investování do Bitcoinu | Obchodování OTC | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Jádrová spotřebitelská inflace | Tržní rizika | Golden Cross | Golden Cross (zlatý kříž) | Zlatý kříž | Patterny Price Action | Investoři a obchodníci | Velký drawdown | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Maďarská ekonomika | Antidumpingová cla | Libanonská libra | LBP | Nárůst výnosů | Siemens Energy | Půjčky od MMF | Riziková prémie | Admirals | Příznivé údaje | Akcie společnosti Microsoft | Pohyb trhu | Výrazný pohyb | Silný růst | Jemenští povstalci | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | ING Groep | Britská společnost | Pandemická opatření | Pandemie covidu-19 | Státní výdaje | ČSA | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Zámořské indexy | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Riziko likvidity | Systematické riziko | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | Chris Bailey | Aleš Hála | Výhled růstu ekonomiky | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Holubičí tón | Chainlink (LINK) | Filecoin | Decentraland | Decentraland (MANA) | GameStop akcie | Zvýšení základního úroku | Holubičí Fed | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Mentor | Pandemická krize | Geoffrey Okamoto | SLR | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Nárůst sazeb | Forwardové sazby | DLT | Přeprodané zóny | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Strategie EXTRA | Základy trading | DXI | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Dakota Wealth | Poptávka po nemovitostech | Bidenův plán | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor domácností | Míra úspor | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | GRMN | Akcie Boeing (BA) | Reuters analytik | Nejvyšší růst | CoinGecko | Globální finanční systém | Společnost MicroStrategy | EDF | Budoucnost BTC | Prezident Světové banky (SB) | Umění | Constellation | Constellation Brands | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prodej kryptoměn | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Více časových rámců | Data o inflaci | Prudký růst cen | Analýza DAX30 | Síla indexu | Používání kryptoměn | Otevření sell | Sell pozice | Otevření buy | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | GE Renewable Energy | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Xilinx | Správa železnic | Power Exchange Central Europe | Držení ztrátového obchodu | Držení otevřeného zisku | Zátěžové testy | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Indikátor Fibonacci | Obchodní indikátor | Indikátor Fibonacci retracement | Fibo strategie | Názorná ukázka | Postup strategie krok za krokem | Postup strategie | Krok za krokem | Krátký vstup | Dlouhý vstup | Výše nájemného | Ark | Cathie Wood | Inverzní hlava a ramena | Krypto trh | Vstupní náklady | Bearish Engulfing | Medvědí pohlcení | Býčí pohlcení | Bullish Engulfing | Visící muž | Shooting Star | Hanging man | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | COP26 | Společnost Coinbase | Akcie Procter & Gamble | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Bernard Madoff | Nezaměstnanost mladých | Strach z inflace | Skalping Forex strategie | Skalping Forex | Skalping strategie | Strategie CCI + EMA | Strategie CCI | Pravidla obchodování strategie | Jihokorejská společnost | Honest | The Honest Company | HNST | Plán firmy | Ekonomický plán | Odhad letošního růstu ekonomiky | Techy | Vysoká cena | ERA | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Internetové společnosti | Důležité fundamentální zprávy | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Emisní povolenky EU | Verizon | Cena emisních povolenek | Santander | DOGE | Výsledky FAANG | Pakt stability a růstu | Akcie Peloton | Akcie společnosti Peloton | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Netrendové období | Vstup do pozice | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Poptávka po kryptoměnách | Strategie pro zlato | Jednoduchá strategie | Boční trend | Přeprodané oblasti | Býčí Inside Bar | Medvědí Outside Bar | Využití indikátoru Envelopes | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Panasonic | Francouzská společnost | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Saxo Group | Index hongkongských akcií | Triple Bottom | Triple Top | Jak obchodovat patterny | Patterny Double Top & Double Bottom | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Jak používat patterny | Shiba Inu | Výkonost průmyslu | Výkonost průmyslu v eurozóně | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Ceny ve výrobě | Čínský internetový prodejce | Největší čínský internetový prodejce | Cenové akce | Cenové úrovně | Plán obnovy | Tři černé vrány | Tři bílí vojáci | EEX | Indikátor Parabolic | Indikátor Parabolic SAR | Pandemie COVID | Zaměření investorů | Hlavní indikátor | Tuzemská měna | Jak obchodovat Price Action | Hladiny supportu | Kurzotvorné zprávy | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Nejlepší obchodníci | Akvizice Coltu | Těžaři | Německé společnosti | Dopad na finanční trh | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Cena Cardana | Deník N | Výpadky proudu | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Cenový PCE index | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Realitní horečka | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Podstatné kurzotvorné zprávy | Cenový pattern | Nerozhodnost trhu | Fibonacciho extension | První zvýšení sazeb | MNB | XIXOIO | Kryptopeněženky | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Kombinovaná analýza | Martin Klass | Technické potíže | Ruský ministr | Impulzy | Nadnárodní společnosti | Zdanění nadnárodních společností | Růst v průmyslu | Nejbohatší člověk | Omezování nákupů aktiv | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | Proinflační faktory | Klesající svíčky | Zlevnění potravin | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Jak používat Price Action | Fibonacci Cluster | Fibonacciho shluky | Fibonacciho shluk | Fibonacciho cenové Clustery | Dlouhodobý trader | Fibonacciho cenový cluster | Používání Price Action | Fibonacciho Cluster | Reakce ceny | Cenový cluster | Cenové clustery | Používání clusterů | Momentální trend | Trend klesající | Clustery | Fibonacciho clustery | Konstrukce Fibonacciho clusterů | Ukončování obchodů | Konstrukce clusterů | Průměrný roční výnos | Vytvoření clusterů | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Model S Plaid | Výprodejní tlak | ČNB Mora | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Central Group | Penta | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | OK POINT | Platidlo | Primark | Zajišťování | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | Konkurence | Vláda v Pekingu | Revolut | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | Eco | Ghana | Mali | Tržní prostředí | Současné tržní prostředí | Shortování | Zdanění firem | Další kryptoměny | Dow Jones 30 | Zvyšování daní | CDR.PL | CDR | Akcie CD Projekt | McDonald's | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Změny ceny | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Nové prognózy | Prognózy banky | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | ČD-Telematika | České dráhy | Index podnikatelské nálady | Důvěra v ČR | Dolar dnes | DPH u elektřiny | Zátěžový test | CO2 | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Obchodování na trhu | NASA | Falcon | Vyšší úroveň | Podcast | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Zakladatel fondu | Největší kryptoměnové burzy | Trh dnes | Společnosti Netflix | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Představenstvo ČEZ | Aristoteles | Ústup pandemie | Finanční vzdělání | Varianty koronaviru | Malajsie | Akcie Moderna | Report ADP | Počet nezaměstnaných | Úvěrový trh | Cenové stability | Technologie | MAN | Americký výrobce | Tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Vývoj měnového páru USD/RUB | Zemědělské suroviny | Zkušení obchodníci | Struktura ceny | Key level | Trendová struktura | Odraz ceny | Sazby daně | Nákupní příležitost | Spojené arabské emiráty | Hliník | Růst cen stavebních materiálů | JRD | Američtí centrální bankéři | Koncentrace | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Chování spotřebitelů | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Philip Morris International | Dosažení úspěchu | Rychlý zisk | UST | Shitcoin | BeeVi | Ggool | UNIST | Ulsan National Institute of Science and Technology | Feces Standard Money | FSM | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Tempo zdražování | Vznik divergence | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Evropská unie dnes | Soubor klimatických opatření | Zelený balíček | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Intel Corporation | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Ceny suroviny | Základní úrokové sazby ČNB | Mutace delta | Uzavření dohody | Současný trend | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Shortové pozice | Jednání ECB | Kryptoaktiva | Přístup k měnové politice | Exponenciální průměr | BHP | Divize | Zásoby plynu v USA | Pohyb kapitálu | Správné strategie | Letní období | Klidný trh | Načasování | Letní volatilita | Nízká letní volatilita | Breakout systémy | Varianta delta | Divergence ceny | Nasdaq-100 (US100) | Rozsah škod | Boom | Otevřené pozice | Výrobce elektromobilů Tesla | Dodávky suroviny | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Nálada mezi německými spotřebiteli | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Příjmy z reklamy | ABB | Současné ceny | Reposazba | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Google Play | Výsledek hlasování | Delta mutace | Bilion | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Guidance | Dnešní report | Nedostatek zboží | Růst v Číně | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Úrokové výnosy | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Světová cena | Vyhlídky ekonomiky | HICP | Chování | Slabé stránky | Vnímání | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Slabost americké ekonomiky | Očekávané hospodářské výsledky | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Tlumení QE | Úroky spotřebitelských úvěrů | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Albemarle Corp | Albemarle | Svíčkový pattern | ARK Fintech Innovation | SWDA | Projekce | Bývalý prezident USA | Gary Gensler | Analytik České bankovní asociace | ČNB tisková konference | Úvěry na bydlení | VIAC | Paramount | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Ceny rýže | Rekordní minimum | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Budoucí pohyby | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Čínští regulátoři | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | CVC Capital Partners | CVC | Důležité zprávy | DIS.US | Růst v oblasti služeb | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Ceny v dopravě | Červencová inflace | Červencová meziroční inflace | Aktuální prognózy | ČNB Luboš Komárek | Luboš Komárek | Sekce měnové | Náměstek ředitele | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SNOW | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Transgas | Pioneer Natural Resources | Míra nezaměstnanosti v Portugalsku | Ocelárny | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Polský HDP | Psychologie investování | Signály Fedu | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Akcie The Honest Company | HNST.US | The Honest Company (HNST.US) | Nick Vlahos | Regulatorní prostředí | Byty | Token ADA | Výnosy na spořicích účtech | První odhad | Home Depot | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Velké instituce | Jim Cramer | ARK Fintech Innovation ETF | Richemont | Tokeny | Meituan | Medián | Podíl firem | Bonusy | Zápis Fedu | Rozbor | Očekávaná inflace | SpaceX | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Výrobní inflace | Uchování kapitálu | Začátečník | Esther Georgeová | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Lidské činnosti | ASX | SXXP | Vlna pandemie | David Vagenknecht | Dominion Energy | Agilent | Nedostatek čipů | Ranní glosa | DWS | Bloomberg News | Společnosti | Protocol | Národní měny | Aktualizovaný výhled | Produkce cukru | Náklady na obchodování | Guardian | Zlomový okamžik | Opatření | Ideální čas | Ronaldo | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Polská inflace | Prazdroj | Guvernér rakouské centrální banky | Evergrande | Katastrofy | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | Nájemní bydlení | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Puma | Simulace Monte Carlo | Výsledky backtestu | Hodnota spreadu | Simulace obchodních strategií | Testování obchodní strategie | Základy backtestingu | Energetika | Ženy a investování | Velkoobchodní ceny elektřiny | Silvergate Bank | TIPS | Společnost Siemens | Stakování | Ceny plynu | Program odkupu aktiv | Althea Spinozzi | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Guvernér NBP | Reakce centrální banky | Cyklus zvyšování úroků | Solana | Evropský index | Workshop | Gannův čtverec | Čtverec 9 | Gannovy teorie | William Delbert Gann | Obchodník s akciemi | Gannovy úhly | Kruh 360 | Šestiúhelník | Gannovy metody | Metody předvídání trhu | Předvídání trhu | Gannovy metody předvídání trhu | WD Gann | Gannův Čtverec 9 | Geometrické vztahy | Jak funguje Gannův čtverec | Tržní trend | Marika Čupa | Čínský index | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Bukele | Etherea | Čínské realitní společnosti | Ztrátové pozice | Zprávy z pražské burzy | Zvýšení úrokové sazby ČNB | UK100 | Problémy Evergrande | Společnost AT&T | WarnerMedia | Index Euro Stoxx 600 | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Leasingové společnosti | Růst sazeb ČNB | Utahování měnových podmínek | Omezení cestování | Výsledek zasedání Fedu | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Obavy finančních trhů | Arrows | VanEck | Intouch Capital Markets | Tim Ash | Dopad vysokých cen energií | BNP | P/B | Nedostatek elektřiny v Číně | Problémy s nedostatkem elektřiny | MGM Resorts | Jaroslav Haščák | Výhledy růstu | CDU/CSU | FDP | Konzervativní unie | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Samou | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Rizika vyšší inflace | Úročení | Cenový šok | Gamble | Scaling In | Metoda Scaling In | Scaling Out | Styl martingale | Pokročilé obchodní metody | Aspekt money-managementu | Celkové riziko | Částečné riziko | Energetická krize | Krize v Evropě | Globální ekonomické aktivity | Globální hrubý domácí produkt | Směřování FEDu | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Globální inflace | Piotr Bielski | Santander Bank Polska | Posilování amerického dolaru | Hospodářské soutěže | České sazby | Prudké zdražování | Automotive | Navyšování cen | Snížení dluhu | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Organizovanost | Volby do Poslanecké sněmovny | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Údaje o zářijové inflaci | Napjatá situace | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | Zavádění kryptoměn | Nejvyšší výnos | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Pád Bohemia Energy | Dmitrij Peskov | Výrobní ceny v Číně | Prodeje ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Vývoj produkce | Pravidla hry | Kolibřík Energie | Vývoje kurzu | Pozorování trhu | Měnový report | Investiční možnosti | Ukončení kvantitativního uvolňování | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Společnost Robinhood | Nedostatek polovodičů | CSX | EQT | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Horizon | Horizon World | Překonání historického maxima | Šéf německé centrální banky | Abbott | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Snap | Nedostatek surovin | Objem nakupovaných aktiv | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Silný býčí trend | Pozornost | Global Payments | Nejlepší obchodní strategie | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Index investiční gramotnosti | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Naše obchodní strategie | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Ruský prezident | Meta | OSN v Glasgow | Klima | Očekávání dalšího růstu úroků | Barnabás Virág | Vanguard | Plyn v EU | Metaverse | MANA | Obratová formace | Chaikin | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Plynovod Jamal | Gascade | Avis Budget Group | Avis | Vývoj ceny kryptoměny | Ceny kryptoměny | Francouzský index | Avis Budget | Odkupy akcií | Ethereum (ETH/USD) | Polygon | MGM Resorts International | SunPower | Fialova vláda | Ryan Detrick | Maxim Manturov | Libor Ostatek | FX intervence | Rekordní růst sazeb | CFIG | Martin Chovanec | Česká národní banka (ČNB) | Orka Ventures | WeDo | Soud v Haagu | Royal Caribbean Cruises | Hospodaření českého státu | Indexy pohyb | Drahé energie | Digitální rubl | Podmínky na trhu | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Nedostatek sebedůvěry | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Průmyslový sektor | MAST | Nepřízeň počasí | Další růst sazeb | Dopady inflace | Nexi | Spotřebitelské ceny v Británii | Williams %R | Indikátor Williams %R | Míra inflace v Rusku | Target | Celoroční výhled | Jason Tuvey | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Lockdowny | TIM | Pozemky | Samson Mow | Ruský trh | Ceny BTC | Společnost innogy | Innogy | Semih Tumen | Znehodnocování turecké měny | Turecké měny | Podpora vývozu | Opoziční politici | Propad měny | Index technologického trhu | Průměrná volatilita | AVAX | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Nová varianta Covid-19 | Bezpečná aktiva | Omikron | Omicron | Operace na volném trhu | Sazby centrálních bank | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Nálada na trzích | Výhled Fidelity | Broadcom | | Honeywell | CMA | Martin Šulhin | Sezonalita | Bear market | Výhled české ekonomiky | Ekonomické teorie | Propad liry | Pád liry | Kazachstán | Fibonacciho extenze | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Propad hodnoty | Nižší náklady na úvěry | Nureddin Nebati | Varianty covidu | Zlotý | BofA | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Zlato (XAU/USD) | Meziroční míra inflace v Turecku | Míra inflace v Turecku | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Expert na kryptoměny | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Cena aktiva | Cykly | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Fibonacciho nástroje | Rozšíření | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Developeři | Arm | Participace | Index FTSE 100 (UK100) | FTSE 100 (UK100) | Michael Brown | Caxton | Výkon průmyslu | Informace z kryptoměnového trhu | Prognózy inflace | Evernym | Liz Trussová | Stabilita turecké liry | Relativní stabilita | Ipek Ozkardeskayaová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Obavy z omikronu | Ceny energií v Evropě | Small speculators | IG sentiment | IG sentiment client | Krátkodobý sentiment | Large speculators | Analytik Monety | Trh se zlatem | Ukončení nákupu aktiv | Oscilátor Marlin | Marlin | Letadlo | MATIC | Obchodní tipy | Technická rezistence | Inflační situace | Inflační situace v ČR | Kryptoinvestor | Jason Deane | Joachim Nagel | Obchodní signály pro ropu | Úpis nových akcií | Vývoj měnového páru EUR/RON | Vývoj rumunské bilance běžného účtu | Omega Trend Expert Advisor | Omega Trend | Nastavení Omega Trend | Optimalizace Omega | Princip Omega Trend | Výsledky testování | Výsledky testování Omega Trend | Testování Omega Trend | Jaromír Gec | Ekonom Komerční banky | Jamal | Společnost China Mobile | Euro-dolar | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Krátkodobý výhled | Leoš Anderle | Sekyra Group | Velcí developeři | Nárůst sazeb ČNB | Cyklus utahování měnové politiky | Pavel Štěpánek | Fondee | Základní sazba | Hráči na trhu | Tlumit inflační tlaky | Dopad omikronu | Magyar Nemzet | Stanovení cílů | Úročení koruny | Zvyšování úroků v USA | Šíření varianty omikron | Těžební společnost | MTI | Agentura MTI | Purple Trading Jaroslav Tupý | Konvergence | Bitcoin (BTC/USD) | Společnost Smartwings | Dlouhodobé trendy | Infografika | Hodnoty měny | Uniper | Turecká inflace | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Obchodní signály pro BITCOIN | Signály pro BITCOIN (BTC) | Signály pro BITCOIN | Rozvahy Fedu | Kartel OPEC+ | Jestřábí komentáře | Pokles zlata | Petr Lajsek | UxC | Facebook Ireland | Mike Novogratz | Zvyšování sazeb Fedu | Předpokládaný růst | Ocel | Srí Lanka | Tengiz | Kvalita aktiv | Ruský plyn | Růst inflace v USA | Akcie v roce 2022 | Hypomonitor | DYDX | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Míra inflace v Maďarsku | Ceny domů | Průměrná míra inflace | Úrokové sazby v Polsku | Sazby v Polsku | Porovnání meziroční inflace | Inflace v zemích Evropské Unie | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Diamant | Hashrate | Hry | Cena akcií společnosti | Ripple (XRP/USD) | Downing Street | Aktualizace Ethereum | Valneva | Allwyn | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Vanguard S&P 500 | Simon Peters | Analytik trhů | Správný money-management | Vygenerovaný zisk | Vklad do obchodování | Hráči pokeru | Trailing-stopy | Náhodná volatilita | Významné úrovně | Úrovně supportů či rezistencí | Vnímání volatility | Internetová televize | Shell Plc | Instituce | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Zavedení bitcoinu | Časový plán | Counterpoint Research | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | W-8BEN | Daňová sazba | Analýza páru EUR/USD | Murray | Pár USD/CAD | Napětí mezi Ruskem a Západem | Cenová akce | Pin Bary | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Christoph Weil | Ebury | Tomáš Kudla | Schönfeld & Co | Akcie společnosti Meta Platforms | Supportní zóna | Spirit Airlines | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Glapinski | Duke Energy | Illumina | Banka Barclays | Under Armour | Nordson | Akcie společnosti Nordson | Pozice přes noc | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Úrovně retracementu | Rostoucí trendová struktura | Robert Pavlik | St. Louis | Období zvýšené nejistoty | Napětí kolem Ukrajiny | Hospodářský růst EU | Růst EU | Marathon Oil | MRO | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Realitní společnost | Deeskalace | Deeskalace napětí | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Meziroční míra inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index londýnské burzy FTSE | Elliottova vlnová teorie | Anexe Krymu | Čínský prezident Si Ťin-pching | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | Index DAX (DE30) | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | DNR a LNR | Uznání nezávislosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Oscilační strategie | Strategie založené na klouzavých průměrech | Obchodování s rozvahou | Ukázka obchodního plánu | Psychologické chyby | Směr trhu | Prezident Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Ruské banky | Alfa Bank | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Green Deal | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU |