Pondělí 29. listopad 2021 04:13
reklama
InstaMarkets
reklama
Swissquote Bank
reklama
BidAskBit
reklama
XTB Masterclass

Klíčová slova - Spot

C:\fakepath\n-22092021-lv-8.jpg

Novou německou vládu čekají klimatické, finanční a hospodářské úkoly

22.09.2021 Budoucí německou vládu, ať už ji povedou sociální demokraté (SPD), nebo opět konzervativci z unie CDU/CSU, čeká řada úkolů, jejichž vyřešení nebude snadné a ani levné. Země musí pokročit v energetické transformaci, aby dosáhla svých emisních cílů, musí zajistit obnovu ekonomiky po pandemii nemoci covid-19, musí dát do pořádku rozpočtové hospodaření a musí učinit dlouho odkládaný pokrok v digitalizaci,
img

Spotify nečekaně oznámila zpětný odkup akcií, akcie prudce rostou

20.08.2021 Akcie Spotify (SPOT.US) dnes vystřelily o více než 5 % poté, co tato hudbu streamující společnost oznámila, že vedení schválilo zpětný odkup akcií ve výši $1 mld. Odkup by měl začít ještě ve třetím kvartálu. "Toto oznámení ukazuje naši důvěru v podnikání Spotify. Vidíme dlouhodobé růstové příležitosti," řekl Paul Vogel, CFO společnosti. Dle Spotify bude odkup akcií realizován čas od času prostřednictvím různých metod včetně standardního tržního nákupu. Autorizace k buyback programu vyprší 21. dubna 2026. Načasování a konečný počet koupených akcií bude dle společnosti záviset na množství faktorů včetně ceny a obecných podnikatelských a tržních podmínek.
img

Výhled Saxo Bank na 3. čtvrtletí: Evropská revoluce

30.06.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 3. čtvrtletí 2021 na globálních trzích. Kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, obsahuje také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Energetika zažila silný týden, ceny ropy stoupají společně s inflací

16.06.2021 Ceny komodit už třetí týden rostou. Všeobecný vzestup energetiky a kovů více než vyvážil oslabení některých oblastí zemědělského sektoru. A tak se Bloomberg Commodity Spot Index, který sleduje výnosy za přední kontraktní měsíc hlavních komoditních futures, i ke konci minulého týdne nadále držel poblíž desetiletého maxima.
img

Spekulanti dál investují do zemědělských komodit

07.05.2021 V posledním dubnovém týdnu, kdy futures na americké indexy začaly znovu stoupat, dolar dál klesal a výnosy z amerických vládních dluhopisů poskočily výš, i když se zatím udržely v zavedených pásmech. Komodity dál stoupaly, zejména obiloviny a měkké komodity se mohou pochlubit značnými zisky.
C:\fakepath\top-28042021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.04.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes většinou v zelených číslech. Z makrodat se investoři v polovině týdne zaměřili na japonské maloobchodní tržby a australskou inflaci.
img

Aktuality z komoditních trhů: Zotavení trhu s obilninami zvyšuje inflační napětí

27.04.2021 Ceny komodit již druhým týdnem rostou. Bloomberg Commodity Spot Index se postupně vyšplhal nad hodnotu, kterou měl před březnovou korekcí, a dosáhl nového devítiletého maxima. Za všeobecným oživením stojí oslabený dolar a nižší výnosy z dluhopisů. Nejvíce se na něm podílí pokračující vzestup klíčových zemědělských komodit, ať už jde o sojový olej, pšenici, cukr, či kukuřici.
C:\fakepath\krypto-14042021.jpg

Coinbase - prvá kryptomenová burza, ktorej akcie si môžete kúpiť

14.04.2021 Rok 2021 sa zapíše bielou kriedou do komína lebo sme svedkami vstupu prvej kryptomenovej burzy na akciovú burzu, čo len potvrdzuje nastolený trend digitalizácie všetkého vrátane peňazí, ktorý aj vďaka pandémii koronavírusu výrazne nabral na obrátkach.
img

Nabídkové deficity ženou cenu komodit stále výš

12.04.2021 Komodity dál přitahují zvýšenou pozornost i poptávku. Oživení globálních aktivit po nasazení vakcín v kombinaci se zelenou transformací a počínajícím nedostatkem hned několika klíčových komodit způsobilo, že Bloomberg Commodity Index od loňského dubna, kdy se svět zmítal v hlubinách koronavirového zoufalství, stoupl o 45 %. Díky tomu se akcie spojené s komoditami za poslední rok vyšplhaly mezi nejlepší tematicky zaměřené akciové koše Saxo.
img

ORBIT Capital prostřednictvím podfondu Conseq Venture Debt poprvé financuje zahraniční firmu

18.02.2021 ORBIT Capital prostřednictvím svého podfondu Conseq Venture Debt realizuje další transakci. Poté, co v loňském roce poskytl dluhové financování hvězdám domácí fintechové a e-commerce scény, společnostem Twisto a rohlik.cz, tentokráte se neomezil hranicemi a posílá 2,5 mil. EUR do předního evropského technologického hráče LetsBuild.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás ADP a ISM ve službách z USA

03.02.2021 Evropský akciový trh otevřel na vyšších úrovních. Index DAX se krátce po otevření pohyboval v blízkosti úrovně 13 950 bodů. Mezi hlavní makro dnes patří ADP report zaměstnanosti, ISM ve službách a data stavu zásob z USA. Statistiky ADP by měly za leden ukázat vzestup zaměstnanosti o 45 tisíc po překvapivém prosincovém propadu. Navíc by dnes měla být zajímavá politika. Mohli bychom se dočkat novinek okolo schválení stimulu v USA a v Itálii by se měla začít formovat nová vláda.
img

Jak výsledky voleb rozhýbaly akciové trhy

08.11.2020 Akcie technologických a zdravotnických firem po amerických volbách stoupají, protože Bidenovo nevyhnutelné vítězství a republikánská většina v Senátu rozptylují politickou nejistotu ohledně daní z příjmu právnických osob a zdravotnických reforem, včetně změn ceny léčiv. Zároveň jsme svědky propadu spotového indexu volatility VIX a celkového posunu křivky futures na index VIX směrem dolů, což napovídá, že se investoři po amerických volbách zbavují zajištění proti koncovému riziku. Všeobecný narativ se vrací k přetahování o akcie, protože jiná alternativa neexistuje. Skutečnost, že nedošlo k očekávané Modré vlně, vzala také prozatím vítr z plachet reflačnímu obchodování a poslala výnosy dluhopisů zase o něco níže. Celkově je tato kombinace reakcí optimální pro akciové trhy a zejména pak pro růstové akcie.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
C:\fakepath\komodity2.png

Nové obchodné príležitosti na komoditách

09.09.2020 V tomto blogu sa pozrieme na historický vývoj vybraných komodít a podľa pár faktorov vám dám môj odhad na budúci cenový vývoj. Konkrétne sa pozrieme na kukuricu, ropu a plyn.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Ekonomický kalendář: Dnes zasedá Fed. Přijde s holubičím poselstvím?

29.07.2020 Dnes je na programu více důležitých fundamentů. Událostí číslo jedna je bezpochyby zasedání americké centrální banky Fed. Ve 20:00 přijde rozhodnutí o sazbách a o půl hodiny později začne tisková konference guvernéra Powella. Investoři očekávají holubičí výstup. Zvláště po včerejším oznámení prodloužení všech záchranných úvěrových programů do konce roku. Na programu jsou také data z trhu s bydlením a zásoby ropy DoE, kde se očekává vzestup zásob o 0,3 mil. barelů. V případě tohoto výsledku by dopad na cenu ropy neměl být nijak výrazný, a to i vzhledem k uklidnění situace na trhu s ropou v posledních týdnech.
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
C:\fakepath\Robinhood.jpg

Jak Robinhood mění svět tradingu a jak se z toho poučit

22.06.2020 Pravidelně chodím na dlouhé procházky, během kterých poslouchám rozhovory z dílny světových deníků jako je Forbes a The Economist. V druhém zmíněném vyšel rozhovor s mladíkem, který na aplikaci Robinhood vložil veškeré své úspory a podařilo se mu je několikanásobně zhodnotit. Sám pro sebe jsem si říkal, že to nemůže dopadnout dobře.
img

Čo sa deje s cukrom

12.02.2020 V poslednej dobe sme sa zamerali na analýzu cukru táto komodita prudko vystrelila nahor a zaujímalo nás ako sa dokážeme na tomto raste zviesť....
C:\fakepath\top-18122019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.12.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování převážně v červených číslech, když je dolů stáhly obavy investorů z brexitu bez dohody. Ty se znovu vynořily poté, co britský premiér Boris Johnson oznámil, že legislativně vyloučí prodlužování přechodného období, které má trvat do konce příštího roku.
img

Zajistěte si investici proti měnovému riziku

10.12.2019 Běžný investor hodnotí výkonnost svých investic primárně v domácí měně. Pokud se rozhodneme pro nákup cizoměnových aktiv, je nezbytné zajímat se rovněž o vývoj měnových kurzů, nikoli pouze o cenu samotného instrumentu. Kromě tržního rizika (spojeného s nejistotou budoucí tržní ceny aktiva) a jiných se totiž vystavujeme také riziku kurzovému (představující nejistotou ohledně vývoje budoucího tržního kurzu).
C:\fakepath\saxo1.png

Obchodování na Forexu se Saxo Bank

07.08.2019 Forex neboli měnový trh je největší trh na světě, na kterém můžete obchodovat se světovými měnami. V tomto článku se dozvíte, jak obchodovat na Forexu se Saxo Bank.
C:\fakepath\forex.jpg

Ako platiť čo najnižšie swapy

26.07.2019 Asi každý trader rozmýšľa ako obchodovať pri čo najnižších nákladoch a práve swapy dokážu v priebehu času potichu nenápadne rásť. Ako sa teda vyhnúť zbytočným poplatkom a obchodovať čo najefektívnejšie?
img

Long signál na akcie Spotify (SPOT)

09.07.2019 Akcie hudební streamingové služby oslavila v roce 2018 její akciový trh debut. Korekce na Wall Street na podzim loňského roku přispěla k tomu, že se cena akcií Spotify snížila téměř na polovinu. Mezitím se list obrátil k dobrému a býci pomalu přebírají kormidlo.
C:\fakepath\ilustracni.png

Kam až lze forex brokera stáhnout na poplatcích?

02.05.2019 Obchodování je spojeno s nejistotou, jestli vůbec a případně kolik trader vydělá. I když si mnoho obchodníků již po pár obchodech propočítává, kolik vydělají, když tímto způsobem budou vydělávat ještě další 3 roky, nelze si dopředu říci, jakou hodnotu bude mít účet ani na konci měsíce.
img

Forex obchodování: Průvodce pro začátečníky & 5 důležitých rad

30.12.2018 Forex obchodování je jedním z nejvíce vzrušujících a rychle se rozvíjejících trhů, který získává na popularitě především v posledních letech a to díky rapidnímu rozvoji informačních technologií.
img

Forex: Průvodce pro začátečníky & 5 důležitých rad

19.08.2018 Forex obchodování je jedním z nejvíce vzrušujících a rychle se rozvíjejících trhů, který získává na popularitě především v posledních letech a to díky rapidnímu rozvoji informačních technologií.
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchodovat na burze NASDAQ

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchovat na burze Nasdaq

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchodovat na burze Nasdaq

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchovat na burze Nasdaq

02.08.2018 Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu večer oznámila společnost upisovací cenu při IPO Sonos na $15 za akcii.
img

Long signál na akcie Spotify (SPOT)

05.06.2018 Spotify je nejpopulárnější služba pro online streaming hudby, která vstoupila na burzu v dubnu roku 2018. Od té doby se ceny celkem stabilně drží v bočním trendu a nyní proráží naznačenou formaci trojúhelníku.
img

IPO Spotify: Akcie Spotify se začínají obchodovat na NYSE

03.04.2018  UPDATE: IPO Spotify proběhne 3. dubna a akcie Spotify bude možné obchodovat po otevření amerického trhu. Spot...
img

Volatilita na trzích stále zůstává, rýsují se šance v technologickém sektoru?

01.04.2018 Minulý týden, zkrácený o státní svátek v pátek, nám na místo konsolidace akciových trhů připravil pokračující období vysoké volatility a velkých pohybů. Co tento vývoj způsobilo?
img

IPO Spotify: Akcie Spotify bude možné obchodovat na NYSE

09.03.2018 Spotify oznámil svůj plán stát se veřejně obchodovanou společností. Akcie Spotify by se měly obchodovat na burze NYSE pod tickerem SPOT.
C:\fakepath\CySEC-16022018-LV-13.jpg

Broker Spot Capital Markets dostal pokutu

16.02.2018 Kyperský regulátor finančních trhů Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) se na svém loňském listopadovém zasedání rozhodl udělit pokutu ve výši 50 tisíc eur společnosti Spot Capital Markets Ltd, která provozuje několik brokerů.
img

Volatility report: VIX dál pozvolna klesá. K úrovním z minulého roku se ale jen tak rychle dostat nemusí

16.02.2018 Po divokém začátku tohoto měsíce se situace na akciových trzích přeci jen zdá se začíná pomalu a opatrně vracet do normálu. Akciové indexy za sebou mají úspěšný týden během kterého se dokázaly dostat do zelených čísel. Někde (v Evropě) je sice korekce ztrát výrazně pozvolnější než jinde (v USA), úroveň rizikových přirážek ale klesá a buy the dip mentalita z minulého roku se začíná znovu projevovat. Americký S&P 500 je sice stále hluboko pod úrovněmi z konce ledna, i tak ale dokázal zlikvidovat přibližně polovinu ztrát, které v únoru nabral. DAX je na tom hůře, ale i v jeho případě se situace začíná zlepšovat.
img

Druhá veľká burza uvádza na trh futures na Bitcoin

18.12.2017 Bitcoinové futures dostali v nedeľu ďalšiu zelenú a začali sa obchodovať na burze CME Group Inc. Aj napriek doterajšiemu prudkému rastu by mala rally na kryptomenách pokračovať, tvrdia viacerí analytici.
img

Top tipy pro obchodování o Vánocích

29.11.2017 Sváteční období se rychle blíží a myšlenky obchodníků jsou pravděpodobně někde jinde. Ať už je to plánování nového roku, nakupování dárků pro své blízké nebo snění o nekonečných svátcích. To je všechno v pořádku. Byl to dlouhý rok, proč si neodpočnout, dát si vaječný koňak a rozbalit dárky?
img

Vánoce přicházejí dříve! Obchodování se slevou ze spreadu

22.11.2017 Sleva ze spreadu může být pro obchodníky velice zajímavá a hlavně přínosná. Náznak něčeho, co mohou obchodníci získat zdarma může způsobit, že prsty "vesele klikají" a spouštějí nové obchody. Sleva ze spreadu představuje skvělou příležitost pro každého obchodníka. Aby byla Vaše cesta bezpečnější, může obchodník využít několik užitečných taktik a osvědčených postupů ke zlepšení jejich úspěšnosti díky slevě ze spreadu - tento článek je popisuje.
img

Ropa jako utržená ze řetězu

09.11.2017 Americká ropa WTI od léta výrazně zdražila. Kdo ji nakoupil na začátku července, už může počítat 30 % zisky. Ani rezistence na 55 dolarech za barel nezabránila aktuálnímu býčímu trendu. Situace na Blízkém východě se znovu stává rizikovější. Jsou na místě obavy z dalšího růstu cen benzínu?
img

Zasedání ECB vs. volatility trhů

24.10.2017 Eurozone opce před ECB a italským štěpením   ECB se sejde ve čtvrtek 26. října, je to poslední schůzka v roce 201...
img

Zlato – faktory omezující jeho cenový růst

05.10.2017 Jaké faktory snižují možnost zlata posilovat?   Až do prvního zářijového týdne se cena zlata, považovaná za bezpe...
img

Crude Oil 4Q ’17, 1Q ’18

04.10.2017 Ropa výhled na 4Q 2017 a 1Q 2018   Zvýšení předpovědi ceny ropy o 4Q’17 o 4,50 / bpl na Brent a $ 1 / bpl n...
Banky-14092017-LV-13.jpg

Banky zaplatí za forexové manipulace

14.09.2017 Pět velkých investičních bank zaplatí přes 111 milionů dolarů v rámci soudního sporu v kauze manipulací s měnovými kurzy. Zmíněnou částku zaplatí banky Morgan Stanley (50 milionů USD), RBC (15,5 milionů USD), Societe Generale (18 milionů USD), Standard Chartered (17,2 milionů USD) a Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (10,5 milionů USD).
img

Meeting v Jackson Hole & FOREX & Opce

26.08.2017  Sympozium Jackson Hole začíná dnes, ale trhy možná budou muset počkat až na zítřek, aby získaly informace ze zásadních projevů, jak prezidenta ECB Maria Draghiho, tak prezidenta Fedu Janet Yellen. Lze předpokládat poměrně málo inovativních, či provokativních myšlenek v interview, to jak na hlavní scéně, tak v kuloárech, nebo zcela marginálních úniků mimo kongresové sály, i když se trhy právě podle těchto typ zpráv formují.
img

Cena zlata klesá následkem severokorejského dění

18.08.2017 Minulý týden se zlato potýkalo s téměř protikladnou možností výsledku – mezi realizací zisku a posunem nad klíčovou rezistenci, a to v závislosti na tom, jakým směrem se vyvine patová situace v Severní Koreji. Od té doby se díky úsilí na obou stranách povedlo alespoň prozatím napětí zmírnit. Vedení Severní Korey v podstatě přes noc upustilo od své konfrontační rétoriky vůči USA a vzdalo se plánu zaútočit na Guam.
img

Akciové tituly v úterý zastavily pád

29.03.2017 Teprve podruhé v posledních devíti obchodních seancích zaznamenaly americké akcie růst, ruku v ruce s akciemi amerických finančních domů. Spouštěčem byla statistika ukazující na prudký nárůst spotřebitelské důvěry, která pomohla posílit optimismus v sílu americké ekonomiky. Oslabily dluhopisy, dolar zaznamenal největší nárůst za poslední 4 týdny.
img

OPEC překonal rozpory a oznámil snížení produkce

01.12.2016  OPEC se po osmi letech dohodl na koordinovaném omezení těžby ropy. Cílem ministrů bylo potvrdit dohodu z Alžíru, což se podařilo a znamená to snížení produkce o 1,2 miliónu barelů denně (mb/d) oproti říjnu. Nová kvóta OPECu by tedy měla vstoupit v platnost v lednu a činí zhruba 32,5 mb/d.
img

Volatility report: Po divokém začátku měsíce se situace normalizuje. Začíná čekání na další korekci

25.11.2016 Po dvou týdnech nastal čas podívat se opět trochu zblízka na situaci na VIXu. Index volatility akciového indexu S&P 500 se v minulých dvou týdnech vrátil zpět na zem, k čemuž přispěla stabilizace na akciových trzích, která byla následována dokonce růstem S&P 500 na nové historické maximum. Růstové momentum amerických akcií není nijak přesvědčivé a na současný růst S&P 500 lze jen stěží nahlížet jako na něco, co by mělo být začátkem nové nákupní horečky. Tu však volatilita k udržení se na nízkých hodnotách nepotřebuje a bohatě tak zatím postačí, že z trhů po prezidentských volbách zmizela zjevná rizika. S&P 500 má nyní sice z technického hlediska prostor k růstu otevřený, náš výhled pro americké akcie ale zůstává neutrální a dál počítáme s konsolidací v bočním trendu, i když možná na poněkud zvýšených úrovních.
img

Volatility report: Volatilita se po volbách poslušně vrací zpět k 15b.

11.11.2016 Americké prezidentské volby jsou úspěšně za námi a nezbývá než konstatovat, že se pro obchodníky s volatilitou jednalo o další dar z nebes. Opět růst VIXu, opět nijak vysoko nad běžné úrovně a opět jeho rychlý návrat zpět. Short-VIX strategie a spekulace na to, že se v tomto týdnu bude jednat spíše jen o mnoho povyku pro nic, tedy znovu zafungovala. Reakce na volby byla přitom poměrně rozmanitá. Zatímco bezprostředně po zveřejnění výsledků americké indexy klesly o 5 %, situace se rychle otočila a ke konci týdne se již Dow Jones vyhoupl na nová historická maxima, zatímco S&P500 vzrostl zpět na dosah horní hrany konsolidačního kanálu, ve kterém se drží od letošního července.
DX-26102016-LV-8.PNG

Dolar může v říjnu posílit nejvíce od května

26.10.2016 Americký dolar má vůči hlavním světovým měnám v tomto měsíci nakročeno k nejvyššímu měsíčnímu zisku...
xtb-25042016.png

Jak vypadá trader v podání Madse Mikkelsena?

04.05.2016 Disciplína, rozhodování bez emocí, realizace obchodů na základě předem stanoveného plánu, schopnost poučit se ze ztrát. To jsou vlastnosti, které by měl mít každý trader. Ziskovým traderem se ale člověk nerodí. Většina traderů si tyto vlastnosti postupně osvojuje. Každá zkušenost na finančních trzích nás dělá lepšími.
img

EURUSD: medzibankové objednávky (order board)

15.02.2016 Prinášame objednávky z medzibankového trhu, ich objem sa pohybuje medzi 300 mil. až 3.0 mld. Tieto objednávky nie sú p...
img

Forexový výhľad na 4.týždeň roka 2016

25.01.2016  Rekapitulácia minulého týždňa  Očakávané udalosti tohto týždňa Pondelok: Guvernér ECB Draghi bude mať prejav v Ne...
img

Forexový výhľad na 3.týždeň roka 2016

18.01.2016 EURUSD v priebehu minulého týždňa najskôr poklesol k úrovni 1,0800 a po neschopnosti medveďov dostať pár nižšie, nastal postupný obrat...
img

Ekonomové věří do příštího roku libře a kandskému a americkému dolaru

31.12.2015 Včera jsem se na tomto místě věnoval malé rekapitulaci toho podstatného na devizovém trhu a výhledu na příští rok. Zám...
img

Šokující předpovědi Saxo Bank na rok 2016

16.12.2015 Mezinárodní investiční a obchodní banka Saxo Bank dnes vydala své každoroční „Šokující předpovědi“ pro příští rok. Zde je 10 nepravděpodobných...
img

Makro: BOJ vidí vyhlídky japonské ekonomiky pozitivně

23.11.2015 Guvernér Bank of Japan Haruhiko Kuroda má nadále pozitivní výhled na domácí ekonomiku, na pozadí solidní soukromé spot...
img

Ceny železné rudy padají k minimům roku 2009, Australan zatím drží kurz

18.11.2015 Železná ruda v Číně je opět pod tlakem. Její ceny včera klesly o 4,5 % až na 45,58 dolarů za tunu - nejníže od počátku...
img

RANNÍ ZPRÁVY: EURO DRŽÍ ZTRÁTY

17.08.2015 Euro se drželo na nízkých hladinách vůči americkému dolaru poté, co Evropská komice potvrdila půjčku až 86 miliard eur pro Řecko. Euro se...
img

Nové vedení forexového oddělení posílí odbornost Saxo Bank v měnové oblasti

11.06.2015 Saxo Bank je globální investiční banka specializující se na online multi-asset obchodování a investice na mezinárodních finančních trzích, která poskytuje svým soukromým i institucionálním klientům komplexní škálu nástrojů pro realizaci jejich obchodních a investičních strategií. Její finančně komunitní portál TradingFloor.com je první multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům umožňuje obchodovat s FX, CFD, ETF, akciemi, futures, opcemi a dalšími deriváty v rámci platformy SaxoTrader, která obdržela mnohá ocenění. Tato platforma ve více než 20 jazykových mutacích je v rámci jednoho účtu přístupná z PC, tabletů či smartphonů. Platforma je využívána více než stovkou předních finančních institucí na celém světě. Saxo Bank nabízí také profesionální portfolio management a správu fondů, a prostřednictvím Saxo PrivatBank i tradiční bankovní služby. Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a jejích 26 poboček pokrývá Evropu, Asii, Střední Východ, Latinskou Ameriku, Afriku a Austrálii.
img

RANNÍ ZPRÁVY: LIBRA SE PROPADLA NA NEJNIŽŠÍ CENU OD KVĚTNA

02.06.2015 Americký dolar v pondělí vzrostl na 12 a půl roční maximum proti japonskému jenu díky silným výsledkům tamní spotřeby ...
img

Jaký ?ekat r?st HDP v USA za 1Q2015? Makrodata 27.4-1.5

27.04.2015 N?mecká ekonomika v b?eznu vykazovala zjevné známky zpomalení, kdy? v?echny p?edstihové ukazatele publikované v uplynu...
img

Týden ve znamení p?edstihových ukazatel? – MAKRODATA 20.-24.4

20.04.2015 R?st ?ínské ekonomiky zpomaluje ji? pátým rokem v ?ad?, p?i?em? r?st v prvním kvartále 2015 ?inil pouhých 7,0 %. To je...
img

Potvrdí ?ína nízký odhad r?stu HDP? Makrodata 13.-17.4

13.04.2015 Data z amerického trhu práce publikovaná za?átkem m?síce, je? skon?ila hluboko pod o?ekáváním, ponechala investory mír...
img

Napoví zpráva ze zasedání Fed sm?r m?nové politiky – Makrodata 7.-10.4

07.04.2015 Sm??ování m?nové politiky Fedu, které je investory po celém sv?t? bedliv? sledováno, v posledních týdnech po?ádn? zahý...
img

Komoditní spready 101 – Základy obchodování spreadů

01.04.2015 Při zvýšené volatilitě a nejistotě na trhu hledají mnozí obchodníci možnosti pro ochranu proti nepříznivému vývoji, mi...
img

Najlepšie obchody týždňa 7. 12. 2014 - 12. 12. 2014

16.12.2014 Obchodník si na DAXe prišiel na takmer 8 000 euroTrh sa v minulom týždni stretával s výraznou rizikovou averziou. Spot...
img

Základy obchodování opcí 7: Cena opce

12.12.2014 Pro pochopení opcí je nezbytné správně pochopit, z čeho se skládá a jak se chová cena opce. Opční prémium se skládá ze součtu dvou složek a to z časové hodnoty a vnitřní hodnoty.
img

Rostoucí dodávky a pomalý ekonomický růst oslabují podporu u komodit

18.09.2014 Ceny komodit klesají v souvislosti s pokračujícím navyšováním dodávek. Zinek zažil největší týdenní propad za poslední dva roky, poptávka po energetických komoditách rovněž polevuje.
img

EUR/USD – Denní pohled 29.5.2014

29.05.2014 Dnešní trh se zaměří na HDP v USA, počáteční a pokračující žádosti o podporu v nezaměstnanosti, výdaje na osobní spot...
img

Rozhovor s celosvětově známým ekonomem a školitelem v oblasti tradingu Billem Hubardem

16.04.2014 FXstreet.cz udělal nedávno rozhovor s celosvětově známým ekonomem a školitelem v oblasti tradingu Billem Hubardem, který je častým...
market profile forex.png

Market Profile indikátor

19.01.2014 V této sekci si můžete stáhnout indikátor k metodě Market Profile do své platformy MetaTrader 4.
img

Nové analytické periodikum k službám traderů

01.11.2013 Vítám Vás u zrodu mého nového fx-blog periodika, které Vás bude ode dneška provázet každým obchodním týdnem, blog bude zveřejňován vždy během středeční seance.
img

Bank of America varuje: „Nemožná trojice“ ukazuje na nestabilitu trhů

19.04.2013 Vývoj na komoditních, akciových a dluhopisových trzích nabízí tři možné verze ekonomické reality. Která z nich se vyp...
img

X-Trade Brokers uvádí na trh platformu xSocial

18.04.2013 Po úspěšném uvedení obchodní platformy pro mobilní telefony xMobile a platformy pro tablety xTab přichází X-Trade Brokers se systémem xSocial. Ten umožní začínajícím obchodníkům vydělávat na forexovém trhu pouhým kopírováním obchodů jiných obchodníků. Jako pravděpodobně jediný broker umožní klientům i tzv. kontra kopírování.
img

Německý ústavní soud dal zelenou ESM s podmínkami. Fungovat má od 8. října. Euro na 1,2900 k dolaru, trhy míří výše

12.09.2012 Německý ústavní soud v Karlsruhe vynesl klíčový verdikt nad ratifikací stálého záchranného mechanismu eur...
fed usa.jpg

Fed je připraven pomoci ekonomice

22.08.2012 Americká centrální banka (Fed) by relativně brzy mohla sáhnout k nové podpoře ekonomiky.
zlato 15082012.gif

GBP/USD posílil po dobrých zprávách z trhu práce

15.08.2012 Státní svátek Nanebevzetí Panny Marie, kvůli kterému je dnes uzavřených několik evropských trhů způsobil...
img

Draghi (ECB): Pro euro učiníme co bude třeba. A věřte mi, bude to dostatečné. Euro posiluje, dluhopisy se klidní

26.07.2012 Evropská centrální banka učiní vše, co bude třeba, k ochraně eurozóny před kolap...
img

Draghi (ECB) nakopl euro: Pro záchranu učiníme, co bude třeba, a věřte mi, bude to stačit. Eurodolar míří výše, dluhopisy se klidní

26.07.2012 Evropská centrální banka učiní vše, co bude třeba, k ochraně eurozóny před kolap...
img

Komodity: Európska i americká spotreba kakaa v druhom štvrťroku klesala

24.07.2012 Aktuálne ekonomické dianie vo svete sa prejavilo už i na spotrebe luxusných spot...
bernanke fed.jpg

Fed znovu podpoří ekonomiku

21.06.2012 Americká centrální banka (Fed) znovu podpoří ekonomiku, která ztrácí dynamiku.
img

Eurodolar se zanořil pod 1,25 USD/EUR. Dusí jej Španělsko i čínská nejistota. Ztrácejí ropa a kovy

30.05.2012 Měnový pár euro a americký dolar se v asijském obchodování ponořil pod hladin...
img

Španielsko čaká ešte dlhá cesta

05.04.2012 Európska centrálna banka včera ponechala úrokovú mieru na úrovni 1,00% a splnila tak očakávania trhu. Na následnej tlačovej konferencii Mário Draghi upozornil na rastúce riziko inflácie a naznačil tak, že ECB v najbližšom čase nepripravuje žiadne nové opatrenia pre podporu likvidity. Napriek mierne jastrabiemu komentáru Draghiho je jasné, že eurozóna sa tento rok pravdepodobne dostane do kontrakcie. Poukazujú na to aj posledné výsledky PMI a zhoršujúce sa makroekonomické prostredie.
img

Rozhovor s Alpari FS

03.04.2012 Rozhovor s forex brokerskou společností Alpari FS.
img

Prudká korekce na zlatě, ropa v pozoru

07.03.2012 Komodity mají za sebou smíšený týden. Trhy rostly díky přílivu nových levných peněz z ECB, lepšího ekonomického komentáře ze strany FEDu a nadále panujícího zvýšeného geopolitické napětí. Akcie rostly, index S&P500 dosáhl nejvyšší úrovně od srpna 2008 a Nasdaq 100, tedy technologické akcie, dosáhl nejvyšší hodnoty od roku 2000.
img

SAXO BANK SPOUŠTÍ BINÁRNÍ TOUCH OPCE

08.09.2011 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes oznámila, že na své platformě spouští obchodování šesti binárních touch opcí. Pro začátek jsou v nabídce binární touch opce na šest měnových párů: EURUSD, GBPUSD, EURJPY, EURGBP, a AUDUSD. Klienti je budou moci obchodovat přes FX Options Board, oceněnou platformu Saxo Bank, kde již mohou obchodovat klasické FX Vanilla opce. One touch opce a No touch opce.
img

FX blog Kena Vekslera: Ať fundamentální obchodníci dodrží časový horizont!

10.08.2011 Ben přišel, viděl, promluvil a odešel! Včera večer jsem po oznámení FOMC napsal stručný koment...
forex vahy.jpg

Ochrana proti změně - Co je to Hedging (2/2)

27.06.2011 V minulém díle jsme si vysvětlili co to hedging je a ukázali jsme si jednoduchý příklad ochrany proti oslabujícímu euru. Jako hedge byla použita krátká pozice na spotovém trhu na páru EUR/CZK. Pro hedging ale můžeme použít i jiné instrumenty.
Saxo Trader.jpg

Ostatní software: Saxo Trader - Saxo Bank

21.03.2011 Saxo Trader je online obchodní platforma, která slouží k online obchodování nejen měnového trhu FOREX. Tato často oceňovaná platforma umožňuje investorům obchodovat Forex, CFD, ETF, akcie, futures a FX forwardy a opce.
zlato_1116.jpg

Obavy z další krize pomáhají dolaru

17.11.2010 Dominantou úterního obchodování bylo pokračující zhoršování situace v Eurozóně.
img

Obavy z další krize pomáhají USD

17.11.2010 Technická a fundamentální analýza pro měnový pár EURUSD, USD Index, Zlato.
usd_index_119.jpg

CME zvyšuje margin pro stříbro, KOMODITY padají!

10.11.2010 CME group (skupina ovládající burzy s futures v Chicagu a New Yorku) v úterý oznámila, že zvyšuje margin (zálohu) pro otevřené pozice se stříbrem z $5000 na $6500 za standardní pozici o objemu 5000 trojských uncí. Tato změna začne platit ve středu na konci obchodního dne.
img

CME zvyšuje margin pro stříbro, komodity padají

10.11.2010 CME group (skupina ovládající burzy s futures v Chicagu a New Yorku) v úterý oznámila, že zvyšuje margin (zálohu) pro otevřené pozice se stříbrem z $5000 na $6500 za standardní pozici o objemu 5000 trojských uncí.
img

Forexový blog Kena Vekslera: Bude změna počtu pracovních míst v nezemědělském sektoru katalyzátorem uzavírání krátkých pozic v USD?

05.11.2010 Přátelé, dnes je pátek, den zveřejnění změny počtu pracovních míst v nezemědělském sektoru, a než k tomu o...
Picture-022.jpg

Deník obchodníka: Část 3. technická analýza

11.10.2010 Ti z vás, kteří již něco zaslechli o Pandořině skříňce, se mějte na pozoru, protože se ji právě chystám otevřít. Ti z vás, kterým tento pojem nic neříká, se připravte na to, že se po otevření této skříňky budete potýkat s takovou přemírou možností a voleb, s jakou jste se doposud nesetkali a nejspíš už ani nikdy nesetkáte. Téma, na které se chystám, je samozřejmě technická analýza. Držte si klobouky, jízda do světa forex obchodování začíná, a chvílemi bude poněkud drsná...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Manipulace na forexu | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Fibonacci | Turecká lira | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | GBP/CHF | GBP/AUD | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/CZK | EUR/CZK | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Měnový trh | Objemy obchodů | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Akcie | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Arbitrážní obchod | Ask | Aussie | ADX | B/E | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Buy Stop | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CBOE | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealer | Dealing Desk | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Dezinflace | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Exekuce | Exotická měna | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federal Fund Rate | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Flat | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Futures | Fúze | G10 | Gama | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hodnota Pipu | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | LIBOR | LTRO | Larry Williams | Level II quotes | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Národní fond | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Operace Twist | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Out of the money | Outside Bar | P/E | PTR | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Podílník | Podílový fond | Podílový list | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio fund | Portfolio management | Pozice | Počáteční marže | Primární příkaz | Prodeje existujících domů | Profil investora | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | Přijetí zisku | Příkaz | Příkaz OCO | Příkaz Stop | Qualified Institutional | Qualitative analysis | Quotation Size | RSI | Rally | Rate of change (ROC) | Rating | Ratingová agentura | Referenční měna | Regionální fond | Registrované cenné papíry | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rollover (převedení) | Rolování | Ropa | Růstový fond | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Samurai bond | Scoring | Sektorový fond | Sekundární příkaz | Sell Stop | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Slippage | Sloupcový graf | Slumpflace | Small and Mid Cap Funds | Smlouva o termínových obchodech | Směnný kurz | Spike | Spot Market | Spotová cena | Spotová měnová transakce | Spotový trh | Spread | Sterling | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swiss | TER (Total Expense Ratio) | Technical analysis | Tenký trh | Termínovaný vklad | Ticker | Tightening | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Triple Witching Hour (day) | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvrdá měna | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | Leading Indicators | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Vypořádací kurz (futures) | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosový fond | Výstupní srážka | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | WTO | Wall Street | Wallflower | Warren Buffett | Yard | Zajištěný fond | Zajišťovatel | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Mezibankovní trh | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Forex broker | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | Euronext | Vývoj eura | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manager | Indexy CFD | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Markets.com | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Australská centrální banka | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Aktivum | ATM forward strike | Běžná opce | Black-Scholesův model | Bollingerovy pásy | Carry trades | Delta | Druhá měna | EPS | Finanční kapacita | Forexové opce | Index | Investiční strategie | Likvidní | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Nabídková cena | Nerealizovaná hodnota pozice | Nerealizovaná zisková/ztrátová marže | Odpor | OTM - Out of the Money | Outstrike | Over the Counter (OTC) | Otevřená pozice | Podmíněný příkaz | Podpora | Poptávaná cena | Pozice bez marže | Prodejní opce (put) | Proměnná měna | Průlom | Přenos | Silver lining efekt | Smlouva o rozdílu (CFD) | Sazba konverze | Smlouva typu futures | Spot a spotový trh | Swapová cena | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Základní aktivum | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Alpari | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Argentinské peso | AUDJPY | Banka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Binární opce demo účet | Binární opce diskuze | Binární opce kniha | Bollinger Bands | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je volatilita | Conference Board | CZK | Časové pásmo | DAX 30 | Devizové trhy | DJIA | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | EUR USD | Eura | EURCAD | EURGBP | EURCHF | EURNOK | Euro posiluje | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex demo | Forex demo účet | Forex kalendář | Forex obchodování | Forex online | Forex opce | Forex tipy | Forex zdarma | Forex zprávy | Forexové obchodování | Forexu | Frank | Futures forex | FX spot | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | HDP Číny | HDP USA | High Low | Hrubý domácí produkt | HSBC | iForex | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak na forex | EBay | Jak obchodovat na forexu | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY EUR | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Kurz dolarů | Kurz ECB | Kurz EUR | Kurzy | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Moving Average | Nákup akcií | Nákup EUR | Nejlepší forex broker | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování spreadů | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabování koruny | OTC trh | PayPal | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dolaru | Prodej EUR | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rate Of Change | Rates | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Smíšené fondy | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Švýcarská centrální banka | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj australského dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | XTB.cz | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | Finanční nástroj | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Black-Scholes | Buffett | DMA | Exces | OTM | Prodejní opce | Put | Average Directional Index (ADX) | Báze | Buy | Call option | Discount Rate | Free float | Gamma | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Long position | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční prémie | Prospekt | Průměrování | Range | Redukce | ROCE | Sell | TED Spread | Tovární objednávky | Tvůrce trhu (market maker) | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Investiční instrument | P/E Ratio | Převis | Cenová hladina | M2 | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | WebTrader | Bohatý | Casino | Average directional movement index (ADX) | Broker (makléř) | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Mini lot | Majors | Overbought | Session | Technická analýza (TA) | Kontraktní měsíc | Volby | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Burze | Currency | Daily trading | Foreign exchange market | Forex option | Forex spot | Forex trh | Investment | Spot forex | Stock market | Traders | Money Expo | xSocial | Hedžové fondy | Asijské obchodování | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Western Union Business Solutions | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Jackson Hole | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | ICAP | CME Group | Caterpillar | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | Ole Hansen | TD Ameritrade | Paulson & Co. | Standard Chartered | Barrick Gold | Technické indikátory | The Guardian | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Riksbank | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | FXall | Order board | One touch opce | No touch opce | Vanilla opce | Obchodníci na forexu | Fundamentální výhled | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Výnosy německých dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Currenex | Hotspot FX | Gain GTX | FX Connect | ICAP (EBS) | Spot FX | FX futures | BMW | Volatility report | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Tržní cyklus | Globální trhy | Stock Exchange | Renminbi | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | Depth of Market | Henry Hub | KBC | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Přehled | Klid | Jádrový index | Ekonomické fórum | Bezpečné přístavy | Cena cukru | Evropské trhy | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | City | Brokerské domy | Německý ústavní soud | US akcie | Svatý grál | Forbes | Obchodník s měnami | Americké firmy | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Binární touch opce | Náklady na zajištění | Economist | Inflační tlaky | Akcie v USA | Forwardy | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Dollar Index | Známý investor | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Index volatility VIX | Forexoví obchodníci | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie amerických bank | Dostatek hotovosti | Nervozita | AAA | Rating AAA | Obchodování v Asii | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Americká ropa WTI | DAX30 | Země OPEC | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Dow Jones Newswire | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Obilniny | FTSE 100 | Baidu | Finance Magnates | LeapRate | Tesla | Dluhové krize | Měny na forexu | Kryptoměna | Kapitalizace | Úspěch na forexu | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Spotová volatilita | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zpráva | Predikce | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa May | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Očekávání analytiků | Spotový VIX | TRY | Odliv kapitálu | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investor | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Index ekonomické aktivity | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Mini loty | Obchodování forexu | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Zhodnocování měny | Morningstar | SaxoTraderGO | ex | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | Forwardový kurz | Bitstamp | Spotový kurz | Spotový kurz koruny | Broker roku | Fúze a akvizice | BBVA | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | BHS | René Remšík | Breakout Trader | Objem zlata | Nákupy zlata | Obchodování ETF | Coinbase | Investiční firmy | Nenad Kerkez | Spekulativní investice | Palladium | Měnové zajištění | Měnové obchody | Backwardation | LYNX Trading | Bitcoinové futures | ETC | Binance | NEST | Robinhood | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Crypto | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Conseq Investment Management | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Airbnb | SaxoTraderPRO | Saxo | Obchodní války | FinTech | Twisto | LYNX webinář | Propad kapitálu | Růstové akcie | Kartel OPEC | OPEC+ | Kurzy měnových párů | Obchodní napětí | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Facebook (FB) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Pipy | Americké volby | Signál na akcie | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Next Generation | Jiné měny | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Společnost Apple | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | WEF | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Silný trh | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Technická situace | Obchodování přes LYNX | PINS | Uber Technologies | Beyond Meat | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Zpětný odkup akcií | Nasdaq100 | Sójové boby | Obiloviny | Infineon | Infineon Technologies | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | iFX | Snížení sazeb | Trade ticket | Využití marže | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Forex Watchlist | Rollover a swapové body | Spready a poplatky | Ochrana před záporným zůstatkem | Obchodní pokyny na Forexu | Marže u Forexových párů | Ekonomické vyhlídky | Štěpán Křeček | Britský premiér | Digitální aktiva | Konglomerát | Nové akcie | AMZN | Thyssenkrupp | Kótování | Prosus | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Denní graf | Očekávání trhu | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Edge | Projevy centrálních bankéřů | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Hospodářské krize | Digitalizace | Automobilky | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Peter Garnry | Politická situace | Německá vláda | Kryptoměnová burza | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Trh práce | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Supreme Edition | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Inflace ČNB | BAT | UnitedHealth | Pfizer | Pravděpodobnost úspěchu | Konfluence faktorů | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Bilance | GM | Trh s dluhopisy | Souhrnný index | Amazon | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Domácí měny | INTC | Walt Disney | 5G | Zveřejněná data | Financovat | SMA | Předpovědi | Šokující předpovědi | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Běžný investor | Dopad kurzového pohybu | Ceteris paribus | Úrokový diferenciál měn | Nákup cizoměnového aktiva | Problémy | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Total | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Konzervativci | Výsledek voleb | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Amgen | Airbus | Události roku | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Fed index | Švédská Riksbank | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Nejlepší akcie | SPD | Yandex | Stratég | Roční růst | Tripadvisor | Kraft Heinz | Wirecard | Stabilní společnosti | Hospodaření | Růst poptávky | Objem objednávek | Vzestup ceny | Návratnost | Commodity index | Altria Group | Inovace | Washington | Daimler | Apache | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Nový rekord | Podnik | Eleanor Creagh | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Americké ministerstvo | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Všeobecné volby | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Makrodata USA | Pokles | Situace | Meziroční růst | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | Vstupy | FIAT | Investovať do kryptomien | Obchodovať kryptomeny | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Čínská vláda | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Palantir | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Galapagos | Biogen | COVID-19 | Kukuřice | TWTR | Deutsche Telekom | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Příležitost k nákupu | Nástroje měnové politiky | Vysoká rizika | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Air France-KLM | Lufthansa | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Stimuly | Fiskální politiky | Největší propad | Cenový vývoj | Propad poptávky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Refinancování dluhů | Volatilita akciových trhů | PYPL | Prodeje domů | Další pokles | Algoritmy | Ahold Delhaize | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Demokraté | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Světové hospodářské krize | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Evropský parlament | The Economist | Allianz | Propad HDP | E-commerce | Ekonomiky | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Analytik Saxo Bank | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Změny sazeb | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Tesla dnes | Údaje | Eni | Společnost Saxo Bank | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Boeing Co. | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Americké produkce | Trade | S&P500 | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Poptávka po pohonných hmotách | Reddit | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Největší propady | Amundi | Nové zakázky | Joe Biden | Cestování | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Propad exportu | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Gilead | Futures na zemní plyn | HG měď | Růst výnosů | Dovoz | Dosáhnout zisku | Expanze | Politika centrální banky | Dluhy | Členské státy | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | JD.com | Dopad na cenu | CL | Moderna | Manažeři | Eli Lilly | LLY | AZN | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Investment management | Tomáš Kálal | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Nezkušení investoři | Unie | Propady HDP | ČR | Koronavirové pandemie | Japonské maloobchodní tržby | Waymo | Kvalitní akcie | Square | Nikola | Canopy Growth | APA | Globální poptávka | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Changpeng Zhao | Vzestup Robinhoodu | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | ASM International | TTWO | Úroda | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Ant | Sony | Mladé generace | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Úspěchy | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Verizon Communications | Merkelová | Kanadský CPI | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | Druhá vlna COVID-19 | Čínská společnost | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Silné momentum | Důvěra | Ant Group | Ocelářství | Časový horizont | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Oživení poptávky | Vládní koalice | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Klimatické změny | Inspirace | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Politici | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Pracovní místa | Vinci | McAfee | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Naspers | Walgreens | MicroStrategy | Významné riziko | Akciové portfolio | Akcie Sony | Embargo | Dobrý byznys | Intel | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Pokles indexu | ALV | Futures na ropu | Bidenovo vítězství | Grains Index | Bloomberg Grains Index | XOM | CVX | CSCO | BIIB | BIIB.US | Výsledky voleb | Pinduoduo | WASDE | World Agriculture Supply and Demand | QCOM | PLTR | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | LEN | Zadlužování | Carnival | Počasí | Pandemie v Německu | Akcie Prosus | JD | CARA | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Supercyklus | Zinek | Obchodování s emisemi | ETS | Ceny povolenek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Hedgové fondy | Pozice spekulantů | ORBIT Capital | Conseq Venture Debt | LetsBuild | Nový kapitál | Celosvětová poptávka | Čisté krátké pozice | Obchodování s emisemi (ETS) | Admirals | Těžby kryptoměn | Zvolení Joe Bidena | Výhled Saxo Bank | Jobs Plan | Prudký růst cen | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | Ceny ropy Brent | Island | Emise skleníkových plynů | Aktuality z komoditních trhů | Saxo Group | Oslabení | Cíle | Příležitosti | Dekarbonizace | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Načasování | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Akcie Spotify (SPOT.US) | Opatření
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Spoření
Spoření do zlata
Spoření na důchod
Spoření v bankách
Spořicí produkty
Spořící účet
Spořící účty
Spořit na důchod
Spořit na spořicím účtu
Spořivé obchodování

Následující klíčová slova

Spot a spotový trh
Spot forex
Spot FX
Spotify
Spotify (SPOT.US)
Spot Market
SpotOption
Spotová cena
Spotová cena zlata
Spotová FX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB Masterclass
Potvrďte prosím... Zavřít