Čtvrtek 18. července 2024 02:48
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple trading AI
reklama
FTMO král
reklama
InstaForex

Genesis

img

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Předvýběr.CZ, poskytující specializované personální služby předvýběru vhodných kandidátů v ČR

09.07.2024 Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností s potenciálem růstu především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu ve společnosti Předvýběr.CZ. Společnost poskytuje specializované služby na trhu personálního poradenství. GGEF I bude spolupracovat s reinvestujícími vlastníky na dalším rozvoji společnosti.
img

Genesis Capital připravuje nový private equity fond s cílovou velikostí 250 milionů eur

14.05.2024 Genesis Capital, jedna z nejvýznamnějších skupin v oblasti private equity ve střední Evropě, zahajuje přípravu již sedmého fondu. Genesis Private Equity Fund V (GPEF V) naváže na předchozí úspěšné fondy skupiny a zaměří se na investice v segmentu malých a středních podniků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku. S cílovou velikostí 250 milionů eur má GPEF V ambici se zařadit mezi největší private equity fondy ve střední Evropě. Vznik fondu se plánuje na první polovinu roku 2025.
img

Bitcoin se vrací zpět na úroveň 60 000 USD

14.05.2024 Bitcoinu se nepodařilo navázat na dynamiku z předchozího týdne, přičemž jeho cena nebyla schopna dosáhnout „vyššího maxima“ nad hranicí 66 800 USD. Místo toho jsme byli svědky ústupu k hranici 60 000 USD, která byla od března opakovaně otestována.
img

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Carussel, evropském poskytovateli digitálních řešení pro automobilový průmysl

16.04.2024 Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností v regionu střední a východní Evropy s významným růstovým potenciálem, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu ve společnosti Carussel. Spoluinvestory v transakci jsou zakladatel společnosti, Mario Della Donna, a její současný generální ředitel, András Müller.
img

Bitcoin ztrácí téměř 4 % kvůli obavám z poptávky po ETF📊

22.03.2024 Největší kryptoměna Bitcoin pokračuje ve svém poklesu poté, co ETF zaznamenaly v posledních dnech čistý odliv téměř 2 miliard dolarů. Úterní odraz byl rychle vymazán a cena nyní klesla pod 63 000 USD.
img

Genesis Capital uzavřel dohodu o koupi majoritního podílu ve společnosti GAF, českém výrobci specializovaných výrobků z kovu

13.03.2024 Společnost GAF patří k významným hráčům v kovovýrobě se zaměřením na komplexní zakázkové zpracování oceli, nerezu a hliníku. Výrobky společnosti se vyznačují vysokou kvalitou a přesností, zpravidla podléhají přísným certifikacím a mají na trhu široké uplatnění například v potravinářství, zdravotnictví, textilním průmyslu či drážní dopravě.
img

Cena bitcoinu (BTC) se dostává přes 52 tisíc dolarů, předprodej InQubeta pokračuje

16.02.2024 Cena bitcoinu v uplynulém týdnu zaznamenala oživení a ve středu poprvé po více než dvou letech překonala hranici 52 000 dolarů. Tato nejnovější cenová rally přichází na pozadí rostoucího institucionálního přijetí a před nadcházející událostí, kdy se Bitcoin v dubnu 2024 rozpůlí.
img

Genesis Capital posilují Petr Müller a Michal Mikeš

22.01.2024 Do Genesis Capital, jedné z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě, přichází Petr Müller, doposud advokát mezinárodní právní kanceláře Dentons a Michal Mikeš, který donedávna působil jako senior investment associate v KKCG. Petr nastupuje na pozici Legal Counsel, aby doplnil právní tým Genesis Capital. Michal se stává novým Investment managerem private equity fondů Genesis Capital.
img

Krypto trhy zažívají divoký týden vývoje cen

09.01.2024 Bitcoin minulý týden zažil divoký týden cenových pohybů, kdy nejprve prudce vzrostl a poprvé za dva roky překonal cenovou úroveň 45 000 USD, aby následující den obrátil o 8 % na základě rozhovorů na platformě X s významným analytikem, který vyjádřil názor, že dlouho očekávané bitcoinové spotové ETF nebude schváleno. To zřejmě některé investory vyděsilo, což vedlo k výprodejům.
img

Cena bitcoinu se chystá dosáhnout 30 000 USD

20.10.2023 Po nedávných komentářích předsedy Federálního rezervního systému USA Jeroma Powella, které vedly ke zvýšení výnosů státních dluhopisů, zaznamenala cena bitcoinu a dalších kryptoměn v pátek mírné zisky.
img

Genesis Capital investuje do společnosti PFX a spojuje tak síly s jejími zakladateli s cílem vytvořit přední inovativní postprodukční studio ve střední Evropě

02.10.2023 Společnost PFX se sídlem v Praze je spolehlivým a inovativním poskytovatelem kreativních řešení pro různé mediální platformy. S mezinárodním týmem 160 zkušených profesionálů a čtyřmi moderními pobočkami se PFX řadí mezi přední společnosti nabízející vizuální efekty, animace, reklamní kampaně a služby postprodukce. Genesis Private Equity Fund IV, private equity fond společnosti Genesis Capital, se spojil se zakladateli a získal ve společnosti významný podíl. Obě strany jsou odhodlány posunout hranice kreativity a inovace v dynamickém světě médií a zábavy, a rozvíjet nové možnosti pro klienty hledající kvalitní kreativní řešení. Společným cílem je kombinací organického rozvoje a akvizic vytvořit předního hráče ve střední a východní Evropě.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 23. srpna 2023

23.08.2023 Úředník čínské vlády byl odsouzen na doživotí za nelegální těžbu bitcoinů v hodnotě 2,4 miliardy čínských jüanů (329 milionů dolarů) a za nesouvisející korupční záležitosti.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Reuters: Globální kryptoměnové burzy se snaží posílit podíl v USA

11.07.2023 Kryptoměnové platformy z celého světa se snaží posílit svůj podíl ve Spojených státech, na největším světovém trhu poté, co dvěma největším kryptoburzám v zemi podle tržního podílu Coinbase a Binance.US letos kvůli vyšetřování úřady podíl výrazně klesl. Podle údajů firmy Kaiko se zhruba v polovině června podíl Coinbase snížil na 51 procent z lednových 62 procent a podíl Binance.US se propadl na 1,5 procenta z březnových 22 procent, upozornila agentura Reuters.
img

Bitcoin je zpět nad 29,000 USD

04.05.2023 Bitcoin a Ethereum během čtvrtečního ranního obchodování v Asii vzrostly, přičemž většina ostatních kryptoměn z první desítky non-stablecoinů byla smíšená.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 3. dubna 2023

03.04.2023 Fyzické bankomaty určené ke konverzi fiat měn na krypto jsou navzdory rostoucímu přijímání bitcoinů po celém světě na ústupu. Jen v březnu bylo ze sítě odstraněno 3 627 kryptomatů a jejich celkový počet tak klesl na 33 727.
img

Cena bitcoinu dosáhla 6měsíčního maxima nad 24 000 USD

16.02.2023 Podle údajů společnosti TradingView se vedoucí kryptoměna podle tržní kapitalizace v 17:30 EST obchodovala za 24 260 USD, což představuje nárůst o 9 %.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Británie po krachu kryptoměnové burzy FTX chystá silnou regulaci trhu kryptoměn

01.02.2023 Británie se po bankrotu americké kryptoměnové burzy FTX chystá toto odvětví silně regulovat. Vládní činitelé to nastínili v materiálu, který v úterý začali projednávat lidé z ministerstva financí. Počítá se i s regulací kontroverzního půjčování kryptoměn a jejich úschovy, záměrem je podle médií dohled přiblížit regulaci tradičních finančních společností.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoměnová burza Luno, která spadá pod skupinu DCG, sníží stavy o 35 procent

26.01.2023 Kryptoměnová burza Luno, která spadá pod skupinu Digital Currency Group (DCG), sníží svou pracovní sílu o 35 procent. Dotkne se to více než 330 z přibližně 960 zaměstnanců firmy, informoval dnes web televize CNBC. Odvětví kryptoměn se potýká s problémy od loňského pádu velké kryptoměnové burzy FTX.
img

Prolomí bitcoin 200denní klouzavý průměr?

23.01.2023 Bitcoin překonal hranici 23 000 dolarů a poprvé za rok se také dostal nad 200denní klouzavý průměr. To je široce sledovaný dlouhodobý ukazatel, protože překonání klouzavého průměru může signalizovat změnu směru trendu.
C:\fakepath\Genesis.jpg

Firma Genesis Global Holdco, která půjčuje kryptoměny, vyhlásila v USA bankrot

20.01.2023 Společnost Genesis Global Holdco, která půjčuje kryptoměny, ve čtvrtek vyhlásila ve Spojených státech bankrot. Jde zatím o poslední firmu, která zkrachovala v důsledku pádu velké kryptoměnové burzy FTX a loňské krize na trhu s digitálními aktivy. Firma dluží miliardy dolarů, uvedla agentura Bloomberg.
img

Ranné zhrnutie (20.01.2023)

20.01.2023 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie nižšie, čím zaznamenali ďalšiu klesajúcu seansu v rade. S&P 500 a Dow Jones klesli o 0,76 %, Nasdaq sa prepadol o 0,96 % a Russell 2000 sa znížil o 0,97 %.
img

Ranní komentář: Netflix po výsledcích +7 %, bankrot Genesis

20.01.2023 Akciové trhy včera opět klesaly. V USA indexy zaznamenaly ztráty do procenta, v Evropě pak nad procento. Za pozornost stály výsledky společností Procter & Gamble, která dál úspěšně brání tržby i marže zvyšováním cen. Netflix pak překvapil výrazným růstem v počtu předplatitelů, díky kterému akcie společnosti rostly v after-marketu o 7 %. 
C:\fakepath\trader-19012023-29-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.01.2023 1) Zástupci odvětví kryptoměn se na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu snaží distancovat od loňského krachu kryptoměnové burzy FTX. Zdůrazňují, že šlo v první řadě o podvod a že na vině není technologie jako taková. Připouštějí, že skandál poškodí reputaci odvětví, ale na druhou stranu se nyní podle nich dostane pozornosti dobře vedeným firmám. Informuje o tom dnes televize CNBC.
C:\fakepath\Genesis.jpg

Bloomberg: Společnost Genesis obchodující s kryptoaktivy chystá bankrot

19.01.2023 Americká společnost Genesis Global Capital, která obchoduje s digitálními aktivy, se chystá tento týden oznámit bankrot. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Bloomberg. Firmě, která patří do skupiny Digital Currency Group (DCG), se nedostává peněz a vede důvěrná jednání se skupinami věřitelů.
img

Boris Johnson obdržel rekordní dar 1,2 milionu dolarů od krypto investora

17.01.2023 Bývalý britský premiér Boris Johnson údajně obdržel rekordní dar ve výši 1 milionu liber (1,2 milionu dolarů) od krypto investora se sídlem v Thajsku a akcionáře mateřské společnosti Bitifinex/Tether.
C:\fakepath\crypto.jpg

Kryptoburza Crypto.com sníží počet pracovních míst o 20 procent

15.01.2023 Kryptoburza Crypto.com oznámila, že sníží svou pracovní sílu zhruba o 20 procent. Odvětví kryptoměn se od loňského krachu společnosti FTX potýká s problémy. Panují obavy ohledně rezerv a solventnosti firem z tohoto sektoru, připomněl zpravodajský server CNBC.
img

Cena bitcoinu se blíží k 19 000 dolarů, po inflačních datech vzrostl o 8 %

13.01.2023 Díky údajům o inflaci v USA vzrostla cenu bitcoinu o 8 % za posledních 24 hodin. 
img

Cena bitcoinu opět vzrostla nad 17 000 USD

09.01.2023 Cena primární kryptoměny dokázala opět překonat cenovou hranici 17 000 dolarů.  
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
img

Charles Hoskinson odůvodnil své rozhodnutí odmítnout nabídku Gemini

27.12.2022 V prostorové interakci na Twitteru s komunitou Cardano poukázal Charles Hoskinson na to, že odmítnutí nabídky Gemini na uvedení tokenu bylo správnou volbou.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 1. prosince 2022

01.12.2022 Vyšetřování se údajně týká potenciálních vazeb na retailové investory a porušování zákonů o cenných papírech. Americké regulační úřady vyšetřují podle zpráv z 25. listopadu úvěrovou společnost Genesis Global Capital a další krypto firmy. Ředitel Alabamské komise pro cenné papíry Joseph Borg potvrdil, že jeho země a několik dalších zemí je zapojeno do vyšetřování údajných vazeb Genesis na retailové investory a skutečnosti, zda tato platforma a další kryptoměnové společnosti neporušovaly zákony o cenných papírech. Tyto informace poskytl týdeník Barron's. Zatím není známo, které další společnosti se staly předmětem zájmu správních orgánů.
img

Cena bitcoinu stále stagnuje, ale „velryby“ jsou aktivní 📌

24.11.2022 Nálada na trhu kryptoměn se včera zlepšila díky pozitivní reakci indexů na zápis z FOMC a zprávám od společnosti Genesis Capital, která potvrdila partnerství s investiční bankou Moelis. Bitcoin však stále konsoliduje a není schopen vystoupat nad 17 000 USD, což signalizuje, že ne všechny problémy způsobené FTX jsou minulostí:
C:\fakepath\Binance.jpg

Binance chce vytvořit miliardový fond na nákup problematických digitálních aktiv

24.11.2022 Kryptoměnová burza Binance usiluje o vytvoření fondu v hodnotě zhruba jedné miliardy dolarů (23,4 miliardy Kč) na nákup problematických digitálních aktiv. V rozhovoru s agenturou Bloomberg to řekl šéf a spoluzakladatel této největší kryptoměnové burzy na světě Changpeng Zhao. Odvětvím v posledních týdnech otřásá krach konkurenční kryptoměnové burzy FTX.
img

Litecoin předstihl Solanu v tržní kapitalizaci, protože překonává širší trh s kryptoměnami

23.11.2022 Litecoin (LTC), kryptoměna, která je často popisována jako stříbro ke zlatu bitcoinu, v posledních několika týdnech překonává širší trh kryptoměn do té míry, že nedávno předstihl Solanu (SOL) v tržní kapitalizaci.
img

Kryptoměny se odrazily ode dna na pozadí zpráv o FTX a Genesis 📈

23.11.2022 Investoři se vrátili na trh s kryptoměnami, což přispělo k dvouciferným ziskům některých projektů a dalo naději na opětovné "otestování" rezistence bitcoinu v blízkosti 17 000 USD:
img

Bitcoin se snaží bránit dvouletá minima 📌

22.11.2022 Bitcoin se snaží ubránit klíčovou podporu poblíž 15 500 USD. Kryptoměny se opět dostaly pod tlak v souvislosti se zprávami agentury Bloomberg, která s odvoláním na své zdroje uvedla, že půjčující kryptoměnový gigant Genesis podá návrh na bankrot, pokud nezíská externí financování:
img

Ranné zhrnutie (22.11.2022)

22.11.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie nižšie, pričom technologické akcie mali podpriemernú výkonnosť. S&P 500 klesol o 0,39 %, Dow Jones sa posunul o 0,13 % nižšie a Nasdaq klesol o 1,09 %. Russell 2000 klesol o 0,57 %.
img

Ranné zhrnutie (18.11.2022)

18.11.2022 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie mierne nižšie po jastrabích komentároch členov Fedu. S&P 500 klesol o 0,31 %, Dow Jones sa posunul o 0,02 % nižšie a Nasdaq klesol o 0,35 %. Russell 2000 klesol o 0,76 %.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Genesis obchodující s kryptoměnami zastavila výběry, BlockFi hrozí krach

16.11.2022 Americká makléřská společnost Genesis, která obchoduje s digitálními aktivy, zastavila výběry ve své úvěrové divizi. Po pádu kryptoburzy FTX, který způsobil otřes v celém odvětví kryptoměn, se Genesis potýkala s "mimořádným množstvím žádostí o výběr". Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Na možné vyhlášení bankrotu se kvůli své "významné expozici" vůči FTX připravuje kryptoburza BlockFi, napsal list The Wall Street Journal (WSJ). Firma dříve také zastavila výběry. Zakladatele FTX v USA žalovali klienti krytoburzy.
C:\fakepath\trader-18102022-13-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

18.10.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Co vlastně Bitcoin je? Podívejme se na to od úplného začátku

10.08.2022 Bitcoin, spuštěn v roce 2009, je první kryptoměnou typu peer-to-peer na světě. Běží na decentralizované, propojené účetní knize, která nepotřebuje žádnou banku.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin dál oslabuje, při obchodování v Asii klesl pod 30.000 dolarů

10.05.2022 Cena bitcoinu klesla při obchodování v Asii pod 30.000 dolarů. Nejznámější kryptoměna je tak nejníže od loňského července, od listopadového maxima už odepsala kolem 55 procent. Propad akciových trhů se totiž negativně projevuje i na kryptoměnách, které se teď obchodují v souladu s rizikovými aktivy, jako jsou například akcie technologických společností. Uvedla to agentura Reuters.
img

Opoždění upgradu Etherea by mohl být problém

28.04.2022 Uvedení Etherea 2.0 na trh bylo opět odloženo, prodloužilo to jeho prodej. Zpráva, kterou agentura Reuters v tomto týdnu zveřejnila upozorňuje na zpoždění vyplývajícího ze spojení podniků Ethereum (ETH-USD) a na to, jak zatěžuje cenu ETH.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. ledna 2022

14.01.2022 Koncem prosince 2021 bylo na světě celkem 34 055 přístrojů na nákup a prodej kryptoměn. Je zajímavé, že jen ve zmíněném měsíci bylo 2 041 bankomatů spuštěno a 295 vyřazeno z provozu. V praxi to znamená, že každý den bylo do provozu uvedeno více než 50 přístrojů.
img

Je bitcoin "digitálním zlatem"?

13.12.2021 Bitcoin po krátkodobém odrazu, který následoval po zprávě, že zrychlující inflace v USA nedokázala rozptýlit špatnou náladu, která v poslední době zachvátila trhy s digitálními aktivy, vykázal o víkendu čtvrtý týdenní pokles.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 9. prosince 2021

09.12.2021 Islandská národní elektrárenská společnost Landsvirkjun omezila množství energie, kterou bude některým odvětvím, včetně těžby bitcoinů, poskytovat.
img

Genesis Capital prodává společnost QUINTA-ANALYTICA skupině BBA Capital Partners

30.11.2021 Quinta-Analytica, významný český poskytovatel výzkumných a regulačních služeb pro farmaceutický, biotechnologický průmysl a generická léčiva, mění vlastníka. Genesis Private Equity Fund III (GPEF III) ze skupiny Genesis Capital, prodává svůj 85,9% podíl společnosti LVA Holding GmbH z portfolia BBA Capital Partners (BBA).
img

Ciklum kupuje CN Group od Genesis Capital a rozšiřuje tím svou působnost v rámci Evropy. Akvizice posílí pozici Ciklumu na trzích střední Evropy a německy mluvících zemí.

31.08.2021 Ciklum, globální společnost specializující se na vývoj softwaru a digitální služby, dnes oznámila akvizici společnosti CN Group, české firmy pro vývoj softwaru, od Genesis Capital, jedné z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě. V rámci právě dokončené transakce prodal Genesis Capital, jenž investoval do CN Group v roce 2019, 100 % svého podílu společnosti Ciklum.
img

Genesis Capital spustila nový fond rozvojového kapitálu GPEF IV, v počáteční velikosti 101 milionů eur

25.08.2021 Genesis Capital, jedna z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě, spustila nový fond. Genesis Private Equity Fund IV (GPEF IV) je již šestým private equity fondem Genesis Capital za dobu dosavadní více než dvacetileté existence společnosti. Podobně jako jeho předchůdci se i GPEF IV zaměří na investice do předních společností s atraktivním růstovým potenciálem sídlících v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku. V okamžiku svého vzniku má GPEF IV k dispozici 101 milionů eur (přibližně 2,6 miliardy korun) a dosažení své maximální cílové velikosti 150 milionů eur (3,9 miliardy korun) předpokládá již do konce letošního roku.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Česká XIXOIO spustila platformu pro veřejný úpis kryptoměn

01.06.2021 Česká společnost XIXOIO spustí v červnu platformu pro veřejnou nabídku kryptoměn. Firmy z tuzemska a později i ze zahraničí jejím prostřednictvím mohou upsat vlastní měnu na blockchainu a získat tak kapitál na další rozvoj. Uvedla to v tiskové zprávě.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bloomberg: Oblíbenému místu pro ekotěžbu bitcoinů dochází přebytek elektřiny

20.04.2021 Skandinávii, která se stala oblíbeným evropským regionem pro ekologickou těžbu bitcoinů, dochází přebytek elektřiny. Island, Švédsko a Norsko jsou oblíbenými těžebními místy díky hojnosti geotermální, vodní a větrné energie, zatímco Čína, kde se těží většina mincí, je při těžbě závislá hlavně na uhlí. Přebytek elektřiny ve Skandinávii se ale bude postupně zmenšovat, protože elektřinu z obnovitelných zdrojů chtějí i hliníkárny, ocelárny a ropné plošiny, upozornila agentura Bloomberg.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin v roku 2021?

17.12.2020 Aj napriek koronakríze a chaosu na finančných trhoch, ktorý bol spôsobený touto udalosťou, sa Bitcoinu a kryptomenám tento rok nesmierne darí. Bitcoin prekonal svoje ATH na niekoľkých burzách a už istý čas útočí na hranicu 20 000 dolárov. Tú sa mu zatiaľ nedarí prekonať, avšak ďaleko určite nie je, veď aj dnes sa nachádzal už na hranici 19 850 dolárov (podľa coinmarketcap). Aj kvôli extrémnemu rastu kryptomien v tomto roku sa všetci snažia odhadnúť, ako sa bude dariť Bitcoinu v nasledujúcom roku, ale takisto aj v najbližšej dekáde. No a názory sa poriadne líšia.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
img

Richard Branson - úspěšný podnikatel a vizionář s duší dobrodruha

15.07.2020 Duší dobrodruh s vášní ke všemu nevšednímu a riskantnímu je britský miliardář sir Richard Branson. Dnes jeho obchodní impérium čítá stovky firem značky Virgin, Branson plánuje cesty do kosmu a hledá alternativní zdroje energie. Navíc se občas pokusí o nějaký světový rekord a několikrát už měl "namále". Vždy opálený, s rozevlátými vlasy a bradkou stále hledá nové výzvy a nezapomíná ani na charitu. V sobotu 18. července oslaví sedmdesátiny.
img

Fondy soukromého kapitálu loni v ČR investovaly do 23 firem

02.06.2020 Fondy soukromého kapitálu loni v ČR investovaly do 23 společností. V roce 2018 to bylo 19 firem. Co se týká celkového objemu investovaných peněz, v roce 2019 meziročně narostl o 127 procent. Objem nových peněz od investorů, tedy fundraising, dosáhl téměř 100 milionů eur (267 milionů Kč), což je třetina roku 2018. Vyplývá to ze společné zprávy společnosti Deloitte a Czech Private Equity & Venture Capital Association (CVCA).
img

Na den přesně před deseti lety se zrodil bitcoin. Zažil vzlety i krachy, jeho dny ale sečteny nejsou

03.01.2019 Přesně před deseti lety se fakticky zrodil bitcoin. Tedy průkopnická kryptoměna, jež se dočkala stovek napodobenin, ale do dnešních dní si mezi nimi uchovala zřetelně dominantní postavení. K dnešnímu dni existují více než dvě tisícovky kryptoměn. Jejich souhrnná tržní hodnota činí 133,3 miliardy dolarů, přičemž tržní hodnota samotného bitcoinu představuje 51 procent této sumy.
img

Česká firma je druhým největším výrobcem bankomatů na kryptoměny

31.12.2018 Česká společnost General Bytes je druhým největším výrobcem kryptoměnových bankomatů na světě s podílem na trhu 30,6 procenta. Vyplývá to ze zprávy, kterou zveřejnil server coinfox.info s odvoláním na údaje od Coin ATM Radar. Podle zprávy je nyní na světě více než 4100 bankomatů poskytujících služby pro nákup a prodej bitcoinů a dalších kryptoměn.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin v listopadu klesl o 37 procent

02.12.2018 Kybernetická měna bitcoin v listopadu oslabila o 37 procent, což je nejhlubší propad od dubna 2011. Od začátku roku je bitcoin slabší o více než 70 procent a proti rekordu z konce loňského roku se propadl zhruba o 80 procent. Vyplývá to z údajů portálu CoinMarketCap.com.
img

Cloud mining jednoduché a levné s platformou Hashtoro

01.08.2018 Podle průzkumu ING International Survey Mobile Banking 2018 asi 64% respondentů slyšelo o krypto měně. Někdo říká, že humbuk je pryč; ostatní stále hledá způsoby, jak generovat zisk. Existuje mnoho možností, ze kterých si můžete vybrat, ale jedna z nejpopulárnějších je těžba s jeho zjednodušenou verzí "cloudmining".
img

Účastníci Blockchain & Bitcoin Conference Prague projednali otázky budoucnosti bitcoinu a kryptoměn

25.05.2017 19. května v Praze proběhla největší konference věnovaná digitálním měnám a technologii blockchainu, Blockchain & Bitcoin Conference Prague. 15 řečníků z 8 zemí promluvilo o vývoji kryptoměn, projektech na základě blockchainu ve Fintech a Govtech a legislativních otázkách. Celkem se konference zúčastnilo kolem 300 návštěvníků.
usdx-21122015-5.png

Forex: Dolar po předešlém růstu oslabil

21.12.2015 Americký dolar v dnešním slabém předvánočním obchodování oslabil. Euro zpevnilo, přestože nedělní parlamentní volby ve Španělsku neukázaly, kdo bude v zemi v příštích letech vládnout.
img

Nová investiční horečka, tentokrát na kyberměnách?

26.11.2013 Gary Thomas chce zbohatnout na virtuálních měnách. Využít k tomu ale nechce bitcoin, jeho cílem jsou měny nové jako alphacoin a fastcoin. Thomas začal s obchodováním digitálních měn ze svého domu na počátku tohoto roku. Tvrdí, že je to cesta k bohatství, i když podobný pokus během dot.com bubliny skončil pohromou. Hovoří dokonce o tom, že „podobná příležitost se v budoucnu již nebude opakovat, protože tyhle věci půjdou nahoru tak, že si to nikdo neumí ani představit“. Tzv. „kryptoměny“ v tuto chvíli čítají asi 80 druhů, popularita bitcoinu vede k vytváření virtuálních měn včetně tzv. litecoinu, peercoinu, namecoinu či feathercoinu.
Související klíčová slova: Technologie kryptoměn | Odhad vývoje ekonomiky | Riziko kapitulace | Řetězový dopad | Dynamický růst | Největší ruská banka | Zpravodajský server | PFX | Ontario Teachers | Fond fondů | Války | Snižování stavů | Raiffeisen investiční společnost | Lithium | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Landsvirkjun | Allwyn | Australská centrální banka | Vklady zákazníků | Global Capital | Skupina Colt | DPH | Americká automobilka | EUR | Goldstarway | Jiří Beneš | Společnosti BlockFi | Sazka Entertainment | Fondy soukromého kapitálu | Výkyvy | Itálie | FXbase.io | Akcie firmy | Daňové povinnosti | Initial Coin Offering | Společnost Avast | Mega Millions | Očekávání | Procter & Gamble | Možnosti obchodování | Volatilní | Investiční horečka | Evropské centrální banky | Poslanci | T-Mobile | Binance.US | Hodnota trhu s kryptoměnami | Tlak na Rusko | Výpadek příjmů | České hospodářství | Londýnské burzy | Veřejné finance | Volatilita cen | Schodek státního rozpočtu | FAA | Ark | Evropská komise | Gazprom Germania | Pro investory | Snížení odměny | Crypto | Investice | Britská centrální banka | DXY | Potenciál | TPCA | Support | Kryptoměnová burza Luno | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Akvizice | Posílení | Technologie blockchain | Bankovní společnost | Škoda Auto | Frakování | Zlepšení | Programátor | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Odhad letošního růstu ekonomiky | Státní energetické společnosti | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | NYSE | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Non-fungible token | Chování | Řetězový dopad krachu | Rekord | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Zastropování ceny | Návrh zákona | Evropské měny | Nákupy aktiv | Prodejci automobilů | Moody's Investors Service | Společnost Apple | IHS | Ukrnafta | ČMZRB | Impuls | DCG | EUR/USD | Vanguard | Spotřebitelé | Krypto burzy | Javier Milei | Předseda představenstva | PKN Orlen | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Cena bitcoinu | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Softwarová společnost | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Lagardeová | Cenné papíry | Genesis trading | Medvědí výhled | Diem Association | Delta | Standard Chartered Bank | Zpřísňováním měnové politiky | Drahokam | Witkowitz | Russell 2000 | Dopravci | Technický indikátor | Kryptoburzy FTX | Akcie Erste | Firma ČEZ | Kryptoinvestiční | Index DOW | Exchange | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Oslabující americký dolar | Index DXY | Škoda | Platební neschopnosti | Josh Lim | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Premiéři zemí Evropské unie | Petr Müller | AI | Bulgargaz | Růst hrubého domácího produktu | Směřování trhu | N7 Holding | Německá společnost | FTT | ÚOHS | Letecká skupina Smartwings | Changpeng Zhao | Peníze | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | FTX | Title Transfer Facility | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | Charles Hoskinson | EPPE | Medvědí trh | FTSE 100 | Služby | Americká sněmovna reprezentantů | Coin ATM Radar | GPEF IV | FedWatch | Německá zajišťovna | Výkonnost fondu | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Fundraising | Simon Peters | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Významný milník | Brexit | Závod na elektromobily | Bungie | Burzy | Německý ministr hospodářství | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Cestování | O2 | Primární veřejná nabídka (IPO) | Broker | Akcionáři | Citroën | Magnát | USD | Investovat | InterContinental | Export | Růst společnosti | Technická analýza | Macquarie | Zasedání FOMC | Federální úřad pro letectví | Zynga | Deficit zahraničního obchodu | Unie | Qualcomm | Ruská společnost | Plány | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Čínská telekomunikační společnost | N7 Holding Ltd. | Grayscale Bitcoin | ProSiebenSat.1 | Ekonomiky | EMH | Společnost Pfizer | Regulace | Žaloba | Maďarsko | Prodej akcií | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Úroková sazba | Kabinet | Klimatické změny | Krypto-friendly | Daňové škrty | PPF Telecom Group | Nová investiční horečka | Spekulovat | Nord Stream 2 | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Elektrárenská společnost | Ruský prezident | Česká zbrojovka | Bankomaty | Psychologické hladiny | Avast | Zvýšení sazeb | Radovan Vítek | Partner společnosti | Měnový pár EUR/USD | HP TRONIC | Dovoz | Bilion | Automobilka Tesla | Viry | Produktovod | Hyundai | Nikkei | Instagram | Společnost China Mobile | Gigant Gazprom | Zuzana Picková | Světová finanční krize | Venture Capital | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Minimální mzda | Nové měny | Blockchainové technologie | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Stav energetické nouze | Rekordní zisk | Elon Musk | Cesta k bohatství | Oliver Blume | Obrat trendu | Evropská scéna | Tesla Elon Musk | Investoři | Investing.com | Portfolio | Tradequickfx | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | RWE | Miliardový fond | Evropská měna | Společnost Google | Nejistota | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Mezinárodní agentura pro energii | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Západní sankce | Grayscale | Dovoz ropy | Zisk | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | Hlavní kryptoměna | Global Blood Therapeutics | Zpřísňování měnové politiky | Finanční instituce | Ruské ropy | Automobilka Toyota | Zveřejnění zprávy | Britský premiér | Daniel Křetínský | WSJ | Prezident | AT&T | Bitfinex | Odvětví kryptoměn | Alameda | BP | Bitcoinové pizzy | Kroger | Kč/EUR | Kolísání cen | Britský ministr financí | TTF | Investiční | Průzkum | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Energetický a průmyslový holding | Berlín | IEA | EP | Ceny Bitcoinu | Člen představenstva | Covid | Tržní podíl | Skupina AXA | Česká společnost | Program Antivirus | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Úrok | Jednotná evropská měna | GCI forex | Albertsons | Agentura Reuters | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | Agrofert | Prodej | Zpráva | Česká televize | Bohatý | Marek Hoščálek | Události roku | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Tencent | Colt CZ | IT poradenství | Ministerstvo obchodu | Automobilka Škoda | S&P | Svaz dovozců automobilů | EPH | Skupina PPF | Česká měna | iPhone | Prezident Javier Milei | Meta Platforms | Obchodování | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Automobilka | Meta | Global forex | Nabídka | Dokončení transakce | GBP | Burzy kryptoměn | J&J | Management | Společnost PFX | GCI | Pandemie COVID 19 | Centrální banky | Pandemie COVID | České firmy | Japonská vláda | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Předpověď | Zprávy | Podnikatelské úspěchy | S&P/ASX 200 | Dolary | Investiční aktivita | GGEF | Kanada | Tokeny | Růst inflace | Island | Alena Schillerová | Vývoj ceny bitcoinu | Tesco | Westmark Traders | Americká společnost Intel | Praha | Ceny ropy | Evropský parlament | Míra | Japonské ministerstvo financí | Central European Media Enterprises (CME) | Obchod Amazon | Náhrady mezd | Udržitelnost | Bitcoin | Nejdůležitější události | Deutsche ReGas | Sony Interactive Entertainment | Burza FTX | ATM | Úpis akcií | Měna Bitcoin | Vyhlídky | YPF | Firmy | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | CoinInsider | Sázka | Tržní podmínky | Futures | Automobilky | François Villeroy de Galhau | Kryptoměnové burzy | Statnett SF | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Genesis Capital | Obchodovanie | ATH | Hedgeové fondy | Britský finanční regulátor | Národní rozpočtová rada | Pochybení | Kryptoanalytik | Siemens | Minulá výkonnost | Německý výrobce | TIM | Výrobce letadel | Eutelsat | Financial | Koruna | Activision | Finanční služby | Výrazný pokles | Raiffeisen | Míra zadlužení | Tržní ceny | Zůstatek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | OPEC+ | Francie | 787 Dreamliner | Plynovod Baltic Pipe | Americký výrobce | Onemocnění | Radan Hanzl | Objem | Propad | Asociace | Zelenskyj | Energetický trh | Omezení cen plynu | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Státní dluh ČR | Údaje | Právo | BDO | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Společný podnik | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | iPhone 14 | Stablecoiny | Farmaceutické firmy | Regulátor | DPA | Arnault | Státní rozpočet | Propad akciových trhů | Digitální zlato | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Pfizer | Zastavení výběrů | Investiční společnost | AFP | Studie | Genesis Growth Equity Fund | Velmi bohatý | Obchody | Průraz | Cena plynu | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | České fondy | CzechInvest | Zbrojovka | Plyn | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Solana | Růžový diamant | FOMC | Americké automobilky | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | Lukáš Kovanda | EY | LEN | Přijetí | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Česká spořitelna | OPEC | Ukrajina | Arrows | Zelené investice | Situace | Pár EUR/USD | Johnson & Johnson | Title Transfer Facility (TTF) | Omezení pohybu | Douglas Diamond | Maloobchod | LVA Holding | Americká centrální banka | Alameda Research | Index Dow Jones Industrial Average | Křetínský | Příjmy z obchodování | Litecoin (LTC) | Obchodování v Asii | Zdanění mimořádných zisků | Finanční krize | Rostoucí trend | Česká firma | Strop na ruskou ropu | FXstreet.cz | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Hashtoro | Rakousko | Stříbro | CHF | Instituce | Financial Conduct Authority (FCA) | Dogecoin | Lotsfx | Bank of Japan | G10 | Růstový potenciál | Médea | Markets.com | LNG | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Czech Fund | Zastropování ceny plynu | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Těžby Bitcoinu | Divize | Hrozí krach | Pozitivní vliv | Spot | Platby v bitcoinech | Výrobce sportovních vozů | European Energy Exchange | Fatih Birol | Indikátor RSI | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Trh | Komise | Fenestra Wieden | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Těžba ropy | CNN Prima News | Fed | Šéf automobilky Tesla | Genesis Global Capital | Bailout | Zakladatel | Skupina ČEZ | Korekce | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Skupina Colt CZ Group SE | Pozornost | Země EU | Finanční společnosti | Ripple | Počet pracovních míst | Pražské burzy | Koncern RWE | Výběry | Další rozvoj | Prezident Emmanuel Macron | Krypto | S&P 500 | USDT | Sam Bankman-Fried | Automobilový průmysl | Oživení české ekonomiky | JDE | Konzultant | Apollo | University of Sheffield | Zemní plyn | Poslanci Evropského parlamentu | Ministři financí | Jiří Kolísko | Rating | MWh | Prezident Joe Biden | Ekonomie | Koronavirová pandemie | Black Knight | Microsoft | Příležitosti | Letecká skupina | Plovoucí terminál | UNWTO | Media for Europe | Američtí investoři | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | CME | Bitstamp | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Správci aktiv | CMA | Klienti společnosti Genesis | OKD | Eurovia CS | Siemens Energy | Objem divestic | Peugeot | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Index Nasdaq | Apple | Správa digitálních práv | Penzijní fond | Realitní magnát | Futures na DAX | Nákupní cena | Představenstvo | Směřování | Společnost BlackRock | Nejziskovější | Kybernetická měna | Nižší minima | Evropská banka | Společnost XTB | Francouzský prezident | GO forex | Společnost Meta Platforms | Objem obchodů | FIAT | Japonsko | XRP | XTB | Nifty 50 | Invest | Sdružení automobilového průmyslu | Gazprom | Centrální banka | MicroStrategy | Největší kryptoměna bitcoin | Náhlý krach FTX | Deutsche Börse | Životní prostředí | Společnost Deutsche Börse | Analytici | ING | Německá vláda | Růst HDP | Hyundai Motor | Diamant | Čistý zisk | Twitter | Capital Growth | Rumunsko | Největší kryptoměna | Krach | Centrum | Nejnovější údaje | Společnosti | Rozpočet | Další růst | CL | Japonská centrální banka | Spoluzakladatel | Partnerství | COVID III | Klimatický plán | Aukce | Nárůst objemů | Sociální síť Instagram | Break Even | Ruská ropa | Reuters | Den bitcoinové pizzy | Makléřská společnost Genesis | Velké peníze | Širší trh s kryptoměnami | Česká republika | Klaas Knot | Cointelegraph | Předseda | Deutsche Boerse | INSEE | Haísám Ghais | Skupina Colt CZ | LVA Holding GmbH | Traders | Insighters | Moody's | Klienti společnosti | Boeing | Media for Europe (MFE) | Přední finanční instituce | Daniel Beneš | Prime | Daňový balíček | SLR | Americký dolar | Správce daně | Evropská unie | BlackRock | DOT | US100 | Využití kryptoměn | Huobi | Kryptoměnové společnosti | Tržní kapitalizace všech velkých kryptoměn | Řecko | Madeta | Americké ministerstvo obchodu | Vývoj kurzu bitcoinu | Antivirus | Dluhopisy | Úroky | Cena | Investiční banky | Technický výhled na trh | Gemini | Řetězec | TABAK | E-shopy | S&P500 | Telekomunikační společnost | Dolar | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Ceny | EK | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Standard Chartered | Energetická krize | Půlení bitcoinu | Temelín | ČNB | NÚKIB | Investujeme | Gazprom Export | Agentura Bloomberg | Švédsko | Zajímavé příležitosti | Pokles | Emise | Těžaři | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Bitcoin (BTC) | Poplatek | FTSE | CARA | Mercedes | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Americký trh | Americký výrobce letadel | Obchodník | Zakladatel FXstreet.cz | IKEA | Plynárenská společnost | 737 MAX | Rada guvernérů | COVID-19 | Genesis Global Holdco | Google | Americká centrální banka (Fed) | Bitcoin a další kryptoměny | FOREX | Regulátoři | Obchodovaná společnost | Quartz | Evropská centrální banka | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Ředitelka | Index PX | Kryptoměnový gigant | Daně | Lídři | Automobilka Renault | Instinkt | Pivot | Štěstí | Dopad krachu | Rizika | Kryptoměna | ECB | Potravinářství | Impérium | Rozvojová banka | Coinbase | Brokerské společnosti | Argentina | Česká ekonomika | Jackpot | Institucionální investoři | Momentum | Marketingová komunikace | Fond | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Prodej podílů | Zisky | Partners | Trader | FCA | Ekonomické údaje | Směřování trhů | ACEA | Miliardy eur | Robert Kiyosaki | Nižší ceny ropy | Fidelity Digital Assets | Toyota | Francouzský statistický úřad | Ministr zahraničí | Ratingové agentury | Pšenice | Státní plynárenská společnost | Obchodníci | Zastavení výroby | Pullback | MAAE | Zvýšení ceny | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Bankovní vklady | Drahé kovy | Vyšší sazby | 5G | Indikátor | Moskva | RSI | Jihokorejská automobilka | Býčí trh | Dash | Financování | ČSÚ | Invaze | Francouzský statistický úřad INSEE | Etherea | Fitch | Internetové společnosti | Omezení dodávek | Barel ruské ropy | Richard Branson | Prodávající | Pokles ekonomiky | Financial Conduct Authority | Finance | Peer-to-peer | USDJPY | Přístup k investování | Poptávka | Lulo Rose | Mezinárodní turistika | Guvernér | Premiér Babiš | Capital | Nový fond | Odměny za těžbu | Objem aktiv | Mali | General Bytes | Obchodovat | Ethereum 2.0 | Pivotní body | Colt CZ Group | Společnost Media for Europe | Sociální síť | Bernard Arnault | Odhodlání | Bankovní rada České národní banky | WTI | Sony Group | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Počasí | Shares | Medvědi | Jaderná elektrárna | Paládium | Softwarová společnost Microsoft | Klouzavý průměr | Dreamliner | Uchovatel hodnoty | Nord Stream | Americký miliardář | Fear and Greed | Zkapalněný zemní plyn | Sdružení výrobců automobilů | Sázet | Podnikání | Španělsko | Cena ropy | Grünheide | Inflace | Problémy | Jackpot loterie | Straits Times | Burza Luno | Kiyosaki | Drobní investoři | Marže | ROCE | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Polygon | Měny G10 | HDP | Koruna zpevnila | Trh kryptoměn | Glassnode | Odhad růstu ekonomiky | Televize Netflix | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Turistika | Emmanuel Macron | Firma | Signály | Spotřební daně | Aktivita investorů | Devizový trh | Erste | IHS Markit | Ropa | Ether | Výrobce videoher | Blizzard | Litecoin | Úvěrová divize | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Pojistka proti inflaci | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Kurz | Market | Referendum | Home Credit | 256/2004 | GGEF I | Andrej Babiš (ANO) | Bali | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Facebook | Ciklum | fx-cryptominers.com | USA | Měď | Konglomerát | Euro | AUD | Rada ČNB | Binance | Server CNBC | Společnost Lufthansa | Plynárenský gigant | HITSTOCK FX | ASX 200 | Ruská firma | Sony | Hospodářství | Etoro | Ministr financí | WEI | JP Morgan | Obchod | Růst ekonomiky | Richard Watzke | Ukrtransnafta | Automobilka Škoda Auto | Uniper | MFE | Belgická vláda | Úrokové sazby | CN Group | Ranní komentář | Zemní plyn (LNG) | Nižší ceny | EU | Investiční skupina | Casinos Austria | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Take-Two Interactive | Portfolia | Fork | Expert | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Global Expert | Recese | Inflace v Německu | Renault | Vyhlídky eurozóny | Capital Partners | Mercedes-Benz | Baltic Pipe | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | Společnost IHS Markit | Inflace ve světě | Největší propad | Stavební povolení | Měna euro | Miliardy | Denní graf | Petr Kellner | Spekulace | Sazka Group | Know-how | Mobilní operátor | Ministři | Genesis Growth | Řízení společnosti | Cenový strop na ruskou ropu | Pivot Pointy | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Půjčovna kryptoměn | Jerome Powell | Společnost Allwyn | Finanční skupina | INSEAD | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Další kryptoměny | Swingové maximum | Atlantik | Společnost Luno | Prvotní úpis digitálních mincí | Kurz bitcoinu | Technologický sektor | OSN | Soud | Společnost ČEZ | Komunita | Cena elektřiny | Blockchain | Summit Evropské unie | Bankman-Fried | GCI trading | China Mobile | TradingView | Skupina Smartwings | AXA | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Facebook Ireland | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Trend | IKL | Dow Jones Industrial | Automobil | Nákupy plynu | Zásoby plynu | Střední podniky | IPCO | Míra inflace | Letecká doprava | Platforma | ReGas | MMF | United Airlines | CNN | Ruská banka | Ochrana identity | Finanční situace | Snížení emisí | Nařízení | SWIFT | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Nouzový stav | Lightning Network | Akcie automobilky | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Investování | Průmysl | Internetová televize | Těžba kryptoměny | Úsilí | Activision Blizzard | Podnikatel | Bankovnictví | Aerolinky | Růst ekonomiky EU | Francouzská ekonomika | Ministerstvo dopravy | Zrušení daně z nabytí | Biliony | Shiba Inu | Coinfox.info | ETF | Česká zbrojovka Group | Akciové trhy | AMBcrypto | Loterie | Vytvoření fondu | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Europoslanci | Varování | Družba | Philip Dybvig | Spojení | Diem | Těžba kryptoměn | Rally | Bankovní rada | Pojišťovna | Macron | Pandemie | Insta Markets Ltd | Základní úroková sazba | Internetový obchod | Fischer | Aktiva | Bransonovy podnikatelské úspěchy | Časopis Forbes | Cenový strop | Ministerstvo financí | Výprodej | Hördur Arnarson | Discovery | Švýcarská banka UBS | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Camelot LS | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Penzijní společnosti | Genesis Coin | Plynárenské společnosti | Technologická společnost | Americký Federální úřad pro letectví | Finanční regulátor | Vývoj kurzu | Inovace | Konsolidace | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Zdravotnictví | Energetické krize | Akcie Tesly | Ministryně financí | BlockFi | Americká makléřská společnost | | Německý statistický úřad | Smartwings | Investiční skupina PPF | Členské země | Německé společnosti | Stratég | Mateřská společnost | Majetek | Zajišťovna | Kupci | Členské země Evropské unie | Virtuální mince | Sentiment | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Řetězový dopad krachu FTX | Konkurence | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Kapitalizace | Konkurz BlockFi | Komunikace | Powerball | ERC-20 | Burza Binance | Carussel | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Pravidla hry | Daniel Fannar Jonsson | Deutsche Telekom | Poplatky | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Zprávy z krypto | IPCO platforma | Finanční zdraví | Další vývoj | Společnost Amazon | Puma | Indexy S&P | FTX Sam Bankman-Fried | Poskytovatelé úvěrů | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | FAO | Letectví | Indie | LTC | Technologické akcie | Měnové politiky | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Intel | Světová turistická organizace | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Ekonomika | Růst vývozu | Bloky | Elektřina | WTO | Ruská společnost Gazprom | Genesis Global Trading | Camelot LS Group | Akcie Coinbase | Sankce | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Americký kongres | Podnikání na kapitálovém trhu | Výhled | Operátor O2 | České akcie | Auta | GBTC | Americké ministerstvo | Celsius | Colt CZ Group SE | Ethereum | Kulaté číslo | Hry | Protos | Energetické společnosti | Michal Mikeš | Vyhlášení bankrotu | Genesis Blockchain FX | Propouštění | Private equity | PGNiG | Zaměstnanci | Bankovní krize | Cloud mining | Evropský trh | Finanční trhy | Genesis Growth Equity | Británie | Burzovní společnost | Giphy | Cena termínového kontraktu | Americká sociální síť | Prodejní signál | Fondy | Investiční příležitosti | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Ukrajinský prezident | Nakamoto | ČEZ | Financial Times | Kryptoměnová burza Binance | Private Equity Fond | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Společnost Intel | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Schodek rozpočtu | New York | Společné nákupy plynu | Bernstein | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Paul Tudor Jones | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Ekonomické zprávy | ETH/USD | BlockID | G20 | Currencies | Těžby bitcoinů | Napadení Ukrajiny | NFT | Zcash | Těžař | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Globální společnost | Tesla | Základní úrokové sazby | Trhy | Dolarový index | NERV | Kontrakt | Munich | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Nadnárodní korporace | Generální ředitel | Investiční skupiny | Volkswagen | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Klouzavé průměry | Největší kryptoměnové burzy | OIL.WTI | Porsche | Internetová společnost | Transakce | Měny | EBRD | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Snížení úrokových sazeb | Quinty | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Bezpečnost | Zaměstnanost | Slovensko | Hedgeový fond | Regulační úřady | Milei | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Insta Markets | OneWeb | USDX | BTC/USD | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Daňové příjmy | David Vondra | Česká zbrojovka Group SE | 121 Trading | Hodnota bitcoinu | Genesis Growth Equity Fund I | Martin Ulčák | Opatření na podporu ekonomiky | Půjčovna kryptoměn BlockFi | JPMorgan | Náhlý krach | Zakladatel FXstreet | Prodeje | Odborník na ropný trh | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Milník | Společnost Silvergate Capital | Ministři energetiky | Mt. Gox | Rusko | Miliardy USD | Poradce | Vicepremiér | ADA | Nižší maxima | Initial Public Offering | Bankrot | Signál | Česká národní banka | Společnost XIXOIO | Britská vláda | EPS | Square | Biliony dolarů | Joe Biden | Termínový kontrakt | Ropy | Historie | Malé zisky | EET | Singapur | Základní sazba | Pracovní síly | Společnost | Investice do PFX | Ukrtatnafta | Likvidní | List The Wall Street Journal | Jiří Mika | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Uhlí | Forbes | CRYPTO CREATIVE | Colt | Vstupní poplatek | Legal Counsel | Výrobce elektromobilů Tesla | Trading | BMW | Pavel Kvíčala | ASX | Rozšíření | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | D1 | Golden Change | Ropný trh | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Eura | Výrobci čipů | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Obilí | Blok Genesis | Kryptoburza | Moelis | Premiér Boris Johnson | Růst | Problémy s likviditou | Index Dow Jones Industrial | RegioJet | Příjmy | Dentons | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Těžba ropy v Rusku | VMware | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Divize DCG | CzechTrade | Komise v přenesené pravomoci | Měnový výbor | QUINTA-ANALYTICA | Zprávy z krypto průmyslu | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fúze | Kosmetická společnost | Index | Wall Street Journal | Wirecard | Společnost Uniper | Token | Dovozce ruského plynu | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Investiční fond | BBA Capital Partners | Intercontinental Exchange (ICE) | Pandemie covidu-19 | Farmaceutická společnost | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Prodej kryptoměn | Luno | Společnost Gazprom | Makléřská společnost | Amazon | Záporožská jaderná elektrárna | Technický výhled | Prudký pokles cen | ProSiebenSat.1 Media | Dna | Fondy Apollo | Širší trh | Těžař bitcoiny | Bitcoin graf | Chang-čou | Investiční společnosti | Cena plynu pro evropský trh | PPF | Šance | XIXOIO | Kryptoměnový projekt | LVMH | Dovoz ruské ropy | GDR | Akcie | MiFID II | Daimler | Inven Capital | Datart | Deloitte | Obchodovat s cennými papíry | Odvětví | Netflix | Vladimir Putin | Zemědělství | Tether | Prohlášení | Britský statistický úřad | Tržní pozice | Vývoj dolarového indexu | Krok za krokem | Banka | Praní špinavých peněz | Tvůrce bitcoinu | Obchodování na trzích | Digitální peněženky | Ruská federace | Mark Cuban | Vklady | Vlastnictví | Norsko | Umění | Banka Sberbank | Munich Re | Německá bankovní společnost | COIN | CAD | Manažeři | Trader 2.0 | Nízké úrokové sazby | Výkonnost fondů | Americké centrální banky | Přeprodané podmínky | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Equity | Nadnárodní společnosti | Lídři zemí EU | Společnost Genesis | Bankomat | UBS | Žádost o ochranu před věřiteli | Bydlení | Cena BTC | Lotsfx.com | Kolaps FTX | BinanceCoin | Trh s bitcoiny | Nižší volatilita | Amundi | Příjmy z reklamy | Podpora | EEX | Zamyšlení | Pojišťovny | Společnost Meta | Biden | Tudor | Zadlužení | Americká společnost | Erste Group | András Müller | Andrej Babiš | Nemovitosti | Boris Johnson | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | Zakladatel FTX | Veřejně obchodovaná společnost | Vizionář | Agentura Moody's | Pražská burza | Přenos | Úvěrový program | Elektromobily | Lamassu | Zákaz dovozu | Pilsen Steel | Mediální společnosti | xStation5 | Hotovost | Německo | Výkonná ředitelka | MT4 | Estee Lauder | Riziko | Uptrend | Digital Currency Group | Hlavní ekonom | Vice | Zajištění proti inflaci | Visa | Silvergate Capital | Týdenní pivot | Býčí trend | Obchodní výhled | Cardano | Domácnosti | Evropské investiční banky | Jumpshot | Letecká společnost | flatexDEGIRO | Státní dluhopisy | Celsius Network | Provozní zisk | Celková nabídka | Ruská centrální banka | SPOT | Three Arrows Capital | Halving | Pozice | Jaderná elektrárna Temelín | deVere Group | Šíření koronaviru | Platina | Měnové kontroly | Závislost | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Scénáře vývoje české ekonomiky | Coinbase a Binance | www.lotsfx.com | Ocenění | Výhled trhů | Zvyšování úroků | Německá energetická společnost | Aktuální tržní podmínky | Generální ředitel ČEZ | Investing | Koncern | Irák | CoinDesk | Rozvoj společnosti | Světová turistická organizace (UNWTO) | Výrobce sportovního oblečení | Zdroj příjmů | Přijímání bitcoinů | Volby ve Španělsku | Skupina Colt CZ Group | Dlouhodobí investoři | Krach FTX | MIFID | Podnikatelé | GPEF | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Korporace | Globální energetická krize | Zodpovědný přístup | Ruský ministr | Rezistence | Společnost Microsoft | Banky | Úspěšný podnikatel | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Genesis Capital Equity | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Nahrávací společnost | Burza | Mzda | Šéf burzy | Výrobce elektromobilů | Doporučení | Miliardy dolarů | IPO | Astrazeneca | Antimonopolní úřad | Student Agency | Společnost Sony | Měnový pár | Cenu plynu | Vienna Insurance Group | Opatření | Genesis Capital Growth | Státní fond | Energie | EP Power Europe | Volatilita akcií | Evropská komise (EK) | Prezident společnosti | Digital Currency Group (DCG) | BTC na burzy | Převzetí CME | Dow Jones | Měna | Nasdaq | Výrobce léků | Ministerstvo práce | Práce | Abú Zabí | Currency | Herbert Diess | Hal Finney | Čínské vlády | Lídři zemí | Private Equity Fund | Investment | Krize | Analýza ceny | VIAC | Bitcoin Trust | Spojené státy | FXbase | Taproot | Estée Lauder | Tendr | Kaiko | Kryptoměny | KKCG | Bělorusko | Podnik | MF | Zasedání Rady guvernérů | LMAX | Miliardář | Investiční doporučení | Kryptoměna ethereum | Úspěch | G7 | FX-cryptominers | Dušan Ševc | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Americká burza | Štěpení | Americká půjčovna kryptoměn | Tržby | Tranzit ruské ropy | Americká vláda | Ondřej Hartman | WhatsApp | Zákaz dovozu ruské ropy | Co je to bitcoin | FXstreet | Dánsko | Podniky | Rezignace | Motor Sič | Vyšetřování | dApps | Politici | Správa | Zlato | Mzdy | Platidlo | Ondřej Vičar | GPEF III | NZD | GreenBlocks | Automobilka Hyundai | Wall Street | Poradenství | Jakub Kraľovanský | Markit | ČR | CVCA | Důvěra v českou ekonomiku | Camelot | CNBC | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Pension Plan | Provident | Analytik | Tradeři | Krypto burza | Výnosy | BNB | Stravenkový paušál | Banka UBS | ČTK | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Crypto.com | Analýza | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Generativní umělá inteligence
Generativní umělé inteligence
Generické léky
Generování zisku
Generovat cash-flow
Generovat pasivní příjem
Generovat zisk
Generuje zisk
Generuje ztrátu
Gene Simmons

Následující klíčová slova

Genesis Blockchain FX
Genesis Capital
Genesis Capital Equity
Genesis Capital Growth
Genesis Coin
Genesis Global Capital
Genesis Global Holdco
Genesis Global Trading
Genesis Growth
Genesis Growth Equity
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít