Náklady na zajištění

Bulharsko míří do eurozóny. Mělo by se Česko přidat?
10.07.2025 Evropská unie je blízko přijetí další země do eurozóny. Bulharsko má podle ministrů financí členských zemí Unie splněno a od ledna 2026 se může stát 21. členem eurozóny. Česká republika zůstává nadále stranou měnové unie jako jedna z posledních zemí. Navzdory formálnímu závazku k jejímu přijetí neexistuje politická vůle, ani veřejná podpora. Část veřejnosti tento postoj dlouhodobě kritizuje jako promarněnou příležitost. Realita je však složitější. Díky promyšleným legislativním změnám a přirozenému vývoji může už dnes český soukromý sektor čerpat hlavní výhody společné měny, aniž by se země vzdávala vlastní měnové suverenity a čelila dalšímu tlaku na růst cen.

Hazard versus investice: Místo průměrného dluhu 400 tisíc by hráči mohli mít miliony
14.05.2025 V roce 2024 dosáhly vklady českých hráčů do hazardních her rekordní výše 983 miliard Kč, což představuje meziroční nárůst o 12,5 %. Ačkoliv bylo na výhrách vyplaceno 917,3 miliardy Kč, čistá ztráta českých hráčů činila 65,7 miliardy Kč. Pro srovnání, v roce 2023 prohráli Češi „pouze“ 59 miliard Kč. Průměrný dluh problémových hráčů je 400 tisíc Kč. V případě investování se tato částka může za 20 let zhodnotit na téměř 2 miliony Kč.

Trh loví v kalných vodách
18.03.2025 Chaotická hospodářská politika Bílého domu tlačí index S&P 500 na hranici únosnosti. Široký akciový index se krátce dostal do oblasti korekce, než se dvěma po sobě jdoucími dny růstu odrazil.

KÁVA roste o 4,6 % kvůli obavám z nabídky a amerických cel 📈
27.11.2024 Futures na arabiku rostou o 4,6 % na $323 kvůli šířícím se obavám z globálního nedostatku dodávek (sucho a horké počasí v Brazílii) a hrozbě zavedení cel na dovoz do USA. Ceny letos vzrostly o více než 70 %, což je nejvyšší úroveň od roku 1977. Pravděpodobně produkce arabiky v Brazílii příští sezónu poklesne, čímž se sníží již tak napjaté globální zásoby. Média navíc uvádějí, že američtí pražiči přispívají k napětí na trhu, protože reagují na slib Donalda Trumpa zavést od ledna 2025 cla na širokou škálu zboží.

Euru nikdo nevěří
25.10.2024 Situace by se mohla zhoršit, a pokud jde o Evropu, zcela jistě se zhorší, pokud se ve Spojených státech vrátí k moci Donald Trump. Podnikatelská aktivita v eurozóně se v říjnu téměř nezměnila a zůstala pod psychologicky důležitou úrovní 50, která značí pokles HDP. Mezitím hrozba republikánského protekcionismu, která se vznáší nad Evropou, žene kotace EUR/USD stále níže a níže.

Dědek: Každá země, která kdy vstupovala do eurozóny, měla z eura obavy
02.05.2024 Každá země, která kdy vstupovala do eurozóny, měla z přijetí eura obavy. Posléze si ale společná měna získala podporu místních obyvatel, řekl na dnešním kulatém stole k euru v Poslanecké sněmovně bývalý národní koordinátor pro zavedení eura Oldřich Dědek. Tuto skutečnost ilustroval na příkladu pobaltských států, kde je podle něj spokojenost s eurem po počáteční skepsi v současné době jedna z nejvyšších v eurozóně. Přijetím eura by Česká republika podle prezidentky firmy Petrof a členky Národní ekonomické rady vlády Zuzany Ceralové Petrofové dala také najevo, že patří na Západ.

České firmy by převážně uvítaly zavedení eura
23.04.2024 České firmy by většinou uvítaly zavedení společné evropské měny v Česku. Za výhodu eura považují zejména odstranění kurzového rizika a snížení transakčních nákladů. Jako rizikovou naopak vnímají společnou měnu z pohledu možného ručení za dluhy jiných států eurozóny. Vyplývá to z průzkumu společnosti Deloitte mezi českými podniky, jehož výsledky má ČTK k dispozici.

Yen bojuje za pravdu
27.03.2024 Pomohou jenu slovní intervence? Poté, co vyšlo najevo, že Bank of Japan hodlá přejít k normalizaci měnové politiky želvím tempem, pustili se býci páru USD/JPY do práce. Přiblížili pár na dosah ruky k úrovním z října 2022, které jsou nejvyšší za posledních 32 let. Oficiální Tokio si to nemohlo nechat líbit a naznačilo intervenci na forexovém trhu. Zastaví vládní rétorika kupce analyzovaného páru?

Fidelity International: Je „vyšší s delší splatností“ nově normální u korporátních dluhopisů?
18.05.2023 Náklady na financování pro firmy letos v důsledku rostoucích úrokových sazeb prudce stouply a v dohledu není cesty, jak z toho ven. Možná by bylo nejlepší se nyní připravit na nové prostředí, které jsou úroky vyšší a splatnost delší.

Karlova korunovace může být až pětkrát dražší než ta Alžbětina před sedmdesáti lety, hostů ale je čtyřikrát méně. Bezpečnostní náklady ale pokryje zvýšený turistický zájem a tržby hospod
07.05.2023 Náklady na korunovaci krále Karla III. se podle umírněných odhadů vyšplhají nejspíše na 100 milionů liber. To odpovídá 2,7 miliardy korun. Přitom korunovace Karlovy matky, královny Alžběty II., vyšla roku 1953 na 1,6 milionu liber, což v dnešních cenách odpovídá 47 milionům liber – po přepočtu do korun dle nynějšího kursu taková částka odpovídá 1,3 miliardy korun. Karlova korunovace je reálně, v očištění o inflaci, tedy více než dvakrát dražší než ta Alžbětina. A to minimálně.

Karlova korunovace může být až pětkrát dražší než ta Alžbětina před sedmdesáti lety, hostů přitom bude čtyřikrát méně. Nabobtnalé bezpečnostní náklady ale pokryje už jen zvýšený prodej potravin či suvenýrů
05.05.2023 Náklady na zítřejší korunovaci krále Karla III. se podle umírněných odhadů vyšplhají nejspíše na 100 milionů liber. To odpovídá 2,7 miliardy korun. Přitom korunovace Karlovy matky, královny Alžběty II., vyšla roku 1953 na 1,6 milionu liber, což v dnešních cenách odpovídá 47 milionům liber – po přepočtu do korun dle nynějšího kursu taková částka odpovídá 1,3 miliardy korun. Karlova korunovace je reálně, v očištění o inflaci, tedy více než dvakrát dražší než ta Alžbětina. A to minimálně.

Silná konkurence na trhu s dluhopisy
09.03.2023 VÝHLED: Inflační očekávání rostou, stejně jako očekávaná velikost a délka cyklu úrokových sazeb Fedu. To způsobilo prudký nárůst krátkodobých i dlouhodobých výnosů amerických dluhopisů, což má pro investory obecně negativní důsledky. Krátkodobé výnosy ve výši 5 % jsou pro střadatele přínosem, ale stále větší překážkou pro vlastnictví rizikovějších aktiv, zatímco výnosy desetiletých dluhopisů ve výši 4 % představují strop pro ocenění nejdražších akcií.

Dolar stoupá a dále roste vůči jenu
01.04.2022 Před zveřejněním klíčové zprávy o zaměstnanosti v USA, která by mohla Federálnímu rezervnímu systému pomoci rozhodnout, jestli příští měsíc zavede zvýšení úrokových sazeb a to až o 50 bazických bodů, v pátek vůči hlavním protějškům svůj růst rozšířil dolar, pokračoval také ve svém vzestupu vůči jenu.

Dopad zvýšení úrokových sazeb ČNB na trh s nemovitostmi
31.03.2022 „Česká národní banka s ohledem na vývoj inflace k dalšímu zvýšení úrokových sazeb přistoupit musela. Ačkoli s sebou tento krok přinese další zdražování hypoték, investičních i spotřebitelských úvěrů, moc jiných nástrojů, jak se pokusit tempo růstu cen zkrotit, ČNB nemá.

Centrální banky po celém světě jsou vážně znepokojeny nadhodnocenými nemovitostmi
26.11.2021 Čím vyšší je inflace, tím více se centrální banky obávají bublin na lokálních realitních trzích. Irská a německá centrální banka plánují přísnější regulaci komerčních nemovitostních fondů. Centrální banky po celém světě jsou vážně znepokojeny nadhodnocenými nemovitostními fondy

Zajistěte si investici proti měnovému riziku
10.12.2019 Běžný investor hodnotí výkonnost svých investic primárně v domácí měně. Pokud se rozhodneme pro nákup cizoměnových aktiv, je nezbytné zajímat se rovněž o vývoj měnových kurzů, nikoli pouze o cenu samotného instrumentu. Kromě tržního rizika (spojeného s nejistotou budoucí tržní ceny aktiva) a jiných se totiž vystavujeme také riziku kurzovému (představující nejistotou ohledně vývoje budoucího tržního kurzu).

Fidelity International: Dluhopisy s investičním stupněm – odolné vůči oslabení akciových trhů
21.11.2018 Tržní volatilita v říjnu narostla a Andrea Iannelli, ředitel investic Fidelity International, vidí jako příležitost dluhopisy s investičním stupněm, které odolávají oslabení akciových trhů. Zejména oceňuje ty asijské a velmi pozitivně vnímá Evropu. Zajímavé příležitosti vidí i v Británii s ohledem na potíže při projednávání Brexitu. Dodává, že období výrazného akciového oslabení je sice zpravidla předpovídáno širšími spready, ale to, zda jejich rozšiřování zaznamenané v roce 2018 bude předzvěstí něčeho zlověstnějšího, není zatím jasné.

Výhled Fidelity International na závěr roku 2017: atraktivní dluhopisy s vysokým výnosem
23.11.2017 Pokračující poptávka po výnosech nahrává podle odborníků z Fidelity International dluhopisům s vysokým výnosem a rizikovějším aktivům. Současná situace je charakterizována silným ekonomickým růstem, nízkou inflací, silnými korporátními fundamenty a optimistickými, nicméně stále obezřetnými, centrálními bankami.

Jak si vytvořit vlastní zajištěný fond
02.08.2016 Nedávno jsem četl srovnání zajištěných fondů. Samotný obsah mě příliš nezaujal, ale napadlo mě, že bych bez problémů mohl vytvořit podobný „fond“ bez zbytečných poplatků. Asi bych ho nazval LYNX DOD High Yield USD zajištěný fond. Zní to dobře, ne? Jak tedy takový fond vytvořit?

GBP/USD vystoupil na letošní maximum
23.06.2016 Britská libra se dnes vyšplhala na letošní maximum vůči americkému dolaru a k růstu jejího kurzu přispělo očekávání, že britští voliči v referendu odmítnou takzvaný brexit, tedy vystoupení Británie z Evropské unie. Na trhu nicméně zůstává napětí, náklady na zajištění před nadměrnými výkyvy kurzu libry v příštích 24 hodinách se tak vyšplhaly na nový rekord.

Británií otřásla vražda Jo Coxové, analýza EUR/USD
17.06.2016 Evropské burzy v pátek dopoledne rostou za podpory oživeného bankovního sektoru, čímž se vzpamatovaly z těžkých ztrát v předchozích seancích. Obchodníci částečně přisuzují zisky i dočasnému přerušení kampaně před referendem o setrvání Velké Británie v Evropské unii. Bankovní sektor je negativně zasažen referendem o Brexitu, protože opuštění Británie Evropské unie by pro oba tábory znamenalo prodloužené období nízkých úrokových sazeb.

Základy obchodování opcí 10: Opční řetězec
29.01.2015 Opční řetězec je nejjednodušší forma zobrazení ceny opcí určitého podkladu. Ve formě matice je velmi jednoduché najít cenové kotace pro jednotlivé expirační měsíce a realizační ceny.

Hojné zásoby, slabý ekonomický růst a silný dolar srazily komodity na kolena
10.12.2014 Komoditní index Bloomberg se propadl na nejnižší hodnotu za posledních pět a půl let. Ceny americké ropy WTI i severomořské ropy Brent se poté, co OPEC odmítla zahaájit ofenzívu, i nadále pohybují v oblasti medvědího trhu. Na ropných trzích nyní producenti svádí novou bitvu o udržení svého podílu na trhu.
Související klíčová slova:
Statistiky | Údaje z USA | LYNX | Vládní dluhopisy | Mezinárodní měnový fond | Kontraktní měsíc | EUR | Tempo růstu | Long pozice | Zkušenosti | Měnový kurz | Akciové trhy | Tržní volatilita | Institucionální hráči | Vývoj inflace | Rolování | Poplatky | Bank of Japan | Měny světa | Dow Jones Industrial | Aktiva | Matěj Novák | Forwardový kurz | Trend | Kolaps | Michala Moravcová | Opční prémie | Britská libra | Monarchie | Výkyvy | Zajištění kurzového rizika | Pravděpodobnost | Investment Management | Znehodnocení | Karlova korunovace | Dolarový index | Směrnice | Exchange | Výhled | Zdražování hypoték | Regionální měny | Zpomalující ekonomika | Rostoucí ceny | Zavedení eura v ČR | NIM | Přijetí | Pražírny | Brexit | Glencore | Plovoucí kurz | Saúdská Arábie | Snížení úrokových sazeb | Růst cen | Český rozhlas | Náklady na korunovaci krále Karla III. | Společné měny | Finanční dopady | Dividendy | Betfair | Obchodní seance | Hazardní hry | Financial Times | Buckinghamský palác | Zajištěný fond | Analýzy | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Vysoké riziko | Širší index S&P 500 | Příležitosti k nákupu | Britské akcie | Autonomie | Vývoj měnového páru | 1M | Hlasovací právo | Evropská měna | Bydlení | Saxo | Úrokový diferenciál měn | Vlastní měny | Capital Markets | Slovní intervence | Garance | Náklady | Úspěšné obchodování | Ekonomiky | Volatilita | Maďarsko | CZK | Reálné výnosy | Počasí v Brazílii | Donald Trump | Cenové hladiny | Inflace | Peníze | Technické hry | Opční strategie | Odhodlání | Brent | Politika | Očekávání | Expert | Vstupu do EU | Evropské burzy | Šance na úspěch | Zvýšení sazeb | Kurzová rizika | Realita | Oldřich Dědek | Války na Ukrajině | Dění na finančních trzích | Evropské měny | InstaForex | Globální ekonomiky | Inverze výnosové křivky | Investment management | CZK/EUR | Forwardové body | Nákupy | Růst | Koruna | Příležitosti | EUR/CZK | MiFID II | Poplatek | Cebr | Nižší úroky | Náklady na korunovaci krále | Investovaný kapitál | Použití finanční páky | Obligace | Problémy české ekonomiky | CL | Čech | Bezpečného útočiště | Pochybnosti | Zpráva | Ratingová agentura | Accendo Markets | Portu | Velká Británie | Kurzové sázky | Long | Kontrakty | Evergrande | Korunovace | Lira | Graf | Dolary | Pozitivní vývoj | Vývoj měnového páru GBP/USD | Dlouhodobé investování | EURCZK | FTSEurofirst 300 | Investujte zodpovědně | Trh | Centrální banky | Výnosy desetiletých dluhopisů | Zkušenost | Postavení na trhu | Rozdílové smlouvy | Index | Vyšší náklady | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Odpůrci eura | Nabídka | USA | Eura | Komise | Nejistoty | Rovnováhy | Počasí | Bílý dům | Kapitál | Posílení | Úrokové sazby | Sentiment investorů | S&P | Společná měna | Unie | Hlavní ekonom | Výnosové křivky | Hedgeové fondy | Lukáš Kovanda | Sázky | Vstup do eurozóny | Akciové indexy | Vice | Komoditní index | Soukromý sektor | Střadatelé | Řetězec | Závazek | Wall Street Journal | Opatření | Správci aktiv | Náklady na zajištění kurzového rizika | Americká měna | Další růst | Omezení pákového efektu | Zajištění proti riziku | Americká centrální banka | Společnosti | Koordinátor pro zavedení eura | Futures | Hospodářská politika | Schönfeld & Co | Česká koruna | Dopady války na Ukrajině | Ropa | High Yield | ComRes | Ropa Brent | Obchodní války | Bohatství | Stratégové | Akciový index | Standard Chartered | Nomura | USDCZK | Zranitelnost eurozóny | Americké úrokové sazby | Burze | Tržní sentiment | Maloobchodní tržby | Kartel OPEC | Hazard | Kurz koruny | Petrof | Podnikatelé | Zpomalení globální ekonomiky | Běžný investor | Největší ekonomika | Investice do akcií | Equity | Analytici | Kostarika | Stříbro | Obchodovat | Marketingová komunikace | Základy obchodování | Odstranění kurzového rizika | Dopad kurzového pohybu | Finance | Pozornost trhu | Přijetí eura | ETF | Kapitálové trhy | Cena opce | Dluhopisy | Obchodníci | Poptávka | Analytik Portu | Bulharsko | Riziko poklesu cen | Uchovatel hodnoty | UBS | Rok 2025 | FTSEurofirst | Měnové zajištění | MIFID | Bankéři | 3М | Softwarové firmy | Podnikání | Vnitřní hodnota | Výherní automaty | Problémy | Martin Wasyliw | Výkyvy kurzu libry | Conseq Investment Management | Overnight | Česká národní banka (ČNB) | Spojené státy | Vývoj | Ole Hansen | Dlužníci | Úroková sazba | CEBR | Managed Money | Slevy | Časová hodnota | Poskytování úvěrů | Plánování | Mountain Pacific Group | Short pozice | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Normalizace měnové politiky | Průměrný výnos | Pandemie | Volby | Konsolidace | Měnové politiky | Německé banky | Sazby ČNB | Ceny nemovitostí | Rostoucí úrokové sazby | Likvidita na trhu | Výnosy | Investování do podílových fondů | Horizon Therapeutics | Ekonomická situace | Hazardní hráči | Vývoj měnových kurzů | Značná rizika | Kapitálové rezervy | Výsledek referenda | Investiční strategie | Dow Jones | Bezpečný přístav | Národní banka | Centrální bankéři | Akcie těžařských společností | Americká centrální banka FED | Irská centrální banka | Miliardy dolarů | Ceteris paribus | Investiční doporučení | Podnikání na kapitálovém trhu | Silná koruna | Miliardy korun | Růst mezd | Nákup put opce | Sazby | Byznysmeni | Americký index S&P 500 | Deloitte | Komise v přenesené pravomoci | Dovoz do USA | Británie | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Prémiové nemovitosti Miloše Filipa | Podíl eura | Regulátor | Průzkum | Firmy | Zajištění | Cena ropy brent | Manažeři | Základy obchodování opcí | Investování | Fed | Zajištění proti kurzovému riziku | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Hry | Trhy | Trade | Potencionální zisk | FTSE | Rizika | Eurozóna | Fond | Prémiové nemovitosti | Globální trhy | Zasedání centrální banky | Zahraniční měny | Riziková aktiva | Ministerstvo financí | Citrix | Nákup cizoměnového aktiva | Náklady na korunovaci | Ekonomický růst | Forexový trh | Komodity | Mzdy | Poradenství | Nestlé | Automaty | Americká ropa WTI | Společnost | Evropské trhy | Finanční regulátor | Ztráta | Severomořská ropa | Vyšší transparentnost | Institucionální investoři | Conseq | Obchod | Silná konkurence | Obchodování opcí | Schönfeld & Co Prémiové nemovitosti | Riziko | Analytik | Trinity | Právo | JPY | Transakce | LTV | Turecká lira | Portfolio | Nástroj | GBP | Lukáš Raška | Risk | Ceny | Spotový kurz | EMEA | Financování | Propad ekonomiky | Recese | Pokles | FTSE 100 | COT report | Války | Impuls | Bundesbank | Centrální banka | WTI | Evropské centrální banky | Zajištění portfolia | EUR/JPY | Libra | Paříž | Stratég | Index FTSEurofirst 300 | Kurzové riziko | Anomálie | Obchodování s opcemi | Náklady na financování | Výnos | ERM | CEO | 256/2004 | Trinity Bank | Úrokové sazby ECB | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Posílení koruny | Vietnam | Ceny akcií | Cena akcií | Energetická krize | GBP/USD | Vzácné kovy | BOSSA | Horizon | Káva | Zisk | ČNB | Bundesbanka | ExxonMobil | Dovoz | Nemovitostní fondy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Úroky | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Prémie | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Byty | Francie | Předpověď | Údaje | Exchange Traded Fund | Medián | xStation5 | ProCent | RBC | Japonsko | Marže | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Chorvatsko | Situace | Portfolio manager | Růst dolaru | Tržby | Stagnace | Konsensus | ERM II | Dluhy | Vrcholy | Podnikatelská aktivita | Guvernér | Expirace | Cizí měny | Dividenda | Spready | HDP | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Yield | Investování je rizikové | Etoro | Loterie | Brazílie | Měnové unie | Domácí měny | ČTK | Retail | Vyšší úroveň | Ztráty | Česká národní banka | Technický výhled | Coffee | Úrokové sazby ČNB | FOMC | Akcie | NERV | Výhody | Podniky | EasyChange | SPOT | Index cen | Češi | Vývoz | Reuters | Globální ekonomika | Technologie | Prognózy | Euro k americkému dolaru | Kurz | Druhá největší ekonomika | Daně | RBC Capital | Jádrová inflace | Panevropský index | Pokladniční poukázky | Jiné měny | Výsledky | Investice | Business | Pro investory | Fidelity | Podnikatelské aktivity | Rally | Investujte | Konkurence | Komoditní stratég | Komunikace | Call opce | Zisky | ECOFIN | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Dluhopisové trhy | Fondy | Čistá ztráta | Krátkodobé výnosy | ODS | Prodej EUR | Amgen | Měny | Ropa WTI | Burzy | Hospodářský růst | YouGov | České firmy | Společnost Intel | Zhodnocení | Neúspěch | Britská vláda | Odlesňování | Média | Výsledková sezóna | FedWatch | Špatné počasí | Plány | Konvergence | Sázení | TIM | Energie | Investiční | Příjmy | Prodej | Bloomberg | Guvernér centrální banky | Evropská unie | Pákový efekt | Finanční nástroje | Devizové kurzy | ICE | Míra | Korekce | Expirace opce | Tržní ceny | Riziko recese | Výkonnost | Průzkumy | Carry trade | Index S&P 500 | Short | Krize | High | Tým InstaForex | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | S&P 500 | JDE | Podpora | MT4 | Mexické peso | Cena | Německo | Rozpočet | Prime | Kurzy | IG | Sázkové kanceláře | Ekonomická data | Fidelity International | Úrokový diferenciál | Zavedení cel | Debata | Zlato | Ekonomika | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Intel | Ceny kávy | Likvidita | Banky | Vlády | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Fundamenty | Bankrot | Wall Street | Analýza | Ministr financí | ČR | XTB | Asijské akciové trhy | CAPEX | Pozice | Portfolia | Aktivity v eurozóně | Chevron | Výrobce čipů | Hospodářské cykly | Nemovitosti Miloše Filipa | Ozbrojený konflikt | Transparentnost | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Spokojenost | Tržní očekávání | OPEC | Sentiment | Experti | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Spotřebitelé | Polsko | Index Dow Jones | Modelový příklad | Saxo Bank | Opční prémium | Put opce | Nařízení | Zavedení eura | The Wall Street Journal | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Ben Laidler | Vývoj měnového páru EUR/JPY | USD | Občané | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Trh s nemovitostmi | Tokio | Kabinet | Doji | D1 | Silný dolar | Index britských akcií FTSE 100 | 3M | Hlavní úroková sazba | Cena ropy | Obavy z recese | Pokles HDP | Propad | Britské libry | Francouzské volby | Finanční ztráty | Economic | Nemovitosti | Markets | CME | Makroekonomické údaje | Opce | Investment | Česká republika | Indexy | Zajištění bezpečnosti | Americký dolar | Makro | Evropská centrální banka | Německá centrální banka | ECB | Sazby ECB | Splatnost | Doporučení | Inflační očekávání | Body | Turistický ruch | ROCE | Referendum | RBC Capital Markets | Cykly | EU | Bankovní sektor | Miliardy | Společná evropská měna | Spekulanti | Prodeje | Setrvání Británie v EU | Investor | USD/JPY | Put | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Ukazatele | Měnový pár | Emitenti | Banka | Vlastnictví | Zvýšený zájem | COT | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot