Středa 29. listopad 2023 16:10
reklama
Purple Jak na hedging v praxi
reklama
Purple Jak na hedging v praxi
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Instaforex krypto ebook

Klíčová slova - Praní špinavých peněz

C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

MMF, SB a BIS budou spolupracovat v oblasti digitálních měn a aktiv

29.11.2023 Tři základní světové finanční instituce - Mezinárodní měnový fond (MMF), Světová banka (SB) a Banka pro mezinárodní platby (BIS) - budou poprvé spolupracovat na takzvané tokenizaci některých finančních nástrojů, které jsou základem jejich globální práce. Uvedla to dnes úřednice BIS Cecilia Skingsleyová. Tokenizace je proces přeměny běžných aktiv na unikátně kódované tokeny.
C:\fakepath\trader-28112023-37-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.11.2023 1) Čínský prodejce módního oblečení Shein podal ve Spojených státech v utajení žádost o vstup na akciovou burzu. Uvádějí to zdroje agentury Reuters. Firma plánovala vstup na burzu několik let, ale plán téměř dvakrát zastavila. Rozhodnutí tohoto giganta v oblasti rychlé módy nyní přichází v době, kdy širší trh s novými primárními veřejnými nabídkami akcií (IPO) upadá.
C:\fakepath\Binance-Zhao.png

Soudce rozhodl, že bývalý šéf kryptoměnové burzy Binance musí zatím zůstat v USA

28.11.2023 Bývalý šéf kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, který minulý týden přiznal vinu za porušování amerických zákonů proti praní špinavých peněz, musí prozatím zůstat ve Spojených státech. Podle agentury Reuters o tom rozhodl federální soudce.
C:\fakepath\Binance2.jpg

Nansen: Investoři za den vybrali z kryptoměnové burzy Binance 956 milionů USD

23.11.2023 Investoři vybrali z kryptoměnové burzy Binance za 24 hodin asi 956 milionů dolarů (21,4 miliardy Kč). S odvoláním na data analytické společnosti Nansen o tom ve středu odpoledne informovala agentura Reuters. Největší kryptoměnové burze stále zbývají aktiva za 65 miliard dolarů. Zakladatel burzy Changpeng Zhao se v úterý přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz i americké sankce. Binance zaplatí v USA pokutu 4,3 miliardy dolarů a musí ze země odejít.
C:\fakepath\Binance.jpg

Pochybení v Binance podle úřadů umožňovala s bitcoiny obchodovat i teroristům

22.11.2023 Světově největší kryptoměnová burza Binance měla natolik laxní kontrolu transakcí, že ji k převádění miliard dolarů využívali teroristé i hackeři a léta sloužila k obcházení sankcí. V úterý to oznámil odbor finanční kriminality FinCEN při americkém ministerstvu financí. Zakladatel kryptoměnové burzy Changpeng Zhao se v úterý přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz i americké sankce.
C:\fakepath\trader-22112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.11.2023 1) Zakladatel největší světové kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, v branži označovaný podle začátečních písmen svého jména jako CZ, se včera přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz a americké sankce. Souhlasil také, že zaplatí pokutu 50 milionů dolarů (1,1 milionu Kč) a následně oznámil, že odstoupil z funkce generálního ředitele. Firmu nyní musí na tři roky opustit, stojí v soudním spisu. Podle agentury Reuters jde o součást rozsáhlé dohody s ministerstvem spravedlnosti, která má zajistit, aby společnost nadále fungovala.
img

Technická analýza BTC/USD na 22. 11. 2023

22.11.2023 Binance Holdings a Changpeng Zhao uznali občanskoprávní obvinění vznesené proti nim. Changpeng Zhao, zakladatel kryptoměnové burzy Binance, souhlasil s odchodem z funkce generálního ředitele a přiznal se k "porušení požadavků proti praní špinavých peněz". To vše v rámci vypořádání, na kterém se podílelo ministerstvo financí. Vyjednané vyrovnání mezi oběma stranami umožňuje Binance pokračovat v činnosti. Přesto je to další rána, kterou komise uštědřila trhu s kryptoměnami.
C:\fakepath\Binance-Zhao.png

Zakladatel Binance Changpeng Zhao odstoupil z funkce generálního ředitele

22.11.2023 Zakladatel největší světové kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, v branži označovaný podle začátečních písmen svého jména jako CZ, se včera přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz a americké sankce. Souhlasil také, že zaplatí pokutu 50 milionů dolarů (1,1 milionu Kč) a následně oznámil, že odstoupil z funkce generálního ředitele. Firmu nyní musí na tři roky opustit, stojí v soudním spisu. Podle agentury Reuters jde o součást rozsáhlé dohody s ministerstvem spravedlnosti, která má zajistit, aby společnost nadále fungovala.
img

Denní shrnutí: Zápis FOMC bez většího dopadu na trhy, první snížení pravděpodobně v polovině roku 2024

21.11.2023 Podle zápisu z jednání FOMC zveřejněného ve 20:00 byli bankéři jednomyslní v rozhodnutí zachovat úroveň úrokových sazeb.
C:\fakepath\trader-21112023-58-zm.jpg

WSJ: Šéf Binance plánuje odstoupení a přiznání viny za praní špinavých peněz

21.11.2023 Generální ředitel největší světové kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, v branži označovaný podle začátečních písmen svého jména jako CZ, plánuje odstoupit z funkce a přiznat vinu za porušení amerických zákonů proti praní špinavých peněz. Firma, kterou zakládal, také souhlasí, že zaplatí Spojeným státům pokutu 4,3 miliardy dolarů (asi 96,5 miliardy Kč). S odkazem na zdroje obeznámené se situací o tom na svém webu píše deník The Wall Street Journal (WSJ). Podle jeho zdrojů takový krok může zachovat schopnost společnosti pokračovat v další činnosti.
img

BREAKING: Zakladatel Binance Changpeng Zhao souhlasí s odstoupením - WSJ

21.11.2023 Zakladatel Binance Changpeng Zhao souhlasí s tím, že odstoupí, a společnost také přizná pochybení a souhlasí se zaplacením pokuty ve výši 4,3 miliardy dolarů za porušení trestních požadavků USA proti praní špinavých peněz, což je dohoda, která může zachovat schopnost společnosti pokračovat v činnosti - uvedl WSJ.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

ČNB žádá, aby obchodníci s kryptoaktivy vyjádřili zájem o registraci

21.11.2023 Česká národní banka (ČNB) vyzvala poskytovatele služeb souvisejících s kryptoaktivy, aby dali najevo, zda budou mít zájem o získání povolení k činnosti na českém trhu. Na základě vyjádřeného zájmu připraví vzdělávací aktivity pro tuto oblast a bude koordinovat své činnosti při poskytování registrací, uvedla ČNB na svých internetových stránkách. Regulace obchodu s kryptoaktivy začne platit v příštím roce na základě evropského nařízení označovaného zkratkou MiCA.
C:\fakepath\Binance2.jpg

Bloomberg: USA žádají po Binance přes čtyři miliardy USD za ukončení vyšetřování

21.11.2023 Americké ministerstvo spravedlnosti v návrhu dohody o ukončení několikaletého vyšetřování největší světové kryptoměnové burzy Binance požaduje, aby firma Spojeným státům zaplatila více než čtyři miliardy dolarů (zhruba 90 miliard Kč). Informovala o tom včera agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené s jednáním mezi ministerstvem a firmou Binance.
img

Denní shrnutí: Wall Street roste díky Microsoftu

20.11.2023 Akciové indexy na začátku posledního celého listopadového týdne posílily. Pozitivní sentiment souvisí s větší jistotou, že Fed a ECB nebudou zvyšovat sazby, a v souvislosti s možným příměřím na Blízkém východě.
img

BREAKING: Ministerstvo spravedlnosti USA s navrhovaným vyrovnáním s Binance

20.11.2023 Americké ministerstvo spravedlnosti požaduje po kryptoměnové burze Binance více než 4 miliardy dolarů v rámci navrhovaného urovnání několikaletého vyšetřování možného praní špinavých peněz, bankovních podvodů a porušování sankcí, uvedla agentura Bloomberg. Krátce po tomto oznámení byl zaznamenán nárůst volatility na burze Binancoin. První vlna poklesu byla rychle negována a kryptoměna aktuálně mezidenně posiluje o 8,5 %.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 20. listopadu 2023

20.11.2023 Díky rostoucímu zájmu o kryptoměny se o nich hodně mluví i v mocenských centrech. Jednotlivé země zvažují různé přístupy ke kryptoměnám a vědí, že jde o natolik velké téma, že ho už nelze ignorovat. Latinskoamerický stát Salvador dokázal, že zavést BTC jako zákonné platidlo je naprosto reálné.
C:\fakepath\falcon-15112023-uvod.png

Falcon Broker - recenze, poplatky a hodnocení

15.11.2023 Na trh se právě řítí nový online makléř s názvem Falcon Broker. Přináší mimo jiné také zajímavou nabídku pro obchodníky s vysokým kapitálem. Anebo pro ty, kterým se jednoduše daří. Zajímá vás, zda je to vhodný broker právě pro vás? To zjistíte v naší recenzi. Společně se v ní podíváme na to, co přesně můžete od tohoto brokera očekávat.
C:\fakepath\trader-08112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.11.2023 1) Británie dnes rozšířila seznam protiruských sankcí o dalších 29 jednotlivců a firem, zaměřila se přitom zejména na ropný průmysl a obchod se zlatem. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Podle ministra zahraničí Jamese Cleverlyho by měla nová opatření ztížit fungování těm, kdo pomáhají dosavadní sankce obcházet.
C:\fakepath\trader-07112023-45-zm.png

Při nákupu kryptoměn lze z nedbalosti spáchat praní špinavých peněz

07.11.2023 Při nákupu a prodeji kryptoměn se lze z nedbalosti dopustit trestného činu legalizace výnosů z trestné činnosti, tedy praní špinavých peněz. Člověk se tak může vystavit nejen nebezpečí trestního stíhání, ale i uznání viny a uložení trestu u soudu. Dnes před tím v tiskové zprávě varoval mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Upozornil, že jeho instituce se s podobnými případy setkává stále častěji.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. října 2023

30.10.2023 Náměstek amerického ministra financí Wally Adeyemo v pátečním projevu potvrdil, že kryptoměny hrají významnou, ale pořád poměrně malou roli v globálních operacích financujících terorismus. Jeho slova jsou v jasném protikladu k tvrzení kongresmanů, kteří začátkem měsíce uvedli, že Hamás dostal podporu ve výši 130 milionů dolarů ve formě kryptoměn.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Podle analýz kryptoměnu bitcoin využívá po celém světě kolem 210 milionů lidí

29.10.2023 Vybrané údaje o kybernetické měně bitcoin (před 15 lety, 31. října 2008, tehdy ještě anonymní vývojář Satoši Nakamoto zveřejnil článek "A Peer-to-Peer Electronic Cash System", ve kterém popsal technologii, na základě které vznikl později bitcoin):
C:\fakepath\trader-29092023-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.09.2023 1) Česko získá od 1. října 2025 na čtyři roky pozici viceprezidenta Evropské investiční banky (EIB). Dnes o tom v tiskové zprávě informovalo ministerstvo financí. Kdo se pozice ujme, zatím není jasné. Konkrétního kandidáta ještě bude muset vybrat vláda a následně schválit i Rada guvernérů EIB tvořená zástupci členských zemí této instituce Evropské unie.
C:\fakepath\Arnault.jpg

Majitele LVMH a ruského miliardáře vyšetřují kvůli praní špinavých peněz

29.09.2023 Pařížská prokuratura vyšetřuje majitele luxusního koncernu LVMH, francouzského miliardáře Bernarda Arnaulta, a ruského podnikatele a miliardáře Nikolaje Sarkisova. Jsou podezřelí z praní špinavých peněz. Podle agentury Reuters to dnes potvrdil úřad prokurátora.
img

Technická analýza BTC/USD na 14. 9. 2023

14.09.2023 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzu (SEC), během konference Better Markets zopakoval svá varování před krypto průmyslem. Domnívá se, že nedodržení předpisů by mohlo mít dopad nejen na investory, ale také na širší finanční systém.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 12. září 2023

12.09.2023 Indie pracuje na regulačním rámci pro kryptoměny, založeném na doporučeních Mezinárodního měnového fondu (MMF) a Rady pro finanční stabilitu (FSB). Tato doporučení mohou v Indii během příštích šesti měsíců podpořit přijetí legislativy. Sidharth Sogani, generální ředitel společnosti Crebaco, která spolupracuje s vládními agenturami a ministerstvy, říká, že indická vláda pracuje na pětibodovém legislativním rámci pro kryptoměny. Představitelé Indie věří, že zákaz kryptoměn není dobrá cesta. Je tedy lepší využít doporučení MMF a FSB, která představují vhodný rámec pro rozhodnutí o dalším postupu.
C:\fakepath\trader-28082023-50-zm.jpg

WSJ: Kryptoměnová burza Binance zvažuje úplný odchod z ruského trhu

28.08.2023 Společnost Binance, která je největší kryptoměnovou burzou na světě, uvažuje o úplném odchodu z ruského trhu. S odvoláním na mluvčího podniku o tom dnes informoval americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. srpna 2023

04.08.2023 35letý hacker Ilya Lichtenstein a jeho manželka rapperka Heather Morgan, která si přezdívá "Krokodýl z Wall Street", se přiznali k účasti na spiknutí proti praní špinavých peněz, které souvisí s krádeží miliard dolarů v bitcoinech z kryptoměnové burzy Bitfinex.
img

Ranní shrnutí (04.08.2023)

04.08.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni, ale mimo minima seance. S&P 500 klesl o 0,25 %, Nasdaq se posunul o 0,10 % níže a Dow Jones se snížil o 0,19 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval přibližně o 0,4 % níže.
C:\fakepath\trader-02082023-46-zm.jpg

Podvodníci vylákali jménem kryptoměnové burzy Binance z Čechů až stovky tisíc Kč

02.08.2023 V Česku se šíří podvodné nabídky zneužívající jméno největší kryptoměnové burzy Binance. Nabídkou falešných investic podvodníci vylákali z lidí až stovky tisíc korun. Binance to dnes uvedla v tiskové zprávě. Oběti podvodů jsou podle ní často kontaktovány na sociálních sítích, přes e-mail i po telefonu.
img

Překonají digitální měny centrálních bank popularitu a růst Bitcoinu?

01.08.2023 V rozvíjejícím se prostředí digitálních financí upoutaly pozornost celého světa kryptoměny, zejména Bitcoin, které zpochybňují tradiční pojetí peněz a finančních systémů. S tím, jak kryptoměnové šílenství stále nabírá na obrátkách, se však objevil další koncept digitálních měn a to jsou digitální měny centrálních bank (CBDC).
img

Odradí zájem Wall Street o Bitcoin cypherpunky?

01.08.2023 S tím, jak si velké banky vytvářejí apetit po kryptoměnách, jsou uživatelé, kteří se zaměřují na ochranu soukromí, stále opatrnější vůči nováčkům.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 28. července 2023

28.07.2023 Kuvajt vyhlásil úplný zákaz investic do kryptoměn. Připojil se tak k deseti dalším zemím na Blízkém východě a v severní Africe, které nepovolují investice do digitálních aktiv.
C:\fakepath\Binance.jpg

Kryptoměnová burza Binance stáhla žádost o získání licence v Německu

26.07.2023 Společnost Binance, která je největší kryptoměnovou burzou na světě, stáhla žádost o získání licence v Německu. To naznačuje, že přehodnocuje plány na okamžitou expanzi v souvislosti s přísným postojem regulačních orgánů vůči tomuto odvětví, uvedla dnes agentura Reuters. Upozornila také na svoji informaci z minulého měsíce, podle které německé regulační orgány burze sdělily, že jí neudělí licenci na úschovu kryptoměn.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 12. července 2023

12.07.2023 Britský úřad pro finanční dohled – Financial Conduct Authority (FCA) – zkontroloval od začátku letošního roku už 34 bankomatů. U 26 z nich nařídil zrušení.
img

Evropská unie reguluje trh s kryptoaktivy. Cílem je poskytnout jistotu a ochranu investorům

29.06.2023 Dnešním dnem vstupuje v platnost nařízení o trzích s kryptoaktivy (MiCA). Evropská unie se tak stala jednou z prvních jurisdikcí na světě, která ustanovuje právní rámec pro obchodování s digitálními aktivy. Nařízení MiCA bude upravovat především ty oblasti, na které se nevztahují stávající právní předpisy v oblasti finančních služeb.
C:\fakepath\trader-23062023-43-zm.jpg

Binance má podle úřadu přestat v Belgii nabízet služby v oblasti virtuálních měn

23.06.2023 Belgický úřad pro regulaci finančních trhů (FSMA) nařídil největší světové kryptoměnové burze Binance, aby v Belgii přestala s okamžitou platností nabízet veškeré služby v oblasti virtuálních měn. Úřad to uvedl v dnešní tiskové zprávě.
C:\fakepath\Binance2.jpg

Kryptoměnovou burzu Binance ve Francii vyšetřují, i kvůli praní špinavých peněz

16.06.2023 Největší kryptoměnovou burzu Binance vyšetřují francouzské úřady, podle kterých nezákonně poskytovala služby v oblasti digitálních aktiv. Firmu také podezřívají z praní špinavých peněz. Specializovanému webu CoinDesk to dnes potvrdila francouzská prokuratura. Binance je u francouzského finančního regulátora AMF registrována od května 2022 jako poskytovatel služeb v oblasti digitálních aktiv. Byla to první taková registrace v Evropě.
C:\fakepath\Binance.jpg

Kryptoměnová burza Binance opouští nizozemský trh, nemohla se tam registrovat

16.06.2023 Největší kryptoměnová burza Binance opouští nizozemský trh, protože se u místního regulačního orgánu nemohla zaregistrovat jako poskytovatel služeb v oblasti virtuálních aktiv. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Nizozemský regulátor na žádost agentury Reuters o komentář zatím nereagoval. Ve středu kyperská divize firmy Binance požádala o vyřazení z kyperského registru poskytovatelů služeb v oblasti kryptoaktiv.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. června 2023

02.06.2023 Katar nečiní dostatečné kroky proti krypto firmám, které porušují zákaz vyhlášený v roce 2019. Tento názor vyjádřil ve středeční zprávě globální úřad pro boj proti praní špinavých peněz.
img

Jsou digitální měny centrálních bank (CBDC) lepší než kryptoměny?

26.05.2023 V rozvíjejícím se prostředí digitálních financí upoutaly pozornost celého světa kryptoměny, které zpochybňují tradiční pojetí peněz a finančních systémů. S tím, jak kryptoměnové šílenství stále nabírá na obrátkách, se však objevil další koncept digitálních měn a to jsou digitální měny centrálních bank (CBDC).
C:\fakepath\trader-23052023-32-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.05.2023 1) Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů cenných papírů IOSCO navrhuje první sadu pravidel pro regulaci kryptoměnových aktiv a digitálních trhů. Podle agentury Reuters chce po loňském pádu kryptoměnové burzy FTX více ochránit spotřebitele. Kryptoměnové odvětví, které se obvykle musí řídit pouze kontrolami proti praní špinavých peněz, samo volá po globálním přístupu k regulaci, protože různé státy mají různá pravidla. S vlastní regulací přišla tento měsíc už Evropská unie.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Mezinárodní regulační úřad navrhuje první sadu pravidel pro regulaci kryptoměn

23.05.2023 Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů cenných papírů IOSCO navrhuje první sadu pravidel pro regulaci kryptoměnových aktiv a digitálních trhů. Podle agentury Reuters chce po loňském pádu kryptoměnové burzy FTX více ochránit spotřebitele. Kryptoměnové odvětví, které se obvykle musí řídit pouze kontrolami proti praní špinavých peněz, samo volá po globálním přístupu k regulaci, protože různé státy mají různá pravidla. S vlastní regulací přišla tento měsíc už Evropská unie.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 19. května 2023

19.05.2023 FATF (Financial Action Task Force) je mezivládní organizace zabývající se bojem proti mezinárodnímu praní špinavých peněz, a to i prostřednictvím kryptoměn. Má vlastní šedý seznam, na kterém jsou země a organizace vyžadující intenzivnější sledování. Mohou na něm být i země a instituce, které FATF považuje za příliš pasivní v boji proti praní špinavých peněz a financování terorismu (a za takové se považuje i používání kryptoměn). Do loňského října byl na seznamu i Pákistán.
C:\fakepath\trader-17052023-40-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.05.2023 1) Bitcoin, ether a další kryptoměny by měly být regulovány jako hazardní hry, a to kvůli značným rizikům, která představují pro spotřebitele. Ve své dnešní zprávě to uvedl finanční výbor britského parlamentu. Británie nyní připravuje svá první pravidla pro kryptoměny, na něž se zatím vztahují pouze opatření proti praní špinavých peněz, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Kryptoměny by se podle britských zákonodárců měly regulovat jako hazard

17.05.2023 Bitcoin, ether a další kryptoměny by měly být regulovány jako hazardní hry, a to kvůli značným rizikům, která představují pro spotřebitele. Ve své dnešní zprávě to uvedl finanční výbor britského parlamentu. Británie nyní připravuje svá první pravidla pro kryptoměny, na něž se zatím vztahují pouze opatření proti praní špinavých peněz, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

EU zavádí nejpřísnější regulaci trhu s kryptoměnami, zbytek světa zatím zaostává

16.05.2023 Výběr informací o kryptoměnách a jejich regulaci (státy Evropské unie dnes definitivně schválily pravidla regulace trhů s kryptoměnami, která zavádějí dosud nejpřísnější mezinárodní standard pro obchodování na trhu s virtuálními aktivy):
C:\fakepath\trader-16052023-30-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.05.2023 1) Státy Evropské unie dnes definitivně schválily pravidla regulace trhů s kryptoměnami, která zavádějí dosud nejpřísnější mezinárodní standard pro obchodování na trhu s virtuálními aktivy. Zprostředkovatelé budou díky nové normě shromažďovat údaje o prodávajících a kupujících, což má zabránit praní špinavých peněz či zkomplikovat obcházení unijních sankcí. Informovala o tom Rada EU, která zastupuje členské země.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

EU schválila nejpřísnější regulaci trhu s kryptoměnami na světě

16.05.2023 Státy Evropské unie dnes definitivně schválily pravidla regulace trhů s kryptoměnami, která zavádějí dosud nejpřísnější mezinárodní standard pro obchodování na trhu s virtuálními aktivy. Zprostředkovatelé budou díky nové normě shromažďovat údaje o prodávajících a kupujících, což má zabránit praní špinavých peněz či zkomplikovat obcházení unijních sankcí. Informovala o tom Rada EU, která zastupuje členské země.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 10. května 2023

10.05.2023 Krypto průmysl je v mnoha zemích oblastí, která je stále neregulovaná. Politici z celého světa přemýšlejí, jak se k této problematice postavit. Některé země vidí v kryptoměnách velký potenciál, a když jim nepomáhají, alespoň jim nebrání v činnosti. Jiné se snaží získat něco do rozpočtu a zavádějí daně, které, jak se ukazuje, jsou naprosto neúčinné. Existuje i velká skupina zemí, které jsou kryptoměnám nakloněny rozhodně nepříznivě, nebo proti nim dokonce bojují. Poslední skupina, pro kterou je krypto průmysl problém, právě získala nového člena.
C:\fakepath\Bittrex.jpg

Kryptoměnová burza Bittrex po obvinění v USA vyhlásila bankrot

09.05.2023 Kryptoměnová burza Bittrex v pondělí ve Spojených státech vyhlásila bankrot a požádala soud o ochranu před věřiteli. K tomuto kroku přistoupila tři týdny poté, co ji americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) obvinila, že provozuje neregistrovanou burzu cenných papírů. Firma dodala, že její bankrot nebude mít dopad na společnost Bittrex Global, která obsluhuje zákazníky mimo Spojené státy, uvedla agentura Reuters.
img

Bitcoin je zpět nad 29,000 USD

04.05.2023 Bitcoin a Ethereum během čtvrtečního ranního obchodování v Asii vzrostly, přičemž většina ostatních kryptoměn z první desítky non-stablecoinů byla smíšená.
img

Bitcoin: Co se regulátoři chystají omezit v krypto průmyslu

26.04.2023 Aktuální rok na trhu s kryptoměnami probíhá "pod záštitou" regulace, nebo pokusy o její zavedení. Poté, co Evropský parlament odhlasoval nařízení MiCA, chce nyní britský Financial Conduct Authority (FCA) spolupracovat s kryptoměnovými firmami na vytvoření regulace. Uvedla to v úterý výkonná ředitelka Sarah Pritchardová na konferenci City Week v Londýně.
C:\fakepath\trader-25042023-27-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.04.2023 1) Jihokorejská prokuratura obvinila spoluzakladatele kryptoměnové společnosti Terrraform Labs Daniela Sina z podvodu a dalších trestných činů. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Někdejší šéf Terrraform Labs To Kwon byl obviněn už loni, minulý měsíc ho zatkla policie v Černé Hoře a o jeho vydání usilují Jižní Korea a Spojené státy.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB udělila pokutu ING Bank za porušení zákona proti praní špinavých peněz

25.04.2023 Česká národní banka (ČNB) udělila pětimilionovou pokutu ING Bank za porušení zákona proti praní špinavých peněz. ING Bank nezavedla účinné postupy pro identifikaci a kontrolu klientů, vyplývá z dokumentů na internetových stránkách ČNB. Na udělení pokuty dnes upozornil deník E15. Vyjádření banky ČTK zjišťuje.
img

Jak suverénní vlády využívají kryptoměny, aby se vyhnuly sankcím?

21.04.2023 Podle rostoucího počtu důkazů, které shromáždila společnost Chainalysis, se kryptoměny používají k obcházení ekonomických sankcí. Nejedná se o novou záležitost, ale problém se stupňuje. Většina nelegálních finančních prostředků v posledních měsících proudila mezi Binance a největší íránskou kryptoburzou Nobitex. A většina transakcí údajně probíhala v nenápadné kryptoměně TRON, která uživatelům usnadňuje utajení identity.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. dubna 2023

21.04.2023 Regulační balíček pro kryptoměnový trh Evropské unie Markets in Crypto Assets (MiCA) by měl v plném rozsahu vstoupit v platnost v lednu 2025. Evropský parlament schválil legislativní návrh drtivou většinou hlasů.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Evropský parlament schválil první soubor opatření pro kryptoměny na světě

20.04.2023 Evropský parlament (EP) dnes drtivou většinou schválil nařízení MiCA, což jsou pravidla regulace kryptoměnových trhů. Je to první ucelenější sada předpisů pro kryptoměnové odvětví na světě, uvedla agentura Reuters. EP schválil i další opatření, která se v odvětví kryptoměn zaměřují na boj proti praní špinavých peněz. Europoslanci za Českou pirátskou stranu opatření kritizují, chtějí zachovat určitou míru anonymity.
img

Hong Kong podporuje kryptoměny, americký regulátor pokračuje v represích

12.04.2023 Zatímco se ostatní regulační orgány, jako například Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) ke kryptoměnám otočily zády, Hongkong si pevně stojí za svým odhodláním stát se novým kryptocentrem.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Asociace: Banky vypovídají bankovní účty firmám, které se zabývají kryptoměnami

11.04.2023 Banky postupně vypovídají bankovní účty všem firmám, které se zabývají kryptoměnami. Těm se tak výrazně komplikuje podnikání. Na tiskové konferenci to dnes řekl předseda České kryptoměnové asociace (ČKMA) František Vinopal. Asociace a její členové nyní podle něj pracují na společném postupu. Krajní, ale reálnou možností, je i přesun některých firem do zahraničí, dodal. Podle bank je obchodování s kryptoměnami rizikové z hlediska legalizace výnosů z trestné činnosti.
img

Jak z Česka udělat technologickou mocnost? Začněme třeba tím, že bitcoin & spol. budeme dani jako akcie

09.04.2023 Dnes platí, že se musí danit zisk z každého prodeje kryptoměny, tedy ať už za ni člověk kupuje jinou kryptoměnu, nebo ji převádí do konvenčních peněz typu korun, dur či dolarů. Do daňového přiznání je pak třeba uvést všechny příjmy z kryptoměn a následně je zdanit sazbou ve výši patnácti procent. Není přitom jasné, proč se tento přístup liší například od srovnatelných akciových trhů. Zde platí takzvaný časový test, kdy je držitel akcie po třech letech od jejího nabytí od daně osvobozen.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. dubna 2023

04.04.2023 Japonská agentura pro finanční služby (FSA) v pátečním písemném varování uvedla, že mnoho zahraničních kryptoměnových burz, včetně Binance, Bybit, MEXC Global a Bitget, působí v zemi bez řádné registrace. Dochází tak k porušování domácích pravidel pro účtování fondů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 29. března 2023

29.03.2023 Evropští zákonodárci usilovně pracují na předpisech pro kryptoměnový trh. Zatím ale není známo, jaký bude konečný efekt těchto prací a kdy se projeví. Možnost anonymního ukládání digitálních aktiv a transakcí s nimi už byla prozatímně regulována. Evropský parlament právě odhlasoval omezení plateb, které provádějí neověření uživatelé kryptoměn.
img

FRA40 klesá, protože investoři nadále sledují bankovní turbulence

28.03.2023 FRA40 a další hlavní evropské indexy odpoledne odevzdaly většinu počátečních zisků v důsledku obnovených obav o evropský bankovní sektor. Francouzští prokurátoři provedli razie v pěti bankách včetně Societe Generale, BNP Paribas a HSBC v rámci vyšetřování podezření z daňových podvodů a praní špinavých peněz v souvislosti s výplatou dividend. Mezitím pokračují protesty proti důchodové reformě a stávky v úterý vstoupily do desátého dne, kdy byla narušena veřejná doprava a zastaveny dodávky. Z technického hlediska se francouzský index stáhl zpět, když se kupcům nepodařilo prorazit nad 50 SMA (zelená linie) kolem 7180 bodů. Pokud se prodejcům podaří udržet kontrolu, může se pokles prohloubit směrem k vzestupné trendové linii nebo dokonce ke klíčové zóně podpory v oblasti 6550 bodů - 6650 bodů, kterou vyznačuje spodní hranice struktury 1:1, 200 SMA (červená linie) a 23,6 % Fibonacciho retracement vzestupné vlny zahájené v březnu 2020.
C:\fakepath\Binance.jpg

Kryptoměnová burza Binance kvůli technickému problému zastavila vklady i výběry

24.03.2023 Největší kryptoměnová burza Binance dnes pozastavila vklady i výběry. Společnost se potýká s technickým problémem, který ovlivňuje spotové obchodování. Na twitteru to dnes napsal ředitel podniku Changpeng Zhao.
C:\fakepath\trader-23032023-29-zm.jpg

Hindenburg: Platební firma Block, již vede exšéf Twitteru, umožňovala podvody

23.03.2023 Platební firma Block, kterou vede spoluzakladatel a bývalý šéf Twitteru Jack Dorsey, umožňovala podvody a dostatečně nekontroluje dodržování předpisů. V analytické zprávě, která byla dnes zveřejněna, to tvrdí americká investiční společnost Hindenburg Research, jež spekuluje na pokles cen. Akcie Blocku v reakci na zprávu krátce po zahájení obchodování odepisovaly přes 17 procent. Hindenburg na začátku letošního roku obdobně spustil propad akcií impéria tehdy nejbohatšího člověka Asie, indického podnikatele Gautama Adáního.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 16. března 2023

16.03.2023 V neděli se světem šířily zprávy o uzavření Signature Bank. Tato instituce byla vcelku příznivě nakloněná kryptoměnovému trhu a poskytovala služby mnoha subjektům z tohoto sektoru. Zatímco pád Silvergate a poté i Silicon Valley Bank z minulého týdne se očekávat dal, zpráva o krachu Signature byla poměrně nečekaná.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

Credit Suisse si půjčí od centrální banky až 50 miliard švýcarských franků

16.03.2023 Švýcarská banka Credit Suisse, která se dostala do potíží, posílí svou likviditu tím, že využije možnost půjčit si od švýcarské centrální banky až 50 miliard švýcarských franků (1,2 bilionu Kč). Informuje o tom agentura Reuters s odvoláním na prohlášení druhé největší švýcarské banky.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Švýcarská centrální banka dodá Credit Suisse likviditu, bude-li třeba

16.03.2023 Švýcarský finanční regulátor FINMA a tamní centrální banka uvedly, že centrální banka poskytne bance Credit Suisse likviditu, "bude-li to nutné". Informovala o tom agentura Reuters. Podle obeznámených zdrojů cizí vlády a nejméně jedna banka vyvíjely tlak na Švýcarsko, aby jednalo.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

Credit Suisse je druhou největší švýcarskou bankou, založena byla v roce 1856

15.03.2023 - Credit Suisse je druhou největší švýcarskou bankou, o prvenství soutěží s bankou UBS.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Akcie Credit Suisse klesly o čtvrtinu, hlavní investor vyloučil další pomoc

15.03.2023 Akcie druhé největší švýcarské banky Credit Suisse dnes prudce klesají, před polednem se propadly až o čtvrtinu a dostaly se na rekordní minimum. Důvodem je vyjádření největšího investora Credit Suisse, kterým je Saudi National Bank (SNB), že nemůže švýcarské bance poskytnout další finanční pomoc. Dopoledne bylo obchodování s akciemi Credit Suisse několikrát pozastaveno, uvedl zpravodajský server CNBC. SNB je největší komerční bankou v Saúdské Arábii.
img

Technická analýza ETH/USD na 10. 3. 2023

10.03.2023 Několik jurisdikcí po celém světě zvýšilo své úsilí v rámci regulace digitálních aktiv. Také v Německu vydal finanční dozorčí orgán pokyny k regulaci kryptoměn, a to i pro účely boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu.
img

Policie rozbila Čechem založený gang, který okrádal brazilské investory

08.03.2023 Brazilská policie a portugalská pobočka Interpolu rozbily zločineckou síť provozující fiktivní společnost, která okradla tisíce brazilských investorů s pomocí podvodného schématu inspirovaného filmem Vlk z Wall Street. Gang založil český občan usazený v Lisabonu, informovala dnes agentura Reuters s odvoláním na policii.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 7. března 2023

07.03.2023 Wall Street Journal (WSJ) zveřejnil 3. března článek, ve kterém útočí na Tether. Novináři údajně objevili e-maily a dokumenty, které dokazují, že emitent USDT má vazby na čínské subjekty, které mu posílaly falešné faktury a využívaly skořápkové firmy (tzv. umělé zprostředkovatele). O co vlastně jde?
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. března 2023

02.03.2023 Francouzské národní shromáždění odhlasovalo přísnější licenční pravidla pro nové kryptoměnové firmy. Smyslem je sladit místní předpisy a navrhované normy Evropské unie. Pro bylo 109 hlasů (60,5 %), proti bylo 71 hlasů (39,5 %). Zákon nyní putuje k prezidentu Emmanuelu Macronovi, který má 15 dní na jeho schválení nebo zaslání parlamentu.
C:\fakepath\trader-23022023-54-zm.jpg

Zakladatel FTX poskytl přes 300 nezákonných politických darů, uvádí obžaloba

23.02.2023 Zakladatel zkrachovalé kryptoburzy FTX Sam Bankman-Fried a lidé z jeho okolí poskytli ve Spojených státech přes 300 nezákonných politických darů. Uvádí se to v nové obžalobě, kterou dnes zveřejnil federální soud na Manhattanu. Informovala o tom agentura Reuters. Bankman-Fried je obžalován ze čtyř případů podvodu a osmi spiknutí.
img

Vývoj Bitcoinu v roce 2023

14.02.2023 Bitcoin, decentralizovaná digitální měna, která vzala svět útokem, je v posledních letech středem pozornosti regulačních orgánů. Vlády a finanční regulátoři po celém světě se snaží najít rovnováhu mezi podporou inovací v oblasti kryptoměn a svými povinnostmi chránit spotřebitele a zachovat integritu finančních systémů. V tomto blogovém příspěvku se budeme zabývat současným stavem regulace bitcoinu v Americe, Číně a Evropě a zvážíme, jaké změny můžeme očekávat v roce 2023.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. února 2023

07.02.2023 Je možné, že Interpol se kvůli výše uvedenému už poohlíží po metaverzu. Generální tajemník Interpolu Jurgen Stock věří, že organizace musí být připravena jednat, když dojde k trestnému činu v digitálním světě.
C:\fakepath\stroukal-30012023-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s ekonomem Dominikem Stroukalem

30.01.2023 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s ekonomem, členem NERVu Dominikem Stroukalem, který se dlouhodobě věnuje Bitcoinu a dalším kryptoměnám. Již v roce 2015 vydal první českou knihu o Bitcoinu. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jakou budoucnost čeká právě u kryptoměn, zda byly NFT čistou spekulací, co očekává od inflace a České národní banky či proč je lepší nechat si českou korunu. Dominik také přidal pár tipů na netradiční investice.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Zástupci odvětví kryptoměn se v Davosu snaží distancovat od krachu FTX

19.01.2023 Zástupci odvětví kryptoměn se na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu snaží distancovat od loňského krachu kryptoměnové burzy FTX. Zdůrazňují, že šlo v první řadě o podvod a že na vině není technologie jako taková. Připouštějí, že skandál poškodí reputaci odvětví, ale na druhou stranu se nyní podle nich dostane pozornosti dobře vedeným firmám. Informuje o tom dnes televize CNBC.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Člen rady ECB: Regulátoři by měli ke kryptoměnám přistupovat jako k hazardu

05.01.2023 Loňský rok znamenal pro odvětví kryptoměn zvrat. Investoři přešli od strachu z toho, že jim uteče silný růst, ke strachu z toho, že se jim nepodaří kryptoměn se včas zbavit. Myslí si to člen Výkonné rady Evropské centrální banky (ECB) Fabio Panetta. Regulační orgány by podle něj měly k nezajištěným digitálním aktivům přistupovat jako k hazardu, napsal dnes na blogu nazvaném Prodej bez záruky se na kryptoměny nevztahuje.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Coinbase zaplatí pokutu kvůli vyšetřování ohledně prevence praní špinavých peněz

04.01.2023 Americká kryptoměnová burza Coinbase Global se dohodla, že vynaloží celkem 100 milionů dolarů (více než dvě miliardy Kč), aby urovnala vyšetřování, kterému čelila ze strany úřadu finančních služeb státu New York. Ten zkoumal, zda burza dodržuje opatření, která mají bránit praní špinavých peněz. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na prohlášení burzy a úřadu. Firma Coinbase podle dohody zaplatí 50 milionů dolarů jako pokutu a dalších 50 milionů dolarů vynaloží na posílení kroků, které mají potenciálním zločincům zabránit v přístupu na její burzu.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 27. prosince 2022

27.12.2022 Japonské regulační orgány revidují některá omezení v oblasti kryptoměn. Tentokrát ta, která se týkají používání stablecoinů, například tetheru.
C:\fakepath\ftx2.jpg

Dva spolupracovníci zakladatele burzy FTX přiznali u amerického soudu vinu

22.12.2022 Dva klíčoví spolupracovníci zakladatele burzy FTX Sama Bankmana-Frieda se u soudu v USA přiznali k obvinění z trestných činů souvisejících s krachem kryptoměnové burzy FTX. Výměnou za spolupráci s americkou prokuratou doufají v mírnější tresty. S odkazem na vyjádření soudce Damiana Williamse o tom dnes informovala agentura AP.
C:\fakepath\trader-21122022-39-zm.jpg

Bahamský soud schválil vydání zakladatele burzy FTX do USA, uvádí Bloomberg

21.12.2022 Bahamský soud dnes schválil vydání zakladatele a bývalého ředitele kryptoměnové burzy FTX Samuela Bankmana-Frieda do Spojených států, kde čelí obvinění z podvodu. Informovala o tom agentura Bloomberg. Bankman-Fried dnes soudu sdělil, že se vzdává svého práva bránit se vydání.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 20. prosince 2022

20.12.2022 Místní média na Bahamách přinesla zprávu, že Sam Bankman-Fried požádal o propuštění na kauci. Stalo se tak pouhé dva dny poté, co soud zamítl předchozí žádost zakladatele burzy FTX s tím, že by mohl utéct. Soud pak své rozhodnutí zdůvodnil.
C:\fakepath\FTX.jpg

Bývalý šéf FTX podle právníků bude souhlasit se svým vydáním do USA

20.12.2022 Zakladatel a bývalý ředitel kryptoměnové burzy FTX Samuel Bankman-Fried se rozhodl, že bude souhlasit se svým vydáním do Spojených států, kde čelí obviněním z podvodu. Uvedli to včera podle agentury Reuters dva jeho právní zástupci. Třicetiletý Bankman-Fried byl minulé pondělí zadržen na Bahamách, kde žije a kde má FTX sídlo.
C:\fakepath\FTX3.png

Reuters: Zakladatel FTX hodlá zvrátit své rozhodnutí bránit se vydání do USA

18.12.2022 Zakladatel a bývalý ředitel kryptoměnové burzy FTX Samuel Bankman-Fried by se měl v pondělí dostavit k bahamskému soudu, aby zvrátil své rozhodnutí bránit se vydání do Spojených států, kde čelí obviněním z podvodu. Agentuře Reuters to včera řekl zdroj obeznámený se situací.
C:\fakepath\Binance.jpg

Reuters: Americké úřady se neshodnou, zda obvinit kryptoměnovou burzu Binance

14.12.2022 Žalobci amerického ministerstva spravedlnosti se neshodnou v tom, zda ukončit několikaleté vyšetřování kryptoměnové burzy Binance a obvinit ji z trestné činnosti. S odkazem na své zdroje to uvedla agentura Reuters. Firmě, která je největší kryptoměnovou burzou na světě a která v úterý po vlně výběrů přechodně zastavila výběry stablecoinu USDC, se podle jejího dnešního vyjádření vracejí na účty vklady.
C:\fakepath\trader-01122022-30-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.12.2022 1) Policisté po úterním zásahu podezírají hlavní představitele firmy Xixoio obchodující s digitálními aktivy z podvodu a praní špinavých peněz, uvedl včera server Seznam Zprávy. Škoda způsobená investorům má dosahovat podle informací Deníku N zhruba půl miliardy korun. Xixoio ale tvrdí, že policie nepochopila její byznys model ani princip jejího podnikání, což jsou investice do digitálních aktiv, takzvaných tokenů.
C:\fakepath\Xixoio.jpeg

Servery: Vedení Xixoio čelí podezření z podvodu, škoda je půl miliardy korun

01.12.2022 Policisté po úterním zásahu podezírají hlavní představitele firmy Xixoio obchodující s digitálními aktivy z podvodu a praní špinavých peněz, uvedl včera server Seznam Zprávy. Škoda způsobená investorům má dosahovat podle informací Deníku N zhruba půl miliardy korun. Xixoio ale tvrdí, že policie nepochopila její byznys model ani princip jejího podnikání, což jsou investice do digitálních aktiv, takzvaných tokenů.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

EK: Chystaná regulace kryptoměn v EU by praktiky kryptoburzy FTX nepovolila

30.11.2022 Praktiky, které vedly ke krachu kryptoměnové burzy FTX, by za chystané unijní regulace odvětví nebyly povoleny. Řekla to dnes Alexandra Jourová-Schroederová z vedení úseku finanční stability při Evropské komisi (EK). Praktiky FTX přitom označila za pochybné. Evropská unie chystá průlomová pravidla pro trhy s kryptoaktivy (MiCA), která by měla vstoupit v platnost v roce 2024 a která blok staví do čela regulace odvětví, uvedla agentura Reuters.
img

Dva lidé z Estonska byli zadrženi kvůli podvodům s kryptoměnami

25.11.2022 Americké ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že v estonském Tallinnu byli zadrženi dva estonští občané na základě 18násobné obžaloby, která je obviňuje z účasti na spiknutí za účelem praní špinavých peněz a spáchání podvodu s kryptoměnami v hodnotě 575 milionů dolarů.
img

Cena bitcoinu stále stagnuje, ale „velryby“ jsou aktivní 📌

24.11.2022 Nálada na trhu kryptoměn se včera zlepšila díky pozitivní reakci indexů na zápis z FOMC a zprávám od společnosti Genesis Capital, která potvrdila partnerství s investiční bankou Moelis. Bitcoin však stále konsoliduje a není schopen vystoupat nad 17 000 USD, což signalizuje, že ne všechny problémy způsobené FTX jsou minulostí:
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Ekonom Roubini považuje kryptoměny za totálně zkorumpovaný ekosystém

16.11.2022 Americký ekonom Nouriel Roubini považuje kryptoměny za ekosystém, který je totálně zkorumpovaný. Řekl to dnes na konferenci v Abú Zabí a podle serveru televize CNBC v této souvislosti jmenoval i šéfa kryptoměnové burzy Binance. Roubini za svou kariéru působil mimo jiné v Mezinárodním měnovém fondu (MMF), ve Světové bance nebo v centrálních bankách Spojených států a Izraele.
C:\fakepath\trader-25102022-23-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.10.2022 1) Akcie společnosti Adidas dnes dopoledne klesly o více než 3 procenta poté, co agentura Bloomberg informovala, že výrobce sportovního oblečení a obuvi plánuje ukončit spolupráci s rapperem Ye, který dříve vystupoval pod svým občanským jménem Kanye West. Podle zprávy tvořila řada Yeezy až 8 procent tržeb Adidasu. Několik firem včetně společností Gap a Balenciaga přerušilo s Westem spolupráci kvůli řadě kontroverzních komentářů, včetně jeho nedávných antisemitských příspěvků na sociálních sítích.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Credit Suisse urovnala ve Francii spor ohledně daní, zaplatila 238 milionů eur

24.10.2022 Švýcarská bankovní skupina Credit Suisse ve Francii urovnala spor, který se týkal daňových podvodů a praní špinavých peněz. Státu zaplatila 238 milionů eur (5,8 miliardy Kč). Dnešní oznámení francouzského soudu vzápětí v tiskové zprávě potvrdila i sama banka. Vyšetřování se zabývalo tím, zda Credit Suisse pomáhala klientům vyhýbat se placení daně z majetku. Jde o další vyřešený právní problém před blížícím se oznámením strategické reorganizace firmy.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. září 2022

23.09.2022 Jamie Dimon, CEO společnosti JPMorgan Chase & Co., zopakoval svůj nepříznivý postoj ke kryptoměnovému trhu. Tentokrát ve svém vyjádření označil bitcoin a ostatní digitální aktiva za "decentralizovaná Ponziho schémata".
img

Bitcoin ubránil úroveň 20 000 USD

14.09.2022 Řetězec Starbucks oznámil partnerství s kryptoměnou Polygon za účelem zpřístupnění nákupu a sběru unikátních NFT tokenů. Starbucks pracuje na programu Web 3.0 s názvem 'Odyssey'. Altcoin však nebyl schopen udržet zisky a usadil se v blízkosti 0,85 USD.
img

Je merge ETH katalyzátorem Coinbase? Akcie v premarketu vzrostly o 6 % 📈

09.09.2022 Akcie kryptoměnové burzy Coinbase ztratily od začátku roku téměř 80 % kvůli poklesům na trhu s kryptoměnami a klesajícímu objemu investic zákazníků. Akcie však dnes získávají více než 6 % díky nadcházejícímu přechodu Etherea na verzi 2.0 a zlepšení sentimentu na trhu digitálních aktiv:
img

Obavy z inflace způsobují nervozitu na trhu s kryptoměnami

22.08.2022 Obavy z inflace minulý týden opět způsobily nervozitu na trhu s kryptoměnami a po vzestupu v předchozím týdnu došlo k prudkému výprodeji.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Daně a trading | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/TRY | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Beta | Bloomberg | Bod | Broker | Bundesbank | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Clearing house | Konsolidace | Custody | DAX | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | ERM | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Flat | Hedge fondy | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | Likvidita | Long | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NFA | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | Order | Oscilátor | P/E | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Support | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | BitStock | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Arbitráže | Bohatství | IEA | Credit Suisse | Oanda | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňový ráj | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | ZuluTrade | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Burzovní regulátoři | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Hazardní hry | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Komerční banky | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální cena bitcoinu | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | Běžný účet | BH Securities | Bitcoin aktuální kurz | Bitcoin cena | Bitcoin fórum | Bitcoin free | Bitcoin kurz | Bitcoin kurz graf | Bitcoin měna | Bitcoin miner | Bitcoin peněženka | Bitcoin těžba | Bitcoin výdělek | Bitcoin wallet | Bitcoin zdarma | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Členské země eurozóny | Devalvace měny | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Engulfing | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská rada | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex a daně | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP Francie | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Internetová burza | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Irsko | Islámský stát | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | EBay | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jeden dolar | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit bitcoin | Krize eurozóny | Kurz akcií | Kurz bitcoinu | Kurz koruny k euru | Kurzy | E15 | Libra | Lira | LYNX Broker | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Mayzus | Měna Bitcoin | Měna libra | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodujeme | Online obchodování | OTC trh | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | Státní dluh | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | Založení účtu | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | DXY | EIA | ING | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Auditorská společnost | Buy | Dluhové trhy | Ekonomika Německo | Elon Musk | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | Prospekt | Redukce | ROCE | ROE | SPAD | Tim Cook | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Investiční instrument | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Bailout | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Pivot Pointy | Rozhovor | Know-how | Genesis | Genesis trading | Blog | Retail | Vzdělání | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Investment | Německá burza | Zlatý standard | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Bernstein | The New York Times | KPMG | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | CME Group | Baker Hughes | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Axis | TD Ameritrade | BNY Mellon | PwC | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Finanční regulace | Technický výhled | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Dnešní fundamenty | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Wolfgang Schäuble | Erste Bank | Mark Carney | Korekce na akciích | Kurz české měny | Krach burzy | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Creditas | Globální trhy | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Severomořská ropa | Seeking Alpha | Earnings | Podnikatelé | Bloomberg TV | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Znalost | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Burza Bitstamp | Státní měny | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Futures kontrakty | Referendum | City | Ministři financí eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Obchodované instrumenty | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Bezpečné investice | Americké firmy | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Devalvace čínského jüanu | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Akcie bank | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Xetra | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Algoritmus | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americký ministr financí | Akcie britských bank | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Hlavní indexy | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Odchod z Evropské unie | Obchodování v Asii | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Virgin America | Alibaba | Halliburton | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Index AEX | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Šéf britské centrální banky | Výzkumná společnost | Německý akciový index DAX | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Index CAC 40 | Nálada na trhu | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Erste | Philip Morris | VIG | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Tempo růstu | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Burzovní skupina | Tradiční měny | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | E*Trade | LeapRate | Elektronické peníze | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Odhodlání | Obchodování s finančními deriváty | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Propad akcií | Payrolls | Konsensus | Mzdy | ING Bank | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Skupina G20 | Guvernéři centrálních bank | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Rada MMF | Růst ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Členské země EU | Americký dolar vůči japonskému jenu | J&T Finance Group | Irská centrální banka | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Evropský bankovní úřad (EBA) | Zátěžové testy bank | Příjmy z obchodování | Tempo růstu ekonomiky | Audi | Bitfinex | Politico | Business Insider | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Devizy | Flash Crash | Venture Capital | ex | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Klamání investorů | Bitstamp | Krize eura | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Cryptocompare | Ukončení měnových intervencí | CoinDesk | Ondřej Janata | Goldenburg Group | Kurzotvorná informace | BHS | Globtrex.com | MAYZUS Investment Company | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Americký akciový trh | Velký třesk | BTCChina | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Obchody s kryptoměnami | Úřad pro finanční služby | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Bittrex | Obchodování s Bitcoiny | ERM-2 | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Altcoin | BTCUSD | Burzy s digitálními měnami | Investiční nástroj | Kraken | Tradingový terminál | Terminál Bloomberg | Kryptohorečka | Monero | Zcash | Bitcoinové futures | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NiceHash | Platforma NiceHash | GDAX | deVere Group | Investice do bitcoinu | Obchodování s digitálními měnami | Trh s bitcoiny | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Růst hodnoty bitcoinu | Akciové obchody | XBT | Panevropský index STOXX 600 | Dominik Stroukal | Binance | Kryptoměna ethereum | Růst bitcoinu | Hardwarové peněženky | NEST | Primární nabídky mincí (ICO) | ESMA | Štěpán Hájek | Zcash (ZEC) | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Bitcoinová horečka | Virtuální devizy | Ekonom specializovaný na bitcoin | Kryptoměnové regulace | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Primární nabídky mincí | Vydávání nových kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Reklamy na kryptoměny | Tržní hodnota kryptoměn | Krypto burzy | BTC China | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Burzy kryptoměn | Petro gold | BitFunder | Možnost diverzifikace | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | BTC/EUR | Bitstation | FSHO | Digitální peněženky | Použití kryptoměn | Vstup na akciovou burzu | Btc-e | Altcoiny | TRON | Drobní investoři | Zájem o digitální měny | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Spotové obchodování | Bitcoinmaty | FinTech | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | Kryptoburza | Obchodní týden | OPEC+ | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Čínské měny | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Pokles ceny | Ekonomické krize | Graf indexu | Swedbank | Royal Dutch Shell | Index kryptoměn | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | ShapeShift | Největší kybernetická měna | Referenční index kryptoměn | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Trendové čáry | CipherTrace | I-Trader | Použití finanční páky | Cum-ex | Úrokový výnos | Šéf burzy | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Equity Trader | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Goldenburg Group Ltd | Nejznámější kryptoměna | Sázka na nejistotu | Daňové úlevy | Regulační orgán | Daňové reformy | EK | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Posílení kapitálu | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | CCTV | Budoucnost Bitcoinu | Obchodování security tokenů | Currency.com | VP Capital | Larnabel Ventures | Klasické peníze | Blockchainový podnik | Společnost Currency.com | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Finanční operace | Obchodní přístup | Globální dluh | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | Mt. Gox | Německé banky | Zvýšení sazeb | OKEx | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Kenetic Capital | Obchodníci s kryptoměnami | Vysoké zhodnocení | Pokles burzy | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Platby v hotovosti | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Pokles sazeb | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Celní válka | NVDA | Finanční svět | David Varga | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Bittrex International | Nové digitální měny | Ferrari | Ponziho schéma | Digitální měna Libra | Crypto newsletter | Libra od Facebooku | NATGAS | Prezidentka ECB | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Asociace Libra | FinCEN | Vlastní kryptoměny | Kryptoměna Facebooku | Vlastní kryptoměna | Obchodní pásmo | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | GBTC | PwC Global Top 100 | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Výkonný ředitel | Vytvoření nové digitální měny | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Komoditní obchody | Bohatí | Měnové kontroly | Měna Facebooku | Splasknutí hypoteční bubliny | Napětí v Hongkongu | Kótování | IMK | Prosus | Nové měny | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Kaspersky Lab | Transakce s kryptoměnami | Kaspersky | Denní graf | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Poptávka po ropě | Finanční situace | Růst podnikatelské aktivity | Obchodní praktiky | Softwarová firma | Tuzemské banky | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Kryptoměny Facebooku | Banky pro mezinárodní platby | Společnost Deutsche Börse | Pravidla pro regulaci kryptoměn | J.O. Investment | Jakub Ortinský | Obchodní spolupráce | Vývoz ropy | Loterie | Cena akcie | Nová měna | Měnový systém | Největší ekonomika | FATF | FSB | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Alipay | Platební společnost | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | Projekt libry | Spuštění měny | Globální digitální měny | Střadatelé | Prodávat své akcie | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Hazard | Čínská média | Celkové příjmy | Deficit | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Německá vláda | Hongkong | AEX index | CoinAll | Společnost CoinAll | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Model kótování | Star Project | Star project IEO | Star Project Lightning | Celer | BTT | Algo | Fusion | COSM | Trinity | LNG | Objem | Rijád | Call centra | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Purple Trading David Varga | Včerejší obchodování | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Firma | Technické analýzy | USDC | BAT | Hongkongská vláda | Olívia Lacenová | Applied Materials | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Svíčková formace | Souhrn finančních trhů | Server BBC | Zůstatek | Studie | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Zasedání vlády | Index DOW | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | Poskytovatelé úvěrů | Statistici | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Hongkongské akcie | Blahobyt | Domácí měny | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banka | Americká data | AFP | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Valdis Dombrovskis | Bankovní tituly | Průmyslová výroba v Japonsku | FT | Swingové maximum | Martin Stránský | Vlk z Wall Street | Záměna | Too Big to Fail | Peníze nikdy nespí | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | Digitální měna Facebooku | EET | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Předvolební průzkumy | Na burze | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | SoftBank Group | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Nízká inflace | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Britové | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Breaking | Prognózy | Nejistoty | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Goldenburg | Přehled o dění | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Kanadské burzy | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Časopis Forbes | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Allergan | Mylan | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Ústavní soud | Míra | Elektronická evidence tržeb (EET) | Ohlédnutí | Investiční aktivity | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Důchod | Předseda | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Šperky | Nabídka a poptávka | Zlepšení sentimentu | Metalurgie | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Europoslanci | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Bankovní vklady | MasterCard | Ministr hospodářství | Kybernetické měny bitcoin | Ministr spravedlnosti | Konstantinos Tsiaras | Směnárenské platformy | Americké vlády | Nike | Bydlení | EY | První obchod | Ztráta | NERV | BREAKING | Stratég | Miliardy korun | KLDR | Demokratické strany | Koruna posílila | WIG20 | Události v ČR | Peking | Investiční platformy | US100 | Wirecard | Pozitivní zpráva | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Ceny dluhopisů | Hospodaření | Placení daní | Zvýšení inflace | Klesající trend | Pracovní trh | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Odškodné | Netflix | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Dobrá data | Washington | Miliardy eur | Írán | Irák | Ekonomické sankce | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Zemědělství | Negativní zprávy | Horší časy | Poradenství | Nový rekord | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Rozpočtový přebytek | Adam Dulovec | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Galaxy Crypto Index | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Finanční částky | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Předsudky | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Nejnovější údaje | Plány Facebooku | Plán vlastní digitální měny | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Vývoj v Asociaci Libra | Standard Chartered Bank | Google | Samsung | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Rostoucí trendové čáry | Virus | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Ukončení intervencí | České měny | Nejvýraznější pokles | Závislost na dolaru | Pandemie | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Vstupy | XMR | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Správce daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Deník The Wall Street Journal | ETH/BTC | Výrazné ztráty | Převody peněz | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Capital Group | SEC | Rozhodování | Čínské ministerstvo | Americké banky | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uživatelé kryptoměn | Indikátor RSI | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Hlavy států | Ekonomické aktivity | NCOZ | Jaroslav Ibehej | Centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra | Bentley | Rolex | Největší švýcarské banky | Správci aktiv | Šéfka ECB | Český hrubý domácí produkt | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Cestovní ruch | Vývoj | Analytická společnost | Výkyvy | Inflace v únoru | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Výsledný zisk | Nejrozšířenější kryptoměna | Vlna výprodejů | Nifty 50 | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Nákupy státních dluhopisů | Prudké výkyvy | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | Buy the dip | Medvědí trend | Stimuly | Evropské země | Největší pády | Energetické společnosti | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Cenový vývoj | New York Times | Anton Siluanov | Odhad inflace | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Bulharská měna | JPMorgan Chase & Co | Rozkolísaný | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Další pokles | Algoritmy | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Koronavirová krize | UNA | Katar | Jordánsko | Státní televize | Američtí senátoři | Pravidla EU | Kalifornie | Kongres | Škoda | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Německý akciový index | Anomálie | Další růst | Růst | Poslanci | Signál | Ratingová agentura S&P | Wood&Company | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Izrael | MALL | Ekonomiky | Alžírsko | Člen představenstva | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Údaje | DPH | Ropný průmysl | Vlk z Wallstreet | Až na krev | Big Short | Špinavé Prachy | Bitcoin beyond the bubble | Gernot Blümel | Ministři | Skupina těžařů | Extrémní nárůst | Pákistán | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Hackerský útok | Výpadky | Emitenti | Česká ekonomika letos | Více peněz | Hlavní emise | Inflace v březnu | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | AMC | EP | Statistiky | Jeffrey Halley | Bankomat | Vládnoucí strana | Poradenské společnosti | USD za barel | Purple Trading Štěpán Hájek | Výrazný vliv na pokles | Propad ceny | Trade | Tlak medvědů | Finanční pomoc | Nizozemsko | Cenové pohyby | Sociální síť | Debata | Tweety | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | Pascal Blanqué | Amundi | Joe Biden | Rating Itálie | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Bitcoin dnes | Pracovní síly | Ryanair | Ministerstvo hospodářství | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | Blízký východ | Tweet | Růst výnosů | Soud | Finanční riziko | Latinská Amerika | HashRate | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | ETN | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Huobi | Američtí regulátoři | Dluhy | Podvodné akciové obchody | Evropský bankovní úřad | Cum-ex transakce | Podezřelé transakce | Členské státy | Daňové zločiny | Vrácení daně | Psychologické hladiny | Členské země | Dominance bitcoinu | Burza Binance | ONE | Hlavní kryptoměny | RBI | Obchodní firmy | Výzkumné společnosti | PitchBook | Auta | FBI | Konsorcium | CL | Spekulovat | Více riskovat | Manažeři | Růst Bitcoinů | Nové studie | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Enron | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Ekonomický institut Ifo | Investované peníze | JDE | Nezkušení investoři | Unie | ČR | FRA40 | Agentura IEA | Akcie Intel | Průraz | Plán Evropské komise | Soubor pravidel | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Růst na Bitcoinu | Britské firmy | Genesis Capital | Ruské úřady | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Francouzský ministr | Býčí trend | Rozhodnutí soudu | Süddeutsche Zeitung | Rozpočty zemí EU | Rozpočty zemí | Veřejné rozpočty zemí | Rozpočty zemí Evropské unie | EUIPO | Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví | Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) | Fotbalové kluby | Japonský parlament | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Projev šéfa Fedu | Sentiment na trhu | Covid | Analytické společnosti | Finanční výbor | Správce aktiv | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Společnost Wirecard | Finanční ústavy | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Index německých akcií | Akcie Wirecard | Výkyvy cen | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Jasný signál | MAM | Ant | Tulipány | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Stabilní zdroj příjmů | Zdroj příjmů | Reputace | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Maserati | Růst tržeb | Kanye West | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Evropské investiční banky | Kolísání cen | Daňové příjmy státu | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Společnost XTB | Porušení pravidel | Bohatí lidé | Richmondský Fed index | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Důvěra | Ant Group | Kreativita | WeCHat | Technická analýza ETH/USD | Zisk z obchodování | Americké ministerstvo spravedlnosti | Státní zastupitelství | Upozornění na rizika | Bitstock.com | Kryptoměnový trh | Covid akcie | Unijní ministři | Kryptotrh | Finanční pracovní skupina | Seznam Zprávy | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | Čínská státní televize | Nvidia | Slabší kurz | Projev šéfa Fedu Powella | Akcie HSBC | Cena akcií britské banky | Akcie bankovních společností | Přední finanční instituce | Ropa dnes | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | App Store | Biden | ČKMA | Adam Chvaja | ČKMA Adam Chvaja | Předseda ČKMA | Etický kodex | Tuzemští obchodníci | Digitální euro | GROWING WAY | Česká republika | Šéf centrální banky | Odvolací soud | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | MimbleWimble | Konference Ripple | Kryptoměna Litecoin | MimbleWimble testnet | Graf ropy WTI | Naspers | Americký ekonom | Jack Dorsey | Množství peněz | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Intel | Pokles indexu | Společnost Ant Group | Zveřejnění výsledků | Státy Evropské unie | Ruské společnosti | MCD | Dillí | Letecká doprava | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Praktické tipy | Diem | Stuart Levey | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Investice na světových burzách | Investice do vody | GameStop | Diem Association | Mikuláš Splítek | CELO | Anchorage | Sektor kryptoměn | Futures na DAX | Očkování | Cointelegraph | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | NBP | BitGrail | Ivano Gabrielli | Nano | Italská policie | US2000 | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Banky v EU | Analýza BTC/USD | Carnival | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | Investoři v USA | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Počasí | Zájem o bitcoin | JD | Kofola ČeskoSlovensko | Evropské centrální banky | Dopad na trhy | CARA | Rijád Salamí | Guvernér libanonské centrální banky | WU | Logitech | Akcie společnosti Logitech | Regulace v USA | Larry Fink | Situace na trhu | Hotovostní transakce | Pravidla obchodování | Akcie AMC | Melvin | Melvin Capital | Tržní reakce | Problémy s likviditou | Retailoví investoři | Poměrové ukazatele | Dnešní seance | Dialog | Mezinárodní investiční banka | Poslanci Evropského parlamentu | Nákup bitcoinu | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Trendové linie | Celosvětové zadlužení | Porušení zákona | Platby kryptoměnami | Systémové riziko | Terra | Admirals | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Zákon zakazující kryptoměny | Digitální majetek | Dnešní videokomentář | Aleš Hála | Největší americká kryptoměnová burza | Vstup Coinbase na burzu | Pákistánská centrální banka | Hodnotové akcie | Liberty Steel | Platební prostředek | DLT | Archegos | Monero vs. Bitcoin | Hodnota Monera | Pohyb ceny XMR | Pohyb ceny | Ceny XMR | Monero (XMR) | Dash (DSH) | Tvorba Monera | Jak Monero ochraňuje soukromí | Digital ringing signatures | CoinGecko | Globální finanční systém | Umění | Jesse Powell | Přední bitcoinové burzy | Používání kryptoměn | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Držitelé kryptoměn | Graf indexu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Coinbase na akciový trh | Krypto trh | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Formace kladivo | Politická scéna | Island | Emise skleníkových plynů | Společnost Coinbase | Rene Reinsberg | Objem transakcí | Investiční aktivum | Kapitálové zisky | Zisky z obchodování s kryptoměnami | Prezidentský dekret | Poptávka po kryptoměnách | Colonial Pipeline | Mairead McGuinnessová | Eurokomisařka | Praní peněz | Shiba Inu | Indická centrální banka | Vyšetřování Binance | Zákony Evropské unie | Spoluzakladatel firmy | Nesledovatelné kryptoměny | Kybernetický útok | Riziko ztráty | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Huobi Mall | HashCow | BTC.TOP | Regulační rizika | Zásah proti kryptoměnám | Ochrana investorů | Novem Arcae Technologies | Čchen Ťia-che | Obavy z inflace | Zpřesněné údaje | Akcie McDonald’s | Oslabení | Deník N | Meme akcie | Růst úroků | XIXOIO | Společnost XIXOIO | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Tažení proti kryptoměnám | Weibo | Woman Dr. bitcoin mini | Krypto KOL | KOL | Obchodování na černém trhu | Regulované aktivum | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Platidlo | Wise | Vláda v Pekingu | Prodej | Další kryptoměny | Regulační úřad | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | WISE | Zařízení na těžbu kryptoměn | Obchodování na trhu | Falcon | Programátor | Vyšší úroveň | Největší kryptoměnové burzy | Největší světové kryptoměnové burzy | Tornádo | Dopady pandemie covidu-19 | Technologie | Nové zákony | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Mluvčí společnosti | Egypt | UST | Rada guvernérů | PG | Applied Materials | Akciový trh Nasdaq | Roger | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Úřad pro finanční etiku | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Divize | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Rekord | Společný podnik | Bilion | Štěstí | Bankovní skupina | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Daňová přiznání | Gary Gensler | Rekordní minimum | Předseda správní rady | Strojové učení | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Hackeři | Index Russell | Výrobce sportovního oblečení | Zahraniční společnosti | Liquid | Tokeny | Mluvčí firmy | Americká ministryně financí | ASX | Společnosti | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Dna | Bitcoinové peněženky | ANO | Uhlí | NFT | Non-fungible token | Moelis | Laszlo Hanyecz | Salvadorský prezident | Akcie společnosti Tencent | Solana | Analytici Goldman Sachs | Balenciaga | Macau | Vyšší hodnoty | Bukele | Prezident Bukele | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Závazky společnosti | Kompenzace | BNP | Požadavky na kapitál | Kryptotransakce | Sociální demokraté | Salvadorská vláda | Těžby Bitcoinu | RippleNet | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Češi | Zavádění kryptoměn | Švédská ministryně financí | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Čínské centrální banky | Šéf německé centrální banky | Úvěrový rating Itálie | Pozornost | Získávání peněz | Huobi Global | Ceny zemního plynu v USA | Cihly zlata | Případ J.O. Investment | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Meta | Metaverzum | Peněžní prostředky | Meta Platforms | Francouzský index | Polygon | Maxim Manturov | Česká národní banka (ČNB) | Obchodování s kryptoměnou | Příjmy z kryptoměn | Společnost | Zoufalství | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Guvernér BoE | Crypto.com | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Regulátor trhů | TIM | Blockstream | Samson Mow | Mise MMF | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | Nová německá vláda | Avalanche | Zprávy z krypto | Remy Cointreau | Akcie Remy Cointreau | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | | Zlotý | Postavení na trhu | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Terra Luna | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Krypto mince | Binance Holdings | Bezpečnostní firmy | Letadlo | MATIC | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Technická rezistence | Joachim Nagel | Krátkodobý výhled | Force | TerraUSD | Získané peníze | Miliardy USD | Kyberzločinci | Situace v Kazachstánu | Meme stocks | Evropský orgán pro bankovnictví | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | DAO | Consensys | MEXC | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Doom | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Společnost Chainalysis | Centralizované burzy | Základní úrok | Kryptoměnové konsorcium | Konsorcium Diem Association | Konsorcium založené Facebookem | Wise Origin Bitcoin Trust | Formace Pin Bar | Spekulativní obchody s akciemi | Spekulativní obchody | Macau Legend Development | Saipem | Akcie společnosti Saipem | Akcie provozovatele hotelů | Jamajka | Nirmala Sítarámanová | Finanční rok | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | NPO 1 | BBC News | Ukradené kryptoměny | Severní Korea | Dozor nad finančními službami | Digitální finance | Evropští regulátoři | Rostoucí digitalizace | Datafikace | Datafikace finančních služeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy | Evropský orgán pro pojišťovnictví | EIOPA | Banka Credit Suisse | Rusko-ukrajinský konflikt | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Separatisté | EHS | Ruské invaze na Ukrajinu | Online vzdělávání | Sankce | Kryptosměnárny | Wally Adeyemo | Ruský útok | Regulátoři v USA | OFAC | Ruská vojska | Ukrajinské ministerstvo financí | Evropská komisařka | Statista | Leonardo | Ruský oligarcha | Oligarcha | Pegas | Invaze | Pokles inflace | Řetězec | Řetězce | Západní sankce | Výhody Bitcoinu | APP | Gháda Aúnová | Používání kryptoaktiv | Globální finanční regulátoři | Finanční regulátoři | Patrick Armstrong | City & Financial | John Glen | Velké finanční instituce | Nízké poplatky | Ruský vicepremiér | Institut IMK | Sankce uvalené na Rusko | Regulace kryptoměn | Studie poradenské společnosti | Správa | Zákonodárci | Vlastnictví | Šéf Twitteru | Vzestupný trend | Kryptoměnová burza Binance | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Argentinská centrální banka | BCRA | Argentinská centrální banka (BCRA) | Do Kwon | Evropská kryptokrálovna | Kryptokrálovna | Zakladatelka kryptoměny OneCoin | OneCoin | Ruža Ignatovová | OneCoin Ruža Ignatovová | Ignatovová | BBC The Missing Cryptoqueen | The Missing Cryptoqueen | Cryptoqueen | Nizozemský regulátor | Jihokorejské burzy | Dow Jones Industrial Average | Varování před riziky | Tisíce kryptoměn | Web3 | Přijetí | Pochybení | Širší trh | Propuštění | Účet v bance | Získání licence | Celsius | Marketingová komunikace | Centrum | Sloučení | Nominální růst | Největší kryptoměny | Prime | Podíl nevýkonných úvěrů | Kryptoměnové firmy | The Merge | Dopady pandemie covidu | Společnost S&P Global | Merge | Ruské ropy | Plán vlády | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Český statistický úřad (ČSÚ) | František Vinopal | Rezignace | Tradingový portál FXstreet.cz | Ye | Credit Suisse dnes | Brokero | Paul Chan | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Komise pro cenné papíry a burzu | Krach FTX | Sam Bankman-Fried | Zakladatel FTX | Nansen | Alameda Research | Bankman-Fried | BinanceCoin | Konkurent | BlockFi | Alameda | Americký fond | Problémy FTX | Výběry | Kryptoburzy FTX | Krach kryptoburzy | Vklady zákazníků | Nouriel Roubini | Americký ekonom Nouriel Roubini | Ekonom Nouriel Roubini | Ekosystém | FTX Sam Bankman-Fried | Ekonom Roubini | Zkorumpovaný ekosystém | Dr. Doom | Doktor Zkáza | Krach na americkém realitním trhu | CZ | Australský miliardář | Regulační dohled | John Ray | Likvidátor | BTC na burzy | Qatar | Evropská legislativa | Justin Sun | Nižší minima | Nižší maxima | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Line | SimpleCell | Praktiky kryptoburzy | Praktiky kryptoburzy FTX | Chystaná regulace kryptoměn | Regulace kryptoměn v EU | Chystaná regulace kryptoměn v EU | Alexandra Jourová-Schroederová | Kryptoměnová burza Kraken | Burza Kraken | Americká kryptoměnová burza Kraken | Jakub Valníček | Portu Jakub Valníček | Creative Dock | Gabriela Teissing | Největší kryptoměna bitcoin | Národní bezpečnost | Zajímavé investiční příležitosti | Varování | Hospodářský pokles | Společnost BlackRock | Giancarlo Giorgetti | Odliv prostředků | FTX sídlo | Poplatky u brokera | Zákaznický servis | Bahamský soud | Gary Wang | Právo | Bit.plus Martina Stránského | Haísám Ghais | Fiat měny | Skandály | Krach společnosti FTX | Krach společnosti | Silvergate | OpenAI | Býčí sentiment | Hindenburg Research | Hindenburg | Investiční společnost Hindenburg | Společnost Hindenburg Research | OCI | Fiat money | Doktorát z ekonomie | Netradiční investice | Bitcoin praní špinavých peněz | Papírové dolary | Trh NFT | Období nejtvrdších lockdownů | Spekulativní věci | Hodnoty NFT | ICO tokeny | Úvěrová delikvence | Obrovská ztráta | Deposit facility | Ekonomické překvapení | Nadopování trhů | Intervenční činnost | Intervenční činnost České národní banky | Činnost České národní banky | Spekulativní aktivum | Standardní investiční příležitosti | SatoshiLabs | Ve vatě | Dark Web | Sex, drogy a bitcoiny | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | Ekonomické bubliny | Platební instituce | Platební instituce Roger | Ludwig von Mises | Konkrétní měny | Akciové tituly | Rozhodování ECB | Nejvyšší inflace | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Výhled trhů | Fanoušek Bitcoinu | Velké recese | Invest | Pojistné krytí | Terrraform Labs | Terrraform | To Kwon | PAP | Pivovary | Média | Pivovary CZ Group | Signature Bank | Stablecoin USDC | Vklady | Bývalý šéf | Saudi National Bank | Saudi National Bank (SNB) | Hlavní investor | Amar Chudajrí | SNB Amar Chudajrí | Miliardy švýcarských franků | Propad akcií Credit Suisse | Vrcholové vedení | Greensill | Švýcarský finanční regulátor | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Finanční regulátor FINMA | Regulátor FINMA | Americký regulátor | Platební firma Block | Firma Block | Platební firma | Cash App | Interní systémy | Aplikace Cash App | KYC | Poznej svého klienta | Trestná činnost | Americké úřady | Americké sankce | Whitepaper | Žaloba | Komisí pro cenné papíry a burzy | Nespokojenost | Vysoké úrokové sazby | Živý chat | AML zákon | Kryptoměnové směnárny | České kryptoměnové směnárny | Kryptoměnové směnárny a burzy | Směnárny a burzy | Bankovní účty | Poplatek za neaktivitu | Závazek | Roční maximum | Nová pravidla pro kryptoměny | Pravidla pro kryptoměny | Europoslanec | Alexej Navalnyj | Nařízení MiCA | Regulace kryptoměnových trhů | Pravidla regulace | Převody virtuálních aktiv | Soubor opatření | Opatření pro kryptoměny | Markets in Crypto-assets | MiCA (Markets in Crypto-assets) | Schválená pravidla | Stefan Berger | Evropské lidové strany | PPE | Odvětví kryptoaktiv | Regulační průhlednost | Aurore Lalucqová | Pokrokové spojenectví socialistů a demokratů | Pokrokové spojenectví socialistů a demokratů (S&D) | S&D | Kryptoměnoví hráči | Elizabeth McCaulová | Nařízení o převodu finančních prostředků | Provozovatelé kryptoměnových služeb | Sada předpisů | Sada předpisů pro kryptoměnové odvětví | Kryptoměnové odvětví | Kryptoměnové odvětví na světě | Boj proti praní špinavých peněz | Opatření pro kryptoměny na světě | Marcel Kolaja | Piráty | Europoslanec za Piráty | Piráti | Kauza | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Zakladatel | Kryptoměnová burza Bittrex | Burza Bittrex | Žaloba SEC | Úřad ministerstva financí | Úřad ministerstva financí pro kontrolu zahraničních aktiv | Bittrex Global | Společnost Bittrex Global | Společnost Bittrex | Kryptoaktiva amerických zákazníků | William Shihara | Investiční kontrakty | Výše poplatků | Vice | PwC Global Top 100 Companies | PwC Global Top | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Elisabeth Svantessonová | Markets in Crypto Assets | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Energetická agentura | Energetická agentura IEA | Sankce na export ruské ropy | Export ruské ropy | Financial Action Task Force | FATF (Financial Action Task Force) | Společnost Applied Materials | Mezinárodní regulační úřad | Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů | Orgán regulátorů cenných papírů IOSCO | IOSCO | Transparentní | Společnost Nvidia | Nákupní tlak | Binance.US | Společnost Binance | Dokončení transakce | Bankovní účet | Shein | Coinbase a Binance | Nizozemský trh | Měny centrálních bank | Služby v oblasti virtuálních měn | Threads | Jarek Jakubček | Binance Jarek Jakubček | Ransomware | Pozitivní momentum | Hamás | Americká pravidla | Services | Aleš Cimbala | Státní zástupce | Falcon Broker | Future Finance | Pozorování | Online makléř | Recenze Falcon Broker | Makléř Falcon Broker | Future Finance Services LTD | Future Finance Services | International Brokerage and Clearing House | Obchodování v české měně | Jak obchodovat u Falcon Broker | Obchodovat u Falcon Broker | Makléřské značky | Jak si založit účet | Účet na Falcon Broker | Druhy živých účtů | Academy Account | Standard Account | Falcon Trader | Falcon LP | Vklady a výběry na Falcon Broker | Výběry na Falcon Broker | Tým Falcon Broker | Obchodníci s kryptoaktivy | Zájem o registraci | Vzdělávací aktivity | Regulace obchodu s kryptoaktivy | Regulaci trhu s kryptoměnami | Mezinárodní standard | Pochybení v Binance | PG&E | Společnost PG&E
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Praha
Praktická ukázka
Praktické ebooky
Praktické okénko
Praktické tipy
Praktický příklad
Praktiky kryptoburzy
Praktiky kryptoburzy FTX
Pramen CZ
Praní peněz

Následující klíčová slova

Praporkové formace
Prasečí mor
Prasknutí bubliny
Prasknutí bubliny Dotcom
Práva ke značce
Práva na dividendu
Pravda Capital
Pravda Capital SICAV
Pravda o forexu
Pravděpodobné scénáře
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít