Čtvrtek 18. srpen 2022 18:32
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy

Klíčová slova - ONE

C:\fakepath\PT-buffett-portfolio-clanek-FXstreet-17082022.jpg

Jak se mění portfolio W. Buffetta a proč by vás to mělo zajímat

17.08.2022 Jméno legendárního investora zná pravděpodobně každý z vás, přesná skladba portfolia jeho investiční společnosti Berkshire Hathaway však až tak známá není. Podívejte se na největší pozice v portfoliu slavného “věštce z Omahy” a nechte se inspirovat jeho investiční strategií. Na jaký sektor aktuálně Warren Buffett sází? Věští slavný investor nadcházející krizi? Přinášíme vám největší pozice a také změny, kterých portfolio Warrena Buffetta doznalo v roce 2022.
img

Pokud vláda zacílí úsporný tarif jen na skutečně potřebné, může snížit trvale DPH na potraviny – a nezadluží se ani o haléř

16.08.2022 Výrobní ceny v zemědělství dramaticky rostou. V červenci přidaly ceny zemědělských producentů bezmála 40 procent. Zemědělci se potýkají s dramaticky zdražujícími cenami energií. Ty se promítají do citelného růstu cen paliv, hnojiv či krmiv, což dále umocňuje inflační tlaky. Slabou náplastí na inflační bolístku je fakt, že třeba úroda obilovin by letos mohla být nejlepší od roku 2004. Inflace drtí jak zemědělce, tak návazně i potravináře. Z byznysu už odcházejí například někteří pekaři. Nejsou schopni se popasovat například se zdražením plynu tak, aby zůstali ziskoví.
img

AKTUÁLNÍ předpověď pro GBP/USD na 31. 5. 2022

31.05.2022 Téměř měsíc se Evropská unie snaží přijmout šestý balíček sankcí proti Rusku. Hlavním kamenem úrazu byla otázka embarga na ruské energetické dodávky. A tak včera skoro až v noci, až když byly zavřeny všechny hlavní burzy, Evropská komise konečně oznámila své rozhodnutí o sankcích. Brusel uvalil částečné embargo na dodávky ruské ropy. Částečná je pouze proto, že dodávky potrubím byly ze zákazu vyňaty. Podle předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové byly zakázány téměř dvě třetiny vývozu ruské ropy do Evropy. Německo a Polsko zároveň oznámily úplné odmítnutí ruské ropy do konce letošního roku, takže export ropy z Ruska do Evropy by se měl snížit o 90 %.
img

Obchodování s 40% nárůstem AMD na pozadí růstu akcií čipů v hodnotě bilionu dolarů

26.05.2022 Polovodičové čipy jsou nedílnou součástí většiny elektronických výrobků, jako jsou elektromobily, telefony, notebooky, robotika a infrastruktura cloud computingu.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 20. května 2022

20.05.2022 Vláda země zkoumá různé varianty týkající se přijímání kryptoměn v roce 2022, zatím ale finální podobu žádné konkrétní politiky týkající se plateb digitálními aktivy nevytvořila. Legalizaci nicméně doporučilo ruské Ministerstvo financí v dubnovém zákoně o digitální měně.
img

Kdo chce porazit inflaci, komu vadí drahé pohonné hmoty, ten investuje do akcií firem Orlen či MOL

09.05.2022 Slýcháme dnes často, že investování do akcií chrání před rapidní inflací, jakou právě zažíváme. Není to ale tak docela pravda. Jedna z mezinárodně nejvíce stahovaných odborných ekonomických studií posledních dvanácti měsíců, „Nejlepší strategie do inflačních časů“, vychází z amerických, britských a japonských dat za poslední takřka století. Tým autorů – zastoupeni jsou akademici i praktičtí ekonomové – v ní hledá odpověď právě na to, jak v době vysokého růstu cen investovat tak, aby výnos investice předčil tempo inflace. Bohužel, akciové investování rapidní inflaci zpravidla nepřebíjí.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Oči všech se upírají k inflaci v USA.

09.05.2022 První květnové dny proběhly ve znamení nejistoty. Pár EUR/USD se nedokázal rozhodnout pro vektor svého pohybu. Býci nezvládli rozvinout rozsáhlou korekci a udržet cenu v oblasti 6. čísla, zatímco medvědi se nedokázali usadit v oblasti 4. čísla. Strany zakončily obchodování na úrovni 1,0551, tedy uprostřed podmíněného rozpětí. Boj bude probíhat zřejmě i příští týdne: buď medvědi prolomí obranu a sestoupí pod hladinu supportu 1,0450 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v časovém rámci D1), nebo se býci páru EUR/USD usadí v tomtéž časovém rámci nad linií Tenkan-sen, která odpovídá značce 1,0600. Vzhledem ke skutečnosti, že 11. května bude zveřejněna nejdůležitější zpráva o inflaci, která bude mít na dolar silný vliv, je nepravděpodobné, že by se cena ustálila v blízkosti čísla 5.
img

Akcie Kazatompromu (KAP.UK) na vzestupu díky růstu exportu

08.04.2022 Kazatomprom (KAP.UK) je největší světový producent uranu kótovaný na londýnské burze. V roce 2021 společnost stála za téměř 40 % celkových světových dodávek suroviny. Společnost má v poslední době problémy kvůli napjaté politické situaci v Kazachstánu, válce na Ukrajině a snaze o energetickou soběstačnost USA.
img

Invesco: Investiční alternativy pod drobnohledem

29.03.2022 Lidé se často ptají na názor na alternativní aktiva, tedy nelikvidní aktiva, která jsou obvykle mimo dosah průměrného investora. Příkladem mohou být nemovitosti, private equity a mnoho strategií hedgeových fondů (distressed assets, merger arbitrage atd.). Do této kategorie mohou spadat i komodity vzhledem k obtížnosti jejich dodávání a skladování.
img

WOOD SPAC One prodlužuje upisovací období do konce dubna

24.03.2022 Společnost WOOD SPAC One prodlužuje o měsíc upisovací období prvního SPACu na pražské burze. Částka, která byla dosud v rámci upisovacího období vybrána, již nyní převyšuje velmi úspěšné IPO Pilulky. S ohledem na zájem investorů a aktuální situaci na trzích, která je důsledkem rusko-ukrajinského konfliktu, chce společnost poskytnout investorům více času na vyhodnocení situace a případné vyvázání prostředků ze zasažených regionů. Proto prodlužuje upisovací období do 29. dubna 2022.
img

Ukrajina obvinila společnost Binance ze spolupráce s Ruskem

23.03.2022 S finančními dary Ukrajině se roztrhl pytel, když na jejich území vypukl ozbrojený konflikt s Ruskem. Ukrajina od začátku dostávala jisté finanční pomoci, které jí svět poskytoval a to v podobě kryptoměn. Nyní však ukrajinská vláda obviňuje největší kryptoburzu Binance za spolupráci s Ruskem.
C:\fakepath\trader-22032022-13-zm.jpg

FCA varuje před brokerem XTB Trading

22.03.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera XTB Trading, který je nelegálním klonem regulované společnosti X-Trade Brokers (XTB.com). Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

Avast loni zvýšil provozní zisk o 4,5 procenta, vzrostly také výnosy

25.02.2022 Antivirová firma Avast loni zvýšila upravený provozní zisk EBITDA o 4,5 procenta na 517,6 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 11,6 miliardy Kč. Výnosy vzrostly podle aktuálních měnových kurzů o 5,4 procenta na 941,1 milionů dolarů, což je přes 21 miliard Kč. Avast to dnes oznámil v tiskové zprávě. Zároveň uvedl, že datum uzavření fúze se společností NortonLifeLock očekává 4. dubna.
img

Kryptoměny: Jaká jsou rizika decentralizace

17.02.2022 Decentralizace je klíčovou užitnou hodnotou kryptoměn. Umožňuje budování důvěry a poskytování služeb bez prostředníků. Ale protože nic není zadarmo, i s decentralizací jsou spojena závažná rizika. Důkazem je zneužití protokolu Wormhole, které nadělalo v minulém týdnu škody za 320 milionů dolarů. To může snížit důvěryhodnost decentralizovaných aplikací a dát podnět k další regulaci.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Wood&Company má povolení pro koupi vybrané firmy a její uvedení na burzu

08.02.2022 Společnost WOOD SPAC One ze skupiny Wood & Company obdržela od České národní banky souhlas s transakci SPAC (Special Purpose Acquisition Company) na pražské burze cenných papírů. Jde o první takovou transakci na trzích střední a východní Evropy. V tiskové zprávě o tom dnes informovala Wood & Company. SPAC je společnost založená čistě za účelem převzetí firem a slouží ke zrychlenému uvedení společnosti na burzu. Zpočátku jde o veřejně obchodovatelnou společnost, která v okamžiku uvedení na burzu nevyvíjí žádnou vlastní aktivitu. Vydáním akcií získá taková společnost kapitál pro akvizici privátně vlastněné společnosti, kterou považuje za perspektivní.
img

WOOD & Company uvádí na pražskou burzu první SPAC ve střední Evropě

08.02.2022 Společnost WOOD SPAC One a.s. („WOOD SPAC One”), součást skupiny WOOD & Company, obdržela od ČNB formální schválení prospektu pro svůj záměr realizovat první SPAC transakci (Special Purpose Acquisition Company) na Burze cenných papírů Praha („BCPP“). Záměrem společnosti WOOD SPAC One je upsat kapitál v rozmezí od několika stovek milionů do 1 miliardy korun. Úpis bude zahájen 10. února a potrvá do 1. dubna 2022. Samotné uvedení společnosti na burzu je plánováno na 11. dubna 2022. Minimální objem investice v rámci úpisu činí 250 200 Kč. Na trzích střední a východní Evropy jde o první počin tohoto druhu. Podle skupiny WOOD & Company může být SPAC vítaným oživením pro pražskou burzu, která schopnost kvalitně zobchodovat tituly různé úrovně už několikrát prokázala. Na západních trzích proběhla v roce 2021 prostřednictvím SPAC zhruba polovina vstupů nových emisí na burzu.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Upozornění k prezentaci společnosti International Treasury Monetary One

27.01.2022 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že není v žádném obchodním vztahu se společností International Treasury Monetary One.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 7. ledna 2021

07.01.2022 Bitcoin se 5. ledna propadl na úroveň 42 700 USD a 6. ledna ještě o něco více. To je zcela očekávané, neboť v poslední době se pravidelně objevovaly zprávy, že klesající trend může pokračovat, a to i přes mnohé příliš optimistické předpovědi ceny 100 000 USD v nadcházejících měsících. Podle našeho názoru je korekční vlna b zformována, takže začíná formování klesající vlny c, která by měla jít za minimum vlny a. O tom se v analýzách již mnohokrát mluvilo. Je však třeba přiznat, že pokles bitcoinu z 5. a 6. ledna nesouvisí pouze s vlnovou formací. Důvody mohou být dva: protesty v Kazachstánu a zápis z jednání Fedu. Analyzujme každý z těchto důvodů zvlášť.
img

Optimistický Brock Pierce říká: ,,Bitcoin by se mohl na dostat na 200 000 dolarů”

31.12.2021 Minulý rok byl pro kryptoměny příznivý. Nezdá se však, že by to pro Bitcoin skončilo dobře, jelikož se v posledních dnech obchodoval v mínusu. Cena primární kryptoměny se za poslední týden propadla o 2,8 % a v době psaní tohoto článku se pohybovala mírně pod hodnotou 47 500 dolarů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 8. prosince 2021

08.12.2021 Vláda Gibraltaru zahájila pilotní program, v rámci kterého bude využívat technologii blockchain k ukládání úředních pověření ve svých systémech.
img

Pád bitcoinu – príležitosť alebo pasca?

07.12.2021 Kryptomeny sú čoraz dôležitejšou triedou aktív, ktorej popularita za posledných niekoľko mesiacov výrazne vzrástla. Obavy z inflácie či stále výraznejšie kroky centrálnych bánk prispeli k hľadaniu alternatívnych spôsobov, ako zabezpečiť hodnotu svojich portfólií. Kryptomeny a najmä Bitcoin sú pre väčšinu z nás stále novinkou a ich vysoká volatilita môže stále odrádzať. Najmä keď vidíme také drastické poklesy, aké sme videli počas uplynulého prvého decembrového víkendu. Sú takéto obrovské poklesy kapituláciou býkov? Alebo je to len dočasná zastávka predtým, ako trhy pôjdu opäť hore?
C:\fakepath\fca-20102021-17-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Derbyshire Direct / The Derby Building and Investment Society

20.10.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Derbyshire Direct / The Derby Building and Investment Society, který je nelegálním klonem regulované společnosti Nationwide Building Society. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

Handelsblatt: Volkswagen zvažuje, že zruší 30.000 pracovních míst

13.10.2021 Německá automobilka Volkswagen uvažuje o zrušení až 30.000 pracovních míst, aby snížila náklady a zlepšila konkurenceschopnost v době, kdy ji ohrožují noví hráči, jako je americký výrobce elektromobilů Tesla. Uvedl to německý list Handelsblatt, který se odvolává na prezentaci generálního ředitele Herberta Diesse pro dozorčí radu. Podle zaměstnanecké rady je ale takové propouštění nepravděpodobné.
C:\fakepath\trader-31082021.png

Praktická ukázka: Po drobné úpravě

31.08.2021 V minulém týdnu jsem psal o tom, že jsem provedl malou změnu ve své strategii. Nejedná se o nic převratného, přesto by to mělo na základě backtestů nějaká drobná pozitiva přinést. Minulý týden byl první, kdy došlo k aplikaci této úpravy.
img

Best time to Trade the Markets in the Czech Republic

20.08.2021 The Czech Republic is a landlocked country in Central Europe which is bordered by Austria, Germany, Poland, and Slovakia. The Czech Republic is a unitary parliamentary republic as well as a developed country.
img

Plať a buď hrdý: Skutečným poraženým olympijských her je daňový poplatník

01.08.2021 Probíhající tokijská olympiáda je nejztrátovější v dějinách, alespoň tedy z hlediska tržeb z přímé divácké účasti. Přesto se koná. Čímž pořadatelé nechtěně dokládají, že o bezprostřední divácký zážitek ze sportovního výkonu vlastně zase tolik nejde. Fanoušky sdílená potěcha ze zápolení, přímá účast se závodícím je tedy ještě méně důležitá, než si dosud mohli ctitelé coubertinovského humanismu alespoň namlouvat. Tokijské olympijské hry, “první distanční”, se ostatně konají i přesto, že si to více než čtyři pětiny Japonců kvůli covidu nepřejí. Nejde tedy ani o přání lidí pořádající země. Nejde o fanouškovství, nejde o přímý divácký zážitek, zato se jde proti vůli veřejnosti. Přesto se dokonce i ekonomické kalkulace benefitů olympijských her na humanismus a blahodárný dopad na člověka jako takového tak rády – a stále intenzivněji – odvolávají.
img

Je inflace v ČR jen dočasná, nebo bude trvat déle? Co odpovídají vládní dluhopisy

26.07.2021 Výrobní ceny v tuzemském průmyslu rostly letos v červnu nejrychleji za více než deset let. Citelně stoupají i ceny zemědělců nebo stavebních prací. Pokud tedy běžný občan zdražování ještě výrazněji nepocítil, brzy se tak stane. Spotřebitelská inflace může v nejbližších měsících překročit úroveň tří procent, až výrobci znatelněji přenesou zdražení na zákazníky. Ani v případě pohonných hmot nelze žádné zlevňování příliš čekat, ačkoli třeba benzín předminulý týden zdražil na nejvyšší cenu od října 2018.
C:\fakepath\1626864801-nemFondy.png

Realita tradingu 9: V bance jsou nulové úroky, když vydělám 1 %, tak ji porazím

21.07.2021 Občas se tvrdí, že tím že traduju, mám vyšší výnos než v bance, kde je úrok nula.
C:\fakepath\xtb-19072021.jpg

Společnost XTB MENA Limited získává licenci od Dubai Financial Services Authority a otevírá novou regionální pobočku pro trh MENA

19.07.2021 Po získání licence kategorie 3a od DFSA začne od července společnost XTB MENA Limited poskytovat globální investiční možnosti klientům z Blízkého východu a severní Afriky.
C:\fakepath\day-trade-vale-a-pena.jpg

Sám sobě trenérem

14.07.2021 Nad všechny překážky je potřeba se povznést a analyzovat je z nezaujatého pohledu a bez emocí. Metoda vnitřního "Trenéra" umožňuje tento stav mysli navodit.
img

5 Ways To Earn Money Using Cryptocurrency

24.06.2021 People everywhere are making large sums of money using Cryptocurrency. It has proven to be a reliable investment opportunity. We have listed the top 5 tested ways to earn money and make a handsome profit exchanging crypto coins.
C:\fakepath\fca-24062021-lv-3.jpg

FCA upozorňuje na několik kryptoměnových služeb

24.06.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) upozorňuje na několik kryptoměnových služeb, které nedodržují poměrně novou povinnost. Tou je podřídit se regulím proti špinavých peněz, financování teroristických aktivit a o transferech peněz.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Hypotéky zdražují a dále zdraží. Česká národní banka totiž zvýší své úroky už zřejmě příští týden, těsnou většinou hlasů členů bankovní rady

16.06.2021 Bankovní rada České národní banky už za týden rozhodne o úrokových sazbách, ve hře je i první zvýšení úroků od loňského propuknutí pandemie. To by kromě jiného vytvořilo tlak na další růst hypotečních úroků. Průměrná sazba hypoték se podle dnešních dat Fincentrum Hypoindex vrátila už v květnu nad úroveň dvou procent, kde byla naposledy byla loni v říjnu. Doba ultralevných levných hypoték je definitivně pryč.
C:\fakepath\prilezitosti-13062021.png

Plány, cíle, příležitosti

13.06.2021 Každý člověk má nějaký plán pro svoji budoucnost, pro svůj cíl. Někdo ambiciózní, někdo skromný, někdo nějaký jiný. Jaké jsou ale skutečně cíle a jaké jsou plány vedoucí k jejich naplnění, to vlastně neví nikdo nikdy.
img

Nejúčinnější vakcínou je ta od Moderny, na mutace je dobré očkování látkou Pfizeru, zjistili američtí vědci. Tyto dvě vakcíny jsou ovšem také dražší než jiné

23.05.2021 S postupující vakcinací se i v Česku více a více lidí rozhoduje pro odklad svého vlastního očkování. Doufají, že si „vyčekají“ účinnější vakcínu, jež by se mohla objevit.
img

Pokles akcií Tesla, příčinou je smrt 2 mužů

20.04.2021 Při nehodě vozu Tesla v sobotu (17. dubna) zemřeli nedaleko amerického Houstonu dva muži poté, co jejich vůz narazil do stromu. Podle místní policie nikdo neseděl za volantem, jeden z mužů byl nalezen na zadním sedadle a druhý na sedadle spolujezdce.
img

Státní komerční banka na přání komunistů je ekonomický nesmysl, smysl může mít jen banka rozvojová. Předpokládané citelné ztráty státní komerční banky by platili obyčejní lidé z daní

08.04.2021 Komunisté už delší dobu volají po zřízení státní komerční banky. S blížícími se volbami svůj tlak v této věci stupňují, hmatatelné kroky vedoucí k vytvoření banky představují jednu z podmínek jejich další tolerance současné vlády hnutí ANO a ČSSD. Předseda komunistů Vojtěch Filip nyní aktivněji než kdy jindy veřejně požaduje vznik „banky komerčního typu v rukou státu“. Podle Filipa je pro ekonomiku ČR „důležité, aby stát vytvořil banku, kterou může ovládat a která by tlačila konkurenčním způsobem na zahraniční vlastníky bank, kteří v České republice operují“.
C:\fakepath\Madarsko.png

Ministr: Maďarsko se plánuje stát členem Euroasijské rozvojové banky

06.04.2021 Maďarsko se plánuje stát členem Euroasijské rozvojové banky (EDB). Na facebooku to dnes napsal maďarský ministr zahraniční Péter Szijjártó, který je na návštěvě Kazachstánu. Země by se tak stala prvním členským státem Evropské unie, který by se připojil k této organizaci, která sídlí v Moskvě a kterou tvoří Rusko s dalšími pěti bývalými státy Sovětského svazu. Podle ministra tak Budapešť získá nové zdroje financování pro aktivity svých firem v Asii. Krok je součástí snahy vlády Viktora Orbána posílit východní vazby a vztahy s Čínou, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\dax-21032021.png

Společný London Break (3. díl)

21.03.2021 Získal jsem dojem, že do seriálu o strategii London Breakout, musím vložit informaci o tom, jak s průběžnými výsledky nakládat, respektive o tom, jak se na ně dívám já. Protože to s tématem souvisí, i když ne přímo, tak jsem si dovolil tento díl očíslovat tak, jak jsem ho očísloval. Další celé číslo totiž bude nějaký test.
img

Akcie spoločnosti Tesla vzrástli o 14% na základe pozitívnych údajov o predaji z Číny

09.03.2021 Akcie spoločnosti Tesla (TSLA.US) dnes prudko vzrástli o viac ako 14% po poklese o 21%. Zdá sa, že dnešný pohyb smerom nahor je spôsobený Čínskou asociáciou osobných automobilov, ktorá vo februári zverejnila pozitívne čísla týkajúce sa výkonnosti spoločnosti Tesla. Spoločnosť Tesla minulý mesiac dodala 18 318 modelov 3 a Y v Šanghaji, čo je o 8% viac v porovnaní s 15 484 predanými vozidlami v januári. To je obzvlášť pôsobivé vzhľadom na to, že sviatok lunárneho nového roka obmedzil vo februári čínsku spoločnosť Tesla iba na zhruba tri týždne. Investori očakávajú, že zahájenie výroby modelu Y v Gigafactory Šanghaj zvýši výkon spoločnosti Tesla v Číne.
img

ČSA jsou na pokraji krachu, skupina Smartwings ale na lopatkách není. Může získat až pět miliard korun, moratorium končí zítra

26.02.2021 ČSA jsou v insolvenci, tedy na pokraji krachu. Skupina Smartwings, matka ČSA, v rámci insolvence a související reorganizace hromadně propustí zaměstnance ČSA. Může jít o všechny zaměstnance ČSA, až 430 lidí. Krok je důsledkem koronavirové krize, která světovému letectví způsobila nejtěžší chvíle v jeho více než stoleté historii.
img

Skupina Smartwings může získat až 5,6 miliardy korun. ČSA ale bojují o přežití, už za tři dny končí ochrana před věřiteli

24.02.2021 Skupina Smartwings hromadně propustí zaměstnance své dceřiné společnosti ČSA. Může jít o všechny její zaměstnance, až 430 lidí. Krok je důsledkem koronavirové krize, která světovému letectví způsobila nejtěžší chvíle v jeho více než stoleté historii.
img

Za týden končí skupině Smartwings ochrana před věřiteli. Její záchrana potrvá šest let; od Boeingu, tuzemských bank a státu by mohla získat dohromady až pět miliard korun

21.02.2021 V příštím týdnu letecký dopravce Smartwings vrací do vzduchu donedávna problémový letoun Boeing 737 MAX. Jde o zásadní milník na cestě ven z propasti, do níž tuzemskou aerolinku uvrhlo – už v březnu 2019 – nejprve uzemnění a poté zejména – zhruba rok poté – koronovirová krize. Ta dopadla na letecký byznys obzvláště tíživě. Letectví prožívá nejhorší krizi ve své historii, která se počítá na více než stovku let. Skupina Smartwings zaznamenala loni devadesátiprocentní pokles tržeb v porovnání s rokem 2019, letos by měla být oproti předloňsku zhruba na polovině.
img

Budete moct vydělávat i v budoucnu?

29.01.2021 Kvůli omezením zavedeným proti šíření COVID-19 a s tím, jak se postupem času vyvíjí internet, si začínáme uvědomovat, které profese by se mohly stát nahraditelnými.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden vystřídá ve funkci Trumpa, inaugurace bude neobvyklá

20.01.2021 Demokrat Joe Biden dnes kolem 18:00 složí prezidentskou přísahu a stane 46. hlavou Spojených států. Jeho slavnostní inaugurace však dozná oproti předchozím letům řadu podstatných změn. Kvůli pandemii covidu-19 se jí zúčastní jen zlomek obvyklého počtu návštěvníků, bude na ní poprvé po 152 letech chybět odcházející hlava státu, a doprovází jí nevídaně přísná bezpečnostní opaření. K těm úřady přistoupily vzhledem k nedávným nepokojům na stejném místě, kde Biden slavnostně převezme úřad.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Zájem o bitcoiny sílí mezi největšími hráči, ti zvyšují i cenu

08.01.2021 Počet elektronických adres, na kterých je více než 1000 bitcoinů, se ke čtvrtku zvýšil na rekordních 2334. Hodnota každého takového účtu tak činila zhruba 37,5 milionu dolarů (více než 804 milionů Kč). Uvedl to specializovaný web CoinDesk. Na konci prosince počet těchto adres mírně klesl, opětovný růst podle expertů tedy znamená, že velcí držitelé bitcoinů počítají s dalším cenovým růstem. Jejich poptávka tak přispívá i k rychlému růstu cen z poslední doby.
img

Problémový Boeing 737 Max se v USA vrací do vzduchu, v Evropě ještě ne. Smartwings může od Boeingu na základě žaloby získat 2,5 miliardy korun

29.12.2020 Akcie výrobce letadel Boeing dnes citelně rostou, donedávna problémové stroje Boeing 737 Max se totiž v USA právě nyní vrací do pravidelného provozu s cestujícími. Děje se tak po takřka dvou letech. Od března 2019 byly totiž stroje uzemněny poté, co došlo ke dvěma jejich fatálním nehodám.
img

Proč si lidé vlastně dávají dárky, nejen k Vánocům…? Jde o ryzí altruismus, nebo sledují vlastní zájem a není to náhodou v rozporu s tím, co pohání jednotlivé ekonomiky?

27.12.2020 Zdá se to být poněkud paradox. Motorem jakékoli tržní ekonomiky je to, že lidé v jejím rámci – v rámci trhu – sledují svůj vlastní zájem. Myslí na sebe a svůj užitek. Na svůj zisk. Pokud však nebudou poskytovat užitek ostatním, zisku nedosáhnou. Ti ostatní si svůj užitek kupují za peníze a ty tvoří zisk. Zákazníkův „užitek“ v podobě housky, která zažene hlad, představuje pekařův zisk. To ale ještě není ten paradox. Tím ovšem je to, že každoroční vrcholnou sezónu jakékoli západní tržní ekonomiky představují Vánoce.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,4 procenta

11.12.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne po sérii růstů oslabily, index PX klesl o 0,4 procenta na 968,5 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly akcie výrobce antivirových programů Avast. Naopak největší pokles postihl akcie likérky Stock Spirits. Předchozí týden akcie stouply o 0,4 procenta.
img

Schodek státního rozpočtu je za listopad suverénně nejhlubší v dějinách ČR. Dluhopisové trhy ale zatím zůstávají v klidu, čekají, že vláda přijde s přesvědčivým plánem zotavení veřejných financí

01.12.2020 Listopadové hospodaření státního rozpočtu nepřekvapivě končí nejhorším výsledkem v historii České republiky. Zároveň ale signalizuje, že celkový schodek za letošní rok nedosáhne úrovně 500 miliard, což je úroveň, na kterou letošní plánovaný schodek navýšilo ministerstvo financí v polovině letošního roku, v důsledku jarního úderu koronavirové krize.
C:\fakepath\n26112020-lv.gif

Upozornění na aktivity společností Plus One Ltd. a EverStride OU

26.11.2020 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že pod obchodní značkou Nekstra.com je na území České republiky nabízeno obchodování s investičními nástroji typu forex, akcie, komodity a indexy (www.nekstra.com). Nekstra.com je obchodní značka společnosti Plus One Ltd., Suite 305, Griffith Corporate Center P.O. Box 1510, Beachmont, Kingstown, Sv. Vincenc a Grenadiny, registrační číslo 25323. Klientské transakce zpracovává společnost EverStride OU, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 2-703K, 10119, Estonsko, registrační číslo 14710484.
img

Problémový Boeing 737 Max se v Evropě vrátí do vzduchu v lednu. Smartwings může od Boeingu na základě žaloby získat 2,5 miliardy korun

22.11.2020 Letadla Boeing 737 Max, která byla loni na jaře po dvou tragických nehodách v celém světě odstavena z provozu, dostanou v Evropské unii povolení k návratu do služby zřejmě v lednu 2021. Na pařížském leteckém fóru to řekl šéf Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) Patrick Ky. Právě tento úřad loni provoz letadel v Evropě zakázal.
img

Epická bitva mezi konzolemi startuje

12.11.2020 „Mladí lidé se postupně stěhují z reálného světa do virtuálního prostředí. Koronavirová krize tento trend urychlila, což vedlo k vzestupu hraní konzolí. Již dnes je přitom herní byznys přibližně čtyřikrát větší než celá kinematografie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\1604789774-placka-Punks-not-dead.jpg

Punk is not dead

08.11.2020 Je punk mrtev nebo ne?, nevím, ale v tradingu není mrtev a žije se mu velmi dobře.
img

Nevylijme s vaničkou i potřebné investice

26.10.2020 Zahraniční firmy, které v Česku investují do zdejších podniků, loni na těchto investicích vydělaly sumu opět přesahující 400 miliard korun. Konkrétně se dle čísel ČSÚ jednalo o 401 miliard. Ještě v roce 2006 byl tento jejich zisk pouze asi poloviční. Česko tedy vydatně upevňuje pozici atraktivní investorské lokality, která cizincům skvěle vydělává. Ty je pak zisk buď znova investují, nebo jej ve formě dividend vyvádějí za hranice. Loni takto na dividendách odteklo zhruba 319 miliard korun. Reinvestovalo se bezmála 82 miliard.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
C:\fakepath\g20.jpg

Skupina G20 prodloužila chudým zemím odklad splátek

15.10.2020 Skupina ekonomicky silných států G20 prodloužila chudým zemím kvůli pokračující koronavirové krizi odklad splátek o půl roku. Na jaře chce jednat o možném prodloužení o dalších šest měsíců. Ministři financí a guvernéři centrálních bank států G20 to včera uvedli v závěrečném sdělení po svém virtuálním zasedání. Podpořili také odklad dohody o globální digitální dani.
img

Ekonomicky je Česko stále dost svobodné. Opravdu?

10.09.2020 Česká republika dosáhla v nejnovějším vydání indexu ekonomické svobody druhého nejlepšího umístění v historii. Zatímco v roce 1990 obsadilo tehdejší Československo 101. příčku, za více než čtvrtstoletí nástupnická Česká republika přeskočila takřka osmdesátku zemí a loni se ocitla 22. místě. Letos si to trochu pokazila, neboť sestoupila na 25. místo. Nutno ale vzít v potaz, že na body si oproti loňsku polepšila, jen to tři země zvládly ještě výrazněji natolik, že ji přeskočily. Na druhou stranu, zveřejněná data jsou vždy o dva roky zpožděná, takže ta loňská byla za rok 2017 a letošní zase za rok 2018. Česko si však nesporně polepšilo v celém končícím desetiletí, jelikož třeba v roce 2010 obsadilo až 52. pozici.
img

Kolik peněz může Smartwings dostat od Boeingu? 2,5 miliardy korun

10.09.2020 Výrobce letadel Boeing se v uplynulých měsících dohodl hned s několika aerolinkami na vyrovnání za loňské uzemnění problémových letadel 737 Max. K největším provozovatelům „Maxů“ patřily v době uzemnění v březnu 2019 americké aerolinky Southwest Airlines a American Airlines, v jejichž barvách létalo 34, resp. 24 strojů. S těmi se Boeing dohodl na blíže nespecifikovaném vyrovnání na přelomu roku. Výrobce letadel však uzavírá dohody i s menšími provozovateli. Například letos v červnu se s ním na vyrovnání dohodla největší evropská cestovní kancelář, německá Tui, provozující patnáct „Maxů“.
img

„Hazard“ politikům umožňují centrální banky

06.09.2020 Šéf České národní banky Jiří Rusnok o víkendu v televizi varoval, že „rozdat 74 miliard v době, kdy víme, že naše rozpočty jsou a budou napjaté, je docela hazard.“ Narážel na záměr vlády zrušit bez odpovídajících úsporných opatření superhrubou mzdu. „Za starých časů“, které skončily nejpozději někdy před deseti lety, by to byla úplná pravda. V současnosti však platí, že krátkodobě a střednědobě o žádný hazard nejde. A sám guvernér Rusnok to musí vědět jako málokdo jiný. Ekonomický systém totiž v posledních zhruba deseti letech historicky zcela bezpříkladně formují právě centrální banky. Nikoli politici.
C:\fakepath\trader1.jpg

Praktická ukázka: Úvaha o velikosti pásma

31.08.2020 Jak jsem psal v roční bilanci, poměrně hodně částí strategie zůstalo po celou dobu nezměněno. V minulém týdnu se ale stala věc, která mě přiměla zamyslet se nad jednou z nich. A tou je velikost obchodovaného pásma, přesněji potom jeho maximální velikost.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Rozbřesk: Konec superhrubé mzdy na obzoru

20.08.2020 S blížícím se koncem léta obvykle přichází na řadu diskuse o státním rozpočtu na další rok a letos i diskuse o novém nastavení daně z příjmu fyzických osob. Na mále tak má superhrubá mzda, jejíž zrušení se stalo takřka politickým cílem. Přitom nejde o nic jiného než o výpočet, díky kterému každý poplatník i jeho zaměstnavatel přesně vidí, kolik odvádí z mezd do veřejných rozpočtů.
img

Počátek velké bitvy: Společnost Epic Games vstoupila do ringu s Googlem a Applem

19.08.2020 Apple a Google se ocitly v situaci, z níž se může vyklubat katastrofa. Herní vývojářská firma Epic Games, která stojí za hitem Fortnite, tyto dvě společnosti žaluje, že zneužily svého duopolu v oblasti distribuce aplikací a vzaly si 30% podíl z výnosů. Vývojáři přitom neměli jinou možnost, než jim ho ponechat. Na podporu Epic Games už veřejně vystoupily další firmy, jako např. Match Group (vývojář aplikace Tinder) a Spotify. Epic Games rozpoutaly na sociálních sítích inteligentní kampaň, jejímž cílem je společná ofenziva spotřebitelů a vývojářů proti Applu a Googlu. Ta se může výrazně podepsat na tržní hodnotě Applu, která do značné míry závisí na jeho budoucí profitabilitě v segmentu Služeb.
img

A WINNING STREAK WITH FP MARKETS

27.07.2020 As the curtain comes down on another thrilling football season, FP Markets celebrates the end of another successful association with LED advertising at the Premier League.
C:\fakepath\mozek.jpg

Intuitivní a instinktivní obchodování – nikdy!

24.06.2020 Nedávno jsem četl článek, ve kterém autor, mimo jiné, mluvil o intuitivním obchodování. Dokonce hovořil o tom, že zadávání obchodů na základě intuice a instinktu je znakem profesionality tradera. Už když jsem to četl, říkal jsem si, že to tak rozhodně není. Ale pár dnů jsem o tom ještě trochu uvažoval, no a dospěl jsem k závěru, že k tomu musím něco říct.
img

Pokud nepůjdeme do schodku a nepodpoříme české firmy, skoupí je za hubičku Němci, Rusové, Číňané… Schodek ale zaplatí řadoví Češi, vyššími daněmi a zdražením zboží

23.06.2020 Otázka dne dnes zní, zda se máme se z koronakrize prodloužit, nebo proškrtat. Schodek půlbilionu korun by byl ještě před několika měsíci špatným sci-fi. Vždyť pro tři čtvrtiny republiky je už pouhé slovo „bilion“ astronomicky nepředstavitelné, asi jako dobývání cizích světů. Dnes však právě takový schodek budou projednávat poslanci.
C:\fakepath\ropa.jpg

Jak mi telefonovali

14.06.2020 V úterý se mi stala taková zajímavá věc. No vlastně ona sama o sobě zase tak moc zajímavá nebyla, ale tím, že se ve středu opakovala, mě přiměla k pozastavení. Stalo se, že mi volali zástupci dvou obchodníků s komoditami, jestli si u nich nechci otevřít účet. Jména už si asi nepamatuji, ale povím vám o tom zážitku. Myslím, že na pointu se vyplatí vytrvat až do konce.
img

Nikola Corporation po úspěšném IPO. Bude šlapat Tesle na paty?

12.06.2020 Zdá se, že navzdory všem dobře známým negativním dopadům koronavirové pandemie můžeme najít i jeden pozitivní "paradox". Firmy, které se rozhodly neodkládat vstup na burzu v tomto období navzdory zjevným rizikům, dostávají odměnu v podobě úspěšného IPO. Po Warner Music slaví úspěšnou primární emisi akcií na burze Nasdaq i Nikola Corporation, která představuje konkurenci slavnější Tesly.
img

Rozbřesk: Mzdy brzdí, nezaměstnanost narůstá a guvernér ČNB očekává stabilizaci koruny

05.06.2020 Včera zveřejněné mzdy v podstatě uzavřely sadu dat za první kvartál a docela jasně naznačily, že doba jejich rychlého zvyšování už skončila. Nejpomalejší růst průměrné mzdy za poslední tři roky nebo té reálné dokonce za posledních šest let ukazuje, že se poměry na dříve stále více napjatém trhu práce začínají v důsledku koronakrize měnit.
C:\fakepath\kryptomeny-1.png

Co musíte vědět, než začnete obchodovat alternativní kryptoměny

14.05.2020 Píšu o kryptoměnách každý den již přes dva roky. Za tu dobu jsem si všiml jistých pravidel, které bez výjimky sleduje každá alternativní kryptoměna. Dynamický trh s kryptoměnami se mění každou sekundou, ale s pomocí těchto tří pravidel budete mít lepší přehled o tom, do které kryptoměny investovat a na základě čeho tvořit svoji vlastní analýzu aktiva.
C:\fakepath\trump.jpg

Nejvyšší soud USA bude řešit Trumpovy finance na telekonferenci

14.04.2020 Nejvyšší soud Spojených států včera oznámil, že si v květnu prostřednictvím telekonference vyslechne ústní vyjádření ve sporu ohledně toho, zda musí prezident Donald Trump zveřejnit své daňové výkazy. V důsledku pandemie způsobené koronavirem bude soud skrze telekonference řešit i další případy. Informovala o tom včera agentura Reuters.
img

Norský fond chce investovat do mimoburzovních firem

28.08.2019 Norský státní fond bohatství, který je s hodnotou jednoho bilionu dolarů (23,3 bilionu Kč) největší na světě, by měl mít větší autonomii v investování do aktiv společností, které nejsou zapsány na akciové burze. Na tento typ investic by mohlo být věnováno až jedno procento akciového portfolia fondu, což znamená asi sedm miliard dolarů. Uvedla to dnes norská centrální banka, která fond spravuje.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
C:\fakepath\graf-14082021.png

Reklama/Advertising FXstreet.cz

18.08.2011 FXstreet.cz je exkluzivní finanční server specializovaný na problematiku investování. FXstreet.cz Vám na českém a slovenském internetovém trhu poskytne ojedinělý prostor pro umístění Vaší inzerce.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akciové fondy | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bond | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Floor | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Futures | Fúze | GAAP | Grafy | Hedge Fund | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Long | Low | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Open | Order | Overnight | P/E | PEG | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | RRR | RSI | Rally | Reinvestice | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Short | Long Term | Směnný kurz | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Warranty | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Bohatství | RBNZ | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Markets.com | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Deutsche Bank | Akcie Lufthansa | Akcie Tesla | Alpari | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Best forex brokers | Běžný účet | Bitcoin peněženka | Bollingerova pásma | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | CZK | Day trading | Direct market | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Elektřina | Engulfing | Eura | Exchange | Expirace | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex brokers | Forex Exchange | Forex market | Forex market hours | Forex Street | Forex trade | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | J&T Banka | J&T | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak těžit Bitcoin | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurz USD | E15 | Lira | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | OTC trh | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Státní dluh | Státní dluhopisy | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Trading platform | Transakční náklady | Trh | Turecká měna | Twitter | Vantage FX | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | XM | X-Trade | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | Benzín | Buffett | DMA | Andrej Babiš | Buy | CEE | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Range | REIT | ROCE | ROE | Sell | Upisovací období | Itálie | Spojené státy | Tržby | Úvěr | Miliardář | eBook | Casino | Appreciation | Commission | Komise | Kontrakt | Correction | Session | Volby | Rozhovor | Cukr | Poradenská společnost | About forex | Auto forex | Auto forex trading | Best forex | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Currency pairs | Day traders | Foreign exchange markets | Forex exchange market | Forex pairs | Forex traders | Global forex | Investment | Make money | Traders | Aramco | Markit | Raymond James | Bank of New York Mellon | BPI | DPA | Bernstein | Charles Schwab | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Agentura AP | The Guardian | Petr Koblic | Expanzivní měnová politika | Technický výhled | Zasedání centrální banky | Bavlna | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Diamanty | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Podnikatelé | BlackRock | Přehled | Klid | Jádrový index | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Futures kontrakty | London Breakout | City | Základní úrokové sazby | Firmy | Nárůst úroků | České firmy | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Styl obchodování | S&P Global | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Halliburton | Propad | Handelsblatt | Kryptoměny | Cenový boom | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Pokles výnosů | Historická maxima | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Baidu | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Tesla | Vysoká volatilita | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Analytik J&T Banky | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | TRY | Index cen domů | Příjmy | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | ČTK | Skupina G20 | Guvernéři centrálních bank | Obchodování forexu | Belgie | Akcie výrobce letadel Boeing | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | Bitfinex | Raymond James Financial | IHS Markit | Morningstar | ex | Bernstein Bank | Bitstamp | Vstup na burzu | Brevan Howard Asset Management | Alokace aktiv | Norský státní fond bohatství | Zahraniční forex | CoinDesk | BHS | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Bitcoinové burzy | Trade Financial | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Bitcoin mining | Obchodování s investičními nástroji | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Zcash | Crown | ETH | ETC | NEO | GDAX | Invesco | Nemovitostní fondy | Mineři | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | XBT | Fox Business | Coinmate | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Věštec z Omahy | Bithumb | Robinhood | Estee Lauder | CFG | Crypto | Zloadr | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | MSCI World Index | Lithium | Burzy kryptoměn | BTC/EUR | Altcoiny | TRON | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Energetické akcie | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Gpay Limited | Cryptopoint | Růstové akcie | Forexové páry | Kryptoburza | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Financial Conduct Authority (FCA) | Technologické akcie | Edison | Schwab | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | KLB Legal | Czech Fund | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Stavební spoření | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Global Forex | LAToken | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | Exness | IG | Nejznámější kryptoměna | Obchodování se CFD | BinckBank | Evropská komise | Jednotná měna | Veřejný dluh | Lamassu | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Refinitiv | Transakční poplatky | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Dluhopisy s vysokým výnosem | Crypto Exchange | ASIC | Nakoupit akcie | Obchodovat na finančních trzích | Mezinárodní investoři | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Michal Uma | Primární nabídky akcií | Norský fond | Fond bohatství | Státní fond | Norská centrální banka | Zájem investorů | Inflace v ČR | Kvartální výsledky | Inflační očekávání | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Zahraniční investoři | Nejznámější kryptoměny | STMicroelectronics | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | BrandZ | Zájem o bitcoiny | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | GBTC | Ztrátový obchod | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Silný dolar | Situace na trzích | Konglomerát | Akcie týdne | Komoditní obchody | Bohatí | AMZN | Pohonné hmoty | Globální recese | Denní graf | Backtest | Úpis akcií | Měnověpolitické zasedání | Ethery | Energetické firmy | Tuzemské banky | MetLife | GOOGL | Platinové akcie | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Edge | Očekávaný růst | Tradingové služby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Nová měna | Obchodujte | Trinity Bank | McKinsey | Digitalizace | Upozornění na aktivity | Automobilky | Čistý zisk | Hazard | Celkové příjmy | Milan Vaníček | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Investiční skupina | TRX | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Evropské firmy | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Myšlenka | Praktická ukázka | Naprogramování | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Primární nabídky | Firma | Technické analýzy | Tezos | Olívia Lacenová | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Studie | BAKKT | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Největší pokles | Ukrajina | Souhrnný index | Amazon | Fortune | Hedge Fund Research | Úrok | Miliardy | All Time High | Brock Pierce | Vyhlídky | Legislativa | INTC | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Billions | 5G | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Financovat | Hospodaření státního rozpočtu | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Formule | Visa | General Motors | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | EW | Soukromé firmy | NAFTA | Tomáš Holub | Ekonomická recese | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Vývoj hodnoty akcií | Úspěšné IPO | Soukromý sektor | Půjčka | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | PKN Orlen | EASA | FIS | Ford Motor | United Technologies | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | KKCG | Škoda Auto | Míra | InterContinental | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Vánoce | Šperky | Automobil | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | MasterCard | FB | AT&T | TASS | Nike | Bydlení | SOYBEAN | SUGAR | CORN | Uber | První obchod | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Peking | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Investiční aktivita | Hospodaření | American Airlines Group | Světová válka | Klesající trend | Návratnost | Odškodné | Altria Group | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FP Markets | Hodnota společnosti | Budoucnost | Hodnota investic | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Iniciativa | Podnik | Vyšší inflace | Veřejné finance | SAP | Ceny v zemědělství | Zamyšlení | Parabolický vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Belt and Road | Prezident | AMGN | Koronavirus | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Firma Avast | Hodnota značky | Google | CMS | Trhy | WHO | Filantrop | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Pražské burzy | American Express | Impérium | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pokles | Situace | Důchody | Coronavirus | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Investovať do kryptomien | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Píle | Akcie Alphabet | Geopolitické dění | Obchody | Výdaje | ETH/BTC | Fresenius Medical | FME | Americká společnost | Warner Music | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Obchodovanie | Medvědi | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Indikátor RSI | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | E*Trade Financial | Gilead Sciences | PHIA | Průměrná mzda | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | Mzda | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Cílování inflace | Vysoká rizika | Aerolinky | Lufthansa | Nouzový stav | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Oldřich Dědek | Brusel | Letectví | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Třída aktiv | Stimul | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Měnové podmínky | Mike Pence | Viceprezident | Viceprezident Mike Pence | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Texas | PYPL | Waste Management | Koronavirová krize | WM | REGN | MPSV | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Seat | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Spoření | Anomálie | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Wood&Company | Biliony | Potenciál | České vlády | Automobilový trh | Vlna poklesu | Izrael | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Práce | Rozvojová banka | Otázka za miliony | Koronakrize | Podíl na trhu | Údaje | DPH | Omyl | Pavel Baudiš | UnitedHealth Group | Anthem | CBS | Ministři | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Chřipka | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Tajné služby | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Sbor volitelů | Zakladatelé USA | Výpadky | Activision Blizzard | Více peněz | Microsoft Corp | US Bancorp | Jiří Makovský | WELL | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Poradenské společnosti | USD za barel | Trade | Tlak medvědů | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Nizozemsko | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Surové ropy | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | Lucembursko | Data z trhu práce | Státní peníze | Cenový pokles | Cestování | 3M | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Hodnota společnosti na burze | Shell | Maloobchod | Finanční polštář | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Blízký východ | Tweet | Letečtí dopravci | Dopravci | Soud | PEPSICO | Dovoz | MSCI World | ETN | KfW | Státní banka | Tomáš Kotera | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Huobi | Průzkum KPMG | NKE | Státní rozvojová banka | Alternativní kryptoměny | Davový efekt | Dominance bitcoinu | Zalistování na burzu | Pokrok ve vývoji | Síť kryptoměny TRX | Burza Binance | Investovat do alternativních kryptoměn | Dynamický trh | Dynamický trh s kryptoměnami | Technologický pokrok | Link | Znalý investor | Největší burza | Čínské kryptoměny | Frekventovanost hashtagů | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Chování na trhu | Merck | T-Mobile | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Oblasti rezistence | Konsorcium | Vakcína | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Státní podpora | Eli Lilly | LLY | Nové studie | Velký růst | Ruské ministerstvo financí | Předsedkyně Evropské komise | Aktivity společnosti | Renault | Investovat peníze | MLM | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Costco | Koronavirové pandemie | Fondy soukromého kapitálu | Eduard Kučera | Start-upy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Americké statistiky | Nikola | VectoIQ | Premier League | Nikola Corporation | Nižší DPH | Sanofi | Členové Fedu | Nikola Motor | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Cardano | Zahraniční kapitál | Restrukturalizace | Druhá vlna | Státní pomoc | Instinkt | Instinktivní obchodování | Profitabilní trader | Příjmy a výdaje | Odkup vlastních akcií | Nejlepší strategie | Skupina Smartwings | Ziskové marže | ASM International | Akcie aerolinek | Dostupnost bydlení | Úroda | Úroda obilovin | Akcie Coca-Cola | Thermo Fisher Scientific | Ukrajinská vláda | Exporty | Iress | MAM | Sony | Epic Games | Johnson & Johnson | Riskování | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Americký výrobce letadel | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Dluh státu | Verizon Communications | Technologické společnosti | Omar Arnaout | Společnost XTB | Semi | Model 3 | Akcie těžařů | Bohatí lidé | Insolvence | OMV | Konkurenční společnosti | Pár EUR/USD | Důvěra | Velké technologické firmy | Výzkumy | Myšlenkové pochody | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Trading Hours | London Break | Hnojiva | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Pokles tržeb | Goodyear | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Fear and Greed | Snížení DPH | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Kryptotrh | SPAC | Southwest Airlines | Rentabilita | Zdanění | TSLA | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Stavební povolenky | Universal Music | Řízení obchodu | Elektromobily | Accenture | Politici | Diverzifikovat | Micron | Biden | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Česká republika | NextEra | Změna politiky | Ameriprise Financial | Walgreens | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Concho | Newmont | Align Technology | ALGN | Manager Magazin | Intel | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pandemie v Česku | XOM | CVX | PFE | MMM | ABT | GWW | JNJ | UMA | BIIB | Úspěšní tradeři | Electronic Arts | T-Mobile US | Tempo inflace | MCD | Vakcína Pfizer | Riziko a výnos | Akciové investování | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Akcie spoločnosti | Plus One Ltd. | Plus One | EverStride OU | EverStride | Nekstra | Praktické tipy | Stock Spirits | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Vzorce chování | Nio | Li Auto | NextEra Energy | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | Linde | BASF | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Continental | Covestro | Nekstra.com | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | CMI | Orbán | MGM | AAL | Kryptoburzy | Voda | DGX | Boeing 737 Max | Bernstein-Bank.com | Carnival | Elektronické databáze | Růst ceny | NIO.US | Brands | Zdravotní péče | TUI | Cestovní kancelář | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | MRK | Inaugurace | Mar-a-Lago | UAL | Aligator | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | PEP | Deliveroo | Express | Norský státní fond | Kryptoburza Binance | Thermo Fisher | Activision | Blizzard | Dynamický růst | Dialog | MIB | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Kov | Trendové linie | Předpověď akcií | AIG | WFC | Třetí vlna | Skluz | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Nio (NIO.US) | Terra | Cla na hliník | PSX | Admirals | Fidelity | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Hodnocení backtestů | BTCC | Kansas City Southern | KSU | Čekající pokyny | Discovery | GRMN | LMT | Bitmax | Paychex | PAYX | Státní komerční banka | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Harley-Davidson | xStation Mobile | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | COIN | Bearish Engulfing | Pokles akcií Tesla | Předpovědi ceny | Centene | Uranium Energy | Cameco | CCJ | Uran | Cenový pohyb | XTB MENA | XTB MENA Limited | Verizon | Comcast | Kellogg | Believe | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Ceny realit | Pád bitcoinu | Palo Alto | Prodejní ceny | Kryptopeněženky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Martin Klass | Zlevnění potravin | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Wise | Prodej | Indikátor Alligator | Alligator | McDonald's | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Ajayi | 12/10 CRYPTO LTD | Big Sea Coins | Bitckup Ltd | Cryptobitecoin | Bank of Coin | Cash4bitcoin Limited | Exchange Cloud Limited | ExtStock | KitaruCoin | Divi & Matt Ltd | Bitpoint Ltd | Gadcet Limited | GetCoins Ltd | Crypto Fox ATM | Crypto 247 Exchange Ltd | Cryptodeploy Ltd | Localtrade Group Ltd | FX BTC Ltd | FX BTC | Diligio Limited | CryptoFX | Bithumb Europe Ltd | Auto Forex Trading Ltd | London Bitcoin Exchange Ltd | BTCC UK Limited | Bitcoin Mandates Ltd | Cryptonex LP | PARO Exchange Ltd | IGNIV LTD | Block Movement Ltd | Micklecoin Technology Ltd | Awax | BitOnyx Labs Limited | The London Crypto Exchange Ltd | Global Forex Trade | Darnley Mining Limited | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Mass Earn BTC | Crypto-Galaxy.com | BitBays Ltd | TRADEGRAPHITE | Elite Way Developments LLP | TIDEX | CB Exchange LP | ZLOADR LIMITED | BIT7PAY LIMITED | Crypto Outlook Ltd | Bitero Ltd | Golden Trading LTD | Coinbox Ltd | Scoine | UBI ATM Ltd | The Crypto Store Ltd | No More 925 Ltd | Bitbankatm | Cryptonits Ltd | Cudo Ventures Ltd | Crypto Coins Bank | Bitmax Crypto Limited | ZCash-Global | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | Crypto Stock Trades Limited | Crypto-Invest UK | Solmax Group UK Ltd | CryptoCashATM | Sunlife Finance | BitchainCapital Ltd | Suscoin | FXPAY | Centex Ltd | Arciris | Mindsync | MEDAPP UK LTD | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Libonomy Ltd | Bezop Blockchain Ltd | Fan360 Limited | Crypto Verification Coin Ltd | Crypto Rewards Studio Ltd | Cardano Blockchain Ltd | Rowan Energy Blockchain | FILES.FM | Vimarket UK Ltd | The Centric Corp Ltd | Star Pacific | Spartan Casino | UK-Trades | Fiancia Coin | Travelcoin | Ultimate Chain | BFX Cryptoworks Limited | MonetaHawk | KahnChat | LCCX | Fieldcoin Ltd | Oryxian | Sleecoin Limited | Libracash Blockchain Ltd | Bitpie UK Limited | Dynamic Crypto Market | Coin Celect Ltd | Tuga Trades Limited | Trade Classified | Gpay | Vision Wallet Ltd | Crypto Assist Ltd | Cryptocurrency International Limited | XCOEX LIMITED | Coin Sector | Bitxero | Fotrading | LATOKEN LTD | Abinance | TT Blockchain Solutions Ltd | Bitmentum | ETHLYTE CRYPTO LTD | Bitcoin Holdings Ltd | AOS-Exchange Ltd | Forex Finance | Crypto Ace FX | King Banner | Globe Bitcoin | Crypto Factor Limited | Coin Corner Ltd | Crypto Traders Ltd | COINEGG Ltd | Crypto-Asset Management Ltd | Bitmorex Limited | Coinnection Ltd | Bitengen Solutions Limited | Trustdex Global Limited | Union Finance Investment & Management Ltd | Crypto Bit Business Ltd | Exchange City | Coinfalcon Limited | BIT.AC LIMITED | TradeFX TradingBot | Altmarkets | Cryptocoindash Ltd | Crypto-com | Revenur | Cryptocoinsbitrade Ltd | Bit Exchange | Bitcoin Mining Finance | Ripple Markets | Cardano Markets | Confirmo Limited | Mercatox Ltd | Confirmo Limited (Coinmate) | Mercatox | Cryptox Ltd | IBITT Ltd | CryptoCOM | Globitex Ltd | Cryptocurrency | ThinkMarket | Pepper Stone | WISE | PIVX | DASG | NAV Coin | Exness brokers | Instaforex brokers | UBI | Obchodní výsledky | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Růst společnosti | Hliník | Mluvčí společnosti | Philip Morris International | Vnitřní dialog | Trenér | NortonLifeLock | Symantec | XEL | CMCSA | VZ | TXN | AXP | AI | COST | PG | CAT | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy | Dubai Financial Services Authority | DFSA | Mobilní aplikace XTB | Aplikace XTB | Achraf Drid | Odvětví | Úroky v bance | Produkty v bance | Realita dluhopisů | Divize | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Xbox | Daňový poplatník | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Projekce | Účetní období | TWS | VIAC | Paramount | Comcast Corp | Uvedení na burzu | ADS | BUX | Nucor | Společnost Admirals | CBRE | Liquid | Tokeny | Rozbor | Očekávaná inflace | SPOT | Kansas City | Dominion Energy | Společnosti | Ronaldo | Dna | PayPal Holdings Inc | ANO | NFT | Honeywell International | Chevron Corporation | Bitso | Solana | Etherea | Airbus SE | Advokátní kancelář | BNP | Investment grade | MGM Resorts | Německá automobilka Volkswagen | Gamble | DAI | Růst cen zemního plynu | Automotive | Zlato a bitcoin | Charter Communications | Minulá výkonnost | Energetické krize | Závod Volkswagenu | ID.3 | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Derbyshire Direct | The Derby Building | Investment Society | Nationwide Building Society | Abbott | Schlumberger | Digital World | Snap | Kuny | Pozornost | Colgate-Palmolive | Klima | MGM Resorts International | Regeneron Pharmaceuticals | Royal Caribbean Cruises | Společnost | Cena akcií AMD | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | TechnipFMC | Mads Eberhardt | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Honeywell | CMA | Kazachstán | BofA | Fibonacciho retracement | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Zemědělci | Informace z kryptoměnového trhu | Obchodní tipy | Technická rezistence | CarMax | KMX | Miliardy USD | Akcie Kazatompromu | Kazatomprom | KAP.UK | Kazatomprom (KAP.UK) | Altria | EOG Resources | Akcie v roce 2022 | Hry | Cena akcií společnosti | Allwyn | Allwyn Entertainment | Real Estate | Instituce | International Treasury Monetary One | Western Digital | Wormhole | Simon Property Group | Analýza indikátorů | Chipotle Mexican Grill | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Illumina | Mattel | Under Armour | LHA | Marathon Oil | MRO | Invaze na Ukrajinu | Rizika decentralizace | Decentralizace | Certus One | Ruské invaze na Ukrajinu | General Dynamics | Sankce | Uranium Energy Corp | DBK | Invaze | Mezinárodní sankce | CF Industries | Fiserv | XTB Trading | MOL | CMG | STT | Vzestupný trend | Travelers | Alaska Air Group | Technický výhled trhu | Textron | Produkty s pákovým efektem | Occidental | Southwest | Mondelez International | EOG | EOG Resources Inc | Wynn Resorts | WYNN | Úsporný tarif | Upozornění | Akcie společnosti Bank of America | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Akcie společnosti Chevron Corp | Akcie společnosti Chevron | U.S. Bancorp | Volatilita akcií | Volatilita akcií Apple | Výraznější volatilita akcií | Výraznější volatilita | Paramount Global | Formula One Group | Formula One | Portfolio W. Buffetta | Skladba portfolia | Přesná skladba portfolia | Akcie Coca-Cola Company | Objem nákupů | Objem investovaných peněz | Nákupy ve slevách
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Ondřej Horák
Ondřej Janata
Ondřej Klečka
Ondřej Koběrský
Ondřej Novotný
Ondřej Příhonský
Ondřej Šmakal
Ondřej Tomek
Ondřej Vičar
Ondřej Vlček

Následující klíčová slova

One Cancels The Other (OCO)
One cancel the another (OCO)
One-click trading
OneCoin
OneCoin Ruža Ignatovová
One Financial Markets
OneFX Trade
OneFX Trade Ltd
Onemocnění
Onemocnění COVID-19
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít