Neděle 14. července 2024 21:24
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

ONE

img

Gold Prices Advance as Dollar Weakens and Rate Cut Speculation Grows Ahead of CPI Data

11.07.2024 Gold prices saw an uptick in Asian trade on Thursday, bolstered by a weakening dollar and declining Treasury yields. Speculation over potential U.S. interest rate cuts ahead of crucial inflation data further supported the yellow metal.
C:\fakepath\trader-09072024-39-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

09.07.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Míra nezaměstnanosti je na „dně“, letos už převážně poroste. Vláda zkomplikovala zaměstnávání brigádníků, ti tak o to více končí na úřadech práce

09.07.2024 Červnová stagnace míry nezaměstnanosti v ČR na úrovni 3,6 procenta je za očekáváním části analytiků, kteří předpokládali další pokles, na 3,5 procenta. Za stagnací může i letošní legislativní zpřísnění podmínek zaměstnávání takzvaných dohodářů. To z hlediska zaměstnavatele prodražuje zaměstnávání „na dohodu“, například kvůli nárůstu administrativních nákladů. Je tedy také nákladnější zaměstnat brigádníka, pročež poptávka po nich klesá.
img

Američtí bankéři věří, že Le Penová dnes pohoří. Doporučují proto kupovat francouzské akcie

07.07.2024 Strana Marine Le Penové v dnešním druhém kole francouzských parlamentních voleb pohoří, spočetli specialisté americké investiční banky Jefferies. Semkla se totiž proti ní „národní fronta“ – či, jak praví prezident Emmanuel Macron, „republikánská fronta“ – sestávající z nebývale širokého konglomerátu stran a politických proudů, od centristů právě Macronových třeba po komunisty, Zelené či propalestinskou ultralevici. Le Penová podle banky Jefferies nejen nezíská absolutní většinu, ale ani nebude moci sestavit vládu.
img

Český výrobce dronů Primoco oznámil novou zakázku v hodnotě 62 mil. Kč, dva drony poputují do Asie

28.06.2024 Primoco UAV, český výrobce bezpilotních letadel, oznámil zakázku na dva stroje One 150, jež budou plně vybaveny pro kontrolu letiště, kalibraci a vyhodnocení letištních navigačních zařízení. Hodnota transace činí 2,5 mil. EUR, neboli 62 mil. Kč.
C:\fakepath\JPMorgan.jpg

Banky v USA prošly zátěžovými testy Fedu

27.06.2024 Všech 31 největších amerických finančních institucí prošlo zátěžovými testy centrální banky Fed. Testované banky by přežily hypotetický scénář, kdy by se americká ekonomika dostala do vážné recese, nezaměstnanost by stoupla na deset procent a hodnota komerčních nemovitostí by se propadla o 40 procent. Dnes o tom informovala agentura Reuters.
img

Gold Prices Edge Lower as Dollar Strengthens Ahead of Inflation Data

26.06.2024 Gold prices experienced a slight decline in Asian trading on Wednesday, extending losses from the previous session as market focus remained on the upcoming U.S. inflation figures, bolstering demand for the dollar.
img

Akcie Pfizeru jsou nejníže za více než deset let. Vydělal tedy na covidu, jak se říká?

25.06.2024 Tahle zpráva šéfku Evropské komise jistě nepotěšila, a zvláště ne před nedávnými eurovolbami. Vyšetřovatelé Úřadu evropského veřejného žalobce totiž letos převzali případ jejího podezřelého vyjednávání s šéfem amerického farmaceutického gigantu Pfizer Albertem Bourlou stran covidových vakcín. Případ měli původně na stole belgičtí vyšetřovatelé ve městě Lutychu. Pravomoci evropských vyšetřovatelů jsou ale silnější. Což právě není dobrá zpráva pro stávající šéfku Evropské komise, která by ráda post zastávala i v dalším funkčním období. Což si jí tedy nejspíše podaří. Nicméně ruka v rukávu ještě není.
img

Sázka ne Green Deal se nevyplácí. Evropské „zelené akcie“ stále propastněji zaostávají s trhem jako celkem

18.06.2024 Mezinárodní investoři současné podobě Green Dealu EU už příliš nevěří. Výsledkem je to, že zhruba od přelomu let 2022 a 2023 akcie firem, jež by měly profitovat ze současné, ambiciózní podoby Green Dealu, stále propastněji zaostávají za trhem jako celkem. Tedy za akciemi širokého spektra firem, napříč odvětvími, včetně těch emisně a environmentálně „špinavých“.
img

Dollar Strengthens Amid Euro Uncertainty

17.06.2024 The dollar maintained its strength on Monday, with the euro hovering near one-month lows amidst escalating political uncertainty in Europe. Investors awaited further economic data to gauge the U.S. economy’s resilience amidst global market tensions.
C:\fakepath\fxstreet-17062024.jpg

Klíčový rozdíl mezi obchodním očekáváním a predikcí

17.06.2024 Jaký je rozdíl mezi předpovědí (predikcí) a obchodním očekáváním? V tomto článku se vysvětlíme, že to opravdu není totéž, a že je potřeba mezi tím rozlišovat. Mnoho traderů si totiž myslí, že je to totéž, což může traderům způsobovat potíže a připravovat je o zisky.
img

Dollar Softens as US Inflation Fails to Impress, Yen Braces for BOJ Meeting

13.06.2024 In the aftermath of lackluster U.S. inflation figures, major currencies stood firm against a wavering dollar on Thursday. However, the yen remained under pressure as investors awaited an impending Bank of Japan (BOJ) meeting.
img

Gold Prices Hold Steady Around $2,300 Amid Fed Meeting and CPI Release

12.06.2024 Gold prices remained relatively unchanged in Asian trading on Wednesday, as investors awaited crucial cues from the Federal Reserve meeting and the release of consumer price index (CPI) data.
img

Primoco získalo zakázku za 450 mil. Kč

10.06.2024 Český výrobce bezpilotních letounů Primoco oznámil získání historicky největší zakázky za 450 mil. Kč na 24 strojů Primoco One 150. Polovinu dodá nyní, polovinu v druhé polovině roku.
img

Nemocný muž Evropy má rekordně drahé akcie. Jak to?

07.06.2024 V půli letošního května hlavní ukazatel německých akcií, index DAX, vystoupal na svůj historický rekord. Přitom německá ekonomika prochází náročným obdobím a je dokonce označována za „nemocného muže Evropy“. Jak to jde dohromady?
C:\fakepath\e8-markets-logo.png

E8 Markets

05.06.2024 E8 Markets je další z globálních prop firem, která nabízí své služby obchodníkům z celého světa. E8 Markets se dříve jmenovala E8 Funding. Rebranding provedla, protože chtěla být něco více než jen společnost, která poskytuje simulované účty, proto zvýšila své pravomoci, získala různé licence a s tím i začala vyvíjet sofistikované obchodní nástroje a strategie, to je i důvod proč E8 hledá na zaměstnanecký poměr kvantitativní a algoritmické tradery. Firma byla založena v roce 2021 jako E8 Funding a už v roce 2023 vyplatila obchodníkům více než 33 milionů dolarů a pokořila hranici 200 000 uživatelů. E8 má sídlo v USA, kanceláře mají v Dallasu ale i v Praze. Majitel i CEO je Dylan Elchami.
img

Mediální obraz voleb do Evropského parlamentu: Která strana či hnutí rezonuje v médiích nejvíce?

03.06.2024 Počet mediálních výstupů, tonalita, nejčastější zdroje i nejvíc skloňované strany a hnutí. Společnost Mediaboard opět spouští svůj nezávislý projekt Mediální obraz, který na jednom místě přináší data o mediálním pokrytí kandidátů do voleb do Evropského parlamentu. Navazuje tak na úspěšný projekt, který mapoval české prezidentské volby. Otevřená data jsou aktualizována v reálném čase a může je využít široká veřejnost i instituce.
img

Eurozóna už Česku není elitním klubem. V pátek se zhoršil rating Francie, Estonska, Lotyšska i Litvy, kteréžto země všechny platí eurem, zatímco český rating se stále zlepšuje

02.06.2024 Máloco ukazuje současnou tak častou plytkost české veřejné diskuse zřetelněji než debata o přijetí eura. A vůbec neplatí, že vše v této diskusi již bylo řečeno! Naopak, eurozóna se od roku 2004, kdy se Česko vstupem do EU zavázalo euro přijmout, celkem zásadně proměnila – a proměňuje. A měla by se tedy vyvíjet i diskuse o euru.
img

Gold Prices Decline Amid Dollar Strength and Rate Uncertainty

30.05.2024 Gold prices experienced a downturn in Asian trading on Thursday, primarily influenced by the strength of the dollar and U.S. Treasury yields, as investors awaited key economic indicators that could impact interest rate decisions.
img

Peníze v prstenu. mBank přichází s revoluční novinkou v placení

29.05.2024 Inovativní formy placení se díky mBank opět posouvají vstříc budoucnosti. Digitální banka mBank se spojila s partnery Mastercard a Niceboy a jako první v České republice uvedla na trh platební prsten. Placení ještě nikdy nebylo tak snadné a stylové. Už žádné hledání telefonu nebo karty – absolutní svoboda třeba na pláži nebo při běhu právě přichází.
img

Gold and Copper Prices Decline Amid Rate Jitters and Profit-Taking

23.05.2024 Gold prices continued to decline in Asian trading on Thursday, moving further away from recent record highs due to renewed concerns over high interest rates and diminishing safe haven demand.
img

Gold and Copper Prices Retreat Amid Rate Jitters and Speculative Pause

22.05.2024 In Asian trading on Wednesday, gold prices experienced a decline, stepping further away from recent record highs as concerns regarding elevated U.S. interest rates intensified ahead of forthcoming signals from the Federal Reserve.
img

Trezor přidává bezpečný ethereum staking do Trezor Suite

20.05.2024 Společnost Trezor, stojící za hardwarovými kryptoměnovými peněženkami, přidala do své aplikace Trezor Suite takzvaný „staking“ etherea. Nová funkce tak umožňuje držitelům etherea (ETH) bezpečnou cestou získávat průběžné odměny, pokud se rozhodnou drženou kryptoměnu uzamknout. Odměnu získají už při stakingu minimálně 0,1 ETH ve své peněžence Trezor. ETH staking v Trezoru je umožněn díky integraci se staking-as-a-service platformou Everstake. Staking přišel s novou aktualizací Trezor Suite 16. května, odkdy si uživatelé mohou vybrat různé možnosti stakingu na svém ETH účtu a také stanovit, kolik ze svých ETH chtějí uzamknout.
img

Inovativní projekt Kousek Bytu otevírá dveře k investování do nemovitostí komukoliv

16.05.2024 Kousek Bytu představuje revoluční přístup k nákupu nemovitostí. Ten umožňuje koupit 100% online investiční byt nebo jeho část doslova komukoliv. Služba navíc přichází v době, kdy ceny nemovitostí a nájmů stále rostou, a nabízí tak širokému publiku možnost na tomto trendu vydělávat. Za projektem stojí Maverick Group Vladimíra Zuzáka a ONE BOND Group Jiřího Patáka, kteří začínají s nemovitostmi v hodnotě 1 miliardy korun.
img

Gold prices hovered near $2,400 as attention turned to CPI data influencing potential rate cuts

16.05.2024 In Asian trading on Thursday, gold prices stabilized following significant gains overnight, driven by weaker inflation figures that dragged the dollar to one-month lows, heightening expectations of forthcoming interest rate reductions.
img

Gold Prices Inch Up in Asian Trading Amid Interest Rate Speculation: Eyes on U.S. Inflation Data

14.05.2024 Gold prices inched higher in Asian trading on Tuesday, showing a slight recovery from steep losses seen in the previous session. The market’s attention remained fixed on the imminent release of U.S. inflation data, which would offer further insights into the trajectory of interest rates.
img

Gold Prices Rise on Dollar Weakness, Weak Payrolls Shift Focus to Rate Cuts

06.05.2024 Gold prices in Asian trading gained ground on Monday, taking advantage of a recent decline in the dollar. Weaker-than-expected U.S. payrolls data prompted traders to increase their bets on eventual interest rate cuts by the Federal Reserve.
img

Gold Steadies Above $2,300 Amid Rate Jitters

02.05.2024 Gold prices stabilized in Asian trading on Thursday, rebounding above a crucial support level, yet momentum remained subdued due to ongoing expectations of prolonged higher U.S. interest rates.
img

České členství v EU má své plusy i mínusy, czexit by se ale nevyplatil. Eurozóna již z hlediska Česka není elitním klubem jako před dvaceti lety

01.05.2024 Pro Česko a jeho ekonomiku členství v EU znamená zejména to, že naše země patří k bloku zemí, který je globálním hráčem. Těžko by globálním hráčem byla ČR sama o sobě. Na tom, kam se tento blok zemí ubírá, se navíc Česko může podílet a spolurozhodovat o něm, byť je otázka, do jaké míry. Nicméně v tomto ohledu ČR jako celek členstvím v EU nepochybně získává. Vysoce nad rámec více než bilionu korun, který od vstupu do EU v čistém vyjádření získalo z unijních rozpočtů.
img

Oil surges on Israeli strike reports

19.04.2024 Oil prices surged on Friday following reports of an Israeli attack on Iran, causing market turbulence and raising concerns about potential disruptions to oil supply in the Middle East.
img

US Open: Akcie navzdory lepším než očekávaným výsledkům ztrácejí

18.04.2024 Americký trh má již více než týden sestupný trend. Slabá data o inflaci negativně ovlivnila sentiment investorů a eskalace napětí na Blízkém východě zvyšuje tlak na pokles. Čtvrteční seance by však mohla negativní dynamiku zpomalit. Dosavadní výsledková sezóna přinesla pozitivní informace o finanční situaci společností, i když predikce do budoucna zůstávají neutrální nebo negativní. Optimistická data z indexu Philly Fed posunula výnosy 10letých dluhopisů výše a vrátila je zpět na zhruba 4,6 %, což by mohlo dále vyvíjet prodejní tlak na americké indexy.
img

Gold prices steady below $2,400; Rate fears, dollar pressure persist

18.04.2024 Gold prices rebounded from overnight losses in Asian trading on Thursday but stayed below recent highs due to concerns about higher interest rates persisting and pressure from a robust dollar.
img

Gold prices fell below $2,400 as expectations for interest rate cuts diminished

17.04.2024 Gold prices dipped in Asian trading on Wednesday as comments from key Federal Reserve officials tilted towards a more hawkish stance, lifting the dollar and Treasury yields, thereby exerting downward pressure on the precious metal.
img

Evropští centrální bankéři si hrají na politiky. Překračují pravomoci, stěžují si Američané, a tuší fatální ohrožení

14.04.2024 Američtí centrální bankéři se v těchto dnech dostali do křížku s těmi evropskými. Jde o zásadní střet. A poměrně nebývalý.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 11. dubna 2024

11.04.2024 Everyone was expecting US inflation to rise, but no one could have imagined that consumer prices would accelerate to 3.5%. After all, inflation was forecasted to rise from 3.2% to 3.4%. So, it is not surprising that the dollar surged. Moreover, there are speculations that the Federal Reserve might even raise the rate in the summer. Such reasoning is not without merit, considering that inflation has picked up for the second consecutive month, and faster than expected. However, for the most part, market participants lean towards the idea that interest rates will start to be lowered in the fall. Although it seems that these expectations will be revised soon.
img

Agentura Fitch zhoršuje ratingový výhled Číně, poprvé v historii. Má Západ sázet na pád Číny?

10.04.2024 Agentura Fitch dnes přelomově zhoršuje ratingový výhled Číně. Děje se tak vůbec poprvé od 90. let, kdy ji začala ratingově hodnotit. Dosud se rating Číny v očích Fitche vždy jen zlepšoval.
C:\fakepath\for-traders-09042024-uvod.png

For Traders

09.04.2024 For Traders je jedna z prop firem, která výrazně působí na českém trhu. Prop firma For Traders se dříve jmenovala Billions Club. Jedná se o technologickou firmu, která má své sídlo v Dubaji, nicméně má i dvě pobočky, a to v Kuala Lumpur a v Praze. For Traders i přes to, že má kanceláře i v jiných zemích, než je Česká republika, tak se na Českou republiku výrazně zaměřuje. Ve firmě pracuje více než 30 lidí a někteří z nich zde působí i jako obchodníci. Prop firmu For Traders založil Jakub Rož, který zde taky působí i na pozici CEO. Jakub Rož je technologický podnikatel a obchodník s více než 15letou zkušeností. Je známý svou vášní pro technologie a během své kariéry vybudoval mnoho technologických společností. Jeho cílem je podporovat obchodníky co nejvíce, a proto vytvořil profesionální studio a věnoval hodně úsilí vzdělávacímu obsahu na YouTube a dennímu koučinku na Discordu, celé pod záštitou prop firmy For Traders.
C:\fakepath\fuze.jpg

Fúze a akvizice se v prvním čtvrtletí zotavily

28.03.2024 Fúze a akvizice ve světě se v prvním čtvrtletí po nevýrazném výkonu v loňském roce zotavily, zejména díky návratu velkých dohod. Celková hodnota fúzí a akvizic vzrostla o 30 procent zhruba na 755,1 miliardy USD (17,7 bilionu Kč). Počet transakcí s hodnotou vyšší než deset miliard USD pak vzrostl na 14, zatímco ve stejném období loni jich bylo pět. S odvoláním na nejnovější údaje společnosti Dealogic to dnes uvedla agentura Reuters.
img

Dolar nesmí klesnout

26.03.2024 Je euro slabé? Nebo je dolar tak silný? Skutečnost, že měnový pár EUR/USD klesl na nejnižší úroveň za poslední čtyři týdny, nutí investory si klást otázky. Soudě podle německých předstihových ukazatelů a evropské podnikatelské aktivity se ekonomika eurozóny postupně zvedá ze země. Načasování a rozsah plánu Evropské centrální banky na uvolnění měnové politiky zůstává stejný: trh očekává, že začne v červnu, a centrální banka podle všeho sníží depozitní sazbu o 75 bazických bodů do konce roku 2024. Možná je důvodem vrcholu páru síla dolaru?
img

Gold prices climb, yet remain below record levels due to ongoing dollar strength

25.03.2024 Gold prices rose in Asian trading on Monday but stayed significantly below recent record highs due to the continued strength of the dollar, which exerted downward pressure on metal markets.
img

Gold prices soar to unprecedented highs surpassing $2200 amid expectations of a Federal Reserve rate cut

21.03.2024 Gold prices reached a historic peak in Asian trading on Thursday, following a significant decline in the dollar subsequent to the Federal Reserve’s decision to maintain interest rates unchanged and indicate potential rate cuts later in the year.
img

U.S. Aims to Restore Emergency Oil Reserve to Previous Levels by Year-End

19.03.2024 U.S. Energy Secretary Jennifer Granholm stated on Monday that crude oil stockpiles in the Strategic Petroleum Reserve (SPR) will reach or surpass levels seen before a significant 180 million barrel sale two years ago by year-end.
img

Gold prices dip below $2,150 ahead of Fed meeting; copper rally eases

18.03.2024 Gold prices declined in Asian trading on Monday, breaching a crucial support level as traders shied away from non-yielding assets ahead of further signals on interest rates from a Federal Reserve meeting later in the week.
img

Oil prices poised to finish the week approximately 4% higher

15.03.2024 Oil prices slipped slightly on Friday but remained on course to register a nearly 4% gain for the week. This was supported by the International Energy Agency’s upward revision of its 2024 oil demand forecasts and an unexpected decrease in U.S. stockpiles.
img

Stocks await US triple-data release

14.03.2024 Global shares held close to record levels on Thursday, while the dollar was on track for its first weekly increase in a month. Investors awaited a trio of U.S. data releases that could influence interest rate expectations.
img

Společnost Allegro překonává očekávání díky růstu ziskovosti – její GMV předstihuje maloobchodní trh, mezinárodní expanze pokračuje

14.03.2024 Celoroční hrubá hodnota zboží (GMV) z polských operací vzrostla o 11 % na 54,8 miliardy PLN (více než 323 miliard Kč), čímž dlouhodobě překonává nominální maloobchodní tržby. Ve 4. čtvrtletí vzrostla v Polsku meziročně o 8,5 %.
img

Zájem o investice do zahraničních rekreačních nemovitostí roste. Výnos činí 7 až 11 %, někde i přes 20 procent

08.03.2024 Koupě rekreační nemovitosti v zahraničí není žádnou novinkou. Postupem času se ale stává mnohem dostupnější alternativou, a tak velká část zájemců o pořízení druhého bydlení dává namísto Česku přednost přímořským destinacím. K oblíbeným lokalitám nyní patří jižní Evropa, Blízký východ, Střední Amerika či dálná Asie. Kupující kromě vlastního rekreačního vyžití u moře láká rovněž možnost výhodné investice do realit v atraktivním prostředí s vysokou mírou zhodnocení. V Praze se v současnosti výnosnost pronájmů pohybuje mezi 3 až 5 %, kdežto v Chorvatsku a ve Španělsku je to mezi 7 a 11 % a například v Dubaji lze dle lokality dosáhnout i na roční výnos přes 20 %. Aktuální situaci na poli zahraničních nemovitosti, vč. propočtů výnosnosti, přibližují experti realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
img

Cena bitcoinu je dnes v korunách nejvyšší v dějinách, činí více než 1,5 milionu korun

04.03.2024 V dolarech dnes překonává úroveň 65 000 a roste k historickému rekordu. Stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová.
img

The dollar begins a heavy week of data with a slight dip.

27.02.2024 The dollar edged lower on Monday ahead of key U.S. durable goods orders and inflation data, offering insights into the Federal Reserve’s potential interest rate cuts.
img

Gold prices stay rangebound as rate cut hopes fade

23.02.2024 Gold prices were stable in Asian trading on Friday, remaining within a recently established range, as market sentiment increasingly suggests that the Federal Reserve won’t initiate interest rate cuts early in 2024.
img

Oil Prices Rise on Dollar Softness and Yemen Shipping Attack

22.02.2024 Oil prices climbed for the second consecutive day on Thursday, driven by a weaker dollar and another assault on shipping vessels near Yemen.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
C:\fakepath\trader-20022024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.02.2024 1) Odvolací soud v Nizozemsku zamítl odvolání Ruské federace proti arbitrážnímu rozhodnutí, podle kterého země musí vyplatit 50 miliard dolarů (zhruba 1,2 bilionu Kč) bývalým akcionářům nyní již neexistující ruské ropné společnosti Jukos. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

US OPEN: Wall Street po prodlouženém víkendu otevírá níže

20.02.2024 Indexy Wall Street zahájily první hotovostní seanci nového týdne níže. S&P 500 otevřel přibližně o 0,3 % níže, Dow Jones klesl o 0,2 %, Nasdaq klesl o 0,5 % a Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o více než 1,3 % níže. Globalfoundries a Intel o pobídkách Bílého domu pro domácí výrobce polovodičů, zatímco Home Depot po zveřejnění zisků za 4. fiskální čtvrtletí mírně klesá. Ekonomický kalendář pro dnešní seanci v USA je prázdný a trhy podle všeho čekají dvě klíčové události naplánované na zítra – minuty FOMC a zisky Nvidie
img

Ranný komentář: Luxusní segment v Evropě a spekulace na Čínu, Capital One chce koupit DFS

20.02.2024 Americké burzy byly včera zavřené a v Evropě se obchodovalo jen na velmi nízkých objemech. Nálada na trzích tak zůstává stabilizovaná a týden pro řadu investorů začíná až dnes. Ráno jsme se dočkali zpráv z Číny, kde tamní centrální banka snížila referenční sazbu na hypotéky o 25bp. V Evropě mezitím pokračuje růst akcií v luxusním segmentu, který je řadou investorů považován za bezpečnější proxy na Čínskou ekonomiku než čínské akcie samotné.
img

Gold stabilizes above $2,000 amid rate concerns

19.02.2024 Gold prices climbed in Asian trading on Monday, continuing their recovery from one-month lows reached after a recent breach below a crucial support level. However, concerns about prolonged higher U.S. interest rates constrained price movements, keeping them mostly within a range.
img

Oil Prices Inch Up Amid Middle East Focus

13.02.2024 Oil prices saw a slight increase on Tuesday amid ongoing uncertainty surrounding conflicts in the Middle East. However, gains were limited by apprehensions that central banks might maintain higher interest rates for an extended period to combat inflation, which could potentially dampen energy demand.
img

Gold Quiet, Copper Dips on Zambia Find

12.02.2024 In holiday-thinned Asian trade on Monday, gold prices showed minimal movement, maintaining a trading range set over the past week as traders awaited upcoming U.S. inflation data for further cues.
img

Oil poised for weekly increases following Israel’s rejection of ceasefire proposal.

09.02.2024 Oil prices remained stable on Friday, maintaining their trajectory for weekly gains, as tensions lingered in the Middle East following Israel’s rejection of a ceasefire proposal from Hamas.
img

Výsledky společnosti Uber

08.02.2024 Uber v poslední zprávě o hospodaření překonal očekávání a po úspěšném roce 2023 vstoupil do indexu S&P 500.
img

EU’s trade chief persists in US battery minerals talks despite differences

31.01.2024 The U.S. and European Union didn’t reach a trade agreement for essential battery minerals on Tuesday. However, they are committed to continuing negotiations to establish a transatlantic marketplace for minerals and other components, stated the EU’s top trade official.
img

V Číně dnes nastal „okamžik Lehman“; krachuje tamní, světově nejzadluženější developer. Bankrot může způsobit finanční krizi Číny a trvalejší úpadek její ekonomiky, druhé největší na světě

29.01.2024 Soud v Hong Kongu dnes poslal do likvidace čínského realitního obra, společnost Evergrande. Pro celou Čínu může jít o okamžik srovnatelný s tím, co pro Západ značil bankrot investiční banky Lehman Brothers roku 2008. Pád Evergrande, stejně jako pád Lehmanů před 16 lety, je dosud nejprůkaznějším dokladem neudržitelného ekonomického růstu živeného dluhem. Dneškem se tedy investoři po celém světě definitivně dozvídají – a mají na to štempl hongkongského soudu –, že vzestup čínské ekonomiky byl zejména v posledních letech nezdravý a ve své podstatě iluzorní. Vyhnaný dluhem.
img

Gold Prices Dip Amid Expectations of Prolonged Higher Interest Rates

22.01.2024 Gold prices declined in Asian trade on Monday due to rising expectations that the Federal Reserve will maintain higher interest rates for an extended period. However, some safe-haven demand and short-term dollar weakness helped support the yellow metal above key levels.
img

Houthis Listed as Terrorists; Target Another US Ship

18.01.2024 On Wednesday, the United States reinstated the Yemen-based Houthi rebels on the list of terrorist groups. This decision came in response to the rebels‘ second attack on a U.S.-operated vessel in the Red Sea region within the week. Additionally, the U.S. military conducted new strikes in the area.
img

Oil prices fluctuate amid economic uncertainties and concerns in the Red Sea region 

16.01.2024 Oil prices experienced a mixed performance on Tuesday, following previous session losses, with broader economic worries taking precedence over ongoing tensions in the Middle East, leading to additional diversions of tankers.
img

5 kryptoměn s nízkou kapitalizací, které akumulovat před bitcoin halvingem v roce 2024

09.01.2024 Pro všechny nadšence do bitcoinů a kryptoinvestory se příští rok na jaře chystá důležitá událost, a to takzvaný bitcoin halving. Blokové odměny pro těžaře v bitcoinové síti budou sníženy na polovinu, což minimalizuje množství obchodovatelných BTC a má působit protiinflačně.
img

Oil drops 1% on Saudi cuts, despite Mid-East tensions

08.01.2024 Oil prices declined over 1% on Monday due to significant price reductions from leading exporter Saudi Arabia and an increase in OPEC production, even as concerns about rising tensions in the Middle East persisted.
img

Oil continues to rise amid concerns over supply disruptions in the Middle East

04.01.2024 Oil prices rose more than 1% on Thursday, bolstered by concerns over disruptions at a Libyan oilfield and heightened tensions related to the Israel-Hamas conflict in the Middle East.
img

Už jen pět z dvaceti zemí eurozóny má lepší rating než Česko, v roce 2004 ho měly lepší všechny. Eurozóna již pro Česko není elitním klubem

03.01.2024 Máloco ukazuje současnou tak častou plytkost české veřejné diskuse zřetelněji než debata o přijetí eura. A vůbec neplatí, že vše v této diskusi již bylo řečeno! Naopak, eurozóna se od roku 2004, kdy se Česko vstupem do EU zavázalo euro přijmout, celkem zásadně proměnila – a proměňuje. A měla by se tedy vyvíjet i diskuse o euru.
img

The dollar remains stable as the risk rally pauses

03.01.2024 Higher U.S. Treasury yields bolster the dollar, attracting investors for better returns. Cautious sentiment on Wall Street often steers investors towards safer assets like the dollar amid perceived risks elsewhere. Tracking global economic indicators and central bank actions provides insights into the dollar’s near-term trajectory.
img

„Internet ani počítače nejsou jako elektřina či motor“. Rozhovor s právě zesnulým ekonomickým nobelistou Robertem Solowem

22.12.2023 Před nějakými dvaceti lety jste vyslovil domněnku, že ač počítačů stále přibývá, na růstu produktivity se to nijak neprojevuje. Vešla ve známost jako „Solowův paradox“.
img

Akcie Coltu na pražské burze dnes rostou. Investoři tedy zjevně souhlasí, že ráno oznámený nákup jiné ikony zbrojního světa, Sellier & Bellot, vytvoří dodatečnou přidanou hodnotu

18.12.2023 Zbrojovka Colt CZ kupuje jinou globální ikonu branže zbojní a muniční výroby, vlašimskou Sellier & Bellot. Získává v ní stoprocentní podíl. Brazilskou firmu, CBC, která od roku 2009 Sellier & Bellot vlastní, vyplatí Colt CZ dvěma způsoby. Zaprvé, zaplatí ji 350 milionů dolarů, tedy dle dnešního kursu zhruba 7,9 miliardy korun, přičemž tyto peníze půjdou zčásti z jeho vlastních zdrojů a zčásti z dluhu. Zadruhé, Colt CZ vydá a postoupí své nové akcie, takže CBC bude po skončení transakce vlastnit 27 až 28 procent Coltu CZ. Přesná výše podílu bude záviset na letošních finančních výsledcích Coltu CZ a CBC.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše po holubičích datech ADP

06.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování růstem, když slabší než očekávaná zpráva ADP o zaměstnanosti v USA posílila argumenty pro to, aby Fed již nezvyšoval sazby. Index S&P 500 se při otevření obchodoval o 0,5 % výše, Dow Jones přidal 0,4 %, Nasdaq posílil o 0,6 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 vyskočil o 1 %.
C:\fakepath\xtb-04122023.png

Investiční plány, úroky z volných prostředků, Frakce: Nová éra XTB

04.12.2023 V technologickém sektoru musí firmy neustále inovovat, aby zůstaly relevantní a plnily očekávání svých klientů. I broker XTB si toho je vědom a v průběhu roku 2023 představil hned několik produktových novinek. V tomto článku se podíváme na ty nejzásadnější z nich a přiblížíme, kam chce společnost směřovat v blízké budoucnosti.
img

OPEC+ considers extending output cuts into 2024 for market stability

23.11.2023 Oil markets maintained stability on Wednesday ahead of a crucial OPEC+ meeting, with anticipations leaning towards the possibility that the group may extend production limits into the first quarter of 2024. These discussions follow positive inventory trends and robust demand forecasts, notwithstanding Saudi Arabia’s diminishing influence in the market.
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku ETF

22.11.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšiřuje svou nabídku ETF o dvě aktivní ETF s pevným výnosem. Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable EUR Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF a Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable USD Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF (dále jen "fondy") jsou nyní kótovány na londýnské burze cenných papírů a na burze Xetra, v budoucnu budou kótovány na burzách SIX a Borsa Italiana.
img

Gold prices stabilize amid reduced Fed concerns; copper gains on China stimulus

20.11.2023 Gold prices remained steady on Monday, holding onto a significant portion of last week’s gains, driven by reduced concerns about increasing U.S. interest rates, which contributed to a decline in the dollar.
img

Spojeným státům hrozí zhoršení ratingu a podle Pensylvánské univerzity nakonec i bankrot. Investor Buffett nesouhlasí

18.11.2023 Spojeným státům hrozí zhoršení ratingu, který jim přisuzuje agentura Moody’s. Ta v pátek minulý týden zhoršila výhled úvěruschopnosti země z dosavadního „stabilního“ na „negativní“. Povážlivě tak stoupá pravděpodobnost, že přikročí také k vlastnímu snížení ratingu – poprvé po více než sto letech, od úsvitu moderních finančních dějin.
img

Češi jsou nejvíce „odíraným“ národem v Evropě, plyne z dat OECD a Světové banky. Ve své výplatě dostávají nejmenší část toho, co skutečně odpracují; ale i tak „drží pusu a krok“

16.11.2023 Češi se nechávají „odírat“ jako žádný jiný národ v Evropě. Na své výplatnici totiž vidí nejmenší část hodnoty, kterou skutečně vytvoří. Konkrétně se jedná o zhruba 67 procent. Třeba Belgičané se ale mohou pochlubit výdělky, které takřka ze sta procent odpovídají hodnotě, kterou skutečně vytvoří. Poměrně vysokou část (93procentní či vyšší) toho, co skutečně odpracují, mají na svých výplatnicích také Francouzi, Slovinci, Rakušané, Španělé a Němci (viz tabulka níže).
C:\fakepath\trader-03112023-29-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

03.11.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Gold Prices Remain Above $2,000 Ahead of Fed Meeting

30.10.2023 On Monday, gold prices experienced a minor decline, yet they sustained levels above the crucial $2,000 mark. The ongoing uncertainty surrounding the conflict between Israel and Hamas continued to elevate the demand for safe-haven assets, just ahead of the Federal Reserve meeting scheduled for this week.
img

Gold hovers around $2,000 amid Middle East tensions and rate hike worries

26.10.2023 Gold prices strengthened in Asian trading on Thursday, with futures testing key levels, as demand for traditional safe-haven assets helped the yellow metal largely ignore a recovery in the dollar and yields.
img

Gold prices fluctuate as yield surge eases, spotlight on US data deluge

24.10.2023 Gold prices traded in a mixed range on Tuesday, holding on to recent gains as traders watched further developments in the Israel-Hamas war, while attention also focused on a slew of key US economic data due for release this week.
img

A new era for the US dollar

17.10.2023 The US dollar story is undergoing a significant change and it is high time for everyone to wake up and take notice. Historically, the link between oil prices and the dollar has been straightforward. Now, however, the ground seems to be shifting and the dollar is making unexpected moves.
img

Oil prices stabilize amidst Israel-Hamas conflict assessment

16.10.2023 On Monday, oil prices declined following last week’s surge, as investors monitored the potential involvement of other nations in the Israel-Hamas conflict, which could lead to further price increases and adversely impact the global economy.
img

Oil falls for third day as industry data suggests large US crude inventory

12.10.2023 Oil prices fell for a third consecutive day as trading began in Asia on Thursday, reacting to a report by industry group API that suggested last week may have seen the biggest weekly increase in U.S. crude inventories in eight months.
img

V uplynulých deseti letech zemřelo na pracovišti v ČR celkem 878 mužů a 38 žen. Muži tak tvoří zhruba 96 % zemřelých při výkonu povolání, což pomáhá vysvětlit, proč mají vyšší mzdy – podstupují větší riziko

05.10.2023 V uplynulých deseti letech, v období 2012 až 2021, zemřelo na pracovišti v Česku při výkonu povolání celkem 916 osob, vyplývá ze statistiky, kterou dnes nově zveřejnil Eurostat. Z uvedeného počtu 916 osob je hned 878 mužů a 38 žen.
img

Oil Prices Decline Amidst Risk Aversion at the Start of Q4; Attention Turns to OPEC

03.10.2023 Every market, including the oil market, is influenced by a complex web of factors, and it doesn’t exist in isolation.
img

Gold Prices Weaken as Spot Slips Below $1,900 Amid Lingering Rate Hike Concerns

27.09.2023 Gold prices slid below key levels on Wednesday due to ongoing fears of rising interest rates following hawkish signals from the Federal Reserve, leading investors to favor the US dollar.
img

Gold Prices Stable Amid Fed Interest Rate Warning and Global Economic Worries

25.09.2023 Gold prices held firm on Monday, defying potential declines linked to Federal Reserve warnings of prolonged high interest rates, dollar strength, and mounting yield pressures. In recent weeks, gold has exhibited limited fluctuations within its trading range.
img

Gold prices inch lower amid hawkish Fed fears

20.09.2023 Gold prices experienced a slight decline on Wednesday as traders refrained from making significant investments ahead of the Federal Reserve’s imminent interest rate decision. Heightened worries about a potentially hawkish outcome were fueled by the recent uptick in inflation.
img

Rusko překonalo sankce a v rekordním množství zaplavuje světový trh pšenicí. Její cena se tak ve světě prudce propadá, navzdory omezení vývozu z Ukrajiny, takže Rusko hledá způsob, jak ji zase zvýšit

17.09.2023 Rusko letos upevňuje svoji pozici největšího světového vývozce pšenice. Pomáhá mu, že překonalo dopady západních sankcí, a také to, že blokací a bombardováním ukrajinských přístavů zásadně podvazuje zemědělský export svého klíčového konkurenta.
img

Oil set for third weekly gain due to strong Chinese economic data

15.09.2023 On Friday, oil prices surged, marking their third consecutive weekly gain. This uptick was driven by encouraging Chinese economic data surpassing expectations and reports indicating record-breaking oil consumption. These developments reinforce the belief that demand in the world’s second-largest consumer of crude oil is poised for continued growth.
img

Balíček zdraží nájmy zemědělcům, přihraje peníze řetězcům. Aneb jak konsolidační balíček ovlivní ceny potravin

13.09.2023 Připravovaný konsolidační balíček promluví také do cen potravin. Jeho tvůrci se sice zaklínají tím, že povede ke zlevnění potravin, o čemž minulý týden řetězce ujišťovaly i premiéra. Nedávná zkušenost z Finska nebo Německa ale hovoří spíše proti nim. Naopak, balíček může vytvořit tlak na zdražení potravin, neboť zdraží nájem z půdy zemědělcům.
img

Proč vláda nyní couvá se svým plánem znárodnit ČEZ a klíčové elektrárny v ČR? I proto, že Češi si málo říkají o přidání, takže se vládě daří „zalepovat“ svůj dluh

03.09.2023 Nízké mzdové nároky Čechů a jistá jejich bojácnost při mzdovém vyjednávání se svými zaměstnavateli a šéfy představují klíčový důvod, proč se Fialově vládě daří „zalepovat“ dluh postupnou stabilizací veřejného zadlužení k HDP. Navíc vláda díky této stabilizaci nyní evidentně upouští od svého loňského plánu získat pod svoji kontrolu, znárodnit, klíčové tuzemské elektrárny a výrobu elektřiny jako takovou – a mít tak pod kontrolou cenotvorbu elektřiny.
img

Poplatek za předčasné splacení ano či ne?

22.08.2023 Hypotečním trhem již několik měsíců hýbe připravovaná novela zákona o spotřebitelském úvěru. Zejména pak jeho část týkající se upřesnění současného pojmu účelně vynaložených nákladů vzniklých v souvislosti s předčasným splacením hypotéky. „Doposud si banky toto nařízení vykládaly různě a teprve pokuty od ČNB sjednotily jejich postupy na částce někde kolem 1 000 Kč. V novele je hlavně upřesněn výpočet těchto nákladů a také jeho maximální výše. Jde tedy o narovnání trhu nebo pomyslným „nožem do zad“ spotřebitelů?“ říká Jiří Sýkora, produktový analytik, Swiss Life Select.
C:\fakepath\BH-min-21082023.png

Co kupoval Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway v minulém čtvrtletí?

21.08.2023 Velké americké investiční fondy musí regulačním orgánům hlásit, jaké investice v poslední době uskutečnily. Informace se pak obvykle zveřejňují 45. den následujícího čtvrtletí. V posledních dnech jsme tím pádem měli možnost podívat se do karet mnoha legendárním investorům a traderům.
img

Gold prices rise, copper steady after China rate cut

21.08.2023 Gold prices rose slightly on Monday, steadying after recent losses, as markets awaited further cues on U.S. monetary policy. Copper prices remained flat after a Chinese interest rate cut fell short of expectations.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dollar near one-month high, yuan up after rate cut

15.08.2023 The US dollar weakened in early European trade on Tuesday, lingering near recent highs, while the Chinese yuan experienced volatility following an unexpected rate cut by the country’s central bank.
Související klíčová slova: Ajayi | Akcie Zoom | Cryptocoinsbitrade Ltd | Out of Money | Liberty Global | Technologický podnikatel | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Communication | Maverick Group | Dynamický růst | Carlos Slim | Protiinflační tlaky | Barclays Wealth and Investment Management | Vlastní předpovědi | Globe Bitcoin | Akcie Sony | Cardano Blockchain Ltd | Finanční záznamy | Zhoršení ratingu Francie | BCPP | Největší ruská banka | London Breakout | BIT7PAY LIMITED | Charting | Crypto-Invest UK | Powercell Sweden | ChatGPT | Suscoin | ČSA | Patron Go | Ziskový potenciál | Neel Kashkari | Ontario Teachers | Cap | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | AGM Markets | Take Profit | Celkový zisk | FLIPS FX TRADING | Patterson | Dukascopy | InstaMarkets | Peněžní toky | Války | CRYPTOCURRENCYXCOINS | Lithium | Foxconn | Daně z nemovitosti | Vývoj | Bitmentum | Býčí nebo medvědí vliv | IQ | Home Depot (HD.US) | Češi | E8 Standard account | Allwyn | Rostoucí úrokové sazby | Wormhole | Data z trhu práce | Yard | Podstoupení rizika | LHA | Fan360 Limited | Bitckup Ltd | Brent Crude Oil | Makers | Jan Tománek | Belviport Trading | TV Nova | Fondy soukromého kapitálu | Zdražovat | Analýza akcie | Klíčový rozdíl | DPH | E8 Track account | General Dynamics | EUR | Investiční rizika | Marsh & McLennan | Kryptoaktiva | Digitální reklamy | FDA | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Nové studie | Payments | Přijmout euro | Coinnection Ltd | Plýtvání časem | Initial balance | Trading platform | Sebenaplňující se proroctví | Sazka Entertainment | Investiční firma | Transněfť | E8 | Úspěšný debut | Kazatomprom (KAP.UK) | TSCO | Kalifornie | Cable | Bitfinex | Finanční ústav | Brokeři | Accenture | Crypto Fund Trader | USFD | Salesforce | Ex-Cap | Wal-Mart Stores | Gadcet Limited | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | 24option | Žebříček nejbohatších | XOM | Bitcoin mining | Swissquote Bank | FX Solutions | Výkyvy | Coca-Cola Company | Itálie | Analytici Bank of America | Nárok na výplatu | McDonald's | Obchodovat Bitcoin | Zoomo | Stoxx | E8 Standard | GO Markets | TIDEX | SOL/USD | Texas | Akcie firmy | Cílový trh | Capital One Financial | České členství v EU | JForex | Očekávání | Crypto-com | Africký mor prasat | Korelace | Edison | Akcie Colt | Volatilní | Jon Eastick | Evropské centrální banky | Mike Bellafiore | Problémy s regulací | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Duolingo (DUOL.US) | CMC Markets | Signet Bank | Mass Earn BTC | Medvědí vliv na trh | Sleecoin Limited | Galapagos | Swiss Life | Cryptocoindash Ltd | Škálování účtu | global-interval.org | Obchodování na Energetické burze | Pershing Square | České hospodářství | Webináře | ONE ZERO TRADE | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Filantrop | Veřejné finance | FX BTC | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Profit Taking | Trezor | Ruské invaze na Ukrajinu | Průměrná sazba hypoték | Frekventovanost hashtagů | Market cap | Trh práce | Digitální investování do nemovitostí | Nejlevnější účet u E8 | Ripple | Evropská komise | Pro investory | Souhrnný indikátor | Awax | PRIMEDIGITALS.NET | Gpay | P/B | Swiss | Crypto | Akcie Air Liquide | Investice | US Bancorp | DXY | Bitengen Solutions Limited | Stravenkové firmy | Potenciál | MACD | Localtrade Group Ltd | Support | Diverzifikace | Saxo Trader | XEL | Strategie pro měny | Sev.en Energy | Hoxton Capital Management FZE | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Devon Energy | Oslabování měny | ParagonEx | Společnost Seznam.cz | ANZ Bank | Dluh státu | Škoda Auto | Formule | Indicators | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Track account | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | PubMatic | Prognózy | NYSE | Intervence | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Libracash Blockchain Ltd | BrandZ | Celkový DD | Interactive Brokers | Experti | BTCC | Dlouhodobé investice | LSEG | Společnost PwC | Futures kontrakt | Chování | Investoři společnosti | Rekord | Nezávislost | Bitcoiny | Axi Financial Services (UK) Limited | Průměrný výnos | Gpay Limited | Styl obchodování | Stimul | Stop-Loss | Wood&Company | Evropský index | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Hnojiva | Aktuální předpověď | Stabilita koruny | Zlato a bitcoin | Creditas | Olívia Lacenová | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | IHS | Medvědí postoj | Uvolňování měnové politiky | Český statistický úřad | Impuls | Příjmy z kapitálu | EUR/USD | General Electric | Zdanění bank | Teads | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | Reality | PKN Orlen | Crypto Fox ATM | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | PACCAR | Správný výběr brokera | Cena bitcoinu | Návratnost investic | General Motors (GM) | Finanční páka | Inovativní projekt | XCOEX LIMITED | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | TopForex | Důvěra v ekonomiku | České členství | FXPAY | Benchmark | Naeem Aslam | Společnost E.ON | Politico | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Force | Topstep | Prominentní jména | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | P/S | Velcí investoři | Rozdělení zisků | DAI | Fúze a akvizice ve světě | Nordea Markets | Medvědí výhled | Nikola | RBC Capital | Evropská legislativa | Brent | IHNED | Akcie těžařů | Google Pay | Delta | Take-Profit příkazy | Americký akciový trh | Získání účtu | Vzdělávání | Russell 2000 | Implikace | Šéf Fedu | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Axiory | Implementace | Efektivnější transakce | Reddit | IDEA | Zkrocení inflace | Akcie Erste | ESG | Index DOW | One Good Trade | Import | Forex traders | Úspěšné IPO | Obchodní fáze | Forex pairs | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Milton Friedman | Centrální banky světa | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Profit split | Státní dluh | Commodities | Investor Warren Buffett | Bank of Coin | ING | Věštec z Omahy | Turecká měna | Počet fází | Podíl na zisku | Index SPX | Směnný kurz | Kontrakty | Pochybení | Strach | Co je to hedging? | Swapové body | Crypto Exchange | ČD-Telematika | ExtStock | Travelcoin | Propad cen | Akciové investování | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | BrokerJet | Micklecoin Technology Ltd | Akcionáři | AUDUSD | Škoda | Praxe | Společnost Admirals | Mezinárodní investiční banka | CAPEX | Platební neschopnosti | Hasbro | Velká prop firma | JPY | Riskantní styl | Metaverse | TRAction | Analytický tým FXstreet.cz | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | Zakoupení výzvy | Vzdělávací webináře | Niketrade-fx | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | SoftBank Group | JFD Brokers | Casino | Jiřina Lužová | Úrok z neinvestovaných prostředků | Měny v regionu | PAYX | IT skupina | CFI Markets | Německá společnost | ÚOHS | Zoom Video | Arbitrážní obchodování | Kawase | Projekce | Znehodnocení | O2 | Obchodní tipy | Tržní hodnota | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Ukazatel | DASG | Vstoupit na burzu | Bankovní rady ČNB | Posílení | Historický milník | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Premier League | Extension | Český miliardář | Certifikáty | InterContinental | Investors | Prognóza | Evropské firmy | Služby | Centex Ltd | Zisky bank | Primewaretrade.com | Apex Trader Funding | Investovat | EURUSD | FedEx | Unie | Bezpečné přístavy | DOGE | Stop-Loss příkazy | Mindsync | Saxo Bank | Vitesse Energy | FedWatch | Plaza Accord | No More 925 Ltd | Oblasti tradingu | Anthem | Downside | Electronic Arts (EA.US) | Amgen | Americký Fed | Nejznámější kryptoměna | Top pick | Ropa WTI | Slippage | FX Trading | Micron | Dluhopisy německé vlády | Lockheed Martin | BitBays Ltd | Alaska Air Group | Předpovídání trhů | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Akcie společnosti Chevron Corp | Nejvyšší soud USA | Ekonomiky | Primární nabídky akcií | Omega | Developeři | Zasedání FOMC | Bankovní domy | Brexit | Currency pairs | Xandr | Kontrakty na ropu | Celanesse Corp | Předpověď | Obchodní signály | Valná hromada | Pozornost investorů | Burzy | Pokles hodnoty | Americké ekonomiky | Resistence | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Banky v ČR | Kč/USD | Český trh práce | Scope | Fiancia Coin | Výkon | Robinhood | Cestování | Bond | Broker | Dot plot | Havil Access | Bitcoin Mandates Ltd | Meta Trader | Turek | Proražení | Swift-values | Cash flow | PYPL.US | Nákup plynu | Magnát | Býčí nebo medvědí postoj | Posílení koruny | USD | Discord | Česká pošta | Ceny Bitcoinu | Export | A2B FX | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Odškodné | Růst společnosti | NFLX | Technická analýza | DTE | Energetické akcie | Koruna česká | Correction | KLB Legal | Bit-Galaxy | DISCA | Trh s nemovitostmi | Moody's | Zastavení poklesu | Douglas | Kapitálové strategie | Gilead | RWE Gas | Comcast | Sodexo | Míra | HD.US | Ruská společnost | Southwest Airlines | FXTMONLINE | Více peněz | Trading Hours | Plány | Energetická společnost | Na burze | Github | Šok | Depreciation | Škoda JS | Maxi Trust Miners Limited | ČSOB | Mastercard pro Českou republiku | Cena akcií AMD | David Kotora | Total | Ekonomická aktivita | Konflikt zájmů | Regulace | Currenex | LMT | Apple Pay | Maďarsko | Makléři | Třetí vlna | Nemovitostní fondy | České koruny | Michael Burry | FME | Obrovské zisky | Bridgewater | SPGI | Garance | Noviny | Eightcap | Velké fondy | Paytm | Surveilligence | Psycholog | Těžba bitcoinů | Exekuce | Američtí centrální bankéři | Tichomoří | Moderna | Investor Warren | Úroková sazba | Obchodování s investičními nástroji | King Banner | Inflační spirála | Petrus Advisers | Czexit | Billions | Alpari | Kabinet | Market Data | Obchodování Bitcoin | Split | Index volatility CBOE | Belviport Trading Limited | DJI | Xiaomi | Emirates | Obchody | Trh digitální reklamy | UniCredit Bank | Pověst | Jobless Claims | Spekulovat | Měny účtů | TRADEFX SOLUTION | Sociální sítě | Praktická ukázka | Příkaz Take-Profit | ASIC | P.A. | Obchodní dny | Česká zbrojovka | RWE | Čtvrtletní výsledky | Komoditní fondy | Bankomaty | Minimální mzda | Obchodní nástroje | FX BTC Ltd | Avast | Oblasti rezistence | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Aplikace XTB | Radovan Vítek | Cenové úrovně | Dovednosti | Nezodpovědné obchodování | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | SIX | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Igor Kim | GLOBAL-INTERVAL | Dluhové krize | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | MT5 | NextEra | Viry | Obchodování na finančních trzích | Nejbohatší | Aircraft Industries | Model 3 | Souhrn finančních trhů | Hyundai | EOG | Penzijní fondy | Nikkei | EverTrader | Uhelné elektrárny | Rohlik Group | Pro tradery | Akcie Bank of America | Investoři v USA | Cenové pohyby | Zdravotní péče | Výrobní ceny | Fincentrum | Marek Mora | Komoditní | PCELL | TradeFX TradingBot | Ultimate Chain | Jak na akcie | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Volatilita akcií | Světový obchod | Ruské ropné společnosti | Srovnání prop trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | Textron | Vývoj akcií | UK-Trades | Progres | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Cryptox Ltd | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Mitsubishi UFJ | Nigérie | Produkty v bance | Market Analyst | Elon Musk | Rekordní zisk | Euforie | Finančník | Akciové indexy | Valná hromada ČEZ | Investoři | Malta | Investing.com | Myšlenkové pochody | Obchodní deník | Portfolio | Britský ministr financí | Spoření | Covid | Online nakupování | Nejistoty | Fidelity | Marc Chandler | Situace kolem koronaviru | Hong Kong | Swissquote | B/E | Dluhopisy s vysokým výnosem | Coca-Cola | AMD | Společnost Google | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Petr Koblic | Ochranný software | Obchodní platforma | Grayscale | Venezuela | Jádrový index | Pokles bitcoinu | Očekávané zhodnocení | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Bias | Tezos | Ceny kryptoměn | U.S. Bancorp | Mezibankovní trh | Expert Financial Services | Bitcoin futures | Commonwealth Bank | Australský miliardář | Cenový růst | Home Credit & Finance Bank | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Ruské ropy | Bank of England | Forward guidance | Vzorce chování | Předpověď akcií | Vzdělávací obsah | Zveřejnění zprávy | Technická analýza BTC/USD | NKÚ | Uložení peněz | Daniel Křetínský | Reálné mzdy | Prezident | Xetra | BAKKT | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Boom | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Bohatí | Úsporný tarif | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Éra XTB | Funkční období | KDU-ČSL | ZCash-Global | Bitpoint Ltd | CRHC | Dubai Financial Services Authority | ADS | Sestupný trend | Raytheon | Ropné společnosti | WYNN | Čínské banky | Budějovický Budvar | EMEA | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Státní banka | Investice do vody | CEO společnosti | Kolísání cen | Analýzy | Nemovitosti v zahraničí | S&P/ASX 200 | xTrade | Slevy | Arca Investments | Investiční | Průzkum | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Achraf Drid | Borsa Italiana | Elektrovozy | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Energetický a průmyslový holding | Invesco | Morningstar | Sociální nepokoje | IEA | WINVESTOCK | Platforma pro obchodování | Ministr práce | Brusel | Institucionální trading | Patria | Ekonom BHS | Úpis do společnosti WSO | Obchodování zpráv | EP | Easing | Technologické společnosti | Akcie českých bank | Akcie Electronic Arts | Uber | Sloučení | UnitedHealth Group | Solární energie | Chřipka | TRY | Uranium Energy | Short selling | Instrument | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Prime | Firma Belviport Trading | Úrok | US500 | Americké ministerstvo energetiky | Formule 1 | BFX Cryptoworks Limited | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Scion Asset | First Republic | MPO | Porovnání vývoje | Insolvence | Davos | Agentura Reuters | MarketAxess Holdings | Fiskální rok | Půjčka | Obchodní ředitel | Nvr Inc | Nobelovy ceny za ekonomii | Koupit akcie | ActivTrades | Sloe | Sázka | Sentiment investorů | Agrofert | Prodej | P/E | Zpráva | Spike | PFE | Uvolněná měnová politika | Hlavní kryptoměny | Česká firma | First Republic Bank | Prémie | ETX Capital | Rizikové měny | Události roku | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Použití garantovaného stopu | Tencent | Colt CZ | BIT.AC LIMITED | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Warren Buffett | RoboMarkets | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | S&P | EPH | Česká měna | Skupina PPF | Den daňové svobody | Oslabování japonského jenu | Členské země EU | Standard account | Celoroční výhled | Rok 2024 | Handelsblatt | Akcie společnosti Amazon | Niketrade-fx.com | Strategie investování | Obchodování | Legislativa | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Cenový boom | Elektromobily | Technický výhled trhu | Futures | Automobilka | Chevron Corporation | Analytik J&T | DR Horton | Meta | Oldřich Dědek | Simon Property Group | S&P Global | Nabídka | Oznámení | GBP | Mark DOUGLAS | Burzy kryptoměn | Pokles ceny | Management | Trezor Safe 3 | Velikost obchodu | Úspěšní tradeři | Investiční výzkum | ZEW | GFT | Discover Financial Services | HCFB | XM | Obchodní týden | Bitcoin | Ropovod | Admiral Markets | GCI | Automobilky | TSMC | Evaluace | U.S. Treasury | Dobré výsledky | Omezení tokenizovaných aktiv | Centrální banky | Zahraniční investoři | PG | České firmy | GAAP | Jaké strategie jsou povoleny | Pivovary Staropramen | Posílení libry | FX Analyst | Eurostat | Majitel | Uran | Guru | Zprávy | Oanda | Daňový poplatník | Investiční aktivita | Nejznámější kryptoměny | Dolary | FB | Dlouhodobé investování | Největší americké banky | BREAKING | Tokeny | Petr Fiala | Island | Analytici | Turecká lira | REGN | Soros Fund Management | Cílování inflace | Mezinárodní skupina | CCI | Německé firmy | Investiční banka | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Duolingo | Occidental Petroleum | PwC | EXPERTSECUREDPLATFORM | Treasuries | Index Stoxx 600 | Mercatox | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Zvýšení těžby | CME FedWatch Tool | Odchod z EU | Piráti | Hazardní hry | Distribuce | Wyoming | Pokles tržeb | Příjmy a výdaje | Evropské akcie | News trading | Data společnosti | Udržitelnost | 3M | Silný růst | Novela zákona | Investiční centrum | Kazachstán | Evropská dluhová krize | Doba návratnosti | Airbus | Pandemie v Česku | Investment Society | Forex exchange market | Tick scalping | ATM | DPA | Úpis akcií | Očekávání úrokových sazeb | Celkový trend | VectoIQ | Petrochemická společnost | Rozpočet | České banky | Intradenní obchodování | Regulační úřad | Bitcoin halving | Vyhlídky | Make money | Odhad inflace | Firmy | Snížení DPH | CZ | USD/HUF | Pepper Stone | Forex trade | Zadlužování | Nordea | Luxusní segment | ESMA | Páka | smart-traders.tech | Index cen domů | Investiční společnost | Investment management | Advokátní kancelář | Národní loterie | Tradingové služby | Kryptoměnové burzy | Úrokové sazby Fedu | Alstom | PEG | Nástroj | eTrader | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | FDX | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Investice do vodíku | Fáze 2 | Správkyně Sberbank | Tapering | Raphael Bostic | Inflace v Česku | Zloadr | Švédská centrální banka | Phillips 66 | Hedgeové fondy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Firma Apple | Britský finanční regulátor | Národní rozpočtová rada | EOS | Licence Sberbank CZ | Vlastní sociální sítě | Nio | Inflační tlaky | Soukromé banky | Minulá výkonnost | Hodnota značky | TUI | Tlak medvědů | Waste Management | Bank of America | Úroda | Jack Janasiewicz | TIM | Cardano Markets | Fundamentální analýza | Carnival | China Evergrande | PRIME DIGITALS | Day trading | Výrobce letadel | Vakcína | Silný dolar | Financial Markets | Australský dolar | Projekt Mediální obraz | Finanční domy | Financial | Retracement | Koruna | Rystad Energy | Eli Lilly | E15 | Cukr | Finanční služby | Silné stránky společnosti | Aktuální ceny akcií | Sony Music Entertainment | Výrazný pokles | Burzy cenných papírů | IPO společnosti Teads | WeWork | American Airlines | Colgate-Palmolive | Zůstatek | Kupující | Shell | Finance Bank | Finanční výsledky | Ropovod TAL | Decentralizace | OPEC+ | Francie | R StocksTrader | SAE | Degiro | Směrovost | Overbought | 787 Dreamliner | BTI | FXTMONLINE.LIVE | Dlouhodobé strategie | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | GKFX | Paweł Majtkowski | BHS | Práva ke značce | Propad | Objem | DMA | xStation | Greenpeace | Backtest | For Traders | Asociace | Ředitel ČEZ | Telegram | Marka | Medián | Trigger | Pokračující pokles | Těžařská firma | Výkonnost | IPO Aston Martin | Stagnace | Pandemie koronaviru | Údaje | Geopolitické dění | Lennar Corp | Klima | Energetické podniky | Znalý investor | PARO Exchange Ltd | Právo | Asie | Soukromé firmy | Relative DD | Elektrické vozy | WHEAT | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Společnost Lumius | Leva | Investice do kryptoměn | Společný podnik | Exxon Mobil | Robert Half International | Prodeje domů | Aktivisté | Nucor | Swift-values.com | Alibaba | Světové ceny ropy | Finanční výkonnost | Intervence ČNB | Aktivity v Rusku | Národní měny | Exness brokers | Electronic Arts | Bernstein Bank | BofA | US dollar | Regulátor | HighSky | Vládní dluh | Státní rozpočet | OpenAI | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Propouštění zaměstnanců | Alternativa oficiálních měn | Ask | Konference FOMC | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Bilion | Tendr | WMT | Tržní kapitalizace bitcoinu | Apex Trader Funding (ATF) | Capital Markets | Pfizer | Snížit emise | Prudentinvestment | TSM | Obchodování s akciemi | Velikost páky | AFP | Covestro | Studie | Offshore | Úročení volných prostředků | Blízký východ | Emise skleníkových plynů | CME FedWatch | Viceprezident | Tempo růstu spotřebitelských cen | ONLINE-EXPERT-TRADERS | Škoda Group | Průraz | Floor | Skupina ČEZ | Atlas One | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Surové ropy | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Zbrojovka | Skryté poplatky | CFDs | Plyn | Patenty | Centene | Bankéř | Ropa Brent | Real-time | Výnosové křivky | Hypotéky | The London Crypto Exchange Ltd | Nakoupit akcie | Xylem | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Nájmy | Norský státní fond bohatství | LIBOR | LEN | Přijetí | Evropa | Česká spořitelna | Jackson Hole | Sulut Airways | RBC | CVS | Vesa Equity | 5G | Balance sheet | Bohatí lidé | OPEC | Short | Fond od BlackRocku | Ukrajina | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Akcie ETF | Stop Loss (SL) | Celková investice | Zelené investice | Ropovod Družba | Pár EUR/USD | Schlumberger | The Crypto Store Ltd | Egypt | Johnson & Johnson | Zájem o investice | VTB | Eurodolar | EW | Profitabilní obchodování | Fiskální situace | EverStride OU | Douglas Diamond | Americký dolar | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Prsten | Disciplína | Stanovení ceny | Maloobchod | Hodnota fúzí a akvizic | Pověst mezi klienty | Zveřejněná data | Praktické okénko | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Earnings | Oživení inflace | MJ | Trump | Stavebnictví | UAE | MRK | Index volatility | Brands | SaxoTraderGO | Pokles prodeje | IMG Bohemia | Index Ventures | London School of Economics | Dopady války na Ukrajině | Index Dow Jones Industrial Average | Antivirus | UPS | Kuny | Křetínský | PYPL | Technické analýzy | Urals | Nasdaq Futures | Obchodní dovednosti | Nejbohatší muž planety | Srovnání prop trading firem | P/BV | Nejziskovější | E*Trade | Rostoucí trend | Směnárny | High | Stock market | Finanční krize | Congestion | Vstupy | Universal Music | Jakub Rož | E-commerce | Navyšování účtu | Obchodní strategie | Rystad | FXstreet.cz | Hackeři | Financial Conduct Authority (FCA) | GBPUSD | TIPS | Kousek Bytu | Ministerstvo energetiky | Obchodní proces | Flat | Warranty | CapXmaster | Realitní crowfuding | Vysoká cena | Rakousko | Investovat do alternativních kryptoměn | Česká republika | Stříbro | Tržby | Švédsko | Získání licence | CHF | Klíčové události | Údaje o inflaci | Instituce | Constellation | COPPER | Česká koruna | MF DNES | Turecko | Dogecoin | Ziskové výsledky | Roční výnos | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | Vládní koalice | OECD | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Růstový potenciál | High Yield | Markets.com | Foreign Exchange | LNG | Aktuální problémy | JNJ | Brokers | Burza cenných papírů | Mobilní aplikace XTB | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Vladimír Dlouhý | High risk | Investiční plány | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Samy Chaar | BBC | Czech Fund | UBS Group | Technický nástroj | Zastropování cen elektřiny | Tuzemské banky | MetaTrader | Ex-dividend | DGX | Běžný účet | Gastrade.company | Kongres | Výdělky | Polská vláda | Těžby Bitcoinu | Divize | Spot | Dění v USA | Ameriprise Financial | Obchodní výsledky | Arbitráž | Co je to SPAC? | Ondřej Vlček | Akcie Amazonu | Ziskové marže | ex | Analýza BTC/USD | Rally na akciích | Las Vegas | PSA | TraderPro | Zkapalněný zemní plyn | Natland | CVS Health | Apple | Mimořádná daň | Indikátor RSI | Audi | ZIK TRADE | Akcionáři ČEZ | Nové akcie | LAToken | Tradestation | Obchodování se CFD | Komerční banka | Globální akciový index MSCI | Trh | ETX | Bitmax Crypto Limited | GlobalFoundries | Snížení daní | Obchodovat na finančních trzích | Kryptopeněženky | Reflex Marketing (UK) LLP | Komise | Plzeňský Prazdroj | Závod Volkswagenu | Grafy | Příkaz stop-loss | IHS Markit Ltd | List Financial Times | Crown | Technologické firmy | DTE Energy | Mluvčí společnosti | Války na Ukrajině | Erste Bank | ACY Securities | Zakladatel | Stellar | Realita dluhopisů | Viktor Orbán | Scoine | Píle | Akcie firem | Vnitřní dialog | Výrazný růst | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | expertfrx.com | Maďarský forint | Ptačí chřipka | Fed | Ekonomie | United Parcel Service | Investování s LYNX | Ekonomické škody | PLATINUM | Korekce | Klesající trend | BOSTON CAPITAL | Upozornění | CAT | Penále | Aukce | Premiér Petr Fiala | Důvěra spotřebitelů | Počet zákazníků | Pozornost | Akcie Lufthansa | Borealis | Cohn Robbins | Země EU | Finanční společnosti | Akcie Pfizeru | Společnost XTB | Nové trhy | Buffett | Illumina | Money management | Hnutí ANO | Forex Finance | Stavební povolenky | Vývoj ekonomiky | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Jednání OPEC | Marathon | Zdražování potravin | WISE | 2SUREMARKETDESK | Pražské burzy | McDonald's Corporation | Alexion | CETRA FX | Krátkodobé obchodování | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | National Australia Bank | Drawdown | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Coin Corner Ltd | Konkurenceschopnost | Royal Mail | S&P 500 | Cohn Robbins Holdings | Investice do akcií | USDT | Globální recese | Automobilový průmysl | Wynn Resorts | Fiocchi Munizioni | Yahoo | IronFX | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Suez | Ruské úřady | JDE | Technické indikátory | Vzdělávací kurzy | STP/ECN | Philip Lane | ANO | Stock | Hamás | Snižování úrokových sazeb | Financials | Volatility | Zemní plyn | Investice do růstových společností | Růst spotřebitelských cen | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Kupní cena | Primeware Trading Limited | Ministři financí | 24 FX | Akcie banky | VZ | Konspirační teorie | Historická událost | OPEXTRADE | Rating | MWh | PPF Telco | Společnost WOOD SPAC One | Alligator | Bawerk Trading | Amundi | Zestátnění | Měny účtu | Tescan Orsay | SNB | Produkty s pákovým efektem | Speciální dluhopisy | Pražská burza cenných papírů | Vyšetřovatelé | Microsoft | Akcie roku | About forex | USD/CHF | Wells Fargo | Snížení dividendy | Příležitosti | Běžný investor | CMS | Skyworks | UnitedHealth Group Incorporated | Sellier & Bellot | NFLX.US | Fixed income | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Nejistota | Nvr | Podhodnocené akcie | Odhad růstu HDP | Azura Capital | Portfólia | Thermo Fisher Scientific | Japonská centrální banka | Dividends | Růst tržeb | Členové Fedu | CME | Úspory | Budoucnost Applu | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Shortování | Mar-a-Lago | Sell | Fundovaný účet | Pokles sentimentu | CL | OKD | CMA | Mondelez International | UCITS ETF | Síla dolaru | NAFTA | Compound | Peter Hajduček | Obchodní instrument | LYNX webinář | Pomoc Ukrajině | FundedNext | One Financial Markets | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Výrazný růst akcií | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Světová banka | Prosperity | Borgis | CB Exchange LP | Skluz | Výraznější volatilita | Web3 | Cílová společnost | Antony Blinken | Realitní magnát | DAO | Nová éra XTB | Swiss Life Select | Starwisata Air | Představenstvo | Kov | Coinmate | Agentura AP | Nižší minima | CMG | Vývoj úrokových sazeb | Síť kryptoměny TRX | Trendové linie | Paušální daň | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Růst české ekonomiky | Range | RTL Hrvatska | CFTC | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Fincentrum Hypoindex | XRP | Telco | Nifty 50 | BNP | Nakupovat | Invest | S&P Global Inc | Gazprom | Centrální banka | Silky | Jozef Síkela | Best forex | Obchodování na newyorské burze | Colosseum | Mobilní aplikace | Riksbank | Aligator | Kellnerová | Andrew Bailey | Ceny zemního plynu | Rate Hike | Hazard | Federální rezervní banka | Životní prostředí | MRO | Exxon | Raymond James Financial | Akcie vs. dluhopisy | Devizové intervence | Phillips 66 (PSX) | Rozbor | Řízení rizika | Dobré zprávy | Akcie Coltu | Splácení dluhu | Německá vláda | Používání emulátorů | Hodnota akcií | Nízká likvidita | Nálada na trzích | Trading Pit | Situace | LYNX | Forex market | Donald Trump | Fortresscapital | Čistý zisk | Základy obchodování | BIIB | Francouzská společnost | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Bezop Blockchain Ltd | Akcie Aston Martin | Kovy | Fluktuace | Krach | Activision | Fond bohatství | Centrum | Orná půda | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Úspěšní obchodníci | DXtrade | Fundamentální faktory | Bank of China | Další růst | Arm | Obchodovat forex | Dow Jones (US30) | Return On Investment | Ukrajina a Rusko | ABT | RHI | Dealogic | Mentoring | Risk-off sentiment | Reporting | Easy forex | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | Kostarika | Kellogg | Dlouhodobě profitabilní | China Merchants Bank | KPMG Global Automotive Executive Survey | PEPSICO | Makro | Očekávaný růst | Nárůst objemů | API | ATF | Diligio Limited | Fúze a akvizice | KoBold Metals | Medvědí vliv | Market sentiment | Futures kontrakty | Eurozóna | Provozovatel loterií | Scion Asset Management | Akcioví investoři | Demand | Bawerk Trading & Investment | Společnost OpenAI | CZK | COINEGG Ltd | Canary Wharf | Reuters | Celkové závazky společnosti | Unilever | ETC | Baidu | Vesa Equity Investment | Vysoké příjmy | Hodnota všech kryptoměn | White & Case | Chevron | Interbank FX | Nárůst výnosů | Nákupy ve slevách | Nejlevnější účet | Energy Information Administration (EIA) | Temelín | Souhrnný index | Budvar | ERM II | Rolování | Bitcoin Mining Finance | Palo Alto | Předseda | Chris Weston | TXN | Bounce Back | City Index | Newmont | MLM | Deutsche Boerse | Regulační překážky | Chipotle Mexican Grill | Swiss Markets | Next | Těžaři | J&T | WOOD SPAC | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Automobilový trh | Performance | Deliveroo | Dluhopisy | FOREX | Vlna poklesu | Boeing | Vstup na burzu | Obchodujte akcie | Kopírování obchodů | Příkaz | Hodnocení brokerů | Magnite | Saxo 24 | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | PROP Trading | Darnley Mining Limited | FIS | Daniel Beneš | Výhody | Jak si Teads vede finančně | Společnost Walmart | Invaze | Rychlý růst | Pivovar | Švýcarské ústavy | Obchodní instrumenty | Axi Financial Services | Active Trading | JD | Libra | Koronavirová krize | WM | Eva Miklášová | xPartners | Gasoline | Fortnite | Rating Číny | CFD | JPMorgan Chase | Cryptodeploy Ltd | Obchodníci | AOS-Exchange Ltd | Evropská unie | Státní komerční banka | Open | Cena akcie | Velké technologické firmy | Charter Communications | Reflex Marketing | 3M Company | Distribuované účetní knihy | ČEZ Daniel Beneš | DOT | Přímé zahraniční investice | Komoditní obchody | US100 | Financovat | Pomoc ekonomice | Huobi | Růst HDP | Minerva | Vivek Dhar | Oslabení kurzu | Řecko | The Disciplined Trader | Finanční instrumenty | Instinktivní obchodování | Green Deal | CME Group | Cenový graf | Brett Steenbarger | Pád bitcoinu | Výběr brokera | Exchange City | Západní firmy | Platinové akcie | TSLA | FBS | Vývoj kurzu bitcoinu | Federal Reserve | CapitalHub | Ocenění | Startup | NinjaTrader | Microsoft Corp | Úroky | Refinitiv | Globtrex | Konfluence | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Over-The-Counter | Online investiční konference | Cena | Propad indexu | Honeywell | Investiční banky | Toshiba | Akcie společnosti Bank of America | ERÚ | GWW | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Sumitomo | Air | Akcie 3M | Káva | Economic | Ztráta | Inflační očekávání | MJ COININVEST PRO | IG Markets | IQ Option | Ceny akcií | Izrael | Skupiny PPF | Strategie Avastu | Auto Forex Trading Ltd | CVX | Mezinárodní investoři | Dividenda | Dění na Ukrajině | S&P500 | EBay | NEO | Dolar | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Orbán | Čínská ekonomika | MUFG | Spotřebitelské ceny v Česku | Amazon | Ceny | Pokles úroků | NERV | Koronakrize | Technologie | Energetická krize | MetaTrader 5 | Soběstačnost | JPMorgan Chase & Co | ČNB | TSLA.US | Velikost pozice | Energetická společnost ČEZ | VW | ANTM | Příkaz Stop | Nobelovy ceny | Fiserv | Comcast Corp | NÚKIB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Sillicon Valley | Pokles | Používání EA | MGM | Davový efekt | Trading firmy | UEC | Zahraniční investice | Proroctví | Margin | Nvidia | Uzavření trhů | Uzavírání obchodů | Holding Agrofert | Makroekonomická situace | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Druhá největší světová ekonomika | Biogen | ConocoPhillips | Investiční portfolia | Take-Profit | Tamas Varga | Vyšší riziko | Americké společnosti | Finančnictví | Akciové fondy | Hodinky | Potenciální zisk | Akcie One 97 Communications | Charles Schwab | Hedge | TTC | Royal Caribbean | Bitcoin (BTC) | Vystavení riziku | Poplatek | Zemědělci | Merck & Co | TradeCentrum | Barclays | DIP | Zajištění bezpečnosti | FTSE | CARA | Mercedes | Carlyle | Velké korporace | PRIMETRADEOPTIONS | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Čeští spotřebitelé | Jan Šrajer | NVDA | Option | One-sided Betting | Dluh USA | Akcie spoločnosti | Americký trh | Důvěryhodnost | Abú Dhabí | Americký výrobce letadel | Obchodník | Swingové obchodování | Čepro | IPO Uber | Akcie týdne | 737 MAX | PHIA | Rada guvernérů | Tomáš Holub | PVM | Bezpečnostní mezery | COVID-19 | Nikola Motor | Negativní dopad | MGM Resorts International | Google | Prop firma | Bitcoin a další kryptoměny | Růst mezd | Rizikový manažer | Regulátoři | CF Industries | Nákupy vládních dluhopisů | ISIN | Marcel Vargaeštók | ROE | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Rostoucí ceny plynu | Holcim | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Slušné zisky | Paypal Holdings | Tick | Zelené energie | Index PX | Vánoce | Daně | Výhled růstu české ekonomiky | Piper Sandler | Mitsubishi | Lídři | Moneta | Vyšší úrok | Instinkt | European Commission | Investment Management | Aircraft | A2B FX STRATEGY | Pivot | Rizika | ECB | Kryptoměna | Sport | Nákup akcií | Impérium | Rozvojová banka | BAT | Close | Pokles indexu | Vývoj inflace | Bristol-Myers | Coinbase | Burza Coinbase | Argentina | FXCM | Česká ekonomika | Intervenovat na devizovém trhu | Momentum | LTC/USD | Daně z příjmů | Akcie Zoom Video | Kurzy | Marketingová komunikace | Pšenice | CBOE | Valdis Dombrovskis | Fond | Konsorcium | Cryptobitecoin | Finanční prostředky | Čína | Obchodní očekávání | Zisky | Velký růst | Low | Partners | Licence Sberbank | Konsensus | FCA | Oslabení kurzu koruny | Ekonomické údaje | Litecoin | Upravený zisk EBITDA | BNP Paribas | Nevýhody | E*Trade Financial | Fox Business | Signature Bank | Obchodní pozice | Morgan Stanley & Co. | Intervence na devizovém trhu | Link | Forexu | COST | Mayzus | GRMN | Crypto Verification Coin Ltd | USD/TRY | Miliardy eur | Blizzard | Anomálie | Šmejc | Růst ceny | Uranium Energy Corp | Oklahoma | Úroda obilovin | Regulované firmy | Ministr zahraničí | Voda | Indikátor | Situace na trhu práce | Walgreens Boots Alliance | Toyota | Delta Air Lines | Ekonomický růst Číny | Air Bank | NAV Coin | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Manuál | Cena zlata | Crowdfunding budoucnosti | Bill Ackman | Forward | Hedge fondy | Pullback | Množství peněz | Portfolio W. Buffetta | CBRT | Zvýšení ceny | Falcon | Výkonnost akcií | Uvedení na burzu | Trinity Bank | FX Coniplant | Breakout | Přeprodané zóny | Tamás Varga | RRR | Pojištění vkladů | F-35 | Navýšení kapitálu | Růst cen | Bull | Společnost Chevron | Obchodování forexu | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Cla na hliník | Vedení účtu | Cenový pohyb | OctaFX | RSI | Vysoké inflace | Měnová politika | Moudro | Asset management | Alokace | Magnát Carlos Slim | ERA | Saxo | MSCI World | Indexy pohyb | Repo sazby | Riskování celého zůstatku účtu | Josh Gilbert | Etoro | Francouzský prezident | Financování | Chování EUR/USD | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Inflace v ČR | Semi | Nejrozšířenější kryptoměna | Zasedání RBA | ECN | Etherea | Fitch | AWK | Slušný zisk | Finance | Výrobce čipů | Start by Change | Financial Conduct Authority | International Treasury Monetary One | Omezení dodávek | Očekávání trhu | Prodávající | GMT | Stavební spoření | Historické maximum | Guvernér | Hospodářský růst USA | Alternativní kryptoměny | Occidental | JPM | Čínské akciové trhy | Capital-hub.io | Expobank CZ | Babišova vláda | Zpomalování inflace | Poplatky a ceny | Volby do Evropského parlamentu | Federální úřad pro letectví | WBA | Republikáni | Solana | Psychologie | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | KSU | Přístup k investování | Tempo inflace | Investiční poradenství | Americké ministerstvo obrany | Technologické inovace | Poptávka | Expobank | The Trading Pit | Express | Anheuser-Busch inBev | Hardware | Ballard Power | Line | Zaručený stop-loss | ASX 200 | EGAP | IBITT Ltd | Arciris | UMA | Strojírenské firmy | Americké banky | Paradox | Hospodaření banky | Capital | Požadovaný zisk | Southwest | Obchodování na měnových trzích | Petrus | Krypto | TA3 | Investor | Christopher Waller | Průměrná mzda | Distillate inventories | Obchodovat | SPAC | Akcie O2 | Pivotní body | PSX | Oil inventories | Výroba elektřiny | Silky Zdeňka Porybného | Pokles akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Analytik J&T Banky | Bankovní rada České národní banky | Prezident Fedu | Vládní deficit | Největší americká banka | Odhodlání | HAS | Palo Alto Networks | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | Tadawul FX | FinTech | WTI | E8 Pro | Resistance | ETF fondy | Otevřená pozice | Mineři | Bod | Miliardy korun | Počasí | Rozpočtové deficity | Shares | Pákistán | Zisk společnosti | Medvědi | Silnější koruna | Redukce | RBNZ | Indigo Trader | Rozdělení zisku | FRED | Kryptotrh | Protocol | Online trading | UEC.US | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Analytik trhů | Crypto Factor Limited | Správkyně Sberbank CZ | Klouzavý průměr | Dreamliner | 12/10 CRYPTO LTD | OTEX EXPERT | Vyšší daně | Aliance | Honeywell International | Investiční výdaje | Tweet | Saúdská Arábie | Co je bitcoin | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | Tony Sycamore | Fear and Greed | KMX | Ziskovost | OCI | Payrolls | Ukrajinská vláda | Bankéři | Sázet | Podnikání | Japonský konglomerát | Zahraniční firmy | Výhled trhů | Konkurenční společnosti | Jaderné elektrárny | Green:Code | RBC Capital Markets | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Liquid | Výhled na EUR/USD | TSM.US | Drobní investoři | Marže | Akcie bank | ROCE | Německá ekonomika | DAX | Státy EU | Technology | HDP | Cash4bitcoin Limited | Bill Gates | Obchodní návyky | Glassnode | Jednotná měna | Odhad růstu ekonomiky | BOOST | COMEX | Tadawul | Vstup do obchodu | Kurz USD | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Dislokovaný trh | Obchodování Bitcoinu | Investovat peníze | Členské státy | Zkušenosti | Oslabení | Emmanuel Macron | Žádosti o výplatu | Firma | Karty | Zbrojovky | Signály | Protekcionismus | Debata | Akcie One97 Communications | Spotřební daně | Vysoké zisky | Micron Technology | Warner Bros Discovery | PEP | Lira | Deltastock | Načasování | Boeing Co. | Seznam.cz | Pokles cen akcií | Fed fund futures | Byznys | Terra | JP Morgan Securities | MCD | Futures na ropu | Erste | OilPrice | Mispricing | Primeware | USA | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ether | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Komise v přenesené pravomoci | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Sanofi | WOOD SPAC One a.s. | Objem investovaných peněz | Currency market | Diverzifikovat | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Týdenní pivot | SVB a Signature | Výhodné investice | BNP Paribas Securities | Řízení obchodu | Deutsche Bank | MPSV | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Akcie Alphabet | Home Credit | Martin Klass | Crypto Rewards Studio Ltd | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | Světová válka | Pokles výnosů | TASS | Důležitý support | Dostupnost bydlení | Horizon | UST | Restrikce | Nákupní aktivita | Podíl Číny | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Snížení spotřební daně | Hliník | DBK | Federal Funds Rate | Forex.com | Ceny pšenice | Liberty Steel | BH Securities | Altmarkets | AMIREX TRADING | Oracle | A2B FX STRATEGY LIMITED | Nouzový stav | DUOL.US | Globalizace | Poměr RRR | Primewaretrades | Valuační násobky | Costco | NortonLifeLock | Očekávání směru trhu | USFD.US | Fibonacciho retracement | Washington Post | Nárok na fundovaný účet | Investujte | Zoom Video (ZM.US) | Reserve Bank of New Zealand | Miliardář Andrew Forrest | Měď | Burzovní debut | Proinflační | Gigafactory | Akcie evropských bank | Stock Spirits | Lennar | Negativní vývoj | Konglomerát | ANZ | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | AUD | Tokenizované vlastnictví | Raymond James & Associates | Contract | Formula One | Binance | KBC | Společnost Allegro | Škálování | Federální rezervní banky | Proces crowdfundingu | Commodity | Breakout Trader | Úsilí | Vysokofrekvenční obchodování | Verizon | MALL | SEC | Risk | Predikce | Finančníci | Fibo | Lidstvo | Upisování | Jak těžit Bitcoin | Bank of New York Mellon | Zahraniční kapitál | Citigroup | Oscilátor | Softbank | Denní graf akcie | Dividendový výnos | Christine Lagarde | ThinkMarkets | Sony | LME | Hodnocení backtestů | Hospodářství | MIB | Stagflace | Odkup vlastních akcií | Axi Financial Services (UK) | Amcor | Maynard Keynes | Indikátor důvěry | Crowdberry | Souhrnný čistý zisk | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Zakladatel a CEO | ParagonEx Web Trader | THEFASTTRADER | EBITDA | Německé podniky | Ohlédnutí | JP Morgan | TradingView | Obchod | Mezinárodní banky | Řízení peněz | Státní rozvojová banka | Dr. Brett Steenbarger | Navýšení úrokových sazeb | Activision Blizzard | Automobilka Škoda Auto | Saxo 24 FX | ROI | Majors | Ranní komentář | Zemní plyn (LNG) | Kapitalizace bitcoinu | Bollingerova pásma | Kommersant | Kapitalizácia | Intermediate | Globální akciový index | Nižší ceny | Lombard Odier | XTB MENA | EU | Ekonomická krize | Poskytování úvěrů | Daně z mimořádných zisků | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Luděk Slouka | Prognostické tvrzení | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | CETIN | Dealing | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Nejlepší broker | Vývoz | Automotive | Energetické firmy | Světové finanční krize | Riskantní styl obchodování | Členské státy EU | xStation 5 | Samsung | Recese | Kazuo Ueda | Obchodní dohody | ASML | Švýcarský frank | Renault | Investiční doporučení | Nejzadluženější developer | Bank of Canada | Capital Partners | Virtuální měny | Bannockburn Global Forex | Měnová politika ČNB | Analýza BTC | Zisky společnosti Nvidia | ALXN | ING Bank | Trenér | Coronavirus | Napětí na Blízkém východě | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Digitalizace | Akcie Applu | Společnost EDF | One Global Market Limited | Nižší DPH | Největší ekonomiky | Burzovní indexy | Výrobní index | 24FX | Stavební povolení | Měna euro | Miliardy | Sev.en | Firemní dluhopisy | Spekulace | Denní graf | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Štěpán Křeček | Americké burzy | Progresivní trailing stop | Český venture kapitálový fond | Hodnota indexu | Know-how | Perfect-trade.biz | Výzva | Frank | OTC trh | Ministři | ETN | Prudký propad | ERM | Změna politiky | Balance | Mondelez | Pivot Pointy | Objem investic | EASA | Olympijské hry | Pips | Forex trading | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Britské národní loterie | Aplikace Kousek Bytu | iForex | Dieselgate | Patria Finance | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Nařízení ESMA | Americké indexy | Profesor ekonomie | Washington | Unipetrol | Ceny potravin | Noble Securities | Gilead Sciences | Dluhopis | Vyhlídky cílového trhu | Japonský jen | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Kiwi | Volkswagen | Další kryptoměny | Spekulace na Čínu | Atlantik | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Advance | Dekarbonizace | Kurz bitcoinu | Teads N.V. | STAR | Technologický sektor | Soud | Crypto 247 Exchange Ltd | Eskalace napětí | China Evergrande Group | Pokles akcií Tesla | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Fresenius SE | LyondellBasell | Blockchain | Cena elektřiny | Agentura Fitch | Sterling | Předpovědi | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Bondy | Skupina Smartwings | Mince | MATIC | Fxforbe | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Baterie | Ruský Gazprom | Ceny plynu | Státní distributor paliv | Benzín | Rostoucí ceny | Živnostníci | Trend | Trailing Stop | Střadatelé | Konfederace | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Kurz tradingu | Mattel | Vantage FX | Las Vegas Sands | Reorganizační plán | USD/CNY | London Metal Exchange (LME) | Časový rámec | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Letecká doprava | Windfall tax | ADA/USD | Platforma | Francouzské akcie | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Etnetera | Likvidní trh | PBOC | Free Market | Soukromý sektor | United Airlines | MAN | Ruská banka | Finanční situace | Ekonomický výhled | Andrew Forrest | Výhody tokenizace nemovitostí | Nařízení | Verizon Communications | Ray Dalio | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Sazba hypoték | Ges Group | Schodek | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Ticker | Global Forex | M2 | Miliarda | Vlastní bitcoiny | mBank v Česku | Výrobní PMI | Finanční polštář | Transparentnost | Gold | Zhoršení ratingu | Mauricius | Průmysl | Běžné akcie | Výrobce elektromobilů Tesla | Investovat do zlata | Bridgewater Associates | Mig Bank | Firma Avast | Napjatá situace | Pyramida | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | InPost | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Trim Broker | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Evergrande Group | Natland Group | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Pohonné hmoty | One Global Market | Digital World | BASF | Continental | Angel investor | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Biliony | EasyJet | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Crowdfunding | Marathon Oil | Omezení cen plynu | TWS platforma | Česká zbrojovka Group | Akciové trhy | Jeremy Hunt | CarMax | T-Mobile US | Loterie | Omezení těžby | Akcie Coltu na pražské burze | Zhoršení výhledu | Tržní kapitalizace firmy | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Europoslanci | Moneta Money Bank | Humana | UnitedHealth | Centrální bankéři | Divi & Matt Ltd | Varování | Inflace v Evropské unii | Guidance | Hospodářské soutěže | Družba | LLY | Netflix | Philip Dybvig | APP | EOG Resources Inc | Spojení | Akcie aerolinek | Long | Rally | Western Digital | Investování do akcií | Bankovní rada | Macron | Pandemie | CPI Property | Investiční skupina | Nálady na trhu | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Členství v EU | Modrá pyramida | Halving | rate-mate.co.uk | Výplatní poměr | USDC | Výrobci elektřiny | Klid | Osobní příjmy | Aktiva | Pražský městský soud | SXXP | Legendární investor | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Obchodní podmínky | Časopis Forbes | Ceny v zemědělství | Cenový strop | Ministerstvo financí | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Výprodej | Intuice | Discovery | FOMC | Indexy na Wall Street | Akcie Deutsche Bank | John Maynard Keynes | Negativní vývoj ekonomiky | Omar Arnaout | Švýcarská banka UBS | Business | WSO | Staking | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Politika ČNB | Camelot LS | Indikátory | Albemarle | Arizona | WFC | COIN TOP FX | Odvolací soud | Zdanění | ZM.US | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | Plug Power | Obchodní příkazy | Volatilita akcií Apple | Osobní počítače | LPR | GM | Obchodování s komoditami | ForTraders | Investments | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Zakladatelé USA | Technologická společnost | Začít obchodovat | Americký Federální úřad pro letectví | Mezinárodní investiční banka (MIB) | S&P 500 (US500) | Řešení energetické krize | Finanční regulátor | Xbox | ČBA | FedWatch Tool | Španělé | Pivot Signals | Vývoj kurzu | Inovace | Konsolidace | Aston Martin | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Počet akcií | Inflační vlna | Výnosnost | Spekulanti | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Technologický pokrok | Mezinárodní sankce | Brazílie | Robert Holzmann | Rizika decentralizace | | Smartwings | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Omnipol | Trezor Safe | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Členské země | RTL | Seat | PRIME DIGITAL | Trinity | Nevýhody používání příkazů stop-loss | Licenční požadavky | ETFs | Zisky firem | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Session | Big tech | Purple Trading | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Schwab | Aktuality z Polska | Sentiment | Životní minimum | Order | Lucembursko | Capital Management | Silná konkurence | Investiční fondy | Breaking | Výsledek zasedání | Akcionáři Avastu | Politika | Société Générale | Profesionální investoři | Konkurence | Akcie Pfizer | Riziková aktiva | Pracovní den | PLN | EverStride | Kapitalizace | Typy účtů | Goldman Sachs Group | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Apex | ERC-20 | Burza Binance | OMV | Jiří Paták | Yahoo Finance | MAM | Novinky.cz | MB Trading | BHP | Nejrozšířenější kryptoměny | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Americký dluh | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | I-Trader | Cushing | Nekstra | Forint | GDP | Abbott | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Evergrande | Zprávy z krypto | Další vývoj | Pomoc firmám | Evropské společnosti | KfW | Investování do nemovitostí | Výhody a nevýhody | Softwarové firmy | Real Estate | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | Jana Lvová | Centrální banky USA | Ředitel společnosti Allegro | CAR | Energiewende | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Držení pozic | Investování | Symantec | Letectví | Indie | Materiály | J&T Banka | Index amerického dolaru | Nákupy | Měnové páry | LTC | GasTrade Company | Technologické akcie | EdF | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Výraznější volatilita akcií | Centrální bankéř | Vliv na trh | Intel | Aktuální Price Action | SVB | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Paramount Global | Ekonomika | Šíření nákazy | European Central Bank | Skyworks Solutions | Investiční společnosti | Pád rovnovážné hodnoty | Výnosová křivka | Historická maxima | Fx-fastfunds Ltd | Elektřina | CBS | Politika centrálních bank | PEROXATRADE | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Warner Bros | Proticyklické kapitálové rezervy | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Úroky z volných prostředků | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | KYC | Šance | Poradenské společnosti | Jiří Šimáně | Ceny zlata | Vývoj trhu | Používané platformy | Výhled | Trade Financial | Allegro.cz | Revenur | Hodnota společnosti na burze | Zbyněk Stanjura | ZEN | Volume | Auta | Výše kapitálu | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | PCAR | Timur Barotov | Technická analýza BTC | Colt CZ Group SE | Ethereum | Brevan Howard Asset Management | Fill | Akciový trh | Kótování | Vysoké ceny | Embargo | Economist | Hry | Odpovědnost | iRobot | Zprávy z kryptoprůmyslu | Zlevnění potravin | Letecká společnost | Energetické společnosti | NAGA | Propouštění | Scalping | Private equity | Tomáš Kotera | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | TripleLift | Bankovní krize | Technical analysis | Čerpací stanice | Lumius | Finanční trhy | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Schodek rozpočtu | Česká národní banka | Británie | Cyrrus | Long Term | Data o inflaci | Expanze | X-Trade Brokers | UNI/USD | eBook | Jiří Šmejc | Zasedání bankovní rady | Největší ekonomika | Síkela | Provize | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Technický výhled | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Český vývoz | Walt Disney | IPO společnosti | Akcie | Bílý dům | STT | Maxi Trust Miners | ČEZ | AAPL | Austrálie | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | USD za barel | Philips | Spread | Iniciativa | Společnost Intel | Aktuální situace | Roy Perticucci | Under Armour | New York | Pension Plan | Anadarko Petroleum | Staropramen | BinckBank | MSFT | Retail Investor | Čistá ztráta | Finanční údaje | UAL | GS | CFG | AIG | Krize | Bernstein | Pád akcií | Dlouhodobé trendy | Fresenius | Zvýšení úroků | Obchodní účty | Fundamenty | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Nemovitostní crowdfunding | Burzy v USA | Prodejní ceny | Portál FXstreet.cz | OGM Markets | Forex market hours | Taiwan Semiconductor | CMI | Cloud Computing | ETH/USD | Situace na trzích | Decentralizovaná databáze | Britské loterie | AOS | Zlatý důl | BUX | Paramount | Exotické měny | CoinGecko | G20 | Currencies | Bitcoinový fond | Norská centrální banka | Elektronické databáze | Panasonic | Objednávky | CEO | Těžby bitcoinů | Constellation Brands | Upozornění na aktivity | NFT | DIESEL | Zcash | FXTM | Majoritní akcionář | Těžař | Čínské kryptoměny | Prezidentské volby | Dollar | Tinder | Základní úrokové sazby | Specifika kontraktu | Paychex | Nezaměstnanost | Trhy | Akcie Meta | Dolarový index | Globální trh | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Big Tech | Mezibankovní | Akcie Tesla | US30 | EliFx Trading | ODS | Dialog | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Generální ředitel | EP Commodities | České vlády | STZ | Měny emerging markets | Cíle | Burza | CryptoFX | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | AXP | MarketWatch | Rychlost | Investiční skupiny | GCI Financial | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Derbyshire Direct | Americká inflace | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Asociace exportérů | Americká administrativa | Reinvestice | Druhá největší ekonomika světa | Rozhovor | Švýcarské banky | Transakce | Formula One Group | Hypomonitor | Cena transakce | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | TechnipFMC | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Výnosy 10letých dluhopisů | Růst cen potravin | Dna | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Raymond James | Druhá vlna | Bezpečnost | Slovensko | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Intradenní obchodník | ISRG | Irsko | Energie | Trade Brokers | Podkladové aktivum | NortonLifeLock a Avast | Zpravodajství | Fundamenty britské měny | Pohonné hmoty v Česku | Tokenizace nemovitostí | Pharming Group NV | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | Generální ředitel ČEZ | Nejdůležitější finanční údaje | Slabé stránky | Certus One | BTC/USD | Jak nakoupit akcie | BHS Štěpán Křeček | Inaugurace | One Ticket | Dividendy | Měna | Put | Trading | Finanční sektor | Daňové příjmy | Marathon Petroleum | Intradenní pohyby | CRYPTOINVESTMENT | Státní veterinární správa | Hlavní měnové páry | Reflex Marketing (UK) | Kotace | Aktivity společnosti | Paul Volcker | Renáta Kellnerová | Alexion Pharmaceuticals | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Gain Market | Hodnota bitcoinu | CV90 | Snap | Silné výkyvy | Výnosy | Poradenství | Bullish | FTMO | Walgreens | Krypto burza | Mining | W1 | Miliardy dolarů | Ceny realit | Změny v tržním prostředí | Hypoindex | Investiční bankéř | Nabídková cena | JPMorgan | XTB Limited | Německé akcie | Německá automobilka | Diamanty | Akcie Erste Bank | Zahájení ruské invaze | Uhlí | Trade | SMCI | Čekající pokyny | Investoři WOOD SPAC One | Prop firmy | Tightening | Wise | Prodeje | Jiří Makovský | Sberbank | Náklady na obsluhu dluhu | Milník | Footshop | WELL | EIA | Sberbank CZ | Platformy | Výhody tokenizace | IPO | UNH | Používání příkazů stop-loss | Plus One | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Forex Exchange | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | Tescan | FAST | Reálné úrokové sazby | Gain Market Cryptoinvestment | Nižší maxima | Obchodní den | Tržby společnosti | Akcie Colt CZ | Initial Public Offering | Zkušenost | Tradingový portál FXstreet.cz | Instaforex brokers | Signál | Peter Garnry | Akcie na rekordu | Digitální měna | Írán | Jerome Powell | Zdražování | CMC | Development | Americké vlády | State Street | Britská vláda | Společnost Trezor | EPS | Martin Podolák | ADP | Square | Přijetí eura | Biliony dolarů | Short squeeze | Plus One Ltd. | Joe Biden | Ropy | Historie | Světové akciové indexy | Úspěšné obchodování | The Derby Building | EET | Řízení rizik | Šperky | Primeware Trading | Zadlužení země | Základní sazba | Pracovní síly | Obiloviny | Druhá vlna pandemie | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Podcasty | Očekávané Earnings | Evropská komise (EK) | Oznámení převzetí | Zisk EBITDA | Společnost | All Time High | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | CBC | UNIVERSE OPTIONS FX | PIVX | Důchody | Likvidní | Firma McDonald's | Tiket | Stimuly | Diamondback Energy | Forbes | Akcez | Obchodujte | Milan Vaníček | American Petroleum Institute | Disclaimer | Colt | Zvýšení volatility | Zmírnění rizik | Forexové páry | Trailing stop loss | BlackRock | online-expert-traders.ltd | Vysoká volatilita | Očekávaná inflace | Wood & Company | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Pepperstone | ASX | Objem nákupů | Kompenzace | Upozornění na rizika | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | Mimořádné zasedání | Decline | Chytré kontrakty | Digitální investování | Analýza indikátorů | United Technologies | Slovník pojmů | NEXO | CPI Property Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | ASM International | Eura | Tisková konference | Foreign exchange markets | Turów | Předsedkyně Evropské komise | Citrix | Podnikání na kapitálovém trhu | Nasdaq Inc | Ztráty | Short Term | Klon regulované firmy | Crypto Outlook Ltd | Lehman Brothers | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | ACT | LyondellBasell Industries | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Americká centrální banka FED | Penta | Kryptoburza | Odvolací soud v Nizozemsku | CBI | Nekstra.com | Gap | Ceny pohonných hmot | CEE | Africký mor | Celkové příjmy | Nationwide Building Society | Expedia | Services | Leverage | Co je to příkaz stop-loss | Úrokové náklady | Růst | Objem obchodování | London metal exchange | Kansas City Southern | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | TotalEnergies | ThinkMarket | RegioJet | UCITS | Alokace aktiv | Pojišťovací společnosti | Energetické komodity | Komodity | Společnost Seznam.cz média | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | Standard and Poor's | Předpovědi ceny | SOYBEAN | Vývojářská firma | Hospodářské výsledky | Cameco | Risk-off | Volvo | Jak koupit akcie | Primeware Trades | rate-mate.com | Obchodování opcí | Zajištění | Dominion Energy | Levels | Administrativa | BTS | Luxusní segment v Evropě | London Break | Fx-fastfunds | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fúze | Overweight | Americké statistiky | Index | Důvěra v českou ekonomiku | Pivotsignals.live | Cenový pokles | Dow Jones | STMicroelectronics | Prop Trading firmy | Praktické tipy | Align Technology | Expanzivní měnová politika | Token | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Investiční fond | Meziroční růst | Úročení | Warner Music | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | ČTK | Engulfing | Arca | Valuace | Návratnost investice | Výplaty dividend | Monopol | Bawerk | Sbor volitelů | Edward Moya | Prohlášení | BrikkApp | Dynamický trh s kryptoměnami | MSCI Europe | Akcie Plug Power | UBI | Akcie AMD | Layoffs | TRADEFX | DUOL | Štempl | Podíl bitcoinů | Hodnota fúzí | Mzda | Viasat | CAD | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Nikola Corporation | Carlos Slim Helú | Vlády | Tesla | Přesná skladba portfolia | KitaruCoin | E8 One account | Tokenizace | Taboola | Jean-Luc Mélenchon | ExpertFRX | Citrix Systems | McKesson Corp | FxPro | Trade Desk | GDAX | Vývoj hodnoty akcií | INDO Defence | Základní úroková sazba | INLOOPX | Klasické peníze | Akcie Plug Power (PLUG) | Sunbird FX | Jan Večerka | Nejlepší strategie | ACY | Limit ztráty | Eva Sadovská | Strategii pro měny | Server Politico | Průlom | IFC | Jednofázová výzva | Paříž | Exness | Billions Club | CITIC Securities | E8 Funding | Manažeři | Chytrý Honza | Zajímavý rozhovor | BitOnyx Labs Limited | Elite Way Developments LLP | Investice do realit | Appreciation | Program nákupů dluhopisů | Guyana | Stav běžného účtu | Kryptoměnový projekt | Nadnárodní společnosti | Třífázové výzvy | Deindustrializace | České Radiokomunikace | Ministr vnitra | Stanley Druckenmiller | MOL | SSR Mining | Transparency International | Vlastnictví | MFČR | McKesson | TRON | Index spotřebitelských cen | City | Pokrok ve vývoji | Dividenda ČEZ | XTB MENA Limited | Trading range | Trader | cTrader | Moving Average | Hospodářské turbulence | AMGN | Spready | HotForex | Zisk na akcii | Napjatá situace na trhu | Rezistence | Ministr financí | Near term | Dobrý výnos | Největší švýcarské banky | Vision Wallet Ltd | Citigroup Global Markets | Nel Hydrogen / Nel ASA | ROI (Return On Investment) | Directa | Indiana | PayPal Holdings Inc | KBC Asset Management | Rebranding | Riot Blockchain | Broker Ex-Cap | Bitmorex Limited | AT Pro | FP Markets | MiFID II | Vakcína Pfizer | Počet zemřelých | Přenos | FxPrimus | Equity | ETF u XTB | Růst cen zemního plynu | Daimler | Největší příležitosti | Spartan Casino | Bannockburn | Evropský maloobchodní prodejce | Sunlife Finance | Evropská investiční banka | IFC Markets | Stavebko | Bankovní regulace | Viceprezident Mike Pence | Zoom Video Communications | Budoucnost | Crypto-Asset Management Ltd | Grid Trading | Bitcoinové burzy | Dnešní obchodování | Pavel Baudiš | Státní podpora | Clearing | Bitero Ltd | Hike | Energy Information Administration | Odvětví | FP MARKETS | Správy majetku | Úspěšně obchodovat | Zemědělství | PPF | Louvre Accord | Vyšší daň | Výše kapitálu a ceny | Fundamentální hodnota | Mobile trader | EMA data | Výhody používání příkazů stop-loss | Nejvýraznější propad | Pracovní místa | Pražská burza | Extrémní nárůst | Držení pozic přes víkend | Riziko | Zbrojovka Colt CZ | Dollar Index | Denison Mines | Public Offering | App Store | Další pokles | Tučné zisky | Sestavování portfolia | Consumer Confidence | Index DAX | P/B (P/BV) | Praní špinavých peněz | Výrobce pneumatik | Aramco | Forex Metal | Výrobce dronů Primoco | Akcie Kazatompromu | Jednofázové výzvy | NIO.US | Trpělivost | KoBold | Japonské vlády | William Blair & Company | AION | Analytička | Cardano | Nasdaq Composite | Abinance | Dvoufázové výzvy | Bitxero | Coinbox Ltd | Analýza | Web Trader | GetCoins Ltd | Napjatá situace na trhu práce | Akcie Air Liquide (AI) | UAV | Manager Magazin | Globitex Ltd | Sazby Fedu | Certifikát | Semafor | Supply | XYL | Coin Celect Ltd | ETH/BTC | Factoring | Otázka za miliony | Oryxian | Natural Gas | COIN | FinFX | Axi Financial | ConocoPhillips (COP) | Akciový index S&P 500 | KAP.UK | Český trh | CCleaner | Fotrading | Investovat do nemovitostí | Velké firmy | Funding Pips | Nízké úrokové sazby | Belt and Road | Americké centrální banky | Laureát Nobelovy ceny | Nové ETF | ETHLYTE CRYPTO LTD | PCE data | One97 Communications | Škoda Transportation | Domácí průmysl | Treasury Yields | Bloomberg | Hedge Fund | Onemocnění COVID-19 | Společnost Evergrande | AAA | ironSource | New Deal | Podpora | Fieldcoin Ltd | News | Globe Life | CRYPTOCURRENCYXCOINS LTD | Třída aktiv | NICKEL | EOS/USD | UBS | Initial balance DD | Pokročilí tradeři | Uvedení společnosti na burzu | Golden Trading LTD | Goldman Sachs Bank Europe | Žebříček nejbohatších Čechů | Objem fúzí a akvizic | Zahraniční investice v Číně | Bydlení | Gavin Newsom | Zalistování na burzu | Match Group | Vyšší mzdy | Rada ČNB | Obchodní psycholog | Hlavní ekonom | Georgia | Speciální strategie | Crypto Stock Trades Limited | ID.3 | Globální problém | Hlavní měny | Ratingový výhled | Oilprice | TriangleMarkets | Again Capital | Ziskovost bank | Custody | Mike Pence | Příjmy z reklamy | Indigo | Recese v Evropě | Vysoké ceny energií | Složení portfolia | Expert Financial Services Ltd | Obchodní války | Jaké strategie jsou povoleny? | Confirmo Limited (Coinmate) | CoverdealFX | CBRE | EliFx Trading Ltd | FXlift | Technická analýza akcie Coca-Cola | Mateřské firmy | Carry trade | Snižování sazeb | Northrop Grumman | Didier Pfleger | Coin Sector | Ruský finančník | London Bitcoin Exchange Ltd | Ceny zemního plynu v USA | AxiTrader | Volumes | Zamyšlení | Spotřebitelské ceny | Omán | Pojišťovny | Start-upy | DFSA | CSX | Guvernéři centrálních bank | Mispricing na trzích | Top trade | US Foods Holdings (USFD.US) | Biden | USD/CZK | Hospodaření | Peníze investorů | ATH | Baker Hughes | Konec roku | Vimarket UK Ltd | Americká společnost | LBMA | Praní peněz | Jan Frait | Zvýšení daně z nemovitosti | Andrej Babiš | Nemovitosti | Linde | Eskalace | E8 Track | JD.com | Chování na trhu | Snížení sazeb | EK | Finexo | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | Francouzská banka | Procter & Gamble (PG) | Forex broker | PLUG | Trader Funding | Nejmenší spready | Akciový index | Přehled | BidAskBit | Bavlna | XTB Trading | Qatar | Poplatky za obchodování | Investování do akcií Teads | One account | Cena aktiva | Zprávy ze společností | Fortress | Bankovní daň | AETOS | Union Finance Investment & Management Ltd | Uzavření transakce | Zvyšování úroků | US Foods Holdings | Day traders | TWS | Best forex brokers | Akcie v roce 2022 | Maersk | SPOT | Válečná daň | Prazdroj | Co je to hedging | Maloobchodní tržby | WOOD SPAC One | Býčí nebo medvědí | Obchodní výhled | XBT | UBI ATM Ltd | Profitabilní trader | Seth Klarman | Capital One | Mediální obraz | Záporný úrok | Aplikace Tinder | XTB | Chance | Bitbankatm | Fxforbe (SC) | xStation5 | Intuitive Surgical | Ronaldo | Hotovost | Síť blockchain | Trendová linie | Německo | XRP/USD | Významné úrovně | LVS | Výkonná ředitelka | Bithumb Europe Ltd | MT4 | Estee Lauder | Předpovídání | Powercell Sweden (PCELL) | Kontrakt | SPD | XTB Global | TRX | Dominance bitcoinu | Travelers | Kazatomprom | Tým FXstreet.cz | Carrier | Vice | Vysoká rizika | Walmart | Albemarle Corp | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | České dráhy | Ekvilibria | Covidové vakcíny | Dynamický trh | Visa | Vstupu do EU | Indonésie | Zadlužení | Nonfarm Payrolls | Advanced Micro Devices (AMD) | Capital.com | Bid | UFX | Maďarský forint (HUF) | X-Trade | Chorvatsko | Robert Solow | Kapitálový fond | CMCSA | Analytik XTB | Revoluční přístup | Domácnosti | One Financial Market | Oilprice.com | Evropské investiční banky | GitHub | Uptrend | Strana Marine Le Penové | Le Penová dnes | Jumpshot | Analytička WOOD & Company | Letiště | Spekulace na oslabení | xStation Mobile | Disney | Google Trends | Akcie Coca-Cola (KO) | 9DAYFX | IAU | Korporace | Nové zakázky | Apex Trader | U.S. Dollar index | TRADEGRAPHITE | Státní dluhopisy | Michal Uma | opPORTUnity | Confirmo Limited | Plus 500 | VaR | Riskování | Zhodnocování peněz | Provozní zisk | Jedna libra | KeyStock | Believe | Graf akcie Coca-Cola | Cryptonex LP | Ruská centrální banka | Le Penová | Ethery | Úroky v bance | FX Strategy | Kuala Lumpur | Vanda Insights | Vysoká inflace | BMFN | Tajné služby | Universal Music Group | Investiční produkty | Pozice | CCJ | Termínové kontrakty | TWTR | International Business Machines (IBM) | Auto forex | SSPs | Primoco UAV | Volume profile | The Guardian | Abbott Laboratories | UFX Trading | Pohyblivý DD | Bankovní asociace | Halliburton | Akcie Coca-Cola Company | Kryptokomunity | Měny na forexu | AAL | IG | Investiční nástroj | CentroFX | Platina | PayPal Holdings (PYPL.US) | Obchodujeme | Průmyslové společnosti | Dluhopisový trh | Denní limit ztráty | Nárůst úroků | Bitmax | Falcon Broker | Stabilita | Velcí hráči | CryptoCOM | Informace z kryptoměnového trhu | Seznam.cz média | BLDP | MUFG Bank | DIA | DFS | Oslabování koruny | OTEX-EXPERT.COM | Rates | Německá energetická společnost | WHO | Uranium Energy Corp (UEC.US) | Odhady analytiků | Regulační orgány | Období stagflace | Zvýšení podílu na trhu | Chartered Financial Analyst (CFA) | Počet plateb | Transakční poplatky | Investing | Royal Caribbean Cruises | Koncern | Účet u For Traders | Mads Eberhardt | Target | CoinDesk | Těžební kapacity | Bitso | Pozornost trhu | Americké investiční banky | Měnověpolitické zasedání | Ministr financí Jeremy Hunt | EightCap | Primoco | Bithumb | Bernstein-Bank.com | Investment grade | Akcie Nel Hydrogen | Crypto Assist Ltd | Expirace | Bitpie UK Limited | Makroekonomický kalendář | IMPOSSIBLE | Investiční rozhodnutí | ATC Brokers | Hedging | Libonomy Ltd | Forex brokers | New York Times | Nová měna | Fond pojištění vkladů | Forex Yard | GEN | LCCX | Vladimír Zuzák | Kapitalový výnos | Štěstí | ZLOADR LIMITED | Solmax Group UK Ltd | MIFID | Procter & Gamble | TeleTrade | Rovnovážné hodnoty | Petr Krpata | FIBO Group | Podnikatelé | Kryptoburza Binance | Globální banky | Harley-Davidson | Finanční systém | Tuga Trades Limited | Cílová cena | Česká vláda | Meziroční inflace | Roční návratnost | Taktický long | Norský státní fond | Allegro | Akumulace | Společnost Microsoft | BTC/EUR | Banky | Norský fond | Používání AOS | Mexický magnát | Intervenovat | Nio (NIO.US) | Aktivum | Premiér Viktor Orbán | Peking | Dlouhodobý investor | Obchodovat s akciemi | Dynamic Crypto Market | Hoxton Capital Management | WebTrader | Crypto Traders Ltd | Průzkum KPMG | Crypto Coins Bank | Naprogramování | FXDD | Závazky společnosti | Meritokracie | Zahraniční forex | Dominance hlavní kryptoměny | Bit Exchange | Největší pokles | John Kilduff | Zemědělské půdy | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Banka | Fio banka, a.s. | Doporučení | Realitní skupina CPI Property Group | První obchod | Direct market | FxNet | West Texas Intermediate (WTI) | Fxforbe (SC) LTD | Patterns | Navýšení dluhového stropu | Astrazeneca | CORN | 2222 | Hodnota transakcí | BIS | Lamassu | Akcie společnosti Chevron | Kapitálová pozice | Měnový pár | Warren Patterson | Union Bank | Státní kasa | Makléř | Ekonomický model | PX Pražské burzy | Hantec Markets | Video | Návrh PPF | Cryptonits Ltd | Cestovní kancelář | Celý svět | Match Trader | Výměny akcií | Camelot | IC Markets | Východní Evropa | MonetaHawk | Modelové portfolio | EMA | Američtí bankéři | Global forex | REIT | Opatření | Renomovaný obchodní psycholog | Emerging markets | Gasoline inventories | Společnost MSCI | CIX Trader | Ukončení činnosti | Zbrojovka Colt | Roll Over | Vyslovení předpovědi | Home Depot | Celanesse | RTrader | InstaForex | Novinky | Chartered Financial Analyst | Monevis | Rowan Energy Blockchain | CryptoQuant | Retail | Risk Management | Crypto Bit Business Ltd | Úrokové sazby | Pád Silicon Valley Bank | Investiční byt | FX Global | Zákaz zakoupení výzvy | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Platba | Alpari UK | Reflex | Federal Reserve Bank | MGM Resorts | Nejvyšší kontrolní úřad | Focus | Market Makers | Vratný poplatek | Ekonomické prostředí | Velikost účtu | Úřady | Česká antivirová firma | Rozdíl úrokové míry | Obchodování platiny | MongoDB | Ceny v Česku | Philip Morris | Společnost Allwyn Entertainment | Ekonomický růst | Escondida | Nasdaq | Zero Hedge | Drahá ropa | Nobelova cena | Poplatek za výzvu | ECN broker | Tisková konference FOMC | VT trader | ALGN | World Markets | Trustdex Global Limited | Holding | Průměrná cena | Crypto Ace FX | Cryptopoint | Ekonomická recese | Největší burza | KahnChat | Geopolitické napětí | Initial Balance | Zastropování cen | eBroker | Cenový vývoj | Bitcoin Holdings Ltd | MIG | Broker XTB | GLOBAL TRADE | Vyšší inflace | CFA | Rodrigo Catril | Brock Pierce | Axi | Monetární politika centrálních bank | Stochastic | Práce | Omyl | Spekulativní investice | Znehodnoceni dolaru | Currency | Vývoz pšenice | Denní DD | Fiocchi | Fintokei | Dubaj | MyFundedFX | Change | Contracts for difference | Léto | Warrant | Důvěra v ekonomiku ČR | AMZN | Řešení problémů | LVS.US | FILES.FM | Restrukturalizace | Investment | Trade.com | MetLife | Produkty a služby | E8 One | Společnost Teads | Fáze 1 | Cryptocurrency International Limited | VIAC | Ocelárny | Rate cut | Block Movement Ltd | Apple Music | GOOGL | Výrobní náklady | NagaTrader | Baupost Group | Allwyn Entertainment | Dylan Elchami | Celkový limit ztráty | Fidelity International | Forex brokeři | Bitcoin peněženka | René Holeček | Inflace ve Švédsku | Spojené státy | Vnitřní hodnota | Plán Škálování | Hawkish | WISE Air | P/S emitenta | Obchodování jedním kliknutím | FXGiants | Globální investoři | Daně z příjmů právnických osob | Antivirové firmy | Ripple Markets | STP | JMP Securities | Kryptoměny | KKCG | Auto forex trading | Skupina G20 | Banky pro mezinárodní platby | Finanční nezávislosti | Akcie společnosti Coca-Cola | Podnik | Crédit Agricole | Forex Street | MF | Crypto-Galaxy.com | FUNDING | Bitcoinový fond od BlackRocku | Akcie společnosti Zoom | Boeing 737 Max | Hospodářské výsledky podniků | INTC | NKE | mBank | Revenues | Extrémní volatilita | Inflation Reduction Act | CIX Markets | Baupost | KO | Federal Open Market Committee | Růst akcie | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Situace na trhu | TRADE ONE FX | Úspěch | Bitcoinové fondy | Ekonomové | LATOKEN LTD | Kaya | Iress | G7 | Akcie CVS Health | TT Blockchain Solutions Ltd | Horizon Therapeutics | Volby | Statistický úřad | Státní peníze | Ukazatele | Li Auto | Zlepšení | Tomáš Vranka | Basilejský výbor | Výrobce elektromobilů | Venture kapitálový fond | Investice v Číně | Matěj Žák | BitchainCapital Ltd | Fio | Americká vláda | Mercatox Ltd | IGNIV LTD | USD/JPY | Graf akcie | Overnight | XM.com | Zrychlení růstu | Převzetí firmy | Trh má vždycky pravdu | Standard Account | Koronavirus | Hedge Fund Research | FXstreet | Státní fond | Zásobníky | Celoroční výsledky | Dánsko | Belgie | Cudo Ventures Ltd | Společnost S&P Global | Podniky | Vyšetřování | Kurz GBP | AUD/USD | Discover Financial | MMM | Německá automobilka Volkswagen | Ekonomické aktivity | CMS forex | E8 Markets | Zájem o bitcoiny | Úrokové výnosy | Bilance | Účet u E8 | Politici | Minuty FOMC | Northern Trust | Investovať do kryptomien | Nizozemská společnost | SIRIX | Analytický tým | Správa | Zestátnění ČEZ | Očkování | Dollar General | Parabolický vývoj | Zlato | EQT | Vzestupný trend | Global Forex Trade | Ballard Power (BLDP) | Instrumenty | FIXED | Vysoké úrokové sazby | Mzdy | Platidlo | Letečtí dopravci | Bankrot | Exchange Cloud Limited | Indikátor Alligator | Měnové podmínky | Ford Motor | Varování před riziky | Investiční cíl | Skladba portfolia | Riziko a výnos | The Centric Corp Ltd | Světové rezervní měny | NZD | Markets Analyst | ZM | Altria Group | BTCC UK Limited | Wall Street | EOG Resources | Obchodní řetězce | Akcie výrobce letadel | MEDAPP UK LTD | Upisovací období | Markit | London Bullion Market Association | ČR | BPI | Concho | Star Pacific | Trade Classified | Ropovody | IVV | American Express | OTC | CNBC | Emise | CITIC | SPX | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Expert Financial | Technologické bubliny | Coinfalcon Limited | Čínské firmy | Eduard Kučera | Big Sea Coins | Las Vegas Sands (LVS.US) | Developerská skupina | Zveřejňování výsledků | Jukos | CryptoCashATM | Francesco Pesole | Producer Price Index | Supportní zóna | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Přímé investice | Vojtěch Benda | Banka UBS | Inflace v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Ondřej Pilný
Ondřej Plocek
Ondřej Průša
Ondřej Příhonský
Ondřej Šmakal
Ondřej Šťastný
Ondřej Štuller
Ondřej Tomek
Ondřej Vičar
Ondřej Vlček

Následující klíčová slova

One account
One Cancels The Other (OCO)
One cancel the another (OCO)
Onecapital.company
Onecapital.trade
One-click trading
OneCoin
OneCoin Ruža Ignatovová
One Financial Market
One Financial Markets
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít