Čtvrtek 18. července 2024 03:29
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO férovost

TikTok

C:\fakepath\trader-27062024-28-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

27.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\krypto-05062024.jpg

TOP 3 memecoiny pre ľudí ktorí zmeškali Shiba, Doge a Pepe

05.06.2024 Memecoiny sú obrovský trend, ktorý láka miliardy dolárov kapitálu, čo spôsobuje nárasty o 1,000%, 10,000%, a niekedy aj o 100,000%. Väčšina memecoinov sú podvody a pump and dump schémy, no niektoré sú budované komunitou a môžu tak dlhodobo rásť.
C:\fakepath\Blinken.jpg

Blinken by chtěl rovné podmínky pro americké firmy v Číně

25.04.2024 Americký ministr zahraničí Antony Blinken dnes v Šanghaji vyzval Čínu, aby zajistila rovné podmínky pro americké pracovníky a firmy působící v zemi. Šéf americké diplomacie přicestoval na třídenní návštěvu Číny ve středu a v pátek se v Pekingu sejde k jednání se svým čínským protějškem Wang Iem a možná také s prezidentem Si Ťin-pchingem, informovala agentura Reuters.
img

Další oživení společnosti Meta závisí na engagementu a reklamách

23.04.2024 Společnost Meta, která od začátku roku vzrostla o více než 30 %, oznámí své výsledky ve středu po uzavření trhu. Po téměř 80% propadu ze svého vrcholu v srpnu 2021 se od té doby zotavila o celých 500 % a dosáhla nových historických maxim. Po tak silném oživení budou muset být výsledky dobré, jinak investoři začnou upadat. Co se tedy vyplatí sledov
C:\fakepath\krypto-08042024.jpeg

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Čas přidat Bitcoin?

08.04.2024 Akciové trhy již několik měsíců pokračují v růstu a mnohé indexy v nedávné době dokonce zvýšily svá předchozí maxima. Ve světě totiž stále panuje obecně pozitivní nálada a z ekonomik nepřicházejí skoro žádné špatné zprávy. Jak tato situace ovlivňuje naše vzorové portfolio?
C:\fakepath\Yellenova.png

Yellenová: USA a Čína spolu musí vést obtížné rozhovory

07.04.2024 Spojené státy a Čína spolu musejí být schopné vést obtížné a otevřené rozhovory. Čínskému premiérovi Li Čchiangovi to dnes na návštěvě Číny řekla americká ministryně financí Janet Yellenová. Li podle agentury Reuters odpověděl, že obě země se mají vzájemně respektovat a měly by být partnery, nikoli protivníky. Dodal, že během cesty Yellenové se podařilo dosáhnout konstruktivního pokroku.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Akcie Trumpovy firmy TMTG debutovaly silným růstem

26.03.2024 Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social a ve které má většinu bývalý americký prezident Donald Trump, debutovaly na burze v New Yorku silným růstem. Na trhu Nasdaq si krátce po zahájení připisovaly až 45 procent, ukázaly burzovní záznamy. TMTG vstoupila na akciový trh prostřednictvím fúze s veřejně obchodovanou firmou Digital World Acquisition.
C:\fakepath\trader-25032024-37-zm.jpg

EU začala kvůli regulaci internetu vyšetřovat firmy Apple, Google a Meta

25.03.2024 Evropská komise (EK) zahájila první vyšetřování amerických technologických společností Apple, Google a Meta Platforms v souvislosti s možným porušováním Nařízení o digitálních trzích (DMA). Komise to dnes oznámila v tiskové zprávě. Nařízení začalo v plném rozsahu platit tento měsíc. Porušení pravidel může vést k velmi vysokým pokutám, které v krajním případě mohou dosáhnout až deseti procent celosvětového ročního obratu. Meta, Apple i Google své kroky obhajují s tím, že pravidla zavedená v nařízení DMA dodržují.
C:\fakepath\Reddit2.jpeg

Reddit bude muset vynaložit mnoho prostředků na moderování obsahu

22.03.2024 Společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, bude muset podle analytiků vynaložit značné prostředky na moderování obsahu. Dosud v tomto ohledu spoléhala na dobrovolníky. S akciemi firmy se ve čtvrtek začalo obchodovat na burze v New Yorku. Za první den zpevnily o 48 procent. Koupila je i známá investorka Cathie Woodová, která spravuje fond ARK Invest.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Trumpova firma Trump Media jde na burzu

22.03.2024 Mediální a technologická společnost Trump Media & Technology Group (TMTG) někdejšího amerického prezidenta Donalda Trumpa vstoupí na burzu. Akcionáři veřejně obchodované firmy Digital World Acquisition dnes totiž schválili plán, podle kterého se firma spojí s Trumpovým podnikem. S akciemi Trumpovy firmy, jejíž hlavní součástí je sociální síť Truth Social, se tak brzy začne obchodovat na trhu Nasdaq v New Yorku, uvedla agentura AP.
C:\fakepath\reddit.png

Primární emise akcií ohodnotila Reddit na asi 6,4 miliardy dolarů

21.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, stanovila emisní cenu svých akcií na 34 dolarů za kus. To celý podnik ohodnocuje na zhruba 6,4 miliardy dolarů (téměř 148 miliard Kč). Firma a její akcionáři v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodali 22 milionů akcií, což jim vyneslo 748 milionů dolarů (přes 17 miliard Kč), napsala agentura Reuters. S akciemi firmy se dnes začne obchodovat na newyorské burze.
C:\fakepath\tiktok-18032024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: V USA řeší odkup TikToku. Za sítí stojí největší soukromá firma světa

18.03.2024 TikTok neměl nikdy v USA na růžích ustláno, teď ho ale chtějí zákonodárci rovnou zakázat. Vyzvali ByteDance, mateřskou společnost platformy, aby síť prodala – ideálně Američanům. To se ale Pekingu líbit nebude. Málo se ví, že ByteDance je nejhodnotnější privátní firma na světě.
C:\\fakepath\\1710500050-71-trade.jpg

Zničí bitcoin zlato?! | Investiční Memento #71

15.03.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 71. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Ranní komentář: Růst výnosů pomohl dolaru, zájemci o TikTok a zombie továrny v Číně

15.03.2024 Včerejší výsledky PPI dostaly pod tlak americké dluhopisy. Desetileté výnosy se díky tomu přiblížily zpět na dosah 4,3 % a pod mírný tlak se dostaly také akcie, zatímco dolar zpevňoval na většině měnových párů. Korekcí si dnes prochází také kryptoměny a cena bitcoinu se vrací zpět pod hranici 70 tisíc dolarů.
img

Meta Platformy po Trumpových komentářích klesly o 5 %.

11.03.2024 Meta Platforms (META.US) dnes klesla o 5 % a je jednou z nejhůře fungujících společností S&P 500. Jde o největší jednodenní pokles společnosti od října 2023. Pokles přichází poté, co Donald Trump, bývalý americký prezident a kandidát na republikánského kandidáta v letošních prezidentských volbách, poskytl rozhovor pro CNBC. Trump během rozhovoru řekl, že i když je na TikTok mnoho dobrého a mnoho špatného, je proti zákazu platformy sociálních médií, protože by to prospělo Facebooku. Trump řekl, že považuje Facebook „za nepřítele lidu“. Jde o prudký obrat od doby, kdy Trump zastával úřad amerického prezidenta a hrozil zákazem TikTok na americké trhy.
C:\fakepath\trader-26022024-29-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Admirria Tech

26.02.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Admirria Tech. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

Expertka: Proměna z Twitteru na X zatím výrazný vliv na využívání sítě nemá

26.10.2023 Přestože proměna z Twitteru na sociální síť X vyvolala kontroverzi, zatím na uživatele a jejich využívání sítě výrazný vliv nemá. V rozhovoru s ČTK to řekla Alena Macková z Katedry mediálních studií a žurnalistiky Masarykovy univerzity v Brně. Podle dat Národního institutu pro výzkum socioekonomických dopadů nemocí a systémových rizik (SYRI), kde Macková působí, síť X v Česku využívá každý desátý, podle Mackové tak jde spíše o síť okrajovou.
img

Předběžný pohled na tržby Meta pro 3. čtvrtletí 2023 - Jaký bude vliv AI na tržby Meta?

25.10.2023 Analytici očekávají, že Meta ohlásí tržby ve výši 33,52 miliardy dolarů (+21 % YoY) a zisk na akcii ve výši 3,60 dolaru pro 3. čtvrtletí 2023, což je nárůst oproti 2,98 dolarů ve 2. čtvrtletí a 1,64 dolarů před rokem.
C:\fakepath\trader-19102023-33-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.10.2023 1) Společnost Open AI, která stojí za chatovacím systémem ChatGPT, jedná o prodeji zaměstnaneckých akcií za 86 miliard dolarů (přes dva biliony Kč). Uvádějí to zdroje agentury Bloomberg. Takové ocenění by OpenAI zařadilo mezi nejhodnotnější společnosti, které se neobchodují na burze - vedle videoslužby TikTok a vesmírné společnosti SpaceX Elona Muska.
C:\fakepath\Open AI.png

Bloomberg: Open AI jedná o prodeji zaměstnaneckých akcií za 86 miliard dolarů

19.10.2023 Společnost Open AI, která stojí za chatovacím systémem ChatGPT, jedná o prodeji zaměstnaneckých akcií za 86 miliard dolarů (přes dva biliony Kč). Uvádějí to zdroje agentury Bloomberg. Takové ocenění by OpenAI zařadilo mezi nejhodnotnější společnosti, které se neobchodují na burze - vedle videoslužby TikTok a vesmírné společnosti SpaceX Elona Muska.
img

Technická analýza ETH/USD na 12. 10. 2023

12.10.2023 Anatoly Yakovenko, spoluzakladatel platformy pro smart kontrakty Solana, zdůrazňuje potenciál kryptoměn při zjednodušování každodenních plateb. V rozhovoru s Austinem Federou upozorňuje na nejběžnější použití kryptoměn, jednoduché převody.
C:\fakepath\Novo-Nordisk-05092023-1.jpg

Byznys s obezitou, který odstartoval jízdu dánského Novo Nordisk

05.09.2023 Když se řekne akciová rally letošního roku, většině lidí se zřejmě vybaví akcie společnosti Nvidia a dalších, zejména technologických firem. Skvělý růst za sebou, a dost možná i před sebou, má ale i o dost nenápadnější hráč, dánská farmaceutická společnost Novo Nordisk, která se aktuálně pere s francouzskou LVMH o první místo nejhodnotnější evropské společnosti.
img

Kdo nakupuje AI čipy společnosti Nvidia?

24.08.2023 Nvidia teď představuje na akciovém trhu největší jednorázové krátkodobé riziko. Své výsledky za 2. čtvrtletí oznámila ve středu po uzavření amerického trhu a analytici očekávali meziroční nárůst tržeb o 65 %. Právě tyto výsledky rozhodnou o dalším osudu akcií spojených s AI. Investiční výdaje největších amerických a čínských technologických firem však očekávaným výnosům za AI čipy neodpovídají, což lze vysvětlit buď výraznou změnou struktury dosavadních investičních výdajů, nebo tím, že Číňané nakupují čipy přes spřízněné třetí strany. Navíc poptávce po AI čipech určitě pomohly i vyšší ceny bitcoinu. Očekávání ohledně Nvidie jsou extrémně vysoká, a tak raději upozorňujeme na čtyři rizikové faktory, o kterých je třeba vědět.
img

Vztahy s Čínou opět napjaté, čínské společnosti objednávají GPU ve velkém

10.08.2023 Bidenova administrativa pokračuje v omezování vývozu do Číny. Tentokrát se opět zaměřuje na technologický segment, konkrétně na odvětví kvantové výpočetní techniky, pokročilých čipů a umělé inteligence. Součástí toho bude i zákaz některých investic do společností působících v těchto oblastech. Cílem tohoto zákazu, oznámeného dne 9. 8. 2023, je zabránit čínské armádě v přístupu k americkým technologiím a kapitálu, které by mohla následně využívat. Tato omezení byla kritizována Republikánskou stranou, která je považuje za velmi nedostatečná. Jejich návrhem by byl zákaz financování všech kritických technologických společností a také společností spolupracujících s čínskou armádou.
img

Elon Musk’s X pledges legal support for users mistreated over social media

07.08.2023 Musk announced this initiative on August 5 on X, committing to cover legal expenses regardless of the lawsuit’s magnitude.
img

Meta Platforms po zprávě o výsledcích posiluje o 10 % 📈 Rally v oblasti umělé inteligence a oživení reklamy 🔌

27.07.2023 Společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, dnes oznámila výsledky za 2. čtvrtletí 2023. Zpráva překonala očekávání analytiků v oblasti tržeb i zisku na akcii, přičemž akcie před otevřením Wall Street posílily o téměř 10 %. Investoři v euforii přijali komentáře společnosti k rozvoji umělé inteligence a oživení reklamního sektoru. Společnost potvrdila svou vedoucí pozici na globálním trhu s celkovým počtem 3,88 miliardy uživatelů svých aplikací (Facebook, WhatsApp, Instagram), což je číslo, které i přes obrovský rozsah meziročně vzrostlo o 6 %. Společnost plánuje velké investice a vynakládá náklady, které se pravděpodobně zvýší - trh to však vnímá jako známku dynamického růstu. Pozitivně také vnímal "opatrnost", pokud jde o plánované investice v roce 2023, za které hodlá společnost utratit méně, než Wall Street očekávala (mimo jiné v reakci na vyšší náklady). Mark Zuckerberg doprovodil výsledky velmi pozitivním komentářem. Toto jsou podrobnosti zprávy:
img

Technická analýza páru BTC/USD na 9. června 2023

09.06.2023 Evropská organizace spotřebitelů (BEUC) podala 8. června stížnost k Evropské komisi na několik sociálních platforem za šíření klamavé reklamy na krypto aktiva.
img

Montana jako první americký stát zakázala TikTok, očekává se soudní dohra

18.05.2023 Montana se ve středu stala prvním americkým státem, který úplně zakázal čínskou aplikaci TikTok. Podle agentury AP ale lze očekávat, že věc bude mít soudní dohru a bude zkouškou toho, zda ve Spojených státech může být TikTok zcela zakázán, jak by si přála řada amerických zákonodárců. TikTok zákaz označil za protiústavní.
img

Google, Amazon a další budou dodržovat přísnější pravidla pro obsah, rozhodla EK

25.04.2023 Velké internetové firmy jako Google, Facebook, Amazon, Apple či Alibaba budou od srpna muset dodržovat přísnější pravidla ochrany práv a potřeb uživatelů. Evropská komise dnes stanovila seznam 19 "velmi velkých internetových platforem", na něž se budou vztahovat zvláštní podmínky v rámci loni schváleného aktu o digitálních službách (DSA). Společnosti ze seznamu budou muset více dbát na soukromí uživatelů či důsledněji postupovat proti nelegálnímu obsahu či dezinformacím.
C:\fakepath\blog-FXstreet-cz-10042023.jpg

Nastartujte svou tradingovou kariéru s The Trading Pit

10.04.2023 Firmou ověnčenou celou řadou významných ocenění: zabýváme se prop tradingem s jasnými pravidly pro obchodování a rychlými výplatami!
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie společností Facebook (nyní Meta), Apple, Amazon, Netflix a Google (nyní Alphabet) a vytvořil ji moderátor pořadu "Mad Money" na CNBC Jim Cramer. Nyní tuto zkratku aktualizoval na MAMAA, která představuje největší technologické akcie: Microsoft, Alphabet, Meta, Amazon a Apple.
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie s...
img

Uklidnění v bankovnictví přineslo na Wall Street nárůst

17.03.2023 JP Morgan Chase a Morgan Stanley oznámily, že jsou připravené vložit až 30 mld. USD do pokladny First Republic Bank, za účelem její stabilizace. First Republic Bank tak včera narostla o 10,3 %, za posledních pět obchodních dní došlo však k jejímu poklesu o 64,2 %. Pozitivní nálada se rozlila i do dalších regionálních bank. Například Western Alliance narostla dokonce o 14,3 %. Index regionálních bank poskočil o 3,3 %.
img

Meta zvažuje spuštění nové sociální sítě, její popis připomíná twitter

13.03.2023 Provozovatel sociálních sítí facebook a instagram uvažuje o spuštění vlastní obdoby twitteru, který se ocitá v problémech pod novým šéfem Elonem Muskem. Společnost Meta sdělila médiím, že interní diskuse se týkají "decentralizované" platformy "pro sdílení textových zpráv". Kdy by firma mohla novou službu představit, nebylo jasné.
img

Když se dva hádají, třetí se směje: Mohou zákazy TikToku vdechnout akciím konkurentů nový život?

08.03.2023 Poté, co se Evropský parlament rozhodl zakázat používání TikToku ve třech institucích EU a doporučil jejich úředníkům, aby si tuto aplikaci kvůli problémům s kybernetickým zabezpečením smazali i ze svých osobních přístrojů, se mluví o zákazu TikToku i ve Spojených státech. Akcie amerických sociálních sítí na tuto zprávu zareagovaly pozitivně a konkrétně Snap posílil o 9,5 %. Tato platforma má nejmladší uživatelskou základnu, a tak by pravděpodobně na poklesu poptávky po TikToku kvůli těmto zákazům a doporučením vydělala nejvíc.
img

Zakážou USA TikTok? Akcie Snap Inc. (SNAP) rostou po otevření o 8 %

07.03.2023 Americký senátor Mark Warner sdělil, že skupina 12 amerických senátorů napříč stranami dnes představí legislativu, která dává americkému ministru obchodu novou pravomoc uvalit úplný zákaz TikToku, který vlastní soukromý čínský konglomerát ByteDance.
img

Bude TikTok první obětí studené války US - Čína ?

02.03.2023 Zahraniční výbor Sněmovny reprezentantů Spojených států ve středu hlasoval pro zákon, který by dal Joe Bidenovi pravomoc účinně zakázat TikTok ve Spojených státech;
img

Umělá inteligence. Dočasný růst, nebo nově zrozený dlouhodobý investiční trend?

15.02.2023 Umělá inteligence již dlouho ovlivňuje lidskou představivost. Ačkoli k vytvoření takzvané obecné umělé inteligence (AGI) máme ještě daleko, její vývoj se silně zrychluje díky klesajícím nákladům (strojové učení) a rostoucím schopnostem, jak jsme toho svědky při vytváření nedávno populární aplikace ChatGPT, která je podle agentury Reuters nejrychleji rostoucí aplikací v historii. Jedná se o nový dlouhodobý investiční trend na trzích? Nebo jen dočasný impuls, jako tomu bylo v případě několika vláken souvisejících s blockchainem, zelenou energií nebo metaverzemi?
img

UBS: Chatovací robot ChatGPT je nejrychleji rostoucí aplikace v historii

02.02.2023 Chatovací robot ChatGPT, který využívá umělou inteligenci, se stal nejrychleji rostoucí spotřebitelskou aplikací v historii. Uvedli to analytici největší švýcarské banky UBS. Podle nich systém vyvinutý společností OpenAI dosáhl v lednu, dva měsíce od svého spuštění, hranice 100 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Firma dnes oznámila zpoplatnění aplikace, nejprve ve Spojených státech. Informovala o tom agentura Reuters.
img

⚡ Meta Platforms před výsledkovým reportem. Překoná Zuckerbergova společnost očekávání Wall Street?

01.02.2023 Dnes po skončení americké obchodní seance oznámí společnost Meta Platforms (META.US) výsledky za 4. čtvrtletí 2022 a celý rok 2022, čímž zároveň zahájí výsledkovou sezónu gigantů ze Silicon Valley. Analytici předpokládají, že společnost vykáže třetí čtvrtletní pokles tržeb v řadě a 1. čtvrtletí 2023 bude slabé. Podaří se Marku Zuckerbergovi zlepšit náladu na Wall Street?
img

Fenomén TikTok: Snap Inc. vykázala ve 4. čtvrtletí mnohamilionovou ztrátu

01.02.2023 ‚‚Společnost Snap Inc. zaznamenala historicky nejnižší čtvrtletní růst, protože zpomalení reklamních rozpočtů nadále ochromuje platformu sociální sítě. Tržby za 4. čtvrtletí činily 1,3 miliardy USD, což je pouhý 0,1% nárůst oproti předchozímu roku, a 20% nárůst nákladů přivedl Snap do čtvrtletní ztráty ve výši 288 milionů USD poté, co ve 4. čtvrtletí 2021 dosáhl zisku.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. ledna 2023

30.01.2023 Francie si je vědoma vlivu influencerů a plánuje digitální svět trochu regulovat. V březnu bude Národnímu shromáždění zaslán návrh zákona, který bude obsahovat přísnější předpisy pro vlivné osoby. K diskutovaným opatřením patřil zákaz propagace plastické chirurgie, léčiv nebo rizikových finančních investic včetně kryptoměn.
img

3 scénáře, které je třeba zvážit při virálním šíření inovací

05.01.2023 Tento blog se zabývá novinkami v oblasti obchodování a investování pro začátečníky a hodnotou filtrování informací na základě vašich finančních cílů. Co se stane, když se objeví záplava informací o novince, která zaujala trh? I ti nejzkušenější obchodníci a investoři mohou zjistit, že jejich filtry a moudrý úsudek přehlušilo vzrušení.
img

Bude Meta Platforms čelit velkému "čínskému problému" ? 🔌

03.01.2023 Akcie Meta Platforms, gigantu sociálních médií se sídlem v Menlo Parku, který ovládá Mark Zuckerberg, mají za sebou v roce 2022 dosud nejhorší rok na burze. Během něj, kdy krize v reklamním sektoru zatížila náladu investorů i finanční výsledky společnosti; rostoucí výdaje na budování technologie virtuálních světů jen zhoršily již tak rozjitřenou náladu akcionářů. V roce 2023 bude společnost čelit dalším výzvám, protože podle Zuckerbergova vyjádření se nakonec hodlá přeměnit Meta na společnost zaměřenou na nové technologie a zařízení, které umožňují interakci ve virtuální realitě. Problémem je, že téměř 100 % zařízení společnosti, jako jsou například náhlavní soupravy Oculus VR, se vyrábí v Číně, která je v konfliktu s USA a ... pravděpodobně i se Zuckerbergem. To by se pro společnost Meta mohlo ukázat jako velmi nákladné.
img

Twitter odstraní účty, které odkazují na konkurenční sociální sítě

19.12.2022 Americká internetová společnost Twitter odstraní ze své stejnojmenné platformy účty, které byly zřízeny jen za účelem propagace konkurenčních sítí. Firma, jejímž novým vlastníkem je miliardář Elon Musk, to dnes oznámila na svém účtu Twitter Support. Týká se to rovněž obsahu, v němž jsou odkazy nebo uživatelská jména k platformám Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Nostr a Post.
C:\fakepath\akcie-28112022-1.jpg

IPO společnosti Teads - Alternativa společnosti Google na reklamním trhu

28.11.2022 Trh digitální reklamy ovládají velké korporace, které vlastní sociální sítě, vyhledávače a cloudové služby. V důsledku toho můžeme pozorovat oligopolizaci tohoto odvětví.
img

Pád akcií technologických obrů s sebou stahuje také segment ESG investování

22.11.2022 Akcie technologických obrů jsou letos obřím propadákem. Propadákem, který trvá. I příští rok se jeví jako pořádně perný. Klíčovým důvodem bude pokračování jestřábí měnové politiky americké centrální banky. Fed zkrátka své měnověpolitické šrouby jen tak povolit nemíní. Inflaci totiž stále ani zdaleka nezkrotil, jak by si představoval.
C:\fakepath\cinsky juan2.jpg

Hurun: Hodnota majetku nejbohatších Číňanů letos klesla nejvíce za 20 let

08.11.2022 Hodnota majetku nejbohatších lidí v Číně se v letošním roce snížila nejvíce za 20 let. Přispěly k tomu dopady ruské invaze na Ukrajinu, přísná protipandemická politika a zejména pokles čínských akciových trhů. Prvenství v žebříčku, který dnes zveřejnila společnost Hurun, si druhým rokem udržel sedmašedesátiletý Čung Šan-šan. Ten je majitelem firmy na balenou vodu Nongfu Spring a podniku Beijing Wantai Biological Pharmacy Enterprise, který vyvíjí vakcínu proti covidu-19. Hodnota jeho majetku se proti loňsku zvýšila o 17 procent na 65 miliard dolarů (1,6 bilionu Kč).
img

Debata o zákazu TikToku v USA se vrací. Mohlo by to pomoci podnikání platforem Snap a Meta

02.11.2022 Akcie společností MetaPlatforms a Snap zaznamenaly v letošním roce velký výprodej, a to nejen kvůli zpomalení reklamního sektoru a nejistotě investorů ohledně podnikání, rostoucích nákladů a výdajů obou společností. Sentimentu uškodila také skutečnost, že se platforma TikTok vyvinutá čínským konglomerátem ByteDance ukázala jako populárnější a její nedávné tempo růstu překonalo přední "konkurenční" mobilní aplikace obou společností, jako jsou Instagram a Snapchat. Čínskou platformu začaly preferovat desítky milionů uživatelů, což vedlo k přílivu inzerentů a kapitálu do TikToku. Bude čínský gigant i nadále rozšiřovat svůj náskok před americkými konkurenty?
C:\fakepath\trader-27102022-45-zm.jpg

Akcie Meta Platforms, majitele Facebooku, po zveřejnění výsledků prudce oslabily

27.10.2022 Akcie amerického podniku Meta Platforms, mateřské společnosti Facebooku, po středečním zveřejnění hospodářských výsledků dnes prudce oslabily. Asi hodinu před koncem obchodování ztrácely téměř 25 procent a nacházely se blízko 97,50 USD, nejníže od konce roku 2015. Tržní hodnota firmy se tak snížila o více než 85 miliard dolarů (2,1 bilionu Kč) a její akcie od začátku roku odepisují kolem 72 procent. Akcie sedmi největších technologických společností ve Spojených státech pak za poslední rok ztratily asi tři biliony dolarů tržní hodnoty, píše server CNBC.
img

Meta Platforms dnes zveřejní své výsledky hospodaření

26.10.2022 Společnost Meta Platforms (META.US), dříve známá jako Facebook, dnes po skončení seance na Wall Street oznámí výsledky hospodaření za 3. čtvrtletí 2022. Společnost bude po Microsoftu a Alphabetu třetí americkou mega-technologickou společností, která tento týden oznámí své výsledky, a zprávy z předchozích let vykreslují poměrně pochmurný obraz technologického sektoru. Zpráva společnosti Alphabet by měla být vnímána jako náznak, protože obě společnosti jsou závislé na příjmech z reklamy.
img

Podle nové konspirační teorie bude Stellar, jediná globální měna, XLM

26.10.2022 Stellar bude jedinou globální kryptoměnou, která bude v budoucnu používaná. Podle TikTok tvůrce jsme byli „naprogramováni“ již dříve, abychom to v průběhu desetiletí přijali.
img

Akcie Meta Platforms se přibližují minimům z roku 2018

23.09.2022 Cena akcií Meta Platforms pokračuje ve svém drastickém poklesu. Společnost tíží nákladné uvádění produktů na trh související s trendem Metaverse a slábnoucím reklamním segmentem:
img

Blíží se konec TikToku? Jaký to bude mít dopad na trhy?😱

08.07.2022 Čínský TikTok je poslední roky nejrychleji rostoucí sociální sítí na světě a způsobuje problémy mnoha zavedeným firmám – Instagramu, Facebooku, YouTube, ale například i Snapchatu či Netflixu. Známé firmy zatím nenašly recept, jak silný růst TikToku zastavit. Situaci za ně ale mohou vyřešit americké úřady, protože komisař telekomunikačního úřadu vyzval Tima Cooka (Apple) a Sundara Pichaia (Alphabet), aby aplikaci stáhly ze svých obchodů, neboť představuje hrozbu pro bezpečnost země. To by samozřejmě pomohlo zejména americkým firmám. Více jsme se na toto téma podívali v našem novém videu.
img

Seminář Jordana Belforta o kryptoměnách

22.04.2022 Podle The New York Times uspořádal Jordan Belfort minulý týden ve svém sídle v Miami první seminář o kryptoměnách. Devět účastníků zaplatilo jeden bitcoin, tedy asi 40 000 dolarů, za účast na dvoudenním workshopu o kryptoměnách.
img

Ruští podnikatelé chystají obdobu Instagramu, bude se jmenovat Rossgram

16.03.2022 Ruští podnikatelé chystají pro domácí trh aplikaci pro sdílení fotografií, která by nahradila sociální síť Instagram. Tu Moskva na začátku tohoto týdne zablokovala. Nová služba pojmenovaná Rossgram bude fungovat od 28. března, píše se na jejích webových stránkách. Na rozdíl od Instagramu bude ruská platforma pracovat i s crowdfundingem či placeným obsahem.
img

Rusko se podle televize Nexta chystá odpojit od globálního internetu

07.03.2022 Rusko zahájilo přípravy na odpojení se od globálního internetu, uvedla na svém twitterovém účtu běloruská nezávislá televize Nexta s odvoláním na dokument ruské vlády. Nejpozději do pátku se podle ní všechny servery a domény musejí přesunout do ruské zóny.
C:\fakepath\Rusko.jpg

AP: válka donutila mnoho firem odejít z Ruska, odhalila i rizika podnikání

03.03.2022 Dodávky automobilů se zastavily, pivo přestalo téct, přístavy neobsluhují nákladní lodě a těžařské společnosti zavřely ropovody. Invaze ruských vojsk na Ukrajinu vyvolala zmatek v podnikatelských plánech mnoha firem a řadu těch nejznámějších, jako je Apple, Mercedes-Benz nebo BP, donutila k odchodu z Ruska. Firmy se snaží zachovat si dobrou pověst a dostát svým závazkům korporátní zodpovědnosti.
img

Facebook se na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Vyplatí se teď nakupovat jeho akcie?

20.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, přišly začátkem února o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty během jediného. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.2.2022

07.02.2022 Aktuálně vidíme na trzích značné cenové pohyby. Ty souvisí s vyprchávající likviditou. Rostou tak bid-ask spready. V případě některých cenných papírů se setkáváme s nedostatečnou nabídkou. V prostředí zvýšené volatility někteří market-makeři opouští trh. Tato menší nabídka cenných papírů pak vede ke zvýšeným nákladům na obochodávní. Zároveň dokáží relativně nízké objemy obchodů vyvolat citelné cenové pohyby. Volatilita a likvidita se tak vzájemně ovlivňují a vytváří začarovaný kruh. Rozkolísání trhů pomáhá i extrémní aktivita na opčním trhu. Ten si oblíbili retailoví investoři, kteří prostřednictvím krátkých opcí (tj. vysoce spekulativních) sází na výkonnost trhů. V pozadí zvýšené volatility se skrývá jestřábí obrat Fedu, kdy většina investorů zápasí s tím, jak správně zacenit měnící se monetárně politické prostředí.
img

Facebook se včera na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Drtí jej čínský TikTok a špatné vyhlídky hospodaření

04.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, včera přišly o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
C:\fakepath\facebook-meta.jpg

Hodnota majitele Facebooku klesla o 200 miliard USD, nejvíce v historii trhů

03.02.2022 Akcie společnosti Meta Platforms, dříve Facebook, dnes na burze oslabily o více než 20 procent. Hodnota podniku se tak snížila o více než 200 miliard dolarů (více než 4,3 bilionu Kč), což je nejvíce v historii akciových trhů, uvedla agentura Bloomberg. Akcie oslabují v reakci na horší výsledky hospodaření, které firma zveřejnila ve středu.
img

Facebook dnes na burze nejspíše čeká tak obrovský pád akcií, jaký ještě nikdy žádná firma nepoznala. Drtí jej TikTok a špatné vyhlídky hospodaření

03.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho mateřské společnosti Meta Platforms, dnes podle všeho ztratí zhruba 200 miliard dolarů své tržní hodnoty. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 4,3 bilionu korun.
img

Firmy, které letos vstoupí na burzu, čeká raketový růst. Na IPO se chystají sociální sítě, digitální banky i veganské potraviny

11.01.2022 Investoři se shodují, že rok 2022 bude pro nováčky na poli IPO velmi příznivý. Raketový růst čeká na zkušené hráče, ale i mladší start-upy, které vyzývají trh. Na svůj burzovní debut se připravuje Starlink pod vedením Elona Muska a sociální platformy jako TikTok, Reddit, či Discord. Emisi akcií dále chystá americká online služba pro doručování potravin Instacart, platební aplikace Stripe, digitální banky Klarna a Chime, úložiště dat Databricks a výrobci veganských produktů Impossible Foods. Investiční experti z Freedom Finance vytipovali 10 nejočekávanějších IPO, které by neměly uniknout pozornosti investorů, s celkovým oceněním přesahujícím 360 miliard dolarů.
img

TikTok se stal nejnavštěvovanější internetovou stránkou světa

22.12.2021 Čínská platforma pro sdílení krátkých videí TikTok překonala hranici miliardy aktivních uživatelů měsíčně. Stala se tak nejnavštěvovanější internetovou stránkou na světě a předběhla Google, vyplývá z údajů americké společnosti Cloudflare. Trendem celého letošního roku byl vzestup návštěvnosti sociálních sítí. Na změnu v čele žebříčku upozornil list Le Figaro.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. prosince 2021

21.12.2021 Rok 2021 byl rokem přijetí kryptoměn, protože titulky novin plnily institucionální investice do kryptoměn a mileniálové, kteří se stali milionáři.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie Crocs lákají investory. Díky pandemii a vstupu na asijský trh mají potenciál růstu až 40 %, tvrdí Freedom Finance

18.10.2021 Nebývalého zájmu investorů se dostává v posledních týdnech i měsících jednomu z hlavních globálních výrobců obuvi pro volný čas Crocs. Podle investiční platformy Freedom Finance za to vděčí především přechodu na ekologickou výrobu, expanzi na asijský trh, ale i změně preferencí zákazníků v důsledku pandemie.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 11.10.2021

11.10.2021 Evergrande se snaží odprodat akcie dceřiné společnosti, která se zabývá správou nemovitostí. Před ohlášením dealu se kapitalizace této firmy pohybovala okolo $7 mld. V kontextu závazků firmy ve výši $300 mld. jde stále o poměrně nevýznamnou částku. S akciemi Evergrande se přestalo obchodovat vzhledem k oznámení transakce - v Číně a Hong Kongu jde o běžnou praxi. Nicméně někteří pozorovatelé tvrdí, že pozdržení obchodování má za cíl odvést pozornost od volatility na akciích této developerské firmy. Velcí akcionáři se na další vývoj dívají se značnou skepsí. Firma zatím nepřišla s novými zprávami ohledně možných splátek úroků na dolarových bondech – navzdory požadavkům věřitelů. Během minulého týdne zdefaultoval menší developer Fantasia.
img

Facebook: Za výpadkem služeb nebyl žádný zlý úmysl

05.10.2021  Za chybnou změnou konfigurace, která v pondělí způsobila několikahodinový výpadek služeb společnosti Facebook, nebyl žádný zlý úmysl nebo záměr. Informoval o tom dnes americký internetový gigant, který dříve neuvedl jasně, zda byla změna konfigurace plánovaná, anebo zda někdo schválně zasáhl do jeho serverů.
C:\fakepath\top-09082021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.08.2021 1) Cena nejznámější kryptoměny bitcoin se včera dostala na nejvyšší úroveň od poloviny května a přechodně vystoupila nad hranicí 45 000 dolarů (zhruba 971 000 Kč). Později se však vrátila do blízkosti 44 000 dolarů, plyne z údajů serveru CoinDesk.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.8.2021

09.08.2021 Společnost ByteDance, majitel TikTok, oznámila plán IPO na hongkongské burze a to navzdory nepříznivému regulatornímu prostředí. Primární emise akcií by se mohla uskutečnit během 4Q21, případně začátkem příštího roku. Toto IPO bude čelit řadě regulatorních překážek. Vzhledem k počtu uživatelů budou čínské autority rozhodovat o tom, zda úpis povolí. Nicméně jde o určitý znak, že čínské firmy zcela neopouští kapitálový trh.
C:\fakepath\Hongkong.jpg

FT: Majitel TikToku, firma ByteDance, obnovil plán vstupu na burzu

09.08.2021 Čínská společnost ByteDance, která je majitelem populární aplikace pro sdílení krátkých videí TikTok, obnovila plán vstupu na burzu. A to navzdory rostoucímu tlaku čínských regulátorů na technologické podniky. Informoval o tom včera list Financial Times (FT), který se odvolává na zdroje obeznámené s plány podniku. ByteDance podle zdrojů hodlá uvést své akcie na hongkongskou burzu, buď v letošním čtvrtém čtvrtletí, nebo začátkem příštího roku.
C:\fakepath\Cina.jpg

CNN: Úpisům akcií čínských technologických firem v USA bude možná na čas konec

25.07.2021 Úpisům akcií čínských technologických firem na burzách ve Spojených státech bude možná konec - alespoň na čas. Řada z nich totiž plány sama vzdala po zásahu čínských úřadů, jež přispěly k propadu cen akcií čínských podniků, které už na burzách v USA jsou. Nejde ale jen o zásahy čínských úřadů - přísné jsou i požadavky úřadů v USA, které vyžadují audit zahraničních firem. A značný vliv má i nepovedený úpis jedné z prominentních technologických firem z Číny, poznamenal server CNN.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.6.2021)

22.06.2021 Akciové trhy začátkem týden korigovaly páteční ztráty, které prohloubily po zasedání Fedu. Dow Jones má za sebou dokonce nejlepší seanci od března a korigovaly také devizové trhy, kde se nadechoval americký dolar. Ropa po otestování 70 dolarů znovu roste díky optimismu ohledně ekonomiky a bitcoin se obchoduje za méně jak 33 0000 dolarů.
img

Kantar: Nejhodnotnější značkou je Amazon, zvyšuje se i hodnota těch čínských

21.06.2021 Nejhodnotnější značkou světa je Amazon, za ním následují Apple a Google. Vyplývá to z žebříčku 100 nejhodnotnějších značek světa BrandZ, který sestavuje výzkumná společnost Kantar. Žebříček také ukazuje, že se výrazně zvyšuje hodnota čínských značek, která už překonala hodnotu největších značek z Evropy.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Zakladatel Alibaby přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně

02.03.2021 Zakladatel čínské internetové společnosti Alibaba Jack Ma přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně. Podle nového žebříčku nejbohatších lidí Číny, který sestavuje organizace Hurun, mu nyní patří čtvrtá příčka. Na první ho vystřídal Čung Šan-šan, majitel firmy na balenou vodu Nongfu Spring. Jeho majetek činí 550 miliard jüanů (1,9 bilionu Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
img

Akcie spoločnosti Vivendi vyskočili o 20%

15.02.2021 Akcie spoločnosti Vivendi (VIV.FR) vzrástli o viac ako 20% po tom, čo francúzsky mediálny konglomerát oznámil plány na zaradenie spoločnosti Universal Music Group na holandskú burzu cenných papierov a distribúciu 60% kapitálu investorom do konca roka.
img

Nečekaným vítězem koronavirové krize je výrobce pantoflí Crocs

12.01.2021 „Takzvané gumové dřeváky Crocs se během koronavirové krize staly hitem. Kombinace pohodlí a snadného dezinfikování se ukázala jako ta nejlepší možná v době, kdy lidé pracují z domova a bojí se pandemie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína zavádí zákony na ochranu svých firem před sankcemi z USA

11.01.2021 Čína zavádí nová pravidla, která jí umožní chránit vlastní firmy před zahraničními zákony, jejichž aplikaci vláda v Pekingu považuje za neoprávněnou. To se týká i mnoha amerických sankcí, které vyhlásila vláda prezidenta Donalda Trumpa. Změny, které Peking oznámil o víkendu, čínským soudům například umožní trestat i firmy, které sankce neodmítnou. Informuje o tom dnes BBC.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Burza v New Yorku akcie čínských telekomů překvapivě nevyřadí

05.01.2021 Akciová burza v New Yorku (NYSE) překvapivě odstoupila od rozhodnutí vyřadit z obchodování akcie tří čínských telekomunikačních firem, situaci chce ještě podrobněji posoudit s regulátory a dalšími úřady. Záměr vyřadit akcie společností China Mobile, China Telecom a China Unicom přitom burza oznámila teprve minulý týden, v poslední den loňského roku. Své rozhodnutí tehdy zdůvodnila nařízením prezidenta Donalda Trumpa.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Reuters: Překážky pro investice z Číny budou v USA i bez Trumpa

03.11.2020 Překážky, které americký prezident Donald Trump postavil do cesty čínským podnikům usilujícím o investice či získání kapitálu ve Spojených státech, budou mít trvalé dopady i v případě, že Trump nebude zvolen hlavou státu na druhé funkční období. Myslí si to odborníky na akvizice a politiku, na které se odvolává agentura Reuters.
img

Soud zablokoval zákaz distribuce aplikace TikTok v USA

28.09.2020  Americký soud dočasně zablokoval nařízení administrativy prezidenta Donalda Trumpa, které zakazuje společnostem Apple a Google nabízet ve Spojených státech ke stažení čínskou aplikaci pro sdílení krátkých videí TikTok. Informovala o tom agentura Reuters. Zákaz měl vstoupit v platnost v noci z neděle na pondělí.
img

Tisk: Peking zřejmě neschválí dohodu o TikToku v USA

22.09.2020 Peking pravděpodobně neschválí "nespravedlivou" dohodu čínské společnosti ByteDance s americkými podniky Oracle a Walmart ohledně budoucnosti její aplikace pro sdílení krátkých videí TikTok ve Spojených státech. Uvedl to podle agentury Reuters čínský státní list Global Times ve svém komentáři.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chystá černou listinu technologických firem z USA

22.09.2020 Čína urychleně dokončuje černou listinu amerických technologických společností. Informoval o tom včera s odvoláním na obeznámené zdroje list The Wall Street Journal. Na seznamu se patrně objeví konkurent čínské společnosti Huawei, americký podnik Cisco Systems. Peking nicméně podle WSJ se sankcemi otálí, část čelných představitelů Číny chce o černé listině rozhodnout až po listopadových prezidentských volbách ve Spojených státech. Společnost Cisco věc nekomentovala.
img

Čo bolo, čo bude ... na finančných trhoch

21.09.2020 Na trhoch sme za uplynulý týždeň mohli pozorovať nedôveru v pozitíve ekonomického zotavenia, čo sa prejavilo ďalším uzatvorením obchodného týždňa v červených číslach na amerických trhoch. Najväčší pokles zaznamenali technologické spoločnosti v indexe Nasdaq, ktorý uzatvoril týždeň viac ako 11% v strate, zatiaľ čo index S&P 500 približne 7% pod svojimi historickými maximami.
C:\fakepath\usa4.jpg

WeChat zatím z obchodů s aplikacemi v USA nezmizí, rozhodl soudce

21.09.2020 Čínská aplikace WeChat zatím z obchodů s aplikacemi firem Apple a Google ve Spojených státech nezmizí. Americká soudkyně Laurel Beelerová totiž vydala předběžné opatření, kterým zatím zablokovala platnost nařízení ministerstva obchodu, podle něhož měla být aplikace firmy Tencent Holding v neděli odstraněna z obchodů. Reagovala tak na žalobu uživatelů, napsala agentura Reuters.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 21.9.2020

21.09.2020 ECB zahájí vyhodnocování a případnou revizi svého protipandemického programu (PEPP). Frankfurtská instituce bude vyhodnocovat úspešnost programu a zvažovat, zda jej neprodlouží, či nenavýší maximální objemy nakoupených dluhopisů. Centrální banka prozatím nakoupila dluhopisy za cca €500 mld. přitom celková cílová částka dosahuje až 1,35 bilionu EUR. Spekuluje se, že by ECB mohla program navýšit o další €500 mld. s cílem přispět k oslabení EUR. Silné EUR prohlubuje rozdíly v rychlejším oživení severních a pomalejším zotavení jižních ekonomik eurozóny.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína hrozí odvetou za postoj Washingtonu k TikToku a WeChat

20.09.2020 Čína hrozí odvetou za rozhodnutí administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa začít ve Spojených státech blokovat čínské aplikace TikTok a WeChat. Čínské ministerstvo obchodu vyjádřilo svůj "rezolutní odpor" a samotný TikTok podle agentury Bloomberg požádal americký soud, aby rozhodnutí Trumpovy vlády zneplatnil.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čína oznámila pravidla pro seznam nespolehlivých subjektů

20.09.2020 Čínské ministerstvo obchodu zveřejnilo pravidla týkající se navrhovaného seznamu takzvaných nespolehlivých subjektů. Zařazeny by na něj měly být zahraniční společnosti, které ohrožují národní suverenitu, bezpečnost nebo rozvoj. Seznam je součástí prohlubujícího se sporu mezi USA a Čínou, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\USDJPYH1.png

Forex: Dolar kvůli politické nejistotě pátým dnem slábne vůči japonskému jenu

18.09.2020 Americký dolar na forexových trzích kvůli politické nejistotě už pátý den slábne vůči japonskému jenu. Investoři japonskou měnu, považovanou za bezpečné úložiště v neklidných časech, nakupují mimo jiné kvůli americké měnové politice a nejnovějšímu americko-čínskému politickému napětí v souvislosti s čínskými aplikacemi TikTok a WeChat.
C:\fakepath\trump-18092020-lv.gif

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

18.09.2020 Administrativa prezidenta Donalda Trumpa od neděle ve Spojených státech zablokuje možnost stahovat aplikace TikTok a WeChat, které jsou v čínském vlastnictví. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. V případě WeChatu bude od neděle výrazně omezeno i fungování aplikace, současní uživatelé TikToku by ale zatím neměli pocítit žádné výraznější změny. Trump své současné tažení proti čínským aplikacím zdůvodňuje obavami o národní bezpečnost.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Investice mezi USA a Čínou klesly v pololetí nejníže za devět let

17.09.2020 Tok investic mezi Spojenými státy a Čínou v první polovině letošního roku klesl nejníže za devět let. Mohlo za to vzájemné napětí, které by mohlo způsobit, že více čínských firem se ocitne pod tlakem, aby se zbavilo svých amerických operací. Podíl na poklesu měla i koronavirová pandemie. Celkové investice, tedy jak přímé investice společností, tak peníze od firem rizikového kapitálu, mezi oběma zeměmi činily za leden až červen 10,9 miliardy USD, což bylo o 16,2 procenta méně než ve stejném období loni. Vyplývá to ze zprávy výzkumné společnosti Rhodium.
img

🔻🔻 Fed a Trump posílají indexy dolů

17.09.2020 FOMC chtěla včera přinést v prvé řadě holubičí poselství, ale to se úplně nepodařilo. Trh je v současné době závislý na velmi expanzivní měnové politice a bez nového stimulu na horizontu se obchodníky uchlácholit nepodařilo. Fed slíbil zachování nulových sazeb do konce roku 2023, ale akcie reagovaly poklesem. Negativní nálada se prohloubila poté, co americký prezident Trump naznačil, že se mu nelíbí řešení amerických operací společnosti TikTok, při kterém by si čínská společnost uchovala kontrolu. A popřel tak předchozí spekulace.
C:\fakepath\Singapur.jpeg

Velké čínské technologické firmy posilují přítomnost v Singapuru

16.09.2020 Některé velké čínské technologické společnosti kvůli napětí mezi Spojenými státy a Čínou rozšiřují své aktivity v Singapuru. Týká se to například internetového obchodu Alibaba i dalšího internetového giganta Tencent. Společnost Byte Dance, která vlastní platformu TikTok, tam investuje miliardy dolarů, píše server BBC. Singapur se považuje za neutrální území a má dobré vztahy jak se Spojenými státy, tak s Čínou. Vztahy těchto velmocí se zhoršují, poslední dobou to pociťují hlavně technologické firmy.
C:\\fakepath\\eurusd-15092020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.9.2020

15.09.2020 Americké akcie zahájily nový týden růstem o více než procento. Pomohly jim signály pokroku ve vývoji vakcíny proti nemoci covid-19 a nové akvizice v hodnotě několika miliard dolarů.
Související klíčová slova: Trump Media | Společnost Synot Invest | Střední Evropa | Absolvování challenge | Evercore | Autopůjčovna Hertz | Odhad vývoje ekonomiky | Top 5 kryptoměn | Akcie Meta Platforms | Reklamy na kryptoměny | Čínské značky | FCF | Dodávky energií | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | Nexi | Cap | Sony Music Entertainment | Hodnota společnosti | Zakladatel Alibaby | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Jack Ma | Esther Maria Reicheltová | Skandinávské aerolinky | Války | Lithium | Snap Inc | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Index spotřebitelských cen | Dana Drábová | Data z trhu práce | Společnost Databricks | Pokračování klesajícího trendu | Allianz | Nongfu Spring | Skupina Colt | DYNAMIC HUB INVEST | Inflační očekávání | CAPITAL MINING FX | Analýza akcie | DPH | Americká automobilka | SCMP | EUR | Investiční rizika | Fundamenty | FDA | Digitální reklamy | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Investovanie | Televize CGTN | Paul Krugman | Býčí formace | Úvěrový trh | Standard & Poor's | Kalifornie | Přemýšlení | Finanční ústav | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Brokeři | Společnost GasNet | Salesforce | Garanční systém | JP Morgan Chase | Digitální převody peněz | Cena severomořské ropy | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Stoxx | SEC (Securities and Exchange Commission) | PEPP | Obchodní deficit | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | První den obchodování | Tencent Holdings | Cílový trh | Extrémní volatilita | Společnost Avast | Očekávání | Možnosti obchodování | Volatilní | Novo Nordisk A/S | Cena žlutého kovu | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | Viterra | Galapagos | Novo | Brand Finance | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Plány podniku | Státní televize | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Market cap | Trh práce | Boris Schlossberg | Společnost Ryanair | Evropská komise | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Pro investory | Vlajkový fond | Průmyslové podniky | Oživení ekonomiky | P/B | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Spotřebitelské úvěry | Potenciál | Loterijní společnosti | Diverzifikace | Support | Nové technologie | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Posílení | Index aktivity | Továrny na čipy | Přesnost | Nejdůležitější ekonomické události | Macquarie Asset Management (MAM) | Dění na světových burzách | Akcie společnosti Trump | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Miliony dolarů | Zisk před zdaněním | Odhad letošního růstu ekonomiky | Invaze na Ukrajinu | PubMatic | Prognózy | Alexander Novak | Kanye West | NYSE | Společnost Cisco | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | E.ON | Odklad splátek | Experti | Německý parlament | Veřejný dluh Británie | Chování | Rekord | Trade Desk | Ministr dopravy | Bull run | Raiffeisenbank | Objem fúzí a akvizic ve světě | Nezávislost | Bitcoiny | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Creditas | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Pád akcií technologických obrů | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | IHS | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Ruští podnikatelé | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | PiS | Administrativa prezidenta | Teads | Mediální magnát | Nejrychleji rostoucí prop firma | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Vztahy mezi Čínou a USA | Von der Leyenová | Reality | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Americký soud | Český průmysl | Cena bitcoinu | City | General Motors (GM) | Současná cena | Wolters Kluwer | Konkurenti | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | CEO Binance | Agentura AFP | Softwarová společnost | Automotodrom Brno | Desetileté výnosy | Cloudflare | Milionáři | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Podnikatelky | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Automobilka PSA | Dodávky automobilů | Cenné papíry | Euro vůči americkému dolaru | Americké podniky | Výnos | P/S | Nová prognóza ČNB | Cox | 100 miliard dolarů | Brent | Asijské akcie | Akcie těžařů | Zpřísňováním měnové politiky | Zalando | First Citizens | Meituan | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | SMA | USMCA | Vstoupit na burzu | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Rozhodnutí soudu | Růst sazeb | TikTok v USA | Reddit | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Capri | Americká energetická společnost | Skupina J&T | Akcie Facebooku | Exchange | O2 Czech Republic | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Contract address | Kontrakty | Největší soukromá firma | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Analytička Commerzbank | Cathie Woodová | Nasdaq100 | Coinmarketcap.com | Škoda | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Euronext | JPY | Akciový index | SMIC | H&M | GP Alliance | Metaverse | Síť Threads | Roskomnadzor | AI | Poradce Bílého domu | Rozkolísání trhů | SoftBank Group | Casino | Lámání rekordů | Uber Technologies | ÚOHS | Finanční výkonnost | Changpeng Zhao | JS Financial | Nexen | Obchodní tipy | List Global Times | Green Pony | Peníze | Nabídky akcií | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Splatnost | Dosáhnout zisku | Společnost Kofola | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | JD.US | Obchodování signálů | Synot Invest | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Americká sněmovna reprezentantů | Obchodovat na burze | Akcie NVDA | Společnost Czech Media Invest (CMI) | js.mba | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Čerpání peněz | Current Ratio | Americký Fed | Tržní hodnota | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Americká softwarová společnost | Viceguvernér ČNB | Firmy v Číně | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | DOGE | Hertz Global | Norské společnosti | Dell Technologies | FedEx | ZEW index | Společnost NJJ | Výše investice | Open Society Foundations (OSF) | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Skupina EPH | Největší IPO | Valná hromada | Ekologové | Společnost Sentix | NVDA.US | The Economist | Burzy | Držení pozice | USD/EUR | Německý ministr hospodářství | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | NFP | Dopravní subvence | Smíšená realita | Robinhood | Hello Bank | Cestování | O2 | Bond | Broker | Akcionáři | xStation | Prodeje aut | Magnát | Wojak (WOJAK) | Posílení koruny | Discord | USD | Investovat | Česká pošta | Burzovní komise | Odškodné | Čínské technologické firmy | Technická analýza | Macquarie | Hlediska technické analýzy | Akcie Snap Inc | Dot plot | Posilování koruny | CISCO | Federální úřad pro letectví | Výstavba gigafactory | Unie | Komárek | Kapitálové strategie | Gilead | Qualcomm | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Karlsruhe | Ant Group | Liberty Ostrava | Více peněz | Plány | Energetická společnost | Na burze | Zemědělský svaz | Známé digitální měny | InterGen | Cowen | ČSOB | Hongkong | ByteDance | ProSiebenSat.1 | Ekonomiky | Společnost Pfizer | AdmiralsFX | Zavedení eura | Společnost Emirates | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Čang I-ming | Alibaba Group Holding Limited | Katar | Kofola | Maďarsko | Značka Amazon | Makléři | Noviny | Garance | Měnový fond | Hertz | LG Energy Solution | Úroková sazba | Investice do robotiky | Ahold Delhaize | Kabinet | Split | Emirates | Tovární objednávky | Goldman Sachs Bank Europe | Konopí | Trh digitální reklamy | Pověst | PPF Telecom Group | Spekulovat | Nord Stream 2 | Sociální sítě | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Wienerberger | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | Spolkový sněm | Středoevropské měny | Freedom Finance Europe | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dovednosti | Nervozita | Dovoz | Bilion | Automobilka Tesla | Baterie do elektromobilů | Šéf Bílého domu | Obrovský potenciál | Admirals | Caterpillar | MT5 | Aktuální kurzy | Nejbohatší | NASA | Czechoslovak Group (CSG) | Japonská automobilka Toyota | Hyundai | Plán růstu | Nikkei | Penzijní fondy | Instagram | Uhelné elektrárny | Trumpovo nařízení | The New York Times | Šéf americké diplomacie | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Čínské úřady | Čtvrtletní zisk | Akcie Netflixu | Obchodní deficit USA | Souhrn finančních trhů | Tržní reakce | Venture Capital | Skupina KKCG | Výkonnost společnosti | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Rizika podnikání | Progres | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Válka na Ukrajině | Makroekonomické ukazatele | Turkish Airlines | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | Softwarová firma | Elon Musk | Euforie | Finančník | Uživatelé sítě X | Fiat Chrysler | Steven Mnuchin | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Společnost Shell | Tesla Elon Musk | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Revolut | Investing.com | Portfolio | Petr Pavel | Akciová burza | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | China Unicom | Německá průmyslová produkce | RWE | Globální dluh | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Společnost Google | Jeff Bezos | Média | Nejistota | Obchodní platforma | Metalurgie | Společnost Wirecard | AA | METROSTAV | Investovaný kapitál | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Firma Meta | Janet Yellenová | Soud v Haagu | iPhone 15 | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | BABA.US | Upgrade | Pokles společnosti | Hedging | Den obchodování | SimilarWeb | Průmyslové objednávky | Skupina OPEC+ | Ministr financí Steven Mnuchin | Nová prognóza | Ruské ropy | Bank of England | Společnost Nasdaq | Automobilka Toyota | Airbnb | Forward guidance | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | NKÚ | Akcie společnosti Snap | CIPD | Daniel Křetínský | WSJ | Prezident | Americké prezidentské volby | Makléř Fio banky | Obchodování s termínovými kontrakty | Boom | BABA | BP | Řetězec Casino | Japonská automobilka | Letecká přeprava | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Ropné společnosti | Fondy rizikového kapitálu | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Snížení nákladů | Novo Terapeutisk Laboratorium | Použití kryptoměn | Analýzy | Akcie Pinterest | Nejvýkonnější akcie | Finanční pomoc | Slevy | Jim Cramer | Boom kryptoměn | Arca Investments | Investiční | Průzkum | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Růst ceny Bitcoinu | Borsa Italiana | Baterie do elektroaut | ExxonMobil | Altria | Majitel TikToku | Energetický a průmyslový holding | Demokraté | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Brusel | Patria | Ekonom BHS | Nový kapitál | Tipranks | Ceny Bitcoinu | Covid | Čínská armáda | Realitní společnost | Tržní podíl | Uber | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | LG Energy Solution (LGES) | Slavomír Pavlíček | UnitedHealth Group | Chřipka | Akcie konkurenční společnosti | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Aktivita zpracovatelského sektoru | Dluh Británie | Úrok | Kodiaq | Jednotná evropská měna | MPO | Agentura Reuters | Fiskální rok | Tower Semiconductor | Koupit akcie | Agrofert | Emma Capital | Prodej | Australský premiér | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Tatra Trucks | Technologické tituly | First Republic Bank | Události roku | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Strojové učení | Python | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | Huawei | Tencent | Colt CZ | Státní pomoc | Emoce | Výhled ratingu | Ministerstvo obchodu | RoboMarkets | Automobilka Škoda | Warren Buffett | S&P | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Quantum | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | The New York Times (NYT) | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Meta Platforms | Důvěra investorů | Obchodování | Legislativa | Zasedání Fedu | Technický výhled trhu | STV | Aktuální obchodní příležitosti | Automobilka | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Nabídka | Dokončení transakce | Oznámení | GBP | Thyssenkrupp | HDP Německa | Management | PX Pražské burzy | Cinema City | Klamání investorů | ZEW | Obchodní týden | Admiral Markets | Admiral Markets UK | TSMC | Dobré výsledky | Zahraniční investoři | Centrální banky | České firmy | Fenomén | Japonská vláda | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Předpověď | Zprávy | Oanda | VaR | Nejznámější kryptoměny | Tovární objednávky v USA | FB | Tokeny | Převzetí firmy | Výroční zpráva | Nezaměstnanost v USA | Petr Fiala | Obchodování na Wall Street | Akciový analytik | PwC | Bard | Americká společnost Intel | Velikost obchodu | Praha | Ceny ropy | Evropský parlament | Míra | Uživatelské hodnocení | Piráti | Pokles tržeb | Distribuce | Obchod Amazon | Memecoiny | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Petr Novotný | Program nákupu aktiv | 3M | Bitcoin | Nejdůležitější události | Silný růst | Airbus | Začínající obchodník | Úpis akcií | Volný čas | Regulační úřad | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | CZ | Sázka | Kolínská automobilka | Zadlužování | Tržní podmínky | Futures | Čínské zboží | Automobilky | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | Alstom | Nástroj | Výsledky | Obchodovat forex | CAPITALTRUST | HUF | Obchodovanie | ATH | Hospodaření státu | Tapering | Dnes ČNB | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Energetická skupina | Ruský plyn | Britský finanční regulátor | Pochybení | Vlastní sociální sítě | Státy Evropské unie | Současný trend | S/R hladiny | Evropský výrobce letadel | Minulá výkonnost | Digitální měny | Stellantis | Zisk Mety | Tlak medvědů | Pardubický pivovar | Cena ropy WTI | Německý výrobce | TIM | Fundamentální analýza | René Remšík | Macquarie Asset Management | Růst ceny | Petr Lajsek | Výrobce letadel | Počet zaměstnaných | Investiční skupina KKCG | Ajay Banga | Retracement | Financial | Koruna | Activision | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Thoma Bravo | Podnikatel Elon Musk | Ministr dopravy Kupka | Ekonomické události | Analytická společnost | SVB Financial | Míra zadlužení | DJIA | PSA Group | Ant Financial | Zůstatek | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Proměna z Twitteru na X | Nárůst výnosů | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Předseda dozorčí rady | BHS | DMA | Objem | Propad | Akcie Twitteru | Pojišťovna EGAP | Asociace | Zelenskyj | London Stock Exchange | Telegram | Společnost Arm | Marka | Trigger | Evropský statistický úřad Eurostat | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Údaje | Společnost Nvidia | Nejlepší hi-tech technologie | Dovoz z USA | Právo | Asie | Německá automobilka Porsche | Dopady koronavirové krize | Softwarový gigant | Midstream | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Americká banka | KOL | Investice do kryptoměn | Zdeněk Nekula | Exxon Mobil | Český index nákupních manažerů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Chuck Schumer | Stablecoiny | Národní měny | Subvence | Výsledky průzkumu | Farmaceutické firmy | IPO společnosti Teads | Regulátor | DPA | Arnault | Deset nejhodnotnějších značek | Státní rozpočet | CVC Capital | OpenAI | RMB | Převodník měn | Letiště Václava Havla | Demokraté a Republikáni | Ask | Průmyslová výroba | Důchod | Kontrolovat rizika | WMT | Pfizer | Investiční společnost | TSM | Toyota Motor | NET4GAS | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Offshore | Truth Social | Emise skleníkových plynů | Americký podnik | Obnovitelné zdroje energie | Škoda Group | Obchody | Tolerance k riziku | Ant | Průraz | Nový trend v obchodování | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Deficit | EDF | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Zbrojovka | Převzetí firmy Twitter | CFDs | Hodnota firmy | Plyn | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Solana | Nabídka akcií | Akcie společnosti Trump Media & Technology | FOMC | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Ropa Brent | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Admiral Trading | FTC | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | Meta (Facebook) | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | Společnost Automotodrom Brno | Přední světoví těžaři | Evropa | Česká spořitelna | HUF/EUR | Americká ropná společnost | OPEC | USD/PLN | Povolení k činnosti | Ukrajina | Celková investice | Česká bankovní asociace (ČBA) | Ropná společnost | Baidu (BIDU.US) | Situace | Tiffany | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Johnson & Johnson | BYD | Eurodolar | Maspex | Ústavní soud | Kontext | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Investorka | Maloobchod | Dealogic | CVC | Blog | Zveřejněná data | Obtížné rozhovory | Earnings | Americká centrální banka | Justin Bieber | Trump | Stavebnictví | Provozní ztráty | Deset nejhodnotnějších značek světa | Pokles prodeje | Dow Jonesův index | Finanční rok | Booking Holdings | Kurzarbeit | Hodnota Applu | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Křetínský | Thomas Cook | Technické analýzy | Nuevo León | Výhled na příští rok | Ekonomická aktivita v eurozóně | Alitalie | Obchodní dovednosti | P/BV | Thierry Breton | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Česká firma | Universal Music | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Hello bank | Společnost Tameh Czech | Alena Macková | Rakousko | Turecká centrální banka | Závazky společnosti | Nejbližší support | Euro 7 | Docomo | CHF | Instituce | Financial Conduct Authority (FCA) | Česká koruna | Turecko | Dogecoin | Chime | Vlna koronaviru | OECD | Dovoz ukrajinského obilí | FAANG | Mobilní aplikace | Dnešní fundamenty | Médea | LNG | Startup | Western Alliance | Brokers | Wojak | Obnovitelné zdroje | Největší IPO roku | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | High risk | Americké akcie | BBC | CEPS | Smart kontrakty | MetaTrader | Společnost Novo Nordisk | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Polská vláda | Divize | Vývoj měnového páru USD/JPY | Náhoda | Index Nikkei | Aileen Leeová | AI.US | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Rosněfť | PSA | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Nejprudší pokles | Prodej TikToku | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | BIGMO | Instacart | Růst výnosů | Klíčová rizika | BlackBerry | Server BBC | Trh | Kryptoměnová burza Coinbase | Snížení těžby | Komise | BK Asset Management | List Financial Times | Vyhlídky Facebooku | Mluvčí společnosti | Kim Kardashian | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Akcie firem | Technologické firmy | Ptačí chřipka | Fed | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Druhá vlna | Zakladatel | Skupina ČEZ | Stellar | AI Trendz | Korekce | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Americká centrální banka FED | Upozornění | Příliv kapitálu | Akcie společnosti Meta Platforms | Skupina Colt CZ Group SE | Premiér Petr Fiala | Pozornost | Země EU | Skupina Erste Group | Buffett | Hnutí ANO | Počet pracovních míst | Coffee | Marek Španěl | Evropská komisařka | Výplaty dividendy | Pražské burzy | Výrobce čipů Nvidia | Banka First Citizens | astorinvestmentsltd.com | Krajský soud v Ostravě | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | Krypto | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Dopad na trhy | S&P 500 | Stripe | Ladoga | Globální recese | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Investiční skupina Penta | Soud v Tokiu | Budvar | Yahoo | Aplikace Keep | Ekonomický a strategický výzkum | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Dceřiné společnosti | Chesapeake Energy | JDE | Zvýšení mezd | Philip Lane | Stock | ANO | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Webináře zdarma | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Primární nabídka akcií | Trumpova administrativa | Rating | Švédský fintech | Platforms | MWh | E-commerce | Akcie FAANG | Agentura S&P | Capital Group | Prezident Joe Biden | SNB | Koronavirová pandemie | Internetová platební platforma | Microsoft | Maxim Manturov | Pump and dump | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Borealis | Kontrarozvědka | Sellier & Bellot | Dluhopisy a zlato | Hodnota investic | Natixis | Daňové úlevy | Začátečník | Unijní země | Thermo Fisher Scientific | Eurokomisař | Ropná firma | Růst tržeb | Volatility | Úspory | Commission | Finanční sektor v ČR | Inflace zpomaluje | SMA 200 | Demokratické strany | Výroba aut v Německu | Měny&Sazby | Letadla | NAFTA | Cybertruck | Morgan Stanley & Co. | Obchodování akcií | Databricks | Národní ekonomická rada vlády | Úpis akcií v USA | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Index Nasdaq | Apple | Borgis | Starlink | Rozhodnutí ČNB | Meziroční růst HDP | Antony Blinken | Akcie Nvidie | Představenstvo | IATA | MSFT.US | Agentura AP | Nejziskovější | Soukromí investoři | Nižší minima | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Společnost Meta Platforms | Trendové linie | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Packeta | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Devizové trhy | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Rekordní růst poptávky | XTB | Invest | Sdružení automobilového průmyslu | e& | Gazprom | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Jozef Síkela | Silky | Jan Čermák | Digital World Acquisition | Kellnerová | Index nákupních manažerů ve výrobě | Meta Platforms Inc | Vývoj úrokových sazeb | Počet zákazníků | Newcrest Mining | Životní prostředí | Jemenští povstalci | VDA | Exxon | Analytici | ING | Americký investor | Čung Šan-šan | Německá vláda | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Quantum Fund | ILO | Růst HDP | Hyundai Motor | Apreciace | Pravidla regulace trhů | Tok investic | LYNX | Donald Trump | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Pozitivní zpráva | Vzdělávací webináře | Twitter | Lex Babiš | Analytika | Pohyb kapitálu | Největší kryptoměna | Rakouská bankovní skupina | Krach | Zneužití tržní síly | Centrum | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Mero | Zpomalení ekonomiky | Josh Hawley | WeWork | Rozpočet | Další růst | CL | Bankovky | Majitel firmy | BNP | Nejdůvěryhodnější prop firma | Hamás | Magellan Midstream Partners | Odkup TikToku | Dolar k japonskému jenu | Ekonomické vyhlídky | Prezident Pavel | Spoluzakladatel | Akcie společnosti Trump Media | Tchajwanská firma | Alexis Ohanian | NJJ Presse | Technologická společnost Apple | Dluhové krize | Air France | Energetický sektor | Alphabet (GOOGL.US) | Fúze a akvizice | Produkty s pákovým efektem | Viceprezident | Platební platforma Alipay | Dlouhodobý investor | Takata | Ceng Jü-čchün | Rusnokův výrok | ČNB Aleš Michl | Moffett Nathanson | Mluvčí | CZK | Reuters | Celkové závazky společnosti | Insolvenční návrh | Unilever | Vývoj akcie META | Mrtvé kryptoměny | Baidu | Situace na Ukrajině | Ceny zemního plynu | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Chevron | Nákup cenných papírů | GM | ProSiebenSat.1 Media SE | Michael Kors | Aktivity v Číně | Londýnské akciové burzy | Akcie ve Spojených státech | Akciový index Dow Jones | Videohry | Primární emise | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | Splácení dluhu | Arm | TOP 3 memecoiny | Skupina Colt CZ | Index nákupních manažerů | J&T | Unijní ministři | Síť X | Moody's | Makro | Investiční Memento | Boeing | SAZKAmobil | Vstup na burzu | Příkaz | Adyen | Magnite | Silné stránky společnosti | PROP Trading | Nexen Tire u Žatce | Největší kontrakt | Telecom | Prime | Jak si Teads vede finančně | Rychlý růst | Pivovar | Postmates | Empresa Media | Čínské akciové trhy | Evropské banky | Americký dolar | Michal Šnobr | Diskusní fórum | Linda Yaccarinová | TOP 09 | CFD | Trading Pit | Evropská unie | Open | Velké technologické firmy | Společnost Stripe | Online prostředí | CAPITALTRUSTTRADES.COM | Americké statistiky | Prop firma | US100 | Společnost OpenAI | Příprava | Vládní koalice | Hubnutí | Řecko | Úřad pro regulaci finančního trhu | Rostoucí náklady | Nálada investorů | FDIC | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Data z pracovního trhu | Alibaba Group | Antivirus | Nový rekord | Dluhopisy | Úroky | Refinitiv | CAPITALTRUSTTRADES | PPF Telecom | Vybírat zisky | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Cena | Automobilka Toyota Motor | Investiční banky | Odpor | Technický výhled na trh | Analytik J&T | ERÚ | Nizozemská společnost | Řetězec | ASML Holding NV | Royal Dutch Shell | Yahoo!Finance | Air | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Přímé zahraniční investice | Ceny akcií | Skupiny PPF | Souhrnný čistý zisk | Huawei Technologies | Mezinárodní investoři | Huayou Cobalt | S&P500 | ITA Airways | Telekomunikační společnost | Dluhy | Dolar | LEAG | Čínská ekonomika | Ceny | EK | CNN Business | Technologie | Opce | Prop společnost | Energetická krize | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Temelín | ČNB | Energetická společnost ČEZ | Nobelovy ceny | ARK Fintech Innovation ETF | NÚKIB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Velikost pozice | Švédsko | Pokles | Global Times | Hladoví obchodníci | Emise | Těžaři | Vyšší ceny | H&M Group | Hodnota majetku | Zahraniční investice | Czech Media Invest (CMI) | Margin | Nvidia | Next | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | NYT | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Gala | Mattoni | Americké společnosti | Akcie Tencent | Začněte obchodovat | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Poplatek | Obrovský trend | Odvody | Zemědělci | Maloobchodní tržby | Lego | FTSE | Mercedes | Skupina Gazprom | Carlyle | NTT | Velké korporace | Směrodatná odchylka | Sanofi | Americká ekonomika | Impossible Foods | Soukromá firma | NVDA | Akcie spoločnosti | Americký trh | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | Čepro | Odhady ekonomů | 737 MAX | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | MRNA | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Google | Americká centrální banka (Fed) | Bitcoin a další kryptoměny | FOREX | Newmont | Regulátoři | Tempo poklesu | ROE | Byznys s obezitou | Hodnota majetku šéfa | Evropská centrální banka | Index cen | Thajsko | Dodávky plynu do Evropy | Dekret | Paypal Holdings | SNAP.US | Ředitelka | Čínská vláda | Salvador | Index PX | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Hodnocení pro The Trading Pit | Kofola ČeskoSlovensko | Společnost Automotodrom | News Corp | Lídři | Automobilka Renault | Tradingové webináře zdarma | Instinkt | Pinterest | Malina | Pivot | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Mezinárodní organizace práce | Impérium | Výhled české ekonomiky | Close | Coinbase | Burza Coinbase | Argentina | Česká ekonomika | Institucionální investoři | BTCE.DE | Pandemie nemoci | Momentum | Pozitivní sentiment | British Airways | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | Fond | LGES | Konsorcium | Workshop | China Daily | Čína | Čínští regulátoři | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Low | Partners | Trader | Konsensus | FCA | Primární veřejné nabídky (IPO) | Propad cen komodit | Současné ceny | BNP Paribas | Historické rekordy | Průmyslové firmy | ACEA | Čínská média | Rozpočtový schodek | Miliardy eur | Šmejc | Akcie Visa | Chatbot | ISM | Přehled kurzů | Regulované firmy | Cisco Systems | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | KLM | Ministr zahraničí | Technická analýza ETH/USD | Pšenice | Cena zlata | Obchodníci | Světové obchodní organizace | HSBC | Falcon | Organizace zemí vyvážejících ropu | Šéf Facebooku | Americké statistiky z pracovního trhu | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Breakout | Pojištění vkladů | F-35 | MiCA | Bull | Růst cen | Společnost Chevron | Drahé kovy | GasNet | Open Society Foundations | 5G | Dluhový strop | Indikátor | Moskva | RSI | Toyota Motor Manufacturing | Forward | Dovoz oceli | Vysoké inflace | Asset management | Býčí trh | Klarna | MSCI World | Saxo | All-time high | Tržní síly | Indexy pohyb | Dnes na trzích | Výrobce pálených cihel | Financování | Akcie čínské společnosti | ČSÚ | Invaze | Ursula von der Leyenová | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Nastavení měnové politiky | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | | Spirit Airlines | Prodávající | Pokles ekonomiky | ERA | Financial Conduct Authority | Finance | Společnost Admirals | Dividenda | Republikáni | Primární veřejné nabídky akcií | Konsolidovaný čistý zisk | Objem fúzí a akvizic | Czechoslovak Group | Investiční poradenství | Poptávka | Intradenní obchodník | Express | Jihokorejské společnosti | Line | Nedoplatky | Akcie spoločnosti Vivendi | Guvernér | EGAP | Americké banky | Capital | Nvidia (NVDA.US) | FT | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Ruská armáda | Freedom Finance | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Obchodovat | Podíl obnovitelných zdrojů | Pivotní body | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Rhodium Group | Pokles akcií | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Analytik J&T Banky | Největší americká banka | Finanční podniky | Sociální síť | Bernard Arnault | HAS | Uzavření trhů | Elektrotechnický koncern | Akciová rally | Bankovní rada České národní banky | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Dnešní výprodej | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Akcie americké společnosti | Shares | Zisk společnosti | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Medvědi | Kapitálové trhy | Americká pravidla | Čínský premiér | Naftogaz | Softwarová společnost Microsoft | FRED | Arcane Crypto | Co bude | Analytik trhů | Index technologického trhu Nasdaq | Klouzavý průměr | Výsledky makroekonomických statistik | RBI | Americká měna | TMTG | Nord Stream | EMU | Investiční výdaje | Obchodování Generace Z | Tweet | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Teads N.V. | Ziskovost | Zkapalněný zemní plyn | Payrolls | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Video | Sázet | Procter & Gamble | Liou Che | Podnikání | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Mezinárodní standard | The Trading Pit | Jaderné elektrárny | Platformy pro trading | Inflace | Problémy | Turów | Spotřeby plynu | TSM.US | Drobní investoři | Změny klimatu | Kupón | Marže | Valuace akcií | ROCE | SpaceX | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | HDP | Koruna zpevnila | Svatý grál | Infineon Technologies | Akcie těžařů stříbra | TRUTH social | Televize Netflix | Zprostředkovatelé | Alphabet | Daňové zatížení | Členské státy | Orderflow | Zkušenosti | Akcie Snap | Firma | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Spotřební daně | Pokles cen akcií | Obchodní válka | Rafinérie | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Technologické podniky | Ropa | Statistiky | Ether | Byznys | NJJ | Pivovary | Blizzard | Raketový růst | China Telecom | Francouzská obchodní bilance | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Monetizace | Balík pomoci | SAP | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Global Markets | Ekonom | Steve Jobs | Debata | Změny ve vedení | Pojistka proti inflaci | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | MPSV | Tým RoboMarkets | Renáta Kellnerová s rodinou | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Akcie Alphabet | Ekonomka | Raiffeisenbank a.s. | Rudolf Špoták | Růst akcií | Dostatek likvidity | Gazprom Media | Objem dovozu | Horizon | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Finančník George Soros | Restrikce | Merck | Optimismus | IPO roku 2022 | Thomas Schäfer | Rozhodování | Facebook | Alexandre de Juniac | Vylepšení teorie aukcí | Oracle | Akcie podniku | Světová obchodní organizace | Účetní normy | Greensill | PIF | USA | Deficit státního rozpočtu | Graf akcie | Jednotná měna | Fibonacciho retracement | Investujte | Tempo růstu HDP | Nejhorší výsledek | Nezisková organizace | Burzovní debut | Gigafactory | Generativní AI | Konglomerát | Josh Gilbert | Krach SVB | Holding Czechoslovak Group | Akcie na pražské burze | Euro | AUD | Jeffrey Halley | Huť Liberty Ostrava | Raymond James & Associates | Těžba lithia | js.fo | Rada ČNB | Contract | Evropské akciové burzy | Investice v Číně | IONWAY | Binance | Kyjev | Server CNBC | Agentura DPA | Podhodnocený | Breakout Trader | Fnac Darty | Akcie na Wall Street | Xiaohongshu | Didi Global | Přímé investice | MALL | Greg Kelly | Hnutí Hamás | Mining | Společnost Lufthansa | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Akcie Netflix | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Aerolinky Ryanair | Citigroup | ASX 200 | Akcie bankovní skupiny Erste | Softbank | Soud v Německu | Evropský blok | Sociání media | Dividendový výnos | Sony | Hospodářství | Japonský Nikkei | JS Financial Planning Limited | Výnosy státních dluhopisů | Poskytování hypoték | Etoro | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | EV | Ministr financí | EBITDA | JP Morgan | Ohlédnutí | Obchod | Koronavirové epidemie | Televizní studio | ROIC | Akciové portfolio | Automobilka Škoda Auto | Trh Prime | Belgická vláda | Úrokové sazby | Ranní komentář | Krátkodobý výhled | Zemní plyn (LNG) | Air France-KLM | Čínská měna | Soud v Karlsruhe | Asijské akcie dnes | Hodnota ByteDance | Zisková marže | EU | Holding Agrofert | Investiční skupina | Redukce | Zasedání ECB | Credit Suisse | Společnost British Airways | Portfolia | Fresenius Medical | Akciové trhy v Asii | CETIN | Komerční banka | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | CATL | Vývoz | Prodeje akcií | Počty nových případů | Mluvčí Kremlu | Členské státy EU | Rupert Hoogewerf | Nejlepší fintech startup | Nový lék | Recese | Rafinérie v Litvínově | Soukromé investiční společnosti | BTCUSD | Sam Altman | Irské aerolinky Ryanair | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Renault | Turistické sezóny | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Investice amerických firem v Číně | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Správa železnic | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | SEC | Největší propad | Hospodářské otřesy | Tencent Holding | Miliardy | Sev.en | Denní graf | Petr Kellner | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Irské aerolinky | Štěpán Křeček | Globální ekonomické vyhlídky | Internetové firmy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Ministři | ETN | Změna politiky | OSF | Kapitálové výdaje | KBC | Negativní nálada | Výroby elektromobilů | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Čínský kolos | Akciové burzy v USA | Exekutivní příkaz | Investoři a obchodníci | Vláda Spojených států | Regulace trhů | ARM | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Pivovary CZ Group | Dieselgate | 10 akcií | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Společnost Cineworld | Exekutivní příkazy | Americké indexy | Washington | Wegovy | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Uniswap | Čínský výrobce elektromobilů | Vyhlídky cílového trhu | Japonský jen | Jerome Powell | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Finanční skupina | Nejrychleji rostoucí | Investiční glosa | Další kryptoměny | Buy the dip | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Technologický sektor | Soud | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Snek | Výkon amerického dolaru | Booking | Agentura Fitch | China Mobile | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Bondy | TradingView | AXA | Koncern Sony | Analytické společnosti | Mince | Challenge | Silicon Valley Bank | Světové ekonomiky | Benzín | Channel | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Konfederace | Adidas | Finanční společnost | SVB Financial Group | Merck KGaA | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Dánská farmaceutická společnost | Platforma | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Vládní bondy | Hertz Global Holding | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | MMF | Trhy v USA | CNN | Spotify | Finanční situace | Finanční ukazatele | Fiat Chrysler (FCA) | Oslabení | Nařízení | Verizon Communications | Americká cla | Pioneer Natural Resources | Akciové futures | SWIFT | Jak obchodovat | WP | Verizon | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Odborníci | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Největší světové kryptoměnové burzy | Akcie automobilky | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Investování | Průmysl | Internetová televize | Očekávané výsledky | Souhlas ke vstupu na zahraničí burzu | Japonský akciový index Nikkei | Americké technologické společnosti | Úsilí | Rhodium | Emise akcií | Obchodní styly | Airbus Group | Výrobní závody | Tempo růstu | Admirria | Meziroční růst spotřebitelských cen | Prezidenti Turecka | Activision Blizzard | Podnikatel | Odkup akcií | Bankovnictví | Investor | Aerolinky | Americké dluhopisy | Digital World | Aplikace TikTok | A321Neo | Doug Guthrie | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Shiba Inu | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | FCC | Federální obchodní komise | Plán obnovy | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Společnost Newmont | Europoslanci | UnitedHealth | Varování | Guidance | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Družba | Admirria Tech | APP | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Těžba kryptoměn | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Pojišťovna | Růstové tituly | Pandemie | Tržní kapitalizace firmy | Hurun China Rich List | ČT Jan Souček | PlayStation | Tripadvisor | Základní úroková sazba | Internetový obchod | Condé Nast | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Pražský městský soud | Aktiva | SXXP | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Časopis Forbes | Růst zaměstnanosti | CFIUS | Ministerstvo financí | Analytické prognózy | GEVORKYAN | Výprodej | Zasedání centrální banky | Problémy v dodavatelských řetězcích | Global Tech Industries | Věřitelé Arca Investments | Švýcarská banka UBS | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Srbsko | Sev.en Global | Slábnoucí dolar | Zdanění | Odvolací soud | Základní úrok | Pokles cen | Švédská společnost | Plynárenské společnosti | Investments | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Jan Procházka | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | TRUTH | Americký Federální úřad pro letectví | Kurz rublu | Finanční regulátor | ČBA | Start-upy | Fintech Klarna | Program kvantitativního uvolňování | ČNB Tomáš Nidetzký | Inovace | Paschal Donohoe | Trustpilot | Konsolidace | Zdravotnictví | Fox Corp | Investice do stříbra | Počet akcií | Akcie Tesly | Ministryně financí | Zkušený trader | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Čistá zisková marže | Společnost Hurun | | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Rostěch (Rostec) | Internetový prodej | NAST | Seat | BNY Mellon | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Signa Holding | Prodeje automobilů | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Purple Trading | Kvalitní akcie | Řetězce | Fio banka | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Sentiment | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Silná konkurence | Růst úrokových sazeb | JD | Negativní hospodářské dopady | Politika | IPO roku | Konkurence | Akcie Pfizer | Hospodářské recese | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Burzovní hodnota | Bankovní asociace | Futures prop společnost | SAS | Burza Binance | Roger Huang | Dnešní seance | Americké futures | Tažení proti Číně | Paxlovid | Alternativní taxislužby | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Americký ministr zahraničí | Baterie | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Pravidla hry | Podvody | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Zakladatel firmy | Karel Komárek | Evergrande | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Finanční zdraví | Další vývoj | Si Ťin-pching | Evropské společnosti | Japonský akciový index | Větrná energetika | Real Estate | ASTOR INVESTMENTS | Objemy obchodů | Zlatá horečka | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Automobilka BMW | Lars Fruergaard Jorgensen | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Zveřejnění hospodářských výsledků | Letectví | Indie | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Technologické akcie | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Huť Liberty | Čínské platformy | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Intel | SVB | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Čínský vicepremiér | Výprodej akcií | CSG | Ekonomika | Vasky | Německé automobilky | Bloky | Oxford Economics | Výnosová křivka | Historická maxima | Nexta | Stratég Saxo Bank | WTO | Hospodářské noviny | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Americký kongres | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | České akcie | ESM | ZEN | Cena akcií TMTG | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Automobilový koncern | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Ethereum | Legendární investor | Akciový trh | Embargo | Japonská ekonomika | Bilance Fedu | Economist | Hry | Digitální daň | Seminář | Roberto Azevedo | Obchodní dohody | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Zahraniční forex | Čínská státní televize | Zaměstnanci | PayPal | TripleLift | Meopta | Trans Adriatic Pipeline | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Převzetí Twitteru | Británie | Burzovní společnost | CGTN | Cyrrus | Expanze | eBook | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Síkela | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Bílý dům | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | HDP Číny | Hrubá marže | Nejlepší futures prop společnost | Financial Times | Rostěch | GOOGL.US | Kryptoměnová burza Binance | USD za barel | Nízkonákladová letecká společnost | CZK/USD | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | ProSieben | MSFT | CFD kontraktu | Retail Investor | Čistá ztráta | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Pád akcií | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Zotavení ekonomiky | Protipandemická opatření | Synot | Automobilka Porsche | CMI | Vlastní akcie | Kapitálová investorka | ETH/USD | Situace na trzích | Zpětný odkup akcií | NXP | Byznysmeni | G20 | Společnost GEVORKYAN | Currencies | Informace z trhu | Zkrachovalé společnosti | Bing | Napadení Ukrajiny | NFT | DIESEL | Společnost Walt Disney | Chatovací robot | Globální společnost | Prezidentské volby | Tesla | Burzy v Šanghaji | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akcie Meta | Dolarový index | Akciové trhy v USA | NERV | Kontrakt | Globální trh | Claudia Goldinová | Poradci | Big Tech | Sazby | Graf indexu | ODS | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Generální ředitel | HN | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Investiční tituly | Cíle | USD/JPY | Semináře | Adenza | Investiční skupiny | Volkswagen | Firma Meta Platforms | Guvernér Rusnok | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Americká administrativa | Parlamentní listy | Porsche | Rozhovor | Pravidla regulace | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Televize Nexta | Inventor Chemical Tankers | Švýcarské banky | Transakce | Důchodový systém | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | EBRD | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Raymond James | Bezpečnost | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Regulační úřady | Analytici společnosti | Milei | Zpravodajství | Akcie Trumpovy firmy | Dmitrij Peskov | Michal Brožka | Ekonomika EU | USDX | BTC/USD | Peter Navarro | BHS Štěpán Křeček | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Rada ČTK | Státní veterinární správa | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | Hodnota bitcoinu | CV90 | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | LinkedIn | Britská ropná společnost | Paul Milgrom | FAKTA o The Trading Pit | Skupina Gazprom Media | ProLogium | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Nový trend | Robert Wilson | Snižování nákladů | JPMorgan | Snižování počtu zaměstnanců | Německá automobilka | Zahájení ruské invaze | Peníze z EU | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Trade | Eni | Trend v obchodování | Patria.cz | Jiří Makovský | Prodeje | NewYorská burza | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Obchodování během vyhlašování zpráv | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Penta Real Estate | Rusko | Nissan | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Guardian | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Carlsberg | Nižší maxima | Pinduoduo | Vývoz z Číny | Bankrot | GBP/EUR | Signál | Írán | Primární nabídka | Čínská firma | Česká národní banka | Klesající struktura | anders-trading.com | Pozemky | Development | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | EPS | Výkonnost společností | ADP | ASEAN | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | CPI v USA | Oneok | Úbytek | Výbor pro zahraniční investice | Joe Biden | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Virgin Orbit | Historie | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Singapur | Společnost Tapestry | TCL | Pracovní síly | Slabé stránky | Člen bankovní rady | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Porušení pravidel | Rafinerie | Společnost | CBC | Důchody | List The Wall Street Journal | Sázky | ByteDance TikTok | Ministr hospodářství | Uhlí | Forbes | Akcez | Obchodujte | Colt | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Společnost The Trading Pit | Retailoví investoři | Výrobce elektromobilů Tesla | Trading | Sporting Products | Očekávaná inflace | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Ukrajinská ekonomika | BNP Paribas Personal Finance | Černý pátek | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Britská společnost Cineworld | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | STV Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Klon regulované firmy | Nizozemsko | Výrobci čipů | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Očekávaný zisk | Ryanair | Obilí | Deník The Wall Street Journal | Penta | Our Media | Komunistické strany | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Leverage | Stock Exchange | SYNTHESIA | Filip Kalčák | Regulační rámec | Růst | Akcie společnosti Alphabet | Michelin | TotalEnergies | Propočty Bloombergu | Akcie ČEZ | Pojišťovací společnosti | Inflační výhled | Příjmy | Rithmic | Událostí ve světové ekonomice | Ředitel skupiny PPF | Ministři EU | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Odhad letošního růstu | Volvo | Zajištění | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | Bendik Norheim Schei | Měnový výbor | Obchodování na trhu | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | BIDU | Proměna z Twitteru | Fúze | Index | Wall Street Journal | Infineon | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | ČEZ Alice Horáková | Token | Hlavní trh | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | FX EMPIRE INVEST | Vista Outdoor | Warner Music | Akcie čínských firem | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | Nová sazba | Arca | Valuace | Kanadský PMI | Ministr zemědělství | Axios | Společnost Baidu | Capital.com | Celkové investice | Americké trhy | Vlády | Uživatelé sítě | Seznam.cz | Amazon | Internetový trend | Raketový růst akcií | Technický výhled | Beijing Wantai Biological Pharmacy Enterprise | ProSiebenSat.1 Media | Geopolitická krize | Průmysl v Německu | Beijing Wantai Biological | Investice mezi USA a Čínou | Chrysler | Investiční platformy | Investiční společnosti | Zbyněk Stanjura | Sierra Charts | Tržby společnosti | Cena akcií Digital World | Cena plynu pro evropský trh | Okénko trhu | Embargo na ruské diamanty | Alexej Miller | PPF | Kalifornské bankovní regulační orgány | BIDU.US | Investování pro začátečníky | Burzovní makléř | Šance | Program nákupů dluhopisů | LVMH | Akciové portfolio Tomáše Vranky | ING Groep NV | Ministr vnitra | JD.com (JD.US) | JS Financial Planning | BrandZ | Firma Wienerberger | The Moscow Times | Zákaz TikToku | Marek Nemky | VIV | Akcie farmaceutických firem | Obchodování na burze | Příjmy ruského rozpočtu | Zisk na akcii | FX EMPIRE | Snowflake | Akcie | Potravinářská společnost | Citigroup Global Markets | Statistiky z pracovního trhu | Očekávaný růst | Americký podnikatel | Kantar | Wilbur Ross | Evropská legislativa | SSPs | MiFID II | A.P. Moller-Maersk | Makléř | Yappy | Novo Nordisk | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG) | Daimler | Electronic Advisors | Úbytek pracovních míst | Dnešní obchodování | Poptávka po ropě | Amerika na prvním místě | Jošihide Suga | Obchodovat s cennými papíry | Odvětví | Netflix | Vladimir Putin | Zemědělství | Budoucnost | Bosch | Technologické společnosti | Mluvčí ČEZ | Prohlášení | Fintechy | Next Generation | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | RWE Gas | Xandr | Britský statistický úřad | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | All Time High | Banka | Google Play | P/B (P/BV) | Praní špinavých peněz | Akcie čínských telekomů | Obchodování na trzích | Expertka | Aramco | České předsednictví | Rekordní růst | Vít Hradil | Zlepšení | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Web Trader | Vklady | Vlastnictví | William Blair & Company | Čínský vicepremiér Liou Che | Norsko | Umělé inteligence (AI) | Společnost Starlink | Společnost Czech Media Invest | Obchodovatelné instrumenty | Anders Trading | Akciový index S&P 500 | CAD | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | Vývoje umělé inteligence | Americké centrální banky | Tempo růstu průmyslové výroby | ONE | Škoda Transportation | SPAC | Lukáš Lipovský | Čínské sankce | Bloomberg | Primární emise akcií | Threads | Mladé generace | Američtí politici | Společnost Reddit | Výhled vývoje ekonomiky | VPN | UBS | Investor Jan Čermák | Aerolinky Lufthansa | Pokles HDP | Bydlení | PPF Jiří Šmejc | Kurz EUR | Růst Bitcoinů | Technologický holding | Vyšší mzdy | Fundamentální analýza akcie | LinkDoc Technology | Živý chat | Makléřské společnosti | Nexen Tire | Indigo | cTrader | Obchodní války | Pivovary CZ | Příjmy z reklamy | Podpora | Nvidia Corp | Pojišťovny | Americké sankce | Spready | Ministerstvo spravedlnosti | Ropná společnost Exxon Mobil | Společnost Meta | Hodnota primární veřejné nabídky | Pověst mezi klienty | Vodafone | Biden | Alibaba Jack Ma | Zdroje energie | Zadlužení | Bert | Hospodaření | Akcie v Americe | Konec roku | Americká společnost | Největší soukromá firma světa | Erste Group | First Republic | Nemovitosti | ESG investování | Hodnota majetku nejbohatších Číňanů | Boris Johnson | JD.com | Běloruské dluhopisy | Snížení sazeb | Výrobce munice | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | Prezident Trump | Přehled | Silky Zdeňka Porybného | Quantower | Investování do akcií Teads | Agentura Moody's | Pražská burza | Kuaishou | Obchodování na dálku | FX Empire | Maersk | Beijing Wantai | Obchodní konflikt | BofA | Prognóza ČNB | Elektromobily | USD/CZK | Opatření proti šíření koronaviru | Zákaz dovozu | Pozice přes noc | Vivendi | Ropný průmysl | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Mediální společnosti | xStation5 | Hotovost | Německý kancléř | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Aleš Michl | AAA | MT4 | Sotheby's | Atas | Riziko | Maloobchodní prodeje | Louis Vuitton | Volfix | Taiwan Semiconductor | Uptrend | Dominance bitcoinu | Sazby beze změny | Zlínská obuvnická firma Vasky | Hlavní ekonom | cTrader Purple Trading | Vice | Walmart | České dráhy | Damoklův meč | Vesmírné společnosti | Visa | Španělské statistiky z pracovního trhu | Trendové obchodování | Týdenní pivot | Bid | Nakupovat | Obchodní výhled | Chorvatsko | Konkurent | Capital Com | Cardano | Domácnosti | Společnost Uber | Evropské investiční banky | Fiskální balíček | Letecká společnost | Rozhodnutí Číny | Nové zakázky | Akcie Crocs | Státní dluhopisy | Zlepšení ekonomiky | Editis | Provozní zisk | VBTC.DE | Laureát Nobelovy ceny | Ruská centrální banka | Alice Horáková | ARK Fintech Innovation | Regulace trhů s kryptoměnami | Statistika | Diamanty | Vysoká inflace | Black Friday | Akciový stratég | List The Guardian | Kdo je The Trading Pit | TUI Group | Discord Inc. | The Guardian | Americké vlády | Pozice | AYYA T1 | Ceny v eurozóně | Warner Music Group | Šíření koronaviru | Jan Frait | Renaissance Capital | Rizika pro společnost | Oživení německé ekonomiky | Závislost | Vývoj akcie | Anatoly Yakovenko | Cena akcií společnosti Meta | Americké firmy | Akciový index Nikkei | Obchodní návyky | Dnešní videokomentář | Kompenzace | Největší rizika | Zemědělský svaz ČR | Ozempic | Marika Čupa | Green Pony (GPY) | Ocenění | Výhled trhů | Zvyšování úroků | WHO | Vyhlašování zpráv | Dopady pandemie | ironSource | Internetový gigant | R|Trader | Zvýšení podílu na trhu | Největší švýcarské banky | Margrethe Vestagerová | Investing | Koncern | CoinDesk | Chesapeake | Cla na dovoz | Americké investiční banky | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | JP Morgan Securities | News | Le Figaro | Velké investice | Německá obchodní bilance | Trading.com | Evropské indexy | Výraznější pokles | Zdroj příjmů | PlayStation 5 | Makroekonomický kalendář | IMPOSSIBLE | Ropovody | Evropský regulátor | Elektroničtí poradci | Investiční rozhodnutí | Čínské ministerstvo | Mark Zuckerberg | Skupina Colt CZ Group | Nejlepší fintech | New York Times | JMP Securities | MIFID | Advcryptomarket | Společnost Exxon Mobil | Universal Music Group | Podnikatelé | Omezení spotřeby plynu | PitchBook | Hans Dieter Pötsch | Rostec | Čínské podniky | Finanční systém | Korporace | Cílová cena | Obálka | Meziroční inflace | BNP Paribas Securities | CEO | Rezistence | Společnost Microsoft | Český investor | Banky | Dezinformace | Cena benzínu | Taboola | Aktivum | Peking | Dividendy | Oculus | Disney | Čistá marže | Burza | CVC Capital Partners | Výrobce elektromobilů | Naprogramování | Největší pokles | Americké tovární objednávky | Target | Doporučení | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Řízení rizik | Krypto aktiva | Partneři | IPO | Astrazeneca | Investiční analýzy | Umělá inteligence | Vymáhání práva | Rossgram | Mike Pompeo | Inflační cíl | Síla indexu | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Shiba | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Šíření nového koronaviru | Očekávané Earnings | XLM | Výměny akcií | Nápad | Růst bitcoinu | Americké ministerstvo zahraničí | FXFlat | Výzkumná společnost | Steve Huffman | Ministr obchodu | Opatření | Americká ministryně financí | Regulační orgány | Teams | Představitelé Číny | Didi | Milan Vaníček | Novinky | Sektor financí | Energie | GBE Brokers | Síla Sibiře | Retail | Mad Money | Ministr obchodu Wilbur Ross | Underweight | Žlutý kov | Platba | Bookmap | CFD (Contracts For Difference) | Aukční síň | Nejvyšší kontrolní úřad | Tým FXstreet.cz | Tržní hodnota Microsoftu | Evropská komise (EK) | Ruské hospodářství | ARM Holdings | Akciová burza v Argentině | Přehled o dění | Dow Jones | Fintech startup | Měna | Energetická skupina ČEZ | Akciové burzy | Nasdaq | Crocs | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Microsoftu | Síla Sibiře 2 | DSTI | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Obchodní poradce Bílého domu | Růst poptávky | Hurun | MotiveWave | Jednorožec | Burza v New Yorku | Vyšší inflace | CFA | Jaroslaw Kaczyński | Práce | Omyl | Société Générale | Výroba aut | Herbert Diess | Baker Hughes | Supervelmoci | Chartered Institute of Personnel Development | Japonská společnost | Contracts for difference | Čínské vlády | Bunge | Oblasti umělé inteligence (AI) | VIV.FR | Oživení v automobilovém průmyslu | Restrukturalizace | VBTC | Krize | Společnost Teads | Trumpova firma | VIAC | Čínský list | GOOGL | Výrobní náklady | Aaron Swartz | Spojené státy | Podíl Daniela Křetínského | SYRI | Fox | Server HN.cz | Vládní konsolidační balíček | Internetová společnost Twitter | Zpomalení hospodářského růstu | Vedení twitteru | Obchodní poradce | Obchodování jedním kliknutím | Tendr | Kryptoměny | KKCG | Podnik | Analytik XTB | Crédit Agricole | Húsíové | MF | Ark Invest | Německá finanční společnost | Hrubý domácí produkt České republiky | Boeing 737 Max | Proprietární obchodování | Miliardář | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | TikTok Global | Tameh Czech | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Společnost Rosněfť | Ekonomové | G7 | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Američtí zákonodárci | Americká burza | Akcie Monety | Velká očekávání | Stagnace | Tržby | Plán vstupu na burzu | Fio | Akcie v roce 2020 | Cineworld | Americká vláda | Úroveň dluhu | Ondřej Hartman | WhatsApp | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Koronavirus | ITA | FXstreet | Zásobníky | Investice amerických firem | Belgie | Společnost S&P Global | Společnost Kantar | Podniky | Vyšetřování | AUD/USD | Německá automobilka Volkswagen | Americké úřady | Tomáš Nidetzký | Bilance | Politici | Zůstatek na účtu | Pew Research Center | Skupina Volkswagen | Ekonomika Evropské unie | Enel | Dodavatelský řetězec | Trump Media & Technology Group | Správa | Zlato | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Platidlo | Tchaj-wan | Výsledky NFP | Britská společnost | Šíření nákazy | NZD | Americký ministr obchodu | Chat GPT | Altria Group | Wall Street | Jigsaw | Poradenství | Přístup k inflaci | Markit | ČR | Průměrná cena | American Express | Trump Media & Technology Group (TMTG) | P/S emitenta | CNBC | Silicon Valley | SPX | Olaf Scholz | Čínské firmy | Platforma TikTok | Jukos | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Věřitelé Arca | Admiral Markets UK Ltd | Analytik | Návratnost | Tradeři | Napětí mezi USA a Čínou | Výnosy | Vojtěch Benda | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Biliony USD | Jan Souček | Americká kryptoměnová burza | Analýza | General Plastic | WKL | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Tiger Forex Trade
Tiger Global
Tiger Team
Tightening
Tigor
Tíha inflace
Tichomir Jenkut
Tichomoří
Tiket
Tikety

Následující klíčová slova

TikTok Global
TikTok v USA
Tilia Capital
Tilray
Tilray (TLRY)
Tilray (TLRY.US)
TIM
TiMarkets
Tim Ash
Timber Hill
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít