Špatná zpráva

Trhy si nenechají poroučet
07.05.2025 Trh konečně otevřel oči. Donald Trump není prezidentem, který by snížil cla výměnou za reciproční opatření ze strany jiných zemí. Současný šéf Bílého domu si klade za cíl diktovat podmínky jednání – buď splníte jeho požadavky, nebo opusťte americký trh. Index S&P 500 si začíná uvědomovat, že americký prezident může kdykoli změnit přístup a že jednání probíhají pod hrozbou nátlaku. Jaká je šance na úspěch za takových podmínek? Pokles širokého akciového indexu druhou obchodní seanci po sobě odráží výraznou míru nejistoty.

Co čekat od klíčového týdne pro AI revoluci?
29.04.2025 Čeká nás jeden z nejrušnějších týdnů pro Wall Street, během kterého budou stovky firem reportovat své čtvrtletní výsledky. Dostaneme data ze všech sektorů trhu. Pozornost investorů se ale pravděpodobně zaměří na technologické giganty, neboli bývalou “Velkolepou sedmičku”. Uvidíme reporty Applu, Mety, Amazonu i Microsoftu. Jejich výsledky by mohly stanovit tón pro vývoj na trhu v nejbližších týdnech.

Jak vidí svět hlavní “ideolog” americké obchodní politiky Peter Navarro?
08.04.2025 Včera jsme dostali ochutnávku volatility, která v nejbližších dnech bude pravděpodobně novým “normálem”. Zpráva o možném odkladu cel Donalda Trumpa o 90 dní spustila na trzích nadšení, které ale velmi rychle opadlo ve chvíli, kdy se ukázalo že jde o “plané naděje”. Donald Trump nic nemění, a naopak začal nově hrozit Číně dodatečnými 50% cly, pokud neodvolá odvetná cla ve výši 34 %. Čína přes noc přispěchala s prohlášením, že je odhodlána “bojovat do konce”.

EUR/USD. 1. dubna. Obchodníci jsou zmatení a nechtějí riskovat
01.04.2025 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu, a dokonce se odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797. Věřit v další růst eura je nicméně čím dál těžší. Podle vlnové analýzy se trend změnil na medvědí, takže bychom měli očekávat pokles. Nedávný růst páru představuje jen korekční pullback. Očekávám tedy konsolidaci pod zónou 1,0781–1,0797 a další pokles k Fibonacciho úrovním 1,0734 a 1,0622.

Trumpův šok. Jak nejistota ovlivňuje ekonomiku a trhy
01.04.2025 Covid. Válka na Ukrajině. A teď Donald Trump. Globální ekonomika se v posledních letech musí vypořádat s celou řadou šoků, které zásadním způsobem ovlivňují její fungování. Americký prezident nyní přichází s revizí poválečného bezpečnostních uspořádání v Evropě a také mezinárodního obchodního systému. A přestože je v úřadu jen dva a půl měsíce, negativní dopady „Trumpova šoku“ jsou již citelné v reálné ekonomice i na finančních trzích.

Zlato zná cestu k vítězství
27.03.2025 Zlato nebylo po vítězství Donalda Trumpa v listopadových volbách favoritem trhu. Ve skutečnosti se stáhlo zpět, jakmile se objevila jasná červená vlna a návrat republikánů do Bílého domu vypadal nevyhnutelně. Mnozí investoři věřili, že deregulace a nižší daně jsou přímou cestou k růstu amerického dolaru a výnosů státních dluhopisů. Na jaře se ale ukázalo, že 47. prezident USA je nebezpečný muž, který dělá nebezpečné věci. Tím lépe pro drahý kov, který obvykle roste v očekávání problémů na finančních trzích.

Trh si vybral špatného favorita
27.03.2025 Čím vyšší stoupání, tím tvrdší pád. Index S&P 500 se propadl v reakci na slova Donalda Trumpa o zavedení 25% cla na automobily. Bez výjimky. I když země zahrnuté do Severoamerické dohody o volném obchodu budou mít pro vývoz automobilových dílů do USA přednostní zacházení. Evropa a Japonsko hrozí odvetnými opatřeními a na akciové trhy se vrátil strach.

GBP/USD. 17. března. Býci vkládají naděje do Jeroma Powella
17.03.2025 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v pátek nadále obchodoval do strany. Tento pohyb do strany přetrvává i v pondělí, přičemž obchodní aktivita zůstává extrémně nízká. Pondělní zpravodajské pozadí je slabé a za těchto podmínek má úroveň 1,2931 malý význam. Při absenci tržní aktivity je nepravděpodobné, aby jakýkoli obchodní signál vyvolal silný pohyb.

Pokud Jihokorejci svěří českým firmám jen 20% podíl na rozšíření Dukovan, je to prohra Česka. Původně slibovali 60 %
09.03.2025 Jihokorejský podnik KHNP, který má rozšiřovat jadernou elektrárnu Dukovany, nyní nově uvádí, že české firmy by se na rozšíření podílely nejméně z pětiny. Vyplývá to ze včerejších slov ministra průmyslu a obchodu Lukáše Vlčka. Garance pouze 20% spoluúčasti českých firem na budování nových jaderných bloků však představuje jen třetinu podílu, s nímž KHNP operoval v době, kdy ještě tendr nebyl uzavřený. Pouze 20 % by zkrátka bylo pro Česko prohrou.

Dukovany: Dohoda Jihokorejců s Američany není dobrou zprávou pro český průmysl
22.02.2025 Jedna zásadní překážka výstavby nových dukovanských jaderných bloků v jihokorejské režii je prý pryč. Alespoň to tvrdí ministr průmyslu Lukáš Vlček. V polovině ledna se totiž jihokorejský podnik KHNP a jeho mateřská společnost KEPCO dohodly s americkou společností Westinghouse na urovnání všech vzájemných právních sporů. Američané tedy už nezpochybňují oprávnění Jihokorejců používat technologii, kterou nabídli i v českém tendru.

Nová realita: Trumpova celní válka otřásla akciemi a měnami
03.02.2025 Světové finanční trhy zahájily týden prudkým poklesem, přičemž asijské burzy v pondělí klesaly a evropské a americké futures byly pod tlakem. Důvodem jsou nové sankce ve formě cel, která americký prezident Donald Trump uvalil na Kanadu, Mexiko a Čínu. Tato opatření zvýšila obavy z možné eskalace obchodního konfliktu, což by mohlo zasáhnout globální hospodářský růst.

Světová banka varuje, že americká cla mohou snížit světový růst
17.01.2025 Světová banka (SB) varuje, že americká cla mohou snížit globální hospodářský růst. Odhaduje, že světová ekonomika poroste letos a příští rok o 2,7 procenta. Byl by to stejný růst jako v letech 2023 a 2024, což je o 0,4 procentního bodu pod průměrem let 2010 až 2019. Banka o tom píše ve včera zveřejněném výhledu.

Forex: Americká inflace v prosinci zrychlila
15.01.2025 Inflace ve Spojených státech se v prosinci podle našeho odhadu v meziročním vyjádření dále mírně zvýšila. Dobrou zprávou by ale měl být vývoj cen imputovaného nájemného. Evropská průmyslová produkce v listopadu zřejmě meziměsíčně stagnovala. Vzhledem k vysokým cenám energií, obavám ze zavádění cel i politické nejistotě nejsou její vyhlídky příznivé ani pro počátek letošního roku. Pomoci by mohlo chladnější počasí a vyšší výroba energetického průmyslu a pomalu oživující výroba dopravních prostředků. V regionu je kalendář událostí prázdný.

Akcie ČEZ dnes výrazně rostou, poprvé od listopadu 2023 na 1000 Kč za kus. Svědčí jim zdražování plynu v důsledku ukončení ukrajinského tranzitu, které lidem zvýší platby za elektřinu a ČEZu zisky
03.01.2025 Akcie ČEZ nyní pokořily psychologickou hranici 1000 Kč za kus (viz graf níže), poprvé od listopadu 2023. Svědčí jim především zdražování emisních povolenek a růst ceny plynu, i v době od ukončení tranzitu přes Ukrajinu. Oboje zvýší cenu elektřiny, tedy i marže a zisk ČEZ. Trh také spekuluje, že korejský podnik KHNP nakonec nové jaderné bloky v Dukovanech stavět nebude. Smlouva mezi českou a korejskou stranou má být podepsána koncem března. Napjatá vnitropolitická situace v Jižní Koreji, kde parlament sesadil koncem loňska prezidenta, stoupence jaderné energetiky, situaci komplikuje podobně spor korejské strany s americkou firmou Westinghouse.

Trump hrozí Evropské unii novými cly, pokud ta nezačne odebírat více amerického plynu a ropy. Je to špatná zpráva hlavně pro Fica s Orbánem, které staví proti Trumpovi se Zelenským
20.12.2024 Zvolený americký prezident Donald Trump hrozí Evropské unii novými cly. Ta hodlá uvalit, pokud EU nezačne odebírat více ropy a plynu z USA. Spojené státy přitom patří k těm zemím, které v uplynulých letech opravdu výrazně navýšily své energetické dodávky do EU, a to v důsledku invaze Ruska na Ukrajinu, zahájené v únoru 2022. V porovnání s rokem 2021 letos například Spojené státy dodávají do EU zhruba čtyřnásobný objem plynu. O takovém nárůstu objemu dodávek si ostatní klíčoví dodavatelé plynu do EU mohou nechat jenom zdát (viz graf agentury Bloomberg).

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 18. prosince. Britská libra má stále dobrou náladu
18.12.2024 V úterý měnový pár GBP/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru a otestoval linie indikátoru Ichimoku. V důsledku toho je dnes poměrně pravděpodobný obrat. Nezapomeňte však, že mezi dnešní klíčové události patří zasedání Federálního rezervního systému a zveřejnění zprávy o inflaci ve Velké Británii. Zítra je na programu zasedání Bank of England. Kterákoli z těchto událostí by mohla vyvolat další růst britské libry. Včerejší zpráva o mzdách navíc upozornila trh i centrální banku na zrychlení růstu mezd. Mzdy ve Velké Británii opět rostou, a to stále rychlejším tempem - špatná zpráva pro BoE a inflaci, nikoli však pro libru. Tento vývoj zaručuje, že BoE ve čtvrtek svou měnovou politiku neuvolní.

Ranní komentář: Games Workshop +16 %, Trump má šéfa financí a krach Norhtvoltu
25.11.2024 Minulý týden se akciím opět vydařil. Solidní týden za sebou má také krypto a nálada na trzích tak zůstává optimistická. To je bohužel špatná zpráva pro investory, kteří by rádi nakupoval ve slevách. Nový týden příliš bohatý na nové makro nebude a chudý bude také korporátní kalendář.

Špatná zpráva pro euro. Ekonomické rozdíly mezi zeměmi eurozóny se od jeho vzniku neustále zvětšují, a v posledních letech ještě výrazněji, což může vést k jejímu nezadržitelnému rozpadu
24.11.2024 Ekonomické rozdíly mezi zeměmi eurozóny se od jejího vzniku trendově stále zvětšují, a zvláště výrazně potom od roku 2019. Jednotná měna je přitom pro příslušnou měnovou unii přínosná jen tehdy, pokud jsou uvedené rozdíly dostatečně malé a ideálně pokud se jednotlivé země takové unie makroekonomicky sbližují. To právě ovšem není případ eurozóny, jak ve své nové studii dokumentují ekonomové Moritz Pfeifer a Gunther Schnabl z Institutu hospodářské politiky Lipské univerzity (zde).

Rusko od zítřka vypne plyn Rakousku. Rakousko přitom je v rámci EU druhým největším dovozcem fosilních paliv z Ruska, po Francii
15.11.2024 Rusko od zítřka vypne plyn Rakousku. Evropské ceny plynu v reakci na zprávu poskočily na takřka roční maximum. Nyní se pohybují na úrovni 46,3 eura za megawatthodinu.

Yen dostal divokou kartu
31.10.2024 Nic netrvá věčně. Po deseti a půl letech dominance na japonské politické scéně ztratila Liberálnědemokratická strana většinu ve Sněmovně reprezentantů. Spolu se svým spojencem, stranou Komeito, musí přibrat do své koalice nové členy. Politická nejistota a rostoucí rizika fiskálních stimulů tlačí USD/JPY výše do té míry, že se vláda musela uchýlit ke slovním intervencím.

Tři dobré a jedna špatná zpráva pro Německo
30.10.2024 Konec října přinesl pro Německo sadu makrodat, ukazující na naději pro německou ekonomiku. Otázka je, jestli to bude stačit a jestli se sentiment výrazně nezačne kazit po oznámení výsledků voleb v USA.

Turecký pokus o puč je pro finanční trhy špatná zpráva
17.07.2016 Pokus o vojenský puč v Turecku je pro finanční trhy špatnou zprávou. Z krátkodobého hlediska vnáší do tureckého politického dění značnou nejistotu. Dlouhodobě pak bude mít nepříznivý dopad, ať už se pučistické síly podaří neutralizovat, či nikoli. Nepříznivý dopad na světovou ekonomiku by měl být omezený, uvedl analytik skupiny Roklen Lukáš Kovanda.
Související klíčová slova:
Český průmysl | Oznámení výsledků | HSBC | AI čipy | EUR | Viktor Orbán | Konsorcium | Vstupy | Akciové trhy | Pokles sazeb | Celkový zisk | Zisk ČEZ | Průmyslová výroba v eurozóně | Trend | Bank of Japan | Long pozice | Hospodářský růst USA | Včerejší zpráva | Další růst | Aktiva | Americká inflace | Trumpova celní válka | PLN | Objem plynu | Obchodní systém | Evropská průmyslová produkce | Ruské invaze na Ukrajinu | Pravděpodobnost | Síly měny | Krach na burze | Britská libra | Příliv zahraničního kapitálu | Poplatky | Asijské akcie | Goldman Sachs | Asijské trhy | Český rozhlas | Oznámení | Burze | HDP země | Vysoké inflace | Příležitosti k nákupu | SAB Finance | Strach | Směrnice | Ukrajinský prezident | Medvědí výhled | WTO | Analýzy | Celní válka | Výkon domácí ekonomiky | Profesionální obchodníci | Investiční analytik | Trhy v šoku | Commitments of Traders | Analytik skupiny | Americký obchodní deficit | Americký prezident | Plyn v EU | Růst cen | Inflace v prosinci | CZK | Dovozní cla | Přijetí | Snížení úrokových sazeb | Vysoké riziko | Proražení | Daňové škrty | Vlnové analýzy | Inflace | Trumpová | Hlavní ekonom | Sell | Obavy investorů | Garance | ČSOB | Výhled | Výroba v eurozóně | Obchodní deficit USA | Hospodaření vlády | Výnosy | Návrat Donalda Trumpa | Podnikání | Pandemie koronaviru | Krize v Německu | Výkon | Sankce | Washington | Akcie ČEZ dnes | Výprodeje | Akciový index | CL | EUR/PLN | Pohyb ceny | Ekonomiky | Donald Trump | Zprávy o inflaci | Výkonnost indexu | Čínský jüan | Poplatek | Maďarsko | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | TSMC | Průmyslová produkce | Průmyslová produkce v eurozóně | David Marek | Centrální banky | Evercore ISI | Peníze | Zpráva | Výrobní index | Brent | HUF | Prudký pokles | Politika | Trumpovo oznámení | Jüan | Očekávání | Odvetná cla | Světové finanční trhy | Šance na úspěch | Zvýšení sazeb | Fosilní paliva | Dlouhodobý vývoj | Celní války | Průmysl | Realita | Švýcarský vývoz zlata | Války na Ukrajině | Konflikt na Blízkém východě | Invaze na Ukrajinu | Evropské měny | Financovat | Jana Steckerová | Americké volby | DeepSeek | Politická nejistota | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní signály | Nákupy | Růst | Americký index | Příležitosti | TurkStream | EUR/CZK | Vanguard | MiFID II | Válka | MetaTrader | Uvolnění měnové politiky | Rozpočtový deficit USA | Nové signály | Nižší daně | Prognóza | Použití finanční páky | Graf | Kongres | Pochybnosti | Země EU | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Zvolený americký prezident | Klíčové události | Volatility | Nike | Long | Chování | Snižování sazeb | Trendová linie | Zpomalení ekonomiky | Pokus o puč | Cla na americké zboží | JOLTS | Opatření | Investujte zodpovědně | Covid | Turecko | Konsolidace | Trh | Společné evropské měny | Lukáš Kovanda | Zkušenost | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Friedrich Merz | Ceny plynu | Ekonom společnosti | Rozdílové smlouvy | Index | Futures | Dolar roste | Vývoj akciového trhu | Parlamentní volby | Eura | Komise | Nejistoty | Bílý dům | Kapitál | Fungování | Zkapalněný plyn | Přebytek běžného účtu | Zpráva pro euro | S&P | Společnosti | Obchodní signál | Koruna | Unie | Vice | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Historické maximum | Akciové indexy | Ekonomický kalendář | Nejchudší země | Zvolení Donalda Trumpa | Capital Markets | Obchodní napětí | Ocel | Problémy | Prezident USA | Asie | Očekávání analytiků | Investice do AI | Rekordní hodnoty | Deficit | Negativní dopad | Zařízení | Zpráva o inflaci | Republikáni | Ruský plyn | Mírný růst | DAX 40 | Forexové trhy | Prudký propad | Pozornost | Obchodníci | Klesající trend | Obchodní války | Eskalace | Bohatství | Ifo | Stratégové | Tendr | Offshore | Náklady | Koronavirová pandemie | Nižší zisky | Americká měna | Vývoz zlata ze Švýcarska | Domácnosti | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Kanadský dolar | Kov | Řetězec | Maloobchodní tržby | Zisk společnosti | Invaze | Klaas Knot | Světový hospodářský růst | Marketingová komunikace | Obchodovat | Válka na Ukrajině | Obchodní aktivita | Finance | MIFID | Dluhopisy | Indikátor | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Analytici | Prostor pro další růst | Claudia Sheinbaumová | Měnové intervence | Index PMI | Indikátor CCI | Počasí | eToro pro Českou republiku | ETF | UTC | Ropa | Prostor pro pokles | Nálada na trzích | Zasedání Bank of England | Barclays | Odvetná opatření | Short pozice | Podnikání na kapitálovém trhu | Komerční banka | Japonský index | Futures na Nasdaq | Vysoká likvidita | USA | Ekonomové | Spojené státy | Růst HDP | Pandemie | Kalendář událostí | 3М | Volby | Světová banka (SB) | Velmi volatilní | Americká data | Nový týden | Tomáš Kudela | Vývoj | Ekonomické faktory | Pesimistický scénář | Akciový index DAX | Konkurenceschopnost | Americké akcie | Erdogan | Volatilní | Riziko ztráty | Úrokové sazby | Spolehlivost | EUR/USD | Peter Navarro | Zasedání Rady guvernérů | Intervence | Normalizace měnové politiky | Prohlášení | Další vývoj | PCE inflace v USA | Recese v USA | Měnové politiky | Nová cla | Předstihový ukazatel | Dánové | Odvětví | Investiční doporučení | Vítězství Donalda Trumpa | Vítězství | Investiční strategie | Fibonacci | Mexické úřady | Belgie | Odliv kapitálu | Deloitte | AI | Miliardy korun | Sazby | Katastrofa | Americký index S&P 500 | Trumpovy plány | Komise v přenesené pravomoci | Růst cen v USA | Cílové ceny | Hynix | Vlnový pattern v grafu | Firmy | Panika | Premiér Justin Trudeau | Commitments of Traders (COT) | Investování | Fed | Maďarský forint | Rozpočtový deficit | Pokračující růst | Justin Trudeau | Zadluženost | Trhy | Vývoz zlata | Rizika | Celosvětový trh | Eurozóna | ISM | Plánovaná cla | Globální trhy | Úspory | Měnová politika ECB | Velcí hráči | Kyjev | Mateřská společnost | TradingEconomics | Cenu plynu | EdF | Bilance | Americké akciové indexy | Španělsko | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Poradenství | Evropský průmysl | CAD | Vlnový pattern | Investiční aktivity | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Na burze | Společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Hospodaření | Zahraniční obchod | Orbán | EUR/HUF | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Abú Dhabí | Globalizace | Fundamentální pozadí | Obchod | Hospodářské politiky | Vývoj na trhu | Riziko | Analytik | Trinity | Nájemné | Právo | JPY | Vývoj EUR/USD | Budapešť | FT | Šok | Nástroj | GBP | Nadšení | Santander | Plyn | Čína | Capital | Know-how | Úrovně supportu | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Gazprom | Pohyby na trhu | COT report | Války | Ukrajina | ASML | WTI | Hurikány | Biliony | Divergence | Evropské centrální banky | Libra | Odborníci | Zóny supportu | Výsledek voleb | Instituce | Forint | Morgan Stanley | Výnos | ČEZ | 256/2004 | Trinity Bank | Rozhovor | Nové sankce | Minulá výkonnost | Ceny energií | GBP/USD | Výběr zisků | Vývoj sazeb | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Zisk | Bank of England | Pokles kurzu | Demokraté | Dovoz | Obchodování | Prezident | Jakub Rochlitz | Evropa | Měna | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Francie | Předpověď | ČEZ dnes | Údaje | Dodávky plynu | Výkonnost indexů | Německý akciový index | Obchody | Růst amerického HDP | Drahý kov | Snížení daní | Obchodní konflikt | ProCent | Roční maximum | SK Hynix | Japonsko | Marže | Společnost XTB | GMT | Situace | Google | Tržby | FOREX | Turecké liry | Signály | Dodavatelský řetězec | Peking | Zvýšení rizika | Ranní komentář | Aliance | HDP | Ekonom | Optimismus | Čínské vlády | Velké téma | Dolar | Euro | Skokový nárůst | Investování je rizikové | JP Morgan | Zpomalení růstu | Etoro | Obchodní bilance | Vyšší inflace | Výprodej | Slovensko | JPMorgan | Měnové unie | Invaze Ruska na Ukrajinu | Zdraví | ČTK | Ztráty | Výhled trhů | Americké firmy | Nakupovat | FOMC | Akcie | Průmyslníci | Société Générale | Výhody | Podniky | Index spotřebitelských cen | Zrychlení růstu | Býčí trend | Světová ekonomika | Evercore | Vývoz | Reuters | Globální ekonomika | Technologie | Prognózy | Maloobchodní tržby v Německu | Kurz | SOK | Daně | Globální růst | Asijské burzy | Jádrová inflace | Pozornost investorů | Panevropský index | Konkurenti | PCE inflace | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Bolest | Investice | Pro investory | Traders | Potenciál | Doporučení pro obchodování | Rally | Investujte | Konkurence | Komunikace | Německý průmysl | Americké futures | Výkonnost indexu S&P 500 | Zisky | tradingeconomics.com | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Zotavení | Turecká měna | Důvěra | Globální hospodářský růst | Americký akciový trh | Ukazatel | Roklen | Měny | Inaugurace | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Odškodné | Rusko | Signál | Kanadský premiér | České firmy | Čtvrtletní výsledky | Mnozí investoři | Tržby v Německu | Eva Zamrazilová | Rozšíření | Technická analýza | Plány | Důležitá data | Brusel | Devizové rezervy | Nikkei | Konvergence | Workshop | ZEW | TIM | Futures na S&P 500 | Energie | Šéf Bílého domu | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Příjmy | Ekonomické dopady | Prodej | Recep Tayyip Erdogan | Zasedání Fedu | Bloomberg | XAU/USD | Capital Economics | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | Růst poptávky | EY | Korekce | Výrazný pokles | Firemní investice | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Index S&P 500 | GDPNow | Hrubý domácí produkt | Přehled | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Krize | Rostoucí trend | HDP USA | Index Nikkei | Příliv kapitálu | S&P 500 | JDE | Spojené království | Světová banka | Mexické peso | Cena | Německo | Krach | Apple | Americký trh | Snížení sazeb | Prime | Ekonomické údaje | Tranzit ruského plynu | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Volby do Kongresu | DAX | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Obchodní válka | Jednotná měna | Zlato | Ekonomika | Odpovědnost | Balkán | Oslabení | Invaze Ruska | Finanční situace | Práce | Úspěch | OMV | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Banky | Buy | Akcie ČEZ | Vlády | Kotace | Malý prostor | Australský index | Šance | Biliony USD | Wall Street | Analýza | Data ze Spojených států | Zlepšení | Japonský index Nikkei | ČR | XTB | Výraznější pokles | CAPEX | Čínské akcie | Dukovany | Pozice | Současná situace | Francouzi | OCI | Pullback | Stoxx | Dluhový strop | Obchodní deficit | Trumpova cla | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Mluvčí | Globální ekonomický výhled | Lednová inflace | Řetězce | Sentiment | Experti | Investoři | Americká ropa | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Obchodní bariéry | Politická krize | Spotřebitelé | Měnový pár GBP/USD | Polsko | Rezistence | Výrobní index PMI | ZEW index | Zpráva COT | Ichimoku | Nařízení | Zavedení eura | Měny rozvíjejících se trhů | Zdražování | Ropy | Struktura | Společnosti z indexu | Pokles poptávky | Americké ekonomiky | USD | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Peso | Tokio | Měnová unie | Viceguvernérka | Federální rezervní systém | Průraz | EDF | Pokles HDP | Propad | Nákupy akcií | Rakousko | Britské libry | Pokles eura | Finanční ztráty | Růst eura | Markets | Mezinárodní spolupráce | Kanada | Nejistota | Dluhový trh | Indexy | Americký dolar | Makro | IFO index | ECB | Velikost pozice | Růst ceny | Měnová politika | Doporučení | Body | Krypto | Holubičí postoj | ROCE | Navýšení | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | Spekulanti | Globální finanční trhy | Prodeje | Akciový trh | USD/JPY | Trump 2.0 | Americké vlády | Bloky | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Země eurozóny | Růst cen průmyslových výrobců | Nákupy zlata | Úřady | Američané | Nízká inflace | Další pokles | COT | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot