Úterý 23. července 2024 16:44
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new

Měnový pár USD/JPY

img

Dolar stoupá v reakci na Trumpův návratový boom

18.07.2024 Americký dolar zažil v úterý posílení na začátku evropského obchodování, čímž se odpoutal od nedávných měsíčních minim. Tento růst byl poháněn rostoucím optimismem trhů ohledně možného návratu bývalého prezidenta Donalda Trumpa do Bílého domu. Trump obdržel nadšené přijetí na republikánském národním sjezdu v Milwaukee a jeho popularita posílila dolarový index.
C:\fakepath\Fintokei-17072024-1.png

Nejlepší obchody měsíce června ve Fintokei

17.07.2024 Ani pozvolnější tržní tempo spojené s letními měsíci nezastavilo naše obchodníky v dosažení úctyhodných výsledků. Pojďte se s námi podívat na ty nejpovedenější obchody za uplynulý měsíc!
C:\fakepath\burza-12072024.jpg

Změna trendu kvůli jednomu číslu?

12.07.2024 Čtvrteční silně očekávaná americká inflační data překvapila příjemným směrem. Spotřebitelské ceny poklesly meziměsíčně o 0,1 %, jádrová složka pak o 0,1 % rostla.
img

Prognóza pro USD/JPY na 10. července 2024

10.07.2024 Měnový pár USD/JPY roste už druhý den poté, co se obrátil od hladiny supportu 160,40. Oscilátor Marlin se otočil směrem vzhůru do kladné oblasti a zdá se, že by cena mohla během několika dní dosáhnout cílové úrovně 163,85. Pohyb vzhůru je však slabý, jelikož objemy obchodů se den ode dne snižují.
img

Jen chystá dvojitý úder

10.07.2024 Podle finanční skupiny Mizuho by Bank of Japan mohla do konce března 2025 dvakrát zvýšit úrokové sazby na 0,5 %, což však jenu nepomůže. S tímto tvrzením si dovolím nesouhlasit. Prolomení rostoucího trendu USD/JPY vyžaduje úsilí z obou stran. Pouhé zpřísnění měnové politiky ze strany BOJ stačit nebude, jak ukázaly události z první poloviny letošního roku. Nicméně do konce prvního čtvrtletí může být sazba federálních fondů o 75–100 bazických bodů nižší než nyní, což rozhodne o osudu amerického dolaru a jenu.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. července pro začátečníky

09.07.2024 K otestování ceny 160,90 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho se USD/JPY propadl o více než 30 pipsů. Zprávy o měnovém agregátu a výrobních objednávkách v Japonsku dnes dynamiku trhu výrazně neovlivnily. Vzhledem k tomu, jak aktivně kupující využívají každou příležitost, když dolar klesá, může mít na vývoj USD/JPY vliv projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Jeho tvrdý postoj již způsobil výrazný pokles japonského jenu a případná prohlášení o zachování rozdílu v úrokových sazbách mezi USA a Japonskem by mohla USD/JPY tlačit k růstu a pár by se mohl vrátit na roční maximum. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\usdjpy-05072024-32-zm.jpg

Připraví USD/JPY long obchod v throwback oblasti?

05.07.2024 Měnový pár USD/JPY se na 4hodinovém grafu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené rezistenci kolem hladiny 158,15, kde dochází ke konfluenci úrovně 61,8 % Fibonacciho retracementu, klouzavého průměru SMA 200, úrovně standartního Pivot Pointu S2 a také rostoucí trendové linie. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné prolomené rezistenci (throwback - nyní support) a následného odražení zpět k vyšším úrovním? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a dojde k prolomení zmíněné konfluenční oblasti s možnou změnou krátkodobého trendu?
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky

25.06.2024 Odpoledne nedošlo k otestování úrovní, na které jsem dříve upozornil. Dnešní zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických ukazatelů poskytly jenu podporu. Výraznějšího výprodeje z ročních maxim jsme se však zatím nedočkali, což zachovalo relativně vysoké šance na krátkodobý růst páru. Nezapomeňte však, že čím výše USD/JPY vystoupá, tím větší je pravděpodobnost měnové intervence BoJ, která povede k pravidelným a prudkým výprodejům na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\trader-fintokei-21062024.png

Trader měsíce: Trading samurai Yusuke z Japonska

21.06.2024 Jak to vypadá, když japonský trader obchoduje s precizností, odhodláním a kázní samuraje? A v čem obchodují jinak Japonci od Čechů či Slováků? To si povíme v dnešním článku.
img

Měnový pár USD/JPY se po poklesu vrátil do růstového pohybu

20.06.2024 USD/JPY zaznamenal silný pokles ze svého 34letého maxima 160,20 po intervenci japonských úřadů na konci dubna. Od té doby se však pár nachází ve stabilním růstovém trendu a pokouší se znovu dosáhnout svých nedávných mnohaletých maxim. Pokud by býčí tlaky přetrvaly, mohla by cena zpočátku otestovat nedávnou rezistenci na úrovni 158,25. Další pokusy o růst by se pak mohly zastavit na úrovni 159,10.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dnes 20. června pro začátečníky

20.06.2024 Během americké seance nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní, takže se neobjevily žádné vstupní body. Jak můžete vidět v grafu, pár USD/JPY vykazoval rostoucí trend. Navzdory všem prohlášením představitelů Bank of Japan o možných změnách měnové politiky nutí značný rozdíl v úrokových sazbách mezi oběma zeměmi obchodníky nakupovat dolar a prodávat jen v naději na vyšší výnosy z carry obchodů. Co se týče dneška, je nejlepší jednat v souladu s trendem a usilovat o proražení ročních maxim, což by mohlo podpořit býčí tendence. Ještě předtím by však bylo dobré získat nějaká dobrá americká data, takže dopoledne bych na silné pohyby nesázel. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 157,72 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru. V důsledku toho měnový pár USD/JPY vzrostl o více než 25 pipsů, avšak cílové hodnoty jsme nedosáhli.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.
img

Prognóza pro USD/JPY na 10. června 2024

10.06.2024 Měnový pár USD/JPY v pátek vzrostl o 115 pipsů pod silným vlivem posilujícího dolaru na základě údajů o počtu pracovních míst v USA. Dosáhl přitom Fibonacciho úrovně 61,8 %.
img

Prognóza pro USD/JPY na 4. června 2024

04.06.2024 Včera se měnový pár USD/JPY propadl o 122 pipsů a dosáhl Fibonacciho hladiny 50,0 % (156,04). Dnes ráno dochází ke korekci směrem vzhůru. Signální linie oscilátoru Marlin opustila svou vlastní formaci klínu a posunula se směrem dolů. Rovněž se propadla pod hranici klesajícího trendového území.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\btc-trading-02062024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie McDonalds

02.06.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, kryptoměnu Bitcoin a akcie McDonalds. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USA a Evropa: vývoj situace na trhu během svátků

28.05.2024 Na závěr pondělního obchodního dne vykázal americký akciový trh pozitivní dynamiku, kterou podpořil silný růst v technologickém sektoru, sektoru veřejných služeb a v segmentu komodit.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\forex-17052024.jpg

Trhy věří poklesu sazeb v USA, kromě jednoho

17.05.2024 Dluhopisoví investoři začali po sérii slabších makroekonomických dat z USA znovu věřit ve snížení úrokových sazeb v letošním roce. Samotná inflace za duben se vyvíjela dle očekávání a stále zůstává vysoko jak na celkové úrovni (3,4 %), tak na té jádrové (3,6 %).
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Prognóza pro USD/JPY na 17. května 2024

17.05.2024 Měnový pár USD/JPY se během dvou dnů nečekaně propadl o 270 pipsů a včerejší spodní stín zasáhl support linie MACD v denním grafu v místě průsečíku s hladinou Fibonacciho retracementu 23,6 %. Poté se rychle vydal směrem vzhůru.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

Prognóza pro USD/JPY na 7. května 2024

07.05.2024 Měnový pár USD/JPY se po šestimístném poklesu snaží zotavit k magnetickému bodu, který v denním grafu tvoří průsečík linií rovnováhy a MACD. Cena směřuje k cílové úrovni 155,75, ale této hranice dosáhne pouze v případě, že se oscilátor Marlin nevrátí od linie nula zpět, ale naopak ji překoná.
C:\fakepath\trading-05052024.jpeg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, akcie Volkswagen a Walt Disney

05.05.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, akcie Volkswagen a Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\japonsko-intervence-03052024.jpg

Bank of Japan vyhrává nad tradery

03.05.2024 Japonský jen prošel tento týden vysokou volatilitou. Celý proces zažehlo rozhodnutí japonské centrální banky Bank of Japan (BoJ) v pátek 26. dubna o ponechání úrokových sazeb na dně v koridoru 0,00 – 0,10 %. Bylo to od japonské měnové autority relativně naivní zhodnocení situace, pokud nezvedla alespoň symbolicky úrokové sazby. Tradeři si totiž tento holubičí krok přeložili jako volnou cestu k útoku na jen. Měnový pár USD/JPY prudce rostl ze 155 jenů za dolar před rozhodnutím BoJ až na dlouholeté maximum 160,20 v pondělí 29.4.
img

Graf dne - USDJPY (02.05.2024)

02.05.2024 Měnový pár USD/JPY dnes po pravděpodobné intervenci Bank of Japan okamžitě umazal značnou část ztrát a nyní získává více než 1 % a vrací se nad hranici 155. Pravda, nejvyšší diplomat japonského devizového trhu Kanda odmítl situaci komentovat a nepotvrdil, že BoJ na trhu intervenovala, zatímco mezi obchodníky se to stalo veřejným tajemstvím.
img

Bank of Japan je v pasti a stále více závisí na postoji Fedu. Přehled vývoje měnového páru USD/JPY

02.05.2024 Japonské orgány zřejmě 29. dubna skutečně provedly měnovou intervenci. Měnový pár USD/JPY se přiblížil k hranici 160, načež rychle klesl na hodnotu 154,50.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní signály pro USD/JPY na období 26.–29. dubna 2024: prodej pod 155,62 (21 SMA – překoupený)

26.04.2024 Měnový pár USD/JPY se obchoduje na úrovni 155,62, nad 7/8 Murray a uvnitř býčího kanálu, který se formuje od 15. dubna. V grafu H1 vidíme, že je japonský jen silně překoupený a je pravděpodobné, že v příštích hodinách dojde k technické korekci a USD/JPY by se mohl dostat na spodní hranici tohoto kanálu kolem 155,18.
img

Prognóza pro USD/JPY na 25. dubna 2024

25.04.2024 Měnový pár USD/JPY míří přímo k cílové úrovni 155,80, přičemž mu zbývá "už jen kousek". Uzavření nad touto úrovní otevře cíl podél linie globálního cenového kanálu na 156,58. Jedná se o formální a slabé známky růstu. Nepodporuje je oscilátor Marlin, který již sedm seancí klesá v úzkém kanálu.
img

Dolar zůstává stabilní, pozornost totiž odvádí úrokové sazby a zisky v USA

23.04.2024 Dolar se po mírném obchodování posunul výše vůči euru a jenu, stabilizujíc se po minulotýdenní volatilitě. Trhy reagovaly na zprávy Fedu o zvyšování úrokových sazeb na delší dobu a posílení Wall Street před výsledky růstových společností s velkou tržní kapitalizací.
C:\fakepath\trading-21042024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie Apple

21.04.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, kryptoměnu Bitcoin a akcie Apple. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Prognóza pro USD/JPY na 17. dubna 2024

17.04.2024 Měnový pár USD/JPY včera překonal silnou rezistenci, kterou představuje zakotvená linie cenového kanálu a cílová hladina 154,25. Jenu se podařilo vyhnout se korekci z této úrovně, avšak riziko hlubokého retracementu se s každou další úrovní rezistence výrazně zvyšuje.
img

Prognóza pro USD/JPY na 9. dubna 2024

09.04.2024 Měnový pár USD/JPY během dvou dnů překonal celé rozpětí cílových úrovní 150,80–151,95. V pátek se cena otočila směrem vzhůru od linie rovnováhy (červeného klouzavého průměru) a od hladiny 150,80. Dnes ráno byla otestována horní hranice rozpětí a zapuštěná linie globálního cenového kanálu (modrá).
img

Měnový pár USD/JPY vytváří dvojitý vrchol

05.04.2024 USD/JPY se po poklesu v blízkosti spodní hranice bočního pásma na konci března postupně posouvá výše a krátce se dotkl úrovně 151,01. Ve středu se ceny dostaly až na 151,94, než opět oslabily. Vzhledem k tomu, že 20denní i 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) číhají pod cenovou akcí, však stále existuje možnost, že se v blízké době pokusí o nové proražení nad hranici 152,00. Při pohledu na ukazatele hybnosti vysílá stochastický oscilátor na pozitivní signály.
C:\fakepath\usdjpy-04042024-30-zm.jpg

Připravuje se USD/JPY na změnu trendu?

04.04.2024 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trojúhelníku kolem hladiny 151,60 a aktuálně se nachází poblíž supportu zmíněné formace. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového trendu. Dojde tedy k průrazu zmiňovaného supportu a změny trendu nebo se naopak dočkáme odrazu vzhůru a dalšího otestování klíčové rezistence poblíž psychologické hladiny 152,00?
img

Investoři se připravují na forexové intervence Bank of Japan. Přehled vývoje USD/JPY

03.04.2024 Bank of Japan 2. dubna zveřejnila kompletní soubor údajů o březnovém indexu Tankan, který je důležitý z hlediska hodnocení výhledu inflace. Jak vyplývá ze zveřejněných údajů, výrobní ceny produkce ve třech odvětvích nejvíce ovlivněných inflací rostly. To by bylo špatné znamení pro každou zemi, nikoli však pro Japonsko, které se obává návratu deflace.
C:\fakepath\forex-sezonnost-02042024.png

Sezónnost na FOREXu

03.04.2024 Na začátku měsíce je vhodné se podívat na sezónní vlivy, které ovlivňují forex už přes 50 let od doby, kdy se rozpadl Brettonwoodský měnový systém roku 1971, a začala éra moderního měnového trhu. Bavíme se samozřejmě o historických průměrech a každý jednotlivý měsíc se od něj může odchýlit. K vytvoření úspěšné obchodní strategie je proto třeba tyto sezónní pohyby zkombinovat s další analýzou. Každopádně tyto sezónní tendence jsou velmi zajímavé, a proto se jim budeme v dnešním článku věnovat.
img

Prognóza pro USD/JPY na 28. března 2024

28.03.2024 Měnový pár USD/JPY nadále konsoliduje mezi úrovněmi 150,80 a 151,95. Čas zde hraje na straně dolaru, protože délka konsolidace na vrcholech zvyšuje pravděpodobnost dalšího růstu. Kromě toho se oscilátor Marlin pohybuje vpravo v oblasti rostoucího trendu.
C:\fakepath\usdjpy-26032024-30-zm.jpg

USD/JPY na supportu symetrického trojúhelníku, bude následovat růst?

26.03.2024 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje support symetrického trojúhelníku. U klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200 dochází k překřížení, což může naznačovat další růst. Také indikátor Stochastic signalizuje přeprodané podmínky, což značí možnou vyčerpanost medvědů. Dočkáme se tedy odrazu od supportu a posílení k vyšším úrovním, nebo naopak dojde k průrazu zmiňovaného supportu trojúhelníku a poklesu níže?
C:\fakepath\forex-25032024.jpg

EUR/USD silně koreluje s tímto indikátorem

25.03.2024 Eurodolar se už více než 15 měsíců obchoduje v relativně úzkém koridoru 1,04 – 1,13. Tradeři se nemohou opřít o žádný trend, rozdíl v úrocích mezi eurem a americkým dolarem je také minimální. Nejobchodovanější měnový pár světa tak už delší dobu nedává příliš příležitostí pro poziční obchodníky, pohyby jsou v rámci měsíců tak malé, že poplatky tvoří vyšší procento z případného zisku, než tomu bylo dříve.
img

USD/JPY: obchodní scénáře na 25. března 2024

25.03.2024 Poté, co minulý týden dosáhl lokálního maxima 151,86, se dnes měnový pár USD/JPY již třetí obchodní den v řadě drží v pásmu mezi úrovněmi 150,30, 151,00 a 151,80.
C:\\fakepath\\fed-22032024.jpeg

Centrální banky rozhýbaly forex a pomohly akciím

22.03.2024 Tento týden byl velice výživný na rozhodnutí světových centrálních bank a nebyla nouze o překvapení. Zatímco v Japonsku a Turecku se sazby zvyšovaly, v Česku a Švýcarsku se úroky snížily. Americký Fed i norská centrální banka nechaly nastavení měnové politiky beze změny.
img

USD/JPY. Zahráváme si s ohněm: jen se nachází v rizikové zóně

21.03.2024 Měnový pár USD/JPY se řítil směrem k hodnotě 152. Výsledek březnového zasedání Bank of Japan japonské měně nepomohl: obchodníky zklamalo holubičí zvýšení úrokových sazeb, tón doprovodného prohlášení a postoj Uedy. Ve skutečnosti pár aktivně rostl již před zasedáním, ale po oznámení rozhodnutí BoJ se kupující USD/JPY vrhli vpřed a stanovili nová lokální cenová maxima.
C:\fakepath\usdjpy-19032024-30-zm.jpg

USD/JPY na klíčové rezistenci, medvědi jsou na pozoru

19.03.2024 Měnový pár USD/JPY na 1hodinovém grafu testuje klíčovou rezistenci kolem psychologické hladiny 150,50, která se nachází poblíž dlouhodobých maxim. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné rezistence a změny trendu nebo naopak dojde k průrazu a dalšímu růstu?
img

Forex: Exit Bank of Japan z politiky záporných sazeb bez dopadu na EUR/USD

19.03.2024 Avizovaný exit Bank of Japan z politiky záporných sazeb a zrušení kontroly výnosové křivky (a zároveň ukončení nákupů ETF) sice mělo dopad na měnový pár USD/JPY, ale jen minimálně se křížově projevilo na páru EUR/USD. Od BoJ se zřejmě čekalo poněkud více, neboť japonský yen po rozhodnutí centrální banky oslabil a rovněž dopad na globální trhy dluhopisů byl prozatím minimální. Dodejme, že BoJ zvýšila základní sazbu do pásma 0-0,1 %, přičemž ne zcela opustila režim kvantitativního uvolňování (stále hodlá nakupovat vládní dluhopisy v objemu cca 40 mld. USD měsíčně). Eurodolar se tak i nadále může připravovat na zítřejší zasedání Fedu, přičemž dnes budou ve hře jen data druhé až třetí kategorie (německý index ZEW či udělená stavební povolení v USA).
img

USD/JPY: BoJ poprvé po 17 letech zvýšila úrokové sazby, ale jen stále zlevňuje

19.03.2024 Japonská centrální banka se po březnovém zasedání konečně rozhodla učinit první krok k normalizaci své měnové politiky. Poprvé od roku 2007 regulátor zvýšil úrokovou sazbu, čímž ukončil éru záporných sazeb – japonská centrální banka byla poslední centrální bankou, která udržovala ultra uvolněnou měnovou politiku. Nelze však říci, že by skončila éra měkké měnové politiky: Bank of Japan v podstatě odstranila přívlastek "ultra", ale zachovala akomodační měnové prostředí.
img

Prognóza pro USD/JPY na 18. března 2024

18.03.2024 Měnový pár USD/JPY překonal rezistenci cílové úrovně 148,82. Aktuálně je na půli cesty k cílové úrovni 149,72. Jakmile tuto úroveň překoná, může zaútočit na důležitou hranici 150,80.
C:\fakepath\japonsko-15082024.jpg

Konec záporných sazeb?

15.03.2024 Je až neuvěřitelné, že Japonsko prošlo celou inflační epizodu posledních 2 let se zápornými úrokovými sazbami. Tato stagnující ekonomika se zakořenělou deflací zkrátka čekala, až globální tlaky nastartují dostatečně i japonské cenovky a mzdy.
img

BREAKING: USDJPY ztrácí, protože japonský jen posílil díky růstu mezd

15.03.2024 Japonský jen posiluje a měnový pár USD/JPY se opět zvýšil poté, co tisková agentura Kjódó informovala o vyjednaném 5% zvýšení mezd japonskými odbory. Obchodníci se obávají, že vyjednávání o rengo by mohlo být chybějícím kamínkem pro BoJ v případné změně politiky. JIJI tlumočila, že Bank of Japan nyní provádí finální analýzy, jak opustit éru záporných úrokových sazeb.
img

USD/JPY: jen spadl do jemu důvěrně známé pasti

12.03.2024 Měnový pár USD/JPY se minulý týden po dvou týdnech, kdy se pohyboval v rozmezí, prudce propadl. Dva týdny se obchodníci v klidu pohybovali na úrovních mírně nad 150. Pullbacky ve směru dolů vystřídaly býčí impulsy – cena se stabilně pohybovala v kruhu. Dne 5. března však vzali moc do svých rukou prodávající USD/JPY. Jen během několika dní stáhli cenu o 400 pipsů dolů. Dnes pozorujeme korekci, ale o obnovení býčího pohybu je zatím předčasné hovořit. Takové předpovědi jsou dokonce nebezpečné: vždyť pokud index spotřebitelských cen, který bude v USA zveřejněn na začátku americké seance, nebude na straně dolaru, mohou se iniciativy opět chopit prodávající.
img

Vlnová analýza měnového páru USD/JPY na 12. března: Vytváří se silný medvědí impuls – příznivé období pro prodej

12.03.2024 Podle aktuálního grafu měnový pár USD/JPY dokončil globální aktivní vlnu (W) v rámci potenciální dvojité cik-cak vlny (W)-(X)-(Y). Vlna (W) měla podobu standardní cik-cak vlny A-B-C. Na posledním segmentu grafu pozorujeme vývoj nového medvědího trendu.
C:\fakepath\usdjpy-08032024-30-zm.jpg

USD/JPY poblíž rezistence trendového kanálu, čeká nás další pokles?

08.03.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu momentálně přiblížil k rezistenci klesajícího trendového kanálu, která se nachází v blízkosti psychologické hladiny 148,00. Dočkáme se nyní odražení od zmíněné rezistence a bude pokračovat klesající trend? Nebo se naopak dočkáme prolomení rezistence směrem vzhůru s následnou změnou krátkodobého trendu?
img

USD/JPY H4 | Býčí obrat

06.03.2024 Měnový pár USD/JPY vykazuje potenciál pro obrat býčího trendu, jak naznačuje analýza klíčových úrovní supportu a rezistence:
C:\fakepath\usdjpy-05032024-30-zm.jpg

USD/JPY poblíž rezistence obchodního pásma, bude následovat pokles?

05.03.2024 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu momentálně přibližuje směrem k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 150,75. Bude tento měnový pár nadále pokračovat v posilování a dočkáme otestování zmíněné rezistence, kde by následně mohli převzít kontrolu opět medvědi?
C:\fakepath\usdjpy-01032024-30-zm.jpg

Prolomí nyní USD/JPY rezistenci obchodního pásma?

01.03.2024 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu přibližuje zpět k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 150,80. Bude tento měnový pár pokračovat v posilování a dočkáme se prolomení vyznačené rezistence s následným růstem k vyšším hodnotám? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma?
C:\fakepath\usdjpy-28022024-30-zm.jpg

USD/JPY připravil short obchod na rezistenci obchodního pásma

28.02.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu odráží směrem dolů od rezistence obchodního pásma kolem hladiny 150,80, která zároveň koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní se Stop-Lossem nad zmíněnou rezistencí tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na support obchodního pásma kolem hladiny 150,20.
img

USD/JPY: Zpráva o inflaci v Japonsku může být příčinou zvýšené volatility

26.02.2024 Měnový pár USD/JPY se již druhý týden v řadě drží nad hranicí 150,00. Korekční pullbacky jsou minimální a spíše formálního charakteru. Pár je uvězněn v rozmezí 150,30–150,70 a tato skutečnost narušuje přímočarou obchodní strategii kupujících USD/JPY (dlouhé pozice při pullbacku směrem dolů).
C:\fakepath\usdjpy-16022024-22-zm.png

USD/JPY v klíčové S/R zóně, čeká nás další růst?

16.02.2024 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 150,20. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám nebo se naopak dočkáme oslabení a otestování nižších úrovní?
C:\fakepath\usdjpy-15022024-22-zm.png

Long příležitost na USD/JPY

15.02.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje poblíž supportu rostoucí trendové linie kolem psychologické hladiny 150,00. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné trendové linie a bude pokračovat rostoucí trend nebo dojde k průrazu a otestování nižších úrovní? Nicméně, mezi cenou tohoto měnového páru a indikátorem Stochastic se zde současně vytvořila býčí divergence, další pokles tak může být limitován.
img

USD/JPY: Býčí nálada přetrvává, zatímco jen nadále ztrácí půdu pod nohama

09.02.2024 Měnový pár USD/JPY se po delším rozmýšlení nakonec rozhodl zaútočit na 149. hodnotu. Stalo se tak po týdnech obléhání, takže současný impuls směrem vzhůru je třeba vnímat jako důkladný průzkum.
C:\fakepath\usdjpy-08022024-22-zm.png

Prodejní příležitost na měnovém páru USD/JPY

08.02.2024 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 148,80. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu kolem hladiny 147,80? Nebo se naopak dočkáme prolomení zmíněné rezistence a budeme postupně posilovat k vyšším úrovním?
C:\fakepath\usdjpy-02022024-22-zm.png

USD/JPY hledá směr v klesajícím trojúhelníku, příprava na breakout

02.02.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje přibližně uprostřed klesajícího trojúhelníku. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového trendu. Tradeři tak nyní mohou vyčkávat na jasný průraz jedním směrem.
C:\fakepath\usdjpy-18012024-22-zm.png

USD/JPY se přiblížil k nákupní oblasti

18.01.2024 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 147,65, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Dočkáme se odražení zpět k vyšším hodnotám a bude pokračovat rostoucí trend nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a otestování nižších úrovní?
C:\fakepath\usdjpy-16012024-22-zm.png

USD/JPY je v silném trendu, potřebuje však korekci

17.01.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje v rostoucím trendu. Aktuálně dochází k otestování vyznačené úrovně standartního Pivot Pointu R1 kolem hladiny 147,75. Dočkáme se nyní oslabení zpět k supportu trendové linie, kdy by se následně mohli pět dostat ke slovu býci? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu.
C:\fakepath\trader-15012024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY a akcie Meta a Moderna

15.01.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY a akcie Meta a Moderna. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\usdjpy-11012024-22-zm.png

USD/JPY se přiblížil k supportu trendové linie

11.01.2024 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje poblíž supportu rostoucí trendové linie kolem hladiny 145,45, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné trendové linie a bude pokračovat rostoucí trend nebo dojde k průrazu a otestování nižších úrovní?
C:\fakepath\usdjpy-26122023-15-zm.png

USD/JPY hledá nový trend

26.12.2023 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu konsoliduje v obchodním pásmu a nyní se nachází přibližně uprostřed zmíněného pásma. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k rezistenci obchodního pásma nebo se naopak dočkáme oslabení a otestování supportu kolem psychologické hladiny 142,00?
C:\fakepath\20223-25122023.jpg

Rok 2023 na finančních trzích

25.12.2023 Uplynulý rok si investoři užívali relativní zklidnění. Po covidu, čipové krizi, akutní fázi ukrajinské války a navazujícímu energetickému a inflačnímu šoku se za posledních 12 měsíců začal ekonomický i politický vývoj vracet blíže k normálu. Když přimhouříme oči nad Blízkým východem, dalo by se říct, že se 20. léta vrací do předcovidových „business as usual“.
C:\fakepath\usdjpy-19122023-22-zm.png

USD/JPY se přibližuje k prodejní oblasti

19.12.2023 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu přibližuje k rezistenci klesající trendové linie kolem psychologické hladiny 144,50. Dočkáme se tedy posílení do zmíněné oblasti rezistence a následného odrazu zpět k nižším úrovním nebo naopak dojde k průrazu a změně krátkodobého trendu?
C:\fakepath\usdjpy-13122023-22-zm.png

Příležitost pro medvědy na páru USD/JPY

13.12.2023 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci trendové linie kolem hladiny 145,85, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se tedy odrazu od rezistence trendové linie a bude pokračovat klesající trend? Nebo naopak dojde k průrazu směrem vzhůru a zahájení krátkodobého rostoucího trendu?
C:\fakepath\eurusd-tydenik-11122023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (11.12.2023)

11.12.2023 V minulém týdnu jsme se dočkali velmi ziskového obchodu, na který jsem dopředu upozornil v mém týdenní komentáři zde. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu (vše najdete níže na grafech popsáno), což znamenalo aktivaci prodejního sell (short) obchodu, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu (+50 pips). Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
C:\fakepath\trader-07122023-59-zm.png

Forex: USD/JPY kolabuje, padá o 500 pips

07.12.2023 Japonský jen dnes velmi prudce posiluje a tím kolabuje měnový pár USD/JPY, který padá volným pádem a oslabuje o více než 500 pips. Japonský jen těží ze známek, že se blíží konec mimořádně uvolněné měnové politiky v Japonsku.
C:\fakepath\usdjpy-23112023-22-zm.png

Prodejní příležitost na USD/JPY?

23.11.2023 Měnový pár USD/JPY se na 4hodinovém grafu aktuálně odráží od klíčové S/R zóny kolem psychologické hladiny 150,00, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200 a také s již dříve prolomenou rostoucí trendovou linií (dříve support – nyní rezistence). Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí swingová minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\trader-19112023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, index DAX a akcie Apple

19.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, index DAX a akcie Apple. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\japonsko-16102023.jpg

Intervence na japonském jenu

16.10.2023 Měnový pár USD/JPY se po roce znovu přiblížil k hranici 150 japonských jenů za americký dolar. Tato hranice loni přiměla japonskou centrální banku (BoJ) k akci. Tehdejší intervence na podporu jenu i následné zvýšení limitu pro výnosy 10letých domácích vládních dluhopisů vedly k výraznému poklesu měnového páru USD/JPY.
C:\fakepath\istockphoto-577968602-612x612.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, akcie Procter & Gamble a zemní plyn

11.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, akcie Procter & Gamble a zemní plyn. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\usdjpy-06102023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY testuje prolomenou rezistenci trendového kanálu

06.10.2023 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu testuje již dříve prolomenou rezistenci (throwback- nyní support) klesajícího trendového kanálu. Dočkáme se odrazu (throwback) od již zmíněné proražené rezistence (nyní support) a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám? Nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu medvědi a oslabíme zpět do trendového kanálu? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpy-21092023-13-zm.png

Forex: Throwback a další růst na USD/JPY?

21.09.2023 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti rezistence, která koresponduje s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 100. Indikátor Stochastic zároveň signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího růstu. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné proražené rezistenci (throwback - nyní support) a následného odražení zpět k vyšším úrovním?
img

Graf dne - USDJPY (11.09.2023)

11.09.2023 Začátek nového obchodního týdne odstartoval poměrně svižně díky komentáři guvernéra BoJ Uedy, který poprvé otevřeně zmínil možnost zavedení mírně jestřábích měnových opatření, a tedy opuštění pásma záporných úrokových sazeb.
C:\fakepath\usdjpyM15-25082023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY se odráží od klíčové rezistence

25.08.2023 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu odráží směrem dolů od vyznačené oblasti rezistence kolem hladiny 146,20, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné rezistence a poklesu níže? Nebo dojde k průrazu směrem vzhůru a posílíme k vyšším hodnotám? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpyM15-16082023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY testuje rezistenci symetrického trojúhelníku

16.08.2023 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu aktuálně testuje rezistenci symetrického trojúhelníku. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového krátkodobého trendu. Dojde tedy k průrazu zmiňované rezistence nebo se naopak dočkáme odrazu a následného poklesu zpět směrem k supportu formace? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\akcie-10082023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár USD/JPY a akcie Apple a Baidu

10.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY a akcie Apple a Baidu. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\usdjpyM15-10082023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY se přibližuje k supportu trendové linie

10.08.2023 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní v rámci korekce předchozího růstu se přibližuje zpět k supportu rostoucí trendové linie, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dočkáme se tedy oslabení k již zmíněné trendové linii a následného odražení zpět vyšším hodnotám?
img

Graf dne - USDJPY (08.08.2023)

08.08.2023 Japonská centrální banka (BoJ) upřesnila, že její nedávná úprava výnosové křivky, oznámená 28. července, měla za cíl udržet současnou uvolněnou měnovou politiku, nikoli naznačit její normalizaci. BoJ umožnila, aby se výnosy desetiletých japonských vládních dluhopisů obchodovaly nad úrovní 0,5 % flexibilním způsobem, čímž se odchýlila od přístupu striktního omezení. Navzdory globálnímu očekávání normalizace politiky v důsledku rostoucích mezd a inflace zůstává BoJ opatrná a zpochybňuje, zda je růst inflace způsoben poptávkou a je dostatečně trvalý, aby překročil 2 %, což naznačuje, že změna směru politiky není na spadnutí.
C:\fakepath\usdjpy-07082023-13-zm.png

Forex: USD/JPY se odráží od úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu

07.08.2023 Měnový pár USD/JPY se na 1hodinovém grafu odráží směrem vzhůru od úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu kolem hladiny 141,65, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům? Nebo se naopak dočkáme oslabení a otestování nižších úrovní? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, což značí možnou vyčerpanost býků.
C:\fakepath\sp500-06082023.jpg

Technická analýza akciového indexu S&P500 a vybraných měnových párů

06.08.2023 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Akciový index S&P 500 zahájil korekci rostoucího trendu. To může mít vliv na vývoj ceny dolaru a jeho měnových párů. Cena měnového páru USD/CAD se nachází na rozhodující S/R úrovni a na denním grafu měnového páru USD/JPY se dokončila ukázková jednoduchá korekce.
C:\fakepath\usdjpy-02082023-15-zm.png

Intradenní obchodování: Pullback a další pokles na USD/JPY?

02.08.2023 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu v rámci korekce předchozího poklesu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti supportu (nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 142,60, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu a také s klouzavým průměrem SMA 200. Dočkáme se posílení do této zmíněné oblasti (pullback) a následného odražení zpět k nižším úrovním? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, mohli bychom tak vidět korekci předchozího poklesu.
C:\fakepath\forex-01082023.jpg

Velká analýza USD/JPY

01.08.2023 Měnový pár USD /JPY vykázal v roce 2022 rychlý růst a dosáhl maxima 152 japonských jenů za 1 americký dolar. V letošním roce tento pár nadále vykazuje vzestupný trend s cílem překonat svůj předchozí vrchol.
C:\fakepath\nebe-peklo-forex-310172023.jpg

Nebe a peklo forexu

31.07.2023 Mezi hlavními měnami nenajdeme od covidové pandemie rozdílnější vývoj než ten mezi mexickým pesem a japonským jenem.
C:\fakepath\usdjpy-28072023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY provází extrémně volatilní obchodování

28.07.2023 Měnový pár USD/JPY na 15minutovém grafu provází extrémně volatilní obchodování a trh se nyní pohybuje kolem vyznačené klesající trendové linie, kde zároveň došlo k návratu ke klouzavým průměrům SMA 100 a SMA 200, které slouží jako dynamická rezistence. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a bude pokračovat klesající trend? Nebo se naopak dočkáme průrazu a posílení k vyšším hodnotám? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpy-26072023-13-zm.png

Forex: USD/JPY testuje klíčový support

26.07.2023 Měnový pár USD/JPY na 1hodinovém grafu testuje klíčový support kolem psychologické hladiny 141,00, kde dochází ke konfluenci rostoucí trendové linie, úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu a také klouzavého průměru SMA 100. Dočkáme se zde odrazu vzhůru, kde trh půjde otestovat předchozí swingová maxima? Nebo naopak dojde k průrazu a oslabíme na nižší úrovně? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.
C:\fakepath\usdjpyM15-13072023-13-zm.png

Intradenní obchodování: USD/JPY se obchoduje v klesajícím trendu

13.07.2023 Měnový pár USD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje v klesajícím trendu a nyní v rámci korekce předchozího poklesu se postupně vrací zpět směrem k vyznačené klesající trendové linii, která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dočkáme se posílení k již zmíněné klesající trendové linii a následného odražení zpět k nižším úrovním?
C:\fakepath\usdjpy-12072023-13-zm.png

Forex: Throwback a další růst na USD/JPY?

12.07.2023 Měnový pár USD/JPY na denním grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast rezistence (throwback - nyní support), která koresponduje s úrovní 38,2 % Fibonacciho retracementu. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Praporkové formace | Krátký obchod na forexu | Forex očima tradera | Zisk na obchodu | Obchodní pásmo | Vyhledávání obchodních příležitostí | Uvolněné měnové politiky | Vývoj celkové i jádrové inflace | Obchod tradera | Marlin | Hlava a ramena | Range Trading Strategy | Zásoby zemního plynu | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Světové akcie | Dukascopy | Války | Vývoj | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Údaje z USA | Češi | Rychlé zisky | Pokračování klesajícího trendu | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | Panevropský index | Globální růst | Medvědí Outside Bar | EUR/CAD | Take Profit | Forex.cz | EUR | Spotřebitelské výdaje | Outperform | Pokračování růstu | Standard & Poor's | Jestřábí tlak | Přemýšlení | Finanční ústav | Brokeři | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Hlavní úrokové sazby | Ceny akcie Netflix | Salesforce | Měnový report | Surová ropa | Automobilový sektor | Velká analýza | Výkyvy | Itálie | Obchodování v New Yorku | Ukončení pozice | Stoxx | Kurz eura k libře | Dolar australský | Rozšíření úrokového diferenciálu | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Akcie společnosti Cisco | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | USD CAD | Pip | Nákupy z Ruska | Fibonacci projekce | Očekávání | Korelace | Jüan | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Ceny kryptoměny | Medvědí trend | Evropské centrální banky | Nikl | Posuvný Stop | Uvolněné měnové | Býčí pattern | Swingy | Finance Yahoo | EUR USD | Úrokové sazby v USA a Evropě | AUD/NZD | EUR/JPY | Extrémně volatilní | Ceny akcií McDonalds | Vývoj ceny zlata v USD za unci | EURJPY | Skrytá medvědí divergence | Příležitost k nákupu | Trh práce | PCE inflační index | Trading Contest | ANZ Bank | Pro investory | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | eFXnews | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Diverzifikace | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Japonské firmy | Devon Energy | Posílení | Oslabování měny | Přesnost | Norges Bank | Sezónní pohyby | Cyklus zvyšování sazeb | Trading nastavení | ADP report | Růst amerického dolaru | Limit order | Stoxx Europe 50 | Vývoj spreadu | Ifo | Japonské akcie | Nejistoty na finančních trzích | Úspěšnost strategie | Evropská komise (EK) | Změny krátkodobého trendu | Prognózy | Vývoj jádrové inflace v USA | Britská libra | Intervence | Reakce akciového indexu | Trend oslabování | Experti | LSEG | Chování | Rekord | Americký inflační report | Bitcoiny | Obchodování pomocí Price Action | Akcie Baidu | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | StoneCo | Čtyřhodinový graf | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | Halving | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | Rezistenční pásmo | Obchodování cenových pásem | Akcie Walt Disney | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Spotřebitelé | Údaje o hrubém domácím produktu | Čínský úřad | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Zajímavé zhodnocení | Vstup do trhu | Neckline | Začít vydělávat | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Vývoj měnového páru MXN/JPY | Příprava na breakout | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Lagardeová | Průměrné mzdy | Cenné papíry | Kurz pro pokročilé tradery | Výnos | Nákupy státních dluhopisů | Brent | Měnový systém | IHNED | Sazby v USA a Evropě | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Finanční podmínky | Uzavření příměří | Americký akciový trh | Měny na forexu | Vývoj na trzích | SMA | Medvědí Pin Bar | USMCA | Vzdělávání | Šéf Fedu | FX Strategy Research | Technický indikátor | Intel Corporation | Index DOW | Import | Bankrot Řecka | Styl obchodování | Poměr PE | Německý akciový index DAX | Exchange | Forexový trh | Investiční strategie | Státní dluh | Výsledkové období | Kontrakty | INR | Akcie RWE | Strach | Co je to hedging? | Inflační index | Market moving | Swapové body | Index spekulativního sentimentu | Načasování intervencí | Škoda | Coinmarketcap.com | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Pattern dvojitý vrchol | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Posílení české měny | AI | Struktura ceny | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Investovat | Úrokové zhodnocení | Projekce | Kontrakce | Růst měnového páru | Peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Fibonacciho čísla | FTX | Měnověpolitické zasedání Fedu | Měnová opatření | Rates and Currencies Research | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Americká ropa | Lukáš Voženílek | Překřížení klouzavých průměrů | Doporučení k obchodování | Prognóza | FTSE 100 | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Bezpečné přístavy | Měnová politika Fedu | VIP zóna | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Adani | Long obchod | Downside | Amgen | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Standardní býčí divergence | Představitelé ECB | Ropa WTI | Vzácné kovy | Konfluence | Odborový svaz | Dragonfly Doji | Relativní zklidnění | CIBC | Brexit | ZEW index | Proticovidové lockdowny | Kontrakty na ropu | Depreciace | Dolar dnes | Evropské burzy | Vývoj kurzu EUR/CZK | Pozornost investorů | Burzy | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | USD/BRL | Americké ekonomiky | Resistence | Kapitál | Lower Highs | Býčí divergence | Mizuho Corporate Bank | Béžová kniha | Cestování | Vývoj jádrové inflace v Japonsku | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Broker | The Economist | Graf komodity | Proražení | Záchranný fond | Cenové úrovně | Dodávky na trh | USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Vývoj devizových rezerv | Export | Forex training | Banka Goldman Sachs | Typ ropy | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Akcie společnosti Moderna | GBP/JPY | Americká ropa WTI | Ziskové obchodování komodit | Ceny akcie Baidu | Analýza USD | Tržní volatilita | Vývoj ceny zemního plynu | Cena americké ropy | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Trpělivost | Na burze | Dukascopy Bank | Ceny akcií Meta | Šok | ČSOB | Inside Bar | Evropská inflace | Trh s ropou | Měsíční futures report | Regulace | GBP/CHF | Home office | Vývoj ceny akcií | Bezpečná měna | Obchodní signály | Nemovitostní fondy | Pokles kurzu | První rezistence | Američtí centrální bankéři | Úroková sazba | Payouty | TJX Companies | Cenné kovy | Alpari | Index volatility CBOE | Index ISM ve službách | Čekající příkazy | Ekonomiky | Tovární objednávky | Zvyšování sazeb Fedu | Největší společnosti | Spekulovat | MT5 Supreme Edition | Swapy | Cenové tlaky | CashFlow | Tiff Macklem | P.A. | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Psychologické hladiny | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vnímání rizika | Středoevropské měny | Tlak na USD | Dvojitý vrchol | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Agentura Kjódó | Akcie společnosti Intel | Dovoz | Nejlepší obchody měsíce | Admirals | Caterpillar | MT5 | Základní úroková sazba | Obchodování na finančních trzích | Nejúspěšnější obchod | Penzijní fondy | Nikkei | Pro tradery | Energie | Cenové pohyby | 1 milion | USD EUR | Výrobní ceny | Komoditní | Commodity Channel Index | Kvalitní obchodní signál | First Solar | Doji | Tržní reakce | Vývoj meziroční inflace | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Minimální mzda | Zasedání Bank of Japan | Rekordní maxima | Rovnováhy | Přehled měnového páru | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Daily Price Action | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Válka na Ukrajině | Euforie | Členka rady guvernérů | Makrodata | Jestřábí postoj | Sell Limit | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Rizikovost | Portfolio | Myšlení | Britský ministr financí | Západní společnosti | Globální ekonomiky | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Dolar roste | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | Moderna | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Index PPI | Jádrový index | Dovoz ropy | Zisk | EUR/AUD | Peso | APA | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Nerozvážnost | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Průmyslové objednávky | Údaje o průmyslové výrobě | Posilování amerického dolaru | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Nová prognóza | Bank of England | CAC 40 | Vývoj ceny akcií Moderna | Vývoj sazeb | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Co bude dál? | Boom | Růst cen ropy | Nastavení úrokových sazeb | Úvěrové krize | Institucionální objednávky | Skupina OPEC+ | Australská měna | ADR | Makrokalendář | Meziroční vývoj jádrové inflace v Japonsku | Signál pro býky | Akcie společnosti Tesla | Inflace v květnu | Kurz jenu | Ochota riskovat | Trader měsíce | Kolísání cen | Analýzy | Monex USA | Nejziskovější akcie | Žádný výnos | Slevy | Přeprodaný trh | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Pandemie COVID | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Demokraté | Prolomení rezistence | Ekonomická situace | Německý DAX | Hlavní události | Patria | Anglie | Tradiční odvětví | Ceny Bitcoinu | Tržní podíl | UnitedHealth Group | Evropské trhy | TRY | Člen představenstva | eSports | Úrok | Obchodní příležitost | Vývoj ceny akcie Apple | Jednotná evropská měna | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | Půl milionu | Akcie Nike | Opční bariéry | Obchodní plán | Vývoj ceny akcií McDonalds | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Akcie McDonalds | Zpráva | P/E | Apple | Loonie | Prémie | Oblast rezistence | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Covid | Rotace | Ekonomické dopady | Formace Hammer | Bezpečný přístav japonský jen | Index CRB | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | RoboMarkets | S&P | Oslabování dolaru | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | Oslabování japonského jenu | Handelsblatt | Rok 2024 | Parabolic SAR | USD/JPY - sezónnost | Obchodování | Rizikovější měny | Výrazné cenové pohyby | Zasedání Fedu | Cena Big Macu | Josef Lukáč | Tisková konference ECB | Sankce namířené proti Rusku | Obchodování komodit | Breakout strategie | Buy obchod | Meta | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Jádrová inflace v Japonsku | Oznámení | GBP | České koruny | Korekční pohyb | Management | Důvěra investorů | Posilování eura | ZEW | Obchodní týden | Admiral Markets | Budoucnost | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Nástroje technické analýzy | Japonská vláda | Zpomalení ekonomického růstu | Historický vývoj | Eurostat | S/R zóna | Předpověď | Zprávy | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | Doporučení | Krach burzy | Týdenní shrnutí | Murray | Dolary | Vysoký přebytek | Denní minima | Měny vyspělých zemí | BREAKING | Zemědělské komodity | Růst inflace | Turecká lira | Equity | Projev Jeroma Powella | CCI | Investiční banka | Situace okolo koronaviru | Averze k riziku | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | Occidental Petroleum | Index Stoxx 600 | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Japonské ministerstvo financí | Evropské akcie | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Měsíční report | Evropská dluhová krize | Měnová politika americké centrální banky | Korekce na rizikových aktivech | Atraktivita americké měny | xStation | Platební bilance | Overlap | Společná evropská měna | Intradenní obchodování | Vyhlídky | Firmy | CZ | NATO | MT4 Supreme Edition | Bitcoin | Index cen domů | Medvědí divergence | Automobilky | Alstom | Nástroj | Výsledky | HUF | Ekonomické oživení | Žádný trend | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Futures | Supreme Edition | Sázka | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Broadening formace | Kvalitní Money Management | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Spotové ceny | TIM | Supportní oblasti | Carry trade | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Carnival | René Remšík | Odhady trhu | Silný dolar | Australský dolar | Instrument | Cena akcií společnosti Volkswagen | Retracement | Uplynulý rok | Evropský statistický úřad Eurostat | Koruna | Komoditní měny | Hlavní úrokové sazby v Japonsku | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Cukr | Technické ukazatele | Výrazný pokles | Vychýlení kurzu | Bossa.cz | Podpora | Kupující | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Záporné reálné úrokové sazby | SAE | Ekonomické události | SSI index | Cena akcií společnosti | DMA | Objem | Propad | Zvyšování mezd | Obavy z recese | Dumb money | Výkonnost | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Oslabení měny | Údaje | Pokles ceny | Asie | Ceny akcií Walt Disney | Akcie Volkswagen | Leva | Pokračování rostoucího trendu | Očekávání analytiků | Alibaba | Adani Group | Trendová čára | US dollar | DPA | Regulátor | Shortovat | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Kanada | Průmyslová výroba | Ceny bitcoinu v USD | Šéf centrální banky | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Ukazatel inflace | Vývoj meziroční inflace v Japonsku | Ropa Urals | Nákup aktiv | Obchody | Průraz | Cena plynu | GBP/USD - sezónnost | Deficit | Intervence ČNB | Brettonwoodský měnový systém | Graf | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Plyn | Forexové intervence | Cenová hladina | Vývoj Big Mac indexu | Ropa Brent | Akciový index | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | HDP USA | ING Global Markets Research | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Nájmy | tradingeconomics.com | Přijetí | Průměrný měsíční pohyb | Evropa | Jackson Hole | Three Black Crows | OPEC | Short | Pár EUR/USD | Schlumberger | Neutrální výhled | Index výrobních cen | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Eurodolar | Medián | Zpráva o inflaci | Kontext | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Depozitní úrokové sazby | Dluhopis | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Zveřejněná data | HRUŠKA | Americká centrální banka | Trump | Devalvace | Index volatility | Brands | Dow Jonesův index | ForexLive | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Obchodování pásma | Technické analýzy | Euroskupina | Měsíční report finančních trhů | Urals | Obchodování v Asii | Změny sazeb | USD/CAD - sezónnost | Mexiko | Finanční krize | Stock market | High | Rostoucí trend | Vstupy | Sójové boby | Načasování vstupů | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Pokračující medvědí trend | AUD/USD - sezónnost | Den nezávislosti | Index spotřebitelské důvěry | Brexit jednání | GBP/AUD | Omezení COVID | Vývoj ceny akcií Volkswagen | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | Pokles cen ropy | Pozornost trhu | Americký dolarový index | CHF | Tým InstaForex | Sell the news | Česká koruna | Turecko | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | OECD | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Stimulační program | Čínský akciový index | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Obchodování obchodních pásem | Růstový potenciál | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Brokers | Libra vůči dolaru | Nejistota | Jestřábí politika amerického Fedu | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Uvolněná fiskální politika | Profit Target | Fiskální stimuly | Měnový trh | Futures na ropu WTI | MetaTrader | Běžný účet | GBPCHF | Denní rozpětí | Procter & Gamble Company | EUR/USD a GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Makroekonomické ukazatele | Index cen výrobců | Index Nikkei | Spot | Evropská ekonomika | Dnešní aukce | Las Vegas | Americká data | Vývoj ceny akcií Walt Disney | Business as usual | Japonský export | Indikátor RSI | Tomáš Kadeřávek | Rozpočtový deficit | Time-Frame | Růst výnosů | Swing obchody | Propad výnosů dluhopisů | Fibonacci fans | Trh | Změna trendu | Snížení daní | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Komodity zlato | Chránit ekonomiku | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Britská premiérka Liz Trussová | Prodejní příležitost | Výrazný růst | Cena akcií společnosti Walt Disney | Forexové trhy | Východní Evropa | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Měnová autorita | Fed | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Dluhopisoví investoři | Příležitost ke vstupu | Commodity Channel Index (CCI) | Strategie Ondřeje Hartmana | Korekce | Klesající trend | Akciové trhy jako celek | Upozornění | Příliv kapitálu | CAT | Rubl | Nákup dolaru | Trendline | Pozornost | Historický pohyb | JPY USD | Money management | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Počet pracovních míst | Analýza akciového indexu | Kjódó | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Měsíční pohyb | National Australia Bank | Krize eurozóny | AUD/CAD | Tržní výhled | Propad hodnoty | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Dlouhé (long) pozice | Relativní výkon | Bankrate.com | Yahoo | Vývoj akcie Walt Disney | Bollinger Bands | JDE | Dolar vůči jenu | Technické indikátory | Latinská Amerika | TopForex | Supportní úroveň | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Situace | Stock | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Ministři financí | Technický pohled | Japonská centrální banka | Obchodní systém | GBP/NZD | Rating | MWh | E-commerce | Dezinflace | Agentura S&P | Merck & Company | Colosseum | Znalost | SNB | Soustředění | Microsoft | Wells Fargo | USD/CHF | Akcie McDonald’s | Příležitosti | Budoucí vývoj | Hodnota rublu | UnitedHealth Group Incorporated | Michael Brown | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Multitimeframe | Lekce forexového obchodování | Ekonom ECB | Volatility | Úspory | Spotřebitelská inflace | Outside Bar | Shortování | SMA 200 | Sell | Long pozice | Nové akcie | Kurz dolarů | Ekonomické problémy | Důvěra | Vývoj celkové i jádrové inflace v USA | Pravděpodobnost | Obchodujeme | Vývoj eura | Markets | Index Nasdaq | Uzavření pozice | BANXICO | Mexické peso | Prodej dolaru | Short obchod | Krach burzy FTX | Rizikovější aktiva | Směřování | ATR | Oblast supportu | Nejziskovější | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | Stagnující ekonomika | Společnost XTB | Portfólia | Trendové linie | Pravděpodobnost intervence | Range | Jiří Hruška | Velké zisky | Japonsko | Snižování inflace | Pokles eura | Invest | ForexFactory.com | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Utahování měnových podmínek | Centrální banka | Rizikové investice | Index nákupních manažerů ve výrobě | Andrew Bailey | Vývoj úrokových sazeb | Analytici | Intraday | Devizové intervence | Řízení rizika | ING | Světová rezervní měna | Slabý americký dolar | Vývoj dolaru | Grafy | Překoupenost | QE | Polský zlotý | Tržní sentiment | Moody's | Kodiak Sciences | Akumulace | Červnová inflace | Donald Trump | Odhadovaná cena | Patrik Urban | Jádrová inflace | Akcie společnosti Microsoft | 3M PRIBOR | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Krach | Centrum | Portugalsko | Snížení sazeb | Vývoj indexu energetických společností | Společnosti | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei 225 | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Vysoká zadluženost | Finanční systém | Game changer | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Návrat růstu cen na cíl | Vývoj měnového páru USD/TRY | Aukce | Bankrot Silicon Valley Bank | Posílení japonského jenu | Diverzifikátor rizika | Pokles dolaru | Vývoj hlavní úrokové sazby v Japonsku | Dluhové krize | Cena ropy dnes | Futures kontrakty | Očima tradera | Údaje o inflaci | Cena akcií společnosti Moderna | Break Even | Euro vůči americkému dolaru | Počet nezaměstnaných | Reuters | Prudký růst cen | Vývoj hodnoty | USD/SEK | Konfluenční oblasti | Prognózy inflace | Baidu | Krátkodobé očekávání | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | CZK | Chevron | Dobré zprávy | First Solar Inc | Tradingové strategie | Výrobní aktivita | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Česká republika | Klaas Knot | Negativní úrokové sazby | Vývoj ceny dolaru | Předseda | Energetický sektor | Utahování měnové politiky | Riziko | Reakce ceny | Růst ceny | Turismus | Vývoj cenové hladiny | Analytika | Splatnost | Tištění peněz | Makro | Performance | Silná data | Boeing | Forex trading analýza | Situace na akciovém trhu | Příkaz | Merrill Lynch | Organizace ADP | Záporné sazby | Prime | Rychlý růst | Trumpův projev | Americký dolar | Active Trading | Libra | TLTRO | Koronavirová krize | Prostor pro pokles | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Vedení centrální banky | SMA 100 | CL | Open | Evropská unie | Cena akcie | Realizace zisku | Růst ceny zlata | Online prostředí | Vlastníci jaderných elektráren | Více časových rámců | DOT | Analýza trhu | Expirace | Příprava | Řecko | Krypto | Nejobchodovanější měnový pár | Finanční instrumenty | Aktuální cena | Riziková přirážka | Oblasti rezistence | Klíčový level | Švýcarský frank (CHF) | Alibaba Group | FOREX | Vývoj USD | Invaze | Index novozélandského dolaru | Úroky | Indikátor Stochastic | Viceprezident | Vybírat zisky | Cena | Investiční banky | Mario Draghi | Odpor | ERÚ | AUD/JPY | Nárůst výnosů | Money-Management | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Sulejmání | Economic | Ztráta | Ceny akcií | Světové centrální banky | S&P500 | EBay | Federal Reserve | Dolar | Trh zlata | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Opce | Index nákupních manažerů | Energetická krize | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | StopLoss | Změna režimu | Elliottova vlnová teorie | Hladiny rezistence | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Pokles | Roční maximum | Ceny komodit | Těžaři | Překoupený trh | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Výběr zisků | Nálada na trzích | Nvidia | Nové vedení | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Intuit | Těžba v USA | Take-Profit | Klesající trendové čáry | Bilance běžného účtu | Komodita | Jak využít indikátory | Hedge | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Švédsko | Poplatek | Růst HDP | EUR/HUF | Maloobchodní tržby | Euro vůči dolaru | Porovnání vývoje akciového indexu | Elliott | FTSE | CARA | Index ISM | Tržní očekávání | HDP v Evropě | Americká ekonomika | Komodity ropa | Akcie Johnson & Johnson | Nedostatek surovin | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Obchodník | Webináře | Situace na ropě | Swingové obchodování | Prolomení současné rezistence | Odhady ekonomů | COVID-19 | Negativní dopad | SMA 20 | Index amerického dolaru (DXY) | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Blue chips | Interpretace | Růst mezd | Nejúspěšnější obchod tradera | Evropská centrální banka | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Slušné zisky | Rozhodnutí australské centrální banky | Evropské maloobchodní tržby | Daně | Růst americké ekonomiky | Mitsubishi | Stabilita | Štěstí | Statut | Vývoj meziroční jádrové inflace v Japonsku | Pivot | Akcie Schlumberger | Rizika | Počet obchodních příležitostí | Kryptoměna | ECB | Close | Zprávy z trhů | Vývoj inflace | FXCM | Momentum | Pozitivní sentiment | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Finanční prostředky | Čína | Uvolněná měnová politika | Vývoj ceny ropy WTI | Obchodní rozpětí | Zisky | Cena kryptoměny | Konsensus | Trader | Vstup do pozice | Ekonomické údaje | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Výše úrokových sazeb | Vliv carry trade | Cena akcií společnosti McDonalds | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Časová pásma | Swap | USD/TRY | Anomálie | Miliardy eur | Forexové intervence Bank of Japan | ISM | Ceny akcií Volkswagen | Benchmarky | Cisco Systems | Měnový pár EUR/GBP | Ratingové agentury | Společná měna | Pšenice | Cena zlata | Vývoj cen ropy | SPAD | Obchodníci | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Vývoj měnového páru GBP/USD | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Silnější kurz | RRR | Měnový výbor | Měnové intervence | Růst cen | Společnost Chevron | Spekulace na růst | Mig Bank | Drahé kovy | Bankovní trader | Vyšší sazby | Indikátor | RSI | Guvernér japonské centrální banky | Vysoké inflace | Fibonacciho úrovně návratu | Měnová politika | Akcie Apple | Obchodování forexu | Býčí trh | Americké akciové trhy | IFO index | Volatilita na JPY | Financování | Zásady money managementu | Cena Big Macu v Japonsku | Fitch | Historická minima | Vytvoření úspěšné obchodní strategie | Stagnace mezd | Nastavení měnové politiky | Měnový index | GMT | Rezervy | Turecké liry | Prodávající | Honeywell | Překoupení | ERA | Finance | Trh stříbra | Přicházející recese | Oslabení japonského jenu | Býčí Pin Bar | Republikáni | USDJPY | Měnový pár AUD/NZD | Švýcarská národní banka | Investiční poradenství | Poptávka | Express | Vývoj indexu spotřebitelských cen | Michele Bullock | Otevírání ekonomiky | Báze | Psychologie | Guvernér | Globální trhy | Hodnota amerického dolaru | Očekávání trhu | Zahájení nového krátkodobého trendu | Cenový graf | SSI | Snížení rizika | Německý index DAX | Průměrná mzda | Mali | DNO | Obchodovat | Korelace měn | Ostatní kryptoměny | EUR/MWh | Zvýšení inflace | JPMorgan Chase | Ekonomická data z USA | Meziroční vývoj jádrové inflace | SolarEdge | Hospodářský růst | Kurz měny | Parita | Posílení eura | Fibonacciho úrovně | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | Inflace v Maďarsku | Růst produktivity | Dluhová krize | WTI | Standard & Poor's 500 | Resistance | Otevřená pozice | Bod | Stavební výroba | Počasí | Reporty | Medvědi | Kapitálové trhy | RBNZ | GfK | PRIBOR | Kuds Kásim Sulejmání | FRED | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Použití oscilátorů | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | RBI | Americká měna | Vývoj indexu PMI ve službách | Honeywell International | Futures na americký dolarový index | EMU | Vývoje ceny | Pokles zásob | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Barclays | Video | Podnikání | Cena ropy | Holubičí postoj | Rostoucí ceny komodit | Inflace | Problémy | Propad akciových indexů | ABC | Inflace ve Velké Británii | Vývoj měn | Marže | Využití kapacit | ROCE | Fiskální politika | Domácí měna | Vstupy do pozic | Klesající trendová linie | DAX | HDP | Využití korelace k obchodování | Netflix | Váš trading | Vstup do obchodu | Kurz USD | Umístění Stop-Lossu | Alphabet | Fibonacciho technická studie | Klouzavý průměr EMA | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Zkušenosti | Trading Central | Zasedání měnového výboru | Signály | Omikron | Lira | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | TJX | Vyšší inflace | Futures na ropu | Erste | Lot | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Liz Trussová | RISK-ON | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Dluhopisové trhy | BOJ Kazuo Ueda | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Společnost JPMorgan | Parametry indikátorů | US Dollar Index | Vývoj indexu PMI | Kalendář ekonomických událostí | Demo účet | Deutsche Bank | RUB | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Referendum | Ekonomka | Martin Klass | Forexu | 256/2004 | Big Mac | Double top | Pokles výnosů | Nejlepší výsledky | Nákupní aktivita | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Coloseum Forex | Ceny slunečnicového oleje | Alternativy zajištění | Indická rupie | Cena ropy klesá | Hliník | Předvídatelnost kurzů | Růst dolaru | Forex.com | Vývoj indexu S&P 500 | Vývoj německého akciového indexu | Stock picking | Enphase Energy | Profit-Target | Admiral Markets Forex Kalendář | Francouzský CAC 40 | Rizikový sentiment | Poměr RRR | Investiční banka Goldman Sachs | USA | Jednotná měna | Fibonacciho retracement | Důležité fundamenty | Investujte | Nakupovat | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Nákupní oblasti | ANZ | Rozvíjející se trhy | Odchod z Ruska | Euro | Yield | JPY EUR | AUD | Bod zlomu | Oscilátor RSI | Ross Stores | Podhodnocený | Akcie na Wall Street | Kurz franku | Obchodování forex | NZD USD | Oscilátory | Risk | Predikce | Fibo | Akcie Netflix | Kypr | Zahraniční kapitál | Citigroup | Forex asistent | Graf komodity Ropa WTI | Hospodářství | Stagflace | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Obchodování v pásmu | Cíl výnosu | Měnový stratég | EV | Reálné intervence | JP Morgan | Obchod | Růst ekonomiky | Indická centrální banka | Majors | EUR/CHF | Rozhodnutí Bank of England | Formace Shooting Star | Plánované obchody | Bollingerova pásma | EU | Slabé euro | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Dealing | Prohlášení | Valuační násobky | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Cena akcie Walt Disney | xStation 5 | Úroveň rezistence | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Inflace v Německu | Zpomalování inflace | Kazuo Ueda | Švýcarský frank | Bank of Canada | Erdogan | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Ukončení pozice v zisku | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Výhled na rok | SEC | Akcie Applu | Aktuální situace | USD/CAD | Výrobní index | Stavební povolení | Měna euro | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Miliardy | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Spekulace | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Americké burzy | Know-how | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | EUR/SEK | Balance | Ekonomické teorie | Prodeje existujících domů | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Swingová maxima | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Pips | Investoři a obchodníci | Helicopter money | Technická korekce | Oscilátor Marlin | Silné euro | Chování ceny | Ceny energií | Babypips | WTI ropa | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Politická nejistota | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Desetileté dluhopisy | Index FTSE 100 | Index důvěry | Inflační historie | Japonský premiér | Krize Řecko | CHF USD | Úrokové sazby | Kiwi | Averze vůči riziku | USDCHF | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Kurz bitcoinu | Svíčkové formace | OSN | Plánování | Euro posiluje | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | Sterling | Předpovědi | Údaje z Číny | Bondy | Mince | Tomáš Raputa | Vývoj ceny platiny | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Potenciál poklesu | Evropské méně | Světové ekonomiky | Channel | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Kupci | Produkty obchodované s finanční pákou | MXN | Global Markets Research | Dow Jones Industrial | RTT News | Růst eurozóny | NZD/JPY | Las Vegas Sands | Japonský jen (JPY) | Futures na americké akciové indexy | USOil | Střední podniky | Časový rámec | Obchodování v obchodním pásmu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fundamentální data | Indexy PMI | Platforma | Energetika | Intervence centrální banky | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Michala Moravcová | USD/RUB | Ekonomický výhled | Finanční situace | Oslabení | Nařízení | Jak obchodovat | SWIFT | Plán snížení daní | Fundamentální základ | Schodek | Historický vývoj ceny platiny | Bankovní sektor | Indexy | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Mizuho | Alibaba Group Holdings | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Patrik Hezucký | Mezinárodní měnový fond | Překoupené podmínky | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Domácí poptávka v Japonsku | Průmysl | Bolest | Sankce na Rusko | Market Profile | Úsilí | Signál do short pozice | Odonate Therapeutics | Grexit | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Úvěrový rating | Nadhodnocení | Break-Even | Banky | Divergence | Biliony | ETF | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Ziskový poměr PE | Omezení těžby | Myšlenka | Saúdové | UnitedHealth | Varování | Vánoční svátky | Stabilní zisky | Ceny dolaru | Invaze Ruska | Snížení volatility | Šéfka Fedu | Ekonomika Spojených států | Spojení | Bezpečný přístav v období nejistoty | Forex obchodování | Časové rámce | Long | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Správné řízení rizika | Analýza měnových párů | Klíčový support | Pandemie | Investiční instrumenty | Aktiva | Klid | Pokles inflace | Ekonomické krize | Fundamentální analýzy | Použití finanční páky | Prodejní tlak | Širší index | Live trading | Ministerstvo financí | Fibonacci expanze | Intuice | Zasedání centrální banky | Výprodej | Zlato a AUD/USD | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Výnosy z dluhopisů | Politické události | Jednoduchý klouzavý průměr | Index britské libry | Business | Akcie Home Depot | GBPJPY | USD graf | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Index japonských akcií Nikkei | Albemarle | Růst cen akcií | PMI ve službách | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | Algoritmus | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Vývoj měnového páru USD/CAD | YouGov | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Vývoj kurzu | Konsolidace | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Ole Hansen | Spekulanti | NZD/USD | Riziko ztráty | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Brazílie | Bonusy | Sentix | Bank of America Merrill Lynch | | Japonské úřady | Parita kupní síly | Pochybnosti | Harmonic trading | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Stratég | Vlnová analýza | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Automatizace | Zotavení | Virtuální mince | Období nejistoty | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Síla měn | Order | Short pozice | Částečný úvazek | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Breaking | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Index amerického dolaru | ECB Christine Lagardeová | Ruská aktiva | Forex trend | Politika | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Utaženější měnové politiky | Kulaté dno | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Éra moderního měnového trhu | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | MAM | Formace klesající trojúhelník | ECOFIN | Dodržování pravidel | Tým Admiral Markets | Panika na ropě | Poplatky | Oslabování eura | Nike | Forint | GDP | Úrovně supportu | Negativní korelace | Obchodní rozpětí (pásmo) | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Ziskový obchod | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Trading samurai | Další vývoj | Citibank | Graf komodity Zlato | Double bottom | Japonský akciový index | Objemy obchodů | Vývoj akcie Tesla | Jerome Powell | Centrální banky USA | CAR | Nálada | Letectví | Indie | Směr trendů | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Větší korekce | Vnímání | Yusuke | Intel | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Předstihový ukazatel | Exponenciální klouzavý průměr | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Ekonomická data | Historická maxima | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Karanténa | Zlevnění ropy | Nákup zlata | SYRIZA | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Prolomení supportu | Ceny zlata | Akcie Gap | Výhled | Timeframe | ESM | USD/CNY | Volume | Americký akciový index | Short sell pozice | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | Obchodní účet | Dnešní zprávy | Summit EU | Akciový trh | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Economist | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Seminář | Indexy nákupních manažerů | Kurz EUR | Trendové čáry | Limitní příkaz | Sentix index | Zaměstnanci | Bankovní krize | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Swingová minima | Finanční trhy | Zlaté rezervy | Cenové rozpětí | Zklamání investorů | Full-time trader | X-Trade Brokers | Trading | Růst cen energií | Fibonacci time zones | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Devizová politika | Obrovská panika | Walt Disney | Švýcarská měna | Bankrot Silicon Valley | Komoditní trhy | Austrálie | Cenové hladiny | Geopolitické dění | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Spread | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Schodek rozpočtu | New York | Ekonomická projekce | Swing | Dřevo | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Intervence na forexovém trhu | NZD/CHF | Burzy v USA | Portál FXstreet.cz | USD/MXN | Ekonomické zprávy | Risk Off | Intervence na japonském jenu | AUD USD | Akcie SolarEdge | Exotické měny | EURCHF | Paramount | G20 | Currencies | Norská centrální banka | Korelace k obchodování | Kurz libry | Napadení Ukrajiny | Prezident Erdogan | Dobrý obchodní plán | Šance | Hlavní měnové páry | Prezidentské volby | Zlepšení nálady | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Indikátor CCI | Vývoj ceny ropy | Nákup dluhopisů | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Akcie Tesla | Invaze Ruska na Ukrajinu | FOMC | Extrémně volatilní obchodování | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Investiční tituly | Cíle | Politická rozhodnutí | Semináře | Ekonomický kalendář | MarketWatch | Dotcom | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Pips forex | Klouzavé průměry | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Výprodeje | Derivát | Obchodování s CFD | Teherán | Dlouhá pozice | Švýcarské banky | Transakce | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | TechnipFMC | Hladiny supportu | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Raymond James | Bezpečnost | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Maloobchodní prodej | Irsko | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Vývoj meziroční jádrové inflace | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Zpravodajství | Nákup EUR | Finance.cz | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | USDX | Investiční společnosti | Investor | Dollar Yen | Železná ruda | Údaje o HDP | Finanční sektor | Fundamenty | TradingView | Akcie Meta | Oslabení eura | Vývoj akcie Johnson & Johnson | Silný pokles | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | MSCI | Salesforce.com | Hodnota bitcoinu | Ceny akcií Moderna | Thomson Reuters | Inside | Přirážka | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Nový trend | JPMorgan | Oscilátor | Rozhodnutí centrální banky | USD/JPY | Risk On | Trade | Překoupené oblasti | Nové prognózy | Klíčová rezistence | EFSF | Limitní příkazy | Technický výhled | Rychlost | Poměr rizika k potencionálnímu zisku | Cena akcie společnosti Apple | Nákupní signál | Centrální bankéři | Zlotý | EIA | Bezpečnější investice | Měnové trhy | Rusko | Vysoké riziko | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei | Chuť k riziku | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Zkušenost | Signál | Dlouhodobé trendy | S/R zóny | Česká národní banka | M1 | Zlato a USD/CHF | Britská vláda | Nejvolatilnější | Klíčový okamžik | Elliottovy vlny | ADP | Ceny americké ropy WTI | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Úspěšné obchodování | Meziroční inflace | Singapur | Americké akciové indexy | Cena kryptoměny bitcoin | Forex trader | Akcie Coca-Cola | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Změny trendu | Silný trend | Společnost | Wolfgang Schäuble | Covidové pandemie | Obchodní systémy | Rezervní měny | PinBar | Sázky | Místní centrální banka | Uhlí | Investiční instrument | Diverzifikátor | CAD/CHF | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Swiss National Bank | Technická studie | Klíčové faktory | Aktuálně trh | Ukončení války | Tržní cena | Utažení měnové politiky | Brazilský real | Vysoká volatilita | Cena akcií | 1D | Denní graf komodity | Mark Carney | Cena akcie společnosti Baidu | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | Forexoví tradeři | Upozornění na rizika | Rozšíření | Velké centrální banky | Ekonomické indikátory | Volatilita | Cross Asset Strategy Research | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Cena americké ropy WTI | Panika | Vstup do SHORT pozice | DAX 30 | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Tweezer bottom | Monex | Obchodní signál | Bankovní systém | Gap | VIX | Inflační data | Růst | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | CAD AUD | Příjmy | EUR/USD - sezónnost | Risk-off | Proti trendu | Obchodování opcí | Zajištění | Administrativa | Ondřej Hartman | Yusuke z Japonska | CNY | TradingEconomics | BOSSA | Linie podpory | Fúze | Index | Wall Street Journal | Býčí potenciál | Cenový pokles | Fibonacci | Expanzivní měnová politika | Fundament | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Bohatství | Banka | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Úročení | Jižní Korea | Dohoda z Plazy | Vítězství | Jestřábí politika | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Engulfing | Valuace | Země eurozóny | Eurokoruna | Finanční poradci | Goldman Sachs Group | Britská premiérka | Vývoj ceny akcie Netflix | Vyčerpanost býků | Overlap support | Hlavní fundamenty | Klíčové S/R zóny | Otočení trhu | Index spotřebitelských cen | Buy the rumour, sell the news | Vlády | Přehled měnového páru USD/JPY | Oblasti supportu a rezistence | Cena akcie společnosti | Akcie | Action Forex | Panické nákupy | Worldgovernmentbonds | Snížit úrokové sazby | Fundamentální dění | Slušný ekonomický růst | Norská koruna | Americká obchodní bilance | Poziční tradeři | Uzavřít všechny pozice | USD/KRW | Jedinečná příležitost | Analýza USD/JPY | Slabá čínská ekonomika | Formace Evening Star | Prodejní oblasti | SMBC | Tržní kontext | Nulový úrok | FX Instructor | Fibonacciho posloupnost | Cílová cena | Svíčkový pattern | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Raghee Horner | Macromicro | Bankrot | Investice do rozšíření těžby | Časová náročnost | Velké ztráty | Technické signály | Volby ve Španělsku | Zhodnocení situace | Nakupující centrální banky | Prodat USD | Zlato a USD/JPY | Program nákupů dluhopisů | Čeští tradeři | Vývoj kurzu USD | Německá nezaměstnanost | Posílení středoevropských měn | Japonské společnosti | Británie | Kombinace indikátorů | GBP USD | USD/INR | Dot plot | Vývoj amerického dolarového indexu | Rizikovější euro | Trading range | Kontrariánské pozice | České dluhové papíry | Ztráta ruského trhu | Nový Zéland | Jádrový PCE inflační index | Barclays Capital | Cena indexu DAX | Vývoj ceny akcie Baidu | Očekávaný růst | Uvolnění zákazů | Cena akcií společnosti Apple | Světová kryptoměna | Rizikovost eura | Možný scénář | Měnové krize | Rozhodování o obchodování | Jihokorejský won | USD JPY | Prodej státních dluhopisů | Ztráty předešlého roku | Ruský Urals | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Software pro online život | Hlavní ekonom ECB | Zvyšování úrokového nákladu | Ropné měny | Dnešní obchodování | Průlom | Svíčková formace | Dolarové ztráty | MiFID II | Uklidnění situace | Historický vývoj ceny ropy Brent | Ropa (USOIL) | Historický vývoj ceny ropy | Index technologického trhu Nasdaq | Odvětví | Vývoj ceny akcie RWE | Nárůst ceny | Technická analýza páru USD/JPY | Údaje o sentimentu | Aktuální výhled | Makroekonomický fundament | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Vakcinace | Petr Plecháč | Vývoj dolarového indexu | Halliburton | Přebytek běžného účtu | Dollar Index | Technical FX Strategy Research | Futures na zlato | CAD | Akcie Procter & Gamble | EURUSD | Marketscope | Komoditní dolary | Výsledkové období amerických společností | Analytička | Nasdaq Composite | Světlo na konci tunelu | Vývoz LNG | CISCO | Konkurenceschopnost dovozců | Poměr rizika vůči zisku | Vývoj ceny mléka | Forexové obchody | Ministr financí | Norsko | Poptávka v Japonsku | Cena zemního plynu | Inflační trend | bls.gov | Leoš Mareš | Historie se opakuje | Americký index | Akciový index S&P 500 | Technická analýza měnových párů | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Náskok před konkurencí | Market Perform | Supporty a rezistence | Graf EUR/USD | Akciová riziková přirážka | Vývoj ceny akcií Apple | Plaza v New Yorku | Long příležitost | RWE | Nízké úrokové sazby | Ceny akcie RWE | Přeprodané podmínky | Americké centrální banky | Výprodej britských dluhopisů | Obchodování obchodního pásma | Downgrade | Návrat k fundamentální hodnotě | Největší banky | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Intradenní strategie | Analytické prognózy | GBP/CAD | Znalosti technické analýzy | Oslabování švýcarského franku | Janet Yellenová | Atraktivita zlata | Bloomberg | Ropa a ostatní komodity | Pokračování trendu | Akcie AT&T | Minuta s XTB | UBS | Tradingové přístupy | Market moving instituce | Pohled tradera | Vývoj ceny akcií Tesla | Intradenní analýza | Analýza hlavních měnových párů | Vysoký veřejný dluh | Trendový růst | Moving Average | Nízká inflace | Ukončení války na Ukrajině | USD za mBTU | Nevyhnutelná devalvace | Vývoj libry | Ziskové obchodování | Teorie parity kupní síly | Sezónní tendence | Rozuzlení ukrajinské války | Obchodní války | Obdélníkové formace | Vývoj bilance běžného účtu | TraderX | Graf dne | Úrokové sazby v Japonsku | StoneX | Vysoké ceny energií | Obchodovaný instrument | Procter & Gamble | Frekvence obchodování | City | Rezistence (hranice odporu) | Prolomení oblasti supportu | Úterní zpráva | Snižování sazeb | CAD USD | Zásobování trhu | Španělsko | Intradenní obchody | Vývoj devizových rezerv ČNB | Index australského dolaru | Výrazný přebytek | Ekonomické ukazatele | Dluhové papíry | Prognózy USD/JPY | Obratový pattern | Pohyb měnových párů | Nemovitosti | WEN | Hospodaření | Futures trhy | Domácí poptávka | Úrovně EUR/USD | Prezident Trump | Overbought | Americké měny | Klouzavý průměr - Exponenciální | eSignal | Přehled | Euro k dolaru | Meziroční inflace v Japonsku | Zvýšení úrokových sazeb | Bankovní tradeři | Vývoj Big Mac indexu pro Japonsko | Finanční ztráty | 10leté bondy | Index CPI | Proud stability sazeb | Zlepšení | Forex live | Market Color | Cenová maxima | Nárůst volatility | Forex kalendář | Maďarský forint | Agresivnější obchodníci | Norinchukin Research Institute | Novozélandský dolar | Erste Group | Japonský HDP | Analýzy více časových rámců | Úspěšný trading | Poziční obchodování | MXN/JPY | Index Nasdaq Composite | Největší světová kryptoměna | xStation5 | Statistické údaje | Intuitive Surgical | Trendová linie | Německo | mBTU | Big Mac index | Haruhiko Kuroda | MT4 | Zastavení růstu | COT | Profesionální obchodník | Obchodování pásem | Riziko Japonska | Rychlé ekonomické oživení | Tim Cook | Kladné swapy | Kontrakt | Swing obchodování | Investiční soutěže | Zisky na forexu | Zemědělství | Vice | Vystřízlivění spekulantů | Albemarle Corp | Rostoucí trendová linie | Pattern hlava ramena | Visa | Nevýhody hedgingu | Velké objemy | Ceny v Japonsku | Globální sentiment | John Doyle | X-Trade | Rezistence obchodního pásma | Pozice v zisku | Charakteristiky páru USD/JPY | Index japonského jenu | Volný kapitál | Ultrauvolněná měnová politika | Hlavní ekonom | Domácnosti | Obavy z ekonomických dopadů | XTB | Tesla | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Klouzavý průměr SMA | Bureau of Labor Statistics | Státní dluhopisy | Autochartist | Emerging markets | Formace hlava a ramena | Měnová politika Bank of Japan | Akcie a cenné kovy | Zprávy z ekonomiky | Měnový pár USD/TRY | Inflační očekávání | Zpřísňováním měnové politiky | Dlouhodobý nákup | Vysoká inflace | Společnost Nike | Růst spotřebitelných cen | Fundamentální valuace | Intradenní výhled | Britské společnosti | Báze indexu | Vývoj těžby zemního plynu | Meziroční vývoj celkové i jádrové inflace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Kurs USD | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | Proražená rezistence | Emise | Supportní zóna | Kapitalizace celého krypto trhu | Prolomení oblasti | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Prolomení S/R zóny | Intervence Bank of Japan | Platina | Mataf.net | AAA | Závislost | Vývoj akcie | Pravidla Money-Managementu | Akcie SolarEdge Technologies | Obavy z recese v USA | Amazon | Dluhopisový trh | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Online život | ONS | Velcí hráči | Mean reversion | Higher Low | Rates | Trendy měnového páru USD/JPY | Cena akcií společnosti Meta | Politika amerického Fedu | Růst výnosů dluhopisů | Americké trhy | Pattern Inside Bar | Tržní konsolidace | Vyčerpanost medvědů | Euro dolar | Nejlepší obchody | Měnověpolitické zasedání | Akciový index Nikkei | News | Býčí trend | Makroekonomický kalendář | Reverzní formace | Doji svíčky | Úřad pro energetické informace (EIA) | NFP report | Nečekaná zpráva | Zajištění proti riziku | Vývoj jádrové inflace | Euforie na trzích | Rostoucí těžba v USA | Short příležitost | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Poptávka po plynu | Měnová stimulace | SMBC Nikko Securities | Posuvný Stop-Loss | Zásobování trhu s ropou | 8 nejlepších obchodních strategií | Uptrend | Hedging | Trading analýza | Forex aktuálně | Diverzifikátor portfolia | Zvýšené volatility | Svíčka Doji | Spotřebitelské ceny | Obchodování eura | Technické faktory | CEO | Oslabení dolaru | Výnosy USD | Fair Value | Rezistence | Sentiment trhu | Pozice | Američtí senátoři | Banky pro mezinárodní platby | Intervenovat | Aktivum | Nákup českého dluhu | Dividendy | Burza | Dlouhodobý trend | Mzda | Linie neckline | Další pokles | W1 | Členka Rady guvernérů | Křížení klouzavých průměrů | Obchodní omezení | Největší pokles | FX Strategy | Akcie Gap Inc | Aktuální kurz | Target | Jihoafrický rand | Disney | Miliardy dolarů | Historické trendy | Lockdowny | Low | Odvětví těžby ropy | Ruská ekonomika | Průmyslové podniky | Strong Buy | Ceny akcie Apple | Týdenní nárůst | Inflační cíl | Index DAX | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Hlavní německý akciový index | Aktuální Price Action | Premiérka Liz Trussová | Americký dolar vůči japonskému jenu | Stimulační politika | Vývoj míry nezaměstnanosti | USD za tunu | Výprodeje na koruně | EMA | Opatření | USD GBP | Vývoj ceny americké ropy | Throwback | Křížové měnové páry | Ceny akcií Tesla | Americká ministryně financí | Sezónní pattern | Výrobní aktivita v USA | Vývoj indexu PMI ve službách v Japonsku | Automotive | Wells Fargo Securities | Konsolidační pohyb | InstaForex | Vývoj míry nezaměstnanosti v USA | Předchozí seance | Index eura | Vývoj ceny ropy Brent | Risk Management | Obchodníci s velkými zásobami | Dezinflační vývoj | Žlutý kov | Vyšší výnosy | Informovaní investoři | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Inflační report | Dolarové měnové páry | Dow Jones Newswire | Italové | Dow Jones | Měna | Investujte na Forexu | Ekonomický růst | Nasdaq | Zero Hedge | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Politické riziko Japonska | Velké západní společnosti | Upisovat nové akcie | Geopolitická situace | Ceny akcií Apple | Obchod na Forexu | Zdražení dovozů | Investiční rozhodnutí | Analytické prognózy USD/JPY | MIG | Krize v Evropě | Nákupní pohyb | Komoditní burzy | Italský bankovní sektor | Rodrigo Catril | Jak obchodovat na finančních trzích | Stochastic | Etsy | Graf akciového indexu S&P 500 | Hang Seng | Currency | Baker Hughes | Fintokei | Vývoj základní úrokové sazby | Sezónní vlivy | Česká koruna (CZK) | Krize | Šance na pokles | PMI index | Prostor pro další růst | Práce | Začínající obchodníci | Trendové pohyby | Situace na akciových trzích | Fidelity International | Index kanadského dolaru | Spojené státy | CHF EUR | Zadluženost | Buy Stop | Janet Yellen | Kursy | Volatilní obchodování | Měsíční měnový report | Energetická závislost | Oblasti S/R zóny | Jedinečná příležitost k nákupu | Kryptoměny | Ministři financí eurozóny | APA Corporation | Koordinovaná intervence | Vybavení na home office | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Zdravé firmy | Vývoj kryptoměny | Snižovat daně | Standardní medvědí divergence | Evropské akciové trhy | Vývoj ceny kryptoměny | Vývoj ceny akcií Meta | Zahraniční bilance | Retail | Jefferies | Situace na trhu | Investiční doporučení | Úspěch | Zahájení nového trendu | Ekonomové | G7 | Hlavní akciové indexy | Akcie společnosti Coca-Cola | Podhodnocené akcie | Volby | Statistický úřad | Současné rezistence | Návrat růstu cen | Překřížení klouzavého průměru | CHF/JPY | Obchodníci pásma | Akcie společnosti Salesforce | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | FXDAILY | Eurozóna | Americká vláda | Signál pro medvědy | Záporné úrokové sazby | Sell obchody | Obchodování USD/JPY | Microsoft Corporation | Koronavirus | FXstreet | Pokles technologických akcií | Dánsko | Energetická bezpečnost | Nearshoring | Úspěšné obchodní strategie | Stoupající trend | Podniky | Odhady analytiků | AUD/USD | Pozitivní momentum | Bilance | Japonští obchodníci | Politici | Černá labuť | Forex analýza | Analytický tým | Ceny ropy a plynu | Očkování | Zlato | Šéf banky | Vzestupný trend | Trader Tomáš | Instrumenty | Vzdělávací články | Mzdy | Agentura Moody's | Obchodní styl | Banka Mizuho | Prostor pro posílení | NBH | Měnové podmínky | Varování před riziky | Japonský trh | Cena indexu | Světové rezervní měny | Kotace | NZD | Horké peníze | ActionForex | Wall Street | Poradenství | Markit | Maďarský forint (HUF) | ČR | BIS | Obchodování na newyorské burze | Ukazatele | Průměrná cena | Úroková sazba měny | Macromicro.com | Nonfarm Payrolls | Bit Brother | American Express | Swing Trading | CNBC | Nesoulad | Úroveň supportu | Německá inflace | Silicon Valley | SPX | Obchodování na forexu | Výkon hlavních měnových párů | Shrnutí vývoje | Nové údaje | Obrovský náskok | Institucionální obchodníci | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Návratnost | Tradeři | Investiční soutěž | Bublina v USA | Maloobchodní tržby v USA | Napětí mezi USA a Čínou | Výnosy | Rozhodnutí japonské centrální banky | Vývoj ceny americké ropy WTI | ČTK | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Biliony USD | Strategy Research | Analýza | BTMU Research | Vývoj výnosu 10letého japonského vládního dluhopisu | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Měnový pár EUR/CZK
Měnový pár EUR/GBP
Měnový pár EUR/HUF
Měnový pár EUR/PLN
Měnový pár EUR/SEK
Měnový pár EUR/USD
Měnový pár GBP/USD
Měnový pár CHF/JPY
Měnový pár USD/CNH
Měnový pár USD/CNY

Následující klíčová slova

Měnový pár USD/NOK
Měnový pár USD/TRY
Měnový pár vs. měnový index
Měnový prémiový vklad
Měnový převodník
Měnový report
Měnový stratég
Měnový swap
Měnový systém
Měnový trh
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít