Čtvrtek 18. srpen 2022 19:54
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy
reklama
Instaforex webinar zari 2022

Klíčová slova - Akcie Gamestop

img

Akcie Gamestop se rozdělí v poměru 4:1

22.07.2022 Investoři obdrží 4 akcie Gamestop za každou drženou akcii, rozdělení nebude mít přímý vliv na hodnotu držených akcií. Byla tak snížena laťka pro nové investory se zájmem o akcie společnosti, což by mohlo potenciálně podpořit oblibu akcií Gamestopu.
img

GameStop oznamuje propouštění

08.07.2022 Akcie GameStop (GME.US) zaznamenaly během včerejší seance asi 15% zisk díky zprávě o rozdělení akcií v poměru 4:1. Rozdělení akcií bude mít podobu dividendy s datem výplaty 21.7. Během dnešního předburzovního obchodování ukazují akcie obrat v sentimentu a propadají se o více, než 5 %.
img

Meme akcie opět v pohybu

12.05.2022 GameStop (GME.US), AMC (AMC.US) a další meme akcie během dnešní seance raketově vzrostly díky podpoře retailových investorů, a to navzdory celkově negativnímu sentimentu. GameStop vyskočil o více než 20 % a růst jeho akcií byl několikrát zastaven kvůli vysoké volatilitě. AMC v jednu chvíli dokonce rostlo o více než 35 %, nicméně většina těchto zisků již byla vymazána.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
img

Akcie Gamestop po oznámení splitu akcií znovu rostou

01.04.2022 Akcie Gamestop (GME.US) posílily téměř o 12 % před otevřením amerického akciového trhu. Společnost se připojuje ke skupině amerických společností, které nedávno oznámily split akcií, včetně Tesly, Amazon, Alphabet, Costco a Shopify.
img

Návrat retailových traderů - akcie GameStop rostou o více jak 25 %

22.03.2022 Akcie GameStop (GME.US) v úterý vyskočily o více než 25 % navzdory nedostatku jakýchkoli zásadních zpráv, což připomíná zvýšenou volatilitu, kterou jsme mohli pozorovat na začátku roku 2021. Cena akcií se pohybuje výše šestou seanci v řadě a zotavila se ze všech březnových ztrát při rostoucím zájmu retailových traderů.
img

Akcie GameStop rastú napriek zmiešaným štvrťročným výsledkom

18.03.2022 Akcie GameStop (GME.US) v piatok vzrástli o viac ako 6,0 % napriek skutočnosti, že maloobchodný predajca videohier vykázal neočakávanú štvrťročnú stratu 1,86 USD na akciu, čo je výrazne nad odhadmi analytikov vo výške 0,84 centov. V rovnakom období minulého roka spoločnosť zaznamenala zisk 1,34 USD na akciu. Na druhej strane tržby vzrástli o 6,2 % na 2,254 miliardy USD a prekonali odhady vo výške 2,125 miliardy USD.
C:\fakepath\gme-14032022-5-zm.png

Akcie Gamestop Corporation (GME) testuje S/R úroveň

14.03.2022 Cena akcie Gamestop Corporation na denním grafu testuje S/R úroveň kolem psychologické hladiny 91,00. Mezi cenou a indikátorem Stochastic současně vzniká býčí divergence, další pokles tak může být limitován. Dočkáme se tedy odrazu směrem vzhůru a posílení na vyšší úrovně nebo naopak dojde k prolomení S/R úrovně a poklesu níže?
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

Akcie GameStop rostou o 8 % po rezignaci CEO

19.04.2021 Akcie společnosti GameStop (GME.US) dnes vyskočily o více než 8 % po oznámení, že CEO George Sherman odstoupí k 31. červenci nebo dříve, pokud se podaří najít nástupce. Dle SEC hledal Gamestop změnu vedení, aby zajistil budoucí vývoj společnosti. "GameStop si cení hodnotného Georgeho vedení během jeho funkčního období. Podnikl mnoho kroků, které stabilizovaly podnikání během náročného období. Společnost je dnes o mnoho silnější, než když firmu přebíral," řekl předseda Cohen.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Akcie Gamestopu padají před zveřejněním Q4 výsledků o 4 %

23.03.2021 Gamestop (GME.US), akcie oblíbená u klientů Robinhoodu, bude po uzavření trhů reportovat finanční výsledky. Očekává se zisk na akcii ve výši $1,35 a tržby ve výši $2,211 mld. Firemní investoři výsledky očekávají s napětím, nicméně malí obchodníci vyjadřují na WallStreet Bets fóru názor, že budou akcie dále nakupovat bez ohledu na finanční výsledky. Během dnešní seance klesají akcie o 4 %, a to kvůli zprávám o odchodu vysoce postaveného manažera. Finanční ředitel společnosti Jim Bell již před nějakou dobou ohlásil plány na odchod, což je důsledkem restrukturalizace ohlášené největším akcionářem, kterým je společnost Chewy.com spoluzaložená Ryanem Cohenem.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Příběh společnosti GameStop může skončit happy endem

11.03.2021 „Současná cenová rally na akciích GameStop je založena na očekáváních silného růstu společnosti v budoucnu. Růst akcií GameStop nemá nic společného s reálnými výsledky společnosti. Je tedy značně chatrný a kdykoliv může přejít do silné cenové korekce,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Akcie GameStop vystřelily o 30 %

08.03.2021 Akcie GameStop (GME.US) dnes vyskočily o 30 % poté, co tento prodejce videoher potvrdil, že aktivistický investor Ryan Cohen (spoluzakladatel Chewy) povede transformaci společnosti do e-commerce sektoru. GameStop vydal zprávu, že se chce zaměřit na "technology business". Trhy doufají, že Cohen bude schopen zopakovat v GameStopu svůj úspěch ze Chewy.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 8.2.2021

08.02.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále pokulhává za původními plány. Vidíme, že EU stále zaostává za USA. V Izraeli data ukazují, že vzhledem k proočkovanosti výrazně klesá podíl hospitalizovaných ve věkové kategorii nad 60 let. Hrozbu představují nové mutace koronaviru. Vůči těm nejsou některé vakcíny efektivní. Pokud by se nové mutace rychle šířily, znamenalo by to delší trvání opatření společenského distancování.
C:\fakepath\spx-07022021.png

Nervozita (po)zapomenuta, nejlepší výkon od konce podzimu posunul americké akcie na nové rekordy

07.02.2021 Během prvního únorového týdne dokázal index S&P 500 posílit každý den, ve čtvrtek a v pátek uzavíral na novém rekordu a celkově přidal 4,65 %. Ztráta z konce ledna je zapomenuta, index přidává i celkově od začátku roku.
img

Bitcoin zůstává vysoko, protože se trh změnil

04.02.2021 Růst ceny Bitcoinu na 40 000 dolarů zatím nedoprovází podobný výprodej jako v roce 2017 a nejspíše k němu ani nedojde. Musel by dorazit nějaký externí šok, který však oddalují centrální banky svou monetární politikou. Zároveň se trh od roku 2017 hodně změnil a kryptoměny už nekupují pouze geekové, anarchisté a libertariáni. Sebevědomí zůstává vysoko, dokáže ale Bitcoin navázat dalším růstem, nebo najde novou “férovou” cenu?
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
C:\fakepath\top-03022021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Pod nulou den zakončila z hlavních trhů jen burza v Šanghaji. Investoři se zaměřili na finální lednové indexy nákupních manažerů ve službách.
img

Akcie GameStop (GME.US) navyšují ztráty

02.02.2021 Akcie společnosti GameStop (GME.US) padají v průběhu dnešní seance už o 60 %. Pokračují tak ve včerejších poklesech, které jsou důsledkem ztráty důvěry a zájmu retailových spekulantů. Ze svých maxim z konce ledna už akcie padá o 80 %. Tržní hodnota akcií klesla o $26 mld. na $7,4 mld. z intradenního maxima dosaženého v minulém týdnu.
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
img

GameStop je jen špička ledovce. Další akcie se chovají podobně

28.01.2021 „Přibližně před deseti lety jsme mohli sledovat, jak lidé mobilizování přes sociální sítě svrhávají nepohodlné režimy v arabských státech. Vžilo se pro to označení Arabské jaro. V těchto dnech zas můžeme sledovat, jak lidé dohodnutí přes sociální sítě manipulují s cenami na burzách. Těžko říct, co je více nepochopitelné. Každopádně je zřejmé, že sílu sociálních sítí nelze podceňovat,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie GameStop a AMC jako na houpačce

28.01.2021 Brokeři v USA včera a dnes znemožnili nákup nových akcií některých společností, které se v poslední době staly cílem skupiny investorů z Reddidu. Jednalo se o společnosti, které byly nejvíce shortovány některými hedgeovými fondy. Tato "netržní" praktika ze strany brokerů vedla k panickým výprodejům. V jednom okamžiku ztrácely akcie naprostou většinu své hodnoty. Ale to není vše! Akcie GameStop dnes spadly z $ 450 pod $ 30, ale nyní se už obchodují okolo $ 200. Jedná se už jen o pouhé dozvuky panických pohybů, nebo začátek nového trendu?
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
C:\fakepath\akcie-28012021-0.png

Sebenaplňující proroctví a síla sociálních sítí? Jak ovlivnil Reddit GameStop?

28.01.2021 Bloomberg. Forbes. Investing. Každý web o tom píše. Novým hitem internetu se po Bernie Sandersovi stal nevídaný úkaz na trzích s akciemi. Velká skupina gamblerů ze sociální sítě Reddit údajně ovlivnila cenu akcie GameStop do takové míry, že téměř zlikvidovala hedgeový fond. Co se vlastně stalo?
img

Rozbřesk: Pohled Fedu na ekonomiku se vinou pandemie opět zhoršil a vzpoura na Wall Street

28.01.2021 Fed vzkazuje: jakékoliv sundávání nohy z plynu monetární expanze považujte za předčasné. Dezinflační síly mají vinou pandemie podle vedení americké centrální banky stále navrch, a proto měnová politika zůstane velmi uvolněná ještě dlouho. Šéf Fedu Powell si přitom nemyslí, že expanzivní politika by aktuálně byla hlavním hnacím faktorem cen aktiv, a tudíž nevidí důvod proč by centrální banka měla přijít s nějakými novými makroprudenčními prvky, které by podpořily finanční stabilitu.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Amatérští obchodníci způsobili prudký růst akcií GameStopu

28.01.2021 Skupina amatérských obchodníků ze sociální sítě Reddit způsobila obrovské ztráty investičním hedgeovým fondům. Skupina se rozhodla podpořit řadu akcií, u kterých tyto fondy sázejí na jejich pokles, a v případě firmy GameStop byla úspěšná, když se jí podařilo poslat akcie tohoto amerického prodejce videoher, spotřební elektroniky a herního zboží prudce vzhůru. A akcie dalších firem, jako BlackBerry a AMC, zřejmě budou následovat, upozorňují zpravodajské servery CNN a cnet.com.
img

USGAME rastie vďaka masívnemu nárastu cien akcií spoločnosti Gamestop

27.01.2021 USGAME, výkonnosť indexu spoločností pôsobiacich v hernom a esportovom priemysle, sa tento rok zvýšila o viac ako 60%. Prebiehajúcu rally možno pripísať jednej akcii - Gamestop (GME.US). Cena akcií tejto spoločnosti prudko vzrástla. Vďaka nedávnemu nárastu ceny akcií je Gamestop v súčasnosti najväčšou akciou v rámci USGAME a tvorí 32% váhy indexu. Pretože akcie Gamestop majú dnes otvoriť s viac ako 50% vzostupnou cenovou medzerou, index je nastavený aj na vyššie otvorenie.
img

Všichni jsou blázni jenom akcie GameStop jsou letadlo

26.01.2021 „Přestože společnost GameStop v loňském roce uzavřela téměř 500 svých poboček, akci společnosti lámou rekordy a za necelého půl roku vzrostly přibližně 30krát,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Trhy dnes 26/1/2021: Akcie Gamestop rozhýbaly akciové indexy, Dolar opět posiluje

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.1.2020)

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Order Flow | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Česká měna | Turecko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Close | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | EMA | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Floating | Hedge fondy | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Makeři | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodník | Opce | Order | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Josef Košťál | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Arbitráže | Bohatství | Euronext | Vývoj dolaru | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | USDX | Eurostat | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Kasino | Kasina | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Analýzy | Banka | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Day trading | Devizové trhy | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Eura | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz stříbra | Kurzy | Lira | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s opcemi | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | Rozkolísanost trhu | ING | Trading Central | Buffett | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Redukce | REIT | ROCE | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | Western Union | Miliardář | Komise | Retail | Frustrace | Burze | Day trader | Investment | Traders | Jefferies | Intesa Sanpaolo | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Investing.com | Reálný obchodní účet | Reporty | Sebenaplňující proroctví | Short squeeze | IG Markets | Kurz EUR/USD | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Averze k riziku | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Velcí investoři | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Výprodej na Wall Street | KBC | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | Brokerský dům | Obchodní styl | Forbes | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Glencore | Xetra | JPMorgan Chase | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Styl obchodování | Miliardy dolarů | Nervozita | Růst akcií | Walmart | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Eurex | FactSet | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Ripple | Dogecoin | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Firemní zisky | Výběr zisků | Výnosy | Rizikové investice | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Orderflow | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Fiskální stimuly | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Business Insider | ex | Purple Trading | Spekulativní investoři | J.P. Morgan | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Intradenní obchody | ING Groep NV | BHS | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Spekulativní investice | MiFID II | LYNX Trading | Inteligentní investor | Kodak | NEST | Štěpán Hájek | Robinhood | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Drobní investoři | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Bitcoiny | Podniky | FINRA | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Mileniálové | Signál na akcie | IG | Obchodní platforma MetaTrader | Nervozita na trzích | Růst zisků | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Odhady analytiků | Společnost Apple | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Výsledková sezóna v USA | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Obchodovat na finančních trzích | Hodnotové investování | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Zákaznická podpora | Hodnota firmy | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Defenzivní akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Bohatí | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Obchodní pokyny | Dění na trzích | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Finanční situace | Data z Německa | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Vysoká likvidita | Alipay | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Politická situace | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Standardní odchylka | Proroctví | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Inflace v USA | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Generální ředitel | PSA | GM | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Indexy nákupních manažerů | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | FT | Dvojité dno | Financovat | SMA | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Propouštění | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Čtyřhodinový graf | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Plyn | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | Fed index | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | Disney | Americké vlády | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Stabilní společnosti | Hospodaření | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Daimler | Velké trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Silnější koruna | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Asijské indexy | Pokles | Situace | České měny | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Dovednosti | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | BP | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | IPO Robinhood | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Šéfka ECB | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Šok | Guru | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Short-selling | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Spotřebitelé | Pád ceny | Historie | Aktuální situace | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Další pokles | Algoritmy | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Enormní zájem | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Potenciál | Allianz | Burza v Šanghaji | Výkonnost indexu | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Akcie Nvidia | Vášeň | Práce | Údaje | DPH | Mexiko | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Nárůst nezaměstnanosti | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Massachusetts | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Uzavření trhů | Propad ceny | S&P500 | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Air France | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | 3M | Shell | Zaměstnanci | Gilead | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Expanze | Pozastavení obchodování | Macy’s | Dluhy | NKE | Psychologické hladiny | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | CL | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Advance Auto Parts | Koronavirová pandemie | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Costco | Koronavirové pandemie | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Waymo | Square | Býčí trend | GlaxoSmithKline | Sanofi | Stimulační balík | Roční míra inflace | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Představenstvo | Restrukturalizace | Fintech společnosti | Online hry | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Společnost XTB | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Progres | Zlatá horečka | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Silné momentum | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Výzkumy | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sequoia | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Budoucí vývoj | Rozdělení akcií | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Šéf Tesly | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Marathon | Vinci | Průmyslové zakázky | Nejvýraznější růst | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | AEX | Naspers | Jens Klatt | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Pravidelný příjem | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Pinduoduo | Akciové investování | QCOM | Akcie spoločnosti | Proražení | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Největší IPO | Vakcinace | BIDU | Očkování | Mutace koronaviru | MGM | Rally na Bitcoinu | Stimulační balíček | Carnival | Burzy v USA | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | Vakcína a covid | DOT | Vývoj akcie | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | MRK | CARA | WU | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | Vhodné akcie | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | AMC.US | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | GameStop (GME.US) | Etsy | KFC | PEP | Deliveroo | USGAME | Akcie AMC | Prudký růst akcií | WallStreetBets | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Reddit GameStop | Úkaz na trzích s akciemi | Akciové kasino | Internetové akciové kasino | Short pozice akcie | Akcie GME | 4chan | Hodnota firmy GameStop | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Skupina drobných investorů | Express | Koss | EXPR | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | J&J | Velké fondy | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Finanční výsledky | Snoop Dogg | UNH | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Air | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Banco Santander | Pandemie covidu-19 | Akcie třídy A | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Příběh společnosti GameStop | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | xStation 5 | Společnost BlackBerry | Special Purpose Acquisition Company | George Sherman | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | Akcie v roce 2021 | Objednávky | WEN | Wendy’s | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Analýza akcie | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Cena akcie AMC | Mali | Nabídky akcií | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Včerejší seance | Odvětví | HOOD | Americká brokerská společnost | Mateřská společnost | VIAC | Andreessen Horowitz | Společnosti | NFT | Minulá výkonnost | Pozornost | Meta | Meta Platforms | Podmínky na trhu | Společnost | Omicron | | Fibonacciho retracement | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Steve Huffman | Alexis Ohanian | Miliardy USD | Meme stocks | Chipotle Mexican Grill | APP | Gamestop Corporation | Akcie Gamestop Corporation | Gamestop Corporation (GME) | Akcie Gamestop Corporation (GME) | Vývoj akcie GME | Akcie GameStop (GME.US) | Quiver Quantitative | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Reddit IPO | Akcie obrat | Obrat v sentimentu | Propuštění | Marketingová komunikace
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie fotbalového klubu Juventus
Akcie francouzské EDF
Akcie francouzské mediální společnosti
Akcie francúzskej spoločnosti
Akcie Fraport
Akcie Fresenius Medical
Akcie FRHC
Akcie Fubotv Inc
Akcie FubuTv
Akcie Galapagos

Následující klíčová slova

Akcie Gamestop Corporation
Akcie Gamestop Corporation (GME)
Akcie GameStop (GME.US)
Akcie GameStopu
Akcie Gap
Akcie Gap Inc
Akcie Gap Inc (GPS.US)
Akcie Garmin
Akcie Garmin Ltd.
Akcie Garmin Ltd. (GRMN)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít