Pátek 19. duben 2024 10:28
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple trading AI
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Dukascopy new

Vývoz

C:\fakepath\trader-18042024-48-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy mírně klesají, investoři zvažují dopad sankcí a statistiky z USA

18.04.2024 Ceny ropy dnes mírně klesají. Investoři zvažují dopad amerických sankcí vůči Venezuele a Íránu a údajů o zaměstnanosti v USA na poptávku a nabídku. Stále však náladu ovlivňují také širší obavy o poptávku a zmírnění napětí na Blízkém východě.
C:\fakepath\trader-18042024-36-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.04.2024 1) Akciové indexy ukazují podle analýzy společnosti XTB největší strach za posledních šest měsíců. Index strachu VIX, který měří rozkolísanost na americkém akciovém indexu S&P 500, hlásí největší nervozitu od října 2023. Od začátku roku vzrostl o 36 procent na 18 bodů.
img

Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, Bitcoin testuje 60 000 dolarů

17.04.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci růstem, ale optimistická nálada netrvala dlouho. Zisky byly v průběhu seance vymazány a nyní se hlavní americké indexy obchodují v průběhu dne níže.
img

Ranní shrnutí – (17.04.2024)

17.04.2024 Asijsko-pacifické indexy po včerejším poklesu na Wall Street většinou ztrácely. Výnosy dvouletých amerických státních dluhopisů vzrostly na 5 % v návaznosti na komentáře předsedy Fedu Powella, který sdělil, že nedávné údaje ukázaly, že pokrok ve snižování inflace v USA se vytratil.
img

Může v současné situaci ropa dosáhnout 130 USD za barel?

16.04.2024 Poslední týdny přinesly další zostření situace na Blízkém východě, kde již přes půl roku probíhá ozbrojený konflikt mezi Izraelem a Palestinci. Nyní se situace ještě zhoršila. Vlna bezpilotních letounů a raket, která v noci na neděli prolétla směrem k Izraeli z Íránu, přinesla novou fázi napětí, nejistoty a konfrontace v regionu. Írán tvrdí, že sobotní bombardování Izraele je odpověď na letecký útok, který se stal 1. dubna na íránský konzulární budovu v syrské metropoli v Damašku, při kterém zahynuli vysoce postavení íránští velitelé. To vše má samozřejmě dopad na cenu „černého zlata“, které postupně roste stále výš (za poslední tři měsíce se její cena zvýšila o téměř 20 %). Může aktuální geopolitická krize vyústit v rekordní ceny této komodity?
C:\fakepath\trader-12042024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2024 1) Cena zlata se dnes vyšplhala na další rekordní maximum, poprvé překonala hranici 2400 dolarů (zhruba 57.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). K jejímu růstu přispívají geopolitická rizika na Blízkém východě a obavy ohledně čínské ekonomiky, napsala agentura Reuters.
img

PŠENICE brání 550 USD navzdory nepříznivé zprávě USDA 📊

12.04.2024 Futures na pšenici se na burze v Chicagu drží poblíž 550 USD za bušl, a to navzdory včerejší nepříznivé zprávě USDA. Zdá se, že geopolitická situace má na pšenici nepřímý vliv, neboť trhy počítají s možností íránského útoku na Izrael a očekávanou potenciální ruskou ofenzívou na ukrajinské frontě. Pšenice v minulosti pravděpodobně reagovala růstem v reakci na různé typy geopolitického napětí.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

Vývoz i dovoz v březnu v Číně klesly

12.04.2024 Vývoz z Číny se v březnu meziročně snížil o 7,5 procenta, nejvíce od loňského srpna, a dovoz nečekaně klesl o 1,9 procenta. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnil čínský celní úřad. Oba údaje výrazně zaostaly za očekáváním analytiků a poukazují na to, jak těžký úkol čeká čínskou vládu, která se snaží podpořit slabé hospodářské oživení země.
img

Ekonomický kalendář: Inflační očekávání v USA a výsledky nejvýznamnějších amerických bank

12.04.2024 Wall Street se velmi rychle zotavila ze středečního výprodeje způsobeného vyššími údaji o indexu spotřebitelských cen, ačkoli výsledky srovnávacích testů mohou být poněkud zavádějící, protože široký akciový sentiment mimo největší technologické akcie zůstává slabší. Dnes se pozornost přesune na výsledky finančního sektoru, kde bude trh věnovat pozornost úrokovým ziskům bank, ale zejména potenciálním rezervám na ztráty z úvěrů, které by mohly naznačovat, že instituce očekávají oslabení spotřebitelů. V 16:00 budou zveřejněny údaje z Michiganu, kde se pozornost zaměří zejména na inflační očekávání, jejichž zvýšení by mohlo vyvolat větší otazník nad dynamikou inflace v zámoří.
img

Kakao roste o 5 % navzdory vyšším výkupním cenám a oživení nabídky v Brazílii

09.04.2024 Ceny kakaa se vrátily nad 10 000 USD za tunu, což vedlo k obrovské likvidaci krátkých pozic. Růst cen je stále poháněn obavami ze snižujících se globálních dodávek kakaa, ale obecně je chuť spekulantů riskovat vysoká, což vede k silnému umisťování pozic u některých komodit, jako je kakao a v posledních dnech také měď. Západoafričtí dodavatelé kakaa mohou nedodržet smlouvy o dodávkách, protože přetrvává nejhorší nedostatek dodávek za posledních 40 let.
C:\fakepath\trader-09042024-95-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy pokračují v poklesu, investoři sledují jednání o příměří v Pásmu Gazy

09.04.2024 Ceny ropy dnes pokračují druhý den v poklesu. Trhy sledují jednání mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás o příměří v Pásmu Gazy.
img

Aktuální statistika zahraničního obchodu

08.04.2024 V únoru český vývoz zaznamenal po čtvrt roce čekání opět pozitivní růst oproti minulému roku, a to o dvojciferných 10,2 %. Tento růst vyhladil i lednový propad exportu a přispěl tak ke kumulovanému růstu za první 2 měsíce prvního kvartálu o 2,3 %. To lze považovat za pozitivní zprávu s ohledem na vysokou hodnotu českého exportu v 1. kvartálu loňského roku. Rovněž optimističtější je v únoru i statistika nových průmyslových zakázek ze zahraničí, nejvyšší od října roku 2022. Z pohledu hlavních sektorů pozorujeme v únoru největší meziroční růst především u počítačů a elektroniky, motorových vozidel a ostatních dopravních prostředků, a to o 18 %.
C:\fakepath\trader-08042024-51-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.04.2024 1) Cena bitcoinu se zvyšuje, překonala 72.000 dolarů (téměř 1,7 milionu Kč). Blíží se přitom půlení bitcoinu, takzvaný halving, které nastane v druhé polovině dubna. Počet denně vygenerovaných virtuálních mincí se sníží na polovinu a klesne i odměna pro těžaře bitcoinu. V minulosti se cena bitcoinu po halvingu zvyšovala.
img

Únorová data z reálné ekonomiky potěšila

08.04.2024 Únorová data pozitivně překvapila. Průmyslu i zahraničnímu obchodu pomohla především výroba automobilů a ostatních dopravních prostředků. V rámci zpracovatelského průmyslu byl ovšem nárůst produkce plošný, když zlepšení vykázalo osmdesát procent kategorií. Rostla i hodnota nových zakázek, což je příslibem pro český průmysl do budoucna. Teplé počasí pak prospělo českému stavebnímu sektoru, jehož výstup meziměsíčně vzrostl o téměř pět procent. Počet nově zahájených staveb i vydaných stavebních povolení zůstal nicméně v meziročním srovnání výrazně v záporu.
img

Zahraniční obchod překvapil výrazným přebytkem

08.04.2024 Bilance zahraničního obchodu překvapila vysokým přebytkem ve výši téměř 35 miliard korun, zatímco náš odhad i tržní konsenzus počítal zhruba s 10 miliardami. Únorový výsledek byl ve srovnání se stejným měsícem loňského roku o 19,7 mld. CZK vyšší. V kladném teritoriu se bilance nacházela již šestý měsíc v řadě. Po očištění o sezónní vlivy se přebytek zvýšil z lednových 3,8 mld. CZK na 19,2 mld. CZK v únoru.
img

Silný únorový výsledek zahraničního obchodu

08.04.2024 Bilance zahraničního obchodu skončila v únoru s přebytkem 34,6 mld. Kč, což výrazně překonalo naši i tržní prognózu. V lednu jsme naopak očekávali vyšší přebytek, ale výsledek zahraničního obchodu byl nižší. Tudíž se zdá, že došlo k pozdějšímu odbavení objednávek, zvláště v automobilovém průmyslu, díky čemuž mimo jiné byla bilance zahraničního obchodu meziročně vyšší o takřka 20 mld. Kč.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Růst průmyslové výroby v Německu zrychlil

08.04.2024 Průmyslová výroba v Německu se v únoru zvýšila ve srovnání s předchozím měsícem o 2,1 procenta. Tempo růstu tak zrychlilo z 1,3 procenta v lednu. K růstu přispěl hlavně stavební sektor, naopak produkce energií se snížila. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad Destatis.
C:\fakepath\energeticke-zdroje-08042024-uvod.png

Geopolitické události – energetické zdroje (5. díl)

08.04.2024 V tomto článku se zaměříme na energetické zdroje a jejich vliv na ekonomiku a geopolitiku. Projdeme si také faktory, které energetické zdroje ovlivňují, a která různá odvětví hrají významnou roli v jejich stabilitě.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová se v Číně přimlouvá za tržní reformy

05.04.2024 Číně by prospěly tržně orientované reformy, její nadbytečná průmyslová kapacita utlačuje ostatní ekonomiky. Při své návštěvě asijské země to dnes uvedla americká ministryně financí Janet Yellenová. Politička přijela do jihočínského Kantonu (Kuang-čou) ve čtvrtek odpoledne a v sobotu se chystá do Pekingu, uvedl zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\sankce-05042024.jpg

Geopolitické události – embarga a sankce (4. díl)

05.04.2024 V tomto článku se zaměříme na sankce a embarga. Probereme jejich význam, opatření a důsledky. Dále se podíváme na sankce Spojených států a na závěr se tradičně zaměříme na faktory, které embarga a sankce ovlivňují.
img

Kanadský dolar se dočkal nečekané podpory. Přehled vývoje USD/CAD

04.04.2024 Hrubý domácí produkt Kanady se v lednu zvýšil o 0,6 %, což je nejsilnější růst od ledna 2023; předběžný odhad únorového HDP ukazuje na růst o 0,4 %, zatímco ekonomická aktivita v prvním čtvrtletí vykazuje růst o 3,5 % mezičtvrtletně. Hospodářské oživení výrazně překonává odhad Bank of Canada a může mít dopad na plány centrální banky v oblasti úrokových sazeb, neboť silnější hospodářský růst eliminuje potřebu zmírnit finanční podmínky.
img

Ropa za 100 USD za barel: Za jak dlouho?

02.04.2024 Přehrada se protrhla – a živel už nejde zastavit. Poté, co se ropa Brent vymanila z konsolidačního pásma 75–84 USD za barel, roste jako z vody. Od začátku roku si severomořská odrůda připsala díky rostoucí poptávce na pozadí snižování nabídky již 14 %. Spekulanti nadále budují na ropě dlouhé pozice. V důsledku toho dosáhly čisté dlouhé pozice nejvyšší úrovně od března loňského roku.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Perzistentní jádrová inflace v eurozóně a silný trh práce v USA

02.04.2024 Data z domácí ekonomiky by v tomto týdnu měla potvrdit pokračující pozvolné oživování ekonomické aktivity. V zámoří budou obchodníci sledovat zejména březnové statistiky z trhu práce, které podle nás budou opět silné. Brzkému uvolnění měnové politiky v USA tedy nahrávat příliš nebudou. Vysoko patrně v březnu zůstala i jádrová inflace v eurozóně. Jejímu poklesu by navíc měl ve zbytku roku bránit svižný růst jednotkových mzdových nákladů. Opatrnost tak lze očekávat i ve vyjádřeních představitelů ECB.
img

Cena pšenice je jako na horské dráze. Co lze očekávat v letošním roce?

01.04.2024 Ceny pšenice se v posledních čtyřech letech pohybovaly jako na houpačce. Po letech stability je dokonalá bouře faktorů vynesla prudce vzhůru. K tomuto prudkému nárůstu přispěl celosvětový deficit nabídky, narušení pandemie a válka na Ukrajině. Nyní se však ceny opět propadly na úroveň, která nebyla zaznamenána od roku 2020. Bude tento klesající trend pokračovat, nebo mohou budoucí problémy s produkcí způsobené počasím a změnou klimatu způsobit další cenový skok?
C:\fakepath\politika-01042024-uvod.jpg

Geopolitické události – politické změny (3. díl)

01.04.2024 V dnešním článku se podíváme na politické změny a jejich fungování. Budeme hovořit o tom, kdo řídí politické změny a co je ovlivňuje. Nakonec nastíníme, na co si dnes dát pozor a jaké faktory politické změny nejvíce ovlivňují.
img

Forex: Závěr obchodního týdne přinesl zpevnění dolaru i koruny

28.03.2024 Indikátory sentimentu v tomto týdnu ukázaly na mírné zlepšování nálady. Patrné to bylo nejen u tuzemského konjunkturálního průzkumu za březen, ale i dubnové spotřebitelské důvěry GfK v Německu nebo březnového průzkumu ekonomického sentimentu v eurozóně z dílny Evropské komise. To nejhorší tak snad má ekonomika eurozóny již za sebou. Její oživení však podle nás bude v letošním roce pouze pozvolné. V celoročním vyjádření očekáváme růst HDP eurozóny o 0,6 %.
C:\fakepath\USA7.jpg

Růst ekonomiky USA ve 4Q zpomalil pouze na 3,4 procenta

28.03.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Spojených států se ve čtvrtém čtvrtletí po dalším zpřesnění údajů zvýšil v přepočtu na celý rok o 3,4 procenta. To je o 0,2 procentního bodu více, než uváděl odhad z konce února. Ve své zprávě to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu. Analytici v anketě agentury Reuters čekali potvrzení odhadu. Ve třetím čtvrtletí růst činil 4,9 procenta.
img

Česká ekonomika v závěru roku solidně rostla navzdory vysokým úsporám domácností

28.03.2024 Konečný odhad tuzemského HDP za čtvrté čtvrtletí přinesl vzestupnou revizi mezičtvrtletního růstu ekonomiky z původních 0,2 % na 0,4 %. V meziročním srovnání ekonomika vzrostla o 0,2 %, zatímco podle předchozího odhadu ČSÚ ze začátku března ve stejném rozsahu poklesla. Na výdajové straně zaznamenal nejvyšší příspěvek k mezičtvrtletnímu růstu čistý vývoz, což pravděpodobně z velké části souviselo s vývozem dříve rozpracované produkce, především pak v případě automobilového průmyslu.
C:\fakepath\Baltimore-most.png

Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší ekonomiku bude zanedbatelný

28.03.2024 Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší americké hospodářství bude pravděpodobně minimální, i když může mít silný vliv na ekonomiku lokální. Uvedl to americký týdeník Barron's. Podobně analytici banky JPMorgan se domnívají, že ekonomické dopady budou spíš mírné, a to včetně dopadu na ceny aut.
C:\fakepath\trader-27032024-44-zm.jpg

Japonský jen klesl k dolaru nejníže od roku 1990, Tokio varuje před intervencí

27.03.2024 Japonský jen se vůči americkému dolaru během dnešního obchodování propadl na nejnižší úroveň za 34 let, později však své ztráty smazal. Japonská měna je pod tlakem kvůli očekávání, že japonská centrální banka zachová svůj uvolněný postoj k měnové politice i přes nedávné zvýšení základní sazby, uvedla agentura Kjódó. Japonští představitelé dnes signalizovali možnou intervenci na forexovém trhu s cílem podpořit kurz domácí měny.
C:\fakepath\japonsky-jen2.jpg

Japonský jen klesl k dolaru nejníže od roku 1990, roste riziko intervencí

27.03.2024 Kurz japonské měny se dnes ráno při obchodování v Asii propadl vůči dolaru na nejnižší hodnotu za 34 let, do blízkosti hranice 152,00 USD/JPY. Příčinou je očekávání, že japonská centrální banka zachová svůj uvolněný postoj k měnové politice i přes nedávné zvýšení základní sazby, uvedla agentura Kjódó. Japonský ministr financí varoval před intervencemi na devizovém trhu.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

České hospodářství letos vzroste o 1,3 procenta

26.03.2024 České hospodářství se letos vrátí k růstu. Hrubý domácí produkt meziročně vzroste o 1,3 procenta, průměrná mzda v nominálním vyjádření stoupne o 6,1 procenta a v reálném o 3,4 procenta. Vyplývá to z nové makroekonomické prognózy Hospodářské komory ČR (HK), kterou dnes představil ČTK a České televize její prezident Zdeněk Zajíček.
img

Dolar nesmí klesnout

26.03.2024 Je euro slabé? Nebo je dolar tak silný? Skutečnost, že měnový pár EUR/USD klesl na nejnižší úroveň za poslední čtyři týdny, nutí investory si klást otázky. Soudě podle německých předstihových ukazatelů a evropské podnikatelské aktivity se ekonomika eurozóny postupně zvedá ze země. Načasování a rozsah plánu Evropské centrální banky na uvolnění měnové politiky zůstává stejný: trh očekává, že začne v červnu, a centrální banka podle všeho sníží depozitní sazbu o 75 bazických bodů do konce roku 2024. Možná je důvodem vrcholu páru síla dolaru?
img

Ranní shrnutí (21.03.2024)

21.03.2024 Indexy na Wall Street po rozhodnutí Fedu a konferenci jeho předsedy Jeroma Powella uzavřely na rekordních úrovních. Index S&P 500 posílil o 0,90 % na 5225 bodů a Nasdaq 100 vzrostl o 1,15 % na 18225 bodů.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Ceny ropy vystoupily na několikaměsíční maxima

19.03.2024 Ceny ropy se dnes vyšplhaly na nová čtyřměsíční maxima. Jejich růst nicméně zbrzdily vyhlídky na vyšší export ropy z Ruska v důsledku omezené kapacity ruských rafinerií, za kterou stojí ukrajinské útoky. Severomořská ropa Brent kolem 16:30 SEČ vykazovala narůst o zhruba 0,7 procenta a nacházela se v těsné blízkosti 87,5 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si ve stejnou dobu připisovala téměř procento a pohybovala se nedaleko 83,5 dolaru za barel.
img

Ranní shrnutí (18.03.2024)

18.03.2024 Indexy z asijsko-pacifické oblasti se na začátku nového týdne obchodovaly výše – Nikkei vzrostl o 2,5 %, S&P/ASX 200 přidal 0,1 %, Kospi se posunul o 0,7 % výše a Nifty 50 se obchodoval beze změny. Indexy z Číny posílily o 0,3-1,1 %.
img

Spotřebitelé podpoří růst slovenské ekonomiky a udrží inflační tlaky silné

14.03.2024 Slovenská ekonomika letos zůstane odolná a její růst podle nás mírně zrychlí na 1,6 % oproti růstu o 1,1 % zaznamenaném za rok 2023. K tomu přispěje spotřeba domácností podpořená rostoucími reálnými příjmy a také fixní investice tažené prostředky z fondů EU. Čistý vývoz by měl naopak po velmi silném roce 2023 přispět záporně.
C:\fakepath\zemni plyn rubl.jpg

Rusko zvýšilo vývoz ropy po moři

12.03.2024 Vývoz ropy z Ruska po moři se výrazně zvýšil a v týdnu do 10. března se dostal na letošní maximum 3,7 milionu barelů denně. Informovala o tom dnes agentura Bloomberg. Více se vyváží hlavně z klíčového tichomořského přístavu Kozmino, kde nakládku v předchozím týdnu brzdilo nepříznivé počasí. Nárůst za jediný týden tak činí 590.000 barelů denně. Vývoz ropy z Ruska podléhá sankcím, které na Moskvu za vojenskou invazi na Ukrajinu uvalily západní státy.
C:\fakepath\trader-12032024-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.03.2024 1) Bitcoin včera pokračoval v růstu na nová maxima, nejznámější kryptoměna včera odpoledne překonala hranici 72.000 dolarů (téměř 1,7 milionu Kč). K růstu podle analytiků mimo jiné přispívá zájem o nově schválené bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF). Svou roli ale hrají i vyhlídky, že centrální banky velkých zemí začnou brzy snižovat úrokové sazby. Nad 70.000 USD se bitcoin poprvé dostal minulý týden v pátek.
C:\fakepath\trader-08032024-92-zm.png

Komodity: Ceny ropy kvůli obavám o poptávku v Číně klesají

08.03.2024 Ceny ropy dnes klesají a ztrátu zřejmě vykáží i za celý týden. Za poklesem stojí obavy trhu o vývoj poptávky v Číně. Pokles nezmírnilo ani rozhodnutí skupiny OPEC+ prodloužit omezení těžby do konce druhého čtvrtletí.
img

Přebytek zahraničního obchodu se v lednu snížil

08.03.2024 Bilance zahraničního obchodu se na samotném začátku letošního roku meziměsíčně snížila na 3,7 mld. CZK po přebytku 5,3 mld. CZK v prosinci. V kladném teritoriu se tak nacházela již pátý měsíc v řadě. Po očištění o sezónní vlivy se kladná bilance zahraničního obchodu snížila z prosincových 16,3 mld. CZK na pouhých 2,4 mld. CZK.
img

Zahraniční obchod v lednu zklamal, koruna oslabuje. Zachraňuje jej vývoz aut, škodí mu pokles cen elektřiny

08.03.2024 Zahraniční obchod České republiky v lednu zklamal. Vykázal přebytek pouze 3,7 miliardy korun. Přitom analytici oslovení agenturou Bloomberg vesměs očekávali vyšší přebytek. V průměru předpokládali, že přebytek vykáže úroveň takřka patnácti miliard korun.
img

Nižší přebytek zahraničního obchodu na začátku roku

08.03.2024 Zahraniční obchod skončil v prvním měsíci nového roku s kladným saldem ve výši 3,7 mld. Kč, což je výrazně nižší přebytek, než který očekávala naše i tržní prognóza.
img

Forex: Zasedání ECB změny nepřineslo, pozornost trhů se přesune k trhu práce v USA

08.03.2024 Finanční trhy se dnes budou soustředit na únorové „payrolls“ v USA. Vysoký přírůstek počtu pracovních míst v lednu (353 tis.), který dosáhl bezmála dvojnásobku tržního konsenzu, byl podle nás i trhu spíše jednorázovým výkyvem. V únoru bylo podle našeho odhadu vytvořeno 200 tis. nových pracovních míst. V eurozóně přinese dnešní zpřesněný odhad HDP za Q4 23 i jeho strukturu, v rámci které se podle nás kompenzovaly kladné příspěvky čistého vývozu a domácí poptávky se záporným příspěvkem zásob. Ekonomika eurozóny tak ve výsledku mezičtvrtletně stagnovala.
img

EUR/USD. Powellův projev

08.03.2024 Dolarový index v závěru středečního dne značně poklesl a dostal se na dvoutýdenní minimum. Výroky předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu se nelíbily dolarovým býkům. Obecně však jeho postoj nebyl přehnaně holubičí – prognózy ohledně uvolňování měnové politiky byly vágní, plné četných "ale" a "co kdyby". Trh proto reagoval vůči zelené bankovce tímto způsobem právě v důsledku přehnaných očekávání plynoucích z Powellových předchozích projevů. Powell se však rozhodl zachovat ve své rétorice vyvážený tón, což zapůsobilo v neprospěch americké měny.
C:\fakepath\trader-07032024-50-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy klesají, trhy čekají odložení snížení úroků v USA

07.03.2024 Ceny ropy dnes klesají. Může za to očekávání, že snížení úrokových sazeb ve Spojených státech by mohlo být odloženo. Ztráty částečně zmírnily příznivé údaje o čínském obchodu, které jsou dobrým znamením pro poptávku v zemi. Čína je největším světovým dovozcem ropy.
C:\fakepath\Cina-ekonomika4.jpeg

Zahraniční obchod Číny na začátku roku výrazně vzrostl

07.03.2024 Růst čínského vývozu i dovozu v prvních dvou měsících letošního roku výrazně překonal očekávání, což podle analytiků signalizuje obrat k lepšímu ve vývoji světového obchodu. Export se za leden a únor podle údajů celního úřadu meziročně zvýšil o 7,1 procenta, zatímco dovoz do Číny vzrostl o 3,5 procenta. Analytici přitom v anketě agentury Reuters očekávali zvýšení vývozu o 1,9 procenta a nárůst dovozu o 1,5 procenta.
img

Forex: Sazby ECB dnes zůstanou beze změny, první snížení by mohlo přijít v červnu

07.03.2024 Hlavní událostí dneška je zasedání ECB. Ta by měla opět ponechat úrokové sazby beze změny. My i finanční trh očekáváme jejich první snížení až v červnu. To už bude jasné, jak silný byl růst mezd na začátku letošního roku a jak na to zareagovala jádrová inflace. Z ekonomických dat bude dnes zveřejněn lednový vývoj továrních objednávek v Německu.
img

Ranní shrnutí (07.03.2024)

07.03.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na vyšší úrovni, ale mimo nejvyšší hodnoty seance. S&P 500 si připsal 0,51 %, Dow Jones se posunul o 0,20 % výše a Nasdaq přidal 0,58 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 0,7 %.
img

Australský dolar může posílit

07.03.2024 Tento týden byl pro australský dolar poměrně bohatý na informace. HDP ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl o 0,2 %, domácí poptávka zůstává slabá a je z velké části podporována veřejným sektorem. Spotřeba domácností vzrostla v průběhu roku 2023 pouze o 0,1 %, což je nejpomalejší meziroční růst za posledních téměř 40 let, pokud nepočítáme období covidu a krizi v roce 2008.
img

Denní shrnutí: Zlato testuje 2 150 USD, NYCB se propadá o 40 %

06.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují na vyšší úrovni, čímž částečně smazaly včerejší výprodej. S&P 500 si připisuje 0,5 %, Dow Jones se obchoduje o 0,2 % výše, Nasdaq poskočil o 0,6 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,4 %.
img

Forex: Silná data německého obchodu a obezřetný Powell

06.03.2024 Silná data o lednovém vývoji německého zahraničního obchodu dnes poskytla podporu společné evropské měně. Ta vůči americkému dolaru posílila o přibližně 0,3 %. Bilance německého zahraničního obchodu zaznamenala meziměsíční zlepšení z 23,3 na 27,5 mld. EUR, zatímco se očekávalo naopak zhoršení na 21 mld. EUR. Výrazným nárůstem překvapil hlavně vývoz, který byl meziměsíčně vyšší o 6,3 % oproti očekávaným +1,5 %. Zhruba dvojnásobný byl pak oproti konsensu růst dovozu, který v lednu dosáhl 3,6 % m/m. Tato data trhy potěšila, když z Německa poslední dobou přicházejí hlavně zprávy negativního charakteru. Vývoj evropských maloobchodních tržeb za leden byl naopak zhruba v souladu s konsensem, když došlo k jejich meziměsíčnímu růstu o pouhých 0,1 %. Trend utlumeného vývoje spotřebitelské poptávky tak v eurozóně pokračuje. Meziročně byly maloobchodní tržby nižší o 1 %.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Export z Německa se zvýšil nad očekávání

06.03.2024 Export z Německa se v lednu zvýšil o 6,3 procenta, což je mnohem více, než se čekalo. Poptávka po německém zboží se zvýšila jak v zemích Evropské unie, tak i v Číně. Vyplývá to z dat, která dnes zveřejnil německý statistický úřad. Podíl exportu na hrubém domácím produktu (HDP) Německa je velmi vysoký, země tak pocítila dopady oslabení globální ekonomiky ze všech evropských států nejvíce.
img

Zasáhnou předpovědi intenzivních dešťů v západní Africe futures na kakao?

06.03.2024 Futures na kakao se již několik měsíců pohybují v dynamickém růstovém trendu, ale na úrovních blízko 6500 USD za tunu se v poslední době opět objevila silná aktivita prodejců. Silné deště předpovídané v západní Africe vedly k likvidaci některých dlouhých pozic spekulantů, kteří se umístili na další, celosvětově omezené dodávky. Nové předpovědi dešťů by mohly potenciálně ovlivnit vyšší polovinu sklizně kakaa na Pobřeží slonoviny, která začne v polovině dubna.
img

Ekonomický kalendář: čeká nás rušný den – zpráva ADP, svědectví předsedy Fedu Powella a rozhodnutí BoC 📌

06.03.2024 Dnešní den je bohatý na několik zajímavých makroekonomických publikací a událostí, které mohou zvýšit volatilitu na evropských i světových trzích. V první části dne se již investoři seznámili s údaji o HDP z Austrálie, které dopadly o něco hůře, než byl konsenzus. V Evropě pak byly během zahájení hotovostní seance zveřejněny údaje o obchodu z Německa. Zpráva ukázala solidní oživení dovozu i vývozu. Také obchodní bilance vyšla mnohem vyšší, než se očekávalo, což naznačuje mírné zlepšení německé ekonomiky.
C:\fakepath\eurusd-06032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 6.3.2024

06.03.2024 Americké akcie oslabily. Nejvýrazněji klesl index Nasdaq, k čemuž přispěly velké technologické firmy a odvětví čipů. Trh čeká na dnešní vystoupení šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella před Kongresem a na páteční zprávu o vývoji nezaměstnanosti v USA za únor. Někteří analytici považují včerejší výprodej akcií technologických firem za vybírání zisků.
img

Ropa se připravuje na návrat

06.03.2024 Ropa brala rozhodnutí OPEC+ prodloužit snížení produkce o 2,2 mil. barelů denně do července jako samozřejmost. Jediné překvapení přineslo rozhodnutí Ruska snížit ve druhém čtvrtletí produkci a vývoz o 471 000 barelů denně. Vzhledem k poškozené infrastruktuře v důsledku útoků dronů se však zdá, že šlo o vynucený krok. Organizace chce stabilizovat trh s ropou, takže jí nezbývá nic jiného než prodloužit podmínky dohody.
C:\fakepath\trader-04032024-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy po rozhodnutí OPEC+ zachovat omezení těžby mírně klesají

04.03.2024 Ceny ropy dnes mírně klesají. Skupina OPEC+ v neděli oznámila, že zachová současné dobrovolné omezení produkce i ve druhém čtvrtletí. Trhy však z velké části s tímto rozhodnutím počítaly.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB očekávala horší vývoj ekonomiky ve čtvrtém kvartálu

01.03.2024 České ekonomice se ve čtvrtém čtvrtletí dařilo mírně lépe, než předpokládala Česká národní banka (ČNB). Hrubý domácí produkt (HDP) meziročně klesl o 0,2 procenta, když ČNB čekala pokles 0,5 procenta. K lepšímu než očekávanému výsledku přispěla zejména bilance zahraničního obchodu. Oživování české ekonomiky začalo o něco dříve, než centrální banka předpokládala, uvedl dnes ředitel sekce měnové ČNB Petr Král.
img

Loňský rok si Česko za rámeček nedá. Českou ekonomiku loni stáhla pod nulu inflace a s ní související slabá spotřeba domácností, ke konci roku se situace mírně lepšila

01.03.2024 Český statistický úřad dnes totiž potvrdil předběžná čísla k výkonu české ekonomiky v posledním loňském čtvrtletí i v celém loňském roce; hospodářství se celoročně propadlo reálně o 0,4 procenta. Ve čtvrtém čtvrtletí samotném činil meziroční pokles 0,2 procenta. Česko se tedy loni technicky vyhnulo recesi, neboť mezičtvrtletně se hrubý domácí produkt propadl pouze v jediném čtvrtletí, a to třetím, takže nebyla splněná definiční podmínka poklesu alespoň ve dvou po sobě následujících kvartálech. To však nic nemění na tom, že Česko nadále podává slabý hospodářský výkon, který je v rámci EU citelně podprůměrný.
img

Forex: Inflace v eurozóně v únoru pokračovala v poklesu

01.03.2024 Předběžná únorová inflace v eurozóně by podle našeho odhadu měla ukázat na pokračování dezinflačního trendu. Silný růst mzdových nákladů však stále udržuje zvýšenou dynamiku jádrových cen. Z domácích dat bychom se dnes mohli dočkat vzestupné revize růstu tuzemského HDP za Q4 23. Špatná ale u nás zůstává podobně jako v Německu nálada ve zpracovatelském průmyslu, což by měl ukázat index PMI.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

EU by měla uzákonit plán na ukončení dodávek plynu z Ruska

01.03.2024 Evropská unie by měla do roku 2027 zakotvit svůj plán na ukončení dodávek ruského plynu do zákona, uvedla Litva v dokumentu, který projednají unijní ministři energetiky. Informovala o tom včera agentura Reuters. Od invaze Moskvy na Ukrajinu v roce 2022 se dovoz plynu z Ruska do Evropy prudce snížil, což neplatí pro dovoz ruského zkapalněného zemního plynu (LNG). Evropská komise (EK) navrhla, aby sedmadvacítka do roku 2027 ukončila svou závislost na ruských fosilních palivech.
C:\fakepath\zemni-plyn-26022024.png

Plyn je na minimu. Vyplatí se koupit?

26.02.2024 Zemní plyn zlevňuje všude po světě. Nejvíce viditelný je ale propad ceny amerického plynu Henry Hub. Jeho cena se dostala na historická minima nejen po očištění o inflaci, ale i nominálně.
img

Česko skrytě zásobuje sankcionované Rusko počítači, auty, autodíly či karoseriemi. Zboží do Ruska dodává přes třetí země typu Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Arménie nebo Spojených arabských emirátů

26.02.2024 Klíčovým důvodem, proč zatím západní sankce proti Rusku nezabírají dle původních představ, je to, že dochází k jejich obcházení ve spolupráci s třetími zeměmi. Na přeprodeji přes třetí země se zjevně podílí i Česko.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Dezinflace v eurozóně pokračuje rychlejším tempem ve srovnání s USA

26.02.2024 Inflace v eurozóně podle nás v únoru výrazně zpomalila o 0,3 pb na 2,5 % y/y, stejně tak jako ta jádrová na 3,0 % (vs 3,3 % v lednu). Naproti tomu deflátor soukromé spotřeby (PCE) v USA na meziměsíční bázi v lednu zřejmě zrychlil na 0,3 % a 0,4 % v případě toho jádrového. To by mělo plynout z již zveřejněných dat CPI a PPI, která byla nad očekávání vyšší. Pokračující vlna dezinflace v eurozóně a náznaky pomaleji odeznívajících inflačních tlaků v USA mohou posílit sázky investorů na výraznější pokles sazeb ECB oproti Fedu. Zpřesněný odhad tuzemského HDP za Q4 23 podle nás ukáže na revizi směrem nahoru o 0,2 pb. Česká ekonomika by tak ve výsledku ve Q4 vzrostla o 0,4 % q/q. Minulý týden jsme vydali aktualizovanou prognózu inflace a trajektorie sazeb ČNB.
img

Dva roky války na Ukrajině. Jak se změnil svět?

23.02.2024 Přesně před dvěma lety, 24. února 2022, zahájilo Rusko rozsáhlou invazi na Ukrajinu. Po dvou letech války se současná situace na východě země zdá být v západních zemích na denním pořádku, i když pro Ukrajinu je to stále těžký boj o vlastní území, stejně jako v posledních několika měsících. Co se ve světě změnilo od 24. února 2022? Jaký je současný stav finančního trhu, zejména trhu s komoditami? Je svět stále ochoten pomoci Ukrajině? Jak by mohla změna moci v USA ovlivnit vojenskou pomoc Ukrajině?
C:\fakepath\makro-23022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - obchod a mezinárodní ekonomika (8. díl)

23.02.2024 Seznamte se s obchodem a mezinárodní ekonomikou. Nastíníme vám, co je to Světová obchodní organizace a kdo ji řídí. Povíme si o faktorech, které ovlivňují mezinárodní ekonomiku, a vysvětlíme si, jak funguje nabídka a poptávka.
C:\fakepath\trader-21022024-51-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.02.2024 1) Americký podnikatel a zakladatel internetového obchodu Amazon Jeff Bezos dokončil avizovaný prodej akcií firmy celkem za 8,5 miliardy dolarů (téměř 200 miliard Kč). V úterý to uvedl v povinném hlášení pro regulační orgány. Bezos je podle žebříčku miliardářů agentury Bloomberg aktuálně třetím nejbohatším člověkem na světě s odhadovaným majetkem za 191 miliard dolarů (téměř 4,5 bilionu Kč).
img

Ranní shrnutí (21.02.2024)

21.02.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni, ale mimo seanční minima. S&P 500 klesl o 0,60 %, Dow Jones se posunul o 0,17 % níže, Nasdaq se snížil o 0,92 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 klesl o více než 1,4 %.
C:\fakepath\trader-20022024-49-zm.jpg

Vývoz zlata ze Švýcarska byl v lednu nejvyšší za šest let

20.02.2024 Vývoz zlata ze Švýcarska v lednu vzrostl meziročně o 49 procent na 206.971 kilogramů, což byla nejvyšší úroveň za šest let. Mohla za to hlavně vysoká poptávka z Asie. Vyplývá to z údajů celního úřadu. Švýcarsko je největším světovým centrem pro rafinaci a tranzit zlata. Dováží zlato z dolů a skladů po celém světě, toto zlato zpracovává a znovu vyváží.
C:\\fakepath\\Cina-ekonomika4.jpeg

V Číně letos v době oslav lunárního Nového roku výrazně vzrostly výdaje na domácí cestovní ruch

19.02.2024 Číňané letos v době volna kolem oslav lunárního Nového roku cestovali více než před pandemií covidu-19. Výdaje na domácí cestovní ruch od 10. do 18. února stouply proti srovnatelnému svátečnímu týdnu před rokem o 47 procent na 632,7 miliardy jüanů (téměř 2,1 bilionu Kč). S odkazem na vládní údaje o tom dnes informoval server BBC. Letošní jarní svátky, jak se jim také říká, přicházejí po letech pandemických omezení, která vláda zrušila na začátku loňského roku. Byly také o den delší než v jiných letech.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Evropská komise zhoršila výhled růstu české ekonomiky

15.02.2024 Evropská komise (EK) zhoršila výhled růstu české ekonomiky na letošní rok na 1,1 procenta, zatímco dosud počítala s růstem o 1,4 procenta. Ekonomika se však zotaví z loňského poklesu, který činil 0,4 procenta. Podpoří ji vysoká míra úspor domácností, předpokládané zmírnění inflace, růst reálných mezd a další uvolnění podmínek pro financování. Komise to dnes uvedla ve své nejnovější makroekonomické prognóze.
img

Forex: HDP eurozóny za Q4 23 bude revidován směrem nahoru

14.02.2024 Kalendář ve Spojených státech je dnes prázdný. V eurozóně bude zveřejněn zpřesněný odhad HDP za závěrečné čtvrtletí loňského roku. Ten bude zřejmě v důsledku lepšího výsledku průmyslové výroby revidován směrem nahoru z 0,0 % na 0,2 %. Prosincový průmysl podle našeho odhadu meziměsíčně vzrostl o více než dvě procenta. Za výsledkem stál především výrazný růst irské průmyslové produkce. V Česku žádná další data zveřejněna nebudou.
img

Běžný účet platební bilance loni skončil v plusu

13.02.2024 Prosincový přebytek ve výši 13,2 mld. CZK byl oproti tržnímu konsenzu (3,2 mld. CZK) pozitivním překvapením. Kladná bilance běžného účtu dominantně odrážela přebytek obchodu se zbožím a službami. Podle dříve zveřejněných dat ze zahraničního obchodu v prosinci k jeho kladnému saldu přispěl hlavně vývoz motorových vozidel. Přebytek bilance zboží a služeb byl jen lehce kompenzován mírným schodkem primárních důchodů odrážejícím mimo jiné odliv dividend.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Rozluštění lednové inflační hádanky

12.02.2024 Ve čtvrtek ČSÚ publikuje široce očekávanou lednovou inflaci. Ta má potenciál výrazně ovlivnit úroveň meziroční inflace po zbytek celého roku, a tedy i komunikaci a další kroky ČNB. Podle našeho odhadu meziroční růst spotřebitelských cen na začátku letošního roku poklesl na 2,7 %, zvýšenou nejistotu však přináší změny některých daní a vah spotřebního koše. Lednová inflace je již v úterý na programu i v USA. Také tam se pravděpodobně snížila pod 3 % y/y. V eurozóně očekáváme ve středu silný údaj o prosincové průmyslové produkci, který by měl zčásti přispět k vzestupné revizi dynamiky tamního HDP v Q4 23.
C:\\fakepath\\makro-11022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - měnová politika (5. díl)

11.02.2024 V dnešním článku se zaměříme na měnovou politiku. Povíme si, jaké faktory ovlivňují měnovou politiku a jaké jsou její cíle. Projdeme si nástroje amerického Federálního rezervního systému (Fed) a na závěr se budeme věnovat nedávné situaci na trzích.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina přepracuje pravidla pro podnikání, aby podpořila ekonomiku

09.02.2024 Ukrajinská vláda pracuje na revizi systému pravidel podnikání s cílem zrušit a aktualizovat stovky dokumentů. Chce tak podpořit podnikání a pomoci válkou zničené ekonomice v oživení. Agentuře Reuters to řekl náměstek ukrajinského ministra hospodářství Oleksij Sobolev.
C:\fakepath\trader-08022024-39-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.02.2024 1) Koruna v prvních minutách od rozhodnutí České národní banky snížit úrokovou sazbu o půl bodu oslabila o více než 0,5 procenta, a překonala tak hranici 25,10 koruny za euro. Je tak na nejslabších úrovních od jara 2022. ČTK to řekl analytik Raiffeisenbank Vratislav Zámiš. Bankovní rada ČNB dnes snížila základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 6,25 procenta.
C:\fakepath\USA.jpg

Deficit zahraničního obchodu USA se loni snížil nejvíce za posledních 14 let

08.02.2024 Deficit zahraničního obchodu Spojených států se loni snížil nejvíce za posledních 14 let. Dovoz klesl, zatímco vývoz vyskočil na rekordní úroveň. Ve včerejší zprávě o tom informovalo americké ministerstvo obchodu. Spojené státy minulý rok koupily poprvé za dvě dekády více zboží z Mexika než z Číny, všiml si list The New York Times (NYT). Mexiko se jinými slovy stalo hlavním dovozcem do USA.
img

US Open: US500 se blíží k hranici 5 000 bodů 🔔

07.02.2024 Polovina týdne přináší další zisky na americkém akciovém trhu. Futures na začátku seance posilují a US500 se blíží historické hranici 5000 bodů. Růst akcií je samozřejmě podpořen výsledkovou sezónou. Nejdůležitější zveřejnění již máme za sebou a je zřejmé, že společnosti investory nezklamaly. Až na několik výjimek byly finanční zprávy solidní, stejně jako výhledy na rok 2024. Lepší náladu udržuje i návrat dolaru k poklesu. Nicméně výnosy desetiletých státních dluhopisů se mírně odrážejí a vracejí se na úroveň kolem 4,10 %.
C:\fakepath\nemecko-a-usa.jpg

DIHK: USA předstihnou Čínu a budou nejdůležitějším obchodním partnerem Německa

07.02.2024 Spojené státy jsou na cestě k tomu, aby nejpozději do roku 2025 předstihly Čínu a staly se nejdůležitějším obchodním partnerem Německa. Podle agentury Reuters to uvádí vedoucí zahraničního obchodu Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK) Volker Treier. Podle něj se tak stane, pokud bude pokračovat současný trend.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

07.02.2024 I dnešní den nabídne údaj o tuzemské ekonomice, kdy za pár minut bude zveřejněn prosincový výsledek maloobchodních tržeb. V listopadu byl poměrně překvapivě zastaven rok a půl trvající propad v tomto sektoru a je otázkou, jaký byl vývoj v prosinci, na čemž mezi analytiky nepanuje shoda. Medián trhu signalizuje, že reálné tržby bez prodeje aut vzrostly o 0,7 %, zatímco naše prognóza je mírně pesimističtější a očekáváme jejich mírný pokles (-0,4 %). Přesný výsledek ale není až tak důležitý, mnohem podstatnější je změna chování spotřebitelů, jejichž strach z dalšího zdražování a obecně ekonomické situace se i podle prvního odhadu pro čtvrtý kvartál roku 2023 začíná pomalu vytrácet, což se začne projevovat v jejich vyšší spotřebě. Ta by měla během roku postupně růst, na čemž bude profitovat i sektor maloobchodu.
img

Forex: Polská centrální banka ponechá sazby beze změny

07.02.2024 Světový kalendář je dnes poloprázdný. Ve Spojených státech bude zveřejněn vývoj bilance zahraničního obchodu za prosinec. Jeho deficit by se měl nepatrně zmírnit. Polská centrální banka na svém zasedání pravděpodobně ponechá sazby beze změny. Další snížení úroků očekáváme až v červenci. Domácí maloobchodní tržby za prosinec by měly vykázat růst. I tak ale úroveň poptávky zůstává nízká.
img

Dnes zveřejněná data signalizují uzdravování ekonomiky. Začíná maličký růst

06.02.2024 Průmyslová produkce v prosinci meziročně reálně klesla o 0,7 %. Meziměsíčně byla vyšší o 2,8 %. Hodnota nových zakázek meziročně vzrostla o 0,9 %. To je hlavní zpráva dnes zveřejněných dat Českým statistickým úřadem.
img

Prosincová data přinesla opatrný optimismus

06.02.2024 Prosincová data z reálné ekonomiky nabídla důvody k mírnému optimismu. Průmyslová výroba zakončila rok silným meziměsíčním nárůstem, když výrazně rostla především výroba automobilů. Na optimistické vlně zakončila loňský rok i stavební výroba, která byla ve srovnání s listopadem také vyšší. Dařilo se však pouze pozemnímu stavitelství, když výstup inženýrského naopak meziměsíčně klesl. Zahraniční obchod zůstal i v prosinci v plusu, avšak nižším, než jsme my i finanční trhy očekávaly.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Komora: Obchod ČR a Německa loni klesl o dvě procenta na 2,83 bilionu Kč

06.02.2024 Obrat vzájemného obchodu ČR a Německa v roce 2023 dosáhl 113 miliard eur, tedy asi 2,83 bilionu Kč, a proti předchozímu roku klesl o 1,76 procenta. Český vývoz do Německa vzrostl o 2,47 procenta, zatímco německý vývoz do Česka klesl o 6,1 procenta. S poukazem na předběžné údaje Spolkového statistického úřadu to dnes ČTK sdělila Česko-německá obchodní a průmyslová komora.
img

Přebytek zahraničního obchodu se v prosinci meziměsíčně snížil

06.02.2024 Prosincová bilance zahraničního obchodu sice zůstala v plusu, nicméně ve výrazně nižším, než tomu bylo v listopadu (3,5 mld. CZK vs listopadových 29,4 mld. CZK). Prosincová data nicméně bývají tradičně ovlivněna vyššími vánočními dovozy. Po sezónním očištění dosáhl prosincový zahraniční obchod přebytku 17 mld. CZK (meziročně vyšší o 8,5 mld. CZK). Pozitivně se na něm i nadále odrážel slabší nominální dovoz ropy a zemního plynu, jehož o 7 mld. CZK méně záporné než rok předtím. V tomto vývoji se projevuje pokles cen na světových komoditních trzích.
img

Naše revize amerického růstu – lepší dříve, nežli později

06.02.2024 Sotva nový rok 2024 odkrojil jeden měsíc a už jsme nuceni přepsat odhad amerického růstu. Poslední série amerických čísel byla totiž natolik silná, že nám ani nic jiného nezbývá. Pozitivní revize růstu přitom činíme raději dříve nežli později, neboť při bližším zkoumání americké ekonomiky jsme dospěli k názoru, že ve hře je více pozitivních střednědobých faktorů, které ani přísná měnová politika Fedu nemusí přetlačit.
img

Může Bidenova administrativa znovu zvýšit ceny energií?

06.02.2024 V posledních týdnech cena energetických komodit na burzách převážně klesala, ocenění elektřiny a zejména plynu bylo na nejnižších úrovních za poslední roky. Nic na tom nezměnilo ani vyhrocení konfliktů na Blízkém východě či pokračování války na Ukrajině. Elektřina tak poklesnula hlouběji k 80 EUR za MWh, zemní plyn v klíčovém uzlu TTF v Nizozemsku pak sestoupil až k 24 EUR za MWh, což jsou nejnižší úrovně od poloviny roku 2021. Tento vývoj by se mohl v příštím období minimálně zastavit nebo přímo otočit. Bidenova administrativa totiž zastavila schvalování nových licencí na vývoz amerického zkapalněného zemního plynu. Jaký by to mohlo mít dopad na cenu plynu? Mohlo by se jednat o významný problém pro Evropu?
img

Forex: Oslabení tuzemské průmyslové produkce v závěru loňského roku

06.02.2024 Odhadujeme, že tuzemská průmyslová výroba po listopadovém poklesu v prosinci dále oslabila, a to o 1,2 % m/m. Vliv na to zřejmě bude mít i nižší výroba aut. Veškeré naše odhady pro dále zveřejněná data v následujících týdnech najdete v nových Měsíčních předpovědích. Meziměsíční nárůst německých průmyslových objednávek v prosinci by podle nás měl předznamenávat postupné mírné zlepšení v tamní průmyslové výrobě, jak ostatně indikují i předstihové indikátory sentimentu.
img

Inflace klesne pod 3 %, ČNB ale do té doby zůstane opatrná

05.02.2024 ČNB podle nás na svém únorovém zasedání sníží úrokové sazby o dalších 25 bb a zůstane tak opatrná pod vlivem nejistoty kolem lednové inflace. Rozhodnutí bankovní rady by mohlo být ovlivněno také silným očekáváním finančního trhu ohledně snižování sazeb, které vedlo k výraznému uvolnění finančních podmínek, či oslabující korunou.
C:\fakepath\trader-05022024-49-zm.jpeg

Forex: Americký dolar po nejnovější statistice z USA posiluje

05.02.2024 Americký dolar dnes posiluje vůči koši měn a dostal se až na nejvyšší hodnotu za nejméně tři měsíce. Investoři po nových ekonomických údajích snižují sázky na to, že centrální banka USA (Fed) bude letos agresivně snižovat úrokové sazby.
img

Forex: Americká data opět překvapila pozitivním směrem

05.02.2024 Z dnešních dat zklamal vývoj německého zahraničního obchodu za prosinec. Nad očekávání meziměsíčně poklesl objem exportu i importu. Nižší vývoz pravděpodobně stále dokumentuje tamní slabší průmyslovou výrobu, zatímco výsledek dovozů souvisí s utlumenou domácí poptávkou. Bilance zahraničního obchodu ovšem díky výraznějšímu poklesu dovozů překvapila vyšším přebytkem. V souladu s očekáváními pak skončily finální odhady lednových PMI a ceny průmyslových výrobců za prosinec v eurozóně, které jsou meziročně nižší o 10,6 %. To je ovšem hlavně zásluhou levnějších energií, bez nich činí meziroční pokles pouze 0,4 %.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Dovoz i vývoz z Německa byly v prosinci kvůli slabé poptávce výrazně nižší

05.02.2024 Dovoz i vývoz z Německa se v prosinci dál snižovaly a jejich pokles byl v obou případech výraznější, než se čekalo. Ve své zprávě to dnes uvedl Spolkový statistický úřad. Příčinu vidí ve slabé globální poptávce. Přebytek obchodní bilance tak podle sezonně a kalendářně upravených údajů vzrostl na 22,2 miliardy eur (554,1 miliardy Kč) proti přebytku 20,8 miliardy eur o měsíc dříve.
C:\fakepath\Srbsko.jpg

The Moscow Times: V Srbsku se usazují váleční migranti a roste podnikání Rusů

04.02.2024 Rusové zaregistrovali v Srbsku do konce roku 2023 přibližně 9000 nových podniků, přičemž v letošním roce by měl jejich počet dále růst, vyplývá z informací srbské agentury pro evidenci obchodních společností (APR). Údaje odrážejí zájem ruské komunity zapustit kořeny téměř dva roky poté, co ruská invaze na Ukrajinu vyvolala příchod přibližně 370.000 Rusů do této balkánské země, napsal server The Moscow Times.
img

Německé pivovary od sjednocení země neprodaly tak málo piva jako loni

01.02.2024 Německé pivovary od sjednocení země v roce 1990 neprodaly tak málo piva jako loni. Odbyt jim po krátkém oživení v roce 2022 klesl o 4,5 procenta na 8,4 miliardy litrů. Nedostal se tak ani na úroveň koronavirového roku 2021. Dnes to uvedl německý statistický úřad. Pivo je méně populární jak u německých tak u zahraničních zákazníků. Vedle trendů zdravé výživy a stárnoucí společnosti vyvolávají v odvětví od útoku ruských vojsk na Ukrajinu obavy rostoucí náklady a opatrní spotřebitelé, píše agentura DPA.
img

Forex: Zasedání Fedu by mohlo zredukovat očekávání březnového „cutu“

31.01.2024 Americká centrální banka ponechá dnes úrokové sazby s největší pravděpodobností beze změny. Navíc opět zřejmě zmíní, že debata o jejich snižování již začala, bližší informaci ohledně načasování začátku tohoto cyklu však nenabídne. V každém případě sázky na to, že to bude již v březnu, by dnešní zasedání mohlo zredukovat. Ve stejném směru by mohla působit data z amerického trhu práce, která ukáží na jeho stále slušnou kondici. V eurozóně bude pozornost směřovat do Německa, kde bude zveřejněna lednová inflace a data z trhu práce. Inflace by měla potvrdit, že cenové tlaky v Německu slábnou.
img

Forex: MNB snížila úrokové sazby méně, než se čekalo

30.01.2024 Podle předběžného odhadu česká ekonomika v závěrečném čtvrtletí loňského roku vzrostla o 0,2 % q/q, avšak poté, co ve třetím čtvrtletí poklesla o 0,6 % q/q. Výsledek byl plně v souladu s našimi očekáváními. Ve znamení poklesu byl i celý rok 2023 (o 0,4 %). Ten především souvisel s propadem spotřeby domácností a nižší tvorbou zásob. Nejsilnější protiváhou byl pak rychle rostoucí čistý vývoz. Česká koruna na zveřejněná data nijak zásadně nereagovala a v průběhu celého dne se pohybovala převážně v pásmu 24,81-24,85 EUR/CZK. Ve srovnání s předchozím dnem byla o 0,1 % silnější. Zisky si připisoval i polský zlotý, když posílil o 0,3 % na 4,35 EUR/PLN.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Reuters: Špatný stav německého hospodářství ohrožuje Českou republiku a Maďarsko

30.01.2024 Špatný stav německého hospodářství ohrožuje středoevropské ekonomiky závislé na exportu. Ty se stále vzpamatovávají z jednoho z nejhorších inflačních skoků na světě v důsledku pandemie covidu-19. Úzké obchodní vazby s Německem a s jeho kdysi mohutným automobilovým průmyslem přitom byly pro region po pádu komunismu léta přínosem. Nyní jsou ale zpomalením růstu nejvíce ohroženy ekonomiky České republiky a Maďarska, ale také ekonomika Slovenska, uvádí ve své analýze agentura Reuters.
img

Česká ekonomika na konci loňského roku mírně ožila

30.01.2024 Hrubý domácí produkt ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku mezičtvrtletně vzrostl o 0,2 %, avšak poté, co ve třetím čtvrtletí poklesl o 0,6 % a v první polovině roku zhruba stagnoval. V meziročním srovnání tak byl HDP ve čtvrtém čtvrtletí stále o 0,2 % nižší. Tento vývoj byl plně v souladu s naší prognózou a zároveň i tržním konsensem.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Korelace měn | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Big Mac index | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Komoditní měny | Síla měn | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | NZD/JPY | EUR/CAD | USD/MXN | USD/BRL | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Bundesbank | Burza | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | COT report | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EMA | ERM | ERM II | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Figúra | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Foreign Exchange | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | High | High Yield | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MAE | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | P/E | PEG | PRIBOR | Parita | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Pevný kurz | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Quote | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Restriktivní politika | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvrdá měna | Ukazatel | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Jihokorejský won | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Indonéská rupie | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | AUDNZD | Raiffeisenbank | Global macro | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Forex signály | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie dnes | Akcie RWE | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Argentinské peso | Atlantik | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Big Mac | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | Čínské investice | Čínský obchod | Členové eurozóny | Členské země Evropské unie | Denník | Devizové trhy | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolar cena | Dolar vůči koruně | Dolary | Kurzy.cz | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Slovenska | Ekonomika Ukrajiny | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | Eura | Euro dnes | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex data | Forex futures | Forex live | Forex online | Forex volatilita | Forexo | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf nabídky | Graf nabídky a poptávky | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Ruska | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Konvertor měn | Korporátní dluhopisy | Kurzovní lístek | Kurs koruny | Kurs rubl | Kurs rublu | Kurs rublu k dolaru | Kursy | Kurz CAD | Kurz ČNB | Kurz CZK | Kurz dolarů | Kurz egyptské libry | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz franku | Kurz koruny k euru | Kurz měny | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Kurz USD | Kurzy | E15 | Kurzy online | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnová kalkulačka | Měnová krize | Měnový kurz | Měny v Evropě | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup komodit | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pád měny | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patterns | PayPal | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převod měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropa cena | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SP500 | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světový čas | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Teorie parity kupní síly | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Ukrajinská ekonomika | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj ceny železa | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Webináře | WTI | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | Obchodní pravidla | ZEW | EIA | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | BIC | Burzovní seance | Buy | CEE | Cenové rozpětí | CEPS | Daniel Beneš | Dluhopisový index | Dluhopisy a daně | EBITDA | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | ISM indexy | Jeff Bezos | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Povinné minimální rezervy bank | Range | Roadshow | ROCE | Sell | Tier 1 | Tovární objednávky | Využití kapacit | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Kmenové akcie | Převis | Primární emise | Zajišťovací obchody | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Investice ve stavebnictví | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Tržní sentiment | Casino | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Finanční noviny | Rozhovor | Futures trhy | Know-how | Genesis | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Investment | Kurz USD/CZK | Online forex | Asijské obchodování | Americké obchodování | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Sky News | Bank of New York Mellon | Rabobank | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Again Capital | Bernstein | The New York Times | PVM Oil Associates | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | Institut ZEW | RBC Capital Markets | CNN | VP Bank | Julius Bär | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Oxford Economics | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Frankfurter Allgemeine Zeitung | MICEX | Action Economics | Sarasin | RBN Energy | Nordea | Nomura Securities | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Mitsubishi | NATO | MIG | City Index | Ole Hansen | BCS | ANZ Bank | Argentinská měna | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Moody's Analytics | PwC | RBC Capital | Agentura AP | High Frequency Economics | PVM | EPFR Global | BBC | Dai-ichi Life Research Institute | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Sója | The Guardian | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | Spoofing | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Uložení peněz | IG Markets | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Vývoj na komoditních trzích | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | DZ Bank | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Stock Exchange | Renminbi | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Dekabank | SEB | Panevropský akciový index | Henry Hub | KBC | Propad cen komodit | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Polská ekonomika | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Vrtulníkové peníze | Firemní investice | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Miliardáři | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Obchodník s měnami | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Bezpečné investice | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Vysoké sázky | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Standard & Poor's | České firmy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Ekonomické dopady | AMP Capital | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Forexoví obchodníci | Mizuho Securities | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Bezpečnější investice | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Ekonomická rizika | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kurz domácí měny | Bělorusko | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Německý hospodářský institut DIW | Index Nikkei | FactSet | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Cena mědi | Vývoj měnového kurzu | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Vitol Group | Obchodník s ropou | Vitol | Komoditní sektor | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Ekonomický přínos | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | SWFX | Nákupní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Americké rafinerie | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Rekordní maxima | Britská vláda | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Stav devizových rezerv ČNB | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Ministr obchodu | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Krize bankovního sektoru | Makroekonomika | Zisky firem | Hospodářská stagnace | Oslabení jüanu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Přebytek ropy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Institut API | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Indikátory důvěry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Údaje o inflaci | Překoupený trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Světový finanční systém | Skupina G20 | Skupina G7 | Ziskové obchodování | Monopoly | Bankovní společnost | Silný kurz dolaru | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen ropy | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Pantheon Macroeconomics | Investec | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Obchodování s jüany | German Industry UK | Úspěšné investování | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Generali Investments | Makléřské firmy | Investiční aktiva | Forwardový kurz | Rystad Energy | Keystone XL | Ruské akcie | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Americké energetické firmy | Skupina PPF | Měny rozvíjejících se zemí | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | CIBC | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Euler Hermes | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Investiční činnost | Lipow Oil Associates | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Citi Research | Makroekonomické zprávy | Snižování rozvahy Fedu | Inflace ve světě | BHS | René Remšík | Ceny pšenice | LBBW | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Vladimír Pikora | MT4 Supreme Edition | Obchodování s cizími měnami | Devizoví obchodníci | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Investovat do Bitcoinu | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Měnové zajištění | Jerome Powell | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | IOTA | Capitalinked | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Hodnota indexu PX | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Kryptoměna ethereum | Boom kryptoměn | NEST | Komentář Raiffeisenbank | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Mitsubishi UFJ Research | Lithium | Ceny lithia | Altcoiny | Elektronické obchody | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | EUR/RUB | Vzácné kovy | Investorský sentiment | WirtschaftsWoche | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výnosy u dluhopisů | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Mitsubishi UFJ Research and Consulting | Airbnb | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Posilování dolaru | Stock picking | Podíl dolaru | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | FAANG | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Slabý jüan | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Forint | Obchodníci s ropou | Index RTS | Turecké liry | Turecká krize | Ostatní investice | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Výplata dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Indikátor Ichimoku | Cena akcií Amazonu | Royal Dutch Shell | Slábnutí rublu | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | Ritterbusch and Associates | Norges Bank | Zasedání OPEC | Korunový trh | Profesionální obchodník | Sanford C. Bernstein | USMCA | Nové peníze | Těžba OPEC | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Obchodní přebytky | BGA | Die Zeit | Kompozitní index | Julius Baer | Trh s ropou | Finanční skupina | Sílící euro | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Long obchod | Největší kryptoměna | IFCMARKETS | The New York Stock Exchange | Intercontinental Exchange | IG | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Slabá koruna | Regulační orgán | Prognóza ECB | Posilování české koruny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Oživení akcií | Měny považované za bezpečné | Bloomberg Economics | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Kongres USA | Růst výnosů u dluhopisů | Hodnota indexu | Posílení kapitálu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | Bitcoin ETF | WEF | Oživení trhu | Sazby ČNB | Dopad brexitu | Obchodování na burzách | Dovoz z Británie | Vývoz do Británie | PDVSA | Makléřská společnost | FCC | US High Yield | Podnikové investice | Slabší euro | Fundamentální obchodník | Obchodní operace | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Obchodovat na finančních trzích | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Německé banky | Vysoký výnos | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Primární nabídky akcií | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Státní fond | Začínající obchodníci | Zájem investorů | USTR | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Finanční produkty | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Burzovní ukazatel | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Ruský akciový trh | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | České HDP | Sázky na pokles | Pokles sazeb | Vývoj amerického dolarového indexu | Vývoj hlavní úrokové sazby | Ceny obilovin | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | SPI Asset Management | Infineon | Infineon Technologies | Příjmy Ruska | Analytici Morgan Stanley | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Celní válka | Silnější euro | Vyšší mzdy | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Společná měna | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | ZAI | Economist Intelligence Unit | Rostoucí příjmy | iFX | Investice firem | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Dolarové sazby | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | Akcioví býci | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Akcie Netflixu | Tržní hodnota Gazpromu | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | FedWatch Tool | Kurz kryptoměny | Pokles dolaru | Nezaměstnanost v Portugalsku | Obavy o světovou ekonomiku | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Vývoj výnosů dluhopisů | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Thajský baht | Ekonomika Hongkongu | Americké futures | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Situace na trzích | Visual Capitalist | Recese v USA | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Růst indické ekonomiky | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Bankovní daň | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Cena niklu | Produkce zemního plynu | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Alan Greenspan | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | NGAS | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Těžební zařízení | US500 | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Vývoz do USA | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | Obchodní praktiky | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banka Nového Zélandu | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Korunové sazby | Snížení daní | iShares | Energetické firmy | Oslabení české koruny | ESG | Český HDP | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Ceny palladia | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Akcie roku | Asijská finanční krize | Makroekonomický výhled | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Tržby v maloobchodě | Odhady ČNB | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | APEC | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy a plynu | Státní ropná společnost | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Analýza měnových párů | RISK-ON | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cíl hospodářského růstu | Růst čínského HDP | Loterie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | CzechTrade | Obchodní spory | Styly obchodování | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | McKinsey | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Trump dnes | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Čínská média | Rozpočtový schodek | Deficit | Prohloubení schodku | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | WIFO | TV Nova | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropná firma | Mediální společnosti | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | Sílící koruna | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Obchod s ropou | Ropné firmy | Americký ministr obchodu | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Zrušení cel | Společnost SAB Finance | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Inflace v říjnu | FRED | Recese světové ekonomiky | Robert Shiller | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Akcie Alibaby | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | ČSÚ | Ekonomika ČR | SCMP | Růst průmyslové výroby | Statistiky z Číny | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Technické analýzy | Global Markets | BAT | Hongkongská vláda | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Výroba počítačů | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Celosvětový dluh | USA a Čína | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Server BBC | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | IW | Server CNBC | Mazen Issa | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Bilance | Zasedání vlády | Vývoz z Japonska | Vývoz ze země | Obchod s Čínou | Přebytek obchodu | Index DOW | Údaje o obchodu | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Skupina OPEC+ | Statistici | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Clearstream | Příliv investic | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Volný obchod | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Citadel | Millennium | Kapitálové požadavky | Ekonomiky v eurozóně | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nulový úrok | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | Global Times | CENTRICA | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Pololetní dividenda | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Walt Disney | Disney+ | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | EUR Index | Ekonomická důvěra | Valdis Dombrovskis | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Data o HDP | Globální trh | Konkurenti | Velká krize | Financovat | Hospodaření státního rozpočtu | Hospodaření státu | Aktivita zpracovatelského průmyslu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Vyhlašování zpráv | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | NN Investment Partners | Poslanecká sněmovna | Zakázky německého průmyslu | Průmyslové zakázky v Německu | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Neinvestovat | Deficit zahraničního obchodu | Deficit zahraničního obchodu USA | Centrální banka USA | Historické události | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Pokles amerických akcií | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Tvorba pracovních míst v USA | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Čína a USA | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Německá obchodní bilance | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Tržby z průmyslové činnosti | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Export z Německa | Zahraniční obchod České republiky | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Lukáš Lipovský | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Ceteris paribus | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výzkumný institut | Růstový impuls | Soukromé podniky | Dohoda USA - Mexiko - Kanada | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | Výsledek voleb | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Výhled centrální banky | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Dovoz aut | Yahoo | Alstom | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Embraer | Internetový gigant | Americká ropná společnost | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Nissan Motor | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Kalendář tento týden | NN Group | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | ÚOHS | Míra | RWE | Vivendi | Pivovary Staropramen | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Levnější ropa | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Vývoj devizových rezerv | Americké výrobky | Edward Moya | Ústup rizik | Registrace automobilů | Přerušení výroby | STOXX50 | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Metalurgie | Zpracování kovů | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Europoslanci | Eurokomisař | Obchodované akcie | FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Nejziskovější | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Káva Arabica | Zpomalováním růstu | Tempo růstu americké ekonomiky | Ministr spravedlnosti | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dot-com | Celkový deficit | Bydlení | Vánoční svátky | Dovozní cla | COCOA | WHEAT | SUGAR | Oživení inflace | Uber | EY | Důvěra domácností | Eugal | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Yandex | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Citelné zdražování | Snižování stavů | Superúterý | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Sazby maďarské centrální banky | TRIPS | Cena pšenice | Tripadvisor | Kraft Heinz | KCNA | KLDR | NLI | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Index šanghajské burzy | WIG20 | Izraelská ekonomika | Minimální rezervy bank | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | DuckerFrontier | Investiční platformy | Ministerstvo obchodu a průmyslu | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Hospodářský růst v Německu | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Hospodaření | Údaje ministerstva | Zbrojovky | Světová válka | Zvýšení inflace | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Černé labutě | Místní centrální banka | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | Společnost Sentix | Zvýšené geopolitické napětí | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Commodity index | IKEA | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | List Financial Times | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Schodek zahraničního obchodu | Schodek zahraničního obchodu USA | Rizika na Blízkém východě | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Hospodářské statistiky | Micron Technology | Indikátor důvěry v ekonomiku | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | Tovární objednávky v Německu | Objem průmyslových zakázek | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Vietnam Airlines | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Produkce energie | Von der Leyenová | Vývoz v listopadu | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Sezónnost | Zahraniční obchod ČR | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Elektrické vozy | Budoucnost | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Katastrofální dopady | Hormuzský průliv | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Rekordní maximum | Obavy z konfliktu | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Tchajwanský dolar | INR | ASML | ASML Holding NV | Česká průmyslová výroba | Příjmy domácností | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Luxusní auta | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Vliv na investice | Inflační překvapení | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/MXN | Vývoj měnového páru USD/TRY | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Bloky | Snížit úrokové sazby | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Obchodní sankce | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Přebytek bilance běžného účtu | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | ČNB Vojtěch Benda | Růst německé ekonomiky | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Nová auta | Ceny v zemědělství | Inflace v Rusku | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Komisař pro obchod | Nejnovější statistické údaje | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Britské maloobchodní tržby | Horší data | Akciový index MOEX | MOEX | Internetový gigant Yandex | Britské podniky | Akcie Morgan Stanley | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Barma | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Prognózy ČNB | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Ropná pole | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | ILO | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Jihokorejská ekonomika | Paypal Holdings | Cena akcií společnosti Tesla | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Anglie | Internetové monopoly | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Americké hospodářství | Americký miliardář | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Dnešní PMI | Akcie roku 2020 | Downstream | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Koruna oslabuje | American Express | Ratingová agentura Fitch | Impérium | Většinový podíl | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | BRIC | Zdražovat | Závislosti na Číně | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Důchody | Americký kongres | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Sentiment ve světě | Odhad letošního růstu HDP | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Firmy v ČR | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | DISH | Jednatel | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Akcie na burze v Hongkongu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky USA | Zpomalení růstu ekonomiky | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Dovoz z Číny | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Akcie ING | Geopolitické dění | Obchody | Indická vláda | Peníze na financování | Financování vládních výdajů | Výdaje | Daňová optimalizace | Platit daně | Daň z příjmu | Průmyslníci | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Ekonomka ING | Iris Pangová | Index nových zakázek | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Přerušení vývozu | Výrazné ztráty | FCF | BP | Dodávky na trh | Důsledky epidemie | Americký ISM | Prodeje aut | Fresenius Medical | Převody peněz | Změna dohody NAFTA | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Vývoz do Německa | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | Čínské strany | Universal Music Group | SEC | Amerika na prvním místě | America first | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Snowflake | Palantir | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Palivové dříví | Natural Gas | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Propad průmyslu | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Galapagos | Hospodářství Evropské unie | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Dopady koronaviru na ekonomiku | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | London School of Economics | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Ceny kukuřice | Čínské stimuly | Německý HDP | Expanzivní fiskální politika | Zvyšující se inflace | Data ČSÚ | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | TS Lombard | Slábnutí koruny | Hlavy států | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | Aktivita v sektoru služeb | GEM | Zhejiang Huayou Cobalt | Ztráty na akciových trzích | Dodatečný kapitál | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Společnost Berkshire Hathaway | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | FedWatch | Craig Erlam | Ekonomický dopad koronaviru | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | Střední podniky | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Představitelé Číny | Slabá čísla | Abu Dhabi Commercial Bank | Největší ztráty | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Výhled růstu globální ekonomiky | Průmysl a zahraniční obchod | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Prohlášení G7 | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Situace na světovém trhu | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Nafta v ČR | Nižší sazby | HSCEI | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Michel Barnier | Ceny nafty | Průměrné ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | České mzdy | Vládní opatření | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Změny trendu | Aktuální Price Action | Schůzka skupiny OPEC+ | Schůzka skupiny OPEC | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Export z Německa do Číny | Objem vývozu z Německa | Výsledek zahraničního obchodu | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Propad rublu | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Únorová inflace | WP | Cenové války | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Hlavní měny | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Masivní nákupy | Počet firemních bankrotů | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Stav nouze | Bankovky | Mince | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Čínský růst | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | Opatření vlády | Medvědí trend | Americká centrální banka dnes | Průmyslová výroba v Číně | Vládní představitelé | Další vývoj | Těžaři ropy | Íránská ropa | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Australská centrální banka (RBA) | Mimořádné kroky | Stimuly | Index výrobní aktivity | Evropské země | Brusel | TARP | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Domácí data | Velmi vysoká volatilita | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Kabinet | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Energetická firma | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Vyšší úrok | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Asijská seance | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | TPCA | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Vývoz do Asie | New York Times | Anton Siluanov | Gazprombank | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Mike Pence | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | EPFR | Nemoc COVID-19 | Michael Feroli | Výhled poptávky | Zamezení šíření viru | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Opatření vlád | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Mluvčí ČNB | Rozkolísaný | Intervenovat ve prospěch koruny | Dnešní posílení | Tiskové agentury | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Levnější půjčky | Rating vyšší | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | Hlavní americké indexy | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Obavy z ekonomických dopadů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Milton Friedman | Přísná opatření | Další pokles | Valné hromady | Norská vláda | Nordea Markets | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Katar | Státní televize | Salmán | MPSV | MF | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | Motocykly | LinkedIn | Index ISM | Denso | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Velikost lotu | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Nastartování české ekonomiky | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Udržení inflace | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Index podnikatelské aktivity | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Podpůrný balíček | Americké ropné zásoby | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Axios | Další růst | Růst | Univerzita Johnse Hopkinse | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Počet nakažených koronavirem | United Airlines | Koronavirové krize | Uzdravování | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ministr vnitra | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Banka JPMorgan | Jair Bolsonaro | Biliony USD | Biliony | Šéf IEA | Globální poptávka po ropě | Fatih Birol | Podnikový svaz | Institut IW | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | The Economist | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Americký investor | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Snižování sazeb ČNB | Karanténa | Viry | Historické pohyby | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Guvernér izraelské centrální banky | Amir Jaron | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Riziko inflace | Podnikatelé a firmy | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Alžírsko | Ministři obchodu | Brazilský prezident | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Slovensko | Slovenská vláda | České PMI | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Březnová data | Poradce | Organizace | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Poskytování hypoték | Polský PMI | Růst nezaměstnanosti | Obchodní svaz | Deficit veřejných financí | Hrubý domácí produkt země | Obchodní schodek | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Nejprudší jednodenní nárůst | Jednání ČNB | Koronakrize | Vláda USA | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | WFP | FAO | Africké země | RBK | Model Y | Údaje | Ruská agentura | Americké ministerstvo zahraničí | Emise oxidu uhličitého | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Johan Sverdrup | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Průmyslová produkce v únoru | Úvěrová pojišťovna | Sentix indikátor | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Signály oživení | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Cushing | OPEC plus | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | Coface | Společnost Coface | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Karel Komárek | Chudé země | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Stav devizových rezerv | Devizové rezervy České národní banky | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Pesimistické odhady | Koronavirová epidemie | Nástroje Fedu | Ministři | Německý vývoz v únoru | Pomalé oživení | Carsten Brzeski | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Nemovitosti v ČR | Světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Alexandr Novak | Znárodnění | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Cena benzínu | Profitabilnější | CIA | Tajné služby | Španělé | Nadprodukce | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | Výsledek hrubého domácího produktu | Přebytek běžného účtu | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Activision Blizzard | IMF | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Představitelé G7 | Více peněz | Inflace v březnu | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Rozpočet EU | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Letošní výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Ekonomiky po koronaviru | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | BMO | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Jeffrey Halley | Rozvíjející se země | Vzrušení | Uzavření trhů | Indikace | Vládnoucí strana | Nejvyšší deficit | Geopolitická krize | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Odhady škod | Hlubší schodek | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | Nákup ropy | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Američtí těžaři | Potravinové krize | Květnový kontrakt | Japonský export | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | Červnový kontrakt | Stephen Innes | Propad ceny ropy | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Guvernér australské centrální banky | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Měny zemí | Největší ekonomika eurozóny | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Oilprice | Oilprice.com | Vývoj cen na světových komoditních trzích | Důvěra v eurozóně | Ceny domů v USA | ODS | Vyjádření ekonomů | Cenové pohyby | Postavení USA | Americký ropný institut | Ropný institut | Ropný institut API | Poptávka po pohonných hmotách | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Údaje o zásobách v USA | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Cena surové ropy | Cena surové ropy Brent | Surové ropy | Rolf Bürkl | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Hong Nam-ki | Investiční tituly | Evropské indexy | Šíření nákazy COVID-19 | Air France | Institut GfK | Posílení | Sociální napětí | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Amazon Jeff Bezos | Největší propady | Znovusjednocení země | Náklady na obsluhu dluhu | Indikátory ekonomického sentimentu | Amundi | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Christos Staikuras | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Ekonomické restrikce | Podpůrná opatření | Lucembursko | Poklesy HDP | Evropské méně | Rozhovory s EU | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | Průzkum ČSÚ | Období volatility | Státní peníze | Očekávané výsledky | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Úřad INSEE | Skandinávské aerolinky | SAS | Cestování | 3M | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Zisk automobilky | Ekonomické vztahy | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Propad exportu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Nezaměstnanost v Německu | Náklady na financování | Energetické úspory | BCM | Hospodářství země | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Warren Patterson | Ropa roste | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Pozastavit obchodování | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Biofarmaceutické společnosti | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Blízký východ | Poválečné recese | Dopravci | Akcie padají | Strach ze sankcí | Fondy obchodované na burze | Kanadská obchodní bilance | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Ekonomika Indonésie | Vývoz z USA | Vývoz ze Spojených států | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Aktivita v americkém sektoru služeb | Otevírání americké ekonomiky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | Latinská Amerika | PEPSICO | VP Bank Group | Thomas Gitzel | Čínský export v dubnu | Export v dubnu | Vyhlídky pro čínský export | Dubnový vývoz | Čínský dovoz | Dovoz | Objem ropy | Přeshraniční obchod | Stavebnictví v březnu | Zahraniční obchod za březen | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Zdražení ropy | Obchodní přebytek Německa | Obchodní přebytek | Alexander Krüger | Bankhaus Lampe | KfW | Státní banka | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Australská ekonomika | Wu-chan | Pokles ekonomické aktivity | Riziko deflace | Deflační tlaky | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Šéfka EK | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Leasing | Italský statistický úřad | Dluhy | Toyota Motor | Slabší prodej aut | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Členské státy | Evropská průmyslová produkce | Koronavirová nákaza | Ústup inflace | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | Členské země | Analýza makroindikátorů | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Obchodní firmy | Světové hospodářství | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | Propad daňových příjmů | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Kurz eura k americkému dolaru | Dopad na cenu | Xiaomi | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Ruský ropný gigant | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | De Beers | Alrosa | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Dění na trhu | Velké peníze | Ekonomická aktivita v USA | Export do Číny | Takeši Minami | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Celní režim | Spolková vláda | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Více riskovat | Historický propad ceny ropy | Oživení globální poptávky | Marek Brávník | Advance Auto Parts | Manažeři | České ceny | GTAI | Čínská automobilka Geely | Čínská automobilka | Automobilka Geely | Contemporary Amperex Technology | Contemporary Amperex Technology Ltd | CATL | Contemporary Amperex Technology Ltd (CATL) | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Protiíránské sankce | Oživení z propadu | Těžba dřeva | Japonský export v dubnu | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Prodej starších domů | EasyJet | Britské aerolinky | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Čínské hospodářství | Cíl růstu HDP | Vrcholní představitelé Číny | Vrcholní představitelé | Japonská banka Nomura | Banka Nomura | Odražení ode dna | Renault | PMI v eurozóně | Soukromé banky | Realitní společnosti | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | China Daily | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Vývoj peněžní zásoby | Německá průmyslová a obchodní komora | Globální ekonomické zotavení | Ekonomické zotavení | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Ztráty zaměstnání | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | Kia | JDE | Rizikovější měny | Unijní činitelé | Unie | ČR | Soběstačnost | EU50 | Měsíční průzkum | Balíček na podporu ekonomiky | Pokles investic | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Leonid Michelson | Novatek | Vladimir Lisin | Alexej Mordašov | Vagit Alekperov | Lukoil Vagit Alekperov | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Výrobce aut | Nissan | Gazprom Něfť | Skupina Gazprom | Automobilka Renault | Průraz | Podíl českých potravin | Počet nemocných | Nové úvěry | Reliance Industries | Těžba kartelu OPEC | Záchranný balík | Václav Klaus | Bývalý prezident | Prezident Václav Klaus | Cena palivového dříví | Chování trhu | Čínské továrny | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Vývoj hrubého domácího produktu | PEPP | Střední Evropa | Mišustin | Kommersant | Ruský list | Ruské úřady | Londýnské burzy | Dění kolem brexitu | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Globální nálada | Vedení společnosti | Antivirus | Zvyšování mezd | Čínská poptávka po ropě | Čínská poptávka | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Square | Rekordní nárůst | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Výbor ekonomických poradců | Funke | Statistiky z trhu práce | Oracle | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Údaje o vývozu a dovozu | Nepřipravenost | Výkon českého průmyslu | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Opatření spojená s koronavirem | Společnost BP | OCBC | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Tempo poklesu vývozu | Rekordní pokles | Používání eura | Americké úrokové sazby | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Süddeutsche Zeitung | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Teorie černé labutě | Průmyslová výroba v EU | Největší světová ekonomika | Místopředseda Evropské komise | Nižší DPH | Subvence | Agentura APA | APA | Klasické technické analýzy | Platební bilance ČR | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Italská centrální banka | Pevninská Čína | Arizona | Investice do infrastruktury | Rozsáhlé investice | Nestlé | Novo Nordisk | Sanofi | Světová poptávka po ropě | CZGB | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Japonský vývoz v květnu | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Nezaměstnanost v Austrálii | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Foxconn | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Znepokojení na trhu | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Nárůst nově nakažených | Nárůst nakažených koronavirem | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Banka JP Morgan | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | Poptávka po ETF | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Akcie společnosti Wirecard | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Počty nových případů | Výrobci aut | Šéfové vlád | Dezinflační tendence | Propad české ekonomiky | Státní pomoc | Instinkt | Nízké sazby | Cla na zboží | Mississippi | Joshua Mahony | Nové žádosti o podporu | Ministryně hospodářství | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | ARD | Pandemická pomoc | Výkyvy cen | Velké investice | Chesapeake | Sankce proti Rusku | ONS | Míra zisku | Výroba zpracovatelského průmyslu | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Důvěra ve zpracovatelském průmyslu | Nálada v japonském průmyslu | Německá nezaměstnanost | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Bydlení v ČR | Apetit investorů | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Den nezávislosti | Letošní úroda | Úroda | Akcie Nestlé | Ukrajinská vláda | Neočekávané události | Objem zakázek | Objem zakázek v německém průmyslu | Šéf banky | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Situace na trhu práce | Stavební výroba v květnu | Stavebnictví v květnu | Exporty | Zasedání MMF | Dopad pandemie | Kapitálové výdaje firem | MAM | Michal Lukáč | Vývoz z Německa v květnu | Vývoz do zemí EU | Nárůst počtu nově nakažených | Pesimistické scénáře | Červnová inflace | Sony | Fond obnovy | Nizozemská vláda | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | Trend v obchodování | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Jachty | Riskování | Větší riziko | Zdroj příjmů | Koronavirová situace | Podíl Evropy | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny kávy | KLM | Čínský export a import | ChainLink | Americký výrobce letadel | Akcie farmaceutické firmy | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Inflace v Británii v červnu | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Peugeot | Citroën | Růst tržeb | Eurodluhová unie | Dluhová unie | Umělá inteligence (AI) | ECB ve Frankfurtu | Statistiky z eurozóny | Pohyb koruny | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Květnový růst | Aktuální obchodní seance | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Malé zisky | Kolísání cen | Peněžní příjmy | Průměrný příjem | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Růst poptávky po ropě | Rekordní růst poptávky | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Možnost dalšího růstu | Reálná hodnota | Společnost XTB | Fond obnovy EU | Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Ceny nových bytů | Znovuotevření ekonomiky | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | Konjukturální průzkum | Důvěra v domácí ekonomiku | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | Newmont Goldcorp | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Supervelmoci | Objem amerického dluhu | Reliance | Celkový výsledek | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Čínský statistický úřad dnes | Vývoj peněžního agregátu | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Insolvence | John Kilduff | OMV | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Výhled německé ekonomiky | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Candlestick Patterns | Obnovení růstu | Turistický ruch | Data z tuzemské ekonomiky | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Index výroby | Rekordní deficit | Oživení v automobilovém průmyslu | Německý automobilový průmysl | List Global Times | Margrethe Vestagerová | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | Indonéská centrální banka | Slabý dolar | Produkce v průmyslu | Vysoký přebytek | Digitální ekonomika | Poptávka po oceli | Spotřeba oceli | Eurofer | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Výhled letošního vývoje světové ekonomiky | Růst průmyslové výroby v Německu | Tempo růstu průmyslové výroby | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Produkce energií | Růst vývozu | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Objem dovozu | Hodnota majetku šéfa | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Země Perského zálivu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Mluvčí ČEZ | Politické události | Slábnoucí dolar | Zvýšené napětí | Vztahy mezi Čínou a USA | Damoklův meč | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | Bruegel | NYT | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Ceny dováženého zboží | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Koupěschopnost | Letecká přeprava | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Deutsche Lufthansa | Zalando | Ruská ropná společnost | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Státní dluh Běloruska | Obchodní hodiny | Pokračování expanze | Worldometers | Indikátory sentimentu | BHP Group | ČEZ ESCO | eMan | Podhodnocený | Analytik XTB | Pandemická situace | Marks & Spencer | Hnojiva | Rystad | Zápis ze zasedání FOMC | Japonský export se v červenci | Export v červenci | Bitstock.com | Pokles tržeb | Vládní koalice | Výrobce pneumatik | Trh s futures | Air Liquide | Adyen | Odhady PMI | Kryptoměnový trh | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Růst důvěry | Jihoafrický rand (ZAR) | Světová rezervní měna | DPH v Německu | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | VisualCapitalist | Slábnoucí americký dolar | Záplavy v Číně | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Coca-Cola | Ekonomika Itálie | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výhled letošního vývoje ekonomiky | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Brazilská vláda | Venezuela | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | Průměrné mzdy | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Výrobce baterií | SPAC | Fisker | Statistika z amerického trhu práce | České maloobchodní tržby | Seznam Zprávy | SMIC | Elektrická auta | Běloruský rubl | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Institut DIW | Ceny mědi | Prodej aut v Číně | CAAM | New Energy Vehicles | Geely Automobile Holdings | Kubánská vláda | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Kroger | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Trafigura Group | Obchodování s ropou | Platforma TikTok | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Japonský vývoz v srpnu | Objem exportu | Pokles exportu | Vývoz do Spojených států | Tom Learmouth | Japonské ministerstvo financí | Narůstající ceny | Čínské technologické firmy | Jošihide Suga | Výkon ekonomiky | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Zasedání FED | Institut IfW | Přímé investice | Investice amerických firem | Universal Music | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Oživení z pandemie | Carmen Reinhartová | Nejstabilnější měna | Nejstabilnější měna světa | Vývoz z Tchaj-wanu | Tchajwanské měny | Kurz tchajwanské měny | Rada pro mezinárodní vztahy | Rada pro mezinárodní vztahy (CFR) | CFR | Brad Setser | Bloomberg Intelligence | Stephen Chiu | Stagnující měna | Tchaj-pej | Inditex | Sílící dolar | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | Společnost ByteDance | Slabší kurz | NAHB | Robusta | Cena kávy arabica | Arabica | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | LG Chem | Elektromobily | Politici | Ursula von der Leyen | Němečtí politici | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Imperium3 New York LLC | Imperium3 New York | BloombergNEF | Azimuth Capital Management | David Deak | Objemy peněz | Americký trh s bydlením | Očekávání německých exportérů | Index exportních očekávání | Německý exportní průmysl | Exportní průmysl | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Asociace pro ropu a zemní plyn | NOG | Asociace pro ropu a zemní plyn (NOG) | Ropovody | Ropovody a plynovody | Plynovody | PVM Tamas Varga | Vývoj měnového páru EUR/RUB | The New York Times (NYT) | Východní Asie | Micron | Snížit emise | Počet úmrtí | Nárůst HDP | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Akciová burza dnes | Průměrný kurz koruny | Fiskální pomoc | Druhy ropy | Marathon | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Český veřejný dluh | Česká republika | Tržby v eurozóně | Optimismus na globálních trzích | Průmyslové zakázky | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Výpadek těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Cena akcií firmy | Ruské firmy | UOKiK | Polský antimonopolní úřad | Antimonopolní úřad | Epidemická situace | Vývoz z Německa v srpnu | FiveThirtyEight | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Banka ANZ | Negativní úrokové sazby | Společnost NOC | Milan Cutkovic | Axi | Libye | CPI v USA | World Energy Outlook | Americké měny | iPhone | Nancy Pelosiová | Společnost Eli Lilly | Oživení německé ekonomiky | Globální veřejný dluh | Walgreens | Významné riziko | Daniel Častvaj | První peníze | Příjmy z prodeje ropy | Foot Locker | Koncern | Embargo | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Pokles japonského vývozu | Růst zlata | Mluvčí Bílého domu | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Dobrý byznys | Newmont | Rozvoj těžby | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Průzkum PMI | Solární energie | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Elvira Nabiullinová | JPM | GS | Pokles indexu | Reálný HDP | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Holger Schmieding | Saxo Bank Steen Jakobsen | UBS Asset Management | Bidenovo vítězství | Vyhlídky globálních trhů | Burzy v Evropě | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | Pandemický program | Statistiky z německého trhu práce | Pandemie v Česku | XOM | CSCO | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Poklidné obchodování | Podvážení | Kit Juckes | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Nestabilní situace | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | Itochu | Sumitomo | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Šéfové firem | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Zájem o ropu | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Andrea Cicione | Růst frankfurtské burzy | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Sazka Entertainment | Hospodářský vývoj | Felbermayr | Indické úřady | Dillí | Obchodní politika | China Mobile | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | WASDE | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Snižování cel | Zvyšování dovozu | Palantir Technologies | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Jemen | Růst amerického HDP | Spotřební daň z nafty | Akcie spoločnosti | Představitelé americké centrální banky | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Ropovod Družba | Mattoni | Aktivita v čínských továrnách | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Politická stabilita | Diem | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Rovnováha na trhu | Proražení | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Adobe Systems | Zasedání WEF | INTC.US | Situace ve stavebnictví | Produkce ve stavebnictví | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | NextEra Energy | Tesco | Cla na výrobky | Výrobky z USA | Cla na výrobky z USA | Investice do vody | GameStop | Akcie americké společnosti | Diem Association | Cenový skok | Akcie společnosti Walt Disney | Nezávislý obchodník | Futures na DAX | Siemens | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Munich | Britský ministr zahraničí | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Změny úrokových sazeb | Úrokové sazby v Číně | Vývoj měnového páru USD/CNY | Sazby v Číně | TABAK | Produkce čínských továren | H&M | BIDU | Analytik Commerzbank | Lego | Očkování | LEN | Rozpočtové deficity | Zadlužování | Vývoj bilance běžného účtu | PX Pražské burzy | NBP | Lael Brainardová | Orbán | Analytické shrnutí | Zhodnocení jednotlivých měn | Trumpova vláda | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Rodrigo Catril | MGM | Colorado Arrow Electronics | Texas TTI | COMAC | Roskosmos | Dmitrij Rogozin | US2000 | Futures na ropu WTI | Částečný úvazek | Britská média | Nicola Sturgeonová | Skotská premiérka | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Uzavírání ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Telavivská burza | Marihuanový akciový index | Burza v Tel Avivu | Cenné papíry a burzy | Voda | Index DE30 | Svaz BGA | Německý obchodní svaz | Německý obchodní svaz BGA | Přesun obchodů | Refinitiv Eikon | Centrální bankéř | Nízké úroky | Stimulační balíček | Norwegian Cruise | Carnival | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Lenovo | Celní války | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Růst ceny | Dobrý výsledek | Český výrobní sektor | PMI ve výrobě | Výkyvy v hodnotě | China Unicom | Zvýšení těžby | Německá inflace | Vývoj německé ekonomiky | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Server FXStreet | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Inženýrské stavitelství | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Fiskální situace | Brands | Rio Tinto | TUI | TUI Group | Akcie Twitteru | JD | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | Shopify | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Nové restrikce | Zpomalující inflace | VMware | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Znehodnocení úspor | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Acacia Communications | Tempo hospodářského růstu | Tempo hospodářského růstu Číny | Obchodovaný měnový pár | CBC | CARA | MJ | ACT | Ceny diamantů | Měsíční data | Futures na indexy | WU | Indexy na Wall Street | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Situace na trhu | Nákupní obchod | VTB | Agentura Interfax | DHL | United Parcel Service | Philips | UPS | Etsy | KFC | Čínské značky | PEP | Streamovací služby | InPost | Polská společnost | Deliveroo | Očkování proti covidu | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Sociální média | Express | Tržní reakce | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Obavy o poptávku | Tržní ceny | J&J | Válka o vakcínu | Světová válka o vakcínu | Cenové výkyvy | Začátek nového trendu | Výrobní aktivity | Jestřábí přístup | Obchodování na asijských akciových trzích | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Nasdaq (US100) | Jen Psakiová | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Akcie BP | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Brent (OIL) | Obchodní deficit USA | Obchodní omezení | Activision | Blizzard | Odezvy trhu | Oživení evropské ekonomiky | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | Proočkování populace | Dialog | MIB | Platby v bitcoinech | Optimismus mezi podniky | Poslanci Evropského parlamentu | Investice do kryptoměnových fondů | Russell 2000 (US2000) | UNH | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Dánská společnost | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | FTX | Hlavní finanční trhy | Daniel Silver | Kov | ETS | Colt | Nastavení sazeb | Akcie 2021 | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trojité dno | Růst produktivity | Přebytek zahraničního obchodu EU | Vývoz z EU | Přebytek obchodní bilance Evropské unie | Schodek obchodu s Čínou | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Slovenská ekonomika | Růstový trend | Bilance obchodu | Bilance obchodu s Čínou | CVS Health | CVS | AIG | V4 | Propad těžby | Rizika a příležitosti | WFC | Mrazy v USA | Přísná měnová politika | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Manufacturing PMI | Makroekonomický vývoj | Súdán | Zlepšení ekonomiky | Skluz | MXN | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Index Nasdaq (US100) | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Trendy komodit | Rizika při obchodování | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Vývoz z Německa do Británie | Terra | Maďarská ekonomika | Cla na hliník | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | Výroky z ECB | Siemens Energy | XOM.US | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Příznivé údaje | Oživení americké ekonomiky | Obchodní přebytek Číny | Mnoho peněz | Výrazný pohyb | Silný růst | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | ING Groep | Britská společnost | WASDE report | Pandemická opatření | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Státní výdaje | Záchranný plán | IWH | Fidelity | Průzkum analytiků | Pandemická omezení | Akcie AT&T | Obchodní znalosti | Velké ztráty | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Těžby kryptoměn | Akcie Eli Lilly | Zlepšování sentimentu | Společnost Nokia | Vysoké dividendy | Aleš Hála | FX Update | Výhled růstu ekonomiky | Holubičí tón | FIL | Holubičí Fed | Čínské akcie dnes | Zasedání ruské centrální banky | Zpravodajské události | SLR | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Indikátory v eurozóně | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Louise Dicksonová | CRM | Forwardové sazby | Rychlé očkování | IPO Deliveroo | Suezský průplav | Zablokování Suezského průplavu | Očkování v USA | Úspěšné očkování | Tržní pohyb | xStation 5 | Discovery | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Sýrie | Poptávka po nemovitostech | Vývoj hodnoty | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | Micron (MU.US) | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | Reuters analytik | Expanze HDP | Nejvyšší růst | Globální finanční systém | EDF | Komoditní bilance | Prezident Světové banky (SB) | Celoroční výsledky | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Index Exportu ČR | Sono Motors | Aptera | Škoda ENYAQ | Prodej nových automobilů | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | Ján Čarný | Obchod mezi Británií a EU | Obchod mezi Británií a Evropskou unií | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Hospodářské instituty | COIN | Akcia týždňa | Krok za krokem | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Vývoj objemu maloobchodních tržeb | Vývoj bilance mexického běžného účtu | Silná americká data | Vstupní náklady | Dovoz z Británie do EU | AA | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent v ruských rublech | Ceny ropy Brent | Ekonomika a politika | Polymetal | Ceny surovin | NFLX.US | Prognostici | Intel (INTC.US) | Nezaměstnanost mladých | Typologie tradera | LME | Ceny mědi dnes | Bronz | Mosaz | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Eli Lilly (LLY.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | United Parcel Service (UPS) | Vysoká cena | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Potenciální výnosy | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Emisní povolenky EU | Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Tempo ekonomického růstu | Investiční poptávka | Nárůst objemů | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Pandora | Hodnocení současné situace | Vyšší zhodnocení | Eurokomisařka | Inflace v České republice | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Otevření ekonomik | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | WEN | Indická centrální banka | USDA | EEX | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Dovoz z USA | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Silnější support | Těžaři | Ochota riskovat | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Obavy z inflace | Agora | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Výpadky proudu | Zisk před zdaněním | Zdražení nemovitostí | Růst úroků | Prodejní ceny | Výsledky za Q1 | Návrat poptávky | Ceny dřeva | Průměrné ceny benzínu | Dříví | Cena dřeva | Výhled růstu české ekonomiky | První zvýšení sazeb | MNB | Cinemark | Ekonomika Austrálie | Bit.plus | Guvernérka ruské centrální banky | Těžař zlata | ANZ Research | Ruský ministr | Impulzy | Nadnárodní společnosti | Čínský vývoz a dovoz | Čínský vývoz v květnu | Čínský vývoz a dovoz v květnu | KOL | Růst v průmyslu | GameStop Corp | Firmy z EU | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Spotřeba domácností | Přebytek zahraničního obchodu Německa | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | Zlevnění potravin | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Hedvábná stezka | Trend klesající | Lídři G7 | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | BCS Global Markets | Dodávky plynu | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Zajišťování | Dekarbonizace | Gigafactory | SAIC | Konkurence | XPeng | Revolut | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Ghana | Senegal | Mali | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Rozhodnutí Číny | Výbor FOMC | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů XPeng | NEV | NEV (New Energy Vehicles) | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | ICT | Tennessee | Zajištění bezpečnosti | Dolar dnes | Společnost SAB | Zvládání pandemie | Rating Číny | CO2 | Nordstream | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Obchodování na trhu | NASA | Falcon | Solární panely | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Obrovský potenciál | Gruzie | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Trh dnes | Deficit nabídky | El País | Deník El País | Největší rizika | Výplata dividendy | Energetická společnost ČEZ | Aristoteles | Paradox | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | Výhled na letošní rok | Report ADP | Obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Prodejci automobilů | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | MAN | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Rekordní schodek | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Hlubší deficit | Vývoj měnového páru USD/RUB | Zemědělské suroviny | Ekonomický šok | Dolarový index (USDIDX) | Plnění objednávek | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Vývoje ceny | Minimální sazby daně | Sazby daně | Letecké palivo | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Američtí centrální bankéři | Dluh firem | Analytici JPMorgan | Kontejnerová loď | Koncentrace | Egypt | Pojišťovací společnost | Energetický regulátor | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Rozvolnění restrikcí | Obchodní rizika | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | UST | TSMC | Zvýšená riziková averze | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Národní pivovar | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Výstav | Včerejší seance | Růst dovozu | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Český vývoz | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Americký trh | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Intel Corporation | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Zotavování světové ekonomiky | Ceny suroviny | Mutace delta | Uzavření dohody | Recese ekonomiky | Zpomalení hospodářského oživení | Současný trend | Produkce kávy | Globální ceny | Kávová zrna | Přidaná hodnota | Inflace cen | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Přijímání bitcoinů | Jednání ECB | Nedostatek potravin | Přístup k měnové politice | Ceny kávy Arabica | BHP | Divize | Rotterdam | Administrativa prezidenta Bidena | Indické společnosti | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Načasování | Letní volatilita | Nízká letní volatilita | Breakout systémy | Nasdaq-100 (US100) | Ministři financí zemí Evropské unie | Ceny termínových kontraktů | Boom | Pinpoint Asset Management | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Dodávky suroviny | Liberalizace trhu | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Softwarová společnost Microsoft | Xbox | Nálada mezi německými spotřebiteli | Rekord | Příjmy z reklamy | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Suez | Klimatická politika | Eduard Nejezchleb | Bravo Europa | Ředitel komunikace | Cena železa | Společný podnik | Finanční skupina PPF | Česká finanční skupina | Česká finanční skupina PPF | Google Play | Výsledek hlasování | Delta mutace | Bilion | Dodávky čipů | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Klíčové společnosti | Polovodičové společnosti | Tuzemský HDP | Růst v Číně | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Bankovní skupina | Úrokové výnosy | Provozní náklady | HVB Bank | Živnostenské banky | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Výhodný směnný kurz | Dřevo | Světová cena | HICP | Vnější prostředí | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Jakub Rybacki | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Logistika | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Růst průmyslových cen | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Albemarle Corp | Albemarle | SWDA | Projekce | Internetové obchody | VIAC | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Subdodávky | Ceny rýže | Rekordní minimum | Automobilové součástky | Sankce Spojených států | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Konzultační firmy | Růst čínského vývozu | Čínští výrobci | Celkový obchodní přebytek | Celkový obchodní přebytek Číny | Zajišťovny | Zboží vyrobené v Číně | Aplikace TikTok | Úrovně Fibonacciho | AliExpress | Logistické problémy | Cainaiao | William Wang | Společnost AliExpress | Haier | Hisense | Aiways | Alexander Klose | Společnost Equinor | Norilsk | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Klíčové suroviny | BioNTech | Osobní počítače | Německý stát | Červencová inflace | Červencová meziroční inflace | Sekce měnové | Náměstek ředitele | Vratislav Zámiš | Převzetí Avastu | ADS | Cena kryptoměny | Míra nezaměstnanosti v Portugalsku | Elliptic | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Index Russell | Asijské země | Dnešní kalendář | Americké ceny | Polský HDP | Spotové ceny ropy | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | Byty | První odhad HDP | První odhad | HDP v Maďarsku | Axel Eggert | Poptávky po oceli | Růst poptávky po oceli | Dovoz oceli | Akcie Home Depot | Home Depot | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Richemont | Varšava | Islamistické hnutí | NN IP | NN Investment Partners (NN IP) | David Solomon | Meituan | Medián | Podíl firem | Rozbor | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | SpaceX | Pořízení vlastního bydlení | SPOT | Nikkei (JAP225) | Mluvčí firmy | Výrobní inflace | Základní pojmy | Začátečník | Koronavirové mutace delta | Analytici banky | Fitch Solutions | Americká ministryně financí | Republikánský senátor | Konference v Jackson Hole | Graf S&P 500 | Funkční období | Komfortní zóny | Ochranný mechanismus | ASX | Proočkovanost | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Dominion Energy | Golden Gate CZ Marek Brávník | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Salman Ahmed | Bloomberg News | Společnosti | Měnové unie | Národní měny | Depozitní úroková sazba | Produkce cukru | Guardian | Neúspěch | Opatření | Chorvatská ekonomika | Hrubý domácí produkt Chorvatska | Růst spotřebitelských výdajů | Smrskflace | Signály z Fedu | Dna | PayPal Holdings Inc | Káva robusta | Polská inflace | Prazdroj | Evergrande | Výkyvy počasí | China Evergrande | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | Platební síť | Nájemní bydlení | Hnutí ANO | ANO | Latinskoamerické země | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | RBC | Vysoká poptávka | Merck & Company | Indexy amerického akciového trhu | Puma | Spojené arabské emiráty (SAE) | Covidové restrikce | Energetika | Ceny velkoobchodní elektřiny | Společnost Siemens | Klenotnictví | Ruský rozpočet | Ceny plynu | Roman Pilíšek | Akcie společnosti Tencent | Konfederace | Reakce centrální banky | Solana | Celková nabídka | Týdenní výhled | Analytici Goldman Sachs | Extrémní počasí | Moët Hennessy Louis Vuitton | Luxusní značky | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Macao | Sands China | Vyšší hodnoty | Etherea | Noční obchodování | Ceny kovů | Pracovní den | Forex pozice | Závazky společnosti | Developer Evergrande | UK100 | Jednotné Rusko | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | Index Euro Stoxx 600 | UMG | Universal Music Group (UMG) | Amsterdam | Leasingové společnosti | Utahování měnových podmínek | Kompenzace | Obavy finančních trhů | Ekonomický boom | WSA | BNP | Sentiment indikátory | Investice do těžby | UBS Group | UBS Group AG | Ceny NATGAS | Zdražování energie | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Cena plynu v USA | mmBtu | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Zemní plyn (LNG) | Zpracování plynu | Vývoz LNG ze Spojených států | Henry Hub v Louisianě | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | Úročení | Cenový šok | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Světový obchod se zbožím | Globální ekonomické aktivity | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Hospodářské soutěže | Apple Pay | České sazby | Automotive | Zpožděné dodávky | Navyšování cen | Snížení dluhu | Fiskální plány | Objem německého vývozu | Inflace v září | Sněmovní volby | Zpráva o vývoji trhu práce | Nová vláda | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Chování lidí | Napjatá situace | Zdražování potravin | Češi | Růst vývozu z Číny | Výrobci potravin | Nexon | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Zvýšení dodávek plynu | Dmitrij Peskov | Wells Fargo (WFC.US) | Citigroup (C.US) | C.US | Výrobní ceny v Číně | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Drahá ropa | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Pravidla hry | ASEAN | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) | Vývoje kurzu | Změny na trhu | Snížení schodku | Nedostatek polovodičů | Americký podnikatel | Bosch | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Snap | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Obilí | Problémy s počasím | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Společnost Alrosa | Ceny zemního plynu v USA | Výzkumný institut Ifo | Ruská společnost | Euroclear | Přijetí bitcoinu | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Joseph Stiglitz | Robert Habeck | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Veřejné investice | Meta | Klima | Lídři G20 | Plyn v EU | Prohloubení deficitu | Stephen Brennock | Burger King | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Gascade | GSA Platform | Regional Booking Platform | Francouzský index | Australia and New Zealand Banking Group | Fialova vláda | Australská banka | Louis Dreyfus | Evergrande Group | Dominion Energy (D.US) | D.US | Čínský realitní sektor | Česká národní banka (ČNB) | Zvýšení minimální mzdy | Tisková zpráva | Růst vývozu Číny | Drahé energie | Velkoobchodní cena zemního plynu | Petr Dvořák | Hořčík | Podmínky na trhu | Poptávka po kovech | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Tempo růstu britské ekonomiky | Daimler Truck | Růst polské ekonomiky | Společnost | Klimatičtí aktivisté | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Průmyslový sektor | Burzovní cena | Největší světoví producenti | Raketový růst | Dopady inflace | Ruský plynovod | Měny G10 | Guvernér BoE | Míra inflace v Rusku | Target | Celoroční výhled | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Indický index | Ropný šok | Lockdowny | Investoři do zlata | TIM | Pozemky | Svět tradingu | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | RTS | Jens Stoltenberg | Antony Blinken | Šéf americké diplomacie | Index technologického trhu | Celosvětový trh | Booking | Změny klimatu | Zahraniční politika | Globální nedostatek čipů | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Zveřejnění zprávy | Smíšené pocity | Akcie Gazpromu | Varianta omikron | Těžařská společnost | Společnost Norilsk Nickel | Společnost Norilsk | Nálada na trzích | Výhled Fidelity | Broadcom | | CMA | Varianta koronaviru | Varianta koronaviru omikron | Drahý plyn | Kazachstán | Marex | Prodej kávy | Nejvýraznější propad | Vietnam | Občanské války | Etiopie | Globální problémy | Nepříznivé počasí | Špatné počasí | Zlotý | Daňové zatížení | BofA | Největší švýcarská banka | Čínský úřad | Kmen omikron | Situace ve Spojených státech | Předpověď počasí v USA | Předpověď počasí | Vývoj zásob plynu v USA | Vývoj zásob plynu | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Vývoj LNG | Vývoj LNG kapacit v USA | Vývoj LNG kapacit | Meziroční míra inflace v Turecku | Míra inflace v Turecku | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | Cykly | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Zemědělci | Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) | Fwdbonds | Christopher Rupkey | Mahir Rasheed | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Mobileye | L'Oréal | Výkon průmyslu | Vývoz z Německa v říjnu | Prognózy inflace | Ekonomické ztráty | Společnost SpaceX | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Počet případů koronaviru | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Ukončení nákupu aktiv | Bundesnetzagentur | Cena zemního plynu v Evropě | Jaromír Gec | Ekonom Komerční banky | Elektromobilita | Jamal | Společnost China Mobile | Závazky vůči věřitelům | Inflační spirála | Euro-dolar | Pár euro-dolar | Mluvčí Kremlu | Růst cen zkapalněného zemního plynu | PGNiG | Plynárenská a ropná společnost | Krátkodobý výhled | Druhá největší světová ekonomika | Státní plánovač | Force | La Nina | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | Odvětví cestovního ruchu | Vývoz z Izraele | Hráči na trhu | Tlumit inflační tlaky | Celosvětový HDP | Vývoz saúdské ropy | Vliv na ceny | Telefónica | Těžební společnost | Státní těžební společnost | Plynová krize | Resolution Foundation | Sumitomo Mitsui | Konvergence | Covidové krize | Celkový sentiment | China Evergrande Group | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Jihokorejský výrobce baterií | Výrobce baterií LG Energy Solution | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Turecká inflace | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Tranzit ruského plynu | Těžař | Rozvahy Fedu | Kartel OPEC+ | Jestřábí komentáře | Pokles zlata | Petr Lajsek | Facebook Ireland | Zvyšování sazeb Fedu | Prezident Hospodářské komory | Vladimír Dlouhý | Předpokládaný růst | Ocel | Srí Lanka | Boston Consulting | Tengiz | Kvalita aktiv | Ruský plyn | Instacart | Gate | Japonská automobilka Toyota | Thought Leadership | Napětí mezi Moskvou a Západem | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | Ceny domů | Průměrná míra inflace | Diamant | Fujitomi Securities | Uhelné elektrárny | Rady expertů | Analytické prognózy | Hry | Cena akcií společnosti | Dražší energie | Snížení úroků v Číně | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Internetová televize | Shell Plc | Akcie USA | Instituce | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Benchmark Mineral Intelligence | Oživení exportu | Časový plán | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Přístup na trhy | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Zrychlení růstu ekonomiky | Advent International | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Závislost na Číně | Výplatní poměr | Ocado | Zemědělská půda | Akcie společnosti Meta Platforms | BBC News | Severní Korea | Banka Credit Suisse | Zmírnění sankcí | Žádné dividendy | McKinsey & Co | Ganfeng Lithium | Livent | Dostatek lithia | CME.US | CME Group (CME.US) | CRO | Alibaba Group Holdings | Akcie společnosti Alibaba | Glapinski | Mattel | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Susannah Streeterová | St. Louis | Luxusní zboží | Blesk | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Poradenské služby | Uzavření transakce | Kupní cena | Zisk EBIT | Plynárenské firmy | Podnikatelský sektor | Separatisté | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Anexe Krymu | Čínský prezident Si Ťin-pching | General Dynamics | Index PCE | Ruské hospodářství | TotalEnergies | Index moskevské burzy | Index moskevské burzy RTS | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Vivek Dhar | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Separatistické regiony | Dodávky ropy a plynu | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Makléřská společnost Marex | Společnost Marex | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Odpojení Ruska | Ukrajina a Rusko | Rusal | NLMK | Ocelárny NLMK | Severstal | Gennadij Timčenko | Ceny zemního plynu v Evropě | Norbert Rücker | Prudký růst ceny ropy | Růst ceny ropy Brent | Prezident Putin | Scope Ratings | Rusko-Ukrajinská krize | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Bidenova vláda | Wally Adeyemo | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Ruské síly | Ruské banky | Alfa Bank | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Polymetal International | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Green Deal | EGÚ Brno | EGÚ | Odstřižení od SWIFT | Ruský útok | Export do Ruska | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Sankce Rusko | Vývoz ruského plynu | Promsvjazbank | Hlavní index moskevské burzy | Boje na Ukrajině | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Energiewende | Odstřižení Ruska od SWIFT | Organizace SWIFT | Nokian | AvtoVAZ | Ford Sollers | Jaderný program | Porušování lidských práv | Švýcarská národní banka | Russia Today | Devalvace rublu | Motivace | Charkov | Kyjev | Západní firmy | Kamaz | Ruský fond | RDIF | Státní pojišťovna | Pojišťovna EGAP | Pojišťování vývozu | Pojišťování vývozu do Ruska | Plyn přes Ukrajinu | YNDX | Ozon Holdings | QIWI | Evraz | Bogdan Maioreanu | Market Analyst | eToro Market Analyst | Studená válka | Mezinárodní vztahy | Sovkombank | Ministr dopravy | Ruská vojska | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | MWh | EUR/MWh | Válečné dluhopisy | Sedmadvacítka | Michail Fridman | Oleg Děripaska | Krize na Ukrajině | Akcie Lukoilu | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Vzdušný prostor | Chelsea | LetterOne | Ruské soukromé banky | Ruská aktiva | Michail Mišustin | Francouzská energetická skupina | AerCap | AerCap Holdings | Projekty v Rusku | VEON | Evropský blok | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Přerušení dodávek zemního plynu | Situace na Ukrajině | Kadri Simsonová | Závislost na ruských fosilních palivech | Čínské trhy | Japonský Nikkei 225 | Polská centrální banka (NBP) | Harmonizovaná inflace | BAL | Velkoobchodní cena plynu | Kühne+Nagel | Největší evropské logistické firmy | Evropské logistické firmy | Logistické firmy | British Gas | Orsted | Dell Technologies | Americký výrobce počítačů | Vimpelcom | Megafon | Tele2 | Francouzský Renault | JLR | Jaguar Land Rover (JLR) | Nokian Tyres | Raytheon Technologies Corp | Thales | Dassault Aviation | Rheinmetall | Carlsberg | Sandvik | FSLR.US | Zkapalněný zemní plyn | Roman Abramovič | Prima | Sankce EU | Sankce EU proti Rusku | Energetické společnosti z EU | Ruská ropa Urals | Ropa Urals | Rizika podnikání | Dodávky automobilů | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí | Krátkodobý vývoj | Andrej Melničenko | Pavel Durov | Ališer Usmanov | Vizitky nejbohatších Rusů | First Cargo | Lodní společnosti | ISSF | Onexim Bank | Power Machines | Sibur | SUEK | Melničenkovy společnosti | VKontaktě | VK | VK (VKontaktě) | Telegram | Svatý Kryštof a Nevis | Fungování Telegramu | Sibur Holding | Petrohrad | Arménské občanství | Metalloinvest | Arsenal | Majitel fotbalové Chelsea | Gubernátor | Sibněft | Izraelské státní občanství | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | DBK | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | NEL | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Agentura TASS | Šéf Naftogazu | Naftogaz | Jurij Vitrenko | Investice Rusku | Ruský vývoz ropy | Ruský vývoz ropy a plynu | Internetová společnost Google | Společnost Google | SPARK | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | AIIB | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Raiffeisen | Zahájení invaze | Invaze | Trhy s obilím | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Analytici Bank of America | Producenti na Blízkém východě | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Konflikt v Evropě | Tvrdé sankce | Zvezda | Obchod s Ruskem | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Britská banka HSBC | Skupina Nordea | Norská finanční skupina | Britský energetický kolos | Energetický kolos | Společnost Orsted | Dánská energetická společnost | Společnost ExxonMobil | Společnost Eni | Britská Centrica | Sony Pictures Entertainment | Německá Deutsche Post | Mediterranean Shipping Company | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Finská společnost | Výrobce luxusních automobilů | Mitsubishi Motors | Společnost AvtoVAZ | Švédská nábytkářská značka | Švédský oděvní řetězec | Oděvní řetězec | Pivovar Budějovický Budvar | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Objednávky z Ruska | Výkyvy kurzu | Cena potravinářské pšenice | Mezinárodní sankce | Jak obchodovat na finančních trzích | Ztráta ruského trhu | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | Vývoj indexu energetických společností | Vlastníci jaderných elektráren | Informovaní investoři | Zdravé firmy | Ceny akcie RWE | Vývoj ceny akcie RWE | Východní Evropa | Ziskové obchodování komodit | Historický vývoj ceny ropy | Historický vývoj ceny ropy Brent | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Sankce namířené proti Rusku | Obchodníci s velkými zásobami | Historický vývoj ceny platiny | Záporné reálné úrokové sazby | Dluhové papíry | Pokles inflace | Nákup českého dluhu | Vývoj devizových rezerv ČNB | Investice do rozšíření těžby | Komoditní dolary | Bezpečný přístav japonský jen | Politické riziko Japonska | Riziko Japonska | Rozuzlení ukrajinské války | Uzavření příměří | Hodnota rublu | Změna režimu | Ukončení války | Posílení středoevropských měn | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Zákaz dovozu ruské ropy | Americký ministr zahraničí | Bojkot | Tlak na globální ekonomiky | Globální ceny ropy | Světový hospodářský růst | Nečekaná zpráva | Dlouhodobý nákup | České dluhové papíry | Zdražení dovozů | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ředitel Intelu | Ruská vládní strana | Ruská vládní strana Jednotné Rusko | Strana Jednotné Rusko | Kroky západních firem | Tlak na Rusko | Gazeta | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Agentura Bloomberg News | Obchodní aktivity v Rusku | Aktivity v Rusku | Štěpení | Závislost Evropy na Rusku | Rozsáhlé sankce | Nutrien (NTR.US) | Nutrien | NTR.US | CF Industries | CF.US | CF Industries (CF.US) | Mosaic | MOS.US | Mosaic (MOS.US) | Bolševické revoluce | Odchod z Ruska | Západní sankce | Sankce Západu | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Doložky nejvyšších výhod | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Tina Tengová | Analytička CMC Markets | Vývoz ruské ropy | Výrobce munice | Dmytro Kuleba | Šéf ukrajinské diplomacie | IFX | Agentura IFX | Pšenice (WHEAT) | Cena pšenice (WHEAT) | Optimistická nálada | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Sergej Kuprijanov | Mluvčí Gazpromu | Dodávky plynovodem | Tranzitní plynovody | Tok ruského plynu | Závislost na ruských energetických surovinách | Uvalení sankcí | Uvalení sankcí na ruský plynovod | Zastavení války | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Zákaz vývozu luxusního zboží | Čtvrtý balík sankcí | Balík sankcí | Status nejvyšších výhod | Ruské zboží | ČEZ Daniel Beneš | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Nejistota kolem ukrajinské krize | Ukrajinské krize | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Akcie Eli Lilly (LLY.US) | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Úroky z dolarových dluhopisů | Dopady války na Ukrajině | Ochranné známky | Povolení dovozu | Opatření v Číně | Společnost Nestlé | Obchodování s Ruskem | Cenové změny | Politika ČNB | Huayou Cobalt | FTNT | Fortinet | Verbální intervence | Ruský soud | Závod na elektromobily | Aktivisté | Výrobce pneumatik Nokian | Britský FTSE | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Nestlé továrny | Zora Olomouc | Sfinx Holešov | Orion | Margot | Kofila | Bon Pari | Jojo | Platby za plyn v rublech | German Gref | Oleg Tiňkov | Venezuelský prezident | Akcie Nvidie | Ukončení válečných zločinů | Dodávky LNG | Závislost na Rusku | Zelená ekonomika | Těžba z břidlic | Historický vývoj ceny ropy Brent v EUR | Ceny ropy Brent v EUR | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Podíl jednotlivých zemí na ruském vývozu ropy | Caspian Pipeline Consortium | Caspian Pipeline Consortium (CPC) | CPC | Ropovod CPC | Vyloučení Ruska | Geopolitické události | Andrew Lipow | Novorossijsk | Ruský vicepremiér | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Kroky ČNB | Globální zásoby suroviny | Zásoby suroviny | Covid v Číně | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Dodávky zemního plynu | Předpověď cen | Ruské dodavatelské řetězce | Vývoz pšenice | Platby za plyn | UCCI | Hennadij Čyžykov | Prezident Ukrajinské obchodní komory | Allianz Trade | Dodávky ruského plynu do Evropy | Tobin Gorey | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Postavení dolaru | Dominantní postavení dolaru | Sankce uvalené na Rusko | Rusko dodávky plynu | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Snížení závislosti na plynu | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Celkový trend | MOL | Měsíční report | Ropa Brent (OIL) | Studie poradenské společnosti | Odpojení od ruských energií | Dovoz uhlí | Vývoz potravin | Protiruské sankce západních států | Sankce západních států | Spirálovitý růst cen energií | Spirálovitý růst cen | Spirálovitý růst | Růst cen energií | Západní sankce vůči Rusku | Emise státních dluhopisů | Ruští zákonodárci | HedgePoint | Zničení poptávky | Petr Fiala | Energetický problém | Energetický problém EU | Závislost na ruském jaderném palivu | Problém EU | Válka Ruska proti Ukrajině | HDP Ukrajiny | Hrubý domácí produkt Ruska | GoTo | Největší indonéské technologické společnosti | Indonéské technologické společnosti | Warner Bros Discovery | WBD | Ex-date | Ben Laidler | Rosbank | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Promontory Financial Group | FXDAILY | Ruský bankrot | Vyhlášení bankrotu | Rusko zbankrotovalo | Inflační data | Správa | GMT | Zákonodárci | VEB | Vlastnictví | Tržní ocenění | Správní rada | Ricardo Evangelista | Cena NATGAS | Ceny pohonných hmot v Česku | Bankrot Ruska | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Výhled pro akcie | Ruští výrobci | Vzestupný trend | Libyjská Národní ropná společnost | Zelenskyj | Travelers | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Zemní plyn ve Spojených státech | Vývoj ceny plynu NATGAS | Ceny plynu NATGAS | Pokles produkce | Poradenská firma | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Útok ruských vojsk | Miliardář Elon Musk | Onet.pl | Onet | NET4GAS | Dodávky ruského zemního plynu | Invaze v ekonomice | Spory kolem ruského plynu | Oceláři | Potravinová krize | Plyn v rublech | Volatilní vývoj | Embargo na ruskou ropu | Textron | Stagflační trend | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Ruské televizní stanice | Vedení Gazprombank | Rublové účty | Iva Palusková | Newstream | EuRoPol Gaz | Dubnová čísla | Huw Pill | Raman Haloučanka | Futures pšenice | Occidental | Hladomor | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | Vývoz plynu do Finska | Vláda Finska | Vývoz ocele | Vývoz ocele z Indie do EU | Vývoz ocele z Indie | Indické ocelárny | JSPL | Firma JSPL | JSW Steel | SAIL | ArcelorMittal | ArcelorMittal Nippon Steel India | Vývozní daně | Vývozní daně na ocel | Daně na ocel | Reverzní formace | Dow Jones Industrial Average | Vývoz obilí | Indexy S&P | Prudká inflace | Embargo EU na ruskou ropu | Embargo EU | Varování před riziky | Svaz německého průmyslu | Christopher Waller | Realitní sektor | Covid Zero | PLATINUM | Abú Dhabí | Šéfové | Podíl Ruska | Nárůst zisků | HDP Saúdské Arábie | Hrubý domácí produkt Saúdské Arábie | Nadnárodní firmy | Jan Frait | Karina Kubelková | Report USDA | Stavební společnosti | Mimořádné zasedání | ABN | Spolupráce Moskvy a Pekingu | Markus Krebber | RWE Markus Krebber | Ceny plynu a elektřiny | AllianceBernstein | Trhy s komoditami | Akcie Renault | Juneteenth | ZEN | Ruská federace | Přijetí | Cena pšenice v Evropě | Pěstování obilovin | Pšenice na burze | Pšenice na burze v Chicagu | Přehled úrokových sazeb | Nové sankce | Ladislav Kříž | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Velmi volatilní | Norský ropný sektor | Caspian Pipeline Consorcium | Caspian Pipeline Consorcium (CPC) | Ropovod Caspian Pipeline Consorcium | EdF | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Vysoké devizové rezervy | Těžební gigant | Nacenění kontraktu | Kupní síly peněz | Znehodnocení | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Dluhové problémy | Cena BTC | Nord Stream AG | Cenový strop | Purple Trading Petr Lajsek | Vývoz zdrojů energie | Stav energetické nouze | Výhled růstu HDP | Marketingová komunikace | Úsporný energetický tarif | Energetický tarif | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Zvýšení úroků v USA | Výsledky amerických bank | Posílení kurzu amerického dolaru | Pokles zisku | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Zvedání úrokových sazeb | Vývoz plynu do Číny | Vývoz plynu | Stav hospodářství | Centrum | Americké ministerstvo obrany | Pentagon | Rodinné rozpočty | Nárůst zásob v USA | Nárůst zásob | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Kevin Tran Nguyen | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | ENPH | ENPH.US | Pokles akciových trhů | Nominální růst | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Jan Bureš | Stabilita úrokových sazeb | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Společnost Naftogaz | Eurasia Group | Eurasia | Výrobci automobilů | Společnost MOL | Zákon o snížení inflace | Bayraktar | Výrobce čipů Nvidia | Akcie výrobce čipů Nvidia | Index Philadelphia Semiconductor | Index Philadelphia | Philadelphia Semiconductor | 787 Dreamliner | Dreamliner | Aktuální predikce | Objem intervencí České národní banky | Přebytek běžného účtu Ruska | Zpráva o inflaci | Upozornění | Zákaz dovozu ruského uhlí | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Počet uživatelů | Neel Kashkari | Čína a Spojené státy | Zpráva IEA | Pocovidové oživení | Oživení poptávky po službách | Současná situace | Dodávky zemního plynu do Maďarska | Thomas Barkin | Peníze uložené | Abbot Laboratories | Hershey | Mobilní aplikace | Premiér Petr Fiala | Plyn pro evropský trh | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Odhad poptávky po ropě dle OPEC | Odhad poptávky po ropě | Ruské exporty | Rizikový faktor | Globální ropný trh | Těžba skupiny OPEC | Poptávková strana | Růst hlavních ekonomik | Klesající reálné příjmy | Reálné příjmy domácností | Klesající reálné příjmy domácností | Nástup elektromobility | Spalování ropy | Kapacita elektráren | Topné oleje | Inkaso deviz | OPEC Monthly Report | Symposium centrálních bankéřů | Symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole | Investiční cíle | Ceny plynu TTF | Dodávky ropy z Kazachstánu | Předstihové indikátory v eurozóně | Ruská firma Alrosa | Firma Alrosa | Svět diamantů | Odvětví diamantů | Mluvčí Alrosy | Kupci z Indie | Akcie banky | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | Dovoz z Ruska do Británie | PlayStation 5 | PlayStation | Španělský deník | Španělský deník El País | Powell dnes | Household Energy Price Index | Index HEPI | HEPI | EnAppSys | Zastropování cen | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Výsledek HDP | Nákup jüanů | Společnost S&P Global | Státní plynárenská společnost | Ukrajinský Naftogaz | Zastropování cen ruské ropy | Akcioví investoři | CNPC | EU a USA | Odhad HDP v eurozóně | Dohoda o vývozu obilí | Obilí z Ukrajiny | Hospodářské problémy | Cenový strop na plyn | Terminál na LNG | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Poptávka po ropě v Číně | Údaj NFP | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Síla Sibiře | Opatrný optimismus | Energetická náročnost | Fenomén | Zastropování cen energií | Ekonomický útlum | Slábnoucí inflace | SCO | Členské země SCO | Země SCO | Vyspělé země | Ekonomicky vyspělé země | Scope | Energetické komodity | Cenové stropy | Cenové limity | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Výhodné ceny | Navýšení cen ropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Opotřebovávací válka | Ruský Urals | Příjmy Ruska z prodeje ropy | Dolarové příjmy Ruska | Dolarové příjmy | Typ ropy | Členské státy Evropské unie | Mobilizace | Vyhlášení mobilizace | Vyhlášení mobilizace v Rusku | Mobilizace v Rusku | Analytik Bloomberg | Rozhodný den | Zvýšení daně | Inflace ve Španělsku | Ekonom společnosti | Liz Truss | Daňové škrty | Nálada německých exportérů | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Energetický trh | The Moscow Times | Uzbekistán | Arménie | Kyrgyzstán | Akcionáři ruského Gazpromu | Plyn z Ruska | Jane Foleyová | Boj proti inflaci | Internetová společnost Twitter | Mary Dalyová | Pokles na ropě | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Dnešní sentiment | Pokles nezaměstnanosti | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Český statistický úřad (ČSÚ) | Alexej Miller | CFD (Rozdílové smlouvy) | TurkStream | Šuniči Suzuki | Kurz japonské měny | Německý regulační úřad | Spolková agentura pro sítě | Rezignace | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Plyn (NATGAS) | Globální energetická krize | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Tržní odhad | Implikace | Exxon Mobil (XOM.US) | Cena mlynářské pšenice | Pšenice na burze v Paříži | Mero | Jaký je výhled? | Ruské embargo | Minerva | Zpracovatelé masa | Camelot | Pozitivní nálada | Americká ropa | Snížení produkce ropy | Národní podnik | TXT.US | Evropský trh s plynem | 3M PRIBOR | Omezení COVID | Snižování počtu zaměstnanců | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Zahájení řízení | Ekonomické důsledky | Tomáš Havránek | SYRI | Otevření ekonomiky | Dovoz do země | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Jaderná energie | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Matěj Široký | Ekonomičtí experti | Powerball | Jackpot | Walt Disney Co | Rozvojové země | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | Stíhačky | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa amerického prezidenta | Administrativa | Války na Ukrajině | Petra Krmelová | ČNB Petra Krmelová | Vysoké inflace | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Výběry | Nový býčí trh | Energetické problémy | Bali | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Ruské rakety | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Ekosystém | Obnovení dodávek | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Chemický průmysl | CZ | CCL | Pokles reálných mezd | Wonderinterest | Čínské rafinerie | Rafinerie | Obrat v měnové politice Fedu | Obrat v měnové politice | OilPrice | Levné energie | Dynamika růstu | Světová potravinová krize | Polovodiče | Zavedení cenového stropu | Obavy z Číny | Mitsubishi UFJ | Obranný průmysl | Aktuální informace | ERÚ | ČEZ Ladislav Kříž | Vstupní S/R zóny | Strop na ruskou ropu | Podnikání společnosti | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Výhody diverzifikace | Repo sazba ČNB | Sazba ČNB | Národní bezpečnost | Západní země | Prohlášení skupiny | Těžební plány | Index cen výrobců | Německý koncern | Koncern RWE | Nedostatek paliv | Výrobce sportovních vozů | Čínský dovoz a vývoz | Dovoz a vývoz | Comfort Finance | Varování | WTI a Brent | TC Energy | Společnost TC Energy | Trafigura | Hospodářský pokles | Vývoj globální poptávky | Vládní politika | Energetické trhy | Zpětné odkupy | Zisky společnosti | Střední třída | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Růstový potenciál | Balkánské země | Další růst úrokových sazeb | Zboží každodenní spotřeby | Zdanění mimořádných zisků | Comfort Finance Group | Nikolaj Tokarev | Společnost Transněfť | Omezení cen plynu | Endeavour | Gazprom Germania | Vysoké sazby | Camelot LS Group | Camelot LS | Meziroční inflace v eurozóně | Měnová unie | Ruský export | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | USD za tunu | Rozpočtový deficit Ruska | Omezení cen ropy | Právo | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Německé podniky | Energetický index | Firma Exxon Mobil | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Vývoz plynu z Ruska | Gazprom Export | NATO Jens Stoltenberg | Generální tajemník NATO | Burzovní ceny ropy | Ceny ropy a plynu | Cena kukuřice | Vnitřní Mongolsko | China Three Gorges Group | China Three Gorges | Vývoz plynu do Evropy | Ruský vývoz plynu do Evropy | Ruský vývoz plynu | Otevření Číny | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Cenový růst | Velká změna | Výprodeje | Ceny ropy a zemního plynu | Vesmírná společnost | Vesmírná společnost SpaceX | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | Prezident Biden | Americké regulační orgány | FDIC | Šíření covidu | Provozovatel českých plynovodů | Asociace nezávislých dodavatelů energií | ANDE | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Problém Net4Gasu | Dovoz ruského plynu | Společnost Net4Gas | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Pokles USD/CAD | Guvernér Michl | Finanční situace firem | Dobrá finanční situace | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Společnost OpenAI | Teplé počasí | Snížení spotřeby | Produkce plynu | Zpráva Morgan Stanley | Petr Pavel | Znovuotevření Číny | Evropský plyn | Prodejce luxusního zboží | Globalizace | Tchajwanská ekonomika | Prodeje bytů | Silná koruna | Lula da Silva | Buenos Aires | Nominální mzdový růst | Volatilní položky | Vývoz zlata ze Švýcarska | Švýcarský vývoz zlata | Vývoz zlata | Export do Thajska | Vývoz do Turecka | Dodávky do Indie | Západní investoři | Hodnota dovozu produktů | Hodnota dovozu produktů a surovin | Akcie Adani | Akcie Adani Group | Adani Group | Adani | Hindenburg Research | Hindenburg | Tržní manipulace | Obchodní impérium | Gary Dugan | Pershing Square | Bill Ackman | OCI | Prezident Petr Pavel | Nejvyšší inflace | Zlepšující sentiment | Invest | Společnost Morgan Stanley | Vyšší náklady | Společnost AMD | Pokles cen energií | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Analytik společnosti XTB | AI.US | Embargo na ruský diesel | Pokračující pokles | Oživení poptávky v Číně | Chat GPT | Dobré obchody | Nové příležitosti | Znovuotevření čínské ekonomiky | Kazuo Ueda | Investiční cíl | FGE | Příznivé faktory | Obnovitelné zdroje | Pivovary | Ajay Banga | USD/ILS | Vývoj měnového páru USD/ILS | Šekel | Média | Rostoucí obavy | Zvýšení rizika | Viceguvernérka | Kanadský statistický úřad | Ženy | Zprávy o trhu | Instant Trading EU Ltd. | Seniorní analytik | SVB | Bývalý bankéř | Krach banky | Ming Trang | Signature Bank | Odeznívání inflace | Vklady | Bývalý šéf | Soupeření | Silicon Valley Bank (SVB) | First Republic | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Problémy v bankovním sektoru | Převzetí Credit Suisse | Krize důvěry | Martin Jahn | Zkrachovalé banky | Počet obyvatel | Převzetí banky | Převzetí banky Credit Suisse | Těžařský vývoz | Těžařský vývoz Argentiny | Vývoz Argentiny | Vývoz těžařského odvětví | Největší ekonomika Jižní Ameriky | Investice těžařského průmyslu | Lithiový trojúhelník | Chile | Válka | Odliv vkladů | First Citizens | Banka First Citizens | Americká banka First Citizens | Barel ropy WTI | Eia.gov | Snižování nákladů | Sektor polovodičů | Vývoj ceny akcií Nvidia | Ceny akcií Nvidia | Údaje o vývoji inflace | Zvýšení cen ropy | Vyšší ceny | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Zbrojní průmysl | Růstové společnosti | Překážky | Klesající inflace | Ředitel banky | JOLTS report | JOLTS | NASDAQ:WBA | NYSE:TRV | Nespokojenost | C3ai (AI.US) | C3ai | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Vysoké úroky | Velký problém | Vysoké úrokové sazby | Sektor komerčních nemovitostí | Podrobné výsledky | Atas | Technické faktory | Surový cukr | Cukr na světových trzích | Surový cukr na světových trzích | All India Sugar Trade Association (AISTA) | All India Sugar Trade Association | AISTA | Obchodní sdružení | Nižší produkce | Ministerstvo financí dnes | Vyhlídky v Brazílii | Nejvyšší produkce v historii | Nejvyšší produkce | Vývoz ropných produktů | Vývoz ropných produktů z Ruska | Vývoz paliva | Švýcarský parlament | Závazek | Srovnávací základna | Alibaba na burze v Hongkongu | Celková investice | Etheru | Capital Management | Ruské ministerstvo hospodářství | Akcie JP Morgan | Objem dodávek ruské ropy | Fiona Cincottaová | Krize v oblasti nemovitostí | Náklady na půjčky | Inflační tlaky ve světě | Nerozhodnost | Elektrická vozidla | Merdeka Gold Copper | Merdeka Battery | Kalla Group | Kalla | Ekosystém baterií | Bahlil Lahadalia | Indonéský ministr | Ministr pro investice | Vale | Největší zásoby niklu | Největší zásoby | Zásoby niklu | Největší zásoby niklu na světě | Baterie | Indonéská vláda | Partnerství | Svaz německého průmyslu (BDI) | Dovoz ukrajinského obilí | ENEL SpA | ENEL | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Zdeněk Nekula | Jelena Borisenková | Indický trh | Ministr zemědělství | Nezávislost | Bělehrad | Expertka | CEO společnosti | Společnost BYD | BYD | Objem plynu | Nové investice | The Travelers Companies | Zveřejnění hospodářských výsledků | Neziskové organizace | Klíčoví spojenci | Spojenci Ukrajiny | Úplný zákaz vývozu | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Zákaz vývozu do Ruska | Členové G7 | Trade Data Monitor | Embargo na vývoz | Zákaz vývozu | Investor Warren | Dodávky ruské ropy do Číny | Vývoz energetických produktů | Vývoz energetických produktů z Ruska do Číny | Výrobní závody | Výrobní závody v České republice | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Duševní vlastnictví | Cedric Chehab | Podíl čínského jüanu | S&P Global Market Intelligence | Anwar Ibrahim | Malajsijský premiér | Asijský měnový fond | Závislost na americkém dolaru | Marcos Caramuru | Mark Tinker | ToscaFund | Oslabování hegemonie dolaru | Trend odklonu od amerického dolaru | Továrna v Šanghaji | Čínský závod | Silná poptávka | Srbsko | Nálada mezi německými exportéry | Role Ruska | Bytová výstavba | Zakladatel | Ministerstvo obchodu USA | Poptávka v Číně | Letošní maximum | Společnost Arm | Spuštění ChatGPT | Soustředění | Obavy ze zhoršení bankovní krize | Bankovní krize ve Spojených státech | Pozitivní signál | Časové rámce | BRKB.US | BRKB | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Hutnictví | Čínská celní správa | Celní správa | Petr Kymlička | Redmond Wong | Výhody globalizace | Zvýšení dluhového stropu | Litva | Ruský rozpočtový deficit | Akcie PacWest | Akcie americké regionální banky | Konsolidační balíček | Větrné turbíny | Sankce na ruské diamanty | Případné sankce | Ruské diamanty | Vývoz ruských diamantů | Vývoz diamantů z Ruska | Vývoz diamantů | Luxusní komodity | Diamantový průmysl v Evropě | Diamantový průmysl | Spojené státy a Evropská unie | Ruská státní těžební společnost | Ruská státní těžební společnost Alrosa | Edward Gardner | Observatory of Economic Complexity | Michelle Bowmanová | Trh se šperky | Komuniké | Velké problémy | Potravinářství | Pojišťovnictví | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Regulace trhů | Americký výrobce čipů | Vývoz do Kazachstánu | Made in Germany | Export zboží | Obchod s Kyrgyzstánem | Potlačení reexportu | Vývoz z Německa do Turecka | Průmyslové zboží | Deere | Akcionáři Evropské banky | Rozšíření působnosti | Působnosti banky | Omezení exportu | Omezení exportu diamantů z Ruska | Omezení exportu diamantů | Akcie britské telekomunikační společnosti | Telekomunikační společnosti | Syngenta | Švýcarská zemědělská společnost Syngenta | Švýcarská zemědělská společnost | Zemědělská společnost Syngenta | Zemědělská společnost | Společnost Syngenta | Avilon | Předseda sněmovny | Navýšení dluhového stropu | Úvěrování | New York Community | Rating USA | Odolnost ekonomiky | Marvell Technology | Marvell | Zvýšení dluhového stropu v USA | Státní svátek | Společnost Nvidia | Sam Altman | Rizika pro společnost | Lidstvo | Barbie | Vývoj tržeb | Výhledy | Silná data z trhu práce | Silná data | Směřování | Zprávy o měnové politice | Příjmy ruského rozpočtu | Guvernér RBA | Časové řady | Tony Sycamore | Kodiaq | Zrušení sankcí | ARM | Dokončení transakce | Ruská společnost Rusal | Společnost Rusal | Usť-Luga | První fáze | První fáze výroby | Fáze výroby | Produkce oxidu hlinitého | Náklady Rusalu | Nákup oxidu hlinitého | Viterra | Norská společnost | Vítězství nad inflací | Guvernér BOJ | Hidroelectrica | Obsluha státního dluhu | Nárůst cen energií | Gaza Marine | Odvody | Uvolnění podmínek | Výhled Číny | Coface Barometr | Barometr rizik | Coface Barometr rizik | Ztracené iluze | Velká očekávání | Strategický vývoz | Giorgio Bruno | CEO společnosti Pirelli | Pirelli | Sinochem | Čínská chemická společnost | Chemická společnost | Pojišťovna Coface | Trh s bydlením | Patterson | Proinflační riziko | Monitorování | Prigožinův pokus o puč | Pokus o puč | Světové ceny obilí | Ceny obilí | Prigožinovi povstalci | Wagnerova skupina | Novorosijsk | Zdroje energie | Největší ekonomiky eurozóny | Největší ekonomiky | Přilákat investice | Německý ekonomický institut | Zákaz vývozu čipů do Číny | Zákaz vývozu čipů | Zákaz pronájmu cloudových služeb | Jaké kroky podnikne Čína? | Rozšíření sankcí | Hynix | Vývoj ceny zemního plynu Henry Hub | Nižší ceny | Threads | Sociální síť Threads | Síť Threads | Omezení vývozu kovů | Omezení vývozu kovů z Číny | Casino Guichard | Murphy & Sylvest Wealth Management | Jean-Dominique Senard | Předseda představenstva Renaultu | Čínská vývozní omezení | Vývozní omezení | DNO | Hospodářský model | Aktuální sentiment | Finanční podmínky | Generativní AI | Největší energetické společnosti | Ekonomické podmínky | Politické faktory | HCOB | Aliance | Powellovo sdělení | Akcie americké společnosti Mattel | Řetězec Casino | Energetická bezpečnost | Covidové pandemie | Futures na pšenici | Intervenční režim | Futures na evropské indexy | Polský provozovatel ropovodů | Provozovatel ropovodů | PERN | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Wegovy | Společnost Novo Nordisk | Dovoz do USA | Deficit obchodní bilance Spojených států | Tchajwanská TSMC | MySteel | Gallium & germanium | Gallium | Germanium | Country Garden Holdings | Country Garden | Čínský realitní gigant | Realitní gigant | Cla na dovoz | Akcie společnosti Adyen | McKesson Corp | McKesson | Gregg Smith | Trader JPMorgan | Michael Nowak | Londýn | Tokio | Sydney | Správy majetku | Čínský výrobce aut BYD | Výrobce aut BYD | Čínský výrobce aut | Atto | Atto 3 | Zhejiang Geely Group | Zhejiang Geely | Changan Automobile Group | Changan Automobile | Chery Automobile | Čínské automobilové značky | Automobilové značky | MarkLines | Obnovitelné energie | Změna klimatu | Bankovní holdingy | Freaky Friday | Export produktů | Čínský vývoz produktů | Zpřísnění režimu pro vývoz | Odborový svaz | Pšenice WHEAT | Vývoj ceny pšenice WHEAT | Ceny pšenice WHEAT | News | Vývozní clo | Australské odbory | Cena indexu | Plánování | Obnovitelné zdroje energie | Riziko intervencí | Finansforbundet | Akcie ARM | Ceny paliv | Útok Hamásu na Izrael | Útok Hamásu | Trh s komoditami | Válka v Izraeli | Hamás | Kupující | Konflikt na Blízkém východě | Izraelský šekel | Vývoj jádrové spotřebitelské inflace | Slábnutí ekonomik | Makrotrend | Aktuální makrotrend | Hnutí Hamás | Izraelsko-palestinský konflikt | Ozbrojený konflikt | Humanitární tragédie | Teroristické hnutí | Teroristické hnutí Hamás | Pád Gazpromu | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Konflikt mezi Izraelem | Ben Cahill | CSIS | Útok v Pásmu Gazy | Bernard Baumohl | Michael Englund | Globální dopady konfliktu | Dopady konfliktu | Dopady konfliktu Izraele a Hamásu | Pozemní útok v Pásmu Gazy | Islamistické hnutí Hamás | CHN.cash | Tudor Jones | Nová americká pravidla | Americká pravidla | Americký index Philadelphia Semiconductor | Výnosy u amerických státních dluhopisů | Dezinflační proces | Dezinflační proces v eurozóně | Síla Sibiře 1 | Síla Sibiře 2 | Michail Krutichin | RusEnergy | Alexander Gabujev | Alexander Novak | Globální kalendář | Vývoz grafitu | Grafitové výrobky | Gallium a germanium | Kovy potřebné pro výrobu čipů | Investice ve Spojených státech | Nové investice ve Spojených státech | Dodávky grafitu | Pomoc pro Ukrajinu | Mezinárodní tlak | Inverzní vztah | Kryštof Míšek | Argos Capital | ICCO | Mezinárodní organizace pro kakao | Mezinárodní organizace pro kakao (ICCO) | Akcie třiceti předních amerických podniků | Bitcoinové fondy | Struktura | Lesnictví | Růst prodejů | tradingeconomics.com | Návrat inflace | Přecenění | Investice do výroby baterií | Výroby baterií | Nové technologie | Americké akcie včera | Plynové zásobníky | Dovoz do Číny v říjnu | Eskalace | Údaj za září | Tuzemské automobilky | Nové údaje | Snižování inflace | Pokrok při snižování inflace | Vzestup ruské ekonomiky | Japonské vlády | Ficova vláda | Cena ropy Urals | Hútiové | ETF na bitcoin | Embargo na ruské diamanty | Nifty | Pandemie covidu | Potenciální rizika | Ruský premiér Mišustin | Premiér Mišustin | Paul Samuelson | Jakub Matis | Depozitní sazby ECB | Západní státy | ProCent | Nárok ČEZ vůči Gazpromu | ČEZ vůči Gazpromu | Nové vedení | Deficit Ruska | Rok 2024 | Snížení ratingu | Ernie | Růst cen kakaa | Rafinérie | Volby na Tchaj-wanu | Kpler | Vývoz z Ukrajiny | Společnost APA | Callon | All-stock | All-stock transakce | Trei Real Estate | Plan B Investment | Zahraniční bilance | Měnové politiky v USA | Uvolňování měnové politiky v USA | Premiérka | Makroekonomické faktory | Hospodářské cykly | Mezinárodní ekonomika | Politické změny | Embarga a sankce | Energetické zdroje | Demografické změny | Regulační změny | Guvernér Britské centrální banky | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Nejvyšší přebytek | Letadla | Dnes ČTK | Průměrná cena ruské ropy Urals | Průměrná cena ruské ropy | Cena klíčové ruské ropy | Pokles ceny ropy Urals | Ceny ropy Urals | Financování války na Ukrajině | Financování války | Měkké přistání | Vývoj ceny ropy Urals | Francouzský zbrojní průmysl | Společnost Thales | IFRI | Julija Svyrydenková | Ukrajinská ministryně hospodářství | Terminál | Inflační očekávání v USA | Čínský premiér | Li Čchiang | Capital | Trades | FDI | Dotace | S&P 500 a HDP | Ekonomiky střední a východní Evropy | Dan Bucsa | Odklon lodní dopravy | Odklon dopravy | Allen Sandeep | Naeem Brokerage | Zdroje příjmů | Další zdroje příjmů | Vývoz zemního plynu | Abdal Fattáh Sísí | James Swanston | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Dopad na centrální banku | Nikki Haleyová | Portfólia | Citát | 1D | D1 | Vývoz zbraní | Vývoz zbraní ze Spojených států | Prodej amerického vojenského vybavení | HIMARS | High Mobility Artillery Rocket Systems | AIM-120C-8 | AMRAAM | NASAMS | Systém HIMARS | Lockheed | RTX | Společnost RTX | Systémy NASAMS | Kongsberg | Zahraniční vlády | AIM-120C-8 (AMRAAM) | Jüanové platby | Jüanové platby za ruský vývoz | Platby za ruský vývoz | Zahraniční ekonomická aktivita | Přímý prodej | Vývoj ceny akcií Lockheed Martin | Ceny akcií Lockheed Martin | Mining | Dopad na ekonomiku | Mezinárodní faktory | New York Community Bank | NYCB | Mluvčí | Prosperity | Německé pivovary | Sellier&Bellot | Rusové | Nárůst podniků | Nafta Industrija Srbije | Nafta Industrija Srbije (NIS) | Srbská ropná společnost | Moscow Times | Snižování produkce | Dovoz i vývoz | Dovoz i vývoz z Německa | Claus Vistesen | CBC Europe | Severokorejský parlament | Pokles cen elektřiny | Pobřeží slonoviny | Pravidla pro podnikání | El Niño | Výkon | Svět měnové politiky | Složitý svět | Co je měnová politika? | Faktory ovlivňující monetární politiku | Hodnota měny | Jaké jsou cíle měnové politiky? | Cíle měnové politiky | Stabilita finančního systému | Externí rovnováha | Prodej cenných papírů | Depozitní kurz | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Můj pohled na trh | Pohled na trh | Marginální požadavky | Komunikační politika | Cílení výnosové křivky | Měnové zásahy | Makroobezřetnostní politika | Nákupy aktiv na trhu | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Marginové požadavky | Minimalizace inflace | Futures na kakao | Odvětví vyspělých technologií | Ekonomické trendy | Ceny ropy WTI | Nákupy | Prodeje | DE40 | Nakupovat | Commodity | Řetězec drogerií a lékáren | Řetězec drogerií | Dow Jones Indices | Spolehlivost | Hodinky | Letecká společnost Easyjet | Easyjet | Endeavour Mining | Společnost Endeavour Mining | FTSE250 | Kier Group | Wincanton | Kier | Octopus Renewables Infrastructure Trust | Tritax EuroBox | Tritax EuroBox GBP | Mezinárodní ekonomie | Co je to obchod | Centre William Rappard | Řešení sporů | Pravidla a dohody | MFN | Zásada nejvyššího zvýhodnění národa | Kolo jednání | Specializované dohody |